PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مربیگری آنلاین در سایت www.FcDerby.com

صفحه ها : [1] 2

mr goal
01-04-2011, 22:24
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

این تاپیک برای اطلاع رسانی ها و همچنین مطرح کردن مسائل و مشکلات احتمالی و بحث های مشابه باز شده است
بدیهی است که پس از اینکه من انتقادات , پیشنهادات و ایرادات احتمالی را مطالعه کردم آنها را یادداشت کرده و به برنامه نویسان سایت منتقل می کنم و مطالب ارسالی شما از این تاپیک حذف خواهد شد
حذف شدن مطالب شما بدین معنی خواهد بود که موضوعی که مطرح کرده اید مورد توجه ما قرار گرفته و در حال برطرف کردن آن هستیم

در مورد 100000 سکه هم باید گفت که هنوز این مبلغ اضافه نشده و بزودی به همه تیم ها اضافه می شود

با تشکر

dj_sadegh70
04-13-2011, 14:17
با سلامي مجدد
تماشاگران تيم من مدت زيادي هست اضاف نشدن مشكل از كجاست ؟ از همه اينطوره يا فقط من ؟ كي درست ميشه ؟
اينم اسم تيمم Black Afee ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
ممنون

Derby
04-13-2011, 14:35
با سلامي مجدد
تماشاگران تيم من مدت زيادي هست اضاف نشدن مشكل از كجاست ؟ از همه اينطوره يا فقط من ؟ كي درست ميشه ؟
اينم اسم تيمم black afee ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
ممنون

دوست عزیز پروسه اضافه شدن تماشاگر توی هر برهه زمانی فرق می کنه
مشکلی وجود نداره

shahramowen
04-16-2011, 00:08
سلام دوستای گلم یه سوال داشتم.
این بازی افسی دربی قسمتی به نام مثلا تالار افتخارات یا یه همچین چیزی نداره ؟
مثلا بزنه چند بار قهرمان شدی چندبار نایب قهرمان شدی...

mr goal
04-16-2011, 00:18
سلام دوستای گلم یه سوال داشتم.
این بازی افسی دربی قسمتی به نام مثلا تالار افتخارات یا یه همچین چیزی نداره ؟
مثلا بزنه چند بار قهرمان شدی چندبار نایب قهرمان شدی...

سلام دوست عزیز
این بخش هم وجود داره
از توی جدول رده بندی و یا برنامه بازیها روی اسم هر تیمی کلیک کنید (حتی تیم خودتون) به صفحه اون تیم می ره و اطلاعات اون باشگاه از جمله تالار افتخاراتش دیده می شه
موفق باشید

shahramowen
04-16-2011, 11:48
آخه من همین دیروز نایب قهرمان لیگ شدم ولی رو اسم تیمم کلیک میکنم هیچی نمیزنه.
رو اسم بقیه تیما کلیک میکنم میاد کاپایی که گرفتن ولی واسه من نمیاد.
نمودونم شاید صفه درست باز نشده شاید فقط کاپای قهرمانیو نشون میده حالا ولش زیاد مهم نیست . فقط میخواستم بدونم یه همچین چیزی داره یا نه.
دمت گم

Derby
04-16-2011, 13:39
آخه من همین دیروز نایب قهرمان لیگ شدم ولی رو اسم تیمم کلیک میکنم هیچی نمیزنه.
رو اسم بقیه تیما کلیک میکنم میاد کاپایی که گرفتن ولی واسه من نمیاد.
نمودونم شاید صفه درست باز نشده شاید فقط کاپای قهرمانیو نشون میده حالا ولش زیاد مهم نیست . فقط میخواستم بدونم یه همچین چیزی داره یا نه.
دمت گم

دوست عزیز نایب قهرمانی لیگ کاپی رو برای شما به ارمغان نمی آره
کاپ ها عبارت هستند از اینها

مقام اول لیگ برتر
مقام اول بقیه لیگ ها
مقام اول تورنومنت 16 جانبه
مقام اول و دوم تورنومنت 64 جانبه
مقال اول دوم و سوم تورنومنت 128 جانبه
قهرمانی در تورنومنت های دوستانه (فعلآ غیر فعاله )

shahramowen
04-16-2011, 14:43
یه سوال دیگه شرمنده وقتتو میگیرم
من میخوام یه تیمی دو با یه اسم مشخص پیدا کنم مثلا تیم پسر خالمو...
قسمتی واسه سرچ کردن هست یا اگه نیست چجوری باید پیدا کنم

Derby
04-16-2011, 14:49
یه سوال دیگه شرمنده وقتتو میگیرم
من میخوام یه تیمی دو با یه اسم مشخص پیدا کنم مثلا تیم پسر خالمو...
قسمتی واسه سرچ کردن هست یا اگه نیست چجوری باید پیدا کنم

خب لینک تیم رو از پسر خالتون بگیرید و روش کلیک کنید تا برید به صفحه اطلاعات اون تیم
اگه هم می دونین توی کدوم لیگ هست می تونین توی صفحه آمار و اطلاعات برید و گروه و دسته تیم رو جستجو کنید تا جدول اون گروه بیاد
بزودی تمحیداتی هم قرار می دیم تا اسم تیم رو وارد کنید و لینک تیم به شما داده بشه :ohum:

dj_sadegh70
04-17-2011, 19:42
دوست عزیز نایب قهرمانی لیگ کاپی رو برای شما به ارمغان نمی آره
کاپ ها عبارت هستند از اینها

مقام اول لیگ برتر
مقام اول بقیه لیگ ها
مقام اول تورنومنت 16 جانبه
مقام اول و دوم تورنومنت 64 جانبه
مقال اول دوم و سوم تورنومنت 128 جانبه
قهرمانی در تورنومنت های دوستانه (فعلآ غیر فعاله )
سلام و خسته نباشيد من فصل پيش مقام اول لیگ برتر رو كسب كردم ولي اين جام اضافه نشد فقط يكي به مقام اول بقيه ليگ ها اضافه شد مطمئنيد واسه ليگ برتر كاپ جداگانه هست ؟

درضمن ميشه يه توضيحي در مورد نتيجه گيري ها و سيستم ها بديد و سيستم نتيجه ها رو بر چه اساسي ميده ؟

يه پيشنهاد هم دارم براي بازيكن هاي 2 ستاره كه بشه توي اردو ها قدرت اونا هم افزايش پيدا كنه چون مثلا توي ليگ برتر ديگه همه بازيكناي 2 ستاره دارن توي تيمشون و قدرت بازيكن ها خيلي نزديك هم ميشه و سيستم هاي اكثر تيم ها هم همه به 100 رسيده مثل تيم خودم و ميشه گفت نتيجه رو فقط زمين خود و يا حريف تقريبا داره تعيين ميكنه اگه بشه با اردو بازيكن هاي 2 ستاره رو هم قوي تر كرد بازي جذاب تر ميشه
ممنون

Derby
04-17-2011, 20:15
سلام و خسته نباشيد من فصل پيش مقام اول لیگ برتر رو كسب كردم ولي اين جام اضافه نشد فقط يكي به مقام اول بقيه ليگ ها اضافه شد مطمئنيد واسه ليگ برتر كاپ جداگانه هست ؟

درضمن ميشه يه توضيحي در مورد نتيجه گيري ها و سيستم ها بديد و سيستم نتيجه ها رو بر چه اساسي ميده ؟

يه پيشنهاد هم دارم براي بازيكن هاي 2 ستاره كه بشه توي اردو ها قدرت اونا هم افزايش پيدا كنه چون مثلا توي ليگ برتر ديگه همه بازيكناي 2 ستاره دارن توي تيمشون و قدرت بازيكن ها خيلي نزديك هم ميشه و سيستم هاي اكثر تيم ها هم همه به 100 رسيده مثل تيم خودم و ميشه گفت نتيجه رو فقط زمين خود و يا حريف تقريبا داره تعيين ميكنه اگه بشه با اردو بازيكن هاي 2 ستاره رو هم قوي تر كرد بازي جذاب تر ميشه
ممنون

این نکته ای که درباره لیگ برتر رو گفتین رو بررسی می کنیم
در مورد نتیجه گیری باید بگیم که خیلی نمیشه باز کنیم که چه جوری محاسبات انجام می شه ولی باید بگیم که این مسائل دخیل هستند

1_ میزبانی تیم
2_تعداد هواداران
3_روحیه تیم
4_ آمادگی بازیکنان
5_ آمادگی تاک تیک
6_ ترکیب مناسب
7_ ضریب استراتژی
8_ قدرت بازیکنان
9_تعداد بازیکنان تاثیر گذار (بازیکنان 2 ستاره)
10_ 15% احتمال رخ دادن شگفتی

این موارد بیشترین تاثیر رو داره و با یک سری از ضرایب دیگه نتیجه هر بازی محاسبه می شه
ایشالا با شروع تابستان هم یک سری تغییرات برای جذاب تر شدن بازیها و درامدزایی برای تیم های خوب خواهیم داشت
در مورد بازیکنان 2 ستاره هم باید بگیم که چون این بازیکنان به اندازه کافی قوی هستند دیگه خیلی جالب نیست همه چی اونها 100 بشه

AL1reZA
04-20-2011, 14:15
با سلام یک سوال داشتم سن بازیکنان چه تاثیری داره؟
ایا تو گل نزدنشون تاثیر داره؟
هر چی می دونید بگید.ممنون

milad99
04-25-2011, 17:58
با سلام به نظر من برای این که انگیزه تیم های لیگ برتری بیش تر بشه یه جام جداگانه برای تیم هایی که قهرمان لیگ برتر میشن در نظر گرفته بشه و در پروفایلشون نمایش داده بشه.با تشکر

AL1reZA
04-26-2011, 19:06
بچه ها یک امار بسیار عالی از رونالدینیو 30 بازی 60 گل.

shahramowen
04-30-2011, 00:58
سلام یه سوال داشتم من میخواستم ببینم تو لیگهای قبلی رتبه تیمم چند بوده باید کدوم قسمت برم؟
یه سوال دیگه من تو لیگ قبلی با یه تیم دیگه امتیازامون یکی بود تفاضل گلهامونم یکی بود . حالا کی اول شده کی دوم تازه جایزمم ندادن ؟

Derby
04-30-2011, 13:04
با سلام یک سوال داشتم سن بازیکنان چه تاثیری داره؟
ایا تو گل نزدنشون تاثیر داره؟
هر چی می دونید بگید.ممنون

سلام دوست عزیز
سن فقط روی میزان آمادگی و خستگی بازیکن تاثیر داره و بازیکن جوون یا مسن هیچ تمایزی برای گلزنی ندارند
فاکتور گلزنی بازیکن روی این تاثیر داره

با سلام به نظر من برای این که انگیزه تیم های لیگ برتری بیش تر بشه یه جام جداگانه برای تیم هایی که قهرمان لیگ برتر میشن در نظر گرفته بشه و در پروفایلشون نمایش داده بشه.با تشکر
پیشنهاد خوبیه ولی چون توی یک هفته لیگ جدید برگزار می شه و ممکنه تا لیگ جدید تشکیل شه یک تورنومنت کامل نشه ما این امکان رو برای همه گذاشتیم که توی تورنومنت ها شرکت کنند

سلام یه سوال داشتم من میخواستم ببینم تو لیگهای قبلی رتبه تیمم چند بوده باید کدوم قسمت برم؟
یه سوال دیگه من تو لیگ قبلی با یه تیم دیگه امتیازامون یکی بود تفاضل گلهامونم یکی بود . حالا کی اول شده کی دوم تازه جایزمم ندادن ؟

قسمت تاریخچه بازیها می نویسه که در کدوم لیگ بودین و چندم شدین
طبق قوانین سایت که توی بخش قوانین نوشتیم اینجوری رتبه ها سنجیده می شه

1ـ امتیاز
2ـ تفاضل
3ـ گل زده
4ـ اگر همه اینها برابر بود تاریخ عضویت تیمی که زودتر ثبت نام کرده موثره و بالاتر قرار می گیره

shahramowen
04-30-2011, 15:46
خب در این صورت با بدشانسی دوم شدم راستی پس چرا جایزه ی دوم شدنم و ندادن من قبلانم دوم شدم . سومم شدم بهم پول دادن ولی این بار هیچی ندادن؟ crying::-البته زیادم مهم نیست . شاید یه اشکالی پیش اومده اون لحظه .:ohum:
راستی تو قسمت تاریخچه بازیها میرم لیگم رو مشخص میکنم نوشته رتبه در این فصل ولی عددی جلوش ننوشته یعنی هیچی ننوشته.!

Derby
05-01-2011, 00:05
خب در این صورت با بدشانسی دوم شدم راستی پس چرا جایزه ی دوم شدنم و ندادن من قبلانم دوم شدم . سومم شدم بهم پول دادن ولی این بار هیچی ندادن؟ crying::-البته زیادم مهم نیست . شاید یه اشکالی پیش اومده اون لحظه .:ohum:
راستی تو قسمت تاریخچه بازیها میرم لیگم رو مشخص میکنم نوشته رتبه در این فصل ولی عددی جلوش ننوشته یعنی هیچی ننوشته.!

نه عزیز
جوایز همه واریز شده و هیچ مشکلی هم وجود نداره
به صفحه مالی مراجعه کنید
به فصل قبل برید و ببینید که اونجا نوشته جایزه واریز شده
رتبه ها هم واسه اینکه یک بار سرور ریست شده فصل های قبل چیزی نوشته نشده ولی از فصل های بعد می نویسه

milad99
06-19-2011, 10:13
سلام خواهش می کنم به تورنمنت 16 جانبه کد 533 رسیدگی کنید وضعش خیلی خرابه! قرار بود بازی هاش 4 روز پیش برگزار بشه هنوز برگزار نشده بازی دوستانه رو درست کردید تورنمنت مشکل پیدا کرد؟

arian0007
07-01-2011, 20:13
سلام اقا چرا این قانون که فقط در هر لیگ میشه یک بازیکن فروختو حذف نمیکنید؟به خدا تیمم پیر شده باید بازیکن بفروشم تا پول در بیارم بازیکن جدید بخرم همه بازیکنام رسیدن به 38 سال الان. خواهشا این قانونو حذف کنید. در ضمن میخواستم بدونم سن بازیکن چقدر روی بازیش تاثیر داره و اگر مثلا بازیکن 22 سالش باشه چقدر قدرت داره و توی 38 سالگی چقدر از قدرتش کم میشه خواهش جواب بدید.

amir mohammad
07-02-2011, 01:27
سلام به همه ي دوستان،راستش من تازه ثبت نام كردم ولي كد به ايميلم فرستاده نميشه!!لطفا دليلشو بگيد.:khahesh::khahesh::khahesh:

Derby
07-02-2011, 11:41
سلام به همه ي دوستان،راستش من تازه ثبت نام كردم ولي كد به ايميلم فرستاده نميشه!!لطفا دليلشو بگيد.:khahesh::khahesh::khahesh:

سلام دوست عزیز
اگه ایمیلتون رو درست وارد کرده باشید حتمآ ایمیل واستون می آد
یک بار دیگه به دقت ایمیل خودتون رو چک کنید ( قسمت های مختلف مثل inbox و spam و .... و ببینید )
اگر بازهم دیدن که نیومده به من پیغام خصوصی بزنید و اسم تیم و ایمیل خودتون رو بگید تا بررسی کنم:flowerysmile:

arian0007
07-02-2011, 14:17
کسی جواب اون سوال منو نمیده؟ این قانون که تو هر فصل فقط یک بازیکن میشه فروخت خیلی تخیلی هست اخه. شده مثل همین قانون سقف قرارداد توی فوتبال ما:hehee:.وقتی ادم یه تیم میبنده اینجا همه بازیکنا از 22 سالگی شروع میکنن خب مسلما همه اونا هم با هم پیر میشن این که نمیشه فقط در فصل یک بازیکن فروخت حداقل سقف فروش بازیکن برای 3 بازیکن بذارید . جالب اینجاست که فقط توی تیم میشه 24 بازیکن نگه داشت. حداقل باید 30 بازیکن در تیم داشته باشیم تا تیم ضرر نکنه یکی اخه جواب منطقی بده به این سوالا. اگر خرید فروش بازیکنو محدود کردید به خاطر تقلب و خرید و فروشهای غیر مجاز(گرون فروختن و ارزون خریدن) این که مشکل تیمهای سالم نیست. شما باید یه راه حلی پیدا کنید تا کسی تقلب نکنه نه اینکه چنین قانون الکی بذارید

arian0007
07-02-2011, 14:19
یک مسئله خیلی جالب تر اینه که من از روزی که عضو این بازی شدم حتی یک بار نتونستم بین 2 نیمه ترکیبو عوض کنم. فقط اون پایین یه ثانیه شمار میاد و میگه 4 دقیقه وقت داری ترکیبو عوض کنی اما هیچ وقت تا الان اجازه نداده ترکیبو عوض کنم. اگر این بخش غیر فعال هست چرا با اعصاب مردم بازی میکنید خب کلا بردارید اونو

Derby
07-02-2011, 14:57
کسی جواب اون سوال منو نمیده؟ این قانون که تو هر فصل فقط یک بازیکن میشه فروخت خیلی تخیلی هست اخه. شده مثل همین قانون سقف قرارداد توی فوتبال ما:hehee:.وقتی ادم یه تیم میبنده اینجا همه بازیکنا از 22 سالگی شروع میکنن خب مسلما همه اونا هم با هم پیر میشن این که نمیشه فقط در فصل یک بازیکن فروخت حداقل سقف فروش بازیکن برای 3 بازیکن بذارید . جالب اینجاست که فقط توی تیم میشه 24 بازیکن نگه داشت. حداقل باید 30 بازیکن در تیم داشته باشیم تا تیم ضرر نکنه یکی اخه جواب منطقی بده به این سوالا. اگر خرید فروش بازیکنو محدود کردید به خاطر تقلب و خرید و فروشهای غیر مجاز(گرون فروختن و ارزون خریدن) این که مشکل تیمهای سالم نیست. شما باید یه راه حلی پیدا کنید تا کسی تقلب نکنه نه اینکه چنین قانون الکی بذارید
در رابطه با این موضوع که شما می فرمایید خیلی بررسی کردیم و دیدیم که اتفاقآ برای حفظ حق تیم هایی که سالم بازی می کنند این کار باید انجام بشه
شما می تونین هر چی می خواین بازیکن آزاد کنید ولی برای فروش یکی بیشتر نیم تونین
در حالت عادی هم ممکن نیست در یک فصل بتونین بیشتر از 1 بازیکن خوب بخرید مگر اینکه از راههای غیرقانونی کسی سرمایه اضافه کنه
باز هم اگر شما پیشنهادی دارید که قابل اجرا باشه ما گوش می کنیم
انتقادی که بدون راهکار باشه فایده ای نداره:flowerysmile:

یک مسئله خیلی جالب تر اینه که من از روزی که عضو این بازی شدم حتی یک بار نتونستم بین 2 نیمه ترکیبو عوض کنم. فقط اون پایین یه ثانیه شمار میاد و میگه 4 دقیقه وقت داری ترکیبو عوض کنی اما هیچ وقت تا الان اجازه نداده ترکیبو عوض کنم. اگر این بخش غیر فعال هست چرا با اعصاب مردم بازی میکنید خب کلا بردارید اونو

این مسئله هم در راستای همون بحثه که فعلآ بسته شده
شما کی می دونین فعلآ بسته شده خب از اون قسمت استفاده نکنید تا روی اعصاب شما هم راه نره :ohum:
موفق باشید

sina acm
07-02-2011, 22:02
میخواستم بدونم برای ثبت نام کجا باید برم

arian0007
07-02-2011, 23:42
داداش انگار متوجه نیستی ؟؟؟؟؟ بررسی کردی؟؟؟؟؟؟؟ کجارو بررسی کردی؟ مگه شما خودت سازنده این بازی نبودی؟ مگه خودت تمام این برنامه هارو چک نکردی قبل از اینکه این بازیو برنامه نویسی کنی؟یعنی شما حتی موقع نوشتن برنامه این بازی 10 درصد هم فکر نکردی که امکان داره برنامه نویسی شما مشکل داشته باشه؟ یعنی حتی 1 درصد فکر نکردی که راحت میشه توی این بازی همه جوره( با توجه به اشتباه محرض شما در برنامه نویسی) پیچوندو پول در اورد؟؟؟؟؟؟ داداش انگار خبر نداری که بعضی وقتا تو بازار نقل و انتقال بازیکنی هست (مثلا مسی یا رونالدو یا مثلا رونالدینیو) که با قیمت 4500000 سکه به فروش گذاشته میشه؟؟؟؟ شما خودت میدونی که نهایتا قیمت بازیکن 55 هزار سکه هست(تا اونجا که من دیدم حتی توی بازیکنای 2 ستاره و بسیار جوون) حالا چطور یکی میاد بازیکنشو میذاره 450 هزار سکه دیگه من نمیدونم( یعنی من میدونم اما شما عمرا بدونی که چطور میشه این برنامه های ساده نوشته شمارو دور زد) یارو میاد راحت بازیکنو 10 برابر قیمت میذاره به فروش بعدش میره از داخل یکی از تیمهایی که باهاش 20 تا خرید و فروش نامردی کرده و 500 هزار سکه کسب کرده اون بازیکنو میخره و در اصل تیم اصلیش میشه مایه داررررررررررررررررررررررر رر . باهاش نزدیک 8 بازیکن 22 ساله و 2 ستاره میخره. حالا شما میگی که برنامه مشکل نداره؟؟؟؟؟؟؟؟ نه داداش یا نیا دنبال این کارا یا اگر میای حداقل بشین 1 سال قبلش به تمام موارد که باعث میشه کاربر تقلب کنه یا امکان تقلب واسش جور هستو فکر کن. تمام راه های مورد استفاده برای تقلبو چک کن. من خودم میتونم در عرض فقط 7 روز کاری بهت برنامه ای بدم که تمام راه های تقلب در تمام شرایط گرفته بشه .هیچ چشم داشتی هم ندارم حتی حاضرم رونوشت کنم و بگم که چطور میشه جلوگیری کرد از همه مدل تقلب احتمالی در این بازی. اونم واسه شخص خودت ایمیل میکنم تا ببینی حرف مفت نمیزنم. اما در کل از این ناراحتم که اینجا از شما سکه خریدم نقدی. اما حتی برای کاربرای واقعی خودتون ارزش قایل نیستید و به جای اینکه بیای بگی :درسته اشکال از ماست که بلد نیستیم یه برنامه بدون نقص برای این بازی ساده بنویسیم و انشا الله به زودی مشکل حل میشه برگشتی با خنده میگی انتقاد بدون راهکار فایده نداره؟؟؟؟؟؟؟؟!! برادر من شما سازنده این بازی بودی مگه از روز اول اومدی از تک تک بچه ها پرسیدی که چطور بازی بهتر پیشرفت میکنه؟؟؟؟؟؟؟ که حالا مثلا با تمسخر میگی راه کار سازنده بگید یا خفه بشید؟؟؟؟؟؟؟؟ داداش من کلی پول دادم واسه این بازی اما حتی ارزش نداره در بارش با شما بحث کنم. چیزی که ادمو شاکی میکنه اینه که یه مشت ادم سو استفاده گر وقتی میان یه کار مثبت میکنن و میبینن که کارشون جواب داد دیگه هیچ وقت نمیان مشکلاتشونو برطرف کنن. و مثل شما همه چیزو به ... میگیرن؟؟؟ ... و تازه ادعای مالکیت هم دارنو انگار سلطان هستن مثل شما میگن انتقاد بدون راه حل یعنی... نه داداش ساختن بازی بدون فکر یعنی این. شما فکر خودت باش اول. من اعصابمو خورد نمیکنم واسه این بازی اون نوشته که گفتم رو اعصاب مردم راه نرو و با شیرین زبونی شما همراه شد یک کنایه بود که ماشالا هوش سرشار شما خیلی خوب!!!!!!! متوجه شد.کلا انگار فاز طنز شما بیشتر از مسئولیت پذیری شما فعاله. خدا صبر بده به همه کاربرای این بازی با این همه نقص که والا دست مای افسیو دیکتاتوری فواد(صاحب امتیاز مای افسی در اصل دزد معروف مای افسی) از پشت بسته

Derby
07-09-2011, 17:12
داداش انگار متوجه نیستی ؟؟؟؟؟ بررسی کردی؟؟؟؟؟؟؟ کجارو بررسی کردی؟ مگه شما خودت سازنده این بازی نبودی؟ مگه خودت تمام این برنامه هارو چک نکردی قبل از اینکه این بازیو برنامه نویسی کنی؟یعنی شما حتی موقع نوشتن برنامه این بازی 10 درصد هم فکر نکردی که امکان داره برنامه نویسی شما مشکل داشته باشه؟ یعنی حتی 1 درصد فکر نکردی که راحت میشه توی این بازی همه جوره( با توجه به اشتباه محرض شما در برنامه نویسی) پیچوندو پول در اورد؟؟؟؟؟؟ داداش انگار خبر نداری که بعضی وقتا تو بازار نقل و انتقال بازیکنی هست (مثلا مسی یا رونالدو یا مثلا رونالدینیو) که با قیمت 4500000 سکه به فروش گذاشته میشه؟؟؟؟ شما خودت میدونی که نهایتا قیمت بازیکن 55 هزار سکه هست(تا اونجا که من دیدم حتی توی بازیکنای 2 ستاره و بسیار جوون) حالا چطور یکی میاد بازیکنشو میذاره 450 هزار سکه دیگه من نمیدونم( یعنی من میدونم اما شما عمرا بدونی که چطور میشه این برنامه های ساده نوشته شمارو دور زد) یارو میاد راحت بازیکنو 10 برابر قیمت میذاره به فروش بعدش میره از داخل یکی از تیمهایی که باهاش 20 تا خرید و فروش نامردی کرده و 500 هزار سکه کسب کرده اون بازیکنو میخره و در اصل تیم اصلیش میشه مایه داررررررررررررررررررررررر رر . باهاش نزدیک 8 بازیکن 22 ساله و 2 ستاره میخره. حالا شما میگی که برنامه مشکل نداره؟؟؟؟؟؟؟؟ نه داداش یا نیا دنبال این کارا یا اگر میای حداقل بشین 1 سال قبلش به تمام موارد که باعث میشه کاربر تقلب کنه یا امکان تقلب واسش جور هستو فکر کن. تمام راه های مورد استفاده برای تقلبو چک کن. من خودم میتونم در عرض فقط 7 روز کاری بهت برنامه ای بدم که تمام راه های تقلب در تمام شرایط گرفته بشه .هیچ چشم داشتی هم ندارم حتی حاضرم رونوشت کنم و بگم که چطور میشه جلوگیری کرد از همه مدل تقلب احتمالی در این بازی. اونم واسه شخص خودت ایمیل میکنم تا ببینی حرف مفت نمیزنم. اما در کل از این ناراحتم که اینجا از شما سکه خریدم نقدی. اما حتی برای کاربرای واقعی خودتون ارزش قایل نیستید و به جای اینکه بیای بگی :درسته اشکال از ماست که بلد نیستیم یه برنامه بدون نقص برای این بازی ساده بنویسیم و انشا الله به زودی مشکل حل میشه برگشتی با خنده میگی انتقاد بدون راهکار فایده نداره؟؟؟؟؟؟؟؟!! برادر من شما سازنده این بازی بودی مگه از روز اول اومدی از تک تک بچه ها پرسیدی که چطور بازی بهتر پیشرفت میکنه؟؟؟؟؟؟؟ که حالا مثلا با تمسخر میگی راه کار سازنده بگید یا خفه بشید؟؟؟؟؟؟؟؟ داداش من کلی پول دادم واسه این بازی اما حتی ارزش نداره در بارش با شما بحث کنم. چیزی که ادمو شاکی میکنه اینه که یه مشت ادم سو استفاده گر وقتی میان یه کار مثبت میکنن و میبینن که کارشون جواب داد دیگه هیچ وقت نمیان مشکلاتشونو برطرف کنن. و مثل شما همه چیزو به ... میگیرن؟؟؟ ... و تازه ادعای مالکیت هم دارنو انگار سلطان هستن مثل شما میگن انتقاد بدون راه حل یعنی... نه داداش ساختن بازی بدون فکر یعنی این. شما فکر خودت باش اول. من اعصابمو خورد نمیکنم واسه این بازی اون نوشته که گفتم رو اعصاب مردم راه نرو و با شیرین زبونی شما همراه شد یک کنایه بود که ماشالا هوش سرشار شما خیلی خوب!!!!!!! متوجه شد.کلا انگار فاز طنز شما بیشتر از مسئولیت پذیری شما فعاله. خدا صبر بده به همه کاربرای این بازی با این همه نقص که والا دست مای افسیو دیکتاتوری فواد(صاحب امتیاز مای افسی در اصل دزد معروف مای افسی) از پشت بسته

در ابتدای امر بگم که نیازی نمی بینیم که این گونه موارد رو توضیح بدیم
ولی خب یه توضیح می دم ایشالا که بقیه قضاوت می کنند

اول در مورد اون بازیکنانی که می گی 450000000 می گذارند برای فروش ( فرض محال می گیریم که همچین چیزی باشه و سیستم اجازه بده با این قیمت بگذارید برای فروش که اجازه نمی ده ) که شما تونستی یک بازیکن رو بگذاری با این نرخ برای فروش اون موقع یک تیم دیگه باید بسازی که 450000000 سرمایه داشته باشه که بتونی این رو بخری دیگه ؟ مگه غیر اینه؟ 10 تا باشگاه روی هم نمی تونن پول بگذارند و یک بازیکن رو بخرند که !
کسی که یک باشگاهش اینقدر سرمایه داره دیگه نیازی نداره این پول رو انتقال بده به جای دیگه
جدا از این خدمت شما عرض کنم که سیستم برای هر بازیکن مبلغ سقف می گذاره که بیش از اون اگه بگذارید بازیکن توی لیست فروش نمی ره پس این فرضیه شما متتفی هستش
در ضمن ما سیستم رو می تونیم 100 جور محدودیت بگذاریم برای خرید و فروش و ... ولی اون موقع مشکلات دیگه ای در محاسبات سرور و کشیدن cpu و کند شدن و ... پیش می اد که من نیازی نمی بینم برای شما توضیح بدم . قوانین نقل و انتقالات همینه و ما سعی کردیم که راه های مختلف سوئ استفاده رو ببندیم ( تا جایی که سیستم خیلی سنگین نشه )
ما بنا رو بر صداقت گذاشتیم و اومدیم این سیستم رو در اختیار کسانی گذاشتیم که می خوان از تیمداری لذت ببرند اما همیشه هستند کسانی که می خوان همه چی رو دور بزنند و این چیز عجیبی نیست و نمیشه واسه اون چند نفر محدود ما کل سیستم رو زیر سئوال ببریم

مطمئنآ گروهی که همچین سیستمی رو راه اندازی کرده تمامی این مسائل رو بهتر از شما می دونسته ولی باز هم اگر شما پیشنهاد عملی و همراه با راهکار دارید بدین تا ما بررسی کنیم و اگر فکر می کنید که سیستم خیلی مورد داره و به قول شما اصلآ روش فکر نشده و همین جوری طراحی شده این بار ما به شما پیشنهاد می کنیم که خودتون همچین سایتی طراحی کنید تا من و بقیه بیاییم از هنر شما هم استفاده کنیم و لذت ببریم.
مطمئن هم باشید کسی مثل شما بقیه رو با عناوین دزد و این چیزها لقب گذاری نمی کنه و اگر پولی هم بابت بازی پرداخت می کنه به روی کسی نمی آره . ما بر اساس انصاف سیستم رو طراحی کردیم و اگر شما هم با دید انصاف نگاه کنید می بینید که سیستم طوری طراحی نشده که شما رو ملزم به خرید سکه و .. کنه و کسی که دوست داشته باشه کمکی به هزینه های سایت کنه این کار رو انجام می ده.
من و گروه fcderby از شما خواهش می کنیم که دیگه اقدام به خرید سکه نکنید که ما اینجوری متهم به القاب مناسب شما نشیم و موردلطف ادب شما قرار نگیریم
موفق و موید باشید

David7
07-11-2011, 20:21
اگه میتونید یه لیست جدید از بازیکنان بزارید...

آخه این لیست بازیکناش قدیمی شدن...

:hehee:

Derby
07-11-2011, 22:30
اگه میتونید یه لیست جدید از بازیکنان بزارید...

آخه این لیست بازیکناش قدیمی شدن...

:hehee:
ایشالا از فصل جدید بازیکنان جدید که چهره شده مثل chicharito و .... اضافه می شن

dj_sadegh70
07-14-2011, 14:38
سلام جعفر خان خسته نباشید بازیکن های دو ستاره ای که توی لیست قرار دادید فاکتور های سرعت و تکنیکشون 0 هست ممنون میشم رسیدگی کنید

David7
07-16-2011, 01:49

فصل جدید شروع شد...

ولی متاسفانه بازیکن جدیدی به لیست اضافه نشد...

رسیدگی کنید...

alexdelpiero_10
07-18-2011, 12:21
منظورش از این چیه لطفا بهم بگین 25 تیر که گذشته دیروز نوشته بود 1 روز دیگه باقی مونده امروز نوشته دو روز دیگه باقی مونده دیروز هم تولیگ بازی داشتم امروز هم دارم ولی انالیزور فقط همین بازی رو بهم میگه؟

نتیجه زنده بازی را از این قسمت دنبال كنید

بازی دوستانه حريف esteghlal fc0111

25 تیـر
ساعت 09:30:00
نتیجه زنده بازی را از این قسمت دنبال كنید
esteghlal fc0111 - perspolis ahram

زمان باقيمانده:

-2 روز ديگر در ساعت 09:30:00

Derby
08-12-2011, 15:58
فصل جدید شروع شد...

ولی متاسفانه بازیکن جدیدی به لیست اضافه نشد...

رسیدگی کنید...

سلام عزیز
بگذارید تیم ها چند تا بازی کنند ما بازیکنان جدید رو ببینیم تا بهشون بتونیم امتیاز بدیم. فقط اسم بازکن کافی نیست که . قدرت دفاعی , گلزنی , سرعت و . با توجه به بازیکن باید امتیاز دهی بشه

منظورش از این چیه لطفا بهم بگین 25 تیر که گذشته دیروز نوشته بود 1 روز دیگه باقی مونده امروز نوشته دو روز دیگه باقی مونده دیروز هم تولیگ بازی داشتم امروز هم دارم ولی انالیزور فقط همین بازی رو بهم میگه؟

سلام
25 تیر؟
ایشالا شنبه که می ریم شرکت می بینیم مشکل چیه
من متوجه نشده بودم !
تا شنبه برطرف می کنم
ممنون که اطلاع دادین ( هر موقع دیدن بر طرف شده همین جا بگین که ما دیگه دنبال نکنیم )

alexdelpiero_10
08-12-2011, 16:56
سلام
25 تیر؟
ایشالا شنبه که می ریم شرکت می بینیم مشکل چیه
من متوجه نشده بودم !
تا شنبه برطرف می کنم
ممنون که اطلاع دادین ( هر موقع دیدن بر طرف شده همین جا بگین که ما دیگه دنبال نکنیم )

دستتون درد نکنه با تموم شدن اون فصل خود به خود رفع شد دیگه نیازی به پیگیری نیست

sina acm
08-13-2011, 15:31
هرچی فکر برای تیمم داشتم با بالا بردن قیمت ها تو 3ساعت به باد رفت الانم دیگه امیدی ندارم دیروز میتونستم مسی بگیرم اما امروز باید خوابشو ببینم

Derby
08-13-2011, 17:19
هرچی فکر برای تیمم داشتم با بالا بردن قیمت ها تو 3ساعت به باد رفت الانم دیگه امیدی ندارم دیروز میتونستم مسی بگیرم اما امروز باید خوابشو ببینم

سلام
قیمت بازیکنها قرار هست یک کم بالا بره
اما نه به این حد !
تا فردا قیمت بازیکنها درست میشه اما نسبت به قبل درصدی افزایش قیمت خواهیم داشت
موفق باشید

Lee dewyze
08-13-2011, 17:47
حالا که قیمتها بالا رفته,پول برد بازی با جایزه قهرمانی ها هم بالا میره؟

amirbarzegharym
08-18-2011, 18:07
:fek konam:اقا این چه وضعشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
قیمت بازیکنان تقریبا 2 برابر شده.بهترین بازیکنی که تا هفته پیش 38000 سکه بود الان شده 55000.چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yasin04
08-20-2011, 12:42
اقا سلام ميخواستم بگم چرا اسم بازيكن ها عوض شده همه اماتوره بهد استاديوم اجاره ميكنم نوشته 5ماه ولي 1ماه بيشتر نيست:eyyyyy:

football2011
08-20-2011, 14:23
ببخشید چرا بلا فاصله پس از شروع نیمه دوم نمی تونیم بازی رو دنبال کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:shogh:

Derby
08-20-2011, 16:55
حالا که قیمتها بالا رفته,پول برد بازی با جایزه قهرمانی ها هم بالا میره؟

بله دوست عزیز
از ابتدای هفته آینده تورنومنت های جدید با جوایز بیشتر اضافه می شن
همچنین اینکه تورنومنت ها با جوایز نقدی هستند و شما می تونین درآمد زایی کنید و از لحاظ اقتصادی هم به نفع صاحبان تیم هاست

اقا سلام ميخواستم بگم چرا اسم بازيكن ها عوض شده همه اماتوره بهد استاديوم اجاره ميكنم نوشته 5ماه ولي 1ماه بيشتر نيست:eyyyyy:
داریم برای فصل جدید بازیکنان حرفه ای رو تصحیح می کنیم ( بعضی ها قوی تر و بعضی ها ضعیف تر شدند ) تا فردا بازیکنان اضافه می شن

ببخشید چرا بلا فاصله پس از شروع نیمه دوم نمی تونیم بازی رو دنبال کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:shogh:
بعضی اوقات که تعداد بازیها خیلی زیاد میشه ممکنه سیستم برای محاسبه تعویض هایبین نیمه و تاثیر اونها در بازی نتونه به شما گزارش بده. این واسه هر دو تیم هست و اینجوری نیست که به شما نشون نده و به حریفتون نشون بده
ما سعی داریم که در اولویت نتیجه درست قرار بگیره و سیستم نتیجه رو صحیح و بدون اشکال محاسبه کنه
سیستم اف سی دربی واقعآ از لحاظ برنامه نویسی خیلی سنگین هست و تمام مسائل محاسبه میشه و ممکنه امکانات کنونی اینترنت در بهضی مواقع پاسخگوی حجم محاسبات نباشه ( منظورم از امکانان قدرت سرورهای ماست چون خلاصه ما هم از لحاظ سرور قدرت محدودی می تونیم تهیه کنیم )
اما مطمئن باشید که این د نتیجه بازی هیچ تاثیری ندارد

به مربی های تیم ها هم مژده می دیم که در حال راه اندازی تورنومنت هایی با جوایز نقدی هستیم. تیم خودتون رو قوی کنید تا برنده این تورنومنت ها شوید.
از هفته آینده می تونین در این تورنومنت ها شرکت کنید
موفق باشید

ای.بی.سی.دی
08-20-2011, 17:04
تو سایت قسمت راهنما هم گفتید ولی اگه میشه یک بار دیگه راه های افزودن اعتبار و سرمایه و درامد زایی واسه تیم رو بنویسید

David7
08-20-2011, 23:55
اقا سلام ميخواستم بگم چرا اسم بازيكن ها عوض شده همه اماتوره ه ميكنم نوشته 5ماه

منم همین مشکل رو دارم...

3 تا از بازیکنای حرفه ایم رفتم و تا آماتور اومده...

جالب اینجاست که این 3 آماتور 2 ستاره هستن...:soal:

Derby
08-20-2011, 23:59
منم همین مشکل رو دارم...

3 تا از بازیکنای حرفه ایم رفتم و تا آماتور اومده...

جالب اینجاست که این 3 آماتور 2 ستاره هستن...:soal:

این که اگه بازیکنتون از لیست خارج شده واسه اینکه 40 ساله شده بودن
حتمآ توی پنلتون به شما تذکر داده شده بوده که 3 تا بازیکن 40 ساله دارید و شما توجهی نکرده بودین !
جاشون بازیکنان اماتور می آن
این ستاره هاشون هم بزودی برداشته می شن
موفق باشید

David7
08-21-2011, 00:10
حالا باید تا کی صبر کنیم تا بازیکنای حرفه ای که خواستیم رو تو نقل و انتقالات بخریم؟؟؟

داوید ویا . کاروالیو و ویدیچ اینا 3 بازیکن 40 ساله بودن...

ولی الآن نمیتونم بخرمشون پول هم دارم...

sina acm
08-21-2011, 00:34
لیست نقل انتقالات خرابه یه سری بازیکن گم نام به جای فوتبالیست های واقعی امدن

Lee dewyze
08-21-2011, 00:48
این که اگه بازیکنتون از لیست خارج شده واسه اینکه 40 ساله شده بودن
حتمآ توی پنلتون به شما تذکر داده شده بوده که 3 تا بازیکن 40 ساله دارید و شما توجهی نکرده بودین !
جاشون بازیکنان اماتور می آن
این ستاره هاشون هم بزودی برداشته می شن
موفق باشید

اقا منم همین مشکل رو دارم رونالدو که فصل پیش خریده بودم سنش هم 23 بود با یه بازیکن اماتور دوستاره عوض شده چی کار کنم

Derby
08-21-2011, 01:22
حالا باید تا کی صبر کنیم تا بازیکنای حرفه ای که خواستیم رو تو نقل و انتقالات بخریم؟؟؟

داوید ویا . کاروالیو و ویدیچ اینا 3 بازیکن 40 ساله بودن...

ولی الآن نمیتونم بخرمشون پول هم دارم...

لیست نقل انتقالات خرابه یه سری بازیکن گم نام به جای فوتبالیست های واقعی امدن

اقا منم همین مشکل رو دارم رونالدو که فصل پیش خریده بودم سنش هم 23 بود با یه بازیکن اماتور دوستاره عوض شده چی کار کنم

دوستان عزیز ما مشکل رو برطرف کردیم
به سرور هم اطلاع دادیم
چون یکشنبه هست و اونجا تعطیله گفتن انجام می دیم
ما هم منتظریم
مشکل همه برطرف میشه ایشالا
موفق باشید

yasin04
08-21-2011, 12:24
:iran:سلام ميشه بگين جايزه بهترين تيم چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ahaaaaa a:

sina acm
08-22-2011, 00:40
دوستان عزیز ما مشکل رو برطرف کردیم
به سرور هم اطلاع دادیم
چون یکشنبه هست و اونجا تعطیله گفتن انجام می دیم
ما هم منتظریم
مشکل همه برطرف میشه ایشالا
موفق باشید

خیلی ممنون جعفر خان خسته نباشید

spiderkiller
08-22-2011, 22:17
با عرض سلام خسته نباشید خدمت دوستان.
اگه امکانش باشه برای بازیکنا اورال تعریف بشه خیلی کار راحت تر میشه.خواستم یک پیشنهاد داده باشم ممنون میشم رسیدگی کنید

sina acm
08-24-2011, 00:42
اگه ممکنه در اینده بازیکنان جوان و ستاره مثل نیمار. کونترائو. کوتینیو ..... به لیست اضافه کنید

amirbarzegharym
08-24-2011, 22:29
اگه ممکنه بازی هارو طوری تنظیم کنید که بازی های تورنمنت در ساعات 9 و 10 صبح انجام بشه تا در بازی های لیگ و تورنمنت در ساعات 15 و 16 تداخل وهمزمانی روی ندهد.

Derby
08-24-2011, 22:35
با عرض سلام خسته نباشید خدمت دوستان.
اگه امکانش باشه برای بازیکنا اورال تعریف بشه خیلی کار راحت تر میشه.خواستم یک پیشنهاد داده باشم ممنون میشم رسیدگی کنید

سلام عزیز
من متوجه نشدم ! اورال ؟ منظورتون اینه که به یک بازیکن یک نمره داده بشه؟ مثلآ ‌مسی 800 ؟

اگه ممکنه در اینده بازیکنان جوان و ستاره مثل نیمار. کونترائو. کوتینیو ..... به لیست اضافه کنید

سلام دوست عزیز
بله حرف شما صحیحه
اما ما منتظریم همه لیگ ها شروع بشه و بازیها رو ببینیم تا بتونیم به هر بازیکن آمار بدیم ( مثل قدرت شوت زنی و .... )

اگه ممکنه بازی هارو طوری تنظیم کنید که بازی های تورنمنت در ساعات 9 و 10 صبح انجام بشه تا در بازی های لیگ و تورنمنت در ساعات 15 و 16 تداخل وهمزمانی روی ندهد.

سلام
بله پیشنهاد شما هم کاملآ منطقی هست.
البته می تونیم یکی از تورنومنت ها رو ساعت 9 صبح و یکی رو ساعت 11 شب قرار بدیم و شما موقع ثبت نام یکی رو انتخاب کنید ( ممکنه بعضی ارزدوستان شبها و بعضی از دوستان روزها بتونن سر بزنن )
این هم بزودی عملی می کنیم

ممنون از اظهار نظر مفید دوستان:flowerysmile:

spiderkiller
08-25-2011, 00:33
سلام عزیز
من متوجه نشدم ! اورال ؟ منظورتون اینه که به یک بازیکن یک نمره داده بشه؟ مثلآ ‌مسی 800 ؟

دوست عزیز. منظورم اینه یکسری ضریب به هر فاتور یک بازیکن توی پستش داده شه که ملاک مشخص کردن بازیکن خوب راحت تر بشه.مثلا برای یک مهاجم ضرائب تکنیک شوت و گلزنی 3 و سرزنی و سرعت و پاس 2 و بقیه یک و اورال تعریف شه تا انتخاب از بین مثلا 4 مهاجم یا هافبک اسون تر شه.کسی که بخواد یک تاکتیک خاص رو مثلا بازیسازی رو تیمش داشته باشه فقط به این فاکتور توجه میکنه.اما یکی مثل من برای مهاجمم فقط اورالش مهمه اما هافبک باید بازیسازی داشته باشه.امیدوارم منظورم رو خوب گفته باشم

sina acm
08-25-2011, 02:07
من فهمیدم چیگفتی:mage mishe:

yasin04
08-25-2011, 12:13
سلام مدير سايت دربي مي خواستم بگم كه بي تيمم پيام داديد كه 2تيم با اي پي من كار ميكنن مي خواستم بگم اين دو تيم مال من نيست اگه اين پيام رو گرفتي حتما بهم يه پيام بده اسم تيمم BEEM UNITEDهست اينم لينكش
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

sina acm
08-25-2011, 15:43
سلام مدير سايت دربي مي خواستم بگم كه بي تيمم پيام داديد كه 2تيم با اي پي من كار ميكنن مي خواستم بگم اين دو تيم مال من نيست اگه اين پيام رو گرفتي حتما بهم يه پيام بده اسم تيمم BEEM UNITEDهست اينم لينكش

:gerye: منم همین مشکل رو دارم:gerye:

هشدار: به جز تيم ACM Milan در حال حاضر 1 تيم با آي پى شما فعاليت ميكنند. چنانچه با بررسى نقل و انتقالـات بازيكنان اين تيم‌ها ثابت شود اين تيم ها متعلق به شما هستند و تيم شما در ليگ ها و يا تورنمنت ها برنده شود جايزه‌اى به آن تعلق نخواهد گرفت.

Derby
08-25-2011, 18:16
سلام مدير سايت دربي مي خواستم بگم كه بي تيمم پيام داديد كه 2تيم با اي پي من كار ميكنن مي خواستم بگم اين دو تيم مال من نيست اگه اين پيام رو گرفتي حتما بهم يه پيام بده اسم تيمم beem unitedهست اينم لينكش

:gerye: منم همین مشکل رو دارم:gerye:

هشدار: به جز تيم acm milan در حال حاضر 1 تيم با آي پى شما فعاليت ميكنند. چنانچه با بررسى نقل و انتقالـات بازيكنان اين تيم‌ها ثابت شود اين تيم ها متعلق به شما هستند و تيم شما در ليگ ها و يا تورنمنت ها برنده شود جايزه‌اى به آن تعلق نخواهد گرفت.

دوستان عزیز نگران نباشید
بعضی از مربی ها می آن و چند تیم می سازند و خلاصه گاوبندی و ... با تیم های خودشون انجام می دن
این گونه افراد از دید ما پنهان نیستند.
اگر شما از اون دسته از دوستان نیستید نگران نباشید ولی اگر از آن دسته از مربیانی هستید که با این گونه کارها تیم خودشون رو ساختند باید بگیم که بزودی فرصت چند روزه به این دوستان داده میشه تا تیم های دوم و سوم . خلاصه هر چی تیم به غیر از تیم اصلی دارند به ما معرفی کنند تا اون تیم های اضافی رو حذف کنیم
در غیر این صورت در صورت برنده شدن هیچ جایزه ای به این مربیان تعلق نمی گیره
ما باید طرفدار کسانی باشیم که در یک محیط سالم دارند رقابت می کنند و در مقابل کسانی که با تقلب می خوان کارشون رو پیش ببرند باید از حق بقیه دفاع کنیم.
موفق باشید

yasin04
08-26-2011, 15:12
سلام مدير سايت ميخواستم بدونم چگونه ميشه مدير بخش هواداران تيمها شد:mage mishe::mage mishe::mage mishe::chakerim:

sina acm
08-27-2011, 11:27
سلام امروز شنبه لیگ جدید مگه نباید شروع بشه پس چرا نتایج همین توری موندن هنگ کردن دو سه بار امدم بیرون دوباره همون بود

reza-chelsea
08-28-2011, 11:54
الان یه روزه که سایت این طوری شده مثل اینکه هنگ کرده باشه علت چیه؟

Derby
08-28-2011, 12:15
سلام امروز شنبه لیگ جدید مگه نباید شروع بشه پس چرا نتایج همین توری موندن هنگ کردن دو سه بار امدم بیرون دوباره همون بود

الان یه روزه که سایت این طوری شده مثل اینکه هنگ کرده باشه علت چیه؟

مشغول پاک کردن تیم های متقلب و همچنین تغییر سایت بازیهای تورنومنتها هستیم
تا انتهای امروز کارمون تموم میشه

reza-chelsea
08-28-2011, 20:27
سلام الان هرچی میزنم برم توسایت نمیشه چیکارکنم ؟ امروز ساعت 4 فینال تورنمنت 16 جانبه داشتم؟

sina acm
08-29-2011, 00:53
به علت تغييرات در روند برگزارى تورنمنت ها و حذف تعدادى از تيم هاى غيرفعال در اف سى دربى، بازى هاي روز شنبه و يكشنبه اين هفته با تاخير انجام شده است. بازى هاى ليگ و تورنمنت از روز دوشنبه به روال عادى برگزار خواهند شد.

خیلی ممنون از این که اطلاع دادین جعفر خان

dj_sadegh70
08-29-2011, 12:37
آقا جعفر امروز باید بازی سوم نتیجه بده هنوز نتیجه بازی اول هم نیومده بازی های تورنمت هم همینطور این مشکل واسه ما که لیگ یک هستیم خیلی بد هستbinam

Derby
08-29-2011, 12:47
سلام الان هرچی میزنم برم توسایت نمیشه چیکارکنم ؟ امروز ساعت 4 فینال تورنمنت 16 جانبه داشتم؟

به علت تغييرات در روند برگزارى تورنمنت ها و حذف تعدادى از تيم هاى غيرفعال در اف سى دربى، بازى هاي روز شنبه و يكشنبه اين هفته با تاخير انجام شده است. بازى هاى ليگ و تورنمنت از روز دوشنبه به روال عادى برگزار خواهند شد.

خیلی ممنون از این که اطلاع دادین جعفر خان

آقا جعفر امروز باید بازی سوم نتیجه بده هنوز نتیجه بازی اول هم نیومده بازی های تورنمت هم همینطور این مشکل واسه ما که لیگ یک هستیم خیلی بد هستbinam

دوستان عزیز
امکانات جدید رو داریم اضافه می کنیم
تعداد تیم ها زیاده و این option ها برای همه تیم ها باید قرار بگیره
ایشالا طی یکی 2 روز آینده امکانات جدید رو می بینید و تورنومنت هایی با جوایز نقدی اضافه میشه
موفق باشید

yasin04
08-30-2011, 11:44
چرا وقتي ميخوام اعتبار تيممو افزايش بدم مقدار پول رو مينويسم صفحه اي كه باز ميشه سايتش باز نميشه :mage mishe::mage mishe:

jhb74
08-30-2011, 12:47
سلام به همو فوتبال دوستان عزیز
چرا نمیشه بری تو قسمت بازار نقل و انتقالات
وقتی میری یه ارور 469 رو میده
لطفا کمکم کنید
با تشکر

reza-chelsea
08-30-2011, 18:35
سلام این هفته سایت واقعا بی نظم بود
من الان سه بازی رو بردم ولی نتیجه نهایی رو یا باخت زده یا مساوی اونوقت تو جدول هم من فقط یک بازی دارم در حالی که تیم من چهار بازی کرده کسی میدونه چرا اینجوریه؟

sina acm
08-30-2011, 20:41
الان 4 بازی شده ولی من هنوز 1 بازی کردم 3روز دیگه لیگ تمام میشه تمام تیم های گروه من بازی هاشون رو انجام دادن به جز من چی کار کنم

dj_sadegh70
08-30-2011, 22:51
جعفر خان بازیکن دو ستاره هایی هستن که فاکتور سرعت و تکنیکشون 0 هست دو ماه قبل خبر دادم گفتید درست میشه هنوز نشده برای مثال Daniel Alves

dj_sadegh70
08-31-2011, 02:39
تورنمنت (128 جانبه) كد 524 گیر کرده

7777777777
08-31-2011, 20:24
سلام خسته نباشین من بازیکنامو نتونستم در طول لیگ تا امروز تعویض کنم البته سایت خراب بود حالا مصدوم شدن چکار کنم به زحمت تا اینجا رسوندم حالا دارم عقبگرد میرم اینجور خیلی بده

7777777777
08-31-2011, 21:33
در رابطه با این موضوع که شما می فرمایید خیلی بررسی کردیم و دیدیم که اتفاقآ برای حفظ حق تیم هایی که سالم بازی می کنند این کار باید انجام بشه
شما می تونین هر چی می خواین بازیکن آزاد کنید ولی برای فروش یکی بیشتر نیم تونین
در حالت عادی هم ممکن نیست در یک فصل بتونین بیشتر از 1 بازیکن خوب بخرید مگر اینکه از راههای غیرقانونی کسی سرمایه اضافه کنه
باز هم اگر شما پیشنهادی دارید که قابل اجرا باشه ما گوش می کنیم
انتقادی که بدون راهکار باشه فایده ای نداره:flowerysmile:

این مسئله هم در راستای همون بحثه که فعلآ بسته شده
شما کی می دونین فعلآ بسته شده خب از اون قسمت استفاده نکنید تا روی اعصاب شما هم راه نره :ohum:
موفق باشید

سلام خسته نباشین همم نزنین 4دقیقه که تموم میشه تقریبا بعد از5دقیقه همونطورم که خود سایت اشاره کرده با تا خیر برگزار میشه ترکیب تغییر دادن هم شامل تاخیر هست و ممکنه حتی بعد از 10 دقیقه بشه تغییر داد شما اگه یکبار خوب دقت کنین و از بعد تمام شدن4 دقیقه هر1دقیقه یکبار به استراتؤی سر بزنید برا دفعه بعد دستگیرتون میشه که با چند دقیقه تاخیر میشه تعویض کرد.تمتم:ghelyon:

7777777777
08-31-2011, 21:44

منم میخواستم اینو بگم و اما متشکر همه بازیکنان جدید اضاف شن با عکسشون 20میشه:eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyv alla::eyvalla::eyvalla:

sina acm
09-02-2011, 01:05
منم میخواستم اینو بگم و اما متشکر همه بازیکنان جدید اضاف شن با عکسشون 20میشه:eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyv alla::eyvalla::eyvalla:
منم باهات موافقم خوب میشه

Derby
09-02-2011, 01:20

سلام
بازیکنان جدید اضافه شدن و آمار بعضی بازیکنان قدیمی هم نیاز به آپدیت داشت که اینطوری شد این تغییرات بزودی در سایت هم قابل مشاهده میشه
این هم بگم که بزودی در صفحه اول سایت عکس بازیکنان پرهوادار دیده میشه و شما می تونین اطلاع پیدا کنید که هر بازیکن محبوب توی چند تیم عضو شده ( برای مثال کریستینو رونالدو یا لیونل مسی در چند تیم عضو هستند )
که همراه با عکس خواهد بود

yasin04
09-03-2011, 10:23
سلام ميكنم خدمت جعفرخان من ميخواستم بگم بازي هاي دوستانه زيد انجام دادم اما الان يه تيم بهم پيشنهاد داده كه بازي باهاش بزنم ولي علامت تيك در جاي بدي قرار داره و نميتونم اون رو كليك كنم لطفا كمكم كنيد :khahesh::khahesh::khahesh:

Derby
09-03-2011, 10:48
سلام ميكنم خدمت جعفرخان من ميخواستم بگم بازي هاي دوستانه زيد انجام دادم اما الان يه تيم بهم پيشنهاد داده كه بازي باهاش بزنم ولي علامت تيك در جاي بدي قرار داره و نميتونم اون رو كليك كنم لطفا كمكم كنيد :khahesh::khahesh::khahesh:

سلام عزیز
از امروز کاری کردیم که بازیهای دوستانه ای که انجام شده است از لیست بازیهاتون حذف بشه
با این کار دیگه مشکلتون حل میشه
اگه حل شد اینجا بگید که من دیگه بررسی نکنم
با تشکر

yasin04
09-03-2011, 12:16
ممنونم جعفر خان درست شد :-shad:-shad:-shad

Derby
09-03-2011, 13:43
با سلام
دوستان عزیز بخش معرفی محبوب ترین بازیکنان هم به صفحه اول سایت اضافه شد
در این لیست شما می تونین مشاهده کنید که هر بازیکن حرفه ای در چند تیم حضور داره
فعلآ 15 بازیکن برتر رو برای شما به نمایش در می آریم
آمار هر بازیکن در انتهای هر فصل آپدیت می شه و بازیکنانی که در طول فصل خرید و فروش می شن در انتهای فصل محاسبه می شن
توضیح اینکه اگر برای مثال کاکا در 1000 تیم حضور داشته باشه و در طول فصل هیچ تیمی اون رو نخره و به علت رسیدن به سن 40 سال از لیست 10 تیم حذف بشه آمار این بازیکن به 990 تغییر می کنه
پس این آمار فقط مختص به بازیکنانی هست که در لیست حاضر هستند و برای تیم می تونن بازی کنند و شامل بازیکنان بازنشسته و یا بازیکنان سابق یک تیم نمی شود
منتظر پیشنهادات شما برای اضافه شدن دیگر امکانات به سایت هستیم
این بخش هم به پیشنهاد یکی از دوستان عزیز اضافه شد

-

amirbarzegharym
09-03-2011, 14:20
با سلام.مدیریت محترم اگه ممکنه جایزه قهرمان هر لیگ متفاوت باشه.مثلا الان قهرمان لیگ 9 هم 30000 سکه میگیره و قهرمان لیگ 6 هم 30000 میگیره.:mage mishe:binam:chakerim::chakerim::chakerim:

alexdelpiero_10
09-03-2011, 15:24
میتونی تیم perspolis ahram رو حذف کنی ? من اطلاعی در مورد این نداشتم که نباید بیش از یک
تیم داشته باشم:nishkhand:

yasin04
09-03-2011, 15:36
سلم جعفر خان ميشه لينك تيمتو بزاري درضمن ميشه يه تاپيك بزاري در مورد نقل و انتقال بازيكن ممنون ميشم:ehem:

yasin04
09-03-2011, 15:50
براي راي دادن به تيم ايراني كه دوست داريد به اين تاپيك سربزنيد:iran:

براي راي دادن به تيم خارجي كه دوست داريد به اين تاپيك سربزنيد:iran:

sina acm
09-04-2011, 22:07
سلام کی بازیکنای جدید اضافه میشند؟crying::-

skhmatin
09-05-2011, 16:11
با عرض سلام
من تازه ثبت نام کردم اما ایمیل تاییدیه که حاوی کد باشه برام ارسال نشد
باید چه کاری انجام بدم
راهنمایی کنید لطفا

Derby
09-05-2011, 20:33
با عرض سلام
من تازه ثبت نام کردم اما ایمیل تاییدیه که حاوی کد باشه برام ارسال نشد
باید چه کاری انجام بدم
راهنمایی کنید لطفا

سلام دوست عزیز
چند حالت ممکنه اتفاق افتاده باشه
1ـ ایمیل رو درست وارد نکرده باشید یا اینکه ابتداری ایمیل www زده باشید
2ـ ایمیل فعالسازی به بخش spam یا bulk ایمیل شما اومده باشه

در غیر این صورت اگر مطمئن هستید که این اتفاق ها نیفتاده ایمیل و نام تیم خودتون رو به اینجا بنویسید تا برای شما تیمتون ور فعال کنیم
موفق باشید

7777777777
09-06-2011, 21:04
چرا نمسشه بازیکنایی که خریدم بفروشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yasin04
09-07-2011, 10:36
سلام جعفر خان ميشه تو صفحه اصلي اسم تيم هاي موفق يا تيمهايي رو كه فعاليتشون زياده رو بزارين يا حتي تيمهايي كه شانس بيشتري براي كرفتن جايزه دارند متشكر ميشم:chakerim:

spiderkiller
09-08-2011, 01:14
یک سوال. این پارامتر های بازیکنا روی چه حساب درجه بندی شده؟ مثلا چرا هافبک دفاعی ها انقدر دفاعشون ضعیفه.
اگرم ممکنه یک امکان بزارید که بشه تاکتیک های پیشرفته تعریف کرد.مثلا توی بازی بازیکنی رو بتونیم بهش بگیم که مثلا از چپ نفوذ کنه در حالی که مثلا دفاع راست هست یا امثال این.
اگه نمیخوایید کاری کنید لااقل جواب بدید نمیشه که ما هی پست بدیم بعد از 1 ماه فقط جواب 1 نفرو میدید

Derby
09-08-2011, 13:23
چرا نمسشه بازیکنایی که خریدم بفروشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز
خیلی از مربی ها می اومدن چند تا تیم می ساختند و با تیم های فرعی شون کارهای خلاف قانون می کردند و سیستم رو دور می زدند
شما بازیکنان آماتور رو می تونین بفروشید اما بازیکنان حرفه ای مثل مسی و کریس رونالدو و ... نیازی نیست فروخته بشه. چون توی بازار هست و همه می تونن بخرن.

سلام جعفر خان ميشه تو صفحه اصلي اسم تيم هاي موفق يا تيمهايي رو كه فعاليتشون زياده رو بزارين يا حتي تيمهايي كه شانس بيشتري براي كرفتن جايزه دارند متشكر ميشم:chakerim:

دوست عزیر بزودی تغییراتی می دهیم که به این ترتیب فقط در صفحه اول فقط تیم های لیگ های برتر تا هشتم دیده میشه
موفق باشید

یک سوال. این پارامتر های بازیکنا روی چه حساب درجه بندی شده؟ مثلا چرا هافبک دفاعی ها انقدر دفاعشون ضعیفه.
اگرم ممکنه یک امکان بزارید که بشه تاکتیک های پیشرفته تعریف کرد.مثلا توی بازی بازیکنی رو بتونیم بهش بگیم که مثلا از چپ نفوذ کنه در حالی که مثلا دفاع راست هست یا امثال این.
اگه نمیخوایید کاری کنید لااقل جواب بدید نمیشه که ما هی پست بدیم بعد از 1 ماه فقط جواب 1 نفرو میدید

دوست عزیز اگه قرار باشه هافبک دفاعی هم قدرت دفاعیش اندازه مدافع باشه دیگه اسمش هافبک دفاعی نیست که !
بعضی اوقات این نوع سئوالات عجیب و غریب ما را توی این فکر می بره که اصلآ مثل بقیه سایت های مربیگری پاسخگو نباشیم و کلآ همچین تاپیکی رو ببندیم
آخه این حرفی هست که شما می زنید که بشه مثلآ ‌از سمت چپ نفوذ کرد؟
شما اومدی داری بازی آنلاین انجام می دین playstation نیست که تمام حرکات رو شما هدایت کنید
شما با توجه به توانایی بازیکنانتون قرار هست بازیکن انتخاب کنید , تمرین بدین و ارنج کنید و سیستم بهتری رو انتخاب کنید
اگه قرار باشه هر چیز به فکرتون برسه رو اینجا مطرح کنید و توقع داشته باشید که هر روز هم بنشینیم و به این گونه سئوالات جواب بدیم لطف کنید از این نوع سئوالات نکنید
از این به بعد پاک خواهند شد
موفق باشید

spiderkiller
09-08-2011, 13:39
دوست عزیز وقتی تیمی بزرگی مثل بارسا خط دفاعیش رو هافبک دفاعی برداشته وقتی تیم اسپانیا که قویترین تیم ملی فعلی هست دفاع وسطش هافبک دفاعی هست اونوقت شما میگی هافبک دفاعی نباید دفاعش قوی باشه؟ عجــــــب.دوست عزیز من میدونم پلی استیشن بازی نمیکنم اما شما دارید سعی میکنید بازی درست شبیه به واقعیت باشه و باید قبول کنی با 4 تا سبک و چند تا استراتژی نمیشه کوچکترین شبیه سازی به واقعیت ایجاد کرد.الان یعنی فکر میکنی داری سوال جواب میدی؟خوب این چه طرز جواب دادنه؟درمورد اینکه تاکتیک تغییر مکان بازیکن رو میتونی توی یک بازی معمولی بارسا یا منچستر یا رئال یا هرتیم دیگه ببینی که یک هافبک چپ کاملا داره از راست نفوذ میکنه.مصداق واضحش هم اولین گل بارسا توی فینال ومبلی که پدرو مهاجم چپ بود و ژاوی هافبک راست اما ژاوی از چپ پاس داد و پدرو از راست گل زد.باشه من دیگه نه نظر میدم نه پیشنهاد تا ببینم این بازی شما تا کجا میتونه پیش بره

Derby
09-08-2011, 14:24
دوست عزیز وقتی تیمی بزرگی مثل بارسا خط دفاعیش رو هافبک دفاعی برداشته وقتی تیم اسپانیا که قویترین تیم ملی فعلی هست دفاع وسطش هافبک دفاعی هست اونوقت شما میگی هافبک دفاعی نباید دفاعش قوی باشه؟ عجــــــب.دوست عزیز من میدونم پلی استیشن بازی نمیکنم اما شما دارید سعی میکنید بازی درست شبیه به واقعیت باشه و باید قبول کنی با 4 تا سبک و چند تا استراتژی نمیشه کوچکترین شبیه سازی به واقعیت ایجاد کرد.الان یعنی فکر میکنی داری سوال جواب میدی؟خوب این چه طرز جواب دادنه؟درمورد اینکه تاکتیک تغییر مکان بازیکن رو میتونی توی یک بازی معمولی بارسا یا منچستر یا رئال یا هرتیم دیگه ببینی که یک هافبک چپ کاملا داره از راست نفوذ میکنه.مصداق واضحش هم اولین گل بارسا توی فینال ومبلی که پدرو مهاجم چپ بود و ژاوی هافبک راست اما ژاوی از چپ پاس داد و پدرو از راست گل زد.باشه من دیگه نه نظر میدم نه پیشنهاد تا ببینم این بازی شما تا کجا میتونه پیش بره

دوست زیز
جمله ای که اون بالا نوشته شده رو خوب بخون
گفتیم هافبک دفاعی قرار نیست به اندازه مدافع کار دفاعی کنه
اگر هم می خوای بحث فنی کنی توی تاپیک های فنی جا برای این گونه بحث ها زیاده
اگر هم دوست داری خصوصی با من بحث فنی کنی من در خدمتت هستم .
ما هیچ ادعایی نکردیم که شبیه سازی به فوتبال کردیم ! ما یک بازی آنلاین با این نوع امکانات طراحی کردیم . از نظر امکانات و توانایی سیستم حتی از مشابهات پربازدید خارجی اگر امکاناتن بیشتری نداشته باشه کمتر هم نداره
شما وقتی می خواهید در مورد این نوع مسائل بحث کنی فقط اطلاعات فوتبالی کافی نیست
باید اطلاعات مربوط به برنامه نویسی
اطلاعات مربوط به قدرت سرورهای اینترنتی
محدودیت های سرورها
پردازش و محاسبه
قدرت ram و cpu سرورهای اینترنتی
محدودیت های اسکریپت ها
و .... هم داشته باشید
امکانات حال حاضر سرورهای اینترنتی به اندازه کنسول بازی ps3 و ... نیست که بشه امکانات رو کامل انجام داد
وگرنه این نوع مسائل به ذهن هر کسی ممکنه برسه اما پیاده کردن و کدنویسی و .. نیاز به یه سری امکانات داره . محدودیت هایی وجود داره
موفق باشید

spiderkiller
09-08-2011, 15:20
من هیچوقت جسارت نمیکنم که بخوام با شما بحث تاکتیکی کنم چون مسلما شما بیشتر از من اگاهی دارید.راستش یک زمانی هم برنامه نویسی میکردم و میدونم شما هم منظورتون چیه(اما خب برنامه نویسی وب نکردم) به هر حال یک پیشنهاد دادم

nimacristiano
09-11-2011, 21:37
من امروز یک مهاجم Amauri رو خریدم که قیمتش 29840 سکه بود ولی یک دروازبان به اسم Arshad Harazi به تیمم اضافه کرد لطفا درستش کنین مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این همه سکه از تیمم کم شد ولی یک بازیکن دیگه که خیلی ضعیفه به تیمم اضافه شد

7777777777
09-11-2011, 23:12
سلام
آقا مرسی بازیکنان مصدوم خوب شدن حالا باید به هر تیم 10تا بزنیم.با کریس و... ودر ضمن قرار بود بازیکنان جدید اضاف شن اما خبری نشد.
آیا از لیگ جدید یعنی شنبه اضاف میشن:love:من خیلی متشکرم

mohammadshamlo
09-11-2011, 23:57
سلام تيمم (ac piroozi) تو ليگ دسته نهم هنوز 2 (يه باخت و يه برد) بازي انجام داده ولي تو جدول رده بندي 3 بازي برام زده مشكلش حل ميشه

Derby
09-12-2011, 00:10
سلام
آقا مرسی بازیکنان مصدوم خوب شدن حالا باید به هر تیم 10تا بزنیم.با کریس و... ودر ضمن قرار بود بازیکنان جدید اضاف شن اما خبری نشد.
آیا از لیگ جدید یعنی شنبه اضاف میشن:love:من خیلی متشکرم

سلام عزیز
بازیکنان رو زیر نظر داریم
داریم بازیها رو نگاه می کنیم تا آمار بدیم به بازیکنها
متاسفانه لیگ های اروپایی دیرتر برگزار شد و ما نتونستیم هنوز بازی چهره های جدید رو ببینیم اما خب یه سری از بازیکنها مثل چیچاریتو یا ولبک یا مسوت اوزیل و اینا حتمآ تا انتهای شهریور اضافه می شن

سلام تيمم (ac piroozi) تو ليگ دسته نهم هنوز 2 (يه باخت و يه برد) بازي انجام داده ولي تو جدول رده بندي 3 بازي برام زده مشكلش حل ميشه

دوست عزیز امکان داره ISP شما که از شرکتی هست که اینترنت رو ازش استفاده می کنید سایت رو cash کرده باشه . یک بار Control + F5 رو فشار بدین تا مرور گر شما refresh بشه . حتمآ برطرف میشه

من امروز یک مهاجم Amauri رو خریدم که قیمتش 29840 سکه بود ولی یک دروازبان به اسم Arshad Harazi به تیمم اضافه کرد لطفا درستش کنین مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این همه سکه از تیمم کم شد ولی یک بازیکن دیگه که خیلی ضعیفه به تیمم اضافه شد

داداش اینی که شما می گی مثل این می مونه که شما داری توی خونه با computer بازی می کنی و مثلآ دکمه Space مال پاس هست و شما این دکمه رو بزنی بازیکنت شوت کنه ! میشه همچین چیزی؟
کدنویسی مشخصه . وقتی شما روی یک بازیکن کلیک می کنی اون پشت انسان ننشسته که اشتباه انجام بده .
ممکنه 2 حالت رخ بده
حالت اول: مثلآ یه لحظه سیستم قطع بشه و اصلآ نقل و انتقال انجام نشه که احتمالش در حد 1 در میلیون هست . که در این صورت پولی هم از حساب شما کم نمیشه
حالت دوم: بازیکن مورد نظر به تیمتون بیاد و مبلغ هم کم شه. اینی که شما می گید ممکن نیست چرا که سیستم یک انسان نیست که همچین مشکلی پیش بیاد
شاید شما روی یک بازیکن بالاتر یا پایین تر کلیک کردید !
با این همه من الان خودم رفتم و آمائوری رو واسه تیم خودم خریدم . هیچ مشکلی هم پیش نیومد !
این عکس هم گذاشتم که شما مطمئن شید

موفق باشید

-

sina acm
09-13-2011, 20:53
من دو روز پیش تیمم رفت فینال 16 جانبه تاالان بازی انجام نشده :mage mishe:

7777777777
09-14-2011, 19:17
سلام به این تیم ما رسیدگی کنین.هفته پنجم برگزار شد تیم ما تازه هفته چهارم رو باید بازی کنه.مرسی

Derby
09-14-2011, 22:20
سلام به این تیم ما رسیدگی کنین.هفته پنجم برگزار شد تیم ما تازه هفته چهارم رو باید بازی کنه.مرسی

سلام دوست عزیز

من تیم شما رو بررسی کردم .
در عکس زیر می بینید که همه بازیهای شما کاملآ انجام شده و هیچ بازی عقب افتاده ای ندارید ولی یکی از بازیهای شما در جدول رده بندی محاسبه نشده

تا قبل از انتهای این هفته این بازی شما هم در جدول محاسبه میشه
تا حالا همچین اتفاقی نیفتاده بود !
به هر حال ممنون که اطلاع دادین
موفق باشید

7777777777
09-14-2011, 23:54
سلام دوست عزیز

من تیم شما رو بررسی کردم .
در عکس زیر می بینید که همه بازیهای شما کاملآ انجام شده و هیچ بازی عقب افتاده ای ندارید ولی یکی از بازیهای شما در جدول رده بندی محاسبه نشده

تا قبل از انتهای این هفته این بازی شما هم در جدول محاسبه میشه
تا حالا همچین اتفاقی نیفتاده بود !
به هر حال ممنون که اطلاع دادین
موفق باشید
بله درسته الان نگاه کردم درست شده..مرسی سپاس به خاطر پاسخگویی و رسیدگیتون.

فقط اف سی دربیlay_;;lay_;;:/danc:chakerim:

amirbarzegharym
09-15-2011, 23:31
اقا این چه وضعشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان یک ماهی میشه که وضع سایت خیلی نا امید کننده شده.یک بازی تا 3، 4 ساعت پشت سر هم ادامه داره و دوباره از اول شروع میشه.مثلا یک بازی که ساعت 21 شروع میشه . دوباره ساعت 22 و سه باره ساعت 23 از اول شروع میشه .این واسه تیم هایی که در تورنمنت ساعت 23 بازی دارن خیلی بد میشه.چون نمیشه از تاکتیک تیم خبر داشت و ترکیب رو چید.
لطفا بررسی کنید.سایت شما واقعا در مقایسه با دیگر سایت ها خیلی خیلی بهتره..

Derby
09-15-2011, 23:42
الان یک ماهی میشه که وضع سایت خیلی نا امید کننده شده.یک بازی تا 3، 4 ساعت پشت سر هم ادامه داره و دوباره از اول شروع میشه.مثلا یک بازی که ساعت 21 شروع میشه . دوباره ساعت 22 و سه باره ساعت 23 از اول شروع میشه .این واسه تیم هایی که در تورنمنت ساعت 23 بازی دارن خیلی بد میشه.چون نمیشه از تاکتیک تیم خبر داشت و ترکیب رو چید.

سلام عزیز
تا حالا کسی همچین مشکلی رو به ما تذکر نداده بود !
خود ما هم ندیده بودیم !
من شنبه می رم شرکت و می شینیم بررسی می کنیم ببینیم شما چی میگین !
احتمال داره مرور گر شما بازی رو چند بار نشون می دن و چند بار آی اس پی شما اون داده ها رو می گیره از سرور سایت !
سئوال من اینه که چند بار انجام میشه نتایج که فرق نمی کنه؟
همون نتیجه چند بار نمایش داده میشه دیگه؟
آره؟
چون امکان نداره چند نتیجه متفاوت باشه

alexdelpiero_10
09-16-2011, 00:09

منم امشب همین مشکل رو داشتم ساعت 19 بازی شروع شد نیمه اول که انجام شد بازی رو 3-1 بردم ولی نیمه دوم شروع نشد تا ساعت 21 ساعت 21 دوباره از اول با نتیجه 0-0 بازی آغاز شد اون بازی رو 5-1 بردم ولی بعد از پایان بازی درحالی که نوشته بود بازی پایان یافته بود و بخش گزارش بازی فعال شده بود دوباره شروع کرد نیمه دوم رو حساب کردن!!!

Derby
09-16-2011, 01:24
منم امشب همین مشکل رو داشتم ساعت 19 بازی شروع شد نیمه اول که انجام شد بازی رو 3-1 بردم ولی نیمه دوم شروع نشد تا ساعت 21 ساعت 21 دوباره از اول با نتیجه 0-0 بازی آغاز شد اون بازی رو 5-1 بردم ولی بعد از پایان بازی درحالی که نوشته بود بازی پایان یافته بود و بخش گزارش بازی فعال شده بود دوباره شروع کرد نیمه دوم رو حساب کردن!!!

اخه این دوست ما می گه این مشکل یک ماهه !
شما می گی امشبه ؟
من شنبه بررسی می کنم حتمآ
ممنون که گفتید
ولی ببینید
بازی 2 بار انجام نمیشه
ممکنه سیستم داره چند بار گزارش می کنه بهتون !
این رو باید برطرف کنیم

7777777777
09-17-2011, 09:49
اخه این دوست ما می گه این مشکل یک ماهه !
شما می گی امشبه ؟
من شنبه بررسی می کنم حتمآ
ممنون که گفتید
ولی ببینید
بازی 2 بار انجام نمیشه
ممکنه سیستم داره چند بار گزارش می کنه بهتون !
این رو باید برطرف کنیم
سلام دوستان منم این مشکلو داشتم حتی 3الی4ساعت وایسادم بازی تموم شه اما معلوم نی کی شوع نیمه کی شروع میشه و کی تموم میشه!
درضمن بازیکنایی مثل
Sergio Ramos...و...Pique...سرعت و تکنیکشون0هستش.
ممنون میشم رسیدگی کنید
باتشکر از سایت اف سی دربی

yasin04
09-17-2011, 11:00
سلام چرا نميشه بازيكن هاي رو كه خريديم بفروشيم؟؟؟؟؟:fek konam:

Derby
09-18-2011, 14:16
سلام چرا نميشه بازيكن هاي رو كه خريديم بفروشيم؟؟؟؟؟:fek konam:

سلام عزیز
این سئوالت رو همین چند صفحه قبل جواب دادیم .. دوباره مطرح کردید ؟! ... هر بار هم توی 10 جا سئوال می کنین و ما همه جا هم جواب می دیم دوباره باز می پرسی عزیز؟
حداقل برو اون اول که سئوال کردی ببین اگه جواب داده نشده دوباره سئوال کن !

همون طور که گفتیم شما بازیکنان آماتور رو می تونین هم بخرید و هم بفروشبد اما بازیکنان حرفه ای رو فقط می تونین بخرید
چرا؟
به این دلیل که خیلیا می اومدن تقلب می کردن و چند تیم می ساختند و مسی رو با قیمت های ارزون به تیم اصلی خودشون می فروختند ! ما هم دیدم لیونل مسی که به صورت نا محدود توی سایت هست. شما اگه دوست داشته باشی می تونی بخری واسه تیم خودت. اگر هم نیاز نداشتین می تونین آزاد کنین
موفق باشید :love:

مربی
09-18-2011, 15:57
مربی ./ چه جوری باید تیمم رو هدایت کنم یعنی قوانین این سایت چه جوریه

7777777777
09-18-2011, 19:41
سلام عزیز خسته نباشی
یه مشکل کوچولو..برنامه بازیها جا میمونه یهنی نتایجبازی قبل رو نشون میده در حالی که قبلا هر روز بازی روز حال رو نشون میداد.
و چند تا پیشنهاد...تو تورنمت ها فقط تیم اول جایزه میگیره و دیگه تیمای دوم و سوم هیچ.به تیمای دوم و سوم هم جایزه بدید.
مثال:تورنمت 16 جانبه.تیم اول10هزار.دوم5وسوم2یا 3هزار
پاداش قهرمانی لیگ هم خدایی کمه باید 2فصل قهرمان شی که کریس یا مسی رو بخری

amin_20
09-20-2011, 17:07
سلام من رفتم توی نقل و انتقالت Cristiano Ronaldo رو خریدم به جاش او مده Palmer Diant رو به من داده. تازه پول رونالدو رو هم از من کم کرده. چند تا بازیکنم همینطور قبلا اومده مثلا من الکس رو خریدم اومده Nico Swanhild رو به من داده مالودا رو خریدم Esmail Afazeli رو به من داده.

Derby
09-20-2011, 19:55
سلام من رفتم توی نقل و انتقالت Cristiano Ronaldo رو خریدم به جاش او مده Palmer Diant رو به من داده. تازه پول رونالدو رو هم از من کم کرده. چند تا بازیکنم همینطور قبلا اومده مثلا من الکس رو خریدم اومده Nico Swanhild رو به من داده مالودا رو خریدم Esmail Afazeli رو به من داده.

سلام دوست عزیز
این مشکلی که شما می گین تقریبآ غیر ممکنه !
آخه کسی پشت سیستم ننشسته که بخواد مثلآ اشتباه کنه
یک کد هست
هربازیکن یک کد داره که وقتی شما روش کلیک می کنید اون کد به جدول بازیکنان شما اضافه میشه
این حالت ممکنه باشه که
مرورگر سیستم شما مشکل داشته باشه و توی اجرای اسکریپتها واسه شما مشکل درست می کنه که وقتی شما با کلیک کردن دکمه بازیکن اقدام به خرید می کنید دستوری که از مرورگر شما ارسال میشه به سرور سایت دچار مشکل باشه !
توی صفحه اول سایت خودتون می تونین ببینین که بیش از 800 تیم در حال حاضر کریستیانو رونالدو رو خریدن !
با این همه من بررسی می کنم ببینم مشکل از چی هست؟
شما لطف کن ایمیل + نام تیمتون رو برای من پیغام خصوصی کنید تا بررسی کنم :ohum:

nimacristiano
09-20-2011, 22:35
سلام واسه ی منم همینطوری شده منAmauri خریدم ولی یه دروازبان به اسم Arshad Harazi بهم داد

Derby
09-20-2011, 23:24

دوست عزیز الان من با تیم شما لاگین شدم و کریستیانو رونالدو رو خریدم !
هیچ مشکلی هم نبود !
همون طور که گفتم بعضی از دوستان از مرورگرهای مشکل دار استفاده می کنند و ممکنه اطلاعاتی که از مرورگر شما به سرور انتقال داده میشه با مشکل باشه
ار مرورگر دیگه ای استفاده کنید
موفق باشید :love:

سلام واسه ی منم همینطوری شده منAmauri خریدم ولی یه دروازبان به اسم Arshad Harazi بهم داد

شما هم به همین صورت
اگر دوست دارید شما هم نام کاربریتون رو بهم پیغام خصوصی کنید تا بررسی کنم
دوستان عزیز توجه داشته باشید وقتی این مشکل فقط برای تعداد اندکی پیش می آد دلیلش اینه که مسلمآ اشکال بر می گرده به مرورگر شما وگرنه اگه سیستم مشکل داشت باید برای همه ایراد داشته باشه
موفق باشید

7777777777
09-23-2011, 12:19
سلام خسته نباشی عزیز
والا من هرچی میگم پیکه و سرخیو راموس مشکل دارن بی فایدس
بیا سرعت و تکنیک00000000000000000000000000

yasin04
09-23-2011, 17:09
سلام ميشه يه كاري كنين زمان بازي دوستانه رو خودمون تعيين كنيم من يه بازي دوستانه دارم تو سال91

nimacristiano
09-23-2011, 17:13
می خواستم بدونم که هر تیم می تونه از یک بازیکن چند تا داشته باشه مثلا 2 تا کریستینو رونالدو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یه تیمی رو دیدم که اینجوری بود از هر بازیکن 2 تا داشت
اگه اینجوری باشه خیلی مسخرست

Derby
09-23-2011, 23:26
می خواستم بدونم که هر تیم می تونه از یک بازیکن چند تا داشته باشه مثلا 2 تا کریستینو رونالدو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یه تیمی رو دیدم که اینجوری بود از هر بازیکن 2 تا داشت
اگه اینجوری باشه خیلی مسخرست

سلام دوست عزیز
یک مدت برخی از دوستان چند تیم می ساختند و با تیم های مختلفشون مثلآ کریستیانو رونالدو رو می خریدن و با قیمت ارزون چند تا کریس رونالدو رو از تیم های فرعی خودشون به تیم های اصلی می فروختند
برای جلوگیری از این تقلب ما فروختن بازیکنان ستاره مثل کریستیانو رونالدو و ... رو غیر ممکن کردیم و تیم ها دیگه نمی تونن این جوری این بازیکنان رو به تیم های دیگه بفروشند
اگر تیمی هم دیدین که اینطوریه حتمآ جزو متقلبین بوده که بزودی از تیمشون حذف میشه
موفق باشید

nimacristiano
09-24-2011, 12:02
سلام
راهها ی کسب درآمد خیلی کم می باشه از فروش بازیکن ها که نمی شه پولی کسب کرد جایزه ی تیم های قهرمان لیگ هم اینقدر کمه که نمی شه یک بازیکن خوب خرید
با قهرمانی در جام هم پول کمی کسب می شه واز طریق خرید اعتبار هم نمی صرفه 1000 تومان واسه 5000 سکه
لطفا راهی واسه کسب درآمد بیشتر پیشنهاد کنید

nimacristiano
09-24-2011, 12:06
چه خوب می شد اگه یک سری بازیکن های جوان رو تمرین داد و به عنوان تیم پایه قوی کرد و بعد فروخت

amirbarzegharym
09-24-2011, 12:10
سلام
راهها ی کسب درآمد خیلی کم می باشه از فروش بازیکن ها که نمی شه پولی کسب کرد جایزه ی تیم های قهرمان لیگ هم اینقدر کمه که نمی شه یک بازیکن خوب خرید
با قهرمانی در جام هم پول کمی کسب می شه واز طریق خرید اعتبار هم نمی صرفه 1000 تومان واسه 5000 سکه

با سلام.منم چند بار اینو مطرح کردم.اگه دقت کنید قهرمان لیگ 9 هم 30000 سکه پاداش می گیره.قهرمان لیگ 5 هم 30000 سکه. میشه واسه هر لیگ پاداش های مختلفی قرار داد.میشه برای مساوی هم پاداش قرار داد . میشه برای نایب قهرمان تورنمنت 16 جانبه هم پاداش قرار داد و .....:fek konam:::book::book

yasin04
10-01-2011, 19:00
با سلام.منم چند بار اینو مطرح کردم.اگه دقت کنید قهرمان لیگ 9 هم 30000 سکه پاداش می گیره.قهرمان لیگ 5 هم 30000 سکه. میشه واسه هر لیگ پاداش های مختلفی قرار داد.میشه برای مساوی هم پاداش قرار داد . میشه برای نایب قهرمان تورنمنت 16 جانبه هم پاداش قرار داد و .....:fek konam:::book::book

داش جعفر به كارما رسيدگي كن ديگه واقعا با مشكل كمبود بودجه مواجهم نمي تونم بازيكن بخرم تيممو به اردو ببرم وووووووووووووووو خيلي مشكلا ت ديگه رسيدگي شودbinambinambinam

Derby
10-06-2011, 22:35
سلام

چه خوب می شد اگه یک سری بازیکن های جوان رو تمرین داد و به عنوان تیم پایه قوی کرد و بعد فروخت

سلام دوست عزیز

بله شما می تونین بازیکنان اماتور رو به قیمت پاین بخرید یا همون بازیکنان اولیه خودتون رو توی اردوها قوی کنید و قیمتشون بره بالا
کل تیم رو میشه قوی کرد عزیزlove::
تورنومنت ها هم 50000 و 25000 سکه جایزه دارند
لیگ جدیدی هم که راه می ندازیم جوایز ارزنده ای داره

دوست عزیز توی جام حذفی چیزی به اسم نایب قهرمان معنی نداره
وقتی شما می بازید از دور مسابقه کنار می رید
تا فینال هم که بیاین بالا به ازای هر برد 1000 سکه پاداش گرفته میشه ! فینال هم که 25000 و 50000 سکه جایزه داره

داش جعفر به كارما رسيدگي كن ديگه واقعا با مشكل كمبود بودجه مواجهم نمي تونم بازيكن بخرم تيممو به اردو ببرم وووووووووووووووو خيلي مشكلا ت ديگه رسيدگي شودbinambinambinam

دوست عزیز توی همه بازیهای انلاین دنیا شما حداقل باید 1 ماه بازی کنی تا بتونی 1 دونه بازیکن معمولی بخری !

برای مثال شما اگه توی لیگ سوم بشید 22000 سکه می گیرید
توی 7 بازی اگه 3 تا رو برده باشید میشه 3000 سکه
بلیط فروشی هم که در آمدزایی داره
حالا بماند تورنومنت و ...
توی 2 فصل حدود 50000 سکه براتون درآمدزایی میشه (برای تیم متوسط ) و با این پول بهترین بازیکنان رو می تونین بخرید !
با این همه ایشالا از چند روز بعد حدود 20000 سکه به جوایز لیگ ها اضافه میشه :ohum:
لیگ جدیدی هم که راه می ندازیم هفته ای بیش از 300 هزار سکه به تیم های برتر داده میشه

مدیر تو تیم پیام داده بود که از این هفته دیگه همه بازی ها سر وقت انجام خواهد شد ولی تا امروز که این چنین نشده.آخه چرا؟؟؟؟؟؟
ما این همه پیام دادیم که راه درآمد خیلی کمه.حالا برداشتن تورنمنت 1000 سکه ای رو تبدیل به 5000 و 9000 تبدیل شده.یعنی با یک باخت 9000 سکه تیم از بین میره.این که نمیشه.

دوست عزیز ما هیچ وقت نگفتیم این هفته ... گفتیم طی روزهای اینده
این جریان هم 4 روز پیش گفتیم و هنوز یک هفته هم نشده !
ما سیستم رو می دیم به سرور تا اونا اسکریپت رو نصب کنند
ما کارمون رو کردیم
مسئول سرور باید نصب کنه
ما هم منتظریم دیگه
در مورد تورنومنت این هم بگین که اگه 4 تا بازی ببری 50000 سکه می گیری !
قرار نیست شما ببازی و پول هم بگیری که ‍!
با این همه ایشالا از چند روز بعد حدود 20000 سکه به جوایز لیگ ها اضافه میشه :ohum:
لیگ جدیدی هم که راه می ندازیم هفته ای بیش از 300 هزار سکه به تیم های برتر داده میشه

sina acm
10-11-2011, 16:22
من یک انتقاد داشتم چرا بین بازیکن های ایرانی و ستاره های اروپا فرق نزاشتین یعنی واقعا قدرت فرهاد مجیدی با مسی مساویه :gahhr:

دهداري
10-16-2011, 08:33
سلام به كاربران و مسئولاي سايتtazim::
اگه ميشه توضيح بدين كه چطور ميشه كه يك سري ازبازيكنهاي يك ستاره از دوستاره ها (در مجموع مشخصات) قويتر ولي ارزونتر هستند؟
من فكر ميكنم ميشه خيلي خوب از بازيكنهاي يك ستاره يك تيم قويتر از يك مجموعه دوستاره ها درست كرد.
اين گرون فروشي بازيكنهاي دوستاره بحساب نمياد؟

دهداري
10-17-2011, 15:09
30 ساعت گذشت.جوابي نيست؟؟
چه ارزشي داره كه وقتي با يك ستاره ها ميشه تيم رو بست ما بياييم و دو ستاره بخريم؟
..................................................
سوال 2 :
چه فرقي داره كه من n تا تيم رو بچرخونم يا n نفر هركدوم يك تيم رو هم نچرخونند تا دوماه كه حذف بشه نهايتا؟
چه سودي داره كه n نفر به تيمهاشون سرنزنند وبا تماشانكردن تبليغات به سايت افزايش اعتبار ندهند و امثال من با چرخوندن n تا تيم n بار تبليغات سايت رو تماشاكنيم وبه ترافيك سايت اضافه كنيم؟

nimacristiano
10-17-2011, 21:37
این هفته توی لیگ ستاره ها تقریبا 450 نفر شرکت کردند که هر کدوم 10000 سکه داده باشند میشه 4500000 سکه
اما فقط 310000 سکه به تیم ها داده می شه که خیلی کمه
می شه تا 100 نفر اول رو هم سکه داد
مثلا نفر اول 200000 سکه نفر دوم 180000 سکه .سوم تا دهم 100000 سکه .دهم تا بیستم 80000 و الی آخر

sina acm
10-25-2011, 22:23
دستتون درد نکنه سایت خیلی روان شده بازی ها هم سر وقته همه چی با نظم هستش فقط چرا هنوز بیشتر تیم ها که با لای جدول بودن هنوز دسته 8 هستن؟

nimacristiano
10-28-2011, 23:55
آقا یه سوال داشتم بازیکن های تک ستاره رو وقتی به اردو می بریم قوی می شن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Derby
10-29-2011, 02:15
من یک انتقاد داشتم چرا بین بازیکن های ایرانی و ستاره های اروپا فرق نزاشتین یعنی واقعا قدرت فرهاد مجیدی با مسی مساویه :gahhr:

سلام دوست عزیز
ما اومدیم یک کم با ارفاق بازیکنان ایرانی رو طراحی کردیم
وگرنه اگه قرار بود آمار واقعی به بازیکنان ایرانی بدیم هیچ کس نمی اومد بازیکن ایرانی بخره
برای همین هم بهترین بازیکنان ایرانی رو سعی کردیم نزدیک به بهترین بازیکنان فوتبال درست کنیم. اینجا یک بازی انلاینه و با محیط واقعی متفاوته
با این همه باز هم اگه به امار مسی و مجیدی که مثال زدید نگاه کنین می بینین که توی خیلی از مسائل تفاوتشون زیاده
موفق باشید :flowerysmile:

سلام به كاربران و مسئولاي سايتtazim::
اگه ميشه توضيح بدين كه چطور ميشه كه يك سري ازبازيكنهاي يك ستاره از دوستاره ها (در مجموع مشخصات) قويتر ولي ارزونتر هستند؟
من فكر ميكنم ميشه خيلي خوب از بازيكنهاي يك ستاره يك تيم قويتر از يك مجموعه دوستاره ها درست كرد.
اين گرون فروشي بازيكنهاي دوستاره بحساب نمياد؟

بله دوست عزیز
ما هم هدفمون اینه که شما بیاید یه تیم معمولی بگیرید و خوب تمرین بدین و خوب ببرین توی اردو شرکت بدین تا فاکتورهایبازیکنان شما قوی بشه و تیمتون قوی بشه.
خیلی از دوستان به من اعتراض می کنند می گن تیم من 5 تا بازیکن 2 ستاره داره و 3 تا بازیکن 1 ستاره اما به یک تیم که اسم بازیکناش نا شناس بود با اختلاف 3 گل باختم ! بعدش بررسی که می کنیم میبینیم که اون تیم معمولی رفته روی بازیکنان معمولیش کار کرده و توی تمرینات کارآیی سیستم و تاک تیک رو به حدود 98٪ رسونده !
تاک تیکی هم که اتخاذ کرده به بازیکنان تیمش می خوره و مسلمآ‌شانسش برای پیروزی بیشتره
شما اگه می خواین تیم خوبی داشته باشید باید تیمتون رو زیاد اردو ببرید و هرروز تمرین بدین
در مورد قیمت بازیکنان همیشه در جهان فوتبال همین بوده و بازیکنان با نام بزرگ که از لحاظ فنی خیلی تفاوتی با بازیکنانی که جنبه تبلیغاتی ندارند ازل حاظ قیمت خیلی متفاوت می شن. شما در حال حاضر تفاوت فنی بکهام با گرت بیل رو حساب کنید ! و قیمتاشون هم مقایسه کنید ! به نظر شما الان گرت بیل اماده تره یا بکام؟ اما قیمتشون مساویه؟
خلاصه بازیکنان معروف گرون تر هستند دیگه

30 ساعت گذشت.جوابي نيست؟؟
چه ارزشي داره كه وقتي با يك ستاره ها ميشه تيم رو بست ما بياييم و دو ستاره بخريم؟
..................................................
سوال 2 :
چه فرقي داره كه من n تا تيم رو بچرخونم يا n نفر هركدوم يك تيم رو هم نچرخونند تا دوماه كه حذف بشه نهايتا؟
چه سودي داره كه n نفر به تيمهاشون سرنزنند وبا تماشانكردن تبليغات به سايت افزايش اعتبار ندهند و امثال من با چرخوندن n تا تيم n بار تبليغات سايت رو تماشاكنيم وبه ترافيك سايت اضافه كنيم؟

سلام دوست عزیز
شما اگه N تا تیم داشته باشید و N تا تیم رو سالم بچرخونین هیچ کس با شما کاری نداره
طرف حساب ما کسانی بودن که N تا تیم ساختند و نقل و انتقال مشکوک بینشون انجام می شد
وگرنه با تهیه کردن سرور جدید شما اگه 3 تا تیم داشته باشید و هر 3 تا رو بدون تقلب بچرخونین از این به بعد کاری نداریم ولی هیچ نقل و انتقالی نباید بینشون انجام بشه.
ضمنآ بیش از 3 تیم هم لطف کنید نسازید که الکی لیگ ها زیاد نشه
سایت های مشابه ممکنه 10 برابر ما تیم داشته باشند اما یوزرهاشون اینقدر (یعنی 10 برابر )با ما تفاوت نداره و باعث شده الان تیمی که ثبت نام می کنه توی لیگ 15 و 16 باشه ! و این خیلی جالب نیست :ohum:
نظر شما چیه؟
یعنی چون شما زودتر با سایت آشنا شدید باید 10 تیم بسازید و از لیگ 8 و 9 شروع کنید و همه این کار رو کنند تا تیم ها تا لیگ 15 بره و بقیه که دیرتر آشنا می شن تیم اولشون هم از لیگ 15 شروع شه؟
جالبه به نظرت ؟ think::
موفق باشید

این هفته توی لیگ ستاره ها تقریبا 450 نفر شرکت کردند که هر کدوم 10000 سکه داده باشند میشه 4500000 سکه
اما فقط 310000 سکه به تیم ها داده می شه که خیلی کمه
می شه تا 100 نفر اول رو هم سکه داد
مثلا نفر اول 200000 سکه نفر دوم 180000 سکه .سوم تا دهم 100000 سکه .دهم تا بیستم 80000 و الی آخر

آقا ما فکر نمی کردیم اینقدر ثبت نام کنند که heee::
این هفته به 2 تیم ستاره دادیم از هفته آینده به 10 تیم ستاره می دیم
جایزه سکه ای هم تا 15 - 16 تیم داده می شه
اگه روند ادامه پیدا کنه باز هم جوایز بیشتر می شه

دستتون درد نکنه سایت خیلی روان شده بازی ها هم سر وقته همه چی با نظم هستش فقط چرا هنوز بیشتر تیم ها که با لای جدول بودن هنوز دسته 8 هستن؟
سلام دوست عزیز
این روان شدن سایت جوری واسه ما آب خورد که حالا حالاها ته جیبمون دیده می شه ki::
دوستان عزیز هم اینقدر لطف دارند که هیچ کمکی به سایت نمی کنند و سکه نمی خرند که یک کم وضع مالی سایت خوب شه تا بتونیم جوایز نقدی هم بدیم ( الان پول سرور هم از جیب می دیم و هیچ اسپانسری هم به سایت های شخصی که مثل ما هستند و هیچ رابطه ای ندارند کمک نمی کنه...

شما وقتی با شرکتهای برنامه نویس تماس می گیرید با این مراحل مواجه می شید

1ـ ابتدا زنگ می خوره ( 7 - 8 بار اشغاله :sooot: )
2ـ بعد از 20 دقیقه تماس بالاخره بوغ آزاد می خوره
3ـ سپس یک خواهر گرامی با لهجه ایرانی- امریکایی صحبت می کنند و می گن
برای ارتباط با .... شماره 1
برای ارتباط با ..... شماره 2
برای ارتباط با ..... شماره 3
الی 9
نکته جالب که شما هر کدوم از شماره ها رو بزنین یک نفر بر می داره ki::
4ـ سپس شما شماره مورد نظر رو انتخاب می کنید و یک آهنگ گوش نواز می شنوید
پس از حدود 1 دقیقه آهنگ تموم می شه و می اد از اول ki:: خلاصه تا اینکه یکی دیگر از خواهران با لهجه شیرین ایرانی امریکایی گوشی رو بر می دارن :ohum:
شررررررررررررکت ......... بفرماییــــــــــــــــــ ـــد
شما صحبت می کنید و می گین فلان سفارش رو دارید
ابتدا سعی می کنند که متوجه بشن شما از طرف کجا هستید؟
یک شرکت بزرگ تجاری؟
یک شرگت بزرگ اقتصادی؟
یک اپراتور تلفن همراه؟
اگه فهمیدن که شما یه بنده خدا هستید که می خواهید یک سایت خصوصی بزنید و اتفاقآ‌با برنامه نویسی هم به صورت حرفه ای آشنا هستید و می تونین که اسکریپتی که می خواین اونقدر هم چیز عجیبی نیست و قیمت بالایی نداره سعی می کنند که بهانه های جالبی بیارن و مثلآ بگن شما 30 دقیقه دیگه تماس بگیرید ki:: که این بار بر ندارن و اگه سیریش باشید و با یک تلفن دیگه تماس بگیرید این بار بگن مهندس فلانی در جلسه هستند ! و برای بار سوم دیگه یک قیمت فضایی بگن تا شما پیش خودتون بگین اوه اوه و برین
چرا؟
چون نمی تونن از شما که شخص هستید پول زیادی بگیرن و برای یک سایت که 1 ماهه طراحی می شه از شما 30 - 40 میلیون تومان بگیرند
معمولآ این گونه پولها برای شرکتهای بزگ چیزی نیست و خیلی راحت پرداخت می کنند
خلاصه ما توی این 2 سال و نیم گذشته بارها با این گونه رفتار زننده گروهی خود برتر بین مواجه شدیم و سعی کردیم بدون هیچ گونه کمکی از بیرون و با یک گروه کوچک چند نفره کاری کنیم که در حال حاضر این ادعا رو داریم اگر کسی بتونه هزینه های ماهیانه یک سرور قدرتمند رو به ما پرداخت کنه در عرض چند ماه به پربازدیدترین وبسایت ایرانی تبدیل بشیم ولی متاسفانه به علت محدودیت سرور و جلوگیری از بیشتر شدن اعضای سایت هیچ گونه تبلیغاتی در سطح اینترنت نمی کنیم تا همین دسته از دوستان بتونن بازی رو با مشکلات کمتر انجام بدن

آقا یه سوال داشتم بازیکن های تک ستاره رو وقتی به اردو می بریم قوی می شن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم
اردو برای بازیکنان اماتور و معمولیه
و بازیکنان یک ستاره و دوستاره معمولآ تا سقف قدرتی که یک بازیکن می تونه داشته باشه امار دارند و دیگه اگه قرار باشه به اونا هم اضافه شه شما اگه 4 بار مسی و کریس رونالدو رو ببرین اردو نصف فاکتوراشون میشه 100٪ و این جالب نیست
اردوی بازیکنان آماتور بیشتر باید جنبه فنی داشته باشه
اما اردوی بازیکنان بزرگ بیشتر باید جنبه امادگی جسمانی و روحی داشته باشه
موفق باشید

تاخیر یکی 2 روزه در پاسخ دادن به سئوالات شما بخاطر کسالتی بود که پیش آمده و از این بابت عذرخواهی می کنم
موفق باشید :flowerysmile:

-

دهداري
10-29-2011, 06:10
با اينكه بابعضي جوابهاتون حال نميكنم
اما انصافا فقط بابت همين روحيه پاسخگوييتون هست كه اينجا موندم و دارم ادامه ميدم.
ايشالا موفق باشيدroz:::eyvalla:roz::

Forza Milan
11-01-2011, 12:58
جعفر جون دستت درد نکنه انشالله یه اسپانسر درست و حسابی پیدا بشه راحت بشی

yasin04
11-02-2011, 19:13
سلام
چرا ليگ ستاره هارو تمام تيمهارو تو يك گروه گذاشتين اگه ميشد تيمهاي هر گروه رو تو يگ گروه بذارين براي مثال:تيمهاي ليگ دسته 2 تو يك گروه چون اگه همه تيمها باهم باشن تيمي كه تو ليگ دسته10هست خوب معلومه ديگه ميتونه همه بازيهارو ببره چون بازيهاي راحتي داره ولي تيمهاي بالاتر نه لطفا بررسي شود

Derby
11-02-2011, 19:34
سلام
چرا ليگ ستاره هارو تمام تيمهارو تو يك گروه گذاشتين اگه ميشد تيمهاي هر گروه رو تو يگ گروه بذارين براي مثال:تيمهاي ليگ دسته 2 تو يك گروه چون اگه همه تيمها باهم باشن تيمي كه تو ليگ دسته10هست خوب معلومه ديگه ميتونه همه بازيهارو ببره چون بازيهاي راحتي داره ولي تيمهاي بالاتر نه لطفا بررسي شود

سلام دوست عزیز
خب الان که لیگها متفاوته دیگه و شما با تیم های لیگ دسته خودتون رقابت می کنید
اما برای اینکه تیم های لیگهای بالاتر ضرر نکنند از هفته بعد امتیاز بیشتری به تیم های بالاتر می دیم
تیم های لیگ دسته برتر 11 امتیاز
لیگ دسته اول 10 امتیاز
الی آخر ........

yasin04
11-03-2011, 09:55
سلام دوست عزیز
خب الان که لیگها متفاوته دیگه و شما با تیم های لیگ دسته خودتون رقابت می کنید
اما برای اینکه تیم های لیگهای بالاتر ضرر نکنند از هفته بعد امتیاز بیشتری به تیم های بالاتر می دیم
تیم های لیگ دسته برتر 11 امتیاز
لیگ دسته اول 10 امتیاز
الی آخر ........
ممنون جعفر خان اگه انجام بشه ديگه راحت ميشيم ماهايي كه بالاي جدوليم:love::love::love:tazim::

Reza_ss73
11-03-2011, 19:55
سلام من یه نظری دارم اونم اینه که اگه میشه یه قسمتی اضافه کنید که کسی که بیشترین گل زده یا پاس گل رو تو لیگ یا تورنمنت کسب کرده رو نشون میده و به اون تیمی که اقای گل لیگ یا تورنمنت رو داره یه مقدار جایزه داده بشه . الان اکثر سایت های مشابه چنین بخشی رو دارن و از اون جایی که سایت شما هیچ چیزی کم نداره که هیچ بهتر از اونا هم هست این بخشو اضافه کنین عالی میشه.. و اینکه این رنگ پس زمینه مشکی رو در صورت امکان بردارین و رنگ سبز یا سفید و سبز یا زرد و هر رنگ روشن دیگه ای بذارین چون الان رنگش یکم دلگیره.

sina acm
11-04-2011, 01:09
خوب این جا هم اینارو داره

Reza_ss73
11-04-2011, 09:31
نه نداره.. اقای گل لیگو نشون نمیده تو دید عموم

sina acm
11-04-2011, 22:01
نه نداره.. اقای گل لیگو نشون نمیده تو دید عموم
اقای گل هر لیگ رو راست میگی نداره ولی درکل گل زن برتر رو داره

nimacristiano
11-05-2011, 10:01
جایزه ی لیگ ها بازم کم شده من توی لیگ دسته ی 6 دوم شدم 29000 سکه بهم داد

Derby
11-05-2011, 11:40
سلام من یه نظری دارم اونم اینه که اگه میشه یه قسمتی اضافه کنید که کسی که بیشترین گل زده یا پاس گل رو تو لیگ یا تورنمنت کسب کرده رو نشون میده و به اون تیمی که اقای گل لیگ یا تورنمنت رو داره یه مقدار جایزه داده بشه . الان اکثر سایت های مشابه چنین بخشی رو دارن و از اون جایی که سایت شما هیچ چیزی کم نداره که هیچ بهتر از اونا هم هست این بخشو اضافه کنین عالی میشه.. و اینکه این رنگ پس زمینه مشکی رو در صورت امکان بردارین و رنگ سبز یا سفید و سبز یا زرد و هر رنگ روشن دیگه ای بذارین چون الان رنگش یکم دلگیره.
سلام دوست عزیز
توی صفحه امار و اطلاعات بهترین گلزن ها وجود دارند
توی هر لیگ که فایده نداره
شما در هفته می خواهید 7 تا بازی کنید و فوقش یه بازیکنتون توی 7 تا بازی بیاد 12 تا گل بزنه !
ما اومدیم توی کل مسابقات رو نشون می دیم که توی صفحه آمارو اطلاعات به طور کامل اومده
موفق باشید

جایزه ی لیگ ها بازم کم شده من توی لیگ دسته ی 6 دوم شدم 29000 سکه بهم داد

سلام دوست عزیز
چیش کم شده دیگه؟
جایزه تیم دوم 24000 بود که از 2-3 هفته قبل شده 29000 دیگه !
فقط یک هفته که اون مشکلات پیش اومده بود ما اومدیم به همه جوایز بیشتری دادیم
ضمنآ جوایز لیگ ستاره ها هم تا تیم بیستم پرداخت میشه !
موفق باشید

Reza_ss73
11-05-2011, 22:50
یه چیزی برام خیلی جالبه.. اخه چرا هر هفته بازیکنا یه سال پیر میشن?? اینطور که تا اخر عمر هی باید بازیکن گرفت و هیچ وقت اون تیم با نفرات دلخواه واسه یه مدت طولانی تو بازی نمیمونن و بازی جذابیتی دیگه نداره...اگه یه ماه یه بار سن بره بالا خیلی بهتره.. اگه هم نمیشه حداقل هر دو هفته یه بار سنو بدین بالا. که یه انگیزه ای داشته باشیم و یه کم خرج بذاریم واسه اردو و جمع کردن سرمایه نه اینکه هر هفته هی بازیکن بخریم به جای پیرا

boubash45@yahoo.com
11-06-2011, 00:31
سلام.تو گروه پانزدهم از ليگ دسته ششم تیم من کیوان بازی رو برده ولی تو جدول ثبت نشده.لطفا اقدام کنید.

boubash45@yahoo.com
11-06-2011, 13:39
سلام.تو گروه پانزدهم از ليگ دسته ششم تیم من کیوان 2 برد داره ولی 3 امتیاز تو جدول ثبت شده لطفا اقذام کنید.

Derby
11-06-2011, 13:44
یه چیزی برام خیلی جالبه.. اخه چرا هر هفته بازیکنا یه سال پیر میشن?? اینطور که تا اخر عمر هی باید بازیکن گرفت و هیچ وقت اون تیم با نفرات دلخواه واسه یه مدت طولانی تو بازی نمیمونن و بازی جذابیتی دیگه نداره...اگه یه ماه یه بار سن بره بالا خیلی بهتره.. اگه هم نمیشه حداقل هر دو هفته یه بار سنو بدین بالا. که یه انگیزه ای داشته باشیم و یه کم خرج بذاریم واسه اردو و جمع کردن سرمایه نه اینکه هر هفته هی بازیکن بخریم به جای پیرا

سلام دوست عزیز
ما اومدیم تمام بازیکنان رو کردیم 22 ساله
تا 40 سالگی هم واستون بازی می کنند
یعنی حدود 19 هفته برای شما بازی می کنند !
یعنی حدود 5 ماه یک بازیکن توی تیمتون می مونه
این کمه؟
شما فوقش توی 1 - 2 ماه می تونین یه تیم خوب ببندین و بازیکنانتون تکمیل باشه
قرار نیست مادام باشه که !
موفق باشید

سلام.تو گروه پانزدهم از ليگ دسته ششم تیم من کیوان بازی رو برده ولی تو جدول ثبت نشده.لطفا اقدام کنید.

سلام دوست عزیز
مشکلی نیست
بزودی محاسبه میشه
موفق باشید

Reza_ss73
11-06-2011, 15:02
یعنی بدون محدودیت میشه تا 40 سالگی بازیشون داد بدون اینکه هر چی سن بالا تر بره امادگیشون کمتر بشه و قدرتش کم شه?

boubash45@yahoo.com
11-08-2011, 22:28
سلام لطفا به گروه پانزدهم از ليگ دسته ششم توجه کنید. هنوز امتیاز بازی من محاسبه نشده در صورتیکه نتیجه برد تو تاریخچه بازیها هست امتیازش تو جدول محاسبه نشده و تیم من کیوان تو جدول یه بازی کمتر داره.

Derby
11-08-2011, 23:20
یعنی بدون محدودیت میشه تا 40 سالگی بازیشون داد بدون اینکه هر چی سن بالا تر بره امادگیشون کمتر بشه و قدرتش کم شه?

فقط توی 2 سال آخر کمی زودتر خسته می شن
ولی اگه مثلآ آمادگیشون 100٪ باشه با دوران جوونیشون فرقی نمی کنه
حالا ممکنه توی هر بازی 1٪ (بعضی اوقات با توجه به آب و هوا و سیستم ) بیشتر از بقیه خسته شن ولی در حالت برابر یک بازیکن 100٪ آمده 40 ساله با همون بازیکن 100٪ آماده 22 ساله فرقی نمی کنه

ehsanab
11-11-2011, 16:18
سلام میخواستم بدونم آیا راهی برای تغییر نام استادیوم یا مربی هست یا نه؟اگه هست چطور باید تغییر داد؟

دهداري
11-17-2011, 17:06
1.بازيكنهاي دوستاره كه يك يا دو فاكتورشون صفر هست رو چه طور ميشه از صفر بودن نجات داد؟مگه ميشه كه يك بازيكن دوستاره مثلا سرعتش حتي 10از 100 نباشه وكلا مساوي صفر باشه؟
2.حداكثر زمان برگشتن يك بازيكن مصدوم پزشكي به تيم چقدر هست؟با داشتن دكتر وبدنساز چقدر هست؟الان زلاتان ابراهيمويچ مدتهاست توي مصدوميت پزشكي هست و نميشه ازش استفاده كرد.چرا؟
3.اگه (حتي با داشتن آناليزور) از بازي بعد فقط دوبازيكن حريف ودرصدشون ديده بشه بايد چيكار كردتا بتونيم همه بازيكنهاي حريف و درصدهاشون رو ببينيم؟يعني تيم حريف فقط دوتا بازيكن داره وبا همين دوتا بازيكن 3تا مساوي ويك برد بدست آورده؟
4.اولويت تعويض بازيكنهاي مصدوم به چه صورتي هست؟آيا بايد در ترتيب بازيكنهاي ذخيره مناسبترين بازيكن براي همه پستهارو در بالاترين رديف قرارداد؟

Derby
11-18-2011, 00:33
سلام میخواستم بدونم آیا راهی برای تغییر نام استادیوم یا مربی هست یا نه؟اگه هست چطور باید تغییر داد؟
سلام دوست عزیز
اگه استادیوم رو بخرید می تونین اسمش رو عوض کنید

[QUOTE=دهداري;69215]1.بازيكنهاي دوستاره كه يك يا دو فاكتورشون صفر هست رو چه طور ميشه از صفر بودن نجات داد؟مگه ميشه كه يك بازيكن دوستاره مثلا سرعتش حتي 10از 100 نباشه وكلا مساوي صفر باشه؟

سلام عزیز
هیچ بازیکنی دیگه صفر نیست
یه مدت این اتفاق افتاده بود و بعضیا که توی اون موقع اون بازیکنا رو خریدن با این مشکل مواجه هستند که الان هم توی ترکیبشون می بینین بعضی از فاکتورای ای نبازیکنان 0 شده
اما توی محاسبات با فاکتورهای اصلاح شده موثر هستند
برای اطلاع از قدرت اون بازیکن به بازار نقل و انتقالات برید

2.حداكثر زمان برگشتن يك بازيكن مصدوم پزشكي به تيم چقدر هست؟با داشتن دكتر وبدنساز چقدر هست؟الان زلاتان ابراهيمويچ مدتهاست توي مصدوميت پزشكي هست و نميشه ازش استفاده كرد.چرا؟

مصدومیت ها با توجه به آمادگی بازیکن موقع مصدومیت هست
اگه موقعی که بازیکنتون مصدوم شده آمادگیش خیلی پایین بوده و ازش باز هم استفاده کردید ممکنه تا 10 - 11 روز هم مصدوم باشه
که می شه 1 فصل و نیم
ولی معمولآ مصدوم ها 5 روزه خوب می شن

3.اگه (حتي با داشتن آناليزور) از بازي بعد فقط دوبازيكن حريف ودرصدشون ديده بشه بايد چيكار كردتا بتونيم همه بازيكنهاي حريف و درصدهاشون رو ببينيم؟يعني تيم حريف فقط دوتا بازيكن داره وبا همين دوتا بازيكن 3تا مساوي ويك برد بدست آورده؟

هیچ تیمی نمی تونه کمتر از 19 بازیکن داشته باشه
ممکنه بعضی اوقات توی Load کردن تیم حریف سیستم نتونسته اطلاعات رو کامل در اختیارتون بگذاره
احتمال این امر توی زمانایی که بازیها در حال محاسبه هست ممکنه رخ بده
البته کمتر از 1٪ این مشکل پیش می آد

4.اولويت تعويض بازيكنهاي مصدوم به چه صورتي هست؟آي
ا بايد در ترتيب بازيكنهاي ذخيره مناسبترين بازيكن براي همه پستهارو در بالاترين رديف قرارداد؟
به صورت تصادفی سیستم یکی رو می گذاره توی زمین
دلیلش هم اینه که اگه قرار باشه حساب شده تعویض انجام بشه تیم هایی که مربی ندارن هیچ ضرری نمی کنن و می گن فوقش نیایم سر تیم و یکی مصدوم شه فلان بازیکن می اد توی زمین
برای همین کاری کردیم که مربیانی که سر تیم نمی ان خیلی تیمشون منظم نباشه

موفق باشید

دهداري
11-18-2011, 03:07
باز هم از پاسخگويي سريع سپاسگذارم.:hooora:
اين مواردي كه اينجا درباره شون توضيح داده ميشه توي جايي قبلا بيان نشده بودند؟اگه بوده ممنون ميشم آدرسشو بديد تا زياد به اينجا مراجعه نكنيم.اگرم نبوده خواهشا اين موارد توضيحي رو يك جايي براي اطلاع همه مربيها متمركز كنيد:motalee:
....................
لطفا ترتيبي بديد كه وقتي يك تيم در روز بعد دوتا بازي (ليگ+تورنمنت) داره حداقل از وضعيت آب وهواي هردوبازي مطلع بشه تا براساس منفعتش(نتيجه گيري در ليگ يا نتيجه گيري در تورنمنت) از يكبار تمرينش بتونه حداكثر استفاده رو ببره.الان احتمال داره كه نتيجه گيري در تورنمنت براي يك تيم از نتيجه گيري بازي ليگش با ارزشتر باشه اما بعلت بيخبري از آب وهواي بازي تورنمنت براساس آب وهواي بازي اول(ليگ) تمرين روزانه شو تعيين كنه واز تمرين ويژه براي تورنمنت دستش كوتاه بمونه.

ehsanab
11-20-2011, 21:44
با سلام.می خواستم بدونم چرا من با اینکه 2 برد در این لیگ از 2 بازی ای که انجام دادم تو لیگ بدست آوردم آما مبلغ برد دوم(1000 سکه) و امتیاز برد دوم در لیگ ستاره ها برام محاسبه نشده
تیم madrid75 گروه هفتاد و ششم از ليگ دسته هفتم

CRISTIANO RONALDO 7
11-21-2011, 19:18
سلام در مورد اینکه گفتید هیچ بازیکن دو ستاره که یکی از قدرتاش 0 باشه نداریم

Pique

Pique قد: 192
بازی‌ها: 29
گل زده: 6
كارت زرد: 7
كارت قرمز: 0
شماره: 3
تخصص: مدافع گلزنی
70 دفاع
60 سرعت
0 قدرت
84 خشونت
69 سرزنی
79 بازی سازی
83 شوت
70 پاس
76 تكنیك
0 [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

CRISTIANO RONALDO 7
11-21-2011, 19:24
دوستان یه کاری بکنید این بازیکنایی که ستاره ندارن مثل
Almunia
Diego
Diego
Valencia
Alex
Frings
Amauri
بتونیم بفروشیم.که یه پولی دستمون بیاد بازیکن دوستاره بخریم
شما که الان این قسمت رو که بخوای این بازیکنارو بفروشید بستید یه جوری درست کنید که بتونیم بفروشیمشون
اینارو من الان تو تیمم دارم برای خرید بازیکن دوستاره یا باید بازیکن نخرم یا باید اینا رو به قیمت0تومان از تیمم از دست بدم

CRISTIANO RONALDO 7
11-23-2011, 20:04
مدیر محترم من یه سوال دارم
آیا میشه
نام تیم
و ایمیل
و رمز
خودمونو تغییر بدیم

CRISTIANO RONALDO 7
11-24-2011, 19:04
مدیریت محترم میدونم الان ناراحت میشید دوتا حرفم بارمون میکنی
اما خدایی یا سایت نزن و حالا که زدی بهش برس من خودم دیگه کم آوردم بابا بخوای بری مستر احمدی نژادو ببینید انقد طول نمیکشه
یادمه یه دوستی یه بار گفت من برای سایت یه کاربر بودم اومدم فوتبال مجازی کردم برای قوی تر شدن تیمم پول واریز کردم و... اما شما به سایت نمیرسید
شمام گفتید الان شما دارید اون دوزارو تو سر ما میزنیدو...
اما من اینو نمیگم اما حداقل جوابمونو نمیدید بگید دوستان جوابتونو نمیدم برید خودتون اگه تونستید کاری بکنید اگه هم نه که به درک

ممنون

دهداري
11-25-2011, 08:17
سلام.
ما هميشه منتظر ديدن derby جعفرخان خودمون توي اين تاپيك هستيم.آقا وقتي مياي تو تالار يك نگاه به اين تاپيكم بنداز خواهشا.از رسيدگي هاتون ممنون ميشيم به خدا
..............................
اين فرانك ريبري رو از پست دفاع خارج نميكنيد؟هافبك يا فوروارد باشه بهتر نيست؟

ebiminabi2010
11-26-2011, 12:51
معلوم نیست این جعفر خان باز کجا رفته??پی یللی تللی:ghelyon:entezar:::mage mishe:
بعدش میاد میگه داشتم سرور رو درست میکردم ای بسوزه این سرورت heee::heee::
بابا کجایی نتیجه های سایت آپدیت نیستن:gijjj::ey babaaa:
تو بیا که دارم براتchomaghchomagh

انتقاد بودها نری نام کاربری مون رو ببندی:sooot:heee::

Derby
11-26-2011, 15:03
با سلام.می خواستم بدونم چرا من با اینکه 2 برد در این لیگ از 2 بازی ای که انجام دادم تو لیگ بدست آوردم آما مبلغ برد دوم(1000 سکه) و امتیاز برد دوم در لیگ ستاره ها برام محاسبه نشده
تیم madrid75 گروه هفتاد و ششم از ليگ دسته هفتم

سلام دوست عزیز
مسلمآ تا الان واریز شده
تیم ها زیاده
شما فکر کن اگه 1 ثانیه واسه واریز جایزه به تیم ها طول بکشه چقد زمان می بره؟
خلاصه بعضی اوقات ممکنه بیشتر طول بکشه دیگه!
ما یکی یکی با دست نمی آییم حساب کنیم که مثلآ‌یکی جا بیفته یا فراموش بشه
خود سیستم واریز می کنه
موفق باشید

سلام در مورد اینکه گفتید هیچ بازیکن دو ستاره که یکی از قدرتاش 0 باشه نداریم

Pique

Pique قد: 192
بازی‌ها: 29
گل زده: 6
كارت زرد: 7
كارت قرمز: 0
شماره: 3
تخصص: مدافع گلزنی
70 دفاع
60 سرعت
0 قدرت
84 خشونت
69 سرزنی
79 بازی سازی
83 شوت
70 پاس
76 تكنیك
0 [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

دوست عزیز شما وقتی به خودت زحمت نمی دی 4 تا صفحه قبل رو بخونی دیگه من چیکار کنم؟
نوشته شده بازیهای پیکه 29 تا !!!! یعنی اینکه این بازیکن حدود بیش از 1 ماه پیش خریده شده
ما همین 2 هفته پیش نوشتیم که بازیکنان داخل بازار نقل و انتقالات تصحیح شدن ولی اونایی که توی تیم ها هستن براشون قدرت محسوب می شه ولی ممکنه 0 نشون داده بشه
پیکه هم الان حدود 1 ماه است که توی بازار قدرتش 84 نشون داده میشه ولی تیم هایی که قبلآ خرید کردن همون طور که توضیح داده بودیم توی لیست بازیکنانشون مکنه 0 نشون داده بشه ولی همون قدرت اصلی یعنی چیزی که توی بازار هست براشون محاسبه میشه

Almunia
Diego
Diego
Valencia
Alex
Frings
Amauri
شما که الان این قسمت رو که بخوای این بازیکنارو بفروشید بستید یه جوری درست کنید که بتونیم بفروشیمشون
اینارو من الان تو تیمم دارم برای خرید بازیکن دوستاره یا باید بازیکن نخرم یا باید اینا رو به قیمت0تومان از تیمم از دست بدم

خب دوست عزیز
شما یه لطفی کن
از این به بعد هر بازیکنت که پیر شد به ما بگو که واستون 2 ستاره کنیم که به قیمت خوب بفروشید
این خوبه؟ heee::
شما بازیکن رو بدون ستاره و به قیمت بازیکن بدون ستاره خریدی الان می خوای 2 ستاره بفروشی؟

مدیر محترم من یه سوال دارم
آیا میشه
نام تیم
و ایمیل
و رمز
خودمونو تغییر بدیم

سلام دوست عزیز
در حال حاضر از طریق سایت نمیشه
اگه همچین درخواستی دارید با همون ایمیلی که ثبت نام کردید به ما ایمیل بزنید تا انجام بدیم
از آنجایی که توی صفحه شخصی تون آدرس و تلفن و شماره حساب و .. نوشته شده و ممکنه بعضی دوستان به کافی نت و .. برن ما امکان تعویض این مسائل رو به راحتی نگذاشتیم
اگه کسی درخواست تعویض داشته باشه ازا ینجا آی پی رو بررسی می کنیم اکه خود صاحب تیم بود انجام می دیم
این کار برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی شماست

مدیریت محترم میدونم الان ناراحت میشید دوتا حرفم بارمون میکنی
اما خدایی یا سایت نزن و حالا که زدی بهش برس من خودم دیگه کم آوردم بابا بخوای بری مستر احمدی نژادو ببینید انقد طول نمیکشه
یادمه یه دوستی یه بار گفت من برای سایت یه کاربر بودم اومدم فوتبال مجازی کردم برای قوی تر شدن تیمم پول واریز کردم و... اما شما به سایت نمیرسید
شمام گفتید الان شما دارید اون دوزارو تو سر ما میزنیدو...
اما من اینو نمیگم اما حداقل جوابمونو نمیدید بگید دوستان جوابتونو نمیدم برید خودتون اگه تونستید کاری بکنید اگه هم نه که به درک

ممنون

دوست عزیز
اون بالا ادبیات سئوال کردنت خوب بود منم با ادبیات خوب جوابتون رو دادم
از اونجایی که اینطوری صحبت کردن توی شخصیت من نیست نمی تونم مثل ادبیات خو.دت بهت جواب بدم
فقط همینو می گم قبلآ یه مطالعه بکن بقیه سئوالات رو ببین اگه سئوالت تکراریه نپرس چون ما بیکار نیستیم هی سئوال تکراری جواب بدیم
موفق باشید

سلام.
ما هميشه منتظر ديدن derby جعفرخان خودمون توي اين تاپيك هستيم.آقا وقتي مياي تو تالار يك نگاه به اين تاپيكم بنداز خواهشا.از رسيدگي هاتون ممنون ميشيم به خدا
..............................
اين فرانك ريبري رو از پست دفاع خارج نميكنيد؟هافبك يا فوروارد باشه بهتر نيست؟

دوست عزیز
به خود شما فکر کنم جواب داده بودم
این عکسی که نشون دادین نوشته 57 بازی کرده !!
یعنی اگه هفته ای 7 بازی بشه میشه حدود 8 هفته پیش !
خود شما یه مدت پیش سئوال کردی منم گفتم از اون به بعد این موارد چک و برطرف شده
توی بازار نقل و انتقالات این طور نیست ولی اگه قبلآ خرید کردین توی لیستتون نوشته مدافع اما محاسبه همون فوروارد می شه
این جمله رو تا حالا چندین بار نوشتم !
موفق باشید

معلوم نیست این جعفر خان باز کجا رفته??پی یللی تللی:ghelyon:entezar:::mage mishe:
بعدش میاد میگه داشتم سرور رو درست میکردم ای بسوزه این سرورت heee::heee::
بابا کجایی نتیجه های سایت آپدیت نیستن:gijjj::ey babaaa:
تو بیا که دارم براتchomaghchomagh

انتقاد بودها نری نام کاربری مون رو ببندی:sooot:heee::

دوست عزیز
سئوالات از این قبیل توی هیچ انجمنی پاسخ داده نمیشه و مدیر خیلی راحت پاک می کنه
دلیلشم اینه که یا قبلآ‌جواب دادیم یا اینکه سئوال چیز اورژانسی نیست
موفق باشید

كيمياگر
11-27-2011, 15:50
چرا با فاير فاكس نميشه لوگو و لباس و ... را تغيير داد ؟

Reza_ss73
11-27-2011, 22:30
مدیر عزیز سایت اقای جعفرخان من میخوام اسم تیممو تغییر بدم به چه ایمیلی باید ایمیل بزنم؟؟؟ اسم تیمم Fcss73 hastesh

Derby
11-28-2011, 00:07
چرا با فاير فاكس نميشه لوگو و لباس و ... را تغيير داد ؟[/
QUOTE]

سلام دوست عزیز
مشکل از فایرفاکس نیست
بلکه ممکنه بعضی از پلاگین ها روی مرورگر شما نصب نباشه و برای همین هم مرورگر شما نتونه بعضی از فایل ها و اسکریپت های سایت رو Load کنه
از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده کنید

[QUOTE=Reza_ss73;71453]مدیر عزیز سایت اقای جعفرخان من میخوام اسم تیممو تغییر بدم به چه ایمیلی باید ایمیل بزنم؟؟؟ اسم تیمم Fcss73 hastesh

دوست عزیز اسم تیم تغییر پیدا نمی کنه
تغییر فقط برای ایمیل و پسوورد انجام میشه
موفق باشید

كيمياگر
11-28-2011, 20:14
خيلي ممنون كه 4 تا از پست هام رو پاك كرديد chomaghchomaghchomaghchomaghchomaghchomaghchomaghc homaghchomaghchomaghchomaghchomaghchomaghchomaghch omaghchomagh

CRISTIANO RONALDO 7
11-29-2011, 18:48
نوشته اصلی توسط CRISTIANO RONALDO 7 [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Almunia
Diego
Diego
Valencia
Alex
Frings
Amauri

نقل قول از Derby ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
خب دوست عزیز
شما یه لطفی کن
از این به بعد هر بازیکنت که پیر شد به ما بگو که واستون 2 ستاره کنیم که به قیمت خوب بفروشید
این خوبه؟ heee::
شما بازیکن رو بدون ستاره و به قیمت بازیکن بدون ستاره خریدی الان می خوای 2 ستاره بفروشی؟

نقل قول از CRISTIANO RONALDO 7 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دوست عزیز من کی گفتم بازیکن بی ستاره رو به قیمت دوستاره بفروشم:fek konam:
میگم که به همون قیمت بی ستاره ای یا یه کم کمتر:iran:
بخون ببین که چی گفتم خدا داده دو چشم بیناdallliii
من میگم یه راهی بزارکه این بازیکنا رو بفروشیم بلکه پول دستمون بیاد بجاش بازیکن 2 ستاره وارد تیم کنیم
در ضمن کی گفته بازیکنای من پیر هستن:gijjj:
هرکیم بخواد بازیکن بخره چشاشو باز کنه سنشونو یه نگاه بندازهmas:-

CRISTIANO RONALDO 7
11-29-2011, 18:52
راستی یه چیز جا لب

مربی مورد علاقه : Fergusen
بازیکن محبوب : C.ronaldo
تشکر شده 38 بار در 14 پست

دهداري
11-30-2011, 02:09
باز هم از پاسخگويي سريع سپاسگذارم.:hooora:
اين مواردي كه اينجا درباره شون توضيح داده ميشه توي جايي قبلا بيان نشده بودند؟اگه بوده ممنون ميشم آدرسشو بديد تا زياد به اينجا مراجعه نكنيم.اگرم نبوده خواهشا اين موارد توضيحي رو يك جايي براي اطلاع همه مربيها متمركز كنيد:motalee:
....................
لطفا ترتيبي بديد كه وقتي يك تيم در روز بعد دوتا بازي (ليگ+تورنمنت) داره حداقل از وضعيت آب وهواي هردوبازي مطلع بشه تا براساس منفعتش(نتيجه گيري در ليگ يا نتيجه گيري در تورنمنت) از يكبار تمرينش بتونه حداكثر استفاده رو ببره.الان احتمال داره كه نتيجه گيري در تورنمنت براي يك تيم از نتيجه گيري بازي ليگش با ارزشتر باشه اما بعلت بيخبري از آب وهواي بازي تورنمنت براساس آب وهواي بازي اول(ليگ) تمرين روزانه شو تعيين كنه واز تمرين ويژه براي تورنمنت دستش كوتاه بمونه.

اينو تعيين تكليف نميكنيد؟

Forza Milan
12-04-2011, 22:58
سلام داش جعفر

بازیکن خریدم پولش از بوجه باشگاه کم شد ولی خودش نیومد یه نگاهی بنداز

korosh kabir
12-05-2011, 00:21
با سلام خدمت دوستان عزیز امروز من یک مسابقه داشتم که 2بر1بازنده شدم ولی من در ان مسابقه 2گل زده بودم اینم لینکه بازی[Only Registered And Activated Users Can See Links]

كيمياگر
12-09-2011, 23:11
واقعا انصافه كه من يه بازي رو 4 بر 2 برده باشم ولي در جدول حساب نشده باشه و من بخوام به ليگ دسته چهار سقوط كنم ؟
عكس :

xan
12-14-2011, 02:29
در صحفه استراتژی کنار استراتژی تیم یه منو بار هست به صورت a,b,c ، آیا تاثیری در استراتژی تیم دارند این حروف که باید نشانگر زیر سیستم تیم باشند و اگر بله چرا تغییری دیده نمیشه در نحوه چیدمان بازیکنان در میدان؟؟؟

Derby
12-14-2011, 11:21
سلام داش جعفر

بازیکن خریدم پولش از بوجه باشگاه کم شد ولی خودش نیومد یه نگاهی بنداز

سلام عزیزم
اسم تیم + ایمیل‌+ بازیکنی که خریدین رو بهم ایمیل بزنین
ممنون

اينو تعيين تكليف نميكنيد؟

موارد ضروری رو توی اموزش مطرح کردیم دوست عزیز
همین ها هم که مطرح کردیم سروصدای همه در اومده می گن چرا اینقدر ساخت و حرفه ای شده !
بقیه موارد هم که غیر ضروری بود امثال شما که پرسیدین اینجا پاسخ دادیم

با سلام خدمت دوستان عزیز امروز من یک مسابقه داشتم که 2بر1بازنده شدم ولی من در ان مسابقه 2گل زده بودم اینم لینکه بازی[Only Registered And Activated Users Can See Links]

سلام دوست عزیز
توی سایت چندین بار اطلاع رسانی کردیم که نتیجه ای ملاک امتیاز دهی در جدول هست که توی تاریخچه بازیها نوشته میشه
من نگاه کردم دیدم تاریخچه بازیها همون 2 بر 1 به سود حریفتون بوده !

واقعا انصافه كه من يه بازي رو 4 بر 2 برده باشم ولي در جدول حساب نشده باشه و من بخوام به ليگ دسته چهار سقوط كنم ؟
عكس :

دوست عزیز من که ایمیل شخصی خودم رو گذاشتم تا وقتی این گونه مشکلات پیش می آد به من بگین
این گونه مشکلات توی همه بازیهای آنلاین پیش می آد ولی هیچ کس به روی خودش نمی آره .. اما ما اومدیم ایمیل گذاشتیم که اطلاع بدین تا حقی از کسی ضایع نشه !
شما که از روی انصاف حرف می زنید.. بگین انصافآ من چه کاری از دستم بر می اومده که نکردم؟
اگه 1000 - 2000 تیم بود می شد یک کاریش کرد
اما چند ده هزار تیم توی سایت عضو هستند و اگه این گونه مشکلات در بین این تیم ها در هر هفته باری 2 - 3 تی مپیش بیاد این دیگه اجتناب ناپذیره
به هر حال من نمی ام این مطالب رو پاک کنم چون می دونم حرفتون درسته و باید پیگیری بشه
اما برای این که به نتیجه برسید به جای اینکه اینجا توی مباحث عمومی بگین بیاین به ما ایمیل بزنید تا مشکلتون رفع شه
تیمتون سقوط کرده حالا اومدین می گین اینجوری؟ چه فایده داره دیگه؟
به هر حال بنده متاسفم ولی دیر اطلاع دادین
موفق باشید

در صحفه استراتژی کنار استراتژی تیم یه منو بار هست به صورت a,b,c ، آیا تاثیری در استراتژی تیم دارند این حروف که باید نشانگر زیر سیستم تیم باشند و اگر بله چرا تغییری دیده نمیشه در نحوه چیدمان بازیکنان در میدان؟؟؟

حقیقت امر اینه که قبلآ این زیر سیستم های A , B , C حالت تدافعی , میانی و تهاجمی هر سیستم رو مشخص می کرد
اما به علت بالا رفتن حجم تیم ها و زیاد شدن محاسبات . این بخش از محاسبات رو که خیلی مهم نبود حذف کردیم تا بازیها سریعتر محاسبه شه
برای ما کاری نداشت که بگذاریم شما ببینید که با تغییر A , B , C چینش شما تاثیر می کنه ولی عملآ روی بازی شما تاثیر نمی گذاشت ! اما ما دوست داریم با کاربر صادق باشیم
وقتی می بینید تغییری حاصل نمیشه یعنی توی محاسبات هم بی تاثیره
موفق باشید love::

CRISTIANO RONALDO 7
12-19-2011, 00:24
eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-eterza::-

xan
12-21-2011, 03:03
با سلام
یه درخواست از مدیریت سایت داشتم که اگر امکان داره وضع آب و هوا را در صحفه تاریخچه بازیها اضافه کنند تا پیشاپیش بدونیم در کدوم وضع آب و هوایی با کدوم تیم بازی داریم

reza-chelsea
12-24-2011, 11:09
پول این هفته واریز نشده اگه میشه پیگیری کنید؟؟؟

Derby
12-24-2011, 13:43
با سلام
یه درخواست از مدیریت سایت داشتم که اگر امکان داره وضع آب و هوا را در صحفه تاریخچه بازیها اضافه کنند تا پیشاپیش بدونیم در کدوم وضع آب و هوایی با کدوم تیم بازی داریم

سلام دوست عزیز
یه تفاوتی بین تیم هایی که مربیشون هر روز سر می زنه با تیمی که هفته ای یک بار می آد باید باشه دیگه عزیزم

پول این هفته واریز نشده اگه میشه پیگیری کنید؟؟؟

سلام
تعداد تیم ها زیاده به مرور واریز میشه
موفق باشید

CRISTIANO RONALDO 7
12-26-2011, 23:45
من یه پست گذاشتم اما حذف شد:chi migi:
گفتم اگه میشه
یک دروازه بان
یک یا دو مدافع
یک مهاجم به تیم ها اضافه کنید
که تقریبا بازیکنای هرتیم میشن 29یا30
مرسی از مدیریت محترم سایت
love:::chakerim:

Derby
12-26-2011, 23:48
من یه پست گذاشتم اما حذف شد:chi migi:
گفتم اگه میشه
یک دروازه بان
یک یا دو مدافع
یک مهاجم به تیم ها اضافه کنید
که تقریبا بازیکنای هرتیم میشن 29یا30
مرسی از مدیریت محترم سایت
love:::chakerim:

سلام
سری قبلی که حذف شد سئوالتون نا مفهوم بود
دوست عزیز همه جای دنیا 18 بازیکن معرفی میشه برای بازی و 23 بازیکن توی لیسته که برای ما هم همینه دیگه
موفق باشید

CRISTIANO RONALDO 7
12-26-2011, 23:57
سلام
سری قبلی که حذف شد سئوالتون نا مفهوم بود
دوست عزیز همه جای دنیا 18 بازیکن معرفی میشه برای بازی و 23 بازیکن توی لیسته که برای ما هم همینه دیگه
موفق باشید
خب تبلیغ نمیکنم
من تو همین سایت تیم دارم خودم و دوستامو برادرام
اما چند سایت که سر زدم بیشا زاین تعداد میتونستی بازیکن جذب کنی
بازیکنای کمتر از 17 سال و اینا که رو استعداد و... کا میکنی تا بیاد بالا
واگه تعداد بشه 29یا30 اگه تیمی بخواد 4-5-1 بازی کنه مسلما 8تا مدافه داره که اگه 5تا رو بزاره تو بازی اگه بخواد تو بازی بعد تعویض کنه باید یک بازیکن خسته رو تو ترکیب باره چون 5تا خسته هستن

CRISTIANO RONALDO 7
12-29-2011, 01:05
سلام
جعفر خان نظر ما عملی میشه؟think::

xan
12-29-2011, 02:30
سلام
نتیجه بازی تیم من در روز گذشته هنوز اعلام نشده و من نمی دونم باید برای بازی بعد ترکیب بچینم یا صبر بدم نتیجه اعلام بشه
اسم تیم من : Qara Papaq و تیم حریف: Bum Academy و تو داشبورد از ساعت 17 روز چهارشنبه که باید بازی برگزار می شد نوشته در حال گرم کردن حالا یه بازی اینهمه گرم کنن فکر کنم واسه سلامتی بازیکنان مضر باشه
در ضمن من هفته پیش تو لیگ 7 قهرمان شدم و به لیگ 6 صعود کردم ولی به تعداد هوادارن تیم دریغ از اضافه شدن یه نفر
البته ایمیل هم زدم به ایمیلی که دادین و اسم تیم و لینک تیم رو هم گذاشتم و با ایمیلی که ثبت نام کردم ایمیل زدم ولی واسه اون ایمیل هم دریغ از یه جواب
انشالله که اینجا دیگه جواب بگیرم
ممنون از لطفتون

spiderkiller
12-29-2011, 10:36
سلام خسته نباشید.
میگم یک فکری به حال سیستم جوانان و رشدشون نمیکنید؟یکم سایت با موزیلا مشکل داره یک فکری به حالش بکنید ممنون میشم:sigar:

Derby
12-29-2011, 10:55
خب تبلیغ نمیکنم
من تو همین سایت تیم دارم خودم و دوستامو برادرام
اما چند سایت که سر زدم بیشا زاین تعداد میتونستی بازیکن جذب کنی
بازیکنای کمتر از 17 سال و اینا که رو استعداد و... کا میکنی تا بیاد بالا
واگه تعداد بشه 29یا30 اگه تیمی بخواد 4-5-1 بازی کنه مسلما 8تا مدافه داره که اگه 5تا رو بزاره تو بازی اگه بخواد تو بازی بعد تعویض کنه باید یک بازیکن خسته رو تو ترکیب باره چون 5تا خسته هستن
داداش من بر اساس قوانین فوتبال سایت رو تنظیم کردم و نمی ام ببینم بقیه سایتها چی کار کردن که
قرار نیست همه بازیکنان شما توی همه بازیها با امادگی 100% باشند که نیاز باشه شما بعد از هربازی کل تیم رو عوض کنید
در خواست شما فوتبالی نیست و عملی نمیشه
ممنون

سلام
نتیجه بازی تیم من در روز گذشته هنوز اعلام نشده و من نمی دونم باید برای بازی بعد ترکیب بچینم یا صبر بدم نتیجه اعلام بشه
اسم تیم من : Qara papaq و تیم حریف: Bum academy و تو داشبورد از ساعت 17 روز چهارشنبه که باید بازی برگزار می شد نوشته در حال گرم کردن حالا یه بازی اینهمه گرم کنن فکر کنم واسه سلامتی بازیکنان مضر باشه
در ضمن من هفته پیش تو لیگ 7 قهرمان شدم و به لیگ 6 صعود کردم ولی به تعداد هوادارن تیم دریغ از اضافه شدن یه نفر
البته ایمیل هم زدم به ایمیلی که دادین و اسم تیم و لینک تیم رو هم گذاشتم و با ایمیلی که ثبت نام کردم ایمیل زدم ولی واسه اون ایمیل هم دریغ از یه جواب
انشالله که اینجا دیگه جواب بگیرم
ممنون از لطفتون

سلام دوست عزیز
همه ایمیل ها خونده میشه ولی ما توی سایت نوشتیم که بازی اگه انجام نشه می افته به ساعت 3 روز بعد
ننوشتیم؟
مطمئنآ بازی شما هم الان برگزار شده
موفق باشید

سلام خسته نباشید.
میگم یک فکری به حال سیستم جوانان و رشدشون نمیکنید؟یکم سایت با موزیلا مشکل داره یک فکری به حالش بکنید ممنون میشم:sigar:

اضافه کردن هر امکانی نیاز به خریداری سرور قویتر داره
فعلآ از پس هزینه های همین تعداد تیم هم بر نمی آییم
ایشالا ببینیم تابستون چی میشه
در مورد مرورگر هم باید بگیم که یه سری از اسکریپت ها رو موزیلا ساپورت نمی کنه ! دیگه مشکل از مرورگر موزیلا هست که اسکریپت رو نمی تونه اجرا کنه و از ما کاری بر نمی اد جز اینکه بگیم از اینترنت اکسپلورر استفاده کنین
موفق باشید

spiderkiller
12-29-2011, 15:52
دوستان من یک مدت طولانی بازی نکردم اکثر بازیکنام به 40 نزدیک میشن.اگه بازیکنی به 40 برسه چی میشه؟جاش رو با کی عوض میکنه؟

Derby
12-29-2011, 18:17
دوستان من یک مدت طولانی بازی نکردم اکثر بازیکنام به 40 نزدیک میشن.اگه بازیکنی به 40 برسه چی میشه؟جاش رو با کی عوض میکنه؟

بازیکنان 40 ساله بیرون می رن و به جاشون بازیکنان اماتور و جوون می ان
موفق باشید

CRISTIANO RONALDO 7
12-29-2011, 23:13
[QUOTE=Derby;78004]داداش من بر اساس قوانین فوتبال سایت رو تنظیم کردم و نمی ام ببینم بقیه سایتها چی کار کردن که
قرار نیست همه بازیکنان شما توی همه بازیها با امادگی 100% باشند که نیاز باشه شما بعد از هربازی کل تیم رو عوض کنید
ممنون

:ahaaaaaa::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:lagh::lagh::lagh::lagh:::hehehe::hehehe::heh ehe:
آورین آورین:-shad:-shad:khandeeeee bahal:lagh:::nishkhand:
داداش اگه شما سایت دارین من 4تا سایت موزیک دارم
و..........
کاری به این چیزا ندارم
ولی اینکه گفتی همه بازیکنارو عوض کنی همینجوری با سیستم 4.3.3 میتونی کل تیمو عوض کنی
ولی من برا ترکیبی میگم که بخوای 5.4.1 بازی کنی شاید طرف 10تا مدافع نداشته باشه
درضمن من میدونم درخواستم فوتبالی نیست چون هرتیم در فوتبال 24 بازیکن داره
اما تیم غیر فوتبالی استقلال
26یا27 بازیکن داره و دنبال 6یا7 بازیکن دیگس
بابا خب غیر فوتبالیهmas:-mas:-mas:-mas:-
یا همون رئال مادرید که500تا بازیکن داره
بابا اینا همه غیر فوتبالین :ahaaaaaa:mas:-

Derby
12-29-2011, 23:23
[quote=derby;78004]داداش من بر اساس قوانین فوتبال سایت رو تنظیم کردم و نمی ام ببینم بقیه سایتها چی کار کردن که
ممنون

:ahaaaaaa::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:lagh::lagh::lagh::lagh:::hehehe::hehehe::heh ehe:
آورین آورین:-shad:-shad:khandeeeee bahal:lagh:::nishkhand:
داداش اگه شما سایت دارین من 4تا سایت موزیک دارم
و..........
کاری به این چیزا ندارم
ولی اینکه گفتی همه بازیکنارو عوض کنی همینجوری با سیستم 4.3.3 میتونی کل تیمو عوض کنی
ولی من برا ترکیبی میگم که بخوای 5.4.1 بازی کنی شاید طرف 10تا مدافع نداشته باشه
درضمن من میدونم درخواستم فوتبالی نیست چون هرتیم در فوتبال 24 بازیکن داره
اما تیم غیر فوتبالی استقلال
26یا27 بازیکن داره و دنبال 6یا7 بازیکن دیگس
بابا خب غیر فوتبالیهmas:-mas:-mas:-mas:-
یا همون رئال مادرید که500تا بازیکن داره
بابا اینا همه غیر فوتبالین :ahaaaaaa:mas:-

طبق قوانین تمام تورنومنت ها و لیگ های معتبر تمامی تیم ها فقط و فقط 23 بازیکن می تونن توی لیست ارائه بدن و در فرصت های مختلفی که برای لیگ های طولانی در نظر گرفته شده ( مثل نیم فصل و یا تعطیلات و شروع فصل ) شما می تونین لیستتون رو تغییر بدین.
هیچ تورنومنت و یا لیگی در دنیا برگزار نشده که تیمی بیش از 23 بازیکن به صورت همزمان ارائه داده باشه ضمن اینکه برخی از لیگها مانند لیگ ایران یک سری محدودیت ها و اجبارها هم قرار می دن ... برای مثال: هر تیم باید حداقل تعدادی مشخص بازیکن زیر 23 سال و .. داشته باشد)
با این همه ما هیچ محدودیتی برای نقل و انتقالات قرار ندادیم و شما هر لحظه می تونین لیست خودتون رو تغییر بدین و بازیکنانی که دوست دارید رو بخرید و یا کسی رو بیرون بندازین
دوستان وارد مسائل قوانین و .. نشن که اینجا محلی برای توضیح قوانین فوتبال نیست

-

ebiminabi2010
12-30-2011, 06:53
اقا ما بعد یک سال و نیم مربیگری تو این سایت بالاخره تیممون رو تو صفحه اصلی سایت دیدیم که معرفیش کرده بود اما متاسفانه استان رو اشتباهی زده بودentezar:::-ang:ey babaaa::gijjj::fek konam:

ebiminabi2010
12-30-2011, 07:59
سلام بر جعفر خان خودمون:chakerim::ghelyon:
یه پیشنهاد داشتم :hehee:
به نظر من اگه بتونی مثلا 10 تا از کاربرای با تجربه سایت و اونایی که بیشتر انلاین میشن و موفقیتهای زیادی هم کسب کردن رو به عنوان راهنما انتخاب کنی کار خودت راحت تر میشهthink::
کاربرا زودتر به جواب سوالاتشون میرسن:yes:

Derby
12-30-2011, 10:38
اقا ما بعد یک سال و نیم مربیگری تو این سایت بالاخره تیممون رو تو صفحه اصلی سایت دیدیم که معرفیش کرده بود اما متاسفانه استان رو اشتباهی زده بودentezar:::-ang:ey babaaa::gijjj::fek konam:

دوست عزیز احتمالآ خودتون استان رو اشتباهی وارد کردین
توی صفحه شخصی برید و اطلاعاتتون رو ویرایش کنید

سلام بر جعفر خان خودمون:chakerim::ghelyon:
یه پیشنهاد داشتم :hehee:
به نظر من اگه بتونی مثلا 10 تا از کاربرای با تجربه سایت و اونایی که بیشتر انلاین میشن و موفقیتهای زیادی هم کسب کردن رو به عنوان راهنما انتخاب کنی کار خودت راحت تر میشهthink::
کاربرا زودتر به جواب سوالاتشون میرسن:yes:

سلام عزیز ما خودمون هستیم خدمت بچه ها
ممنون از لطفت love::

spiderkiller
01-12-2012, 20:32
اگه از این باگ ها بلدید به ما هم بگید.یک تیم توی لیگ من هست که با دروازه بانش ژولیوس سزار قهرمان شد.نمیدونم چه حکمی داره هر بازی دروازه بانش یک گل میزنه.جالبش اینجاست که دروازه بانش به من گل پیروزی رو زد و قهرمان لیگش کرد.یک رسیدگی بکنید یا لااقل به ماهم یاد بدید دروازه بانمون رو اقای گل کنیم.ایدیش اینه
Malekshahi ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

dj_sadegh70
01-18-2012, 15:11
یکم به تیم های لیگ برتر و افرادی که دارند توی سایت فعالیت میکنند بها بدید اینکه گفتید به لیگ ستاره ها بعد از یه مدت جایزه میدید خوبه ولی نه برای افراد فعال اکثرا ستاره ها رو دارند تیم های دسته پایین میبرند و امتیازی که برای لیگ داده میشه فرق زیادی نداره و تقریبا بی تاثیر هست لیگ باید به نظر من مثل یک ضریب باشه نه فقط یک امتیاز کوچیک

حالا نمیگیم هر هفته ولی حداقل برای هر ده قهرمانی لیگ برتر یک جایزه ای در نظر گرفته بشه که انگیزه رو زیاد کنه سایت شما که اول راه هست برای اینکه کاربرا تشویق به خرج کردن بشند باید انگیزه داشته باشند سایتی مثل مای اف سی روزای اول جایزه میداد به قهرمان قهرمانانش گرچه الان نمیده ولی این انگیزه داد به کاربرا و ارزشش رفت بالا
حالا جایزه هم چیز زیادی نباید باشه الان بیش از یک سال از قدمت سایت میگذره بیش از 5 قهرمانی لیگ برتر فکر نکنم تیمی داشته باشه بعد از چند سال شاید یکی بتونه همچین مقامی برسه که یعنی همیشه توی کورس بوده خب این باید بهش جایزه ای داده بشه به خاطر حضور مداوم و فعالش

یا هر هفته جایزه نه حداقل یه قدر دانی یه تشکر خشک و خالی یه تبریکی از قهرمان لیگ برتر بشه

اینا پیشنهادای منه

CRISTIANO RONALDO 7
01-20-2012, 22:16
اگه چیزیم بگی حذف
یا بلوک میشی:gerye:

Derby
01-20-2012, 23:41
اگه از این باگ ها بلدید به ما هم بگید.یک تیم توی لیگ من هست که با دروازه بانش ژولیوس سزار قهرمان شد.نمیدونم چه حکمی داره هر بازی دروازه بانش یک گل میزنه.جالبش اینجاست که دروازه بانش به من گل پیروزی رو زد و قهرمان لیگش کرد.یک رسیدگی بکنید یا لااقل به ماهم یاد بدید دروازه بانمون رو اقای گل کنیم.ایدیش اینه
malekshahi ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سلام دوست عزیز
1_ شما پنالتی رو بگذار روی دروازبان
2_ شما از دروازبان توی خط دفاع , هافبک یا مهاجم استفاده کنید ( در این حالت چون پست تخصصی این بازیکن جلو نیست و قدرت گلزنیش پایینه امکان گل زدنش کمه اما صفر نیست )

اما من فکر می کنم همون موضوع اول بوده و پنالتی زن تیم روی دروازبان بوده

ایشالا قانع شده باشید
موفق باشید

--

dj_sadegh70
01-21-2012, 11:41
کلا بوفون رو بذارید توی بازی دروازبان گلزنی هست من نه پنالتی زن گذاشتم نه میذارش جلو ولی گلزن خوبیه :hehee: خیلی هم برام گل زده:bia baghalam:

جعفر خان ما هم که ارزش جواب دادن نداشتDeath::

Derby
01-22-2012, 13:42
یکم به تیم های لیگ برتر و افرادی که دارند توی سایت فعالیت میکنند بها بدید اینکه گفتید به لیگ ستاره ها بعد از یه مدت جایزه میدید خوبه ولی نه برای افراد فعال اکثرا ستاره ها رو دارند تیم های دسته پایین میبرند و امتیازی که برای لیگ داده میشه فرق زیادی نداره و تقریبا بی تاثیر هست لیگ باید به نظر من مثل یک ضریب باشه نه فقط یک امتیاز کوچیک

حالا نمیگیم هر هفته ولی حداقل برای هر ده قهرمانی لیگ برتر یک جایزه ای در نظر گرفته بشه که انگیزه رو زیاد کنه سایت شما که اول راه هست برای اینکه کاربرا تشویق به خرج کردن بشند باید انگیزه داشته باشند سایتی مثل مای اف سی روزای اول جایزه میداد به قهرمان قهرمانانش گرچه الان نمیده ولی این انگیزه داد به کاربرا و ارزشش رفت بالا
حالا جایزه هم چیز زیادی نباید باشه الان بیش از یک سال از قدمت سایت میگذره بیش از 5 قهرمانی لیگ برتر فکر نکنم تیمی داشته باشه بعد از چند سال شاید یکی بتونه همچین مقامی برسه که یعنی همیشه توی کورس بوده خب این باید بهش جایزه ای داده بشه به خاطر حضور مداوم و فعالش

یا هر هفته جایزه نه حداقل یه قدر دانی یه تشکر خشک و خالی یه تبریکی از قهرمان لیگ برتر بشه

اینا پیشنهادای منه

سلام دوست عزیز
من در مورد سایت های دیگه نمی دونم چطوره
اما باور کنید هزینه های اینقدر بالاست که هزینه خود سایت هم در نمی اد !
چه برسه به اینکه بخواهیم هر هفته جایزه بدیم !
حالا ایشالا من تا بعد از عید اگه اسپانسر جور نشه خودم از هزینه شخصی به چند تیم برتر توی زمینه های مختلف از جمله : سابقه , لیگ برتر , لیگ ستاره ها و کاربر اخلاق جایزه می دم
در مورد جایزه هفتگی هم که دیدین پیشنهاد دادیم توی سایت و یک نظرسنجی راه انداختیم تا ببینیم مردم راضی هستند پولی به عنوان ورودی بدن و ما هم به تیمای برتر جایزه بدیم که ظاهرآ موافقت نشد
موفق باشید

-

Derby
01-22-2012, 13:46

اینا پیشنهادای منه

شما پیشنها دبدین که امتیاز بندی چطور باشه
ضریب باشه؟ یعنی چی ظریب باشه
خودتون یه حساب کتاب کنید ببینید اگه ما بخواهیم خیلی بین لیگ ها تفاوت بگذاریم اصلآ امکان هست که تیم های لیگ های پایین برنده بشن؟
حدود 99% تیم ها در لیگ های دسته 2 تا پایین قرار دارند و 1% تیم ها در لیگ دسته برتر و لیگ 1
نمی تونیم قوانینی بگذاریم که فقط به 1% انگیزه بده و 99% از انگیزه بندازه
شما اگه همین الان توی سایت اومده بوده و قانون برعکس بود می گفتین اینجوری که نمیشه هیچ وقت ما برنده بشیم !
نظرات باید از روی انصاف و منطق باشه نا با توجه به جایگاهی که خودتون دارید
موفق باشید

-

milad99
01-24-2012, 14:33
سلام خسته نباشید من می خواستم چند تا از بازیکنامو بفروشم ولی نمیشه لطفا برای حل مشکل اقدام نمایید!:sigar:

Derby
01-24-2012, 16:18
سلام خسته نباشید من می خواستم چند تا از بازیکنامو بفروشم ولی نمیشه لطفا برای حل مشکل اقدام نمایید!:sigar:
سلام دوست عزیز
اگه بازیکنانتون حرفه ای هستند که مسلمآ نیازی به فروش نیست ....اگر هم آماتور هستند که قیمت خیلی بالایی نداره
به هر حال شما می تونین هفته ای یک بازیکن رو بفروشید.
اگر هم خیلی عجله دارید که لیستتون خالی شه می تونین بازیکن رو آزاد کنید .اینجوری مشکلی ندارید و محدودیتی نیست
موفق باشید

milad99
01-25-2012, 19:35
سلام بازیکنام همه حرفه ای هستن ولی پیرن اینجوری رو بازیشون اثر می ذاره؟ولی من اصلا هفته ای یه دونه هم نمی تونم بفروشم!

sina acm
01-30-2012, 15:36
سلام جعفر خان

3 بازی لیگم انجام داده ولی هنوز من تعداد بازی هام 1 هستش چی کار کنم

dj_sadegh70
01-30-2012, 15:57
شما پیشنها دبدین که امتیاز بندی چطور باشه
ضریب باشه؟ یعنی چی ظریب باشه
خودتون یه حساب کتاب کنید ببینید اگه ما بخواهیم خیلی بین لیگ ها تفاوت بگذاریم اصلآ امکان هست که تیم های لیگ های پایین برنده بشن؟
حدود 99% تیم ها در لیگ های دسته 2 تا پایین قرار دارند و 1% تیم ها در لیگ دسته برتر و لیگ 1
نمی تونیم قوانینی بگذاریم که فقط به 1% انگیزه بده و 99% از انگیزه بندازه
شما اگه همین الان توی سایت اومده بوده و قانون برعکس بود می گفتین اینجوری که نمیشه هیچ وقت ما برنده بشیم !
نظرات باید از روی انصاف و منطق باشه نا با توجه به جایگاهی که خودتون دارید
موفق باشید

-
حرف شما کاملا درس ولی هر سایتی بلاخره یه فرقی بین کاربرایی که زحمت کشیدند و بقیه میگذاره کسی که هر روز داره به تیمش سر میزنه تمرین میده استراتژی و سیستم میچینه مربی و بدنساز خریده ورزشگاهش مهم هست بازیکن قوی خریده رسیده مثلا به لیگ برتر حالا توی لیگ ستاره ها شانس زیادی نداره چون همه تیم ها قوی هستند و بسیار نزدیک به هم در صورتی که توی بیگ های 8-9 دارند با اختلاف 4-5 تا به هم گل میزنند خب اینطوری حق کاربرایی که زحمت کشیدند خورده میشه میتونید برای گل ها امتیاز متفاوت بذارید به طور مثال هر تیم لیگ یک تا 3 به ازای هر گل 4 امتیاز بگیره ولی تیمی لیگ 4 تا 7 سه امتیاز و لیگ 8 تا 10 دو امتیاز اینطوری معقولانه تر نیست حتی توی امتیاز دهی های بین المللی هم به همین شکل هست که لیگ های سخت مثلا اسپانیا گلزنی توش امتیاز بالاتری داره تا نصبت به گلزنی مثلا توی لیگ بلژیک یعنی فرقی بین رونالدو گذاشتن که توی لیگ اسپانیا 40 گل زده از یک بازیکنی که توی لیگ بلژیک بازی میکنه و مثلا 50 گل زده نمیاند بگند رونالدو ضعیفتره و در ضریبش ضرب میکنند و امتیاز داده میشه اینجا هم میتونید به همین شک باشه اینطوری حرف من منطقی نیست؟tazim::

dj_sadegh70
01-30-2012, 16:00
این که میگم شده ها جعفر خان تیم من توی 7 بازی 5 برد داشته و 2 مساوی تیو لیگ برتر رتبه کل من توی جام ستاره ها شده بود 22 ولی تیم لیگ 9 با 7 بازی شد اول خب ارزش 7 بازی بردن توی لیگ 9 بیشتره یا 5 بازی و دو تساوی توی لیگ برتر؟ :mage mishe:

dj_sadegh70
01-30-2012, 16:06
سلام دوست عزیز
من در مورد سایت های دیگه نمی دونم چطوره
اما باور کنید هزینه های اینقدر بالاست که هزینه خود سایت هم در نمی اد !
چه برسه به اینکه بخواهیم هر هفته جایزه بدیم !
حالا ایشالا من تا بعد از عید اگه اسپانسر جور نشه خودم از هزینه شخصی به چند تیم برتر توی زمینه های مختلف از جمله : سابقه , لیگ برتر , لیگ ستاره ها و کاربر اخلاق جایزه می دم
در مورد جایزه هفتگی هم که دیدین پیشنهاد دادیم توی سایت و یک نظرسنجی راه انداختیم تا ببینیم مردم راضی هستند پولی به عنوان ورودی بدن و ما هم به تیمای برتر جایزه بدیم که ظاهرآ موافقت نشد
موفق باشید

-
میدونم هزینه سرور و نگه داشتن سایت خیلی زیاده ولی این هم برای انگیزه کاربرا لازمه چه فرقی بین کسی که وقت میذاره و لیگ برتر میاد و مدام قهرمانی میاره هست با کسی که تیمش رو بیخیال شده شاید هفته ای یک بار سر بزنه و توی لیگ 7-8-9 مونده باشه خب بعد از چند بار قهرمانی دیگه انگیزه ای براش نمیمونه چون هیچ فرقی نداره همیشه تیمش قوی باشه یا ضعیف زده میشه و میره از سایت همه بازی های آنلاین بعد از یه مدت یه جایزه کوچیک حداقل میده میدونم هر هفته جایزه دادن نمیشه کسی هم این توقع رو نداره ولی الان بعد از دو سال که از افتتاح سایت میگذره هنوز هیچ تیمی 6 تا قهرمانی لیگ برتر رو نداره شما بذارید هر 8یا9 یا یه چیزی بلاخره خودتون تعیین کنید و یک جایزه حتی کوچیک برای دلخوش بودن کاربرا تا این انگیزه به وجود بیاد و کاربرا هم بعد یه مدت بدون شک حتی خودشون خرج میکنند برای اینکه به یه جایزه ای برسند که شاید ارزش مالی کمتری داشته باشه ولی از طرف دربی باشه و یه خاطره برای خودش داشته باشه از طرف سایت :chakerim:

spiderkiller
02-01-2012, 19:59
سلام خسته نباشید.یک مطلب تو صفحه اصلی نوشتید یکم سوال برانگیز بود.یعنی مثلا 2 بازیکن 40 ساله بشن اونوقت 2 بازیکن از تیم من کم میشه؟ مثلا مسی بشه 40 سالش کسی جاش رو نمیگیره؟

mohammad.taakpar
02-02-2012, 16:13
سلام ،‌اين روند افزايش سن بازيكن تو هر هفته كاملا مسخرس.

حداقل بايد 1 ماه باشه نه 1 هفته !

Derby
02-05-2012, 13:14
این که میگم شده ها جعفر خان تیم من توی 7 بازی 5 برد داشته و 2 مساوی تیو لیگ برتر رتبه کل من توی جام ستاره ها شده بود 22 ولی تیم لیگ 9 با 7 بازی شد اول خب ارزش 7 بازی بردن توی لیگ 9 بیشتره یا 5 بازی و دو تساوی توی لیگ برتر؟ :mage mishe:

آقا صادق عزیز
حرف شما کاملآ صحیحه
احتمالآ بعد از عید ما فرق امتیازی بین لیگ ها رو بیشتر می کنیم (الان هر لیگ با لیگ پایین 1 امتیاز فاصله داره ) یعنی اینجوری تیم لیگ برتری با لیگ دسته 9 فقط 9 امتیاز فاصله داره . احتمالآ ما هم فرق هر لیگ با لیگ پایین رو 2 امتیاز می کنیم اینجوری تیم لیگ برتری با تیم لیگ دسته 9 حدود 18 امتیاز فاصله داره
فکر می کنم بهتر بشه

میدونم هزینه سرور و نگه داشتن سایت خیلی زیاده ولی این هم برای انگیزه کاربرا لازمه چه فرقی بین کسی که وقت میذاره و لیگ برتر میاد و مدام قهرمانی میاره هست با کسی که تیمش رو بیخیال شده شاید هفته ای یک بار سر بزنه و توی لیگ 7-8-9 مونده باشه خب بعد از چند بار قهرمانی دیگه انگیزه ای براش نمیمونه چون هیچ فرقی نداره همیشه تیمش قوی باشه یا ضعیف زده میشه و میره از سایت همه بازی های آنلاین بعد از یه مدت یه جایزه کوچیک حداقل میده میدونم هر هفته جایزه دادن نمیشه کسی هم این توقع رو نداره ولی الان بعد از دو سال که از افتتاح سایت میگذره هنوز هیچ تیمی 6 تا قهرمانی لیگ برتر رو نداره شما بذارید هر 8یا9 یا یه چیزی بلاخره خودتون تعیین کنید و یک جایزه حتی کوچیک برای دلخوش بودن کاربرا تا این انگیزه به وجود بیاد و کاربرا هم بعد یه مدت بدون شک حتی خودشون خرج میکنند برای اینکه به یه جایزه ای برسند که شاید ارزش مالی کمتری داشته باشه ولی از طرف دربی باشه و یه خاطره برای خودش داشته باشه از طرف سایت :chakerim:

احتمالآ اواخر بهمن ماه یک نظر سنجی برای تعیین نوع جایزه ها قرار می دیم
فعلآ در نظر داریم یکی از اینها باشه

1ـ واریز جایزه نقدی(فقط به حساب بانک ملی ... یعنی اینکه باید کسی کی می خواد جایزه بگیره یک کارت عابر بانک ملی داشته باشه)

2ـ جایزه به صورت کارت شارِژ ( همراه اول یا ایرانسل )

3ـ جایزه به صورت ارسال پکیج دی وی دی های فوتبالی

یه نظرسنجی می کنیم تا بچه ها جواب بدن

سلام خسته نباشید.یک مطلب تو صفحه اصلی نوشتید یکم سوال برانگیز بود.یعنی مثلا 2 بازیکن 40 ساله بشن اونوقت 2 بازیکن از تیم من کم میشه؟ مثلا مسی بشه 40 سالش کسی جاش رو نمیگیره؟

سلام دوست عزیز
یک بازیکن اماتور از تیم جوانان شما به جای مسی به لیست اضافه می شه

سلام ،‌اين روند افزايش سن بازيكن تو هر هفته كاملا مسخرس.

حداقل بايد 1 ماه باشه نه 1 هفته !

دوست عزیز هر هفته نشانگر یک دوره لیگ هست و در واقع یک فصله دیگه
اینجوری اگه قرار باشه شما یه تیم ببندید تا 2 سال دیگه هم تیمتون پیر نمیشه که !

سلام بازیکنام همه حرفه ای هستن ولی پیرن اینجوری رو بازیشون اثر می ذاره؟ولی من اصلا هفته ای یه دونه هم نمی تونم بفروشم!

از لیستتون خارج کنید و بازیکنتون رو آزاد کنید و یکی جون بخرید
سن بالا خیلی تاثیر منفی نمی گذاره ولی تیمتون یهو پیر بشه و یهو همه باهم برن از تیم بیرون تیم یهو ضعیف میشه

سلام جعفر خان

3 بازی لیگم انجام داده ولی هنوز من تعداد بازی هام 1 هستش چی کار کنم

سلام عزیز
این موضوع رو جواب دادیم توی پنل داشبورد سایت

حرف شما کاملا درس ولی هر سایتی بلاخره یه فرقی بین کاربرایی که زحمت کشیدند و بقیه میگذاره کسی که هر روز داره به تیمش سر میزنه تمرین میده استراتژی و سیستم میچینه مربی و بدنساز خریده ورزشگاهش مهم هست بازیکن قوی خریده رسیده مثلا به لیگ برتر حالا توی لیگ ستاره ها شانس زیادی نداره چون همه تیم ها قوی هستند و بسیار نزدیک به هم در صورتی که توی بیگ های 8-9 دارند با اختلاف 4-5 تا به هم گل میزنند خب اینطوری حق کاربرایی که زحمت کشیدند خورده میشه میتونید برای گل ها امتیاز متفاوت بذارید به طور مثال هر تیم لیگ یک تا 3 به ازای هر گل 4 امتیاز بگیره ولی تیمی لیگ 4 تا 7 سه امتیاز و لیگ 8 تا 10 دو امتیاز اینطوری معقولانه تر نیست حتی توی امتیاز دهی های بین المللی هم به همین شکل هست که لیگ های سخت مثلا اسپانیا گلزنی توش امتیاز بالاتری داره تا نصبت به گلزنی مثلا توی لیگ بلژیک یعنی فرقی بین رونالدو گذاشتن که توی لیگ اسپانیا 40 گل زده از یک بازیکنی که توی لیگ بلژیک بازی میکنه و مثلا 50 گل زده نمیاند بگند رونالدو ضعیفتره و در ضریبش ضرب میکنند و امتیاز داده میشه اینجا هم میتونید به همین شک باشه اینطوری حرف من منطقی نیست؟tazim::

دوست عزیز در مورد امتیازات که عرض کردیم خدمت شما که احتمالآ بین لیگها فاصله بیشتری می گذاریم ولی برای گلها نه نمیشه !
تعداد تیم های لیگ های 1 تا 3 کمتر از 1٪ کل تیم ها هم نمیشن و ما نمی تونیم لیگ ستاره ها رو بر اساس 1٪ امتیاز بندی کنیم و 99٪ رو از دید دور بگذاریم
شما اگه الان لیگ دسته 7 بودید می گفتید ما 6 ماه دیر تر ثبت نام کردیم باید قید بازی رو بزنیم چون فقط تیم های لیگ های بالایی بهشون نگاه می شه !
شما از دید خودتون می گین و لیگ 9 و 10 هم از دید خودشون
ولی من باید همه جوانب رو در نظر بگیرم

در مورد جوایز یک توضیح کوتاه بدیم:
سایت هایی بودن و هستن که وعده جوایز مختلف از جمله پژو 206 و انواع و اقسام لب تاپ و .. دادن به کاربراشون اما بعد از یه مدت اومدن گفتن که اسپانسر ماشین رو در اختیاز ما قرار نداده !
خیلی ها هم با اینکه از اسپانسرهای بزرگی بهره مند بودن ولی روز به روز از میزان جوایزشون کم شد !
ما چون ساکن شهرستان هستیم متاسفانه از رانت و رابطه برخوردار نیستیم و این گونه موارد متاسفانه فقط برای کسانی هست که از رانت و اینجور چیزا استفاده می کنند
ما دوست نداریم این گونه اتفاقات بیفته ... برای همین تا جوایز کاملآ آماده نشه و مطمئن نشیم نمی تونیم به مردم قول الکی نمی دیم
من روی وقتی که مردم می گذارن (حتی اگه برای تفریح باشه ) خودم رو مسئول می دونم و نمی تونم روی هوا قول چیزی رو بدم و بعدآ بیام بگم آقا نشد !!!!
سعی می کنم که سال بعد یه سری انگیزه های مادی هم بگذاریم
اما ما این سایت رو بیشتر برای تفریح و سرگرمی راه انداختیم
موفق باشید ......... roz::

ARI
02-05-2012, 19:08
صادق تو همونی هستی که تو مای اق سی هم هستی خوبی شما؟

Soocer
02-05-2012, 23:08
کاربر محرومom::کاربر محرومom::

dj_sadegh70
02-05-2012, 23:44
صادق تو همونی هستی که تو مای اق سی هم هستی خوبی شما؟
آره همون هستم کاری داشتید توی پروفایل در خدمتم این تاپیک منحرف نشه چون مهم هست:flowerysmile:

Soocer
02-07-2012, 21:10
سایت فقط اف سی دربی:chakerim:

spiderkiller
02-11-2012, 12:30
سلام دوستان .بازی های شما هم یک هفته عقب افتاده؟ من ظاهرا بازی هام یک هفته ای افتادن عقب یعنی لیگ بعدی برام شنبه دیگه شروع میشه

Soocer
02-11-2012, 13:17
سلام دوستان .بازی های شما هم یک هفته عقب افتاده؟ من ظاهرا بازی هام یک هفته ای افتادن عقب یعنی لیگ بعدی برام شنبه دیگه شروع میشه
آره اما چرااااااااااااااااااااااا ااbinambinambinam:mage mishe:

farzad_atom
02-13-2012, 10:46
سلام. آقا در گروه 102 از ليگ دسته هفتم هفته اول .ايراد نرم افزاري اتفاق افتاده. يعني بازي اول من برگزار نشده و 2 بازي بعدي انجام شده اما در قسمت آناليزور همچنان اطلاعات بازي اول رو نشون ميده. من از تاريخ و نوع آب و هوا و سيستم حريفم در هيچ كدوم از بازيها خبر ندارم.
جالب اينه كه تا الان اول گروه هم هستم :hehee:
اين مشكل من به چه صورت حل ميشه؟

Derby
02-13-2012, 11:59
سلام. آقا در گروه 102 از ليگ دسته هفتم هفته اول .ايراد نرم افزاري اتفاق افتاده. يعني بازي اول من برگزار نشده و 2 بازي بعدي انجام شده اما در قسمت آناليزور همچنان اطلاعات بازي اول رو نشون ميده. من از تاريخ و نوع آب و هوا و سيستم حريفم در هيچ كدوم از بازيها خبر ندارم.
جالب اينه كه تا الان اول گروه هم هستم :hehee:
اين مشكل من به چه صورت حل ميشه؟

سلام دوست عزیز
توی صفحه داشبورد توضیح دادیم که 1 - 2 روز داریم تیم های اضافی رو پاک می کنیم
ایشالا از 4شنبه به روال عادی می رسیم
موفق باشید

farzad_atom
02-13-2012, 13:09
سلام دوست عزیز
توی صفحه داشبورد توضیح دادیم که 1 - 2 روز داریم تیم های اضافی رو پاک می کنیم
ایشالا از 4شنبه به روال عادی می رسیم
موفق باشید

ممنون كه توضيح داديد اما اگر مشكلي پيش بياد اين مدت براي تيمها چيكار بايد بكنيم؟

Derby
02-13-2012, 14:01
ممنون كه توضيح داديد اما اگر مشكلي پيش بياد اين مدت براي تيمها چيكار بايد بكنيم؟

کار خاصی نباید انجام بدید عزیزم
مثل گذشته همون روالی که برای تیمتون داشتید رو ادامه بدین
بازی عقب افتاده هم ایشالا امروز یا فردا انجام میشه :flowerysmile:

farzad_atom
02-14-2012, 14:11
کار خاصی نباید انجام بدید عزیزم
مثل گذشته همون روالی که برای تیمتون داشتید رو ادامه بدین
بازی عقب افتاده هم ایشالا امروز یا فردا انجام میشه :flowerysmile:
بازم شرمنده كه ميپرسم يعني الان كه من 4 بازي انجام دادم ولي توي جدول براي من 3 بازي نشون ميده امتياز اون يك بازي تا آخر هفته برام حساب ميشه؟ چون من و يك تيم ديگه هم امتياز هستيم اما اون يك باخت داره كه حساب نشده و من يك برد دارم كه حساب نشده و اگر حساب بشه من به صدر جدول برميگردم

يك موضوع ديگه هم هست كه ممنون ميشم جواب بديد. من در ليگ هفته پيش دوم شدم اما كاپي به من داده نشد. فقط به نفرات اول كاپ داده ميشه؟ و اگر نه پس مسئله كاپ من چي ميشه؟
ممنونم

farzad_atom
02-16-2012, 21:22
بازم شرمنده كه ميپرسم يعني الان كه من 4 بازي انجام دادم ولي توي جدول براي من 3 بازي نشون ميده امتياز اون يك بازي تا آخر هفته برام حساب ميشه؟ چون من و يك تيم ديگه هم امتياز هستيم اما اون يك باخت داره كه حساب نشده و من يك برد دارم كه حساب نشده و اگر حساب بشه من به صدر جدول برميگردم

يك موضوع ديگه هم هست كه ممنون ميشم جواب بديد. من در ليگ هفته پيش دوم شدم اما كاپي به من داده نشد. فقط به نفرات اول كاپ داده ميشه؟ و اگر نه پس مسئله كاپ من چي ميشه؟
ممنونم
كسي نميخواد جواب منو بده ؟om::

King k.p Boateng
03-01-2012, 20:41
سلام

میخواستم بدونم که چرا لیگ تموم شد ولی من هنوز 1 بازی انجام دادم

xan
03-03-2012, 14:10
با سلام
من یه بار دیگه هم در مورد تعداد هوادارن تیمم گفته بودم و گفتید ایمیل بزنم و تا حالا 2بار ایمیل زدم ولی دریغ از یک جواب
تیم من در حال حاضر در لیگ 4 هست ولی تعداد هوادارن تیمیم تو چند هفته آخر اصلا اضافه نشده با توجه به اینکه 3 بار قهرمانی داشتم و سقوطی هم نداشتم
نام تیم : Qara Papaq
بعضی از تیمها که هم زمان با تیم من ساخته شدن الان چند برابر من هوادار دارن و لیگهای پایین تر هم هستن
ممنون میشم از راهنمایی تون

دهداري
03-09-2012, 08:04
كاش از اول روي سرور usa دل خوش نميكرديم.همين سرورهاي كره جنوبي يا هلند مگه چه اشكالي دارند؟

farzad_atom
03-10-2012, 13:31
آقا از وسطاي هفته ديگه بازيهاي من رو نشون نميده.4 روزه روي يك بازي زوم كرده . هفته جديد هم كه شروع شده اما همچنان روي همون بازي 4 روز پيش قفل مونده.قربونش برم كسي هم اينجا پاسخگو نيست
اگ سايت رو بستين خبر بدين كه ما هم نريم سر كار

LEO JOON
03-17-2012, 23:08
سلام
من چند دفعه سعی کردم وارد سایت بشم ولی میگه رمز عبور اشتباس با اینکه من مطمئنم درست رمزم رو وارد میکنم، میشه بگید مشکل از کجاست؟
ممنون

amir-97
03-17-2012, 23:44
سلام
من چند دفعه سعی کردم وارد سایت بشم ولی میگه رمز عبور اشتباس با اینکه من مطمئنم درست رمزم رو وارد میکنم، میشه بگید مشکل از کجاست؟
ممنون
شاید (caps lock)روشن باشه

LEO JOON
03-17-2012, 23:48
نه روشن نیست:narahat:

دهداري
03-19-2012, 10:55
شايد رمزتون لو رفته ويك نفر عوضش كرده.
ببينيد تيمتون نتايج جديدش مثل روند سابق هست يا خيلي تفاوت كرده؟!احتمال داره صاحب رمز جديد (سارق محترمom::)تيمو از نتيجه گيري قبلي خيلي تغييرداده باشه.

LEO JOON
03-19-2012, 20:27
نتایج تیم که کلا 180 درجه چرخیده
مثلا من فصل پیش اکثر بازیا 5-6 تا میزدم ولی این فصل همش دارم می بازم و فقط یه مساوی داشتم!om::
الآن من باید چیکار کنم؟

UNCO
04-29-2012, 12:22
با سلام و عرض ادب و احترام
چند سوال داشتم . . .
چرا تیم من از یه تیم 2 نفره میبازه ویا چرا وقتی مساوی میکنم بازنده اعلام میشوم و امتیازی تعلق نمیگیره . . . چرا ؟؟؟
چرا روبن یا ریبری فورواردن وقتی گوش کلاسیکن !!!
و در کل خیلی از بازیکنان در پسته تخصصیه خودشون نیستند مثلا بوسکتس و سنا دفاعن !!!

محمدفرزاد
05-05-2012, 17:22
سلام ببخشید من تازه بااین سایت آشناشدم وعضوش شدم منم میخوام تیم داشته باشه اما نمیدونمم باید چی کارکنم چه جوری تیمم رو ثبت کنم وکلا بازی هاش چه جوریه وومیخوام یه توضیح کلی وجامع من وکنید تا شیرفهم شم مرسی خیلی ممنون

UNCO
05-08-2012, 14:49
من فکر میکنم یکی از اصلی ترین دلایل جذابیت فوتبال آنلاین جدا از رقابتش بحث نقل و انتقاله که نقل و اتنقال دربی اصلا جذاب نیست و کاملا یکطرفست و بعد از یک مدت آدمو دلسرد میکنه !!!
ادمین جان اگه یه همه پرسی از اعضای فعال درباره این موضوع بکنی میتونی از پیشنهاد هاشون بهره زیادی رو در جهت جذابیت این سایت ببری.

farzad_atom
05-10-2012, 20:46
آقا زمان انجام بازيها خيلي بهم ريختست. مثلا ميزنه ساعت 5 اما ساعت 22 شروع به كار ميكنه.
يك فكري به حال اين موضوع بكنين لطفا :fek konam:

decster
05-30-2012, 11:27
ببخشید این بازی ضد سیستم نداره؟

nimacristiano
06-08-2012, 19:18
دوستان لطف کنین ضد سیستم هایی که بلدین رو اینجا بنویسید
مثلا ضد سیستم دفاع و ضد حمله رو کسی میدونه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

دهداري
06-20-2012, 03:05
اصلا كسي به اين تاپيك ارزشي قائل هست؟
بابا يكي بياد بعد 3 ماه به سوال كاربرا جواب بده

Spoota
07-16-2012, 01:07
من امروز یه چیز دیدم خیلی باحال بود
من دیروز یه مسابقه داشتم نوشته 3-1 باختم اما میام گزارشو میبینم 4-2 نیجه رو واگذار کردم
در هر دو حالت باختم اما امکان داره این اشتباه اون وقت اتفاق بیفته که من برده باشم اما بیاد بگه باختی
میشه دلیلشو بگین ؟
اینم عکسش
تیم منم اسپوتا [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Spoota
07-17-2012, 13:34
امروز باز این اتفاق واسم افتاد
دفعه قبلی واسم مهم نبود چون تو هر شرایط به حالم فرقی نمیکرد اما امروزی دیگه قابل تحمل نیست چون تو تفاضل گلم خیلی تائیر داره و رتبم رو تو لیگ ستارگان خیلی بالا میبرد
امروز من بازی رو 4-1 بردم اما میام گزارشو میبینم دیدم 9 تا گل رد و بدل شده
یعنی من تو بازی 7-2 بردم اما نتیجه رو 4-1 اعلام کرده :fek konam:
کسی نیست اینجا به من توضیح بده
اینم عکسش
تیم منم اسپوتا

Derby
07-17-2012, 22:02
امروز باز این اتفاق واسم افتاد
دفعه قبلی واسم مهم نبود چون تو هر شرایط به حالم فرقی نمیکرد اما امروزی دیگه قابل تحمل نیست چون تو تفاضل گلم خیلی تائیر داره و رتبم رو تو لیگ ستارگان خیلی بالا میبرد
امروز من بازی رو 4-1 بردم اما میام گزارشو میبینم دیدم 9 تا گل رد و بدل شده
یعنی من تو بازی 7-2 بردم اما نتیجه رو 4-1 اعلام کرده :fek konam:
کسی نیست اینجا به من توضیح بده
اینم عکسش
تیم منم اسپوتا

سلام دوست عزیز
اگه لحظه ای ارتباط شما با سرور قطع بشه اطلاعات دوباره براتون ارسال میشه
گل اول که بازیکن با نام Vilma Felip زده به علت قطع شدن لحظه ای ارتباط با سرور چند بار گزارش شده
همین طور گلی که Cairo Dwen زده 2 بار گزارش شده
اما محاسبات نتیجه بازی که در سرور خود ما انجام میشه یک بار گل رو حساب کرده که درست هم همونه
ملاک نتیجه بازی هست
نه گزارش بازی
موفق باشید

yasin04
08-22-2012, 12:16
تیم من
از 23بازیکن 18تاش2ستاره هست ولی نمیدونم چرا نتیجه نمیگیره
5تای باقیمونده4تا1ستاره هست و یکی هم بدون ستاره ولی حرفه ای حالا نمیدونم چرا نتیجه نمیگیره تیمهای لیگ 1و برتر و ...رو میبره و توی لیگ خودشو رو بزور میبره:gijjj::gijjj: هر روز هم تمرینش میدم بازیکنارو تعویض میکنم همه چی داره اردو هم میبرم ولی نمیدونم چرا نتیجه نمیگیره

naraqi110
09-04-2012, 21:55
سلام من ثبت نام كردم بعد توانتخاب بازيكنان دروازه بان انتخاب نكرده ثبت زدم الان دروازه بان ندارم رفتم با8000 تا يكي گرفتم ولي هم 8000تام رفت هم فقط يكي دارم نميشه از سر انتخاب بازيكن كنم ؟

Spoota
10-14-2012, 10:08
.میشه یه نفر به سوال من جواب بده
دیگه من هر طوری شو دیده بودم اما دیگه این مدلیشو نه
آمار هیچکدوم درست نیست
نتیجه یه چیز میگه گزارش بازی یه چیز میگه جدول یه چیز دیگه think::
من دیگه قاطی کردم :ey babaaa:
منتظر جوابم entezar::
جوابم ندین که دیگه chomagh

اینم عکسش
تیم منم:rom: Spoota:rom:

sina acm
10-14-2012, 15:25
مال من هم این طوری شده ولی نه در تعداد گل 5 _ 2 بردم ولی زده 2_ 2

کمک لطفا :chakoshi:

mehdi30100
10-25-2012, 15:53
قضیه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تازه ثبت نام کردم ولی هیچکدوم از بازیکنا رو نمیشناسم...................
چجوری باید بازی کرد؟

M@f
01-30-2013, 20:12
سلام خیلی وقته افسی دربی باز نمیشه چی شده ؟ البته جدیدا وقتی میرم تو سایت fcderby.com میاد تو همین سایتی که الان هستیم یعنیderby.ir لطفا بگین چی شده که نمیتونیم بریم تو سایت مربیگری انلاین؟:soal:
باتشکر

آرش10
02-16-2013, 17:46
سلام شما میدونید برای ورود به اف سی باید کجا رفت انگار تغییر کرده ممنون

frtk
03-27-2013, 12:54
سلام سایت جیدیدمربیگری آنلاین چیه؟

42d3e78f26a4b20d412==