PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۩ ارتش سرخ ...حرف های خودمونی هواداران پرسپولیس ۩

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Mehrd@d
06-11-2011, 15:25
ارتش سرخ

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

با توجه به حجیم شدن تاپیک قبلی. تاپیک جدیدی ایجاد شده که شما عزیزان میتوانید طبق منوال قبلی به بحث بپردازین!

با تشکر :flowerysmile:

پرسپولیس یعنی هواداران عاشق داشتن ، پرسپولیس یعنی گل سرخ و شقایق كاشتن
پرسپولیس یعنی دل پر رمزو راز ، پرسپولیس یعنی توكل به خدای بی نیاز.

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

این تاپیک برای صحبت های دوستانه شما عزیزان با یکدیگر ، تبادل نظر ، انتقاد و پیشنهاد و مهم تر از همه حمایت از تیم محبوبتان پرسپولیس ایجاد شده.

-= به امید قهرمانی پرسپولیس =-

GOLL
06-11-2011, 15:28
پرسپولیس یعنی هواداران عاشق داشتن ، پرسپولیس یعنی گل سرخ و شقایق كاشتن
پرسپولیس یعنی دل پر رمزو راز ، پرسپولیس یعنی توكل به خدای بی نیاز.
:ohum::ohum::ohum::ohum::ohum::ohum::ohum::ohum::o hum::ohum:
:ohum::ohum::ohum::ohum::ohum::ohum::ohum::ohum:
:ohum::ohum::ohum::ohum:

AlexDelpiero
06-11-2011, 15:57
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ۩ ارتش سرخ ...حرف های خودمونی هواداران پرسپولیس ۩

ای خدا بگم لعنتت نکنه مهرداد
لااقل میذاشتی منم تبریک بگم ...
دیکتاتور ....
زود می بنده تایپیکو ....
به خدا این میز و صندلی ها موندنی نیستند ...
یه روز میرسه که دیگه هیچ سمتی نداری و اون موقع من میمونم و تو ....
من اومدم پست بدم دیدم زیرش نوشته بسته ....
خوب بود حالا من پست می دادم تا حسابی عرق شرم بریزی ؟!!!
ای بابا اصلا بالکل یادم رفته بود چی می خواستم بگم :
تبریـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــک ......
واقعا مرهمی بود بر تمام رنجی که در طول فصل کشیده بودیم ... هر چند ملوان در هر دو بازی از ما بهتر بازی کرد ولی فوتبال یعنی همین ....
در مورد دایی و کاشانی هم گفته ها گفته شده ... حالا که هردو شون خداحافظی کردند ... امیدوارم در سمت جدیدشون موفق بشن ... ولی بازم شدیم مثل همیشه ....
نقل و انتقالات از امروز شروع شده ولی ما نه سرمربی داریم نه مدیر ... به غیر از یه عده ای مثل کریمی ، مهدوی کیا ، اولادی و رضا نوروزی که مطمئنا تا روزهای آخر منتظر پیشنهاد پرسپولیس می مونند بقیه بازیکن با این وضعیت پر ...
خدا این فصلمون رو هم به خیر کنه !

nobody11
06-11-2011, 16:16
ین تایپیک بسته میشه !
از دوستان یه نفر همت کنه و جلد جدید رو بزنه .
من پیشنهادم روی امیر حسین هستش !
و سعی کنه یه عنوان قشنگ برای جلد بعد انتخاب کنه ...

اي بابا الكس چرا شكسته نفسي ميكني تو خودت سليقت بهتره!!!
برو يه جلد جديد بزن ببينم چي كار ميكنيا!!!
هر چي باشه محبوبيتت خيليه و بچه هام دوست دارن وقتي ميان تو تايپيك تو اسمشو انتخاب كرده باشي!!حتي من!!

اينم واسه اينكه پستم بي مربوط به اينجا نباشه!!!

چرا محمد نوري تو ليست تيم ملي نيست؟

AlexDelpiero
06-11-2011, 16:30
اي بابا الكس چرا شكسته نفسي ميكني تو خودت سليقت بهتره!!!
برو يه جلد جديد بزن ببينم چي كار ميكنيا!!!
هر چي باشه محبوبيتت خيليه و بچه هام دوست دارن وقتي ميان تو تايپيك تو اسمشو انتخاب كرده باشي!!حتي من!!

اينم واسه اينكه پستم بي مربوط به اينجا نباشه!!!

چرا محمد نوري تو ليست تيم ملي نيست؟

من به عقل این کی روش شک کردم ...
ورداشته نوروزی رو دعوت کرده ولی ممد نوری نیست تو لیست ...:nishkhand:
خدا وکیلی تو لیست هافبکا که نگاه می کنی هیچ کدوم به غیر از کریمی از نوری سر تر نیستند ...:shogh:

پ .ن : جالب نیست همه تایپیک ها رو مدیرا بزنند ... لا اقل شما هم مشارکت داشته باشید !:ohum:

nobody11
06-11-2011, 16:38
من به عقل این کی روش شک کردم ...
ورداشته نوروزی رو دعوت کرده ولی ممد نوری نیست تو لیست ...:nishkhand:
خدا وکیلی تو لیست هافبکا که نگاه می کنی هیچ کدوم به غیر از کریمی از نوری سر تر نیستند ...:shogh:

پ .ن : جالب نیست همه تایپیک ها رو مدیرا بزنند ... لا اقل شما هم مشارکت داشته باشید !:ohum:

به عقل كيروش نبايد شك كني به عقل اطرافيانش بايد شك كني يه كله كچلي مثل منصوريان باعث شده محمد نوري و مجيدي دعوت نشند!!
حتما محمد نوري به منصوريان گفته بالاي چشت ابروه بهش بر خورده!!
-----------------------------------------------------------
بنا به گفته بابا اتي(قهوه تلخ): چرا منو تو موقعيت حساس قرار ميدين....كيه ..كيه..)!!!!
مهدي جون خودت زحمتشو بكش..
شما مدير نيستي.....سروري......

kick up
06-11-2011, 16:56
شايدم نوري به منصوريان گفته بالاي سرت مو درومده

فكر كنم كلا فوتبال ايران به سوي مرخصي پيش ميره .بنده خداها خسته شدن ديگه نياز به مرخصي دارن . نابود كردن همه تيمهاي ملي همه رده ها تو يك سال خداييش كار سختيه . احتمالا بزودي شامل يه تعليق درست درمون از سوي فيفا ميشيم و اينام مي رن مرخصي دائمي

مربيهايي كه واس تيمهاي پايه انتخاب شده يجورايي واس مسخره كردن مردمه . مي خوان بگن كه بابا ما خودمون همينطوري انتصاب شديم توفوتبال و حتي نمي دوسنتيم مارادونا ورزشكار بوده حالا ميايم مربي انتخاب مي كنيم در حد تيم ملي

ممد نوري مهمترين نقش رو تو قهرماني امسال پرسپوليس تو حذفي داشت و اينجانب تو ازادي ديدم چجوري جور همه رو مي كشيد . فكر كنم بزودي يه بامبولي واس علي كريمي بسازن و اخراجش كنن تا نكنه به تنهايي تيم ملي رو قهرمان كنه

اين تاپيكا انقدر جاشون و اسمشون عوض ميشه من گيج شدم چي كار كنم

AlexDelpiero
06-11-2011, 17:07
بنا به گفته بابا اتي(قهوه تلخ): چرا منو تو موقعيت حساس قرار ميدين....كيه ..كيه..)!!!!
مهدي جون خودت زحمتشو بكش..
شما مدير نيستي.....سروري......

داداش همچین نکن ... الان بقیه فک می کنند آره .... خبریه لابد ...:hehee:
من تا فردا صبر می کنم ... اگه کسی تایپیک جدید رو زد که فبهالمراد و لی اگر نزد ناگزیرم ... :gahhr:

شايدم نوري به منصوريان گفته بالاي سرت مو درومده

فكر كنم كلا فوتبال ايران به سوي مرخصي پيش ميره .بنده خداها خسته شدن ديگه نياز به مرخصي دارن . نابود كردن همه تيمهاي ملي همه رده ها تو يك سال خداييش كار سختيه . احتمالا بزودي شامل يه تعليق درست درمون از سوي فيفا ميشيم و اينام مي رن مرخصي دائمي

مربيهايي كه واس تيمهاي پايه انتخاب شده يجورايي واس مسخره كردن مردمه . مي خوان بگن كه بابا ما خودمون همينطوري انتصاب شديم توفوتبال و حتي نمي دوسنتيم مارادونا ورزشكار بوده حالا ميايم مربي انتخاب مي كنيم در حد تيم ملي

ممد نوري مهمترين نقش رو تو قهرماني امسال پرسپوليس تو حذفي داشت و اينجانب تو ازادي ديدم چجوري جور همه رو مي كشيد . فكر كنم بزودي يه بامبولي واس علي كريمي بسازن و اخراجش كنن تا نكنه به تنهايي تيم ملي رو قهرمان كنه

من که بعد از 2006 کلا از تیم ملی کنار کشیدم و اصلا برام مهم نیست داره چه اتفاقاتی میفته ولی به شدت امیدوارم فوتبال ایران تعلیق بشه تا اینا به یه تکونی به خودشون بدن ....

اتفاقا من هم یه سوتی در همین مورد دادم در حد تیم ملی ....
به نظر من یه تایپیک کافیه ولی خب استراتژی جناب مدیر آقا مهرداد دیکتاتوری نژاده ....

Mehrd@d
06-11-2011, 20:27
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ۩ ارتش سرخ ...حرف های خودمونی هواداران پرسپولیس ۩

ای خدا بگم لعنتت نکنه مهرداد:sooot:

لااقل میذاشتی منم تبریک بگم ...تو که از صبح تا شب داری تبریک میگی. خب واسه یه دفعه هم که شده نگو.مگه چی میشه!.:nishkhand:

دیکتاتور ....:hehee:

زود می بنده تایپیکو ....به اصرار دوستان بود. من مشکلی با زود بستن تاپیک نداشتم :yes:

به خدا این میز و صندلی ها موندنی نیستند ...آره میدونم... من مدیر مردمی هستم مشکلی با صندلی هم ندارم اگه لازم باشه رو زمین میشینم :nishkhand:
بهتر بود اینو به خودت میگفتی که دو دستی صندلیت رو گرفتی :hehee:

یه روز میرسه که دیگه هیچ سمتی نداری و اون موقع من میمونم و تو ....آره من میمونم و تو :eyyyyy:

خوب بود حالا من پست می دادم تا حسابی عرق شرم بریزی ؟!!!حالا چرا شرم؟. اتفاقا خیلی خوشحالم میشدم. تو که ابزارشم داشتی دیگه چرا بهونه میگیری؟:chi migi:

GOLL
06-11-2011, 20:38
نه خوشم اومد !!!شديد....
مهرداد يه مدت كشتي هات غرق شده بود نمي دونم نغمه غم انگيز ميزدي و كاري به كار كسي هم كه نداشتي يه تشكر ميزاشتي بعد بازم تشكر ميزاشتي دوباره تشكر...
بازم خوبه پرسپوليس قهرمان شد ...
دستشون درد نكنه!!!!

Mehrd@d
06-11-2011, 20:55
نه خوشم اومد !!!شديد....
مهرداد يه مدت كشتي هات غرق شده بود نمي دونم نغمه غم انگيز ميزدي و كاري به كار كسي هم كه نداشتي يه تشكر ميزاشتي بعد بازم تشكر ميزاشتي دوباره تشكر...
بازم خوبه پرسپوليس قهرمان شد ...
دستشون درد نكنه!!!!
نه بابا اینطوریا هم که میگی نیست. جایی که لازم بود یه خودی نشون می دادیم.dallliii
ولی نه مثه این مهدی که تو سایت هر جاییش که بری اسم خوشگلشو میبینی. یعنی بهتر بگم جایی نمیتونی پیدا کنی که آقا پست نداده باشه! :nishkhand:
فک کنم از این به بعد باید طوری دیگه برخورد کرد ::bow اونم با این مهدی :ohum:..... که تاپیک نزده ریخت رو سرمون!!!!! eterza::-

GOLL
06-11-2011, 21:22
نه بابا اینطوریا هم که میگی نیست. جایی که لازم بود یه خودی نشون می دادیم.dallliii
ولی نه مثه این مهدی که تو سایت هر جاییش که بری اسم خوشگلشو میبینی. یعنی بهتر بگم جایی نمیتونی پیدا کنی که آقا پست نداده باشه! :nishkhand:
فک کنم از این به بعد باید طوری دیگه برخورد کرد ::bow اونم با این مهدی :ohum:..... که تاپیک نزده ریخت رو سرمون!!!!! eterza::-

اوه خوبه ما مراتب اعتراضاتمونو اعلام نكرديم!!!!:hehee:
ترسيديم بابا !!!! :vooooy:
ولي اين مهدي ميميرد ذلت نميپذيرد....:juventus:
در كل خوب بحث ميكني داداش خوشحال ميشيم در خدمتمون باشي:masdom: بله...

Mehrd@d
06-11-2011, 21:36
اوه خوبه ما مراتب اعتراضاتمونو اعلام نكرديم!!!!:hehee:
ترسيديم بابا !!!! :vooooy:
ولي اين مهدي ميميرد ذلت نميپذيرد....:juventus:
در كل خوب بحث ميكني داداش خوشحال ميشيم در خدمتمون باشي:masdom: بله...
ااااه ه ه. پس که اینطور!!! تو هم اونطرفی شدی ......
باااشه مشکلی نیست . میرسیــــــــــــــیم خدمتــــــــــــتون [Only Registered And Activated Users Can See Links]

GOLL
06-11-2011, 21:43
چي!!!من !!! بي طرفم ..
شايعه اس ..
اصلا چرا مهدي صحبت هاي خودموني رو بست!!؟؟
قراره دوئل برپا بشه حرفي ني!!!ok

AlexDelpiero
06-12-2011, 20:36
:sooot:
تو که از صبح تا شب داری تبریک میگی. خب واسه یه دفعه هم که شده نگو.مگه چی میشه!.:nishkhand:

:hehee:
به اصرار دوستان بود. من مشکلی با زود بستن تاپیک نداشتم :yes:
آره میدونم... من مدیر مردمی هستم مشکلی با صندلی هم ندارم اگه لازم باشه رو زمین میشینم :nishkhand:
بهتر بود اینو به خودت میگفتی که دو دستی صندلیت رو گرفتی :hehee:
آره من میمونم و تو :eyyyyy:

حالا چرا شرم؟. اتفاقا خیلی خوشحالم میشدم. تو که ابزارشم داشتی دیگه چرا بهونه میگیری؟:chi migi:

بفرم ا ... این هم مدیر ...:nishkhand:
اصلا یک ذره پستش بوی پرسپولیس نمیده ... اسپم به تمام معنا ... :-shad

:-ang
حالا من فعالم و دوست دارم انجمن ها هم فعال نگهداشته بشه بده ... نه مثل تو که بخور و بخواب و مدیر باش ! :nishkhand:

چي!!!من !!! بي طرفم ..
شايعه اس ..
اصلا چرا مهدي صحبت هاي خودموني رو بست!!؟؟
قراره دوئل برپا بشه حرفي ني!!!ok
من بستم تا خودتون یه تایپیک دیگه بزنید ولی عرضه ندارید !:gahhr:
===================
آقا کجایید که اس اس با رحمتی و نصرتی هم داره تموم می کنه و ما در خواب خرگوشی ...
چرا هر سال پرسپولیس تو نقل وانتقالات نه مدیرش باید معلوم باشه نه مربی ؟!!!! کی از زیر نظر دولت خارج میشیم یه آب خوش از گلومون پایین بره ؟!!!!!!!:gerye:

Mehrd@d
06-12-2011, 21:23
بفرم ا ... این هم مدیر ...:nishkhand:ارادتمندیم:chakerim:

اصلا یک ذره پستش بوی پرسپولیس نمیده ... اسپم به تمام معنا ... :-shadآقااا رو باش- دو قورتو نیمشم باقیهbinam
باعث بانیش خودتی:eyyyyy:
پرسپولیس رو عشقه :nishkhand:

من بستم تا خودتون یه تایپیک دیگه بزنید ولی عرضه ندارید !:gahhr:ای بااباااا .....
این چه حرفیه که میزنی ما اجازمون دست شماست. بابا بزرگ سایت- نمیشه که سن و سالی ازتون گذشته. افتخارش نصیب خودتون.. :khelal dandoon:
دوستان کسی تاپیک نزنه !!! یه بوهایی میاد.. معلوم نیست این الکس چه نقشه هایی تو سرش داره از من به شما برادرانه نصیحت..baghal:-
----------------------------------------------------------------------------------
امروز اخباری در مورد قرار داد محمد نوری و غلام رضایی خوندم. که خیلی جالب بود.اونم این بود که:
در قراردادشون قید شده بود که با رفتن کاشانی این دو نیز از تیم خواهند رفت!!!!!
من که اصلا سر در نمیارم!!!!!! :ajibeee:

AlexDelpiero
06-12-2011, 21:34
دوستان کسی تاپیک نزنه !!! یه بوهایی میاد.. معلوم نیست این الکس چه نقشه هایی تو سرش داره از من به شما برادرانه نصیحت..baghal:-
خوردی داداش ..... :nishkhand:
خودم زدم تا چشت در آد ! :sigar:

امروز اخباری در مورد قرار داد محمد نوری و غلام رضایی خوندم. که خیلی جالب بود.اونم این بود که:
در قراردادشون قید شده بود که با رفتن کاشانی این دو نیز از تیم خواهند رفت!!!!!
من که اصلا سر در نمیارم!!!!!! :ajibeee:
فشنگچی رو هم به این لیست اضافه کن !
اینم از خیانت های جناب کاشانیه دیگه !:-ang
البته به غیر از ممد نوری هر کدومشون رفتن به سلامت جا بیخودی پر کردند !:nishkhand: ( هری ....):nishkhand:

n_mamali
06-12-2011, 23:22
واااااااااااااااااااااااا ای...........بچه ها علی دایی داره میره سپاهان ...................اگه باور ندارین برین توی این آدرس و این مطلب رو بخونین.........دارم جدی میگم باور کنین الکی نیست...آدرس:
[Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%B6%D8%A7_%D8%B1%D8%A7_% D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A_%D8%AF%D8%A7%D9%8A%D9%8A_% DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA!

alexdelpiero_10
06-12-2011, 23:48
مديريت پرسپوليس خيلي ضعيفه مثل اينكه بعضي ها با همون هر 3 يا 4 سال يك بار قهرمان شدن بيشتر راضي هستن واقعا متاسفم وقتي ميبينم همه تيم ها دارن بازيكن ميخرن ولي مسئولان پرسپوليس خودشونو به خواب زدن وهيچ كاري نميكنن وبعد ها كه تيم نتيجه نگرفت ميندازن گردن مربي و خودشون ميشن بي گناه ترين فرد روي زمينeterza::-

nobody11
06-13-2011, 00:25
دايي مال سپاهاني ها مباركشون باشه!!
ابعاد گسترده تر مديريت كاشاني رو هم ديديم...
غلومرضا به درك(فوقش دايي با خودش ميبرتش)
ولي نوري....

kick up
06-13-2011, 09:31
اگه دايي مي خواد بره سپاهان كه مباركش سپاهان و دايي . اتفاقا حالا كه دارن بازيكناي بزرگ سپاهان (كه همشون مال تيمهاي ديگه ان) مي رن دايي با فراق باز استقبال هم مي كنه تا با يه سري كوتوله كار كنه . هوادارم كه ندارن و.....

ممد نوري رو هر طوري هست بايد حفظ كرد .مازيار وسپهر و حقيقي هم مطمئنا جايي نمي رن و هستن .بقيشون مهم نيست باشن يا نباشن

الان يه مديري -سرپرستي- معاوني- سرداري ....چيزي بذارن بالا سر تيم بياد فقط بازيكن جمع كنه .بازيكنايي مثل علي كريمي و نوروزي و زندي و مهرزاد و غلامي و...منتظرن بيان پرسپوليس فقط كافيه يكي بهشون زنگ بزنه

اين استعفا دادن كاشاني هم تو اين موقعيت از اون كارا بود .ولي من فكر مي كنم دايي قصد داره بمونه و حتما اعضاء هيات مديره پرسپوليس مشخص شده كه كاشاني گذاشته رفته و دايي هم استندبايه

احتمالا كسايي مثل هدايتي رو قراره بذارن تو هيات مديره واس همين كاشاني فرار كرده .اينطوري بشه دايي موندنيه

David7
06-13-2011, 10:52
واقعا که آخر بد شانسیه...

تمام تیم های لیگ حداقل یه بازیکن برای فصل بعد گرفتن و پیروزی هنوز به دنبال یه مدیر عامل...

این دایی هم که شورشو درآورده...

اگه هوادارا دایی رو نخوان باید کی رو ببینن...

به امید روزی که دایی بره و تیم بشه مثل گذشته بدون حاشیه...

amir mohammad
06-13-2011, 12:54
سرور قرمز آبي / آبي آبي آبي

kick up
06-13-2011, 17:12
يكي از مديران لطف كنه و فارسي به اينا توضيح بده اينجا مخصوص هوادارن پرسپوليس-سرور فوتبال ايران با 26 جامه .شايد سوادشون نمي رسه تاپيك خودشون رو پيدا كنن وبالاخره بايد يه ضمات اجرايي باشه اگه توجه نمي كنن حذف بشن .كلا 2ساله دستشون به جام نرسيده ولي مرده پرسپوليس هم جام مي گيره خلاصه خيلي بهشون فشار اومده كه ميان اينجا اسپم ميدن

ديروز يه جلسه فوري واس اعلام هيات مديره پرسپوليس تو دفتر سعيدلو بوده و قصد دارن به سرعت معرفيشون كنن . دايي هم امروز گفته از سپاهان پيشنهاد داره ولي صبر مي كنه تا تكليف پزسپوليس مشخص شه . سعيدلو هم گفته كاشاني استعفاي كتبي نداده و بايد صحبت كنيم .خلاصه فعلا هيچ چيز مشخص نيست و در بدترين زمان ممكن باز همه كشيدن كنار . شايد 90 امشب يه چيزايي مشخص شه

حداقل خيالمون راحته كه سپهر و مازيار و حقيقي مي مونن. غلومرضا هم قرارداد داره ولي نوري فكر كنم منتظر سرمربي فصل بعدو ببينه كيه . البته حضور حتميمون در آسيا - چه سهميه كم بشه و چه نشه- انگيزه مناسبيه واس خيلي از بازيكنا ولي بايد يكي باشه بهشون زنگ بزنه .اول از همه علي كريمي مهمه كه به تنهايي يه تيمه .اين 6تاييام كه افتادن دنبال بازيكناي بيرون گود مونده ما و دست بردار هم نيستند .اون از فصل قبلشون با محمدي و آشوبي حالام دارن با نصرتي مي بندن

AlexDelpiero
06-13-2011, 20:34
يكي از مديران لطف كنه و فارسي به اينا توضيح بده اينجا مخصوص هوادارن پرسپوليس-سرور فوتبال ايران با 26 جامه .شايد سوادشون نمي رسه تاپيك خودشون رو پيدا كنن وبالاخره بايد يه ضمات اجرايي باشه اگه توجه نمي كنن حذف بشن .كلا 2ساله دستشون به جام نرسيده ولي مرده پرسپوليس هم جام مي گيره خلاصه خيلي بهشون فشار اومده كه ميان اينجا اسپم ميدن

ديروز يه جلسه فوري واس اعلام هيات مديره پرسپوليس تو دفتر سعيدلو بوده و قصد دارن به سرعت معرفيشون كنن . دايي هم امروز گفته از سپاهان پيشنهاد داره ولي صبر مي كنه تا تكليف پزسپوليس مشخص شه . سعيدلو هم گفته كاشاني استعفاي كتبي نداده و بايد صحبت كنيم .خلاصه فعلا هيچ چيز مشخص نيست و در بدترين زمان ممكن باز همه كشيدن كنار . شايد 90 امشب يه چيزايي مشخص شه

حداقل خيالمون راحته كه سپهر و مازيار و حقيقي مي مونن. غلومرضا هم قرارداد داره ولي نوري فكر كنم منتظر سرمربي فصل بعدو ببينه كيه . البته حضور حتميمون در آسيا - چه سهميه كم بشه و چه نشه- انگيزه مناسبيه واس خيلي از بازيكنا ولي بايد يكي باشه بهشون زنگ بزنه .اول از همه علي كريمي مهمه كه به تنهايي يه تيمه .اين 6تاييام كه افتادن دنبال بازيكناي بيرون گود مونده ما و دست بردار هم نيستند .اون از فصل قبلشون با محمدي و آشوبي حالام دارن با نصرتي مي بندن
مشکلی نیست ساسان خان ...
اینا که از خودشون خانه و کاشنه ای ندارند لااقل میان اینجا و خود نمایی می کنند که بگن بععله ما هم هستیم ! ما هم جهت روحیه دادن به این دوستان این امکان رو ازشون نمیگیریم !:nishkhand:
==============

در نشست سعيدلو و سجادي؛وضعيت فوتبال کشور ارزيابي شد/ ساماندهي مديريت استقلال و پرسپوليس

دکتر سعيدلو، معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني و حميد سجادي معاون امور ورزشي سازمان امروز در جلسه اي آخرين وضعيت فوتبال کشور را مورد ارزيابي قرار دادند.

حمید سجادی درباره مباحث مطرح شده در این نشست گفت: بدون شک فوتبال پرطرفدارترین، خبرسازترین و یکی از مهمترین کانون‌های توجه در ورزش کشور به شمار می رود و سازمان تربیت بدنی نیز با توجه به این امر خود را موظف به پیگیری مداوم و دقیق امور مربوط به این رشته ورزشی در کشور می داند.
معاون امور ورزش سازمان تربیت بدنی در ادامه افزود: با عنایت به سیاست‌های سازمان در قبال رشته‌های ورزشی به ویژه فوتبال و نظر به اهمیت بررسی وضعیت کنونی فوتبال، امروز در نشستی موثر با علی سعیدلو، معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان که بیش از دو ساعت به طول انجامید به بررسی مسائل گوناگون فوتبال کشور پرداختیم.
وی که با سایت سازمان تربیت بدنی گفتگو می کرد، خاطر نشان کرد: از جمله مباحث اصلی مطرح شده در این جلسه موضوع ساماندهی مدیریت تیم‌های ریشه‌دار، پرطرفدار و مردمی استقلال و پرسپولیس تهران بود که خوشبختانه به نتایج مطلوب و جالب توجهی نیز دست یافتیم. انشااله در زمان مناسب جزئیات آن انعکاس خواهد یافت.
سجادی در خاتمه تصریح کرد: بخشی از جلسه امروز نیز با حضور آقای کفاشیان، رئیس فدراسیون و آقای عزیزالله محمدی، رئیس سازمان لیگ فوتبال برگزار شد که عمده مسائل مطرح شده در این مقطع از نشست، متمرکز بر امور مربوط به باشگاه‌ها و مسابقات لیگ برتر و دسته اول و گزارش کاملی از مراحل مختلف دهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر بود.

مشخص شدن هر چه سریعتر وزیز ورزش تنها نکته امیدوار کننده برای ماهاس ...
از این ور اون ور خبرهایی مبنی بر این هستک عابدینی ( مدیر عامل فعلی داماش ) قراره بیاد .. من که به شدت از اومدن این بشر استقبال می کنم !:-shad

nobody11
06-14-2011, 00:24
والا ما كه هوادار پرسپوليسيم سرسام گرفتيم چه برسه به بازيكنا..
واسه پر طرفدارترين تيم ايران يه مدير دلسوز پيدا نميشه..
كاشاني كه مثل هميشه هر دقه يه سازي ميزنه هي ميگه ميمونم هي ميگه مبرم..

kick up
06-14-2011, 10:18
بچه ها نظرتون درباره برنامه ديشب 90 چيه ؟

در مورد مديرعاملي پرسپوليس من هم طرفدار خضور افرادي مثل عابديني هستم كه بتونن وجهه باشگاه رو در رفتار و گفتارشون حفظ كنن و باعرضه باشن . در مورد مربي هم دوست دارم حميد استيلي بياد و به شدت با اومدن ممد مايلي مخالفم .آخه گفته شده يكي از گزينه هاست .بنظرم هر كسي بياد بهتر از مايلي كهنه

ولي حرفهاي دايي به دلم نچسبيد. مي دونيد بنظرم يكي در حد دايي نبايد بايد حرفهاي خاله زنكي بزنه و حتي انقدر ديگه به سيم آخر بزنه كه جزئيات گفتگوهاي شخصيش با كاشاني رو رو كنه . اين يعني كلا نمي شه بهش اعتماد كرد . بالاخره يه زماني با هم رفاقت داشتند و سر يه سفره مي شستند ولي الان پرده دري مي كنه . كلا بنظرم دايي درست رفتار نكرد و هرچند در مورد بعضي مسائل مثل محروميت نورمحمدي و عدم پي گيري باشگاه براي يه محروميت علكي واس كار نكرده يا ليدرها به دايي حق ميدم ولي فكر مي كنم بقيه حرفهاش همون مشكلاتيه كه هر جا ميره پيش مياره و بهونه هاي علكي بود

ديشب بنظرم اومد دايي خيلي دوست داره هر جا ميره كل مجموعه رو تو دستش بگيره و مديريت هم بكنه . مثل تيم ملي كه همه بله قربان گوش بودند يا سايپا كه كلي اعتراش داشت چرا ليتبارسكي رو اورديد با من مشورت نكرديد ؟!

خلاصه فعلا كاشاني مونده و دايي هم حاضر نيست باهاش كار كنه . باز خوبه فعلا يكي هست هرچند اميدوارم با ي هيات مديره پرسپوليس و مديرعامل پرسپوليسي مثل عابديني فصل بعد ادامه بديم. خدا كنه بازيكناي بزرگي بگيرن و يه سرمربي پرسپوليسي ويا بزرگ به تيم بياد .كسايي در حد دنيزلي و آري هان يا اگه داخليه حميد استيلي يا حميد درخشان

amir mohammad
06-14-2011, 11:27
س س س ستاره/اس اس رقيب نداره

GOLL
06-14-2011, 13:35
ديشب بنظرم اومد دايي خيلي دوست داره هر جا ميره كل مجموعه رو تو دستش بگيره و مديريت هم بكنه . مثل تيم ملي كه همه بله قربان گوش بودند يا سايپا كه كلي اعتراش داشت چرا ليتبارسكي رو اورديد با من مشورت نكرديد ؟!

يه اين ميگن حس سلطه طلبي!!!!!! مدلشه ...
واقعا خوبه كاشاني هم هست !!!فصل 15 مرداد شروع ميشه يه ده يازده تا بازيكن هم كه بيشتر قرداد ندارن بازيكن جديد هم كي بياره!!؟خب نيمكت ذخيره هم كه نداشتن 11 بازيكن برن تو زمين!!:hehee:

kick up
06-14-2011, 15:44
كاشاني امروز از حميد استيلي برنامه خواسته و اميدوارم حميد مربي فصل آينده پرسپوليس باشه .تو شاهين با اون بازيكناي بي نام و نشونش واقعا هر تيمي رو مي پيچوند . تو پرسپوليس هم نقش اساسي تو قهرماني داشت .فعلا از بقيه گزينه ها مناسب تره . اون بياد كلي ازا بازيكنامون برمي گردن كه از همه مهمتره. مخصوصا اينكه با علي كريمي هم مشكلي نداره

joooooooooone
06-14-2011, 17:46
دیشب واقعا شکه شدم اخه این چه وضع فوتباله به اینم میگن فوتبال حرفه ای تو کدوم برنامه ی تلوزیونی مدیرعامل و سرمربی اینجوری باهم برخورد میکنم عوض این رفتار بچگانه به فکرجذب بازیکن باشن دوماه دیگه لیگ شروع میشه وما هنوز یک بازیکنم نگرفتیم واقعا که باید fateheie ien footbal o khoond

feri71
06-14-2011, 18:07
س س س ستاره/اس اس رقيب نداره

خوشم میاد از رو نمیری:khandeeeee bahal: حداقل این پستا رو توی بخش تبادل نظر خود استقلال مینوشتی و از خاک خوردن نجاتش میدادی البته بعید میدونم که اگه اونجا مینوشتی کسی می دید :hihi:

kick up
06-15-2011, 17:20
عجب اوضاعي شده بخدا . يادم نمياد تو گذشته چنين چيزهايي رو ديده باشم . البته خيليها بعد اومدن به پرسپوليس دوست نداشتند كه برن و هر كاري مي كردند تا بمونند ولي اين يكي ديگه نوبره . مثلا انصاريفرد اومد و هر كاري كرد تا با بيرون كردن پروين بتونه پرسپوليس رو مال خودش كنه ولي...برادرش هم اومد علي كريمي رو از ما دور كرد تا شايد ...

اين يعني چي كه كاشاني از دايي برنامه خواسته ولي دايي اول گفته با تو كار نمي كنم و بعدش هم رفته و برنامش رو به سعيدلوداده ؟!!!!!!!!!!!!!!

از وقتي دايي بعد بازي با سپاهان تو جام حذفي شروع به بهونه گيري علكي كرد و يه سري دلايل مسخره رو براي ناكاميش اورد و خواست با حرفهاي خاله زنكي - از دماغ شيث گرفته تا smsهاي خيالي - اوضاع رو به سود خودش عوض كنه كاملا مطمئن شدم كه دايي مي خواد به هر قيمتي بمونه و براي اين منظورش هر كاري مي كنه . من حتي حدس مي زنم دايي همون موقع كه به عنوان بازيكن به پرسپوليس اومد و به علي پروين پريد و دعوا راه انداخت و هر كاري كرد تا اوضاع رو در غياب علي پروين خوب نشون بده تا پروين برنگرده ...همون موقع هم فكرهايي داشته كه پرسپوليس رو مال خودش كنه .اين عادتشه هر جا ميره همين كارو مي كنه

اينجا من مقصر رو حبيب كاشاني مي دونم كه اول رفت اين عجوبه رو _ كه همه مي شناختنش و بدجوري افكار عمومي بخاطر تيم ملي و ماجراي علي كريمي ازش شاكي بود _ رو اورد پرسپوليس .بعد هم كه با اونهمه باخت و آبروريزي تو ليگ استعفا داد ولي باز رفت التماسش كرد برگرده تا تو آسيا هم آبروريزي كنه . حالا هم بعد اينهمه توهين و تهمتي كه از دايي شنيده باز ازش برنامه مي خواد !

مقصر اصلي مشكلات اين فصلمون و بدترين نتايج تاريخ پرسپوليس كاشانيه و اميدوارم روزي باد يه مديرعامل در حد پرسپوليس داشته باشيم مثل عابديني . همچنين اميدوارم هرگز علي دايي رو دور و بر پرسپوليس محبوبم ديگه نبينم . اميدوارم استيلي بهمراه علي كريمي و شيث و ساير بازيكنان بزرگ به پرسپوليس برگردند و با كسب نتايج تاريخي و عنوانهاي بزرگ درس بزرگي به دايي بدهند.

MohaDeseh
06-15-2011, 20:22
آقا ما قهرمانی پرسپولیسو تبریک نگفتیییییم...شرمنده با تاخیر تبریک میگم!!!

MohaDeseh
06-15-2011, 20:26
واااااااااااای
اگه استیلی سرمربی بشه چیییییییی؟؟؟
بیچاره شدیم رفت...
!!!!

AlexDelpiero
06-15-2011, 22:34
بازگشت کریمی رو به همه تبریک میگم شدیـــــــــــــــــــد !
ایشالله این طروع طوفانی باشه برای نقل و انتقالات پرسپولیس نه مثل پارسال که اولش خوب بودیم آخرش رفت قاطی باقالیا ....

پ . ن : استیلی هم مدرک مربیگریش بالتر از دایی هست و هم فوتبالی که ارائه میده قشنگ تر از دایی بوده پس از همین الان جبهه گیری نکنید !

feri71
06-15-2011, 23:27
بازگشت کریمی رو به همه تبریک میگم شدیـــــــــــــــــــد !
ایشالله این طروع طوفانی باشه برای نقل و انتقالات پرسپولیس نه مثل پارسال که اولش خوب بودیم آخرش رفت قاطی باقالیا ....

پ . ن : استیلی هم مدرک مربیگریش بالتر از دایی هست و هم فوتبالی که ارائه میده قشنگ تر از دایی بوده پس از همین الان جبهه گیری نکنید !

توی این چند ساله اینقدر از این ماجراهایی که بازیکن میاد قرارداد داخلی میبنده فرداش میره یه تیم دیگه دیدیم که تا قرارداد اصلی رو باهاش نبندن هیچ احساسی راجع به پیوستن کریمی به پرسپولیس پیدا نمیکنم :-ang من خوشحالیم رو میذارم واسه همون شنبه که یه وقت ضایه نشیم ashem:-

alexdelpiero_10
06-15-2011, 23:47
آميدوارم باز هم يه پرسپوليس قدرتمند رو ببينيم

kick up
06-16-2011, 01:04
مطمئن باشيد حضور علي كريمي در پرسپوليس با توجه به انگيزه طرفين اين قرارداد حتما اتفاق ميفته و مي تونيد الان شادي كنيد ضمن اينكه وب سايت شخصي علي كرمي هم اين خبر رو اعلام و تاييد كرده . علي كريمي مي خواد سالهاي آخر فوتبالش رو در پرسپوليس سپري كنه و كاشاني هم با اين كارش مي خواد بر خلاف علي دايي _ كه فصل گذشته با وجود جدايي علي كريمي از استيل و بي تفاوتي علي دايي و غرور بي جاش _ حالا اينجا نشون بده كه مي خواد طبق نظر هوادارها رفتار كنه و تيم قدرتمندي رو ببنده و هوادارها رو هم به استاديوم ها برگردونه كه با اومدن علي كريمي نصف راه رو رفته . شكست بزرگي براي علي دايي و حركات نمايشي-سياسي او در دادن برنامه به سعيدلو

حميد استيلي خيلي به دايي شرف داره و مطمئن هستم در پرسپوليس موفق ميشه يا لااقل از علي دايي بدتر نمي شه كه هميشه با سلام صلوات مياد و بعد كه تيم رو به گند كشيد با خون و خونريزي ميره .حميد هيچ وقت واس پرسپوليس حاشيه درست نكرده و هميشه هم نشون داده تيم رو فقط براي خودش نمي خواد و عاشق پرسپوليس. دقيقا خلاف علي دايي كه هر جا ميره مالك همه چيز ميشه .ولي تو پرسپوليس كور خونده و حاضر نيستيم ديگه با يه تيم كوتوله سر كنيم كه يه فصل باعث سرافكندگيمون بشه و آخر فصل هم به اميد آخرين جام اونطوري هزار بار بميريم و زنده بشيم . از حالا دايي مي خواست كساني مثل اشجاري رو بياره كه فقط خودش تو تيم ملي بازيش مي داد و بدترين بازيكن تيم ملي بود

امروز دقت كردم خيلي جالب بود كه به يك باره همه سايتها و روزنامه هاي ورزشي از جمله خبرورزشي كه در حقيقت روزنامه دوم استقلاله يك خبر رو با هم رفتند : علي كريمي به تيم تبريزي تراكتورسازي مي پيوندد ! بازگشت علي كريمي به قلعه سرخپوشان (تراكتور) - قلعه مرغي علي كريمي را مي خواهد .جادوگر قابل پيش بيني نيست و احتمالا به تراكتور مي رود و.............

اگه اين يه تحليل يا پيش بينيه پس چطور تو يك روز همه جرايد با هم اين خبر رو ميرن ؟ مشخص بود اين كار فتح الا زاده و قلعه نويي و اياديشونه تا بتونن از پرسپوليسي شدن علي كريمي جلوگيري كنن. حضور علي كريمي تو پرسپوليس استقلاليها رو بدجوري به لرزه ميندازه و مي دونن كه اگر باشه چه بلايي سرشون مياره و پرسپوليس به چه شخصيت تيمي مي رسه . بنابراين اين خبر جعلي رو پخش كردند ولي علي كريمي مثل هميشه تعصب خودش به پرسپوليس رو نشون داد و از كلي التماس استقلاليها و سپاهانيها و كلي پول چشم پوشي كرد تا به پرسپوليس بياد و افتخار آفريني كنه . ضمن اينكه رابطه بسيار خوبي با استيلي داره و بهترين بازيهاش در استيل رو در زمان استيلي انجام داد

بازگشت علي كريمي و حميد استيلي به پرسپوليس يعني آشتي دوباره هوادارن و پر شدن دوباره استاديومها به اضافه نويد بازگشت بازيكنان بزرگ ديگه ما وليگ كه همشون با دايي مشكل دارند . من خودم زندي رو خيلي دوست دارم كه مي تونه هم چپ ما رو بيمه كنه و هم يه هافبك موثر باشه .كاش اونم بيارن.اونم بدجوري با دايي مشكل داره و اساسا پرسپوليسيه . شيث هم كه برمي گرده و دفاع جون مي گيره .كاش ميثاق رو هم برگردونن

بنظرم ماجراي قلعه مرغي و تراكتور هم بازي قلعه مرغيه واس بالا بردن قيمتش تو سپاهان . دايي رو هم سپاهانيها يه مذاكره صوري باهاش كردند تا قلعه مرغي زياد مانور نده وگرنه سپاهانيا زرنگن و خوب مي دونن حضور دايي چه بمبي تو باشگاشون مي تركونه .يا همه بله قربا گو بايد باشن و دايي هميشه بايد بمونه يا اينكه همه چيز رو مي تركونه .تيم رو هم بخواي نخواي مي تركونه

همين جا حضور علي كريمي رو به پرسپوليس تبريك ميگم . با حضور بزرگاني مثل علي كريمي ديگه بالاي 10 تا باخت نمي ديم و تو گروهمون تو آسيا آخر نمي شيم و تو هر تورنمنتي از آخر اول نمي شيم و رفت و برگشت هم به 6تاييها نمي بازيم

feri71
06-16-2011, 09:00
اومدن استیلی رو مثبت میدونم به دو دلیل : اولیش تیم بستنش که به نظرم عالیه دوم هم بار فنی خیلی بالاتری که حداقل نسبت به دایی داره چون چند سال فقط دستیار سرمربیای بزرگ بوده :ohum: درمورد علی کریمی هم اول باید حسرت اون دو سالی رو بخوریم که میتونستیم توی پیرهن پرسپولیس ببینیمش اما اینطور نشد دلیلش رو هم مطمئنا جناب انصاری فرد خیلی بهتر از هر کس دیگه ای میدونه البته اگه دایی روی نیمکت نبود موقع تعطیلات نیم فصل هم میشد کریمی رو قرمز پوش دید در هرصورت با وجود همه ی اینها حالا هم خیلی دیر نشده ماهی رو هروقت از آب بگیری تازست امیدوارم قرارداد کریمی با پرسپولیس قطعی بشه :love:
کسی که هیچوقت مثه اکثر بازیکنای امروزی کشورمون که خودشونو واسه یه مربی خودشیرین میکنن تا توی ترکیب اصلی جایی داشته باشن نبود و برعکس همیشه جلوی مدیران و مربیای بی لیاقت می ایستاد تا حقیقت رو آشکار کنه :shogh:

David7
06-16-2011, 12:25
اومدن جادوگر را به پرسپولیس به تمام هوادارانش تبریک میگم...

:hooora:

راستی بچه ها راسته که تیاگو از پیروزی جدا شده؟؟؟
هر کی میدونه جواب بده!!!

MohaDeseh
06-16-2011, 17:59
اومدن جادوگر را به پرسپولیس به تمام هوادارانش تبریک میگم...

:hooora:

راستی بچه ها راسته که تیاگو از پیروزی جدا شده؟؟؟
هر کی میدونه جواب بده!!!

آره تیاگو از پرسپولیس جدا شده ولی هنوز به تیم دیگه ای نرفته...میتونین تو جدول پرسپولیس اف سی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])اسمشو ببینین

feri71
06-16-2011, 19:50
منم چند روز پیش توی همون جدول دیدم که تیاگو از پرسپولیس جدا شده به نظرم بازیکن خوبی میومد یکی از معدود بازیکنای خارجی بود که نه تنها مثه رفیقش وسلی بی انضباطی نداشت بلکه بازی قابل قبولی رو هم داشت و چند تا گل هم واسمون زد که گل سر سبد همشون به نفت تهران بود امیدوارم هرجا که میره موفق باشه :gol:

kick up
06-16-2011, 21:24
جالبيش اينه كه امروز افشا شد علي كريمي در ليست دايي جايي نداشته !!!!!!!!!

چقدر تو اين فصل همه پرسپوليسيا التماس كردند كريمي رو دايي بياره ولي انقدر خودش رو به اون راه زد كه .......آخرم ديد ميره شالكه علكي باعلي كريمي رفاقت كرد كه بگه... مام هيچي حاليمون نيست حتما

حالا هم اسمش رو نداده كه نشون ميده دايي هنوز هم حسادت هميشگي خودش به علي كريمي رو فراموش نكرده و امسال هم مي خواست يه تيم مملو از كوتوله هاي ليگ رو واس پرسپوليس ببنده كه خوب شد از شرش راحت شديم . ولي علي كريمي تو ليست استيلي بوده در كنار رحمتي يا ميثاق كه نشون ميده استيلي دنبال موفقيته نه نسويه حساب

هر چي مي گذره و حقايق بيشتري افشا ميشه بيشتر مي فهميم كه دايي با هر چي بازيكن بزرگ همدورشه مشكل داره و حاضرم نيست حداقل بخاطر پرسپوليس كوتاه بياد !!!.

بنظرم خارجيهاي پرسپوليس رو بايد قطع همكاري كنند و سهميه خارجي رو نگه دارند واس بعد .علي كريمي هم كه سهميه ليگ برتري نيست و سهميه هامون هنوز مونده . نوروزي فولاد هم بنظرم بدردمون بخوره .شيث رو هم كه هنوز داريم .پس به دفاع كنارهاي قدرتمند نياز داريم چون يكي از مشكلات امسالمون تو اين پست بود

David7
06-17-2011, 00:08
رضا نوروزی رو نمیتونیم بگیریم چون قرارداد داره...

پیروزی باید به دنبال یه دفاع خوب باشه...

اگه مهاجم میخواد باید بره و خلیلی رو برگردونه..

AlexDelpiero
06-17-2011, 00:22
رضا نوروزی رو نمیتونیم بگیریم چون قرارداد داره...

پیروزی باید به دنبال یه دفاع خوب باشه...

اگه مهاجم میخواد باید بره و خلیلی رو برگردونه..
رضا نوروزی گفته من اولویتم موندن تو فولاد هستش ولی در صورتی که فولاد نموندم حتما پرسپولیسی میشم !
رضا نوروزی پیشنهاد 800 میلیونی سپاهان رو رد کرده !:nishkhand:

در مورد دفاع من هم موافقم !
یه دفاع مرکزی و یه دفاع چپ !
اشجاری واسه دفاع چپ و طالبی برای مرکز !
خلیلی یه مهره سوختس و در وجود امثال اولادی ، نوروزی و کریم انصاری فرئ نباید روی خلیلی دست بذاریم !

David7
06-17-2011, 00:52
هر 3 تا تو لیسته حمید استیلی هستن...(مهاجم ها رو میگم)

دفاع چپ و راستمون خوبه ولی مرکزی افتضاح...

عقیلی . بنگر . طالبی . اگه بیان خوبه...

AlexDelpiero
06-17-2011, 01:05
هر 3 تا تو لیسته حمید استیلی هستن...(مهاجم ها رو میگم)

دفاع چپ و راستمون خوبه ولی مرکزی افتضاح...

عقیلی . بنگر . طالبی . اگه بیان خوبه...
عقیلی اون موقع که با قلعه نوعی مشکل داشت سپاهان رو ول نکرد بیاد حالا که قلعه نوعی رفته عمرا ول کنه بیاد ! :ehem:
بنگر هم که اصلا دنبالش نمیرن چون اخلاقش جالب نیست !
طالبی خوبه که البته اگر دیر بجنبیم حاج فتل میادو استقلالیش می کنه ! :-ang

mohammadred
06-17-2011, 13:11
سلام بچه ها. تبریک به خاطر جادوگر.
من فکر میکنم از بین عقیلی و طالبی یه کی رو میخوایم
اولادی هم بهترین گزینه برای خط حمله هستش چون هم دلش با پرسپولیسه هم تو تیم های بزرگ نشون داده که میتونه بازی کنه در ضمن سمت راستمون به نظر من تونله علی عسگر اگر دفاع راست بازی کنه حروم میشه محمد و آقا زمانی هم که هیچ ما یه بازیکن مرکزی هم میخوایم وسط زمینمون فقط مازیاره کلا بازیکن زیاد میخوایم

AlexDelpiero
06-17-2011, 15:55
سلام بچه ها. تبریک به خاطر جادوگر.
من فکر میکنم از بین عقیلی و طالبی یه کی رو میخوایم
اولادی هم بهترین گزینه برای خط حمله هستش چون هم دلش با پرسپولیسه هم تو تیم های بزرگ نشون داده که میتونه بازی کنه در ضمن سمت راستمون به نظر من تونله علی عسگر اگر دفاع راست بازی کنه حروم میشه محمد و آقا زمانی هم که هیچ ما یه بازیکن مرکزی هم میخوایم وسط زمینمون فقط مازیاره کلا بازیکن زیاد میخوایم
اگر استیلی مربی باشه با هرکسی غیر از دایی دیگه خبری از 4-2-3-1 نیست به نطر من !
من 4 - 1 - 4 -1 رو پیش بینی می کنم !

حقیقی
اشجاری ---- شیث ----طالبی:soal:-----محمد
مازیار

فشنگچی ----نوری ---کریمی----علی عسکری

اولادی ( رضا نوروزی )
با این تفاسیر فک کنم نیاز مبرم به یک بازیکن در پست هافبک دفاعی نداریم !
آقا زمانی هر وقت تو پست هافبک دفاعی بازی کرد خوب بوده ! :nishkhand:
برای راست خط حمله هم علی عسگر و غلومرضا هستند !
ما یه دفاع چپ و یه دفاع مرکزی باشدت زیاد لازم داریم !
خوشبختانه با لیستی که دادند همه دنبال مهاجم خوب واسه فصل بعد هستند و جای نگرانی نیست !:bia baghalam:

AlexDelpiero
06-17-2011, 18:06
مثل اینکه سپاهان با اولادی دار مذاکره میکنه ! البته تا الان تلفنی بوده ولی قراره حضوری مذاکره کنند !
من هیچ رقمه تو کفم نمیره اولادی فصل بعد تو تیمی غیر از پرسپولیس باشه !
امیدوارم تا روزای آخر لااقل منتظر پیشنهاد پرسپولیس بمونه !

David7
06-17-2011, 19:45
علی رضا محمد خیلی بیخوده نباشه بهتره...

آقا زمانی اون سمت میتونه بازی کنه...

یا میشه یه بازیکن جایگزین کنن...:nishkhand:

mohammadred
06-17-2011, 21:33
اگر استیلی مربی باشه با هرکسی غیر از دایی دیگه خبری از 4-2-3-1 نیست به نطر من !
من 4 - 1 - 4 -1 رو پیش بینی می کنم !

حقیقی
اشجاری ---- شیث ----طالبی:soal:-----محمد
مازیار

فشنگچی ----نوری ---کریمی----علی عسکری

اولادی ( رضا نوروزی )
با این تفاسیر فک کنم نیاز مبرم به یک بازیکن در پست هافبک دفاعی نداریم !
آقا زمانی هر وقت تو پست هافبک دفاعی بازی کرد خوب بوده ! :nishkhand:
برای راست خط حمله هم علی عسگر و غلومرضا هستند !
ما یه دفاع چپ و یه دفاع مرکزی باشدت زیاد لازم داریم !
خوشبختانه با لیستی که دادند همه دنبال مهاجم خوب واسه فصل بعد هستند و جای نگرانی نیست !:bia baghalam:
ترکیب قشنگی چیدی .امامن با چند تاش موافق نیستم البته بی ادبی نباشه نظر شخصی بندس.
1.محمد به درد نمیخوره فکر میکنم مهدوی کیای با تجربه وزن تیم رو بالا میبره
2.تکلیف شیث با خودش و تیم مشخص نیست
3.فکر میکنم سبک و پست بازی نوری و کریمی شبیه هم و به دلیل توانایی بسیار بالای کریمی نوری محو میشه:chakerim:

David7
06-17-2011, 22:22
ترکیب قشنگی چیدی .امامن با چند تاش موافق نیستم البته بی ادبی نباشه نظر شخصی بندس.
3.فکر میکنم سبک و پست بازی نوری و کریمی شبیه هم و به دلیل توانایی بسیار بالای کریمی نوری محو میشه:chakerim:

مهدوی کیا پیر شده و اومدنش به پرسپولیس اشتباست...

شیث با اون یارو مشکل داشت با پیروزی که مشکلی نداشت...

آره منم کاملا باهات موافقم جادوگر نوری محو میکنه...:chakerim:

mohammadred
06-17-2011, 23:08

:chakerim:
فوتبال ایران روی سن وسال نیست نمونش کریم و مجیدی که با سن بالا بهترین بودن .توی بازی پرسپولیس و استیل من توی استادیوم بودم و بازی مهدی رو دیدم که فشنگچی جوان از پسش بر نیومد و به محض تعویض از همون سمت یعنی با سانتر فشنگچی تیم گل زد در کل به نظر من بهترین گزینه برای سمت راست مهدوی کیاس هم امکان جذبش راحت تر و بیشتره هم وزن تیم رو بالا میبره :chakerim:

David7
06-17-2011, 23:13
بلاخره من نظرم رو دادم...

شاید اشتباه باشه...

مرسی که توجیه کردی...

GOLL
06-18-2011, 01:57
به نظر من اگه قرار باشه اولادي و رضا نوروزي و علي كريمي و فشنگچي و نوري تو يه تيم باشن بايد 4-2-1-3 باشه
بهترين سيستم واسه يه تيمي با اين بازيكنا همينه البته موندم استقلال هر سال پر مهاحم ميشد امسال پرسپوليس هم تو خط اومده...
ولي اگه همجين سيستمي ام اجرا بشه ...
فقط شكلش رو رو كاغذ كشيدن چون هنوز تو ايران از اين سيستم مثل 4-4-2 استفاده ميكنن و دو تا بال از گوشه زرتي سانتر ميزنن و بعد هم سانتر شده يا تو دستادي دروازه بانه گل جا ميشه يا قدرت خدا از رو سر همه رد ميشه ..
همه ادعاشون ميشه كلاس هاي مربيگري با فلان كس خارجي رفتن ولي كو ؟؟گو اون چيزايي كه ياد گرفتين آقايون؟؟!!!
اميدوارم از سطح فني بازيكنا استفاده بشه و فوتبال زيبا رو كه ميگن و ما نديديم!!به نمايش بزارند...
ولي با وجود همه اين حرفها بودن كريمي تو هر تيمي نعمته !نه تنها بازيكنا ازش چيزيياد ميگرن بلكه مربيها هم آدم ميشن اين علي كريمي تخصصشه .... حيف كاش سنش كمتر بود بيشتر از اينا تو فوتبال ميمون هر از گاهي خوب بمب هاي خبري رو ميتركونه همين شالكه چه غوغايي كرد ولي فقط رفتا...بازم به عرضه ي اين كريمي !!

راستي تبريك كه كريمي هم برگشت

nobody11
06-18-2011, 03:02
استيلي بين رحمتي و معمار زاده يكي رو ميخاد..
اگه ميثاق بياد كه الفاتحه..
ولي اگه رحمتي بياد ، سه تا جام نگيريم دو تا رو ميگيريم..
با اين حرفي كه استيلي زده به حقيقي احتياجي نداره..
البته به همه ي شايعات هم دامن ميزنه..
از جمله اين كه استيلي با پدر حقيقي مشكل داره!!

kick up
06-18-2011, 10:56
منم تركيب مد نظرم رو بدم . اول از بعضي دوستان خواهش مي كنم ديگه نگن " پيروزي" چون معمولا تو فوتبال ايران كسايي كه با پرسپوليس مشكل دارن اين كارو مي كنن . لطفا همه فقط "پرسپوليس"

بنظر من امسال بهتره 4-4-2 بازي كنيم كه 4بازيكن خط هافبكمون بصورت لوزي قرار مي گيرن :

شيث.... سپهر..... نورمحمدي ...... مهدوي كيا

مازيار

زندي .............. ممد نوري

علي كريمي

نوروزي (از فولاد )....... اولادي

دفاع چپ: شيث
دفاع وسطها : سپهر و نورمحمدي
دفاع راست: مهدوي كيا

هافبك تدافعي : مازيار
2هافبك وسط كه چپ و راست واي ميستند : زندي و نوري
هافبك تهاجمي يا نوك لوزي : علي كريمي

يك فوروارد سانتر يا نوك مركزي : نوروزي
يك فوروارد گوش كه بصورت آزاد تو فاز حمله شركت مي كنه : اولادي (ياغلومرضا يا هادي يا فشنگچي)

تو اين سيستم آوراژ قد خط دفاعمون بالا ميره و تو توپهاي هوايي مشكل امسال را نخواهيم داشت ضمن اينكه بازيكن سرعتي هم خواهيم داشت . مهدي هم تو حملات مي تونه رفت و برگشت داشته باشه و بعضي مواقع هم شيث از چپ . همينطور بسيار بازي هجومي انجام خواهيم داد چون علي كريمي هم 2فوروارد رو تغذيه مي كنه و هم خودش گل زنه و نوري و زندي مثل 2بال علي كريمي وسط زمين هم تو فاز حمله پشتيباني مي كنند و هم تو فاز دفاع به مازيار كمك مي كنند

گلر هم يا رحمتي يا حقيقي يا ميثاق (به ترتيب)
سرمربي هم استيلي

كمك مربي ها : مجتبي محرمي و ناصر محمد خاني
مدير فني: علي پروين

AlexDelpiero
06-18-2011, 11:51
در مورد مهدوی کیا کاملا باهات موافقم ولی فک کنم تا اینجا که لیست ها رو از این ور و اونور می بینم تو لیست هیچکدوم مهدوی کیا نبوده ! من خودم به شخصه مهدوی کیا رو خیلی دوست دارم و اصلا محبوبترین بازیکن ایرانی من مهدوی کیاس :love:ولی اینکه فصل بعد تو پرسپولیس باشه جای سوال داره ! :ehe:
محمد در حضور بازیکنایی مثل آقازمانی نعمته خدایی ...
شیث هم با توجه به سهمیه لیگی که داریم باید برای فصل بعد روش حساب کنیم چون نمیتونیم دو تا دفاع مرکزی بگیریم و اصلا به نورمحمدی و سپهر هم نمیشه اعتماد کرد ! ashem:-
3 - کریمی رو من اصلا دوست ندارم تو همچین ترکیبی اسیر ببینم ! به نظر من کریمی نقش یه بازیکن آزاد رو میتونه بازی کنه که از یک سوم خودمون توپگیری کنه و توپو تا زمین حریف پیش ببره ولی نوری جاش همونجاس برای چرخوندن توپ به کمک کریمی پشت 18 تیم حریف !
حضور این دو تا با هم توی ترکیب هر خط دفاعی رو داغون میکنه ! :-shad

شیث با اون یارو مشکل داشت با پیروزی که مشکلی نداشت...

آره منم کاملا باهات موافقم جادوگر نوری محو میکنه...:chakerim:
به جرات میشه گفت مهدوی کیا تو بال راست های لیگ ایران جز 3 نفر اول با وجود همین سن و سال ! :eyyyyy:

به نظر من اگه قرار باشه اولادي و رضا نوروزي و علي كريمي و فشنگچي و نوري تو يه تيم باشن بايد 4-2-1-3 باشه
بهترين سيستم واسه يه تيمي با اين بازيكنا همينه البته موندم استقلال هر سال پر مهاحم ميشد امسال پرسپوليس هم تو خط اومده...
ولي اگه همجين سيستمي ام اجرا بشه ...
فقط شكلش رو رو كاغذ كشيدن چون هنوز تو ايران از اين سيستم مثل 4-4-2 استفاده ميكنن و دو تا بال از گوشه زرتي سانتر ميزنن و بعد هم سانتر شده يا تو دستادي دروازه بانه گل جا ميشه يا قدرت خدا از رو سر همه رد ميشه ..
همه ادعاشون ميشه كلاس هاي مربيگري با فلان كس خارجي رفتن ولي كو ؟؟گو اون چيزايي كه ياد گرفتين آقايون؟؟!!!
اميدوارم از سطح فني بازيكنا استفاده بشه و فوتبال زيبا رو كه ميگن و ما نديديم!!به نمايش بزارند...
ولي با وجود همه اين حرفها بودن كريمي تو هر تيمي نعمته !نه تنها بازيكنا ازش چيزيياد ميگرن بلكه مربيها هم آدم ميشن اين علي كريمي تخصصشه .... حيف كاش سنش كمتر بود بيشتر از اينا تو فوتبال ميمون هر از گاهي خوب بمب هاي خبري رو ميتركونه همين شالكه چه غوغايي كرد ولي فقط رفتا...بازم به عرضه ي اين كريمي !!

راستي تبريك كه كريمي هم برگشت
عزیز من ما کریمی و نوری رو واس همین گرفتیم که تو پرو تو مرکز زمین بچرخونیم و پاس های تودر برای فرار مهاجم سرعتی مثل اولادی ، نوروزی ها (!) و غلومرضا بدیم ! :bia baghalam:

استيلي بين رحمتي و معمار زاده يكي رو ميخاد..
اگه ميثاق بياد كه الفاتحه..
ولي اگه رحمتي بياد ، سه تا جام نگيريم دو تا رو ميگيريم..
با اين حرفي كه استيلي زده به حقيقي احتياجي نداره..
البته به همه ي شايعات هم دامن ميزنه..
از جمله اين كه استيلي با پدر حقيقي مشكل داره!!
گرفتن رحمتی اشتباه اندر اشتباه !
1 - 800 میلیون پول بی زبون و سرمایه تیم به باد میره !
2- با اومدن رحمتی رحمان احمدی میره از طرفی حقیقی هم با توجه به اومدن رحمتی میره پس باید یه پول دیگه بذاریم یه دروازه بان دوم دیگه بگیریم که میشه خرج سه باره !
3- حقیقی به جرات میشه گفت سومین دروازه بان برتر ایرانه بعد از رحمتی و گردان که مطمئنا با همین شرایط طی 2 ، 3 سال ؟آینده میشه بهترین ! :bia baghalam:
4- رحمتی معلوم نیست بعد از اتمام فصل بازم تو پرسپولیسبمونه اونوقت ما دوباره فصل بعد باید دنبال یه گلر دیگه باشیم و همین آش و همین کاسه ! :-ang

منم تركيب مد نظرم رو بدم . اول از بعضي دوستان خواهش مي كنم ديگه نگن " پيروزي" چون معمولا تو فوتبال ايران كسايي كه با پرسپوليس مشكل دارن اين كارو مي كنن . لطفا همه فقط "پرسپوليس"

بنظر من امسال بهتره 4-4-2 بازي كنيم كه 4بازيكن خط هافبكمون بصورت لوزي قرار مي گيرن :

مازيار

علي كريمي

يك فوروارد گوش كه بصورت آزاد تو فاز حمله شركت مي كنه : اولادي (ياغلومرضا يا هادي يا فشنگچي)

تو اين سيستم آوراژ قد خط دفاعمون بالا ميره و تو توپهاي هوايي مشكل امسال را نخواهيم داشت ضمن اينكه بازيكن سرعتي هم خواهيم داشت . مهدي هم تو حملات مي تونه رفت و برگشت داشته باشه و بعضي مواقع هم شيث از چپ . همينطور بسيار بازي هجومي انجام خواهيم داد چون علي كريمي هم 2فوروارد رو تغذيه مي كنه و هم خودش گل زنه و نوري و زندي مثل 2بال علي كريمي وسط زمين هم تو فاز حمله پشتيباني مي كنند و هم تو فاز دفاع به مازيار كمك مي كنند

سرمربي هم استيلي

شیث : شیث با توجه به اینکه مدت زیادی هست بازی نکرده بدرد اون پست نمیخوره و از طرفی نورمحمدی و سپهر این فصل نشون دادند اصلا نمیشه بهشون اعتماد کرد ! :gijjj: پس شیث رو باید تو دفاع مرکزی به کار برد !
برای دفاع چپ هم حضور اشجاری میتونه خیلی بهمون کمکم کنه !
زندی تا حالا من ندیدم کسی حرف از آوردنش به پرسپولیس بزنه و اگر استیلی سرمربی بشه به حول و قوه الهی با توجه به درگیری هایی که توی استیل داشتند فک نکنم بخوتاد زندی رو پرسپولیسی کنه !

kick up
06-18-2011, 12:26
در مورد رحمتي باهات موافقم و بفكر آسيا بودم كه اسمش رو اوردم ولي به اين فكر نكرده بودم كه حقيقي ميره كنار و باز مثل تيم اميد و غيره حقش خورده ميشه . ولي شيث فكر كنم بتونه تو پست دفاع گوش خوب كار كنه . چند باري تو پرسپوليس دفاع راست بود كه يادمه كارش درست بود . متوسط قد خط دفاعمون بايد بالا باشه .

برعكس شما من بشدت از بازي اشجاري بدم مياد و بارها تو تيم ملي دايي كه بود ناسزا نثارش مي كردم . بنظرم تو تيم بزرگي مثل پرسپوليس يه بازيكن معمولي ميشه . ولي زندي چه تو تيم ملي كه بود تو دفاع چپ عالي بود وچه تو استيل تو هافبك وسط . خيلي وقته بعد مجتبي محرمي ديگه دفاع چپ درست درموني نداشتيم و فكر كنم حضور زندي بتونه چند سالي برامون مفيد باشه .

در مورد ليست فروش پرسپوليس نظرتون چيه ؟

من كه ميگم :
- مجتبي زارعي ( در حد ليگ افغانستانه )
- جلال اكبري ( در شرف تموم كردنه )
هر 2براردر شيري با هم ( = سوتي)
- بادامكي (خودش فهميده داره ميره داماش)
- سامان آقازماني (در حد ليگ يك هم نيست )
- محمد (بازيكن معموليه )
- حلافي (بره شهرشون )
- بازيكناي خارجي (البته تياگو واس هافبك وسط بدك نيست)

AlexDelpiero
06-18-2011, 13:57
در مورد رحمتي باهات موافقم و بفكر آسيا بودم كه اسمش رو اوردم ولي به اين فكر نكرده بودم كه حقيقي ميره كنار و باز مثل تيم اميد و غيره حقش خورده ميشه . ولي شيث فكر كنم بتونه تو پست دفاع گوش خوب كار كنه . چند باري تو پرسپوليس دفاع راست بود كه يادمه كارش درست بود . متوسط قد خط دفاعمون بايد بالا باشه .

برعكس شما من بشدت از بازي اشجاري بدم مياد و بارها تو تيم ملي دايي كه بود ناسزا نثارش مي كردم . بنظرم تو تيم بزرگي مثل پرسپوليس يه بازيكن معمولي ميشه . ولي زندي چه تو تيم ملي كه بود تو دفاع چپ عالي بود وچه تو استيل تو هافبك وسط . خيلي وقته بعد مجتبي محرمي ديگه دفاع چپ درست درموني نداشتيم و فكر كنم حضور زندي بتونه چند سالي برامون مفيد باشه .

من كه ميگم :
- محمد (بازيكن معموليه )
- حلافي (بره شهرشون )
من هم با توجه همون که شما میگی بعد از محرمی نداشتیم میگم اشجاری ...
من با اومدن زندی اصلا مخالف نیستم ... چ.ن کار بلده و همیشه سر بالا و تک ضرب و روون بازی میکنه ولی بحث من اینه که اومدنش به پرسپولیس منتفی به نطر میاد ! من توی گزینه های دفاع چپ کسی رو بهتر از اشجاری ندیدم ! البته یه حاج صفی :ogh: هم هست که من یه زمانی خیلی ازش خوشم میومد ولی کم کم رفت رو اعصاب که اونم با توجه به دوره سربازیش به تراکتور رفت !
در مورد اون لیست :
فقط در مورد محمد و آقازمانی من مشکل دارم !
ما اگه حتی مهدوی کیا رو داشته باشیم با توجه به سن بالای مهدوی کیا یه ذخیره می خوایم که به نظرم محمد برای نیمکت و بازیکن جانشین خوبه !
آقازمانی هم اگر بخوان دفاع راست بازم بازیش بدن اصلا خوب نیست ولی تو پست هافبک دفاعی به نطرم ذخیره خوبی برای مازیار هست !

David7
06-18-2011, 16:22

مازيار

علي كريمي

سرمربي هم استيلي

حقیقی یا رحمتی

شيث.... سپهر..... نورمحمدی ...... مهدوی كيا

مازیار

علی عسکر .............. محمد نوری

علی كريمی

(غلوم رضا)هادی نوروزی ....... اولادی

این ترکیب مورد نظر من...

اصلا زندی رو قبولش ندارم خیلی کند و بیخوده...

بچه ها دقت کردین ما خودمون هم ترکیب رو گذاشتیم و هم کادر فنی رو اتنخاب کردیم...:sigar:

David7
06-18-2011, 16:30

من كه ميگم :
- محمد (بازيكن معموليه )
- حلافي (بره شهرشون )

مجتبی زارعی بازیکن خوبیه هم سرعتش خوبه هم تکنیکش ولی متاسفانه مخش کار نمیکنه..

جلال اکبری که الفاتحه...

شیری ها حرفی ندارم نونهالان زیادشون...

بادامکی خداییش بازیکن خوبیه تو این چند بازی آخر خیلی خوب بازی کرده و حتی گل هم زده...

آقا زمانی موقع نداشتن بازیکن خوب بازی میکرد البته تجربش هم خیلی کم...

محمد هم که مثل اکبری الفاتحه...

حلافی سنش پایین باید بیاد صنعت بازی کنه وقتی که بهتر شد برگرده پرسپولیس...

تیاگو خیلی عالی بود بزرگترین اشتباه از دست دادنش بود...

:sigar:

kick up
06-18-2011, 16:35
من هم با توجه همون که شما میگی بعد از محرمی نداشتیم میگم اشجاری ...
من با اومدن زندی اصلا مخالف نیستم ... چ.ن کار بلده و همیشه سر بالا و تک ضرب و روون بازی میکنه ولی بحث من اینه که اومدنش به پرسپولیس منتفی به نطر میاد ! من توی گزینه های دفاع چپ کسی رو بهتر از اشجاری ندیدم ! البته یه حاج صفی :ogh: هم هست که من یه زمانی خیلی ازش خوشم میومد ولی کم کم رفت رو اعصاب که اونم با توجه به دوره سربازیش به تراکتور رفت !
در مورد اون لیست :
فقط در مورد محمد و آقازمانی من مشکل دارم !
ما اگه حتی مهدوی کیا رو داشته باشیم با توجه به سن بالای مهدوی کیا یه ذخیره می خوایم که به نظرم محمد برای نیمکت و بازیکن جانشین خوبه !
آقازمانی هم اگر بخوان دفاع راست بازم بازیش بدن اصلا خوب نیست ولی تو پست هافبک دفاعی به نطرم ذخیره خوبی برای مازیار هست !

در مورد زندي حق با شماست و فعلا حرفي ازش نيست فقط يه پيشنهاد بود. شخصا به بازيش علاقه دارم

در مورد ذخيره مهدوي كيا ميشه رو "علي عسگر" حساب كرد چون نشون داد گرچه بازيكن دونده و موثريه و در تمامي پستها جواب ميده ولي نمي شه ازش فوروارد استفاده كرد و شم گلزني بالايي نداره . علي عسگر تو پستهايي كه نياز به دوندگي و درگيري بالا داره موفقه مثل دفاع گوش . پس ذخيره مناسبي براي مهدوي كيا ميشه

در مورد آقازماني هم تا حدودي مثل شما فكر مي كردم تا موقعي كه بازي رفت فينال جام حذفي رو تو استاديوم از طبقه دوم ديدم چقدر فاجعست. اين بازيكن اصلا حركت با توپ - ضربه زدن به توپ - حركت با سر بالا - پاس بجلو - و... رو بلد نيست .فقط بلده خطاهاي علكي كنه و كارت بگيره . بخدا اون روز بد جوري شرمنده شدم كه جنين بازيكني تو تيم من بازي مي كنه . در حاليكه پست هافبك دفاعي نياز به ديد و هوش بالايي داره

در مورد محمد هم از اون بازيكناست كه تو همه تيمها چهره ميشه ولي وقتي ميره تيم بزرگ يه دفعه يه بازيكن معمولي ميشه .آخه اون سوتيش تو بازي با بنيادكار رو يادتونه تا رفت تو بازي چي كار كرد؟ دريغ از يه پاس گل تو اينهمه بازي .خود گل زدن كه بخوره تو سرش. حالا شايد كسي گيرمون نيومد ذخيره مهدوي كيا باشه مناسبه ولي اونوقت علي عسگر بي كار ميشه كه واس اين پست پتانسيل داره و تو پستهاي ديگه كارايي اين پست رو نداره

GOLL
06-18-2011, 16:41
سيستم 4-2-1-3 همون 4-2-3-1 كه دو تا بازيكن كنار به جلو كشيده شدن و بيشتر برا گول زدن مدافعان حريف به كار برده ميشه چون زمان حمله سيستم به 4-2-1-2-1 تبديل ميشه و به عبارت ديگه حملات پر تعدادي ايجاد ميشه و خلاقيت هافبك طراح يا هافبك هاي طراح رو بالاتر ميبره اين سيستم ظاهرش اينكه وسط يه مثلثه ولي مدام جايگيري بازيكنا عوض ميشه و راحتت تر ميشه زاويه هاي بازيكنهاي تيم مقابل رو بست در نتيجه به اشتباه ميافتند كه ...
به علاوه تو حمله هم برتري عددي تيم بيشتر ميشه مخصوصا تو محوطه جريمه تازه دفاع هاي كنار هم موقع حمله كار پيستون هارو انجام ميدن وسانتر ميزنن مثلا تو المپيك چين تيم ملي برزيل دفاع چپش كاملا به اين سيستم ميخورد و مسلط بود خيلي قشنگ برا حمله اضافه ميشد حتي مو قعيت گل زني واسه خودش ايجاد ميكرد (البته كار دفاع هاي مدرن هم همين شده اين جوري تعداد حمله ها بيشتر ميشه و سرعت حمله بالاتر ميره و زياد هم نيازي به پاس كاري ندارنولي بيشتر به درد دفاع ها وسط ميخوره ...)
به علاوه وجود يه بازيكن بين دو هافبك دفاعي و سه مهاجم باعث حفظ فاصله تيم ميشه 1 دوم هم تك هافبك وسط دو بازيكن از پشت حمايتش ميكنن و توپها به راحتي از دست نميره 3ميش ام وقتي 3 تا باريكن روبه روش باشن دفاعهاي حريف زمان بيشتر ي رو لازم دارن تا مهارش كنن اين يعني تك هافبكه زمان بيشتر رو تصميم گيريهاش داره ...تو اين سيستم مهاجمهاي كنار منتظر توپ نيستند و به عمق ميرن اينجوري هم از مدافعان كناري دور ميشن هم برتري عددي دارن و چون دفاع ها هم وظيفه تغذيه بازيكنا رو از كنار به عهده دارن بنابراين تيم در حمله مطلق به سر ميبره و پرسپوليس هم با اين بازيكنا و هافكي مثل كريمي و مهاجهي مثل نوروزيها واولادي كه حركات تو عمق دارن مناسبه :nishkhand: فشنگ و نوري هم گزينه هاي هافبك عقب يا جلو ... اين ماست خيار مال هافبك دفاعي نيست:chemidonam:
البته تو تيم ملي هم ميشه اينو پياده كرد ولي متاسفانه هيج وقت بازيكناي مناسبي واسه اين جور پستها انتخاب نميشنهمش اين غلومو ميزاشتeterza::-

nobody11
06-19-2011, 12:21

بر عكس نوري و كريمي چون شبيه هم بازي ميكنند كنار هم ميتونن كولاك كنندمن با تركيب 4-2-3-1 موافقم
اين سه نفر ميتونن نوري و كريمي و نوروزي باشند و جلوشون يه فوروارد مثل اولادي قرار بگيره..

برای دفاع چپ هم حضور اشجاری میتونه خیلی بهمون کمکم کنه !
زندی تا حالا من ندیدم کسی حرف از آوردنش به پرسپولیس بزنه و اگر استیلی سرمربی بشه به حول و قوه الهی با توجه به درگیری هایی که توی استیل داشتند فک نکنم بخوتاد زندی رو پرسپولیسی کنه ! ا

پرسپوليس هنوز اونقدر بدبخت نشده كه اشجاري بياد كمكش كنه..
با بازي افتضاحش بايد بره دسته يك بازي كنه..

kick up
06-19-2011, 13:24
منم ميگم زوج علي كريمي و ممد نوري امسال مي تونه هر حريفي رو نابود كنه .البته اگر با تعصب بازي كنند و همچنين فوروارد مكمل مناسبي هم داشته باشند كه مثل محسن خليلي سابق فقط 4چوب رو بشناسه و تك ضربه بزنه

موافق پيوستن رحمتي نيستم . داره با همه تيمها مذاكره مي كنه تا ببينه كي بيشتر پول ميده .قبلا هم سابقه بازي تو تيم 6تاييها رو داره .بنابراين چنين بازيكن پولكي لياقت پيراهن سرخ پرسپوليس رو نداره . حقيقي هم حيف ميشه

فعلا فقط با اومدن علي كريمي خيالم راحت شده كه بزرگترين مشكل تيم فصل قبلمون يعني نداشتن شخصيت تيمي حل شد . حالا هم تيم راحت تر به هارموني مي رسه هم حريفان نوع لرزششون فرق مي كنه

فعلا از كاراي علي دايي دارم شاخ در ميارم . هزار بار اعلام كرد حاضر نيست با كاشاني كار كنه ولي تا ديد كاشاني ابقا شد سريع برنامه داده و حالام يكي رو مي خواد بفرسته واس تشريح !
رو داشتنم حدي داره بخدا

n_mamali
06-19-2011, 13:37
منم ميگم زوج علي كريمي و ممد نوري امسال مي تونه هر حريفي رو نابود كنه .البته اگر با تعصب بازي كنند و همچنين فوروارد مكمل مناسبي هم داشته باشند كه مثل محسن خليلي سابق فقط 4چوب رو بشناسه و تك ضربه بزنه

موافق پيوستن رحمتي نيستم . داره با همه تيمها مذاكره مي كنه تا ببينه كي بيشتر پول ميده .قبلا هم سابقه بازي تو تيم 6تاييها رو داره .بنابراين چنين بازيكن پولكي لياقت پيراهن سرخ پرسپوليس رو نداره . حقيقي هم حيف ميشه

فعلا فقط با اومدن علي كريمي خيالم راحت شده كه بزرگترين مشكل تيم فصل قبلمون يعني نداشتن شخصيت تيمي حل شد . حالا هم تيم راحت تر به هارموني مي رسه هم حريفان نوع لرزششون فرق مي كنه

فعلا از كاراي علي دايي دارم شاخ در ميارم . هزار بار اعلام كرد حاضر نيست با كاشاني كار كنه ولي تا ديد كاشاني ابقا شد سريع برنامه داده و حالام يكي رو مي خواد بفرسته واس تشريح !
رو داشتنم حدي داره بخدا
منم باهات موافقم:ehem::ehem::ehem::ehem:

mohammadred
06-19-2011, 14:03
[QUOTE=nobody11;40739]بر عكس نوري و كريمي چون شبيه هم بازي ميكنند كنار هم ميتونن كولاك كنندمن با تركيب 4-2-3-1 موافقم
اين سه نفر ميتونن نوري و كريمي و نوروزي باشند و جلوشون يه فوروارد مثل اولادي قرار بگيره..

برای نظر شما ارزش خاصی قائلم اما اگه یادت باشه باقری و کاویانپور هم همینطور بودن که کریم به خط دفاع رفت همچنین تا حالا دیدید جرارد ولمپارد کنار هم باشن معمولا یکی رو دفاعی و یک یرو هجومی میزارن ولی نوری توانایی دفاعی نداره و سه بازی کنی که تو ترکیب مد نظر شما پشت مهاجم قرار میگیرن بازیکنای دو سمت باید خصوصیات مهاجمان سریع را داشته باشند به هر حال قصد بی ادبی نداشتم و نظر شخصی بنده بود و امیدوارم همه این بازیکنا بتونن به پرسپولیس ما کمک کنند.

joooooooooone
06-19-2011, 15:07
درحال حاضرکه علی کریمی به جمع سرخ پوشان پیوسته و میشه گفت بهترین اقدام کاشانی هم خرید اون بوده اما به نظرم:fek konam: خرید بعدی پرسپولیس باید یک بازیکن جوان درخط حمله مثل کریم انصاری فرد و یا ارش افشین باشه همون طورکه میدونید سن وحیدهاشمی و هادی نوروزی کمی بالا است و همین موجب کندبه کار افتادن بازی میشه با اینکه بازیکنان خوبیند اما به خاطر سن بالاشون نمیشه ازشون استفاده کرد خرید دوم پرسپولیس هم باید یک مدافع خوب باشه مثل امیرحسین صادقی یا هادی عقیلی:mage mishe::mage mishe: این دو هم میتونن وظیفه ی دوستای دایی رو(ازجمله سامان خوان و محمدخوان)به خوبی انجام بدن چون هم ازنظرقدرت بدنی وهم ازنظرقدی خیلی خوبند تازه سرعتی هم هستند :-shad :khahesh::khahesh:درضمن با بودن علی دایی در پرسپولیس هم اصلا موافق نیستم بهتر یه مربی دیگه جایگزین ایشون بشه:khahesh::khahesh:

AlexDelpiero
06-19-2011, 19:32
پرسپوليس هنوز اونقدر بدبخت نشده كه اشجاري بياد كمكش كنه..
با بازي افتضاحش بايد بره دسته يك بازي كنه..
شما يه گزينه بهتر از اشجاري توي پست دفاع چپ تو ايران واسه من معرفي كن من ديگه اسم اشجاري رو نميارم !
شايد زندي ولي زندي ژرسژوليسي بودنش رو هواست ! :shogh:

برای نظر شما ارزش خاصی قائلم اما اگه یادت باشه باقری و کاویانپور هم همینطور بودن که کریم به خط دفاع رفت همچنین تا حالا دیدید جرارد ولمپارد کنار هم باشن معمولا یکی رو دفاعی و یک یرو هجومی میزارن ولی نوری توانایی دفاعی نداره و سه بازی کنی که تو ترکیب مد نظر شما پشت مهاجم قرار میگیرن بازیکنای دو سمت باید خصوصیات مهاجمان سریع را داشته باشند به هر حال قصد بی ادبی نداشتم و نظر شخصی بنده بود و امیدوارم همه این بازیکنا بتونن به پرسپولیس ما کمک کنند.
البته حضور كريمي به عنوان مهاجم سوم با مهاجم كاذب خوبه ولي توانايي هاي كريمي حيف و ميل ميشه !
كريمي اگر نقش بازي سازي رو بهش بدن بيشتر واسه مهاجما توپسازي ميكنه !
بازم ميگم كريمي رو بذارن ليبرو و نوري رو بذارن هافبك طراح ... دفاع يف تونل ميشه ! :-shad

خرید بعدی پرسپولیس باید یک بازیکن جوان درخط حمله مثل کریم انصاری فرد و یا ارش افشین باشه همون طورکه میدونید سن وحیدهاشمی و هادی نوروزی کمی بالا است و همین موجب کندبه کار افتادن بازی میشه با اینکه بازیکنان خوبیند اما به خاطر سن بالاشون نمیشه ازشون استفاده کرد خرید دوم پرسپولیس هم باید یک مدافع خوب باشه مثل امیرحسین صادقی یا هادی عقیلی:mage mishe::mage mishe: این دو هم میتونن وظیفه ی دوستای دایی رو(ازجمله سامان خوان و محمدخوان)به خوبی انجام بدن چون هم ازنظرقدرت بدنی وهم ازنظرقدی خیلی خوبند تازه سرعتی هم هستند
انصاري فرد رو كه من اصلا اميدي به پرسپوليسي شدنش ندارم ! :gahhr:
البته يه مصاحبه هايي كرده مبني بر اينكه ميخواد با حضور در اس اس پيشرفت كنه كه اگر صحت داشته باشه اصلا دوست ندارم پرسپوليسي بشه ! :ey babaaa:
امير حسين صادقي كه عمرا پرسپوليسي بشه و بازم به ليست مظلومي براي فصل بعد اس اس برگشت !
هادي عقيلي هم با تيم العربي قطر داخلي يكساله بست ! :shogh:

nobody11
06-19-2011, 20:04
شما يه گزينه بهتر از اشجاري توي پست دفاع چپ تو ايران واسه من معرفي كن من ديگه اسم اشجاري رو نميارم !

ايران ده ساله دنبال دفاع چپ ميگرده..

من تنها چيزي كه يادم مياد اينه كه تو تيم ملي همش خراب ميكرد و لايي خورشم حرف نداشت
ولي شما يه كم از خصوصيات فني اشجاري بگيد شايد من راضي شدم!!:narahat:
در كل خداييش عسگر تو اين فصل خوب بود، تيم ملي هم دعوت شد.

AlexDelpiero
06-19-2011, 20:13
ايران ده ساله دنبال دفاع چپ ميگرده..

من تنها چيزي كه يادم مياد اينه كه تو تيم ملي همش خراب ميكرد و لايي خورشم حرف نداشت
ولي شما يه كم از خصوصيات فني اشجاري بگيد شايد من راضي شدم!!:narahat:
در كل خداييش عسگر تو اين فصل خوب بود، تيم ملي هم دعوت شد.
من نميگم اشجاري خيلي خوبه ولي همينكه چپ كلاسيكه ! همين كه توي يه مقطع 4<5 تا باشگاه بزرگ ايران دنبالش بودند ! همين كه بازي كن ثابت تيم ملي بود ! همين كه توي تيم كهكشاني هاي استيل آذين با قرارداد خدا تومني بازي مي كرد ! اينا دليل نميشه ؟!!! :shogh:تو اين پست ايران مشكي زيادي داره !
من ميگم بايد بيم با گرث بيل صحبت كنيم ! :nishkhand:

و اما :

([Only Registered And Activated Users Can See Links] 9%86-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D8%B3%D9%87%D9%85%DB%8C%D9%87-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA.html)گریگوریان: کریمی سهمیه لیگ برتری است ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 9%86-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D8%B3%D9%87%D9%85%DB%8C%D9%87-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA.html)
([Only Registered And Activated Users Can See Links] 9%86-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D8%B3%D9%87%D9%85%DB%8C%D9%87-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA.html)
:shogh:

nobody11
06-19-2011, 20:34
من نميگم اشجاري خيلي خوبه ولي همينكه چپ كلاسيكه ! همين كه توي يه مقطع 4<5 تا باشگاه بزرگ ايران دنبالش بودند ! همين كه بازي كن ثابت تيم ملي بود ! همين كه توي تيم كهكشاني هاي استيل آذين با قرارداد خدا تومني بازي مي كرد ! اينا دليل نميشه ؟!!! :shogh:تو اين پست ايران مشكي زيادي داره !
من ميگم بايد بيم با گرث بيل صحبت كنيم ! :nishkhand:

و اما :

:shogh:

كدوم تيم ملي همون كه دايي و رفيقاش دوره هم چند دست بازي زدن و رفتن..
اشجاري اندازه ي بابا بزرگ من سن داره !
پارسالم تيم ها جو گير شدند ميخاستند بگيرنش با خودشون گفتن بازيكن تيم مليه..

حالا تو ميري با گرث بيل صحبت كني يا من؟؟

AlexDelpiero
06-19-2011, 20:39
كدوم تيم ملي همون كه دايي و رفيقاش دوره هم چند دست بازي زدن و رفتن..
اشجاري اندازه ي بابا بزرگ من سن داره !
پارسالم تيم ها جو گير شدند ميخاستند بگيرنش با خودشون گفتن بازيكن تيم مليه..

حالا تو ميري با گرث بيل صحبت كني يا من؟؟
يعني چي تيم ها جوگير شدند ...:nishkhand:
يعني تيمها با اين همه يال و كوپال و دم ودستگاه و كميته فني هيچي نميدونند من و تو خيلي حاليمونه ؟!!!:nishkhand:
تيم ملي دايي هم تيم بدي نبود ولي نذاشتند كاملش كنه ! :fek konam:
گرث بيل كه رفيق بچگيامه ! توكوچه با هم گل كوچيك ميزديم ! :nishkhand:

kick up
06-20-2011, 13:58
بابا بي خيال دفاع چپ شيد . اشجاري تو باند داييه پس اگه دايي بياد فقط اونم هست .يادتون نيست بعد فينال حذفي تو انزلي علي دايي با ماشين شخصي اشجاري برگشته بود ؟! دايي با بازي دادن به يه سري بازيكنايي كه اميد به تيم ملي نداشتند واس خودش يه دار و دسته درست كرده كه ازش تعريف كنن. اسمشم مثلا گذاشت جوون گرايي ولي در حقيقت حسادتش به بازيكناي بزرگي مثل علي كريمي و مهدوي كيا بود . بنابراين چه اشجاري چه زندي چه گرت بيل منوط به اينه كه چه كسي سرمربي پرسپوليس بشه

خدا كنه يا استيلي يا درخشان رو همين امروز معرفي كنند تا تكليفمون مشخص شه كي مياد . تو همه پستها مشكل داريم و به هر جاي تيم نگاه مي كنم فقط مشكله و مشكل. دسته گل علي داييه ديگه. تو هر تيمي پاش رو بذاره نتايجش تا چند سال گريبانگير اون تيمه .

خدا كنه مربي و بازيكنايي فصل بعد بيان كه بتونن جبران سال قبل رو بكنن

joooooooooone
06-20-2011, 14:00
[QUOTE=AlexDelpiero;40798]شما يه گزينه بهتر از اشجاري توي پست دفاع چپ تو ايران واسه من معرفي كن من ديگه اسم اشجاري رو نميارم !

البته حضور كريمي به عنوان مهاجم سوم با مهاجم كاذب خوبه ولي توانايي هاي كريمي حيف و ميل ميشه !
كريمي اگر نقش بازي سازي رو بهش بدن بيشتر واسه مهاجما توپسازي ميكنه !
بازم ميگم كريمي رو بذارن ليبرو و نوري رو بذارن هافبك طراح ... دفاع يف تونل ميشه ! :-shad

انصاري فرد رو كه من اصلا اميدي به پرسپوليسي شدنش ندارم ! :gahhr:
البته يه مصاحبه هايي كرده مبني بر اينكه ميخواد با حضور در اس اس پيشرفت كنه كه اگر صحت داشته باشه اصلا دوست ندارم پرسپوليسي بشه ! :ey babaaa:
امير حسين صادقي كه عمرا پرسپوليسي بشه و بازم به ليست مظلومي براي فصل بعد اس اس برگشت !
هادي عقيلي هم با تيم العربي قطر داخلي يكساله بست ! :shogh:[/QUOTE انصاری فرد عشق دایی تو همه ی مصاحبه هاش گفته هرچی وهرکجا دایی بگه من میرم اولویت اولشم پرسپولیس حالا بستگی داره مایل بزاره بیاد یانه پارسال که هزارتا سنگ انداختن جلو پاش امسال شاید بشه دوهزارتا:nishkhand: اما اون دوتای دیگرو نمیدونستم به هر حال به جای این دوتا با اومدن اشجاری موافقم اگه دایی اون کارو با شیث نمیکرد الان دقدقه ی مدافع ی خوب نداشتیم واقعاکارشو به خوبی انجام میداد حیف که دایی قدرشو ندونست :gahhr::gahhr::gahhr: .................................................. .................................................. .........................
توحرفات چیزی از افشین نگفتی مثل اینکه با اومدن اون موافقی نه:love:

David7
06-20-2011, 14:13
درحال حاضرکه علی کریمی به جمع سرخ پوشان پیوسته و میشه گفت بهترین اقدام کاشانی هم خرید اون بوده اما به نظرم:fek konam: خرید بعدی پرسپولیس باید یک بازیکن جوان درخط حمله مثل کریم انصاری فرد و یا ارش افشین باشه همون طورکه میدونید سن وحیدهاشمی و هادی نوروزی کمی بالا است و همین موجب کندبه کار افتادن بازی میشه با اینکه بازیکنان خوبیند اما به خاطر سن بالاشون نمیشه ازشون استفاده کرد خرید دوم پرسپولیس هم باید یک مدافع خوب باشه مثل امیرحسین صادقی یا هادی عقیلی:mage mishe::mage mishe: این دو هم میتونن وظیفه ی دوستای دایی رو(ازجمله سامان خوان و محمدخوان)به خوبی انجام بدن چون هم ازنظرقدرت بدنی وهم ازنظرقدی خیلی خوبند تازه سرعتی هم هستند :-shad :khahesh::khahesh:درضمن با بودن علی دایی در پرسپولیس هم اصلا موافق نیستم بهتر یه مربی دیگه جایگزین ایشون بشه:khahesh::khahesh:

من با اومدن هاشمیان از اول هم مخالف بودم...

هادی نوروزی که سنی نداره فعلا میتونه بازی کنه...

عقیلی که از ایران رفت صادقی هم چون با 6تایی ها بوده اصلا نمیاد یعنی ما نمیخوایمش...

انصاری فرد هم یکی مثل دایی...

افشین خیلی خوبه ولی فعلا قرار داد داره...

kick up
06-20-2011, 14:35
قبلا هم گفته بودم كسايي مثل عقيلي و خلعتبري فقط دنبال پول هستند و هر سال با اسم پرسپوليس بازي مي كردند تا رقم قراردادشون رو تو سپاهان بالا ببرند و هيچ وقت به پرسپوليس نميان . دايي هم مي دونست و سنگ بزرگ برمي داشت . ديديد كه تا ماجراي سقف قرارداد اومد وسط و ديگه خبري از پول نبود خلعتبري و عقيلي پا شدن رفتن قطر ؟ ديگه مثل سالاي قبل سراغ پرسپوليس نيومدن . پس درست گفته بودم .

تا وقتي همين اولادي رو دايم كه پرسپوليسيه و منتظر يه تلفنه تا بياد پرسپوليس ديگه از كسايي مثل انصاري فرد و افشين و غيره نبايد حرف زد. زيادي بهشون توجه شده و دارن پررو بازي درميارن . مهرداد هم هد زنه هم شوت زنه هم تكنيك بالايي داره

وحيد هاشميان ديگه تاثير سابق رو در روند بازي نداره و موافق با بودنش نيستم ولي هادي نوروزي و غلوم رضايي كه سبك مشابهي دارند رو براي فصل بعد نياز داريم تا نوك گوش بازي كنند و با سرعتشون دفاع رو دور بزنند

آخ كه پاسهاي شاهكار علي كريمي واس فورواردامون فصل بعد ديدن داره

David7
06-20-2011, 14:54
یه سوال از قبل برام پیش اومده ولی هنوز جواب درست حسابی نگرفتم:

هاشمیان چه خوبی داشت که دایی آوردش پرسپولیس؟

غیر از این نبود که رفیق دایی هست...
اگه غیر از اینه بگید چیه؟؟؟

اولادی که بیاد خیالمون راحته که یه مهاجم عالی تو تیم هست...

البته زمزمه های پیوستن کاظمیان هم شنیده میشه...
اگه بیاد که عالی میشه...

پوریا صبور
06-20-2011, 14:59
هاشمیان خیلی شرف داره به کاظمیان!!
از اولادیم فقط واسه گلی که به استقلال زد خوشم میاد ولی بازیای خوب هاشمیان تو آخر فصل پرسپولیسو قهرمان کرد بدون شک!!!!

David7
06-20-2011, 15:10
از اولادیم فقط واسه گلی که به استقلال زد خوشم میاد ولی بازیای خوب هاشمیان تو آخر فصل پرسپولیسو قهرمان کرد بدون شک!!!!

چی میگی تو...

انگار بازی های عالی کاظمیان رو فراموش کردی که این حرف رو میزنی...

هاشمیان با این همه ادعا و کپکپه که تو بوندس لیگا بازی کرده و تجربش زیاده و حتی بازوبند رو هم بهش دادن فقط 2 گل زد...

پوریا صبور
06-20-2011, 15:27
چه دب دبه ای!!! بدبخت پیر شده دیگه!!!
دوتا گلشو یادت بیار!!!
کدوم ایرانیی میتونست اون گلو به ذوب آهن بزنه!؟
خدایی کاظمیان بود اون توپو نمیکشید زیرش!؟
گلی که پرسپولیسو آورد فینال..
مطمئنم تو اون گردو خاک و گرما هیچ کس نمیتونست شوت مسخره اون یارورو اونقدر قشنگ استوپ کنه و انقدر خونسرد گلش کنه!!!
نمیگم خیلی خوبه!!
گفتم نسبت به سنش هر وقت اومده تو زمین تیمو جمع کرده!!
بیخود نمیکشه زیرش..
حاشیه کم داره..
پا به توپه..
رهبریش خوبه..
همه چیز که گل زدن نیست!
من میگم تو این مدت که بوده به تیم کمک کرده!!
قبول نداری؟؟!!

David7
06-20-2011, 15:44
چه دب دبه ای!!! بدبخت پیر شده دیگه!!!
دوتا گلشو یادت بیار!!!
کدوم ایرانیی میتونست اون گلو به ذوب آهن بزنه!؟
خدایی کاظمیان بود اون توپو نمیکشید زیرش!؟
گلی که پرسپولیسو آورد فینال..
مطمئنم تو اون گردو خاک و گرما هیچ کس نمیتونست شوت مسخره اون یارورو اونقدر قشنگ استوپ کنه و انقدر خونسرد گلش کنه!!!
نمیگم خیلی خوبه!!
گفتم نسبت به سنش هر وقت اومده تو زمین تیمو جمع کرده!!
بیخود نمیکشه زیرش..
حاشیه کم داره..
پا به توپه..
رهبریش خوبه..
همه چیز که گل زدن نیست!
من میگم تو این مدت که بوده به تیم کمک کرده!!
قبول نداری؟؟!!

اگه پیر شده برای چی اومده پرسپولیس؟؟؟

گلزن زیاد داریم که اینو بزنه...

اگه اینطوری من ندیدم کسی تو لیگ ایران به جز کاظمیان از کرنر بزنه تو گل...

عزیزم من بازی با فولاد اهواز بودم...

هوا افتضاح بود بلاخره تجربش زیاده باید میزد تو گل...

alexdelpiero_10
06-20-2011, 18:16
اگه پیر شده برای چی اومده پرسپولیس؟؟؟

گلزن زیاد داریم که اینو بزنه...

اگه اینطوری من ندیدم کسی تو لیگ ایران به جز کاظمیان از کرنر بزنه تو گل...

عزیزم من بازی با فولاد اهواز بودم...

هوا افتضاح بود بلاخره تجربش زیاده باید میزد تو گل...

به نظر من پرسپوليس ميتونه از دقيقه 60-70 به بعد هاشميان رو بازي بده مخصوصا با اون پا به توپي كه داره ميتونه كاري كنه كه پرسپوليس بازي رو در اختيار بگيره با تجربه اي كه داره مي تونه تيم رو در جريان بازي نگه داره

David7
06-20-2011, 18:26
خوب اصلا من میگم چرا اینو خریده...

حیف این پول نیست که بره تو جیب هاشمیان . دایی و امثال اینا که هیچ سودی ندارن...

:chi migi:

David7
06-20-2011, 18:52
بچه ها خبر خیلی خیلی بد...

دایی دوباره سرمربی شد...

:gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye:
:gijjj::gijjj::gijjj::gijjj::gijjj::gijjj::gijjj:
:ey babaaa::-ang:ey babaaa::-ang:ey babaaa::-ang:ey babaaa:

kick up
06-20-2011, 18:52
امروز تو يه روزنامه خوندم قرارداد اين بازيكنا تموم شده :

حقيقي - رحمان احمدي - شكوري - 2 شيري - محمد - نورمحمدي - سپهر - تياگو و سكوبرت - بادامكي - آرفي - منصوري - زارعي - هاشميان

اينام 1 سال ديگه هنوز قرارداد دارند :

علي عسگر - نوروزي - مازيار - ممدنوري - غلوم رضايي - فشنگچي

در مورد كسايي كه هنوز قراردادشون مونده كه واقعا شانس اورديم چون همگي بدردمون مي خورن . از اونايي هم كه تموم شده بنظرم حقيقي رو فقط بايد نگه دارند و آرفي و نورمحمدي .اين 2تا آخري مي تونن ذخيره هاي مفيدي باشند

تنها نگراني در حال حاضر وضعيت سپهره كه گويا از چيزي ناراحته كه معلوم نيست چيه. خدا كنه بمونه وگرنه خط دفاعمون شديدا مشكل دار ميشه .

kick up
06-20-2011, 18:55

دایی دوباره سرمربی شد...

واي ييييييييييييييييييييييييي يييييييييييييييييييييي

بدبخت شديم

خاك تو سر كاشاني و اون گروه همراهش

حالا مطمئن شدم كه اينا ماموريت دارند پرسپوليس رو نابود كنند .

feri71
06-20-2011, 19:23

دایی دوباره سرمربی شد...

:-ang فصل پیش گفتم پنج شش تا بازی آخر رو نگاه نمیکنم این فصل احتمالا دیگه هیچکدوم از بازیای پرسپولیسو نگاه نکنم فقط یه شرط داره اونم نبود دایی:gahhr: بعد از مدتها دلمون خوش بود علی کریمی اومده حالا با اومدن دایی مطمئن باشید همون دلخوشی هم ازمون گرفته میشه چون به هیچ وجه این دو تا با هم راه نمیان هرچند احتمالا طی روزهای آینده هر دوشون میگن ما برای کار با هم هیچ مشکلی نداریم ولی دو سه تا بازی که میگذره قضیه برعکس میشه این چیزا رو بعد از ده پونزده سال نگاه کردن لیگ ایران دیگه حفظ شدیم :-ang

AlexDelpiero
06-20-2011, 19:41
بابا بي خيال دفاع چپ شيد . اشجاري تو باند داييه پس اگه دايي بياد فقط اونم هست .يادتون نيست بعد فينال حذفي تو انزلي علي دايي با ماشين شخصي اشجاري برگشته بود ؟! دايي با بازي دادن به يه سري بازيكنايي كه اميد به تيم ملي نداشتند واس خودش يه دار و دسته درست كرده كه ازش تعريف كنن. اسمشم مثلا گذاشت جوون گرايي ولي در حقيقت حسادتش به بازيكناي بزرگي مثل علي كريمي و مهدوي كيا بود . بنابراين چه اشجاري چه زندي چه گرت بيل منوط به اينه كه چه كسي سرمربي پرسپوليس بشه

خدا كنه يا استيلي يا درخشان رو همين امروز معرفي كنند تا تكليفمون مشخص شه كي مياد . تو همه پستها مشكل داريم و به هر جاي تيم نگاه مي كنم فقط مشكله و مشكل. دسته گل علي داييه ديگه. تو هر تيمي پاش رو بذاره نتايجش تا چند سال گريبانگير اون تيمه .

خدا كنه مربي و بازيكنايي فصل بعد بيان كه بتونن جبران سال قبل رو بكنن
خب مثل اينكه اشجاري هم پرسپوليسي شد ! :nishkhand:

انصاری فرد عشق دایی تو همه ی مصاحبه هاش گفته هرچی وهرکجا دایی بگه من میرم اولویت اولشم پرسپولیس حالا بستگی داره مایل بزاره بیاد یانه پارسال که هزارتا سنگ انداختن جلو پاش امسال شاید بشه دوهزارتا:nishkhand: اما اون دوتای دیگرو نمیدونستم به هر حال به جای این دوتا با اومدن اشجاری موافقم اگه دایی اون کارو با شیث نمیکرد الان دقدقه ی مدافع ی خوب نداشتیم واقعاکارشو به خوبی انجام میداد حیف که دایی قدرشو ندونست :gahhr::gahhr::gahhr: .................................................. .................................................. .........................
توحرفات چیزی از افشین نگفتی مثل اینکه با اومدن اون موافقی نه:love:
در مرود انصاري فر هم بايد بگم اونم پسپوليسي شد ! :nishkhand:
آرش افشين تو ليست خريد اس اس هست و يه جورايي تو چند تا مصاحبه خودشو چسبونده به اس اس براي همين من اصلا نه دوست دارم بياد و نه اميد به اومدنش دارم ! از قيافش معلومه استقلاليه ! :ogh:

البته زمزمه های پیوستن کاظمیان هم شنیده میشه...
اگه بیاد که عالی میشه...
اگر كاظميان كاظميان سپاهان باشه كه مطلقا اومدنش به درد پرسپوليس نميخوره ! :ehe:

100 % باهات موافقم !
هاشميان يه نيم فصل بدون تيم بود و بعد از اينكه با پرسپوليس قرارداد بست به علت آماده نبودن شرايط بدني دو بار مصدوم شد واين باعث شد نتونه بازي خودشو ارائه بده ! اما توي جام حذفي ثابت كرد چه بازيكن بزرگ و تاثير گذاريه ! واقعا بين المللي بازي مي كرد وخيلي باهاش حال كردم !

هاشمیان با این همه ادعا و کپکپه که تو بوندس لیگا بازی کرده و تجربش زیاده و حتی بازوبند رو هم بهش دادن فقط 2 گل زد...
ارجاع داده مي شود به نوشته قبل ! :nishkhand:

به نظر من پرسپوليس ميتونه از دقيقه 60-70 به بعد هاشميان رو بازي بده مخصوصا با اون پا به توپي كه داره ميتونه كاري كنه كه پرسپوليس بازي رو در اختيار بگيره با تجربه اي كه داره مي تونه تيم رو در جريان بازي نگه داره
هاشميان مخصوص دقيه 65 به بعده ! واقعا اگر نتونيم اولادي يا نوروزي رو بگيريم حفظ هاشميان واجبه ! :shogh:

امروز تو يه روزنامه خوندم قرارداد اين بازيكنا تموم شده :

حقيقي - رحمان احمدي - شكوري - 2 شيري - محمد - نورمحمدي - سپهر - تياگو و سكوبرت - بادامكي - آرفي - منصوري - زارعي - هاشميان

اينام 1 سال ديگه هنوز قرارداد دارند :

علي عسگر - نوروزي - مازيار - ممدنوري - غلوم رضايي - فشنگچي

در مورد كسايي كه هنوز قراردادشون مونده كه واقعا شانس اورديم چون همگي بدردمون مي خورن . از اونايي هم كه تموم شده بنظرم حقيقي رو فقط بايد نگه دارند و آرفي و نورمحمدي .اين 2تا آخري مي تونن ذخيره هاي مفيدي باشند

تنها نگراني در حال حاضر وضعيت سپهره كه گويا از چيزي ناراحته كه معلوم نيست چيه. خدا كنه بمونه وگرنه خط دفاعمون شديدا مشكل دار ميشه .
براي خط دفاعي بايد يه فكر ديگه بكنيم ! سپهر هم بودنش خيلي دردي ازمون دعوا نمي كرد كه رفتنش آدمو ناراحت كنه ! :nishkhand:
به نظر من بايد با محمد و هاشميان هم تمديد كند !
منصوري هم خوبه ولي در حد تيم مدعي قهرماني نيست ! :gahhr:

AlexDelpiero
06-20-2011, 20:06
يه نكته عجيب :

مجتبي شيري امروز بعد از حضور در باشگاه پرسپوليس و مذاكره با سرپرست اين باشگاه قراردادش را براي يك فصل ديگر تمديد كرد.
شيري پس از اين جلسه راهي هيئت فوتبال شد تا قراردادش را ثبت كند.
پرسپوليس هنوز سرمربي ندارد و قرار است امروز كميته فني باشگاه سرمربي تيم را از بين علي دايي، حميد درخشان و حميد استيلي انتخاب كند.

مثل اينكه طبق گفته خود مجتبي شيري تو ليست هر سه مربي بوده ! :nishkhand:

ويرايش : لينك خبر :
شيري: هر سه گزينه مربيگري پرسپوليس من را مي‌خواستند ([Only Registered And Activated Users Can See Links]شيري:_هر_سه_گزينه_مربيگر _پرسپوليس_من_را_مي‌خواستند ) :ajibeee: lay_;;

mohammadred
06-20-2011, 21:01
بچه ها علی دایی برگشت و تمام معادلات بهم خورد برگشتن شیث اومدن اولادی حالا دوباره معلوم نیست چی به سرمون بیاد
ولی دایی حضورش کلاس داره فکر میکنم خیلی هاتون مثل من باشید که نمیدونید خوشحال باشید یا ناراحت دایی هم یه سری خوبی ها داره الان فکر میکنم بازیکنایی مثل انصاری فرد,جلال حسینی,اشجاری وحتی رحمتی به پرسپولیس نزدیکن. فکر نمیکنم دایی و کریمی با هم کنار بیان هیچ کاری جز صبر نمیشه کرد:soal:

AlexDelpiero
06-20-2011, 21:12
بچه ها علی دایی برگشت و تمام معادلات بهم خورد برگشتن شیث اومدن اولادی حالا دوباره معلوم نیست چی به سرمون بیاد
ولی دایی حضورش کلاس داره فکر میکنم خیلی هاتون مثل من باشید که نمیدونید خوشحال باشید یا ناراحت دایی هم یه سری خوبی ها داره الان فکر میکنم بازیکنایی مثل انصاری فرد,جلال حسینی,اشجاری وحتی رحمتی به پرسپولیس نزدیکن. فکر نمیکنم دایی و کریمی با هم کنار بیان هیچ کاری جز صبر نمیشه کرد:soal:
دقيقا زدي وسط خال ...
من موندم خوشحال باشم يا ناراحت ...
خوشحاليم از اينه كه وضعين پرسپوليس از بلاتكليفي در اومد و ناراحتيم از اينه كه گرفتن بعضي از بازيكنا با اومدن دايي منتفي ميشه ! و همين طور بحث كريمي و دايي كه مهمترين دغدغه الان من همينه ! :gahhr:

David7
06-20-2011, 22:49

تمام معادلات و تمام ترکیباتی که چیده بودیم...

دایی که کلاس نداره...chomagh

الآن که دایی اومد نمیدونم چه بلایی سر کریمی میاد اینا با هم مشکل دارن...:fek konam:

David7
06-20-2011, 22:57
خب مثل اينكه اشجاري هم پرسپوليسي شد ! :nishkhand:

در مرود انصاري فر هم بايد بگم اونم پسپوليسي شد ! :nishkhand:
آرش افشين تو ليست خريد اس اس هست و يه جورايي تو چند تا مصاحبه خودشو چسبونده به اس اس براي همين من اصلا نه دوست دارم بياد و نه اميد به اومدنش دارم ! از قيافش معلومه استقلاليه ! :ogh:

اشجاری بدرد ما نمیخوره...

انصاری فر بیاد بدک نیست...

آرش افشین تو تیم جوانان اس اس بازی کرده ولی این دلیلی نمیشه نیاد پرسپولیس...:chakerim:

David7
06-20-2011, 23:03
اگر كاظميان كاظميان سپاهان باشه كه مطلقا اومدنش به درد پرسپوليس نميخوره ! :ehe:

100% نیست...

قبول کنید که قلعه نویی نمیتونه با کاظمیان کار کنه همیشه دقایق آخر بازی میکرد...

ولی همون دقایق هم خوب بازی میکرد...:chakerim:

David7
06-20-2011, 23:09
هاشميان مخصوص دقيه 65 به بعده ! واقعا اگر نتونيم اولادي يا نوروزي رو بگيريم حفظ هاشميان واجبه !

اگه نشه که اولادی رو بیارن اون موقع آره...

ولی دعا کنید که اولادی بیاد...

میتونه خیلی مفید باشه...

به نظر من بايد با محمد و هاشميان هم تمديد كند !

با محمد که اصلا نباید تمدید کنن...:-ang

هاشمیان هم اگه کسی نیاد...

binam

mohammadred
06-21-2011, 09:53
سلام بچه ها دایی نیومد و بالاخره حمید سرمربی شد .امیدوارم زود تر باشگاه سرو سلمون بگیره دیگه خسته شدیم هنوز هیچ جا بازیکن نداریم

kick up
06-21-2011, 10:04
من هم رهايي پرسپوليس از علي دايي رو تبريك ميگم و اميدوارم حميداستيلي با حمايت وپشتيباني همه عوامل باشگاه - كميته فني و هوادارن بتونه انتظارات هواداران محبوب ترين تيم آسيا رو برآورده كنه

رد كردن شرط همكاري با مديريت باشگاه فقط از علي دايي برمياد و بس. احتمالا توقع داره تمام مديران و كاركنان و ليدرها و تداركات و...باشگاه رو خودش انتخاب كنه

joooooooooone
06-21-2011, 16:48
جدایی دایی از پرسپولیس رو به همه ی اونایی که نمیخواستن دایی سرمربی تیم باشه تبریک میگم :love::love: حتم دارم بااومدن استیلی همه چیزدرست میشه اخه میدونین اون گفته اگه بیاد پرسپولیس شیث ومیاره این خیلی خوبه اگه شیسم یکم از حاشیه هاش کم کنه میشه یه مدافع عالی :/danc:/danc واما مشکل فعلی پرسپولیس حمیدخوان در گفته هاشون اشاره به خریدن معمارو رحمتی کردن بااین وجود تکلیف حقیقی چی میشه اگه رحمتی بیادحقیق باید قید بازی کردن شو تو تیم بزنه اگر معمار بیاد که خوب اصلا خرید خوبی نیست بهتره فعلا ازخریدن گلر بگذرن درحال حاضر حقیق خوب کار میکنه البته اینم بگم که توخبرگزاری فارس خوندم معمارورحمتی اومدن پرسپولیس حقیقم رفته تراکتور البته شایدم صحت نداشته باشه میدونین که بعضی از روزنامه ها چاخان پاخان زیاد مینویسن :hehee: حالا به بحث درمورد بازیکنانی که این فصل پرس نیاز داره میپردازیم برای خرید این فصل به نظرم کریم انصاری میتونه بهترین گزینه باشه چون یه مقدارسن بازیکنان خط حمله بالای وازاون جایی که کریم خوان هم جوونه وهم سریع بازی میکنه گزینه ی مناسبیه امیدوارم استیل انتخابش کنه :shogh: راستی اون دوستان محترمی که میگفتن علی کریمی به فکر پوله حالا چی دارن بگن میدونین که کریمی بارعایت سقف قرارداد پرسی شده(350میلیون گرفته):-kal

kick up
06-21-2011, 17:07
احتمال ميدم رحمتي داره بازار گرمي مي كنه و در انتها برمي گرده سپاهان . بودن همز مان حقيقي و ميثاق رو ترجيح ميدم به حضور رحمتي گرچه اگر بفكر قهرماني تو آسيا هستيم بايد گلر ذخيرمون هم قدرتمند باشه . هم رحمتي به دردمون مي خوره هم حقيقي .تصميم سختيه

در مورد انصاريفرد بنظرم حالا كه دايي نيست اونم نمياد ضمن اينكه گرچه با استقلال هم مذاكره كرده ولي فعلا هواي فرنگ زده به سرش و هوايي شده .ولي ما اتفاقا فورواردهاي كندي نداريم و سريعتر از غلوم رضايي و هادي نوروزي مگه كسي هست ؟! به فوروارد هد زن نياز داريم مثل اولادي .هاشميان هم اگر آماده بود از بهترين ضربه سرزنهاي كشوره

بازگشت شيث خيلي به نفعمونه و خدا كنه برگرده .هر چي اشتباه كرده ديگه الان پخته شده و چند تا بازي كنه اوج مي گيره . فقط اميدوارم سپهر نره كه خيلي قبولش دارم. سپهر حيدري يكي از باهوش ترين و فني ترين دفاع وسطهاي ايرانه و پر كردن جاش به اين راحتيها ممكن نيست .

با شخصيتي كه از استيلي سراغ داريم همه رو راضي مي كنه و سپهر و شيث رو باز با هم در زمين خواهيم ديد. ياد دوران ماجراهاي انصاريان و رهبري فرد افتادم كه بهترين زوج دفاعي ايران بودند ولي هر دفعه يه مشكلي پيش ميومد نتونن با هم تو زمين باشن

فعلا علي كريمي رو داريم كه يه دنيا ارزش داره

ممد نوري و غلام رضايي هم كه شرط حضور كاشاني رو تو قراردادشون داشتند احتمالا مي مونن

مهدي شيري و بادامكي هم كه رفتند

از دست كوتوله هايي مثل مجتبي زارعي كه دايي نگه داشته بود راحت بشيم مطمئنا جا واس بازيكناي جديدي مثل نوروزي فولاد و 2دفاع گوش مناسب باز ميشه

خوشبختانه ديگه مترسكي تو پرسپوليس نداريم كه باعث عدم حضور بازيكناي بزرگ و همچنين 2دستگي رو سكوها و درون باشگاه بشه و اين خودش مهم ترين عامل موفقيت پرسپوليس خواهد شد

mohammadred
06-21-2011, 18:45
خوشبختانه ديگه مترسكي تو پرسپوليس نداريم كه باعث عدم حضور بازيكناي بزرگ و همچنين 2دستگي رو سكوها و درون باشگاه بشه و اين خودش مهم ترين عامل موفقيت پرسپوليس خواهد شد[/quote]

داداش گلم من مدافع بودن دایی تو پرسپولیس نیستم اما گذشته رو از یاد نبریم خوب نیست درباره یک پرسپولیسی که سال ها تو تیم بازی کرده و یکی از افتخارات باشگاه ماست و افتخار مربی گری پرسپولیس و برد تو دربی و2تا جام حذفی روداره با این الفاظ حرف بزنی

joooooooooone
06-21-2011, 19:41
خوشبختانه ديگه مترسكي تو پرسپوليس نداريم كه باعث عدم حضور بازيكناي بزرگ و همچنين 2دستگي رو سكوها و درون باشگاه بشه و اين خودش مهم ترين عامل موفقيت پرسپوليس خواهد شد

داداش گلم من مدافع بودن دایی تو پرسپولیس نیستم اما گذشته رو از یاد نبریم خوب نیست درباره یک پرسپولیسی که سال ها تو تیم بازی کرده و یکی از افتخارات باشگاه ماست و افتخار مربی گری پرسپولیس و برد تو دربی و2تا جام حذفی روداره با این الفاظ حرف بزنی[/QUOTE]
1.طفلک چیزی نگفت که به نظر شما مترسک کارش چیه؟؟؟؟؟؟؟درراس یه جای مهمی میزارنش اخرم یه مشت کلاغ دور خودش جمع میکنه حالا دیدی چقد استعارش به جابود :afarin: 2.درمورددایی شک نکن ماهنوزم میگیم که اسطوره ی فوتبال ایرانه ماگذشته ی اون و فراموش نکردیم ونخواهیم کرد اما دایی برا بازی ساخته شده نه برای مربی گری و برنامه ریزی :sharmande: 3.برد تو دربی ؟؟؟؟؟؟امسال که خاک توسرشدیم رفت براجامم بچه ها همت کردن نه دایی اون که تو زمین نبود:mage mishe::mage mishe:

nobody11
06-21-2011, 20:02
خدا رو هزار مرتبه شكر كه دايي سرمربي نشد!!
حداقل حداقلش استيلي با كسي تو پرسپوليس مشكل نداره، اگرم بخاد رفيق بازي كنه، رفيقاش بهترين فوتباليست هاي ايرانند!!
اميدوارم با اومدن استيلي، عابد زاده هم به پرسپوليس برگرده!!

David7
06-21-2011, 20:34
به همه ی قرمز ها بازگشت حمید خان رو تبریک میگم...

حالا هم تیم روبه راه میشه هم خوب نتیجه میگیریم...

:yes:

پوریا صبور
06-22-2011, 01:12
:ey babaaa:این فاجعه مدیریتی رو به همه فوتبال دوستان ایران تسلیت میگم!!!:ey babaaa:

هم دایی باید میرفت هم جناب کاشانی

علی دایی و کاشانی مردمو به بازی گرفتن

حالا هی اون مرتیکه بخنده..
(کفاشیان مسخررو میگم)

Mehrd@d
06-22-2011, 14:09
استيلي مي‌خواهد با كنار گذاشتن حداقل 11 بازيكن تغييراتي اساسي را در پرسپوليس به وجود بياورد.

استيلي در خط دروازه به دنبال سيدمهدي رحمتي است و نظر چنداني روي حقيقي ندارد. اگر رحمتي جذب شود احتمال ماندن حقيقي بسيار ضعيف است. ولي اگر اين اتفاق نيفتد حقيقي در پرسپوليس خواهد ماند. در خط دفاعي سپهر حيدري، جلال اكبري و سكوبرت بازيكناني هستند كه استيلي روي آنها نظر ندارد و اين سه بازيكن بايد به فكر جدايي از اين تيم باشند.

در خط هافبك تياگو فراگا، مهدي شيري، مازيار زارع:gijjj: و مجتبي زارعي از پرسپوليس كنار خواهند گذاشته شد و وضعيت منصوري هم مبهم است. در خط حمله هم وحيد هاشميان و اشپيتيم آرفي نفراتي هستند كه استيلي نظري روي آنها ندارد. البته سرمربي پرسپوليس خيلي راحت مي‌تواند اين‌ها را كنار بگذارد ولي پيدا كردن جايگزين براي آنها كار آساني نيست.

به شدت مخالف خروج مازیار از تیمم.:-ang
به جرات میشه گفت یکی از بهترینامون تو فصلی که گذشت بوده. من که هیچ دلیلی مبنی بر کنار گذاشته شدن مازیار نمی بینم حالا نمیدونم استیلی رو چه حساب این تصمیم رو گرفته. شاید...:fek konam:
امیدوارم هر چی به صلاح باشگاهه اتخاذ بشه و تصمیم اشتباهی گرفته نشه.:khahesh:

nobody11
06-22-2011, 14:18
به جرات میشه گفت یکی از بهترینامون تو فصلی که گذشت بوده. من که هیچ دلیلی مبنی بر کنار گذاشته شدن مازیار نمی بینم حالا نمیدونم استیلی رو چه حساب این تصمیم رو گرفته. شاید...:fek konam:

اي خدا عجب بد بختي گير افتاديما..
اميدواريم اين استيلي يه بلايي سرمون نياره كه بگيم ياد پارسال بخير!!!eterza::-
مازيار بره!!!:-ang

kick up
06-22-2011, 14:49
:ey babaaa:این فاجعه مدیریتی رو به همه فوتبال دوستان ایران تسلیت میگم!!!:ey babaaa:

هم دایی باید میرفت هم جناب کاشانی

علی دایی و کاشانی مردمو به بازی گرفتن

حالا هی اون مرتیکه بخنده..

(کفاشیان مسخررو میگم)

اين حرف كاملا درسته . كاشاني نبايد از دايي برنامه مي خواست و دايي هم نبايد برنامه مي داد . كاشاني قدرت اتخاذ تصميمهاي بزرگ رو نداره واس همين هيچ وقت سرمربي تيم رو عوض نمي كنه حتي اگه بدترين نتايج تاريخ رو بگيره . دايي هم عادتشه شلوغ بازي راه بندازه و بگه من مقصر نبودم .عين تيم ملي .هر2 مي رفتند بهتر بود

داداش گلم من مدافع بودن دایی تو پرسپولیس نیستم اما گذشته رو از یاد نبریم خوب نیست درباره یک پرسپولیسی که سال ها تو تیم بازی کرده و یکی از افتخارات باشگاه ماست و افتخار مربی گری پرسپولیس و برد تو دربی و2تا جام حذفی روداره با این الفاظ حرف بزنی[/quote]

دوست عزيز من اين نوشته رو در پاسخ شما ننوشتم و اگر باعث ناراحتي شما شد متاسفم . به دايي هم بخاطر حضور هر چند كوتاهش در پرسپوليس بعنوان يه پرسپوليسي احترام مي ذارم (هرچند همون موقع هم كم شلوغ بازي نداشت) و البته يه بازيكن كه در رده ملي هم بارها براي ما افتخارآفريني كرد . اگر هم انتقادي مي كنيم سعيمونه تا اندازه عقلمون بهترين وضعيت رو براي پرسپوليس بخوايم.

نتايجي كه فصل گذشته دايي گرفت باعث سرافكندگي و سرخوردگي همه پرسپوليسيها شد و جام حذفي درمونش نبود .گرچه جام حذفي خيلي مهم بود بخاطر سهميه آسيا ولي درمون مناسبي واس اونهمه باخت و آبروريز تو ليگ و آسيا نبود .يادم نميره روزي كه اولين بازيمون تو آسيا رو با عربها اونطوري باختيم يا 2دربي يا 4تا 4تا گل خوردنهاي پرسپوليس كه باور نكردني بود . هر بازيكن بزرگي حتما مربي بزرگي هم نيست . بزرگترين مربيهاي حال حاضر دنيا بازيكنان بزرگي نبودند . دايي هم بنظر من در مربي گري موفق نخواهد شد .جام اولش تو ليگ نتيجه تيمي بود كه ديگري بسته بود و فصل بعدش همون تيم رو خودش بست كه ديدي....تيم ملي رو بست كه ديدي....پرسپوليس امسال رو بست كه ديديد.... در كنار اين مسئله خصوصيات اخلاقي خاصي هم داره كه هر جا ميره با خودش مي بره و جلوي موفقيت خودش و تيمش رو مي گيره

الانم كه ديديم چه اتفاقاتي افتاد و دايي بدنبال چي بود .با اينكه ازش برنامه خواستند و بعد هم بعنوان سرمربي پرسپوليس انتخابش كردند (كه بزرگترين خودكشي بود) رفتار دايي نشون داد كه دنبال چيز ديگريه .دايي پرسپوليس رو مي خواد

بگذرين .الان ديگه وقت حمايت كردن از استيليه .

در مورد مازيار هم مطمئن باشيد هيچ عقل سالمي ازش نمي گذره و استيلي هم خوب مي دونه مازيار تنها بازيكنيه كه مي تونه پا جا پاي كريم بذاره .

GOLL
06-22-2011, 15:20
دفعه قبل اومدم يسليت بگم به خاطر تمديد قرارداد دايي.....
ولي تبريك به خاطر رفتن دايي فرقي هم نداشت كي بجاش بياد .....

feri71
06-22-2011, 15:37
دفعه قبل اومدم يسليت بگم به خاطر تمديد قرارداد دايي.....
ولي تبريك به خاطر رفتن دايي فرقي هم نداشت كي بجاش بياد .....

البته داداش الآن هم اگه تسلیت بگی اشکال نداره :hihi: چون ظاهرا حمید خان هم میخواد یه کارایی کنه که دست کمی از دایی نداره :sooot:

joooooooooone
06-22-2011, 15:46
البته داداش الآن هم اگه تسلیت بگی اشکال نداره :hihi: چون ظاهرا حمید خان هم میخواد یه کارایی کنه که دست کمی از دایی نداره :sooot:
ببخشیداولی چراجوسازی میکنین طفلک حمیدخوان که همه جوره داره باپرسپولیس را می یاد یعنی چی که داره یه کارایی میکنه که جا پای دایی میزاره؟؟؟؟؟ دراین باب یکم بیشتر توضیح بدین بد نیست:iran:

n_mamali
06-22-2011, 16:09
ببخشیداولی چراجوسازی میکنین طفلک حمیدخوان که همه جوره داره باپرسپولیس را می یاد یعنی چی که داره یه کارایی میکنه که جا پای دایی میزاره؟؟؟؟؟ دراین باب یکم بیشتر توضیح بدین بد نیست:iran:

یعنی چی داره راه میاد؟؟؟؟هنوز هم اتفاقی نیفتاده که بگیم داره راه مییاد[Only Registered And Activated Users Can See Links]

joooooooooone
06-22-2011, 16:21
وای نه فکرنکنم استیلی همچین ادمی باشه که ازمازیار بگذره مگه خدایی نکرده مشکل ذهنی داره در شرایطی که همه ی مربیا رو مازیار نظر دارن بعداون ازش بگذره:mage mishe::mage mishe: همچنین اگه یکم فک کنیم میبینیم که اصلا با عقل جوردر نمیاد که هاشمیان و مجی زارع ازلیست استیل به دور باشن یه بچه ی شیش ساله هم میفهمه نفعش درکی ودرچیه چه برسه استیلی :ajibeee:بعدشم هاشمیان این فصل خیلی میتونه کمک پرس باشه با تجربه هایی که اون داره اقای گلی این فصل واقعا شایستشه زارعم باسرعتی که داره بازی و به نفع پرسپولیس میتونه پیش ببره وبهترین هافبک ما پس واقعا جای خنده داره اگه استیلی این دوتن نخواد:hehehe:حالا بارفتن سپهروممد موافقم چون کمکی به پرس نمیکنن ولی 100%%%%بارفتن بقیه مخالفم:narahat::narahat: .................................................. ........... دوستان لطفا همه ی خبرهارو جدی نگیرید چون بعضی از روزنامه ها به دلیل نداشتن مطلب جدید خبرهای نوین وتعجب انگیزی از خودشون مینویسند جالب اینجاست که با خوندن خبرهای خودشون میگن........این دروغ به این بزرگی رو کدوم مجله ی نادون نوشته:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

joooooooooone
06-22-2011, 16:29
یعنی چی داره راه میاد؟؟؟؟هنوز هم اتفاقی نیفتاده که بگیم داره راه مییاد[Only Registered And Activated Users Can See Links]
یه دوتا بازیکنی بوده که استیل میخواسته ولی مبلغ قرارداد اونا بیشتراز سقف ویکم برا باشگاه زیاد بوده برا همین استیل ازخیرخرید اون دوتا گذشته و با باشگاه راه اومده اینم واسه خودش اتفاقی دوست عزززززززززززییییییییززززز ززز پس به این پی میبریم که من بی ربط حرف نمیزنم:afarin:

n_mamali
06-22-2011, 16:54
یه دوتا بازیکنی بوده که استیل میخواسته ولی مبلغ قرارداد اونا بیشتراز سقف ویکم برا باشگاه زیاد بوده برا همین استیل ازخیرخرید اون دوتا گذشته و با باشگاه راه اومده اینم واسه خودش اتفاقی دوست عزززززززززززییییییییززززز ززز پس به این پی میبریم که من بی ربط حرف نمیزنم:afarin:

من همچین حرفی نزدم که شما بی ربط حرف میزنین[Only Registered And Activated Users Can See Links]

GOLL
06-22-2011, 17:41
استيلي يه دوره جواب پس داده بد هم پس نداده.....
ولي دايي كارنامه شو سياه كرد و رفت...

David7
06-22-2011, 19:51

استیلی که یه عنوان قهرمانی در سمت مربیگری با پرسپولیس داره...

فعلا که کاری نکرده هر وقت دست به کار شد اون وقت میتونی ازش انتقاد کنی...

eterza::-

feri71
06-22-2011, 20:14

استیلی که یه عنوان قهرمانی در سمت مربیگری با پرسپولیس داره...

فعلا که کاری نکرده هر وقت دست به کار شد اون وقت میتونی ازش انتقاد کنی...

خدمت برادران قرمز پوش خودم عرض کنم که یه وقت سوء تفاهم نشه :hehee: من خودم یکی از طرفداران سرسخت استیلی هستم یعنی به اعتقاد من توی این دوره بهترین گزینه واسه سرمربیگری خود استیلی بود اما همین شایعه ای که امروز درمورد بازیکنایی که حمید خان بهشون اعتقادی نداره انتشار پیدا کرد یه خورده واسم عجیب بود آخه حقیقی , مازیار , سپهر , آرفی و چند تا بازیکن دیگه باید برن ؟ جالب اینجاست که سایت مربوطه نوشته اینا ظاهرا باید برن اونوقت موندن یا نموندن منصوری هنوز مبهمه :ajibeee: حالا اگه واقعا بعد از اینکه اینا رفتن چند تا بازیکن خوب دیگه میتونه جایگزینشون کنه مشکلی نیس امیدوارم هر اتفاقی رخ میده به نفع پرسپولیس باشه :bia baghalam:

David7
06-22-2011, 23:58
خدمت برادران قرمز پوش خودم عرض کنم که یه وقت سوء تفاهم نشه :hehee: من خودم یکی از طرفداران سرسخت استیلی هستم یعنی به اعتقاد من توی این دوره بهترین گزینه واسه سرمربیگری خود استیلی بود اما همین شایعه ای که امروز درمورد بازیکنایی که حمید خان بهشون اعتقادی نداره انتشار پیدا کرد یه خورده واسم عجیب بود آخه حقیقی , مازیار , سپهر , آرفی و چند تا بازیکن دیگه باید برن ؟ جالب اینجاست که سایت مربوطه نوشته اینا ظاهرا باید برن اونوقت موندن یا نموندن منصوری هنوز مبهمه :ajibeee: حالا اگه واقعا بعد از اینکه اینا رفتن چند تا بازیکن خوب دیگه میتونه جایگزینشون کنه مشکلی نیس امیدوارم هر اتفاقی رخ میده به نفع پرسپولیس باشه :bia baghalam:

شما طوری نوشتین من فکر کردم یکی از مخالفانش هستین...

به هر حال معذرت میخوام...:rose:

من با فروش حقیقی و سپهر و بادامکی مخالفم...:mage mishe:

ولی بقیه واقعا بیخود بودن...:ogh:

نظر کادر فنی روی این بازیکنان نیست ما که نمیتونیم کاری بکنیم...

kick up
06-23-2011, 11:45
ديديد گفتم سپاهان داره با دايي بازي مي كنه و عمرا باهاش ببندن؟ امروز اعلام شد با لوكا بستند .اصفهانيا زرنگتر از اونن كه با بردن دايي به تيمشون كاري كنه كه نابود شد . باز پرسپوليس بزرگه و با رفتن يه مربي كارنابلد مي تونه خودش رو جمع و جور كنه ولي دايي پاش به تيمهاي ديگه برسه كاري مي كنه چند سال نتونن تكون بخورن . امسال دايي كاري با پرسپوليس كرد و آخر فصل انقدر خودش رو خراب كرد كه نظر طرفداراش رو هم عوض كرد . حالا هر چي اتفاق ميفته ريطش مي ده به دشمنان خيالي

زياد به ليستهايي كه روزنامه ها ميدن توجه نكنيد. خيلياشون از عدم موفقيت پرسپوليس خوشحال ميشن مخصوصا خبر ورزشي . ولي من خودم از تمديد كردن شكوري و منصوري ناراحت شدم همينطور اون شيري سوتي

پوریا صبور
06-23-2011, 12:12
چرا هی میخوان بازیکن بفروشن!!
حقیقیرو باید حتما نگهدارن!زشت واسه تیمی به این قدمت کاپیتانش کمتر از دوسال تو تیم مونده باشه!!
بازیکن بالا پایین داره..
یه فصل خوبه یه فصل خوب نیست..ولی نباید سریع بفروشنش!!
یکی از دلایلشم قرار دادهای مسخره فوتبال ایرانه که همش یه ساله یا فوقش دو سالست
آخره فصلم که میشه نصف بازیکنا آزادنو تیمم که نه مدیریت داره نه پول همشونو عوض میکنه یه گروه بازیکن یه ساله دیگه میاره که یه فصل طول میکشه هماهنگ شن..
:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:

joooooooooone
06-23-2011, 15:29
چرا هی میخوان بازیکن بفروشن!!

مگه کالا یه که بفروشن!!!!!!!!!!!

حقیقیرو باید حتما نگهدارن!زشت واسه تیمی به این قدمت کاپیتانش کمتر از دوسال تو تیم مونده باشه!!

موافقم البته حقیقی کاپیتان سومه :love:

بازیکن بالا پایین داره..
یه فصل خوبه یه فصل خوب نیست..ولی نباید سریع بفروشنش!!

خب وقتی تیمی نتیجه نمیگیره بایدبازیکنش و عوض کنه اونا که مسئوولی که نمیتونن یه فصل دیگه هم ریسک کنن وباحدث وگمان جلوبرن:hehee:
یکی از دلایلشم قرار دادهای مسخره فوتبال ایرانه که همش یه ساله یا فوقش دو سالست

چن سال باشه خوبه دوست من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخره فصلم که میشه نصف بازیکنا آزادنو تیمم که نه مدیریت داره نه پول همشونو عوض میکنه

البته اینجوریاهم نیست حالا شایدمدیریت یه اشکالایی داشته باشه اما فک نکنم مشکل پووووووووول :ajibeee:نه جدی نمیگی

یه گروه بازیکن یه ساله دیگه میاره که یه فصل طول میکشه هماهنگ شن..
:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:

یه فصل ماله وقتیه که سرمربی برنامه ای واسه هماهنگی بچه ها نداشته باشه:flowerysmile:

joooooooooone
06-23-2011, 16:00
دوستان با عرض معذرت خودم فهمیدم سوتی دادم احتیاجی نیست شما بگید:iran:

joooooooooone
06-23-2011, 19:12
خبر1.امروز چه روز شلوغی داشته حمیدخوان!!!!!!!!!!
مهدوی کیا...انصاریفرد...حنیف واولادی درلیست خرید استیل

خبر2.شیث جون باشروط انضباطی به پرسپولیس بازگشت
چه میکنه این پرسپولیس نودددددد

خبر3.لیست مازاداستیل لورفت:سپهر...گلرا...مجی زارع...یاهاشمیان
اثری از مازیار نیست پس دورود براستیلی........

خبر4.حاجی بمب بعدی رو ترکوند...خسروبه اس اس برمیگرده
خسروکه اومد..اندوهم که داره میاد...جاسمم که قرارداد بست پیشتازدرنقل وانتقالات............ استقلال سه گل جلو افتاد
فک کنم کاشانی خواب مونده

خبر5.مربی دروازه بان ها:هم علیرضارونگه میدارم هم سیدمهدی رو
ای بابا مااین وسط حرف کی وقبول کنیم استیلی یامربی دروازه بانا!!!

خبر6.انصاری فردشنبه دراستقلال:خواسته ام براورده بشه استقلالی میشوم
اینم ازکسی که هی میگه پرسپولیس یکی نیس بهش بگه
توکه میخواستی استقلالی بشی کی میگه سنگ پرسپولیس و به سینه بزنی

خبر7درکارنیست فقط خداکنه واسه خریدبازیکن خواب نمونن:khahesh::khahesh:

David7
06-24-2011, 00:04
این اخبار رو از کجا گیراوردی؟

خبر های 1 و 3 اشتباه از آب دراومدن که...

joooooooooone
06-24-2011, 09:19
این اخبار رو از کجا گیراوردی؟

خبر های 1 و 3 اشتباه از آب دراومدن که...

ازروزنامه ی پرسپولیس ودرمورداشتباه بودنشم والا من هرروزیه چیزی میگن:ey babaaa:

alexdelpiero_10
06-24-2011, 10:55
مازيار زارع در پرسپوليس ماندني شد

مازيار زارع صبح ديروز در محل باشگاه حضور پيدا کرد و در جلسه‌اي با کادر فني به بحث و گفت و گو پرداخت.
وي يکسال ديگر با پرسپوليس قرار داد داشت در مورد حرف و حديث‌هايش چند وقت اخير مبني بر نخواستنش از سوي کادر فني صحبت‌هايي را مطرح کرد، اما در نهايت اين بازيکن براي يک سال ديگر در پرسپوليس ماندني شد.
همچنين مجتبي زارعي روز گذشته صحبت‌هاي خود را با حميد استيلي انجام داد و قرار است امروز تکليف نهايي‌اش براي ماندن در پرسپوليس مشخص شود. اين بازيکن قراردادش با قرمز پوشان به پايان رسيده است.
پس از عقد قرارداد عليرضا حقيقي با پرسپوليس‌ها حميد استيلي در تماس تلفني رحمان احمدي را به باشگاه دعوت کرد، اين بازيکن امروز همراه مجتبي زارعي راهي باشگاه خواهد شد.

alexdelpiero_10
06-24-2011, 11:49
مازيار زارع در پرسپوليس ماندني شد

مازيار زارع صبح ديروز در محل باشگاه حضور پيدا کرد و در جلسه‌اي با کادر فني به بحث و گفت و گو پرداخت.
وي يکسال ديگر با پرسپوليس قرار داد داشت در مورد حرف و حديث‌هايش چند وقت اخير مبني بر نخواستنش از سوي کادر فني صحبت‌هايي را مطرح کرد، اما در نهايت اين بازيکن براي يک سال ديگر در پرسپوليس ماندني شد.
همچنين مجتبي زارعي روز گذشته صحبت‌هاي خود را با حميد استيلي انجام داد و قرار است امروز تکليف نهايي‌اش براي ماندن در پرسپوليس مشخص شود. اين بازيکن قراردادش با قرمز پوشان به پايان رسيده است.
پس از عقد قرارداد عليرضا حقيقي با پرسپوليس‌ها حميد استيلي در تماس تلفني رحمان احمدي را به باشگاه دعوت کرد، اين بازيکن امروز همراه مجتبي زارعي راهي باشگاه خواهد شد.

alexdelpiero_10
06-24-2011, 12:12
به نظر شما اين بد ترين فدراسيون تاريخ ايران نيست؟

فدراسيوني كه مردم را احمق فرض كرده وبه راحتي به مردم دروغ تحويل ميدهد فدراسيوني كه از نظر من وشايد خيلي ها بد ترين وبي نظم ترين دوره ي تاريخ خود را مي گذراند اقاي كفاشيان چرا بايد به 75 ميليون نفر به راحتي اين دروغ را بگويد كه تيم اميد بازي رفت رو 1- 0 برده است در حالي كه 3-0 باخته بود زماني كه ايران يكي از ابر قدرت هاي آسيا بود و حال با مديريت بسيار بد اقايان به اين حال و روز افتاده است مگر همين تيم ملي اميد نبود كه در بازي هاي آسيايي چهام شد چرا بايد تيم هايي مثل مالزي و... صعود كنند ولي ايران حذف شود
آيا منصوريان در حد سر مربي شدن در تيم ملي اميد بود تيم اميد نه تاكتيكي داشت نه برنامه ريزي هيچ نداشت بعد هم تيم هايي مثل امارات و عربستان بايد هم ايراني ها را مسخره كنند

David7
06-24-2011, 13:11
واقعا آخر بی مسئولیتی...

خیلی ... نمیدونم دیگه چی بگم...eterza::-

شورشو دراورده کفاشیان...crying::-

joooooooooone
06-24-2011, 14:20
به نظر شما اين بد ترين فدراسون تاريخ ايران نيست؟

فدراسيوني كه مردم را احمق فرض كرده وبه راحتي به مردم دروغ تحويل ميدهد فدراسوني كه از نظر من وشايد خيلي ها بد ترين وبي نظم ترين دوره ي تاريخ خود را مي گذراند اقاي كفاشيان چرا بايد به 75 ميليون نفر به راحتي اين دروغ را بگويد كه تيم اميد بازي رفت رو 1- 0 برده است در حالي كه 3-0 باخته بود زماني كه ايران يكي از ابر قدرت هاي آسيا بود و حال با مديريت بسيار بد اقايان به اين حال و روز افتاده است مگر همين تيم ملي اميد نبود كه در بازي هاي آسيايي چهام شد چرا بايد تيم هايي مثل مالزي و... صعود كنند ولي ايران حذف شود
آيا منصوريان در حد سر مربي شدن در تيم ملي اميد بود تيم اميد نه تاكتيكي داشت نه برنامه ريزي هيچ نداشت بعد هم تيم هايي مثل امارات و عربستان بايد هم ايراني ها را مسخره كنند
یعنی چی 3-0باخته مگه نگفتن که ایران بازی وبرده :ajibeee::ajibeee:
واقعایعنی چی میشه یکی به سوال من جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پوریا صبور
06-24-2011, 15:17
یعنی چی 3-0باخته مگه نگفتن که ایران بازی وبرده :ajibeee::ajibeee:
واقعایعنی چی میشه یکی به سوال من جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ای بابا چقدر سوال میکنی!!
وقی انقدر مدیریت فوتبال قوی هست دیگه جای سوال نمیمونه که..
تو کارو بسپار به کفاشیان تم_________________________________ومه..!!
آه! ایش برو هالشو ببر:khelal dandoon:
یارو دو اختاره بوده فدراسیون نامه کنفدراسیون فوتبالو گم کرده مربی هم دقیقه 70 یارو رو میفرسته تو زمین حالا چون اونا از مسئولیت سنگین کفاشیان با خبر نیستن میگن کاهلی کرده تو وضیفش و از اونجایی که هی میخنده و به دیوونه هم نمیشه چیزی گفت ایرانو کلا سه هیچ بازوندن..

دیگه این چیزای واضح باید جا افتاده باشه دیگه..:khelal dandoon:
:nishkhand:

joooooooooone
06-24-2011, 19:03
هه..هه...خیلی بامزه بود:ogh:بچه ها یه کم بخندید این داداشمون زایه نشه
باهات موافقم شدییییید
.................................................. .......
من نمیدونم این چه امضایی اخه شماکه بارفتن 3پهرمخالفین یه نمونه ازکارای مفیدی روکه سپهرتوتیم میکنه بگو تاماهم مخالف بشیم شاید سپهرتوتمرینات پرسپولیس خوب باشه اما برا بازی اصلا خوب نیست دسته کم من که تمام بازیای پرسپولیس ودیدم ندیدم کاری به نفع پرسپولیس بکنه :sooot:
این روهم بایدافزودکه درسته این اقا کارمفیدی نمیکنه ولی بابودنش ضرری هم به پرسپولیس نمیزنه توفصل گذشته به ندرت میدیدیم دفاع کنه بیشترکاردفاع وسامی انجام میداد :ehem:
اگه بخوام صحبتامو جمع کنم به این نتیجه میرسیم که سپهرفقط مانورطولانی دربازی هابوده که تادقیقه ی90هم تعویضش نمیکردن حالا توبگوتیمی که یکی از مدعیان قهرمانی میتونه این بازیکنا روتولیستش داشته باشه:gahhr::gahhr::gahhr::gahhr:

kick up
06-24-2011, 21:15
يه سري از اخبار رسانه هاي گروهي كاملا دروغن مخصوصا روزنامه هاي ورزشي كه بزرگترين بخش سياه فوتبال ما رو تشكيل ميدن

ديديد كه مازيار تمديد كرد و پژمان نوري هم دعوت شده واس قرارداد .همينطور اولادي احتمالا دوبلره پرسپوليسي ميشه. حقيقي هم بست . با انصاري فرد هم دارن مذاكره مي كنن

فقط در مورد سپهر حيدري من نمي دونم چه خبره و چرا استيلي نمي خوادش . خود حميد استيلي بود كه اولين بار سپهر حيدري رو اورد پرسپوليس . يه سري مسائل پشت پرده هست كه مشخص نيست چيه و هر چي كه هست مربوط ميشه به حمايت سپهر از دايي ولي دليلش رو بايد استيلي حتما اعلام كنه . گرچه شيث برگشته ولي حضور جفتشون به نفع پرسپوليسه .بايد صبر كنيم و اميدوار باشيم استيلي كوتاه بياد

هميشه دوست داشتم 2هافبك دفاعي پرسپوليس مازيار و پژمان باشن و اميدوارم اين اتفاق بيفته چون عملا تو همه بازيها وسط ميدون دست ما خواهد بود

تو فاز حمله هم كه علي كريمي و ممد نوري كولاك مي كنن .حالا اگه تو دروازه و خط دفاعي خيالمون راحت بشه تيم رويايي خواهد شد .دفاع گوش مي خوايم .

David7
06-25-2011, 14:27
بچه ها فعلا که باید بیخیال پژمان نوری بشیم...

فعلا که از دستمون پریده...

باید مراقب اولادی باشیم تا اونم نپره...

alexdelpiero_10
06-25-2011, 16:14
بادامكي هم تو تيم موندني شده حالا نميدونم بدرد تيم بخوره يانه اما به نظر من اوخر فصل بد كار نكرد

kick up
06-25-2011, 16:31
فكر كنم روي اومدن پژمان نوري حساب كرده بودند كه سر از امارات دراورد و مجبور شدند واس پست هافبك دفاعي بادامكي رو نگه دارند . كاش پژمان برمي گشت چون اين كجا و آن كجا .

فعلا كه سراغ هر كسي رفتند آخرش نيومده . اگه سر اولادي هم همين اتفاق بيفته ديگه .... تو دفاع هنوز عملا تقويت نشديم و فقط شيث برگشته و سپهر داره مي ره .

پس فعلا ميشه :

حقيقي گلر

شيث و نورمحمدي در وسط - محمد در راست - چپ هم شكوري/شيري
مازيار و بادامكي تو هافبك دفاعي

علي كريمي و ممد نوري تو هافبك هجومي

غلومرضا و هادي نوروزي تو پست مهاجم

ساير بازيكنا:فشنگچي - علي عسگر - منصوري - آقا زماني

اين تيم بنظرم اصلا كامل نيست و هيچ تغيير عمده اي جز برگشتن علي كريمي نداشته

بايد به هر قيمتي شده:
1_ اولادي يا انصاري فر رو بگيرن ( يا هر2 )
2_ يه دفاع چپ تخصصي بگيرن وگرنه پاشنه آشيل تيممون ميشه . همينطور دفاع راستي مثل مهدوي كيا يا كعبي
3_ بفكر يه هافبك هجومي بجاي بادامكي باشن وگرنه ...

من كه موندم چطور ميشه با اينهمه بازيكن مذاكره دارن ولي نتيجه نمي ده و يهويي ميرن تيمهاي ديگه .

n_mamali
06-25-2011, 17:33
باهات موافقم شدییییید
.................................................. .......
من نمیدونم این چه امضایی اخه شماکه بارفتن 3پهرمخالفین یه نمونه ازکارای مفیدی روکه سپهرتوتیم میکنه بگو تاماهم مخالف بشیم شاید سپهرتوتمرینات پرسپولیس خوب باشه اما برا بازی اصلا خوب نیست دسته کم من که تمام بازیای پرسپولیس ودیدم ندیدم کاری به نفع پرسپولیس بکنه :sooot:
این روهم بایدافزودکه درسته این اقا کارمفیدی نمیکنه ولی بابودنش ضرری هم به پرسپولیس نمیزنه توفصل گذشته به ندرت میدیدیم دفاع کنه بیشترکاردفاع وسامی انجام میداد :ehem:
اگه بخوام صحبتامو جمع کنم به این نتیجه میرسیم که سپهرفقط مانورطولانی دربازی هابوده که تادقیقه ی90هم تعویضش نمیکردن حالا توبگوتیمی که یکی از مدعیان قهرمانی میتونه این بازیکنا روتولیستش داشته باشه:gahhr::gahhr::gahhr::gahhr:
به خدا از هر کسی انتظار داشتم این حرف رو بزنه به جزء تو:gahhr::gahhr:
بابا تو خودت یه نگاهی به بازی هایی که بعد از رفتن شیث انجام شدبکن...
خداییش اگه سپهر توی اون بازی ها نبودش ما میخواستیم چیکار بکنیم؟؟؟
بازی با تیم های عربی.......بازی با تیم های قوی لیگ برتری.....بعدش هم به خدا نامردی هستش که بیان یدونه بازیکن با سابقه ی پرسپولیس رو که خیلی زحمت برای این تیم کشیده رو اخراج کنن......بابا این استیلی هم بخاطر لجبازی با علی دایی داره بازیکنان مورد علاقه علی دایی رو اخراج میکنه....غلامرضا رو هم به خاطر این اخراج نمیکنه چون که میتونه توی حمله موثر باشه....البته باز هم نباید زود قضاوت کرد.....حالا هر کی با من موافقه بهم بگه...

n_mamali
06-25-2011, 17:35
فكر كنم روي اومدن پژمان نوري حساب كرده بودند كه سر از امارات دراورد و مجبور شدند واس پست هافبك دفاعي بادامكي رو نگه دارند . كاش پژمان برمي گشت چون اين كجا و آن كجا .

فعلا كه سراغ هر كسي رفتند آخرش نيومده . اگه سر اولادي هم همين اتفاق بيفته ديگه .... تو دفاع هنوز عملا تقويت نشديم و فقط شيث برگشته و سپهر داره مي ره .

پس فعلا ميشه :

حقيقي گلر

شيث و نورمحمدي در وسط - محمد در راست - چپ هم شكوري/شيري
مازيار و بادامكي تو هافبك دفاعي

علي كريمي و ممد نوري تو هافبك هجومي

غلومرضا و هادي نوروزي تو پست مهاجم

ساير بازيكنا:فشنگچي - علي عسگر - منصوري - آقا زماني

اين تيم بنظرم اصلا كامل نيست و هيچ تغيير عمده اي جز برگشتن علي كريمي نداشته

بايد به هر قيمتي شده:
1_ اولادي يا انصاري فر رو بگيرن ( يا هر2 )
2_ يه دفاع چپ تخصصي بگيرن وگرنه پاشنه آشيل تيممون ميشه . همينطور دفاع راستي مثل مهدوي كيا يا كعبي
3_ بفكر يه هافبك هجومي بجاي بادامكي باشن وگرنه ...

من كه موندم چطور ميشه با اينهمه بازيكن مذاكره دارن ولي نتيجه نمي ده و يهويي ميرن تيمهاي ديگه .
نه آخه حسین چشه که از تیم بیرونش کنه یا این که بفروشدش؟؟؟؟؟میشه توضیح بدی؟؟؟

n_mamali
06-25-2011, 17:39
بچه ها یه خبر داغ داغ در عین حال بد دارم......اولادی هم داره میره الامارات.......................:gerye::ger ye::gerye::gerye:خدا مبدونه چی میخواد میخواد به سرمون بیاد

joooooooooone
06-25-2011, 19:14
نه آخه حسین چشه که از تیم بیرونش کنه یا این که بفروشدش؟؟؟؟؟میشه توضیح بدی؟؟؟
راس میگه بنده خداچشه؟؟؟؟؟؟؟
تنهااشکالی که داره یه ذره تک روی میکنه واین باعث میشه که براگلزدن کمی دست پاچه بشه همین ashem:-

joooooooooone
06-25-2011, 19:22
به خدا از هر کسی انتظار داشتم این حرف رو بزنه به جزء تو:gahhr::gahhr:
بابا تو خودت یه نگاهی به بازی هایی که بعد از رفتن شیث انجام شدبکن...
خداییش اگه سپهر توی اون بازی ها نبودش ما میخواستیم چیکار بکنیم؟؟؟
بازی با تیم های عربی.......بازی با تیم های قوی لیگ برتری.....بعدش هم به خدا نامردی هستش که بیان یدونه بازیکن با سابقه ی پرسپولیس رو که خیلی زحمت برای این تیم کشیده رو اخراج کنن......بابا این استیلی هم بخاطر لجبازی با علی دایی داره بازیکنان مورد علاقه علی دایی رو اخراج میکنه....غلامرضا رو هم به خاطر این اخراج نمیکنه چون که میتونه توی حمله موثر باشه....البته باز هم نباید زود قضاوت کرد.....حالا هر کی با من موافقه بهم بگه...

ببین عزیزمن به گفته های من توجه نمیکنی من که نگفتم 2پهربده :hehee:
میگم حداقل یه نمونه ازکارای مفیدی که توبازیا کرده بگوهمین شماکه حضورذهن دارین ماشالاهم که ازما توقع ندارین یه نمونش وبگوتاما توجیح بشیم :love:

alexdelpiero_10
06-25-2011, 19:32
اين ديگه چه جور مسخره بازيه رفته دوستشو آورده كرده سرمربي تيم حالا هم باهاش لج كرده و بازيكن هاي مورد نيازش رو نمي گيره درمورد مدير فني وخريد بازيكن مخالف استيلي است يكي نيست بگه اخه اقاي كاشاني تو مي خواي مربي گري كني كه در مورد بازيكن ها مورد نياز تيم نظر ميدي به نظر من حق با دايي بود كه مي گفت در نيامدن عمادرضا و خلعتبري به پرسپوليس كاشاني مقصر بوده.

feri71
06-26-2011, 13:26
حسرت یه تابستون بی دغدغه توی دل پرسپولیسیا مونده چرا آخه هر فصل باید اینقدر حاشیه داشته باشیم دیگه خسته شدم از این بازی در آوردنا انگاری یه قصه هست که هر سال داره تکرار میشه eterza::-
خصوصی شدن پرسپولیس ، تعیین هیئت مدیره و ایجاد یه زمین تمرین با حداقل امکانات هم احتمالا در اسرع وقت( چهار سال دیگه) تحقق پیدا میکنه :hihi:

joooooooooone
06-26-2011, 14:32
همون بهترکه اولادی نیومد
بازیکنی که فقط به فکرپوله به دردهمون لیگ بی مصرف امارات میخوره :khandeeeee bahal:
خیلی بده ادم اینقد پول دوست باشه باخبرگزاری فارس مصاحبه کرده
ازش پرسیدن چرا به پرس جواب ندادی؟؟؟؟؟ گفته:مگه دیوانم یه تیم یکو نیم ملیارد بهم بده بعد بیام با350میلیون براپرسپولیس بازی کنم
یکی نیست بگه:توفک میکنی کی هستی که اینقدبازارگرمی میکنی
کریمی وحقیقی سفیدامضاکردن بعدتویک ونیم ملیارد میخوای ازاوناکه دیگه بالاتر نیستی:gahhr:
.................................................. ....................
اون دوست عزیزی که گفت کاشانی بازیکنای استیل ونمیگیره دلیلشم بگه
باشگاه که نمیتونه این همه پول به یه بازیکن بده
دست روهربازیکنی که میزارن ملیاردی پول میخواد این انصاری فردم مثه همین اولادی همون بهترکه برن استقلال بزااس اس همه بازیکنا روباپول بخره ببینیم بااون مظلومی ازاخربه کجا میرسن سرگذشتشون میشه مثه استیل اذین mas:-mas:-

kick up
06-26-2011, 15:41
منم ميگم وقتي بازيكني داره هم با پرسپوليس و هم با استقلال مذاكره مي كنه و نمايندش تو يه روز به هر 2 باشگاه مي ره اين بازيكن به درد پرسپوليس نمي خوره و نبايد جذبش كنند چون نه تنها ارزش پيراهن سرخ رو نمي دونه بلكه با اينكارش داره به اعتبار و حيثيت هر 2باشگاه توهين مي كنه .

انصاريفرد يادش رفته از كجا اومده و حالا بهش ياد داده شده نماينده بفرسته ؟! جوجه هايي مثل انصاري فرد بايد بيان سالها دم در پرسپوليس نوبت بگيرند تا شايد يه روزي راشون بدن تو باشگاه .حيف كه مديراي باشگاه به اين چيزا توجه نمي كنن. اين جور بازيكنا آخرشم به تيمي ميرن كه 1ميليون بيشتر بده .

همينطور اولادي كه خودش رو گم كرده و بخاطر پول ميره ليگ عربها حالا بذار چندسال بعد كه برگشت ببينه كسي سراغش ميره؟چيزي از فوتبالش مونده ؟ پول داره ولي هيچي ديگه نداره . اونوقت حاضره همه داراييش رو بده و يك هزارم اعتبار و محبوبيت علي كريمي رو داشته باشه . شهرت و محبوبيت رو با هيچ پولي نمي شه بدست اورد و كسي كه تو يه جامعه محبوبيت داره هميشه دارايي داره كه همه پولدارهاي دنيا آرزوش رو دارند

معني اين حرفها رو علي كريمي خيلي خوب مي دونه كه با اين سطح فني و افتخاراتش كه تو اين سن هم بوندس ليگا مياد سراغش و هنوز هم بهترين بازيكن آسياست ولي با پرسپوليس رو همين سقف مي بنده

بايد برن بازيكناي جوون و بي نام و نشوني رو بيارن كه عاشق پرسپوليس باشن و واس موفقيتش جون بدن نه اين تازه به دوران رسيده ها

راستي گزارش تمرين امروز پرسپوليس رو مي خوندم كه اينا حضور داشتند :

شيث رضايي، منصوري، داستاني، سيف اللهي، کريمي، محمد، شکوري، نوروزي، حقيقي، بادامکي، مازيار زارع، فشنگچي‌، غلامرضا رضايي، نوري و نورمحمدي در تمرين حضور داشتند.
مهدي الهايي و تيزرو دو بازيکن اميد‌ پرسپوليس نيز در تمرين امروز حضور داشتند که به‌ آنها اجازه تمرين کردن داده نشد.

كسي اطلاعاتي در مورد اين "داستاني" و" سيف الهي " داره ؟

n_mamali
06-26-2011, 18:24
همون بهترکه اولادی نیومد
بازیکنی که فقط به فکرپوله به دردهمون لیگ بی مصرف امارات میخوره :khandeeeee bahal:
خیلی بده ادم اینقد پول دوست باشه باخبرگزاری فارس مصاحبه کرده
ازش پرسیدن چرا به پرس جواب ندادی؟؟؟؟؟ گفته:مگه دیوانم یه تیم یکو نیم ملیارد بهم بده بعد بیام با350میلیون براپرسپولیس بازی کنم
یکی نیست بگه:توفک میکنی کی هستی که اینقدبازارگرمی میکنی
کریمی وحقیقی سفیدامضاکردن بعدتویک ونیم ملیارد میخوای ازاوناکه دیگه بالاتر نیستی:gahhr:
.................................................. ....................
دست روهربازیکنی که میزارن ملیاردی پول میخواد این انصاری فردم مثه همین اولادی همون بهترکه برن استقلال بزااس اس همه بازیکنا روباپول بخره ببینیم بااون مظلومی ازاخربه کجا میرسن سرگذشتشون میشه مثه استیل اذین mas:-mas:-

دقیقا...از این بازیکنای پولکی هستش...یادتون هستش میگفت من هیچی رو با پرسپولیس عوض نمیکنم؟؟؟؟می گفت حتما پیشنهاد پرسپولیس رو قبول میکنمbinam

kick up
06-26-2011, 18:38
الان اعلام ش د رحمتي با 6تاييها توافق كرده واس 1 سال . همون بهتر اين بازيكن پولكي به پرسپوليس نيومد و حقيقي خودمون رو عشقه كه گفت من پسر پرسپوليس هستم و سفيد امضاء مي كنم .اين فرق بازيكناي پرسپوليسه .

از همين الان اولين متخلفهاي قانون سقف قراردادها خودشون رو معرفي كردند :فتح الا زاده و رحمتي . وقتي رحمتي از پرسپوليس 1ميليارد خواسته و نداند پس حالا حتما از فتلاه قول پول زيرميزي گرفته ديگه . همزمان با 2باشگاه مذاكره كرد و باشگاهي رو انتخاب كرد كه بيشتر پول داد . مثل اولادي -مثل پژمان و همينطور مثل انصاري فرد در آينده

از طرفي فدراسيون اومده معيني و پرهيزگار و حاجي لو رو اخراج كرد تا از خودشون رفع تقصير كنند . همه عالم مي دونند عامل نابودي فوتبال ايران تو همه رده ها سوء مديريت كفاشيان و فك و فاميلش تو فدراسيونه اونوقت خودش رو مي زنه به اون راه ؟!

اينهمه ناكامي و اين آخريش ديگه آخه...يعني 4سال فوتبال كشورمون عقب افتاد ...يعني اينهمه بازيكن جوون كه اتفاقا امسال همشون هم قوي بودند سوختند..... ......بخدا اين درد آخري رو نمي تونم هضم كنم . گرچه بزرگترين اشتباه رو موقع انتخاب يه مربي جوون بي تجربه انجام دادند و از اول مشخص بود عمرا بريم المپيك ولي اين افتضاح و آبروريزي آخري ديگه نوبره

alexdelpiero_10
06-26-2011, 19:12
دست روهربازیکنی که میزارن ملیاردی پول میخواد این انصاری فردم مثه همین اولادی همون بهترکه برن استقلال بزااس اس همه بازیکنا روباپول بخره ببینیم بااون مظلومی ازاخربه کجا میرسن سرگذشتشون میشه مثه استیل اذین

دوست عزيز وقتي استيلي ميگه من مهدوي كيا رو ميخوام چرا كاشاني مخالفت مي كنه به هر حال اگه مهدوي كيا هم مثل اولادي پول پرسته همون بهتر كه نياد

n_mamali
06-26-2011, 19:48
بیاین........................................ استقلال سرود اختصاصی هم ساخت....رحمتی رو هم گرقت....انصاری فرد رو هم میگیره........ما هنوز داریم میگیم لیلی مرد بود یا زن:ehe:بابا این کاشانی تا وقتی که توی این تیم خست ما به هیچی نمیرسیم

پوریا صبور
06-26-2011, 20:14
پرسپولیس باید خصوصی بشه!!
من میدونم که فدراسیون میخواد که قطبیت فوتبال ایرانو از بین ببره..
واسه همین به جای قوی کردن تیمای دیگه این دو تا تیمو ضعیف میکنن
فدراسیون داره با استقلالو پرسپولیس بازی میکنه!!
هرکی میخواد معروف شه یا پول دار میاد پرسپولیس..
پرسپولیس برای فوتبال ایران شده یه ابزار!!!:narahat::narahat:
هدایتی خودشو کشت ولی بیشتر از 10درصد سهامو بهش پیش نهاد ندادن که این یعنی تو فقط پول بده حرف زیادیم نزن
هدایتی هفتمین مرد ثروتمند ایران به فدراسیون گفت من تضمین میکنم جزو تیمای مدعی باشه همیشه و ورزشگاه اختصاصی میسازه..هیچ کاری انجام ندادند
اصلا به یه نفر ندن!!
مثله بارسا بذارن تو بورس همه مردم بخرند اونوقت مدیریتو خود مردم که دلسوزترندو عقلشونم بیشتر میرسه انتخاب میکنن
حتما از این آشفته بازار داره به یه کسایی خوش میگذره..!!
:gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye:: gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::g erye::gerye:

mohammadred
06-26-2011, 22:30
بعد از گذشت 2 هفته تنها یک خرید حتنما حسرت این روز ها رو میخوریم

alexdelpiero_10
06-26-2011, 23:02
كسي هست كه گل هاي اين فصل پرسپوليس رو يك جا واسه دانلود داشته باشه ؟

تشكر:chakerim:

AlexDelpiero
06-27-2011, 02:27
دوست عزيز وقتي استيلي ميگه من مهدوي كيا رو ميخوام چرا كاشاني مخالفت مي كنه به هر حال اگه مهدوي كيا هم مثل اولادي پول پرسته همون بهتر كه نياد
مهدوی کبا پول پرسته ؟!!!!
وقتی استیلی میاد میگه نو پست مهدوی کیا 2 ، 3تا بازیکن خوب داریم و نمیخوایم اون که نمیتونه خودشو به زور به باشگاه بچسبونه !:gahhr:

بیاین........................................ استقلال سرود اختصاصی هم ساخت....رحمتی رو هم گرقت....انصاری فرد رو هم میگیره........ما هنوز داریم میگیم لیلی مرد بود یا زن:ehe:بابا این کاشانی تا وقتی که توی این تیم خست ما به هیچی نمیرسیم
سرود اختصاصی رو که ما پارسال ساختیم که خیلی هم سر و صدا کرد ! :sigar:
رحمتی که توضیحاتش رو چند صفحه پیش گفتم !
انصاری فرد هم به توافق نرسیده !
در ضمن پرسپولیس هم بیکار نیست و داره یه کارایی میکنه اما بدون حاشیه و سر و صدا !

kick up
06-27-2011, 09:08
پرسپوليس تا حالا چند تا سرود داشته كه يكش هم سال پيش تو فينال بصورت زنده اجرا شد . ولي هيچ كدوم آهنگ خدابيامرز فرزين نمي شه

استقلال ديروز رحمتي رو گرفت ولي هم طالب لو رو از دست داد (سايپا) هم محمدي رو (داماش) و مطمئنا گلر دومشون كلا مرخصه چون بايد يه فصل رو نيمكت بشينه . صادقيشون رو هم كه مثلا متعصبشون بود نمي خوان . كاضمي شون هم كه بنظرم بهترين بازيكن چند سال قبلشون بود برنگشت و رفته سايپا

بازيكناي پولكي همون بهتر كه به پرسپوليس نيان . فقط كاش اولادي پولكي نبود .ولي فوروارد قد بلند نگيريم مشكل پيدا مي كنيم.

امروز يه خبر اومده از ديدار كاشاني با ممدنصرتي كه من خودم دوست دارم برگرده

همينطوري بازيكن بزرگ خريدن فايده نداره و بايد هوشمندانه بر اساس نيازها باشه .گرچه من هم ميگم تو اين موضوع بد عمل كرديم ولي استيلي نشون داده تو اين بخش از كار خيلي باهوشه .حالا بايد كاشاني يه كاري كنه

پوریا صبور
06-27-2011, 11:17
به نظر من پرسپولیس باید یه محاجم تموم کننده مثل انصاری فرد بگیره!!
فصل قبل چقذر ما جون میکندیم که گل بزنیم...!:gerye:
یه بازیکن هم بین خط وسطو حمله میخوایم!!به نظرم بین خط هافبک پرسپولیس و خط حمله خیلی فاصله هست که محاجم نوک مجبور میشه به عقب برگرده..
اگه به محاجم پوششی واسه اونجا داشته باشن یا یه هافبک نفوزی خیلی میتونه تاثیر بزاره..
من نمیدونم کریمی تو چه پستی بازی میکنه..اگه جلو باشه بهتره..!اخه تو لیگ ایران انقدر سطح بالاست که کریمیو میشه همه جا استفاده کرد..هم از مدافعامون بهتره هم از هافبکا و هم از محاجمامون..
ولی منم موافقم که حتما پرسپولیس به یه محاجم هد زن نیاز داره چون سبک فوتبال پرسپولیس همیشه رو توپای بلند بوده..(البته علی دایی تیمو اورده بود رو زمین که به نظر من خوب بازی میکرد بعضی اوقات و مشکل اصلیش همون فاصله محاجم و هافبکا بود)

n_mamali
06-27-2011, 11:19
سرود اختصاصی رو که ما پارسال ساختیم که خیلی هم سر و صدا کرد ! :sigar:

آره من خودم هم یادمه....حتی عکس های بازیکنان رو در حال خوندن بودن رو دارم.....البته کامل خونده نشده.....eterza::-

AlexDelpiero
06-27-2011, 12:12
استقلال ديروز رحمتي رو گرفت ولي هم طالب لو رو از دست داد (سايپا) هم محمدي رو (داماش) و مطمئنا گلر دومشون كلا مرخصه چون بايد يه فصل رو نيمكت بشينه . صادقيشون رو هم كه مثلا متعصبشون بود نمي خوان . كاضمي شون هم كه بنظرم بهترين بازيكن چند سال قبلشون بود برنگشت و رفته سايپا

بازيكناي پولكي همون بهتر كه به پرسپوليس نيان . فقط كاش اولادي پولكي نبود .ولي فوروارد قد بلند نگيريم مشكل پيدا مي كنيم.

امروز يه خبر اومده از ديدار كاشاني با ممدنصرتي كه من خودم دوست دارم برگرده

همينطوري بازيكن بزرگ خريدن فايده نداره و بايد هوشمندانه بر اساس نيازها باشه .گرچه من هم ميگم تو اين موضوع بد عمل كرديم ولي استيلي نشون داده تو اين بخش از كار خيلي باهوشه .حالا بايد كاشاني يه كاري كنه
حالا اینا رحمتی رو گرفتند و کلا دارند با خودشون حال می کنند ! فصل بعد که رحمتی هوای رفتن کرد تازه به تکاپو می افتند و از اونور هم طالب لو رو دادند و هم محمدی رو ! فصل بعد داغون میشن تا یکی رو راضی کنند برگرده ! :/danc
اصلا با برگشتن نصرتی موافق نیستم ! بازیکنی که اینقد بی تعصب و پولکیه به چه درد میخوره !
همین چند وقت پیش بود که می گفت کی گفته من پرسپولیسی ام ! :-ang
استیلی لیستشو داده ولی این بشر گوشش بدهکار نیست که باید یه جوری این سقف قرارداد رو دور زد والا کارمون میفته با کرام الکاتبین ! :ey babaaa:

kick up
06-27-2011, 13:46
حالا اینا رحمتی رو گرفتند و کلا دارند با خودشون حال می کنند ! فصل بعد که رحمتی هوای رفتن کرد تازه به تکاپو می افتند و از اونور هم طالب لو رو دادند و هم محمدی رو ! فصل بعد داغون میشن تا یکی رو راضی کنند برگرده ! :/danc
اصلا با برگشتن نصرتی موافق نیستم ! بازیکنی که اینقد بی تعصب و پولکیه به چه درد میخوره !
همین چند وقت پیش بود که می گفت کی گفته من پرسپولیسی ام ! :-ang

استیلی لیستشو داده ولی این بشر گوشش بدهکار نیست که باید یه جوری این سقف قرارداد رو دور زد والا کارمون میفته با کرام الکاتبین ! :ey babaaa:

اگه اين حرف رو زده باشه مهدورالدم اعلامش مي كنم

سقف قرارداد رو بايد دور بزنن و شما كاملا درست ميگي. اين قانون رو ساختند كه سپاهان رو ديگه علنا و قانوني حمايت كنند چون همه رعايتش مي كنند جز نورچشمي خودشون

_ حتما يه فوروارد قد بلند مي خوايم كه از همه چيز واجب تره .
_يه دفاع چپ و دفاع راست .
_ يه هافبك دفاعي كنار مازيار .

پس تو اين 4 پست به 4 بازيكن نياز داريم .

مثلا در حد پيشنهاد " آندو "كنار مازيار خوبه .مهرزاد واس چپ .مهدوي كيا واس راست. اولادي هم واس نوك . البته اگه اين 4 نفر از اين حرفها كه شما بالا گفتيد نزده باشن وگرنه ...

joooooooooone
06-27-2011, 13:55
به نظر من پرسپولیس باید یه محاجم تموم کننده مثل انصاری فرد بگیره!!
فصل قبل چقذر ما جون میکندیم که گل بزنیم...!:gerye:
یه بازیکن هم بین خط وسطو حمله میخوایم!!به نظرم بین خط هافبک پرسپولیس و خط حمله خیلی فاصله هست که محاجم نوک مجبور میشه به عقب برگرده..
اگه به محاجم پوششی واسه اونجا داشته باشن یا یه هافبک نفوزی خیلی میتونه تاثیر بزاره..
من نمیدونم کریمی تو چه پستی بازی میکنه..اگه جلو باشه بهتره..!اخه تو لیگ ایران انقدر سطح بالاست که کریمیو میشه همه جا استفاده کرد..هم از مدافعامون بهتره هم از هافبکا و هم از محاجمامون..
ولی منم موافقم که حتما پرسپولیس به یه محاجم هد زن نیاز داره چون سبک فوتبال پرسپولیس همیشه رو توپای بلند بوده..(البته علی دایی تیمو اورده بود رو زمین که به نظر من خوب بازی میکرد بعضی اوقات و مشکل اصلیش همون فاصله محاجم و هافبکا بود)
چرااینقدحرف از مهاجم میزنین مگه نوروزی جونم وهاشمیان وخصوصاعلی عسگرواسه تیم کم گذاشتن:gahhr:
این وبگم که مهاجم کارخاصی نمیکنه فقط یه کارتیمی روکامل میکنه حتی اگه مهاجمم توزمین نباشه میشه بازی وبرد البته باکمی درایت براهافبکم بایدبگم فشنگچی بازیکن بسیارتوانا ...جوان.....کم حاشیه.....وتیزپرسپولیسه اگراستیلی به تقویت اون بپردازه دیگه مشکلی درخط هافبک نداریم :love:
همینطورعلی عسگر که بازیکن بسیارخوبی ست ومیتونه درچندپست برای پرسپولیس بازی کنه چون زمینشو داره پس مابازیکن خوب زیاد داریم ودیگه فک نمیکنم به خرید بازیکن احتیاجی داشته باشیم فقط باید بازیکنان خوب خودمون و تقویت کنیم :love:
البت بااومدن نصرت موافقم :afarin:
اما باخریداون فک نمیکنم دیگه نیازی به بازیکن جدید داشته باشیم:gahhr:

mohammadred
06-27-2011, 14:06
چرااینقدحرف از مهاجم میزنین مگه نوروزی جونم وهاشمیان وخصوصاعلی عسگرواسه تیم کم گذاشتن:gahhr:
این وبگم که مهاجم کارخاصی نمیکنه فقط یه کارتیمی روکامل میکنه حتی اگه مهاجمم توزمین نباشه میشه بازی وبرد البته باکمی درایت براهافبکم بایدبگم فشنگچی بازیکن بسیارتوانا ...جوان.....کم حاشیه.....وتیزپرسپولیسه اگراستیلی به تقویت اون بپردازه دیگه مشکلی درخط هافبک نداریم :love:
همینطورعلی عسگر که بازیکن بسیارخوبی ست ومیتونه درچندپست برای پرسپولیس بازی کنه چون زمینشو داره پس مابازیکن خوب زیاد داریم ودیگه فک نمیکنم به خرید بازیکن احتیاجی داشته باشیم فقط باید بازیکنان خوب خودمون و تقویت کنیم :love:

اگه یه کم تخصصی نگاه کنی هادی توانایی گل زدن برای قهرمانی رو نداره و باید یه سنتر فوروارد داشته باشیم که اگه نباشه تیم و بازی سازی هافبک ها به درد نمیخوره همه پست های فوتبال به هم ربط داره پس تیم خوب باید در همه پستی بازیکن داشته باشه برای موفقیت

پوریا صبور
06-27-2011, 14:29

با نظرتون در مورد محاجم کلا مخالفم
تیم بدون محاجم مثل تیم بدون دروازبانه!!
به نظر من اگه دفاع خیلی خوب بازی کنه با همدلیشون دیگه به دروازبان نیاز نداریم..
:hehehe:
ولی با اینکه تیم بازیکنای جوونه خیلی خوبی داره کاملا موافقم
این جوونا واقعا پرسپولیسین..
و ما باید رو اونا کار کنیم
کسایی مثل حقیقی عسگری .فشنگچی رو هم من وقتی تو صبای قم بازی میکرد بازیاشومیدیدم عالیه نوروزی هم بازیکنه خوبیه.. ولی پرسپولیس به یه محاجم گل زن نیاز داره..
جون میکنه گل بزنه..

joooooooooone
06-27-2011, 15:29
خوب حرفاتون و قبول دارم اما این نظرشخصیمه که مهاجم کارخاصی توتیم نداره بیشترکار هافبکا مهمه :chi migi:
ونکته ی دیگه هادی خیلیم توانایی گل زدن داره من که خیلی قبولش دارم
هاشمیانم خیلی عالی کارمیکنه :love:
میدونی چیزی که هست اینا بازیکنای زحمت کش و به قول معروف بی شیله پیله ای هستن حیف نیست بااوردن انصاروامثال اون که هنوزدهنشون بوشیرمیده جای این بازیکنا پربشه :gahhr:
درضمن غلام رضاطفلک مگه چشه که بخوایم یکی دیگه روبجاش بیاریم با وجوداون فک نمیکنم نیازی به مهاجم داشته باشیم تازه جونشم درنمیادتایه گل بزنه خیلیم تیز سنشم ازاون دوتای دیگه یه کم پایین تره وخیلی سریع میدوه یه جورایی خلعتبریه پرسپولیسه:love:
نکته ی اخر:درسته توایران فوتباله حرفه ای نداریم امامن ازاین به بعد سعی میکنم حرفه ای ببینم
حرفه ای بگم وحرفه ای نگگگگگگگگگاه کنم:ohum:دوست عزیز:hihi:

kick up
06-27-2011, 17:23
نصرتي امروز داخلي بسته و بلافاصله هم تو هيات فوتبال ثبتش كرده ! چقدر باحال 6تاييها رو دور زد !

احتمالا استيلي هم بفكر جبران جدايي سپهر بوده و هم ساختن خط دفاعي شبيه خط دفاعي تيم قهرمان ليگ با خودش . امروز مصاحبه كرده و بطور ضمني بودن دايي در پرسپوليس رو دليل پيوستن به استقلال آورده .خلاصه كلي گفته عاشق پيراهن قرمز هستم و....

شمس و شمسايي هم كه اومدن يه سروساموني به فوتسال پرسپوليس بدن كه واقعا باعث خوشحاليه

جالب تر اينه كه مربي سايپا امروز گفته انصاري فر رو نگه مي داريم و با محمد منصوري هم توافق كرده ايم. نمي دونم منظورش ممد منصوري خودمونه يانه

جالب تر ديگه اينه كه تركي باز هم آبروريزي كرده و تو آسيام مثل ايران داوري كرده و فكر كنم اينبار ديگه واس هميشه بذارنش كنار . مرتيكه با اون قضاوتش تو دربي فكر مي كنه آسيام مثل ليگ ما بي دروپيكره . تيم المپيك چين از عمان يك هيچ جلو بوده كه تركي يه هافبك و سرمربي چين رو اخراج كرده و 3 گل خوردند و باختند .بعد بازي هم بازيكناي چين حسابي از خجالتش درومدند .حقشه . اين آه هواداراي پرسپوليسه براي اين داور خود فروخته .حداقل نخواسته به ضرر عربها سوت بزنه دعاش كنيم

جالب تر ترش اينه كه كفاشيان امروز گفته اگه باشگاهها به قانون سقف قراردادها انتقاد دارند خب برش مي داريم !!!! اين يعني چي ! ؟ خداييش ...

alexdelpiero_10
06-27-2011, 17:56
نصرتي امروز داخلي بسته و بلافاصله هم تو هيات فوتبال ثبتش كرده ! چقدر باحال 6تاييها رو دور زد !

جالب تر ترش اينه كه كفاشيان امروز گفته اگه باشگاهها به قانون سقف قراردادها انتقاد دارند خب برش مي داريم !!!! اين يعني چي ! ؟ خداييش ...

اولي رو خوشم اومد كه يه چند روزي سركارشون گذاشت
دومي هم كه مشخصه يه گندي زده مي خواد با اين كار سر مردم رو شيره بماله كه مثلا من يه كار خوب كردم يا شايد هم ديده تيم محبوبش رحمتي رو بالاتر از سقف قرار داد ها خريده ميخواد اين قانون رو برداره كه يه وقت جريمه نشه.

Mehrd@d
06-27-2011, 20:06
به گزارش سايت گل مهدي سيدصالحي با پرسپوليس به توافق رسيده و فردا با اين تيم قرارداد خواهد بست
اعصابم بد داغونه.... حالم ازش بهم میخوره. مگه این مسئولین مصاحبه های تندشو علیه باشگاه و... یادشون رفته. که حالا میخان باهاش قرارداد ببندن!!!!!!! من که دارم از تعجب شاخ در میارم :ajibeee:
واقعا جای تاسف داره.... :-ang

AL1reZA
06-27-2011, 21:02
بچه ها شما می گین دایی بد بود.ببینم استیلی برای پرسپولیس چی کار می کنه.binam

kick up
06-28-2011, 11:26

من حاضرم از همين الان با شما شرط ببندم امسال سال كاملا متفاوتي خواهد بود . مطمئن هستم ديگه در همه تورنمنتها آخر نميشيم . مطمئنم ديگه دربي رفت و برگشت رو...و مطمئنم ديگه هر بازي پرسپوليس كه تو ليگ ميشه تن و بدنمون نمي لرزه كه 4تا بخوريم . ديگه اون سكته هاي ناشي از بازيكناي كوتوله بي تعصب رو نخواهيم داشت

پرسپوليس امسال تيم ديگريست. همين حضور علي كريمي وزنه بسيار مهميه براي هوادارا و بازيكنا . رفتن دايي باعث شده پرسپوليس نفس بكشه .

اعصابم بد داغونه.... حالم ازش بهم میخوره. مگه این مسئولین مصاحبه های تندشو علیه باشگاه و... یادشون رفته. که حالا میخان باهاش قرارداد ببندن!!!!!!! من که دارم از تعجب شاخ در میارم :ajibeee:

باشما موافقم . فكر كنم فعلا ماجرا شده پوز و پوززني قرمز و آبي وگرنه ...

راستي امروز شنيدم اولادي به پرسپوليس نزديك شده !

خوشحال كننده ترين خبري كه به شخصه خوندم اين بود كه از باشگاه با مديربرنامه هاي زندي هم تماس گرفتند . خيلي دوست دارم زندي بياد پرسپوليس و مشكل چپ ما رو حل كنه

AL1reZA
06-28-2011, 12:04
داداش امدن علی کریمی خیلی خوبه من هم خوشحالم.خودت هم شاهد بودی چقدر بد شانس بودیم بازی استقلالو یادت میاد ایا پرسپولیس بد بازی کرد؟ ایا بازی در اختیاره پرسپولیس نبود؟.
پرسپولیس اوایل فصل اول بود وهمه ی بازی ها رو می بردولی از روی بد شانسی چندین بازی دقیقه ی 90 گل خوردیم.اینا ربطی به دایی نداره اینا همش بد شانسی بود دایی تمام تلاششو کرد.

kick up
06-28-2011, 13:21
من كاملا در مورد شانس با شما موافقم . دو حادثه دربي و گلهاي دقايق آخر بازي هم مي ذاريم پاي شانس بدمون .

ولي نبود بازيكن بزرگ در پرسپوليس به عادت تيم ملي و سايپاي دايي و جدايي كريم رو نمي شه پاي دايي ننوشت . همينطور عدم استفاده از تمام بازيكنا و تاكتيكهاي غلطي كه در كلي بازي باعث شكست و نتيجه نگرفتن ميشد و عدم اجازه قرارداد بستن با نصرتي و پژمان نوري در ابتداي فصل كه بدجوري به دردمون مي خوردن.

حد اقل اينو مي دونم كه حميد استيلي با كسي مشكل نداره و باعث نيومدن بازيكناي بزرگ به پرسپوليس نمي شه .با فدراسيون هم مشكل نداره .علي كريمي هم هست .پس مطمئنا فصل بهتريه

AL1reZA
06-28-2011, 14:03
من كاملا در مورد شانس با شما موافقم . دو حادثه دربي و گلهاي دقايق آخر بازي هم مي ذاريم پاي شانس بدمون .

ولي نبود بازيكن بزرگ در پرسپوليس به عادت تيم ملي و سايپاي دايي و جدايي كريم رو نمي شه پاي دايي ننوشت . همينطور عدم استفاده از تمام بازيكنا و تاكتيكهاي غلطي كه در كلي بازي باعث شكست و نتيجه نگرفتن ميشد و عدم اجازه قرارداد بستن با نصرتي و پژمان نوري در ابتداي فصل كه بدجوري به دردمون مي خوردن.

حد اقل اينو مي دونم كه حميد استيلي با كسي مشكل نداره و باعث نيومدن بازيكناي بزرگ به پرسپوليس نمي شه .با فدراسيون هم مشكل نداره .علي كريمي هم هست .پس مطمئنا فصل بهتريه
داداش من هم کاملا باهات موافقم که علی کریمی خیلی می تونه بهمون کمک کنه.من می گم حالا که دایی رفته چرا استیلی؟
حالا هم که استیلی شده امیدوارم فصل خوبی رو داشته باشیم.

joooooooooone
06-28-2011, 14:21

کاملن باهات موافقم و نمره ی بیست به این پستت میدم خیلی خوب نوشتی:jeddiiiii:

kick up
06-28-2011, 16:18
داداش من هم کاملا باهات موافقم که علی کریمی خیلی می تونه بهمون کمک کنه.من می گم حالا که دایی رفته چرا استیلی؟
حالا هم که استیلی شده امیدوارم فصل خوبی رو داشته باشیم.

اينم كاملا درسته . هممون ترجيح ميديم مربيهاي بزرگي به پرسپوليس بيان . من خودم با دوران آري هان خيلي حال مي كردم گرچه كوتاه بود . ولي در بين گزينه هاي داخلي بهتر از استيلي در حال حاضر براي پرسپوليس نيست و بايد بهش فرصت داد .با چند مربي بزرگ كار كرده و خودش هم مربي بادانشيه .ببينيم امسال چه مي كنه .

AL1reZA
06-28-2011, 16:31
اينم كاملا درسته . هممون ترجيح ميديم مربيهاي بزرگي به پرسپوليس بيان . من خودم با دوران آري هان خيلي حال مي كردم گرچه كوتاه بود . ولي در بين گزينه هاي داخلي بهتر از استيلي در حال حاضر براي پرسپوليس نيست و بايد بهش فرصت داد .با چند مربي بزرگ كار كرده و خودش هم مربي بادانشيه .ببينيم امسال چه مي كنه .
فقط امیدوارم تو این فصل پرسپولیس موفق باشه.

n_mamali
06-28-2011, 16:58
فقط امیدوارم تو این فصل پرسپولیس موفق باشه.

من هم اول با استیلی موافق نبودم.......ولی کمی که گذشت گفتم شاید بتونه کمک کنه...من فکر کنم چاره ای پیدا کرده:fek konam:

AlexDelpiero
06-28-2011, 21:05
ما الان با وجود کریمی وممد نوری دیگه مشکلی ایشالله توبازی سازی نخواهیم داشت میمونه گل زدن ...
علی عسگری که ذاتا خرابکاره ... :nishkhand: بازیکن خوبیه ولی بدرد مهاجم نوک نمیخوره !
نوروزی هم چون ساخته دست خود باشگاه هست و زحمت کشه میشه نگهش داشت ولی اصلا یه ماهجم نوک نیست وفقط گوش راست !
هاشمیان هم اگر سنش بالا نبود بازیکن خیلی خوبیه ولی حضور یه تموم کننده چغر مثل اولادی واجبه !

اینا همش کشکه و همش بازارگرمی ..
اگه این اومد پرسپولیس من یه ماه آواتارمو میذارم زیزیگلو ! :nishkhand:

استیلی رو لیستشو تهیه کنند ایشالله قهرمانیم ! :nishkhand:

GOLL
06-29-2011, 02:25
lبعد از كلي اومدم دربي واقعا نمنيدونم واسه پرسپوليس چي بگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
اين نصرتي واسه چي با هاش قرداد بستن اصلا در حد تيم هاي بزرگ نيست حق هر چي بازيكنه ضايع كردن
سپهر حيدي هم معلومه كه بايد غزل خداحافظي بخونه استيلي جون وسه پستش برنامه داره قراره دفاع شاهين بوشهر رو بياره....
به اين ميگن خود شيريني در حد لاليگا چه بازيكنيه كه اينجوري خودشو جا كرده...!!!!
به هر حال منتظر بازيهاي خوب پرسپوليسه با علي كريمي ميمونيم .................
بازم به غوغاهاي كريمي .............
ببينيم اين دفعه چيكار ميكني علي...
فقط به خاطر كريمي پرسپوليسي ميمونم :yes:چندتا پيشنهاد خوب هم داشته ولي بازم برگشت به اين ميگن وفادار:yes:

158-315
06-29-2011, 11:41
امسال قهرمانی از آن ماست

بمب های فتح الله زاده یکی یکی دارن خنثی میشن

بعد نصرتی و فرشید طالبی که به اس اس نرفتن حالا کرار هم میخواد به قطر بره

kick up
06-29-2011, 11:49
بچه ها انقدرم تو سر مال نزنيد ديگه . ممد نصرتي تو اكثر تيمهايي كه بوده خط دفاعش از بهترين خط دفاعهاي ليگ شده مثل تراكتور پارسال . بازيكن فيزيكي و درگيريه و نقاط ضعفش هم بيشتر بر مي گرده به تكنيك فرديش و اينكه خيلي دوست داره توپ دستش مياد فيل هوا كنه . الانم قراردادش تو هيات فوتبال ثبت شده و راه برگشت نداره حتي اگه مجبور شه جريمه بده پس امسال بازيكن خومونه . دوران قطبي رو يادتون نيست چه خط دفاعي داشتيم ؟ مفتي مفتي گل نمي خورديم و از طرف ديگه هم محسن خليلي كارو تموم مي كرد .

اگه فكري واس چپ كنن ديگه مشكلي تو دفاع نداريم و بقيش مي مونه به تاكتيكهاي استيلي و مچ شدن بازيكنا با هم . الان مشكل عمدمون تو نوكه كه اولادي از همه واس اين پست بهتره

158-315
06-29-2011, 11:57
بچه ها انقدرم تو سر مال نزنيد ديگه . ممد نصرتي تو اكثر تيمهايي كه بوده خط دفاعش از بهترين خط دفاعهاي ليگ شده مثل تراكتور پارسال . بازيكن فيزيكي و درگيريه و نقاط ضعفش هم بيشتر بر مي گرده به تكنيك فرديش و اينكه خيلي دوست داره توپ دستش مياد فيل هوا كنه . الانم قراردادش تو هيات فوتبال ثبت شده و راه برگشت نداره حتي اگه مجبور شه جريمه بده پس امسال بازيكن خومونه . دوران قطبي رو يادتون نيست چه خط دفاعي داشتيم ؟ مفتي مفتي گل نمي خورديم و از طرف ديگه هم محسن خليلي كارو تموم مي كرد .

اگه فكري واس چپ كنن ديگه مشكلي تو دفاع نداريم و بقيش مي مونه به تاكتيكهاي استيلي و مچ شدن بازيكنا با هم . الان مشكل عمدمون تو نوكه كه اولادي از همه واس اين پست بهتره

اولا اینکه ما به یه هافبک دفاعی جنگنده و متحرک نیاز داریم مثل حسین کاظمی که در حال مذاکره با پرسپولیس

دوما اگر اولادی و انصاری فرد بیان خط حملهمون هم مشکل نداره

سوما باید هافبک طراح بگیره مثل داود حقی و مصطفی سیفی

چهارما شک نکن اس اس رو ما بردیم با حمید خان استیلی

alexdelpiero_10
06-29-2011, 12:22

با حرف اولت درباره نصرتي موافقم
با توجه به اينكه پرسپوليس خودش مهاجم نوك داره اگه اولادي روگرفت ديگه نبايد دنبال انصاري فر بره براي اينكه هر كسي مي خواد بازي كنه ولي طبيعيه كه به يكي از اين بازي نرسه اين خودش باعث وارد شدن حاشيه به تيم ميشه

kick up
06-29-2011, 12:34
با حرف اولت درباره نصرتي موافقم
با توجه به اينكه پرسپوليس خودش مهاجم نوك داره اگه اولادي روگرفت ديگه نبايد دنبال انصاري فر بره براي اينكه هر كسي مي خواد بازي كنه ولي طبيعيه كه به يكي از اين بازي نرسه اين خودش باعث وارد شدن حاشيه به تيم ميشه

بله بهتر اينه كه فقط يكيشون رو بگيرن . چون اولادي نشون داده پرسپوليسيه پس بهتر ه

اولا اینکه ما به یه هافبک دفاعی جنگنده و متحرک نیاز داریم مثل حسین کاظمی که در حال مذاکره با پرسپولیس

اولا رو كاملا موافقم و جاي يكي كنار مازيار خاليه . زندي تو اين پست هم جواب پس داده . راستي مگه كاظمي نرفته سايپا ؟
سوما رو موافق نيستم چون ممدنوري و علي كريمي رو داريم
چهارما هم موافقم و خيلي دوست دارم بتونيم همه افتضاحهاي سال قبل رو جبران كنيم

چون هادي نوروزي و غلومرضايي رو داريم زياد هم نبايد بفكر 2مهاجم نوك ديگه باشيم چون اين 2تا از بهترين فورواردهاي مكمل كشورند .

AlexDelpiero
06-29-2011, 19:18

در مورد هافبک دفاعی ... ما اگر بخوایم بازم از سیستم فرسوده 4-2-3-1 استفاده کنیم که حتما یه هافبک دفاعی خوب میخوایم و صدالبته من حسین کاظمی رو با اینکه تو اس اس بوده دوست دارم ولی باید ببینیم سهمیه رو چجوری داریم مصرف می کنیم ...
مهاجم هم باید اولادی و لااقل یه مهاجم تموم کننده خوب دیگه رو داشته باشیم چون آرفی که رفتنی شده ، هاشمیان هم سنی ازش گذشته دیگه مهاجم نوک تاپ نداریم ! پس بهتره یه فکر دیگه هم بکنیم ! ولی انصاری فردی که بعد از یک سال دو سال باید بره سربازی و معلوم نیست آخر عاقبتش چی میشه خریدش یه ریسکه !

AL1reZA
06-29-2011, 19:31
در مورد هافبک دفاعی ... ما اگر بخوایم بازم از سیستم فرسوده 4-2-3-1 استفاده کنیم که حتما یه هافبک دفاعی خوب میخوایم و صدالبته من حسین کاظمی رو با اینکه تو اس اس بوده دوست دارم ولی باید ببینیم سهمیه رو چجوری داریم مصرف می کنیم ...
مهاجم هم باید اولادی و لااقل یه مهاجم تموم کننده خوب دیگه رو داشته باشیم چون آرفی که رفتنی شده ، هاشمیان هم سنی ازش گذشته دیگه مهاجم نوک تاپ نداریم ! پس بهتره یه فکر دیگه هم بکنیم ! ولی انصاری فردی که بعد از یک سال دو سال باید بره سربازی و معلوم نیست آخر عاقبتش چی میشه خریدش یه ریسکه !
داداش من هم کاملا موافقم که پرسپولیس تموم کننده خوبی نداره.یکی مثل هاشمیان اصلا به درد نمی خوره قبلا خوب بود و الان فقط توپ رو می اندازه جلوی پا می دوه.
فقط امید وارم فصل خوبی داشته باشیم.

joooooooooone
06-29-2011, 19:52
درموردمهاجم بایدبگم اگه میخوان بین اولادی و انصاری یکی و انتخاب کنن مسلما اون بایدکریم باشه چون جوونترازاولادی سریع استارت میزنه تکنیک بیشتری بلده وازمخش استفاده میکنه اما اولادی اینارونداره خصوصا مخ:ohum:

بااومدن کاظمی هم موافقم میتونه توپست هافبک دفاعی برامون خوب کارکنه
نصرتم که کارش معلومه وفعلا میتونه وظایف 3پهروبه خوبی انجام بده البته اگه سامی هم این فصل ادم باشه ویکم بهترازفصل قبل کارکنه میتونن یه زوج دفاعی خوب وتشکیل بدن
بااومدن زندی هم صددرصد مخالفم چون ما نیروهای جوانتری در تیم در پست هافبک داریم که فشنگ وعسگر ازاین جمله اند :ohum:

شاید بازیکنان بهتری وجودداشته باشند که کارشون ازبچه های تیم بهتر باشه مثل مهدوی کیا وکعبی اما این روهم درنظرداشته باشین که میخوایم یه تیمه اسیایی درست کنیم که سریع عمل کنه وبازی ساز باشه نه تیمی از پدربزرگا .....نه تیمی مثه تیم ملی با میانگین سنی33سال :hehehe::hehehe:
درموردهاشمیانم بایدبگم بازیکنه خوبیه وبه خاطر سنش ازاول بازی نمیشه ازش استفاده کرد بهتره ازدقیقه ی 80 به بازی بیاد امسال اگرخوب باهاش کارکنن میتونه ازسال پیش خیلی بهتر باشه وبراتیم گل زنی کنه:-shad:-shad

Mehrd@d
06-30-2011, 13:34
با سلام
دوستان عزیز لطفا احترام همدیگرو حفظ کنین. و بیخود بحث تاپیک رو به بیراهه نکشونین!
ایندفعه نادیده گرفته شد... ولی دفعه بعد با عاملین برخورد خواهیم کرد....
خواهشا رعایت کنید!!!!!
با تشکر:gol:

AlexDelpiero
06-30-2011, 19:07
متاسفانه وادار به حرکتی شدم که اصلا دوست نداشتم انجام بشه ! حدودا 11 تا 12 پست پاک شد ... سر چی ؟!!
سر بچه بازی ! از دوستان خواهش میکنم خارج از بحث فنی و دوستانه پرسپولیس بحث دیگه ای وسط نیارید ! مطمئنا اگر کسی بخواد باعث آشفتگی تایپیک بشه باهاش برخورد میشه و اگر کسی حرفی زد یا توهینی کرد لطفا جواب ندین و منتظر بمونید تا مدیر مربوطه کارشو بکنه ...

nobody11
07-01-2011, 19:41
ای بابا خونسردی خودتونو حفظ حفظ کنید..
من که نبودم ، نمی دونم به هم چی گفتین ولی قول بدین از این به بعد بچه های خوبی باشید!!
------------------------------------------------------
به نظرم هنوز خیلی زوده در مورد استیلی با بازیکنا اظهار نظر کنیم ولی در کل من به این تیم خوشبینم!1
در ضمن از رفتن آرفی هم خیلی ناراحت شدم دایی لیاقتشو نداشت..

kick up
07-02-2011, 14:14
اي بابا باز يه اردوي بي موقع ديگه از تيم ملي و بازيكنا رفتن اردو ! هيچ چيز فوتبالمون سر جاش و به موقع نيست و هيچ برنامه اي وجود نداره . اين اردو اونم تو فصل نقل و انتقالات چه سودي داره آخه؟ فقط خداكنه مصدوم رو دستمون نذارن

اين بازيكناي بي جنبه ايراني هم كه فكر كردن چه خبره و همه رو معطل نگه مي دارن تا روز آخر ببينن كدوم تيم مي تونه رقم بيشتري بده يا بهتره بگيم قول محكم تري واس پول زيرميزي ميده

من بودم همين الان تيم رو مي بستم و مي فرستادم اردوي آماده سازي و بيخودي خودم و پرسپوليس رو معطل اين بازيكنا نمي كردم .لياقت پرسپوليس رو ندارن . بخدا بازيكن اوردن از تيم اميدهاي خودمون يا تيمهاي ديگه بيشتر ميارزه به اين بازيكناي پولكي

joooooooooone
07-02-2011, 14:29
اخرنفهمیدیم از بین کریم واولادی کودومشون انتخاب شدن:gahhr:
اولادی که هنوز نیومده شماره10و میخواد اگه اون شماره 10 بگیره کریم چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مطمئنن نمیاد :ohum:
پس اقایان پرسی چی میگن
یه بار میگن با کریم داریم میبندیم اونم راضیه وفقط مونده امضاشashem:-
یه بار میگن اولادی رو میگیریم وجواب قطعی رو بهمون داده وگفته اگه بخوام فوتبال تو ایران بازی کنم بدون شک به پرسپولیس میرمashem:-
من که واقعا گیج شدم :chemidonam:
نکنه میخوان دوتاییشون و بگیرن
مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟:ajibeee::ajibeee::ajibeee :
چه پرسپولیسی داریم ماااااااااااااااااااااااا ااخودشونم نمیفهمن دارن چی کار میکنن:hehehe:

kick up
07-02-2011, 14:41
اين 2تا فكر مي كنن چي كاره ان كه واس پرسپوليس تعيين تكليف مي كنن ؟! بايد قيد جفتشون رو بزنن تا فكر نكنن چه خبريه . تا ديروز آرزوشون بود بياد پرسپوليس حالا كلاس مي ذارن ؟!

اولادي كه ميگه گفتم يه جا واسم نگه دارن ببينم چي ميشه .بيام شماره 10 رو مي خوام.
انصاري فردم گفته فعلا برم اردوي تيم ملي برگردم ببينم چي ميشه .مي خوام برم اروپا!!!!!!

اولادي يادش رفته دوران علي پروين چجوري آرزو داشت 10دقيقه بره تو زمين ؟
انصاري فردم فكر كرده اروپا رفتن به اين سادگيهاست؟ با سابقه بازي تو كدوم تيم بزرگ يا با چه آمار گلزني ؟

بايد باشگاه يه مدت زمان كوتاهي رو براشون مشخص كنه تا تصميمشون رو بگيرن .مثلا 3روز . بعدش هم اگر نيومدن باشگاه بگه بهتون نيازي نداريم .شخصيت و وجهه باشگاه رو نبايد به هيچ وجه ممكن خدشه دار كرد.

بهترين كار اينه كه يكي دو بازيكن پرسپوليسي مثل مهرزاد و كاظميان يا همين زندي رو بگيرن بعد بفكر يه مهاجم قدبلند خارجي باشن . اينطوري ميشه به جاي 3تا بازيكن خارجي درجه3 حداقل يه بازيكن درجه2 هزينه كنند و زير بار اين همه التماس و خواهش نرن . پرسپوليس مگه جاي اين كاراست كه يه بازيكني ناز كنه !! اونم اين جوجه فورواردا ؟

joooooooooone
07-02-2011, 14:46
دمشون گرم پرسپولیس و میگم میخواستن ادینهو رو بگیرن
پارسال که میخواستن ببرنش استقلال با هاش مذاکره کردن گفته بود من در ایران ادینهو شدم وهیچوقت از اینجا نمیرم حالا چی شده که پیشنهاد پرس ورد کرده و به الشباب پیوسته
اصلا بهتر شدکه نیومد میدونی اخه ادینهو کجا علی کریمی کجا ما بهترازادینهو هم تو تیممون داریم
اره همون بهترکه رفت تو سرزمین عربا اونجا بهتر میتونه بعد از گل زدن حرکات موزون از خودش دربیاره عربای اونجاهم که همراهیش میکنن چی بهتر از این:hehee:

kick up
07-02-2011, 14:53
ليگ ما اين خصوصيت رو داره كه امكان پيشرفت رو براي خارجيها مهيا مي كنه و و قتي به ايران ميان هم پول خوبي مي گيرن و هم تو منطقه ديده ميشن و هم پيشرفت مي كنن . همين ادينهو بره كشورهاي عربي خيلي زود افت مي كنه چون ليگ اونا يه ليگ بدون تماشاگر در هواي افتضاحه كه اجازه پيشرفت و ديده شدن رو نميده . بنابراين يكي دوسال ديگه برمي گرده ايران

از اينا بدتر من امروز خوندم قراره دوباره آشوبي رو بيارن ! من نمي دونم مگه در باشگاه همينجوري بازه كه هر كسي هر موقع خواست بره و هر موقع خواست برگرده ؟اونم بازيكني كه رفته استقلال ؟!

joooooooooone
07-02-2011, 15:41
دقیقا باهات موافقم
درباره ی لیگ ایران هرچی گفتی بدن شک درسته
اما درمورد اشوبی: من هیچکدوم از بازی های استقلال و امسال ندیدم وسال های اینده هم نخواهم دید و فکر نمیکنم این بازیکن بازیکن خوبی باشه البته بازی هاش و وقتی تو مس بود تماشا کردم بدک نیست ولی به درد پرسپولیس نمیخوره حالا جدا از اینکه استقلالی mosmeh samar nist va behtare niad

n_mamali
07-02-2011, 19:41
ای بابا خونسردی خودتونو حفظ حفظ کنید..
من که نبودم ، نمی دونم به هم چی گفتین ولی قول بدین از این به بعد بچه های خوبی باشید!!
------------------------------------------------------
به نظرم هنوز خیلی زوده در مورد استیلی با بازیکنا اظهار نظر کنیم ولی در کل من به این تیم خوشبینم!1
در ضمن از رفتن آرفی هم خیلی ناراحت شدم دایی لیاقتشو نداشت..

آره منم باهات مواقم...نباید دربا ره ی استیلی زود قضاوت کنیم

nobody11
07-03-2011, 09:56
دقیقا باهات موافقم
درباره ی لیگ ایران هرچی گفتی بدن شک درسته
اما درمورد اشوبی: من هیچکدوم از بازی های استقلال و امسال ندیدم وسال های اینده هم نخواهم دید و فکر نمیکنم این بازیکن بازیکن خوبی باشه البته بازی هاش و وقتی تو مس بود تماشا کردم بدک نیست ولی به درد پرسپولیس نمیخوره حالا جدا از اینکه استقلالی mosmeh samar nist va behtare niad

البته یادتون نرفته که آشوبی قبل از این که بره مس تو پرسپولیس بازی میکرد ...
باید اونو یه پرسپولیسی بدونیم نه یه استق..

mohammadred
07-03-2011, 10:34
من با آشوبی بچه محلم با هم رابطه نداریم اما بارها از زبان خودش شنیدم که عاشق استقلاله

amir pirlo
07-03-2011, 10:58
salam be havadaraye perspolis:chakerim:ma ke cheshmemmoon ab nemikhore estili ba in yargirei eftezahesh-joz jadogar-be2ne kari kone.-

nobody11
07-03-2011, 14:21
من با آشوبی بچه محلم با هم رابطه نداریم اما بارها از زبان خودش شنیدم که عاشق استقلاله

:ajibeee::ajibeee::ajibeee:

kick up
07-03-2011, 15:23
عاشق هر جا باشه ولي تو پرسپوليس بود كه در فوتبال شناخته شد. بعدم با پيوستنش به تيم رقيب نشون داد كه فقط دنبال پوله و از تعصب هم خبري نيست . هرچند جوابش رو گرفت و ديگه نتونست به هيچ جامي دست پيدا كنه . مثل اون محمدي خائن كه تو داربي وقت هم تلف مي كرد !

ما خودمون يه مازيار داريم كه يه پاش ميرزه به كلي از اين بازيكناي كوچولو

alexdelpiero_10
07-03-2011, 15:45
پرسپولیس 2 استقلال 1
تمرین ریاضی:

پرچمی داریم که وسط آن را کریم باقری سوراخ کرده است شعاع این سوراخ 50 متر است.

الف) قطر این سوراخ چقدر است؟

ب) چقدر نخ لازم است تا این سوراخ را بدوزن؟

پ) به چند نفر خیاط نیاز دارن که این پرچم را بدوزن؟

kick up
07-03-2011, 18:08
يه چرخي تو روزنامه ها زدم گويا با اشجاري و زندي تماس گرفته شده از طرف پرسپوليس كه هدايتي داره بامبول در مياره و رضايت نامه بهشون نمي ده !
چون مي خواد يا نفت يا راه آهن رو تو ليگ برتر بخره و باز تيمداري كنه . واس همين بازيكناش رو آزاد نمي كنه .كاظمي رو هم نذاشته بره سايپا . در مورد سرمربي تيمش هم دنبال داييه !

از طرفي هاشم بيك زاده هم دنبال رضايت نامش از سپاهانه واس اومدن به پرسپوليس !
بقول خودش مي خواد بدقولي چندسال پيش رو جبران كنه كه با ما داخلي بست و رفت استقلال . من كه كلا ازش خوشم نمياد و اميدوارم عمري نياد پرسپوليس

رحمان احمدي هم گير داده كه من رو بعنوان گلر اول تيم معرفي كنيد تا قرارداد ببندم وگرنه ميرم سپاهان !
ميگم اين بازيكنايي كه تازه ميان پرسپوليس عجب اعتماد به نفسي دارن ! يكي نيست بگه اين چه توقعيه آخه ؟ تو كدوم بازي فصل پيش يه حركت درست حسابي داشتي كه حالا انقدر متوقعي؟! اين يكي هم بذاره بره بهتره چون احتمالا جاش قراره ميثاق رو بيارن پرسپوليس كه اصالتا پرسپوليسيه

در انتها اميدوارم اين اعضاء هيات رئيسه فدراسيون فوتبال جملگي نابود بشن كه اين كفاشيان رو نگه داشتند و گفتند مقصر نيست . سخن گوشون هم فتلازاده ست كه اومد گفت "بررسي كرديم ديديم كفاشيان بنده خدا مقصر نيست..." اين روزها خيليها نون به نرخ روز مي خورن و خودشون رو راحت مي فروشن و به خريت مي زنن .هيات رئيسه و فتلاه هم روش

AlexDelpiero
07-03-2011, 18:39

من هم قبلنا مصاحبشو خونده بودم که گفته بود من اس تق لا لیم !
جوانان تو اس اس بوده و بعدش میره به عقاب تهران .
ولی من خیلی دوسش دارم ... :shogh:

يه چرخي تو روزنامه ها زدم گويا با اشجاري و زندي تماس گرفته شده از طرف پرسپوليس كه هدايتي داره بامبول در مياره و رضايت نامه بهشون نمي ده !
چون مي خواد يا نفت يا راه آهن رو تو ليگ برتر بخره و باز تيمداري كنه . واس همين بازيكناش رو آزاد نمي كنه .كاظمي رو هم نذاشته بره سايپا . در مورد سرمربي تيمش هم دنبال داييه !

از طرفي هاشم بيك زاده هم دنبال رضايت نامش از سپاهانه واس اومدن به پرسپوليس !
بقول خودش مي خواد بدقولي چندسال پيش رو جبران كنه كه با ما داخلي بست و رفت استقلال . من كه كلا ازش خوشم نمياد و اميدوارم عمري نياد پرسپوليس

رحمان احمدي هم گير داده كه من رو بعنوان گلر اول تيم معرفي كنيد تا قرارداد ببندم وگرنه ميرم سپاهان !
ميگم اين بازيكنايي كه تازه ميان پرسپوليس عجب اعتماد به نفسي دارن ! يكي نيست بگه اين چه توقعيه آخه ؟ تو كدوم بازي فصل پيش يه حركت درست حسابي داشتي كه حالا انقدر متوقعي؟! اين يكي هم بذاره بره بهتره چون احتمالا جاش قراره ميثاق رو بيارن پرسپوليس كه اصالتا پرسپوليسيه

در انتها اميدوارم اين اعضاء هيات رئيسه فدراسيون فوتبال جملگي نابود بشن كه اين كفاشيان رو نگه داشتند و گفتند مقصر نيست . سخن گوشون هم فتلازاده ست كه اومد گفت "بررسي كرديم ديديم كفاشيان بنده خدا مقصر نيست..." اين روزها خيليها نون به نرخ روز مي خورن و خودشون رو راحت مي فروشن و به خريت مي زنن .هيات رئيسه و فتلاه هم روش
هدایتی واسه رضایتنامه زندی 300 میلیون خواسته ...
اشجاری هم که خیلی وقته پرسپوایس داره باهاش مذاکره میکنه ولی نتیجه مطلوب بدست نیومده ...
درمورد هدایتی بگم که امروز تو خبر ورزشی اعلام کرده سهام باشگاه راه آهن رو ارزون تر کردند و حتی شرایط پرداخت رو هم عوض کردند که میشه قسطی گرفتش ... فککنم راه آهن و هدایتی به هم می رسند ! :nishkhand:
بیگ زاده هم بازیکن خوبیه ولی معلومه دلش با اس تق لاله ... :-ang ( عنایتی ، فرهاد مجیدی ، برهانی ،بیگ زاده و.... با پرسپولیس داخلی بسته بودند ولی سر از اس اس در آوردند ! فرهاد مجیدی پرسپولیسی دو آتیشه بوده ! :shogh:ولی عابدینی مدیر وقت پرسپولیس به دلیل شرایط عجیب و غریب مجیدی اونو پس زده بود ! :nishkhand:)

joooooooooone
07-03-2011, 20:14
من هم قبلنا مصاحبشو خونده بودم که گفته بود من اس تق لا لیم !
جوانان تو اس اس بوده و بعدش میره به عقاب تهران .
ولی من خیلی دوسش دارم ... :shogh:

هدایتی واسه رضایتنامه زندی 300 میلیون خواسته ...
اشجاری هم که خیلی وقته پرسپوایس داره باهاش مذاکره میکنه ولی نتیجه مطلوب بدست نیومده ...
درمورد هدایتی بگم که امروز تو خبر ورزشی اعلام کرده سهام باشگاه راه آهن رو ارزون تر کردند و حتی شرایط پرداخت رو هم عوض کردند که میشه قسطی گرفتش ... فککنم راه آهن و هدایتی به هم می رسند ! :nishkhand:
بیگ زاده هم بازیکن خوبیه ولی معلومه دلش با اس تق لاله ... :-ang ( عنایتی ، فرهاد مجیدی ، برهانی ،بیگ زاده و.... با پرسپولیس داخلی بسته بودند ولی سر از اس اس در آوردند ! فرهاد مجیدی پرسپولیسی دو آتیشه بوده ! :shogh:ولی عابدینی مدیر وقت پرسپولیس به دلیل شرایط عجیب و غریب مجیدی اونو پس زده بود ! :nishkhand:)

من خیلی فرهادمجیدی رو دوس دارم چقد بده که تو پرسپولیس نیست
اون شرایط عجیبی نداشته ............شرایطش و عجیب کردن
یه جورایی از کاه کوه ساختن هنوزم تو پرسپولیس افرادی هستن که نمیخوان بهترینا ماله ما باشه
واقعا کههههه:gerye:

kick up
07-04-2011, 17:36
ميگم اين پيشنهادي كه سلطان داده هم جالبه ها

علي پروين پيشنهاد داده 51% از مالكيت باشگاه رو به پيشكسوتان و 49% باقي مانده رو به مردم بفروشند .اونوقت ديگه مشكل مالي نيست چون هدايتي و چند نفر پرسپوليسي ديگه مخارج رو ميدن . مديريت هم كه با خود پروين و پيشكشوتها ميشه .

بنظرم ايده توپيه و باعث ميشه مشكلاتمون حل شه .مجموعه درفشي فر رو هم كه داريم و ميشه يه دستي رو سر و روش كشيد . ديگه اين مشكل جذب بازيكن بزرگ رو هم نخواهيم داشت . افسوس كه اراده اي براي خصوصي سازي اين 2تيم وجود نداره و فقط سكوي پرتابي شده اند براي سياسيون ناشناس وگرنه خصوصي كردنشون كار ساده ايه . خود هواداراي پرسپوليس اگه هر كدوم فقط يه هزار تومني تو حساب باشگاه پول بريزند خودش كلي پول ميشه

joooooooooone
07-04-2011, 17:59

علي پروين پيشنهاد داده 51% از مالكيت باشگاه رو به پيشكسوتان و 49% باقي مانده رو به مردم بفروشند .اونوقت ديگه مشكل مالي نيست چون هدايتي و چند نفر پرسپوليسي ديگه مخارج رو ميدن . مديريت هم كه با خود پروين و پيشكشوتها ميشه .

بنظرم ايده توپيه و باعث ميشه مشكلاتمون حل شه .مجموعه درفشي فر رو هم كه داريم و ميشه يه دستي رو سر و روش كشيد . ديگه اين مشكل جذب بازيكن بزرگ رو هم نخواهيم داشت . افسوس كه اراده اي براي خصوصي سازي اين 2تيم وجود نداره و فقط سكوي پرتابي شده اند براي سياسيون ناشناس وگرنه خصوصي كردنشون كار ساده ايه . خود هواداراي پرسپوليس اگه هر كدوم فقط يه هزار تومني تو حساب باشگاه پول بريزند خودش كلي پول ميشه
اره خوبه البته اگه بعضی از اقایان دنبال منافع شخصی نباشن تو پرسپولیس ببخشیدا ولی گشنه زیاده:chakerim:

David7
07-04-2011, 19:27
نداشتن پول مشکل اصلی پرسپولیس...:gerye:

واقعا باید تاسف خورد که بازیکنای با تجربه به تیم ملحق نمیشن...:gahhr:

حالا ببینیم بعد از اردو تیم ملی کی میاد پرسپولیس...

joooooooooone
07-04-2011, 19:38
راستی میخواستم بگم استیلی قرار بود مهدوی کیا رو بیاره اما چون هنوز قراردادش تموم نشده بود نتونست جذبش کنه این وبرا اونایی نوشتم که میگن استیل با مهدوی مشکل داره برا همین نمیارش:::::kl

Mirhossein
07-04-2011, 20:16
:-angحداقل کاری که کاشانی میتونه واسه هوادارا بکنه اینه که کریم انصاریفرد رو بیاره چون باحضور علی کریمی میتونه رکورد آقای گلی لیگ رو بشکونه البته بعید میدونم بیاد چون هر تیمی که بازیکن هاش به دردش نمی خورن رو میاره پرسپولیس مثلا رحمان احمدی فصل قبل یا جلال اکبری که سپاهان انداختشون بیرون کاشانی آووردشون:bia inja:

kick up
07-05-2011, 09:56
من از پيوستن مهدوي كيا به داماش خيلي شوكه شدم و مطمئن بودم مياد پرسپوليس و نشون ميده تو سن 34 سالگي هنوز هم كسي به گرد استارتهاش نمي رسه ولي انقدر تو باشگاه دست دست كردند كه رفت . آخه واس دفاع راست مي خوان از عليرضا محمد استفاده كنن؟ اين بازيكن در كل فصل يه حركت قابل توجه نداشت كه .چرا آخه مهدي رو نيوردند ؟ حالا خوردبين اومده ميگه 8بازيكن قديمي پرسپوليس در ليست ما هستند كه برگردند .برو بابا بهترينشون رو از دست دادي و حالا بايد بري سراغ درجه 2هاشون . واقعا ديگه از اينهمه اهمال دارم عصبي ميشم.

حضور اولادي هم به گفته مدير برنامه هاش يجورايي منتفي شده . اگر انصاري فرد رو نگيريم بدجوري تو گلزني مشكل پيدا مي كنيم و علي كريمي و ممدنوري بايد جور فوروارداي كوتوله مون رو بكشن . اين مهرداد اولادي رو ديگه نبايد تو پرسپوليس راه بدن .

David7
07-05-2011, 16:36
من از پيوستن مهدوي كيا به داماش خيلي شوكه شدم و مطمئن بودم مياد پرسپوليس و نشون ميده تو سن 34 سالگي هنوز هم كسي به گرد استارتهاش نمي رسه ولي انقدر تو باشگاه دست دست كردند كه رفت . آخه واس دفاع راست مي خوان از عليرضا محمد استفاده كنن؟ اين بازيكن در كل فصل يه حركت قابل توجه نداشت كه .چرا آخه مهدي رو نيوردند ؟ حالا خوردبين اومده ميگه 8بازيكن قديمي پرسپوليس در ليست ما هستند كه برگردند .برو بابا بهترينشون رو از دست دادي و حالا بايد بري سراغ درجه 2هاشون . واقعا ديگه از اينهمه اهمال دارم عصبي ميشم.

حضور اولادي هم به گفته مدير برنامه هاش يجورايي منتفي شده . اگر انصاري فرد رو نگيريم بدجوري تو گلزني مشكل پيدا مي كنيم و علي كريمي و ممدنوري بايد جور فوروارداي كوتوله مون رو بكشن . اين مهرداد اولادي رو ديگه نبايد تو پرسپوليس راه بدن .

مهدوی کیا چرا نیومد رو من توش موندم؟؟؟

ولی خبر خوش اینکه 80% کار های اولادی انجام شده و به زودی به تیم ملحق میشه...

:/danc

AlexDelpiero
07-05-2011, 18:29

فقط به بحث مالیش توجه نکن ...
فکرشو بکن همینجوری هر پیشکسوتی میاد یه چیزی میگه و هر روز یه برنامه تازه تو پرسپولیس داریم... حالا اگر بخواد 51 % رو هم بذاریم به حساب پیشکسوتا دیگه نور علی نور میشه ... میشه بازار شام ... :shogh:
یه جایی خوندم استیلی گفته تقریبا اولادی قطعی شده حض.رش تو پرسپولیس ... :-shad

kick up
07-06-2011, 11:46
در مورد طرح پيشنهادي سلطان بنظرم علي پروين حضور داشته باشه هيچ اختلاف نظري بوجود نمياد و بقيه مجبور به اطاعت خواهند شد

اميدوارم اين كانون پيشكسوتان باعث حاشيه و 2دستگي واسمون نشه امسال . دايي و دار ودسته ش هم مشكلي بوجود نيارن تا تو 6هفته اول مسابقات بتونيم حداكثر امتيازات رو بگيريم و براي داربي هفته هفتم هم بريم كه بتركونيم . علي كريمي رو هم داريم كه وقتي تو زمين باشه هر چي آبي تو استاديوم باشه زرد ميشه

الان كه فكرش رو مي كنم مي بينم گرچه خودم دوست داشتم مهدوي كيا به پرسپوليس بياد ولي اگر ميومد متوسط سن تيم بالا مي رفت و كلي مشكلات و انتقادات و...برامون بوجود ميومد .فكر كنم در اين مورد باهوش عمل كردند ولي كاش مهدوي كيا زودتر به ايران برمي گشت

امروز حرف از پيوستن ادينهوي برزيلي به پرسپوليسه . مشخص نيسن چجوري همه خبرگزاريها تو يه روز يه خبر خاص رو ميرن !

David7
07-06-2011, 13:02
منم در مورد ادینیهو شنیدم...

ولی مطمئن نیستم که واقعیت داشته باشه...

هاشمیان هم رفت از دستش راحت شدیم...

GOLL
07-06-2011, 13:03
علي كريمي رو هم داريم كه وقتي تو زمين باشه هر چي آبي تو استاديوم باشه زرد ميشه

قرمز هم ميشن........
فقط بايد غرورشنو زير پا بزارن .........

joooooooooone
07-06-2011, 15:07
قرمز هم ميشن........
فقط بايد غرورشنو زير پا بزارن .........
مگه میشه ابی زرد بشه زردم قرمز بشه نمیشه با عقل جور در نمیاد خدایا دوره ی اخر وزمونه رنگا خودبه خود تغییر میکنه
حالا بیخیال با اومدن ادینهو اصلا موافق نیستم بهتره تو مس باشه گرچه به الشباب پیوسته
مسئوولین زودتر کریم خوان و جذب کنن وگرنه از دستمون میپره اولادی هم بهتر که نیومد با وجود کریمی دیگه نیازی به اون نیست کریمی خودش یه تیمه
هاشمیانم خیلی بده که از دست دادن اینا واقعا نوبرن دارن با پرسپولیس چیکار میکنن
هاشم برامون خیلی مفید بودcrying::-

kick up
07-06-2011, 16:20
امروز باشگاه واس مايلي كهن حكم زده بعنوان مدير فني !! :

كدوم پرسپوليسي رو ميشناسيد كه از مايلي كهن خوشش بياد ؟

تكليف كميته فني چي ميشه ؟ يعني پنجعلي و ساير اعضاء بايد برن زيردست مايلي كهن ؟

حميد استيلي چرا بايد زير مجموعه هم كميته فني و هم مايلي كهن كار كنه ؟

اين انتصاب چه سودي واس پرسپوليس داره ؟

هممون مي دونيم مايلي كهن رفتار و عقايد عجيب و غريبي داره و اگه حاشيه درست نكنه مطمئنا كمكي نمي تونه بكنه . ضمن اينكه اين كار رو بايد از قبل مي كردند كه سرمربي كه مياد بدونه قراره با چه كسي كار كنه . حالا اگه با هم مشكل پيدا كنند چي ميشه ؟

بنظرم اين فقط ياركشي و لشكر كشي كاشانيه در مقابل كميته پيشكسوتاني كه علي پروين درست كرده و نوعي مقابله با دايي كه هيچ سودي واس پرسپوليس ما نداره.

kick up
07-06-2011, 18:46
اول معذرت مي خوام از اينكه 2تا پست پشت سر هم ميدم . نتونستم خوشحالي خودم از پيوستن ميثاق رو نگه دارم .

با پيوستن ميثاق معمارزاده به پرسپوليس كه الان دوستمون nobody 11 خبرش رو گذاشته بنظرم تيم امسالمون يجورايي ديگه كامل شده و با يه فوروارد كارمون تمومه .

در حقيقت ما سال قبل هم تيم خوبي داشتيم چون تيم بسيار جوون و دونده اي داشتيم .فقط اگر تاكتيكهامون درست بود و از همه نيرومون استفاده ميشد و چند جا مثل فوروارد نوك و هافبك جنگنده هم ترميم ميشد مطمئنم ميشد با همون تيم خيلي كارا كرد .

در حال حاضر همون تيم فصل سابق رو داريم به اضافه نصرتي و علي كريمي و شيث و ميثاق . اين يعني تقويت دفاع با شيث و نصرتي (البته حيف شد وكاش سپهر هم بود) و تقويت هافبك با علي كريمي و تقويت دروازه با ميثاق در كنار حقيقي باتجربه تر . ايشالا با پيوستن اولادي يا ادينهو (يا هردو) تيممون واقعا رويايي ميشه .

اين تبليغات كه راه افتاده پرسپوليس خوب يارگيري نكرده همش كار ايادي فتلاه ست وگرنه خيلي هوشمندانه اينكار رو استيلي انجام داده . ضمن اينكه مربي داريم كه مطمئنيم تمام تلاشش رو مي كنه و با اعضاء كميته فني هم هم فكري مي كنه و با كسي هم مشكل نداره .

الان تيمي داريم تركيب بازيكناي جوون با انگيزه و دونده از يه طرف و بازيكناي بزرگ وباتجربه از طرف ديگه كه با يه ْآماده سازي مناسب از نظر بدني و اتخاذ تاكتيكهاي هجومي در كنار آناليز مناسب براي هر مسابقه مي تونه افتخار آفريني كنه

David7
07-06-2011, 18:50
مگه میشه ابی زرد بشه زردم قرمز بشه نمیشه با عقل جور در نمیاد خدایا دوره ی اخر وزمونه رنگا خودبه خود تغییر میکنه
حالا بیخیال با اومدن ادینهو اصلا موافق نیستم بهتره تو مس باشه گرچه به الشباب پیوسته
مسئوولین زودتر کریم خوان و جذب کنن وگرنه از دستمون میپره اولادی هم بهتر که نیومد با وجود کریمی دیگه نیازی به اون نیست کریمی خودش یه تیمه
هاشمیانم خیلی بده که از دست دادن اینا واقعا نوبرن دارن با پرسپولیس چیکار میکنن
هاشم برامون خیلی مفید بودcrying::-

من یه بار اینو گفتم دوباره هم میگم...

هاشمیان هیچ سودی واسه ما نداشت...

این همه فیکس بود فقط 2تا گل زد با وجود اینکه مصدومیت داشت...

اگه ادینیهو بیاد میتونه تو خط حمله کمکمون کنه...

بیخیال انصاری فرد بشین اولادی رو بچسب...

alexdelpiero_10
07-06-2011, 20:41
شنيدم هادي تو تمرين تيم ملي رباط پاره كرده راسته؟؟؟

David7
07-06-2011, 22:12
شنيدم هادي تو تمرين تيم ملي رباط پاره كرده راسته؟؟؟

آره متاسفانه مصدوم شده...:ey babaaa:

بچه ها از یکی شنیدم که انصاری فرد و سید جلال حسینی به استیل آذین رفتن...

البته این خبر فعلا تایید نشده ها...:hehee:

GOLL
07-06-2011, 22:53
آقا كيروش شخصا تكذيب كرده.........خيالتون راحت
يه مصدوميت كهنه از مچ پا داشته كه آسيب ديده و تورم كرده الان هم به خاطر همين تو تمرينها نبوده

David7
07-06-2011, 22:57
آقا كيروش شخصا تكذيب كرده.........خيالتون راحت
يه مصدوميت كهنه از مچ پا داشته كه آسيب ديده و تورم كرده الان هم به خاطر همين تو تمرينها نبوده

از کجا فهمیدی که تکذیب شده؟؟؟:soal:

n_mamali
07-07-2011, 23:55
سلاااام بچه هااا:hehee:
این عکس مربوط به کنسرت پریشب محسن یگانه هستش.........که محمود خوردبین..(که همتون میشناسینش) توی کنسرت بودش

hamid barca
07-08-2011, 11:32
بابا ایول حاج محمود خوشم اومد
خوردین و محسن خان:chakerim:

alexdelpiero_10
07-09-2011, 18:19
دوستان کسی مستند 6 تایی ها واسه دانلود سراغ نداره؟

GOLL
07-09-2011, 19:24
دوستان کسی مستند 6 تایی ها واسه دانلود سراغ نداره؟ فيلمش يكي بود اونم دست استقلالي هاست كه اثري ازش نيست :nishkhand:
به نظر من كه نابودش كردن:nishkhand:

داداش هيچ فيلمي ازش موجود نيست اين استقلالي ها زنده اش نذاشتن :hehee:

از کجا فهمیدی که تکذیب شده؟؟؟:soal:

از اونجايي كه ديشب بازي كرده يه گل هم زده:bia baghalam:

David7
07-09-2011, 22:28
بچه ها رحمتی هم داره از دست اس اس میپره...:hehehe:

joooooooooone
07-10-2011, 14:20
بچه ها کی میدونی پرسپولیس بیشتر با چه سیستمی بازی میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرتونه این فصل با چه سیستمی موفق ترن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

alexdelpiero_10
07-10-2011, 16:28
بچه ها کی میدونی پرسپولیس بیشتر با چه سیستمی بازی میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرتونه این فصل با چه سیستمی موفق ترن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

4-1-4-1 یا هم2-3-1-4

mohammadred
07-10-2011, 21:11
کار بر مهترمی که با نام کاربربjooooooooooooooooooooneدر بحث شرکت میکنی دقت کن و بگو چرا از پست بالا تشکر کردی؟

David Sina
07-11-2011, 00:43
مهترم نه ! محترم ! mas:-

alexdelpiero_10
07-11-2011, 09:19
مهترم نه ! محترم ! mas:-

تاکلاس چند درس خوندی یا راهو گم کردی اومدی اینجاchomagh بیا این راه رو امتحان کن ببین خودش نیست؟
[Only Registered And Activated Users Can See Links] :ahaaaaaa::he:

یا

[Only Registered And Activated Users Can See Links] :ogh::ogh::ogh: :ogh::ogh::ogh::ogh:

David7
07-11-2011, 11:55
دمت گرم خوب حالشو گرفتی...:hehee:

David Sina
07-11-2011, 12:02
تاکلاس چند درس خوندی یا راهو گم کردی اومدی اینجاchomagh بیا این راه رو امتحان کن ببین خودش نیست؟
[Only Registered And Activated Users Can See Links] :ahaaaaaa::he:

یا

[Only Registered And Activated Users Can See Links] :ogh::ogh::ogh: :ogh::ogh::ogh::ogh:

یکی سخنان گهربار دوستمون رو ترجمه کنه !!! فک کنم خودش هم نگرفت چی گفته :ogh:

David7
07-11-2011, 12:33
یکی سخنان گهربار دوستمون رو ترجمه کنه !!! فک کنم خودش هم نگرفت چی گفته :ogh:

همه فهمیدن...

تو چرا نفهمیدی؟؟؟

David7
07-11-2011, 12:34
بچه ها اولادی رو هم گرفتیم...

خیالمون از بابت مهاجمان راحت شده...

فقط مونده یه هافبک دفاعی جنگنده که فعلا داریم با حسین کاظمی مذاکره میکنیم...

joooooooooone
07-11-2011, 15:18
یه باره دیگه سوالم و مطرح میکنم
دوستان به نظرتون پرسپولیس باچه سیستمی امسال بازی خواهد کرد
2.بهتره باچه سیستمی بازی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟؟:fek konam:

joooooooooone
07-11-2011, 16:01
به نظر من به جای استفاده از سیستم 4،2،3،1بهتره از سیستم جدید4،4،2استفاده بشه این سیستم جدید میتونه به عملکرد تیم کمک بیشتری کنه
این سیستم به این صورته که در راس زمین یک لوزی از هافبک مهاجم ودفاعی و دوبال این دو به وجود میاد دارای4دفاع و 2مهاجمه
مزیتی که این سیستم داره سرعت بخشیدن به بازی و گیج کردن بازیکنان حریفه
اگر ما بتونیم از بازیکنان سرعتیمون من جمله فشنگچی و علی عسگر در این ترکیب استفاده کنیم قاعدتا فصلی بدون باخت رو در پیش رو خواهیم داشت
این دو بازیکن به دلیل سرعت و ارسال سانترهای صحیح میتونن کمک زیادی به تیم کنند برای پست هافبک تهاجمی هم کریمی بهترین گزینه ی فعلیه پرسپولیس در خط دفاع هم بهتر از سامان و نصرتی استفاده کرد :afarin:

David7
07-11-2011, 16:24
امسال 4.2.3.1 بازی میکنه...

به نظر من اگه با سیستم 4.3.3 بازی کنن خیلی توپ میشه...

با این سیستم تمام فضاها بسته میشه...ولی متاسفانه نمیشه...

nobody11
07-11-2011, 18:39
یه باره دیگه سوالم و مطرح میکنم
دوستان به نظرتون پرسپولیس باچه سیستمی امسال بازی خواهد کرد
2.بهتره باچه سیستمی بازی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]

عزيز دوستان در صفحات 5 و 6 و 7 همين بخش در مورد سيستم صحبت كردن و نظراتشون رو گفتن...

13741
07-11-2011, 19:32
فتل متل توتوله بمب فتل چجوره؟بمب های فتل همش خنثی میشه دیگه چجور نداره.واقعااااااااااا:hehee:

158-315
07-14-2011, 00:12
با وجود اینکه کریم جواب رد داده

ولی فکر کنم دلش با ماست

اگه حسین کاظمی هم بیاد عالی میشه

David7
07-14-2011, 11:52
من زیاد از حسین کاظمی خوشم نمیاد...

ولی چون بازیکن جنگنده خوبی هست بیاد ضرر نداره...

خیلی بهتر از مازیار زارع هست...

alexdelpiero_10
07-14-2011, 12:34
اگه کاظمی بیاد بد نیست اینجوری اگه مازیار مصدوم شد یه بازیکن خوب واسه جایگزینی داریم

David7
07-14-2011, 12:43
کاظمی بیاد فیکس میشه...

alexdelpiero_10
07-14-2011, 12:56
به هر حال چندتا بازیکن حداقل متوسط واسه تعویض داشته باشیم بدنیست

42d3e78f26a4b20d412==