PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبادل نظر و حواشی دیدار منچستر-بارسلونا|فینال لیگ قهرمانان اروپا فصل2010/2011

Derby
05-06-2011, 12:05
به نام خدا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

بارسلونا - منچستریونایتد

7 خرداد 1390

ساعت 23:15

ورزشگاه ویمبلی لندن

0825
05-06-2011, 12:31
با سلام...از اون عمق دلم ارزو میکنم ناجوانمردان شکست بخورن....:nishkhand:
فینال 2009 تکرار میشه و مطمئنن منچستر هم دنبال انتقامه...
بازی خوبی میشه و فک میکنم منچستر شانس بیشتری داشته باشه...مخصوصا اگه واقعا فرگوسن با مورینیو
مشورت کنه....گواردیولا هم خوب میدونه بازی سختی داره و تیم فرگوسن تیم دفاعی ای نیست...و میدونه منچستر
تو همه نقاط بازیکنای خوبی داره...من تو این بازی رونی و نانی و هرناندز رو(اگه تو بازی باشن) در منچستر و مثل همیشه
ژاوی , اینیستا و مسی رو از بارسلونا ستاره های بازی میبینم....مطمئنن فرگوسن هم به اندازه کافی از بارسا ترس داره...
ولی من فک میکنم تجربه فرگوسن اگ با همکاری مورینیو باشه بر بارسا غلبه کنه....
امیدوارم این بازی دیگه بازیکنا بارسا از تئاتر دست بردارن و بازی خودشونو بکنن....به نظر من عامل برد فینال
2009 اتوو بود که الان نیست...و به نظم ویا نمیتونه اتوو باشه...اون بازی بارسا مثلث مسی ژاوی اینیستا نداشت...
مربع ژاوی مسی اینیستا اتوو داشت...:nishkhand:
به نظر من تو این بازی گل اول بازی رو منچستر میزنه...
اگر هم بازی به پنالتی بکشه شانس منچستر با وجود فن در سار بیشتره...
در مجموع پیش بینی روی کاغذ من شانس رو به منچستر میده....
مرسی...

Manchester utd
05-06-2011, 13:04
فک میکنم منچستر شانس بیشتری داشته باشه...مخصوصا اگه واقعا فرگوسن با مورینیو
مشورت کنه....

دوست عزیز شما تعصب زیادی روی مورینیو دارید و جالب اینجاست که دارید می گید فرگوسن مشورت کنه ؟!
بحث های بازیهای دیگه به من ربطی نداره ولی فکر نمی کنم فرگوسن احتیاج مشورت با مربیانی امثال مورینیو رو داشته باشه. مورینیو مربی بزرگیه ولی نه به اندازه فرگوسن تجربه داره نه راهکار برای شکست هر تیمی .

و اما نظر خودم
تاک تیک بارسلونا حفظ توپه و استفاده از تمام نقاط زمین. با توجه به اینکه بارسلونا از تمام نقاط زمین خوب استفاده می کنه باید منچستر برای همه نقاط زمین برنامه داشته باشه
به نظر من تفاوت فرگوسن با بقیه مربی ها اینه که بیشتر از اینکه اینقدر در تیم حریف غرق شه که دیگه حواسش به تیم خودش نباشه بیشتر حواسش رو روی تیم خودش می گذاره و این بهترین تاک تیک می تونه باشه
یعنی منچستر نباید مثل رئال مادرید به فکر تخریب بازی حریف باشه و باید بازی خودش رو بکنه
بارسلونا در حال حاضر بهترین تیم دنیاست ولی منچستر یک دست ترین تیم دنیا
تفاوت بین بازیکنان منچستر خیلی کمتره از بازیکنان بارسلونا و این می تونه یک نکته مثبت دیگه باشه
به حر حال من به منچستر و به فرگی بزرگ علاقه دارم و دوست دارم که این تیم برنده باشه
ولی مسلمآ تیمی برنده می شه که بهتر از موقعیت ها استفاده کنه :yes:

0825
05-06-2011, 13:24
دوست عزیز شما تعصب زیادی روی مورینیو دارید و جالب اینجاست که دارید می گید فرگوسن مشورت کنه ؟!
بحث های بازیهای دیگه به من ربطی نداره ولی فکر نمی کنم فرگوسن احتیاج مشورت با مربیانی امثال مورینیو رو داشته باشه. مورینیو مربی بزرگیه ولی نه به اندازه فرگوسن تجربه داره نه راهکار برای شکست هر تیمی .

عزیزم شما اصلا اخبار فوتبالو دنبال میکنی یا فقط میای دربی و میری؟؟؟
همه جا خبرش پیچیده که فرگوسن بعد از برد شالکه شب هزاران بار از خواب بیدار شده و ترکیب
عوض کرده...
و بعد از بازی با شالکه هم خود اقای فرگوسن گفته با مورینیو مشورت میکنم...
اونوقت اینا چه ربطی به تعصب من داره؟؟؟
من دارم نظرمو میگم...من از همون اول هم که مورینیو تو چلسی بود با اینکه طرفدار رئال بودم...
به تفکرات و سرمربیگری مورینیو اعتقاد داشتم...
حالا جدیدا اخبار هم شده تعصب ما؟؟؟
عجباااا....!!!!

xperia
05-06-2011, 14:23
بازم مثل همیشه بارسا قهرمان میشه حالا میبینیم

footballking12
05-06-2011, 14:30
همه جا خبرش پیچیده که فرگوسن بعد از برد شالکه شب هزاران بار از خواب بیدار شده و ترکیب
عوض کرده...
من یادم میاد فرگوسن گفته بود 4 بار از خواب بیدار شدم!!!
به نظره من 2 تیمی که واقعا حقشون بود و فوتبال زیبایی ارائه میدن به فینال رسیدن.فرگوسن مربیه بزرگیه و فکر نمیکنم در بازیه فینال رو به بازیه دفاعی بیاره.
از نظره من نانی- رونی و والنسیا تاثیر گذار ترین بازیکنان منچستر هستن.من خودم به شخصه بازی مثبت و تاثیر گذاره والنسیا رو خیلی میپسندم و چون بارسلونا در سمته چپه خط دفاعی خیلی متزلزل نشون میده احتمالا اکثر حملاته منچستر از سمته چپ روی حرکات والنسیا صورت بگیره.
از طرفه دیگه برگه برنده ی منچستر بازی در ورزشگاه ومبلیه که خیلی میتونه به کمکشون بیاد.
به امیده قهرمانیه بارسلونای کبیر

krallinus
05-24-2011, 12:15
با سلام

من از روزی که یادم میاد طرفدار منچسترم و عشقم منچستره
از ته دل دعا میکنم که اشکهای بچه ها رو نبینم اما باید واقع بین بود

از لحاظ مهره در سطح بارسلونا نیستیم اما نام منچستر هنوز امیدوارمون میکنه(فینال 1999 و 2008)

امیدوارم بازی قشنگی باشه

بدور از حواشی

:khahesh: ::bow :khahesh:

David7
05-24-2011, 12:18
برد ازآن ماست...

viva el barca

بارسا همیشه قهرمان...

krallinus
05-24-2011, 12:43
راستی یه چیز جالب(فقط جالب نه علمی)

منچستر سال 1978 به طور رسمی تاسیس شد و اولین جام اروپا رو 1968 گرفت و دومی رو 1999 و سومی رو 2008

میدونید یعنی چی؟

یعنی بار اول 90 سال طول مکشه

بار دوم حدودا 30 سال

بار سوم حدودا 10 سال

به نظر شما بار چهارم چند سال طول میکشه؟

جوابش خیلی ساده هستش : همه تقسیم بر 3 شدن پس 10 تقسیم بر 3 حدودا میشه 3/3 سال

2011=3+2008

امیدوارم اینطوری بشه

:hooora:

hemra
05-24-2011, 14:59
بازي رو بارسا ميبره خيال همه تخت تخت باشه!!! ولي منچستر ميتونه خيلي خطرناك باشه از جمله اين پارك كه واقعا عالي بازي ميكنه!!!
:eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla:

AL1reZA
05-24-2011, 15:07
دوستان معلومه هر تیمی که داور کمکش باشه پیروزه.تیمی نیست جز بارسلونا
من خودم طرفداره سر سخت رئال ومنچسترم.این کلیپ را دانلود کنین تا بهتون ثابت بشه. [Only Registered And Activated Users Can See Links]

David Sina
05-24-2011, 15:44
تنها عاملی که میتونه جلوی قدرت مردان کاتالون رو بگیره چیزی نیست جز پدیده ی اتشفشان ایسلند !!!!!!
این همه هوادار چطوری خودشونو برسونند به لندن !!!!!!! همش ناعدالتی در حق بارسا !!!!
خدایا چرا خیلی ها چشم دیدن بازی زیبا رو ندارند ؟؟؟؟؟

AL1reZA
05-24-2011, 15:49
من بازی های بارسا رو نگاه می کنم ولذت می برم.ولی چرا پیروزی با کمک داور؟

David Sina
05-24-2011, 15:54
اگر کارشناسی اوردین یا کمیته ای که با دلیل و مدرک بگه بارسلونا با تقلب به اینجا رسیده من فوتبال رو میذارم کنار !
رئال مادرید در بازی با تاتنهام به تیمی 4 گل زد که در دقیقه 15 یکی از بازیکنانش ( کراچ ) رو با اشتباه داور از دست داد !
پس اشتباهات داوری واسه همه هست ! هم زئال هم بارسا هم منچستر !!!!!!!

krallinus
05-24-2011, 16:22
لطفا پای منچستر رو نکشین وسط

این یه فینال بین المللی هستش نه کلکل دو تیم اسپانیایی

اینجا همه چی فرق داره

اینجا نه مورینیویی هست که فوش بده نه په په ای که جفتک بندازه

منچستر حرفه ای هستش

میبره تبریک میگه اگرم ببازه تبریک میگه

فرق منچستر و رئال توو اینه داداش

David Sina
05-24-2011, 16:28
قربون کلامت !!!!!!!!!!!!!!!!
ما هم نمیخواستیم بحث های بیهوده و تکراری کنیم اما دوستان مادریدی دست بردار نیستند ..............
سایت رسمی بارسلونا با این عنوان از این دیدار استقبال کرده است : success meet succes
یعنی دو تیم موفقی که امسال با شایستگی به این مرحله رسیدند و در برابر هم قرار میگیرند و بازی زیبایی خواهد شد !

krallinus
05-24-2011, 17:51
خواهش میکنم

همه تیم ها بزرگ هستند و همه قابل احترام

اما متاسفانه امروزه مربی ها و بازیکنانی که الان دارن شدن نماد تیم ها

برای قضاوت درباره یک تیم باید به تاریخش نگاه کرد

من اگه منچستر ببازه باز هم براش کف میزنم و تبریک میگم به بارسایی ها چون تیمم تاریخ داره و به تیمی میبازه که مستحق رویارویی با ما بوده

نشون داده که حتی اگه سالها جامی نیاره باز باید براش احترام قایل باشم

من بعد بازی میدونم دارم گریه میکنم و کف میزنم

اگه ببره اشک شوقه و اگه ببازه اشک حسرت

اما اینو مطمئنم که کف زدنم برای جفت تیم هاست در هر حالتی که باشه

پیشاپیش تبریک میگم به تیم برنده

David Sina
05-24-2011, 20:23
جدیدترین شایعه : موافقت یوفا با انجام یک دقیقه سکوت در فینال جام قهرمانان اروپا به احترام ناصرخان !!!!!!!!!!!!
اینم مدرکش : اینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

David Sina
05-24-2011, 20:28
در واقع مردم به یوفا پیشنهاد دادن که این کار انجام بشه !!!!!! حالا نمیدونم !!!!!!!!

elahe
05-24-2011, 23:32
سلام برادر من/ یه خواهشی ازت دارم اینقد نگید رقتیم قینال. شما رو بردن فینال

elahe
05-24-2011, 23:36
داداش من شما دیگه چرا؟
من منچستری هستم ولی باید چشممون رو به حقیقت باز کنیم
بارسا با داور فینالیست شد

elahe
05-24-2011, 23:42
من هنوز رو صحنه هایی که بارسا رو تا اینجا رسونده بحث دارم
چرا فن پرسی و پپه اخراج شدن؟
در حالی که داور گزینه های بهتری بجز اخراج داشت؟؟؟؟؟؟؟؟

GOLL
05-25-2011, 00:02
من هنوز رو صحنه هایی که بارسا رو تا اینجا رسونده بحث دارم
چرا فن پرسی و پپه اخراج شدن؟
در حالی که داور گزینه های بهتری بجز اخراج داشت؟؟؟؟؟؟؟؟

واي بلاخره يكي پيدا شد حرف مارو بزنه!چرا فن پرسي اخراج شد؟؟آرسنال بارسارو زده بود دوباره هم ميتونست بزنه ولي داور زيادي دخالت ميكرد:-angنامرد
درباره منچستر و بارسا هم من سيستم دو تيم رو نميدونم كه چجوري خواهد بود اگه كسي ميدونه اينجا بزراه تا دربارهاش بهتر بحث كنيم
ولي دركل قدرت بارسا تو اين چند ماه تحليل رفته و حريفها دستشونو ميخونن وبازيكن كليد يهاشون رو(كه تو هربازي فرق داره)شنايسايي ميكنن و ميبندنشون!!فرگوسن هم بايد بازيكنهاي سمجش رو روكنه!و ازشون استفاده كنه... ولي اگه بارسا برنده بشه به زور برده و با اختلاف 1 گل!!منچستر و تيم هاي انگليسي تو سيستمهاي بازي خراب كردن تخصص دارن البته با ظرافت اين كارو انجام ميدن:ohum:
ولي من سيستم رو در روي دو تيم رو نميدونم :khelal dandoon:همه ي اين چيزايي كه گفتم در حالت كلي بود و جرئيات رو بدونم بهتر ميگم :chakerim:

کیوانی
05-25-2011, 00:03
تنها راه متوقف کردن بارسای کبیر راهی بود که مرد شیاد به کار میبرد که گاهی ازش نتیجه میگرفت یعنی ضد فوتبال و خشونت!
یاد حرکات آدبایور وحشی و په په بیفتین بهتون ثابت میشه!!اما نه منچستر مثل رئاله و نه فرگوسن مثل مورینیو به فکر ضد فوتبال!
مطمئنا فینال جذابی میشه.به امید قهرمانی بارسای کبیر:eyvalla:

nobody11
05-25-2011, 00:27
آقايون و خانوما من اميدوارم كه در بازي خداحافظي فن در سار ،منچستر قهرمان بشه!!!crying::-

AL1reZA
05-25-2011, 00:46
اگر کارشناسی اوردین یا کمیته ای که با دلیل و مدرک بگه بارسلونا با تقلب به اینجا رسیده من فوتبال رو میذارم کنار !
رئال مادرید در بازی با تاتنهام به تیمی 4 گل زد که در دقیقه 15 یکی از بازیکنانش ( کراچ ) رو با اشتباه داور از دست داد !
پس اشتباهات داوری واسه همه هست ! هم زئال هم بارسا هم منچستر !!!!!!!

احتیاجی به کارشناس نیست.تازه خوده دنی الوس هم گفته بود که په په روی من خطا نکرده بود.به نظر شما اخراج په په جوانمردانه است؟

hemra
05-25-2011, 10:42
من بازی های بارسا رو نگاه می کنم ولذت می برم.ولی چرا پیروزی با کمک داور؟

يه جوري ميگي كه اصلا به نفع رئال تا حالا داوري نكردن.واسه همه ي رئاليا اين مورينيو شده خدا و همتون حرفاي اون بي خاصيت رو تكرار ميكنين. يادتون باشه مورينيو نهايت 2 ساله ديگه ميمونه و ميره و واسه شما اين رئاله كه با ارزش هاي چندين و چند سالش ميمونه.

krallinus
05-25-2011, 12:05
دقیقا منم همینو میگم

ارزش یک تیم به تاریخشه نه مربیش و مربی ای میتونه تاریخ یک تیم باشه که 25 سال مربی باشه crying::-

اینا :ogh: پول میگیرن و میرن داداش

ReD
05-25-2011, 12:17
سال 2009 وقتی فینال با بارسلونا داشتیم می دونستم که منچستر می بازه
و باخت ...
خیلی راحت هم باخت و بارسلونا فشار زیادی به خودش نیاورد
اما امسال قضیه 100٪ فرق می کنه و منچستر یک تیم فوق العاده یک دست هستش
بارسلونا توی هفته های میانی فصل توی اوج بود و الان می شه گفت با 85٪ آمادگی بازی می کنه و منچستر هم حدودآ‌ با 95٪ آمادگی این فصل خودش به میدان می آد
منچستر افت کمتری کرده و آمادخ تر به نظر می رسه اما بارسلونا با 85٪ آمادگی هم خیلی خطرناکه
مخصوصآ این که بازیکناش چند جلسه استراحت کردن :flowerysmile:
پیش بینی من از این بازی نتیجه 2 بر 1 به سود منچستریونایتد هست :shogh:

AL1reZA
05-25-2011, 13:34
يه جوري ميگي كه اصلا به نفع رئال تا حالا داوري نكردن.واسه همه ي رئاليا اين مورينيو شده خدا و همتون حرفاي اون بي خاصيت رو تكرار ميكنين. يادتون باشه مورينيو نهايت 2 ساله ديگه ميمونه و ميره و واسه شما اين رئاله كه با ارزش هاي چندين و چند سالش ميمونه.
دوست عزیز درسته ولی دیگه در این حد؟ که په په و ونپرسیو اخراج کنن؟ یا بوسکتس که به مارسلو گفته بود میمون بخشیده بشه؟

David Sina
05-25-2011, 13:39
هرچی بیشتر درباره داوری بحث کنید به نتیجه ای نمیرسید !!!!!!!!
مورینیو سالی که با پورتو قهرمان شده بود با ناداوری محض به فینال رسیده بود چرا که همه میدونن در مرحله نیمه نهایی بازی با منچستر داور گل پل اسکولز رو به اشتباه نپذیرفت !!!!!
تیم های مورینیو در کل بیشتر از بارسلونا ناداوری به نفعشون بوده !!!!!

David Sina
05-25-2011, 13:41
با ضدفوتبال هم نمیتونید جلوی بارسا رو بگیرید ............ فهمیدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ mas:-

David Sina
05-25-2011, 13:45
خب به سلامتی ابی اناری ها به لندن رسیدند !

David Sina
05-25-2011, 13:56
سلام برادر من/ یه خواهشی ازت دارم اینقد نگید رقتیم قینال. شما رو بردن فینال

همه ما باید ظرفیت باخت یا پیروزی رو داشته باشیم ...... حالا فرض کنیم مارو برن فینال ! شما رو چرا نبردند فینال ؟
شما که پولتون از ما بشیتره چرا نتونستین یوفا یا داورارو بخرین ؟؟؟؟ هان ؟؟
عجب حرفایی میزنید ها ! بارسلونا با شایستگی به فینال رسید ...... اصلا رئال نکته مثبتی داشت که بگیم حق رئال بود که در فینال باشه .......
حالا باز هم بگید داوری ....... تو تاریخ نمینویسند که بارسا با ناداوری به فینال ومبلی رسید. مینویسند بارسا با شکست رئال به فینال رسید !!!!!:flowerysmile::hooora:

David Sina
05-25-2011, 13:59
منچستربونایتد هم که به بازیکنان با تجربه اش افتخار میکرد ! حالا با همین چالش رو به رو شده !!!
رسوایی رایان گیگز حتی به پارلمان انگلیس هم کشیده شده ! به این نمیگید ناپاکی ؟ ! به فوتبال بارسلونا میگید ناپاک ؟؟؟؟؟؟؟

پاکی و فروتنی رو در ابی آناری ها ببینید ........ تا حالا یه خبر رسوایی از اردوی کاتالونیا شنیدید ؟؟؟؟؟؟؟؟ :iran:

ams7
05-25-2011, 15:06
life is football football is manutd پس اگه باضدفوتبال نميشه جلوي بارسارو گرفت پس باناداوري هم عمرا بشه جلوي منچستر رو گرفت به اميدقهرماني MS7@

pejman_1990
05-25-2011, 17:11
فرگی کبیر چنان ترمز بارسا رو بکشه که دیگه نتوننن دوباره سرعت بگیرین :دی

فینال ویمبلی انتهای خط بارسا و برای مبریشونه هیچوقت ویمبلی در بازی های مهم به منچستر خیانت نمیکنه

life is football football is manutd

krallinus
05-25-2011, 19:54
داداش من

زندگی شخصی چه ربطی به اسطوره فوتبال بودن داره

مگه تست پیغمبریه

گیگز اسطوره هست و خواهد بود

داخل مستطیل سبز برای ما اسطوره هست نه خارجش

یکم حرفه ای باشید

بازیکن فوتباله بازیگر مختارنامه که نیست

دلش خواسته .... :hehee:

اما برا ما اسطوره هستش و خواهد بود

rolan
05-25-2011, 19:56
من برای بارسا احترام زیادی قائلم اونا فضایی فوتبال بازی میکنن و وقتی پاسکاریهاشون شروع میشه کمتر تیمی میتونه جلوشونو بگیره... با این همه منچستر هم بدون ترتید یکی از بهترین تیم های دنیاست و شناورترین فوتبال جهانو ارائه میده... تو تمام خطوط تقریبا دو تیم با هم برابرند به غیر هافبک که بارسا یه مقداری بهتره پس اگه یونایتد بتونه این قسمتو از کار بندازه به نظر من پیروز میشه چیزی که دوست دارم اتفاق بیافته و ون در سار افسانه ای برای اخرین بار جامو بالا سر ببره... :khahesh:
پس به امید قهرمانی شیاطین سرخ....... :manchester:

nobody11
05-25-2011, 20:14
بدون شك فن در سار در آخرين بازي خودش با انگيزه اي چند برابر درون دروازه قرار ميگيره!!
شايد انگيزه اي چند برابر انگيزه مسي و ويا و ژاوي و... براي گل زدند!!
هر دو تيم خط حمله قوي دارند ، تو خط دفاع بارسلونا بهتره ولي تو دروازه ويكتور والدز اصلا با فان در سار قابل مقايسه نيست !!!!
فراموش نكنيد فرگوسن براي تك تك بازيكناي بارسا برنامه داره و اونا اصلا كار راحتي نخواهند داشت!!!

krallinus
05-25-2011, 20:19
منچستربونایتد هم که به بازیکنان با تجربه اش افتخار میکرد ! حالا با همین چالش رو به رو شده !!!
رسوایی رایان گیگز حتی به پارلمان انگلیس هم کشیده شده ! به این نمیگید ناپاکی ؟ ! به فوتبال بارسلونا میگید ناپاک ؟؟؟؟؟؟؟

پاکی و فروتنی رو در ابی آناری ها ببینید ........ تا حالا یه خبر رسوایی از اردوی کاتالونیا شنیدید ؟؟؟؟؟؟؟؟ :iran:

همین قبل ال کلاسیکو خبر رابطه مسی با یه مدل رو شد

داداش همه خبرهارو بخون عزیز من

اما من نمیگم اینارو چون اونا زندگی شخصیه اگرم گفتم به خاطر اطمینانت بود

اینم لینکش :

راستی بقیه هم هستن

سرچ کن تا بفهمی بارسا چند بازیکن داره :hihi:

David Sina
05-25-2011, 20:35
همین قبل ال کلاسیکو خبر رابطه مسی با یه مدل رو شد

داداش همه خبرهارو بخون عزیز من

اما من نمیگم اینارو چون اونا زندگی شخصیه اگرم گفتم به خاطر اطمینانت بود

اینم لینکش :

راستی بقیه هم هستن

سرچ کن تا بفهمی بارسا چند بازیکن داره :hihi:
دوست عزیز ! رسوایی مسی در حدی نبود که به پارلمان سیاسی کشور برسه ! تازه مسی جوونه دل داره این کارا ازش بعید نیست ! همچنین منبع این خبر اصلا موثق نیست !
ولی رایان گیگز شما با این سن و سالش زن و بچه هم که داره باید خجالت بکشه !!! mas:-:hehee:

David Sina
05-25-2011, 20:37
([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پس از انتشار رسوايي اخلاقي رخ داد !

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان، روز گذشته چند مرد كه صورت‌هاي خود را پوشانده بودند در منطقه ورسلي واقع در منطقه اعيان‌نشين منچستر با وسايلي كه در دست داشتند، به خودروهايي كه مقابل منزل رايان گيگز پارك بودند، آسيب رساندند.
اولين سري گزارش‌هاي پليس محلي حاكي است اين عده اقدام فوق را در جهت حمايت از ستاره 37 ساله ولزي انجام داده‌اند. اين عده پس از انتشار اخباري از رسوايي اخلاقي رايان گيگز، وقتي مشاهده كردند گروهي از عكاسان سوار برخودرو در كمين گيگز و خانواده‌اش هستند،‌ چنين خشمگين شده و به خودرو‌ها آسيب رساندند.
سخنگوي پليس اظهار داشت تحقيقات براي دستگيري اين افراد خاطي آغاز شده است.
روز گذشته منابع خبري گزارش كردند گيگز با وجود داشتن همسر و دو فرزند، با يك گزارشگر زن‌ تلويزيون رابطه نامشروع داشته است

krallinus
05-25-2011, 20:39
عزیز من رسوایی رسواییه

نمیگن گیگز 40 ساله رسوا شد یا مسی 23 ساله

میگن گیگزو مسی رسوا شدن

همونطور که نمیگن بارسا با نامردی رفت میگن بارسا رفت فینال(اینا حرف خودته)

راستی یه سرچ بزن برای گواردیولا

من روم نشد اینجا بنویسمش

nobody11
05-25-2011, 20:51
عزیز من رسوایی رسواییه

نمیگن گیگز 40 ساله رسوا شد یا مسی 23 ساله

میگن گیگزو مسی رسوا شدن

همونطور که نمیگن بارسا با نامردی رفت میگن بارسا رفت فینال(اینا حرف خودته)

راستی یه سرچ بزن برای گواردیولا

من روم نشد اینجا بنویسمش

من سرچ كردم چيزي پيدا نكردم dallliii
حداقل يه لينك بده:flowerysmile:

David Sina
05-25-2011, 20:53
:nishkhand::nishkhand: آقا مسی یه دوست دختر قدکوتاه و سیاه داره همین !!!!!!!!!
پشت سر گواردیولا هم حرف نزنید :shogh:

krallinus
05-25-2011, 20:59
گواردیولا رو شوخی کردم

خواستم بفهمی اگه به یکی که دوستش داری یه چیز بگن(دروغ یا راست) چه حسی داره

گفتم باز هم میگم من برای همه فوتبالیست ها و تیم ها احترام قایلم تا زمانی که توو مسطیل سبزن داداش

بقیه حاشیست معصوم که نیستن

عالم و آدم خندیدن به مورینیو چون بحث های خارج از بازی رو کشوند به بازی

اینا آماتور بازیه داداش

David Sina
05-25-2011, 21:08
آره .... مهم اینه که حرف اول رو تو زمین کسی نمیزنه جز بهترین بازیکن جهان : لیونل مسی :bia baghalam:

krallinus
05-25-2011, 21:13
کلا یا نمی گیری یا دیر میگیری

میگم حرفه ای باش

اگه ما بردیم تبریک بگو اگر شما بردین من تبریک میگم

میدونم شانستون بیشتره اما شانس بارسا به مسی نیست

به ژاوی و اینیستا و مسی هستش

رو بازیکن تاکید نکن به تیمت ببال:-ang

krallinus
05-25-2011, 21:26
جیم وایت (نویسنده مشهور یورو سپورت) معتقد است که افشای خبر رسوایی اخلاقی گیگز در این زمان اصلا کار درستی نبوده است.

البته من هنوزم میگم افترا هستش

AL1reZA
05-25-2011, 22:07
من نمی توانم بگم که چه تیمی برنده می شود. باید بگم منچستر دفاع قوی ودروازبان خیلی خوبی داره و مهاجم های خوبی داره.بارسلونا هم که هافبک ومهاجم های باهوش و خوب داره مخصوصا لیونل مسی.

GOLL
05-25-2011, 22:19
منچستر دفاع قوی ودروازبان خیلی خوبی داره و مهاجم های خوبی داره.دقيقا
دروازه بان كار كشته اي دارن و به راحتي اجازه نميده توپ از دروازه اش رد بشه به نظر من گوارديلا به طراحي جاي ارنج وسيستم يه فكري به حال واندرسا كنه چون خودش تنها يي يه تيمه! يه جوري بايد مهارش كنه...
به نظر من اگه فرگوسن ميخواد بارسا رو غافلگير كنه بايد از اوون استفاده كنه چون هر وقت تو زمين مياد بازي رو عوض ميكنه و تيم رو به حمله تشويق ميكنه البته تو اين چند وقته اوايل بازي كه ميومد يه كم گيج بود ولي بعد به خودش ميومد
اوون ميتونه برگ برنده منچستر باشه.

David Sina
05-25-2011, 23:47
منچستر مهاجمان خوبی داره ولی مشکل اینجاست که توپی به اونا نخواهد رسید ! همه میدونند بارسا تو همه بازی ها 70 درصد مالکیت توپ داره ! منچستر باید از اون 30 درصد به نفع احسن استفاده کنه !
ولی بازم فکر نکنم منچستر جز روی ضدحملات یا ضربات ازاد بتونه خطری رو ایجاد کنه !!!!

AL1reZA
05-25-2011, 23:51
درسته دوست عزیز بارسا تصاحب توپ خوبی داره ولی منچستر می تواند با بازیکنانی مثل رونی نانی وهرناندز در ضد حمله کار دست بارسا بده.

David Sina
05-25-2011, 23:52
عزیزم منم همینو گفتم :hehee:
بارسا روی ضدحملات به شدت ضعیفه ! dallliii

krallinus
05-25-2011, 23:58
من اومدم :hehee: :jeddiiiii:

اگه من طرفدار منچسترم پس منچستر رو میشناسم

وقتی فرگوسن میگه بارسا الان بهترین تیم جهان هستش، پس هستش

اما وقتی هم میگه اذیتش میکنیم توو بازی از رو معده نمیگه

لابد یه طرحی داره

دارم دق میکنم تا ببینم چیچاریتو رو چجوری رو میکنه

به نظرم برگ برنده ما اونه نه رونی:sigar:

David Sina
05-26-2011, 00:09
منچستر تو این بازی میزبان محسوب میشه ! این 4 بار که در یک سال داره تو ومبلی بازی میکنه درسته ؟؟ ! !
ولی بارسا آخرین بار 3سال پیش بود اونم تو یه بازی دوستانه با تاتنهام !!!!!
همچنین نمیدونم چرا از 90000 نفر گنجایش این استادیوم فقط 28000 بلیط به بارسلونا اختصاص داده شده !!!!!
این عدالت نیست !

krallinus
05-26-2011, 00:18
میدونی چرا؟

چون قاون یوفا هستش برای اونجایی که میزبان هستش

تقریبا 60 درصد گنجایش تقسیم میشه بین هوادارن رسمی دو فینالیست(یعنی باشگاهها میتونن دخالت کنن که به کی داده بشه)

40 درصد مونده هم آزاد هستش

ممکن هستش طرفدارای بارسا بیشتر باشن داداش

David Sina
05-26-2011, 00:21
آره سمت مثه فینال رم که وسط ورزشگاه متعلق به مردم میزبان یعنی ایتالیایی ها بود ! ولی اینجا متعلق به انگلیسی های !
مطمئنم اونا جاشونو میدن به منچستری ها !

krallinus
05-26-2011, 00:30
ببین سینا

اگه قراره ببره بارسلون حتی توو زمین خاکی هم میبره

اما بخواد ببازه توو نیو کمپ هم میبازه

درسته تاثیر داره اما بازیکنا هم حرفه ای هستن

براشون مهم نیست کجاست

اونا از این بابت ناراحت میشن که هوادارییکه حقشونه همشون بیان باید سهمیه بندی بیان همین

David Sina
05-26-2011, 00:35
همممممممممممممم بله ! بله !
امیدوارم بازی هیجان انگیزی رو ببینیم :balesh:

krallinus
05-26-2011, 00:41
اگه بارسا مسخره بازی(حمله) در نیاره جالب میشه :hehehe::eyyyyy:

n_mamali
05-26-2011, 00:46
من طرفدار هیچ کدومشون نیستم....ولی امیدوارم که بازی خوبی رو هر دوشون انجام بدن:love:

ams7
05-26-2011, 09:23
اين جوربازي ها به دليل هيجاني كه درسطح برگزاريشون وجودداره هميشه زيبان به نظرمن منچسترشانس بيشتري داره.قبول كنين كه بازي انگليسيا با اسپانيايي ها كلي فرق داره منچسترتيم هاي اسپانيايي نيست كه بارسا بتونه مالكيت توپش رو مثل لاليگا داشته باشه . هرچند بارسا تيم قوي هست ولي .... منچسترهم ضعيف نيست. اگه بجاي پيكه و پويول . فرديناند و ويديچ واگه بجاي ژاوي و اينيستا .ناني و والنسيا و اگه بجاي مسي روني يا هرناندز رو قراربديم ميشه فهميد كه هيچ برتري نفري براي هيچ تيمي وجودنداره من كه ميگم پيش بيني اين بازي خيلي سخته بازم به نظرمن life is football football hs mantd

AlexDelpiero
05-26-2011, 11:55
--------------------------------------------------------------------------------------

1984/03/07
ورزشگاه نیوکمپ (باحضور 70 هزار نفر)
بارسلونا 2- 0 منچستر یونایتد

--------------------------------------------------------------------------------------

1984/03/21
ورزشگاه اولدترافورد (با حضور 58 هزارو 574 نفر)
بارسلونا 0-3 منچستریونایتد

1991/05/15
ورزشگاه فینورد (باحضور50 هزار نفر)
بارسلونا 1-2 منچستر یونایتد

1994/10/19
ورزشگاه نیوکمپ (با حضور 114 هزارو 273 نفر)
بارسلونا 4-0 منچستریونایتد

1998/09/16
ورزشگاه اولدترافورد (باحضور 53 هزار 601 نفر)
بارسلونا 3-3 منچستر یونایتد

1998/11/25
ورزشگاه نیوکمپ (با حضور 967 هزارو 648 نفر)
بارسلونا 3-3 منچستریونایتد

2008/04/23
ورزشگاه نیوکمپ (باحضور95 هزار 949 نفر)
بارسلونا 0-0 منچستر یونایتد

2008/04/29
ورزشگاه اولدترافورد (با حضور 75 هزارو 61 نفر)
بارسلونا 0-1 منچستریونایتد

2009/05/27
ورزشگاه المپیکو (با حضور 62 هزارو 467 نفر)
بارسلونا 2-0 منچستریونایتد

AlexDelpiero
05-26-2011, 12:02
FC Barcelona Vs Manchester United

Saturday May 28, 2011 Kick off: 19:45 Final Wembley

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

تاریخ : 07 / 03 / 1390 ( شنبه ).

ساعت بر گزاری مسابقه : 15 : 23 ( به وقت ایران ).

محل بر گزاری مسابقه :

استادیوم ومبلی ( استادیوم ملی کشور انگلستان ).

ظرفیت کامل استادیوم :
در رشته فوتبال و راگبی ( 90,000 صندلی )، در رشته فوتبال آمریکایی 86,000 صندلی و در رشته دو میدانی 68,400 تا 72,000 صندلی.

نوع مسابقات :
رسمی - لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا - قهرمانی.

دور، مرحله بر گزاری مسابقات :
دور، مرحله فینال ( تک مسابقه ).

تعداد انجام مسابقه، امتیاز و رتبه این 2 تیم، در جدول رده بندی لیگ برتر انگلستان و لالیگا، تا قبل از بر گزاری این مسابقه :

تیم منچستر یونایتد : 38 مسابقه - 80 امتیاز و در رتبه 1 ( قهرمان ).
تیم بارسلونا : 38 مسابقه - 96 امتیاز و در رتبه 1. ( قهرمان ).

توضیح 1: کلیه مسابقات رسمی و غیر رسمی داخلی باشگاه منچستر یونایتد، در فصل جاری فوتبال اروپا به پایان رسیده است.

توضیح 2: کلیه مسابقات رسمی داخلی باشگاه بارسلونا، در فصل جاری فوتبال اروپا به پایان رسیده است.

آمار کلی نتایج مسابقات رو در رو این 2 تیم، از تاریخ 07 / 03 / 1984، تا قبل از بر گزاری این مسابقه :

مجموع مسابقات = 10 مسابقه.
تعداد پیروزی تیم منچستر یونایتد = 3 مسابقه.
تعداد پیروزی تیم بارسلونا = 3 مسابقه.
تساوی = 4 مسابقه.

آمار کلی گلهای به ثمر رسیده در مسابقات رو در رو این 2 تیم از تاریخ، 07 / 03 / 1984 تا قبل از بر گزاری این مسابقه :

مجموع گلهای به ثمر رسیده = 31 گل.
تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط تیم منچستر یونایتد = 14 گل.
تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط تیم بارسلونا = 17 گل.

پر گل ترین پیروزیهای و مسابقات 2 تیم در مقابل یکدیگر از تاریخ، 07/ 03 / 1984 تا قبل از بر گزاری این مسابقه :

پر گل ترین پیروزی تیم منچستر یونایتد در مقابل تیم بارسلونا در تاریخ، 21 / 03 / 1984 و با نتیجه 3 - 0، به میزبانی تیم منچستر یونایتد، در ورزشگاه اولدترافورد و در قالب دور برگشت مرحله سوم مسابقات لیگ برندگان جام یوفا به دست آمده است.

پر گل ترین پیروزی تیم بارسلونا در مقابل تیم منچستر یونایتد در تاریخ، 02 / 11 / 1994 و با نتیجه 4 - 0، به میزبانی تیم بارسلونا، در ورزشگاه نیوکمپ و در قالب مسابقه چهارم از دور مقدماتی مسابقات لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا به دست آمده است.

پر گل ترین مسابقه رو در رو این 2 تیم در تاریخ، 25 / 11 / 1998 و با تساوی 3 - 3، به میزبانی تیم منچستر یونایتد، در ورزشگاه اولدترافورد و در قالب مسابقه پنجم از دور مقدماتی مسابقات لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا به دست آمده است.

بهترین گلزنان 2 تیم، در کلیه رقابتهای باشگاهی فصل جاری فوتبال اروپا ( مسابقات رسمی ) و تا قبل از بر گزاری این مسابقه :

تیم منچستر یونایتد :

دیمیتار برباتوف با 22 گل، ( 21 گل در مسابقات لیگ برتر انگلستان ). خاویر هرناندز با 20 گل، ( 13 گل در مسابقات لیگ برتر انگلستان ). وین رونی با 12 گل، ( 8 گل در مسابقات لیگ برتر انگلستان ). لوئیز نانی با 10 گل، ( 9 گل در مسابقات لیگ برتر انگلستان ). پارک جی سونگ با 8 گل، ( 5 گل در مسابقات لیگ برتر انگلستان ).

تیم بارسلونا :

لیونل مسی با 50 گل، ( 31 گل در مسابقات لیگ لالیگا ). داوید ویا با 22 گل، ( 18 گل در مسابقات لیگ برتر لالیگا ). پدرو رودریگوئز لدسما با 21 گل، ( 13 گل در مسابقات لیگ برتر لالیگا ).

نتایج 3 مسابقه اخیر تیم بارسلونا، در مجموع رقابتها :

Málaga CF 1 - 3 FC Barcelona
FC Barcelona 0 - 0 Deportivo La Coruña
Levante UD 1 - 1 FC Barcelona

مقایسه آمار این 2 تیم در مسابقات لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا، در فصل جاری، تا قبل از برگزاری این مسابقه، در قالب تصویر و به نقل از وب سایت Uefa :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

نمائی از استادیوم ومبلی :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

David Sina
05-26-2011, 13:59
[QUOTE=AlexDelpiero;38914] --------------------------------------------------------------------------------------

1994/10/19
ورزشگاه نیوکمپ (با حضور 114 هزارو 273 نفر)
بارسلونا 4-0 منچستریونایتد

:ajibeee::ajibeee::ajibeee:
تعداد هوادارو ببینید حال کنید !!!!!!!!
به این میگن عشق و تعصب به تیم !!!!!
به این میگن هوادار !!!!!!!!!!!

krallinus
05-26-2011, 14:02
من یه چیزایی میگم بعضی از بچه ها دستم میندازن و میخندن

اما بعدش میفهمن که درسته

یادتونه گفتم کلید بازی منچستر چیچاریتو هستش نه رونی؟

کلی ایراد گرفتین

مسی اعلام کرد که بدون شک بهترین بازیکن نیم فصل دوم منچستر چیچاریتو هستش و دلیل اصلی درخشش منچستر در نیم فصل دوم این بازیکن مکزیکی هستش

کلی ازش گفته

اینم لینکش

:chakerim:

krallinus
05-26-2011, 14:18
اینم مصاحبه سایت رسمی جام باشگاه ها با چیچاریتو که ازش درباره رونی پرسیده:

UEFA.com: Your understanding with Wayne Rooney seems to be growing and growing and you are benefiting from his qualities. This must be very helpful for a striker who wants to score goals?
Hernández: Yes. Players like Rooney, [Dimitar] Berbatov and Michael Owen, all the attackers here, it is very easy to understand them because they are extraordinary players. So not just with Wayne, but it's easy with all the strikers because these are players of world-class level. Their movement is excellent and they always play for the team. You have to do what they do, also keeping in mind we all have our strengths, but we use that for the team. The most important thing is that the team wins medals and titles.
UEFA.com: Do you share a love of football with Wayne
Hernández: Yes, clearly. Football is my life, and I can see that with Wayne and all the other team-mates as well. Football is our life, and we love the sport very much. So we live this sport 100%, always.

lay_;;

اینم لینک کامل مصاحبه

krallinus
05-26-2011, 14:21
اینم داور بازی

[Only Registered And Activated Users Can See Links] to referee UEFA Champions League final

Published: Thursday 26 May 2011, 10.39CET
Hungarian match official Viktor Kassai has been appointed to referee Saturday's UEFA Champions League final between FC Barcelona and Manchester United FC.

e-mail ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Print ([Only Registered And Activated Users Can See Links]=1635212)

King Beckham
05-26-2011, 16:51
باز هم باید مانند 2 فصل پیش در فینال به مصاف بارسا بریم ، بی شک اولین چیزی که یادمون میاد همون بازی سال 2009 بین 2 تیم هست ، بازی ای که با برتری مطلق بارسایی ها همراه بود و 1 برد خیلی راحت و شیرینی رو براشون رقم زد. بازی ای که برای هوادارای منچستر خیلی تلخ بود و یه جورایی نا امیدمون کرد .. بی شک هر 2 تیم شایستگی های زیادی دارن که تونسته در عرض 2 سال ، 2 بار به فینال بیان و در مقابل هم قرار بگیرن ... و حالا این فرصت برامون به وجود اومده که بتونیم اون باخت رو جبران کنیم و بهترین فرصت هست که نشون بدیم چیزی از بارسا کم نداریم و میتونیم این تیم رو شکست بدیم . تیم بارسا تقریبا همون تیم 2009 هست و تغییر خیلی بزرگی نداشته ( شاید فقط ویا ) ولی منچستر نسبت به اون سال خیلی تغییر کرده و فرگی تقریبا تیمش رو عوض کرده ... بازیکنانی مثل رونالدو و توز از ما جدا شدن و بازیکنانی مثل والنسیا و چیچاریتو هم بهمون اضافه شدن .

اگه بتونیم مثلث مسی ، ژاوی و اینیستا رو کنترل کنیم ، به نظر میتونیم به راحتی برنده ی این بازی باشیم ولی باید اینو هم بدونیم که کنترل کردن این بازیکنا اونقدر ها هم راحت نیس و ممکنه در تمام دقایق بتونیم مواظبشون باشیم ولی ممکنه با یک اشتباه کوچیک زهر خودشون رو بریزن و کار خودشون رو بکنن .. بارسا بیشتر عمقی کار میکنه و با پاس های عمقی ای که ژاوی و اینیستا میدن و فرار هایی که مسی و ویا یا پدرو میکنن به گل میرسن . برای همین باید روی این مسئله بیشتر کار کنیم و برنامه های خاصی رو اجرا کنیم ... و همینطور ویدا و ریو نباید کوچکترین اشتباهی رو مرتکب بشن و جا بمونن ...

به نظره من نبود اتوو خیلی میتونه به نفعه ما باشه چون اتوو واقعا یکی از بهترین بازیکنان بارسا بود و خیلی فرصت طلب بود و در فینال رم هم تونست گل اول رو وارد دروازه ی فان در سار کنه .. بعد از اون ابراهیمووچ رو اوردن که نتونست مثل اتوو کار کنه و الان هم ویا تقریبا جای اونو گرفته ، سال 2009 اتوو – مسی – اینیستا و ژاوی همکاری خیلی خوبی با هم داشتن ولی الان 1 عضو از این مجموعه کم شده ...

در مورده تیم خودمون هم باید بگم که نمیدونم فرگی میخواد با چه ترکیبی بازی کنه ؟! با توجه به اینکه بارسا خط هافبک خیلی قوی ای داره ، شاید بخوایم از سیستم 1-5-4 استفاده کنیم و میانه میدان رو در دست بگیریم ..

ولی من نسبت به سال 2009 تیم رو اماده تر میدونم و بیشتر به تیم اعتماد دارم و به نظرم شرایطمون نسبت به اون سال خیلی فرق کرده ...

در هر صورت امیدوارم بازی خیلی خوبی باشه و مثل دفه ی قبل ، بازی یک طرفه و کسل کننده نباشه ...

به امید پیروزی شیاطین ...

krallinus
05-26-2011, 19:13
امروز آرسن ونگر یه نوشته گذاشت توو سایت یورو سپورت که خیلی جالب آنالیز کرده

میدونید که همه از آنالیزهای اون حساب میبرن چون شغل دومش آنلیزوره

خلاصش اینه که:

- نقش تعیین کننده در فینال هافبک ها هستند

- درصد مالکیت 65 به 35 خواهد بود و بستگی به این داره که یونایتد چطوری از سهمش استفاده کنه

- میگن گیگز میتونه مثل همیشه غافگیر کننده باشه نقشش اما ونگر معتقده بارسا باتجربه تر از اونه که گول بخوره

- بارسا بازی های سنگینی داشته مثل 4 الکلاسیکو که البته بازیکناش یاد گرفتند که چطوری با فشار کنار بیاد

- فرگوسن در فینال 2009 سیستم عادی شو چید اما وسط زمین رو باخت و شاید هافبک های بیشتری بذاره

- در بازی ای که دو تیم سعی دارن همو مهار کنن نقش مهارتهای فردی بیشتر میشه که رونی و مسی بیشتر میتونن تاثیر گذار باشن

- نقطه عطف دیگه بازی رویارویی فردیناند و ویدیچ هستش که مدافعای بسیار خوبی هستن

- آخریش هم اینه که نقش هافبک های منچستر به خاطر این بیشتر هستش که اونا نباید اجازه بدن مسی با مدافعای میانی منچستر رو به رو بشه

اینم لینک کامل مصاحبه :

krallinus
05-26-2011, 19:23
منچستر قبل این فینال، 4 بار رفته فینال

به روایت تصویر :nishkhand:

قهرمانی 4 به یک مقابل بنفیکا

قهرمانی 2 به یک مقابل بایرن 1999

قهرمانی در ضربات پنالتی با چلسی

اینم آخریش که یه عکس توپ همه چیو نشون میده :nishkhand:

جالبن اینجاست که منچستر هیچ وقت جام رو به سادگی نبرده:

با بنفیکا توو 30 دقیقه وقت اضافه 3 گل زد

با بایرن توو دقایق 90 و 91 دو گل زد

با چلسی توو پالتی برد

بازی چهارمم که نذاشتن به وقت های پایانی برسیم

حالشو ببریننننننننننننbaghal:-

krallinus
05-26-2011, 19:39
ای خدا

یکی نیست منو کشف کنه :hehehe:

اتوئو هم توو مصاحبش گفته خطرناکترین بازیکن منچستر چیچاریتو هستش

اینم لینکش

:hehee:

krallinus
05-26-2011, 20:47
اینو داشته باشین:

طبق قوانین فیفا تیم هایی که 3 بار متوالی قهرمان این مسابقات بشن یا 4 بار متناوب، میتونن اوریجینال این جام رو داشته باشن

تیم هایی که تا حالا اورجینال این جام رو توو کلکسیون افتخاراتشون دارن عبارتند از رئال مادرید، آژاکس آمسترام، آث میلان، بایرن مونیخ و لیورپول

حالا این فرصت هم برای منچستر وجود داره هم بارسا

جفتشون 3 بار قهرمان شدن

اینو بدونین شنبه شب جام برای همیشه میره تو کلکسیون افتخارات تیم برنده

krallinus
05-26-2011, 22:17
بچه ها منو متهم کرده بودن به اخبار یکسویه

خب طبیعیه چون یه منچستریم

اما برای احترام به بارسایی ها از بارسا هم خبر میذارم

اینا رو از سایت خود بارسا بر داشتم:

- تمرین در باران، زمین تمرین آرسنال با درهای بسته

- تری ونه بلز: بارسا یک تیم با بازی 5 ستاره(کنایه از بازی زیبا) و یک مربی 360 درجه(6 دانگ) هستش

- زوبی زاره تا: بارسا به طرفدارانش احتیاج دارید، تلاش کنید به لندن بیایید

- بازیکنان بارسا(بخصوص آلوس و اینیستا): فینال لندن به هیچ وجه در ویمبلی تکرار نخواهد شد، هر فینال یک بازی منحصر به فرد است

اینم لینک خبر ها

اینم جالبه که جفتشون 2 بار توو ویمبلی بازی کردن توو فینال که بردن جام رو

سومیشو خدا میدونه

Los Anseleig
05-26-2011, 22:35
تنها راه متوقف کردن بارسای کبیر راهی بود که مرد شیاد به کار میبرد که گاهی ازش نتیجه میگرفت یعنی ضد فوتبال و خشونت!
یاد حرکات آدبایور وحشی و په په بیفتین بهتون ثابت میشه!!اما نه منچستر مثل رئاله و نه فرگوسن مثل مورینیو به فکر ضد فوتبال!
مطمئنا فینال جذابی میشه.به امید قهرمانی بارسای کبیر:eyvalla:
فوتبال فقط حمله نیست دفاع هم جزئی از فوتباله،زورتون میاد حریف مورینهو نمیشینو با ناداوری میبرین؟بی ظرفیت نشین

footballking12
05-27-2011, 01:30
فوتبال فقط حمله نیست دفاع هم جزئی از فوتباله،زورتون میاد حریف مورینهو نمیشینو با ناداوری میبرین؟بی ظرفیت نشین
بحثه بازیه رئال و بارسا تموم شده!اینجا در مورد فینال بین دو تیم بزرگه منچستر و بارسا بحث میکنیم.
تو هم میتونی با تکیه بر ناداوری ناراحتیت از باخته تیمت رو تسکین بدی.

MohaZalla
05-27-2011, 12:46
مربي سابق بارسا از اين تيم تمجيد کرده و گفته آنها مي‌توانند حريف را ببرند.

ورزش3-تری ونبلز، مربی سابق فوتبال گفته منچستریونایتد قامت ایستادن کنار بارسلونا را دارد اما اگر تیم پپ گواردیولا مانند همیشه باشد غول‌های انگلیسی هیچ شانسی نخواهند داشت.
دو تیم اروپایی در فینال لیگ قهرمانان به مصاف هم می‌روند. این دومین بار در سه سال گذشته است که این دو تیم دیدار نهایی را رویاروی هم برگزار می‌کنند.
ونبلز که در دهه 1980 مربی بارسا بود به بارسا تی‌وی گفت: «اگر تیمی بتواند با این بارسا مقابله کند آن تیم منچستریونایتد است.
هیچ کدام از دو تیم تنها به برد راضی نمی‌شوند. آنها می‌خواهند پتانسیل و قدرتی که دارند را به نمایش بگذارند. منچستریونایتد به فرم خوبش برگشته، اما اگر بارسا مالکیت توپ را در اختیار داشته باشد یونایتد هیچ بختی نخواهد داشت.»
این فینال برای دو تیم ویژه است، چرا که هر دو تیم اولین قهرمانی اروپای خود را در ورزشگاه ویمبلی به دست آوردند. یونایتد به دنبال انتقام هم خواهد بود، چرا که آنها در فینال 2009 دو بر صفر به کاتالان‌ها باختند.
ونبلز افزود: «افتخار فتح دوباره ویمبلی، شوق انتقام برای یونایتد و پیشرفت بارسا، از این بازی دیداری رویایی می‌سازد، انفجاری از استعداد فوتبالی که پیش از این ندیده‌ایم.»
مربی سابق تاتنهام و انگلیس همچنین گواردیولا، مربی بارسا را بسیار ستود: «گواردیولا مربی همه‌کاره‌ای است. او 360 درجه توانایی دارد! او نماینده کامل بودن هر دو روی سکه است، او هم معلم است و هم نتیجه می‌گیرد.
هنگامی که تیم او را می‌بینم که چگونه بازی می‌کند و به فلسفه باشگاه وفادار است، باید بگویم که به صورت ویژه‌ای افتخار می‌کنم و احساس غرور دارم که بخشی از تاریخ این باشگاه بوده‌ام.»

SAMCESC
05-27-2011, 15:35
سلام.امیدوارم بارسا قهرمان بشه و پپ یکبار دیگه بتونه جام ببره.واقعا حق بارسای که امسال هم قهرمان بشه .اگه نشه.........:ajibeee:

AL1reZA
05-27-2011, 19:48

و اما نظر خودم
تاک تیک بارسلونا حفظ توپه و استفاده از تمام نقاط زمین. با توجه به اینکه بارسلونا از تمام نقاط زمین خوب استفاده می کنه باید منچستر برای همه نقاط زمین برنامه داشته باشه
به نظر من تفاوت فرگوسن با بقیه مربی ها اینه که بیشتر از اینکه اینقدر در تیم حریف غرق شه که دیگه حواسش به تیم خودش نباشه بیشتر حواسش رو روی تیم خودش می گذاره و این بهترین تاک تیک می تونه باشه
یعنی منچستر نباید مثل رئال مادرید به فکر تخریب بازی حریف باشه و باید بازی خودش رو بکنه
بارسلونا در حال حاضر بهترین تیم دنیاست ولی منچستر یک دست ترین تیم دنیا
تفاوت بین بازیکنان منچستر خیلی کمتره از بازیکنان بارسلونا و این می تونه یک نکته مثبت دیگه باشه
به حر حال من به منچستر و به فرگی بزرگ علاقه دارم و دوست دارم که این تیم برنده باشه
ولی مسلمآ تیمی برنده می شه که بهتر از موقعیت ها استفاده کنه :yes:
درسته دوست عزیز ولی مورینیو می دونه چه طوری بارسا رو شکست بده.کمی هم مشورت بد نیست.

David Sina
05-27-2011, 22:38
مورینیو نمیتونه بارسا رو شکست بده فقط میتونه کمی جلوی گل خوردن تیمشو بگیره !!!!!!!!!

دوباره درباره مورینیو و رئال صحبت نکنید لطفا ! الان بحث سر فرگی و پپ هستش و فوتبال زیبااااااااااااااااا ! :yes:

AL1reZA
05-27-2011, 23:04
اگه با کمک داور نبود هرگز نمی رفتید فینال. بهترین مربیه جهان رو هم دست کم نگیرد.امیدوارم بازیه فردا بازیه سالمی باشه با کمک داور نباشه.

Los Anseleig
05-28-2011, 09:44
بحثه بازیه رئال و بارسا تموم شده!اینجا در مورد فینال بین دو تیم بزرگه منچستر و بارسا بحث میکنیم.
تو هم میتونی با تکیه بر ناداوری ناراحتیت از باخته تیمت رو تسکین بدی.

ناداوریو همه میدونن چه میشه کرد؟آیا قهرمانی با حق خوری افتخاره؟واقعا واستون متاسفم

Los Anseleig
05-28-2011, 09:47
مورینیو نمیتونه بارسا رو شکست بده فقط میتونه کمی جلوی گل خوردن تیمشو بگیره !!!!!!!!!

دوباره درباره مورینیو و رئال صحبت نکنید لطفا ! الان بحث سر فرگی و پپ هستش و فوتبال زیبااااااااااااااااا ! :yes:

دادا برو صورتتو بشور تازه از خواب بیدار شدی خواب دیدی.یادت رفته با چلسیو اینتر چکارتون کرد؟کوپا دل ری هم تازه شروع کار بود.لیگ قهرمانانو با ناداوری بردین

AlexDelpiero
05-28-2011, 11:55
اینجا محیط کل نیست و اگر بحث فنی دارید می تونید نظرتونو بگید واز این به بعد کسانی که بخوان پست تنش زا بدن و بخوان تایپیک رو از موضع خدش خارج کنند برخور و پستشون پاک خواهد شد .

Gerrard_C
05-28-2011, 13:51
خب چند ساعت فقط به بازی فینال مونده
امروز که روزنامه ها رو می خوندم از قول فرگوسن نوشته بود که بهترین فینال دهه رو خواهیم دید
حقیقتش آخرین فینال جذابی که من دیدم همون سال 99 و بازی رویایی منچستر و بایرن بود
البته اون بازی رویایی فینال استانبول هم که برای ما یک خاطره فراموش نشدنی شده و امیدوارم که بعد از مدت ها یک بازی قشنگ توی فینال لیگ قهرمانان اروپا ببینیم :::::kl
علاقه ای به هیچ کدوم از دو تیم ندارم و هر دو تیم هم توی اوج امادگی هستند
صحبت های امروز فرگوسن من رو مجذوب خودش کرد
اون می گفت که توی این 2 سال اخیر روند خوبی داشتند و تیمیشون هر روز بهتر می شه و منسجم تر کار می کنند
در هر صورت اگه مسی از جریان بازی خارج بشه و پارک بتونه بازی سازی ژاوی رو خراب کنه منچستر می تونه پیروز باشه :ohum:

krallinus
05-28-2011, 16:59
داشتم توو ورزش3 گشتی میزدم که چشام مونذ روی یه رقم

واوووووووووووووووووووو

تیم برنده 110 میلیون پوند میگیره

میدونید یعنی چی؟

یعنی 2 تا کریس رونالدو

:hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::h ehehe::hehehe:

David Sina
05-28-2011, 18:23
فقط چند ساعت دیگه مونده !!! میدونم که همه هواداران بارسا و یونایتد دل تو دلشون نیست مثه خودم !
به این میگن عشق و وفاداری به تیم ! به همه ی بارسلونایی ها و منچستری ها تبریک میگم !!!
:yes:

David Sina
05-28-2011, 18:26
هواداران باشگاه بارسلونا در حالی که تنها چند ساعت دیگر تا برگزاری دیدار فینال رویایی ومبلی باقی است، خیابانهای شهر لندن را قرق کرده اند. آنها از ساعات اولیه صبح در خیابان هستند و با نزدیک تر شدن به زمان برگزاری دیدار فینال، برتعداد آنها افزوده می شود.

البته تعدادی از هواداران بارسا هم عصر امروز به لندن وارد می شوند. میدان ترافالگار شهر لندن به عنوان مقر هواداران بارسلونا انتخاب شده و جالب اینجاست که نام مورینیو بیش از هر نام دیگری در این میدان به گوش می رسد

ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال مادرید در پایان دیدار دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسا، که به شدت عصبانی بود، دائما سوالاتی را مطرح می کرد که این سوالات با چرا شروع می شد.همین موضوع باعث شده تا هواداران بارسلونا با تمسخر شعار«چرا، چرا» را برای خودشان برگزینند. و همین شعار مبدل به محبوب ترین شعار هواداران بارسا شده است. حتی تعدادی از هواداران هم پلاکاردهایی را به همراه دارند که پیغامهایی را برای مورینیو دارد. برروی یکی از این پلاکاردها نوشته شده :«مورینیو،چطور بازی را از تلویزیون می بینی؟»

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

mohammadred
05-28-2011, 18:57
خداکنه بازی قشنگی بشه.لیگ قهرمانان که از 2007 به بعد افت داشته وبازی های زیبا مثل منچستر میلان.میلان لیورپول .چلسی لیورپول کم داشته اما من فکر میکنم امشب یه ما فوق فوتبال ببینیم

David Sina
05-28-2011, 19:13
شک نکن همین طور خواهد شد دوست عزیز !!!! :yes:

krallinus
05-28-2011, 21:42
فقط چند ساعت دیگه مونده !!! میدونم که همه هواداران بارسا و یونایتد دل تو دلشون نیست مثه خودم !
به این میگن عشق و وفاداری به تیم ! به همه ی بارسلونایی ها و منچستری ها تبریک میگم !!!

داداشم مرسی

میدونم احتمال بردمون کمتره اما برای من منچستر همیشه برنده هستش

دوستت دارم منچستر

امیدوارم با خنده هاتون بخندم و با اشک هاتون گریه کنم:shogh:

دلم برا وندرسار تنگ میشه

همین

crying::-crying::-crying::-crying::-

krallinus
05-28-2011, 22:48
بچه ها ایت آخرین پست من قبل بازیه

یادتونه همش میگفتم کلید منچستر چیچاریتو هستش؟

خیلیا گفتن رونی هستش

امروز سایت رسمی منچستر با تیتر رونی:چیچاریتو میتواند جام را برایمان به ارمغان بیاورد منتشر کرد.

اینم لینکش : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

چیچارتو، سربلندمون کن

بارسایی های عزیز، الان نیم ساعت مونده و من هنوز ایمان دارم به شگفتی تیمم در صورت برد و ایمان دارم به لیاقتش برای حضور در فینالی به این بزرگی

در هر صورت موفق باشید

تا بعد بازی باییییییییییییییییییییی

David Sina
05-29-2011, 01:35
خب به همه ی بارسلونایی های گلم تبریک میگم و از همینجا روی گلشونو میبوسم !!!!!
و به منچستری ها هم تسلیت میگم ! امیدوارم بتونند داغ سنگین این شکست رو تحمل کنند !
امشب بارسلونا به انچه شایسته آن بود رسید !!!!
:-shad:-shad:-shad

AL1reZA
05-29-2011, 01:38
به عنوان یه تماشا گر تبریک می گم از بارسا انتظار می رفت که این قدر زیبا بازی کنه. خوب این یه افتخار برای کشور اسپانیاست و این خیلی خوبه برای هواداران اسپانیا.قهرمانی های رئال وبارسا.
خوب مسی که خودم طرفدارشم خیلی گل قشنگی زد امید وارم که موفق باشه.
و منچستر خوب بازی کرد با کم ترین ستاره ها به فینال رسید.

David Sina
05-29-2011, 01:38
اولین بار بود که ترس و ناتوانی رو در چهره و دستان فرگوسن مربی به این بزرگی میبینم ! دل براش سوخت !
ولی باز هم دمش گرم که مثه بعضی ها ضدفوتبال بازی نکرد !!!
اما با احترامی که واسه منچستر قائلم امشب در حد یک تیم مدعی نبود ! یعنی بارسلونا نذاشت !
و این ویژگی بارسا است که تیم مقابل با هر اسمی رو کوچیک میکنه !!!!!!!

David Sina
05-29-2011, 01:42
چیچاریتو . رونی . گیگز . نانی و . . . امشب کجا بودند ! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط مسی . ویا و پدرو !

tohi
05-29-2011, 01:43
تبریک میگم بازی فوق العاده ای بود با سرعت بالا.
باز هم خط هافبک بارسا گل کاشت.

AL1reZA
05-29-2011, 01:44
خب به همه ی بارسلونایی های گلم تبریک میگم و از همینجا روی گلشونو میبوسم !!!!!
و به منچستری ها هم تسلیت میگم ! امیدوارم بتونند داغ سنگین این شکست رو تحمل کنند !
امشب بارسلونا به انچه شایسته آن بود رسید !!!!
:-shad:-shad:-shad
دوست عزیز از منچستر نباید توقع داشته باشی.چون به اندازه بارسا ستاره نداره.
وخیلی هم خوب بوده که قهرمان لیگ برتر ونایب قهرمان اروپا شده
بارسا واقعا زیبا بازی کرد.

David Sina
05-29-2011, 01:45
فینال فصل 11-2010 رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، امشب در ورزشگاه ومبلی برگزار شد بارسلونا در نهایت موفق شد تا در این دیدار حساس و جذاب و تماشایی با نتیجه 1-3 به پیروزی برسد

بارسلونا با سیستم 3-3-4 و با ترکیب والدس، آلوس، پیکه، ماسچرانو، آبیدال، چابی،بوسکتس، اینیستا ، پدرو، مسی و ویا در زمین حاضر بودند و درکمال تعجب پویول روی نیمکت ذخیره ها قرار داشت.سایر نیمکت نشینان بارسا، اویر، کیتا، آدریانو، تیاگو، آفلای و بویان بودند

سرالکس فرگوسن هم تیمش را با سیستم 1-1-4-4 به زمین فرستاد و فان در سار، فابیو، فردیناند، ویدیچ، اورا، والنسیا، کریک، گیگز، پارک، رونی و چیچاریتو در ترکیب اصلی قرار داشتند و کوژاک، اسمالینگ، فلچر، اسکولز، نانی، اندرسون و اوون برای شیاطین سرخ روی نیمکت قرار داشتند.

در دقایق اولیه بازی این شاگردان سرالکس فرگوسن بودند که پرسینگ را آغاز کردند و کنترل بازی را در دست گرفتند ولی این روند بعد از دقایق تغییر کرد و آبی و اناری ها کنترل بازی را در اختیار گرفتند.

اولین گل این بازی در دقیقه 27 توسط پدرو از راه رسید و ستاره جوان اهل جزایر قناری، با پاسی تماشایی که از چابی دریافت کرد، اولین گل فینال را به ثمر رساند.

با این وجود، بازیکنان منچسترخیلی زود گل خورده را جبران کردند و وین رونی توانست با پاسی که ازرایان گیگز دریافت کرد، بازی را به تساوی بکشاند.البته سلامت این گل شک و شبهات فراوانی داشت؛ چرا که رایان گیگز زمانی که در آفساید بود توپ را دریافت کرد و به رونی سپرد.داور مسابقه با وجودی که این گل مردود را سالم دانست تا نیمه اول بازی با تساوی 1-1 دنبال شود.

در پایان نیمه اول بازی،بارسلونا 10 شوت به دروازه حریف داشت و یونایتد تنها 2 شوت داشت. 3 شوت از شوتهای بارسا در چارچوب بود و یونایتد تنها یک شوت به دروازه داشت.

خطاهای بازیکنان دو تیم، 2 خطا از سوی بازیکنان بارسا و 5 خطا از سوی شیاطین سرخ بود. 368 پاس از بازیکنان بارسا و 129 پاس از بازیکنان یونایتد و70% مالکیت توپ از آن بارسایی ها و 30% از آن سفیدپوشان منچستر بود.

در نیمه اول بارسایی ها فرصتهای متعددی داشتند که مسی و پدرو این فرصتها را از دست دادند.

با آغاز نیمه دوم بازی،لیونل مسی در دقیقه 54 بار دیگر بارسا را پیش انداخت و از توپی که آندرس اینیستا برایش ارسال کرد به بهترین نحو ممکن استفاده کرد.

داور مسابقه در جریان این مسابقه نهایت تلاشش را به کار گرفت تا از کارت استفاده نکند و عملکرد نسبتا موفقی هم داشت ولی در دقیقه 60 در نهایت مجبور شد تا اولین کارت زرد بازی را به دانی آلوس نشان دهد. در دقیقه 61 هم مایکل کریک کارت زردی را از داور مسابقه دریافت کرد.

فابیو داسیلوا که در دقیقه 69 مصدوم شده بود، جایش را به نانی داد و تنها یک دقیقه بعد از این تعویض بود که داوید ویا کار شیاطین سرخ را تمام کرد. ویا با توپی که سرخیو بوسکتس دریافت کرد سومین گل بازی را به ثمر رساند تا عملا کار یونایتد تمام شود.

در دقیقه 77، مایکل کریک زمین مسابقه را ترک کرد و جای خودش را به پل اسکولز دادتا بلکه اوضاع یونایتد تغییری کند ولی سرنوشت به نحو دیگری بود.

در دقیقه 79 داور مسابقه کارت زرد دیگری به آنتونیو والنسیا نشان داد تا نگرانی بیشتری بر اردوی شیاطین سرخ حاکم شود.تصاویر تلویزیونی دستان سرالکس فرگوسن را نشان داد که به وضوح می لرزید و این نشان از استرس بالای مربی کهنه کار و باتجربه یونایتد داشت.

در دقیقه 85 ویکتور والدس به خاطر اتلاف وقت کارت زردی را از داور دریافت کرد و تنها یک دقیقه بعد داوید ویا از زمین مسابقه خارج شده وجایش را به سیدو کیتا داد.

در دقیقه 88 هم دانی آلوس جای خودش را به کارلس پویول داد و آخرین تعویض بارسا هم ورود ایبراهیم آفلای به جای پدرو بود.

در نهایت سوت پایان بازی با احتساب 3 دقیقه وقت تلف شده به صدا در آمد تا بارسلونا به چهارمین قهرمانی اروپایی اش دست بیابد.

در پایان این مسابقه هم لیونل مسی به عنوان برترین بازیکن میدان انتخاب شد

AL1reZA
05-29-2011, 01:46
همه ی منچستری ها خیلی خوب بازی کردند مخصوصا رونیه بزرگ

footballking12
05-29-2011, 01:48
به تمام بارسایی های عزیز تبریک میگم.
به منچستر هم که مردونه بازی کرد تبریک میگم.این باخت هیچ چیز از بزرگیهای فرگوسن و منچستر کم نمیکنه

David Sina
05-29-2011, 01:51
وای وای وای ........ لرزش دستان فرگوسن رو هیچ وقت فراموش نخواهم کرد ! :narahat:

David7
05-29-2011, 10:29
با سلام...از اون عمق دلم ارزو میکنم ناجوانمردان شکست بخورن....:nishkhand:
فینال 2009 تکرار میشه و مطمئنن منچستر هم دنبال انتقامه...
بازی خوبی میشه و فک میکنم منچستر شانس بیشتری داشته باشه...مخصوصا اگه واقعا فرگوسن با مورینیو
مشورت کنه....گواردیولا هم خوب میدونه بازی سختی داره و تیم فرگوسن تیم دفاعی ای نیست...و میدونه منچستر
تو همه نقاط بازیکنای خوبی داره...من تو این بازی رونی و نانی و هرناندز رو(اگه تو بازی باشن) در منچستر و مثل همیشه
ژاوی , اینیستا و مسی رو از بارسلونا ستاره های بازی میبینم....مطمئنن فرگوسن هم به اندازه کافی از بارسا ترس داره...
امیدوارم این بازی دیگه بازیکنا بارسا از تئاتر دست بردارن و بازی خودشونو بکنن....به نظر من عامل برد فینال
2009 اتوو بود که الان نیست...و به نظم ویا نمیتونه اتوو باشه...اون بازی بارسا مثلث مسی ژاوی اینیستا نداشت...
مربع ژاوی مسی اینیستا اتوو داشت...:nishkhand:
به نظر من تو این بازی گل اول بازی رو منچستر میزنه...
اگر هم بازی به پنالتی بکشه شانس منچستر با وجود فن در سار بیشتره...
در مجموع پیش بینی روی کاغذ من شانس رو به منچستر میده....
مرسی...

با سلام

پسرم پیش بینیت که اشتباه دراومد...

اتوو یه مهاجم کلاسیک و ویا مهاجم کلاسیک نیست...

اگه با همکاری خوزه باشه که نیست میتونه بارسا رو شکست بده...

:ghelyon:

David7
05-29-2011, 10:34
لطفا پای منچستر رو نکشین وسط

این یه فینال بین المللی هستش نه کلکل دو تیم اسپانیایی

اینجا همه چی فرق داره

اینجا نه مورینیویی هست که فوش بده نه په په ای که جفتک بندازه

منچستر حرفه ای هستش

میبره تبریک میگه اگرم ببازه تبریک میگه

فرق منچستر و رئال توو اینه داداش

فرق منچستر و رئال مادرید تو قهرمانی هایی هست که رئال مادرید آورده...

داداش!!!

David7
05-29-2011, 10:46
کلا یا نمی گیری یا دیر میگیری

میگم حرفه ای باش

اگه ما بردیم تبریک بگو اگر شما بردین من تبریک میگم

میدونم شانستون بیشتره اما شانس بارسا به مسی نیست

به ژاوی و اینیستا و مسی هستش

رو بازیکن تاکید نکن به تیمت ببال:-ang

با وجود اینکه تو اکثر نظراتت بهات مخالف بودم ولی تو این نظرت که موافقم...

شانس بارسا در دستان ژاویستا قرار داره و همیشه ثابت شده...

مسی کار خاصی انجام نمیده...

GOLL
05-29-2011, 11:00
من كه بيشتر از اينها از منچستر انتظار داشتم در حد خودشون بازي نكردن
قبل از بازي خيليها اعتقاد داشتن قدرت بارسا تحليل رفته و حتي من يو ميتونه بارسا رو بزنه البته باخت مقابل رئال و آرسنال هم بي تاثير نبود!! برد رئال كه رو مورينيو و كاراش بود...
برد آرسنال هم واقعا برد بود قبل از اين بازي هم من گفتم تنها تيمي كه ميتونه با بارسا رقابت كنه آرسناله چون هم سبك هستن آرسنال هم تو ليگ برتر از برد فقط گل كم داشت واقعا بازيهاشون عالي و باكيفيت بود!!:yes:
بازي ديشب بارسلونا يه نمايش از فوتبال كامل بود مثل هميشه بازي ميكردن به نظر من بارسا ايقدر انعطاف داره كه هيچ وقت تاكتيكش لو نره تازه اگر هم لو رفت هم هيچ كس نميتونه كاري كنه چون اونا تيمي بازي ميكنن و به موقع پاس ميدن به موقع شوت ميكشن معمولا برا تو پاس كاريهاشون به كسي پاس ميدن كه بازيكناي بيشتر رو سرشه همين باعث دربيل زدن ميشه و بازي هيجانش بيشتر ميشه:shogh: در كل بازي زيبايي دارن و وقتي توپ از خط ميانيه وارد زمين حريف ميشه حملات نرم و شناورشون رو شروع ميكنن و به گل ميرن به همين سادگي به نظر من اونا گذشتشون زياده و خود خواه نيستن همه با هم ميبرن و ميبازن:shogh:

Derby
05-29-2011, 11:23
خیلی وقت بود فوتبال به این زیبایی ندیده بودم :afarin:
یاد بازی ایران استرالیا افتاده بودم که اوایل بازی استرالیا توی ملبورن هر کاری که دوست داشت با ما کرد و ما حتی توی نیمه حریف هم نمی تونستیم بریم
به نظر من تفاوت بارسلونا و منچستر توی آمادگی روحی بازیکنان بود و خیلی از بازیکنان منچستر برای این بازی آماده نبودند
اگه یه مروری توی ذهنمون داشته باشیم به جز وین رونی هیچ کدام از بازیکنان منچستر حتی 70٪ خودشون هم نبودند !
گیگز که پیاده روی می کرد ... والنسیا خطا می کرد ..... حتی فان در سار شوت از راه دور می خورد ! دیگه از این واضح تر نمی شد اعتماد به نفس پایین بچه های منچستر رو دید
از طرف دیگه بارسلونا وحشتناک حمله می کرد و اونا یه فرق دیگه ای که با منچستر داشتند این بود که از همون جلو همگی پرس می کردند و و ظایف دفاعی رو انجام می دادند در حالی که توی چند صحنه دیدم که منچستری ها بازی رو ول می کردند و هر کس با 2 - 3 ثانیه تاخیر شروع به کار دفاعی می کرد
به نظر شما 2 - 3 ثانیه تاخیر برای ژاوی , اینیستا و مسی زمان کمی هستش؟
مدت ها بود که از دیدن همچین فوتبالی لذت نبردم و آرزو می کردم که ای کاش تیم دیگه ای مثل بارسلونا بود و جلوی این تیم قرار می گرفت تا یک بازی دو طرفه می دیدیم :ohum:
به بارسلونایی ها تبریک می گم

David Sina
05-29-2011, 11:29
اینطوری شد که دیگه ما در عرض 2 سال 2 جام قهرمانان میگیریم با یک مربی و از منچستر جلو میزنیم و در رده ی اژاکس و بایرن قرار میگیریم . 110 میلیون پوند نوش جونتوننننننننن !

ams7
05-29-2011, 12:39
دربازی دیشب بارسا قهرمان نشد بلکه xabi ژاوی بود که قهرمان شد به تمام هواداران بارسا تبریک .... ولی بازم life is football football is manutd so life is manutd

footballking12
05-29-2011, 13:58
دربازی دیشب بارسا قهرمان نشد بلکه xabi ژاوی بود که قهرمان شد به تمام هواداران بارسا تبریک .... ولی بازم life is football football is manutd so life is manutd
بدونه مسی بارسا امکان نداشت قهرمان بشه!

nobody11
05-29-2011, 16:07
ای خدا ما هواداران منچستر و رئال هر چی میکشیم از بارسلونا میکشیم!!
ولی خداییش بازی جذاب و قشنگی و منچستر شانس اورد که به خاطر حضور فان در سار و دفاع خوب منچستر بیش تر از این گل نخورد!!
من خودم از پاس گل ژاوی کیف کردم به این میگند فوتبال !!!

SAMCESC
05-29-2011, 16:08
سلام.به همه بارسلوناییهای عزیز قهرمانی شیرین بارسارو تبریک میگم.خود منچستریام اگه ی ذره انصاف داشته باشن میدونن که دیشب منچستر اصلا بازی نکرد و خداییش اگه بارسا قهرما نمی شد اخر ناحقی بود.واقعا خوشحالم که بارسا قهرمان شده و پپ یکبار دیگه ثابت کرد مربی بزرگیه:eyvalla::afarin:lay_;;:hooora::flower ysmile:

SAMCESC
05-29-2011, 16:12

سلام به شما دوست عزیز.این اخر بی انصافیه که بگیم فقط ژاوی بلکه این کل تیم بود که فوق العاده بود و ژاوی هم مثل همیشه عالی.

88710166
05-29-2011, 16:13
Fc barcelona is my love

rolan
05-29-2011, 16:36
تبریک به بارسایی ها... فوتبال زیبایی بود و حق بارسا هم برد... همون طور که پیش بینی میکردم بارسا سوار بازی شد و وقتی سوار بشه دیگه پیاده بشو نیست و میبره... :hehee:
فوتبال همینه و بردو باخت زیباییشه... افتخار میکنم به منچستر که با این پتانسیل به فینال رسید و جوانمردانه بازی کرد و ما به بهترین تیم تاریخ باختیم نه هر تیمی.... لرزش دستان فرگوسن که به فوتبال جهان خدمت کرده یکی از تکان دهنده ترین صحنه ها بود واقعا ناراحت شدم :gerye: ... ولی باید بدونه که همیشه اسطوره و افسانه و بت منچستره... به امید روزهای بهتر برای من یو... ون در سار هم رفت ولی ای کاش با قهرمانی بود... به هر حال اون تاثیرشو در فوتبال تاریخ به عنوان ذروازبان گذاشت با 41 سال سن بعد دینوزوف .... viva man u:manchester:

krallinus
05-29-2011, 16:57
خیلی دوست داشتم چیزی ننویسم اما نشد

قبل از هر چیز تبریک میگم به بهترین تیم دنیا

طبیعتا ناراحتم از شکست تیمم اما بهش افتخار میکنم

خیلی ها میگن دستای فرگوسن میلرزید پس یعنی میترسید اما اشتباه میکنن

میلرزید چون میدونست با سوت پایان بازی بهترین دوازهبانش رو از دست میده و تحمل اشکهاشو نداشت

بازم تبریک میگم

وقتی فرگوسن میگه بارسا ستودنی بود و ما از شکست مقابل بهترین تیم دنیا شرمسار نیستیم منم تاییدش میکنم

زنده باد فرگوسن

مهم یک چیز بود که ما برگشتیم به بازی اما جلوی بارسا برای پیروزی به بیش از یکبار برگشت به بازی احتیاج هستش

بازم تبریک میگم

bar3lona
05-29-2011, 18:05
باور کنید اگه منچستر از بارسلونا واهمه نداشت این نتیجه بازی نمی شد
من انتظار بیشتری از منچستر داشتم و فکر نمی کردم این قدر راحت بازی رو ببریم
به نظر من سخت ترین بازی امسال بارسلونا با آرسنال بود و تنها تیمی که تونست بازی خودش رو جلوی بارسا انجام بده تیم آرسن ونجر بود که بدون توجه به اسم حریف خیلی روان بازی کردند
امسال خیلی راحت قهرمان شدیم
حتی راحت تر از سال 2006 :flowerysmile:

AL1reZA
05-29-2011, 18:24
خیلی دوست داشتم چیزی ننویسم اما نشد

قبل از هر چیز تبریک میگم به بهترین تیم دنیا

طبیعتا ناراحتم از شکست تیمم اما بهش افتخار میکنم

خیلی ها میگن دستای فرگوسن میلرزید پس یعنی میترسید اما اشتباه میکنن

میلرزید چون میدونست با سوت پایان بازی بهترین دوازهبانش رو از دست میده و تحمل اشکهاشو نداشت

بازم تبریک میگم

وقتی فرگوسن میگه بارسا ستودنی بود و ما از شکست مقابل بهترین تیم دنیا شرمسار نیستیم منم تاییدش میکنم

زنده باد فرگوسن

مهم یک چیز بود که ما برگشتیم به بازی اما جلوی بارسا برای پیروزی به بیش از یکبار برگشت به بازی احتیاج هستش

بازم تبریک میگم
ممنونم ازت حرف دلمو زدی.

krallinus
05-29-2011, 18:54
ممنونم ازت حرف دلمو زدی.

مرسی دادا

این حرف دل همه منچستریاست اما بغض گرفته مارو

من ترکوندمش بغض رو :shogh:

David Sina
05-30-2011, 00:24
مرسی دادا

این حرف دل همه منچستریاست اما بغض گرفته مارو

من ترکوندمش بغض رو :shogh:
با سلام به دوست عزیز از این که ظرفیت شکست رو دارین بهتون تبریک میگم .
ولی خوب کری میخوندی ها :nishkhand:
اینم از فصل 2011 این جام بعث میشه که ما 2 تا جام دیگه هم بتونیم بگیریم :flowerysmile:

milad99
05-30-2011, 17:37
همش تقصیر فرگوسنه آخه چرا برباتوف و نانی رو از همون اول نذاشت؟!:gerye:
پارک که خیلی بد بازی کرد اون هرناندز هم که گند زد هرناندز نصف بیشتر گل هایی رو که این فصل زده دروازه خالی بوده و دیگران واسش کاشتن اما برباتوف چی خودش خیلی خوب می تونه واسه خودش موقعیت سازی کنه گل دوم هم که 100% تقصیر ویدیچ بود.:-ang

manitanha
05-31-2011, 11:51
به همه هواداران منچستر تسلیت میگم خدایی شانس اوردید بیشتر گل نخوردید .معلوم شد بهترین تیم جهان بارسا است وبهترین بازیکن جهان مسی نه رونالدو

AL1reZA
05-31-2011, 12:44
به همه هواداران منچستر تسلیت میگم خدایی شانس اوردید بیشتر گل نخوردید .معلوم شد بهترین تیم جهان بارسا است وبهترین بازیکن جهان مسی نه رونالدو
دوست عزیز بارسا زیبا بازی میکنه ولی بهترین تیم نیست.

David Sina
05-31-2011, 15:35
لیونل مسی نه تنها در فوتبال بلکه در اخلاق هم بهترین فوتبالیست جهان است ! شک نکنید :ohum:

amir mohammad
06-09-2011, 19:45
لیونل مسی نه تنها در فوتبال بلکه در اخلاق هم بهترین فوتبالیست جهان است ! شک نکنید :ohum:
ولي من نه تنها به اين حرف شك دارم بلكه تكذيبش هم ميكنم.
بهترين بازيكن در مثلث سبز رونالدو و در اخلاق كاسياس.

مورینیو...
06-18-2011, 13:58
من خیلی ازطرفداران منچستریونایتد عذرمی خوام بابت این حرفی که می خوام الان بزنم ولی کار فرگوسن دراستراتژی احمقانه بود. بارسلونا توپ می خواست و فرگوسن هم دودستی توپ را درمیدان تقدیم بارسلونا کرد تا به عقیده ی خودش درپرس تو زمین خودی بتونه ضد حمله بزنه. همه می دونند که تنها راه شکست دادن بارسلونا اینه که نباید اجازه دهید تیکی تاکای بارسلونا شکل بگیره کاری که رئال مادریدکردو به روی آوردن به بازی ناجوان مردانه توسط بارسایی ها محکوم شدچون کاربرای بارسا سخت شد. منچستر که این کاررا نکردو دو دستی توپ و جام را به بارسایی ها داد وازسوی بارسایی هابه مردونه بازی کردن تشویق شد بارسایی ها انگار ندیدند که تیمشون در مقابل رئال مادرید به دلیل کم آوردن تئاتر بازی کردند نه فوتبال. درفینال با اون بازی روانی که من ازبارسا دیدم و اون تاکتیک بدمنچستر انصافا بارسلونا به حقش نرسید حق بارسلونا بود که حداقل 5گل به منچستر بزنه. بهتریکم دنیا را ازپرده ی واقعیت ببینیم نه تعصب .

David Sina
06-18-2011, 14:08
اره مشخصه که منچستر جنگ تاکتیکی رو به بارسلونا باخت ! ولی جوانمردانه باخت !
فرگوسن اونقدر شجاعت داشته که مثه مورینیو ترسو ضد فوتبال بازی نکنه ! درود بر شیاطین سرخ !
منچستر اگه به بارسلونا باخت با افتخار و سربلند باخت نذاشت که بازی فینال با تاکتیک ضدفوتبال خراب شه !
فرگوسن مرد بزرگی ! مورینیو صدسال دیگه هم به او نمیرسه ! رئال با ذلت و خواری به بارسلونا باخت با اون همه مسائل حاشیه ای که درست کردن ! زنده باد بارسلونا و مرد پیر اولدترافورد !

مورینیو...
06-19-2011, 13:21
اره مشخصه که منچستر جنگ تاکتیکی رو به بارسلونا باخت ! ولی جوانمردانه باخت !
فرگوسن اونقدر شجاعت داشته که مثه مورینیو ترسو ضد فوتبال بازی نکنه ! درود بر شیاطین سرخ !
منچستر اگه به بارسلونا باخت با افتخار و سربلند باخت نذاشت که بازی فینال با تاکتیک ضدفوتبال خراب شه !
فرگوسن مرد بزرگی ! مورینیو صدسال دیگه هم به او نمیرسه ! رئال با ذلت و خواری به بارسلونا باخت با اون همه مسائل حاشیه ای که درست کردن ! زنده باد بارسلونا و مرد پیر اولدترافورد !

این نظزت حرف منو تایید میکنه دمت گرم بابت این نظر. رئال مادرید مردونه دربازی برگشت درنوکمپ بازی کرد با تمام جوان مردی و تاکتیک هجومی اگه درمجموع باخت برمیگرده به اون داورگاگول آلمانی و هنرپیشه ی جدیدهالیوود دنی آلوس.

David Sina
06-29-2011, 13:14
این نظزت حرف منو تایید میکنه دمت گرم بابت این نظر. رئال مادرید مردونه دربازی برگشت درنوکمپ بازی کرد با تمام جوان مردی و تاکتیک هجومی اگه درمجموع باخت برمیگرده به اون داورگاگول آلمانی و هنرپیشه ی جدیدهالیوود دنی آلوس.

کسانی که از نظر فنی کم میارن به سراغ داوری میرن ! و اشکال از داور میگیرن !!!!!!!!
درکتون میکنیم !!! 3 سال پشت سر هم دارین جلو ما لنگ میندازین !!!!!:khandeeeee bahal:
هوادار حرفه ای فوتبال میدونه که ناداوری همه جا هست ! تو جام جهانی یادتون رفته ؟ ! گل لمپارد به آلمان رو ؟؟؟
آیا اتحادیه انگلیس هیچ کدوم از این ادا اطفالای رئالی ها رو در آورد ؟؟؟؟ مورینیو و پرز بیخود شلوغش کردن !!!
تهمت نژاد پرستی زدین ! باز هم به جایی نرسیدین !!! غیر حرفه ای هستین رئالی ها !:ehem:

AL1reZA
06-29-2011, 13:48
کسانی که از نظر فنی کم میارن به سراغ داوری میرن ! و اشکال از داور میگیرن !!!!!!!!
درکتون میکنیم !!! 3 سال پشت سر هم دارین جلو ما لنگ میندازین !!!!!:khandeeeee bahal:
هوادار حرفه ای فوتبال میدونه که ناداوری همه جا هست ! تو جام جهانی یادتون رفته ؟ ! گل لمپارد به آلمان رو ؟؟؟
آیا اتحادیه انگلیس هیچ کدوم از این ادا اطفالای رئالی ها رو در آورد ؟؟؟؟ مورینیو و پرز بیخود شلوغش کردن !!!
تهمت نژاد پرستی زدین ! باز هم به جایی نرسیدین !!! غیر حرفه ای هستین رئالی ها !:ehem:

بابا حرفه ااااااااای

David Sina
06-29-2011, 20:40
بابا حرفه ااااااااای
شرمنده نکنید :nishkhand::nishkhand:

MohaZalla
06-29-2011, 21:10

هر چند خود من چندان دل خوشی از بارسا ندارم و شاید بشه گفت تصمیمات داوری در چند بازی در نتایج این تیم بی تاثیر نبوده(نمونش بازی با چلسی) ولی در کل(علی رغم میل باطنی)اگه بخواهیم منصفانه حرف بزنیم بازی در این مقطع در مقابل بارسلونا سخته چون بازیکنای بارسلونا درک خیلی خوبی از هم دارن و به معنای واقعی با هم هماهنگن چون این تیم در انتقال بازی از خط دفاع به حمله خیلی خوب عمل میکنه که در این بین نقش هافبک های این تیم خیلی به چشم میاد.
البته من در این پست فقط نظر شخصیمو گفتم...

David Sina
06-30-2011, 14:08
هر چند خود من چندان دل خوشی از بارسا ندارم و شاید بشه گفت تصمیمات داوری در چند بازی در نتایج این تیم بی تاثیر نبوده(نمونش بازی با چلسی) ولی در کل(علی رغم میل باطنی)اگه بخواهیم منصفانه حرف بزنیم بازی در این مقطع در مقابل بارسلونا سخته چون بازیکنای بارسلونا درک خیلی خوبی از هم دارن و به معنای واقعی با هم هماهنگن چون این تیم در انتقال بازی از خط دفاع به حمله خیلی خوب عمل میکنه که در این بین نقش هافبک های این تیم خیلی به چشم میاد.
البته من در این پست فقط نظر شخصیمو گفتم...

بازم میگم داوری به نفع و ضرر همه تیم ها بوده ! رئال - بارسا - منچستر - اینتر و . . .:yes:
این قهرمانی هاست که در تاریخ ثبت میشوند ! نه ناداوری ها !

هیچ کس نمیگه پورتو با مورینیو با ناداوری قهرمان شد ! ( گل سالم اکولز در بازی نیمه نهایی مردود اعلام شد ! )

همه میگن پورتو با مورینیو قهرمان شد !

افتاد ؟؟؟؟؟؟؟

AlexDelpiero
07-05-2011, 19:17
تيم منتخب فصل ليگ قهرمانان اروپا

در اینجا تیم منتخب چمیپونز لیگ را با هم مرور می کنیم:

آرایش: 4-3-3

دروازه بان: مانوئل نویر (شالکه)

تعداد بازی: 12

تعداد بازی های بدون گل خورده: 3

چندان تعجب برانگیز نیست که او این چنین پیشرفت کرده است. او که حالا یکی از بهترین های دنیاست، نقش مهمی در رسیدن شالکه به نیمه نهایی داشت و در دیدار رفت مقابل منچستریونایتد با واکنش های دیدنی اش بارها مانع بسته نگه داشتن دروازه تیمش شد. این یکی از دلایل اصلی انتخاب او به عنوان دروازه بان تیم منتخب فصل جلوتر از فن در سار و ژولیو سزار بود.

دفاع راست: دنی آلوس ( بارسا)

گل/ پاس گل: 2/3

او شاید یک مدافع باشد اما با حرکت های نفوذی اش، به توان هجومی بارسا افزوده است. حضور او در حملات به برتری عددی آبی و اناری ها کمک کرده و مدافعان حریف را به دردسر می اندازد. علاوه بر این او در کارهای دفاع نیز حضور موثری دارد و یکی از عوامل بسته نگه داشتن دروازه بارسا در پنج دیدار این فصل لیگ قهرمانان است.

دفاع میانی: نمانیا ویدیچ (منچستریونایتد)

تعداد بازی: 9

گل/ پاس گل: 0/0

یونایتدها به لطف خط دفاعی مستحکم شان توانستند بار دیگر حضور در فینال را تجربه کنند. آنها تا پیش از رسیدن به فینال تنها چهار بار دروازه شان را باز شده دیدند و یکی از دلایل اصلی این مسئله بازی های درخشان این مدافع صربستانی است. نمایش های او در دو دیدار رفت و برگشت مقابل چلسی را می توان در بین بهترین بازی های تاریخ لیگ قهرمانان قرار داد.

مدافع میانی: ریکاردو کاروالیو( رئال مادرید)

گل/ پاس گل: 0

این مدافع سابق چلسی که بار دیگر به مورینیو ملحق شد (بعد از کار با این مربی در پورتو و چلسی) تجربه ای که خط دفاعی رئال به آن نیاز داشت را به آن اضافه کرد و کمک کرد تا رئال در شش دیدار این فصل لیگ قهرمانان دروازه اش را بسته نگه دارد. او به دلیل محرومیت، دیدار رفت مرحله نیمه نهایی مقابل بارسا که با شکست 2-0 رئال به پایان رسید را از دست داد.

مدافع چپ: مارسلو (رئال مادرید)

گل/ پاس گل: 2/2

او که در ابتدای فصل یکی از نقاط ضعف رئال محسوب می شد، در طول فصل رشد چشمگیری داشت و نمایش های او در چمپیونزلیگ یکی از دلایل اثبات این ادعاست. او با دو گلی که در دیدار مقابل لیون و بارسا به ثمر رساند، خود را به عنوان یکی از سریع ترین و تهاجمی ترین مدافعان اروپا مطرح کرد.

هافبک راست: آندرس اینیستا (بارسلونا)

تعداد بازی: 10

گل/ پاس گل: 1/7

یکی از مهره های ثابت و ارکان اصلی تیم پپ گواردیولا. او را حتی می توان بهترین هافبک دنیا دانست. توانایی او برای تطبیق شدن با بازیکنان کناری اش، پاس های سریعی و توانایی ایجاد حملات سریع او را به مهره حیاتی بارسا تبدیل کرده است. او این توانایی را در دیدارهای بزرگ نیز نشان داده و به ندرت دچار اشتباه شده است.

هافبک میانی: ژاوی (بارسلونا)

اگر بارسا را به یک بدن تشبیه کنیم، ژاوی قلب آن است. به نظر می رسد همه توپ ها در بازی بارسا به او ختم می شود. منچستری ها در فینال بازیکنی برای مهار او نداشتند. او نه تنها یک پاس گل داد، بلکه ضرباهنگ بازی را نیز کاملا در دست داشت. او حتی در راه رسیدن تیمش به یک قهرمانی دیگر در چمپیونزلیگ دو بار گلزنی نیز کرد.

هافبک چپ: رایان گیگز (منچستریونایتد)

تعداد بازی: 8

گل/ پاس گل: 1/5

این ستاره 37 ساله شاید دیگر مانند سابق نتواند برای تیمش گلزنی کند، اما با تجربه بالایش، قابلیت های دیگری به اسلحه هجومی منچستریونایتد اضافه کرده و یکی از چهره های شاخص شیاطین سرخ در این فصل بوده است. او به ویژه در دو دیدار مقابل چلسی فوق العاده کار کرد و و پایه گذار هر سه گل تیمش در این دو دیدار بود.

مهاجم راست: لیونل مسی (بارسلونا)

تعداد بازی: 13

گل/ پاس گل: 12/4

مرد سال فوتبال جهان در سال گذشته در تمام طول فصل تلاش کرد تا نشان دهد بی دلیل این عنوان را به دست نیاورده است. او با بازی های درخشانش با رکورد 12 گل زده فن نیستلروی در رقابت های فصل 03-2002 برابری کرد. او یک سابقه جدید به کارنامه پربارش اضافه کرد تا بار دیگر نشان دهد بی دلیل او را بهترین بازیکن جهان نمی دانند.

مهاجم میانی: رائول (شالکه)

گل/ پاس گل: 5/2و که به دلیل سن بالا دیگر جایی در ترکیب رئال نداشت، نشان داد که هنوز می تواند در بالاترین سطح فوتبال اروپا گلزنی کند. گل های او مقابل اینتر، والنسیا و هاپوئل ثابت کرد که پسرک طلایی اسپانیایی هنوز راه دروازه حریفان را به خوبی بلد است.

مهاجم چپ: اتوئو (اینتر)

گل/ پاس گل: 8/5

این مهاجم کامرونی با گل هایش به تنهایی اینتر را تا مرحله یک چهارم نهایی بالا کشید. او ستاره اینتر در یکی از بهترین بازی های این فصل لیگ قهرمانان بود. او با زدن یک گل و ارسال دو پاس گل کمک کرد تا اینتری ها بازی باخته در آلیانس آره نا را با پیروزی پشت سر بگذارند و از مرحله یک هشتم نهایی عبورکنند.

مورینیو...
07-05-2011, 19:33

فقط یه احمق وقتی که دارند حقشو میخورند اعتراض نمیکنه. اگه حرف نزنم نمیشه بزنم چون اونقدر تنده که پاکش میکنند. فقط میخوام بگم که شما که حرفه ای هستین و ما آماتور چرا ما تیم برتر قرن بیستم شدیم و بهترین تیم اروپا با بیشترین قهرمانی.
ناداوری درسته همه جا هست اما اگر این ناداوری ها سریالی بشه مشکوک نیست؟دربازی لالیگا بارسلونا و ویارئال پیکه بادست گل زد مثل اینکه داشت هندبال بازی میکرد اما داوری که هم دیدش خوب بوده و هم به صحنه نزدیک بوده هیچ خطایی نمی گیره. حالا وقتی آدم این اشتباهات رو در داوری در لالیگا و داوری در لیگ قهرمانان میبینه کمی شک میکنه.
من و مورینیو و سران رئال مادرید و طرفدارا رو شما بارسایی ها احمق فرض نکنید باور کنید که قهرمان چمپونز لیگ قبل از آغاز رقابت ها معلومه. اینم مال چند سالیه که پلاتینی رئیس یوفا شده. قهرمان فصل بعد لیگ قهرمانان رو هم مشخص کردند و آن تیم رئال مادریده.
تازه شما که دید وسیعی در فوتبال دارید یکم به ما هم یاد بدید ضرر نمی کنید. باعث افتخار منه که از استاد عالی قدری مثل شما چیز یاد بگیرم.
درضمن لنگ انداختن مال الاغه نه طرفداراو تیم رئال مادرید بیخود صفتی که مربوط به خودتونه رو به ما نسبت ندید. وگرنه حرفی میزنم که نباید بزنم.

David Sina
07-07-2011, 00:31
فقط یه احمق وقتی که دارند حقشو میخورند اعتراض نمیکنه. اگه حرف نزنم نمیشه بزنم چون اونقدر تنده که پاکش میکنند. فقط میخوام بگم که شما که حرفه ای هستین و ما آماتور چرا ما تیم برتر قرن بیستم شدیم و بهترین تیم اروپا با بیشترین قهرمانی.
ناداوری درسته همه جا هست اما اگر این ناداوری ها سریالی بشه مشکوک نیست؟دربازی لالیگا بارسلونا و ویارئال پیکه بادست گل زد مثل اینکه داشت هندبال بازی میکرد اما داوری که هم دیدش خوب بوده و هم به صحنه نزدیک بوده هیچ خطایی نمی گیره. حالا وقتی آدم این اشتباهات رو در داوری در لالیگا و داوری در لیگ قهرمانان میبینه کمی شک میکنه.
من و مورینیو و سران رئال مادرید و طرفدارا رو شما بارسایی ها احمق فرض نکنید باور کنید که قهرمان چمپونز لیگ قبل از آغاز رقابت ها معلومه. اینم مال چند سالیه که پلاتینی رئیس یوفا شده. قهرمان فصل بعد لیگ قهرمانان رو هم مشخص کردند و آن تیم رئال مادریده.
تازه شما که دید وسیعی در فوتبال دارید یکم به ما هم یاد بدید ضرر نمی کنید. باعث افتخار منه که از استاد عالی قدری مثل شما چیز یاد بگیرم.
درضمن لنگ انداختن مال الاغه نه طرفداراو تیم رئال مادرید بیخود صفتی که مربوط به خودتونه رو به ما نسبت ندید. وگرنه حرفی میزنم که نباید بزنم.

6 تا جام تو یه فصل کار خارق العاده ای و شگفت انگیز !!!!! و رئالی ها وقتی این اتفاق رو میبینند نمیتونن هضمش کنند ! و این باعث میشه که وارد دنیای توهم بشند !!!!! و اتهام تبانی و ..... چندتا حرف بی ربط بزنند !!!
مورینیو هم که دیگه کم تر کسی رو میتونید پیدا کنید که اون رو نشناسه !
کارتون همینه !!!!!! چون کل تیمتون پوووووووووووله ! باید جواب خرجاتونو بدین ! ولی با سد بارسلونا روبه رو هستین !
و نمیتونین ازش عبور کنید !!! بازی بارسلونا و سویا تو لیگ مسی ضربه آزاد زد که گل شد ولی داور بی دلیل خطای
بوسکتس رو اعلام کرد اینم یه ناداوری دیگه در حق بارسلونا !!!
منظورم از لنگ انداختم هم این بود که باید به ما احترام بزارید !!!! ولی شما بد برداشت میکنید !
امیدوارم سال آینده یه بازی مارو ببرید بعد از چند سال تا آتش دلتون خاموش بشه !!!
زنده باد بارسای کبیر !

David Sina
07-07-2011, 00:34
تيم منتخب فصل ليگ قهرمانان اروپا

در اینجا تیم منتخب چمیپونز لیگ را با هم مرور می کنیم:

آرایش: 4-3-3

دروازه بان: مانوئل نویر (شالکه)

تعداد بازی های بدون گل خورده: 3

چندان تعجب برانگیز نیست که او این چنین پیشرفت کرده است. او که حالا یکی از بهترین های دنیاست، نقش مهمی در رسیدن شالکه به نیمه نهایی داشت و در دیدار رفت مقابل منچستریونایتد با واکنش های دیدنی اش بارها مانع بسته نگه داشتن دروازه تیمش شد. این یکی از دلایل اصلی انتخاب او به عنوان دروازه بان تیم منتخب فصل جلوتر از فن در سار و ژولیو سزار بود.

دفاع راست: دنی آلوس ( بارسا)

او شاید یک مدافع باشد اما با حرکت های نفوذی اش، به توان هجومی بارسا افزوده است. حضور او در حملات به برتری عددی آبی و اناری ها کمک کرده و مدافعان حریف را به دردسر می اندازد. علاوه بر این او در کارهای دفاع نیز حضور موثری دارد و یکی از عوامل بسته نگه داشتن دروازه بارسا در پنج دیدار این فصل لیگ قهرمانان است.

دفاع میانی: نمانیا ویدیچ (منچستریونایتد)

گل/ پاس گل: 0/0

یونایتدها به لطف خط دفاعی مستحکم شان توانستند بار دیگر حضور در فینال را تجربه کنند. آنها تا پیش از رسیدن به فینال تنها چهار بار دروازه شان را باز شده دیدند و یکی از دلایل اصلی این مسئله بازی های درخشان این مدافع صربستانی است. نمایش های او در دو دیدار رفت و برگشت مقابل چلسی را می توان در بین بهترین بازی های تاریخ لیگ قهرمانان قرار داد.

مدافع میانی: ریکاردو کاروالیو( رئال مادرید)

گل/ پاس گل: 0

این مدافع سابق چلسی که بار دیگر به مورینیو ملحق شد (بعد از کار با این مربی در پورتو و چلسی) تجربه ای که خط دفاعی رئال به آن نیاز داشت را به آن اضافه کرد و کمک کرد تا رئال در شش دیدار این فصل لیگ قهرمانان دروازه اش را بسته نگه دارد. او به دلیل محرومیت، دیدار رفت مرحله نیمه نهایی مقابل بارسا که با شکست 2-0 رئال به پایان رسید را از دست داد.

مدافع چپ: مارسلو (رئال مادرید)

گل/ پاس گل: 2/2

او که در ابتدای فصل یکی از نقاط ضعف رئال محسوب می شد، در طول فصل رشد چشمگیری داشت و نمایش های او در چمپیونزلیگ یکی از دلایل اثبات این ادعاست. او با دو گلی که در دیدار مقابل لیون و بارسا به ثمر رساند، خود را به عنوان یکی از سریع ترین و تهاجمی ترین مدافعان اروپا مطرح کرد.

هافبک راست: آندرس اینیستا (بارسلونا)

گل/ پاس گل: 1/7

یکی از مهره های ثابت و ارکان اصلی تیم پپ گواردیولا. او را حتی می توان بهترین هافبک دنیا دانست. توانایی او برای تطبیق شدن با بازیکنان کناری اش، پاس های سریعی و توانایی ایجاد حملات سریع او را به مهره حیاتی بارسا تبدیل کرده است. او این توانایی را در دیدارهای بزرگ نیز نشان داده و به ندرت دچار اشتباه شده است.

هافبک میانی: ژاوی (بارسلونا)

اگر بارسا را به یک بدن تشبیه کنیم، ژاوی قلب آن است. به نظر می رسد همه توپ ها در بازی بارسا به او ختم می شود. منچستری ها در فینال بازیکنی برای مهار او نداشتند. او نه تنها یک پاس گل داد، بلکه ضرباهنگ بازی را نیز کاملا در دست داشت. او حتی در راه رسیدن تیمش به یک قهرمانی دیگر در چمپیونزلیگ دو بار گلزنی نیز کرد.

هافبک چپ: رایان گیگز (منچستریونایتد)

تعداد بازی: 8

گل/ پاس گل: 1/5

این ستاره 37 ساله شاید دیگر مانند سابق نتواند برای تیمش گلزنی کند، اما با تجربه بالایش، قابلیت های دیگری به اسلحه هجومی منچستریونایتد اضافه کرده و یکی از چهره های شاخص شیاطین سرخ در این فصل بوده است. او به ویژه در دو دیدار مقابل چلسی فوق العاده کار کرد و و پایه گذار هر سه گل تیمش در این دو دیدار بود.

مهاجم راست: لیونل مسی (بارسلونا)

تعداد بازی: 13

گل/ پاس گل: 12/4

مرد سال فوتبال جهان در سال گذشته در تمام طول فصل تلاش کرد تا نشان دهد بی دلیل این عنوان را به دست نیاورده است. او با بازی های درخشانش با رکورد 12 گل زده فن نیستلروی در رقابت های فصل 03-2002 برابری کرد. او یک سابقه جدید به کارنامه پربارش اضافه کرد تا بار دیگر نشان دهد بی دلیل او را بهترین بازیکن جهان نمی دانند.

مهاجم میانی: رائول (شالکه)

گل/ پاس گل: 5/2و که به دلیل سن بالا دیگر جایی در ترکیب رئال نداشت، نشان داد که هنوز می تواند در بالاترین سطح فوتبال اروپا گلزنی کند. گل های او مقابل اینتر، والنسیا و هاپوئل ثابت کرد که پسرک طلایی اسپانیایی هنوز راه دروازه حریفان را به خوبی بلد است.

مهاجم چپ: اتوئو (اینتر)

گل/ پاس گل: 8/5

این مهاجم کامرونی با گل هایش به تنهایی اینتر را تا مرحله یک چهارم نهایی بالا کشید. او ستاره اینتر در یکی از بهترین بازی های این فصل لیگ قهرمانان بود. او با زدن یک گل و ارسال دو پاس گل کمک کرد تا اینتری ها بازی باخته در آلیانس آره نا را با پیروزی پشت سر بگذارند و از مرحله یک هشتم نهایی عبورکنند.

با افتخار میبینیم که نامی از کریستین رونالدو نیست !!! واین نشون میده که لیونل مسی برتر از رونالدوست !:love:
خلاصصصصصصصصص ! همین کافی بود !

مورینیو...
07-07-2011, 11:40
6 تا جام تو یه فصل کار خارق العاده ای و شگفت انگیز !!!!! و رئالی ها وقتی این اتفاق رو میبینند نمیتونن هضمش کنند ! و این باعث میشه که وارد دنیای توهم بشند !!!!! و اتهام تبانی و ..... چندتا حرف بی ربط بزنند !!!
مورینیو هم که دیگه کم تر کسی رو میتونید پیدا کنید که اون رو نشناسه !
کارتون همینه !!!!!! چون کل تیمتون پوووووووووووله ! باید جواب خرجاتونو بدین ! ولی با سد بارسلونا روبه رو هستین !
و نمیتونین ازش عبور کنید !!! بازی بارسلونا و سویا تو لیگ مسی ضربه آزاد زد که گل شد ولی داور بی دلیل خطای
بوسکتس رو اعلام کرد اینم یه ناداوری دیگه در حق بارسلونا !!!
منظورم از لنگ انداختم هم این بود که باید به ما احترام بزارید !!!! ولی شما بد برداشت میکنید !
امیدوارم سال آینده یه بازی مارو ببرید بعد از چند سال تا آتش دلتون خاموش بشه !!!
زنده باد بارسای کبیر !

1/ رئال مادرید نیازی به بردن تیم های کوچک نداره.
2/ هر تیمییه دوره ی اوجی داره مثل لیورپول دهه ی 90 ورئال مادرید دهه ی 80 و منچستر یونایتد دهه ی 70
تو این مدت 10 ساله هرتیمی حداکثر 4 سال دوران اوج داشته. بارسلونای دهه ی 10 سال 2000هم همین وضعیت رو داره خیلی بخواد خودشو حفظ کنه سال بعد هم قهرمان لالیگا بشه و بعدش افت شدیدی میکنه.
3/ نظرات شما کاملا از روی تعصب زده شده است و نظراتی که از روی تعصب زده شود هیچ ارزشی ندارد.
4/ خودتون گفتین جام گرفتن مهمه نهایت اینکه چطوری جام بگیریم. حال سوال من اینه در کدام دین تاکید شده به موفقیت برسید حتی به قیمت از بین بردن حقوق دیگران؟. من با دین اسلام و مسیحیت آشنایی کامل دارم در درون این دو دین به حفظ حقوق دیگران و جوان مرد بودن تاکید زیادی شده.
غلام رضا تختی و پوریا ی ولی و کوروش کبیر که اسمشکوروش کبیر هم در قرآن آمده چرا محبوب شدند؟ چون جوان مرد بودند. اگر هم اینارو قبول ندارین و فقط به آمار توجه میکنید هم باید بگم که رئال مادرید فقط در دو تورنومنت کمتر از بارسلونا جام برده:1/ جام حذفی 2/ جام باشگاه های جهان. که نسبت به دوتورنومنتی که رئال مادرید سر تره مثل چمپیونز لیگ و لالیگا از اعتبار کمتری برخوردار است.
پس از طریق آماری هم بارسلونا به هیچ وجه از رئال مادرید سرتر نیست.
5/ جنگ ستاره ها:
شما میگوئید لیونل مسی بهتر از رونالدوست. خوب اگه اینطور است چرا مثل رونالدو در تیم ملی درخشش تیم باشگاهی اش را ندارد؟ و چرا در سه نظرسنجی بزرگی که در سایت های گل, فرانس فوتبال, ورزش ژرمن ها صورت گرفته رونالدو بیشتر ازمسی رای آورد؟ و چرا کارشناسای سایت معتبر و جهانی گل در دوسال متوالی رونالدو را بر مسی ارجعیت دادند؟ و چرا درانتخاب بهترین بازیکن اروپا و جهان که لیونل مسی انتخاب شد بعد از انتخابات رئیس یوفا گفت درجه بندی و استاندارد انتخاب بازیکن در موفقیت تیم هم نقش داره و به دلیل اینکه در فصلی که گذشت بارسلونا بهتر از رئال مادرید بود و رئال در مراحل یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حذف شد رونالدودر لیست نهایی قرار نگرفت؟
6/ مربی:
درمورد مورینیو هم باید بگم که درعصر مولوی و گالیله و نیوتون و ابن هیثم و ابوریحان بیرونی و داروین و دربرحه ای انیشتین دیوانه خطاب می شدند مثل مورینیویی که الآن دیوانه خطاب شده. در ضمن باید بگم که برای تشخیص شخصیت هرفردی از جمله مورینیو انسان نیاز به مطالعاتی در زمینه ی روانشناسی داره. اینکه بالفرض من درمورد شخصیت گوواردیولا نظر بدم نظرم مثل نظر شما در مورد مورینیو شکمی و الکیه.
ماایرانی ها باید یاد بگیریم کار رابه دست کاردان بسپاریم. درمورد سبک بازی تیم مورینیو باید کارشناسای محترم فوتبال و شخصیت او روان شناسان محترم نظر بدن نه من و تویی که در این زمینه تحصیل نکرده ایم و تحصیلاتمان در زمینه های دیگر می باشد.. منم اگردرمورد داوری داور آلمانی لیگ قهرمانان اروپا در بازی رئال مادرید و بارسلونا نظر دادم قبلش نظرات کارشناسان معتبر داوربی را شنیده داشتم و از روی نظرات آنها نظر دادم خودم غیر کارشناسی نظر ندادم. دلیل دوم وجود برنامه نود هم همینه.
درضمن بازم میگم احترام هر شخصی دست خودشه تو به ما احترام بذار ما هم نوکر تمام طرفدارا ی بارسلونا هستیم احترام یک جانبه نیست.

David Sina
07-07-2011, 17:10
1/ رئال مادرید نیازی به بردن تیم های کوچک نداره.
2/ هر تیمییه دوره ی اوجی داره مثل لیورپول دهه ی 90 ورئال مادرید دهه ی 80 و منچستر یونایتد دهه ی 70
تو این مدت 10 ساله هرتیمی حداکثر 4 سال دوران اوج داشته. بارسلونای دهه ی 10 سال 2000هم همین وضعیت رو داره خیلی بخواد خودشو حفظ کنه سال بعد هم قهرمان لالیگا بشه و بعدش افت شدیدی میکنه.
3/ نظرات شما کاملا از روی تعصب زده شده است و نظراتی که از روی تعصب زده شود هیچ ارزشی ندارد.
4/ خودتون گفتین جام گرفتن مهمه نهایت اینکه چطوری جام بگیریم. حال سوال من اینه در کدام دین تاکید شده به موفقیت برسید حتی به قیمت از بین بردن حقوق دیگران؟. من با دین اسلام و مسیحیت آشنایی کامل دارم در درون این دو دین به حفظ حقوق دیگران و جوان مرد بودن تاکید زیادی شده.
غلام رضا تختی و پوریا ی ولی و کوروش کبیر که اسمشکوروش کبیر هم در قرآن آمده چرا محبوب شدند؟ چون جوان مرد بودند. اگر هم اینارو قبول ندارین و فقط به آمار توجه میکنید هم باید بگم که رئال مادرید فقط در دو تورنومنت کمتر از بارسلونا جام برده:1/ جام حذفی 2/ جام باشگاه های جهان. که نسبت به دوتورنومنتی که رئال مادرید سر تره مثل چمپیونز لیگ و لالیگا از اعتبار کمتری برخوردار است.
پس از طریق آماری هم بارسلونا به هیچ وجه از رئال مادرید سرتر نیست.
5/ جنگ ستاره ها:
شما میگوئید لیونل مسی بهتر از رونالدوست. خوب اگه اینطور است چرا مثل رونالدو در تیم ملی درخشش تیم باشگاهی اش را ندارد؟ و چرا در سه نظرسنجی بزرگی که در سایت های گل, فرانس فوتبال, ورزش ژرمن ها صورت گرفته رونالدو بیشتر ازمسی رای آورد؟ و چرا کارشناسای سایت معتبر و جهانی گل در دوسال متوالی رونالدو را بر مسی ارجعیت دادند؟ و چرا درانتخاب بهترین بازیکن اروپا و جهان که لیونل مسی انتخاب شد بعد از انتخابات رئیس یوفا گفت درجه بندی و استاندارد انتخاب بازیکن در موفقیت تیم هم نقش داره و به دلیل اینکه در فصلی که گذشت بارسلونا بهتر از رئال مادرید بود و رئال در مراحل یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حذف شد رونالدودر لیست نهایی قرار نگرفت؟
6/ مربی:
درمورد مورینیو هم باید بگم که درعصر مولوی و گالیله و نیوتون و ابن هیثم و ابوریحان بیرونی و داروین و دربرحه ای انیشتین دیوانه خطاب می شدند مثل مورینیویی که الآن دیوانه خطاب شده. در ضمن باید بگم که برای تشخیص شخصیت هرفردی از جمله مورینیو انسان نیاز به مطالعاتی در زمینه ی روانشناسی داره. اینکه بالفرض من درمورد شخصیت گوواردیولا نظر بدم نظرم مثل نظر شما در مورد مورینیو شکمی و الکیه.
ماایرانی ها باید یاد بگیریم کار رابه دست کاردان بسپاریم. درمورد سبک بازی تیم مورینیو باید کارشناسای محترم فوتبال و شخصیت او روان شناسان محترم نظر بدن نه من و تویی که در این زمینه تحصیل نکرده ایم و تحصیلاتمان در زمینه های دیگر می باشد.. منم اگردرمورد داوری داور آلمانی لیگ قهرمانان اروپا در بازی رئال مادرید و بارسلونا نظر دادم قبلش نظرات کارشناسان معتبر داوربی را شنیده داشتم و از روی نظرات آنها نظر دادم خودم غیر کارشناسی نظر ندادم. دلیل دوم وجود برنامه نود هم همینه.
درضمن بازم میگم احترام هر شخصی دست خودشه تو به ما احترام بذار ما هم نوکر تمام طرفدارا ی بارسلونا هستیم احترام یک جانبه نیست.

خب پس بارسلونای دهه ی الان هم بهترین تیمه ! :he: پس دیگه حرف های انسان های اولیه رو نزنید مثه تبانی و یوفا و ....

تیمی باید حرف از جوانمردی بزنه که خودش رعایت میکنه ! انیستا تو بازی با اسپانیول هنگام تعویض مورد تشویق هواداران اسپانیول قرار گرفت اونم تو بازی داربی که خیلی حیثیتی واسه مردم یک شهر ! ما به اینا میگیم محبوبیت !
حالا نمیدونم کدوم بازیکن رئال هست که موقع تعویض هوش نکنند ! ؟ به جز کاسیاس همه ی بازیکنانتون اهل دعوا و خشونت اند که اینا دیگه ثابت شده ! پس ادعای جوانمردی نکنید :ohum:
مورینیو هم که الان واسه شما سقف ارزوهاست !!!!!! یه زمانی مترجم ما بوده و واسه ما به اندازه یه دونه لوبیا هم ارزش نداره !!!!
اگر هم از نظر فنی برتر از گواردولا بود در 5 تا الکلاسیکو نشون میداد !:yes:

David Sina
07-07-2011, 17:35
نمی‌شود فوتبال را بدون تعصب دوست داشت اما دیوانه هنرهای مسی نبود. مسی، نماد فوتبال امروز دنیاست؛ آن‌قدر که بچه‌ها لباس‌هایش را مي‌پوشند و پیرها به شوقش عاشقانه به تماشا مي‌نشینند. اما سخت است آرژانتینی باشی و جادوگري‌هاي مسی را فقط در بارسا ببینی.

مسی بارسا اعجوبه و مسی آرژانتین در انتظار اعجاز است. انگار با نگاهی واقع‌بینانه مسی را باید اسپانیایی دید، چیزی که تصورش هم برای هواداران آلبی‌سلسته سخت است. مسی در کودکی به شهر بارسلون می‌آید و در لاماسیا فوتبال را فرا می‌گیرد. همان جایی که برای تیم باید هم پاس داد و هم جان. همان‌جايي كه تیم بالاتر از شخص است. حتی اگر مسی باشی فقط درون تیم فرم می‌گیری.

مسی با محوريت اين افكار رشد می‌کند تا جایی که حتي سوپرگل‌هایش هم زیاد شخصی نیستند. بازی کنار ژاوی، بوسکتس و اینیستا که با وجود مهندس بودن پاس را فقط در خدمت تیم عرضه می‌کنند مسی را هر روز از فوتبال فانتزی اما بي‌نظم آرژانتین دور می‌کند. يك مقايسه كوچك ميان همبازي‌هاي مسي در آرژانتين و بارسا گوياي خيلي از چيزهاست. ژاوی و اینیستا سال‌هاست همان‌قدر که در زمین سخاوتمندند در بیرون از زمین هم مسی را شایسته توپ طلا می‌دانند اما در نقطه مقابل، كارلوس تبس مي‌گويد: «من چیزی از مسی کم ندارم!»

آرژانتین و مسی دو روی متفاوت یک سکه‌اند. عدم همدلی و بازیکنانی که فقط خود را می‌بینند اول آرژانتین و بعد مسی را به نابودی ملی کشانده است. رونالدو و مسی ستاره‌های امروز فوتبال دنیا هرگز در تیم‌ملی ستاره نبودند تا به این باور برسیم که دیگر ستاره‌ها به تنهایی نمی‌توانند تیم‌ها را قهرمان کنند.

بزرگ‌ترین هنر مربیان بزرگ امروز فوتبال دنیا فرم دادن به ستاره‌هاست. چیزی که باتیستا تا امروز نداشته است. برای دیدن مسی آرژانتینی باید منتظر گواردیولای آرژانتینی بود تا مسی و روی نامنظم فوتبالش را نشانه رود. در آرژانتین مارادونا همه برای رساندن توپ به او تلاش می‌کردند ولی مسی امروز در یک‌سوم میانی میدان تنهاست. بانگا، ماسکرانو و کامبیاسو بیشتر از مهندس بودن مخرب‌اند و کناری‌های سرعتی مثل توز و لاوزی فقط می‌توانند در خدمت خودشان باشند تا در خدمت تیم.

این بی‌نظمی در مقابل نظم فکری مسی در بارسا مخلوطی از فوتبال بی‌هدف را ارائه کرده که نه هواداران مسی و نه هواداران فوتبال آرژانتین را راضی نمي‌کند. هر چند دیدن مسی در اوج بی‌نظمی هم دیدن فوتبال است ولی با این آرژانتین فقط می‌توان منتظر تماشای لحظاتی گذرا از مسی و آرژانتین رویایی بود. آن هم انتظاری طولانی.

منبع : گل

رئالی های محترم اینو بخونید تا بفهمید چرا مسی کارایی خودشو تو تیم ملی نداره ! eterza::-

مورینیو...
07-07-2011, 19:01
خب پس بارسلونای دهه ی الان هم بهترین تیمه ! :he: پس دیگه حرف های انسان های اولیه رو نزنید مثه تبانی و یوفا و ....

تیمی باید حرف از جوانمردی بزنه که خودش رعایت میکنه ! انیستا تو بازی با اسپانیول هنگام تعویض مورد تشویق هواداران اسپانیول قرار گرفت اونم تو بازی داربی که خیلی حیثیتی واسه مردم یک شهر ! ما به اینا میگیم محبوبیت !
حالا نمیدونم کدوم بازیکن رئال هست که موقع تعویض هوش نکنند ! ؟ به جز کاسیاس همه ی بازیکنانتون اهل دعوا و خشونت اند که اینا دیگه ثابت شده ! پس ادعای جوانمردی نکنید :ohum:
مورینیو هم که الان واسه شما سقف ارزوهاست !!!!!! یه زمانی مترجم ما بوده و واسه ما به اندازه یه دونه لوبیا هم ارزش نداره !!!!
اگر هم از نظر فنی برتر از گواردولا بود در 5 تا الکلاسیکو نشون میداد !:yes:

میدونی مورینیو درجواب آدمایی مثل تو چه جمله ای داره؟
سکوت. سکوت . سکوت.
چرا؟ چون آدمایی که مثل کبک سرشون را درون برف کردند هیچ چیزی از دنیای اطراف خود رانمی بینند.
منم مثل اینکه هرچی بهت بگم جنابعالی حالیت نمیشه چون داغی و همون حرف خودتو داری. اگه هم بخوامحرف دلمو بزنم میدونم که مدیران سایت پاک میکنند.پس بهتره به همون شیوه ی مورینیو عمل کنم و هیچی نگم.درآخر هم با یه شعر تمام میکنم.

باد درسقف بهار تو شکست امید در پرتو دید تو شکفت
باتو فعل اراده را صرف کردم باتو روی پیروزی را لمس کردم
کوه بودن را توبه من آموختی طلوع کردن را تو به من آموختی
شب به امید تو نشان کردم و رفت اشک سرد دیده نظر کردم و رفت

مورینیو باخت گرچه تلخ است اما با تو این تلخی شیرین می شود.
اگرباختیم غرورانه بود و اگر بردیم رویایی بوداما تو بدان , تو بدان خدا با ماست همون خدایی سبحان است. پیروزی من و تو نزدیک تراز چشم من است اگرچه در رکاب تیمت بودن هنراست.

AL1reZA
07-07-2011, 20:04
بازم میگم داوری به نفع و ضرر همه تیم ها بوده ! رئال - بارسا - منچستر - اینتر و . . .:yes:
این قهرمانی هاست که در تاریخ ثبت میشوند ! نه ناداوری ها !

هیچ کس نمیگه پورتو با مورینیو با ناداوری قهرمان شد ! ( گل سالم اکولز در بازی نیمه نهایی مردود اعلام شد ! )

همه میگن پورتو با مورینیو قهرمان شد !

افتاد ؟؟؟؟؟؟؟

داداش قهرمانی ها در تاریخ ثبت می شود.اما ناداوری ها هرگز فراموش نمی شوند ودر دل ها باقی می ماند. :ohum:

AL1reZA
07-07-2011, 20:11
با افتخار میبینیم که نامی از کریستین رونالدو نیست !!! واین نشون میده که لیونل مسی برتر از رونالدوست !:love:
خلاصصصصصصصصص ! همین کافی بود !

داداش تو خوا ببینی که مسی برتر از کریس باشهmas:-mas:-mas:-mas:-mas:-:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:
رونالدو تو دومین فصل حضورش تو لالیگا 40 گل زد واسمشو تو تاریخ ثبت کرد.
کاری که لیونل مسی هرگز نتوانست انجام بدهد

David Sina
07-07-2011, 22:59
میدونی مورینیو درجواب آدمایی مثل تو چه جمله ای داره؟
سکوت. سکوت . سکوت.
چرا؟ چون آدمایی که مثل کبک سرشون را درون برف کردند هیچ چیزی از دنیای اطراف خود رانمی بینند.
منم مثل اینکه هرچی بهت بگم جنابعالی حالیت نمیشه چون داغی و همون حرف خودتو داری. اگه هم بخوامحرف دلمو بزنم میدونم که مدیران سایت پاک میکنند.پس بهتره به همون شیوه ی مورینیو عمل کنم و هیچی نگم.درآخر هم با یه شعر تمام میکنم.

باد درسقف بهار تو شکست امید در پرتو دید تو شکفت
باتو فعل اراده را صرف کردم باتو روی پیروزی را لمس کردم
کوه بودن را توبه من آموختی طلوع کردن را تو به من آموختی
شب به امید تو نشان کردم و رفت اشک سرد دیده نظر کردم و رفت

مورینیو باخت گرچه تلخ است اما با تو این تلخی شیرین می شود.
اگرباختیم غرورانه بود و اگر بردیم رویایی بوداما تو بدان , تو بدان خدا با ماست همون خدایی سبحان است. پیروزی من و تو نزدیک تراز چشم من است اگرچه در رکاب تیمت بودن هنراست.

همه ی عالم میدونند که مورینیو تو جنگ های لفظی جواب حریفاشو با کنایه و حرف زدن میده !!!
این روش مورینیو بوده !!!!!! ولی در برابر بارسلونا و آرامش پپ کم اورد !!! دید جنگ روانی فایده ای نداره !
مثلا سکوت کرده !!!!!!! ولی خودش میدونه که کم اورده ! mas:-mas:-

David Sina
07-07-2011, 23:01
داداش تو خوا ببینی که مسی برتر از کریس باشهmas:-mas:-mas:-mas:-mas:-:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:
رونالدو تو دومین فصل حضورش تو لالیگا 40 گل زد واسمشو تو تاریخ ثبت کرد.
کاری که لیونل مسی هرگز نتوانست انجام بدهد

داش گلم ! مسی رکورد هایی زده که از تعداد انگشتان دست خارج شده !!!!!!!
ولی رونی فقط همین !!!!! بیچاره دلم براش میسوزه ! mas:-

42d3e78f26a4b20d412==