PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر هواداران چلسی

Gladiature_Roma
10-15-2009, 21:32
بخش جالب و خوبی هست ، البته اگر یکم بیوگرافی ها رو آپدیت تر کنید :d برای مثال بالاک با همین نامزدش ازدواج کرد :d
فکر کنم سال قبل با هم ازدواج کردند ، البته بعد از 13 سال زندگی مشترک ، با هم دیگه ازدواج کردند که در نوع خودش خیلی عجیب و غریب هست!!!!!!!!!!
بازم ادامه بدید ، عالیه ، یه سوال هم داشتم توی بیوگرافی لمپارد نوشته بود که با بزرگانی چون جوکول و ... همبازی بود ( توی وستهام ) ، اما من فکر میکنم خود لمپارد از جوکول خیلی بزرگتر باشه !!! :d
بازم عالیه و ادامه بدید ، خیلی خوبه
موفق باشید

DanielBahrami
02-02-2011, 10:03
در این بخش، هواداران چلسی می توانند به گفتن نظراتشان در مورد تیم چلسی بپردازند و در مورد مسائلی با هم گفت و گو کنند.

DanielBahrami
02-02-2011, 10:07
چهارمین برد پیاپی چلسی را به همه ی طرفداران تیم تبریک می گویم. امیدوارم این برد ها ادامه داشته باشد. ظاهرا فرناندو تورس و داوید لوییز پا قدم خوبی داشتند. امیدوارم هر چه زودتر به ترکیب تیم اضافه شوند و در این تیم، بدرخشند.
شادی آمدن تورس و لوییز هم دست کمی از این شادی ندارد. با از دست دادن آن همه بازیکن، بد جور به بازیکنان جدیدی نیاز داشتیم.
امیدوارم تورس در بازی هفته ی آینده برابر لیورپول چند گل بزند و ثابت کند ارزش این مبلغ را داشته است. 

lampardfans
02-02-2011, 15:36
چلسی بهترین تیم دنیا

ادرس وبلاگ من

لمپارد2008 دات بلاگفا دات کام اینا رو به انگلیسی وارد کن بیا وبم

DanielBahrami
02-04-2011, 16:08
دیوید لوئیز : من 100% آماده ام !

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

دیوید لوئیز در مصاحبه بعد از تمرینات امروز گفت:
"من قبل از اینکه به چلسی بیایم مدت زیاید با رامیرس صحبت کردم و او گفت که اینجا یه جای بسیار خاص است و قطعا از اینکه من به اینجا بیایم خوشحال می شود! من الان اینجا هستم و خوشحالم که باز هم بعد از یک سال با رامیرس هم بازی شدم. من همچنین رابطه خوبی با الکس دارم. من برای او احترام خاصی قائلم,من سبک بازی او و همچنین شخصیت اون رو می پسندم! همچنین ما در تیم ملی هم هم بازی هستیم و من مدت زیادی است که الکس رو میشناسم"

"من می دانم که برای اینکه بتوانم در تیمی مثل چلسی بازی کنم باید همیشه با دیگر بازیکنان در رقابت باشم و من از این موضوع لذت می برم! من دوست دارم چیز های زیادی از هم تیمی های جدیدم یاد بگیرم تا بتوانم بازیکن بهتری باشم و قابلیت هایم را افزایش دهم! لیگ انگلیس بهترین لیگ دنیاست و من از اینکه می توانم در این لیگ بازی کنم واقعا خوشحالم! بازیکنان چلسی واقعا عالی هستند و دوست دارند در مقابل دیگر بازیکنان بزرگ بازی کنند و این بسیار خوب است."

"کارلو آنجلوتی از من استقبال بسیار خوبی کرد و من هم به او قول دادم که بهترین بازی ام را برای چلسی انجام دهم! من بسیار خوشحالم که زیر نظر یکی از بهترین مربی های جهان کار می کنم!"

از لوئیز در مورد تورس پرسیده شد:

"او بازیکن بسیار خطرناکی است و بازی کردن مقابل او بسیار سخت است و من خوشالم که ما در یک تیم هستیم و مجبور نیستم مقابل او بازی کنم "

"من هنوز نمی توانم انگلیسی صحبت کنم ولی تمام تلاشم را می کنم تا هر چه زودتر این زبان را یاد بگیرم تا بتوانم زودتر در تیم جا بیافتم! ولی اسپانیایی را بلدم "

چرا شماره 4 ؟

"من شماره 23 را دوست دارم ! پیراهنی که در بنفیکا هم می پوشیدم. آن هم به خاطر اینکه من عاشق مایکل جوردن با شماره 23 و همچنین دیوید بکام در رئال مادرید با این شماره بودم! همچنین اسم کامل من ( David Luiz Moreira Marinho ) هم 23 حرف دارد !

ولی من در تیم ویتوریا که پیش از بنفیکا در آن بازی می کردم شماره 4 را می پوشیدم و در تیم ملی هم شماره 4 را پوشیدم و این شماره را هم دوست دارم! همچنین 4 را می توان به این روش هم تقسیر کرد: بعد از 23 یعنی دو - سه و حالا چهار ! "

"من اصولا آدم ساکتی هستم ولی فقط بیرون از زمین ! در بیرون از زمین من ساکت هستم و زندگی ساده ای دارم ولی درون زمین شخصیت من فرق دارد! خانواده من در برزیل هستند و هنوز هم چیز هایی آنجا هست که من را خوشحال می کند ! من نمی دانم که آیا آنها به انگلیس خواهند امد یا نه؟ من بعضی وقت ها که برای تیم ملی به برزیل می روم آنها را می بینم ولی فکر نمی کنم آنها بتوانند در اینجا زندگی کنند چون اینجا سرد است!"

"من 100% آماده هستم و اگر همین فردا لازم باشد که بازی کنم با تمام آمادگی به زمین خواهم رفت"

منبع : سایت رسمی چلسی

DanielBahrami
02-04-2011, 16:11
خوب دوستان چند تا خبر کوتاه از سایت رسمی باشگاه

اول اینکه همون طور که امین اشاره کرد دیوید لوئیز هم به تمرینات چلسی اضافه شد ...

و طبق گزارشات هم تورس تو تمرین ها خیلی خوب ظاهر شده و انگیزه بالایی نشون داده

خبر بعدی اینکه Les Stubbs بازیکن اسبق چلسی که بین سالهای 1952 تا 1958 تو چلسی بازی می کرد و با چلسی به قهرمانی لیگ هم رسید امروز در سن 81 سالگی درگذشت

این بازیکن 123 بار برای چلسی به میدان رفت و 35 گل به ثمر رسوند

روحش شاد و یادش گرامی ...

خبر بعدی اینکه تیم ذخیره های چلسی این هفته میزبان تیم ذخیره های آرسنال بود که این بازی با تساوی 2-2 همراه شد

DanielBahrami
02-04-2011, 16:12
خب اینم عکس از تمرینات امروز چلسی که همه ی شیرها جمعشون جمعه :eyvalla:

ChelseaMan
02-04-2011, 23:01
رفقا از طریق سایت گل خبردار شدم رومن میخواد دروگبا و مالودا و میکل و ژیرکوف و بوسینگوا رو در فصل تاستون بفروشه تا 70 میلیون یورویی که برای خرید دیوید لوئیز و تورس خرج شده جبران بشه. تو رو خدا بگین این خبر صحت داره یا نه! اگه درست باشه دق می کنما!

DanielBahrami
02-05-2011, 13:49
رفقا از طریق سایت گل خبردار شدم رومن میخواد دروگبا و مالودا و میکل و ژیرکوف و بوسینگوا رو در فصل تاستون بفروشه تا 70 میلیون یورویی که برای خرید دیوید لوئیز و تورس خرج شده جبران بشه. تو رو خدا بگین این خبر صحت داره یا نه! اگه درست باشه دق می کنما!

همه ی ابن ها شایعه بیش نیستند . همه این ها شایعه ای است که رقبای چلسی درست کرده اند.

DanielBahrami
02-05-2011, 13:51
خــب قـبل از اینکه یه بـحث بی مورد درباره این شایعه ای که الان مـیگم ایجاد بشه ، خـودم خبرش رو میذارم که فقط مطلع باشین و بعدش بره پی کـارش

ســایت گــل ، بــه نقل از روزنـــامه The Sun و اون هــم به نــقل از یک مــنبع آگــاه در باشــگاه چـلسی (!! عـجب منبعی شد !!) اعلام کـرده که آبراموویچ قصد داره در پایان این فصل 5 بازیکن پردستمــزد و کـم کـار چـلسی در این فصل رو بـفروشه تا جـبران خــرج سـنگین هفته گـذشته اش بشه . اسـامی ای که برای این موضوع اعلام شده خیلی جالبه . دروگـبا ، مــالودا ، ژیــرکوف ، مــیکل و بــوسینــگوا .
فـکر کنم Fake بودن خـبر کـاملاً مشخص باشه چون اگـه همچـین اتفاقی بیفته تـقریباً دیگه چیزی از تیم نمیمونه فـکر کنم ! اونوقت دیگه توی هـر پست فقط یه بازیکن خـواهیم داشت و مـثلاً برای هافبک یا ویـنگ چـپ کـلاً بازیکنی نمیمونه با رفتن ژیرکوف و مـالودا !

DanielBahrami
02-05-2011, 13:52
اما مصـاحبه ی تورس رو براتون می خوام بزارم .. صحبت های خیلی قشنگی کرده که خالی از لطف نیست شما هم بشنوید ...

فرنـاندو تورس براین باور است که آمـاده ی بـازی کردن است و کـارلو آنجلوتی باید از او در برابر لیورپول استفاده کند.

خرید پُرسر و صدای 26 سـاله ی چلسی، فرنـاندو تورس بـاوجود پشت سرگذاشتن یک جلسه ی تمرین سخت با دیگر هم تیمی هـایش قبول کرد که ممکن است کارلو آنجـلوتی از او ابتدا درنیمکت استفاده کند.
تورس در عصر روز جمعه گفت:" من احساس می کنم که برای بازی کردن آمـاده باشم ولی اگر قرار باشد از نیمکت بازی را شروع کنم نیز هیچ مشکلی نخواهم داشت.
بازیکنان خیلی خوب از ورود من استقبال کردند و من هم سعی می کنم تا با روال عادی تیم عـادت کنم. اما من آنها را می شناسم و چندین بار برابرشـان بازی کرده بودم و از روش بازی کردنشـان نیز اطلاع دارم. فکر می کنم که به زودی درگیر تمامی مسائل بـاشگاه بشوم و به زودی بتوانم با کمک به تیم آنها را به خواسته های این فصلشان نزدیک کنم.
به نظرم در یک ماه یا دو ماه اخیر با فورم ایده آلم فـاصله ی کمی داشتم و بعد از گذر از جام جهانی و یک ماه اول فصل دارم به فورم خوب خودم بازمیگردم.

در حال حـاضر احساس خیلی خوبی دارم و از حال تـا ادامه ی فصل بهترین بازیهایم را ارائه می دهم. درحقیقت نیاز به اینکار دارم تـا جـایگاهم را در بین 11 نفر ثـابت نگه دارم. من می توان هم به عنوان تک مهاجم بازی کنم و هم با دو یا سه مهاجم دیگر! برای من هیچ فرقی ندارد. روشی که چلسی با آن بازی می کند با روشی که لیورپول بازی می کند فرق دارد اما وقتی که درکنارتون بـازیکنان باکیفیت چلسی را داشته باشید دیگر مهم نیست که کجا بازی می کنید.

من یکی از طرفداران آنلکا و دروگبا هستم و هروقت که دربرابر آنها بازی می کردیم از وجود آنها نگران بودیم، بنابراین از بازی کردن در تیم آنها بسیار هیجان زده هستم. درکُل وضعیت عجیبی است. هفته ی پیش داشتم با بازیکنان لیورپول بازی می کردم و دوستان زیادی داشتم و حـالـا باید در برابر آنها مثل کرگر، اسکرتل و اگر بازی کنم و رقابت سختی در پیش رو داریم. فکر می کنم که اونها از دستم عصبانی باشند و هنوز شاید دلیل تصمیم گیری من را نفهمیده باشند اما در چند هفته ی آینده ممکن متوجه شوند، شاید هم هیچ وقت من را درک نکنند. من تمامی دلایل را برایشان توضیح خواهم داد ولی الان می خواهم به آینده ام فکر کنم.

من اول یک هوادار اتلتیکومادرید بودم و وقتی بازیکنان بزرگ تیم را ترک می کردند، نمی دانستم که دلیلشـان چه چیز می تواند باشد، اما حـال متوجه شده ام که آنها بهترین تصمیم را برای خودشـان، خـانواده شـان و آینده ی کـاریشان گرفتند. بنابراین من از آنها نمی خواهم که من را درک کنند، آنها به مرور زمان متوجه خواهند شد که در تیمشان چه کـار کردم و در آینده تفکراتشان نسبت به حـال تغییر پیدا می کند.

پیش از این من در چنین شرایطی قرار گرفته بودم و زمانی که با پول زیادی به لیورپول پیوستم، توقعات از من بالـا بود و همه چیز برایم جدید بود ولی در عوض به شدت آمـاده ی رقـابت کردن بودم. حـال از آغـاز چنین زندگی جدید و دوره ی زمانی بسیار هیجان زده هستم."

منبع : وبسایت رسمی چلسی ( ترجمه اختصاصی )

DanielBahrami
02-05-2011, 14:09
خب روز یک شنبه با لیورپول داریم تیمی که مارو در بازی رفت 2 بر 0 مارو در انفیلد شکست داد

این بازی هایی هست که چلسی با لیورپول کرده

10 بازی اخر چلسی 10 بازی اخر لیورپول

امار دو بازی اخر چلسی با لیورپول

1

2

DanielBahrami
02-05-2011, 18:45
من فکر نمیکنم کارلتو از ابتدا تورس رو وارد زمین کنه و احتمالا در نیمه دوم از او استفاده میکنه
او خیلی چیزها رو میخواد اثبات کنه و انگیزه گلزنیش در این بازی زیاده و مطمئنن گل هم میزنه و ما طرفدارای چلسی براش آرزوی موفقیت میکنیم و امیدواریم با چلسی روزهای خوبی رو سپری کنه و برای چلسی افتخار کسب کنه(هم او و هم لوئیز)
جایگاه ما اینجای جدول نیست و در هفته های بعد شاهد صعود خواهیم بود

saiede
02-05-2011, 18:50
چلسی فقط یه مدت تو بحران بود من مطمئنم باخرید تورس و انگیزه زیادی که داره از اینجا به بعد چلسی باز به بالای جدول میرسه

GOLL
02-05-2011, 19:12
تورس بعضی موقها بد بازی میکنه امیدوارم تو چلسی از اول خوب باشه
حیف که از رئال رفت

DanielBahrami
02-05-2011, 21:18
یه نکــته ی جالب در مورد تورس ، شاید جالب ترین و عجیب ترین خبری که تا الان دیدم !

فرناندو تورس ، مهاجم کنونی چلسی توی یه مصاحبه اعلام کرد که تا الان آرم باشگاه لیورپول رو نبوسیده و طرفدار لیورپول هم نبوده ، و تنها طرفدار تیم اتلتیــکو مــادرید هست !!!

همچنین گفت که " جرارد بهم گفت که میتونم لیورپول رو به مقصــد چلسی ترک کنم.

شاید این ثابت می کنه که تورس با شور و علاقه بازی نمی کنه و نمی تواند همه ی تونایی هایش را در بازی انجام دهد. 

DanielBahrami
02-05-2011, 21:32

آتش زدن پیراهن لیورپول ، بعد از جدایی تورس از این تیم، اتفاق جالب این انتقال بود.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، فرناندو تورس از محبوبیت خوبی در آنفیلد برخوردار بود و شاید می توانستیم او را بعد از جرارد ، مرد دوم قرمز ها بنامیم ، آنها بعد از جدایی اوون که در سال 2004 بدلیل اختلافش با رافائل بنیتز ، مربی وقت لک لک ها اتفاق افتاد آنها را به این باور رساند تورس همان کسی است که می تواند جای اوون باشد.
هوادران لیورپول از تورس می خواستند که هم مانند اوون برای آنها گلزنی کند و هم مانند رابی فاولر آچار فرانسه تیم . اما فرناندو چیز دیگری می خواست . او از آنها قهرمانی و جام می خواست، جوانی از مادرید که در تیم اتلتیکوی شهرش بازی می کرد تیمهای زیادی را رد کرد و به لیورپول رسید ، اما اشتباه کرده بود و پشیمان چرا که این لیورپول دیگر با قهرمانی در جام های کوچک هم فاصله دارد و دیگر در لیگ برتر ترسناک نیست.
بعد از بازی های درخشان تورس در لیورپول تصمیم گرفت تا اشتباهش را با پیوستن به چلسی جبران کند ، تیمی که فصل گذشته در لیگ برتر و جام حذفی قهرمان شده است ، تیمی که همواره جزو 8 تیم اول اروپا بوده است . او به جای بازی کنار بازیکنان کوچک و یا بزرگان بی پر بال مانند جو کولی که همین تیم چلسی او را بازیکن مازاد معرفی کرد ، با بازی کردن مانند بزرگان فوتبال دنیا چون دروگبا ، لمپارد ، تری ، چک ، مالودا ، ... می خواهد خود را نیز بزرگتر کند .

تورس بازیکن بزرگی است و جایش نیز باید بزرگ باشد که لیورپول آنقدر بزرگی سابقش را ندارد که تورس در آنجا راضی بماند.

این را همه هواداران قرمز ها نیز درک کرده اند . اما وقتی تورس را دیدند که با پیراهن چلسی عکس انداخته و می گوید خیلی وقت است که می خواهد به چلسی بیاید تا در کنار بزرگان بازی کند و چلسی را در بالاترین سطح فوتبال می نامد ، هواداران لیورپولی که نمی دانند گریه کنند یا بخندند ، برای اعتراض از رفتن ستاره محبوبشان از خانه های خود خارج می شوند و در کنار یکدیگر بهت زده می مانند.

آنها کسی را از دست داده اند که بودنش برایشان امید بود. اما حالا بدون تورس ، دیگر آنها چه امیدی باید داشته باشند؟ باید به ساقهای خسته ی بازیکنانشان چشم بدوزند و یا به مربی کم افتخارشان که بازیکن با تعصب بوده است تا مربی ای کار آمد.

آتش زدن پیراهن تورس کاری بود که آنها انتخاب کردند. کاری که از روی احساس و بدون منطق انجام شد. اما این کار آتش زدن پیراهن تورس بود یا پیراهن لیورپول ؟ این هواداران لیورپول که نمی دانستند چه کاری باید بکنند پیراهن تیم محبوبشان را با افتخار آتش زدند و با لذت و چشمانی پر از اشک به آن نگاه می کردند.
اما براستی که با این کار خود نه تنها تعصب خود را نشان ندادید . بلکه نشان دادید براحتی می توانید پیراهن تیم خود را به آتش بکشید و به آن بخندید.

برای مقایسه با عملکرد هواداران چلسی و لیورپول بد ندانستیم به زمانی برگردیم که مورینیو از چلسی رفت ، هواداران چلسی تنها کاری که کردند تجمع در برابر ساختمان اداری استمفوردبریج بود و گاهی نیز در ورزشگاه پلاکادر هایی آویزان بود و یا لباس های چلسی با شماره 0 که به جای نام بازیکن نوشته شده بود "آقای خاص" . حتی پس از جدایی خوزه پالتوی معروفش در موزه باشگاه چلسی نگداری شده است و هواداران به او با احترام رفتار کردند. با اینکه به نظر می رسد رابطه مورینیو و هواداران چلسی رابطه ای عمیق تر بود.

و یا زمانی که گالاس گفت اگر در چلسی بماند به دروازه خودی گل خواهد زد و بعد از آن رفت در اردوی آرسنالی ها و با آنها بارها و بارها برابر شیرهای لندنی بازی کرد هیچ اتفاقی نیافتاد و پیراهنی آتش نگرفت.
و یا آرسنالی ها زمانی که اشلی کول را از دست دادند و او به چلسی آمد ، آنها اعتراضهای شدید انجام دادند اما هیچ وقت پیراهن تیمشان را آتش نکشیدند.

این عملکرد هواداران لیورپول نشان می دهد که تورس ، مهاجم کنونی چلسی ، پر پرواز لیورپولی ها بوده است که او را شاید بیشتر از تیمشان دوست داشته اند که راضی به آتش زدن پیراهن لیورپول و آرم این باشگاه شده اند.

با این روادید ، در هفته جاری لیگ برتر تیم فوتبال چلسی میزبان لیورپول است و معدود لیورپولی هایی که به استمفوردبریج می آیند تا از تیمشان حمایت کنند ، این بار برای دیدن تورس و یا بد رفتاری با او به لندن مسافرت خواهند کرد.

ما هواداران تیم چلسی نیز آمدن تورس را برای تقویت تیم به فال نیک گرفته و امیدواریم بتواند در خدمت باشگاه بزرگی چون چلسی با هواداران فهیمش باشد و بهترین عملکرد را داشته باشد.

DanielBahrami
02-05-2011, 21:33
کارلو : تورس آماده است

کارلو آنجلوتی در بازی با لیورپول به فرناندو تورس بازی خواهد داد.
به گزارش کانون هواداران چلسی درایران ، کارلو آنجلوتی سرمربی تیم فوتبال چلسی که در جلسه ای مشترک با فرناندو تورس جهت معارفه این بازیکن حضور داشت در سخنانش گفت" فرناندو در موقعیت خوبی است و از نظر جسمی آماده ، او مشکلی نداشته و این روزها خوب تمرین کرده است . مطمئنا تورس آماده حضور برابر لیورپول می باشد ، اما نمی دانم او از ابتدا بازی خواهد کرد و یا در بین بازی به میدان خواهد آمد. این تصمیم من است و من هم قبل از ساعت 4 روز یکشنبه تصمیم خواهم گرفت "

همچنین در خصوص دیوید لوئیز نیز گفت " دیوید لوئیز اکنون اینجا نیست و فردا بر می گردد و شاید او هم بازی کند ، ترکیب تیم روز یکشنیه مشخص می شود."

در خصوص مصدومان تیمش نیز گفت " از مصدومان خبر تازه ای نیست ، الکس ، بنایون و ژیرکوف مصدوم هستند ، اما بقیه بازیکنان آماده بازی هستند."

وی در خصوص شیوه قرار گرفتن تورس در ترکیب چلسی در حالی که آنلکا و دروگبا نیز در ترکیب هستند گفت" همه می دانند فرناندو مهاجم فوق العاده ای است و توانایی و استعداد خوبی در گلزنی دارد ، اما او تنها نباید گل بزند بلکه باید برای تیم بازی کند . بازی کردن در تیم با دیگر بازیکنان و استفاده از توانایی در گلزنی به کمک تیم مهمتر است . او بازیکن خودخواهی نیست و مشکلی با بازی کردن در چلسی نخواهد داشت."

کارلو ادامه داد" او بازیکن گوشه نیست و مهاجم است و برایش جای خوبی پیدا خواهیم کرد تا با دیگر بازیکنان بتوانند بازی کنند . من مشکلی با قرار دادن بازیکنان از نظر کیفی نداشته ام. ما درس هایی که در تمرین کار کرده ایم را می خواهیم در پیشرفت بازی خود استفاده کنیم و فکر نمی کنم مشکلی باشد."

آنجلوتی در خصوص مبلغ قرار داد تورس که از او سوال شده بود جواب داد" جواب دادن به این سوال خیلی سخت است چرا که من تا به حال درگیر سوالات مالی نبوده ام .ما با باشگاه تصمیم گرفتیم برای به خدمت گرفتن تورس هر کاری بکنیم ، چرا که ما فکر می کنیم او یکی از بهترین مهاجم های جهان است ، پس این تنها نظر من در این خصوص است."

آنجلوتی در انتها نیز گفت " ما نسبت به هفته گذشته بهتر شده ایم چرا که تورس به تیم اضافه شده است ، این خبر خوبی است."

DanielBahrami
02-05-2011, 21:34
تورس : آنها عصبانی هستند

تورس معتقتد است هواداران لیورپول دلیل انتقالش به چلسی را متوجه نشده اند.
به گزارش کانون هواداران چلسی درایران ، فرناندو تورس در اتاق کنفرانس باشگاه حاضر شد تا در مقابل خبرنگاران پیراهن خود را از آنجلوتی بگیرد و پاسخ آنها را بدهد.

تورس در خصوص احتمال نیمکت نشینی اش در برابر لیورپول گفت" من از نظر بدنی آماده ام و برای بازی کردن نیز آماده ام ، اما من نباید از ابتدا بازی کنم و باید بنشینم روی نیمکت ، برای من مشکلی ندارد."

تورس صحبتهایش را ادامه اداد " بازیکنان تیم از با من خوش آمد گویی زیبایی داشتند من اکنون تلاش می کنم تا قوانین تیم را متوجه شوم ، اما من آنها را می شناسم . من در برابر آنها بازیهای زیادی انجام داده ام ، پس آنها را می شناسم و می دانم چطور بازی می کنند. من فکر می کنم بزودی با تمام مسائل تیم درگیر شوم و امیدوارم بتوانم بیشتر به چلسی برای رسیدن به اهدافش کمک کنم."

ال نینو اضافه کرد" فکر کنم در یک یا دو ماه آخر به شرایط خوبم نزدیک شده ام ، من یک ماه بعد از لیگ برتر و جام جهانی توانستم ریکاوری انجام دهم . من اکنون احساس خوبی دارم و می خواهم از حالا تا استراحت آخر فصل بهترین عملکردم را دوباره نشان دهم. من احتیاج دارم تا با رقابت کردن به یازده نفر اصلی راه یابم."

تورس همچنین در خصوص بازی با لیورپول و حضورش گفت " من هم می توانم در نوک حمله بازی کنم ، هم می توانم به عنوان مهاجم دوم و یا سوم بازی کنم ، برای من فرقی ندارد . شیوه بازی چلسی با لیورپول فرق می کند . زمانی که کیفیت تیم چلسی را داشته باشی دیگر کجا بازی کردن مهم نیست."

وی همچنین در خصوص دو مهاجم چلسی یعنی دروگبا و آنلکا نیز گفت" من شدیدا طرفدار دروگبا و آنلکا هستم ، زمانی که ما در برابر آنها بازی می کردیم از حضور آنها نگران بودیم . پس من خیلی شگفت زده ام از اینکه با آنها هم پست هستم. بستگی دارد بتوانم در کنار آنها بازی کنم یا نه که من امیدوارم بتوانم در کنار آنها بازی کنم ، چرا که بازی کردن با آنها چیزی است که هرکسی می خواهد انجام دهد."

فرناندو تورس همچنین در خصوص رویارویی با تیم سابقش گفت " این بازی کمی برایم عجیب خواهد بود . من هفته گذشته با آنها تمرین کرده ام ودر آنجا دوستان زیادی دارم . پس برای من می تواند بازی کردن در برابر بازیکنانی چون کراگر ، اسکریتل و اگر انگیزه بزرگی خواهد بود ، و این نبرد بزرگی برای شروع با آنها باشد."

تورس همچنین از ناراحتی هواداران لیورپول و عکس العمل آنها در استمفورد بریج گفت " من می دانم آنها عصبانی خواهند بود . آنها تصمیم مرا نخواهند فهمید شاید در هفته های آینده تمام دلایلم را برایشان توضیح بدهم ، شاید هم این کار را نکنم . اما حالا می خواهم به آینده فکر کنم."

وی ادامه داد" من هوادار اتلتیکو مادرید بودم و زمانی که بازیکنان بزرگ این تیم را ترک می کردند من متوجه دلیلشان نمی شدم ، زمانی که من متوجه کار آنها نمی شدم آنها بهترین تصمیم را برای خودشان می گرفتند ، بهترین برای خانواده و شغلشان ، پس من از آنها ( هواداران لیورپول ) توقع ندارم مرا بفهمند ، اما مطمئنم در آینده آنها خواهند دید که در آنجا چه کاری انجام داده اند و متفاوتر فکر خواهند کرد تا حالا."

تورس گفت " قبل از اینکه قرارداد گرانقیمتی امضا کنم من در این شرایط بودم . من در انتظار این اتفاق بودم ، پس شگفت زده نشدم و برای چنین اتفاقی آماده بودم. من خیلی از زندگی جدیدم ، جای جدیدم و هر آنچه رو به روی خود می بینم شگفت زده هستم."

DanielBahrami
02-05-2011, 21:35
لوئیز : تورس خطرناک است

جلسه معارفه دیوید لوئیز تازه وارد و مصاحبه مطبوعاتی او انجام شد.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، این مدافع جوان و برزیلی تیم چلسی که به تازگی این به این تیم انتقال یافته است در اتاق کنفرانس حاضر شد و با در یافت پیراهن جدیدیش از
طریق خبرنگاران به هواداران معرفی شد.

این مدافع جوان که در آخرین ساعت نقل و انتقالات ، یعنی ساعت 11 شب به چلسی پیوسته بود از حضور هم تیمی سابق و هم کشوری خود یعنی رامیرس احساس خرسندی کرد و گفت" من قبل از انتقالم با رامیرس بارها صحبت کرده ام و او همیشه امیدوار بود که من به اینجا ( چلسی ) بیایم چرا که اینجا جای خاصی است و او از آمدن من خوشحال خواهد شد."
وی ادامه داد " من الکس را مدت زیادی است که می شناسم ، من او را بسیار تحسین می کنم من فوتبال و شخصیت او را دوست دارم . در تیمی ملی هم بدیهی است که باهم بازی کرده ام ، پس الکس فردی است که من او را به خوبی می شناسم.و با توجه به حضور بزرگانی چون تری ، ایوانوویچ ، الکس در خط دفاعی تیمش و احتمال حضورش در ترکیب تیم گفت" من همیشه می دانستم که اینجا رقابتی است و برای بازی کردن در تیم عالی باید عالی نیز باشی."

لوئیز اضافه کرد " برای من رقابتی بزرگ است اما انگیزه خود را دارم تا در میان این بازیکنان جایگاهی پیدا کنم و از هم تیمی های جدیدیم چیزهای جدیدی یاد بگیرو تا بتوانم یک بازیکن بهتر با توانایی های بیشتر شوم."

دیوید لوئیز همچنین در خصوص حضورش در انلگستان و لیگ برتر گفت" بهترین لیگ در دنیا ، لیگ برتر است پس من هم بسیار خوشحالم که اینجا هستم و می توانم با بازیکنانی بزرگی بازی کنم . تمام بازیکنان بزرگ دوست دارند در برابر بازیکنان بزرگ دیگر بازی کنند که امیدوارم اکنون دوره من باشد.من امیدوارم هرچه زودتر بازی کنم و 100 درصد احساس بازی دارم ، من مشکلی بدنی ندارم و آماده هستم."

و دادمه داد" من می خواهم به هر راهی که آقای آنجلوتی می خواهد به تیم کمک کنم. هرجایی که بخواهد من راضی هستم بازی کنم . من در وسط دفاع بازی کردن راحت هستم ، اما در کناره ها هم می توانم بازی کنم."

وی در پاسخ به سوالی که از او در خصوص ملاقاتش با کارلو آنجلوتی که بسیار طولانی هم بوده است و محتوی صحبت هایشان گفت" او آمدنم به چلسی را خوش آمد گفت و از اینکه من به چلسی آمده ام ، گفت که خوشحال است . او امید دارد که من بهترین عملکرد خود را داشته باشم که این برای من خوشحال کننده است چرا که من می توانم با یکی از بهترین مربیان کنونی جهان کار کنم."

لوئیز در گذشته که برابر لیورپول و تورس قرار گرفته بود این بازیکن را بازیکنی دشوار برای مهار کردن نامیده بود که در این خصوص از او سوال شد و لوئیز جواب داد " بله ، او بازیکن دشواری است ومطمئنا بازیکنی بزرگی نیز است . اکنون خوشحالم که ما در یک تیم هستیم و مجبور نیستم در برابر او بازی کنم."

دیوید لوئیز که زبان انگلیسی روانی ندارن از سوی خبرنگاران سوالی پرسیده شد که چه زمانی می تواند مانند تورس روان صحبت کند که در پاسخ گفت" نمی دانم ، شاید به زودی بتوانم صحبت کنم ، اما امیدوارم زود باشد چرا که به اسکان من در اینجا کمک می کند ."

وی درباره شماره پیراهنش گفت" من دوست داشتم مانند زمانی که در بنفیکا بودم شماره 23 بپوشم ، شماره ای که برای دنیل استاریج بوده است . من در تیم ویتوریا ، نخستین تیمم شماره 4 می پوشیدم و در تیم ملی نیز 4 پوشیده ام . پس این شماره ها برای من حس خاصی دارند ، چه 23 ، چه 2 ، 3 ، 4 ، پس چرا که نه؟"

اما وی دلیل علاقه اش به شماره 23 را نیز این چنین گفت" من مایکل جردن بسکتبالیستی که شماره 23 را می پوشید دوست دارم اما همچنین دیوید بکهام در رئال مادرید ، و دیوید لوئیز موریرا مارینهو ( وی اشاره می کند که این نام کاملش است ) همه شماره هایشان 23 است."

وی همچنین در انتهای صحبتهایش از اینکه خانواده اش بتوانند در سرمای لندن بمانند ابراز نگرانی کرد

منبع :[Only Registered And Activated Users Can See Links]

DanielBahrami
02-05-2011, 21:46
من خودم به عنوان یک طرفدار چلسی متعصب امیدوارم تورس بتواند بهترین بازی های عمرش را در چلسی انجام دهد و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ چلسی نام خودش را جاودان کند.

DanielBahrami
02-06-2011, 19:31

تورس چند روزیه که کارش رو در چلسی شروع کرده و در همین چند روز تحت تاثیر جو حاکم بر Cobham قرار گرفته...
" جو حاکم باورنکردنیه! همه میخندن و باهم شوخی میکنن و واقعا باهم دوست هستن"
" همه در باشگاه به فکر من و خانوادم هستن و جو بین بازیکنان و کارکنان باشگاه من رو شگفت زده کرد که واقعا خیلی خوبه"
"من با انلکا و مخصوصا دروگبا صحبت کردم چون میخوام هر چه زودتر با اونها هماهنگ بشم.وقتی کنار بازیکن هایی مثل دروگبا,انلکا و لمپارد بازی می کنی از بازی کردن لذت میبری.من میخوام هر چه سریع تر راه و روش بازی کردن با اونها رو یاد بگیرم"
توس در مورد بازی کردن با دیگر مهاجمین تیم گفت" کارلو(انجلوتی) گفت وقتی شما بازیکنان خوبی باشین باید راه بازی کردن باهم رو یاد بگیرین"
" اون درباره ی میلان و جام های مختلفی که بردن گفت. فصل بلندیه و بازیهای زیادی باقی مونده و من مثل بازیکن های دیگه برای جایگاهم میجنگم.ما میتونیم باهم دیگه یا جدا از هم در بازی ها مختلف بازی کنیم"
در ادامه در مورد اومدنش به چلسی گفت...
" چلسی واقعا ثابت کرد که من رو میخواد اون ها تا اخرش وایسادن"
" دوشبه واقعا روز سختی بود! من مطمئن نبودم که بازیکن چلسی هستم یا لیورپول به خاطر اینکه همه چیز در دقیقه ی اخر انجام شد"
" واقعا روز بلندی بود شاید یکی از بدترین روزهای زندگیم ولی بالاخره پایان خوبی داشت"

منبع : سایت رسمی باشگاه

DanielBahrami
02-06-2011, 19:35

ترکیب چلسی در مقابل لیورپول اعلام شد.

1 Petr Cech
17 Jose Bosingwa
2 Branislav Ivanovic
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Mikel Obi
5 Michael Essien
8 Frank Lampard
39 Nicolas Anelka
9 Fernando Torres
11 Didier Drogba

مثل اینکه از تورس هم در این بازی قراره استفاده بشه. میوارم که امشب تورس چند گلی بزنه.

saiede
02-06-2011, 20:05
تو بازی اول نمیشه خیلی ازش انتظار داشت هرچند که انگیزه بالایی داره اما باشکست دیروز منچستر اگه چلسی ببره تا اخرم ادامه بده فک کنم بتونه حقشو پس بگیره

DanielBahrami
02-13-2011, 16:23
در این مدت که سایت مسدود بود نتوانستم بعد از باخت به لیورپول مطلبی قرار بدهم .

گزارش بازی های دوستانه ی تیم های ملی که در آنها بازیکنان چلسی خضور داشتند.

انگلیس - دانمارک

فرانک لمپارد برای اولین بار بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس را بر بازو داشت !
در بازی دوستانه تیم ملی انگلیس مقابل دانمارک لمپارد -اشلی کول -جان تری از ابتدا در زمین حضور داشتند که پس از تعویض لمپارد اشلی کول بازوبند کاپیتانی را گرفت

جان تری کاپیتان اسبق تیم ملی هم 90 دقیقه برای تیم کشورش بازی کرد

انگلیس این بازی را با نتیجه 2-1 با گل های بنت و اشلی یانگ برد

اسپانیا - کلمبیا

فرناندو تورس در بازی اسپانیا مقابل کلمبیا به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفت و اسپانیا با گل دقایق آخر سیلوا 1-0 این بازی رو برد

فرانسه - برزیل

در این بازی فلورنت مالودا و دیوید لوئیز برای تیم هایشان به بازی رفتند تا فرانسه بعد از فینال جام جهاkی 1998 باز هم برزیل را شکست دهد و این بار با تک گل بنزما

صربستان - اسرائیل

ایوانوویچ در این بازی به عنوان مدافع راست برای تیمش به میدان رفت و صربستان این بازی را با نتیجه 2-0 برد

جمهوری چک - کرواسی

پیتر چک شب بدی را پشت سر گذاشت و در این بازی تیمش 4-2 از کرواسی شکست خورد!

ساحل عاج - مالی

دروگبا و کالو هر دو برای تیم کشورشان به میدان رفتند که موقعیت های زیادی هم داشتند و بازی خوبی ارائه دادند

ساحل عاج با نتیجه 1-0 پیروز این بازی بود

بازی های زیر 21 سال

کلیفورد برای تیم ملی ایرلند بازی کرد و تیمش مقابل قبرس 0-0 متوقف شد

جفری بروما 73 دقیقه و ون انهولت 90 دقیقه برای تیم ملی هلند بازی کردند و هلند 1-0 جمهوری چک را شکست داد

لالکوویچ برای اولین بار برای تیم ملی اسلواکی بازی کرد! این مهاجم 18 ساله در حالی در این بازی به میدان رفت که در انتها تیمش 3-1 مقابل فرانسه شکست خورد

پ.ن:البته این فرانسه و برزیل بعد 98 3-4 بار بازی کردن با هم حتی جام جهانی 2006 ولی نویسنده سایت رسمی نوشته بود فینال 98 تکرار شد که منم فقط ترجمش کردم

DanielBahrami
02-13-2011, 16:25
فرناندو تورس زمانی که به لیورپول پیوست خیلی با الان تفاوت داشت ، یه بازیکن تکنیکی ، سرعتی و گلزن و یه مهاجم خوب از هر لحاظ بود ، خیلی هم در لیورپول درخشید ، چندین فصل طلایی رو تو لیورپول سپری کرد اما کم کم از اون تورس آرمانی دور شده بود ، دلیلش رو باید تو لیورپول جستجو کنیم ، مربیانی که با تورس کار میکردن ، صرفاً اون رو تو پست تک مهاجمی قرار میدادن ، وظیفه ی یک مهاجم تک در حمله ، به مراتب سخت تر از زمانیه که یه مهاجم دیگه رو کنارش داشته باشه اما باز هم تورس خوب کار میکرد تا این فصل که تورس حتی در جام جهانی هم در کنار ویا درخششی نداشت ، یعنی تورس که به این شکل در اومده ، دلیلش لیورپولیه ، نه چیز دیگه ای !

الان تورس بعد از کلی ماجرا به چلسی پیوسته ، و بحث در مورد اینه که " آیا تورس میتونه در چلسی خوب کار کنه ؟! " ، یا اینکه " تورس به سرنوشت شوچنکو دچار میشه یا نه ؟! " . نظر من اینه که اگه تورس تو چلسی کمی از اون تاکتیک های تکم مهاجمی دور بشه ، کمی بیشتر اون رو در کنار مهاجم دیگه ای ببینیم ، کم کم تورس میتونه به حالت اولش برگرده ، اون تورسی که ترس همه ی دفاع ها بود خواهد شد.باید بهش وقت بدیم تا بتونه کم کم خودش رو پیدا کنه. با راه افتادن تورس ، کم کم میتونیم اون رو در کنار آنلکا ، پشت دروگبا قرار بدیم به این شکل :

دروگــبا

تــورس --- آنلــکا « مالودا»

یا حتی استفاده از 2 مهاجم مثل آنلکا و تورس در ترکیب اصلی و قرار دادن دروگبا روی نیمکت ، باعث بشه که دروگبا کمی خودش رو بهتر کنه و اون رو کمی بهتر از این حالت ببینیم ،دروگبا و آنلکا این فصل شدیداً افت محسوسی داشتن ، قابل قیاس با فصل قبل نیستن ، کالو و مالودا هم که وضعیت نا مشخصی دارن ، یک بازی به زیبایی کار میکنن و بازی بعد بدترین شرایط ممکن رو دارن ، تنها شانس تیم بازگشت روحیه ی خوب به تیم هست.باید تغییراتی تو ترکیب تیم داده بشه ، یکنواختی ترکیب شدیداً به تیم لطمه زده .بازگشت یوسی بنایون شاید بتونه تیم رو بهتر کنه البته اگه بتونه اون آمادگی قبل خودش رو پیدا کنه.

DanielBahrami
02-13-2011, 16:45
اشلی بازیکن سال انگلستان

اشـلی کول، مدافع چپ تیم ملی انگلسـتان و آبی ها، به عنوان بهترین بازیکن سـال 2010 انتخاب شد.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران، طی انتخـاباتی که در وبسـایت فدراسیون فوتبال انگلستان برگزار شده بود، هـواداران از تمـامی نقـاط کشور اشـلی کول را به عنوان بهـترین بـازیکن سـال گذشته برگزیدند. هـشت سـال است که نظرسـنجی آنلـاین در وبسـایت فدراسیون فوتبال برگزار می شود که در آن از هـواداران پرسـیده می شود که چه کسی در طول 12 مـاه اخیر بهترین عملکرد را برای تیم ملی انگلسـتان داشته است. در طول سـال 2010، فـابیوکاپلو 44 بـازییکن را بازی داد که در نتیجه، هفت پیروزی و 21 گُل زده، ثمره ی این اطمینان بوده. در این مدت کول تنها سه دیدار را از دست داد که هرسه بازی نیز از دیدار هـای دوستانه بودند که به ترتیب به این شرح می بـاشند: برابر مصر، مکزیک و فرانسه!
اشـلی به همراه فرانک لمپـارد، از بـازیکنان انگلیسی حـاضر در چلسی است که چنین افتخـار ملی را کسب کرده، پیش از او لمپارد دومرتبه موفق شد در سـال ها 2004 و 2005 این عنوان را کسب کند.
این سـال، بعد از منتخب شدن اشلی کول، استیون جرارد و آدام جـانسون به ترتیب رتبه های دوم و سوم را از آن خود ساختند.

DanielBahrami
02-13-2011, 16:48
کارلو : لوئیز بهترین می شود

کارلو آنجلوتی معتقد است دیوید لوئیز می تواند یکی از بهترین مدافعان جهان شود.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، کارلو آنچلوتی، مربی چلسی گفته داوید لوییز یکی از بهترین مدافعان دنیا می‌شود. او قرار است دوشنبه اولین بازی خود در ترکیب ثابت چلسی را مقابل فولام برگزار کند.

لوییز در آخرین روز انتقالات ژانویه با مبلغ 21 میلیون پوند به چلسی رفت.

مربی جدیدش می‌گوید: «داوید لوییز مدافع خیلی خوبی است چون مهارت‌ها و توانایی‌های لازم برای بازی در تمام پست‌های دفاعی را دارد. او هرگز در پست مدافع راست بازی نکرده اما کیفیت لازم را داراست.

او برزیلی است، پس به روشنی تکنیک خیلی خوبی دارد و می‌تواند به ما کمک کند بهتر از عقب بازی‌سازی کنیم.
به نظرم او در آینده یکی از بهترین مدافعان دنیا می‌شود. او جوان است اما تجربه‌ای رویایی دارد. او برای بنفیکا و در لیگ قهرمانان بازی کرده است.

ناراحتیم که او در لیگ قهرمانان نمی‌تواند برای ما بازی کند، اما او می‌تواند کیفیت خود را در لیگ برتر و جام اتحادیه به رخ بکشد.»

این بازیکن 23 ساله اولین بازی‌اش را به عنوان بازیکن جانشین مقابل لیورپول انجام داد و آنچلوتی می‌گوید با خرید این بازیکن جوان، سایر مدافعان تیم به دلیل سیستم چرخشی قادر خواهند بود آمادگی خود را حفظ کنند.

او گفت: «با داوید لوییز، چرخش بهتری خواهیم داشت و سایر مدافعان می‌توانند بانشاط بمانند. ما حالا انتخاب زیادی داریم و می‌توانیم به مدافعان استراحت بدهیم و همه را تا انتهای فصل آماده نگه داریم.

هنگامی که بازیکنی خوب با مهارت‌های فراوان تیم را بهبود می‌دهد، همه خوشحال می‌شوند. در تیم‌های بزرگ، رقابت وجود دارد. این طبیعی است و انگیزه خوبی برای همه است.»

لوییز هم گفته: «در چلسی خیلی خوشحالم و دارم به خوبی جا می‌افتم. همه از من استقبال کردند و می‌خواهم بازیکن بهتری برای چلسی شوم.

هر بازیکنی می‌خواهد بازی کند و جزئی از تیم باشد. در دوران بازی من را در پست‌های متفاوتی آزموده‌اند. من خوشحالم که می‌توانم فارغ از این که در چه پستی بازی می‌کنم، مفید باشم.

معمولا همه به مهاجمان توجه می‌کنند چون آنها هستند که شادی و گل را به همراه می‌آورند، اما من هم خوشحالم که به چلسی کمک کنم همه اهدافش را فتح کند.»

DanielBahrami
02-15-2011, 18:03

کارلو : چک فوق العاده بود

کارلو آنجلوتی مهار پنالتی توسط چک را فوق العاده می داند.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، کارلو آنجلوتی پس از تساوی برابر شاگران مارک هیوز ، در کنفرانس خبری بعد از بازی حاضر شد و صحبت هایش را اینگونه شروع کرد " چک فوق العاده ضربه پنالتی را مها کرد . اما ما در مجموع عملکرد خوبی داشتیم مخصوصا در نیمه دوم که روی آنها بیشتر فشار آوردیم."

وی ادامه داد" ما در این دیدار به فولام اجازه ندادیم که زیاد از زمینش جلو تری باید و موقعیت های گلزنی زیادی هم داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم ، این یکی از اشتباهات ما در این بازی بود."

کارلو گفت " تیم در این دیدارعملکرد هجومی خوبی را به نمایش گذاشت ، از نظر فیزیکی و چیدمان ترکیب هجومی و انتقال بازی خوب بودیم ، اما شاید این بازی را شکست می خوردیم ، فوتبال همین است."

وی اضافه کرد" با اضافه کردن آنلکا و مالودا به خط میانی و گذاشتن آنها پشت خط حمله ، می خواستم که میانه میدان و نبض بازی را به کلی در دست بگیریم ، شیوه گردشی بازی کردن بازیکنان هم معمولی است ، چرا که بازی های زیادی داریم و همه باید آماده باشند ،بازی نکردن دروگبا هم خیلی معمولی است و مانند کالو و میکل که به آنها استراحت داده شده است ، آنها در بازی آینده بازی خواهند کرد."

سرمربی آبی ها در خصوص فرناندو تورس گفت"تورس با استفاده از توانایی های و جابه جایی های خوبش عملکرد خوبی داشت و من تنها او را از زمین خارج کردم تا دروگبا تازه نفس و سرحال را به بازی بفرستم. تورس نسبت به بازی اولش برابر لیورپول پیشرفت کرده بود ، ما باید به او زمان بدهیم تا با ما بازی کند و شیوه بازی ما را یاد بگیرد."

همچنین آنجلوتی در خصوص لیوئیز هم گفت" لوئیز نشان داد که به عنوان یک بازیکن و مدافع از کیفیت بالایی برخوردار است و تنها در انتهای بازی یک اشتباه داشت که آن هم از روی خستگی بود ، او یک پاس خوب در نیمه اول به تورس داد. این می تواند خبر خوبی برای ما بشمار بیاید."

DanielBahrami
02-15-2011, 18:17
عملکردمون خیلی بد بوده نسبت به پارسال , امسال 13 برد 5 مساوی 7 باخت داشتیم

بازیکنان حال حاضر در تیم چلسی

اینم جدول لیگ

DanielBahrami
02-15-2011, 18:19
خوب دیشب هم 2 امتیاز دیگه از دست دادیدم نا به طور 100% قطعی بشه گفت باید بیخیال لیگ برتر بشیم و فقط تلاشمون رو بکنیم که سهمیه جام باشگاه ها رو بگیریم!

واقعا دیشب تیم اصلا خوب بازی نمی کرد ! البته تو حمله ! ولی تو دفاع تیم واقعا عالی بود ! خط دفاع که همه عالی مخصوصا از بازی دیوید لوئیز خیلی خوشم اومد

تری هم که مثل همیشه عالی بود و اشلی و ایوانوویچ هم خیلی خوب بودن!
اسین و رامیرس هم تو دفاع خیلی به تیم کمک می کردن... ولی بریم سراغ خط حمله

لمپارد این بازی خیلی بهتر شده بود و پاس های خوبی می داد ولی...

تورس که مثل بازی با لیورپول فاجعه بود و خیلی ضعیف !!! آنلکا هم کار خاصی نکرد ولی تلاشش رو می کرد !

نکته قابل توجه که من دیشب تو بازی تیم متوجه شدم این بود که تیم ما تو حمله خیلی خیلی خیلی کُنده! یعنی واقعا به سرعت نیاز داریم! چیزی که با اومدن کالو تا حدودی به تیم اضافه شد ولی قبل اون تنها بازیکنی که خوب میدوید رامیرس بود! مالودا هم دیشب بد بازی نکرد...

دروگبا هم با اومدنش یه کم خط حمله رو بهتر کرد و در کل وقتی دروگبا اومد تازه ما 11 نفره شدیم!

ولی اصلا حمله خطرناک و برنامه ریزی شده نداشتیم! باید منتظر خلاقیت بازیکن ها می بودیم تا اتفاق خاصی بیافته!

چک هم که بهترین بازیکن زمین بود با پنالتی که دقیقه 93 گرفت و ما رو از باخت نجات داد! پنالتی ر ودیوید لوئیز انجام داد که به نظر من از روی بی تجربگیش بود و البته داور هم خیلی سخت گیری کرد چون به نظر من پنالتی نبود!

Chelsea (4-3-3): Cech; Ivanovic, Luiz, Terry (c), Cole; Ramires, Essien, Lampard; Anelka (Kalou 65), Torres (Drogba 70), Malouda.
Unused subs Turnbull, Ferreira, Mikel, McEachran, Sala

DanielBahrami
02-16-2011, 18:33

فولام 0 - 0 چلسی

تیم فوتبال چلسی باز هم در مقابل حریفش ناموفق بود.
به گزارش کانون هواداران چلسی درایران ، تیم فوتبال چلسی که برای رسیدن به کورس قهرمانی می بایستی تمام امتیازات پیش رویش را بدست می آورد در برابر فولام متوقف شد تا دیگر در نامش در بین مدعیان قهرمانی نباشد.

ترکیب چلسی : چک ، ایوانوویچ ، لوئیز ، تری ، کول ، رامیرس ، اسین ، لمپارد ، آنلکا ( 65-کالو ) ، تورس ( 70- دروگبا ) ، مالودا
بازیکنان استفاده نشده : ترنبال ، فرییرا ، میکل ، میک ایچران ، سالا

آمار بازی:
شوت در چارچوب: فولام 5-4 چلسی
کرنر: فولام 4-6 چلسی
خطا : فولام 10-13 چلسی
اخطار: فولام 2 - 1 چلسی ( 37 - ایوانووریچ )
آفساید : فولام 1- 3چلسی

- تیم فولام در این دیدار به یک پنالتی رسید که پتر جک آن را مهار کرد.

DanielBahrami
02-16-2011, 18:34

بازگشت ژیرکوف

ژیرکوف پس از گذر از مصدومیت ، به تمرینات تیمش بازگشت.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، یوری ژیرکوف ، ملی پوش روسیه ای که بدلیل مصدومیت مدتی از تیم دور بود امروز توانست به تمرینات تیم بازگردد و با دیگر همبازیانش در تمرینات همراه شد.

DanielBahrami
02-16-2011, 18:35
کارلو انجلوتی طی صحبت هایی از تورس حمایت کرد

انجلوتی در مورد تورس گفت :"فرناندو خوب بازی کرد . او چند تا موقعیت در نیمه اول داشت و من اونا فقط به این دلیل با دروگبا تعویض کردم چون دروگبا تازه نفس و پر قدرت بود .عملکرد اون از بازی با لیورپول بهتر بود. من فکر نمیکنم اون ناامید شده باشه چون اون نیاز به زمان داره تا بتونه به خوبی همراه با ما بازی کنه"

انجلوتی همچنین در مورد عکس العمل دروگبا نسبت به نیمکت نشینی گفت:" من نمی دانم دیدیر خوشحال بود یا نه ولی هر بازیکنی میدونه که هر بازی مهم است . ما به این دلیل چرخش در ترکیب داشتیم تا به همه انگیزه بزرگ بدیم و وضعیت خودمون را حفظ کنیم ."

منبع : سایت رسمی لیگ برتر

اولا بگم که خود انجلوتی هم میدونه که تورس خوب بازی نکرده ولی خوب دلیل این صحبت هاش کاملا مشخصه و داره کاملا حرفه ای عمل میکن .. این مصاحبه کارلو و همچین مصاحبش در مورد عدم شانس قهرمانی میتونه چند وجه داشته باشه...

اولا چرا خودمون را گول بزنیم کارلو حرف حق را زده ما خیلی شانسمون برا قهرمانی کمه و در حقیقت اگه بخواهیم واقع بین باشیم باید برای رتبه سوم و چهارم بجنگیم کارلو هم خودش میدونه شاید شانس برای قهرمانی داشته باشیم ولی خوب با این صحبت ها میخواد فشار را روی تیم برداره تا اگه بازم تیم تو لیگ نتیجه نگیره کسی فکر نکنه چلسی در بحرانه یا بازیکنان روحیه خود را از دست ندند و یه جوری داره میگه حالا اگه ما همه بازیهامون را نبردیم اشکالی ندارد ما برای سوم و چهارم شدن به برد در همه بازی ها نیاز نداریم ولی خوب کارلتو حتما هدف بزرگتری داره اونم قهرمانی در دو جام باقی مانده است یکی جام حذفی و دیگر لیگ قهرمانان ..... الان ما بازیمون تو جام حذفی با اورتون هست و احتمال زیاد خواهیم برد و فکر کنم تا بازی بعدیمون فاصلش زیاد باشه همچنین الان تو این مرحله از لیگ قهرمانان با تیم اسونی روبه رو هستیم و میتونیم راحت صعود کنیم( البته احتمال اینکه حذف هم بشیم هست) ولی خوب احتمال خیلی زیاد خواهیم بردخوب تیم وقتی از این مراحل بالا رفت تا مراحل بعدی چندین بازی درلیگ داره که شامل بازی هایی با منچستر یا من سیتی یا با تاتنهام است که اگر در این بازی ها نتیجه نگیریم اونوقت برای تیمی که میخواد قهرمان بشه فشار روانی داره ولی وقتی ما هدفمون را چهارمی گذاشتیم کمی اثرات روانی این عدم موفقیت ها در لیگ کمتر میشه و ما میتونیم راحت تر تو جام های دیگه بازی کنیم .

بعضی دوستان میگند چرا کارلو به تورس بازی میده اینم باز مربوط میشه به اون دو جام ما الان داریم تقریبا یه جورایی بازی های لیگی که تقریبا برامون قهرمانیش تموم شده را فدای اون دو تا جام میکنیم ما برای قهرمانی در اروپا 100 درصد نیاز به یه تورس هماهنگ اماده و با انگیزه داریم .... خوب الان تورس هم نا اماده هم ناهماهنگ ولی با انگیزه است خوب ما با بازی دادن تورس از الان داریم تورس را برای مراحل بعدی لیگ قهرمانان با تیم هماهنگ میکنیم همچنین احتمال اینکه امادگی تورس هم تو این چند هفته برگرده کم نیست چون اصولا این نا امادگی ها کم به مسائل روانی مربوط نمیشه و شاید تورس به یک گل نیاز داره یا یک پاس گل مثل رامیرز که با یک سازندگی عالی در بازی با ارسنال کم کم امادگی خودش را بدست اورد از لحاظ روحی ............

در مورد دیشب هم واقعا دو چیز برام خیلی مهم بود یکی اینکه در 1 ماه گذشته بدون شک بهترین بازیکنمون رامیرز بوده کسی که واقعا در توپ گیری هوش زیادی داره چیزی که تو انگلیس خیلی به درد میخوره چون برخوردها زیاده و ممکنه شما زورت از بازیکن روبه رو کم باشه ولی با یه کم هوش میتونی توپ را راحت ازش بگیری .... یکی دیگه هم بازی عالی لوئیز شاید ما بعدا از این که چرا لوئیز را در لیگ قهرمانان نداشتیم حسرت بخوریم ولی من مطمئنم کارلو لوئیز را به الکس ترجیح میده

البته باید از پتر چک هم به خاطر کار بزرگی که کرد تشکر کنم چون واقعا 2 شکست پشت سر هم برای تیم فاجعه بود و الان که بازی مساوی شده تیم داره رو خط مرزی حرکت میکنه ولی اگه اون پنالتی گل میشد باز وارد بحران میشدیم ولی این پنالتی شاید کمی ما را نجات داد ......

DanielBahrami
02-18-2011, 10:13
کـارلو آنجـلوتی دلیل جنجالی نیمکت نشـاندن دروگبا را فرونشـاند

کـارلو آنجـلوتی بیـان کرد که هیچ چیزی نمی تواند به تصـمیم وی را برای نیمکت نشـاندن دروگبـا در تسـاوی بدون گُل دوشنبه شب برابر فولهام، معـنی خـاصی ببخشد.

این مربی ایتـالیایی در شب دوشنبه تصمیم گرفت تـا بازی را بـا خرید 50 میلیون پـوندیشـان، یعنی فرناندو تورس به جـای دیدیر دروگبا آغـاز کند.

تـورس که موفق به گلزنی نشـده بود، جـایش را در دقـایق پـایانی به دیدیر دروگبا داد و کـارلو آنجـلوتی اعلام کرد که تمـامی بـازیکنانش قـادر هستند تا با شرایط "چـرخشـی بازیکنان" در تیم فعـالیت کنند.

کـارلو در این بـاره گفت:" من نمی دانم که دیدیر از نیمکت نشـستن ناراحت شده یا نه. اما همه ی بازیکنان می دانند که هر بازی از اهمیت خـاص خـودش برخوردار است. بنـابراین نیمکت نشستن اشکـالی ندارد. مـا می خواهیم از او به صورت چرخشی استفاده کنیم تـا شرایط او را به ثبـات گذشته برسـانیم و همچنین به همه ی بازیکنان انگیزه بدهیم.

شـاید در بازی بعـدی از هردوی آنها از ابتدا استفـاده کنیم."

او در مورد تسـاوی دوشنبه شب افزود :" مـا می خواستیم با چرخش توپ در زمین، کنترل بازی را به دست بیاوریم. فرنـاندو تورس خـوب بازی کرد و چندین موقعیت نیز در نیمه ی اول داشت ولی در ادامه او را بیرون کشیدم تـا دیدیر دروگبای تـازه نفس را وارد تیم کنم و از قدرت او بهره ببریم. این تنهـا دلیلی بود که او را تعویض کردیم."

" نمـایش او بهتر از بـازی اخیرش بـرابر لیورپول شده بود. این مشـخص است که همه ی مهـاجم های دنیا دوست دارند تـا گلزنی کنند و در مورد او فکر نمی کنم که نـاامید شده باشد چون نیـاز به زمـان دارد تـا بتواند در میـان ما به خوبی بازی کند و، بعد از یک هفته، و بعد از بـازی ـش برابر تیم سـابقش، امروز خیلی بهتر شده بود."

بـاوجود متـوقف شـدن آبی هـا توسط فولهام و سقـوط ـشان به رتبه ی پنجم و قرار گرفتنشان پـایین تر از تـاتنهام، کـارلو آنجـلوتی از بهـتر شدن وضعیت تیمش اطمینان خـاطر داد.

وی در پـایان گفت:" من نسـبت به آینـده خـوش بین هستم و دلـایل زیـادی برای تثبیت حـرف من و اطمینان داشتن با آن وجود دارد."

DanielBahrami
02-18-2011, 10:15
یه سری اخبرا از تیم....

چک : از تورس حمایت کنید

پیتر چک دروازه بان شماره 1 چلسی درباره فرناندو تورس خرید جدید چلسی گفت:
"به نظرم تورس در 60-70 دقیقه ای که در زمین بود خیلی خوب و سریع بازی کرد و خیلی خوب با تیم هماهنگ شد ولی موقعیت گلزنی خوبی نداشت تا از او انتظار گل داشته باشیم!

او بازیکن بسیار خرفه ای و خوبی است و این دلیلی است که چلسی او را خریده است . وقتی او صاحب توپ می شود همیشه آسان ترین راه را انتخاب نمی کند و همین باعث می شود حرکات او قابل پیش بینی نباشد !"

همچنین چک در مورد شرایط چلسی در لیگ گفت:
" ما دیگر شانس قهرمانی نداریم چون امتیاز های زیادی از دست دادیم و منچستر یونایتد هم اکثر بازی هایش را برده است ! ولی ما تا روز آخر مبارزه می کنیم "

لمپارد امیدوار به جام باشگاه ها

فرانک لمپارد درباره لیگ قهرمانان اروپا وتاثیر آن بر لیگ برتر گفت :
"من 3 بار با چلسی قهرمان لیگ شده ام ولی هیچ وقت قهرمان اروپا نشدم که این برای من بسیار سخت است.

موفقیت در این جام به بازیکنان بستگی دارد و همچنین اگر شما در اروپا بازی های خود را ببرید در لیگ هم تاثیر مثبت آن را خواهید دید"

ژیرکوف به تمرینات بازگشت

خبر خوب بعدی اینکه ژیرکوف که از اواسط نوامبر مصدوم بود بالاخره به تمرین های تیم برگشت...

منبع : سایت رسمی چلسی و اسکای اسپورتس

DanielBahrami
02-18-2011, 13:26
آبراموویچ، هیدینگ را به عنوان مدیر فنی می خواهد
خبرگزاری ایسکانیوز: چلسی می‌خواهد گاس هیدینک را برگرداند. آنها می‌خواهند بر مبنای خریدهایی مانند فرناندو تورس و داوید لوییز تیم خود را بسازند.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، هیدینک در سال 2009 به عنوان مربی موقت جانشین لوییز فلیپه اسکولاری شد و سه ماه موفق را در باشگاه گذراند و آنها را با برد دو بر یک مقابل اورتون به قهرمانی جام اتحادیه رساند.
رومن آبراموویچ قصد دارد او را جانشین فرانک آرنسن، مدیر ورزشی چلسی سازد که در انتهای فصل دارد می‌رود.
چلسی با چیکی بگیریستین، مدیر ورزشی سابق بارسلونا مذاکره کرده ولی او به دلیل نفوذ سنگین آبراموویچ روی مسائل فوتبالی، از جمله خرید بازیکنان این شغل را نپذیرفت.
مربیان دیگری هم برای این پست در نظر گرفته شده‌اند، از جمله آورام گرانت، مربی سابق چلسی و مربی فعلی وستهم، اما طرفداران و بازیکنان هیدینک را دوست دارند چرا که دورانی موفق را در چلسی گذراند.
کارلو آنچلوتی هم حداقل یک سال دیگر در چلسی می‌ماند، اما آبراموویچ به دنبال مربی بزرگ دیگری است تا بتواند فاتح لیگ قهرمانان شود. او از سال 2003 که چلسی را خرید تاکنون به دنبال این افتخار بوده است.
هیدینک پارسال قراردادی دوساله با تیم ملی ترکیه بست، اما به دلیل نتایج ضعیف در مسابقات مقدماتی یورو 2012 تحت فشار است.

DanielBahrami
02-18-2011, 13:34
دروگبا: می‌خواهم در جام جهانی 2014 بازی کنم

سایت گل – دیدیه دروگبا، ستاره چلسی و ملی‌پوش ساحل عاج هنوز خیلی با آویختن کفش‌ها فاصله دارد، حتی در حالی که کارشناسان محلی می‌گویند دوران حضور او در تیم ملی دارد به سر می‌آِد.

این مهاجم 33 ساله که بهترین گل‌زن تاریخ ساحل عاج است به روزنامه‌ای محلی گفت که در جام جهانی 2014 برزیل بازی می‌کند.

هرچند که بازگشت او به تیم ملی در برد یک بر صفر چند روز پیش مقابل مالی – که در شهر والنس فرانسه برگزار شد – با استقبال گسترده هواداران محلی روبرو شد، اما تحلیل‌گران بسیاری می‌گویند این پدیده سابق المپیک مارسی باید به سرعت آماده کناره‌گیری از سطح ملی شود و جا را برای نسل جدید باز کند.

او در مصاحبه با نشریه لینتر گفته است: «من در اواخر حضور در تیم ساحل عاج نیستم. ی‌خواهم در دو جام ملت‌های آفریقای بعدی – 2012 و 2013 – بازی کنم. می‌خواهم سومین جام جهانی خود را هم در سال 2014 در برزیل تجربه کنم.»

پس از نمایش نه چندان خوب ساحل عاج در جام جهانی 2010، دروگبا موقتا از تیم کنار رفت و دعوت‌های پرشمار فرانسوا زاهویی، مربی بومی تیم ملی کشورش را رد کرد، اما سرانجام برای بازی با مالی به تیم ملی برگشت.

او گفت: «من این طور تیم را ترک نمی‌کنم. روزی که تصمیم به کناره‌گیری از تیم ملی بگیرم، با هوادارانم صحبت می‌کنم و از آنها خداحافظی خواهم کرد. من هرگز روی نوک پا از تیم نمی‌روم. حالا که این‌جایم، هر زمانی هم که دعوتم کنند پاسخ می‌دهم.»
دروگبا در سال 2014، 36 ساله می‌شود، که البته هنوز با رکورد روژه میلا، اسطوره فوتبال کامرون بسیار فاصله خواهد داشت. میلا در سن 42 سالگی در جام جهانی بازی کرد.

DanielBahrami
02-18-2011, 13:36
آنچلوتی: حالا هدف ما فقط چهارمی است

خبرگزاری ایسکانیوز: سرمربی تیم چلسی بعد از تساوی مقابل تیم فولام از به دست آوردن قهرمانی به کلی قطع امید کرد.

ه گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، کارلو آنجلوتی تاکید کرد رسیدن به قهرمانی در رقابت های این فصل جزیره برای آبی ها دشوار است و راهیابی به رقابت های لیگ قهرمانان را اولویت اصلی تیمش دانست.
وی در گفتگو به خبرنگاران گفت:" هدف ما اکنون این است که بازی به بازی پیش برویم و با روحیه بالا فصل را ادامه بدهیم.
بازگشت به رقابت قهرمانی دشوار است اما هنوز تا پایان مفصل بازی های دشواری در لیگ و جام حذفی پیش رو داریم.
زمانی برای فکر کردن به فاصله مان با منچستریونایتد نداریم زیرا باید برای رسیدن به رتبه چهارم تلاش کنیم. مهمترین مسئله قرار گرفتن در رتبه چهارم است و فکر می کنم بتوانیم به این هدف برسیم.
خوش بینم و اعتماد زیادی به تیمم دارم. تلاش می کنم همیشه معقول فکر کنم و فکر می کنم فوتبالی که بازی کردیم بسیار خوب بود و باید ادامه دهیم.

DanielBahrami
02-19-2011, 14:27
لـــمپــارد : عــدم صـعود به جام باشگاههـا یـعنی فاجــعه

فـرانک لـمپارد ، عدم صعود چـلسی به لیگ قهرمانان در فصل آینده را یک فاجعه برای این تیم قلمداد کرد .
به دنبال تساوی 0-0 مقابل فولام در دیدار هفته گذشته لیگ بـرتر ، چـلسی با 12 امتیاز اختلاف نسبت به منچستریونایتد در جایگاه پنجم لیگ قرار دارد . این درحالیست که چـلسی یک هفته مهم را در FA Cup و لیگ قهرمانان اروپا ( تنها امیدهای باقیمانده چـلسی ) پیش رو دارد .

لـمپارد به BBC گفت : " ما باید در جمع 4 تیم بالای جدول قرار بگیریم . عدم صعود به لیگ قهرمانان یک فاجعه است . این دو کاپ ( FA Cup و UCL ) از اهمیت بالایی برخوردارند . چـرا که در لیگ به مشکل برخورد کرده ایم به همین دلیل باید به فینال ها برسیم . "

لـمپارد همچنین از ورود لوئیز و تورس استقبال کرد : " تورس تفاوت زیادی در تیم ما ایجاد کرده است . او در بازیهای گذشته موفق به گـلزنی نشده اما به این دلیل است که او در کانون توجه ها قرار داشته . او مسئولیت سنگینی دارد و مـردم انتظار گـلزنی فوری از او دارند . "
او در مورد لوئیز هم گـفت : " دیوید لوئیز هم بسیار عالی نشان داده . "

همچنین لمپارد حیرت خود را از خرید 2 بازیکن گرانقیمت در روز پایانی نقل و انتقالات ابراز کرد : " من بسیار شگفت زده شده بودم اما واقعاً از این اتفاق خوشحالم . داشتنِ چنین بازیکنانی که در مقطع کنونی به آنها نیازمندیم روحیه خوبی به تیم داده است . ما در سالهای اخیر درمقایسه با سالهای قبل خرج زیادی نکردیم اما با این وجود فصل گـذشته 2 جام را تصاحب کردیم . خیلی خوشحالم که بودجه کافی برای این خریدها اختصاص داده شد . در این فصل اوضاع خوب پیش نرفت . ما خوب بازی نکردیم و مصدومیت های زیادی هم نصیب بازیکنان شد . "

DanielBahrami
02-19-2011, 14:28
کارلتو : دروگبا فردا فیکس خواهد بود

کارلو آنجلوتی درباره وضعیت تیمش و همچنین دیدیر دروگبا صحبت کرد و گفت:

"خبر خوب این است که ژیرکوف آماده است ! ولی او فردا از ابتدا بازی نخواهد کرد ولی من امیدوارم به زودی شانسی برای بازی کردن بدست بیاورد.

دروگبا این هفته خیلی خوب تمرین کرد و فردا فیکس خواهد بود ولی من باید در مورد مهاجم کنار او تصمیم بگیرم!

من مطمئنم دروگبا فردا عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت!

جام حذفی از زقابت های لیگ جداست و ما فصل پیش در جام حذفی عالی بودیم و قهرمان شدیم و می خواهیم این عنوان را این فصل هم تکرار کنیم! ما بازی سختی مقابل اورتون داریم , ما همیشه مقابل آنها با مشکل مواجه بودیم ولی تمام توانمان را برای پیروزی به کار خواهیم گرفت.

ما می خواهیم پیروز این بازی باشیم و هفته بعد مقابل ریدینگ به میدان برویم!"

کارلو آنجلوتی همچنین درباره دیدار با کوپنهاگن گفت:

"نیازی نیست به بازیکنان در بازی فردا استراحت بدهیم,ما می توانیم از سیستم چرخشی استفاده کنیم و باید تمام قدرتمان را برای پیروزی در این بازی به کار بگیریم چون پیروزی در این بازی روحیه خوبی برای بازی بعدی به ما خواهد داد!

کارلو باز هم درباره جام حذفی صحبت کرد و گفت:

"ما می توانیم فردا پیروز باشیم یا نباشیم ! ولی ما می خواهیم که در ومبلی بازی کنیم و در نیمه نهایی حضور داشته باشیم!

من این رقابت ها را دوست دارم! جالب است که وقتی بازی رفت مساوی شود بازی برگشتی در کار است و اینکه بازی ها در روز شنبه برگزار می شود حاکی از اهمیت و جذابیت این رقابت هاست.

صادقانه بگویم ما در لیگ وضعیت خوبی نداریم ولی به هر حال ما هم باید مثل بقیه تیم ها 38 بازی را انجام دهیم و باید در 4 رتبه اول لیگ قرار بگیریم.

بازیکنان ما بیشتر از هر چیز تشنه پیروزی در لیگ قهرمانان هستند ولی باید بدانند که ما در جام حذفی هم هنوز سر پا هستیم و باید به هر دو فینال برسیم!"

mohammad reza hemmati
03-02-2011, 10:25
ستاره انگلیسی بامبدل کردن پنالتی چلسی به گل، پیروزی این تیم در استمفورد بریج را رقم زد.

فرانک لمپارد پس از پیروزی 1-2 تیمش مقابل یونایتد هشدار داد که آبی پوشان به آسانی از تلاش برای کسب عنوان قهرمانی در رقابتهای این فصل دست نمی کشند.

چلسی درابتدا با گل وین رونی از حریف عقب افتاد ولی گل داوید لوئیس و ضربه پنالتی لمپارد که به گل مبدل شد سه امتیاز ارزشمند را به حساب چلسی واریز کرد.
بدین ترتیب چلسی به 12 امتیازی یونایتد صدرنشین رسید.آرسنال هم با 4 امتیاز فاصله نسبت به یونایتد در رده دوم قرار دارد ولی لمپارد معتقد است که چلسی که یک بازی هم کمتر انجام داده هنوز در کورس قهرمانی حاضر است.
لمپارد در پایان مسابقه سه شنبه شب به اسکای سپورتس گفت:« ما سه شنبه فاصله را کم کردیم؛ هنوز راهی طولانی پیش رو داریم. یونایتد با شایستگی در صدر جدول است ولی ما هم نشان دادیم که هنوز درکورس قهرمانی هستیم.»
ستاره انگلیسی ادامه داد:« این یک نشانه است؛ وقتی 0-1 از حریف عقب می افتیم و با سه مهاجم- فرناندو تورس، دروگبا و آنلکا- به دنبال گلزنی هستیم، اگر سایر بازیکنان تیم هم بتوانند کاری بکنند، از فرصتهایشان بهره خواهند برد.»
آنچلوتی:فاصله مان بایونایتد برای قهرمانی خیلی زیاد است.
مربی آبی پوشان معتقد است که فاصله 12 امتیازی را نمی توان به راحتی جبران کرد.
کارلو آنچلوتی با اشاره به فاصله 12 امتیازی تیمش به یونایتد صدرنشین به این نکته اشاره کرد که فاصله تیمش با تیم صدرنشین برای کسب عنوان قهرمانی خیلی زیاد است.
چلسی سه شنبه شب با نتیجه 1-2 یونایتد را شکست داد و در پایان این دیدار کارلو آنچلوتی گفت:« نمی توانم باور کنم که فاصله 12 امتیاز است.ما باید صادق باشیم ؛ اوضاع جدول این طور است و باید به آن احترام بگذاریم.یونایتد خیلی باثبات تر از ما بازی می کند و درک این موضوع خیلی ساده است.»
مربی ایتالیایی چلسی ادامه داد: «ما برای فتح عنوان قهرمانی فاصله زیادی با یونایتد داریم. آنها تیم خیلی خوب و قدرتمندی هستند و ما باید برروی تیم خودمان تمرکز کنیم.این پیروزی برای ما و اعتماد به نفسمان خیلی مهم بود ولی درحال حاضر نمی توانیم به صدرجدول بازگردیم ولی بازگشت ما به روند مسابقات خیلی خوب بود. بازی خیلی سختی مقابل تیم بزرگی بود ولی ما به پیروزی رسیدیم که خیلی مهم بود.یونایتد بازی با کیفیتی را در نیمه اول ارائه داد و در ضد حملات فوق العده بود. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم ولی در میانه های نیمه اول کار را سخت تر دیدیم و باید فشار بیشتری وارد می کردیم.در نیمه دوم اوضاع بهتر شد و توانستیم بازی بهتری را به اجرا بگذاریم.ما از قدرتمان درمیانه میدان استفاده کردیم و بازی را متعادل کردیم.امشب تیم ما روحیه خوبی داشت و هیچ وقت مشکلی با اتحاد و انسجام بازیکنان نداشتیم ، چون همیشه با هم متحد بوده ایم.همیشه اوضاع همین بوده.»
داوید لوئیس در طول مدت بازی، درکانون توجهات بود.او گل تساوی تیمش را به ثمر رساند و با خوش شانسی از اخراج گریخت.آنچلوتی درمورد عملکرد ستاره برزیلی اش گفت:« او عملکرد خیلی خوبی داشت.او تاثیرگذاری زیادی در بازی مقابل فولام داشت و دراین دیدار هم گل مهمی را به ثمر رساند.»
فرناندو تورس نتوانست در این بازی تاثیرگذارباشد و آنچلوتی گفت:« ما نباید مقایسه کنیم.تورس گلزنی نکرد ولی من از مهاجمانم نمی خواهم که گل بزنند و از آنها می خواهم که برای تیم بازی کنند. او بازی خوبی را به نمایش گذاشت و تلاش زیادی برای تیم انجام داد و سعی کرد که مدافعان حریف را تحت فشار قرار دهد.»

DanielBahrami
03-05-2011, 17:35
خوب دوستان می خواستم یه سری تحلیل از سیستم جدید تیم تو بازی با منچستر بکنم

ما تو طول این فصل 95 % بازی ها رو با سیستم 3-3-4 بازی کردیم و بعضی اوقات هم با سیستم 2-4-4 لوزی بازی کردیم

ولی این بازی با سیستم 2-4-4 کلاسیک بازی کردیم ! یعنی تقریبا هر 4 هافبک تو یه خط بودن و مخصوصا لمپارد و اسین که معمولا جلو و عقب هم بازی می کردن این بازی کنار هم بودن ! به نظر من این خیلی خوب بود که سیستم عوض شد و تیم کاملا به این داستان احتیاج داشت !

این بازی رامیرس هافبک راست بود که نسبتا خوب بازی کرد ولی خوب رامیرس اونجا جاش نیست نمی تونه خیلی خوب بازی کنه توی اون پست ! به نظرم یا بوسینگوا یا بنایون (که داره خوب میشه) خیلی بهتر هستن واسه اونجا !

سمت چپ هم که مالودا بود که این بازی عملکرد خیلی خوبی نداشت ولی در عوض ژیرکوف خیلی خوب بود و هم یه پنالتی گرفت هم یه تیرک زد برامون

دفاع هامون هم که همه عالی بودن ! تری که دیوید لوئیز هم خیلی عالی بود فقط به قول یکی از دوستان یه کم توجیه نیست یعنی زیاد خطا می کنه که یه جورایی میشه گفت به خاطر جوون بودنش هست ولی خیلی نترس و با اعتماد به نفس هستش تو این سن !!!

البته این بازی ایوانوویچ مثل 1 ماه گذشته بازم خوب نبود و من راضی نیستم ازش !

در خط حمله هم که باز شاهد نیمکت نشینی دروگبا بودیم ! به نظر من انتخاب درستی هم هست ! (با عرض معذرت از رضا )

چون برای انتخاب 2 مهاجم تورس باید بازی کنه! چون اگر الان بهش میدون نرسه و نتونه بازی کنه دیگه احتمالش خیلی کمه که بتونه به روز های اوجش برگرده ولی الان می بینیم که بازی به بازی داره بهتر میشه و من مطئنم که اگر اولین گلش رو هم بزنه هم خیال خودش راحت میشه و دیگه بدون استرس بازی می کنه هم فشار رسانه ها و هوادارا از روش برداشته می شه

و آنلکا هم که انصافا الان بهترین مهاجممون هست و در کنار تورس بهتره که اون بازی کنه و این طوری شد که دروگبا رفت نشست پیش کارلتو رو نیمکت

فقط با این وضعیت فکر می کنم از بین دروگبا-آنلکا-کالو یکیشون تابستون از تیم جدا بشه که نمیشه هنوز گفت کدومشون !؟

کارلتو هم تو آخرین مصاحبش گفته که دیوید لوئیز و میکل دچار مصدومیت کوچیکی شدن و ممکنه به بازی با بلکپول نرسن !

DanielBahrami
03-05-2011, 18:09
درود و تبـریک به بچــه هـا گُل بـخش چلسی
این چـند وقته من زیـادی درگیر مشغله ی فـانتزی بودم، وقت نکردم بیـام و کُلی از وقت گرانبهام به بـاد رفت
قـبل از هرچیـزی پیـروزی مقــتدرانه ی چـلسی رو به همـه دوستـانی که چـه هـوادار بودند و یـا از بُرد مـا خوشحـال شدند، تبریک می گم. بـاکمـال شـایستگی و اقـتدار بـازی رو بُردیم و نیـازی به بحث الکی درحیطه اینکه داور فلـان بود، لـازم نیست حقیقتش! امـا خـوب بحث زیـادی انجـام شده، اول خـواستم توی میزگرد در این مورد صحبت کنم اما خـوب بعضی ها از حقـایق بدشـون میـاد و مسلماً بلـافاصله مـوضع گیری می کنند و یک نـظر، تبـدیل می شه به دو - سـه صفحه حرف که هیچ کدوم از طرفین هم متقـاعد نمی شند در آخر.
سـوژه ی اندی از هـواداران یـونایتد، داور مسـابقه بود، در حقیـقت داور اشتـباه زیـاد داشت، اما ازاونجـایی که تیم داوری انگلیس به مـا عـادت داده، تیمی که بخـواد برنده بـشه بـاید اونقدر خـوب بازی کنه که چـشمش به سـوت داور نبـاشه! نمـونه هـای بارز این حرف من در چـند بازی اخیر چـلسی خیلی مشـهود هست و چـندبار هم خـواستم درمورد این مسـائل پُست بدم، اما واقعـاً ارزش نداره. تیم خـودش باید به تنهـایی انقدر خـوب باشه که بـه بـاخت نرسه و بعـدش به خـاطر توجیح بـاختش دست به دامن اشتبـاهات داوری بشـه.

بعـد از اون نـاکامی ها دنبـاله دار چـلسی، به چـنین بُردی نیـاز داشتیم و با کمـال شـایستگی بهش رسیـدیم. نیمـه ی اول بـاید دوگُل می زدیم امـا بی دقتی بـازیکنا بـاعث شد تـا چنین ثمره ای نداشته باشه نیمه ی اول. تـوی نیمه ی دوم، بـازیکنا با یک چـیدمان و برنـامه ی مشـخصی وارد زمین شدند و به کُل با نیمه ی اول فرق داشـتند، بعد از پـایان 45 دقیقه ی اول به آراشم گفتم که اصلـاً بازیکنا برنامه ندارن برای گُلزنی و هرکی واسه خـودش بـازی می کنه، نمـونه ی بـارزش مـالودا! خـیلی پیش اومد براش که می تونست با یک پـاس درست، تیمش رو در موقعیت گلزنی قراربده امـا زیـادی با توپ بـازی می کرد و آخر به یک بمب بست می خورد و توپ دست یونـایتد میافتاد! درکُل من اصلـاً از بازی مـالودا راضی نبودم و به نظرم یکی از بدترین بازیکنای زمین بود. بـا ورود ژیرکوف به زمین، کـاملـاً مشهود بود که حملـات چلسی از اون جنـاح داره جـون می گیره تـازه ! نفـر بعدی هم که می خوام بهش انتقـاد کنم، آنلکـا بود. درسته نیکولـاس بازی قبل عـالی بود و دابل کرد امـا بعد از 10 دقیقه ی اول بازی، کم کم، ارزش حـضورش در تیم کمتر شد تـا اینکه من اصلـاً احسـاس نمی کردم توی زمین آنلکـایی وجـود داره ... کـاملـاً یک یـاره مُرده بود برای تیم. فرنـاندو تورس امـا با وجود گُل نزدنش، ولی در بـاز کردن گره ی بـازی خیلی مؤثر بود و من واقعـاً از بازیش راضی بودم، اگـه درکنار فرنـاندو، دیدیر اول فصل رو داشتیم، کـولـاک می کردیم!

حضـور دیدیر و اومدنـش به زمین هم یکی از عـوامل مثبت پیروزی مـا بود و بر روی گُل دوم هم تأثیرگزار بود و بـا حفظ تـوپ در اون کنـار زمین و منتظر شدن برای رسیدن باقی بازیکنا، و در پـایان پـاسش به لمپـارد و اعلـام خـطای پنـالتی، کـار خـودش رو توی اون 30 دقیقه انجـام داد. در پـایان هم بـا تجـربه ی بـالـا و قـدرت بدنی فوق العـادش، 4 دقیقه ی ارزشمند رو بـدون هیچ حرکت غیرقـانون تـونست به خـوبی با همکـاری رامیرس ویدیچ و ... رو تحت تأثیر خودش قرار بده و در نهـایت هم با یک بـازی Professional تـونستیم یک اخـراجی از یونـایتد بگیریم و دیگـه همه چیز تکمیل شده بود!

نکـته ی قـابل تـوجـه دیگه، بـازی فوق العـاده ی داوید لـوئیز بود! از دفـاع و نجـات دادن دروازه بگیرید تـا حملـات و سـانتر ها و بـازیسـازی ها و در نهـایت گُل بی نظیرش، خـودش رو اثبـات کرد. در مورد بحث داوری هم حرفی ندارم و همونطور که اف ای بلـده از محـروم کردن یک بازیکن به این راحتی چشم پـوشی کنه، مسـائل داوید لـوئیز درمقـابلش دیده نمی شه اصلـاً!

بـازی خیلی خـوب ایـوانوویچ هم از عـوامل اصلی پیروزی چلسی بود در حقیقت! دفـاع خیلی مستحکمش و نفـوذ های به موقع و پـوششی که انجـام می داد بی نظیر بود. امـا آوردن بـوسینگوا به زمین می تونست بدترین تـعویض باشه چون اصلـاً ژوزه رو من در انـدازه ای نمی بینم که می تـونست با نـانی مقـابله کنه که خـوشبخـتانه اتفاق خـاصی در اون گوشه نیافتاد و شـاهد دفـاع کردن ژوزه نبودیم

در مورد بحـث اشلی کول هم بـا یک کلمـه پـوشش می دم ::>>

فعلـاً :yes:

MohaZalla
05-06-2011, 21:02
مالک باشگاه چلسي خزانه فارغ از پرداخت ماليات خود را تا مرز 11 بيليون پوند گسترش داده است.

به نقل از يورواسپورت، رومان آبراموويچ مالک روس چلسي انگليس بارها و به صراحت علت سفر به انگليس و خريد چلسي را فرار مالياتي عنوان کرده و جالب است که چاه نفت اين مرد ثروتمند در منطقه آلما همچنان به نام او سند خورده و جايگزين ميلون‌ها دلار ماليات پرداخت نشده نمي‌شود.
رومان آبراموويچ اکنون به عنوان چهارمين مرد ثروت روسيه شناخته شده و براي سياسيوني که حضورش را بر نمي‌تابند مهره‌اي خطرناک به حساب مي‌آيد.

اين ثروت سرسام آور در حالي منتشر شده که "جان من "، سخنگوي آبراموويچ مي‌گويد: مبلغ عنوان شده ( 11 بيليون يورو) تمام درآمد ماکل چلسي نيست و اين را تنها با استناد به يکي از چهار حساب بانکي وي فاش کرده‌اند.
خريد 50 ميليون پوندي تورس از ليورپول آخرين ژست مديريتي آبراموويچ بوده که مثل هميشه تعجب همگان را برانگيخته است.
گفته مي‌شود آبراموويچ بالاترين حقوق در بين کارمندان خود را يک مشاور مالي گمنام مي‌دهد که به وي براي فرار مالياتي مشاوره داده و در معاملات بورس مسکو او را راهنمايي مي‌کند.

* اتومبيل‌هاي رومان
مرسدس بنز (S500L (2010)، BMW 760 Li(2010)، VW Golf (2007 و ... که در مجموع معادل 650 هزار پوند ارزش دارند.

* مالکيت
صددرصد از باشگاه چلسي، صددرصد از شرکت خصوصي مديريتي(Lowndes Square)، بيست و پنج درصد از شرکت پرايمرود اينترنشنال و صددرصد از مالکيت حداقل 16 شرکت نيمه خصوصي در بريتانيا.

Aidin.cech
05-30-2011, 09:31
الان كه فصل تمام شد و خوشبختانه از 5 اومديم2 ولي جرا ازmanutd باختيم؟؟؟ ما بايد ميبرديم

42d3e78f26a4b20d412==