PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ₪₪₪ آبی و اناریها.حرفهای خودمونی هواداران بارسلونا ₪₪₪

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

pedro_17
02-15-2012, 17:16
خب بازی بعد 2باره با والنسیا ست به نظرتون چه ترکیبی برای اون بازی بهتره
به نظر من

والدز
پیکه____پویول
آدریانو________________آلوز
بوسکتس
تیاگو__________ژاوی
فابرگاس(تلو)__________مسی
الکسیس

Saeid~Barca
02-15-2012, 18:50
خب بازی بعد 2باره با والنسیا ست به نظرتون چه ترکیبی برای اون بازی بهتره
به نظر من

والدز
پیکه____پویول
آدریانو________________آلوز
بوسکتس
تیاگو__________ژاوی
فابرگاس(تلو)__________مسی
الکسیس

خوبه ولی متاسفانه ژاوی تا 3 یا 4 بازی آینده بارسا نمیتونه بازی کنه و پزشکا بهش استراحت دادن
فابرگاس میتونه بره جای ژاوی مثل بازی با لورکوزن و اینیستا یا پدرو میتونن جای سسک بازی کنن

spiderkiller
02-15-2012, 19:18
از اونجایی که به نظر من باید لالیگا رو به جوونا داد ترکیب بالا زیاد به درد بازی با والنسیا نمیخوره.من این ترکیب رو پیشبینی میکنم
والدز
ابیدال........پیکه.......ماسکران ........ادریانو
سسک
تیاگو.....روبرتو
ایکوئنکا...مسی......سانچز

LEO JOON
02-16-2012, 13:20
بعید میدونم پپ والدزو توی دروازه بذاره بازی لیگ معمولا پینتو توی دروازس
اینیستا هم برای هماهنگ شدن بیشتر بهتره بازی کنه

پینتو
آبیدال.........پیکه........ماسکرا و...........دنی آلوز
بوسکتس
تلو.............اینیستا
سسک..........................الکسیس
مسی

راستی بردمونو جلوی لورکوزن تبریک میگم:love:

spiderkiller
02-16-2012, 15:40
مسی این فصل 40 گل در کل رقابت ها زده.الکسیس 11 تا.سسک هم 16 تا.مسی اگه بتونه توی 16 بازی با قیمانده لیگ 1 گل بزنه و 4 گل اروپایی دیگه بزنه و فینال کوپا هم گل بزنه 61 گل در مجموعه رقابت ها میزنه که میشه رکوردی که فکر نکنم به این سادگی ها جابه جا بشه.الکسیس پارسال کلا 12 گل زد تو اودینزه و این فصل با اینکه هنوز نصف فصل مونده 11 گل زده و 5 تا گل دیگه بزنه 16 گل این فصل زده که میشه یک رکورد برای الکسیس 22 ساله.سسک هم که دیگه میخواد رکورد بهترین خرید فصل رو تو اروپا به اسم خودش ثبت کنه.اکه بتونه همینقدر دیگه گل بزنه حتی شاید به یک رکورد برسه.دو خریدمون روی هم تا نیمفصل 27 گل زدن.به این میگن خرید.یک تیمایی هستن که خرید میکنن تا نیمفصل اون بازیکن یک بازی فقط فیکس بازی میکنه.یا یک بازیکن دیگشون در بهترین حالت 10 گل میزنن.دیگه باید یک فرقی بین بارسا و بقیه تیما باشه mas:-

fcb10
02-16-2012, 15:40
نمیدنم شما تاحالا این حس رو تجربه کردید یا نه !

پیروزی بارسا رو جشن بگیری بعد تو فاصله 24 ساعت یه جشن دیگه بگیری !!!

raptor
02-16-2012, 16:52
آره داداش خيلي ميچسبه...:ahaaaaaa: اميدوارم من‌يونايتدم بتركونه تا من تو 72ساعت سه تا جشن بگيرم.:/danc:jeddiiiii:

spiderkiller
02-16-2012, 18:05
چرا باید یه رئالی مدیر انجمن بارسا باشه ؟ مگه خودمون اینجوری (s) هستیم؟

داداش کدوم رئالی مدیر ما شده؟ داداش david7 همه میدونن بارسایی هست.تازه داداش مهدی هم هست.اولاش فکر میکردم رئالی باشن ولی فهمیدم دوستان از بارسا هم خوششون میاد.think::

spiderkiller
02-16-2012, 18:19
دوستان باز گشت افلایی به تمرینات تیم رو تبریک میگم.به نظر من سریع ترین استارت زن بارسا بعد از مسی هست.اوج استارت هاش هم توی الکلاسیکو رفت لیگ قهرمانان پارسال شاهد بودیم.واقعا با هر استارتش دو تا از دفاع های رئال رو جا میذاشت.

pedro_17
02-16-2012, 18:37
با وجود آفلای دیگه مشکلات حمله بهتر میشه
کلا خوب میشه

LEO JOON
02-16-2012, 20:17
وافعا افلای برگشت؟چند وقت بود داشتم آرزوشو میکردم:love:
بالاخره آرزوم براورده شد:yes:

spiderkiller
02-16-2012, 20:24
البته فکر کنم هنوز سه هفته با تیم تمرین کنه بعد بازی کنه.اینیستا 3 هفته مصدوم بود الان 5 هفته است که نمیتونه بازی کنه.حالا فکرشو بکنید این که 6 ماه هست مصدومه چند وقت دیگه بهش بازی میدن.

fcb10
02-17-2012, 03:14
ولی من بیشتر از همه دوست دارم ویا برگرده :love:

البته از خوب شدن آفلای هم خیلی خوشحال شدم ! اولا که افلای اومده بود زیاد باهاش حال نمیکردم ولی بعد از اون الکلاسیکو با اون پاسی که به مسی داد خیلی ازش خوشم اومد !

pedro_17
02-17-2012, 11:22
ولی بارسلونا شانس اورد که الکسیس رو خرید و اگه نخریده بود الان بد بخت بودیم با این مصدوما

spiderkiller
02-17-2012, 11:38
ولی ویا هم خیلی خوب کار کرده بود.من امارش رو ندیده بودم.امارش تو گل با الکسیس برابر هست و ولی تو پاس گل از الکسیس عقب هست.البته ناگفته نماند الکسیس یک ماه بیشتر از ویا بازی کرده.حیف شد مصدوم شد داشت رشد صعودی پیدا میکرد.افلایی هم قبل از اینکه مصدوم بشه یادم میاد یک بازی اومد تو زمین همون بازی که امتیاز از دست دادنمون باعث شد 2 امتیاز از رئال عقب بیوفتیم یک پاس درست نمیتونست بده.امیدوارم بعد از مصدومیت با انگیزه بیشتری برگرده و خوب بازی کنه.درکل انچنان نگران مصدومیت ها نیستم.اگه الکسیس هم نخریده بودیم اونوقت تللو هم فیکس بازی میکرد و بیشتر رشد میکرد اما خب واقعا خرید الکسیس و سسک خیلی کمکمون کرد.اگه یکی رو جای ابیدال هم بگیریم دیگه نیاز به هیچ بازیکنی نداریم.اما بدبختی روسل گفته دیگه خریدی نمیکنیم و میخواییم همه پست ها رو با بچه های لامایسا پوشش بدیم.حالا اگه تیاگو سیلوا رو بخره چی میشه؟

Saeid~Barca
02-17-2012, 13:45
تلو شاید خوب بازی کنه ولی نمیشه تو بازی های حساس رو این بازیکن های که تجربه پایینی دارن حساب باز کرد و الکسیس تجربه خوبش توی اودنیزه و تیم ملی شیلی با وجود سن کمش خیلی به کار بارسا میاد و تا حالا هم اومده . تمام کنندگی فوق العاده ای داره این بازیکن و گلش با رئال تو بازی 3 _1 و گلش به بتیس که بارسا رو به بازی برگردوند رو نمیشه فراموش کرد

آفلای و کوئنکا هم بازیشون خیلی شبیه همه و حس میکنم پپ بین این 2 تا کوئنکا رو ترجیح میده . مثل قضیه یحیی توره و بوسکتس که پپ سرجیو رو ترجیح داد با اینکه توره هم فوق العاده بود . پپ بیشتر حس میکنم دوست داره به بازیکنای لاماسیا بازی بده .

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 5745_n.jpg

fcb10
02-17-2012, 14:45
:bia inja: برادرای تعصبی لطفا حمایت کنید (کلیک کنید PLZ )
([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Saeid~Barca
02-17-2012, 21:21
تو بازی یک شنبه شب یه مشکل اساسی که ما داریم اینه که دنی آلوز و ماسکرانو رو بخاطر محرومیت نداریم و اینطوری تو دفاع یکم مشکل داریم
شاید پپ از سیستم 3-4-3 استفاده کنه و آبیدال و پویول و پیکه مدافعان بارسا باشن ولی اگه بخواد از سیستم 4-3-3 استفاده کنه احتمالا باید یه بازیکن از تیم ب رو بیاره به تیم اصلی . بازیکنی مثل مونتویا که فصل قبل هم چند تا بازی تا قبل از مصدومیتش واسه تیم اصلی بازی کرده بود .
امیدوارم کیتا هم برگشته باشه و آماده بازی کردن باشه تا بتونه به تیم توی دفاع کمک کنه :soal:

spiderkiller
02-18-2012, 14:04
بدون الوز و ماسکرانو کار خیلی سختی داریم اونم جلوی والنسیا.جای الوز میتونیم از ادریانو استفاده کنیم.حتی تللو هم میتونه تو اون پست قرار بگیره.من دیدم تو لامایسا هم مدافع ها رو هم وینگ ها رو تو پستای هم دیگه اموزش میدن.یعنی به مدافع یاد میدن چه طوری وینگ باشه و به وینگ یاد میدن چه طور دفاع کنه.برای همین معمولا وینگ های لامایسا میتونن حتی نقش مدافع داشته باشن.برای همین تو پست الوز تا 2 سال دیگه تقریبا هیچ مشکلی نخواهیم داشت.ماسکرانو هم میتونست جای پویول رو بگیره تا پویول استراحت کنه ولی ظاهرا مجبوریم پویول رو هم بازی بدیم.بوسکتس هم که مصدومه بازی براش خطریه به نظرم بازی نکنه بهتره. به نظرم این ترکیب رو بچینیم بهتره.

والدز
ابیدال....پیکه.....پویول.....ادر یانو
سسک
تیاگو....کیتا
سانچز....مسی.....ایکوئنکا

raptor
02-18-2012, 23:12
بدون الوز و ماسکرانو کار خیلی سختی داریم اونم جلوی والنسیا.جای الوز میتونیم از ادریانو استفاده کنیم.حتی تللو هم میتونه تو اون پست قرار بگیره.من دیدم تو لامایسا هم مدافع ها رو هم وینگ ها رو تو پستای هم دیگه اموزش میدن.یعنی به مدافع یاد میدن چه طوری وینگ باشه و به وینگ یاد میدن چه طور دفاع کنه.برای همین معمولا وینگ های لامایسا میتونن حتی نقش مدافع داشته باشن.برای همین تو پست الوز تا 2 سال دیگه تقریبا هیچ مشکلی نخواهیم داشت.ماسکرانو هم میتونست جای پویول رو بگیره تا پویول استراحت کنه ولی ظاهرا مجبوریم پویول رو هم بازی بدیم.بوسکتس هم که مصدومه بازی براش خطریه به نظرم بازی نکنه بهتره. به نظرم این ترکیب رو بچینیم بهتره.

والدز
ابیدال....پیکه.....پویول.....ادر یانو
سسک
تیاگو....کیتا
سانچز....مسی.....ایکوئنکا

داداش با تركيبت موافقم البته با چند تا تغيير كه بعيد ميدونم پپ انجامشون بده(البته اگه تركيبش اين باشه)؛يكي اينكه جايه سسك و كيتا عوض شه چون سسك تهاجمي‌تره،دوميشم تيو بياد جايه لئو،الكسيس هم بره وسط. تا اينجوري مسي هم استراحت كرده باشه!think:::flowerysmile:

Saeid~Barca
02-19-2012, 00:15
داداش با تركيبت موافقم البته با چند تا تغيير كه بعيد ميدونم پپ انجامشون بده(البته اگه تركيبش اين باشه)؛يكي اينكه جايه سسك و كيتا عوض شه چون سسك تهاجمي‌تره،دوميشم تيو بياد جايه لئو،الكسيس هم بره وسط. تا اينجوري مسي هم استراحت كرده باشه!think:::flowerysmile:

مطمئنا پپ تو چنین بازی حساسی به لئو استراحت نمیده . در ضمن پدرو و اینیستا هم آماده بازی کردن هستن و روی اینها هم میشه حساب باز کرد

منم فکر میکنم آدریانو جای آلوز قرار بگیره البته شایدم مونتویا که واسه این بازی همراه با بارترا به تیم اصلی دعوت شده

fcb10
02-19-2012, 12:34
حال ترکیب رو وِل کنید , من از این میترسم که والنسیا میخواد تلافی بازی قبلی رو در بیاره !

بارسا هم که دیگه زیاد با لیگ حال نمیکنه !!!

خلاصه خیلی نگرانم !

saeid_8992
02-19-2012, 12:48
سلام . امشب بازی پخش میشه ماشاا... شبکه 3 شده شبکه خنده

Saeid~Barca
02-19-2012, 13:20
گل زدن به دروازبان والنسیا ( دیگو ) هم خیلی کار سختیه همین طور باید مواظب دفاع چپ والنسیا متیو هم باشن که واقعا از سمت چپ خوب فرار میکنه و حالا هم که آلوز نیست گرفتنش یکم کار سختیه البته اگه آدریانو تو دفاع راست قرار بگیره سرعتش خیلی خوبه و میتونه جلوشو بگیره . تو بازی رفت هر 2 گل والنسیا رو حرکت این بازیکن بود و همین طور بازی رفت جام حذفی
خدا رو شکر بازی پخش میشه
تو سایت شبکه 3 نوشته :
-مسابقات فوتبال لیگ اسپانیا – بارسلونا و والنسیا
زمان پخش : دوشنبه 1/12/90-ساعت 00 :00 بامداد

به امید پیروزی

pedro_17
02-19-2012, 14:01
تلو.بارترا.مونتویا.مونییسا به تیم اصلی دعوت شدن

pedro_17
02-19-2012, 15:17
دوستان اگه دوس داشتید به اینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) سر بزنید

pedro_17
02-19-2012, 19:56
تر کیب احتمالی

والدز
پیکه-----پویول
آبیدال-----------------------مونتویا
بوسکتس
اینیستا-----------------ژاوی
مسی
فابرگاس----------------------الکسیس

spiderkiller
02-19-2012, 20:26
من کاملا مخالف اینم که تیم از ترکیب اصلیش استفاده کنه.واقعا زشته الان که به خاطر جوونامون امتیاز از دست دادیم یکهو بیاییم دوباره ترکیب اصلی رو بزاریم تو تیم

fcb10
02-19-2012, 20:42
من کاملا مخالف اینم که تیم از ترکیب اصلیش استفاده کنه.واقعا زشته الان که به خاطر جوونامون امتیاز از دست دادیم یکهو بیاییم دوباره ترکیب اصلی رو بزاریم تو تیم

آخه بازی داریم تا بازی ! تیم والنسیا همیشه تیمه دردسر سازی بوده !

خدایی خودت باشی ژاوی یا اینیستا رو بی دلیل میشونی رو نیمکت به یه جون بازی میدی ؟!؟

:gahhr:

pedro_17
02-19-2012, 21:40
این چند بازی آخر ژاوی نبود خیلی افت کردیم تو این بازی حتما باید باشه!

spiderkiller
02-19-2012, 21:45
حالا انچنان با حظور ژاوی مخالف نیستم ولی اینیستا خیلی زود مصدوم میشه.مطمئنم امشب یک تکل برن رو پاش دوباره تا یک ماه مصدوم میشه.یک جورایی باید بزاریم برای بازی های حساستر یا بازی هایی که به مشکل میخوریم.به نظر من الان که تازه ریکاوری کرده اصلا نباید فیکس باشه.تو بازی لیگ قهرمانان هم خوب میانه رو به جلو میبرد ولی بازم من هر وقت توپ میومد دستش میترسیدم بزننش دوباره تا یک ماه مصدوم شه.فعلا نباید بازی کنه.

pedro_17
02-19-2012, 21:51
بازی بسکتبال بارسا رئال 91-74 به نفعه رئال تموم شد ناراحت نشید تیم فوتبال انتقام میگیره

Javad Barca
02-19-2012, 22:11
سلام به دوستان گل بارسلونایی
زنده باد بارسلونا

من جواد هستم عاشق بارسلونا

راستی من پسر عموی Abdollah 202 هستم و اون منو به این سایت اورد
من کم میام اینترنت چون درس دارم.
الانم که اومدم به خاطر پسر عموم بود dallliii

دوستتون دارم
موفق باشید roz::

spiderkiller
02-19-2012, 22:18
خوش اومدی داداش جواد.
خب معلومه هر تیمی حمایت ثروتمندان و دولتی ها رو داشته باشه باید قوی باشه.چه تیم بسکتبال باشه چه فوتبال.مهم فلسفه بارساست که از همه تیمای دیگه جلو هست.

Saeid~Barca
02-19-2012, 22:29
بازی بسکتبال بارسا رئال 91-47 به نفعه رئال تموم شد ناراحت نشید تیم فوتبال انتقام میگیره

دوست من بسکتبال مهم نیست مهم فوتباله که عقده ی بردن بارسا داره خفشون میکنه
هیچ ناراحتی وجود نداره

raptor
02-19-2012, 22:30
البته داداش من بسكتبالو دوست دارم و دنبالش ميكنم،ولي متئسفانه سياست و فلسفه تيمه بسكتمون با فوتبال يا ساير رشته‌هايه باشگاه متفاوته،:soal::mage mishe:دليلشم نميدونم!

Saeid~Barca
02-20-2012, 02:11
تبریک میگم این برد رو

چه کرد این لئو مسی ....

ژاوی جونم هم با برگشتش به تیم یه گل چیپ زیبا زد

footballking12
02-20-2012, 03:01
عجب بازی ای کرد مسی.4تا گل زد و اختلافش با رونالدو یکی شد تو صدر جدول.فوق الاده اس این لئو.
امیدوارم داور ها کمتر برای رئال پنالتی بگیرن تا مسی به راحتی رونالدو رو پشت سر بذاره.
راستی تیلو هم عالی بود.از وقتی وارد بازی شد کاملا خطه حمله بارسا متحول شد و 3 گله زیبا بارسا زد.

fcb10
02-20-2012, 03:25
عجب بازی کرد لئو :ahaaaaaa:
البته میشه از این به بعد به والنسیا هم بگیم شانسلیا !!! دسته کم 11 تایی باید میخورد !

هنوز در عجب حرکت عجیب والدز سر گل اول هستم ! آخه این چه حرکتی بود :mage mishe:

David Sina
02-20-2012, 08:53
به این میگن بارسلونااااااااااا :afarin: به این میگن لیونل مسییییییییییییییییییtazim::
تبریک میگم این پیروزی رو .......... نشون دادیم که همیشه بارسا هستیم و هر تیمی رو در هم میکوبیم اگر ناداوری نکنند ......

saeid_8992
02-20-2012, 11:31
سلام خدمت دوستان کاتالانی 4 گل مسی وبرد بارسا رو تبریک میگم

pedro_17
02-20-2012, 13:49
منم این برد شیرینو تبریک میگم
مسی اگه همینطور ادامه بده توپ طلا بعدی رو هم می گیره

LEO JOON
02-20-2012, 15:15
تبریک میگم بردمونوlay_;;
وای خدا من تا از در مدرسه رفتم تو کل مدرسه با جیغم خراب شد
مسی 4 تا زد ،یا هت تریک نمیکنه یا اگرم بکنه 4تا 4تا میزنه:shogh:
بارسا با این برد به همه نشون داد هنوز توی دوران اوجشه و اون افتشم فقط به خاطر خستگی بوده
بازم تبرییییککککککککک:/danc

lionel messiah
02-20-2012, 17:30
سلام بر دوستان بارسائی.

برد بارسا با فور تریک مسی رو تبریک میگم!

امسال سی ال و حذفی واسه ماست،لیگ هم خدا بزرگه..

fcb10
02-20-2012, 17:45
مشاا..... بزنید به تخته
من تاحالا بجز مسی کسی رو زیاد ندیده بودم " هتتریک هیرو " کنه !
همه ی بازیکنا تو اوج بازیشون 3تا گل تو یه مسابقه میزنن ! حالا ایم مسی ما ......... love::

spiderkiller
02-20-2012, 19:33
بچه ها یکم شل گرفتن لیگ رو رسانه ها هرچی خواستن بهشون بستن.لازم بود یک بازی رو بکوبن تا دهن رسانه ها بسته بشه.تبریک میگم.میبخشید دیر شد دوشنبه ها فقط از 7 به بعد میتونم پست بدم

Pouriaf
02-20-2012, 19:50
هوووووووووووووووو هوووووووووووووووو به به!

عجب بردی بود و مشتی بر دهان رئالی ها! ایشالله امید برنده لیگ باشیمbinam

pedro_17
02-20-2012, 20:34
بازی بعدی بارسا 6 روز دیگست این فاصله برای بعضی بازیکنان خوبه و برای بعضی هاشونم بده
اگه بازی با اتلتیکو رو هم با گل زیاد ببریم رئال دیگه باید به فکر جام های ایالتی باشه :hehee:

raptor
02-20-2012, 22:24
ببخشيد دير شد ولي به هر حال تبريك!!:sharmande::hooora::-shad
روح روانم به آرامش رسيد با اين برد!heey:::yes:
خيلي وقت بود اينطور با انگيزه و با انرژي بازي نكرده بوديم،لئو هم خيلي وقت بود كه مثل هميشه نبود و تو اين بازي به خودش اومد...به من كه خيلي چسبيد:ahaaaaaa:
ولي حيف كه تو بازيهايه قبل شل گرفتيم و امسال لاليگا رو دو دستي داديم رئال:ehe:.
كسي ميدونه چند تا بازي تا پايان فصل مونده؟

spiderkiller
02-20-2012, 22:38
14 بازی تا پایان فصل مونده.میشه 42 امتیاز

fcb10
02-21-2012, 02:09
2 عکس از 4تا جیگر :ahaaaaaa:

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Abdol417
02-21-2012, 02:15
jsut barca-just leo messi-just love of catalan

Abdol417
02-21-2012, 02:15
jsut barca-just leo messi-just love of catalan

LEO JOON
02-21-2012, 18:38
اون که بقل فابرگاس نشسته پیکس؟
اگه پیکس واقعا خیلی عوض شده

lionel messiah
02-21-2012, 19:51
پیکه هست،تابلوئه از چه لحاظ میگی عوض شده!؟ :mage mishe:

از لحاظ شکیرا بازی آره و قیافه ای با ی نگاه میشه فهمید خودشه.

spiderkiller
02-21-2012, 19:52
اره اتفاقا سسک و پیکه اصلا عوض نشدن ولی ژاوی زمین تا اسمون عوض شده.کلا قیافش یک شکل دیگه شده.

spiderkiller
02-21-2012, 19:56
دوستان میدونستید این اولین باری هست که تو این فصل بچه ها 7 روز پشت سر هم هست که بازی ندارن؟ یعنی تمام فصل رو ما بدون 7روز استراحت بازی میکردیم

pedro_17
02-21-2012, 20:21
اینم ویا

Saeid~Barca
02-21-2012, 21:56
اگه اینجا شده گالری عکسهای قدیمی پس اینم عکس لئو جونم

spiderkiller
02-21-2012, 22:39
یک بار جستی ملخک.دوبار جستی ملخ.اخر به دستی ملخک.ظاهرا پرز یادش رفته داور رو تو اروپا هم بخره.جلو زسکا وا دادن.احتمالا میخواستن تاکتیکشون لو نره mas:-

raptor
02-21-2012, 23:07
توضيح:من شخصا لاليگا رو تموم شده ميدونم و بعيد ميدونم رئال به اين سادگي‌ها امتياز از دست بدهom::،ولي به ذهنم اومد كه اگه قرار باشه امتياز از دست بده،كدوم تيم ميتونه از رئال امتياز بگيره...:mage mishe:،ولي هيچ تيمي به نظرم نيومد،گفتم يه همفكري با شما داشته باشم::flowerysmile:
به نظر شما كدوم يكي از تيم‌هايه زير ميتونن از رئال امتياز بگيرن؟چرا؟
-رئال وايوكانو
-اسپانيول
-بتيس
-مالاگا
-ويارئال
-سوسيه داد
-اوساسونا
-والنسيا
-اتلتيكو
-خيخون
-سويا
-بيلبائو
-گرانادا
-مايوركا
دوستان رئالي لطفا اينو كل‌كل در نظر نگيريد و باز نگيد...،فقط مي‌خوام احتمالاتو بررسي كنيم! اگه نظر منطقي هم داريد دريغ نكنيد!!(البته با اجازه دوستان:hehee:):ohum::chakerim:
:sooot::sooot::sooot:

fcb10
02-22-2012, 00:09
یک بار جستی ملخک.دوبار جستی ملخ.اخر به دستی ملخک.ظاهرا پرز یادش رفته داور رو تو اروپا هم بخره.جلو زسکا وا دادن.احتمالا میخواستن تاکتیکشون لو نره mas:-

نتیجه عجیبیه !!!

تیم رئال واقعا یه تیم پر قدرت و پر مهره ای هست ولی نمیدنم چرا جلوی تیم های غیر اسپانیا با مشکل مواجه میشه !

این رو هم باید در نظر گرفت که رئال هنوز جلوی تیم های قول اروپا (منظورم تو همین 2/3 ساله ) قرار نگرفته !!!

اگه با یونایتد یا اینتر/بایرن مونیخ 2010 بازی میکرد یا همین میلان امسال اونوقت عیارش مشخص میشد !

توضيح:من شخصا لاليگا رو تموم شده ميدونم و بعيد ميدونم رئال به اين سادگي‌ها امتياز از دست بدهom::،ولي به ذهنم اومد كه اگه قرار باشه امتياز از دست بده،كدوم تيم ميتونه از رئال امتياز بگيره...[Only Registered And Activated Users Can See Links]،ولي

من 40% به رئال وايوكانو و 50% اوساسونا و والنسيا / اتلتيكو هم 70% احتمال میدم که بتونن جلوی رئال رو بگیرن ! بعدشم که میمونه خود بارسا که 99.99% ( بدون احتساب خرید داور ) بهش امیدوارم که از رئال امتیاز بگیره !

Saeid~Barca
02-22-2012, 01:13
توضيح:من شخصا لاليگا رو تموم شده ميدونم و بعيد ميدونم رئال به اين سادگي‌ها امتياز از دست بدهom::،ولي به ذهنم اومد كه اگه قرار باشه امتياز از دست بده،كدوم تيم ميتونه از رئال امتياز بگيره...:mage mishe:،ولي هيچ تيمي به نظرم نيومد،گفتم يه همفكري با شما داشته باشم::flowerysmile:
به نظر شما كدوم يكي از تيم‌هايه زير ميتونن از رئال امتياز بگيرن؟چرا؟
-رئال وايوكانو
-اسپانيول
-بتيس
-مالاگا
-ويارئال
-سوسيه داد
-اوساسونا
-والنسيا
-اتلتيكو
-خيخون
-سويا
-بيلبائو
-گرانادا
-مايوركا
دوستان رئالي لطفا اينو كل‌كل در نظر نگيريد و باز نگيد...،فقط مي‌خوام احتمالاتو بررسي كنيم! اگه نظر منطقي هم داريد دريغ نكنيد!!(البته با اجازه دوستان:hehee:):ohum::chakerim:
:sooot::sooot::sooot:
دوست من اول اینکه نباید انقد ناامید باشی چون هنوز خیلی تا پایان فصل مونده و باید تا آخرین لحظه امید داشته باشیم
بعدشم اینکه همه ی این تیم ها میتونن جلوی رئال رو بگیرن و فوتبال قابل پیش بینی نیست . کی فکرشو میکرد که لوانته رئال رو ببره ؟
باید امید داشته باشیم حتی با وجود 10 امتیاز اختلاف
در مورد زسکا هم باید بگم که دیگه لیگ قهرمانان دست مادریدی ها نیست که بتونن داور رو بخرن . قضیه لیگ فرق میکنه :fek konam:

pedro_17
02-22-2012, 06:51
منم میگم امید زیاده بعد از این بازی زئال
بنظرم بارسلونا که قطعا والنسیا اوساسونا اتلتیکو هم میتونن خطرناک باشن

spiderkiller
02-22-2012, 10:27
عجب داستانی شده ماجرای انتخاب استادیوم فینال.حالا بیلبائو قبول نمیکنه.اصلا میخوان بیان حیاط خونه یکی از بچه ها اونجا بازی کنن :-ang

footballking12
02-22-2012, 12:29
انگار فدراسیون اسپانیا هم دسته کمی از فدراسیون ایران نداره.یه تصمیم قاطع نمیتونن بگیرن.
اصلا لازم نیست فینال رو برگذار کنن از همین الان جام رو دو دستی به بارسا تقدیم کنن اینهمه هم خودشون رو عذاب ندن.

spiderkiller
02-22-2012, 13:31
ظاهرا جدی جدی ماجرای تمدید قرارداد پپ داره بیخ پیدا میکنه.واقعا راسل داره بی عرضه گی خودش رو کامل میکنه.اگه پپ بره واقعا دیگه نباید هیچکس در ایالت کاتالونیا از راسل حمایت کنه.واقعا بارسا بدون پپ یعنی بارسا بدون فلسفه.معلوم نیست مربی بعدی که میخواد بیاد تیکی تاکا رو اجرا کنه یانه.معلوم نیست مربی بعدی بخواد جوون گرایی کنه.امیدوارم لااقل اگه پپ میخواد بره یکی از کادفنی بارسا جاش رو بگیره.اینطوری لااقل فلسفه مون دست نخورده باقی میمونه

fcb10
02-22-2012, 14:09
ظاهرا جدی جدی ماجرای تمدید قرارداد پپ داره بیخ پیدا میکنه.واقعا راسل داره بی عرضه گی خودش رو کامل میکنه.اگه پپ بره واقعا دیگه نباید هیچکس در ایالت کاتالونیا از راسل حمایت کنه.واقعا بارسا بدون پپ یعنی بارسا بدون فلسفه.معلوم نیست مربی بعدی که میخواد بیاد تیکی تاکا رو اجرا کنه یانه.معلوم نیست مربی بعدی بخواد جوون گرایی کنه.امیدوارم لااقل اگه پپ میخواد بره یکی از کادفنی بارسا جاش رو بگیره.اینطوری لااقل فلسفه مون دست نخورده باقی میمونه

اگه یه روزی خدایی نکرده گواردیولا بخواد بره به نظر من کلوپ , مربی بروسيادورتموندبهترین گزینه هست !

بچه ها به نظرتون این تاج هایی که دوطرف اسم تاپیک قرار دارن برازنده ی تاپیک بارسا هستن ؟

Saeid~Barca
02-22-2012, 15:01

من فکر میکنم که اگه خدایی نکرده پپ با بارسا تمدید نکنه تیتو میتونه بهترین گزینه باشه که تو این چند سال کمتر از پپ تو تیم زحمت نکشیده

بچه ها به نظرتون این تاج هایی که دوطرف اسم تاپیک قرار دارن برازنده ی تاپیک بارسا هستن ؟

کاملا برازنه بارساست

spiderkiller
02-22-2012, 15:26
اتفاقا به نظر من این تاج ها نباید کنار اسم بارسا باشه.اصلا کی اینا رو گذاشته؟

fcb10
02-22-2012, 15:46
اتفاقا به نظر من این تاج ها نباید کنار اسم بارسا باشه.اصلا کی اینا رو گذاشته؟

چرا :ajibeee:

بارسا الان تو فوتبال حکمرانی میکنه و همه ی تیم ها زیر سلطه ی ما هستن !!!

به نظر من شایسته بارسلوناست

fcb10
02-22-2012, 15:53
یه والپیپر تبلیغاتی خفن :ahaaaaaa: HD

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Saeid~Barca
02-22-2012, 16:03
یه والپیپر تبلیغاتی خفن :ahaaaaaa:

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اونی که بین مسی و لمپارد کیه ؟

fcb10
02-22-2012, 16:16
اونی که بین مسی و لمپارد کیه ؟

فوتبالیست نیست یه دی جی هست به اسم کلوین هریس

LEO JOON
02-22-2012, 16:32
همه ی تیما می تونن جلوی رئالو بگیرن کسیم توی این تایپیک حق نداره امیدشو از دست بده وگرنه...chomagh
اون تاج هام از نظر لیاقت داشتن فقط مال بارسان ولی از یه نظر دیگه میشه گفت همه بارسا رو به عنوان یه تیم مردمی می شناسن و رئال یه تیم سلطنتیه این جوری که نمیشه ما از مردم فاصله بگیریم:ehe:

پیکه هست،تابلوئه از چه لحاظ میگی عوض شده!؟ :mage mishe:

از لحاظ شکیرا بازی آره و قیافه ای با ی نگاه میشه فهمید خودشه.

به نظر من که خیلیم عوض شده ،ژاوی که خود خودشه اصلا مو نمیزنه
اینم چندتا عکس از لئو جونم

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

چقد گوگولی بودهlove:::love:love:::love:

Saeid~Barca
02-22-2012, 16:58
سایت بارسا اعلام کرده که یکی از 3 ورزشگاه { ویسنته کالدرون در مادرید، مستایا در والنسیا و لاکارتوجا در سویا } میزبان بازی فینال جام حذفی

LEO JOON
02-22-2012, 17:11
سایت بارسا اعلام کرده که یکی از 3 ورزشگاه { ویسنته کالدرون در مادرید، مستایا در والنسیا و لاکارتوجا در سویا } میزبان بازی فینال جام حذفی

ویسته کالدرون که نیست آخه اونجام مادریده
دعواشون سر ورزشگاه نبوده سر شهر بودهheee::
برنابئو که با کالدرون فرقی نداره:sigar:

spiderkiller
02-22-2012, 17:13
تاج نشان سلطنت هست.بارسا فلسفش پرورش فقرا هست.از جمله لیونل اندرس و خیلی های دیگه.این تاجها مناسب تیمای ثروتمند و پایتخت نشین هست.

pedro_17
02-22-2012, 17:38
فک کنم بازی رو تو مستایا بذارن

Saeid~Barca
02-22-2012, 18:06
تاج نشان سلطنت هست.بارسا فلسفش پرورش فقرا هست.از جمله لیونل اندرس و خیلی های دیگه.این تاجها مناسب تیمای ثروتمند و پایتخت نشین هست.

شهریار درست میگه من اصلا به این قضیه فکر نکردم

حالا این تاج رو کی گذاشته ؟

spiderkiller
02-22-2012, 18:25
شهریار درست میگه من اصلا به این قضیه فکر نکردم

حالا این تاج رو کی گذاشته ؟

داداش مهدی گذاشته البته موردی نداره قشنگه ولی خواستم بگم اگه قرار بود انتخاب کنیم گزینه خوبی نبود

Pouriaf
02-22-2012, 18:33
چرا :ajibeee:

بارسا الان تو فوتبال حکمرانی میکنه و همه ی تیم ها زیر سلطه ی ما هستن !!!

به نظر من شایسته بارسلوناست

عجب عکس باحالیه! حال کردم... راستی موهای تورس رو! شبیه دختره:jeddiiiii:

راجب ورزشگاه هم باید بگم بهتره توی ویسنته باشه، بالاخره خیلی بهتره از اون یکی ها:ohum:

Pouriaf
02-22-2012, 18:41
راستی در مورد اینکه کی میتونه رئال رو ببره، به نظرم بتیس، ویارئال، آتلتیکو و اسپانیول میاد... بارسا هم اگه همینطوری بره، میتونه ببره و اونوقت لیگ مال ماست!

ولی دوستان خودمونیم چی میشه اگه رئال 2،3 تا ببازه و رقابت تنگاتنگ بشه؟ وااااااای خیلی هیجان انگیزه:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:

AlexDelpiero
02-22-2012, 19:02
این یه حرکت انتحاری و به درخواست یکی از بچه های همینجا بود ! :nishkhand:
این نشونه ها خیلی مهم نیستند و به نظر من فقط برای این مناسب هستند جلب توجه می کنند و باعث میشه طرف بدون خوندن متن و با دیدن شکلک ها و نشونه ها بفهمه کدوم تایپیک و انجمنه !
اگر نشونه ای چیز دیگه ای در نظر دارید و به توافق می رسید دوباره عوض میشه !
با تشکر roz::

Pouriaf
02-22-2012, 19:34
این نشونه ها خیلی مهم نیستند و به نظر من فقط برای این مناسب هستند جلب توجه می کنند و باعث میشه طرف بدون خوندن متن و با دیدن شکلک ها و نشونه ها بفهمه کدوم تایپیک و انجمنه !

به نظر من که حرف نداره، تاج واسه سلطانه و سلطان اسپانیا بارساست love::love::love::

♕♕♕ بــــــــــــارســـــــــ ـــــــــا ♕♕♕

Saeid~Barca
02-22-2012, 21:57

مرسی roz::
مهدی جان حالا نمیشه به جای اون تاج ها شکل قلب بذاریم ؟ ♥♥♥

بچه ها تایید میشه ؟ :nishkhand:

pedro_17
02-22-2012, 21:58
بعضی بازیکنان بارسا مثل ژاوی الوز گفتن که گورادیولا میمونه:khahesh:
حالا این حرفشون واقعت داره؟ یا این کارارو میکنن تا نظر پپ عوض شه؟

pedro_17
02-22-2012, 21:59
حالا فقط با یه شکل نمیشه چندتا بذارید رای میگیریم

Saeid~Barca
02-22-2012, 22:08
حالا فقط با یه شکل نمیشه چندتا بذارید رای میگیریم

فکر کنم میشه شکلکهایی مثل ☺ ☻ ♥ ♣ ♠ ♀ ☼ § ¶ $ # و خیلی های دیگه که با کیبورد میشه نوشت رو گذاشت

حالا اونقدر هم مهم نیست که بخوایم خودمونو درگیرش کنیم ولی اگه بخواد عوض بشه شکلک هایی مثل شکلک بالا هست
ولی خودم حس کردم قلب بهتره چون عشقمون به تیم رو میرسونه :flowerysmile:

spiderkiller
02-22-2012, 22:25
دوستان رای من تصمیم جمع هست.هرچی خواستید انتخاب کنید من قبول دارم.به نظر منم اگه چند تا باشه به جای یکی بهتره

raptor
02-22-2012, 22:45
منم با قلب موافقم!love::در ضمن بارسا تيمه خاكييه و اين جور تشريفات(تاج)اصلا با مرامش نميخونه!!:barcelona::barcelona::barcelona:

fcb10
02-23-2012, 03:36
اتفاقا همین عالیه , یعنی نمیشه یکی از فقرا شاه بشه ! :sooot:

اگه بارسا با شعار و فلسغه بومی و مردمی اون دوره شروع به کار کرده درست ! ولی الان چی ! بارسا شده حکومت مطلق و سالم ! در ضمن تاپیک ما باید توی سایت "کینگ" باشه !!!

دوستان قبول کنید که برازنده و مناسب هست !

من همین جا جاداره از آقا مهدی به عنوان یکی از بهترین مدیر ها تشکر کنم و همین طور به اون عزیزی که این علامت رو پیشنهاد داده !

pedro_17
02-23-2012, 10:11
کسی شکل جام نداره؟؟؟؟

Pouriaf
02-23-2012, 11:38
دوستان نظرتون در مورد این چیه؟

♥ ♣ ♠ آبی و اناری ها.حرف های خودمونی هواداران بارسلونا ♠ ♣ ♥

به نظرم جذاب میاد :hehee:

Dina1996
02-23-2012, 14:00
توی این چند روز که سرمون خلوته و بازی نداریم،بهتره یه کم به تاپیک برسیم.من که خودم دو تا چیز رو خواستم باهاتون در میون بذارم.شما هم نظراتون رو بگین:
1.تاج ها باید برداشته بشن.میدونین دلیلش چیه؟احترام به تاریخچه ی آبی اناری.اگه میگین تاج ها باید بمونه،دو حالت داره:یا شما تاریخچه ی بارسا رو نخوندین یا خوندین و یادتون رفته.یادتون نره که مردم نسبتا فقیر کاتالونیا،این تیم رو برای رهایی از سلطنت و تاج و تخت اسپانیا بنا کردن.(اصلا واسه همینه که پرچم کاتالونیا همون پرچم اسپانیا ولی بدون نماد سلطنتیه) و اینکه ما میگیم رئال مادرید،معنی دقیقش میشه:مادرید سلطنتی.(رئال = رویال (انگلیسی) = سلطنتی) حتی اگه این تاج ها به نشونه ی این باشه که بارسا مثل تاج روی سر فوتبال جهانه،به خاطر دلیلی که گفتم،به نظر من باید برداشته بشه.
2.با عرض و پوزش و معذرت و شرمندگی،هر چه سریعتر باید مدیر هواداران بارسا به دلیل عدم فعالیت به مدت طولانی عوض بشه.چون مدیر هوادارا،یه جورایی نماینده ی ما توی این سایته!به نظر من یه عضو فعال باید مدیر بشه،یکی مثل داداش شهریار (spiderkiller)

mehdi30100
02-23-2012, 15:40
با عرض و پوزش و معذرت و شرمندگی،هر چه سریعتر باید مدیر هواداران بارسا به دلیل عدم فعالیت به مدت طولانی عوض بشه.چون مدیر هوادارا،یه جورایی نماینده ی ما توی این سایته!به نظر من یه عضو فعال باید مدیر بشه،یکی مثل داداش شهریار (spiderkiller)
آفرین به این نکته بینی:khelal dandoon:

LEO JOON
02-23-2012, 16:26
کی نظر داده که تاج باشه حالا؟
به نظر من همون قلب خوبه،چون نشون میده بارسا همیشه توی قلب همه ی طرفداراش جا دارهحتی توی دورانی مثل الآن که پر افت و خیز بوده

fcb10
02-23-2012, 16:46
نه بابا کارکتر قلب توی سایت زیاده و برای بیشتر تاپیک ها استفاده میشه ! ( خَز )

حد اقل صبر کنید تا یه کارکتر خوب پیدا کنیم که برازنده باشه ! با اینکه همین هم برازندس ! و دارید گیر الکی میدیت !

من روزانه توی انجمن های زیادی میچرخم ! کارکتر های زیادی پیدا میکنم و توی یه پست میزارم ! هرکدوم که تائید شد میگیم برامون قرارش بدن ! خوبه ؟

spiderkiller
02-23-2012, 17:55
به نظر منم تا دوباره بحث بازی ها نشده اگه تکلیف تایتل تایپیک مشخص شه بهتره.چون به هر حال باید بعد راجع به بازی ها بحث کنیم.دوستان هرچی دارید بزارید برای تایتل تا بچه ها انتخاب کنن.در مورد مدیریت هم دینا خانوم همه تقریبا میدونن من از اون متعصبا هستم که تا یکی یک چیزی ضد بارسا گفت میخوام بپرم بهش.برای همین مدیر شدنم برای خودم سخته شما لطف دارید.

fcb10
02-23-2012, 18:53
دوستان این هم کلی کارکتر ! هنوزم هست ولی در شان تاپیک نبودن ! خود من نظرم 2 /4/ 20 /25

1 ♚
2 ✌
3 ⚜
4 ♡
5 ✪
6 ✯
7 ✰
8 ϟ
9 ✡
10 ❤
11 ღ
12 ❖
13 卐
14 ❥
15 ☭
16 ✠
17 ✙
18 ☩
19 ♤
20 ♔
21 ╰☆╮
22 ❂
23 ✮
24 ₪
25 ₪₪₪
26 ☯
27 ◆ ◇
28 ✦ ✧
29 ☣
30 シ

pedro_17
02-23-2012, 18:59
25 جالبه!! من میگم 25 :ohum:

fcb10
02-23-2012, 19:05
دوستان این هم کلی کارکتر ! هنوزم هست ولی در شان تاپیک نبودن ! خود من نظرم 2 /4/ 20 /25

1 ♚
2 ✌
3 ⚜
4 ♡
5 ✪
6 ✯
7 ✰
8 ϟ
9 ✡
10 ❤
11 ღ
12 ❖
13 卐
14 ❥
15 ☭
16 ✠
17 ✙
18 ☩
19 ♤
20 ♔
21 ╰☆╮
22 ❂
23 ✮
24 ₪
25 ₪₪₪
26 ☯
27 ◆ ◇
28 ✦ ✧
29 ☣
30 シ

توی این صفحه کپی کردم تا حتما همه ی دوستان ببینن !

LEO JOON
02-23-2012, 19:07
22 و 23 و25 قشنگن
اینم از نظر من:ohum:

raptor
02-23-2012, 22:44
26 يه نماد فلسفي عاليه،من با 26 موافقم!راستي داداش شهريار بهتره هر چه زودتر شما يا سينا جون يا يكي از بچه‌ها زحمتشو قبول كنه،مرديم از بي مديري!!entezar::اين مديره ماهم همينجوري بي‌خبر رفت،معلومم نشد چرا يا مشكل چي بوده....كسي ميدونه مديرمون چي شده؟!!think::

spiderkiller
02-23-2012, 22:52
دوستان شرمنده من نظری نمیدم راجع به تایتل اخه میخوام همه انتخاب کنن ولی به نظرم تلفیق 26 5 8 29 خوبه.یکی از دوستان زحمت تنظیمشو بکشه.درمورد مدیریت هم گفتم اگه من بخوام مدیر شم دو روزه از سایت اخراج میشم اخه کلا با غیر بارسایی ها تو بعضی تایپیکا مشکل اساسی دارم ki::

David Sina
02-23-2012, 22:54
سلام دوستان خوبممممممممممممم دلم براتون تنگش شده بود ........ از بی مدیری اینجا خسته شدم .... داش fcb10 شما حقته که مدیر بخش بارسا باشی هم زحمت میکشی هم تعصب داری ...... امیدوارم زود تر آقا جعفر اینجا رو رو به راه کنه .........

بارسا یعنی عشق یعنی تعصب یعنی هویت

fcb10
02-23-2012, 22:57
برادران گل , فعلا گزینه ی 25 از همه بیشتر تائید شده و از اونجایی که نظر جمع مهمه اگه با 25 موافق هستید بگید تا بدیم نصبش کنن ki::

Abdollah 202
02-23-2012, 22:58
سلام دوستان خوبممممممممممممم دلم براتون تنگش شده بود ........ از بی مدیری اینجا خسته شدم .... داش fcb10 شما حقته که مدیر بخش بارسا باشی هم زحمت میکشی هم تعصب داری ...... امیدوارم زود تر آقا جعفر اینجا رو رو به راه کنه .........

مگه مصطفی دیگه نمیاد دربی؟Death::

fcb10
02-23-2012, 23:02

سلام داش سینا , ما هم دلمون واست تنگ شده بود (راستشو گفتم )!

واسه مدیریت لطف داری .
اتفاقا منم از این وضعیت بی مدیری ناراحتم ! هرکی انتخاب بشه ما بهش احترام میزاریم و حمایتش میکنیم .

David Sina
02-23-2012, 23:03
امیدوارم خودت مدیر بش داداش ............ برای همتون ارزوی موفقیعت میکنم

raptor
02-23-2012, 23:18
ديگه انقدر تعارف نكنيدentezar::،يكي از شما با سابقه‌ها كه هم بارساييهايه سايت و هم مديريت سايت قبول داره بشيد مدير،خلاص:ohum:!حداقل تا مدتي كه ما اين مدير فراري‌(ايهام!) مونو پيدا كنيم!:sham:

Saeid~Barca
02-23-2012, 23:24
به نظر من هم اگه تلفیق چند تا شکل باشه بهتره :soal:

5 _ 10 _ 16 _ 24 هم به نظرم قشنگترن

مدیر هم هر چه زود تر انتخاب شه بهتره
کسی باشه که نه زیاد اهل کل کل باشه که باعث درگیری بشه و نه خیلی کم حرف که باعث سوء استفاده بشه
بتونه با منطق صحبت کنه

Dina1996
02-23-2012, 23:36
بچه ها میخواین نظرسنجی بذاریم واسه مدیر جدید؟!ki::
اول به داداش جعفر بگیم،نظر ایشون رو بپرسیم،بعد یکی رو معرفی میکنیم.اگه میخواین الان فقط چند نفر رو پیشناهاد کنید!من هنوزم میگم داداش شهریار،چون اطلاعاتش (به نظر من) از همه بیشتره،اگر هم به قول خودش تعصبش زد بالا،با رئالیا دعواش شد،ما هم پشتش رو میگیریم،هیچ مشکلی نیست.این نظر من بود،حالا شما بگین...

fcb10
02-23-2012, 23:41
به نظر من نیازی به نظرسنجی نیست ! آخه تعداد با سابغه های تاپیک زیاد نیست فکر کنم 2/3 نفر هست !

Dina1996
02-23-2012, 23:45
خو چیکار کنیم!الان رسما توی سایت بی سرپرستیم:narahat:

raptor
02-23-2012, 23:49
-خب نميشه سه تايي مدير شيد؟!ki::
يا با استفاده از سنگ كاغذ قيچي! مشكلو حل كنيد؟heee::entezar::

LEO JOON
02-23-2012, 23:50
خوب بهتره خود باسابقه هامون باهم حرف بزنن هر کسی رو که به صلاح تایپیک و بچه هاس و می تونه حق بارسا رو بدون زیاده روی و بحث های بی ربط بگیره مدیر بکننbinam
خود باسابقه ها راحت تر به نتیجه میرسن تعارفم نمی کنن(البته امیدوارمki::)

Saeid~Barca
02-23-2012, 23:52
خو چیکار کنیم!الان رسما توی سایت بی سرپرستیم:narahat:

به نظر من به جای اینکه واسه مدیرمون نظرسنجی بزاریم و خودمون تصمیم بگیریم بهتره این قضیه رو با آقا جعفر درمیون بزاریم و نظر اون رو بدونیم . چون در هر صورت تصمیم گیرنده ما نیستیم :soal:

LEO JOON
02-23-2012, 23:55
به نظر من به جای اینکه واسه مدیرمون نظرسنجی بزاریم و خودمون تصمیم بگیریم بهتره این قضیه رو با آقا جعفر درمیون بزاریم و نظر اون رو بدونیم . چون در هر صورت تصمیم گیرنده ما نیستیم :soal:

درسته ولی اگه خودمون یکی رو پیشنهاد بدیم برای خودمون بهتره
حداقل یکی مدیر میشه که همه قبولش دارن

Dina1996
02-23-2012, 23:57
موافقین من الان یه نامه ی بلند بالا برای داداش جعفر بنویسم؟ki::

Saeid~Barca
02-24-2012, 00:00
تایید میشه :eyvalla:

raptor
02-24-2012, 00:03

ديگه نامه نمي‌خواد كه،فقط كافيه خودش يه سري به تاپيك بزنه،همين!

fcb10
02-24-2012, 00:06
والا بی رودر وایسی بگم من روزی4/5 ساعت تو دربی آنلاینم و بیشتر تاپیک هارو میگردم !

و از اونجایی که به بارسا علاقه دارم بدم نمیاد که مدیر تاپیک بزرگ بارسا باشم ! ولی داش شهریار که خیلی دوستش دارم و سینا هم هستن که باید اون ها هم نظر بدن و اعلام آمادگی بکنن ! واسه من فرقی نمیکنه هر کدوم از دوستان که مدیر بشه من بهش احترم میزارم و حمایتش میکنم .

raptor
02-24-2012, 00:13
دادش پس بي زحمت خودت يه اعلام آمادگي::bow به داداش جعفر‌ بكن!داداش شهريار، شما و داداش سينا با سابقه تريد و ....بهتره يكي از شماها مدير بشيد.entezar::

Dina1996
02-24-2012, 00:18
الان همه آن نیستن،ولی شما ها که آنین،یکی یکی نظرتون رو بگین...بی تعارف،فقط اسم بگین

raptor
02-24-2012, 00:25
الان همه آن نیستن،ولی شما ها که آنین،یکی یکی نظرتون رو بگین...بی تعارف،فقط اسم بگین

گفتم كه:يكي از اينا:spiderkiller-davidsina-fcb10

footballking12
02-24-2012, 02:47
اره دمتون گرم یکی مسوولیت مدیریت تاپیک بارسا رو به عهده بگیره.سایت افتاده دست یه مشت بچه رئالی.
یاد بچه های قدیمیه دربی بخیر!!!!

spiderkiller
02-24-2012, 09:37
دوستان یکهو میترکونید.دیشب ان بودم ولی 9.5 به بعد دیگه ان نشدم دوصفحه رفته رو تایپیک با این وضع ادامه بدیم سرور میترکه.شوخی کردم :balesh:.دوستان کلا برای چی فکر کردید من با سابقه هستم؟ dallliii البته نظر لطفتونه ولی داداش سینا و دیوید از من خیلی قدیمی ترند.اگه بخواییم مدیر انتخاب کنیم باید از بین اونا باشه.داداش سینا خیلی قبلا ان میشد ولی الان کمتر ان میشه برای همین به نظرم اگه fcb10 مدیر بشه بهتره.شرمنده دوستان من دیشب ان نبودم تو بحث شرکت کنم.راستی تایتل چرا عوض نشده؟ entezar::

Dina1996
02-24-2012, 09:59
تایتل عوض نشده،چون هیچ کدوم از ما نرفت به مدیریت سایت چیزی بگه/فقط بین خودمون یه چیزایی گفتیم!
پس این جوری شد:
مدیریت جدید(با اکثریت آرا و اعلام آمادگی خودشون):fcb10
شکلک جدید تایتل:شکلک شماره 25
هر کی اعتراض داره هم بگه...

Saeid~Barca
02-24-2012, 10:52
به نظر من هم دیوید خوبه که از همه بیشتر on

من هم دیشب گفتم که باید با مدیر سایت این قضیه رو درمیون بذاریم :ohum:

pedro_17
02-24-2012, 11:00
منم میگم داش دیوید یا شهریار جون
من هر وقت اومدم دیدم اونا هم هستن
البته داش سینا هم هست ولی یه چند وقتیه کم آن میشه

Dina1996
02-24-2012, 11:36
یه نکته جالب:4روزه داش جعفر نیومده سایت!حالا به کی بگیم؟:soal:

spiderkiller
02-24-2012, 12:51
دوستان امروز روز عزاداری هواداران بارسلوناست.کرایوف افسانه ای از بارسا رفت و فقط به خاطر بی لیاقتی راسل بود.کرایف از خونه خودش رفت.شاید با رفتن اون پپ هم بره.کرایف فوتبال رو معنی کرده اونوقت این راسل مادریدی از دست دادش.حالم به هم میخوره از این مدیریت های مسخره.

Saeid~Barca
02-24-2012, 13:00
دوستان امروز روز عزاداری هواداران بارسلوناست.کرایوف افسانه ای از بارسا رفت و فقط به خاطر بی لیاقتی راسل بود.کرایف از خونه خودش رفت.شاید با رفتن اون پپ هم بره.کرایف فوتبال رو معنی کرده اونوقت این راسل مادریدی از دست دادش.حالم به هم میخوره از این مدیریت های مسخره.

شهریار جان این خبر کجا تایید شده ؟

مطمئنی ؟

Dina1996
02-24-2012, 13:17
چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من روسل رو خفه میکنم!!!
کیبوردم الان میسوزه از بس دارم فشار میدم:ey babaaa:س
لاپورتا باید برگرده وگرنه بارسا نابود میشه!هنوزم نتونستم خبر رو هضم کنم!باورم نمیشه!

fcb10
02-24-2012, 13:37
بله داش شهریار راست میگه ! کرایف از خونه ی خودش رفت که دلیلش به صورت دقیق معلوم نیست حالا جالب اینه که رفته یه جای عتیغه به اسم چيواس گوادالاخاراي مکزيک !!! :ehe: یکم صبر میکرد یه جای خوب و نزدیک تر دستشو بند میکردیم :ohum:

دوستان واسه مدیریت چه من و یا هرکدوم از ما ها باید مدیر سایت تائیدش کنه ! و نمیدونم با مدیر شدن یکی از ما ها که واسه تاپیک خیلی هم مهمه موافقت میکنه یا نه !

LEO JOON
02-24-2012, 13:45
چه قدر من از این روسل بدم می آد:ogh::-ang
کلا علاقه ی خاصی به برهم زدن جو هوادارای بارسا دارهcrying::-
بیچاره کرایف این همه خدمت آخرشم...

Pouriaf
02-24-2012, 13:46
سلام دوستان خوبید ایشالله؟ منم در مورد علامت تاپیکمون با 25 و 23 موافقم...!

در مورد مدیر هم من با fcb10 موافقم یا اگه آقا شهریار لطف کنن قبول کنن با ایشون بیشتر :chakerim:

Pouriaf
02-24-2012, 13:48
وااای این راسل میخواد بدبختمون کنه! رفتن گواردیولا هم نزدیکه... ای بی عرضه :gerye:

AlexDelpiero
02-24-2012, 14:47
:nishkhand:
لطفا به حاشیه نرفته و فکر عوض کردن مدیر نباشید چون یکی یکیتونو بن می کنیم ! :nishkhand:
در مورد مدیریت توی تایپیک مدیریت بررسی میشه !
در مورد عنوان تایپیک هم تا اینجا بیشتر آرا روی شماره 25 بوده ! فکر کنم دیگه همون 25 تاییدشده باشه و من عوض می کنم !
از وقتی این روسل اومده تو بارسا هر روز یه برنامه ایه ! کرایوف و جدایی از بارسا یه سناریوی خنده داره (!) که پشت پرده هایی داره !

spiderkiller
02-24-2012, 14:48
حقیقتا من اگه طرفدار فلسفه بارسا بودم فقط به خاطر کرایف بود.اون بود که ما الان طرفدار بارسا هستیم.اگه کرایف نبود الان ژاوی نبود.اینیستا نبود.مسی نبود.گواردیولا نبود.اگه کرایف نبود الان تیکی تاکا نبود.اگه کرایف نبود الان ما یک قهرمانی اروپا هم نداشتیم.کرایف بارسا رو به اوج رسوند.کرایف بارسا رو بارسا کرد.کرایف قدرت کاتالان ها رو نشون داد.وقتی حدود 80 سال بارسا زیر سایه ثروت رئال و بقیه تیما بود یکی مثل کرایف ظهور کرد و بارسا رو با تیمی ضعیف و بدون حمایت قهرمان اروپا کرد.بعد پروژه های خودش رو توی بازیکن سازی پیاده کرد.اون میدونست نمیتونه با مدیر های کاتالان کنار بیاد برای همین پپ رو تربیت کرد که کاتالان باشه و اندیشه هاش رو پیاده کنه.زمانی که تیکی تاکا تو هلند انجام میشد کسی فکرش رو هم نمیکرد کرایف سبکی رو خلق کنه که 10 ها برابر از اون سبک کوبنده تر باشه.کرایف سبک سه مدافع رو دوباره زنده کرد.کرایف ما رو یک جا جمع کرده.کرایف کتاب فلسفه بارسا نوشته.کرایف کرایف کرایف.کرایف از هرکس دیگه ای تو فوتبال بیشتر به تیم محبوبش خدمت کرده.الان 30 ساله ما داریم با کرایف تو اروپا حرف میزنیم.زمانی که مورینیو و فرگوسن همه بزرگان اروپا با هم مشورت میکردن تا چه طوری بارسا رو در ومبلی شکست بدن پپ فقط با کرایف مشاوره کرد و توی انگلیس به یونایتد 3 تا زد.دو سال قبلش هم باز یونایتد رو زدن.ضربه کومان که باعث قهرمانی تیم کرایف شد رو هیچوقت یادم نمیره.امثال کومان رو کرایف به دنیا نشون داد.چرا باید این سلطان رو از دست میدادیم.چرا افراد ایالت کاتالونیا راسل رو بیرون نمیکنن.په په به ما توهین میکنه.مورینیو هر گ... که میخواد میخوره اونوقت این راسل میاد با پرز دست میده و میره شام میخوره.واقعا اگه پپ از بارسا بره من دیگه تا وقتی راسل تو بارسا باشه از بارسا حمایت نمیکنم.من به خاطر فلسفه بارسا طرفدارش شدم ولی راسل داره فلسفه مون رو ویران میکنه.نمیتونم این وضع رو تحمل کنم.خدا کنه فقط پپ نره تا هنوز امید داشته باشیم برای دیدن بارسا.

fcb10
02-24-2012, 15:06
شهریار حرفات شبیه دکتر صدر بود به جز آخرش heee::

بچه ها تایتل جدیدو ببینید ! خیلی باحاله ! آقا مهدی چرا نذاشتی واسه نصب تایتل یه افتتاحیه بگیریم :hehee:

Derby
02-24-2012, 15:09
سلام به دوستان عزیز بارسلونایی
من مدتی هست که فعالیت بچه هایسایت رو زیر نظر دارم
خوشم می اد که بچه های بارسلونا اتحاد خوبی دارید و خودتون هم به این فکر هستید که برای نظم این بخش مدیری انتخاب بشه
ما ناچاریم که یک نفر رو انتخاب کنیم و بچه ها به هم دیگه کمک کنند
من فعلآ‌با شهریار صحبت کردم چون حضورش از بیقه پررنگ تر بوده و بیشتر بازیهای بارسلونا رو دنبال می کنه
اگه خودتون هم موافق هستید بگین که با شهریار همکاری کنید بگین
البته خیلی دیگه از بچه ها هم می تونن کمک کنن
اما مطمئن باشید که برای ما فرقی نداره و فقط مهم اینه که محیط سالم و بدون کل کل الکی باشه
جوابش رو به من پیغام خصوصی کنید تا مدیر بخش شما هم انتخاب شه
ممنون

pedro_17
02-24-2012, 15:51
اگه اینجوری پیش بره چند روز دیگه مسی ژاوی ... هم از بارسا میرن

Saeid~Barca
02-24-2012, 16:17
هر کسی که مدیر بشه ( چه fcb10 یا شهریار یا ... ) ما باید حمایتش کنیم . من یکی که 100% این کار رو میکنم
پس هر چه زودتر همون طور که آقا جعفر گفت نظر کلی رو بهشون بگیم

به نظر من همون طور که قبلا گفتم کسی باشه که نه با کل کل زیاد دردسر درست کنه واسه هممون و نه کسی باشه که از سکوتش دیگران سوء استفاده کنن و با منطق بتونه صحبت کنه و بیشتر هم on باشه

قبل از بازی با اتلتیکو هم مشخص بشه خیلی بهتره چون بازی سختی رو پیش رو داریم و بحث هم زیاده در مورد بازی

GOLL
02-24-2012, 17:29
هر کسی که مدیر بشه ( چه fcb10 یا شهریار یا ... ) ما باید حمایتش کنیم . من یکی که 100% این کار رو میکنم

به نظر من همون طور که قبلا گفتم کسی باشه که نه با کل کل زیاد دردسر درست کنه واسه هممون و نه کسی باشه که از سکوتش دیگران سوء استفاده کنن و با منطق بتونه صحبت کنه و بیشتر هم on باشه

قبل از بازی با اتلتیکو هم مشخص بشه خیلی بهتره چون بازی سختی رو پیش رو داریم و بحث هم زیاده در مورد بازی

سلام

منم كاملا موافقم

Pouriaf
02-24-2012, 17:32

دقیقا! هرکی باشه از بین فعال ها باشه مهم نیست، مهم اینه که دعوا راه نیافته بین هواداران با شخصیت این انجمن... ممنون از آقا جعفر که به نظرمون احترام گذاشتن roz::

GOLL
02-24-2012, 17:39
مهم اینه که دعوا راه نیافته بین هواداران با شخصیت این انجمن

دعوا كه نيست هموم اختلاف نظره
منتها تعصبها يه كم آدمو كور ميكنه:ghelyon:

pedro_17
02-24-2012, 18:21
منم نظرات همه شما ها رو تاییدمیکنم و همشون درست هستن

LEO JOON
02-24-2012, 18:38
خوب بارسایی ها نشون دادن و میدن و خواهند داد که همیشه با هم متحدن و هوای همدیگرو دارنlove::
منم هر کسی که انتخاب بشه حمایتش میکنم و امیدوارم کسی که واقعا لایقه(که البته ینجا همه لیاقتش رو دارن)انتخاب بشه.:ohum:

Dina1996
02-24-2012, 19:57
چه داستانی شدا!گذشته از بحث مدیر،تایتل خیلی باحال شده،یه جورایی توی سایت تکه!من که خیلی دوستش دارم.:/danc

LEO JOON
02-24-2012, 21:45
چه داستانی شدا!گذشته از بحث مدیر،تایتل خیلی باحال شده،یه جورایی توی سایت تکه!من که خیلی دوستش دارم.:/danc

بارسا کلا همه جا تکه چه تو جهان چه توی سایت دربی! همیشم قشنگ ترین و زیبا ترین و چشم نواز ترینهlove::

Pouriaf
02-24-2012, 21:57
موافقم، تاپیک ما مثل هیچ تاپیکی نیست و همیشه بروزه، خیلی افتخار میکنم :yes:

بارسا و بارسایی هم اینجا و هم کل دنیا در حال پیشرفته ولی این راسل همه چیو خراب میکنه :chi migi:

raptor
02-25-2012, 09:30
يه روز به سايت سر نزديما ببين چقدر اتفاق افتاده....
ميتونم بگم كرايف تو بارسلون،نقش فرگي رو داره تو منچستر....همون قدر كه فرگي تو موفقيت من‌يونايتد نقش داشته،كرايف تو موفقيت بارسا تاثير داشته!
مرگ بر راسل :-angeterza::-:ey babaaa:
راسل:ogh: از همين الان نماد حماقت باشگاه بارسلونه،اگه پپ رو هم از دست بده،جهاني ميشه!
در مورد تايتلم من نظرم رو 26بود،ولي حال چون جمع 25 پسنديدن ما هم دوسش داريم:love:
اميدوارم هر چه سريع‌تر يكي از بچه‌ها مدير بشن و... ولي من كم‌كم دارم نگران مدير قبلي ميشم!tars::خيلي وقت خبري ازش نيست!

spiderkiller
02-25-2012, 13:59
دوستان باید یک چیزی رو قبول کنیم و اون اینه که اگه راسل بخواد با این سیاست اسطوره کشی ادامه بده قطعا ما دیگه به تاریخ میپیوندیم فقط اسم بارسای 2009 باقی میمونه.اگه راسل دست از این کاراش برنداره مطمئن باشید پپ هم میره و مطمئن باشید وقتی کرایف بزرگ رو بیرون میکنه به ژاوی و پویول هم رحم نمیکنه.شک نکنید این راسل اصلا برای این اومده که بارسا رو خراب کنه.چه طور ادم میتونه کسی مثل کرایف رو به راحتی کنار بزاره؟

fcb10
02-25-2012, 14:07
من دیروز حتی داشتم به این فکر میکردم که شاید این راسل با یه برنامه ی طولانی مدت و با هدف تخریب بارسا و فلسفه ی کاتالانی ها اومده باشه !
هر چند که یادم اومد باشگاهی مثل میلان هم زیاد علاقه ای به همکاری با استوره هاش نداره !

ولی داستان یوهان بزرگ فرق میکنه !!!

Saeid~Barca
02-25-2012, 14:23
دوستان باید یک چیزی رو قبول کنیم و اون اینه که اگه راسل بخواد با این سیاست اسطوره کشی ادامه بده قطعا ما دیگه به تاریخ میپیوندیم فقط اسم بارسای 2009 باقی میمونه.اگه راسل دست از این کاراش برنداره مطمئن باشید پپ هم میره و مطمئن باشید وقتی کرایف بزرگ رو بیرون میکنه به ژاوی و پویول هم رحم نمیکنه.شک نکنید این راسل اصلا برای این اومده که بارسا رو خراب کنه.چه طور ادم میتونه کسی مثل کرایف رو به راحتی کنار بزاره؟
امیدوارم این طور نشه و بارسای 2009 به تایخ نپیونده
البته بااین وضع بعید نیست
حالا فقط باید ببینیم پپ تمدید میکنه یا نه ؟:narahat:

Dina1996
02-25-2012, 15:24
بچه ها انقدر ناامید نباشید!میدونم از دست دادن کرایوف برای همتون سخت بوده،ولی دیگه حرف از رفتن پپ نزنید،چون نمیره!حاضرم شرط ببندم!نصف شایعات فوتبال زیر سر این سایته لعنتیه:گل!
تو رو خدا شایعه پراکنی ها رو باور نکنید که هدفشون فقط تضعیف روحیه ی ماهاست!
همیشه این شایعات رو برای بهترین تیما میسازن...

Arman.Leo
02-25-2012, 15:28
منم با نظر دوستمون موافقم...
همین سایت گل چند وقت پیش چند تا مقاله درمورد اخراج شدن و استعفای مورینیو بیرون داد ولی الآن چی ؟؟؟
هنوز هم اخبار رو میشونید که بگن موزینیو داره رئال رو ترک میکنه ؟؟؟
وقتی رونالدو داشت میومد رئال دقیقا یادمه 3 تا مقاله داد که رونالدو موافقه ... 2 تا مقاله داد که رونالدو مخالفه ...
نمیخوام بگم سایت بدی هستش ولی خوب نمیشه زیاد به مقاله هاش اطمینان کرد ...
منم مطمئنم که گواردیولا نمیره ...
ولی در اینکه راسل خیلی گندکاری کرده 100 درصد موافقم

fcb10
02-25-2012, 15:59
میگم تا قبل از بازی یه موضوع غیر فوتبالی !

شماها تو قسمت خوش اومدی خودتو معرفی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) کن پست گذاشتید از خودتون ؟!؟

Arman.Leo
02-25-2012, 16:07
بله داداش خودم رو رفتم معرفی کردم همین الآن ...
از بین بچه های بارسلونایی اینجا کسی هست که گرافیکش خوب باشه و بتونه هدر بسازه ؟؟؟
کارم درمورد بارسلوناست ...---ببخشید اگر مخالفت داشت با قوانین---

LEO JOON
02-25-2012, 16:50
بابا مگه گوآردیولا دمب کرایفه که وقتی اون رفت پپ هم بره؟
پپ نمیره من 99/99%میگم نمیره:love:
ولی روسل دیگه واقعا داره باشگاه رو کلا، به هم میریزه.:gerye:آخه من نمیدونم کی به این گفته نظرات خوبه؟Death::
من خودمو توی خودتو معرفی کن ، معرفی نکردم

fcb10
02-25-2012, 17:01
من خودمو توی خودتو معرفی کن ، معرفی نکردم

ایبی نداره منم تازه این کارو کردم heee::
هدف اینه که همدیگه رو بهتر بشناسیم

LEO JOON
02-25-2012, 17:04
بجه ها یه سوال هنوز کسی مدیر نشده؟:narahat:
اصلا کسی به آقا جعفر پیام داده:ehe:

fcb10
02-25-2012, 21:46
خیلی باحاله :hehee:

من که 3تاشونو دوست دارم

Pouriaf
02-25-2012, 22:13
امكانش هست كه اين مربي ما قراردادش رو تمديد كنه ولي به احتمال زياد بعد از اين كاراي راسل, مربيمون رفتنيه...om:::gerye:

spiderkiller
02-25-2012, 23:23
خیلی باحاله :hehee:

من که 3تاشونو دوست دارم
خیلی باحال بود.من که حسابی خندیدم

Pouriaf
02-25-2012, 23:55
آره, فكر كنم داويد لوييز هم اميد داره مسي بشه!!! اونم دلش ميخواد حيووني...! راستي اصلا كسي خبر داره در مورد مربيمون؟! هيچ اطلاعيه اي چيزي نيست؟

fcb10
02-26-2012, 00:01
زیاد نگران نباشید ! امکان نداره گواردیولا به این راحتی از تیم کنار گذاشته بشه یا خودش بخواد بره !

آخه مشکل خواستی وجود نداره ! مخصوصا وقتی که تو این فصل دسته کم 3 تا جام دیگرو کسب میکنه !!!

Pouriaf
02-26-2012, 00:16
من معتقدم پپ اين فصل ميمونه ولي مطمين نيستم فصل بعد ميمونه, پس كاش اين فصل جام مال ما باشه تا بقول دوستان تاريخ نشيم...

David Sina
02-26-2012, 01:06
دوستان فشار درس های دانشگاه و زندگی اجازه فعالیت رو بهم نمیده .............. همتونو دوست دارم .......

raptor
02-26-2012, 01:31
يعني ديگه نمياي سايت؟!crying::-crying::-:gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::narahat ::narahat:

David Sina
02-26-2012, 01:34
يعني ديگه نمياي سايت؟!crying::-crying::-:gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::narahat ::narahat:

نه میام داداش ............ مزاحمتون هستیم roz::ashem:-

raptor
02-26-2012, 01:42
نه میام داداش ............ مزاحمتون هستیم roz::ashem:-

:yes:heey::lay_;;
اختيار داري داداش...:chakerim:
راستي نظرت راجع به اين قضيه يوهان:love: و اينا چيه؟

fcb10
02-26-2012, 01:59
به ببین کی اینجاس ! سلام داش سینا . نیمیای دلمون واست تنگ میشه !

ما هم فشار دانشگاه و زندگی و..... اینارو داریم ولی به دوستامونم سر میزنیم ! دوست دارم بیشتر ببینیمت آقا سینا .

spiderkiller
02-26-2012, 10:27
اصلا انجمن بدون سینا معنی نمیده.حتما باید بیایی :love:

raptor
02-26-2012, 10:33
بازيه ديشب كه حالمو گرفت(ميلان)،اميدوارم امشب بارسا حالمو سره جاش بياره...،الان يه برده 5/6/... به صفر/يك با هت تريكه لئو،خيلي ميچسبه و حسابي سر حالم ميكنه...:khahesh: :khahesh: :khahesh: :khahesh: :khahesh: :khahesh::khelal dandoon::ohum:

Pouriaf
02-26-2012, 15:58
سلام دوستان اه اه ميلان خراب كرد. يووه ببره بازي بهدو اول ميشه... راستي منتظرم امشب بارسايي ها ببرن و مسي يه هتريك كنه باز d:

footballking12
02-26-2012, 16:03
یووه دیشب با کمک داور از باخت فرار کرد.توپ بیش از نیم متر از خطه دروازه عبور کرده بود تعجب میکنم چطور داور ندید گل شده.کمک داور هم کاملا مسلط بر صحنه بود.
ایشالا بارسا هم که امشب میترکونه و مسی هم به صدر جدول گلزنان میره.

fcb10
02-26-2012, 16:41
دوستان اینجا بخش بارسا است تاپیک آبی اناری ها :flowerysmile:

LEO JOON
02-26-2012, 18:18
آخ خداااااا!!!!!!!
امشبم بازی رو با تاخیر نشون میدنیعنی حاضر نیستن از فیلم جونیاشون دل بکننcrying::-
ولی باز خوبه پخش میکننom::
بارسا امشب میبره من میدونم!:ohum:

fcb10
02-26-2012, 20:15
امشب با یه بازی حساب شده کار اتلتیک رو تموم میکنیم !

به امید پیروزی :yes:

pedro_17
02-26-2012, 22:08
ترکیب احتمالی

والدز

پیکه--پویول
آبیدال---------------------آلوز

بوسکتس
اینیستا--------------------ژاوی

مسی
فابرگاس----------------الکسیس

پدرو--تیاگو--روبرتو--کیتا--کوئنکا--تلو--ماسکرانو--آدریانو--پینتو

Pouriaf
02-26-2012, 22:56
دیگه از این به بعد باخت و مساوی برای تیم ما معنی نداره، باید ببریم همشونو... که میبریم حتما این بازی رو ! :ghelyon:

بازی ساعت 12:30 هست نه؟

raptor
02-26-2012, 23:01
دیگه از این به بعد باخت و مساوی برای تیم ما معنی نداره، باید ببریم همشونو... که میبریم حتما این بازی رو ! :ghelyon:

بازی ساعت 12:30 هست نه؟

نميدونم....كسي ميدونه بازي كي پخش ميشه؟

Pouriaf
02-26-2012, 23:05
راستی مسی باید امروز هتریک کنه تا بشه آقای گل، رونالدو با تک گل خودش رئال رو به پیروزی رسوند... همه چی داره بهم میخوره که امروز مسی هتریک میکنه! واقعا این آتلتیکو و والنسیا که از قوی ترین ها هستند توی لالیگا قربانی مسی هستن، شاید بخاطر اینکه هردو حمله خوبی دارن ولی دفاع کردنشون جالب نیست! وااااای چی میشه باز 4 تا بزنه lay_;;

راستی آقا شهریار امروز سر زدن به سایت؟

Pouriaf
02-26-2012, 23:08
نميدونم....كسي ميدونه بازي كي پخش ميشه؟

من امروز سایت ورزش 3 رفتم دیدم نوشته 00:30 ولی الان دوستان میگن تاخیر داره منم شک کردم! من که میذارم ضبط کنه، یکمشو فقط میتونم ببینم فردا امتحان دفاع دارم سخته خراب میکنم اگه ببینیم lol:- :iran:

شما میخوای ببینی؟ یکم دیره نسبت به سایر بازی ها! چی میشد جای این بازی با بازی رئال عوض میشد؟ :-ang

sajamids
02-26-2012, 23:21
به امید هتریک مسی
جاودان مسی

sajamids
02-26-2012, 23:22
بازی رو ساعت 1 بامداد نشون میده.

fcb10
02-27-2012, 00:18
ا َه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه گل 100% سالم مسی رو داور کور هند اعلام کرد eterza::-

بازم داریم گیر ناداوری میفتیم :-ang خدا رحم کنه

Pouriaf
02-27-2012, 00:29
فعلا دیقه 20 بازی هست و 0-0 دنبال میشه، ترکیب اینجوریه:

والدز

آبیدال.........ماسکرانو..........پ یول............آلوز

بوسکتس

فابرگاس..............................ژاو ی

مسی

اینیستا..........................الکسی س

fcb10
02-27-2012, 00:44
36 '
0 : 1[Only Registered And Activated Users Can See Links] دني آلوز

آلوز ......دنی آلوز :balesh:

fcb10
02-27-2012, 02:06
تبریک

عجب گلی زد مسییییی:ahaaaaaa: این گل جواب محکمی بود برای کسایی که میگفتن مسی کاشته بلد نیست بزنه:yes:

خدارو شکر دوباره فاصله 10 تا شد ! مسی هم به آقای گلی نزدیکتر شد !!

بازی با 12 تا کارت زردی که داشت بیشتر شبیه راکبی بود ! خدارو شکر , بازم نزدیک بود با نا داوری امتیاز از دست بدیم !

ولی اگه والدز نبود شاید 3/4 تا گل میخوردیم !! دمش گرم

Arman.Leo
02-27-2012, 04:34
ای بابا ، بازهم داوری به نفع رئال ...
نمیدونم شما این تصاویر رو دیدید یا نه ولی میگذارم تا کمی بحث بشه ...
4 تا اشتباه کردند داورا :
اخراج نکردن په په
اخراج نکردن راموس
اخراج اشتباه ماچو از رایووالکانو
نگرفتن پنالتی برای رایووالکانو
برای دو دلیل اول عکس پیدا شد ولی نتونستم برای دو دلیل آخر عکس پیدا کنم ...

pedro_17
02-27-2012, 06:42
برد تبریک میگم

به سوی بدست گرفتن لالیگا

David Sina
02-27-2012, 10:07
چه میکنی این مسییییییییییییییییییییییی ییییییییی ............... زنده باد بارسای کبیرررررررررررررررررررررر ر

spiderkiller
02-27-2012, 10:43
دوستان تبریک.شرمنده دیروز نبودم راجع به بازی بحث کنیم.اینترنتم تموم شده بود.ظاهرا بازی رو بردیم و فاصله همون 10 امتیاز مونده ولی این مهم نیست.مهم اینه که بچه ها دارن به فرم بردهای متوالی خودشون میرسن.خیلی وضع دیدن بازی ها بد شده.خب وقتی نتونیم بازی رو ببینیم دیگه بحثی هم نمیشه کرد.امیدوارم زود تر انتخابات تموم بشه تا شبکه سه این برنامه مسخره اخر شباشو ور داره بتونیم فوتبال ها رو لااقل با یک نیمه تاخیر ببینیم
چه قدر باهوشه این مسی.همین الان گلش رو دیدم.عجب گلی زد.مطمئنم داشت قبل از کاشته با ژاوی راجع به اینکه دورازه بان سر جاش نیست حرف میزد.واقعا باهوش ترین فوتبالیس فعلی دنیاست:hehee:

saeid_8992
02-27-2012, 11:33
ژاوي: مسي مهار نشدني است

بازي‌ساز تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا پس از پيروزي 2 بر يک تيمش مقابل اتلتيکومادريد گفت: مسي تمام نشدني است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به نقل از مارکا اسپانیا، ژاوی هرناندز مغز متفکر و بازی‌ساز تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا تصریح کرد: همه ما به داشتن هم‌تیمی بزرگی چون لیونل مسی به خود می‌بالیم و افتخار می‌کنیم. او تمام نشدنی است و در هر بازی با مختصات همان دیدار به زمین می‌آید و هرگز نمی‌شود او را مهار کرد.
ژاوی ادامه داد: کم شدن فاصله با رئال مادرید غیرممکن نیست و ما باید تا آخرین ثانیه‌های لالیگا برای رسیدن به این مهم تلاش کنیم، متاسفانه مقصر اصلی خودمان هستیم و نباید بیهوده ماجرای ناداوری را به میان بکشیم. همه بازیکنان بارسلونا برای جبران ناکامی‌های موجود هم قسم شده‌اند و اطمینان دارم که در هفته‌های آینده اتفاقات خوبی باری بارسلونا رقم خواهد خورد.

saeid_8992
02-27-2012, 11:35
:bia inja::bia inja::bia inja::bia inja::bia inja:MESSI

pedro_17
02-27-2012, 13:39
امیدوارم تیم همشهری بارسا بتونه کمکی به بارسا بکنه از رئال امتیاز بگیره :khahesh:

footballking12
02-27-2012, 13:46
فکر کنم داورها هم وقتی قیافه ... په په رو میبینن میترسن بهش کارت بدن.
منم برد بارسا رو تبریک میگم.دیشب که بازی رو میدیدم 1% هم احتمال نمیدادم مسی از اون زاویه با پای چپ ضربه ی خطا رو بزنه.دقیقا توپ همون جایی رفت که باید میرفت.فوق الادست این مسی.
ولی دیشب اینیستا اصلا در حد و اندازه های نامش بازی نکرد برای همین هم بود که یکم کار گره خورده بود.
ار وقتی ویا مصدوم شده سمت چپ بارسا هم یه جورایی فلج شده.

Saeid~Barca
02-27-2012, 14:40
منم تبریک میگم این برد رو .

متاسفانه 2 روز جایی بودم که به اینترنت دسترسی نداشتم و نتونستم به سایت سر بزنم . دیشب هم با اینترنت گوشیم بازی رو دونبال میکردم
واقعا گل قشنگی زد لیونل .

ولی خیلی حیف شد که مسی و بوسکتس با کارت گرفتن تو بازی دیشب 5 کارته شدن و بازی هفته ی بعد مقابل گیخون رو از دست دادن .
حالا سرجیو بخاطر پستش بعضی مواقع مجبور به خطا کردن میشه ولی مسی واقعا کارتهای مفتی گرفت

دیشب هم به نظرم اصلا حقش نبود که کارت بگیره چون عمدا توپ رو با دست کنترل نکرد
دیشب الکسیس و سسک و آلوز هم کارتهای بی موردی گرفتن :ehe:

fcb10
02-27-2012, 14:51
منم تبریک میگم این برد رو .

متاسفانه 2 روز جایی بودم که به اینترنت دسترسی نداشتم و نتونستم به سایت سر بزنم . دیشب هم با اینترنت گوشیم بازی رو دونبال میکردم
واقعا گل قشنگی زد لیونل .

ولی خیلی حیف شد که مسی و بوسکتس با کارت گرفتن تو بازی دیشب 5 کارته شدن و بازی هفته ی بعد مقابل گیخون رو از دست دادن .
حالا سرجیو بخاطر پستش بعضی مواقع مجبور به خطا کردن میشه ولی مسی واقعا کارتهای مفتی گرفت

دیشب هم به نظرم اصلا حقش نبود که کارت بگیره چون عمدا توپ رو با دست کنترل نکرد
دیشب الکسیس و سسک و آلوز هم کارتهای بی موردی گرفتن :ehe:

کلا داور بازی دیشب خود درگیری داشت !! :chi migi:
12تا کارت زرد نشون داد که خیلی هاشون بی مورد بودن , به نظر من حتی به دنی هم بیخودی کارت داد ! eterza::-

ramintm
02-27-2012, 15:03
messi asheghetam. kash zudtar viia miumad

Pouriaf
02-27-2012, 15:19
بازم لىو كارش رو كرد! خيلي باهوشه, تا ديد داور سوت زده... تاااااخ توي دروازه!!!

Saeid~Barca
02-27-2012, 15:42
کلا داور بازی دیشب خود درگیری داشت !! :chi migi:
12تا کارت زرد نشون داد که خیلی هاشون بی مورد بودن , به نظر من حتی به دنی هم بیخودی کارت داد ! eterza::-

حتی به نظر من گل الکسیس هم سالم بود که فکر کنم دقیقه 60 تا 70 زده شد :soal:
داور هم سریع بهش کارت داد به خاطر هند :narahat:

LEO JOON
02-27-2012, 16:10
من یه بار بازی رو ندیدم چقدر اتفاق افتاده:narahat:
چقدر من بدشانسممممم:gerye::-ang
برد بارسا رو به همه تبریک میگم هرچند تفاضل گل زیاد نبوده ولی از چیزایی که میگین انگار بازم ناداوری شده:ey babaaa:
به هر حال بارسا کار خودشو میکنه
ویوا بارساlove::
ویوا دنیlove::
ویوا مسیlove::

Arman.Leo
02-27-2012, 16:59
یک چیزی که دلیلش رو نمیدونم اینه :
چرا جدیدا همه میگن : اگه این صحنه پنالتی نبود یا خطا نبود ، دیگه مربی نیستم ...
خوب اگه مردین بجای این کارا بیایید یک فوتبال درست و حسابی نشون بدید از خودتون ...
اگه حرف اشتبی میزنم بهم بگید ولی خیلی حرص آوره این حرفا ...
سیمئونه هم اومده میگه اگه دقیقه 89 خطا نبود دیگه مربی نیستم ...

Saeid~Barca
02-27-2012, 17:17
تنها راهی که رئال میتونه بارسا رو شکست بده

fcb10
02-27-2012, 18:04
تنها راهی که رئال میتونه بارسا رو شکست بده

خیلی باحال بود :khandeeeee bahal:

ولی بازم نمیتونه ! چون نیمه بعد تلافی میشه lagh::

David7
02-27-2012, 18:21
برد دیشب رو تبریک میگم بازی جالبی بود مسی هم گل قشنگی زد

داور هم که کمی که نه یکم بیشتر از کمی الکی سوت میزد و بی جهت کارت میداد

راستی بچه ها کسی از داوید خبر داره چند ماه دیگه برمیگرده ؟؟؟ :khahesh:

Arman.Leo
02-27-2012, 18:28
آخرین خبری که خوندم تا 2 ماه دیگه بر میگرده خدا رو شکر ... میاد و دوباره برامون گل میزنه ...:yes:
هنوز گلش به منچستر و رئال رو یادم نرفته gam:-

Saeid~Barca
02-27-2012, 18:44
نکته جالب تو بازی دیشب اینه که دنی آلوز گلش را به فرزندانش تقدیم کرد و بعد از گلزنی رو به دوربین گفت : "بابا شما رو دوست داره " love::love::love::

pedro_17
02-27-2012, 19:01
پدرو کیتا پینتو با تیم ب تمرین کردن فکر کنم کیتا مقابل گیخون به جای بوسکتس بازی کنه

spiderkiller
02-27-2012, 20:09
پدرو کیتا پینتو با تیم ب تمرین کردن فکر کنم کیتا مقابل گیخون به جای بوسکتس بازی کنه

کیتا دوفصل پیش فوق العاده بود.ولی به شدت افت کرده.به نظرم باید بدیم بره و جاش همین بازیکنی رو بگیریم که الان تو اخبار اومده.واقعا بازیکن خوبی هست.هم تهاجمیه هم دفاعی.خیلی خوبه

pedro_17
02-27-2012, 20:19
منظورت کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

spiderkiller
02-27-2012, 20:20
دوستان به نظرتون بهترین ترکیب برای بازی بعد چیه؟
من اینو پیشبینی میکنم

والدز
ابیدال........پیکه.......ماسکران ......ادریانو
کیتا
ژاوی....اینیستا
سسک
الکسیس......تللو

raptor
02-27-2012, 20:30
داداش تركيب خوبيه و منم باهاش موافقم ولي فكر كنم پپ اين كارو نكنه....:mage mishe:
حداقل لئو رو تو تركيب ميزاره.

spiderkiller
02-27-2012, 20:34
لئو و الوز محروم هستن.بوسکتس هم نمیتونه بازی کنه.

pedro_17
02-27-2012, 20:38
بارسا کی رو میخواد بگیره

Saeid~Barca
02-27-2012, 20:47
دوستان به نظرتون بهترین ترکیب برای بازی بعد چیه؟
من اینو پیشبینی میکنم

والدز
ابیدال........پیکه.......ماسکران ......ادریانو
کیتا
ژاوی....اینیستا
سسک
الکسیس......تللو

من فکر میکنم پویول به جای ماسکرانو تو دفاع باشه و ماسکرانو جای کیتا هافبک دفاعی تیم باشه
تو فیکس بودن تلو هم شک وجود داره و شاید به عنوان بازیکن جایگزین تو ترکیب قرار بگیره .

در مورد کیتا من هم فکر میکنم تو تابستان از بارسا بره چون یکم با پپ مشکل پیدا کرده و انتظار فیکس بودن رو داره . درست مثل یحیی توره

spiderkiller
02-27-2012, 21:01
من فکر میکنم پویول به جای ماسکرانو تو دفاع باشه و ماسکرانو جای کیتا هافبک دفاعی تیم باشه
تو فیکس بودن تلو هم شک وجود داره و شاید به عنوان بازیکن جایگزین تو ترکیب قرار بگیره .

در مورد کیتا من هم فکر میکنم تو تابستان از بارسا بره چون یکم با پپ مشکل پیدا کرده و انتظار فیکس بودن رو داره . درست مثل یحیی توره
پویول خیلی این فصل بازی کرده.یک جا خوندم از مسی هم بیشتر این فصل بازی کرده.یعنی هر بازی که مصدوم نبوده بیشتر از 80 دقیقه بازی کرده و اگه یک نگاه به سنش بندازید متوجه میشید واقعا داره زیاد از حد کار میکنه.بلاخره یک بازی باید استراحت کنه.پیکه هم رو فرم نیست برا همین اگه خودش نسبتا به تنهایی خط دفاع رو بگیره مجبور میشه خودشو بالا بکشه.کیتا هم به نظرم فیکس باشه بهتره چون پارسال پپ به اون هم به اندازه مسی بازی داد ولی با این حال همش ذخیره بود. اگه بازی نکنه و به جای اون ماسکرانو بازی کنه و پویول هم فیکس باشه واقعا میفهمیم وضع هافبک دفاعیمون بحرانی هست و اینطوری یا باید یک هافبک دفاعی یا یک مدافع رو تو تابستون بگیریم و کیتا رو بندازیم بیرون.کیتا افت شدیدی داشت نمیدونم چرا ولی این فصل کلا همه بد بازی میکنن غیر از تللو و تیاگو و الوز.انصافا مسی فصل پیش با اینکه کمتر گل زده بود ولی به نسبت بهتر بازی کرده بود.شاید شدید ترین افت این فصل مال اینیستا و پیکه بوده باشه که واقعا زمین تا اسمون نسبت به فصل قبل عوض شدن.علت امتیاز از دست دادنمون هم همین بود.ویا هم مصدوم شد.افلایی هم با اینکه فصل قبل خوب بود مصدوم شد.سانچز هنوز اونطور که باید یک وینگ با کلاس برای بارسا نشده.سسک هم مثل نیم فصل اول نیست.کلا جایگاهی رو که داریم به نظر من حقمونه اخه این فصل اصلا هیچکس در حد خودش نبود :ey babaaa:.با توجه به اینا این ترکیب رو گفتم.البته همونطور که میگید تو بودن تللو شک هست و احتمالا ایکوئنکا بازی میکنه.امیدوارم لااقل در اروپا موفق باشیم.

raptor
02-27-2012, 21:17
كلا اين فصل از هر نظر افت كرديم....ولي به نظر من لئو فقط اين نيم فصلو(دوم) افت كرده!!!!!:ohum:يعني تقريبا تا قبل از بازي با سويا واقعا عالي كار كرده و حتي از فصله پيش هم بهتر بوده ولي بعد از اون بازيه لعنتي،لئو اصلا خودش نبوده به جز چند تا بازي....واقعا مسي‌اي كه تو سوپر كاپ يا بازي رفت اتلتيكو بازي ميكرد،كلي فرق داشت با مسي الان!!!!

Saeid~Barca
02-27-2012, 21:41
پویول خیلی این فصل بازی کرده.یک جا خوندم از مسی هم بیشتر این فصل بازی کرده.یعنی هر بازی که مصدوم نبوده بیشتر از 80 دقیقه بازی کرده و اگه یک نگاه به سنش بندازید متوجه میشید واقعا داره زیاد از حد کار میکنه.بلاخره یک بازی باید استراحت کنه.پیکه هم رو فرم نیست برا همین اگه خودش نسبتا به تنهایی خط دفاع رو بگیره مجبور میشه خودشو بالا بکشه.کیتا هم به نظرم فیکس باشه بهتره چون پارسال پپ به اون هم به اندازه مسی بازی داد ولی با این حال همش ذخیره بود. اگه بازی نکنه و به جای اون ماسکرانو بازی کنه و پویول هم فیکس باشه واقعا میفهمیم وضع هافبک دفاعیمون بحرانی هست و اینطوری یا باید یک هافبک دفاعی یا یک مدافع رو تو تابستون بگیریم و کیتا رو بندازیم بیرون.کیتا افت شدیدی داشت نمیدونم چرا ولی این فصل کلا همه بد بازی میکنن غیر از تللو و تیاگو و الوز.انصافا مسی فصل پیش با اینکه کمتر گل زده بود ولی به نسبت بهتر بازی کرده بود.شاید شدید ترین افت این فصل مال اینیستا و پیکه بوده باشه که واقعا زمین تا اسمون نسبت به فصل قبل عوض شدن.علت امتیاز از دست دادنمون هم همین بود.ویا هم مصدوم شد.افلایی هم با اینکه فصل قبل خوب بود مصدوم شد.سانچز هنوز اونطور که باید یک وینگ با کلاس برای بارسا نشده.سسک هم مثل نیم فصل اول نیست.کلا جایگاهی رو که داریم به نظر من حقمونه اخه این فصل اصلا هیچکس در حد خودش نبود :ey babaaa:.با توجه به اینا این ترکیب رو گفتم.البته همونطور که میگید تو بودن تللو شک هست و احتمالا ایکوئنکا بازی میکنه.امیدوارم لااقل در اروپا موفق باشیم.
درسته که پویول خسته شده چون تو 9 بازی گذشته بارسا تو ترکیب اولیه بوده ولی نظر شخصی من اینه که پپ به جرارد پیکه ناآماده اعتماد نمیکنه و به پویول استراحت نمیده البته پویول هم خیلی کم پیش اومده که 9 بازی رو تو بارسا پشت سر هم فیکس بازی کنه .
فکر میکنم شاید تو این بازی هم پویول باشه و با پیکه بازی کنه تا جرارد هم با فیکس شدن تو این بازی و در کنار پویول بودن بتونه خودش رو بالا بکشه و به پویول تو بازی با لورکوزن استراحت بده
در مورد افت بازیکنا هم کاملا باهات موافقم

spiderkiller
02-27-2012, 21:54
موافقم مسی تا حدودی داشت افت میکرد قبل از بازی با سویا و اون پنالتی لعنتی هم کار خودش رو کرد.ولی یک نکته که الان با دیدن بازی های مسی زد به سرم این بود.مسی از بازی های الکلاسیکو پارسال که په په به خط میانه اومد تا مسی رو مارک کنه مسی رفت و تو مرکز کنار ژاوی بازی کرد و به شدت بین جلو و عقب زمین سووچ میکرد تو اون بازی ها.وقتی دید تو ومبلی هم نمیتونه با سبک قدیم خودش بازیکنه در اصل پپ تصمیم گرفت مسی دوباره بیاد عقب و مسی مثل دو بازی با رئال بازی کنه.اون بازی جواب داد یعنی بازی مسی یک تک به تک به ویا داد و باعث خلق موقیت های بسیاری شد که یکی از اونها گل مسی بود.مسی از ومبلی به اینطرف همین طوری بازی میکنه.یعنی خیلی بیشتر از فصل قبل میاد عقب.قبلا هم میومد ولی نه اینقدر.این فصل تقریبا در نقش یک هافبک دفاعی هم بازی میکرد.اما یک نکته این که این طور بازی کردن به شدت بازیکن رو خسته میکنه.به حدی که مسی تا 3 ماه اول عالی بود ولی بعدش شروع به افت کرد.افتش فقط به خاطر خستگی و از دست دادن تمرکز بود.الان توی دو بازی اخیر یعنی با والنسیا و اتلتیکو که خوب داره بازی میکنه به خاطر اینه که کاملا رفته جلو.سانچز از اول فصل نقش هانری رو داشت یعنی نفوذ و فرار از تله افساید.الان کاملا سبک بازیمون توی دو بازی اخیر عوض شده.یک نکته که پپ دقت نکرد این بود که وقتی تیمی داره با 11 بازیکن دفاع میکنه نباید مهاجم خلاقی مثل مسی رو عقب بازی بدی بلکه باید بیاد رو خط افساید.الکسیس نتونست اونطور که باید رو خط افساید جواب بده برای همین کاملا تو دوبازی اخیر وینگ شد و همونطور که دیدیم تقریبا از بازی محو شد ولی مسی دوباره گل کرد چون دوباره اومد جلو و کمتر از قبل میره عقب بازی میکنه.برا همین کمتر خسته میشه و بیشتر متمرکز هست.این دقیقا تو بازی با والنسیا مشخص بود.مسی اصلا از رو خط افساید بیرون نمی اومد.پپ فهمید اگه پارسال تو لالیگا موفق بودیم به خاطر نفوذ های اینیستا مسی و ویا بود.این فصل ما تنها نفوذ کننده ای که داشتیم الکسیس بود.مطمئن باشید اگه پپ بخواد از مسی به عنوان نفوذی یا همون مهاجم هدف استفاده کنه حتما برد هامون دوباره شروع میشه و گل زدن مسی هم دوباره شروع میشه.امیدوارم پپ ایندفعه دیگه اینقدر مسی رو عقب نیاره.به نظر اگه از ترکیب سسک و دانی پشت مسی استفاده کنه خیلی بهتر میشه از مسی جلوی دروازه حریف استفاده کرد.مسی تو این فصل بازیساز خودش شده بود.همه کاره تیم بود ولی الان باید وضعیت عوض شه.نقطه ضعف دیگه ما که به نظرم اصلی ترین نکته هست بازی بدون توپ بازیکناست.شاید فقط دنی داره بدون توپ بازی میکنه.پارسال یادش بخیر.یک بازی مسی از وسط زمین تو بازی با سویا شروع کرد به دویدن.همزمان ویا اینیستا و بویان نفوذ کردن.سویا 4 مدافع داشت و 4 بازیکن داشتن میومدن به سمتشون که 3 تاشون داشتن نفوذ میکردن.نتیجه چی شد؟ اونا به هم ریختن نمیدونستن برن تو پایه مسی یا مهاجمای دیگه رو بگیرن.به همین راحتی مسی فضاش رو باز دید و شوت کرد و گل زیبایی زد.این فصل اصلا بازی بدون توپ نداشتیم.علت اصلیش هم شاید نبود ویا و اینیستا بوده.بهترین بازیکن های بدون توپ ما ویا و الوز هستن.ویا هم که مصدومه.اگه یک نگاه بندازید متوجه میشید ما واقعا به خاطر نبود بازیکن ها داریم ضربه میخوریم چون واقعا هرکس حتی پینتو هم یک سبک خاص خودش رو تو بارسا پیدا کرده که جانشینی براش نیست.اخه چرا نمیتونیم بازی ها رو ببینیم یکم انالیز کنیم بازی ها رو؟:gerye: :gijjj:

raptor
02-27-2012, 22:23
داداش با حرفات در باره مسي موافقم.اينو هم اضافه كنم كه به نظر من بهتر تو بازي‌هايي كه تيمه حريف پرسينگ شديد داره و 11نفره دفاع ميكنه،لئو برگرده به پست قبليش،يعني همون باله راست!
اگه اين اتفاق بيفته،دفاع حريف تمركزشو از دست ميده!چون وقتي لئو وسط هست به نوعي محاصره ميشه! و امكان حركت واسش خيلي سخت ميشه ولي اگه سمت راست(يا حتي چپ)بازيكنه حلقه اين محاصره! پاره ميشه و تمركز حريف از مسي برداشته ميشه....در غير اينصورت هم(يعني اگه بازم تيمه حريف رويه مسي كليد كنه)چون لئو سمت راسته،فضايه زيادي در اختياره بازيكنايه ديگمون قرار ميگيره و ....

Pouriaf
02-27-2012, 22:35
چه نقدی! وقتی فکر میکنم به این نتیجه میرسم که واقعا راست میگید، بارسا اول فصل خیلی خوب بود و لالیگا رو برده بود ولی از یه طرف نبود ویا و از یه طرف دیگه تو فرم نبودن مسی و اینیستا... همه با هم دست به دست دادن و این 10 امتیاز لعنتی رو به وجود آوردن! راستی از این همه گلی که رونالدو این فصل زده برای اولین بار خوشم اومد از گلی که زد به وایکانو، آخه من پشت پا خیلی دوست دارم :nishkhand: ولی گل مسی بهتر بود ki::

Pouriaf
02-27-2012, 22:45
داداش با حرفات در باره مسي موافقم.اينو هم اضافه كنم كه به نظر من بهتر تو بازي‌هايي كه تيمه حريف پرسينگ شديد داره و 11نفره دفاع ميكنه،لئو برگرده به پست قبليش،يعني همون باله راست!
اگه اين اتفاق بيفته،دفاع حريف تمركزشو از دست ميده!چون وقتي لئو وسط هست به نوعي محاصره ميشه! و امكان حركت واسش خيلي سخت ميشه ولي اگه سمت راست(يا حتي چپ)بازيكنه حلقه اين محاصره! پاره ميشه و تمركز حريف از مسي برداشته ميشه....در غير اينصورت هم(يعني اگه بازم تيمه حريف رويه مسي كليد كنه)چون لئو سمت راسته،فضايه زيادي در اختياره بازيكنايه ديگمون قرار ميگيره و ....

ببین این ترکیبی که میگی که ترکیب قدیمی هم هست، مال زمان اتوو بود! اتوو یه بازیکن کامل بود، یه بازی ساز، یه مهاجم، یه شوتزن ماهر که مکمل مسی بود. وقتی مسی میانداخت اتوو میزد، وقتی اتوو میانداخت مسی میزد و فقط یک و دو میکردن... یادش بخیر اون فصل طلایی! خلاصه میخواستم بگم که الان اگه مسی راست وایسته میخواد با الکسیس خان پاسکاری کنه؟ فکر نکنم! سانچز بیشتر یه مهاجم وابسته هست، یعنی باید یه نفر پاس بده این آقا بزنه، که این برخلاف فلسفه ماست. پس بهتر اینه که همین ترکیب بمونه و مسی جلو بازی کنه. یه چیزی هم که من پیشنهاد میکنم اینه که پدرو رو بازی بدن. پدرو تو خیلی از بازی های حساس گلزنی کرده پس توی این موقعیت حساس توی جدول هم میتونه کمک کنه.

با این وضع بهتره بارسا یواش یواش به مهاجم مثل اتوو بخره چون واقعا وضع بحرانی هست و با یک اشتباه همه چیز از دستمون میره om::

raptor
02-27-2012, 22:50
البته يك مطلبي هم هست كه بايد به اون توجه بشه تا بعضي‌ها بد برداشت نكنن!!!!!!ا:ehe:
اونم قانون نسبيته عام انيشتينه!!!!!!:nishkhand:ki::يعني ايني كه ميگيم مسي افت كرده به اين معنيه كه نسبت به معيار‌هايه خودش افتيده! و نسبت به بعضي ‌بازيكنايه ديگه،هنوزم تاثير گذارتره؛:ohum::khelal dandoon:ki:::nishkhand:heee:::yes:

raptor
02-27-2012, 23:05
ببین این ترکیبی که میگی که ترکیب قدیمی هم هست، مال زمان اتوو بود! اتوو یه بازیکن کامل بود، یه بازی ساز، یه مهاجم، یه شوتزن ماهر که مکمل مسی بود. وقتی مسی میانداخت اتوو میزد، وقتی اتوو میانداخت مسی میزد و فقط یک و دو میکردن... یادش بخیر اون فصل طلایی! خلاصه میخواستم بگم که الان اگه مسی راست وایسته میخواد با الکسیس خان پاسکاری کنه؟ فکر نکنم! سانچز بیشتر یه مهاجم وابسته هست، یعنی باید یه نفر پاس بده این آقا بزنه، که این برخلاف فلسفه ماست. پس بهتر اینه که همین ترکیب بمونه و مسی جلو بازی کنه. یه چیزی هم که من پیشنهاد میکنم اینه که پدرو رو بازی بدن. پدرو تو خیلی از بازی های حساس گلزنی کرده پس توی این موقعیت حساس توی جدول هم میتونه کمک کنه.

با این وضع بهتره بارسا یواش یواش به مهاجم مثل اتوو بخره چون واقعا وضع بحرانی هست و با یک اشتباه همه چیز از دستمون میره om::

داداش حرفت درسته و اتفاقا خودمم ميخواستم تو پستم بهش اشاره كنم كه نفهميدم چي شد،يادم رفت!!!!ولي فعلا(تا وقتي كه ويا خوب شه يا يكي مثله اتوو بخريم/بسازيم:yes:) ميشه سسك رو گذاشت وسط!!!!!!!!ميدونم يكم ناجوره ولي به نظرم سسك بتونه از پسش بر بياد.:mage mishe:
تازه به فرض كه سانچز بره وسط،بازم اين تركيب،تزكيبه خوبي از آب در مياد!البته درسته الكسيس هنوز سطح مطلوبي نداره(نسبيت فراموش نشه:nishkhand:)ولي اگه اون وسط باشه و يك بازيكنه سرعتي مثله تيو يا كوئنكا سمت چپ باشن،باز هم وضعيتمون(البته تو اون مدل بازي‌ها كه گفتم)بهتر ميشه!؛الكسيس با جنگندگيش تو قلب دفاع حريف،كوئنكا/تيو با فرارهايه سريع وتكنيكشون از سمت چپ،و از همه مهمتر كينگ لئوlove:: با خلاقيت،هوش،بازي‌سازي،تكن ك، سرعت و....،ميتونن هر دفاع و پرسينگ شديدي رو به شدت بكوبن:yes:::bow تازه لئو ميتونه هم واسه سانچز و تيو/كوئنكا موقعيت سازي كنه هم اينكه ازشون به عنوانه طعمه! استفاده كنه و با فضا سازي‌اونا و همچنين با فضايي كه از انتقالش به سمت راست به وجود مياد،خودش كار تيمه مقابلو تموم كنه!:khelal dandoon:
در ضمن من كه نگفتم كه همه بازي‌ها اينكارو بكنيم!!!:eyvalla:

spiderkiller
02-28-2012, 13:02
دوستان کسی کلیپ جدیدی از دلافئو نداره؟ این پسر عجب بازیکنی هست.واقعا تو 4 سال اینده به بهترین بازیکن ترکیب بارسا تبدیل میشه

Saeid~Barca
02-28-2012, 14:06
دوستان کسی کلیپ جدیدی از دلافئو نداره؟ این پسر عجب بازیکنی هست.واقعا تو 4 سال اینده به بهترین بازیکن ترکیب بارسا تبدیل میشه

من این کلیپ رو از دلفئو دارم که از سایت barcaproxy گرفتم نمیدونم دیدی یا نه

حجمش هم 64 مگ

بچه ها اگه خواستین این رو دانلود کنید این کلیپ از یک پسر مسلمانیه که مسی چند سال بهش کمک میکنه و فصل 2009 _2010 بود که بخاطر هر گلی که میزد بهش 2000 دلار میداد
این فصل هم تو یکی از بازی های بارسا تو ورزشگاه بود و لئو گلی که تو اون بازی زد رو به این پسر تقدیم کرد :love:

spiderkiller
02-28-2012, 14:25
من این کلیپ رو از دلفئو دارم که از سایت barcaproxy گرفتم نمیدونم دیدی یا نه

حجمش هم 64 مگ

داداش این کلیپ رو دیدم.این کلیپ تا سال پیش هست.یعنی وقتی اینکه مسی توپ طلای دومش رو گرفت.یکم قدیمیه.میخوام مال امسالش رو ببینم.

Saeid~Barca
02-28-2012, 15:21
عکسی از مراسم معارفه دیگو مارادونا

spiderkiller
02-28-2012, 21:00
خیلی دلم برای بازی های بارسا تنگ شده :gerye: :gerye:crying::-.الان نزدیک یک ماه و نیم هست که بازیکنا رو غیر از گل هاشون که دانلود میکنم ندیدم.کم کم داره تیکی تاکا یادم میره.احتمالا تا جمعه یک کارت میگیرم تا بازی شنبه رو ببینم.الان هوادارای یونتوس و رم و چلسی میریزن سرمون میگن ما یک ساله بازی تیممون رو ندیدیم.البته اونا هم حق دارن .مجبور شدم برای رفع دلتنگی بشینم تمام گلای این فصلمون رو ببینم.
راستی دوستان میدونستید بیشترین پاس گل دهنده بارسا بعد از مسی سسک هست.بیشترین گل زن هم همینطور.کلا این سسک نیومده همه کاره بارسا شده

LEO JOON
02-28-2012, 21:42
وقتی یکی توی لاماسیا بزرگ شده باشه از این کمتر ازش انتظار نمیره:love:
منم خیلی وقته بازیا رو ندیدم خیلی زمانش بده، اول فصل یه سری می خواستن زمان بازیا رو تغییر بدن مردم اسپانیا نذاشتن:gerye:

raptor
02-28-2012, 22:09
بازي‌هايه ملي شروع شدن اينجا هم خلوت...!!!حالا بازيه بعديمون با كيه؟!!!

spiderkiller
02-28-2012, 22:14
بازي‌هايه ملي شروع شدن اينجا هم خلوت...!!!حالا بازيه بعديمون با كيه؟!!!
بازی بعدی شنبه با اسپورتینگ هست.دوستان کسی لیست کل بازی های لیگ های اروپا و بازی های ملی رو تو هفته اینده داره بده به من.ممنون میشم

pedro_17
02-28-2012, 22:19
هنوز 4 روز دیگه مونده تا بازی بعد دیگه خسته شدم تا حالا این قدر فاصله بین بازی ها نداشتیم

raptor
02-28-2012, 22:26
هنوز 4 روز دیگه مونده تا بازی بعد دیگه خسته شدم تا حالا این قدر فاصله بین بازی ها نداشتیم

اشكال نداره....بازيكنامون به استراحت نياز دارن....

spiderkiller
02-28-2012, 23:21
متاسفانه استراحتی در کار نیست.فردا اسپانیا با ونزوئلا بازی داره.احتمالا پویول اندرس و بوسکتس بازی میکنن که باعث خستگی میشه.امیدوارم فقط ژاوی بازی نکنه.این همه بهش استراحت دادیم الان تیم نامرد اسپانیا میخواد خستش کنه.البته دوستان طرفدار اسپانیا ناراحت نشین من از این جهت از اسپانیا بدم میاد چون ما قهرمانشون کردیم اونوقت جام رو بردن مادرید

Saeid~Barca
02-29-2012, 00:21
تا پنج شنبه تمرینی واسه بازی با گیخون نداریم و فقط کیتا و پدرو و پینتو با تیم ب تمرین میکنن

متاسفانه بازم استراحتی واسه بازیکنا بخصوص ژاوی و پویول و مسی که خیلی خسته ان وجود نداره البته مسی شنبه محرومه و میتونه استراحت کنه

برنامه هم اینطوریه که روز بعد از بازی با اسپورتینگ گیخون یعنی روز یک شنبه تیم کلا استراحت داره و تمرینی نمیکنه

fcb10
02-29-2012, 00:53
دوستان ببخشید دیروز وقت نکردم سر بزنم !!!

من جدول رو که نگاه کردم و دیدم کلی وقت واسه استراحت بارسا هست کلی خوشحال شدم ! بعد یادم اومد که بازی های ملی قراره انجام بشه !!!! eterza::-

دوست دارم یه بار بارسایی ها تو تیم ملی نباشن بینم چی میشه !!! میشه تیم ملی هند !
نه دیگه خیلی اجحاف کردم dallliii ولی به خدا بدون بارسایی ها از گروهشون هم نمیتونن برن بالا ! وُلا

spiderkiller
02-29-2012, 10:52
مثلا تو تیم ملیشون بدون ژاوی اینیستا پویول پیکه ویا بوسکتس پدرو میخوان چی کار کنن؟ بیشترین گل زن جام جهانی کی بود؟ ویا
بهترین هافبک های جام کیا بودن؟ اینیستا ژاوی.گل فینال رو کی زد؟اندرس گل مقابل المان رو کی زد؟پویول.میبینید.اسپانیا در اصل تیم کاتالان هاست.نمیدونم این اسپانیایی ها به چی مینازن اخه کیو دارن که بهش افتخار کنن.

catalonia is not spain

kiansoft2000
02-29-2012, 12:01
سلام واقعا درست ميگي ولي كيه كه درك كنه

fcb10
02-29-2012, 12:15
ولی راستی از حق نباید بگذریم ! تو فینال کاسیاس 3/2 تا موقعیت تک به تک رو از روبن گرفت binam

kiansoft2000
02-29-2012, 12:33
امسال همه چيز از قبل برنامه ريزي شده طبق گفته ماركا جام حذفي و ليگ قهرمانان براي بارسا و لاليگا واسه رئال.

Pouriaf
02-29-2012, 16:36
حالا باز ميخوان خسته بشن بازيكنا! حالا ونزولا چيزي نيست ولي بالاخره بايد توي فرم بود.

mehran.maleki7
02-29-2012, 20:14
عشق فقط یک کلام بارسلونا والسلام

pedro_17
02-29-2012, 20:21
تو سایت مارکا نوشته پویول و ژاوی تو ترکیب نیستن ولی فک کنم تو ذخیره ها هستن

42d3e78f26a4b20d412==