PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبادل نظر و حواشی دیدار بارسلونا-رئال مادرید|نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا فصل2010/2011

Derby
04-15-2011, 12:59
به نام خدا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

رئال مادرید - بارسلونا

8 اردیبهشت 1390

ورزشگاه ستیاگو برنابئو مادرید

بارسلونا - رئال مادرید

14 اردیبهشت 1390

ورزشگاه نیوکمپ بارسلونا

0825
04-15-2011, 15:52
به نام خدا...
رئال میبره...
پایان...:nishkhand:
به نظر من این بازی تو فینال بود جذاب تر میشد ولی اینجا هم جذابیت خاص خودشو داره...
بازی بسیار مهمی واسه هر دو تیمه...با اینکه الان 3 ساله فک کنم که رئال نتونسته بارسا رو
ببره ولی بازم بارسا بیشتر از هر چیزی از بازی با رئال میترسه...
خود مسی هم که گفته شانس قهرمانی چمپیونزلیگ واسه رئال-بارسا-منچستر از همه بیشتره
من فک میکنم بازی رفت تو زمین ما افتاد خیلی بهتر شد...و میتونیم با یه نتیجه خوب و امیدوارکننده
به بازی برگشت بریم...من مطمئنم مورینیو تمام برنامه هاشو گذاشته رو این جام...همونطور که دیدیم
فصل پیش هم اینتر و بارسا در مرحله گروهی دوبار با هم بازی کردن و هر دوبار بارسا برنده شد...
و زمانی که در نیمه نهایی دوباره به هم خوردن همه میگفتن همونطور که تو مرحله قبل بردیم اینجا
هم میبریم...ولی دیدیم تفکرات مورینیو این اجازه رو به بارسا نداد...به نظر من ممکنه حتی در لالیگا و
کوپا هم از بارسا ببازیم ولی شک ندارم که در این مرحله بارسارو میبریم..(البته در فوتبال هیچ چیز قابل
پیش بینی نیست ولی میشه احتمال رو زیاد کرد)...من فک میکنم سبک بازی مورینیو در این بازی قابل پیش
بینی نیست...و دوباره با یه ترکیب جدید میاد و بارسا رو غافلگیر میکنه...در مجموع من شانس رو به رئال میدم...
ممنون...

AL1reZA
04-15-2011, 23:37
رئال مادرید می بره.
رئال می خواهد با همان تر کیبی که مورینیو با اینتر بارسا رو شکست داد دوباره با همان تر کیب وارد میدان بشه.
به نظر من اگر با همان ترکیب وارد زمین بشه وبرای هر دقیقه بازی برنامه داشته باشه پیروزه.
بازیکنان بارسا در وسط زمین پرس می کنند اگر رئال بتوانه از پرس بازیکنان بارسا رد بشه شانس گلزنی داره در غیر این صورت شانسی نداره
رئال باید با حوصله بازی کنه وبازیو در دست بگیره
رئال مادرید بازی رو میبره

AL1reZA
04-15-2011, 23:47
برد در اولین بازی برای رئالی ها خیلی مهم است. چون باعث می شود با اعتماد به نفس و با روحیه بهتری پا به بازی بعدی بزاره یعنی روزه چهار شنبه
من شنیده ام دفاع رئال جوریه که بازیکنان بارسا نمیتوانندبه راحتی نفوز کنند.
به نظر من بازی بسار جذابه
درود بر کهکشانی ها :ohum:

bar3lona
04-28-2011, 10:57
خب بازی رفت رو 2 بر 0 با دو گل لیونل مسی بردیم mas:-
البته لیونل قبل از بازی گفته بود که من 3 گل کنار گذاشتم :ohum: احتمالآ یک گل هم برای بازی برگشت توی کیسه خودش قایم کرده ( نا قلا lol:- ):sharmande:
آقای خاص هم که زیاد عادت به باختن توی زمین خودش نداره این بار دومین باخت خونگی اش رو جلوی بارسا داد تا تلخیش چند برابر بشه
این عادت نداشتن به باخت باعث شد کلی داستان بافی کنه تا هوادارای تیمش رو به جای اینکه در مواجه با خودش ببینه بندازه به جون پلاتینی و یوفا و اینا
من پیشاپیش حضور در فینال و تکرار فینال بارسا منچستر رو تبریک می گویم lol:-

messi2na
04-28-2011, 11:02
تیم فوتبال بارسلونا در یک بازی جنجالی از سد رئال مادرید گذشت.

در دومین بازی دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم فوتبال بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو 2-0 رئال مادرید را شکست داد تا در آستانه صعود به فینال ومبلی لندن قرار بگیرد.

در این بازی پر برخورد و جنجالی، دو کارت قرمز و 5 کارت زرد از جیب داور آلمانی مسابقه بیرون آمد.

در نیمه نخست این دیدار علارغم برتری بارسا در مالکیت توپ، موقعیت چندانی روی دروازه ها ایجاد نشد اما پس از سوت پایان نیمه اول، در تونل منتهی به رختکن درگیری شدیدی بین بازیکنان بارسلونا و رئال مادرید در گرفت که داور مسابقه پینتو دروازه بان ذخیره آبی – اناری ها را اخراج کرد.

نیمه دوم با برتری نسبی رئال مادرید آغاز شد اما تکل خشن په په مدافع پرتغالی رئال مادرید روی پای آلوز باعث شد دومین کارت قرمز از جیب داور بیرون بیاید. اخراج په په اعتراض شدید مورینیو را به همراه شد و سرمربی پرتغالی رئال نیز از کنار زمین اخراج شد.

پس از ده نفره شدن رئال مادرید، بارسا نبض بازی را در دست گرفت و در دقیقه 76 روی حرکت ابراهیم آفلای و ضربه استثنایی لیونل مسی به گل نخست دست یافت.

در دقیقه 87 اعجوبه آرژانتینی بارسلونا بار دیگر نبوغ خودش را نشان داد و با پشت سر گذاشتن 4 مدافع رئال مادرید دروازه کاسیاس را برای بار دوم باز کرد تا کار شاگردان مورینیو در همین بازی یکسره شود.

دیدار برگشت این دو تیم سه شنبه هفته آینده در ورزشگاه نیوکمپ برگزار می شود.

shayan_cris
04-28-2011, 11:12
اینجوری بردن اصلآ ارزش نداره :-ang
داور یک کارت قرمز مفت به په په داد و کل بازی رو به هم ریخت eterza::-
من با حرف های مورینیو موافقم و نمیشه همه این مسائل رو اتفاقی دونست
اون از داوری 2 سال پیش بازی چلسی بارسا که صدای همه رو در آورد
اون از انتخابات عجیب و غریب بهترین بازیکنان سال که نصفشون از یک تیم بودن !
اون هم از اتفاقات عجیب تر امسال و این نیمه نهایی خنده دار eterza::-

David Sina
04-28-2011, 11:26
به گفته ی کارشناسان امر داوری کارت قرمز په په کاملا صحیح بود ( زیرا طبق قوانین ضربه خشن با کف پا اخراج مستقیم دارد )
وهمچنین داور میتوانست مارسلو رو هم به خاطر اون حرکت غیر ورزشی اخراج کند ........
نتیجه میگیریم که حق به حق دار رسید ....... و تیمی که فوتبال بازی کرد برنده شد ........
مورینیو هم باید یاد بگیره که با جنگ روانی و زر زدن های زیادی در مقابل گواردیولا به جایی نمیرسه ............
زنده باد بارسا

David Sina
04-28-2011, 12:12
در شبی که ژوزه مورینیو یکی از تلخ ترین شکست های دوران مربی گری اش را تجربه کرد و تیمش در شرایطی نابرابر مغلوب جادوی مسی شد ، سایت یوفا هم به نوعی روی زخم او نمک پاشید .

این سایت به دلایلی که هنوز مشخص نیست نتیجه بازی را برای چند ساعتی چهار بر صفر به سود بارسا درج کرد تا اینکه پس از کامنتهای فراوان کاربران نتیجه تصحیح شد و بارسا با دو گل رئال مادرید را شکست داد !

0825
04-28-2011, 15:00
به گفته ی کارشناسان امر داوری کارت قرمز په په کاملا صحیح بود ( زیرا طبق قوانین ضربه خشن با کف پا اخراج مستقیم دارد )

اصلا میگم اینقد داور و اینا همه زحمت نمیکشیدن...
میگفتن رئال نیاد بازی کنه قراره که بارسا بیاد بالا....
دیگه داوری از این بدتر....با این اشتباه تمام برنامه های مورینیو به هم ریخت....
این اخراج اونم تو سانتیاگو...واقعا واسه همچین داوری باید متاسف بود....
اگه شما به این میگین اخراج...حرفی درش نیست...
این حرف مورینیو هم واقعا به دلم نشست...
مورینیو : من اگر چنین چمپیونزلیگی را می بردم احساس شرم میکردم .

tohi
04-28-2011, 15:14
خوبه که خودتم داری عکس رو نشون میدی با اون گارد صورت پپه انگار نیزه تو دستشه...

rivaldo_king
04-28-2011, 17:51
این حرف مورینیو هم واقعا به دلم نشست...
مورینیو : من اگر چنین چمپیونزلیگی را می بردم احساس شرم میکردم .

خلاصه مورینیو مربی باهوشیه و به قول دوستمون که گفت می دونه چطوری نگاه ها رو عوض کنه و توپ رو بندازه توی زمین داوری.
فرض محال اگه این اخراج هم اشتباه باشه دلیلی نمیشه که توی زمین خودش 2 تا بخوره
تا قبل از اون 60 دقیقه رئال مادرید حداقل 1 گل می زد بعدش 2 - 1 می باخت می شد این بهونه رو قبول کرد
اینا همه بحث هایی هست که مثل مسکن می مونه و برای کمتر شدن درد شکسته و طبیعی هم هست که بهترین مسکن همین مسکن داوریه :ohum:

0825
04-28-2011, 22:29
خلاصه مورینیو مربی باهوشیه و به قول دوستمون که گفت می دونه چطوری نگاه ها رو عوض کنه و توپ رو بندازه توی زمین داوری.
فرض محال اگه این اخراج هم اشتباه باشه دلیلی نمیشه که توی زمین خودش 2 تا بخوره
تا قبل از اون 60 دقیقه رئال مادرید حداقل 1 گل می زد بعدش 2 - 1 می باخت می شد این بهونه رو قبول کرد
اینا همه بحث هایی هست که مثل مسکن می مونه و برای کمتر شدن درد شکسته و طبیعی هم هست که بهترین مسکن همین مسکن داوریه :ohum:
داور تمام برنامه های رئال رو به هم ریخت...این اخراج جلو تیم بزرگی انجام شد...و بارسا نیاز به یک فضای کوچیک داره تا کاراشو انجام بده...که داور با این اشتباه واضح این فضا رو به بارسلونا داد...تا قبل از اخراج په په تمام توپ هارو جمع میکرد...
ژاوی هیچ پاس پشت دفاعی نداد...مسی هیچ فراری نکرد...
در مجموع امیدوارم بلاخره گواردیولا بتونه یه بار به طور سالم و بدون کمک داور قهرمان چمپیونزلیگ بشه...

David Sina
04-28-2011, 23:01
مورینیو در سال‌های گذشته پس از حذف از لیگ قهرمانان چه حرف‌هایی زد؟

ژوزه مورینیو یکی از بهترین مربیان دنیای فوتبال است، اما به این مشهور است که جنبه شکست ندارد.
چهارشنبه‌شب هم اوضاع تفاوتی نداشت و رئال مادرید او دو بر صفر به دست بارسلونا، رقیب دیرین در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا باخت.
تیم او توانسته بود مردان پپ گواردیولا را متوقف کند تا این که په‌په به دلیل خطا روی دنی آلوس اخراج شد و سپس لیونل مسی دو گل زد که یکی از آنها حاصل حرکت انفرادی عالی او بود.
اما مربی پرتغالی اوضاع را طور دیگری می‌بیند و از قدرت پشت پرده بارسلونا و داوران انتقاد می‌کند و می‌گوید همیشه توطئه‌ای هست تا مردان گواردیولا به فینال برسند.
سایت گل نگاهی به واکنش‌های پیشین ژوزه مورینیو پس از حذف در لیگ قهرمانان انداخته است.

2005 - «به گل شبح‌وار باختیم»
3 می 2005: لیورپول 1 (1) – چلسی صفر (صفر)
[Only Registered And Activated Users Can See Links]لیورپول حضور چلسی در لیگ قهرمانان 2005 را با پیروزی یک بر صفر در آنفیلد به پایان برد. تنها گل دو دیدار رفت و برگشت را لوییس گارسیا زد که گلی بسیار جنجالی شد.
این گل در دقیقه 4 زده شد، زمانی که میلان باروش پیتر چک را مغلوب کرد و سپس لوییس گارسیا از فاصله‌ای نزدیک توپ را به سمت دروازه حریف زد. به این ترتیب لیورپول به فینال رسید.
چلسی اصرار داشت که توپ هرگز از خط رد نشد و ویلیام گالاس آن را دفع کرد، اما لوبوس میشل، داور دیدار و کمکش گل را پذیرفتند.
لیورپول سپس تا پای جان از گلش دفاع کرد و به فینال رسید و مردان ژوزه مورینیو را حذف کرد.
این نتیجه به مذاق مربی آبی‌ها خوش نیامد و او داوران را به خاطر آنچه که «گلی از کره ماه» می‌نامید ملامت کرد.
مورینیو گفت: «کمک داور گل را زد. هیچ کس نمی‌داند که آیا توپ از خط رد شد، و باید 100 درصد مطمئن باشید که اعلام گل کنید. اما آنها در فینال هستند و از صمیم قلب امیدوارم که پیروز شوند. امشب به آنها تعلق داشت و نمی‌خواهم از آنها انتقاد کنم.
من قدرت آنفیلد را حس کردم که باشکوه بود. البته به نظرم جو ورزشگاه روی بازیکنانم تاثیر نگذاشت، اما روی دیگر افراد تاثیر گذاشت و شاید هم در نتیجه دخالت کرد. اما شما باید از کمک داور بپرسید که چرا گل به سود آنها اعلام کرد.
تیم برتر باخت. پس از آن که آنها گل زدند تنها یک تیم بازی کرد و تیم دیگر در تمام دیدار به دفاع پرداخت.
فوتبال گاهی بی‌رحم می‌شود. باید نتیجه را پذیرفت. آنها یک گل زدند، البته اگر بشود گفت که گل زدند!»

2006 - «مسی بازی‌گری را بسیار عالی آموخته»
22 فوریه 2006: چلسی 1 (2) – بارسلونا 2 (3)
[Only Registered And Activated Users Can See Links]بارسلونا در دیدار رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان گل عقب‌افتاده را جبران کرد و چلسی را در استمفورد بریج دو بر یک برد؛ البته پس از آن که آسیر دل‌اورنو به دلیل خطا روی لیونل مسی در نیمه اول اخراج شد.
چلسی با گل به خودی تیاگو موتا از بارسا پیش بود. سپس بارسا با گل به خودی جان تری بازی را به تساوی کشاند و ساموئل اتوئو در نهایت گلی زد که قلب هواداران چلسی را شکست.
بارسلونا در دیدار برگشت بازی را یک – یک مساوی کرد و به یک‌چهارم نهایی رسید.
ژوزه مورینیو پس از این بازی خشمگین بود و مسی را به دلیل نقشی که در اخراج دل‌اورنو داشت سرزنش کرد.
مورینیو گفت: «فریب دادن به زبان کاتالان چه می‌شود؟
آیا مسی را می‌توان به دلیل فیلم بازی کردن محروم کرد؟ بارسلونا شهری فرهنگی است و تئاترهای فوق‌العاده و پرشماری دارد. این پسر هم به خوبی بازی کردن را از آنها یاد گرفته است.»

2007 - «ما بهترین تیم بودیم»
1 می 2007: لیورپول 1 (1) – چلسی صفر ( 1)
[Only Registered And Activated Users Can See Links]لیورپول در سال 2007 دوباره مایه عذاب چلسی شد و با پیروزی در ضربات پنالتی به فینال لیگ قهرمانان رسید.
درک کوییت پنالتی بسیار مهمی را به گل تبدیل کرد تا لیورپول پیروز شود. جرمی و آرین روبن ضربات پنالتی خود را از دست داده بودند.
دانیل آگر در این دیدار گلی زد که مردان رافائل بنیتس را به پیروزی یک بر صفر رساند و بازی در مجموع مساوی شد و به وقت اضافی و ضربات پنالتی کشید.
مورینیو بار دیگر حرف‌های مهربانانه‌ای برای گفتن نداشت.
او پیش از دیدار جنگ لفظی را با بنیتس آغاز کرد و بسیاری بر این باور بودند که این دعوا بود که لیورپول را برای پیروزی پرانگیزه کرد.
مربی پرتغالی گفت تیمش برتر بود.
مورینیو گفت: «این لحظه‌ای است که همه باید در آن قدرتمند باشند. بازیکنان من دلایل بسیاری برای به خود بالیدن دارند.
ما امروز تیم برتر بودیم، حتی مقابل تیمی که تنها در لیگ قهرمانان دارد می‌جنگد. در وقت اضافی تنها تیمی بودیم که تلاش کردیم پیروز شویم، اما فوتبال این‌گونه است و ضربات پنالتی هم بخشی از آن است.
همواره در حرف‌هایم به لیورپول احترام گذاشته‌ام. نیازی نیست بیش از این حرف بزنم و به نظرم بهترین تیم چلسی بود.»

2009 - «باید تیم را بازسازی کنیم»
11 مارس 2009: منچستریونایتد 2 (2) – اینتر صفر (صفر)
[Only Registered And Activated Users Can See Links]منچستریونایتد با برد مقابل اینتر به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان رسید. گل‌های نمانیا ویدیچ و کریستیانو رونالدو در نبرد دشوار مقابل اینتر ژوزه مورینیو به آنها برتری داد.
مورینیو این بار خوش‌برخورد بود و گفت که مردان سر الکس فرگوسن در مجموع برتر بودند و شایسته صعود.
با این حال او به هیئت مدیره اینتر هم پیام داد و گفت که برای پیشرفت به چه کاری نیاز است.
مورینیو گفت: «ما به اندازه کافی برای لیگ قهرمانان خوب نبودیم اما برای بردن اسکودتو به اندازه کافی خوب هستیم و مطمئنم که آن را فتح می‌کنیم.
نمی‌شود که همین جوری به لیگ قهرمانان بروید و انتظار فتح آن را هم داشته باشید.
یک راه این است که پول بسیار زیادی خرج کنیم که می‌دانیم در اوضاع فعلی مالی میسر نیست. راه دوم ساخت تیمی در گذر زمان است.
چلسی پیش از فینال سال گذشته سه بار به نیمه‌نهایی رسید. این فرآیند است و رسیدن به برترین‌ها در نتیجه تلاش سختی است که انجام می‌دهید.»

2011 - «روشن است که مقابل بارسا هیچ بختی ندارید»
27 آوریل 2011: رئال مادرید صفر (؟) – بارسلونا 2 (؟)
[Only Registered And Activated Users Can See Links]مورینیو در آخرین حمله توفانی‌اش عقب ننشست و صحبت از فرضیه توطئه کرد که طبق آن بارسلونا باید به فینال لیگ قهرمانان برسد.
رئال مادرید بارسا را تا زمانی متوقف کرده بود که په‌په به دلیل خطا روی دنی آلوس اخراج شد و لیونل مسی سپس دو گل زد تا بارسا دو بر صفر پیروز شود.
مربی پرتغالی هم به جایگاه فرستاده شد، چرا که با طعنه به داوران گفته بود وظیفه‌شان را با اخراج په‌په به خوبی انجام داده‌اند.
مورینیو در خطابه‌اش پس از دیدار به باشگاه کاتالان تاخت و گفت مقابل بارسا بختی برای پیروزی نباید متصور بود.
مورینیو گفت: «روشن است که مقابل بارسلونا هیچ بختی ندارید.
نمی‌دانم که این به خاطر تبلیغات یونیسف (اسپانسر پیراهن بارسلونا) است، یا به این دلیل است که آنها خیلی مودب و سر به زیر هستند، اما هر چه هست آنها این قدرت را دارند. نمی‌دانم که این به دلیل روابط ویار (رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا) با یوفا است، جایی که او نایب‌رییسش است.
گواردیولا مربی فوق‌العاده‌ای است. اما او یک بار لیگ قهرمانان را برده که با آن رسوایی استمفورد بریج رقم خورد و من اگر بودم از فتح آن شرمسار می‌شدم. امسال هم اگر او دوباره قهرمان شود، به دنبال رسوایی برنابئو خواهد بود.
امیدوارم او یک بار قهرمانی پاکی در لیگ قهرمانان به دست بیاورد، که هیچ حرف و حدیثی پشت سرش نباشد.
چرا چلسی دو سال پیش نتوانست به فینال برسد؟ اینتر هم پارسال با معجزه به فینال رسید.
من این‌جایم تا تنها این پرسش‌ها را بگویم و امیدوارم که روزی به جوابشان برسم.
بله، ما حذف شدیم. گاهی از زندگی در این دنیا کمی حالم بد می‌شود، اما این دنیایی است که در آن زندگی می‌کنیم.
ما باید به خانه بارسلونا برویم و به دنبال حیثیت باشیم؛ آن هم بدون په‌په که هیچ کاری نکرد، بدون راموس که هیچ کاری نکرد، و بدون مربی روی نیمکت.
به محض آن که په‌په اخراج شد تمام مشکلات آنها حل شد. به نظرم حالا با ماموریتی غیرممکن روبروییم. اگر به آنجا برویم و گلی بزنیم آنها دوباره ما را نابود می‌کنند. ما هیچ فرصتی نداریم.
آنها باید به فینال می‌رسیدند. همین است دیگر.»

نتیجه میگیریم که مورینیو ذاتا آدم فریبکار و زبان بازی هست که هر وقت میبازه به سراغ مسائل حاشیه ای میرود ....

perspolis3alar
04-29-2011, 11:41

هواداران پرسپولیس سالار :کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال اروپا، یوفا، هر دو تیم رئال مادرید و بارسلونا را به دلیل رفتارهای خشونت آمیز در دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا جریمه می کند.

تیم فوتبال رئال مادرید چهارشنبه شب در دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در دیداری خانگی با نتیجه 2 بر صفر مقابل بارسلونا تن به شکست داد و این در حالی است که بازی از دقیقه 61 و با اخراج پپه از رئال به جنجال کشیده شد.

سایت یوفا طی اطلاعیه ای نوشته است: در پی اتفاقات دیدار چهارشنبه شب تیم های رئال مادرید - بارسلونا در بازی رفت از مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، یوفا پرونده دو باشگاه را باز کرد. طبق ماده پنج اساسنامه کمیته انضباطی یوفا، باشگاه رئال مادرید به دلیل پرتاب مواد محترقه از سوی هواداران این تیم به داخل زمین، حضور تماشاگران در زمین، کارت قرمز پپه و اخراج خوزه مورینیو و اظهار نظرهای سرمربی رئال مادرید در نشست خبری پس از پایان بازی، جریمه خواهد شد.

منبع:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links]).....

David Sina
04-30-2011, 19:36
اسکولز 2004، آبیدال 2009 و میلیتو 2010: پنج خاطره‌ای که ژوزه مورینیو فراموش کرده است!

«مورینیو بهترین مربی دنیاست، اما به عنوان انسان هنوز باید ادب و احترام یاد بگیرد.»
این حرف‌هایی که چند ماه پیش زده شد از سوی فردی نبود به جز ماریو بالوتلی؛ بچه همیشه روی اعصاب منچسترسیتی! لیست رفتارهای زشت بالوتلی طویل‌تر از لیست مهمانان امروز عروسی شاهزاده انگلیس بود، و وقتی او از فردی می‌خواهد ادب و فرهنگ داشته باشد حتما آن فرد مشکلی در زمینه رفتار دارد.
نویسنده یکی از بزرگ‌ترین طرفداران «آقای خاص» است. هنگامی که او بازنشسته شود، بی‌تردید در ذهن من به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مربیان باشگاهی تمام دوران‌ها نامش ثبت می‌شود. او در پرتغال، انگلیس، ایتالیا و اروپا فاتح همه چیز شده و ماموریت بعدی او تکرار همین کارها در اسپانیا است (البته او جام حذفی را هم فتح کرد). بعد هم شاید به آلمان، و سپس به تیم ملی دیگری برود. او شش قهرمانی در لیگ کسب کرده و دو بار فاتح لیگ قهرمانان شده (و تنها یک قهرمانی کمتر از باب پیسلی، دارنده رکورد در این زمینه دارد). او البته جام‌های رنگارنگ دیگری هم فتح کرده و با توجه به این که تنها 48 سال دارد می‌تواند به آسانی تعداد قهرمانی‌های داخلی را دو برابر کند.
فوتبال مدرن به شدت فاقد کیفیت ستارگان است – از نظر تکنیکی، تاکتیکی، شخصی، حرفه‌ای، هم داخل و هم خارج از میدان – و کاریزمای مورینیو، جنجال‌های او و نبوغ زیرکانه‌اش همه را افسون می‌کند.
اما همان طور که باشگاه بارسلونا اعلام کرد، «آقای مورینیو چهارشنبه شب از خط قرمز گذشت.»
لفاظی‌های او پس از مسابقه شامل حمله او به ولفگانگ اشتارک به دلیل اخراج خودش و په‌په، به علاوه کارت زردی که به سرخیو راموس داد و او را از بازی برگشت محروم کرد بود. ژوزه سپس گفت که رویدادهای شکست دو بر صفر تیمش در پایتخت اسپانیا مدرک دیگری از توطئه‌های یوفا به سود بارسلونا است. او حتی گفت که شاید رابطه بارسلونا با یونیسف دلیل این کارهاست.
اما حرف‌های او خطاب به پپ گواردیولا به شدت خارج از عرف، و توهینی محض بود؛ و البته از روی دورویی هم بود.
او گفت: «امیدوارم که پپ روزی بدون ماجرا فاتح لیگ قهرمانان شود.
من دو قهرمانی در لیگ قهرمانان با تیم‌هایی به جز بارسلونا کسب کردم. من این تورنمنت را با پورتو فتح کردم، تیمی از کشوری که معمولا قهرمان نمی‌شود، و لیگ قهرمانان را با اینتر بردم، که 50 سال بود قهرمان نشده بود و حتی نامش در میان بخت‌های قهرمانی هم دیده نمی‌شد. ما این قهرمانی‌ها را با جان کندن، غرور، تلاش و عرق ریختن به دست آوردیم.
گواردیولا مربی بزرگی است، اما اگر من مانند او پس از رسوایی استمفورد بریج فاتح لیگ قهرمانان می‌شدم شرمسار می‌بودم. اگر او امسال فاتح این رقابت‌ها شود، این قهرمانی زیر سایه رویدادهای سانتیاگو برنابئو قرار می‌گیرد.»
خاطرات گزینشی | پنج خاطره ای که ژوزه مورینیو فراموش کرده است
Man Utd-Porto 2004 CL last-16
Porto-Deportivo 2004 CL SF
Inter-Chelsea 2010 CL last-16
Inter-Barca 2010 CL SF
Barca-Madrid 2011 Copa final
[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] گل پل اسکولز به شکلی عجیب مردود اعلام شد
آندراده به دلیل شوخی با دکو، دوستش اخراج شد
ساموئل با وجود خطا روی کالو اخراج نشد
گل آفساید میلیتو اینتر را به فینال رساند
په په باید در فینال جام حذفی اخراج می شد
مورینیو حافظه یک فیل را دارد، اما بی‌تردید از آن به شکلی بسیار گزینش‌گرانه استفاده می‌کند و هر خاطره‌ای به یادش نمی‌آید!
مورینیو لیگ قهرمانان را تنها با «جان کندن، غرور، تلاش و عرق ریختن» به دست نیاورد و او هم از تصمیمات داوری (و اقبال) بهره‌ها برد.
پورتو در فصل 04-2003 در آستانه حذف در همان دور دوم حذفی مقابل منچستریونایتد بود. هنگامی که منچستریونایتد در اولدترافورد یک بر صفر پیش بود، پل اسکولز گلی زد که به شکلی رسوایی‌آور و افتضاح و در حالی که سه مدافع پورتو جلوتر بودند مردود اعلام شد. داور گفت آن گل آفساید بوده، که البته نبود. به این ترتیب بود که گل دقیقه پایانی کاشتینیا، روی اشتباه حیرت‌انگیز تیم هوارد، دروازه‌بان وقت منچستریونایتد پورتو را در مجموع سه بر دو پیروز کرد. مورینیو البته شکایتی نداشت و در عوض در کنار خط طولی زمین دوید و آن شادمانی معروفش را نشان داد.
پورتو در نیمه‌نهایی مقابل دپورتیوو یک بر صفر در مجموع دو دیدار پیروز شد. ژوزه در آنجا هم از داوری بیدادگرانه بهره برد. در بازی رفت در پرتغال که بدون گل مساوی تمام شد، ژرژ آندراده، یکی از ستارگان دپور اخراج شد، چرا که برای شوخی لگدی آرام به دکو، هم‌تیمی سابقش زده بود. آندراده و دکو هر دو به مارکوس مرک گفتند که این کار تنها برای شوخی بوده، و آندراده گفت: «دکو دوست منه، دکو دوست منه!» اما تصمیم مرک برای اخراج او گرفته شده بود. این کارت قرمز اثر بسیاری روی بازی گذاشت. دپورتیوو بدون صخره دفاعی‌اش در بازی برگشت یک بر صفر در خانه باخت، و پورتو با مورینیو به فینال رسید و موناکو را سه بر صفر برد.
شش سال به جلوتر می‌رویم، زمانی که مورینیو دومین قهرمانی را کسب کرد. این بار هم موفقیت اینتر آن‌قدرها که فکر می‌کنیم سیاه و سفید نبود. اینتر البته قهرمان شایسته‌ای بود، اما آنها هم از لطف داور بی‌بهره نماندند. در دور دوم حذفی، در بازی با چلسی در سن‌سیرو، چلسی باید با تساوی دو بر دو به خانه برمی‌گشت اما مخوتو گونزالس، داور دیدار حاضر نشد خطای والتر ساموئل روی سالومون کالو را بگیرد؛ ساموئل آخرین مدافع بود و اگر داور خطایش را اعلام می‌کرد، هم او باید اخراج می‌شد و هم چلسی صاحب یک ضربه پنالتی می‌شد.
مورینیو در بازی کلاسیک نیمه‌نهایی مقابل بارسلونای گواردیولا کاملا حق دارد از اخراج نامنصفانه تیاگو موتا در بازی برگشت شکایت کند. این اخراج
مورینیو در حال غر زدن

“مورینیو حافظه یک فیل را دارد، اما به شکلی گزینش گرانه از آن استفاده می کند و هر خاطره ای را بازگو نمی کند”

- Carlo Garganese

باعث شد اینتر دفاع قهرمانانه‌ای مقابل بارسلونا در کاتالونیا داشته باشد. اما مورینیو کاری به این ندارد که گل دیه‌گو میلیتو در میلان آفساید بود، و دقیقا همین گل بود که تفاوت دو تیم را رقم زد.
اما درباره موفقیت به قول مورینیو «شرم‌آور» گواردیولا در سال 2009؛ دیدار برگشت نیمه‌نهایی بین چلسی و بارسا در خطر آن است که تبدیل به یکی از افسانه‌هایی شود که پیرزن‌ها هر جا می‌روند تعریف می‌کنند؛ افسانه ای که در آن بارسلونا را شخصیت شرور و تبهکار داستان می‌شمارند. برخی می‌گویند پنج پنالتی چلسی گرفته نشد، اما حقیقت آن است که تام هنینگ اوربو، داور دیدار تنها یک پنالتی صحیح را اعلام نکرد که آن هندبال جرارد پیکه بود. این که دنی آلوس سد راه فلوران مالودا شد مشخص نیست داخل محوطه جریمه بود یا نه، اما در هر حال سد راه شدن تنها زمانی پنالتی است که به راستی جدی و سخت باشد، ولی این یکی نبود. همین حرف را درباره صحنه‌ای می‌توان گفت که اریک آبیدال به میزانی اندک پیراهن دیدیه دروگبا را در دقایق پایانی نیمه اول کشید و دروگبا، یک ثانیه بعد ناگهان خود را چنان به زمین کوفت که انگار طاعون گرفته.
در دقیقه 56 دروگبا و یحیی توره در یک صحنه درگیر شدند، که البته هر دو نفر انگار با هم کشتی می‌گرفتند. البته برادر کوچک‌تر کولو مهاجم چلسی را هم به عقب کشید، اما این بیرون محوطه جریمه بود. در نهایت، درباره ضربه لحظات پایانی میشاییل بالاک که به دست ساموئل اتوئو برخورد کرد باید گفت که هرچند مهاجم کامرونی دستش بالاتر از حد معمول بود، اما این به روشنی برخورد توپ با دست بود، نه دست با توپ، به ویژه آن که توپ در حقیقت روی بالای شانه او فرود آمد، آن هم در شرایطی که پشتش به توپ بود! قوانین فیفا در این زمینه کاملا روشن است.
بسیار جالب است که مورینیو به راحتی از این حقیقت می‌گذرد که آبیدال در بازی با چلسی به اشتباه در دقیقه 65 کارت قرمز گرفت. او به اعتقاد داور خطایی حرفه‌ای انجام داد در حالی که یک پای آنلکا به پای دیگرش برخورد کرده بود! این باعث شد بارسلونا 25 دقیقه پایانی دیدار را با 10 نفر به پایان ببرد. در نتیجه، فضا برای ضدحملات چلسی باز شد و تنها بعد از آن اخراج بود که حادثه هند پنالتی پیکه پیش آمد. همچنین عجیب است که مورینیو عملکرد ولفگانگ اشتارک (بله، دقیقا همین ولفگانگ اشتارک که بازی رئال و بارسا را سوت زد) در بازی رفت در نوکمپ را نادیده گرفت. در آن بازی، اشتارک پنالتی مسلمی روی تیری آنری را نگرفت، بالاک را اخراج نکرد، و کارلس پویول را با سخت‌گیری فراوانی با کارت زرد جریمه کرد و باعث شد بارسلونا در بازی برگشت مدافع چپ خود را به مرکز خط دفاعی ببرد و هافبک میانی را در پست مدافع چپ بگمارد.
اما شباهت چلسی 2009 و رئال مادرید 2011 این است که هر دو تیم مقابل بارسلونا در نیمه‌نهایی ضدفوتبال بازی کردند. مورینیو در دو کلاسیکو ابتدایی بهار تاکتیک‌هایش را پیاده کرد و رئال مادرید گاهی به سمت دروازه بارسلونا حمله هم می‌کرد. اما در کلاسیکو 3، آقای خاص رویکردی فوق‌العاده منفی داشت و خودش دردسر درست کرد. اخراج په‌په بی‌تردید سخت‌گیرانه بود، اما مورینیو بار دیگر این را به یاد نمی‌آورد که این مدافع متولد برزیل و تبعه پرتغال، باید در فینال جام حذفی، یک هفته پیش اخراج می‌شد. تصمیمات داوری در والنسیا به سود رئال مادرید بود.
مورینیو باید درک کند که با آن که نابغه است، اما نمی‌تواند هر سال تمامی جام‌ها را ببرد. این امکان ندارد و او باید جنبه شکست‌های معدودی که می‌خورد را داشته باشد. تلاش برای کم‌ارزش کردن دستاوردهای بارسلونا کاری بی‌شرمانه است، تیمی که جذاب‌ترین تیمی است که دیده‌ایم و دارد آژاکس 73-71، بایرن 76-74 و میلان 94-89 را در زمینه عنوان بهترین باشگاه تاریخ به چالش می‌کشد. این که مورینیو نمی‌تواند از حقایق برای نظریه‌های عجیب و غریبش استفاده کند هم متظاهرانه است و هم افتراآمیز.

FaFa
05-04-2011, 00:20
نیمه اول بازی تموم شد
من که اعصابم خرد شده از این شبکه 3 :-ang
اول بازی دیدم هیچ آرم و لوگویی بالای صفحه نیست گفتم لابد الحمدا... سر به راه شدن و بازی رو خریداری کردن ولی نگو مثل اینکه این بار به جای این که روی لوگوهای شبکه های خارجی پوشش بگذارند گرفتن تصویر رو از 4 طرف cut کردن و روی تصویر zoom کردن :gijjj: وقتی توپ زیر پای بازیکنان هست اصلآ نمی فهمیم که صاحب توپه و وقتی بازیکن کنار تصویر می افته اصلآ چیزی از بازی نمی فهمیم
واقعآ بی شرمانه هست ه این کارها رو می کنن eterza::-

kami
05-04-2011, 02:14
به نظر من داوری بازی برگشت خیلی ضعیف بود
با اینکه نصیرزاده آخر بازی گفت اون توپی که کریس افتاد روی بازیکن بارسا خطا بوده ولی به نظرم این قانون رو از شکمش در آورد
خطاهای فوتبال 10 تاست و به خطاهای 10گانه موسوم هستند . این ضحنه کریس رونالدو جزو کدوم یکی بود؟ نه نیروی بیش از اندازه داشت و نه حتی بی احتیاطی
تازه به گفته خود نصیرزاده که گفت قبلش خطا روی کریس اتفاق افتاده بود و این انگار داور آوانتاژ داده و اون گل رئال 100٪ سالم بود :-ang
خلاصه لیگ قهرمانان امسال اصلآ بازیهای قشنگی ندیدیم و هیجان زیادی نداشت
هیچ بازی امسال قشنگ نبود و سطح بازیها پایین بود eterza::- پوشش تلویزیونی شبکه 3 هم که افتضاح بود !

hemra
05-04-2011, 12:44
به نظر من داوری بازی برگشت خیلی ضعیف بود
با اینکه نصیرزاده آخر بازی گفت اون توپی که کریس افتاد روی بازیکن بارسا خطا بوده ولی به نظرم این قانون رو از شکمش در آورد
خطاهای فوتبال 10 تاست و به خطاهای 10گانه موسوم هستند . این ضحنه کریس رونالدو جزو کدوم یکی بود؟ نه نیروی بیش از اندازه داشت و نه حتی بی احتیاطی
تازه به گفته خود نصیرزاده که گفت قبلش خطا روی کریس اتفاق افتاده بود و این انگار داور آوانتاژ داده و اون گل رئال 100٪ سالم بود :-ang
خلاصه لیگ قهرمانان امسال اصلآ بازیهای قشنگی ندیدیم و هیجان زیادی نداشت
هیچ بازی امسال قشنگ نبود و سطح بازیها پایین بود eterza::- پوشش تلویزیونی شبکه 3 هم که افتضاح بود !

داداش اگه يكم دقت كرده بودي ميفهميدي كه اون توپ در اختيار ماسكرانو بود و به راحتي ميتونست دورش كنه و توپ به هيگي نميرسيد.:ghelyon::ghelyon::ghelyon::ghelyon ::ghelyon::ghelyon::ghelyon::ghelyon:

AlexDelpiero
05-04-2011, 14:46
به هوادارای بارسا تبریک میگم !
هر چند اصلا انتظار یک بازی سرد و کسل کننده نسبت به الکلاسیکو های دیگه می رفت ولی بارندگی خیلی روی کیفیت بازی تاثیر گذاشته بود و اصلا جالب نشده بود !
نیمه اول که با احتیاط و صد البته اشتباهات دو تیم به ویژه کاکا وهیگواین از رئال و پیکه و ماسکرانو از بارسا بی روح به پایان رسید البته یکی دو موقعیت روی درواز ها بود که اگر کاسیاس نبود شاید نتیجه کاملا یه چیز دیگه ای میشد !
نیمه دوم هم مثل همیشه بارسا توپ و میدون رو در دست رفته بود و خوب کار کرد تا بالخره به گل رسید ولی بعد از گل رئال که چیزی برای از دست دادن نداشت ظرف 10 دقیقه بازی رو مساوی کرد !
جنگ های روانی مورینیو تاثیرش رو روی داور به طور قابل ملاحظه ای گداشته بود !داور بسیار ضعیف بود و اشتباهات زیادی داشت !
اخراج نشدن کاروالیوو آدبایور و گل رئال که مردود اعلام شد از تاثیر گدارترین اشتباهات داور به نظر من بود !

من هم که علیرغم میل باطنی خودم روی رئال شرط بندی کرده بودم و باختم ! :shogh:

GOLL
05-04-2011, 15:03
بارسا مثل همیشه با کلاس تر بازی کرد و رئال هم مثل همیشه حمله های ناگهانی و زشت خودشو داشت !
داوری هم که ...
به نطر من ماذسلو با این خطایی که رو مسی کرد باید اخراج میشد کلا خشن بازی میکرد یه کارت زرد کمش بود داور خیلی سعی میکرد جو بازی رو آروم کنه
ولی واقعا خوب شد عادل گزارش کرد وای اگر این خیابانی بود !

saalehh
05-05-2011, 02:29
موندم داور باید چی کار میکرد واسه رئال؟بازی برگشت لالیگا که پنالتی رو ویا رو نگرفت و پنالتی رو مارسلو رو به اون مشکوکی گرفت. فینال جام حذفی ام که راحت از خیر یکی دوتا اخراج بازیکنای رئال گذشت.بازی رفت اروپا هم که به جز په په باید مارسلو و آدبایورو اخراج میکرد و دیشبم که کاروالیو از دقیقه بیست به بعد باید 2 بار اخراج میشد و همینطور آلونسو.

0825
05-05-2011, 13:34
بارسا مثل همیشه با کلاس تر بازی کرد و رئال هم مثل همیشه حمله های ناگهانی و زشت خودشو داشت !
داوری هم که ...
به نطر من ماذسلو با این خطایی که رو مسی کرد باید اخراج میشد کلا خشن بازی میکرد یه کارت زرد کمش بود داور خیلی سعی میکرد جو بازی رو آروم کنه
ولی واقعا خوب شد عادل گزارش کرد وای اگر این خیابانی بود !

موندم داور باید چی کار میکرد واسه رئال؟بازی برگشت لالیگا که پنالتی رو ویا رو نگرفت و پنالتی رو مارسلو رو به اون مشکوکی گرفت. فینال جام حذفی ام که راحت از خیر یکی دوتا اخراج بازیکنای رئال گذشت.بازی رفت اروپا هم که به جز په په باید مارسلو و آدبایورو اخراج میکرد و دیشبم که کاروالیو از دقیقه بیست به بعد باید 2 بار اخراج میشد و همینطور آلونسو.

مگه دارین تو دبیرستان دخترانه بازی میکنین که همه چیز رو خطا میبینینو اخراج؟؟
بابا فوتباله....
اون از ماسکرانو اینم از شماها...
داورم که تو هر بازی دوس داره یه زهری به رئال بریزه...
ایندفه هم که گل مارو نگرفتن...البته دیگه مشکلی نیس...
طبیعی شده...
در واقع جدیدا الکلاسیکو بین رئال و داور داره انجام میشه...
رئال 1-3 داور
اینم از حذف ناجوانمردانه....

xperia
05-05-2011, 15:27
بابا فوتباله....
طبیعی شده...
رئال 1-3 داور

اصلا ربطی به داور نداره وقتی مالکیت توپ تو زمین خودتون 80 به 20 به نفع بارساست و از بازی زیبای زیبای بارسا زجر میکشین باید به داوری متوسل بشین.مشکل از خودتونه نه داور.

saalehh
05-05-2011, 16:54
بابا فوتباله....
طبیعی شده...
رئال 1-3 داور

دوست عزیز اگه جدی میگید حرکت په په اخراج نداشت به نظر من بهتره کارت قرمز رو از فوتبال حذف کنن.حیف اون همه بازیکن رئال مادرید که افتادن زیر دست یه مربی در حد و اندازه های مورینیو.خب مسلما وقتی مربی اخلاقش اون جوری باشه اعصاب واسه بازیکن نمیمونه که بخواد خودشو کنترل بکنه.واسه مورینیو مهم این بود بازی بارسلونا رو خراب کنه و اصلا براش مهم نبود تیم خودش بازی نکنه.

0825
05-05-2011, 19:19
اصلا ربطی به داور نداره وقتی مالکیت توپ تو زمین خودتون 80 به 20 به نفع بارساست و از بازی زیبای زیبای بارسا زجر میکشین باید به داوری متوسل بشین.مشکل از خودتونه نه داور.
به مالکیت چیکار داری؟
اگه مالکیت واسه شما برده حرفی نیس...
تو کوپا هم مالکیت دست شما بود که باختین...
پارسال هم تو بازی با اینتر مالکیت دست شما بود که باختین...

دوست عزیز اگه جدی میگید حرکت په په اخراج نداشت به نظر من بهتره کارت قرمز رو از فوتبال حذف کنن.حیف اون همه بازیکن رئال مادرید که افتادن زیر دست یه مربی در حد و اندازه های مورینیو.خب مسلما وقتی مربی اخلاقش اون جوری باشه اعصاب واسه بازیکن نمیمونه که بخواد خودشو کنترل بکنه.واسه مورینیو مهم این بود بازی بارسلونا رو خراب کنه و اصلا براش مهم نبود تیم خودش بازی نکنه.
نمیدونم شما چه جوری به این میگین اخراج؟؟
دیگه چه جوری باید بازی کرد؟؟؟
از این به بعد اصلا از کنار بازیکنای بارسا رد شی اخراجه فک کنم...
حتی نباید بهشون بگی بالا چشت ابروس...
همینه دیگه...وقتی تو بازی کوپا دیدن از رئال میبازن به ناجوانمردانگی رو اوردن...
در ضمن...جناب محترم...
حواست باشه داری به مورینیو توهین میکنی...

saalehh
05-05-2011, 23:09
به مالکیت چیکار داری؟
پارسال هم تو بازی با اینتر مالکیت دست شما بود که بردین...

نمیدونم شما چه جوری به این میگین اخراج؟؟
دیگه چه جوری باید بازی کرد؟؟؟
از این به بعد اصلا از کنار بازیکنای بارسا رد شی اخراجه فک کنم...
حتی نباید بهشون بگی بالا چشت ابروس...
همینه دیگه...وقتی تو بازی کوپا دیدن از رئال میبازن به ناجوانمردانگی رو اوردن...
در ضمن...جناب محترم...
حواست باشه داری به مورینیو توهین میکنی...

دوست من ناراحتی نداره که.قصد ناراحت کردن شمارو نداشتم.اما به خاطر مصاحبه های چند وقت اخیر مورینیو من این حرفارو میزنم.بابا لیگ آماتور که نیست؟مربیگری تیمی مثل رئال مادرید باید انقد برنامه و تاکتیک داشته باشه که همه چیزو به گردن زمین و زمان نندازه.بعدشم هرچی دلش خواست به هرکی بگه و نسبت بده.اگه به جای گواردیولا اون بازی رفت رو 5 هیچ میبرد میخواست چی بگه؟به هرحال اگه ناراحتتون کردم عذر میخوام.

David Sina
05-05-2011, 23:45
هیتسفیلد : ( او مربی است که شخصیت رئال را پایین آورده است . او بسیار گستاخ و بی ادب است . )
این جملات را مربی به زبان آورده است که دوبار با دو تیم مختلف قهرمان اروپا شده است ............

xperia
05-06-2011, 01:16
[quote=0825;37485]به مالکیت چیکار داری؟
پارسال هم تو بازی با اینتر مالکیت دست شما بود که بردین...

من نمیگم که برا ما مالکیت برده ولی برا ما یه پوئن مثبته که به وسیله اون شما رو وادار به خطا میکنیم که متاسفانه شما این پوئن ندارین وبه نظر من اینم از زرنگی بازیکنای ماست که جوری وانمود میکنن که داور مجبور میشه کارت قرمز بده.به هر حال گذشت و بارسا به فینال رفت.ولی بازم میگم مشکل از درون خودتونه(خوزه)

0825
05-06-2011, 11:39
[

من نمیگم که برا ما مالکیت برده ولی برا ما یه پوئن مثبته که به وسیله اون شما رو وادار به خطا میکنیم که متاسفانه شما این پوئن ندارین وبه نظر من اینم از زرنگی بازیکنای ماست که جوری وانمود میکنن که داور مجبور میشه کارت قرمز بده.به هر حال گذشت و بارسا به فینال رفت.ولی بازم میگم مشکل از درون خودتونه(خوزه)
مشکل همینجاس....
وقتی میبینین توانایی برد رئال رو با مردانگی ندارین...به تئاتر بازی کردن رو میارین...
بلاخره امیدوارم شما هم بتونین یه چمپینزلیگو با مردانگی و اقتدار قهرمان شین....

دوست من ناراحتی نداره که.قصد ناراحت کردن شمارو نداشتم.اما به خاطر مصاحبه های چند وقت اخیر مورینیو من این حرفارو میزنم.بابا لیگ آماتور که نیست؟مربیگری تیمی مثل رئال مادرید باید انقد برنامه و تاکتیک داشته باشه که همه چیزو به گردن زمین و زمان نندازه.بعدشم هرچی دلش خواست به هرکی بگه و نسبت بده.اگه به جای گواردیولا اون بازی رفت رو 5 هیچ میبرد میخواست چی بگه؟به هرحال اگه ناراحتتون کردم عذر میخوام.
اره ما به اندازه شما تاکتیک نداریم...کاش ما هم یه تاکتیک مثل شما داشتیم به نام داور...
در ضمن...گواردیولا حدود 3-4 ساله تیمو با همین ساختار در اختیار داره....
اون بازی که 5تا خوردیم...مورینیو نیم فصل هم نمیشد اومده بود رئال...
تازه همون بازی هم داور یه پنالتی واسه رئال نگرفت....گل افساید ویا رو هم قبول کرد....:nishkhand:
ولی در مجموع اون بازی حق رئال باخت بود...که دلیلشو گفتم....

42d3e78f26a4b20d412==