PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ₪₪₪ آبی و اناریها.حرفهای خودمونی هواداران بارسلونا ₪₪₪

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

David Sina
11-20-2011, 12:17
منظورم پسر دنی آلوز بود که هنوز به دنیا نیومده mas:-

فکر میکنید چندتا به میلان میزنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دقت کردید هر وقت مورینیو از نظر فنی کم میاره دستیارشو میفرسته تو کنفرانس خبری ؟؟؟؟؟؟؟

آدم باید قوی باشههههههههههههه ..... مرد باشهههههههههههههههههههههه ه

مثل پپ گواردیولا :eyvalla:

spiderkiller
11-20-2011, 13:02
خیلی حال داد.مسی واقعا داغون بود ولی گل زیبایی رو زد.مسی رسما از خستگی مرده بود ولی بازم بازیسازی میکرد و گل میزد.بازم بدون گل خورده تو نیوکمپ.تیمای دیگه منتظر باشید.میاییم تو ورزشگاه خودتون اتیشتون میزنیم.راستی ایکوئنکا عالی بود.الکسیس فوق العاده بود.مخصوصا توی دریپل و بازیسازی.حیف مسی دو تا پاس گل از الکسیس گرفت ولی گلشون نکرد.فقط یکم درد داشت الکسیس این کاملا واضح بود.:bia baghalam: پیش به سوی موفقیت

alielguaje
11-20-2011, 13:39
بازی خوبی بود ولی مسی خیلی تو پ خراب کرد اما خدا رو شکر تونست یه گل بزنه پیش به سوی سن سیرو

punisherhadi
11-20-2011, 17:20
برد جالبی بود ............ واسه میلان خط و نشون کشیدیم ......... کوئنکا عالی بود و مدافع راست آیندمون رو پیدا کردیم ........

مسی هم مثل همیشه مسی
منظورت از دغاع چپ ایندمون کی بود؟؟؟؟think:::ey babaaa::fek konam::ey babaaa::fek konam:think::

punisherhadi
11-20-2011, 17:30
اهان...به نظر من بهترین کسی که میتونه تو اون پست واسه بارسا بازی کنه بیل هستش...
فقط دعا میکنم بیاد به بارسا....اونوقته که تیمها باید به التماس بیفتن...
اگه راسل هم مثل پرز بود سه سوت این انتقال انجام میشد...ولی فعلا مثل اینکه دو طرف (بیل و راسل)زیر لفظی میخوان...!

spiderkiller
11-20-2011, 17:59
راسل که مرد انتقال های بازرگ نیست.همه میدونستن سسک حیاتی ترین خرید برای ما هست اونو اینقدر طول داد تا 5 ملیون زیر قیمت سال پیش بخره.تاتنهام هم ستاره فوق العاده ای مثل بیل رو که همه جا میتونه بازی کنه مسلما 35 ملیون نمیده و باید براش حداقل 45 ملیون خرج کنن.واقعا اگه الان یکم تیم توی همه جبهه ها رو دور نیوفتاده بیل رو بگیریم دیگه تمام مشکلاتمون حل میشه.به جای یک مهاجم کاذب مثل دنی از یکی دیگه هم به نام بیل استفاده میکنیم.david sina هم فکر کنم منظورش از دفاع راست اینده ایکوئنکا هست.منم قبولش دارم.اخه سبک بارسا اینطوریه که دفاع های جناحین رو توی حمله اموزش میدن.ما تو بارسا کیکو رو خریدیم پارسال که دفاع چپ بود ولی الان توی بارسا ب تماما مهاجم هست و کنار دلافئو بازی میکنه.احتمالا ایکوئنکا در اینده در پست رایت میدفیلد که پست مخالف بیل و پست همخوان دنی هست بازی میکنه.قابلیتش رو داره.راستی دوستان دقت کردید ما هر گلی که خوردیم توی نفوذ از جناحین و سانتر بوده؟ اصلا از میانه میدان تا الان گل نخوردیم.نمیدونم چرا سران باشگاه یک سیاست برای رفع این مشکل اتخاذ نمیکنن

David Sina
11-20-2011, 23:15
واقعا تساوی ها بارسا هم ارزش داره ......... باخت های بارسا هم ارزش داره ......... با سبکی که ما بازی میکنیم هر نتیجه ای ارزش داره

alielguaje
11-21-2011, 14:39
واقعا تساوی ها بارسا هم ارزش داره ......... باخت های بارسا هم ارزش داره ......... با سبکی که ما بازی میکنیم هر نتیجه ای ارزش داره

آی قربون ادم چیز فهم منم همین رو میگم

spiderkiller
11-21-2011, 20:46
طبق معمول اخبار خوب سرازیر شدن.اندرس مصدومه و به بازی مقابل میلان نمیرسه.نمیدونم چه اصراری داریم صدرنشین بریم بالا.الان لالیگا خیلی حساستر هست.باید بازیکن ها رو برای اون بازی ها نگه داریم.بهتره مسی هم اون بازی استراحت کنه

David Sina
11-21-2011, 20:51
آندرس نباشه تیاگو یا سسک که هستند خداروشکر امسال از نظر هافبک مشکلی نداریم ........... مدافع درجه یک مثل ماسکرانو و پیکه نداریم ........ امکان نداره بازی رو ببازیم یا مساوی میشه یا میبریم ....... چون میلان دفاع میکنه بازی کم گلی خواهد بود

Ali Asgar
11-21-2011, 22:24
من نه رئالیم و نه بارسا رو دوست دارم اما بی تعارف بهتون بگم امسال رئال قهرمانه فکر نکنم این فصل زور بارسا به رئال برسه .:chi migi:tazim::

بارسا تیم خوبیه اما میلانم تیم کوچیک بی تجربه ای نیس در ضمن میلان استاد نتیجه گرفتن مقابل تیمای بزرگه احتمال برد دو تیم 60 به40 به نفع میلانه

David Sina
11-21-2011, 22:37
نه داداش بارسا تیمی نیست که خارج خونه به تیم ها بزرگ ببازه ........... مطمئن باش اگه کم شانسی نیاریم میبریم بازیو

spiderkiller
11-21-2011, 22:45
بارسا الان رو دور افتاده.از طرفی میلان تو زمین خودش اگه دفاع کنه واقعا ضایع میشه برای همین ترجیح میده نسبتا حمله کنه و این یعنی برد مطلق بارسا.هرتیمی حتی رئال وقتی جلوی بارسا باز بازی کنه میبازه.امیدوارم اونا هم حمله کنن تا طعم ضربه های بارسا رو بچشن.تو نیوکمپ فقط دفاع کردن ولی اگه ایندفعه حمله کنن کارشون رو تموم میکنیم:yes:

David Sina
11-22-2011, 13:24
من نه رئالیم و نه بارسا رو دوست دارم اما بی تعارف بهتون بگم امسال رئال قهرمانه فکر نکنم این فصل زور بارسا به رئال برسه .:chi migi:tazim::

بارسا تیم خوبیه اما میلانم تیم کوچیک بی تجربه ای نیس در ضمن میلان استاد نتیجه گرفتن مقابل تیمای بزرگه احتمال برد دو تیم 60 به40 به نفع میلانه

داداش آرسنالی هستی منم دوست دارم ولی اینقدر آیه یاس نخون :hehee: تا شقایق هست زندگی باید کرد ......

بارسلونا هنوز ترسناک ترین تیم فوتبال دنیاستتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتت :eyvalla:

رئالی ها ........... حالا دیگه واسه ما شاخ و شونه میکشید ......... بعد از 3 سال اختلاف امتیازتون با ما شده 3 امتیاز ....... میفهمید این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟ یعنی حقارت ......... خجالت بکشین ...... جوجه رو آخر پاییز میشمارند

punisherhadi
11-22-2011, 16:06

از نظر من 80_20 هستش این احتمالی که میگی(به نفع بارسا)رئال با تمام ادعایی که داره زورکی جلو بارسا بازی میکنه...اونوقت داری در مورد میلان صحبت میکنی...mas:-
بارسا بازی رو خواهد برد.....فقط یه چیزه که ازش میترسم...اونم امدادهای الهی و نیرو های غیبیه که ممکنه بازم بازی رو به ضرر بارسا تموم کنه...!
بهترین تیم جهان 3 _میلان 0 نتیجه ی پیش بینی من

David Sina
11-23-2011, 00:44
خداروشکر که گتوسو مصدوم هست و بازی نمیکنه مگرنه همه بازیکنانمون رو به بیمارستان میفرستاد ......... هرچند که همین جوری هم چند تا از شاگرداش تو بازی هستند که جاشو پر کنند :ogh:

kiansoft2000
11-23-2011, 14:08

هميشه جدالهاي داربي با بقيه بازيها فرق داره، مثل استقلال و پرسپوليس خودمون كه اگه هر كدوم به يه تيم محلي هم ببازن جلوي همديگه كم نميارن. طي 3،4 سال گذشته رئاليا رو حسابي له كرديم امسال هم همينطوره به اميد پروردگار.
ميگن سالي كه نكوست از بازي سوپر كاپ اول فصلش پيداست كه البته بازم نقره داغ شدن و حسابي نا اميد.

ناگفته نمونه پيشرفتي كه الان رئال داره بازم مديون بارساست چون اينقدر شكست خوردن و تحقير شدن و مرتب مربي و بازيكن و مدير عوض كردن و خلاصه خودشونو به در و ديوار زدن(شايدم رمال و جادوگرم استخدام كرده باشن) تا بتونن يه كاري امسال بكنن.

راستي امسال يه جورايي خيلي خطريه!!! چون:

(1) اگه بازي با والنسيا رو ديده باشين داور پنالتي مسلم رو به نفع والنسيا نگرفت و اين يعني امسال بعد از گذشت 3 سال فدراسيون اسپانيا يه جورايي داره به رئال گوشه چشم نشون ميده خيلي بايد مراقب بود و بچه ها بايد با تمركز بالا بازي كنن همين پنالتي ميتونست گل بشه و بازي رو مساوي كنه و درنتيجه اختلاف رو به حداقل برسونه.(مورينيوي ناكس هم تا تونست كنار زمين جنجال به پا كرد)

(2) توي چند تا جبهه بايد بجنگيم و بازيها خيلي فشرده هستن

(3) بر خلاف سالهاي گذشته شانسا امسال بازيكناي كليديمون مرتب آسيب ميبينن كه اميدوارم پپ يه فكري واسه جمع و جور كردن اين مسائل بكنه.

به اميد خدا همه جوره قهرمانيم:yes:

punisherhadi
11-23-2011, 16:35
این مصدومیتها خیلی به بارسا فشار اورده و داره اذیتمون میکنه...!
بازم بد شانسی...!
اینیستا رو میگم...تا الان خوب بودا یهو نمیدنم چرا مصدوم شد؟!؟!؟!

برای خوشحالی اینیستامیخوایم تیم حریف رو له کنیم

David Sina
11-23-2011, 19:58
اینیستا مصدومیتش برطرف شده به تمرینات گروهی برگشته .......... بازی با میلان یه بازی تشریفاتی ...... ما میتونیم با یه مساوی هم صعود کنیم به عنوان تیم اول ........ ولی حیثیتیه دیگه :sigar:

alielguaje
11-24-2011, 01:15
تبریک بچه ها عجب بازی کردیم عالی بود تبریکroz::roz::roz:::barcelona::barcelona:

David Sina
11-24-2011, 01:20
منم تبریک میگم ........... این پیروزی خیلی شیرین و روحیه بخش بود ......... اول اینکه زلاتان رو ادب کردیم نشوندیم سر جاش تا دیگه لقمه بزرگتر از دهانش نخوره ......... رئالی ها رو هم تا الکلاسیکو ساکت کردیم :/danc:/danc:/danc

تا دنیا دنیاست بارسا سرور همه تیم هاست

Sulejmani
11-24-2011, 01:27
منم برد رو بهتون تبریک میگم-----بازی قشنگی بود

spiderkiller
11-24-2011, 08:55
تبریک بچه ها.نشون دادیم زلاتان نباید دهنشو باز کنه چون جلوی بارسا هیچ کاری نمیتونه بکنه.از طرفی با اینهمه مصدومیت و خستگی بچه ها عالی بودن

kiansoft2000
11-24-2011, 09:52
تبریک بچه ها.نشون دادیم زلاتان نباید دهنشو باز کنه چون جلوی بارسا هیچ کاری نمیتونه بکنه.از طرفی با اینهمه مصدومیت و خستگی بچه ها عالی بودن

سلام منم به همه بچه ها تبريك ميگم اين برد خوب رو ولي عزيزم متاسفانه زلاتان كار خودش رو كرد و يه گل هم زد و موقع برگشتن وسط زمين يه نگاه معني دار به نيمكت بارسا(شما بخونيد گوارديولا) انداخت يعني هر چي باشه بالاخره زهرم رو ريختم. اما بارسا بيدي نيست كه با اين بادها بلرزه. هر چند ديشب واقعا در دفاع ضعف داشتيم. بايد هر چه زودتر يه فكري براي جانشين هاي آلوز و پيكه بكنيم كه اگر نباشن نبايد اينجوري به خنسي بخوريم. ماسكرانو هم كه چند تا اشتباه بد داشت و پويول نشون ميده كه از دوران جواني كمي فاصله گرفته. :gahhr:

spiderkiller
11-24-2011, 10:25
خوبی این بازی این بود که نشون دادیم جو ورزشگاه نمیتونه از توانایی بازیکنای ما کم کنه.این میتونه توی برنابئو خیلی کمک کنه

David Sina
11-24-2011, 12:29
دفاع اصلا هماهنگ نیست و این به ضرر مون میشه ......... ماسکرانو که جز گل دوم دیگه اشتباهی نداشت ........ ولی بوسکتس اصلا به درد دفاع نمیخوره .......

مسی تو این بازی نشون داد که علاوه بر قدرت گلزنی بالا و هوش بالا توانایی دادن پاس گل رو هم داره ...... همیشه ژآوی میداد به مسی مسی گل میزد ....... اینبار مسی داد به ژاوی ژاوی گل زد ......... به این میگن هماهنگی و اتحاد

فراتر از یک باشگاه ........... بارسلونا

emad abadani
11-24-2011, 13:43
بردو تبریک میگم
البته اکویلانی باید اخراج میشد

David Sina
11-24-2011, 18:41
ایشالله اینیستا هم به بازی ها بر میگرده و طوفان بارسا رو در جام باشگاه های جهان میبینیم ........... اگه این جامو دوباره بگیریم روحیه و قدرت مون زیاد میشه

David Sina
11-25-2011, 00:45
بارسا هیچ وقت افت نمیکنه ........ قابل توجه رئالی ها ................

شاید شما یه درجه به سطح ما رسیده باشید

spiderkiller
11-25-2011, 10:23
نه داداش کدوم سطح.رئال همون رئاله ولی بارسا 10 سطح رفته بالا.باور کنید بدون تعصب میگم.هیچ کس دقت نمیکنه بارسا داره توی 4 جبهه مبارزه میکنه و پپ میخواد اولین 6گانه تاریخ رو بگیره.خب مسلما باید یکم اروم تر بازی کنن.نباید نیروی بازیکنا هدر بره.توی ال کلاسیکو میبینی کی سطحش بالاتره

kiansoft2000
11-25-2011, 18:40
. پپ میخواد اولین 6گانه تاریخ رو بگیره.

سلام ولی دوست عزیز یادت رفت 2 سال پیش اولین 6 گانه رو برای اولین بار در تاریخ تمام تیمها, گرفت بعدشم اینتر .:mage mishe:

spiderkiller
11-25-2011, 19:24
سلام ولی دوست عزیز یادت رفت 2 سال پیش اولین 6 گانه رو برای اولین بار در تاریخ تمام تیمها, گرفت بعدشم اینتر .:mage mishe:
داداش اگه اشتباه نکنم اونا 3گانه بودن.همونطور که اینیستا هم توی یک مصاحبه خبری بهش اشاره کرده بود

R.BAGGIO.10
11-25-2011, 19:28
جام حذفی.قهرمانی لیگ ..لیگ قهرمانان
کجاش 6 تا میشه که میگید 6 گانه.
تازه اولیشم ا مال آژاکسه.

spiderkiller
11-25-2011, 19:58
سوپر کاپ اسپانیا.سوپر جام اروپا.لیگ.لیگ قهرمانان.جام حذفی.جام باشگاه های جهان.
این یعنی 6گانه.پیش به سوی 6گانه

R.BAGGIO.10
11-25-2011, 20:31
نشد
سوپر کاپو در صورتی میگیریدکه قهرمان جام حذفی یا لیگ نشید.
سوپر جام هم که معتبر نیست

David Sina
11-25-2011, 20:50
کلا همگی تو باغ نیستین ها ........... بارسا سال 2009 جام باشگاه های اروپا / سوپر کاپ اروپا / لیگ اسپانیا / جام حذفی اسپانیا / سوپر کاپ اسپانیا / جام باشگاه های جهان رو گرفت .........

پپ سال 2009 6 گانه رو گرفت ......... spiderkiller داداش حواست کجاست ؟

spiderkiller
11-25-2011, 22:12
کلا همگی تو باغ نیستین ها ........... بارسا سال 2009 جام باشگاه های اروپا / سوپر کاپ اروپا / لیگ اسپانیا / جام حذفی اسپانیا / سوپر کاپ اسپانیا / جام باشگاه های جهان رو گرفت .........

داداش پس چرا اندرس میگفت ما سه گانه گرفتیم.منم گفتم حتما سه گانست نه 6گانه.ولی هرچی میشمورم 6تا میشه :sooot: ki:::narahat:

spiderkiller
11-25-2011, 22:15
نشد
سوپر کاپو در صورتی میگیریدکه قهرمان جام حذفی یا لیگ نشید.
سوپر جام هم که معتبر نیست
داداش همونطور که میبینی بارسا امسال 2 تاش رو گرفته.یعنی سوپر کاپ و سوپر جام رو.4 تا دیگه مونده بگیره میشه 6گانه

تاجی
11-25-2011, 23:21
اینتر فقط 4جام گرفت(لیگ،حذفی،چمپیونز لیگ و باشگاههای جهان)که البته آخری رو بنیتس گرفت. توی سوپر کاپ ایتالیا و اروپا هم به رم و پورتو باختن.

emad abadani
11-25-2011, 23:21
بابا ناراحت نشید امسال اگر جام الکلاسیکوی رفتوبرگشتی هم حساب کنیم میشه 7گانه

بارسلون*****برزیلته

David Sina
11-25-2011, 23:36
داداش پس چرا اندرس میگفت ما سه گانه گرفتیم.منم گفتم حتما سه گانست نه 6گانه.ولی هرچی میشمورم 6تا میشه :sooot: ki:::narahat:

داداش اون منظورش سال 2010 بود .......... سال 2009 که همه جام ها رو درو کردیم فینال ها رو بذار برات بگم شاید یادت بیاد :

فینال اروپا : بارسا 2 0 منچستریونایتدheey::

سوپر اروپا : بارسا 1 0 شاختاردونتسک اوکراین:-shad

فینال جام حذفی : بارسا 4 1 اتلتیکو بیلبائو:flowerysmile:

فینال جام باشگاه های جهان : بارسا 2 1 استودیانتس آرژانتین:sigar:

سوپر اسپانیا : بارسا 2 1 و 3 0 اتلتیکو بیلبائو:chakerim:

لیگ اسپانیا : بارسا 6 2 رئال مادرید ---------- بارسا 2 0 رئال مادرید :yes:

spiderkiller
11-26-2011, 23:29
باشه داداش من که چیزی نگفتم.خب بازم اولین 6گانه تاریخ رو ما گرفتیم. :love:
راستی دوستانی که میگفتن فدراسیون اسپانیا چه ربطی به رئال داره برن امار بازی با اتلتیکو فقط توی نیمه اول ببینن تا بفهمن فدراسیون میتونه به راحتی یک تیم رو توی یک بازی برنده کنه.

David Sina
11-27-2011, 00:03
ما که اتلتیکو رو 11 نفره 5-0 بردیم .......... حالا اگه بعضی ها این تیمو 10 نفره 3-1 میبرند مشکل خودشون هست

David Sina
11-27-2011, 00:14
عجب بازی مزخرف و خنده داری شده دربی مادرید:hehehe::hehehe: دو تا اخراجی / دو تا پنالتی / دو تا گل مفت واسه CR7

mas:-

kiansoft2000
11-27-2011, 08:10

سلام، من كه گفتم 2 سال پيش 6 گانه رو گرفتيم ولي به هر طريق هر چه از دوست رسد نيكوست (منظورم طرفداراي بارساست):balesh:

kiansoft2000
11-27-2011, 08:56
مجددا سلام

بامداد امروز صبح به وقت تهران يكي از نا اميدكننده ترين نتايج بارسا طي چند سال گذشته رغم خورد.

بارسا به نوعي در يكي از حساسترين بازيهاي خودش تا قبل از ال داربي كلاسيكوي رفت در لاليگا، همه معادلات رو به هم زد و با يك نمايش نسبتا ضعيف در حاليكه بيش از 72% بازي رو در اختيار داشت(مثل هميشه)، اسير بازي منطقي و دفاع چند لايه حريف چغر خود شد تا گوارديولا نشان دهد هنوز زمان دارد تا به مرز پختگي كامل برسد. از آنجا كه بارها و بارها در طله هاي اينچنيني مربيان برخي تيم هاي بعضا كوچك و كم بضاعت به مانند همين ختافه، آتلتيك بيلبائو، سوسيه داد و... گرفتار شده است. حربه اي كه خوزه مورينيو سرمربي وقت رئال هم در بازي فينال حذفي سال گذشته و فينال چمپيونز ليگ 2 سال پيش با اينتر، از آن بهره برد و با حفظ توپ در زمين خودي و سپردن مالكيت توپ و ميدان به بارسا به دفاع منطقي و دل سپردن به ضد حملات، نتايج را به سود خود به پايان برد. اما ماحصل حملات بي برنامه بارسا و چرخاندن توپ در ميدان و يارگيري من و تو من با لئو مسي، محو شدن وي در بازي و در نتيجه شكست بارسا بود.
گوارديولا ميبايست با كشاندن تيم حريف در زمين خودي و سپردن مقداري از مالكيت توپ به ايشان وبازي سازي از عقب به باز شدن لايه هاي دفاعي تيم حريف كمك ميكرد تا از آن سو ليونل مسي نيز فرصت و فضاي كافي براي انجام حركات تكنيكي و طرح ريزي حملات(ضد حملات) پيدا كند اما... چه سود. اين مربي با اين تفكر يك سويه ويكسان در همه بازيها(كه فقط برخي مهره هاي دفاعي و جلوزن با توجه به نحوه بازي حريف(فيزيكي يا تكنيكي) تغيير ميكنندكه البته ديگه الان براي بسياري از مربيان لاليگا و اروپا قابل آناليز است)،بارها و بارها به مشكل خورده است كما اينكه مدتي پيش نيز الساندرو كاستاكورتا مدافع بازنشسته و قديمي دوره طلايي آث ميلان در گفتگويي با گازتا دلو اسپورت از مجلات معتبر ايتاليا گفته بود:" بارسا در مقابل تيمهاي كاملا فيزيكي كه پرسينگ شديدي از جلو(خط هافبك) انجام ميدهند به حال بدي ميافتد" كه البته امروز صبح براي چندمين بار شاهد اين مسئله بوديم كه نتيجه آن هم از كار افتادن مسي و باز نشدن گره بازيهاي اينچنيني، (كه با حضور بازيكنان بزرگ و اسطوره به مانند كرويف، بكن بائر، رونالدو، زيدان و... و انجام حركات منحصربفرد كل تيم رو نجات ميدهند. دقيقا مثل نقشي كه مسي در بارسا بازي ميكند)، بود.
در اين بازي گوارديولا و مسي و طرفداران سينه چاك بارسا هر سه باختند:
گوارديولا: به دليل عدم تغيير سبك بازي بارسا، كه البته بايد فكري براي ايجاد تنوع در سيستم بازي سازي بارسا با توجه به سبك بازي حريف و تفكرات مربيشان كند
مسي: به علت گرفتار شدن و اشباع شدن در سيستم تغيير ناپذير بارسا (با همان حركات هميشگي و سبك و سياق حركت به سمت دروازه حريف)، و نه تيم مقابل
طرفداران: به مانند من بيچاره كه تا ساعت 2:30 دقيقه صبح و باسر درد تمام بيدار بودم واميدوار، و بايد 3،4 ساعت بعد سر كار حاضر ميشدم.

رئال اميدوارتر شد و الكلاسيكو حساستر و استرسها بيشتر كه مبادا جريان 4 سال پيش دوباره تكرار شود.tars::ashem:-
خدايا چنان كن سرانجام كار تو خشنود باشي و ما رستگار:khahesh:

David Sina
11-27-2011, 11:29
آره منم دیشب شاهد بازی بودم کاملا مسلط بودیم بر بازی ولی روی یه اشتباه فردی توسط کیتا و بوسکتس گل مفتی خوردیم ........

بوسکتس دیگه از چشمم افتاده heee:: میدونید اشکال ما کجا بود ؟ ما خلاقیت نداشتین تو بازی دیشب ..... اگه اینیستا یا سسک تو بازی بودند خیلی هجومی تر و مفیدتر میتونستیم حمله کنیم .........

یکی دیگه از دلایل باختمون اشتباهات پیاپی کمک داور بازی بود که 4 تا آفساید بی خود و اشتباه برامون گرفت حتی گلی که مسی زد کاملا سالم بود ........chomagh

من همیشه گفتم تو این جور بازی ها که گیر میکنیم باید از خلاقیت مسی و چند تا دیگه استفاده کنیم ......

حالا به هر حال فوتبال همیشه با هر تیمی راه نمیاد و دیشب چهره ی خشن خودشو به ما نشون داد ولی یه حسی بهم میگه ما دوباره به صدر میایم .....

هنوز به نیم فصل نرسیدیم و خیلی بازی های دیگه مونده باید روحیه تیم حفظ بشه ....... heee::

نگران نباشید دوباره به صدر میایمممممممممممممم:love:

spiderkiller
11-27-2011, 13:51
دوستان بارسایی یک سری چیز هست که میخوام بگم.برای خودم خیلی ناراحت کنندست.یک سری دلیل و انگیزه برام به وجود اومده که میخوام انجمن رو ترک کنم.از طرفی من به خودم قول داده بودم که دورتموند رو توی انجمن بالا بیارم.خیلی کارا میخواستم توی انجمن بکنم که نشد.یک سری دلیل دارم که میخوام براتون بگم و بعد باهاتون خداحافظی کنم البته هروقت دوباره حسش اومد میام.
1-شروع محرم و شلوغ شدن سرم به خاطر مراسم
2-باخت بسیار زشت و ناحق بارسا توسط داور و برد ناحق رئال توسط داور و 6 امتیاز اختلاف بینمون.واقعا دیگه حوصله کل کل و خودندن خبر های مختلف رو ندارم.همه دارن علیه بارسا کار میکنن حتی بازیکنا و حتی پپ.دیگه دلم نمیخواد توی اینترنت دنبال موضوع های فوتبالی باشم.از طرفی به تازگی خیلی علاقه مند به دورتموند شدم به خاطر استایل بازیشون که خیلی شبیه به بارساست و اونا هم جوون گرایی نسبتا بهتری از ارسنال دارن.به خودم گفتم تایپیک این تیم رو تو انجمن به یکی از بهترین تایپیک ها تبدیل میکنم ولی الان دیگه شرمنده خودمم شدم.از طرفی بارسا واقعا دیگه بحران داره.ما پارسال در بهترین شرایط و با اینکه تقریبا اخر فصل بود فقط 7 امتیاز از رئال جلو بودیم ولی اونا تا الان که قبل از نیمفصل هست 6 امتیاز ازمون جلو افتادن.قبول کنید که اگه بر فرض محال هم توی برنابئو و نیو کمپ اونا رو له کنیم هم باز نمیتونیم به صدر برسیم چون تا الان 5 برد پیاپی هم نتونستیم توی کل رقابت ها کسب کنیم.این یعنی امسال رو باید یکم انتظاراتمون رو بیاریم پایین.البته این ناتوانی به خاطر صرف بازیکنا نیست بلکه عوامل متعددی از جمله داور و خیلی چیزای دیگه که نمیخوام ازشون حرف بزنم باعث شدن ما این فصل با بحران مواجه بشیم.
3- دلیل بعدی تموم شدن شارژ adsl که تا بعد از مراسم وقت نمیکنم وصلش کنم از طرفی حوصله ندارم شارژش کنم چون واقعا دیگه کاری تو اینترنت ندارم.
4-مسائل شخصی
5-مشکلاتی که با بعضی از مدیرای سایت داشتم.
6-خراب کردن امتحانات میان ترم که داره به مشروطی منجر میشه.
خب دوستان دیگه باید کم کم با هاتون خداحافظی کنم ولی قول میدم بعد از الکلاسیکو دوباره بیام و یکم حرف بزنیم . با اینکه میدونم هممون اونمقع حال اومدن توی انجمن رو نداریم.من قبل از اینکه بیام توی فروم بازی های متعددی رو توی اینترنت امتحان کردم که خیلی بهم کیف دادن و معتاد شده بودم به بازی ها. اما بعد از اشنایی با دربی فهمیدم لذت بردن از اینترنت یعنی چی.
کلا خوشحالم که بارسا باعث شد با شما ها دوستان اشنا بشم.اگه خوبی بدی دیدید حلال کنید.دوستانی که کل کل کردیم به بزرگی خودتون ببخشید و حلال کنید.امیدوارم عزاداری هاتون هم قبول باشه.
دوستان فعلا خداحافظ.خیلی زود برمیگردم
راستی یادم رفت بگم.
زنده باد بارسا.زنده با کاتالونیا.پیش به سوی قهرمانی

alielguaje
11-27-2011, 14:02
چه جالب منم برام یه مسئله پیش اومده دوستان بارسایی این اخرین باری هست که من تایپیک میدم یه مدت کار دارم نمیتونم بیام سایت اولش بخاطر بارسلوناست بعدش به خاطر درسم بعدشم یبه خاطر خیلی از چیز های دیگه منم با خودم شرط بستم که تا سه ماه دیگه تو سایت نیام یعنی من از اسفند باز ایشا الله میام پس اگه بدی از ما دیدین ما رو حلال کنید مخلص همتونم خداحافظ
زنده باد بارسلونا زنده باد کاتالونیا

punisherhadi
11-27-2011, 14:10
بازم بد شانسی...!
اولین باختمونو دادیم...به نظر من این باخت لازم بود ...!چون چند وقتیه که گواردیولا و بازیکنامون تیمهای حریفو دست کم میگیرن و شل بازی میکنن(البته بخش بزرگی از این مشکلات مصدومیت های پی در پی هستشآ)....!این باخت گفت که از این به بعد باید با قدرت ادامه بدیم
انشا الله تیم بر میگرده به حالت قبلش و رئالو تو خونشون میبریم...
خدا وکیلی این یعنی چی؟؟؟؟؟؟
تمام تیم ها میان جلو بارسا 11نفره دفاع میکنن و به بسته ترین حالت ممکن بازی [Only Registered And Activated Users Can See Links]میکنن حتی خود رئال..........!......بعد همین تیما میرن جلو رئال میشن 3 دفاعه[Only Registered And Activated Users Can See Links]!و به بازترین حالت ممکن بازی میکنن...!
قضیه چیه ؟؟؟؟؟...خدا میدونه![Only Registered And Activated Users Can See Links]

GOLL
11-27-2011, 18:55
هدف همه ي ما كه اين مدت با هم بودين و ايشا ا.. باز هم هستيم يه چيزيه: ف و ت ب ا ل

شهريار و alielguaje منم واقعا ديگه وقت زيادي ندارم كه تو اينترنت بيام ! ولي با اين وجود سعي ميكنم بيام چون واقعا از بحث هاي فوتبالي لذت ميبرم !به شما هم پيشنهاد ميدم بيايد و با علاقه پست بزاريد !درسته بارسا نسبت به پارسال خوب نتيجه نگرفته !فوتبال هيجانش به همينه اين 6 امتياز باعث ميشه تيم تلاش هاش بيشتر بشه و بازي ها هم جذاب تر به اين ميگن قهرماني و موفقيت به عبارت ديگه يه درام

David Sina
11-27-2011, 19:05
دوستان به خاطر یه باخت که آدم نباید خودشو ببازه ....... مگر رئال پارسال از ما 5 تا نخورد ؟؟؟؟؟؟؟ از این بد تر میشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی دیدین که همه هوادارای رئال و روحیه و امید به آینده پای تیمشون موندند و ازش حمایت کردند ....... مثل بچه های مادریدی این انجمن ......

میدونم همه از باخت دیشب ناراحتیم ولی نباید تیم مون رو ول کنیم یا از تیم های دیگه مثل دورتموند تعریف کنیم ...........

من که تا پای جانم پای بارسا هستم و تا عمر دارم طرفدار این تیم میمونم ....... با برد هاش شادی میکنم و با باخت هاش هم یه کمی ناراحتی heee:: من از هر باخت بارسا خیلی چیزا یاد میگیرم و به دید مثبت نگاه میکنم ........

رفیق نیمه راه نباشید ............ مگه مدیران با من خوب هستند ؟؟؟؟؟ بیایید و به خاطر بارسا به خاطر فوتبال پاک و زیبا به خاطر سلطان پاس دنیا به خاطر بهترین بازیکن دنیا با هم باشیم .............

emad abadani
11-27-2011, 19:30
شما یه تیم بگید که نباخته باشه......
فوتبال هم بردوباخت داره نباید بخاتر یه باخت زود تیم رو ول کنیم

spiderkiller
11-27-2011, 20:17
دوستان واقعا ازتون انتظار نداشتم راجع به من اینطوری فکر کنید.یعنی فکر کردید من فقط به خاطر یک باخت حاظرم تیمم رو عوض کنم lagh:: من که دارم دنبال 15 میلیون میگردم بزارم گرو برای سربازی برم بارسلون فقط بتونم مسی رو حتی از 500 متری ببینم اونوقت تیم رو اینطوری ول کنم.واقعا عجیب بود حرفاتون.درضمن طرفداری من از دورتموند که به خاطر باخت بارسا نیست.من از اول طرفدار بارسا بودم و از سبک جوانگرایی و بازی دورتموند خیلی خوشم میومد ولی یک مدت هست که همه فکر کردن دورتموند یک تیم ضعیفه و توی انجمن هم کم ظلم بهش نشده.من تصمیم گرفتم با این شرایط ازش دفاع کنم.من مشکل اصلیم برای رفتن از انجمن دانشگاه بود ولی ظاهرا همه جور چیز به ما بستید.اگه قراره اینطوری فکر کنید من حتی اگه شده روزی یک پست میدم ولی نمیرم تا فکر نکنید من ازاون طرفدار های ابکی ها هستم.اصلا حالا که اینطور شد باید مدیرا این حکومت نظامی رو بردارن چون دارن به شعور ما توهین میکنن.هم با رئالی ها هستم هم با بارسایی ها.من سعیم رو میکنم بمونم ولی میدونم با زبون تندم بلاخره بن میشم ولی اشکال نداره.ولی بدونید خیلی از فکر کردنتون دلگیر شدم
زنده باد بارسا زنده با کاتالونیا

David Sina
11-27-2011, 21:58
نه داداش من منظورم تو نبودی چون درکت میکنم خودم هم دانشجو هستم میدونم چه مشکلاتی داری و دلایلت کاملا منطقی بود ....

خود من هم شاید خیلی کم تر بیام به خاطر ماه محرم و امتحانات ......... همین جمعه میانترم فیزیک دارم هیچی هم نخوندم ..40 نمره است heee::

به عشق بارسا و بچه های باحال دربی میام اینجا ............ مطمئنم دوباره به صدر بر میگردیم .... جوش نزنید واسه پوسستتون خوب نیست

David Sina
11-27-2011, 22:07
خب مثل اینکه بعضی ها چشم دیدن بارسا تی وی مارو ندارند heee:: چشاتون در بیاددددددددددددددددددد

سه شنبه هم بازی بارسا - رایووالکانو رو میزاره ...... دلتون بسوزههههههههههههههههههههه ههه ...... حسوداheee::

David Sina
11-27-2011, 22:09
وقتی تیم پرقدرت و حمایت شونده میلان رو تو سن سیرو که به جهنم خاموش معروفه شکست میدیم پس یک لحظه هم نباید به بارسا شک کرد ............ باخت به ختافه یه اتفاق بود ........مثل باخت به هرکولس ............

punisherhadi
11-27-2011, 22:20
بابا سر کیسه رو شل کن دیگه...!
راسل رو میگم...میبینه دفاع بارسا ضعف داره ها...گفته 40 تا به بیل نمیدیم......درسته که تو اینجور وقتا باید سیاست داشت و سریع عمل نکرد...ولی حداقل خبرش رو نمیدادن که ما انقدر انتظار نکشیم...مثل فابرگاس !
اگه بارسا دنبال موفقیت باشه باید تو همین نیم فصل اقدام به خرید بازیکن مورد نیازش کنه...اگه این کارو نکرد احتمال این که امسال جام هارو از دست بده خیلی خیلی بالا میره و ............
بهر حال دعا میکنم اعضای بارسا سر عقل بیان و سریع پیشگیری کنن و اجازه ندن مشکلاتمون دو برابر شه...یه شعارم بدم حرفم کامل شه....!
پیشگیری بهتر از درمانه
در ضمن...به نظر من از طرفدارای بارسا کسی نیست که بخاطر باخت تیمشو ول کنه...
من خودم به عشق بارسا زنده ام...و به بارسا افتخار میکنم

David Sina
11-27-2011, 22:29
بابا سر کیسه رو شل کن دیگه...!
راسل رو میگم...میبینه دفاع بارسا ضعف داره ها...گفته 40 تا به بیل نمیدیم......درسته که تو اینجور وقتا باید سیاست داشت و سریع عمل نکرد...ولی حداقل خبرش رو نمیدادن که ما انقدر انتظار نکشیم...مثل فابرگاس !
اگه بارسا دنبال موفقیت باشه باید تو همین نیم فصل اقدام به خرید بازیکن مورد نیازش کنه...اگه این کارو نکرد احتمال این که امسال جام هارو از دست بده خیلی خیلی بالا میره و ............
بهر حال دعا میکنم اعضای بارسا سر عقل بیان و سریع پیشگیری کنن و اجازه ندن مشکلاتمون دو برابر شه...یه شعارم بدم حرفم کامل شه....!
پیشگیری بهتر از درمانه
در ضمن...به نظر من از طرفدارای بارسا کسی نیست که بخاطر باخت تیمشو ول کنه...
من خودم به عشق بارسا زنده ام...و به بارسا افتخار میکنم

موافق خرید بیل هستم چون تو پست دفاع چپ هیچی حرفی برای گفتن نداریم ....... آبیدال مدافع خوبیه ولی بیشتر وسط بهمون کمک میکنه ....... ولی با همین بازیکنان هم 3 تا جام میگیریم این فصل :bia baghalam:

spiderkiller
11-27-2011, 22:59
نمیدونم چرا روسل رئیس بارساست؟ واقعا کاش ما هم ثروت رئال رو داشتیم.الان بیل و الابا رو میگرفتیم و ابیدال پراشتباه رو مینداختیم بیرون.واقعا اگه بیل بیاد دیگه هیچ مشکلی نداریم.با 6 تا بازیکن حمله میکنیم که فقط دوتاشون مهاجم کاذبن:jeddiiiii::ahaaaaaa::ahaaaaaa: دیگه تیما حتی اگه 20 نفری هم دفاع کنن باز حریفمون نمیشن

David Sina
11-27-2011, 23:02
آره .................. ولی دوران آبیدال هم تموم میشه و مجبور میشن یه ستاره بخرند ............ دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره

hemra
11-27-2011, 23:22
موافق خرید بیل هستم چون تو پست دفاع چپ هیچی حرفی برای گفتن نداریم ....... آبیدال مدافع خوبیه ولی بیشتر وسط بهمون کمک میکنه ....... ولی با همین بازیکنان هم 3 تا جام میگیریم این فصل :bia baghalam:

خرید بیل میتونه به بارسا خیلی کمک کنه. چون سرعت و تکنیک بالایی داره . خیلی خوب میشه اگه بگیرنش.ولی من فک کنم این خوکا خیلی سنگ اندازی کنن:fek konam::fek konam::fek konam::fek konam::fek konam::fek konam::fek konam:

spiderkiller
11-28-2011, 10:21
خرید بیل میتونه به بارسا خیلی کمک کنه. چون سرعت و تکنیک بالایی داره . خیلی خوب میشه اگه بگیرنش.ولی من فک کنم این خوکا خیلی سنگ اندازی کنن:fek konam::fek konam::fek konam::fek konam::fek konam::fek konam::fek konam:
خود پرز اعلام کرده به خاطر اینکه نتونستن نیمار رو بخرن دیگه هربازیکنی رو که بارسا بخواد بخره پیشنهاد بیشتری بهش میدن.الکسیس هم خودش خواست بیاد وگرنه الان رئال یا سیتی برده بودنش

emad abadani
11-28-2011, 13:56
اعلام آمادگي تيم ملي کاتالونيا براي بازي دوستانه

بازيکنان اهل ايالت کاتالونيا با وجود تهديدات و هشدارهاي فدراسيون فوتبال اسپانيا بار ديگر تيم ملي کاتالونيا را تشکيل و براي بازي دوستانه اعلام آمادگي کردند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به نقل از اسپورت کاتالونیا، ستارگانی چون پویول، والدس، پیکه، ژاوی، بوسکتس و فابرگاس برگ برنده سیاسیون کاتالونیا هستند تا به بهانه بازی‌های دوستانه ملی شعارهای جدایی طلبی و خود مختاری خود را با صدای بلندتری در فضای اسپانیا سر دهند.
فدراسیون فوتبال اسپانیا بارها در این مورد به مقامات فوتبال کاتالونیا که برای خود حتی فدراسیون جداگانه فوتبال تاسیس کرده‌اند هشدار داده و فعالیت‌ آن‌ها را فاقد ارزش قانونی توصیف کرده‌اند.
این در حالی است که دلالان فوتبال در سراسر جهان تلاش می‌کنند تیم‌های ملی برخی کشورها را برای بازی دوستانه با تیم ملی موسوم به کاتالونیا ترغیب کنند تا به صورت میهمان در نیوکمپ با این تیم پر ستاره بازی کنند.
این بازی‌ها هرگز در تقویم فیفا قرار نمی‌گیرد و دولت اسپانیا نیز معمولا برای صدور روادید سنگ اندازی می‌کند.

GOLL
11-28-2011, 17:08
بچه ها من اگه ديروز اون پست و گذاشتم منظورم اين بود كه چه خوبه با اينكه همه مون كار داريم باز هم به عشق بارسا اينجا ميايم اميدوارم كسي برداشت ديگه اي نكرده باشه وگرنه من همتون رو ميشناسم و مطمئنم كه شما از من هم بيشتر بارسايي هستين!!به جون خودم

AL1reZA
11-28-2011, 21:16
ki::توجه توجه توجهki::

سلام به همه بروبچ رئالی و بارسایی:flowerysmile:
خوب فکر کنم پیاممو به همتون دادم و دیگه احتیاجی نیست توضیح بدم.roz::
و خدارو شکر همگی قبول کردین که این قوانین رئالو بارسا رو برداریم.roz::
ممنون از همگی که قبول کردین بدون تعصب در بخش و تاپیکه پست بدهید.roz::
دوستیمون از همه چیز مهم ترهroz:::ahaaaaaa:ki::[Only Registered And Activated Users Can See Links]
خوب قوانینشو می نویسم با دقت بخونید.:flowerysmile:

1-دوستان از امروز اجازه رفتن به بخش ها و تاپیک های همدیگر رو دارید در صورتی که با تعصب پست ندید و یا کل کل نکنید هرچند فنی باشهroz::
2-در همه تاپیک ها اجازه پست دادن رو دارید به جز حرف های خودمونی چون که می دانید حرف های خودمونی تعصبی هست و واسه همین 2تاپیک جدا زدیم.:flowerysmile:
3-اگر کاربری تازه وارد آمد و پستی داد که ناراحت شدید به مدیر اون بخش خبر دهید (من یا مصطفی) تا رسیدگی کنه نه اینکه نقل قول بزنیدو....ki::roz::
4-در تاپیک حرف های خودمونی مثل قبل اجازه دادن هرپستی رو دارید به جز این که به کاربران به طور مستقیم یا غیر مستقیم توهین شود.roz::
5- دوستان در صورت رعایت نکردن قوانین برخورد خواهد شد.roz::

roz::roz::roz::roz::

(نکات مهم)

بچه ها رئالی و بارسایی سعی کنید در تاپیک تبادل و نظر هر دو بخش فعال باشید و در مورده مشکلات تیم بحث کنید و...
فقط یادتون نره بدون تعصب و کل کل بحث کنید.

ممنون از همگی که قبول کردین رابطمون رو صمیمی تر کنیم.roz::
بدون تعصبki::
موفق و سربلند باشیدroz::
دمتون جیز:hehehe:ki::

David Sina
11-28-2011, 21:54
ki::توجه توجه توجهki::

سلام به همه بروبچ رئالی و بارسایی:flowerysmile:
خوب فکر کنم پیاممو به همتون دادم و دیگه احتیاجی نیست توضیح بدم.roz::
و خدارو شکر همگی قبول کردین که این قوانین رئالو بارسا رو برداریم.roz::
ممنون از همگی که قبول کردین بدون تعصب در بخش و تاپیکه پست بدهید.roz::
دوستیمون از همه چیز مهم ترهroz:::ahaaaaaa:ki::[Only Registered And Activated Users Can See Links]
خوب قوانینشو می نویسم با دقت بخونید.:flowerysmile:

1-دوستان از امروز اجازه رفتن به بخش ها و تاپیک های همدیگر رو دارید در صورتی که با تعصب پست ندید و یا کل کل نکنید هرچند فنی باشهroz::
2-در همه تاپیک ها اجازه پست دادن رو دارید به جز حرف های خودمونی چون که می دانید حرف های خودمونی تعصبی هست و واسه همین 2تاپیک جدا زدیم.:flowerysmile:
3-اگر کاربری تازه وارد آمد و پستی داد که ناراحت شدید به مدیر اون بخش خبر دهید (من یا مصطفی) تا رسیدگی کنه نه اینکه نقل قول بزنیدو....ki::roz::
4-در تاپیک حرف های خودمونی مثل قبل اجازه دادن هرپستی رو دارید به جز این که به کاربران به طور مستقیم یا غیر مستقیم توهین شود.roz::
5- دوستان در صورت رعایت نکردن قوانین برخورد خواهد شد.roz::

roz::roz::roz::roz::

(نکات مهم)

بچه ها رئالی و بارسایی سعی کنید در تاپیک تبادل و نظر هر دو بخش فعال باشید و در مورده مشکلات تیم بحث کنید و...
فقط یادتون نره بدون تعصب و کل کل بحث کنید.

ممنون از همگی که قبول کردین رابطمون رو صمیمی تر کنیم.roz::
بدون تعصبki::
موفق و سربلند باشیدroz::
دمتون جیز:hehehe:ki::

من آخر نفهمیدم بارسایی ها و رئالی ها میتونند تو حرف های خودمونی همدیگر شرکت کنند یا نه ؟؟؟
شماره 2 نوشتی آره شماره 4 نوشتی نه :gijjj::hehee:

David Sina
11-28-2011, 22:05
من هنوز نمیتونم این موضوع رو هضم کنم :soal:entezar:: فکر کنم طرح مناسبی نباشه ......... چون دوباره ممکنه یه حرفی به کسی بربخوره و دوباره جنگ و دعوا

AL1reZA
11-28-2011, 22:09
من هنوز نمیتونم این موضوع رو هضم کنم :soal:entezar:: فکر کنم طرح مناسبی نباشه ......... چون دوباره ممکنه یه حرفی به کسی بربخوره و دوباره جنگ و دعوا
داداش اون وقت کسی که شروع کرده اخطار می گیره.

AL1reZA
11-28-2011, 22:28
من آخر نفهمیدم بارسایی ها و رئالی ها میتونند تو حرف های خودمونی همدیگر شرکت کنند یا نه ؟؟؟
شماره 2 نوشتی آره شماره 4 نوشتی نه :gijjj::hehee:
در تاپیک حرف های خودمونی اجازه دادن پست رو ندارند.
منظورم از شماره 4 هم این بود که مثلا شما بارسایی ها در تاپیک خودتون اجازه دادن هر پستی رو دارید به جز این که به دوستان رئالی به طور مستقیم و غیر مستقیم توهین شود.

AL1reZA
11-28-2011, 22:29
سوالی دارید بپرسید تا پاسخ بدم:flowerysmile:

spiderkiller
11-28-2011, 22:30
من کاملا موافقم چون یک جورایی خودم شروع کننده قیام ضد حکومت نظامی بودم و از اولش مخالف جدایی بودم. :hehee::balesh:
امیدوارم این طرح به انحراف کشیده نشه.پیشاپیش از نظرات همه متشکرم.دوستان برای ابروی منم که شده کل کل نکنید که اگه این اتفاق بیوفته دیگه فقط مدیرا نیستن که پشیمون میشن بلکه منم پشیمون میشم که چرا از این طرح اینهمه حمایت کردم.

David Sina
11-28-2011, 22:45
سه شنبه تیم 4 مادرید رو شکست میدیم شکست تیم اولش باشه واسه 2 هفته دیگه ........... برنابئو حماسه ای دیگر در راه است

mortezarm
11-28-2011, 22:46
البته مثه اینکه میشه اینجا هم پست داد منم میام به نمایندگی رئالی ها خوشحالم که چنین مرزی برداشته شد و دوستان بارسایی از دوستای خوب ما هستن و از دیدار رودروی همشون مجددا خوشحالمroz::

David Sina
11-28-2011, 22:48
البته مثه اینکه میشه اینجا هم پست داد منم میام به نمایندگی رئالی ها خوشحالم که چنین مرزی برداشته شد و دوستان بارسایی از دوستای خوب ما هستن و از دیدار رودروی همشون مجددا خوشحالمroz::

داداش تو قسمت حرف های خودمونی نباید پست بدی om:::-ang:ey babaaa:

AL1reZA
11-28-2011, 22:51
داداش تو قسمت حرف های خودمونی نباید پست بدی om:::-ang:ey babaaa:
داداش این یکی اشکالی نداره مرتضی گفت منتظر قدمتون هستم در تاپیک رئال:flowerysmile:

mortezarm
11-28-2011, 22:51
بابا منم اینجوری فک میکردم
ولی من از طرفه مقامات بالا مسول شدم
حالا اگرم نمکیشه این یکی عیب نداره تو بگذر

AL1reZA
11-28-2011, 22:52
خوب دوستان اگه سوالی ندارید شروع کنیم.[Only Registered And Activated Users Can See Links] rsUV+AAAEVUlEQVRYhe2XP4QkWRzHvxxH07yio2GoYikuekWzd PTKZEdT7YKlOWqjYRkenS1LRR0cQ0UXFEtxbDYMxXLZizYrimE ZLngMzWSPiZoJfhe82urq6p7p6t257L5+QXvd7/ep35/3e9XA/9qIc54kSZIkaZrOLxLP817S+2w2sx+iKKKWiluaTOMf9S6EaDy maRoE[Only Registered And Activated Users Can See Links] 0jQ1xhhjlFJ5njPG+pLCMHz/Ua0eNqQ4jgG0Y/r7H8pKGp24f1ymtK2qqvrCwjCcnidZScUtrR+JiJRSAJIksb5W D5SVFCe567rGmA5p/Ujjiegb1mDIUmWykvKKyhWtH4lzLoQwxmitv9zVATXsNubqK/njHiTGmBDCdV0Ak2k8PU+Whc5Kmr6JAQghAIxOXH8sGGMdzOqB Pt1QVtKpz59jeJ6ntW62aa3TNI1l4o8FF9FgyK4voTJQCV0gXU D+zt5dyNUDWbOBZiVNpnEQBAcCurvvJt0WyT2BUaByy3QB7mOR KQvISloW2h+LwxgAeUUP6y7Jdd38oouxpjIMhmxZ6EWmzuZyMG SO4xzGAFgWOq+ouN0yAObP/SQq4Z7gbC79sfDHYjKNJ9N4MGSHp9RkGjep+PCpWmTqzSLlp6A M9Hk/SWwnMCspVcbG9xwpCAJ/LEYnbrPCOa9JGehqh/QZwkd2pcoVNVbcUlbW4+M5eZ4npVRKVVVFRMYYxlgef4P9BSo2 pi8BYPfw3tz3IHV2frmj6Xnijr6RWqaXiCd49QvfPb9E9Nu8x5 hvn0RbMADuCNWHDeb6HdwRTn3+7vJ6MGR2fDQbbSaOIF19pVSZ 0YkrpbRD2h2Bn9Y/S9P0ujL2UfyxEEI0CZdSHj5VQRC0e+lsLhfvN8nJrtQiU6d+nb GHdT1+loW2h0kIwViPLrfiIlpkapGpOMlfn23ds+WKspK4iJra rB/rG6TXVN2VvT09z+tU2zo9m8v2evtW/H51SPasNNnrtOgPkTzPM8bc3FO5qqf1stAAOnfgzf2hm6KPxhN hr6jmUhj6YByMsTzP7bvD67Oo1wjvIztD24Pq1a/1y9Bx70PfofnVCwVxUOPs+D1hGEYRkmRjUoJzPH8AjybFsWMMi PZYnsN1n9x4HImxjd80hUUmyWbRGDw1Ko8guS603jgVAtfXIAK AdpRa74nMcRxL6jWE8nwrV0AdDQClumnc1eAUAA63eDtv1hh7k mS/baKxnfLzqIYdkBCb5NgcRlENcF3s9ojYTpLneT8NemDaJCnr8j Q1axevTbJjojEAvSYQ57ULe4D2dnnbdpuib+95nmefvarAGKTc hJLn3expvecUH9HlUVQ7Ugq8NfIZ67ZlFH1vQFZBEEi5cacUlE JVdfMm5Z56HD2KZrNZkuzpNGtVBc5fAtOI825ttIaULzGHdmX/6TdijHVWXoz0H+lfLQfXZ2Juj6wAAAAASUVORK5CYII=

spiderkiller
11-28-2011, 22:55
مگه شروع داره؟خب هرکسی نظری داشت بیاد بگه دیگه.:balesh::love:

AL1reZA
11-28-2011, 22:58
خوب دیگه بهتره به قوانین احترام بگذاریم.:flowerysmile:
موفق و سربلند باشید

David Sina
11-28-2011, 23:09
من گذاشت م................ خب داشتیم میگفتیممممممممممممممممممم 3 شنبه همه بچه ها هستند ایشالله میترکونیم

hadizizo
11-29-2011, 09:36
سلام بچه ها
خیلی نظر خوبیه اینکه این محدودیت ها برداشته بشه....2 تا تیم خارجی دلیل نمیشه من به هم وطنم توهین کنم .خوب نیست ما به خاطر 2 تا تیم خارجی باهم کل کل کنیم.پس بیایید از رقابتشون لذت ببریم و با هم دوست باشیم و به هم توهین نکنیم به نظر من این بهتره...من همتون رو دوست دارم و با همتون رفیقم:iran:
تقدیم به همه بچه های دربی به خصوص رئال و بارساroz::roz::

David Sina
11-29-2011, 12:28
باید یه فکری واسه بعضی بازی ها داشته باشیم ........... مثل بازی با سویا یا ختافه ........... چه جوری میشه تیم هایی رو که 11 نفره دفاع میکنند رو شکست داد ؟؟؟؟؟؟؟؟ چه جوری میشه از لایه های دفاعی چند نفره موقعیت گل ساخت ؟؟؟؟؟؟؟

بچه های آبی اناری نظرتون چیه ؟:soal:

spiderkiller
11-29-2011, 12:42
داداش سبکای دیگه مقابله باهاشون خیلی سخت تر از سبک دفاع مطلق هست و تاکتیک واضح هست.نمیدونم چرا پپ این کار رو نمیکنه.همه میدونن برای مقابله با دفاع 11 نفره باید از شوتای از راه دور ویا و مسی و اینیستا استفاده کنیم.همینطور سانتر از جناحین توسط الوز و پدرو و سانچز که میتونه مسی یا ویا و بازیکنای قد بلند مثل بوسکتس رو صاحب موقعیت کنه.نمیدونم چرا بارسا جلوی این سبک دفاعی این تاکتیک رو اتخاذ نمیکنه

David Sina
11-29-2011, 12:52
آره وقتی میبینیم که تیم مقابل اینطور دفاع میکنه دیگه نباید این همه پاس الکی به هم بدیم باید یه شکاف ایجاد کنیم .........

راستی مسی 11 گل به رئال مادرید زده ولی رونالدو 3 گل به بارسا زده فقط .......... این یه نشون برتری دیگر مسی :bia baghalam:

David Sina
11-29-2011, 19:15

یک سال پیش در چنین روزی بود که اقای خاص، مربی پرتغالی رئال مادرید در اولین حضورش در نوکمپ به عنوان مربی رئال تحقیر شد. شکست 0-5 رئال در نوکمپ و با گلهای چابی، پدرو ، ویا ( 2 گل) و جفرن، بدترین شکست تاریخ مربی گری ژوزه مورینیو را رقم زد

اکنون و با گذشت یک سال از آن برد تاریخی اگر از هواداران بارسا بپرسید که یکی از هیجان انگیزترین لحظات فوتبالی ای که به یاد دارید ، کدام لحظه است، بدون شک به این برد 0-5 در ورزشگاه نوکمپ اشاره می کنند

29 نوامبر سال 2010 بود که دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در هفته سیزدهم رقابتهای لالیگا مقابل هم قرار گرفتند.این اولین باری بود که ژوزه مورینیو به عنوان مربی رئال گام در نوکمپ می گذاشت.این شب هم مثل شب 8 ژانویه سال 1994 و زمانی که بارسا با سه گل روماریو، کومن و ایوان ایگلسیاس، رئال ماردید خورخه بالدانو را خرد کردند. این بار، گلزنان بارسا، چابی، پدرو ، ویا ( با 2 گل) و جفرن بودند که باعث شدند کمپین کف دست (یا پنج تایی ها) به راه بیفتد.

گل اول به نام چابی

بازی در دقیقه 10، 0-1 به نفع بارسا شد. اینیستا توپ رابه جلو آورد. مارسلو در نقطه پنالتی نتوانست توپ را مهار کند و چابی که از عقب خود را رسانده بود کاسیاس را شکست داد تا اولین گل بازی از راه برسد

پدرو زننده گل دوم

چابی توپ را از سمت راست سانتر کرد. ویا که در جناح دیگر زمین بود از سرخیو راموس رد شد و کاسیاس را گمراه کرد. توپ را به پدرو رساند و پدرو در دقیققه 18 بازی دروازه خالی را تبدیل به گل کرد

2 گل از ویا

البته تعداد گلها از آنچه توقعش را داشتیم بیشتر بود. داوید ویا، ناکامی اش در گلزنی در هفته های پیشین ال کلاسیکو را با به ثمر رساندن 2 گل در مصاف با رئال جبران کرد. هر دو گل ویا از روی پاسهای مسی به ثمر رسید. گل سوم در دقیقه 55 و گل چهارم در دقیقه 57.

جفرن هم گلزنی کرد

جشنواره گل بارسا با گلزنی جفرن به پایان رسید. ستاره جوان بارسا از عقب رسید، توانست کاسیاس را شکست دهد و بازی را 0-5 کند.

بدین ترتیب، رئال که با عنوان صدرنشین جدول گام به نوکمپ گذاشته بود، با قرار گرفتن در رده دوم جدول این ورزشگاه را ترک کرد. بارسا صدر جدول را در اختیار گرفت و این جایگاه را تا مسجل شدن جشن قهرمانی اش در دیدار با لوانته در روز 11 ماه می سال 2011 حفظ کرد.

برد تیم پایه ای مقابل تیم پرزرق و برق

در بازی 0-5، بارسلونا 8 بازیکن از محصولات آکادمی فوتبال خودش را در زمین مسابقه می دید و برای رئال تنها، یک بازیکن از تیم پایه ای این باشگاه (ایکرکاسیاس) در زمین مسابقه بود.این بازی را می توان به نحوی مصاف تیم پایه ای بارسا با تیم پرزرق و برق کهکشانی دانست. تیمی که متشکل از خریدهای اخیر بارسا بود با 90 میلیون یورو بسته شده بود( 40 میلیون یورو ویا، 30 میلیون یورو دانی آلوس، 15 میلیون یورو آبیدال و 5 میلیون یورو پیکه) در مقابل تیمی که پرس تنها برای خرید یکی از مهره هایش (کریس رونالدو) 100 میلیون یورو پرداخت کرده بود.

از بروینس تا پیکه

اگر در برد 0-5 سال 1994 این تونی بروینس اسلات بود که کف دستش را برای نشان دادن برد 0-5 تیمش به هواداران به کار گرفت، این بار این جرارد پیکه بود که برد 0-5 تیمش را با نشان دادن کف دستش به هواداران حاضر در نوکمپ جشن گرفت.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

mamaliss
11-29-2011, 21:26
سلام.
خب دوستان نظرتون در مورد بازی امشب چیه، طبق معمول تیم مقابل با 11 نفر دفاع میکنه.
تو این مواقع همون طور که شما گفتید استفاده از شوت های بازیکنان مثل ویا ، ژاوی، مسی و .... هست یه راه دیگه هم استفاده از سانتر و پاس های بلند از دفاع به حمله است.

David Sina
11-29-2011, 22:08
استفاده از سانتر رو کلا بی خیال شین چون وقتی دنی الوز سانتر میکنه هیشکی تو محوطه جریمه تیم حریف نیست مثل سانتر هاش تو بازی با ختافه

spiderkiller
11-29-2011, 22:28
استفاده از سانتر رو کلا بی خیال شین چون وقتی دنی الوز سانتر میکنه هیشکی تو محوطه جریمه تیم حریف نیست مثل سانتر هاش تو بازی با ختافه
اتفاقا یکی از بهترین تاکتیک ها همون سانتر هست مخصوصا جلوی رئال اما نه سانتر هوایی بلکه زمینی که قدرت یک شوت رو داشته باشه و بیاد مستقیم پشت محوطه برای شوت سرضرب.اخه ما بازیکنای زیاد بلند نداریم که بخواییم سانتر هوایی کنیم.ولی بازیکنای شوت زن داریم

David Sina
11-30-2011, 00:33
خب نیمه اول 3 تا زدیم ........... آفرین به الکسیس ........... حرکت ژاوی روی گل دوم و حرکت پیکه روی گل سوم دیدنی بود :ahaaaaaa:

spiderkiller
11-30-2011, 14:04
برد اسون رو تبریک میگم.خیلی بهم حال داد از دو جهت.
1- ویا دوباره رو فرم اومده البته نه فرم والنسیا ولی به فرمش توی پارسال رسیده
2-الکسیس نشون داد حتی وقتی مسی خوب بازی نکنه ما اونو داریم که میتونه کلید قفلامون بشه.
به نظر من اگه واقعا پاس ژاوی روی گل دوم شانسی نبوده باشه که میدونم نبود میتونه پاسش جزء 5پاس برتر تاریخ باشه.از توپی که حتی مربی ها هم اونو مرده حساب میکنن یک گل درست کرد.واقعا لایق اینه که برای همیشه سلطان پاس لقب بگیره.

punisherhadi
11-30-2011, 21:46
اتفاقا یکی از بهترین تاکتیک ها همون سانتر هست مخصوصا جلوی رئال اما نه سانتر هوایی بلکه زمینی که قدرت یک شوت رو داشته باشه و بیاد مستقیم پشت محوطه برای شوت سرضرب.اخه ما بازیکنای زیاد بلند نداریم که بخواییم سانتر هوایی کنیم.ولی بازیکنای شوت زن داریم
کاملا موافقم...کاشتن توپ از جناحین برای شوت خیلی سیستم خوبی میتونه باشه...البته اگه بارسا استفاده کنه...
راستی دیشب چه حالی داد:
1_الکسیس نشون داد داره به اوج بر میگرده
2_پیکه چه حرکتی کرد و چه پاسی هم داد!!(پیکه خیلی جالبه!دوتا قدم ور میداره 10 متر میره جلو...واقعا پاهای بلندی داره)
3_مسی هم گل خیلی توپی زد...
4_فابرگاسو بگو...چقدر با مسی هماهنگ شده!

همش این نوشته هارو نخونید کیف کنید دیگه....!
یه ماشا الله(چشم نخورن) هم بگید

David Sina
12-02-2011, 17:54
ما بازیکنان شوت زنی خوبی داریم ......... و باید تو مواقعی که از راه نفوذ به مشکل میخوریم از قدرت شوت زنی استفاده کنیم .....

کاری که رئال به خوبی انجام میده ........ ژاوی / اینیستا / مسی / ویا / الکسیس / دنی آلوز و ........ همه اینها شوت زنی بلد هستند ولی چون تاکتیک تیم و فلسفه بازی ما پاس کاری خیلی کم شوت میزنند .........

دروازه 7 متره داداش شوت کن گل میشه :jeddiiiii:

ای داداشی که تو قسمت هواداران رئال به بارسلونا بهترین تیم جهان و پرطرفدارترین تیم جهان میگی گربه سیاه

بدون که اگه ما گربه سیاهیم شما موش سیاه هم نیستید

David Sina
12-03-2011, 13:29
ای داداشی که تو باغ حرفایی که زده شد نیستی....:sigar:
منظور من از گربه سیاه گیخون بود نه بارسلوناmas:-
خیله خب حالا ......... پیاز داغشو زیاد نکن ....... تقصیر خودته واضح پست نمیدی ...... حالا بیخیال ...

گرفتم منظورتو .....:flowerysmile:

David7
12-03-2011, 15:20

امروز، مهاجم دوست داشتنی بارسلونا 30 ساله می شود. 3 دسامبر روز تولد اوست. بازیکنانی که شخصیت حضور در بارسلونا را داشته باشند در دنیای امروز فوتبال زیاد نیستند. هواداران بارسا همیشه در مقابل حضور بازیکنان خشن در تیم از خود عکس العمل نشان داده اند.

داوید ویا در ابتدای فصل گذشته به آبی و اناری ها ملحق شد و به سرعت در دل هواداران نشست. شخصیت آرام و تلاش بی امان او در زمین نیز بر محبوبیت فردی او افزود. از گل های به یاد ماندنی داوید ویا می توانیم به دو گل در بازی 5-0 معروف مقابل رئال مادرید و گل تماشایی او در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچستر یونایتد اشاره کنیم. منم به نوبه خودم تولد این مهاجم خطر ناک تیم فوتبال اسپانیا و بارسونا رو تبریک میگم ... :love:

Sulejmani
12-03-2011, 23:52
خوب تیمتون هم که طبق معمول داره بازی به بازی بهتر میشه / امشب هم که لوانته رو بیچاره کردید فعلا که 5-0 خدا به دادشون برسه

emad abadani
12-04-2011, 11:22
تبریک میگم واقعا سانچز یکی از قشنگ ترین گل های تاریخ:yes: خودش رو زد کوینکا هم که عالی بازی میکنه فابرگاس هم که مصیبته

David Sina
12-04-2011, 11:32
منم این برد شیرین رو به همه آبی اناری های عزیز تبریک میگم به امید 5 تایی کردن دوباره رئال اینبار در برنابئو .........::bow

ما به سومین خط دفاع برتر لالیگا 5 گل زدیم و این نشونه ی خوبی است ........ :ghelyon:

rinaz
12-06-2011, 13:56
سلام من تازه تو سایت ثبت نام کردم دوستم هارانان این سایت رو به معرفی کرد نمیدونم شاید من اولین دختری باشم که تو این سایت ثبت نام کرده ام اما امیدوارم دختراهم یه کم علاقه به فوتبال نشون بدن مثل من که عاشق بارسا و سسک هستم خیلی هم امیدوارم که بتونیم الکلاسیکو 163 را ببریم.

David Sina
12-07-2011, 15:08
این پیروزی شیرین و پر گل رو به همه آبی اناری های عزیز تبریک میگم ............ کدوم تیم میتونه با 8 بازیکن تیم B تو لیگ قهرمانان اروپا یه تیم رو 4 تایی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط بارسلونا .......... فوتبال دنیا باید جلوی بارسلونا و جوانان لامسیا تعظیم کنه .........

روزنامه های مادرید مارکا و آ اس که از حامیان مالی رئال مادرید هستند اعلام کردند مسی و گواردیولا از رای و محبوبیت مردمی بالا تری برخوردارند ...... واقعا اگه جای رئالی ها بودم سکوت میکردم mas:- تو شهر خودتون هم محبوبیت مسی و پپ از رونالدو و مورینیو بیشتره .......... حالا بازم بگین اخلاق mas:-

spiderkiller
12-08-2011, 02:05
خب بعد از یک هفته دسترسی نداشتن به اینترنت دوباره اومدم.ریناز خانوم عضویت شما رو هم تبریک میگم ولی من خانوم های زیادی رو قبل از شما توی سایت دیدم شما اولیش نیستید.امیدوارم موفق باشی.
واقعا بارسا بعد از اون باخت جون تازه ای گرفت و نشون داد دیگه باید همه بازیهای فصل رو تا وقتی به جایگاه اصلیش برسه ببره.پیش به سوی 6گانه

David7
12-08-2011, 02:58
سلام من تازه تو سایت ثبت نام کردم دوستم هارانان این سایت رو به معرفی کرد نمیدونم شاید من اولین دختری باشم که تو این سایت ثبت نام کرده ام اما امیدوارم دختراهم یه کم علاقه به فوتبال نشون بدن مثل من که عاشق بارسا و سسک هستم خیلی هم امیدوارم که بتونیم الکلاسیکو 163 را ببریم.

سلام به جمع بارسایی ها خوش اومدی شما اولین نیستید و امیدوارم آخرین هم نباشین از هارانان هم تشکر میکنم که یه بارسایی رو به ما معرفی کرد ... :eyvalla:

خب بعد از یک هفته دسترسی نداشتن به اینترنت دوباره اومدم.ریناز خانوم عضویت شما رو هم تبریک میگم ولی من خانوم های زیادی رو قبل از شما توی سایت دیدم شما اولیش نیستید.امیدوارم موفق باشی.

واقعا بارسا بعد از اون باخت جون تازه ای گرفت و نشون داد دیگه باید همه بازیهای فصل رو تا وقتی به جایگاه اصلیش برسه ببره.پیش به سوی 6گانه

به شهریار هم به خاطر بازگشتش خوش آمد میگیم در نبود او تاپیک بارسا خلوت بود ... lay_;;

هر کس در مورد الکلاسیکو نظری داره به این تاپیک بره... نظرسنجی: تبادل نظر درباره ElClasico 163 رئال مادرید - بارسلونا (بازی رفت فصل12/2011) :khelal dandoon: ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

David Sina
12-08-2011, 15:13
3 بازی در نیوکمپ / 13 گل زده / 0 گل خورده .................. فراتر از یک باشگاه ............

spiderkiller
12-08-2011, 20:19
چه باحال دوستان.هنوز دو روز مونده تا الکلاسیکو رئالی ها دارن جشن میگیرن.واقعا جالبه.من که تقریبا 90 درصد مطمئنم بازی رو یا میبریم یا رئال میتونه دقیقه 93 مساوی کنه.ولی میدونم کل بازی دست ماست و توی گل زدن ما پیشرو هستیم درست مثل بازی با میلان.فکر میکنم بازی با میلان اماده سازی بود برای بازی با رئال.تقریبا 70 درصد مطمئنم توی حمله بارسا از 3 مدافع استفاده میکنه و 50 درصد مطمئنم ویا فیکس نیست.ترکیب رو میشه از صحبت های پپ فهمید که به نظر من ترکیب فوق العاده قوی هست و میتونه رئال رو توی برنابئو بزنه.امسال برد های پیا پی رئال رو با باختی پرگل خاتمه میدیم و به صدر جدول تکیه میزنیم.ترکیب احتمالی رو توی تبادل نظر بازی های بارسا میزارم.
به امید 6تایی کردن دوباره رئال و بیرون کردن مورینیو از لالیگا.مطمئنم اگه این بازی رو ببریم اونم با اختلاف گل بالا مورینیو از رئال میره و اونوقت رئال به اینتر تبدیل میشه.تیمی که از ژرز 6 تا میخوره.به شدت منتظر شنبه هستم تا تحقیر شدن مورینیو رو ببینم.میریم برای رقم زدن تاریخ.مطمئنم بازی رو میبریم ولی مهم اختلاف گل بالاست تا بتونیم روحیه تیم خودمون رو تجدید و روحیه حریف رو برای ادامه لیگ ضعیف کنیم.یکی از دوستان خارج از فروم میگفت بارسا باید از ترکیب ب استفاده کنه تا بازیکنای اصلی خسته نشن برای جام باشگاه ها چون بارسا ب هم رئال رو میزنه.منم حق رو به اون میدم ولی باید اونا رو 6 تایی کنیم تا دیگه جلوی بارسا جشن پیش پیش نگیرن.
زنده باد بارسا.از همینجا اعلام میکنم بعد از برد بیایید با هم فروم رو بترکونیم ولی از کل کل با رئالی ها خودداری کنید که دوباره تا الکلاسیکو بعدی حکومت نظامی میشه

AGALAYOYO
12-08-2011, 22:30
سلام داوید ویا بازی کن خوبی نیست
اگر به موفقیتی دست یافته است به خاطر سایر بازیکنان است.:chakerim::fek konam::ghelyon:

David Sina
12-08-2011, 22:54
بهتره دنی آلوز رو به خط هافبک اضافه کنه و از 3 مدافع استفاده کنیم ........... 3 - 5 -2 بهترین ترکیبه ...........

باید میدون بازی رو در اختیار بگیریم تا رئالی ها هم ضد حمله نزنند

rinaz
12-08-2011, 22:57
سلام خیلی ممنون .ببخشید فکر نمیکردم قبل از من خانومای دیگه ای تو این سایت ثبت :rose:نام کرده باشند به هر حال من عذر میخام

David Sina
12-08-2011, 23:00
سلام خیلی ممنون .ببخشید فکر نمیکردم قبل از من خانومای دیگه ای تو این سایت ثبت :rose:نام کرده باشند به هر حال من عذر میخام

ثبت نام کرده زیاد داشتیم ولی هیچ کدومشون فعالیتی نمیکردند :sooot:

rinaz
12-08-2011, 23:01
بهتره دنی آلوز رو به خط هافبک اضافه کنه و از 3 مدافع استفاده کنیم ........... 3 - 5 -2 بهترین ترکیبه ...........

باید میدون بازی رو در اختیار بگیریم تا رئالی ها هم ضد حمله نزنند
ما نباید اصلا این ریسک رو بکنیم 3-5-2 خیلی سیستم خطرناکیه اونم مقابل رئال اماده به نظر من همون 3-3-4 عالیه

هارانان
12-08-2011, 23:04
اره منم با ریناز موافقم 3مدافع مقابل رئال دیوونگی

David Sina
12-08-2011, 23:04
ما نباید اصلا این ریسک رو بکنیم 3-5-2 خیلی سیستم خطرناکیه اونم مقابل رئال اماده به نظر من همون 3-3-4 عالیه

باور کن واسه رئالی که از 3 تا هافبک دفاعی استفاده میکنه بهترین کار داشتن 5 تا هافبک است .......

اینیستا - سسک - ژاوی - بوسکتس - کیتا اگه اینا همه باشند میشه از صد دفاعی رئال عبور کرد:afarin:

rinaz
12-08-2011, 23:10
باور کن واسه رئالی که از 3 تا هافبک دفاعی استفاده میکنه بهترین کار داشتن 5 تا هافبک است .......

اینیستا - سسک - ژاوی - بوسکتس - کیتا اگه اینا همه باشند میشه از صد دفاعی رئال عبور کرد:afarin:
شما خودتون خوب میدونید که رئال خیلی خوب پاس بلند میدن و بعدشم ضدحملاتش دیگه بمونه وقتی هافپک های نه چندان سرعتی بارسا جاموندن دیگه کاری از پیش نمیبریم

David Sina
12-08-2011, 23:11
کیتا و بوسکتس واسه همین هستند دیگه پشت سرشون هم پیکه و پویول و آبیدال ............. فقط دنی آلوز باید نفوذ کنه از جناحین که فضا به وجود بیاد ...............

هارانان تو پسری یا دختر ؟؟؟؟

rinaz
12-08-2011, 23:14
کیتا و بوسکتس واسه همین هستند دیگه پشت سرشون هم پیکه و پویول و آبیدال ............. فقط دنی آلوز باید نفوذ کنه از جناحین که فضا به وجود بیاد ...............

هارانان تو پسری یا دختر ؟؟؟؟
یه جورایی شما راست میگین ولی کیتا و بوسکتس نمیتونن مثل یه مدافع خوب کار کنن:rose:

rinaz
12-08-2011, 23:16
ببخشید میشه بگین این عکس هارا چطوری تو سایت میذارین از هارانان پرسیدم نمیدونه؟

David Sina
12-08-2011, 23:18
یه جورایی شما راست میگین ولی کیتا و بوسکتس نمیتونن مثل یه مدافع خوب کار کنن:rose:

قرار نیست مثل مدافع عمل کنند باید فقط نذارند توپ وارد یک سوم زمین ما بشه ......... و مواظب پرس سخت بازیکنان رئال باشند .........

نگرانی دیگر من هم همینه .......... رئالی ها خوب پرس میکنند و مدافعان ممکن تو پاس دادن اشتباه کنند وگل بخوریم ......... مثل بازی تو سوپر کاپ که گل اوزیل همینجوری بود :-ang

David Sina
12-08-2011, 23:20
ببخشید میشه بگین این عکس هارا چطوری تو سایت میذارین از هارانان پرسیدم نمیدونه؟

هر حرفی رو اینجا نزنید ............ سوالی دارین به هرکی خواستین پیام بدین و ازش بپرسین .........

عکس اگه منظورت امضا و آواتاره باید بری تو قسمت کنترل پنل سمت راست از تو گزینه ها انتخاب کنی

rinaz
12-08-2011, 23:20
قرار نیست مثل مدافع عمل کنند باید فقط نذارند توپ وارد یک سوم زمین ما بشه ......... و مواظب پرس سخت بازیکنان رئال باشند .........

نگرانی دیگر من هم همینه .......... رئالی ها خوب پرس میکنند و مدافعان ممکن تو پاس دادن اشتباه کنند وگل بخوریم ......... مثل بازی تو سوپر کاپ که گل اوزیل همینجوری بود :-ang
اره خوب اگه کیتا و بوسکتس اونجا باشند میتون با زیاد کردن تعداد بازیکنا تو زمین خودمون از اشتباه در پاس داد جلوگیری کنن:afarin:

raptor
12-09-2011, 00:15
مثل اينكه دير رسيدم به بحث ولي با اين حال نظرمو ميگم.think::
به نظرم اگه از سيستم 4-3-1-2 يا 4-3-3 با 2 هافبك دفاعي استفاده كنيم عالي بشه،به چند دليل:
1-معلوم نيست كه مورينيو باز هم مي‌خواد به سبك پارسال جلويه ما بازي كنه يا با توجه به هماهنگتر شدن تيمش از سبك ديگه‌اي استفاده كنه،پس بهتره محطاطتر عمل كنيم چون 6امتياز عقبيم.
2-اينطوري جلويه ضد حمله‌هايه سريع رو ميگيريم،اگه يا دتون باشه پارسال اكثر موقعيت ها شونو اينطور ايجاد ميكردن.
3-با اين سبك جلويه روش جديدتر مورينيو كه تو سوپركاپ ديديم هم گرفته ميشه چون قبل از ريسدن به محوطه جريمه لوشونو ميگيريم-باز هم اگه يادتون باشه تو سوپركاپ 3تا گل رئال يه ويژگيه مشترك داشتن كه در نگاه اول به چشم نمياد و شايد بي‌ربط به نظر برسه و اون اينه كه هر سه تا هم موقعي زده شدن كه محوطه جريمه ما شلوغ بود و اينطوري با كوچكترين اشتباه توپ رو به موقعيت تبديل ميكردن-
4-صرفه جويي در بازيكن!!!ت اين تركيب ها ميتونيم 2بازيكن تازه نفس عالي واسه نيمه2 نگه داريم مثلا سانچز و اينيستا يا سسك-رئال با خريد هاش تقريبا يه تيم كامل و عالي تو نيمكت داره و اينو ميشه تو ضعف ما بعد از انجام تعويض هاي رئال ديد،مثلا ما تو بازي‌هايه قبل نميتونستيم ژاوي رو تعويض كنيم و اون هم خسته ميشد ولي تو رئال اوزيل جايگزيني مثل كاكا داره.
...

spiderkiller
12-09-2011, 12:02
اتفاقا منم با3مدافع موافقم.ابیدال پویول و پیکه.ولی واقعا اگه بخواییم توپ ها رو از میانه میدان ببریم متخصصش فقط ماسکرانو هست.اگه بخواییم از دو هافبک دفاعی استفاده کنیم باید اینطوری بچینیم.3-2-3-2 .دنی الوز بیشتر یک هافبک باشه ولی در مواقع دفاع به دفاع اضافه بشه.یکم کارش سخته ولی از پسش برمیاد.ماسکرانو و بوسکتس هم خیلی اشتباه میکنن.ماسکرانو و کیتا کلاس بازیشون بالاتره.با 5 هافبک رئال فلج میشه چون رئال توی بازی با بارسا نفوذ از جناحین با سرعت رو داره و وقتی ما خط هافبک رو قوی بچینیم دیگه هیچ راه نفوذی که از طرف هافبک هاشون طراحی شده باشه رو باز نمیزاریم.مهاجم ها هم که مسی و الکسیس.سسک و ژاوی و اینیستا و کیتا و الوز و ماسکرانو هم هافبک.احتمال بسیار زیاد این ترکیب توی الکلاسیکو استفاده میشه.فقط نگرانی من از تاکتیکی هست که الگری جلومون اجرا کرد.پاس های بلند پشت دفاع.این تنها راه نفوذ به این سبک هست.واقعا باید نبوغ پپ رو توی این بازی دید.هرسبکی رو جلوی رئال بچینیم از یک طرف به بنبست میخوریم.واقعا باید یک سبک روان چیدthink::
درضمن ریناز خانوم عذر خواهی نداره که:flowerysmile:

spiderkiller
12-09-2011, 20:48
دوستان شک نکنید این بارسا بهترین بارسای تاریخه.ما با بارسایی که هنوز هماهنگ نبود و بازیکناش همدلی نداشتن تو برنابئو 6 تا زدیم.امسال که همه مثل یک ساعت دقیق کار میکنن کمتر از 8 تا نمیزنیم.:eyvalla::hooora:

raptor
12-09-2011, 23:02
دوستان شک نکنید این بارسا بهترین بارسای تاریخه.ما با بارسایی که هنوز هماهنگ نبود و بازیکناش همدلی نداشتن تو برنابئو 6 تا زدیم.امسال که همه مثل یک ساعت دقیق کار میکنن کمتر از 8 تا نمیزنیم.:eyvalla::hooora:

دوست عزيز اين تعصب،اميدواري و مثبت انديشي‌تون قابل تحسينه ولي يكمي منطق و احطياطم به حرفاتون اضافه كنيد بد نميشه.نميگم نمي‌تونيم به آرايش هشتايي پايدار!!برسونيمشون(8تا بزنيم) ولي بهتره قبل الكلاسيكو حرفي نزينيم كه كيبوردم لال(داغون)،گوش شيطون كر،...اگه اوضاع خوب پيش نرفت،رئالي اون حرفو علم يزيد بكنن!
به اميد يه برد پرگل و شيرين تو برنابئو و زدن ركورد دي‌استفانو توسط مسي.:shogh::eyvalla::yes::yes::barcelona:heey:: :afarin:heey:::chakerim:

spiderkiller
12-09-2011, 23:05
داداش تایتل حرفای هوادارای متعصب هست نه هوادارای منطقی.رئالی ها ....(بووووووووووق) که بیان توی این تایپیک.

raptor
12-09-2011, 23:18
داداش تایتل حرفای هوادارای متعصب هست نه هوادارای منطقی.رئالی ها ....(بووووووووووق) که بیان توی این تایپیک.

my bad:chakerim::sharmande::sharmande::sharmande::sha rmande::sharmande:!يعني حواسم نبود فكر كردم تو بخش اخبارم!ki::ولي به هر حال مواظب باشيد من پارسال قبل جام حذفي يه چيز خيلي معمولي واسه برد بارسا پيش‌بيني كردم ولي بعد اون برد مسخره جوري بهم توپيدن كه الانم كه بهش فكر ميكنم اعصابم ميريزه بهم:ey babaaa::-ang:-ang

David Sina
12-09-2011, 23:20
بارسا پیروز میشه به کمک خدا :flowerysmile: ولی با اختلاف یک گل با دو گل ............ تعصب + منطق = هوادار بارسا

kiansoft2000
12-10-2011, 13:23
بچه ها يه سري به سايت realmadridcf.ir بزنين و تو نظر سنجي بهترين بازيكن و مربي شركت كنين اونجا بدجوري بارسايي ها رو گذاشتن گوشه ديوار يه تنه حريفشون نميشم. وقتو تلف نكنيد سريع بياين

spiderkiller
12-10-2011, 17:04
دوستان تایپیک هوادارای رئال همیشه قبل از کلاسیکو واقعا به تفریگاه دربی تبدیل میشه.برید جک های اونجا رو بخونید کیف کنید
درضمن من یک قدم هم از 8گل پایین نمیام:eyvalla:

saeed70
12-10-2011, 17:14
viva barca va barcayi.

David Sina
12-10-2011, 20:19
خب اول پیدا شدن موش تو هواپیما و حالا تاخیر در رسیدن به مادرید .............. بعد هم مستقیم پیش به سوی ژاپن و جام جهانی باشگاه ها:iran:

raptor
12-10-2011, 20:54
ميدونم ربطي نداره و ايجنا جاش نيس،ولي خالي از لطفم نيس![Only Registered And Activated Users Can See Links]

هارانان
12-10-2011, 21:41
من که به تیمم اعتماد دارم و بردش و مقابل رئالی که حتی یک دفاع مستحکم نداره حتمی میدونم

rozhan-chelsea
12-10-2011, 21:43
با اینکه بارسا حق چلسی رو ضایع کرد ، اما چون از رئال متنفرم و درمقابل عاشق "مسی" امیدوارم لیونل هت تریک کنه .....!!!!!!!!!!!!!

emad abadani
12-10-2011, 22:01
ایشالله سانچز سورا خشون میکنه کاروالیو هم که نیستش کار یه خورده اسون تر میشه

raptor
12-10-2011, 22:11
اگه ممكنه به اين سوال من جواب بديد؛مردم از بس آماراي مختلف ديدم!:khahesh:
مسي چند گل به رئال زده؟دي‌استفانو چند تا؟:soal::soal:
تا اونجايي كه من ميدونم به ترتيب 13تاو18تا جوابشه.تازه كيليپ 13گل مسي به رئال تو سايت هست!!!ولي از بس اماريي مثل 8تا،14تا،5تا،6تا،$4تا....ديدم به توانايي شمردن خودم شك كردم.:gijjj:
لطفا يكي روشنم كنه!؟:sham::sham::sham::khahesh::khahesh:

rinaz
12-10-2011, 22:20
سلام ساعت 22.15دقیقه است پیشاپیش بدر بارسا رو تبریک میگم تا فردا که همواره تبریک بگم

rozhan-chelsea
12-10-2011, 22:24
تا اونجایم که من میدونم 13 تا زده و سه تام امشب 16 تا:eyvalla:

David Sina
12-10-2011, 23:17
گل های مسی به رئال : 3 تا سال 2007 /3 تا سال 2009 / 1 سال 2010 / 3 تا سال 2011 / جمع کنیم میشه 10 تا که :fek konam:

spiderkiller
12-10-2011, 23:27
گل های مسی به رئال : 3 تا سال 2007 /3 تا سال 2009 / 1 سال 2010 / 3 تا سال 2011 / جمع کنیم میشه 10 تا که :fek konam:
تا قبل از سوپر کاپ مسی 10 گل زده بود و کلیپش هم موجوده.توی سوپر کاپ ها هم 3 تا زد و شد 13.امشب هم که هتریک میکنه میشه 16.بازی توی نیوکمپ دیگه به 20 میرسه و میشه بهترین بازیکن تاریخ الکلاسیکو.

David Sina
12-10-2011, 23:30
تا قبل از سوپر کاپ مسی 10 گل زده بود و کلیپش هم موجوده.توی سوپر کاپ ها هم 3 تا زد و شد 13.امشب هم که هتریک میکنه میشه 16.بازی توی نیوکمپ دیگه به 20 میرسه و میشه بهترین بازیکن تاریخ الکلاسیکو.

آره راست میگی حواسم به سوپر کا نبود .......... مسی 13 گل به رئال زده ولی رونالدو 2 تا mas:-

raptor
12-11-2011, 02:26
تبريك!:afarin::hooora:tazim:::sooot::/danc:ohum::hehehe::khandeeeee bahal::nishkhand:heey:::yes::ghelyon::balesh::chak erim::sigar::khelal dandoon::-shadlove:::hehee::bia baghalam::jeddiiiii::eyvalla:lay_;;:/dancbaghal:-:::::kl:barcelona::barcelona::barcelona::barcelona ::barcelona::barcelona::barcelona::barcelona::barc elona::barcelona:

footballking12
12-11-2011, 02:31
دوستان کسی میدونه این اینیستا چرا انقدر فوق الادست؟:nishkhand:
تبریک میگم هم بردیم هم به صدر جدول صعود کردیم.
دنی الوز هم عالی بود.واقعا از جون مایع گذاشت و خیلی تو زمین دوید. و یه چیز جالب سانتر های الوز تو نیمه ی دوم و سر زنی بارسایی ها بود که خیلی عجیب بود.

Mohammad
12-11-2011, 02:57
همونطوری که دیشب به استقلالی ها تبریک گفتم
امروز هم برد تیمتون رو به شما تبریک میگم

kiansoft2000
12-11-2011, 07:55
:afarin:به همه بچه ها تبريك ميگم به اميد پروردگار قهرماني در همه جامها:afarin:

بارسا با درخشش بازيكنان تازه وارد، در سانتياگو برنابئو درخشيد

همونطور كه قبلا هم وعده داده بودم الكسيس در ال داربي درخشش خوبي داشت و موفق به گلزني شد.

هر دو تيم با اينكه با ترس از نام همديگه بازي رو شروع كردند اما اين مسئله در ساق پاي والدز بيشتر احساس ميشد چرا كه ديشب اصلا در حد انتظار ظاهر نشد و دو بار و بصورت خطرناك با پا، توپها رو دفع كرد. هر چند با شروع نيمه دوم نبض بازي به طرز عجيبي در اختيار بارسلونا بود و عملا بازيكنان رئال حتي روحيه نيمه اول رو هم نداشتن( شايد هم از نيمه دوم هاي بارسا ميترسيدن) ولي با اين همه چه در نيمه اول و چه نيمه دوم دو موقعيت بسيار خطرناك داشتن كه از 4 موقعيت تنها يكي از آنها، آنهم در ثانيه هاي آغازين بازي به گل تبديل شد(مطمئن باشيد همين گل زود هنگام باعث مرگ زودرس رئال شد. تاريخ اينو ثابت كرده) و گذشته از بازي خوب شاگردان گوارديولا بايد زنگ خطري باشد براي بازيهاي باقيمانده. چرا كه اگر مثلا توپ كريس رونالدو در نيمه اول در حاليكه به نوعي با والدز تك به تك بود به گل تبديل ميشد بارساي حمله كننده 2-0 عقب ميافتاد و ... .

اما اين رئال از يه چيزي ميترسيد و اين تو ساق بازيكنانش مشهود بود و اونهم نام بزرگ بارسلونا بود.

به هر طريق حسرت رئاليها داره تقريبا 5 ساله ميشه. به درود

Zid@ne
12-11-2011, 08:00
سلام . من هم برد تیمتون رو بهتون تبریک میگم واقعا خوب بازی کرد !

hadizizo
12-11-2011, 08:10
سلام بارسایی ها
این برد رو بهتون تبریک میگم رئال خوب بازی نکرد ولی بارسا خوب بود و برد حقتون بود....

David Sina
12-11-2011, 10:40
تبریک میگم ........... نمیدونم از خوشحالی چی کار کنم ؟ lay_;;:-shad:yes::/danc:/danc:/danc

این هفته بهترین هفته ی ورزشی عمر من بود برد استقلال و حالا برد بارسا در ال کلاسیکو ..............

این همه میگفتن تیم مورینیو تیم مورینیو این بود ؟؟؟؟؟

دلم واسه هواداران رئال میسوزه ...... چقدر دلشون رو خوش کرده بودند که بالاخره بارسا رو ببرند :shogh:

اشکال هواداران رئال اینه که فکر میکردند بارسا مثل والنسیا یا ختافه است که با کارای سرعتی یا ضد حمله پیروز شند .......

عالی بود تاکتیک و ترکیب گواردیولا ............ مورینیو هرگز این شکست تاکتیکی و فنی رو فراموش نمیکنه چون هیچ بهانه ای واسه باخت نبود ........

همه میخواستند بارسا ببازه حتا طرفداران تیم های بی طرف ........... من از این که بارسا قدرت خودشو به رخ همه کشید خیلی خوشحالم ........ این پیروزی خیلی چیز ها رو ثابت کرد و به اندازه 100 تا جام ارزش داشت .........

گل الکسیس lay_;; عجب گلی بود ...............

زنده باد بارسایی که رئال مورینیو رو تو سانتیاگو برنابئو با اختلاف شکست میده

به جای توجیه کردن باخت باید راه حلی پیدا کرد ............. میگن بارسا با شانس پیروز شده ... آخه این چه حرف مزحکیه ؟

کجای دنیا برد با 3 گل شانسیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما 3 تا گل بهتون زدیم تو خونه خودتون جلوی 80 هزار نفر هوادار خودتون . اگه گل زیبای الکسیس یا گل زیبای سسک شانسی بودند پس حتما گل بنزما قشنگ بود و باید جایزه پوشکاشو میگرفت mas:-

خدا بهتون رحم کرد که 6 تایی نشدین . موقعیت های گل ما بیشتر بود یا شما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما بهتر بازی کردین یا ما ؟؟؟؟

کدوم تیم با تکل های وحشیانه بازی رو به حاشیه برد ؟؟؟ هواداران رئال چرا باید ستاره تیمشون رو هو کنند ؟؟؟؟

چرا مسی همیشه بهتر از رونالدوی مغرور هست ؟؟؟؟ چرا پپ همیشه پیروز در مقابل مورینیو است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب همه این سوال ها مشخصه ...... خودتونو اصلاح کنید :eyvalla:

rozhan-chelsea
12-11-2011, 12:53
این مسی فوق العاده ست
تبریک ب همه ابی اناری ها...خیلی حال کردیم

rinaz
12-11-2011, 13:15
به جای توجیه کردن باخت باید راه حلی پیدا کرد ............. میگن بارسا با شانس پیروز شده ... آخه این چه حرف مزحکیه ؟

کجای دنیا برد با 3 گل شانسیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما 3 تا گل بهتون زدیم تو خونه خودتون جلوی 80 هزار نفر هوادار خودتون . اگه گل زیبای الکسیس یا گل زیبای سسک شانسی بودند پس حتما گل بنزما قشنگ بود و باید جایزه پوشکاشو میگرفت mas:-

خدا بهتون رحم کرد که 6 تایی نشدین . موقعیت های گل ما بیشتر بود یا شما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما بهتر بازی کردین یا ما ؟؟؟؟

کدوم تیم با تکل های وحشیانه بازی رو به حاشیه برد ؟؟؟ هواداران رئال چرا باید ستاره تیمشون رو هو کنند ؟؟؟؟

چرا مسی همیشه بهتر از رونالدوی مغرور هست ؟؟؟؟ چرا پپ همیشه پیروز در مقابل مورینیو است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب همه این سوال ها مشخصه ...... خودتونو اصلاح کنید :eyvalla:
اره بخدا باباشانس یعنی چی به خدا اگه مسی و اینیستا یه کم دقت میکردند میتونستیم 5تاییشون کنیم

nike90
12-11-2011, 13:32
دیشب برد حقه بارسا بود . فقط بازی دیشب رو در 1 کلمه میشه خلاصه کرد!!!!!!!1 اینیستا!!!!!!!
این بازیکن چیزی فراتر از یه بازیکنه و یه اسطورس.
تنها کاری که رئال به از گل خوردن کرد تکل های زشت و غیره فوتبالی بود. مارسلو باید یکم انسانیت یاد بگیره .

rozhan-chelsea
12-11-2011, 14:09
دن اندرس اینیستا..........!!!!

David Sina
12-11-2011, 14:40
2009-2010-2011 حساب کنید 3 سال که رئال نتونسته بارسا رو تو الکلاسیکو شکست بده ......... دیگر این برد ها واسمون تکراری شده mas:-lol:-

پرس باید ویاس بواس رو هم بیاره دسیتار مورینیو تا شاید فرجی بشه و رئال بتونه بالاخره مارو شکست بده ...........mas:-

من جای رونالدو بودم به جای شرکت در تبلیغات لباس زیر و کمپوت گیلاس پیش یه مشاور میرفتم تا یه کم روحیه بگیرم mas:-

مسی درس خوبی داد به همه رئالی ها و همه دشمنان بارسا ......... رونالدو همیشه در برابر مسی زانو زده / mas:-

آقای خاص هم اگه میخواد رکورد شکنی کنه بهتره بره تو یه تیم دیگه ویه لیگ دیگه / چون با حضور بارسا نمیتونه رکورداشو نگه داره mas:-

H@kem
12-11-2011, 14:44
تبريك ميگم بردين دوستان :afarin::eyvalla:

sina acm
12-11-2011, 14:59
به همتون تبریک میگم به خصوص به دوست عزیزم سینا

2 تا دربی که هوادارش بودی رو تیمت برد استقلال و بارسلونا

البته منم که اس اس هستم ولی دیشب دلم با بارسا بود

موفق باشید :afarin:

David Sina
12-11-2011, 15:03
به همتون تبریک میگم به خصوص به دوست عزیزم سینا

2 تا دربی که هوادارش بودی رو تیمت برد استقلال و بارسلونا

البته منم که اس اس هستم ولی دیشب دلم با بارسا بود

موفق باشید :afarin:

قربون دلت / ایشالله همیشه با بارسا باشی :rose: به هردو تیم افتخار میکنم که هم با غیرت بازی میکنند هم زیبا :ohum:

Saeid~Barca
12-11-2011, 15:04
واقعا برد دلچسبی بود

VIVA BARCAlove::

David Sina
12-11-2011, 15:25
بازم نشون داديم بهترين تيم جهان كيه

بازم معلوم شد مسي چندين برابر از رونالدو بهتره

بازم مورينيو حرفي براي گفتن در مقابل پپ نداشت

اينم يه امار از مسي و رونالدو رو در روي هم:

spiderkiller
12-11-2011, 17:36
خیلی جالبه رئالی ها میگفتن ما به 100 دلیل بازی رو میبریم.ما امسال بهتر از بارساییم.امسال مسی افت کرده.واقعا خوش شانس بودید رئالی ها که 8 تا نخوردید.اینیستا دوتا تک به تک داشت که گل نکرد.مسی همینطور.الکسیس هم یکی داشت.واقعا حقتون خوردن 8تا گل بود.لذت بردم.راستی رئالی ها قرار گذاشته بودید بعد از بازی توی تایپیکتون جشن بگیرید.فکر کنم مجبور شدید عزاداری بگیرید.فهمیدید که هنوز تیمی نیومده که بتونه حریف بارسا بشه.واقعا خجالت باید بکشید.میلان تو سن سیرو 3-2 باخت ولی شما تو برنابئو 3-1.اونوقت میخوایین cl هم بگیرین.
یکی از رئالی ها که دوست خودم هم هست دیروز میگفت فردا نمیتونی بیایی توی انجمن چون بارسا باخته.میخوام ببینم الان کدوم رئالی جرئت داره بیاد تو انجمن.ما که صدر جدول رو گرفتیم و نیمفصل رو بردیم.شما برید دنبال یک جانشین برای عمو خوزه باشید که رکوردش با بارسا خیلی جالبه.جلوی بارسا با رئال 16 گل خورده و فقط 6 گل زده.واقعا جالبه نه

hadizizo
12-11-2011, 17:41
سلام داداش
من یه رئالی تو انجمنم....از صبح هم هستم....نه عزاداری کردم نه خجالت...نگاه کنی تبریک هم گفتم

emad abadani
12-11-2011, 17:51
منم بازیرو تبریک میگم نیمه اول معلوم بود بازیکنا یکم استرس داشتن اما یواش یواش اعتمادبه نفسشون رو گرفتنو بعد...کردن[Only Registered And Activated Users Can See Links]
بارسلون***برزیلته

ManUtd
12-11-2011, 18:11
سلام به همه دوستان بارسايي
منم بهتون تبريك ميگم.اينبار برخلاف همه پيش بيني ها رئال نتونست مثل بازي هاي قبل بازي پاياپايي رو به نمايش بزاره و نميشه گفت بارسا با شانس برد! درسته اگه يكي سري اتفاقات ميفتاد ميشد رئال برنده باشه ولي نميشه تا هميشه به خاطر اتفاقات بهانه بياريم! چيزي كه مشخصه بارسا بهترين بازي فصلش رو انجام داد و رئال هم يه بازي معمولي.... ستاره هاي بارسا نقش خودشونو به خوبي ايفا كردند ولي در مقابل ستاره هاي رئال مخصوصا كريس رونالدو نتونستند بازي خودشونو انجام بدن! حالا كريس يه دليلش مصدوميت اخيرش بود و يه دليلش هم آماده نبودن از لحاظ روحي كه تقريبا تو همه الكلاسيكو ها همين جوري بوده!
اما بعضي دوستان رئالي ميگن يه چيزهايي رو نبايد بگيم تا بارسايي ها سو استفاده نكنند ولي من ميخوام همين جا توي تايپيك شما ازتون تعريف كنم و اميدوارم شما هم خيلي منطقي باشيد.اين پست رو تو تايپيك رئال دادم ولي گفتم اينجاهم باشه بد نيست.اين بارسا جاي تعريف هم داره.من تو اين پست يه چيزهايي در مورد بازي بارسا_منچستر 2008 گفتم كه اميدوارم به حساب كري نزاريد و درك كنيد كه هدفم چيه و در اصل روي صحبت من با رئالي ها هست.بارسا هم تو دوتا فينال از منچستر برده و من قبول دارم اينو گفتم كه باز نيايد واسه من جواب بديد چون من هدف ديگه اي دارم..ممنون
سلام به همه دوستان رئالي....
نميخوام حرف نااميدكننده اي رو بزنم فقط ميخوام يه واقعيت رو بگم كه بد نيست يه خورده روش فكر كنيم!
ببينيد دوستان بارسا چرا با اينكه جلو تيم هاي ديگه حتي بدتر از ما هست ولي جلو ما هميشه با روحيه و انرژي بيشتري بازي ميكنه؟
من رمز موفقيت بارسارو داشتن بازيكن هاي با غيرت و قديمي اين تيم ميدونم! به اعتقاد من بازيكنان بارسا واسه تحقق يك ارزش بازي ميكنند,بازيكناني مثل ژاوي,اينيستا,پويول,والدز,مس ي,حتي پيكه , فابرگاس و آلوز و .... اينها همه احساس مسئوليت بيشتري نسبت به تيمشون دارند.
بازيكنان بارسا از جنس خود ايالت كاتالان هستند و نسبت به تيمشون غيرت زيادي دارند! اين بازيكنان هر يك واسه هواداراشون به يك اسطوره تبديل شدند, اين اتحاد,همدلي و غيرت و شجاعت بارسا چندين ساله كه به رئال ميچربه و باعث .....
اما رئال از اون نوع بازيكن ها فقط كاسياس و راموس رو داره! جاي رائول گنزالز خالي كه هميشه با غيرت بازي ميكرد و تا آخرين نفس واسه تيمش ميجنگيد...... رئال به اين نوع بازيكن ها احتياج داره كه نميتونه به اين راحتي ها بدست بياره! شايد اگر نيمار رو هم بخره چنين خصوصيتي پيدا نكنه و يكي باشه مثل بقيه ....
يادمه سال 2008 كه با منچستر بارسارو برديم تيمي داشتيم از جنس عشق و غيرت,اون سال با بارسا تو نيو كمپ مساوي كرديم تازه كريس هم يه پنالتي از دست داد! ولي اون بازي برگشت تو اولدترافورد زيبا ترين لحظات رو واسه هواداران به ارمغان آورد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]
اون زمان بارسا هم غولي بود واسه خودش و با داشتن بازيكن هايي مثل رونالدينو مسي ژاوي و ..... حريف خيلي قدري بود!
ولي تيم ما منچستر يه تيم عشقي بود! تيمي كه بزرگاني همچون اسكولز,گيگز,وندرسار,گري نيويل,همين كريس رونالدو كه تو منچستر خيلي بهتر بود,اورا,ويديچ و روني در كنار مربي كه همه وجودش رو پاي منچستر ميزاره به نام الكس فرگوسن رو داشت! مطمئنا كيفيت فني بازيكنان فعلي رئال از اون منچستر كمتر نيست و شايد بيشتر هم باشه ولي همون فاكتوري كه گفتم يعني تعصب و غيرت تو اون تيم منچستر خيلي خيلي بيشتر از اين رئال بود و حتي از بارسا هم بيشتر بود كه تونست كمر بارسارو بشكنه!
اون تيم بدون هيچ استرسي بازي ميكرد در حالي كه در مقابل ستاره هاي بارسا قرار داشت! اسكولز موفق تر از ژاوي بود و رونالدو موفق تر از مسي و رونالدينو! گيگز بهتر از اينيستا و وندرسار بهتر از والدز! ويديچ و فرديناند در كنار هم سدي محكم رو تشكيل داده بودند كه نفوذپزير نبود! كاپيتان نيويل با تمام وجود بازي ميكرد و اورا هرچي داشت رو ميكرد!روني بازيكن جوون اون زمان تيم با انگيزه فوق العاده و جنگندگي بيش از حد بازي ميكرد و فرگي بهترين انديشه هارو طراحي ميكرد,هواداران جو بسيار وحشتناكي رو به وجود آورده بودند و خلاصه همه و همه اعضاي منچستر يكي شدند تا تونستند بارسارو ببرند! با اون گلي كه هر وقت ميبينم اشكم در مياد... گل اسكولز كه ژاوي گفته بود الگوي من تو فوتبال اسكولز هست و او بازيكني فوق العاده هست![Only Registered And Activated Users Can See Links]
دوستان رئالي بدونيد كه من ديشب پاي تي وي داشتم جون ميدادم و نيومدم كه منچستر رو به رخ شما بكشم و خودم هم دوست دار رئال هستم! فقط يك سري واقعيات هست كه بايد گفته بشه,اينجوري ميتونيم خودمونو واسه اين شكست قانع كنيم!
ياد كاپيتان رائول بخير.....[Only Registered And Activated Users Can See Links]

David Sina
12-11-2011, 19:07
منم بهتون تبريك ميگم.اينبار برخلاف همه پيش بيني ها رئال نتونست مثل بازي هاي قبل بازي پاياپايي رو به نمايش بزاره و نميشه گفت بارسا با شانس برد! درسته اگه يكي سري اتفاقات ميفتاد ميشد رئال برنده باشه ولي نميشه تا هميشه به خاطر اتفاقات بهانه بياريم! چيزي كه مشخصه بارسا بهترين بازي فصلش رو انجام داد و رئال هم يه بازي معمولي.... ستاره هاي بارسا نقش خودشونو به خوبي ايفا كردند ولي در مقابل ستاره هاي رئال مخصوصا كريس رونالدو نتونستند بازي خودشونو انجام بدن! حالا كريس يه دليلش مصدوميت اخيرش بود و يه دليلش هم آماده نبودن از لحاظ روحي كه تقريبا تو همه الكلاسيكو ها همين جوري بوده!
اما بعضي دوستان رئالي ميگن يه چيزهايي رو نبايد بگيم تا بارسايي ها سو استفاده نكنند ولي من ميخوام همين جا توي تايپيك شما ازتون تعريف كنم و اميدوارم شما هم خيلي منطقي باشيد.اين پست رو تو تايپيك رئال دادم ولي گفتم اينجاهم باشه بد نيست.اين بارسا جاي تعريف هم داره.من تو اين پست يه چيزهايي در مورد بازي بارسا_منچستر 2008 گفتم كه اميدوارم به حساب كري نزاريد و درك كنيد كه هدفم چيه و در اصل روي صحبت من با رئالي ها هست.بارسا هم تو دوتا فينال از منچستر برده و من قبول دارم اينو گفتم كه باز نيايد واسه من جواب بديد چون من هدف ديگه اي دارم..ممنون
نميخوام حرف نااميدكننده اي رو بزنم فقط ميخوام يه واقعيت رو بگم كه بد نيست يه خورده روش فكر كنيم!
ببينيد دوستان بارسا چرا با اينكه جلو تيم هاي ديگه حتي بدتر از ما هست ولي جلو ما هميشه با روحيه و انرژي بيشتري بازي ميكنه؟
من رمز موفقيت بارسارو داشتن بازيكن هاي با غيرت و قديمي اين تيم ميدونم! به اعتقاد من بازيكنان بارسا واسه تحقق يك ارزش بازي ميكنند,بازيكناني مثل ژاوي,اينيستا,پويول,والدز,مس ي,حتي پيكه , فابرگاس و آلوز و .... اينها همه احساس مسئوليت بيشتري نسبت به تيمشون دارند.
بازيكنان بارسا از جنس خود ايالت كاتالان هستند و نسبت به تيمشون غيرت زيادي دارند! اين بازيكنان هر يك واسه هواداراشون به يك اسطوره تبديل شدند, اين اتحاد,همدلي و غيرت و شجاعت بارسا چندين ساله كه به رئال ميچربه و باعث .....
اما رئال از اون نوع بازيكن ها فقط كاسياس و راموس رو داره! جاي رائول گنزالز خالي كه هميشه با غيرت بازي ميكرد و تا آخرين نفس واسه تيمش ميجنگيد...... رئال به اين نوع بازيكن ها احتياج داره كه نميتونه به اين راحتي ها بدست بياره! شايد اگر نيمار رو هم بخره چنين خصوصيتي پيدا نكنه و يكي باشه مثل بقيه ....
يادمه سال 2008 كه با منچستر بارسارو برديم تيمي داشتيم از جنس عشق و غيرت,اون سال با بارسا تو نيو كمپ مساوي كرديم تازه كريس هم يه پنالتي از دست داد! ولي اون بازي برگشت تو اولدترافورد زيبا ترين لحظات رو واسه هواداران به ارمغان آورد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]
اون زمان بارسا هم غولي بود واسه خودش و با داشتن بازيكن هايي مثل رونالدينو مسي ژاوي و ..... حريف خيلي قدري بود!
ولي تيم ما منچستر يه تيم عشقي بود! تيمي كه بزرگاني همچون اسكولز,گيگز,وندرسار,گري نيويل,همين كريس رونالدو كه تو منچستر خيلي بهتر بود,اورا,ويديچ و روني در كنار مربي كه همه وجودش رو پاي منچستر ميزاره به نام الكس فرگوسن رو داشت! مطمئنا كيفيت فني بازيكنان فعلي رئال از اون منچستر كمتر نيست و شايد بيشتر هم باشه ولي همون فاكتوري كه گفتم يعني تعصب و غيرت تو اون تيم منچستر خيلي خيلي بيشتر از اين رئال بود و حتي از بارسا هم بيشتر بود كه تونست كمر بارسارو بشكنه!
اون تيم بدون هيچ استرسي بازي ميكرد در حالي كه در مقابل ستاره هاي بارسا قرار داشت! اسكولز موفق تر از ژاوي بود و رونالدو موفق تر از مسي و رونالدينو! گيگز بهتر از اينيستا و وندرسار بهتر از والدز! ويديچ و فرديناند در كنار هم سدي محكم رو تشكيل داده بودند كه نفوذپزير نبود! كاپيتان نيويل با تمام وجود بازي ميكرد و اورا هرچي داشت رو ميكرد!روني بازيكن جوون اون زمان تيم با انگيزه فوق العاده و جنگندگي بيش از حد بازي ميكرد و فرگي بهترين انديشه هارو طراحي ميكرد,هواداران جو بسيار وحشتناكي رو به وجود آورده بودند و خلاصه همه و همه اعضاي منچستر يكي شدند تا تونستند بارسارو ببرند! با اون گلي كه هر وقت ميبينم اشكم در مياد... گل اسكولز كه ژاوي گفته بود الگوي من تو فوتبال اسكولز هست و او بازيكني فوق العاده هست![Only Registered And Activated Users Can See Links]
دوستان رئالي بدونيد كه من ديشب پاي تي وي داشتم جون ميدادم و نيومدم كه منچستر رو به رخ شما بكشم و خودم هم دوست دار رئال هستم! فقط يك سري واقعيات هست كه بايد گفته بشه,اينجوري ميتونيم خودمونو واسه اين شكست قانع كنيم!

داش سعید حرف دل منو زدی ......... زدی تو خال ......... روحیه دادن پویول بعد از گل خوردن در ثانیه 25 رو که ببینید خیلی چیز ها میفهمید :afarin:
رئال مادرید به دلیل نقل انتقالات زیاد و عدم ثبات از اتحاد تیمی و غیرت تیمی برخوردار نیست /

ولی بارسا که هم مربی اش و هم ستارگانش مثل ژاوی اینستا مسی سسک پویول پیکه کاتالونی هستند و برای پرچم کاتالونیا و شهر بارسلونا حاظرند خونشونو بریزند /

ولی همه دیدید دیشب بازیکنان رئال چقدر بزدلانه و نا امید جلوی 80 هزار نفر ماریدی بازی بدی ارائه دادند

spiderkiller
12-11-2011, 20:26
کلا قبولت دارم داداش سعید.:eyvalla:

kiansoft2000
12-11-2011, 21:53
سلام به همه دوستان بارسایی

خدا رو شکر تمام پیش بینی هام درست از آب دراومد و همونطور که گفته بودم الکسیس و سسک بازی درخشانی از خود بجا گذاشتن و دو گل از گلهای بارسا رو زدن.

فکر کنم در لحظه ای که اون کامنت رو تو این تاپیک گذاشتم spiderkiller همزمان با من online بود خاطرت هست دوست عزیز؟

rinaz
12-11-2011, 22:00

افرین واسه منطقت حرفات فوق العاده بود بهت تبریک میگم.طرفدار خوب تیمی هم هستی بعد از بارسا عشق منم منچستر است

spiderkiller
12-11-2011, 23:25
سلام به همه دوستان بارسایی

خدا رو شکر تمام پیش بینی هام درست از آب دراومد و همونطور که گفته بودم الکسیس و سسک بازی درخشانی از خود بجا گذاشتن و دو گل از گلهای بارسا رو زدن.

فکر کنم در لحظه ای که اون کامنت رو تو این تاپیک گذاشتم spiderkiller همزمان با من online بود خاطرت هست دوست عزیز؟
اره داداش.اینو منم گفتم و یادم هست.کلا خود پپ بعد از بازی با باته گفت که سسک و سانچز فیکس هستن.فقط مساله خوب بازی کردنشون بود که شما گفتی و خوب بازی کردن:ohum:

David7
12-12-2011, 09:45
منم این برد شیرین رو به تمام طرفداران بارسا تبریک میگم ایشالا همین طور برد بیاریم تا از برد سیراب بشیم ... :yes:

بعد میگن چرا داوید ویا افت کرد خوب تو بازی به این مهمی ازش استفاده نمیکنه آخه 8 دقیقه بازی دادن به یه بازیکن چه دردی رو دوا میکنه کیتا بیشتر از داوید ویا بازی کرد ... crying::-

تذکر: بچه ها اگه صحبتی دارین که مربوط به بارسا نیست اینجا جاش نیست بهتره تو page همدیگه بزارین در صورت تکرار مجبورم ... :sooot:

spiderkiller
12-12-2011, 12:49
بعد میگن چرا داوید ویا افت کرد خوب تو بازی به این مهمی ازش استفاده نمیکنه آخه 8 دقیقه بازی دادن به یه بازیکن چه دردی رو دوا میکنه کیتا بیشتر از داوید ویا بازی کرد ... Crying::-

اتفاقا چون بازی حساس بود نباید زیاد بازی میکرد.واقعا وضعیتش خرابه.وقتی توی زمینه هیچ کاری نیمکنه.نه پاس گل نه گل نه استارت نه دریپل.فقط پاس های عقب میده.واقعا افت کرده.قبلا نفوذ های وحشتناکی میکرد.شوت های اتشین.دریپل های مجذوب کننده.ولی الان فقط توپ لو میده.واقعا فیکس بودنش تا وقتی رو فرم نیومده به ضرر ماست.چرا هر مهاجم گرون با سن بالا میخریم غده سرطانی(منظور زلاتان شاگر مورینیو هست به نفع خودتون برداشت نکنید) میشه

Sulejmani
12-12-2011, 14:19
ببخشید دیر ولی برد رئال رو بهتون تبریک میگم
واقعا بازی قشنگی انجام داد و باز هم نشون داد که رئال هنوز هم برای برد بارسلون جا داره

majidmir
12-12-2011, 15:35
بهبه باز هم بارسلونا

:flowerysmile:بارسلونا

spiderkiller
12-12-2011, 16:14
دوستان ظاهرا رئالی ها توی جبهه خودشون هم درگیری رخ داده.اخه عزیزان بردن بارسا که کار هر تیمی نیست.تیم اصیل میتونه بارسا رو شکست بده که الان غیر از خود بارسا بقیه تیمای اصیل ضعیفن.به قول شاعر که میگه

من از روییدن خار سر دیوار فهمیدم *** که ناکس کس نمیگردد به این بالا نشینی ها

ما از هرتیمی که باختیم بازم توانایی بازیکنامون رو زیر سوال نبردیم ولی شما ها با یک باخت که براتون عادت هست به بازیکناتون توهین میکنید.لااقل به خاطر پولی که بالاشون دادید بهشون احترام بزارید تا خریداتون زیر سوال نره.

Viva BARCA Viva CATALONIA

David7
12-12-2011, 17:14
چرا هر مهاجم گرون با سن بالا میخریم میشه om::

حالا دیگه شده بازیکن سن بالا همین داوید ویا بود که پارسال با گل های 3 امتیازیش بارسا رو قهرمان کرد نگو که یادت رفته ... :ehe:

spiderkiller
12-12-2011, 18:11
نه داداش یادمه ولی اون الان برای ما کارایی نداره.رئالی ها زیاد خوشحال نباشین من منظورم از غده سرطانی زلاتان شاگرد مورینیو بود شما نمیخواد باختتون رو با مسائل حاشیه ای پوشش بدید.ما سه تا تو برنابئو به رئالی زدیم که همه میگفتن بهترین کهکشانی دهه هست.3تا تو برنابئو.درضمن ما به بازیکن 95 ملیونیمون توهین نمیکنیم.فعلا که افتادید تو سرپایینی میخوایین توجیه کنین:/danc:sigar:
فعلا برید یک فکری به حال مورینیو کنین که اخر فصل اخراج میشه :hehehe:
داداش مصطفی از شما هم انتظار نداشتم بدون اطلاع قبلی پست من رو ویرایش کنی.
بازم میگم شاگرد میرینیو یک غده سرطانیه حالا رئالی ها تا دلتون میخواد از سوز باختتون بخندید

spiderkiller
12-12-2011, 18:50
دوستان یک نگاه اجمالی به پیشبینی رئالی های انجمن بندازید.بیشترشون نتیجه درست رو گفتن ولی به نفع رئال.واقعا تفریگاه دربی رو باید راه بندازیم البته تو تایپیک رئال.داداش مصطفی ویرایش کردی ازت دلخور میشم

رئال مادرید - بارسلونا

الکلاسیکو 163

1-بازی های رئال مادرید (نتیجه بازی) :3-0
2- پیش بینی برد مساوی باخت :برد رئال مادرید
3-چه بازیکن هایی موفق به گل زنی و چه تعداد گل می زنند :رونالدو و هیگواین و دیماریا
4-بهترین بازیکن رئال مادرید :رونالدو
5-چه کسانی موفق به دادن پاس گل می شوند : بنزما و ژابی الونسو

1-بازی های رئال مادرید (نتیجه بازی) : 2 - 1

2- پیش بینی برد مساوی باخت : برد

3-چه بازیکن هایی موفق به گل زنی و چه تعداد گل می زنند : اوزیل و رونالدو

4-بهترین بازیکن رئال مادرید : رونالدو

5-چه کسانی موفق به دادن پاس گل می شوند : هیگواین و دیماریا

پیشبینی این بازی خیلی مزه داره و حال میده ! بعد از این بازی خیلی چیزا مشخص میشه از جمله (( برنده ی توپ طلای سال دنیا )) . امیدوارم که ما برنده بشیم . پس

رئال مادرید - بارسلونا

الکلاسیکو 163

1-بازی های رئال مادرید (نتیجه بازی) : 3 بر 1
2- پیش بینی برد مساوی باخت : برد
3-چه بازیکن هایی موفق به گل زنی و چه تعداد گل می زنند : کریس و بنزما
4-بهترین بازیکن رئال مادرید : کریس
5-چه کسانی موفق به دادن پاس گل می شوند : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

به امید پیروزی . ارزوی موفقیت برای رئال

رئال مادرید - بارسلونا

الکلاسیکو 163

1-بازی های رئال مادرید (نتیجه بازی) :
2- پیش بینی برد مساوی باخت :برد رئال مادرید
3-چه بازیکن هایی موفق به گل زنی و چه تعداد گل می زنند :رونالدو و هیگواین(یابنززما)
4-بهترین بازیکن رئال مادرید :دی ماریا
5-چه کسانی موفق به دادن پاس گل می شوند : دی ماریا

1.بازی های رئال مادرید(نتیجه ی بازی): 3-1

2.پیش بینی برد مسا وی باخت: برد رئال:flowerysmile:

3.چه بازیکن های موفق به گل زنی میشوند: رونالدو و هیگواین ودیماریا

4.بهترین بازیکن رئال مادرید : رونالدو love::

5.چه کسانی موفق به دادن پاس گل میشوند: اوزیل ودیماریا

بارسا اماده باش که کهکشانی ها دارن میان

1-بازی های رئال مادرید (نتیجه بازی) : 3-0
2- پیش بینی برد مساوی باخت :برد
3-چه بازیکن هایی موفق به گل زنی و چه تعداد گل می زنند : هیگواین-رونالدو-بنزما (یا دیماریا)
4-بهترین بازیکن رئال مادرید : رونالدو-دیماریا
5-چه کسانی موفق به دادن پاس گل می شوند : دیماریا - رونالدو- هیگواین-(کاکا)

رئال مادرید - بارسلونا

الکلاسیکو 163

1-بازی های رئال مادرید (نتیجه بازی) : [Only Registered And Activated Users Can See Links]
2- پیش بینی برد مساوی باخت : برد رئال
3-چه بازیکن هایی موفق به گل زنی و چه تعداد گل می زنند : رونالدو-بنزما
4-بهترین بازیکن رئال مادرید : رونالدو-دی ماریا
5-چه کسانی موفق به دادن پاس گل می شوند : اوزیل-دی ماریا

حالا دیدید برای چی به این تایپیک باید بگن تفریگاه دربی

raptor
12-12-2011, 19:47
اخه چرا درست روز بعد ال‌كلاسيكو بايد برف بياد،كه من نتونم تو بحثا شركت كنم!crying::-crying::-crying::-crying::-
كلي حرف داشتم واسه گفتن:gerye::gerye:
ولي اشكال نداره،مهم اينه كه برديم و منم تونستم پيام تبريكم رو بدم!:hehehe::yes::-shad:/danc
ايشالا تو برد‌هايه بعدي اين اتفاق نيفته.:sooot::ehem:
اين تنها كاريه كه ميشه جلويه مسي و بارسا كرد

spiderkiller
12-12-2011, 20:11
اخه چرا درست روز بعد ال‌كلاسيكو بايد برف بياد،كه من نتونم تو بحثا شركت كنم!crying::-crying::-crying::-crying::-
كلي حرف داشتم واسه گفتن:gerye::gerye:
ولي اشكال نداره،مهم اينه كه برديم و منم تونستم پيام تبريكم رو بدم!:hehehe::yes::-shad:/danc
ايشالا تو برد‌هايه بعدي اين اتفاق نيفته.:sooot::ehem:

اين تنها كاريه كه ميشه جلويه مسي و بارسا كرد
اره داداش.رئالی ها تو زمین جلومون زانو میزنن بعد بیرون از زمین زبون درمیارن.واقعا عجب مردمان عجیبی هستن.خود رئالی ها هم میدونن رونالدو در حد و اندازه های مسی نیست اونوقت میان نظر میدن که فلان.ما اصلا رونالدو رو بازیکن حساب نمیکنیم.پپ هم همینطور.اصلا کسی رو برای مارک کردنش نزاشته بود چون میدونست در حدی نیست که به بارسا گل بزنه:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

spiderkiller
12-12-2011, 20:15
درضمن به دل رئالی های گرامی میمونه که من به خاطر باخت بارسا از انجمن برم.شاید به خاطر پیروزی های زیاد خسته شم و دیگه نیام انجمن ولی مطمئن باشید بعد از باخت های بارسا (که البته سالی یک بار اتفاق میافته) بیشتر میام انجمن.:/danc:sigar: حالا برید به فکر بازی با سویا باشید که پپ به مربی های دیگه راه مقابله با رئال رو نشون داد.احتمالا توی خونه سویا 6تایی میشید.درضمن رئالی های گرامی یکم علم فوتبالیتون رو افزایش بدید.مادرید اف سی نداره:khandeeeee bahal:lagh::

3-1 رئالی های گرامی الان باید هم از عدد 5 و 6 و 3 بدتون بیاد.

David Sina
12-12-2011, 20:37
داوید ویا ستاره است و خواهد ماند ........ گل زیبای تو سوپرکاپ به کاسیاس و گل زیبای فینال ومبلی رو فراموش نکنید .......

رئالی ها که از بس شکست های پی در پی تیمشون جلوی مارو میبینند دیگه قاطی کردند و به کلی هنگیدندmas:- :hehehe:
فعلا که همین بارسلونا 4 سال حسرت برد تو الکلاسیکو رو به دلتون گذاشته بد بخت ها :hehehe:

چند روز دیگه قراره رونالدو بیاد کفش مسی رو واکس بزنه :hehehe:

شانس اوردین اینستا و مسی تک به تک هارو خراب کردند مگر نه جلو چشم گریون هواداراتون 6 تایی تون میکردیم / داور هم که با قیمت 10 میلیون یورو خریده شد توسط پرس :hehehe:

شما شانس دارین نه ما om::

متاسفانه بردن بارسلونا واسه مادریدی ها تبدیل به رویا شده :hehehe: آخییییییییییییییییییی / حیوونیااااااااااااااااااا اا om::

جک برتر سال : یه روز رونالدو میره کتاب فروشی میگه : ببخشید آقا کتاب تاریخچه برد های رئال تو ال کلاسیکو رو دارین ؟؟؟

فروشنده میگه : ببخشید ما کتاب های تخیلی نمیفروشیم :hehehe::hehehe::hehehe:

spiderkiller
12-12-2011, 20:42
جک برتر سال : یه روز رونالدو میره کتاب فروشی میگه : ببخشید آقا کتاب تاریخچه برد های رئال تو ال کلاسیکو رو دارین ؟؟؟

فروشنده میگه : ببخشید ما کتاب های تخیلی نمیفروشیم :hehehe::hehehe::hehehe:
ایول داداش اصل جک بود.حیف که امضام شلوغه وگرنه اینم میزاشتم.خیلی حال کردم.

David Sina
12-12-2011, 20:51
جای تاسف هست که بعضی ها از حفظ دوستی حرف میزدند و قوانین وضع میکردند ولی خودشون همه قوانینو زیر پا میزارند .....

قانون گذاشته بودند که قرار دادن اخبار با ذکر منبع در بخش های رئال یا بارسا اشکال ندارد ولی تا اینجا 2 خبر موسق و با منبع که من تو بخش رئال گذاشتم پاک شدند ......... چرا ظرفیت شکست رو ندارند ؟؟؟ واقعا با این کاراشون شکست خوردند ........

یه شکست واقعی ................. ای کسی که میدونی با تو هستم از تو انتظار نداشتم که حرف های خودتو زیر پا بذاری

با بردن سویا و صدرنشین شدن و یا حتی قهرمان شدن در لیگ هیچ چیز عوض نمیشه :khelal dandoon: رئال خاک پای بارسا هم نیست ////

ننگ شکست سنگین در برنابئو تا ابد روی پیشونیتون میمونه / خودتونو گول نزنید :hehehe:

spiderkiller
12-12-2011, 21:43
داداش سینا برای منم از این اتفاقا زیاد افتاده که اخبارم رو تو بخش رئال پاک کردن تازه بیشتر از 5 بار تا حالا به امضا هام گیر دادن.ولی بیایید دیگه بحث رو تموم کنیم.این بحثا بین یک عده از بچه های قدیمی سایت کدورت ایجاد میکنه

David Sina
12-12-2011, 22:28
خب السد قطر :hehehe: با اینکه تیم بسیار ضعیفیه و از استقلال و سپاهان شکست خورده ولی جلو بارسا با انگیزه بازی میکنند و شاید خطرناک باشه .... ایشالله 5 تا به حسابشون واریز میکنیم :khelal dandoon:

spiderkiller
12-12-2011, 22:58
خب السد قطر :hehehe: با اینکه تیم بسیار ضعیفیه و از استقلال و سپاهان شکست خورده ولی جلو بارسا با انگیزه بازی میکنند و شاید خطرناک باشه .... ایشالله 5 تا به حسابشون واریز میکنیم :khelal dandoon:
از اونجایی که خیلی از عربا بدم میاد مخصوصا توی فوتبال چون کثیف ترین فوتبال دنیا رو دارن دلم میخواد گل بارونشون کنیم مخصوصا با این روحیه ای که بازیکنا دارن.از طرفی دلم میخواد بازیکنای بارسا ب برن توی زمین .ما باته رو با بارسای ب 4 تا زدیم دیگه السد که عددی نیست.امیدوارم این جام رو با اقتدار تمام به دست بیاریم و نیمفصل رو با روحیه تموم کنیم تا بتونیم خریدای خوبی داشته باشیم ونیم فصل دوم رو حوب شروع کنیم.من که مطمئنم امسال هم میتونیم خیلی پیشرفت کنیم و با اقتدار قهرمان لالیگا میشیم و به احتمال 70 درصد قهرمان cl میشیم.پیش به سوی 6گانه:sigar:

raptor
12-12-2011, 23:26
:bia inja::bia inja:دوستان گونه جديدي از شعر در سبك مباحثه به نام رپتورياني!اينم از اولين از اين سبك::fek konam:
در اين شعر كسان با چند بارسايي سر مست از پيروزي‌ها برخورد ميكنه و اون بارسايي‌ها حرف‌ها رو در يك محفل تعريف مي‌كنن
كسان گفتند گر همي داشتيم نيمي از رونالدو/مي برديم بارسلون را،گفيتم آقا رو!binam
سهل است گر داشتيد تمامش/يا كه مي بود در توان صد توانش:ajibeee:1
يا كه اصلا چيز ديگر كل تيمت را ببر بالاتر از ابر/چه سود گر توان بريد سرو به تن كرده گبر
همه تيمب به يك نيم پا كند كله پا /گر بخواهد‌ خودنمايي كند كبريا:love:2/كه تازه همين ناز بردياlove::3/بود خسته و نا آماده‌ به قول بعضيا/گر مسي را ميبود يك درصد از كل آمادگي/ز تيمت نميماند نشان جز به آوارگيdallliii/حال بي‌افراض4 گه گر تيم ما آماده بود/همان كه ميگفتيد5ما ييم و مي‌كرديد ركوع و سجود/تو را نبودي همي جز آه و افسوس و اشك/كه بر آمار و ارقام قبل بازي زرشكbinam6/كه البت7 بگويم كنون يك سخن/نبودي هيچ ايرادي ز آمار اهل فن/مگر نكتي8 چند كه آشكار كنم برايت برار9/كمترين حد آمادگيه روياييون10/اهل كهكشان‌ها را آرزو بود به رويايي/دليل دوم اشتباه ايشان،مالاك ننمودن غيرت و تعصب است اي جوان/پس از آن خواستيم كه گوييم حرفكي چند/كه ديديم آن كسان،دست بر سر و اشك بر روان:gerye:crying::-11 دويدند چون سمند.،1312
رپتورياني بازسلونايي :barcelona::barcelona::barcelona:

1-جناس رو داشتي!:ohum:
2-جمع بزرگان،مقصود شاعر در اينجا مسي است
3-مسي
4-فرض كن
5-مفعول فعل آماده‌گي از مصرع قبل است
6-zerashkاينطور تلفظ كنيد
7-البته
8-نكات،نكته
9-برادر،bro!
10-رويايي‌ها،بارسلون
11-اين قسمت ايهام دارد:1-روان=جاري2-روان=جمع روها=صورت‌ها،البته با شناختي كه از شاعر دارم!ميشه پر رويي رو هم استنباط كرد.::book
12-اسب زرد ايراني:motalee:
13-اگه ارايه هايه ديگه اي ديدين بگين!

Pouriaf
12-12-2011, 23:57
امیدوارم رئال ببازه و بارسا با صدرنشینی سال 2011 رو به پایان برسونه!:ohum:

منتظریم...

David Sina
12-13-2011, 02:01
وقتی گواردیولا حباب مورینیو را ترکاند

خیلی باحال و واقعی بود :hehehe::hehehe:

spiderkiller
12-13-2011, 11:32
دوستان رئالی ها حرف از تاریخ زدند.بزارید یک بار دیگه قضیه گروگان گیری رو روشن کنم.مطلب زیر رو تا اخر بخونید

«دوستداران و عاشقان فوتبال اروپا حتماً مطلب ذیل رو بخونید»
نام : ژنرال فرانسیسکو فرانکو
تولد : 1892

وفات = 1975

در سال 1939 پس از 3 سال جنگ داخلی در اسپانیا بین جمهوری خواهان و ملی ها (فرانکو) و کشته شدن دویست هزار (وحتی گفته میشود یک میلیون) نفر به خصوص از مردم کاتالونیا بالاخره جمهوری خواهان شکست خوردند و ملی ها به پیروزی رسیدند.

و بدین ترتیب دوره طولانی دیکتاتوری ژنرال فرانکو از سال 1939 تا 1975 (مرگش) در اسپانیا آغاز شد در طول سالهای سلطه این دیکتاتور که سال های سیاه نامیده میشود اسپانیا بدترین سال ها را تجربه میکرد.

فضای جامعه پر از عوام فریبی بود , مخالفان یا اعدام می شدند یا تبعید , به گفته محققان در سالهای 1939-1944 تعداد اعدام های سیاسی به 192648 نفر رسید حزب ها و نهاد های دولتی فرمایشی شده بودند و فقط رژیم را تبلیغ میکردند, روزنامه ها زیر تیغ سانسور بودند و یکی یکی بسته میشدند.

فقر و گرسنگی در اسپانیا بیداد میکرد و بی سوادی در حال گسترش بود و این امور در حالی بود که هنرمندان , دانشمندان , و نخبگان ترک وطن میکردند.

اما مهمترین مطلبی که در این میان برای ما آبی اناری ها مهم است که بدانیم حمایت بی حد و وصف این دیکتاتور از باشگاه رئال مادرید بود حمایتی که با پول بیت المال اسپانیا که حق همه بود و از زورگویی و سرکوب تیم های دیگر از جمله بارسلونا انجام میشد و برد هایی که در الکلاسیکو (11-1) با گروگان گرفتن و کشتن خانواده های بازیکنان و خود بازیکنان به دست می آمد که به قدری ننگین هستند که اکنون توسط نهاد های بزرگ فوتبال (یوفا - فیفا) از تاریخ ال کلاسیکو ها نیز حذف شده است.

خواهشا خوب به این آمار توجه کنید :

حال مروری میکنیم بر افتخارات باشگاه رئال مادرید در 109 سال تاریخچه اش یعنی از زمان تاسیس 1902 تا به امروز 2011

La Liga = 31

Champions League = 9

Copa del Ray = 18

مجموع = 58

و همچنین مقام های کسب شده در طول دیکتاتوری فرانکو یعنی از سال 1939 تا 1975 به مدت 35 سال:

LA Liga = 15

Champions League = 6

Copa del Ray = 6

مجموع = 27

همچنین توجه داشته باشید این مقایسه فقط در 3 جام معتبر انجام شده و به یاد داشته باشیم که نیمی از افتخارات این تیم 109 ساله در مدت 35 سال (یک سوم از تاریخ باشگاه 109/3= تقریبا) دیکتاتوری فرانکو به دست آمده است

نتیجه گیری با شما بچه های آبی اناری.......

و همچنین از هواداران محترم رئال مادرید؛ البته هوادارانی که منطقی هستند خواهش میشود بیشتر در تاریخچه تیم خود دقت کنند تا به واقعیت ها پی ببرند.

«بـا تـشـکـّــر از شـمــا»

رئالی ها این مطلب رو حفظ کنید که اگه فقط یک بار دیگه کسی گفت 11-1 یا اینکه رئال تو تاریخ بهتر بوده انچه باید رو بهش میگم

ashly
12-13-2011, 12:01
متن جالبی بود ....حتما باید رئالی ها و تمامی فوتبال دوستان بخوننش

hadizizo
12-13-2011, 13:44
توجه توجه

با سلام به همه دوستان ازتون به عنوان یه داداش خواهش میکنم به این بحث های بیخود خاتمه بدید...کل کل کردن با هم فقط کدورت میاره....فوتبالی که باید شماها رو با هم بیشتر رفیق کنه الان انداخته به جون همدیگه...پس تمومش کنید....خواهشا

spiderkiller
12-13-2011, 15:13
اشلی جون سعی کنید بیشتر کنار هم وایسید شاید دیگه 6تا نخوردید!!!

نظرت چیه؟؟
داداش هم یونایتد و هم لیورپول تیمای بزرگی هستن.از هر دو تیم هم طرفدار بارسا داریم.لطفا بخش بارسا رو به بخش کل کل هوادارا تبدیل نکنید.خیلی ممنون

David Sina
12-13-2011, 22:57
افتخار میکنم مه بارسایی ام :ghelyon: هرچه زود تر توپ طلا رو به مسی بدند که میخوام کنار رونالدو و زیدان ببینم مسی جون رو

spiderkiller
12-14-2011, 10:47
جالبه مسی تو 24 سالگی 3بار بهترین بازیکن جهان شده.فکر کن تا 26 سالگی که بعضیا یکی هم به زور گرفتن مسی چند بار بهترین جهان میشه؟
حداقل 5بار مسی بهترین جهان میشه.حاظرم شرط ببندم با هرکی خواست

emad abadani
12-14-2011, 20:10
سلام بازی بعدمون تو لالیگا باکیه؟

spiderkiller
12-14-2011, 20:32
espanyol.و از اونجایی که بازی توی خونه اوناست به نسبت برامون سخته.تقریبا یک ماه دیگست بازی

rinaz
12-14-2011, 21:13
سلام کسی گلهای بارسا به رئال رو با گزارش عصام الشوالی داره ممنون میشم بذاره

David Sina
12-15-2011, 01:08
خب ساعت 14:00 بازی شروع میشه و ایشالله 6 تایی کنیم این اعراب نامرد و مکار رو .......... و بارسا انتقام استقلال و سپاهان رو از السد بگیره .......... بریم تو فینال به مصاف سانتوس ...... این نیمار خیلی داره کری میخونه بریم ساکتش کنیم :eyvalla:

spiderkiller
12-15-2011, 10:55
خب ساعت 14:00 بازی شروع میشه و ایشالله 6 تایی کنیم این اعراب نامرد و مکار رو .......... و بارسا انتقام استقلال و سپاهان رو از السد بگیره .......... بریم تو فینال به مصاف سانتوس ...... این نیمار خیلی داره کری میخونه بریم ساکتش کنیم :eyvalla:
دوستان بازی ها رو چه شبکه ای پخش میکنه.مخصوصا بازی با سانتوس رو.حسابی میخوام بازی نیمار رو جلو بارسا ببینم:ahaaaaaa:.چون خیلی میگم در حد بارسا نیست میخوام ببینم چه طوری جلو بارسا بازی میکنه.اگه بتونه توی سخت ترین بازی عمرش خوب بازی کنه واقعا لایق اومدن به بارساست

David Sina
12-15-2011, 11:15
دوستان بازی ها رو چه شبکه ای پخش میکنه.مخصوصا بازی با سانتوس رو.حسابی میخوام بازی نیمار رو جلو بارسا ببینم:ahaaaaaa:.چون خیلی میگم در حد بارسا نیست میخوام ببینم چه طوری جلو بارسا بازی میکنه.اگه بتونه توی سخت ترین بازی عمرش خوب بازی کنه واقعا لایق اومدن به بارساست

خب معلومه که شبکه بارسا تی وی یا همون شبکه 3 خودمون پخش میکنه / البته شاید

برای بجایزه بهترین گل سال " فرانس پوشکاش " به لیونل مسی رای بده :love: [Only Registered And Activated Users Can See Links]

sajjad.suarez
12-15-2011, 11:45
حاضرم باهاتون شرط ببندم رفقا ک نیمار مقابل بارسا از رونالدو بهتر بازی میکنه!!

بچه خوشکل پرتغالی!!

sajjad.suarez
12-15-2011, 11:47
من یه کلیپ از نیمار دیدم انصافا مسی هم تو 19 سالگیش دیگه اینطور نبود! اگه مثل خیلیا داغون نشه استعدادش مهشره هرچند از برزیل نفرت دارم ولی ادم نباید پا رو حق بزاره

spiderkiller
12-15-2011, 12:38
خب معلومه که شبکه بارسا تی وی یا همون شبکه 3 خودمون پخش میکنه / البته شاید
بعید میدونم شبکه سه پخش کنه.چون بازی با السعد هست احتمالا دوبی اسپورت میزاره.امیدوارم ویا فیکس باشه بتونه بدرخشه تا برای لالیگا و cl روحیه بگیره

spiderkiller
12-15-2011, 12:42
من یه کلیپ از نیمار دیدم انصافا مسی هم تو 19 سالگیش دیگه اینطور نبود! اگه مثل خیلیا داغون نشه استعدادش مهشره هرچند از برزیل نفرت دارم ولی ادم نباید پا رو حق بزاره
نیمار بازیکن بزرگیه ولی توی لیگی که اصلا در حد اروپا نیست.مدافع های برزیل مثل ماست دریپل میشن ولی مدافعای اروپا حسابی گیر میدن.مسی تو 19 سالگی جلوی مدافعای یونتوس درخشید.مدافعای لیگ ایتالیا و تیم ایتالیا.مسی یوه رو توی اون بازی سوسک کرد.اما نیمار تا الان جلوی هیچ تیم مطرحی قرار نگرفته که قدرتش رو نشون بده.از نظر تجربه از مسی سرتره(منظورم توی 19 سالگی هردوشون هست) ولی واقعا نمیتونه در حد مسی باشه چون تو اروپا بازی نمیکنه

David Sina
12-15-2011, 14:07
لینک بازی بارسا - السد [Only Registered And Activated Users Can See Links]

pedro_17
12-15-2011, 14:17
بارسایی ها جوش نزنید صورتون خراب میشه امسال اگه اول نشیم دوم که میشیم دیگه خسته هم میشیم همش اول بشیم.چقدر گفتم شیم.

spiderkiller
12-15-2011, 14:59
چه قدر بد بازی کردیم.میتونستیم نیمه اول 5گل بزنیم فقط 2گل زدیم.مسی برای چی راه میره.چند وقته اصلا نمیدوه و فقط راه میره.entezar::

pedro_17
12-15-2011, 15:04
بارسا نیمه اول 2:0 از السعد جلو افتاده با دو گل آدریانو(دقیقه 24و42)

pedro_17
12-15-2011, 15:07
الکسیس مصدوم شد در نیمه اول ویا به جای اون اومده.

pedro_17
12-15-2011, 15:18
من از همگی بخشش می خوام ویا مصدوم شد الکسیس جای اون اومد.ببخشید.

pedro_17
12-15-2011, 15:55
برد 4:0 بارسا مقالب السعد رو به همه طرفداران تبریک میگم :barcelona:

raptor
12-15-2011, 15:58
تبريك.ادريانو2ار و كيتا و مكسول 1بار براي بارسا گل زدن.:afarin::afarin::eyvalla::-shad

spiderkiller
12-15-2011, 15:59
خب از دست این عربای ... (هر فحشی دوست دارید جای نقطه چین بزارید.)3تا از بازیکنامون مصدوم شدن از دست این سوسمار خورا.پویول و ویا و ماسکرانو.واقعا پپ حرکت ناشایستی کرد و الکسیس رو که دقیقه 20 اورد تو دقیقه 70 اورد بیرون.مسی پاس های الکسیس رو نمیگرفت و میزاشت توپ لو بره.مسی بهش پاس نمیداد.واقعا همه دست به دست هم دادن مهاجمای دیگه رو از دور خارج کنن فقط مسی رو تک مهاجم کنن. واقعا که :gerye: البته حتی اگه الکسیس هم بره ولی تیم موفق باشه من موافقم ولی خب از دست دادن همچین استعدادی فقط به خاطر یک بازیکن بده.همین اتفاقی که داره برای ویا میافته.الان فقط پدرو و ایکوئنکا میتونن کنار مسی بازی کنن.

دوستان ابی و اناری.گریه کنید که دشمنامون به هدفشون رسیدن.ویا 6 ماه مصدوم شد و حتی به یورو 2012 هم نمیرسه.دیگه باید باهاش خداحافظی کرد.این عربای بی پدر گند زدن به برنامه هامون.واقعا اگه مدیرا بنم نمیکردن انچه از دهنم در میومد بهشون میگفتم.داوید ویا ادیوس.داوید ویا ادیوس.خداحافظ ویای عزیز.تموم کردن این فصل لالیگا و CL بدون تو غیر ممکنه.واقعا خدا کنه این رسانه ها اغراق کرده باشن.ماسکرانو هم که معلوم نیست.اونم با وضعی که داشت بیشتر از 1ماه مصدوم میشه.واقعا این بازی بهمون ضربه بزرگی زد.کاری رو که بقیه تیما نتونستن با ما تو زمین بکنن اعراب با ضدفوتبال با ما کردن.:gerye::gerye::gerye::gerye:Death::Death: :

Pouriaf
12-15-2011, 17:19
خراب کردن خوش حالیمون رو!

پاره ای از مطلب ورزش 3 در اینباره:

نکته منفی این دیدار برای بارسلونا این بود که داوید ویا در نیمه اول روی یک صحنه به شکل بدی فرودآمد و بلافاصله درخواست تعویض کرد. مشخص شده که او دچار شکستگی استخوان درشت‌نی شده و این خبری بد نه‌تنها برای خود او و بارسلونا است، که خبری ناگوار برای تیم ملی اسپانیا هم به حساب می‌آید چون تنها شش ماه به یورو 2012 مانده است.:gerye:

barcaboy
12-15-2011, 18:11
حيف شد........

واقعا حيف شد

اديوس داويد وياom::

spiderkiller
12-15-2011, 19:04
من که خیلی بعید میدونم مهاجمی رو جاش بگیریم.دیگه از امروز سسک وسانچز فیکس میشن.خوب شد سانچز رو گرفتیم.وگرنه باید نیمفصل دوبرابر پول میدادیم یکی دیگه رو میگرفتیم.برای ال گواخه ارزو میکنیم هرچه زودتر به میادین برگرده و بشه همون داوید ویا که هروقت توپ زیر پاش بود دروازه بان ها از ترس به خودشون میلرزیدن

emad abadani
12-15-2011, 19:04
بازی با سانتوس روز 1شنبه

barcaboy
12-15-2011, 20:14
اگه ويا روحيه پويول رو داشته باشه برميگرده

درسته مسي -سانچز-پدرو و سسك بهتر از ويا هستند در حال حاضر ولي ويا هم بازيكن خوبي بود

mamaliss
12-15-2011, 21:09
:yes: ویا با قدرت برمیگرده :bia inja:

spiderkiller
12-15-2011, 21:43
ولی نمیدونم چرا حس میکنم دیگه ویا نمیتونه سرپا بشه.پویول کسیه که وقتی 4گل هم بارسا عقب باشه باز به بازیکنا میگه ما بازی رو میبریم.این رو بارها بازیکنای بارسا گفتن .با این حال وقتی مصدوم شد و نسبتا مصدومیتش کمتر از ویا بود میگفت میخوام بازنشته بشم.الان ویا که خیلی مصدومیتش شدیده و توی دوران فعلی افت کرده بود واقعا براش سخته بخواد به میادین برگرده.واقعا نمیشه این رو پایان ال گواخه و اقای گل تاریخ اسپانیا دونست.واقعا سخته امروز رو پایان دوران حرفه ای ال گواخه نامید.باور کردنش سخته:gerye::gerye:crying::-tars::
واقعا اگه ویا دیگه نتونه به روز های اوجش برگرده تو بارسا هیچوقت مسی رو نمی بخشم که باعث شد ویا افت کنه.این یک حقیقته که هیچ مهاجمی که قبلا هدف بوده نمیتونه کنار مسی دووم بیاره.الان میبینیم حتی الکسیس هم داره کنار مسی کم میاره.از طرفی مسی هم مسی سابق نیست.الان فقط بازیکنی مثل گوتزه یا ولکات که فقط تو جناحین بازی میکنن میتونن کنارش دووم بیارن.

emad abadani
12-15-2011, 22:58
من که داشتم بازی رو نگاه میکردم بازیکنای السد هیچ کاری به ویا نداشتن اون وقتی توپ رو تو هوا شوت کرد خیلی بد خورد زمین عکسشم گذاشتم[Only Registered And Activated Users Can See Links]

David Sina
12-18-2011, 19:31
صحنه مصدومیت ویا خیلی دردناک هستش ......... ساق پاش یهو زد بیرون :ey babaaa: خیلی درد میکشه ...... ایشالله به مسابقات یورو بر میگرده ///////////

قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها رو هم تبریک میگم ........... نیمار که عددی نیست :flowerysmile:

ManUtd
12-18-2011, 19:39
دوستان قهرماني تو جام باشگاه هاي جهان رو بهتون تبريك ميگم
ولي نيمار رو الان با مسي مقايسه نكنيد! نيمار هنوز قابل مقايسه با مسي نيست و بايد تجربيات بيشتري كسب كنه!
مسي الان به پختگي كامل رسيده و بازي هاي زيادي تو اروپا و جام جهانيو ... انجام داده ولي نيمار هنوز يه جوون بي تجربست!
به نظر من نيمار آينده روشني داره! نميگم حتما از مسي بهتر ميشه! منظورم اينه كه ميتونه به يكي از بهترين هاي جهان تبديل بشه

David Sina
12-18-2011, 19:47
آره بنده خدا نیمار اصلا توپ بهش نرسید که خودشو نشون بده :hehehe:

ولی من نگران جاب خالی ویا هستم باید تو نیم فصل یه مهاجم جایگزین کنیم eterza::-

spiderkiller
12-18-2011, 19:52
خب سلام سایت هم که راه افتاد.همین نیمار نبود دیروز میگفت من فردا همه چیز رو ثابت میکنم.میگفت توزمین حرفم رو میزنم و میتونید من و مسی رو مقایسه کنید و از این چرت و پرتا.حالا فهمید که رئال توی زمین خودش نمیتونه کاری بکنه اونوقت این بچه میخواست جلوی مارو بگیره:hehehe:.حسابی داغونشون کردیم.امیدوارم بازی رو دیده باشید.بیش از 70 درصد بازی رو داشتیم.مسی یک تنه از وسط زمین دریپل میزد و میرفت به محوطه که میرسید پاس میداد.اون صحنه که نیمار میخواست با تکل مسی رو متوقف کنه خیلی کیف کردم.مسی جوری دریپلش زد که خودش مونده بود توش.فهمید هنوز بچست.خب چند تا جام دیگه بگیریم این فصل 6گانه میگیریم؟داره کم کم تموم میشه3 تا.لالیگا که همین الانم مال ماست.میمونه کوپا و CL که کوپا هم عددی نیست.فقط CL یکم بگیر نگیر داره.عجب هفته توپی بود.اول رئال بعد ال سعد بعد سانتوس.همه امتحانای دانشگاه این هفته هم که لغو شد.راستی نصف بیشتر حال دادن این برد این بود که دهن اون پیر خرفت رو گل گرفتیم.منظورم پله است که خیال کرده از فوتبال چیزی بارشه.داداش مصطفی خواهشا ویرایش نکن.حالا یک پست متعصبانه دادیم .

دوستان نقل و انتقال زمستانی دقیقا از کی شروع میشه؟

امیدوارم بیل و الابا رو بگیریم.راستی پپ امروز ترکیبی رو چید که شاید بخواد اینو ترکیب فیکس بارسا بکنه.3-6-1 ترکیب امروز بود.در اصل ترکیب 3-7 بود.فقط مسی توی زمین مهاجم بود و بقیه همه هافبک بودن.واقعا شاید با نبود ویا و افلایی این ترکیب جواب بده مخصوصا جلوی تیمایی که 11 تایی دفاع میکنن

David Sina
12-18-2011, 22:41

دیوید جان

همه منتظرم تو هستیم ........ زود برگرد [Only Registered And Activated Users Can See Links]

raptor
12-19-2011, 10:48
خب سلام سایت هم که راه افتاد.همین نیمار نبود دیروز میگفت من فردا همه چیز رو ثابت میکنم.میگفت توزمین حرفم رو میزنم و میتونید من و مسی رو مقایسه کنید و از این چرت و پرتا.حالا فهمید که رئال توی زمین خودش نمیتونه کاری بکنه اونوقت این بچه میخواست جلوی مارو بگیره:hehehe:.حسابی داغونشون کردیم.امیدوارم بازی رو دیده باشید.بیش از 70 درصد بازی رو داشتیم.مسی یک تنه از وسط زمین دریپل میزد و میرفت به محوطه که میرسید پاس میداد.اون صحنه که نیمار میخواست با تکل مسی رو متوقف کنه خیلی کیف کردم.مسی جوری دریپلش زد که خودش مونده بود توش.فهمید هنوز بچست.خب چند تا جام دیگه بگیریم این فصل 6گانه میگیریم؟داره کم کم تموم میشه3 تا.لالیگا که همین الانم مال ماست.میمونه کوپا و CL که کوپا هم عددی نیست.فقط CL یکم بگیر نگیر داره.عجب هفته توپی بود.اول رئال بعد ال سعد بعد سانتوس.همه امتحانای دانشگاه این هفته هم که لغو شد.راستی نصف بیشتر حال دادن این برد این بود که دهن اون پیر خرفت رو گل گرفتیم.منظورم پله است که خیال کرده از فوتبال چیزی بارشه.داداش مصطفی خواهشا ویرایش نکن.حالا یک پست متعصبانه دادیم .

دوستان نقل و انتقال زمستانی دقیقا از کی شروع میشه؟

امیدوارم بیل و الابا رو بگیریم.راستی پپ امروز ترکیبی رو چید که شاید بخواد اینو ترکیب فیکس بارسا بکنه.3-6-1 ترکیب امروز بود.در اصل ترکیب 3-7 بود.فقط مسی توی زمین مهاجم بود و بقیه همه هافبک بودن.واقعا شاید با نبود ویا و افلایی این ترکیب جواب بده مخصوصا جلوی تیمایی که 11 تایی دفاع میکنن

سلام دوباره به همه دوستان و معذرت به خاطره ديركرد در تبريك قهرماني.(البته تقصير بارسام هست 2روز نمياي سايت ميبيني قهرمان شدن!):hehee::eyvalla::/danc:nishkhand:
داداش اين"اون صحنه که نیمار میخواست با تکل مسی رو متوقف کنه خیلی کیف کردم.مسی جوری دریپلش زد که خودش مونده بود توش"كه نوشتين/گفتين عكسي،كليپي چيزي ازش ندارين؟:khahesh:من نتونستم بازي رو ببينم و فقط از راديو گوش مي‌كردم.:narahat:

manhunt
12-19-2011, 11:33
سلام به همه

هوراااااااا بارسا قهرمان شد

کسی فیلمه بازیرو واسه دانلود نداره

spiderkiller
12-19-2011, 12:01
سلام دوباره به همه دوستان و معذرت به خاطره ديركرد در تبريك قهرماني.(البته تقصير بارسام هست 2روز نمياي سايت ميبيني قهرمان شدن!):hehee::eyvalla::/danc:nishkhand:
داداش اين"اون صحنه که نیمار میخواست با تکل مسی رو متوقف کنه خیلی کیف کردم.مسی جوری دریپلش زد که خودش مونده بود توش"كه نوشتين/گفتين عكسي،كليپي چيزي ازش ندارين؟:khahesh:من نتونستم بازي رو ببينم و فقط از راديو گوش مي‌كردم.:narahat:
نه داداش.من از اینترنت دیدم نتونستم بازی رو ضبط کنم وگرنه میزاشتم.مسی یکهو زد به سرش از وسط زمین شروع کرد به دریپل. نیمار خواست کم نیاره اومد توپو بگیره یک جوری دریپل خورد خودشم کیف کرده بود.این صحنه نشون داد پله چیزی از فوتبال حالیش نیست:afarin:lay_;;:eyvalla::sigar:

pedro_17
12-19-2011, 13:13
کسی نمی دونه بارسا به جای ویا کسی رو میخواد بخره یا نه؟چرا؟

spiderkiller
12-19-2011, 13:21
کسی نمی دونه بارسا به جای ویا کسی رو میخواد بخره یا نه؟چرا؟
طبق گفته پپ اونا هیچ بازیکنی رو توی زمستون نمیگیرن

spiderkiller
12-19-2011, 15:06
دوستان از وقتی سایت دوباره راه افتاده یک بو توی سایت میاد.اها حالا دارم میفهمم.بوی سوختگی رئالی ها میاد.:hehehe::hehehe:shikam::-:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:
میخوان بهترین بازیکن جهان شدن مسی رو با خوب بازی کردن رونالدو تو بازی با سویا مقایسه کنن.:hehehe: اشکال نداره.وقتی ما خواستیم هر چند سالی یک بار شما هم یک جام رو تجربه میکنید تا انقدر مشکل دار نشید.
دوست عزیزی که قصد داری این رو ویرایش کنی اول یک نگاه به تایپیک رئال بنداز بعد ویرایش کن

Saeid~Barca
12-19-2011, 16:26
دوستان از وقتی سایت دوباره راه افتاده یک بو توی سایت میاد.اها حالا دارم میفهمم.بوی سوختگی رئالی ها میاد.:hehehe::hehehe:shikam::-:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:
میخوان بهترین بازیکن جهان شدن مسی رو با خوب بازی کردن رونالدو تو بازی با سویا مقایسه کنن.:hehehe: اشکال نداره.وقتی ما خواستیم هر چند سالی یک بار شما هم یک جام رو تجربه میکنید تا انقدر مشکل دار نشید.

کاملا موافقم . رئالی ها باید دلشون رو به این خوش کنن که ک.رونالدو تو اینجور بازی ها که میان جلو رئال وا میدن گل بزنه . تو بازی با تیم های بزرگ هیچ خبری از این گل ها نیست دیدیم که مقابل بارسای کبیر حتی یه پاس ساده رو هم نمیتونست بده.بازیکن بزرگ بازیکنیه که تو بازی های بزرگ خودشو نشون بده نه مقابل تیم های سطح پایین یا سویای بحران زده .
اگه بارسا هم نتونست مقابل سویا نتیجه بگیره این بود که کاملا ضد فوتبال بازی کردن و اون حرکات ناشایستشون موقع پنالتی زدن مسی خیلی زدن پنالتی رو سخت کرده بود و توی اون جو نتونست لئو اون توپ رو گل کنه .
ولی همه ی این حرفها بخاطر ناکامیتون مقابل بارساست .
این بوی سوختگی حالا حالا ها توی سایت هست :hehehe::hehehe:lagh::lagh:::/danc:/danc:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

raptor
12-19-2011, 20:39
حال مي‌كنم هم مسي حاله اون پله رو گرفت و هم مارادونا كه حسابي پله رو ديونه كرده و در جديدترين شيرين كاريش كه تو ليگ امارات وقتي حرف ميزنه از پله به عنوان مبدا زمانmas:-mas:-:hehehe:lagh:::khandeeeee bahal:استفاده ميكنه!

raptor
12-19-2011, 20:43
مسي كي مي‌خواد توپ طلاشو بگيره؟:ohum:كسي تاريخشو ميدونه؟

David Sina
12-19-2011, 20:54
تو آذر ماه بود فکر کنم think:: تا چند روز دیگه هتریک مسی رو در تصاحب توپ طلا میبینیم

spiderkiller
12-19-2011, 20:56
به هر حال فرقی نمیکنه.توپ الان پیش خودشه تا زمانی هم که بدرخشه پیش خودش میمونه.فرقی نمیکنه کی بخوان اعلام کنن.من از الان میدونم تا 3 فصل دیگه جایزه پیشش میمونه

raptor
12-19-2011, 21:57
فقط اميدوارم مسي اشباع نشه.من خودم اگه جاش بودم الان وضعم اينطوري بود::ogh::ogh:entezar:::gijjj:

pedro_17
12-19-2011, 22:28
برید در نظرسنجی توپ طلا به مسی یا ژاوی رای دهید.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

sina acm
12-20-2011, 00:29
داشتم کلیپ مصدومیت داوید ویا رو نگاه میکردم

بیچاره چی شد

یه سوال داشتم جام ملت های اروپا رو هم از دست داد یا نه ؟

spiderkiller
12-20-2011, 10:24
داشتم کلیپ مصدومیت داوید ویا رو نگاه میکردم

بیچاره چی شد

یه سوال داشتم جام ملت های اروپا رو هم از دست داد یا نه ؟
اینطور که جراحش میگفت کلا شاید نصف فصل بعد هم از دست بده چه برسه به یورو 2012.ساق پاش کامل شکسته.میگه بازیکنایی با سن بالا با این شکستگی از فوتبال خداحافظی میکنن ولی ویا میگه خیلی زود برمیگردم.خوبه باز خودش روحیه داره وگرنه دیگه نمیتونست بازی کنه.

David Sina
12-20-2011, 12:12
داوید به یورو میرسه / چون میخواد آقای گل یورو بشه love:: با هوسیتالت رو فکر کنم بد بازی کنیم

David7
12-20-2011, 15:51
داوید ویا روحیه بالایی داره و خودش میگه به یورو 2012 میرسم ولی این دل بوسکه ... (بوقققققققققق) گفته که سولدادو جانشین مناسبی برای داوید ویاست که این صحبت ها باعث دلخوری هواداران بارسا شده من اصلا از این دل بوسکه خوشم نمیاد اصلا مربی خوبی نیست ... :ey babaaa:

footballking12
12-20-2011, 16:16
با وضیت کنونی ویا به احتمال 90% بارسا نیمار رو در نقل و انتقالات زمستانی جذب میکنه.

David7
12-20-2011, 17:18
بارسا مهاجم زیاد داره تازه بازیکنان آکادمی هم هستن بارسا از 3 ناحیه در آینده ضربه میخوره اگه نتونه بازیکن بخره یکی دفاع مرکزی یکی جانشین واسه آبیدال و یکی هم یه دروازبان مطمئن و البته نیمکت نشین والدز ... :shogh:

Pouriaf
12-20-2011, 18:27
نیمار هنوز جوونه و تاثیر پذیر. اگه بارسا بتونه جذبش کنه و روش تغییراتی انجام بده میتونه یه ستاره بسازه تو لالیگا...

در ضمن بهتره یکی از تغییرات، تغییر استایل مو هم باشه binam

spiderkiller
12-20-2011, 21:19
منم به احتمال 90 درصد میگم هیچ بازیکنی رو توی زمستون نمیگیریم و توی تابستون الابا یا بیل رو میگیریم.احتمال اینکه یک مهاجم بگیریم تقریبا 0 هست چون هم بودجه نداریم هم مهاجم جناحین زیاد داریم.مهاجم وسطمون هم که هم سسک میتونه باشه هم سانچز هم مسی
دوستان یک چیزی برام خیلی جالبه .رئالی ها میخواستن انتقام 5-0 رو با 5 تا گل بگیرن 3تا گل خوردن.الان میخوان 3 تا گل بزنن.به نظرتون چند تا میخورن؟ اینو تو جواب هوادار متعصبی گفتم که فکر میکنه رئال میتونه تو نیوکمپ به بارسا 3 تا بزنه.

یکی هم یه دروازبان مطمئن و البته نیمکت نشین والدز ... :shogh:

منم خیلی موافقم این والدز رو بندازیم بیرون.واقعا هیچی بارش نیست.باید یک دروازه بان خیلی خوب بگیریم.یا لااقل تو اکادمی پرورش بدیم.سوتی هایی میده که منم تو دروازه نمیدم.بدترین سوتیش تو بازی با رئال بود.یکی دیگش هم تو بازی با میلان و یکی دیگش هم تو بازی با ارسنال پارسال.واقعا مگه یک دوازه بان چه قدر توانایی اشتباه داره؟واقعا پینتو مطمئن تر نشون میده چون لااقل سوتی نمیده

raptor
12-20-2011, 23:09
سلام به همگي!من عاشق بحث خريدم ولي حيف كه نميتونيم نظرامونو به گوش بارسا برسونيم:narahat:
think:::fek konam:
به نظر من ما بيشتر از هرچيزي به 2مدافع عالي احتياج داريم چون مدافع‌هايه خوب جور دروازه بانم ميكشن(نمونش والدز بهترين دروازبان 3فصل گذشته لاليگا!:nishkhand:)كه البت بايد جوون باشن،مثلا هومولوس يا سبوتيچ يا...شرمنده هرچي فكر مي‌كنم اسمش يادم نمي‌ياد اومد ميگم!
بعد با توجه به بالا بودن سن ژاوي و كيتا بهتره يه CM خوب بخريم كه تو اينجا به نظرم رودول يا فلاني(با بلامي تو سيتي اشتباه نگيريداbinam)موآمبا هم بد نيست البته عاليه ولي بيشترCDMو دفاعي‌تر ولي خوب فعلا بوسكتس هست.باز به هر حال كارايه تهاجميه موآبا بهتر از بوسكتسه.
تو دفاع چپ من از سانتونم خوشم مياد،با استعداده،اگه نتونستيم بيل يا بقيه گزينه‌ها رو بگيريم اون وقت رو اينم ميشه حساب باز كرد.
دروازه بانم شديدا لازم داريم،البته فكر نكنم بارسا والدزو نيمكت نشين كنه يا بفروشه ولي چون پينتو سنش بالاس احتمالا گوارديولا همون 2تا استعداد آلماني يا اون دروازه‌بانه 17ساله آرسنالو بگيره،ولي اگه اتفاق غيرمنتظره‌اي پيش بياد به نظرم لوريس و آكينفيف عالين.
:chakerim::flowerysmile:

spiderkiller
12-21-2011, 11:59
سلام به همگي!من عاشق بحث خريدم ولي حيف كه نميتونيم نظرامونو به گوش بارسا برسونيم:narahat:
think:::fek konam:
به نظر من ما بيشتر از هرچيزي به 2مدافع عالي احتياج داريم چون مدافع‌هايه خوب جور دروازه بانم ميكشن(نمونش والدز بهترين دروازبان 3فصل گذشته لاليگا!:nishkhand:)كه البت بايد جوون باشن،مثلا هومولوس يا سبوتيچ يا...شرمنده هرچي فكر مي‌كنم اسمش يادم نمي‌ياد اومد ميگم!
بعد با توجه به بالا بودن سن ژاوي و كيتا بهتره يه CM خوب بخريم كه تو اينجا به نظرم رودول يا فلاني(با بلامي تو سيتي اشتباه نگيريداbinam)موآمبا هم بد نيست البته عاليه ولي بيشترCDMو دفاعي‌تر ولي خوب فعلا بوسكتس هست.باز به هر حال كارايه تهاجميه موآبا بهتر از بوسكتسه.
تو دفاع چپ من از سانتونم خوشم مياد،با استعداده،اگه نتونستيم بيل يا بقيه گزينه‌ها رو بگيريم اون وقت رو اينم ميشه حساب باز كرد.
دروازه بانم شديدا لازم داريم،البته فكر نكنم بارسا والدزو نيمكت نشين كنه يا بفروشه ولي چون پينتو سنش بالاس احتمالا گوارديولا همون 2تا استعداد آلماني يا اون دروازه‌بانه 17ساله آرسنالو بگيره،ولي اگه اتفاق غيرمنتظره‌اي پيش بياد به نظرم لوريس و آكينفيف عالين.
:chakerim::flowerysmile:

داداش اینا که گفتی بازیکن فوتبالن؟lagh:: شوخی کردم.شما رو باید به عنوان استعداد یاب بارسا استخدام کنن.واقعا میگم.از کجا این بازیکنا رو پیدا میکنین؟به نظر من ما باید حتما بیل رو به هر قیمتی بگیریم چون میتونه توی همه پست ها بازی کنه.شاید فقط دفاع وسط مشکل داشته باشه ولی همه پست ها رو میتونه پوشش بده.حتی 60 ملیون هم میارزه چون هم میتونیم ازش تو پست مهاجم هم مدافع به جای الوز و ابیدال استفاده کنیم.واقعا باید یکی رو بخریم از طرفی باید بازیکنای جوان رو اماده کنیم.براتا و مونیسا واقعا میتونن پوشش بدن پست های مختلف رو .به نظرم باید یکم خریدامون رو کم کنیم و بازیکنای جوانمون رو پرورش بدیم.امیدوارم خرید بیل اخرین خریدمون توی سال های اخیر باشه و بتونیم بازیکنای بارسا ب رو بیاریم تو تیم.مسی پدرو بوسکتس پیکه بویان رو فراموش نکنید.وقتی اتوئو و توره رو فروختیم همه گفتن به افت رفتیم ولی دیدید اکادمیمون جبران کرد.الانم باید یکم ریسک کنیم و اکادمی رو بیاریم بالا تا اینکه پول بدیم و خرید های کوچیک و بزرگ بکنیم.

Pouriaf
12-21-2011, 12:43
بنظرم بارسا به دروازه بان دیگه نیازمنده ولی کی؟ کی میتونه بیاد؟ کسی که هم قیمتش پایین باشه، هم خوب بازی کنه (بهتر از والدز)، و هم جوون باشه! بهترین گزینه De Gea بود که منچستر خرید... نظر شما چیه؟

pedro_17
12-21-2011, 12:51
بنظرم بارسا به دروازه بان دیگه نیازمنده ولی کی؟ کی میتونه بیاد؟ کسی که هم قیمتش پایین باشه، هم خوب بازی کنه (بهتر از والدز)، و هم جوون باشه! بهترین گزینه De Gea بود که منچستر خرید... نظر شما چیه؟

لوریس هم خوبه 24 سال(اگه درست فکر کنم)بیشتر نداره.:balesh:

spiderkiller
12-21-2011, 12:53
ما اگه بخواییم امسال به مشکل برنخوریم واقعا باید 60 ملیون برای یک بازیکن مدافع تهاجمی (مثل بیل و الوز) و یک دروازه بان تو مایه های نویر بگیریم.بهترین دروازه بان و جوان ترین دروازه بان رو میتونیم با 20 میلیون بگریریم.40 ملیون هم شاید بشه سر بیل به توافق رسید.واقعا ما با این ثروت که توی سه سال اخیر کسب کردیم چرا بودجه نداریم.رئال توی کل چند سال اخیر یک جام حذفی گرفته ولی با این حال سالی حداقل 60 ملیون خرج میکنه.ما 13 جام از 16 جام گرفتیم و حداقل 320 ملیون از این جاما در اوردیم و اونوقت توی تمام این مدت 100 ملیون هم خرج نکردیم.زلاتان رو دادیم ویا رو گرفتیم.اتوئو رو دادیم زلاتان رو گرفتیم.بویان و جفرن و دادیم سسک و الکسیس رو گرفتیم.توره رو دادیم و چند تا بازیکن دیگه هیچکی هم جاشون رو نگرفتیم.واقعا این معنی نمیده.تازه 300 ملیون هم بابت تبلیغ روی پیراهن گرفتیم.پول لباس و غیره هم بماند.واقعا مدیرای بی لیاقتی داره کاتالونیا.دلم میخواد پدر جرارد بشه مدیرمون.یا لااقل کرایوف.اینا گزینه های خوبی برای جایگزینی این روسل گداصفت هستند.

Pouriaf
12-21-2011, 13:04
ما اگه بخواییم امسال به مشکل برنخوریم واقعا باید 60 ملیون برای یک بازیکن مدافع تهاجمی (مثل بیل و الوز) و یک دروازه بان تو مایه های نویر بگیریم.بهترین دروازه بان و جوان ترین دروازه بان رو میتونیم با 20 میلیون بگریریم.40 ملیون هم شاید بشه سر بیل به توافق رسید.واقعا ما با این ثروت که توی سه سال اخیر کسب کردیم چرا بودجه نداریم.رئال توی کل چند سال اخیر یک جام حذفی گرفته ولی با این حال سالی حداقل 60 ملیون خرج میکنه.ما 13 جام از 16 جام گرفتیم و حداقل 320 ملیون از این جاما در اوردیم و اونوقت توی تمام این مدت 100 ملیون هم خرج نکردیم.زلاتان رو دادیم ویا رو گرفتیم.اتوئو رو دادیم زلاتان رو گرفتیم.بویان و جفرن و دادیم سسک و الکسیس رو گرفتیم.توره رو دادیم و چند تا بازیکن دیگه هیچکی هم جاشون رو نگرفتیم.واقعا این معنی نمیده.تازه 300 ملیون هم بابت تبلیغ روی پیراهن گرفتیم.پول لباس و غیره هم بماند.واقعا مدیرای بی لیاقتی داره کاتالونیا.دلم میخواد پدر جرارد بشه مدیرمون.یا لااقل کرایوف.اینا گزینه های خوبی برای جایگزینی این روسل گداصفت هستند.

گر صبر کنی، ز غوره حلوا میسازن!!! نترس بارسا حتما یه نفر رو در نظر داره که نمیخواد فعلا بخرتش! منتظر باشیم میبینیم، تازه چیکار داریم بازیکن جدید، فقط یه دروازه بان میخوایم که فعلا والدز بد نیست!

42d3e78f26a4b20d412==