PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ~¤بحث و تبادل نظر درباره بازیهای پرسپولیس در فصل 90/91~¤

صفحه ها : [1] 2 3

Mehrd@d
06-06-2011, 00:28
به نام خدا

در این تاپیک به بحث و تبادل نظر درباره بازیــهای پــــرسپــــولیــــس در فصل 90/91 خواهیم پرداخـت.

هواداران و علاقمندان در این قسمت می توانند نظرات و دیدگاههای خودشون رو در فصل جدید رقابتها بیان کنند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

پست های غیرفنی و نامربوط به موضوع تاپیک حذف خواهند شد!

با تشــــکر :flowerysmile:

AlexDelpiero
06-11-2011, 15:11
ای خدا بگم لعنتت نکنه مهرداد

لااقل میذاشتی منم تبریک بگم ...

دیکتاتور ....

زود می بنده تایپیکو ....

به خدا این میز و صندلی ها موندنی نیستند ...

یه روز میرسه که دیگه هیچ سمتی نداری و اون موقع من میمونم و تو ....

من اومدم پست بدم دیدم زیرش نوشته بسته ....

خوب بود حالا من پست می دادم تا حسابی عرق شرم بریزی ؟!!!

ای بابا اصلا بالکل یادم رفته بود چی می خواستم بگم :

تبریـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــک ......

واقعا مرهمی بود بر تمام رنجی که در طول فصل کشیده بودیم ... هر چند ملوان در هر دو بازی از ما بهتر بازی کرد ولی فوتبال یعنی همین ....

در مورد دایی و کاشانی هم گفته ها گفته شده ... حالا که هردو شون خداحافظی کردند ... امیدوارم در سمت جدیدشون موفق بشن ... ولی بازم شدیم مثل همیشه ....

نقل و انتقالات از امروز شروع شده ولی ما نه سرمربی داریم نه مدیر ... به غیر از یه عده ای مثل کریمی ، مهدوی کیا ، اولادی و رضا نوروزی که مطمئنا تا روزهای آخر منتظر پیشنهاد پرسپولیس می مونند بقیه بازیکن با این وضعیت پر ...

خدا این فصلمون رو هم به خیر کنه !

GOLL
06-11-2011, 15:35
به نظر من يا اولادي بايد بياد يا بايد بياد...
بازيكن تپليه به درد بخوره مخصوصا الان كه آسيايي شديم ولي اگه اين دايي دوباره منگل بازي و پت ومت بازي در اورد و بازيكن مسخره خريد و بازييش داد خودم شخصا ميرم دفتر باشگاه رو ميارم پايين::bowchomaghchomagh[Only Registered And Activated Users Can See Links]
همه ي اين كارا رو انجام ميده آدم بشو نيست

راستي تبريك تبريك....
بازم جام حذفي رو بالا برديم..

Mehrd@d
07-24-2011, 11:24
به نام خدا

ملوان بندر انزلی - پرسپولیس تهران

هفته اول لیگ برتر جام خلیج فارس فصل 90/91

پرسپولیس تهران - ملوان بندر انزلی

سه شنبه11 مرداد 1390 // ساعت 22:30

استادیوم : آزادی تهران

داور: محمود رفیعی

گزارش بازی :
مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس در اولین مسابقه خود در لیگ یازدهم برابر ملوان بندر انزلی به تساوی دست یافت.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس تیم های فوتبال پرسپولیس و ملوان از ساعت 22:30 سه شنبه شب در حضور 55 هزار تماشگر ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در پایان به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

گل های این مسابقه را مهدی دغاغله در دقیقه 75 برای ملوان و حسین بادامکی دو دقیقه بعد برای پرسپولیس به ثمر رساندند.

پرسپولیس پس از گل اول فرصت داشت گل برتری را نیز به ثمر برساند که شوت سرکش مازیار زارع به تیر افقی برخورد کرده و به زمین برگشت. مسابقه دو تیم تا این دقیقه کمترین تحرک را داشت و موقعیتی روی دروازه های دو تیم ایجاد نشده بود که پس از گل ملوان تا حدودی روند جریان بازی تغییر کرد.

نکته جالب این بازی تشویق علی دایی و حمید استیلی از سوی تماشاگران پرسپولیس حدفاصل بین گل های ملوان و پرسپولیس بود. هر دو گلزن این بازی نیز بازیکنان تعویضی بودند.

محمود رفيعي داور مسابقه در نيمه اول به سامان آقازماني از پرسپوليس كارت زرد نشان داد.

در مسابقات هفته دوم تیم پرسپولیس باید در بوشهر به مصاف شاهین برود و ملوان میزبان راه آهن شهرری خواهد بود

ترکیب پرسپولیس : علیرضا حقیقی ، محمد نصرتی ، شیث رضایی ، علیرضا محمد ، ابراهیم شکوری ، سامان آقازمانی(مازیار زارع ، 67) ، محمد نوری ، علی کریمی ، غلامرضا رضایی ، امیرحسین فشنگچی(حسین بادامکی ، 76) و مهرداد اولادی(هادی نوروزی ، 60)
سرمربی : حمیدرضا استیلی

ترکیب ملوان : علی حسنی صفت ، علی جراح کار ، سعید سالارزاده ، محمد نزهتی ، علیرضا رمضانی ، بابک پورغلامی ، محمد همرنگ ، محسن مسلمان(هادی عزیزی ، 83) ، سعید یوسف زاده ، محمد حیدری(مهدی دغاغله ، 65) و جلال رافخایی
سرمربی : فرهاد پورغلامی

joooooooooone
07-28-2011, 20:23
به نظرمن پرسپولیس در اولین دیدار خودش مقابل ملوان موفق به پیروزی میشه اونم با برتریه 3-1
ساعت پخش مسابقه هم خیلی عالیه اینجوری هم انرژی بازیکنا زیاد میشه هم خستگی شون از بین میره ساعت10 شب برای مسابقه دادن فوق العاده است:yes:
مثل اینکه اقای عزیزی حسابی متحول شده:khandeeeee bahal:

David7
07-28-2011, 20:40
به نظرمن پرسپولیس در اولین دیدار خودش مقابل ملوان موفق به پیروزی میشه اونم با برتریه 3-1

چه نتیجه ی خوبی...

پس با این حساب بازی اول رو ترکوندیم اونم پرگل...

مثل اینکه اقای عزیزی حسابی متحول شده

متحول نشده و نمیشه...

alexdelpiero_10
07-28-2011, 21:10
كاش تمام مسابقات رو شب ميزاشتن پرسپوليس هم 3-0 ملوان رو ميبره اما در مورد بازي با شاهين خيلي سخته
من خودم تو استان بوشهرم گرما و شرجي رو به سختي تحمل مي كنيم چه برسه بازيكناي پرسپوليس واقعا سخته واسشون

kick up
07-30-2011, 08:19
ملوانيها بخاطر شكست فينال جام حذفي بدجوري دوست دارن تلافي كنن ولي هم ديگه قدرت فصل قبل رو ندارن چون بهترين بازيكناشون مثل اولادي و پژمان و دفاع آخرشون رو از دست دادن و هم تجربه نشون داده اين جور مواقع بحث روحيه داغون شده تاثير گذاره . ياد بازي پرسوليس سپاهاني ميفتم كه فصل قبلش اونجوري تو بازي آخر ليگ يقشون كرده بوديم كه چقدر راحت دوباره برديمشون

Wizard-8
08-02-2011, 21:01
سلام خدمت همه دوستان پرسپولیسی
به امید خدا امشب بازیهای لیگ رو با برد پرگل برابر ملوان شروع میکنیم .... به امید قهرمانی پرسپولیس

David Sina
08-03-2011, 01:04
خب........ شانس اوردین که با باخت شروع نکردین.......بیچاره حمید استیلی :::::kl

saalehh
08-03-2011, 01:09
برعکس بد شانسی بیش از اندازه ما بود که با وجود 6 تا موقعیت 1-1 کردیم.ملوان 1 توپ بیشتر نیاورد تو 18 قدم.با تمام مشکلات بازی اما بازم به نظرمن کم لطفی بود که استیلی رو تو تنگنا قرار دادن و دایی رو تشویق کردن.کریمی هم کولاک بود واقعا دمش گرم.

David Sina
08-03-2011, 01:15
برعکس بد شانسی بیش از اندازه ما بود که با وجود 6 تا موقعیت 1-1 کردیم.ملوان 1 توپ بیشتر نیاورد تو 18 قدم.با تمام مشکلات بازی اما بازم به نظرمن کم لطفی بود که استیلی رو تو تنگنا قرار دادن و دایی رو تشویق کردن.کریمی هم کولاک بود واقعا دمش گرم.

آره ما ایرانی ها باید ظرفیتمونو بالا ببریم
از خارجی ها یاد بگیریم
بنده خدا اولین بازی فصلشه چرا باید حالشو بگیریم به خاطر یه گل !

0825
08-03-2011, 01:21
خب اینم یک بازی ضعیف در نیمه اول و یک بازی خوب در 15 دقیقه پایانی...
فک میکنم این پرسپولیس تیم خوبی بشه...البته باید بهش زمان داد...مثلا این هوادارانی که
امروز دایی رو تشویق کردن خیلی اشتباه کردن....ایا شما طرفدار پرسپولیسین یا طرفدار افراد (مثل دایی)
اگه طرفدار پرسپولیسید پس به فکر خوشبختی تیم باشید و کسانی که تو تیم هستنو حمایت کنین...
الان با این کار کلا روحیه استیلی رو خراب کردین...همچنین روحیه بازیکنارو...و با این اتفاقات به راحتی تیمو نابود میکنید...
خواهشا یکم صبر داشته باشین و استیلی رو حمایت کنین...شک نکنین با این بازیکنایی که داریم به جاهای خوبی میرسیم...
استیلی هم میتونه مربی خوبی باشه چون بلاخره زیر دست مربیان بزرگی از جمله دنیزلی کار کرده...پس یکم صبرتونو ببرید بالا...
اگه واقعا تماشاگرای پرسپولیس اینجورین که نیان ورزشگاه بهتره....
ممنون...

elyas_totti
08-03-2011, 01:22
در هر صورت که حمید استیلی مربی خوبی نیست. از نوع بازی پرسپولیس هم معلوم بود. با اینکه خوب بازی کردیم اما با این مهره ها بازی بهتری انتظار میرفت. ملوان هم شانس آورد. مخصوصا توی اون دوتا پنالتی که می تونستیم بگیریم.

FaFa
08-03-2011, 01:24
بازی اول اصلآ خوب نبود.
فقط 15 دقیقه آخر رو راضی بودم
تیم خیلی مشکل داشت
علی کریمی باید نزدیکتر به دروازه بازی کنه
اولادی هنوز آماده نیست !
محمد نوری با دوران اوجش خیلی فاصله داره و خلاصه موتور تیم هنوز روشن نشده
نمی دونم اینا کی هستن که می رن استادیوم تا تیم گل می خوره علی دایی رو صدا می زنند؟
چیکار کرد دایی؟ chomagh دلتون به جام حذفی خوشه؟ ممطئن باشید اگه امسالم وضعیت جوری بشه که نیاز باشه با جام حذفی بریم آسیا حتمآ قهرمان می شیم
علی دایی مربی خوبیه ولی بی انصافیه که تا تیم گل می خوره اون رو صدا کنیم و استیلی رو ببریم زیر فشار
کجاش انصافه؟ هنوز هفته اوله ! هر چنذ که من امید زیادی به این تیم ندارم :gahhr:

Wizard-8
08-03-2011, 01:35
اعصابم بهم ریخته از این جایی که استیلی برای کریمی در نظر گرفته بود... بهترین بازیکن زمین بدون شک کریمی بود که تیم رو راه مینداخت و وقتی جلو میرفت با تکنیکش هر لحظه امیدواری رو بهمون میداد ... اما نمیدونم چرا این استیلی کریمی رو هافبک دفاعی گذاشته بود.... استیلی دیگه نباید تو بازی بعد این اشتباه رو تکرار کنه وگرنه باید بهش شک کرد

saalehh
08-03-2011, 01:47
بچه ها خوب وبد بودن مربی تویه بازی اونم اولین بازی فصل نمیتونه زیاد معقولانه باشه.حالا که استیلی مربی شده و باید حمایتش کنیم(بهتر از اینه که یه فصل منتظر باشیم تا تیم نتیجه نگیره و مربی دلخواهمون بیاد سرمربی شه).با وجود کریمی و اولادی و کاظمیان و نوری میشه به این تیم امیدواربود.

saalehh
08-03-2011, 01:52
بدی رو که بد بودیم اما این آخراش امیدوار شدم.
گل بادامکی رو داشتین:ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaa a::ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaa a::ahaaaaaa:

David7
08-03-2011, 06:53
یکی از بدترین تصمیمات استیلی تغییر پست هافبک چپ مون به دفاع چپ(امیرحسین فنگچی)
من نمیدونم با خودش چی فک کرده که این تصمیم و گرفته:ajibeee:
فشنگچی:love: چندین ساله که با این پست به میدان میره همونطور که گفته شده یکی از بازیکنان تکنیکی پرسپولیس سانتر های عالی داره و میتونه خیلی بازی ساز باشه استیلی داره اشتباه میکنه
ما الان بیشتر به یه هافبک تکنیکی چپ پا نیاز داریم من نمیدونم به جای اون کی و میخواد تو این پست بزاره:ogh:

تو اولین بازی که دفاع چپ بازی نکرد...

اگه پستشو عوض کنه منم مخالفم...

فشنگچی باید به دروازه نزدیک باشه تا بتونه بازی سازی کنه و پاس گل بده...

David7
08-03-2011, 06:54
به نظر من پرسپولیس امسال تو نقل و انتقالات خوب کار کرده و میتونه به قهرمانی برسه .

اون که شکی نیست 100% یه جام آوردیم...

David7
08-03-2011, 06:55
سلام خدمت همه دوستان پرسپولیسی
به امید خدا امشب بازیهای لیگ رو با برد پرگل برابر ملوان شروع میکنیم .... به امید قهرمانی پرسپولیس

متاسفانه مساوی شد...:gijjj:

alexdelpiero_10
08-03-2011, 08:53
این استیلی چرا کریمی رو اینقدر دور از دروازه گذاشته بود مگه چه پستی بهش داده بود ؟ کریمی با اون تکنیک مثال زدنیش (از نظر خودم دیشب کریمی ترکیبی از ژاوی و مسی بود هم 3 تا 4 تا دریبل میزد و هم یه پاسور حرفه ای بود) حالا به نظر خودتون باید هافبک هجومی باشه که پشت سر مهاجم بازی کنه یا تو یه پست دیگه دور از مهاجم بازی کنه ؟

AL1reZA
08-03-2011, 12:45
به نظر من معمولی بودیم.به جز دقیقه های اخر.بهترین بازیکن زمین قطعا علی کریمی بود ولی اگه کریمی کمی هجومی تر بازی کنه بهتره . بچه ها مشکل همه ی تیم های جهان اینه که دقیقه ی 90 که میشه تازه یادشون میاد که باید حمله و گل بزنند.چرا از همون اول خوب حمله نکنند؟

joooooooooone
08-03-2011, 13:09
فکر نمیکردم با این ترکیب تیمی برابر ملوان یه بازی کاملا فرمالیته انجام بدیم نتیجه هم مساوی شه بااینکه پرسپولیس در فصل نقل وانتقالات خوب عمل کرد اما چرا نتیجه نگرفتیم با وجود این همه بازیکن خوب ؟؟؟:::::kl
فشار ملوان هم روی دروازه ی پرسپولیس به اون حد نبود اونا حتی بازیکن درست و حسابی هم تو تیمشون ندارن به جز حیدری که فکر میکنم شب رویایی براش رقم خورد
به نظر من بعضی از بازیکنا من جمله اولادی به جای بازی حرفه ای بازی احساسی انجام میدادن که موجب کندتر شدن سرعت بازی می شد
اما درمورد حضور علی کمریمی در بازی و دور بودن اون از دروازه باید گفت :
بهترین تصمیم کادر فنی بود چراکه اگه کریمی در پست هافبک هجومی بازی میکرد مصلما توجه همه ی افراد حریف و به خودش جلب میکرد وبازی از سرعت خاص خودش خارج شده وکلا مختل میشد
در آخر :از نتیجه تیم اصلا راضی نبودم اگه قرار باشه با این بازیکنا در مقابل همه ی تیمها به این صورت بازی کنیم شانس قهرمانی که نداریم ممکن تیم هشتم نهم جدولم بشیم :fek konam:

kick up
08-03-2011, 13:19
من ديشب بازي رو از نزديك ديدم چون برام خيلي مهم بود با تفكرات حميد استيلي آشنا بشم هر طور بود رفتيم استاديوم

در مورد جو استاديوم بايد بگم همه از خريدهاي امسال راضي و خوشحال بودند و با تشويق همه جانبه همه بازيكنا شروع شد . در نيمه اول تيم آشفته بود و مشخص بود براي كسايي كه اولين باره در يك بازي رسمي با هم بازي مي كنند طبيعيه ولي با اينحال چند موقعيت خوب داشتيم كه ناشي از اصرار هافبكها و فورواردها براي دور زدن دفاع حريف از گوشه ها بود .

همين سياست با چند جابجايي در پست بازيكنا در نيمه دوم هم شروع شد با اين تفاوت كه ملوان كه 90درصد نيمه اول رو فقط دفاع كرد و چرك بازي كرد تو نيمه دوم 100 درصد ضد فوتبال بازي مي كرد . اينهمه خطا و وقت تلف كردن و كثافت كاري فقط بخاطر گرفتن يك امتياز توسط تيمي كه قدرت عبور از خط نيمه رو هم نداشت !

و يك فرصت نصفه و نيمه و يك گل مفت كه ياد تيم دايي افتادم . ولي بلافاصله ماجرا عوض شد . اين مهمترين چيزيه كه دنبالش بودم يعني شخصيت تيمي . شارژ اصلي تغيير حالت پرسپوليس و واكنش وحشتناك به گل خورده توسط علي كريمي خورد كه توپ رو گرفت و همه رو دريبل كرد و يه پاس رديف داد كه من هم بودم گل مي زدم . همين حركت همه چيز رو عوض كرد و ملوانيها رو به سگ لرزه انداخت

بنظرم فيكس بازي دادن آقازماني در حضور مازيار اشتباه بود چون هيچ كار خاصي نكرد و بعضي مواقع هم رو اعصاب بود اينكه مهرداد اولادي اصلا آماده نبود وگرنه نتيجه خيلي فرق مي كرد. غلومرضا هم دنبال تيم ملي بود و خيلي دوييد ولي موثر نبود . ممد نوري هم نبودنش بهتر از بودنش بود

بنظر من بهترين بازيكناي زمين "محمد نصرتي" بودن و البته "علي كريمي". نصرتي واقعا عالي بود و مشخص بود كاملا آمادست . علي كريمي هم كه..... خود مارادونا

تشويق علي دايي تنها نكته منفي ديشب بود . يه سري روبروي جايگاه چرا اين كار رو كردن و خيلي عصبي شدم ولي بعد بازي كه فكر كردم كمي بهشون حق دادم چون بنظرم اين واكنش در حقيقت بدليل بي حوصلگي ناشي از نتايج افتضاح فصل پيش و باختهاي پشت سر هم و گل خوردنهاي 4تا 4تا بود . هوادارا امسال ديگه مثل سال قبل تحمل ندارند

مطمئن هستم از بازيهاي بعدي كه تيم نتيجه بگيره و مطمئن هستم مي گيره همه چيز عوض ميشه و نامي از دايي نخواهد بود

و اما در مورد كل تيم بايد بگم اين تيم پتانسيل خيلي بالايي داره . باور كنيد . اين تيم نصفه و نيمه با كلي بازيكن مصدوم و ناآماده تونست كلي موقعيت گل بسازه و بارها دفاع حريف رو دور بزنه . ملوان ديشب كلا تو قوطي بود در حاليكه چند فصليه هر 2بازي رفت و برگشت با ملوان رو زياد موفق نبوديم ولي ديشب ...

ديشب بنظرم اومد اگر علي عسگر و كاظميان و هاشميان مصدوم نبودن يا اگر اولادي و ممد نوري انقدر ناآمده نبودند اين تيم خيلي قدرمتند ميشه . خيلي

AlexDelpiero
08-03-2011, 17:23
سلام
متاسفانه نتونستیم گام اول رو محکم ورداریم ولی به هیچ وجه نباید از الان ناامید شد.اکثر تیمها هفته های اول رو ناهماهنگ و شل شروع می کنند و کم پیش میاد تیم بتونه بازی خوب ارائه بده و همونطور که دیدین اکثر بازی ها مساوی تموم شد !
پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نبود و کار داره تا تیم یکدست بشه و کارهای تیمی روون تر از الان نشون بده ! خوشبختانه ما اسکلت اصلی تیم رو حفظ کردیم و زود تر از تیمهای دیگه به هماهنگی خواهیم رسید و امیدوارم یه فکری به حال غلومرضا بکنند که دیروز خیلی ر اعصاب بود ! از یه طرف ممد نوری هم نمایش قابل توجهی نداشت !همچنین اولادی که خیلی دور انتظار بازی کرد !
اگر نوری و کریمی رو فرم باشند و اولادی هم مثل همیشه سرحال و قبراق تیم خیلی خیلی بهتر خواهد شد ! مساله مهم همون هماهنگیه که تیم هنوز بهش دست پیدا نکرده ! شماسایپا رو داشته باشید اکثر بازیکناشو نگه داشته و هماهنگ بودو نتیجه هم گرفت ! جای خوشحالی داره که تراکتور باخت و ذوب آهن هم مساوی کرد !
پ . ن : من متاسفمو شرمم میاد از او دسته هوادارا که علی دایی رو به پرسپولس ترجیح میدن ! بابا پرسپولیس رو تشویق کنید ! خوبه که دایی خودش همیشه گفته پرسپولیس برای هوادارا باید مهمتر از دایی باشه !

kick up
08-03-2011, 18:21
شما نكته جالبي رو گفتيد . حفظ 4چوب اصلي تيم باعث هماهنگي سريعتر ميشه و حداقل 4-5 هفته وقت مي بره تا كمي هماهنگ بشن ولي بنظرم هماهنگي كامل رو از هفته 7-8 به بعد بايد انتظار داشت .مطمئنا اين اتفاق ميفته اگر حاشيه ها بذارن

بابا بخدا بارسلونا و منچستريونايتد هم اول فصل نتايج مناسبي نمي گيرن ولي كسي تو بازي اول فصل به سرمربي نمي پره .
اگر هم تيم عقب بيفته هوادارا انقدر تيم و سرمربي رو حمايت مي كنن تا روفرم بيان

يه مشكلي هم كه هست اينه كه خيلي از هواداراي اصيل و واقعي پرسپوليس بخاطر نتايج فصل قبل به استاديوم نميان و همين باعث شده يه سري سواستفاده كنن . بيايد بچه ها .بيايد استاديوم

ALI MOHAMMAD.
08-03-2011, 19:31
به نظر من پرسپولیس تو بازیه دیشب به نسبت خوب بازی کرد این تیمی که حمید خان استیلی بسته میتونه موفق بشه و دل ما هوادارارو شاد کنه به امید خدا .

saalehh
08-03-2011, 20:23
ماهمه داریم میگیم اگه کریمی جلوتر بازی کنه و اگه نوری و کاظمیان واولادی سرحالتر باشن و اگر واگر و اگرها.....
باید بشنیم ببینیم تو بازی بعد ترکیب و نفرات تیم چطور خواهند بود بعد بگیم مربی بد کارکرد یا تیم بد بازی کرد.بازی اول اصلا معیار خوبی واسه سنجش آمادگی یه تیم نیست.

Mehrd@d
08-04-2011, 20:25
به نام خدا

پرسپولیس تهران - شاهین بوشهر

هفته دوم لیگ برتر جام خلیج فارس فصل 90/91

شاهین بوشهر- پرسپولیس تهران

یک شنبه 16 مرداد 1390 // ساعت 22:30

استادیوم : بهشتی بوشهر

داور: سعید مظفری زاده

گزارش بازی:

مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس در هفته دوم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور برابر شاهین بوشهر شکست خورد.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس تیم های شاهین و پرسپولیس از ساعت 22:30 یکشنبه شب در حضور 15 هزار تماشاگر ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان حمید درخشان موفق شدند سرخپوشان مهمان را با نتیجه دو بر یک با شکست بدرقه کنند.
گل های میزبان را ایوان پترویچ و منصور تنهایی در دقایق 51 و 70 به ثمر رساندند و تک گل بی نتیجه پرسپولیس را محمد نصرتی در دقیقه 80 وارد دروازه شاهین کرد.

پرسپولیسی ها در این بازی علاوه بر واگذاری نتیجه بازی ضعیفی از خود به نمایش گذاشتند به طوری که به جز گل به ثمر رسانده موقعیت گل دیگری به دست نیاوردند. اما ثانیه های تلف شده این مسابقه آبستن حوادث مهمی شد و دو واکنش پیاپی از طالب لو و حقیقی در موقعیت مسلم گل ، تیم های پرسپولیس و شاهین را از رسیدن به گل های بعدی ناکام گذاشت.

قضاوت این مسابقه بر عهده سعید مظفری زاده بود که وی به مهدی نوری از شاهین و شیث رضایی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد. مهرداد اولادی بازیکن پرسپولیس پس از مصدومیت در نیمه اول جای خود را به فشنگچی داد.

پرسپولیس با این شکست یک امتیازی باقی ماند و به رده شانزدهم جدول سقوط کرد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا حقیقی ، ابراهیم شکوری ، شیث رضایی ، محمد نصرتی ، علیرضا محمد ، سامان آقازمانی(محمد نوری ، 59) ،حسین بادامکی ، علی کریمی(محمد منصوری ، 71) ، مهرداد اولادی(امیرحسین فشنگچی ، 42) ، هادی نوروزی و غلامرضا رضایی.
سرمربی : حمید استیلی

ترکیب شاهین : وحید طالب لو ، علی انصاریان ، لک چیرا ، هادی شکوری ، محسن ایران نژاد ، عباس پورخسروانی ( ایمان حیدری ، 87)، محسن حمیدی( میثم منیعی ، 87) ، مهدی نوری ، امجد شکوه مقام (سعید بیات ، 91)، ایوان پتروویچ و منصور تنهایی.
سرمربی : حمید درخشان

ÄĦMÄÐƦÉZÄ
08-05-2011, 06:49
سلام به بچه های با تعصب پرسپولیس :D

من نبودم یه چند وقتی یه صحبتی در مورد پرسپولیس تیم محبوبم کنم

پرسپولیس به نظره من امسال خرید های خوبی کرد ، بازیکنایی رو گرفت با توجه به بازیکنان از دست داده ای که داشت عالی هستن همه + علی کریمی که با بقیه خرید های پرسپولیس کاملاً فرق میکنه . یک خرید کاملا احساساتی و فراموش نشدنی که هم به پرسپولیس در این لیگ کمک میکنه هم به علی کریمی که قابلیتاشو به نمایش بگذاره . در مورد حبیب کاشانیم که چیزی نمیگم بالاخره موندگار شد حالا با همون تفکرات قبلی که داشت اما اومدن استیلی کاملاً برنامه ریزی شده بود و یه جورایی میشه گفت رفاقتی ازون جایی که هوادارای سرخ از این جور کارا خوششون نمیاد استیلی کاره سختی داره در مقابل خواسته های این هوادارا . مربی جدیدم که بنده اصلاً نمیشناسمشون که امیدوارم مثله میاچ نباشه و تفکراتشو واقعاً انتقال بده به استیلی که به یک مربی این چنینی نیاز داره ..

امّا در مورد بازی اول مقابل ملوان بند انزلی
پرسپولیس نیمه اول کاملاً نا هماهنگ بود که البته این عادیه برای هر تیمی در هفته های اولیه لیگ . ولی به نظره من با این حال پرسپولیس نیمه اولم خوب توپ رو با کمک محمد نوری و کریمی به مهاجما میرسوند باز هم با این حال که تیم زیاد با هم تمرین نکرده بودند و نا هماهنگ بودن .. محمد نصرتی و محمد نوری در این بازی اشتباهاتی داشتند که البته اشتباهات محمد نصرتی به عنوان دفاع کاملاً عادی بود چون شیث رضایی هم این اشتباه رو کرد برای یک دفاع عادیه ، ولی محمد نوری کاملاً تو ذوقی بازی میکرد که امیدوارم بهتر بشه بازیش .. نیمه ی دوم پرسپولیس 15 دقیقه ی اولش رو کاملاً رو فرم بازی کرد بعده گل ملوان یک پرسپولیس طوفانیرو دیدیم که به طور حتم این پرسپولیس رو توی هفته های بعدی خواهیم دید ... چقدر حرف میزنم من :d اما در کل خلاصه ..

استیلی در هفته ی اول چند اشتباه توی سیستم بازی کرد که البته بازم میگم طبیعیه
پرسپولیس امسال مثله سال قبل نیست که بازیکنان ضعیفی تو نیمکت داشته باشه و استیلی چاره ای نداشت که ازشون توی بازی اول یه تست کوچیکی بگیره
بادامکی و زارع رو حالا فهمید که باید از بازی بعد فیکس بزاره چون واقعاً اصل و اساس عمده ی حمله های طوفانیه پرسپولیس تو اون لحظات بعده گل ملوان بودند که بادامکی با گولش و توی فرصت قرار گرفتنش کاملاً این رو به استیلی ثابت کرد
دومین مسئله اینه که استیلی در نیمه ی اول به طور خیلی عجیب کریمی رو توی سیستمش گم کرده بود . فاصله ی زیادی که با مهاجمان داشت واقعاً جلوی هر کاریو گرفته بود . این خودش باعث این شد که پرسپولیس نیمه ی اول بازیش به چش نیاد که امیدوارم از بازی بعد کریمی رو نزدیک به مهاجما کنه چون هم قدرت دریبلینگ بالایی داره هم پاس های سریعی میده ..
مسئله ی سوم که شاید شما بهش توجه نداشتید پست فشنگچی بود نیمه ی اول و نصف نیمه ی دوم رو در پست راست بازی میکرد که اصلاً پست ایده آل اون نیست . به طوری که بعضی وقتا که به سمت چپ میرفت صاحب موقعیت میشد . اونایی که به بازی دقت داشتن میدونن کدوم فرصتارو میگم . باید استیلی فشنگچی رو پشت مهاجمان دسته چپ توی سیستمش بزاره چون واقعاً اونجا موثره..

زیاد حرف زدم یه جورایی تفکرات پوسیدمو ریختم تو این پست اما
پرسپولیس امسال چیزی مثل پرسپولیس قهرمانی که خلیلی توش میدرخشید میشه .
پرسپولیسی که توی بازی با ملوان دیدیم دو چیز کم داشت : اولادیه سرعتی و آماده . حمید علی عسگری سرعتی .
ساله سختی پرسپولیس و به خصوص ما هوادارای سرخ داریم که با بازی زیبای بازیکنان پرسپولیس لیگ خوبی میبینیم از تیم محبوبمون . در مورد شعار هوادارام چیزی نمیگم چون کاربرای دیگه گفتن..

شرمنده همگی . بعده این مدت یه جوری پستای زیادم عقده شده بود که اینجا ارائه کردم :d
مخلصه همه پرسپولیسیا نگران هیچی نباشن .

Wizard-8
08-05-2011, 14:20
به امید خد ابازی با شاهین رو میبریم
فقط چند نکته رو استیلی باید رعایت کنه
1- قرار دادن کریمی در پست تخصیصی خودش
2- قرار دادن مازیار زارع به جای آقا زمانی
3- تا زمانی که هاشمیان تو زمین نیست به هیچ وجه نباید رو سانتر از جناحین حساب باز کرد ...

درمورد شعا ر یه عده مشخص بود خط دهی شده بودن ... تو هیچ جای دنیا هیچ مربی هفته اول اونم با مساوی والبته بازی خوب نسبت به فصل قبل از روی سکوها شعار نمیشنوه مگه خط دهی شده باشه

kick up
08-06-2011, 10:04
رفتار اون معدود حاضرين در استاديوم ك ه براي همه ماعجيب بود مطمئنا برنامه ريز شده بود چون تو اين چند روز چندجا خوندم كه 700 تا بليط رو يك نفر خريده بوده !

فصل پيش هم چند جا عنوان شد كه براي بازيهاي پرسپوليس از اردبيل با اتوبوس ميان و لهجه خاصي در بين حاميان دايي در استاديوم وجود داشته . بنابراين بايد حواسمون بيشتر جمع باشه و نذاريم يه عده كه طرفدار پرسپوليس نيستند براي سود يك نفر به پرسپوليس ما ضربه بزنند

Wizard-8
08-06-2011, 18:14
رفتار اون معدود حاضرين در استاديوم ك ه براي همه ماعجيب بود مطمئنا برنامه ريز شده بود چون تو اين چند روز چندجا خوندم كه 700 تا بليط رو يك نفر خريده بوده !

فصل پيش هم چند جا عنوان شد كه براي بازيهاي پرسپوليس از اردبيل با اتوبوس ميان و لهجه خاصي در بين حاميان دايي در استاديوم وجود داشته . بنابراين بايد حواسمون بيشتر جمع باشه و نذاريم يه عده كه طرفدار پرسپوليس نيستند براي سود يك نفر به پرسپوليس ما ضربه بزنند
بدون هیچگونه شک و تردید اینها اذر.ی زب.انهای طرفدار دایی هستن که تحت هر شرایطی دای رو تشویق میکنن ... براشون هم فرقی نداره چه بازی تراکتور و سایپا تو کرج باشه ... چه بازی پرسپولیس ملوان باشه چه شکست های سنگین در برابر سپاهان و صبا و .....

2 سال پیش در بازی تراکتور و سایپا که تو کرج برگزار شد 13000 اذری دایی رو تشویق کردن در حالی که دایی تازه سرمربی پرسپولیس شده بود ... اینم اصل خبر تاریخ 30/11/88 خبر گذاری فارس ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ALI MOHAMMAD.
08-06-2011, 23:15
به امید موفقیت و سربلندی و پیروزی پرسپولیس در مقابل شاهین . به امید خدا میبریم .

ReD
08-07-2011, 15:41
من نه با علی دایی کار دارم... نه با علی پروین و نه با هیچ کس دیگه
چیزی که واسم مهمه پرسپولیسه ... همین و بس
حالا روی نیمکت استیلی نشسته و اون سرمربی ماست و من الان هوادارا ون هستم. تا زمانی که ببینم حمایت از اون به پرسپولیس آسیبی نمی رسونه از اون حمایت می کنم
چیزی که مشخصه الان خراب کردن روحیه استیلی به ضرره پرسپولیسه.... پس فقط الان استیلی رو تشویق می کنیم :hooora:
بازی با بوشهر هم خیلی سخته. توی بوشهر جو خیلی سنگین تره و به نظر من سختترین شهرستان ها توی ایران با توجه به معماری ورزشگاهاشون بازی توی آبادان و بوشهره... تعداد زیاد تماشاچی اون هم اینقدر نزدیک به زمین کار رو خیلی سخت می کنه :ghelyon:
امیدوارم که امروز یک کم بیشتر از راه دور شوت بزنیمو طالب لو دروازبان شوت گیری بود اما یکی 2 ساله که روی توپ های از راه دور ضعیف کار می کنه ! حداقل روی توپ های ارسالی ضعف کمتری داره
امسال عماد رضا هم نیست می شه راحتتر حمله کنیم lol:-

kick up
08-07-2011, 17:19
به اميد خدا امشب مي بريم. خوشبختانه بازي خورده تو ماه رمضون و مجبور شدند ديروقت برگزارش كنند وگرنه مطمئن باشيد بازي رو مينداختن 3بعدازظهر كه پدر تيم در بياد و تا چند هفته ناي حركت كردن هم نداشته باشن . امروز بنظرم عملكرد فورواردهاي ما مهمترين اثر رو در تعيين نتيجه داره

AL1reZA
08-08-2011, 00:56
دوستان واقعا ضعیف بود.اخه این استیلی چی چی سرش میشه که شده ...

بااین که پرسپولیسی هستم ولی از این باخت خوشحال شدم چرا؟چون بهتره هرچه زودتر این استیلی رو اخراجش کنند تیم با این همه ستاره میاد از شاهین بوشهر می بازه.بازم می گم هیچکس دایی نمیشه واسه پرسپولیس.

دایی کجایی بهت احتیاج داریم.

Wizard-8
08-08-2011, 01:03
ای الناس این فیلم بازی کریمی با ملوان هست... ببییند وقتی وقتی جادوگر جلو بوده چه بلایی سر ملوان آورده...اما میبینیم استیلی عقده ای تونو هاف=بک دفاعی گذاشته...اگه استیلی بازی بعد کریمی رو تو دفاع بزاره از شهرستان پا میشمم میام علیه استیلی شعار میدم

ببینید جاد.گر تو بازی ملوان چه کرد

فیلم بازی جادوگر در برابر ملوان ** کلیک کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

elyas_totti
08-08-2011, 01:04
باز هم بگید استیلی خوبه.
احمق از شاهین 2-1 باخت. در حالی که دایی که من بازم توی مربی گری اونو خیلی قبول ندارم 2-1 هر دو بازی برد شاهینو.
حالم ازش به هم می خوره فقط داره ما رو جلوی این استق لالی ها ضایع می کنه. خدا خدا می کنم داماش که یکم غیر ممکنه نبازه از اونا! طالبلو هم اون دقیقه آخر شاخ شد یهو واسمون. اهههه

David Sina
08-08-2011, 01:15
با این سبک بازی نمیشه گفت حقش باخت نبود !!!!!!!!!! واقعا پرسپولیس به اون بزرگی دست کیا افتاده !!!!!

AL1reZA
08-08-2011, 01:19
خوبه خوشم میاد از همتون که طرفداری از استیلی رو نمی کنید.امیدوارم زود اخراج بشه.

saalehh
08-08-2011, 02:08
واقعا 3 4 تا بازیکن رو اعصاب بودن.غلامرضارضایی هادی نوروزی و سامان آقازمانی هرچی از فوتبال بود یادشون رفته بود انگار.کفرم در امده بود وقتی شاهینیا وسط زمین با 2 تا پاس بازیکنای پرسپولیسو محو میکردن.

sosodanger
08-08-2011, 06:33
معلوم نیست استیلی چیکار میکنه
نه دای فهمید نه استیلی که نوروزی به درد این پست نمیخوره جا نوروزی حاج کاظمیان رو بیاره ببینه تفاوتو

alexdelpiero_10
08-08-2011, 08:44
پرسپولیس دیروز اوج بدشانسی رو آورد دیروز نسبت به روزای قبل شرجی دو برابر شده بود و امروز هم شرجی عادی شده دیروز شرجی هوا جوری بود که اگه 5 دقیقه بیرون از می موندی عرق از سرو روت می بارید حالا انتظار دارین این بازیکنان چیکار کنن. مربی که با رفیق بازی بیاد رو کار همینه دیگه!!!! امیدوارم واسه بازی های بعدی خوب باشه اونایی که میگفتن دایی خوب نبوده تا حالا با راه آهن 2 امتیاز گرفته اونم با ذوب اهن و ملوان
ملوانی که استیلی تو آزادی با اون مساوی کرد

kick up
08-08-2011, 09:39
خب يه بازي ديگه تو بوشهر و يه باخت تهوع آور . نيمه اول باز بهتر بود ولي نيمه دوم از همون جاهايي ضربه خورديم كه هممون مي دونستيم يعني سوراخاي تيم . گل دوم كه شاهكار همون پستي بود كه در تمام مدت نقل و انتقالات همه مي گفتن يه دفاع چپ مي خوايم . شكوري هم مثل آقازماني انقدر سطح بازيشون پايينه كه ليگ يك هم فكر نكنم بازيشون بدن اونوقت مازيار بايد بشينه بيرون تا 2دستي وسط زمين رو بديم به تيم حريف

البته ديروز وضعيت هواي بوشهر وحشتناك بوده و تيم شاهين هم امسال با استفاده از مهره هاي سابق پرسپوليس و استقلال تيم خوبي ساخته . ولي مشكل ما از دست دادن وسط زمين بو د به اضافه چند تا سوتي هميشگي .

اگر مازيار جاي آقازماني بود و يا هاشميان و كاظميان جاي نوروزي (مي دونم ناآماده هستن و آسيب ديده) يا اولادي انقدر شل و ول نبود اينجوري نمي شد . يا منصوري از اول ميومد و فشنگچي نبود ....

بنظرم خلاصتا دليل باخت ديروز در 2 موضوعه :

1- اشتباه استيلي در چيدن تركيب فيكس تيم و تعويضها
2- بي غيرتي بازيكنايي كه چند فصله بي غيرتن و هيچ كي هم عين خيالش نيست فقط هر سال همه ميگن اينا رو بندازيد بيرون ولي كو گوش شنوا

اونايي كه از دايي حمايت مي كنن هم بدونن اولا اين واس پرسپوليس امسال سمه دوما يكي از شاهكارهاي 4تايي شدنهاي دوره دايي تو بوشهر بود . مطمئن باشيد ركورد باختهاي دايي و 4تا 4تا خوردنهاش رو ديگه كسي تكرار نمي كنه . الان هم خودش تيم داره و وسط اوردن اسمش يعني ضربه زدن به پرسپوليس .دايي يك و نيم فصل فرصت داشت و بدترين نتايج تاريخ پرسپوليس رو تو ليگ گرفت . ولي استيلي هنوز 2تا بازيه. موضوع حمايت از پرسپوليسه نه استيلي

راستي ديشب بايرن مونيخ هم تو زمين خودش تو اولين بازي فصل امسال بازي رو به تيمي باخته كه تازه اومده ليگ برترشون . پس الان براي تغيير مربي خيلي زوده 2-3 تا بازي ديگه بايد به استيلي وقت بديم و ببينيم وقتي همه بازيكناش رو در اختيار داره بازم از اين شيرين كاريا مي كنيه!

Mehrd@d
08-08-2011, 16:04
نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه! که نتونستم بازی رو ببینم . ولی تا اونجایی که شنیدم افتضاح بودیم!!!! تو دادن چند تا پاس سالم به هم عاجز بودند. واقعا این واسه یه تیمی که بخواد مدعی باشه خیلی باید دردناک باشه.
از اینکه دیشب مازیار بازی نکرد خیلی ناراحت شدم. چون اصلا حقش این نیست !؟ فک میکنم مازیار با توجه به توانایی هایی که داره میتونه اون وسط رو سروسامون بده ولی نمیدونم چرا اقا زمانی بهش ترجیح داده میشده!؟
ولی با همه این اوصاف و نقض هایی که تو دو این بازی بود من به این کادر فنی امیدوارم:shogh:
================================================== ===========
دوستان عزیز خواهشا هر گونه بحث های خودتون در مورد بازیهای پرسپولیس (فصل جاری) را در همین تاپیک اختصاص داده و سایر بحثهایی که هست روبه تاپیک ارتش سرخ ...حرف های خودمونی هواداران پرسپولیس ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) انتقال دهید!!!!
ممنون :flowerysmile:

joooooooooone
08-08-2011, 18:43
واقعا 3 4 تا بازیکن رو اعصاب بودن.غلامرضارضایی هادی نوروزی و سامان آقازمانی هرچی از فوتبال بود یادشون رفته بود انگار.کفرم در امده بود وقتی شاهینیا وسط زمین با 2 تا پاس بازیکنای پرسپولیسو محو میکردن.
آخ گفتی آخ گفتی من که دیشب آخر بازی خواهر و مادر همشون و جلو چششون آوردم خصوصا این غلوم ای خاک تو سر چلاقش کنن دیشب پاک جلو رفیقام ضایع شدم رفت
ای خاک تو سرشون فصل پیش چارتاچارتا خوردیم این فصل باید قید لیگ برتر بزنیم
وای با این وضعیت جام قهرمانان آسیا مالیده شد رفت:gerye:

joooooooooone
08-08-2011, 18:48
معلوم نیست استیلی چیکار میکنه
نه دای فهمید نه استیلی که نوروزی به درد این پست نمیخوره جا نوروزی حاج کاظمیان رو بیاره ببینه تفاوتو

:ogh::ogh::ogh:چه کسی کاضمیان صدسال سیا عمرا
خوبه که اصلا تو بازی ها نیست
این نوروزی هم وقتی میره تو زمین یاد دوران مهد کودکش میوفته اینگار نه انگار یا تو زمین را میره یا آب میخوره یا میره دستشویی :hehee:
فقط یاد دارن پول بگیرن هیچ ...........نمیکنن تو زمین:love:

joooooooooone
08-08-2011, 18:53
پرسپولیس دیروز اوج بدشانسی رو آورد دیروز نسبت به روزای قبل شرجی دو برابر شده بود و امروز هم شرجی عادی شده دیروز شرجی هوا جوری بود که اگه 5 دقیقه بیرون از می موندی عرق از سرو روت می بارید حالا انتظار دارین این بازیکنان چیکار کنن. مربی که با رفیق بازی بیاد رو کار همینه دیگه!!!! امیدوارم واسه بازی های بعدی خوب باشه اونایی که میگفتن دایی خوب نبوده تا حالا با راه آهن 2 امتیاز گرفته اونم با ذوب اهن و ملوان
ملوانی که استیلی تو آزادی با اون مساوی کرد
بالاخره وقتی مربی نتیجه نگیره یکی دیگه جاش میاد این قانون طبیعت فوتباله
دایی نتیجه نگرفت استیل البرز اومد
استیل نتیجه نگیره یکی دیگه میاد خیلی منطقی بخوام فک کنم بازی دیشب و به پایه شانس نه
به پایه آماده نبودن بچه ها و یکی دو سه بازی اول که کمی برا تیم سخته میزارم
بهترین بازی کنه دیشبمون هم گلر جیگرمون فقط حیف که گل اول و بدجور خوردashem:-

elyas_totti
08-08-2011, 20:31
بازم بگید استیلی. ببخشیدا اما احمق تر از این بشر ندیدم. عمرا اگه پرسپولیس امسال شانسی داشته باشه. تا وقتی این یارو هست با این همه بازیکن خوب هم گند میزنیم میره. دو هفتس داریم ضایع میشیم جلوی این استق لالیا. با اینکه بعیده اما خدا کنه داماش حداقل 1 امتیاز بگیره.
من دایی رو خیلی توی مربیگری قبول ندارم اما پارسال هر دو بازی 2-1 بر شاهینو. خاک بر سر استیلی و کاشانی.

Wizard-8
08-08-2011, 22:26
بازم بگید استیلی. ببخشیدا اما احمق تر از این بشر ندیدم. عمرا اگه پرسپولیس امسال شانسی داشته باشه. تا وقتی این یارو هست با این همه بازیکن خوب هم گند میزنیم میره. دو هفتس داریم ضایع میشیم جلوی این استق لالیا. با اینکه بعیده اما خدا کنه داماش حداقل 1 امتیاز بگیره.
من دایی رو خیلی توی مربیگری قبول ندارم اما پارسال هر دو بازی 2-1 بر شاهینو. خاک بر سر استیلی و کاشانی.
منم شدیداً به استیلی انتقد دارم البته بخاطر مهره چینی ، اینکه کریمی رو تو دفاع گذاشته واز نیم درصد توانایش نمیتونه استفاده کنه برام عجیبه، یا بازی دادن آقازمانی به جای زارع و...... اما نتایجش خیلی بهتر از شروع دایی با پرسپولیس هست... دایی تو اول بازی با ذوب تو آزادی مساوی کرد بازی دوم هم با 4-1 مغلوب همین شاهین بوشهر شد...طوری که احمد پوری بازیکن شاهین بوشهر به 90 اومد و پرسپولیس رو به سخره گرفت ومیگفت ما داشتیم دستگریمی با پرسپولیس بازی میکردیم و......

من همچنان به مهره چینی استیلی منتقد هستم ...

kick up
08-09-2011, 08:12
خيالي نيست دوستان بازي با شاهين رو فراموش كنيد . بازي بعد 5شنبه تو آزادي با شهرداري تبريزه و شخصا ميرم ببينم استيلي جرات داره باز آقازماني رو بياره و مازار رو نياره ! ايشالا تيم چيدن رو اين هفته يادش ميديم .

بنظرم بهترين تركيب اينه كه علي عسگر بياد چپ بازي كنه جاي سوارخ تيم و مازيار و بادامكي هافبك دفاعي باشن و كريمي و ممد نوري هافبك هجومي با 2فوروارد : اولادي و هاشميان . يه چيزي تو مايه هاي 4-4-2

كلا بايد قيد آقازماني و شكوري و هادي نوروزي رو زد و چند بازي فرستادشون رو سكو تا بفهمن اينجا كجاست . اين بادامكي و غلومرضايي و محمد هم البته انگار موج گرفتدشون و هي تيك مي زنن

pathfinder
08-09-2011, 10:00
دوستان امیدوار باشید
تیم خوبی داریم، درسته که استیلی یه سری اشکالات داره، ولی قبول کنید که بچه ها هم بازی نمی کنند.
کدوم یکی از بازیکنان الان داره بازی خودشو انجام میده، البته به جز علی کریمی
انشالله که علی عسکر و کاضمیان از بند مصدومیت رها بشن اون وقت تیم درست میشه
همیشه ابتدای فصل از این مشکلات برای هر تیمی پیش میاد، مگه فصل پیش سپاهان با همین مشکل روبرو نشد ولی دیدید که آخرش چی شد. به قول معروف شاهنامه آخرش خوشه

قرمزته

joooooooooone
08-09-2011, 11:03
دیشب در بازی استقلال و داماش به چند نکته ی خوب پی بردیم نکاتی که موجب موفقیت تیمشون شد:
1.همدل بودن باهم (همه در زمین برای یک هدف میدویدند )
2.سرعت بخشیدن به بازی توسط خط دفاع
3.دادن پاس های موفق به هم و تکروی نکردن
4.داشتن یک مهاجم حواس جمع و سرعتی والبته با تجربه
نکته اینجاست که در بازی پرسپولیس و شاهین هیچ یک از این 4گزینه در تیم اعمال نشده بود و همین مهم باعث باخت تیم شد ashem:-

نقاط ضعف تیم پرسپولیس:
بازیکنان باهم همدل نیستند وهر شخصی فقط به دنبال کسب منفعت در بازیست خصوصا رضایی که اگربا هدف کسب موفقیت در تیم بدوه اینطور بازی نمیکرد متاسفانهبیشتر اعضای تیم به فکر ثبت اسم خود در جدول گلزنان لیگ11 هستندcrying::-

بیشتر بازیکنا در زمین به جای دویدن و سرعت دادن به بازی راه میرن که این نشان از بی انگیزه بودن بازیکناست وهمین امر موجب کند شدن جریان بازی میشه:gahhr:

دغدغه ی ذهن هر بازیکن گلزدن چرا که هر بازیگر در زمین بازی باید به فکر درست اجرا کردن مسئولیت خود باشه باید به فکر مفید وسالم بازی کردن باشه مشغله ی فکرش این باشه که مسئولیتی که به او محول شده به نحو احسنت انجام بده :sharmande:

وقتی بازیکنان تیم مسئولیت پذیر نیستند وتمام تدابیر یک مربی رو با بی تفاوت بودن خود نسبت یک بازی حساس زیر سوال میبرند طبیعتا جز باخت به نتیجه ی دیگری نخواهند رسید ما با داشتن این همه بازیکن برتر و خوب میبازیم واین فاجعه فوتبال ایرانه که تیمی به بزرگی پرسپولیس به تیم شاهین ببازه واقعا فاجعه است:gijjj::-ang

به امید اینکه هیچ یک از این ضعف ها در بازی با تراکتور دیده نشه انشاال......:love::love:

joooooooooone
08-09-2011, 11:22
خواهش میکنم جا خالی ندین از سرمربی تون حمایت کنین بالاخره اگه موفقیت برای تیم به ارمغان نیاره مطمئنا عوض میشه وشخصه دیگه ای به جاش میاد :yes:
ما آدما عادت بدی داریم زود قضاوت میکنیم ،به این زودی قضاوت نکنیم استیلی هنوز یه بازی دیگه وقت داره
از قدیم میگن تا سه نشه بازی نشه تازه اگر بازی بعدی هم ببازه باید منطقی فکر کرد:::::kl
اون در شرایط بدی به پرس اومده و جای بدکسی و گرفته همچنین بعضی از هوادارا صبر و تحمل ندارن وتا تقی به توقی میخوره شعار علی دایی سر میدن خب مسلما من و شما هم جای استیل بودیم زیر این فشار چند بازی نتیجه نمیاوردیم باید صبر کرد و دید چه تدبیری به کار میبره استیلی:mage mishe:
اما به هیچ وجه از مربی و تیممون گله نکنیم چون باعث خوشحالی خیلی ها میشیم خصوصا استقلالی ها
این خود ما هستیم که باعث میشیم اونا به تیم ما توهین کنن :yes:
به امید پیروزی پرسپولیس تیم بزرگ ایران در بازی بعدی:love:

joooooooooone
08-09-2011, 11:37
منم شدیداً به استیلی انتقد دارم البته بخاطر مهره چینی ، اینکه کریمی رو تو دفاع گذاشته واز نیم درصد توانایش نمیتونه استفاده کنه برام عجیبه، یا بازی دادن آقازمانی به جای زارع و...... اما نتایجش خیلی بهتر از شروع دایی با پرسپولیس هست... دایی تو اول بازی با ذوب تو آزادی مساوی کرد بازی دوم هم با 4-1 مغلوب همین شاهین بوشهر شد...طوری که احمد پوری بازیکن شاهین بوشهر به 90 اومد و پرسپولیس رو به سخره گرفت ومیگفت ما داشتیم دستگریمی با پرسپولیس بازی میکردیم و......

من همچنان به مهره چینی استیلی منتقد هستم ...
کاملا باهات موافقم :chakerim:
میزاریم پایه کم تجربه گیش بالاخره از دایی کم تجربه تره ولی یک حسن خوبی که داره همیشه در جهت مثبت مصاحبه میکنه ینی بامصاحبه های فنی دل هوادارا رو آروم میکنه و این خیلی خوبه:yes:

saalehh
08-09-2011, 12:29
باید فرصت داد به استیلی.درسته بازی با شاهین فاجعه بود اما باید چندتا بازی بهش مهلت داد بعد قضاوت کنیم.بهرحال بازی تو بوشهر تو تابستون برای هر تیمی میتونه مشکل ساز بشه.خداکنه پنج شنبه بتونه هم خوب بازی کنه هم خوب نتیجه بگیره.استقلالو دیشب دیدید؟با اونهمه ستارش چیکارکرد؟
خداوکیلی خداخدامیکردن زودتربازی تموم بشه.رحمتی نبود خدامیدونه چندتا میخوردن؟؟؟

saalehh
08-09-2011, 12:33
خيالي نيست دوستان بازي با شاهين رو فراموش كنيد . بازي بعد 5شنبه تو آزادي با شهرداري تبريزه و شخصا ميرم ببينم استيلي جرات داره باز آقازماني رو بياره و مازار رو نياره ! ايشالا تيم چيدن رو اين هفته يادش ميديم .

بنظرم بهترين تركيب اينه كه علي عسگر بياد چپ بازي كنه جاي سوارخ تيم و مازيار و بادامكي هافبك دفاعي باشن و كريمي و ممد نوري هافبك هجومي با 2فوروارد : اولادي و هاشميان . يه چيزي تو مايه هاي 4-4-2

كلا بايد قيد آقازماني و شكوري و هادي نوروزي رو زد و چند بازي فرستادشون رو سكو تا بفهمن اينجا كجاست . اين بادامكي و غلومرضايي و محمد هم البته انگار موج گرفتدشون و هي تيك مي زنن

100 در10000 باهات موافقم.کاش منم ایران بودم تاهربازی میرفتم ورزشگاه:gerye::gerye::gerye:
خداکنه مازیارو فیکس بذاره و البته شنیدم اولادی تا یه ماه نمیتونه بازی کنه و فکرکنم مجبوریم باز نوروزی رو تحمل کنیم.

AL1reZA
08-09-2011, 12:46
خواهش میکنم جا خالی ندین از سرمربی تون حمایت کنین بالاخره اگه موفقیت برای تیم به ارمغان نیاره مطمئنا عوض میشه وشخصه دیگه ای به جاش میاد :yes:
ما آدما عادت بدی داریم زود قضاوت میکنیم ،به این زودی قضاوت نکنیم استیلی هنوز یه بازی دیگه وقت داره
از قدیم میگن تا سه نشه بازی نشه تازه اگر بازی بعدی هم ببازه باید منطقی فکر کرد:::::kl
اون در شرایط بدی به پرس اومده و جای بدکسی و گرفته همچنین بعضی از هوادارا صبر و تحمل ندارن وتا تقی به توقی میخوره شعار علی دایی سر میدن خب مسلما من و شما هم جای استیل بودیم زیر این فشار چند بازی نتیجه نمیاوردیم باید صبر کرد و دید چه تدبیری به کار میبره استیلی:mage mishe:
اما به هیچ وجه از مربی و تیممون گله نکنیم چون باعث خوشحالی خیلی ها میشیم خصوصا استقلالی ها
این خود ما هستیم که باعث میشیم اونا به تیم ما توهین کنن :yes:
به امید پیروزی پرسپولیس تیم بزرگ ایران در بازی بعدی:love:
من که اصلا ازش طرفداری نمی کنم.دلم می خواد بازیه راه اهن وپرسپولیسو ببینم.

ALI MOHAMMAD.
08-09-2011, 12:51
اقایون مشکل فقط و فقط ترکیب تیم و البته همدل بودن بازیکنا بر میگرده که فقط باس به یه نکته توجه کنند اونم موفقیت و برد تیم که متاسفانه نه ترکیب تیم چنگی به دل میزنه و نه از یکدل بودن و صمیمیت بین بازیکنا خبریه .

Mehrd@d
08-09-2011, 14:29
به نام خدا

شهرداری تبریز - پرسپولیس تهران

هفته سوم لیگ برتر جام خلیج فارس فصل 90/91

پرسپولیس تهران- شهرداری تبریز

پنج شنبه 20 مرداد 1390 // ساعت 22:30

داور: محسن قهرمانی

گزارش بازی:

مرجع خبری پرسپولیس : دومين شكست تيم فوتبال پرسپوليس اين بار مقابل شهرداري تبريز در ورزشگاه آزادي رقم خورد.

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و شهرداري تبريز از هفته سوم ليگ برتر فوتبال از ساعت 22:30 در ورزشگاه آزادي تهران آغاز شد و با نتيجه 2 بر يك به سود شهرداري تبريز به پايان رسيد.

گل‌هاي شهرداري را در اين ديدار ميثم بائو در دقيقه 46 و وريا غفوري در دقيقه 58 به ثمر رساند و تك گل پرسپوليس را علي كريمي در دقيقه 90 وارد دروازه شهرداري كرد.

پرسپوليسي‌ها با اين نتيجه دومين شكست خود را در اين فصل تجربه كردند تا با همان تساوي هفته اول و كسب يك امتياز در انتهاي جدول باقي بمانند.

داور اين بازي محسن قهرماني بود. وي به سعيد دقيقي از شهرداري و وحيد هاشميان از پرسپوليس كارت زرد نشان داد.

joooooooooone
08-09-2011, 17:42
من که اصلا ازش طرفداری نمی کنم.دلم می خواد بازیه راه اهن وپرسپولیسو ببینم.
بیا ما داریم میگیم تو این شرایط همه هوادا یکدل باشن و از استیل حمایت کنن تا تیم نتیجه بگیره اون رهبر تیممون اگه کم بیاره فاتحه ی پرس خوندست :ogh:
بعد شما هنو دلت از اون ماجرا پره و سنگ دایی رو به سینه میزنی :balesh:
دایی رفته ok:love:
فعلا استیلی همه ی تیممونه باید تحت هر شرایطی ازش حمایت کرد:fek konam:

AlexDelpiero
08-09-2011, 18:25
خوبه خوشم میاد از همتون که طرفداری از استیلی رو نمی کنید.امیدوارم زود اخراج بشه.
کاشکی اون موقع که 5 تا 5 تا باخت می آورد دایی هم بودند افرادی که همچین عقیده ای داشتند ... اون موقع به ماها می گفتند صبر داشته باشید درست میشه و از این حرفا ...
برادر من بازی تو شرجی 80 % می دونی یعنی چی ؟!!!
نه دیگه نمیدونی ! من خودم تجربه کردم ! این یعنی افتضاح ترین وضع ممکن ! من اصلا هیچ وقت با تعصب از یه نفر دفاع نکردم و هیچوقت از روی تعصب یه نفرو مورد انتقاد بی خود قرار ندادم ! اما این تمام کار استیلی نبود !
البته مطمئنا ایراد داشت تیم و حتی بحث فنی ولی نباید از همین الان چوب حراج زد به تیم و ریشه تیم رو همین الانه خشکوند !
تازه 2 هفته گذشته و کلی بازی دیگه مونده !
امیدوارم برای بازی با شهرداری دیگه خبری از آقازمانی ، غلومرضا وشیث نباشه که تو این دو بازی بدترین های پرسپولیس بودند ! همین اس اس هم اگر نبود رحمتی و اگر مثل همیشه شانس یارشون نبود وصعیتی بدتر از ما داشتند !
تیم هنوز کار داره و صبر کنید ! من مطمئنم از هفته 5 به بعد پرسپولیس سر حال و یک دست خواهیم داشت !

ALI MOHAMMAD.
08-10-2011, 11:45
به امید خدا بازی با شهردار تبریز استارت قهرمانیمون زده میشه و با برد در مقابل تیم تبریزی نشون میدیم که پرسپولیس میتونه با این هوادارا و بازیکنا بهترین نتایج تو هر سه جام بدست بیاره . ما هوادارا هم باس از تیممون تا سوت پایان بازی حمایت کنیم تا خدا نکرده بهونه دست حاشیه سازا ندیم . دم همه ی هوادارای با تعصب گرم .

Mehrd@d
08-10-2011, 15:52
به نظرم تو این بازی فقط باید دنبال سه امتیاز باشیم نه چیز دیگه ای. چون در اون صورت استیلی جو سنگینی رو بر علیه خودش خواهد کرد.
یکی از انتقادهایی که تو این چند روزه به استیلی وارد شده.استفاده نامناست از علی کریمیه! اونم با توجه به توانایی های هجومی ای که داره.
منم در واقع انتقادم همین جاست. و عقیدم اینه که چرا بازیکنی مثه مازیار زارع که هم تو دفاع و هم تو حمله میتونه کمک حال تیم باشه و از همه مهم تر قدرت حفظ توپش. رو بایدبشونیم رو نیمکت و از بازیکن سطح پایین تو اون پست مثه اقا زمانی استفاده میکنیم!؟
عملا ما میتونیم با آوردن مازیار این فرصت نفوذ بیشتر رو به علی کریمی بدیم تا بتونه توانایی های خودشو بیشتر نشون بده و همچنین مثمر ثمر تر باشه. که متاسفانه سرمربی تیم همچین عقیده ای نداره!!!!
امیدوارم تو بازی فردا شب با یه ترکیب عالی وارد زمین بشیم و بتونیم با یه بازی خوب و همچنین تماشاگر پسند پیروز این میدان باشیم. البته باید مراقب خط حمله شهرداری تبریز بود!!!!!!

sosodanger
08-11-2011, 07:23
به استیلی وقت داده بشه خیلی بهتر از دائی عمل میکنه:bia baghalam:

AL1reZA
08-11-2011, 11:39
کاشکی اون موقع که 5 تا 5 تا باخت می آورد دایی هم بودند افرادی که همچین عقیده ای داشتند ... اون موقع به ماها می گفتند صبر داشته باشید درست میشه و از این حرفا ...
برادر من بازی تو شرجی 80 % می دونی یعنی چی ؟!!!
نه دیگه نمیدونی ! من خودم تجربه کردم ! این یعنی افتضاح ترین وضع ممکن ! من اصلا هیچ وقت با تعصب از یه نفر دفاع نکردم و هیچوقت از روی تعصب یه نفرو مورد انتقاد بی خود قرار ندادم ! اما این تمام کار استیلی نبود !
البته مطمئنا ایراد داشت تیم و حتی بحث فنی ولی نباید از همین الان چوب حراج زد به تیم و ریشه تیم رو همین الانه خشکوند !
تازه 2 هفته گذشته و کلی بازی دیگه مونده !
امیدوارم برای بازی با شهرداری دیگه خبری از آقازمانی ، غلومرضا وشیث نباشه که تو این دو بازی بدترین های پرسپولیس بودند ! همین اس اس هم اگر نبود رحمتی و اگر مثل همیشه شانس یارشون نبود وصعیتی بدتر از ما داشتند !
تیم هنوز کار داره و صبر کنید ! من مطمئنم از هفته 5 به بعد پرسپولیس سر حال و یک دست خواهیم داشت !

همه ی حرف هاتون درست.ولی چرا شاهین بوشهر توانست توی اون گرما بازی کنه وببره ولی پرسپولیس نه.پرسپولیس که باره اولش نیست که در چنین گرمایی بازی می کنه.
و غلام رضا:غلامرضا فقط زیره دست دایی خوب بود اینو که دیگه قبول دارین.

joooooooooone
08-11-2011, 13:24
همه ی حرف هاتون درست.ولی چرا شاهین بوشهر توانست توی اون گرما بازی کنه وببره ولی پرسپولیس نه.پرسپولیس که باره اولش نیست که در چنین گرمایی بازی می کنه.
و غلام رضا:غلامرضا فقط زیره دست دایی خوب بود اینو که دیگه قبول دارین.

جواب سوال اول:دقت کنید شاهین تیم بوشهر تمرینات شو تو سواحل قناری انجام نمیده که :hehee:
تو همون بوشهر تمرین میکنه پس به این نتیجه میرسیم که آب وهوا ی بوشهر برای بازیکناش عادی و طبیعی بوده اما پرسپولیس تو بوشهر اونم با اون گرما تمرین میکنه:gahhr:
وجواب دوم:اصلا باهات موافق نیستم درسته غلام رضا تو این دوتا بازی افتضاح بود اما این دلیل نمیشه بگیم به خاطر دایی پس اگه اینجوری باشه نوروزی و اولادی و تمام بازیکنایی که خوب بازی نمیکنن زیر دست دایی هستن لابد دیگه
نه دوست من باید به استیل و بازیکناش وقت داد:love:

joooooooooone
08-11-2011, 13:31
اما یه خبر توپ از روزنامه ی پرسپولیس:

بازگشت نورمحمدی و مازیار به ترکیب اصلی،شیث دفاع راست-فشنگ چپ-کریمی نوک حمله
.................................................. ...........
وکنار گذاشتن:

علیرضا محمد، سامان آقازمانی، مهرداد اولادی
.................................................. ...............
بالاخره بعد از دو تا خون دل خوردن به خاسته های ما رسیدگی شد :balesh:

joooooooooone
08-11-2011, 13:41
خداروشکر که محمد وسامان تو این بازی حضور ندارن
سامی که بازی با شاهین مگه بازی میکرد همش خطا میکرد دفاعم که ماشالا جور کارش و علی میکشید
محمدم که دقیقه ی 45 به بعد رو مخ من داشت جفتک مینداخت یه پاس سالم و درست حسابی نداد
ولی خداروشکر میکنم که علی تو این بازی نوک حمله ست :love:

David7
08-11-2011, 22:20
بچه ها امشب از دست علی محمد و سامان آقا زمانی راحت شدیم...

2 بازی قبل رو با کمک این 2 باختیم...

ولی حیف که تو این بازی اولادی نیست...

ale10forever
08-12-2011, 00:37
فقط دو کلمه حرف دارم

حیف کریمی

AL1reZA
08-12-2011, 00:42
به امید خدا این هم باخت دوم.

alexdelpiero_10
08-12-2011, 00:44
رفتیم هفدهم :ahaaaaaa:lol:-:yes: درود بر استیلی :hooora: درود بر تاکتیک تیمی

بزرگترین شاهکار قرن: 2 باخت پشت سرهم با بازیکنان 350 میلیونی (اگه سقف رو رعایت کرده باشن) به بازیکنانی که 200 میلیون هم نمی ارزند!!!!!

ale10forever
08-12-2011, 00:50
تو این بازی علی کریمی اندازه 3 نفر بازی کرد. معلوم نیس بازیکن دیگه چی می خواد که تو زمین را نره. علی دایی هرچی بود بازیکنا از ترسش جرئت نداشتن تو زمین راه برن. استیلی حتی جذبه این کار رو هم نداره

FORZA BIANCONERI
08-12-2011, 00:55
کریمی باغیرت
پرسپولیس بی غیرت
ولی به نظرمن نصرتیم بدنبود

AL1reZA
08-12-2011, 00:56
این هم باخت بعدی واقعا متاسفم. علی کریمی کجا بقیه بازیکن ها کجا.کار علی کریمی عالی بود ولی پرسپولیس خیلی بد بود.3بازی 2 باخت 1 مساوی

David Sina
08-12-2011, 00:57
ارتش سرخ بار دیگر شکست خورددددددددددددد ...... این بار به هواداران هم شکست خورددددددددددد !!!!!

تسلیت میگم به همه قرمز ها !!!!!!!! حیف علی کریمی !!! بازی علی به خاطر شما ها داره از دست میره

ale10forever
08-12-2011, 01:01
نور محمدی و شیث در حد لیگ محلات هم نیستن
من هر هفته میرم فوتبال باور کن اگه 5 تا یارم کم داشته باشم و بتونم این دوتا رو بیارم پسرخاله 8 سالمو به اینا ترجیح میدم

David7
08-12-2011, 01:08
مشکل اینجاست که استیلی بلد نیست تعویضی بکنه

به نظرت کدوم بازیکن رو بیاره تو زمین آقا زمانی یا محمد تیم اصلی نباید زیاد تغییر کنه...

AL1reZA
08-12-2011, 01:09
به نظرت کدوم بازیکن رو بیاره تو زمین آقا زمانی یا محمد تیم اصلی نباید زیاد تغییر کنه...
داداش منظورم بازیه قبلی بود شاهین بوشهر

David Sina
08-12-2011, 01:10
علی کریمی باید بیاد یه تیم دیگه این جوری فوتبالش هدر نمیره ..... یه کم به جام جهانی فکر کنید ..... ما نیاز داریم بهش !!!

اههههههههه ........ واقعا سطح بازیش از پرسپولیسی ها بالاتره و برخلاف اون سوسول های پرسپولیس با غیرته !!

ale10forever
08-12-2011, 01:14

واقعا ببینید کار پرسپولیس به کجا کشیده باید از بین آقازمانی و محمد یکیو انتخاب کنه!!
یه تار گندیده مهدوی کیا و کریمی و هاشمیان و دایی می ارزه به صد تا شیث و نورمحمدی و استیلی و...

David7
08-12-2011, 01:18
داداش منظورم بازیه قبلی بود شاهین بوشهر

دادا اگه تو جاش بودی چکار میکردی؟؟؟

David7
08-12-2011, 01:20
علی کریمی باید بیاد یه تیم دیگه این جوری فوتبالش هدر نمیره ..... یه کم به جام جهانی فکر کنید ..... ما نیاز داریم بهش !!!

اههههههههه ........ واقعا سطح بازیش از پرسپولیسی ها بالاتره و برخلاف اون سوسول های پرسپولیس با غیرته !!

سینا تو طرفدار اس اس هستی اینجا جای تو نیست...

David Sina
08-12-2011, 01:21
علی کریمی خیلی مرده !!!!!! واقعا امشب غیرت و تعصب رو تو چشاش دیدم

David Sina
08-12-2011, 01:22
سینا تو طرفدار اس اس هستی اینجا جای تو نیست...

هستم ولی نمیتونم این همه ظلم رو ببینیم و سکوت کنم

David7
08-12-2011, 01:23
واقعا ببینید کار پرسپولیس به کجا کشیده باید از بین آقازمانی و محمد یکیو انتخاب کنه!!
یه تار گندیده مهدوی کیا و کریمی و هاشمیان و دایی می ارزه به صد تا شیث و نورمحمدی و استیلی و...

اگه منظورت غیرت باشه باهات موافقم...

AL1reZA
08-12-2011, 01:28
دادا اگه تو جاش بودی چکار میکردی؟؟؟
من که مربی نیستم.ولی استفا می دادم ومی رفتم پی کارم.

saalehh
08-12-2011, 01:47
بدبختی از این بیشترکه جلو 70000 نفر تیمت بیاد از شهرداری تبریز 2 تاگل عقب باشه؟؟؟؟؟
بیشتر از این که بی برنامه ای از این بیشترکه هرکی به نقطه کرنر نزدیکتر باشه کرنرو بزنه؟؟
از این بیشتر که آقازمانی بیاد جای مازیار؟
از این بیشتر که تو 90 دقیقه حتی 2 دقیقه هم تاکتیک مشخص نداشته باشی؟؟؟:gerye::gerye::gerye::gerye:

saalehh
08-12-2011, 01:54
چی فکر میکردیم چی شد؟؟!!!!!!
از 9 امتیاز ممکنه فقط 1 امتیاز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

FaFa
08-12-2011, 02:03
فقط می تونم بگم شانس بزرگی که استیلی آورد اینه که بازی بعدی با مس سرچشمه دارن توی کرمان !
تیمی که 3 بازی کرده و 3 تا باخته.
تازه دروازبانشون یعنی حسن حوری هم نیست
این ساده ترین بازی نیم فصل اوله که توی زمانی که بیشترین احتیاج به 3 امتیاز داریم برگزار میشه
اگه اینو هم نبرن باید دیگه تهران برنگردن :ogh:crying::-

ALI MOHAMMAD.
08-12-2011, 02:17
داداشی امسال همه چی دست به دست هم دادن که پرسپولیس نتیجه نگیره . تیم مس سرچشمه هم قابل احترامه تیم خوبیه ولی در مقابل تیم ما حالا میخواد مس سرچشمه با هوری یا بی هوری باشه در هر صورت تیم امسال یا نمیتونه نتیجه ی دلخواه ما هوادارا رو بگیره یا اینکه دستای پشت پرده این اجازرو نمیده .

David Sina
08-12-2011, 02:24
علی دایی بدترین نتایج پرسپولیس در تاریخ رو گرفت !!! با 5 باخت پشت سر هم ولی همه بهش فرصت دادند !!!!! تازه به استقلال هم که بعد از 20 سال رفت و برگشت باخت !!!

بهنظر من هواداران پرسپولیس تحت تاثیر جذبه دایی قرار گرفتند نه دانش فنی !!!!!

David Sina
08-12-2011, 02:48
آخر بازي اعتراض كنند و فقط به ما بد بگويند!
كريمي: نمي‌دانم تماشاگران چرا دايي را مانند چماق بر سر ما مي‌كوبند؟

kick up
08-12-2011, 02:52
تازه از استاديوم رسيدم . وسطهاي نيمه اول رسيديم و طبقه اول پشت دروازه خودي قسمت استقلاليا چسبيده به هواداراي تيم حريف نشستيم . نيمه دوم كه گل رو خورديم يه سري از همين قسمت بود كه دايي رو تشويق كردن كه با اعتراض بقيه ساكت شدن و...تا اينكه مازيار رو كشيد بيرون و اونم از طرف ديگه زمين رفت بيرون كه ديگه لج همه درومد و هيچي ديگه تشويق دايي به روبروي جايگاه هم رسيد . تشويق دايي فقط راهي بود براي اعتراض به سرمربي تيم و همه مي دونستن دايي تيم داره ولي باز سرود دايي رو خوندن...برگرد به تيمت ...

متاسفانه حميد استيلي نشون داد كه ارنج كردن رو بلد نيست. كاري كه متخصصش علي پروينه . منصوري مي تونست از اول تو زمين باشه و وقتي وارد زمين شد تيم از چپ راه افتاد . نوروزي بخدا نبودنش خيلي بهتره و بدجوري رو اعصابه و هيچ كاري نمي كنه . اومدن آقا زماني چه لزومي داشت ؟

دفاع رو اكثر لجظه ها 2نفره بود و دفاع تيمي وجود نداشت . تو حمله هم نداشتن فوروارد باعث اين افتضاح شد

سرعت حركت تيم خيلي پايين و كنده . تو دفاع كردن تعداد زيادي برنمي گردن . تو حمله هم نوري كار خودش رو انجام نمي ده و معلوم نيست چشه ! بقيه هم كه سلام برسون به غيرت و تعصب

خلاصه اين بازي انقدر بد بود كه دقيقه 80 پا شديمم زديم بيرو ن و گل رو هم نديديم. انقدر ناسزا گفته مي شد كه مجبور شديم براي اينكه كم سن و سالاي همراهمون اذيت نشن زود بيايم و خيلي جا ها هم گوشاشون رو بگيريم تا نشنون !

تيم ما علاوه بر نياز به ارنج كاملا متفاوت يه هافبك دفاعي جنگنده مي خواد كه جلوي دفاع رو جمع كنه .يه فوروارد كه جاگيري و گل زدن بلد باشه و .... كلا عيرت

sosodanger
08-12-2011, 06:58
من از همه معذرت میخوام که گفتم باید به استیلی فرست داده شه
با این تعویضایه مفتش
کاظمیان رو نیمکته اونوقت منصوری رو میاره تو که گند بزنه
آقایون طرفدار امسال 7هفتم هم نمیشیم:gerye:

Wizard-8
08-12-2011, 08:29
مگه استیلی چه گناهی کرده ؟؟ اینکه دارو دسته دایی بعد هر بازی که 13000 نفر هم بیشتر نیستن تیم رو بهم میریزن وعیله استیلی شعار میدن این کاراشون چه معنی داره ؟؟ در حال حاضر دشمن پرسپولیس این دارودسته دایی تو استادیوم هستن ... دلتون برای دایی تنگ شده برید بازی راه آهن رو ببنید .
اگه دقت کرده باشید تیم نیمه اول خوب بازی کرد تا اینکه دارودسته دایی طبق قانون خودشون در هر شرایطی دایی رو تشویقث کردن ونتیجش این شد نیمه دوم پرسپولیس کاری نکرد و روحیه بازیکنا بهم ریخته شد..... مشکل حال حاضر پرسپولیس فقط و فقط دارودسته دایی هست

این دارودسته دایی که نام دایی رو فریاد میزنن همونایی هستن که بعد 5 باخت دذایی رو تشویق میکردن ، همونایی هستن که وقتی تیم می باخت یا مساوی میکرد یا میبرد دایی رو تشویق میکردن ... این دارودسته دایی همونایی هستن که تو بازی سایپا وتراکتور که سال 88 تو کرج برگزار شد دایی رو تشویفمیکردن

به ولای علی اگه تهران بو.دم اون سر دسته دارودسته دایی رو به خاک و خون میکشدم ...چون شورش رو دراوردن و...حیف 800 کیلئمتر از تهران دورم ..حیف

مشکل پرسپولیس فقط وفقط دارودسته دایی هستن که خیلی هم پر قدرت هستن چون فردوسی پور پشتشونو گرفته و ازشون حمایت میکنه

به ولای علی اگه یک میلیاردم این اتفاقها برای دایی میفتاد فردوسی پور تلویزیون رو بهم میریخت چون عاشق دایی هست ...

وقتی تیم خوب بازی یمکنه وداردوسته دایی روحیه تیم رو از دقیقه 45 بهم میرزن بازیکن جوون که تو تیم هست روحیش بهم میریزه...پارسال یادتون میاد هرکسی گل میزاد این دارودسته دایی اونو تشویق میکردن... به قران این بان ددایی مثل یه غده سرطانی شده واگه جوابشونو ندی تیم رو نابود میکنن

هواداران واقعی هوشیار باشید

Wizard-8
08-12-2011, 08:55
پرسپولیس یا دایی ؟

. نمی دانم شاید آن روز که علی دایی پس از 5 شکست متوالی و کسب دهمین شکست فصل خود و بازی های بی خطر پرسپولیس در آن زمان باز هم از روی سکو ها حمایت می شد باز هم دست لیدرهایی که هر لحظه به یک شخص وابسطه اند در کار بوده یا اینکه هواداران به معنای واقعی کلمه از سرمربی خود حمایت می کردند .
اگر واقع بینانه بنگریم می توانیم اینگونه نتیجه گیری می کنیم که چون در سه هفته آغازین لیگ برتر باز هم علی دایی تشویق و حمایت شد باید به صحبت های حبیب کاشانی صحه گذاشت و اینگونه برداشت کرد که آقای دایی لیدر های خود را برای تخریب پرسپولیس استیلی به خط کرده است وگرنه چگونه می شود که این هوادار همان هواداری باشد که 5 شکست متوالی و دهمین شکست فصل را تجربه و باز هم از سرمربی حمایت کرده باشد !

پرسپولیس دایی !
نمی خواهیم نتایج تمام 34 هفته تیم دایی را در اینجا شرح دهیم اما هوادار محترم بهتر است بداند در 34 بازی فصل گذشته تیم دایی 10 باخت ، 7 تساوی و 17 برد داشته است که شکست ها به ترتیب شکست از صبای قم ( 2 ) ، ملوان (2) ، استقلال (2) ، مس کرمان ، سپاهان ، پیکان ، تراکتورسازی که در آخر فصل رتبه چهارم را برای پرسپولیس دایی رقم زده است . به این نتایج حذف از مرحله گروهی جام باشگاه های آسیا و کسب مقام چهارم گروه نیز اضافه نمایید .
نمودار نتایج فصل گذشته پرسپولیس : [Only Registered And Activated Users Can See Links]
دایی و هوادار ؟
نمی خواهیم نتایج تیم دایی و عملکرد شخص دایی را زیر سوال ببریم اما مساله اینجاست که آیا واقعا هواداران از تیم دایی راضی بوده اند یا خیر ؟ می توانیم این مساله را با در نظر گرفتن تعداد هوادارانی که برای مشاهده بازی های تیم دایی به ورزشگاه می آمدند بررسی نماییم ! اگر یادتان باشد پس از شکست 4 – 1 پرسپولیس برابر صبای قم گزارشگر بازی آقای عادل فردوسی پور چنین گفت " دایی شانس آورد که فقط 2000 نفر در استادیوم حضور دارند "

David7
08-12-2011, 11:36
علی دایی بدترین نتایج پرسپولیس در تاریخ رو گرفت !!! با 5 باخت پشت سر هم ولی همه بهش فرصت دادند !!!!! تازه به استقلال هم که بعد از 20 سال رفت و برگشت باخت !!!

بهنظر من هواداران پرسپولیس تحت تاثیر جذبه دایی قرار گرفتند نه دانش فنی !!!!!

منم کاملا باهات موافقم سینا...

دایی هیچی از مربیگری نمیدونه...

اگه یکم به استیلی فرصت بدن همه چی درست میشه...

Mehrd@d
08-12-2011, 12:28
واقعا نمیدونم چی بگم باید بگم افتضاح بودم . واقعا متاسفم واسه این هوادار نماهایی که با قصد آشوب به ورزشگاه میان. آخه کجا رو دیدین که از دقیقه 40 بازی شعار بر علیه کادر فنی بدن!...:-ang
بازیکن داره راه میره تو زمین شعارشون برعلیه کادر فنیه. خب استیلی چکار میتونست بکنه!؟ مگه تو زمان دایی همچین مشکلاتی نبود؟
به نظرم هر چی میکشیم از این میانه میدانه یعنی جایی که بازیکنانی چون آقازمانی- نوری زارع- بادامکی- بازی می کنند.دیشب خیلی رو اعصاب بودن. من که غیر پاس اشتباه چیز خاصی ندیدم ازشون. بخصوص این بادامکی که با یه گل که تو بازی اول زده شده فیکس مادرزاد!!!
بخدا دیشب بیشتر از اینکه از نتیجه بازی ناراحت بشم از این شعارهای هوادرا و بغضی که در تو چشای استیلی دیدم ناراحت شدم.:gerye:
فک نمیکنم لایق این جور برخوردهای بی رحمانه باشه اونم در همین هفته های ابتدایی! واقعا متاسفم
امیدوارم هر چه زودتر روزهای خوب خودشو تو این باشگاه شروع کنه.:khahesh:
===============================================
دوستان این برای بار 1000000000000
قبل از دادن پست به عنوان تاپیک توجه کنین. وهمین جور بی هوا پست ندین. بحث های مربوط به بازیهای پرسپولیس در همین تاپیک قرار میگیرد.نه تاپیک ارتش سرخ :gijjj:لطفا توجه کنید!!!
خواهشا از هر گونه بحثهای نیم خطی و یا تاییدی پرهیز کنید...
ممنون از افرادی که رعایت میکنن:rose:

Wizard-8
08-12-2011, 12:56
همه زمین وزمان میدونن دست دایی با لیدرها تو یه کاسس
1- تیم 5 باخت پیایپ میاره دایی توسط لیدرهاش تشویق میشه
2-رفت وبرگشت به استقلال میبازه دایی توسط لیدرهای تشویق میشه
3-تیم بعد 40 سال ت وازادی با 4 گل مغلوب صبا و سپاهان میشه تولیگ دایی توسط لیدهاش تشویق میشه
4-تیم بعد 17 سال به تراکتور میبازه دایی توسط لیدرهاش تشویق میشه
5- تیم تو آسیا بین 4 تیم چهار ممیشه دایی توسط لیدرهاش تشویق میشه
6-بازیکن گل میزنه دایی تشویق میشه
7-تیم مساوی میکنه دایی تشویق میشه
8-تیم میبره دایی تشویق میشه

و...

alexdelpiero_10
08-12-2011, 13:41
استیلی گفته تا هفته پنجم به من فرصت بدین که میشه 2 بازی دیگه
جدول رو که نگاه کردم دیدم که پرسپولیس رفته هفدهم اگه یادتون بیاد زمان قلعه نوعی تو استقلال این تیم تا هفدهم رفت ولی آخرش قهرمان شد حالا ما هم تا هفته پنجم صبر میکنیم ببینیم چی میشه

messi1373
08-12-2011, 13:57
استیلی گفته تا هفته پنجم به من فرصت بدین که میشه 2 بازی دیگه
جدول رو که نگاه کردم دیدم که پرسپولیس رفته هفدهم اگه یادتون بیاد زمان قلعه نوعی تو استقلال این تیم تا هفدهم رفت ولی آخرش قهرمان شد حالا ما هم تا هفته پنجم صبر میکنیم ببینیم چی میشه

داداش با این که من پرسپولیسیم اما خودتم داری میگی اون قلعه نوعیه این استیلیه.با هم قابل مقایسه نیستن.

joooooooooone
08-12-2011, 14:57
آفرین کارتون عالیه ادامه بدین خیر سرم اومدم دربی چن تا پست منطقی و فنی بزارم برگشتم صفحات قبل و خوندم از هرچی پرسپولیس و پرسپولیسیه متنفر شدم دستتون درد نکنه شما ها همتون فرقی نداره بازیگر یا تماشاگر اشک آدم و در میارین دیشب یه جور امروز یه جور شماها که دم از بازیکن باتعصب و غیرت میزنین خودتون یه جو غیرت تو وجودتون پیدا نمیشه تا دنگی به دونگی میخوره علی دایی تا یه گل میخوریم علی دایی
به جرعت میتونم بگم من غیرتم از تمام شما بیشتره با باخت فجیح مون دوستان استقلالی ساعت12شب اسمس میدادن تسلیت این بود تیمتون چرا اینقد ادعا میکنین هه هه پرسپولیس و...........هزار جور جمله ی تحقیر آمیز دیگه
اما به خدا مثه شما وا نرفتم سرم و گرفتم بالا از تیمم از مربیم از رنگم دفاع کردم گفتم میبریم بازی بعدی میبریم ما امسال قهرمان میشیم
اما شما چی ؟؟؟؟؟؟؟؟
چه خفت و خواری که متحمل نشدم اما برام مهم نبود استوار و محکم مثه ی پرسپولیسی واقعی از تیمم دفاع کردم
اما متاسفانه بعضیا خصوصا تو همین سایت دربی هستند کسانی که تظاهر میکنن طرفدار سرخن
نمیگم همه من و متهم به تحمت زدن نکنین میگم بعضیا یه تیم وقتی نتیجه میگیره که یه عده پشتش باشن ازش حمایت کنن امیدوارش کنن بهش روحیه بدن این عده اسمش هواداره هوادار واقعی متاسفانه دور تیم ما افرادی جمع میشن که بویی از هوادار واقعی نبردن معنی شم نمیفهمن
فقط تا بازیکن تیم و مربی نتیجه نمیگیره دم از بی تعصبی و بی غیرتی و از اون جور کلماتی معنی و مفهومشم نمیفهن میزنن اگه بخواین این جوری ادامه بدین اگه تا هر کی یا هرچی شد سکوت کنین بهتر همین الان طرفداری تیمی دیگری رو بکنین چون لیاقت میخواد کسی که طرفدار پرسپولیس باشه
هر وقت مشکلتون و با خودتون حل کردین اون وقت افرادی مثه من و صدا کنین بیایم به جای پیدا کردن مقصر حاشیه ها چن تا راه کار مناسب برای موفقیت بازی بعدی بدیم:ey babaaa:

alexdelpiero_10
08-12-2011, 15:34
آفرین کارتون عالیه ادامه بدین خیر سرم اومدم دربی چن تا پست منطقی و فنی بزارم برگشتم صفحات قبل و خوندم از هرچی پرسپولیس و پرسپولیسیه متنفر شدم دستتون درد نکنه شما ها همتون فرقی نداره بازیگر یا تماشاگر اشک آدم و در میارین دیشب یه جور امروز یه جور شماها که دم از بازیکن باتعصب و غیرت میزنین خودتون یه جو غیرت تو وجودتون پیدا نمیشه تا دنگی به دونگی میخوره علی دایی تا یه گل میخوریم علی دایی
به جرعت میتونم بگم من غیرتم از تمام شما بیشتره با باخت فجیح مون دوستان استقلالی ساعت12شب اسمس میدادن تسلیت این بود تیمتون چرا اینقد ادعا میکنین هه هه پرسپولیس و...........هزار جور جمله ی تحقیر آمیز دیگه
اما به خدا مثه شما وا نرفتم سرم و گرفتم بالا از تیمم از مربیم از رنگم دفاع کردم گفتم میبریم بازی بعدی میبریم ما امسال قهرمان میشیم
اما شما چی ؟؟؟؟؟؟؟؟
چه خفت و خواری که متحمل نشدم اما برام مهم نبود استوار و محکم مثه ی پرسپولیسی واقعی از تیمم دفاع کردم
اما متاسفانه بعضیا خصوصا تو همین سایت دربی هستند کسانی که تظاهر میکنن طرفدار سرخن
نمیگم همه من و متهم به تحمت زدن نکنین میگم بعضیا یه تیم وقتی نتیجه میگیره که یه عده پشتش باشن ازش حمایت کنن امیدوارش کنن بهش روحیه بدن این عده اسمش هواداره هوادار واقعی متاسفانه دور تیم ما افرادی جمع میشن که بویی از هوادار واقعی نبردن معنی شم نمیفهمن
فقط تا بازیکن تیم و مربی نتیجه نمیگیره دم از بی تعصبی و بی غیرتی و از اون جور کلماتی معنی و مفهومشم نمیفهن میزنن اگه بخواین این جوری ادامه بدین اگه تا هر کی یا هرچی شد سکوت کنین بهتر همین الان طرفداری تیمی دیگری رو بکنین چون لیاقت میخواد کسی که طرفدار پرسپولیس باشه
هر وقت مشکلتون و با خودتون حل کردین اون وقت افرادی مثه من و صدا کنین بیایم به جای پیدا کردن مقصر حاشیه ها چن تا راه کار مناسب برای موفقیت بازی بعدی بدیم:ey babaaa:

آخه خواهر من ما که حرف بدی نزدیم فقط یه نظر دادیم باشه چشم من که دیگه گفتم تا هفته ششم (یه هفته یعد از قول استیلی) دیگه حرفی نزنم و فقط تو بحثهای فنی شرکت میکنم

joooooooooone
08-12-2011, 21:00
آخه خواهر من ما که حرف بدی نزدیم فقط یه نظر دادیم باشه چشم من که دیگه گفتم تا هفته ششم (یه هفته یعد از قول استیلی) دیگه حرفی نزنم و فقط تو بحثهای فنی شرکت میکنم
دوست عزیز من منظورم و کلی اعلام کردم شخص خاصی روهم مورد اتهام قرار ندادم
میگم آدم باید صبر داشته باشه فک میکنم هدف مهرداد از به وجود آوردن این تاپیک اختلاف نظر نیست بلکه اتفاق نظر ما این جا جمع میشیم ببینیم چه کنیم تیممون موفق بشه نه اینکه گودال سقوط شو عمیق تر کنیم اومدیم اینجا بگیم چی خوبه وکمتر به بدی ها توجه کنیم

joooooooooone
08-12-2011, 21:27
در بازی دیشب مربی پرسپولیس مرتکب چند اشتباه بزرگ شد که همین امر موجب واگذار کردن سه امتیاز به تیم حریف شد:

1.تعویض رضایی وفرستادن سامان آقا زمانی به زمین
2.تغییر پست بعضی از بازیکنا من جمله فشنگچی
3.استفاده از محمد نوری واجازه ی ماندن نوروزی در زمین
4.قرار ندادن کریمی در نوک حمله پرسپولیس

دلایل:
1. رضایی بازیکن جوان سریع و فرصت طلبیه برای گلزنی نیاز به بازیکنی داره که میتونه خیلی سریع افراد حریف و جا بزاره وبا سانتر عالی اون تو موقعیت گلزنی قرار بده تنها کسی که در پرسپولیس تخصص این کار و داره فشنگچی:fek konam:

2.استیلی نمیدونه باتغییر دادن پست تخصصی یک بازیکن اون و در میدان جدیدی قرار میده که دسته کم برای انس گرفتن با پست دومش به دو سه هفته تمرین نیاز داره یا باید از قبل تجربه شو داشته باشه که متاسفانه این مورد درباره ی امیر حسین صدق نکرد وتنها با سه روز تمرین مدافع چپ تیم شد که باید بگم اصلا برای دفاع ساخته نشده :narahat:

3.نوری تحت تاثیر شرایط جو ورزشگاه قرار گرفته و تو این سه بازی هم اصلا خوب نبود بهتر بود از شخص دیگری مثلا کاظمیان (گرچه فقط 4هفته است که باتیم تمرین میکنه و در حال حاضراز آمادگی خوبی بهره مند نیست ولی بهتر بوددر اون شرایط به نوری ترجیح داده میشد)استفاده میشد:soal:

4.کریمی برای حمله ساخته شده نه برای قرار گرفتن درخط هافبک بهتر بود اون و در خط حمله قرار میداد در این شرایط همه چیز برای گلزنی فراهم :narahat:

به نظر من این کمبود و ضعف ها موجب باخت ما شد بهتر در بازی با مس سرچشمه این عوامل رو مد نظر قرار بدیم تا به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنیم:iran:

David7
08-12-2011, 22:02
همه زمین وزمان میدونن دست دایی با لیدرها تو یه کاسس
1- تیم 5 باخت پیایپ میاره دایی توسط لیدرهاش تشویق میشه
2-رفت وبرگشت به استقلال میبازه دایی توسط لیدرهای تشویق میشه
3-تیم بعد 40 سال ت وازادی با 4 گل مغلوب صبا و سپاهان میشه تولیگ دایی توسط لیدهاش تشویق میشه
4-تیم بعد 17 سال به تراکتور میبازه دایی توسط لیدرهاش تشویق میشه
5- تیم تو آسیا بین 4 تیم چهار ممیشه دایی توسط لیدرهاش تشویق میشه
6-بازیکن گل میزنه دایی تشویق میشه
7-تیم مساوی میکنه دایی تشویق میشه
8-تیم میبره دایی تشویق میشه

و...

منم باهات موافقم...

دایی و لیدر ها باهم رفیقن...

اینو هم اضاف کن که الآن که دایی مربی نیست ولی داره تشویق میشه...

David7
08-12-2011, 22:06
داداش با این که من پرسپولیسیم اما خودتم داری میگی اون قلعه نوعیه این استیلیه.با هم قابل مقایسه نیستن.

هیچ وقت قلعه نویی رو با حمید استیلی مقایسه نکن...

چون تمام قهرمانی های قلعه نویی به وسیله باند بازی و گرقتن بازیکنان خودش...

اگه منم جای قلعه نویی بودم این همه قهرمانی میاوردم...

David7
08-12-2011, 22:31
در بازی دیشب مربی پرسپولیس مرتکب چند اشتباه بزرگ شد که همین امر موجب واگذار کردن سه امتیاز به تیم حریف شد:

دلایل:
1. رضایی بازیکن جوان سریع و فرصت طلبیه برای گلزنی نیاز به بازیکنی داره که میتونه خیلی سریع افراد حریف و جا بزاره وبا سانتر عالی اون تو موقعیت گلزنی قرار بده تنها کسی که در پرسپولیس تخصص این کار و داره فشنگچی:fek konam:

2.استیلی نمیدونه باتغییر دادن پست تخصصی یک بازیکن اون و در میدان جدیدی قرار میده که دسته کم برای انس گرفتن با پست دومش به دو سه هفته تمرین نیاز داره یا باید از قبل تجربه شو داشته باشه که متاسفانه این مورد درباره ی امیر حسین صدق نکرد وتنها با سه روز تمرین مدافع چپ تیم شد که باید بگم اصلا برای دفاع ساخته نشده :narahat:

3.نوری تحت تاثیر شرایط جو ورزشگاه قرار گرفته و تو این سه بازی هم اصلا خوب نبود بهتر بود از شخص دیگری مثلا کاظمیان (گرچه فقط 4هفته است که باتیم تمرین میکنه و در حال حاضراز آمادگی خوبی بهره مند نیست ولی بهتر بوددر اون شرایط به نوری ترجیح داده میشد)استفاده میشد:soal:

4.کریمی برای حمله ساخته شده نه برای قرار گرفتن درخط هافبک بهتر بود اون و در خط حمله قرار میداد در این شرایط همه چیز برای گلزنی فراهم :narahat:

به نظر من این کمبود و ضعف ها موجب باخت ما شد بهتر در بازی با مس سرچشمه این عوامل رو مد نظر قرار بدیم تا به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنیم:iran:

غلام رضا رضایی فقط داره برای علی دایی بازی میکنه و این کاملا مشخص و معلومه...

علی کریمی درسته که پسته اصلیش پشت خط حمله هست ولی پرسپولیس تو این پست بازیکن داره منظورم محمد نوری دلیل اصلی قرار گرفتن کریمی در خط حمله دادن پاس های عمقی و بازی سازی تو تیم...

در مورد تغیر پست فشنگچی باید بگم که فشنگچی در این پست هم میتونه بازی کنه...

ALI MOHAMMAD.
08-12-2011, 23:48
تیم پرسپولیس امسال سمت راست بهترین مهره هارو در اختیار داره بر عکس سمت چپ پرسپولیس سه نفر چپ پای کلاسیک به نام شکوری و فشنگچی و منصوری هستن که شاید همه با من هم عقیده باشین که ابراهیم شکوری کاریه ی لازم تو 90 دقیقه فیکس بازی کردنو در سمت چپ نداره بهتره یه فرد تکنیکی و سرعتی که کارایی بیشتری نسبت به ابی شکوری داره استفاده شه ....به نظر من بهترین گزینه دفاع چپ فشنگچیه جلوشم اگه محمد منصوری بازی کنه فوق العاده میشه .....هر دو هم دارای تکنیک و سرعت خوبی نسبت به شکوریند .....

David7
08-13-2011, 00:54
علی محمد منم باهات موافقم ولی در این سمت هم میتونیم از علی عسکر استفاده کنیم...

ale10forever
08-13-2011, 01:19
تیم پرسپولیس امسال سمت راست بهترین مهره هارو در اختیار داره بر عکس سمت چپ پرسپولیس سه نفر چپ پای کلاسیک به نام شکوری و فشنگچی و منصوری هستن که شاید همه با من هم عقیده باشین که ابراهیم شکوری کاریه ی لازم تو 90 دقیقه فیکس بازی کردنو در سمت چپ نداره بهتره یه فرد تکنیکی و سرعتی که کارایی بیشتری نسبت به ابی شکوری داره استفاده شه ....به نظر من بهترین گزینه دفاع چپ فشنگچیه جلوشم اگه محمد منصوری بازی کنه فوق العاده میشه .....هر دو هم دارای تکنیک و سرعت خوبی نسبت به شکوریند .....

دایی انقدر لجبازی کرد و اکبری بدبختو بازی نداد که این بازیکن روحیه اش خراب شد و زرتی مصدوم شدeterza::- اگه اکبری بود و یه کم رو روحیه اش کار می شد همون جلال اکبری سپاهان می شد و سمت چپ پرسپولیس رو بیمه می کرد. :ghelyon:

kick up
08-13-2011, 10:58
در مورد اين بازي حدس و گمان نمي زنم و فقط چيزي كه تو استاديوم ديدم رو ميگم . من پشت دروازه سمت استقلاليها نشسته بودم . چسبيده به هواداراي شهرداري . البته اينجا پر از پرسپوليسي بود و فقط يه تيكه به هواداري حريف داده بودن . همون موقع خروج بازيكنا _در پايان نيمه اول_ كه ذقيقا از راهروي جلوي ما بود يه سري پشت سر من شروع به تشويق دايي كردند كه ماها كلي اعتراض كرديم و ساكت شدند. دقيقا در فاصله كمي با بازيكنان در حال خروج كه از چهرشون معلوم بود كلي ناراحت شدند

جالب بود همين آدما نيمه دوم كه وقتي شهرداري حمله مي كرد نيم خيز مي شدند و وقتي گل مي زدند هورا مي كشيدند. وقتي يكيشون با يكي از پرسپوليسيها شروع به بحث كرد كه اولش با حمايت از دايي شروع كرد و آخر هم به حمايت از استقلال پرداخت .... تازه 2زاريمون افتاد كه يه سري استقلالي با لباس قرمز تو جايگاه هميشگي خودشون اومده بودند و دايي رو تشويق مي كردند و هرهر مي خنديدند

ولي وقتي گل خورديم و هوادارا شاكي شده بودند اول بخش روبروي جايگاه شروع به تشويق دايي كرد كه جالب بود من مي ديدم چند ليدر هم اين كار رو مي كردند ! هواداراي آذري زبون دايي دقيقا روبروي جايگاه -همون 30 تومني قديم و الان 3هزار تومني- نشسته بودند و چون تيم نتيجه نگرفت تشويق به جاهاي ديگه رسيد

تيم ما افتضاح بود و سرمربي هم اشتباهات فاحش داشت ولي اين تشويق نتيجه اي جز نابودي نداره و جرقش از طرف دشمناي پرسپوليس خورد با عصبانيت هوادارا گسترش يافت . ب اور كنيد خيليها بخاطر همين تشويق پاشدند و از استاديوم رفتند بيرون و خيلي هم از ناراحتي سر تكون مي دادند

استيلي بايد خودش و تيم رو اصلاح كنه و بازيكنايي مثل نوروزي و غلومرضايي و نوري رو هم ادب كنه وگرنه كار خراب تر ميشه . البته نبودن اولادي هم خيلي مهم بود چون تيم ما فوروارد نداره ...دفاع چپ نداره ...جنگهاي وسط زمين هم برنده نمي شيم .

saalehh
08-13-2011, 11:26
با این وضع و این استرسی که به کل مجموعه تیم واردشده میشه گفت بازی با مس رفسنجانم کلی دردسرخواهیم داشت چون اولا اونا 3تا بازی اولو باختن و نمیخوان 4 تا بشه.بعدشم دارن با پرسپولیس بازی میکنن و برای یه تیم تازه لیگ برتری بازی با پرسپولیس خودش کلی افتخار به حساب میاد.بازیکنای پرسپولیسم با این همه فشاری که تو این 3 تا بازی تحمل کردن با استرس کامل بازی میکنن و این یعنی بازی تو شرایط بد.

Wizard-8
08-13-2011, 13:31
رفاقت دایی ولیدر ها

1- بازی سایپا تاریخ 26-05-85
به گزارش خبرگزاري فارس، پيش از آغاز بازي تيم‌هاي پرسپوليس و سايپا، تماشاگران حاضر در ورزشگاه به تبعيت از ليدرهاي پرسپوليس كه همگي از حاميان علي دايي محسوب مي شوند، به تشويق وي پرداختند.
دايي اما پس از گلزني به پرسپوليس به سمت اين تماشاگران رفته و خوشحالي بيش از حد وي باعث شد تا حتي حاميان وي نيز عليه وي شعار دهند. برخي ليدرهاي باشگاه كه از دوستان صميمي دايي نيز به شمار مي روند، مقابل اين موضع گيري ها برخلاف هميشه سكوت كردند.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

2-جلسه دایی با لیدرها 24-07-89
علي دايي ابتدا با ليدرهاي باشگاه در جلسه‌اي شرکت کرد و سپس به صورت اختصاصي با آرفي و پزشک تيم به گفتگو پرداخت. وي با لباس شخصي نظاره‌گر تمرين امروز بود.

3-دایی:من هم كه در حال حاضر به اين جايگاه رسيده‌ام با كمك شما ليدرها موفق شدم و هيچ موقع اين موضوع را فراموش نخواهم كرد 15-10-88
دایی:من هم كه در حال حاضر به اين جايگاه رسيده‌ام با كمك شما ليدرها موفق شدم و هيچ موقع اين موضوع را فراموش نخواهم كرد.
در اين گفت‌وگو همچنين ليدرها از دايي خواستند احترام پيشكسوتان را نگه دارد و به او قول دادند كه در هيچ زماني دايي را تنها نگذارند.
ليدرها پرسپوليس همچنين تأكيد كردند كه حضور آنها در تمرين امروز تنها به خاطر علي دايي بوده است.

4-درخواست عجیب لیدرهای چاقو کش از علی دایی 30-11-88
درخواست عجیب لیدرهای چاقو کش از علی دایی
پس از اینکه سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد شخصاً ماجرای درگیری لیدرهای این مجموعه را پیگیری می کند لیدرهای متخلف باشگاه با مطرح کردن خبری مدعی شدند که هیچ درگیری در باشگاه در کار نبوده و آنها با یگدیگر شوخی می کرده اند.

لیدر های متخلف پس از اینکه متوجه شدند کاشانی از این اتفاق ناراحت است و به شدت پیگیر موضوع است دست به دامن دایی شدند تا با وساطت او همه چیز ختم به خیر شود.این کار را لیدری که با چاقو دنبال فرد دیگری کرده بود انجام داده است و ازدایی خواسته تا مانع برخورد مدیریت باشگاه با وی شود.

از این فوتبال حالم بهم میخوره

این باند دایی کارشون تشویق دایی هست و فر قی نداره بازی کی باشه ، کجا باشه ، نتیجه چی باشه ،

1-بازی سایپا وتراکتور تاریخ 30-11-88 دایی توسط لیدرهاش تشویق شد

2- بازی با شاهین بوشهر وباخت حقارت بار 4-1 دایی توسط لیدرهاش تشویق شد

3-دربی رفت وبرگشت رو واگذار کرد دایی توسط لیدر هاش تشویق شد

4-پنج شکست حقارت بار به پرسپولیس تحمیل کرد توسط لیدرهاش تشویق شد

5-بعد از 40 سال تو لیگ سنگین ترین شکست 4-1 رو دربرابر صبا و سپاهان متحمل شد ولی توسط لیدرهاش تشویق شد

6- پرسپولیس رو تو آسیا بین چهار تیم با حقارت چهارم کرد توسط لیدرهاش تشویق شد

7-بعد 17 سال به تراکتور سازی باخت توسط لیدرهاش تشویق شد

8- دیشب بازی رو به صبا با نتیجه 2-0 واگذار کرد توسط لیدرهاش که 100 نفر بودن و با پرچم پرسپولیس برای سیاه بایز اومده بودن تشویق شد

9-بازی امید ایران وعراق دایی توسط لیدرهاش تشویق شد و...

10-فصل قبل بازیکن گل میزد دایی توسط لیدرهاش تشویق میشد

11-تیم مساوی میکرزد دایی توسط لیدرهاش تشویق میشد

دایی باند داره ... داره ودسته داره ...به قول پروین به لیدرها پول،پراید وسکه وموبایل و... میده

اینا کارشون تشویق دایی هست تحت هر شرایطی با هر نتیجه ای تو هر جایی ....
اینم

mili2020
08-13-2011, 16:11
با سلام همه ميگن بايد به استيلي فرصت داد اما به نظر من اگه 10 سالم بخواهد سرمربيگري بكنه نمي تواند پرسپوليس رو صاحب افتخار بكنه0 اون اگه سرمربي بود استيل اذين رونجات ميداد0

joooooooooone
08-13-2011, 16:13
ثالثا:
برخلاف تفکر همه ی شما دوستان محترم به نظر من این بازی بازی سختی برای پرسپولیس خواهد بود چراکه مس سرچشمه در سه بازی هیچ امتیازی کسب نکرده و برای برد پا به زمین میزاره تا حداقل با این برد روحیه ی هوادارانش رو شاد کنه

پرسپولیس همشرایطی مثل مس داره
با وجود اینکه در سه بازی فقط 1امتیاز کسب کرده برای پیروزی به میدان میاد پرسپولیسم میخواد با به دست آوردن یک برد روحیه ی هوادارانش رو شاد کنه وکمی از جو سنگین این روزها علیه خودش بکاهه

بااین تفاوت که تیم ما از بازیکنان خوبی برخوردار هست و تیم حریف نه به جز علی سامره تقریبا هیچکس باز هم امکان این وجود داره که با یک آنالیز اشتباه تیم این بازی رو هم واگذار کنه
امیدوارم تو این بازی حساس برای پرسپولیس بهتر تصمیمات و استیلی بگیره :fek konam:

mili2020
08-13-2011, 16:25
اگه پرسپوليس ميخواهد امسال تيم بشه=از تو زمين بايد نصرتي و شيث رو بايد بذاره كنار اين همه دفاع خوب تو ايران چسبيدن به دوتا سوتي بزرگ0 2-در بيرون زمين هم 2 نفر مقصرند كاشاني و استيلي و مايلي كهن كه اين اخريش داره خودش ميره0

AlexDelpiero
08-13-2011, 19:13
نور محمدی و شیث در حد لیگ محلات هم نیستن
من در مورد شیث کاملا باهات موافقم ولی قبول ندارم نورمحمدی در حد لیگ محلاته !
نور محمدی توی خط دفاعی به مراتب بهتر از شیث عمل کرد دیشب !
راستی گل دوم هم که به اعتقاد رضا غیاثی کارشناس با سابقه داوری کشورمون شروع حملش هم روی خطایی بود که میثم بائو انجام داده و کلا از بیخ مشکل داشته ! اینو تو برنامه 90 در 90 جام جم 1 اعلام کرد !

دلایل:

1 - تعویض غلامرضا رضایی کاملا درست و به موقع بود و اشتباه استیلی بیشتر تو این بود که باید کاظمیان رو می آورد تو زمین نه آقا زمانی !
2- فشنگچی بیشتر تو پست دفاع چپ بازی کرده تا هافبک راست و به ظرم باید از فشنگچی بیشتر تو همون پست استفاده کرد ! منصوری به مراتب بهتر از فشنگچی عمل کرد و فک کنم از بازی های بعد بیشتر از منصوری تو ترکیب ثابت استفاده خواهد شد !
3-محمد نوری حداقلش این بود که توپهایی که بهش می دادند به سلامت به مقصد می رسوند ولی اکثر بازیکنای پرسپولیس به جز کریمی و ممد منصوری پاسهاشون اشتباه بود و اصلا سازنده نبود !
4- کریمی اصلا به درد نوک حمله نمی خوره و بهترین پست براش هافبک پشت مهاجم هست که بعد از دوتا گلی که خوردیم دقیقا کریمی همچین وضعیتی داشت که البته کمی به سمت راست متمایل تر بود !

بهتر اینه که سمت راست از علی عسگری و کاظمیان استفاده کنه ! واصلا حضور شیث و غلومرضا تو سمت راست به صلاح ما نیست !
سمت چپ هم باید به ترتیب از فشنگچی و ممد منصوری استفاده کرد !

حقیقی

فشنگچی - نورمحمدی - نصرتی - علی عسگری

مازیار زارع

فشنگچی - محمد نوری - کاظمیان

کریمی

اولادی

با سلام همه ميگن بايد به استيلي فرصت داد اما به نظر من اگه 10 سالم بخواهد سرمربيگري بكنه نمي تواند پرسپوليس رو صاحب افتخار بكنه0 اون اگه سرمربي بود استيل اذين رونجات ميداد0
اگر قراره بازیکنایی مثل شیث و غلومرضا + سامان آقا زمانی همچنان گند بزنند به بازیها نه 5 هفته تا آخر عمر هم فرصت داد تیم همین می مونه !
امیدوارم دیگه شاهد حضور اینا تو ترکیب پرسپولیس نباشیم !

اگر بشه تو کرمان مس سرچشمه رو با یه نتیجه خوب و ترجیحا با اختلاف دو گل برد هوادارا دوباره با تیم آشتی می کنند و میشه تو تهران هم صنعت نفت رو ببریم که این باعث میشه بحران از تیم خارج بشه !
اگر هم دوستان عقیده دارند مس سرچشمه و صنعت نفت سخت به دنبال برد هستند و اونا هم وضعیتشون مثل پرسپولیس هست باید بگم یه جورایی به نفع ماست چون اون استرسی کهما داریم اونا هم خواهند داشت و تقریبا یه جورایی ما از این قضیه سود می بریم !

ALI MOHAMMAD.
08-13-2011, 22:14
ترکیبی که الکس داده فوق العادست فقط و فقط دفاع چپ فشنگچی و بک چپ هم باس از منصوری استفاده شه ....مرسی ....

Wizard-8
08-13-2011, 22:33
دیشب بازی راه آهن همون کسانی که علیه استیلی شعار میدادن به مسابقه راه آهن رفته بودن وعلارقم بازی بد راه آهن وشکست 2 بر 0 راه اهن بازم دایی روتشویق کرده بودن اونم با پرچم پرسپولیس ...هوادار مواظب متنافق باش

باید اینا رو تو ورزشگاه خاموش کرد
تف به این فوتبال کثیف

nobody11
08-13-2011, 22:48
محمد نوري درخشش پارسالشو نداره و افتش از چند تا بازي اخر فصل قبل شروع شد(تيم ملي هم دعوت نشد)
شيث تو بازي اول خوب بود ولي الان نميدونم چش شده فك كنم از دست نصرتي منگ شده بدبخت، البته بعد از مدت ها به مسابقات برگرشته ضمن اين كه ما هممون توقعمون از شيث خيلي زياده و اصلا نميتونيم ببينيم اشتباه ميكنه(با اين كه همه اشتباه ميكنن)
اولادي كه تو كماست و هنوز نميدونه با چه تيمي قرارداد داره!!
علي عسگرم كه بچه پرسپوليسه ولي فعلا مصدومه(حداقل با غيرت بازي ميكنه)
نصرتي كه مثل دفاع دهه 80 بازي ميكنه و از بازي فوتبال چيز زياد بلد نيست كاش رفت بود استقلال تا خيالمون از دربي راحت ميشد.
از همه اين مسايل كه بگذريم..
ما هممون يه جورايي فوتبال بازي ميگنيم و ميفهميم فشار رواني يعني چي!!
اين همون چيزيه كه باعث شده مسي نتونه توي تيم ملي آرژانتين بازي كنه!!
بايد به استيلي فرصت داد بتونه بازيكناي مورد نظرشو پيدا كنه !!
بازيكنا بايد تو بازي هاي اينده با كمك كادر فني با جو ورزشگاه كنار بيان و بازي خودشونو بكنند...

Wizard-8
08-14-2011, 13:49
هوادار واقعی پای تلویزیون نشسته است!

اینکه در هفته نخست رقابت های لیگ برتر به ناگهان زمزمه‌ای بر روی سکوهای ورزشگاه آزادی شکل می‌گیرد و به ولوله علیه پرسپولیس تبدیل می‌شود، اتفاقی نیست که بتوان بسادگی از کنار آن عبور کرد بلکه باید آن را یک جریان تلقی کرد.
هواداران فوتبال در دنیا بی آنکه آموزش داده شوند، به صورت خودکار و خودجوش تیم مورد علاقه خود را حمایت می کنند. به عبارتی بهتر، تیم را بر بازیکن و مربی ارجح می دانند و این امری اجتناب ناپذیر است. اگر غیر از این بود، به عنوان مثال طرفداران پورتو پس از اینکه خوزه مورینیو از این تیم رفت طرفدار چلسی می شدند و طرفداران چلسی هم پس از جدایی این مربی پرتغالی به حمایت از اینتر می پرداختند و طرفداران اینتر هم حامی رئال مادرید می شدند. نه چنین نیست، هرگز!

اینکه امروز عده ای، از همان هفته اول سکوهای آزادی را مشوش می کنند را بی تردید نمی توان هوادار پرسپولیس نام نهاد. اینها طرفدار هستند و نه هوادار؛ آن هم طرفدار علی دایی. سرمربی حال حاضر راه‌آهن می گوید نقشی در این "چوب لای چرخ گذاشتن ها" ندارد و مگر می توان این مربی را متهم به این کرد که به عده ای خط می دهد تا این کار را بکنند؟ نمی توان، هرگز! اما می توان عده ای را که روی سکوها علیه پرسپولیس شعار می دهند و نام دایی را صدا می زنند را جریان مخربی نام نهاد که علی دایی ای بودنشان به پرسپولیسی بودنشان چربش دارد.

یک مثال: محبوب ترین مربی پرسپولیس در یک دهه گذشته بی تردید کسی نیست جز مصطفی دنیزلی. این مربی ترکیه ای با پرسپولیس جام نیاورد اما پرسپولیسی ها تا سرحد پرستش دوستش دارند. افشین قطبی با پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شد و لقب "امپراتور" را پسوند نام خود کرد اما باز هم به محبوبیت دنیزلی دست پیدا نکرد. اما سکوهای پرسپولیس در این چند سال هرگز به یاد نداشته که کسی در نکوهش قطبی، نام دنیزلی صدا زده باشد و در نکوهش دایی، نام افشین قطبی به میان بیاید. کیست که نداند قطبی بهترین و شیرین ترین قهرمانی را نصیب پرسپولیسی ها ساخت اما فصل گذشته در اوج استیصال پرسپولیس و نتایج خفت باری که دایی کسب می کرد، کسی نام این مربی را به زبان نیاورد.

تردیدی نیست که جریانی خارج از برنامه در حال تخریب پرسپولیس است. اگر پرسپولیس دو، سه هفته نخست لیگ را می باخت و بعد صدای اعتراض سکوها را می شنید، می شد تصور کرد که اوضاع طبیعی است اما اینکه از همان روز نخست، سکوها علیه پرسپولیسی ها مشوش شد، بی تردید امری سوال برانگیز است. علی کریمی موجزترین و بهترین حرف را زد. کاپیتان پرسپولیس گفت: از ما نپرسید چرا هواداران علیه پرسپولیس شعار می دهند و نام دایی را صدا می زنند بلکه بروید از خود همان ها بپرسید. اصلا فکر نمی کنم دایی باعث و بانی این باشد که در ورزشگاه نام او را صدا بزنند اما باید بگویم یکسری‌ها هستند که می خواهند خودشان را پیش علی دایی شیرین کنند و دست به چنین اقداماتی می زنند و تماشاگران را تحریک می کنند.

براستی اگر عده ای دایی را بیش از پرسپولیس دوست دارند - که البته حق طبیعی آنهاست - چرا به ورزشگاه اکباتان نمی روند و مربی مورد علاقه خود را حمایت نمی کنند. به هر حال دایی یک مربی حرفه ای است و با سایپا یک قهرمانی در لیگ برتر دارد و با پرسپولیس دو قهرمانی در جام حذفی کسب کرده بنابراین ناگزیر است که با راه آهن هم کارنامه های نسبتا قابل قبول از خود برجای بگذارد. تیم راه آهن نیاز به هوادار دارد و اگر چنین نبود کودکان مدرسه فوتبالی این باشگاه به صف نمی شدند تا از این تیم حمایت کنند. بنابراین می توان نتیجه گرفت آنهایی که دایی را صدا می زنند، طرفدار اویند و نه پرسپولیس.

پرافتخارترین بازیکن و مربی تاریخ فوتبال پرسپولیس کسی نبوده و نیست جز علی پروین. اما براستی چه زمان سکوها اینچنین در مذمت یک مربی داخل زمین که هنوز کارنامه های از خود بر جای نگذاشته، نام پروین را به میان کشیده است. در فوتبال ما نه می توان به عاشق سینه چاک دل بست و نه به دشمن سرب. زمانی که دایی سرمربی تیم ملی بود، پس از اینکه از عربستان در ورزشگاه آزادی گل خورد، تماشاگران به اعتراض پرداختند که این موضوع خشم دایی را در پی داشت. حق با دایی بود. سکو می بایست به انتظار می نشست تا پس از پایان بازی اعتراض خود را بیان می کرد. این حق دایی بود که این حق را از این مربی گرفتند.

سکوهای پرسپولیس آفت زده است. آفتی که از جنس فوتبال نیست. یک بار عادل فردوسی پور از مرتضی احمدی، بازیگر و هوادار قدیمی تیم فوتبال پرسپولیس، پرسید چرا به ورزشگاه نمی رود. و او خردمندانه پاسخ داد: "هوادار واقعی، فوتبال را از پای تلویزیون تماشا می کند. دیگر فضای ورزشگاه آنقدر مسموم و آفت زده شده که بهتر است در همین خانه نشست."

امروز هواداران واقعی فوتبال در خانه نشسته اند که فضای ورزشگاه ها اینچنین آفت زده شده است. در گذشته کی از این خبرها بود؟ هواداران به ورزشگاه می رفتند و آنقدر تیم محبوب خود را فریاد می کشیدند تا ترس بر دل حریفان بیفتد. اما امروز عده ای که مطمئنا هوادار فوتبال و تیم نیستند و از شخص مورد نظر خود حمایت می کنند، با ترفندهای خود، شیرینی فوتبال را به کام علاقمندان زهر می کنند.

kick up
08-14-2011, 13:52
نوشته اي كه تو پست بالاسري من در مورد هوادارا اومده 100% حقيقت و كاملا بدون شك درسته . وقتي هوادارا تو خونه مي شينن و يه سري هواداري استقلال و طرفداراي دايي و يه سري سودجو كه دنبال ضربه زدن به پرسپوليس هستند به استاديوم ميان خب بهتر از اين نمي شه . بيايد دوستان .به استاديومها بيايد

همه تجزيه و تحليلها در مورد ارنج تيم و تاكتيك هم درست ولي وقتي نوروزي در طول 90 دقيقه كاري جز توپ خراب كردن نداره يا غلومرضايي يك درصد بازيش تو تيم ملي رو انجام نميده و فقط تو زمين راه ميره يا همه پاسهاي ممدنوري به بيرون ميره ....ربطي به تاكتيك و غيره نداره

اين تيم همون تيم قوي تر شده فصل قبله و تاكتيكش هر چقدر هم ناجور باشه ولي از تاكتيك دايي كه در طول ليگ مدافعا توپها رو بلند مي فرستادند واس فورواردهاي قد كوتاه كه بد تر نيست

نمي دونم چه خبره ولي بازيكنا با انگيزه و با غيرت بازي نمي كنند و ريتم بازي كنده و تو همه درگيريها هم بازنده ايم . توپ هم راحت لو ميديم

براي بازي با مس سرچشمه بايد كادر فني رو ريكاوري بدني و روحي كار كنه و مديريت تيم دنبال ايجاد انگيزه باشن. حالا از طريق اقدامات تشويقي يا تنبيهي . شخم زدن تركيب بازي قبلي هم از ملزوماته

C R 7 9
08-14-2011, 17:27
ميخواستم بگم اگه ميتونيد يه مربي واسه پرسپوليس پيدا كنيد.با اين حميد استيلي به جايي نه كه نميرسيم" ميرسيم ولي سال 3011

ALI MOHAMMAD.
08-15-2011, 13:11
اقای به نسبت محترم استقلالی ( david sina )فرض مثال میگیم این بازیم تو کرمان ببازیم درست ؟ خوب به شما استقلالی ها چی میرسه ؟ این حرفایی که شما میزنید نشانه ی ضعف و کمبود خودتونو نشون میده غیر از این هم نیست . ضرب المثل خوبی قدیمیا زدن که جوجه رو اخر پاییز میشمارن . اکی ؟؟؟

مورینیو...
08-15-2011, 13:31
ترکیبی که الکس داده فوق العادست فقط و فقط دفاع چپ فشنگچی و بک چپ هم باس از منصوری استفاده شه ....مرسی ....

خوبه اینم حرفیه.ولی ترکیب الکس (مهدی) هم نقاط ضعفی برای خودش داره که اگه مشتاق باشین می گم. اگه نه که هیچ.

joooooooooone
08-15-2011, 14:04
من حدس میزنم بازی بعدی 3-0 ببریم اولین گلم غلام رضا میزنه :love:

kick up
08-15-2011, 14:28

اگه پاي هواداراي دايي و استقلاليا به استاديوم نرسه حتما راحت مي بريم وگرنه باز هم شعارهايي در حمايت از دايي باعث تضعيف روحيه ميشه و خدا مي دونه .....خدا كنه اينبار گل اول رو نخوريم

از طرفي اگر همه اخباري كه دوستان زحمت كشيدند و در بخش اخبار گذاشتند درست باشه مصدومي جز اولادي نداريم و اينا هم خط خوردند : هاشميان - مازيار - شيري - نوروزي

- شيري رو كه معلوم نيست اصلا واس چي مثل برادرش نفروختنش !
- نوروزي هم كه حقشه حالا حالاها بيرون باشه
- ولي وحيد هاشميان تنها فوروارديه كه الان داريم و حذف كردنش بنظر من درست نيست .چند سالي هم با علي كريمي تو تيم ملي بازي كرده و شناخت مناسبي از هم دارن. بعدم فورواردي نداريم جاش بذاريم آخه
- حذف مازيار هم از اون كاراي عجيبه كه امسال حميد استيلي داره انجامشون ميده

من موندم اين بازيكناي خارجي كه تو دفاع و فوروارد گرفتند پس كجان ؟! چرا بازي نمي كنن ؟ مگه ميشه يه تيم بدون فوروارد بره تو زمين ؟!

joooooooooone
08-15-2011, 15:09
اگه پاي هواداراي دايي و استقلاليا به استاديوم نرسه حتما راحت مي بريم وگرنه باز هم شعارهايي در حمايت از دايي باعث تضعيف روحيه ميشه و خدا مي دونه .....خدا كنه اينبار گل اول رو نخوريم

از طرفي اگر همه اخباري كه دوستان زحمت كشيدند و در بخش اخبار گذاشتند درست باشه مصدومي جز اولادي نداريم و اينا هم خط خوردند : هاشميان - مازيار - شيري - نوروزي

- شيري رو كه معلوم نيست اصلا واس چي مثل برادرش نفروختنش !
- نوروزي هم كه حقشه حالا حالاها بيرون باشه
- ولي وحيد هاشميان تنها فوروارديه كه الان داريم و حذف كردنش بنظر من درست نيست .چند سالي هم با علي كريمي تو تيم ملي بازي كرده و شناخت مناسبي از هم دارن. بعدم فورواردي نداريم جاش بذاريم آخه
- حذف مازيار هم از اون كاراي عجيبه كه امسال حميد استيلي داره انجامشون ميده

من موندم اين بازيكناي خارجي كه تو دفاع و فوروارد گرفتند پس كجان ؟! چرا بازي نمي كنن ؟ مگه ميشه يه تيم بدون فوروارد بره تو زمين ؟!
میگم روزه رو استیلی فشار آورده و نمیفهمه داره چیکار میکنه :mage mishe:
مازیار میتونه کلا خط دفاع و پوشش بده ولی سامان با اون قدو هیکلش :ogh:آخه ماله این کار نیست
هاشمیانم تو سه بازی اخیر تنها20 دقیقه بهش بازی :gahhr:انتظار داشته تو این 20دقیقه خوب بازی کنهashem:-
خب اینجوری که نمیشه تازه اگه نوروزی و کنار بزاره چه مهاجمی و میخواد به جاش بزاره :gahhr:
اگه غلام رضا رو تو پست مهاجم بزاره خیلی خوب میشه :love:

Mehrd@d
08-15-2011, 15:30
به نام خدا

پرسپولیس تهران - مس سرچشمه

هفته چهارم لیگ برتر جام خلیج فارس فصل 90/91

مس سرچشمه- پرسپولیس تهران

سه شنبه 25 مرداد 1390 // ساعت 22:30

استادیوم : باهنر کرمان

داور: احمد صالحی

گزارش بازی:

مرجع خبری پرسپولیس : مسابقه تیم های مس سرچشمه و پرسپولیس با تساوی دو بر دو به پایان رسید. به گزارش مرجع خبری پرسپولیس تیم های فوتبال مس و پرسپولیس از ساعت 22:30 سه شنبه شب در حضور 6 هزار تماشاگر ورزشگاه شهید باهنر کرمان به مصاف هم رفتند که در پایان نتیجه ای جز تساوی دو بر دو برای دو تیم به دست نیامد.
ابتدا تیم مس با گل های نناد برنوویچ و علی سامره در دقایق 1 و 22 پیش افتاد و پس از آن گل های علی کریمی و جواد کاظمیان در دقایق 36 و 2+45 کار را برای پرسپولیس به تساوی کشاند.

گل اول مس در ثانیه های ابتدایی بازی تا کنون سریع ترین گل لیگ برتر بوده است. پس از این گل و همچنین به ثمر رسیدن گل دوم مس استیلی دو تعویض همزمان انجام داد و ممدوتال و محمد را از بازی بیرون کشیده و نورمحمدی و نوری را در همان نیمه اول به بازی فرستاد تا ترکیب اشتباه تیم را ترمیم کند.
پس از عقب افتادن پرسپولیس با دو گل از تیم انتهای جدولی مس هواداران به شدت علیه حبیب کاشانی شعار داده و خواستار کناره گیری وی شدند.

ضربه آزاد زیبای علی کریمی در دقیقه 36 پرسپولیس را به بازی بازگرداند و این تیم در ثانیه های پایانی نیمه اول با گل کاظیمان موفق شد بازی را به تساوی بکشاند.

عجیب ترین صحنه این دیدار در دقیقه 77 اتفاق افتاد و صالحی داور بازی پس از تکل از پشت علی کریمی کاپیتان پرسپولیس را با کارت قرمز از بازی اخراج کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که خطای کریمی در میانه میدان رخ داد و هرگز نیروی اضافه ای استفاده نشده و یا موقعیت مسلم گلی از حریف گرفته نشد تا این تصمیم سخت گیرانه توجیه پذیر باشد.

صالحی همچنین به رضا نورالهي، علي سامره و علي مولايي از مس سرچشمه و جواد كاظميان از پرسپوليس كارت زرد نشان داد.

تلاش دو تیم در نیمه دوم ثمری نداشت و در این نیمه کسل کننده توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا همین نتیجه در پایان نود دقیقه برای دو تیم به ثبت برسد. مس سرچشمه با این تساوی اولین امتیاز خود در لیگ برتر را در هفته چهارم کسب کرد و پرسپولیس دو امتیازی شد و همچنان در نیمه انتهایی جدول باقی ماند.

مس هفته پیش برابر ملوان 4 بر صفر شکست خورده بود و پرسپولیس برابر شهرداری تبریز در ورزشگاه آزادی دو بر یک مغلوب شده بود. سرخپوشان هفته آینده در ورزشگاه آزادی باید به مصاف صنعت نفت آبادان بروند.

تركيب مس سرچشمه: اصغر كرم‌الهي - نادر فتح‌الهي- رضا نورالهي- مجتبي ترشيز (آنته زوراك ، 70) - اويس كردجهان - وحيد علي‌آبادي - نناد برنوويچ - علي مولايي (امير محمدي ، 3+90) - محسن مظفري - علي سامره (حامد شيرخانلو ، 73) - مسلم فيروزآبادي
سرمربي: احمد سنجري

ترکیب پرسپولیس : علیرضا حقیقی، محمد نصرتی، ابراهیم شکوری، علیرضا محمد،(محمد نوری ، 30) مامادوتال(علیرضا نورمحمدی ، 30)، حسین بادامکی، سامان آقازمانی(حمید علی عسگری ، 65)، علی کریمی (کاپیتان)، محمد منصوری، جواد کاظمیان و غلامرضا رضایی.

David7
08-15-2011, 17:46
یه شکست دیگه !!!!! این بار در دل کویر ......... در سرزمین کریمانننننننننننننننننننن نن :bia baghalam:

نه سینا اشتباه نکن...

بازی بعدی ما میبریم یعنی باید ببریم...

اگه هوادارای دایی بر علیه تیم شعار ندن ما حتما یه نتیجه خوب میگیریم جتی بدون مهاجم...

kick up
08-16-2011, 08:17
اين بازي واس ما خيلي مهمه . گرچه اول فصله و نبايد به اينجور بازيها رو حساس كرد ولي در بد موقعيتي قرار گرفتيم و دوست و دشمن دارن به پرسپوليس ضربه مي زنن ولي من مطمئنم باز هم پرسپوليس سربلند از اين بحران بيرون مياد

همه پيشكسوتاي بزرگ پرسپوليس از جمله علي پروين و فرشاد پيوس از استيلي حمايت كرده اند و بارها تاكيد مي كنند كه دايي رو تشويق نكنيد كه به پرسپوليس ضربه مي زنيد . چند تا از كارشناساي فوتبالي از جمله محصص هم مطمئن به اوج گرفتن اين تيم هستند و با اولين برد رو دور ميفتيم فقط به شرطيكه :

_ ديگه تو هيچ استاديومي كسي علي دايي رو تشويق نكنه و هر دشمني كه اين كار رو كرد هواداراي پرسپوليس بزنن تو دهنش
_ مايلي كهن ديگه سليقه هاي عجيب خودش رو نخواد تحميل كنه و كلا بذاره بره
_ حميد استيلي هم بهترين تركيب تيمش رو بدون حب وبغضي پيدا كنه
_ يه فوروارد نوك هم از خارج بيارن

من مطمئنم با بازگشت اولادي كه اميدوارم قبل دربي اتفاق بيفته و هاشميان تا حدي مشكل گلزنيمون حل بشه و با بازگشت علي عسگر هم از شر شكوري راحت بشيم . غلومرضايي هم بقول فرشاد خيلي چاق و كند شده و بايد بدنسازي كنه

بچه ها اين بازي و بازي بعد تو آزادي رو بايد ببريم تا همه جوره براي يه دربي موفق آماده بشيم و نتايج افتضاح سال قبل رو جبران كنيم . خدا كنه پر گل بتونيم ببريم و كسي هم تو كرمان نره دايي رو تشويق كنه

ALI MOHAMMAD.
08-16-2011, 13:34
هنوز چیزیو از دست ندادیم میتونیم در مقابل تیم مس سرچشمه به پیروزی برسیم البته با صمیمیت و یکدل بودن بچه ها و هوادارا و با یه ترکیب خوب و منسجم از حمید خان استیلی که به همه ی کسایی که برای تیم حاشیه درست کردن نشون بدیم که تیم ما با بقیه ی تیم ها قابل قیاس نیست .............

Mohammad
08-16-2011, 14:37
مثل روز برام روشنه که بعد از برد مس سرچشمه با دو سه تا برد استقلالم تو داربی میبریم ، فقط استیلی رو حمایت کنین،
من یک طرفدار اصیل پرسپولیسم ، و همیشه طرفدار حقم ، نه طرفدار دایی و نه استیلی و نه کاشانی ، به نظر من استیلی بدبخت داره سر دعوای دایی و کاشانی ضربه میخوره
و ضربه خوردن استیلی یعنی ضربه خوردن پرسپولیس،
به نظرم تماشاچیان نه بگن علی دایی و نه بگن حمید استیلی حیا کن رها کن ، به نظرم همه چیز تقصیر کاشانی و اگه میخواید شعار حیا کن رها کن ، باید به کاشانی شعار بدید
من نمیدونم حمید استیلی چه گناهی کرده :
جالبه علی دایی میگه من چاکر هوادارانم ولی به پرسپولیس بر نمیگردم . اصلن کی خواست دایی برگرده ، به قول علی کریمی :(تماشاچیان دایی را چوب کردن بالا سرمون، تازه همین تماشاچی ها بودن که پارسال بعد از 5 باخت پشت سر هم در بازی با صباباتری به دایی شعار حیا کن رها کن)
پس نتیجه میگیرم که تماشاچیان منظور دیگه ای دارن از شعار علی دایی(فکر کنم پرسپولیسی ها منظورم رو فهمیدن)
حالا جالبتر از این حمید درخشان هم از فرصت سو استفاده و تو یک محاصبه ضد حمید استیلی حرف میزنه
بدبخت استیلی چه گناهی کرده ...

AlexDelpiero
08-16-2011, 18:30
خوبه اینم حرفیه.ولی ترکیب الکس (مهدی) هم نقاط ضعفی برای خودش داره که اگه مشتاق باشین می گم. اگه نه که هیچ.
من منتظرم شما مشکلاتشو بگی !
مطمئنا این ترکیب خالی از اشکال نیست ولی مطمئنا با این روندی که پرسپولیس داشته و بردی که از نون شب تو کرمان براش واجب تره یه همچین ترکیب هجومی لازم به نظر میاد !
الان که رو ترکیب یه نگاه دوباره انداختم می بینم میشه علی عسگری رو برد به سمت چپ خط هافبک و از محمد سمت راست خط دفاعی استفاده کرد ! چون علی عسگری تو فاز هجومی بیشتر جواب داده ولی سر آخر میمونه همون ضعف سمت راست و محمد !!!!

joooooooooone
08-16-2011, 18:42
مثل روز برام روشنه که بعد از برد مس سرچشمه با دو سه تا برد استقلالم تو داربی میبریم ، فقط استیلی رو حمایت کنین،
من یک طرفدار اصیل پرسپولیسم ، و همیشه طرفدار حقم ، نه طرفدار دایی و نه استیلی و نه کاشانی ، به نظر من استیلی بدبخت داره سر دعوای دایی و کاشانی ضربه میخوره
و ضربه خوردن استیلی یعنی ضربه خوردن پرسپولیس،
به نظرم تماشاچیان نه بگن علی دایی و نه بگن حمید استیلی حیا کن رها کن ، به نظرم همه چیز تقصیر کاشانی و اگه میخواید شعار حیا کن رها کن ، باید به کاشانی شعار بدید
من نمیدونم حمید استیلی چه گناهی کرده :
جالبه علی دایی میگه من چاکر هوادارانم ولی به پرسپولیس بر نمیگردم . اصلن کی خواست دایی برگرده ، به قول علی کریمی :(تماشاچیان دایی را چوب کردن بالا سرمون، تازه همین تماشاچی ها بودن که پارسال بعد از 5 باخت پشت سر هم در بازی با صباباتری به دایی شعار حیا کن رها کن)
پس نتیجه میگیرم که تماشاچیان منظور دیگه ای دارن از شعار علی دایی(فکر کنم پرسپولیسی ها منظورم رو فهمیدن)
حالا جالبتر از این حمید درخشان هم از فرصت سو استفاده و تو یک محاصبه ضد حمید استیلی حرف میزنه
بدبخت استیلی چه گناهی کرده ...
برای همینه که میگم تحت هر شرایطی استیلی باید حمایت بشه
الان اون سرمربی و برای صدمین بار باید بگم که همه ی چم و خم و هر چیز دیگه ی تیم دست اونه و شعار علیه اون موجب سقوط پرسپولیس میشه
این گفته های دوست عزیزمون هم دیشب کاملا در برنامه ی نود واضح بود
امیدوارم تو این بازی استیلی دهن همه ی مخالفاشو با یه برد عالی:::::kl
مثلا5-0ببنده تا دیگه هیچکی جرئت نکنه با اسم مربی های پرسپولیس بازی کنه:yes:

David7
08-16-2011, 23:33

بازی که فعلا 2-2 مساوی...ولی انشالا بازی رو میبریم...

اسم این غلام رضا رضایی بی غیرت رو نیار...:-ang

هر چی میکشیم از این چنتا میکشیم: حقیقی . علی محمد . سامان آقا زمانی . غلام رضا رضایی:ey babaaa::gijjj:

ای.بی.سی.دی
08-16-2011, 23:58
با اینکه استقلالیم و هیچ ربط به من نداره ولی به شدت با حرفdavid7راجع به بازیکناتون موافقم

David7
08-17-2011, 00:42
ای بی سی دی ممنون بابت ارسال نظرت...

حیف که بازی رو مساوی کردیم این بازی با اشتباه 2 بازیکن یعنی ممدتال و حقیقی از دست دادیم...

داور هم خیلی اشتباه داشت مخصوصا تو اخراج کریمی درست که خطاش بد بود ولی میتونست با کارت زرد جریمش کنه نه قرمز...

saalehh
08-17-2011, 00:49
اصلا دل و دماغ هیچی رو ندارم هیچی هیچی.این غلامرضارضایی هم که انگار قرار نیست یه کارمثبت توبازی انجام بده به جز الکی خودشو زمین زدن.بادامکی هم که انگار نیمه دوم خوایش میومد.واقعامتاسفم واسه شرایط پرسپولیس.تو اول فصل از دست دادن 10 امتیاز اونم جلوی تیمهای نه چندان خوب یعنی بحران در حد زلزله ژاپن.

ALI MOHAMMAD.
08-17-2011, 01:19
منم به عنوان یه هوادار دلم برای تیم و بازیکنا و همین هوادارا میسوزه ولی کاریش نمیشه کرد غیر از حمایت از تیم . به نظر من بازیه 2 بر 0 باخته رو با این بازیکنا و روحیه ی نه چندان قوی بشه به تساوی کشوند بازم جای شکرش باقیه که بازیو واگذار نکردند و جای امیدواری داره که توی بازیای بعدی بتونن جبران کنند و تیم به روزهای اوجش برگرده .فقط باس صبر کنیم .

ale10forever
08-17-2011, 01:27
حالا مرد می خوام هفته بعد بی علی کریمی تو آزادی بازی کنه
استیلی وکاشانی به آخرین روزاش تو پرسپولیس نزدیک میشن

sosodanger
08-17-2011, 03:49
آقا کاظمیانو دیدید چقدر خوب بازی کرد
عاشقشم
فقط کاظمیان

ale10forever
08-17-2011, 10:06
هیچ کدوم از بازیکنا و مربیای پرسپولیس هیچ پخی نیستن البته به جز داش علی کریمی

David Sina
08-17-2011, 10:10
نتیجه بازی و دیدم کف کردم !!!!!!!!!!! :ajibeee: مس سرچشمه 2 0 پیروزی !!! البته وسطای نیمه اول بود !!!

ای مس سرچشمه با این بازیکنان سقوط میکنه !!!!! عجیبه که پرسپولیس نتونست پیروز شه !!!

اگه یه کم از ملوان سرعت دادن به بازی رو یاد میگرفت الان پیروز بود !!!!

علی کریمی هم که بازی بعدی نیست !!!!! بنویسید یه باخت یا مساوی دیگه واسه پیروزی !

joooooooooone
08-17-2011, 10:46
آخ دلم میخواست برم تو زمین این نورمحمدی و شکوری و بکشم تا دفه دیگه با آبرو حیثیت پرسپولیس بازی نکنن
مرتیکه بیشور یهدونه پاس درست نداد همینا رو چراتو پرسپولیس نگه میدارن به خدا مایه ی نگن
اون بادامکی هم جوگیر شده یه دونه گل زده حالا میره تا صد ساله بعدی شاید یه تکونی بخوره :::::kl
من که از دقیقه ی 35به اون ور بود که دیدم فک کنم وقتی زدم شبکه3فوتبال و ببینم به همه اهل خانه گفتم:
هه پرسپولیس الان 4-0:love:
به چه خیالایی بودم این دوتا گلم به زور زدن من میگم اشکال از مدیریت ضعیفه نه سرمربی البته فک میکنم استیلی هم این وسط یه مشکلی داره و اون بازی در سیستم443
به نظرم همون سیستم4231 بهتر بود چرا که بازیکن در زمین پخشن و خب بهتر میتونن با هم پاس کاری کنن گرچه دیشبم هیچکدوم با تاکتیکای استیلی کار نمیکردن
این رضایی هم که پاک مارو ضایع کرد جلو شما خاک برسرش که $$$$$$تو بازی رفت:gerye:

messi1373
08-17-2011, 11:35
ای خدا .آخه این چه تمیه بستید.خدا وکیلی مس هم تیمه که نمیتونید ببرید.4هفته فقط2 امتیاز؟5گل زده7گل خورده؟مکان تو جدول 17؟؟؟؟؟من فقط به کریمی افتخار میکنم که اگه این با غیرت رو هم نداشتیم دیگه هیچی نبودیم.علیههههههههههههههه ههههههه کریمی...

Wizard-8
08-17-2011, 11:46
پرسپولیس این بازی رو فقط و فقط به اشتباهات فردی مساوی کرد

وقتی دروازه که حقیقی باشه اونجوری توپ رو دفع میکنه و بازیکن خط دفاعی ماماتادول اون اشتباه فاحش رو میکنه

وقتی محمد سانتر بلد نیست استیلی یا دایی یا فرگوسن یا موئرینیو هم نمیتونن کاری بکنن چچون اینا فوتبال بلد نیستن

باز هم کریمی مثل بقیه بایزها جور تیم رو کشید و اگه اونو نداشتیم خدا میدونه چی میشد

من با تعویض های استیلی کلی حال کردم چون تیم زیرو رو شد

یه نکته دیگه زیر توپ کشیدنهای محمد نصرتی هست که تحت هر شرایطی زیر توپ میکشه واین اشتباه هست

پ.ن: چمن ورزشگاه هم خیلی کوتاه بود و توپ با سرعت بیشتر حرکت میکرد !

Wizard-8
08-17-2011, 11:48
البته امشب باید انتظار کشید تا تیمهای استقلال و صبا وفولاد امتیاز از دست بدن و اختلاف در فاصله 6 یا 5 امتیاز بمونه
باید امیدوار بود و تا امشب صبر کرد

saalehh
08-17-2011, 12:21
با این بازیکنهایی که اول فصل گرفت اصلا انتظار اینهمه ضعف رو نداشتم.هنوزم باورم نمیشه که 4 تا بازی اول فصل رو بدون برد پشت سر گذاشتیم.بازی با نفت 2 تا مشکل سخت خواهیم داشت:
1-بازی تو تهرانه و با کوچکترین لغزش جو ورزشگاه بهم میریزه و این یعنی نهایت استرس.
2-کریمی رو نداریم و باید منتظربمونیم ببینیم باز باید آقازمانی رو تحمل کنیم یا مازیارو برمیگردونن و محمد نوری میتونه جای کریمی رو پرکنه یا نه؟

joooooooooone
08-17-2011, 13:34
هی گذشت اون زمان که تا اسم پرسپولیس میومد تیمای لیگ برتر نمیدونستن خودشون و تو کدوم آلونکی جاکنن
گذشت اون زمان که وقتی بهترین بازیکنمون از زمین اخراج میشد انگار که نه انگار تیم اسکلت خودشو حفظ میکرد و با قدرت بیشتری پا به زمین میزاشت
گذشت اون زمان که بازیکنا از تمام وجودشون واسه تیمشون میزاشتن
گذشت تمام اون لحظات خوب قدیم گذشت استیلی جون مادرت هر کار میکنی زود باش با تو آسیا آبرو داریم پارسال که سرمون و به زور جام حذفی بالا گرفتیم توروخدا یه کاری کن سرما امسال با افتخار بالا بره
نوع بازی و نگاه بچه ها رو به فوتبال تغییر بده که دارن اسم پرسپولیس به $$$$$$$$$$میکشن
:gerye::gerye::gerye::gerye:

nobody11
08-17-2011, 15:17
من که دیگه کاری ندارم پرسپولیس میبره یا میبازه فقط امیدوارم سقوط نکنیم دسته یک!!!
مشکل اینه که همه دنبال مقصر میگردن ولی اگه واقعا پرسپولیسو دوست دارن همه باید کنار هم باشم نه مقابل هم.
البته این هنر مدیریت نیمه محترم باشگاهه که حاشیه رو از تیم دور کنه ولی کاشانی خودش آتیش بیار معرکه ست که با سکوتش بمب منفجر میکنه!!

kick up
08-17-2011, 15:43
من كه انقدر استرس داشتم قبل بازي رفتم قرص خوردم و خوابيدم . بدبخت بازيكنا چي كشيدن ديشب !

در اخبار اومده كه طرفداراي مس سرچشمه اول تشويق دايي رو شروع كردند .ديگه همه دشمناي پرسپوليس و هواداراي تيمهاي حريف ياد گرفتند فقط دايي رو تشويق مي كنند تا روحيه تيم رو خراب كنند . يه سري عقب مونده هم بجاي اينكه تحركات دشمن رو خنثي كنند خودشون آتيش بيار معركه ميشن

1_دوستان من تا وقتي تو استاديومها دايي تشويق بشه و به استيلي و بازيكنا ناسزا گفته بشه مطمئن باشيد نتيجه نمي گيريم . بازي بعد هم همينطور

2_ تيمي كه بدون فوروارد بره تو زمين نتيجه نمي گيره چون كار هافبك چيز ديگريه . بايد از خير نوروزي و غلومرضايي تا نيم فصل گذشت و بازيشون نداد .همينطور آقازماني و محمد .ديگه چند سال بايد يه بازيكن افتضاح باشه تا ازش استفاده نكني ؟!!

بازي بعد بايد از تركيب هاشميان و كاظميان در نوك استفاده بشه .البته كاظميان بصورت گوش راست . گلر هم ميثاق باشه .مازيار هم كاپيتان و فرمانده ميانه ميدان .وگرنه ...

joooooooooone
08-17-2011, 16:51
fبه نظر من چیدمان بازی بعد به اینگونه باشه بهتره

شیث شکوری نصرتی نورمحمدی

مازیار زارع

فشنگچی بادامکی کاظمیان علی عسگر

هاشمیان

نوروزی

1.درحال حاضر با مصدومیت جدی اولادی مواجه هستیم ودر این شرایط باتوجه به نتیجه گیری ها توسط رضایی بهتر از نوروزی استفاده بشه چنان چه نوروزی در بازی بعد هم نتونه شرکت کنه گزینه ای جز رضایی برامون نمیمونه :mage mishe:

2.درسته علی عسگر میتونه به عنوان فوروارد و دفاع هم کار کنه ولی بهتر در پست تخصصی خودش به کار گرفته بشه در خط هافبکفضای بیشتری داره و میتونه بهترین عملکرد رو داشته باشه :mage mishe:

3.درنبود کریمی بی برو برگرد هاشمیان اولین و آخرین جاگزین مناسبه فقط به جای هافبک مهاجم به عنوان فوروارد پشت سر نوروزی باید بازی کنه:::::kl

4.مهمترین مشکل خط دفاعست که متاسفانه به جز نصرتی مدافع خوب دیگه ای نداریم و این مهم یکی از عوامل شکست ماست بهتر هرچه زودتر این مشکل برطرف بشه وگرنه آسیب جدی به تیم وارد میشه گرچه به شدت با حضور شکوری و نورمحمدی در تیم مخالفم ولی چه میشه کرد درحال حاضر بهترین گزینه ها هستند :mage mishe:
5.اما در خط هافبک اگر قرار باشه نوری مثل بازی قبل از آمادگی روحی و جسمی خاص خودش برخوردار نباشه بهتر کنار گذاشته بشه و به جای اون بادامکی به زمین بیاد در صورت نتیجه نگرفتن بهتر با همون نوری تعویض بشه:::::kl

فوتبالی
08-17-2011, 18:14
به نظرمن پرسپولیس تا حالا خوب نبوده وهمش داره گل می خوره چون میگن تیمی که گل نزنه گل میخوره راستم میگن چون پرسپولیس امسال خط حمله اش خیلی ضعیف تر از پارساله.تنها گلزن خوب و شش دانگ پرسپولیس امسال کریمیه.که اونم حمایت نمیشه بازم صدرحمت به نصرتی.همه ی تیمام اینو فهمیدن با پوشش کریمی و با توقف حمله های پرسپولیس با خیال راحت حمله میکنن.الی الخصوص که پرسپولیس با خوردن گل اول شیرازه ی تیمیش ازهم میپاشه و همه ی نقشه ها نقش بر آب میشه هوادارام که امسال خودشان یار دوازدهم تیم حریف شدن.به نظر من که راهش گذاشتن یک زوج خوب برای کریمیه.یکی که هم با تجربه باشه هم به شیوه ی کار کریمی عادت داشته باشه مثه هاشمیان:ghelyon:

ale10forever
08-17-2011, 19:26
شنيدين نصرتي چي گفته ؟؟ گفته اگه كريمي اخراج نميشد بازي رو مي برديم همين مونده كه يكي از عوامل اصلي باختها و كسي كه جز زير توپ كشيدن كار ديگه بلد نيس بياد باخت تيمو بندازه تقصير كاپيتان و محبوبترين بازيكن تيم.
بابا به جاي اينكه به كريمي حسادت كنيد بريد يكم بازيتونو درست كنيد تا تيم آخر جدول اولين امتيازشو تو ليگ از پرسپوليس نگيره. تماشاچيا مي فهمن كي داره با تعصب بازي مي كنه و اونو تشويق مي كنن كه در حال حاضر فقط كريمي اينجوريه. اصلا اخراجش هم به خاطر تعصب و كلافگي اش از بازي بقيه بود و به نظرم عصبي شده بود.

pathfinder
08-17-2011, 19:27
اشتباه نکنید، پرسپولیس تا گل می خوره تازه جون می گیره و رگه غیرتش گل می کنه. اگه پرسپولیس این حملات رو از اول داشته باشه نه اینکه گل نمی خوره بلکه گل هم می زنه.
پرسپولیس تا گل می خوره تازه یادش می افته که باید حمله کنه.

بهترین ترکیبی که می تونیم برای بازی بعد داشته باشم:

دروازه بان
میثاق معمار زاده

مدافعان
شکوری، نصرتی، نور محمدی، علی عسکر

هافبک ها
فشنگچی، نوری، مازیار زارع، کاضمیان

مهاجمین
هاشمیان، غلامرضا رضایی

Mehrd@d
08-17-2011, 19:34
اینا دیگه دارن کفر آدم رو بیرون میارن با این بازی افتضاحی که میکنن!!!!:gijjj:آخه گناه این هوادارا چیه! که باید اینهمه غفت و خواری بکشن.یعنی غیر اینه که بخوایم یه فوتبال خوب از تیممون ببینیم!؟
من بحثم به هیچ وجه در مورد کادر فنی نیست. چون سال پیش هم با همچین مشکلاتی روبرو بودیم!
باید یه فکر اساسی در مورد این بازیکنا کرد چون اصلا از جون مایه نمیذارن و تیم و هوادارا پشیزی واسشون ارزش ندارن:gahhr: البته به استثنا بعضیاشون(:ohum:)
تنها راهی که به نظرم میرسه و میشه اینا از خواب غفلت در آورد.
فقط و فقط میتونه معجزه جریمه :hehee: باشه!!! و باید با احساساتشون بازی کرد همونجوری که با احساسات اینهمه هوادار بازی میکنن. امیدوارم این خواسته من عملی بشه تا بلکه این بشر حساب کار دستشون بیاد. و یه خورده آدم شن و نام کبیر پرسپولیس رو با خونه خاله اشتباهی نگیرن!eterza::-
والسلام

joooooooooone
08-17-2011, 20:23
شنيدين نصرتي چي گفته ؟؟ گفته اگه كريمي اخراج نميشد بازي رو مي برديم همين مونده كه يكي از عوامل اصلي باختها و كسي كه جز زير توپ كشيدن كار ديگه بلد نيس بياد باخت تيمو بندازه تقصير كاپيتان و محبوبترين بازيكن تيم.
بابا به جاي اينكه به كريمي حسادت كنيد بريد يكم بازيتونو درست كنيد تا تيم آخر جدول اولين امتيازشو تو ليگ از پرسپوليس نگيره. تماشاچيا مي فهمن كي داره با تعصب بازي مي كنه و اونو تشويق مي كنن كه در حال حاضر فقط كريمي اينجوريه. اصلا اخراجش هم به خاطر تعصب و كلافگي اش از بازي بقيه بود و به نظرم عصبي شده بود.
ببین گفته ی نصرتی طفلک که براثر حسادت نبوده مستقیم گفته بابا کریمی از همه بهتره و فقط اون که میتونست در اون شرایط گل بزنه
یکم مثبت به مصاحبه ها فک کنیم بد نیستا:::::kl

joooooooooone
08-17-2011, 20:28
بعدشم به نظر من نصرتی خیلی عالی داره کار میکنه ده بندخدا اگه اینم نبود که دیگه ما مدافعی نداشتیم بخوایم روش حساب کنیم
پرسپولیس از اینیم که بود بدتر میشد به نظر من کریمی و نصرتی و کاظمیان جز بهترین های پرسپولیسن و با دل و جونم بازی میکنن:yes:

Wizard-8
08-18-2011, 00:07
مشکل اصلی پرسپولیس با این حواشی که بانیش شخصی جز فردوسیپور نیست! فقط زدن گل اول هست تا تماشاچیان (نه هواداران) دیگه علیه تیم وکادر فنی شعار ندن وبازینا وکادر فنی میتونن تو این فضا کار خودشونو به خوبی انجام بدن

من تو 2 خط قبل به فردوسی پور اشاره کردم، ازسال 86 به بعد رابطه سینوسی دایی وفردوسی پور در بالاترین حد خودش مونده و رفاقت این دو مشهود هست وبه هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی پایین نیومده ، مصادیق دوستیشونم زیاد هست که اگه دوستان خواستن بیان میکنم

دایی میگه من نمیتونم به 60000 خط بدم! اما دایی باد بدونه علاو ه بر رفقاقتی که با لیدرهای باشگاه داره وبه قول خودش تنها 10 نفرشونو قبول نداره شخص پرقدرت به نام فردوسی پور خط دهی رو غیر مستقیم به هوادار القا میکنه و این خط دهی رو از بازی اول لیگ یعنی بازی با با ملوان که نتیجه 0-0 هست شروع میکنه ومیبینیم بعد از 3 هفته تو برنامش این خط دهی رو کامل میکنه

این عین جملات فردوسی پور هست که غیر مستقیم از طریق تلویزیون که دور افتاده ترین نقاط کشور هم به اون دسترسی دارن به تمام هواداران خط میدهد چون دوستش که دایی باشه از تیم جدا شده و منافعی که تو پرسپولیس بهش میرسید قطع شده

جملات فردوسی پور دقیقه 55 بازی پرسپولیس-ملوان هفته اول لیگ نتیجه 0-0

شانسی که حمید استیلی اورده،اینه که الان علی دایی تیم داره وگرنه به حر حال ادامه پیدا میکرد نتیجه نگرفتنهای پرسپولیس از روی سکوها اذیت میشد

میبینیم خط اصلی رو فردوسی پور به هوادار میده خطی که از تربون تلویزون که پرمخاطب ترین رسانه هست وسوال اینجاست چرا فردوسی پور بعد از 5 شکست پیایپی وشعارهایی که علیه دایی داده شد فردوسی پور ناراحت شد و چندیمن وچند فیلم هندی و گزارش به نفع دایی پهخش کرد

اصلاً چرا بعد 5 باخت پیایپی هیچ وقت گزارشااش در جهت انتقاد از دایی نبود ؟؟؟

خط دادا از طریق برنامه 90 که پرمخاطب ترین برنامه ورزشی ایران هست وصد البته تو تلویزون و جریان بازی برای تحریک 60000 نفر که سهله برای تحریک 70 میلون نفر هم کارایی داره!

شاید دوستا ن بگن تو اون بازی اول که شعار داده شد هوادارا گزارش فردوسی پور رو نمیدونستن ، جواب اینه که پخش شدن همگی لیدرها جز دهتاشون به وقل دایی تو تمام نقاط ورزشگاه والبته تحریک احساساتشون برای یان مسئله کافی هست اما شعار ها تو شهرستان و... با خط دهی فردوسی پور تو تلویزون انجام میشه و این قصه با این وضع سر دراز دارد

Wizard-8
08-18-2011, 00:35
نام پرسپولیس مورد تمسخر اس تق لالیها قرار گرفت // تشویق علی دایی توسط هواداران استقلال

هواداران پرسپولیس چه جوابی دارند؟! // خود کرده را تدبیر نیست...
کانون هواداران پرسپولیس : هواداران استقلال در بازی امشب با مقاوت بارها علی دایی را مورد حمایت قرار دادند.

هواداران استقلال پیش از آغاز بازی با فجر علی دایی را مورد تشویق خود قرار دادند.آنها که پیش از بازی نزدیک به 40 هزار نفر می شدند پیرو حرکت مخالفان استیلی در پرسپولیس که دایی را تشویق می کنند،این کار را انجام دادند و بارها شعار «علی دایی،برگرد به تیمت» را سر دادند.

پرسپولیس این روزها نتایج خوبی در لیگ برتر نمی گیرد و در حال حاضر با 2 امتیاز در رتبه 17 جدول رده بندی قرار دارد.

پ.ن: این تمسخر هوادارای استقلالی مبارک اون تماشاچاییایی باشه که بزرگی پرسپولیس رو با تحریک یه عده معلوم الحال که لیدر ومجری تلویزیون باشن زیر سوال بردن و وقت وبی وقت علیه استیلی شعار میدن .... جز تاسف چیزی نمیشه گفت

David7
08-18-2011, 00:43
اشتباه نکنید، پرسپولیس تا گل می خوره تازه جون می گیره و رگه غیرتش گل می کنه. اگه پرسپولیس این حملات رو از اول داشته باشه نه اینکه گل نمی خوره بلکه گل هم می زنه.
پرسپولیس تا گل می خوره تازه یادش می افته که باید حمله کنه.

بهترین ترکیبی که می تونیم برای بازی بعد داشته باشم:

دروازه بان
میثاق معمار زاده

مدافعان

هافبک ها
فشنگچی، نوری، مازیار زارع، کاضمیان

مهاجمین
هاشمیان، غلامرضا رضایی

منم باهات موافقم درمورد گل خوردن و غیرتشون...

ترکیبی که دادی خوبه ولی من با این موافقم...

دروازه بان
میثاق معمار زاده

مدافعان

هافبک ها

آقا زمانی، مازیار زارع

فشنگچی ، نوری

کاظمیان

مهاجمین
هاشمیان

ale10forever
08-18-2011, 01:08
ببین گفته ی نصرتی طفلک که براثر حسادت نبوده مستقیم گفته بابا کریمی از همه بهتره و فقط اون که میتونست در اون شرایط گل بزنه
یکم مثبت به مصاحبه ها فک کنیم بد نیستا:::::kl

به نظر من لحن مصاحبه اش یه جوری بود که انگار میخواد بگه اگه 10 نفره نمی شدیم می بردیم و کریمی بچه گونه اخراج شد و برد رو از تیم گرفت
به هر حال هر کی یه جور برداشت از مصاحبه ها داره :hehee:
ولی من کلا از این نصرتی خوشم نمی اد مخصوصا وقتی اول فصل داشت می رفت استقلال اون حرفارو راجع به پرسپولیس زد:ohum:

joooooooooone
08-18-2011, 14:57
دوستان عذر میخوام من تواین تاپیک پا میزارم واسه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
شما بگین میام نظر بدم پیشنهاد بدم گاهی گله کنم گاهی تبریک بگم نمیام که بحثای بدبختی تیممون و پیگیری کنم ما اینجا جمع میشیم که دنبال مقصر بگردیم ؟؟؟؟؟؟؟
یا دنبال راه و چاهی واسه مشکلات پرسپولیس باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کدومش مسلمه، ما دوست داریم تیممون قهرمان باشه چرا حاشیه ها رو ادامه میدیم عادل و علی دایی به پرسپولیس چه ربطی دارن دوستن که دوستن به ماچه اگه ما اینجوری فک کنیم وتا یه استقلالی به ما بی احترامی میکنه چنان جوابی بهش بدیم که از صدتا تو دهنی براش بدتر باشه بحران جرئت نداره به تیم ما نزدیک بشه
پرسپولیس یه تیمه بزرگه یه اشکالایی هم داره اما اگه واقعا دنبال مقصر باشیم باید اول خودمون و مضنون قرار بدیم نه عوامل و یکم راجع به اینا فک کنین به خدا دارم دق میکنم که میبینم پرسپولیس داره از تو نابود میشه صدامم به جایی نمیرسه که داد بزنم بگم بسه دیگه دایی مرد استیلی رو حمایت کنین:gerye::gerye:

GOLL
08-18-2011, 16:29
به نظر من دليل 50% (حداقل) باختها نصرتي بوده انگار تو عمرش فوتبال بازي نكرده!!!!بدبخت حقيقي چي ميكشه از اين اعجوبه!!1 اگه تيمشون بخواد نتيجه بگيره اول نصرتي رو تو تركيب نزارن بعد مشكلات فني پيدا ميشه ..... همه توپهارو لو ميده يا جا خالي ميده خلاصه يه ادايي در مياره كه اگه گل نخوريم خنده داره اگرم بخوريم زهرمون ميشه رضايي هم مثبت تر از نصرتي و سالهاي قبل خودش داره بازي ميكنه و بس جاي اميدواري داشت كه پيشرفت كرده حداقل يه پاس درست داده كه گل بشه !علي كريمي هم كه بازي بعدي نيست!اين خودش بحث جدا داره ديگه چي بشن بدون كريمي!! راستي شاكاني هم داره ميره !!يعني ميشه....

Wizard-8
08-18-2011, 18:00
این دایی را هوداران بیشتر بشناسند

1-بررسی مصاحبه های دایی علیه پرسپولیس از گذشته تا به حال

زمستان 70-71 دایی اعلام کرد پول بانک تجارت رو به پیراهن پرسپولیس ترجیح میده و به بانک تجارت رفت (روز نامه گل)

تاریخ 20-05-82 اعلام کرد به خاطر رابطه صمیمی با سردار آجور لو اگر در ایران بازی کند تنها برای پاس بازی میکند منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

26-07-85علیه هوادارا پرسپولیس مصاحبه کرد و خواستار محرومیت انها از طرف فدراسیون شد _متن مصاحبه دایی علیه پرسپولیس فدراسیون فوتبال اگر استقلال را به خاطر ناسزا گفتن تماشاگرانش جریمه می کند باید همین تنبیه را نیز برای پرسپولیس اعمال کند. حق این تیم است که متحمل جریمه شود. شاید با این حرکت از توهین به داور و بازیکن تیم حریف در بازیهای آتی جلوگیری شود. منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

واین هم گلهای دایی به پرسپولیس در بازی سایپا سال 85 و خوش حالی بی حد وحصر دایی بعد از زدن گل ها ویدیو گلهای دایی به پرسپولیس وخوشحالی بی حد وحصر او بعد از گلزنیکلیک کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

2-بررسی رابطه دایی با 30 یا سیون واستفاده از رانت 30 یا 30
علی دایی به شدت ادبیات سیا..ست رو بلد هست ویکی از استادید این زمینه هست، همونطوری هم که دیدم بارها علیه پرسپولیس مصاحبه کرده و امروز با دورو بازی حرف دیگه میزنه ... در این قسمت به بررسی رابطه دایی با 30یا سیون میپردازیم

علی دایی در حالیکه در بین 5 گزینه فدراسیون قرار نداشت با لابی پرقدرتترین شخصیت 30یا30 یعنی علی.ا.بادی که معاون ر.ئ.ی.س جمهور و ریاست ساز..مان تربیت بدنی والبته نامزد ریاست 6 وزارت.خا.نه بود به مربیگری یتم ملی رسید(بنا بر اعتراف شخص دایی در بر نامه 90 )قبلاً برای سیاه کردن مردم اعلام کرده بود که من با خدا لابی کردم (مگه نعوذوبالله پیغمبری یا معصوم )

علی دایی که توسط کمیته انضباطی ممنوع المصاحبه شد با دخالت مشاور ر.ئ.ی.س ج.م.ه.ور حکم ممنوع المصاحبش لغو شد منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دوستی دایی با شخص 30یا 30 مثل کاشانی که بنا به اعتراف دایی قدمتی 18 ساله داشت واین دو مرواده فامیلی با هم داشتن موجب شد تا کرانچار دهمین مربی برتر 2010 جهان از این تیم رخت ببندد و ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بدترین مربی ملی تاریخ ایران که کسی جز دایی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) نبود صرفاً به خاطر دوستی و رانت 30یا سی بار دیگر همچون مربیگری تیم ملی به پرسپولیس تحمیل شود

27-03-90---نماينده اردبيل در مجلس خواستار معرفي علي دايي براي تصدي پست وزارت ورزش و جوانان شد و گفت كه مجلس براي اين امر و انتخاب آماده است.منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

این تنها بخشی از رانت های دایی در دنیای 30یا ست بود ..هیچ فوتبالی به اندازه دایی تو 30یا ست خودشو غرق نکرده ، رابطه دایی با س.ردار آجورلو و س.ردار بابایی و... نیز بماند

3-بررسی رابطه دایی با لیدرها

اعتراف دایی در برنانمه 90 :همه لیدرها جز 10 تاشونو قبول دارم !!!

30-10-88 درخواست عجیب لیدرهای چاقو کش از علی دایی:لیدرهای پرسپولیس اظهار نظر عجیبی کرده اند و مدعی شده اند که چاقو کشی در تمرینات پرسپولیس فقط یک شوخی بوده است.
پس از اینکه سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد شخصاً ماجرای درگیری لیدرهای این مجموعه را پیگیری می کند لیدرهای متخلف باشگاه با مطرح کردن خبری مدعی شدند که هیچ درگیری در باشگاه در کار نبوده و آنها با یگدیگر شوخی می کرده اند.

لیدر های متخلف پس از اینکه متوجه شدند کاشانی از این اتفاق ناراحت است و به شدت پیگیر موضوع است دست به دامن دایی شدند تا با وساطت او همه چیز ختم به خیر شود.این کار را لیدری که با چاقو دنبال فرد دیگری کرده بود انجام داده است و ازدایی خواسته تا مانع برخورد مدیریت باشگاه با وی شود. منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
24-07-89 جلسه دایی بالیدر ها

* علي دايي ابتدا با ليدرهاي باشگاه در جلسه‌اي شركت كرد و سپس به صورت اختصاصي با آرفي و پزشك تيم به گفت‌وگو پرداخت. وي با لباس شخصي نظاره‌گر تمرين امروز بود. منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

15-10-88 دایی: من هم كه در حال حاضر به اين جايگاه رسيده‌ام با كمك شما ليدرها موفق شدم و هيچ موقع اين موضوع را فراموش نخواهم كرد.ليدرها پرسپوليس همچنين تأكيد كردند كه حضور آنها در تمرين امروز تنها به خاطر علي دايي بوده است. منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
26-07-85 رفاقت دای بالیدرها بازی پرسپولیس-سایپابه گزارش خبرگزاري فارس، پيش از آغاز بازي تيم‌هاي پرسپوليس و سايپا، تماشاگران حاضر در ورزشگاه به تبعيت از ليدرهاي پرسپوليس كه همگي از حاميان علي دايي محسوب مي شوند، به تشويق وي پرداختند.
دايي اما پس از گلزني به پرسپوليس به سمت اين تماشاگران رفته و خوشحالي بيش از حد وي باعث شد تا حتي حاميان وي نيز عليه وي شعار دهند. برخي ليدرهاي باشگاه كه از دوستان صميمي دايي نيز به شمار مي روند، مقابل اين موضع گيري ها برخلاف هميشه سكوت كردند.منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

منتظر تاریخچه انزجار عمومی از دایی از سال 2003 به بعد و همچنین رابطش با فردوسی پور و حمایتهاش از دایی باشید

دایی یک 30یا سی پر قدرت ، مولتی میلییارد ، دورو .... هست که بدون فردوسی پور و حامیان 30یاسیش عددی نیست همونطور که سابقش قبل 2006 نشون میده

joooooooooone
08-18-2011, 20:48
به نظر من دليل 50% (حداقل) باختها نصرتي بوده انگار تو عمرش فوتبال بازي نكرده!!!!بدبخت حقيقي چي ميكشه از اين اعجوبه!!1 اگه تيمشون بخواد نتيجه بگيره اول نصرتي رو تو تركيب نزارن بعد مشكلات فني پيدا ميشه ..... همه توپهارو لو ميده يا جا خالي ميده خلاصه يه ادايي در مياره كه اگه گل نخوريم خنده داره اگرم بخوريم زهرمون ميشه رضايي هم مثبت تر از نصرتي و سالهاي قبل خودش داره بازي ميكنه و بس جاي اميدواري داشت كه پيشرفت كرده حداقل يه پاس درست داده كه گل بشه !علي كريمي هم كه بازي بعدي نيست!اين خودش بحث جدا داره ديگه چي بشن بدون كريمي!! راستي شاكاني هم داره ميره !!يعني ميشه....
بارفتن کاشانی بی برو برگرد موافقم چون میدونم حداقل مشکلات از مدیریت ضعیفه :ogh:
اما در مورد نصرتی تا حالا که ندیدم جاخالی بده و یا پاس سالم نده شما برا صحبتات مستند بزار تو کدوم بازی بد بازی کرد بگو برم بازی و دوباره ببینم تا حق و بت بدم ashem:-
رضایی رو هم که نظرمو راجع بش گفتم باید بش فرصت داده بشه میدونم تا حالا چن تا موقعیت خوب و از دست داده و بازی قبلی هم خیلی توپ خراب کرده (نمونش:ضربه ایستگاهی که گرفته شد و کریمی خط دفاع و گول زد ودرست جایی توپ و پاس داد به غلوم که موقعیت صد درصد داشت و اون خراب کرد)
ولی باید بش وقت داده بشه اگه جو ورزشگاه ها کمی بهتر بشه تیم از بحران خارج میشه و بازم میگم فک میکنم رضایی بتونه تو اون شرایط خوب ظاهر بشهashem:-
در بازی با نفتم چشم امیدم به کاظمیان و هاشمیان خدا کنه از این دوتا حتما استفاده کنه:love:

David7
08-18-2011, 21:46

نصرتی یه دفاع و هیچ مشکلی نداره البته اشتباه داره ولی زیاد نیست...

ما تو این 4 بازی توسط 4 نفر امتیاز از دست دادیم حقیقی . علی محمد . آقا زمانی . غلام رضا رضایی...

کاشانی هیچ جا نمیره مطمئن باش...

joooooooooone
08-19-2011, 15:04
نصرتی یه دفاع و هیچ مشکلی نداره البته اشتباه داره ولی زیاد نیست...

ما تو این 4 بازی توسط 4 نفر امتیاز از دست دادیم حقیقی . علی محمد . آقا زمانی . غلام رضا رضایی...

کاشانی هیچ جا نمیره مطمئن باش...
اگه بخوایم زیشه یابی کنیم همه میدونیم مشکل اصلی تیم از جایی دیگه ست
وقتی یه تیم نتیجه نمیگیره همه اول مربی و مقصر میدونن در صورتی که باید عمیق نگاه کنیم که صددرصد به مدیریت ضعیف میرسیمیه مدیری مثا ساکت پیدا میشه تیم و از سقوط میکشونه بالا یکی هم مثل کاشانی میاد و به جای حل موضوع وبدتر میکنه کاشانی واسه آموزش و پرورش ساخته شده نه برای کارهای فرهنگی ورزشی بهتر زود عوضش کنن
بازیکنا هم دارن یه جورایی کم میارن نباید این اتفاق بیوفته ما امسال تو آسیا آبرو داریم

ale10forever
08-19-2011, 20:40
اگه بخوایم زیشه یابی کنیم همه میدونیم مشکل اصلی تیم از جایی دیگه ست
وقتی یه تیم نتیجه نمیگیره همه اول مربی و مقصر میدونن در صورتی که باید عمیق نگاه کنیم که صددرصد به مدیریت ضعیف میرسیمیه مدیری مثا ساکت پیدا میشه تیم و از سقوط میکشونه بالا یکی هم مثل کاشانی میاد و به جای حل موضوع وبدتر میکنه کاشانی واسه آموزش و پرورش ساخته شده نه برای کارهای فرهنگی ورزشی بهتر زود عوضش کنن
بازیکنا هم دارن یه جورایی کم میارن نباید این اتفاق بیوفته ما امسال تو آسیا آبرو داریم

به نظرم صرف اینکه یه تیم پشت سر هم می بازه که نباید مدیر عوض بشه
منم با اخراج کاشانی تو این شرایط موافقم ولی نه به این دلیل که چند هفته ایه خوب نتیجه نمیگیره و یا استیلی رو آورده بلکه به خاطر اینکه تو شرایط بحرانی داره ضعیف عمل می کنه و نشون میده مدیر کاربلدی نیس به جای اینکه بیاد سپر بلای تیمش و مربیش باشه پشت اینا قایم شده و سکوت کرده و به جای اینکه کنار تیم باشه و به بازیکنا و مربیا دلداری بده از تیم داره فرار می کنه. مدیر باید تو شرایط حساس تیم رو مدیریت کنه مثلا واسه بالا بردن روحیه تیم برنامه های خاص ترتیب بده که عملا هیچ خبری نیس. جای کاشانی واقعا تو پرسپولیس, تیم به این بزرگی و عظمت و پرطرفداری نیس و نهایتا میتونه مدیر یه مدرسه راهنمایی باشه دبیرستانم واسش زیاده!:sooot:

Wizard-8
08-19-2011, 21:47
هوادار، با تیمت چه کردی که به این روز افتاده؟

تماشاگران پرسپوليس در 4 بازي اخير کولاک کردند.انها کاري کرده اند که مردم کوفه از خفت و ننگ چند صد ساله راحت شده اند.حالا مردم کوفه مي توانند سرشان را بالا بگيرند چون جماعتي سست عنصرتر و حزب بادتر از خودشان را به چشم ديده اند.
تماشاگراني که بي منطق صدايشان را در گلو رها مي کنند و مربي فصل گذشته تيم را که درحال حاضر مسئوليت تيم ديگري را به عهده دارد فرياد مي زنند .اين فريادها وقتي غير منطقي و مضحک جلوه مي کند که به ياد استاديوم هاي خالي و بازيهاي ضعيف و رکوردهاي منفي و باختها و نتايج ضعيف تيم در فصل گذشته مي افتيم.

فصلي که نود درصد بازيهاي تيم از نظر فني ضعيف بود.فصلي که تمام رکوردهاي منفي را يک جا کسب کرديم.از رکورد 5 باخت متوالي تا تعداد باخت در يک فصل و دبل شدن در برابر استقلال - صبا و ملوان و ...و چهارم شدن در اسيا و.... فصلي که تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه اگر در يک بازي به 20 هزار نفر مي رسيد باعث تعجب و خوشحالي مي شد.

فصلي که نه فقط در ابتداي ان بلکه در ميانه و انتهاي ان هم شکستهاي متوالي يا پرگل را تجربه کرديم
جماعتي که امروز اعتراض ميکند آن هم فقط بعد از 4 بازي( که البته اعتراضشان را از بازي اول شروع کرده اند نه بازي سوم) فصل قبل کجا بودند؟ فصل قبل که با خفت به صبا در آزادي باختيم کجا بودند؟ وقتي که مقابل سپاهان 4 گل خورديم کجا بودند؟ وقتي مقابل استقلال شکست خورديم کجا بودند؟وقتي در اسيا بين چهار تيم با اقتدار چهارم شديم کجا بودند؟ وقتي رکوردهاي منفي را يکي پس از ديگري به نام خودمان ثبت مي کرديم کجا بودند؟

اي کاش اين جماعت حداقل نام فردي را به زبان مي اوردند که خاطرات خوبش بيشتر و پررنگتر از خاطرات تلخ وشکستهايش بود.اي کاش اين جماعت نام کسي را فرياد ميزدند که تيمش حداقل زيبا بازي ميکرد (حتي اگر نتيجه هم نمي گرفت) .اي کاش دليل اين جماعت براي فرياد زدن نام دايي کيفيت فني و تاکتيکي تيم وي بود نه صرفا بهانه و ابزار و بازيچه اي براي اعتراض به عملکرد مديريت.

تنها دليلي که مي توان براي فرياد زدن نام دايي عنوان کرد اعتراض به عملکرد و سياستهاي کاشاني است .جنگي که کاشاني و دايي به راه انداختند و حالا اين جماعت هم خواسته يا ناخواسته وارد ان شده اند و قطعا به سود پرسپوليس نيست.تنها کسي که از اين دعوا ضرر مي کند پرسپوليس است ( کاشاني نهايتا از تيم جدا مي شود و جاي ديگري مشغول به کار مي شود.دايي هم که قبلا تکليف خودش را روشن کرده )
اين وسط تنها پرسپوليس است که ضرر مي کند.زخمهايي که اين جماعت بر پيکره پرسپوليس وارد مي کنند و بدعتي که به جا مي گذارند به اين زودي ها التيام نخواهد يافت. اي کاش اين جماعت به تبعات کوتاه مدت و درازمدت رفتارشان فکر مي کرد.

اين جماعت اگر به کاشاني انتقاد دارند مي تواند مستقيما اعتراضش را به وي اعلام کند.مي تواند نود دقيقه پرسپوليس را تشويق کند هیچ نامی را به جز پرسپولیس بر زبان جاری نسازند و در پايان بازي ( و با کسب هر نتيجه اي ) انتقادهايشان را به کاشاني یا هر کسی که دوست دارند با اعتراض و شعار و ... بازگو کند. اينگونه حداقل پرسپوليس قرباني اين اعتراضها نمي شود.

آيا اين جماعت به این فکر نکرده اند که با اين رفتارهايش بيشتر از همه کس و همه چيز پرسپوليس را قرباني مي کنند آیا اين جماعت درک نکرده که با اين رفتارش پرسپوليس را نزد دوست و دشمن تحقير مي کند.ايا نمي داند اين رفتارها از بزرگي و عظمت پرسپوليس مي کاهد. از کوچک کردن پرسپوليس چه کسي خوشحال مي شود؟دوست یا دشمن؟

آیا نمی بینید با اين رفتارتان مضحکه خاص و عام شده ايم به حدي که مدير استقلال دلسوز تيممان مي شود و نصيحتمان ميکند به داشتن صبر.بازيکن حريف صراحتا مي گويد استراتژي ما گل نخوردن تا دقيقه 30 بود چون مي دانستيم بعد از ان تماشاگران پرسپوليس عليه تيمشان شعار مي دهند و کار ما راحت مي شود تماشاگران استقلال به خود جرات می دهند مارا مضحکه کنند و بعد از زدن گل فریاد علی دایی سر می دهند. مي دانيد معناي واقعي اين حرفها چيست.عمق فاجعه را درک مي کنيد؟

بهتر است اين جماعت رفتار هواداران منچستر در قبال مالکان باشگاهشان را ببينند و عبرت بگيرند.هواداران منچستر با وجود مخالفت شديد با مالکان باشگاه هيچوقت تيمشان را هو نکردند.هيچوقت عليه تيمشان شعار ندادند.هيچوقت در جريان بازي باعث تخريب روحيه تيمشان نشدند چون ميدانستند سرنوشت تيمشان بسيار مهمتر از هرچيزي است و نبايد اعتراضشان به مديريت ومالکان تيم به قيمت تضعيف و تخريب تيمشان تمام شود.

آنها در جريان بازي فقط از تيمشان حمايت مي کردند و همه اختلافات و اعتراضاتشان را کنار گذاشته وفراموش مي کردند.اعتراضهايشان هم محدود بود به قبل و بعد از بازي ان هم در حد در دست گرفتن پرچمهاي سبز رنگ سابق باشگاه اعتراض خود را نشان می دادند نه این که به بازیکنانشان استرس وارد کنند.به نظر شما آیا روزی که فرگوسن از منچستر می رود و مربی دیگری به این تیم می آیذ هوادان منچستر او را هو می کنند و فوگوسن فرگوسن می کنند؟!! این در حالی است که موفقیت های او از هیچ کس پوشیده نیست ولی همه ی ما مطمئن هستیم که این اتفاق هیچ وقت نخواهد افتاد وجانشین فرگوسن هیچ وقت هو نخواهد شد.

اي کاش اين جماعت تفاوت انتقاد و تخريب را درک مي کردند. اي کاش اين جماعت می دانست که اگر اعتراضي هم دارد بايد انرا اخر بازي بيان کند نه دقيقه 40 . اي کاش اين جماعت لحظه ای تفکر می کرد و تبعات رفتارش را تجزيه و تحليل مي کرد.اي کاش درک فوتبالی خود را بالا می برد تا بفهمد ايا با اين رفتار کمکي هم به تيمش نمي کند هیچ بلکه موجب تخريب تيمش مي شود. اي کاش اين جماعت تبعات رفتارش را درک مي کرد. اي کاش ..........

آهاي مردم کوفه از امشب راحت بخوابيد که جماعتي که ادعاي طرفداري از پرسپوليس را دارند شما را روسفيد کردند. راحت بخوابيد که به لطف اين جماعت از ننگ و خفت چند صدساله براي چند روز هم که شده نجات پيدا کرده ايد.راحت بخوابيد

تاريخ در مورد همه ما قضاوت خواهد کرد.اميدوارم ايندگان از ما به عنوان نابودکنندگان پرسپوليس ياد نکنند .اميدوارم سرنوشت شاهين و علل نابودي شاهين درس عبرتي براي همه ما و مخصوصا اين جماعت باشد. اميدوارم داغ و ننگ تضعيف و دو دستگي و نابودي پرسپوليس تا قيام قيامت به پيشاني اين جماعت نخورد

GOLL
08-19-2011, 22:26
:khandeeeee bahal:نصرتی یه عمره داره سوتی میده میگی مستند!!!
نمونه اش اولین گلی که تو فصل خوردیم بدبخت حقیقی و شیث فک کنم هنوز شبها خوابشون نمیبره !!!
اصلابه من چه ....
:flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowery smile::flowerysmile::flowerysmile::eyvalla::flower ysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile:: flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile:

joooooooooone
08-19-2011, 22:32
هوادار، با تیمت چه کردی که به این روز افتاده؟

تماشاگران پرسپوليس در 4 بازي اخير کولاک کردند.انها کاري کرده اند که مردم کوفه از خفت و ننگ چند صد ساله راحت شده اند.حالا مردم کوفه مي توانند سرشان را بالا بگيرند چون جماعتي سست عنصرتر و حزب بادتر از خودشان را به چشم ديده اند.
تماشاگراني که بي منطق صدايشان را در گلو رها مي کنند ......................

میگم اگه اینا زاده ی ذهن خودت باشه باید خیلی استعداد تو نوشتن انشا داشته باشی:hehehe:
یه شوخی پرسپولیسی بود امیدوارم به دل نگرفته باشی دوست من
اما با تمام حرفات موافقم اگه ما صبر و تحمل خودمون و بالا ببریم و طرز فکرمون و به سمت مثبت سوق بدیم هیچوقت شاهد این صحنه های تاسف بار نمیشیم
گرچه میدونم شعور طرفدارای پرسپولیس اینقدر بالاست که محال ممکن این اعمال و ازشون سر بزنه به اعتقاد من باشه میگم معترضانی که نارضایتی خودشون و از تیم با شعار علی دایی سر میدن هوادار نیستن
اونم هوادار تیم ما مطمئنن افراد محدود ذهن و بی خردی هستن که به علت اینکه طرفدار تیم های دیگه ی لیگ برتر هستن به آزادی میان و درصدد تخریب تیم ما گام های خودشون محکم تر میکنن این وظیفه ی ما طرفداران واقعی که مثبت بیندیشیم و درست تشویق کنیم تا بلکه بحران تموم بشه و رو سیاهیش بمونه واسه همون تماشاچی های بیخرد:flowerysmile:

joooooooooone
08-19-2011, 22:41
:khandeeeee bahal:نصرتی یه عمره داره سوتی میده میگی مستند!!!
نمونه اش اولین گلی که تو فصل خوردیم بدبخت حقیقی و شیث فک کنم هنوز شبها خوابشون نمیبره !!!
اصلابه من چه ....
:flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowery smile::flowerysmile::flowerysmile::eyvalla::flower ysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile:: flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile:
مگه اولین گلی رو که خوردیم نصرتی زد فوقشم این از اون به اصطلاح سوتی های خودتون هم که باشه
بعدش جبران کرد یه ضربه سر عالی و هیجان انگیز که گل شد
ولی منم موافقم که خط دفاع بدی داریم شخص نام نمیبرم فقط باید روش فکر بشه باید اصلاح بشه خط دفاع خوب یکی از علل موفقیت یک تیمه امیدوارم سریع تر بش رسیدگی بشه
:balesh:

sosodanger
08-20-2011, 00:15
از همه این حرفا بگزریم به این میرسیم که تیم فرصت میخواد

Mehrd@d
08-21-2011, 14:15
به نام خدا

نفت آبادان - پرسپولیس تهران

هفته پنجم لیگ برتر جام خلیج فارس فصل 90/91

پرسپولیس تهران - نفت آبادان

چهارشنبه 2 شهریور 1390 // ساعت 22:30

داور: محسن ترکی

گزارش بازی:

مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس با درخشش جواد کاظمیان اولین برد فصل خود را برابر صنعت نفت آبادان به دست آورد.
به گزارش مرجع خبری پرسپولیس تیم های پرسپولیس و نفت چهارشنبه شب در حضور 55 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در پایان سرخپوشان میزبان با نتیجه سه بر یک برابر حریف خود به برتری دست یافتند.

هر سه گل پرسپولیس در این دیدار را جواد کاظمیان در دقایق 26 ، 57 و 65 وارد دروازه حریف کرد و تک گل نفت در دقیقه 70 توسط روح الله عرب به ثمر رسید.

محسن ترکی داور این بازی به جواد کاظمیان و مازیار زارع از پرسپولیس و هادی رمضانی و امید شریفی نسب از نفت کارت زرد نشان داد.

پرسپولیس با سه امتیازی که از اولین برد خود کسب کرد 5 امتیازی شد و تفاضل گل این تیم از منفی2 به صفر افزایش پیدا کرد و به رده دوازدهم جدول صعود کرد.

ترکیب پرسپولیس : میثاق معمارزاده، محمد نصرتی، علیرضا نورمحمدی، علیرضا محمد، ابراهیم شکوری، محمد نوری، مازیار زارع(شیث رضایی ، 89)، حسین بادامکی، حمیدرضا علی عسگری، غلامرضا رضایی(سامان آقازمانی ، 82) و جواد کاظمیان(امیرحسین فشنگچی ، 71).

ترکیب صنعت نفت : حبيب دهقان، والري اكسانيان، مصطفي صبري، ميثم اميري، هادي رمضاني(فونيك سي ، 80) ، لئون باچاچيان( رسول نويد كيا ،78)، علي ممبيني، سيامك كوهنورد، اميد شريفي نسب، عباس مرداسي و روح الله عرب
سرمربی : غلام پیروانی

AlexDelpiero
08-21-2011, 18:31
fبه نظر من چیدمان بازی بعد به اینگونه باشه بهتره

شیث شکوری نصرتی نورمحمدی

مازیار زارع

فشنگچی بادامکی کاظمیان علی عسگر

هاشمیان

نوروزی

1.درحال حاضر با مصدومیت جدی اولادی مواجه هستیم ودر این شرایط باتوجه به نتیجه گیری ها توسط رضایی بهتر از نوروزی استفاده بشه چنان چه نوروزی در بازی بعد هم نتونه شرکت کنه گزینه ای جز رضایی برامون نمیمونه :mage mishe:

2.درسته علی عسگر میتونه به عنوان فوروارد و دفاع هم کار کنه ولی بهتر در پست تخصصی خودش به کار گرفته بشه در خط هافبکفضای بیشتری داره و میتونه بهترین عملکرد رو داشته باشه :mage mishe:

3.درنبود کریمی بی برو برگرد هاشمیان اولین و آخرین جاگزین مناسبه فقط به جای هافبک مهاجم به عنوان فوروارد پشت سر نوروزی باید بازی کنه:::::kl

4.مهمترین مشکل خط دفاعست که متاسفانه به جز نصرتی مدافع خوب دیگه ای نداریم و این مهم یکی از عوامل شکست ماست بهتر هرچه زودتر این مشکل برطرف بشه وگرنه آسیب جدی به تیم وارد میشه گرچه به شدت با حضور شکوری و نورمحمدی در تیم مخالفم ولی چه میشه کرد درحال حاضر بهترین گزینه ها هستند :mage mishe:
5.اما در خط هافبک اگر قرار باشه نوری مثل بازی قبل از آمادگی روحی و جسمی خاص خودش برخوردار نباشه بهتر کنار گذاشته بشه و به جای اون بادامکی به زمین بیاد در صورت نتیجه نگرفتن بهتر با همون نوری تعویض بشه:::::kl

این ترکیبی که گذاشتین خیلی عالیه ولی مشکلش اینه که اصلا دروازه بان نداریم ! اینا 11 تا بازیکن هستند که من هرچی می گردم دروازه بان تو لیست نمی بینم ! :nishkhand:
ولی خارج از شوخی من اصلا حضور شیث رو به صلاح تیم نمی بینم !

حقیقی
فشنگچی - نورمحمدی - نصرتی - محمد
مازیار
علی عسگری -بادامکی - محمد نوری - کاظمیان
هاشمیان

در مورد بازی های گذشته و مسلئل تیم هم که ما هرچی میگیم نخاله میشه میره قاطی فاضلاب .... :shogh:

:nishkhand:
چقد توپت پره داداش ...
این بنده خدا که تا الان یکی از بهترین مهره های ما بوده البته بعد از کریمی !
تو اون مصاحبه ای هم که کرده منظورش این بوده که کریمی بود تیم تیم بود بعد از کریمی نصف تیم بر فنا رفت !

ارجاع به بالا ...

از همه این حرفا بگزریم به این میرسیم که تیم فرصت میخواد
تیم فرصت میخواد + تغییراتی اساسی از کادر مدیریتی گرفته تا تعدادی از بازیکنان و لیدر های نا محترم مفت خور باشگاه !

GOLL
08-21-2011, 19:09
شا غلام دوباره برگشته وضعيت دو تا تيم مثل همه و يك به يك بدبخت تر ..
با مس سرچشمه مساوي كردن با اينام مساوي ميشه تازه علي كريمي هم نيست الفاتحه
ولي اگه نوري رو بازي بده خودش هم خنگ بازي در نياره و خوب بازي كنه يه اميدايي هست...

nobody11
08-21-2011, 19:35
تیم صنعت نفت با وجود پیروانی تیم خطرناکی نیست!!
میبینید که فجر بازیکنان تاکتیک پذیری داره و زیاد فرقی نمیکنه مربیش کی باشه ،فقط باید بزاره بازیکنا کارشونو بکنند!!
پس پیروانی تو فجر کاری نمیکرد،الانم تو صنعت نفت کاری نمیکنه!!

ALI MOHAMMAD.
08-21-2011, 19:43
[quote=goll!;49348]شا غلام دوباره برگشته وضعيت دو تا تيم مثل همه و يك به يك بدبخت تر ..
با مس سرچشمه مساوي كردن با اينام مساوي ميشه تازه علي كريمي هم نيست الفاتحه
ولي اگه نوري رو بازي بده خودش هم خنگ بازي در نياره و خوب بازي كنه يه اميدايي هست...داداش چرا این حرفو میزنی خدا نکنه پرسپولیس بدبخت باشه تیم ما انقد ابهت داره که متکی به یکی دو نفر نیست کله تیم از بازیکنای درجه یک ایران و حتی اسیان چرا باس تیم محبوبمونو تا این حد تحقیر کنیم که دیگران بخوان از این موضوع سوءاستفاده کنن . واقعا می ارزه ؟ تا ما نخوایم از تیممون حمایت کنیم پس انتظار برد هم نباید داشته باشیم همه باس یکدل باشیم تا به امید خدا بازی با نفت ابادان طلسم نبردنمون شکسته شه تا به اون چیزی که میخایم یعنی موفقیت تیم پرسپولیس برسیم .....همین ........

GOLL
08-21-2011, 19:59
[quote=goll!;49348]داداش چرا این حرفو میزنی خدا نکنه پرسپولیس بدبخت باشه تیم ما انقد ابهت داره که متکی به یکی دو نفر نیست کله تیم از بازیکنای درجه یک ایران و حتی اسیان چرا باس تیم محبوبمونو تا این حد تحقیر کنیم که دیگران بخوان از این موضوع سوءاستفاده کنن . واقعا می ارزه ؟ تا ما نخوایم از تیممون حمایت کنیم پس انتظار برد هم نباید داشته باشیم همه باس یکدل باشیم تا به امید خدا بازی با نفت ابادان طلسم نبردنمون شکسته شه تا به اون چیزی که میخایم یعنی موفقیت تیم پرسپولیس برسیم .....همین ........
بابا تعصب!!!
منظوری نداشتم خوب منم دوس دارم پرسپولیس ببره همین حالا همه یکدل باشیم تا مساوی کنیم یا ببریم چشم آقا محمد....

David7
08-21-2011, 20:00
من به شخصا پیروانی رو برای تیم صنعت نفت آبادان مناسب نمیدونم چون صنعت نفت آبادان یه تیمی مردمی که هواداراش ازش برد میخوان شما اگه یه بار برین و بازی های صنعت نفت آبادان رو ببنید متوجه میشید البته نمیخوام با پرسپولیس مقایسه اش کنم...

من از یه طرف دوست ندارم صنعت نفت آبادان شکست بخوره چون بلاخره تیم استانم و روش غیرت دارم و از طرف دیگه پرسپولیسی هستم...

صنعت نفت آبادان پارسال تو ضد حملات تیم خطرناکی بود و امسال افت شدیدی داشته نقطه قوت صنعت نفت آبادان هافبک این تیم که پرسپولیس در این پست قوی تره و احتمال برد پرسپولیس 70 به 30...

GOLL
08-21-2011, 20:58
من به شخصا پیروانی رو برای تیم صنعت نفت آبادان مناسب نمیدونم چون صنعت نفت آبادان یه تیمی مردمی که هواداراش ازش برد میخوان شما اگه یه بار برین و بازی های صنعت نفت آبادان رو ببنید متوجه میشید البته نمیخوام با پرسپولیس مقایسه اش کنم...

من از یه طرف دوست ندارم صنعت نفت آبادان شکست بخوره چون بلاخره تیم استانم و روش غیرت دارم و از طرف دیگه پرسپولیسی هستم...

صنعت نفت آبادان پارسال تو ضد حملات تیم خطرناکی بود و امسال افت شدیدی داشته نقطه قوت صنعت نفت آبادان هافبک این تیم که پرسپولیس در این پست قوی تره و احتمال برد پرسپولیس 70 به 30...

به نظر من صنعت نفت باید یا مربی بومی داشته باشه یا برزیلی
هافبکهای صنعت خلاقیت بیشتر ی دارن و دفاعای امسال پرسپولیس هم جالب نیستن و زود جا میمونن
شاید هافبکهای صنعت ضعیف تر باشن ولی دفاعای پرسپولیس بد تر از همه هستن!! یعنی میتونن از شرایط بد خط دفاعی استفاده کنن البته اگر هافبکها رو یه برنامه اساسی براشون داشته باشن که ببندنشون!که شاغلام این کاره نیست !
منم صنعت نفت رو چون خیلی شبیه برزیله دوس دارم حتی هواراشون هم برزیلی هستن...

صنعت نفت برزیلته

mortezarm
08-22-2011, 00:34
الان مهم اینجاست پرسپولیس بلزیکن با غیرت و مربی درست حسابی نداره
مگه شاهین پارسال از استیلی چه خیری دید که حالا بخواد پرسپولیس درست کنه

joooooooooone
08-22-2011, 13:06
هم مربی خوبی داریم هم بازیکنای محشری منتهی این استیل خوان به وقت نیاز داره بازیکنا هم به یه تکونه اساسی اگه به قول اون دوستمون بابت هر خنگ بازی که در میارن یه سی چهل درصد از قراردادشون کسر بشه حساب کار دسشون میادchomaghchomagh
اما راجع به این بازی باید بگم اگه بخوام بد بینانه پیش بینی کنم پرسپولیس2تا گل میخوره
واگه بخوام منطقی فکر کنم ،خب در نبود کریمی و باداشتن هافبک باتجربه ای که چن وقته خیلی بد بازی میکنه
(نوری)ودوتا مهاجم که انگار نه انگار(نوروز /غلوم) وبا داشتن خط دفاع بسیار ضعیف (شکور/شیث/نورمحمد) و خب رو دروازبان هامون هم زیاد نمیشه حساب باز کرد:gerye:
پس ما فقط یه بولوارد و یه هافبک درس حسابی و یه دفاع داریم (هاشم/کاظم/نصرت)که همه چیه تیم رو دوش ایناست واگه تو این بازی فشنگ سریع پاسکاری کنه و توپ هارو مثل قدیم به خوبی سانتر کنه و مدام از بازیکنان حریف خطا بگیره خب میشه یه امیدهایی داشت به اینکه خب پرسپولیس 2-1میبره :love:

joooooooooone
08-22-2011, 13:24
پس ما فقط یه بولوارد و یه هافبک درس حسابی و یه دفاع داریم (هاشم/کاظم/نصرت)که همه چیه تیم رو دوش ایناست واگه تو این بازی فشنگ سریع پاسکاری کنه و توپ هارو مثل قدیم به خوبی سانتر کنه و مدام از بازیکنان حریف خطا بگیره خب میشه یه امیدهایی داشت به اینکه خب پرسپولیس 2-1میبره :love:
بولوارد:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:
خب دوستان عزیز تصحیح میکنم فوروارد
اینم سوتی صفحه کلیدم بود
اما باید بگم در پاسخ دوست خوبمون به هیچ عنوان با حضور منصوری در ترکیب به جای فشنگ موافق نیستم به نظرم چیزی رو که بهبود نمیبخشه مشکل ساز هم خواهد شد ashem:-

ALI MOHAMMAD.
08-22-2011, 20:39
بولوارد:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:
خب دوستان عزیز تصحیح میکنم فوروارد
اینم سوتی صفحه کلیدم بود
اما باید بگم در پاسخ دوست خوبمون به هیچ عنوان با حضور منصوری در ترکیب به جای فشنگ موافق نیستم به نظرم چیزی رو که بهبود نمیبخشه مشکل ساز هم خواهد شد ashem:- نه اتفاقا بهتر میشه طوری که امیر حسین فشنگچی تو دفاع چپ و بک چپ هم محمد منصوری عالیه یا بر عکسش . همون طوریکه تو بازی با مس سر چشمه محمد منصوری تو دفاع راست بهترین بازیو واسه تیم انجام داد مسلما تو دفاع چپ که فوق العادست و میتونه کارایی بیشتری داشته باشه و طرف چپ تیمو بیمه کنن . ....تو دفاع راستم بهتره از حمید علی عسگر جای علیرضا محمد و جواد کاظمیان هم جای غلامرضا رضایی استفاده شه .....

joooooooooone
08-23-2011, 04:27
نه اتفاقا بهتر میشه طوری که امیر حسین فشنگچی تو دفاع چپ و بک چپ هم محمد منصوری عالیه یا بر عکسش . همون طوریکه تو بازی با مس سر چشمه محمد منصوری تو دفاع راست بهترین بازیو واسه تیم انجام داد مسلما تو دفاع چپ که فوق العادست و میتونه کارایی بیشتری داشته باشه و طرف چپ تیمو بیمه کنن . ....تو دفاع راستم بهتره از حمید علی عسگر جای علیرضا محمد و جواد کاظمیان هم جای غلامرضا رضایی استفاده شه .....
نمیدونم خب به هر حال هر کس عقاید خاص خودش و داره :love:
اما من در مورد منصوری باتوجه به بازی قبلش اظهار نظر کردم کسی از دوستان میتونه به من بگه همین منصوری چقد برای تیم موقعیت ایجاد کرد چند بار توپ هارو روی سر خط حمله سانتر کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منصوری بازیکن بدی نیست باید یه جای خوب ازش استفاده بشه به نظرم حالا که مدافع همچین خوبی نداریم اگر دفاع بازی کنه شاید بهتر نتیجه بگیریم:love:
واما علی عسگر که متاسفانه اونجورکه ازش انتظار میرفت بازی نکرد ،بازی کنه فوق العاده ای اما نمیدونم چرا دربازی با مس آمادگی مورد نظر رو نداشت با اینکه معتقدم علی عسگر یکی از بهترین هافبک هامون
اما خب چاره ای نداریم تو دفاع شاید بتونه به قول شما مثمر ثمر بشه:mage mishe:

David7
08-23-2011, 04:35
واما علی عسگر که متاسفانه اونجورکه ازش انتظار میرفت بازی نکرد ،بازی کنه فوق العاده ای اما نمیدونم چرا دربازی با مس آمادگی مورد نظر رو نداشت با اینکه معتقدم علی عسگر یکی از بهترین هافبک هامون
اما خب چاره ای نداریم تو دفاع شاید بتونه به قول شما مثمر ثمر بشه:mage mishe:

علی عسگری مصدوم بوده و اصلا قرار نبود بازی کنه...

در اینکه یکی از بهترین های پرسپولیس شکی نیست...

تو پست دفاع چپ و راست میتونه بازی کنه...

kick up
08-23-2011, 09:05

اي بابا اين ديگه چه حرفيه ! شاهين سال پيش نه بازيكناي درست و حسابي داشت و نه مديرت باتجربه و پول كافي . تازه هم از ليگ پايين تر اومده بودند ولي همه اذعان دارند كه تيمي بود كه زيبا بازي مي كرد و خدا تا موقعيت گل ايجاد مي كرد كه فقط با بدشانسي و برعرضگي تو گل نمي رفت . يادتون نيست تو بازي با استقلال تو تهران چند تا به تيردروازه رندند و چند تا گل بدون گلر رو بيرون زدند؟! كلا استقلال 90 دقيقه تو قوطي بود ولي برد ! اگه شاهين هنوز تو ليگ برتره از صدقه سر همين حميد استيليه . مگه تيم قطبي رو كي بست ؟ يا كي استيل آذين رو به چهارم جدول رسوند ؟

امسال حميد استيلي مي تونست تو پرسپوليس از اول فصل هم موفق باشه اگر اون ماجراهاي دايي پيش نميومد و دايي براي بهونه تراشي واس بدترين نتايج تاريخ باشگاهمون دنبال دستهاي پشت پرده و دشمنان خيالي نمي گشت و پدري از باشگاه در نميورد كه هنوز هم اثر و آثارش باقي باشه . حضور يكي مثل دايي كه با سلام صلوات مياد و با دعوا مي ره واس هرتيمي بزرگترين بحرانه حالا وقتي پرسپوليس باشه بدتر

موضوع ديگه هم حضور مايلي كهن و دخالتهاش بود كه حميد استيلي اين كارو بلد نبود چجوري تو كاسه مايلي بذاره كه كاري نتونه بكنه چون آدم محجوبيه . حالام ممدمايلي رفته و همونطور كه ذوالفقار نسب گفت تيم يه روحيه تازه اي گرفته و از اين چند روز تعطيلي بهترين استفاده رو برده . مطمئن باشيد اگه باز گل اول رو نخوريم و يه سري عقب مونده تو استاديوم تخريب روحيه نكنند راحت مي بريم و اوج مي گيريم

تو بازي با صنعت نفت ما بايد بتونيم فقط گل اول رو بزنيم بقيش حله . همه تيمهاي حريف بسته بازي مي كنند تا شايد تو ضد حملات به گل برسند براي همين وقتي گل اول رو بخورند بقيش حله . من كه به اين بازي و روند صعودي تيم خيلي اميدوارم .

AlexDelpiero
08-23-2011, 09:11
جالبه !
همه از وضعیت تیم می نالند واین یه امر کاملا عادیه بعد از این نتایج که اصلا درخور شان پرسپولیس نیست ولی اولا به قول علی محمد نباید از کلمه هایی مثل بدبخت برای پرسپولیس استفاده کنیم ! هنوز اول فصله وحالا حالاها مونده تا 34 هفته !
اولا درسته ما کریمی رو نداریم و شاید موثرترین بازکن ما تا اینجای فصل ولی بازکنای دیگه ما هم خیلی درب و داغون نیستند ! همین ممد نوری زیر سایه علی کریمی گم شده ولی الان میشه تا یه حدودی بگیم جای کریمی رو میشه با نوری پر کرد ! مشکل ما بیشتر تو هافبک دفاعی و خط دفاع هست ! امیدوارم بازم شیث تو ترکیب نباشه و صد البته ممدوتال هم همچنین !:nishkhand:
بازی با صنعت نفت شاید به دلیل اینکه استیلی گفته از هفته پنجم تیم رو ببینید یه کم استرس واسه مربی و بازیکنا به همراه داشته باشه ! از یه طرف هوادارا هم خیلی کم حوصله شدند و فک کنم این بازی به مراتب سخت تر از بازی های گذشته خواهد بود !
11 نفر پیشنهادیمو قبلا گفتم ولیمعتقدم منصوری به مراتب از فشنگچی هست !

David7
08-23-2011, 09:28
منم با ساسان در خصوص حمید استیلی موافقم به قول یکی از کارشناسای بوشهر بهترین مربی که شاهین تا حالا تا تو تیمش داشته استیلی بوده که زمانی که تو شاهین مربیگری میکرد به دلیل دخالت دلال های بوشهر نمیتونست کاری انجام بده...

مشکل اصلی تیم ما اینه که اگه گل بخوره دیگه روحیه شو از دست میده من با پیشرفت پرسپولیس از این بازی امیدوارم...

اون 4 نفری که من چند بار گفتم اگه تو تیم نباشن بازی رو بردیم...

GOLL
08-23-2011, 11:14
علی محمد نباید از کلمه هایی مثل بدبخت برای پرسپولیس استفاده کنیم !

منظورم از این حرف عامل و بانی هایی بود که این باختها رو به خورد باشگاه دادان
که یکی و دوتا نیستن حتی از درون باشگاه هم آدمایی هستن که بخوان تیم نتیجه نگیره این نظر شخصیه منه و پرسپولیس امسال خیلی مشکوک شده

ale10forever
08-23-2011, 11:40
مشکل اصلی تیم ما اینه که اگه گل بخوره دیگه روحیه شو از دست میده من با پیشرفت پرسپولیس از این بازی امیدوارم...

در این مورد موافقم و فقط امیدوارم تو بازی بعدی گل اولو نخوریم. اگه گل اول رو نخوریم بازیکنا با تمرکز بیشتری بازی می کنن و تماشاچرا هم زیاد پیله نمی کنن. شانس برد اینجوری خیلی بیشتره

AlexDelpiero
08-23-2011, 12:09
منظورم از این حرف عامل و بانی هایی بود که این باختها رو به خورد باشگاه دادان
که یکی و دوتا نیستن حتی از درون باشگاه هم آدمایی هستن که بخوان تیم نتیجه نگیره این نظر شخصیه منه و پرسپولیس امسال خیلی مشکوک شده
اتفاقا استیلی یه حرفایی زده و احتمالا واسه بازی بعد بعضی از بازکنا رو به همین علت از لیست خارج کنه !

joooooooooone
08-23-2011, 12:46
اتفاقا استیلی یه حرفایی زده و احتمالا واسه بازی بعد بعضی از بازکنا رو به همین علت از لیست خارج کنه !
آره درسته یه دوسه نفری هستن که وقتی میرن تو زمین بازی فقط تظاهر میکنن دارن بازی میکنن :ogh:
یا همه موقعیت هارو از دست میدن و تقصیر هم تیمیشون میندازن :ogh:
یا همش خودشون و میزنن به مصدومیت و ولو میشن رو زمین و بازی پاک و سالمی و ازشون نمیبینیم
یا تو زمین انگار نه انگار حریف داره میاد طرف دروازه خیلی راحت و ریلکس دنبالش میرن اصلا پرتن که ممکن الان گل بشه سر همین اشتباه فاحش بعضیا علی تو بازی قبل تقاص پس داد دید اصلا توجه ندارن مجبور شد خودش مایه بزارهashem:-:gerye:
یا همش آب میخورن یکی نیس بگه خب تو که اینقد آب میخوری چطوری میخوای بدویی :gerye:

ALI MOHAMMAD.
08-23-2011, 15:38
بهترین ترکیب در برار تیم نفت میثاق فشنگچی نورمحمدی نصرتی علی عسگر مازیار بادامکی محمد نوری محمد منصوری جوادکاظمیان وحید هاشمیان

joooooooooone
08-23-2011, 15:44
بهترین ترکیب در برار تیم نفت میثاق فشنگچی نورمحمدی نصرتی علیعسگر مازیار بادامکی محمد نوری محمد منصوری جوادکاظمیان وحید هاشمیان
ببخشید یه سوالی داشتم حقیقی که خوب داره کار میکنه چرا باید با میثاق تعویض شه مشکل گل خوردنش که دست اون نیست اون هم مثل همه ی دروازه بان های دیگه ست
مشکل گل خوردن از خط دفاع ضعیفمون نه حقیقی:gahhr:

ALI MOHAMMAD.
08-23-2011, 16:02
بهترین ترکیب در برار تیم نفت میثاقفشنگچینورمحمدینصرتیع لیعسگر مازیار بادامکی محمد نوریمحمد منصوریجوادکاظمیان وحید هاشمیان

ببخشید یه سوالی داشتم حقیقی که خوب داره کار میکنه چرا باید با میثاق تعویض شه مشکل گل خوردنش که دست اون نیست اون هم مثل همه ی دروازه بان های دیگه ست
مشکل گل خوردن از خط دفاع ضعیفمون نه حقیقی:gahhr: به نظر شما دروازه بانی که از 4 بازی 7 گل دریافت کنه میتونه عملکرد خوبی داشته ؟ نمیگم هر 7 گل تقصیره حقیقی بوده مسلما مدافع ها هم تو این گل ها نقش داشتن که تیم گل خورده میثاقم دروازه بان خوبیه و میتونه انتظاراتو بر اورده کنه ........

AlexDelpiero
08-23-2011, 17:01
مشکل گل خوردن از خط دفاع ضعیفمون نه حقیقی:gahhr:
اینم در نظر داشته باش تا الان 80 % توپ هایی که اومده رو دروازه حقیقی رفته تو گل ! :ehe:
این حقیقی اصلا حقیقی پارسال نیست ! به نظرم باید میثاق باشه تا حساب دستش بیاد ! البته اگر دوباره فرصت طلبا حاشیه سازی نکنند !

kick up
08-23-2011, 17:13
بهترین ترکیب در برار تیم نفت میثاق فشنگچی نورمحمدی نصرتی علی عسگر مازیار بادامکی محمد نوری محمد منصوری جوادکاظمیان وحید هاشمیان

تركيب جالبي ميشه . با حضور ميثاق بجاي حقيقي موافقم . شايد حضور ميثاق بتونه دائمي هم بشه .ولي حضور همزمان فشنگچي و منصوري بنظرم باعث هرز رفتن قواي تهاجمي يكشون كه عقب تر وايسه ميشه . دوست دارم يكي پيدا بشه جاي محمد رو براي هميشه بگيره

AlexDelpiero
08-23-2011, 17:23
تركيب جالبي ميشه . با حضور ميثاق بجاي حقيقي موافقم . شايد حضور ميثاق بتونه دائمي هم بشه .ولي حضور همزمان فشنگچي و منصوري بنظرم باعث هرز رفتن قواي تهاجمي يكشون كه عقب تر وايسه ميشه . دوست دارم يكي پيدا بشه جاي محمد رو براي هميشه بگيره
ساسان جان مشکل الان پرسپولیس همون محمد هست !
بازی با سرچشمه منصوری رو گذاشتند جای علیرضا محمد به مراتب نتایج بهتری گرفت ! اگر مهدوی کیا رو داشتیم ! :shogh: از یه طرف یه جورایی شرایط علی عسگری هم رو به بهبود هست و میشه اونجا از استفاده کرد ولی با علی عسگری تو فاز هجومی بهتر نتیجه میگیریم ! الان نحوه استفاده درست از علی عسگری ، محمد ، فشنگچی ، منصوری و کاظمیان یه معما شده ! هر کدوم یه نقص ها و نقاط قوتی دارند ! ایشالله مسئله اینا هم به زودی حل میشه و استیلی یه ترکیب درست ازشون خواهد ساخت !

Mehrd@d
08-23-2011, 17:33
موافقم و صد البته دفاع چپ که نباید فراموش بشه. شکوری اصلا نمیتونه انتظارات رو براورده کنه . از فشنگچی هم با توجه به خصوصیات نفوذی ای که داره نمیشه تو پست دفاع استفاده کرد. منصوری هم همینطور. بازی قبلی که دیدید . فقط داشت آفساید پر میکرد. :ogh:
باید هر چه زودتر به فکر چند مدافع کناری بود. یا چند نفرو جایگزین کرد! به نظرم تو راست بشه رو علی عسگر استفاده کرد. ولی چپو نمیدوم؟؟؟؟؟؟؟:mage mishe:

AlexDelpiero
08-23-2011, 17:42
موافقم و صد البته دفاع چپ که نباید فراموش بشه. شکوری اصلا نمیتونه انتظارات رو براورده کنه . از فشنگچی هم با توجه به خصوصیات نفوذی ای که داره نمیشه تو پست دفاع استفاده کرد. منصوری هم همینطور. بازی قبلی که دیدید . فقط داشت آفساید پر میکرد. :ogh:
باید هر چه زودتر به فکر چند مدافع کناری بود. یا چند نفرو جایگزین کرد! به نظرم تو راست بشه رو علی عسگر استفاده کرد. ولی چپو نمیدوم؟؟؟؟؟؟؟:mage mishe:
من واسه راست علی عسگر و کاظمیان و واسه چپ فشنگچی و منصوری رو ترجیح میدم !
تنها ایرادی که منصوری داره کند بودنش و من 2 ساله تو دربی میگم منصوری بازیکن خوبیه کسی گوشش بدهکار نیست ! :nishkhand: اگر مهدوی کیا رو داشتیم و اشجاری رو گرفته بودیم الان مشکلی نبود !
راست میشد مهدوی کیا و کاظمیان !
چپ می شد اشجاری و علی عسگری !

ale10forever
08-23-2011, 17:50
من واسه راست علی عسگر و کاظمیان و واسه چپ فشنگچی و منصوری رو ترجیح میدم !
تنها ایرادی که منصوری داره کند بودنش و من 2 ساله تو دربی میگم منصوری بازیکن خوبیه کسی گوشش بدهکار نیست ! :nishkhand: اگر مهدوی کیا رو داشتیم و اشجاری رو گرفته بودیم الان مشکلی نبود !
راست میشد مهدوی کیا و کاظمیان !
چپ می شد اشجاری و علی عسگری !

تا حدودی با مهدی موافقم واقعا محمد و کلا سمت راست معضلی شده. ولی اگه یادتون باشه سال پیش دایی تو دوسه تا بازی از علی عسگر جلوتر استفاده کرد و بازیای خیلی خوبی رو ازش دیدیم (یه بازیشم تو لیگ قهرمانان بود) فکر کنم حیف باشه این بازیکن دفاع راست بازی کنه و محدود بشه. متاسفانه گزینه درست حسابی واسه راست موجود نیس. کاظمیان به نظرم در حال حاضر بهترین انتخابه

joooooooooone
08-23-2011, 21:22
یعنی شما دوستان میگید ترکیب بشه این:

میثاق

عسگر نصرت نورمحمد منصور

مازیار

فشنگ بادام کاظم

هاشم

نوروز

-با اینکه با حضور شکوری و محمد و نورمحمدی بلکل تو تیم مخالفم ولی خب چه میشه کردبه نظرم نور وضعیت بهتری نسبت به بقیه

داره شیثـــــــــــــــــم که خب فعلا باید بیخیلش بشیم چون موثرو مفید بازی نمیکنه

-اما اینجا یه سوالی بوجود میاد آیا منصوری مناسب این پست هست یا نه؟؟

-اگه منصوری مناسب نباشه تو این پست احتمال میره همین شیث فعالیت داشته باشه

-تو بازی با نفت ما باید همون دقایق اول گل بزنیم واواخر نیمه ی نخست کارو تموم کنیم در شروع نیمه ی دوم بهتره تا دقیقه ی 65

هجومی بازی کنیم واز اون به بعد حالت دفاعی از خودمون بگیریم

در این صورت به دو هافبک تهاجمی یا سرعتی نیاز داریم که خب مسلما در نبود کریمی کارمون زاره

بهتره استیلی تو این سه چهار روز تعطیل به اندازه ی کافی روی فشنگ و کاظم کار کرده باشه

این عوامل در مورد بادام هم باید صدق کنه والا نوری جایگزین بادام میشه ashem:-

-هاشمیان همیشه کارش خوبه فقط باید دعا کرد که وضعیت دستش رو به بهبود باشه

-واما مشکل اصـــــــــــــــــــلی خط حمله:

بهترین گزینه در این شرایط استفاده از نوروز وبا توجه به نتایج بدست آمده توسط رضایی از بازی قبل

تو این بازی استفاده از نوروز میتونه رمز موفقیت ما باشه:flowerysmile:

شش تايي ها
08-24-2011, 04:14
تركيب فردا بايد اين باشه

معمارزاده-شيري- نصرتي-نورمحمدي-محمد
زارع-نوري-علي عسگر-فشنگچي-كاظميان-غلامرضا رضايي(هاشميان)

David7
08-24-2011, 10:43

منم با این ترکیب موافقم...

نبود این 4 بازیکن میتونه خیلی به نفع ما باشه...

اگه اولادی یا نوروزی مصدوم نمیشدن خیلی میتونست کمک حال تیم باشن ولی حیف...

MohaDeseh
08-24-2011, 18:46

منم با این ترکیب موافقم
ترکیب خوبیه...مخصوصا معمارزاده اش!!:love:

David7
08-24-2011, 23:33
خوب خدا رو شکر نیمه اول رو بردیم صنعت نفت آبادان تو ضد حملات خطرناکه ولی سرعت تیمی ضعیفی داره...

لون پاچاچیان بازیکنی که تکنیک و سرعت خوبی داره و حتما یه بازیکن باهاش من تو من بشه وگرنه راحت رد میشه . این خطرناک...

به نظر میرسه که تو این بازی شکوری و نور محمدی به نوبت باهاش من تو من هستن...

saalehh
08-25-2011, 00:29
بازی خوبی بود.واقعا تو این وضع روحی که تیم قبل بازی داشت اینجور بازی کردن آفرین داره.دست همشون درد نکنه.خیلی حال کردم.گرچه آخرای بازی تیم خیلی خسته نشون داداما بازم جای بسی خوشحالیست که یه بازی خوب رو درکل انجام دادن.کاظمیان که واقعا ترکوند.بادامکی و غلامرضارضایی هم که امشب بادوندگیهای خوبشون تلافی بازیهای قبل رو درآوردن.استیلی کم کم باید ترکیب ثابتشو بشناسه.

sosodanger
08-25-2011, 00:31
دیدید گفتم کاظمیان باید بازی کنه
داش جوادو در یابید

MohaDeseh
08-25-2011, 00:36
دم جواد کاظمیان گــــــــــــــــــــرم... ستش درد نکـــــــــــــنه
واقعا ترکوند
علی عسگر و غلامرضا رضایی هم خوب بازی کردن
به عنوان یه مخالف استیلی ولی دستش درد نکنه
بازی رضایت بخشی بود
من که واقعا خوشحـــالمlay_;;

MohaDeseh
08-25-2011, 00:45
تــــــــــــــــــبریک به همـــــگی
دم جواد کاظمیان گــــــــــــــــــــــــ ــــرم
علی عسگر هم خوب بازی کرد...غلامرضا رضایی هم همینطور
خیــــلی از برد خوشحالم
گل های جواد کاظمیان خیلی بهم چسبید
دستــــــــش درد نکنه
به عنوان یه مخالف استیلی ولی دستش درد نکنه
بازی خوبی بود

saalehh
08-25-2011, 00:46
واقعا خوشحالم.:/danc:balesh:
خیلی خوب بازی کردن.دفاع چندبار ضعیف عمل کرد که میتونه نگران کننده باشه اما درمقابل یه 2 3 تا توپ خوبم در آوردن
.درکنارکاظمیان و غلامرضا محمدنوری هم خوب بازی کرد.کلا تیم امشب کلی بهمون حال داد.دمشون گرم.:hooora::hooora::hooora::/danc

ALI_JUVE
08-25-2011, 01:04
مشکل پرسپولیس گل اوله من معتقدم که اگه پرسپولیس گل اول رو بزنه راحت تر بازی میکنه که همینطور هم شد باید از هواداران صبور هم تشکر کرد

امشب غلامرضا رضایی و ممد نوری و کاظمیان عالی بودن

شش تايي ها
08-25-2011, 01:28
يك كلام ختم كلام

جواد آقاي گل

شش تايي ها
08-25-2011, 01:29
همه دنبال اين تركيب بوديم ولي تو دقايق آخر تركيب تيم رو خراب كرد و بازي رو وا داد
تبريك ميگم به همه پرسپوليسي ها

ALI MOHAMMAD.
08-25-2011, 01:32
مشکل پرسپولیس گل اوله من معتقدم که اگه پرسپولیس گل اول رو بزنه راحت تر بازی میکنه که همینطور هم شد باید از هواداران صبور هم تشکر کرد

امشب غلامرضا رضایی و ممد نوری و کاظمیان عالی بودن

درسته مشکل پرسپولیس اول گل زدنشه دومی مشکلش بعد اینکه گل زدن دیگه بازیکنا بیخیال بازی میشن مثل همین بازی زمانی که پرسپولیس گل سومو دقیقه ی 65 بازی زد دیگه تیم یه جورایی بازیرو به حریف داد که این اتفاق باعث نگرانی میشه نباس به این سادگی ها ابتکار بازیو به تیم حریف بدن که این مساله نقطه ضعفی واسه تیم محسوب میشه که امیدوارم هر چی زودتر این مشکل هم بر طرف شه که دیگه هیچ نگرانی از برد تیممون نداشته باشیم ...... از همه ی کسایی که تو این برد شریک بودن تشکر میکنم حمایت هوادارا و کادر فنی و در نهایت همه ی بازیکنا...........

mortezarm
08-25-2011, 01:46
بالخره 1 برد آوردیم
دیگه طلسم پرسپولیس شکست
فقط خداکنه 2 هفته تعطیلی کار دست پرسپولیس:balesh: نده

ALI MOHAMMAD.
08-25-2011, 02:01
همه دنبال اين تركيب بوديم ولي تو دقايق آخر تركيب تيم رو خراب كرد و بازي رو وا داد
تبريك ميگم به همه پرسپوليسي ها دقایق اخر نه نزدیک 25 دقیقه ی اخر یعنی بعد گل سوم تیم بازیکنا بازیو تموم شده میدونستن که باس یه نفر بهشون گوشزد میکرد که بازی 90 دقیقست نه فقط زمانی که جلو میفتی به نظر من از دقیقه ی 65 به بعد بازیو به تیم حریف دادیم و این میتونه واسه تیم مشکل ساز باشه که امیدوارم این مشکل هم حل شه .....

David7
08-25-2011, 02:20
تو این بازی جواد کاظمیان عالی بود...

به نظر من داره به روزهای خوبش برمیگرده...

از بازی بعد که کریمی به تیم اضاف شد دیگه نور الا نوره...

ALI_JUVE
08-25-2011, 02:25
يك كلام ختم كلام

جواد آقاي گل

باهات موافقم عزیز :flowerysmile::flowerysmile:

ale10forever
08-25-2011, 03:21
بازی بدی نبود و پرسپولیس هم نسبتا بهتر از بازیای قبلی بازی کرد و بازیکنا هماهنگتر نشون دادن اما قبول کنیم که نفت هم خوب بازی نکرد و بازی بد اونا هم باعث شد بازی پرسپولیس بیشتر به چشم بیاد.
گلی که خوردیم هم خیلی بچه گانه بود و معمارزاده و دو تا دفاع وسط اشتباه کردن.البته میثاق اگه روحیه اش بهتر باشه و دوسه تا بازی فیکس باشه شرایطش خیلی بهتر میشه بهتره چرخشیش نکنن جای حقیقی فعلا رو نیمکت خوبه. جواد خوب بازی کرد ولی به نظرم بهترین بازیکن زمین ممد نوری بود واقعا فوق العاده بود انگار با بودن کریمی تو وسط زمین نوری محدود میشه به نظرم رفتن کریمی ب خط حمله واجبه.[/center]

با توجه به بازی که امروز از تیم دیدم به نظر من سیستم 1-2-3-4 با توجه به مهره هایی که داریم بیشتر به کار پرسپولیس میاد. بهترین ترکیب پرسپولیس :
[center]معمارزاده
شکوری-نورمحمدی-نصرتی-محمد (منصوری)
بادامکی-نوری-علی عسگر
کریمی-رضایی (نوروزی)
کاظمیان
زارع و آقازمانی بهتره به عنوان بازیکن تخریبی از دقیقه 60 به بعد وقتی تیم جلوئه وارد بازی شن حالا یا جای بادامکی یا نوری یا رضایی که در این صورت یکی از یارای تهاجمی کم میشه و بهتره این کار تو زمین حریف انجام بگیره.هاشمیان هم موقعی میتونه به جای جواد یا رضایی به بازی بیاد که بازی گره خورده باشه. در کل به شرایط بازی هم بستگی داره ولی به نظرم بیس ترکیب اینجوری از همه ایده آل تره.

alexdelpiero_10
08-25-2011, 09:25
شب گذشته واقعا یه شب خوب بود اولین هتریک پرسپولیس بعد از 3 سال اولین هتریک لیگ یازدم و صدمین گل لیگ یازدهم جواد هم که عالی کار کرد جای کریمی تو چنین بازی خالی بود:hooora:
شاهین هم که گل 6000 تاریخ لیگ رو زد :hooora:

AlexDelpiero
08-25-2011, 09:27
تبریک میگم ...
بازی خوبی داشتیم ! کار تیمی پیشرفت زیادی تو این بازی داشت ! کم کاری بازیکنا تو این بازی پایین اومده بود ! کاظمیان هم اگر شکمش بخوابه میشه حساب ویژه روش باز کرد به همین شکل اون غلومی !
بازی های قبل همه انتظار داشتند علی کریمی معجزه کنه و خودشون به قول فریبز تو زمین فقط راه می رفتند ولی این بازی به خودشون اومدن !
دیشب که غلومرضا خوب بود و به همین ترتیب ممد نوری تیم هم بهتر عمل کرد !
مبارک هوادرا باشه ...

دیدید گفتم کاظمیان باید بازی کنه
داش جوادو در یابید

از همین الان اعتراف می کنم قضاوت های زود هنگام وبی خودی نسبت به جواد داشتم !:nishkhand:
ایشالله تا آخر فصل خوب و سرپا باشه !

Wizard-8
08-25-2011, 10:32
همونطور که پیش بینی هم میشد فردوسی پور از از برد ناراحت شده و دلش میخواست پرسپولیس ببازه ، اون گزارش بازی اولش وخط دهیش تو دقیقه 55 اینم مصاحبه عواملش با حاشیه سازان بعد بازی با صنعت نفت

با وجود پيروزي سه بر يك پرسپوليس برابر صنعت نفت تعدادي از هواداران پرسپوليس در آخر بازي نسبت به كاپيتاني محمد نصرتي اعتراض كردند. آن‌ها معتقدند محمد نصرتي كه با استقلال قرارداد داخلي بست و سپس در تصميمي 180 درجه‌اي پرسپوليس را براي بازي انتخاب كرد، شايسته بستن بازوبند كاپيتاني پرسپوليس نيست. آن‌ها معتقدند جواد كاظميان، ميثاق معمارزاده و ديگر بازيكنان شايسته‌تر از نصرتي هستند.

آن‌ها همچنين در گفت‌وگويي كه با دوربين 90 انجام دادند گفتند كه نبايد با يك برد برابر صنعت نفت كار را تمام شده دانست چرا كه اين تازه ابتداي راه است.

این برد رو به فردوسی پور تسلیت میگم

Wizard-8
08-25-2011, 10:35
منم این برد دلچسب با بازی زیبا رو به همه هوادارای واقعی تبریک میگم..باشد که این پیروزی آغاز راه قهرمانی در لیگ باشد ..انشالله
خوشحالم که پرسپولیس اونقودر خوب کار کرد که اجیر شدنگان ضایع شدن ونتونستن مثل هفته های قبل کارشونو انجام بدن ... خدا داره جواب کسایی که برای تیم حاشیه درست کردن رو میده... اون عابدینی که الان کاسه داغتر ازآش شده زمانی موس موس میکرد ویقه آ.خ.و.ندی میبست الان شده منتقد و ....بهم میبافه چون دستش از پرسپولیس دوره ..بقیه هم همینطور ..مطمئناً جیره کسانی که دیروز نتونستن شعار بدن کم شده

joooooooooone
08-25-2011, 11:46
تبريك ميگم به همه پرسپوليسي ها
اول اینکه به همه ی دوستای گلم این برد دلچسب و تبریک میگم هرچند که بازی زیاد خوب نبود و چنگی به دل نمیزد ولی خب مثله همه ی مسابقات دیگه از هیجان مخصوص ب خودش برخوردار بود
خصوصا بعد گل اول همه انگیزه گرفته بودند ،تازه همه استارت خوردن و با اون دوتا گل بعدی که جیــــــــــــــــــــــو اد زد اصلا از این رو به اون رو شد بازی :love:

اما با حرف دوست خوبم کاملا موافقم اونم از نوع شدیــــــــــــــــــــــ ــــد
ما استحقاق بیشتر از این رو داشتیم استیلی باید ترکیب و تا آخر به همون شکل نگه میداشت ترکیب بدی نبود گرچه انتظار نمیرفت که محمد و شکوری تو زمین بازی کنن:ajibeee:
مثلا همین آقای فشنگ که اینقد ازش تعریف میکنم نمیدونم چرا دیشب اصلا آماده نبود این فش فشه اون فش فشه ی صبا نیست یا بادامکی که حتما باید سه چهارتا بازی ذخیره بشینه تا بازی بعد ما یه بازی خوب ازش ببینیم :gerye:
علی عسگرم اونجور که انتظار میرفت نبود یه حرکت خوب تو دقایق 80فک کنم روی یه ضربه ی ایستگاهی
چه کردخیلی شوتش خوب بود حیف گل نشدashem:-
در تعجبم که چرا شما میگید رضایی دیشب خوب بازی کرد این بشر که یا پاس اشتبا میداد یا هر چی توپ بش میرسید خراب میکرد اصلا بازی دلچسبی و ارائه نداد بیشتر از اینها ازش انتظار میرفت :gahhr:

معمار زاده خیلی خوب کار کرد یه سه چهارتا بازی که حقیقی رو نیمکت بشینه مسخره بازی و خنده و....... یادش میره chomagh بهتر تو بازی بعد هم معمارزاده تو دروازه باشه

نوری خیلی خوب بود اصلا فک نمیکردم اینقد متحول شده باشه خیلی عالی کار کرد :love:

کاظمیان هم که دیگه حرفی واسه گفتن نداره آقای گل زمین شد مبارکش باشه :love::love:

joooooooooone
08-25-2011, 11:53
لجم از این میگیره که استیلی گفته این بازی میبریم تا آقا مایل برگرده
یکی نیست بگه آخه توهم مخ تو کلت نیست همین مرتیکه نبود که ما بازی و بردیم
این آقا مثه جادوگر میمونه تو تیم میاد تیم و تلسم میکنه از تیم میره تیم از 360درجه مثبت تغییر میکنه :ogh:

Wizard-8
08-25-2011, 12:05
دیشب یه عده از تماشاگرا بعد گل دوم پرسپولیس نا امید شدن و از ورزشگاه رفتن!!! (احتمالاً رفتن اکبتان چون از باخت یا مساوی پرسپولیس نا امید شدن ) ننگ بر این منافقان ..ننگ
ضایع شدن رفت

AlexDelpiero
08-25-2011, 12:20
اول اینکه به همه ی دوستای گلم این برد دلچسب و تبریک میگم هرچند که بازی زیاد خوب نبود و چنگی به دل نمیزد ولی خب مثله همه ی مسابقات دیگه از هیجان مخصوص ب خودش برخوردار بود
خصوصا بعد گل اول همه انگیزه گرفته بودند ،تازه همه استارت خوردن و با اون دوتا گل بعدی که جیــــــــــــــــــــــو اد زد اصلا از این رو به اون رو شد بازی :love:

اما با حرف دوست خوبم کاملا موافقم اونم از نوع شدیــــــــــــــــــــــ ــــد
ما استحقاق بیشتر از این رو داشتیم استیلی باید ترکیب و تا آخر به همون شکل نگه میداشت ترکیب بدی نبود گرچه انتظار نمیرفت که محمد و شکوری تو زمین بازی کنن:ajibeee:
مثلا همین آقای فشنگ که اینقد ازش تعریف میکنم نمیدونم چرا دیشب اصلا آماده نبود این فش فشه اون فش فشه ی صبا نیست یا بادامکی که حتما باید سه چهارتا بازی ذخیره بشینه تا بازی بعد ما یه بازی خوب ازش ببینیم :gerye:
علی عسگرم اونجور که انتظار میرفت نبود یه حرکت خوب تو دقایق 80فک کنم روی یه ضربه ی ایستگاهی
چه کردخیلی شوتش خوب بود حیف گل نشدashem:-
در تعجبم که چرا شما میگید رضایی دیشب خوب بازی کرد این بشر که یا پاس اشتبا میداد یا هر چی توپ بش میرسید خراب میکرد اصلا بازی دلچسبی و ارائه نداد بیشتر از اینها ازش انتظار میرفت :gahhr:

معمار زاده خیلی خوب کار کرد یه سه چهارتا بازی که حقیقی رو نیمکت بشینه مسخره بازی و خنده و....... یادش میره chomagh بهتر تو بازی بعد هم معمارزاده تو دروازه باشه

نوری خیلی خوب بود اصلا فک نمیکردم اینقد متحول شده باشه خیلی عالی کار کرد :love:

کاظمیان هم که دیگه حرفی واسه گفتن نداره آقای گل زمین شد مبارکش باشه :love::love:
رضایی نسبت به بازی های قبلی خیلی بهتر بود !
احتمالا شما بازی دیگه ای رو دیدی...:nishkhand:چون پرسپولیس قشنگ و با برنامه بازی کرد !
بعد از سه تا گل همه فک کنم متوجه شده یودند کاظمیان و غلومرضا خالی کرده بودند و شرایط ایجاب می کرد تعویض بشن !
آقا زمانی هم با توجه به خستگی هافبک های صنعت نفت ورودش کاملا به موقع بود چون هافبک تخریبی و درگیر تو این شرایط کاریه ! خوب بازی کرد به جز یک صحنه که نزدیک بود پاس اشتباش کار دستمون بده !
من موندم این نورمحمدی و نصرتی به تنهایی بدک کار نمی کنند و لی چرا اصلا با هم هماهنگ نیستند ؟!
امیدوارم استیلی بازم از شیث تو ترکیب ثابت استفاده نکنه !

دیشب یه عده از تماشاگرا بعد گل دوم پرسپولیس نا امید شدن و از ورزشگاه رفتن!!! (احتمالاً رفتن اکبتان چون از باخت یا مساوی پرسپولیس نا امید شدن ) ننگ بر این منافقان ..ننگ
ضایع شدن رفت
به قول ساسان احتمالا یه عدشون هوادارای اس تق لال باشند که برا تخریب تیم میان !
خدا رو شکر تیرشون دیشب به سنگ خورد !
امیدو.ارم بقیه هوادارا باهاشون برخورد داشته باشند تا دیگه شاهد شعارهای تخریبی علیه کادر فنی نباشیم !

Wizard-8
08-25-2011, 12:30
به قول ساسان احتمالا یه عدشون هوادارای اس تق لال باشند که برا تخریب تیم میان !
خدا رو شکر تیرشون دیشب به سنگ خورد !
امیدو.ارم بقیه هوادارا باهاشون برخورد داشته باشند تا دیگه شاهد شعارهای تخریبی علیه کادر فنی نباشیم !

نه
اینا آذریهای مقیم تهران هستن . 30-11-88 تو بازی سایپاو تراکتور که تو کرج بود 13000 آذری دایی رو تشویق کردن در حالیکه تازه سرمربی پرسپولیس شده بود!
بازی با سایپا هم که بعد 5 باخت تیم دایی برد مصاحبه هایی که با هوادارا تو 90 نشون داد از 5 نفر 2 تاشئون اذری بودن

اینا کارشون همینه تشویق دایی تحت هر شرایطی البته این مسائل قوم وقبیله ای تو کشور عقب افتاد وجهان سومی ایران وجود داره

AlexDelpiero
08-25-2011, 12:59
نه
اینا آذریهای مقیم تهران هستن . 30-11-88 تو بازی سایپاو تراکتور که تو کرج بود 13000 آذری دایی رو تشویق کردن در حالیکه تازه سرمربی پرسپولیس شده بود!
بازی با سایپا هم که بعد 5 باخت تیم دایی برد مصاحبه هایی که با هوادارا تو 90 نشون داد از 5 نفر 2 تاشئون اذری بودن

اینا کارشون همینه تشویق دایی تحت هر شرایطی البته این مسائل قوم وقبیله ای تو کشور عقب افتاد وجهان سومی ایران وجود داره
حالا هر کی که بودند ! خوشبختانه نتونستند به هدفشون برسند !

MohaDeseh
08-25-2011, 13:37
بچه ها به نر منم خیلی رضایی خوب بازی نکرد
یعنی غلامرضا رضایی یه چیزی خیلی بهتر از اینایی که ما دیشب دیدیم بود
انتظار بیشتری ازش داشتم

kick up
08-25-2011, 14:01
تبريك

جواد كاظميان ديشب به بقيه بازيكنا ياد داد به چي ميگن تعصب . بخدا سالها بود تو استاديوم آزادي انقدر گل زدن بهم نچسبيده بود . وقتي تور دروازه مي لرزيد انگار همه آرزوهام براورده شدند !

بازي ديشب خيلي باحال بود و خيلي چيزا رو شد . اول اينكه هواداراي نفت علي دايي رو تشويق مي كردند!!

. فقط وقتي نفت گل زد بايد مي ديديد چه كساني تو استاديوم ناخودآگاه بالا مي پرذند تا بفهميد ماجرا چيه! همونايي كه قبل شروع بازي تا صداي تشويق دايي ازشون درومد خفشون كرديم

اينبار صددرصد مطمئن اينجا اعلام مي كنم كه در بازيهاي گذشته ماجراي تشويق كردن دايي كاملا هماهنگ شده و برنامه ريزي شده انجام مي شده . اگر پرسپوليسي بودند از گل زدن تيم خودشون ناراحت و از گل زدن نفتيها خوشحال نبودند. يه سري هم از رو اعتراض و ناداني وارد اين دسيسه كثيف مي شدند

تبريك ميگم كه ديشب چند دقيقه اي زلزله بوديم و حريف رو تركونديم رفت .

اول بازي خيلي استرس شديدي رو سكوها بود جوري كه نفس كشيدن هم سخت بود تا....گلهاي جواد كه بخدا بغض همه رو تركوند . گويا تمامي بغض چند فصل اخير با هم تركيد . خدا ديشب ما پرسپوليسيها رو بخشيد و بهمون هديه داد .:-shad

مطمئن باشيد اين تيم اوج مي گيره و با اضافه شدن علي كريمي - مهرداد اولادي و وحيد هاشميان تيمي سراسر هجومي و تاكتيكي خواهيم داشت

فقط بايد حمايت كنيم و نقشه هاي ستون پنجم دشمن رو نابود

joooooooooone
08-25-2011, 15:53
فقط خداکنه مهرداد به بازی های آسیایی مون برسه من که دیگه تحمل ندارم خفت و خواری که پارسال متحمل شدیم و دوباره تجربه کنم:gerye:

Mehrd@d
08-25-2011, 16:34
تبـــــــــریــــــــــک دوستـــــــــــان:-shad
راستیش بازم نتونستم بازی رو ببینم :gerye: این مسابقاتمونم جوری شده که ساعت همش میخوره به ساعت بازیهای پرسپولیس!!!!!!!!!!!:gijjj:
ولی خب بردیم و من خیلی خوشحالم. هر چند نمیدونم چه اتفاقی افتاده کیا خوب بودن. کیا بد! ولی از این نتیجه میشه تشخیص داد که چطور بودیم. از دوستان آمارگیر یه نفر لطف کنه یه خلاصه از بازی از خودش ول کنه؟
بیخیال بابا نتیجرو بچسب!!!:hehee:

نمیدونین چقدربا این تصویر حال کردم...... خیلی باغیرتی حمید خان:love:
ایشالا به حقت میرسی :ohum:

فقط خداکنه مهرداد به بازی های آسیایی مون برسه من که دیگه تحمل ندارم خفت و خواری که پارسال متحمل شدیم و دوباره تجربه کنم:gerye:
:nishkhand: نه بابا مشکلی ندارم . ایشالا به دربی میرسم. میخام این اس تق لا لیها رو به اتیش بکشونم!!!!dallliii:hehee:

AlexDelpiero
08-25-2011, 17:16
بچه ها به نر منم خیلی رضایی خوب بازی نکرد
یعنی غلامرضا رضایی یه چیزی خیلی بهتر از اینایی که ما دیشب دیدیم بود
انتظار بیشتری ازش داشتم
غلومی نسبت به هفته های قبل خیلی بهتر بوده ولی هنوز جای کار داره ... یه کم اون شکمبشو آب کنه و ماکارونی بیشتر بخوره + نشاسته ( دکتر تغذیه جدید پرسپولیس ) نفس کم نمیاره که دقیقه 80 بود اگه اشتباه نکنم موقعیت عالی گل رو از دست بده ! نفس کم آورده بود نمیتونست بشوته .... :ogh:

تبـــــــــریــــــــــک دوستـــــــــــان:-shad
راستیش بازم نتونستم بازی رو ببینم :gerye: این مسابقاتمونم جوری شده که ساعت همش میخوره به ساعت بازیهای پرسپولیس!!!!!!!!!!!:gijjj:
ولی خب بردیم و من خیلی خوشحالم. هر چند نمیدونم چه اتفاقی افتاده کیا خوب بودن. کیا بد! ولی از این نتیجه میشه تشخیص داد که چطور بودیم.از دوستان آمارگیر یه نفر لطف کنه یه خلاصه از بازی از خودش ول کنه؟
بیخیال بابا نتیجرو بچسب!!!:hehee:

اینم که هیچوقت بازیها رو نمیبینه بعد میاد کلاس میذاره بازی داشتمو این شدو اون شد ... اینم از مدیر پرسپولیس :nishkhand:

joooooooooone
08-25-2011, 18:36

نمیدونین چقدربا این تصویر حال کردم...... خیلی باغیرتی حمید خان:love:
ایشالا به حقت میرسی :ohum:

از خودش ول کنه:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:(خیلی باحال بود)
آره واقعا این تصویر تصویر قشنگی بود آخر بازی هم نشونش داد استیلی و که سجده ی شکر به جا آورد و از همه ی بچه ها تشکر کرد و همه رو داشت بوس میکرد که اگه یه ذره دیگه ادامه میداد میگفتم آخ جون تیممون صعود کرد جام جهانی :hehehe::hehehe:
هی من میگم این استیلی مرده فقط باس به یه نموره وقت داد هی بعضیا میگفتن استیلی نامرده بی عرضه است کارنامه نداره و................
حالا چی دارین بگین همین عکس و نگا کنین و از خودتون خجالت بکشین
البته شامل شما عزیزان نمیشه :flowerysmile:

:nishkhand: نه بابا مشکلی ندارم . ایشالا به دربی میرسم. میخام این اس تق لا لیها رو به اتیش بکشونم!!!!dallliii
نه جان ما بیا و نرس!لطفا جو سازی نکنید من شما رو نگفتم مهرداد اولادی و داشتم میگفتم :hehee:
راستی گفتی دربی فک نکنم به دربی برسه دقیق نمیدونم ولی خودش تو یه مصاحبه گفته بود که تا یکی دو ما دیگه کار داره دربی هم که دو سه هفته دیگست:gijjj:

Wizard-8
08-25-2011, 18:53

Mehrd@d
08-25-2011, 20:51
اینم که هیچوقت بازیها رو نمیبینه بعد میاد کلاس میذاره بازی داشتمو این شدو اون شد ... اینم از مدیر پرسپولیس :nishkhand:
بیا باز این مردم آزار پیداش شد.:nishkhand: چند وقت بود خط ارتباطیشون مشکل داشت از دستش راحت شده بودیما!!! ولی مثه اینکه ولکونمون نیستeterza::-
آخه مردک کلاسم کجا بود خب بازی داشتیم دیگه! :-angمگه بدم میاد بازیارو ببینم. در ضمن چشت درآد بازی رو 2-0 بردیم!!lol:-
بزن اون کف قشنگرو به افتخار مدیر پرسپولیس :eyvalla:. شله :afarin::hehee:

نه جان ما بیا و نرس!لطفا جو سازی نکنید من شما رو نگفتم مهرداد اولادی و داشتم میگفتم :hehee:
راستی گفتی دربی فک نکنم به دربی برسه دقیق نمیدونم ولی خودش تو یه مصاحبه گفته بود که تا یکی دو ما دیگه کار داره دربی هم که دو سه هفته دیگست:gijjj:

اینو باش .dallliii
پ.ن خیال کردم یه وقت منو میگی. آخه نیست تو امید پرسپولیس دارم توپ میزنم. یه وقت خیال کردم منوگفتی!!!:khandeeeee bahal:
============
آره منم بعید میدونم بتونه به دربی برسه. ولی در هر صورت امیدوارم هر چه زودتر به میادین برگرده. و بتونه اون انتظاراتی رو طرفدارا ازش انتظار دارن برآورده کنه....:ohum:

ALI MOHAMMAD.
08-26-2011, 17:17
به گفته ی خود مهرداد اولادی به دربی که نمیرسه هیچ بعد از اونم شاید نرسه اینم از شانس اولادی و تیم ما . بگذریم بازیه ی بعدیه تیم ما برابر تیم ذوب اهن از همه حیث دارای اهمیته برد قبل دربی میتونه تو روحیه ی بازیکنا تاثیر دو چندان بزاره و همچنین یه بار منفی داشته باشه اینکه بازیکنایی که دو کارتن باس یه خورده احتیاط کنن ک خدا نکرده سه کارته نشن یه وقت بازیه ی دربیو از دست ندن هم برد در برابر تیم ذوب واسه ما مهمه و هم برد تو دربی که مسلما با برد تیم نفت روحیه به تیم برگشته و با اعتماد به نفس بالایی به سراغ دو تیم میریم ......به امید موفقیت تیم محبوبمون پرسپولیس قهرمان ......

joooooooooone
08-26-2011, 19:14
فصل قبل و یادتونه که همه میگفتن پرسپولیس به ذوب میبازه دیدین چی شد من ایمان داشتم که میبرن و 3-1فک کنم بردن شایدم 3-0 دقیق یادم نیس فقط میدونم پرس 3تا زد چقدم بازی قشنگی بود و بیچاره اونایی که رای داده بودن تو سایت پرسپولیس به ضرر تیم ایشالا که بازی بعد تکرار مجدد بازی فصل قبل باشه:love:

MohaDeseh
08-27-2011, 11:55
خیــــــــلی دلم میخواد بازی پرسپولیسو ذوب زودتر شروع شه...
میخوام بدونم چیکار میخوان بکنن...
خدا کنه ترکیب خوب چیده بشه و خوب بازی کنن
خدا کنه!

42d3e78f26a4b20d412==