PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار و آخرين خبرها از تمديد قراردادها و نقل و انتقالات باشگاه منچستر يونايتد

shayan_cris
03-27-2009, 14:40
به نام خدا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

سلام به همه
عزيران منچستري مي تونن اخبار مهم از تمديد قراردادها يا نقل و انتقالات بازيكنان و مربيان باشگاه منچستريونايتد رو اينجا مطرح كنند تا كلوپ هواداران منچستر نظم بيشتري بگيره و دسته بندي موضوعات بهتر باشه.
به اميد اينكه خبرها و انتقالات مسرت بخشي رو اينجا داشته باشيم.:manchester:

shayan_cris
03-27-2009, 14:43
چند ماهي است كه خبر پيوستن كريس رونالدو به تيم هاي مختلف و بالاخص رئال مادريد به صورت پياپي تاييد و تكذيب ميشه اما اين اواخر دلايل متعددي براي نزديكي كريس رونالدو به قوهاي سپيد مادريد شنيده ميشه .
مطبوعات اسپانیایی از افتتاح مغازه لوازم مد متعلق به ستاره پرتغالی منچستر در مادرید خبر داده اند.
سایت گل: کریستیانو رونالدو ، کم کم خود را آماده انتقال از اولدترافورد به مادرید می کند:mage mishe: و این روزهاشاید به اقامتش در پایتت مادریدی می اندیشد.

روزنامه تایمز چاپ انگلستان در خبری نوشت: رونالدو در فکر افتتاح مجموعه فروشگاه های لوازم مد ، به نام CR7 در مادرید است و به این نکته اشاره کرده که این اقدام در حقیقت بدین معنی است که این ستاره جوان آماده نقل مکان به باشگاه اسپانیایی می باشد.

فروشگاه های زنجیره ای CR7 ، پیش از این نیز در منطقه مادیرا و پورتوی پرتغال افتتاح شده بود. به نقل از مطبوعات اسپانیا،ممکن است این ستاره، نام فروشگاهش در شهر مادریدی به CR9 تغییر دهد. چرا که پیش از این رائول گونسالس، پیراهن شماره 7 کهکشانی ها را دراختیار دارد.رونالدو در وب سایت شخصی اش از افتتاح شعباتی از مغازه اش در پاریس، میلان، مادرید، لندن، برلین، پراگ، توکیوو لس آنجلس خبر داده
اما نکته بحث برانگیز اینه که کریس در منچستر هیچ فروشگاهی ندارد و تمایل هم ندارد بزند.

ali-man-utd
04-05-2009, 11:53
چند ماهي است كه خبر پيوستن كريس رونالدو به تيم هاي مختلف و بالاخص رئال مادريد به صورت پياپي تاييد و تكذيب ميشه اما اين اواخر دلايل متعددي براي نزديكي كريس رونالدو به قوهاي سپيد مادريد شنيده ميشه .
مطبوعات اسپانیایی از افتتاح مغازه لوازم مد متعلق به ستاره پرتغالی منچستر در مادرید خبر داده اند.
سایت گل: کریستیانو رونالدو ، کم کم خود را آماده انتقال از اولدترافورد به مادرید می کند:mage mishe: و این روزهاشاید به اقامتش در پایتت مادریدی می اندیشد.

روزنامه تایمز چاپ انگلستان در خبری نوشت: رونالدو در فکر افتتاح مجموعه فروشگاه های لوازم مد ، به نام cr7 در مادرید است و به این نکته اشاره کرده که این اقدام در حقیقت بدین معنی است که این ستاره جوان آماده نقل مکان به باشگاه اسپانیایی می باشد.

فروشگاه های زنجیره ای cr7 ، پیش از این نیز در منطقه مادیرا و پورتوی پرتغال افتتاح شده بود. به نقل از مطبوعات اسپانیا،ممکن است این ستاره، نام فروشگاهش در شهر مادریدی به cr9 تغییر دهد. چرا که پیش از این رائول گونسالس، پیراهن شماره 7 کهکشانی ها را دراختیار دارد.رونالدو در وب سایت شخصی اش از افتتاح شعباتی از مغازه اش در پاریس، میلان، مادرید، لندن، برلین، پراگ، توکیوو لس آنجلس خبر داده
اما نکته بحث برانگیز اینه که کریس در منچستر هیچ فروشگاهی ندارد و تمایل هم ندارد بزند.

سلام شایان گل
الان دیگه باید تمامی هواداران منچستر به دنبال این باشند که سه جام باقیمانده چطوری میشود؟
من که تمامی حواسم رو به به دست آوردن این سه جام کردم و اصلا هم دوست ندارم که بشنوم کریس میره یا کریس نمیره..
اگه کریس خودش گفته میره خب بهتر که بره.وقتی که باشگاه منچستر بدنبال دیمیتر برباتوف بود خود برباتوف تمایل داشت که بیاید ولی باشگاه تاتنهام مخالف بود و تا دو سال مانع رفتن این مهاجم به اولدترافورد شد ولی وقتی دیدند که دیمیتر برباتوف فقط جسمش در باشگاه است و روحش در منچستر و اصلا بازیهای سابق خودش را به نمایش نمیگذارد سرانجام تصمیم گرفتند که برباتوف رو بدهند به منچستر.خب کریس هم مثل همینه.اگه روحش با رئال مادرید هست خب بره چون که حتما در اولدترافورد بازیهای خوبی به نمایش نخواهد گذاشت و ما بازیکن بی غیرت و بی تعصب نمیخواهیم
همین

kaka 8
06-28-2009, 00:47
پيشنهاد 46 ميليون يورويي منچستريونايتد براي ويا

خبرگزاري فارس: باشگاه منچستريونايتد انگليس در نظر دارد مهاجم گلزن والنسيا اسپانيا را به خدمت بگيرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس، سرالكس فرگوسن سرمربي منچستريونايتد نام داويد ويا را به عنوان جانشين كريستيانو رونالدو به مقامات آمريكايي باشگاهش معرفي كرده و از آنها خواسته تحت هر شرايطي اين بازيكن اسپانيايي را به خدمت بگيرد.
هواداران اين باشگاه انگليسي به شدت به خاطر از دست دادن رونالدو دلخورند و خريد داويد ويا مي‌تواند باعث آشتي فرگوسن با هواداران شود. اين در حالي است كه منچستر يونايتد كارلوس ته‌وز را نيز در فهرست فروش خود مي‌بيند.
پيشنهاد 46 ميليون يورويي منچستريونايتد براي داويد ويا در حالي اعلام شده كه باشگاه بارسلونا مدعي خريد قطعي اين بازيكن است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ibrahim
07-01-2009, 18:57
یونایتد والنسیا را به خدمت گرفت .

منچستر یونایتد از اینکه توانسته است مراحل انتقال آنتونیو والنسیا را به پایان برساند خوشنود است چرا که یونایتد توانسته است یک قرارداد 4 ساله به مبلغ نامعلومی با این بازیکن اکوادوری تیم ویگان اتلتیک امضا کند .

این بازیکن 23 ساله اکوادوری 34 بازی برای کشورش انجام داده است و توانسته است 4 گل به ثمر برساند .
سر الکس فرگوسن گفت : آنتونیو والنسیا بازیکنی است که ما در این برهه از زمان به او احتیاج داشتیم , او بازیکنی است که دو سال اخیر را همراه با تیم ویگان در لیگ برتر گذرانده است . من مطمئن هستم که توانایی ها و آهنگ حرکات او می تواند برای تیم ما فوق العاده موثر باشد .
آنتونیو والنسیا گفت : پیوستن به منچستر یونایتد آرزویی بود که برای من محقق شد . من از بازی در تیم ویگان لذت بردم , اما الآن از این که می توانم در کنار بزرگان فوتبال و در کنار افتخارات بزرگ بازی کنم هیجان زده ام .
" بازی کردن در مقابل 76000 نفر هوادار , کنار بازیکنانی مثل وین رونی , ریو فردیناند و رایان گیگز می تواند تجربه ای فوق العاده برایم حاصل کند . من نمی توانم تا لحظه بازی کردنم در این تیم صبر کنم ."
منبع : Manutd.ir

kaka 8
07-06-2009, 14:41
گلن هادل : اوون موفق تر از تبس خواهد بود

هافبک اسبق تاتنهام معتقد است مایکل اوون برای منچستریونایتد موفق تر از کارلوس تبس عمل کند...

2009/7/5 21:32:54

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Photo Gallery ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Zoom ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Michael Owen at Parkway Hospital - Manchester United (PA)
Related Links

Teams

منچستریونایتد ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%AF)

سایت گل : گلن هادل سرمربی اسبق تیم ملی انگلیس معتقد است مایکل اوون می تواند مهاجم بهتری نسبت به کارلوس تبس برای منچستریونایتد باشد.اوون جمعه در انتقالی که همه را متعجب کرد از نیوکاسل به منچستریونایتد پیوست.

هادل در گفتگو با روزنامه Sunday Mirror می گوید :"اوون در منچستریونایتد در کنار رونی ، برباتوف و والنسیا بازی خواهد کرد و این بازیکنان کمک زیادی در بهبود عملکرد او خواهند داشت.اوون در یونایتد بدون شک پیشرفت قابل ملاحظهای خواهد داشت."هادل معتقد است اوون در منچستریونایتد بسیار موفق تر از تبسی خواهد بود که این تیم را مقصد منچسترسیتی ترک کرد."فرگوسن نشان داد که در مهلت نقل و انتقالات بسیار زیرک است و قصد دارد اوون را با بازگرداندن به روزهای اوجش به عنوان جانشین اصلی تبس به خدمت بگیرد.اگر اوون بتواند به آمادگی بالایی برسد و حداقل در 30 بازی برای این تیم به میدان برود می تواند بهتر از تبس برای شیاطین سرخ گلزنی کند."

goal.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ReD
07-09-2009, 08:13
منچستر یونایتد با پرداخت 3 میلیون پوند گابریل اوبرتان، بازیکن کناری بوردو را به خدمت می‌گیرد. این بازیکن 20 ساله آزمون پزشکی را در منچستر گذرانده و به زودی به قهرمان لیگ برتر خواهد پیوست. سر الکس فرگوسن به سرعت وارد میدان شده و این بازیکن تیم زیر 21 ساله‌های فرانسه را با قراردادی چهارساله خواهد خرید.

لورن بلان، مربی بوردو که مدافع سابق منچستر یونایتد بود گفت از این که یونایتد اوبرتان را خریده شگفت‌زده شده است، چرا که او این بازیکن را به دلیل نمایش ضعیف در نیم‌فصل دوم به لوریان قرض داد: «من هم تعجب کردم. او فرصتی غیرمنتظره برای حضور در یکی از بهترین باشگاه‌های دنیا را کسب کرده است. او پتانسیل بالایی دارد اما باید بر چالش‌های ذهنی و فیزیکی خود غلبه کند تا ارزش واقعی خود را نشان دهد.»

Manchester utd
07-20-2009, 00:57

سایت گل: مایکل اوون، ستاره جدید منچستراعلام کرده که می تواند جانشین مناسبی برای کریس رونالدو باشد و آمادگی آن را دارد تا سنگینی بار پیراهن شماره 7 را بر دوش بکشد. این ستاره انگلیسی دیروز در اولین دیدار دوستانه منچستر خوش درخشید و توانست گل پیروزی بخش قرمز پوشان را در دیدار مقابل مالزی به ثمر برساند. اوون در گفت و گو با سان اعلام کرد که تحت فشار نیست و از اینکه چنین فرصتی در اختیار او قرار گرفته تا بتواند توانایی هایش را به دنیا نشان دهد بسیار خوشحال است.
اوون در این رابطه گفت:«فرصت بسیار خوبی است که نشان دهم دوباره می توانم در اوج باشم و نشان دهم که می توانم پاسخ گوی توقعات و فشار باشم.پیش از این هم نشان داده ام که می توانم فشار را کنترل کنم و تمام مربیان قبلی ام می توانند بگویند که من این توان را داشته ام.
اوون اکنون پیراهن شماره 7 منچستر را برتن می کند، پیراهنی که پیش از این بر جرج بست، اریک کانتونا، برایان رابسون و کریس رونالدو بوده است. اوون در این رابطه می گوید:«این پیراهن فشار خاص خودش را دارد، چرا که در گذشته بازیکنان بزرگی آن را برتن کرده اند .مربی از من پرسید که آیا می خواهم این پیراهن را بپوشم؟ او گفت که بازیکنی که پیراهن 7 را می پوشد می بایست شانه قدرتمندی برای تقبل مسئولیت آن داشته باشد و از من پرسید که آیا می توانم این مسئولیت را به دوش بکشم. من هم بدون شک گفتم بله. من به خوبی می دانم که این مسئولیت زیادی دارد به ویژه اینکه دو بازیکن بزرگ یعنی تبس و رونالدو رختکن منچستر را ترک کرده اند.رونالدو گلهای زیادی برای تیم به ثمر رسانده بود و من اینجا هستم تا جای خالی او را پر کنم.»

ibrahim
08-17-2009, 11:44
مسئولان بارسا قصد دارند نمانیا ویدیچ مدافع صرب منچستر یونایتد را به خدمت بگیرند...

2009/8/17

سایت گل : بر اساس آخرین گزارش ها مسئولان بارسا قصد دارند پیشنهادی برای به خدمت گرفتن نمانیا ویدیچ مدافع صربستانی منچستریونایتد ارائه کنند.به نوشته روزنامه Daily Mirror بارسا بعد از اینکه برای جذب دیمیترو چیگرینسکی مدافع شاختار دونتسک با این باشگاه به توافق نرسید توجه خود را به جذب ویدیچ داده است.

ویدیچ 27 ساله که به دلیل مصدومیت در پیروزی یک بر صفر روز گذشته منچستر یونایتد در هفته اول لیگ برتر حضور نداشت بار دیگر مورد توجه پپ گواردیولا قرار گرفته است.این در حالی است که سر الکس فرگوسن به احتمال قراوان با فروش مدافع صربستانی اش که ان را در سال 2006 با رقم 7 میلیون یورو از اسپارتاک مسکو به خدمت گرفت مخالفت خواهد کرد.

گواردیولا که کاسرس را به صورت قرضی به یووه داده است قصد دارد خط دفاعی خود را تقویت کند.او البته ماکسول را از اینتر به خدمت گرفته است.ویدیچ سال گذشته در لیست نامزدهای بهترین بازیکن لیگ برتر قرار داشت و سابقه سه قهرمانی پیاپی با شیاطین سرخ را دارد.

ibrahim
08-17-2009, 19:38
برای ستاره سازی یا درخشش یک سوپراستار باید هزینه کرد. بزرگترین قیمت آن قربانی کردن ستاره های دیگر است، مردان از خود گذشته ای که برای موفقیت تیم و همبازیان خود از فوق ستاره شدن می گذرند...

ستاره سازان

گاه برای رسیدن به هدف باید هزینه پرداخت کرد. خواسته یا ناخواسته فداکاری بوجود می آید. یکی زحمت می کشد و دیگری کامروا، ولی آنچه برای دیگران مهم است نتیجه است و بس. حال برای رسیدن به هدف، هر وسیله ای استفاده شود قابل توجیه است حتی قربانی کردن ستاره ای برای ستاره شدن دیگری. بسیاری از بزرگان فوتبال علاوه بر تکنیک ها و ویژگی های غریزی برای رسیدن به قله های موفقیت از همبازیان خود بعنوان پل پیروزی استفاده کردند. البته نه اینکه منظور سواستفاده باشد اما بسیاری از این سکوهای افتخار، خود از اقبال عمومی و رسانه ای دور مانده و از زحماتشان بی اجر عبور کردند. درست مانند کارگرانی که بسیار تلاش می کنند ولی یا گمنامند یا از کنارشان به سادگی می گذرند بی آنکه بر کوششان پاداشی تعلق گیرد. ترجیح می دهم این کارگران را "ستاره ساز" بنامم. این نوع بازیکنان کاملا در خدمت تیم و فوق ستاره ها هستند. گاهی ممکن است از آن سوپراستار هم بهتر باشند ولی در نور خیره کننده وی گم می شوند. گل ها، شیرین کاری های تکنیکی، تبلیغات و افکار عمومی و رسانه ای در خدمت فوق ستاره است وبازیکن ستاره ساز در حاشیه. نمونه های زیادی از ستاره و ستاره سازان تاکنون وجود داشته اند. یکی از دلایلی که باعث می شود یک سوپراستار با تغییر باشگاه درخشش قبلی خود را تکرار نکند، نبود ستاره ساز مناسب یا همان کارگر زحمت کش هماهنگ با وی در محیط جدید است. باید قبل از انتخاب یک فوق ستاره حتما مکمل وی را شناسایی و بکار گرفت. وقتی یک مربی استراتژی تیمش را بر اساس حرکات فوق ستارگانش بنا می کند ستاره سازان مناسب را نیز در نظر می گیرد، چه در غیراینصورت باید منتظر افول سوپراستار باشد. اگر بازیکنی مثل مارادونا چهره می شود، ستاره سازانی چون خورخه بوروچاگا و والدانو در کنارش برای آرژانتین 86 بازی کردند و کمک کردند تا دیه گو با تکنیک ناب و بدون گفتگویش جام جهانی را در آغوش بگیرد و این داستان برای دیگر ستاره ها نیز تکرار شده و می شود.
بی ستارگان
گاه فرآیند ستاره سازی باعث می شود استعدادهای بزرگی به چشم نیایند یا آنچنان که باید به آنها توجه نشود. این بازیکنان همان هایی هستند که قربانیان جبر فوق ستاره سازی فوتبال می شوند. نمونه های آنان در دنیای فوتبال زیادند. پل اسکولز در منچستریونایتد یکی از آنهاست. سال هاست که برای شیاطین سرخ می جنگد و تاثیر وی در روند تیمی یونایتد غیرقابل بحث است. از 1994 که رسما برای بزرگسالان من یو بازی کرده است تاکنون سکوی افتخار بازیکنان بزرگی بوده است. کانتونا، گیگز، بکهام، نیستلروی، رونالدو و ... بازیکنانی بودند که بی تردید مقدار زیادی از موفقیتشان را مدیون زحمات این ستاره ساز بی ستاره هستند. بازیکنی که کمترین توجه رسانه ای و هواداران را به خود جلب می کند. دربرابر این نوع از ستاره سازان بی ستاره، کارگران کوشای دیگری وجود دارند که با اینکه وظیفه ستاره سازی را برعهده دارند بخاطر شخصیت جاه طلب خود علاوه بر حمایت فوق ستاره تیم، خود نیز مدعی ستاره شدن هستند ولی فقط وقتی درخشش پیدا می کنند که سوپراستار تیم را ترک کند یا کم فروغ شود. آنگاه جای قربانی کننده و قربانی شونده عوض می شود یا اینکه نقش ستاره سازی را بازیکن دیگری ایفا می کند. از نمونه های بارز این گونه از ستاره سازان که تبدیل به فوق ستاره شد، سسک فابرگاس است که با پیوستن تیری آنری به بارسا شکوفایی خود را بعنوان یک سوپراستار آغاز کرد. نبود ستاره سازان یا قصور در روند فداکاری آنان سوپراستار را به زیر خواهد کشید. کما اینکه نمونه زیادی از فوتبالیست های بزرگ را می بینیم که با ترک باشگاه و پیوستن به تیم دیگر کم رنگ یا محو می شوند.
مولتی استارز
با توجه به حقایق گفته شده باشگاه هایی که اقدام به خرید چند سوپراستار می کنند، اصطلاحا با بحران چندستاره ای درگیر می شوند. کمبود کارگر و ازدیاد مهندس در هر مجموعه موجب پایین آمدن راندمان کاری یا توقف تولید می شود. باید تعادل را در خرید فوق ستاره ها رعایت کرد زیرا گروه با یک فرمانده موفق است. وجود چند بازیکن نخبه که سطحشان به یکدیگر نزدیک است دافعه بین ستارگان را بوجود می آورد. در چنین مواقعی باید همه فدای یکی شوند. از همین روست که چابی و اینیستا در خدمت لیونل مسی قرار می گیرند یا خود مسی باعث آقای گلی ساموئل اتوئو می شود یا در میلان پیرلو سکوی درخشش کاکا بود و جرارد و درک کویت لیورپول در سایه تورس قرار می گیرند. اما حالا که رئال مادرید مجموعه ای از فوق ستارگان را در اختیار گرفته است تکلیف کارگران یا ستاره سازان تیم چه می شود؟ نام ها را یکبار مرور کنید. کریس رونالدو، کاکا، کریم بن زما، رائول، روبن، نیستلروی، فان در فارت، اشنایدر، کدامیک از این بازیکنان که در باشگاه های قبلیشان سوپراستار بوده اند حاضرند به نفع دیگری کارگری کنند؟ شاید وظیفه ستاره سازی به آلونسو، دیارا، گوتی یا درنته واگذار شود اما آیا الان تعداد کارگران از مهندسین کمتر نیست؟ پلگرینی باید چه تمهیداتی را برای عبور از این بحران چندستاره ای اعمال کند؟ شاید بهتر بود هنگام خرید هرکدام از این فوق ستارگان، ستاره ساز حامی وی هم خریداری می شد. مثلا کاکا را با پیرلو یا کریستیانو رونالدو را با وین رونی می خریدند!

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ibrahim
11-04-2009, 11:06
یک صحنه مشکوک در محطوه جریمه زسکا،دوباره فرگوسن را به انتقاد از داور وادار کرد...

سایت گل-یک تصمیم عجیب از داور بازی وینایتد-زسکا در نیمه دم باعث شد فرگوسن بار دیگر از داور انتقاد کند. اواسط نیمه دم درن فلچر در محوطه جریمه زسکا با خطای واضح سرنگون شد اما داور به جای گرفتن پنالتی،به فلچر اخطار داد. فرگوسن در این باره گفت:«تصمیم داور باورنکردنی بود.من در تمام طول عمرم چنین صحنه ای ندیده بودم.» «مدافع زسکا بازیکن ما را زد و داور به فلچر کارت داد.این واقعا باورنکردنی است.» فرگوسن همچنین از نمایش تیمش تمجید کرده و به خصوص بازی یونایتد در نیمه دوم را عالی توصیف کرد.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 9%85%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%86%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D 9%86%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%AF)

sasuke
12-06-2009, 13:06
میک فلان علاقه یونایتد به ژکو را تایید کرد

با توجه به گفته های میک فلان بنظر میرسد ادین ژکو، مهاجم بوسنیایی تیم ولفسبورگ، از اهداف یونایتد در پایان فصل خواهد بود.
فلان در گفتگو با Sunday Mirror میگوید:" او جذب کننده است ، چون قد مناسبی دارد و از خیلی از جهات توانمند است و در فوتبال انگلستان مهره ارزشمندی خواهد بود. او قامت بلندی دارد، پاهایش قدرتمند است و میتواند عملرکد فوقالعاده ای از خود نشان دهد."

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

sasuke
12-07-2009, 14:44
باشگاه منچستر یونایتد اون هاولند ( Even Hovland ) بازیکن جوان نرژی را به صورت آزمایشی در ماه ژانویه سال 2010 به ورزشگاه اولدترافورد دعوت خواهد کرد.

اون هاولند مدافع 20 ساله و نروژی که در حال حاضر در باشگاه Sogndal کشور نروژ عضویت دارد اکثر مسابقات این فصل لیگ داخلی کشور نروژ را به دلیل شکستگی پا از دست داده است. او اکنون برای طی کردن دوره های آموزشی به تیم مدافع عنوان قهرمانی در مسابقات لیگ برتر انگلستان خواهد پیوست و اون هاولند از این که باشگاهش این اجازه را به وی داده بسیار خوشحال است.
Trond Fylling رئیس باشگاه Sogndal در مصاحبه ای با وب سایت این باشگاه در این خصوص میگوید: ما به این نتیجه رسیدیم که زمان مناسبی برای امتحان و آزمایش کردن اون هاولند است. او بیشتر فصل را به دلیل مصدومیت از دست داده و احتیاج به آموزش بیشتر دارد.

سر مربی سابق تیم ملی نروژ Nils Johan Semb در مورد او میگوید: من زیاد او را نمیشناسم اما او با داشتن 190 سانتی متر قد و 85 کیلو وزن پسر بچه قوی است.

توضیح: این بازیکن متولد 14 / 02 / 1989 و راست پاست همچنین در تیم ملی زیر 21 سال نروژ عضویت دارد.
به نقل از شبکه Sky Sports و سایت Redcafe.

sasuke
12-08-2009, 12:01
منچستر یونایتد به دنبال مدافع رئال مادرید

دیلی میل گزارش میدهد که باشگاه منچستر یونایتد بدنبال خرید Ezequiel Garayاست. این بازیکن 23 ساله بنظر میرسد که در ژانویه در لیست فروش رئال مادرید قرار گیرد.

sasuke
12-14-2009, 18:30
منچستر یونایتد امضای قرارداد با گلر اتریشی است

مایکل لنگر، دروازه بان 24 ساله اتریشی که عضو تیم فرایبورگ است، مدتی در کرینگتون به صورت آزمایشی با شیاطین سرخ تمرین میکرده است. این دروازه بان تمام خصوصیات یک دروازه بان مدرن را دارد و یونایتد امکان امضای قرارداد با او را بررسی میکند.

sasuke
12-14-2009, 18:30
سوشو در طلب قرض گرفتن دیوف

سوشو به سختی بدنبال این است که بایرام دیوف ، مهاجم جوان منچستر یونایتد را قرض بگیرد. این امر بخاطر این است که سوشو از کمبود مهام و مصدومیت آنها رنج میبرد. دبوف سنگالی ژانویه گذشته از مولد نروژ به یونایتد پیوست. بنظر میرسد فرگوسن با این انتقال موافقت کند.

sasuke
12-14-2009, 18:31
منچستر یونایتد در حال مذاکره با شالکه بر سر نوئر

منچستر یونایتد در حال به توافق رسیدن با شالکه بر سر انتقال دروازه بان این تیم به الدترافورد است. این دروازه بان آلمانی بیش از یک سال است که مد نظر فرگوسن قرار داشت و یکی از اهداف اصلی یونایتد برای سال بعد است.

بنابه گزارشات رسیده شالکه برای این دروازه بان خود 10 میلیون پوند را طلب کرد، که منچستر یونایتد حاظر است که این مبلغ را بپردازد.

امدن نوئر وضعیت توماس کوژاک و بن فاستر را در تیم منچستر یونایتد بسیار نامشخص میکند.

sasuke
12-17-2009, 23:46
بازیکنانی که پتانسیلی بیشتری حضور در یونایتد را در فصل نقل و انتقالات دارند

مانوئل نئور

شالکه، باشگاه این بازیکن، همه چیز را تکذیب میکند، اما تمام گزارش ها حاکی از آن است که جستجوی فرگوسن برای یافتن جانشین ادوین وندرسار به این دروازه بان آلمانی می انجامد. وکیل این بازیکن 23 ساله ادعا میکند که باشگاه برای بهبود وضع مالی خود، میخواهد این بازیکن را درژانویه بفروش برساند. نوئر، که قراردادش با شالکه تا پایان فصل 12-2011 است، تا کنون بیش از 100 بار بازی را از ابتدا در بندسلیگا شروع کرده. او میگوید:"سرالکس فرگوسن را ستایش میکنم. برای مدت بسیار زیادی در این کار بوده و عناوین زیادی برده است." تمام اینها به این بستگی دارد که وندرسار درمورد آینده اش چه تصمیمی بگیرد. ادوین گفته است که در این ژانویه تصمیم نهایی را برای خداحافظی از فوتبال خواهد گرفت و اگر تصمیم او جدی باشد، فرگوسن به سرعت دست به کار خواهد شد.

میکا ریچاردز

حالا که شایعات خرید سل کمپل کاملا خوابیده است، خرید دفاع منچستر سیتی برای یونایتد، که دچار مصدومیت بازیکنانش در خط دفاعی مواجه هست،
توجیح قابل قبولتری دارد. روزنامه ها شایعات قدرتمندی مبتی بر اینکه فرگوسن پول خوبی برای خرید این دفاع مستحکم پرداخت خواهد کرد، پخش کرده اند. او بدلیل مشکلاتش با مارک هیوز از ترکیب منچستر سیتی دور شده است. او قطعا یکی از مدافعان انگلستان است و خروج از من سیتی احتمالا سرنوشت دوران بازیگری اش را تغییر خواهد داد.

سیمون جئر( Simon Kjaer )

گزارش شده که یونایتد برای خرید این بازیکن پیشنهادی 11 میلیون پوندی به پالرمو داده است. آینده فردیناند، با مصدومیت کهنه اش، و ویدیچ، که بارسلونا به او علاقه فراوان نشان داده، در حاله ای از ابهام است. فرگوسن او را به عنوان یکی از گزینه های خط دفاعی آینده یونایتد میبیند که در کنار جانی ایوانز، برای سالها قلب دفاع یونایتد را حفظ خواهند کرد. این بازیکن 20 ساله دانمارکی مورد توجه یوونتوس و لیورپول نیز قرار دارد.

استیون دفور

وقتی یک بازیکن که مدت طولانی از مصدومیت رنج میبرده، از مربی یک باشگاه دیگر یک کارت "سلامتیت را بزودی بدست اور" دریافت میکند، این موضوع بحث اول بازار نقل و انتقالات خواهد شد. پس وقتی فرگوسن در نامه ای بهدفور 21 ساله به او گوش زد که که عملرکدش را از نزدیک زیر نظر دارد، نیت یونایتد کاملا آشکار شد. کاپیتان استاندارد لیج و هافبک این تیم بسیار خوشحال شده است:"اگر آنها به سراغم بیایند، قطعا من مشکلی بوجود نخواهم آورد."

جک رادول

ممکن است این هافبک مدافع نیز راه وین رونی را در پیش گیرد و در ژآنویه راهی الدترافورد شود. این نوجوان با استعدا قطعا از آن دسته بازیکنانی است که آینده اش را خواهد ساخت و از اورتون خواهد رفت. یونایتد ترجیح میدهد که تابستان به سراغ این بازیکن رود ، اما علاقه چلسی و منچستر سیتی به این بازیکن، شاید باعث شود که یوناید پیشنهاد 20 میلیون پوندی اش را در ژانویه ارائه دهد.

ادین ژکو

فرگوسن عادت دارد تا با بازیکنانی که در برابر تیمش خوب کار کرده اند قرارداد ببندد. ژکو در هر دو بازی که این فصل در برابر یونایتد انجام داد گلزنی کرد. میک فلان میگوید:"او فرم خوبی دارد و یک بازیکن با استعداد است. ما بدنبال ستاره ها میگردیم. او قد بلندی دارد و توانایی تکنیکی خوبی دارد. او میتواند در انگلستان موفق ظاهر شود." ژکو از باشگاه های دیگری پیشنهاد دارد که همه آنها تا کنون رد شده اند.

سرجیو آخرو

بنظر میرسید که این بازیکن با مبلغ هنگفتی راهی چلسی می شود، اما اگر یونایتد بخواهد و پول زیادی بابت او خرج کند، قطعا این بازیکن به انها خوش امد خواهد گفت. اگر فرگوسن قصد خرج کردن آن 80 میلیون پوند باشد، میتواند با 55 میلیون پوند این بازیکن را از قرارداد با اتلتیکو مادرید خارج کرد و مال خود کند. اتلتیکو مشکلات مالی خودش را دارد و بنظر میرسد که این بازیکن را به بالاترین مبلغ پیشنهاد شده می فروشد.

استفان جووتیچ

بازیکنی که در برابر لیورپول گلزنی کند ، در یونایتد یک قهرمان خواهد بود. این نوجوان فیورنتینا دوبار دربرا لیورپول در لیگ قهرمانان گلزنی کرده است. او همچنین از شایعات علاقه یونایتد به خودش استقبال کرده:" در مورد این داستانهای پیرامون خودم مطالبی خوانده ام، و افتاخرم که منچستر یونایتد به من علاقه مند است. اما در فلورانس خوشحالم." این بازیکن در 25 بازی که لز اگوست 2008 برای فیورنتینا انجام داده، که 16 تا آنها به عنوان یار جانشین وارد زمین شده، توانسته است 7 گل به ثمر برساند. شاید یک نبرد در ژانویه از نبردی در تابستان بر سر این بازیکن جلوگیری کند.

داوید سیلوا

این بازیکن اسپانیایی برای دو فصلی است که به شدت مورد علاقه یونایتد قرار گرفته است. این شایعات در مورد هم تیمی او، یعنی داوید ویا، نیز به گوش میرسد. اما انتقال این بازیکن جوان تر محتمل تر بنظر میرسد. چون با وجود نزدیک شدن زمان خداحافظی رایان گیگز و تصمیم یونایتد برای خرید بازیکنان زیر 25 سال، این بازیکن شرایط بهتری خواهد داشت. با پا به سن گذاشتن رایان گیگز و پل اسکولز ، یونایتد مجبور است به دنبال استعداد جوان دیگری بگردد. سیلوا میتواند یک گزینه ایده آل باشد. بنظر میرسد که مبلغ مورد نظر والنسیا برای این بازیکن بین 25 تا 40 میلیون پوند باشد. گقتن قیمت قطعی بسیار دشوار است اما چیزی که قطعی است این است که بعداز جام جهانی قیمت این بازیکن دو برابر می شود.

ibrahim
02-05-2010, 00:50
به نظر می رسد که مسئولان باشگاه منچستریونایتد با انگیزه فراوانی به دنبال جذب جی جی بوفون، سنگربان یووه هستند.

2010/2/4 17:39:00

سایت گل- به نظر می رسد که جیانلوئیجی بوفون نظر مثبت سران یونایتد را به خود جلب کرده و در صورتی که بینکونری نتواند مجوز صعود به رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند، این احتمال وجود دارد که سران بینکونری جی جی بوفون را به فروش برسانند.

توتومرکاتووب در گزارشی در این رابطه به این نکته اشاره کرده که مسئولان یونایتد به دنبال گزینه های مختلفی برای جایگزینی ادوین فان در سار هستند که به نظر می رسد در تابستان پیش رو رختکن یونایتد را ترک خواهد کرد و بدین ترتیب سرالکس خواهان یافتن یک دروازه بان شماره 1 برای تیمش می باشد.

پیش از این صحبتهایی در مورد احتمال پیوستن مانو نویر،سنگربان شالکه به رختکن اولدترافورد به گوش می رسید ولی قطعا بوفون اولویت اول شیاطین سرخ است. بدین ترتیب فرگوسن آماده است تا پیش از هر کار دیگری، با سیلوانو مارتینا مدیر برنامه های بوفون تماس بگیرد و پس از آن پیشنهادی 15 میلیون یورویی را به سران بینکونری ارائه کند.

این در حالی است که به رغم تلاشهای بازیکنان بینکونری این احتمال وجود دارد که آنها در تلاش برای رسیدن به رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا ناکام بمانند و در این صورت احتمال فروش بوفون افزایش خواهد یافت.

ibrahim
02-19-2010, 13:53
طبق اخبار منتشره مسئولان باشگاه منچستریونایتد تلاش گسترده ای را برای جذب ستاره چلسی آغاز خواهند کرد.

طبق گزارش منتشره در روزنامه دیلی اکسپرس، سران باشگاه یونایتد به دنبال آن هستند تا در صورتی که مشکلات موجود در روند تمدید قرارداد جوکول تا تابستان پیش رو حل نشود، برای جذب ستاره خط میانی چلسی وارد عمل شوند.

مدتی است که صحبتها برای تمدید قرارداد جو کول آغاز شده ولی این مذاکرات بر سر افزایش دستمزد این ستاره ادامه خواهد داشت. این طور به نظر می رسد که این ستاره 28 ساله پیش از این در صحبتهایی اعلام کرده که خواهان دریافت دستمزدی هفتگی 120.000 پوند می باشد و بدین ترتیب او دومین بازیکن پردرآمد چلسی در کنار نیکلا آنلکا، میشائیل بالاک و مایکل اسین لقب خواهد گرفت.

این در حالی است که قرارداد کول با چلسی در ماه ژوئن به اتمام خواهد رسیدو به نظر می رسد که سرالکس فرگوسن، مربی باتجربه منچستریونایتد آماده است تا در صورت تمدید نشدن قرارداد این ستاره توانا برای جذب او وارد عمل شوند.

سر الکس به دنبال جانشین مناسبی برای رایان گیگز 36 ساله است و اکنون کول را گزینه مناسبی برای احراز این پست می داند.

از سوی دیگر سران تیمهایی از جمله منچسترسیتی، تاتنهام و میلان نیز برای به خدمت گرفتن او ابراز تمایل کرده اند.

ibrahim
02-25-2010, 00:25
طبق گزارشهای منتشره، سران باشگاه منچستریونایتد آماده اند تا برای خریداری داوید ویا، ستاره باشگاه والنسیا وارد عمل شوند

[Only Registered And Activated Users Can See Links] روزنامه دیلی میرر در گزارش امروز خود به این نکته اشاره کرده که سران منچستریونایتد درحال آماده ساختن درخواستی هستند تا تابستان جاری برای خریداری داوید ویا وارد عمل شوند.

سرالکس فرگوسن، یکی از همکاران خود را به اسپانیا فرستاده تا در دیدار هفته آینده والنسیا، برای بار دیگر عملکرد این ستاره اسپانیایی را از نزدیک نظاره گر باشد.

تابستان سال گذشته سران والنسیا قیمت این ستاره را 45 میلیون پوند اعلام کرده بودند و به نظر می رسد که شیاطین سرخ اکنون این وجه را فراهم کرده اند تا برای خریداری این ستاره وارد عمل شوند. چرا که دیمیتار برباتوف هنوز نتوانسته آن طور که فرگوسن از او توقع داشته وارد عمل شود و از همین رو سرالکس ترجیح می دهد تا با خریداری مهاجم جدیدی برای تیمش سرمایه گذاری کند و این طور به نظر می رسد که بودجه لازم برای خریداری بازیکنان مناسب و شایسته در رختکن تیم انگلیسی وجود دارد.

در صورتی که والنسیا نتواند به رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا راه یابد، خود ویا نیز برای جدایی از این تیم به مراتب بیشتر از قبل وسوسه خواهد شد. او که پیش از این همواره اعلام می کرد که می خواهد در فوتبال اسپانیا باقی بماند، اخیرا اعلام کرده که ممکن است در نهایت رهسپار انگلستان شود.

42d3e78f26a4b20d412==