PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اون دريبل فوق العاده كافو رو كي داره؟توي بازي با لازيو

sohrab
03-18-2009, 02:29
سلام

اگه ديده باشيد چند سال پيش كافوي برزيلي توي بازي تيم هاي آ . اس رم با لازيو چند بار پياپي يك بازيكن لازيو رو كه فكر كنم فرناندو كوتو بود رو دريبل سرپا مي زنه.
كسي نداره واسه من بگذارش؟:khahesh:

ممنون ميشم

Mehdi.A
03-18-2009, 06:17
اگه همون رو مي خواي كه چند بار پشت سر هم ندود رو دريبل سر پا مي زنه دارم.فقط ندا بدهكه آپ كنم برات
ويرايش:اين همون صحنه مذكور من هستش.ببين اينه
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

4030
03-18-2009, 12:26
داداش فكر كنم كه كافو پاول ندود رو دريبل زدش:mage mishe: فرناندو كوتو نبود

چند بار دريبل سرپا زد ( اون موقعه ندود 28 مي پوشيد توي لازيو :ohum: ) بعدش هم ديگو سيمئونه آرژانتيني اومد سمت كافو

اينم عكس اون صحنه

bar3lona
03-18-2009, 12:55
دادش منم توي آرشيوم داشتم و واست آپلود كردم.....

كيفيتش از اين كليپي كه آقا Mehdi.A گذاشته بهتره :eyvalla:

اينجوري يك تير و دو نشون شد .هم خودت استفاده مي كني داداش مهدي هم مي تونه اينم دانلود كنه تا سطح كيفي آرشيوش بره بالا :nishkhand:

كليپ رو خودم آپلود كردم با پسوورد آدرس همين سايت :ohum:

لينك دانلود

پسوورد فايل: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

:chakerim:

sohrab
03-27-2009, 21:44
برادران عزيز دمتون گرم :shogh: خيلي حال دادين
ايشالا اگه شما هم چيزي خواستين بگين منم اگه داشتم و امكان آپلود كردن با اين سرعت نفتي من مقدور بود دريغ نمي كنم
بازم مرسي از همه :flowerysmile:

Gladiature_Roma
03-28-2009, 11:45
سلام دوستان من هم واسه اینکه این آرشیو کامل بشه ، توی Zshare.net این فایل رو آپدیت کردم که اگر در آینده فایل های بالا خراب شد یا کسی نتونه از اونها دانلود کنه از این لینک استفاده کنه !

42d3e78f26a4b20d412==