PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ₪₪₪ آبی و اناریها.حرفهای خودمونی هواداران بارسلونا ₪₪₪

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

AL1reZA
02-29-2012, 20:24
دوستان ببخشید دیروز وقت نکردم سر بزنم !!!

من جدول رو که نگاه کردم و دیدم کلی وقت واسه استراحت بارسا هست کلی خوشحال شدم ! بعد یادم اومد که بازی های ملی قراره انجام بشه !!!! eterza::-

دوست دارم یه بار بارسایی ها تو تیم ملی نباشن بینم چی میشه !!! میشه تیم ملی هند !
نه دیگه خیلی اجحاف کردم dallliii ولی به خدا بدون بارسایی ها از گروهشون هم نمیتونن برن بالا ! وُلا
داداش طرفداره اسپانیا هستی؟roz::
من طرفداره اسپانیا هستم ولی وقتی حرف اسپانیا میشه برام فرقی نمی کنه رئالی باشن یا بارسایی برام اسپانیا مهم هستroz::
مثل استقلالو پرسپولیس.من طرفداره پرسپولیسم ولی وقتی حرف تیم ملی میشه برام فرقی نمی کنه مهم ایرانه که پیروز بشهroz::

pedro_17
02-29-2012, 20:30
روسل (:-ang) گفته که تاجایی بتونه پپ رو راضی میکنه که بمونه و در باره 10 امتیاز هم گفته که ریاضیات میگه که میشه جبران کرد.

spiderkiller
02-29-2012, 20:35
من طرفداره اسپانیا هستم ولی وقتی حرف اسپانیا میشه برام فرقی نمی کنه رئالی باشن یا بارسایی برام اسپانیا مهم هستroz::
مثل استقلالو پرسپولیس.من طرفداره پرسپولیسم ولی وقتی حرف تیم ملی میشه برام فرقی نمی کنه مهم ایرانه که پیروز بشهroz::

خیلی دوست دارم بدونم اگه ستاره های فعلی بارسا که اسپانیایی هستن تو رئال بودن اونوقت همین شما نمیگفتید کاتالان ها هیچی ندارن و اصلا یک کاتالان هم تو تیم نمیاوردین.واقعا کاتالان های بارسا دارن خیلی لطف میکنن که تو تیم ملی یک کشور دیگه بازی میکنن.

AL1reZA
02-29-2012, 20:40
خیلی دوست دارم بدونم اگه ستاره های فعلی بارسا که اسپانیایی هستن تو رئال بودن اونوقت همین شما نمیگفتید کاتالان ها هیچی ندارن و اصلا یک کاتالان هم تو تیم نمیاوردین.واقعا کاتالان های بارسا دارن خیلی لطف میکنن که تو تیم ملی یک کشور دیگه بازی میکنن.
من به شخصی نه داداش اینطوری نیستم
اسپانیا فقط کاتالان نیست منتخب بهترین های اسپانیا هست.

spiderkiller
02-29-2012, 21:02
دوستان کلیپ این پسر ژاپنی رو دیدید؟ 12 سالشه و داره تو لامایسا اموزش میبینه.فوق العاده است.تکنیکش مثل مسیه.یعنی مثل دلافئو نیست.جرارد تکنیکش تو مایه های رونالدو هست یعنی فریب بازیکن حریف و استارت های سریع ولی این پسره تکنیکش دقیقا مثل مسیه.یعنی توپ رو نزدیک پاش نگه میداره و با تغییر جهت بازیکن مقابل رو رد میکنه.نکته جالب اینه که اون یک اسیایی هست.یعنی اگه به جایی برسه که بشه با مسی مقایسش کرد واقعا میشه گفت ژاپن هم از مدعی های جام جهانی میشه.خیلی حال میده لامایسا سرنوشت جام جهانی رو میسازه

pedro_17
02-29-2012, 21:09
اسمشو نمیدونی!!!!؟؟؟؟

Saeid~Barca
02-29-2012, 21:09
منم زیاد در مورد این بازیکن ژاپنی شنیدم ولی تا حالا کلیپی رو ازش ندیدم

درسته دلفئو ترکیبی از کریس رونالدو و مسی ولی بیشتر بازیش شبیه رونالدو { بازی با توپ و حرکات فریبندش }

کلیپی ازش داری ؟

اصلا اسمش چیه ؟ :soal:

raptor
02-29-2012, 21:13
كليپش كه خيلي قديميه!!!!چطور نديدين!!!الان آپلود ميكنم....please waite

آپلود شد:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

spiderkiller
02-29-2012, 21:18
اسمش تاکفوسو کوبو هست.متولد سال 2000.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

LEO JOON
02-29-2012, 21:25
تقریبا یه سال پیش گفتن یه همچین بازیکنی پیدا کردن،توی اخبار ایرانم که فقط عکس نشون میدن.:-ang
خیلی دوست دارم یه کلیپ ازش ببینم،ولی اگه واقعا مثل مسی باشه بارسا عمرا به تاریخ نمی پیونده، همیشه در حاله :ohum:
البته رئالیام یه همچین کسی رو دارن اگه کسی یه کلیپ از اون یکیم داره بذاره

raptor
02-29-2012, 21:34
دوستان به نظر من اين جماعت كاتالونيا اگه قصد جدا شدن دارن ديگه نه بايد،تو سياست،نه ورزش و نه هيچ زمينه ديگه‌اي با اسپانيا همكاري نكنند،اينجوري كه نميشه!!!!به هر حال من تيمه اسپانيا رو دوست دارم و دوست دارم اتحاد بين بازيكناشون باشه....!
در ضمن آپلود فايله تموم شد!!فقط همون پست قبلي رو ويرايش كردم گذاشتم اونجا!!

spiderkiller
02-29-2012, 21:35
تقریبا یه سال پیش گفتن یه همچین بازیکنی پیدا کردن،توی اخبار ایرانم که فقط عکس نشون میدن.:-ang
خیلی دوست دارم یه کلیپ ازش ببینم،ولی اگه واقعا مثل مسی باشه بارسا عمرا به تاریخ نمی پیونده، همیشه در حاله :ohum:
البته رئالیام یه همچین کسی رو دارن اگه کسی یه کلیپ از اون یکیم داره بذاره
داداش اکثر باشگاه های بزرگ یکی یکی از این ستاره ها دارن ولی مساله اینجاست که چه طوری پرورشش بدن.شما پرورش لامایسا رو مقایسه میکنی با پرورش رئال؟اون بازیکن خلوس هست و اگه اشتباه نکنم 18 سالش باید باشه.توی این فصل فقط یک بازی برای ترکیب اصلی رئال انجام داده به نظرت میتونه اینده داشته باشه؟ ما فقط تللو و ایکوئنکا الان فیکس ترکیبمون هستن.این فرق بازیکن ساختن یک تیم بزرگ و یک تیم نسبتا بزرگ هست.:sigar:

raptor
02-29-2012, 21:45
داداش اکثر باشگاه های بزرگ یکی یکی از این ستاره ها دارن ولی مساله اینجاست که چه طوری پرورشش بدن.شما پرورش لامایسا رو مقایسه میکنی با پرورش رئال؟اون بازیکن خلوس هست و اگه اشتباه نکنم 18 سالش باید باشه.توی این فصل فقط یک بازی برای ترکیب اصلی رئال انجام داده به نظرت میتونه اینده داشته باشه؟ ما فقط تللو و ایکوئنکا الان فیکس ترکیبمون هستن.این فرق بازیکن ساختن یک تیم بزرگ و یک تیم نسبتا بزرگ هست.:sigar:
خسلو!!:nishkhand:ki::
شديدا با داداش شهريار موافقم!!برايه اينكه يك بازيكن به سطح‌هايه بالا برسه نه فقط نوع آموزشا كه خيلي از مسائل ديگه هم تاثير ميگذاره....

Saeid~Barca
02-29-2012, 21:49
كليپش كه خيلي قديميه!!!!چطور نديدين!!!الان آپلود ميكنم....please waite
آپلود شد:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

این لینک باز نمیشه !

raptor
02-29-2012, 21:56
اصلاح شد!!::hehee:

spiderkiller
02-29-2012, 21:56
مسابقه روز:
دوستان به نظرتون کیتا چی میگه به په په :hehehe:

من فکر کنم میگه اهای بدویید بیایید.حلقه گمشده تکامل انسان رو پیدا کردم lagh:: (برای دوستانی که نمیدونن میگم در نظریه داروین که انسان حاصل تکامل میمون هست یک حلقه گمشده وجود داره یعنی یک انسان میمون نما.دیگه خودتون بقیشو میفهمید :ohum:)

دوستان غیر بارسایی برداشت بد نکنید میخواییم یکم با هم بخندیم.راستی رئالی ها گرامی خواستم یکم تایین موقعیت کنم که اینجا تایپیک بارساست.لطفا ناراحت نشید

Saeid~Barca
02-29-2012, 22:02
مسابقه روز:
دوستان به نظرتون کیتا چی میگه به په په :hehehe:

من فکر کنم میگه اهای بدویید بیایید.حلقه گمشده تکامل انسان رو پیدا کردم lagh:: (برای دوستانی که نمیدونن میگم در نظریه داروین که انسان حاصل تکامل میمون هست یک حلقه گمشده وجود داره یعنی یک انسان میمون نما.دیگه خودتون بقیشو میفهمید :ohum:)

دوستان غیر بارسایی برداشت بد نکنید میخواییم یکم با هم بخندیم.راستی رئالی ها گرامی خواستم یکم تایین موقعیت کنم که اینجا تایپیک بارساست.لطفا ناراحت نشید

خیلی جالب بود مر30 :khandeeeee bahal:lagh::

raptor
02-29-2012, 22:08
اين سرعت اينترنت با اين سايت فورشرد اعصابم خط خطي كردن....:-ang:ey babaaa:
واسه دو تا كليپه ديگه لطفا يكم بيشتر صبر كنيد...om:::sharmande:

Saeid~Barca
02-29-2012, 22:16

نمیتونی از مدیا فایر یا سایت دیگه آپلود کنی ؟
چون فورشرد باز میشه ولی فایلت $$$$$ شدست :narahat:

spiderkiller
02-29-2012, 22:25
داداش مگه چند تا کلیپ داری؟ میتونی از جوونای دیگه هم برام کلیپ بزاری.ممنون میشم یک عالمه :love:

fcb10
02-29-2012, 22:36

آره داداش طرفدار سر سخت اسپانیا هستم :love: منم وقتی که بازی های اسپانیا رو میبینم تو 90 دقیقه بارسا / رئال یادم میره ! و از اتحاد این دو دوشمن هم لذت میبرم و هم تعجب میکنم !!!

دوستان کلیپ این پسر ژاپنی رو دیدید؟ 12 سالشه و داره تو لامایسا اموزش میبینه.فوق العاده است.تکنیکش مثل مسیه.یعنی مثل دلافئو نیست.جرارد تکنیکش تو مایه های رونالدو هست یعنی فریب بازیکن حریف و استارت های سریع ولی این پسره تکنیکش دقیقا مثل مسیه.یعنی توپ رو نزدیک پاش نگه میداره و با تغییر جهت بازیکن مقابل رو رد میکنه.نکته جالب اینه که اون یک اسیایی هست.یعنی اگه به جایی برسه که بشه با مسی مقایسش کرد واقعا میشه گفت ژاپن هم از مدعی های جام جهانی میشه.خیلی حال میده لامایسا سرنوشت جام جهانی رو میسازه

آره داداش منم یه چیزایی در موردش شنیدم ولی مطمئن باشید که IQ مسی یه چیز دیگس و این پسر تکرار نشدنیه !

raptor
02-29-2012, 22:42
نمیتونی از مدیا فایر یا سایت دیگه آپلود کنی ؟
چون فورشرد باز میشه ولی فایلت $$$$$ شدست :narahat:
مطمئنين $$$$ره؟!!ون من برايه 4بار رو لينك كليك كردم،هر چهار بارشم تا مرحله زدن استارت جلو رفت!!!!!داداش اكانتايه مديافاير تا اونجا كه من ميدونم،مجاني نيست...اگه آپلود سنتر رايگان بهتر از فورشرد ميشناسيد بگين...
داداش شهريار از اين تاكه... 4يا5تا كليپ دارم كه البته زياد جالب نيستن....ولي فقط 3تا شونو پيدا كردم...از بازيكنايه جوون هم كليپ دارم (كه البته اكثرا بازيكنايه لاماسيا هستن)فقط بد بختي اينجاس كه يه جورايي تو كامپيوترم گم شدن(نظم رو حال ميكني:hehee:)!!!!ولي به چشم از اين به بعد هرچي كليپ دان كرد يا از قبلي‌ها پيدا كردم ميزارم.dallliii

pedro_17
02-29-2012, 22:46
و اسپانسر جدید بارسا

raptor
02-29-2012, 22:53
دوستان اينم كليپه ديگه:

raptor
02-29-2012, 23:12
اينم از بچگي‌هاش:ohum::khelal dandoon::nishkhand:ki:::

حالا يه سواله مهم،تونستين دانلود كنين؟!:mage mishe:
راستي منمم با نظر داداش ديويد موافقم!يعني چيزي كه لئو يا به اعتقاد من زيزو رو از بقيه جدا ميكنه،توانايي‌هايه تكنيكيشون نيست بلكه هوش بالايي كه دارن...

Saeid~Barca
02-29-2012, 23:17
مطمئنين $$$$ره؟!!ون من برايه 4بار رو لينك كليك كردم،هر چهار بارشم تا مرحله زدن استارت جلو رفت!!!!!داداش اكانتايه مديافاير تا اونجا كه من ميدونم،مجاني نيست...اگه آپلود سنتر رايگان بهتر از فورشرد ميشناسيد بگين...
داداش شهريار از اين تاكه... 4يا5تا كليپ دارم كه البته زياد جالب نيستن....ولي فقط 3تا شونو پيدا كردم...از بازيكنايه جوون هم كليپ دارم (كه البته اكثرا بازيكنايه لاماسيا هستن)فقط بد بختي اينجاس كه يه جورايي تو كامپيوترم گم شدن(نظم رو حال ميكني:hehee:)!!!!ولي به چشم از اين به بعد هرچي كليپ دان كرد يا از قبلي‌ها پيدا كردم ميزارم.dallliii

ok حالا دارم دانلود میکنم . نمیدونم چرا بار اول همش واسم $$$$$ میزد :mage mishe:

مر30 دادا :flowerysmile: :chakerim:

fcb10
02-29-2012, 23:36
مسی هتتریک کرده واسه آرژانتین :yes: :balesh: :balesh:

spiderkiller
03-01-2012, 10:51
سلام دوستان.تبریک هتریک لئو رو.حالا باز بیان بگن مسی بدون ژاوی بازی کن نیست.واقعا این مسی راحت دهن همه منتقداش رو میبنده.راستی لینک گل ها رو دارید ما هم ببینیم

fcb10
03-01-2012, 11:54
سلام دوستان.تبریک هتریک لئو رو.حالا باز بیان بگن مسی بدون ژاوی بازی کن نیست.واقعا این مسی راحت دهن همه منتقداش رو میبنده.راستی لینک گل ها رو دارید ما هم ببینیم

pedro_17
03-01-2012, 14:48
عجب بچه ای یه دریبلاش خیلی باحالن مثل مسیه!!!!

raptor
03-01-2012, 14:52
تازه خودشم عشقه مسيه و گفته الگوش مسيه...

Saeid~Barca
03-01-2012, 14:56
منم تبریک میگم هتریک مسی رو . مسی با این هتریک دهن خیلی ها رو بست :love:

raptor
03-01-2012, 15:46
واسه اين كه حوصله مون سر نره،گفتم چند تا عكس باحال آپلود كنم،دور هم لذت ببريم:

-
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
-
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
-
-
-
-
-

Pouriaf
03-01-2012, 15:49
همه ضایع شدن! همه فهمیدن که مسی همیشه عالی چه با بارسا و چه بدون بارسا!

spiderkiller
03-01-2012, 15:51
عکسای خیلی باحالی بودن.مرسی

fcb10
03-01-2012, 16:08
خبر : بارسلونایی ها یه مادریدی رو گیر اوردن و ریختن سرش ! (فکر کنم په په باشه )

برای دیدن عکس کلیک کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

LEO JOON
03-01-2012, 16:14
تبریک میگم هت تریک مسی رو:yes:
این بشر اوفتاده رو دور هت تریکا!!!
قبلا این قدر تندتند هت تریک نمی کرد ولی به هر حال از یه ستاره بر می آد.love::
خیلی خوشحال شدم دیگه کسی جرئت انتقاد کردنو به خودش نمی ده.binam

Saeid~Barca
03-01-2012, 16:19
کی میگه که رئالیها نتونستند تو یک سال 6 جام بگیرند؟
این عکس نشون میده که رئالی ها هم تونستند تو یک سال 6 جام بگیرند!
اما بجای جام به آنها کوزه اهدا شده
همون جامهایی که بعدها به استیل تبدیل شد و رئالی ها تا آخر عمرشون با اون جامها به اصطلاح پز میدند

... به نظرتون اگه اون کوزه ها نبود رئال الان به چی افتخار میکرد؟ think::

spiderkiller
03-01-2012, 16:25
ki::mas:-mas:-:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal: واقعا دارن به این کوزه ها افتخار میکنن؟باید روش سبزه هم بکارن بامزه میشه.

raptor
03-01-2012, 16:40
راستي دوستان كسي بازي ليونل مسي رو نداره؟!!

Saeid~Barca
03-01-2012, 16:59
راستي دوستان كسي بازي ليونل مسي رو نداره؟!!

بازی چی ؟

گیم ؟ :soal:

raptor
03-01-2012, 17:02
البته من منظورم اين:[Only Registered And Activated Users Can See Links] بازيه ولي اگه كسي بازيه ديگه‌اي داره بزاره....:khahesh:gam:-

Pouriaf
03-01-2012, 18:12
لینک این بازی مسی شیلتره! لطفا اصلاح کنید...

این بازیکن ژاپنی ما مطمئنا یه روز ستاره میشه، شاید از مسی بهتر شد. از الان که 131 سانت قد داره، چیپ میزنه شوت کات دار میزنه دریبل میکنه و هزار تا هنر دیگه، درست مثل کلیپ های مسی بود!

pedro_17
03-01-2012, 21:51
من این ترکیب رو پیشبینی میکنم

والدز

پیکه--------پویول

آبیدال--------------------------آدریانو

کیتا

سسک-------------ژاوی

پدرو-----------------------------تلو / کوئنکا

الکسیس

spiderkiller
03-01-2012, 22:37
احتمالا همین ترکیب هست ولی شاید پویول بازی نکنه.

pedro_17
03-01-2012, 23:00
تو سایت شبکه 3 نوشته

-مسابقات فوتبال لیگ اسپانیا – بارسلونا و گیخون (پخش با تاخیر )
زمان پخش : یکشنبه 14/12/90-ساعت 1:00 بامداد

-مسابقات لیگ قهرمانان اروپا – بارسلونا و بایرلورکوزن (پخش با تاخیر )
زمان پخش : پنجشنبه 18/12/90-ساعت 1:00 بامداد

اگه بد قولی نکنن!! کاشکی این با تاخیر هاش نبود!!
همه بازی ها نوشته با تاخیر ولی فقط بازی رئال زنده پخش میکنن؟؟!!

Saeid~Barca
03-01-2012, 23:28
من این ترکیب رو پیشبینی میکنم

والدز

پیکه--------پویول

آبیدال--------------------------آدریانو

کیتا

سسک-------------ژاوی

پدرو-----------------------------تلو / کوئنکا

الکسیس

مگه آلوز هم مشکلی داره ؟
دنی که خیلی تو ترکیب برزیل خوب بازی کرده بود !
من فکر میکنم اینیستا هم توی ترکیب باشه و از کوئنکا یا تلو به عنوان بازیکن جایگزین استفاده کنه

spiderkiller
03-02-2012, 01:09
تاجایی که میدونم الوز محروم هست.اتفاقا به نظر من ایکوئنکا فیکس بازی میکنه.شاید ماسکرانو هم باشه ولی مطمئنن به الکسیس یا اینیستا بازی نمیده.البته شاید پپ بخواد نبود مسی رو جبران کنه هردوشون رو فیکس کنه پدرو رو بازی نده.ولی از اونجا که بازی تو نیوکمپ هست حتما از یک مهره جوون استفاده میکنه.

fcb10
03-02-2012, 03:19
هر بار ما امدیم با خیال راحت بگیم حریف آخر جدولیه و بازی آسونیه بدتر گیر افتادیم !!!

Saeid~Barca
03-02-2012, 11:13
هر بار ما امدیم با خیال راحت بگیم حریف آخر جدولیه و بازی آسونیه بدتر گیر افتادیم !!!

باز خدا رو شکر که تو چنین بازی و توی نیوکمپ به چنین مشکلی برخوردیم و کمبود بازیکن داریم
البته نباید گیخون رو هم دست کم گرفت .

درسته من به این دقت نکرده بودم که بازی توی نیوکمپ و پپ با اعتماد بیشتری میتونه از بازیکنای جوون استفاده کنه پس احتمال فیکس بودن تلو یا کوئنکا زیاده

Arman.Leo
03-02-2012, 11:22
love::ایوووووووووووووووووللل للللللللل .... دم مسی گرم ... love::
love::داره جواب بعضی ها رو که میگفتن نمیتونه تو تیم ملی بدرخشه رو میده ... love::
love::تو بازی با سوییس هت تریک کرد که اولین هت تریکش تو تیم ملی آرژانتین بود...love::

love::به امید اینکه پنالدو نتونه تو بازیشون گل بزنه تا فاصله گل ها زیاد نشه love::

pedro_17
03-02-2012, 14:48
اینیستا در یک انیمیشن بعنوان دوبلور صداگذاری کرده.

اینیستا گفته: خیلی امیددارم که دخترم بتونه صدام رو تو این انیمیشن تشخیص بده!

دوستان شاید این خبر تکراری باشه اگه اینطور بود به بزرگی خودتون ببخشید:bia baghalam:

pedro_17
03-02-2012, 15:03
ژاوی بره پاریس ساینت ژرمن :khandeeeee bahal:
تو خواب باید ببینن ژاوی بارسا رو ترک کنه
کم پیش میاد که بازیکنانی که از لاماسیا میان بارسا رو ترک کنن

saeid_8992
03-02-2012, 16:03
جديدترين فهرست برترين باشگاه‌هاي فوتبال جهان

در جديدترين رده‌بندي بهترين باشگاه‌هاي فوتبال جهان که از سوي فدراسيون بين‌المللي تاريخ و آمار فوتبال اعلام شد، تيم‌هاي سپاهان، استقلال و ذوب آهن چند پله صعود کردند ولي پرسپوليس سقوط چشمگيري داشت.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] فدراسيون بين‌المللي تاريخ و آمار فوتبال جديدترين فهرست ماهيانه بهترين باشگاه‌هاي جهان را معرفي کرد که در اين فهرست، تيم‌هاي سپاهان، استقلال و ذوب آهن نسبت به ماه قبل در رده‌هاي بهتري قرار گرفتند. در طرف مقابل، تيم پرسپوليس در اين رده‌بندي سقوط داشت.

سپاهان اصفهان با قرار گرفتن در رده 99 جهان به طور مشترک به اف سي سئول کره جنوبي، عنوان بهترين تيم ايراني و چهارمين تيم برتر آسيا را به خود اختصاص داده است. اين در حالي است که سپاهان در فهرست قبلي در رده 107 جهان قرار گرفته بود.
استقلال تهران که در ماه قبل در رده 160 حضور داشت، در فهرست جديد رده 141 را به خود اختصاص داد و ذوب آهن اصفهان نيز با 8 پله ارتقا به رده 177 جهان رسيد. در مقابل پرسپوليس تهران که ماه قبل در رده 258 جهان جاي گرفته بود، در اين فهرست به رده 285 سقوط کرد.

در فهرست اعلام شده، باشگاه بارسلونا با 369 امتياز همچنان بهترين باشگاه جهان است و رئال مادريد رقيب سنتي اين تيم با 292 امتياز در رده دوم جاي گرفته است.

در بين تيم‌هاي آسيايي نيز جونبوک موتورز کره جنوبي در رده اول آسيا و 52 جهان قرار گرفت و سوان سامسونگ اين کشور نيز با قرار گرفتن در رده 55 جهان، عنوان تيم دوم آسيا را از آن خود کرد. همچنين نسف قرشي ازبکستان که رقيب استقلال در گروه A ليگ قهرمانان آسيا است در رده 89 جهان و سوم آسيا جاي گرفت.
الريان قطر ديگر حريف استقلال در ليگ قهرمانان آسيا، رده 373 جهان را به خود اختصاص داده است. همچنين الهلال عربستان که حريف پرسپوليس در گروه D اين رقابت‌ها است در رده 109 جهان قرار گرفته است.

* فهرست بهترين باشگاه‌هاي جهان
1- بارسلونا اسپانيا (369 امتياز)
2- رئال مادريد اسپانيا (292 امتياز)
3- سارسفيلد آرژانتين (291 امتياز)
4- منچستر يونايتد انگليس (255 امتياز)
5- منچستر سيتي انگليس (251 امتياز)
6- يونيورسيداد سانتياگو شيلي (245 امتياز)
7- يونيورسيداد کاتوليکا شيلي (232.5 امتياز)
8- سانتوس برزيل (231 امتياز)
9- شالکه آلمان (230 امتياز)
10- ليبرتاد پاراگوئه (227.5 امتياز)

pedro_17
03-02-2012, 19:47
بازم مصدومیت اینبار تیاگو و از همه مهم تر آبیدال که به بازی گیخون نمیرسه
دنی آلوز هم نیست
باید از تیم ب بازیکن بیارن یا با 3 دفاع بازی کنن که فکر نکنم اینطور بشه چون آدریانو دفاع گوشه هست و نمیتونه خیلی مثل پیکه تدافعی بازی کنه

spiderkiller
03-02-2012, 20:56
به نظر من دفاع ترکیبش نسبتا واضح هست.من پیشبینی میکنم ترکیب این باشه

والدز
ادریانو........پیکه.........ماسکر نو.........پویول
کیتا
ژاوی......سسک
ایکوئنکا.....الکسیس.......تللو( درو)

fcb10
03-02-2012, 21:00
مقایسه ی عملکرد ماه February دو ستاره ی دنیای فوتبال..

Abdollah 202
03-02-2012, 21:13
از دوستان بارسایی معذرت میوام
این دوست خوب ما هنوز با قوانین تایپیک ها زیاد آشنایی نداره
با تشکر :rose:

David Sina
03-02-2012, 22:14
سلام به بارسایی های عزیز ................ چه خبرا ؟؟؟؟ om:: میبینم که فعلا خبری نیست و زندگی هم چنان ادامه دارد

LEO JOON
03-02-2012, 23:37
فینال جام حذفی کیه؟
پخش زنده داره یا نه؟

fcb10
03-03-2012, 00:45
فینال جام حذفی کیه ؟

مَنَم :hehehe:

شوخی کردم ناراحت نشی داداش !

فینال نه تنها محل بر گزاریش معلوم نیست حتی تو تاریخ انجامش هم مشکل دارن , و مشخص نشده .

fcb10
03-03-2012, 02:23
این داوید ویای تشنه برای حضور در میادین..
ویا در تبلیغات آدیداس..

داوید هدف جدید خودش را الکلاسیکوی نیوکمپ عنوان کرده..

pedro_17
03-03-2012, 12:46
امیدوارم به ال کلاسیکو برسه ! دلم براش تنگ شده :gerye:

pedro_17
03-03-2012, 12:54
بدترین صحنه تاریخ فوتبال

ای نامردای بوووووووووووووق
زورشون نمیرسه گل بزنن خطاهای الکی می کنن

spiderkiller
03-03-2012, 13:17
من که خیلی امیدوارم ویا برسه به الکلاسیکو.خیلی سریع داره خوب میشه.حتی امیدوارم بعد از این مصدومیت دوباره اون فرم خوبش رو به دست بیاره چون خیلی انگیزه داره. :love:

LEO JOON
03-03-2012, 13:26
داوید خیلی با انگیزه نشون داده اگه همین جوری ادامه بده به احتمال 90 در صد به ال کلاسیکو میرسه

مَنَم :hehehe:

شوخی کردم ناراحت نشی داداش !

فینال نه تنها محل بر گزاریش معلوم نیست حتی تو تاریخ انجامش هم مشکل دارن , و مشخص نشده .

دوستان من نمی خواستم بگم ولی اینقدر بهم گفتید داداش دق کردم:ey babaaa:
با اجازه همتون من دخترمheee::

fcb10
03-03-2012, 13:35
:ajibeee: اِ

آواتارت که پسره lol:-

در کل ببخشید ما که نمیدونستیم از این به بعد میگیم Ladys & Gentlemen

:ohum: :ohum: :ohum:

spiderkiller
03-03-2012, 14:53
داوید خیلی با انگیزه نشون داده اگه همین جوری ادامه بده به احتمال 90 در صد به ال کلاسیکو میرسه

دوستان من نمی خواستم بگم ولی اینقدر بهم گفتید داداش دق کردم:ey babaaa:
با اجازه همتون من دخترمheee::
خب شما هم باید مثل دینا اسمت رو مینوشتی ما هم متوجه بشیم.منم به شخصه خیلی شما رو داداش صدا زدم:nishkhand::sigar:

LEO JOON
03-03-2012, 15:03
خب شما هم باید مثل دینا اسمت رو مینوشتی ما هم متوجه بشیم.منم به شخصه خیلی شما رو داداش صدا زدم:nishkhand::sigar:

من ناراحت نشدم فقط گفتم بگم که دیگه داداش صدام نکنین:nishkhand:

pedro_17
03-03-2012, 16:01
(FCB-Sporting. Classical encounters (1973

(FCB-Sporting. Classical encounters (1985

(FCB-Sporting. Classical encounters (1995

(FCB-Sporting. Classical encounters (1997

pedro_17
03-03-2012, 16:03
بازی رفت رو هم 1:0 تو خونشون بردیم!!
این بازی رو که حتما بردیم

Saeid~Barca
03-03-2012, 16:27
بازی رفت رو هم 1:0 تو خونشون بردیم!!
این بازی رو که حتما بردیم

امیدواریم :khahesh:

البته با وجود کمبود بازیکنی که داریم یکم بازی واسمون سخت شده حتی توی نیوکمپ
من نمیدونم الان که دیگه میخوان فوتبال ها رو پخش کنن و با فوتبال آشتی کردن چرا بازی امشب که ساعت 10:30 هست رو پخش نمیکنن ؟! :soal:
من یکی که خیلی دلم واسه بازی های بارسا تنگ شده :narahat:

pedro_17
03-03-2012, 16:33
چرا میذاره تو سایت شبکه 3 نوشته با تاخیر ساعت 1:00 بامداد

spiderkiller
03-03-2012, 16:42
چرا میذاره تو سایت شبکه 3 نوشته با تاخیر ساعت 1:00 بامداد
به خاطر اینکه میخوان سریال های مسخره خودشون رو نشون بدن.دوستان یکم بحث فنی بکنیم راجع به بازی.
اسپورتینگ تیم قوی نمیتونه باشه مخصوصا تو نیوکمپ.الان فعلا بحران اصلی ما توی این بازی هافبک دفاعی هست.کیتا معمولا به ماسکرانو ترجیح داده شده ولی با توجه به ابراز تمایل به جدایی از بارسا شاید به غیرت کاتالان ها بر خورده باشه نخوان بهش بازی بدن.از طرفی ماسکرانو خیلی دفاعی تر از بوسکتس هست.یک نگاه به بازی با والنسیا بندازید بوسکتس خیلی جلو بود حتی پاس گل 4 مسی رو هم خودش داد.نسبتا قابلیت طراحی بالا تری داره بوسکتس.البته ناگفته نماند سوتی های زشتی تو دفاع میده.به نظرم از اونجایی که الوز هم نیست مجبور باشیم ماسکرانو رو بزاریم خط دفاع در اونصورت اگه بخوایم هافبک کیتا نباشه اونوقت دردسر میشه چون باید اینیستا رو بازی بدیم و ریسک مصدومیتش میره بالا.به نظرم بهترین حالت اینه که کیتا هم بازی کنه چون واقعا در نبود یک مدافع و یک هافبک دفاعی به وجودش نیاز هست.خط حمله نسبتا مشخصه.پپ به ایکوئنکا اطمینان داره.از طرفی الکسیس هم این فصل تو میانه بد نبوده.پدرو هم میتونه برای افزایش روحیه بازی کنه و به فرم خودش برگرده.البته به نظر من با وجود خستگی الکسیس یکم اوضاع سخت میشه.اونوقت باید سسک بیاد خط حمله اونوقت دیگه حتما حتما باید از کیتا استفاده کنیم.البته اینا در صورتی بود که پپ نخواد از جوون ها در پست هافبک دفاعی و مدافع استفاده کنه.اگه بخواد از جوونا استفاده کنه که نه به کیتا نیاز پیدا میکنیم نه الوز ولی خب امکان سوتی بازیکنای جوون خیلی بیشتره

Saeid~Barca
03-03-2012, 17:09
منم فکر میکنم با وجود مصدومیت هایی که توی دفاع داریم شاید ماسکرانو بره دفاع و کیتا بشه هافبک دفاعی تیم و پویول سمت راست بازی کنه البته چون بازی توی نیوکمپ احتمال داره پپ به بازیکنای جوون تیم فرصت بده و مونتویا تو دفاع راست قرار بگیره و با این وجود ماسکرانو بشه هافبک دفاعی تیم . فکر هم نمیکنم که واسه پست حساس هافبک دفاعی پپ از بازیکنای جوون استفاده کنه و بعد رومئو که به چلسی رفت هم فکر نمیکنم تو این پست بازیکن زیاد خوبی رو بین جوونا داشته باشیم .

پدرو هم با فیکس بودن توی این بازی شاید بتونه به روزای اوجش برگرده یادم میاد تو سال 2010 مقابل مایورکا که اون بازی هم لئو محرو م بود ( البته محروم یا مصدوم رو زیاد مطمئن نیستم ) پدرو 2 تا گل زد و 1 پاس گل داد

اینیستا هم احتمال بازی کردنش زیاده چون وقتی لئو نیست به نظرم تیم نیاز به یک بازیکنی مثل خودش داره که تو خط حمله بتونه بازی سازی کنه و با دریبلها و حرکاتش واسه بازیکنا موقعیت سازی کنه البته شایدم از اینیستا به عنوان هافبک تهاجمی استفاده کنه و کوئنکا یا حتی تلو رو تو خط حمله بزاره ولی باز هم اینیستا میتونه یه سری از وظایف مسی رو تو زمین انجام بده البته با کمک ژاوی

raptor
03-03-2012, 20:35
به نظر من بهتره از مونتويا،پويول،ماسكرانو و ادريانو تو خط دفاع استفاده كنيم.مونتويا هم كه تو بازي با والنسيا خوب كار كرد...تو خط هافبكم از نظره من بهتره از كيتا،ژاوي و سسك (البته كمي دفاعي‌،استفاده كنيم،تا اينطوري هم از دفاع غافل نشيم،هم تو حمله خلاقيت خوبي داشته باشيم،تو حمله هم من خيلي دوست دارم تيو و كوئنكا رو همزمان ببينم!!يعني يكيشون راست يكيشون چپ،سانچز‌يا پدرو هم وسط ميتونن باشن!

Prince.L.M
03-03-2012, 20:51
خیلی برام جالبه که چرا انقد فکر میکنن ماسکرانو خوبه جاش بوسکتس خوب نیست؟؟؟؟؟البته به نظر من بازیش بگیر نگیر داره زیادی هم رو به جلو بازی میکنه دفاع هامون کلا رو به جلو هستن یادمه تو بازی قبلی تنها چیزی که خیلی نظرمو جلب میکرد وجود پیکه توی محوطه جریمه حریف بود :ehe:entezar::ولی خب هر چی پپ بگه ما هم همونو قبول داریم
لین پدرو هم نمیدونم چرا برنمیگرده و انقد بد بازی میکنه البته سانچز واسه روحیه خیلی بهتره البته با دیر آوردن پدزو تو زمین هم زیاد موافق نیستم بچه پاش به توپ نمیخوره یه ذره برگرده به روزای اوجش
جای آفلای منم خیلی خالی om:::gerye:crying::-
به هر حال امیدوارم امشب درست درمون ببریم حالم جا بیادlove::

pedro_17
03-03-2012, 21:15
من فکر کنم اگه بخواد پدرو رو بازی بده بهتره گوشه کار کنه نوک خیلی خوب کار نمی کنه بیشتر پاس بده بهتره
اینکه تلو و کوئنکا باهم بازی کنن خیلی دیدنی میشه توی خط حمله سانچز . کوئنکا که قطعا هستن ولی با بودن پدرو یا تلو شک دارم

LEO JOON
03-03-2012, 21:24
اگه کوئنکا و تلو با هم بازی کنن یه خورده تجربه ی تیم توی حمله می آد پایین اون وقت پپ باید از ژاوی و اینیستا کمک بگیره که به نظرم اینیستا رو بازی نمیده.
به نظر من سانچز و پدرو هر دوشون بازی میکنن(اینجور وقتاس که آدم یاد ویا میوفته!)om::

Saeid~Barca
03-03-2012, 21:25
من فکر میکنم امشب پدرو توی ترکیب باشه و اگه پپ بخواد خیلی تهاجمی کار کنه خط حمله ی پدرو . کوئنکا . الکسیس رو داشته باشیم تلو هم به عنوان بازیکن جایگزین بازی میکنه
پدرو هم کسی ازش انتظار نوک بازی کردن رو نداره چون کاملا یک بازیکن گوشه

به امید پیروزی roz::roz::roz::

raptor
03-03-2012, 21:30
خیلی برام جالبه که چرا انقد فکر میکنن ماسکرانو خوبه جاش بوسکتس خوب نیست؟؟؟؟؟البته به نظر من بازیش بگیر نگیر داره زیادی هم رو به جلو بازی میکنه دفاع هامون کلا رو به جلو هستن یادمه تو بازی قبلی تنها چیزی که خیلی نظرمو جلب میکرد وجود پیکه توی محوطه جریمه حریف بود :ehe:entezar::ولی خب هر چی پپ بگه ما هم همونو قبول داریم
لین پدرو هم نمیدونم چرا برنمیگرده و انقد بد بازی میکنه البته سانچز واسه روحیه خیلی بهتره البته با دیر آوردن پدزو تو زمین هم زیاد موافق نیستم بچه پاش به توپ نمیخوره یه ذره برگرده به روزای اوجش

مثله اينكه شما تازه عضو شدين...
خوش اومدين به سايت....

pedro_17
03-03-2012, 21:37
prince.l.m خوش اومدی

Saeid~Barca
03-03-2012, 21:45
ترکیب بارسا از سایت رسمی باشگاه :

pedro_17
03-03-2012, 21:51
دنی آلوز؟ گفته بودن که بهش استراحت میدن
البته آبیدال هم نیست اگه باشه بهتره

raptor
03-03-2012, 22:03
كسي ميدونه،بازي به وقت ايران كي شروع ميشه؟!!

pedro_17
03-03-2012, 22:04
!!!! 10:30 (22:30) !!!!

Prince.L.M
03-03-2012, 22:09
مرسی از همه دوستانlove::love::love::love::love::love::lo ve::من انقد عشق بارسام که حد نداره
خدایا امشب مسی نیست اصلا حواسم نبود که محرومه
ای کاش امشب واسه رئال پنالدو نگیرن:khahesh:این یارو گلاش بیشتر شه خدایا شکرت این چی بود آفریدی؟گل اضافی اومده بود؟چی بود؟

28 دقیقه دیگه بازی شروع میشه ای ول پپ :yes: پدرو جاش خوبه امیدوار بدرخشه
فقط ماسکرانو:narahat: :gerye:من نمیدونم چرا نمیونم با این بشر ارتباط برقرار کنم

به هر حال امیدوارم ببریییییییییییییییییییییی م

barcaboy
03-03-2012, 22:16
كسي لينك پخش بازي با سرعت كم رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟

Saeid~Barca
03-03-2012, 22:26

fcb10
03-03-2012, 22:30
داداش به جمع غیرتی های کاتالانی خوش امدی , امیدوارم بیشتر ببینیمت و توی بحث ها با هم شرکت کنیم :flowerysmile:

raptor
03-03-2012, 22:32
راستي دوستاني كه نميتونن صبر كنن،همچنين مثله من ترافيكشون اجازه آنلاين ديدن رو نميده،ميتونن با اين نرم‌افزار:[Only Registered And Activated Users Can See Links] بازي رو با گزارش انگليسيه گزارشگر راديو بارسا بشنون....

Saeid~Barca
03-03-2012, 22:33
داداش به جمع غیرتی های کاتالانی خوش امدی , امیدوارم بیشتر ببینیمت و توی بحث ها با هم شرکت کنیم :flowerysmile:
دیوید باز تو به یکی گفتی داداش که پسر نیست ! :nishkhand:

pedro_17
03-03-2012, 22:33
اینم پخش زنده بازی ار طریق رادیو

رادیو fm l موج 99.8 هم پخش میکنه

Prince.L.M
03-03-2012, 22:39
من دخترمchomaghنه پسر
اسمم هم مهشید هست
به هر حال مرسی:hapoo:
هر روز میبینینمki::
بازی شروع شد..........:ahaaaaaa:

pedro_17
03-03-2012, 22:42
گل رو قبول نکردن
2 باره شروع شد

Saeid~Barca
03-03-2012, 23:17
ایول گل برای بارسا

آندرس اینیستا ki:: 42"

raptor
03-03-2012, 23:17
گلللللللللللللللللللللللل لللللللللللللللل................. مه اينيتسا گرم،سه دقيقه مونده به پايان بلاخره دفاع(البته دفاع كه چه عرض كنم...)به دست غيور مردانه بارسلونايي از هم گسست.:yes:heey::

pedro_17
03-03-2012, 23:25
اینیستا عجب بازیکنیه جای مسی داره سنگ تموم میذاره

pedro_17
03-03-2012, 23:38

pedro_17
03-03-2012, 23:40
پیکه اخراج شد!!!:-ang
1:1

fcb10
03-03-2012, 23:44
نه ه ه ه ه ه ه

گلُ خردیم :-ang

ولی عجب گلی زدیم , اصله تیکی تاکا بود :ahaaaaaa:

fcb10
03-03-2012, 23:52
من دخترمchomaghنه پسر
اسمم هم مهشید هست
به هر حال مرسی:hapoo:
هر روز میبینینمki::
بازی شروع شد..........:ahaaaaaa:
من همه رو به یه چشم میبینم ki::

ببخشید در کل خوش اومدی برادر :hehee:

Saeid~Barca
03-03-2012, 23:59
پپ از اول هم باید الکسیس رو جای پدرو بازی میداد

نمیدونم چرا انقد پدرو ضعیف شده ؟! خیلی داره بد بازی میکنه واسه تیم !:-ang
بازی با سانتاندر رو هم باید بدون پیکه بازی کنیم

pedro_17
03-04-2012, 00:04
امیدوارم ببریم اگه فاصه به 12 تا برسه دیگه خیلی خیلی سخت میشه

pedro_17
03-04-2012, 00:07
ویا om:::gerye:crying::-

spiderkiller
03-04-2012, 00:09
پیکه بازی خوب چند وقت اخیرش رو امروز تکمیل کرد.کلا نمیدونم چشون شده دارن گند میزنن به اسم بارسا.این چه طرز بازی کردنه؟ یک کات نمیتونن بکنن این بازیکنا.مجبور میشن تکل از پشت بزنن :-ang

pedro_17
کیتا دمت گرم گل ایول

raptor
مرسي كيتا........خب حق داره ميگه مي‌خوام بيشتر بازي كنم...

Saeid~Barca
03-04-2012, 00:10
خب خدا رو شکر 2 _ 1 شدیم

کیتا

fcb10
03-04-2012, 00:14
یعنی یه نفس راحت کشیدم !

رسما مسخره شدیم ...! گیخونم شد تیم که ما بخایم جلوش کم بیاریم و با مشکل بر بخوریم eterza::-
قدر این کیتا رو باید بیشتر بدونن

saeid_8992
03-04-2012, 00:16
کاشکی مسی بود:ehe:

pedro_17
03-04-2012, 00:17
ژاوی گل سوم ایول :yes:

raptor
03-04-2012, 00:18
ضربان قلبم به حالت طبيعي برگشت....3-1

Saeid~Barca
03-04-2012, 00:19
ایول گل سوم
با این گل دیگه یه نفس راحت کشیدیم

مرسی ژاوی :yes:

fcb10
03-04-2012, 00:20
آها اینهههههههههههههههههه

معلومه این رگه غیرته داره میجوشه :yes:

pedro_17
03-04-2012, 00:22
3 بازیکن هافبک گل زدن واقعا اگه مسی نباشه کار سخت میشه

David Sina
03-04-2012, 00:22
به این میگن تیم .......به این میگن غیرت و تعصب کاتالونیایی ................ بدون مسی و 10 نفره 2 تا زدیم ............ ماشالله

saeid_8992
03-04-2012, 00:24
این همه کارت زرد چیه انگار واقعا یه خبرای هست ها

pedro_17
03-04-2012, 00:24
برد رو تبریک میگم واقعا سخت بود
ولی پیکه :-ang

pedro_17
03-04-2012, 00:26
و 2 باره پیش به سوی برد های پر گل بیشتر

Saeid~Barca
03-04-2012, 00:26
تبریک :gol:
خدا رو شکر با این مشکلاتی که قبل از بازی داشتیم و توی بازی بخصوص پیکه و پدرو واسمون ایجاد کردن تونستیم بازی رو ببریم

fcb10
03-04-2012, 00:28
منم برد رو تبریک میگم

ولی این 2تا بازی آخر 23 تا کارت زرد و 1 کارت قرمز داشتن ! واقعا عجیبه

raptor
03-04-2012, 00:31
به سلامتي برديم...من كه بازي رو نديدم ولي با توجه به چيزايي كه شنيدم،ميتونم بگم كه تا قبل از اخراج و خوردن گل مساوي،باز هم بازي رو شل گرفتيم و تقريبا تا صحنه گل اول،بي طراوت بازي ميكرديم....ولي بعد از گل مساوي دو باره با انگيزه بازي كرديم و بعد از گله روحيه بخشه كيتا هم كه دوباره طراوت به بازيمون برگشت....
اگه نظرم نسبت به بازي اراجيف محسوب ميشن،ديگه به بزرگيه خودتون ببخشيد،بازي رو نديدم و فقط گوش ميكردم...!

Prince.L.M
03-04-2012, 00:31
تبریک آخی وای قلبم داشت میومد تو دهنم :ey babaaa:entezar::یه بار نشد مثل بچه آدم ببریم
عشق میکنم فوتبالو به این میگن فوتبال به این میگن هیجان....تا حد مرگ قلبت وایمیسهki::
الکسیس چش شد این وسط یکی به من بگه؟؟؟؟؟؟؟:narahat:
در آخرم تبریک من بیشتر از شوق و ذوق مسی حال کردمو خوشحال شدم دلش میخواست از اون ور طناب بپره بیاد این ور آخی گوگولیییییییییki::

saeid_8992
03-04-2012, 00:33
عجیب نیست خیلی بو داره

David Sina
03-04-2012, 12:26
حماسه ای کوچک ................. به قول پپ کبیرررررررررررررررررررررر ررر

spiderkiller
03-04-2012, 17:27
دیشب درسای زیادی داشت.اولین و مهم ترینش اینه که اگه اینیستا این فصل رو فرم بود واقعا امتیاز از دست دادن ما معجزه میشد.دیدیم چه طور اینیستا تونست بازی رو برگردونه و متاسفانه توی بازی های اخیر که امتیاز از دست دادیم اینیستا مصدوم بوده.ای کاش میشد این فصل رو از اول بدون مصدومیت شروع میکردیم.

LEO JOON
03-04-2012, 18:31
سلام
بردمونو تبریک میگمlay_;;
همه ی حرفاتون درست ولی قبول کنین تا دقیقه ی 43 خیخون عملا" داشت با سیستم 10-0-0 بازی میکرد:ajibeee:
البته یه چیزی که عجیب بود اینه که بارسا معمولا توی این جور مواقع روی تکنیک و خلاقیت فردی بازیکناش حساب میکنه که بازی دیشب تنها چیزی که توی بازیکنا دیده نمیشد همین یه مورد بود!
به نظرم بهترین بازیکن بارسا اینیستا بود که واقعا هر کاری دلش خواست کرد، ولی بقیه یبازیکنا...:-ang
نبودن مسیم خیلی روی بازی اثر داشت!
اما یه چیزی ، من از بس این گزارشگره(کی بود؟ من آخر نفهمیدم)با شور و هیجان گزارش میکرد:pinokio: توی نیمه ی دوم داشت خوابم میبرد که یهو با اون توی دروازه گفتنش از خواب پریدم(فکر کنم کیتا کمکم کرد بتونم کل بازی رو ببینمentezar::)
در کل تبریک میگم و امیدوارم حتی شده مساوی بکنیم دیگه یه همچین بازی خواب آوری رو از بارسا نبینیم:barcelona:

fcb10
03-04-2012, 18:39
اسم گزارشگره علی فر بود ! یه ضد بارساییه تمام عیار !!! :-ang

لعنتی داشت با حرفاش حالمو به هم میزد !

LEO JOON
03-04-2012, 19:05
رئالی بودنش که تابلو بود فقط خیلی شل بود انگار 5 دقیقه بود که از خواب بیدار شده
اصلا شور و هیجان بازی رو گرفت (حالا نه اینکه بازی خیلی هیجان انگیز بود:ey babaaa:)

Prince.L.M
03-04-2012, 19:41
سلام دوستای گلم خسته و کوفته از دانشگاه اومدم هنوز لباسمو در نیاوردم پی سیمو روشن کردم:sooot:بیام پیش شما دوسنای گلم:flowerysmile:
یه دور دیگه تبریک میگم برد بارسا رو:hooora:منتظرم خبر باخت رئالو بشنومki::

fcb10
03-04-2012, 21:34
دوستان عزیز ( ladies and gentleman )

یه موضوع غیر فوتبالی !

شما ها تو قسمت آلبوم بروبچ دربی از خودتون عکس گذاشتید ! :soal:

من و یه چندتا از میلانی ها امروز گذاشتیم , اگه دوست داشتید شما هم بزارید !

fcb10
03-04-2012, 21:41
سلام دوستای گلم خسته و کوفته از دانشگاه اومدم هنوز لباسمو در نیاوردم پی سیمو روشن کردم:sooot:بیام پیش شما دوسنای گلم:flowerysmile:
یه دور دیگه تبریک میگم برد بارسا رو:hooora:منتظرم خبر باخت رئالو بشنومki::
دیگه کی میره دانشگاه !!!؟!

ما که تعطیلش کردیم تا بعد از عید ! :hehee:

دوستان من شنیدم که روسل :ogh: با اطرافیان مورینیو برای جایگزینیه پپ در تماسه ! :chi migi:

اگه صحت داشته باشه همونی میشه که گفتم ! این روسل با نقشه از پیش تعین شده پای قَلَم شدش رو تو بارسا گذاشت !!! حتی دوست ندارم بهش فکر کنم که یه روزی مورینیو بشه مربیه بارسا eterza::-

Prince.L.M
03-04-2012, 22:10
دیگه کی میره دانشگاه !!!؟!

ما که تعطیلش کردیم تا بعد از عید ! :hehee:

دوستان من شنیدم که روسل :ogh: با اطرافیان مورینیو برای جایگزینیه پپ در تماسه ! :chi migi:

اگه صحت داشته باشه همونی میشه که گفتم ! این روسل با نقشه از پیش تعین شده پای قَلَم شدش رو تو بارسا گذاشت !!! حتی دوست ندارم بهش فکر کنم که یه روزی مورینیو بشه مربیه بارسا eterza::-
زوری باید بریم چه میشه کرد:gahhr:entezar::استادا ولمون نمیکنن:gerye:

از کی شنیدینtars::نه من حاضرم بمیرم مورینیو مربی بارسا نشهeterza::-
اصلا ما کی این همه بلا سر تیممون میومدcrying::-همش نقشه بود واسه از میدون به در کردن بارسا

pedro_17
03-04-2012, 22:11
اصلا طرز فکر مورینیو به بارسلونا نمی خوره
مرتیکه خودخواهeterza::- اگه بیاد(تو خواب) رونالدو رو هم حتما می خواد بیاره:hehehe:

pedro_17
03-04-2012, 22:15
بچه های تیم هاکی بارسلونا قهرمان شدن

خدا کنه 1 روزی عکسی بذاریم که تیم فوتبال قهرمان لالیگا 2012 شده باشه

pedro_17
03-04-2012, 22:23
الکسیس 10 تا 15 روز مصدوم شد

pedro_17
03-04-2012, 22:25
تو این چند وقت بهتره کوئنکا یا تلو جاش بازی کنن
پدرو داره نسبت به فصل قبل خیلی بد بازی می کنه به عنوان یک بازیکن ذخیره میشه روش حساب باز کرد

Prince.L.M
03-04-2012, 22:43
الکسیس 10 تا 15 روز مصدوم شد

eterza::-dallliiiشانس به این میگن:narahat:

pedro_17 تو این چند وقت بهتره کوئنکا یا تلو جاش بازی کنن
پدرو داره نسبت به فصل قبل خیلی بد بازی می کنه به عنوان یک بازیکن ذخیره میشه روش حساب باز کرد

به نظر من اصلا نمیشه رو پدرو حساب کرد 1/1000 فصل قبلشم نیستdallliii نمیدونم چرا اینجوری شده و دلیل اصلیش واقعا مصدومیتاش بوده یا چیز دیگه
به الکسیس امید داشتیم که اونم مصدوم شد:narahat:
همون کوئنکا بهتر از بقیست ولی بازم الکسیس نمیشه:narahat:
آخه چه وضعشه این همه مصدووم:ey babaaa:crying::-

fcb10
03-04-2012, 22:54
من که قید لالیگا رو زدم ! تو فکر بقیه جامام !!! فقط دوست ندارم فاصله از این بیشتر بشه ! ولی عادل باهات موافقم کوئنکا و کریس تلو میتونن تو این مدت تو ترکیب جا بیفتن ! من نمیدونم چرا این راسل جای ویا تو نیم فصل یه محاجم قرضی نگرفت ! باید بفرستیمش یه کلاسی یکم مدیریت یادش بدن !!!
کلا لالیگا دیگه خسته کننده شده !

spiderkiller
03-04-2012, 23:24
کلا مصدومیت های الکسیس نمیذاره تو ترکیب جا بیوفته.پدرو هم که افتضاح شده . برعکس تللو دقیقا لایق قرار گرفتن تو ترکیب اصلی هست.به نظرم باید سسک رو از خط حمله بیاریم بیرون توی بازی های اخیر هم نتونسته خوب تو حمله نقش داشته باشه.به نظرم بهتره به یک ترکیب جدید رو بیاریم.با وجود نداشتن وینگ های خوب و قدرت هافبک بالا بهتره از این ترکیب استفاده کنیم

ابیدال.....پیکه.....پویول
بوسکتس
اینیستا.......ژاوی.......سسک........ .الوز
...................ایکوئنکا
مسی

این ترکیب خیلی خوبه به نظر من چون مسی رو میاره جلوتر و باعث میشه قدرت گل زنیمون بره بالاتر.الان الکسیس و سسک وظیفه گل زنی رو داشتن.به عبارتی وظیفه استفاده از توپ های بازیکنای هافبک رو داشتن ولی الان مسی خودش تک مهاجم میشه که خیلی من بیشتر قبولش دارم.یکم قدرت دفاعی با وجود پیکه و ابیدال مشکل داره که اگه اونا هم رو فرم بیان دیگه اروپا صد در صد مال خودمون میشه :ohum:

pedro_17
03-05-2012, 10:28
الان تلو بهترین انتخاب واسه جای سانچز هست:flowerysmile:
امسال اگه این مصدومیت ها نبود مدعی همه جام ها بودیم

LEO JOON
03-05-2012, 12:21
خیلی بده که اینجوری موندیم توی چیدن ترکیب.
آخه چرا الکسیس اینقدر مصدوم میشه؟Death::
وضع بازیکنامون خیلی بحرانیه، امیدوارم دیگه مصدوم ندیم وگرنه مجبوریم کلا با تیم دوممون بریم مسابقه بدیم
یه چیز دیگه مورینیو خودش عقده ی رئال داره ، عمرا از اونجا نمی آد بیرون اگرم یه روزی یه وقتی این اتفاق بیوفته، هیچ کدوم از طرفدارای بارسا حاضر نیستن یه مترجم بشه مربیشون و صد در صد اعتراض میکنن به این مدیریت بوووووق:gijjj:

raptor
03-05-2012, 12:24
البته اصله مطلب كه مشكلي با سياستمون/فلسفه‌مون نداره....يعني به هر حال مورينيو هم از آكادميه خودمونه ديگه....:nishkhand::sooot::sooot:

spiderkiller
03-05-2012, 12:44
اکادمی کدومه دیگه؟ ما اونو به عنوان مترجم هم نخواستیم چه برسه به عنوان یکی از اعضای اکادمی.بازی بعدیمون پس فردا هست.واقعا دقت کردید این شبکه سه چه قدر کثیف هست.تا اون موقع که بارسا احتمال قهرمانیش بالا بود همش بازی های بارسا رو نشون میدادن و گزارشگر ها از بارسا تعریف میکردن حالا که ریال احتمال قهرمانیش بالاست بازی های اونو نشون میدن و گزارشگر از اونا تعریف میکنه.اخه ادم چی بگه.یادم نمیره الکلاسیکویی که خیابانی حدود 7 سال پیش گفت (بارسا همواره جلوی رئال بازنده بوده).همین خیابانی دو الکلاسیکو پیش اومد گفت (ایا رئال توانایی شکست دادن بارسا را دارد؟خیر).واقعا عجب مردمان .... هستن

Prince.L.M
03-05-2012, 12:44
البته اصله مطلب كه مشكلي با سياستمون/فلسفه‌مون نداره....يعني به هر حال مورينيو هم از آكادميه خودمونه ديگه....:nishkhand::sooot::sooot:
درسته ولی من یکی که تحملشو ندارم خیلی قد تشریف دارن بعدش هم رفتاراش خیلی زننده هست:-angeterza::-
حالا اینا رو بیخیال ولی واقعا خیلی بازیای بارسا مشکوک هست:fek konam:کلا باید تاملی رو کادر مدیریت بشه
آقا شهریار ترکیبتون حرف نداره به نظرم بهترین ترکیبی هست که میشه واسه بازی چهارشنبه بره تو زمین ولی در مورد بودن تلو یا کوئنکا شک دارم:fek konam:البته تلو میل به گل زنیش خیلی زیاده و این توانایی رو داره البته کوئنکا تقریبا جا افتاده تو تیم با گذاشتن کوئنکا تو ترکیب اصلی بیشتر موافقم تا تلو و میشه اگه جواب نداد تلو رو جاش بیاره تو بازی البته سسک و کوئنکا کنار هم بازی کنن و ژاویم وسط زمین رو داشته باشه به نظرم بهتر میشه سسک میل به حملش زیاده و میتونه گل بزنه و وسط میدونم دست ژاوی باشه فکر کنم مشکلمون حله تا حدودی

ابیدال.....پیکه.....پویول
بوسکتس
اینیستا.......ژاوی.........الوز
کوئنکا.........سسک
مسی

کلا به دور از تعصب تیم بدون ماسکرانو یعنی یه تیم رویاییbinam:sooot:

pedro_17
03-05-2012, 13:14
خدا کنه تو این بازی پیکه خوب بازی کنه :khahesh:

spiderkiller
03-05-2012, 13:19
اتفاقا من خیلی ماسکرانو رو قبول دارم.خیلی قابلیت دفاعی خوبی داره به نسبت یک هافبک دفاعی.به نظرم اگه پیکه همین وضع رو ادامه بده بهترین جانشین براش ماسکرانو هست

LEO JOON
03-05-2012, 13:21
دوباره یکی هوا برش داشته اومده دنبال گوآردیمولا:jeddiiiii:
چلسیم می خواد گوآردیولا رو بگیره!
چرا هیشکی قبول نمیکنه گوآردیلا قرار نیس از بارسا بره؟:soal:

fcb10
03-05-2012, 13:37
شهریار من اصلا با ترکیبت موافق نیستم ! چون ماسکرانو فیکس نیست ki:: !!!

آخه الان با این وضع دفاعیمون هیچ کی بهتر از ماسکرانو نیست ! واقعا از خودش غیرت و از خو گذشتگی نشون میده !

ولی من با رفتن پپ یکمی هم موافقم !!! چون کارش کلیشه ای شده و دیگه تاکتیک هاش طراوت گذشته رو نداره !

pedro_17
03-05-2012, 13:40
من با رفتن پپ مخالفم الان فقط برای مصدومیت های که بازی های خوبی نمیبینیم

pedro_17
03-05-2012, 13:54
دوستان کسی از آفلای خبر نداره
خدا کنه اگه خوب بشه مثل پدرو نشه

spiderkiller
03-05-2012, 15:15
شهریار من اصلا با ترکیبت موافق نیستم ! چون ماسکرانو فیکس نیست ki:: !!!

آخه الان با این وضع دفاعیمون هیچ کی بهتر از ماسکرانو نیست ! واقعا از خودش غیرت و از خو گذشتگی نشون میده !

ولی من با رفتن پپ یکمی هم موافقم !!! چون کارش کلیشه ای شده و دیگه تاکتیک هاش طراوت گذشته رو نداره !
یک جورایی البته نه 100 در 100 ولی باهات موافقم هم در مورد ماسکرانو هم پپ ولی انصافا با این وضعی که خلاقیت تیم همش رو دوش مسی هست نباید یک هافبک دفاعی دیگه اضافه کنیم.به نظرم یکی بسه.باید خلاقیت تو میانه بره بالاتر.البته اگه منظورت از فیکس بودن تو دفاع باشه باهات موافقم

Saeid~Barca
03-05-2012, 15:59
کلا به دور از تعصب تیم بدون ماسکرانو یعنی یه تیم رویاییbinam:sooot:نمیدونم چرا انقد با ماسکرانو مشکل داری ؟! :soal: ولی من خیلی بازی ماسکرانو رو دوست دارم چون با جون و دل واسه تیم بازی میکنه و با دوندگی و تکل های فوق العادش خیلی به تیم کمک میکنه . هیچوقت تکل ماسکرانو روی توپ بنتنر تو بازی با آرسنال تو لیگ قهرمانان فصل گذشته رو نمیتونم فراموش کنم که با تکل از پشت و گرفتن سالم توپ یه تک به تک رو از بنتنر دقیقه ی 87 گرفت که اگه گل میشد بارسا حذف میشد و از قهرمانی فصل قبل خبری نبود .
تو بازی شنبه شب هم 12 توپ ربایی رو از بازیکنان گیخون داشت .
شاید بوسکتس تکنیک خوبی داشته باشه و پاس های خوبی بده ولی از نظر دفاعی خیلی پایین تر از ماسکرانو

بچه ها یه مسئله دیگه اینکه ژاوی الان تو 5 لیگ برتر اروپا با 1553 پاس در زمین حریف صدر نشینه . بعد از ژاوی هم مسی 1351 . ژاوی آلونسو 1271 . دنی آلوز 1215 و آرتتا 1207 پاس در زمین حریف دادن .
3 تا بازیکن از 5 تای برتر بارسایی هستن :barcelona:

Prince.L.M
03-05-2012, 18:56
شکیرا: هر فوتبالیست یک سرباز است؛سعی می کنم تا پیکه را درک کرده و حمایتش کنم

این روزها در دنیای فوتبال و در میان شخصیت های شناخته شده و مشهور، نام شکیرا بیش از پیش به گوش می رسد. این خواننده کلمبیایی بعد از خواندن ترانه مخصوص جام جهانی2006 و 2010، به نحوی وارد دنیای فوتبال شد .او پدیده موسیقی پاپ است و با ترانه های انگلیسی و اسپانیایی اش در قلب دوستداران موسیقی در هر 5 قاره جهان جاباز کرده است

این روزها رابطه او اکنون با دنیای فوتبال ویژه تر شده است. او نامزد جرارد پیکه است و همین موضوع باعث شده تا او در گفتگویی اختصاصی با فیفا از دنیای فوتبال بگوید:

([Only Registered And Activated Users Can See Links] nId=8;itime=960772553;key=news:article+2947701+183 5+1822;sub1=[subst];)

شکیرا، رابطه ات با دنیای فوتبال از کی شروع شد؟

در سال 2006 برای خواندن ترانه جام جهانی دعوت شده بودم و در سال 2010 هم این افتخار را داشتم تا دوباره دعوت شوم. در جام جهانی یکی از فراموش نشدنی ترین لحظات زندگی ام را سپری کردم.درجام جهانی آفریقای جنوبی تجربیات شخصی و حرفه ای فراوانی به دست آوردم. آنجا رابطه ام را با دنیای فوتبال با درکی که در جامهای جهانی به دست آوردم و با اطلاع از اهمیت و تاثیر روزمره این ورزش در زندگی هزاران میلیون نفر و رویای جوانان و بچه هایی که ساعات فراوانی از زندگی شان را با بازی کردن با توپ می گذرانند و عشقهایی که درسرتاسردنیا ایجاد می شود، آغاز کردم

در طول این مدت چه چیزی بیش از سایر نکات تو را تحت تاثیر قرار داد؟

تبادل فرهنگی که درجریان رویدادهایی مثل جام جهانی رخ می دهد، جایی که افراد خیلی مسائل را به مشارکت می گذارند، به هم نزدیک می شوند و متحد می شود.همه اینها پدیده روان شناسی بزرگی بود که برایم خیلی هیجان انگیز بود و از عملکرد اجتماعی فیفا با همکاری کمپین «وان گل» متعجب شدم. تمام اینهابرای من تجربه ای بود که بسیار غنی بود. چون بعداز آن بود که برای آموزش که یکی از بزرگترین علایق من است دست به کار شدم و الان در خانه ام مرکز آموزش دارم معتقدم که فوتبال مرا به سرتاسردنیا می کشد و نمی توانم از فوتبال فرار کنم

در کلمبیا فوتبال خیلی محبوب است؛ خانواده ات هم فوتبالی هستند؟

برادرهایم بله ولی پدرم هیچ وقت فوتبالی نبود. الان پدرم یک داماد فوتبالیست دارد، پس او هم مجذوب فوتبال شده و فکر می کنم که به اندازه کافی درمورد مسائل فوتبالی اطلاعات کسب کرده. راستش پدر من بیشتر وقتش را صرف کتاب خواندن می کند و تمایلش بیشتر به مسائل روشنفکرانه است؛ ولی کسی نمی تواند از عشق فوتبال در برود. او در میان افرادی گیر افتاده که قبل از این شاید تا این حد فوتبالی نبوده اند

خودت چطور؟

زمانی که شروع به درک فوتبال می کنی، متوجه می شوی که در فوتبال فقط بحث فیزیکی و دویدن به دنبال یک توپ مطرح نیست. فوتبال ورزشی استراتژیک است که به هوش زیادی نیاز دارد و یک بازی روانی است

الان می توانی یک بازی را به طور کامل تماشا کنی؟

بله، قطعا

حتی بازیهایی که پیکه در آن بازی نمی کند؟

بله بله. بعضی بازیها را برای یادگیری تماشا می کنم.چون من خیلی کنجکاوم.بعضی وقتها هم برای آنکه ببینم بقیه تیمها چطور بازی می کنند، تماشا می کنم ولی تماشای بازیهایی که پیکه در آنها حضور دارد را از دست نمی دهم

سخت است که نامزد یا همسر یک بازیکن باشی؟ با درنظر داشتن جلسات تمرینی، بازیها و سفرهای بازیکنان؟

همسر یک هنرمند بودن هم کار آسانی نیست (می خندد) راستش را بخواهید درک می کنم که کار پیکه کار سختی است. می دانم که فوتبالیست بودن به فداکاری، تعهد و نظم و انضباط و همکاری تیمی نیاز دارد که امری متفاوت با کار من است. من مسئول کارهای خودم هستم ولی یک بازیکن فوتبال مثل یک سرباز است و مسئولیتهای بزرگی در داخل و خارج از زمین فوتبال دارد.از همین رو سعی می کنم تا این مسائل را درک کنم و به جرارد در هر امری که نیاز دارد، کمک کنم.

تا به حال سعی کرده ای که فوتبال بازی کنی؟

من درخواندن ترانه هایی که به تحریک هواداران می پردازد،بهترم. جرارد بعضی وقتها به من پاسهایی می دهد ولی نمی توانم بگویم که بازیکن خوبی هستم (می خندد)

در دو جام جهانی فیفا حضور داشته ای ؛ دوست داری در جام جهانی برزیل که در آمریکای جنوبی برگزار می شود هم حاضر باشی؟

قطعا. برزیل برای من کشور خیلی محبوبی است. من در برزیل هوادارانی دارم که سالهاست برای آنها اجرا می کنم. درآنجا همکارانی مثل ایوت سانگالو دارم و روی حساب افرادی مثل پله حساب باز کرده ام. خوشحال می شوم که به جام جهانی برزیل بروم ، نمی دانم به چه عنوانی، ولی قطعا به برزیل خواهم رفت. می دانم که هیچ کسی حاضر نیست شانس حضور دربرزیل را از دست بدهد و من هم همین طور

به عنوان سوال آخر، اندکی برایمان از پروژه های اجتماعی مرتبط با فوتبالت بگو

قصد دارم تا با شیوه ای برای آموزش بچه ها، فوتبال را معرفی کنم، به کمک باشگاه بارسلونا و بنیاد خودم « بنیاد پابرهنه ها» . ما برنامه هایی برای پیاده سازی فوتبال و انجام ورزش بیشتر در مدرسه ها داریم. به علاوه باهمکاری فیفا ، کمپین وان گل را راه انداخته ایم و با فروش آلبوم واکا واکا بودجه لازم برای احداث 20 مرکز ورزشی را فراهم کرده ایم. دوست دارم تا در رویدادهای فوتبالی با مسئولیت اجتماعی شرکت کنم، چون برای من پیاده سازی ورزش برای بچه ها، شیوه خوبی برای سالم نگاه داشتن فکرها و بدن ها، برای رشد هوش و توانایی های فیزیکی است.

در آخر::sooot:ki::

pedro_17
03-05-2012, 20:11
دیدار سیرک du Soleil از تمرین بارسا

Prince.L.M
03-05-2012, 20:37
دوستان کسی از آفلای خبر نداره
خدا کنه اگه خوب بشه مثل پدرو نشه
آفلایم به تمرینات اومده بود تو سایت رسمی که دیدم
ایشالا که خوب بازی میکنه:flowerysmile:

نمیدونم چرا انقد با ماسکرانو مشکل داری ؟! :soal: ولی من خیلی بازی ماسکرانو رو دوست دارم چون با جون و دل واسه تیم بازی میکنه و با دوندگی و تکل های فوق العادش خیلی به تیم کمک میکنه . هیچوقت تکل ماسکرانو روی توپ بنتنر تو بازی با آرسنال تو لیگ قهرمانان فصل گذشته رو نمیتونم فراموش کنم که با تکل از پشت و گرفتن سالم توپ یه تک به تک رو از بنتنر دقیقه ی 87 گرفت که اگه گل میشد بارسا حذف میشد و از قهرمانی فصل قبل خبری نبود .
تو بازی شنبه شب هم 12 توپ ربایی رو از بازیکنان گیخون داشت .
شاید بوسکتس تکنیک خوبی داشته باشه و پاس های خوبی بده ولی از نظر دفاعی خیلی پایین تر از ماسکرانو

بچه ها یه مسئله دیگه اینکه ژاوی الان تو 5 لیگ برتر اروپا با 1553 پاس در زمین حریف صدر نشینه . بعد از ژاوی هم مسی 1351 . ژاوی آلونسو 1271 . دنی آلوز 1215 و آرتتا 1207 پاس در زمین حریف دادن .
3 تا بازیکن از 5 تای برتر بارسایی هستن :barcelona:

نمیدونم شاید شما درست میگید ولی کلا اعتقادی بهش ندارم به نظرم بوسکتس تواناییش خیلی بیشتر از اونه

Saeid~Barca
03-06-2012, 00:14
عشق دختر 5 ساله به بارسلونا و ژاوی باعث معروفیتش شد love::love::love::

fcb10
03-06-2012, 00:42
مسی بعد از چند روز استراحت به تمرینات بارسلونا برگشت

fcb10
03-06-2012, 00:45
با چه حرارتی بازی رو دنبال میکنه!
فک کنید یه روز مربی شده باشه :)))

fcb10
03-06-2012, 02:03
ای امان از دست این پیکه شیطون!!..اگه این ویدئو رو نبینید واقعا از دست دادید :))
پیکه به همراه کاپیتان دارن سربه سر یه بنده خدایی میزارن.....بقیشم خودتون ببینید..

حجم 1MB نا قابل

David Sina
03-06-2012, 09:53
خاک تو سر این صدا و سیماااااااااااااااااااااا اااااااا

آخه فوتبال بارسا رو پخش نمیکنند که سریال طنز خنک رو نشون بدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :ehe:

Prince.L.M
03-06-2012, 09:58
عشق دختر 5 ساله به بارسلونا و ژاوی باعث معروفیتش شد love::love::love::

آخی اشک تو چشم آدم جمع میشه خوش بحالش کاش من جاش بودم:sooot:ki::

خاک تو سر این صدا و سیماااااااااااااااااااااا اااااااا

آخه فوتبال بارسا رو پخش نمیکنند که سریال طنز خنک رو نشون بدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :ehe:
موافقم dallliiiتا وقتی بارسا میبرد همه بازیاشو نشون میدادن الان با تاخیر.......:ey babaaa::-ang

ای امان از دست این پیکه شیطون!!..اگه این ویدئو رو نبینید واقعا از دست دادید :))
پیکه به همراه کاپیتان دارن سربه سر یه بنده خدایی میزارن.....بقیشم خودتون ببینید..

حجم 1MB نا قابل

مرسی خیلی جالب بود:khandeeeee bahal: خدا بگم این پیکه رو چیکار نکنه یکی نیست بگه یکیم بزرگ شو دیگه زن گرفتی:sooot:ki::

spiderkiller
03-06-2012, 10:03
این مورینیو عجب ادم... . واقعا نمیدونم چی بگم.میره هرچی میخواد به داور میگه بعد که محرومش میکنن میگه یوفا و فلان و فلان خواستن من محروم شم الان که میگه چرا پیکه رو محروم نمیکنید.اخه یکی نیست بگه تو که خودت واردی باید برای محرومیت جلسه تشکیل بدن وقتی هنوز هیچ کس از پیکه شکایتی تنظیم نکرده چرا باید محرومش کنن. :-ang واقعا عقده بردن جام چه کار ها که با یک ادم نمیکنه مخصوصا از جنس پرتقالیش

David Sina
03-06-2012, 10:07
جوانی است قد بلند متولد مهرماه 1353 در تهران و پدری از اهالی رفسنجان و کرمانی ‌الاصل، بسیار باهوش، فوق‌ لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف و مدرس فعلی در همین دانشگاه، عاشق فوتبال، بسیارکم‌رو وخجالتی (به خلاف ظاهر تلویزیونی) سر به زیر، کم‌ حرف، طرفدار انتقاد، نوگرا . می‌گویند الکس فرگوسن سرمربی منچستر یونایتد هیچگاه برای این تیم کهنه نمی‌شود چون همیشه تازه می‌ماند. انگار فردوسی‌پور هم همیشه نو است و کهنه نمی‌شود.
از روزی که تلفن همراه آمده او شماره تلفنش را عوض نکرده و با وجودی که این شماره نزد خیلی‌ها لو رفته ولی هیچگاه آن را عوض نکرده است چون او با این تلفن معمولا نظرات افکار عمومی در مورد برنامه‌اش را می‌فهمد. برنامه‌اش رکورد دار SMS است. عادل، پول خوبی دوشنبه شب‌ها به جیب مخابرات می‌ریزد و از این طریق ثابت می‌کند که میلیون ها بیننده تلویزیونی دارد!
فوتبال پدیده قرن ماست و وقتی این بازی انجام می‌شود سوالاتی در ذهن بیننده تلویزیون ایجاد می‌شود که باید به این سوالات پاسخ داد. برنامه نود وظیفه دارد که این سوالات را جواب بدهد. عادل فردوسی‌پور به عنوان یک تهیه‌کننده، یک مجری و یک برنامه‌ساز موفق توانسته در مدت یک دهه جای این برنامه را در سیما و در قلب فوتبال‌دوستان باز کند.

fcb10
03-06-2012, 12:22
این مورینیو عجب ادم... . واقعا نمیدونم چی بگم.میره هرچی میخواد به داور میگه بعد که محرومش میکنن میگه یوفا و فلان و فلان خواستن من محروم شم الان که میگه چرا پیکه رو محروم نمیکنید.اخه یکی نیست بگه تو که خودت واردی باید برای محرومیت جلسه تشکیل بدن وقتی هنوز هیچ کس از پیکه شکایتی تنظیم نکرده چرا باید محرومش کنن. :-ang واقعا عقده بردن جام چه کار ها که با یک ادم نمیکنه مخصوصا از جنس پرتقالیش

دقیقا !

یکی نیست بهش بگه تو الکلاسیکو ها با اون رفتار .............. بازیکنای خودش هیچ کس نگفت که باید بازیکنات محروم بشن , بعد حالا با وقاحت تمام همچین حرف بی پایه و اساسی رو میزنی :-ang

spiderkiller
03-06-2012, 13:13
دوستان به نظر من مشکل اصلی ما نبود خلاقیت فردی تو تکنیک هست.یعنی یک جورایی پپ نمیذاره بچه ها از تکنیک فردی استفاده کنن.تکنیک الکسیس رو توی از پیش رو برداشتن بازیکن مقابل رو تو اودینزه با الان مقایسه کنید.داوید ویا همینطور.افلایی همینطور.حتی فابرگاس هم تو ارسنال خیلی بیشتر سعی میکرد بازیکن مقابل رو رد کنه.در حال حاظر فقط مسی و اینیستا تو بارسا کار تکنیکی میکنن.من میدونم پپ تو رختکن چی بهشون میگه چون یک مقاله راجع بهش خونده بودم که حتی گل زدن رو به اندازه حفظ فضا مهم نمیدونست.معلومه تو رختکن بارها بهشون میگه فضا رو از دست ندید خب بازیکنای غیر بومی میترسن دریپل بزنن چون دریپل زدن یک ریسک هست که اگه موفق باشه یک فضای عالی گیر میاری که میتونی به راحتی بری سمت دروازه حریف و موقعیت بسازی.ولی امکانش هم هست توپ رو از دست بدی و یک ضد حمله بدی به حریف.بچه ها غیر از مسی و اینیستا مشخصه میترسن دریپل بزنن.یک نگاه به بازی الکسیس جلوی رئال تو سوپر جام بندازید.اونقدر راحت الونسو و مارسلو رو دریپل میزد که موریانه میخواست خودش رو خفه کنه.اون بازی دومین روزی بود که اومده بود بارسا.اما هرچی گذشت از دریپل زدنش کم شد.همین در مورد زلاتان و اتوئو هم بود.کلا پپ داره خیلی به توپ اهمیت میده و اگه تا الان هم نتونستیم خوب گل بزنیم به خاطر این بود که یکی از دریپل زن هامون مصدوم بود یکی دیگه هم اصلا رو فرم نبود.بقیه هم که ظاهرا اجازه دریپل زدن ندارن.به نظرم پپ باید کلا سبکش رو عوض کنه.یک نگاه به بازی رئال بکنید میبینید تمام گل هایی که میزنن رو کار فردی بازیکنا هست ولی ما متاسفانه بازیکنای تکنیکی تری داریم ولی استفاده نمیکنیم.

fcb10
03-06-2012, 13:56
شهریار حرف دل منو زدی !

گواردیولا انقدر روی حفظ توپ و تیکی تاکای خالص پا فشاری داره که بیشتر بازیکن ها با فهمیدن اندیشه های پپ دیگه جرعت کار فردی رو ندارن ! ولی من یادمه که حتی ژاوی هم توی چندین فصل پیش حرکت تکنیکی انجام میداد ولی الان دیگه انجام نمیده ! همینطو زلاتان که وقتی دید پپ زیاد به توانایی های فردیش اهمیت نمیده بهش برخورد و......

حالا ما هم که انتظار ژوکوبونیتو از بروبچ بارسا نداریم !! ولی حیفه که تکنیک نابشون رو به رخ نکشن !

در کل من میگم که بازی های بارسا کلیشه ای شده !

raptor
03-06-2012, 14:19
دوستان به نظر من مشکل اصلی ما نبود خلاقیت فردی تو تکنیک هست.یعنی یک جورایی پپ نمیذاره بچه ها از تکنیک فردی استفاده کنن.تکنیک الکسیس رو توی از پیش رو برداشتن بازیکن مقابل رو تو اودینزه با الان مقایسه کنید.داوید ویا همینطور.افلایی همینطور.حتی فابرگاس هم تو ارسنال خیلی بیشتر سعی میکرد بازیکن مقابل رو رد کنه.در حال حاظر فقط مسی و اینیستا تو بارسا کار تکنیکی میکنن.من میدونم پپ تو رختکن چی بهشون میگه چون یک مقاله راجع بهش خونده بودم که حتی گل زدن رو به اندازه حفظ فضا مهم نمیدونست.معلومه تو رختکن بارها بهشون میگه فضا رو از دست ندید خب بازیکنای غیر بومی میترسن دریپل بزنن چون دریپل زدن یک ریسک هست که اگه موفق باشه یک فضای عالی گیر میاری که میتونی به راحتی بری سمت دروازه حریف و موقعیت بسازی.ولی امکانش هم هست توپ رو از دست بدی و یک ضد حمله بدی به حریف.بچه ها غیر از مسی و اینیستا مشخصه میترسن دریپل بزنن.یک نگاه به بازی الکسیس جلوی رئال تو سوپر جام بندازید.اونقدر راحت الونسو و مارسلو رو دریپل میزد که موریانه میخواست خودش رو خفه کنه.اون بازی دومین روزی بود که اومده بود بارسا.اما هرچی گذشت از دریپل زدنش کم شد.همین در مورد زلاتان و اتوئو هم بود.کلا پپ داره خیلی به توپ اهمیت میده و اگه تا الان هم نتونستیم خوب گل بزنیم به خاطر این بود که یکی از دریپل زن هامون مصدوم بود یکی دیگه هم اصلا رو فرم نبود.بقیه هم که ظاهرا اجازه دریپل زدن ندارن.به نظرم پپ باید کلا سبکش رو عوض کنه.یک نگاه به بازی رئال بکنید میبینید تمام گل هایی که میزنن رو کار فردی بازیکنا هست ولی ما متاسفانه بازیکنای تکنیکی تری داریم ولی استفاده نمیکنیم.

دقيقا،البته به نظر من تو فوتبال امروز كار فردي هم به اون صورت كارساز نيست ولي به نظرم بهترين كار تركيبي از اين 2 با درصد مشخصيه،مثلا،70%كار تيمي و 30%تكنيك فردي(كه سالهاست منچستر فرگسون با چنين تاكتيكي كار ميكنه)،شما اگه الان بازي‌هايه بارسايه 2002،2005،2009 رو نگاه كنين متوجه ميشين كه،ما هرچي به سالهايه ثمر دهيه پروژه لاماسيا نزديك ميشيم،درصد كار تيمي بيشتر شده و درصد بازيه فردي كمتر شده...اين ميزان تو فصله 2009-2010 به 80%،20% يعني نزديكايه حالته ايده‌عالش(70،30)رسيد،و هممون به ياد داريم كه بارسا چطوري بازي ميكرد...ولي متئسفانه،اين روند اينجا متوقف نشد و اين افزايش درصد كار تيمي همينطور ادامه پيدا كرد،تا فصله بعدش،ما با بدترين بارسايه اين 4ساله اخير رو به رو بشيم(البته به اعتقاد من)،بارسايي كه در برابر دفاع چند لايه اينتر مورينو كاملا بي اثر بود، و بدليل تراكم بيش‌اندازه بازيكنا تو دفاع،تمام كارهايه تيميش بي‌اثر شده بودن،و همه اينا در حالي بودن كه اگه بازيكنامون رو به تكنيك فردي مياوردن،احتمالا،اينتر شكست سختي رو متحمل ميشد،اما اين اصرار بي مورد برايه كاره تيمي(به طوري كه از نظر من سبك بازيمون به 100% كار تيمي محدود شده بود)تو اون سال ما رو از هت تريك ليگه قهرمانان دور نگه داشت...و اين با وجوديه كه،ما تو فصله قبل در برابر چلسي چنين تجربه‌اي رو داشتيم،وهمون طور كه گفتم با كمكه كار فردي(شوت زيبايه اينيستا)تونستيم به مرحله بعد صعود كنيم...به هر حال گوراديولا فصله بعدش سعي كرد تا در بازيهايي كه تيمها دفاع لايه‌اي داشتند بيشتر به كارفردي بها بده-(اگرچه كه باز هم روش اصلي بازي مون بر اساس كار تيمي شكل گرفته بود و تقريبا ميشه گفت طراوت و خلاقيت حمله رو به صورت آنچناني شاهد نبوديم)-كه در نتيجه ما باز هم شاهد نتايج خوبي از تيم بوديم،....اما اين ايده پپ هم تمام نياز‌هايه بارسا رو پوشش نميداد،و تيم رو دچار تكرار كرده بود(اگه يادتون باشه ما فصله پيش خيلي از گلهامون شبيه هم بودن)،اين فصل هم كه از نظر من پپ مي‌خواست سهم بيشتري از تاكتيكه بازيمونو به توانايي‌هايه فردي اختصاص بده(چون اگه بازيهايه پيش فصل و يا سوپركاپ،حتي اكثره بازيامون تو نيم فصل اول رو به ياد داشته باشين،مخصوصا صحنه‌هايه گلامونو،ميبينيد كه تعداد گلهايه فردي مون بيشتر شده بود)اما حيف كه مصدومياتها و افت نسبيه بازيكنايه خلاق و با تكنيك مون،نذاشتن كه اين روند مراحله رشدشو طي كنه....و اينطور بود كه گوراديولا به عنوان آخرين حربه،كم كم به استفاده از 3دفاع رو آورد و اين ترفند موقعي به كمال رسيد كه ديگه لاليگا از دست رفته بود....حالا با اين تفاسير من فكر ميكنم كه آينده گورديولا تو بارسا به اين بستگي داشته باشه كه بتونه با استفاده از اين تاكتيك(استفاده از 3 دفاع برايه ايجاد خلاقيت بيشتر در حمله!)يكباره ديگه اروپا رو فتح كنه،و در غير اينصورت،يعني اگه اين تاكتيك نتونه انتظارت رو برآورده كنه احتمالا فصله بعد ما پپ رو نخواهيم داشت،مگر اينكه بخواد تاكتيكه جديدي رو كنه كه اون هم بعيده
ببخشيد طولاني شد،خيلي وقت بود ميخواستم اينا رو بگم!heee:::hehee:
:sooot::sooot::sooot::sooot::sooot::sooot::sooot:

spiderkiller
03-06-2012, 14:54
کاملا حرفاتون رو قبول دارم ولی یکجورایی ناراحت هستم که چرا پپ سبکش رو عوض نمیکنه.پپ داره روز به روز از بارسا دور میشه.خودش هم میدونه.دقیقا استفاده از سه مدافع تنها تاکتیک باقیمانده پپ برای مقابله با دفاع بسته بود.پپ خودش هم میدونه روکار دفاعی تیم کم میاره برای همین سعی میکنه با داشتن توپ دفاع کنه.از طرفی دیگه بعد از سه سال دستش رو شده بود برا همین اومد و یک مهاجم کاذب و هافبک تهاجمی اضافه کرد.الوز رو دوخط اورد جلو تر و سبک سه مدافع رو ایجاد کرد.توی بازی های مختلف دیدیم که ما روی نفوذ های الوز و هماهنگی مسی و الوز و پاس عمق های ژاوی به گل رسیدیم.چیزی که تو کل این فصل کم بود کار فردی بود.بازی که پپ اجازه کارای فردی داد بازی با مالاگا بود.مسی سه گل فردی قشنگ زد که دوتاش عالی بودن.پپ فهمید باید از کار فردی هم استفاده کنه ولی نمیخواد قبول کنه تیکی تاکا دیگه یک تاکتیک سوخته است.الان سبک های سرعتی مثل سبک رئال و بایرن بهتر جواب میده.نمونش سیتی.اوایل فصل رو سرعت کار میکردن دیدیم 6 تا زدن به یونایتد و حاکم لیگ برتر شدن ولی الان از اون سرعتشون کم شده و خلاقیت فردی زیادی نشون نمیدن دارن کم میارن.الان وضع ما هم همینه.تیکی تاکا ما به خاطر اصالتی که داشت 3 فصل هست که برترین تاکتیک جهان هست ولی متاسفانه این فصل هم اگه تا اینجا دووم اوردیم فقط به خاطر همون یک بازیکن اضافه تو خط هافبک و نوک حمله بود یعنی الوز.ببینید الوز چه قدر موثر بوده امسال تقریبا میشه گفت اگه تا الان هم دووم اوردیم فقط به خاطر جلو کشیدن الوز هست.امیدوارم پپ بفهمه دیگه نمیتونه مخصوصا بدون کرایف این سبک رو پیاده کنه.

pedro_17
03-06-2012, 15:24
اگه بارسا سبک بازیش رو بخواد تغییر بده چه سبکی پیشنهاد می کنید؟؟!

من میگم تیکی تاکا فقط بین بازیکنان هافبک باشه و وقتی توپ دسته بازیکنان حمله اومد با دریبل و سرعت از کنارشون بگذریم و تهاجمی تر باشیم

fcb10
03-06-2012, 15:27
Puyol & Villa ♥

spiderkiller
03-06-2012, 16:23
به نظر من باید کلا سبک بازیمون عوض شه.یعنی یک تلفیق از سبک خودمون و سبکای سرعتی.تیکی تاکا دقیقا جلوی دروازه حریف و تلفیقش با تکنیک فردی.اصلا نباید زیاد توپ رو تو زمین خودمون بزاریم و یکجورایی باید مالکیت رو بدیم به حریف و از دوتا هافبک دفاعی و در عین حال از سه مدافع استفاده کنیم.خاصیتش اینه که میتونیم توپ ها رو کات کنیم و با بازی سازی سسک و بوسکتس برسونیم به ویا یا ژاوی..یعنی از این ترکیب استفاده کنیم

ابیدال....پیکه.....پویول
سسک.....بوسکتس
ویا(سانچز).............ژاوی
اینیستا
مسی.......الوز

ژاوی باید برای مسی و اینیستا توپ رو بسازه در عین حال ویا باید با سرعتش نفوذ کنه.اینیستا باید پشت محوطه رو پوشش بده و در صورت نیاز به عنوان مهاجم کنار مسی وایسه و به ترکیب 4-3-3 سویچ کنیم.در عین حال چون باید سرعتمون تو حمله بالا بره باید الوز کنار مسی باشه تا هماهنگی بالاشون باعث بشه مدافع ها رو به هم بریزن و در عین حال الوز با سرعتش میتونه برای مسی موقعیت بسازه.یک جورایی کل موقعی که حمله میکنیم باید 5 بازیکن برن پشت محوطه و سرعت حرف اول رو میزنه.بعدش تکنیک فردی بعدش کات کردن توپ ها و بعدش هم سوچینگ.من باشم اصلا رو مالکیت نیرو نمیزارم و کلا سرعت رو میبرم رو اسمون و توپ رو میدم به حریف.پپ باید الان که سه مدافع تو تیم جا افتاده از این ترکیبهای سرعتی و تکنیکی استفاده کنه تا بتونیم راحت تر از دفاع های منسجم عبور کنیم.در غیر این صورت عملا تو دوفصل اینده از کورس قهرمانی لیگ قهرمانان کنار میریم
یادش بخیر پارسال کاملا ترکیبمون برای همه مشخص بود ولی اینقدر هماهنگ و با تجربه بازی میکردیم که دنیا جلومون زانو میزد.همه میدونستن چه ترکیبی داریم.همه میدونستن خط حملمون کیه و همه میدونستن چه طوری جلومون رو بگیرن ولی کسی نمیتونست.اما این فصل وضعمون طوری شده که هنوز نمیدونیم با چه ترکیبی بریم تو زمین.:gerye:

Prince.L.M
03-06-2012, 19:19
اگه مصدوم هامون برگردن راحتتر میشه در مورد این تصمیم گرفت که ترکیب بازی بارسا چی باشه الان هیچی در مورد ترکیب بارسا نمیگم
اما واقعا اینو قبول دارم که پپ باید سبک بازیشو عوض کنه یادمه قبلنا مسی از وسط زمین با یه خلاقیت فردی توپو گل میکرد الان با اینکه با بازی فردی زیاد موافق نیستم ولی به نظرم طراوت بازیای بارسلونا کم شده البته شاید بیشتر به خاطر اینه که مصدوم داریم و پپ نمیتونه کامل به بازیکناش اعتماد کنه ولی کلا سبکشو عوض کنه طراوت بچه ها بیشتر میشه یادمه قبلنا که مینشستم پای تلویزیون انقد بازی بارسا واسم جذاب بود که زمان انقد زود واسم میگذشت که نمیفهمیدم کی تموم شد الان اینجوری نیست بچه ها همش توی به وجود آوردن موقعیتهای خلاقانه بودن
و اما در مورد خود بازیکنهای بارسا به نظرم یه ذره به خاطر مصدومیت های اخیر نتونست یه ترکیب درست داشته باشه واسه همین نمیتونم زیاد یهو هماهنگیشون بهم میریزه و توی همون موقع گل میخوریم که گاهی وقتا جبران نشدنیه
و اما دلیل اصلی که بارسا اینطوری شده به نظرم مربوط به مدریت بارسلوناست چیزایی پشت پرده ی مدریت باشگاه وجود داره که شاید دست پپ رو هم بسته و بازیای بارسا رو کم طراوت کرده سابقه نداشت و من به ذهنم نمیاد مسی توی چندتا بازی پشت سر هم اصلا تو زمین نباشه اصلا بازیای اخیرش باورم نمیشد کلا چند وقته باید با سکته ببریم
یادمه قبلنا انقد بچه ها باهم هماهنگ بودن خط دفاع و حمله و هافبک اونقدر مچ بودن که والدز تو دروازه مگس میپروند
اونموقع دنیا لباس بارسا رو پوشیده بود هیچ کس نمیدونست بارسلونا رو چه جوری میشه شکست داد

Saeid~Barca
03-06-2012, 19:54
به نظر من به غیر از اینکه سیستم بازی پپ یکم با فصل های قبل فرق کرده و باعث افت تیم شده و دیگه اون زیبایی رو تو بازی تیم نمیبینیم خود بازیکنا هم عامل افت تیم بودن . یه جورایی حس میشه که دیگه با جون و دل واسه تیم بازی نمیکنن دیگه پیکه . مسی . پدرو . اینیستا از روزای اوج خودشون فاصله گرفتن و هر چند بازی یک درخشش رو ازشون میبینیم مثل بازی اینیستا در مقابل گیخون .
روزهای اوج بارسا روزهایی بود که مثلث طلایی بارسا { ژاوی . اینیستا . مسی } با خلاقیت خودشون تیم رو بالا میکشیدن ولی الان این خلاقیت کم شده . مهاجمای تیم تو گلزنی خوب کار نمیکنن و هافبک ها و مدافعان تیم دارن واسه تیم گل میزنن تو دفاع هم رو تک موقعیت های تیم حریف گل میخوریم

یکم دست پپ واسه تیم های دیگه رو شده و تیم های دیگه فهمیدن که با دفاع فشرده و دل خوش کردن به ضد حملات میتونن بارسا رو متوقف کنن این تکنیک تیم حریف رو تو بازیهای این فصل خیلی دیدیم که یکی از دلایل خوب نتیجه نگرفتن تیم بود و تنها راه شکستن این شکل بازی کردن تیم حریف و گل زدن خلاقیت بازیکنای تیمه چیزی که نمیدونم چرا تو تیم کم شده و بیشتر بازیکنا توپ لو ندادن رو به ریسک دریبل زدن و فرار از جناحین و پاس های تو دفاع ترجیح میدن !
دیگه به غیر از تلو که تو چند بازی که واسه تیم بازی کرد بازیکنایی مثل الکسیس . پدرو . مسی . کوئنکا و آلوز فرار هایی رو از کنار انجام نمیدن چیزی که به عنوان یک بازیکن گوش ازشون انتظار میره و انگار از لو رفتن توپ میترسن و اعتماد به نفس خودشون رو از دست دادن و با یک پاس به عقب یا بغل موقعت رو به بازیکنای دیگه تیم میدن و از دوش خودشون بر میدارن

spiderkiller
03-07-2012, 12:55
سبکی که من میگفتم دقیقا دیشب از طرف ارسنال تو نیمه اول اجرا شد.استفاده از یک سبک سرعتی و تاکتیکی که میتونه هر تیمی رو در هم بکوبه.فرض کنید این سبک سرعتی رو بارسا با اون مهره های بزرگ انجام بده.

David Sina
03-07-2012, 13:03
آره ولی آرسنال تیم جوون و بیتجربه ای هست و نیمه دوم بازیکناش خسته شدند ......... بازی رفت رو نباید اینجوری میباخت

spiderkiller
03-07-2012, 14:53
دقیقا بی تجربگی و ترس باعث حذفشون شد.من بازی رو دوبار دیدم چون واقعا جای بحث داشت.نیمه اول واقعا بدون ترس حمله میکردن و بهترین های زمین سانگ و چمبرلین بودن.واقعا ونگر خوب میلان رو انالیز کرده بود ولی نکته بدی که ارسنال رو حذف کرد این بود که وقتی سه گل زدن فکر کردن میتونن تو نیمه دوم با یک بازی اروم تر حداقل یک گل بزنن و کاررو تموم کنن.اشتباهشون همینجا بود.میلان اگه گل خورد به خاطر جسارت ارسنال بود.نیمه دوم اصلا ارسنال حمله نمیکرد و فقط چشم دوخته بودن به تک حرکات بازیکنا.از طرفی چمبر لین هم یک مصدومیت براش پیش اومد از اون حالت عالی که داشت خارج شد.کلا سبک بدون نقصی رو پیدا کرد ارسنال نیمه اول.همون چیزی که من دوست دارم.مطمئنم هر تیمی جای میلان بود حداقل 2 گل میخورد حتی بارسا.واقعا با سرعت و جسارت حمله میکردن درست مثل یک چندتا بچه که دارن برای یک بستنی با هم دعوا میکنن.عالی میکشیدن جلو.از اون ور هم هروقت توپ میومد تو پای میلان سانگ کات میکرد یعنی بازی با سرعت بالا و عدم اجازه دادن به تیم حریف برای ضد حمله.نیمه اول یکی از جذابترین نیمه های لیگ قهرمانان بود.نیمه دوم واقعا هم میترسیدن اونطوری حمله کنن هم یکجورایی به خودشون مغرور شده بودن.من فکر میکردم اگه قرار باشه ارسنال نتیجه بگیره نیمه دوم مخصوصا از 70 به بعد نتیجه میگیره چون اونموقع عملا بازیکنای میلان خسته میشدن و جوونای ارسنال میتونستن به توپ ببندنشون ولی ارسنال هرچی زور داشت تو 45 دقیقه اول زد و انصافا هم خوب میلان رو شکوند ولی اگه فقط میتونستن 10 دقیقه دیگه این فشار رو حفظ کنن مطمئنن الان ارسنال صعود کرده بود.مساله دیگه اینکه من بیشتر دلم میخواست میلان صعود کنه اخه برای دور های بالاتر برای اینکه لیگ هیجانی تر بشه نیاز هست تیمای قوی تر بالا بیان.درسته ارسنال تیم خوبیه ولی باید قبول کنیم میلان هم اگه میخواست میلان باشه عمرا اگه بازی دیشب رو میباخت.برا همین من میخواستم تیم قوی تر بیاد بالا تا بالا های لیگ هیجان انگیز تر بشه.

Saeid~Barca
03-07-2012, 16:34
خیلی جالبه که خیلی از هوادارای رئال با نوشتن طوماری از پرز بخاطر قبول نکردن میزبانی فینال جام حذفی تشکر کردن !
کاملا مشخصه که چرا دوس نداشتن که فینال توی سانتیاگو برنابئو باشه ...

pedro_17
03-07-2012, 19:27
ترکیب احتمالی(مارکا)

والدز
پیکه----ماسکرانو
آدرانو-----------------------------آلوز
بوسکتس
اینیستا----------------------ژاوی
مسی
فابرگاس--------------پدرو

پینتو--کوئنکا--روبرتو--دوس سانتوس--مونتویا--تلو--مونیسا--باراتا

spiderkiller
03-07-2012, 20:31
من پیشبینی میکنم نیمه اول رو 2-0 میزنیم.گل اول دقیقه 15 گل دوم 32 .نیمه دومم هم یا سه گل میزنیم یا بازی با همون نتیجه تموم میشه.البته بعید میدونم نیمه دوم گل نداشته باشه.

fcb10
03-07-2012, 20:50
ولی من فکر نمیکنم بازی ساده ای داشته باشیم !!!

چون لورکوزن 3 هفته هست که بازی هاش رو برده , هفته ی قبل هم بایرن رو شکست داده و الان تو وضعیت خیلی خوبی به سر میبره !

در عوض ما تو هفته های قبلی زیاد پر قدرت نشون ندادیم . البته با وجود یه مسی آماده شانس خیلی زیادی تو بازی امشب داریم !

Saeid~Barca
03-07-2012, 21:16
نباید لورکوزن رو دسته کم بگیریم . اونا چیزی واسه از دست دادن ندارن و برای برد به نیوکمپ میان پس نباید به فکر یک بازی راحت باشیم . اگه اونا بخوان مثل نیمه دوم بازی رفت بازی کنن میتونن خطرناک باشن .

دیشب بازی آرسنال و میلان رو با اینکه گفته بودن با تاخیر پخش میکنن زنده پخش کردن ولی مثل اینکه امشب سریال مسخره ای که اسمش رو گذاشتن طنز رو به بازی بارسا ترجیح دادن :ey babaaa:

LEO JOON
03-07-2012, 21:36
بازی پخش میشه؟
ساعت چند؟

Saeid~Barca
03-07-2012, 21:41
بازی پخش میشه؟
ساعت چند؟

بازی ساعت 23:15 شروع میشه ولی شبکه 3 با تاخیر ساعت 00:10 پخش میکنه

Pouriaf
03-07-2012, 22:01
لورکوزن تیم خیلی قوی هست و بایرن رو برد. پس پتانسیل بردش رو هم داره... نباید دست کم گرفت، از طرفی نباید زیاد خسته بشیم چون بازی های حساس در راهن، ایشالله میبریم با اینکه آوانتاژ داریم ولی بازم بهتره ببریم، نیوکمپ جای برد ماست!

pedro_17
03-07-2012, 22:41
من میگم بارسا اولین گل رو که بزنه تا 10 دقیقه بعدش گل دوم رو هم میزنه
من بعد تا قبل بازی میام ولی بعد دیگه نه چون میخوام بازی رو ببینم اینطوری اگه نتیجه رو بفهمم دیگه حال نمیده

LEO JOON
03-07-2012, 22:48
الآن به نظر من مهمترین موضوع اینه که یه بازی خوب از خودمون نشون بدیم نه تعداد گل ها
چون الآن بارسا به روحیه نیاز داره و با یه بازی زیبا(حتی کم گل) روحیشو پیدا میکنه و راحت تر میتونه با این همه مشکل دست و پنجه نرم کنه
مسیم که دوباره امشب بازی میکنه ، فکر کنم اون محرومیت زیادم به ضررمون نبود چون حالا لئو میتونه با آمادگی بیشتری بازی کنه
امیدوارم ببریم و صعود کنیم، البته با یه بازی زیباlove::

Saeid~Barca
03-07-2012, 22:58
ترکیب دو تیم از سایت رسمی باشگاه :

Pouriaf
03-07-2012, 23:05
ترکیب جالبیه، ایشالله میبریم... ببینید بارسا الان در شرایط سختی قرار داره و تازه به خودش اومده.

بهتره این بازی هرچه سریعتر تموم بشه و بازیکنا بازم به فرم خودشون برگردن و آماده فینال بشن. لورکوزن هم اگه گل بزنه، حداکثر یدونه میزنه ولی اگه ما بزنیم، حتما یکی دیگه میاد روش! :nishkhand:

Saeid~Barca
03-07-2012, 23:19
پینتو . کیتا . مونیسا . سرجی روبرتو . بارترا . تلو و کوئنکا هم ذخیره های تیم هستن

به امید پیروزی :barcelona:

fcb10
03-07-2012, 23:21
حالا مثلا پدرو تو بازی قبلی خیلی خوب بود که دوباره فیکس گزاشتش ؟!؟ eterza::-
من نمیدونم چرا حالا که یکم خیالمون راحت تره و تو زمین خودمونیم از بازیکنای دیگه که آماده تر هم هستن استفاده نمیکنه ! بعد سر بازی هایی که خیلی حساس ترن میاد یه ترکیب عجیب غریب رو میفرسته تو زمین ! این گواردیولا هم داره میشه آرسن ونگر eterza::-

بازی شرع شد ما بریم :ghelyon:

Saeid~Barca
03-07-2012, 23:54
ایول مسی دقیقه 25 یه گل چیپ خوشگل روی پاس ژاوی زد

گل دوم هم مسی روی یه حرکت عرضی زد

این بازی هم بوی هتریک مسی رو میده :love:

مرسی لئو :-shad

Pouriaf
03-08-2012, 00:08
ایول بابا! از اونی که تصور داشتم بهتر بود، 2-0 نیمه اول و هردو گل کار لیونل بود!!!

آخیییی رفتیم مرحله بعد. حیف آرسنال نتونست om::

Saeid~Barca
03-08-2012, 00:32
گفتم این بازی بوی هتریک میده

بازم مسی یه گل چیپ دیگه این بار با پاس سسک زد

چه میکنه این لئو مسی :nishkhand:

پدیده تیم تلو هم گل چهارم :love:

بازم مسی و گل چهارم خودش و پنجمین گل بازی

بازم به 5 مقدس رسیدیم:yes:

گل ششم هم باز کریستین تلو . واقعا تلو چه ستاره ایه love::

Saeid~Barca
03-08-2012, 01:20
مسی گل پنجم خودش و هفتمین گل تیم رو زد .
یه نتیجه باور نکردنی ! یه سوپر بازی از بارسا و مسی

اولین بار بود که بارسا با مربی گری پپ تو یه بازی 7 گل زد . 8 تا داشتیم ولی 7 نه .roz::

البته یه گل هم آخرای بازی خوردیمو نتیجه 7 _1 شد

در هر صورت تبریگ میگم این برد رو و این بازی زیبا رو از تیم

مسی از 7 بازی تو لیگ قهرمانان با این 5 گل 12 گله شده :ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa:

این بازی یه 5 مقدس فقط برای مسی بود

lionel messiah
03-08-2012, 01:20
پوکیده شدن نماینده آلمان رو تبریک میگم!

تیم عالی بازی کرد،ی نیمه هم با بازیکن های لا ماسیا!

مسی 5 تا زد و بدون شرح بود!

تیو آینده دار اما کم تجربه بود،صحنه اخر باید پاس میداد.

20 دقیقه آخر بچه ها مهمون نوازی کردن و بیشتر نخواستن تحقیر کنن وگرنه هم مسی و هم بارسا میتونستن بیشتر بزنن.

در کل مدعی اول این جام خودمونیم...

fcb10
03-08-2012, 04:05
من که دارم پرواز میکنم ! شما رو نمیدونم :jeddiiiii:
"هتتریک هیرو" اونم تو لیگ قهرمانان میدونینن یعنی چی :/danc
بارسا باز هم شخصیت قهرمانیش رو به رخ همه کشید ! بچه های ما کاری کردن که بقیه تیم های مرحله بعد حساب کار بیاد دستشون روحیه شون تضعیف بشه !
ولی خوشم اومد شبیه بارسای 2010/11 بازی میکردن که واقعا جواب میده , پاسکاری و بعد فرار انفجاری مهاجمین توی عمق و یه پاس چیپ تمیز ! من عاشق این نوع بازیم :love:
تو این بازی به نظر من فقط مسی با آمادگی کامل بازی میکرد ! دنی / پدرو / آدریانو واقعا ضعیف بودن ! تلو باید فیکس بازی میکرد که...... ولی اگه کم تجربگی نمیکرد الان باید 8 گل زده بودیم !

در مجموع 10-2 بردیم و اقتدارمون رو ثابت کردیم :yes:

pedro_17
03-08-2012, 08:55
برد تیم رو لا با درخشش مسی تبریک میگمheee:: مسی حالا در تمام بازی ها 50گل زده عجب بازیکنیه :ajibeee:

saeid_8992
03-08-2012, 10:10
تبریک به طرفداران بارسلونا

saeid_8992
03-08-2012, 10:27
viva BARCA viva MESSIlove::

saeid_8992
03-08-2012, 10:51
1binam2:chakerim:3:yes:4:ajibeee:5:ahaaaaaa:MESSI

spiderkiller
03-08-2012, 11:44
تبریک . جدا از همه چیز بازی دیشب نکات جالبی داشت.ظاهرا پپ قبل از بازی یک سر به تایپیکمون زده بود چون دقیقا سبک تهاجمی پارسال رو داشت اجرا میکرد.کارای فردی هم زیاد بود از جمله دنی ادریانو و پدرو و تللو.این نشون میده ظاهرا پپ فهمیده باید رو توانایی فردی بازیکنا هم حساب کنه.نکته دیگه تو عمق رفتن خوب بازیکنا بود.جای ویا خالی بود میتونست با نفوذاش هتریک کنه.نمیدونم این مسی چرا سعی میکنه کلیشه ای بازی کنه.تمام پنالتی ها سمت راست تمام تک به تک ها چیپ تمام شوت های پشت محوطه هم سمت چپ دوازه.البته نمیگم مشکل داره ولی خب کم کم دستش رو میشه.نکته دیگه بازی خوب ماسکرانو بود.خیلی خوب توپ ها رو کات میکرد.این تللو هم عجب سرعتی داره.یک متر از دفاع لورزکوزن عقب بود ان چنان استارتی زد که دومتر تو کمتر از 2 ثانیه افتاد جلو ولی حیف خرابش کرد میتونست پاس بده یا چیپ بزنه تا به گل 8 برسیم.بازی مونیسا هم چشمم رو خیلی گرفت.یک بار عالی تللو رو راه انداخت و دوبار هم خوب جلوی حملات لورکوزن ایستاد.اگه دقت کنید گلی هم که خوردیم از سمت پیکه بود.البته همه چیز دیشب عالی نبود.بازی بد پیکه و پدرو همچنان ادامه دارد.پیکه دوبار توپ لو داد که شک نکنید اگه جلوی رئال بازی میکردیم هر دوتاش گل میشد چون نسبت مهاجما به مدافعا 3 به 2 بود.نکته دیگه هم بازی نسبتا خوب دنی بود.خیلی خوشم اومد.دیشب اصلا ژآوی خوب منطقه رو عوض نمیکرد در عوض دنی عالی این کارو میکرد.گل دوم تللو هم که رو کار خودش زده شد.کلا اگه پیکه و پدرو هم بیان رو فرم 100 درصد قهرمان CL هستیم.
یک نکته جالب.پارسال مسی با 13 گل تونست بهترین گل زن رقابت ها بشه.هنوز در بهترین حالت 5 بازی دیگه مونده و مسی 12 گل زده.به نظرتون اصلا امکان داره مسی امسال توپ طلا رو نگیره؟ entezar::.خسته شدیم کاش یک بار هم که شده یکم فوتبال دنیا در حد بود.البته نه با داور بلکه با توانایی خودشون.

Pouriaf
03-08-2012, 12:14
عجب بازی بود!

کیف کردم، راستی یه ستاره دیگه رو به اروپا معرفی کردیم: تیـــــــــــــــــــــــ ـو!

خیلی خوب بازی میکردیم و مثل همیشه مسی درخشید، 5 گل هم غوغایی به پا میکنه ها! آلمانی ها تحقیر شدن واقعا. راستی من گل سوم مسی رو خوشم اومد، عالی بود heee::

ایشالله رئال رو هم یه روزی مثل این تحقیر میکنیم :ghelyon:

Pouriaf
03-08-2012, 12:32
راستی به نظر من این بهترین بازی بارسا توی این فصل بود، منظورم نتیجه نیست، منظورم سبک قدیمی و تیکی تاکای ما بود که توی این فصل به طور کامل ندیدیم ولی انگار باز راه افتادیم!

مسی الان آقای گل شد نه؟ سال پیش چند تا زده بود توی لیگ قهرمانان؟ الان مسی 12 تا زده و سال پیش کلا چند تا زده بود؟ فکر کنم 15 تا آره؟

Saeid~Barca
03-08-2012, 14:42
راستی به نظر من این بهترین بازی بارسا توی این فصل بود، منظورم نتیجه نیست، منظورم سبک قدیمی و تیکی تاکای ما بود که توی این فصل به طور کامل ندیدیم ولی انگار باز راه افتادیم!

مسی الان آقای گل شد نه؟ سال پیش چند تا زده بود توی لیگ قهرمانان؟ الان مسی 12 تا زده و سال پیش کلا چند تا زده بود؟ فکر کنم 15 تا آره؟

فصل قبل مسی 13 گل زده بود و به رکورد نیستلروی رسید و دو تایی بهترین گلزنان تاریخ لیگ قهرمانان شدن .

مسی اگه تو بازیهای آینده فقط دو تا گل دیگه بزنه تنهایی میتونه بهترین گلزن تاریخ C L بشه و رکورد خودش رو بهبود ببخشه .

تمام گل ها زیبا بود به خصوص گل سوم و پنجم مسی :bia baghalam:

LEO JOON
03-08-2012, 14:53
وای تبریک میگم:love:
عجب بازی میکردن دوباره پپ یادش اومده که سبک قدیمی رو چه جوری باید به اجرا در بیاره
پاس های کوتاه ،تک ضرب، سریع ،توی عمق !!عالییییی بود
مسیم که واقعا شاهکار بود نشون داد که بازیای قبلی فقط خسته بوده و همچنین به ژاوی و اینیستا وابسته نیستbinam
در کل خوب بودیم تلو هم که واقعا داره یه ستاره میشه حتی با این سن کمش:ajibeee:
بازیکنای لاماسیا دوران حرفه ایشون رو از 17 سالگی شروع میکنن
واقعا عالی بود، خیلی وقت بود این تیکی تاکای ناب رو از بارسا ندیده بودیم
اگه همین جوری بازی کنیم قهرمانی چمپیونز که سهله قهرمانی جام بین کهکشانی رو هم به دست می آریمbinam
واقعا عالی بود بازم تبریک میگمlove::

Dina1996
03-08-2012, 15:13
بچه ها به لینک زیر،والپیپر از همه ی بازیکنای بارسا به جز تئو و ایساک هست.از دست ندین باحالن(حداقل والپیپر سسک که باحال بود:love:)

Saeid~Barca
03-08-2012, 15:20

saeid_8992
03-08-2012, 15:31
love::BARCELONAlove::

saeid_8992
03-08-2012, 15:47
viva barcelona[Only Registered And Activated Users Can See Links] ETFhwXExQaFRERGCEYGh0dHx8fExciJCIeJBweHx7/2wBDAQUFBQcGBw4ICA4eFBEUHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh 4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh7/wAARCAHCAmcDASIAAhEBAxEB/8QAHQAAAQQDAQEAAAAAAAAAAAAABAIDBQYAAQcICf/EAEUQAAEEAQIEBAQEBAQEBQMFAQEAAgMRBAUhBhIxQRMiUWEHM nGBFEKRoQgVI1IzscHRFmJy8CQ0Q4LhJZLxNVNzg8Ky/8QAGwEAAQUBAQAAAAAAAAAAAAAAAgABAwQFBgf/xAAzEQACAgIBAwMCBAUFAQEBAAAAAQIDBBEFEiExE0FRBjIUIm FxFSOBkbEzUqHB0ULwFv/aAAwDAQACEQMRAD8ADFgJqdrj0tSMcF9uqfZh829KNtIiKzLHK Xd6TbIn81lWLJxA3aghDj79E3UEA48RLqVh0vHNCwh8LEtw2U/g4/LWyLexBuDD02U3hwdPKhMKKqU3iRgAJCCcSDpspOCIUNkxjAAI +DdIQ9BF2pFxRDpSRA3ojomoRJCGwj0TjYR6J9jE61iQtAwiHW lnhBF8uy1yj0SHBTEPRJdGEUQEzNIxgJSEQOuNqNy458RuX8PJ 911niLLa2N264d8TdTjjhltw6FIOC2eYPiOB/OH0e5VU9lP8YTnL1aR4siyoEtIO4pOmWJRaDtNPnACtulHZtKo 6aKeFbtJFgbKvcT1RJ6Ajw9z+ywkh2/VLxm2xZIwi+6osnaHYn7iypDHdsN9lENPLQ9EXjzURuhYxK3YQ 89jslQyhwG6cIa4dkIgHxi0pcea5h2JW5oepACFkiKNaI2iYw9 We0i3FTeHrRAHnpUhoc00iYpXjqdwnaQ2i+s1lxFc6TJqlg279 1Tosl+26JjmkcatCwlEnZM0v6FDy8zx7prCY6Qi1NY2IK6KJz6 WSqvaKzm48nKSLVX1N7g4tcN11J+neIKMex7qt8RcNGUOfHYP0 VvHyY70ylkVyRzLLd1UVkO3NlWnUdDyo3EEdFB5ml5LCfLa0lZ F+5T6WQk26Hf1RmVjyxk2woJw33CNMY1axaW2i+ycQpqfiF9U2 1p6UUTE030TbH0x2JpTrWX2K3G010T7I3E9Eti6WIawBY5jfRE Nx3eiUcd3Sk3UglVJkfJGOlIeSOlKuxj1opD8c9gh60SwxrJex Cvj67bJp0RJ6KadiH+1aGET2QO5Iu18bORDNxnHsnWYbvRT8On k9WopuAa+VRPJNCHDPXgrBxnDskmNwPRWaTTzy3SFfgG/l2RRyEyvbxEl4IItcOxTkMD5HUApduAS4DlU7o+ieI5p5UTvSR RswZwZX8PS5XUeUqTj06WPq0hX/AE3QQI/8P9kd/IA7rH+ypWZGy9iLo8lDwmSscGlpU5ivkjANFWaLhwVfJuiX6Fy x3yHoqk57Ohx8mHhkBDnkAb0UfBqOwt3RCalpUkXma039FHiOR vYqFl/+XNdixnU2llXv9VG52aHA+ZRTpHNO5IQWVM7fdFHeyGdCNarlW CL/AHVVz5Lcd1I50h63dqEzHGyOivUoysmtJAU8pB6oZ8pWZLrKFc 73WjHwc3fHTHXyEpl7lhOyQ8qUpsS47rEkrEgT2xjQkgGkbHjn akRh4xEQJCk8PFutlxz5pb8mhLFSRBP09zz8tpuTS+Ugke6uLM EBvMWoHUY2sB2UtfK9T8lf0dvRXYoGxGqCkcNpcRQQT5Gum5Qp 3SIQ6jS1450VHbDni9K2G4UTqulJ47SE/h4zeUWEU6JkbdwijnQbK7gxELugUjikbKHfM1p2NIrDyhzBW42 KS7AuDRYIEbEO6jMWYED3UjE8IupDaC4x7J4IZsre5TgnYO6cf Q8dhuh5p2svdMZOYA3YqA1XVBECbTbQ6RK5WoNZfmAUFqetsY1 3nVV1jiJrOa5K+6ovEHFTeRwbKEErYx8ksKZSLDxfxPFFFJ/VF16rzx8SOKPxT3xxv5ib6FSHGeq6jmh7cYu37hUnG4dz8qQvm Di4lQyyoa8luuhR7yKnLAZXl5BJO6Ykwj1DV0mHhCdzQBER9kR/wNkyNP8ATP6IY2t+C1GEH5OXYcPLJ07q16Ow0O6tGn/DfIc7mkaforLp/ATogByFSzhKSGcoQfkrOHFbOnZOSYxPQK9wcIuYACwp88Kur5D sqjonsjdkWc0kxy3smSxzN+i6BqHD3hNPkVZ1LB8EnZC4Sj5Cj +bwRUUrhQtExzH3390K8cpqlthIQdib0JskGyAjotuja5CRuRm DG+eQNaL3TLu+wvw8ktiPw3N0C2MRw35T+ituk6G6UDyKyYvCp e0f01ZjjykV5NRZzSLDf/afdSGLhP2/pn9F0eLhOusX7KQg4VAr+mj/AAjA9ZHPMLHkY8AMKtul6e6ZgIarJDwu0EHw1Oabooiqo1WtwZ PwWoZMdFZh0o8oJYms/RWvYTygFX78Cyq5aI9kNlYLeU7LMvqnSJtTOO6toDHlwMQ+tKn 6vw+Y7puy7nqGnNLjsFWNb0xpa7yhVIck1LWyWGMpHAdY0oxk+ VVbN0/c01dm4g0sAu8ipuXpzTKRS28XN6kTLifU9igN06QuqtkVFpjhX kKu2PpAJ+QIr+UAD5f2Vt5Zaq4Je6KKNPI6tS2YlEbK4T6by9G oJ2EOaqQ/iiwuDXwQseOQeiKhxz2Ck24noE9HjEdkzyQ1wi+CPZiuNbJ0Ye +4FqTjx3dmp0Yp9EDyGTw4aKIZ+I30SDij+3dThxQteAB26IHe 2W6+LhEg/wAEb+VOR4IG9KZ8EDsFnhAKN2MtwxIR9gCHEaOyJGOwD3T/AC10W+UlD1MmVSXsBS47ew2TIxQ7spMx2U5FACd06m0NKiMvYi YsEeMPKrdw7gs8tgKMEYa8EhWDRHgAUnc20ZGfhLW0i3abgxeG 0UNwpEabFtTbUPiZRYWi1N4eSHAKNs5uylwYViaWx35U9No4LT 5VJaW4EDZSpa1w6C1E2V+uUWc/1LQw5p8n2Vcy9B5eamfsutT4jX3t1UfmaU3lJ5U6Zary5R9zhW uaY+EOLWkKp5T3NLmnr6LuPEejBzHeTquVcQ6M+PIcQ0gKxVFM 0as3a7lNy3k3sofLJ32VhzsR8dhwUNlw9dlpV0lTIyE0QeQdz7 oZx3UhkRG0DIyirSjowb5JsbKS5KIST6IykxsrEoMJWJAnv/HLeVrQpnT2M22Vfw3FzgbU9gvIFryCuLZt3T12JSTwxHVBVPib JjY11FS+o5fJE43W2y51xLqJkmcwHZaFFbbAx4dUjWNO+TLpu9 lX/QIiWNNKhcMY7pJQ8grpmjRlkbdlZvulHsmSZdkfCJqBoZGo7VM vwwd6TmdlmJipvEWsBgLbUVV9vUU64dTDJdSBkrmUjpuXzOG65 5BlSZGRTHHqrnw/BNytLiTa148jKpdyW6mMEXTDn8oJKNOa1g6/uoQExRXfRQurasYGu3Oylr5ZN9ymq+p9i4fzVt1zJwaiHD5lyc 8TDxqs9VYdK1N07R1V6XKQjEkljuK2y3Zmb5DRVL4o1N0Ubjzd lP8AK+SK91V+IcEvDi7dZ1vMNvURq4Lfc5lxFqObkPc2JxaCoj B0rIypblLnFWfUMZjMqiApnh/Che4UAVFPLm47bNRpRgQWJwu17ADGpLA4SjDr8Ifoug6dpbSwH lCmMbS4xR5QFHh2Stt0Zttj2UTD4Vi2uIfopjE4VjIH9Iforxj afGNqClMbBYANgu1x6kolb1myhxcLRD/0gB9E8OG42j5B+i6AMRgHRNyQRjsrGkP1NlBdoDAa5B+ibl0Nj WWGBXl0DCb5Qh8yFgjOyfoQ6bOTa9pLAx3lC5fxXiNi5zVUu6c TNY2N5rsuH/ELI5S5re6o5KSjs6DiqPVmkUGaucpIIFJRYSd1nh7LJcjr48dB G2kWrlwTp4nLSRdlU+KMue0epXV/h5gUyMkbqfGXVMp8jjQpq2i78O6G3kbbFc8HQ2cgJYFnDuMBG3 YK2Y8QDQAFtwSSOCvluRAM0ZgPyBPs0hg/KFPtjHothg9EfYg2QrdLYPyhOt08MGzVMcgpakFNQtIfbK/lYzQDtShdQ8oNqx6iaBVX1R/Vc/y84wrbL2Mm2QuXuSQdlXNYD+V26sk+zFXNZNNNrgaZuyzZu0Lv oofEPyusAlVRuN4kt8vdWjiAlzi1ReLH5hsutxI6gdRhUrp2zM TCaALCekxmgdAjYWU33TOVs0q3svdKILPjaBsFFmAE9FL5nmdV pmOIE9EthJADcb2TrMezuFJNhA6pLmgHZNsfQKyGuvZbLAE65w A2Kae73SG0MvA90y6k5I70TJvqiG0bHRYevVaDSEpraCQxoC/RLaw+ydij5qJ6IpkOyQtARjNdCnIgB1tEvi2Q8nl6JCNvaCbCN wZTGbPqgBIE/C8ONDYpEc4KS0ycizvON1O6XmOeW7qnRNBlsEqz6GwbFLWzFzs SMY7Re9HmIaN1OxTgjqq1gENY3fspBuRVUVG4e5ytke5PRODiA UTJGx0YGyhMfLHMBfVSceQCOqZELjojNWwGyNNNG6out8P+IXE M/ZdPfyP2NboTMwozE4gBHCWmHGekefOJtB5A7lb+y55qeI+J7gQ V6J4rwIy14pci4n03lkcQ1bWLZtFa6bOcZMZBOyj54+6sGoY5Y 42FE5DFo9KM6U9siXsorbIi7sijFzFG4WHzEbKGb6RRWwTHxC4 dFitWFp9sHlWKs7e5L6Z6/wACHcKbhj5Y+iHwIemyPl8kRK8zhHRYsltlb4jn5InAFc2yZHT 5pF3ZV14unLY3qlaa3xs4deq08dajsv4y6YNl84UxQ2NmyveKw MhAVZ4bipjdlaG+WNUrXuRn3S3Iitak5Y3brmXEuQ58/KD+6v3EM3LG7dcx1WUyZh+qnxo99lvEj7k5wlj87w9w6ldM0iE NjaqPwjDTGbLoGC3liCDIluRDlS3I3nkNjKoHFk9McLV11eTlj K5rxXPby2+6aiO5CxY7kRWlxGbMbe4tdO4exg1jei57wvFzZAN d11HRGUwKTJffRNly76Jag2Kh6KtcRSgMcrHkuAjKpXFGRTHqt WtsqVLcij6o8SZbq6WrTwlj0xhO6qLP6uX9Sug8Mw8rGildt7R SNDJfTDRbcFnLGKCkYQEHjimAI2ELQ4arqlsxbWG44qlJw9FGY/UKRhNNXcRWokER0nZMTHbZOk2EPMbCYmQ13QeovqMhGdlFaxJT Dv0Tskgtso3F+QGxP3XBeNJ/Fzyy7oldh44yeWN+64Zrcpmz5HehWVmz7aO54Cn/AOgHl37FYG+yULtbr3WadVoe02HxMtjaPVds4ExOSOPZcm4Xg8 bPb33XdeDMao2WFfw4+5zfPW6j0l+0OLlY0UrBG2gFGaTHTQpV uy1l4OBse2KAW6WXslDdOCapNZB2pPgJjK6IZeBIg9TdsVVtSN ur3Vm1PYFVjM3mpcf9QWNVtGphoj8pvl6Kta1fKVa8pvlKrGtt HK61yWH9yNrH+455rIucjbqmMeP3RWtUMg/VD477IC7Kn7Edfir+WgxraZQQOcdiji4cqjc513spUTsipz5yn IQKCYmdb/ROwnp7JDhO3KUNOd06XANQ0p7pCB5nUmC4klLksn3WMjJo0iBY 1ykp1kJI6J+OHfoi44e1JtjaARAsMPL2Ul4I9EPKKPRLYwzE2g jIwAEI07p4P8tJxCpTQUdkuF3aJmlUfkPTIQkvNlOQScrhvshh aWzZycbRL4snmu1aNClAABKqWI0kAhTulychHslvRXyqfUiXSH Icyt+ydfnBvUqvSZvLGN0NJqQN7oto5m/Ae96LVDqNSAX0Utj6kCQOZc9iziX3alcbN2B5kDgZs6XF6L9Dn gkU5EzZjTHy83ZUZmqBrx5kzma/4TTb9ihUdAxocgvifKZRFrnutMbKxwoJ3iDXxJLyh1qCl1APFk 9Vo4stEGViuMdlZ13FDS4gCgqtktpxHurlq7vEaSqllsPiHqti E9owpx0xjGg53dFP6bh3y+VR2nsbzhWnS2gAH0Ve+RPVEMxcZr GDy9lifdKwDqPusVLRa7HrPEioDZa1IhsJF9kqCUNZai9YyrY4 Arz2L7kSTbKPxjNYc0Hc7KH4Zj58oGuhRHEznSyke6c4Xh5Zb9 1pRko1movy1HSdBjqNv0UzNtEeyiNHkDWBG5uSBEaKz5PbMqS2 yr8Uy1G/dc8H9TO9d1cOKpy5jwCqnp0TnZgJ9VeoaUdmnjrpg2dB4YiqNm yucI5Ygqrw7ytY0FWfxWiL7KlZLcjOte5ETrslMd2XMeIZOfKI B2V/4hyByOFrm2ouL8snerVnFRdxI+5YeEYbokLpOlt5YwqJwkwNjZ av+CWiIKK+W5FfJe5Gai/liP0XPuLMimuFq76vMBGdx0XNuKZuaQgFPjrcgsaO5EbpDPEzQ a6LpugRUxmy55wywOnshdN0RoDG9OilyX30SZcu+iahHRGQC6Q kJCOgpdLwlWopmRYwqAI1h2QkVUCiW/VdT7EURZOyYkO/1TrimjuUJOhLtmlV7XZKjcrBMaYenRVTiKSo3C96QSfYsULcjl PxByuWOTelx6d5dM9x7kro/wAR8g8rwCFzYg7rEy5blo9H4avop2aBWd1lLAOl+qqmwW3gOHn yA6u/Vd54TgqJi478PMbZpq7K7lwzFTGbUtbEjqJw/PW7s0W7T28rBsix1TOKKjCeWgjlG9s3f1S2+qa79Utp9khh4DZ D5XQhPApnK3baF+BIr2qd1Wsv/Fv3Vo1Jl2q1ntqS/dcd9QVt1s1cNgmV8uyq2u7NcrTN8irGujyO2XJYj1I2KH+Y5xr jqnP1QmM7zWiOI7Eh+qj8R5P0XZUPcEddivdaJR7/ACqNzH7H90Q9xo0UBlHbramLABIbksFPRHdMt3eiYmJBIUU09t 9UUG7JBG6QgTw/MDVp+KId+/ol8o6p2IUkNoxrBW4TjaaOvQLCaTT3gJDi5XbIOZ1+6VLLZ2KH c6zukiM0Clk7JofMtuO26IWxqZ1XRQknVPykpvktIYar2T0Mdn ulxxElGY8HSwkOEYMYoBS+PFSFxIaIpScOzdx0SE2MZLTWxKjJ La48xoKYn3Ch9QBAPKl4I5QU1oQ3IAfVo1ufTBTlV8iZ7HdEgZ zu5RJmZfx+3tFl/mLvE5ubb6qM1nUiWHzqNkzWhl2oTVM0uJAciSTKkcTpkbmy3Pm JskfVOY8/iGrUXG4kdUbg0PMp6+xFnUpw7BWUGmPcqv5cYMhKmc2by7UoGe UGRalT2jhsmHTNoex2mMgmqUnDmiJvVRsUo5SCo/Ind4pYCnlDqYCn0onMnVjZDd1ig78tLEPpxG9VnuJ+UQzqonUJ i9p3Rs0LvDO6jJozZBK8lUzYVS2VvU4S+S/dG6NEYyOyNditcbKcihDNwp/xD1onfeOiZwZ+RvVOZWTzM6qKY5/ZOW9wohReoyt6Pch9aBkBFKP06Cpg6uisE+L4nYJqPE5HbDZTL I0iwu0dEtpUnhtFqVkyv6agGPMQ6EJE+eGCrKj9RtlaVO3s3rU pe1wCqjoeaf7qWzMzxLCAjcfE5irVc2kWKl0osmggRtb7K1Y+Q Gx9eypGBmhlBTEGeHDYqGc3vuVrK+phuq5FtduqRq7DLMSVaMq TxGlQ+RjF77pFVcoktMOkZ0CHkcCQrxpsvKwb9lWMGIR1t0Uoz JbG35k8r+pgXQ6mWeHJA2tGw5Q9VT49SYDu5Fw6iyvmXU8Znwh FJlGeO2XOHKaa3RLcr3VSxs8E9UY3OsfMtt8rV7MjjjSLEckDq UgZIJO6gH54A3KZbqLf7kK5Ov5JljSLDl5PkNFVHiGbmY7dHS5 7XNPmUJqkokaRar38rCK8lvHo0zlPHGI/Ilpt7lVJ2jy+hXV8/TxPKSRaFdo7T0YFz1vK9U9nW4+b6Vaijlh0mYditM0qbnAo1a6 g7RAfyD9E1/JAHg8o2PohXJos/wASejfA2EYWRghdd0BwaxoVD0TFENGqVz0qUMA3XRYfIQlFHLc i3bNsuUMoDAnPGaoNmXQq0o5o9VpLLh8mL6TJrxmpTZW+qghmj 1TjM0eqL8VD5G9Fk62VvRame0sUS3MHqlHKBb1S/EwF6bG88tIKrmostxpS2XkXe6iMtwJ9lzvMWQlBou4sWmR8jbj Vd1xlscrQ4W0jZQmsQ2wgBcNVLpma9b0zlHE8Zt2yhsXYK28TY tg0FU2NMby1dfhT6oHWcfZuGh958qByjsiZHbIHLN9leNEbiFl GxAV0QUB90ZEaACbY492TbrHZLB2KQ8hOIQXLbX/qm3dUi6/3SGH5HituqHkfutOf7piV/oUhGPd6FJvfumy/3WcyIBjoPVJc79Uku2SSUgdiXbnunoY7AtNsFuUhjxkgWnG2bx 4L/KpCDHqtk5iwbI6OMX0TDOQ3FDyjotF/Ki3tpuyj8l1EpA9Q699tUflAOBSvGBb1Tc7rjJ7JBJld1EBryo 2Z4UlqfmJ3UNOSCESQTfYayHu6WozJd3UhNdb/AKqNyepUsSncKhdupDG3j2rZREDt1J4jw0+yPwylOPXHRmZfKe qg5rD7VhymhzLG/uoPMjIctCifY4zlKOmWxtr3AVaj8mSpibRT3BrSorJfbiVZMQM ZPY6/usUcyUg9ViQ+j6CzsAYdlDZIAcdlYMlnlJUFmtIedl46joQTZb A91rv0SgkIU0VsnW0RaaaU4266pCFmqSQ0JQ36pbW+iYQFlu5G FQOdkVZtTWp7A2qnqstWLVzHrUhmx1uRZ6pUk5YLURpz5Xze1o 3PDmx37K460paBT2E4+WCeqmcCcOICpuJI8yfdWTRy5zwSUF9S ihReyys3ZdJQa3uEmMf0wskNN7rK33DGp5WsGyjp8ntzFO5RJJ 2UbkA2VZrihDpnN7FPY+Q6/mP6qPa19dD9UuIlp+in/YEtOmTFzd3H9VLAmvmVb0mQgbqfgfbOqq2SlF+Q4pbG8uRzWGn G1GOyJL+cozPJ5CohxQQsn8k6SCxlS9OcrbpHO3LkE027dOzP5 GKfqlLs2N2Q6C0nqioGRuPuoAZP9Sr7qRw5ySN+qVlbSHUiZZi scOgSZMJnWgicPzRp54FKg5NMPqZHth8PpSLgnc3YApEgpIYfM pa8q2HhgySl5D/xb67rRzH+6G5kkusqVcjev/oH04/AT+NcPVLjzXIM+yWwV1RrlMhe43pwJBucR6pQz67lA/ZY4bWiXLZC9xvRiEy5nMeqYMvN3Q5NFY1yiu5C21akFGuMfAU3 og9RjBYdgn2vWS09iqRlphp6KHr+JzF2yo+qYpjfYFLrGq4ge1 xpU3WsC2OFfddFx2RrsbOBkdLKNJsgMoH1pSmdEYpC0qLydyF0 Ke1s6OM1JbERbFExk0mIwP8Aspy04aYQHWsLu6YMgHdYZNkhbF PcE0523VJkkHUIWSTrvsn0Nsce+0y+RNSSJlz7CfQLY8ZAUpru iHaU/GOiQLY80eXcrfLaciZsKCeZDdJAtjcEZLh1UxiQkUU1i4+4/wBlMYuPVbJwWxWPGAEQxotbDaasuikBs1PXKorM6lSjzfZR2Yz ylMEiJe4hxAKbmmHIQnMkUozJm5QQnC2Cag4CztRUTKbcic+UE 7IQG3fREkLexE48tKLyv9VLzjy+qispu5UkCHIXYFhd5lIQHyq Mbs5H4rr7qSSKNb9goyHloqKz3E2QpQi0HnRAMOympnpmRymP1 RZBOc57+Rtk+iybTMgsLuQ7qycLaMczKDiy99l1DH4LbJh8xj2 rfZa0I7RxNi6Xo86ysfG4tcCCFi6DxzwhLBkmSGMjetgsTOt7A 6j27LCS3YKKzMOyTStTYeZuwQ2RiAjovGtHRJlLnxSDsN0KWkH dWrKw+uyiMvF5SSAh2EiNA7lLb1W5GFvbokA0lsfQ61Ogiky1b kdTOqYWiM1ySmEBU/Np7zfVWPVZhZBKreTRm2PdauMtICSCtNhAogJ3UxUZtF6ZAXRD ZNatGQwghGppzFrsQMQIkHorVoDQaKr2NCS8bK16DFVJ8uX5QY onWt8g+iTIy2+qf5aAW3BYm+5PoiZoCT0SItP8R1uClC1t9E7A G2FJ6jSG0CjToxHQaofPxBFIaFBWwMFKH1aMF2yOibchNAWngt CmsN/l3UbixUFJYja3U13gGPkTm9KIQJjZtaOzOqj5SQfZU4snQsRsG 6Gzy0R1f7rT5SFGankkNKt1RbYLYPzt8U7qV0s80raNhVeGVz5 a6bqz6GLe1XblqJGmW7DoR2nCbTcBqIWtl1BYkvJMIlCZr0Tp8 yxw2QiGiaO60XElJkvek2CbCWhBLXX1TzOiFad09G5IWx9Y/p7rQdstPKQtjEmxTZclSHcpl590tC2PMk3TrH7oIOTjJDdp9C2 PZUfO0qv6rhgtdtasUTw4V1Q+dDbTsrWPb0MlrscWcn4kwCC5w aqZlvLXURVFdc17CDg4FvquV8TYzocpxA2XV4WSprTOhwsvqWm CNlHQlYZgBsVHGWjukOn7FaOjWUg90190k5HoVHmU31WzISO6f QWwp82/VNOk9+qY5nE0CsBJKWhbHCS5KY32FJsA16p9jSkC2Yxm6KiYbo ptrN7pF40ZLhYTkewvHhtoRsGPv0TmJFbBsFIQw9DSYTY3jQVv SkoogG2mS6KFvPLIxjQLtxpCxa7BlRyu0jTtV1tsJ5ZXadhvmb GfdwFBSxrk1vXYpXZlNX3ySJCbYIdzuyDP/GWZGXYHBWr1exmhEQA9SXloCd0vhH4l6rk5cDMDTcCTEbz5Ayc xrnxNrq6OMPcOh+tJ7oRpSc5L+6KNXNY1jem+36MIabPVD5jQR t3Utk8CcZY+k4Gq4Wu8N6tiZ3KyB3NJjGSW65GlwLbJBqy0mlX ddZxNojpP+IOG9T09kbuV75MZzogf/wCRnM0fcqvGyE/skmW6+Rx5vXVr9+3+SP1EBoNKuZ8lONKWk1PFz43Pxpo5K+YMe HEfooDUHHnJNgH2UqT33LqsUltAOQ+3LcINgocm39UTjhG/Aq+7FTbsUZlN2UtIPKbUdlN6pRDuW4kS4eZF4zuiYkb5t0uE8t Wpn3Rl+JEpHRoofMbzuAHcpcLtkuFniZbG13TVvUiPLh1V7L/8ONKB5Dy+i7FjYjW4rY+UUR6KlfDvDAijPLsujsiumgLeq+086 ylqxlN4g4biy3Gow7f0WLoWFpviCyy/qsR7K+i2Y+SKAtEeIxwpVDF1RvKDzI2PUm/3LzzK4Gda3o2q8iMmTM0bSD0UXm47XA0ltz2uHzJqbKaR13XPW 4soPTLsYtoiczHroFGyxlqlMzIabUVPkAXuofTkEotCoxstZAP hbIduU0d0p2Uxzdym6GmPpld1gO5yoZrCZbPqrDqpa47KHdTXH bZalPU4+CORLafk+EwD2Qmr5QcDsEwyZooJrKAkdfZPGpqW2hm +xvB5nvBpWvQ27CwoHTYm7K1aVGxrR0UOU3rQoknyAgbJMzaai I6JpKnjtthZaXclIiZ/KT2TLMvkfRKzPJYTsohz3c5KtRrTQGyyjPj8PYoKR/jSWo2F5JA3UhiinBSQrUBmwyCPZSGPFTLScWOwEY4BrKChvn7B QRGZTeZ5pDS4/MDSkXsBdazkCqJ6DICbEdvVqG1bDkDSrnJGOwULq27TsrVFrUh Mp+LARLR9VadFaA5qhjGfEP8AspnR/nFlXbrNxASLPEf6Y+iS+7WRnyCljz9VkPyGbFUtO6JNrXMkIS8 Jqt7ThN+60kI0DvfonGHskUOqVdeyYfY6HLHPvZNgjukuKcYS9 26aeUpxSHdUhGrWNPutVa2KKQh+F1EIqUB8f2QAIbuUuTKDY9i nim32H8kRrrAGlcp4zjHOXV3XTday2OY7cLmPF07XOItb/HKW0aOGpJlIyrDz2TNmxsn8hzXOKbDb9F1EfB0te9GMBJTwZ6h Lx4rKKEQG1JbJdgRZSxrbO6LfF3SWRb7BIbYhjCXI7HgJANfot 48NuGymMPF2GyYTZHsx$$$3RePBT+myc1LMxNNaGynnmd8sTep Pv6KvZeq5GWd3CKL/APbbsfaytHE422/v4Rg8lz+Phfl+6Xwv+y0nUMTEbyucZZLA5IxZ/wBgtaJLxTxVkyY3C2kwBkcghfkZc4iZ4h/K0n5j7AFVISHlPK7yuG3sFdPhlqWpfzzF0VszpdPljkdLjSAOY 2mk8wvobABHQ30ulo5XHwxMaVsEnJd+/wDychb9RZWVZ076Yv4/9Lzg/BTTtMibqvxa4whxoLtuIyTwgT2G/nf9B16UqG3Ws/GzIf5dnBmPgz82I3GYYoaY+2nwxXlNdD6kLtHC+mcF6TjR6hLo H831pznODs1zpIsZoceRkbX2GgDoANuxCpvxKyOEs3M1jVZ87B xtczYSY2wc0rI5gymu8NtjcgXfXfuucys+u5QjF7l27Lvr+xpc XdXTOTnFzbXwv/39dnVtLn+LXE+ixZeL/wAHaHpmdjteyRrHzSPY9g3r5e/RRuPLNpfxK0rVJHRynKwXadrDoH+JHFPF+d1fK002ia2XGtH47 06TQHcN6dpXEeqzTYpbK9mSIfCtvnMIBdyBpJIIa3tavPDeFxb ovPFjY+hYcwxIiPxNbgAgOeYWNtwrcn1VLmOuUIxtj0v22/K/Yq0XJyk4JdPdf3/yTmnNx8rhHibhLCzseabBynZmjmGZpMsfNzt5CL5t7Bru5WJme 5nFXDvEpjMJ1XCOBqMMjSPClrmZztO481ts9vqvPOdqPFHBHEG DkzaNpeJJHNNk4boeaaC5CfF8M8/ynnPkd0BG3RdFwfijrbIueTT9Myg9tgU+LmB6bgmv0Va/hMmEI2VNSjL3TLWJOeZ1qMe68r91r/rYZ8dMXT4NI09j+HsGXNlllkkyvCDJIywcz2Atq7vobFAkdFwZ 0UMxkYYQ1riS1pddD69/qu/6Z8SOFeK44dD1/RcvAfkzMax/O2WNkt00h4pzHAmr5e5B2JB5j8TeFcThniOfT9P1GLIdG0SyQl hjdCHC2iz5bI3AG3p6DUw6r6a1jXRaktv52vlP9C5wWdVCyVcn 5fb4/bRzubRYnDmgcQd9iUJ+GlhJDmke6nqcAdiWkjosJ528oDa6b91 N1fJ2HTFeOxAuGyEyIzV0p7Lwg0c7NgR0UVPHt0Tpjy7rRCTx7 9ExXK7opSeJAyxm9lNFmXbHUh2B2ykdGZ4moxiu6jYG9ApzhmP m1OOxtaeH3IGzvUzunAkAbAwkdl0DTsbneCQqfwPFcMdei6TpE A22W7D7TzfL/wBVklpmG1rQSOyxGx0AB6LE5VOFY+ozNaAT+6Ji1h42NqFjftS 3ZXSZ2JU4PaIuNnKVqTLLFrlDdye/nQI3eqq4BzUzIHC6cV5nyGDW7Ho9KxcKMq0yz5GqtN0791GZOq CjTt1BSulrZxQGRJMPzLMfHRJ/4evYsDtUA/OkDVwdudU3LyZ2goH8fODvaOjiVZNIrZGE64NnQHakx4ouSDLF KLBFqhDU5R6omDV5G0d911+J9MuUdpHIZeYqpaLmGNPcJQjFdV Vm6y4+tp1us+pP1U0/pmfwVlyES5YTgyt1NYmc1gHmXOGa6Gj5v3TjOIBY85/VZl/0tN+xPDPi+yZ1jGz2mvMEW7NbXVcy0/iFpoGTopE680t+dcpn8JKl+DZxoO1bRZ9Sla8GioKSRzXlRORr rSfn/dMDWYnHzOBWZHFnH2LbxJIsWNOSVL4LuZwvZU/H1WK75lI42ssHyuATSon7IF4ki/wTMjhFkJqTMaT1VXbq4MfzJiXVQOr0VPE2XPwVrE6y1nKYTVpw TsI6qiu1poeBzI2LW2uZ8yuP6dtS8Fb8RH5LRNkNrYhQupytN9 FGyaw3+9A5OpseCOYIofT9ie9C/ERH3PbzKQ02drHb/oqy/MbzfMP1TkepMZ+bdLI4eyEfBJXYpvsXuPObygWlfjGeqoo1kDb n2+qWNab/AHrFlgTT00XlQ2i7OzGV1Wm5bCeqpX85BPz/ALpcerD+79034GXwP+HkXP8AFMW/xTPVVAaqP7v3Sxqo7upSV8dOb0kRzqcUWsZLfXdK/EN9lUxqzezls6u03TlqV/T9klvRSlcovRaTlN7lNuym+oVWdq7QfmTb9Zb/AHIv/wCcs+AfxEfktRym+q0MkO6KonWW2fNSLxdQD6oqO7gJ1x20FG9 SLO14PdLJoXajcTI5q3RUr6j9Fg20uuWmTp7EZGQAeqi87P5Qf Mm9SyS291Utc1MxtO6vYmL6jL2NQ5sf1rU6a7zfuud67mumnIv upDOzJZgbNAqAyCDMV0+NiqpG9Riqvuxk36JUYvusopUY37q2X UFY6KF0mMYeyKYL2pIMSW7JyCKzacZEXHopHExduiYQjDxiXA0 gdf16LCa7CwyHznyuk7Rn/VHanLmukbpWi40mTnygXyC/CaTXMfTqpPh74UxiBw17Oc/NlhPJHC6hE87czj+ajW3Q2Vaotx6GpXv9kcjzvLzhuijz7v4/Q5xHIMqQuke4yOFlzjvf1+q3G4c3M5wBdt6gf9lJyY5MfInxZm cskTzHIK2BBp37pp2wAc6zf/wu0qknFOPg88m23thrJeWuf5hty+vqF1n4NM0yDEypeZztTkoT vc0bRXt4ft697rtS43E93MW3133dspfS9XytOmbLjyyRPYaaWG iLVfOxI5lEqW9bCqsdU1JB3xB13jp2o5Gm6+7KxIWSEMix4XR4 0zQfK9rh/iAiju4+hA6JnToZ8ljHYmFlSlwDqjx3Gv0CmP8Aj3iVgHhajNC f74iW7ffb9kJLxVxHkOJdxBqxIH/p5T4ye+/LSynxlyrjXCMV0+62t/8ABs8dzKw3J6b6vkf4b4d+Iun62MvhzQ9UglIc0SSQNYySM9Wu EtAtrr9F1TQx8TvwwbmQ8O4QbH/Uke9hbF9eVzmgfXZcYly8jJaRk5WXkjq5uRkvlve/zEpqHStLkBedPxObrtCB7HtuE2dwt2bFOxx2vfTb/vshx+QhXa5Rj2fs/CLbxHl6Vq2qzZWsfEBupTRjw2Q6dpj5o42j8rHjw46u/lvruidO1jg/FxooXx8W5gjFbRYkII+73FUkY8cYLGNbQrofLXsnurAOc0NgHL FsstjBUuX5Y+3Zf4SPQMHhqa/50JPqku+v1L5hcW8FaNlDN0zgfU87ND/EhfqeosEUbrvm5WWD+n6Kt8UcQ6nxFq2XqmquikyMnl8sbSGRN aKaxu/Qe+6iuWqFAdx3CwtePPuR1A9lHGb31N7etbbb7fHfwWaOHxaLP Uiu/n+olnMzlMZD63oldP8A4c4dMzuKNR0rU8bEy4J8TxGQ5EYcHOa 4WRfcAnouYOawl1Cjdj1T2lapqWkanDqGlZ0uHmQG4pm1bdqNg 2COoIOxBUGRW7qpRi9NlvLrldTKEe2z0Nx58HeFZ8XIztMynaA Wt5yHEvxWnuSDu0etGh6Lh3xB+HnEfCk/NnYZyMFwuPOxgXQuHufy/f8AdejPhvx3ovxC4fl0/NDGai3H8PPwX+QyNIp0kdHdhvqN29wNieV8Q5vE/wAHeI3afjf/AFbhjNcX4+LlNJjfF+aIE7MkaOtbHY1RWLhX5EJuqb217P3/AGZzOJlZVVjqm9tez9/2ZwqaPcikO6DazuukfEzh7SYsfE4s4Wa8aBqz3FkTuuJKPmiPp vzUPYjdUSRg9F0NNynHaN6qyN8OpADI6dSmuGGhupsrZRpbR2U hw9IG6nGO9qeD/Mhro6qZ6K4CZzQM+gXStOZyxgrnvw9bePHXoF0WDyxjst6H2nm WX/qsKY7fdYmg6zQWIiscBiYQnQ3fdOQstqc5F1mc/wCWyPiV/NQwRQr0TUlEJ6YcuyGeaXm+Z3sZ6vif6aGpGgoWeIIxxs+qS5o IVMuJkDmwA3QUTLB3pWbLisFRksG247q9gr+airmy/lMgpYqF0tsb5RfUqQyYavbqhzHQXp2AtVnk/KPdrEsZstyCh0SmA/ZY4bq+ZgPI3YkIWSwaR7m2hZ27oZpdLJK/uQqCRzejiiH5koH+IUDfKUlzyvPecS2el8Ek4rY9Ply/3oT8bkNd/iE/dZJzG6CYMb7NtXL9MTp2oElBqOSKBf8AupLD1LIJ3JVfgaQ4Ci pbBFHdD6cH7CVcH7Flh1KcMFkpjJ1SYtvdNxbs7Whs7ZtLq+Ix K5a2jkeb1BPQNLq0weKvdORa3M3qSoqXd+61W67RYFDX2nAu+e/JNu1uQjumX6zL7qMvZJcm/h1H+0f8RZ8hz9XlJ2uk2dVl67oKt91hbYWNymHTGPZG/wAPKU5dwk6rPdbrP5pkep/VBFu/RLDV5/fTDrfY9Fooh0LsGfzXIJ6lPxatMBdlRwanGtobKL0YfBL6EPgl BrEw9Uo6xNXelEH/AL3W7NALS4zGrlZ3Rm8lXGFbaJcavL6lYdXlruonmWOJpeiYnH 09Hg8zzb5KzSZIP1ib1KYk1ia+6BcQmnH6K4sCj/aVPXs+SQ/ms5dsT1Vn0HMlkqwqRCA6Vovurxw1ESGLB53Hprp7IuYdk5S7s u+lczg33UtkioUJo8PlCkM9tRfZeIckt39jpqpdip6s6i7dUbX Xc0pF91d9Y6u3VG1bechafGx0dHxse5EzNppURILkJUxlCmFRN EyHbottG1ISGX2CfihLiNkqCOyFJYuOdtt0+xl3GsbHJb0RDMc 2pGDHpoJC26KkxIMY8NVaOdzRwBsDOeeRwZCyrLnHoKTTKukg6 1j6Th6prj/BlOIBiYjSbJncLP0FVv7FLpk/tW2ZXLZv4XHcvd+CZ1/WMT4f8NNxIJRl6xmXIX/3P/v9QwA0B7KqfDfiXWMnjTL1jVMszY+PhSTZrnvIY2MAbtaO970P Qlc+zcrMz8ubOzZ3T5Mp5nvebP0HoB6K/cBaPn6pw1JpOPMYW6tkB0/iRlhjgj6yMcPm5nW2jsVoWYFOJiuV3eUvLf8A1+x5lO6dtmytZ mdl8R67k5MeMw5WdM5/gwMIsk9h+h+q1n6Xq2HhRZ+VhzY8Er/CjkkYQHuDbNX1XoX4dcKaZwtC6LEHPkS2ZMhzRzkXs32Aroqv/Ebq2KdP0vQuSR2aJfxIPL5WspzOp7kn9kOF9Q+vkwxqYfl8b/RAWY3TDqk+5xmMEvOw5uuw90Sx7WEec0fX6IOAu83XnrY/v/on8TEyc3LixsaN82TO8RwRt3JcegC7Hq6VtlLyEtlaG/lIB2RkGzo6olwBI9eoQmdgR4mr5ODjvMhxiYZHWCHSAU+vYOBA +ik9Hwc7UJmYeBiyTT8vmbG2yB6n0HuVH+JrjX6knpfqLobfSh cIYWBxj5i7av23Rem4mXkPEWHBJO4muWNpPXt7K8cI/DmLafVpHSycx/8ADREhu/Zzuux9P1U3qvEnDPDDDp2NAzMniNOxcRwY2M/879xf05j60ucv+p/Wn6ODW5y+fCX9S5DD6F1WvS/5KthfD7Ws2TxZHxY7XbcjgXvB+jdv3Sn6FwRpIeNV1ufLnY7lO PjEFzHdbLRe3bcqE4g4m1rXHOhzsxsOKHEsxIByxgdrrdx9z+y hseJrG8pqutV6hc5kYmXK2X4iWn8L/wBPSeKhZfjQl1vp12157fqW0a5wdjuaIuFMjJYHV4k2SWkjpde bdDu1zRHPeRwfgNj5SGgZDw5vpZA3VfZTm720E9K9ktz20SSGk 7deiaOHXH3f93/6bEcSC8t/3f8A6G5eZp08bWt0KKB4bTnxZb7+oDrH2UTmCNrwWeVhNhrjZ+ lp+QMBsg8w7k2mHVuH2dtrCswgoeCZVqK0v8k78P8AT9Sz+IMM 8Pa9BpmvxSc2K2dxjEu24Y+i1xIsFjgLF1fRdn17Lm4/4Vz+ENdwjovGWG1uVHhTOHh5Dm3UsLiSHMcOYGjbb60LXnV2/K9ruRwcCKJBBG4IPY36LsnDHEJ+J2gx8N6tqEWFxrpf9fQ9Uc/kfO9vmIsDrTacO4p1WCqGdS+pWfHv7r/1GByuPPqVq8L391/6ikcEZ7mxapwDrYkggznubDHKN8XNb02I25iAD716qiZ0MkE74 Z2uZIxxa9rhRBB3C6RxQWcb4+XkT4h0/j7RWFmfitaGHUY4vmkYNj4sYF8o3IG1iqouv5I1OCLVy255fLk kdDIB83/uG/6q3je8tab8/v8AP9STCs3Jv58/v8/1K/kPo01GcLMdLrMXU72gJhasXw6xvG1lti6IWhUtyRZy301SZ6P+ HsBbiRkjsr1GCQAFXeCsUtw2bdlboIaAtb0VpHmGRLqsbMx4Sd 6WIyEtZ1pYi0QHnyEUwJd7bpMWzFhOy6jP/wBNg8Ov5ozOeyEkHoiJTbuqbc3tS84yv9Rnq+L2rQP36JfZbcz 7LXLsq5aB52gi0I+K29EdKNu1pvlBaLV/jl/NRQ5B6qZDZMW/RCyxbqXyYwdwgshh2XpuF2rR5NyD3cyPLKTb+tWin9d0NK3zE+ qvFFDbjtVpl7S800WUTFC+V1AEqa03SC6iWrPzc2uiD2y1j0yl JMgodOlkPQ/ojYtEcatquuDo4oWxS0GkNoeReT87zCnJpHc8fc6Y6Oft0L/k3+iS/Qqscm/0XS26S2vlCZm0poPyrlv4i2aH45/JzX+SHmvkRcOkHqG9Fe26SL+VKbpdH5VPXyHckhnte5R5cKWJu w2URml1kdKXR9Q06oz5eypmsYBbzUF6F9P50Ja2YfLXuyJVnjz 7rKSpGFspBtaPU7r0OL2uxxTWmJ3O9rD6Ja1SdsSG+91S2Qe6U 1votuauf5eX5WdTwcfzIYNEpTeixw3Wht3Xnlv3M9IqX5EPMpL I2TLXFL5kAZp/VavstOP3WN3C2+IjuZjcvLVZjnfotOKx7SscN16PjLUEeWZb3Y xBukkj1TtLR91YK4rT4y7Ibt3XROGYDytsVSpuhQF8oJHddG4e x6DdlxH1PkqMGjXwK/ctmlRgMBW9U+Up7DHJFfsgNWnph3Xjdr9S1s6GteEVXW3UHfdU jOs5DirXrc9h26q0jbJd6nut/ChqJ1fHV6jsjcxtMOyjY2W42FMZbfKULjw2aq1oGiaxYieyl8S IEDZM48Ab2UhjsqtkwWgiOPy9ExO2r2RwbTN0Jkje0hEPq+a3T 8CfLcaEbbHuewVE1/JyBg6fpswcfCY7JfdHmkkN3Y9tvbdWPi1kuparp+hYw5nTSc8o b1Df/jc/ZVb8Bn6rxFLhY8JM5yfBPkoNIJbvXSg0/otjCjXBKU347nnv1Jlu6/0o+I/5JX4ccLTcUa4InB7dOxyJMyUbU3swH+49PpZXYtc4p4Z4XimeH wGfaOPFxSC48orlA6NA9+lqgcQaxFwfoZ4T0GQSZmzs3NZ5SHn cho9a236Cu655M/xJHF5L3uJc53ck9T+6CeBPlbPUteq14Xz+v9TnvU9JdMfJ3z4d 8f5vFHEY07F0ZsGNGDJNKZQ50cfmqx6kkDb3XOfipq51fjzUZI 82XKx4JPBx+ckNZygBzWg9AHh3uVLfCjCj0ThTWuNs2Z8Hhwvh xHRyW6vzEs7nm5avta5uyaSYvlnkfJNI4vfIXbuJ6kn6/wCaXF4FFedOdS1GK1/X3FdOTrSl7hkQDo3ODaN3V/fZdj/ho4Sm1fiubW3RtdDprWsYHMsGRxvb3Db/APuXGWfKHsd36D09V60/gzydPyeCNRw2yMdn42e587LHMWOaPDcB6UCL9QVe+or7KsGXp+ Xpf0I8aKdi2N8R/wAP/B+BmZWrN1fW+TImkyHYviR8rXOcXGn8nMRuRW599kxFpWh8M6b kZAOFpWm44/qTOdXP3oHcvcew3JV1+NfHeg8L6cW6vl/+Mk/wNOjeDPOOlhv5W31e6gO1nZeU+N+LtY4u1JuVqZZBBA2sXChBE OOPUWSXOPQvO5rsNlx2Dx2fzLSvk1Wv+f2RdndXQvyr8xY+J/iLnawZdP0Js2laXIwtksgT5LTsecj5Wn+0dqtVJhaGvYG0Ktu2 w27KPxQ4SNDn7D5TfujI3+Qg27p5q2HX9V6Lg4GPg1qFUdL/APeTLssnbLcnsWK53ljDdWTfdKY4mq2cOu9dCh5crHjx3F2RTr ALGNLnDb291Fy63FC0eJG6ydnSPDO3uuf5WDd7a9z0j6cy4Rwl GT8Nlg5XFjjRBBvY+6c8sbQ1w9Niqs7i6NtBseIHEG/6pNft7IiPjNsrPD5cAWSb5iCbIPf/AL3KzfRn8G4uSx966ifLzyu5eYV2PbZNzCgGusgnqR0QONxBFK 3fHicDvcbwR1ukQ3U9PlbznxInHanjyk+xG3SkHS0WFk1z8MTM x7WAjaxdApEGRk4+VHl4s8mPkQvD4pozTo3A7OBHQpx77NAkgC wQbA+6EddSchDXdR7p9bWmPPUkda17k+JXCX/GGktbi8eaCGyZ0OK4B2TCzpO1vW2iiCL6Fh/Kqnw3omLxnkZ7NPlZi52Tp8kv4Ro8kmYwhw5B2Y9vMa/Kebsq5w5rmqcM65ha3pMrYc7FdzRueLa8EU5jh3a4Egj7ijS6X o2kRzaxj/EjgXHbLpok8TVdF5v62FJ1lYwfmbRL21W2w22FGcXjppPt7fp+ n/hz18Xit6fb2/T9P2+Di00UjZCx7HNeDRaRRB9F0X4Q6NM/M8d7CATtspXivg2F/wAQ82XChaMHJc3Jg5CS0h4skX0BN7LrHw+4VZjRsPhgLbwK3bF WFfkuVg8dJeWi58LYRjxGgt7BTMwEbEbgYrYYA0BCaoQ1pAq1s o4aT29gcMjnv6rFvGbv1pYkCcHZYaFjltg8o6Lbguo5B/y2Pwy3aCSfNv2WN3WSjzLTdl5xkf6jPVcdfy0KLE29tJ8EJLgD soCdAMvQ0m2nbdEZDavshTsFp8Wt2ozeUeqmNTAkboSZvZGPcC N0PO2yvS8ZagjyXNe7WR87NtghxE576AR8jUXpmIHOBcEWReqa 3JkVUHOWh3SNNvltvVW/TNNAaLbsmdJxNhQpWjCxwGiwvJPqHm5dTimdPiY6itjWNhgD5U YImtGwSzQFJDja8+tula9s0l2EOIA2Q8ptydk3TDyokFsdgDS6 iEZFjRv7IODraksTYgJSk14HRH6jhANOyqOs6cC1x5V0TJYHsK gdVxQ5hFLf4jk5UzSZDdX1rTOM6phETP5R3UQ4U6iN10DWcECR/lVN1ODwpjtS9o4XkFfBJnNZlHQ9gI9glUlBvolNaN10DZRQho7 rThQ6J5rTVlJeOpXMcxL8rOv4GPdAxG6bLT1ARFe260W3suCl3 bPQ4dkgcWtlx904WeiTykb2hCNNu6TzBfdNxt3RUY2tdHw0O+z nOcnqI34ZLt1jo9+iIA9lojsvQKu0EeZXvc2DFh6LbY+YgBPcg 3ROn4xklBra0rbFCDkDCPU9Ezw9h1y7LoOi4/K1uyr+g4dcuyuunQBrQaC8i+p8/qbWzpcKrpQQ6o4a9lXdam8rt1OahIGgi1UddyKB3XD4sHOWzcx q+qRXtVk5iRajHNHKiZn+JId+iae30XVUx6Yo63Hh0wRH5TDSz FiBHRP5DCSn8OLYKYmFxw7dN0XBEAnIotuiJii2CYWxst2QeUN jeylXt8vRVrjTN/l2hZWQ0jxOTkZf9x2COuPXJRXuQ5FqqrlZL2RFfC8M1X4halqT vDc2GEthDj5q5g2x9uv1Vh4w1rTuFW5n8uhibqeeQ57wwAkgAB zvoANvULmXw4g1zK4pgw9CkdDkSNc2WQfkjOzif9B3NJjiXUp9 Q1rJll5mcshaGkUbBokg9yRur7431s7vL8qS7f8Ap5VkZLnub8 tsj8mR0sj3SO53kkucT1N9yhrJvlJ9A1tkn0A72kzvbzE3V9a2/wC//hdZ+DXA/OMXifVHMdE9pfiQ181dHkg+xI9wtnPzqsGnqf8ARfJTrrc5ERx 7lS6L8PeH+FMjEjhzZW/js1rRv8x8KyD83zAg7jlAXP4Hec7gg/spbjvWX65xZqGfJP4sXjOjgc15c3w2mmkX61f1JUA1/L5ga6A0m46p11Jy8y7v92Kx7ZMxPBhDtx329ETgatn6bO3K07U MvClGwkx5nROF+7SCo3FyH8ha6iO6IhafDqrdXygde60nqS0yH wEgvlndNI90ksruaSSRxc5x9STuSjI3MHMx9g1Yvp0QkLoogXF gmk6hgPlBu7J9PZWLhfhLVeI8tkmSTj45IADWgWL2AHf6lQW5N dEdvsiSuiVj0iKjyXeI1sML53uNRhrSQb3oDv8Aorlw58MuNOJ OWSVjNKgo1447H/kbv+tLsvw+4B0vRImyMxGsfW7ju8n6ldHwYY4mBjGtb9O6wMjl 7JvVfZGnVhRivzdzjeg/w9aU6Lm1zWtUzeYU+KB7ceI/YAn91ZdP+B/w6w2Nj/4YgyHDcOnkfI4/qaXUccgWC4olvJs31WdK6yb3JlyL6VpFBZ8JfhwGi+DtHPKKN4 w//KFzvgr8Ms5hD+D9PjB6OhL4z+xXTGsjEl8tD0Tj2NLuUGtrTdU vkXWzgWufwy8DZRdJpcmq6TIflMWR4gB+jhf7rlHG/wAEOPuFA7K0mdvEOC025rQWztHuw9fsT9F7ZETeU3ua7qPzo2O BsAp/WmvPckqvnB7i9HzyxdQdHO+K5MPJaTzwyNoAjqCP/wAKXg1Bkr2skaWSHcdN/cL058XfhPw9xvjvnfA3B1Zrf6WdC2nX2Dx+YfuvKnFGj61wfrL 9B4jx6cDzQ5Dd2St7Oaf+yO6lj02Lt5N7D5R76ZkjO1pb6gkj6 KW4F4t1XhDWTn6TIPOAzIx5P8PIYD0cOxHZ3UX7lV/EdPF4WPOBIJ282NK0WJR/b/1DpXX9QsmBHmYQQTsQo51xknCXdM1ZShfFpo9UcJ52m8Y4+Hrm A0thLDE6J1c0L2nzMNel39CD3XTtGxmxMa0ABeT/AOHniSTSOPItOlk5cPVW+EWX5RMN2O+p3b9wvXOm70Fq8dBV1K C9jguWodF3T7PwSppsVV2Ve1OUGerU/k+WEqoalL/4om+6voy2SGIbGyxNac/m/RYnGOGs+ULbhtaQNtj17pTjXoui5KX8tk/CR3YDS/MkGwClvIJSCNl51d3mz1KjtBGw7YJQPcJtLju/dREwmdtoWSM8pR5bablZTOi2OJX8wxuWlqpkRK0t6Jp5AFHr2R uQzeqQU7d9wvR6PsR5PlPdrGi3mcAO5U9pGNZBpQGO4jJDSrlo jA4NpYvP3uullrBh1SJ7S8cBrdlLtFChsmNOjHIK6ossFWV4Ry NztubZ1Na1EbItaLB3W3kDokc/qVnkhp0bfdCzMAciXPruh5HWbToJG4KBUhiG30o1h3sI/CO92hkhw93RA5sYdG60YXCkPkbsKKptPYmUnV8YFz9lRtex6vZ dJ1NgIeqNr0Y82y9U+lsqT0ZGfBaKiW70lAf5Jxw3K0aAXp+9r Zz2u5oDZIkb9k4Nr6pDq/3XKczLszteBj4GCP1WAWlGlhXFPyd4npCKNJJb+iWfYpDz3SC2 ZH8yIaaCHYNtkQ0bVsup4SPg5PnZ9mbvstErfLQtJIpd1D7Tzi feTFMJceUC7Vk0HEJLSQofS8YyyBxCvOh4YAbsuc5zkFVW4pl/Do6nsmtGxQ0DZWJgEcW6E06DkaNqW8+cMYQDS8V5TJeRbo6amv S0R+q5IDSbVI13K3O6mtazQOY2qXqGQZZqB2tWePx/c6Dj8fb2x3H8zeYpUm6zGFR+i3fmpbvg6FLXYYkaDVhG4TPRMc u43UhhtpoJSEwiNgronoxXZJ2ASmnfokAbm2C538WckDBxcNth 0kheaPZo/wByug5DvKuRfEHVojxSBGIshuMA17Hi2k3Zb/oreFBuzfx3MP6gvVWJJf7ux2z4KcFu4f4ZZqGRFH+Pz2tll70z 8ov1og/VR/HPwhwtTz5c/B1B+FNk5xmybZzNZG4DnDW+t28HvZBrYrq3DT8fO0DBycV7fw8 uPHLjuaQ5rWFuwB7gdCPZN6z4gaWgOYWA8wO5A/8Ajr9CuHs5rKpzJ2RlqTZxfoQlBJnCOG/hL/K9biy9azsfUceNpcYGQ0yR24IcCd21yn3v23k/ixxHHwzwv+FwnGHIzGfh8URbCEUA53tTenurnrOp4WFjST5uRH FHEbe+Q0G+w9f9ivNPxE4ldxLxNNmRvecKH+jhsdtUY712LjuV vcWsrlsmNmQ9xj/Yit6aYaj5ZBsMdkOrcbJBPko1Y3WEEuLui0KMnoAvRPBnaCoLP nHyiuqmtMjMvMZuaMNNU0AOJ9B9NkJpELC3xpHNDGjmDS6vYD6 np+6uvC2muzcuORzeY7cjSb5fQf8A5VbIyVVByZLVV1y0E8LcM HIyOZ8DQZTYjHb6ru3CGiwafjsLmNdKK83p9FEcMaW3EiaeW5S NzSuOnM5QAR9dlyuRkzuluRsQqjXHSJvEddUNvVSUR8vU0o/Fa7Zpv6qRijdsNvVQpEo9j24CrAvYo1ocR+xFoeMChtvfQIuKM kbbHpuUaAbFNcGlo3IG1nqn+bmIravVDhpa4cw/REsDnEssG9qHVEkAx4yP5Q0kUO3VAZpJJPKi/MANunsmcii02KPQj0SkJPRA5YdTrIXOvinwXp3GOgzafmxhsw8 2NPy26F/qD6eo7rpmcwFp2tQmUwNcbFg9lD1OL2iZdzw3kwahoGr5nDGts dDLBL5gHHyuA8sjD9KIPcbKVfMcrGbK8sbOHcswaK8/UPAoABw3FdwV2L+IvgUa1o54i0yEfzPTmczg0eaeEbub7lvUfc d1wLS8qPIEMhkaC4eE41s1t7Hp2NHbsStCMlZFSRr4OU/tfn/ok8LKyMXKiycaTlyIHCSJ1dHtNj9wvePw+1iHiLhvTdbx9o83H ZLy38riPM37OBH2XgjIBDg9xo3yuAHRw6r03/BrxL+N0rV+FppAX4EgzMUF2/hSGngeweAf/ereJPplr5Iebo9SlWLzH/DPQmY3+gfoqJrBLcl31XQslt45+i5/xIwsyHFaaOPCNHlse6xAaLLRIWJxHMtRxHROLgEC/wCVXrVdODmHZVLUsF8RPKNkc+UjdTpvubPFY/RaRLjbvot2seCHUeq0bGxXLze5M9Br+1CkpoTY+qcZSAMWse0F q1+ak7XlpbnDrdhh8y/5ZHTxm+nRAZMfVTMjBfRBZUVgil6FS/yo8qve7GQ0Z5ckH0Vw0CSw2jsqpNEWvB72rDoMlcu4WF9Q0uyn aLvHzUZaL/pxBYPVESn0Ubpso5Ruj3usXa8JzqnXc0zqYPaGJTsmC/egnZSEy3raqEiMLrSCU65oI5gE2QmTCNMJvZG4r6oBCAAJ3HPm KZ9xEiHdym8hw8MlIDtt0xlyVGaNKSEHJ6Q2yF1JwDXqka84eZ WrVcgNY4WqPruRZNFeo/S2LJaMnPmtEK7qT7ptx2ulvm79kgmtgV6brUTnl3ZsdUh569Uo nb0TLid/RchzT0md7wUfBoketLQJodUm1sdFx/udmhXZIdfdKO6S4Ep0PsyI+yIbdbjqmWCj0Tw+VdlwkeyOL56f kWCKT2NjmaQbbJOJA6V4ABpWbR9OqvKt/NzoY9fnucVTS7JD2i4FEU1XXSsQNaNkJpWDygbKeia2Jm68j5/mHZJxTOkxsfoQt7mxRUNiq9rGXTSjdTyw0GiqXr+o0HCyuYxqX ZLbNnGocmRutZxLyL3UPHbn2TZTMkrp8gmzQKNxW71S6eitVx0 dVjUquIXFswbLRPm60nWxkN2CaApxJUxZHG9QCpLFHl2UYw+a1 J4rqYkMx87JPNRSXvTLpKTggPE+qjStGyc5w5jG3yt9XHoFwOb Jfk55kldbnOL3E9yetrsnxH0zL1XhaX8EblhkbJyE0HgdRfY72 uJxRT4+Y9mTE+J7TTmvbS2eMnW00n+bZ5/9S5Mrb/TXiP8Ak9C/w58et018fCGsSFuFK4vw5nuAbju6lp/5T3Un8QfjToOMJ4NDxpNRymABknMWRDY1djzUdttiO68/h3MxtdvffbpXv6eqEyTvzW13fYUPqor/AKYxLsl5E159vbZzscqaj0okuMuKdW4oz/xOoTNawG44I7Ecdeg7ntZ3UCCdgR+qx583Xr7LcZqz0rstmqiu mKhWtJANuT2xbnbcvr7IjHh5xzcgcLHM0d0K0kvsjvfVGRPjMb nuHIQQRe4UzB0TuiwtzMprBdMfzOFbE/6jt9l2vgjR4dNi8fIkY17h1JoNC5HwM6d8zBgQOyMhwtrWs5t/ftS6Xg/DvX9ba2fVNdZgseN44SXOb/kFg8hYrJ9O9JGjjrojv3Z1DR8jAlLRHIx/oQ67VowmNc2ww7bWVyCb4XapjgP0niZzpAAAJmOb/wD8nf8ARCQa/wDELgmbwM/TpM7EaB/WjY57HD2cASPoQFnxqi/DJ3OXuj0JjRdC39EbGyulGlw7S/jZp+QGx50EmFMOrmjmZ+9Ef5K56B8S+HtSDRDrGGHdxI/w79hzUidbS8CjZs6RjxtsONeykcRsJINjmJ7qq4eqwZkYkhlaW GqIO1etolmXJ0DyKN/oo/AeuosUsbXbgigaSfDbzB1tFjr6qLhzXm+e99w61o54axznScv0 RbQ3SywGJpiBq/U2gMpgaTVV2KhMziTChhPj5ULGu23fQP0tUnXfiloGmNme7UTl CI07wWlwB/tsd/paNR6gG9F8ynBrwHih3KhtSfjhhfzENH5vdckn+NGr6sZIeHNB yM1hFc4jNg+grr+xQjNP+KusGbIlkxsFsg8rX5PhkV02aDvXcj dDKle46sfsjouaWPaS1zXsd6bheRfibw+3hj4g5+lQsEeDlEZO KALAjeTbf/a7mH2C7NK74h8L5Zm1bTX52FQufFLZKr+4No/t91QPjrqum8R6LpGvYZP4jEyHY2RE4UWseLF+wc390seDhLXsy zTd0zUimySmaMlzCJGtAk36vb5XHtV0DXur1/DbxE3h/wCMOiZEsvhY2ZIdPyCTQ5ZhTSe1B/IVz3HlEswdyhhcGuJHQ8wo9fcLI5JIHGWIjnicHsI7uabH70rE X0vZvuKuqcX7rR9NJP8ABIIojZUPitg8Qqw8Na3FrXDen6rG62 5uJFP93NBP7kqE4kAeSVtQe1s4ScemTTIHS3csrgsScQFk/wCqxEAG5uMHN6Kt6pgBwOytkErJWUUxl4nNZAXmMOQsr/LI6WlqL2jmeoaaRZDaUNNG5ho9l0vP08EHyqrarplc1NWljZyn 2Z0eLmJ9mVndLad6Sp4XwuII2SA4eq000+6NVNSW0LvzAp2/KhwfMnwdl0HCr85z3NvVZgbzFNSx7FPNWn7j2XfV9kjy21/nZGZEN9kRpZ8N9X0TsjAhyTE/mAQZNSurcWFVY4S2XDTJm0N1MMkY9lWFS8DMoCyprFzQe68g+o uHlGTkkdTh5CmiVeN9ymzsUhmQHgbpXMHd1wkoOL0zSSNh1Lez vZIvZa5kOhxyk5Aw81hMh9DqnceZrbKdJvwEEuHKLtRepzhkbt 0Rk5I/uCrmt5gELvMF0PEcdO2abRWusUUQerZuzt1T86UzTO3tG6jl85 LQVGkD6r2fh8BUVptHM5d/W9CCL7JLgaFFOFqS4UtqXgqV/chBvp+6ZennDY10TLx3tcRzUj0Tg49kIA3SwAa3Ww30C3S5c6v Zo9EkklKr0K22NznAAXaS8ib7G4xfqjsXEdK8eU0n9N05zy2xa tOl6ZVeVdBi8lDHh5OM5aHqS0DaTpdAU3dWrTdPDQDSf07ADGg 8oUxFGyJtmtlzXNc857UWZuPjKIiGFsTASKQmoZYYCLqlvUMwM BANKraxqQAPmC4+EJ3z6pGvTQ5Mb1rUg0O837qjarmGeUtaU7q +oOlkLA61HRMs2Ra6PEx1Wts6XDxVFbYThMs2QpfEj7dkBhM6F TGKwbFXTUHi0CPqgJTTipGT5TuKUbkHr0SQhDZKd1Ujjy+VQbn lp6oiLKpvVOC0S75R6oaWYdjugH5dnra0Z9uoKcHQ3l8TaRGZN KlzocfMiO7ZXcodYsEE7Hb7rnvHeRj5LYfAmhmPinzxEOrb1H+ SrfxAkL+J8+7sSkfogeHMLMz5xBgYsmRO9/kZG0kkgLQo46uixX9X6s8u5C52XTWvd/5LNJo82Nwph67kTNibmZDsfGi5STIGg855hs0AgUDubJHRQsz7 sONEbgkf9/ddk+LHC+FoHwm0nGglyxkYU7DkBguOWWUed0ouqBsMcPWj1XFJ XX83ULV47OWZXKafbbRl2V9EtMQb7/8A4W7FVVX1SD7WEpgBfVndXARbWuIaxo8ztgCi48aSdzMPHAMs zgwUd/ff0SI4/DlYdy+qA/7/AM1deAdGfLN/Np4iYm3HDzDf3P8Ap+qr5NyrrciWqvrkkXzgPBg0PBZEzl56HM 4dbV9wtUYxgJlFehXOJcv8M4+UD6KscXcZZeHDyY0pjJ25gL/zXNuErZdjW3GC7noTG13HYA58zGsHU3/un/8AifRnOMbtQxie4Mzf915Bk431CFvNDjRvlJ2mnBkd9rNV7UrH wTxXxLPrzNOc/gqow6Uy6w+JuNIOW+XxAaLt9gN7FddlKsGXyRSyY/B6O1fTOFuIYOaSDCyHV5ZGhpI+jhuuZcQfDF2Nk/itHyHuh/NFe4+h7q0ahNHpOmNn4/8AhZhaRgljZf53w/OWNhkr8/hHmbuK3D2+YbHdJ0rU2x76XrA1rTnGmvJa6WP2eW7H2Iq/QUmdVlS2nsUJwm9aIf4dnUdI1dkb5skxh9cnOdhfp/30XftIyHZEbXNPta4VqWZJja02WOmtk60N11PgbVGyRsbd7Dqd 1XnJvuydR0uxfmYkng81dO6rXF+Xk42nS+BG10nRvN3P+ytmLK 3wi8EkEUuecf6gBI8flHWkykDpt6OX6jpus6jlTSTZTYecFoLR 5t+tHt9kXwxwVpuLKyTJBy67ZXmaD3PL0v3KRm6/yNoSQwtBoySEBrfuqJrXxM0PCBD9Yzc+bmPkwx4bBv05j1+vup 4xtsXYCTrg+56E06LAxIGxwuia0dGtIAH6IwTxHdhbXsvOej/E3gvJc7n1jX9PNDzP5nDp6tve/ZWLB4wJkedH4ig1NjKJjlaA4gj8rhVn2I9VHPFsQcLYS9zssmX ygsLmkHbbuuG/xGcO40WnZGs4EbIWzxE5UTG7Oe1zS1/sf86V50nXXZ2M2d1A9NnWLHUfX2O6D4/x267wrm4UgBMsDw31B5So6ZOE1sOcPdHmDHmPJCA2/wCm5u3seb717o1xAlc3mLRfceqjdOc5rIX2A0EWD7hSE7wHB7g aAHTutGSN3Gl22e1PgJrn4n4TcPB7gXQ4xx3Ef8j3N/yAVt1CUTb2uHfw1ahI74emAOtsOfMG+3Nyu/1XXsaSSRamP/po5DOj03z/AHFMh890sUjiYzn7kLFOVCu6dmAhvmU7jTB4om1zLRtXaaHNur hpepNc0eZcly/0/KEm0jSxstSRYZ8Vr22N1C6jpwcD5dlL42UHAbohzWSjoFyU6bc eXc06rteDm+q6T1ptKuZenPjeaBXWs3Aa8HZQWfpIdfkV7Fz2u zNfGznHsc2a1zX04J8/RWPM0bzEhii8rTpIyaBpd7wGRCTTKXMZKsr7AGwakFyXKx7OoK Gc7bdehQaa7HnFn3Mx7kxLRG6WTve6ZlJUiQOxjx3Qu67IzF1O q8yjMk+U2orJlfGbYa9lkcthQurezX4yUnPRfMbUx/cpCLUGkDzC1y6PV3xmnEhSGPrzQB5147yXGdNr0d1XiScN6OjH N9CCknPb/cqMzXWkX4iWdbYfzLK/AS+BvwjLjLqQH5qCaj1MWbcqXPrLCNnoZmqk3Ui0MDjHZYk0NZ jOMNl1y9VFHzBVjWtTJicA7dRkmdLIdnbIPIcXNJcbK9T4bhoV JSaOR5C9xfSNMc5/mJslKv3TTDsUouXWKOlpGLsVfdJJ32Wi49khxNobPtJavvRtx+ 6acUohxWhBK4jykBcFzU0mej8JpRWxNrPm9UZDp8jzuFJYmkk1 bf2XLTyIRN+V8IkTj4r5CNuqnNO0u+UlqlsDSgCByKw4GmhteV ZuRyCXgoX5nbsAaZpgFeVWPBwQwDyp/GxmRgWE/LkMhbQ7LLnyFkuyMW1+ox0BkTVG5+cGg+akLn6iGg+ZVbV9WA5 vMoq6Z2y3Ilpx3JhesaoGg+dUvVtQdK8tY7qmtS1J0zi1rrQcT LNncrfxcVQW2dFiYaitsxjC51nqUTHH06LccfQoqJgJV81EtDu LH0UlA3ZCwNIIUjE3ypDMalPl2Ubl7EgqQyXcqjctwP3SQkBPa EJM5zL3+yJcdyhcncUnGYx+JPNRKIimLuqjzGS+/RF47TVlOMzlXHjXDiXOB2d4pP2oLrX8N4gx+HJMkQXkHOeC6hb m8rKAPY39ly74kQtj4jmcBXO1rv2V3+H3GOlcKcDYmPI92VmSe JkNhYNrLqDHHoLDf1pXeWrsvwowqW29Hll6VeXZ1ezf+Tofx81 WLE4EGM6QxzZ8rWQtaSC5oPM4g18tDdp7kLzk92237dFavibxY eLeJHZcYkZhQs8LEjkHmDOpc6tuYnYn2Cqjtu6tcFgSw8VQn9z 7so32Kc9ozmFk7pcFkuIBNC9vT1TQNkHqLTjSGuJIO3QrXbItE jpOO7NyocaGnPle1ov36rv/AA1pEGJpUWK0WxjKBP8AmuRfDDHE+pS5rmBzYaYw13PX9v8ANd 10ERujFix0FrC5K5yl0rwjSxK9R2ypcSacC0/h4nvk7FvZc14k4S1SWR2TM4vo3yE3t9l6Xi0qLKYeZgH0TeTwh FO1wjDOlUQqNWR6ZPOvqPMGTospw4Ixp39SHbm7OaexB6H0KkO D+FGDiLEyNS0vMfpbZmyTeBEC54aQeQBxAF9F37/gySCTxPwbJjdgtdVKSw9GzWAM/lrQ0XXM+1O8tP2AVD+SYz+OsXOx2OwODtR/EAcsbczIijY1nu1nPf0XOH8G6w7iY8QaLDpPD2W6UOkdDI50Uk ZNvY+EeVwIO+w3AIohdOwtDnlY38TTWgdAiM/GZHieBC0RMA8zq3KjlkbHjV0+Dm/FEMOVqsXgQtjMYPiBpsA+l+ineB8gQZLWOGwNBC5mNGzKcyMbk 2Sl6Oz/AOosYz13UEu6J4rR2XDna7GAA7dQqjquDjZebJ+KBdGT0HW1Y9 LAbhDejXdRr42SzODx5g4qNMTWvBwbi3hSHL1bKyeJMzLwMGCZ og0qPEeWytJNnxWWDWxN8p327hcf4j0xumZGqQ4Bi8KeQsa6XG a5k0JdzN5edttIrqKOxF7r2PxDojdSi5mUJeWnAi2yDtzD1Hqq Bq3DBHPFl4zyxwo+XmZXdaFd+kVZV78lA+FejcYcb8QQZ2uy8u JpumjDkyJdOhhEsdVHE/lY3xhsTzO5jt13UD8beE9H4f1DxdGy9Mwsskc+NiTgslr8xY2/DcOvYLpT+CdCmlEkmNDIxrK5JCRRvoPUUm38FaVGx0eJjxNB7N A2UqyYp92Ruh/BTPhrq2fmRRtlhmuQASyO+VxH5r7ml1aPGe6Jr3C2AiwR1CG4f 4YgxmMazGa0NNjlbSs+Xjthw+Vu2yzrppz/AClyG1HTPGWosGLqOXigVHDmvYAPZzgP2SnveBFQBHLQsboji0 eHxZqsXYajKelH53IPJdUMZIIdXc9rWl5NbHlqB6g/hTxfxPw/ypKJvUpBZ/6GLuWDp/LWy5h/CRh+D8IYJzHX4jOyJA69iA4N/wD8rtOOwmqC1Ke0EcvnS6r5M3g4gHULFJ40fK2zssUmyoeQ2ZZ Y8FriDasWi66+Mta8qiDJHNQKkcOcmjdrtMjErujqSMuFkoPaO t6XrbXgedWPC1JrgPN1XG8HLkjILXFWXS9ZLSA80uQ5L6bjNNx Rp0chrszqUc7HjcrJIWSDpaqmBqwc0HmU1i6g01ZXBZvAWVPcU bFWWmOT6e11+VRebpIIPlVhhnZIE6Y2vBGyr4t92FLuT2SVq0c 8ztH6+X9lAZujuBJDV1bIwmvvbqorL0sOJ8q67B+ptaTZlW4CZ yufClj/ACoHIY9vzNXS83SAQfKq/qGkdfKuoxufqn5Znz4+S8FByz6qJy3XauWo6S7fyqv5+lvF0Da mzOTpnX2Ze4zHlCxbKplfMgnvc12xIU7mabKD0KjZtPlHUFcBk 2wlY+56ZjWQ9NIB/ESjo4pQypr+Ypx2DNe7TaU3Blv5VXbgTKVY140rjZcUfp7jW5J TTNPl7hH4Wny1YB+qu4M4K1FTNsj6TSHmvWSutlWUVHgSH1CIZ pri0W1eg4udTCvyea59Up2diIYHEbBONge7oCrDjaUKHltSMGk 9PIo7ucqh4K8MGT8lUjwJHHcIqLSXHctO6uOPpI/tR0OlAb8qwsz6ljppMu04GnspkOjk9kbj6MAR5VcYtNaPyhEx4 MbT0C4Hk+Yd0uzOkxZ+ktIrONpHTyqTxtLA6tUyIo2A3QSXzxs GxWBLInInd8pDMGIxnUInmjiCAydQa26IUTm6qGg+akMapzGVc psmsrPawUSFCZ+rAAjmVf1PW2gGn/uqvqOsSSEtaT9VpY/Ht92X6MGUvYsOq62AD51WM7UJMh5omkE6R8ptzrWmjfqtmrHjW jaoxIwCYxe6Mxxvvuh4WjltGY7BYsKcu+AhjbrZFRN9kmKPZEw sugUhxcQAIsI2L5UNykFOsfQpIEHzSN1CZk3Id1M5jrtQOpiw5 OIZ/ENd0pIe4PPVRpc5j7BIT0c19UhbC2MBd7IkMAbSFiePWqTxkod UwjnvxVxw3UMecNAD4qJHctP/AMqqwNHK0dRyq/8AxGhGRozZ6BMMnf0O3+y589xAbQ6NC6LBn1VL9DzLnKfTzJ/r3HTR6XfUrAD0tNtcaPut36d+iv7MXQtlDufULJ3BrHHmsD0WH 5LN7DshpyXubE0WXEAH3Kjm9IKK7nUfh41mLoeMy6klBlcD1Nn r+lBdM0bVYo8zFwy4GWZriBfYLkGNqcelavisff4fGxhHJyi6c RYH7BWnUNOlOh4OuHW4dO1hzjLHHI8t/pn5WtocwIodiNza566Kc9y9zQVvTHS9jtOVxHpmhaZ+P1bK8GA nlaAOaSR1dGN6uP0+9KvY/wAQ+IdW4u0rS9F0uDExcwtexs48SSWI35nEbN2BNDpXUqq8M4v DWNn6Pm6zkZ2uZ+ZI97HzDlxw9rS5/lceZ1eUehr0V4+CGE/U+INX4vyomsOQfBx2BgaI27XyjsOUNbt7qFQhFPaCjOU5L2Osw YgZ81E12T7Yf+UBEMaTylp2+iIbFzDfYqv0lvsR0kZDbA+ygOI pHRwPodtlcJIW8v2XNPiRrsMDv5bjm5pL5iN+Vvf7pdL2OtFWz s5sb3nnsk9lYOBMCTIk/EPabcfRVqfCazGjk5fKNz6lXr4d69pHI3Hkk5JBtv2RSXYcveH jvEbQPT0QGp4j4JRMOjtnV/mrNp0+nljS5wsG0DxNn6YyExCUFzh+6boWiPqe9EVj1JGA4dO6 VLhskFuaJAU1pErWt5JCP+UnuFMxta8W2unWko7HlogJtIw3i3 Qj/wC1NfyXGb0iYP8A2hWOXHP9p9klkDHtsWCPdM9jJIr7cFkY8re UqF1o+G1/q0WArrkhgJHKAaVK4pLY4ZZjdRgnb0SUXsZ6PFnFEgl4r1R+1O 1CUgdx5ihcwODmh5ocg29vVM6jJ4+oTTh1+NlSPDu9FxUlp2nZ Wt67puj4bC7IzJYsaIAd3ED/AFta6Xgv0y1X3PdPwC0Z2k/B/hjDkYY5HYTZpGkbh0hL/wD/AEF0fGiDRZQ2lYMeBg42DHRjxoWQsI9GNDR/kpBo2WpFaSRy90uubl8iJpeUbLEiWMvNALEiM8NxS267UrhyAD cqAZJXRHYs3TdehNGQy0Ykt1alcZ/NW6rOHPRG6n8CTmA3UUloFk7iTyxgcrjQUriao9h8xKhce62IT riqF2JXb9yDhdOHguWn6sDVOCnMTUWkfMuZxSOYbY4hSWHqskZ AcVzef9PQs7xRpU8g12Z0lmU1w3IKWTG8Kl4msNdXnUrBqbSPm XG5n07OD3E1qsyMiXyIGOB2CiczBYQaCfOoNI+ZMyZrT3Cx5Y2 Zj+C0pwkQmbpjT+VQmdpDf7Fbnzsd6JmRsb7tQ28hkwWpEtain tHPsrRRe7FGz6I3+xdImw43XsEFNgMPYLN/iEm+5oQyXFaOdP0QXfJ1WN0UX8ivrsBvotDAb6D9FIuQkSLKZS Y9GAA8n7I7E0bynyfsrY3AaOyLgw42x9kUOSlGW0BO9yWiot0k X8v7J3+WNaN2i1ZZ44mE1Sjs6eONnUbrRXN2uOkUXQpPYPj4TQ BsimQMaOgQv49jW9Qh5dUA7qvPNyLfcljjfoTDRG0dkrxo2hVu TVQBs790HNrAF2/91B6V0/LLEcZ/BbH5zBdEIWXUmj8yp2TrjRfnUXla/WwcpIYEn5LVeFJ+xdsnVmgfMAojM1trb86pOTrcjyQCaKjps6e Q7uV6rjUvJeq49+5bM7XhuA9QmZq8kt8pJChi8k7kk+6wO2PRX q8aEDRrxIQ8js8z5DbnIdxW3GhfVIKsJJFuMUhyPqnm9UO019U 9G5INB+OdgCdkfj1souB1I6B9d9kwRLwC0XGza1H4svRSuMQ4J AMzl26Jp/lKOLKbsgsnY7lIZAeW4dVD5p5r9+qkc13l9VGT2U6CfgiJ208p tpIKJyW+ZNFvoi0R7FMkrqUoy7bnZNcuy1yn1KbQ3UDaxEczTs jFABL2ENv16hcxymmOXlPUAWPRdWIr7Lm/F0P4fXshjflcQ4D0sWtXjbPMDkPqfHTUbl+xGtcQtjrXTdNtOy ciouPutdM44cLqjLbIv90xhCabVMWHGjM0zpByMA3c7snMhxET hZr0SdAmkh1uLIjFvitwF9QBuP0tQXS/KworudL4dZmRadqeG/S2Z+SD4+bJMAYYC0WxrvV1A0ARue9I/TsWPIyZ8zUHHMkjnw53GUAN5JD5hyjb2+ib07VsfC4jydB0yGL 8HqeNCZHlxJa4QOJr1JLhZKPx4PFhkjbtz6JFNYHzOiduPr0WD kS6XpGnRUvLCeI8KOHizJhYzkdA6TJYG9ozDZA9BdBdv+ELoWc HYLoiOV7S4V62bH7LlWTFj5nHOl5k8h/B5mmzRSvr5QWEi/23U98ONcm4TH8k1lr5sFjycXOibzMLSfbtvftZUXW5QS9wn/qbO7snka1pAvZOjLIoEbnqqzg69iZYb+GyI5P+lHCYEBxfRtQu WiVLYbruoPiwHmEbkfouD8XyZUesnPcx8jap224912nNlY6Etc 4HZQmRp2JMC7kZfuEoz77DS0cG4r4g4mzMWKDhTHEzt/FlNHwx7A0Puozh2fjnTc2HI1KfFyAXf1GUGSNHqCAB9l3mPhbE fkGRsLGuf1e0AX9U9lfDDTdVaJZpZ4/UxmirCuWtaFpb2RXDXG+RkcmIGuknqgG7kqkcRcdfEDB46ij1L hcafpD5Cxks/M50g33EjTyA/wDLW37rrHC3w103S5zPivn8Yd3yWSFO6lw9i5rGw58LMmJpvw5 BbSR0sd1FGaW+w/5doA0HMfqentyYwQzl2Pr/ALqf0jPeHcr3Cx2PdJx8dkEIjijEbWimtAoAIWBgZkOvqfVRba Ynoukckb4Rbe29oYsYwuc3o4qOxpy0Bp6jZPmd3LubA91L1JkP S0M6g7zE17WucfE3NjwOGNVypHljY8eQlw6jylXvPyBuBRoeq4 h/EtqBg+GuqVIWmV8cIrvzPFj9AUVS6ppA2PUWeWcVxczHa4g1Zv vZXoX+D3g5+t/EzJ4lyoXHC0GG4nOb5XZLxTRfq1vM79F5+0qF+TnQYuPGXzSlk bGf3OJAA+5K+jHwX4Nh4F4AwdCaObKNz5sm1yTv3d9hs0ewW1V DqmPdd6ePr3ZdY2gBPACk0HBospL5bNBXDDHbAOyxZjMLtysS2 EeAAT6p6GUtI3TbWmtluqXoezHJXCyPMFadKnsN91R8Z5a8b9F aNGm2aUE0A0XHFcHNT776oHAfbRRRjiq7BEl1JTXFNu/Vbj6JaEOtcRuDX3REeZNGNnFChKJsWop1Qn5QUZyj4YYNYc3Zx I+qz+dDu4KHyCd1GZN2aKpWcRRb7FqGZZEt0esNca5h+qOx9RD/AM1rnD5pGG2nopDTNTNjmduue5P6Zg4NxRpY3INvTOiRZAcOqU 8h3SlXsDPDgPMpSHIBA3XlfJ8VPHm2kb1Nqmh4/MsCywRYKbkkDQsVJlhDjnhosph+WA07jZR+ZmgA+b91C52pcrS Q7ZW6MeU2T11OTJLUdRDbPN+6q+r621oovFqI1rW+rQd1U8/MmmfbnEbrexuO92aVWE2tstkmuAbByCn10k0HKtsLnD5ksLSjh wiXoYkV5JaTV5XdCULJmzPG76QYNLRepVVFeEWYUxXsOyzPd1e UO9xtY5ybcSaR6RPGKRjne6TzemyS5aHX2SJUh0FbtIC2PZCEh R6LK9QsbZ6JbW2kPoQGi05H8y2GJcbd+iQQ4w+yIikopgt2SXG t0w2yYxJvMNwprBlut1UMfJ5XqcwMkbbpDFna4FloTMbYtJhyA WhblkDhSQxE5bTSjp2kbqbyGAiwo7LZQToTITJFlN1ady6BTbT spCCXkSfoknZbPra0B1SGEuFfVUL4gxcmsNlAoSRNP1IsK/gUqr8RcUuwcfMb/wCk8sd9D/8AIVrCl02oxedqdmI2vbuUYVYHqiIdg53ohgLIHdEl3LCLHVbs Tz0GynkRgdr7pOiyth1Bkjvluifqm8955hH0obhMwbPtV59w09 M7R8N9NZhZ2o5OpvhD36dHkQSOd8sZeQTfboApbR5ZBp+DNj4r Y/AbJCMvJeRGWucTy1tew7nt0VT0k52qabpeXDF4eJCyDEzMgk+d nibiu4BPYdSFcJdThwNFydMOLNjz6flOy4siavCJDyWFt7klpq q73axMnvJJd2XXZJrsyX4SxtI1zIjbm61jZXhFzI9Pb/RNt/5CAXADewPuuhay+LT+H5nQRsa5oa2NvKKskNbt6C7+y4ZofG2j 8O579TwdFOo6k4FsTp5ajjvdzyd3Pe7cdgB3U7w/x3xFxJrPgavDp8OHI9jmxsicxzS035SSeYVd37KCzCulLqX2oC FkfD8s7hw9p8WFitDPNK4B0r63cVMQAl5cdwP0SNHYHx2QDY2T Wv4OcdGy48KQRZJYTET61sqje2aK7IG1DUIhI6IO7+qbhz4P8N 0jBW+7lxfXW/EfGyLlbh8rjQMM5Ab9bAKjMBnFck/JLkQNkPZ0zr/yVyFPbyFGLkeiIN[Only Registered And Activated Users Can See Links] 3Al+PIDsW+Kf86Ug/8A4mxonO/luZLGD0xy2R2/oLsp/SJ1j7R35uoMa8udNG33Bu1puoQzkt8RriD1C4bga3xDIwNbp2q xUKP4mDw6/XZFnU+IWvY8YrzfUBwBH7pnWJ4zR2tpDgCHA+wTE0LS4EbO9PV cmwfiFmaROItYxMlkTujnxkH9ehVu4d430TXjEMHL8QOcR0Ic0 +9qGcenyV3GUXploMpjFjYd0oZHkJvqmpAHPeOvce4TL/Iw1+ijUu4z8A2fOSdtlwP+LGfk4R0zE5hc+ohxHqGsd/uu7TDylxsErzV/FlqAm1rRMFrgRBjyzSN9C5waP8iruH3sTK93jRW/4Y9GGu/HHhvHdC2WHHyTmTNcLHJE0v3+4avoWHhraC8ifwI8PTO1nXeLJ YT4MGO3Bx5D0L3kOeB9Ghv6r1g563qlpbKOVLckgh0l7XachFu QsZJKkMVvRSlYPxGbbrE9jjyrEwjwHj4LnHoixpLiPlU7hYbeU bBSjcQclcq1MjmnF6TArw00U5ukkOBoqa0zAcANlIPxwHdEdhR tBG36oY8zN+48sOIRgYbw0UjjiyAWEbpsYICmoMQSfl7KRcy15 IJYSfgqb4ZG9QUkN337dlcJdKDhYYo/J0sNvyq5Ty1UyCeFJEC3p0W3bDdFZGN4fRD+G4haULoyW0ypKE ovQJkAf6qMyW9SVLZMbgDYUdO3dTRkn4G0RU7T6Ic8zCC07+yO mA32Q0raFKXSa0x09Bmm6g5polWHCz+YAcypMhLN27EJ/C1Etfyud0XL81wkMiDlFGthZri9M6EzODW9UHnZ7eUkHZVr+Zg N3co7UNWAaaevKs3hpU2dkdbifzSS1TVA0Hzfuq5qGpueCGm1C 6nqckshaxxTULyYwT1VrGw1BbZ0eLipd2Knc57i5yAyiOYIyZw 7KOynEyLRj2L8lofjOw2SnFMRONBOEk+qTFE3zbpBdv6rTx+6R aRKkLu+q1VhaFlyUBt7IQkJ90ncJZCQfdCEjd91sFI26+y2Otp BDzOyfj+ZDxlERndISY9y1djslxNHMVptFPRNspgxDxSHlNNNI qXYE9PohZhsUgWCtfTrR2JklpB7KP8AzEgJyP2TiRZMXNFdd0U zKsjdVhkpaBRRMGWQ6iUhtlm5w5toPL3BTOPkWxJml26paGbIr P2eh23WydznEu6FNRNc4fKi2V5PubI32WiKHt3TwhkP5VsY0xP ypdSBckM0KQmrYjM7Tp8R4H9RhAPoex/VSf4WY/lpadhS9SElaotNMitULIOD8M4s+N8Uxje3lc11EehHVO5bgHNj voN1Y+ONJfhaw3IaB4WUS76OHUf6qp5kh55HE2SaC6SuxTgpL3 PNMqh0WyhL2A8h5fK53utwmgQfsmjuSlNJ+4QPyQHReDeITi8D Z2KDcuNOx0IuvmcCCfYOaf1CjMvUMrVZ3Pz8qfKnu2Emw2z8ob 2H0Vd0mcxTuH/pyt5Hj/L9wFJY80uNktyIjyywvD2uHUEGwf2VeNMIyctd2TQk3omsbHlx A6DKxXQzbO87adR+vspnhz8RJqsJ2uJrnlxPYCgf1IUXrHEDdV bC52IyGUE+K5riee+len7/AFVr4Hw3xRwS5JuTUZWxsF/LE0ix9ST+wRW2uFfU1pvs1/2H2lHp/XaPRvCGoGXEx3vdu6Nrjv3oWrRLO2SK9rHRc10bPELmiwG1VKz Y2oukhLLu1zUoml7AvEunszGOc1jbHsqHnYBZOBygVt03XRxIH GiN01LpWPl2HxCzuSihPpDi2il6JknDk8OVvMy/ldsVctN1PTJGESgtoWO9fVDv4WL3XGb7AOFpqThWeMh8YIvqAS plcWFdtdyXZk6XK1xL6Psgc5+O9/JhxAk9XuNn7BN4ug5sTr5XH0BKm8DTMgb+Exldzuk79DO0hdG0 aWae5+YNJvcq0x6BgMInbiRNeerw0AkjujsXFbCOZ1FyJlc3pZ oDooZNy8kEpuT2JcxrYBfzV5dlHzS2ardP5U4DK5vZRWTKGgvc e3qh/YDY3qeQI4TuLXjv416jLr/xS1BmO105ifHhwsaLLi0dAPXmJXov4lcTxaBw9nak94DooyIm3 80h2aP1XmD4aa/puh/FHQ+IeIYZsnAxdQZk5bYgHPIu+YA9SCQ6u9LWwKnpyZSvsSkke 7/grwhHwP8ADXSNB5A3KEQnzTW5yHgF/wCh8o9mq5XZUXwnxJofF+iM1zhvVcfVMCQ0ZYXeaN1A8kjT5mO 36OA+6lms3WylpdjOnJyk2x7HCkcc0gYgioSb2TgknC+mrE1Da xMEeP8AAmbQ9FIOyY2xE7KsYuTTeuyXkZZLCAeqe3jXOwkhkdM Q7J1OJjzZTuJq8IIshVSVj3uLiSbTZD4z1IW1TxNEo633Kk8qa ezq2i6lBI9oL1e9IDJWgggrgug5UgymN5zV+q7JwjkOdEy3Xss PnsD8LDcGWcS92Pui4DFaWdFF6ljAA7KbhePCtRWrZDWtNrk+L ybp3aNG+MVEqOdGBJVJpuNYulvOy43ZQa091J4MbZWghd5ZfOi pSZjRhGybSImbTy9p2UPl6Y4POyvox2tbuonOiHOdlRo52Tk4p lieFHRSpdN26ILJ013ZW6WEWhMiEbrThzEyF4cSlZWG9uw7KJy WSMfdEK85EIN2AorKwmPvbqrsOZi1qQCwtPaKjJlSDYlRudkSS bWaVi1HTTuQFXs3HfF2NLmeVupt7xO54OrWkyOcCCiYXEM2TLh bh0TzW8rFz51yjoRI80SgpzzOHqjZGkigl4eA6WUWEnJRW2V7p KKGMeKR3ytKPi0+Z4BAq1YdM0gcoJapqDTmtaPKP0VKzMSekVP xSXZFHOlTb0D+iYk0ycGwD+i6J+BbQ8q2NLa+vKP0UDzmg/xmjm/8um/tO62MCYflXTBobT+T9kJl6QGNNNTLkU3oSzkznb8V4G4Q74y3q FatRxeRxFUoTKjq1cru6i5Vd1EbW/RKDdrW3CndFsFTk5tgT8TXOdQCRGLIFKd0nB8SjVoLJqC2wZTU Ftgbcd/L0S42uaaIKszNMJZ8vZCZeAWC6pVo5MW9EMMqLeiCl3KGm+U2i Z7bIWnshZj5bVtdy1sCq3GvVOt2PsmvzJxp9dk4hRPWgKK3EHu IDR+yXBC6VwDQSp/StKLy0kKKy1VruQW3KtdxrTMOR7LI2R50p7vylW7RtHHhDy9vR So0kd2rLs5FJ9jNs5D4OZz6Q4O3F/ZFYmj7fKrvmaU1o+VLxMBgAsKCXItopzzWyqxaL/yfsn26KP7P2VziwY62ARDNPZ1oKrLkZEDy2UmPRQT8qRk6OGjZ i6BDp7L+UJrUNPZymggXISb8gxy22cF+KmFDBwtkzSNAdG9pjP cOuv8AIlcNyXEit+q9BfxDj8LwjHG3bx8xjDt0oF3+i89TEl9V 0XecPY54qb+TA5efXkb/AEGzXN0WEEddrW3fTdL+b6LTMo0x1GwDXcKZwnty2NjaQJwNgT Qf9+xUK4Frq/dLieWHmF1/kma2PF6ZbtKiwBK0Z8k+O7tbPLfu70V30TLEfGGltjIEQxnFlb hxAdv6dgubafrMjGtjnp7fU91L42Sxk0OZhExywu5wwHyu9a9L VO2uTfct1uLXY71h57WjzEb91N6fqJMgDXd9zfVcq03W/Fia4uIsX1U9g6wAWnnAr3WXKto0EzqmJlc8g3N+xVq01rHsaea x6rm2laiyQsaCGuIH3V20XOZ4YbzexULgOWmCNgIr9UUIjXNQC j8XIa5rQHtqvVGyZTWtbbSd6KkjFCHxjmRlOZ7ils41g10CIxX xyMtswuu/VbeG0XEtHL7p3HsNsjpW8oI9PVB5UzWtomk7n5A5XEuAHqFWc3 UAeajdFQNaYLCcnJuzZ2UHrGptjYQXC/S1H6zrUOJEXyPr79Vw/wCKHxCJxZ8LT5z4j7Y54PTtsf8AVT0Y8rZdiO2xVrbIH43cYjX tdGlYk3Ng4N87hdSTd/qB0H3XOi5lUYwbTcpcSOYkvd5nWt8ltbWy364KEVFGVOTk9ss3 w64z174f8W4nE2gzN8WF1SQyE+DksIoxyAEczSD9jRFEBe8vgp 8UOHfihoAzNKezE1WBl6hpMkodNjkUC9vQviNingbXRor5zOJh mDHjnaaJBOxUxi5mRouo4nEHDGpZOBnY7xJH4UhbNju9WvHzNO/2NEKVMFo+obAUVAzdcP8A4afjph/E2Nuga7FDgcWQxmSohywZ8bat0YJ8sgvzR9/mbtYb3mFlDfqj2A1odjbQ6LEoHZYkOeHGYkggDiynHpRSoIOZ5 BD7HXbojgOYCidlsW0lwJH+qL8Rdr7j0SXGYM/MEMRw4tf4hAHqO6bnwoJWWyUdNr2T/KeQixR3pKfZY1tNJb39Qmjl5EJbUivPgcCa7JoE07TpYMkPc5v KD1tdP4WzIY442ulYDXcrnkry6QFzBygUUqN9McPMK+UgqDkb7 s2HTNkEPpvHre65HeYM6IweWRp29VB61lAh1EfYrlWLqM8cQcJ pg8bHzFPP1XKFA5MjgfUrH43AeLZ1N7ByOBsnHUZIn5ZQcy77q xablBjBRXOH6hM17i0hxb1RcGuzsaDYql1eVk05Faj4MaH0xmV SclpnT/xrCzdwUPqGfE0m3KpR8QzSWLaAgsjNkyCXPkoD0WXicfjqzcpa Cu4vPjHtDZZJtUh5uqGm1KB35harT3sLbMnVC5Ae41G+z9Vvxw cOS7TRlzxM+D71sscmXC/o5NtLZLo2qdkOz4iSwOd60URpeqzRvDZ2PZ9QqOZxijFyqlsOp XJ6nBr+hZpcUObVKD1XSeZpIarJp2RFkNFOFlSLsBssWwu157y N9tFmmdLg2uByDL02SKYkNNWm3Qnk72ui6po48x5aVT1PCOO+q oKXGyVajqca9WLuReLiGR4PZWLSNOBcDyoTTYhtsrZo+ONtlXz b+laRQ5CzQVi4QawCk5I1kY3rZGzf04bVV17UDEHHmpZlKlbIz aVKbJfxoS+g4KZ02GOWiCFyzC1KabMaOYgWumcMc72ts9lZysZ 1w3suX0OuO9liZp8ZjBDRaiNXw2MadqVrx4v6IVe4laWMcd+ix a2+vRmwbcjm/ETY4yTzBU/MmaSaU7xa55eRZq1VH3zUV1mJVqCbOkxa9RTYl3W9kmxZWz0SB d+pVwuh2ms8WUALoHDuECG+VVLhvF5ntNLpWgY5by7dFk8hf0r SMrOu0tIOZpgLLpROr4TWtIpXSNgEKgtYjBDlh0Xy6zJqufUcp 1qHw5ifdRMxFbK1cTYxtzgFUpr3HddZjz64HS0WdcBirNj1TjA S4BJoJ/CaHTC1M3pEsnpE5oeFzOBI6q96Lpw8uyguHYAeXZX7RoQGgrnc/IaZz+be9kvpOG1sO4RORHGwGgE5jGo9kHqcpDTusDqcpGSpOTI TWslkQKioNRBcAD1QfFOS8RuIKq2Fnyunrcha+Pi9cNlyqjqjs 6Zh5PP0Klcc8wCqGiSSP5djurhpsZLRaoZMFBle2HSwuFlHomc 9tMOykYIgR0TGfEeQqtV3kRR8nn7+JpjRwliSF4DhntDW/wB1sddfsvOjrN79F2X+J/X8XM4gxOHsYkyacXPyXA+XxHhtN+oA39CSFxyRpaenVeo8RVKv EimYvITUrnoQ0c2ywtIoE0Oq03ZwNJ1kZkvmsfRaZREgBw8pH6 LTmOjN7FaALHU7YomLkI6WEhA7H0dht6I7DyXMdsbb3FoeWA3z R/omWvLXV0KZrYk9eC3afnyNY0xvLm99+inMTVyR5yqBjZTo3+Rx B6exUpj6gx20lMd6eqrWUJlyrI9mdL0Pif8ACvAdIQAdiTa6Lo PGuE7la+YNceotee/xILdnWmjlTs3ine0/VVZYyZbjaj13jcRQW17JmiuxKkmcTREV4rXc22x6LxvDxBrmMf 6WdLQH9x6J8cZ8QMFNy+X191H+EfyH6qPZONxRA0ipgHAVVol3 ETX$$$39SvGUfHPEQftkg+grorDpnHmuGFrJpo2NHVxJLj/shliyQzuielte4lhjYYmyDmPoqDxNxrg6dA98koLh0aDZJXKM3 jDJcCMd75Hu6uvb7lVvVM17nGfMmEsh+VvZqkqwtvcirbkqPZE vxhxtqGpSuLnGKIt2YD291z7Ikfky+NI7yDcX3ROQX5bnG6iBt zu7kHkuYSY20GtqlpwhGC1FFCUnJ7Yy1/NNzO8wO32T8HMXDkNAeoQ8bT4lDsi4vLGSQQfojBGMsuOTV3Qp SOnZGLDEwuilGSxxcyVr9vYFpHZRzAZZy8GgD1pPmmyEEH7FEI N3dI3N08vxsqF4lIicWkEGxJGerSDvQ6dl7p/hX+OeN8RNMj4W4jyI4uMMWIlr9ms1WJo3kYO0oHzs70Xt25gzw dhZP4bPx8nkDvCla8sv5gDuPujn6gzTeJItX4ennwH4+Q3JxXt PnxpWnmBHsCNk2/cR9WHO2WLmn8P3xSh+KfAn82lhhxNawZRj6rix/I2Qi2yRgknkeLIvoQ4b1ZxF1DaOAGOj5dlha9ooC02ZntvmjN9 yFtkz3+YNSZ6TtmEOPZYGnYjb2TgIrpW6cHlF11G6HTHUwdzep CXyf0+qdIDiCVvlBNVt6IZdh+sGLWkhtrT2g9uifMQD73Cbc2g bTRY6mN0LJoX6rRYK5b2WwLuit1vYUukGpteGJLQDsa2paDCCT dX2TjgK+i3Rqz2S6IhK+S9xgBxi5erubZKkb/UaQd+/1T7GiyaHTZIe2xzJuhBLIkhks/qOAIr1TRYTA9wAu+iIcC1tJIsigOvVN0te4SvT8o1EZIzA5riD Y5q9FK6fqWZFkZMZyHANssv2QULQRY69N08GgEkjelVtohP71s TnW/MUPDXc18LjKGuHrSjtSl/FNAewAk9vREvjZ4XLXlJtNvjaZGuvZg6KCOFTH7YoOE6ovajoD xofDymwx041anMHU24zuWRlgbEhRkbg2d0rBTis5W+A8ONuLrt R3cZTb90Qba6bfuRPz61izQk8pbsq5rcbcyImN2xTrm8zY2A0B 190tuODOSD/AEwq8OIore47I68WiD3FlbwtNyoMoEtsDex2XSuFMmJjWskka1 w62q1gxuYZ3VzF4oWtDnFEE83NvunyOLjctORJfTC5a6jseFlY 74fLMw/RyhOJDG+N1OafoVz0SZMYAa+QAjc2sORlOY4OmkIjN2SsqP070 y2pFCPG9MtqRDcVx3MRXdVTJjId0V4kjE39SazZpt90zNpeM95 aWjzdqWxXgShHWzXrXRFIopATmPCZJAArZBo2PK2YOY1ro9gkf yyHGhM4jsik8sOzXYeUvgkOGMIBrbG4XQNMh5IwSFS9OzxiiAf hyfE7eimWcTCNzo/w5pq57M4rLsfaJiZNNs5eC1PyGsbSh9TlBad1CP4gdNCZo2bXS EfrIlaC4EG6IVKHCZUHtxIIYdke+hnWoxJG41aoeoxlk5Hurzk ZuO88hfueyrmqYD8mYiCnOB6LXxKLq+0os1MVyj2ZX6/VEYflladqTh0/LaaMRWm4uS13+G6/YLQdcteC7Lui8cOStptlXzSJ28o+i5hw++VhHO0t+qvekzjlA5 wuZ5DHlvwYGZU9l0x3gssIHUQSDSVgygx/MFmU5pG5WD0SjLwZajplL4hxTI0hRWm6Tyyc3LurbqDYz1rrst YTIgRVK/DInGGkWo3OMdCtIwuTl2VqwIaaEDgMZtSnMOPYUFn3Tcn3K85O QRBFsh8qPme1pBIJAr1UjEAG3Sj9SeY/M3qNwmo+8CPk+f8AxnlS5/GesZuUalmzpnv3uiXnZRUzxVNNn1Vv+M2hwcP/ABF1XDgy4cqKWc5DeQUYhIS7w3Ds5t1tsRR70KeYxzWD5atev0 SjKqLj40jnbouNjUgd3qn8dxugaJTcg36LTCbq6/0UpEPPi5rI+cfukxPop2OSnNBaCfVJyo3Md4nKAHHp6FIQsEkV Z3SJGX1H3WRPqz3RAaeQWLPdIQI6NzRYoj0W2yOPlPL90W1jbo iwm5MeI7iwUhtmmyvZ8rjX1sLPxjwfNuAtMicDylwHpaRJjvLj RB9rTNIJTa8Dv41pG9hIOU33/RLZgztILsGZ/wD0ix+y05rWOAdivj/6mlD0oP1pG4pJpD/Sie5H48L2kfjJgxp/IDZKDEziAGMNN26JT5Z5SCA4EdNuifpQLnJk0wziLlgiDGD87z 29aUXO58shBcX7/qU46bMnj8FoofmDQts07JDC5wEYPVxPQIiMBmm8Nvh72fmQ8MU s0hDWk3si5mRB9MPPX5q6qU0eF0Qc+SIAOrkSEAM05+NjGeUkH p1Qk7y8tYwkuv8ARHazJOJQZJOct+Vo6AfRBY7HNBJ+Y7/RIQ7jRtjjok1zXf0Q8khEhdQNlPyP8tDaxSFcfNVohD8fiOIe0 AVt1S5YMgXPyHlunb7FMwkh9HYFHve8sAHyj9EhHQf4aviU74Z/EIaplY82ZpediSYuXjxzchIHnY70LmuaBv2c71WLmpjo+Qij1a VibQ+z01NPZ2N2tRvIBFADqFo0Dt0SJCbBpPs9HSQT4jbArdZJ OA3lCYa5vLv17JD6oHrYS2hdKYZjyhzyCRslMlBcQCOqBi2YTa Xitrr3QSG6USNczbJFWkPDSN/Vb5wI9tkJLOOblBvdNHyLTFO5BexWAdQL6Jlz2taLdv3tEY7eY BxcK9FKEjHN8u/osIsDak+QwWCaSMmaKNvzb12STG2N8vdacRtRTbZ2uZd790gyj m2T7EPVzADlF2ttaSSSOybbKATZ6JzxAenTsmbCQuNpFWnaok0 Fpm4B3tOAA7GlXkEIk6XdbJp/S767Ih4to3290PIGhwa4jZMh4jYDGgWVolpHRL8hAA9FgDb3RN h7Mb0FD7pXMenSljSN+1JQO5daEY0I3BthyVHGB3u1g2FXslA0 AEmDs25/Tbp7JuaRzmEAVexTncjukGrsjbqmQ6YzzHmYHDZu4Ts0jXzCQg WBQWgPNdWFpzRewRBqQiZ0fM+Rrd3iiAkadBzzD8Q4+E03V9U+ 1gAogfROMiu9qSeh3Y0vJmpeCZ45IBXKKASY/DAlc42+QfonPAFjuStnHAF9UOwPUfyBRtDYvDjHlu1uXGY7leA GnuiWQ0QCkyxk2SeiJN/I/qEdlYcLJ+e9j+yRhxf+I/ERfO3qOxTkzWl5bIXbnZG4ghgxnUDZ6p1ILq7Efln+oHCh1sJp wBNNIT83hOeXkkpuR0bXDlbYq0/UEmaBeGEg9Oyeilyo2te2R1DsEyJWivIfqiMfIbzDyn6KOSi/KQz0x78dqjH80eQ+jvSS7VdXEfmnkr6p/wDEQ9QN047JxiGtczbuFA6KZeYL+wDhB+wBJqOpPAa6dxJ9UuL Vs+KSvFO3VFc+LJIAGVXRI/DRO55CBR2SeHjPzBAuFfwEYvF2pYzg4EOaPUKY0/4jZ8balxI3FQP4DH8PcVta1+BgsUTsq0+Lwpv80CGWPTL2Lgz4 nuDbfgexoprP+IcMrPLikOra991UHYMfiEknfsg5oA0uaBZqrU UeEwd7UQFiU+yOa6zwNnapqWZqOZqDZcjKkdLISOrnG1ESfDXU 2NcY8qFwG4BBFrrpgLox5QN9ytviDXgNbYoWtiMFFaRDZxeNZ9 0TjM3w61stBY+B23qUHL8PuIWEEQxuvoQ9dvETRI40QFjYwWb2 Dfqi0/kry4PGfhP+5wv/AIN4kiH/AJDns0KcFt/Cuu8pbLgygVuL6Lt7BebjRNJcfEsgegT+S0Oy3BnW99ku/wAkb4Ch+GzzxLw/rEEha7BnIHQhthJGBqTebxcTIFf8hXoHw2Hn5mtIF7UtOx4uW3 xsokV5Utsil9P1e0meenRZUfWCQD/pKSJSDT2EfZehZsLELmuMMfTu3qmBoumytc78NE5ou/KE72RP6fXtL/g4LTXij0PZIOPI1nPG8ehDl3n+Q6RIwsdhQnfynlCHk4Y0V5Df 5fFY6jlTbfwRy+np+01/Y4hj500BolwronMjUZZ6D3uLfQuXZJOEtCczkOnRFh623ofqgZ OA+H5Ob/wzmEnanFLb+CJ/T9y8SRy6LUouUNcxrqFNtq3NqTn2yMBvN3XSHfD3Q75miVh/6imX/DvSrtks1Ebjn6FOn+hG+AyF7r+5zyDUvBFRbb7mtyU1lZs+QOW y1voujP8Ah7pvK1rJ5Gg1zG90g/DjFIcGag8V06JbAfB5K9l/cpOn4LAGyucS6uhRWZltxxfV7hQaFcMfgdwjcxufffdqbj4Flj c6X8Y18nZ7m7hLZE+Gyv8Ab/yUrHxw8mfKbbyPK0jZo/3Q2TGyFpe0Gr7ldBk4NyC7y5MZLuhpR2ZwDqMvyZUHK3cjdLaB/hGX/tKGRZ5ndPZDytu6uj+oV5l+HusiMhs+O4B3YlDv+HWvbEOx/UeY/wCyXUhfwnL/ANjKawuaKJsdlIYxc6LYX9VPO+HvEQbYhhJ9np2HgfieKy3Fid//AGJupAvjMpf/AAyBeG8rXAHlWKyzcGaxFA10kPNM7csjcKb9SepWJ+pAfw/J/wBj/sdhbzDfmKWLcKI3Wo2l1ADe0vdht3S1J0neaEv2FUtin96oJl8 juckjbssumgnZLpGDY2RiFxJ35Ulr28lNO6QZY2YTt96CF8UAX fZC47EFc7jta0WNaS4mz6oWOYl3lCU4vdt0SUGiQW4CQkDp6p6 F+zQ0UAgy8tto7p+E+TcdAj0IKc4vAu/VM5LDt5dlkknLQrqskc4tFJtCGwGghtbjdK67EbWtgDq7YhKsV SYRtrB3I3CJYIwwdyEwOWieqwEA/RA9jaDfEFDl2SYS58ps9EMHtb1O3VKhdbXOHc0gaCSCyDuL6KP fbpnG9kU+SoXO9kJATe/3ThIdAIFg7DZKd5Tabke78vQFLafLft0QsTMjdd+q2HkOWmuDD ZHZIc6zsOqdISQ+3zG+idj3IQzHlv8AqiIreRV7pMZj3KCOa02 8X8vQDdFMgYyK530OvVRs+RzksiBDeiFIFCwQ09bpOR31rf6Jq KKx127p5rtqB3KMNjnQURZTjNq7WmYy4Gu6WC8G3IGA0PWGkCu iw06wmud5I22ToIAobJkhtCOS2gC7vqmZInjYORgAa3mP1Qz5W i3EgAlPoSAzjF0/K43W6KmxgIqoA8qDjymy5FM9a2UznQvEDXtNbd/oloJtohhiCqJBHZLGHCTbuqca5/msDdY1zr2qum6QupiWYsDd3CwtmLFHyso9kpz3UQWgJJLbJJqv ZCN1MHkbGDzNb1TUnmAoIuoSXAmyAm2eA6wDuEISkNxNaCCdkQ HsLA0u2KbcGBpAtKLWU01e2yIEIkc0029g0bLRDh0KYL6fZukt 7wDe9FAxCpCWssncKJlldzOPNuSSitQmPh8o2tRby51dVJBaWx 4r3CXPcWcvTokeI4Wb2ATZ5i49QUlwf16bKQNhDZTVk7Um5Z3F hr0SGNdygHuFgaKLjulsYe04eCfxTgC7loLcz7lL2d91oua2Br Se3ZMvk6GuyWxMwOIcaqytSSuLQ0/9laLwXbdQltc3xLIsdk+xA8rcjJAaPKBspXTMYQ4ZicfmuyUL4 g35QAQkyZMlUDW1Jhtsk5Y8WGAUQXBQ+dmMilBjG5HVJlle5u5 9kHJA6V9X3/ZOJD8eZyxPtthwoJWmQ5WZlNaLazmWxjsa7zGwAjcXNZj/ACAWEhb14DtVw4IS2UGuxULlZWLAHMb5iQf1T2oZcmU0i+3RRZ xTzc12B1SG7sJ00zZcjGcm19VJZeLHiO5jTubsh8OdkEQDW0UN mZjpHc17BIfbHWeE3y+t72g8jLY2FxYPMHV9UJJO7mIaTZTmBh SZD6dYb1SHDdLc7Nkc1sRIA7dkVlYTsfBMkhIfVqX0PGhxGcra 5im+IDF+Hc0nd2xT9xuog2hz3RhoNH5t08YZGS8rieXat1Gy5T 8emNN7JifOnldzBxHRMD1MkMjIkxAWvkJkrYD6p78ZKzBbNzc1 nlcO6g3eJLNzuNn3KIifHCynv5r7e6ITmSePlmbKZGdmPbdnsQ FiifFfPJfy10pYiG6mW2E290h2aBsmJZ+ZtXun5GiLEDCfM5RW QDty2FIPofll3ATZkc57WrcERPmeiIWxgggC7SEbdG/8FK9wI6AJiGP+mHORb3PkjbD2vdN6gzlLWMPTcpCNMDe1Jb3jq EzCL2tOlvKRVpAoQ1vM66RUTKJJ6JMYDug3S3uLWtB63umCGZy S/sAFgffLZ7JEzgRQNFNc/b22SEEOcCKBW4Gu7pmJza3NpxjzzJCCQQLaEhu4J3690preYXe 5W5PLGQB13tC0OhjJeGgBpu0VBtA2u6C5C54sdSj44+UABRsP2 EzlzYg0j5ikwg8tFKyweeuwpJFt3HdDrYmY7Y7+vRZzU33CQ5x LjYqkg2TXqm0JIcLuY+hpKDHO5aSI22RZ6IjxGtGycRtjaPm6d yn/ABWxCm7+iE5nu2Bod0kkA7E0maFoeke+Q28k+iyKEG/9EiM7jmHfZPiQCmg2T+ySQtDjAQ2j2WEFp9ykskoEHskveXP27 BONoejdy7fulmbv7IYuJAHRaa490OhtBJyQ1o2BT8eQwgEtvvS ABFXS215Dq7JaF0Ikp52Og2AHqofUSWxOc0WSEdYdH1tBTEkWP fZEOogOiZA/Em4+p9FYtZ1EMwPl7bKO0iOMgeQFxfYRutMgdjiOVmxHUIdDtI rjdVFnYgIiHVIiK72hn6THIwuY8gHpumDo8zZWlkp6bpaD9OJK v1SHm3NCqW4tQimaTbVX8rBzGOPRyj3MzIT8jhR3pIXpJl0ErN qAPuhnSNvmEaq0eo5UY8xcKKkMPUXSVbgDfdN2BdeiY/ECroikRkZTGhoodAo7xxIyqHsiZGRuABG47p9IDSFSZDaq+qWM yqDmhyGmMbW7gWkSTN6BqWkxtC8nJZIA4iq2Q3MwbBJmAq669U gOjDuo2TodDvNZ6rLNUVjZIGbi3bJt8r5PlHKLTjscHla2yOlp DZGeYJo83Kzck0R+62GnmHQEpxdgl45mhtb1aadRjcK6ORMgDJ G8w6CkO9wEjgB1O6TFsaYBfNSW4M2N7ph5Nntum2yG93BLQ2gp 5oGj1TbjuOq23p1G3RJdJ5qNJaGNkAjvfVJLngEgbj2RDGggus eiQGgUTtsloQwXydCVqnkn3TkwjbdHta0Q5wv1FJCG2h9dClec EhzT9U65rmNBtJfI4Or1SG2xt1107pkx8/XojXksYCa2TZyOQgcrTfdIW2Dtha124tGQ5DIGbdT3TL5XON8o TIe4jzVyhIWyWiz2tNA79io7WsySVpaXbgprlLzZeQKSJ4fEcO ZxvoiG3ojpSXmz2TRBBFKagwIzd30CVlYB5C6Nu4Hp1TbBctsi YI5Zdm3XdExae93mkd9E5G3JDuVoF/RNifIFse3YJbF3FGAxPtpG2yxMuPP/AIhc0/5rEWxdy45MjCQCgpY7bzH9FIjHD3kn6puWJp29OykJAGGuYg+m ycxYy41XRLdAaJApORu8ONrdr7pbH0ZK5rHh4FUmJQXU4nracy geffuUj/0zvuOiQLG2hreh3tORvDnUkhvlDiOqWGAEk7JxDjRyEEFMunEu QT+ULTnWS0FNMby36kUmEbc4F9krHiwC3rScbFzEeycMe/0SEDMjd6FEMY0USU5tRFdEmPYm0hx/lAF83Rb2IJ7AJDnDpfZJDqjchEkajNyAnsjYxYF/VANoWRaKfIGsG+5CBhIalluYgdAVrn8w37pjtzA2D3Ww8UU2g9 D8rwGkmrCY8SjuVmzoyQOqxsbQ2yLKYSQ/E4n6IlvKRyu790LECdyNk4H8oJ39EgTczeVx5TsQkx7jmrotNc XH26/RPxgUb6dUtD6ENDi66r0WwQDa28ggEHZMyB7d27paGHHvBNXaV zc0vK269kM1rucX0KKgbyHmAtILY5yP7dkpjLNWiGESMLgPssa 0Dc90wOximtPQ9Ul7rJB29k6SOY33Tba6u29EhDbXOBJF0AhZp jzFpsb72pSMRuYPoonN/wDNlgBpwu0h0yW0ZgBaR3CXxDZYy++yY0KVwyCzq0NRGsyRSsD eaiCkJa2RsLOVnL1TknPzWNhSIgi2Bqx3SZmchNdK39khyMyDT rUflvAB73sj8oco6kqLyA193aRIgMu8S9hRK14YvmDdx6J8NjD duqTzMHypD9Rkcz2VzAEKYMlhtdaUNIAQCEcS8FhHoEgGkwiUx WOay5OzGFt70aQLpKkAJBNrckrSSS3YpDOCGshxe8/1PZNOjLHethbyIg7driO6Q3xOx2A2SB6Wh9ho0BWydNBo7JoTX Qc0WlTuYYxTt0htij8t9OqbhL3ZbBzbWskDyKaVmM0jLjPcH/RIZaCsxrjI4l3smGGzdLeQXSOs7boeN55jdpxaNyMc9+wISBj2 423bsnbeBzDskte8g79UhnvY+2LlI9KSJIhzfstSSSN5dz0Wc7 3Dr2S2D3CMVjGsJJ7pM/LY9B6JEL3Fm7huUh07HShgb5Qn2Oh9uOJPmeB6FKEbWtDL5q2S Gy0aLbHon4wHMLo6TCext8RIADbTT4+V1uiP1RBldR2quqTLb+ XzfqkMMOjDtz09EuKOFwIc1KZESTvt1SHMIsA/ZIDY8IIw1pDOpSPAYWH+mKBW+acREjcdltssjWEct90hns21kR Aa0NDgFkgYbIaPf6pg8wlB5SATYWxJ5ySDR6ghIZphLDE1raG5 altc0xVXeimh4RjqjZTw8NtUduu6Q2huOJj6dsCCgshhjkeHR8 wvqApIvhY8Bp+6wvhed69/RIciD4TtnQ79lilJ340cLiW2bFUsRD9X6EwPlKF7rFilJTWR/gu/6QgpFixIdDuofKz7Jhny/YrFiQIVi/8AlnJOR8pWLE4gPv8AYrZ/1WLEhILiAvoOqVJ/hrFiYcbb3SPz/ZYsTMdG5Og+i2f8M/VYsTjozsfoFk/yhYsUTCXgTj/4R+qxgHP07LFiQZvsFn/pBYsQghON8n2SJO6xYkCKh7/RPt/wh9lixOvARpvZaZ8qxYmGfgZd8xRH5m/RYsSGYZh/KVknQ/VYsTe4y8jUvb6JnI6BYsSCQ/D1Yh8v/wA19lixIT8GsDbMNbfRM6o534rqfm9VixJAx8kpp/5U9lf4LlixJhMgMv5D9FET/OfqsWJEiBW9XfRZ/usWJDs275SpCb5GLFiQLBHE+MPqlP8AnH1WLEhxXZqTF1WLEhh VDkO3ZDnusWJAsIZ8zVvC/wD1Bv0P+SxYnQI9kfIPqg4erfqsWJDMdZ/h/dNj5x91ixIFjv52/QJTvkd9FixJBPwIZ8n3Q5/xSsWJABGP1+6Ng6/YrFidDoz1TcnQfRYsTCZpvyO+ibcTfU/9lYsS9iOQWz5G/ZKb8wWLEzA9zJ/lb/0oRnzH6LFiTHfgeZ8zU4/5lixOIYf0P0SYur1ixOvI6Ny/4B+yxYsRjH//2Q==

fcb10
03-08-2012, 18:29
از دیشب تا حالا تموم رسانه ها خودشونو با تعریف از مسی جر دادن .........!!!

من میترسم چشمش کنن ! وُلا

Pouriaf
03-08-2012, 23:38
نه بابا مسی چیزیش نمیشه، ایشالله تا آخر فصل 5-6 تا میزنه تا کلا یه رکوردی به وجود بیاد که نتونن بشکنن!:-shad

LEO JOON
03-08-2012, 23:48
مسی تا کل رکوردای مثبت فوتبالی دنیا رو نشکونه بازنشسته نمیشه
لقب شاه و سلطان و اینا براش کمه یه پیشنهاد بدین برای لقب مسی از این به بعد تو تایپیک با اون اسم صداش کنیم

David7
03-09-2012, 00:34
7 تایی شدن لورکوزن توسط بارسا رو به همه طرفداران این تیم تبریک میگم دیشب یه بازی کاملا یه طرفه بود مسی هم که رکورد زد تلو هم که حرف نداشت ...

راستی دیشب t.v چند بار داوید ویا رو نشون واقعا جاش تو بارسا خالیه کی به میادین برمیگرده خدا میدونه ... crying::-

raptor
03-09-2012, 14:58
واسه گفتن هر حرفه ديگه‌اي ديره،واسه همين فقط اين برد شيرينو تبريك ميگم....

pedro_17
03-09-2012, 15:50
آبجی در مورد لقب در باره مسی من میگم (( مسی کبیر ))
البته من موافق گذاشتن لقب روی بازیکنان بارسا نیستم ولی چون خواستین منم گفتم:sooot:

Saeid~Barca
03-09-2012, 16:37
اولین گل مسی برای بارسلونا با پاس گل تماشایی رونالدینیهو در مقابل تیم آلباسته :

fcb10
03-09-2012, 18:17
آبجی در مورد لقب در باره مسی من میگم (( مسی کبیر ))
البته من موافق گذاشتن لقب روی بازیکنان بارسا نیستم ولی چون خواستین منم گفتم:sooot:

کبیر لقبه والدزِ که heey::

اولین گل مسی برای بارسلونا با پاس گل تماشایی رونالدینیهو در مقابل تیم آلباسته :

داش چی گذاشتی :gerye:

یادش بخیر

raptor
03-09-2012, 18:39
من كه خيي از اين خوشم مياد:cosmic leo:love:

David Sina
03-09-2012, 21:10
خب ثابت شد که پله و مارادونا و 7 جد و ابادشون به پای مسی نمیرسند ........... اعجوبه است این پسررررررررررررررررررررررر رررر

تبریک بابت برد دیشب و رکوردشکنی های مسی ............... و همچنین تبریک بابت باخت منچستر

fcb10
03-10-2012, 00:20
این هم یک طرفدار گواردیولا که ماشین پپ را متوقف کرده تا باهاش عکس یادگاری بگیره
به گفته این طرفدار بارسلونا پپ داشته از رادیو برنامه ای را گوش میداده که در مورد تمدید قراردادش بوده

fcb10
03-10-2012, 00:23
واسه لغب مسی من God Of Football رو پیشنهاد میدم واقعا برازنده ی این بشره love::

raptor
03-10-2012, 00:53
يه عكسه با حال از يه بازيكنه خيلي باحال!:

Prince.L.M
03-10-2012, 10:19
سلام چند روز نبودم گرفتار درس بودم دیگه زور آخرشو زد درسهki::
اول تبریک میگم برد قاطعانه بارسلونا رو عالی بود ایشالا قهرمانی:yes:
دیروز یه آدم مزخرف آرسنالی اومده بهم میگه خوب با تبانی بردیدا:ajibeee:entezar:: بهش میگم کجاش تبانی بود؟نکنه به مسی پول دادن 5 تا بزنه؟یا اینکه 7 تا یزنیم تبانی بود:ehe:
ای خدا چرا نمیتونن ببینن بارسلونا میبره؟:narahat:
ایشالا قهرمان بشیم حال همشون گرفته بشه:-kal

spiderkiller
03-10-2012, 12:13
کلا طرفدارای تیمای دیگه حاظر نیستن قبول کنن که بارسلونا کلا سطح بازیش از تمام دنیا 10 قدم بالاتره.اگه اینطوری هست که ارسنال هم باید با میلان تبانی کرده باشه چون 3 تا زدن اونا به میلان خیلی مشکوک تر از این حرفا بود.کلا طرفدارای دیگه چرت و پرت زیاد میگن.شما به دل نگیر.مهم اینه که همیشه ما قهرمانیم و اونا باید نگاهمون کنن.

David7
03-10-2012, 15:34
تبادل و نظر درباره بازی های بارسلونا در فصل 2012-2011 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

بچه ها این تاپیک منتظر نظرات شماست ... :sooot:

Arman.Leo
03-10-2012, 16:01
پوز رئالی کش ...
البته منظورم رئالی های این سایت که نه ...

Arman.Leo
03-10-2012, 16:02
بارسلونا در پنج بازی قبلی 5 برد بدست آورده ولی ریسینگ 3 مساوی و 2 باخت . پس کارمون نباید زیاد سخت باشه :

بارسلونا : ریسینگ
بارسا7-1لورکوزن : ریسینگ2-4رایووالکانو
بارسا3-1خیخون: ریسینگ1-1خیخون
بارسا2-1اتلتیکو مادرید: ریسینگ0-4رئال مادرید
بارسا5-1والنسیا : ریسینگ 0-0اتلتیکو مادرید
بارسا3-1لورکوزن : ریسینگ1-1لوانته

در پنج بازی اخیر بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و ریسینگ هر 5 بازی رو بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) برده :
بارسا3-0ریسینگ
بارسا3-0ریسینگ
بارسا3-0ریسینگ
بارسا4-0ریسینگ
بارسا4-1ریسینگ
به امید برد پر گل بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و ادامه دادن روند بالا...
من خودم 3-0 رو پیشبینی میکنم...

Dina1996
03-10-2012, 16:06
امیدوارم این نتایج رو توی لیگ هم بگیریم که البته که میگیریمlay_;;

pedro_17
03-10-2012, 16:11
منم میگم 3:0 یا 4:0 دقت کردین بارسا تو این چند بازی اخر تو هر بازی 1 گل رو خورده دلیلش ضعف دفاعه؟؟!

David7
03-10-2012, 16:15
بچه ها اگه حرفی درمورد بازی های بارسلونا دارید به تاپیک زیر مراجعه کنید در غیر این صورت پست شما پاک میشه ... با تشکر

تبادل و نظر درباره بازی های بارسلونا در فصل 2012-2011 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Arman.Leo
03-10-2012, 16:16
دقت به اینکه گل میخوریم که نکرده بودم خوب بالاخره شیرینی برد 7-1 که نمیگذاره ولی به ضعف دفاع فکر کردم ...
تو این بازی هم امکانش هست که باز هم گل بخوریم چون پیکه محرومه و پویول هم احتمالا نمیاد ...
ولی باز هم میگم با این روندی که ما داریم میریم جلو فکر نکنم این تیم ریسینگ بتونه اذیتمون کنه و مانع امتیاز گیری مون بشه ...
یک حسی بهم میگه 3-0 میبریم مسی هم خوب میدرخشه (البته این قسمت مسی که چیز تکراری ای هستش و نیازی به غیب گویی نبود)

Arman.Leo
03-10-2012, 16:22
دیدم این کلی هستش گفتم تو اون تاپیک نگم و تو همین بگم بهتره ...

حتي ماركا هم پذيرفت

ما در روزنامه هاي كاتالاني مي بينيم كه به تشويق ليونل مسي پرداخته مي شود اما وقتي كه در ماركا هم اين اتفاق مي افتذ وضعيت فرق ميكند

در روز جمعه نظر سنجي در سايت ماركا انجام گرفت! كه بهترين بازيكن تاريخ كيست؟؟ از ميان 87000 شركت كننده 50% آنها به لئو مسي راي دادند

Lionel Messi: 50.1%
Zinedine Zidane: 27.5%
Diego Maradona: 9.9%
Pele: 7.1%
DiStefano: 3.9%
Johan Cruyff: 1.5%

Dina1996
03-10-2012, 16:31
در مورد دفاع که گفتین:هر چه قدر پیکه این موضوع رو رد کنه،من میگم که به خاطر grandma shakira به شدت دچار حاشیه و اوفت شده اما هنوز هم وقت برای جبران هست.بارسلونا اساسش روی کار تیمیه که یه نقطه ی ضعف و یه نقطه ی قدرت داره.قدرتش که دیگه همه میدونیم،چیزی بود که الان تک کرده ما رو.ولی ضعف اینه که اگه یکی بد بازی کنه،تیم دچار اوفت میشه.اون یه نفر هم پیکس.درسته که پویول و دنی میتونن اشتباهاتش رو چبران کنن اما اگه قرار باشه فقط دنبال جمع کردن پیکه باشن،والدس یه تنه باید دروازه بان و دفاع باشه؟

Arman.Leo
03-10-2012, 17:14
نگاهی به آمار و ارقامی كه فقط مسی توان خلق آن ها را در دنیای فوتبال دارد، هر هوادار فوتبالی را متقاعد می کند که بپذیرد مسی ، چهره استثنایی تاریخ فوتبال است.

نگاهی به آمار و ارقامی كه فقط مسی توان خلق آن ها را در دنیای فوتبال دارد، هر هوادار فوتبالی را متقاعد می کند که بپذیرد مسی ، چهره استثنایی تاریخ فوتبال است.در این مقاله به تشریح این آمار و ارقام می پردازیم.

لیونل پنج گلی را به ثمر رساند که هرکدام برای هر مهاجم دنیایی از درس و نکته آموزنده است. لیو آنقدر مبتکر و خلاق است که هیچ دوگلی از این پنج گل را نمی توان به هم شبیه دانست. لیونل در نهایت خلاقیت و دقت ، ذوق و هنرش را در فوتبال به رخ همگان کشید و نشان داد توان آن را دارد که در سایه نام و عناوین خود نام بزرگانی همچون پله و مارادونا را کم رنگ سازد.
بی شک گواردیولا و بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) نیمی از موفقیت های خود را مدیون هنرنمایی ستاره آرژانتینی خود می دانند ، همین امر نیز باعث می شود که گواردیولا همچنان برای ترک نیوکمپ تردید داشته باشد. زیرا او بخوبی می داند در تمامی تیم های بزرگ دنیا حتی رئال مادرید خبری از اسطوره ای به نام مسی نیست ، اسطوره ای که در یک لحظه می تواند شکست را پیروزی ، سقوط را با اوج گیری ، حذف را با صعود و ... جابجا کند.

3 - اسطوره تا کنون در لیگ قهرمانان اروپا موفق به انجام سه هت تریک شده است که از این حیث با رکورد فیلیپو اینزاگی برابری می کند. قبل از لیو ، تنها سه بازیکن از بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) یعنی ریوالدو ، رونالدینیو و اتوئو توانسته اند در رقابت های اروپایی برای بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هت تریک کنند. اسطوره همچنین تنها بازیکنی بوده است که توانسته در یک فصل از لیگ قهرمانان اروپا دو بار هت تریک نماید.

3 - اسطوره آرژانتینی بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) امسال برای سومین بار عنوان برترین بازیکن جهان را از آن خود کرد تا از این حیث با رکورد میشل پلاتینی ، مارکو فان باستن و یوهان کرایف برابری کند. اما نباید غافل شویم که مسی در سن 24 سالگی با رکورد این بزرگان برابری کرد.

4 - مسی در سه دوره گذشته لیگ قهرمانان اروپا موفق به کسب عنوان آقای گلی شده است و با پنج گلی که در دیدار با لورکوزن زد ، بدون تردید برای چهارمین بار نیز عنوان آقای گلی لیگ قهرمانان را از آن خود خواهد کرد و با رکورد گرد مولر ، اسطوره آلمان غربی و باشگاه بایرن مونیخ ، که تنها بازیکنی که توانسته 4 بار در لیگ قهرمانان و جام اروپا عنوان آقای گلی را از آن خود کند. لازم به تذکر است که مولر در لیگ قهرمانان اروپا فقط دو بار عنوان آقای گلی را کسب کرده است و مسی در آستانه کسب چهارمین عنوان آقای گلی در این رقابت ها است.

5 - لیونل ، اولین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان است که سابقه زدن پنج گل در یک دیدار را دارد. سورن لربی نیز اولین بازیکنی است که سابقه زدن پنج گل را در جام اروپا دارد.جالب آن است که اولین بازیکنی که در تیم بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) موفق به زدن 5 گل در یک بازی شد ، زالدوآ در سال 1995 بود.

6 - اسطوره که اهل شهر روزاریو است ، در این فصل برای بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) در شش رقابت متفاوت موفق به گلزنی شده است. مسی در این فصل با پیراهن بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) در لا لیگا ، کوپا دل ری ، سوپر کاپ اسپانیا ، سوپر کاپ اروپا ، لیگ قهرمانان اروپا و جام باشگاه های جهان گل زده است.
قبل از مسی ، پدرو هم تیمی مسی در سال 2009 توانست با پیراهن بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) به این مهم دست یابد.

10- مسی پس از درخشش برابر لورکوزن توانست نمره کامل یعنی 10 را از سایت گل دریافت نماید.

12- لیونل در حال حاضر در لیگ قهرمانان اروپا 12 گل به ثمر رسانده است ، او همین تعداد گل را در فصل پیش لیگ قهرمانان اروپا از خود به جا گذاشت و توانست با رکورد رود فان نیستلروی برابری کند. در این فصل نیز بطور حتم توان آن را خواهد داشت که رکورد جدیدی را از خود به جای بگذارد ، رکوردی که شاید سال ها دست نیافتنی باقی بماند.

18- اسطوره آرژانتینی از زمان حضوش در تیم اصلی بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) تاکنون توانسته 18 عنوان را با این تیم در اسپانیا ، اروپا . جهان کسب کند.

22 - لیو پس از آنکه مقابل سوئیس توانست برای تیم ملی آرژانتین هت تریک کند ، شمار گل هایش را به عدد 22 رساند. او این تعداد گل را در 67 مسابقه به ثمر رسانده است. جالب آن است که مارادونا در 91 بازی ملی خود توانست 34 گل را برای آلبی سلسته به ثمر برساند.

24 - مسی برای اولین بار در سن 19 سالگی در لیگ قهرمانان اروپا دروازه لورکوزن را گشود ، اما او پس از گذشت 5 سال توانست در سن 24 سالگی 5 گل را به تور دروازه لورکوزن گره بزند.

49 - ستاره تکرار نشدنی بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ، با پنج گلی که مقابل لورکوزن در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند ، شمار گل های اروپایی خود را به عدد 49 رساند و بالاتر از بزرگانی همچون الکساندرو دل پیرو (42) ، فیلیپو اینزاگی (46) و آندره شوچنکو (48) قرار گرفت.همچنین مسی توانست با رکورد دی استفانو اسطوره رئال مادرید نیز برابری کند. با توجه به توانایی های اسطوره زدن رکورد تیری آنری (51) ، رود فان نیستلروی (54) و حتی رائول (71) دور از دسترس نیست.

53 - مسی فصل قبل توانست در کلیه رقابت های باشگاهی ، 53 گل را به ثمر برساند ، که از این حیث در همان فصل با رکورد کریستیانو رونالدو ، ستاره پرتغالی رئال مادرید ، برابری کرد.این بازیکن تاکنون در این فصل 53 گل برای بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و آرژانتین به ثمر رسانده است.

93 - از سال 2004 تا کنون مسی 93 پاس منجر به گل با پیراهن بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) داده است ، که از این تعداد 20 تای آن مربوط به فصل جاری می باشد.

188- از زمان حضور گواردیولا به عنوان سرمربی بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ، مسی در 201 دیدار به میدان رفته است و موفق به زدن 188 گل نیز شده است.

228 - اسطوره تا کنون 311 بازی برای بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) انجام داده است و 228 گل نیز به ثمر رسانده است که از این حیث فقط 7 گل دیگر با رکورد سزار رودریگو فاصله دارد تا جای این مهاجم را به عنوان برترین گلزن تاریخ بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بگیرد.

Pouriaf
03-10-2012, 21:47
سلام دوستان، احوال شما؟!

خب در مورد این بحث دفاع بارسا، باید بگم بارسا یکی از بهترین دفاع هارو داره، درسته با 3 تا شدن تعداد مدافعان یکم میلنگید اولا ولی خیلی زود با این ترکیب همگن شد... از طرفی، ما همه شاهد افت مسی بودیم، چرا؟! چون توی فرم نبود، خسته بود و جاش هم مناسب نبود توی تیم ولی توی چند بازی اخیر، بهترین بازیکن میدان بود! قضیه پیکه هم همینجوریه اون الان توی فرم نیستیه چند بازیه ولی باز هم خوب بازی میکنه، به نظرم اون دختره هم هیچ نقشی نداره... حتی اگه پیکه واقعا نتونه خوب بازی کنه، تا اینکه به فرم قبلی برسه، ما سه تا بازیکن مناسب داریم که میتونه در نبودش اون قسمت رو پوشش بده: ماسکرانو، که توی چند بازی اخیر خودش واقعا عالی بود، فونتاس که اونم بازیکن خوبیه و میتونه جاش رو پر کنه و آبیدال که هر از گاهی توی اون پست بازی میکنه و خیلی هم خوب جواب میده.

به امید بهتر شدن وضع پیکه و کل تیم :hooora:lay_;;

David Sina
03-11-2012, 11:42
بازهم ناداوری وشانس ............... فاصله رئال و بارسا 10 امتیاز نیست ......... رئال داره قهرمانی رو با ناداوری میگیره فقط

footballking12
03-11-2012, 13:44
تو قانونه جدید استفاده از دست برای بازیکنان رئال آزاده.2 بار تو محوطه ی جریمه با دست توپ رو کنترل کردن داور هیچکدوم رو پنالتی نگرفت.
امشب هم با قدرت راسینگ رو میترکونیم.فکر کنم اینبار مسی یه تنه 6 تا گل بزنه.

spbarcelona
03-11-2012, 14:41
اونوقت هم هست که بچه های مادرید میگن شما با ناداوری بر ما پیروز شدید حالا خودشون با ناداوری پیروز میشن نه ما!!!:afarin:

saeid_8992
03-11-2012, 14:44
سلام بازی پخش مستقیم میشه؟

David7
03-11-2012, 14:48
بچه ها !!!

حالا بهتره از بحث داوری بیاییم بیرون امشب بارسلونا بازی داره چرا تیم رو به حاشیه میبرید ؟؟؟

بهتر نیست به جای این صحبت ها در مورد آکادمی بارسلونا صحبت کنیم ...

David7
03-11-2012, 15:05
اونوقت هم هست که بچه های مادرید میگن شما با ناداوری بر ما پیروز شدید حالا خودشون با ناداوری پیروز میشن نه ما!!!:afarin:

اشتباهات داوری جزئی از فوتبال یه بار این اشتباهات به نفع بارسا تمام میشه یه بار به نفع تیم های دیگه ... پس بهتره دیگه بحث داوری نشه اینجا ...

سلام بازی پخش مستقیم میشه؟

فکر نکنم پخش کنن ... :mage mishe:

Arman.Leo
03-11-2012, 16:31
بخشی از مصاحبه ی سسک با پوما:

روز جمعه سسک فابرگاس بازیکن خط میانی بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) مهمان پوما بود و درباره ی بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و زندگی خود در کاتالونیا صحبت کرد.او ابتدا از ستایش تیم و هم تیمی هایش شروع کرد:"بازیکنان فعلی بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) یکی از بهترین گروه بازیکنانی هستند که من در طول عمرم دیده ام.اگر شما تمرینات بازیکنان را بینید آن را باور نخواهید کرد !کیفیت تمرینات و بازی آنها باور نکردنی است.هرگز چیزی شبیه به این را ندیده یا تجربه نکرده بودم!بازیکنان تیم بسیار فروتن هستند و تیم از جو بسیار خوبی برخوردار است.آنها تا کنون قهرمانی ها و جام های بسیار زیادی کسب کرده اند اما باز هم تشنه ی قهرمانی هستند!آنها می خواهند همیشه خوب باشند هر یک از بازیکنان زمانی که خوب بازی نمی کنند ناراحت و نگران می شوند.این گرسنگی(منظورش تشنگی برای کسب قهرمانی[Only Registered And Activated Users Can See Links] یا همون شور و اشتیاق)تیم را برای مدتی طولانی کمک خواهد کرد."
او هم چنین با به یاد آوردن گلی که در ماه دسامر در برابر رئال مادرید به ثمر رساند می گوید:"این قطعا یک لحظه ی خاص برای شما در برنابئو خواهد بود و برای من هم یک لحظه ی بسیار خوب و فوق العاده بود چون خانواده و دوستانم هم آنجا بودند.بعد از آن بازی ما مستقیماً به ژاپن رفتیم تا در جام باشگاه های جهان بازی کنیم.شب بسیار خوبی بود."

سسک در رابطه با تفاوت های تیم سابق خود،آرسنال با بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) گفت:"بارسلونا دارای یک سیستم بسیار خاص است و شما می توانید به راحتی جذب آن شوید.همه چیز حساب شده است.در بازی اول من نظم خاصی وجود نداشت چون من نقش خود در آرسنال را ایفا می کردم ،جایی که من بایدحرکت کنم و با حرکت کردن تاثیر خود را در مسابقه بگذارم در حالی که در بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) همه چیز کاملاً متفاوت است!هر کس جای مخصوص خودش را دارد و در بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) این مهم است!اگر به یاد داشته باشید من در کودکی در بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بودم و حال روز به روز دارم در این تیم بهبود می یابم."
و در آخر گفت:"بازیکنان بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و بازی آنها بسیار باشکوه است و بازی کردن در کنار آنها روز به روز به من کمک می کند تا پیشرفت کنم.این همان چیزی است که من از آن لذت می برم و هر روز از آنها چیزی یاد می گیرم."[Only Registered And Activated Users Can See Links]

منبع:total barca

LEO JOON
03-11-2012, 21:56
بازی اصلا پخش نمیشه؟:narahat:
حالا با تآخیرم بود اشکال نداره یکی ساعت بگه لطفا!

Saeid~Barca
03-11-2012, 22:05
بازی اصلا پخش نمیشه؟:narahat:
حالا با تآخیرم بود اشکال نداره یکی ساعت بگه لطفا!

بازی الان داره انجام میشه !

ساعت 8:30 بازی شروع شده و الان دقیقه 70 بازیه . نتیجه هم 2 _ 0 به نفع بارساست roz::

saeid_8992
03-11-2012, 22:38
سلام پیروزی بارسلونا برابر رسینگ:-shad رو تبریک میگم

saeid_8992
03-11-2012, 23:04
پنجاهمین:ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa: گل مسی:-shad:-shad:-shad در این فصل فوق العاده است این مسی

spbarcelona
03-11-2012, 23:10
تبریک به عزیزان بارسایی
2 - 0
ریسینگ به رحمت ایزدی پیوست
هر دو گل لیونل مسی
البته گل دوم پنالتی:-shad
heey::

raptor
03-12-2012, 00:04
منم اين بردو تبريك ميگم....
حيف كه كفشه طلا رو به كسي ميدن كه فقط تو ليگ بيشترين گلو زده...وگزنه رونالدو تو اين زمينه هم از مسي پايين‌تره...(همون فصله پيشم تو كله گلا با هم مساوي بودن...)

42d3e78f26a4b20d412==