PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چهارمین مهمان نیمکت دربی [[ گفتگوی خودمونی با King Beckham]]

Derby
02-26-2011, 22:19
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

به نام خدا

چهارمین بخش از نیمکت دربی و سومین میهمان این بخش King Beckham ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اطلاعات مربوط به چهارمین مهمان

نام کاربری: King Beckham

لینک صفحه شخصی: [Only Registered And Activated Users Can See Links]

پست کنونی در سایت: عضو Derby

نام و نام خانوادگی: سعید شهبازی

تاریخ تولد: 21 / 5 / 1374

محل تولد: تهران

تیم های مورد علاقه: منچستریونایتد - تاتنهام - پرسپولیس

بازیکن مورد علاقه: دیوید بکهام

رشته تحصیلی: سال دوم دبیرستان - معماری

قوانین مربوط به بخش نیمکت دربی

1_ از مطرح کردن سئوالات تکراری و سئوالات نامناسب خودداری کنید ( سئوالات نامناسب حذف و یا توسط مدیران ویرایش می شود )

2_هر شخص تنها می تواند در 3 پست سئوالات خود را مطرح کند و در هر پست حداکثر 40 سئوال می تواند بپرسد ( تا زمانی که به سری اول سئوالات شما پاسخ داده نشده از مطرح کردن سری دوم سئوالات خودداری فرمایید )

3_مهمان نیمکت دربی باید به صورت نقل قول به سئوالات پاسخ دهد یعنی در زیر هر سئوال باید جواب آن سئوال را بنویسد.

4_ مهمان نیمکت دربی باید حداکثر تا 12 ساعت به سئوالات طرح شده پاسخ دهد . در صورت اینکه مهمان در پاسخ به سئوالات کوتاهی کند از نیمکت اخراج شده و تاپیک مربوطه حذف می شود.

5_ از شروع نشستن مهمان بر روی نیمکت تا 1 هفته این تاپیک باز است و سئوال و جواب ها انجام می گردد.

6_ مهمان دربی باید به تمامی سئوالات پاسخ دهد و از تفره رفتن خودداری کند ( البته به جز سئوالاتی که نا مناسب باشند و تشخیص آن با مسئولین سایت است که سئوال را حذف می کنند )

AlexDelpiero
02-26-2011, 22:30
خوشحالم که نفر اول من هستم !
سعید کی از بچه های گل دربی هست که حسابی ما رو شرمنده خودش کرده و من هم قول دادم یه جورایی از شر مندگی ایشون در بیام !
سعید جان این تو و این هم سوالت من : baghal:-
1- بهترين پیراهن شما تا کنون چه بوده ؟
2- بدترين پیراهن شما چه بوده ؟
3- اسامي تمام جاهايي را که تا به حال در آن مشغول بوده اي را بگوييد ؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
4- بهترين دوست شما چه کسي است ؟
5- در مورد خانواده خود حرف بزنيد ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links]
6- در مورد وابستگان خود صحبت کنيد ؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
7- اولين ماشين شماچه بوده ؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
8- هنرپيشه مورد علاقه شما کيست ؟
9- سرگرمي هاي مورد علاقه شما چيست ؟
10- چه آهنگهايي را دوست داري ؟
11- مهم ترين تغييرات و تحولات در زندگي شما چه بوده ؟
12- اولين دوست دختر خود چه کسي بود ؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
13- اولين باري که کسي را بوسيدي با چه کسي و کي بود؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
14- وحشتناک ترين کاري که تا به حال کرده اي چه بوده ؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
15-تا به حال دستگير شده ايد ؟
16- وابستگي سياسي داريد ؟
17- تا به حال به فرد دلخواه خود راي داده ايد ؟
18- دارو مصرف مي کنيد ؟
19- خريد کردن را دوست داريد ؟
20- در چه وقت احساس راحتي مي کنيد ؟
21- اگر تنها باشيد دوست داريد چه کار کنيد ؟
22- آيا تا به حال يک شب تا صبح بيدار مانده ايد ؟
23- اهل پس انداز هستيد ؟
24- پول خود را بيشتر صرف چه چيزهايي مي کنيد ؟
25-اگر يک چک پول 100 هزاري پيدا کنيد ، چه ميکنيد ؟
26- آيا بچه دوست داريد ؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
27- فکر مي کني از عهده تربيت يک بچه بر مي آييد ؟![Only Registered And Activated Users Can See Links]
28- به نظر شما والدين خوب ، چه خصوصياتي دارند ؟
29- آيا شما فرد رمانتيکي هستيد ؟
30- تا به حال حيوان خانگي داشته اي ؟ آيا شده آن را گم کنيد ؟
31- سگ يا گربه ؟
32- حيوانات خانگي شما مشکلي ندارند ؟!
33- موقع خواب چه لباسي مي پوشيد ؟
34- اگر قرار باشد شبي بيدار باشيد ، نوع غذاي دلخواه نيمه شب شما چيست ؟
35- اهل ورزش هستيد ؟
36- تا به حال از نزدیک حیوان درنده ای ديده ايد ؟!!
37- آيا کره بادام زميني دوست داري يا ...؟؟
38- از چه غذايي بيزاريد ؟
39- چه غذايي را بيشتر از همه دوست داريد ؟
40- نوشيدني مورد علاقه شما چيست ؟

King Beckham
02-27-2011, 13:21
خوشحالم که نفر اول من هستم !
سعید کی از بچه های گل دربی هست که حسابی ما رو شرمنده خودش کرده و من هم قول دادم یه جورایی از شر مندگی ایشون در بیام !

اخه مگه من چیکارت کردم الکس ؟ :nishkhand: ای بابا :nishkhand: البته کاری که نمیتونی بکنی ! 40 تا که سهله ! 400 تا هم بپرسی خیالی نیست :nishkhand: فقط قربونت تو هر پست 20 تا سوال بیشتر نپرس :nishkhand:
سعید جان این تو و این هم سوالت من : baghal:-
:nishkhand:
1- بهترين پیراهن شما تا کنون چه بوده ؟ الان این سواله ؟ :nishkhand: مردشورتو ببرن با این سوال پرسیدنت :nishkhand: خب چطوری جواب بدم از چه نظر ؟ بهترین لباسم خوب بوده :nishkhand:
2- بدترين پیراهن شما چه بوده ؟ جدا مردشورتو ببرن :nishkhand:
3- اسامي تمام جاهايي را که تا به حال در آن مشغول بوده اي را بگوييد ؟ اینم ابهام داره :nishkhand: تو دنیای واقعی یا مجازی ؟ :nishkhand: اگه مجازی تو این سایت ها : یکیش همین دربی بقیه هم : [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) - [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) - [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) - [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) - بقیه رو دیگه حال ندارم :nishkhand:
4- بهترين دوست شما چه کسي است ؟ اگه تو نت بخوام بگم ، تقریبا تو هر سایت 2-3 دوست صمیمی دارم ! تو این سایت هم تو و علی هستین !
5- در مورد خانواده خود حرف بزنيد ؟ خب چی بگم ؟ :nishkhand: تو خانواده کلا 4 نفریم ، یه داداش هم دارم 21 سالشه :nishkhand:
6- در مورد وابستگان خود صحبت کنيد ؟ الکس اینا دیگه چه سوالاییه :nishkhand: حداقل رفتی این همه سوال از یه جا کش رفتی سوالای خوبو کش میرفتی ! :nishkhand: وابستگی هام : نت - فوتبال و...
7- اولين ماشين شماچه بوده ؟ اخه من سنم به ماشین میخوره ؟ میگم از یه جا کپی کردی نگو نه :nishkhand:
8- هنرپيشه مورد علاقه شما کيست ؟ : علی صادقی - نویشا ضیغمی
9- سرگرمي هاي مورد علاقه شما چيست ؟ فوتبال بازی کردن - نت - فوتبال دیدن -
10- چه آهنگهايي را دوست داري ؟ من همه جور اهنگ گوش میدم ولی بیشتر رپ گوش میدم !
11- مهم ترين تغييرات و تحولات در زندگي شما چه بوده ؟ اومدن به دبیرستان ، کلا زندگیم متحول شد و بیخیال درس شدم :nishkhand:
12- اولين دوست دختر خود چه کسي بود ؟ به تو چه مگه فضولی ؟ :nishkhand: نمیگم :nishkhand:
13- اولين باري که کسي را بوسيدي با چه کسي و کي بود؟ اقا زشته :nishkhand: اینجا خانواده رد میشن درست نیست از این حرفا بزنی :nishkhand:
14- وحشتناک ترين کاري که تا به حال کرده اي چه بوده ؟ از این کارا زیاد کردم ، تا منظورت از وحشتناک چی باشه ؟
15-تا به حال دستگير شده ايد ؟ بله 1 بار :nishkhand: گشت ارشاد گرفتتمون :nishkhand:
16- وابستگي سياسي داريد ؟ نوچ :nishkhand:
17- تا به حال به فرد دلخواه خود راي داده ايد ؟ نوچ :nishkhand:
18- دارو مصرف مي کنيد ؟ نوچ :nishkhand:
19- خريد کردن را دوست داريد ؟ خرید لباس اینا رو اره ، ولی خرید سیب زمینی و پیاز اینا رو نه :nishkhand:
20- در چه وقت احساس راحتي مي کنيد ؟ وقتی که تنهام !
21- اگر تنها باشيد دوست داريد چه کار کنيد ؟ فضولیش به تو نیومده :nishkhand: حالا هر وقت تنها شدم بهت میگم :nishkhand:
22- آيا تا به حال يک شب تا صبح بيدار مانده ايد ؟ اره ، یه بار داداشمو تو مهمونی گرفته بودن ، از ساعت 12 شب تا 7 صبح دمه کلانتری بودیم :nishkhand:
23- اهل پس انداز هستيد ؟ معمولا پولامو جمع میکنم بعد باهاش یه چیزی میخرم :nishkhand:
24- پول خود را بيشتر صرف چه چيزهايي مي کنيد ؟ خوراکی :nishkhand:
25-اگر يک چک پول 100 هزاري پيدا کنيد ، چه ميکنيد ؟ حالا یه چوری گفت چک پول گفتم الان میگه 10 میلیون :nishkhand: کیرک گوشیمو میفروشم اون 100 تومن هم میذارم روش یه گوشیه دیگه میخرم :nishkhand:
26- آيا بچه دوست داريد ؟ هم اره هم نه :nishkhand: مثلا یه به میبینم ازش خوشم میاد و باهاش بازی میکنم ولی دوس ندارم تو خونمون بچه داشته باشیم :nishkhand: حوصلشو ندارم :nishkhand:
27- فکر مي کني از عهده تربيت يک بچه بر مي آييد ؟! نوچ :nishkhand:
28- به نظر شما والدين خوب ، چه خصوصياتي دارند ؟ گیر نمیدن :nishkhand: نمیگن کی میری؟ کی میای؟ کجا میری ؟چرا میری ؟ :nishkhand:
29- آيا شما فرد رمانتيکي هستيد ؟ نوچ :nishkhand:
30- تا به حال حيوان خانگي داشته اي ؟ آيا شده آن را گم کنيد ؟ اره ، الان یه سگ دارم ! خیلی خوشگلو با مزس :nishkhand: نه گم نکردم تا حالا :nishkhand:
31- سگ يا گربه ؟ سگ :nishkhand: از گربه خوشم نمیاد :nishkhand:
32- حيوانات خانگي شما مشکلي ندارند ؟! نوچ :nishkhand:
33- موقع خواب چه لباسي مي پوشيد ؟ اخه به تو چه مردک ؟ :nishkhand: لباس راحتی :nishkhand:
34- اگر قرار باشد شبي بيدار باشيد ، نوع غذاي دلخواه نيمه شب شما چيست ؟ کباب چنجه :nishkhand:
35- اهل ورزش هستيد ؟ بــــــــــله :nishkhand:
36- تا به حال از نزدیک حیوان درنده ای ديده ايد ؟!! تو باغ وحش دیدم :nishkhand:
37- آيا کره بادام زميني دوست داري يا ...؟؟ نه اصلا از مزش خوشم نمیاد :nishkhand:
38- از چه غذايي بيزاريد ؟ قیمه - قرمه سبزی - لوبیا پلو - و.... من از بیشتر غذا ها بدم میاد به جای اینکه خوشم بیاد :nishkhand:
39- چه غذايي را بيشتر از همه دوست داريد ؟ همه ی غذا های فست فودی رو دوس دارم :nishkhand:
40- نوشيدني مورد علاقه شما چيست ؟ بعضیاشون رو که نمیشه گفت :nishkhand: نوشابه رو خیلی دوس دارم :nishkhand:

الکس سعی کن خودت سوال بپرسی ، از جایی کپی نکن :nishkhand:

Mehrd@d
02-27-2011, 14:41
سلام سعید رمی عزیز :nishkhand:
اینم از سوالات من البته سریع اول :

1- کش شلوار رو تو یک خط تعریف کن:
2- یه کر و یه کور و یه لال بودن.کر میمیره لال چه جوری به کور بگه که کر مرده؟؟؟
3- اگه بهت 1 میلیارد تومن بدن حاضری با شورت بری عروسی وسط مهمونا یه دوری بزنی؟
4- اسم دختر همسایتون چیه،چند سالشه؟
5- تا حالا کسی گولت زده؟؟ چطوری تو ضیح بده؟
6- بهترین خوابی که دیدی؟
7- تا حالا شده از کسی اینقد بدت بیاد که بخوای لهش کنی؟
8- اینارو خیلی با دقت جواب بده و هیشکدومو خالی نذار!
1-مهربون ترین عضو سایت ؟
2-بداخلاق ترین ؟
3-شیطون ترین ؟
4-احساساتی ترین ؟
5-ترسناک ترین ؟
6-شوخ ترین ؟
7-جدی ترین ؟
8-مرموز ترین ؟
9-مغرور ترین ؟
10-عجیب ترین ؟
9-يه جك بگو؟
10- تا حالا شده بابات تو رو جلوی دوستات ضایع کنه؟چه جوری؟
11- دکمه روشن شدن کامپیوترت رو (روی کِیس) انصافا چه جوری میزنی؟ با دست یا با شصت پا؟
12- دقیقا از گوگل جهت چه کار (های) ی استفاده میکنی؟تحقیق ؟ مقاله؟...؟چی راستشو بگو.
13- بزرگتریبن سوتی همه ی ادوار زندگیت؟
14- چرا راننده ها زیر بارون دلشون فقط برای زنها می سوزه؟
15- فکر کن شام یه غذای خوشمزه مثل ماهی خوردی اونم با دست . خیلیم بهت چسبیده بعد یهو یادت میاد که قبل شام رفته بودی دست شویی و یادت رفته که دست هاتو بشوری . چیکار میکنی؟
16- آخرین باری که دعوا کردی(چه لفظی چه بزن بزن)کی بوده و با کی بوده؟
17- تو یه جمله نصیحتم کن؟

King Beckham
02-27-2011, 15:39
سلام سعید رمی عزیز :nishkhand:
سلام
به جونه مادرم من طرفداره رم نیستم بابا :nishkhand:
اینم از سوالات من البته سریع اول :

1- کش شلوار رو تو یک خط تعریف کن: بهترین وسیله برای کسایی که به شلوارشون اعتماد ندارن :nishkhand:
2- یه کر و یه کور و یه لال بودن.کر میمیره لال چه جوری به کور بگه که کر مرده؟؟؟ خداییش سوال سختیه :nishkhand:
حالا نمیشه نگه ؟ :nishkhand: با حروف برجسته بنویسه :nishkhand: کوره هم با دست کشیدن روی اونا بفهمه :nishkhand:
3- اگه بهت 1 میلیارد تومن بدن حاضری با شورت بری عروسی وسط مهمونا یه دوری بزنی؟ 100% :nishkhand: 1 میلیون هم بدن میرم چه برسه به 1 میلیارد :nishkhand:
4- اسم دختر همسایتون چیه،چند سالشه؟ مهرداد تو هم ؟ :nishkhand: ملیکا ، هم سنیم :nishkhand:
5- تا حالا کسی گولت زده؟؟ چطوری تو ضیح بده؟ گول که زیاد خوردم ! :nishkhand: یکیشم که قبلن گفتم ! دختره چک زد :nishkhand: همون !
یه بار دیگه هم با یکی از دوستام رفته بودیم بیرون ، گفت پول بده برم 2 تا بستنی بگیرم ! ( هر کی پوله خودش رو بده ) منم دادم رفت بستنی رو خرید خودش خورد :nishkhand: بعد فهمیدم پول نداشته منو خر کرده :nishkhand:
6-بهترین خوابی که دیدی؟ معمولا خواب نمیبینم :nishkhand: فوقش سالی یکی :nishkhand: هر وقت هم خواب میبینم ، تا 5 دقیقه بعد یادمه بعد یادم میره :nishkhand:
7- تا حالا شده از کسی اینقد بدت بیاد که بخوای لهش کنی؟ اره ، له کردن که سهله به فکره کشتن هم افتادم :nishkhand:
8- اینارو خیلی با دقت جواب بده و هیشکدومو خالی نذار! تکراری میشه انتخاب کرد ؟ :nishkhand:
1-مهربون ترین عضو سایت ؟ مرحوم سامان :nishkhand:
2-بداخلاق ترین ؟ اینو خدایی نمیدونم :nishkhand:
3-شیطون ترین ؟ King 123 :nishkhand:
4-احساساتی ترین ؟ جعفر :nishkhand:
5-ترسناک ترین ؟ حسین :nishkhand:
6-شوخ ترین ؟ علی :nishkhand:
7-جدی ترین ؟ حسین :nishkhand:
8-مرموز ترین ؟ مهرداد :nishkhand:
9-مغرور ترین ؟ الکس :nishkhand:
10-عجیب ترین ؟ الکس :nishkhand:
9-يه جك بگو؟ ترکه و تهرونیه دعواشون میشه، میبرنشون کلانتری. افسرنگهبان از تهرونیه میپرسه: اسمت چیه؟ یارو با بیخیالی میگه: فِری... افسره حسابی چپ و راستش میکنه، میگه: بی پدر فکر کردی اینجا خونه خالست خودمونی شدی؟ گفتم اسمت چیه؟ تهرونیه که حساب دستش اومده بوده میگه: فریدون قربان! افسره برمی‌گرده به ترکه میگه اسم توچیه؟! ترکه اسمش قلی بوده، یکم فکر میکنه بعد با ترس جواب میده: قولیدون! فوق العاده قدیمی و مسخره بود :nishkhand:

10- تا حالا شده بابات تو رو جلوی دوستات ضایع کنه؟چه جوری؟ نه خدا رو شکر نشده :nishkhand:
11- دکمه روشن شدن کامپیوترت رو (روی کِیس) انصافا چه جوری میزنی؟ با دست یا با شصت پا؟ انصافا با پا :nishkhand:
12- دقیقا از گوگل جهت چه کار (های) ی استفاده میکنی؟تحقیق ؟ مقاله؟...؟چی راستشو بگو. اقا اینجا میخواین مچ ادم رو بگیرین ؟ :nishkhand: عکس های بازیکنان فوتبال و هنرپیشه هایی که دوس دارم میگیرم و تحقیقایی که مدرسه میده !
13- بزرگتریبن سوتی همه ی ادوار زندگیت؟ تو مدرسه ، همین چند ماه پیش ، یکی از دوستام کرم ریخت ، یه فحش ناموسی بهش دادم :nishkhand: مدیر پشت سرم بود :nishkhand: از خجالت بنفش شدم :nishkhand:
14- چرا راننده ها زیر بارون دلشون فقط برای زنها می سوزه؟ چون زود تر مریض میشن حتما :nishkhand: شایدم برای ... :nishkhand:
15- فکر کن شام یه غذای خوشمزه مثل ماهی خوردی اونم با دست . خیلیم بهت چسبیده بعد یهو یادت میاد که قبل شام رفته بودی دست شویی و یادت رفته که دست هاتو بشوری . چیکار میکنی؟:khandeeeee bahal: دست به دامن اقا امام زمان میشم :nishkhand: راستش نمیدونم ! کاریه که شده :nishkhand:
16- آخرین باری که دعوا کردی(چه لفظی چه بزن بزن)کی بوده و با کی بوده؟ کلا اهل دعوا نیستم ، و دعوای بزن بزنی نمیکنم ! :nishkhand: ولی دعوای لفظی رو خیلی دوس دارم و تقریبا روزی یکی رو حتما دارم :nishkhand: ولی دعوای اونجوری رو 1 ساله نکردم :nishkhand:
17- تو یه جمله نصیحتم کن؟ انقدر تو جا های مختلف فعالیت نکن :nishkhand:

نفره بعدی بیاد جلو :nishkhand: نبود ؟ :nishkhand:

AlexDelpiero
02-27-2011, 16:47
مردک من سوالا رو کپی کردم ؟!!!!!
همه سوالات تراوشات دهن فعال خودم بود ! :nishkhand:
اون یکی هم یادم نبود تو در حد گواهینامه و ماشین و از این حرفا نیستی !
lol:-
1- فكر ميكنين كدوم خصوصيت شما باعث جلب نظر ديگران میشود؟ :hihi:
2.معمولا چه مدل کفشی میپوشی؟
3-شبا خونتون پشه داره؟:nishkhand:
4-دست خطت چطوریاست؟mas:-
5-آشغال میرزی رو زمین؟اگه آره ککت بعدش نمیگزه؟eterza::-
6-میدونی تیمور کی بود؟چنگیز کی؟مختصر توضیحی بده اگه آمارشونو داری.lol:-

7-لطفا با خوندن هر كدوم از كلمه هاي زير اولین چيزي به ذهنتون ميرسه رو سریع بنویسید.
فداكاري:
عشق:
پاييز:
زندگي:
ایمان:
بهار:
ایثار:
انسان:
حیوان:
مهمان:
ایران:

8-کدومش وحشتناکتره و چرا؟ سوسک، موش، گربه، سگ، مار، زنبور، عقرب، مارمولک، مگس، پشه، اژدها؟
9-بهترین همدم تنهایی ات؟ بدترین دوستی که تا حالا داشتی؟
10- شعری که همیشه ورد زبونت هست :
11-چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟
12-چندتا میوه که دوست داری نام ببر:
13-خیلی اساسی و فنی اما خلاصه بزغاله رو توصیف و تشریح کن: :khandeeeee bahal:
14-بلدی بندری برقصی؟ lay_;;
15-تیپ اسپورت یا رسمی ؟
16 - اگه ادمین بودی دوست داشتی من توی انجمن چیکاره باشم ؟!! :love: ( :nishkhand: )
17- چرا بکهام با این همه ابهت رفته ویکتوریا رو گرفته ؟!!!
18 - اسم چه شخصیتی رو هیچوقت یادت نمیره ؟!!
19 - نظرت درمورد اینا :
مختارنامه :
جومونگ :
گونگ بوک ( امپراطور دریا ) :
افراطی ها :
قهوه تلخ :
جکی چان :
جیم کری :
گالیور :
پدر پسر شجاع :
قهوه تلخ :
پسر کوهستان :
سوباسا :
ایشی :
کاکرو :
تارو :
20- کدوم کارتون دوران بچگی رو خیلی دوست داشتی ؟!!
21 - تا حالا شده یه کابوس توی ذهنت همیشه دو دو کنه ؟!!
22- تا حالا جنوب کشور اومدی ؟!!
23 - دوست داری یه لباس ارزون قیمت ولی خیلی شیک بگیری که زود از تک و تا میفته یا یه لباس گرون ولی معمولی با دوام بالا ؟!!
24 - تا حالا موفق شدی بری ورزشگاه آزادی ؟!!
25- نظرت راجع به کاربرای زیر :
جعفر :
ابی :
حسین :
علی ( 0825) :
خودم :
مهرداد :
مهدی (king123) :
امیر حسین ( nobody) :
سامان :
صحرا :
مهدی شریفی :
26 - اینترنتت چطوریه ؟!! ( adsl - dial up و .... )
27 - دوست داری دانشگاه چه رشته ای قبول شی ؟!!
28 - ماشین بابات چیه ؟!!
29 - مدل گوشیت چیه ؟!!
30- دوست داری رودان ( شهر محل سکونت من ) رو از نزدیک ببینی ؟!! ( رودان به بهشت جنوب معروفه )lol:-
31- تا حالا شده به فکر حود کشی باشی ؟!!
32- از مرگ می ترسی ؟ چرا ؟مرگ رو چه شکلی میبینی ؟!!
33- از کدوم اسمایلی خوشت میاد ؟!!
34 - قهرمان بچگی هات کی بوده ؟!!
35 - بعد از بکهام ....
36- تکلیف بر و بچ رو معلوم کن : یووه - میلان - رم :-ang
37- تا حالا زیر آب کسیو زدی؟کجا؟ کی؟ و چه کسی؟
38- سنگ صبورت کیه ؟!!
39 - عدد مورد علاقت برای پیراهن فوتبال ؟!!
40 ............................................... ( سوال شماره 40 رو خودت بذار و بعد جواب بده ! )

0825
02-27-2011, 17:18
به سلام سعید جون...چطوری پسر؟:nishkhand:
تکراری بود ج نده...سعی کردم تکراری نزارم....:nishkhand:
1.خواننده مورد علاقه:
2.رئال یا بارسا: (ابله بازی در نیاری بگی هیچکدام...:nishkhand:دو گزینه داری)
3.اینتر یا میلان:
4.چلسی یا الاهلی::nishkhand:
5.اوزیل یا دی ماریا:
6.نانی یا رونی:
7.هندونه یا مسافرت::nishkhand:
8.موزیک یا درس::nishkhand:
9.محسن یگانه یا علی اصحابی:
10.محمد علیزاده یا بهنام صفوی:
11.میلاد ترابی یا دی جی سروش:
12.خودت بیشتر فوتبال میزنی یا فوتسال:
13.لاست یا فرار از زندان:
14.نظرت در مورد:
hamedss ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
ibrahim ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
mr goal ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Derby ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
alexandre dasilva ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
feri71 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
AlexDelpiero ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
elyas_totti ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
([Only Registered And Activated Users Can See Links])Mehrd@d ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
0825 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]):nishkhand:
5 تا هم خودت اضافه کن:nishkhand:حتما اضافه کنی ها:nishkhand:
موفق باشید:nishkhand:

King Beckham
02-27-2011, 19:01
مردک من سوالا رو کپی کردم ؟!!!!!
همه سوالات تراوشات دهن فعال خودم بود ! :nishkhand:
اون یکی هم یادم نبود تو در حد گواهینامه و ماشین و از این حرفا نیستی !
lol:-
شک ندارم کپی کردی الکس :nishkhand: این سری هم کپی هست همش :nishkhand:

1- فكر ميكنين كدوم خصوصيت شما باعث جلب نظر ديگران میشود؟ :hihi: کوفت مگه خنده داره ؟ :nishkhand: معمولا بیشتریا از اخلاقم خوششون میاد ...
2.معمولا چه مدل کفشی میپوشی؟ آلستار - کتونی
3-شبا خونتون پشه داره؟:nishkhand: خونه ی شما داره ؟ :nishkhand: تابستونا داره ولی الانا نه :nishkhand:
4-دست خطت چطوریاست؟ خوب نیست زیاد :nishkhand: ولی اونطوری هم نیست که نشه خوند :nishkhand:
5-آشغال میرزی رو زمین؟اگه آره ککت بعدش نمیگزه؟eterza::-اره میریزم :nishkhand: نه واسه چی بگزه ؟ :nishkhand: همه میریزن ما هم روش :nishkhand:
6-میدونی تیمور کی بود؟چنگیز کی؟مختصر توضیحی بده اگه آمارشونو داری.lol:- باور کن فقط اسمشون رو شنیدم :nishkhand: البته فکر کنم تو تاریخ خوندیم قبلا ولی یادم نیست ! :nishkhand:

7-لطفا با خوندن هر كدوم از كلمه هاي زير اولین چيزي به ذهنتون ميرسه رو سریع بنویسید. چشم :nishkhand:
فداكاري: زیباست :nishkhand:
عشق: دروغ است :nishkhand:
پاييز:دوسش ندارم :nishkhand:
زندگي: مردشورشو ببرن :nishkhand: ( مثل خودت :nishkhand:)
ایمان:بله :nishkhand:
بهار: اولاش خوبه :nishkhand:
ایثار: فداکاری :nishkhand:
انسان: موجوده جالبیه :nishkhand:
حیوان: خوب است :nishkhand:
مهمان:بله :nishkhand:
ایران:در حال حاضر زندان eterza::-

8-کدومش وحشتناکتره و چرا؟ سوسک، موش، گربه، سگ، مار، زنبور، عقرب، مارمولک، مگس، پشه، اژدها؟ مار و عقرب :nishkhand: چون خطرناکن :nishkhand:
9-بهترین همدم تنهایی ات؟ بدترین دوستی که تا حالا داشتی؟ گوشی و کامپیوتر و یکی از دوستان :nishkhand: - یکی از دوستام یه کاری کرده بود ، بعد که لو رفت انداخت تقصیره من ، آبروم تو محله رفت :nishkhand:
10- شعری که همیشه ورد زبونت هست : اصلا با شعر و این جور چیزا حال نمیکنم
11-چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟ چمیدونم بابا :nishkhand:
12-چندتا میوه که دوست داری نام ببر: آلبالو - گوجه سبز - چاقاله بادوم - پرتقال - کیوی - موز و... :nishkhand:
13-خیلی اساسی و فنی اما خلاصه بزغاله رو توصیف و تشریح کن: :khandeeeee bahal:فقط میتونم بگم واست متاسفم الکس :nishkhand:
14-بلدی بندری برقصی؟ lay_;; همه مدل بلدم :nishkhand: عربی - خلیجی - بندری - غربی -شرقی - ساده :nishkhand:
15-تیپ اسپورت یا رسمی ؟ اسپورت . تا حالا تیپ رسمی نزدم ! :nishkhand:
16 - اگه ادمین بودی دوست داشتی من توی انجمن چیکاره باشم ؟!! :love: ( :nishkhand: ) چی کاره باشی ؟ همون اول بنت میکردم خلاص :nishkhand: جدا از شوخی مدیره هواداران تیم های ایتالیایی و تیم ملی ایتالیا !
17- چرا بکهام با این همه ابهت رفته ویکتوریا رو گرفته ؟! کاره بکهام نیست که کاره دله :nishkhand: ولی به نظره من هم ویکتوریا در سطح بکهام نیست نمیدونم چرا :nishkhand:
18 - اسم چه شخصیتی رو هیچوقت یادت نمیره ؟!! سوباسا:nishkhand:
19 - نظرت درمورد اینا :
مختارنامه : همون فیلمه ؟ فقط اسمش رو شنیدم ، تا حالا 1 دقیقه هم ندیدم این فیلم رو ! :nishkhand:
جومونگ : :love: عشق من :nishkhand: خیلی محبوبه برای من :nishkhand: حتی وقتی تلویزیون داشت نشون میداد من رفتم جلو جلو DVD هاش رو خریدم و نگاه کردم ! وقتی TV قسمت 21 رو نشون میداد من تموم کرده بودم :nishkhand:
گونگ بوک ( امپراطور دریا ) : از این فیلم زیاد خوشم نمیومد :nishkhand: ولی ادم خوبی بود :nishkhand:
افراطی ها : ندیدم ، کلا فیلم ایرانی زیاد نگاه نمیکنم ! :nishkhand:
قهوه تلخ : یه فیلم کاملا مسخره ولی با مزه :nishkhand: که اگه اون 2 تا پیره مرد توش نبودن اصلا نمیشد بهش بگیم طنز ! :nishkhand:
جکی چان : خیلی دوسش دارم و سعی میکنم بیشتره فیلم هاش رو ببینم ! :nishkhand:
جیم کری : بله :nishkhand:
گالیور : بله :nishkhand:
پدر پسر شجاع : بازم بله :nishkhand:
قهوه تلخ : خیلی خری الکس :nishkhand:
پسر کوهستان : بابا چمیدونم :nishkhand: گیر دادیا :nishkhand:
سوباسا : دوران خودش کارتون شاخی بود :nishkhand:
ایشی : همون کچله ؟ :nishkhand: ادم خوبی بود :nishkhand:
کاکرو : همیشه جلوی سوباسا کم میاورد تقریبا :nishkhand:
تارو : با سوبا همکاری خوبی داشت :nishkhand:
20- کدوم کارتون دوران بچگی رو خیلی دوست داشتی ؟!! همین فوتبالیست ها - گربه سگ - حنا دختری در مزرعه :nishkhand: - تام و جری و... :nishkhand:
21 - تا حالا شده یه کابوس توی ذهنت همیشه دو دو کنه ؟!! بـــــله :nishkhand:
22- تا حالا جنوب کشور اومدی ؟!! اره ، بندر عباس - اهواز - ابادان - ماهشهر - کیش - قشم اینا رو دیدم ! :nishkhand:
23 - دوست داری یه لباس ارزون قیمت ولی خیلی شیک بگیری که زود از تک و تا میفته یا یه لباس گرون ولی معمولی با دوام بالا ؟ دومی :nishkhand:ولی اگه شیک باشه خیلی بهتره :nishkhand:
24 - تا حالا موفق شدی بری ورزشگاه آزادی ؟ بـــــــله :nishkhand: یه 30-40 بازی رفتیم جای شما خالی ...:nishkhand: فقط هم بازی های پرسپولیس رو رفتم ! تا حالا بازی تیم ملی نرفتم ! :nishkhand:
25- نظرت راجع به کاربرای زیر : الکس چرا سوالات اینطوریه ؟ هر سوالت الف - ب - ج داره :nishkhand:
جعفر : خیلی زحمت میکشه برای سایت ، یه هدیه هم به ما داد :nishkhand: دمش گرم :nishkhand: امیدوارم همیشه موفق باشه :nishkhand:
ابی : مثل خودم هم پرسپولیسیه هم منچستری :nishkhand: ادم خیلی خوب و خوش قلبیه :nishkhand: رونی رو هم خیلی دوس داره :nishkhand: چند ماه پیش اومده بود مرخصی تمام گل های منچستر رو با لینک مستقیم بهش دادم :nishkhand: فقط بدشانسیمون این بوده که سربازه و زیاد نیست ! اگرنه بخش منچستر فعال تر از الان بود ! :nishkhand:
حسین : اونم پسره خوبیه ، ولی یکم جدیه و به سبک مدیریت برخورد میکنه ! :nishkhand:
علی ( 0825) : خیلی وقت نیست باهاش اشنا شدم ، ولی تو همین مدت کم خیلی باهاش جور شدم :nishkhand: تقریبا هم سن و سال هم در اومدیم :nishkhand: تا چشت در اد الکس :nishkhand: خیلی هم پسره خوب و شوخ طبعی هست :nishkhand:
خودم : مردشورتو ببرن :nishkhand: یکی از بهترین دوستای من تو سایت :nishkhand: البته یکم گستاخی ولی مهم نیست ادمت میکنم :nishkhand: خیلی مهربون و با مرام هستی ! و فعال ، برای سایت هم دل میسوزونی ! :nishkhand: کلا باهات حال میکنم :nishkhand:
مهرداد : فوق العاده فعاله این مهرداد :nishkhand: تو هر سایتی پیداش کنی میبینی را به را پست میده :nishkhand: از وقتی اومده تو سایت جون دوباره ای به سایت داده !
مهدی (king123) : بیشتر تو تاپیک حرف های خودمونی پست میده و تو بحث های فوتبالی کمتر دیدمش :nishkhand: امیدوارم تو اون بخش ها هم بیاد و فعالیت کنه ! :nishkhand:
امیر حسین ( nobody) : پست های خوبی تو بخش پرسپولیس میده ، سعی میکنم همیشه نظراتش رو بخونم ! براش ارزوی موفقیت دارم ! :nishkhand:
سامان : خیلی دوسش داشتم :nishkhand: دوست خیلی خوبی بود ، ولی بنا به دلایلی رفت ! الانم که رفته سربازی ! :nishkhand: امیدوارم هر جا که هست موفق باشه :nishkhand: خونشون هم نزدیک خونه ی ماست :nishkhand:
صحرا : تا حالا باهاش حرف نزدم ولی اونطور که معلومه سرش درد میکنه برای کل کل :nishkhand:
مهدی شریفی : اونم یکی از بهترین دوستام بود که اونم بنا به دلایلی از سایت رفت :nishkhand:
26 - اینترنتت چطوریه ؟!! ( adsl - dial up و .... ) ADSL :nishkhand:
27 - دوست داری دانشگاه چه رشته ای قبول شی ؟!! دکوراسیون داخلی :nishkhand:
28 - ماشین بابات چیه ؟!! پژو 405 :nishkhand:
29 - مدل گوشیت چیه ؟!! نوکیا - N98 :nishkhand: چینی هم نیست :nishkhand:
30- دوست داری رودان ( شهر محل سکونت من ) رو از نزدیک ببینی ؟!! ( رودان به بهشت جنوب معروفه )lol:- جدا به بهشت معروفه ؟ اگه اره ، اره دوس دارم بیام :nishkhand:
31- تا حالا شده به فکر خود کشی باشی ؟! دوست داشتم به دنیا نمیومدم یا میمردم ، ولی خودکشی نه :nishkhand:
32- از مرگ می ترسی ؟ چرا ؟مرگ رو چه شکلی میبینی ؟ از مرگ نمیترسم ، حتی بعضی موقعا از ته دل ارزو میکردم بمیرم :nishkhand: ولی به اینا که میگن میری بهشت یا جهنم ، به اینا اعتقاد ندارم و به نظرم وقتی مردی ، دیگه مردی :nishkhand:
33- از کدوم اسمایلی خوشت میاد ؟!! از این ==> :nishkhand:
34 - قهرمان بچگی هات کی بوده ؟!! زورو :nishkhand::nishkhand:
35 - بعد از بکهام .... رونی - برباتوف و بیل :nishkhand: ( البته از بیشتره بازیکنان منچستر خوشم میادا :nishkhand:
36- تکلیف بر و بچ رو معلوم کن : یووه - میلان - رم :-ang یووه :nishkhand:
37- تا حالا زیر آب کسیو زدی؟کجا؟ کی؟ و چه کسی؟ به شوخی اره ، ولی جدی نه :nishkhand:
38- سنگ صبورت کیه ؟! یکی از دوستام :nishkhand:
39 - عدد مورد علاقت برای پیراهن فوتبال ؟!! شماره های زیادی رو دوس دارم :nishkhand: : 7 - 23 - 32 - 77 - 9 - 10 که از اینا اول 7 بعد 10 :nishkhand:
40 - منچستر یونایتد امسال قهرمان میشه ؟ بـــــــ ـله :nishkhand: ( سوال شماره 40 رو خودت بذار و بعد جواب بده ! )
الکس 1 ساعت طول کشید جواب بدم ، خواهشا دفه ی بعدی 20 تا سوال کن :nishkhand: حالا هی من میگم هی این گوش نمیده :nishkhand:

حسابه این یکی هم رسیدیم ، بعدی کیه ؟ :nishkhand:

King Beckham
02-27-2011, 19:22
به سلام سعید جون...چطوری پسر؟:nishkhand: به سلام علی چطوری خوبی ؟ منم خوبم :nishkhand: دمت گرم به اینا میگن سوال ، سوال های 2 گزینه ای :nishkhand:
تکراری بود ج نده...سعی کردم تکراری نزارم....:nishkhand: دستت درد نکنه :nishkhand: به این میگن ادم با شعور :nishkhand: الکس یاد بگیر :nishkhand:
1.خواننده مورد علاقه: ایرانی ؟ معمولا رپ و 6&8 گوش میکنم :nishkhand: از بهرام - هیچکس - یاس - تتلو - تهی اینا رو گوش میدم :nishkhand: از سیاوش قمیشی هم خوشم میاد :nishkhand: و البته چاووشی :nishkhand:
2.رئال یا بارسا: (ابله بازی در نیاری بگی هیچکدام...:nishkhand:دو گزینه داری) بارسلونا :nishkhand:
3.اینتر یا میلان: میلان :nishkhand:
4.چلسی یا الاهلی::nishkhand: الاهلی :nishkhand:
5.اوزیل یا دی ماریا: مسوت اوزیل :nishkhand:
6.نانی یا رونی: خیلی سخته :nishkhand: ولی رونی :nishkhand:
7.هندونه یا مسافرت::nishkhand: هندونه :nishkhand: از مسافرت خوشم نمیاد :nishkhand:
8.موزیک یا درس::nishkhand: اینم از اون سوالا بودا :nishkhand: 100% موزیک :nishkhand:
9.محسن یگانه یا علی اصحابی: یگانه ...
10.محمد علیزاده یا بهنام صفوی: بهنام صفوی :nishkhand:
11.میلاد ترابی یا دی جی سروش: dj :nishkhand:
12.خودت بیشتر فوتبال میزنی یا فوتسال: هر 2 رو میزنم :nishkhand: ولی بیشتر فوتسال :nishkhand: چون امکانات فوتبال نیست :nishkhand:
13.لاست یا فرار از زندان: 100% لاست :nishkhand: بهترین سریالی که تو عمرم دیدم :nishkhand:
14.نظرت در مورد:
hamedss ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) : افتخار اشنایی باهاش رو نداشتم ! ولی بیشتر سعی میکنه اخبار بذاره و نظرش رو خیلی کمتر دیدم بگه !
ibrahim ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) قبلا نظرم رو گفتم :nishkhand:
mr goal ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) با ایشون هم افتخار اشنایی نداشتم ، تو این 1 سالی هم که اینجا عضوم میتونم بگم 10 بار انلاین نشده :nishkhand:
Derby ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) قبلا گفتم :nishkhand:
alexandre dasilva ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) قبلا گفتم :nishkhand:
feri71 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) فری هم یکی از دوستای خوب من هست :nishkhand: هم استانی جعفر هم هست :nishkhand: عشقه توتی :nishkhand: تو کارش هم تا اینجا موفق بوده ! :nishkhand:
AlexDelpiero ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) نظرم رو در مورده این مردشور هم گفتم قبلا :nishkhand:
elyas_totti ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) افتخار اشنایی رو نداشتم ، ولی انگار گل های تیم های ایتالیا رو میذاره ، موفق باشه ! :nishkhand:
Mehrd@d ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) قبلا گفته شده است :nishkhand:
0825 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]):nishkhand: خودتم قبلا گفته شدی :nishkhand:
kick up : خیلی پست های خوبی میداد تو بخش پرسپولیس و واقعا با پستاش حال میکردم ، ولی متاسفانه چند وقتیه ازش خبری نیست امیدوارم دوباره به جمعمون اضاف شه ! :nishkhand:
Goal! : ایشون هم ادم خیلی خوب و دوست داشتنی ای هستن :nishkhand: و اطلاعات بالایی هم در مورده فوتبال دارن :nishkhand:
به خدا دیگه کسی به فکرم نمیرسه علی :nishkhand:
5 تا هم خودت اضافه کن:nishkhand:حتما اضافه کنی ها:nishkhand:
اخه کسی به ذهنم نمیرسه جونه علی :nishkhand: ولی باشه :nishkhand:
موفق باشید:nishkhand:
سلامت باشید :nishkhand:

سوالات خوبی بود مرسی !
نفره بعدی ؟ :khelal dandoon:

AlexDelpiero
02-27-2011, 19:39
مردک قانون عوض شده ! برو یه بار دیگه بخون !
پوست از کلت در میارم امشب ! lay_;;
دیدم چجوری داشتی تقلا میکردی ! mas:-

1. قد و وزن و رنگ چشمها
2. چند درصد غرور داری ؟
3. يه ايراد از خودت
4. فقط با يه كلمه جواب بده:
بدترين واژه؟
بهترين واژه؟
زشت ترين واژه؟
زيباترين واژه؟
5. چقدر به خودت اهمیت میدی؟
6. تیکه کلامت چیه؟
7. آخرین باری که از ته دل خندیدی و گريه كردي؟؟؟
8. لذت بخش ترين کاري که توي عمرتون انجام دادين؟ (هر کاري)
9. دوست داري روي سنگ قبرت چي بنويسن ؟با عرض پوزش.. به هرحال اين شتري هست كه روی تو میخوابه ! mas:-
10. بیشتر از همه انتظار چی یا کی رو کشیدی؟
11. از تنقلات کدوم رو خیلی دوست داری؟ واسش دست و بال ميزني؟؟
12. اگه کور بودی و بینا میشدی دوس داشتی اولین کسی که میبینی کی باشه؟
13. اگه مي گفتن مي توني يه چيز رو از زندگيت حذف كني چي رو حذف مي كردي؟؟
14. دوست داشتی الان کجا بودی؟
15. يه جمله اي كه دقيقا همين لحظه تو ذهنت هست رو بگو؟؟؟ حتي اگه چرت و پرت باشه lol:-
16-نظرت راجعه به این جمله چیه؟
هر روز صبح در آفریقا وقتی خورشید طلوع می کند یک غزال شروع به دویدن میکند و می داند سرعتش باید از یک شیر بیشتر باشد تا کشته نشود

هر روز صبح در آفریقا وقتی خورشید طلوع می کند یک شیر شروع به دویدن می کند و می داند که باید سریع تر از آن غزال بدود تااز گرسنگی نمیرد
مهم نیست غزال هستی یا شیر با طلوع خورشید دویدن را آغاز کن
سر آنتونی رابین
17-الان که رو نیمکت نشستی چه حسی داری؟
18-به نظرت الان که من دارم ازت سوال می کنم چه حسی دارم؟
19-اسپارتاکوس وقتی 67 کیلو بود چند سالش بود؟(اگه میدونی)از کجا میدونی؟(اگه نمیدونی)چرا نشستی رو نیمکت؟
20-چرا فردوسی پور(نود)انقد تند حرف میزنه؟ مگه دنبالش کردن؟
21-چرا دیگه رابین هودو نشون نمیدن؟(کارتونشو)
22-پدر تاک(توو رابین هود)الآن کجاست؟ چیکار میکنه؟
23-داروغه چند سالش بود؟
24-اگه تو کارتن رابین هود به جای رابین هود "پدر پسر شجاع"بود چی میشد؟(یه کم از داستانشو تعریف کن)
25-هاج زنبور عسل حج تمتع رفته یا حج واجب؟
26-موش تو سوراخ نمیرفت چرا جارو به دمش می بست؟
27-چرا سیب سرخ دست آدم چلاقه؟
28-در دیزی بازی حیای گربه کجاست؟واقعا کجاست؟(من که هر چی فکر کردم به هیچ نتیجه ای نرسیدم)
29-چرا هر چی سنگه مال پای لنگه؟ سنگا خورده به پاشون که لنگ شدن یا لنگ بودن و سنگ خورده به پاشون؟
30-کلا چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا؟
31-نظرتو راجع به اینا بگو:
الکس دل پیرو
بکهام
رونی
برباتوف
ندود
زیدان
کریس رونالدو
سورنسن
مسی
پلاتینی
پله
مارادونا
بوفون
کاسیاس
فن درسار
یوونتوس
لیورپول
بارسا
پرسپولیس
اینتر
رم
کایزرسلاترن
شالکه 04
استقلال
گلزن کرشن
دورتموند
منچستر سیتی
اورتون
فان نیستلروی
دل نری
کاپلو
فرگوسن
ونگر
مورینیو
پپ
ماروتا
داگلیش
جوزپه مئانزا
سن سیرو
دل آلپی
آنفیلد
اولدترافورد
آزادی
بگو غلط کردم !
32- کدام مجموعه را با حرف N نشان می دهند

۱) اعداد طبیعی ۲) اعداد Anormal ج)اعداد ابله ۴)اعداد مصنوعی

33-نام استدلالی در هندسه

۱) استنتاجی ۲)استقرایی ۳) استفراغی ۴) حالمو به هم زدی

34-نام درسی از ریاضی در پیش دانشگاهی

۱) حساب دیفرانیسیل ۲) حساب میل گاردان ۳) حساب گیربوکس ۴)حساب میل لنگ

35-نام دیگر سری توی هم رو

۱) تسلکوپی ۲) میکروسکوپی ۳) عینک دودی ۴)دوربین شکاری

36-نام یک اصل مهم در هندسه

۱) کاوالیری ۲) قاقالیلی ۳) خروس قندی ۴) نخود سیاه

37-هر زوجی از اعداد به صورت (a , b)

۱) زوج مرتب ۲)زوج از هم پاشیده ۳) زوج نامزد ۴)کسی به ما زن نمی ده

38-اعدادی هستند که گویا نیستند

۱) گنگ ۲) ناشنوا ۳) کور ۴) معلول ٪۹۵

39-چیزی است که از ماتریس می گیرند

۱) دترمینان ۲) اینترمیلان ۳) آ.س. میلان ۴) دنیا فقط پرسپولیس

40-تابعی است که معکوس پذیر باشد

۱) یک به یک ۲) ده به یک ۳) صد به یک ۴) ای نامردا

41-حوضه ی مقادیر تابع

۱) برد ۲) آورد ۳) باخت ۴) کشید به پنالتی

42-با استفاده از آن می توان a+b)n ) را حساب کرد

۱) بسط دو جمله ای نیوتن ۲) بسط تریاک نیوتن ۳) بسط هروئین نیوتن ۴) نیوتن تزریقی بود

( برای اینکه 40 تا سوال باشه دو تای اولی رو جواب نده ! lay_;; )

King Beckham
02-27-2011, 20:44
مردک قانون عوض شده ! برو یه بار دیگه بخون !
پوست از کلت در میارم امشب ! lay_;;
دیدم چجوری داشتی تقلا میکردی ! mas:-
ببین عجب مارمولکیه :nishkhand: رفتی خودت عوضش کردی ؟ :nishkhand:

1. قد و وزن و رنگ چشمها قد 170 وزن 48 کیلو :nishkhand: چشم ها البالویی:nishkhand: خب مگه تو عکس نمیبینی ؟ :nishkhand:
2. چند درصد غرور داری ؟ بیش از 100% :khandeeeee bahal: ( هواداران تراکتور :nishkhand:)
3. يه ايراد از خودت خیلی زود عصبانی میشم
4. فقط با يه كلمه جواب بده:
بدترين واژه؟ چمیدونم :nishkhand: باور کن پرسیدن این سوالا اسون تر از جوابشونه :nishkhand:
بهترين واژه؟ نمیدونم :nishkhand:
زشت ترين واژه؟ همون زشت :nishkhand:
زيباترين واژه؟ همون زیبا :nishkhand:
5. چقدر به خودت اهمیت میدی؟ زیاد :nishkhand: خب از چه نظر ؟
6. تیکه کلامت چیه؟ تقریبا هر ماه تیکه کلامم عوض میشه :nishkhand: اینی که الان هست رو اینجا نمیشه گفت :nishkhand: دیدمت بهت میگم :nishkhand:
7. آخرین باری که از ته دل خندیدی و گريه كردي؟؟؟ خنده که هر روز ! چون هم خودم هم کسایی که دورم هستن همه شوخ هستن :nishkhand: گریه :fek konam: 2 ماه پیش ! وقتی مدرسه کچلم کرد :nishkhand:
8. لذت بخش ترين کاري که توي عمرتون انجام دادين؟ (هر کاري) نمیشه گفت :nishkhand:
9. دوست داري روي سنگ قبرت چي بنويسن ؟با عرض پوزش.. به هرحال اين شتري هست كه روی تو میخوابه ! mas:- چمیدوم هر چی مینویسن شعر ننویسن ، چون اصلا خوشم نمیاد :nishkhand:
10. بیشتر از همه انتظار چی یا کی رو کشیدی؟ انتظار رفتن به انگلیس و حضور تو اولدترافورد :nishkhand: و دیدن دیوید بکهام :nishkhand:
11. از تنقلات کدوم رو خیلی دوست داری؟ واسش دست و بال ميزني؟؟ همه رو دوس دارم و میخورم ، ولی اینجوری نیست که براشون بال بال بزنم ! :nishkhand:
12. اگه کور بودی و بینا میشدی دوس داشتی اولین کسی که میبینی کی باشه؟ خانوادم :nishkhand:
13. اگه مي گفتن مي توني يه چيز رو از زندگيت حذف كني چي رو حذف مي كردي؟؟ مدرسه رفتن :nishkhand:
14. دوست داشتی الان کجا بودی؟ اروپا - انگلستان - منچستر - جنب خیابان سر مت باسبی :nishkhand:
15. يه جمله اي كه دقيقا همين لحظه تو ذهنت هست رو بگو؟؟حتي اگه چرت و پرت باشه lol:- خدا کنه منچستر 3 شنبه چلسی رو ببره و 3 امتیاز رو بگیره :nishkhand:
16-نظرت راجعه به این جمله چیه؟
هر روز صبح در آفریقا وقتی خورشید طلوع می کند یک غزال شروع به دویدن میکند و می داند سرعتش باید از یک شیر بیشتر باشد تا کشته نشود

هر روز صبح در آفریقا وقتی خورشید طلوع می کند یک شیر شروع به دویدن می کند و می داند که باید سریع تر از آن غزال بدود تااز گرسنگی نمیرد
مهم نیست غزال هستی یا شیر با طلوع خورشید دویدن را آغاز کن
سر آنتونی رابین
به نظرم خوبه ، فقط یکم وقتش کمه اگه یکم وقتش رو بیشتر کنن بهتر میشه :nishkhand:
17-الان که رو نیمکت نشستی چه حسی داری؟ بابا این چیه دیگه ؟ چرا این نیمکته انقدر سفته :nishkhand: باید به جفعر بگم یکی دیگه بخره :nishkhand:
18-به نظرت الان که من دارم ازت سوال می کنم چه حسی دارم؟ مثل خر داری کیف میکنی ، چون فکر میکنی داری عذابم میدی :nishkhand: ولی من برام مهم نیست چون مال این حرفا نیستی :nishkhand:
19-اسپارتاکوس وقتی 67 کیلو بود چند سالش بود؟(اگه میدونی)از کجا میدونی؟(اگه نمیدونی)چرا نشستی رو نیمکت؟ راستش نمیدونم :nishkhand: به خاطره التماس های یه شخص عجیبی به اسم مهدی :nishkhand:
20-چرا فردوسی پور(نود)انقد تند حرف میزنه؟ مگه دنبالش کردن؟ هر جوری میخواد حرف بزنه من دوسش دارم ، از بقیه که بهتره ، تازه اینطوری به بازی و برنامه هیجان میده :nishkhand:
21-چرا دیگه رابین هودو نشون نمیدن؟(کارتونشو) اخه به تو چه فضول ؟ :nishkhand:
22-پدر تاک(توو رابین هود)الآن کجاست؟ چیکار میکنه؟ به خدا من به زور رابین هود رو یادم میاد چه برسه به اون پدری که شما میفرمایید :nishkhand:
23-داروغه چند سالش بود؟ :ey babaaa: اخه به اینم میگن سوال ؟ :nishkhand:
24-اگه تو کارتن رابین هود به جای رابین هود "پدر پسر شجاع"بود چی میشد؟(یه کم از داستانشو تعریف کن) بابا من از کجا بدونم ؟ :nishkhand: اصلا این بابای پسره پدره شجاع کیه دیگه ؟ :nishkhand: به خدا من اخرین کارتونی که دیدم 5-6 سال پیش بوده ! مثل تو نیستم که میشینی هر روز رنگین کمونو عمو پورنگو خاله شادونه و اینا رو میبینی :nishkhand:
25-هاج زنبور عسل حج تمتع رفته یا حج واجب؟ به جونه مادرم نمیدونم :ey babaaa:
26-موش تو سوراخ نمیرفت چرا جارو به دمش می بست؟ خب الان این سوال داره ؟ خب که چی ؟ :nishkhand:
27-چرا سیب سرخ دست آدم چلاقه؟ یعنی چیزای خوب همیشه برای کسایی هست که قدرشونو نمیدونن ! حالا چراشو برو از خودشون بپرس :nishkhand:
28-در دیزی بازی حیای گربه کجاست؟واقعا کجاست؟(من که هر چی فکر کردم به هیچ نتیجه ای نرسیدم) از بس کودنی :nishkhand: گربه که حیا نداره :nishkhand:
29-چرا هر چی سنگه مال پای لنگه؟ سنگا خورده به پاشون که لنگ شدن یا لنگ بودن و سنگ خورده به پاشون؟ :ey babaaa:
30-کلا چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا؟ حتما امشب برات دعا میکنم :narahat:
31-نظرتو راجع به اینا بگو:
بکهام جای بکهام و دلپیرو رو جا به جا نوشته بودی خودم درسش کردم :nishkhand: بازیکنی که به خاطرش طرفداره منچستر شدم و حتی به خاطرش فوتبالی شدم ! وقتی دیدمش هم از بازیش هم از قیافش خیلی خوشم اومد و تا الان از بقیه ی بازیکنا بیشتر دوسش دارم :love::nishkhand:
الکس دل پیرو بازیکن خوبیه ، مخصوصا وقتی جوون تر بود ! کاشته های خوبی هم میزنه ولی به پای بکهام نمیرسه ! قبلنا که یکم یووه ای بودیم :nishkhand: دوسش داشتم :nishkhand:
رونی نمیدونم امسال چرا افت کرده ؟ ولی امیدوارم دوباره به روز های خوبش برگرده !
برباتوف بازیکن مورد علاقه ی من ، 1-2 فصل اولی که اومدی بود منچستر زیاد خوب بازی نمیکرد و همش ازش انتقاد میشد ، ولی این فصل جواب همه ی اون انتقاد ها رو داده !
ندود الان خداحافظی کرده ؟ :nishkhand: قبلنا خیلی دوسش داشتم !
زیدان بازیکن خوب و قابل ستایشی بود ، ولی هیچوقت بهش علاقه نداشتم !
کریس رونالدو از کریس هم هیچوقت خوشم نمیومد ، حتی وقتی که تو منچستر بود ، نمیدونم چرا :fek konam:
سورنسن میشناسمش ولی نظری راجبش ندارم :nishkhand:
مسی بین مسی و رونالدو مسی رو ترجیح میدم ، ولی زیاد علاقه ای بهش ندارم !
پلاتینی با فوتبال انگلستان لجه :ey babaaa:
پله بازیکن خوبی بوده و در زمان خودش یکی از بهترین ها به حساب میومده ! :nishkhand:
مارادونا اینم مثل قبلی :nishkhand:
بوفون یکی از بهترین دروازه بان ها در تاریخ !
کاسیاس ازش خوشم نمیاد و اصلا قبولش ندارم !
فن درسار خیلی دروازه بان خوبیه ! ای کاش 5 سال زودتر گرفته بودیمش ، بعد از رفتن پیتر اشمایکل ، دیگه دروازه بان خوبی نداشتیم ، چند نفر از جمله بارتز و هاوارد هم امتحان کردیم ولی نتیجه ای ندادن ، تا اینکه سال 2005 ادوین رو گرفتیم !
یوونتوس تا قبل از سال 2006 بعد از منچستر یووه ای بودم :nishkhand:
لیورپول فقط یه کلمه : تنفر :nishkhand:
بارسا به رئال ترجیحش میدم !
پرسپولیس تقریبا از اول فصل قید فوتبال ایران رو زدم ، جدیدا بازی های پرسپولیس هم نگاه نمیکنم ! تو این فصل فوقش 5 یا 10 تا بازی ازش دیده باشم ! کم کم دارم علاقم رو نسبت بهش از دست میدم ! ولی تو ایران بهتر از بقیس و خیلی بیشتر از بقیه دوسش دارم ! امیدوارم دوباره پیشرفت کنه تا بازم علاقه داشته باشم بازی هاش رو دنبال کنم !
اینتر خوشم نمیاد !
رم کلا از فوتبال ایتالیا خوشم نمیاد ! رم هم همینطور !
کایزرسلاترن اخه در مورده این تیم چی بگم ؟ قبلا زندی توش بازی میکرد !
شالکه 04 تیم جدید کریمی و رائول !
استقلال سوراخه ! :nishkhand:
گلزن کرشن :sooot:
دورتموند امیدوارم امسال قهرمان بوندسلیگا شه چون واقعا حقشه !
منچستر سیتی فکر کرده همه چیز پوله :nishkhand:
اورتون نظره خاصی ندارم !
فان نیستلروی قبلا ستاره ی تیم ما بود ، ولی باز همون اشتباهی رو کرد که بقیه کردن ، چند روز پیشا گفته بود اشتباه کرده از منچستر رفته و داره حسرت میخوره !
دل نری همون مربی یووه هستی ؟ نمیشناسمش زیاد
کاپلو الکس خوابم گرفت :ey babaaa: خسته شدم :shogh: ادم خوبیه !
فرگوسن کسی که هرگز فراموش نخواهد شد !
ونگر زیادی جوون گراست !
مورینیو زیادی دفاعی بازی میکنه !
پپ :sooot:
ماروتا:sooot:
داگلیش اسطوره ی لیورپولیاس ! نظره خاصی ندارم !
جوزپه مئانزا ورزشگاه اینتر
سن سیرو ورزشگاه میلان ! البته هر 2 تاشون یکی هستن !
دل آلپی:sooot:
آنفیلد جهنم از اونجا بهتره !
اولدترافورد تئاتر رویا ها :love:
آزادی در پیت
بگو غلط کردم ! خداییش خستم کردی این دفه الکس :narahat: ولی نمیگم !
32- کدام مجموعه را با حرف N نشان می دهند جواب این سوال به بعد رو نمیدونم الکی یکی رو انتخاب میکنم !

۱) اعداد طبیعی
33-نام استدلالی در هندسه

۲)استقرایی
34-نام درسی از ریاضی در پیش دانشگاهی

۱) حساب دیفرانیسیل
35-نام دیگر سری توی هم رو

عینک دودی
36-نام یک اصل مهم در هندسه

نخود سیاه

37-هر زوجی از اعداد به صورت (a , b)

۱) زوج مرتب
38-اعدادی هستند که گویا نیستند

۱) گنگ
39-چیزی است که از ماتریس می گیرند

۱) دترمینان
40-تابعی است که معکوس پذیر باشد

۱) یک به یک
۴) کشید به پنالتی

42-با استفاده از آن می توان a+b)n ) را حساب کرد

۱) بسط دو جمله ای نیوتن

هر 42 تا رو جواب دادم ولی این سری واقعا خسته شدم :narahat:

GOLL
02-27-2011, 21:41
به به غيبت همه كه كردين نوش جونتون
خوب سواال اول::
فك كن تو فوتبال بازي كردن زدن پاتو شكوندن حالا 3 ماهه تو خونه نشستي تابستونه مدرسه ها تعطيله !دلت ميخواد چه بلايي سر اوني كه پاتو شكونده بياري؟؟؟
2- اگه عمدي بوده باشه و مطمئن باشي چي؟
3- چقدر مامانو باباتو اذيت ميكني؟؟
4- خدايش از خودت چقدر راضيي؟
5- تا حالا كتك خوردي ازكي كسي رو هم زدي؟چند تا نامرد؟
6- تو فوتبال از چه سيستمي خوشت مياد ؟چرا؟بگو كه بدونيم چطور فوتبال بازي ميكني؟كينگ بكامم

همين چندتاس ........

Manchester utd
02-27-2011, 22:02
خب منم به عنوان یه منچستری دیدم مهمون این بخش منچستریه گفتم چن تا سئوال بپرسم

فک کنم بیشتر از قیافه بکام خوشت اومده نه ؟ :nishkhand: آخه سنت که به بازیهاش تو منچستر قد نمی ده lol:-
بهترین بازی ای که از بکام دیدی کدومه؟
بهترین بازی ای که از منچستریونایتد :love: دیدی؟
بدترین خاطره از منچستر؟
می گن بکام بچه چهارمش هم توی راهه؟ ولی یکی می گفت شایعهmas:-منبع موثق نداری؟:nishkhand:
نظرت درباره نیمرو چیه ؟ :nishkhand:
بعد از بکام می خوای طرفدار کی بشی؟
منچستر یا بکام؟
نظرت درباره فرگوسن؟
با رفتن بکام به منچستر موافق بودی؟
بدون اینکه نگاه کنی بگو عضو چندم دربی هستی؟ :nishkhand:
حالا نگاه کن ببین چندمی :nishkhand:
سرنوشت امسال منچستر توی اروپا و جزیره؟
سرنوشت پرسپولیس چی میشه ؟ توی آسیا و لیگ؟

بقیه اعضا در امر آسفالت سازی موفق بودن :nishkhand:بیش از این اذیتت نمی کنم :nishkhand:

nobody11
02-27-2011, 22:51
اولا به كينگ بكام توصيه ميكنم براي جوتب دادن به سوالا كه سر نوشت كي چي ميشه به ديوان حافظ يه سري بزنه!!!
اينم سوالاي خودم
1- نظرت در مورد شريفي(كميته انظباطي )چيه؟؟
2- خوشكل ترين بازيكن ايراني؟؟
3- خوشكل ترين بازيكن خارجي به جز بكام جونت؟؟
4- اگه فقط 1 ساعت تا مرگ وقت داشته ياشي چي كار ميكني؟؟
5- زشت ترين بازيكن ايراني؟
6- زشت ترين بازيكن خارجي به جز روني؟؟
7- عابد زاده رو بيش تر دوست داري يا فان در سار؟؟
8- اگه دختر بودي دوست داشتي اسمت چي باشه؟؟
9- تا حالا دل كسيو شكوندي؟؟
10- كسي دلتو شكونده؟؟كي؟؟؟
11- روزي چند بار با داداشت دعوا ميكني؟؟
12-عموتو بيشتر دوست داري يا داييتو؟؟
13-خاله اتو بيشتر دوست داري يا عمه اتو؟؟
14- كجاي ايرانو از همه جا بيشتر دوست داري؟؟
15-خارج چي؟؟
16-دوست داري از كي امضا بگيري؟؟
17- دوست داري ازت امضا بگيرن؟؟كيا؟؟
19- توبقيه رو اذيت ميكني يا بقيه اذيت ميكنند؟؟
20- علم بهتر است يا ثروت؟؟
21- حاظري جونتو واسه كي و واسه چي بدي؟؟
22-به نطرت مثبت ترين آدمي كه تو عمرت ديدي كي بوده؟؟
23- كفن چند تيكه ست؟؟
24- فرش خونه دختر خاله ي مادربزرگ همسايه بقالي سر كوچتون چند تا گل داره؟؟
25- توليگ ايران قد كي از همه بلند تره؟؟
26- يه سوال از خودت بپرس؟؟

King Beckham
02-28-2011, 09:52
به به غيبت همه كه كردين نوش جونتون
خوب سواال اول::
فك كن تو فوتبال بازي كردن زدن پاتو شكوندن حالا 3 ماهه تو خونه نشستي تابستونه مدرسه ها تعطيله !دلت ميخواد چه بلايي سر اوني كه پاتو شكونده بياري؟؟؟ با اینکه زیاد اهل دعوا نیستم ، ولی ادمی هستم که خیلی به انتقام علاقه دارم :nishkhand: تا میخوره میزنمش :nishkhand:
2- اگه عمدي بوده باشه و مطمئن باشي چي؟ اون وقت با بچه ها میگیریم میزنیمش :nishkhand:
3- چقدر مامانو باباتو اذيت ميكني؟؟ خیلی زیاد :nishkhand: تقریبا هر چی میگن برعکسشو انجام میدم ! :nishkhand: ولی چی کار کنم ؟ هر کاری میکنم نمیشه ! :nishkhand: واقعا هم متاسفم ! :nishkhand:
4- خدايش از خودت چقدر راضيي؟ خداییش هیچی :nishkhand: چون حتی کار هایی که خودمم دوس دارم انجام بدم تو اخرین لحظه جا میزنم ! :narahat:
5- تا حالا كتك خوردي ازكي كسي رو هم زدي؟چند تا نامرد؟ هم کتک خوردم هم زدم ، ولی زیاد اهل دعوا نیستم ! خیلی وقت هم هست دعوا نکردم :nishkhand: البته دعوا کنم میزنم میترکونم :nishkhand: چون 1 سال تکواندو و 6 ماه هم کونگ فو رفتم :nishkhand:
6- تو فوتبال از چه سيستمي خوشت مياد ؟چرا؟بگو كه بدونيم چطور فوتبال بازي ميكني؟كينگ بكامم خب من از اون کسایی نیستم که همش با 1 سیستم بازی کنم ، معمولا به بازی نگاه میکنم و سیستم رو میچینم ! و سیستم های مورد علاقم هم : 4-4-2 - 4-1-2-1-2 و 4-2-2-2 :nishkhand:

همين چندتاس ....... مرسی :flowerysmile:

بازم به ما سر بزنید :nishkhand::ohum:

King Beckham
02-28-2011, 10:23
خب منم به عنوان یه منچستری دیدم مهمون این بخش منچستریه گفتم چن تا سئوال بپرسم
لطف کردی :nishkhand:

فک کنم بیشتر از قیافه بکام خوشت اومده نه ؟ :nishkhand: آخه سنت که به بازیهاش تو منچستر قد نمی ده lol:- خب از قیافش که اره :nishkhand:ولی فقط قیافش هم نه ، من متولد سال 95 هستم ! و 2 فصل اخر حضور بکهام تو یونایتد رو هم یادمه و همش رو دیدم ! تازه ، همه ی گل ها و پاس گل هاش رو تو تمام حضورش تو منچستر هم دانلود کردم ، همینطور هایلایت بازی هاش ! شاید باورت نشه ، ولی من حدودا 8-9 ساعت کلیپ از بکهام تو منچستر دارم ! بعد از اون هم که رفت رئال ، اونو دیگه همش رو یادمه :nishkhand:
بهترین بازی ای که از بکام دیدی کدومه؟ بازی جلوی رئال مادرید تو سال 2003 رو خیلی دوس داشتم !
بهترین بازی ای که از منچستریونایتد :love: دیدی؟ 7-1 جلوی رم - 4-0 جلوی میلان - 3-0 جلوی چلسی - 2-1 جلوی بایرن سال 99 ( البته اونو هایلایت هاش رو دیدم :nishkhand:) - 1-1 با چلسی و پیروزی در ضربات پنالتی فینال 2008 و بقیه ی بازی ها که الان زیاد حضور ذهن ندارم :nishkhand:
بدترین خاطره از منچستر؟ رفتن بکهام از منچستر - باخت 2-0 در مقابل بارسلونا فینال 2009 - رفتن فان نیستلروی - از دست دادن قهرمانی پس از 3 سال به چلسی !
می گن بکام بچه چهارمش هم توی راهه؟ ولی یکی می گفت شایعهmas:-منبع موثق نداری؟:nishkhand: چند وقت پیشا این خبر منتشر شد ، ولی بعدش از سوی خوده دیوید و ویکتوریا تکذیب شد ! اینجا رو ببین :
مدتی پیش اخبار و تصاویری منتشر شد که اعلام کرده بودند ویکتوریا بکهام و دیوید بکهام تصمیم گرفته‌اند بچه‌دار شده و صاحب یک دختر بشوند.
مدتی گذشت و سرانجام ویکتوریا بکهام اعلام کرد که او نه باردار است و نه تصمیمی برای بارداری دارد.
ویکتوریا گفت: من و دیوید از زندگی‌مان راضی هستیم و با داشتن سه فرزند دیگر نیازی به بچه‌دار شدن نداریم. منبع هم تریبال فوتبال !
نظرت درباره نیمرو چیه ؟ :nishkhand: تو موقع هایی که کسی خونه نیست و گشنت هم هست به کار میاد :nishkhand:
بعد از بکام می خوای طرفدار کی بشی؟ هیشکی ! البته الان هم به جز بکهام بازیکن دیگه رو هم دوس دارم ولی نه به اندازه ی بکهام :nishkhand: مثلا اگه از 10 حساب کنیم :nishkhand: بکهام رو 10 تا دوس دارم :nishkhand: بقیه ی بازیکنا از 7 به پایین هستن ! :nishkhand: که اون بازیکنا : رونی - نانی - برباتوف - بیل و چنتای دیگه هستن :nishkhand:
منچستر یا بکام؟ خداییش سوال خیلی سختی پرسیدی :nishkhand: نشستم حدودا یه ربع در موردش فکر کردم :nishkhand: ولی منچستر رو انتخاب میکنم :nishkhand:چون بازیکنا میان و میرن ، ولی باشگاه همیشه ماندگار هست :nishkhand:
نظرت درباره فرگوسن؟ بهترین مربی تاریخ ، اوایل که اومد منچستر زیاد خوب کار نکرد و حتی نزدیک بود اخراج شه ! ولی کم کم تونست جایگاه خودش رو به دست بیاره :nishkhand:
با رفتن بکام به منچستر موافق بودی؟ با رفتن بکهام از منچستر یا به منچستر ؟ :nishkhand: از منچستر که نه دوس داشتم بمونه :nishkhand: ولی به منچستر اره ، دوس داشتم دوباره برگرده ، ولی فرگی مخالفت کرد و گفت دیگه سنش بالاست ! ولی این سوالیه که من از فرگی دارم ! وقتی هنریک لارسن به منچستر اومد چند سالش بود ؟ فکر کنم فرگی هنوز با بکس مشکل داره :nishkhand: چون بکهام میتونست بیاد منچستر و غوغا کنه ! چون الان ما خیلی از وینگر هامون رو از دست دادیم و تقریبا نانی و گیگزی برامون موندن ! اگه بکهام میومد میتونست با پاس هاش خیلی به تیم کمک کنه :nishkhand:
بدون اینکه نگاه کنی بگو عضو چندم دربی هستی؟ :nishkhand: 6128 خداییش هم نگاه نکردم ! از قبل میدونستم :nishkhand:
حالا نگاه کن ببین چندمی :nishkhand: همونی که گفتم :nishkhand:
سرنوشت امسال منچستر توی اروپا و جزیره؟ تو جزیره قهرمان میشه ! توی اروپا هم تا نیمه نهایی بالا میره ...
سرنوشت پرسپولیس چی میشه ؟ توی آسیا و لیگ؟ تو لیگ که فکر کنم بالا تر از چهارم نیاد ! تو اسیا هم تو مرحله ی گروهی حذف میشه ( با توجه به گروهی که توش قرار داره ! )

بقیه اعضا در امر آسفالت سازی موفق بودن :nishkhand:بیش از این اذیتت نمی کنم :nishkhand:
اتفاقا اصلا هم موفق نبودن :nishkhand:

مرسی از سوالاتت ! :nishkhand:

0825
02-28-2011, 13:49
يا الله...:nishkhand:
کسی نیس..؟:nishkhand:
سلام علیکم....:nishkhand:خوبی برادر؟:nishkhand:
مرسی منم خوبم:nishkhand::nishkhand:
چندتا سوال دیگه....
1.اگه سرمربی تیم ملی بودی چه بازیکنایی رو انتخاب می کردی؟(لیست 18 نفره بده:nishkhand:)
2.قهرمان چمپیونز لیگ کی میشه؟(اگه منچستر گزینه اصلیته گزینه دومم بگو:nishkhand:)
3.قهرمان اینارو بگو...
اسپانیا:
انگلیس:منچستر:nishkhand:(مشخص بود چی میخوای بگی:nishkhand:)
فرانسه::nishkhand:
المان:
ایتالیا:
خلیج فارس:nishkhand::
لیگ قهرمانان اسیا:nishkhand::
لیگ محلات مشهد::nishkhand:
4.تخمه یا چیپس::nishkhand:
5.تهران یا لندن::nishkhand::nishkhand:
6.گواهینامه یا ماشین::nishkhand:
7.سیب یا پرتغال::nishkhand:
7.موبایل یا ضبط صوت:
8.بسه یا ادامه بدم::nishkhand:
شرمنده دیر گفتی...خودم تصمیم میگیرم:nishkhand:بسه:nishkhand:
شب بخیر:nishkhand::nishkhand:

King Beckham
02-28-2011, 14:04
اولا به كينگ بكام توصيه ميكنم براي جوتب دادن به سوالا كه سر نوشت كي چي ميشه به ديوان حافظ يه سري بزنه!!!
اينم سوالاي خودم
1- نظرت در مورد شريفي(كميته انظباطي )چيه؟؟ به نظرم خیلی عادلانه تصمیم نمیگیره و بیشتر به اسم طرف نگاه میکنه تا به کاری که طرف کرده !
2- خوشكل ترين بازيكن ايراني؟؟ انتخاب برای من فوق العاده سخت بود :nishkhand: ولی شجاعی - نکونام و شیث و حقیقی رو من بیشتر میپسندم ! البته کاظمی هم بد نیست !
3- خوشكل ترين بازيكن خارجي به جز بكام جونت؟؟ به جز بکهام :nishkhand: شاید فابرگاس و برباتوف ! :nishkhand:
4- اگه فقط 1 ساعت تا مرگ وقت داشته ياشي چي كار ميكني؟؟ سعی میکنم اونایی رو که دوس دارم دور خودم جمع کنم و لحظات باقی مونده رو با اونا باشم ! :nishkhand:
5- زشت ترين بازيكن ايراني؟ فرشید کریمی :nishkhand:
6- زشت ترين بازيكن خارجي به جز روني؟؟ البته رونی اونقدرا هم زشت نیست بدبخت :nishkhand: اون دفه از نزدیک دیدمش بد نبود :nishkhand: فکر کنم کارلوس پویول قیافه ی وحشتناکی داشته باشه ! :nishkhand:
7- عابد زاده رو بيش تر دوست داري يا فان در سار؟؟ خداییش این سوال خیلی سخت بود برام :nishkhand: ولی فان در سار ! :nishkhand:
8- اگه دختر بودي دوست داشتي اسمت چي باشه؟؟ سارینا :nishkhand:
9- تا حالا دل كسيو شكوندي؟؟ اره زیاد :nishkhand:
10- كسي دلتو شكونده؟؟كي؟؟؟ نه به اون صورت ، کسی جرات نداره دل منو بشکونه :nishkhand:
11- روزي چند بار با داداشت دعوا ميكني؟؟ قبلنا زیاد دعوا میکردم ، شاید روزی 2 بار ! ولی الان دیگه نه :nishkhand: فوق خیلی عصبانی بشم بهش فحش میدم :nishkhand:
12-عموتو بيشتر دوست داري يا داييتو؟؟ دایی ندارم :nishkhand: ولی عمو هام هم دوس ندارم :nishkhand:
13-خاله اتو بيشتر دوست داري يا عمه اتو؟؟ خاله هامو بیشتر دوس دارم :nishkhand:
14- كجاي ايرانو از همه جا بيشتر دوست داري؟؟ تهران - اصفهان و شیراز :nishkhand:
15-خارج چي؟؟ المان رو دوس دارم 1 بار هم رفتم ! انگلیس هم دوس دارم ببینم !
16-دوست داري از كي امضا بگيري؟؟ از دیوید بکهام - رایان گیگز و علی کریمی :nishkhand:
17- دوست داري ازت امضا بگيرن؟؟كيا؟؟ از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون خیلی دوس دارم :nishkhand: به ادم احساس خوبی میده :nishkhand: احساس مهم بودن :nishkhand:
19- توبقيه رو اذيت ميكني يا بقيه اذيت ميكنند؟؟ بعضیا رو من اذیت میکنم ، بعضیا هم منو اذیت میکنن :nishkhand:
20- علم بهتر است يا ثروت؟؟ 100% ثروت :nishkhand: هر کی میگه علم باور نکن :nishkhand:
21- حاظري جونتو واسه كي و واسه چي بدي؟؟ تا حلا بهش فکر نکرده بودم ! نمیدونم ، باید موقعیتش پیش بیاد تا بتونم جواب بدم :nishkhand:
22-به نطرت مثبت ترين آدمي كه تو عمرت ديدي كي بوده؟ بقال سره کوچمون :nishkhand:
23- كفن چند تيكه ست؟؟ مردونه یا زنونه ؟ :nishkhand: 2 تیکه داره 3 تیکه داره :nishkhand:
24- فرش خونه دختر خاله ي مادربزرگ همسايه بقالي سر كوچتون چند تا گل داره؟؟ داره زیاد داره :nishkhand:
25- توليگ ايران قد كي از همه بلند تره؟؟ راستش درست نمیدونم :nishkhand: حسین کعبی؟ :nishkhand: فکر کنم عباس فرد :nishkhand:
26- يه سوال از خودت بپرس؟؟
چرا انقدر با این الکس کل کل میکنی ؟ :nishkhand: چون دوس نداره قبول کنه من از اون بیشتر میفهمم :nishkhand:

مرسی از سوالاتت ، نفره بعدی بیاد جلو :ohum:

King Beckham
02-28-2011, 14:42
يا الله...:nishkhand:
کسی نیس..؟:nishkhand:
نه کسی نیست اروم بیا تو :nishkhand:
سلام علیکم....:nishkhand:خوبی برادر؟:nishkhand:
علیکم السلام :nishkhand: قربونت برم :nishkhand: تو خوبی ؟ :nishkhand:
مرسی منم خوبم:nishkhand::nishkhand:
چه زود ج دادی :nishkhand:
چندتا سوال دیگه...
1.اگه سرمربی تیم ملی بودی چه بازیکنایی رو انتخاب می کردی؟(لیست 18 نفره بده:nishkhand:) خب از اونجایی که چند وقته بازی های ایران رو دنبال نکردم شاید خیلی خوب نتونم نظر بدم ولی : حقیقی - رحمتی - عقیلی - جلال حسینی - خسرو حیدری - کعبی - اشجاری - تیموریان - پژمان نوری - محمد نوری - غلامرضا رضایی - انصاری فرد - غلامی - خلعتبری - علی کریمی - فرهاد مجیدی - میلاد میداوودی - حنیف عمران زاده !
البته چنتا از اینا از بازی ملی خداحافظی کردن :nishkhand:
2.قهرمان چمپیونز لیگ کی میشه؟(اگه منچستر گزینه اصلیته گزینه دومم بگو:nishkhand:) امیدوارم منچستر اول شه ! گزینه ی دوم هم فکر کنم رئال یا تاتنهام :nishkhand:
3.قهرمان اینارو بگو...
اسپانیا: بارسلونا ( البته امیدوارم اینطور نشه ):nishkhand:
انگلیس:منچستر:nishkhand:(مشخص بود چی میخوای بگی:nishkhand:)
فرانسه::nishkhand: شاید مارسی :nishkhand:
المان: بورسیا دورتمند :nishkhand:
ایتالیا: آث میلان :nishkhand:
خلیج فارس:nishkhand:: ذوب اهن :nishkhand:
لیگ قهرمانان اسیا:nishkhand:: اف سی سئول :nishkhand:
لیگ محلات مشهد::nishkhand: آفتابه سازی مشهد :nishkhand:
4.تخمه یا چیپس::nishkhand: تخمه :nishkhand:
5.تهران یا لندن::nishkhand::nishkhand: لندن :nishkhand:
6.گواهینامه یا ماشین::nishkhand: ماشین :nishkhand: ( چون بدون گواهینامه هم میشه ماشین سواری کرد :nishkhand:)
7.سیب یا پرتغال::nishkhand: پرتغال :nishkhand:
7.موبایل یا ضبط صوت: موبایل :nishkhand:
8.بسه یا ادامه بدم::nishkhand: ادامه بده :nishkhand:
شرمنده دیر گفتی...خودم تصمیم میگیرم:nishkhand:بسه:nishkhand: حیف شد :nishkhand:
شب بخیر:nishkhand::nishkhand:
شب و روزت بخیر :nishkhand:

ما منتظره نفره بعدی هستیم :hehee:

David Beckham
03-01-2011, 10:14
بچه ها ببینین کی اینجاس baghal:- طرفدار بکام :-shad:bia baghalam:lay_;;

خوبی داداش ؟ :love:
مام چند تا سئوال می پرسیم
درساتو خوندی دیگه ؟ :nishkhand:
نظرت درباره خیابانی چیه ؟ :nishkhand:
امسال کدوم تیما از لیگ 1 می آن بالا؟
امسال کدوم تیما می افتن پایین؟
اگه دختر داشتی می دادی به بکام؟ :nishkhand:
کتاب تیم من رو خوندی؟ زندگی دیوید بکامه
اگه خوندی از کدوم قسمتش خوشت اومد؟
اگه نخوندی کی می خونی ؟ :nishkhand:
بهترین گل بکام توی اولدترافورد؟ :shogh:
بهترین گل بکام توی رئال؟:shogh:
بهترین گل بکام واسه انگلیس؟:shogh:
اون روزی که توی میلان مصدوم شد و گفتن به جام جهانی نمی رسه چه حسی داشتی؟:narahat:
تا حالا چند بار یه درس رو افتادی؟:nishkhand:
به نظرت بکام هیچ وقت سرمربی انگلیس میشه؟
اصلآ می ره دنبال مربیگری؟:nishkhand:
توی اتاقت چند تا عکس بکام داری؟
موفق باشی داداش

Mehrd@d
03-01-2011, 12:16
نفهمیدم از رم بدت میاد eterza::- اگه مردی واسا . مگه دستم بهت نرسه با همین chomaghمیزنم توسرت.
ها. بالا خره گرفتمت :eyyyyy::eyyyyy: اینم یکی دیگه :eyyyyy:
اینم واسه مهدی که از رم پرسید :eyyyyy:
حالا بازم از رم بدت میاد یا نه ؟:nishkhand:
فک نکنم حالا حالاها خوب شی ولی هر وقت سرت خوب شد سوالاهم جواب بده.:nishkhand:
حال همسایتون چطوره؟dallliii
از خصوصیات بارزش بگو؟ashem:-
چجور خونواده ای هستن؟:::::kl
وضعیت مالیشون چطوره؟:hehee:
کلا چند نفرن؟:nishkhand:
کلاس چندمه؟dallliii
دقیقا چند سالشه؟binam
کجا مدرسه میره؟:mage mishe:
با کی میری؟:nishkhand:
با کی میاد؟:nishkhand:
چیه چرا نیشت بازه.ببند. بهش چپ نگاه کنی من میدونم با تو و با این chomagh
اینم واسه اطمینان :eyyyyy:
فعلا عزیزم :rose::nishkhand:

King Beckham
03-01-2011, 18:49
بچه ها ببینین کی اینجاس baghal:- طرفدار بکام :-shad:bia baghalam:lay_;;

خوبی داداش ؟ :love: قربونت برم :nishkhand:
مام چند تا سئوال می پرسیم بفرما :nishkhand:
درساتو خوندی دیگه ؟ :nishkhand: نه :nishkhand:
نظرت درباره خیابانی چیه ؟ :nishkhand: بدترین گزارشگر صدا و سیما ! بدون اطلاع حرف میزنه و فکر میکنه خیلی میفهمه !
امسال کدوم تیما از لیگ 1 می آن بالا؟ همونطور که قبلا گفتم جدیدا لیگ های ایران رو زیاد دنبال نمیکنم !
امسال کدوم تیما می افتن پایین؟ استیل اذین - پاس - شهرداری تبریز شایدم نفت تهران :nishkhand:
اگه دختر داشتی می دادی به بکام؟ :nishkhand: 100% اصلا 2 تا بهش میدادم خیرش رو ببینه :nishkhand:
کتاب تیم من رو خوندی؟ زندگی دیوید بکامه دارم یه کتاب میخونم که اونم زندگی دیوید بکهام هست ! ولی اسمش تیم من نیست !
اگه خوندی از کدوم قسمتش خوشت اومد؟ اون کتابی که شما میگی نخوندم :nishkhand:
اگه نخوندی کی می خونی ؟ :nishkhand: ایشاالله اگه پیدا کردم حتما میگیرم و میخونم :nishkhand:
بهترین گل بکام توی اولدترافورد؟ :shogh: اون گلی که از وسط زمین زد :nishkhand: یادم نیست اسم اون تیمه چی بود :nishkhand:
بهترین گل بکام توی رئال؟:shogh:الان حضور ذهن ندارم :nishkhand:
بهترین گل بکام واسه انگلیس؟:shogh:یه گل به یونان زد سال 2001 :nishkhand: وقتی که انگلیس 2-1 عقب بود ، ولی با گلی که بکس زد بازی 2-2 مساوی شد ! کاشته هم زد :nishkhand: اونو دوس داشتم :nishkhand:
اون روزی که توی میلان مصدوم شد و گفتن به جام جهانی نمی رسه چه حسی داشتی؟:narahat: واقعا نابود شدم :nishkhand: خیلی منتظر جام جهانی و حضور بکس تو تیم 3 شیر ها بودم ، ولی با اون خبر ، نصف ارزو هام پرید :nishkhand:
تا حالا چند بار یه درس رو افتادی؟:nishkhand: یه درس رو ؟ :nishkhand: هم پارسال هم امسال ( ترم اول ) ریاضی رو افتادم :nishkhand:
به نظرت بکام هیچ وقت سرمربی انگلیس میشه؟ نه :nishkhand:
اصلآ می ره دنبال مربیگری؟:nishkhand: نه :nishkhand: به نظرم بکس اصلا برای مربیگری ساخته نشده و نمیتونه این کارو به عهده بگیره ! و تصور بکس با چنتا جوون که داره باهاشون سرو کله میزنه واقعا برام سخته :nishkhand:
توی اتاقت چند تا عکس بکام داری؟ 8 تا زدم رو دیوار :nishkhand: 3 تا هم جا نشده تو کمده :nishkhand:
موفق باشی داداش ممنون خیلی لطف کردی ! بازم سر بزن !

نفره بعدی کیه ؟ اها مهرداد :nishkhand:

King Beckham
03-02-2011, 16:54
اول از مهرداد عذر خواهی کنم که جواب سوالاش دیر شد ! :nishkhand:

نفهمیدم از رم بدت میاد eterza::- اگه مردی واسا . مگه دستم بهت نرسه با همین chomaghمیزنم توسرت.
ها. بالا خره گرفتمت :eyyyyy::eyyyyy: اینم یکی دیگه :eyyyyy:
اینم واسه مهدی که از رم پرسید :eyyyyy:
حالا بازم از رم بدت میاد یا نه ؟:nishkhand: بله :nishkhand:
فک نکنم حالا حالاها خوب شی ولی هر وقت سرت خوب شد سوالاهم جواب بده.:nishkhand:
حال همسایتون چطوره؟dallliii سلام میرسونه :nishkhand:
از خصوصیات بارزش بگو؟ashem:- مگه من شوهرشم ؟ چمیدونم ! :nishkhand:
چجور خونواده ای هستن؟:::::kl خوبن :nishkhand:
وضعیت مالیشون چطوره؟:hehee: وضعیت مالیشون هم خوبه :nishkhand:
کلا چند نفرن؟:nishkhand: 5 نفر :nishkhand:
کلاس چندمه؟dallliiiدوم دبیرستان :nishkhand:
دقیقا چند سالشه؟binam 16 سال :nishkhand:
کجا مدرسه میره؟:mage mishe: به خدا امار ندارم :nishkhand:
با کی میری؟:nishkhand: :chi migi:
با کی میاد؟:nishkhand::chi migi:
چیه چرا نیشت بازه.ببند. بهش چپ نگاه کنی من میدونم با تو و با این chomagh چشم :sooot:
اینم واسه اطمینان :eyyyyy:
فعلا عزیزم :rose::nishkhand:
بای :nishkhand:

بازم شرمنده برای اینکه دیر شد :flowerysmile:

Mehrd@d
03-02-2011, 20:58
آخه به تو هم میگن همسایه. نخواستیم بابا eterza::-
جلو اینا اسم بچه ها رو بنویس. فقط تو گزینه اول میتونی اسم خودتو بزاری shikam::-

توپ جمع کن انجمن؟
گلر انجمن؟
کاپیتان انجمن؟
توپ خراب کن انجمن؟
مربی انجمن؟
فعال انجمن؟
اچار فرانسه انجمن؟
پیچ گوشتی انجمن؟
چارسوی انجمن؟
انبردستی انجمن؟
منتقد انجمن؟
بیکار انجمن؟
معتاد انجمن؟
مشکوک انجمن؟
بد جنس انجمن؟
خجالتی انجمن؟
پررو انجمن؟
جوک انجمن؟
بی مزه انجمن؟
بامزه انجمن؟
مشکل انجمن؟
امین انجمن؟
رازدار انجمن؟
بامرام انجمن؟
بی مرام انجمن؟
جو گیر انجمن؟
روانی انجمن؟
بیخودی انجمن؟
نخودی انجمن؟

King Beckham
03-02-2011, 21:44
آخه به تو هم میگن همسایه. نخواستیم بابا eterza::-
بعضی از اطلاعات رو رو نکردم ریا نشه :nishkhand: خواستی پیام خصوصی بزن بهت بگم :nishkhand:
جلو اینا اسم بچه ها رو بنویس. فقط تو گزینه اول میتونی اسم خودتو بزاری shikam::-
بابا به خدا من انقدر ادم نمیشناسم اینجا ! فقط 8-9 نفرو میشناسم ! :nishkhand: پس تکراری میذارم دیگه :nishkhand:
توپ جمع کن انجمن؟ مهرداد :khandeeeee bahal:
گلر انجمن؟ علی :nishkhand:
کاپیتان انجمن؟ سعید :nishkhand:
توپ خراب کن انجمن؟ جعفر :nishkhand:
مربی انجمن؟ یه کسی هست تازه عضو شده مربیه :nishkhand: اون :nishkhand:
فعال انجمن؟ قبلنا من :nishkhand: الان دیگه پیر شدیم :nishkhand: تو و علی و الکس :nishkhand:
اچار فرانسه انجمن؟ ابراهیم :nishkhand:
پیچ گوشتی انجمن؟ مهرداد :nishkhand:
چارسوی انجمن؟ گیر دادیااا chomagh
انبردستی انجمن؟ اااااه chomagh
منتقد انجمن؟ danielbahrami :nishkhand:
بیکار انجمن؟ معنی اینو نمیدونم ، اون یکی رو بپرس اونو بلدم :nishkhand:
معتاد انجمن؟ الکس :nishkhand:
مشکوک انجمن؟ الکس :nishkhand:
بد جنس انجمن؟ الکس :nishkhand:
خجالتی انجمن؟ من :shogh:
پررو انجمن؟ چمیدونم بابا :mage mishe:
جوک انجمن؟ بازم اقا سعید :nishkhand:
بی مزه انجمن؟ الکس :nishkhand:
بامزه انجمن؟ سعید :nishkhand:
مشکل انجمن؟ به قرآن نمیدونم :gahhr:
امین انجمن؟ ابراهیم :nishkhand:
رازدار انجمن؟ حسین :nishkhand:
بامرام انجمن؟ فری :nishkhand:
بی مرام انجمن؟ الکس :nishkhand:
جو گیر انجمن؟ الکس :nishkhand:
روانی انجمن؟ الکس :nishkhand:
بیخودی انجمن؟ الکس :nishkhand:
نخودی انجمن؟ الکس :nishkhand:

سرویسمون کردی chomagh

Global
03-15-2011, 11:01
سلام
من همین 5 دقیقه پیش ثبت نام کردم.
فقط یه سوال دارم که فاکتور اصلی برای هر پست به ترتیب چیه. یعنی توی بازی fcderby به ترتیب چه خصوصیاتی برای پست های مختلف مهمه ؟

0825
03-29-2011, 12:37
خب بیایم گرمش کنیم....:nishkhand:
1.سال نو مبارک::nishkhand:
2.سال نو رو چطور میبینی؟:nishkhand:
3.ریمیکس مهران مدیری رو گوش دادی؟:nishkhand:
4.صبحانه چی دوس داری؟
5.اصلا صبحانه میخوری؟:nishkhand:
6.عید خوش گذشت؟
7.کجاها رفتین؟:nishkhand:
8.غذا چی دوس داری؟
9.تفریح دوس داری کجا بری؟:nishkhand:
10.بریم فیفا؟:nishkhand:
ما رفتیم فیفا:nishkhand:
بای....

ibrahim
03-29-2011, 13:22
سلام
1-دوست داری جای فرگوسن باشی؟(عمرا اگه بتونی):hehee:
2-فوتبال بازی میکنی؟واقعی یا pc
3-به نظرت فوتبال ایران اینده ای داره؟:ogh:
4-قصد ازدواج نداری؟binam
5-من برم کار دارم بقیشو بعد میپرسمcom:-

hamid barca
03-29-2011, 13:45
سلام خدمت داش سعید
اگه راضی باشی سوال هارو شروع کنیم
1-چرا بکهام رو دوست داری؟
2-بهترین گل پرسپولیس که یادت میاد؟
3-نظرت درباره جمشید هاشم پور چیه؟
4-از علی دایی خوشت مباد؟
5-بهترین بازیکن جهان؟(از نظر تو)
6-یه بیت شعر بگو؟:balesh:

King Beckham
03-29-2011, 14:09
خب بیایم گرمش کنیم....:nishkhand:
ای بابا ، تازه خلاص شده بودیما :nishkhand:
1.سال نو مبارک::nishkhand:
قربونت برم :nishkhand: سال نو تو هم مبارک :love:
2.سال نو رو چطور میبینی؟:nishkhand:
خیلی خوب میبینم :nishkhand: امیدوارم سال خوبی باشه برای همه ، منچستر هم 3 تا قهرمانی به دست بیاره :nishkhand:
3.ریمیکس مهران مدیری رو گوش دادی؟:nishkhand:
اینو تو یاهو هر پرسیدی گفتم نه احمق جان :nishkhand:
4.صبحانه چی دوس داری؟
سوال بعدی جواب رو ببین :nishkhand:
5.اصلا صبحانه میخوری؟:nishkhand:
نه :nishkhand: کلا هم دوس ندارم صبحانه بخورم ، هم حوصلشو ندارم :nishkhand:
6.عید خوش گذشت؟
نه باو :nishkhand: تابستونا بیشتر خوش میگذره :nishkhand:
7.کجاها رفتین؟:nishkhand:
منظورت مسافرته ؟ :nishkhand: امسال مسافرت نرفتیم :nishkhand:
8.غذا چی دوس داری؟
اینو فکر کنم قبلا گفتم :nishkhand: غذاهای فست فود بیشتر دوس دارم کلا :nishkhand:
9.تفریح دوس داری کجا بری؟:nishkhand:
شهربازی :nishkhand:
10.بریم فیفا؟:nishkhand:
بریم داش :nishkhand:
ما رفتیم فیفا:nishkhand:
گمشو نبینمت :nishkhand:
بای....
خوش گذشت :nishkhand:

اقا مگه نیمکته ما تموم نشده بود ؟ :nishkhand: چرا باز همه دارن سوال میپرسن پس ؟ :nishkhand:

King Beckham
03-29-2011, 14:19
سلام
سلام
1-دوست داری جای فرگوسن باشی؟(عمرا اگه بتونی):hehee:
دوس داشتن رو که 100% دوس دارم ، ولی خب همونطور که خودت گفتی نمیتونم :nishkhand:
2-فوتبال بازی میکنی؟واقعی یا pc
هر 2 رو بازی میکنم :nishkhand: هر 2 رو شرطی هم میزنم :nishkhand:
3-به نظرت فوتبال ایران اینده ای داره؟:ogh:
نه :nishkhand: من که کلا 1 ساله بیخیال فوتبال ایران شدم و دیگه اصلا نگاه نمیکنم :nishkhand:فقط منچستر یونایتد و تاتنهام :nishkhand:
4-قصد ازدواج نداری؟binam
نه فعلا میخوام درسمو ادامه بدم :nishkhand:
5-من برم کار دارم بقیشو بعد میپرسمcom:-
np :nishkhand:

.............................

King Beckham
03-29-2011, 14:29
سلام خدمت داش سعید
سلام داش حمید :nishkhand:

اگه راضی باشی سوال هارو شروع کنیم
شروع کن ببینم چی کار میکنی :nishkhand:

1-چرا بکهام رو دوست داری؟ فکر کنم این سوال رو قبلا گفتما :nishkhand: ولی مختصر و مفیدش میشه به خاطر استیلش بازیش سانترهاش ضربات کاشتش قیافش و ملیتش :nishkhand:
2-بهترین گل پرسپولیس که یادت میاد؟ خب این فصل اصلا فوتبال ایران رو دنبال نمیکنم ، برای همین از این فصل خبر ندارم :nishkhand: من همون گل کریم باقری به استقلال رو که همین 1-2 سال پیش زد دوس دارم :love::nishkhand:
3-نظرت درباره جمشید هاشم پور چیه؟ فقط میدونم که بازیگره :nishkhand: نظره دیگه ای ندارم :nishkhand:
4-از علی دایی خوشت مباد؟ والا اون وقتا که خیلی خوب بازی میکرده رو که من یادم نیست ! ولی این 3-4 سال اخره بازیش رو خراب کرد ، و بهتر بود وقتی تو اوج بود خداحافظی کنه تا همیشه به عنوان 1 خاطره ی خوب تو ذهن ها بمونه ، ولی انقدر اصرار به بازی داشت که برای خودش دشمن هم پیدا کرد ! ولی بازیکن خوب و فرصت طلبی بود ! یه جورایی مثل رود فان نیستلروی :nishkhand:
5-بهترین بازیکن جهان؟(از نظر تو)
مطمئن باش نه میگم مسی نه میگم رونالدو :nishkhand: به نظره من مسی و رونالدو روی هم 1 بازیکن کامل هستن ! رونالدو الان بازیکن خوبیه ، ولی اگه اخلاق مسی رو داشت میشد بگی الان بهترین بازیکن جهانه ! ولی با این اخلاق و مغرور بودن هرگز ! البته من برای اینکه از منچستر رفت و اینا خیلی ازش متنفرم :nishkhand: الان اگه من نگم دیوید بکهام ، میگم گرت بیل :nishkhand::love:
6-یه بیت شعر بگو؟:balesh:
امضام رو نگاه کن شعره :nishkhand:

.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!

0825
03-29-2011, 17:00
علیک سلام...:nishkhand:
1.حال کردی چه جوری گرمش کردم؟؟:nishkhand:
2.مردک تو غلط کردی دائی خاطره ی خوب نبود...:nishkhand:از موقعی که اون رفته نمیتونیم گل بزنیم که...:nishkhand:
3.برنامه های TV امسال چطوره؟
4.سال پیش چی؟
5.کلا چطوره؟:nishkhand:
6.سوالای بچه ها چطور بود؟
درباره ی سوالای من حرف نزن...:nishkhand:
7.نوشابه یا دوغ یا ایستک؟
8.موجهای ابی نمیای؟:nishkhand::nishkhand:
9.قهوه یا نسکافه؟
10.شیر نارگیل یا شیر کاکائو؟

King Beckham
03-29-2011, 17:27
علیک سلام...:nishkhand:
سلام :nishkhand:
1.حال کردی چه جوری گرمش کردم؟؟:nishkhand:
زر نزن بابا :nishkhand:
2.مردک تو غلط کردی دائی خاطره ی خوب نبود...:nishkhand:از موقعی که اون رفته نمیتونیم گل بزنیم که...:nishkhand:
من کی گفتم خوب نبود ؟ گفتم کاش زود تر خداحافظی میکرد :nishkhand:
3.برنامه های TV امسال چطوره؟
اصلا TV خودمونو نگاه نمیکنم :nishkhand: اگه هم نگاه کنم شبکه 3 فوتبال همین :nishkhand:
4.سال پیش چی؟
چی سال پیش چی ؟ :nishkhand: TV ؟ :nishkhand: پارسال هم نگاه نمیکردم ، شرمنده :nishkhand:
5.کلا چطوره؟:nishkhand:
بابا اینا سواله اخه ؟ :nishkhand: خوبه سلام داره خدمتتون :nishkhand:
6.سوالای بچه ها چطور بود؟
خوب بود بد نبود :nishkhand: میتونم بگم متوسط بود :nishkhand:
درباره ی سوالای من حرف نزن...:nishkhand:
سوالای تو که شاهکار بود :love::nishkhand: بهتره حرفی نزنیم :nishkhand:
7.نوشابه یا دوغ یا ایستک؟
نوشابه :love::nishkhand:
8.موجهای ابی نمیای؟:nishkhand::nishkhand:
باز گفتیا eterza::- نه اصلا نمیام :nishkhand:
9.قهوه یا نسکافه؟
نسکافه :nishkhand:
10.شیر نارگیل یا شیر کاکائو؟
شیر کاکائو :nishkhand:

این علی رو کی را داده اینجا ؟ :nishkhand: بیندازینش بیرون بابا :nishkhand::khelal dandoon:

hamid barca
03-31-2011, 11:15
سلام
واقعا خسته نباشی

اگه اجازه بدی سری دوم رو شروع کنم
1-نظرت در مورد فیلم بعد از ظهر سگی سگی چیه؟
2-قداره چیه؟
3-به نظرت اگه زلزله ژاپن تو ایران اتفاق می افتاد چی می شد؟
4-نظرتو در مورد این عکسا بگو؟
5-نظرت درباره ترور ابراهیم تاتلیس چیه؟زنده ی مونه؟
6-بهترین آهنگ؟
7-اگه بمیری دوست داری رو سنگ قبرت چی بنویسن؟
8-بهتریتن رپر ایران؟
9-نظرت ذرباره این بازیکنا چیه؟
-nihat
-servin cetin
-mehamat aureilio
-semeh
10-نظرت درباره این مربی ها چیه؟
دنیزلی
جلالی
بیژن ذلفقار نسب
دل بوسکه
اسپالتی
فرگوسن
11-امسال سال چیه؟
12-تا حالا شده واسه بکهام گریه کنی؟
13-بهترین عکسی ک از بکهام دیدی؟
14-قضیه اول تشابه رو اثبات کن
15-از کشور های همسایمون کدومشو میپسندی؟
16-دوست داشتی اسمت چی میشد؟
17-عزیزترین دوستت کیه؟
خب دیگه هیچی به مغزم نمیرسه ازت بپرسم
اینارو جواب بده تا من برم فکر کنم بازم بیام بپرسم[Only Registered And Activated Users Can See Links]

King Beckham
03-31-2011, 20:06
سلام
واقعا خسته نباشی
سلام ... مرسی
اگه اجازه بدی سری دوم رو شروع کنم
اجازه ی مام دسته شماس :nishkhand:
1-نظرت در مورد فیلم بعد از ظهر سگی سگی چیه؟
ندیدم این فیلم رو ... ببخشید :nishkhand:
2-قداره چیه؟
جان ؟ تا حالا نشنیدم :nishkhand:
3-به نظرت اگه زلزله ژاپن تو ایران اتفاق می افتاد چی می شد؟
کل ایران با خاک یکسان میشد و دیگه ایرانی در کار نبود :nishkhand:
4-نظرتو در مورد این عکسا بگو؟

نظره خاصی ندارم :nishkhand: برای جفتشون ارزوی موفقیت میکنم :nishkhand::nishkhand:
5-نظرت درباره ترور ابراهیم تاتلیس چیه؟زنده ی مونه؟
اصلا این اقاهه رو نمیشناسم به خدا :nishkhand: من به قسمت حوادث روزنامه ها علاقه ای ندارم :nishkhand:
6-بهترین آهنگ؟
اهنگای چاووشی رو دوس دارم :nishkhand:
7-اگه بمیری دوست داری رو سنگ قبرت چی بنویسن؟
اینو قبلا گفتم .... هر چی مینویسن شعر ننویسن چون اصلا دوس ندارم :nishkhand:
بنویسن : جوانی که در ارزویش ، دیدن دیوید بکـــــام ناکام بود :shogh::nishkhand:
8-بهتریتن رپر ایران؟
بهرام و هیچکس :nishkhand:
9-نظرت ذرباره این بازیکنا چیه؟
همه ی اینا ترکیه ای هستن دیگه ؟ :nishkhand: من زیاد اشنایی ندارم :nishkhand:
-nihat
همون قهوه چی هه هست ؟ :nishkhand: فکر کنم تو ویارئال بازی میکرد :nishkhand: بازیکن خوبی بود :nishkhand:
-servin cetin
-mehamat aureilio
-semeh
بقیه ی اینا رو نمیشناسم :nishkhand:
10-نظرت درباره این مربی ها چیه؟
دنیزلی
به نظرم مربی خیلی خوبی بود برای پرسپولیس ، 1 مربی ای که میدونست داره چی کار میکنه و کار هاش روی اصول بود ! ولی با توجه به بازی های خوبی که اون زمان از تیم میدیدیم ، فکر کنم سوم شدیم !
جلالی
کامپیوتر :nishkhand: همه ی کار هاش کامپیوتری هست ! ولی کلا فکر نمیکنم بتونه مربی تیم های بزرگ باشه
بیژن ذلفقار نسب
قبلا پرسپولیسی بوده :nishkhand:
دل بوسکه
مربی تیم ملی اسپانیا ! تو جام جهانی کاره خیلی بزرگی انجام داد و تونست تیمش رو برای اولین بار قهرمان جهان بکنه !
اسپالتی
نظره خاصی ندارم !
فرگوسن
اینو 2 بار قبلا گفتم :nishkhand:
11-امسال سال چیه؟
سال خرگوش :nishkhand:
12-تا حالا شده واسه بکهام گریه کنی؟
اره 2-3 باری شده :nishkhand:
13-بهترین عکسی ک از بکهام دیدی؟
راستش عکس های خوب خیلی زیاد داره و واقعا سخته و نمیشه بهترین رو انتخاب کرد ! :nishkhand:
14-قضیه اول تشابه رو اثبات کن
من درسم خوب نیس شرمنده :nishkhand:
15-از کشور های همسایمون کدومشو میپسندی؟
کلا از کشور های همسایه شانس نیاوردیم :nishkhand: افغانستان و پاکستان و عراق و ... :nishkhand: من ترکیه رو بیشتر دوس دارم :nishkhand:
16-دوست داشتی اسمت چی میشد؟
نمیدونم ... شاید اسم داداشم ... مسعود :nishkhand:
17-عزیزترین دوستت کیه؟
یکی از بچه ها :nishkhand: اسمش علی رضا :nishkhand:
خب دیگه هیچی به مغزم نمیرسه ازت بپرسم
اینارو جواب بده تا من برم فکر کنم بازم بیام بپرسم[Only Registered And Activated Users Can See Links]

NP :nishkhand:

اخر 1 نفر نیومد جواب ما رو بده ببینم اینجا تموم شده یا نه ؟ :nishkhand:

ibrahim
04-04-2011, 18:13
خب مگه چیزی میشه بشین جواب ملتو بده دیگه شاید میخواهی رییس جمهور بشیbaghal:-

King Beckham
04-04-2011, 19:46
خب مگه چیزی میشه بشین جواب ملتو بده دیگه شاید میخواهی رییس جمهور بشیbaghal:-

چشم ، نوکرشونم هستم :nishkhand:

....................

David7
04-13-2011, 10:51
سلام

خوبی؟؟؟(همه پرسیدن ما هم میپرسیم)

فوتبال رو به صورت حرفه ای بازی میکنی با خیابونی؟؟؟

بهترین گذارشگر؟؟؟

بهترین تیم ملی؟؟؟

نظرت راجع به کیروش چیه؟؟؟

چه تیمی امسال در لیگ های زیر قهرمان میشه؟؟؟
(اسپانیا . انگلیس . ایتالیا . آلمان . ایران)

چر ا شماره ی 7 رو دوست داری؟؟؟

اهل کل انداختن هستی؟؟؟

ببخشید اگه سوال ها کم بودن دوباره برمیگردیم...

فعلا

King Beckham
04-14-2011, 15:54
سلام
سلام

خوبی؟؟؟(همه پرسیدن ما هم میپرسیم)
مرسی

فوتبال رو به صورت حرفه ای بازی میکنی با خیابونی؟؟؟
قبلا حرفه ای بازی میکردم . ولی حدودا 2-3 ساله خیابونی بازی میکنم .

بهترین گذارشگر؟؟؟
عادل

بهترین تیم ملی؟؟؟
سه شیر
نظرت راجع به کیروش چیه؟؟؟
قبلا دستیار فرگی بوده و خیلی قبولش دارم . امیدوارم بتونه یه کاری صورت بده و تیم ملی رو از این وضع در بیاره .

چه تیمی امسال در لیگ های زیر قهرمان میشه؟؟؟
(اسپانیا . انگلیس . ایتالیا . آلمان . ایران)

به ترتیب : بارسا - منچستر - میلان - دورتمند - سپاهان
چر ا شماره ی 7 رو دوست داری؟؟؟
چون اکثره اسطوره های منچستر این شماره رو به تن کردن و شماره ی هرکسی نیست . بازیکنانی مثل : بست - کانتونا - بکهام و...

اهل کل انداختن هستی؟؟؟
اگه لازم باشه اره ...

ببخشید اگه سوال ها کم بودن دوباره برمیگردیم...
اوکی ...

فعلا
فعلا

00000000000000000000

David7
04-14-2011, 22:07
دوباره سلام

در چه تیمی فوتبال حرفه ای بازی میکردی؟؟؟

تا حالا به خوزستان اومدی؟؟؟اگه اومدی کدوم شهر(ها)؟؟؟

اگه علی صادقی رو ببینی چی بهش میگی؟؟؟

اگه 10روز نتونی از نت استفاده کنی چکار میکنی؟؟؟

اسم موبایلت چیه؟؟؟

کشتی کج میبینی؟؟؟

بهترین انجمن؟؟؟

King Beckham
04-15-2011, 14:04
دوباره سلام
سلام

در چه تیمی فوتبال حرفه ای بازی میکردی؟؟؟
راه اهن تهران و پاس تهران . :nishkhand:

تا حالا به خوزستان اومدی؟؟؟اگه اومدی کدوم شهر(ها)؟؟؟
اره اومدم . اهواز - ابادان - خرمشهر - ماه شهر و بهبهان رو دیدم . :nishkhand:

اگه علی صادقی رو ببینی چی بهش میگی؟؟؟
چیزه خاصی نمیگم :nishkhand: 1 عکس باهاش میگیرم :nishkhand:

اگه 10روز نتونی از نت استفاده کنی چکار میکنی؟؟؟
خودکشی :nishkhand: 10 روز بی نت دووم نمیارم :nishkhand:

اسم موبایلت چیه؟؟؟
اینو قبلا گفتم . Nokia - N98 چینی هم نیس :nishkhand:

کشتی کج میبینی؟؟؟
دوران راه نمایی که بودم ، هر 3 سال رو کشتی کج میمیدم . هفته ای 4-5 ساعت میدیدم . ولی بعدش اون کانال هایی که ازشون میدیدم قطع شدن و منم دیگه دنبالش نرفتم .
الانم اگه ببینم شبکه ای نشون میده ، میبینم . فقط هم جان سینا - ری مستریو و جف هاردی :nishkhand:

بهترین انجمن؟؟؟
فروم خودمون :nishkhand: ( اینجا نه ها :nishkhand: فروم منچستر :nishkhand:)

پیام بازرگانی : شامپو بچه ی اوه چشم رو نمیسوزونه :nishkhand::nishkhand:

0825
04-25-2011, 16:09
یه بار دیگه گرمش کنیم اگه بشه....:nishkhand:
1.سلام..خوبی؟شما؟:nishkhand:
2.بازی چمپیونز لیگ بین رئال بارسا
بازی رفت:
بازی برگشت:
3.سهمیه لیگ قهرمانان سال اینده ایران 4 تا میمونه؟
4.کیا میرن چام باشگاه ها؟
5.علی کریمی تو شالکه میمونه؟
6.امسال چندتا درسو قبول نمیشی؟:nishkhand:
همینا بسته...زیادم هس...:nishkhand:

King Beckham
04-25-2011, 16:39
یه بار دیگه گرمش کنیم اگه بشه....:nishkhand:
ای بابا ... بازم این اومد ...:nishkhand:
1.سلام..خوبی؟شما؟
خوبم ... سریع زرتو بزن کار دارم :nishkhand:
2.بازی چمپیونز لیگ بین رئال بارسا
بازی رفت:
خب چی بگم ؟ ... در مورده تک تک بازی ها نمیتونم نظر بدم ... ولی میتونم بگم که رئال در نهایت صعود میکنه و فینال منچستر - رئال خواهد بود همین :nishkhand:
بازی برگشت:
3.سهمیه لیگ قهرمانان سال اینده ایران 4 تا میمونه؟
خب خیلی دوس دارم 4 تا بمونه ولی اگه واقع بین باشیم ... 4 تا یه کم برامون زیاده ...3 تا برامون کافیه ...
4.کیا میرن چام باشگاه ها؟
سپاهان - ذوب اهن - استقلال و شاید تراکتور :nishkhand::khandeeeee bahal:
5.علی کریمی تو شالکه میمونه؟
امیدوارم که بمونه ... اگه بتونه خوب بازی کنه و رضایت مربی رو داشته باشه ... چرا نمیمونه ؟
6.امسال چندتا درسو قبول نمیشی؟:nishkhand:
حداقل 3 ... حداکثر 5 :nishkhand:
همینا بسته...زیادم هس...:nishkhand:
گمشو:nishkhand:

3 ماهه ما رو ، روی این نیمکت ول کردن رفتن eterza::-:nishkhand:

42d3e78f26a4b20d412==