PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار و بحث و تبادل نظر درمورد تیم ملی امید ایران در بازیهای آسیایی2010 گوانگجو

feri71
11-08-2010, 18:39
به نام خدا

همانطور که مطلع هستید تیم ملی امید ایران در حال حاضر در گوانگجوی چین و در بازی های آسیایی به سر می برد. کلیه ی اخبار و بحث و تبادل نظر درمورد تیم ملی امید کشورمان در این دوره از بازیها در این تاپیک قرار می گیرد.

feri71
11-08-2010, 18:48
تیم ملی امید در اولین بازی خود در بازیهای آسیایی 2010 مقابل ترکمنستان بازی امیدوار کننده ای را به نمایش گذاشت و علاوه بر زدن 4 گل چندین فرصت گلزنی را نیز از دست داد. با این بازی حالا به تیم امید بیشتر امیدوار شدیم.
دوشنبه 17 آبان 1389- استادیوم یونیورسیتی تاون- گوانگجو

تماشاگر: 3 هزار نفر

داور: علی شعبان(کویت)

کارت زرد: عشوری، رضایی، کامیابی نیا، انصاری فرد(ایران) سویانوف، بولیان(ترکمنستان)

اخراج: مینگازوف(85)

ایران: سید مهدی رحمتی(کاپیتان)، حمیدرضا علی عسگری، رضا طلبه، جلال حسینی، احسان حاج صفی، سینا عشوری، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، آرش افشین(75- مسعود ابراهیم زاده)، غلامرضا رضایی(89- مهدی دغاغله)، کریم انصاری فرد(86- ایمان موسوی)

سرمربی: غلامحسین پیروانی

ترکمنستان: رحمان بردی علیانوف، همیت کومکوف، شهرت سایانوف، ماکسیم بلیه(کاپیتان)، الیاس مینهاریوف، ارسلان مراد امانوف، المان تقی اف(46- روسلان مینگازوف)، سردار گلدیف، گوانچ هانگلیدف(81- امیدجان آستانوف)، امیر قربانی، الکساندر بولیان

سرمربی: کمیل مینگازوف

شرح گل:

دقیقه27 (1- 0): سانتر کریم انصاری فرد از راست با ضربه سر جلال حسینی در دروازه ترکمنستان قرار گرفت تا اولین گل ایران در بازیهای آسیایی 2010 به ثمر برسد.
دقیقه50 ( 1-1): پاس عرضی الکساندر بولیان در محوطه جریمه به گوانچ هانگلیدوف رسید و این بازیکن در میان مدافعان تماشاگر ایران با ضربه ای آرام دروازه رحمتی را گشود.
دقیقه 61 ( 2-1): با پرتاب اوت بلند توسط حاج صفی توپ در محوطه جریمه زیر پای حسینی افتاد و مدافع پیش تاخته ایران با ضربه ای محکم دروازه ترکمنستان را برای بار دوم گشود.
دقیقه 85 (3-1): پاس کوتاه محسن مسلمان در محوطه جریمه به کریم انصاری فرد رسید و این بازیکن با پای چپ برای سومین بار دروازه ترکمنستان را باز کرد.
دقیقه 4+90( 4-1): مهدی دغاغله در محوطه جریمه ترکمنستان روی یک پاس عمقی صاحب توپ شد و با ضربه چیپ گل چهارم تیم ملی امید را به ثمر رساند.

بهترین بازیکن: سید جلال حسینی مدافع باتجربه تیم ملی امید با زدن 2 گل نقش مهمی در پیروزی ایران در اولین بازیش داشت.

اتفاق ویژه: تیم ملی امید با امیدواری بازیهای آسیایی را آغاز کرد. بازیکنان تیم امید به خصوص در نیمه دوم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و علاوه بر زدن 4 گل چند بار نیز تیر دروازه ترکمنستان را به لرزه در آوردند تا غلام پیروانی به تیمش امیدوار شود. ضمن آنکه نباید از کیفیت پایین پخش تلویزیونی این بازی گذشته که به خصوص در نیمه اول اعصاب خرد کن بود.

آمار بازی:

شوت: ایران 15- ترکمنستان 7
شوت در چارچوب: ایران 9- ترکمنستان 2
خطا: ایران 13- ترکمنستان 11
کرنر: ایران 6- ترکمنستان 3
ضربه آزاد: ایران 2- ترکمنستان 1
آفساید: ایران 5- ترکمنستان 1
درصد مالکیت توپ: ایران 58%- ترکمنستان 42%

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

feri71
11-08-2010, 19:04
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
پيرواني: فكر نمي‌كردم با اين نتيجه پيروز شويم
غلامحسين پيرواني در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، درباره مسابقه امروز مقابل تركمنستان و برتري 4 بر يك عنوان كرد: اين ديدار مثل يك بازي تداركاتي بود كه من همه شاگردانم را در اختيار داشتم چون در بازي‌هاي گذشته سيدجلال حسيني، مهدي رحمتي، غلامرضا رضايي، كريم انصاري فرد و احسان حاج صفي را نداشتم.
وي افزود: از بازي و نتيجه راضي هستم اما بايد خط دفاع خود را مستحكم‌تر كنيم. تركمنستان تيمي نبود كه بخواهيم به آنها فرصت گل بدهيم. آنها دو بار صاحب موقعيت گل شدند كه از يكي استفاده كردند و ديگري را به بيرون زدند.
سرمربي تيم اميد با بيان اينكه بابت پيروزي 4 بر يك مقابل تركمنستان خدارا شكر مي‌كند اظهار داشت: فكر نمي‌كردم با اين نتيجه پرگل به پيروزي برسيم. مسابقات نشان مي‌دهدكه هيچ تيمي قابل پيش بيني نيست و هيچ حريفي را نبايد دست كم گرفت. وقتي ويتنام 3 بر صفر بحرين را مي‌برد نشان مي‌دهد كه نمي‌تواند حريفي كوچك باشد.
پيرواني درباره اينكه ايران با اين پيروزي خود را مدعي قهرماني بازي‌هاي آسيايي گوانگجو نشان داد، گفت:‌ نمي‌توان گفت كه همه تيم‌ها را مي‌‌توانيم شكست دهيم اما همه تلاش خود را براي رسيدن به اين هدف انجام مي‌دهيم. ما محتاج دعاي مردم هستيم.

سرمربي تركمنستان: فكر نمي‌كردم 4 گل از ايران بخوريم
كمال وينگازوف پس از باخت 4 بر يك مقابل ايران اظهار داشت: تيم ايران بازي خوبي انجام داد. اين تيم اسم و رسم دارد اما تركمنستان به نسبت جوان‌تر از ملي پوشان اميد ايران بود.
وي افزود: براي جمع آوري اين بازيكنان به دليل برگزاري ليگ مشكل داشتم و فقط 2 ماه بود كه كل آنها را در اختيار داشتم.
وينگازوف تصريح كرد: بازيكنان زحمت خود را كشيدند. مي‌دانستم كه بازي سختي داريم. احتمال دريافت 4 گل را نمي‌دادم اما خود را براي اين بازي سنگين آماده كرده بودم.

abcdefg
11-08-2010, 20:36
دوتا گل مهم تیم امید رو بازیکن بزرگسالش زده.این خیلی جالب نیستش:fek konam:

feri71
11-10-2010, 19:56
چهارشنبه 19 آبان 1389- استادیوم یونیورسیتی تاون- گوانگجو

تماشاگر: 3 هزار نفر

داور: بنیامین ویلیامز(استرالیا)

کارت زرد: کامیابی نیا( ایران) الصفی، موشیما( بحرین)

اخراج: سید هاشم(2+45) از بحرین

ایران: مهدی رحمتی(کاپیتان)، حمیدرضا علی عسگری، رضا طلبه، جلال حسینی، احسان حاج صفی، کمال الدین کامیابی نیا(64- علی مرزبان)، سینا عشوری، غلامرضا رضایی، آرش افشین(74- مهدی دغاغله)، محسن مسلمان(80- ایمان موسوی)، کریم انصاری فرد

سرمربی: غلامحسین پیروانی

بحرین: احمد موشیما، سید ضیا شوبار، هشام نایم، عبدالوهاب الصفی(کاپیتان)، محمد عجاج، عبدالله الهاضع، محمد هاربان، عبدالوهاب المالود، محمد ماهورفی(85- محمد البنا)، عیسی ابراهیم(59- اسماعیل خمیس)، سید هاشم

سرمربی: محمد الشملان

شرح گل:

دقیقه 1+45( 1- 0) : سانتر تند و تیز غلامرضا رضایی در محوطه جریمه با ضربه بغل پای کریم انصاری فرد تبدیل به گل اول شد تا تیم ملی امید برنده به رختکن برود.

بهترین بازیکن: غلامرضا رضایی گوش راست تیم ملی امید در این بازی بسیار دونده و پرتلاش ظاهر شد و بارها خط دفاعی بحرین را به زحمت انداخت. رضایی سازنده تک گل تیم ملی امید در این بازی بود.

اتفاق ویژه: ایران بر خلاف بازی اول در مقابل بحرین خیلی خوب ظاهر نشد و فقط با یک گل 3 امتیاز را گرفت و صعود کرد. بحرین در پایان نیمه اول 10 نفره شد و علیرغم این موضوع تیم ملی امید در نیمه دوم فرصت گلزنی بدست نیاورد. این نتیجه در حالی حاصل شد که بحرین در بازی اول خود 3-1 به ویتنامی باخته بود که امروز 6 گل از ترکمنستان خورد!ضمن آنکه مشکلات پخش تلویزیونی بازی همچنان ادامه دارد و بازی با صداها و تصاویر مختلف چندین بار قطع و وصل شد.

MOHAMMAD ALI
11-10-2010, 20:30
تيم فوتبال اميد با پيروزي مقابل بحرين صدرنشين شد

تيم فوتبال اميد در دومين مسابقه خود موفق شد بحرين را شکست دهد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ديدار تيم هاي اميد ايران و بحرين از ساعت 14:30 با قضاوت داور استراليايي و در حضور بيش از هزار تماشاگر آغاز شد و با برتري يک بر صفر ايران خاتمه يافت.
دو تيم بازي پاياپايي را آغاز کردند. در دقايق ابتدايي مسابقه بازيکنان بحرين صاحب موقعيت خوبي شدند که توپ اين تيم با برخورد به تيرک از دست رفت.
در ادامه شاگردان غلامحسين پيرواني توانستند خودي نشان دهند و درنهايت در دقيقه 45+1 کريم انصاري فرد توانست دروازه بحرين را باز کند. اين بازيکن پيش از اين نيز يک بار تير دوازه حريف را به لرزه درآورده بود.
در نيمه دوم تيم ايران احتياط را در دستور کار خود قرار داده بود اما نگاهي نيز به ضد حملات داشت. بازيکنان بحرين که 10 نفره کار را دنبال مي کردند تلاش داشتند نتيجه را تغيير دهند اما حملات آنها چندان خطرناک نبود تا بازي با همان نتيجه يک بر صفر به سود ايران به پايان برسد.
داور در اين مسابقه به چهار بازيکن بحرين و کمال کاميابي نيا کارت زرد نشان داد. اين داور پس از به صدا درآوردن سوت پايان نيمه اول يک بازيکن بحرين را به دليل اعتراض بيش از حد اخراج کرد.
تيم اميد ايران با اين پيروزي 6 امتيازي و صدرنشين گروه B شد. ملي پوشان اميد با اين امتياز صعودش به مرحله بعدي مسجل شده اما براي مشخص شدن تيم اول و دوم بايد منتظر نتايج بازي سوم اين گروه بود.
تيم ايران سومين ديدار خود را بايد شنبه مقابل ويتنام برگزار کند.
بازيکنان تيم فوتبال اميد:
مهدي رحمتي، سيد جلال حسيني، سيد رضا طلبه، حميد علي عسگر، احسان حاج صفي، سينا عشوري، کمال کاميابي نيا(63- علي مرزبان)، غلامرضا رضايي، آرش افشين(73- مهدي دغاغله)، محسن مسلمان( 80 - ايمان موسوي)و کريم انصاري فرد
سرمربي: غلامحسين پيرواني

feri71
11-10-2010, 20:42
من امروز از حدود دقیقه ی 50 تونستم بازی رو ببینم در کل ایران بازی متعادلی رو به نمایش گذاشت:fek konam: البته توی دفاع به نظر من تا اونجایی که من دیدم خوب عمل کردیم و حتی وقتی مهاجمای بحرین با تعداد نسبتا برابر با مدافعان ما حمله میکردن به خوبی موقعیت رو از بحرین میگرفتن اما در کل مهمتر از همه چی کسب 3 امتیاز بازی و صعود به مرحله ی حذفی هست که امیدوارم بازی ها و مراحل بعدی رو هم بتونیم با موفقیت پشت سر بذاریم و درنهایت قهرمانی رو جشن بگیریم:hooora:

nobody11
11-15-2010, 13:49
تيم فوتبال اميد ايران با پيروزي مقابل مالزي حريف عمان در مرحله يک‌ چهارم نهايي بازي‌هاي آسيايي گوانگجو شد.

ديدار تيم هاي ايران و مالزي از ساعت 11:30 به وقت تهران در حضور 10 هزار تماشاگر در مرحله يک هشتم نهايي آغاز شد و با برتري 3 بر يک تيم کشورمان خاتمه يافت.
در نيمه اول بازيکنان تيم اميد روي دروازه حريف حملاتي داشتند اما نتوانستند از اين فرصت ها استفاده کنند و بازي در اين نيمه با نتيجه صفر - صفر تمام شد.
شاگردان پيرواني نيمه دوم را نيز هجومي آغاز کردند. در پي حملات تيم اميد در دقيقه 53 کريم انصاري فرد موفق شد دروازه مالزي را باز کند. در ادامه سيد جلال حسيني در دقيقه 59 گل دوم ايران را به ثمر رساند.
ملي پوشان اميد با وجود اين دو گل از حمله دست نکشيدند و موفق شدند در دقيقه 67 توسط امير شرفي به گل سوم برسند.
در دقيقه 85 علي زينالي با خطا روي بازيکن مالزي اين تيم را صاحب پنالتي کرد که اين ضربه تبديل به گل شد.
قضاوت اين مسابقه بر عهده شمس الزمان بود. وي به سه بازيکن مالزي کارت زرد داد.
تيم ايران با اين پيروزي به مرحله يک چهارم نهايي صعود کرد و حريف عمان شد.
در ديدار همزمان عمان به مصاف هنگ کنگ رفت که اين بازي با نتيجه 3 بر صفر به سود عمان به پايان رسيد. اين ديدار در چارچوب مرحله يک چهارم نهايي روز جمعه برگزار مي شود.
بازيکنان ايران:
مهدي رحمتي، سيد جلال حسيني، سيد رضا طلبه، احسان حاج صفي، حميدرضا علي عسگر(72- علي زينالي)، مسعود ابراهيم زاده(74- مهدي دغاغله)، امير شرفي، کمال کاميابي نيا، آرش افشين(64- ايمان موسوي)، محسن مسلمان، کريم انصاري فرد

kick up
11-15-2010, 16:57
تيم اميد بايد متشكل از بازيكناي اميد كشور باشه تا با حضور در ميدانهاي بين المللي بتونند پشتوانه اي براي تيم بزرگسالان بسازند . در حقيقت تيم اميد بايد تيمي باشه با پتانسيل جايگزيني تيم بزرگسالان كه با استفاده از يه مربي بادانش و كاربلد بهمراه حضور در تورنتمنتهاي بين المللي به اين اهداف برسه

متاسفانه تيم اميد ما يه سرمربي تجربي داره و يه سري بازيكن بزرگسال در حساس ترين نقاط مثل دروازه بان كه اين يعني نه تنها اجازه پرورش بازيكن رو از اين تيم گرفتيم بلكه هيچ مطلب جديدي هم بهشون ياد نداديم

بنظر من غلام پيرواني كه قبلا داعيه توجه به جوانان را سر مي داد وقتي سرمربي تيم اميد شد(كه در خوابش هم نمي ديد)نشون داد كه برخلاف حرفهاي گذشتش فقط به فكر خودشه تا آينده فوتبال كشور

در همين بازيها هم ديديم كه همه كاره تيم همين بازيكنان بزرگسال بودند و بازيكنان آينده دار ما به حاشيه رفته اند .درحاليكه نتيجه اين بازيها هيچ اهميتي نداره پيرواني فقط دنبال نتيجست. تركمنستاني كه هيچ فوتبالي نداره رو مي برن و ميان خداروشكر مي كنن ! اونم باحضور بازيكنان تيم ملي اصلي ايران !! يا تيمهايي مثل مالزي و ويتنام رو مي برن و تيتير مي زنن به به و چه چه !!

اين رويكرد يعني يك قدم ديگر به عقب و پر شدن جيب يه عده اي از پول . كسايي كه نشون دادند " آب گيرشون نميومده وگرنه زيرآبي روهاي قهاري بودند "

King Beckham
11-15-2010, 17:14
تيم اميد بايد متشكل از بازيكناي اميد كشور باشه تا با حضور در ميدانهاي بين المللي بتونند پشتوانه اي براي تيم بزرگسالان بسازند . در حقيقت تيم اميد بايد تيمي باشه با پتانسيل جايگزيني تيم بزرگسالان كه با استفاده از يه مربي بادانش و كاربلد بهمراه حضور در تورنتمنتهاي بين المللي به اين اهداف برسه

متاسفانه تيم اميد ما يه سرمربي تجربي داره و يه سري بازيكن بزرگسال در حساس ترين نقاط مثل دروازه بان كه اين يعني نه تنها اجازه پرورش بازيكن رو از اين تيم گرفتيم بلكه هيچ مطلب جديدي هم بهشون ياد نداديم

بنظر من غلام پيرواني كه قبلا داعيه توجه به جوانان را سر مي داد وقتي سرمربي تيم اميد شد(كه در خوابش هم نمي ديد)نشون داد كه برخلاف حرفهاي گذشتش فقط به فكر خودشه تا آينده فوتبال كشور

در همين بازيها هم ديديم كه همه كاره تيم همين بازيكنان بزرگسال بودند و بازيكنان آينده دار ما به حاشيه رفته اند .درحاليكه نتيجه اين بازيها هيچ اهميتي نداره پيرواني فقط دنبال نتيجست. تركمنستاني كه هيچ فوتبالي نداره رو مي برن و ميان خداروشكر مي كنن ! اونم باحضور بازيكنان تيم ملي اصلي ايران !! يا تيمهايي مثل مالزي و ويتنام رو مي برن و تيتير مي زنن به به و چه چه !!

اين رويكرد يعني يك قدم ديگر به عقب و پر شدن جيب يه عده اي از پول . كسايي كه نشون دادند " آب گيرشون نميومده وگرنه زيرآبي روهاي قهاري بودند "

کاملا موافقم ......

الان تیم امید ما کم کم 5 نفر از تیم بزرگسالان ا در ترکیبش داره که واقعا خنده داره :hehehe: البته باید گریه کرد :chi migi:

الان علیرضا حقیقی یکی از بهترین دروازبان های ما در کشور هست خداییش ! اصلا به تیم ملی امید دعوت نمیشه چه برسه به این که بازی کنه

رحمتی داره تو تیم ملی بزرگسالان بازی میکنه دیگه بسشه باید امید برای کسایی باشه که تجربه کسب کنن و بیان اونجا خودشون رو نشون بدن نه اینکه از بزرگسالان بیاریمشون امید!

اگه با این تیم قهرمان نشیم دیگه باید بریم تو مسابقات اقیانوسیه شرکت کنیم ! binam
تیمی که 5 نفر از بزرگسالانش در ترکیب داره باید قهرمان شه !

حالا قهرمان نمیشیم میان میگن خوب تیم امید بوده هنوز بچن تجربه ندارن
نمیگن که 5 نفر از تیم اصلی هم تو ترکیب بوده

nobody11
11-15-2010, 18:32
منم به شدت با شما موافقم ولي دليل دعوت شدن رضايي و رحمتي اين بوده كه شاگردان قديمي شاغلام بودند
وگرنه همه مي دوند تيم اميد با حقيقي و بدون رضايي هم ميتونست موفق بشه اونم مقابل تيم هاي درجه 3 آسيايي
واقعا دلم به حال امثال حقيقي و سامان آقا زمانيان ميسوزه :deldari:

kick up
11-15-2010, 19:23
بله همين پستهاي اصلي دروازه بان - دفاع وسط و فوروارد وقتي بزرگسال استفاده مي كنند يعني حق سه نفر از بهترينهاي رده اميد رو مي خورند به قيمت نتيجه گرفتن در بازيهايي كه كسب مدالش هيچ ارزشي نداره.ارزش اين بود كه بازيكنان جوان ما در اين تورنمنت آسيايي كسب تجربه مي كردند و ازيك مربي كاربلد امروزي دانش فني فوتبال حرفه اي را ياد مي گرفتند

اونوقت دنبال دلايل پيچيده اي براي ناكامي فوتبالمون مي گرديم درحاليكه ايراد در همين تصميمات نابخردانه ست .

اون از نوجوانان كه ميرن زير دست يه مربي رابطه اي . اون جوانان كه دقيقا تيم نوجوانان قبلي رو بردند بدون توجه به تفاوت سطح بازيها در رده هاي مختلف . اينم تيم اميد كه بازيكنان بزرگسالش مي گردوننش . از ماست كه بر ماست

hamedss
11-17-2010, 19:21
پيرواني: عمان را براي بازيكنان آناليز كرديم

خبرگزاري فارس: مربي تيم اميد فوتبال ايران گفت: بازي‌هاي عمان را براي بازيكنان آناليز كرديم.

اميرحسين پيرواني در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس به گوانگجو در مورد وضعيت تيم اميد ايران گفت: امروز تمرين خوبي را انجام داديم. بعد از تمرين نيز جلسه آناليز تيم عمان را براي بازيكنان برگزار و نقاط ضعف و قوت اين تيم را به خوبي براي بازيكنان تشريح كرديم.
وي ادامه داد: تيم اميد بازيكن مصدوم و محرومي براي مسابقه روز جمعه با عمان ندارد و سينا عشوري هم مي‌تواند در اين ديدار براي ما بازي كند.
مربي تيم فوتبال اميد در مورد مشكل پرداخت پاداش به بازيكنان اين تيم گفت: مشكلات به زودي حل مي‌شود و مسئولان وعده پرداخت پاداش را داده‌اند.

hamedss
11-19-2010, 17:03
تيم فوتبال ايران با غلبه بر عمان حريف ژاپن شد

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال اميد ايران با برتري برابر عمان حريف ژاپن در مرحله نيمه نهايي شد.

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از گوانگجو، ديدار تيم هاي ايران و عمان در مرحله يك چهارم نهايي از ساعت 14:30 به وقت تهران در حضور بيش از چهار هزار نفر با قضاوت داوري كره اي آغاز شد و با برتري يك بر صفر ايران خاتمه يافت.
تيم ايران در دقايق ابتدايي دو سه فرصت خوب خود را از دست داد اما در دقيقه 41 حميد علي عسگر از روي يك ضربه ايستگاهي توانست دروازه عمان را باز كند.

تيم عمان در نيمه دوم فشار بيشتري روي دروازه ايران وارد كرد و شاگردان غلامحسين پيرواني نيز چهار موقعيت خوب را از دست دادند.
عمان سعي داشت نتيجه بازي را تغيير دهد اما تلاش بازيكنان ايران مانع از باز شدن دروازه شد ايران با پيروزي يك بر صفر به مرحله نيمه نهايي برسد.

داور كره اي به كمال كاميابي نيا و سينا عشوري، حميد علي عسگر و يك بازيكن عماني كارت زرد داد.
تيم ايران با اين پيروزي به مرحله نيمه نهايي صعود كرد و حريف ژاپن شد. اين ديدار سه شنبه دوم آذر برگزار مي شود.

اسامي بازيكنان ايران:
مهدي رحمتي، سيد جلال حسيني، حميد علي عسگر، احسان حاج صفي، سيد رضا طلبه، آرش افشين( 89- مسعود ابراهيم زاده)، سينا عشوري، كريم انصاري فرد(81- ايمان موسوي)، كمال كاميابي نيا، محسن مسلمان، غلامرضا رضايي (92 -مهدي دغاغله)

hamedss
11-19-2010, 20:39
پيرواني: مقابل ژاپن حق اشتباه نداريم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال اميد گفت: اشتباهات تيمي را قبول دارم و نبايد آنها را مقابل ژاپن تكرار كنيم.

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از گوانگجو غلامحسين پيرواني پس از پيروزي يك بر صفر مقابل عمان و صعود به مرحله نيمه نهايي گفت: روز به روز بهتر مي‌شويم. 3 بازي اول در مرحله گروهي حكم ديدارهاي تداركاتي را براي ما داشت. مقابل مالزي نيز خوب بوديم اما امروز بهتر بوديم.
وي افزود: از ابتداي مسابقات در گروه خوبي قرار گرفتيم. اگر موفقيتي تاكنون كسب شده از آن همه است و به نظرم تداركات زحمت بيشتري از من كشيده است.

سرمربي اميد ايران عنوان كرد: از خدا مي‌خواهم به ما كمك كند. در بازي‌هاي آينده و براي رسيدن به كسب مدال طلا هر چه داريم بگذاريم. نظم تيمي ايران خوب است. بچه‌هاي با اخلاقي داريم و قطعا خدا حواسش‌ به تيم ما هست.
پيرواني درباره بازي روز سه شنبه با ژاپن عنوان كرد: ژاپن به لحاظ فيزيكي قوي‌تر از عمان نيست. آناليزور تيم به جمع ما پيوسته و قطعا اين تيم را آناليز كرده است. البته من اشتباهات تيمي خودمان را قبول دارم و معتقدم نبايد اين اشتباهات مقابل ژاپن تكرار شود. با اين حال امكان ندارد در يك بازي اشتباه نداشته باشيم و نمي‌شود در مقابل هيچ تيمي اشتباه نكنيم.

سرمربي تيم اميد در پاسخ به اين سؤال كه آيا وي از عمادالدين احمديان كه قرار بود به عنوان مشاور كميته ملي المپيك در كنار تيم فوتبال باشد خبري دارد يا خير گفت: او نزد من آمد و عذر خواهي كرد و او را بخشيدم.
پيرواني در ارتباط با اينكه به نظر مي‌رسد حضور خلعتبري به جاي غلامرضا رضايي در بازي‌هاي آسيايي كمك بيشتري به تيم فوتبال مي‌كرد اظهار داشت: غلامرضا از 14 سالگي شاگرد خودم بودم و بازيكنان فوق العاده‌اي است خلعتبري هم براي حضور در اين بازي‌ها مشكل باشگاهي داشت. او هم بازيكن خوبي است اما تيم من يك بازيكن بسنده نمي‌كند.

وي با رد اينكه حميد علي عسگر بازي ضعيفي از خود نشان داد، گفت: او و غلامرضا رضايي خوب بازي كردند. آنها در پرسپوليس هم كنار هم هستند و امروز هم مكمل‌هاي خوبي بودند و از آنها رضايت دارم.
پيرواني درباره اينكه دليل تعويض انصاري فرد موقعيت‌هاي از دست رفته توسط اين بازيكن بود گفت: من هيچ وقت يك بازيكن را به خاطر اينكه گل نمي‌زند تعويض نمي‌كنم. از اين اخلاق‌ها ندارم. كريم خسته شده بود و من مي‌خواستم براي بازي با ژاپن او را حفظ كنم. او خيلي مهره‌ با ارزشي است. امروز روز انصاري فرد نبود اما مقابل ژاپن از وي فيكس استفاده خواهم كرد.

hamedss
11-20-2010, 06:05
هر چه در توان داريم به نمايش مى گذاريم

غلامحسين پيروانى: مقابل ژاپن حق اشتباه نداريم

غلامحسين پيروانى سرمربى تيم فوتبال اميد گفت: اشتباهات تيمى را قبول دارم و نبايد آنها را مقابل ژاپن تكرار كنيم.وى پس از پيروزى يك بر صفر مقابل عمان و صعود به مرحله نيمه نهايى گفت: روز به روز بهتر مى شويم. ۳ بازى اول در مرحله گروهى حكم ديدارهاى تداركاتى را براى ما داشت. مقابل مالزى نيز خوب بوديم اما امروز بهتر بوديم. او افزود: از ابتداى مسابقات در گروه خوبى قرار گرفتيم. اگر موفقيتى تاكنون كسب شده از آن همه است و به نظرم تداركات زحمت بيشترى از من كشيده است. سرمربى اميد ايران عنوان كرد: از خدا مى خواهم به ما كمك كند. در بازى هاى آينده و براى رسيدن به كسب مدال طلاهر چه داريم بگذاريم. نظم تيمى ايران خوب است. بچه هاى با اخلاقى داريم و قطعا خدا حواسش به تيم ما هست. پيروانى درباره بازى روز سه شنبه با ژاپن عنوان كرد: ژاپن به لحاظ فيزيكى قوى تر از عمان نيست. آناليزور تيم به جمع ما پيوسته و قطعا اين تيم را آناليز كرده است. البته من اشتباهات تيمى خودمان را قبول دارم و معتقدم نبايد اين اشتباهات مقابل ژاپن تكرار شود. با اين حال امكان ندارد در يك بازى اشتباه نداشته باشيم و نمى شود در مقابل هيچ تيمى اشتباه نكنيم. سرمربى تيم اميد در پاسخ به اين سؤال كه آيا وى از عمادالدين احمديان كه قرار بود به عنوان مشاور كميته ملى المپيك در كنار تيم فوتبال باشد خبرى دارد يا خير گفت: او نزد من آمد و عذر خواهى كرد و او را بخشيدم. پيروانى در ارتباط با اينكه به نظر مى رسد حضور خلعتبرى به جاى غلامرضا رضايى در بازى هاى آسيايى كمك بيشترى به تيم فوتبال مى كرد اظهار داشت: غلامرضا از ۱۴ سالگى شاگرد خودم بودم و بازيكنان فوق العاده اى است خلعتبرى هم براى حضور در اين بازى ها مشكل باشگاهى داشت. او هم بازيكن خوبى است اما تيم من يك بازيكن بسنده نمى كند.

hamedss
11-21-2010, 05:51
على آبادى و كفاشيان در اردوى تيم فوتبال اميد

رئيس كميته ملى المپيك و رئيس فدراسيون فوتبال پس از صعود تيم فوتبال اميد به مرحله نيمه نهايى بازيهاى آسيايى در جمع بازيكنان اين تيم حاضر شدند و اين تيم را شايسته قهرمانى در آسيا دانستند.محمدعلى آبادى وعلى كفاشيان با حضور در اردوى تيم اميد از زحمات كادرفنى و بازيكنان اين تيم دركسب پيروزى هاى متوالى دربازيهاى آسيايى تشكر و قدردانى كردند و اين تيم را ازهرنظر شايسته ايستادن برسكوى بازيهاى گوانگجو دانستند.ديروز همچنين نشست هماهنگى ديدارهاى مرحله نيمه نهايى مسابقات فوتبال بازيهاى آسيايى گوانگجو با حضور مسئولان برگزار كننده مسابقات و سرپرستان ۴ تيم ايران، ژاپن، كره جنوبى و امارات برگزارشد وهماهنگى هاى لازم پيرامون برگزارى دو ديدار مرحله نيمه نهايى، وضعيت بازيكنان اخطارى و رنگ پيراهن دو تيم صورت گرفت.در اين جلسه كه داود پرهيزكارسرپرست تيم اميد كشورمان حضور داشت، مقررشد تيم اميد با پيراهن قرمز مقابل تيم سفيد پوش ژاپن به ميدان برود. همچنين با توجه به اخطار دومى كه سينا عشورى در ديدار با عمان دريافت كرد وى از مسابقه مرحله نيمه نهايى مقابل ژاپن محروم شد . تيم ژاپن براى ديدار با ايران بازيكن محروم ندارد.خبر ديگر از تيم اميد اينكه بازيكنان اين تيم پس از پيروزى مقابل عمان و راهيابى به مرحله نيمه نهايى اين رقابتها صبح امروز به وقت محلى به مدت يك ساعت تمرينات سبك و ريكاورى را برگزار كردند و قرار است تا روز سه شنبه دو جلسه تمرينى ديگر را نيز برگزار كنند.بازيكنان اميد تاكنون بابت صعود از مرحله مقدماتى و ديدارمرحله يك هشتم نهايى پاداش ثابتى را دريافت كرده اند و به گفته مهدى تاج نايب رئيس فدراسيون فوتبال قرار است پاداش صعود به مرحله نيمه نهايى و فينال به صورت تصاعدى به بازيكنان پرداخت شود.
بازيكنان اميد هنوز پاداش دو پيروزى مرحله يك هشتم و يك چهارم نهايى مقابل مالزى و عمان را دريافت نكرده اند. مهدى تاج كه از دومين مسابقه تيم اميد در كنار اين تيم حضور داشت به تهران بازگشته و قرار است ظرف روزهاى آينده مجدد به اردوى اين تيم ملحق شود.تيم فوتبال اميد كشورمان در مرحله نيمه نهايى مسابقات فوتبال بازيهاى آسيايى گوانگجو ساعت ۱۱ و۳۰ دقيقه روز سه شنبه ۲ آذر ماه به مصاف تيم فوتبال ژاپن خواهد رفت.

hamedss
11-23-2010, 06:51
اميد ايران - اميد ژاپن

پرش نينجايى به فينال؟

تيم ملى اميد ايران براى رسيدن به فينال المپيك آسيايى گوانگجو امروز بايد از سد ژاپن بگذرد. ديدارى كه يك محك جدى براى شاگردان غلامحسين پيروانى محسوب مى شود و مى تواند عيار واقعى تيم اميد ايران را مشخص كند.
شاگردان شاغلام در بازى هاى قبلى خود خوب كار كرده اند و به شايستگى به اين مرحله رسيده اند. تيم ملى اميد ايران تنها يك گل در اين مسابقات دريافت كرده كه نشان از قدرت دفاعى تيم ما دارد اما در مقابل بايد درباره وضعيت خط دفاعى ژاپن هم صحبت كنيم كه تا اينجاى كار گلى دريافت نكرده اند و بهترين خط حمله مسابقات را هم در اختيار دارند. اين ديدار مى تواند هم قدرت خط حمله ايران را به رخ بكشد و هم توانايى هاى مدافعان ما را مشخص كند كه در نوع خود يك دستاورد بزرگ براى تيم شاغلام در گوانگجو محسوب مى شود.
تيم اميد ايران كه از ۳ بازيكن بزرگسال در تركيب خود سود مى برد، در درون دروازه و خط دفاع قدرت لازم براى مقابله با ژاپن را دارد و در خط حمله هم با حضور غلامرضا رضايى و كريم انصارى فرد كه جوان شايسته و آينده دارى محسوب مى شود، مى تواند دروازه ژاپن را با خطر جدى مواجه كند به خصوص اينكه بازيكنان ايران براى بازى امروز و رسيدن به فينال مسابقات انگيزه هاى خاصى دارند. رسيدن به فينال و قهرمانى در گوانگجو براى غلام پيروانى هم اهميت زيادى دارد چرا كه مى تواند آينده او را در تيم ملى اميد تضمين كند به همين دليل شاغلام تمام تجربه و دانش خود را به كار خواهد بست تا بتواند از سد ژاپن بگذرد، هر چند كه حريف امروز ايران حريف بسيار خطرناكى است.

hamedss
11-23-2010, 06:56
تاكيد تاج به پيروزى تيم اميد مقابل ژاپن و پرداخت پاداش به بازيكنان

مهدى تاج نايب رئيس فدراسيون فوتبال به بازيكنان تيم اميد تاكيد كرد مقابل ژاپن براى سرافرازى كاروان ايران در بازى هاى آسيايى به پيروزى برسند.نشست كادر فنى و بازيكنان تيم اميد با مهدى تاج، نايب رئيس اول و سخنگوى فدراسيون بعدازظهر ديروز برگزار شد كه غلامحسين پيروانى، سرمربى تيم در خصوص آناليز بازى هاى ژاپن مواردى را مطرح كرد و نقاط ضعف و قوت بازيكنان را گوشزد كرد و توصيه هاى فنى را براى بازيكنان تشريح و از حمايت هاى فدراسيون،كميته ملى المپيك و نايب رئيس اول فدراسيون تقدير و تشكر كرد. در ادامه نشست مهدى تاج خطاب به ملى پوشان گفت: تا اين لحظه وضع تيم از نظر نتيجه، انضباط تيمى و اخلاق كه براى ما بسيار مهم است،رضايت بخش بوده است.به نظر من ما در هر بازى نسبت به
بازى هاى گذشته كامل تر و با تجربه تر به رقابت مى پردازيم.انضباط و رعايت مسائل اخلاقى تيم اميد در دهكده زبانزد همه ايرانيان است. وى افزود: به نظر من فوتبال زيبا و پرنشاط قابل قبول همه بوده و مردم آن را مى پسندند. به خصوص وقتى كه مقابل ژاپن باشد. ر بازى در مسابقات آسيايى از اهميت بسزايى برخوردار است و نبايد براى من و شما فرقى كند كه با چه تيمى بازى مى كنيم. ما بازيكنان آماده شده ايد براى اثبات توانمندى هاى خود و قهرمانى كه بدون مسابقه محكم و داورى خوب اين امر عملى نيست. تفاقا ژاپن ضعف هايى درخط ميانى و دروازبانى دارد كه ما در همان نقاط مزيت داريم. سخنگوى فدراسيون در پايان در جمع ملى پوشان گفت:مهم نيست كه چه كسى گل مى زند.مهم گل زدن و پيروز شدن و را هيابى به مرحله فينال است .ما بايد پيروز اين ديدار باشيم تا به سرافرازيهاى كاروان ايران در شانزدهمين دوره رقابت هاى آسيايى گووانگجو كمك كنيم. به نظر من ضريب دقت و گذشت در اين بازى توسط بازيكنان بايد به حد بالاى خود برسد. پس از پايان صحبت هاى كادر فنى نايب رئيس اول، مهدى تاج پاداش بازيكنان و كادر فنى را پرداخت كرد. ملى پوشان پس از جلسه، ديدار ۲ تيم ژاپن و تايلند را آناليز كردند.

nobody11
11-23-2010, 14:07
کمک داوری به سبک مرتضی کریمی

مرجع خبری پرسپولیس : تيم فوتبال اميد ايران با شكست مقابل ژاپن از راهيابي به فينال بازي‌هاي آسيايي گوانگجو بازماند.

ديدار تيم‌هاي اميد ايران و ژاپن در مرحله نيمه نهايي از ساعت 11:30 در ورزشگاه يوژيو با حضور 10 هزار هوادار آغاز شد و با نتيجه 2 بر يك به سود ژاپن خاتمه يافت.

تيم اميد ايران در همان ابتداي بازي تسلط خود را نشان داد و در دقيقه 6 روي پاس به موقع كريم انصاري فرد، آرش افشين موفق شد دروازه ژاپن را باز كند.

بعد از اين گل بازيكنان ژاپن روي دروازه ايران فشار آوردند و در دقيقه 38 دروازه رحمتي را باز كند.

بازيكنان تيم ژاپن نيمه دوم را با چهره اي كاملا هجومي بازي آغاز كردند. تلاش ژاپني ها سرانجام در دقيقه 60 نتيجه داد و بازيكن ژاپني درحالي كه چهار مدافع ايران را در اطراف خود داشت دروازه ايران را باز كرد.
بازيكنان ايران در دقيقه 74 توانستند توسط كريم انصاري فرد به گل برسند اما كمك داور در حالي كه اين مهاجم در آفسايد نبود گل را مردود اعلام كرد.

شاگردان پيرواني كه در دقايق ابتدايي نيمه دوم بازي ناهماهنگي داشتند در دقايق پاياني مسابقه بازي بهتري را از خود نشان دادند اما تلاش ها بي فايده بود.

قضاوت اين بازي به عهده داور چيني بود. وي به آرش افشين و رضا طلبه از ايران و يك بازيكن ژاپن كارت زرد نشان داد.

ايران با شكست در اين ديدار نتوانست به فينال راه پيدا كند و راهي ديدار رده بندي شد. اين بازي روز پنجشنبه برگزار مي شود. حريف تيم اميد بعد از پايان مسابقه امروز امارات و كره جنوبي مشخص مي شود.

اسامي بازيكنان ايران:
سيد مهدي رحمتي، سيد رضا طلبه، سيد جلال حسيني، امير شرفي(63- علي مرزبان)، حميد علي عسگر، كمال كاميابي نيا، احسان حاج صفي، غلامرضا رضايي، كريم انصاري فرد، محسن مسلمان، آرش افشين

nobody11
11-23-2010, 14:12
واقعا نمی دونم چی بگم رضایی که از بازیکنای دیگه هم بدتر بازی میکرد و همه توپا رو خراب میکرد ،اگه تو زمین نبود بیبشتر به نفعمون بود
رحمتی هم که تا حالا بخور و بخواب بوده و الان باید یه خودی نشون میداد.
خدا وکیلی اگه حقیقی بود اینجوری گل میخورد!!!:ey babaaa:

FoRLaN
11-23-2010, 14:26
آرش افشین با این که گل زد ولی عملکرد بسیار بدی داشت.
غلام رضا رضاییم که انگار نه انگار بازیکن بزرگسالمونه..:gahhr:
خلاصه بگم که اینم ناکامیه دیگه ای بود به فوتبال کشورمون.نوجوانان :حذف:sharmande: جوانان :حذف:sooot: امیدا : رده بندی:gijjj:(تا اینجام اومد به تیم درست حسابی نخورده بود) بزرگامونم که افتضاح:chemidonam:.کلا از فوتبال ایران بکشید بیرون به نفع اعصابتونه:baroon:

kick up
11-23-2010, 17:52
"تاج "قبل از اعزام تيم اميد گفته بود ...اهل پيش بيني نيستم ولي به موفقيت تيم اميد مطمئنم ! خود غلام پيرواني قبل اين بازي چند بار گفته بود حتما مي بريم ...به فينال مي رويم... برادرش هم همينطور. كفاشيان هم كه ....

اينهمه پيشگوي حرفه اي داشتيم و آخرش باختيم ؟ بر چه اساسي چنين حرفهايي زدند؟ اصلا حالا يكي نيست بگه چرا اين حرفها رو زديد؟

اينهمه هر فوتبالي و غيرفوتبالي گفت بازيكن بزرگسال نبريد اگر ببازيم خيلي بد ميشه . اينهمه گفتيم تيم اميد جاي بازيكناي رده سني اميده تا ميدانهاي بين المللي ببينند و پيشرفت كنند . چند بازيكن تيم اميد رو كه بهترينهاي رده خودشون بودند كنار گذاشتند تا مهدي رحمتي و ... تو اميد بازي كنند و يك مدال بي ارزش فوتبال در بازيهاي آسيايي بدست آورند كه در آخر هم باختيم و با كلي بازيكن بزرگسال به فينال نرسيديم .

غلام پيرواني نشون داد كه خيلي بيشتر از منافع ملي و آينده فوتبال ما فقط به جيب و موفقيت خودش فكر مي كنه وگرنه بازيكن بزرگسال نمي برد. هدف فقط نتيجه بود تا پيرواني بتواند باقي بماند و ادامه دهد ولي نه نتيجه گرفت و نه يه تيم اميد بدون بزرگسال رو برد .

بايد تاسف خورد به حال اين فدراسيون و كادر فني تيم اميد كه براي اين مدال حق يه سري جوون رو خوردند و آخر سر هم شرمنده تر از قبل بر مي گردند

hamedss
11-23-2010, 19:05
تيم فوتبال ايران از راهيابي به فينال بازماند

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال اميد ايران با شكست مقابل ژاپن از راهيابي به فينال بازي‌هاي آسيايي گوانگجو بازماند.

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از گوانگجو، ديدار تيم‌هاي اميد ايران و ژاپن در مرحله نيمه نهايي از ساعت 11:30 در ورزشگاه يوژيو با حضور 10 هزار هوادار آغاز شد و با نتيجه 2 بر يك به سود ژاپن خاتمه يافت.
تيم اميد ايران در همان ابتداي بازي تسلط خود را نشان داد و در دقيقه 6 روي پاس به موقع كريم انصاري فرد، آرش افشين موفق شد دروازه ژاپن را باز كند.
بعد از اين گل بازيكنان ژاپن روي دروازه ايران فشار آوردند و در دقيقه 38 دروازه رحمتي را باز كند.

بازيكنان تيم ژاپن نيمه دوم را با چهره اي كاملا هجومي بازي آغاز كردند. تلاش ژاپني ها سرانجام در دقيقه 60 نتيجه داد و بازيكن ژاپني درحالي كه چهار مدافع ايران را در اطراف خود داشت دروازه ايران را باز كرد.
بازيكنان ايران در دقيقه 74 توانستند توسط كريم انصاري فرد به گل برسند اما كمك داور در حالي كه اين مهاجم در آفسايد نبود گل را مردود اعلام كرد.
شاگردان پيرواني كه در دقايق ابتدايي نيمه دوم بازي ناهماهنگي داشتند در دقايق پاياني مسابقه بازي بهتري را از خود نشان دادند اما تلاش ها بي فايده بود.

قضاوت اين بازي به عهده داور چيني بود. وي به آرش افشين و رضا طلبه از ايران و يك بازيكن ژاپن كارت زرد نشان داد.
ايران با شكست در اين ديدار نتوانست به فينال راه پيدا كند و راهي ديدار رده بندي شد. اين بازي روز پنجشنبه برگزار مي شود. حريف تيم اميد بعد از پايان مسابقه امروز امارات و كره جنوبي مشخص مي شود.

اسامي بازيكنان ايران:
سيد مهدي رحمتي، سيد رضا طلبه، سيد جلال حسيني، امير شرفي(63- علي مرزبان)، حميد علي عسگر، كمال كاميابي نيا، احسان حاج صفي، غلامرضا رضايي، كريم انصاري فرد، محسن مسلمان، آرش افشين

hamedss
11-23-2010, 19:11
حذف تيم فوتبال اميد ايران از بازي هاي آسيايي گوانگجو
.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] 09020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 09020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 09020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 09020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] 09020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 09020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] 909020987_M200.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
([Only Registered And Activated Users Can See Links])

kick up
11-25-2010, 13:14
همونطور كه تو 2 پست بالاتر - جمله آخر _نوشتم تيم اميد ما متاسفانه كاملا شرمنده به ايران باز مي گردد . اين فاجعه و شكست مفتضحانه رو بايد پاي غلام پيرواني و خودبينيهاي او نوشت . 3 بازيكن بزرگسال با كلي ادعا براي يك مدال بي ارزش نتيجه اي جز هيچ نداشت .

عدم موفقيت تيمهاي نوجوانان - جوانان و اميد رو هم بايد پاي بي لياقتي فدراسيون فوتبال نوشت .

بقول يكي از دوستانم " آه بازيكنان اميد كه پيرواني بازي نداد تا بزرگسالان بازي كنند دست از سر تيم اميد برنمي دارد ". كار غير اصولي با هدف جيب پيرواني نتيجه اي جز سرافكندگي ملي نداشت.

در باورهاي مردم اين سرزمين بايد خود را فداي سربلندي كشور كرد ولي تا كي مليت خودمان را فداي نفع شخصي مي كنيم ؟!

(ماشالا به يزداني و سجاد مرادي كه امروز گل كاشتد- بي ادعا و هيچ درآمد! )

hamedss
11-25-2010, 15:23
تيم فوتبال اميد با شكست مقابل كره از مدال برنز بازماند

تيم فوتبال اميد ايران با قبول شکست 4 بر 3 مقابل کره جنوبي مدال برنز بازي‌هاي آسيايي را از دست داد.

ديدار تيم‌هاي فوتبال اميد ايران و کره جنوبي براي کسب مدال برنز از ساعت 11 به وقت تهران در ورزشگاه تيانهه در حضور هفت هزار تماشاگر آغاز شد.
شاگردان پيرواني در دقيقه 4 با اشتباه خط دفاع کره و توپ ربايي غلامرضا رضايي، توسط اين مهاجم به گل رسيدند.
بازيکنان کره براي تغيير نتيجه حملاتي داشتند و حتي يک گل به ثمر رساندند که آفسايد اعلام شد. در دقيقه 45+2 حميد علي عسگر با شوتي زيبا گل دوم ايران را به ثمر رساند.
نيمه دوم با بازي هجومي کره جنوبي آغاز شد و کاپيتان اين تيم موفق شد در دقيقه 47 دروازه ايران را باز کند اما يک دقيقه بعد در پي حمله شاگردان پيرواني کريم انصاري فرد با شوتي زيبا دروازه کره جنوبي را باز کرد.
درحالي که بازيکنان ايران با بي تفاوتي دقايقي از بازي را سپري مي کردند بازيکنان کره در دقيقه 74 به گل دوم رسيدند.
در ادامه بازي محسن مسلمان موقعيتي خوب را از دست داد.
در دقيقه 87 بازي تيم کره جنوبي توانست به گل سوم و تساوي برسد. کره اي ها در دقيقه 89 توانستند گل چهارم را به ثمر برسانند تا ايران بازي برده را با باخت عوض کند و از کسب مدال برنز هم دستش کوتاه بماند.
در دقايق پاياني بازي حتي مهدي رحمتي هم براي تغيير نتيجه به جلو آمد اما فايده اي نداشت.
قضاوت اين مسابقه بر عهده داور عراقي بود. وي به سينا عشوري، آرش افشين، ايمان موسوي ، سيد جلال حسيني و دو بازيکن از کره کارت زرد داد.
اسامي بازيکنان ايران:
مهدي رحمتي، سيد جلال حسيني، حميد علي عسگر، احسان حاج صفي، غلامرضا رضايي، کريم انصاري فرد (56- ايمان موسوي)، محسن مسلمان، علي مرزبان (64- امير شرفي)، آرش افشين( 74- مسعود ابراهيم زاده)، سينا عشوري، رسول کر

hamedss
11-25-2010, 15:24
پيرواني: يادمان رفت كه فوتبال بيش از 90 دقيقه است

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال اميد گفت: بچه‌ها يادشان نبود فوتبال 90 دقيقه و بيشتر از 90 دقيقه است.

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از گوانجو، غلامحسين پيرواني پس از ناكامي ايران در بازي‌هاي آسيايي اظهار داشت: امروز مقابل كره جنوبي خوب كار كرديم؛ اما بچه‌ها يادشان نبود فوتبال 90 دقيقه و بيشتر از 90 دقيقه است. از همه بازيكنان راضي هستم. اگر دو باخت آورده‌ايم، مقابل تيم‌هاي ژاپن و كره جنوبي بود كه از بهترين‌هاي آسيا هستند.
وي افزود:‌ فوتبال آنها بهتر از ماست. اين واقعيت را بايد قبول كنيم. اگر مي‌خواهيم پيشرفت كنيم، بايد برنامه‌ريزي داشته باشيم. بهانه‌اي براي اين باخت نمي‌آورم. اين شكست را به گردن مي‌گيرم.
سرمربي تيم اميد با بيان اينكه تداركات لازم براي حضور در اين مسابقات نداشتند، گفت: تا اينجا هم كه رسيده‌ايم، با تكيه بر بازيكنان بوده است. اگر حضور در المپيك را مي‌خواهيم، باشگاه‌ها بايد تعامل بهتري داشته باشند. فوتبال ما چندين سال است نتيجه نگرفته است. با اين حال، باخت تلخ است. آيا نرفتن ما به جام جهاني، بدتر از نتايج كسب شده توسط تيم اميد نبود؟
پيرواني ادامه داد: فوتبال ما در 4 سال پيش، در بازي‌هاي آسيايي دوحه به كره و ژاپن برنخورد. 8 سال پيش كه با تيم برانكو قهرمان شديم، تمام مهره‌هاي خوب را در اختيار داشت. وي علي دايي را كه براي خود يك تيم است، دعوت كرده بود. يحيي گل‌محمدي در اين تيم حضور داشت. نفرات كساني بودند كه در مقدماتي جام جهاني براي تيم ملي در حال بازي بودند. سالي هم كه با منصور پورحيدري قهرمان شديم، تيم بزرگسالان را اعزام كرده بوديم.
پيرواني خاطر نشان ساخت: باخت را به گردن مي‌گيريم و بهانه نمي‌آورم. خودم را مقصر مي‌دانم؛ اما شماها كه فوتبالي هستيد، اين سؤال را از من نمي‌پرسيد كه آيا در همه اردوها همه بازيكنان را در اختيار داشتي يا مشكلات خروجي بازيكنان را داشتي. اگر موفقيت مي‌خواهيم، بايد برنامه‌ريزي كنيم. تيم كره جنوبي براي اين دوره 40 بازي تداركاتي داشته است. مزد آن گرفت كه جان برادر كار كرد. تا اينجا هم ممنون بچه‌ها هستم.
سرمربي تيم اميد ايران تصريح كرد: باز هم تأكيد مي‌كنم كه تا اينجاي مسابقات خوب كار كرديم. در رده جوانان هم به استراليا باختيم. بايد واقيعت‌ها را قبول كرد. فردين معصومي از افتخارات كشتي ايران است؛ اما به تايمازوف مي‌بازد چون حريفش از او قوي‌تر است. اگر هندبال مي‌تواند ژاپن را شكست بدهد چون پيشرفت كرده است؛ اما ما پيشرفتي نداريم. آنها تيم بزرگسالان هستند؛ اما ما زير 21 سال هستيم با سه بازيكن بزرگسال. مي‌توانيد شناسنامه بازيكنان را ببينيد. همه متولد 68 و 69 هستند. ما هم اگر با تيم بزرگسالان وارد اين مسابقات مي‌شديم، در رتبه اول قرار داشتيم.
وي اظهار داشت: فوتبال ما از كره جنوبي پايين‌تر است. نمي‌توانم بلوف بزنم و حرف ديگري بگويم. آنها هر ساله در جام جهاني هستند. قضاوت بايد به حق باشد. برنامه‌ريزي آنها بهتر از ماست. بذر خوبي مي‌كارند و خوب هم آبياري مي‌كنند. اين واقعيت‌هاست.

غلامحسين پيرواني در پاسخ به اينكه اگر سيدجلال حسيني و مهدي رحمتي نبودند تيم او نمي‌توانست نتيجه بگيرد، گفت: از آنها هم تشكر كردم. فوتبال همين است. چرا به اين فكر نمي‌كنيم بايرمونيخ با آن همه مشاورهاي خوب كه ما مقابل آنها عددي نيستيم، در فينال ليگ قهرمانان اروپا در 7 ثانيه قهرماني را از دست داد. البته كه همچنان دلم به خاطر از دست دادن برنز مي‌سوزد.
سرمربي تيم اميد درباره اينكه چرا تعويض‌هاي او در اين مسابقه جواب نداد، عنوان كرد: وقتي كريم انصاري‌فرد و آرش افشين دستان خود را بالا مي‌برند و مي‌گويند حذفشان كنم، چه كاري از دست من مي‌آيد؟ دو تعويض اجباري انجام دادم. اگر آنها در زمين مي‌مانند، گل مي‌زديم.

وي درباره اينكه علي كفاشيان اعلام كرده پيرواني تا المپيك در تيم اميد مي‌ماند، گفت: باز هم مي‌گويم احتمال دارد بمانم و احتمال دارد نمانم. اين را گفتم تا دست فدراسيون را باز بگذارم تا معذب نباشند. اگر بگويند برو، مي‌روم و مشكلي نيست. اگر بگويند نرو، نمي‌روم.
پيرواني در پايان در خصوص اينكه براي جامعه فوتبالي رسيدن به المپيك مهم است، گفت: به صعود به المپيك اميدوارم؛ به شرط اينكه تعامل باشد و باشگاه‌ها بازيكن بدهند و برنامه‌ريزي بهتري داشته باشيم.

messi1373
11-25-2010, 23:05
به قول جواد خیابانی این همه سرمایه گزاری کردیم واسه اینکه تو فوتبال یه طلا بگیریم اونو که نگرفتیم هیچی برنزمونم باآبر وریزی از دست د ادیم.خد اییش فوتبال ایران درست بشو نیست

kick up
11-26-2010, 00:59
باز مربي شكست خورده تيم اومده از مشكلات حرف مي زنه ! عزيز من اون موقع كه به تيم ملي دعوت ميشيد با كله ميايد و ادعاي قهرماني مي كنيد و وقتي مي بازيد امكانات ....؟ خب قبول نمي كردي عزيز جان مگه مجبور بودي ؟ اين حرفا نيست . الان ديگه همه بخوبي مي تونن تحلي كنن ايراد از كجاست

وقتي كريم انصاري فرد رو كه بهترين بازيكن ميدان بود تعويض كرد من تو تلويزيون ديدم كه خود انصاري فرد موقع بيرون اومدن مات و مبهوت بود. وقتي هم متعجب از زمين اومد بيريون خود غلام پيرواني رو نشون داد كه رفت باهاش روبوسي كرد از دلش در بياره . اونوقت بازيكن اميد فجرسپاسي رو جاش فرستاد تو كه تا آخر بازي گم بود . حالا اومده ميگه خودش مي خواست تعويض شه ! چقدر دروغ و حقه آخه ؟

تيم ملي به بي لياقتي كادر فنيش باخت وگرنه همين تيم هم كلي از بازيكناي مطرح ليگ برتر رو همراه خودش داشت . فدراسيون هم از همه مقصرتره كه چنين كادري رو به تيم اميد تحميل كرد و اجازه استفاده از بازيكن بزرگسال رو داد تا اين افتضاح بار بياد .

42d3e78f26a4b20d412==