PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ღღبحث و تبادل نظر قرمزهای آنفیلد فصل ღღ 2011/12

feri71
06-11-2011, 20:09
به نام خدا

بحث و تبادل نظر قرمزهای آنفیلد فصل 2011/12

بحث و تبادل نظر هواداران لیورپول در این تاپیک انجام می شود.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

feri71
07-25-2011, 00:36
بازیکنایی که لیورپول تا الآن تونسته جذب کنه به این صورت هست : :flowerysmile:
جردن هندرسون 20 ساله از ساندرلند در پست دفاع وسط با ملیت انگلیسی
چارلی آدام 25 ساله از بلکپول در پست دفاع وسط با ملیت اسکاتلندی
دونی 31 ساله از رم در پست دروازه بان با ملیت برزیلی
استوارت داونینگ 26 ساله از استون ویلا در پست وینگر با ملیت انگلیسی :ohum:

AlexDelpiero
08-28-2011, 08:52
مـدعـی قـدرت خـود را نـشـان داد

واقعا در توصیف این تیم،این بازیکنان،این سبک بازی،این هواداران،این مربیان و این باشگاه با تاریخ بزرگ گفته ها کم می آیند و زبان کوتاه می ماند . فقط میتوانم برای بازی امشب ، بر روی پای خود ایستاده و لیورپول را تشویق کنم.تاکنون تیم را اینچنین هماهنگ ندیده بودم و گاها در میان بازی از جای خود بلند شده و برای فوتبالی چنین زیبا دست میزدم.این دقیقا همان لیورپولی است که 20 سال انتظارش را میکشیدیم.این مربی و این بازیکنان میتوانند طلسم چندین و چند ساله ی لیگ را شکسته و باشگاه را به آنچه شایسته ی آن است برسانند.

در این بازی اگر به عملکرد تک تک بازیکنان توجه کنیم میتوانیم به عمق تاثیرات کنی داگلیش و کادر مربیان از جمله استیو کلارک پی ببریم.جردن هندرسونی که شخصا در بازی مقابل ساندرلند به نقد از بازی او پرداخته بودم ، چنان من را حیران زده کرد در این بازی که نظرم روی بازگشت هر چه زودتر استیون جرارد عوض شد.کاپیتان دوست داشتنی ما میتواند تا اتمام مصدومیتش در کمال آرامش به تمرینات سبک بپردازد و نگران میانه ی میدان ما نباشد.زوج لوکاس و آدام در میانه ی زمین چنان کمربندی را ایجاد کرده است که مطمئن هستم به هیچ تیمی در این قسمت از زمین باج نخواهیم داد.همانگونه که در اکثر دقایق بازی پیروز میدان بودیم.

90 دقیقه در این بازی حمله کردیم.انواع و اقسام تاکتیک ها به کار گرفته شد و از تمام نقاط زمین استفاده کردیم.بازیسازی از دفاع و میانه ی زمین،استفاده از گوشه ها توسط هندرسون و داونینگ،بازی در عمق برای مهاجم هدف تیم ، سوارز ، و شوت های راه دور ، همه و همه در این بازی مورد استفاده قرار گرفت و کاملا قدرت خود را در این بازی به نمایش گذاشتیم.

چارلی آدام نشان داد که شایسته ی لقب ژابی دوم لیورپول میباشد و چه بسا در آینده ی نزدیک همگان شاهد این باشیم که نه تنها ژابی آلونسوی آینده باشگاه نیست که آدام چارلی اول باشگاه است.قدرت شوت زنی او ، پاس ها قطری و بلندش همگان را در این بازی به تحیر درآورد و با کمی دقت بازیکنان هجومی تیم او میتوانست با دو پاس گل دیگر بهترین بازیکن زمین لقب گیرد.از طرفی در کنار او لوکاسی را دیدیم که واقعا در پست هافبک دفاعی جا افتاده است و در لحظه هایی که تراکم بازیکنان زیاد است با دید باز خود میتواند فشار را از روی تیم و بازیکنان خارج کند.پاس های طولی و عرضی صحیح زیاد او نیز نشان میدهد واقعا میتوانیم روی او در ادامه ی فصل حساب ویژه ای باز کنیم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

در این بازی قطعا هندرسون بهترین بازیکن زمین بود.پاس هایش بی نظیر بود.سمت راست ما در این بازی کاملا قدرتمند عمل کرد و هندرسون با جنگندگی و تیز هوشی خودش در این بازی نشان داد نه تنها آینده ، که فصلی درخشان در انتظار اوست.فقط کافیست به یکی از پاس های او نگاه کنیم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

یکی از تفکراتی که در این بازی از سوی کنی داگلیش شاهد آن بودیم به بازی گرفتن کویت بود.کویت بیشتر متمایل به راست زمین بازی کرد تا هنگامی که هندرسون به میانه ی زمین میرود جای خالی او در سمت راست حس نشود.در سمت چپ زمین نیز با وجود داونینگ همه چیز تکمیل است و کاملا قدرتمند در سمت چپ حاضر میشویم.سرعت،قدرت شوت زنی و ارسال پاس های بلند و حرکت در عرض های داونینگ بار ها و بار ها در این بازی بازیکنان حریف را دچار اشتباه کرد.

لوییز سوارز نیز در بازی مثل همیشه خوب کار کرد.روی گل اول کاملا تاثیر گذار بود (همونطور که تو عکس مشاهده میکنید پاسی که به داونینگ رسید،با بیرون پا توسط سوارز داده شد و در ادامه هندرسون آن را به گل تبدیل کرد.) او بار ها و بار ها در بازی پاس های تو عمق زیبایی را داد و علاوه بر گلزنی و دریبل زدن نشان داد بازیکن توانمندی در ارسال پاس های بسیار خوبی نیز میباشد.هر چند که همچنان بازی انفرادی را زیاد انجام میدهد و نیاز به همکاری بیشتر از جانب او حس میشود.

در این بازی نه تنها تعویض اجباری و زود هنگام کلی تاثیری در روند بازی ما نداشت که سبب شد تا بازیکنی با قدرت سر زنی بالا به میدان بیاید و با هوش خود در هنگام ضربات کاشته و کرنر باعث گلزنی ما شود.در سمت راست دفاعی خلا کلی و جانسون با حضور اشکرتل حس نشد.

در سمت چپ دفاعی نیز انریکه نشان داد که واقعا قدرتمند است و توانایی بالایی دارد.قطعا یکی از بهترین دفاع چپ های فصل خواهد بود.در مرکز دفاع نیز زوج کارا و اگر 90 دقیقه بی نقص عمل کرد.هرچند در پایان بازی اشتباه کوچکی از سوی آقای قابل اعتماد رخ داد اما در ادامه به جبران آن پرداخت که کلاسنیچ از فرصت استفاده کرد و در آخرین لحظات بازی گلزنی کرد.

در بازی با کمی دقت و البته با دقت بیشتر داور بازی میتوانستیم با بیش از 5 یا 6 گل از زمین خارج شویم که اینطور نشد.حداقل 2 پنالتی در این بازی گرفته نشد و خطای ها متعددی که گرفته نشد (به خصوص خطای دو ضربی که در محوطه جریمه رخ داد و داور خیلی ساده از کنار آن گذشت ) مانع از گلزنی بیشتر لیورپول در این بازی شد.

همه چیز نشان از برتری ما در این بازی داشت.با نگاهی به آمار نیمه ی اول و دوم بازی بیشتر به این مورد پی خواهیم برد.

نیمه اول

نیمه دوم

کارول هم در ادامه که به میدان آمد بی انگیزه نشان داد و تلاش و دوندگی همیشگی را نداشت.ماکسی نیز انتظار زیادی از او نمیرود و همین اندازه تلاشش نیز جای تقدیر دارد !

کوتس خرید جدید نیز در ورزشگاه بود و بازی را از نزدیک مشاهده کرد.کاپیتان جرارد و آرلیو نیز از روی سکو بازی را مشاهده کردند.

در مجموع بازی بسیار خوبی را از شاهد بودیم و این شروع طوفانی در ابتدای فصل نوید یک فصل درخشان را به ما میدهد و اکنون یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ هستیم.

پیش به سوی آنچه مدت هاست انتظار آن را میکشیم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

منبع : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

armanliverpool
09-16-2011, 01:14
ای بابا اینجا چقدر سوت کوره ...
پس کو اون جهنم طرفدارای لیورپول !!!

armanliverpool
09-17-2011, 20:42
برو بکس ... به نظر شما ... مشکل تیم لیورپول در چند سال اخیر ... که نتایج خوبی نمیگیره چیه ؟؟؟؟

Abdollah 202
09-17-2011, 21:26
سلام داداش
فکر میکنم رفتن ماسکرانو و تورس و... از لیورپول میتونه یکی از دلیلاش باشه

armanliverpool
09-17-2011, 21:46
سلام داش .... اره هافبکهای بزرگش رفتن (ژاوی الونسو - ماسکرانو) ..... سر تورس هم که بد شانسی اوردیم ..

بیچاره مصدوم شد .... خودش میخواست تو تیم باشه ولی ... هم مصدومیت نمیزاشت هم مدیران باشگاه ...

با بازی های که الان ازش میبینم ... خیلی افت کرده .... من دوس داشتم تو لیورپول بمونه ....

اگه میموند خیلی زود به اوج میرسید ... چون خودشم عاشق لیورپوله ...

ولی با همین بازیکنای جدیدی که داره ..... خود مربی میتونه کارو ردیف کنه ....

به نظر من با صحبت کردن با بازیکنا میتونی ازشون یه بازیکن متعصب بسازی ...

Abdollah 202
09-17-2011, 21:57
به نظر من با صحبت کردن با بازیکنا میتونی ازشون یه بازیکن متعصب بسازی ...

نه اشتباه نکن
کسی که تیمی رو دوست نداره دیگه هر چقدم مربی باهاش حرف بزنه برا اون باشگاه متعصب نمیمونه

این کارو ونگر زیاد کرده اما نتیجشو میبینی که
چقد ونگر با نصری صحبت کرد اخرشم نصری پشت سر ارسنال حرف های بدی زد
یا اشری کول ارسنال یا .....

بازیکن باید خودش از بچگی عاشق یه تیم باشه و تا میتونه تو اون تیم مورد علاقش بازی کنه
به طور مثال مسی که عاشق بارساست یا استیون جرارد یا برگمپ یا لمپارد و .....

armanliverpool
09-18-2011, 12:08
حرف تو هم درسته ولی ..... بازیکنی که یه تیمو دوس نداره ....تو اون تیم نمیره که ...

مثلا همین سوارز که اومده به لیورپول .... حتما یه علاقه ای به تیم داره یا نه ....

feri71
09-18-2011, 15:21
خب سال پیش هم توی همچین تاپیکی که الآن به آرشیو لیورپول منتقل شده در این مورد یعنی علل ناکامی های لیورپول بحث کردیم من نظرم این بود که دلیل اصلیش میتونه رفتن یکی از بازیکنای کلیدی لیورپول یعنی ژابی آلونسو باشه که اشتباه سران لیورپول هم این بود که کسی رو بعنوان جانشین آلونسو انتخاب کردن که دائما مصدوم میشد و بازیکنی نبود که بشه آنچنان روش حساب کرد منظورم کسی نیس جز آلبرتو آکوئیلانی! یادمه اون موقع بچه ها هم با نظر من موافق بودن و البته به نظرم یه دلیل دیگه هم وجود داره و اون ظهور دو تیم منچستر سیتی و تاتنهام هست که دو ساله باعث شدن لیورپولی ها از جمع چهار تیم برتر انگلیس کنار برن:ohum:

armanliverpool
09-18-2011, 16:16
اره .... اکوئیلانی بازیکنه خوبیه .... ولی فقط تو ایتالیا ......
سبک بازی خیلی فرق میکنه (اینگلستان کجا ایتالیا کجا) ......
تو انگلستان شوت جواب میده تو ایتالیا سانتر ......
به نظر من که لیورپول بهترین نفری رو که برای هالفبک دفایی باید بخره ....(لاسانا دیارا - از رئال) هست ...
چون واقعا بازیکن ذحمت کشیه ....
حالا لاسارو نخریدن هیچ ..... رائول مرلسو هم فروختن ..... من نمیدونم هدفشون از این فروش چی بود ...

armanliverpool
09-19-2011, 12:16
منچستر در چند کلمه : شانس - مایه دار - همراه با داور همگام با فرگوسن ....

feri71
09-20-2011, 15:01
آخه من نمیدونم چی بگم وضعیت این فصل که اونقدرام بد نبود چی شد یه دفه از تاتنهام 4 تا خوردن :ajibeee: توی لیگ برتر این چند ساله لیورپول و تاتنهام دو تیم پرنوسانی بودن که نتایجشون اصلا قابل پیش بینی نبود! حالا خودشونم وقتی بهم میرسن نتیجه ی بازیشون قابل پیش بینی نیس :nishkhand: از اونور که لیورپول دو سه هفته پیش آرسنال رو اونم توی امارات 2-0 برد و همون موقع ها هم بود که تاتنهام از من سیتی پنج تا خورد! اون موقع با خودم گفتم افسانه ی تاتنهام که دو سال تمام به کابوس تیمهای بزرگ انگلیسی تبدیل شده بود به پایان رسید اما مثه اینکه از این خبرا نیس و هری ردنپ و شاگرداش همچنان دارن راه خودشون رو ادامه میدن:ohum: 9 نفره شدن لیورپول در این دیدار شاید سهم بسزایی در شکل گیری این نتیجه داشت چرا که بعد از اخراج آدام و اسکرتل زنبق های سپید لندن تونستن 3 گل رو وارد دروازه ی قرمز ها کنن!

AlexDelpiero
09-20-2011, 17:33
بیا و وجبش کن ! :nishkhand:
یه ساعت داشتم تایپ می کردم یهو همه چی پرید ! :-ang
حالا بیاد ادسر همه رو بنویسم ! باید خلاصش کنم/!
فراز جان امسال تیم خوبی داریم ولی یخته بدشانسیم !
نمونش همین بازی با استوک که با اون آمار خیره کننده و تفاوت زیاد درصد مالکیت و شوت به دروازه نتونستیم بازی رو خوب تموم کنیم و 1 به 0 مغلوب شدیم ! کینگ هم از داوری خیلی می نالید ! :ehe: چند ساله نتونستیم استوک رو تو خونشون ببریم ! 11 تایی میچپند تو دفاع لامروتا !
بازی با تاتنهام هم که یه اتفاق خاص همراه با بدشانسی و بی تجربگی چندتا از بازیکنا همراه بود و این نتیجه عجیب ! :narahat:
متاسفانه علیرغم عملکرد خوب تیم تو نقل و انتقالات ولی اون چیزی که انتظار داشتیم تا اینجا رخ نداده !
از دست دادن میرلس تا اینجا گرون تموم شده واسه تیم و اصلا آدام در حد میرلس نیست !
به امید برگشت هرچه سریعتر استو به بازیها !
بازی بعدی با ولورهمپتون یا همون گرگهاست !یه بازی خونگی که به نظر راحت میاد ولی شرایط بد تیم تو دو هفته اخیر یه کم پیچده میکنه قضیه رو ! با یه برد خوب و برگشت جرارد میشه به آینده امید بیشتری داشت ! :love:

armanliverpool
09-21-2011, 00:07
نه زیاد به جرارد احتیاج نیست ....به غیرتی بودن بازیکنا احتیاجه ....
خوده من از اینو دنیا ..... وقتی حتی خبر گل خوردن لیورپولو میشنوم ... حالم خیلی گرفته میشه ...
ولی اونا که بازیکن تیمن وقتی گل میخورن باید با تمام وجود توپو دست خودشون نگه دارن ....
از همین سایت شما خلاصه بازی با تاتنهامو دانلود کردم ....
لیورپول تو نیمه اول یدونه و تو نیمه دوم دو تا موقیعت خطرناک داشت ...
این چه بازی ایه ؟؟؟ حداقل بعد خردن گل دوم باید همش حمله میکردن ....
4 تا مدافع وایسن تو دفاع از محوطه جریمه یه کم جلو تر وایسن ...بقیه همه برن جلو ... جاهای مشتی وایسن ...
مهاجما همش تو عمق حرکت کنن ... که هالفبکا ... باس های در رو بهشون بدن اونا تک به تک شن دروازرو پاره کنن ....
در کل فقط غیرت میخواد ... فقط غیرت .... یا من مثل سگ لیورپولو دوس دارم همچین فکری میکنم .. یا اینکه حرفم دسته ...

feri71
09-21-2011, 19:05
اگه اوضاع تا دو سه هفته ی دیگه بر وفق مراد نشه ماموریت نوزدهم در این فصل هم پایان پذیر نیست! تیم اگه روحیه ی قهرمانی داشته باشه اگه قهرمان نشه باز هم عین یه قهرمان به رتبه ی دوم یا سوم جدول میرسه و این خودش بعد از دو فصل ناکامی مطلق میتونه یه اتفاق خجسته باشه! تساوی خونگی جلوی ساندرلند و باخت به استوک سیتی قابل بخشش نیست دیگه این بازیا رو که نباید بدون برد تموم کرد! حالا با بحث داوریش کار ندارم:ohum:
اگه توی آنفیلد هشتاد درصد بازیا رو پیروز بشیم و بازی های خارج از خونه رو هم اگه به من یونایتد ، من سیتی ، تاتنهام ، چلسی ،آرسنال ، استون ویلا و نیوکاسل ببازیم اما بقیه رو ببریم مطمئن باشید فقط یه معجزه میتونه مانع از قهرمان شدنمون بشه امیدوارم این سناریوی بیست و یکساله به 22 ساله تبدیل نشه :chemidonam:

AlexDelpiero
09-21-2011, 19:24
اگه اوضاع تا دو سه هفته ی دیگه بر وفق مراد نشه ماموریت نوزدهم در این فصل هم پایان پذیر نیست! تیم اگه روحیه ی قهرمانی داشته باشه اگه قهرمان نشه باز هم عین یه قهرمان به رتبه ی دوم یا سوم جدول میرسه و این خودش بعد از دو فصل ناکامی مطلق میتونه یه اتفاق خجسته باشه! تساوی خونگی جلوی ساندرلند و باخت به استوک سیتی قابل بخشش نیست دیگه این بازیا رو که نباید بدون برد تموم کرد! حالا با بحث داوریش کار ندارم:ohum:
اگه توی آنفیلد هشتاد درصد بازیا رو پیروز بشیم و بازی های خارج از خونه رو هم اگه به من یونایتد ، من سیتی ، تاتنهام ، چلسی ،آرسنال ، استون ویلا و نیوکاسل ببازیم اما بقیه رو ببریم مطمئن باشید فقط یه معجزه میتونه مانع از قهرمان شدنمون بشه امیدوارم این سناریوی بیست و یکساله به 22 ساله تبدیل نشه :chemidonam:
فراز مواظب حرف زدنت باش ! دیگه نبینم حرف از شکست مقابل من یو و اورتون بزنی !!!! :-ang
هنوز تا پایان فصل بازی های زیادی مونده ! تنها مشکلی که از این به بعد میتونه گریبانگیر تیم باشه روحیه خراب کینگ ...:narahat: بعد از بازی با تاتنهام خیلی ناامید حرف می زد !
این کینگ اون کینگ پارسال نیست !

Abdollah 202
09-21-2011, 22:16
دمت گرم آرمان جون
چه این قسمتو شلوغ کردی
.
.
.
.
خسته شدم از بس چلسی و من یو قهرمان شدند
حق آرسنال و لیورپول این نیست . باید این دو تیم خودشونو نشون بدن
من سیتی و تاتنهام هم که واسه قهرمانی خیلی باید کار کنن

feri71
09-21-2011, 23:14
تا دقایقی دیگه دو تیم برایتون و لیورپول در چارچوب جام اتحادیه با هم بازی میکنن مسلما میتونه بازی راحتی باشه و میشه حتی به یه برد پرگل هم فک کرد امیدوارم واسه این جام هم برنامه ریزی داشته باشن چون این فصل توی یورولیگ نیستیم و میشه خلاء نبود یورولیگ رو با جام اتحادیه پر کرد به شرطی که این جام رو تا مراحل پایانی و در نهایت کسب قهرمانی طی کنیم :ohum: بدست آوردن مقام اول این جام میتونه روحیه ی خیلی خوبی به تیم تزریق کنه مخصوصا اینکه چند سالی هست هیچ جامی کسب نکردیم مشابه شرایطی که آرسنال هم الآن دچارش هست :flowerysmile:

feri71
09-21-2011, 23:26
نیمه ی اول 1 - 0 به نفع لیورپول تموم شد lay_;;تک گل بازی رو هم بلیمی زد به امید خدا در پایان بازی هم برنده خواهیم بود :love:
اینم از ترکیب : رینا - کلی- رابینسون - کرگر - کواتس - لوکاس - اسپیرینگ - رودریگوئز - کویت - بلیمی - سوارز

AlexDelpiero
09-22-2011, 09:09
انتظار بیشتری مقابل همچین تیمهایی داشتم
درسته جام اتحادیه خیلی مهم نیست ولی یه برد خوب و پر گل میتونست روحیه سار باشه !
بلیمی هم که بعد از چند سال به مرسی ساید برگشته و میتونه یکی از مهره های تاثیر گذار تیم باشه !
ولی به هر جهت بازی رو 2 - 1 بردیم و امیدوار به روزهای آینده منتظر می مونیم تا روز های اوج رو دوباره ببینیم ! :nishkhand:

armanliverpool
09-22-2011, 14:47
جالب بود تو قسمت live socer از سایت varzesh3 بازیه لیورپولو نزاشته بود ....
اومدم با نرم افزار ببینم دیدم ... سرعت به چیزه ... نشد ....
خدارو شکر برد ..

ولی ....به نظر شما لیورپول کدوم بازیکنو میخرید به نفعش بود ؟(که هم قیمتش خوب باشه هم بازیش)؟

به نظر من که برای خط حمله باید (نگردو یا لیساندرو) رو میخرید یا اصلا تورسو نمیفروخت ...
این کارول پیه اخع گرفته ... اصلا استیل فوتبالی نداره ... خوراکش کشتیه

بعدش کمک مهاجم همون سوارز خوبه ولی (وچینیچو) از رم میخرید خوب میشد ... به نظر من هم برای ایتالیا هم انگلستان خوب میتونه بازی کنه ...

تو خط میانی هم باید (لاسانا دیارا) رو از رئال میخرید ...

feri71
09-22-2011, 15:31
ولی ....به نظر شما لیورپول کدوم بازیکنو میخرید به نفعش بود ؟(که هم قیمتش خوب باشه هم بازیش)؟این پودولسکی نمیدونم چرا الکی داره خودشو توی کلن حیف میکنه بعید میدونم قیمت زیادی داشته باشه اما میتونه بازیکن خیلی خوبی باشه الآن هم لاتزیو با کمترین هزینه کلوزه رو گرفته یا اینتر هم مشابه لاتزیو رفته فورلان رو گرفته با هزینه ی کم. جفت این بازیکنا سالخورده هستن اما حداقلش اینکه واسه دو سال میتونن مفید باشن! مونتولیوو آخر فصل قراردادش با فیورنتینا تموم میشه و به این معنی خواهد بود که یه بازیکن مجانیه اگه مسئولان تیم یه خورده چشماشون رو بازتر کنن میبینن که ستاره هایی با قیمت به صرفه هم پیدا میشه! همین من یونایتد تا حالا دیدین بره بهترین بازیکنای حال حاضر دنیا رو بخره ؟ جواب صد در صد منفی هست چون اونا همیشه دست رو بازیکنایی میذارن که فوق ستاره نشدن اما هنوز جای پیشرفت دارن مثه زمانی که رفتن نانی رو خریدن یا زمانی که برباتف رو خریدن اما مدیرای منچستر سیتی یا چلسی بیشتر دنبال ستاره های مطرح شده میگردن نمونش چلسی که رفت تورس رو گرفت یا من سیتی که نصری رو میگیره ! لیورپول هم همینطوری باید باشه مدیرا باید زرنگ باشن و دنبال استعداد های آینده دار باشن نه اینکه بگردن دنبال لقمه ی آماده !

armanliverpool
09-22-2011, 19:26
اره راس میگی ..... منم منظورم همین بود ..... چون لیورپول تیم پولداری نیست که بتونه ستاره های گرون قیمتو بخره
همون طور که گفتی المان بازیکنای اماده زیاد داره ..... هم کهنه هم جوون ....
تو یکی از بازی های جوانان بود چند وقت پیش داشت نشون میداد(المان - انگلستان)
المانی ها خوب بازی میکردن .... بازکناشون خوب بودن ....

feri71
10-01-2011, 18:59
تبریک تبریک تبریک :/danc
بعد از یک سال که فک کنم نتونستیم از دربی پیروز بیرون بیایم بالاخره تونستیم برنده ی این بازی باشیم زننده ی هر دو گلمون هم خریدهای زمستونی فصل قبل بودن یعنی کارول و سوارز! دیگه میشه گفت از یه بحران نصفه و نیمه ای که دچارش بودیم خارج شدیم خدا رو شکر :-shad بازیای قبلی مفت مفت نتیجه نگرفتیم! دیگه وقت امتیاز دادن به حریف نیس پس میگم به امید تداوم این بردها :yes:

armanliverpool
10-01-2011, 19:08
سلام ...

احسنت .... افرین ....
دمشون گرم ....بازیو ندیدم ولی احتمالا خوب بازی کردن ...
من با استیوی در تماسم ...:hehehe:

AlexDelpiero
10-01-2011, 19:29
تبریک میگم !
خوشحالم این تیم رو تو خونه خودشون بردیم !
این از دربی اول ! بازی با من یونایتد ( کثیف ) رو هم ایشالله خواهیم برد !
واسه من کل بازی های لیگ یه طرفه ، 4تا بازی که با اینا داریم یه طرف دیگه ! اگه این 4 تا رو ببریم انگار قهرمانی رو بدست آوردیم ! مخصوصا من یو ...

David7
10-01-2011, 19:44
برد تیم اول بندر آنفیلد رو تمام طرفداراش تبریک میگم ...

برخلاف اون چیزی که فکر میکردم شد من فکرمیکردم بازی جنگنده و فیزیکی میشه با وجود اینکه یه اخراجی و 2 اخطاری داشت ولی زیاد بازی درگیرانه نبود ...

امیدوارم لیورپول هم امسال بر خلاف پارسال یکی از مدعی های جام باشه البته با وجود یونایتد یکم سخته ... :khelal dandoon:

armanliverpool
10-01-2011, 19:58
قربونه همتون ..... که تبریک گفتین ....
ایشالا بارسا ببازه ... نه یعنی ببره ... :hehehe:ما جبران کنیم ..(David7)
یوونتوس هم همینطور ...
من الان یدونه تیتاپ دستمه ....(امیدوارم متوجه شده باشین)
امیدوارم با حداکثر قدرت به برد هاشون ادامه بدن ...

feri71
10-01-2011, 20:38
این از دربی اول ! بازی با من یونایتد ( کثیف ) رو هم ایشالله خواهیم برد !
واسه من کل بازی های لیگ یه طرفه ، 4تا بازی که با اینا داریم یه طرف دیگه ! اگه این 4 تا رو ببریم انگار قهرمانی رو بدست آوردیم ! مخصوصا من یو ...

منم دقیقا مثه تو فک میکنم اما متاسفانه همین باورهای غلط ماست که ما رو به این روز انداخته :narahat: سال 2009 منچستر قهرمان لیگ شد اما از بین تیمهای بزرگ فقط به دفه تونست چلسی رو ببره!! اما ما که دوم شدیم چیکار کردیم؟ منچستر و چلسی رو دابل کردیم که هیچ بروبچ منچستری رو توی اولدترافورد با نتیجه ی 4-1 درهم کوبیدیم! الآن سه سال از اون فصل میگذره حالا کی یادشه که در اون زمان ما همچنین عملکرد خارق العاده ای داشتیم؟ پس به این نتیجه میرسیم که دیگه نباید این راه رو ادامه بدیم حتی اگه بد بازی کنیم دیگه فقط باید به فکر 3 امتیازهای بعدی باشیم نه اینکه مساوی کنیم یا ببازیم و بعد از بازی از خودمون تعریف کنیم که عجب بازیکنا باغیرت بازی کردن عجب بازیکنا جسورانه بازی کردن!! الآن فقط جام میخوایم فقط جام:yes:

armanliverpool
10-14-2011, 23:35
سلام
چطورىن?

فردا بازى ىادتون که نمىره عمرا.ولى براى لىورپول دعا کنىد,بزنه منچستر

و,به امىد موفقىت لىورپول

yasin04
10-15-2011, 13:10
دالگلیش:برای پیروزی باید عملکرد خوبی داشته باشیم [Only Registered And Activated Users Can See Links] سرمربی تیم فوتبال لیورپول انگلیس هرگونه جنگ تن به تن با سر مربی منچستر یونایتد را در بازی امروز دو تیم رد کرد.

کنی دالگلیش گفت: " من هیچ گونه جدال شخصی با الکس فرگوسن ندارم. این باشگاههای فوتبال هستند که بازی می کنند. ما بازی نمی کنیم. ما تنها تیم ها را برای بازی آماده می کنیم. چزی که برای ما مهم است این است که چگونه در زمین بازی و به عنوان یک تیم با هم رقابت کنیم."
سر مربی لیورپول گفت:" در مقابل تیم منچستر یونایتد باید خوب باشید تا بتوانید آنها را شکست دهید. همیشه در بازی با منچستر یونایتد شانس با شمار یار نیست بنابر این مجبورید برای پیروزی عملکرد خوبی داشته باشید. شما باید از آنها بهتر باشید و کمی هم بخت با شمار یار باشد. کارهای بسیاری وجود دارد که ما قادر به انجام آن هستیم اما کارهای بسیاری نیز وجود دارد که ما نمی توانیم آنرا انجام دهیم. وقتی بتوانیم کنترل بازی را در دست داشته باشیم می توانیم هر کاری انجام دهیم. تا زمانی که بتوانیم بر آنچه که باید انجام دهیم تمرکز داشته باشیم شانس خود را افزایش خواهیم داد."
به گزارش آسوشیتد پرس از لیورپول، منچستر یونایتد و لیورپول امروز در آنفیلد به مصاف یکدیگر می روند. دالگلیش پنج بازی گذشته خود را در مقابل شیاطین سرخ بدون شکست پشت سر گذاشته است.

feri71
10-21-2011, 11:45
فردا شب لیورپول با تیم نهم جدول و تازه صعود کرده ی نورویچ سیتی یه بازی خونگی داره بنابراین کسب کمتر از 3 امتیاز یعنی فاجعه! سابقه نشون داده که استعداد نتیجه نگرفتن جلوی همچنین تیمهایی رو داریم! نیوکاسلی که دو امتیاز ازمون بیشتر داره و چهارم هست هم در ورزشگاه سنت جیمز پارک با ویگان بازی خواهد کرد که بعید میدونم اونجا امتیاز از دست بدن! رسیدن به رده ی چهارم خیلی میتونه به تیم روحیه بده که امیدوارم فردا این اتفاق بیوفته:love:

Abdollah 202
10-21-2011, 11:47
من نمیدونم فردا شب جرارد هست یا نه
اگه باشه صد در صد بردین اگه هم نباشه بازم میبرین اما با گل های کمترheee::

Great Milan
10-21-2011, 12:06
یاد اون لیورپول که قول اروپا بود به خیر به امید اون روز که یه بار دیگه لیورپول سابق بشه و جذابیت بازیهارو بیستر کنه

Fc Bayern München
11-24-2011, 13:47
امسال لیورپول قهرمان میشه.

چلسی 1 - 2 لیورپول

قهرمانی!قهرمانی

feri71
12-03-2011, 19:25
جای بچه های لیورپولی که روی امضاشون بنویسن You'll Never Walk Alone واقعا خالیه om::
خب واسه اینکه حال و هوا عوض شه یه خورده درمورد خود تیم صحبت میکنیم. چلسی رو که تو این یکی دو هفته واسه دومین بار بردیم و به نیمه نهایی جام اتحادیه صعود کردیم. اگه اشتباه نکنم از اول فصل پیش تا حالا این چهارمین برد پیاپی برابر آبی های لندن بود lol:- نیمه نهایی هم به من سیتی خوردیم و با انجام بازی رفت و برگشت باید به فینال فک کنیم. بدشانسی خودمون رو وقتی متوجه میشیم که اون طرف کاردیف و کریستال پالاس به هم خوردن! اگه همه چی خوب پیش بره به امید خدا قبل از عید نوروز اولین جاممون رو بعد از شش سال دشت میکنیم. بازی بعدیمون دوشنبه شب برابر فولهام پونزدهم جدولی خواهد بود و امیدوارم دست پر از لندن برگردیم. دیگه خبری نیس جز سلامتی مگر اینکه این تساویهای دور از ذهن آرامش ما رو خراب کنهentezar::

AlexDelpiero
12-03-2011, 21:00
جای بچه های لیورپولی که روی امضاشون بنویسن You'll Never Walk Alone واقعا خالیه om::
خب واسه اینکه حال و هوا عوض شه یه خورده درمورد خود تیم صحبت میکنیم. چلسی رو که تو این یکی دو هفته واسه دومین بار بردیم و به نیمه نهایی جام اتحادیه صعود کردیم. اگه اشتباه نکنم از اول فصل پیش تا حالا این چهارمین برد پیاپی برابر آبی های لندن بود lol:- نیمه نهایی هم به من سیتی خوردیم و با انجام بازی رفت و برگشت باید به فینال فک کنیم. بدشانسی خودمون رو وقتی متوجه میشیم که اون طرف کاردیف و کریستال پالاس به هم خوردن! اگه همه چی خوب پیش بره به امید خدا قبل از عید نوروز اولین جاممون رو بعد از شش سال دشت میکنیم. بازی بعدیمون دوشنبه شب برابر فولهام پونزدهم جدولی خواهد بود و امیدوارم دست پر از لندن برگردیم. دیگه خبری نیس جز سلامتی مگر اینکه این تساویهای دور از ذهن آرامش ما رو خراب کنهentezar::

بازم مرام فراز كه گهگاهي يه آب و جارويي ميكشه !om::
11 بازي از كينگ مقابل چلسي كه هشت برد و سه مساوي حاصلش بوده ! love::
براي تيمهايي مثل چلسي ، آرسنال و من يونايتد و تا چند سال پيش جام اتحاديه خيلي مهم به حساب نمي رفت اما براي ليورپول به عنوان پر افتخارترين تيم انگليسي شش سال بدون جام خيلي سنگينه و اين باعث نارضايتي ستاره هاي تيم شده ! چند مدت پيش جرارد از اينكه اين چند سال رو بدون جام پشت سر گذاشته بود گله كرده بود و به گفته خودش نگراندوران بازيگري خودشه !
پس با اين تفاسير اين تورنمنت ميتونه خيلي براي ليورپول مهمه و از اونجايي كه اون طرف تيمهاي نه چندان بزرگي هستند ميشه بازي با من سيتي رو فينال بازي ها محسوب كرد !
از اون طرف من سيتي هم كه اين فصل رو با قدرت شروع كرده و با خرج هنگفتي كه كرده حاضر نيست هيچ جامي رو از دست بده ! با اين تفاسير ميشه به حساسيت اين بازي پي برد !
البته دالگيش قبل از بازي با چلسي گفته بود اصلا به اين جام اهميت نمي ده و حتي براي بازي با چلسي تيم رو نصفه نيمه بازي داده !
ولي اين تفكرات دالگيشه و هوادارا احتمالا نظري غير از اين لااقل از الان به اين جام خواهند داشت !

hamid20
12-11-2011, 12:32
اینجا در مورد چی صحبت میشه ما هم بحث کنیم.؟

feri71
12-11-2011, 13:11
اینجا در مورد چی صحبت میشه ما هم بحث کنیم.؟

محوریت بحثمون درمورد آخرین اخبار و نتایج لیورپوله. اگه بازی های تیمتون رو دیدید میتونید تحلیل های خودتون رو اینجا بذارید یا میتونید درمورد علل مشکلات لیورپول در کسب نتایج مطلوب در این فصل نظرات خودتونو بگید و یه عالمه موضوع دیگه که میشه راجع بهش تفکر کرد.

hamid20
12-13-2011, 20:04
سه روزه اومدم به اندازه 30 نفر فعالم
این بخش خیلی افتضاحه راهکارهاتونو برا افزایش امار لیورپول اعلام کنید ممنون میشم.

mortezarm
12-13-2011, 21:41
این بخش خیلی افتضاحه راهکارهاتونو برا افزایش امار لیورپول اعلام کنید ممنون میشم.
به نظرم بحثو نظرسنجی بزار و جدیدترین اخبارشو بزاری کم کم بقیه رو جذب میکنه
اگرم سعی کنی یه نواوری بزاری که دیگه بیشتر جذب میکنه:mage mishe:

King Kenny
12-19-2011, 01:45
امروز موفق شدیم استون ویلا رو توی ویلا پارک زمین خودش 2-0 ببریم ، کم کم به این نتیجه رسیدم که کارا باید بازنشسته کنه خودشو چون زوج دنیل اگر و اسکرتل توی خط دفاعی فوق العاده بودن ، مارتین اسکرتل امروز به همراه کریک بلیمی گلهای لیورپول رو زدند .

یک نکته ی خوب دیگه در این بازی ، نمایش عالیه جونجو شلوی جوون کچل (:hehee:) تیممون بود که خیلی خوب بازی کرد و روی گل اول هم نقش داشت ، امروز سوارز زیاد خوب نبود ولی با اینحال 2 تا تیرک زد که فکر کنم باید اسمش توی گینس ثبت بشه ، تا اینجای فصل 18 تا تیرک زدیم که اگه اینا گل شده بودن الان صدر جدول بودیم .
بازی بعدیمون توی زمین ویگان هستش ، بازی سختیه ولی میشه ازش 3 امتیاز به دست اورد ، با توجه به بازی سخت چلسی برابر تاتنهام و همچنین آرسنال مقابل استون ویلا ، میشه امیدوار بود با یه برد دوباره به جمع 4 تیم برتر برگردیم .

چند تا عکس فوق العاده از این بازی :

AlexDelpiero
12-19-2011, 11:46
تبریک میگم !
با توجه به اینکه من بازی رو ندیدم خیلی تو منتن بازی نمی رم و بیشتر دنبال حاشیه ها هستم ! :nishkhand:
1 - واقعا باید از کریگ بلیمی یه تشکر ویژه داشت ! برگشتش به لیورپول تحت نظر دالگیش یه برگشت رویای بوده و تو معدود بازی هایی کهمن از لیورپول امسال دیدم واقعا زحمت کش و مفید بوده !
2 - دود از کنده بلند میشه !om:: هنوز کاراگر همون آقای اعتماده واسه ما ونبودش توی تیم یه حس خلا به آدم میده ! :nishkhand:
3 - تاتنهام - چلسی
استون ویلا - آرسنال
ویگان - لیورپول
فکر نکنم بردن یه تیم ته جدولی کار سختی واسه لیورپول باشه !
بازی چلسی و تاتنهام هر نتیجه ای رخ بده یه نکته مثبت داره البته در صورتی که ما هم ویگان رو ببریم !
استون ویلا هم که این هفته به ما باخته اونم تو یه بازی خانگی توی این بازی شاید بهتر عمل کنه !

4 - تیر دروازه هم طبق شواهد شده یار دوازدهم تیم مقابل !

King Kenny
12-19-2011, 19:39
مهدی به نکته ی خوبی اشاره کردی ، کریک بلیمی رو خیلیا خری نا موفقی میدونستند ، ولی ثابت کرد که هنوز تجربه حرف اول رو میزنه ، در مورد کارا کمی باهات مخالفم :nishkhand: کارا دیگه اون کارایی گذشته رو نداره ، فعلا دنیل اگر و مارتین اسکرتل دارن عالی کار میکنن ، تخته داریم اینجا ؟:nishkhand: تازه یه جوون دیگه هم داریم به نام کواتس که اونم آینده ی روشنی داره ،ولی همون حوضورش روی نیمکت خیلی تاثیر داره ، میتونه به جوونا خیلی آموزش ها بده .

راستی امروز تولد 25 سالگی رایان بابل ــه ، کسی که با وجود نیمکت نشینی های فراوان هیچ اعتراضی نداشت ، کسی که هنوز عاشق باشگاه هرچند دیگه اینجا نیست ، تولدت مبارک رایان . گلت به منچستر رو هیچوقت فراموش نمیکنیم .

AlexDelpiero
12-20-2011, 13:21
مهدی به نکته ی خوبی اشاره کردی ، کریک بلیمی رو خیلیا خری نا موفقی میدونستند ، ولی ثابت کرد که هنوز تجربه حرف اول رو میزنه ، در مورد کارا کمی باهات مخالفم :nishkhand: کارا دیگه اون کارایی گذشته رو نداره ، فعلا دنیل اگر و مارتین اسکرتل دارن عالی کار میکنن ، تخته داریم اینجا ؟:nishkhand: تازه یه جوون دیگه هم داریم به نام کواتس که اونم آینده ی روشنی داره ،ولی همون حوضورش روی نیمکت خیلی تاثیر داره ، میتونه به جوونا خیلی آموزش ها بده .

اینکه کارا نمیتونه بازدهی اگر و اسکرتل رو داشته باشه که بحثی توش نیست ولی من وقتی بازی هایی لیورپول رو نگاه می کنم اگه رینا ، جرارد و کارا هر کدومشون تو بازی نباشند احساس می کنم تیم یه چیزی کم داره !
کاراگر خودش هویت لیورپوله و تعصبی که اون به تیم داره و تعصبی که من به اون دارم :nishkhand: همیشه تو ترکیب میخوامش !
با اینکه 5 شنبه امتحان دارم ولی سعیمو می کنم بازی رو نگاه کنم !

King Kenny
12-20-2011, 21:00
اینکه کارا محبوبه و تعصب داره درش شکی نیست ، ولی کنی دالگلیش کسی نیست که به خاطر محبوبیت یا این چیزا به کسی بازی بده ، مثلا امروز در مصاحبه ی خودش در مور کرگر گفته :

Dalglish: "Upmost respect for Carra, so it's tough to leave him out.. But he's an intelligent individual"

دالگلیش:"بیشترین احترمها رو به کارا میذاریم.خیلی سخته که او رو بیرون بذاریم.ولی او شخصا فوق العاده است."

همونطور که امسال همبازی سابق خودش یعنی سمی لی که دستیارش بود رو نخواست .

راستی بهترین خبری که این چند روزه میشد شنید :

بازشگت جرارد به تمرینات گروهی

spiderkiller
12-21-2011, 19:25
سلام دوستان لیورپولی.دوستان کسی کلیپی از توانایی های سوارز توی دوران بازیش نداره؟
خیلی حال میکنم با این وینگر جوان .

AlexDelpiero
12-22-2011, 22:52
احتمالا کینگ یادش رفته به مهاجماش گل زنی یاد بده !
این همه توپ بیاری رو دروازه یکی رو گل نکنی نوبره والله ! :-ang

Abdollah 202
12-22-2011, 23:02
به نظر من خودت باید یه بحثی رو شروع کنی تا بقیه جواب بدن بهت
من خودمو مثال میزنم داداش
مثلا وقتی من تو تیر ماه عضو دربی شدم قسمت ارسنال افتضاح بود و هیچ مطلبی نداشت !
کم کم اومدم اخبار ها رو به روز کردم ( البته با کمک یکی از دوستام)
بعدش تو قسمت بحث و تبادل نظر ارسنال موضوعی رو عنوان میکردم تا بقیه بهم جواب بدن
و کم کم دوستان ارسنالی هم به من کمک کردن تا جایی که الان دیگه خودمم زیاد تو قسمت ارسنال فعالیت انچنانی ندارم
و خلاصه قسمت ارسنال یکم شلوغ شد
تو هم میتونی این کارا رو بکنی تا بخش لیورپول هم فعال بشه
حیف لیورپول نیست که قسمتش خالی باشه
من تیم لیورپول رو یک مدعی میدونم و حیفه که کسی تو دربی تو این قسمت فعالین انچنانی نداره
از همین الان شروع کن داداش
ما هم کمکت میکنیمlove::

feri71
12-27-2011, 17:07
گزارش دیدار

جایگاه دو تیم در جدول رده بندی مسابقات :

گلزنان دیدار :

بازیکنان اصلی دو تیم :

نیمکت دو تیم :

آمار و ارقام :

feri71
12-30-2011, 23:24
پیش بازی

ترکیب احتمالی دو تیم:

چهار بازی اخیر رو در روی دو تیم :

پنج بازی اخیر دو تیم :

جایگاه دو تیم در جدول رده بندی:

AlexDelpiero
12-31-2011, 19:11
باز هم شاهکار کریگ بلیمی و مشق گلزنی کاپیتان جرارد برای مهاجمای تنبل لیورپول ! love::
خوشبختانه کابوس های این چند وقته با برد شیرین لیورپول به نزدیکترین رقیب پایین تر از خودش تا حدودی به فراموشی سپرده شد و از طرفی باخت منچستری ها mas:- مقابل بلکبرن تیم 20 جدول اون هم توی خونه خودشون تساوی هفته پیش ما مقابل این تیم رو تا حدودی توجیه می کنه !
برگشت کاپیتان با گل هم خدمت دوستان تبریک عرض می کنیم ! love::

feri71
12-31-2011, 23:13
گزارش دیدار

آمار و ارقام :

ترکیب اصلی و نیمکت ذخیره های دو تیم:

WALK ALONE
01-12-2012, 03:42
کلاس بالایی از قدرت لیورپول تو 35 دقیقه ی ابتدایی شاهد بودیم و موقعیت گلی که با ناشی گری کارول و خروج خوب هارت همراه بود میتونست انگیزه بازیکنان رو برا انتقام باخت هفته پیش شیفت کنه. سیتی هوشیارانه تاکتیک پرس تو نیمه حریف رو پیش گرفت و با همین تاکتیک که ریچاد نقش اصلی رو توش بازی میکرد تونستن چند تا ضربه آزاد پشت محوطه به دست بیارن.

فراموش نکنیم که سیتی علاوه بر اینکه بهترین خط حمله ی لیگ برتر رو داره تو خط دفاعی به لحاظ آماری با بهترین زوج دفاعی که دنی و اسکرتل باشن نزدیکن و اینکه بتونیم از این بازی کلین شیت هم بگیریم موفقیت تاکتیک دفاعی دالگلیش رو نشون میده. بیشتر نگران اسپرینگ بودم که واقعا عالی کار میکرد امیدواریم براش مشکلی پیش نیومده باشه تو این کمبود هافبک دفاعی که باهاش دست و پنجه نرم میکنیم.

در مورد کارولِ امشب نظرات خیلی متفاوته ، به نظر من لیورپول تنها هدیه ای که میتونست به سیتی بده این بود که هر چی دونده و پاسور کنار کارول بود رو بکشه بیرون و کارولی که حقیقا قدرت حمل توپ و سرعت یه مهاجم رو نداره ، تنها تو نیمه سیتی مشغول زدن توپهای بی هدف بکنه .ولی نباید این نکته رو هم فراموش کرد که ریچارد مامور مهار کارول بود و نبودش با توجه به توانایی که تو پرس از جلو داره خیلی از فشار سیتی کم و به لیورپول کمک کرد.

آمار درصد مالکیت تو نیمه دوم 75 درصد برا سیتی بوده و 300 پاس بیشتر از لیورپول داشتند که امیدوارم بازی برگشت تاکتیک حفظ نتیجه نداشته باشیم dallliii !

به نظر من موثرترین بازیکن زمین دنی اگـر بود که علاوه بر پنالتی که گرفت نمایش بدون اشتباهی داشت و رهبری فوق العاده ای تو جلو کشیدن خط دفاعی و آفساید گیری داشت. به نوعی به بازی خوبش عادت کردیم.

تا ومبلی فقط 90 دقیقه فاصــله داریم :sigar:

feri71
01-16-2012, 22:09
تا دقایقی دیگه دو تیم برایتون و لیورپول در چارچوب جام اتحادیه با هم بازی میکنن مسلما میتونه بازی راحتی باشه و میشه حتی به یه برد پرگل هم فک کرد امیدوارم واسه این جام هم برنامه ریزی داشته باشن چون این فصل توی یورولیگ نیستیم و میشه خلاء نبود یورولیگ رو با جام اتحادیه پر کرد به شرطی که این جام رو تا مراحل پایانی و در نهایت کسب قهرمانی طی کنیم :ohum: بدست آوردن مقام اول این جام میتونه روحیه ی خیلی خوبی به تیم تزریق کنه مخصوصا اینکه چند سالی هست هیچ جامی کسب نکردیم مشابه شرایطی که آرسنال هم الآن دچارش هست :flowerysmile:

این پست رو من عهد بوق دادم:nishkhand:
خوشحالم که اون چیزی که میخواستم داره به واقعیت تبدیل میشه. گرفتن یک جام بعد از حدود شش فصل میتونه یه قدم رو به جلو باشه. این همه سال لیگ رو بخشیدیم به چلسی و منچستر حالا این یکی هم روش. تساوی خونگی با استوک هم فدا سرتون:nishkhand: فقط خدا کنه بازی برگشت با من سیتی همه چیز بر وفق مراد باشه.
قهرمانی جام اتحادیه رو پیشاپیش تبریک میگم roz::

AlexDelpiero
01-17-2012, 12:58
این پست رو من عهد بوق دادم:nishkhand:
خوشحالم که اون چیزی که میخواستم داره به واقعیت تبدیل میشه. گرفتن یک جام بعد از حدود شش فصل میتونه یه قدم رو به جلو باشه. این همه سال لیگ رو بخشیدیم به چلسی و منچستر حالا این یکی هم روش. تساوی خونگی با استوک هم فدا سرتون:nishkhand: فقط خدا کنه بازی برگشت با من سیتی همه چیز بر وفق مراد باشه.
قهرمانی جام اتحادیه رو پیشاپیش تبریک میگم roz::
فراز من با این ترکیب هایی که کینگ میذارهو با این سبک و سیاق بازی کردن دیگه مطمئن شدم دالگیش بازی های اتحادیه رو به بازی های لیگ ترجیح داده !
از نظر روحی خیلی خوبه مخصوصا واسه کاپیتان استیوی جی که چند سال در حسرتش مونده که خودش هم اعلام کرده نگران دوران بازیگیریم هستم ! هم واسه ماها کهدلمون تنگ شده واسه صحنه ای که جرارد جام رو بالاسر می بره ! یاد 2005 و استانبول به خیر ... om::
ولی ما کم کم داریم لیگ رو فراموش می کنیم و از همه مهمتر سهمیه CL که امسال دیگه واجبه گرفتنش !
این استوک هم خیلی سگه جلوی لیورپول ! رفت باهاش مساوی کردیم پارسال هم شده بود بلای جون لیورپول ! :-ang

R.BAGGIO.10
01-17-2012, 13:33
فراز من با این ترکیب هایی که کینگ میذارهو با این سبک و سیاق بازی کردن دیگه مطمئن شدم دالگیش بازی های اتحادیه رو به بازی های لیگ ترجیح داده !
از نظر روحی خیلی خوبه مخصوصا واسه کاپیتان استیوی جی که چند سال در حسرتش مونده که خودش هم اعلام کرده نگران دوران بازیگیریم هستم ! هم واسه ماها کهدلمون تنگ شده واسه صحنه ای که جرارد جام رو بالاسر می بره ! یاد 2005 و استانبول به خیر ... Om::
ولی ما کم کم داریم لیگ رو فراموش می کنیم و از همه مهمتر سهمیه cl که امسال دیگه واجبه گرفتنش !
این استوک هم خیلی سگه جلوی لیورپول ! رفت باهاش مساوی کردیم پارسال هم شده بود بلای جون لیورپول ! :-ang
بله بله سخنی گوهر بار از اقا مهدی.
بعد از سال 2005 و به غیر از سالی که لیورپول دوم شد دیگه لیورپول صلابت قبلشو پیدا نکرد ولی امسال و با توجه به رفتن تورس دیگه اون وابستگیو داگلیش ریشه کن کرد و حتی با مصدومیت جرارد این طرح او کاملا عملی شد.
البته من اینو اضافه کنم که کینگ کنی ترکیبهایی که میچینه ... جدا حاصل آنالیز دقیق اون از تیم حریفه که ایشالا بازی با استوک رو اگه به پایان برسونیم دیگه گرفتن جام با توجه به حذف سیتی برامون ممکن میشه.

feri71
01-20-2012, 20:38
لیورپول فردا شب ساعت 9 باید به مصاف بولتون بره. بولتونی که با 16 امتیاز در رده ی نوزدهم قرار داره و البته امیدهای زیادی برای بقا در لیگ داره. یه جوری حس میکنم تیمی که در بازیای آسون خونگی خودش ناکام می مونه تو بازیای خارج از خونه بی انگیزه تر میشه! البته این نظر منه ولی امیدوارم که فردا بچه ها با 3 امتیاز کامل از استادیوم ریبوک بیرون بیان. برای بازی فردا اسپیرینگ و لوکاس به دلیل مصدومیت حضور ندارن و سوارز هم که محرومه.
به امید خدا فردا شب با تبریک برد به این تاپیک میایمroz::

feri71
01-24-2012, 20:44
امشب کاردیف و کریستال پالاس یه پای فینال جام اتحادیه رو مشخص میکنن. فردا هم لیورپول میزبان من سیتی خواهد بود تا ببینیم چی پیش میاد. لیگ رو بیخیال جام اتحادیه رو بچسبlol:- فردا که صعود کنیم خواه ناخواه یه تاثیر مثبتی روی تیم میذاره امیدوارم باعث بشه تیم نتیجه بگیره. واقعا وضعیت نگران کنندست. همینجوری پیش بره از سهمیه ی لیگ قهرمانان هم دور میشیم.

feri71
01-26-2012, 13:29
بالاخره به آرزوی خودمون که رسیدن به فینال بود رسیدیم. گلها رو جرارد از روی نقطه ی پنالتی و همچنین بلیمی زدن. دقیقا یه ماه دیگه به امید خدا جرارد جام قهرمانی رو بالای سر خودش میبره. البته باید از اتفاقی که پارسال تو فینال واسه آرسنال افتاد درس عبرت بگیریم و حریف رو دست کم نگیریم هرچند کینگ کنی نشون داده که خیلی این بازیا رو جدی گرفته و انتظار میره که حتی جلوی کاردیف هم از تمام مهره های کلیدی خودش استفاده کنه.

خب بهتره فعلا بازی قبلی رو فراموش کنیم و به بازی مهم شنبه در آنفیلد فک کنیم. امیدوارم در برابر من یونایتد نتیجه ی آبرومندانه ای بگیریم.

AlexDelpiero
01-26-2012, 21:13
:khelal dandoon:
من هم تبریک میگم !
از اون طرف تیمی نیست که بتونه جلودارمون باشه و تقریبا قهرمانیمون مسجله !
این کریگ بلیمی امسال در حد یه فوق ستاره بوده واسه لیورپول حیف اون دو سه سال که از لیورپول رفت و حروم شد !
بازی با الکلاسیکو تلاقی داشت و ماسفانه ندیدیم چه خبر بود ولی هر طور که بود دیگه تموم شده :nishkhand: و امیدوارم قهرمانی رو بگیریم !:nishkhand:

لیورمیلان
01-28-2012, 00:00
سلام به همه لیورپولیای گل

feri71
01-28-2012, 18:46
برد در بزرگترین دربی انگلیس رو تبریک میگم:bia baghalam:
از همون اول فصل میدونستم که حداقل یه بار باید این منچستر رو ببریم. سنت هر ساله ی لیورپول همینه:nishkhand:
متاسفانه نتونستم قسمت زیادی از بازی رو ببینم. فقط 25 دقیقه ی آخر رو دیدم که توپ و میدون هم بیشتر دست خودمون بود البته منچستر هم چند تا موقعیت خطرناک داشت. دقایق آخر هم یه موقعیت عالی از دست دادیم.
کلا امسال خیلی جالب میشه. لیگ که احتمالا یکی از رتبه های چهارم تا هفتم در آخر فصل نصیبمون میشه اما از اونور میتونیم یه جام اتحادیه و یه FA Cup رو به ویترین افتخاراتمون اضافه کنیم.
سه بازی آخرمون دو تاش با تیمای اول و دوم لیگ بود که نتیجه ی لازم رو گرفتیم. اما یکی دیگه با بولتون بود که من نمیدونم چجوریه اینا با تیمای قوی اینجوری بازی میکنن از اونور از بولتون ته جدولی 3-1 میخورن:ajibeee:

AlexDelpiero
01-28-2012, 19:28

بازی به هیچ وجه جذاب نبود و یه بازی نصفه نیمه و برابر داشتیم البته تعویض های کینگ واقعا شاهکار بود !
ولی این برای ما عادت شده که جلوی بیگ فایو ( قبلنا بیگ فور بود با حضور السیتی :nishkhand: شده بیگ فایو ) نتایج درخشانی بگیریم ولی جلوی تیمای غیره وا بدیم !
امروز توی بازی لیورپول بازهم خلا یه بازیساز خلاق به شدت احساس می شد !
تبریک میگم !
امیدوارم جام حذفی و کارلینگ کاپ رو بگیریم و دبل کنیم ! :nishkhand:
یه آمار از کینگ بعد از برگشتش به لیورپول در بیگ فایو :

من یو: 2 برد- 1 باخت ( هنوز 20 ساعت نشده بود که مربی شده بود.) و یک مساوی
من سیتی: 2برد- 2 مساوی- یک باخت
آرسنال: یک برد و یک مساوی (هر دو در هایبوری)
چلسی: 3 برد ( هر سه تا در استمفورد بریج)

ترکیدن اِورا هم بسی فاز داد تو اون صحنه گل درک کویت ! :yes:

sajjad.suarez
01-28-2012, 19:37
عجییییییییییییییییییییییی یییییب فاز دادا!!!

یه مش اولد تراََشششفوردی!

خوشم میاد از هرکی ببازیم اینارو میزنم

بارسام که رئالو برد

وای خدا چه حالی میده!!

R.BAGGIO.10
01-28-2012, 20:28
,وقتی میبینم لیورپول بازیاشو با کینگ کنی میبره جدا باورم میشه که لیورپولم شده همون لیورپول سابق.
واقعا بازی دلچسبی بود ...کینگ کنی با این ترکیبش نشون داد روانشناس قابلی هست و روحیه بردو به بازیکنانش تلقین میکنه.
فعلا مبارک باشه این برد و نوش جون هر چی لیورپولیه.

David Sina
01-28-2012, 23:52
بردن منچستریونایتد همیشه یه لذت خاصی داره .......... تبریک میگم به همه هواداران متعصب آنفیلد .......... اگر بلیمی و کویت از اول تو بازی بودند با نتیجه قاطع تری میبردین .......... زنده باد کنی داگلیش کبیر

Abdollah 202
01-28-2012, 23:56
منم به هواداران لیورپول این برد شیرینو تبریک میگمroz::

AlexDelpiero
01-29-2012, 00:30
بردن منچستریونایتد همیشه یه لذت خاصی داره .......... تبریک میگم به همه هواداران متعصب آنفیلد .......... اگر بلیمی و کویت از اول تو بازی بودند با نتیجه قاطع تری میبردین .......... زنده باد کنی داگلیش کبیر
کویت و بلیمی تو بازی با ستی فشار زیادی بهشون اومده بود وقاعدتا این باز توانایی 90 دقیقه رو نداشتند !

mohammad_444_0o
01-29-2012, 00:46
من به عنوان هوادار من یونایتد به شما عزیزان تبریک میگم

feri71
01-31-2012, 21:19
امشب یه بازی داریم تو خونه ی ولورهمپتون. بعد از حذف کردن تیم های شهر منچستر حالا باید توی پریمر لیگ آبرو داری کنیم. با سوارز کلا 3 تا غایب داریم. نگرانیم از اینه که ولوز ته جدولیه یه چی تو مایه های همون بولتون دو هفته پیش! اگه صدرنشین بود انگاری حتما میبردیمheee:: این رقیب امشبمون مدتهاست رنگ برد رو به خودش ندیده امیدوارم حداقل امشبم این روندشون ادامه پیدا کنه.

AlexDelpiero
01-31-2012, 22:35
پایان ژانویه !
خبری نیست . همه جا امن و امانه . لیورپول هم که ماشالله کلی ستاره درجه یک داره نیازی به خرید جدید نداره که ... فراز ؛ با این تفاسیر و این بازیکنایی که می بینی یه مقدار توقع زیادی نداری ؟!! به قولی ؛ بای بای پریمیر ! :ehe:
اگه بتونند به روش رافائی این دو تا جامم رو بگیرند واسه ما کلیه . من که دیگه کلا از CL قطع امید کردم و مطمئنم برای تابستون و فصل نقل و انتقالات به مششکل برمی خوریم و حسرت این روزها ... om::

AlexDelpiero
02-01-2012, 01:22
تبریک میگ بازی و برد خوبی بود ! مثل خیلی از بازی ها سر بودیم و ضربات زیادی زدیم !
استیوی مصدوم بود و تو 18 تا هم نبود !
و باز هم مثل همیشه کریگ بلیمی ستاره بازی بود . :love:
52 کارول
61 کریگ بلیمی
78 درک کویت
شوت در چارچوب : 14 به 1
بلیمی 6 تا :afarin:
کویت 3 تا
کارول و انریکه 2 تا
دنی اگر یکی
شوت خارج از چارچوب : 9 به 4
آدام و کارول 2تا
کویت ، هندرسون ، دنی اگر ، بلیمی ، انریکه هر کدوم یک بار
روحیه خوبی از برد شیطونکا گرفته بودند بروبکس ! امیدوارم این روند توی بازی های بعد هم ادامه داشته باشه ! :bia baghalam:

moh3en_3d
02-05-2012, 07:33
بچه های متعصب لیورپول ما تاتنهام رو چند تا میزنیم؟؟؟؟

AlexDelpiero
02-07-2012, 11:40
در بهترین وضعیت که چلسی مساوی کرده بود ما می تونستیم با یه برد خونگی خودمونو به گرفتن رتبه 4 نزدیکتر کنیم ! متاسفانه مثل بیشتر بازی های گذشته از زدن ضربه های آخر و تبدیل شدن توپ به گل عاجزیم ! سوارز هم نتونست دیشب دردی ازمون دوا کنه ! من موندم چرا کینگ اینقد مصر بود که نیازی به اضافه کردن بازیکنا نیست ! اگر یه مهاجم خوب می گرفتیم الان اینقد امتیاز راحت از دست نمی دادیم ! شایعه هایی برای گرفتن دفوئه ، کاوانی و توز بود که هیچکدومشون واقعیت پیدا نکرد ! نبودن لوکاس و مصدومیتش هم کار دستمون داده ! کارول هم تیمو شوهر داده !

fcb10
02-19-2012, 21:57
پ این چه باری بود ؟!!؟

یکی باید بازیکنای حریفو مهار میکرد ! !

feri71
02-26-2012, 23:49
تبریکککککککککککlay_;;
بالاخره به هر زور و زحمتی بود قهرمان شدیم و بعد از سالها یه جام گرفتیم. برد در این فینال به معنای واقعی جون به لب شدن بود. گل اول رو که خوردیم اعصابم کلی ریخت بهم. اما آخرش در وقت قانونی 1-1 شد.

وقت های اضافی هم که 2-1 جلو افتادیم اما 118 بازی 2-2 مساوی شد و نتیجه با پنالتی مشخص میشد. بالاخره پنالتی هم 3-2 بردیم. البته مثه اینکه باز پنالتی هم واسه خودش ماجرایی داشته:nishkhand:

این قهرمانی سکوی پرتابی هست به سوی جام های با ارزشترroz::

King Kenny
02-27-2012, 09:07

تبریک ، فعلا چیزی جر این نمیتونم بگم ، تفاوت را با کنی دالگلیش احساس کنید ...
تنها پس از گذشت 1 سال از حضور مجددش به عنوان مربی در پرافتخارترین تیم بریتانیا ، به 6 سال ناکامی در کسب جام پایان میده ، مهم نیست ارزش جام چقدر بوده ، از زمانی که استیون جام رو برد بالا تا الان هزارتا اسم برای این جام گذاشتند ، از میکی ماوس بگیر تا جام ولایت ، اهمیت نمیدم و اینا از سوزش برخی دوستانه ، بازم تبریک .

و این هم خدمت شما ، دوستت داریم کاپیتان

و در آخر :

tonight I want to see fernando torres and tell her, why

AlexDelpiero
02-27-2012, 21:03
heey:: heey:: heey::
heey:: heey::
heey::

تبریک میگم .
خیلی خیلی نایس ! :nishkhand:
مهم نیست شیطونک جماعت چی میگه !
مهم نیست بقیه چی میگن ! برای ما مهم این جام و ایشالله شکسته شدن طلسم های بی جامی هست .
هر چند به سختی ولی بالاخره محقق شد .
خیلی دوست دارم جام حذفی رو هم بگیریم و از اون ور من سیتی پریمر رو بگیره تا سوزش 3 چندان شیطونکا رو ببنیم ! lay_;;

We Love KING KENNY
love::love::
YOU NEVER WALK ALONE

Abdollah 202
02-27-2012, 21:45
منم به شما هواداران متعصب لیورپولی تبریک میگم :love:

AlexDelpiero
03-03-2012, 15:30

Liverpool vs Arsenal
هفته بیست و هفتم لیگ برتر

مصدومین و محرومین دو تیم:
آرسنال: جک ویلشر (مچ پا)، امانوئل فریمپونگ (لیگامنت زانو)، سباستین اسکیلاچی (کشیدگی کشاله ران)، فرانسیس کوکلن (همسترینگ)، پر مرته ساکر (مچ پا)، آندره سانتوس (مچ پا) و آرون رمسی (مچ پا) از مصدومان آرسنال هستند.

حضور توماس روسیچکی (کمر)، آبو دیابی (همسترینگ)، رابین ون پرسی (کشاله ران) و توماس ورمالن (مچ پا) در هاله ای از ابهام قرار دارد. لیورپول: در این دنیل اگر (شکستگی دنده)، لوکاس لیوا (لیگامنت زانو) مصدوم هستند.

حضور استیون جرارد و گلن جانسون (همسترینگ) در هاله ای از ابهام است.

دو تیم محرومی برای این بازی ندارند.
عملکرد و آمار دو تیم تا به این جای فصل:

آرسنال:

توپچی ها در شش بازی آخر رسمی خود سه برد، یک تساوی و دو باخت کسب کرده اند. آن ها در شش بازی آخر خود در لیگ برتر نیز سه برد، یک تساوی و دو باخت کسب کرده اند که به طور مشترک رتبه ی سوم جدول را در شش بازی گذشته ی لیگ برتر به خود اختصاص داده اند و با کسب 46 امتیاز از بیست و شش بازی در مکان چهارم جدول قرار دارند.

توپچی ها تا به اینجای کار چهارده برد داشته اند که پنج برد آن ها در خارج از خانه بوده است و هشت باخت کسب کرده اند که شش باخت آن ها در خارج از خانه بوده است. آن ها چهار تساوی نیز داشته اند که دو تساوی آن ها در خارج از خانه بوده است. در رقابت های خارج از خانه در بین تیم های لیگ برتر آرسنال در رتبه ی هشتم قرار گرفته است. (13 بازی 17 امتیاز؛ 24 گل زده، 26 گل خورده)

آرسنال تا به اینجای کار 53 گل زده داشته که سومین خط حمله ی لیگ برتر بوده و با دریافت 37 گل دوازدهمین خط دفاع لیگ برتر می باشد.

آرسنال بیشتر گل های خود را در دقایق 60 تا 75 (12 گل از 53 گل) به ثمر رسانده و بیشتر گل های خود را نیز در دقایق 30 تا 45 دریافت کرده است. (9 گل از 37 گل)

بهترین گلزن آرسنال در لیگ برتر رابین ون پرسی با 23 گل زده می باشد و تئو والکات با 5 گل و جروینیو و میکل آرتتا هر یک با 4 گل در رتبه های بعدی می باشند. همچنین در لیگ برتر ووجیچ ژسنی با 2340 دقیقه حضور بیشترین حضور را در لیگ برتر داشته اند و رابین ون پرسی و لورن کوسیلنی به ترتیب با 2254 و 2064 دقیقه در رتبه های بعدی قرار دارند. لیورپول:

لیورپول در شش بازی آخر رسمی خود سه برد، دو تساوی و یک باخت کسب کرده است. آن ها در شش بازی آخر خود در لیگ برتر نیز یک برد، دو تساوی و سه باخت را کسب کردند که به طور مشترک رتبه ی شانزدهم جدول را در شش بازی گذشته ی لیگ برتر به خود اختصاص داده اند و با کسب 39 امتیاز از بیست و پنج بازی در مکان هفتم جدول قرار گرفته اند.

لیورپول تا به اینجای کار ده برد داشته اند که چهار برد آن ها در خانه بوده است و شش باخت نیز داشته است که هیچ یک از باخت های آن ها در خانه نبوده است. آن ها نه تساوی در این فصل کسب کرده اند که هشت تساوی آن ها در خانه بوده است. آن ها در رقابت های داخل خانه در بین تیم های لیگ برتر در رتبه ی نهم قرار دارند. (12 بازی 20 امتیاز؛ 14 گل زده، 8 گل خورده)

قرمزها در این فصل 29 گل زده داشته که به طور مشترک چهاردهمین خط حمله ی لیگ برتر بوده و با دریافت 23 گل، دومین خط دفاع لیگ برتر می باشد.

لیورپول بیشتر گل های خود را در دقایق 75 تا 90 (7 گل از 29 گل) به ثمر رسانده و بیشتر گل های خود را در دقایق 45 تا 60 دریافت کرده است. (7 گل از 23 گل)

بهترین گلزن این تیم در لیگ برتر کریگ بلیمی و لوئیز سوارز با 6 گل زده می باشمد و اندی کارول با 3 گل زده در رتبه ی بعدی می باشد. همچنین در لیگ برتر خوزه مانوئل رینا با 2250 دقیقه بیشترین حضور را در زمین برای این تیم داشته است و خوزه انریکه و چارلی آدام به ترتیب با 2160 و 2033 دقیقه حضور در رتبه های بعدی قرار دارند.

بازی های رو در رو:

- دو تیم آرسنال و لیورپول تاکنون در رقابت های مختلف 210 بار به مصاف هم رفته اند. آرسنال موفق به کسب 73 پیروزی شده است. لیورپول نیز 82 بازی را برده است. 55 بازی این دو تیم هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است. آرسنال 264 گل در مقابل لیورپول به ثمر رسانده و لیورپول نیز 293 بار در مقابل آرسنال گلزنی کرده است.

- لیورپول در بازی های خانگی خود مقابل آرسنال 98 بار به میدان رفته است که حاصل آن، 54 پیروزی، 19 تساوی و 25 شکست بوده است. در این بازی ها 189 گل زده و 111 گل نیز دریافت کرده است.

رفت و برگشت (لیگ): 175 بازی، 60 برد آرسنال، 69 برد لیورپول، 46 مساوی

رفت و برگشت (لیگ برتر): 39 بازی، 11 برد آرسنال، 15 برد لیورپول، 13 مساوی

در خانه لیورپول (لیگ): 87 بازی، 22 برد آرسنال، 48 برد لیورپول، 17 مساوی

در خانه لیورپول (لیگ برتر): 19 بازی، 4 برد آرسنال، 9 برد لیورپول، 6 مساوی

* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی 6-3 آرسنال در خارج از خانه و در فصل 2006/2007 بوده است.

* پرگل ترین برد آرسنال مقابل لیورپول برد 8-1 آن ها در خانه در فصل 1934/1935 بوده است.

* پرگل ترین برد لیورپول در مقابل آرسنال، برد 5-0 آن ها در خانه و در فصل 1963/1964 بوده است.

آخرین بازی دو تیم در همین فصل و در چارچوب رقابت های لیگ برتر (هفته دوم) و در ورزشگاه امارات برگزار شد و با پیروزی 2-0 لیورپول پایان یافت. (شنبه 29 مرداد 1390 | 20 آگوست 2011). در آن بازی آرون مرسی (دقیقه 78، گل به خودی) و لوئیز سوارز (دقیقه 90) برای لیورپول گلزنی کردند.

نکات حاشیه ای بازی:

* در نه بازی اخیر دو تیم در لیگ، لیورپول تنها یک بار موفق به کسب پیروزی شده است که همان پیروزی 2-0 ماه آگوست در ورزشگاه امارات می باشد. شش بازی از این نه بازی با تساوی پایان یافته است.

* از فصل 1999/2000 به بعد لیورپول نتوانسته است در لیگ آرسنال را دابل کند.

* در شش بازی اخیر دو تیم در لیگ، شش گل در دقیقه 90 یا پس از آن به ثمر رسیده است.

* در پنج بازی اخیر دو تیم در لیگ، سه گل به خودی و دو پنالتی وجود داشته است.

* در سه بازی اخیر دو تیم در لیگ برتر سه کارت قرمز رد و بدل شده است.

* تیم کنی دالگلیش تنها دو گل دیگر برای دستیابی به رکورد 250 گل در لیگ مقابل آرسنال فاصله دارد.

* این چهارصد و پنجاهمین باری است که کنی دالگلیش در لیگ مربیگری می کند. رکورد او در این مدت - در تیم های لیورپول، بلکبرن و نیوکاسل - 247 پیروزی، 115 تساوی و 87 باخت بوده است.

* دو بازی اخیر خانگی لیورپول در لیگ با تساوی بدون گل پایان یافته است که بدین معنی است آن ها هنوز منتظر اولین گل لیگ برتری خود در آنفیلد در سال 2012 می باشند. آن ها در تاریخ لیگ برتر هرگز سه تساوی پیاپی 0-0 نداشته اند.

* لیورپول این فصل در آنفیلد شکست نخورده است (یکی از دو تیمی که این فصل در خانه نباخته است) اما تنها در چهار بازی از دوازده بازی خانگی خود در لیگ برتر پیروز شده است.

* رکورد هشت تساوی خانگی در این فصل بیش از مجموع رکورد تساوی های خانگی این تیم در فصول 2009/10 (با 3 تساوی خانگی) و 2010/11 (با 4 تساوی خانگی) می باشد.

* رکورد بد لیورپول در بازی های خانگی (20 امتیاز در 12 بازی) به طور مشترک بدترین رکورد آن ها در یک فصل از لیگ برتر می باشد.

* تنها منچسترسیتی (6 گل) توانسته اند در لیگ برتر و در خانه گل های کمتری نسبت به لیورپول (8 گل) دریافت کند.

* قرمزها تنها دو بار در نه بازی اخیر خود در لیگ پیروز شده اند.

* قرمزها بدترین نرخ تبدیل شانس های گلزنی به گل را در میان تیم های لیگ برتر دارا هستند و تنها 8.6% ضزبات آن ها به گل تبدیل شده است.

* اگر آرسنال در این بازی شکست نخورد، این اولین باری است که آن ها در پنج بازی پیاپی خارج از خانه در آنفیلد شکست نمی خورند.

* آرسنال این فصل و در پایان هفته بیست و ششم (53 گل) گل های بیشتری نسبت به فصل 2003/04 که بدون شکست قهرمان شد به ثمر رسانده است. (51 گل)

* توپچی ها در چهار بازی اخیر خود در لیگ برتر شکست نخورده اند و سه پیروزی پیاپی به دست آورده اند.

* توپچی ها در آنفیلد بیش از هر ورزشگاه دیگری (جز ورزشگاه خانگی) در لیگ برتر گل دریافت کرده اند. (36 گل)

* توپچی ها در بازی های خارج از خانه این فصل بردهای بیشتری (5 برد) نسبت به لیورپول در خانه داشته اند. (4 برد)

* تیم آرسن ونگر در سال 2012 تا کنون 18 گل در لیگ برتر به ثمر رسانده است که بیش از تمامی تیم ها در این مقطع می باشد.

* آرسنال در 20 بازی اخیر خارج از خانه خود در لیگ برتر تنها سه کلین شیت داشته است.

* تئو والکات اکنون 23 گل در لیگ برتر برای آرسنال به ثمر رسانده است که تنها دو بازیکن انگلیسی بیش از این تعداد گل برای آرسنال در لیگ برتر گلزنی کرده اند. پل مرسون (28 گل) و یان رایت (104 گل)

* والکات می تواند صدمین شروع خود در لیگ برتر را در این بازی تجربه کند.

لیست دو تیم برای این بازی:

Liverpool: Reina, Johnson, Carragher, Skrtel, Enrique, Adam, Gerrard, Henderson, Bellamy, Suarez, Carroll, Doni, Kelly, Coates, Spearing, Shelvey, Downing, Rodriguez, Kuyt

Arsenal: Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Benayoun, Walcott, Song, Arteta, Rosicky, van Persie, Fabianski, Oxlade-Chamberlain, Jenkinson, Gervinho, Park, Chamakh, Miquel, Diaby

اطلاعات تکمیلی بازی:

این بازی روز شنبه 13 اسفند 1390 | 3 مارچ 2012، ساعت 16:15 به وقت ایران در ورزشگاه آنفیلد برگزار خواهد شد.

قضاوت این دیدار بر عهده مارک هالسی (M Halsey) می باشد و دستیاران وی بنت و گانفیلد می باشند (S Bennett, R Ganfield). داور چهارم لی میسون (L Mason) خواهد بود. نماینده ی لیگ برتر آقای برمهال (J Bramhall) و نماینده ی کمیته داوران آقای بلنچارد (I Blanchard) خواهد بود.

تیم آرسنال در بازی قبل خود با نتیجه 5-2 مقابل تاتنهام هاتسپر در خانه و در لیگ برتر به پیروزی رسید و لیورپول در فینال جام اتحادیه و در خارج از خانه با تساوی 2-2 مقابل کاردیفدر ضربات پنالتی موفق به شکست این تیم شد و قهرمان این جام شد.

فیفا 12 این بازی را 3-1 به نفع آرسنال پیش بینی کرده است.

ترکیب پیش بینی شده برای دو تیم:

یورو اسپورت:

اسکای اسپورت:

Liverpool: Reina, Kelly, Carragher, Skrtel, Enrique, Henderson, Gerrard, Spearing, Downing, Suarez, Carroll

Arsenal: Szczesny, Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Walcott, Rosicky, Arteta, Song, Benayoun, Van Persie

گل:

Liverpool:

Reina
Kelly, Carragher, Skrtel, Enrique
Gerrard, Spearing
Henderson, Suarez, Downing
Carroll

Arsenal:

Szczesny
Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs
Arteta, Song
Walcott, Rosicky, Benayoun

Van Persie

pooyan_wenger
03-03-2012, 16:55

WALK ALONE
03-05-2012, 02:14

صادقانه یه نکته رو قبل پستم بگم، نرسیدم که کل بازی رو ببینم و سعی میکنم فقط راجع به نکات تاثیر گذار خارج از زمین مسابقه صحبت کنم. :72:

ما هواداری لیورپول باید یه نکته ای رو بپذیریم که عملا باید از سهمیه لیگ قهرمانان خداحافظی کنیم ، چرا که مهترین بازی که میتونست ما رو اروپایی کنه همین بازی رو در رو بود و از این پس باید منتظر خبر باخت آرسنال و لغزششون تو ادامه لیگ باشیم.

وقتی بازیهای بعدی آرسنال رو میبینم به این نتیجه میرسیم که علیرغم باخت بازی رو در رو و اختلاف 7 امتیازی رسیدن به رتبه چهارم دور از دسترس نیست. البته فرض به اینکه 3 امتیاز اورتون رو برده باشیم :دی ! آرسنال مقابل سیتی ، چلسی ، نیوکاسل و استوک ممکنه پر نوسان ظاهر بشه ولی بازیهای باقیمانده لیورپول هم آنچنان ساده نیست و از حالا نمیشه گفت که لیورپول هم همه بازیهای ادامه فصل رو برنده از زمین بیرون میاد .

بازی 120 دقیقه ی تو فینال کارلینگ کاپ بهونه دم دستی ع ولی نمیشه روش مانور داد ، چرا که نیمی از بهترین های تیمی که یکصدو بیست دقیقه بازی کرده بودن تو بازی امروز به دلیل مصدومیت حضور نداشتند. جرارد دنیل و جانسون بازیکنهایی هستن که حضور یکی از اونها کلاس بازی تیمی رو چندین درجه بالا میبره. هافبکهای این فصل لیورپول سهم خیلی کمی تو گلزنی داشتن آدام دو گل هندروسون یک گل ، در حالی که اسکرتل به تنهایی بیشتر از جفتشون گل زده ، وقتی این آمار رو مقابل 10 گل ماکســی تو فصل پیش میذاریم مشکل اهمیت پیدا میکنه ، دالگلیش که تو استفاده نکردن از بازیکنای نیمکت تو جزیره اسمی در کرده و حداقل فرصتی برای شلوی قائل نشد که بتونه وقتی که هندرسون خسته س تو ترکیب تیم قرار بگیره ، شلوی رو به یه تیم دسته یکی قرض داده که از این انتقادها خلاصی پیدا کنه ؟ هدف از برگدوندش چی بود وقتی بازی نگرفته شد و دوباره برگشت ؟

مصدومیت دنیل به همون اندازه خبر مصدومیت لوکاس غم انگیز و ناامید کننده بود ، از جهتی که زوج خط دفاعی دوم لیگ برتر رو از دست دادیم و باید آرزو کنیم که تیم حریف مهاجم سرعتی نداشته باشه که کاراگر مطمئنا جا میمونه مثل همین بازی که رو گل دوم تاثیر داشت و دیر حرکت کرد، هنوزم آقای قابل اعتماد هستش ولی بالا رفتن سن تو سطح بازی ش تاثیر گذاشته.

گلی دقایق آخری که ون پرسی زد به رو حساب پپه رینا باید نوشت ، دروازبانی با اینهمه سابقه و تجربه تو لیگ برتر وقتی تو از چند ده متری رو محوطه جریمه میاد از وسط دورازه تکون نمیخوره تا توپ به رابین برسه و ثانیه آخر نتونه گوشه دروازه رو پر کنه ،و میشه گفت که رابین رو لحظه ای دید که توپ بهش رسید ! رابین مشابه این گل رو چند ماه پیش به اورتون زده بود که فقط از یه مهاجم حرفه ای برمیاد ولی رینا و کاراگــر توجهی به تاکتیک نداشتن و نتیجش این شد که دقیقه 94 باید اولین شکست خانگی لیورپول رو شاهد باشیم.

و اما در مورد آفساید یا نبود گل دوم آرسنال ، یه خط موازی با خط هیجده قدم کشیدم یه همچین صحنه ای به دست اومد ، یه نیم بدن رابین تو آفساید هستش ، ولی نمیشه روش مانـور داد چون صحنه ای خیلی سختی هستش. >

مصاحبه ی کنی خیلی جالب بود ، به نوعی حق مطلب رو در مورد بازی ادا کرد و اعتراضش رو به سبک بازی آرسنال هم نشون داد:" ما جنگنده بازی می کنیم ، با ذهنیت هجومی بازی می کنیم ، رو به جلو حرکت می کنیم ، می توانیم موقعیت خلق کنیم و پنالتی بگیریم . شاید قطعه آخر (این پازل) این است که بد بازی کنیم و گل پیروزی بخش را بزنیم." ،،، love::

feri71
03-18-2012, 22:40
برد خانگی مقابل استوک تونست لیورپول رو راهی مرحله ی نیمه نهایی FA Cup کنه.

ابتدا سوارز در دقیقه ی 23 میزبان رو پیش انداخت اما خوشحالی قرمزپوشان تنها 4 دقیقه ادامه پیدا کرد که پیتر کراوچ (بازیکن سابقمون) بازی رو به تساوی کشوند. در نهایت داونینگ دقیقه ی 57 گل پیروزی بخش دیدار رو به ثمر رسوند.

در روزهایی که تیم در لیگ نتایج پرنوسانی میگیره ، به نیمه نهایی جام حذفی رسید.

King Kenny
03-19-2012, 00:26
Reds returning to Wembley

تبریک میگم پیروزی 1-2 برابر تیم قدرتمند استوک سیتی ، واقعا تیمه خوبیه هیچوقت ندیدم کم بیارن یا بازیو تموم شده بدونن تا دقیقه ی 90 میجنگن کاری که دقیقا امروز انجام دادن .
گلهای سوارز و داونینگ لیورپول رو به ومبلی رسوند ، تک گل استوک هم بازیکن سابق خودمون پیتر کراوچ زد هرچند که کلا گلش مشکل داشت ، کرنر که به هیچ وجه نبود بعدشم خطای بازیکنشون روی رینا انجام شد که داور متاسفانه نگرفت .
اگه اطلاع که ندارین خدمتتون عرض کنم که نیمه نهایی خوردیم به برنده ی اورتون و ساندرلند بازی رفتشون توی گودیسون پارک 1-1 شد و بازی برگشت در ورزشگاه لایت برگزار خواهد شد ، شخصا دوست دارم اورتون بیاد بالا تا دربی مرسی ساید رو توی نیمه نهایی اف ای کاپ داشته باشیم ، از اونور برنده ی تاتنهام و بولتون که بازیشون لغو شده بود باید به مصاف چلسی بره ، احتمالا دو دربی رو در نیمه نهایی خواهیم داشت .

به امید قهرمانی [Only Registered And Activated Users Can See Links]

ArsalanBagheri
03-19-2012, 00:31
منم به نوبه خودم پیروزی ارزشمند لیورپول مقابل استوک و گلزنی داونینگ رو به همه ی طرفدارای غیور و با تعصب لیورپول تبریک میگم . به امید قهرمانی در جام حذفی انگلیس

AlexDelpiero
03-19-2012, 10:50
تبریک میگم ! roz:: ایشالله دربی احتمالی رو هم خواهیم برد و سوبله کردن تافی ها تو این فصل خیلی بهمون حال خواهد داد ! بازی نیمه نهایی تک بازیه و البته معلوم نیست تافی ها زورشون به ساندرلند برسه ! mas:- البته برای ما مهم نیست و باید امسال دبل کنیم و شیرینی این قهرمانی وقتی بیشتر میشه که تو نیمه نهایی دربی رو ببریم و فینال هم چلسی رو با اون تورس خائن و میرلس ببریم و جام جلوی چشم های تورس روی دستان کاپیتان بالا بره ! استوک هم همیشه بازی با لیورپول شاخ میشه و ما با بردن این تیم مشکل داشتیم تو پریمیر لیگ ولی خدا رو شکر زدیمشون ! سوارز هم برای تمدید قرارداد چراغ سبز نشون داده ! امیدوارم موندنی باشه و فصل بعد در کنار یه مهاجم بزرگ دیگه فصل رویای داشته باشیم ! :shogh:

* رامتین *
03-31-2012, 12:46
پیش بازی نیوکاسل یونایتد – لیورپول

به گزارش وب سایت هواداران لیورپول در ایران، پیش از آغاز دیدار نگاهی به جدیدترین اخبار از ترکیب تیم، صحبتهای مربیان، آمار و ارقام دیدارهای گذشته دو تیم می اندازیم.

ادامه ی خبر رو می تونید از اینجا دنبال کنید-------> [Only Registered And Activated Users Can See Links]

AlexDelpiero
03-31-2012, 12:57
ما که دیگه از کسب سهمیه سی ال دل کندیم و نشدنیه دیگه ! لااقل بالانشینان جدول رو جهت اعاده حیثیت بزنیم ! اصلا برام حضور در یوفا لیگ معنی نداره ! بی خود و بی جهت تو یه تورنمنت دیگه خودمونو درگیر کنیم که چی ؟!!! بهتره عزممونو برای پریمیر لیگ سال آینده جذب کنیم ! به زودی هم بازی های اف ای کاپ هست و امیدواریم دبل کنیم تا این همه فشاری که به هوادارا اومده کم بشه !
نمیدونیم از کینگ حمایت کنیم اصلا وضعیت تیم درست نیست ! اصلا ترکیب چیدن کینگ جور در نمیاد ! امیدوارم با این همه حمایتی که هنری از کینگ و مجموعه باشگاه می کنه تیم واسه فصل آینده خوب بسته بشه هر چند به نظر میاد کینگ بیشتر به پریماورا و تیم رزرو لیورپول دل بسته !

Owen
03-31-2012, 14:42
حضور توي ليگ اروپا درآمدزايي داره. بودن درش بهتر از نبودنه. ميشه به بازيكناي جوون تر هم بازي داد تا ميدون ديده بشن. پارسال خيليا اينو ميگفتن بهتر كه ليگ اروپا نرفتيم و فصل ديگه بجاش فقط روي ليگ تمركز ميكنه تيم و شايد بهتر نتيجه بگيره. ديديم اينطوري نشد. آرسنال و چلسي كه توي رقابتاي اروپايي بودن به سهميه هم نزديك ترن. براي جذب بازيكن هم بودن توي ليگ اروپا بهتر از نبودن توي هيچ جام اروپاييه.

AlexDelpiero
03-31-2012, 16:41
درآمد زایی ؟!!! درآمد زایی وقتی معنی میده که تیم بخواد خرج هنگفتی کنه واسه گرفتن بازیکن تو ترانسفر پیش از فصل !!! ولی وقتی سیاست باشگاه برای تابستون پیش رو استفاده از بازیکنای آکادمیه و خیلی به خرید بازیکن علاقه ای نشون نمیده درآمدزایی معنی نداره ! همون دو تا بازیکن خوب هم که داشته باشیم تو خستگی بازی های یو سی ال نابود میشن و نمیتونیم به بازی های پریمیر برسیم ! البته امسال خرج زیادی کردیم و بازیکن های خیلی خوبی گرفتیم البته اسما و اکثرشون ستاره تیم های سابقشون بودند اما تو مجموعه لیورپول جواب ندادن یا درست ازشون بازی گرفته نشد ! چرا کارولی که این همه پاش پول دادن باید اینقد ضعیف بازیکن ! غیر از یه مقطع که خیلی خوب بود ! چرا داونینگ ، هندرسون و آدام و ... نتونستند خوب باشن !
اینا همش تناقضه ! پارسال این همه خرج کردیمو چیزی نشدیم و حالا امسال که میخوایم روی پایه هامون برنامه ریزی کنیم چیزی به اسم درآمدزایی و حضور تو یه تورنمنت خسته کننده دیگه معنی نداره !

Owen
04-01-2012, 00:31
بعيد ميدونم باشگاه نخواد حداقل دو سه تا بازيكن خوب توي تابستون بگيره. چون در غير اين صورت عملا در معرض آسيب جدي قرار ميگيره. بازيكناي آكادمي شايد با استعداد باشن ولي در يكي دو فصل اول حضورشون بعيده چيزي بيشتر از اسپيرينگ براي عرضه داشته باشن.

جدا از اينها داگليش هم بعيد ميدونم خيلي توان استفاد از جووناي آكادمي رو داشته باشه. جوونايي مثل كارول و هندرسون كه توي تيماي قبليشون انقدر خوب بودن زير دست داگليش اينطوري شدن و از اسپيرينگ و شلوي و غيره هم نتونسته تا اينجا فصل خوب بازي بگيره. نميدونم اينكه ليورپول نميخواد توي تابستون زياد خرج كنه رو از كجا شنيدين؟! من كه الان شنيدم. اگه اينطوري باشه ليورپول در خطره! :nishkhand:

داگليش رو اصلا مربيه بازيكن سازي نميدونم هيچ حتي نميتونه از بازيكناي خوب به شكل مطلوب بازي بگيره. البته اين امكان براش وجود داره كه اگر قرار بر اين شد كه فصل ديگه هم بمونه با خريداي خوب، فصل ديگه بهتر نتيجه بگيره ولي با توجه به تابستوني كه گذشت اگه ترس داشته باشيم از آينده ليورپول با داگليش فكر ميكنم نگراني بيجايي نباشه.

جان بارنز هم در مورد ضرورت خريد چند بازيكن خوب توي تابستون براي ليورپول مصاحبه كرده و به نكات خوبي اشاره كرده.
از وابستگي ليورپول به چند مهره خاص انتقاد كرده و گفته همونطور كه تابستون ليورپول براي جذب چند بازيكن حدود صد ميليون هزينه كرد تابستون امسال هم بايد چند ستاره جذب كنه و ضعف ليورپول در كيفيت مهره ها نسبت به تيماي بالاتر از خودش رو دليل وضع كنوني ليورپول در ليگ دونسته.
Football premier-league: Exclusive - Barnes: Liverpool must secure three marquee signings this summer | Radio talkSPORT ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

بارنز به نكات كليدي و خوبي اشاره كرده كه صحبتاش كاملا به مسئله نقل و انتقالات مربوط ميشه. ليورپول اين فصل زياد به جرارد و سوارز وابسته بوده. به نتايج خوب ليورپول اين فصل هم كه نگاه كنيم اغلب در شرايطي رقم خوردن كه روز خوب اين دو به خصوص سوارز بوده. در مورد كارول و هندرسون و انريكه و ساير خريدا هم به نكته خوبي اشاره كرده. گرچه خريداي به موقع و مناسبي نبودن اما واقعا بازيكناي بدي نيستن ولي احتياج دارن توي يك تركيبي باشن كه مكملاي خوبي داشته باشن. اكثرا قبلا توانايي خودشون رو توي تيماي قبليشون به نمايش گذاشتن. حتي بازيكني مثل انريكه توي همين ليورپول نيمفصل اول خيلي خوب ظاهر شد. اين نشون ميده اگر در غالب يه تيم يكدست باشن چيزاي زيادي براي عرضه ميتونن داشته باشن.

مثلا هندرسون با سن و تجربه كم ولي استعداد زياد به ليورپول اومده. فشار قيمتي هم كه براش پرداخت شده روي شونه هاشه. اما به جز جرارد چه بازيكن تقريبا هم پست بزرگي داره كه از بازي در كنارش شكوفا بشه. لوكاس كه انقدر بازيكن خوبي شد محصول چند فصل بازي كردن و تجربه اندوزي در كنار بازيكناي بزرگي مثل ژابي آلونسو و خاوير ماسكرانو بود.

در كل بارنز دو محور اصلي رو براي سياستگذاري توي نقل و انتقالات به نوعي پيشنهاد كرده:
يكي خارج شدن ليورپول از حالت وابستگي به چند بازيكن
دو اضافه كردن چندتا بازيكن با كيفيت در كنار خريداي گذشته

هر دو نكته حياتيَن. در مورد وابستگي مثلا اين فصل توي پست هافبك دفاعي بعد مصدوميت لوكاس ليورپول صدمه خورد. همچنين با محروميت سوارز.

به نظرم اين دو نكته توي نقل و انتقالات تابستون مورد توجه قرار بگيره و ترجيحا بدون حضور داگليش، ميشه براي آينده اميدوار بود.

feri71
04-01-2012, 21:45
اول از همه ورود Owen ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) عزیز رو خوش آمد میگم:gol: امیدوارم حضورت ادامه داشته باشهroz::
نام کاربریت رو که دیدم یاد روزهایی افتادم که متعجب بودم از رفتن مایکل به یونایتد! فک کنم تابستون سه سال پیش بودom::

و اما ادامه ی ناکامی ها...
با دو گل پاپیس سیسه به نیوکاسل باختیم که حالا حتی دابل شده ها هم ازمون بالاترن! ( آبی های همشهری)
نکته ی قابل اشاره ی بازی اخراج رینا و محرومیت سه جلسه ایش بود. سه بازی آینده با تیم های استون ویلا و بلکبرن در لیگ و اورتون در FA Cup خواهد بود. دقایق پایانی انریکه دروازه بانی رو هم تجربه کرد.

Owen
04-01-2012, 23:45
علل ناكامي ليورپول فكر ميكنم مشخصه:
گذروندن يك نقل و انتقالات تابستوني بد + فقر فني داگليش = 6 باخت در 7 بازي اخير براي پر افتخارترين تيم انگليس

البته جلوي نيوكاسل امروز اتكينسون و تيم داوريش هم خيلي بد كار كردن ولي ليورپول به هر حال شخصيت يه تيم برنده رو نداشت. يه رتبه هم در جدول سقوط كرديم اين هفته و اورتون جامون رو گرفت!

WALK ALONE
04-12-2012, 02:27
بلکـــبرن 2 - لیورپـــــــول 3

استراحت دادن به لوییس سوارز ، استیون جرارد و جیمی کاراگر برای نیمه نهایی جام حذفی در این وضعیت تیم تصمیم شجاعانه ای بود که کنی انجام داد والبته برای من هوادار این موضوع رو پررنگ کرد که به دست آوردن جام حذفی نسبت به تغییر موقعیت تیم تو جدول لیگ برتر تو اولویت هستش .

شلوی ، کواتس ، جونجو و اسپرینگ 90 دقیقه برای لیورپول توپ زدند در حالی که میانگین سنی این چهار بازیکن به 21 هم نمیرسید. فلانو جای انریکه ای بازی میکرد که واقعا نیاز به استراحت داشت و چون گلن جانسون دوره مصدومیتش تموم شده وضعیت یه بازیکن جوون و دوپا مثل فلانوی دوست داشتنی برای کنی راحت تر شده. اگه سالهاای بعد فلانو رو تو ترکیب تیم ملی انگلیس دیدید نباید تعجب کنید.

این تصویر نیمکت لیورپول هستش منهای داونینگ ! کی باورش میشه ؟!

در مورد دونی ، بعد از اخراجش نیمکت لیورپول دیدنی بود که چطور شوکه شده بودن ما هوادارای لیورپول حضور رینا عادت کردیم . پنج سال بود که رینا بدون غیبت حتی در یک بازی و محرومیت و مصدومیت تنها دروازبان لیگ برتر ما بوده و دونی بعد از پنج سال این رکورد رو متوقف کرد :دی دونی متاسفانه خیلی بد عمل کرد تو تک به تک ! هم توپ رد شد ازش هم پنالتی داد . 20 بار صحنه ی پنالتی رو دیدم هنوزم نمیتونم درک کنم چرا دونی اونطوری افتاد جلو پای بازیکن .

و جونز هم برای اولین بار تو لیگ برتر و اولین لمس توپ با دستش تونست یه پنالتی بگیره ، عکس العمل بعد از گرفتن پنالتی و اشاره ای که به آسمون داشت خیلی احساسی بود و یه تصویری هم از جونز بعد از گل دقیقه 90 کارول دیدم که نشسته رو زمین و دعا میکرد.

یه صحنه ای هم بود که جونز کارت زرد گرفت به نظر من باید جونز اخراج میشد ، نوعی ترحم در تصمیم داور بود که لیورپول رو تبدیل به اولین تیم لیگ برتری تبدیل نکنه که تو یه بازی 2 دروازبان اخراج داشته و در 3 بازی 5 بازیکن پیراهن دروازبانی لیورپول رو بپوشن !

دنیل اگــر برگشت love::و تو اولین حضورش یک پاس گل تو دقیقه ی 90+1 داد و هر کی بازی رو دیده باشه میدونه بعد از حضورش تو زمین چطور وضعیت حفظ توپ و بازی رو به جلو به نفع لیورپول تغییر کرد . ماکسی ثبات کافی نداشت و رای من برای بهترین بازیکن میدان مثل همیشه دنـیل هستش ...

اندی کارول با پاس گل دقیق دنیل گلزنی کرد ، چرا عملکرد بیگ اندی تو زمین حریف اینقدر تغییر میکنه و خوب میشه ؟ معمایی هستش که باید درون خانوادگی حل بشه :nishkhand: به هر حال سه امتیاز که انتظارشو داشتیم رو گرفتیم و این سه امتیاز میتونه پایان بخش وضعیت اخیر باشه و این دو عنوان رو از کارد فنی دور کنه . اولی اینکه لیورپول میتونه نتیجه مساوی رو به برد تبدیل کنه و دومی اینکه تعویض هایی که کنی میکنه اثری تو بازی نمیذارن . که انتظار اکثر هوادارا این هستش که بتونیم یه بازی عقب افتاده رو جلو بیافتیم . کافیع تلاش و انگیزه ای که اول فصل مقابل حریف نشون میدادیم داشته باشیم .

AlexDelpiero
04-12-2012, 02:57
^^^^^
جونز اون پنالتیی رو که گرفت به فرزندی که تازه از دست داده بودش تقدیم کرد ! om::
من خیلی وقته فاتحه پریمیر رو خوندم ! بی صبرانه منتظر نیمه نهایی هسم ! امیدوارم سوبله کنیم این اورتونی های تافی خور رو ! :nishkhand:

sajjad.suarez
04-14-2012, 18:50
اقا تبریک میگم فینال حذفی رو با شکست رقیب دیرینه
به امید خدا قهرمانیم:-shad:/danc:flowerysmile::hehee:

Girl Soccer
04-14-2012, 19:07
ایول به لیورپول خیلی خوب بازی کرد دیگه از همین الان لیورپول رو بای قهرمان جام حذفی دونست یک افتخاری دیگر برای لیورپول

:liverpool::liverpool::liverpool:

feri71
04-14-2012, 19:50
منم تبریک میگم این پیروزی شیرینو:love:
چند بار دیگه باید اینا رو برد؟ 1؟ 2؟ 3؟ lol:-
بهتر از این نمیشه. از یه طرف خوشحالی برد در نیمه نهایی و از یه طرف هم خوشحالی برد در دربی دارم.
ولی فعلا از قهرمانی هیچ حرفی نمیشه زد ، چون از اونور این روزا تاتنهام و چلسی یکی از یکی آماده ترن هرچند در کارلینگ کاپ و FA Cup بچه ها نشون دادن که یه تیم دیگه هستن.
در کل هیچ فرقی نمیکنه فینال با کی باشیم. هر دو تیم لندنی توانایی مشکل ساز بودن دارن.
امیدوارم هرطور که هست قهرمان FA Cup بشیم چون پشت سرش باید در جام خیریه هم بازی کنیم و میتونیم در عرض یه سال 3 جام گرفته باشیم و این یعنی عالی!
پیش به سوی قهرمانی در جام حذفی:bia baghalam:

AlexDelpiero
04-14-2012, 22:44
منم تبریک میگم این پیروزی شیرینو:love:
چند بار دیگه باید اینا رو برد؟ 1؟ 2؟ 3؟ lol:-
بهتر از این نمیشه. از یه طرف خوشحالی برد در نیمه نهایی و از یه طرف هم خوشحالی برد در دربی دارم.
ولی فعلا از قهرمانی هیچ حرفی نمیشه زد ، چون از اونور این روزا تاتنهام و چلسی یکی از یکی آماده ترن هرچند در کارلینگ کاپ و FA Cup بچه ها نشون دادن که یه تیم دیگه هستن.
در کل هیچ فرقی نمیکنه فینال با کی باشیم. هر دو تیم لندنی توانایی مشکل ساز بودن دارن.
امیدوارم هرطور که هست قهرمان FA Cup بشیم چون پشت سرش باید در جام خیریه هم بازی کنیم و میتونیم در عرض یه سال 3 جام گرفته باشیم و این یعنی عالی!
پیش به سوی قهرمانی در جام حذفی:bia baghalam:

تبریک دوباره ! :nishkhand:
بردن این تافی جماعت که واسه ما عادی شده ! حالا پریمیر و FA Cup توفیر چندانی نداره ! مهم اینه که این بای رو بردیم تا برسیم فینال و ایشالله دبل کنیم این فصل ! خیلی وقت بود لیورپول نسبت به هواداراش دین داشت که امیدوارم این جام رو هم بگیریم تا بخش از دینشو به هوادارا ادا کنه ! شیرینی این برد وقتی بیشتر میشه که می بینی گل های بازی رو سوارز و کارول زدن ! کارول برای دومین بازی متوالیه که داره آخرین دقایق به دادمون میرسه !
از اون ور دربی لندن هستش ! من خیلی دوست دارم چلسی بیاد بالا ! چون اونا رو هم این چند ساله در هر شرایطی بودیم و بودن راحت بردیم ! خیلی دوست دارم استیوی جامو جلوی اون تورس om:: بالا ببره ! هی روزگار .... om::

ArsalanBagheri
04-14-2012, 22:50
اين برد خيلي شيرين بود
به قدري كه از عسل هم شيرين تر
توجه كنيد امسال ليورپول با اورتون 3 باز بازي كرد و در جمع 6 گل زد وتنها 1 گل خورد
كارول و سوارز در بازي رفت مقابل اورتون 2 گل مارو زدند و در بازي امروز هم تكرار كردند
ايشالا فينال هم ببريم و با يك روحيه مناسب به فكر قهرماني تو سال بعدي انگلستان باشيم
بازيم تبريك ميگم

King Kenny
04-15-2012, 06:10
[Only Registered And Activated Users Can See Links] 654495_n.jpg
([Only Registered And Activated Users Can See Links])

چی آدم میتونه بگه ؟ تک تک بازیکنا با قلباشون بازی میکنن ، به کارا [Only Registered And Activated Users Can See Links] خرده نگیرید ، گل اورتون مقصر اصلیش تنها کارا نبود ، دنی اگر [Only Registered And Activated Users Can See Links] هم به اندازه ی کارا[Only Registered And Activated Users Can See Links] تقصیر کار بود فقط ضربه رو کارا زد که خورد به تیم کیهیل و ادامه ی ماجرا ...
نیمه اول همه بد بودن نه فقط تیم ما اورتون هم خوب بازی نمیکرد و روی اتفاق گل زدن ، اما نیمه ی دوم رو هجومی شروع کردیم از همون اول حتی دقیقه ی 48 هم میتونستیم گل مساوی رو بزنیم که نشد ، کلا اورتون یه موقعیت گل هم نداشت ولی بازم یه گل زد ، حال حوصله ی نوشتن ندارم فقط اومدم تبریک بگم ...........

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 155280_n.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

AlexDelpiero
04-15-2012, 10:41
بازی که کل یوم دست ما بود ! هیچ رقمه حقمون حتی خوردن همین یه گل هم نبود ! گل اونا هم علیرغم اشتباه اگر و جیمی کاراگر آفساید هم بود و طرف کلا یه نصف بدن تو آفساید بود !
من نمی دونم چرا کینگ از کریگ بلیمی و مکسی کمتر استفاده می کنه ! هر وقت اینا اومدن تو بازی کلا تیم از این رو به اون رو میشه ! دیروز مکسی خیلی دوندگی داشت ! دقیقه 89 هم یه توپ گیرش اومد که متاسفانه خورد به تیر ! یمیبل هم پاس گل طلایی رو به کارول داد ! کارول هم از بس بدشانسی آورده بود کم کم داشت اشکش در میمومد ! :nishkhand:

ale10forever
04-15-2012, 23:08
'Donkey' Carroll wins the derby by a head

lol:-

WALK ALONE
04-20-2012, 16:37

خیلی وقته میخوام در مورد خط دفاعی لیورپول صحبت کنم ، شاید برد تو دقایق نهایی با اورتون وضعیت اسفناک خط دفاعی مون رو پوشش بده و فراموش کرده باشیم پست و وظیفه ی دنیل اگر چی بوده که مثل مرغ سر کنده مدام جلو و پشت اسکرتل توپ میزد ؟ در حالی که انریکه مصدوم نبود چرا هر سه مدافع باشگاه با تاکید بر حضور کاراگر باید بازی کنن ؟

کاراگر در مقابل اورتون بعد از جـــرارد بدترین بازیکن زمین بود ! دقیقه 4 بازی بود که اندی کارول یک پاس بیرون محوطه داد و در عین ناباوری اسپیرینگ شوت زد ، همین لحظه متوجه شدم که جرارد هافبک دفاعی بازی میکنه و مسلما نخواهد تونست توانایی خودشو نشون بده.

از بحث اصلی دور نشیم ، تعجبم از کادر فنی ع که چرا چشم به این همه ضعف جیمی بستن و تو این بازی مهم دوباره به جیمی فرصت بازی دادن . مقصر گل بچه گانه ای که دریافت کردیم کارا بود و کارا ، چرا ؟ کارا توپ رو نگه میداره و نه پاس میده و نه وضعیت درستی نسبت بهش قرار گرفته ، از طرفی دنیل بازیکن چپ پا هستش و نمیتونه یه توپ ساده رو شوت کنه سمت راستش .

لیورپول به طور میانگین وقتی کاراگر بازی میکنه 1.2 درصد بیشتر گل خورده !

حقیقت غیر قابل اجتنابی هستش که کاراگر دیگه آقای قابل اعتماد نیست و اگــر تو فینال ومبلی مقابل دروگبــا قرار بگیره باید بر پیکره ی کادر فنی پوزخندی متمسخرانه زد و اینا :D

دقایق بازی

اسکرتل 2724
دنیل اگر 1781
کاراگر 1455

دقت پاس

دنیل اگر 86%
اسکرتل 83%
کاراگر 81%

بلوک شوت مقابل دروازه

اسکرتل 26
دنیل اگر 14
کاراگر 7

تکل موفق

اسکرتل 76%
دنیل اگر 71%
کاراگر 67%

توپ ربایی

دنیل اگر 56
اسکرتل 46
کاراگر 13

====

مبحث بعدی heee::
جونجو شلوی و ماکسی رودیگز ، سردرگمی باشگاه برای تعیین جهت

چند روز پیش خبری بود که ماکسی و اورلیو بازیکنانی هستند که تو تابستان امسال تیم رو ترک میکنن ، ماکسی به این دلیل که اگر قرار باشه سال 2013 از باشگاه جدا بشه قرارداش تمومه و فروش امسال میتونه سود متوسطی نسیبمون کنه، بازیکنی مثل کویت و ماکسی نشون دادن که میتونن تو این سن هم تاثیر گذار باشن و وقتی که دستمون جایی بند نیست نقش یه آس رو بازی کنن و البته با فروش ماکسی چیزی نسیب باشگاه نمیشه چرا ؟ چون باید دنبال جانشین باشیم براش و حفظ ماکسی یعنی صرفه جویی در میلیون میلیون پوندهای احتمالی باشگاه در تابستان .

اگر ماکسی به جای داونینگ از اول فصل بازی میکرد مطمئنا بیشتر از یک پاس گل ارسال میکرد ؛ هنوز هم هوادار های لیورپول از تیرک ناله میکنن و بهترین بازیکنی که از ریباندها تو 3 سال اخیر بیشترین گل رو زده رو نیمکت نشسته ، ماکسی رودیگز .

در پایان ؛ واقعا حضور بازیکنان آکادمی و کم سن و سال تو لیورپول بحث جزیی تر و همراه با اعداد و ارقام میطلبه ؛ استعدادهای جدیدمون در بعضی از مواقع عالی کار میکنن ولی دلیل خوبی نیست که 90 دقیقه به تیم اصلی بازی کن ..... کنی دنبال چی میگرده من متوجه نمیشم اگر به جوانها اعتماد داری پس با وجود فلانو چرا دنیل باید دفاع چپ بزنه و کارا وسط بازی کنه ؟ استرلینگ گل سر سبد تیم آکادمی اونم در صورتی که داونینگ افتضاح بازی میکنه به تیم دعوت نمیشه ، فقط 10 مین خارق العاده بازی کرد که ویدیوش رو همین تایپک دیدیم ، در کل با اینکه وضعیت ثابتی تو هیچ کدوم از پستها نداشتیم ولی رویکرد باشگاه تو بازی دادن به جوونا متناقض هستش.

ArsalanBagheri
05-05-2012, 16:42
فقط 5-4 ساعت به فينال جام حذفي مونده
ايشالا بچه ها با جام قهرماني به ملوود برگردند

feri71
05-05-2012, 17:32
خب امشب قرمز ترین تیم دنیا بازی حساسی پیش رو داره. خوب یا بد بودن این فصل کلا به این بازی بستگی داره.
کارلینگ کاپ تنها برای شکسته شدن طلسم جام نیاوردن چندین ساله خوب بود و خودمونم میدونیم که ارزشش با جام های دیگه قابل قیاس نیس. اما FA Cup یه جام کاملا معتبره.
اگه لیورپول این بازی رو ببازه در آینده از این فصل به عنوان یک سال تاسف آور یاد میکنیم اما اگه قهرمانی از آن قرمز ها باشه کارلینگ کاپی که بچه ها گرفتن هم بیشتر به چشم میاد و با کسب دو جام یک فصل خوب رو پشت سر گذاشتیم. بازم یادآور میشم که قهرمانی در جام حذفی باعث میشه در جام خیریه هم بازی کنیم و اونم میشه یه جام دیگه.
به امید قهرمانی لیورپول:love: در FA Cup

AlexDelpiero
05-05-2012, 18:44
وقتی نتایج اخیر چلسی و لیورپول رو بررسی می کنیم یه کم نسبته به این بازی ترس و دلهره می گیریم و احساس خیلی خوبی نسبت به این بازی نخواهیم داشت ولی چند تا نکته هست که باعث میشه به این بازی امیدوار بشیم !
تو این دو سه ساله در همه شرایط تونستیم چلسی رو زمین گیر کنیم ! حالا هم میشه بر اساس این آمار امیدوار بود !
نتایج اخیر تیم هم بر می گرده به نحوه ترکیب چیدن کینگ که سعی کرده یه جورایی تیم رو و بازیکنای جدید رو در قالب های جدید آزمایش کنه و کلا مثل همه هوادارای تیم ؛ کینگ هم بیخیال پریمیر شده بود ! پس نیازی نیست روی این بازی های اخیر نتیجه ای بگریم و تیم رو برانداز کنیم !
مطمئنا امشب تیم کلا حالت دیگه ای خواهد داشت و از اون برآشفتگی های بازی های اخیر خبری نخواهد بود ! هم انگیزه بازیکنا به کمک تیم خواهد آمد هم کینگ خودش استاد این بازی هاست ! :nishkhand:
به امید قهرمانی ! love::

feri71
05-05-2012, 22:49
خوردن دو تا گل مفت
اشتباه رینا
گلی که زدیم و داور قبول نکرد
موقعیت های پرشماری که ایجاد کردیم اما در زدن ضربات نهایی موفق نبودیم

دوست داشتم هرجور ببازیم اما نه اینجور:gerye:اگه یه گل دیگه میخوردیم اونوقت اینقدر حسرت نمیخوردم:narahat:
زمان این بازی افتاد درست موقع بستن مغازه و من تا دقیقه ی هفتاد نتونستم ببینم اما حداقل اینو میدونم که هرچی بود 20 دقیقه پایانی توپ کاملا دست ما بود!

ArsalanBagheri
05-05-2012, 22:58
خوردن دو تا گل مفت
اشتباه رینا
گلی که زدیم و داور قبول نکرد
موقعیت های پرشماری که ایجاد کردیم اما در زدن ضربات نهایی موفق نبودیم

دوست داشتم هرجور ببازیم اما نه اینجور:gerye:اگه یه گل دیگه میخوردیم اونوقت اینقدر حسرت نمیخوردم:narahat:
زمان این بازی افتاد درست موقع بستن مغازه و من تا دقیقه ی هفتاد نتونستم ببینم اما حداقل اینو میدونم که هرچی بود 20 دقیقه پایانی توپ کاملا دست ما بود!

كل نيمه دوم دست ما بود ، وقتي شبكه 3 به شعور بينندگانش احترام نميزاره و وسط بازي اخبار پخش ميكنه ، ادم رو از ديدن 9-8 دقيقه داغ محروم ميكنه و كارول گل مي زنه چه ميشه گفت ؟.....
ولي ما ليورپول هستيم ، با افتخار ميگوييم :
you'll never walk alone

AlexDelpiero
05-05-2012, 23:01
یعنی داوری در حد بازی اسکوم ها !
من موندم چرا کینگ جای اینکه داونینگ یا هندرسون رو بکشه بیرون و کویت رو زودتر بیاره ؛ کریگ رو که داشت اینقد زحمت می کشید بیرون آورد !
به هر حال جام از دست رفت ... مبارک صاحابش !

ArsalanBagheri
05-05-2012, 23:14
یعنی داوری در حد بازی اسکوم ها !
من موندم چرا کینگ جای اینکه داونینگ یا هندرسون رو بکشه بیرون و کویت رو زودتر بیاره ؛ کریگ رو که داشت اینقد زحمت می کشید بیرون آورد !
به هر حال جام از دست رفت ... مبارک صاحابش !

اصلا نبايد بگيم مبارك صاحابش ، بايد گفت مبارك داور
داوري درحد ليگ دسته 3 ايران

AlexDelpiero
05-05-2012, 23:20
بازیکن بد تو این بازی زیاد داشتیم همین باعث شد 2 تا گل عقب بیفتیم و بازی رو وا بدیم !
اسپرینگ ، داونینگ ، انریکه و هندرسون به شدت افنضاح بودن ! om::
ما به خودمون باختیم نه به چلسی و داوری !

Franki
05-05-2012, 23:51
متاسفم برای کسی که از داوری چیزی سر در نمیاره و فقط حرف میزنه . طبق قانون : باید توپ 100% از خط رد شده باشه ولی در اون صحنه واضح بود که حداقل 20% توپ رد نشده . میگی فردوسی پور گفته( معلومه که اینو میگه چون خودشم بارها گفته لیورپولیه )

* رامتین *
05-07-2012, 18:54
سه شنبه شب...
ساعت 23:30
ورزشگاه آنفیلد
با برد در این بازی، اف ای کاپ بر نخواهد گشت .
با پیروزی در این بازی فصل کابوس وار تیم محبوبم ترمیم نخواهد شد .
اما پیروزی در این بازی می تونه اندکی تسلی خاطر باشه .
برای اینکه حداقل تونسته باشیم انتقام کوچکی از چلسی گرفته باشیم .
هر چند این انتقام کمترین اثر رو می تونه داشته باشه...
اما خب، برد برد دیگه...
و ماندگار خواهد شد .
هر چند با پیروزی در این بازی،
شانس چلسی هم برای چهارم شدن دیگه تمومه .

این آخرین کار مهمیست که قرمزهای آنفیلد در این فصل ناموفق(سوای قهرمانی در کارلینگ کاپ) می تونند انجام بدند .
و امیدوارم، آخرین و مهم ترین مأموریت مهم این فصلمون با موفقیت تموم بشه .
حداقل برای اعاده حیثیت هم که شده، ما باید برنده این بازی بشیم .
انشأالله

* رامتین *
05-08-2012, 17:16
نکات قابل توجه زیادی در بازی امشب قطعا مشاهده خواهد شد... .
شاید مهمترینش بازگشت فرناندو تورس پس از 1 سال و 4 ماه به آنفیلد باشه .
و البته رائول میرلس...
اما خب ، قصه ی تورس با میرلس خیلی متفاوت بود .
تورس قهرمان و ستاره ی قرمزها بود...
و همه ی ما لیورپولی ها خاطرات خوش زیادی رو از او به یادگار داریم .
از گل هایی که زده...
شادی های پس از گلش...
کلیپ هاش .
پوسترهاش، عکس هاش روی جلد مجلات و دفترها...
پیراهن قرمزش
و
و
و...
شاید این محبوبیت زیادش، واین علاقه ی زیادی که هوادارهای لیورپول به او داشتند، حالا موجب شده که در نزد برخی از هواداران لیورپول، او منفور به نظر بیاد و شاید او رو خائن بدونند .
اما هرگز من(مثل برخی دیگه از هوادارهای لیورپول) او رو خائن نمی دونم و هنوز فرناندو تورس رو دوست دارم و براش آروزی موفقیت می کنم
(به شرط اینکه موفقیتش موجب این نشه که به لیورپول لطمه بخوره...
پس اگر امشب بازی کرد دوست ندارم که بدرخشه) .

شاید امشب آخرین بازی ماکسی و کویت در آنفیلد باشه...
خیلی دوست دارم که برای یک فصل دیگه هم این دو رو در لیورپول ببینم .
اما با توجه به فصلی که گذشت و بازی های کمی که به این دو رسید(به خصوص ماکسی)،
رفتنشون از لیورپول بعید هم نیست .
انصافا حق ماکسی این بود که بیشتر از این ها،
کنی بهش بازی بده...
نکته ی جالب اینجاست که،
در اکثر بازی هایی که ماکسی در زمین حضور داشته لیورپول برنده ی بازی بوده !
حالا یا واقعا خوش یمنه !
یا اینکه حضورش واقعا موثره(که قطعا اینطوره) .
از اول فصل تا حالا کم شده که فیکس بازی کنه و + بازی هایی که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده،
در کل در قیاس دیگر هافبک های کناری مون، آمار گلزنی بهتری داره .

در مورد کویت هم که،
انقدر ما لیورپولی ها از او خاطرات خوب و ماندگار داریم که ،
قطعا مرد زحمت کش کناره ها وخط حمله ی لیورپول،
هرگز نام و یادش از خاطر ما محو نخواهد شد .
امیدوارم امشب هر دو شون(کویت و ماکسی) از ابتدا در برابر چلسی حضور داشته باشند .

راستش خیلی دلم میخواد که امشب چلسی رو ببریم، خیلی...
جام که بر نمی گرده، اما اگر با یک نتیجه ی خوب بتونیم از پسشون بر بیاییم،
هم تونستیم یک انتقامی گرفته باشیم و هم اینکه اعاده ی حیثیت کرده باشم،
و وضعیت اسفناک خودمون(در لیگ) رو در این روزهای آخر در جدول، کمی بهبود ببخشیم(بلکه در پایان فصل تونسته باشیم، حداقل زیر اورتون قرار نگیریم)
و البته فرصت چهارم شدن رو هم از چلسی با برد امشب می تونیم بگیریم .
البته بحث من سر کینه و این حرفا نیست...
طبیعته فوتباله، بالاخره یک تیم باید ببره دیگه...
من از این بابت ناراحت نیستم؛
بگم که چون فینال اف ای ماپ رو باختیم، بخاطر این حتما باید فرصت چهارم شدن رو از اونا بگیریم؛
نه... ، من اینو نمیخوام بگم .
از دیدگاه من بهتره که با یک نیت بهتری در مقابل حریفانمون قرار بگیریم، نه حس انتقام و کینه...
وگرنه، اینطور خودمون رو نابود می کنیم .
این به من امیدواری میده که اگر ما بتونیم رقبای اصلیمون(مثل چلسی) رو دچار تزلزل کنیم،
برای بازی های بعد و فصل بعد، به نفع خودمونه و اونوقت خودمون رو می تونیم بکشونیم بالا .
فصل پیش زمانی که با 2 گل تورس، لیورپول چلسی رو شکست داد، چلسی بعد از اون بازی تا مدتی دچارافت شدیدی شد .
امیدوارم که از اتفاقات ناخوشایند این فصل،
کنی ، بازیکنان و مسئولین باشگاه درس عبرت بگیرند تا لیورپول درخشانی رو در فصل آینده شاهد باشیم(انشأالله) .

به امید پیروزی در بازی امشب...

انشأالله

ArsalanBagheri
05-09-2012, 11:43
بازي ديشب مقابل چلسي عالي بوديم ، يعني اين بازي بهترين بازي ليورپول در امسال بود
بسيار عالي همديگه رو پيدا مي كردند و پاس كاري ميكردند
لايي هايي كه سوارز مينداخت ... واي :ahaaaaaa:
ضربه عالي هندرسون كه توپ رو به قعر دروازه فرستاد
ضربه سر دقيق دنيل اگر كه جاي خود داره
__________________________________________________ __________________
يكي ديگر از نكات جالب بازي ديشب ، بازي تكنيكي اندي كارول بود كه خيلي عالي بازي ميكرد
توي نيمه اول شلوي بد بود ولي نيمه دوم جبران كرد
مهم ترين نكته ديشب ، اسپانسر جديد Seeing is Beliveing بود كه براي حمايت نابينايان جهان روي پيراهن هاي بازيكنان قرار گرفته بود
تماشاگران كه ديگه غوغا كردند
ديديد در دقيقه 68 وقتي كارول خودش رو پرت كرد كه توپ به كرنر نره ، چه جوري تشويقش كردند love::
يا وقتي هندرسون نذاشت راميرز ازش عبور كنه و توپ رو به بيرون زد چه جوري تشويقش كردند love::
يا وقتي كه دالگليش 2تا تعويض كرد چه جوري بازيكنارو تشويق كردند love:: :afarin:
اينه فرق تماشاگراي ليورپول و تماشاگراي ليگ ايران كه هر دقيقه يكي رو تشويق مي كنن
و در اخر بازيكنان ليورپول اينگونه از بهترين هواداراي دنيا تشكر كردند :

Mohsen LFC
05-09-2012, 13:19
رسما چلسي رو له كرديم! :nishkhand:

ميشد از 4 تا هم بيشتر گل زد؛ اگر اون پنالتي رو داونينگ نيمه اول گل ميكرد نيمه دوم شايد گلهاي بيشتري هم ليورپول ميزد و بدجوري چلسي رو ميبرديم؛

اين دومين فصل متواليه كه چلسي رو توي ليگ ليورپول دابل ميكنه؛ :sigar:

AlexDelpiero
05-10-2012, 22:56
به نظر من این برد جای هیچ خوشحالی حداقل برای من نداره ! om::
اگه نصف این هماهنگی و غیرت بچه ها رو تو 60 دقیقه اول فینال FA Cup داشتیم الان اینجوری دمق نبودیم ! الان بیشتر حالم گرفته میشه ! وقتی می بینم به این راحتی تونستیم چلسی رو له کنیم چطور راحت یه جام رو از دست دادیم !
تورس و میرلسی که تو آنفیلد آب شده بودند بعد از گرفتن جام تو ومبلی چه شاخ و شونه ای می کشیدن برای قرمزها ... من تمام آرزوم این بود که توروسو تو فینال تحقیر کنیم علیرغم اینکه هنوز بهش علاقه دارم ! om::
اون یانکی بی مصرف هم باید هر چه زودتر گورشو گم کن !

sina acm
05-11-2012, 21:42
لیورپول اگه ستاره هاشو حفظ کنه میتونه دوباره قهرمان بشه و به سصح اول جهان برگرده

مالک های باشگاه واسه فصل بعد باید خرج کنند

feri71
05-12-2012, 13:09
اگه فینال هفته ی قبلو میبردیم خیلی شبیه به فصل 2000/01 میشد!
اون سال لیورپول هرچی جام بود گرفت به جز پریمر لیگ. امسالم اگه قهرمان FA Cup میشدیم ، به جز لیگ برتر هرچی جام بود فتح کرده بودیم!
مشکل لیورپول اینه که هنوز هدفی برای فصول آینده وجود نداره دقیقا رم هم همینطوریه. هدف سهمیه ی چمپیونزلیگه یا رسیدن به عنوان قهرمانی؟

Mohsen LFC
05-16-2012, 20:43
داگليش رفت؛ lay_;;

يه مربي خوب بيارن يكم شاد بشيم؛ :sigar:

feri71
05-16-2012, 22:30
داگليش رفت؛ lay_;;

يه مربي خوب بيارن يكم شاد بشيم؛ :sigar:

محسن جون من که برعکس شما خیلی ناراحت شدم:gerye:
دالگلیش حتی اگه تیمو ببره دسته یک هم باز همون اسطوره ی دوست داشتنی ما هست:gerye:
اصلا همون وجودش یه روحیه بود. خدا کنه حداقل یه مربی کار درست بیارن که بیشتر از این دلمون نسوزه!
امیدوارم یه روز برگرده. یه روزی که یه ترکیب کامل و پر مهره داشته باشیم.

Mohsen LFC
05-17-2012, 02:38
من كه فقط وقتي پيارسال سرمربي ليورپول شد براي اولين بار اسمش رو شنيدم و احساس خاصي بهش نداشتم! :sigar:
به هر حال به خاطر زحماتي كه كشيد دستش درد نكنه ولي ليورپول به تغيير مربي نياز داشت؛ :sigar:

fcb10
05-17-2012, 03:37
من از رفتن دالگلیش یکم ناراحت شدم ولی بهتره که یه مربی جون تر بیاد تا تفکرات نو داشته باشه .

دالگلیش واسه لیورپول مثل یه سوپرمن میمونه که وقتی تیم وضع بدی پیدا میکنه پیداش میشه و تیم رو سر و سامون میده .

× در ضمن آقا محسن دالگلیش جز اسطوره های افسانه ای لیورپوله , میشه گفت خطرناک ترین محاجم توی تاریخ خودش بوده .

* رامتین *
05-17-2012, 09:53
خداحافظ پادشاه...

وقتی که برگشت،
بنرها رو که می دیدیم، صدای هوادارن رو در اقساط و نقاط دنیا می شنیدیم,
همه و همه این گواهی که رو می دادند که :
Return of the king
(این جمله منو یاد محبوب ترین فیلمم می اندازه، ارباب حلقه ها _ بازگشت پادشاه)
بله، پادشاه برگشته(و چه بازگشت باشکوهی)...
برگشته، تا دوباره تاریخ ساز بشه .
.
.
.
اما حالا وقت خداحافظی رسیده !
و ای کاش، اینطور نمی شد... .

کلا شخصیت کینگ کنی رو دوست داشتم و دارم .
تقابل اشک ها و لبخندهاش...
شادی هاش پس از هر گلی که زده میشد
و غمی که صورتش رو فرا می گرفت پس از هر گلی که خورده می شد .
چیزی که کاملا برای من واضح بود، این بود که :
کینگ کنی لیورپول رو با تمام وجودش دوست داشت؛ علاقه ای عمیق...
اینو از چشمهاش میشه فهمید...
از اشک هایی که پس از قهرمانی در کارلینگ کاپ سرازیر شد .
از نگاه دوست داشتنی اش...
و
و
و

راستش رو بگم :
دلم برات تنگ میشه کینگ کنی .
یادش بخیر...

من خودم در مورد مسائل فنی کنی و تیمش از منتقدهاش بودم
(البته قطعا نکات مثبتی هم داشت و هرگز یادم نمیره که او لیورپول رو به دو فینال رسوند
و بعد از 6 سال تونست یک جام دیگر به ویترین افتخارات تیم اضافه کنه،
اما (با تمام بدشانسی ها و نا داوری های این فصل) وقتی یک نگاه به جدول لیگ می اندازم.............)،
انتقاداتمم فقط در چارچوب مستطیل سبز بود و همین و بس.
اما این اشکالات به هیچ وجه نمی تونست رو من اثر بذاره که شخصیتش رو دوست نداشته باشم یا برام لکه دار بشه .
نه، هرگز...

کینگ کنی، همیشه تو قلب من جای داری و بدونه نه تنها من، بلکه تمام لیورپولی های دنیا، هیچ وقت فراموشش نخواهیم کرد...
اصلا مگه میشه یک هوادار اسطوره ی تیمش رو فراموش کنه ؟!

کینگ کنی، بدون که :
هرگز تنها قدم نخواهی زد .

AlexDelpiero
05-19-2012, 14:48
از همون روز فینال FA Cup و اون قضیه دست ندادن هنری بیشعور معلوم بود که کینگ رفتنیه ! om::
آخ که چه روزای بدی ... اون از یووه که داره در حق اسطوره و نمادش این رفتارو می کنه و این هم از لیورپول ! om::
الان هر چی فک می کنم نمیتونم تو این مقطع کسی رو جانشین کینگ برای فصل بعد فرض کنم ! یه دوستی می گفت یه نکته مثبت پشت این قضیه هست ! که امیدوارم حق با اون رفیقمون باشه و اون هم اینه که این یانکی ها قصد دارند کینگ رو یه مقام مدیریتی و نظرتی تو باشگاه بهش بدن تا هنوز هم در کنار تیم باشه و الا در غیر این صورت کارشون هیچ قابل بخشش نیست ! به بخش فنی کینگ انتقاد زیاد بود ولی هیچوقت کس دیگه ای نمیتونه اون حسی که کینگ به تیم داشت رو داشته باشه ! اشک های کینگ بعد از صعود تو کارلینگ کاپ رو با هیچ قهرمانی لیورپول عوض نمی کنیم ! om::

hamid20
05-22-2012, 23:55
کینگ رفت که رفت به درک اصلا من ناراحت نشدم:gerye:
خیلی سخته عشقت یه دفعه ای بپره.کینگ مرد بازیهای بزرگ بود.ولی تو بازیهای کوچیک بد نتیجه میگرفت.
این آخریا هم که قربونش برم کارولو چسبوند به نیمکت و کویت رو هم انداخت بقلش
نمیدونم چرا همچین میکرد.کریک بلامی هم بعد از اون درخشش اول فصلش شد سوهان روح.فقط سوآرز اون جلو خوب بود که اونم نمیدونم چرا رفت تو حاشیه.تموم مسئولیتها هم افتاد رو دوش کاپیتانهای تیم یعنی جرارد و کاراگر.
خداییش فقر مهاجم گلزن نداشت لیورپول تو کمربند میانی مشکل داشت.البته دفاع چپشم مثل منگلا عمل میکرد.انریکه مثل اون انریکه رم احمق به تمام معنا بود.
اما کمربند میانی به نظر من به جز جرارد محبوب قلبها و مکسی دیگه خلاقیت رخت از خط میونی بربست.جوکول هم که من کلا نفهمیدم کی بود و چی شد.فقط بلدم تیم یه دفاع چپ میخواد با دو سه تا هافبک توپ و بس.

Mohsen LFC
05-23-2012, 19:06
از همون روز فینال FA Cup و اون قضیه دست ندادن هنری بیشعور معلوم بود که کینگ رفتنیه !
درست صحبت كن! ::bow :chi migi:
heey::
همين بيشعور يه عالمه بدهياي ليورپولو داد و 100 و اندي ميليون بودجه به داگليش اختصاص داد! :yes:
ولي داگليش پولا رو ريخت دور! :ey babaaa::ehe::eyyyyy:tars:::gahhr:
تازه دستش درد نكنه هنري كه داگليش رو انداخت بيرون! :hooora:
اصلا خوب كاري كرد! heee::
يه مربيه درست و حسابي بياره محظوظ بشيم! :sigar:
كي بود اين داگليش بابا؟! eterza::-

42d3e78f26a4b20d412==