PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ₪₪₪ آبی و اناریها.حرفهای خودمونی هواداران بارسلونا ₪₪₪

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

LEO JOON
01-27-2012, 16:20
سلام

بعد از مدتها برگشتم تو فروم !! و به همه بر و بچه های بارسایی ضمن خسته نباشد، صعود بارسا رو تبریک میگم

میخوام سئوالی رو اینجا مطرح کنم و اونم اینه که به نظر شما علت عقب کشیدن بارسا در نیمه دوم باز ی با رئال و افزایش فشار رئال و در نتیجه اون خوردن دو گل مفت چیه؟

به نظر من بچه ها کار رو تموم شده میدونستن و فکر میکردن رئال دیگه روحیه ی خوبی برای حمله نداره:ohum:
هر چند بازم عجیبه؛پپ هیچ وقت از این کارا نمیکرد:fek konam:

fcb10
01-27-2012, 16:37
یه سری والپیپر خفن و با کیفیت از بارسلونا: لطفا دیدن کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

David Sina
01-27-2012, 22:12
به نظر من والنسیا از رئال خطرناک تره و میتونه به ما ضربه بزنه خصوصا در مستایا ....... خاطرات خوبی از این ورزشگاه ندارم به جز قهرمانی جام حذفی سال 2009 ...... امیدوارم مواظب ضد حملات والنسیا باشیم و مثل بازی رفت لیگ آبیدال به خودمون گل نزنه :chi migi:heee::

spiderkiller
01-28-2012, 00:15
به نظر من والنسیا از رئال خطرناک تره و میتونه به ما ضربه بزنه خصوصا در مستایا ....... خاطرات خوبی از این ورزشگاه ندارم به جز قهرمانی جام حذفی سال 2009 ...... امیدوارم مواظب ضد حملات والنسیا باشیم و مثل بازی رفت لیگ آبیدال به خودمون گل نزنه :chi migi:heee::
منم موافقم . والنسیا خیلی از رئال خطرناک تره.فقط از یک جهت میگم.والنسیا با اینکه تیم قوی نداره تونسته روحیه قهرمانی رو تو خودش داشته باشه.واقعا روحیه ای که بین تیما خیلی کم گیر میاد.این روحیه فعلی والنسیا رو تیمی پیدا میکنه که یک بار قهرمان شده باشه و فصل بعدش رو همچین روحیه داشته باشه ولی با اینکه چند ساله والنسیا اصلا حرفی برای گفتن نداره واقعا عالی جلوی تیمای بزرگ کار کرده.والنسیا چیزی داره که رئال نداره.بازی تو مستایا هست به نظر من باید از همون دقیقه 1 تا 60 به شدت بکوبیم والنسیا رو . به حدی که به حداقل 3 گل تا قبل از دقیقه 60 برسیم.اگه بچه ها بخوان مثل بازی جلوی رئال بازی کنن بعید نیست حذف بشیم.اول گل بزنن بعد شروع کنن پاسای اشتباه دادن و دستکم گرفتن حریف.خیلی از بابت والنسیا نگرانم چون اونا عملا امیدی به لالیگا ندارن و تنها امیدشون به کوپا هست از طرفی نمیدونم چرا بارسایی ها انقدر شل گرفتن.یکم خیلی نگرانمheee:::sigar:

spiderkiller
01-28-2012, 00:21
دوستان یک نگاه به این کلیپ بندازید ببینید یاد چی میافتید؟
اونوقت رئالی ها میگن ما رو توانایی خودمون بهتون گل میزنیم . اگه والدز تو دروازه بود بعید میدونم اصلا گلی رو میخوردیم.کلیپ مال یک سال پیشه.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

saeid_8992
01-28-2012, 12:28
سلام خسته نباشین
این روزها همه از بارسلونا صحبت میکنن شما چطور؟:barcelona::barcelona::barcelona::barcel ona::barcelona:

David Sina
01-28-2012, 12:35
سلام خسته نباشین
این روزها همه از بارسلونا صحبت میکنن شما چطور؟:barcelona::barcelona::barcelona::barcel ona::barcelona:

ما هم همین طور ...... از بارسلونا سحبت نکنیم از رئال مالدیو سحبت کنیم ؟؟ mas:-
ما بارسلونا هستیم و دو تا الکلاسیکو خانگی رو پشت سر هم نمیبازیم .........

ما بارسلونا هستیم و ضد فوتبال بازی نمیکنیم و از حرکات رزمی کشتی کج استفاده نمیکنیم ........

امروزه هر مربی بزرگی هر تیم فوتبالی معیار خوب بازی کردن تیمشو مقایسه کردن با بازی ما قرار داده است

David Sina
01-28-2012, 12:36
به یاد پسر آروم نیوکمپ :

pedro_17
01-28-2012, 13:03
واقعا جای ویا خالیه ...:gerye: اگه تو ال کلاسیکو بود بارسا میبرد :-shad

LEO JOON
01-28-2012, 14:27
منم دلم خیلی برای ویا تنگ شده ولی چه میشه کرد؟:gerye::gerye:
خدا کنه زودتر خوب بشهentezar::

emad abadani
01-28-2012, 14:40
به امید پیروزی مقاب ویارأال با بازیکن های جوون

Saeid~Barca
01-28-2012, 17:14
خوشبختانه ویارئال این فصل اصلا خوب کار نکرده ولی باید به این هم توجه کرد که ویارئال یکی از گربه سیاههای بارسا محسوب میشه و همیشه مقابل بارسا خطرناکه
نبودن الکسیس و اینیستا هم این بازی رو سخت تر میکنه . فکر کنم پپ امشب از کوئنکا و پدرو بجای این دوتا استفاده کنه یا سسک رو جلو بکشه :ohum:

David Sina
01-28-2012, 17:20
آره ویارئال جلوی ما همیشه خطرناک بازی میکنه . باید با 2 گل پیش بیافتیم و نباید به یک گل دل خوش کنیم ...... نباید اجازه بدیم بازی با ختافه یا اسپانیول تکرار بشه ......... الکسیس هم همراه کاروان بارسا به ال مادریگال رفته و فکر نکنم مصدوم باشه

spiderkiller
01-28-2012, 18:47
اگه بچه ها خودشون باشن کلا دفاع ویارئال اتوبانه.به نظرم اگه از این ترکیب استفاده کنیم خیلی خوب میتونیم نتیجه بگیریم.

والدز
ادریانو.........پیکه...........ماسک رانو.........الوز
بوسکتس
ژاوی.......تیاگو
مسی
سسک.........پدرو

به نظرم مصدومیت ها خیلی کمکمون میکنه.میتونه خیلی توی انگیزه کل تیم موثر باشه.وقتی بازیکنی مثل تیاگو که تا الان جام بزرگی رو توی ترکیب اصلی نگرفته وقتی دو سه بازی حساس فیکس باشه خیلی هم رشد میکنه هم انگیزه به تیم تزریق میکنه.سسک و ایکوئنکا هم همین وضعیت رو دارن.رئال هم که امشب سه امتیاز خانگی از دست میده یکم میخندیم

pedro_17
01-28-2012, 18:49
ویارئال خیلی خطر ناکه تیم 17مه می خواد خودشو بالا بکشه و چیزی برای از دست دادن نداره

raptor
01-28-2012, 19:24
هيچ تيمي خطرناك نيست مگه اينكه ما،بازي رو شل بگيريم.:ohum::ehe:

sajjad.suarez
01-28-2012, 19:46
واااااااااااااااااای

رئالو بردیم

حالام منجسترو بردیم

همه چی ارومه من چقد خوشحالم............heee::

LEO JOON
01-28-2012, 20:23
امیدوارم امشب بارسا ببره،الکسیس هم بتونه بازی بکنه حیفه نتونیم از یه همچین بازیکنی توی بازیه امشب استفاده کنیم :gahhr:
با ترکیب آقایspiderkillerهم موافقم
فقط اگه به جای ماسکرانو پویول باشه بهتره:hehee:
تو قلب دفاع زوج بهتری برای پیکه بوده هرچند یه کم متزلزل نشون داده ولی بازم خوب کار میکنهlove::

Saeid~Barca
01-28-2012, 20:38
سایت گل اعلام کرده که پدرو مصدوم شده و نمیتونه بازی کنه ولی الکسیس احتمال داره که بازی کنه

اینم لینکش :

fcb10
01-28-2012, 22:07
چطونه بابا مگه نمیدونید بارسا خوراکش شرایطه سخته ! binam

همین تیاگومون میخورشون !

وُولا

fcb10
01-29-2012, 02:38
ای لعنت به این لالیگای مزخرف که هرچی مربی مُنگُل توشه فقط بلده جلوی بارسا تاکتیکهای دفاعی پیاده کنه ! چرا جلوی رئال بلد نیستن از این ........خوریا بکنن ؟!؟

من اینو قبلا گفتم حالا هم میگم یکی از مشکلات بارسا طراحی پیراهن تیمه که شاید کمتر کسی بهش فکر کنه ! اگه این لباس اندامی بود هر بازیکنی نمیتونست به راحتی جلوی سرعت بازیکنای تیم رو بگیره ! تو همین بازی با ویارئال چند بار جلوی فرار های بازیکن هارو به راحتی با کشیدن لباس گرفتن !!!

spiderkiller
01-29-2012, 08:52
اتفاقا دلم میخواست این بازی امتیاز از دست بدیم.قید لالیگا رو باید میزدیم تا بچه ها برای cl نیرو بزارن.با اون بی انگیزه گی که داشتن نمیتونستیم کاری کنیم ولی الان که رئال با کمک داور لالیگا رو گرفت ما هم باید cl رو بگیریم.کوپا هم هست.راستی چرا انقدر رئالی ها ذوق کردن با کمک داور امتیاز گرفتن؟واقعا داور خوب به کمک ریقال میاد

spiderkiller
01-29-2012, 10:03
دوستان این کلیپ رو نگاه کنید.البته که کریس رونالدو بهترین بازیکن جهانه ولی تو سوتی دادن.:afarin: :khandeeeee bahal:

David Sina
01-29-2012, 12:49
آره با این وضع نا برابر و بی عدالتی بهتره بیخیال لالیگا بشیم ..... ما که 3 سال پشت سر هم گرفتیمش امسال بدیمش به ریال مالدیو :hehehe:
همه تیم ها جلو بارسا 11 نفره دفاع میکنند جلوی رئال 11 نفره حمله میکنند :khandeeeee bahal: جام حذفی و لیگ قهرمانان از آن ماست
خدا کنه اینیستا برسه واسه بازی با والنسیا

David Sina
01-29-2012, 14:31
بدون شرح :

mas:-

spiderkiller
01-29-2012, 14:42
خیلی باحاله.ما اینهمه بردیم کل کل درست نکردیم ولی ظاهرا الان یک عده تازه به دوران رسیده میخوان کل کل کنن.خب اگه اینطوریه که خیلی دست ما پرتره.ماهم که مدیر نداریم سینا پایه هستی حال این ریقال مالدیوی ها رو بگیریم؟

pedro_17
01-29-2012, 14:46
حالا که پدرو خوب شده ازش استفاده نمی کنن هر چی باشه از تلو بیشتر بارشه!!!

Saeid~Barca
01-29-2012, 15:57
حالا که پدرو خوب شده ازش استفاده نمی کنن هر چی باشه از تلو بیشتر بارشه!!!
پدرو دیشب مصدوم بود دوست من

ولی من فکر میکنم تلو رو باید زودتر پپ میاورد داخل زمین چون فرار های خوبی انجام میداد

کلا بارسا هم افتضاح بازی کرد ولی ترکیب پپ هم اصلا جالب نبود میتونست خیلی تهاجمی تر باشه

هنوز خیلی بازی ها تا پایان فصل مونده و باید امید داشت

Saeid~Barca
01-29-2012, 16:06
مسی هم یعد از بازی دیشب گفته : خیال همه راحت باشد بارسا دست از تلاش برنخواهد داشت. دور دوم مسابقات تازه شروع شده و هنوز خیلی مانده تا لالیگا قهرمانش را بشناسد.

fcb10
01-29-2012, 17:28
خیلی باحاله.ما اینهمه بردیم کل کل درست نکردیم ولی ظاهرا الان یک عده تازه به دوران رسیده میخوان کل کل کنن.خب اگه اینطوریه که خیلی دست ما پرتره.ماهم که مدیر نداریم سینا پایه هستی حال این ریقال مالدیوی ها رو بگیریم؟

آره بابا باید خارشون کنیم ! اگه از سگ بترسی میفته دنبالت !!!

fcb10
01-29-2012, 17:28
یکی از اسطوره های رئال مادریغ که توانسته برای چندین بار با یارانش جلوی بارسا زانو بزنند و......................!!!

raptor
01-29-2012, 18:39
هيچ تيمي خطرناك نيست مگه اينكه ما،بازي رو شل بگيريم.:ohum::ehe:

شل گرفتيم!!!:ehe::ehe:
خب ما 95% لاليگا رو از دست داديم ولي اين از دست دادن يه خوبي‌هايي هم داره واسمون؛مثلا الان ميتونيم انرژيمونو بذاريم رو cl و كوپا،البته به نظرم بهتره پپ تو بازيهايه بعدي ليگ به جوونا ميدون بده و براي آينده آماده شون كنه،و فقط بعضي بازيها به مسي بازي بده،تا بتونه ركورد گل‌هايه ليگ رو به كلكسيون ركورداش اضافه كنه.يعني ما هم يه جورايي كاري كه پارساله رئال با رونالدو كردو انجام بديم.(البته وضع ما خيلي بهتر از وضع پارساله اوناس!‌)think:::ohum:

David Sina
01-29-2012, 18:45

من که بعد از بازی تو تاپیکشون نرفتم ببینم چی میگن به هم خاطر اعصاب خودمو هم به خاطر 6 تایی ها خراب نمیکنم .... :ohum:
دوستان من ....... بهتره کاری به کار ریقال مالدیو و بازیکنان از باغ وحش برگشتشون کارین داشته باشیم:khelal dandoon:

spiderkiller
01-29-2012, 19:03
اتفاقا منم کاملا با ول کردن لالیگا موافقم.ما امسال اگه میخواستیم 4-3-3 خودمون رو حفظ کنیم الان صدر بودیم.به نظرم باید پپ تا میتونه توی 17 بازی باقیمونده ترکیب های متفاوت و بازیکن های متفاوت رو امتحان کنه.توی هر بازی میتونه سه تا ترکیب رو از بازیکنا استفاده کنه و از طرفی به بازیکنایی مثل ژاوی و پیکه و مسی بازی بده تا افت نکنن.یعنی باید باید باید هر بازی یک تاکتیک جدید با بازیکن های جوان بریزیم.واقعا بهترین فرصته تا یک نسل طلایی رو تحویل جهان بدیم.جوونامون وقتی تو کورس قهرمانی باشن بازی بهشون نمیرسه ولی الان میتونن 17 بازی رو تو لالیگا انجام بدن و این خیلی عالیه.از طرفی میتونیم ترکیب های متفاوتی رو امتحان کنیم تا برای لیگ سال بعد و از طرفی فینال احتمالی cl اماده باشیم.الان حدود دو فصل هست که واقعا به جوونامون اهمیتی نمیدیم و داریم فقط به فکر قهرمانی بازی میکنیم.وقتشه یکم از قهرمانی کنار بکشیم تا یک نسل رو به اوج برسونیم.واقعا اگه بتونیم روبرتو،تیاگو،رافینا،تلو و دلوفئو و مونیسا و براتا و فونتاس رو اماده کنیم برای فصل بعد واقعا ترکیب وحشتناک قوی میشه.من که حاظرم حتی cl رو از دست بدیم ولی یک فصل فقط بازیکن بسازیم.

David Sina
01-30-2012, 00:21
آره داداش ................لیگ دیگه تکراری شده واسه ما ......... بذاریم امسال اون جام ندیده ها بگیرنش فقط نندازنش زیر اتوبوس :khandeeeee bahal:Cl و جام پادشاهی مهم تر هستند

spiderkiller
01-30-2012, 02:48
آره داداش ................لیگ دیگه تکراری شده واسه ما ......... بذاریم امسال اون جام ندیده ها بگیرنش فقط نندازنش زیر اتوبوس :khandeeeee bahal:Cl و جام پادشاهی مهم تر هستند

اره خب راست میگی.گرفتن جام هم لیاقت میخواد.یک عده فقط با داور و وحشی گری جام میبرن بعد نمیدونن باش چیکار کنن میندازنش زیر اتوبوس با هم میخندنlagh::

fcb10
01-30-2012, 10:05
:bia inja: بدو حراجش کردیم بدو :bia inja:

LEO JOON
01-30-2012, 18:09
خوب لالیگا رو تقریبا از دست دادیم ولی به نظر من نباید لالیگا رو کامل ول کنیم چون خیلی بد میشه اگه از رده ی دوم پایین تر بیایم
چمپیونز لیگ و جام پادشاهی هم مهم هستن اما کیف قهرمانی توی لالیگا و کم شدن روی رئال یه چیز دیگس که امیدوارم بهش برسیم و اگه رئال دیگه کمک داورا رو نداشته باشه:ajibeee: و داورا ضد بارسا نباشن، چیز بعیدی به نظر نمیرسهheey::
به هر حال امیدوار شیش تا جام رو بگیریم:khahesh:

David Sina
01-30-2012, 18:38
مطمئن باشید لالیگا رو ول نمیکنیم ........... ولی الان فشاری رو لالیگا نداریم و فکر کنم بازی های بعدی رو راحت تر ببریم .....
هنوز یه نیم فصل باقی مونده و بازیکنان نیازی نیست خودشونو به آب و اتیش بزنند واسه یه جام ........ پپ حواسش هست

spiderkiller
01-31-2012, 15:56
همین الان اسکای اسپورت اعلام کرد بارسا 90 ملیون داده ون پرسی رو خریده.رکورد نقل و انتقالات رو پپ شکسته.البته من دارم زنده دنبال میکنم چیزی اعلام نشده.فقط اسکای اسپورت این خبر رو اعلام کرده.با اینکه با حضورش تو نیوکمپ موافقم ولی مطمئنن شایعست

Saeid~Barca
01-31-2012, 16:05
همین الان اسکای اسپورت اعلام کرد بارسا 90 ملیون داده ون پرسی رو خریده.رکورد نقل و انتقالات رو پپ شکسته.البته من دارم زنده دنبال میکنم چیزی اعلام نشده.فقط اسکای اسپورت این خبر رو اعلام کرده.با اینکه با حضورش تو نیوکمپ موافقم ولی مطمئنن شایعست

فکر کنم همون شایعه باشه
90میلیون!

spiderkiller
01-31-2012, 16:14
جالبه اونقدر قاطع بیان شده که حتی میگه برای بازی جلوی سوسیه داد تو ترکیب اصلی بارسا قرار داره :ajibeee: تازه میگن سسک هم تو تویتر بهش تبریک گفته.
فکر کنم رکورد بزرگترین شایعه رو شکست

Saeid~Barca
01-31-2012, 16:23
جالبه اونقدر قاطع بیان شده که حتی میگه برای بازی جلوی سوسیه داد تو ترکیب اصلی بارسا قرار داره :ajibeee: تازه میگن سسک هم تو تویتر بهش تبریک گفته.
فکر کنم رکورد بزرگترین شایعه رو شکست
!!!!!!!!!!!!
میشه لینکشو بزاری تو سایت یا با پیام شخصی برام بفرستی

Saeid~Barca
01-31-2012, 18:29
:hehehe:

pedro_17
01-31-2012, 19:54
اگه راست باشه عالیه :/danc

fcb10
01-31-2012, 20:24
:ajibeee:

مگه میشه !!!

بارسلونا !

90 میلیون !

فان پرسی !

نه نه :ajibeee: نهههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههه

spiderkiller
01-31-2012, 20:32
:ajibeee:

مگه میشه !!!

بارسلونا !

90 میلیون !

فان پرسی !

نه نه :ajibeee: نهههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههه
به احتمال 99.5% شایعه است.اون 0.5 % هم برای اینکه هیچ چیز تو دنیا 100% نیست.بارسا 450 ملیون بدهی داره اونوقت میاد 90 ملیون برای بازیکنی پول بده که مالکیت توپ پایینی داره؟نه داداش انجام نشه خیلی خیلی بهتره

pedro_17
02-01-2012, 12:58
کوئنکا هم برای کمبود مهاجم اومد تیم اصلی با شماره 23

David Sina
02-01-2012, 13:15
منم اعتقاد دارم فن پرسی به درد بارسا نمیخوره ...... چون این بازیکن فقط تموم کننده و شوت زن خوبیه همین .........

در پاس دادن و حرکات با توپ بسیار ضعیفه و بهتره نیاد ........ نیمار به نظرم بهتر ه

fcb10
02-01-2012, 14:01
به نظر من تنها کسایی که به درد ما میخورن بیل و نیمار هستن ! البته به یه دفاع میانی مستحکم هم نیاز مُبرم داریم , دوست داشتم جورجو کیه لینی رو میگرفتیم !!!

LEO JOON
02-01-2012, 14:02
همون کوئنکا بهتره حداقل از بچگی توی بارسا بوده:love:
ون پرسیم خوبه ولی 95 میلیون خیلی براش زیاده
تازه فکر نمیکنم آرسنال توی این شرایط ون پرسی رو ول کنه:mage mishe:

pedro_17
02-01-2012, 18:51
دوستان پدرو مصدومه؟ :soal:

spiderkiller
02-01-2012, 18:59
دوستان پدرو مصدومه؟ :soal:
اره مصدومه.یعنی توی ترکیب احتمالی بازی هم نیستش

punkl3oy
02-01-2012, 20:22
دوستان شبکه 3 بازی رو نمیزاره ؟؟؟؟:ehe::ehe:eterza::-

R.BAGGIO.10
02-01-2012, 20:40
په نه په میذاره پر دیگه روتون زیاد شده از بس بازیهاتونو گذاشته امشب بازی میلان لاتزیو رو نمیذاره اونوقت بارسا با اونورباد رو بذاره.حق بدید یه کم.

spiderkiller
02-01-2012, 20:55
په نه په میذاره پر دیگه روتون زیاد شده از بس بازیهاتونو گذاشته امشب بازی میلان لاتزیو رو نمیذاره اونوقت بارسا با اونورباد رو بذاره.حق بدید یه کم.
والنسیا رو اونورباد حساب میکنی؟ عجب:ajibeee:

R.BAGGIO.10
02-01-2012, 21:02
اگه والنسیا است نه ولی دیگه ختافه بارسا و سوسیداد بارسا و نمیدونم گیخون بارسا و ..... زیاد جالب نیست.
میلان ... لاتزیو یعنی تیمهای دوم و چهارم سری آ مهمتر از و جذابتر از بازی از پیش برده بارسا مقابل والنسیاست.
البته یه عذر خواهی بابت کلمه اونور باد برا این بازی.

punkl3oy
02-01-2012, 21:05

اقا من هاتبرد م

یه فرکانس داری که بازی رو بزاره,کارتی نباشه اما کدی بود یه کاریش میکنم.

punkl3oy
02-01-2012, 21:15
تورو خدا یکی جواب مارو بده

LEO JOON
02-01-2012, 21:40

بابا بازی میلان با لاتزیو به دلیل بارش برف لغو شده:ehe:
میخواین صحنه ی برف پارو کردنو به جای شوت و گل ببینین؟:fek konam:

enix
02-01-2012, 21:44
سلام بچه ها . پیش بازی امشب بارسلونا - والنسیا را با زیر نویس فارسی ببینید . لینک دانلود مستقیم

Saeid~Barca
02-01-2012, 22:18

معلوم نیس :narahat:

spiderkiller
02-01-2012, 23:53
'گند بزنن به اینترنت ایران و شرکت شاتل.سرعت دانلود اینترنت 512 همین امشب که بازی داره شده 2 کلیوبایت بهشون هم که میگی میگن دیتا مخابرات خرابه. بوووووووووووووووق شاتل و مخابرات

nike90
02-01-2012, 23:55
لینک بده دداش که خوب نشون بده

spiderkiller
02-02-2012, 00:02
چرا اخه ما Death::crying::- سسک هم به ویا و افلای و اینیستا و پدرو اضافه شد.کاش میخوابیدم یک سال دیگه بیدار میشدم که نمیدیدم تو هربازی داریم یک ستاره رو از دست میدیم

spiderkiller
02-02-2012, 00:04
بفرما از بس بد بازی کردن و شورشو در اوردن گل خوردیم.:gijjj: حقمونه این جامم از دست بدیم با این سبک بازی کردن

pedro_17
02-02-2012, 00:14
! با گل پویول 1:1 ایم !

David Sina
02-02-2012, 00:17
لینک بازی رو بدین لطفاااااااااااااااااااا

spiderkiller
02-02-2012, 00:26

Saeid~Barca
02-02-2012, 00:35

spiderkiller
02-02-2012, 01:03
باز هم پنالتی دادن مسی بزنه و خراب کرد.:gijjj:

spiderkiller
02-02-2012, 01:13
باز هم به خاطر مسی یک بازی رو از دست دادیم.اونم از تعویضای پپ.ایکوئنکا که افتضاح بازی کرده رو نگه میداره الکسیس رو میکشه بیرون

Saeid~Barca
02-02-2012, 01:42
باز هم پنالتی دادن مسی بزنه و خراب کرد.:gijjj:
مسی انقدر واسه بارسا درخشیده که این پنالتی یا پنالتی مقابل سویا یا هر اشتباه دیگه ای که انجام بده به چشم ما بارسایی ها نیاد
اشکال نداره . مسی یکم روحیه خودش رو از دست داده و مسی همیشگی نیست
پپ هم دیر تعویض هاشو انجام داد . تلو که انقدر خوب از سمت چپ فرار میکرد باید زودتر به زمین میومد

امشب بدشانس هم بدیم . پنالتی مسی _ تیرک زدن آلوز _ دو تا تک به تک الکسیس و ... ولی اونا اصلا موقعیت نداشتن و با خوش شانسی و دفاع منطقیشون تونستن جلوی بارسا رو بگیرن
ولی بازم میگم که اشکالی نداره چون بازی برگشت تو نیوکمپ رو میبریم :love:

spiderkiller
02-02-2012, 01:47
دوست عزیز شانس معنی نمیده.خود ما شانسمون رو میسازیم.مسی هیچوقت پنالتی زن خوبی نبوده.به پنالتی هاش نگاه کن.همه ی پنالتی ها رو سمت راست میزنه.همه همه پنالتی هایی که میزنه سمت راسته و طبق معمول امروز هم سمت راست زد و همه دروازه بان ها دستش رو خوندن.درسته مسی به تیم خدمت کرده ولی حق نداره به تیم لطمه بزنه.توی این فصل ما 6 بازی رو فقط فقط فقط به خاطر بد بازی کردن مسی از دست دادیم.مسی بهمون کمک کرده درست ولی چرا اینفصل که اینقدر بد بازی میکنه کسی حاظر نیست یک بازی فقط یک بازی اونو فیکس نکنه شاید یکم توپامون کمتر لو رفت.این بازی مسی هربار توپ اومد دستش لو داد.معنی نمیده.برای چی نباید تعویض شه.من مسی رو دوست دارم ولی تیم برام خیلی مهمتره.

Saeid~Barca
02-02-2012, 01:56
منم تیم واسم مهم تره ولی متاسفانه در کنار ضعیف بازی کردن مسی تیم هم داره بد بازی میکنه و دست گواردیولا هم با وجود مصدوما زیاد باز نیست
اینو هم قبول دارم که مسی تو پنالتی دستش رو شده و هر وقت پشت توپ میره من درصد گل نشدن توپ رو بیشتر از گل شدنش میدونم . پنالتی هاشو هم همیشه نرم میزنه نه قدرتی

به امید بازی برگشت در نیوکمپ

R.BAGGIO.10
02-02-2012, 02:37
'گند بزنن به اینترنت ایران و شرکت شاتل.سرعت دانلود اینترنت 512 همین امشب که بازی داره شده 2 کلیوبایت بهشون هم که میگی میگن دیتا مخابرات خرابه. بوووووووووووووووق شاتل و مخابرات
نگو که دلم از دست شاتل خونه:gerye:
راه داشت میزدم فکشونو میاوردم پایین:ey babaaa:
اخه 512 دادند بیرون با سرعت دانلود 60الی 90 متغیر و تازه برام طرح تشویقی هم میذارند.3 گیگ بخر 14500 نیم گیگ هدیه ویژه شاتل بگیر.:-ang
راستی تسلیت بازم از رئال و عقبتر افتادید دیگه شوروا رو مسی با پنالتیش از مزه برد.:-ang

David Sina
02-02-2012, 11:16
من همیشه گفتم پنالتی زن خوب کسیه که توپ رو محکم شوت کنه به وسط دروازه یا توپ رو زمینی به گوشه دروازه بزنه .....
مثل جرارد و رونالدو ........ ولی مسی دیگه زیادی اعتماد به نفس داره :nishkhand:
تک به تک دنی الوز هم میتونست با یه ضربه نرم و فنی گل بشه ولی متاسفانه محکم زد به تیرک :nishkhand:
اشکالی نداره بازی برگشت سوراخ میکنیم خفاش ها رو ............ ایشالله اینیستا هم میرسه ....... تازه ژاوی هم تو این بازی نبود بچه ها ......... اگه ژاوی و اینیستا تو هر بازی باشند کار تیم حریف تمومه

spiderkiller
02-02-2012, 11:26
اخه مشکل یکی دوتا نیست بدبختی.ژآوی سنش بالاست اینیستا امار مصدومیتش خیلی بالاست و مسی هم خیلی بد بازی میکنه.این یعنی ستون اصلی بارسا اماده فروریختن شده و این نشون دهنده وابستگی بیش از حد تیم به این بازیکنا مخصوصان اینیستا است اخه اینیستا افت چندانی مثل اون دوتا نداره.الان ستون اصلی تیممون از همیشه اسیب پذیر تر شده و این واقعا نگران کننده است.از طرفی خوشحالم که دیشب بازیکنای جوون بازیکردن تا دلمون خوش بشه دارن به جوونا بازی میدن

spiderkiller
02-02-2012, 11:43
نگو که دلم از دست شاتل خونه:gerye:
راه داشت میزدم فکشونو میاوردم پایین:ey babaaa:
اخه 512 دادند بیرون با سرعت دانلود 60الی 90 متغیر و تازه برام طرح تشویقی هم میذارند.3 گیگ بخر 14500 نیم گیگ هدیه ویژه شاتل بگیر.:-ang
راستی تسلیت بازم از رئال و عقبتر افتادید دیگه شوروا رو مسی با پنالتیش از مزه برد.:-ang
درمورد شاتل باهات موافقم حسابی.
ولی خدارو شکر بازی تو لیگ نبود جام حذفی بود:khahesh:

LEO JOON
02-02-2012, 13:32
بچه وقتی تیمتون بارسا باشه و مربیش پپ باشه و حریفاش تیمایی مثل والنسیا و رئال همیشه می تونین امیدوار باشین که فهرمان میشین
پس ماهم همیشه امیدواریم حتی در دقیقه ی نود
هیچ تیمی مسی نداره، هیچ تیمی ژاوی نداره، هیچ تیمی اینیستا یا این همه ستاره نداره،همه ی ما میدونیم که لقب کهکشانیا تا سال 2005 مال رئال بوده و بعد از اون بارسا با تمام ستاره های جوون و بی نام و نشونش که در لاماسیا متولد شدن لیاقت این لقب رو داشته، هیچ کس نمی تونه این ستاره های متعصب رو از بارسا بگیره و تا وقتی تعصب و دوستی و همدلی هست، تاکتیک معنا پیدا میکنه بارسا همه ی اونا رو داره و ما می دونیم که بچه ها فقط یه کم خستن و حق دارن، وقتی که سه روز یه بار مجبور باشی یه همچین بازیای سختی انجام بدی از پا در می آی مگه این که بت من باشی.
در ضمن بارسا به یار دوازدهمم احتیاج داره،شاید ندونن که یه سری از هوادارای دو آتیششون اینور دنیا دارن راجع به اونا با هم بحث میکنن و از اونا طرفداری میکنن ولی قدرت ایمان به یه تیم و عشق به اون و طرفداری ازش فاصله نمیشناسه و حتی اگه اون سر کهکشان باشه،اثر خودشو میذاره
پس ما هم به عنوان یار دوازدهم پشت تیممون وای میسیم و به هر کسی که میگه ما از وقتی بارسا قهرمان شده و خوب بازی میکنه، طرفدارش شدیم یه جواب قاطع میدیم

fcb10
02-02-2012, 13:49
سلام
باز این شبکه سه رفت رو نِروَم بیشعورا واسه من فریدون جیرانی پخش میکنن آخه این بد بخت چه گناهی داره باید فُش ................. بخوره !

دیشب خیلی یاده زلاتان کردم تو اون یه فصلی که بود حد اقل خیالمون از پنالتی ها راحت بود !

ولی به نظر من مساوی تو خونه والنسیا بدون ژاوی و اینیستا و ویا و ........................... خیلی هم بد نیست ! در عوض تو نیوکمپ میپوکونیمشون !

spiderkiller
02-02-2012, 15:16
باز این ا...تر مورینیو شروع کرد به ...زدن.همین غلطا رو کردن که الان داورا به نفعشون میگیرن.

fcb10
02-02-2012, 15:25
من دیگه وقتی میبینم تو یه سایتی نوشته مورینیو :........ دیگه نمیخونمشو میرم خبره بعدی !

چون میدونم بووووق میگه و حرف های یه توپ جمع کن با ازش ترشه :hehehe:

LEO JOON
02-02-2012, 15:58
بذارین فکر کنن داورا دارن به نفع ما و به ضرر اونا کار میکنن، اشکالش چیه دل کسایی که حرکاتشون و حرفاشون مثل بچه ها میمونه شاد بشه؟
آدم باید به کسایی که عقلشون کمتر از خودشه کمک کنه!!:deldari:

pedro_17
02-02-2012, 16:01
happy birthday Gerard Piqué

LEO JOON
02-02-2012, 17:34
منم تولد پیکه رو به همه ی بارسایی ها و طرفدارای پیکه تبریک میگم:balesh:

Saeid~Barca
02-02-2012, 17:39
happy birthday Gerard Piqué

منم تولد 25 سالگی پیکه و 35 سالگی دوست دخترش شکیرا رو که قراره تو یه روز بگیرن رو تبریک میگم
:love::barcelona::love:

spiderkiller
02-02-2012, 20:37
منم تولد پتانسیل دار ترین مدافع جهان رو تبریک میگم.مدافعی که در عین ناباوری از نیمکت ذخیره به یکی از 5 مدافع برتر جهان تبدیل شد.

raptor
02-02-2012, 23:25
:ahaaaaaa::ahaaaaaa: :/danc
:-shad:-shad:-shad:-shad:-shad

David Sina
02-03-2012, 00:15
به به چه زوج شایسته ای ........ واقعا به هم میان 25 ساله و 35 ساله ...... خدا به خیر کنه
Happy birth day

Pouriaf
02-03-2012, 11:08
تولدت مبارک بهترین مدافع جهان!!!

تولد مامانت هم مبارک! ای وای ببخشید دوست دخترته؟ وای عذر میخوام! :hehee:

!Happy Birthday To You

fcb10
02-03-2012, 12:50
منم تولده پیکه جون رو تبریک میگم :love:

ایشالا 1000 سالگیشو تبریک بگم love::

LEO JOON
02-03-2012, 16:17
مگه دوست دخترش چشه؟chomagh
به این خوبی ،از شکیرا بهتر کجا گیرش میومد؟:ehe:

David Sina
02-03-2012, 22:38
سوسیداد ........... یکی از گربه سیاه های نیم فصل اول امیدوارم لاقل انتقام رو بگیریم

David Sina
02-03-2012, 22:46

تیم خواهران بارسلونا

spiderkiller
02-03-2012, 23:26
به نظر من سوسیداد رو نافرم در هم میکوبیم.امیدوارم پپ به جوونا مخصوصا ایکوئنکا تللو و الکسیس و تیاگو بازی بده.خدابیامرز فونتاس هم میتونست تو ترکیب باشه

spiderkiller
02-03-2012, 23:44
دوستان یک نگاه به این عکس بندازید.یاد چی میافتید؟

سر گل دوم که سلطان زد داره سکته میکنه :khandeeeee bahal:

Pouriaf
02-03-2012, 23:46
مگه دوست دخترش چشه؟chomagh
به این خوبی ،از شکیرا بهتر کجا گیرش میومد؟:ehe:
من به شکیرا کاری ندارم! با سنش کار دارم! زیاد نیست سنش، فقط 10 سال بزرگتره:sooot:

اگه میرفت یه خواننده جوونتر رو به عنوان مامانش، ای وای بازم اشتباه کردم!!! به عنوان دوست دخترش انتخاب میکرد خیلی بهتر میشد:shogh:

fcb10
02-04-2012, 00:29
من به شکیرا کاری ندارم! با سنش کار دارم! زیاد نیست سنش، فقط 10 سال بزرگتره:sooot:

اگه میرفت یه خواننده جوونتر رو به عنوان مامانش، ای وای بازم اشتباه کردم!!! به عنوان دوست دخترش انتخاب میکرد خیلی بهتر میشد:shogh:
حرف شما متین , ولی این داداشه ما دنباله حوس بازی نیست . چرا ؟ چون تو خون بارسلونایی جماعت نیس !

Okey ???

spiderkiller
02-04-2012, 13:01
سیر تکامل نا هنجار انسان :

:hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe:
واقعا از نظر علمی هم صادقه.100 ساله دارن دنبال حلقه گمشده داروین میگردن تو رئال مادرید پیداش کردن :khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

spiderkiller
02-04-2012, 13:18
عجب تابستون داغی داریم امسال.حتی از پارسال که الکسیس و سسک رو گرفتیم به نظرم خیلی پر هیجان تره چون بارسا دو تا مدافع رو میخواد بعد از 5-6 سال بگیره.بیل و رامی رو میخواییم بگیریم.ظاهرا 30 تا گذاشتن برای بیل.رامی هم که حتما میاد چون هم قیمتش پایینه هم خودش میخواد بیاد ولی بیل فکر نکنم به این سادگی ها بیاد.با اینکه دوست دارم تاتنهام این فصل بین 3 تیم برتر باشه ولی الان میخوام شکست بخورن تا بیل بخواد برای تجربه قهرمانی بیاد بارسا.

Saeid~Barca
02-04-2012, 20:42
امیدوارم بارسا خوب نتیجه نگرفتن تو سه بازی قبل رو با برد پر گل مقابل سوسیداد جبران کنه و همچنین انتقام سختی از این تیم بخاطر تساوی تو بازی رفت بگیره

spiderkiller
02-05-2012, 00:31
قوانین جدید فوتبال اسپانیا:
1-بازیکن های تیم رئال مادرید حق دارند از دست در تمامی نقاط زمین استفاده کنند.
2-خالی کردن زیر پای مهاجم توسط مدافع رئالی نه تنها خطا نیست بلکه تمارض مهاجم نیز میباشد.
3-مربی رئال مادرید حق دارد تمامی ورزشگاه تیم حریف را تحریک کند اما کسی حق ندارد به او چپ نگاه کند.
4-اگر حتی انگشت مهاجم از مدافع رئال جلوتر باشد افساید کاملا واضح است اما بازیکنان رئال حق دارند تا 3 متر پشت دفاع حریف حرکت کنند.
5-کشیدن لباس بازیکنان بارسا توسط هر بازیکنی مجاز است حتی شاید جایزه نقدی هم داشته باشد.
6-بازیکنان بارسا اگر زمین بخورند تمارض است و اگر بازیکنان رئال بگویند فلانی خطا کرد باید به فرد خاطی اخطار داده شود.
7-مورینیو و وابستگان حق دارند هرچه میخواهند بار داور و بازیکنان کنند اما اگر بازیکنان بارسا از داوری تعریف هم بکنند باید محروم شوند
8-خطای عمدی بازیکنان رئال نه تنها محرومیت ندارد بلکه باعث تعریف فدراسیون از توانایی بازیکن رئال نیز میشود

تا اینجای فصل این قانونا رو من فهمیدم اگه شما هم چیز جدیدی از کتاب قانون چاپ 2012 لالیگا پیدا کردید بزارید
واقعا دلم برای ختافه سوخت دوتا پنالتی براشون نگرفتن.

spiderkiller
02-05-2012, 00:33
یک نگاه به ترکیب پپ بندازید واقعا فوق العاده است.خیلی خوشحال شدم توی یک بازی مهم از بازیکنای جوون استفاده کرد

fcb10
02-05-2012, 10:30
داش شهریار این کتاب قوانین 2012 لالیگا رو که با حمابت مالی شخص پرس ( میگن قوانین خطا های فردی رو راموس و په په نگارش کردن ! ) نوشته شده رو باید گیر اورد و ترجمه ی دقیقشو بخونیم تا مو قع پخش بازی های لالیگا از نا داوری ها عصبانی نشیم , و بدونیم تازه داور داره عالی کار میکنه و قوانین رو دقیق اجرا میکنه !

لعنت به این لیگ حیف که عاشقه بارسلونام وگر نه حتی الکلاسیکوشم نگاه نمیکردم !

fcb10
02-05-2012, 10:44

اینم تصویری از شاهکار داوران بازی دیشب با توجه به مفاد قوانین جدید لالیگا .

چقدر زود با قانون جدید مَچ شدن ای داورا !

fcb10
02-05-2012, 10:46
میگم چرا وقتی عکس مسخره کردن بازیکنای بارسا جایی تو سایت باشه پاک نمیشه ولی اگه از رئال باشه زود پاک مشه ؟!؟

David Sina
02-05-2012, 12:17
میگم چرا وقتی عکس مسخره کردن بازیکنای بارسا جایی تو سایت باشه پاک نمیشه ولی اگه از رئال باشه زود پاک مشه ؟!؟

چون مدیر فاشیست اونا همش آنلاین هست و سریع عکس های ضد رئال رو پاک میکنه ولی مدیر ما اصلا نیست یا سرش تو یوونتوسه منظورم داش مهدی ........

پسر چه بازی میکنه این تلوووووووووووووووووو :ahaaaaaa::ahaaaaaa:
داوید ویای جدید بارسلونا و اکتشاف جدید پپ

Saeid~Barca
02-05-2012, 16:11

آفــــــــــــــرین تلو

نا داوری تا کجااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااا ؟؟؟
رئال مالدیو رو امسال میخوان به لطف داوری ضعیف قهرمان کنن .

spiderkiller
02-05-2012, 16:27
تللو.نامی که حاظرم شرط ببندم در اینده حداقل دو توپ طلا میگیره.واقعا سرعتش تو این سن به اندازه باکلاس های دنیاست

spiderkiller
02-05-2012, 16:28
خودتونو یادتون رفته ؟؟؟؟سال 2009 نیمه نهایی چمپیونز لیگ . اونجا شما خریده بودین الانم رئال خریده . لیگ اسپانیاست دیگه .
دوست عزیز ما فلسفمون اجازه نمیده پول برای داور خرج کنیم.در ضمن پول هم نداریم که بدیم به داور.و یک نکته دیگه برای ما توی همه بازی ها داوری موثر نبود.فوقش سه تا بازی که اونا رو هم میشه گفت اشتباه داوری نه خریدن داور.الان رئال توی همه بازی هاش داور نتیجه رو برمیگردونه

Saeid~Barca
02-05-2012, 21:08
اگه بازی رو دیده باشین قشنگ متوجه میشین که چی شد توی اون بازی اریک ابیدال هر غلطی دلش میخواست با دروگبا میکرد ولی داور هیچی نمیگفت . همونجور که میدونی هیچوقت نمیشه 5 تا پنالتی رو به اشتباهی نگرفت . میشه ؟؟؟؟؟!!!!!!

در مورد آبیدال درست صحبت کن .
اگه آبیدال خطایی انجام داد کارت قرمزشم گرفت . تو لیگ اسپانیا قدرت دست مادریدی هاست ولی مگه میشه بارسا تو لیگ قهرمانان داور رو خریده باشه ؟! یعنی انقدر سوختی و داری میسوزی از اون باخت و گل زیبای اینیستا که هنوز نمیتونی بیخیالش بشی ؟!

اصلا از اینها گذشته به تو چه ربطی داره که میای تو تاپیک بارسایی ها در مورد پست هایی که مینویسیم نظر میدی ؟ هااااااااااااااااااااااا ؟

pedro_17
02-06-2012, 11:29
من نمی دونم چرا ما تاجایی دیگه پست میدیم زودی حذف میکنن ولی اینجا اینطوری نیست هر کسی بخواد میاد پست میده هر کاری میخواد می کنه (یکم عدالت)

spiderkiller
02-06-2012, 11:51
بزارید هرچه قدر دلشون میخوان پاک کنن میخوان با این کارا خلاء موفقیت تیمشون رو تو انجمن پر کنن :ohum: :sigar:

Franki
02-06-2012, 14:13
لازم نیست کسی واستون حذفش کنه ، خودم اینکارو کردم . بعدنش این حرف شما رو که میگین اگه بیاین کامنت بزارین حذف میکنن کاملا غلطه . میتونی بیای جای ابی های لندن ببینی اونجا کسایی هستن که طرفدار چلسی نیستن ولی راحت کامنت میزارن ولی با رعایت احترام نه مثل اون اقا که معلوم بچه است . ببخشید اینو میگم هیچ تیمی چنین طرفدارایی رو نمیخواد ، طرفداریتون بدرد خودتون میخوره .

fcb10
02-06-2012, 14:41
خودتونو یادتون رفته ؟؟؟؟سال 2009 نیمه نهایی چمپیونز لیگ . اونجا شما خریده بودین الانم رئال خریده . لیگ اسپانیاست دیگه .
خوزعبل نگو ! هر موقع فوتبال حالیت شد بعد بیا بازی های بارسلونا رو نگاه کن و در موردش نظر بده ! جوجه آماتور...

توصیه : فعلان از بازی های دسته 3 لیگ بورکینافاسو شروع کن !!!

fcb10
02-06-2012, 16:12
خوده یکی از اونایی بودی که اومدن و توی انجمن ما نظر دادن ولی کسی چیزی بهت گفت ؟؟؟ چرا نظر دادی ؟؟؟؟ دوما جوجه اون کسی که مثل تو حرف میزنه . برو پوشکتو عوض بچه سال و کسی که فوتبال حالیش نیست حاضر به قبول کردن حقیقت نیست. حقیقت تلخه . :chelsia::chelsia::chelsia::chelsia:

من نظر دادم ! تازه به طرفداری ! ولی به تیم چلسی گیر ندادم !!!

اومدی میگی قهرمانیتون با کمک داور بوده , بعد انتظار داری ازت تشکر کنیم ؟ واسه همین میگم بچه ای

اگه من اومدم تو تاپیکتون چرت و پرت گفتم ( مثل الان بعضیا ) اونوقت بیا هرچی خواستی بگو

فعلان برو بازی های دسته3 لیگ بورکینافاسو دارن شروع میشن !

spiderkiller
02-06-2012, 16:22
دوستان کافیه.نه با تهمت به تیمی از ارزش اون تیم کم میشه نه با توهین به هم به جایی میرسیم.دوستان اگه نظر منطقی دارن بیان بگن اگه نه که لطفا نظر ندن.بحث فنی رو من اصلا خودم دعوت میکنم همه بیان تو تایپیک بارسا انجام بدن ولی این بحثا قبلا هم شده و فقط حاصلش دلخوری و اخطار بوده.من از مدیرا میخوام به دوستان اخطار ندن خود دوستان هم لطف کنن کلا پست هاشون رو پاک کنن تایپیک منحرف نشه کسی هم از کسی چیزی به دل نگیره.با هم مشکل دارین تو پیام خصوصی هرچی میخوایین بگین ولی لااقل تایپیک رو منحرف نکنید.ممنون از همتون.
مدیرم نداریم من مجبور شدم برم رو منبر :love: از داداش سعید هم خیلی ممنون که تا یکی میاد بحث تایپیک رو منحرف کنه تشکر میزنه.منظورم کلی بود داداش سعید رو مثال زدم که الان تشکر زده.دلیل نمیشه هر تیمی از یک تیم دیگه شکست خورد طرفدارا به هم توهین کنن.چلسی و بارسا که مشکلی ندارن که اینطوری بحث کنیم.بارسا با مورینیو و رئال مشکل داره بقیه تیما هم از بارسا خوردن دلیل نمیشه طرفدارا مشکل داشته باشن

fcb10
02-06-2012, 16:41
منم اینایی که میگی قبول دارم ولی حرف بی منطق بفهمی عصبی میشی !!

چون همه ی تیما جلوی بارسا تحقیر شدن طرفداراشون میان که یعنی از تیمشون دفاع کنن گند میزنن به همه چی ! تازه حتی فشار اینقد زیاد بوده که حتی کسایی که انتظار نداری( با توجه به سمتشون در سایت ) هم میان حرف های اینارو تایید میکنن !

من اسم نیووردم ! شَر نشه واسمون .........

Saeid~Barca
02-06-2012, 17:20
وقتی یک فرد نامحترم میاد و تو تاپیک بارسا بر ضد تیممون نظر میده نمیشه که ما بریم پیام شخصی واسش بفرستیم و اون فرد توهینش بدون جواب تو تاپیک بمونه
قبول دارم که ما با چلسی مشکل نداریم و مشکل ما با مالدیوی هاست ولی این آقا شاید مالدیوی نباشه ولی یک ضد بارساییه .
دوستمون David درست میگه که حرف بی منطق ما رو عصبی میکنه.

در مورد اون کسی که اسمشو نیاوردی هم باید بگم که متاسفانه این سایت پر شده از طرفدارای رئال که سایت رو بدست گرفتن ولی اهمیتی نداره و ما فقط تو تاپیک خودمون نظراتمون رو میدیم و کاری به این هم نداریم که اونا هر لحضه میان تو این تاپیک تا ببینن ما چی مینویسیمو چیکار میکنیم ...

منم اسم نیاوردم . شر نشه ...

این Franki ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هم دیگه ارزش نداره که درموردش صحبت کنیم . بیخیال دوستان :flowerysmile:

fcb10
02-06-2012, 17:28
آره برادرا , بیخیال همه

بارسارو عشق است

:barcelona: love:: :barcelona: :love: :barcelona: love:: :barcelona:

pedro_17
02-06-2012, 17:31
حالا به نظرتون بهترین ترکیب مقابل والنسیا چیه؟ ها؟ ها؟ ها؟

pedro_17
02-06-2012, 17:33
من که میگم
والدز یا پینتو
آبیدال پویول پیکه آلوز
ماسکرانو تیاگو اینیستا
سسک یا تلو الکسیس مسی

fcb10
02-06-2012, 17:44
یه عکس خفن از engineer بزرگ بارسا

من که خیلی با این عکس حال کردم :love:

روی عکس کلیک کنید

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Saeid~Barca
02-06-2012, 17:46
حالا به نظرتون بهترین ترکیب مقابل والنسیا چیه؟ ها؟ ها؟ ها؟

پینتو که تو دروازه هست

آبیدال . پویول . پیکه . والدز

اگه آندرس آماده باشه : اینیستا . ماسکرانو . ژاوی یا تیاگو

لیونل . الکسیس . سسک ( فکر نکنم تلو و الکسیس رو با هم بازی بده چون پستشون یکیه )

spiderkiller
02-06-2012, 19:10
بهترین ترکیب و محتمل ترین اینه راستی مگه اندرس مصدومیتش خوب شده؟

پینتو
ابیدال......پیکه........پویول...... الوز
ماسکرانو
ژاوی.......سسک
تلو....مسی.....الکسیس

spiderkiller
02-06-2012, 20:17
داداش سعید منم به شخصه منظورم انتقاد از شما نبود میخواستم جوو دربی رو نشون بدم که چه جوری یک علاقه مشترک به نام فوتبال ما رو به جایی رسونده که وقتی یکی از یک تیم دیگه به ما توهین میکنه طرفدار یک تیم دیگه میاد ازش تشکر میکنه.من بارها اینو دیده بودم و دیگه شما رو چون تو این مبحث دیدم مثال زدم وگرنه خیلی میتونم اسم بیارم.به خدا همون روزی هم که خیلی بحث شد سر اینکه این حکومت نظامی برداشته بشه بازم قرار شد توی حرفای خودمونی تیم رئال نریم . من به شخصه خیلی وقته به اون تایپیک سر نمیزنم.حلا اونا هرچی میخوان راجع به بارسا بگن این دلیل نمیشه یکی بیاد توی تایپیک ما به بارسا توهین کنه.یادته اوایل تابستون یک بابای یونتوسی که مجموعه پستاش 10 تا هم نبود اومد یک مشت چرت و پرت گفت و حدود 5 تا از بارسایی ها از جمله خود من اخطار گرفتیم.من سر اون ماجرا با داداش مهدی به مشکل خوردم و اینا همش دلیلش اینه که طرفدارای تیمای دیگه توی تایپیک حرفای خودمون حرفای متعصبانه میزنن.من به شخصه فقط چند بار به تایپیک میلان و سیتی و ارسنال رفتم و نظر دادم و این برام قابل قبول نیست که هرتیمی یک بار به بارسا شکست میخوره طرفدارش بیاد توهین کنه و شما هم که دوست خودمی بیایی ازش تشکر کنی.خب درسته ما هم توهین کردیم ولی تایپیک عمومی نیست.شما یک بار نگاه کن تایپیک رئالی ها رو.من چند وقت پیش یک بار سرزدم اصلا اسم بارسا توش نمیبینی همه میگن شانسلونا اونوقت ما که عکس حرکات مورینیو رو میزاریم شر میشه از تیم ابیاری علی اباد کتول میریزن سرمون توهین میکنن.رئالی ها که مدیرشون همیشه ان هست چرا به اونا چیزی نمیگن.خب حتما یک علتی داره.نمیخوام بحث رو باز کنم ولی اینکه شما میگی تایپیک مسمومه قبول دارم ولی قبول دارم که تایپیک رئالی ها خیلی مسموم تره و تایپیک تیمای دیگه ولی به خاطر یک سری مسائل اون تایپیک و تایپیکها فنی تلقی میشن.اشکال نداره.من فقط میخوام بگم تایپیک حرف خودمونی مربوط به هواداری متعصب هست.چه مال رئال باشه چه مال بارسا.
موفق باشی داداش گلم :love:

pedro_17
02-06-2012, 20:26
بهترین ترکیب و محتمل ترین اینه راستی مگه اندرس مصدومیتش خوب شده؟

هم اینیستا و هم پدرو به تمرینات برگشتن

pedro_17
02-06-2012, 20:31
یه عکس خفن از engineer بزرگ بارسا

من که خیلی با این عکس حال کردم :love:

روی عکس کلیک کنید

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

خیلی باحاله من گذاشتم رو صفحه کامپیوترم:ahaaaaaa:

AlexDelpiero
02-06-2012, 21:33
متاسفانه باز هم اینجا شاهد یه مشت بی انضباطی شدیم .
دوستان بارسایی بهتره به این قضیه توجه داشته باشند وقتی بارسا بهترین تیم تاریخ فوتبال هستش و جلوی هیچ تیم با نام و نشون دیگه ای وا نمیده و به بهترین شکل ممکن کار میکنه مشخصه که افرادی هر چقدر صبر داشته باشند نمی تونند با این وضعیت کنار بیان و میخوان به نحوی این اعتراض (!) رو علنی کنند و بخوان بارسا رو کوچیک نشون بدن .
من همیشه گفتم اینجا محیط کل نیست و بهتره بحث های فنی بیشتر اینجا بشه . نحوه چینش بازیکنا ، نحوه بازی ، کیفیت بازی ، بحث روی تغییر سیستم ها و کیفیت تعویض ها و این جور مسائل واسه همین بهتره کسی به تیم مقابل کاری نداشته باشه و آنالیز تیم خودشو بکنه !
دو روزه که درگیر آنفلوآنزا شدم و نتونستم بیام و به اینجا سر بزنم . از دوستان خواهش می کنم در صورت دیدن این گونه اتفاقات جای اینکه خودشون دست به کار بشن و جواب بدن با مدیر در میون بذارن . وظیفه یه مدیر و فرقش با کاربر در همینه ! والا مدیر که شاخ و دم نداره :nishkhand: ! یه سری وظایف به ما سپرده شده که فقط در صورت همکاری دوستان می تونیم عملیشون کنیم .
در مورد اون قضیه چند وقت پیش یوونتوسی ها و بارسایی ها هم خدمت شهریار عرض کنم علاوه بر بارسایی ها 4 نفر از یوونتوسی ها هم اخطار دریافت کردند . و من تو این قضیه هیچگونه اهمالی در برابر یوونتوسی ها نداشتم .
پیشاپیش از همکاری شما متشکرم . roz::

fcb10
02-07-2012, 00:07
دوستانی که با کشتی کج آشنایی دارند , اسم این حرکت چیه ? :ajibeee:

David Sina
02-07-2012, 00:32
بچه ها میگم والنسیا رو 3-0 میبریم ........ منچسترو که یادتونه 3 - 1 بردیم والنسیا که دیگه تیمی نیست :hehee:
تلو و مسی وسسک گل ها رو میزنند

AL1reZA
02-07-2012, 15:18
من هنوز یکبار هم به تاپیک هوادارای رئال نرفتم و خیلی هم خوشحالم !

ولی موضوع همونیه که گفتم فشار تحقیر شدن زیاده اونم نه یبار .................

آره دیگه ما هم بچه ایم و باور کردیم !!!

آخه تابلوِ دیگه از این کار خوشحال شدی !

دوستان همین الان واسه من پیغام اومده که امضاتو بردار ! اینم به همون قضیه بر میگرده !
دوست من این پیامی که دادم بهت گفتم امضاتو بردار جزء قوانینه.
من خیلی جلوی دوستان رئالیو گرفتم تا امضاء ضد بارسا نزارن
پس خواهشا عوضش کن.
در صورت عوض نکردن برخورد خواهد شد.

spiderkiller
02-07-2012, 16:40
دوستان به نظرتون بهترین وینگ ها برای بازی با والنسیا کیا هست؟من فکر میکنم اگه از الوز و تلو به عنوان وینگ استفاده کنیم بهتر جواب میده.من این ترکیب رو بهترین ترکیب برای رویارویی با والنسیا میدونم

پینتو(حتما هستش کاریش نمیشه کرد)
ابیدال.....پیکه........ماسکرانو( پویول سرماخورده)........ادریانو
سسک(هافبک دفاعی)
ژآوی.........تیاگو

سانچز(مسی خسته است و مریضه بهتره استراحت کنه)

تللو........................الوز

pedro_17
02-07-2012, 16:43
ترکیب خوبیه ولی فک کنم اینیستا و پدرو به بازی برسن

pedro_17
02-07-2012, 16:49
حالا اگه تیاگو سیلوا بیاد بارسا خوبه؟ یا بده؟

spiderkiller
02-07-2012, 17:05
خب معلومه که عالیه.میتونه جای پویول رو پر کنه و پویول جای ابیدال رو.اینطوری خیلی هم دفامون تو وسط قوی میشه هم سمت ابیدال تقویت میشه.من که خیلی موافقم بیاد بارسا

fcb10
02-07-2012, 17:06
ترکیب شهریار خوبه ولی جای آلوز کوئنکا باشه بهتره !

تیاگو سیلوا هم فکر نکنم بزارنش بیاد , اگه هم بزارنش فکر نکنم خودش بیاد !

spiderkiller
02-07-2012, 17:16
تیاگو که اگه بهش بگن برو تو زمین که مجبوره بره این دوبازی اخر هم خیلی خوب بود.به نظرم ایکوئنکا یکم از کلاس بازیش اومده پایین.سرعتش به نسبت کم شده و کلا تو جریان بازی گم میشه.چون جلوی والنسیا شاید از سانتر استفاده کنیم به نظرم الوز خیلی بهتر توپ رو میریزه رو دروازه.تللو هم با چیزی که ازش تو بازی با سوسیه داد دیدم عالی مسی و سسک رو تغذیه میکرد.

Saeid~Barca
02-07-2012, 17:17
دوستان به نظرتون بهترین وینگ ها برای بازی با والنسیا کیا هست؟من فکر میکنم اگه از الوز و تلو به عنوان وینگ استفاده کنیم بهتر جواب میده.من این ترکیب رو بهترین ترکیب برای رویارویی با والنسیا میدونم

پینتو(حتما هستش کاریش نمیشه کرد)
ابیدال.....پیکه........ماسکرانو( پویول سرماخورده)........ادریانو
سسک(هافبک دفاعی)
ژآوی.........تیاگو

سانچز(مسی خسته است و مریضه بهتره استراحت کنه)

تللو........................الوز

فکر نمیکنم با چنین ترکیبی بازی کنه . این شکلی مهاجم نوک نداریم
فکر کنم مسی و پویول هر دو بازی کنن با وجود اینکه الان سرماخورده ان .

به نظر من خط حمله : سانچز . مسی . سسک تازه اگه ایتیستا و پدرو به بازی نرسن البته کریستین تلو هم خیلی آمادست :ohum:

spiderkiller
02-07-2012, 17:22
نمیدونم چرا ولی یک جورایی حس میکنم پپ از ترکیب مسی سانچز و سسک خوشش نیومد.منم زیاد خوشم نیومد.سسک تمام کنندگی پایینی داره و توی مثلث سانچز مسی سسک متحرک ترین راس سسک هست که خیلی هم جلو بازی میکنه هم میاد عقب هم میره جناحین.من از سبک بازیش پشت مسی و کنار الکسیس خوشم نیومد.اگه یک خط جلوی ژاوی بازی کنه یا به عنوان هافبک دفاعی که قابلیت طراحی داره میتونه بهتر کمک کنه به تیم.درسته خوب گل زده ولی نمیدونم چرا خوشم نمیاد سسک پاس گل نمیده om::سسک فصل پیش تو ارسنال به اندازه ژاوی و اینیستا پاس گل داده بود با اینکه کم بازی کرده بود.این فصل کاملا یک مهاجم بوده و فقط 6 پاس گل داده.به نظرم اگه یکم عقب تر بازی کنه و حرکات سرعتی رو به مسی و الکسیس واگزار کنه بهتره

Saeid~Barca
02-07-2012, 17:33
قبول دارم سسک تو چند بازی اخیر یکم تو بازی گمه و زیاد در جریان بازی نیست ولی دوندگی زیادی تو بازی داره و با تغییر پستش و به عقب برگشتنش خیلی به تیم کمک میکنه که حتی وقتی بازیش به چشم هم نیاد مدافعان حریف رو گیج و خسته میکنه و بازیکن های دیگه میتونن از این فرصت استفاده کنن
امیدوارو مسی هم روحیه خودش رو بعد بازی با سوسیداد بدست آورده باشه و شاهد درخشش باشیم

Saeid~Barca
02-07-2012, 17:39
مطمئنا وظایفی که ونگر از سسک میخواست با پپ فرق داره .
ونگر تو تیمش زیاد پاسور نداشت و سسک این نقش رو ایفا میکرد ولی تو بارسا پاسور زیاد داریم و پپ بیشتر سعی میکنه از جلو کشیدن ها و تغییر پست دادن های سسک استفاده کنه و اونو به عنوان یک مهاجم کاذب بازی بده

pedro_17
02-07-2012, 21:01
ترکیب احتمالی

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

پینتو
پیکه-------پویول
آلوس---------------------آبیدال
ماسچرانو
ژاوی-------------فابرگاس
مسی
سانچس-----------تلو

fcb10
02-07-2012, 21:38
ترکیب احتمالی

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

پینتو
پیکه-------پویول
آلوس---------------------آبیدال
ماسچرانو
ژاوی-------------فابرگاس
مسی
سانچس-----------تلو

منم با این ترکیب موافقم و عاقلانه ترین ترکیب با وجود بازیکن های آماده موجوده , ولی جای سانچس و تلو باید عوض شه !

spiderkiller
02-07-2012, 21:44
مسلما منطقی ترین ترکیب همینه ولی به نظر من باید ادامه فصل رو یکم چالش برانگیز ادامه بدیم.منظورم اینه که تو بازی ها از چند بازیکن جوون یا ذخیره استفاده کنیم.مثلا ادریانو و ایکوئنکا.البته این نظر منه و ممکنه با این روش جام از دست بدیم

Saeid~Barca
02-08-2012, 09:57
منم با این ترکیب موافقم و عاقلانه ترین ترکیب با وجود بازیکن های آماده موجوده , ولی جای سانچس و تلو باید عوض شه !

و همچنین جای آبیدال با آلوز

spiderkiller
02-08-2012, 12:21
واقعا بازی قشنگی هست و فکر کنم پر گل هم میشه چون والنسیا که تنها امیدش برای قهرمانی همین کوپا هست به نظرم به معنای کلمه انتحاری بازی میکنه.یعنی تعجب نمیکنم اگه 4 تا بازیکنشون همش تو زمین بارسا باشن و مدام توپ رو پشت مدافع ها بریزن.امیدوارم بچه ها به خودشون اومده باشن.راستی چرا شبکه 3 بازی به این مهمی رو نمیذاره؟

fcb10
02-08-2012, 13:53
واقعا بازی قشنگی هست و فکر کنم پر گل هم میشه چون والنسیا که تنها امیدش برای قهرمانی همین کوپا هست به نظرم به معنای کلمه انتحاری بازی میکنه.یعنی تعجب نمیکنم اگه 4 تا بازیکنشون همش تو زمین بارسا باشن و مدام توپ رو پشت مدافع ها بریزن.امیدوارم بچه ها به خودشون اومده باشن.راستی چرا شبکه 3 بازی به این مهمی رو نمیذاره؟

آره والنسیا همه ی بازی کن هاش سرعتین و رو فرار توی عمق استادن !

این شبکه سه هم گیر داده به برنامه فوق مزخرف هفت ! خو چقد فُش بدم به این فریدون جیرانی !! آخه کی میشینه پا برنامش ! :-ang

pedro_17
02-08-2012, 14:37
چه شبکه هایی بازی رو میذارن؟؟؟

erkik
02-08-2012, 14:53
خوب همون طور که می دونید دیشب مسابقات لالیگا اغاز شدو تیم بارسلونا در زمین

حریف به مصاف تیم ریسینگ رفت.

ریسینگ 0 -3 بارسلونا

نیمه اول بازی با تک گل لیونن مسی به پایان رسید اما در نیمه دوم اندرس اینیستا از

روی اشتباه دروازبان ریسینگ بازی را 2 بر 0 کرد و در دقیقه 70 بازی داوید ویا با

ارسال دنی الوز دروازه تیم ریسنگ را برای سومین بار باز کرد تا بارسا فصل را با

بردشروع کند.بارسلونا هم اکنون با 3 امتیاز و بر حسب گل زده کمتر نسبت به تیم

سویا در رده دوم قرار دارد.

5-بارسلونا شکست ناپذیر هستش و خواهدبود:eyvalla::-shad:yes:

spiderkiller
02-08-2012, 16:09
آره والنسیا همه ی بازی کن هاش سرعتین و رو فرار توی عمق استادن !

این شبکه سه هم گیر داده به برنامه فوق مزخرف هفت ! خو چقد فُش بدم به این فریدون جیرانی !! آخه کی میشینه پا برنامش ! :-ang
یادم نبود جشنواره فجره.خب میخوام بدونم سینما دوستان بیشترن یا فوتبال دوستان؟think:: من خودم خیلی سینما رو دوست دارم ولی انصافا سینمای ایران ارزشش رو نداره به خاطرش بازی بارسا رو از دست بدیentezar:: من که میخوام یک کارت الجزیره بگیرم خلاص.دیگه اینقدر منت شبکه سه رو نکشم

Dina1996
02-08-2012, 16:45
به جز شبکه های کارتی شبکه ی دیگه ای نشون نمیده؟اگه نشون میده،لطفا فرکانسش رو بذارین...آخه خیلی وقته بازیا رو ندیدم!دلم هوای کروات جوسپ+مظلوم گری های مسی+مسخره بازی های آلوس+سوتی های والدس+موهای پویولی+هدایت کردن تیم توسط ژاوی+عشقم سسک رو کرده!:shogh:

spiderkiller
02-08-2012, 16:58
اگه اینترنتت میکشه انلاین نگاه کنی بهتره چون معمولا شبکه های ازاد بازی به این مهمی رو نمیزارن

fcb10
02-08-2012, 17:02
یادم نبود جشنواره فجره.خب میخوام بدونم سینما دوستان بیشترن یا فوتبال دوستان؟think:: من خودم خیلی سینما رو دوست دارم ولی انصافا سینمای ایران ارزشش رو نداره به خاطرش بازی بارسا رو از دست بدیentezar:: من که میخوام یک کارت الجزیره بگیرم خلاص.دیگه اینقدر منت شبکه سه رو نکشم

آره داش فکر خوبیه ! پیدا کردی قیمتشو بگو ما هم تهیه کنیم ! من حتما میخوام چون بازی های من سیتی و میلان رو خیلی کم نشون میده شبکه سه ! ولی الجزیره یه بدی داره اونم صدای گزارشگرشه , ولی در عوض کیفیت داره( تصیرشو میگم ) !!!

fcb10
02-08-2012, 17:05
مسخره بازی های آلوس!
خوراکه منه این پسر ! عاشقشم :love:

pedro_17
02-08-2012, 21:48
به نظرم اینکه تاتنهام گفته بیلو در مقابل کوئنکا.تلو.دوسانتوس میده خیلی بده همین بازیکنا تا 1 2 سال دیگه بازیکنای بزرگی میشن و میتونن تو تیم اصلی خیلی بدرد بخور باشن من همیشه بازیکنای آکادمی رو بیشتر قبول دارم
اینجوری برای 1 بازیکن 3 بازیکن آینده دار رو از دست میدم

fcb10
02-08-2012, 22:13
ولی احتمالا توی بندی از قرارداد ذکر میشه که این بازیکنا تا مدت معینی برگردن به تیمشون !

spiderkiller
02-08-2012, 22:59
ولی احتمالا توی بندی از قرارداد ذکر میشه که این بازیکنا تا مدت معینی برگردن به تیمشون !
اگه اینطوری باشه که خوبه ولی اگه تاتنهام دائم بخوادشون مگه خرن بارسایی ها که تللو و ایکوئنکا رو که سرعتشون تا یک سال دیگه از بیل هم بیشتر میشه بفروشن.کلا من بیل رو به خاطر سرعتش قبول دارم که با دیدن بازی تلو دیگه بیل رو هم قبول ندارم.بعیده بارسا بازیکن اکادمی رو بده بازیکن خارجی بگیره.اگه میخواستن بگیرن سسک رو با دادن تیاگو میگرفتن

pedro_17
02-08-2012, 23:35
الان تو سایت بارسا این ترکیبو گذاشته
پینتو
پیکه__ماسکرانو
آبیدال__________________پویول
تیاگو__ژآوی__فابرگاس
کوئنکا__مسی_الکسیس

والدز__اینیستا__آلوز__آدریان و__دوس سانتوس__بارترا__تلو

Saeid~Barca
02-08-2012, 23:38
به جز شبکه های کارتی شبکه ی دیگه ای نشون نمیده؟اگه نشون میده،لطفا فرکانسش رو بذارین...آخه خیلی وقته بازیا رو ندیدم!دلم هوای کروات جوسپ+مظلوم گری های مسی+مسخره بازی های آلوس+سوتی های والدس+موهای پویولی+هدایت کردن تیم توسط ژاوی+عشقم سسک رو کرده!:shogh:
نه متاسفانه . فقط شبکه های کارتی مثل الجزیره پخش مستقیم رو نشون میده و بهترین راه دیدنش از طریق پخش زنده تو اینترنته
سایتهایی مثل :

pedro_17
02-08-2012, 23:54
gooool fabregas 1:0

fcb10
02-09-2012, 00:21
این نیمه رو که بردیم ! خدا کنه بچه ها فکر نکنن دیگه تمومه ! عینه بازی با رئال مالدیو !

spiderkiller
02-09-2012, 00:34
خب بین دو نیمه یک تحلیل از بازی بکنیم.خیلی خوشحالم چون چیزی رو دیدم که شاید خیلی وقت بود منتظرش بودم.سبک بازی بارسا داره به بلوغ میرسه.سبکی که هیچ بازیکنی پست ثابتی نداره.سبکی که توش مدافع و مهاجم وجود نداره.همونطور که دیدید کسی که توی لیست ابتدایی هافبک دفاعی بود گل زد.واقعا نکات ارزشمندی داشت بازی.ژاوی کم کم داره کنار گذاشته میشه لااقل تو این بازی که وظیفه طراحی به عهده سسک و تیاگو بود.نکته بد خوب کار نکردن وینگ هامون یعنی الکسیس و ایکوئنکا بود.نکته بد دیگه خراب کردن سه تا تک به تک بود ولی انقدر نکات خوب زیاد بود که انصاف نیست اونا رو نگیم.کلا هیچ بازیکنی پست ثابتی نداشت.من وقتی دیدم پپ به الوز و ادریانو بازی نداده و 5 مهره دفاعی گذاشته تو ترکیب شاخم دراومد که یعنی میخواد تو نیوکمپ دفاع کنه؟ ولی الان فهمیدم برای چی از 5 مهره دفاعی استفاده کرد.اون چیزی به نام دفاع نداشت.پیکه و ماسکرانو و ابیدال هافبک دفاعی بودن.یعنی تماما تو میانه میدان توپ ها رو کات میکردن و اگه بازیکنای والنسیا توپ رو از هافبک ها رد میکردن تیاگو و پویول و کلا همه تیم تو دفاع شرکت میکردن.دقیقا همه با هم حمله میکردن و همه باهم دفاع میکردن.این سبکی هست که باید به بلوغ برسه.به نظرم خیلی موفق بودیم.تقریبا 70 درصد توپ ها رو تو زمین والنسیا کات کردیم و این یعنی اصلا نیازی به دفاع نبود.واقعا بازی تاکتیکی تمیزی بود.کلا هیچ کس درحد بازی با ویارئال یا اسپانیول نبود.اون بازی ها واقعا افتضاح بودن ولی این بازی نشون دادن دارن رو تیم کار میکنن تا سبک جدیدی رو به فوتبال جهان نشون بدن.سبکی بدون مدافع و مهاجم.واقعا بازیشون مثل یک سمفونی هست یک ریتم منظم و جذاب.واقعا انگار میدونن نتیجه چی میشه انگار یک کارگردان قبلا سناریو رو بهشون داده و الان فقط برای دوربین بازی میکنند ولی حقیقت اینه که تیمای دیگه هر چه قدر هم تو مهره قوی باشن نمیتونن اینقدر رو قدرت تاکتیکی اعتماد به نفس پیدا کنن ولی انقدر تاکتیک فعلی بارسا بی نقص بود که واقعا ضعف هیچ بازیکنی به چشم نمیاد.یکی نیست به پپ بگه خب این سبک رو با چند تا بازی دوستانه جا مینداختی تو تیم تا اینقدر ضعف پیدا نکنیم تو امتیاز جمع کردن ولی بازم دیر نشده.همین سبک رو ادامه بدیم شرط میبندم همه بازی های اینده رو میبریم ولی به شرطی که همین سبک فعلی رو بچه ها اجرا کنن با همین کیفیت.به امید یک نیمه جذاب دیگه.

pedro_17
02-09-2012, 00:35
اگه همینجور ادامه بدیم فک کنم با گل های بیشتری ببریم

spiderkiller
02-09-2012, 01:01
گند بزنن به اینترنت ایران.بعد از 2 هفته اومدیم یک فوتبال قشنگ نگاه کنیم این اینترنت بازیش گرفته :-ang

fcb10
02-09-2012, 01:03
خب بین دو نیمه یک تحلیل از بازی بکنیم.خیلی خوشحالم چون چیزی رو دیدم که شاید خیلی وقت بود منتظرش بودم.سبک بازی بارسا داره به بلوغ میرسه.سبکی که هیچ بازیکنی پست ثابتی نداره.سبکی که توش مدافع و مهاجم وجود نداره.همونطور که دیدید کسی که توی لیست ابتدایی هافبک دفاعی بود گل زد.واقعا نکات ارزشمندی داشت بازی.ژاوی کم کم داره کنار گذاشته میشه لااقل تو این بازی که وظیفه طراحی به عهده سسک و تیاگو بود.نکته بد خوب کار نکردن وینگ هامون یعنی الکسیس و ایکوئنکا بود.نکته بد دیگه خراب کردن سه تا تک به تک بود ولی انقدر نکات خوب زیاد بود که انصاف نیست اونا رو نگیم.کلا هیچ بازیکنی پست ثابتی نداشت.من وقتی دیدم پپ به الوز و ادریانو بازی نداده و 5 مهره دفاعی گذاشته تو ترکیب شاخم دراومد که یعنی میخواد تو نیوکمپ دفاع کنه؟ ولی الان فهمیدم برای چی از 5 مهره دفاعی استفاده کرد.اون چیزی به نام دفاع نداشت.پیکه و ماسکرانو و ابیدال هافبک دفاعی بودن.یعنی تماما تو میانه میدان توپ ها رو کات میکردن و اگه بازیکنای والنسیا توپ رو از هافبک ها رد میکردن تیاگو و پویول و کلا همه تیم تو دفاع شرکت میکردن.دقیقا همه با هم حمله میکردن و همه باهم دفاع میکردن.این سبکی هست که باید به بلوغ برسه.به نظرم خیلی موفق بودیم.تقریبا 70 درصد توپ ها رو تو زمین والنسیا کات کردیم و این یعنی اصلا نیازی به دفاع نبود.واقعا بازی تاکتیکی تمیزی بود.کلا هیچ کس درحد بازی با ویارئال یا اسپانیول نبود.اون بازی ها واقعا افتضاح بودن ولی این بازی نشون دادن دارن رو تیم کار میکنن تا سبک جدیدی رو به فوتبال جهان نشون بدن.سبکی بدون مدافع و مهاجم.واقعا بازیشون مثل یک سمفونی هست یک ریتم منظم و جذاب.واقعا انگار میدونن نتیجه چی میشه انگار یک کارگردان قبلا سناریو رو بهشون داده و الان فقط برای دوربین بازی میکنند ولی حقیقت اینه که تیمای دیگه هر چه قدر هم تو مهره قوی باشن نمیتونن اینقدر رو قدرت تاکتیکی اعتماد به نفس پیدا کنن ولی انقدر تاکتیک فعلی بارسا بی نقص بود که واقعا ضعف هیچ بازیکنی به چشم نمیاد.یکی نیست به پپ بگه خب این سبک رو با چند تا بازی دوستانه جا مینداختی تو تیم تا اینقدر ضعف پیدا نکنیم تو امتیاز جمع کردن ولی بازم دیر نشده.همین سبک رو ادامه بدیم شرط میبندم همه بازی های اینده رو میبریم ولی به شرطی که همین سبک فعلی رو بچه ها اجرا کنن با همین کیفیت.به امید یک نیمه جذاب دیگه.

داداشه من اینارو داری میگی حد اقل یه ماشالایی , بزنم به تخته ای , چیزی بگو !! غریبه میبینه چشم میزنه تیمو ! وولا , تاپیک که امنیت نداره !!!!!!!

fcb10
02-09-2012, 01:07
آره نمیدونم چرا بازی قطع شد !؟ entezar::

Saeid~Barca
02-09-2012, 01:14
آره سرعت اینترنت افتضاح ...

ایول گل دوم ........................... ژاوی

این لینک از همه بهتره :

fcb10
اینم از دومیش :balesh:

یه جام دیگه در راهه :hehee:

pedro_17
گل دوم ژاوی زد والنسیا 10 نفرس

spiderkiller
02-09-2012, 01:19
خفاش سیاه جوجه خوروس هم نبود.اگه الوز رو نداشتن الان حداقل 7 گل خورده بودن و مسی 4 تاش رو زده بود.واقعا باید بهترین بازیکن این هفته بشه

Saeid~Barca
02-09-2012, 01:26
خفاش سیاه جوجه خوروس هم نبود.اگه الوز رو نداشتن الان حداقل 7 گل خورده بودن و مسی 4 تاش رو زده بود.واقعا باید بهترین بازیکن این هفته بشه
کاملا قبول دارم دیگو آلوز واقعا دروازبان خوبیه چه موقعی که تو آلمریا بود و چه الان تو والنسیا

Saeid~Barca
02-09-2012, 01:31
تبریک میگم این برد رو :love:

حالا فقط یک سد واسه قهرمانیمون مونده که بیلبائو که البته رقیب سرسختی هم هست . به امید قهرمانی

ایول امشب یووه هم برد با 2 گلی که مارتین کاسرس بازیکن سابق بارسا واسش زد

fcb10
02-09-2012, 02:24
باید همه ی دنیا بازیه بارسلونا رو ستایش کنن ! حتی تیم ملی اسپانیا :nishkhand:

عجب کاشته ای زد مسی ! این دروازه بانه چطور گرفتش لعنتی !

pedro_17
02-09-2012, 10:37
منم این برد و سعود به فینال رو به همه بارسایی ها تبریک میگم:balesh:
1جام که گرفتیم بریم دنبال بقیه:hehee:

LEO JOON
02-09-2012, 16:18
برد تیمو تبریک میگم،امیدوارم جلوی بیلبائو هم همین جوری بازی کنیم و البته در ادامه ی فصل اگه همین جوری پیش بریم،به یه جایی میرسیم:love:
به امید قهرمانیه شیش جانبه

spiderkiller
02-10-2012, 14:02
بازی نسبتا سختی رو اونم با خستگی بچه ها تو زمین اوساسونا داریم.اگه مثل بازی با والنسیا اونقدر تاکتیکی بازی کنیم به نظرم به راحتی 4 گل میزنیم. من این تارکیب رو پیشبینی میکنم.

والدز
ادریانو.......پیکه.......ماسکران و........ الوز
سسک
تیاگو.......ژاوی
ایکوئنکا.......مسی........سانچز

fcb10
02-10-2012, 14:14
جواد نکونام از هواداران خواست تا برای حمایت از تیم خود تا آخرین ثانیه‌ها صبور باشند.

یعنی چی ؟؟؟

من میگم یعنی اینکه آقا ما قراره 11 نفره بِچَپیم تو محوطه جریمه تا دقیقه 92 کا های دفاعیی انجام بدیم , بعدش توی یه ضد حمله گل بزنیم !

عینه تمام بازی های دیگه !!! نمونش بازی با ختافه !

LEO JOON
02-10-2012, 14:55
دوستان یه سوال
اینیستا مصدومه؟کی مصدوم شد؟کی خوب میشه؟

spiderkiller
02-10-2012, 20:26
اینیستا مصدومه بهتر هم هست بازی نکنه تا یکم از لحاظ بدنی اماده بشه.الکسیس هم یکم مشکل داره.سسک و مسی هم خسته هستند.واقعا بازی سختی میتونه باشه

fcb10
02-11-2012, 03:52
انیشتن در حال حل معادلات تیکی تاکا

Saeid~Barca
02-11-2012, 15:11
فکر میکنم خیلی بازی سختی باشه چون اوساسونا واسه جبران میاد تا باخت 8 تاییشون رو جبران کنن . اوساسونا معمولا تو زمین خودش هم خوب نتیجه میگیره
فکر میکنم برد 3 _ 0 فصل قبل یکی از بهترین نتیجه های بارسا تو زمین اوساسونا در چند سال اخیر بود
از طرفی باید به فکر بازی سخت مقابل لورکوزن تو خونشون هم باشن
با وجود این مصدوما یکم کار سخت شده . خدا این هفته رو به خیر کنه :narahat:

pedro_17
02-11-2012, 16:14
تو سایت مارکا این ترکیبو گذاشته
ترکیب خوبیه

والدز
پیکه__پویول
ابیدال____________آلوز
ماسکرانو
انیستا____________ژاوی
مسی
فابرگاس_________الکسیس

پینتو__پدرو__تیاگو__سرخیو روبرتو__کوئنکا__تلو__دوسانتو س

fcb10
02-11-2012, 21:21
ترکیب خوبیه

والدز
پیکه__پویول
ابیدال____________آلوز
ماسکرانو
انیستا____________ژاوی
مسی
فابرگاس_________الکسیس

این ترکیب مورد علاقه ی منه !!! :eyvalla:

فقط باید جای مسی با فابرگاس عوض بشه !

raptor
02-11-2012, 21:31
ترکیب خوبیه

والدز
پیکه__پویول
ابیدال____________آلوز
ماسکرانو
انیستا____________ژاوی
مسی
فابرگاس_________الکسیس

این ترکیب مورد علاقه ی منه !!! :eyvalla:

فقط باید جای مسی با فابرگاس عوض بشه !

منم با اين تركيب موافقم،ولي به نظرم بايد مسي بره جايه الكسيس،الكسيس بره جايه سسك،سسك هم جايه مسي و ....
چرا امسال تعداد مصدومامون بيشتر شده؟!!!!:ajibeee:think:::mage mishe:entezar::

Saeid~Barca
02-11-2012, 21:47
خیلی جالبه که :

تو تلتکست شبکه سه نوشته که بازی پخش میشه
تو سایت رسمی شبکه سه نوشته پخش میشه
تو سایت ورزش سه نوشته پخش میشه
ولی مثل اینکه تو اعلام برنامه ها نوشتن پخش نمیشه و تو برنامه ها تغییر ایجاد کردن :-ang
باز باید بازی رو از طریق اینترنت با بدبختی ببینیم با این سرعتمون :ey babaaa:

دیگه چی بگیم :narahat:

Saeid~Barca
02-11-2012, 22:04
ترکیب بارسا از سایت رسمی :

ترکیب: والدز - آلوز - پویول - پیکه - آبیدال - تیاگو - ماسچرانو - سرجی روبرتو - پدرو - مسی - الکسیس

ذخیره ها هم :

فابرگاس - ژاوی - اینیستا - پینتو - کوئنکا - کریستین تلو - دوس سانتوس

raptor
02-11-2012, 22:42
من يونايتد و ميلان بردن:yes::yes::jeddiiiii:،اميدوارم بارسا هم ببره تا امشب به يه شب عالي برا من تبديل بشه!:khahesh::khahesh:

mamaliss
02-11-2012, 22:46
آخه یکی به من بگه کی شبکه ورزش راه اندازی میشه ما راحت شیم.
اگه مدیر شبکه 3 اینجا بود خودم خفش میکردم.
از صبح تا ساعت 6 یکسره زیرنویس میومد بازی اوساسونا - بارسلونا ساعت 22:30 یکدفعه نوشتن تغییر در برنامه ها یا نشون ندین یا اگه میخوان بدین اول مطمئن بشید بعد.

raptor
02-11-2012, 23:03
دارم ديونه ميشم!!!دقيقه 21ما دو هيچ عقبيم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ehe::ehe::naraha t:om:::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:

GOLL
02-11-2012, 23:37
بارسلونا 2 صفر عقبه
كلا اوساسونا تيم غير قابل پيش بينيه و بازي ها ي خونگي خوب نتيجه ميگيره بارسلونا به بد جايي رفته
شبكه 3 هم آخرشه ديگه.....خودشون تنهايي خنده بازار هستن!!!!!

GOLL
02-11-2012, 23:51
واقعا چه بازي شد سانچس گل زد اوسا هم جبران كرد تا اينجا 3-1 اوساسونا چي شد.....
خاك تو سر شبكه 3 بابا اينا كه بارسا تي وي بودن چقدر با اين نكونام لج بودن كه اين بازي رو حاضر شدن پخش نكن!!!! همه ي بازيهاي فصل رو پخش ميكنن به جز اين بازي جالبه....

fcb10
02-11-2012, 23:54
بچه ها وضع خراب تر از این حرفاس ! ما چند ساله که بیشتر از دوتا گل نخوردیم ! ولی الان 3تا خوردیم !!!

میخوام از عصبانیت ....................

GOLL
02-11-2012, 23:59
اشكال نداره من با اين كه باسلونايي هستم ولي از باخت بارسا به اوساسونا اصلا ناراحت نميشم هر چي باشه يه ايراني تو زمينه
بارسلونا رو زدن حتما رئال رو هم ميزنن خنثي ميشه!

Saeid~Barca
02-12-2012, 00:12
واقعا نیمه اول افتضاح بودیم
ولی نیمه دوم تعویض های پپ دو تا گل واسمون داشت

هنوز 10 دقیقه دیگه مونده

واقعا دیگه جبران 10 امتیاز خیلی سخته

fcb10
02-12-2012, 00:28
بارسا قید لیگ رو زده !!! om::

ولی عیبی نداره بقیه جام هارو دِرو میکنیم !

Saeid~Barca
02-12-2012, 00:50
واقعا باخت بدی بود
کاش نیمه اول هم مثل نیمه دوم بازی میکردن
فکر کنم سال 2008 میخواد واسه بارسا تکرار بشه و با فاصله زیاد نسبت به تیم اول فصل رو تموم کنیم .
دیگه جبران 10 امتیاز خیلی سخته
این والدز کی میخواد دست از سوتی دادن برداره خدا میدونه گل سوم اوساسونا واقعا خنده دار بود و شایدم گریه دار...

spiderkiller
02-12-2012, 00:58
ای بابا من ساعت 1 از شهرستان رسیدم مستقیم اومدم اینترنت بیینم بارسا چی کار کرده زدن تو حالم.دیگه شورشو دراوردن لااقل تللو کاش فیکس بود.اه :gahhr:

fcb10
02-12-2012, 01:16
اعصاب واسم نمونده ! شانس بیاره یه رئالی به تورم نخوره این روزا !!!

بخدا میگیرم ..............................................

footballking12
02-12-2012, 02:01
بچه های بارسایی.اشکالی نداره.قرار نیست هر سال بارسا قهرمانه لیگ بشه.
انشالا جام حذفی و چمپیونز رو بدست میاریم.
تو هر شرایطی فقط بارسا رو عشق است:love:

David Sina
02-12-2012, 10:59
اره داداش ......... وقتی مربی فهیممون از ترکیب جوانان لاماسیا استفاده میکنه و هافبکان طراحمون رو رو نیمکت میزاره یعنی اروپا برامون مهمه نه لیگ .........
همین که تلو دیشب باز هم گل زد یعنی ساختن پایه ای قوی برای آینده ...... این چیزا رو بعضی ها درک نمیکنند :chakerim:

spiderkiller
02-12-2012, 12:21
اره داداش ......... وقتی مربی فهیممون از ترکیب جوانان لاماسیا استفاده میکنه و هافبکان طراحمون رو رو نیمکت میزاره یعنی اروپا برامون مهمه نه لیگ .........
همین که تلو دیشب باز هم گل زد یعنی ساختن پایه ای قوی برای آینده ...... این چیزا رو بعضی ها درک نمیکنند :chakerim:
اتفاقا من دارم کیف میکنم از این سبک بازی.اولاش خیلی عصبانی بودم حدود یک ماه پیش ولی الان با اینکه میبازیم ولی دارم از بازی ها لذت میبرم و فقط یک علت داره.بازیکنای جوون.تیاگو واقعا چیزی از ژاوی کم نداره فقط تجربه میخواد.سسک عالی تو عمق کار میکنه.الکسیس داره خوب کار میکنه هرچند چندتا بازی هست که انچنان درخشان نیست.تلو فوق العاده است.گل دیشبش تو مایه های گل های رونالدینو و همین الکسیس تو اودینزه بود.ایکوئنکا هم دیشب خیلی عالی توپ رو میریخته رو دروازه.حیف که فونتاس نیست رو اونم کار کنیم.فراموش نکنید لیست مصدومامون رو.
اینیستا،افلایی،ویا،فونتاس ،پدرو و بوسکتس
به نظر من هم اروپا خیلی خیلی مهم تر از لالیگا هست.فوقش رئال میشه مثل اینتر.یک جام با مورینیو میگیره ولی فصل بعد باید نگران سقوط به رده دوم باشه.عشق است تلو و تیاگو:ahaaaaaa:

hadizizo
02-12-2012, 12:36
من دوست دارم اینجا هم نظر بدم محروم هم بشم برام مهم نیست...اگه دوستای بارسایی ناراحت نشن...پپ داره بازیکن برای نسل های بعد میسازه از ترکیب دیشب کاملا مشخص بود که برای آیندست...

spiderkiller
02-12-2012, 12:40
من دوست دارم اینجا هم نظر بدم محروم هم بشم برام مهم نیست...اگه دوستای بارسایی ناراحت نشن...پپ داره بازیکن برای نسل های بعد میسازه از ترکیب دیشب کاملا مشخص بود که برای آیندست...
داداش بحث فنی بکنی خود من از طرف خودم ازت دعوت میکنم بیایی نظر بدی.محرومیت نداره که.منم موافقم وقتی اینکونکا و تللو با حضور ژاوی و اینیستا میان تو زمین یعنی پپ برنامه های بلند مدت داره.

hadizizo
02-12-2012, 12:48
با اینکه رئالیم میدونی از چیه پپ خوشم میاد؟ از اخلاقش...زمانی هم که بازی میکرد آخرای بازیش یادم میاد همینجوری بود..فقط به فکر برد نیست

Zid@ne
02-12-2012, 13:21
با اینکه رئالیم میدونی از چیه پپ خوشم میاد؟ از اخلاقش...زمانی هم که بازی میکرد آخرای بازیش یادم میاد همینجوری بود..فقط به فکر برد نیست
منم کاملا باهات موافقم داداش ! پپ گواردیولا واقعا یه اسطورست ! کلاس کارش واقعا عالیه ! هیچوقت با یه برد مغرور نمیشه و با یک باخت مایوس ! امیدوارم تو بارسلون بمونه !

kiansoft2000
02-12-2012, 13:26
دم گرم هر چی رئالیه با منطق و اهل فنه .

hadizizo
02-12-2012, 13:35
دم گرم هر چی رئالیه با منطق و اهل فنه .

داداش درسته من و داش رضا عاشق رئال مادریدیم ولی فوتبال زیبا رو دوست داریم...اگه بارسا یا رئال نباشه رقابتی نیست و اگه رقابت نباشه فوتبال یعنی کشک...

David Sina
02-12-2012, 14:47

آره کاملا صحیحه :flowerysmile: کریستین تلو یکی از لیونل مسی های آینده بارساست ........
ضمن اینکه داور باز هم سر مارو برید و من مطمئنم اگه گل سالم سانچس مردود نمیشد بازی رو 4 - 3 میبردیم

سرمربی خوش اخلاق بارسلونا با وجود شکست مقابل اوساسونا تا آخرین ثانیه در کنفرانس خبری نشست و صبوری او تحسین خبرنگاران را نیز در پی داشت.گواردیولا که بهانه‌ای مثل خرابی زمین چمن پامپلونا، سردی عجیب هوا و البته داوری بحث انگیز به خصوص در نیمه دوم را در اختیار داشت هرگز بهانه‌جویی نکرد و مسئولیت این شکست را پذیرفت.

LEO JOON
02-12-2012, 15:34
این بازیم تموم شد،من مدیر شبکه سه رو با دستای خودم خفه میکنم،آخه خنده بازار بیشتر طرفدار داره یابارسا؟
اصلا بارسا هیچی بیچاره نکونام چه حرصی میخوره،به خدا دلم برای حرکات همه ی بازیکنامون تنگ شدهcrying::-
.....................
این بازی رو باختیم،لیگ رو تقریبا از دست دادیم ولی هنوزم جای امید هست اما امیدوارم حتی شده امسال چمپیونزم از دست بدیم،سال دیگه با تمام قوا فصل رو شروع کنیم و بازیکنای کم تجربمونم با تجربه و با آمادگی بیشتر بازی کنن
البته هنوز خیلی موندهentezar::
.....................
راستی کی حاضره قسم بخوره داوریا به نفع بارساس؟:fek konam:

pedro_17
02-12-2012, 15:52
دوستان رئال 1 بازی کمتر از بارسا بازی کرده اگه این بازی رو ببازه باز امیدی هست. احتمالش وجود داره فوتباله دیگه.
لوانته تیم 4 جدوله البته بازی رفت رو هم مقابل رئال 1:0 برده

pedro_17
02-12-2012, 18:35
رئال هنوز بازی های سختش مقابل بقیه تیم ها مونده مثل بارسا.والنسیا.اسپانیول.اتل یکو مادرید.اوساسونا:-ang
اگه تو این بازی ها موفق نشه بارسا حتما قهرمان لالیگا میشه
ما مربی خیلی بزرگی داریم حتما فکری به وضعیتمون تو لالیگا می کنه

spiderkiller
02-12-2012, 19:19
بهتره به لالیگا دیگه امیدی نداشته باشیم چون حتی پپ هم ترجیح داده ترکیب جوون رو بفرسته برای لالیگا . به نظر من بهتره نیروی خودمون رو روی لیگ قهرمانان بزاریم فقط خیلی برای مسی نگرانم.نمیدونم برای چی اینقدر افت کرده.

pedro_17
02-12-2012, 20:12
ولی من امید زیادی برای لالیگا دارم چه با بازیکنان جوان چه اصلی

Saeid~Barca
02-12-2012, 21:54
ولی من امید زیادی برای لالیگا دارم چه با بازیکنان جوان چه اصلی
درسته در هر صورت باید امید داشت
ولی همیشه هم نباید انتظار داشت که تیم قهرمان بشه و بازی ها رو ببره ما باید طرفدار تیممون باشیم و حمایتش کنیم چه قهرمان بشه و چه نشه . مثل طرفدارای واقعی یووه که خودم هم یووه رو دوست دارم که حتی با دسته 2 رفتن تیمشون و افت چشمگیر بازم عاشقانه تیمشون رو حمایت کردن و میکنن

اگه رئال تونسته 10 امتیاز یا شایدم 7 امتیاز ( بدون محاسبه بازی با لوانته ) با بارسا فاصله بگیره اینه که خیلی بهتر تونسته مقابل تیم های دیگه ی لیگ بازی کنه و نتیجه بگیره ( البته نه مقابل بارسا چون سرورشونیم ) . تو بازی های خارج از خونه واقعا بد نتیجه گرفتیم برعکس بازی ها توی نیو کمپ

ولی در هر صورت الان باید به فکر بازی با لورکوزن باشیم
امیوارم شبکه 3 دیگه سر این بازی جا نزنه :narahat:

Saeid~Barca
02-12-2012, 22:09
بچه ها فقط اینا رو ببینید که داور چطور گل های سالم بارسا رو قبول نکرد . نمیدونم چرا دیگه انقد داورا واسه بازی های بارسا اشتباه میکنن ؟! :-ang

گل اول سانچز دقیقه 8 که آفساید اعلام شد

گل دوم سانچز دقیقه 83 که آفساید اعلام شد

حتما دانلود کنیدو ببینید که داور چه کرد با بارسا !!!!!!!!!!!!!

raptor
02-12-2012, 22:12
خب باختيم و البته داور هم بي‌تاثير نبود و ....crying::-crying::-:narahat:om::
ولي چند نكته قابل توجه هم اين وسط هست؛يكي آينده نگريه باشگاه كه واقعا لذت ميبرم ازش...love:::love:.بعديشم افت وحشتناكه لئو كه بد جوري نگرانم كرده....tars:::gahhr::gijjj:
اين جامو كه از دست داديم،به اميد 5تايه باقي مونده...:khahesh: :khahesh: :yes: :ohum:

fcb10
02-13-2012, 01:41
فعلا که رئال تا دقیقه 62 بازی 3-2 جلو هست , اگه این بازی مساوی بشه میشه به لالیگا امید وارانه تر نگاه کرد !

ولی من فکر میکنم گواردیولا روی لالیگا دیگه با جدیت کار نمیکنه , نه اینکه بگم داره کم کاری میکنه ! اتفاقا به نظرمن داره روی یه پروسه ی نسبتا طولانی مدت کار میکنه تا استعداد های جون تیم به خوبی تو ترکیب جا بیفتن و مسی های جدید کشف بشن و بالاترین کارایشون رو داشته باشن .
هرکی به بارسا و ایده های گواردیولا اعتقاد داره نباید با یه شکست اونم شکستی که حقش نبود و میتونست بازی رو ببره از بارسا دلسرد بشه و بگه کار این تیم تمومه !!!

David Sina
02-13-2012, 08:09
من دیگه مطمئنم پرس مدیر رئالی ها کمیته داوران اسپانیا رو خریده ........ توپ اتفاقی به دستان بسته ی مدافع لوانته خورد و داور پنالتی اخراج گرفت :ajibeee::ajibeee::ajibeee:

رئال نمیتونست به لوانته گل بزنه مگر با کمک داور ........ با این حال لوانته 10 نفره باز هم به رئال گل زد :ajibeee:

من شک دارم رئال قهرمان بشه :ogh:

pedro_17
02-13-2012, 13:04
23گل 2 تا پنالتی(21)؟ یا 27گل 10 تا پنالتی (17)؟ واقعا لقب پنالدو بهش میاد
mas:- خیلی سخته تشخیص بدی کدوم بازی کن بهتریه؟ تازه مسی یکم افت کرده

fcb10
02-13-2012, 14:20
تاکتیک لورکوزن مقابل بارسا : تضمین میکنم که از همین تاکتیک استفاده میکنن !

دفاع 11 نفره شاید هم 14 نفره ( با داوران ! که این بستگی به بودجه ی باشگاه لورکوزن داره ) تا دقیقه 90 !

و چون استفاده از این تاکتیک برای تیم های بزرگ جواب داده ( البته اونا بودجه خرید داور رو هم داشتن ) پس شک نکید همین کار رو انجام میدن !!!

fcb10
02-13-2012, 14:24
23گل 2 تا پنالتی(21)؟ یا 27گل 10 تا پنالتی (17)؟ واقعا لقب پنالدو بهش میاد
mas:- خیلی سخته تشخیص بدی کدوم بازی کن بهتریه؟ تازه مسی یکم افت کرده

بابا این تاکتیک تیم شده دیگه !!!

پنالتی بگیرن بدن رونالدو ! رونالدو هم که سر پنالتی رحم نمیکنه !!!

pedro_17
02-13-2012, 14:48
سوبی سارتا: سرنوشت لالیگا دیگر دست ما نیست
خب معلومه که نیست تا وقتی رئال داور ها و لیگ رو بخره سرنوشت لیگ دست هیچ کس نیست به غیر از خودشون

LEO JOON
02-13-2012, 16:30
خوب دیگه!
قهرمان این فصل رقابت های لالیگا داوران و کمک داوران!!!
از همین الآن معلومه،من از همین جا و از طرف همه این قهرمانی رو(با جام زیر اتوبوسی)بهشون تبریک میگم

spiderkiller
02-13-2012, 19:24
امروز به معنای کلمه دهنم ... شد.اخرین باری که 12 ساعت کلاس بودم بر میگرده به دوران سوم دبیرستان البته منهای امروز که استادا یکسره کلاس گذاشتن.از اینکه نتونستم پست بدم شرمنده ولی الانم نمیتونم پست بدم خیلی حالم خرابه.فعلا با اجازه تا فردا ظهر.

Saeid~Barca
02-13-2012, 21:28
تاکتیک لورکوزن مقابل بارسا : تضمین میکنم که از همین تاکتیک استفاده میکنن !

دفاع 11 نفره شاید هم 14 نفره ( با داوران ! که این بستگی به بودجه ی باشگاه لورکوزن داره ) تا دقیقه 90 !

و چون استفاده از این تاکتیک برای تیم های بزرگ جواب داده ( البته اونا بودجه خرید داور رو هم داشتن ) پس شک نکید همین کار رو انجام میدن !!!
شک نداریم رفیق مطمئنیم . لورکوزن هم تقریبا سرمایه خوبی داره دیگه خریدن یه داور اونم داور بازی با بارسا که چیزی نیست .
دیگه داورا تو لیگ هم از خداشونه که بازیهای بارسا رو بهشون بدن تا بتونن به غیر از پول داوری یه پول بیشتری هم از مادریدی ها بگیرن

David Sina
02-14-2012, 11:51
واقعا خیلی عجیبه ...... آرسنال با میلان بازی داره و هواداراش پای بارسلونا رو وسط میکشند و هرچی دلشون میخواد میگن .....

هرچی من میخوام سکوت کنم نمیذارند ...... واقعا متاسفم برای بعضی هاشون ... امیدوارم شکست سختی از میلان بخورند

spiderkiller
02-14-2012, 11:58
مگه چی شده باز.دوستان به تایپیک تیم هایی که معمولا هواداراشون با رئال مشترک هستن یا خیلی از بارسا دل پری دارن نرید.خب مسلما ممکنه هرچیزی بگن.از اون تیما میشه به ارسنال و رئال و چند تا تیم دیگه اشاره کرد.من به شخص تو بازی ارسنال و میلان طرفدار میلان هستم ولی دوست دارم بازی هانری و ونپرسی رو ببینم.

David Sina
02-14-2012, 12:24
مگه چی شده باز.دوستان به تایپیک تیم هایی که معمولا هواداراشون با رئال مشترک هستن یا خیلی از بارسا دل پری دارن نرید.خب مسلما ممکنه هرچیزی بگن.از اون تیما میشه به ارسنال و رئال و چند تا تیم دیگه اشاره کرد.من به شخص تو بازی ارسنال و میلان طرفدار میلان هستم ولی دوست دارم بازی هانری و ونپرسی رو ببینم.

نه آخه دل من از این همه نامردی و بی معرفتی پره ......... :narahat: من خودم عاشق سبک بازی آرسنال و سیاستشون بودم ولی با این چیزایی که دیدم پشیمون شدم :narahat:

بیخیال ....... قهرمانی تو اروپا مخصوص تیم هایی هست که پرستیژ قهرمانی رو دارند تیم هایی مثل بارسا / میلان / منچستر ......... نه تیم هایی که ..........:hehehe:

fcb10
02-14-2012, 14:50
واقعا خیلی عجیبه ...... آرسنال با میلان بازی داره و هواداراش پای بارسلونا رو وسط میکشند و هرچی دلشون میخواد میگن .....

هرچی من میخوام سکوت کنم نمیذارند ...... واقعا متاسفم برای بعضی هاشون ... امیدوارم شکست سختی از میلان بخورند

آره منم تو این چند روز که به تاپیکشون رفتم از حرفاشون بهم برخورد , فکر کنم طرفداراشونم مثل تیمشون یه مُشت بَچَن !!!

spiderkiller
02-14-2012, 15:21
اینا رو ول کنید.به نظرم بهتره مسی بازی نکنه امشب.کاش الکسیس رو بزاره مهاجم نوک و ایکوئنکا و فابرگاس رو برای تغزیش بزاره.اینطوری الکسیس هم میتونه بیشتر خودنمایی کنه.اخه با این وضع که هر بازی داره یک پست بازی میکنه به نظرم نمیتونه زیاد تو بارسا بدرخشه.دوست دارم به عنوان یک بازیکن تکنیکی ازش استفاده کنیم نه یک بازیکن که فقط برای شوت های پایانی و سرزدن استفاده میشه.خیلی پتانسیل بالایی داره میتونه از خستگی مسی استفاده کنه تو ترکیب جابیوفته.یک جوری تو اودینزه بیشتر متمایل به مرکز بود برای همین بهتر بازی میکرد.اگه مسی امشب بازی نکنه هم خودش استراحت میکنه هم میتونیم توانایی الکسیس رو تو میانه محک بزنیم.

Saeid~Barca
02-14-2012, 16:02
بالاخره مثل اینکه امشب بعد از مدت ها بازی بارسا پخش بشه البته اگه 2باره تو برنامه هاشون تغییر ایجاد نکنن .
خدا کنه پپ دیگه امشب ژاوی رو بازی بده که خیلی دلم واسه دیدن بازیش و سوپر پاس هاش تنگ شده :bia baghalam:

تلو هم واقعا تو چند بازی که پپ بهش فرصت داده خیلی خوب خودشو نشون داده . میتونیم امشب هم شاهد درخششش باشیم
پدرو هم واقعا ضعیف داره بازی میکنه و با اینکه خودم خیلی دوسش دارم ولی دیگه پدروی 2009 یا 2010 نیست و تعجبی هم نداره که امشب بازیش ندن
به امید پیروزی

pedro_17
02-14-2012, 17:04
با این وضعی که تو حمله داریم خیلی دلم می خواست بویان بود
من خیلی از بازیش خوشم میومد

Saeid~Barca
02-14-2012, 18:13
خدا رو شکر لورکوزن 3 هفته که تو بوندس لیگا خوب نتیجه نمیگیره
اونا با وردربرمن 1 _ 1 و با اشتوتگارت 2 _ 2 و با دورتمند هم 1 _ 0 باختن

fcb10
02-14-2012, 18:20
زیاد نگران این بازی نباشید ! اولای فصل که لور کوزن خوب بود جلوی چلسی کاری نتونست انجام بده چی برسه به حالا که لورکوزن افت کرده !!!

LEO JOON
02-14-2012, 19:13
آخ جون بالاخره امشب بازی رو نشون میده این شبکه سه ی.....
من بی صبرانه منتظرم:shogh:
راستی بازی ساعت چنده؟

pedro_17
02-14-2012, 21:21
-------------ساعت 11:15------------

AL1reZA
02-14-2012, 21:38
خدا رو شکر لورکوزن 3 هفته که تو بوندس لیگا خوب نتیجه نمیگیره
اونا با وردربرمن 1 _ 1 و با اشتوتگارت 2 _ 2 و با دورتمند هم 1 _ 0 باختن

زیاد نگران این بازی نباشید ! اولای فصل که لور کوزن خوب بود جلوی چلسی کاری نتونست انجام بده چی برسه به حالا که لورکوزن افت کرده !!!
دوستان همین حرفا رو زدید که تیم هارو دسته کم گرفتین و جلو بعضی از تیم های لالیگا خوب نتیجه نگرفتین.roz::
بازی های لیگ با لیگ قهرمانان فرق می کنه همه تیم ها با انگیزه هستن مخصوصا تیم هایی که در مقابل تیم های بزرگتر قرار می گیرن.
نباید هیچ تیمی رو دسته کم بگیرین:flowerysmile:
فلفل نبین چه ریزهki::

Fc Bayern München
02-14-2012, 21:43
منچستر چطوری از بازل باخت ؟؟؟
بارسلونا چجوری از اوساسونا باخت ؟؟؟
بایرن چه شکلی از گلادباخ باخت ؟؟؟
لورکوزن رو دسته کم نگیرید ..........
شاید جمله ی بعدی این باشد : (( بارسلونا چطور از لورکوزن باخت ؟؟؟ ))

raptor
02-14-2012, 23:03
خب رسيديم به ليگه قهرماناني كه اميدوارم با تمام قوا و انگيزه بازي كنيم!و تلافيه ليگو در بياريم!
در ضمن اصلا نبايد لوركزنو دسته كم گرفت؛از نظر انگيزه كه بايد بگم احتمالا انگيزشون در مرز انفجاره! چون هم تو ليگ آلمان وضعشون خوب نيست و هم دارن مقابل بارسا بازي ميكنن.از طرفي يادمون نرفته كه لوركزن همون باشگاهيه كه خودشو به فينال ليگ قهرمانان رسوند و حتي رئال رو به مشكل انداخت كه اگه درخشش زيزو و كاسياس نبود،...اون موقع هم هيچكس انتظار نداشت چنين اتفاقي بيافته،هرچند كه اين لوركزن همون لوركزن نيست ولي به هر حال لوركزنه!!!!!!!:nishkhand:(چقدر شبيه خياباني گفتم!:hehehe:)با استراحت كردن مسي و بازي كردن تيو و كوئنكا هم موافقم.
در كل اميدوارم بارسايي بازي كنيم و البته مهم تر از اون اين والدز هم به فكر بهبود آماره سوتي‌هاش نيفته!!:ehe:

raptor
02-15-2012, 00:19
فقط اين مونده كه از تماشاگرا بخوان كه بيان جلو دروازه لوركزن وايستن!:ehe: به نظرم بايد تو بازي‌هايه اينطوري يكم بيشتر از خلاقيت فردي استفاده كنيم،با اين مدل دفاع كردنا كه من ميبينم خيلي سخت ميشه با استفاده از كار تيمي به گل رسيد-حالا بگذريم كه بازيكنامون چند وقت مثله قبل هماهنگ نيستن-؛كلا تو نيمه اول هيچ بازيكني از لوركزن تو محوطه بارسا پا به توپ نشد،ببينيم نيمه دوم چي ميشه؟!!!entezar:: به نظرم داريمم به دوراني نزديك ميشيم كه بايد شاهد مرگ تدريجيه فوتبال باشيم!:narahat:Death:::gerye::gerye::ey babaaa:tars::

raptor
02-15-2012, 01:10
مثله اينكه لوركزني ها حرفامو شنيدن و به خودشون اومدن!!نيمه دوم خيلي جذاب تر بود.
اين بردو تبريك ميگم،خوشبختانه مسي هم گل زد چيري كه از اول بازي به دنبالش بود.
heey::heey::heey:::yes::afarin::eyvalla:

David Sina
02-15-2012, 01:18
من به دلیل پارازیت شبکه 3 هنگام پخش فوتبال مجبور شدم فوتبالو آنلاین ببینم با کیفیت پایین :narahat:

تبریک میگم

Saeid~Barca
02-15-2012, 01:27
دوستان همین حرفا رو زدید که تیم هارو دسته کم گرفتین و جلو بعضی از تیم های لالیگا خوب نتیجه نگرفتین.roz::
بازی های لیگ با لیگ قهرمانان فرق می کنه همه تیم ها با انگیزه هستن مخصوصا تیم هایی که در مقابل تیم های بزرگتر قرار می گیرن.
نباید هیچ تیمی رو دسته کم بگیرین:flowerysmile:
فلفل نبین چه ریزهki::

ما تیمی رو دسته کم نگرفتیم نه لورکوزن نه تیمهای دیگه لالیگا رو
لورکوزن واقعا خوب بازی کردو واسه بارسا مشکل ساز شد .
در هر صورت این برد رو تبریک میگم خیلی دوست داشتم ژاوی هم بازی میکرد ولی حیف ...
در ضمن نباید از خود گذشتگی آلوز رو فراموش کنیم که تو اون موقعیت به مسی پاس داد تا گل بزنه

Saeid~Barca
02-15-2012, 01:54
اینم خوشحالی ژاوی

fcb10
02-15-2012, 08:50
منم این پیروزی دلچسب رو تبریک میگم

دیشب مسی عالی بود love:: اون ضربه چیپ اگه به تیر نمیخورد حتما بهترین گل مسابقات میشد ! شاید هم نامزد پوشکاش میشد !!!
در عوض آبیدال بدترین بازیش رو انجام داد و سر گلی که خوردیم مقصر اصلی بود !
ولی برادرم دنی بازم یه فوق ستاره بود :love: همینطور الکسیس که سر موقعیت گلا رحم نکرد , فکر نمیکردم یه شماره 9 باشه !
پدرو هم معلوم بود آماده نیست .

David Sina
02-15-2012, 11:33
مسی همیشه فوق العاده است ...... مسی اگر گل نزنه پاس گل میده ها هر دو کار رو انجام میده ........

الکسیس هم واقعا عالی نشون داده تو این چند هفته و میتونه جای خالی ویا رو پر کنه ......

بارسا اگر هم خرید میکنه جنس اورجینال میخره نه چینی :ahaaaaaa: سسک / سانچس

spiderkiller
02-15-2012, 11:51
فوق العاده بود پیروزی.از یک جهت میگم فوقالعاده بود که نشون داد بارسا همون بارسای ومبلی هست و هیچ تغییری نکرده.این بد نتیجه گرفتن ها تو لالیگا هم به خاطر جوون گرایی هست.همونطور که دیدیم پپ ادریانو رو که اصلا چند وقته تو لیگ بازی نمیکنه به ایکوئنکا ترجیح داد و این یعنی هنوز به مهره های جوونش تو بازی های مهم اعتماد نکرده.ابیدال بازیش گریه دار بود.سه موقعیت گل داشت لورکوزن هر سه تاش ابیدال مقصر بود.حالا هی من بگم ابیدال به درد بارسا نمیخوره هی بارسا باهاش قرداد امضا میکنه.:gahhr:

pedro_17
02-15-2012, 13:21
منم برد رو تبریک میگم من درست بازی رو ندیدم ولی آبیدال خیلی بد بود
من اصلا شانس ندارم:ey babaaa:
یک روز که شبکه 3 بازی رو میذاره
آنتن ما شبکه 3 رو خوب نمیگیره:-ang
ماهواره هم که قطع میشه crying::-

42d3e78f26a4b20d412==