PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار و تبادل نظر هواداران پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2011

Mehrd@d
02-28-2011, 15:11
به نام خدا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

هرگونه اخبار و تبادل نظر پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در این تاپیک قرار می گیرد.

با تشکر :flowerysmile:

nobody11
02-28-2011, 19:36
تيم الاتحاد تيم قويه و پرسپوليسم كه اصلا فابل پيش بيني نيست
ولي آرزو ميكنم با اين اتفاقاتي كه تو فرودگاه جده افتاده ببرند

AlexDelpiero
02-28-2011, 19:56

به نام خدا

لیگ قهرمانان آسیا 2011

دور اول مرحله گروهی

الاتحاد عربستان - پرسپولیس ایران

چهارشنبه 11/12/1389 ساعت : 21:05

ورزشگاه امیر عبداله فیصل

داور: صالح سوبخيدين از مالزی
======================

بازی خیلی سختی هست !
الاتحاد در کنار الهلال از بهترین تیمهای عربستان و منطقه بحساب میان . که در جذب بهترین مربیان و بازیکنان همیشه موفق عمل کرده اند .
پرسپولیس در چند دیدار اخیر نشان داد که در سازمان دفاعی بمراتب بهتر از گذشته عمل میکند . اما احتیاط بیش از حد در این بازی نوعی خودکشی خواهد بود .
ما باید از سرعت غلامرضا رضایی و قدرت سرزنی هاشمیان نهایت بهره را ببریم . تفکر راضی شدن به تساوی تا اخرین ثانیه ها ریسکی خطرناک خواهد بود .

عناصر الاتحاد در میانه میدان نقش بسزایی در اهنگ این بازی خواهد داشت . حرکت در فضا کلید فتح دروازه عربها در خانه خودشان خواهد بود . ضمن اینکه زمین هموار استادیوم حریف کار را برای بازیکنان سرعتی مثل رضایی ، نوروزی ، فشنگچی ، و حتی مجتبی زارع راحت تر خواهد کرد .

بازیسازی محمد نوری همه امید ما در این بازی خواهد بود . ضمن اینکه ارزو میکنم مازیار بهتر از گذشته در این خصوص عمل نماید .
بازی توی عربستان تحت شرایطی که پرسپولیس داره جلوی تیمی مدعی مثل الاتحاد یه کم هولناک به نظر میاد !
ولی یک چیزی که خیلی بهمون دلگرمی میده واون هم حس ایرانی ها در مقابل عرب ها هست که طی چند سال اخیر داره این حس تنفر بین ایرانیا و بالاخص پرسپولیسی ها رنگ روی بیشتری میگیره ! و من فک کنم بیشتر از جنبه تاکتیکی جنبه احساساتی رو باید قوت قلب دونست !

ترکیبی که برای این بازی به نظر میاد :

رحمان احمدی
ابراهیم شکوری ---------------------- نورمحمدی ---------------- سپهر ---------------------- محمد ( ؟)
مازیار--------------- بادامکی
نوروزی -----------------------------------------نوری ------------------------------------غلامرضا رضایی
وحید هاشمیان

به امید موفقیت !

Mehrd@d
03-01-2011, 19:34

گروه 3 لیگ قهرمانان آسیا 2011

الاتحاد (عربستان)
بنیادکـــور (ازبکستان)
الوحــــده (امارات)
پرسپولیس (ایران)

برنامه بازی های گروه 3 لیگ قهرمانان آسیا 2011

چهارشنبه 11 اسفند 1389 - 2 مارچ 2011، ساعت 19:30، ورزشگاه النهیان

الوحده (امارات) - بنیادکور (ازبکستان) [Only Registered And Activated Users Can See Links]

-----------------------

چهارشنبه 11 اسفند 1389 - 2 مارچ 2011، ساعت 21:05، ورزشگاه عبدالله الفیصل

الاتحاد (عربستان) - پرسپولیس (ایران) [Only Registered And Activated Users Can See Links]

چهارشنبه 25 اسفند 1389 - 16 مارچ2011، ساعت 16:30، ورزشگاه جار

بنیادکور (ازبکستان) - الاتحاد (عربستان) [Only Registered And Activated Users Can See Links]

-----------------------

چهارشنبه 25 اسفند 1389 - 16 مارچ 2011، ساعت 17:30، ورزشگاه آزادی

پرسپولیس (ایران) - الوحده (امارات) [Only Registered And Activated Users Can See Links]

سه شنبه 16 فروردین 1390 - 5 آپریل 2011، ساعت 17:30، ورزشگاه جار

بنیادکور (ازبکستان) - پرسپولیس (ایران) [Only Registered And Activated Users Can See Links]

-----------------------

سه شنبه 16 فروردین 1390 - 5 آپریل 2011، ساعت 20:50، ورزشگاه النهیان

الوحده (امارات) - الاتحاد (عربستان) [Only Registered And Activated Users Can See Links]

چهارشنبه 31 فروردین 1390 - 20 آپریل 2011، ساعت 17:30، ورزشگاه آزادی

پرسپولیس (ایران) - بنیادکور (ازبکستان) [Only Registered And Activated Users Can See Links]

-----------------------

چهارشنبه 31 فروردین 1390 - 20 آپریل 2011، ساعت 21:20، ورزشگاه عبدالله الفیصل

الاتحاد (عربستان) - الوحده (امارات) [Only Registered And Activated Users Can See Links]

سه شنبه 13 اردیبهشت 1390 - 3 می 2011، ساعت 17:30، ورزشگاه آزادی

پرسپولیس (ایران) - الاتحاد (عربستان) [Only Registered And Activated Users Can See Links]

-----------------------

سه شنبه 13 اردیبهشت 1390 - 3 می 2011، ساعت 17:30، ورزشگاه جار

بنیادکور (ازبکستان) - الوحده (امارات) [Only Registered And Activated Users Can See Links]

سه شنبه 20 اردیبهشت 1390 - 10 می 2011، ساعت 21:00، ورزشگاه النهیان

الوحده (امارات) - پرسپولیس (ایران) [Only Registered And Activated Users Can See Links]

-----------------------

سه شنبه 20 اردیبهشت 1390 - 10 می 2011، ساعت 22:00، ورزشگاه عبدالله الفیصل

الاتحاد (عربستان) - بنیادکور (ازبکستان) [Only Registered And Activated Users Can See Links]

nobody11
03-03-2011, 01:10
متاسفانه كادر فني بعد از اتفاقاتي كه در فرودگاه براشون پيش اومده بود نتونستند روحيه تيمو احيا كنند!!البته اين به جز حاشيه هاي فراوانيه كه براي تيم به وجود اومده!!!
دايي كه دست از سر رحمان احمدي و غلامرضا رضايي دست بر نميداره حداقل كاش خودشون مصدوم يا محروم ميشدند از دستشون راحت شيم، شدند بلاي جون پرسپوليس!!!

FaFa
03-03-2011, 01:28
متاسفانه كادر فني بعد از اتفاقاتي كه در فرودگاه براشون پيش اومده بود نتونستند روحيه تيمو احيا كنند!!البته اين به جز حاشيه هاي فراوانيه كه براي تيم به وجود اومده!!!
دايي كه دست از سر رحمان احمدي و غلامرضا رضايي دست بر نميداره حداقل كاش خودشون مصدوم يا محروم ميشدند از دستشون راحت شيم، شدند بلاي جون پرسپوليس!!!

رضایی و احمدی کم بودن حالا هاشمیان هم اضافه شده
10 تا توپ گرفت عین 10 تا رو لو داد ! eterza::-
حیف اون پول که به اینا می دن
واقعآ دایی با این همه تجربه نمی بینه اینا دارن اینجوری بازی می کنند و ازشون استفاده می کنه؟
رضایی دیگه چه توپی رو خراب کنه تا بره بیرون از زمین؟:mage mishe:
اینجوری بخوایم بازی کنیم فاتحه تیم توی هر 3 جام خوندس ...........

Derby
03-03-2011, 01:35
چهار بازی دور اول لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و به نظر من استقلال بدترین نتیجه رو گرفت ( مفت 3 امتیاز از دست داد ) و پرسپولیس بدترین بازی رو از نظر فنی انجام داد
در طول 90 دقیقه فقط 1 حرکت هماهنگ از پرسپولیسی ها دیدیم
دایی تیم رو خودش بسته و نمی تونه ایرادی از این لحاظ بگیره
خیلی دوست دارم از دایی بپرسم که غلامرضا رضایی چه فاکتورهایی داره که اشپیتیم آرفی نداره؟ :mage mishe:
یا اینکه هاشمیان با این وضع امادگی چه کمکی می تونه به تیم بکنه که آرفی نمی تونست بکنه؟
علی رضا محمد چرا استفاده نمی شه و علی عسگر بازی می کنه؟
البته احتمالآ بعد از این سئوالها از دایی به جای اینکه جواب بده می گه:
شما من رو یاد فلان کارتون می اندازید ...... اصلآ سئوالت فنی نیست ! سئوال درباره بازی کن جواب بدم :ohum:
خلاصه این هم یک سبکه دیگه
ولی پرسپولیس به لطف این فقط 3 گل خورد که این الاتحاد نسبت به چند سال پیش افت شدیدی کرده بود و حتی در قیاس با 2 سال پیش کاملآ ضعیف شده بود
به امید اینکه تیم های بزرگ ایرانی جایگاه بازیکنان بزرگ باشند نه ..........

AlexDelpiero
03-03-2011, 11:13
یا اینکه هاشمیان با این وضع امادگی چه کمکی می تونه به تیم بکنه که آرفی نمی تونست بکنه؟

من اوایل یکی از منتقدان حضور هاشمیان در پرسپولیس بودم :nishkhand: ولی الان به نظرم نسبت به خیلی از بازیکنان حال حاضر پرسپولیس کاملتره ! فقط تنها چیزی که اذیت میکنه آدمو اینه که هاشمیان اصلا تغذیه نمیشه والا میتونه موثر و مفید باشه ! دیشب هم به جزی دو تا توپ دیگه چیزی بهش نرسید که هردو تا رو ضربه زد به سمت چارچوب که درازه بان رو به عکس العمل وا داشت !

علی رضا محمد چرا استفاده نمی شه و علی عسگر بازی می کنه؟
علیرضا محمد مصدومیت جزئی داشت که بنا به صلاحدید پزشک تیم این بازی رو ازش استفاده نکردند !
================================================== ==========
متاسفانه در یک بازی کاملا بچگانه پرسپولیس باخت !
علی دایی گفته بود که من توی تمرینات هیچ اصلا ،آفساید گیری کار نکردم ! یعنی یه چیزایی در حد سوئیپر ....
دو تا گل اول رو هردو از روی آفساید گیری اشتباه مدافعین خوردیم !
دیشب علی عسگر واقعا افتضاح بود ! نورمحمدی هم همچنین ! این دو نفر به اندازه کل تیم اینقد سوتی دادند که اگر رحمان نبود واگر بازیکنان الاتحاد ناشی نبودند لااقل 6 تایی می شدیم ! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
خدا رو شکر بخت با ما یار بود وآبروریزی برابر الغرافه اینجا تکرار نشد ! توی فاز هجومی هم اینقد ضعیف بودیم که به جز دو تا موقعیت از روی ضربات ایستگاهی و شروع مجدد ها چیزی دیگه ای برای گفتن نداشتیم !
اصلا اینا انگار تمرین نکرده بودند ! برای چند صحنه این اتفاق افتاد که بازی کن برتای حرکت نشون میداد ولی حرکت نمی کرد .لی پاسور به خیال اینکه طرف استارت زده توپ رو براش می فرستاد و سر آخر توپ به هدر میرفت ! تو دو سه تا صحنه هم بازی کنا از نیم متری نمیتونستند پاس درست به هم بدن ! من واقعا موندم با این بازیکنا چه امیدی به آینده باید داشته باشیم !

king123
03-03-2011, 11:42
به نظر من تقصیر باخت بازیکنان هستند دروازه خالی رو نمیتونستند گل کنند هر مربی هم بیاد نمیتونه شوت وپاس رو به اینا یاد بده ! بازی رو کی دیدید دفاع ها الکی توپو لو میدادن تا وقتی رضایی نوک بود فقط پاس بلند مینداختند وقتی هم که هاشمیان به میدون اومد خبری از پاس بلند نبود هاشمیان هم که هر توپی میومد خراب میکرد بجز شوت آخری آخه بگی قوجا دیگه بسه برو بشین خونه mas:-
تیم یه مشکل هم داره اونم اینکه تا نباخته حمله نمیکنه منتظر گل بخوره بعد حمله کنه :fek konam:

feri71
03-16-2011, 22:50
اصلا دیگه خسته شدم eterza::- هرفصل این همه واسه ی گرفتن سهمیه تلاش می کنیم اما اصلا تیم رو واسه ی نتیجه گرفتن توی آسیا نمیبندیم نه تنها پرسپولیس بلکه این وضعیت برای تمام تیمهای ایرانی صدق میکنه همه شون فقط میخوان سهمیه بگیرن برن آسیا وقتی هم که سهمیه گرفتن تیم سال بعدشون از تیم امسالشون ضعیف تره نمونه ی واضحش در این چند سال تیم های سایپا،مس،صبا باطری(صبای قم) و خیلی تیم های دیگه بودن که وقتی سهمیه رو میخواستن بگیرن یه تیم در حد قهرمانی داشتن اما وقتی میخواستن به لیگ قهرمانان اعزام بشن فقط به فکر سقوط نکردن از لیگ برتر بودن:gahhr:
امروز هم پرسپولیس میشه گفت مثه رقیب همشهری خودش نصف بیشتر امیدش رو برای صعود از مرحله ی گروهی از دست داد بعید میدونم با این تیم توی بقیه ی بازیهای آسیاییمون بردی به دست بیاریم امروز تقریبا کارخاصی واسه ی بردن انجام ندادیم همونطوری هم که قبلا حدس میزدم اصلا از این مسابقه استقبال خوبی نشد و شاید همین یکی از دلایل سرد بودن بازی بود:chemidonam:

TT_Henry
03-17-2011, 00:36
دیگه شورش رو در آوردن
بابا مربی هم داره بد ترکیب می چینه دیگه
از اول فصل اگه آرفی فیکس بازی می کرد الان یه فوروارد 6دانگ شده بود!
این هاشمیان کیه برداشته آورده توی تیم؟
چه کار مثبتی توی بازی انجام می ده؟ :-ang
آخر بازی هم که هی گیر می ده به داور میگه فلان صحنه رو پنالتی نگرفت
یکی نیست بگه آقای دایی ما پرسپولیسیم .... هر بازی می خوای فقط با پنالتی گل بزنی؟
تو با شهرداری تبریز می خوای با پنالتی ببری توی آسیا هم می خوای با پنالتی ببری
اگه تیم قراره جلو 20 هزار هوادار دلش به پنالتی خوش باشه که هیچی !
جمع کن بابا :-ang

AlexDelpiero
03-17-2011, 09:26
اصلا دیگه خسته شدم eterza::- هرفصل این همه واسه ی گرفتن سهمیه تلاش می کنیم اما اصلا تیم رو واسه ی نتیجه گرفتن توی آسیا نمیبندیم نه تنها پرسپولیس بلکه این وضعیت برای تمام تیمهای ایرانی صدق میکنه همه شون فقط میخوان سهمیه بگیرن برن آسیا وقتی هم که سهمیه گرفتن تیم سال بعدشون از تیم امسالشون ضعیف تره نمونه ی واضحش در این چند سال تیم های سایپا،مس،صبا باطری(صبای قم) و خیلی تیم های دیگه بودن که وقتی سهمیه رو میخواستن بگیرن یه تیم در حد قهرمانی داشتن اما وقتی میخواستن به لیگ قهرمانان اعزام بشن فقط به فکر سقوط نکردن از لیگ برتر بودن:gahhr:
امروز هم پرسپولیس میشه گفت مثه رقیب همشهری خودش نصف بیشتر امیدش رو برای صعود از مرحله ی گروهی از دست داد بعید میدونم با این تیم توی بقیه ی بازیهای آسیاییمون بردی به دست بیاریم امروز تقریبا کارخاصی واسه ی بردن انجام ندادیم همونطوری هم که قبلا حدس میزدم اصلا از این مسابقه استقبال خوبی نشد و شاید همین یکی از دلایل سرد بودن بازی بود:chemidonam:

دیگه شورش رو در آوردن
بابا مربی هم داره بد ترکیب می چینه دیگه
از اول فصل اگه آرفی فیکس بازی می کرد الان یه فوروارد 6دانگ شده بود!
این هاشمیان کیه برداشته آورده توی تیم؟
چه کار مثبتی توی بازی انجام می ده؟ :-ang
آخر بازی هم که هی گیر می ده به داور میگه فلان صحنه رو پنالتی نگرفت
یکی نیست بگه آقای دایی ما پرسپولیسیم .... هر بازی می خوای فقط با پنالتی گل بزنی؟
تو با شهرداری تبریز می خوای با پنالتی ببری توی آسیا هم می خوای با پنالتی ببری
اگه تیم قراره جلو 20 هزار هوادار دلش به پنالتی خوش باشه که هیچی !
جمع کن بابا :-ang
من نمیدونم دیگه چه جوری میخوان یه حرکت مثبت واسه هوادارا انجام بدن اینا !
بازی نیمه اول رو میشه گفت غیر از همون 15 دقیقه اول که هی توپ رو میفرستادند واسه غلومرضا که اون هم سگ دو میزد پشت خط دفاع اونا ولی آخرش هم هیچی ! دیگه هیچ نکته قابل توجهی نداشت ! کلا پرسپولیس چند ساله که تا گل نخوره به هوش نمیاد ! با این وضع دفاعی که البته این بازی به مراتب از بازی با الاتحاد بهتر بودیم دیگه هیچ امیدی به بازی های آینده نداریم ! وقتی توی آسونترین بازی این مرحله این چور چیز پیچ میشیم وای به بازی های بعدیمون ! من اگه دیروز توی <رزشگاه بودم یه کاری دست خودمو بازیکنا میدادم ! :nishkhand:
من نمیدونم واسه چی اینقدر حرص بازی های پرسپولیس رو میخورم ! اونا که بی هیچ دغدغه ای میان پولشونو میگیرن و میرن و اصلا ککشون نمیگزه که ما هوادارا داریم چی میکشیم ! بازیکن بی غیرت ! کادر فنی بی عرضه ! مدیریت بی لیاقت ! اینا مشکل پرسپولیس هست و تا خونه تکونی اساسی نداشته باشیم حال و روزمون همینه ! :gijjj:

Mehrd@d
03-17-2011, 12:05

بازیکن گل نمی زند، داور پنالتی نمی گیرد، من چه کار کنم؟ / گلزنی یک امر ذاتی است / آرفی و هاشمیان مصدوم بودند
کانون هواداران پرسپولیس : علي دايي پس از تساوي يك بر يك پرسپوليس برابر الوحده عنوان كرد: در ابتدا از تمام تماشاگران كه تيم را همراهي و تشويق كردند، تشكر مي‌كنم.

علی دایی در ادامه گفت و گو با خبرنگاران گفت: همه ديدند كه در اين ديدار ما چقدر موقعيت خلق كرديم اما فقط نتوانستيم گل بزنيم. تيم الوحده در اين بازي چه كار كرد؟
سرمربي پرسپوليس راجع به داور مسابقه تصريح كرد: در اين ديدار داور 3 صحنه پنالتي را براي ما اعلام نكرد و در صحنه‌هاي 40 به 60 نيز به نفع الوحده سوت مي‌زد و در بسياري از صحنه‌ها نيز به ضرر پرسپوليس قضاوت كرد. من به بازيكنانم اعلام كردم كه ما بايد در بازي به گل دست يابيم نه اينكه به اميد داور باشيم، در ديدار برابر الاتحاد نيز يك پنالتي حساس براي ما گرفته نشد.
دايي اظهار داشت: زماني كه در دقيقه 96 بازيكنم از 6 قدمي توپ را وارد دروازه نمي‌كند، من چكار بايد بكنم؟ از دست دادن اين موقعيت‌ها باعث مي‌شود كه ما از كسب 3 امتياز باز بمانيم. پرسپوليس در اين ديدار بسيار سرتر از الوحده بود و اين تيم فقط به ضد حمله دل بسته بود.
وي افزود: در طول مسابقه بجز گلي كه الوحده‌اي‌ها به ثمر رساندند نتوانستند موقعيت ديگري را روي دروازه پرسپوليس ايجاد كند.
دايي در پاسخ به سؤالی مبني بر اينكه آيا تيم پرسپوليس در اين ديدار فردي مانند علي دايي را كم نداشت، گفت: هم اكنون از كجا مي‌خواهيم علي دايي پيدا كنيم، ما در ابتداي فصل قصد داشتيم كريم انصاري فرد و محمدرضا خلعتبري را به تيم بياوريم اما نشد هم اكنون سرمايه ما همين است ما فقط نمي‌توانيم گل بزنيم.
دايي گفت: خداوكيلي من اگر 10 يا 15 كيلو لاغر كنم مي‌توانم براي تيم خوب كار كنم. ما از لحاظ فوتبالي خوب كار مي‌كنيم اما تمام‌كننده نداريم. پرسپوليس در بازي گذشته 13 موقعيت گل داشت و در اين بازي نيز 8 گل را از دست داديم. ديگر نمي‌دانم چكار بايد بكنم. بايد بيشتر تلاش كنيم و اين نقص‌ها را از بين ببريم.
وي عنوان كرد:‌ فوتبال پرسپوليس از خيلي تيم‌هاي ديگر بهتر است اما در لحظه‌اي كه بايد گل بزنيم نمي‌توانيم اين كار را انجام دهيم و اين مي‌شود كه 3 امتياز ديدار را از دست مي‌دهيم.
دايي در پاسخ به اين سؤال كه آيا عدم وجود شخصي از AFC در ناداوري‌ها عليه ايران تأثيرگذار است، خاطرنشان كرد: ما در گذشته در كنفدراسيون آسيا نماينده داشتيم اما خيلي راحت اين موضوع را از دست داديم و هم اكنون تبعات اين موضوع را مي‌بينيم. افراد غير فوتبالي مي‌توانستند تأثيرگذار باشند اما ما هيچ نماينده‌اي در AFC نداريم درحالي كه عرب‌ها و اماراتي‌ها از اين موضوع بسيار بهره مي‌برند و هر كاري كه دلشان مي‌خواهد انجام مي‌دهند. درد ما اين است كه كسي نيست از حق ما دفاع كند و خيلي راحت حقمان ضايع مي‌شود.
سرمربي پرسپوليس درباره گلزني بازيكنانش تصريح كرد: به نظرم گلزني يك امر ذاتي است و بازيكنان مادرزادي گلزن بدنيا مي‌آيند و بازيكن در آينده پيشرفت خواهد كرد. ما بازيكنان مصدومي داشتيم و اين امر نيز در نتيجه نگرفتن ما تاثيرگذار بود. فكر مي‌كرديم هاشميان بتواند به اين ديدار برسد و آرفي مصدوم نيز كه به تازگي بهبود يافته بود فقط دو جلسه با تيم تمرين كرد. اميدوارم با برطرف شدن مصدومان اوضاع تيم بهتر شود.
دايي درباره سفر رؤساي فدراسيون فوتبال گفت: من در اين مورد حرفي نمي‌زنم. نمي‌‌توانم صحبتي بكنم، من فقط مي‌گويم مشكل ما اين است كه در كنفدراسيون ‌آسيا كرسي نداريم و بايد تلاش كنيم تا به اين امر دست يابيم كه اگر چنين نشود مطمئن باشيد اين روند در آينده نيز ادامه خواهد داشت.
وي درباره صحبت فردوسي‌پور گزارشگر تلويزيون مبني بر اينكه بازيكنان پرسپوليس بلد نيستند پنالتي بگيرند، گفت: چرا نمي‌توانيم پنالتي بگيريم در بازي گذشته مجتبي زارع به گونه‌اي با بازيكن برخورد كرد كه انگار ماشين به او زده است اما داور اعلام پنالتي نكرد. او نظر خود را اعلام كرد و هركسي از بيرون مي‌تواند هر نظري را بدهد هيچكس نمي‌داند چه بلايي سر من مي‌آيد. همه خارج از گود مي‌توانند حرف بزنند اما بايد بود و موقعيت را ديد.
دايي با اشاره به علاقه و طرفداري خود از برنامه 90، گفت: در برنامه 90 چرا صحنه‌اي كه گل آفسايد بوده به گونه‌اي كارشناسي مي‌شود كه صحيح اعلام مي‌شود؟ در هر صورت من به شاگردانم افتخار مي‌كنم كه فوق‌العاده بازي كردند و فقط نتوانستيم به گل دست يابيم. از نتيجه بازي راضي نيستم اما از نحوه عملكرد بازيكنانم راضي‌ام. شايد اين قسمت ما بود كه به تساوي دست يابيم.
وي ادامه داد: متاسفانه 2 امتياز حساس را از دست داديم و نتوانستيم از موقعيت‌هايي كه بدست آورديم استفاده كنيم. مطمئن باشيد هر تيمي بجز پرسپوليس در اين ديدار بود 3 يا 4 گل مي‌زد. ما در تمام كنندگي، مشكل داريم.
دايي درباره اظهار نظر سرمربي الوحده مبني بر اينكه پرسپوليس نيز بازي جوانمردانه را رعايت نكرد، يادآور شد: او نظر خود را گفته، همه عالم ديدند كه الوحده چه بازي‌اي انجام داد. فقط دروازه‌بان اين تيم 10 دقيقه روي زمين دراز كشيده بود و بجز او ساير بازيكنان نيز دقايق بازي را تلف كردند.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Mehrd@d
03-17-2011, 12:20

کانون هواداران پرسپولیس : سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: تساوي در ليگ قهرمانان آسيا در خانه مثل باخت است.

حبيب كاشاني در جمع خبرنگاران پس از پايان بازي پرسپوليس و الوحده عنوان كرد: تماشاگران پرسپوليس و استقلال هميشه پيروزي مي خواهند. احساس مي كنند يار دوازدهم تيم هستند، وقت مي گذارند و 2000، 5000 تومان پول بليت مي دهند و حق خود مي دانند كه براي ديدن پيروزي تيم خود به ورزشگاه بيايند. ما هم به آنها حق مي دهيم.

سرپرست باشگاه پرسپوليس در پاسخ به اين سوال كه چه عيدي به هواداران مي دهد، گفت: فكر مي كنم عملكرد ما مي توانست عيدي ما به آنها باشد اما در دو بازي اخير نه تنها به آنها عيدي نداديم بلكه آنها را ناراحت هم كرديم. دايي و بازيكنانش بايد همت كنند تا در آخرين بازي سال خود پيروز شوند تا دل هواداران را شاد كنند.

كاشاني درباره اينكه سعيدلو قولي در مورد پرسپوليس به وي نداد، گفت: امسال اولين سالي بود كه با سازمان تربيت بدني توافق كرديم هزينه هاي باشگاه 50 درصد را سازمان و 50 درصد را باشگاه تامين كند. چيز زياد ديگري وجود ندارد. فكر مي كنم از معدود باشگاه هايي هستيم كه حق و حقوق بازيكنان خود را به موقع پرداخت كرديم.
وي افزود: تساوي در ليگ قهرمانان آسيا در خانه مثل باخت است. آنها چون وضعيت تيم در جدول را مي دانند نگران هستند. تيم هم در نيمه دوم بازي رو به جلويي انجام داد اما هواداران نظر خاص خود را دارند و مثلا مي گفتند چرا مهاجم اضافه نشد يا چرا فقط يك تعويض انجام شد اما در نهايت تصميم گيرنده نهايي فني علي دايي است. وظيفه من مديريت است.

Mehrd@d
03-17-2011, 12:21
کانون هواداران پرسپولیس : هافبك تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: با تساوي برابر الوحده امارات كارمان براي صعود به مرحله حذفي ليگ قهرمانان آسيا دشوار شد.

حسين بادامكي خاطرنشان كرد: هرچند گل تاكتيكي و زيبايي به ثمر رساندم اما بسيار متاسفم كه با اين گل هم نتوانستيم امتيازات كامل را به دست آوريم. فرصت هاي مناسبي براي گلزني داشتيم كه متاسفانه با بدشانسي به گل تبديل نشد تا پيروزي را از دست بدهيم.
وي ادامه داد: براي تيم اماراتي بسيار متاسفم كه با اينگونه بازي كردن روح فوتبال را در بازي امروز از بين برد. هرچند كارمان بسيار سخت شد اما هنوز براي صعود اميدوار هستيم.

هافبك پرسپوليس در خصوص صحبت هاي سرمرب تيم الوحده كه مدعي شده بود بازيكنان پرسپوليس در اين ديدار وقت كشي مي كردند، گفت: فكر مي كنم اين مربي اتريشي يك بازي ديگر را تماشا كرده است چراكه دروازه بان تيم وي از ابتدا به دنبال از بين بردن وقت اين ديدار بود

Mehrd@d
03-17-2011, 12:23

کانون هواداران پرسپولیس : مربي صربستاني تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: بايد در امر گلزني بهتر عمل كنيم تا به راحتي پيروزهاي خود را از دست ندهيم.

ژلكو مياچ خاطرنشان كرد: متاسفانه دوار ژاپني يك پنالتي مسلم را به سود ما اعلام نكرد تا همچون ديدار با شهرداري تبريز يك پيروزي را از دست بدهيم. پرسپوليس بازي هاي خوبي را به نمايش مي گذارد اما بايد طي روزهاي آينده مشكل گلزني تيم را با انجام تمرينات اختصاصي برطرف كنيم.
وي در خصوص اينكه در مطبوعات اعلام شده بود از زمان حضور وي پرسپوليس بازي هاي زيباتري را انجام مي دهد گفت: اگر در روش بازي تيم تا اين حد مفيد بوده ام بسيار خوشحال هستم و اميدوازم با كمك دايي ديگر مشكلات را هم برطرف كنيم.
مياچ در خصوص صحبت هاي سرمربي اتريشي تيم الوحده اظهار داشت: وي يك مربي نامدار است و نبايد وقت كشي تيم خود را به پرسپوليس ارتباط مي داد چرا كه بازيكنان ما در هيچ دقيقه اي از اين ديدار به فكر اتلاف وقت نبودند.

مياچ در خصوص اينكه اعلام كرده بود علي دايي مي تواند مشكل گلزني پرسپوليس را برطرف كند اظهار داشت: دايي يك گلزن مادرزادي است و اگر چند كيلوگرم سبكتر بود در همين سن نيز مي توانست كمك شاياني به تيم داشته باشد چرا كه مهاجمان حال حاضر پرسپوليس قدر فرصت ها را نمي دانند.

Mehrd@d
03-17-2011, 12:24
کانون هواداران پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال الوحده گفت: بازیکنان پرسپولیس خودشان را به زمین می زدند و قصد اتلاف وقت داشتند!

جوزف هلس برگر در کنفرانس مطبوعاتی پس از پایان بازی با پرسپولیس گفت: به نظر من بازی جالب و زیبایی بود و بازی در برابر پرسپولیس مقابل این تماشاگران کار ساده ای نبود.
وی در پاسخ به صحبت های خبرنگاری که گفت: تیم شما با این بازی آبروی فوتبال را برد گفت: این نظر شماست و به نظر شما احترام می گذارم اما تیم پرسپولیس هم در برخی شرایط بازی جوانمردانه را رعایت نکرد و حتی بازیکنان این تیم خودشان را به زمین می انداختند که من این را دوست نداشتم. به هر حال پرسپولیس 95 دقیقه برای گلزنی وقت داشت که از آن استفاده نکرد. شما به عنوان هوادار پرسپولیس از این نتیجه ناراحت هستید و البته من هم ناراحتم که چرا موقعیت پیروزی را از دست دادیم.

سرمربی تیم فوتبال الوحده گفت: بازیکنان پرسپولیس خودشان را به زمین می زدند و قصد اتلاف وقت داشتند!

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 1%21%21.html)

Mehrd@d
03-17-2011, 12:26

کانون هواداران پرسپولیس : هواداران پرسپولیس افشین قطبی را که تا قبل از حضورش در پرسپولیس کسی او را نمی شناخت ، تبدیل به امپراطور کردند . چون تیم را با شایستگی قهرمان لیگ ایران کرد .

همان افشین قطبی که سال قبل امپراطور هواداران بود ، سال بعد با نتایج ضعیفش در یک نیم فصل تبدیل به سیبل هواداران شد و به یکباره نزد هواداران از عرش به فرش آمد .

تو شهریار فوتبال ایرانی ، اسطوره جهانی ورزش کشوری ، فوتبال ایران را به نام تو می شناسند ، اما در پرسپولیس چوب خطط دیگر پر شده ...
یک بار در این فصل یک حرف درست و حسابی زدی . بعد از استعفایت گفتی "توطئه‌اي در كار نبود، توانايي‌ام همين قدر بود "
بعد از این مصاحبه فکر می کنم همه هواداران تو را بخشیدند . چون اعتراف کردی که دیگر نمی توانی . اما چرا برگشتی ؟ چرا با یک خاطره خوب نرفتی ؟

انصافا" در پرسپولیس کار خاصی نکردی . باید قبول کنیم نتایج پایانی فصل قبل و قهرمانی در جام حذفی حاصل زحمات کرانچار بود.
حاصل کار جنابعالی را در تیمی که خودت بسته ای را می بینیم . بهانه نیاور ! مشکلات این تیم با خلعتبری و انصاری فرد حل نمی شد.
یادمان نرفته اول فصل گفتی 80 درصد یارگیریها را کردی . نیامدن خلعتبری و انصاری فرد کاملا طبیعی بود . قرار نیست که با هرکس که مذاکره کردید بیاید به تیم ...
اما اشتباه از خودت بود . اشتباهی که ما به آن می گوییم غرور و خودخواهی . ولی تو می گویی جدیت !
نام نمی برم کسانی را که چه راه آمدنشان را بستی و چه آنها را از تیم فراری دادی . خودت می دانی چه کسانی را می گویم.

اما بیا و دوباره مردانگی کن و واقعیت را بگو .
لیدرها که 90 دقیقه تشویقت کردند . شیث را که دک کردی . تو رو خدا بگو از دهنم پرید که گفتم داوری در بازی با الوحده به ضرر ما بود !
هاشمیان و آرفی را تا مصدوم نبودند بازی نمی دادی ، حالا می گویی مصدوم هستند و بازیکن نداریم ؟
واقعا احساس می کنی تیمت در بازی با الوحده خوب بازی کرد ؟ اگر این طور است ، یا شما نمی دانید بازی خوب چیست ، یا ما را ... فرض کردید !

بازیکنان این تیم را خودت با بازیکنان فصل 85-86 مقایسه کن.
در تیمی که ستاره هایش امثال سید عباسی و ابراهیم اسدی بودند ، تیم طوری بازی می کرد که مو به تن هوادار سیخ می شد .
در آن فصل سوم شدیم اما در هر بازی بالای 70 هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه بودند.
بله آقای دایی . مشکل این تیم خود شمایی .

شاید هم ........
نمی دانم ! شاید ما اشتباه می کنیم !

دست نوشته فوق بخشی از انتقادات کاربران همین سایت از شخص علی دایی است .

Mehrd@d
03-17-2011, 12:27

کانون هواداران پرپولیس : کریم باقری ونوع رفتنش از فوتبال چه در رده ملی ومقابل برزیل ان درخاک امارات وچه در سطح باشگاهی وازپرسپولیس در زمره اتفاقات قابل بحث فوتبال ایران در سال روبه پایان بود. او بعد از طلاق فوتبال-این واژه شاید بهتراز خداحافظی باشد-نخواست از دایی به عنوان عامل این امر گلایه کند.

کریم ولی در آستانه سال نو راحت تر از آن ماجرا سخن می گوید.«سال قبل این موقع به خداحافظی از فوتبال فکر نمی کردم.من یک سال دیگر قرارداد داشتم واین یعنی آن که دوطرف به تداوم یک ساله این همکاری معتقد بودند.من آدمی نیستم که به خودم بگویم بمان وتحت هرشرایطی کارکن.من گدای پست وپول وشهرت نیستم.رفتم قبل از آن که به من بگویند به تو نیاز نداریم.در مورد نیمکت نشینی ام مربی تصمیم می گرفت اما من حق داشتم برای خودم تصمیم بگیرم.به من ده دقیقه بازی می دادند. قرار بود در آن ده دقیقه من چه کار کنم؟اگر به درد 10 دقیقه می خوردم چرا باید می ماندم؟»
او درد دل هایش را شفاف تر بیان می کند «هرکس از من پرسید از دایی دلخوری طفره رفتم.اما حالا می گویم چرا نباید دلخور می شدم؟من کریم باقری بودم. کاپیتان پرسپولیس وهرچه دارم از تیم ملی وپرسپولیس است. نمی خواهم منتی سر کسی بگذارم اما دوست داشتم قبل از اینکه همه چیز خراب شود بروم.دایی در کنفرانسی که حقیقی به عنوان کاپیتان در آن حضور داشت بدون مقدمه اعلام کرد باقری خداحافظی می کند. به حاج حبیب زنگ زدم گفت درستش می کنم.گفتم لازم نیست. چراباید این بجث مقابل آن همه خبرنگار وبدون اطلاع من رسانه ای شود؟بعد همانی که این بحث را مطرح کرد حرفش عوض شد وگفت تا آخر فصل روی باقری حساب می کنیم.چرا؟»
باقری حرف های بعدی اش بوی طعنه می دهد. طعنه به آنهایی که محبوب نیستند«هرکس یک روزی از بین می رود.من هم فوتبالم مرد.مهم نیست که امروز دوران فوتبالی ام را درون قبر می گذارم مهم آن است که مردم دوستم دارند.»
او به یک شایعه رسانه ای هم در مورد خودش جواب می دهد«همه جا نوشتند باقری 30 تا تریلر دارد وراننده هایش روی آنها کار می کند.تریلرم کجا بود. اما دوست دارم با ماشین سنگین رانندگی کنم.»

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 9%85%D8%9F.html)

Mehrd@d
03-17-2011, 12:47
مشت حقیقی بر صورت عادل!

پرسپولیس همانطور که نتوانست از سد شهرداری تبریز بگذرد مقابل الوحده امارات هم متوقف شد تا تا تا دایی در جملاتی جدید و بهانه ای بدیع بگوید؛ چون در کنفدارسیون فوتبال آسیا آدمی نداریم آقای نیشیمورای ژاپنی(داوری در حد فاینال جام جهانی) حق ما رو به نفع اعراب می خورد!
سوای بهانه های تکراری دایی ، موضوع اصلی مشت جانانه ای بود که علیرضا حقیقی پس از سوت پایان بازی حواله صورت صورت دروازه بان نگون بخت الوحده کرد...

Mehrd@d
03-17-2011, 23:12

کانون هواداران پرسپولیس : سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس با گله از نبود يك نماينده از ايران در AFC، از نحوه داوري نيشيمورا انتقاد كرد.

محمود خوردبين پس از توقف پرسپوليس مقابل الوحده در هفته دوم ليگ قهرمانان آسيا، گفت: داور كاملا به سود آنها سوت مي‌زد و اين مساله به اين دليل است كه ما نماينده‌اي در كنفدراسيون فوتبال آسيا نداريم تا از حقوق ما در اين مواقع دفاع كند.
وي در ادامه با بيان اينكه تا زماني كه كسي را در AFC نداشته باشيم، عرب‌ها هر كاري دلشان بخواهند با ما مي‌كنند، افزود: دروازه‌بان الوحده هفت دقيقه از وقت بازي را با خوابيدن روي زمين كشت ولي داور حتي يك كارت زرد به او نشان نداد و بايد بگويم تمام تصميمات نيشيمورا در اين بازي به سود حريف بود.
خوردبين در ادامه با اشاره به ناظر عربستاني اين ديدار خاطر نشان كرد: ما نمي‌دانيم كه پيش از بازي چه صحبت‌هاي بين مسئولان تيم الوحده و مسئولان برگزاري بازي رد و بدل شده است و خدا مي‌داند كه آيا آنها با يكديگر توافقي كرده‌اند يا خير، ولي بايد بگويم عرب‌ها هيچگاه يكديگر را رها نمي‌كنند كه با ما دوستي كنند.
وي در ادامه با اشاره به گفته يكي از بازيكنان الوحده كه ادعا كرده بود پرسپوليس در اين بازي ضد فوتبال بازي كرده است، گفت: ما كجا ضد فوتبال بازي كرديم، ضد فوتبال و فوتبال دفاعي را آنها بازي كردند و اينكه داور هم به نفع آنها سوت مي‌زد دليلي بر اين مدعاست. داور در اين بازي دو پنالتي صددرصد بر روي فشنگچي و غلامرضا رضايي را نگرفت كه اين از دلايل ضعف داوري در اين ديدار بود.
سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس در پايان ابراز اميدواري كرد كه تيمش در بازيهاي آينده به پيروزي دست پيدا كند.

Mehrd@d
03-17-2011, 23:14

کانون هواداران پرسپولیس :مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کارمان برای صعود به مرحله بعد سخت شد اما بازیکنان پرسپولیس از پس کارهای سخت برمی آیند.

غلامرضا رضايي اظهار كرد: نمي‌دانم در فوتبال چه چيزي باعث مي‌شود نتيجه به سود يك تيم تغيير كند. آيا به جز اين است كه يك پنالتي مي‌تواند نتيجه نهايي يك بازي را تعيين كند؟ در اين بازي داور مي‌توانست چند پنالتي براي ما بگيرد ولي نمي‌دانم چه شده بود كه او خطاهاي روي بازيكنان ما را ناديده مي‌گرفت.
وي در ادامه با بيان اينكه شايد داوران از تيم ما خوششان نمي‌آيد كه پنالتي‌هاي ما را نمي‌گيرند، افزود: در بازي برابر الاتحاد عربستان داور پنالتي ما را نگرفت. در ليگ برتر ايران هم در بازي برابر شهرداري تبريز پنالتي‌هاي ما گم شد و در اين بازي نيز داور چند پنالتي مسلم ما را ناديده گرفت.

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس درباره نيمه دوم بازي تيمش برابر الوحده نيز گفت: در نيمه دوم برنامه ما براي رسيدن به دروازه حريف، حركت از كناره‌ها و سانتر روي دروازه و حركت در عمق بود كه از اين طريق فرصت‌هاي زيادي نيز براي گلزني پيدا كرديم ولي بدشانس بوديم كه توپ‌هايمان گل نشد.

بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس در پايان با بيان اينكه با تيم دوم جدول تنها يك امتياز فاصله داريم، گفت: شرايط ما به گونه‌اي است كه بايد در بازيهاي آينده با تمركز بيشتر بازي كنيم تا صددرصد امتيازهاي لازم را كسب كنيم، البته كارمان بسيار سخت است ولي بازيكنان ما از پس كارهاي سخت برمي‌آيند.
رضايي همچنين به خوب توصيف كردن بازي تيمش برابر الوحده خاطر نشان كرد: در اين بازي چند موقعيت عالي داشتيم كه مي‌توانستيم با به ثمر رساندن آنها بازي را ببريم. بازيكنان ما هم خيلي دوست داشتند گل بزنند ولي متاسفانه در اين كار موفق نبوديم.

Mehrd@d
03-17-2011, 23:16

کانون هواداران پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ایران گفت: بازیکنان الوحده وقت کشی می‌کردند و داور هم در بیشتر صحنه‌ها به سود اماراتی‌ها سوت زد.

علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ایران پس از تساوی مقابل الوحده امارات در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: به مانند بازی با شهرداری تبریز عملکرد قابل قبولی داشتیم، اما نتوانستیم از موقعیت های خود بهره ببریم و پیروزی ارزشمند خانگی را از دست دادیم. پرسپولیس موقعیت های زیادی داشت، اما از آنها استفاده نکردیم و بازی با تساوی خاتمه پیدا کرد.

وی ادامه داد: بازیکنان الوحده وقت کشی می کردند و داور هم در بیشتر صحنه ها به سود اماراتی ها سوت زد. بیشتر از این نمی شود به بازیکنان فشار آورد و نزدیکی مسابقات سبب شده تا نفرات تیم با خستگی مواجه شوند.

دایی گفت: اگر 15 کیلو لاغرتر بودم خودم به میدان می رفتم. قبل از لیگ می خواستیم کریم انصاری فرد و محمدرضا خلعتبری را جذب کنیم، اما نشد. باید با این شرایط کنار بیاییم و به فکر جبران در هفته های آینده باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارات سرمربی تیم الوحده که مدعی شده سرخپوشان ضد فوتبال بازی کردند گفت: این مربی نظر خودش را گفته اما عالم و آدم و دیدند پرسپولیس چطور بازی کرد و تیم اماراتی چگونه وقت بازی را می کشت. به عقیده من دروازه بان تیم الوحده به تنهایی 10 دقیقه از زمان بازی را کشت و در مقابل داور با او و دیگر بازیکنان دیگر الوحده مهربان بود و هیچ واکنشی نسبت به رفتار آنها نشان نمی داد.

وی در ادامه مدعی شد داور در جریان مسابقه از اعلام 2 تا 3 ضربه پنالتی به سود سرخپوشان خودداری کرده و افزود: داور می توانست برای ما اعلام پنالتی کند اما نمی دانم چرا این کار را نکرد. داور حتی خطاهای 60 به 40 را هم به سود تیم اماراتی می گرفت. به عقیده من داور امروز یک ترمز بود برای موفقیت تیم پرسپولیس.

دایی خاطرنشان کرد: داور با سوتهایش باعث شد تیم ما به نتیجه ای که شایستگی دستیابی به آن را داشت نرسد. ماهم در این بازی هم در بازی گذشته از داوری ضربه خوردیم در بازی با الوحده هم داور از اعلام یک ضربه پنالتی به سود ما آن هم به نحوی که می توانستیم نتیجه را تغییر دهیم خودداری کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: زمانی که بازیکن من در چند قدمی دروازه نمی‌تواند توپ را گل کند من چکار باید انجام دهم متاسفانه با قدرندانستن فرصتها اشتباهات داور و بازی تیم الوحده تمام زحمات تیم ما به هدر رفت. تیم ما دیروز خیلی خوب بازی کرد و از نظر فوتبالی برتر الوحده بود که فقط دفاع می کرد و دل به ضد حملات بسته بود.

وی افزود: در طول بازی به غیر از شوت تیم الوحده که تبدیل به گل شد فرصت دیگری از این تیم ندیدیم. شاید اگر ما از فرصتهای خود به خوبی استفاده می کردیم امروز با 3 تا 4 گل به پیروزی می رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز تاسف از اینکه فوتبال ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا کرسی ندارد، تصریح کرد: شاید اگر ما در AFC یک جایگاه داشتیم خیلی راحت حقمان را نمی خوردند. بدون شک در فوتبال امروز نقش عوامل بیرونی خیلی تعیین کننده تر از بازیکنان و مربیان است و آنچه که در زمین بازی می گذرد.

وی افزود: متاسفانه ما در ای اف سی یک نفر را نداریم که از حقمان دفاع کند اما تا دلتان بخواهد عربها و همین اماراتی ها در ای اف سی نماینده دارند. به همین خاطر ما از عوامل بیرونی فوتبال نمی توانیم استفاده کنیم و لطمات جبران ناپذیری خورده ایم.

دایی با ابراز امیدواری از اینکه مشکلات خط حمله تیمش به زودی برطرف شود از پاسخگویی به این مورد که "مسئولان فوتبال ایران بیشتر تمایل به سفر دارند تا کسب کرسی در آسیا" خودداری کرد و گفت: راجع به این مسائل حرف نمی زنم ما در کنفدراسیون فوتبال آسیا کرسی نداریم تا امروز باید این موقعیت را در AFC بدست می آوردیم اما موفق به این مهم نشدیم.

دایی در واکنش به اظهارات عادل فردوسی پور که تاکید کرده بازیکنان پرسپولیس آماتورگونه خود را به زمین می اندازند و داور را برای اعلام پنالتی متقاعد نمی کنند گفت: کی آماتور است؟ بازی قبلی مجتبی زارعی را به گونه ای زدند که انگار ماشین با او برخورد کرده اما داور اعلام پنالتی نکرد. متاسفانه بیرون گود هستند و نمی دانند ما چه فشاری را تحمل می کنیم آن وقت می گویند بازیکنان پرسپولیس آماتورند. شما نمی دانید با همین یک پنالتی که به سود ما نمی گیرند من نمی دانم چگونه باید پاسخگوی مردم، هواداران و ... باشند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه یک بازیکن برای پنالتی گرفتن نباید 3 تا ملق بزند، افزود: از پنالتی که هفته گذشته روی بازیکن ما رخ داد و داور آن را نگرفت واضح ترندیدم اما در برنامه 90 که من خودم از طرفدارانش هستم به زور می خواستند وانمود کنند گلی که تیم شهرداری در دقایق پایانی به ثمر رسانده است آفساید نبوده من به این افراد ثابت می کنم آن گل افساید بوده از خط زمین مشخص است که بازیکن شهرداری در آفساید بوده اما نمی دانم چرا برخی ها اصرار دارند که بگویند آن گل آفساید نبوده است.

وی در خاتمه با طرح این جمله که هرشخصی هر طور می خواهد تفسیر کند من به شاگردانم ایمان دارد، تصریح کرد: دیروز در زمین فوتبال قسمتی نبود که برنده باشیم و فقط من شرمنده مردم شدم که نتوانستیم پیروز شویم. من ناراحت نیستم چون تیمم خوب بازی کرد اما از اینکه برنده نشدیم ناراحتم.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85-%DA%AF%D9%84%D8%B2%D9%86%DB%8C-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%85.html)

nobody11
03-17-2011, 23:23
هر مچلی رو از هر مچلستانی اورده بودند میتونست اون پاس رو خط نوری رو گل کنه!!
خدا پدر نوری رو بیامرزه که اومد پرسپولیس وگرنه ما الان باید ته جدول لیگ برتر واسه بقیه تیم ها دست تکون میدادیم!!!!!!!

Mehrd@d
03-18-2011, 12:26

کانون هواداران پرسپولیس: پرسپوليس در بازي سوم خود در ازبكستان ميهمان بنيادكار است كه با توجه به دو پيروزي تيم الاتحاد، اين دو تيم با پيروزي در اين ديدار شانس دوم شدن را همچنان خواهند داشت ولي بازنده اين ديدار ميتواند به ساير بازيهاي باقي مانده به چشم ديدار دوستانه نگاهي مفيد داشته باشد.

پرسپوليس در فصل قبل با هدايت علي دايي كه در ميانه ي راه به كاروان پرسپوليس اضافه شده بود قهرمان جام حذفي شد تا فصل ضعيف گذاشته با پاياني تقريبا خوش براي پر هوادارترين تيم آسيا به پايان برسد. در فصل پيش رو اما پرسپوليس پس از سالها از قبل از شروع ليگ روي صندلي خود مربي دار بودن را تجربه ميكرد.
علي دايي كه قول داده بود تيمي در حد قهرماني آسيا ببندد، در زمان نقل و انتقالات به سفر خارج رفت تا به مانند ساليان قبل مدير عامل وظيفه ي مذاكره با بازيكنان را داشته باشد و سرانجام وعده هاي مربي و مدير عامل( سرپرست) پرسپوليس به واقعيت تبديل نشد تا تيمي تقريبا متوسط راهي ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا شود.نمايش متزلزل پرسپوليس و باخت هاي پي در پي در ليگ برتر و بردهاي خفيف هرچند متوالي، باعث نشد هواداران پرسپوليس از فوتبال زده گي در بياييند.

پرسپوليس در اولين گام ميهمان تيم الاتحاد عربستان در ورزشگاه عبدالله الفيصل بود كه در يك بازي بي برنامه بازي را 3-1 واگذار كرد و در گام دوم نيز در بازي كه داور و شانس هم روي خوشش را به پرسپوليس نشان نداده بود با تساوي 1-1 به پايان برد تا با يك امتياز همانند استقلال قعرنشين گروه خود شود.

پرسپوليس در بازي سوم خود در ازبكستان ميهمان بنيادكار است كه با توجه به دو پيروزي تيم الاتحاد، اين دو تيم با پيروزي در اين ديدار شانس دوم شدن را همچنان خواهند داشت ولي بازنده اين ديدار ميتواند به ساير بازيهاي باقي مانده به چشم ديدار دوستانه نگاهي مفيد داشته باشد.

Mehrd@d
03-19-2011, 11:46

کانون هواداران پرسپولیس : پس از اتفاقات عجیب پس از بازی تیم های پرسپولیس و الوحده امارات خبر می رسد که شورای عالی انضباطیAFCتصمیم دارد خاطیان را محروم کند.

منابع خبری از کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر می دهند که شورای عالی انضباطی AFC قصد دارد خاطیان پس از دیدار تیم های پرسپولیس و الوحده را با محرومیت شدیدی روبرو کند.

علیرضا حقیقی دروازه بان تیم پرسپولیس که پس از بازی با تیم الوحده با دروازه بان تیم الوحده درگیری در زمین چمن ورزشگاه آزادی پیدا کرد یکی از بازیکنانی است که رفتارش از سوی شورای عالی انضباطی کنفدراسیون آسیا زیر ذره بین است و به زعم منابع خبری با محرومیت شدیدی مواجه خواهد شد.

ضمن آنکه شورای عالی انضباطی کنفدراسیون آسیا قصد دارد برای علی دایی سرمربی تیم پرسپولیس به دلیل صحبت های حاشیه ای خود پس از بازی با الوحده نیز جریمه ای در نظر بگیرد.

لازم به یادآوری است که ناظر بازی روز چهارشنبه ورزشگاه آزادی گزارش مفصلی از حواشی‌تیم های پرسپولیس و الوحده نوشته و به AFC ارسال کرده است

Mehrd@d
04-02-2011, 21:08

به نام خدا

لیگ قهرمانان آسیا 2011

دور سوم مرحله گروهی

بنیادکار ازبکستان 0 - 0 پرسپولیس ایران

سه شنبه 16/01/1390 ساعت : 17:30

ورزشگاه جار تاشکند

nobody11
04-17-2011, 20:39
کاروان بنيادکار دوشنبه وارد تهران مي شود

تيم فوتبال بنيادکار ازبکستان براي برگزاري ديدار برگشت از مرحله گروهي مسابقات ليگ قهرمانان آسيا در گروه C روز دوشنبه هفته جاري به تهران خواهد آمد.

به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، کاروان تيم فوتبال بنيادکار ازبکستان روز دوشنبه (29 فروردين) ساعت 12:30 از طريق فرودگاه امام خميني (ره) وارد تهران مي شود.
ميهمانان سرخپوشان در بازي برگشت، پس از حضور در تهران، در هتل اسپيناس اسکان خواهند يافت. ضمن اينکه اولين تمرين خود را بعدازظهر همان روز در زمين مجموعه ورزشي درفشي فر برگزار مي کنند.
بنياد کار روز چهارشنبه به مصاف سرخپوشان مي رود و روز جمعه ساعت 7 صبح، تهران را به مقصد تاشکند ترک مي کند.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%86%D9%8A%D8%A7%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1_%D8%AF%D 9%88%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87_%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8 %AF_%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D9%85%D9%8A_%D 8%B4%D9%88%D8%AF_)

Mehrd@d
04-19-2011, 11:50

به نام خدا

لیگ قهرمانان آسیا 2011

دور چهارم مرحله گروهی

پرسپولیس ایران 1-3 بنیاد کار ازبکستان

چهارشنبه 31/01/1390 ساعت : 18:30

ورزشگاه: آزادی تهران

داور: محمد بليده عبداله از قطر

پرسپوليس در چهارمين بازي خود در ليگ قهرمانان آسيا از ساعت 17:30 امروز در ورزشگاه آزادي و در حضور بيش از 30 هزار تماشاگر برابر بنيادكار ازبكستان به ميدان رفت و 3 بر يك شكست خورد.

انور رجبوف در دقيقه 60، كريموف در دقيقه 72 از روي نقطه پنالتي و ويكتور كارپنكوف در دقيقه 90+5 براي بنيادكار گلزني كردند. آرفي در دقيقه 87 تك گل پرسپوليس را به ثمر رساند.

به اين ترتيب پرسپوليس در ورزشگاه آزادي و در حضور هوادارانش شكست تحقير آميز 3 بر يك را متحمل شد و اميدهايش براي صعود به مرحله حذفي كمرنگ‌ شد. پرسپوليس در نيمه دوم بازي بسيار ضعيفي به نمايش گذاشت و انتظارات را برآورده نكرد.

با اين شكست پرسپوليس دو امتيازي باقي‌ماند و به رده آخر جدول سقوط كرد و بنيادكار هم با 5 امتياز در رده دوم باقي‌ماند. الاتحاد عربستان 9 امتيازي صدرنشين گروه است و الوحده امارات هم با 2 امتياز و تفاضل گل بهتر به رده سوم صعود كرد. ديگر ديدار اين گروه بين الاتحاد عربستان و الوحده از ساعتي ديگر آغاز مي‌شود.

عبدالله بلوشي داور قطري مسابقه به جوريف، تريفوناويچ و كاريموف از بنيادكار و مجتبي زارع از پرسپوليس كارت زرد نشان داد. داور در دقيقه 70 عليرضا محمد با دريافت كارت قرمز از ميدان مسابقه اخراج شد. محمد در دقيقه 65 به جاي حسين بادامكي به ميدان آمده بود.

تركيب پرسپوليس:
عليرضا حقيقي، عليرضا نورمحمدي، سپهر حيدري، حميد علي‌عسگر، مازيار زارع، حسين بادامكي( از دقيقه 65 عليرضا محمد)، محمد نوري، سامان آقازماني( از دقيقه 74 مجتبي زارع)، امير حسين فشنگچي( از دقيقه 59 اشپتيم آرفي)، هادي نوروزي و وحيد هاشميان
سرمربي: علي دايي

ReD
04-20-2011, 11:38
این بازی مرگ و زندگیه
به نظر من آخرین شانسمون توی این فصل همین بازیه
من فکر نمی کنم توی جام حذفی هم با وجود سپاهان بتونیم کتری کنیم و این تیم علی دایی که از تیم ته جدولی استیل اذین اونجوری امتیاز می گیره رو ازش انتظار بیشتری توی ایران نداریم
مگه اینکه توی آسیا با وجود هوادارا بشه کاری کرد
خدا کنه امروز هوادرا تیم رو تنها نگذارند و با یه برد شیرین دور برگشت رو شروع کنیم
3 تا تیم 2 امتیازه هستند و هر کی این دور ببازه دیگه جا می مونه .
به امید پیروزی :iran:

AlexDelpiero
04-20-2011, 16:59
بازی حساسی در پیش داریم !
به قول دوستمون مرگ و زندگی !
اگر پرسپولیس این بازی رو نبره دیگه باید فاتحه لیگ قهرمانان رو خوند ! تو این مرحله آسونترین بازیمون همین بازی با بنیادکار هست که اگر نتونیم تمام امتیازات رو بگیریم دیگه عملا کار رو به اما و اگر های نشدنی واگذار کردیم !
با شرایط جدول و تفاضل گلهایی که داریم میتونیم با برد تو این بازی یه تیر به دو نشون رو داشته باشیم !
فقط امیدوارم توی آزادی حمایت خوبی از تیم بشه و غیرت بازیکن ها گل کنه !
پرسپولیس این روزها بحث فنی نداره و نمیشه خیلی مانور داد ولی ترکیب رو من اینجوری پیش بینی میکنم :

حقیقی
علی عسگری --------- سپهر حیدری ----- علیرضا نورمحمدی -------- سامان آقا زمانی
مازیار زارع ---------- حسین بادامکی
امیر حسین فشنگچی ---------------محمد نوری--------------- هادی نوروزی ( مجتبی زارعی )
وحید هاشمیان

Mehrd@d
04-21-2011, 12:15

کانون هواداران پرسپولیس : كاشاني وقتي ديد كه گلايه هاي هواداران از دايي تمامي ندارد گفت: شما فكر مي كنيد كه دايي در حال بشكن زدن است و خوشحالي مي كند؟ شما فكر مي كنيد كدام مربي مي تواند پرسپوليس را نجات دهد

پرسپولیس باخت،صدای شیث درآمد

تقابل دوتیم پرسپولیس وبنیادکار با شکست سه بریک نماینده کشورمان همراه بود. در بین دونیمه این بازی سرود پرسپولیس که توسط داريوش خواجه نوري تهیه گردیده از اسکوربود ورزشگاه پخش شد. شنیدن صدای شیث رضایی مدافع مغضوب واخراجی پرسپولیس از اتفاقات جالب این سرود بود.او می خواند سرخ بی همتاست،سرخ در رگهاست،سرخ بی پرواست.

يگان ويژه كاشاني را از ورزشگاه خارج كرد

در پايان اين ديدار هواداران عصباني پرسپوليس به جايگاه ويژه ورزشگاه آزادي هجوم برده و خواهان جدايي كاشاني از اين باشگاه شدند. هواداران پرسپوليس براي دقايق طولاني در جايگاه ويژه حضور داشته و بر عليه كاشاني شعارهاي مختلفي سر دادند كه عكس العمل نامناسب همراهان كاشاني باعث تشديد عصبانيت تماشاگران شد. براين اساس يگان ويژه مجبور شد براي خارج كردن كاشاني از ورزشگاه آزادي اقدام كند.به نظر شما اوتا کی پای دایی می ایستد؟

دایی بر سر چه کسی فریاد زد؟

علیرضا محمد که به بازی آمد جالب بود. بازیکنی که دایی به او اعتقادی نداشت ودر دربی هم به وی میدان نداد به ترکیب تیم اضافه شد. همین بازیکن 5دقیقه پس از ورودش هم پنالتی داد وهم اخراج شد. دوربین یک ثانیه روی نیمکت پرسپولیس رفت. دایی به شکل عجیبی بر سر یکی داد زد. او که بود؟آیا کسی از شهریار خواسته بود محمد را به میدان بفرستد وحالا دایی داشت فریاد می زد این هم بازیکن مورد علاقه ات.

امیرحسین کجایی؟

در پايان نيمه نخست و زماني كه بازيكنان به سوي رختكن مي رفتند هواداران خشمگين پرسپوليس به شدت فشنگچي را مورد انتقاد قرار داده و خواستار جدايي وي از تيم فوتبال پرسپوليس شدند. فشنگچي نيز پس از مشاهده اين اعتراضات با ناراحتي زمين چمن را ترك كرده و به رختكن رفت. اين بازيكن در نيمه نخست نمايش بسيار ضعيفي داشت و تمامي توپ ها را به راحتي از دست داد.

گریه ارفی

پس از پايان بازي آرفي كه از باخت تيمش ناراحت بود گريه كرد. در اين هنگام سكوبرت به دلداري او پرداخت و علي دايي هم براي آرفي دست زد

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 8%9B%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8% B3-%D8%A8%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%8C%D8%B5%D8%AF%D8%A7%D B%8C-%D8%B4%DB%8C%D8%AB-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF.html)

Mehrd@d
04-21-2011, 12:17

پرسپولیس هرروز بدتر از دیروز/ زیبا بازی نمیکنیم و به حق شکست میخوریم !!
کانون هواداران پرسپولیس : آرزوی ما هواداران پرسپولیس برای دیدن یک بازی زیبا و تاکتیکی و بردن با اقتدار در یک بازی به آرزوی محالی در این فصل تبدیل شده است.

شاید زمانی که دایی تیم را برای شروع لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا میبست فکر وضعیت امروز این تیم را نمیکرد که در مقابل دیده گان هواداران خود در استادیوم آزادی در بازی حساس مقابل تیم بنیادکار شکست سنگینی را تجربه کند تا شرایطش برای صعود به مرحله ی بعد آن هم به عنوان تیم دوم نیز به اما و اگر کشیده شود.

پرسپولیس لیگ را که مدت هاست از دست داده است و تنها امید هواداران به موفقیت این تیم در جام حذفی و لیگ قهرمانان بود که یک چراغ دیگر برای دایی سوخت تا تنها چراغ جام حذفی در برابر تیم قدرتمند سپاهان روشن باشد! در پایان دیدار بنیادکار و پرسپولیس هواداران پرسپولیس طبق معمول بازی های این فصل پرسپولیس که با شکست همراه شده ، دو دسته شدند و به شعار علیه علی دایی و حبیب کاشانی و بازیکنان این تیم پرداختند.

تماشاگران رو به روی جایگاه كريم باقري و شيث رضايي را تشويق مي كردند و شعارهايي عليه بازيكنان و علي دايي سر مي دادند. اما تماشاگران طرف ديگر استاديوم نيز علي دايي را تشويق مي كردند.

باید دید حبیب کاشانی و به خصوص علی دایی که قبل از شروع لیگ قول موفقیت در لیگ قهرمانان را داده بودند به چه نتیجه ای خواهند رسید.

AlexDelpiero
04-21-2011, 12:26
واقعا با این نتایج پرسپولیس و این افتضاحات که دایی ، کاشانی و تیم پر ستارشون دارن به بار میارن دل و دماغ واسه گفتن واسه آدم نمیمونه !
بازی که همونطور که گفتم جنبه فنی نداشت ... :shogh:
پرسپولیس دل به حوادث و اتفاقات خوش کرده بود بنیادکار هم به ضد حملات که اونا از سه تا ضد حمله گل ساختند ما هم روی یک اتفاق به گل رسیدیم ! اصلا پرسپولیس تو این بازی ازش انتظار برد نمی رفت !
فقط امیدوارم دایی هر چه زودتر بار و بنه خودشو جمع کنه و... :-ang

kick up
04-21-2011, 15:50
ديگه حال ندارم بگم كه اين زارعي بلد نيست استوپ كنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اين يه فاجعست .از كوچيك بودن بقيه بازيكنا هم ديگه ارزش نداره در موردش چيزي بگي . ب

من موندم اينايي كه دايي رو تشويق مي كردن رو از كجا جمع كرده بودن !!!! اينهمه بي آبرويي و بي غيرتي همش ناشي از عقده هاي دروني علي دايه

دوست دارم همه ما دوباره تو آزادي جمع بشيم و 100هزار نفري داد بزنيم :" دايي برو گم شو"

Mehrd@d
04-21-2011, 19:33
لحظه به لحظه با 30 دقیقه ملتهب در آزادی

مرجع خبری پرسپولیس : پرسپولیس باز هم باخت آن هم به تیمی که در زمین خودش برابر پرسپولیس متوقف شده بود اما در ورزشگاه آزادی میزبان خود را مغلوب کرد.

بازی تا دقیقه 60 با تشویق های کم و بیش حدود 20 هزار تماشاگر پرسپولیس ادامه داشت اما پس از گل اول جایگاه ها با تشنج مواجه شد.

بعد از رقم خوردن نتیجه یک-هیچ سکوهای روبرو جایگاه شروع کردند به تشویق پراکنده کریم باقری و بازیکنان اخراجی دایی اما خیلی زود از سوی جایگاه اصلی شعارهای حمایت از دایی آغاز شد. گل دوم به کلی ورزشگاه را به کما برد و دو دستگی را کامل کرد. اتفاق منحصر به فرد و جالبی که در این لحظات افتاد این بود که پس از ناامید شدن از کسب نتیجه در بازی طی یک حرکت خودجوش تمامی لیدرهای روبرو لباس فرم خود را از تن در آورده و با شعارهای بعضاً رکیک اعتراضات را ساماندهی کردند.

تا قبل از به ثمر رسیدن گل آرفی کم و بیش وضع موجود ادامه داشت و برخی تماشاگران عادی همچنان از دایی می خواستند با حجب و حیا پرسپولیس را رها کند و برخی دیگر همچنان شعارهای حمایتی می دادند.

گل آرفی باز هم جو را تغییر داد چون حالا هواداران به یک باره امیدوار شدند و از آنجا که دیگر بازیکنان کمتر تلاشی برای گل زدن نشان می دادند همه یکصدا و تا چند دقیقه به صورت مداوم تنها آرفی را تشویق می کردند ، هرچند او نیز توپ ایده آلی را از دست داد تا توپی که داشت به گل مساوی تبدیل می شد دروازه پرسپولیس را برای سومین بار فرو بریزد.

5 دقیقه آخر بازی همراه با 15 دقیقه پس از آن هواداران با بغض خود ورزشگاه را ترک می کردند. آنها که ماندند نیز به چنددستگی دچار شدند یک دسته هوادار ماندن دایی و یک دسته مخالف ادامه همکاری او ، در این بین جمعیتی هم به سراغ سرپرست موقت باشگاه رفته و در کنار نرده های جایگاه ویژه علیه او شعار دادند که این شعارها بوقچی ها را چنان عصبانی کرد که به هواداران عصبانی و ناراحت باشگاه حمله ور شده و برای چندمین بار بساط بزن بزن روی سکوهای آزادی باز شد!

اگر ماموران حفاظت نبودند معلوم نیست آیا هواداران می توانستند به سلامت از استادیوم خارج شوند یا خیر.

Mehrd@d
04-21-2011, 19:36
با وجود کسب 2 امتیاز از 4 بازی !!

مرجع خبری پرسپولیس : نتایج تیم های دوم تا چهارم گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا آن قدر متوسط بوده است که حتی پرسپولیس پس از کسب دو امتیاز در هفته چهارم شانس صعودش را از دست نداده است.

پرسپولیس حتی یک بازی را هم با پیروزی پشت سر نگذاشته است اما به معنی پایان یافتن شانس صعودش نیست. با تساوی شب گذشته الاتحاد و الوحده، پرسپولیس در صورت پشت سر گذاشتن موفق دو بازی آینده، می‌تواند به مرحله بعد برسد.

بعد از شکست خانگی مقابل بنیادکار، پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان الاتحاد است که هیچ چاره‌ای جز پیروزی در آن ندارد. این مسابقه حساس که بعدی سیاسی نیز دارد، حتی از بازی سپاهان – الهلال حساس‌تر و ملتهب‌تر خواهد بود و دایی برای زنده کردن امیدهای صعود فقط باید در آن به پیروزی برسد.

بازی بعدی پرسپولیس هم مقابل الوحده امارات است که با وجود بازی‌های‌ خوب، تیم شکست‌ناپذیری به نظر نمی‌رسد.

در گروه سوم لیگ قهرمانان، الاتحاد با 10 امتیاز صدرنشین است و بنیادکار (5)، الوحده (3) و پرسپولیس (2) در رده‌های بعدی جدول هستند. اگر پرسپولیس بنیادکار را شکست می‌داد، شانس خیلی خوبی برای صعود پیدا می‌کرد. حتی تساوی در این بازی هم برای پرسپولیس ایده‌آل بود، چون هر سه تیم با 3 امتیاز در رده دوم قرار می‌گرفتند.

در حال حاضر بنیادکار با توجه به بازی خانگی مقابل الوحده، شانس بسیار بیشتری برای صعود دارد، اما با توجه به این‌که الوحده هم به صعود امیدوار است و تیمی است که در بازی‌های دفاعی موفق نشان داده، تساوی این دو تیم محتمل است. مسابقه آخر بنیادکار هم مقابل الاتحاد برگزار می‌شود که حریف عربستانی باتوجه به میزبانی به دنبال پیروزی در این بازی خواهد بود.

همان‌طور مشخص است پرسپولیس روی کاغذ شانس صعود دارد.با این وجود به نظر نمی رسد هواداران پرسپولیس چندان به این امر امیدوار باشند. الاتحاد قبلا در بازی مستقیم مقابل پرسپولیس و در سفرهای مختلف به تهران تیم سخت کوشی نشان داد و به هرحال اندک امیدی هست تا دایی زیر این فشار نمایش بهتری نشان بدهد.

AlexDelpiero
04-21-2011, 20:45
من موندم اينايي كه دايي رو تشويق مي كردن رو از كجا جمع كرده بودن !!!! اينهمه بي آبرويي و بي غيرتي همش ناشي از عقده هاي دروني علي دايه

تنها نکته ای که به نظر میرسه اینه که هوادارا دوست ندارند با شعار علیه دایی بازم بیفتن زیر دست امثال بوقچی های بی غیرت مثل اسماعیل بیگی ! برای همین دارند یه جورایی مخالفتشونو با امثال این مفت خورا اعلام می کنند !

FaFa
04-21-2011, 22:00
تنها نکته ای که به نظر میرسه اینه که هوادارا دوست ندارند با شعار علیه دایی بازم بیفتن زیر دست امثال بوقچی های بی غیرت مثل اسماعیل بیگی ! برای همین دارند یه جورایی مخالفتشونو با امثال این مفت خورا اعلام می کنند !

داداش این نشد که !
دایی بازیکن بزرگی بوده درست ولی قرار نیست چون بازیکن بزرگری بوده بزنه کل فوتبال ما رو نابود کنه که !
تیم رو به اون فضاحت از جام جهانی جا گذاشت.
4 تا جمله کلیشه ای یاد گرفته که می گه توپ ها نمی ره توی گل ! اون موقع که تیم ملی هم بود همین غلامرضا رضایی که رفیق فابریکش هست دقیقه 90 اون تک به تک رو بازی با امارات از دست داد و خودش رو انداخت زمین !
کی مقصره؟ وقتی مربی از این همه کوتاهی بازیکنان دفاع می کنه . وقتی اعتراض به داوری رو توی تیمش عادت می کنه . وقتی یه جور وانمود می کنه که تیمش مثل بارسلونا بازی می کنه و می بازه ! اخرش هم طلب داره می گه توی ایران اینجوریه که با یک برد می گن بهترین مربی و با یک باخت من می شم بدترین مربی !
این دایی اولین باختش بود؟ توی این فصل مگه چند تا بازی کردیم که 12 تاش رو باخته !
4 تا 4تا از شاهین بوشهر و صبای قم و رفت و برگشت باخت توی دربی . دیگه تماشاچی چقدر صبر کنه
دایی از اون آدمایی هست که حتمآ باید پرتش کنند بیرون ! آخر هم طلب داره و می ره فرتی چک می گذاره اجرا !

AlexDelpiero
04-22-2011, 20:22
داداش این نشد که !
دایی بازیکن بزرگی بوده درست ولی قرار نیست چون بازیکن بزرگری بوده بزنه کل فوتبال ما رو نابود کنه که !
تیم رو به اون فضاحت از جام جهانی جا گذاشت.
4 تا جمله کلیشه ای یاد گرفته که می گه توپ ها نمی ره توی گل ! اون موقع که تیم ملی هم بود همین غلامرضا رضایی که رفیق فابریکش هست دقیقه 90 اون تک به تک رو بازی با امارات از دست داد و خودش رو انداخت زمین !
کی مقصره؟ وقتی مربی از این همه کوتاهی بازیکنان دفاع می کنه . وقتی اعتراض به داوری رو توی تیمش عادت می کنه . وقتی یه جور وانمود می کنه که تیمش مثل بارسلونا بازی می کنه و می بازه ! اخرش هم طلب داره می گه توی ایران اینجوریه که با یک برد می گن بهترین مربی و با یک باخت من می شم بدترین مربی !
این دایی اولین باختش بود؟ توی این فصل مگه چند تا بازی کردیم که 12 تاش رو باخته !
4 تا 4تا از شاهین بوشهر و صبای قم و رفت و برگشت باخت توی دربی . دیگه تماشاچی چقدر صبر کنه
دایی از اون آدمایی هست که حتمآ باید پرتش کنند بیرون ! آخر هم طلب داره و می ره فرتی چک می گذاره اجرا !
من هم مخالف گفته های شما نیستم و فقط میگم اینکه هوادارا برای اینکه دوباره نیفتند زیر دست امثال اسماعیل بیگی دارند از دایی حمایت می کنند ! یه حالتی شده که یا باید دایی رو تشویق کرد و مستقل بود یا علیه دایی شعار بدی و بری توی دار و دسته ی اسماعیل بیگی کثیف ! واسه همین میگم هوادارا بینشون دودستگی ایجاد شده و کم کم داره وضعیت بحرانی میشه !:shogh:

kick up
04-23-2011, 11:48
اين ليدري كه ميگيد مگه چي كا رست ؟ دارودسته بازي براي من هوادار عادي معني نداره . مشكل من پرسپوليس رو به سقوطيه كه باعث و بانيش فقط علي داييه و د وست دارم هرچه زودتر از اين كثافت كاريهاش رها بشم . بدترين تيم ملي تاريخ ما رو ساخت كه از عهده امارات هم برنيومديم و ح الا بدترين پرسپوليس تاريخ رو ساخته و باز هم با لات بازي و آدم از داهات اوردن مي خواد بمونه چون مي دونه نه بزرگتر از پرسپوليس گيرش مياد نه همچين رقم قراردادي

عزيز من علي دايي هيچي از مربيگري سرش نمي شه مثل خيلي بازيكناي بزرگ ديگه . اتفاقا هميشه بزرگترين مربيهاي دنيا از بين بازيكنان معمولي و باهوش بودند . دايي هم با اين تيم بستن و عقده پراكني در مورد بازيكناي بزرگ و جمع كردن كوتوله ها و تاكتيكهاي مسخره و در حقيقيت بي تاكتيكي نشون داد كه دانش مربيگري نداره . شما يه حركت تاكتيكي تو بازي با بنياد كار ديديد ؟ يا بازي قبلش با استيل آذين ؟ تيمي كه يه موقعيت گل نتونه ايجاد كنه يعني مربيش فاجعست . مربي بي نام و نشان و بي ادعاي بنيادكار از همون توقف در بازي رفت اومد و يك برد شيرين ساخت و دايي يه افتضاح . كلا نيمه دوم دايي هميشه فاجعست.

اتفاقا دست اون ليدري كه تو صورت دايي زده بود درد نكنه . الان ميگم دمش گرم . اين يارو لياقتش همينه

AlexDelpiero
04-23-2011, 12:37
اين ليدري كه ميگيد مگه چي كا رست ؟ دارودسته بازي براي من هوادار عادي معني نداره . مشكل من پرسپوليس رو به سقوطيه كه باعث و بانيش فقط علي داييه و د وست دارم هرچه زودتر از اين كثافت كاريهاش رها بشم . بدترين تيم ملي تاريخ ما رو ساخت كه از عهده امارات هم برنيومديم و ح الا بدترين پرسپوليس تاريخ رو ساخته و باز هم با لات بازي و آدم از داهات اوردن مي خواد بمونه چون مي دونه نه بزرگتر از پرسپوليس گيرش مياد نه همچين رقم قراردادي

عزيز من علي دايي هيچي از مربيگري سرش نمي شه مثل خيلي بازيكناي بزرگ ديگه . اتفاقا هميشه بزرگترين مربيهاي دنيا از بين بازيكنان معمولي و باهوش بودند . دايي هم با اين تيم بستن و عقده پراكني در مورد بازيكناي بزرگ و جمع كردن كوتوله ها و تاكتيكهاي مسخره و در حقيقيت بي تاكتيكي نشون داد كه دانش مربيگري نداره . شما يه حركت تاكتيكي تو بازي با بنياد كار ديديد ؟ يا بازي قبلش با استيل آذين ؟ تيمي كه يه موقعيت گل نتونه ايجاد كنه يعني مربيش فاجعست . مربي بي نام و نشان و بي ادعاي بنيادكار از همون توقف در بازي رفت اومد و يك برد شيرين ساخت و دايي يه افتضاح . كلا نيمه دوم دايي هميشه فاجعست.

اتفاقا دست اون ليدري كه تو صورت دايي زده بود درد نكنه . الان ميگم دمش گرم . اين يارو لياقتش همينه
داداش چرا حالا داری میزنی ؟!!! :nishkhand:
من که نیومدم طرفداری علی دایی رو بکنم . من خودم از خدامه همین الان دایی بره کنار و یه مربی دیگه بیاد تا شاید یه شوکی چیزی به تیم وارد بشه !
من بحثم هوادار و لیدر بود که من میگم نه میشه اینوری باش و نه اینکه از اون ور بوم بیفتی ! فقط میگم نباید در این بین به امثال این لیدر میدون داده بشه که کماکان هر غلطی دوست دارند بکنند !
امیدوارم برای فصل بعد از بین درخشان استیلی و دنیزلی یه مربی برای پرسپولیس انتخاب بشه ! :narahat:

kick up
04-23-2011, 15:01
آقا عصبانيت من در مورد نظر شما نيست كه . منظور شما رو گرفتم و موافقم . در حال حاضر از ليدر و هوادراي پاي استاديوم گرفته تا اونايي كه فقط تو خونه بازيها رو مي بينن معتقدن دايي مربيگري بلد نيست و عقده ايه و وبايد بره . ديگه نمي تونم تحمل كنم و بگم بايد احترامش رو نگر داشت چون علي دايي خودش احترام خودش رو نگه نمي داره چرا ما نگه داريم ؟!

اتفاقا در اين مورد يه مطلبي تو خبرورزشي امروز بصورت يه ديالوگ از يه مدير شخص ثالث بعد از باخت از بنيادكار تو آزادي نوشته بود كه خيلي جالبه و يه خلاصش رو اينجا ميارم :

پرسش: آقا چرا تيم اينطوري نتيجه مي گيره ؟
پاسخ :چي بگم والاه ليست رو خودش بست و اين بازيكنا هم همگي بازيكناي خودشن

:پس چرا اينجوري شده ؟
: اين آقاي مربي خودش خودش رو نابود مي كنه.فلان مربي كه من باهاش كار مي كردم روزي 13-12 ساعت براي فوتبال و آناليز و تمرين وقت مي ذاشت اما آقاي فلاني روزي 2ساعت هم وقت نمي ذاره

: مشكل كجاست؟
:مشكل از منيت اين آقاست. خيلي مغروره و همين كار دستش ميده .هيچ كس رو قبول نداره . اول خودش رو خراب كرد بعد من رو بعد تيم رو

:بااين وضعيت بايدچي كاركرد؟
: هيچي فعلا بايد تا آخر فصل صبر كرد ...

خوشبختانه قرارداد 16بازيكن پرسپوليس امسال تموم ميشه و با رفتن دايي دست سرمربي بعدي بازه تا بتونه بازيكناي بزرگي به تيم بياره تا از شر زارعي و بادامكي و محمد و آقازماني و اكبري و برادران شيري و هاشميان و... راحت بشيم . گرچه يه سري محدوديت هست مثلا 6تا بيشتر بازيكن ليگ برتري نمي شه اورد ولي اگه يه مديرعامل باعرضه داشته باشيم مي تونه تيم رو قدرتمند ببنده مثل تيم قطبي

David7
04-23-2011, 18:27
من که کاملا حرفاتون رو قبول دارم...

امسال پرسپولیس رکورد زده...

تا حالا رفت و برگشت از اس اس نخورده بودیم که خوردیم...

تا حالا تو تمام ادوار لیگ 12 باخت نداشته که امسال آورده...

من 2تا سوال دارم:
1)این هاشمیان چه خوبی داره که دایی آوردش پرسپولیس؟؟؟
2)دایی مدرک مربیگریشو از کجا آورده؟؟؟

nobody11
04-23-2011, 19:38
من که کاملا حرفاتون رو قبول دارم...

امسال پرسپولیس رکورد زده...

تا حالا رفت و برگشت از اس اس نخورده بودیم که خوردیم...

تا حالا تو تمام ادوار لیگ 12 باخت نداشته که امسال آورده...

من 2تا سوال دارم:
1)این هاشمیان چه خوبی داره که دایی آوردش پرسپولیس؟؟؟
2)دایی مدرک مربیگریشو از کجا آورده؟؟؟

1)اسمش وحيد هاشميانه ، تو بوندسليگا بازي كرده از همه مهم تر رفيقشه؟ ::book:khelal dandoon:
2)از تو لپ لپ!!!:nishkhand:

كسي سوال ديگه اي داره من در خدمتم!!:sooot:
تارف نكنيد كه ناراحت ميشم!!!!eterza::-

nobody11
04-23-2011, 19:45
خوشبختانه قرارداد 16بازيكن پرسپوليس امسال تموم ميشه و با رفتن دايي دست سرمربي بعدي بازه تا بتونه بازيكناي بزرگي به تيم بياره تا از شر زارعي و بادامكي و محمد و آقازماني و اكبري و برادران شيري و هاشميان و... راحت بشيم . گرچه يه سري محدوديت هست مثلا 6تا بيشتر بازيكن ليگ برتري نمي شه اورد ولي اگه يه مديرعامل باعرضه داشته باشيم مي تونه تيم رو قدرتمند ببنده مثل تيم قطبي

با همش موافقم اينايي كه گفتي اصلا لياقت پيراهن سرخ پرسپوليس رو ندارند:-ang
ولي انصافا سامان آفا زماني در حد خودش خوب بازي ميكنه!!
تو بازي با بنياد كار اگه سامانو نكشيده بود شايد خبلي از اتفاقا نمي افتاد!!

Mehrd@d
04-29-2011, 13:38

به نام خدا

لیگ قهرمانان آسیا 2011

دور اول مرحله گروهی (برگشت)

الاتحاد عربستان - پرسپولیس ایران

سه شنبه 13/02/1390 ساعت : 17:30

ورزشگاه: آزادی تهران

داور: كريستوفر متيو بريز-استراليا

Mehrd@d
05-01-2011, 14:18

مرجع خبری پرسپولیس : اسامی داوران دیدارهای نمایندگان ایران از سوی کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا در حالی اعلام شد که «محسن باسما» از سوريه قضاوت مسابقه پرسپولیس و الاتحاد عربستان را بر عهده دارد.

به گزارش مرجع خبری و به نقل از سایت AFC، اسامی داوران دیدارهای نمایندگان ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بشرح ذیل اعلام شد:

گروه اول:
سپاهان ايران - الهلال عربستانداور: تان هاي از چين
كمك‌داور اول: سو جيگ از چين
كمك داور دوم: هان وي از چين
داور چهارم: مانينگ از چين

Mehrd@d
05-01-2011, 14:20

مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال الاتحاد فردا (دوشنبه) پس از وارد به تهران، در ورزشگاه آزادی به تمرین خواهد پرداخت.

طبق قوانین AFC تیم های میهمان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باید یک روز قبل از بازی، در زمین اصلی مسابقه به تمرین بپردازند.

بر همین اساس، تیم الاتحاد غروب روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی تمرین می کند. ضمن اینکه روز سه شنبه به مصاف تیم پرسپولیس می رود. گفتنی است؛ تیم الاتحاد پس از بازی برابر پرسپولیس، تهران را به مقصد عربستان ترک می کند.

نماینده باشگاه الاتحاد امشب وارد تهران می شود

تیم فوتبال الاتحاد عربستان روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی تهران میهمان تیم پرسپولیس است.

نماینده باشگاه الاتحاد عربستان برای بررسی امکانات میزبان، محل اسکان، محل تمرین، زمین مسابقه و هماهنگی های لازم جهت حضور تیم الاتحاد در ایران، امشب (یکشنبه شب) وارد تهران می شود. گفتنی است؛ کاروان تیم فوتبال الاتحاد پس از ورود به تهران در هتل اسپیناس اسکان خواهند یافت.

هتل لاله میزبان ناظران و داوران دیدار پرسپولیس - الاتحاد

داوران و ناظران مسابقه برگشت تیم های پرسپولیس و الاتحاد پس از ورود به تهران در هتل لاله مستقر می شوند.

«محسن باسما» داور بازی تیم های پرسپولیس و الاتحاد به همراه تمام همدون (کمک داور اول)، جاودت نهلاوی (کمک داور دوم) و مسود تفیلیش (ناظر بازی) همگی از سوریه امشب (یکشنبه شب) ساعت 21:35 وارد تهران می شوند و پس از آن در هتل لاله اسکان می یابند.

حضور مدیر مسابقات AFC در تهران

مدیر مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزار دیدار برگشت تیم های پرسپولیس و الاتحاد عربستان امشب (یکشنبه) وارد تهران می شود.

بنجامین، مدیر مسابقات AFC یکشنبه شب، یازدهم اردیبهشت ماه وارد تهران می شود و در هتل لاله مستقر می گردد. گفتنی است؛ مدیر مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا به جهت حساسیت مسابقات گروهی و بازدید از ورزشگاه و شرایط تیم ها، امشب وارد تهران می شود.

کاروان تیم فوتبال الاتحاد دوشنبه در تهران

تیم فوتبال الاتحاد عربستان جهت برگزاری دیدار برگشت از سری مسابقات گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه C فردا (دوشنبه) با یک پرواز اختصاصی وارد تهران می شود.

کاروان تیم فوتبال الاتحاد روز دوشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه ساعت 17 با یک فروند هواپیمای اختصاصی عازم تهران می شوند و در هتل اسپیناس اسکان می یابند.

کنفرانس خبری مربیان و جلسه مدیران دوشنبه برگزار می شود

کنفرانس مطبوعاتی مربیان و کاپیتان های تیم های پرسپولیس و الاتحاد دوشنبه شب برگزار می شود.
کاروان تیم الاتحاد پس از ورود به تهران با فشردگی برنامه های تیمی مواجه خواهد شد. چرا که تیم الاتحاد برای انجام آخرین تمرین خود راهی ورزشگاه آزادی می شود. مربی و کاپیتان تیم الاتحاد باید در نشست خبری و مطبوعاتی به سوالات خبرنگاران پاسخ دهند و جلسه هماهنگی قبل از بازی دو تیم با حضور مدیران و مسئولان برگزار می شود.
گفتنی است؛ فشردگی برنامه های تیم میهمان بدلیل ورود یک شب قبل از بازی آنها می باشد.

Mehrd@d
05-03-2011, 11:05

مرجع خبری پرسپولیس : در حالي كه پيش از اين اعلام شده بود به دليل تاخير هواپيماي تيم عربستاني در ورود به تهران قرار است نشست خبري سرمربي الاتحاد با كمي تاخير برگزار شود، اما اين نشست به دليل تاخير بيش از حد كاروان تيم عربستاني در ورود به هتل لغو شد.

به علت تاخیر سرمربی و کاپیتان تیم فوتبال الاتحاد برای حضور در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس خبرنگاران ایرانی نشست را تحریم کردند.

در حالیکه قرار بود کاروان تیم فوتبال الاتحاد که با پروازی مستقیم راهی تهران شده اند ساعت 17:30 وارد فرودگاه مهرآباد شوند بنا بر دلایل نامعلوم پرواز آنها ساعت 19 به زمین نشست. البته پس از پایان نشست علی دایی، خبرنگاران به احترام مسئولان برگزاری این نشست برای دقایقی در سالن باقی ماند اما وقتی متوجه شدند تاخیر تیم الاتحاد بیش از اندازه است به نشانه تحریم محل برگزاری نشست را ترک کردند.

بر این اساس در حالیکه قرار بود نشست خبری سرمربی و کاپیتان تیم الاتحاد ساعت 17:30 برگزار شود اما به علت تاخیر غیر موجه کاروان این تیم در ورود به تهران، خبرنگاران حتی با اصرار مسئولان برگزاری نشست حاضر به ادامه حضور و پوشش خبری این نشست نشدند. این در حالی است که خبرنگاران اعتقاد داشتند مسئولان باشگاه الاتحاد باید ساعت 17:30 پروازشان به زمین می نشست و چون پرواز آنها چارتر بود می توانستند زودتر وارد تهران شوند تا مشکل خاصی پیش نیاید.

كاروان 45 نفره الاتحاد عربستان با حضور در فرودگاه مهرآباد وارد ايران شد كه طبق برنامه ريزي انجام شده، اين تيم پس از حضور در هتل مستقيم براي انجام تمرين راهي ورزشگاه آزادي مي شود تا تمرين خود را انجام دهد.

به دليل تاخير در سفر الاتحادي ها، ‌كنفرانس خبري سرمربي الاتحاد لغو شد و اين در حالي است كه مسئولان AFC‌ پيش از اين اعلام كرده بودند كه در صورت عدم حضور در نشست خبري جريمه خواهند شد.

رسانه‌هاي سعودي در روزهاي گذشته جو سازي‌هاي زيادي عليه ايران انجام دادند و حتي اعلام كردند كه تيم‌هاي عربستاني از حضور در ليگ قهرمانان آسيا انصراف دادند.

Mehrd@d
05-03-2011, 11:07
جوسازی عربستانی ها امری عادی است

مرجع خبری پرسپولیس : کاپیتان دوم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با شكست تيم الاتحاد به دوربعدي رقابت هاي ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا راه خواهيم يافت.

وحيد هاشميان عصر دوشنبه در نشست مطبوعاتي پيش از ديدار تيم هاي پرسپوليس و الاتحاد افزود: تيم پرسپوليس در رقابت هاي ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا بدشانس بوده است. جايگاه فعلي پرسپولیس در جدول رده بندي گروه سوم اين رقابت ها واقعي نيست و بايد بهتر از اين باشد.

وی ادامه داد: بازيكنان پرسپولیس به هيچ وجه نمي خواهند از اين رقابت ها كنار بروند از اين رو تمرينات منظمي را دنبال كرده و از هر نظر براي ديدار آماده هستند.

بازي سختي فردا برابر اين تيم داريم. الاتحاد تيم خوبي است البته پرسپوليس نيز شرايط خوبي دارد و ما چهار پيروزي پياپي داشتيم كه متوقف شديم.

وي ادامه داد: در ليگ قهرمانان آسيا نيز با وجود بازي خوبي كه در ازبكستان انجام داديم اما در تهران نتوانستيم برابر بنياد كار خوب بازي كنيم، هر چند در دقيقه 93 مي‌توانستيم بازي را به تساوي بكشانيم كه اين فرصت از دست رفت. اگر در تهران آن بازي را كه در ازبكستان مقابل بنيادكار به نمايش گذاشته بوديم، انجام مي‌داديم مي‌توانستيم اين تيم را ببريم و در بدترين حالت ممكن با اين تيم 2 بر2 مساوي مي‌كرديم و الان شرايط بهتري داشتيم، با اين حال بازي حساسي مقابل الاتحاد در پيش داريم. عزم خود را جزم كرده‌ايم تا فردا بازي خوبي انجام دهيم و به موفقيت برسيم. هر چند فوتبال غير قابل پيش بيني است اما مصمم هستيم كه پيروز شويم و دل مردم ايران را شاد كنيم.

هاشميان كه از وضعيت فعلي تيمش راضي به نظر مي رسيد درباره تيم الاتحاد نيز گفت: الاتحاد تيم خوب و منسجمي است كه فوتبال را روان بازي مي كند اما ما براي بازي فردا برنامه هاي خاصي داريم تا با پيروزي از ميدان خارج شويم.

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران در خصوص جوسازي مسوولان تيم عربستاني نيز گفت: آنها به دنبال حاشيه سازي و تخريب روحيه بازيكنان ما هستند اين درحالي است كه ما به اين مسايل اصلا توجه نداشته و تنها برروي بازي فردا تمركز داريم. جو سازي عربستاني ها امري عادي شده است. ما كاري به آنها نداريم كه 2 روز ديرتر آمده‌اند يا زودتر ما كار خودمان را مي‌كنيم و براي موفقيت تلاش خواهيم كرد.

Mehrd@d
05-03-2011, 11:10
با حمایت هوادارن به خاطر حیثیتمان الاتحاد را تهران شکست می دهیم

مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی پرسپولیس با انتقاد از اقدام غیرحرفه‌ای برخی واسطه‌ها و باشگاه ها با بازیکنان این تیم برای فصل آینده گفت: این برای نخستین بار نیست که چنین تماس های مشکوکی گرفته می شود و برخی با برخي بازيكنان تماس گرفته و خود را سرمربي فصل بعد پرسپوليس معرفي كرده‌اند و بارها این افراد تلاش کرده‌اند تمرکز ما را از بین ببرند.

علی دایی که عصر امروز دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار برابر الاتحاد با خبرنگاران گفتگو می کرد در مورد اینکه شنیده می شود ممکن است هواداران در دیدار با الاتحاد با سردادن شعارهایی جنایت های آل سعود را محکوم کنند گفت: این بازی برای من جنبه ورزشی دارد و به مسائل سیاسی کاری ندارم و از هوادارانی که به ورزشگاه می آیند می خواهم تنها تیم را تشویق کنند.

وی در مورد تیم الاتحاد ادامه داد: آنها تیم خوبی هستند اما ما به شرایط جدول نگاه نمی کنیم و به خاطر خودمان بازی می کنیم. دوست داریم در این بازی پیروز شویم و کاری به نتایج دیگر تیم ها نداریم. شرايط‌مان در جدول نگاه نمي‌كنيم و به خاطر حيثيت‌مان هم كه شده مي‌خواهيم الاتحاد را ببريم.

سرمربي پرسپوليس درباره اين موضوع كه تيمش در اين بازي محرومان و مصدومان زيادي دارد، گفت: ما از اول فصل هم چنين مسائلي داشتيم و هميشه يا مصدوم و يا محرومان زيادي داشتيم و در اين بازي خوشبختانه فقط يك محروم داريم اما متاسفانه نمي‌توانيم از سه بازيكن‌مان به دليل مصدوميت استفاده كنيم. ولي ما فقط به پيروزي در اين بازي فكر مي‌كنيم و خوشبختانه بازيكنان ما نشان دادند كه مي‌توانند جاي خالي غايب‌ها را به خوبي پر كنند.

دايي در پاسخ به اين سوال كه طبق گزارش روزنامه‌هاي عربستاني به نظر مي‌رسد الاتحاد در اين بازي فقط با يك مهاجم بازي مي‌كند و احتمالا به ضدحملات روي خواهد آورد، گفت: ما بازي آنها را با الوحده ديديم، به هر حال در اين بازي هم با يك مهاجم بازي كرده بودند و هنوز زود است كه ما بفهميم آنها با چه سيستمي به ميدان مي‌آيند اما اميدوارم پس از آنكه اين موضوع را فهميديم شيوه بازي آنها را تشخيص دهيم و بتوانيم سه امتياز بازي را كسب كنيم.

دایی در مورد تغییرات بسیار در تیم پرسپولیس تاکید کرد: متاسفانه مجبوریم به خاطر مصدومیت و محرومیت و مشکلات دیگر تغییراتی را در تیم ایجاد کنیم چند وقت است ما ترکیب ثابتی نداشتیم اما تلاش می کنیم بهترین سیستم و ترکیب را در این بازی به کار ببندیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تماس های مشکوکی که با بازیکنان این تیم گرفته شد، خاطرنشان کرد: این بار اول نیست که چنین اتفاقی افتاده اما به موقع راجع به آنها صحبت می کنم. این قدر مشکلات بیرونی داشتیم که مانور روی این مسائل ما را اذیت می کند.

دایی در پایان گفت: کسانی که پیش از پایان فصل و برای فصل آینده با بازیکنانمان تماس داشتند عملکرد غیر حرفه ای داشته اند و این موضوع نشان دهنده خیلی چیزهای دیگر است. ابتداي سال مشكلات بيروني زياد داشتيم كه اين مسئله پيش آنها مشكل زيادي نيست اين نشان دهنده غير حرفه‌اي بودن آقايان است، حتي چند بازيكن خارج از تيم پرسپوليس با من تماس گرفتند و گفته‌اند برخي خودشان را سرمربي فصل آينده پرسپوليس معرفي كرده‌اند در مورد اين مسائل به موقع حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارم.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 9%85-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%88%DA%A9-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D9%88-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF.html)

FaFa
05-04-2011, 00:24
به لطف آقای دایی و دار و دسته محترمشان از جام قهرمانان هم جا موندیم
یه نگاه می ندازیم به کارنامه علی دایی با تیمی که خودش بسته !

1ـ باخت در بازی رفت و برگشت دربی
2ـ شکست های سنگین 4تا 4تا مقابل تیم های معمولی ! (شاهین بوشهر و صبای قم )
3ـ ناکامی در لیگ برتر
4ـ حذف از لیگ قهرمانان آسیا یک هفته پیش از پایان مسابقات !

و احتمالآ در آینده نزدیک این هم به لیست اضافه می شه !

5 - بازماندن از جام حذفی

فقط خدا کنه سهمیه لیگ قهرماننا آسیا سال بعد رو بگیره که در غیر این صورت باید بره و پشت سرش هم نبینه eterza::-

kick up
05-04-2011, 11:06
من خيلي خوشحال شدم كه اين بازي رو برديم چو ن پرسپوليس هميشه مشهور بوده كه عربها رو به خاك و خون مي كشه . اينبار هم شاخ غولشون رو شكستيم . اصلا يادمه پروين به هيچ وجه اجازه نمي داد كه مديران باشگاه برن بازيكن عرب بيارن . دمش گرم
در مورد حذف هم خب از بعد بازي با بنيادكار معلوم بود حذف شديم و از اين تيم نمي شه انتظار صعود به مراحل بالاتر رو داشت. اون بازي انقدر نااميدكننده بود كه ديگه مطمئن شديم حرف زدن از صعود يعني كلاه گذاشتن سر هوادار.

تيم ما تيم قدرتمندي نيست و برد ديروز هم مثل بازي رفت و برگشت با ذوب آهن از نتايج اتفاقي-احساي-فشاري...بود ولي هر چي بود خيلي چسبيد . دستشون درد نكنه .

ما ليگ رو جايي از دست داديم كه بازيهاي خانگي ساده اي مثل راه آهن و ملوان و صبا و.. رو باختيم .آسيا رو هم موقعي از دست داديم كه از بنيادكاري كه تو خونش متوقفش كرده بوديم باختيم . اميدوارم حذفي رو از دست نديم

دايي باز هم نشون داد كه به علت نداشتن دانش فني لازم نتونسته يه تيم قدرتمند بسازه كه روند پيشرفت پايداري داشته باشه و بهمين خاطر نتايج اتفاقي مي گيره . وقتي هم مي بره دقيقا روزيه كه همه ميگن مي بازه . اين يعني همگون نبودن تيم . مچ نشدن بازيكنا با هم . نداشتن بازي هماهنگ تيمي. احساسي بازي كردن

بنظر من دايي همين الان هم با اين همه باخت و حذف و آبروريزي مي دونه كه بايد بره و پشت سرش رو هم نگاه نكنه .كاشاني هم مي دونه وگرنه بعد بازي نمي گفت "دوست دارم اگر تيم در حذفي قهرمان شد فصل بعد هم بمانم " جفتشون امسال خراب كردن و بايد برن

AlexDelpiero
05-04-2011, 14:37
بازی خوب و جونداری از پسپولیس خصوصا توی 20 دقیقه اول بازی دیدیم !
آرفی ... :shogh:
علی عسگری ... :shogh:
همه فهمیدن از این دوتا باید کجا و کی استفاده کرد ولی این دایی ....
خداییش علی عسگر توی بازی های آسیایی هم که تو این پست بازی میکرد عالی بود ولی دایی باز یه خط عقب تر بهش بازی میده !
آرفی هم هر چقدر توپ خراب کنه ولی بلاخره گلشو می زنه !
واقعا پرسپولیس اگر این بازی رو توی بازی های قبلی انجام داده بود الان این وضعمون نبود !
کارمون به جایی کشیده که باید دست به دامن الوحده بشیم واسه صعود !
انصاقا این فصل کابوسی بود برامون !
خدا کنه فصل بعد پرسپولیس باشیم نه سایه پرسپولیس !

Mehrd@d
05-04-2011, 18:27
مرجع خبری پرسپولیس : حسرت خوردن بی‌فایده است اما اگر همان توپ آرفی در وقت‌های تلف‌شده در دروازه بنیادکار می‌نشست و بازی را 2-2 می‌کرد امروز پرسپولیس بخت زیادی برای صعود داشت.

پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا کنار رفت و این اتفاق در روزی رخ داد که این تیم به اولین پیروزی خود در این مسابقات رسیده بود. برد بنیادکار برابر الوحده باعث شد ادامه مسابقات پرسپولیس جنبه تشریفاتی پیدا کند، چون قرمزها نهایتا می‌توانند با رقیب ازبکستانی هم‌امتیاز شوند و با توجه به شکست در بازی مستقیم این هم‌امتیاز شدن هم دردی از شاگردان دایی درمان نخواهد کرد.

در واقع پرسپولیس بیشترین لطمه را از همین شکست مقابل بنیادکار خورد. چون با وجود نتایج ضعیفی که در 3بازی اول گرفته بود به لطف نزدیکی امتیاز تیم‌ها حتی در صورت تساوی خانگی مقابل بنیادکار هم امروز می‌توانست با 6امتیاز و هم‌امتیاز با ازبک‌ها در رتبه دوم بنشیند و به اتفاقات روز آخر چشم بدوزد. حسرت خوردن بی‌فایده است اما اگر همان توپ آرفی در وقت‌های تلف‌شده در دروازه بنیادکار می‌نشست و بازی را 2-2 می‌کرد امروز پرسپولیس بخت زیادی برای صعود داشت.

برد دیروز سرخپوش‌ها اولین برد این تیم بود و جالب این‌که برای صدرنشین عربستانی این گروه هم اولین شکست امسال محسوب می‌شد. الاتحاد بعد از 3برد و یک تساوی دیروز اولین باخت خود را متحمل شد. این تیم که جز پرسپولیس از هیچ تیم دیگری در این گروه گل نخورده با شکست دیروز شانس صدرنشینی را همچنان برای ازبک‌ها باقی گذاشت.

در روز آخر این گروه بازی پرسپولیس و الوحده در حکم بازی سوم-چهارمی است و در مصاف دو تیم صعودکرده هم الاتحاد با یک تساوی و بنیادکار با کسب پیروزی می‌توانند سرگروه باشند. نکته این‌که الاتحاد که در دور رفت حداکثر امتیازات را گرفته بود از دو بازی برگشت فقط یک امتیاز گرفته و برعکس بنیادکار که در بازی‌های رفت پیروز نشده بود هر دو بازی برگشت خود را برده است.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 8%8C-%D9%85%D9%88%D8%AB%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D8%AF.html)

saalehh
05-05-2011, 01:52
بابا 2 فصل پیش باز هرچی باشه از گروه صعود کردیم اما امسال این آرزو هم به دلمون موند.به خدا آدم از فوتبالم بدش میاد وقتی پرسپولیس اینجور ضعیف نتیجه میگیره.هرجا لازم بوده ببره و امتیازا براش حیاتی بودن راحت امتیاز از دست دادن(مثل بازی شهرداری تبریز و این آخریش مس کرمان تو لیگ و بازب بنیادکار تو آسیا).واسه پرسپولیسی که پرطرفدارترین تیم آسیا لقبشه افت داره قبل بازی و در حین بازی از یه تیمی مثل بنیادکار ترس داشته باشه. به خدا فوتبالو به خاطر پسپولیس دوست دارم اما دیگه خیلی آدمو اذیت میکنن با این نتیجه گرفتناشون.دایی تا دلتون به خواد تعصب و همت داره اما باید قبول کنیم هنوز مربی در حد پرسپولیس نشده و با تمام علاقم به ایشون اما دوست دارم فصل بعد پرسپولیس قوی و با طراوتی رو ببینم.

GOLL
05-05-2011, 12:08
بازيكنا خيلي دير به خودشون اومدن
الان هم فقط حسرت به جا گذاشتن و بس

AlexDelpiero
05-07-2011, 22:20
عربستان خواستار رسیدگی به حواشی بازی پرسپولیس - الاتحاد شد !

مرجع خبری پرسپولیس : یکی از اعضای فدراسیون فوتبال عربستان خواستار رسیدگی AFC به حواشی بازی پرسپولیس و الاتحاد و برگزاری دو بازی باقی مانده نمایندگاه این کشور در ایران بدون حضور تماشاگر شد.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس ؛ پايگاه خبري عربستاني "الاقتصاديه " در گزارشي به بررسي بازي‌هاي فرا روي تيم‌هاي اين كشور در برابر تيم‌هاي ايراني پرداخت.

اين پايگاه خبري سعودي‌ها در ادامه اين گزارش به بازي سه‌شنبه گذشته پرسپوليس برابر الاتحاد پرداخت كه در آن بازي تيم ايراني توانست تيم عربستاني را با باخت بدرقه كند.

الاقتصاديه نوشت كه در آن بازي ورزشگاه آزادي شاهد حوادثي بود، اما اين حوادث به مرحله ناآرامي نرسيد و در آن بازي تعدادي از تماشاگران ايراني شعارهاي ديني سر دادند كه اينگونه شعارها بر خلاف قوانين بين‌المللي بوده و از سوي فيفا مردود است.

يكي از اعضاي فدراسيون فوتبال عربستان سعودي اعلام كرد كه از يك ماه پيش از اتحاديه فوتبال آسيا خواسته بوديم تا تمامي بازي‌هاي تيم‌هاي عربستاني با تيم‌هاي ايراني را به دلايل امنيتي به كشوري ديگر منتقل كنند، اما اين درخواست مردود شد. بعد از گزارش‌هاي اخير و مسابقه گذشته بين پرسپوليس و الاتحاد و تصويرهاي موثق از رويدادهاي اين بازي، انتظار مي‌رود اتحاديه فوتبال آسيا به رياست "محمد بن همام " قطري اقدامات پيشگيرانه بيشتري درباره بازي‌هاي آتي كه در آن الشباب در روز سه‌شنبه به ديدار ذوب‌آهن و النصر برابر استقلال صف‌آرايي خواهد كرد، اتخاذ كند.

پايگاه خبري الاقتصاديه عربستان سعودي پيش‌بيني كرد كه بن‌همام دست‌كم تصميم بگيرد كه دو بازي آتي در ايران، بدون حضور تماشاگر برگزار شود يا اين دو بازي در كشور سوم برگزار شود كه احتمال دوم بعيد به نظر مي‌رسد.

با وجود آنكه رسانه‌هاي عربستاني پيش از بازي‌هاي هفته گذشته به شدت درباره نبود امنيت در ايران براي انجام بازي‌ها جنجال به پا كرده بودند، اما الاقتصاديه در اين گزارش اذعان كرد كه دولت ايران تدابير لازم و كافي را براي برگزاري سالم بازي‌هاي هفته گذشته اتخاذ كرده بود.

با وجود ادعاي مقامات سعودي ناظر مسابقه كنفدراسيون فوتبال آسيا تائيد كرد كه شعارهايي در ورزشگاه سر داده شد،‌ اما هيچ مشكل امنيتي رخ نداد و مسئولان ايراني به خوبي جو ورزشگاه را كنترل كردند.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links]عربستان-خواستار-رسیدگی-به-حواشی-بازی-پرسپولیس-الاتحاد-شد.html)

Mehrd@d
05-08-2011, 19:20

به نام خدا

لیگ قهرمانان آسیا 2011

دور سوم مرحله گروهی (برگشت)

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

پرسپولیس ایران - الوحده امارات

سه شنبه 20/02/1390 ساعت : 21:00

ورزشگاه: آل نهیان

داور:عبداله محمد الهلالي از عمان

[Only Registered And Activated Users Can See Links] _ _ الوحده امارات 2 - 0 پرسپولیس ایران[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links] پایان بازی

94- سوت پایان بازی.
92- احمدی طی دو مرحله ناجی دروازه شد وگرنه گل سوم به ثمر رسیده بود.
90 - 4 دقیقه وقت تلف شده. کارت زرد برای محمد قحطانی به دلیل ادامه بازی پس از سوت داور.

85- تعویض : رحیم جمعه به جای محمود خمیس وارد شد.
78- خطای علی عسگری و کارت زرد به دلیل اعتراض به داور.
77- تعویض : وحید هاشمیان به جای آرفی وارد بازی شد . گلزن دوم وحده هم خارج شده و محمد شیهی جای خود را به حیدر علی داد.
76- حرکت رو به جلو و اولین ضربه داخل چارچوب اشپیتیم پس از 70 دقیقه که دروازه بان به آسانی آب خوردن توپ را جمع کرد.
74- حرکت مجدد علی عسگری از راست و پاس به بیرون ، ورود فشنگچی به محوطه جریمه دور شدن توپ از پای وی و دروازه بان توپ را جمع کرد.
72- گل دوم برای الوحده . تمام . محمد شیهی کار را تمام کرد . سانتر روی تیر دوم و باز هم ضعف سمت راست و آقازمانی.
71- تعویض : محمد قحطانی به جای سالم صالح.
70- وای موقیت عالی برای آرفی روی پاس رو به عقب علی عسگری اما باز هم وی دور خود چرخید و توپ را از دست داد.
68- تعویض : فشنگچی به جای نوروزی. نوروزی از شدت درد گریه کنان بیرون رفت.
67- وای. رحمان احمدی 30-40 متر از دروازه اش خارج شد و توپ را با دست زد و شانس آورد که اخراج نشد. داور با مکث چندین ثانیه ای خطا اعلام کرد و به وی کارت زرد نشان داد.

65- با آمدن شیری شرایط هیچ تغییری نکرده و همچنان الوحده فشار می آورد. آرفی هم مشغول قدم زدن در زمین حریف.
63- وای . کرنر خطرناک برای الوحده ، محمد بشیر بدون مزاحم در حالی که شیری و سکوبرت تماشایش می کردند ضربه سرش را از کنار تیر عمودی به بیرون زد.
59- شوت سرکش محمد شهی را احمدی با کف دست برگشت داد.
46 - آغاز نیمه دوم . تعویض : مهدی شیری با جای تیاگو

نیمه اول :

0 - ساعت 21 و آغاز مسابقه

5 - وااای . پاس توی عمق عالی برای نوروزی ، پاس رو به عقب هادی برای نوری و ضربه او در دهانه دروازه برگشت داده شد.

7- واای . حرکت الوحده از جناح راست پرسپولیس و سانتر به دهانه دروازه که سالم صالح توپ را با پا به کنار درواه احمدی زد.
7- با توجه به تشریفاتی بودن بازی ورزشگاه خالی است و تنها حدود یکصد ایرانی در حال تشویق پرسپولیس هستند.

10 - وااای . باز هوم ضعف سمت راست پرسپولیس حرکت حسن و سانتر به دهانه دروازه که صالح این بار هم توپ را از کنار دروازه به بیرون زد در حالی که شیرجه احمدی هم کارساز نبود.
11- بادامکی کاپیتان پرسپولیس بازوبند را برعکس بسته!

12 - گل برای الوحده . صالح بالاخره کار خود را کرد و با نفوذ از عمق پرسپولیس تک به تک با احمدی توپ را به زیر طاق فرستاد. مجتبی شیری در این صحنه تماشاگر بود!
20- داور دو بار متوالی مانع عبور بازیکنان پرسپولیس می شود که موجب جر و بحث سکوبرت و بادامکی با داور می شود.

21- تکل روی پای نوروزی و کارت زرد برای محمود خمیس.
22 - وااای . یک دوی زیبای نوری با علی عسگر ، تک به تک با دروازه بان و توپ از پای نوری جداشد و دروازه بان توپ را جمع کرد.

30- شیری با یک شوت محکم به سمت علی عسگری نفس او را بند آورد . همچنان یک بر صفر و بدون موقعیت گل.
40- آرفی بلااستثنا تمام توپ های رسیده را از دست داده . همچنان خبری از حمله پرسپولیس نیست.

43- واااااااااااااااااااااااا اااااااااااای . نفوذ نوروزی از راست پاس رو به عقب و ضربه بقل پای محکم نوری به تیر عمودی برخورد کرده و برگشت.
44- گل آفساید آرفی روی پاس نوروزی.

45- سوت پایان نیمه با نتیجه یک بر صفر به سود الوحده . بی انگیزگی بازیکنان مهم ترین ویژگی بازی . بهترین بازیکن: نوروزی . بدترین بازیکن : آقازمانی و مدافعان میانی

saalehh
05-09-2011, 16:04
سرمربي پرسپوليس گفت: براي ما مهم است که بازي آخر را با پيروزي پشت سر بگذاريم و ليگ قهرمانان آسيا را با برد تمام کنيم.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، علي دايي در کنفرانس مطبوعاتي بازي تيم‌هاي الوحده و پرسپوليس که امروز در باشگاه الوحده برگزار شد عنوان کرد: متاسفانه ما در اين بازي‌ها بدشانس بوديم و اگر در بازي مقابل بنيادکار در تهران مي توانستيم حداقل امتياز را کسب کنيم شانس زيادي براي صعود داشتيم.

وي ادامه داد: در بازي برابر الوحده هم علاوه بر بدشانسي از موقعيت‌هايمان هم به نحو شايسته اي استفاده نکرديم و اشتباهاتي داشتيم. ما بازي برابر الوحده را با تمام قدرت برگزار و به آن به عنوان يک بازي تدارکاتي خوب براي بازي‌هاي داخلي‌مان نگاه مي‌کنيم.

دايي گفت: به هرحال براي ما مهم است که بازي آخر را با پيروزي پشت سر بگذاريم و اين تورنمنت را با برد تمام کنيم. در اين بازي مي‌خواهيم از نام پرسپوليس دفاع کنيم.

منبع: varzesh3.com

saalehh
05-09-2011, 16:09
مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در اين فصل با بدشانسي‌هايي روبرو شديم و به آنچه شايسته‌اش بوديم نرسيديم.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، وحيد هاشميان در کنفرانس مطبوعاتي بازي تيم‌هاي الوحده و پرسپوليس که صبح امروز در باشگاه الوحده برگزار شد، گفت: در اين بازي تيم‌ها استرسي ندارند و همين هم به زيبا شدن آن کمک مي‌کند. ما سعي مي‌کنيم از اين مسابقه بهترين استفاده را ببريم و همان‌طور که سرمربي تيم‌مان گفتند اين بازي يک ديدار تدارکاتي خوب براي ما خواهد بود.
وي تصريح کرد: پرسپوليس در اين فصل بدشانسي‌هاي زيادي آورد و نتوانستيم به آنچه شايسته‌اش هستيم دست پيدا کنيم.

منبع:varzesh3.com

kick up
05-10-2011, 11:15
ما كه آخر نفهميديم اين "بد شانسي" يعني چي !

همه چيز رو به بخت و اقبال ربط ميديم و حتي براي بردن يه مسابقه فوتبال به مسائل مذهبي متوسل ميشيم كه چي بشه آخه؟

مشكل ماهمين جاست كه ايرادهاي خودمون رو نمي بينيم .دايي حاضر نيست قبول كنه كه نتايج اين فصل چه دلايل واقعي داشت : عدم جذب بازيكنان بزرگ متناسب باشخصيت پرسپوليس يخاطر دافعه خود دايي - ضعف دانش فني و عدم استفاده مناسب از همين داشته هايمان بنظر 2 دليل اصلي ناكامي امسال بود. ولي متاسفانه هيچ كس تو باشگاه نمياد به بررسي واقع گرايانه مشكلات بپردازه تا بشه رفعش كرد بلكه همه يا بفكر مقصر جلوه دادن ديگران هستند يا همه چيز رو به بخت و اقبال ربط ميدن يا از دستهاي پشت پرده و دشمنان خيالي

همين وحيد هاشميان كي شده كه تو آسيا تو فقط حتي يك بازي بتونه درست بازي كنه كه حرف از بخت و اقبال مي زنه آخه؟

بزرگترين مشكل ما همين مشكل فرهنگيه كه ايرادات خودمون رو نمي بينيم و به معجزه هم خيلي اعتقاد داريم .

روزي كه قبول كنيم فوتبال هم مثل زندگي يك واقعيته و فقط با يك نگرش واقع گرايانه مي توان رو بجلو حركت كرد-با مشكلات بايد روبرو شد و آنها را حل كرد - معجزه هرگز اتفاق نمي افتد - براي موفقيت بايد هر روز مطالعه داشت و آموخت و... اون روز مي تونيم پيشرفت كنيم .

اميدوارم اين بازي آخر رو بتونيم پر گل ببريم

saalehh
05-10-2011, 23:24
مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس با ارائه یک بازی اسفبار آخرین مسابقه خود برابر الوحده امارات را با شکست به پایان رساند.به گزارش مرجع خبری پرسپولیس تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الوحده امارات از ساعت 21 امشب طی یک بازی تشریفاتی از آخرین روز مسابقات گروه سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که میزبان اماراتی موفق شد با دو گل میهمان خود را بدرقه کند. در این بازی که در حضور 250 تماشاگر ورزشگاه آل نهیان ابوظبی برگزار شد ، سالم صالح و محمد شهی در دقایق 14 و 70 گل های میزبان را به ثمر رساندند. این بازی بی نتیجه که تنها برای مشخص شدن جایگاه های سوم و چهارم گروه برگزار شد ، ضعیف ترین مسابقه فصل پرسپولیس بود که طی نود دقیقه سرخپوشان پایتخت تنها در موقعیت هایی انگشت شمار صاحب شانس به ثمر رساندن گل شدند که در یکی از آنها محمد نوری در نیمه اول توپ را به تیر عمودی دروازه الوحده کوبید و موقعیت خاص دیگری برای این تیم شکل نگرفت. قضاوت این مسابقه به عهده عبداله محمد الهلالي از عمان بود که در این بازی به حمید علی عسگری و رحمان احمدی از پرسپولیس و محمد قحطانی و محمود خمیس از الوحده کارت زرد نشان داد. ترکیب پرسپولیس : رحمان احمدي، عليرضا نورمحمدي، سكوبرت، مجتبي شيري، سامان آقازماني، تیاگو فراگو،(مهدی شیری ، 45) ، حسين بادامكي، محمد نوري، هادي نوروزي(امیرحسین فشنگچی ، 68)، اشپيتيم آرفي(وحید هاشمیان ، 77 )، حميد علي عسگرسرمربی : علی دایی ترکیب الوحده : موتاز عبداله ، بشیر سعید ، عیسی احمد ، همدان الکمالی ، یعقوب یوسف ، حسن امین ، فهد مسعود ، هنریک هوگو ، محمود خمیس(عبدالرحیم جمعه ، 75) ، سالم صالح(محمد قحطانی ، 71) ، محمد الشهی(حیدر علی ، 75)سرمربی : ژوزف هیگزبرگر

saalehh
05-10-2011, 23:35
میدونید به چی داشتم فکر میکردم؟به این که دایی و بازیکنا بعد از بازی میخوان چی بگن؟خوب بازی کردیم اما باختیم؟بد شانس بودیم؟داوری بد بود؟................................یا بد بازی کردیم و همین وهمین وهمین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟بابا افت تیم تا کجا؟الوحده پرسپولیسو بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به خدا نمیدونم به این حرف بخندم یا کفری شم و عصبانی؟پرسپولیس کارش به جایی رسیده هرکی از هرجا برسه ادعای بردنشو میکنه و جالب اینکه اکثر ادعاها هم به وقوع میپیونده!!!!!!به هر حال اینم یه شاهکار دیگه و باید نشست و دید جام حذفی به کجا میرسه؟خدا به خیر کنه.

kick up
05-11-2011, 16:52
Saalehh جان پاسخ سوالت رو مي دم . اين مصاحبه دايي بعد از بازيه كه دلايل شكست رو گفته :

علي دايي پس از شکست 2 بر صفر پرسپوليس مقابل الوحده امارات گفت: به نظرم بازي خوبي نبود. دو تيم موقعيت‌هايي داشتند، اما متأسفانه دو توپي که بازيکنان اماراتي روي دروازه ما آوردند به گل تبديل شد و موقعيت‌هاي ما با بدشانسي از بين رفت. در نيمه اول مي‌توانستيم از موقعيت‌هايمان بهتر استفاده کنيم تا چنين باختي پيش نيايد.
وي ادامه داد: فوتبال همين است و تيمي که گل نزند، گل مي‌خورد و اين موضوع در فوتبال امري طبيعي است.
دايي در پاسخ به سؤالی درباره اينکه به نظر مي‌رسيد بازيکنان پرسپوليس در اين ديدار بي‌انگيزه و از قبل شکست‌ خورده بودند، گفت: با نظر شما موافقم. برخلاف چيزي که مي‌خواستم، بازيکنانم بي‌انگيزه بودند. نسبت به بازي قبلي به مراتب بدتر بوديم، اما با اينکه بد بوديم، سه چهار موقعيت داشتيم که يکي از آنها به تيرک دروازه خورد. همين بي‌انگيزگي باعث شد خوب کار نکنيم و نتيجه بدي بگيريم. حريف در زمين خود با انگيزه بود و توانست به پيروزي برسد.
وي تصريح کرد: براي آفسايدگيري بازي نمي‌کرديم؛ اما در نيمه اول کمک داور اين ديدار ضعيف ظاهر شد و چندين‌بار آفسايدها را اشتباه اعلام کرد. اگر فيلم بازي را ببنيد متوجه مي‌شويد وي چند بار اشتباه کرده است. نمي‌خواستم دراين باره حرفي بزنم اما سؤال پرسيديد و مجبور بودم پاسخ بدهم.
دايي يادآور شد: مي‌دانستيم صعود نمي‌کنيم به همين خاطر انگيزه بازيکنان ما پايين بود. راه بعدي تنها ليگ ايران و جام حذفي است و نتايج خوبي که بايد در آنها بگيريم. اميدوارم جام حذفي را بگيريم و با اينکه کار سخت است، اين امر مهمترين چيزي است که بايد با تمام تلاشي که مي‌کنيم محقق شود.
دايي در مورد ناکامي سال گذشته تيمش گفت: متوجه منظور شما از اين سؤال نمي‌شوم. اين سؤال جوابي ندارد و البته به بازي امشب هم ربطي ندارد. چون هرچيزي جاي خود دارد و نمي‌توان در مورد هر اظهارنظري صحبت کرد. پرسپوليس در سال‌هاي گذشته 7 تا 8 ملي‌پوش داشته اما اين تيم در جام ملت‌هاي آسيا تنها دو بازيکن داشت که يکي از آنها فيکس تيم ملي بود که آن‌هم مصدوم است.
سرمربي پرسپوليس افزود: قبل از بازي جام حذفي، در ليگ با سپاهان بازي داريم و مي‌توان در اين ديدار شرايط حريف را بررسي کرد.
دايي در پايان گفت: موجودي‌مان همين است و با همين نفرات کار مي‌کنيم

-----------------------------------

يعني دلايل اين شكست مفتضحانه و بي حيثيتي كه دايي بارها قبل بازي گفته بود يه بازي حيثيتيه و.... توسط علي دايي چنين اعلام شده : بد شانسي - گل نزدن و در نتيجه گل خوردن - نداشتن بازيكنان بزرگ - ناداوري

همه اين دلايل يعني "علي دايي كاملا بي عيب است.بهترين مربي ايران است.پرسپوليس از او بهتر گيرش نمي آيد . زمين وزمان با او دشمن هستند .بازيكنان بسيار كوچك هستندو...

بياييد دلايل دايي رو بررسي كنيم تا دوستان پرسپوليسي كه شايد بخاطر شكست دادن ذوب آهن يا الاتحاد كمي نظرشون با من متفاوت شده بود و كورسوي اميدي به موفقيت دايي داشتند و يا كساني كه هنوز فكر مي كنند كه اگر دايي بماند براي فصل بعد موفق خواهد شد با من هم نظر شوند كه اگر دايي بماند نه تنها بازيكنان بزرگ زيادي بما نخواهد پيوست بلكه زنگ تفريح تيمهاي ديگر خواهيم شد و ركوردهاي امسالش را خواهد شكست.

دليل اول دايي بدشانسيست.موضوعي مبهم وبي معني واحمقانه .بدشانسي يعني دهها مورد موقعيت 100% داشته باشي وشانسي گل نشود.مثل بازي برزيل-فرانسه جام 86 كه توپهاي برزيل به تير مي خورد و آخر باخت.
دليل دوم او در قاعده گل نزدن و گل خوردن هم معني بالا را مي دهد. يعني تعداد موقعيتهاي گل فراوان و...
دليل سوم يعني انگيزه نداشتن هم باز تقصير داييه كه نتونسته انگيزه ايجاد كنه. بازي حيثيتي براي پرسپوليس خودش بزرگترين انگيزه هر بازيكنيه .اونم تو آسيا
دليل ناداوري هم كه گر چه در مورد بعضي بازيها مثل 2 دربي كاملا درسته ولي در مورد اين بازي احمقانست
دليل آخر هم كه بازيكن بزرگ نداريم هم خب مقصر اصلي آن خود داييست كه اجازه حضور پژمان و نصرتي رو نداد و كريم وشيث و خليلي و ميثاق رو اخراج كرد و صرف حضورش باعث شد مهدوي كيا و كريمي ومعدنچي وزندي و...به پرسپوليس نيان

دوستان من باور كنيد تنها كاري كه در حال حاضر به سود عشق ما پرسپوليسه فقط اينه كه دعا كنيم دايي هر چه زودتر بره وگرنه به روزي ميفتيم كه خودكشي كنيم

دايي شديدا از فقر دانش مربيگري رنج مي بره به اضافه فقر فرهنگي-تربيتي .در حاليكه شديدا مغروره و فكر مي كنه عقل كل عالمه.يعني جاهلي كه به جهل خودش جاهله. بدترين كيس جهالت

saalehh
05-11-2011, 17:54
kick up جان عزیز قربون دستت.هرچی از ضعفهای پرسپولیس و دایی تو این فصل بگیم باز خیلی از عیبها از قلم میوفتن و نمیشه به تک تکشون اشاره کرد.بازیکن بزرگ که از پرسپولیس فراری بوده تو این یه سال و نیمی آقای دایی امدن مثل (خلیلی و علی کریمی و خیلیهای دیگه).با شیثم که مشکل پیدا کرد و اونم با وجود مشکلات اخلاقیش میتونست سربه راه بشه و موثر باشه.برای فصل بعد هم باز همین آش و همین کاسه. خواهد بود.حالا خدا کنه سهمیه رو بگیریم تا دلخوشی فصل بعدمون باشه.در کل باهات موافقم که دایی ناکام بوده.

AlexDelpiero
05-11-2011, 20:03
مشکلات پرسپولیس بارها و بارها گفته شده ...
من دیگه نه از دایی میخوام حرف بزنم نه از کاشانی نه از بازیکن بی غیرت و نه از لیدر مفت خور ....
این فصل هم با حذف از جام حذفی و پنجم شدن توی لیگ افتضاحاتش کامل میشه!:gahhr:
تنها نکته خوشحال کننده هم حذف اس اس بود ..... :bia baghalam:

saalehh
05-13-2011, 12:40
پرسپولیس جوان ترین تیم ایرانی لیگ قهرمانان.مرجع خبری پرسپولیس : معمولاً مرسوم است كه پس از پايان يك دوره رقابت در يك تورنمنت داخلي يا خارجي، ترين‌ها يعني بهترين، بدترين‌، بيشترين و كمترين آن دوره رقابت از سوي رسانه‌ها اعلام شوند، چراكه اين اطلاعات همواره براي مخاطبان از جذابيتي خاص برخوردار است.بر همين اساس با انجام مرحله گروهي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا در فصل 2011 كه چهارشنبه شب با برگزاري 8 ديدار خاتمه يافت و چهره 16 تيم مرحله حذفي مشخص شد، ترين‌هاي اين رقابت‌ها نيز در مرحله گروهي مشخص شدند كه آيتم‌هاي مختلف آن را در زير مورد بررسي قرار مي‌دهيم: در رقابت‌هاي مرحله مقدماتي كه با حضور 32 تيم در 8 گروه 4 تيمي و به صورت رفت و برگشت برگزار شد در مجموع 96 مسابقه به ثبت رسيد.در اين 96 ديدار 70 پيروزي و در سوي ديگر 70 شكست و 26 تساوي به دست آمد. همچنين در مجموع 96 مسابقه 255 گل از خط دروازه‌ها عبور كرد كه از اين تعداد گل 130 گل متعلق به غرب آسايي‌ها و 125 گل ديگر متعلق به شرقي‌ها بود .ترين‌هاي مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا به شرح زير است: *بيشترين برد: چونبوك موتورز كره جنوبي با 5 پيروزي سپاهان و ذوب‌‌آهن ايران، الهلال عربستان و سرزو اوزاكا ژاپن با 4 پيروزي در 6 مسابقه در رده بعدي قرار گرفتند. *كمترين برد: الجزيره امارات، آريما اندونزي و شانگهاي شنهوا چين بدون پيروزي *بيشترين تساوي: السد قطر با 4 تساوي *كمترين تساوي: الامارات امارات، چونبوك موتورز كره جنوبي و سرزو اوزاكا ژاپن بدون تساوي *كمترين باخت: السد قطر، سوون بلوينگز كره‌جنوبي و كاشيما انتلرز ژاپن بدون شكست *بيشترين باخت: الجزيره امارات و آريما اندونزي با 5 شكست*بيشترين گل زده: سپاهان ايران و چونبوك موتورز كره جنوبي با 14 گل زده در اين بخش استقلال با وجود حذف از گروهش با 11 گل زده بهترين خط حمله گروه دوم و چهارمين تيم از اين لحاظ در بين 8 گروه را به خود اختصاص داد. شاگردان مظلومي پس از سپاهان بهترين خط حمله غرب آسيا را همراه الهلال عربستان از آن خود كردند. *بدترين تيم: آريما اندونزي و الجزيره امارات در بحث ضعيف‌ترين تيم نيز سرخابي‌هاي ايران و به خصوص پرسپوليس كه با قعرنشيني به كار خود خاتمه داد، شانس آوردند كه تيم‌هايي همچون الجزيره امارات و آريما اندونزي در ليگ قهرمانان آسيا فصل 2011 حضور داشتند تا تمام عناوين بد را به خود اختصاص دهند و از اين حيث بهتر از استقلال و پرسپوليس باشند؛ در غير اين صورت دو تيم مطرح ايران و به ويژه سرخپوشان حداقل در چند مورد بايد بدترين عناوين را به خود اختصاص مي‌دادند. *كمترين گل زده: آريما اندونزي با 2 گل*كمترين گل خورده: چونبوك موتورز كره‌جنوبي 2 گل خورده در اين بخش ذوب‌‌آهن ايران با دريافت 3 گل دومين خط دفاعي قدرتمند آسيا را همراه با سوون بلوينگز كره‌جنوبي و كاشيما انتلرز ژاپن از آن خود كرد. همچنين در اين بخش سپاهان ايران نيز با 5 گل خورده همراه با الاتحاد عربستان سومين تيم از اين حيث در غرب آسيا پس از ذوب‌‌آهن و الشباب لقب گرفت.*بيشترين گل خورده: آريما اندونزي با 22 گل خورده الجزيره امارات نيز در اين رقابت‌ها 20 گل رديافت كرد.*بهترين تفاضل گل: چونبوك موتورز كره‌جنوبي با تفاضل 12+ پس از اين تيم سپاهان ايران و سوون بلوينگز كره‌جنوبي با تفاضل 9+ از اين حيث بهترين تيم‌هاي قاره لقب گرفتند.*بدترين تفاضل گل: آريما اندونزي با تفاضل 20- الجزيره امارات هم با تفاضل 13- به كار خود پايان داد.*بيشترين امتياز: چونبوك موتورز كره‌جنوبي با 15 امتياز سپاهان و ذوب‌‌آهن ايران، الهلال عربستان نيز با كسب بيشترين امتيازات پس از نماينده كره يعني با 13 امتياز به مرحله بعدي صعود كردند.*جوان‌ترين تيم: پاختاكور ازبكستان با ميانگين سني 23.5 سال*مسن‌ترين تيم: الاتحاد عربستان با ميانگين سني 29.8 سالهمچنين چهار باشگاه ايراني در بين 10 تيم مسن ليگ قهرمانان جاي داشتند و پرسپوليس با معدل 27.6 جوان‌ترين تيم ايراني در رده بيست و سوم اين رقابت‌ها قرار گرفت و سپاهان تيم بيست و پنجم، ذوب آهن بيست و هفتم و استقلال تيم سي‌ام اين ليست بين 32 تيم ايستادند.*پرتماشاگرترين مسابقه: تا پيش از ديدارهاي هفته پاياني ليگ قهرمانان آسيا، ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و بنيادكار در ورزشگاه آزادي با 31 هزار تماشاگر، پرتماشاگرترين بازي بود، اما ديدار استقلال و النصر عربستان كه با برد و البته در نهايت با ناكامي آبي‌پوشان همراه بود در حدود 70 هزار تماشاگر را به ورزشگاه آزادي كشاند و پرتماشاگرترين مسابقه مرحله گروهي و تمام 96 بازي دور مقدماتي لقب گرفت. هرچند كه در اين مورد بايد در آينده منتظر اعلام رسمي از سوي مسئولان كنفدراسيون فوتبال آسيا بود.*بهترين تيم: چونبوك موتورز كره‌جنوبي با كسب 5 عنوان بهترين و بيشترين، برترين تيم مرحله گروهي در بين همه 32 تيم قرار گرفت. در اين بخش سپاهان ايران عنوان ارزشمند بهترين خط حمله آسيا را همراه با نماينده كره‌جنوبي يعني چونبوك به دست آورد، ضمن اينكه اين تيم در بيشتر موارد عنوان بهترين‌ها در جايگاه دوم آسيا قرار گرفت. هرچند كه ديگر نماينده اصفهان نيز عناوين خوب بسياري از جمله يكي از دو خط دفاعي برتر آسيا و عناوين دوم بيشترين برد و بيسترين امتياز را به خود اختصاص داد. *صعود اصفهاني‌ها تا نيمه نهايي محقق مي‌شود؟ گروه اول از غرب آسيا و گروه هفتم از شرق آسيا بيشترين تعداد از بهترين عناوين را دارا بودند و به نظر مي‌رسد كه عنوان گروه مرگ غرب و شرق آسيا بيشتر برازنده اين دو گروه بود. جايي كه سپاهان و الهلال از غرب و چونبوك و سرزو اوزاكا از شرق با قدرتنمايي اجازه هيچ كاري را به ساير حريفان گروه خود ندادند و خط و نشاني جدي براي ساير رقيبان آسيايي براي كسب عنوان قهرماني فصل جاري ليگ قهرمانان آسيا كشيدند.با توجه به عملكرد خوب 4 تيم فوق در مرحله گروهي در صورتي كه در مرحله يك چهارم نهايي اين 4 تيم با يكديگر برخورد نكنند از بيشترين شانس براي رسيدن به مرحله نيمه نهايي و جمع 4 تيم برتر آسيا برخوردار هستند، هرچند كه نبايد براي رسيدن به اين مرحله از نام نايب قهرمان دور گذشته ليگ قهرمانان آسيا يعني ذوب آهن به سادگي عبور كرد.*وداع دوباره سرخابي با آسيا مرحله مقدماتي ليگ قهرمانان آسيا با تمام خاطرات تلخ و شيرينش به پايان رسيد و پرسپوليس با شكست از تمام هم‌ گروهي‌هايش حداقل در يك مسابقه و تنها با يك برد و استقلال هم با عملكردي ضعيف به خصوص در بازي‌هاي خارج از خانه بازهم با آسيا وداع كردند تا مشخص شود امروز اين نام‌ها و اسم و رسم‌ها نيستند كه در فوتبال، بازي مي‌كنند و امروز تيم‌هايي نتيجه مي‌گيرند كه در كنار بهترين امكانات سخت افزاري و نرم‌افزاري با برنامه‌ريزي گام‌هاي موفقيت را برمي‌دارند. امروز در آسيا براي موفقيت نياز به سرمايه‌گذاري است.نمايشي كه تا به امروز و به هر دليلي فوتبال اصفهان در آن موفق بوده است و پايتخت‌نشينان ناموفق در اجراي آن.برنامه كامل مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا به شرح زير است: سه‌شنبه 3 خرداد 90 سپاهان ايران - بنيادكار ازبكستان (ورزشگاه فولادشهر اصفهان) چونبوك موتورز كره‌جنوبي - تيانجين تدا چين (ورزشگاه جامجهاني جنجو) الاتحاد عربستان - الهلال عربستان (ورزشگاه ملك فيصل) گامبا اوزاكا ژاپن - سرزو اوزاكا ژاپن (ورزشگاه اوزاكا اكسپو 70) چهارشنبه 4 خرداد 90 اف سي سئول كره جنوبي - كاشيما انتلرز ژاپن (ورزشگاه جام جهاني سئول) سوان بلووينگز كره‌جنوبي - ناگويا گرامپوس ژاپن (ورزشگاه جام جهاني سوان) ذوب‌‌‌آهن ايران - النصر عربستان (ورزشگاه فولادشهر اصفهان) السد قطر - الشباب عربستان (ورزشگاه جاسم بن حمد)طبق اعلام كميته برگزاري مسابقات ليگ قهرمانان آسيا، دور رفت مرحله بعدي يعني يك چهارم نهايي 23 شهريورماه 90 و ديدارهاي برگشت اين مرحله 5 و 6 مهر برگزار مي‌شود. بازي‌هاي رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا نيز چهارشنبه 27 مهر و ديدارهاي دور برگشت چهارشنبه 4 آبان‌ 90 برگزار خواهد شد. فينال نهمين دوره ليگ قهرمانان آسيا در يكي از روزهاي 13 يا 14 آبان‌ 90 برگزار خواهد شد.

42d3e78f26a4b20d412==