PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبادل نظر درباره Elclasico 161 (بارسلونا-رئال مادرید) الکلاسیکو رفت 2010/2011

Los Anseleig
10-29-2010, 21:44
این تاپیک برای تبادل نظر و بررسی دیدار حساس رئال مادرید و بارسلونا ایجاد شده است.

این دیدار یکصد و پنجاه و هفتمین رویارویی رسمی ( یکصدوشصتت و یکمین دیدار تاریخ ) قوهای سپید مادرید در مقابل آبی و اناری هاست.

از هرگونه بی احترامی به تیم حریف و ایجاد بحث های بی مورد بپرهیزید تا مجبور به حذف پست های شما نشویم

دوشنبه 8 آذر 1389
ساعت 23:30

بارسلونا - رئال مادرید

ورزشگاه نیوکمپ

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

10 نتیجه اخیر رئال مادرید - بارسلونا

Los Anseleig
10-29-2010, 21:45
مرجع خبری رئال مادرید : این روزها بحث در مورد زمان برگزاری الکلاسیکو حسابی داغ است .
شایعه برگزاری الکلاسیکو در روز دوشنبه حواشی زیادی را در پی داشته است ، چرا که اتفاقی نادر است . تنها دو بار در تاریخ الکلاسیکو در این روز از هفته برگزار شده است . هر دو در بارسلونا بوده است و علت آن هم عید پاک بوده است. اولین باری که الکلاسیکو در روز دوشنبه برگزار شده به 30 آوریل 1964 مربوط می شود و آخرین بار هم مربوط به 3 آوریل 1972 می شود .
علت برگزاری این بازیها در روز دوشنبه این بوده که عید پاک روز یکشنبه است و برای این که هواداران مشکلی برای تداخل این روز با الکلاسیکو نداشته باشند و بتوانند به استادیوم بروند . البته در سال 1964 این تغییر روز موثر واقع شد و 85 هزار هوادار برای دیدن الکلاسیکو به استادیوم رفتند ، رکوردی که در آن زمان بی نظیر بود .
در سال 1972 هم شرایط مشابه بود و باز هم هواداران بی شماری به ورزشگاه رفتند ، یعنی بیش از 100 هزار نفر . در الکلاسیکوی اول ، رئال مادرید بازی را 1-2 برد که گلزنان این تیم خنتو و پوشکاش بودند . این برد برابر میگل مونیز به معنی دهمین قهرمانی لالیگایش بود .
بازی دیگر را بارسلونا 1-0 برد که البته داوری آن بازی تا حد زیادی مشکوک بود و با شکایتهای زیادی از سوی رئال مادریدی ها همراه بود .

Los Anseleig
10-29-2010, 21:47
مرجع خبری رئال مادرید : همچنان بحثها در مورد تعیین روز برگزاری الکلاسیکو ادامه دارد .
در حالی که یک ماه تا الکلاسیکو مانده است ، بحث ها برای تعیین زمان دقیق این بازی آغاز شده است . انتخابات کاتالان در روز یکشنبه هقتم آذر برگزار می شود و به همین علت برگزاری این بازی در این روز به علت مسائل امنیتی غیرممکن است . به همین علت بارسلونا امیدوار است که این بازی را در روز دوشنبه هشتم آذر برگزار کند ، اما رئال مادرید شنبه ششم آذر را ترجیح می دهد .
مانئو آرویو ، مسئول این گونه مسائل تیم بارسلونا در این باره گفت :" بارسلونا آماده برگزاری این بازی در هر زمانی است اما ما باید در چمپیونزلیگ در برابر چهارشنبه در یونان بازی کنیم و به همین علت دوست نداریم که در چنین بازی مهمی تعداد روزهای استراحتمان کم باشد . "
آرویو برگزاری بازی در روز دوشنبه را چندان به ضرر چنین بازی مهمی نمی داند :" این بازی به خودی خود دیده می شود . برخی بازیها برای دیده شدن احتیاج دارند تا در زمان های بهترین برگزار شوند اما الکلاسیکو چیز دیگری است . بهترین بازی جهان است ."
ٌپلیس کاتالونیا هم ترجیح می دهد این بازی با تاخیر برگزار شود . تونی کاستیون ، رئیس پلیس منطقه کاتالان در این باره می گوید :" ما در روز یکشنبه انتخابات را داریم و برگزاری بازی در روز دیگر ، گزینه بهتری است . البته الکلاسیکو تدابیر امنیتی زیادی نمی طلبد . سلتا - بارسلونا یا اسپانیول - بارسلونا بازیهای خطرناک تری برای پلیس هستند . هواداران مادرید مشکلی در نیوکمپ ندارند اما اگر بازی در روز یکشنبه برگزار شود بهتر است . "
اما نظر مادرید همچنان مخفی است . آنها هنوز هیچ نظر قاطعی در این باره نگفته اند . هر چند که هیچ کس دوست ندارد بازی روز دوشنبه برگزار شود ، بازیکنان نیز برگزاری بازی در روز شنبه را تا حد زیادی بهتر می دانند . رئال مادرید باید سه شنبه در چمپیونزلیگ برابر آژاکس بازی کند و شنبه را روز مناسبی برای قرار گرفتن در برابر تیم گواردیولا می داند .

Los Anseleig
10-29-2010, 21:50
مرجع خبری رئال مادرید : دروازه بان بارسلونا هم با برگزاری الکلاسیکو در روز دوشنبه مخالف است .
ویکتور والدس در مورد زمان برگزاری بازی رئال مادرید و بارسلونا که شایعات زیادی پیرامون آن پیش آمده صحبتهایی انجام داد .
این دروازه بان بارسلونا گفت :" اصلا حال نمی دهد که بازی بارسلونا و رئال مادرید در روز دوشنبه برگزار شود . فوتبال برای آخر هفته است ، به عنوان یک حرفه ای ، من که این طور فکر می کنم . "

messi1373
11-23-2010, 16:18
REAL MADRID C.F--FCBARCELONA
ELCASICO
23:30
MONDAY 29 NOVEMBER
8 AZAR
CAMP NOU

Real Ronaldo
11-23-2010, 16:37
فقط رئال برنده ی این بازی است چون بازیکنی مثل کریس رونالدو ومربی مثل مورینیو داره

FoRLaN
11-23-2010, 16:49
ایشالا رئال میزنه کل این بارسلونارو میخوابونه...به امید خدا:khahesh:

footballking12
11-23-2010, 17:40
عشق است بارسلونا
انقدر گل به رئال میزنیم که جایی برایه بحث باقی نمونه

AMIRERFAN
11-23-2010, 20:33
بارسلون برنده بازیه بدون هیچ حرف و حدیثی......

GOLL
11-23-2010, 21:07
چرا نظر سنجي گذاشتين؟؟؟؟!معلومه كه بارسا ميزنه اصلا رئال تاكتيك نداره كه بخواد برد داشته باشه
سيستم شناور بارسا برس به داد بارسا:ohum:

mamaliss
11-23-2010, 21:45
معلومه كه بارسا مي بره
به ياد بازي 6-2 :barcelona::barcelona::barcelona:

footballking12
11-23-2010, 21:45
همه ی بازیکن هایه رئال رو جمع کنید به توان 2 برسونین انگشت کوچیکه ی پای مسی نمیشن:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

messi1373
11-23-2010, 22:32
آقا من یه چیزی بگم . من هیچ نظری راجع به بازی دوشنبه ندارم.چون نتیجه بازی که کاملا مشخصه دیگه گفتن نداره.بعدشم من یه سوالی از رئالیا دارم.از تیمی که تو زمینه خودش 6 تا از بارسلونا میخوره چه انتظاریه؟از تیمی که 2 - 3 ساله حتی یه مساوی از ما نتونستن بگیرن چه انتظاریه؟بابا شما هم توقعاتی از رئال دارینا

FoRLaN
11-23-2010, 23:00
امسال فرق میکنه...
بی شک امسال رئال انتقام بازیه فینال قهرمانان بارسا منچسترو از بارسا درمیاره:ehem:
اها:nishkhand: این که اصلا ربطی نداش ولی من دوس دارم رئال شاخ بارسارو به خاک بکشونه:hihi:
در ضمن خوبه حالا بارسا چند ساله قوی شده...اون موقع که شما آرزو داشتین با رئال مساوی بگیرین چه حسی داشتین!!
البته اینم بگما من طرفداره بازیه جوانمردانه ام که معمولا رئال انجامش میده:he:

FoRLaN
11-23-2010, 23:15
ولی انصافا این بازی با بقیه بازیا فرق داره

.
.
.
رونالدو هتریک میکنه:sooot:

messi1373
11-24-2010, 10:33
من حرف واسه همه این کلکلا دارم.اما چه کنیم که بحث کلکل نیستو....

rolan
11-24-2010, 11:08
امسال قدرت دو تا تیم خیلی به هم نزدیکه ولی فکر کنم باز هم بارسا رئالو شکست بده...
دوست دارم داش کریس گل بزنه تو این بازی ولی رئال ببازه... :nishkhand:
به هر حال خدا کنه یه بازی جذابی باشه ... :khelal dandoon:

AlexDelpiero
11-24-2010, 17:52
امسال بارسا قدرت سال های قبل رو نداره و از طرفی رئال با آوردن مورینیو یک گام بلند ورداشته !
به نظرم این بازی رو رئال میبره !:shogh:
مطمئنا بارسا شب سختی در مقابل رئال خواهد داشت !

feri71
11-24-2010, 19:46
بارسا 2-0 میبره :gozaresh:مثل چهار ال کلاسیکوی آخر :ohum:

messi1373
11-24-2010, 20:57
امسال بارسا قدرت سال های قبل رو نداره و از طرفی رئال با آوردن مورینیو یک گام بلند ورداشته !
به نظرم این بازی رو رئال میبره !:shogh:
مطمئنا بارسا شب سختی در مقابل رئال خواهد داشت !
هر چند که داش الکس خیلی فنی صحبت میکنه و من ایشون رو به عنوان مدیر کارشناسیه فوتبال تو دربی میدونم اما همه میدونیم که یه تیم واسه موفقیت باید از ریشه قوی و محکم باشه که در این خصوص بارسا رو میشه الگوی بقیه دونست.چرا که با داشتن تیمهای پایه از همه ی سنین نشون داده که تیم ستاره سازیه.در حالی که رئال اصلا اینطور نیست و میخواد با آوردن یه سری ستاره و بازیکنان مشهور قهر مان شه و باید بدونیم که بارسا امسال رئال رو بدجوری له میکنه.پارسال هم همه میگفتن امسال دیگه با سالای قبل فرق داره و ما قهرمان میشیم.امسال هم همه میگن با پارسال فرق داره و رئال با آور دن یه سری پدید ه و مربی خوبی مثل مورینی بارسا رو شکست میده.چیزی که مشخصه اینه که بعد از الکلاسیکو همه متوجه میشن این رئال این جوریا درست بشو نیست.

FoRLaN
11-24-2010, 22:38
انصافا با حرف بازیکن سازی بارسلونا موافقم
ولی چه کنیم که رئال میبره

mohammad72
11-24-2010, 22:41
99.99% بارسونا میبره :barcelona:

messi1373
11-24-2010, 23:15
بابا99.9% چیه دیگه.بگو100% خیالمونو راحت کن

mohammad72
11-24-2010, 23:22
100%بارسلونا میبره

messi1373
11-24-2010, 23:25
100%بارسلونا میبره
دمت گرم دلمو نشکوندی

من که میگم اگه بارسا نبره مساوی میشه

بارسلونا به شدت میبره .حالا ببینید

باید به مورینیو گفت که امسال دیگه از این خبرا نیست

saeidmessi
11-26-2010, 12:02
هر کی رو برد بارسا شک کنه مرتد هستش و خونش حلاله (شوخی کردم)
ولی در کل رئال حالا حالا ها نمی تونه بارسا رو شکست بده چون تیمی که1سال مربی سرشه با تیمی که 3 سال یه مربی و بازیکنان ثابت داره زمین تا اسمون فرق داره
سال پیش رئالی ها یادشون میاد تو لالیگا همه رو میزدن ولی بعد که بارسا می رسیدن وا می دادن
امسال هم همین طور

88710166
11-26-2010, 12:05
قصه ریال به سر می رسد مورینیو به هدفش نمی رسد.

messi1373
11-26-2010, 13:10
هر کی رو برد بارسا شک کنه مرتد هستش و خونش حلاله (شوخی کردم)
ولی در کل رئال حالا حالا ها نمی تونه بارسا رو شکست بده چون تیمی که1سال مربی سرشه با تیمی که 3 سال یه مربی و بازیکنان ثابت داره زمین تا اسمون فرق داره
سال پیش رئالی ها یادشون میاد تو لالیگا همه رو میزدن ولی بعد که بارسا می رسیدن وا می دادن
امسال هم همین طور

دمت گر م.میدونی چیه؟جالب اینه که پارسال میگفتن رونالدو رو داریم بارسا رو میبریم.امسال میگن مورینیو رو داریم بارسا رو میبریم.تا قبل بازی فقط کلکل دارن بعدش دیگه....

FoRLaN
11-26-2010, 14:04
خوب واسه خودتون میگید حال میکنیداا
انگار یادتون رفته پارسال تو لیگ قهرمانان همین مورینیو بود حذفتون کرد.بعدشم که دیدید چه طور تو نیو کمپتون دور افتخار زدو همتونو تحقیر کرد..آخ آخ چه حالی داد.
من نمیدونم منه منچستری باید بیام اینجا از شرف رئالیا دفاع کنم؟
والا اگه یکی به مثلا منچستر همچین حرفاییو میزد که شما به رئال میزنید من یکی بیخیال نمیشدم
این رئالیام نوبرن خدایی!

FoRLaN
11-26-2010, 14:08
.تا قبل بازی فقط کلکل دارن بعدش دیگه....

این رئالیا بد بختا کجا اومدن اینجا با شماها کل کل کنن:hihi:؟
شماهایید واسه خودتون حاشیه درست میکنید آقاااااااااااااااااااا:nishk hand:

alexandre dasilva
11-26-2010, 18:01
سلام.

میبینم که بحث فنی اینجا بیداد می کنه!
تاپیک ته فنی شده!

بارسلونا یا رئال؟
چرا کسی نمیگه مساوی میکنن؟

بارسا با قدرت در میانه میدان نبض بازی رو مال خودش میکنه اما دفاع رئال اونقدر قدرت داره که جلوی بارسا کم نیاره.

به نظر من بهترین بازیکن های دو تیم در این بازی کاسیاس از رئال و ژاوی از بارسلونا باشه.

من که میگم مساوی میشه.
شاید یک - یک.

مورینیو میتونه با زدن گل اول تیمش جوری ترکیب مهرهاشو تغییر بده که بارسا نتونه به دفاعش نفوذ کنه و گوآردیولا به هیچ عنوان نباید بزاره تیمش گل اول بازی رو بخوره.

sia224
11-26-2010, 18:40
من تاحالا نظر ندادم اما این دیگه خیلی جالب بود!
خب معلومه که بارسا میبره دیگه این سوال داره؟
اسم هاشون آدم رو به وحشت میندازه!
ویکتور والدس-خرارد پیکه-کارلس پویول-ژاوی-اینیستا-مسی-پدرو و یه ستاره ی استثنایی:داویییییید ویا!

AlexDelpiero
11-27-2010, 09:45
همه میدونیم که یه تیم واسه موفقیت باید از ریشه قوی و محکم باشه که در این خصوص بارسا رو میشه الگوی بقیه دونست.چرا که با داشتن تیمهای پایه از همه ی سنین نشون داده که تیم ستاره سازیه.در حالی که رئال اصلا اینطور نیست و میخواد با آوردن یه سری ستاره و بازیکنان مشهور قهر مان شه و باید بدونیم که بارسا امسال رئال رو بدجوری له میکنه.پارسال هم همه میگفتن امسال دیگه با سالای قبل فرق داره و ما قهرمان میشیم.امسال هم همه میگن با پارسال فرق داره و رئال با آور دن یه سری پدید ه و مربی خوبی مثل مورینی بارسا رو شکست میده.چیزی که مشخصه اینه که بعد از الکلاسیکو همه متوجه میشن این رئال این جوریا درست بشو نیست.
حرف من هم اینه که رئال امسال به جای خرید های بی برنامه و گرفتن بازیکن های اسمی رفته بازیکنهای آینده دار وبه درد بخور و یه مربی کار بلد مثل مورینیو گرفته !
مطمئنا قصه امسال رئال با سالهای قبل زمین تا آسمون فرق میکنه !
مطمئنا با توجه به حرفهایی که گواردیولا درباره این بازی زده بارسا خیلی امیدی به برد نداره و اصلا روی 3 امتیاز این بازی حساب نکرده !
با همه این تفاسیر امیدوارم بارسا بازی رو ببره !:nishkhand:

این رئالیام نوبرن خدایی!
:afarin:

سلام.

میبینم که بحث فنی اینجا بیداد می کنه!
تاپیک ته فنی شده!

بارسلونا یا رئال؟
چرا کسی نمیگه مساوی میکنن؟

بارسا با قدرت در میانه میدان نبض بازی رو مال خودش میکنه اما دفاع رئال اونقدر قدرت داره که جلوی بارسا کم نیاره.

به نظر من بهترین بازیکن های دو تیم در این بازی کاسیاس از رئال و ژاوی از بارسلونا باشه.

من که میگم مساوی میشه.
شاید یک - یک.

مورینیو میتونه با زدن گل اول تیمش جوری ترکیب مهرهاشو تغییر بده که بارسا نتونه به دفاعش نفوذ کنه و گوآردیولا به هیچ عنوان نباید بزاره تیمش گل اول بازی رو بخوره.
اتفاقا وسط زمین رو هم نمیشه به طور مطلق به بارسا داد !
اوزیل و الونسو هم کم از ژاوی و اینیستا ندارند !
البته چربش به سمت بارسا هست :yes: ولی مورینیو استاد مهره چینیه و اون وسط رو برای هنرنمایی ژاوی آزاد نمیذاره !

FoRLaN
11-27-2010, 13:15
خب معلومه که بارسا میبره دیگه این سوال داره؟
:hihi:

اسم هاشون آدم رو به وحشت میندازه!
:ogh:

...و یه ستاره ی استثنایی:داویییییید ویا!
بهتر از فورلان که نیست:sooot:!

FoRLaN
11-27-2010, 13:36
خوب حالا اگه بخواییم بحث فنی کنیم و واقعیت هارو بسنجیم باید بگم بارسلونا خط حمله ی ویرانگری داره از طرفیم تا اون جایی که من یادمه رئال بهترین خط دفاعیرو داشته..

سالهای پیش رئال خط دفاعی خیلی بدی داشت ولی الان بهترینن که این تاثیر مورینیو رو به تیمش نشون میده.
توی منطقه ی میانیم بارسلونا چندین ساله حرفه اولو زده اما خوب از رئال نگذریم.

رئالیا با دو هافبک دفاعی بازی میکنن که یکی وظیفه ی بازیسازی(xabi alonso)و دیگری وظیفه ی دوندگی(khedira)رو دارن.

جلوی اونا هم اوزیل بازی میکنه که دیگه خودشو نشون داده و همه با خصوصیات بازی اون آشنا هستید.
در سمت راست آنخل دیماریا هست که از نظر من برگ برنده ی رئال هست.
هیگواین هم کافیه یک بار موقعیت شوت پیدا کنه....

اما آخر از همه رونالدو هست که در این چند بازی آخر الکلاسیکو چیزی ازش ندیدیم اما بی شک مورینیو روی اون حساب ویژه ای باز میکنه و رونالدو هم میخواد خودشو به مدافعان بارسا تحمیل کنه.

خوب محاجمان بارسا هم این اواخر خیلی آماده نشون دادن.
زدن 8 گل به آلمریا و 3 گل به پاناتینایکو در لیگ قهرمانان ارزشاشونو کامل نشون میده.

پس نتیجه میگیریم بازی بسیار نزدیکه و حتما جنگ توی وسط زمین خواهد بود که از الان نمیشه گفت کدوم تیم برنده ی این نبرده..

درسته رئالیا گفتن امسال با سالهای دیگه فرق میکنه ولی بارساییا باید از این جمله ساده نگذرن چون حق کاملا با اوناس..

رئال اومده که به قدرت بارسا تو چند ساله ی اخیر پایان بده و دوباره خودشو به سطح اول فوتبال اروپا برسونه..(این امتحان واسه رئال همون شب بازی الکلاسیکو هست که بی صبرانه منتظره اون هستیم:ehem:)
.
.
(اینم از بحث فنی ما..دیگه نگین فورلان همش کل کل میکنه:ehe:)!

saeidmessi
11-28-2010, 15:15
من یه چیزی در مورد بازی بگم
اولا : اینکه به نظر من هر کی میانه میدان رو در دست داشته با شه بازی رو می بره ؟
به نظر من بارسا چون هافبک های دو تیم قابل مقایسه نیستند و هافبک های بارسا پر تجربه تر هماهنگتر و از نظر کیفی سطح بالا تری دارند.
پس رئال به نظر من می بازه چون اگه رئال توپ نداشته باشه مثل کبریت بی خطره (البته مثاله و قصد توهین ندارم )
و اگه رئالی ها فکر می کنن که اوزیل و ژابی و خدیرا می تونن میانه میدان رو از ژاوی و اینیستا و مسی و بوسکتس ( ماسکرانو ) بگیرن کور خوندن
اصلا اوزیل و خدیرا تو این بازی به دلیل نداشتن تجربه و جو سنگین نیو کمپ نمی تونن بازی کنن

mmamivand001
11-28-2010, 15:22
به همه شانسلوناییهای سایت میگم که اصلاشک نکنیدکه امسال رئال توی رفت وبرگشت شانسلونا رونابودمیکنه .میگی نه ؟نگاه کن.خدابه دادتون برسه من میترسم یه بار دیگه 11تایی بشداون وقت دیکه خودکشیتون واجبه:vooooy:

AlexDelpiero
11-28-2010, 17:21
من یه چیزی در مورد بازی بگم
اولا : اینکه به نظر من هر کی میانه میدان رو در دست داشته با شه بازی رو می بره ؟
به نظر من بارسا چون هافبک های دو تیم قابل مقایسه نیستند و هافبک های بارسا پر تجربه تر هماهنگتر و از نظر کیفی سطح بالا تری دارند.
پس رئال به نظر من می بازه چون اگه رئال توپ نداشته باشه مثل کبریت بی خطره (البته مثاله و قصد توهین ندارم )
و اگه رئالی ها فکر می کنن که اوزیل و ژابی و خدیرا می تونن میانه میدان رو از ژاوی و اینیستا و مسی و بوسکتس ( ماسکرانو ) بگیرن کور خوندن
اصلا اوزیل و خدیرا تو این بازی به دلیل نداشتن تجربه و جو سنگین نیو کمپ نمی تونن بازی کنن

اوزیل و خدیرا تو بازی های بین المللی زیادی شرکت کردند پس خیلی جو نئو کمپ براشون مشکلی نخواهد داشت !
مطمئنا بارسا میانه میدان قوی تری داره ولی افکار مورینیو و مهره چینی مورینیو رو دست کم نگیر !
همیشه نشون داده با مشکلات خیلی خوب و منطقی برخورد میکنه ! برای این مشکل همه احتمالا طرح و برنامه ای داره !
ژابی الونسو رو هم به اوزیل و خدیرا اضافه کن !
بارسا اگه بتونه دقایق اولیه بازی گل نخوره و توپ رو به رئال نده مشکلی نخواهد داشت ! :sigar:
ایشالله بارسا بازی رو میبره و مورینیو هم دیگه اینقدر کری نمیخونه و اسه ما !

من میترسم یه بار دیگه 11تایی بشداون وقت دیکه خودکشیتون واجبه

قصه تاریخی زمان ماموتها رو بیخبال ! :sooot:

footballking12
11-29-2010, 09:33
نمی دونم چرا بعد از بازیهایه ال کلاسیکو دیگه هیچ رئالی ای تو سایت پیدا نمیشه :he:
مورینیو تا الان 2 بار طعمه شکست تو نیو کمپ رو با اینتر چشیده مطمئن باشید ایتبار هم شکست میخوره
دیگه از این شانس ها برایه مورینیو پیش نمییاد که اتشفشان فوران کنه بعد بارسا رو 800 کیلومتر با اتوبوس به سن سیرو ببرن تا جناب مورینیو بتونه بارسا رو شکست بده

saeidmessi
11-29-2010, 11:33
نمی دونم چرا بعد از بازیهایه ال کلاسیکو دیگه هیچ رئالی ای تو سایت پیدا نمیشه :he:
مورینیو تا الان 2 بار طعمه شکست تو نیو کمپ رو با اینتر چشیده مطمئن باشید ایتبار هم شکست میخوره
دیگه از این شانس ها برایه مورینیو پیش نمییاد که اتشفشان فوران کنه بعد بارسا رو 800 کیلومتر با اتوبوس به سن سیرو ببرن تا جناب مورینیو بتونه بارسا رو شکست بده
نکته ایب بسیار دقیق که همه رئالی فراموش کرده بودند
دوست من درست می گه اگه بارسا در بازی رفت به اون وضع نرفته بود مورینیو خواب بردن بارسا رو هم نمی دید

santiago_bernabeo
11-29-2010, 13:23
من فکر می کنم که باید دور از تعصب حرف زد و با منطق و دلیل صحبت کرد
کور کوری خوندن رو دوست ندارم
در مورد بازی باید بگم که امشب هر تیمی که گل اول رو بزنه برنده بازی می تونه باشه و یا بهتر بگم بعیده که بازی رو ببازه
فکر می کنم بازی امسال چه در نیوکمپ و چه در سنتیاگوبرنابئو خیلی نزدیک باشه و نتایج عجیب و غریب و یک طرفه بعید می دونم شکل بگیره
به عنوان یک هوادار رئال مادرید دوست دارم که رئال برنده بازی باشه اما نباید فراموش کنیم که بازی توی نیوکمپ برگزار میشه و الان رئال مادرید توی جدول بالاتره از بارسلونا و با یک تساوی هم می تونه جایگاه خودش رو حفظ کنه
تساوی توی این بازی یک باخت برای بارسلونا محسوب میشه
من دوست دارم رئال ببره ولی فکر می کنم این بازی مساوی بشه :ohum:

Raul_7
11-29-2010, 13:34
سایت‌های خبری روزنامه‌های پرتیراژ اسپانیا با همكاری سازمان آمار و ارقام كاتالونیا اقدام به نظرسنجی مشترك در مورد ال كلاسیكو دربی كرده‌اند. در موازات این نظرسنجی سراسری منابع خبری مختلف نیز اقدام مشابهی انجام داده و رای مردم را منعكس كرده‌اند كه برآیند كلی این نظرسنجی‌ها حكایت از برتری رئال مادرید نسبت به بارسلونا در محبوبیت عمومی دارد.
در این نظرسنجی رئال مادرید از میان بیش از 14 میلیون رای جمع آوری شده از سراسر اسپانیا 53 درصد آرا را به خود اختصاص داده و بارسلونا 41 درصد. در این میان 6 درصد رای‌های ثبت شده گزینه هیچكدام را انتخاب كرده‌اند.
خوزه مورینیو نیز در این نظرسنجی سراسری از گواردیولا پیشی گرفته و با 60 درصد آرای مردمی برابر گواردیولای 39 درصدی محبوبیت عمومی قابل تاملی را به خود اختصاص داده است.

saiede
11-29-2010, 13:55
در اینکه با اومدن مورینیو تیم رئال شرایط بهتری پیدا کرده که شکی نیست اما نمیتونه جلوی تیم یه دست بارسلونا برنده باشه..برد با ما بارساییاس:barcelona:

amir7
11-29-2010, 15:18
به نظرمن مساوی میشه.1-1 یا 0-0

saeidmessi
11-30-2010, 00:31
وای
رئالی ها کوجان
این فعلا نیمه اول
داشته باشید تا نیمه دوم
زاستی یه کم برید به بازیکناتون ادب یاد بدید
البته فکر نکنم یاد بگیرن
فعلا.........

mohammad72
11-30-2010, 01:27
5 :barcelona:

footballking12
11-30-2010, 01:30
به تمام بارسایی هایه عزیز تبریک میگم
نمی دونم چرا خبری از رئالی ها نیست.
دیگه این اواخر افسار رئالی ها از دسته داور هم خارج شده بود. :hehehe:

FoRLaN
11-30-2010, 01:36
اوه اوه اوه
فقط یه کلمه بگم ... خداروشکر رئالی نیستم:tars:

messi1373
11-30-2010, 13:05
واقعا از ته دل یه تسلیت به رئالیای عزیز میگم.بی خیال بابا به من چه .
بارسا رو بچسبید که حال مورینیو رو گرفت بدم گرفت.انتقام بازیه نا جوانمردانه
پارسال رو از مورینیو گرفت.آخخخخخخخ یه جمله بگم حال کنید.
مورینیو تحقیر شد.
بهتون قول میدم بازیه برگشت اشک مورینیوی مغرور در میاد.
کاسیاس که علنن داش گریه میکرد.
بد نیست به جای تمر یناته فوتبال اول رونالدو و راموسو بفرستن
به گلستان علم و ادب .

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
اینم چهره ستاره دیشب بله داوید ویا.اشک رئالو در آورد.
این بود خریدای حساب شده و منطقی رئال مادرید؟؟؟؟؟؟؟؟
مسی چی کار میکرد.نامردا آخر مصدومش کردن.
راموسه بی غیرتو دیدید؟بی ادب پویول و حل داد.زد تو صورت ژاوی.
ولی ژاویو پویول اخلاقو به رئال یاد دادن.
جمله آخر

:love:بارسا دوست
داریم:love:

messi1373
11-30-2010, 13:21
آقا یه رئالیی بیاد یه چیزی بگه دیگه.قرار بود رونالدو هتریک کنه.بارسلونا تحقیر بشه.پس چی شد؟

AlexDelpiero
11-30-2010, 13:26
اصلا حال نکردم با بازی دیشب ! با این که خودم بارسایی هستم ولی هیچوفت دوست نداشتم این بازی یه طرفه بشه و امیدوار بودم یه بازی پایاپای از دو تیم ببینم !
متأسفانه با این بازی معلوم شد لالیگا تو یک و نیم کلمه تموم میشه !
یک کلمش بارسلونا و اون نیم دیگه هم رئال مادرید !
لیگ جذابی نیست !

messi1373
11-30-2010, 13:33
اصلا حال نکردم با بازی دیشب ! با این که خودم بارسایی هستم ولی هیچوفت دوست نداشتم این بازی یه طرفه بشه و امیدوار بودم یه بازی پایاپای از دو تیم ببینم !
لیگ جذابی نیست !
داش مهدی خودتو ناراحت نکن دیگه.بابا شما چه انتضاری از رئال داری؟ خوب بارسا قویه دیگه چی کار کنه؟میخوای بیاد 10 تا از رئال بخوره لالیگا جذاب شه/

messi1373
11-30-2010, 13:41
اینم ادب دو مربی.خودتون مقایسه که مورینیو توی ادب زده رو دست گواردیولا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]مورینیو=باید اعتراف کنم که گواردیولا و تیمش در جنگ تاکتیکی منرا شکست دادند وکاملا از ما برتر بودند اما باید اشاره کنم که در این تیم بازیکنان وحشی وجود دارند(منظورش همون رونالدو و راموسه)

[Only Registered And Activated Users Can See Links]گواردیولا=از برد تیم خوشحالم و ما بازیه همیشگیه خود ر ا اجرا کردیم اما باید اشاره کنم مورینیو مربی قابل احترامی هستند و ما اصلا از رئال برتر نبودیم

footballking12
11-30-2010, 13:42
لیگ جذابی نیست !
داداش مشکل از لالیگا نیست
بارسا تو هر لیگ دیگه ای هم که بود با این تیمه رویایی جذابیت لیگ رو از بین میبرد
البته رئال هم اصلا بازی نکرد انگار اومده بودن برایه باختن

FoRLaN
11-30-2010, 13:56
لیگ جذابی نیست !
واقعا حرفت درسته
فوتبال اسپانیا کاملا دو قطبیه و جذابیتی توش نیست
تیم ملیشون هم بیشتر از این دو تیم تشکیل میشه!
از نظر من لیگ انگلستان خیلی سرتره
جهنم و ضرر حتی لیگ سری آ هم از لالیگا بهتره!:sooot:

footballking12
11-30-2010, 14:02
جهنم و ضرر حتی لیگ سری آ هم از لالیگا بهتره!:sooot:
این حرفو که جدی نزدی نه؟!!
لیگی که اینتر 5 سال پشت سر هم توش قهرمان بشه باید درش رو تخته کرد:vooooy:

AlexDelpiero
11-30-2010, 14:17
امسال به سیطره تقلبی و پولکیه اینتر خاتمه میدهیم !

FoRLaN
11-30-2010, 14:29
این حرفو که جدی نزدی نه؟!!
لیگی که اینتر 5 سال پشت سر هم توش قهرمان بشه باید درش رو تخته کرد:vooooy:
خوب راستش گفتم لیگ ایتالیا که الکس ناراحت نشه
آخه میدونی که یوونتوس چند سال پیش به دسته چیز سقوط..........حالا بیخیال زیاد وارد جزئیات نمیشیم:nishkhand:
کلا چند سالیه فوتبال دنیا افت کرده:gahhr:
ینی دقیقا از وقتی که رونالدو و کاکا رفتن رئال:ey babaaa:(از همون سالا):fek konam:

AlexDelpiero
11-30-2010, 14:38
خوب راستش گفتم لیگ ایتالیا که الکس ناراحت نشه
آخه میدونی که یوونتوس چند سال پیش به دسته چیز سقوط..........حالا بیخیال زیاد وارد جزئیات نمیشیم:nishkhand:
کلا چند سالیه فوتبال دنیا افت کرده:gahhr:
ینی دقیقا از وقتی که رونالدو و کاکا رفتن رئال:ey babaaa:(از همون سالا):fek konam:
بشین بچه !
با من سر و کله نزن و الا بن میشی !binam
سقوط یووه به دسته یک اینقدر جریان بازی داره که دنبالشو بگیری گم میشی !
یه سر بزن
اینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) تا بفهمی یوونتوس تو این قضیه هیچکاره نبوده و با لیاقت تمام جام گرفته :

FoRLaN
11-30-2010, 14:49
بشین بچه !
با من سر و کله نزن و الا بن میشی !binam
سقوط یووه به دسته یک اینقدر جریان بازی داره که دنبالشو بگیری گم میشی !
یه سر بزن تا بفهمی یوونتوس تو این قضیه هیچکاره نبوده و با لیاقت تمام جام گرفته :
من زیاد ازاین مافیا بازی فوتبال شما خوشم نمیاد
بیشتر دوست دارم وقتمو صرف منچستر خودم کنم تا بیام یه روز پرونده ی باند بازیای یوو....س یا میلان یا تیمای دیگه رو بخونم..
بیخیال! ولی بارسا زیبا بازی کرد بهشون تبریک میگم(روالم که مارو نا امید کرد)
شکست بارسا کاره منچستر خودمونه.
تیم ضعیف گیر آووردین 5 تا 5تا میزنید بهش؟؟؟؟؟؟؟:ehe:
تو لیگ قهرمانان خفتتون میکنیم!:khelal dandoon:

AlexDelpiero
11-30-2010, 14:57
من زیاد ازاین مافیا بازی فوتبال شما خوشم نمیاد
بیشتر دوست دارم وقتمو صرف منچستر خودم کنم تا بیام یه روز پرونده ی باند بازیای یوو....س یا میلان یا تیمای دیگه رو بخونم..

خلاصه خواستم بهت بگم که یوونتوس داره چوب نا عدالتی های قاضیان وقت ایتالیا رو میخوره !

ولی بارسا زیبا بازی کرد بهشون تبریک میگم(روالم که مارو نا امید کرد)
شکست بارسا کاره منچستر خودمونه.
تیم ضعیف گیر آووردین 5 تا 5تا میزنید بهش؟؟؟؟؟؟؟:ehe:
تو لیگ قهرمانان خفتتون میکنیم![Only Registered And Activated Users Can See Links]
مثل اینکه فینال 2 سال پیش و مسو و اتوئو رو یادت رفته !

aramiss25
11-30-2010, 15:37
جمیعا هرچی رئالی خوشحال شدیم.تا الکلاسیکوی بعدی رئالی نبینیم. برید با مورینیو هم صحبت کنید بدجوری خورده تو حالش مثل قناری رفته تو لک.

alireza-yousefi
11-30-2010, 16:04
می خوام بدونم داور اصلا به نفع نگرفت یا مثلا شما اصلا رونالدو رو نزدین لابد عادلانه پیروز شدین جمع کنین بابا
بازی برگشت تلافی شو در میاریم فوتبال روز بد و خوب زیاد داره داداش

ِDAVID VILLA
11-30-2010, 16:08
انقدر داور داور نکنین درسته داورش بد بود ولی رئال حتی نتونست یه گل افساید بزنه:hehee:
حتی اگه داور هم افساید رو گرفته بود بازم می باختین حالا یا5به0 یا4 به0

FoRLaN
11-30-2010, 16:52
ولی از همه اینا گذشته اول بازی استادیومو دیدید؟
چه قدر ورزشگاه قشنگ بود!
همه با هم متحد
همه طرفدارا پرشور
خدایی هر تیمی باشه تو این ورزشگاه با این استادیوم و تماشاگر شوکه میشه جا میزنه
بازی برگشت هم چشه من آب نمیخوره
با این بازی که رئال کرد بازی برگشتم احتمال میبازه!
ولی فوتبال قابل پیشبینی نیست:fek konam:

kaveh2646
11-30-2010, 17:37
می خوام بدونم داور اصلا به نفع نگرفت یا مثلا شما اصلا رونالدو رو نزدین لابد عادلانه پیروز شدین جمع کنین بابا
بازی برگشت تلافی شو در میاریم فوتبال روز بد و خوب زیاد داره داداش

من زیاد با لالیگا حال نمی کنم طرفدار بارسا و رئال هم نیستم ولی انصافا این باخت رئال هیچ حرفی رو باقی نمیذاره
رونالدو که اصلا نتونست بازی کنه مسی هم هر بلایی که دلش خواست سر رئال اورد بی انصافیه اگه این بازی بی نظیر بارسار رو اینجوری زیر سوال بربریم .
به همه ی بارسایی ها تبریک می گم

ashk12000
11-30-2010, 19:27
سلام بچه ها من متاسفانه بازیو نتونستم ببینم کسی آدرس سایتی چیزی سراغ داره دانلود کنم بازی بارسلونا رئال دوشنبه شب رو ؟

88710166
12-01-2010, 11:41
وای چه حالی داد دیدن قیافه مورینیو
رونالدو هم که فقط وایستاد نگا کرد کاملآ هم نشون دادن چه اخلاق مضخرفی دارن این realiهای ...

GOLL
12-01-2010, 13:17
من که گفتم بارسلونا میبره هی نظر سنجی کردین:chi migi:
رئال کهکشانی این همه ستاره داره بابا همه ی این ستاره ها خاموش شدن!
اینا از اول ستاره نبودن سیاهچاله تشریف داشتن!
دیدن بازیکنا از خداشون بود اخراج بشن بیچاره مورینیو چه بازیکنایی رو قبول کرده...

messi1373
12-01-2010, 13:30
آخ چه حالی داد وقتی تلویزیون اسپانیا یکی یکی چهره های در هم و تحقیر شده ی رئالیار و نشون میداد.خیلی حال میداد.مخصوصا اون مورینیو رو که فکر میکرد امشب چه خبره و میتونه بارسا رو ببره.آی مغرور آی مغرور
دیدی تو تاپیک ویوا بارسا چی گفتم.نگفتم این جا انگلیس و ایتالیا نیست.نگفتم جنگ روانی تاثیری نداره.وقتی میگی تو بارسا بازیکنای وحشی هست فکر میکنی گواردیولا اعصابش خورد میشه میاد تلافی میکنه.نه داد اش با نهایت متانت میاد ازت تشکر میکنه که از صد تا فحش بدتره.واقعا واست متاسفم مور ینیو.کم میاری سوت بزن چرا فحش میدی.:ghelyon:

messi1373
12-01-2010, 13:38
یه چیز بگم.حالم از این فر دوسی پور رئالی بهم میخوره.انقدر عشق رئالو رونالدو رو داره .......
دیدید چی گفت.
بازیه برگشتی هم هست و امکان داره رئال این بلا رو سره بارسا بیاره.
ببین تا زمانی که تیمی نتونه جلوی حفظ توپ بارسا بگیره بره به فکر این باشه که کمتر از 3 - 4تابخوره.آره د اش اینجوریاس

yassercheshmazar
12-01-2010, 13:50
دور برگشت تو رئاله.تا اون موقع .1 .هم كاكا رسيده .2.رئال صدرو از اين تيم مسخره گرفته .قول ميدم دور برگشت لوله بشين...:yes::gozaresh:

88710166
12-01-2010, 14:37
کاملا دیدیم c.ronaldo>>>>>>>lionel
خودتو نخندون عزیز

messi1373
12-01-2010, 14:52
ولی از همه اینا گذشته اول بازی استادیومو دیدید؟
چه قدر ورزشگاه قشنگ بود!
همه با هم متحد
همه طرفدارا پرشور
خدایی هر تیمی باشه تو این ورزشگاه با این استادیوم و تماشاگر شوکه میشه جا میزنه
بازی برگشت هم چشه من آب نمیخوره
با این بازی که رئال کرد بازی برگشتم احتمال میبازه!
ولی فوتبال قابل پیشبینی نیست:fek konam:
فوتبال برای همه تیم ها جز بارسا قابل پیش بینی نیست.این بارسلونا بدتر از این بلا رو تو بازی برگشت سر رئال درمیاره تا هم نشون بده که بازی با رئال براش آسون تر از بازییای دیگست تا هم رکورد 8 ساله رئال رئ بشکونه:yes:

King Beckham
12-01-2010, 15:32
خب مشخصه که هوادارهای کریس رونالدو و رئال خوششون نمیاد..ولی این عکس حقیقتی از بازی دیشب بود !

مسی به وضوح خودشو از کریس رونالدو جدا کرد.. رونالدو بعد از جداییش از یونایتد اصلا اولویت های فوتبالیشو درست انتخاب نکرده و با ادامه این روند خبری از اون طراوت بازیش هم نخواهد بود !

[Only Registered And Activated Users Can See Links] .jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links] .jpg)

VIVA BARCELONA

AlexDelpiero
12-01-2010, 15:34
دوستان اگه به بیراهه کشیده بشه برخورد خواهد شد !
حمید خان و yassercheshmazar یه کم رعایت کنید !
این تایپیک هم بسته میشه !

FoRLaN
12-01-2010, 15:48
الکس درست میگه
هر بازیکن و تیمی واسه خودش شخصیت داره
به نظر من اصلا خوب نیس تیمای یکدیگرو به تمسخر بگیریم

فکر نکنم در مورد الکلاسیکو بحثی مونده باشه
از الان بسته بشه بهتره

42d3e78f26a4b20d412==