PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ^*^بحث و تبادل نظر دیدار اینتر میلان - آ اس رم^*^

feri71
01-20-2011, 01:43
به نام خدا

بحث و تبادل نظر درمورد دیدارهای رم در فصل 2010/2011 در این تاپیک قرار می گیرد. این تاپیک صرفا جهت دیدار های رم می باشد و برای بحث درمورد سایر موضوعات مرتبط با رم لطفا به تاپیک بحث و تبادل نظر هواداران آ اس رم (11-2010) ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) مراجعه نمایید. با تشکر

feri71
01-20-2011, 02:11
خب این هم از دربی و برد شیرین مقابل لاتزیو:eyvalla: این برد رو به همه ی هوادارای رم تبریک میگم:shogh:
نیمه ی اول میشه گفت لاتزیو تقریبا به بازی مسلط بود و حملات ما بسیار کمتر از تیم حریف بود حضور آدریانو هم در حالی که منز و میرکو روی نیمکت بودن در نوع خودش جالب بود:mage mishe:نیمه ی دوم با بیرون رفتن گرکو و آدریانو و اومدن منز و میرکو توپ و میدان افتاد دست رم تا اینکه پنالتی به سود رم گرفته شد اما بعد از اون لاتزیو دوباره مثل نیمه ی اول تیم برتر میدان بود تا اینکه اونها هم یه پنالتی تونستن بگیرن و به گل برسن:gijjj:بعد از پنالتی فک میکنم بازی متعادل تر شد و در نهایت با گل سیمپیلیسیو دوباره جلو افتادیم و اینبار هم شاهد حملات بی امان بازیکنای لاتزیو بودیم مخصوصا اون حرکت فلوکاری که میتونست دوباره بازی رو به تساوی بکشونه اما در نهایت این رم بود که پیروز میدان شد:ohum:
توی این بازی به شخصه عملکرد مثبتی از آدریانو ندیدم. منز هم که نیمه ی دوم اومد مثل همیشه عالی کار کرد و گل دوم یه جورایی میشه گفت رو حرکت این بازیکن به دست اومد. واقعا با سرعت و تکنیک فوق العاده ی خودش یه غنیمته برای رم:afarin: سیمپیلیسیو هم سخت کوش بود و با سماجت خودش تونست گل برتری رو به ثمر برسونه. بقیه ی بازیکنا هم فک میکنم حداقل متوسط و متوسط رو به بالا بودن فقط چند تا اشتباه بچه گانه داشتیم. یکیش از طرف خوان که پنالتی داد و یکیش هم از طرف ریسه که نزدیک بود روی اشتباهش گل بخوریم:sooot:

jAVAD "F" Roma
01-21-2011, 03:06
از همه مهتر بازگشت ووچی به دوران اوجش هست که میتونه رم رو پرتاب کنه :eyvalla:

feri71
01-23-2011, 20:09
دیشب با نتیجه ی 3-0 کالیاری رو بردیم:flowerysmile: برد خیلی خوبی بود امیدوارم این برد ها ادامه داشته باشه. کاپیتان هم گل 250 خودش برای جالوروسی رو به ثمر رسوند و همچنین توی سری آ هم 195 گله شد :love: انصافا یکی از بهترین بازی های رم در این فصل بود. از همه مهمتر خوش و بشی بود که توتی بعد از تعویضش با رانیری داشت. امیدوارم اختلافاتشون تموم شده باشه تا تیم به حاشیه کشیده نشه:eyvalla:

سمیرا _ فروتن
01-23-2011, 20:21
با تبریک ویژه خدمت همه رمی ها
من بازی رو نتونستم ببینم اما گزارش های بازی رو که خوندم فهمیدم رم عالی بوده
از گلزنی توتی و بازی خوبش هم خیلی خوشحالم:rose:
راستی اگه ممکنه صحنه ی تعویض توتی رو هم بذارید.
در کل امیدوارم این برد تداوم داشته باشه و بر خلاف همیشه بتونیم از شرایط خوبمون بهترین استفاده رو ببریم

Mehrd@d
01-23-2011, 20:47
منم جا داره این برد رو تبریک بگم به همه ی رمی های عزیز:flowerysmile:
واقعا عالی بودیم چه نیمه اول و چه نیمه دوم... فقط به نظر من وسط های زمین یه خورده ضعف داریم(از لحاظ بازیسازی میگما) که مطمئنن با اومدن دیوید پیزارو برطرف میشه :yes:
کاپیتانم که قربونش برم 250 گلش رو برای جالوروسی زد... :hehee:

feri71
01-23-2011, 20:59
فقط به نظر من وسط های زمین یه خورده ضعف داریم(از لحاظ بازیسازی میگما)
دقیقا باهات موافقم ما کلا بازی خوبی انجام میدیم اما خط میانیمون یه خورده ضعیف عمل میکنه. در کل این فصل زمانی که حین بازی توپ رو در اختیار نداشتیم حرف چندانی برای گفتن نداشتیم. بازیکنای حریف خیلی راحت تا محوطه ی جریمه ی ما جلو میان. حداقل وقتی ما از امتیاز میزبانی استفاده می کنیم نباید این اتفاقات صورت بگیره باید حریف رو در زمین خودش پرس کرد و نباید اجازه ی خودنمایی بهش داد:ohum:

Mehrd@d
01-23-2011, 21:31
آره گل گفتی داداش
همونجوری که میدونی ده روسی تو این بازی و بازیای قبل بازیساز تیم بوده درحالیکه یه هافبک دفاعیه... به قول خودمون داره اضافه کاری میکنه :nishkhand:
به نظر من چاره این مشکلمون فقط و فقط میتونه اومدن پیزارو باشه که امیدوارم هر چه سریعتر مصدومیتش برطرف بشه وبا قدرت همیشگیش برگرده :ohum:

feri71
01-25-2011, 20:40
بریم سر بحث بازی پنجشنبه شب با یوونتوس که در چارچوب مرحله ی یک چهارم نهایی کوپا ایتالیا و به میزبانی یووه برگزار میشه و باید حتما یه برنده داشته باشه و بیشتر جذابیت و حساسیت این بازی سر همین موضوع هست. به طور قطع بازی سختی برای رم خواهد بود چرا که هم به عنوان مهمان دربرابر یه تیم نامدار به نام یووه هست و هم اینکه بازیها خیلی داره فشرده برگزار میشه:ohum: دیدار پنجشنبه شب از یه لحاظ دیگه هم اهمیت داره و اون اینکه هر دوتیم برای گرفتن ستاره ی نقره ای تنها یک کوپای دیگه فاصله دارن یعنی تیم بازنده میدونه که امسال هم از ستاره ی نقره ای خبری نیست. البته بردن این بازی هم به معنی تموم شدن کار نیست چرا که برنده ی این بازی در مرحله ی بعد باید با برنده ی اینتر - ناپولی بازی کنه که قطعا اون بازی هم به اندازه ی این بازی سخت خواهد بود binam

Mehrd@d
01-25-2011, 21:44
تو این بازی چیزی واسه از دست دادن نداریم پس باید تمام تلاشمونو بکنیم از یه لحاظ نگرانم واسه اینکه عملکردمون خارج از خونه خیلی ناامید کنندس ولی امیدوارم که بتونیم تو این بازی به این قائله خاتمه بدیم...:yes:
از اینکه کاپیتانو تا قبل از فینال نداریم خیلی ناراحتم... ولی از اینکه منز و ووچینیچ رو اماده میبینم واقعا لذت می بریم امیدوارم تو این بازی هم مثه همیشه گل بکارن :khahesh:
به امید خدا وهمت بچه ها اگه اومدیم بالا دوست دارم به ناپولی بخوریم تا انتقام بازی رفت رو که حرصمو تو اون روز در اوردن ازشون بگیریم :gerye:
آرزوی موفقیت برای رم ودوستداران رم :love:

$$MILAD$$
01-27-2011, 22:15
خداروشكر خيلي تيممون خوب كار ميكنه و همه تو روز هاي اوجشون هستن :love:ميتونيم به راحتي يونتوسو ببريم .

سمیرا _ فروتن
01-27-2011, 22:50
امسال تا به فینال برسیم کلی راه در پیش داریم!
به نظر من که نباید گول جایگاه یووه رو در جدول خورد
اتفاقا همین عدم نتیجه گرفتن در سری آ باعث میشه این مسابقات رو جدی تر دنبال کنن
حداقل برای اونها این مسابقات خیلی مهم تر از اون چیزی هست که ما فکرش رو میکنیم
به نظر من یوونتوس با تمام قوا به مصاف رم میاد و کار راحتی نداریم
فکر کنم بازی به وقت های اضافه کشیده بشه.
به هر حال برد در این بازی هم از لحاظ روحی و هم ستاره نقره ای مهمهbinam

feri71
01-28-2011, 02:04
همین چند دقیقه ی پیش تونستیم یووه رو توی زمین خودش با نتیجه ی 2-0 شکست بدیم تا به مرحله ی نیمه نهایی کوپا ایتالیا برسیم:eyvalla:قبل از هرچیزی این برد رو به تمام هوادارای رم تبریک میگم:hooora:
رم از همون اول بازی توپ و میدون رو در دست داشت و توی همون نیمه ی اول چندتا موقعیت خوب داشتیم که مهمترینش یکی از بازیکنامون شوت زد و دروازه بان یووه دفع ناقص کرد و سیمپیلیسیو هم در برگشت یه مقدار توپ رو از خودش دور کرد و زاویه ی دروازه بسته تر شد و همین باعث شد که نتونه ضربه ی خوبی رو به توپ بزنه. بریگی هم وسطای نیمه مصدوم شد و با تادی تعویض شد و منز هم آخرای نیمه ی اول مصدوم شد و بعد از وقت استراحت بوریلو به جاش وارد زمین شد. فک کنم با رفتن منز یوونتوس نسبت به قبل تونست بهتر بازی کنه. بعد از گل اول که ووچینیچ زد رم عقب نکشید و باز هم حمله میکرد و خیلی وقتا هم سعی میکرد بازی رو آروم کنه تا اینکه تادی در اواخر بازی کار رو تموم کرد و رم رو به برتری 2-0 رسوند:shogh:برد بسیار خوبی بود. امشب فک میکنم به نسبت قبل بازی بسیار کم نقص تری رو از خودمون ارائه دادیم و مزد بازی خوبمون رو هم با این برد شیرین به دست آوردیم:yes:

$$MILAD$$
01-28-2011, 11:10
ديشب يه بازيه فوق العاده رو به نمايش گذاشتيم .هردو تا گل زيبا بود مخصوصا گل تادي يه سوپر گل بود اين گل يه گل تاريخي شد:hooora::rom:

سمیرا _ فروتن
01-28-2011, 14:25
راستش رو بخوایید فکر نمیکردم اینقدر راحت یوونتوس رو ببریم!
انتظار داشتم یوونتوس خیلی بیشتر از اینها مصمم باشه...تقریبا دیشب هیچ زحمتی متحمل نشدیم و اگه یه کم بیشتر دقت میکردیم میتونستیم برد پرگل تری هم به دست بیاریم.
در کل رم خوب بازی کرد. مخصوصا در خط دفاعی. به نظر من ریسه بهترین بود.
دروسی هم داره میاد رو فرم/. ای کاش پیزارو هم هر چه زودتر خودش رو به رانیری ثابت کنه.:flowerysmile:

$$MILAD$$
01-28-2011, 15:12
حالا با اين روحيه بالا ميتونيم ميلانم راحت شكست بديم ميلاني كه از يونتوس شكست خورده .

به اميد قهرماني:hooora::rom:

Mehrd@d
01-28-2011, 21:33
حالا با اين روحيه بالا ميتونيم ميلانم راحت شكست بديم ميلاني كه از يونتوس شكست خورده .

به اميد قهرماني:hooora::rom:
داش میلاد داری اشتباه میکنی خوردیم به اینتر... نه میلان
ولی در کل هر دوشون عددی نیستن شکستشون میدیم :yes:

AlexDelpiero
01-29-2011, 18:29
میبینم که شاد و شنگول هستین !
تبریک میگم !
واقعا یووه تو این بازی حرفی واسه گفتن نداشت !
در واقه رانیری با یه پاتک راه های نفوذ میلوش و په په رو بسته بود ! و ما هم که کوله باری از مصدوم داریم دیگه توانی برای تغییر تاکتیک نداشتیم ! کلا یووه حریف اصلیش مصدومیت بود و هوش رانیری !
من که امیدوارم اینتر رو هم حذف کنید به حق چند تن ! :sooot:

Mehrd@d
01-29-2011, 18:56
چرا نباید شاد باشیم یکی دیگه از مدعیا رو فرستادیم خونشون binam

ولی خودمونیم داداش برنامه ای واسه حمله کردن نداشتین :hihi: یه تشکرم از دل نری داریم...دست گلش درد نکنه از اینکه آکویلانی رو تابلوش کرد :jeddiiiii::khandeeeee bahal::hehee:
ولی نگران نباش داداش اینترم به سرنوشت یووه دچار خواهد شد... :yes:

jAVAD "F" Roma
01-30-2011, 17:50
یوونتوسی ها دمتون گرم .............. مگه چندتا بازیکنتون مصدوم بود ...... یه کواگیارلا و یاکوینتا که تازه برگشته ........
. تیمتون کلاً تو این فصل تاکیتک نداشته دوست عزیز .

مگه کراسیچ و کیلینی و بونوچی و دلپیرو و آکویلانی و ملو و گروسو و په په و آمائوری بازیکن های ذخیرتون بودن ........ :fek konam:

feri71
02-01-2011, 19:18
بعد از بازی با بلونیا که به دلیل برف شدید لغو شد می رسیم به بازی فردا شب مقابل برشا که توی زمین خودمونه:flowerysmile:
لغو بازی قبل به نظر من از چند لحاظ خوب بود. اول اینکه اگه بازی ادامه پیدا میکرد احتمال مصدومیت بازیکنا بالا بود دوم هم اینکه ما اگه بدون درنظر گرفتن بازی عقب مونده با حریفامون رقابت کنیم و با همین یه بازی کمتر بتونیم خودمون رو به اونها نزدیک کنیم در اینصورت بعد از انجام این بازی عقب افتاده و کسب هر 3 امتیاز بازی می تونیم یه جهش خوب توی جدول داشته باشیم:ohum:
درمورد بازی فردا شب هم نتیجه ای جز برد نباید بگیریم. بازی ای که در دور رفت حتما خاطرتون هست که چجوری با اشتباهات عجیب داوری واگذارش کردیم:gerye:در کل با وضعیت فعلی مسابقات برای اینکه بتونیم همچنان یه مدعی قهرمانی باشیم توی زمین خودمون حتی به یوونتوس و میلان یا ناپولی هم نباید امتیاز بدیم چه برسه به تیمهایی در سطح برشا. هدف ما در بازیهای خانگی باید کسب 100% امتیازات باقی مونده باشه. میدونم کمی مشکله اما برای موندن در صف مدعیان قهرمانی راهی جز این نیست:ohum:

$$MILAD$$
02-01-2011, 20:44
فردا بازي زياد سختي نداريم به نظر من ميتونيم به راحتي 2 _3تا بزنيم و 3 امتيازو به راحتي بگيريم اميدوارم رانيري تركيب خوبي رو به زمين بفرسته :rom::rom:

Mehrd@d
02-01-2011, 22:29
اره به نظر منم میتونیم راحت گل بارونشون کنیم... :yes: در ضمن باید انتقام بازی رفت رو با اون اشتباهات فجیح داوری ازشون بگیریم :bia inja:
پس به امید پیروزی :rom:

jAVAD "F" Roma
02-02-2011, 02:12
دوست دارم خاطره 5 _ 0 دوباره تکرار بشه ............ البته خیلی هم امیدوارم این اتفاق نچندان دور از دسترس رخ بده :eyvalla:

Mehrd@d
02-03-2011, 11:37
رم 1-1 برشا :ey babaaa:
بازم بهترین فرصت رو از دست دادیم اونم مقابل تیمی مثه برشا.... آخه چرا:gerye:من به علت بدشانسی های فراوان نتونستم بازی رو ببینم:gerye: الجزیره که همشون باز بودن الا 7 :gerye: sky هم که طبق معمول باز نمیشدن :gerye: شبکه ترکیه هم که داشت بازی ناپولی و کیه وو رو نشون میداد... من نمیدونم با چه معیاری بازیارو پخش میکنن:gerye:شبکه 3 ایران هم که دیگه قربونش برم :gerye:آخه شانسو میبینی :gerye::gerye::gerye:
فک کنم دلیل اصلی نتیجه نگرفتن رم تماشا نکردن من بود ... بچه ها به فحشای من نیاز داشتن :nishkhand:
ولی در کل خیلی ناراحتم از اینکه به این سادگی امتباز از دست میدیم :gerye::gerye:
بابا اشکام تموم شد اشک برسونین :narahat::narahat:

feri71
02-05-2011, 23:02
فردا شب (یک شنبه شب) یه بازی فوق العاده حساس با اینتر در سن سیرو خواهیم داشت. اینتر که با اومدن لئوناردو جون تازه ای گرفته و یه بار دیگه خودش رو به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در سری آ معرفی کرده مطمئنا در خونه ی خودش چیزی جز گرفتن 3 امتیاز در برابر رم نمیخواد. از اون طرف رم هم که تازه داشت اوضاعش بهتر میشد با تساوی هفته ی پیش مقابل برشا یه خورده اوضاع رو واسه خودش پیچیده کرد و برای اینکه نوار ناکامی هاش ادامه پیدا نکنه نباید دست خالی از سن سیرو برگرده:ohum:
از شرایط فعلی دو تیم که بگذریم به دلیل رقابت برای قهرمانی در سری آ و رویارویی دو تیم در سوپرکاپ و فینال کوپا ایتالیا در فصول اخیر دیدار رم و اینتر به یکی از جذابترین و حساسترین دیدارهای سری آ تبدیل شده:ohum:از اونجا که بازیهای رو در رو در سری آ از اهمیت ویژه ای برخورداره و اینکه رم در دیدار رفت پیروزی رو از آن خودش کرد شاید یه تساوی هم در بازی فردا برای رم کافی باشه اما از اونجا که جالوروسی دیگه فرصتی برای از دست دادن امتیاز نداره مطمئنا رانیری و شاگردانش نیم نگاهی هم به برد مقابل اینتر خواهند داشت:flowerysmile:

Mehrd@d
02-05-2011, 23:32
اما از اونجا که جالوروسی دیگه فرصتی برای از دست دادن امتیاز نداره مطمئنا رانیری و شاگردانش نیم نگاهی هم به برد مقابل اینتر خواهند داشت:flowerysmile:
[/QUOTE]
حالا چرا نیم نگاه ... من مطمئنم که میبریم :yes:
همش تو سن سیرو مقابل اینتر خوب بودیم ...فردا هم میتونه یکی از روزهای خوبمون باشه :toop:
ولی خیلی حیف شد که کاپیتان رو نداریم دلم واسه چیپش به سزار تنگ شده کاش بودو یه بار دیگه جیگرمونو حال میاورد :love:
امیدوارم یکی از روزهای خوبه منز و ووچینیچ باشه و بتونن تو زمین همه کار بکنن :khelal dandoon:
منم سعی می کنم از راه دور شوک مثبت به بچه ها بدم chomagh:nishkhand:
به امید پیروزی binam

AlexDelpiero
02-06-2011, 11:08
اولا برد یوونتوس رو به دوستان تبریک میگم ! :nishkhand:
با تمام وجود و از ته قلبم امیدوارم اینتر رو ببرین ! هر چند اختلاف امتیاز یووه و رم بیشتر میشه ولی مطمئنا شکست اینتر آرزوی هر یوونتوسی هست و از طرفی یوونتوس توی خونه با اینتر بازی میکنه هفته بعد واگر توی این دوبازی اینتر شکست بخوره یوونتوس با یک بازی بیشتر به اینتر میرسه ! :nishkhand:
به امید برد رم !
خب حالا اگر رم نبرد چی میشه ؟!! :nishkhand:
خدا کنه ببازه تا لااقل ما امیدی به کسب سهمیه داشته باشیم !

Mehrd@d
02-06-2011, 12:10
خب حالا اگر رم نبرد چی میشه ؟!! :nishkhand:
خدا کنه ببازه تا لااقل ما امیدی به کسب سهمیه داشته باشیم !
مطمئنم که میبریم ... اینتر که سهله بگید بارسا بیاد...binam
داداش منظورت از سهمیه... لیگ اروپایه دیگه... آره :hihi:... آخه با این وضعیتی که شما دارین من شک دارم که بتونین حتی سهمیه لیگ اروپا رو بگیرید:khandeeeee bahal:

$$MILAD$$
02-06-2011, 21:05
امشب يه شب سر نوشت سازه اميد وارم سر بلند از زمين بازيكن ها بيان بيرون و مثله نيم فصل اول يه برد شيرين به دست بياريم:rom::rom::rom::rom::rom::rom:

B 3 N y A m ! N
02-07-2011, 14:10
بازی بازیه بسیار زیبای بود

اینتر کاملا از رم برتر بودش و تنها اشتباهی که اینتر کرد حضور ناگاتومو به زمین بود بجای وسلی که باعث گل خوردن اینتر شد و دیلیل دیگر این بود که اینتری ها فکر کردند دیگر پیروز قاطع بازی هستند و دسته کم گرفتند و گل خوردند!!!اما اینتر واقعا بهتر و سرتر از رم بود و دیدید که موقعیت هایی که ایجاد میکرد چقدر خطر ناک و خوب بود و عالی بازی میکرد!اینتر واقعا بهتر بود و می توانست با یک تعویض بهتر حتی با شش گل هم بازی را ببرد!!!در کل بازیه خوبی بود و ائوناردو واقعا نشون داد که تو اینتر بسیار موفقه!!!

elyas_totti
02-07-2011, 14:16
انقدر هم به نفع اینتر نگیر دیگه. موقعیت های نیمه اول رو یادت رفته؟ ما اگه 10 نفره نمی شدیم که باخته بودید

B 3 N y A m ! N
02-07-2011, 14:17
ازی بازیه بسیار زیبای بود

اینتر کاملا از رم برتر بودش و تنها اشتباهی که اینتر کرد حضور ناگاتومو به زمین بود بجای وسلی که باعث گل خوردن اینتر شد و دیلیل دیگر این بود که اینتری ها فکر کردند دیگر پیروز قاطع بازی هستند و دسته کم گرفتند و گل خوردند!!!اما اینتر واقعا بهتر و سرتر از رم بود و دیدید که موقعیت هایی که ایجاد میکرد چقدر خطر ناک و خوب بود و عالی بازی میکرد!اینتر واقعا بهتر بود و می توانست با یک تعویض بهتر حتی با شش گل هم بازی را ببرد!!!در کل بازیه خوبی بود و ائوناردو واقعا نشون داد که تو اینتر بسیار موفقه!!!

B 3 N y A m ! N
02-07-2011, 14:28
فرصت ها اینتر رو خدایی بشین فک کن ببین چن تا بود ؟؟شوت پاتزینی که سرجیو گرفت تک به تک از میلیتو ...شوتی که کامبیاسو نزد ....گلی که جلوی دروازه میلیتو توپ رو به اسمان زد و گل نشد !!چند تا موقعیت 100% گل میخوای بازیم بگم؟

یه جوری میگی اخراج شد یارمون انگار به نامردی بوده نه !!!پاس عالی اسنایدر به پاتزو و کنترل سینه بسیار زیبا از پاتزینی و خطای واضح بوردیسو !!!اگه اون خطا رو نمیکرد گل خورده بودید حد اقل 10 نفره نمیشدین و لی هم خطا کردو 10 نفره شدین هم گل خوردین!
قبول کن زور رم به اینتر نمی رسید!!!

elyas_totti
02-07-2011, 14:39
ببین توروخدا بیا هر چی شوت زدینو در نظر بگیر. مشکلی نیستــــا! بوردیسو خطاش انقدر ها هم خشن نبود. کارت زرد کافی بود. در ضمن گل پنجمتون چی که اتوئو اول صورت تادی رو زد بعد پاس داد؟؟
بله آقای اینتری اگه ما هم مثل شما همچنان با کمک داور بازی کنیم زورمون به خیلی از گنده تر از شما می رسه. شما که دیگه تیمی نیستید!

elyas_totti
02-07-2011, 14:40
ببین توروخدا بیا هر چی شوت زدینو در نظر بگیر. مشکلی نیستــــا! بوردیسو خطاش انقدر ها هم خشن نبود. کارت زرد کافی بود. در ضمن گل پنجمتون چی که اتوئو اول صورت تادی رو زد بعد پاس داد؟؟
بله آقای اینتری اگه ما هم مثل شما همچنان با کمک داور بازی کنیم زورمون به خیلی از گنده تر از شما می رسه. شما که دیگه تیمی نیستید!

B 3 N y A m ! N
02-07-2011, 14:52
کاملا بی منطقی تو حرفات موج میزنه !!!ما داوری رو میخوریم ؟؟؟شما هواداران رم و...هی میگفتین اینتر به زور داوری داره قهرمان میشه !!ولی قهرمانی اینتر در اروپا دهان همه شما رو بست!!خظای معلوم گل 100% رو گرفت !!کاملا هم خشن بود اصلا خشن بود یا نبود گل 100% خطا کردن اخراج داره!!اتوو هم اصلا دستش به صورت اون نخورد یار رم وقتی دید که نمیتونه بگیره اتوو رو اون کارو کرد!!از هیچ نظری دیشب زور رم به اینتر نمیرسید!!!!

elyas_totti
02-07-2011, 15:10
ببین مهم اینه که همه تیم های ایتالیا و جهان اینتر رو می شناسن. تیمی که به داور وابستس و اگه یه بازی داور باهاش نباشه معلومه چکارس. با این حال دیشب رم یکی از بدشانس ترین بازی هاشو سپری کرد. انگار همه چی دست به دست هم داده بود تا رم ببازه! الانم بردی خدا رو شکر کنید که نباختید چون رم خیلی راحت می تونست بازی رو ببره اما ...

B 3 N y A m ! N
02-07-2011, 15:12
کاملا بی منطقی تو حرفات موج میزنه !!!ما داوری رو میخوریم ؟؟؟شما هواداران رم و...هی میگفتین اینتر به زور داوری داره قهرمان میشه !!ولی قهرمانی اینتر در اروپا دهان همه شما رو بست!!خظای معلوم گل 100% رو گرفت !!کاملا هم خشن بود اصلا خشن بود یا نبود گل 100% خطا کردن اخراج داره!!اتوو هم اصلا دستش به صورت اون نخورد یار رم وقتی دید که نمیتونه بگیره اتوو رو اون کارو کرد!!از هیچ نظری دیشب زور رم به اینتر نمیرسید!!!

B 3 N y A m ! N
02-07-2011, 15:19
من که ندیدم کسی جایی بگه!!!!اینتر به داوری بستس!!!ادم خندش میگیره !!شما که زور ندارین پول تدارین خودتون بازیکن بخرین چطور میخواین با اینتر مقابله کنین ؟؟؟معلومه اینو میگین!!این بازی اصلا اینتر با داوری نبرد امار بازی نشون میده هرکسی هم بازی رو دیده باشه میدونه رم هیچ حرفی برای گفتن نداشت!!!شما کلا میخواین برد های اینترو از با این حرفا از بین ببرین!!اروپا و جهان هم حتما ما با داوری قهرمان شدیم نه؟؟؟شما تا میبینین نمیتونین ما رو ببرین اینو میگین !!فینال پارسال هم حتما با داوری بردیم نه!بازی سوپر جام چی!!!اینجا هم که هیچی !!!نه داداش من اینتر هیچ وقت داوری با هاش نبوده یووه رو بگی یه چیزی فیل هایی میزارم که ببینین داوری با کی بوده!

elyas_totti
02-07-2011, 16:22
چرا می خوایی الکی توجیه کنی. بابا قبول کن تیمتون اکثرا با داوره. همین پارسال که قهرمان شدید آخر فصل که تمام بازی ها رو نگاه کردن، بیشترین امیتاز به شما داده شد. 8 امتیاز الکی گرفتین در حالی که رم 2 امتیاز گرفت. یعنی پارسال ما قهرمان بودیم اما گرفتین ازمون.

Mehrd@d
02-07-2011, 16:42
داداش تو برو خدا رو شکر کن که پیزارو و مکسس نبودن .... وگرنه تو خوابم اینجور نتیجرو نمی دیدی :chi migi:
ولی زیاد خوشحال نباش همیشه اینجوری نمیمونه.... یه جام حذفی هم درراهه ببینم چی می کنین...:yes:
در مورد گلهاتونم بگم...:ogh:
شما که اصلا گلی نزدین همش رو اشتباه بچه گانمون بوده...بخصوص سرجیو که همه توپا رو دو ضرب میگرفت. خوان که اصلا اماده نبود. ریسه که افتضاح بود.بودیسو که بجای اینکه بهمون کمک کنه همش بهمون ضرر میزنه. :ey babaaa:

B 3 N y A m ! N
02-07-2011, 17:00
نه داداش من اینتر کدوم گلش از روی اشتباه بازیکنان شما بوده؟؟؟اولیش که شوت مرگبار اسنایدر بود!!!دومیش که حرکت فردی اتوو بود!!سومیش که پنالتی بود اگه هم پنالتی نمیشد پاتزو توپو گل میکرد!!!گل چهرم هم که یه گل تمرین شده زیبا از کرنز بود گل پنجمم که اتوو پاس داد و کامبیاسو گل زد!!!

اگه به بازیکنه که چرا نمیگی لوسیو تو تیم ما نبود ها؟؟لوسیو که خیلی از مکسس بهتره ....یا کیوو، کیوو هم واسه ما نبود !!!

elyas_totti
02-07-2011, 17:38
چیوو و لوسیو رو هم نصف مکسس هم نمیشن

Mehrd@d
02-07-2011, 18:18
نه داداش من اینتر کدوم گلش از روی اشتباه بازیکنان شما بوده؟؟؟اولیش که شوت مرگبار اسنایدر بود!!!دومیش که حرکت فردی اتوو بود!!سومیش که پنالتی بود اگه هم پنالتی نمیشد پاتزو توپو گل میکرد!!!گل چهرم هم که یه گل تمرین شده زیبا از کرنز بود گل پنجمم که اتوو پاس داد و کامبیاسو گل زد!!!

اگه به بازیکنه که چرا نمیگی لوسیو تو تیم ما نبود ها؟؟لوسیو که خیلی از مکسس بهتره ....یا کیوو، کیوو هم واسه ما نبود !!!

خیلی جالبه همه رو زدی به ضریب هوشی بازیکنانتون :sooot:
گل اولتون که زیاد بحثی درش نیست... شانسی رفت تو گل :ohum:
گل دومتون که مقصر اصلی ریسه و سرجیو بودن ... ریسه که یه دریبل مزخرف خورد و سرجیو که توپ به اون ارومی رو گل خورد. پشه بود توپ رو میگرفت :yes:
گل سومتون که از بی ارزگی بوردیسو به ثمر رسید :ogh:
گل چهارمم که به قولت تاکتیکتون بود... ولی خودمونیم عجب تاکتیکی دارن ... واقعا این تاکتیکتونمنو کشته :khandeeeee bahal:
گل پنجمم که دیگه اصلا حرفشو نزد اشتباه محظ خوان...
اخه لوسیو کجاش از مکسس بهتره فقط یه دلیل بیار ... اینو بدون اگه مکسس از لوسیو بهتر نبود این همه مشتری نداشت... ما اصلا یه تار موی گندیده مکسس رو کلا با لوسیو عوضش نمیکنیم مگه دیوونه ایم :ohum:

Mehrd@d
02-07-2011, 18:47
من که ندیدم کسی جایی بگه!!!!اینتر به داوری بستس!!!ادم خندش میگیره !!شما که زور ندارین پول تدارین خودتون بازیکن بخرین چطور میخواین با اینتر مقابله کنین ؟؟؟معلومه اینو میگین!!این بازی اصلا اینتر با داوری نبرد امار بازی نشون میده هرکسی هم بازی رو دیده باشه میدونه رم هیچ حرفی برای گفتن نداشت!!!شما کلا میخواین برد های اینترو از با این حرفا از بین ببرین!!اروپا و جهان هم حتما ما با داوری قهرمان شدیم نه؟؟؟شما تا میبینین نمیتونین ما رو ببرین اینو میگین !!فینال پارسال هم حتما با داوری بردیم نه!بازی سوپر جام چی!!!اینجا هم که هیچی !!!نه داداش من اینتر هیچ وقت داوری با هاش نبوده یووه رو بگی یه چیزی فیل هایی میزارم که ببینین داوری با کی بوده!

شما پولتون رو به رخ ما نکشین که حالم بهم میخوره ... حالا همینجوری میگی رم هیچ حرفی واسه گفتن نداشت هر کی ندونه فکر میکنه چه خبر بوده دو تا پاس دو تا شوت تو چارچوپ که دیگه اینقدر تعریف و تمجید نداره... تواروپا رو خوب اومدی بازی با بارسلون یادمه ده نفره تو هیجده خودتون بودین... :ogh:
ما حداقل اینجور بازی نمیکنیم جلو یا عقب باشیم باز بازی خودمونو میکنیم و شعن سری ا رو مثل شما پایین نمیاریم... :yes:
خودمونیم چقدر به داور پول دادین... :sigar:
حالا که یه اینتری با تعصبی پس باید چیپ توتی به سزار یادت بیاد... که مطمئنن یادت میاد اگه هم یادت نمیاد بگو تا واست بفرستم :soal:
من ارزش اون گلو با تموم بردهای که شما اوردین عوضش نمیکنم... عجب گلی بود :love:

elyas_totti
02-07-2011, 20:43
یا اصلا مهرداد جون مگه اینا نتیجه رو هم به رخ ما نمیکشن؟ پس یادشون رفته باخت 6-2 رو که تو 20 دقیقه 3 تا گذاشتیم دروازه شون. بدبختا بدترین باخت تون بود! :khandeeeee bahal:

B 3 N y A m ! N
02-07-2011, 20:44
ئه؟؟؟اگه به اون گله همین کاپیتانتون که بعضی هاتون با زانتی مقایسه میکنین نشون داد چقدر بی اخلاقه و جنبه نداره !!!با زانتی خندم گرفت!!
یادتونه که ان حرکتشو که !میخوای یادت بیارم!!!حد اقل ما بازی رو بسیار زیبا بردیم تو خونه خودمون با بارسا شما هم بیاین با بارسا تو خونتون بازی کنین ببینین میتونین بازی رو مساوی کنین!!!بردن 3-1 پیش کش!!

B 3 N y A m ! N
02-07-2011, 21:22
file:///C:/DOCUME%7E1/HOME/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-10.pngخدایا شما چقدر پر رویین!!!دیگه با بازیکناتون با ما کل کل نکنید!!
دیگه لوسیو رو که دیدد مدافع وسط تیم سال 2010 هم بودش !!!مکسس چس؟؟/تو 23 نفر هم بود!!

همه هم میدونن لوسیو یکی از بهترین مدافعان جهانه!!!سرعت و قدرت نفوذ بالایی که داره رو هیچکی نداره!!!به خدا!!!

Mehrd@d
02-07-2011, 21:23
ئه؟؟؟اگه به اون گله همین کاپیتانتون که بعضی هاتون با زانتی مقایسه میکنین نشون داد چقدر بی اخلاقه و جنبه نداره !!!با زانتی خندم گرفت!!
یادتونه که ان حرکتشو که !میخوای یادت بیارم!!!حد اقل ما بازی رو بسیار زیبا بردیم تو خونه خودمون با بارسا شما هم بیاین با بارسا تو خونتون بازی کنین ببینین میتونین بازی رو مساوی کنین!!!بردن 3-1 پیش کش!!

آره به اون گله...مگه بازیکن قعطیه که بخایم با زانتی مقایسش کنیم آخه اصلا چی داره که بخایم با کاپیتانمون مقایسش کنیم... binam
نکنه نفله کردن بالوتلی موذی رو میگی ... اوخه حیوونکی تا حالا تو عمرش اینجور چوب نخورده بود نوش جونش :khandeeeee bahal:

تو اون بازی که شما بردین بازیکنان بارسا از راه زمینی وارد ایتالیا شده بودن و کلی خسته شده بودن...وهمین باعث بردتون شد و گرنه که عمرا می بردین :yes:

داداش ما مثه شما نیستیم که یه تیمی رو ببریم سریع همه جا جار بزنیم که بردیم اگه نمیدونستی بدون ما هم سابقه بردن بارسا تو زمین خودمون رو داشتیم اونم با نتیجه سنگین 3-0 ... حالا دیدی :sooot:

B 3 N y A m ! N
02-07-2011, 21:55
اصلا از نظر افتخارات و سافه با تیم ما خودتونو مقایسه نکنید!!چنذ تا اسکودتو داشتین؟؟؟:mage mishe:3 تا؟؟:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

کلا تا نیمه نهایی اروپا بالا ومدین!!که داری سبفه رمو با اینتر مقایسه میکنی!!همه هم میدونن الگوی تمام ایتالیا از نظر اخلاق و بازی تو این سن ال کاپیتانوئه!!شما بزار توتی به سنه زانتی برسه ببین میتونه بازی کنه اصلا نمیرینه!!!

واقعا متسفم واسه توی رمی که اون حرکت وحشیانه توتی که عین حیوون اومد زد تو پای یه بازیکن 19 ساله که حقارت خودشو نشون داد در برابرش!!!خوبه خودتونم میبینین تازه ما با این همه بازیکن خارجی توپ بازیکنان ایتالیایی هم میسازیم!!!همین بالوتلی و سانتون !!میخوای بازم بگم!!!ما عمرا میبردیم؟؟بارسا رو؟؟؟؟؟تیم شما شخصیت نداره که از منچستر 7 تا 8 تا پشت هم میخوره!!!ما چلسی بارسا و بایرنو بردیم و قهرمان شدیم تو 5 جام که همین 5 تا افتخارمون تو سال 2010 به اندازه کل افتخارات باشگاه رمه !!که اگه افتخاراتتونو بشه اصلا دید!!

elyas_totti
02-07-2011, 23:57
ما تا فینالم رفتیم آقای اطلاعات :khandeeeee bahal:
راستی بالوتلی تونم که میخواد بهتون خیانت کنه بره اونور :khandeeeee bahal: سگ سیاه رو فقط توتی آدمش کرد. :eyyyyy:

42d3e78f26a4b20d412==