PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ₪₪₪ آبی و اناریها.حرفهای خودمونی هواداران بارسلونا ₪₪₪

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21]

saeid_8992
05-24-2012, 00:46
برداشت آزاد

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

پسران دیروز اسطوره های امروز

omidehsani17
05-24-2012, 01:05
قضیه دروگبا چی شد ؟؟ بالاخره میاد بارسا یا نه ؟؟ یا میخواد بره پیش آنلکا جوووووونش ؟؟ کی رو میخواد بخره ؟؟ کی رو میخواد بفروشه ؟؟

vip
05-24-2012, 01:14
خدا کنه نیاد بارسلونا مایه بازیکن جوون میخوایم که حداقل بابت پولی که واسش میپردازیم تا چند فصل بتونه بازی کنه نه اینکه بعد از اینکه یه پول هنگفت به جیب زد بعد یه فصل خداحافظی کنه

omidehsani17
05-24-2012, 01:43
نه ولی من فکر میکنم بارسا به بازیکنای قد بلند و قدرتی مثه دروگبا نیاز داره !! درسته پیره ولی بازیش 20 هست

vip
05-24-2012, 02:45
اره بازیش بیست بیسته ولی بعد یه فصل باید دنبال یه مهاجم دیگه بگردیم البته اگه تا دوفصل دیگه نیمار بیاد که دیگه همه چی حله

spiderkiller
05-24-2012, 11:33
نیمار هم چیز به درد بخوری نیست.فقط تک روی میکنه خب معلومه دفاع های پوکیده لیگ برزیل رو میتونه دریپل بزنه.باید بازیش تو اروپا رو ببینیم بعد بخریمش.حرکات ناگهانیش بد نیست ولی اگه بیاد بارسا فقط نیمکت گیرش میاد نه چیز دیگه.

spbarcelona
05-24-2012, 12:22
نیمار هم چیز به درد بخوری نیست.فقط تک روی میکنه خب معلومه دفاع های پوکیده لیگ برزیل رو میتونه دریپل بزنه.باید بازیش تو اروپا رو ببینیم بعد بخریمش.حرکات ناگهانیش بد نیست ولی اگه بیاد بارسا فقط نیمکت گیرش میاد نه چیز دیگه.

داداش اروپا هم اومده ولی کم. ولی همون هایی هم که اومده درخشیده مثلا بازی با آلمان یادت نیست با یه حرکت قشنگ گل دوم برزیل رو زد ولی اون بازی رو برزیل 3 به 2 باخت.:khandeeeee bahal:

spiderkiller
05-24-2012, 12:57
داداش اروپا هم اومده ولی کم. ولی همون هایی هم که اومده درخشیده مثلا بازی با آلمان یادت نیست با یه حرکت قشنگ گل دوم برزیل رو زد ولی اون بازی رو برزیل 3 به 2 باخت.:khandeeeee bahal:
چرا یادمه ولی بازی های باشگاهی فرق داره به خاطر اینکه انسجام دفاع ها توی باشگاهشون به مراتب از انسجامشون تو تیم ملی بالاتر هست.اگه اشتباه نکنم اون بازی سابوتیچ تو بازی نبود.زوج دفاع المان اگه زوج دفاع دورتموند باشه اونوقت انسجامش مثل باشگاه میشه.یعنی اگه سابوتیچ و هوملز باهم تو زمین باشن اونوقت میشه دفاعشون رو قوی دونست.تمام تیم های ملی همینه.مثلا پویول و پیکه تو اسپانیا.یعنی دفاع ها توی باشگاهشون بهتر دفاع میکنن تا تیم ملی.منظورم اینه که اون گل نیمار رو نمیشه تواناییش برای بازی تو اروپا دونست چون به دفاع تیمی گل زد که به اندازه کافی منسجم نبود.

vip
05-24-2012, 13:13
یعنی میگی باید بیخیال نیمار بشیم؟در اون صورت کیو باید بخریم؟

spiderkiller
05-24-2012, 13:21
یعنی میگی باید بیخیال نیمار بشیم؟در اون صورت کیو باید بخریم؟
نه داداش نمیگم بیخیالش بشیم چون خیلی با استعداده ولی ارزش 60 ملیون رو نداره.به نظر من باید ماکزیموم 30 ملیون بخریمش اگه میخواییم 60 ملیون خرج کنیم خب 10 ملیون دیگه میذاریم روش رونی رو میگیریم.

footballking12
05-24-2012, 14:50
به نظر من هم 60 میلیون برای نیمار زیاده.
ولی مثلث سانچز - مسی - نیمار توی خط حمله خیلی رویاییه.3تا بازیکن پا به توپ و تکنیکی.

spiderkiller
05-24-2012, 14:53
خط حمله مهم نیست.من داشتم امار نگاه میکردم گریه ام گرفته بود.از زمان اومدن پپ تا الان تمام مسئولیت های تیم رو دوش ژاوی بوده یعنی فصل اول 31 پاس گل و فصل دوم 19 پاس گل و فصل سوم 16 پاس گل داد.اما فصل چهارم فقط 11 پاس گل داد و ما دو جام مهم رو از دست دادیم.اگه این روند ادامه پیدا کنه دیگه هرچی مهاجم هم بخریم فایده نداره مهم اینه که الان هافبک هامون تضعیف شدن

vip
05-24-2012, 14:59
- سرجی بارخوان، مدافع دهه 90 بارسلونا به عنوان سرمربی رکرتیو هوئلوا در فصل آینده انتخاب شد.

- گای اسولین، بازیکن سابق لاماسیا و یکی از استعدادهای بزرگ تیم b که به خاطر حقوق بالاتر در فصلی که قرار بود به تیم اصلی منتقل شود با بارسلونا تمدید... نکرد و به منچسترسیتی پبوست در 21 سالگی از این تیم اخراج شد.

- پدرو: فینال کوپا آخرین بازی من برای بارسا؟ من چنین قصدی ندارم. من میخواهم در بارسلونا بمانم و امیدوارم بارسا همچنان به من اعتماد داشته باشد.

- گفته میشود که والنسیا در ازای انتقال آلبا به بارسا خواهان انتقال قرضی پدرو به این تیم شده است.
سانز، ایجنت پدرو، این شایعه را رد کرده و گفته: من وقتی این خبر را شنیدم گیج شدم. اینها فقط شایعه است.
- والنسیا تمایلی به جذب بوتیا در ازای آلبا ندارد. اتلتیکو گزینه اول بارسلونا برای فروش بوتیا است.

- خوان کارلوس اونزو، مربی دروازه بان های بارسلونا میتواند مربی جدید تیم جوانان بارسلونا شود.

- زوبیزارتا: بیلسا به عنوان مربی آینده بارسلونا؟ از نظر سطح مربیگری میتواند در بارسلونا باشد ولی از نظر اتفاقات فوتبالی نمیدانم. من فکر میکنم او در مناسب ترین تیم قرار دارد.

- سانز، ایجنت پدرو: هیچ باشگاهی با ما تماس نگرفته است. آنها میدانند که خرید پدرو از بارسا تقریبا غیرممکن است. هیچ کس در بارسلونا نگفته که در فصل بعد روی پدرو حساب نمیکنند. برعکس بارسلونا میخواهد که پدرو برای مدت طولانی در تیم بماند.

- دروگبا: بعد از بازی ملی در 8 ژوئن در مورد آینده ام تصمیم گیری میکنم.

- سرجی روبرتو بازیکن 20 ساله تیم رزرو بارسلونا به احتمال زیاد در پایان فصل این تیم را ترک میکند. او به تیم اصلی منتقل نخواهد شد و پیشنهادهای خوبی از تیم های دیگر دریافت کرده است.

توییتر پویول: یک آغوش بزرگ برای فلورنتینو و خانواده‌اش، قوی باشید.

- پدرو: این فصل بهتر از قبل بودیم. قبلا گل میزدیم ولی حالا توپهایمان به تیر برخورد میکند. من برای یورو بسیار انگیزه دارم. تا به حال در یورو بازی نکرده ام ولی میدانم هدف مشکلیست. بازی فینال آخرین فرصت برای نشان دادن آمادگیم است.

- انتظار میرود که تا پایان فصل 2 میلیون لباس بارسلونا به فروش برود.

- 8 بازیکن در این فصل در 5 لیگ برتر اروپا بیش از 10 گل و 10 پاس گل داشته اند: مسی، رونالدو، آدبایور، نه نه، هازارد، میکولی، جیووینکو، ریبری

- نایب رییس بارسلونا: بارسا در زمین بازی می‌کند نه در دفتر مدیریت و یا کنفرانس های خبری و پارکینگ و رسانه ها

- بارسلونا در این فصل 4 یا 5 بازی تدارکاتی انجام میدهد و ترجیح میدهند همه آنها در اسپانیا باشد. اعلام رسمی بعد از بازی فینال کوپادل ری است. بازی در مقابل هامبورگ و پاریسن ژرمن تقریبا قطعی شده است.

- مسی امسال همانند سال 2010 توانست همزمان آقای گل لالیگا و لیگ قهرمانان شود. دی استفانو در سال 1958 و پوشکاش در سال های 60 و 64 نیز موفق به این کار شده بودند.

- بارسلونا تخمین میزند که 349 میلیون هوادار در سراسر جهان دارد که 145 میلیون آن در آسیا و 77 میلیون در آمریکا هستند.
- کوئنکا، مونتویا، بارترا، مونیسا، پلاناس و تیو به تیم زیر 21 ساله های اسپانیا دعوت شدند.

- زوبیزارتا: روند بهبودی آبیدال به خوبی پیش میرود. آبیدال میداند ما کنار او هستیم.

- اگر مونتویا ، مونیسا ، دوس سانتوس ، تیو و بارترا نتوانند با تیم اصلی بمانند،آنها با گزینه ی باز خرید فروخته خواهند شد.مگر اینکه ترجیح بدهند در تیم ب بمانند.

- ژاوی : از لحاظ فیزیکی در شرایط خوبی به سر میبرم.هیچ مشکلی ندارم.100% آماده ی بازی در فینال کوپا و پس از آن شرکت در یورو هستم.

- آموربیتا (بازیکن اتلتیک) : بارسا بهترین تیم دنیاست.اما اگر میخواهیم پیروز شویم باید کمی شانس داشته باشیم.فکر میکنم 2-1 میبریم

- سفر هفته آینده پپ و تیتو به قطر به دلیل مشکلاتی در برنامه خانواده سلطنتی قطر به حالت تعلیق در آمد

- ناواس (بازیکن سویا) : ویا بازیکن بزرگیست که چیزهای زیادی به تیم اضافه میکند.همچنین او در زمین بسیار مهم است.حیف که او نمیتواند با ما باشد

- طبق تخمینی که زده شده بارسلونا 349 میلیون هوادار در دنیا دارد،از جمله 177 میلیون در آسیا و حدود 77 میلیون در ایالات متحده

- زوبی زارتا : واکنش هواداران پس از پایان بازی با چلسی و رئال مادرید نشان دهنده ی رضایت آنهاست.

- اینیستا : چی میشه اگه فینال را ببازیم؟
ما به آن فکر نمیکنیم.ما میخواهیم فصل را با خنده تمام کنیم.ما هر آنچه که برای بردن لازم است را داریم.

- قرارداد برای بازی دوستانه با پاریس سنت ژرمن و هامبورگ تقریبا نهائی شده است.بارسلونا همچنین میتواند یک دیدار دوستانه در مراکش برگزار کند.

- بارسلونا 4 یا 5 دیدار دوستانه در تابستان امسال خواهد داشت.
خبر رسمی بعد از فینال کوپا اعلام خواهد شد

vip
05-24-2012, 15:01
بچه ها اگه این خبرارو خونده باشین والنسیا درصورتی البارو میده که پدرو رو بگیره نظر شما چیه موافقین یا مخالف با این انتقال؟

spiderkiller
05-24-2012, 15:15
من که موافقم البته اگه پدرو رو قرضی بدیم.چون ارزش پدرو به مراتب بیشتر از البا هست.

vip
05-24-2012, 15:24
کاش حداقل کیتا,افلای یا تیو رو میخواستن خیلی مهاجمامون زیادن اینم دو دستی تقدیم کنیم به والنسیا نمیشه که

spbarcelona
05-24-2012, 15:57
بچه ها اگه این خبرارو خونده باشین والنسیا درصورتی البارو میده که پدرو رو بگیره نظر شما چیه موافقین یا مخالف با این انتقال؟

من که به شدت مخالفم. پدرو سرمایه ی بازسلوناست و آلبا ارزشی نداره همون بیل رو بیگیریم ارزشش خیلی بالاتر از این حرفاست:yes:

Gerard Pique3
05-24-2012, 16:24
به نظرم نباید پدرو رو به والنسیا بدیم حتی اگه قرضی باشه ، پدرو یکی از ستاره های لاماسیا هست که به تیم اصلی اومده و قطعا تو آینده به یکی از بهترین بازیکن های دنیا تبدیل میشه
پدرو امسال به دلیل تغییر سیستم های مداوم افت کرد ولی دوباره به اوج برمیگرده و تو فصل آینده بازی های زیادی داریم که پدرو هم میتونه تو بیشتر اونها بازی کنه
فکر کنم این خبر شایعه رسانه های مادریدی تو آستانه فینا کوپا باشه و پدرو رو تضعیف روحیه کنند

vip
05-24-2012, 16:41
اره دقیقا اینهمه واسش زحمت کشیدیم حتی اگه البا از نظر فنی از پدرو بالاتر باشه من بازم یه تار موی پدرو رو به صد تا مثل البا نمیدم ببخشید که احساسی نظر میدم ولی الان نمیتونم منطقی باشم راستی شهریار جون این اواتار و امضات مبارکه توپ توپه

vip
05-24-2012, 17:14
بارسا اماده برگزاری فینال

بارسلونا فردا در فینال جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپادل‌ری به مصاف اتلتیک بیلبائو می‌رود. بازی فینال کوپادل‌ری بارسلونا-بیلبائو در سال 2009 اولین جام گواردیولا روی نیمکت سرمربیگری بارسلونا بوده و اکنون همین بازی می‌تواند آخرین جام وی در این دوران باشد.

بارسا به بازی در فینال عادت کرده است، ولی این چیزی از اهمیت فینال فردا کم نمی‌کند. بازیکنان بارسا انگیزه های زیادی برای قهرمانی در بازی فردا دارند که مهم‌ترین آن‌ها کسب چهاردهمین جام دوران پپ گواردیولا در آخرین بازی وی روی نیمکت سرمربیگری بارسلوناست. پپ در حال رفتن از باشگاه است ولی خداحافظی او می‌تواند با کسب یک جام دیگر در دوران پرافتخارش همراه باشد.

پپ می‌رود ولی بازیکنان در تیم می‌مانند. شاید همه آن‌ها نمانند ولی اکثر بازیکنان می‌مانند. پپ چه با کسب جام آخر برود و چه بدون کسب این جام بین هواداران بارسا محبوب است ولی رفتن با لبخند خاطره بهتری از او ایجاد می‌کند. پپ هم این را می‌داند و برای کسب پیروزی در بازی آخر تمام تلاشش را می‌کند. او در مورد نحوه بازی نیاز به تفکر ندارد. بارسلونا بازی را هجومی آغاز خواهد کرد و اگر حریف ضعف نشان دهد سعی می‌کند این بازی را پرگل ببرد. بارسا سعی می‌کند از دقیقه اول فشار را روی اتلتیک بیلبائو اعمال کند.

تمرینات بارسلونا در این روزها نشان از این دارد که بارسا به احتمال زیاد این بازی را با 4 مدافع آغاز می‌کند. بازی با 3 مدافع در مقابل تیم خطرناکی مثل بیلبائو تصمیم بسیار خطرناکی خواهد بود. از طرفی دنی آلوز مصدوم است و انتخاب‌های زیادی برای دفاع راست وجود ندارد. مسلما مارتین مونتویا، بازیکن تیم b بارسلونا کسی است که جای خالی دنی آلوز را در دفاع راست پر خواهد کرد. سبک بازی این مدافع جوان شباهت زیادی به آلوز دارد و بارسا امید زیادی به وی برای آینده دارد. پینتو بدون شک درون دروازه قرار خواهد گرفت. آخرین مصاحبه والدز نشان می‌دهد که خود او نیز این موضوع را می‌داند که باید در این بازی مثل سایر بازی‌های بارسلونا در این جام روی نیمکت بنشیند. پینتو در سال 2009 نیز در فینال همین جام در مقابل بیلبائو بازی کرد و بارسلونا در آن بازی با نتیجه 4-1 به پیروزی رسید.

خط دفاع علاوه بر حضور مونتویا، به احتمال زیاد از پیکه، ماسکرانو و آبیدال تشکیل خواهد شد. مصدومیت‌های پویول، آبیدال و فونتاس شکی را در ترکیب خط دفاع باقی نخواهد گذاشت. پیکه این شانس را خواهد داشت که بعد از فصل نه چندان موفق خود، در آخرین بازی خاطره خوبی از این فصل به ثبت برساند. او در کنفرانس خبری این هفته خود گفت که می‌خواهد کاری کند که باشگاه به او بیشتر اعتماد کند. اگر فردا روز خوب پیکه باشد، بارسلونا کمی به جام نزدیک‌تر خواهد شد.

مرکز زمین جایی است که در چهار سال گذشته محل حکمرانی مثلث بوسکتس، ژاوی و اینیستا بوده است و در این بازی نیز هر سه آن‌ها آماده هستند. این مثلث در کنار هم تمام ویژگی‌های مورد نیاز یک خط هافبک خوب را تامین می‌کنند و هر سه مهره‌های کلیدی تیم ملی اسپانیا نیز هستند.

در خط حمله بیشترین شک در مورد بازیکنان اصلی وجود دارد. سوال اول حضور یا عدم حضور سسک است. درست است که همان‌طور که خود سسک اشاره کرد، او در نیم‌فصل دوم فرم مطلوبی نداشت ولی انگیزه این بازیکن که فصل اول حضور در بارسلونا را تجربه می‌کند، برای کسب جام، شاید بیشتر از دیگر بازیکنان باشد و در یک بازی فینال انگیزه بسیار مهم است. مسی تنها بازیکنی است که حضورش در خط حمله قطعیست. اگر سسک روی نیمکت بنشیند، پدرو و الکسیس مهاجمان مکمل مسی خواهند بود. الکسیس در مصاحبه خود نشان داد که با وجود مصدومیت‌های زیادی که در این فصل گریبانگیرش بوده، انگیزه بسیار بالایی برای نشان دادن خود در ترکیب بارسا دارد و پدرو نیز فینال را آخرین فرصت برای متقاعد کردن دل بوسکه به دعوت از او برای حضور در یورو می‌داند و می‌تواند در ترکیب اصلی قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری اسپورت

vip
05-24-2012, 17:45
جدیدترین رنکینگ باشگاه های اروپا بارسادرصدر....(ولی رئال چرا پنجمه؟؟؟درسته ما بارسایی هستیم ولی حق رئال بیشتر از ایناست)

spiderkiller
05-24-2012, 18:05
دوستان قرضی دادن پدرو خیلی بهتره تا اینکه تو تیم بمونه و نیمکت نشین بشه با اومدن ویا و رو فرم بودن ایکوئنکا.اگه بره میتونه فرم خودش رو به دست بیاره و به تیم برگرده.اینطوری هم ما البا رو خواهیم داشت هم فصل بعدش پدرو رو هم میاریم.اینطوری خیلی بهتره.

fcb10
05-24-2012, 18:35
والنسیا فک کرده ما ببوئیم ! ستاره ای که تو بزرگترین بازی هامون همیشه گل میزنه رو بدیم یه بایکن متوسط بگیریم . حالا اگه با بیل عوضش میکردیم باز یه چیزی اونوقت هم ما به خواستمون رسیدسم هم پدرو تو یه باشگاه حرفه ای کناره ستاره های بزرگ تجربه کسب میکرد

من که مخالف همچین انتقالیم

ولی این رنکینگ خیلی مشکل داره !!! اون از رئال که پنجمه اونم از امتیاز مینی یونایتد که خیلی به ما نزدیکه و مسخره تر چلسی که ...

spiderkiller
05-24-2012, 19:33
دوستان کرایف چیزی گفته که من رو خیلی ناراحت کرد و تقریبا مطمئن شدم دیگه باید اروپا رو بی خیال شیم.کرایف گفته از زمان اومدن راسل پپ مدام زیر فشار بوده تا بارسا رو ترک کنه و این فصل هم یکی از بدترین فصل های پپ بوده چون خیلی زیر فشار روسل قرار داشته تا بارسا رو ترک کنه حتی وقتی بارسا رو ترک کرد به راسل گفته تیتو رو بعد از فینال کوپا به عنوان جانشینش معرفی کنید ولی راسل توی همون کنفرانس گفت تیتو شده جانشین پپ و یک جور دهن کجی به پپ کرد.اما بد ترین قسمت گفته های اسطوره اینه که گفته دوران بارسا دیگه بارفتن پپ تموم شد و بارسا دیگه قدرت اروپا نیست.فکر کنم راست میگه چون این راسل واقعا قصد کرده بارسا رو از پایه ویران کنه.احتمالا دیگه چیزی چز پرچم از ما باقی نخواهد ماند زیر نظر راسل. :ey babaaa:

fcb10
05-24-2012, 19:43
دوستان کرایف چیزی گفته که من رو خیلی ناراحت کرد و تقریبا مطمئن شدم دیگه باید اروپا رو بی خیال شیم.کرایف گفته از زمان اومدن راسل پپ مدام زیر فشار بوده تا بارسا رو ترک کنه و این فصل هم یکی از بدترین فصل های پپ بوده چون خیلی زیر فشار روسل قرار داشته تا بارسا رو ترک کنه حتی وقتی بارسا رو ترک کرد به راسل گفته تیتو رو بعد از فینال کوپا به عنوان جانشینش معرفی کنید ولی راسل توی همون کنفرانس گفت تیتو شده جانشین پپ و یک جور دهن کجی به پپ کرد.اما بد ترین قسمت گفته های اسطوره اینه که گفته دوران بارسا دیگه بارفتن پپ تموم شد و بارسا دیگه قدرت اروپا نیست.فکر کنم راست میگه چون این راسل واقعا قصد کرده بارسا رو از پایه ویران کنه.احتمالا دیگه چیزی چز پرچم از ما باقی نخواهد ماند زیر نظر راسل. :ey babaaa:

داداش چی گذاشتی [Only Registered And Activated Users Can See Links] من سر همون قضیه فشار ها و .... روزانه سر فُش میکشیدم به روسل ها سر این حرف یوهان کبیر فک کنم دقیقه ای باید بهش فحاشی کنم تا دلم خنک بشه من خیلی وقت پیشا گفتم احساس میکنم روسل :wc: به قصد نابودی بارسا اومده کسی بهم گوش نداد حالا ...

spiderkiller
05-24-2012, 19:43

دوستان احتمالا تو اخبار شنیدید که بارسا به دنبال این بازیکن یعنی هافبک پارماست.اسمش خیلی سخته.ژیووینکو.بازیکن 25 ساله است که پست مهاجم بازی میکنه ولی توانایی بازی در پست نوک حمله رو هم داره.من وقتی خبر اینکه بارسا دنبالش هست رو شنیدم زیاد خوشحال نشدم اخه فکر میکردم ما به یک مهاجم بزرگ نیاز داریم نه بازیکنی که تازه نیاز به ثابت کردن خودش داره.اما یک کلیپ ازش دیدم تو یوتیوب فهمیدم واقعا چه قدرتی هست این پسر.قدرت دریپل بالا.سرعت مناسب.فرصت طلبی بالا.زدن ضربه های ایستگاهی فوق العاده.ولی مهم ترین قابلیت این بازیکن 25 ساله اینا که گفتم نیست.این بشر از وسط زمین زیرطاقی میزنه.قدرت شوت زدنش یک چیزی تو مایه های ویا خدا بیامرز هست.بیشتر گل هاش رو روی شوت های از راه دور و اکثرا زیر طاق میزنه حتی دقت شوتاش به نظر من بیشتر از ویا است چون تعداد گلایی که از همین شوت زدن زده خیلی زیاده.واقعا بازیکن عالی و با ارزشی هست.حالا فهمیدم بارسا برای چی دنبالشه.این پسر خوراک دفاع های اتوبوسی هست.از وسط زمین زیر طاق میزنه دیگه تنها راه دفاع کردن جلوی این ژیووینکو این هست که دفاع های اتوبوسی یا ساقشو بشکنن یا تو دروازه روی کتف همدیگه وایسن تا دروازه کلا بسته شه که با شوت هم نشه گل زد.واقعا خیلی بازیکن خوبیه ولی نقطه ضعف هایی هم داره.فکر میکنم خیلی خودخواه باشه البته از نظر شوت زدن نه دریپل زدن.همچنین اصلا نمیتونه سر بزنه.دارم کلیپش رو اپ میکنم تموم که شد میذارمش براتون.

spiderkiller
05-24-2012, 19:44
اینم کلیپش

fcb10
05-24-2012, 19:53
اینو من قبلا دیده بودم , فک نکنم آش دهن سوزی باشه . ما یه فینیشر میگرفتیم بهتر بود ولی اینم از یه جهت خوبه که میتونه حد اقل نیمکت رو قوی تر کنه و قابلیت شوت زنی داره تازه یه مو از خرس کندن غنیمته . مرسی شهریار love:: , کلیپو بینیم چه خبره .....

spbarcelona
05-24-2012, 21:05
شهریار داداش خب پدرو رو نیمکت هست برا اینکه مهاجم های بهتر از اون تو زمینن حالا اگه خدایی نکرده یکیشون مصدوم شد این جانشین میشه ولی اگه پدرو رفت دیگه تعداد مهاجمامون کم میشه و قید بازیکن درست حسابی خریدن توسط روسل رو باید بزنیم.
در ضمن اون رنکیگی هم که اعلام شده به نظر من الکیه چون منچستر یونایتدی که هیچ جامی رو کسب نکرده و تو لیگ قهرمانان هم در مرحله ی گروهی حذف شد در رده ی دوم قرار گرفته. حالا ما که اولیم یه چیزی ولی اینا چرا:fek konam:

در ضمن از این حرفی که کرایف زده خیلی نگران شدم. به راستی تو سر روسل چی میگذره:-ang

spiderkiller
05-24-2012, 21:14
اینو من قبلا دیده بودم , فک نکنم آش دهن سوزی باشه . ما یه فینیشر میگرفتیم بهتر بود ولی اینم از یه جهت خوبه که میتونه حد اقل نیمکت رو قوی تر کنه و قابلیت شوت زنی داره تازه یه مو از خرس کندن غنیمته . مرسی شهریار love:: , کلیپو بینیم چه خبره .....

داداش این پسر تو این فصل 17 گل زده و 13 پاس گل داده توی لیگی که بدترین نوع دفاع رو داره.به نظرت واقعا بازیکن کوچیکی هست؟ کلیپ رو دیدی؟ این کلیپ مال این فصل بود.به نظر من که خرید خوبی میتونه باشه و میتونه تو ترکیب فیکس جا بگیره و حتی میتونه جای الکسیس رو بگیره البته امکانش هم هست بره رو نیمکت اما من فکر نکنم روسل حاظر بشه پول بده.

fcb10
05-24-2012, 21:33
داداش این پسر تو این فصل 17 گل زده و 13 پاس گل داده توی لیگی که بدترین نوع دفاع رو داره.به نظرت واقعا بازیکن کوچیکی هست؟ کلیپ رو دیدی؟ این کلیپ مال این فصل بود.به نظر من که خرید خوبی میتونه باشه و میتونه تو ترکیب فیکس جا بگیره و حتی میتونه جای الکسیس رو بگیره البته امکانش هم هست بره رو نیمکت اما من فکر نکنم روسل حاظر بشه پول بده.

باید بیشتر درموردش تحقیق کنم دادش . تا شب یا فردا نظره دقیقتری میدم :ohum:

saeid_8992
05-24-2012, 21:48

دوستان احتمالا تو اخبار شنیدید که بارسا به دنبال این بازیکن یعنی هافبک پارماست.اسمش خیلی سخته.ژیووینکو.بازیکن 25 ساله است که پست مهاجم بازی میکنه ولی توانایی بازی در پست نوک حمله رو هم داره.من وقتی خبر اینکه بارسا دنبالش هست رو شنیدم زیاد خوشحال نشدم اخه فکر میکردم ما به یک مهاجم بزرگ نیاز داریم نه بازیکنی که تازه نیاز به ثابت کردن خودش داره.اما یک کلیپ ازش دیدم تو یوتیوب فهمیدم واقعا چه قدرتی هست این پسر.قدرت دریپل بالا.سرعت مناسب.فرصت طلبی بالا.زدن ضربه های ایستگاهی فوق العاده.ولی مهم ترین قابلیت این بازیکن 25 ساله اینا که گفتم نیست.این بشر از وسط زمین زیرطاقی میزنه.قدرت شوت زدنش یک چیزی تو مایه های ویا خدا بیامرز هست.بیشتر گل هاش رو روی شوت های از راه دور و اکثرا زیر طاق میزنه حتی دقت شوتاش به نظر من بیشتر از ویا است چون تعداد گلایی که از همین شوت زدن زده خیلی زیاده.واقعا بازیکن عالی و با ارزشی هست.حالا فهمیدم بارسا برای چی دنبالشه.این پسر خوراک دفاع های اتوبوسی هست.از وسط زمین زیر طاق میزنه دیگه تنها راه دفاع کردن جلوی این ژیووینکو این هست که دفاع های اتوبوسی یا ساقشو بشکنن یا تو دروازه روی کتف همدیگه وایسن تا دروازه کلا بسته شه که با شوت هم نشه گل زد.واقعا خیلی بازیکن خوبیه ولی نقطه ضعف هایی هم داره.فکر میکنم خیلی خودخواه باشه البته از نظر شوت زدن نه دریپل زدن.همچنین اصلا نمیتونه سر بزنه.دارم کلیپش رو اپ میکنم تموم که شد میذارمش براتون.
من بازیشو دیدم بازیکن خوبیه ولی مشکل اینه که

روزنامه گازتادلاسپورت امروز

یووه-اینتر، عجب لجبازی ـای
رقابت برای سه هدف: وراتی - دسترو و جووینکو

vip
05-24-2012, 22:05
فکر کنم اینتر به واسطه بحران زده بودنش خود به خود از رقابت حذف میشه فقط میمونه یوونتوس.... دقیقا همون چیزی که فلاویا گفت ما دست رو هر بازیکنی میزاریم شصت تا تیم عاشق سینه چاکش میشن

saeid_8992
05-24-2012, 22:12

جام حذفی اسپانیا 2011-2012
فینال : مادرید ، ویسنته کالدرون
25 می 2012
بارسلونا - بیلبائو

spiderkiller
05-25-2012, 00:02
دوستان خبر گذاری های ایرانی و فارسی زبان خبر از فروش پدرو دادن ولی سایت رسمی باشگاه هیچ حرفی نزده.به نظر میرسه از دست دادن فرم پدرو کار دستش داده باشه

fcb10
05-25-2012, 00:08
شاید بخوان با شرایط بویان بدنش . ... think::

حیفه ! ولی اگه قیمت خیلی بالا شاید بعرضه .

spiderkiller
05-25-2012, 00:10
فکر نکنم قیمت خیلی بالایی بخرن پدرو رو.احتمالا بین 15 تا 20 ملیون میخرنش.فکر نکنم بند بازگشت براش بذارن چون عملا رو پروژه بویان یکم ضرر دادیم.

fcb10
05-25-2012, 00:15
یعنی از دست دادن یکی دیگه رو هم باید تحمل کنیم !؟؟؟ این فصل که شد یه تراژدی کامل :gerye:

حیفه نیست ؟!

spiderkiller
05-25-2012, 00:18
داداش بازیکنی که بی دلیل فرم خوب خودش رو از دست بده باید بدونه تو بارسا جایی نداره.این یک تلنگر میشه برای افلایی و الوز و پیکه که به شدت فرم خودشون رو از دست دادن.به نظرم اگه این سه تا رو هم از دست بدیم تیم یک دست میشه.بازیکنی که فرمش رو از دست میده و بعد از 2 ماه اونو به دست نمیاره باید بدونه تو بهترین تیم تاریخ جایی نخواهد داشت

footballking12
05-25-2012, 01:46
به نظر من اگه بارسا پدرو رو بده و البا رو بگیره و جووینکو رو جانشین پدرو بکنه می ارزه.
من بازی جووینکو رو وقتی تو تیم جوانان ایتالیا بازی میکرد دیدم. بازیکن فوق الاده تکنیکی و شوت زنیه.
به غیر تمام خصوصیاتی که شهریار ازش گفت یه بازیکن 2 پا هست.هم با پای راست و هم چپ عالی شوت میزنه.
من که خیلی با خریدش موافقم.

vip
05-25-2012, 11:00
دوستان بالاخره خبر فروش پدرو شایعس یا واقعی چون من هرچی تو سایت رسمی باشگاه میگردم چیزی در این مورد نمیبینم الان سایت رسمی باشگاهو باور کنیم یا خبرگذاری های معتبر!!! ایران

spiderkiller
05-25-2012, 11:05
خب دوستان با توجه به اینکه خیلی وقته یک بحث فنی درست و حسابی نداشتیم چون یک فینال درست و حسابی نداشتیم میخوام بحث فینال امشب رو راه بندازم.
خب من به شخصه بعد از بارسا بیلبائو رو دوست دارم به خاطر بیلسا و وجود بازیکنی مثل مونیاین و سوسائتا.خدایش بازیکنای با کیفیتی داره.بیلبائو نقطه قوتش به مثلث اتشینش هست.البته خیلی قوی ظاهر نشده ولی به نسبت یک تیم جوان خیلی خط حمله قوی داره.
به این صورت هست خط حمله.

مونیایین........هریرا..........سوس ائتا
یورنته

در کل میتونم بگم از کار انداختنش برای تیمایی که دو تا هافبک دفاعی دارن کار سختی نیست چون با از کار انداختن سوسائتا و مونیاین عملا خلاقیت تیم از بین میره.میمونه شوت از راه دور های هریرا که خیلی خطرناک هستن.معمولا دفاع های حریف برای از کار انداختن اون سعی میکنن کلا نذارن توپ پشت محوطه بهش برسه برای همین همیشه یک نفر کنارش هست.البته اینا که میگم همه تاکتیک تیمای دیگه است برای دفاع نه بارسا چون بارسا دفاع کردنش کلا فرق داره.
نوک حمله این تیم یک مهاجم خوب داره به نام یورنته.من قابلیت های یورنته رو زیاد قبول ندارم غیر از دوتاش.1 شم بالای گل زنی.2 سرزنی عالی. البته نشون داده مرد بازی های بزرگ نیست و نمیتونه خوب برای خودش فضا سازی کنه و خیلی راحت از کار میوفته اما نقطه قوتش جلوی بارسا سرزنیست هست.روی هر ارسال میتونه خطرناک باشه.البته بیلبائو میتونه هریرا رو بازی نده و به جاش از توکرو استفاده کنه.زوج یورنته توکرو میتونه شب سختی رو برای پیکه و ماسکرانو رقم بزنه به خاطر اینکه هر دو بازیکن بلند قد هستن و عالی سر میزنن.این یعنی میتونن با ارسال از جناحین مخصوصا سمت راست که مونتویا قرار داره توکرو و یورنته رو تغزیه کنن و به گل برسن که به نظر من این تاکتیک میتونه برای بیلبائو حتما یک گل بخره.اما اسلح پنهان بیلبائو میتونه دیمارکوس باشه.بازیکن خوب و فرصت طلبی هست در عین حال که هافبک دفاعیه.این فصل 9 گل زده و این یعنی یک هافبک دفاعی خطر ناکه.به نظرم بارسا در اولین کار برای جلوگیری از گل خوردن باید توپ رو اصلا نذاره دست بیلبائو بیوفته.در مرحله دوم باید مونیاین و سوسائتا رو به وسیله ادریانو و الکسیس از کار بندازه و در مرحله سوم باید بوسکتس رو برای مهار یورنته و هریرا قرار بده.اینطوری الکسیس برای گرفتن مونیاین یکم عقب تر بازی میکنه اما مونتویا ازاد میشه و میتونه با قد بلندش بره تو محوطه تا حداقل بتونه ضربات سر رو بزنه جایی که ماسکرانو خیلی اسیب پذیره.از طرفی به نظرم بارسا از این خط حمله استفاده میکنه

سسک
پدرو.....مسی.......الکسیس

البته به شخصه دوست دارم الکسیس وسط بازی کنه ولی به خاطر نبود الوز باید مدام به کمک مونتویا بره تا جلوی سانتر رو بگیره برای همین نمیتونه وسط بازی کنه.به نظرم اگه بارسا قرار باشه از جایی به گل برسه اون ارسال های زمینی سریع از جناحین هست و شوت های پشت محوطه چون بیلبائو خودش استاد بستن عمق دفاع هست برای همین باید مثل اتلتیکو مادرید که رو ارسال و شوت به موفقیت رسید ما هم از همین تاکتیک استفاده کنیم.
یک نکته هم اینکه بیلبائو الان دو بازی هست پشت سر هم 3-0 میبازه.این خبر خوبی میتونه برای ما باشه

xavi-fcb
05-25-2012, 14:45
بارسلونا-بیلبائو: 48 جام در ویسنته کالدرون

اف سی بارسلونا با 25 و اتلتیکو بیلبائو با 23 جام، رکورد دار قهرمانی در رقابت های جام حذفی اسپانیا هستند. بارسا 4 بازی از 6 فینال برگزار شده در مقابل رقیب باسکی را پیروز شده است.

پیش از فینال جمعه ساعت 22:00 (00:30 به وقت تهران) در ورزشگاه ویسنته کالدرون، نگاهی به تاریخچه این رقابت ها می اندازیم:
- roz::بارسا با 25 جام، بیشتر از هر باشگاه دیگری این جام را برده است. آخرین بار در فینال سال 2009 تیم اتلتیکو بیلبائو را با نتیجه 4-1 شکست دادند.
- اتلتیکو بیلبائو با 23 جام، دیگر باشگاهیست که بیشترین جام کسب شده در این رقابت ها را دارد. ولی از سال 1984 که در آن بارسا را با نتیجه 1-0 در فینال شکست دادند، در این جام به پیروزی نرسیده اند.
- کاتالان ها و باسکی ها شش مرتبه در فینال به مصاف هم رفته اند. (1920، 1932، 1942، 1953، 1984 و 2009). در این بازی ها بارسا با 6 پیروزی رکورد بهتری دارد، درحالیکه اتلتیک تنها دو بار در سال های 1932 و 1984 توانسته بارسا را شکست دهد.
- آلکانتارا، سامی تیئر و سگارا، هر کدام با 5 بار بازیکنانی از بارسلونا هستند که تا به امروز بیشترین جام حذفی را کسب کرده اند، که پس از آنها کوبالا، پی یرا، رامالتز، ساگی، سانچو و تورالبا با 4 عنوان در رده های بعدی قرار دارند.
- تیم گواردیولا با شکست دادن تیم های هاسپیتالت، اوساسونا، رئال مادرید و والنسیا با کسب 6 پیروزی و دو تساوی به فینال راه یافته است.
- تیم بیلسا با کسب 7 پیروزی و یک تساوی پای به مادرید می گذارد. آنها تیم های اُویه دو، آلباسته، مایورکا و میراندس را از دور رقابت ها حذف کرده اند.

xavi-fcb
05-25-2012, 14:51
تیترهای روزنامه اسپورت در روز 22 می

از همه ی شما بسیار ممنونم"

آبیدال در خانه

کیتا اولین بازیکنی بود که بعد از تمرین از او دیدن کرد

سسک:"دوباره گل خواهم زد"

آنها می خواهند کوپا را بخاطر پپ قهرمان شوند

یورنته:" ما در تک بازی شانس پیروزی داریم

تیترهای روزنامه الموندو در روز 22 می

پادشاه قلب ها

لئو 9 گل در برابر اتلتیک به ثمر رسانده ، 8 گل در کالدرون ، و در 9 فینال ' فوق العاده ' هست

بهترین اخبار

آبیدال دیروز بیمارستان را ترک کرد

محرمانه

تیتو و گواردیولا فینال لیگ قهرمانان را با یکدیگرتماشا کردند

یورو 2012

دل بوسکه تورس و ماتا را فراخواند

فوتبال بین الملل

رئیس در مونت پلیر ، همراه با تاج خروسیها

زئال مادرید

برای کاکا و هیگواین 80 میلیون ' پوند ' از PSG ( پاری سن ژرمن ) درخواست کرده

اسپانیول

الیویرا در بارسلونا برای انجام ماموریت خواهند ماند

spiderkiller
05-25-2012, 15:29
دوستان یک چیزی که یادم رفت درمورد تاکتیک بیلبائو بگم این بود که اونا با داشتن مدافع های بازی ساز خیلی خوب میتونن بازی مستقیم رو اجرا کنن یعنی همین که توپ رو گرفتن با پاس های هوایی بلند توپ رو میرسونن به یکی از مهاجماشون.
بیچاره یونایتد mas:- رو همین طوری حذف کردن.

vip
05-25-2012, 15:32
اینا یه نگاه به ما میکنن میبینن میخوایم ببندیم اونام میبندن. خب ما الگوشونیم مثلا حق دارن بابا

fcb10
05-25-2012, 15:35
دوستان یک چیزی که یادم رفت درمورد تاکتیک بیلبائو بگم این بود که اونا با داشتن مدافع های بازی ساز خیلی خوب میتونن بازی مستقیم رو اجرا کنن یعنی همین که توپ رو گرفتن با پاس های هوایی بلند توپ رو میرسونن به یکی از مهاجماشون.
بیچاره یونایتد mas:- رو همین طوری حذف کردن.

آره الان داشتم گل های بیلبائو روو میدیدم دقیقا از میانه های زمین و از کناره ها سانتر های خیلی بلندی میفرستادن روی سر یورنته اونم چقد دقیق میزد تو گل !! کلی ترسیدم ....

یونایتد الان دیگه فک کنم تیم خرز هم از پسش بر بیاد ..... :hehehe: چند تا خوردن از بیلبائو ؟؟!؟ :mage mishe:

spiderkiller
05-25-2012, 15:38
چند تا خوردن از بیلبائو ؟؟!؟ :mage mishe:
5 تا گل از بیلبائو خورد.البته خدایی بیلبائو اون موقع خیلی تو اوج بود.

Javad Barca
05-25-2012, 15:39
بچه ها یه سوال

هنوز کسی از بازیکنای بارسلونا قصد رفتن نداره؟:gerye:

( خدا کنه کسی جدا نشه:gerye: )

نمیدونین قراره چه بازیکنایی رو تو تابستون بگیریم ؟ :mage mishe:

spiderkiller
05-25-2012, 15:43
بچه ها یه سوال

هنوز کسی از بازیکنای بارسلونا قصد رفتن نداره؟:gerye:

( خدا کنه کسی جدا نشه:gerye: )

نمیدونین قراره چه بازیکنایی رو تو تابستون بگیریم ؟ :mage mishe:

دوست عزیز رفتن کیتا تقریبا قطعی شده.الوز و پدرو هم به احتمال 40 درصد میرن.تیو هم که مشتریش مالاگا هست دست به نقد.افلایی هم که مشتری داره حسابی.پیکه رو هم منچستر میخواد.به خدمتت که بگم در حال حاظر هم فقط باشگاه برای خرید، البا رو در نظر گرفته.ایشالله با روسل قرار گذاشتیم فوتبال اروپا رو یک سر و سامونی بدیم خیلی ستاره داریم یکم تقسیم کنیم تو اروپا تیمای دیگه جون بگیرن.:-ang

vip
05-25-2012, 15:48
این راسل داره بدبختمون میکنه به نظرتون کی زحمتو کم میکنه؟ فکرکنم الان تو دفترش نشسته داره قهقهه های شیطانی سرمیده!!!

spiderkiller
05-25-2012, 15:50
اره ما همه امیدمون به والدز ه.غم رفتن مسی رو میتونیم تحمل کنیم غم نبود والدز تو دروازه رو چیکار کنیم؟ heee::

vip
05-25-2012, 15:51
ما نمیدیم؟ چرا نمیدیم؟ کدوم تیم میخوادش یه چیزیم سر میدیم ور دارن ببرنش فقط

fcb10
05-25-2012, 15:53
پيشنهاد شالکه و منچسترسيتي براي جذب آلوز

بنابه نوشته يک روزنامه چاپ مادريد باشگاه‌هاي شالکه آلمان و منچسترسيتي انگليس براي جذب مدافع برزيلي بارسا پيشنهاده داده‌اند.

spiderkiller
05-25-2012, 15:55
پيشنهاد شالکه و منچسترسيتي براي جذب آلوز

زیر 45 ملیون بفروشیم ضرر کردیم حسابی

fcb10
05-25-2012, 16:06
من بازی آخر که یادم میاد خیلی میترسم , کمتر از 4 دقیقه 2 تا گل زشت خوردیم !!! انگار نه انگار پیکه تو زمین بود . دفاع فرق وسط که میگن این بود

spiderkiller
05-25-2012, 16:07
خب با توجه به افت پیکه من فکر کنم اونم اگه جزء ریزش هامون باشه بد نباشه .پس تا اینجا ریزش شامل پیکه الوز افلایی کیتا پدرو میشه. heee:: :hehee:

vip
05-25-2012, 16:21
دیگه چی موند واسمون؟ ژاوی هم که کم کم باید خداحافظی کنه.راستی داوود ورودتو به جمع اونایی که امروز پستشون پاک شده تبریک میگم

spiderkiller
05-25-2012, 18:28
دوستان از اونجایی که من به شخصه از تیم ملی اسپانیا ، المان ، پرتغال و انگلیس متنفرم برای همین تا پایان رقابت های یورو تیم ملی مورد علاقه ام رو هلند میذارم به امیدی که تیمای پوکیده اروپا رو بزنن له کنن :yes:

fcb10
05-25-2012, 18:33
دوستان از اونجایی که من به شخصه از تیم ملی اسپانیا ، المان ، پرتغال و انگلیس متنفرم برای همین تا پایان رقابت های یورو تیم ملی مورد علاقه ام رو هلند میذارم به امیدی که تیمای پوکیده اروپا رو بزنن له کنن :yes:

منم خیلی دوست داشتم حد اقل میشد آرژانتین یا برزیل بودشون , یه امیدی داشتیم !

حالا هم ایتالیا عشقه منه , ولی دوست دارم هلند به جایی برسه چون تو این چند سال نتونسته به اون جایی که حقشه برسه و بازیکن هاش رو دوست دارم .

( کلا چه ربطی به بارسا داشت :fek konam: )

spiderkiller
05-25-2012, 18:35
منم خیلی دوست داشتم حد اقل میشد آرژانتین یا برزیل بودشون , یه امیدی داشتیم !

حالا هم ایتالیا عشقه منه , ولی دوست دارم هلند به جایی برسه چون تو این چند سال نتونسته به اون جایی که حقشه برسه و بازیکن هاش رو دوست دارم .

( کلا چه ربطی به بارسا داشت :fek konam: )
ربطش اینه که بازیکنای بارسا حقشون داره تو اسپانیا خورده میشه :narahat:

fcb10
05-25-2012, 18:41
ربطش اینه که بازیکنای بارسا حقشون داره تو اسپانیا خورده میشه :narahat:

منظورم با پست خودم بود . منم کلا از اسپانیا خوشم نمیاد , فقط به عشقه بازیکن های خودمون بازی هاش رو نگاه میکنم دلیلمم اینه که شرایط کاتالونیا رو درک میکنم و از عقایدشون حمایت میکنم , چون توی خوزستانم و ......... بگذریم .

messi1373
05-25-2012, 19:55
خدا كنه پپ با يه خاطره خوش از بارسا بره...
اين ديگه آخرين بازيشه...

xavi-fcb
05-25-2012, 20:47
گواردیولا از بازیکنانش خواست تمام تلاش خود را به کار گیرند. ([Only Registered And Activated Users Can See Links])(ایشالا)

مربی از بازیکنانش خواست صرف نظر از نتیجه، در فینال حضور یابند و گفت: «ما باید با طرز فکر همیشگی، در فرم ایده آل خود در زمین حاضر شویم تا با همان احساسی که باید، بازی را پایان بریم». گواردیولا در سخنانش بر این نکته تاکید داشت که «مقابله با اتلتیک، بسیار دشوار است. آنها بازی سختی را برای حریف خود رقم می زنند و بازیکنان ما باید نسبت به تمامی جنبه های بازی، آگاه باشند».

جوزپ گواردیولا از بازیکنانش خواست تا در بازی امروز در ویسنته کالدرون و در برابر اتلتیک بیلبائو شجاعت به خرج دهند: «حمله به دروازه حریف، باید اولین اصل ما باشد. راه های گلزنی تیم رقیب را خنثی کنیم و صرف نظر از نتیجه، بازی همیشگی خودمان را انجام دهیم. مسابقه باید با همان احساسی که می خواهیم به پایان برسد. این میدان آخرین فینالی است که در این فصل با آن رو به رو هستیم، پس باید تمام توان خود را به کار بگیریم».

اتلتیک تیم با روحیه و پرافتخاریست

پس از تائید این مسئله که تمام بازیکنان آماده حضور در این بازی هستند، گواردیولا به تمجید از تیم مارچلو بیلسا پرداخت: «آنها تیم جوان و مقاومی هستند و هرگز اجازه نمی دهند، میدان برای حریفشان آسان باشد. من به روحیه بالا و غرور بازیکنان اتلتیک اشاره دارم؛ مطمئنا آنها برای برد، دست از تلاش نخواهند کشید. آنها فوتبال را خوب می شناسند و برای هر حرکت خود، هدفی دارند. من آمادگی تیم مارچلو را انتظار دارم و باید دید که آیا می توانیم مالکیت توپ - که مطمئنا آسان نیز نخواهد بود - را حفظ کنیم یا خیر».

مربی آبی اناری ها، از اینکه تیمش در یک فینال دیگر حضور دارد، بسیار خوشحال است: «ایمان دارم که این مسابقه، بسیار زیبا دنبال خواهد شد. برنامه همین است؛ از اینکه در فینالی دیگر بازی خواهیم کرد، شادمانیم. به اندازه کافی استراحت و تمرین داشتیم تا در فینال امشب آماده حاضر شویم. هر دو تیم از هواداران فوق العاده ای بهره می برند و قطعا آنها همچون فینال 2009، حمایت خود را به ما نشان خواهند داد». با توجه به وضعیت چمن به دلیل کنسرتی که اخیرا در ویسنته کالدرون اجرا شده است، گواردیولا گفت: «مهم نیست شرایط به چه صورت است؛ در صورت هر گونه مشکل، شرایط برای دو تیم یکسان خواهد بود».

اعتراض احتمالی به سرود ملی

در باب اعتراض احتمالی به سرود ملی اسپانیا، پیش از انجام بازی، گواردیولا خاطر نشان کرد: «من مایل نیستم آنچه که در فینال 2009 اتفاق افتاد، تکرار شود». او از اینکه رئیس انجمن مادرید، پس از بیانیه اش در این بازی حضور نخواهد یافت، اظهار تاسف کرد اما بیان کرد: «به تصمیم او مبنی بر عدم حضورش، احترام می گذارم».

در آخر نیز مربی از تمایل خود مبنی بر حضوردر فینال مونیخ گفت: «ما تمام تلاشمان را برای حضور در آن فینال به کار بستیم». او از همین فرصت استفاده کرد و به چلسی، قهرمانی اش را تبریک گفت و با توجه به سوال پرسیده شده که بدترین تجربه اش در بارسا را خواستار بودند، گفت: «بیماری افرادی که آنها را دوست داشتیم».

بازی خیریه فوتسال برای مقابله با فقر

جوزپ گواردیولا گفت که این مسابقه، آخرین میدان بارسلونا برای مبارزه علیه فقر نخواهد بود و در 27 مه در پالائو سنت یوردی، مسابقه دیگری شکل خواهد گرفت که مسی و ماسکرانو در آن حضور نخواهند داشت؛ این دو بازیکن برای حضور در بازیهای ملی، به آرژانتین سفر خواهند کرد. مربی اعلام کرد: «انجام آن بازی، افتخاری برای ماست. من از تمامی هواداران می خواهم که به تماشای آن بازی بیایند، چون هدف والایی را دنبال می کند و امیدوارم با موفقیت همراه باشد».

xavi-fcb
05-25-2012, 20:49
عکس روز: «4 قهرمانی بارسا در لیگ قهرمانان».

خیلی با شکوهه [Only Registered And Activated Users Can See Links]

xavi-fcb
05-25-2012, 21:00
شیوه سرگرمی هواداران برای بازی امشب در مادرید

saeid_8992
05-25-2012, 21:11
25.05.2012

آخرین جام برای پپ

پیش بسوی فتح 14مین عنوان در طول 4 سال

1 قهرمانی جام حذفی

2 دو عنوان لیگ قهرمانان

3 قهرمانی لالیگا

2 جام باشگاه های جهان

3 سوپر جام اسپانیا

2 سوپر جام اروپا

پپ خواسته هایش را با ما در میان گذاشت: « ما باید در تمام طول بازی حمله کنیم و باید همه چیز را در زمین در اختیار بگیریم».

پیام به اطرافیان: «من از تیتو حمایت می کنم و از لاپورتا و راسل می خواهم از نام من استفاده نکنند».

اتلتیک بیلبائو - بارسا: ساعت 22

saeid_8992
05-25-2012, 22:23
دراینجا می توانید لیست برترین بازیکنان این فصل لیگ قهرمانان اروپا به انتخاب خوانندگان گل دات کام فارسی را ملاحظه کنید:
1-لیونل مسی (با 42.75% آرا) و کسب 50510 رای:ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa:
2-کریس رونالدو (با32.72 % آرا) و کسب 38652 رای
3- پترچک (با 10.16% آرا) و کسب 12004 رای
4- دیدیه دروگبا (با 7.49% آرا) و کسب8851 رای
5- الساندرو نستا (با 2.63% آرا) و کسب 3106 رای
6- فیلیپ لام (با 2.2% آرا) و کسب 2598 رای
7- فرانک ریبری (با 0.95% آرا) و کسب 1119 رای
8- رامیرس (با 0.52% آرا) و کسب 612 رای
9- ماریو گومز (با 0.32% آرا) و کسب383 رای
10- اشلی کول (با 0.14 % آرا) و کسب 170 رای
11- پائولو خورخه (با 0.12 % آرا) و کسب 140 رای

Gerard Pique3
05-25-2012, 22:51
کاریکاتورهای روزانه ی اسپورت در 25 می 2012

این پوستر رسمی فینال جام حذفی است ... و این یک نسخه واقعی تر است

saeid_8992
05-25-2012, 23:21
تو این مدت که پپ مربی بوده تمام جامهای ممکن رو حداقل 2بار برده تنها جامی که یک بار اونو فتح کرده همین کوپا هستش که امشب میتونه این رکوردو کامل کنه

Saeid~Barca
05-25-2012, 23:33
بیلسا : این حیاتی است که بازیکنان ما نزدیک به بازیکنان بارسا بازی کنند ، این برای خنثی کردن بازی بارسا بسیار مهم است
راه های زیادی برای متوقف کردن مسی وجود ندارد ، من بازیکنانم نکات مهم راجع به این قضیه را گفته ام
رویای هر کس که فوتبال بازی میکند این است که بخشی از بازی امشب باشد

گواردیولا : من به بازیکنانم گفته ام که شجاع باشند ، حمله کنند ، و خودشان باشند ، این آخرین شانس در این فصل است
فینال زیبایی خواهد بود ، آن ها حمله خواهند کرد ، ما نیز همچنین . آن ها با انگیزه تر هستند اما احساس میکنم ما آماده تریم
اتلتیک تیمی اصیل است ، باید جلوی آن ها بهترین بازیمان را انجام دهیم

Saeid~Barca
05-25-2012, 23:39
ترکیب دو تیم :

ذخیره های دو تیم :

footballking12
05-26-2012, 01:22
انگار به پدرو بر خورده که میخوان بفروشنش.عجب بازی ای کرد تو نیمه ی اول.

vip
05-26-2012, 01:43
اصلا فکرشو نمیکردم پدرو دو تا گل بزنه من که میگم پتانسیل هتریک کردنو داره حتی اگه هتریکم نکنه بازم چیزی از بازی خوبش کم نمیشه

footballking12
05-26-2012, 02:23
کسب 26مین جام در کوپا دل ری رو تبریک میگم.
خوشحالم که پرچم بارسا رو در مادرید به احتزاز درآوردیم تا یادشون نره ما هنوز سرورشون هستیم.

spbarcelona
05-26-2012, 02:24
شهریار داداش تو پست های قبلیت که هر چی بازیکن بود برا فروش گفتی دیگه کسی نموند. خب این چه کاریه چون اگه بازیکن بخریم تا بخواد سبک و شیوه ی بازی بارسا رو یاد بگیره باید حداقل دو سالی بگذره
و همینطور قهرمانی در کوپا هم به تمامی هوادان بارسا در تمام دنیا تبریک میگم به خصوص بچه های دربی

copa del rey 2011/2012 winner

fcbarcelona

:eyvalla::eyvalla::eyvalla:

fcb10
05-26-2012, 02:30
منم قهرمانی رو به همه تبریک میگم , چقد چسبید ... واسه بحث دیره تا فردا .

کیفیت بازی هم تو حلق ضرغامی ........

flavia
05-26-2012, 03:01
قهرمانیو بهمه تبریک میگم!!!
یه فصل بد با پایانی خوب...بازیکنایی که تو طول فصل رو فرم نبودن تو این بازی خودشونو نشون دادن مثل پدرو و پیکه...
کاش میشد پپ بمونه و به کسب افتخاراتش ادامه بده...وقتی میدیدمش باورم نمیشد این اخرین باره که مربیمونه و رو نیمکتمون میشینه....
به هر حال برای مربیه جدیدمون تیتو هم ارزوی موفقیت میکنم...
امیدوارم این قهرمانی شروعی باشه برای قهرمانیهای فصل بعدمون...

xavi-fcb
05-26-2012, 10:33
بارسلونا-بیلبائو: افتخاری جاویدان برای بارسای پپ (3-0)

گواردیولا پس از نمایش درخشان تیمش مورد تشویق حضار قرار گرفت، 14مین جام در 4 فصل فراموش نشدنی، آخرین نمایش موفقیت و جذابیت.
اف.سی بارسلونا فصل 12-2011 را با کسب 4 جام و قبول تنها 4 شکست به پایان برد؛ تقریبا موفقیتی بی نقص.
پس از پشت سر گذاشتن مسابقه ناراحت کننده لیگ قهرمانان مقابل چلسی، امشب بارسا به فرم خوب گذشته بازگشت و افسانه اش را محکمتر ساخت.

saeid_8992
05-26-2012, 10:36
تبریک میگم به تمام دوستان این قهرمانیو

xavi-fcb
05-26-2012, 10:37
roz::roz::roz::به همه بچه های گل بارسایی تبریک میگم.....roz::roz::roz::

... و چهاردهمین جام برای بارسا در چهار سال مربیگری پپ بزرگ! پپ نتونست ترک عادت کنه و حتی روز خداحافظیش هم یه جام واسه بارسا آورد!
عاشفت خواهیم ماند رویا ساز...!!

گود بای پارتی آبی و اناری با طعم قهرمانی.

خداحافظ مرد بزرگ...

xavi-fcb
05-26-2012, 10:45

هورااااااااااااااااااااا بارسااااااااااااااا
:barcelona::barcelona:love::love::

xavi-fcb
05-26-2012, 10:47
دیگه چی موند واسمون؟ ژاوی هم که کم کم باید خداحافظی کنه.

ببخشید آقا یاسر برای چی ژاوی باید خداحافظی کنه؟؟؟؟؟crying::-crying::-:gerye::gerye:
Death::

sajjad.suarez
05-26-2012, 11:13
ميگما حالا ازينا بگذريم حواستون بود مسي يهو ديوونه شد از وسط زمين دريب زد و رفت تا تو محوطه!!؟؟:eyvalla:
وقتي با توپ ميدوئه اونا كه خالي خالي ميدوئن بش نميرسن!!!!!!!!!!!!think::
يعني عشق ميكنم وقتي استايلشو ميبينمlay_;;
الحق كه آر‍‍ژ‍‍انتيني هستي پسر:flowerysmile:

saeid_8992
05-26-2012, 11:47
گزارش تصویری فینال بارسلونا 3 بیلبائو0

spiderkiller
05-26-2012, 13:57
داداش سعید با این عکسی که گذاشتی منو خیلی غمگین کردی.فکر میکنم پیکه میخواسته با این حرکت به پپ دهن کجی کنه که بهش گفته بود شکیرا رو ول کن.واقعا از دست پیکه ناراحتم.حقیقتا اگه جای تیتو بودم میذاشتمش تو لیست فروش.

fcb10
05-26-2012, 13:59
شهریار ایی حرفا چیه دیگه !!! طرف خوشحاله و احساساتی شده ! همین !!

spiderkiller
05-26-2012, 14:01
شهریار ایی حرفا چیه دیگه !!! طرف خوشحاله و احساساتی شده ! همین !!
به نظرم خیلی بیشتر از یک احساساتی شدن معمولیه.

saeid_8992
05-26-2012, 14:09
داداش سعید با این عکسی که گذاشتی منو خیلی غمگین کردی.فکر میکنم پیکه میخواسته با این حرکت به پپ دهن کجی کنه که بهش گفته بود شکیرا رو ول کن.واقعا از دست پیکه ناراحتم.حقیقتا اگه جای تیتو بودم میذاشتمش تو لیست فروش.
داداlove:: آخر بازی پیکه طوری پپ رو در اغوش گرفت باور کن انگار اشک:gerye: تو چشم:gerye: پیکه:gerye: اومد من اصلا این شایعه رو قبول ندارم

flavia
05-26-2012, 14:14
به خاطر بوسیدن نامزدش بزارنش تو لیست فروش؟!!؟
اخه این دیگه چه حرفیه ؟!؟!
بعد از بازی ندیدین پیکه و پپ دو ساعت تو بغل هم بودنو پیکه ازش جدا نمیشد؟؟؟گریش گرفته بود...
اگرم اختلافی بوده دیگه تموم شده...بین خودشون حل شده..بهتره کاسه ی داغتر از اش نباشیم...
شکیرا اومده استادیوم بازیشو ببینه...قهرمان شدن... اونوقت پیکه محل بهش نمیداد خوب بود؟؟اونم وقتی دوربینای خبرنگارا رو زوجهای معروفی مثل اینا زومن....
به خاطر اینکه احیانا کسی بد برداشت نکنه نباید خوشحالیشو با نامزدش شریک بشه...
اونجا بوسیدن از عادیترین روشهای ابراز علاقه و احساساتی شدنه...
مخصوصا که پیکه و شکیرا از اولش هم همینطوری بودن و چیز جدیدی نیست که بگیم نیت خاصی پشتش بوده..

spiderkiller
05-26-2012, 14:55
من کاری به نحوه ابراز احساساتش ندارم اما درست زمانی که رسانه ها میگن شکیرا باعث اختلاف بین پیکه و پپ شده و تمرکز پیکه رو از بین برده پیکه میاد یک همچین حرکتی میکنه خب مطمئنن یک منظوری داره.بارها بوده نامزد کاسیاس و خیلی های دیگه تو استادیوم بودن ولی حداقل ابراز احساساتشون رو کمی پنهان کردن.من نیمه دوم بازی رو ندیدم که پیکه و پپ با هم خوب بودن یا نه ولی میدونم اخلاقیات تو بارسا از همه چیز مهمتر هست.وقتی یک بازیکن به حرف مربیش گوش نمیده باید کنار گذاشته بشه.متاسفانه هر کسی یک جوری برداشت میکنه حرف منو

flavia
05-26-2012, 15:15
جملات شما اونقدر ثقیل ومفهومی نبود که ازش برداشتهای متفاوتی بشه...
همون چیزی که هست برداشت میشه...

لااقل کاسیاسو مثال نزنین.کاسیاس و نامزدش ابراز احساساتشونو پنهان کردن؟!؟!
نامزدش خبرنگاره هر دفعه اومده ازش مصاحبه کنه ازاین بساطا و البته خیلی شدیدتر راه انداختن اونم وقتی دوربین داشته ضبط میکرده...
هر کسی نظر خودشو داره...شما کلا بدبین هستید ... نظرت اینه که اون لجبازی کرده من میگم هیچ قصد بدی نداشته و کارش کاملا عادی بوده...

رسانه ها فقط دنبال حاشیه سازی و بزرگ کردن همه چیزن...برای همین نمیشه به همه حرفاشون اعتماد کرد...
برای همین این حرفه پپ که پیکه باید بین شکیرا و بارسا یکیشونو انتخاب کنه معلوم نیست تا چه حد صحت داشته باشه...

گیریم راست باشه
من خودم عاشق پپم ولی یه مربی حق نداره بیاد تو زندگیه تک تک بازیکناش دخالت کنه...
مثلا یه مثال اغراق امیزش اینه که پس فردا مسی که پدر شد بازیش شروع کنه افت کردن...اونوقت مربی بیاد بگه یا زنو بچت یا بارسا...

اینکه برای افت پیکه شکیرا مقصره و راهشم اینه که از هم جدا بشن،فقط پاک کردن صورت مساله هستش نه حل کردن مشکل...
این معضل باید به وسیله ی روانشناسا و مشاورای تیم ریشه یابی و حل بشه...
شاید اصل مشکل پیکه چیز دیگه ای باشه...به جای اینکه بهش کمک بشه هم از طرف رسانه ها هم از طرف مربی همش باید تحت فشار باشه؟؟؟

فروختن پیکه اشتباهه...بازیکن تواناییه...یکی از ویژگیهای خیلی به در بخورشم اینه که بین دفاعای کوتاهه ما قد بلند و سرعت بالایی داره...تکنیکیه..کاملا تواناییشو داره که حتی بهتر از قبلش بشه و کاملا مشخصه که داره تلاششو میکنه...

همه ی بازیکنا یه دوره ی افت دارن...خود ژاوی تو یکی از مصاحبه هاش گفته بود من چند سال پیش سرطان بارسا بودم...
اگه اونموقع به قول شما میفروختیمش معلوم نبود به اینهمه موفقیت میرسیدیم و مسی به این شکل شکوفا میشد یا نه..

spiderkiller
05-26-2012, 15:33
بحث ژاوی و پویول و مسی از پیکه جداست.ژاوی توی بدترین فصلش که یک فصل قبل از اومدن پپ بود فقط 3 پاس گل داد یعنی توی افتی بود که ارزش یک ملیون دلار هم نداشت اما علتش مصدومیت و درخشش فوق العاده رونالدینیو و دکو و اتوئو بود.یعنی عملا نیازی به ژاوی نبود و اون تلاشش رو کرد و با مصدومیت مبارزه کرد و فصل بعدش بیش از 30 پاس گل داد و مهمترین رکن بارسا در موفقیت های تیم بارسا بود.اینیستا با اینکه 28 سالشه نصف ژاوی هم بازی نکرده چون تقریبا تو هر فصل به طور میانگین 3 بار مصدوم میشه و حداقل یک دونه از مصدومیتاش در هر فصل بیش از 3 هفته است.اما هیچوقت ندیدیم اینیستا از ترکیب فیکس کنار گذاشته بشه چون روحیه حرفه ایش رو حفظ کرده.پویول اصلا ارزش نداشت اوایل تو ترکیب فیکس باشه اما بود و به بهترین دفاع وسط دنیا تبدیل شد با اینکه قد مناسبی نداشت و علتش فقط روحیه حرفه ای بود.مسی تو ترکیبی که رونالدینیو و اتوئو رو داشت عددی نبود.یک بچه 19 ساله که قابل مقایسه با دو تا از بهترین مهاجمای اروپا نیست.پپ به خاطر مسی رونالدینیو رو کنار گذاشت و اتوئو رو هم بیرون کرد چرا؟ چون میدونست مسی روحیه حرفه ای داره.پپ ژاوی اینیستا مسی بوسکتس پدرو رو متحول کرد.همین پپ پیکه رو که اصلا مدافع دوم بارسا هم نبود اورد بارسا و بهش اعتماد کرد و ازش بهترین مدافع اروپا رو ساخت اما پیکه در جوابش چی کار کرد؟ پیکه روحیه حرفه ای نداره.وقتی عکس سسک رو از رختکن ارسنال برمیداره یا مثلا میره با یکی از جنجالی ترین خواننده های دنیا دوست میشه این نشون میده جنبه حرفه ای شدن رو نداره.پپ هم نخواست تو زندگیش دخالت کنه اما فهمید اخلاق حرفه ای نداره برای همین اواخر این فصل دیگه جایی رو بهش تو ترکیب فیکس نداد.پپ از مطمئنن از اوردن پیکه به بارسا زیاد خوشحال نبود چون پیکه حرفه ای نبود.چرا پپ تو مسائل شخصی اینیستا ژآوی مسی یا پویول و ویا دخالت نمیکنه؟ به خاطر اینکه میدونه زندگی شخصی اونا رو کارشون تاثیر زیادی نداره اما فهمید پیکه مردی نیست که زندگیش رو از کارش جدا کنه.من پپ رو در مورد بازیکن سازی قبول دارم پس این کارش که پیکه رو کنار گذاشت رو هم قبول میکنم و قبول میکنم پیکه دیگه لایق بازی در بارسا نیست حتی اگه بهترین مدافع اروپا باشه

flavia
05-26-2012, 15:48
باشه...حق با شماس...

نوبت بازیهای یورو هستش...
فقط دعا میکنم بازیکنامون مخصوصا ژاوی و اینیستا مصدوم نشن که اوج بدشانسیه...
در ضمن امیدورام هلند و المان از گروهشون بالا بیان نه پرتغال...
در مورد فینال خودم دوست دارم یه بار دیگه هلند و اسپانیا رو در رو بشن... .
اگرچه به نظرم اسپانیا دیگه به قدرتمندیه جام جهانی نیست و هلند و المان خیلی خطرناکن..

راستی این تاپیک کی بسته میشه؟؟؟

Saeid~Barca
05-26-2012, 15:54
یا مثلا میره با یکی از جنجالی ترین خواننده های دنیا دوست میشه این نشون میده جنبه حرفه ای شدن رو نداره.پپ هم نخواست تو زندگیش دخالت کنه اما فهمید اخلاق حرفه ای نداره برای همین اواخر این فصل دیگه جایی رو بهش تو ترکیب فیکس نداد.پپ از مطمئنن از اوردن پیکه به بارسا زیاد خوشحال نبود چون پیکه حرفه ای نبود.چرا پپ تو مسائل شخصی اینیستا ژآوی مسی یا پویول و ویا دخالت نمیکنه؟ به خاطر اینکه میدونه زندگی شخصی اونا رو کارشون تاثیر زیادی نداره اما فهمید پیکه مردی نیست که زندگیش رو از کارش جدا کنه.من پپ رو در مورد بازیکن سازی قبول دارم پس این کارش که پیکه رو کنار گذاشت رو هم قبول میکنم و قبول میکنم پیکه دیگه لایق بازی در بارسا نیست حتی اگه بهترین مدافع اروپا باشه

شهریار منم زیاد نمیتونم حرفت رو قبول کنم فوتبال یه حرفه یا شغله برای بازیکنا و جزئی از زندگیشون محسوب میشه . نباید انتظار داشته باشیم بخاطر اینکه ازدواجش با شکیرا میتونست باعث به حاشیه رفتنش بشه اون دختر مورد علاقش رو بیخیال بشه . نخواسته بره بقالی خرید کنه که بگه این جنس رو دوست ندارمو میخوام اون یکی رو بخرم . به این دختر علاقه مند شده . به نظرت باید میگفت چون این دختر یه دختر مشهور توی دنیاست باید بیخیال علاقم بشم و برم دنبال یکی دیگه ؟ ! به این میگن رفتار غیر حرفه ای ؟

قبول دارم رابطش با شکیرا رو بازیش تاثیر گذاشت ولی این دلیل نمیشه که بجای پیدا کردن یه راه حل و اصلاح کردن این بازیکن آخرین راه یعنی رفتنش رو انتخاب کنیم . پیکه تو این فصل افت داشت ولی میتونه دوباره خودش رو پیدا کنه و همون پیکه سابق بشه . بازی دیشبش هم اینو نشون میداد .roz::

AlexDelpiero
05-26-2012, 15:59
47 پست اسپم در 15 صفحه پاک شد !

جووینکو یه جواهره که یووه خیلی خیلی مفت از دستش داد ! بازیکن سرعتی ، تکنیکی با ضریب هوشی بالا ! ضربات ایستگاهی کم نظیر ! دو تا مشکل داره !
1 - توانایی جسمی پایین به علت ضعف فیزیکی
2 - غرور زیاد !
مطمئنا این بازیکن رو هر تیمی بگیره سود زیادی کرده ! در حال حاضر نصف مالکیتش مال یووه و نصف دیگش مال پارماست ! و یووه نمیخواد به راحتی این بازیکن رو از دست بده !
قابلیت بازی در پست های ss وLwf رو داره !

spbarcelona
05-26-2012, 16:02
راستی دیشب زیاد بازی سانچش به دلم نچسبید و پدرو هم بهترش بازی میکرد. البته بازیکن خوبیه
ولی باید یه مهاجم خوب بگیریم:yes:
و در مورد پیکه هم که آقا سعید درست میگه دیگه چطوری یه نفر میتونه دختر مورد علاقشو بخاطر فوتبال رها کنه مگه الکیه. پپ فقط بهش توصیه کردهbinam

David7
05-26-2012, 16:03
قهرمانی بارسا در جام حذفی رو تبریک میگم ... :yes:

ولی حیف پپ رفت ... داوید ویا و پویول هم که یورو رو از دست دادن ... :gerye:

راستی این تاپیک کی بسته میشه؟؟؟

قرار شد دوستان چند اسم انتخاب کنن تا منم این تاپیک رو ببندم ... :yes:

spiderkiller
05-26-2012, 16:06
داداش من نمیگم باید بیخیال زندگی شخصیش میشد اما کسایی که اخلاق حرفه ای دارن اینقدر مسائل شخصی رو قاطی فوتبال نمیکنن.مسلما همه شما ها رونالدو نازاریو رو میشناسید.به نظر شما علت عدم درخشش اون در جام جهانی 98 اگه اشتباه نکنم چی بود؟ شاید ندونید ولی با یک مدل لباس دوست شده بود و درست قبل از بازی های جام جهانی به مدله پیشنهاد بازی در یک فیلم غیر اخلاقی دادن.رونالدو تمام تمرکزش تو جام جهانی رو از دست داد علتش فقط همون زندگی شخصیش بود.یک بازیکن حرفه ای زندگیش رو بر اساس حرفه ای بودنش انتخاب میکنه.اگه پیکه ترجیح میده با زن مورد علاقش باشه و جنجال درست کنه و کلاس بازیش بیاد پایین باید از بارسا بره.
من حرفم اینه که کلا پیکه نحوه بیان ارتباطش با شکیرا اشتباه بود.از همون روز اول تو نیوکمپ کنسرت گذاشت و خودش شروع کرد به رقصیدن.من اون روز فهمیدم پیکه اینده خوشی نداره.امیدوارم تیتو با پیکه اونطوری رفتار کنه که پیکه دوست داره یعنی اون رو بکنه تیتر یک اخبار.

spbarcelona
05-26-2012, 16:09
به نظر من بهترین اسم برا تاپیک جدید ( گپ و گفت تخصصی بچه های بارسلون ):yes:

AlexDelpiero
05-26-2012, 16:20
به نظر من بهترین اسم برا تاپیک جدید ( گپ و گفت تخصصی بچه های بارسلون ):yes:

بهتره اینجا در مورد اسم بحث کنید :

Saeid~Barca
05-26-2012, 16:49
بارسا فراتر از یک تیم ، فراتر از یک باشگاه

این حرکت اگه ارزشش از قهرمانی بیشتر نباشه،کمتر هم نیست

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 013437_n.jpg

خلاصه ای از صحبتهای پپ پس از بازی با اتلتیک :

- پدرو یک بازیکن فوق العاده است.فقط از خودم میپرسم که چرا بیشتر به او بازی ندادم؟

از لحاظ فوتبالی این بهترین فصلمان بود.ما مفاهیم جدیدی را معرفی کردیم و فصل بعد بهتر هم خواهیم شد

من هیچ چیزی نساختم،من فقط قسمتی از روندی بودم که قبل از من شروع شده بود و بعد از من هم ادامه خواهد داشت

مسی؟ مربی بهترین بازیکن جهان بودن یک افتخار است.مسی به من آموخت تا بیشتر رقابت کنم،ما بدون او نمیتوانستیم جامها را ببریم

من خسته ام،این دلیلی است که من در این چرخه متوقف شدم.اما برای 14 جامی که کسب کردیم خیلی راضی هستم.

برای سال خوبی که داشتیم خیلی خوشحالم.ما 4 فصل برنده بودیم

Saeid~Barca
05-26-2012, 17:19
اينم چهارمين كاپ سسك

1فصل و 4 قهرماني با بارسا

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 05765_n.jpg

عکس پویول و پینتو در صفحه فیسبوک پویول :
[Only Registered And Activated Users Can See Links] 353155_n.jpg

اینم عکس از خوشحالی پپ که خیلی زیباست love::

این کلیپ زیبا از قهرمانی رو هم ببینید :

spbarcelona
05-26-2012, 18:15
اگه سسک در نقل و انقالات سال گذشته هم به بارسا نمیومد بازم بدون جام فصل رو به پایان می برد.
تصمیم عاقلانه ای گرفت با قهرمانی:hehee:

saeid_8992
05-26-2012, 18:49
امار کلی پپ گواردیولا

spiderkiller
05-26-2012, 20:33
دوستان طبق اماری که سعید لطف کرده گذاشته این فصل دومین فصل خوب ما در تاریخ پپ بوده یعنی اول سال 2009 هست بعد امسال یعنی واقعا رئال خیلی خوب بوده که امسال تونسته قهرمان بشه یا بهتره بگیم یار 12 امشون خیلی فعال بوده چون واقعا امار خوبی داشتیم امسال.

messi1373
05-26-2012, 21:22
سلام دوستان...
قهرماني باشكوه بارسا رو تبريك ميگم...

pedro_17
05-26-2012, 21:40
منم قهرمانی بارسلونا رو تبریک میگم
خدا کنه این استارتی باشه برای 5 گانه

fcb10
05-26-2012, 22:56
مرسی داداش سعید , آمار عالیی بود .

یه مربی 25 سال یه جا جون میکنه تا 10 تا قهرمانی بیاره بعد بهش میگن مربی بزرگ دنیا و .... حالا مربی کاتالانی ما تو 4 سال نشون میده که بزرگترین مربی دنیا کیه ! بدست آوردن این همه عنوان تو این مدت کم واقعا یه کار فرا زمینی بود که ما با گواردیولا بهش رسیدیم .

واقعا من یکی فکر نمیکردم یکی بیاد که بتونه بعد ریکارد فوتبالی رو با بارسا به نمایش بذاره که دنیا رو تکون بده . حالا هم باور نمیکنم تیتو بتونه مثل پپ ......

omidehsani17
05-26-2012, 23:26
تیتو دستیار پپ بوده چرا نتونه ؟؟؟؟ به نظر من اون می تونه همین تیکی تاکا رو قوی تر کنه و بازم مثه پپ بدرخشه

pedro_17
05-27-2012, 00:18
منم به این تیتو شک دارم یکم میترسم
میدونم این ربطی نداره ولی تا حالا جایی سرمربی نبوده همش دستیار بوده
فقط امیدم به اینه که همیشه چه تو تیم ب چه اصلی همراه پپ بوده آشنایی زیادی با بازیکنا داره

xavi-fcb
05-27-2012, 09:51
جشن 14 عنوان قهرمانی برای پپ

جام در خانه

xavi-fcb
05-27-2012, 10:01
جشن در نیوکمپ

آخی یعنی میشد منم اینجا بودم

ای وای برمن ژاوی گفت بیا بریم نرفتم

آکروبات بازی هم داشتند

هواداران love::بارسا گریه نکنید:gerye::gerye: یه روز میشه ماهم برای یک کدوم از قهرمانی های love::بارسا اونجا باشیم

xavi-fcb
05-27-2012, 10:06
اتلتیک 0-3 بارسلونا: نمایش قهرمانان. ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

بارسلونا بعد از یک نیمه اول عالی که با گلهای پدرو (2) و مسی در 25 دقیقه اول سپری شد، فاتح جام حذفی اسپانیا شد.

ویسنته کالدرون محلی برای نمایش آخرین شاهکار جوزپ گواردیولا و تیم فوق العاده اش بود. بارسلونا بعد از یک بعد از ظهر فوق العاده با دو گل پدرو و یک گل مسی در دقایق ابتدایی، برای بیست و ششمین بار قهرمان جام حذفی شد. بعد از این نتیجه تنها کاری که بازیکنان بارسا باید انجام می دادند، سپری کردن دقایق بعدی با مهارت های حیرت انگیز خودشان در پاسکاری، جاگیری و کنترل توپ بود. بعد از پایان همه اینها، چهاردهمین جام برای گواردیولا و شاگردانش بدست آمده بود.

از سریعترین 3گل به ثمر رسیده در فینال جام حذفی اسپانیا، بارسلونا کاملا شایسته دریافت چهارمین جام خود در این فصل، به همراه سوپرکاپ اسپانیا و اروپا و جام باشگاه های جهان بود.

شروع عالی

تنها 25 ثانیه از بازی گذشته بود که مسی یک شوت فوق العاده به سمت دروازه فرستاد و اولین فرصت گلزنی با برخورد توپ به تیرک دروازه از بین رفت. 2 دقیقه بعد، پدرو اشتباه مدافعین رقیب را تبدیل به یک فضای مناسب برای حمله کرد و با پای چپ شوتی روانه دروازه کرد و گورکا با پرش به جهت نادرست به توپ نرسید. یک شروع طوفانی اتلتیک بیلبائو را در یک شوک قرار داد و بدتر از آن تاکتیک اشتباهی بود که تیم رقیب انتخاب کرده بودند. تاکتیک یارگیری نفر به نفر به بارسلونا فضای لازم را داد و کاتالان ها بیشترین استفاده را از این فرصت به دست آمده کردند.

بعد از 25 دقیقه؛ 3-0

بعد از یک ربع دیگر مسی یک شوت دیگر به سمت دروازه زد و گورکا ایرایزوز یک بار دیگر دروازه را نجات داد. مرد آرژانتینی یک موقعیت دیگر درست 5 دقیقه بعد، با پاس فوق العاده اینیستا داشت؛ مسی به زیبایی کار را تمام کرد و بارسا 2-0 پیش افتاد. بارسا همچنان حمله را روی دروازه اتلتیک ادامه داد و بعد از دقیقه 25، ایرایزوز توپ را از دروازه برای سومین بار بیرون آورد؛ پدرو با یک اعتماد به نفس بالا دوباره توپ را به سمت دروازه شوت کرد و اینبار توپ درون چهارچوب بود. در حالیکه هنوز کمتر از یک سوم بازی گذشته بود، کاملا مشخص بود که قهرمان چه کسی خواهد بود؛ حتی ماسکرانو هم یک شوت به سمت دروازه از نیمه زمین داشت.

قهرمانان

برای بقیه نیمه اول و بیشتر نیمه دوم، بارسا در حال استراحت و انجام کارهای رضایت بخش بود. کاملا با آرامش با بازی اینیستا در میانه، نظم شاعرانه فوتبالی گواردیولا اجرا می شد. مسی به دنبال یکی از فرارهای سریع خود که ما هیچوقت از ستایش و تحسین آن خسته نمی شویم، کاملا نزدیک به آن بود که گل چهارم را برای بارسا به ثمر برساند. بیلبائو با حرکتهای سوسااتا و دی مارکوس به سمت جلو توانست دو موقعیت روی دروازه بارسا ایجاد کند، اما هر دو موقعیت با بی دقتی آرتنتچه و ایبای به هدر رفت.

بازی مدتها قبل از سوت پایان تمام شده بود. بارسلونا تقریبا در تمام نیمه دوم هیچ فشاری متحمل نشد و این هدیه خداحافظی رویایی برای گواردیولا بود. گواردیولا باشگاه را بعد از بدست آوردن 14 جام از 19 جام ممکن ترک می کند. ما از این عملکرد برای 4 سال لذت بردیم، اما چیزی که ما امشب در ویسنته کالدرون مشاهده کردیم، نسخه فشرده جادوی این 4 سال بود؛ جادویی که ما هیچ وقت فراموش نمی کنیم.

LEO JOON
05-27-2012, 11:38
قهرمانیمون رو تبریک میگمlove::
ولی یه چیزی که آخر بازی من رو ناراحت یا بهتر بگم نگران کرد قیافه ی تیتو بود!
گوآردیولا همیشه با شاگرداش مهربون بوده و اینجوری که خودشون میگن مثل یه پدر بوده براشون ولی قیافه ی تیتو یه همچین چیزی رونشون نمی داد، تیتو شاید از لحاظ فنی بتونه با پپ برابری کنه اما به نظر من اون عواطف و احساساتی رو که پپ برای تیم خرج می کرد و هممون می دونیم یکی از اصلی ترین دلالیل موفقیتمون توی چند سال اخیر محبت و نزدیکی توی تیم بوده نمی تونه به اجرا بذاره، به نظر من تیتو فصل دیگه از بارسا میره البته اگه روسل واقعا نخواد بارسا رو داغون کنه
ولی در کل من بذای آینده ی بارسا با تیتو نگرانم اون حتی موقعی که ژاوی جام رو برد بالا یه لبخند هم نزد حتی دستم نزد
خیلی خشک و بی روحه و بارسا تیمی نیست که بتونه اینجوری به کارش ادامه بده!:gerye:

pedro_17
05-27-2012, 12:29
منم با نظر آبجی مون موافقم
امیدوارم تیتو برای این که به این درجه رسیده مغرور نشه چون بارسا هیچ وقت با مغرور بودن موفق نمی شه
امید وارم تیتو هم بتونه مثل دیگر مربیان بارسا موفق بشه

spbarcelona
05-27-2012, 15:13
منم با نظر آبجی مون موافقم
امیدوارم تیتو برای این که به این درجه رسیده مغرور نشه چون بارسا هیچ وقت با مغرور بودن موفق نمی شه
امید وارم تیتو هم بتونه مثل دیگر مربیان بارسا موفق بشه

تیتو تجربه ی کافی رو کنار گواردیولا کسب کرده و به نظر نمیرسه اینجوری باشه:ohum:
انشاالله که تیتو هم مربی خوبی باشهroz::

saeid_8992
05-27-2012, 21:29
نبینم اینجا رو خاک بگیره

فابرگاس مصدوم شده وده روز دور ازتمرینات هستش

اولین عیدی یورو

spiderkiller
05-27-2012, 21:34
داداش سعید کلا سسک برای تزیین نیمکته حالا فرقی نمیکنه مصدوم باشه یا نباشه dallliii

saeid_8992
05-27-2012, 22:54
داداش سعید کلا سسک برای تزیین نیمکته حالا فرقی نمیکنه مصدوم باشه یا نباشه dallliii
نباید سسک به نیمکت نشینی عادت کنه خیلی بازیکن بزرگیه

باید این فصل لالیگا خودشو نشون بده هم بخاطر ثابت شدن در تیم ملی که این زیاد برای من اهمیت نداره و از همه مهمتر این که بارسا واقعا بهش نیاز داره

spiderkiller
05-27-2012, 23:55
حقیقتا سسک تو ترکیب سه هافبکی جا نداره.اگه بخواییم قدرت واقعیمون رو نشون بدیم باید از 4 هافبک استفاده کنیم یعنی سسک رو بین ژاوی و اینیستا قرار بدیم و کل خط هافبک پشت مسی باشن و کنار مسی یک مهاجم نوک بذاریم.در این صورت میتونیم اوج قدرتمون رو استفاده کنیم اما به نظر من الان حدود 1/4 قدرت ما که سسک هست رو نیمکته و این خیلی بده مخصوصا وقتی تو کورس قهرمانی باشیم.به نظرم تیتو باید سبک سه هافبک رو به 4 هافبک تغییر بده.

saeid_8992
05-28-2012, 00:33
حقیقتا سسک تو ترکیب سه هافبکی جا نداره.اگه بخواییم قدرت واقعیمون رو نشون بدیم باید از 4 هافبک استفاده کنیم یعنی سسک رو بین ژاوی و اینیستا قرار بدیم و کل خط هافبک پشت مسی باشن و کنار مسی یک مهاجم نوک بذاریم.در این صورت میتونیم اوج قدرتمون رو استفاده کنیم اما به نظر من الان حدود 1/4 قدرت ما که سسک هست رو نیمکته و این خیلی بده مخصوصا وقتی تو کورس قهرمانی باشیم.به نظرم تیتو باید سبک سه هافبک رو به 4 هافبک تغییر بده.
یعنی با 4 هافبک دو فوروارد یا چهار یک چهار یک ؟

spiderkiller
05-28-2012, 00:35
منظورم 4-4-1-1 بود.

ادریانو......پیکه......پویول...... .الوز

بوسکتس

سسک
اینیستا................ژاوی
مسی

ویا

saeid_8992
05-28-2012, 00:45
این سیستم برا بازیای مهم به نظرم بهتره یعنی همون بازیای سخت مثه ال کلاسیکو یا بازیای لیگ قهرمانان ولی این سیستم که دادا میگی یه مشکل داره تغذیه مهاجما خیلی خوبه ولی به نظرت تو محوطه با کمی بازیکن مواج نیستیم
یه خورده سمته چپم ضعیفه البته با در نظر گرفتن سن ژاوی

اگه مسی بره اونجا که دیگه ویا خیلی تنها میشه

ولی بازم میگم برای بازیای سنگین خیلی اگاهانه هست این سیستم

spiderkiller
05-28-2012, 01:00
سعید نکته خیلی خوبی رو گفتی چون واقعا قابلیت های تهاجمی ژاوی بالا نیست و شاید جلوی تیمایی ضعیفی که فقط به قصد دفاع میان جلوی بارسا شاید سمت ژآوی تو تیم کم بیاره اینجاست که به نظرم نفوذ الوز میتونه کمک کنه.به خاطر اینکه ما توی بازی هایی که حریف اتوبوسی دفاع میکنه ما ازادی بیشتری داریم برای همین من فکر کنم اگه جلوی اون تیما وقتی مالکیت توپ رو داریم از این ترکیب استفاده کنیم خیلی خوب جواب میده.

ادریانو.....پیکه.......پویول
بوسکتس
..........ژآوی.........الوز
اینیستا......سسک......مسی
ویا

این ترکیب به نظرم جلوی تیم های اتوبوسی جواب میده.میتونیم با ترکیب اول بازی رو شروع کنیم و اگه دیدیم حریف داره 10 نفری دفاع میکنه سویچ کنیم به ترکیب 3 مدافع و تراکم مهاجم ها رو ببریم بالا.

Arman.Leo
05-28-2012, 02:37
سلام به همه ی دوستان بارسایی ... خوبین ؟؟؟؟ چه خبرا ؟؟؟؟
من بالاخره تونستم بیام ،
تو این چند روز امتحان داشتم و از دوم خرداد هم کامپیوتر و هم اینترنت خراب شد که شکر خدا دیروز درستش کردم ....
تو این چند روز که نبودم دلم واستون یک ذره شده بود ، ولی الان خوشحالم که به جمعتون بازگشتم ...
راستی مگه قرار نبود بعد از قهرمانی این تاپیک بره به آرشیو و یکی دیگه بیاد ؟
به هر حال ،قهرمانی رو به همه ی طرفداران بارسای کبیر تبریک میگم ...
به امید اینکه فصل بعد جام های بیشتری بگیریم و لذت ببریم ...

Arman.Leo
05-28-2012, 02:39
خب بزارید اول چشمان مادریدیون رو به حقایق باز کنم [Only Registered And Activated Users Can See Links]
اینقدر جلوی ما جام جام نکنند :sigar:

¤ All-time Trophies (all comps): Barcelona 83, Real Madrid 79 #fcblive (NOT including regional/friendly tournaments)

• Barcelona's Trophies (Total: 83)

- Spanish Leagues (21).
- COPA Del Rey (26).
- Spanish Super Cup (10).
- Spanish League Cups (2).
- COPA Eva Duarte (4)

+ (20) International + European Trophies
- European Champions Clubs' Cup/UEFA Champions League (4).
- UEFA Super Cup (4).
- Cup Winners Cup (4).
- Fair' Cups/Uefa Cup (3).
- Clubs World Cup (2).
- Latin Cups (2).
- Small World Cup (1)

I didn't count the following trophies (Regional): Catalan Leagues/Cups (30) or Pyrenees Cup (4) or Mediterranian League (1).

--------------------------------------------

• Real Madrid's Trophies (Total: 79)

- Spanish Leagues (32).
- COPA Del Rey (18).
- Spanish Super Cup (8 ).
- Spanish League Cup (1).
- COPA Eva Duarte (1).

+ (19) International and European Trophies:
- European Champions Clubs' Cup/UEFA Champions League (9).
- UEFA Super Cup (1).
- UEFA Cup (2).
- Intercontinental Cups (3).
- Latin Cups (2).
- Small World Cup (2).

اینم چند تا عکس از قهرمانی

Arman.Leo
05-28-2012, 02:40
کاریکاتور روزانه ی اسپورت 27 می 2012

کاریکاتور بررسی عملکرد تیم در دوره ی گواردیولا

کاریکاتور روزانه ی الموندو 27 می 2012

پپ " اکنون من با گذاشتن این جام در اینجا ، شما را ترک میکنم ... اما چیز مهمتری نیز باقی خواهم گذاشت : تیمی که آماده است جام های بیشتری بدست آورد ! "

xavi-fcb
05-28-2012, 11:02
مطبوعات سراسر جهان اتفاق نظر دارند: "گواردیولا مثل یک شاه رهسپار شد"

مطبوعات کاتالانی ، اسپانیایی و بین المللی پیروزی بارسا در برابر اتلتیک بیلبائو را تحسین کردند و 14مین عنوان قهرمانی گواردیولا همراه با اف سی بارسلونا را برجسته کردند.

لئو مسی و سایر بازیکنان برای " بازی فوق العاده " شان در برابر تیم باسکی در کوپا دل ری مورد ستایش قرار گرفتند.

25 می 2012 همیشه بوسیله ی طرفداران love::بارساlove:: و جهان فوتبال یاد آوری خواهد شد. آن روزی بود که پپ گواردیولا با اف سی بارسلونا پس از چهار سال باشکوه که او را در رهبری تیمی با 14عنوان قهرمانی از 19 قهرمانی ممکن دیدیم ، خداحافظی کرد. آخرین بازی این مربی ، فینال کوپا دل ری در برابر اتلتیک بیلبائو ، " نقطه ی اوجی عالی " از چهار سال مسیر تقریبا کامل او بود. این گونه مطبوعات سراسر جهان آخرین بازی گواردیولا بر روی نیمکت بارسا را توصیف کردند و همچنین اعلام کردند که دوره ی درخشان بارساهمچنان تحت مدیریت جدید تیتو ویلانووا ادامه خواهد داشت.

مطبوعات اسپانیا تیم پپ را ستودند

Sport (اسپورت). " بارسا با بدست آوردن آخرین جام از گواردیولا تقدیر کرد. " و یوان وهلیس به نوبه خود ، نظر خود را اینگونه عنوان کرد : " این دوره به پایان نرسیده و ادامه خواهد داشت "

Mundo Deportivo (موندو دپورتیوو). " خداحافظی زیبای پپ ! " سردبیر روزنامه ، سانتی نولا ، از پپ به خاطر زحمتش تشکر کرده " 14 بار ، متشکرم ."

9 9) Esportiu اسپورتیو). " 14 بار جاودان " این روزنامه منتشر شده از کاتالان ، همچنین بازی دیروز را به عنوان " فینالی کامل " از دوره ی گواردیولا توصیف کرد.

As (آ اس). " پپ از در اصلی می رود " روزنامه مادریدی نیز از برتری بارسا در زمین سخن می گوید.

Marca (مارکا). " تیم پپ یک دوره را به پایان رساند " این روزنامه اشاره می کند به اینکه گواردیولا این باشگاه را درست مثل زمانی که کار خود را آغاز کرده بود، با بردن کوپا دل ری ترک می کند.

La Vanguardia (لاوان گواردیا ). " بهترین خداحافظی برای پپ "

Ara ( آرا). " بهترین بارسای تاریخ باشگاه در دوران گواردیولا با عنوان قهرمانی کوپا دل ری به پایان می رسد ( 0-3 ) "

El Periódico (ال پریودیکو). " پپ دوره ی خود را کامل کرد "

همچنین اروپا بارسا را ستایش کرد

فرانسه: روزنامه L’Équipe’ (اکیپ) به هدیه ای که بازیکنان آبی و اناری به پپ گواردیولا در آخرین بازیش دادند اشاره می کند: " آبی واناری ها به گواردیولا هدیه دادند. " این روزنامه همچنین تفسیر خود درباره ی 26 مین عنوان کوپا دل ری بدست آمده توسط اف سی بارسلونا را می نویسد.

ایتالیا: " گواردیولا پس از بردن 14 عنوان قهرمانی مورد ستایش قرار گرفت " Gazzetta dello Sport(گازتا دلو اسپورت) گزارش بازیب ارسا 0-3 در برابر اتلتیک بیلبائو را با صحبت کردن درباره ی رکوردهای بارسا آغاز کرد.Corriere dello Sport (کوریر دلو اسپورت) صحبت های همتای ایتالیایی خود را با گفتن " کوپا دل ری در بارسلونا می ماند " انعکاس داد.

پرتغال: هر دو روزنامه ی " A bola " و " Jornal Record " از Cule ها (طرفداران بارسا) در فتح جام حذفی در آخرین بازی گواردیولا با اف سی بارسلونا صحبت کردند.

آرژانتین ، سپاسگذار از گواردیولا

روزنامه آرژانتینی " Calrín" می گوید " بارسا جام حذفی را پس از نمایشی باشکوه به گواردیولا داد " ، همچنین اذعان می دارد که " پپ می رود ، اما او خود را در تاریخ باقی گذاشت. " روزنامه Olé ( اوله ) از سوی دیگر ، آن را قدرت " پادشاهان اسپانیا " نامید. هر دو روزنامه نقش ستاره وار مسی برای این تیم تاریخی بارسا را ستودند.

xavi-fcb
05-28-2012, 11:14
تیترهای روزنامه الموندو در روز 27 می

قهرمانان !

قهرمانان لایق ادای احترام از کمپ نو بودند

بارسا پایان دوره ای را که با چهارده عنوان قهرمانی به پایان رسید را با مهمانی ای جشن گرفت

اینیستا ، والدز ، ژاوی و پویول از هوادران به خاطر حمایتشان تشکر کردند

تیترهای روزنامه اسپورت در روز 27 می

زنده باد بارسا !

زنده باد جام حذفی !

قدردانی از قهرمانان در کمپ نو

فقط نمیدونم چرا عکساش یه جوره؟:soal::soal::mage mishe:

fcb10
05-28-2012, 15:52
آیزاک کوئنکا، کریستین تیو,مارتین مونتویا، کارلس پلاناس، مارک بارترا، مارک مونیسا

این 6 نفر الان از بارسا توی تیم جوانان اسپانیا هستن , مثل تیم بزرگسالان که بدنه تیم رو بارسایی ها تشکیل میدن . واقعا جای ناراحتی داره که چرا نباید بجای تیم اسپانیا این افتخارات رو به تیم کاتالان بدن .
پتانسیل لاماسیا به اندازه ای بالاس که میتونه توی کمتر از سه سال نسل بعدی ستارگان رو ارائه بده , واقعا خارق العادس .

Saeid~Barca
05-28-2012, 18:44
اخبار کوتاه

... چلسی در چند روز آینده تلاش خواهد کرد گواردیولا را برای مربی گری فصل بعد بخدمت بگیرد

توییتر پدرو : بسیار خوشحال و راضیم که میتوانم به تیم ملی در یورو کمک کنم . از همه ی شما بخاطر حمایتتان ممنونم

دلبوسکه : ما راجع به تیاگو فکر کردیم اما او دیروز با من تماس گرفت . او مشکلات فیزیکی دارد و شاید المپیک را هم از دست بدهد
کارلس میخواهد برای سپری کردن یک روز با تیم با ما سفر کند . این نشان دهنده ی احساس کارلس در رابطه با این گروه است

پیکه : من از او (پپ) بخاطر همه ی چیزهایی که به من آموخت متشکرم و بسیار خوشحالم که قبل از رفتنش یک جام دیگر به افتخارات خود اضافه کرد
در این فصل زیاد بازی نکردم اما باعث افتخار من است که چند سال با پپ بوده ام

بارسا بطور میانگین زیر نظر گواردیولا 2.58 گل در هر بازی (بازی های رسمی) بثمر رسانده است . 638 گل در 247 بازی

توییتر رونالدوی برزیلی : یک جام دیگر برای بارسا . پایان " دوره ی گواردیولا" . 14 جام از 19 جام ممکن ، در 4 سال . چشمگیر است ! تبریک ، پپ

Arman.Leo
05-28-2012, 19:34
تیترهای روزنامه ی اسپورت 28 می 2012

پدرو ، در بازی های یورو 2012 حضور خواهد داشت

7 بازیکن شگفت انگیز بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) . والدس ، پیکه ، بوسکتس ، ژاوی ، اینیستا و سسک در لیست نهایی تیم ملی اسپانیا زیر نظر دلبوسکه حضور دارند

هواداران از تیتو حمایت کردند . مربی جدید در طول مسابقه ی خیریه ای که دیروز برگزار شد توسط هواداران تشویق شد

شبکه ی فاکس اسپورت در توییتر خود خبر مرگ مسی را پخش کرد !

Arman.Leo
05-28-2012, 19:34
سید بندی فصل بعد لیگ قهرمانان :

([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اینطور که پیداست هر تیمی از سید یک ممکنه با سیتی یونتوس و دورتموند بخوره[Only Registered And Activated Users Can See Links]

دورتموند بیشترین تماشاگر رو در فصل 2011/12 داشته ! کم کم از تیمشون خوشم میاد ، واقعا باحالن [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Pouriaf
05-28-2012, 21:35
آیزاک کوئنکا، کریستین تیو,مارتین مونتویا، کارلس پلاناس، مارک بارترا، مارک مونیسا

این 6 نفر الان از بارسا توی تیم جوانان اسپانیا هستن , مثل تیم بزرگسالان که بدنه تیم رو بارسایی ها تشکیل میدن . واقعا جای ناراحتی داره که چرا نباید بجای تیم اسپانیا این افتخارات رو به تیم کاتالان بدن .
پتانسیل لاماسیا به اندازه ای بالاس که میتونه توی کمتر از سه سال نسل بعدی ستارگان رو ارائه بده , واقعا خارق العادس .

این مطلب منو تحت تاثیر قرار داد، دیگه از تیم اسپانیا حمایت نمیکنم... بازیکنای ما نباید برای پایتخت مسخره اسپانیا جام بیارن. 7 نفر واسه بزرگسالا که بهترین ها هستن، 6 نفر از بهترین ها توی جوانان هم بازم از بارسا! بسه دیگه، همین الان میرم تیم ملیم رو عوض کنم. حداقل اون یکی کشور ها اینقدر بی انصاف نیستن.

fcb10
05-28-2012, 21:41
این مطلب منو تحت تاثیر قرار داد، دیگه از تیم اسپانیا حمایت نمیکنم... بازیکنای ما نباید برای پایتخت مسخره اسپانیا جام بیارن. 7 نفر واسه بزرگسالا که بهترین ها هستن، 6 نفر از بهترین ها توی جوانان هم بازم از بارسا! بسه دیگه، همین الان میرم تیم ملیم رو عوض کنم. حداقل اون یکی کشور ها اینقدر بی انصاف نیستن.

آره دادش این یه حقیقته . جام جهانی توسط مردان کاتالانی بدست اومد ولی جام رو به مادرید بردن و همینطور یورو , یه بارسایی حقیقی نباید طرفدار اسپانیا باشه .

Pouriaf
05-28-2012, 21:44
تیترهای روزنامه ی اسپورت 28 می 2012

پدرو ، در بازی های یورو 2012 حضور خواهد داشت

7 بازیکن شگفت انگیز بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) . والدس ، پیکه ، بوسکتس ، ژاوی ، اینیستا و سسک در لیست نهایی تیم ملی اسپانیا زیر نظر دلبوسکه حضور دارند

هواداران از تیتو حمایت کردند . مربی جدید در طول مسابقه ی خیریه ای که دیروز برگزار شد توسط هواداران تشویق شد

شبکه ی فاکس اسپورت در توییتر خود خبر مرگ مسی را پخش کرد !

بچه ها شما رو نمیدونم ولی من اولین بارم بود که لباس بارسا رو روی یه بازیکن، بدون ژست دیدم! اون یکی ها خیلی ژست مختلف میدادن و واسه من جذاب بود ولی این خالص خالص هست و زیاد لباس جالبی نیس، به زمین بازی نمیاد ولی لباس بسکتبال امسال فوق العاده ست، توی آپارات گذاشته میتونید ببینید...

راستی چرا باید فاکس اسپورت این خبر رو اینقدر جدی روی توییتر بذاره؟ نوشته مثلا "شایعه:........" ؟ من یه ذره نگران شدم!:fek konam:think::

saeid_8992
05-28-2012, 22:39
آره دادش این یه حقیقته . جام جهانی توسط مردان کاتالانی بدست اومد ولی جام رو به مادرید بردن و همینطور یورو , یه بارسایی حقیقی نباید طرفدار اسپانیا باشه .
بیاین طرفدار آرژانتینroz::roz::roz:: بشین من الان 24 :ahaaaaaa:ساله طرفدارشم

مثل اینکه پا قدمم :gahhr: واسش خوب نبوده شما بیاین شاید فرجی بشه:gijjj::gijjj::gijjj:

fcb10
05-28-2012, 22:52
بیاین طرفدار آرژانتینroz::roz::roz:: بشین من الان 24 :ahaaaaaa:ساله طرفدارشم

مثل اینکه پا قدمم :gahhr: واسش خوب نبوده شما بیاین شاید فرجی بشه:gijjj::gijjj::gijjj:

دادش من که همیشه طرفدارش بودم و هستم , از اول هم جزو تیم های مورد علاقم بود . کلا فوتبال ملی فقط با آرژانتین و برزیل ( یا بهتر بگم کلا آمریکای جنوبی ) معنی پیدا میکنه . :afarin:

saeid_8992
05-28-2012, 23:13
دادش من که همیشه طرفدارش بودم و هستم , از اول هم جزو تیم های مورد علاقم بود . کلا فوتبال ملی فقط با آرژانتین و برزیل ( یا بهتر بگم کلا آمریکای جنوبی ) معنی پیدا میکنه . :afarin:
داوود جان با شما نبودم من با بقیه دوستان بودم که تیم ملی نداشتن میدونم تو هم طرفداره آرژانتینی

AlexDelpiero
05-28-2012, 23:41
بسته شد !
تایپیک جدید لطفا ...

42d3e78f26a4b20d412==