PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اولین مهمان نیمکت دربی [[ گفتگوی خودمونی با alexandre dasilva]]

Derby
11-01-2010, 15:38
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

به نام خدا

اولین بخش از نیمکت دربی و اولین میهمان این بخش alexandre dasilva ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اطلاعات مربوط به اولین مهمان

نام کاربری: alexandre dasilva

لینک صفحه شخصی: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

پست کنونی در سایت: مدیر بخش هواداران میلان و ایتالیا

نام و نام خانوادگی: حسین (مهراد) دیدار

تاریخ تولد: 7 اردیبهشت 1370

محل تولد: کاشان

تیم های مورد علاقه: میلان - ایتالیا

بازیکن مورد علاقه: پاتو

قوانین مربوط به بخش نیمکت دربی

1_ از مطرح کردن سئوالات تکراری و سئوالات نامناسب خودداری کنید ( سئوالات نامناسب حذف و یا توسط مدیران ویرایش می شود )

2_هر شخص تنها می تواند در 2 پست سئوالات خود را مطرح کند و در هر پست حداکثر 40 سئوال می تواند بپرسد ( تا زمانی که به سری اول سئوالات شما پاسخ داده نشده از مطرح کردن سری دوم سئوالات خودداری فرمایید )

3_مهمان نیمکت دربی باید به صورت نقل قول به سئوالات پاسخ دهد یعنی در زیر هر سئوال باید جواب آن سئوال را بنویسد.

4_ مهمان نیمکت دربی باید حداکثر تا 12 ساعت به سئوالات طرح شده پاسخ دهد . در صورت اینکه مهمان در پاسخ به سئوالات کوتاهی کند از نیمکت اخراج شده و تاپیک مربوطه حذف می شود.

5_ از شروع نشستن مهمان بر روی نیمکت تا 1 هفته این تاپیک باز است و سئوال و جواب ها انجام می گردد.

6_ مهمان دربی باید به تمامی سئوالات پاسخ دهد و از تفره رفتن خودداری کند ( البته به جز سئوالاتی که نا مناسب باشند و تشخیص آن با مسئولین سایت است که سئوال را حذف می کنند )

Milan = Love
11-01-2010, 19:11
خب خوشحالم که اولین مهمون میلانیه :hehee:

سئوالام رو شروع می کنم
اهم :ghelyon:

1_ داداش چه طوری اینجا مدیر شدی ؟ :nishkhand:

2_ چرا میلانی شدی؟ :flowerysmile:
3_ این همه بازیکن میلان داره واسه چی پاتو؟ dallliiiپاتو هم خوبه هاااااااااا :shogh:

4_ چه طوری با سایت آشنا شدی؟

5_ سالاد دوغ یا ماست ؟ :nishkhand:

6_ بهترین گل تاریخ میلان ؟:sigar:

7_ نظرت راجه به سیدورف چیه؟ :khelal dandoon:

8_ بازیگر محبوبت کیه؟:ghelyon:

9_ دوست داری میلان با چه سیستمی بازی کنه؟:mage mishe:

10_ بهترین بازیکن تاریخ ایتالیا؟:eyvalla:

11_ تو که مدیر بخش ایتالیا هستی چرا بخش ایتالیا توی تیم های ملی جهان فعال نیست؟ chomagh

saiede
11-01-2010, 20:43
خوب اینا رو که اکثرا میدونستیم!!:chemidonam:اما جالبه اگه بگی چطوری با سایت اشنا و مدیر شدی؟مرسی

MOHAMMAD ALI
11-01-2010, 23:22
سلام
برای چی بهت ميگن مهراد؟
برای چی ميلانی شدی بارسا خوب بهتره؟
آنجلوتی بهتره يا مربی الان ميلان؟
پاتو بهتره يا رونالدينهو؟(ازهمه نظر:پاس،شوت،دريبل،تكنيك،... )

alexandre dasilva
11-02-2010, 03:07
با سلام به دوست خوبم.

خب خوشحالم که اولین مهمون میلانیه :hehee:

سئوالام رو شروع می کنم
اهم :ghelyon:

1_ داداش چه طوری اینجا مدیر شدی ؟ :nishkhand:

1. دیدم بخش ایتالیا و میلان مدیر نداره ولی طرفداراش زیادن گفتم پا پیش بذارم و یه نظم درست و حسابی بهش بدم که جعفر جون منو لایق دونست و منو مدیر اون بخش اعلام کرد.

2_ چرا میلانی شدی؟ :flowerysmile:
2. خب هر کسی تو وجودش دنبال یه چیزی میگرده و وقتی اونو پیدا میکنه عاشقش میشه... البته به طور مفصل تر قبلا اینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) توضیح دادم.

3_ این همه بازیکن میلان داره واسه چی پاتو؟ dallliiiپاتو هم خوبه هاااااااااا :shogh:

3. قبلا عاشق شوچنکو بودم ولی وقتی رفت دنبال یه نفر میگشتم تو میلان که بیشتر از همه دوسش داشته باشم، پیرلو بودها ولی وقتی میلان با پاتو قرارداد بست به دلم افتاد که این پسره بالاخره به یه جایی میرسه.

4_ چه طوری با سایت آشنا شدی؟

4. درست یادم نمیاد فکر کنم وقتی داشتم تاریخچه میلان رو میخریدم یا وقتی لینک مسابقه پیش بینی شو دیدم.

5_ سالاد دوغ یا ماست ؟ :nishkhand:

5. هیچکدوم. نوشابه مشکی. ترجیحا کوکاکولا :nishkhand: بعضی از دوستام میگن تو قاتل نوشابه مشکی هستی.
6_ بهترین گل تاریخ میلان ؟:sigar:

6. نمیشه انتخاب کرد همشون رو دوس دارم ولی شاید بشه چنتا رو گفت بیشتر قشنگ بودن:
گل شوچنکو به یوونتوس
گل فن باستن (برگردون)
گل پیرلو به پارما
گل پیرلو به رئال
گل پاتو به زوریخ
و...
منو ول کنی همینطور گلای میلان و میگم.

7_ نظرت راجه به سیدورف چیه؟ :khelal dandoon:

7. سیدرف هم بازیکن بزرگیه 4 بار قهرمانی لیگ قهرمانان با 3 تیم مختلف رکورد بزرگی براش محسوب میشه. شوتزن خوبی هم هست خونسرد بازی میکنه و توپ رو خوب نگه میداره.

8_ بازیگر محبوبت کیه؟:ghelyon:

8. آنتونیو باندراس - جانی دپ - ویل اسمیت - جسیکا آلبا

9_ دوست داری میلان با چه سیستمی بازی کنه؟:mage mishe:

9. 2-1-3-4
10_ بهترین بازیکن تاریخ ایتالیا؟:eyvalla:
10. پائولو روسی - جیانی ریوا - روبرتو باجیو

11_ تو که مدیر بخش ایتالیا هستی چرا بخش ایتالیا توی تیم های ملی جهان فعال نیست؟

11. بخش ایتالیا بین بقیه کشورها بیشترین فعالیت رو داشته که 3 موضوع فعال و 82 نوشته داشته و تیم اسپانیا که قهرمان جام جهانی شده در رده دومه و 1 موضوع داره و 44 نوشته.
البته نظر شما اینه که باید ایتالیا فعالیت بیشتری داشته باشه که این به همکاری بیشتر بچه ها بر میگرده.
منم سعی میکنم بچه ها رو به فعالیت بیشتر تحریک کنم که شما هم راضی بشین.

با تشکر.

alexandre dasilva
11-02-2010, 03:13
خوب اینا رو که اکثرا میدونستیم!!:chemidonam:اما جالبه اگه بگی چطوری با سایت اشنا و مدیر شدی؟مرسی

سلام به سعیده خانم.

خب فکر کنم تو پست قبلی توضیح داده باشم ولی بهتر بگم که من اکثرا شبا میومدم و کلیپ ها و گلهای فوتبالی رو دانلود میکردم که تو گردش نت به اینجا برخوردم یکم توش گشتم دیدم محیط باصفاییه و فکر کردم گاهی بیام و بهش سر بزنم.
کم کم اومدنم به اینجا بیشتر شد و توی بحث ها شرکت کردم و یه کم توی میلان فعالیتم رو بالا بردم و بیشتر با بچه ها و مدیران قدیمی اخت شدم.

همکاری بین من و جعفر بیشتر شد و باعث شد که به طور رسمی توی بخش میلان و ایتالیا کار کنم.

با تشکر.

alexandre dasilva
11-02-2010, 03:24
سلام
1. برای چی بهت ميگن مهراد؟
1. چند سال پیش از این اسم خوشم اومد و به دوستان خانواده و آشناها گفتم که منو با این اسم صدا بزنن.
البته الان فرقی نمیکنه، هر کی هرجور دوست داشت صدام کنه: مهراد - حسین - هی - یارو و...

2. برای چی ميلانی شدی بارسا خوب بهتره؟
2. توی پست قبلی جواب این سوال رو دادم. البته بارسا الان یکم بهتره توی بازی دوستانه قبل از فصل مساوی دادند. نمیشه گفت چرا این تیم فلان تیم بهتره، زمانی بوده که دوره مال اون تیم بوده مثلا زمان اوج میلان بازی فینال لیگ قهرمانان بین میلان و بارسا 4 بر صفر به سود میلان تمام شد.

3. آنجلوتی بهتره يا مربی الان ميلان؟
3. آنچلوتی پخته تر و کار بلد تره، آلگری هم بد نیست اما نیاز به تجربه داره.

4. پاتو بهتره يا رونالدينهو؟(ازهمه نظر:پاس،شوت،دريبل،تكنيك،... )

4. هر کدوم توی روز خوبشون بازیکن نتیجه گیر تیمشون میشن.
پاتو تنها تجربه کمتری نسبت به رونالدینیو داره که 2-3 سال دیگه میتونه توپ طلای اروپا رو به راحتی بگیره.

با سلام.

با تشکر از دوستان که ما رو قابل دونستن و چند کلمه ای با ما صحبت کردن، به امید موفقیت روز افزون شما دوستان گرامی.

پایدار باشید.

abcdefg
11-02-2010, 13:20
با اجازه ما هم چنتا سوال بپرسیم:
۱.سرسختترین حریف میلان رو در کل تو کالچیو کدوم تیم میدونی؟
۲.سیدورف یا ادگار داویدز؟
3.چرا رونالدینیوی میلان نصف رونالدینیوی بارسا هم نیست؟۴
.با قطبی موافقی یا میگی باید عوض شه؟
۵.علت ابرویز تیم ملی در ۲۰۰۶ المان؟

messi1373
11-02-2010, 13:20
یه سوال صاف و ساده.بزرگترین آرزوت چیه؟بدون هیچ خجالتی هرچی هست بگو

SaHra
11-02-2010, 20:27
1.اخرش ما نفهمیدیم اسم تو مهرداد بود مهراد بود حسین بود چی بود:ey babaaa::hihi:
2.چرا انقدر جدی هستی ؟ کلا" مدیریتی برخورد می کنیchomagh:nishkhand::nishkhand:
3. مدل گوشی موبایلت چیه ؟:nishkhand:
بقیه سوالا رو هم که بچه ها پرسیدن :shogh:

alexandre dasilva
11-02-2010, 21:53
با اجازه ما هم چنتا سوال بپرسیم:
۱.سرسختترین حریف میلان رو در کل تو کالچیو کدوم تیم میدونی؟
۲.سیدورف یا ادگار داویدز؟
3.چرا رونالدینیوی میلان نصف رونالدینیوی بارسا هم نیست؟۴
.با قطبی موافقی یا میگی باید عوض شه؟
۵.علت ابرویز تیم ملی در ۲۰۰۶ المان؟

سلام.

1. اگر منظرت کل تاریخ هست باید بگم یوونتوس اما فعلا اینتر وضعیت بهتری داره.
2. هر کدوم تو زمان اوجشون.
3. هر بازیکنی زمان افول و زمان اوجی داره. شرایط الان به جوریه که همه توقع دارند رونالدینیو 11 نفر رو دریبل بزنه اما نمیتونن تصور کنن چه فشاری در این حالت روی طرف هست.
4. من زیاد با فوتبال ایران رابطه خوبی ندارم، اما به نظرم قطبی مشکلی نداره و دراسیون هست که باید یه تغییراتی بکنه.
5. همونطور که گفتم درباره فوتبال ایران چیز خاصی برای گفتن ندارم، ولی به دلیل قانون تاپیک فقط همینو بگم که تیم ملی هر کشور به بازیکنی نیاز داره که عاشق پیراهن تیم ملی باشه و واسه بدست آوردنش زحمت بکشه.
و اینکه تیم ملی باید در سطح کیفی برتر دنیا تجربه پیدا کنه و بعد در مسابقات مهم شرکت کنه.

با تشکر.

alexandre dasilva
11-02-2010, 21:56
یه سوال صاف و ساده.بزرگترین آرزوت چیه؟بدون هیچ خجالتی هرچی هست بگو

اگر راستشو بخوای اینه که روزی بشه که بتونم اقامت ایتالیا رو بگیرم و دیگه تو میلان زندگی کنم.

alexandre dasilva
11-02-2010, 22:04
1.اخرش ما نفهمیدیم اسم تو مهرداد بود مهراد بود حسین بود چی بود:ey babaaa::hihi:
2.چرا انقدر جدی هستی ؟ کلا" مدیریتی برخورد می کنیchomagh:nishkhand::nishkhand:
3. مدل گوشی موبایلت چیه ؟:nishkhand:
بقیه سوالا رو هم که بچه ها پرسیدن :shogh:

سلام.

1. خب اول تاپیک که نوشته...
2. سعی میکنم دیگه مدیریتی برخورد نکنم...
3. فعلا گوشی ندارم.

باز هم از دوستان تشکر میکنم...

feri71
11-08-2010, 20:32
خب امروز فک کنم آخرین روز نیمکت برای حسین جان باشه به همین خاطر گفتم بد نباشه منم چندتا سوال بپرسمbinam
1.تیم ملی ایتالیا رو بیشتر دوست داری یا میلان؟
2.اگه یه روز پاتو از میلان بره چیکار میکنی؟(بازم طرفدار پاتو یا میلان هستی یا نه؟):nishkhand:
3.اگه یه روز گالیانی بهت زنگ بزنه بگه فردا برای تست دادن برای حضور در ترکیب میلان بیا ایتالیا و بگه فقط همین یه بار رو فرصت داری و تو هم نتونی بلیط جور کنی چه احساسی بهت دست میده؟:hihi:
4.میدونم زیاد با فوتبال ایران رابطه ی خوبی نداری اما راستشو بگو استقلالی هستی یا پرسپولیسی ؟بالاخره طرفدار یکیش باید باشی دیگهchomagh

alexandre dasilva
11-09-2010, 01:28
خب امروز فک کنم آخرین روز نیمکت برای حسین جان باشه به همین خاطر گفتم بد نباشه منم چندتا سوال بپرسمbinam
1.تیم ملی ایتالیا رو بیشتر دوست داری یا میلان؟
2.اگه یه روز پاتو از میلان بره چیکار میکنی؟(بازم طرفدار پاتو یا میلان هستی یا نه؟):nishkhand:
3.اگه یه روز گالیانی بهت زنگ بزنه بگه فردا برای تست دادن برای حضور در ترکیب میلان بیا ایتالیا و بگه فقط همین یه بار رو فرصت داری و تو هم نتونی بلیط جور کنی چه احساسی بهت دست میده؟:hihi:
4.میدونم زیاد با فوتبال ایران رابطه ی خوبی نداری اما راستشو بگو استقلالی هستی یا پرسپولیسی ؟بالاخره طرفدار یکیش باید باشی دیگهchomagh

سلام به داش فراز گل.

1. هر دوتاشون برام خیلی عزیزن، ولی فکر کنم میلان رو بیشتر دوست داشته باشم.
2. مصلما طرفداری میلان رو ول نمیکنم، قبل از پاتو شوچنکو ستاره فوتبالی من بود که بعد از رفتنش جای خودشو به یه میلانی دیگه داد. البته هنوز شوچنکو رو دوست دارم و براش آرزوی موفقیت تو یورو رو دارم.
پاتو اگر از میلان بره ازش متنفر نمیشم، و مثل الان دوسش خواهم داشت اما ستاره فوتبالی من پیرلو خواهد شد.
3. از زیر سنگ هم شده بلیط پیدا میکنم، نشد پیاده تا سن سیرو میدوم.
4. خب فری جون خودت که میدونی من از فوتبال ایران خوشم نمیاد دیگه چرا سوال میکنی؟ راسش من ذاتا از هیچ کدومشون خوشم نمیاد، نه تنها از لیگ ایران بدم میاد بلکه از تیم ملیش هم خوشم نمیاد.

خب فکر کنم این آخرین سوالایی باشه که جواب میدم.
امیدوارم شما دوستان خوب هر کجا که هستید موفق و پیروز باشید و آینده ای روشن رو براتون آرزو میکنم.

با تشکر.

AlexDelpiero
11-09-2010, 12:20
دیدم نمیشه من سوال نپرسم چون مهرداد خیلی دوست داشتنیه !:bia baghalam:

از یووه بیشتر تنفر داری یا اینتر ؟ ( خب معلومه اینتر ):shogh:

اگه بهت پیشنهاد بدن تو یووه بازی میکنی یا تو رم ( اینتر که اصلا تعطیله ):shogh:

اگه جعفر بخواد از دربی بیرونت کنه چه حسی بهت دست میده ؟؟؟؟:jeddiiiii:

ببین جواب کلیشه ای به این سوال ندی ؟ فقط یک کلمه !:gahhr:
پرسپولیس / استقلال ؟

alexandre dasilva
11-10-2010, 01:34
دیدم نمیشه من سوال نپرسم چون مهراد خیلی دوست داشتنیه !:bia baghalam:

از یووه بیشتر تنفر داری یا اینتر ؟ ( خب معلومه اینتر ):shogh:

اگه بهت پیشنهاد بدن تو یووه بازی میکنی یا تو رم ( اینتر که اصلا تعطیله ):shogh:

اگه جعفر بخواد از دربی بیرونت کنه چه حسی بهت دست میده ؟؟؟؟:jeddiiiii:

ببین جواب کلیشه ای به این سوال ندی ؟ فقط یک کلمه !:gahhr:
پرسپولیس / استقلال ؟

سلام مهدی جون.

1. خب مصلما دیگه اینتر....

2. نمیدنم! شاید یوونتوس، چون به میلان نزدیک تره و افتخارات بیشتری داره.

3. اگر بخواد این کارو بکنه لابد صلاح دونسته که من به درد اینجا نمیخورم دیگه، ولی شاید من اون موقع فعالیت نکنم ولی دوستام رو فراموش نمیکنم و بهشون سر میزنم.

4. چه زوریه منو بیارین تو بازیتون؟ تا میلان هست چرا این تیمها؟ بگو اینتر، نگو استقلال / پیروزی
چه باحال جواب از حالت کلیشه در اومد.:hehee:

Derby
02-14-2011, 22:09
خب ما هم از این میلانی پرتعصب چند تا سئوال داشته باشیم
اول گیر بدم به کسی که خیلی دوسش داری :flowerysmile:
این همه بازیکن آخه چرا پاتو؟
به نظرت اگه پاتو 10 سال پیش بازی می کرد با اون ستاره های برزیل باز هم جایی توی تیم ملی داشت؟
اگه پاتو مصدوم شه و دیگه نتونه بازی کنه چی کار می کنی؟
اگه پاتو بره اینتر اینتری می شی؟ mas:-
اگه گفتی قرار داد پاتو چه قدره؟:nishkhand:
می گن از خانمش طلاق گرفته ؟ دوستیشون اینترنتی بوده مگه ؟ :nishkhand:به این زودی ؟ ashem:-

یه خاطره از فینال عجیب استانبول بگو ... اون موقع هم میلانی بودی؟
اصلا میلانی بودی طرفدار پاتو شدی یا طرفدار شدی بعد میلانی شدی؟:nishkhand:
سرنوشت امسال میلان ؟

بهترین نمره ات توی دوران تحصیل؟
بدترین دبیرتون کی بوده؟ :nishkhand: چی درس می داده؟
می گم این توزین الکتریک چرا تیم فوتبال نمی ده واسه کاشان؟
رابطه کاشانی ها با اصفهانی ها؟
نظرت چیه سال بعد پلاگین نصب کنیم واسه پیش بینی که اتوماتیک شه؟ :nishkhand:
اگه مدیر می شدی من رو مدیر می کردی یا می انداختیم بیرون ؟ :nishkhand: اگه مدیر می کردی کجا ؟ :nishkhand:اگه می انداختی بیرون به چه جرمی ؟ crying::-
نظر مثبتت :nishkhand:درباره رونالدوی بزرگ :love:
دوس داری پاتو هم مثل رونالدو بشه ؟ :nishkhand: عمرآ نشه :nishkhand:
فوتبال بازی می کنی یا فوتسال؟
نظرت درباره بسکتبال؟
یه آرزو واسه خودت و دوستات
فعلآ با اجازه:flowerysmile:

AlexDelpiero
02-14-2011, 22:19
1-اون تبلیغه یادته که پسره تو بقالی بود به یارو می گفت فلان چیز رو با پفک مینو بده بقاله میگفت پفک مینو ندارم ! بعد دوباره پسره میگفت فلان چیز دیگه رو با پفک مینو بده بازیم بقاله میگفت پفک مینو نداریم و باز دوباره پسره میگفت خب پس یه فلان چیز دیگه با پفک مینو بده بعد بقاله میگفت پفک مینو نداریم و هی .... ! ببینم اینو یادته؟!!:hehee:
2-حالا به من بگو پرسپولیس یا استقلال ؟!!!
3- راسته میگن پاتو زن ذلیل بود ؟!!
4- اصلا پاتو چرا زن گرفت ؟!!
5- راسته میگن پاتو رو از تو لپ لپ پیدا کردن ؟!!
6- راستی پاتو رو زمین نذار !
7- راستی چرا این برلوسکونی اینقد بیتربیته ؟!! مثلی اینکه رئیس باشگاتون خیلی داره ... رابطه نامشروع با دختر 19 ساله !!dallliii
8- چرا تو قضیه کاچوپولی میلان فقط چند امتیاز نا قابل ازش کم کردن ؟!! راستشو بگو برلوسکونی کاره ای نبود ؟!!

alexandre dasilva
02-15-2011, 02:05
خب ما هم از این میلانی پرتعصب چند تا سئوال داشته باشیم

فعلآ با اجازه:flowerysmile:

اول گیر بدم به کسی که خیلی دوسش داری :flowerysmile:
این همه بازیکن آخه چرا پاتو؟ آخه هر کی دیگه هم بود همینو میگفتید.
به نظرت اگه پاتو 10 سال پیش بازی می کرد با اون ستاره های برزیل باز هم جایی توی تیم ملی داشت؟ به نظر من پاتو در هر دوره ای میتونه یه ملی پوش برزیل باشه صبر کن سال دیگه، یا اصلا جام جهانی 2014 بهترین بازیکن تورنمنت میشه.
یه کوچولو تجربه میخواد.
اگه پاتو مصدوم شه و دیگه نتونه بازی کنه چی کار می کنی؟ شوخیش هم جالب نیس.
اگه پاتو بره اینتر اینتری می شی؟ mas:- مصلما اینتری نمیشم. شوچنکو هم رفت چلسی طرفدار چلسی نشدم. اون موقع پاتو رو دوست خواهم داشت ولی کسی که بیشتر از همه دوست خواهم داشت پیرلو خواهد بود.
اگه گفتی قرار داد پاتو چه قدره؟:nishkhand: دهنش سرویس اون زمانی که از اینتر ناسیونال اومد 2007 قراردادش 22 میلیون یورو بود.
الان که من سیتی حاضره 90 میلیون یورو بده. به پول ما میشه بیش از 90 میلیارد تومن. من که هنگ کردم.

می گن از خانمش طلاق گرفته ؟ دوستیشون اینترنتی بوده مگه ؟ :nishkhand:به این زودی ؟ ashem:- چه گیری دادی به این بنده خدا؟ دیگه چرا سرک میکشی تو زندگی خصوصیشون؟
نه بابا پاتو عشق فوتباله دختره هم میخواسته این بشینه فقط نازشو بکشه که میبینه این بابا فوتبال رو بیشتر دوس داره و دیگه طلاق میگیرن.

یه خاطره از فینال عجیب استانبول بگو ... اون موقع هم میلانی بودی؟ چی بگم که نگفتنش بهتره.

اصلا میلانی بودی طرفدار پاتو شدی یا طرفدار شدی بعد میلانی شدی؟:nishkhand: من خیلی وقته طرفدار میلانم قضیه بر میگرده به سال 42 که شما یادت نمیاد!

سرنوشت امسال میلان ؟
معلومه. قهرمانی تو لیگ، حذفی، لیگ قهرمانان

بهترین نمره ات توی دوران تحصیل؟ خب معمولا همه نمره 20 داشتن!

بدترین دبیرتون کی بوده؟ :nishkhand: چی درس می داده؟ دبیر بد خدا رو شکر نداشتیم.

می گم این توزین الکتریک چرا تیم فوتبال نمی ده واسه کاشان؟ دست رو دلمون نزار که خونه.
استیل آذین مال کاشان بود. تمام سرمایه هدایتی تو کاشانه خودش به هر دری زده که این تیم رو بیاره تو کاشان ولی نمیزارن. همین توزین که بازی داره نه تنها سالن کاملا پر میشه بلکه بیرون سالن هم قیامته. البته من زیاد خوشم نمیاد و حتی نرفتم بازیهاشو ببینم ولی کاشانی ها خیلی ورزش دوستن و دیگه ولمون کن حوصلم نمیرسه واسه این بحثم بیام یه تومار چیزی بنویسم مثل دیشبی!

رابطه کاشانی ها با اصفهانی ها؟ خیلی بد. واسه همینه که این کاشانی ها دارن جون میکنن که استان بشن.

نظرت چیه سال بعد پلاگین نصب کنیم واسه پیش بینی که اتوماتیک شه؟ :nishkhand: نظرم کاملا مثبته البته اگه نیان دوباره فیل-تر کنن. صبر کن ببینم میخوای نون ما رو آجر کنی. تازه دستمون به یه جایی بند شده بود همین ماهایین که جوونا رو میزنین بیکار میکنید بدبخت میشن میرن معتاد میشن دیگه! ولی کلا کلاس کار بالا میره.

اگه مدیر می شدی من رو مدیر می کردی یا می انداختیم بیرون ؟ :nishkhand: اگه مدیر می کردی کجا ؟ :nishkhand:اگه می انداختی بیرون به چه جرمی ؟ crying::-
اگه دست من بود کلا از نت مینداختمت بیرون!! شوخی کردم خیلی آقایی. نمیدونم شاید ناظر سایت شاید معاون سایت، اصلا بسته به علاقه خودت بهت سمت میدادم.

نظر مثبتت :nishkhand:درباره رونالدوی بزرگ :love:
شاهکار تکنیک و مخترع دریبل، واقعا اسم رونالدینیو (رونالدوی کوچک) خیلی بهش میاد که منظور شاگردی لوئیز رونالدو هست.

دوس داری پاتو هم مثل رونالدو بشه ؟ :nishkhand: عمرآ نشه :nishkhand: مصلما دوس دارم و اینکه بیشتر دوس دارم که از اونم بهتر بشه.

فوتبال بازی می کنی یا فوتسال؟
فوتسال. چرا فوتبال نه؟ چون این دوباره همون بحث رو میخواد که الان اعصابم خورد نیست بیام خودمو خالی کنم.

نظرت درباره بسکتبال؟ خوشم نمیاد زیاد و زیادم دنبال نمیکنم.

یه آرزو واسه خودت و دوستات
سلامتی، شادکامی و موفقیت در تمامی مراحل زندگی.

واسه خودمم: پول. پول. پول. پول. پول و اینکه یه جوری بشه سربازی رو بپیچونیم.

alexandre dasilva
02-15-2011, 02:14
پاسخ به سئوالات AlexDelpiero

اون تبلیغه یادته که پسره تو بقالی بود به یارو می گفت فلان چیز رو با پفک مینو بده بقاله میگفت پفک مینو ندارم ! بعد دوباره پسره میگفت فلان چیز دیگه رو با پفک مینو بده بازیم بقاله میگفت پفک مینو نداریم و باز دوباره پسره میگفت خب پس یه فلان چیز دیگه با پفک مینو بده بعد بقاله میگفت پفک مینو نداریم و هی .... ! ببینم اینو یادته؟!!:hehee:
آره یادمه و میبینم تو هم مخت یه جورایی به یه جاهایی خورده....

2-حالا به من بگو پرسپولیس یا استقلال ؟!!!
چی بگم بهت آخه؟ چرا دست از سر کچل ما بر نمی داری؟

3- راسته میگن پاتو زن ذلیل بود ؟!!
اگه اینطور بود چرا طلاقش داد؟

4- اصلا پاتو چرا زن گرفت ؟!!
نمیدونم. فکر کنم تو یه چیزایی کمبود داشت. حالا اون چیزا چیه، دیگه... پیدا کنید پرتغال فروش را.

5- راسته میگن پاتو رو از تو لپ لپ پیدا کردن ؟!!
نه کاملا شایه محضه. من تکذیب میکنم. اصلا واقعیت نداره. سوال بعدی.

6- راستی پاتو رو زمین نذار !
ولمون کن با این فیلمای مضخرف ایرانی

7- راستی چرا این برلوسکونی اینقد بیتربیته ؟!! مثلی اینکه رئیس باشگاتون خیلی داره ... رابطه نامشروع با دختر 19 ساله !!dallliii
آقا زورش میرسه. مشکلیه؟ تو اگه جاش بودی این کارو نمیکردی؟ مطمئنا من جاش بودم بد تر از اینا گند بالا می آوردم.

8- چرا تو قضیه کاچوپولی میلان فقط چند امتیاز نا قابل ازش کم کردن ؟!! راستشو بگو برلوسکونی کاره ای نبود ؟!!
بزار روشنت کنم آقای هولمز، اگر برلوسکنی کاره ای بود امتیاز ازمون کم نمیشد.
ولی خب یه گندی بود که زده شد تموم شد رفت.

نبود دیگه؟!

42d3e78f26a4b20d412==