PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود خلاصه بازی دوستانه ایران - رم ایتالیا در سال 2004

Derby
01-19-2011, 15:57
دیدار دوستانه تیم ملی ایران و تیم باشگاهی آ اس رم در رم ایتالیا در سال 2004 برگزار شد که طی آن تیم ملی ایران با نتیجه 5 بر 3 در مقابل آ اس رم شکست خورد.
گلهای تیم ملی ایران در این بازی رو علی دایی , نکونام و فرزاد مجیدی به ثمر رسوندند
یکی از زیباترین لحظات این بازی حرکات جالب علی کریمی بود که بعد از جا گذاشتن چند مدافع تیم رم با یک ضربه محکم توپ رو به دروازه تیم رم کوبید.
خلاصه این بازی رو می تونین از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود خلاصه بازی ایران و رم ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

fireboy8
01-28-2011, 23:54
میشه لطفا غقط حرکت علی کریمی رو با کیفیت بالا بذیرید؟

Derby
01-29-2011, 00:23
میشه لطفا غقط حرکت علی کریمی رو با کیفیت بالا بذیرید؟

سلام عزیز
من کل این بازی رو ندارم که واستون بتونم حرکات کریمی رو کات کنم ولی اینو یادمه که خیلی توی این بازی کریمی کار خاصی نکرد جز همون ضربه ای که به تیر زد و توی هایلایت هم هست

ALI MOHAMMAD.
01-01-2012, 15:37
سلام عزیز
من کل این بازی رو ندارم که واستون بتونم حرکات کریمی رو کات کنم ولی اینو یادمه که خیلی توی این بازی کریمی کار خاصی نکرد جز همون ضربه ای که به تیر زد و توی هایلایت هم هست
جناب اقای مدیر و اقای نسبتا محترم شما که بازیه ی تیم ملی با تیم اس رم رو تماشا نکردین اظهار نظر هم نفرمایید هیچ مشکلی پیش نمیاد یا خدایی نکرده کسی به شما نمیگه که لال تشریف داریین اینارو گفتم که عرض کنم تو اون بازی همه کاره ی تیم ملی کسی نبود جزء علی کریمی که همه کار کرد الا گل زدن .... جناب مدیر بهتون بر نخورده باشه؟؟؟واقعیتو گفتم .....مرسی ......

Derby
01-01-2012, 17:40
جناب اقای مدیر و اقای نسبتا محترم شما که بازیه ی تیم ملی با تیم اس رم رو تماشا نکردین اظهار نظر هم نفرمایید هیچ مشکلی پیش نمیاد یا خدایی نکرده کسی به شما نمیگه که لال تشریف داریین اینارو گفتم که عرض کنم تو اون بازی همه کاره ی تیم ملی کسی نبود جزء علی کریمی که همه کار کرد الا گل زدن .... جناب مدیر بهتون بر نخورده باشه؟؟؟واقعیتو گفتم .....مرسی ......

دوست عزیز
نسبت محترم بودن من رو شما تایید نمی کنید :ohum:
اما محض اطلاع شما می گم
هایلایت یعنی صحنه های حساس بازی ... اینو که میدونی؟
این هایلایت هم همون طور که اون بالا گفتم من کات نکردم که بخوام حرکات کسی رو بگذارم یا نگذارم
وقتی توی هایلایت یه بازیکن فقط یک صحنه داره یعنی کار مهمش همون یکی بوده
حالا شما اگه دلت به یه پا دو پا زدن و بعدش توپ رو لو دادن و همون توپ توی گل ما رفتنه بله خیلی کارا انجام شده !
علی کریمی بازیهای خوب توی تیم ملی کم نداشته مثل همون بازی با کره جنوبی اما توی این بازی شما می گین همه کاره تیم بوده شما هم یک بار به خودت زحمت بده 4 تا کلیپ آپلود کن بعدش یه آدم محترم مثل خودت بیاد اون زیر اونجوری جوابت رو بده بعد خیلی چیزا دستت می اد
بحث فنی نکردم چون قبلآ پستات رو خوندم می دونستم برای این بحث ها ممکنه زود باشه
اما حتمآ شما که می گی همه کاره تیم علی کریمی بوده به ما نشون بده تا ببینیم
اصلآ توی اون بازی تیم ما فوتبال بازی کرد که بخواد همه کاره داشته باشه؟ 90 دقیقه زدیم زیر توپ !
موفق باشی

-

Mehrd@d
01-01-2012, 21:34
من این بازی رو کامل دیدم. قبول دارم کریمی خوب بوده ولی گمون نمیکنم همه کار کرده باشه .
با اینکه توتی در این بازی 3 گل از 5 گل تیمشو به ثمر رسوند( و حتی چند تا هم به ثمر نرسوند) ولی من باز با این صراحت نمیتونم بگم همه کار کرده . من در عجبم شما چطور با این صراحت میگید.
حرکاتی که کریمی تو این بازی انجام داد و به نوعی خاص بود رو بریدم اگه خواستید میتونید دانلود کنید.DOWNLOAD ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
در ضمن تو اون بازی باید میرزاپور رو ناجی تیم دونست. چون عملا تو خیلی از صحنه ها مانع باز شدن دروازه شد.

42d3e78f26a4b20d412==