PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درباره انتقال تیم ها به شهرستانها چیست؟

ballack_emprator
04-08-2011, 13:26
به نام خدا

یه مدتی هست که تیم های مختلف دارن به شهرستانها می رن
از پاس و صباباتری و پیکان شروع شد و با نفت ادامه پیدا کرد.البته نفت هنوز عملی نشده ولی صحبتش هست که بره به اراک.
می خواهیم درباره این مطلب صحبت کنیم. فقط خواهشآ شهرستانی ها نگن موافقیم و تهرانی ها بگن مخالفیم . لطفآ دلایل موافقت و مخالفت خودتون رو بگین
ممنون

:flowerysmile:

mehrab_ss
04-14-2011, 22:26
نمیشه به کلی بگیم خوب بوده یا بد بوده
یه سری مزایا داشته و یه سری معایب داشتهیادم می آد توی یک لیگ حدود نصف تیم ها تهرانی بودن و انگار لیگ باشگاههای تهران برگزار می شد !
ولی خب باید حرفه ای انتقال بدن. برنامه ریزی کنن
اگه اینجوری می خوان انتقال بدن و ول کنند همون توی تهران باشه بهتره :ohum:

shahab23
04-18-2011, 10:46
به نظر من اگه تیما به شهرستانهایی که تیم ندارند منتقل بشن از یکطرف تعداد تماشاگرا بیشتر میشه واز طرف دیگم بازیکنایی که استعداد دارن شناسایی میشن که این خیلی عالیه

الان تیمهای تهرونی به جز استقلال و پرسپولیس بقیه عملا بدون هوادارن که این خیلی بده

David Sina
04-18-2011, 14:08
نظر خاصی ندارم .:iran:

n_mamali
06-09-2011, 11:19
باسلااام....به نظر من این کار اصلا کار قشنگ و پسندیدهای نیست..چون که مثلا یه شهرستانی مثل رفسنجان مردمانش زحمت میکشن و تیمشون رو مییارن لیگ برتر بعد یه شهرستان دیگه میاد و با پول زحمات اون ها رو هیچ وپوچ میکنه......به قول وحید هاشمیان مثلا بگیم جنوب ایران درخت نداره پس درخت های شمال ایران رو بکنیم و ببریم اونجا بکاریم...و اصلا کار پسندیدهای نیست.....ولی باز هم با این همه زحمت های عادل و برنامه ی 90 باز هم تیم ها دارن به شهر های دیگه انتقال پیدا میکنن...به نظر شما راه چاره چست؟؟:fek konam:

Amin0098
06-09-2011, 18:01
دیگه خودتون می تونین اثارشو ببینید = تیمی مثل پاس که یه زمانی قهرمان اسیا بود سقوط کرد پیکان تیم پرقدرت سال های گذشته سقوط کرد با این کار عملا ریشه ی گذشته ی تیم ها از بین میره تراکتور 7سال در لیگ ازادگان بود تیمی در لیگ برتر نخرید خودش تلاش کرد به لیگ برتر اومد خیلی هم تماشاگرداره شما هیچ وقت در اروپا ندیدید اتلتیکومادرید به شهر بارسلون انتقال داده بشه یا تاتنهام به شهر منچستر انتقال داده بشه

feri71
06-15-2011, 12:17
زمانی که یه تیم شهرستانی از دسته های پایین تر به لیگ برتر بیاد ساکنان اون شهرستان و یا به عبارت دیگه هواداران اون باشگاه قدر تیم خودشون رو میدونن چرا که این تیم با تلاش و حمایت خودشون به این جایگاه رسیده اما زمانی که میایم یه تیم رو خیلی راحت از تهران به یه شهرستان منتقل می کنیم مردم اون شهر به اون صورتی که باید و شاید حس خوبی به اون تیم پیدا نمیکنن زمانی که محل زندگی بازیکنا جای دیگه هست و هیچ یک از اونها بومی اون منطقه نیستن خب معلومه که مردم هیچ حس مالکیتی نسبت به باشگاه خودشون پیدا نمیکنن ما اگه تیم انتقال میدیم هم باید از دسته یک یا دسته دو باشه تا اون تیم بعد از گذشت چند سال بتونه خودش رو خیلی خوب توی دل مردم جا کنه و با حمایت مردم بالاخره بتونه به لیگ برتر بره نه اینکه یه تیم با تاریخچه ی غنی مثل پاس رو به این روز بندازیم!

nobody11
06-15-2011, 16:18
هر چي ملت ميخان حرص بخورند...
كي توجه ميكنه ...
اين حرفها آب تو هاونگ كوبيدنه...
ميبينيد چه طور با آينده ي جوونا بازي ميكنند..
وقت و انرژي و حق يه عده ي ديگه ضايع ميشه..
اين كارا تو همين دنيا دامنشونو ميگيره..

MohaDeseh
06-15-2011, 20:23
من که مخالف 100% این قضیه ام...
دم عادل فردوسی پور هم گرم...
ولی دیدیم که باز هم توجهی نکردن...
ما اینجا خودمونو بکشیم...ولی کو گوش شنوا!!

David7
06-16-2011, 12:02
همه مخالف هستن حتی خود افراد اون شهر ها...

منم 100% مخالفم...

خیلی بده...

MohaZalla
06-16-2011, 12:42
افتضاح...افتضاح...:ey babaaa:

بابا به خدا شورشو در آوردن با این کارای بچه گونشون!
هر کی یه سمتی داره میره با پارتی بازی و باند بازی امتیاز یه تیمو میگیره میبره شهر خودش.
یه دفعه بیان استقلال و پرسپولیس رو هم بدن بره پی کارش دیگه ، اصلا تهران تیم لازم نداره..!!!
نمونشم پاس بدخت بود که یه زمانی جزو سه تیم برتر ایران بود ولی یه دفعه قهرمان آسیا رو فرستادن دسته یک!
منم که منشوری شدم رفتم پی کارم...!!!!!:khelal dandoon:

مورینیو...
06-25-2011, 18:25
کاری غیر حرفه ای است. متعصفانه فقط درایران انجام میشه. البته به نظر من فوتبال ایران کجاش حرفه ایه که اینجاش حرفه ای باشه.

مورینیو...
06-25-2011, 18:30
افتضاح...افتضاح...:ey babaaa:

بابا به خدا شورشو در آوردن با این کارای بچه گونشون!
هر کی یه سمتی داره میره با پارتی بازی و باند بازی امتیاز یه تیمو میگیره میبره شهر خودش.
یه دفعه بیان استقلال و پرسپولیس رو هم بدن بره پی کارش دیگه ، اصلا تهران تیم لازم نداره..!!!
نمونشم پاس بدخت بود که یه زمانی جزو سه تیم برتر ایران بود ولی یه دفعه قهرمان آسیا رو فرستادن دسته یک!
منم که منشوری شدم رفتم پی کارم...!!!!!:khelal dandoon:

شوخی: ای بابا شما که بازیکن خوبی بودین مگه در لیگ دسته اول باشگاهای ایتالیا(سری آ) هم منشوری دارند؟
من بازی های درخشان شمارو دراینتر اصلا از خاطر نمی برم پاس های طلایی و گل های حساس. اگه روزی مدیر اجرایی رئال مادرید شدم حتما شمارو میخرم. راستی مدیر برنامه اگه نداریمن هستم باعث افتخار بنده هست که مدیر برنامه ی شما باشم. در مورد انتقال به رئال مادرید حتما نظرتو بهم بگو منتظرم.

sina acm
07-02-2011, 22:09
اگر تیم های تهرانیکه هوادار ندارن انتقال یابند باعث تتوع در لیگ میشود

MohaZalla
07-02-2011, 22:27
شوخی: ای بابا شما که بازیکن خوبی بودین مگه در لیگ دسته اول باشگاهای ایتالیا(سری آ) هم منشوری دارند؟
من بازی های درخشان شمارو دراینتر اصلا از خاطر نمی برم پاس های طلایی و گل های حساس. اگه روزی مدیر اجرایی رئال مادرید شدم حتما شمارو میخرم. راستی مدیر برنامه اگه نداریمن هستم باعث افتخار بنده هست که مدیر برنامه ی شما باشم. در مورد انتقال به رئال مادرید حتما نظرتو بهم بگو منتظرم.

داداش بد جوری به خنسی خوردم و هیچ تیمی نمیاد سراغم اگه بتونی رئال رو ردیف کنی که خیلی مردی...!!!!!:ahaaaaaa:

اگر تیم های تهرانیکه هوادار ندارن انتقال یابند باعث تتوع در لیگ میشود

البته هر کسی نظر خودش رو داره و نظر دیگران برای من محترمه ولی شما مگه سرنوشت تیمهای پاس همدان و پیکان قزوین رو ندیدید؟ مگه غیر از اینه که یکی از بدترین رکوردهای جذب تماشاگر رو تیم پیکان قزوین داره. در ضمن ما نباید صرفا به خاطر جذب تماشاگر تیشه به ریشه ی این تیمهای ریشه دار بزنیم طوری که هر دوی این تیمها به دسته پائینتر سقوط کردن و اون ابهت گذشته رو ندارن...

C R 7 9
07-10-2011, 20:00
این چه سوالیه که گذاشتید؟ معلومه که هیچ کس انتقال تیم هارو به شهرستان تایید نمیکنه

masood_10
07-16-2011, 20:32
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

واقعا باید به حال این فوتبال و این فدراسیون تاسف خورد. فوتبالی که در آن سیاست دخیل باشد ، باید فاتحه اش را خواند!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>
فوتبالی که توسط برخی سیاسیون به بازی گرفته می شود و فدراسیون فوتبالی که آن قدر استقلال ندارد تا جلوی این کثیفی ها را بگیرد. وقتی تیم نفت تهران توسط نماینده مردم اراک در مجلس به استان مرکزی هبه می شود و پس از آن هم شنیده می شود قرار است استیل آذین را به استان سمنان ببخشند! و این همه در حالی است که که این ماجرا قبلا مورد آزمایش قرار گرفته و نتیجه ای جز شکست نداشته است. انتقال تیم پاس تهران قهرمان آسیا که در سال 1386 به همدان برده شد نتیجه ای جز رو به افول رفتن برای این تیم نداشته است. تا آنجایی که هر سال امتیازات کمتری کسب می کرد و همه هم دیدند که امسال با چه فجاعتی قهرمان آسیا به لیگ دسته اول ایران سقوط کرد. یا تیم پیکان تهران که به قزوین هبه شد. در حالی که در قزوین یک زمین تمرینی مناسب نداشت و فقط بازی هایش را در قزوین انجام می داد. و پس از تیم پاس همدان تیم پیکان هم به دسته یک ایران سقوط کرد. یا انتقال تیم صباباتری تهران به شهر قم که باعث شد تیم بسکتبال صبابتری که در آسیا حرف اول را می زد ، منحل شود. و نمونه های بسیاری از این دست که بحث آن ها در حوصله این مقاله نمی گنجد. با این همه افتضاحات و شکست هایی که با این کار عاید فوتبال ایران شده است باز هم برخی از سیاسیون دست بر نمی دارند. مثلا آقای رحیمی معاون اول رئیس جمهور که همدانی است پس از سقوط پاس به دسته یک قول یک تیم دیگز لیگ برتری را به شهرش داد!!!<o:p></o:p>
این چه جور سیاستی است که تیم هایی که با تحمل زحمت و مشقت های بسیار و با برخورداری از حمایت های مردمی خودشان را به لیگ برتر می رسانند توسط شخصی که فقط در پی منافع شخصی است به شهر های دیگر هبه می شوند. این تیم ها دیگر از طرف مردم حمایت نمی شوند و نتیجه ی انتقال آن ها را می توان با بررسی عاقبت پاس و پیکان تهران دریافت.<o:p></o:p>
بگذارید با دو مثال از تیم های لیگ برتری موضوع را روشن تر بیان کنم.<o:p></o:p>
شما دو تیم پیکان قزوین و تراکتورسازی تبریز را در نظر بگیرید. <o:p></o:p>
تراکتور پس از اینکه چندین سال قبل به دسته یک ایران سقوط کرد ، چون یک تیم مردمی بود ، در همان دسته یک هم از حمایت مردم محروم نماند و نتیجه اش این شد که پس از 7 سال دوباره به لیگ برتر برگشته و قوی تر از قبل هم کار می کند و البته در پی قهرمانی ایران و کسب سهمیه آسیایی است. هواداران هم همچنان پشت تیمشان هستند و همه دیدند در بازی برابر پرسپولیس دو فصل قبل 110000 نفر به ورزشگاه آمدند ، نه تنها ورزشگاه یادگار امام تبریز پر شد ، بلکه خیلی ها هم از روی کوه ها و تپه های اطراف ورزشگاه بازی را مشاهده می کردند. الحق و الانصاف که ترک ها در همه ی زمینه ها سرآمد ایرانیانند. حالا اگر همین تراکتور سازی به شهر دیگری هبه می شد ، تصور کنید چه بلایی بر سرش می آمد!<o:p></o:p>
در مقابل تیم مردمی و موفق تراکتورسازی تیم منفور و نا موفق پیکان قزوین قرار دارد. تیمی که در همان تهران هم حمایت نمی شد و البته با انتقالش به شهر قزوین (که توسط آقای ابوترابی نماینده مردم قزوین در مجلس انجام شد) وضعیتی بدتر از قبل پیدا کرد. <o:p></o:p>
تیمی که متعلق به شهر قزوین بود اما یک زمین تمرینی در قزوین نداشت. در تهران تمرین می کرد و فقط دو ساعت در قزوین بازی می کرد و به تهران برمی گشت. فیروز کریمی مربی جنجالی فوتبال ایران زمانی که در صبا بود حرف جالبی زد : ما با تیم های دیگر لیگ در بازی های خانگیمان هیچ فرقی نداریم ، آن ها در بازی با پیکان به قزوین سفر می کنند و ما هم همینطور هستیم.<o:p></o:p>
مردم قزوین هم از این شرایط گله داشتند و پیکان را از خود نمی دانستند . آن ها از انتقال پیکان به شهرشان ناراضی بودند . مردم قزوین می خواستند یک تیم از دل شهرشان با بازیکنان بومی به لیگ برتر صعود کند و چه بسا اگر این چنین می شد ، تیم قزوین را هم ماندد تراکتور سازی می دیدیم.<o:p></o:p>
مسئولین امر و نمایندگان محترم مجلس بدانند که با انتقال تیم ها از شهری به شهر دیگر ، هم آن تیم را نابود می کنند ، هم حمایت های مردمی و هم استعداد های فوتبالی آن شهر را از بین می برند. نمایندگان مجلس بدانند که رای دوره بعد مجلس با کار مستمر برای خدمت به مردم به دست می آید ، نه با انتقال تیم های لیگ و خرج بی استفاده بیت المال! آنها نباید این کار را انجام دهند ، البته اگر راضی به چشم پوشی از منافع خود شوند و منافع ملت ایران را بر منافع خودشان مقدم ببینند.<o:p></o:p>
و شما آقایان سعیدلو و کفاشیان !<o:p></o:p>
بعنوان یک عاشق فوتبال برای شما متاسفم که آن قدر استقلال ندارید که بتوانید جلوی این راند بازی ها را در فوتبال ما بگیرید. شاید بهتر باشد جای خود را به افراد بهتر از خودتان بدهید و بگذارید کمی فوتبال نفس بکشد!<o:p></o:p>

مسعود محمدی <o:p></o:p>

messi1373
07-16-2011, 22:08
به جای اینکه وردارن تیمارو به شهرستان انتقال بدن وردارن توی شهرستانا تیم درست کنن با سرمایه گذاری تیمو به سطح اول کشور برسونن.این کارا فقط برای اینه که بگن ما خوب مدیریت میکنیم و سر مردم رو شیره بمالن

ale10forever
07-17-2011, 01:11
اگه این کار اصولی و درست بود مطمئن باشید کشورای صاحب فوتبال قبل ما از این کارا می کردن مثلا لندن تو لیگ برتر انگلیس 5-6 نماینده نداشت و تیمارو به شهرای دیگه منتقل می کردن
پسرعموهای خود من شهرستان میشن یه تیم دارن تو دسته دو هر هفته مین بازیاشو میبینن یه سری به من میگفتن داریم برنامه ریزی می کنیم بیایم دسته یک.کل شهر فراخوان دادیم با استعدادا بیان و تست بدن و تماشاچی جذب کنیم و کانون هوادارا درست کنیم و از اینجور کارا. حالا شما فکر می کنید اگه این تیم واسه خودشون نبود هم واسش این همه دل می سوزوندن؟ این همه کار واسش می کردن؟
شهرستانیای عزیز شما قبول می کنید یه تیم با همه بازیکناش و مربیاش تو تهران زندگی کنن و تمرین کنن و بعد روز ماسبقه بیان شهر شما بازی کنن؟ این تیمو از خودتون میدونید؟ یا حتی اگه تمام باشگاهشون رو هم منتقل کنن باز هم اون انگیزه و انرژی که واسه تیم خودتون میزارین واسه این تیما خرج نمی کنید و نتیجه اش میشه همین ،نابود شدن پاس قهرمان آسیا و صبا و نفت و بقیه ای که تو راهن.
اگه برید تاریخچه تیمای بزرگو بخونید می بینید که از اولش حاضری خوری نکردن و زحمت کشیدن. اولش تماشا چی نداشتن و خودشون جذب کردن. اینجا ما به جای اینکه واسه تیمامون راه حل واسه جذب تماشاچی ارائه بدیم و واسشون استادیوم بسازیم داریم این کارا رو انجام میدیم نتیجه اش هم میشه همین که آدم حالش از فوتبال ایران و آدماش به هم میخوره. امیدوارم یه روز همه این چیزا درست شه و ما هم حداقل مثل ترکیه یه فوتبال آبرومند داشته باشیم که تو دنیا بهش بها بدن

158-315
07-17-2011, 02:38
به نظر من تیم ها به استان های فوتبال خیز انتقال داده شود

و تیم ها خصوصی شوند

و از بودجه دولت استفاده نشود

sina acm
09-28-2011, 00:38
اینکه خصوصی بشن بحث دیگه ای هست اما تیم هایی که در تهران هیچ هواداری ندارند به استان های که در زمینه فوتبال مشکل دارن انتقال پیداکنه میتونه به جذابیت های فوتبال اضافه کنه

Fc Bayern München
01-19-2012, 22:06
به نظر من این کار اشتباهه...........
بالاخره هر شهر تولیگ ایران چه تو لیگ برتر چه تو دسته یک چه تو دسته دو چه تو دسته سه که حداقل یه تیم داره..............
اگه هواداران تیم یاری کنن تیمو تیمم میاد بالا و مشهو ر میشه.............
حالا هم خوب کردن نفت اراکو به وجود نیاوردند..................
چرا تیم های بالایی نگران پایینی ها باشند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پایینی ها خودشون می دونن باید چیکار بکنن و چیکار نکنن.................
entezar::

UNCO
04-29-2012, 12:13
انتقال تیم از شخصی به شخصه دیگه یک کار حرفه ایه ولی انتقال از شهری به شهر دیگه فقط باعث کم شدن جذابیت های فوتبال میشه . . .

amindash
05-16-2012, 10:05
واقعا مطلب خوبی گذاشتیتد.... یه تیم باید از پاییه قوی باشه....و با یه تمرین مربی و بازیکن خوب.....

یادمه هاشمیان ک اومد برنامه نود درباره این موضوع هم بحث کرن..هاشمیان در باره هافنهایم گفت که فصلهای گذشته خوب بازی میکرد پدیده فصل هم شدن...... یه تیم شهرستانی بود......از لیگ دسته 4 المان پرورش دادن.....کم کم اوردنش لیگ 1 المان......

حالا ما چیکار میکنیم..... پاس تهرانو میفرستیم همدان اونم از سرنوشتش.....استیل اذین فرستادن اونور.....پیکان اینور.. ........ کم کم پرپولیس و استقلالم میفرستن افغانستان برای پیرفتفوتبال اون کشور.........

یه تیم باید بومی باشه تا مردم شهرش از ته دل دوسش داشته باشن

spbarcelona
05-16-2012, 12:05
من اصلا انتقال یه تیم از یه جایی به جای دیگر رو قبول ندارم و تیم مال هرجاست باید مال همونجا باشه:yes:

omid2
05-16-2012, 14:20
من با این ایده مخالفم ولی اگه خصوصی بشن مشکلی نداره

Shaghayegh-ss
09-02-2012, 14:51
انتقال يك تيم به يك شهر ديگر يعني اجهاف در حق طرفداران اون تيم

42d3e78f26a4b20d412==