PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : $ تمدید قرارداد ها و نقل و انتقالات پرسپولیس در فصل 90/91 $

Mehrd@d
06-07-2011, 16:29
به نام خدا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

در این تایپیک اخبار مربوط به تمدید قراردادهای بازیکنان پـــــرسپــــــولیـــــس وهمچنین نقل و انتقالات این تیم پایتخت نشین قرار خواهد گرفت.

لطفا از قراردادن اخباری غیر از این دو و همچنین بحث در این تاپیک خود داری فرمایید
و بحث و اخبار دیگر را در تایپیک های مربوطه انجام دهید

موفق باشید:flowerysmile:

n_mamali
06-12-2011, 13:35
[Only Registered And Activated Users Can See Links]به گزارش اختصاصی خبرگزاری پرسپولیس اف سی، طبق گزارشات به دست رسیده حسین بادامکی با مسئولان داماش وارد مذاکره شده و به توافقات اولیه رسیده است. قابل به ذکر است همچنان این مذاکرات در حال پیگیری و امروز بعدازظهر یک جلسه مشترک دیگر بین عابدینی و بادامکی در حال برگزاری است. حال باید منتظر ماند و دید وضعیت هافبک پرسپولیس چه خواهد شد!

n_mamali
06-15-2011, 20:00
حبيب کاشاني از توافق با علي کريمي براي پيوستن به پرسپوليس خبر داد.
علي کريمي، کاپيتان سابق پرسپوليس پس از توافق با سرپرست اين باشگاه، به عنوان اولين خريد سرخپوشان در فصل نقل و انتقالات، قرارداد خود را به ثبت خواهد رساند.
کريمي روز شنبه با حضور در باشگاه پرسپوليس و ديدار با کاشاني، قراردادش با اين باشگاه را به امضا مي رساند.

به گزارش سايت باشگاه پرسپوليس، کاشاني که پس از از سر گيري کارش در باشگاه پرسپوليس، فعاليت خود را براي بستن تيمي قدرتمند به منظور حضور مقتدر در فصل آينده فوتبال کشور و ليگ قهرمانان آسيا کليد زده است، به عنوان اولين اقدام، علي کريمي را به پرسپوليس بازگرداند.
کريمي، اولين صيد پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات است.
سرخپوشان تهراني که فصل گذشته را با دفاع از عنوان قهرماني در جام حذفي به پايان رساندند، مهياي حضوري پر قدرت در فصل آينده فوتبال مي شوند.

n_mamali
06-17-2011, 17:45
هافبک تيم فوتبال پرسپوليس براي مذاکره با 2 باشگاه اماراتي به دبي رفت.
محمد نوري، هافبک پرسپوليس با وجود مصدوميت‌هاي متعددش در فصل گذشته به عنوان يکي از بهترين بازيکن قرمزپوشان معرفي شد و به همين دليل در پايان فصل از 2 باشگاه اماراتي پيشنهادهايي را دريافت کرد و روز گذشته به دبي رفت تا در مورد تيم آينده خود تصميم گيري کند.
وي ضمن تأييد اين خبر به خبرگزاري فارس گفت: همان‌طور که مي‌دانيد من يکسال ديگر با پرسپوليس قرارداد دارم، اما در حاشيه استراحتي که در امارات دارم مذاکراتي نيز با اين دو تيم اماراتي انجام خواهم داد. البته باز هم اعلام مي‌کنم که با توجه به اينکه حبيب کاشاني در پرسپوليس ماندگار شده است من با پرسپوليس قرارداد دارم و اگر قرار باشد به تيم‌هاي اماراتي برويم بايد با مسئولان باشگاه پاي ميز مذاکره بنشينم.
نوري ادامه داد: من پرسپوليس را دوست دارم و مي‌خواهم دينم را به اين تيم تا لحظه آخر ادا کنم.

n_mamali
06-18-2011, 11:46
هافبک فصل پيش تيم فوتبال شالکه آلمان صبح امروز پس از ملاقات با حبيب کاشاني به طور رسمي به پرسپوليس پيوست.
علی کریمی که هفته گذشته موافقتش برای حضور در پرسپولیس را اعلام کرده بوده صبح امروز شنبه راهی این باشگاه شد و پس از نشستی که با حبیب کاشانی داشت رسما به این تیم پرطرفدار تهرانی پیوست.
علی کریمی و حبیب کاشانی پس از پایان نشست امروز خود با پیراهن شماره 8 عکسی به یادگار گرفتند. قرارداد کریمی یکساله است و بزودی در هیئت فوتبال تهران ثبت خواهد شد.

n_mamali
06-20-2011, 19:55
کميته فني باشگاه پرسپوليس علي دايي را به عنوان سرمربي جديد اين تيم انتخاب کرد.
جلسه کميته فني باشگاه پرسپوليس امروز با حضور محمد پنجعلي، محمدرضا زادمهر و بيژن ذوالفقارنسب در باشگاه پرسپوليس برگزار شد و اعضا به بررسي برنامه‌هاي حميد استيلي، حميد درخشان و علي دايي پرداختند.
پس از بررسي برنامه‌هاي اين سه مربي، کميته فني باشگاه پرسپوليس علي دايي را به عنوان سرمربي جديد اين تيم انتخاب کرد.

n_mamali
06-21-2011, 14:25
شيري بازيکن مياني فصل گذشته پرسپوليس صبح امروز به باشگاه پرسپوليس رفت و پس از انجام تسويه حساب از اين باشگاه جدا شد.
شيري پس از تسويه حساب با باشگاه پرسپوليس گفت: من در نيم فصل نخست وضعيت خوبي در پرسپوليس داشتم، اما در نيم فصل دوم شرايط براي من تغيير کرد و در حال حاضر هم در فهرست هيچ کدام از سه مربي مد نظر پرسپوليس نبودم.
وي افزود: در حال حاضر از هيچ باشگاهي پيشنهاد ندارم و تازه از خارج آمده‌ام.
شيري در پاسخ به اين سوال که آيا ممکن است به داماش برويد گفت: بعيد مي‌دانم داماش ديگر جاي خالي داشته باشد و به آنجا نمي‌روم.
وي در پايان درباره انتخاب حميد استيلي به عنوان سرمربي پرسپوليس هم گفت: هر سه گزينه مربيان خوبي بودند و حالا هم اميدوارم استيلي در پرسپوليس بتواند به موفقيت برسد.

n_mamali
06-22-2011, 16:36
مدافع فصل گذشته سپاهان گفت: به زودي با باشگاه پرسپوليس مذاکره خواهم کرد.
سيد جلال حسيني در مورد اينکه گفته مي شود از باشگاه پرسپوليس پيشنهاد دارد، اظهار داشت: قرار است ظرف دو سه روز آينده با اين باشگاه مذاکراتي داشته باشم اما اين به منزله انتخاب نهايي‌ ام نيست. تاکنون هم که تصميم نگرفته ام، منتظر سپاهان بودم تا تکليفش در نقل و انتقالات روشن شود.
وي در خصوص اينکه به دليل رعايت سقف قرارداد از سوي باشگاه تاکنون تصميمي براي تمديد قرارداد با اين تيم نگرفته عنوان کرد: نمي دانم چرا همه به بحث مالي فکر مي کنند. بحث من، آينده اين تيم است. اينکه رئيس هيئت مديره چه سياستي را در پيش گرفته است.
حسيني تاکيد کرد: براي فصل بعد هادي عقيلي، مهدي رحمتي، توره، حاج صفي و بنگر نيستند. نبايد براي من مهم باشد که چه کساني جايگزين اين بازيکنان مي شوند؟ درست است که بازيکن هستم و مسائل مربوط به مديريت به من مربوط نمي شود اما نمي توانم نسبت به برنامه هايي که رئيس هيئت مديره دارد و نمي دانم چيست بي تفاوت باشم. اين مردم چه گناهي دارند؟ حق سپاهان اين وضعيت نيست. اکنون که به 8 تيم آسيا راه پيدا کرده حيف است اين گونه رها شود. چه در سپاهان باشم و چه نباشم براي تيم در ليگ قهرمانان آسيا آرزوي موفقيت مي کنم.
مدافع فصل گذشته سپاهان يادآور شد: اگر مي گويم اول بايد تکليف تيم روشن شود براي اين است که سپاهان در ليگ قهرمانان آسيا کار سختي پيش رو دارد. تيم هايي که به دور بعدي ليگ قهرمانان آسيا راه پيدا کرده اند حريفان راحتي نيستند. سپاهان نبايد زنگ تفريح شود. اکنون توقع هواداران سپاهان زياد و به جا است. ساکت در چند سال اخير تيم قدرتمند و منسجمي را ساخته بود. تاکنون هم که تصميم نگرفته ام به احترام هواداران بوده است.
حسيني در پاسخ به اين سؤال که حضور علي دايي در سپاهان مي تواند در تصميم او موثر باشد گفت: من با علي دايي رفاقت دارم و در تيم سايپا شاگردي اش را کرده ام. خوشحال مي شوم با او کار کنم اما شرايط تيم برايم مهم است.
اين بازيکن در خصوص حميد استيلي نيز اظهار داشت: با استيلي تاکنون کار نکردم اما در اين چند سال نشان داده که مربي خوبي است و مي تواند بازيکنان را درک کند.
وي در جواب به اين پرسش که امير قلعه نويي هم از او خواسته به تراکتورسازي برود،گفت: درست است. اميرخان با من صحبت هايي کرده و اتفاقا پيشنهاد خوبي هم هست. سعي مي کنم تا روز شنبه يا يکشنبه هفته آينده تيم خود را مشخص کنم و کار به ثبت قرارداد برسد. نمي خواهم ديگر منتظر باشم. تا چند روز ديگر تمرينات تيم ملي شروع مي شود و مي خواهم تکليف تيم آينده ام را مشخص کنم.
حسيني در پاسخ به اين سوال که آيا گفته اگر رحمتي به استقلال برود او هم مي رود، صحت دارد يا خير گفت: چنين جمله اي نگفتم اما من و مهدي مدام با هم در تماسيم و شرايط را با هم مي سنجيم. من از استقلال پيشنهادي نداشتم اما اگر صحبتي باشد به عهده رحمتي گذاشته ام.

n_mamali
06-22-2011, 17:44
مدافع تيم فوتبال پرسپوليس قراردادش را براي دو سال ديگر تمديد کرد.
ابراهيم‌ شکوري امروز با مسئولان باشگاه پرسپوليس به توافق رسيد و قراردادش را براي دو سال ديگر تمديد کرد.
شکوري پس از تمديد قرارداد گفت: استيلي بازيکن بزرگي بوده و مي‌تواند سرمربي خوبي هم باشد. او تجربه لازم در عرصه مربيگري را دارد و مي‌خواهيم در فصل آينده سه جام قهرماني بگيريم. البته کار سختي پيش رو داريم و بايد از عنوان قهرماني خود هم دفاع کنيم. اميدوارم پرسپوليس در فصل آينده بهتر از سال‌هاي گذشته باشد.

n_mamali
06-24-2011, 15:30
مدافع تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز (جمعه) در باشگاه حضور يافت و قرارداد يک‌ساله‌اي را به امضا رساند.
به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، عليرضا نورمحمدي مدافع سرخپوشان با توجه به اتمام قرادادش، با حضور در باشگاه و مذاکره با حبيب کاشاني و حميد استيلي قراردادش را به مدت يک سال ديگر تمديد کرد.
نورمحمدي بلافاصله عازم هيات فوتبال استان تهران شد تا قرارداد خود را به ثبت برساند.

n_mamali
06-24-2011, 15:35
او فردا در تمرين پرسپوليس حاضر خواهد شد و در نهايت تصميم خود را بعد از گفت‌وگو با حميد استيلي خواهد گرفت
حسين بادامکي هافبک پرسپوليس که سال گذشته زيرنظر علي دايي يکي از بهترين فصل‌هاي فوتبال خود را پشت سر گذاشت در تمديد قرارداد با پرسپوليس مردد شده است.
اين بازيکن مشهدي که از زمان مصطفي دنيزلي به پرسپوليس پيوسته و به جز فصل اول و فصل آخر دوران چندان درخشاني در پرسپوليس نداشته حالا با ترديدهاي جدي‌اي در مورد ادامه فعاليت در پرسپوليس مواجه شده است.
با توجه به اينکه قرمزها در پست هافبک مياني دست به تقويت خود زده‌اند و احتمالا بازيکنان ديگري هم به تيم اضافه خواهند شد بادامکي فعلا تصميمي براي ماندن يا رفتن ندارند.
به گزارش خبرنگار گل او فردا در تمرين پرسپوليس حاضر خواهد شد و در نهايت تصميم خود را بعد از گفت‌وگو با حميد استيلي خواهد گرفت. بادامکي از تيم فولادخوزستان پيشنهاد دارد و با توجه به اينکه حميد استيلي خيلي هم به ادامه کار با او علاقمند نيست جدايي وي محتمل تلقي مي‌شود.

n_mamali
06-25-2011, 17:17
حسين بادامکي با عقد قرارداد يک ساله در پرسپوليس ماندني شد
حسين بادامکي پس از جلسه‌ در باشگاه پرسپوليس با عقد قراردادي يک ساله در اين تيم ماندني شد.
وي سپس راهي هيئت فوتبال شد تا قرارداد خود را به ثبت برساند.

alexdelpiero_10
06-25-2011, 19:35
كاشاني مايلي كهن را مي خواهد، استيلي مهدوي كيا را مي خواهد

در حالي که چند روزي از انتخاب حميد استيلي به عنوان سرمربي پرسپوليس مي گذرد اين تيم بدون حاشيه خاصي در رسانه ها به دنبال جذب نفرات مورد نظر خود است.
در همين زمينه شنيده مي شود استيلي و کاشاني بر خلاف ظاهر اختلاف هايي هم با هم دارند. حميد استيلي از همان ابتداي حضور در پرسپوليس ظاهرا علاقه بسياري به جذب مهدي مهدوي کيا داشت اما اين انتقال با مخالفت حبيب کاشاني منتفي شد. استيلي بارها در صحبتهاي خود اعلام کرد که علاقمند به جذب مهدوي کيا است اما به نظر مي رسد اين انتقال با مخالفت کاشاني شکلي منتفي شده به خود گرفته است.
کاشاني که اين روزها به دليل انتخاب استيلي تحت فشار طرفداران دايي است قصد دارد با انتخاب محمد مايلي کهن تا حدودي فشارها را از سر خود باز کند. او مي خواهد مايلي کهن را به عنوان مديرفني انتخاب کند تا دايي و طرفدارانش نگويند انتخاب استيلي و البته حشمت مهاجراني از پيش تعيين شده بوده.
اين در حالي است که استيلي اصرار بسياري به حضور حشمت مهاجراني به عنوان مدير فني دارد اما اين موضوع با مخالفت کاشاني روبرو شده و باعث بروز اختلاف هاي پنهاني ميان مديرعامل و سرمربي سرخ ها شده است. البته کاشاني و استيلي در مورد جذب مربي خارجي هم با يکديگر اختلاف داشتند.
استيلي علاقمند به حضور مربي خارجي بود اما کاشاني که علاقه زيادي به مربيان خارجي ندارد با اين موضوع مخالفت کرد تا ابولقاسمپور و عاشوري در کادرفني پرسپوليس قرار بگيرند.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D8%A7%D9%8A%D9%84%D9%8A_%D9%83%D9%87%D9%86_%D8%B1% D8%A7_%D9%85%D9%8A_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF% D8%8C_%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%8A%D9%84%D9%8A_%D9%85% D9%87%D8%AF%D9%88%D9%8A_%D9%83%D9%8A%D8%A7_%D8%B1% D8%A7_%D9%85%D9%8A_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF)

n_mamali
06-27-2011, 16:05
محمد نصرتي با عقد قراردادي يکساله به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.
محمد نصرتي مدافع فصل گذشته تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز پس از جلسه يک ساعته امروز با حبيب کاشاني و حميد استيلي با عقد قرارداد يک ساله به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.
وي پيش از اين با استقلالي ها قراداد داخلي بسته بود.

n_mamali
06-30-2011, 23:56
اشپيتيم آرفي بازيکن فصل قبل تيم پرسپوليس امروز به صورت رسمي تراکتوري شد.
بعد از مذاکرات لازم با آرفی و ابراز علاقه وی برای پیوستن به تیم تراکتورسازی با موافقت مسئولین باشگاه و سرمربی آرفی به این تیم پیوست.
آرفی پس از رودریگو توزی ،دومین خرید خارجی تیم تراکتورسازی در این فصل محسوب می شود

n_mamali
07-06-2011, 18:51
کاپيتان فصل قبل تيم فوتبال پرسپوليس شب گذشته با عقد قرارداد يک‌ساله به مس کرمان پيوست.
سپهر حيدري، کاپيتان فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس پس از جدايي‌اش از جمع قرمزپوشان با سه پيشنهاد از تيم هاي داماش، ذوب‌آهن و مس کرمان مواجه شد که در نهايت شب گذشته با عقد قرارداد يک‌ساله رسماً به تيم فوتبال مس کرمان پيوست.
وي جلسه‌اي با صمد مرفاوي برگزار کرد و در پايان به توافق نهايي رسيد.
در همين زمينه ايرج کهن دل، مسئول نقل و انتقالات باشگاه مس کرمان گفت: براي جذب بازيکنان جديد ما با سپهر حيدري به توافق نهايي رسيديم و قرارداد اين بازيکن امضا شد. علاوه بر اين با بيژن کوشکي نيز در حال مذاکره هستيم که هنوز توافق نهايي انجام نشده و همچنان مذاکره با وي ادامه دارد.

n_mamali
07-06-2011, 19:17
دروازه‌بان فصل گذشته تيم فولاد خوزستان به پرسپوليس پيوست.
ميثاق معمارزاده دروازه‌بان فصل گذشته تيم فولاد خوزستان که هم اکنون با تيم ملي در اتريش به سرمي‌برد، از طريق پدرش با باشگاه پرسپوليس قرارداد داخلي امضا کرد.
امروز عصر قرارداد معمارزاده را به طور رسمي در هيئت فوتبال با وکالت پدرش ثبت شود.معمارزاده پيش از اين نيز سابقه حضور در پرسپوليس را داشته است.

n_mamali
07-09-2011, 16:31
محسن عاشوري به عنوان مربي تيم فوتبال پرسپوليس با اين باشگاه قرارداد امضا کرد.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، محسن عاشوري به عنوان مربي تيم فوتبال پرسپوليس با اين باشگاه قرارداد امضا کرد. اين پيشکسوت سرخ پوشان امروز (شنبه) به عنوان مربي تيم بزرگسالان پرسپوليس به کادر فني اين تيم ملحق شد.
عاشوري در تيم‌هاي پاس، پيکان به عنوان مربي حضور داشته و 7 سال نيز در تيم‌هاي پايه پرسپوليس مربيگري کرده است.

n_mamali
07-11-2011, 12:51
مهرداد اولادي بازيکن فصل گذشته ملوان بندرانزلي با باشگاه پرسپوليس به توافق رسيد و به اين تيم پيوست.
به گزارش ايرنا، اولادي پس از بازگشت از اردوي تيم ملي با پرسپوليس به توافق رسيد و امروز قراردادش را با اين باشگاه ثبت مي کند.
اولادي از سال 1382 تا سال 1385 در پرسپوليس حضور داشت و پس از آن به امارات رفت.
قراداد اولادي با پرسپوليس يکساله است.
تاکنون علي کريمي،‌ محمد نصرتي و ميثاق معمارزاده با پرسپوليس قرارداد امضا کرده اند.

David Sina
07-24-2011, 00:40
كاظميان پرسپوليسي شد

هافبك فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان در آخرين ساعت فصل نقل و انتقالات به پرسپوليس پيوست. [Only Registered And Activated Users Can See Links]

به گزارش خبرگزاري فارس، جواد كاظميان، هافبك فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان در آخرين ساعت فصل نقل و انتقالات ليگ برتر فوتبال براي فصل يازدهم به تيم سابق خود پرسپوليس بازگشت.
وي با عقد قراردادي يك ساله به پرسپوليس پيوست و دقايقي پيش اين قرارداد را در هيئت فوتبال استان تهران ثبت كرد.

nobody11
07-24-2011, 14:46
تال با پرسپولیس قرارداد بست

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
مدافع بورکینافاسویی قرارداد خود را با پرسپولیس به امضا رساند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مامادو تال بازیکن فصل پیش تیم یو دی لیریا از لیگ برتر پرتقال، به پرسپولیس ملحق شد. نماینده این بازیکن در غیاب او که به همراه سرخ پوشان در اردوی ترکیه به سر می برد، قراردادش را به امضا رساند و برای ثبت آن به هیات فوتبال استان تهران رفت.
این بازیکن 29 ساله سابقه بازی در لیگ های پرتقال، مراکش، لوگزامبورگ، تونس و ترکیه را دارد.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3_%D9%82%D8%B1%D8%A7% D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF_%D8%A8%D8%B3%D8%AA/#More)

Mehrd@d
07-24-2011, 20:24
مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات 7 بازیکن جدید جذب کرد ، با 8 بازیکن تمدید قرارداد کرد و 10 بازیکن نیز پیش از این با این تیم قرارداد داشتند.

11 بازیکن نیز از پرسپولیس جدا شدند. جدول کامل نقل و انتقالات و بازیکنان پرسپولیس به شرح زیر است: روی ادامه مطلب کلیک کنید...

* سهمیه لیگ برتری

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

42d3e78f26a4b20d412==