PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ₪₪₪ آبی و اناریها.حرفهای خودمونی هواداران بارسلونا ₪₪₪

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21

flavia
05-20-2012, 02:53
اره منم موافقم...اینکه هنوز به اعتقاداتشون پایبندن خیلی قشنگه...:ohum:

از عضله هات تشکر کنی؟!؟!؟! یعنی عاااالی بود!!!shikam::-shikam::-shikam::-

saeid_8992
05-20-2012, 09:55
چلسی قهرمان شد :ajibeee::ajibeee::ajibeee:من دیشب خوابیدم حوصله این بازیو نداشتم binam هر چند فینال بود :ohum:اما اصلا برام جذاب نبود:sooot:

چلسی قهرمان شد یعنی اونم با پنالتیtars::

بالاخره بعد از ااین همه خرج کردن به جای رسیدن مبارکشون باشه :rose:

چلسی قهرمان شد[Only Registered And Activated Users Can See Links]

برای چهارمین بار پیاپی:ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa:؛ مسی آقای گل چمپیونزلیگ شد:eyvalla:

با این آقای گلی، مسی به اولین :eyvalla:بازیکنی تبدیل شد که برای چهار فصل پیاپیtazim:: به این عنوان دست پیدا می کند. پیش از این گرد مولر:jeddiiiii: در فوصل 73-1972، 74-1973 و 75-1974 و همچنین ژان پیر پاپن:jeddiiiii: در فصول 90-1989، 91-1990 و 92-1991 این عنوان را برای سه فصل پیاپی به دست آورده بودند.

spiderkiller
05-20-2012, 10:22
واقعا عجب سال مسخره ای بود.شهریور که از سفر برگشتم 29 ام بود یک حسی بهم گفت این پاییز تا پاییز بعد از افتضاح ترین سال های عمرمه.واقعا از همه لحاظ افتضاح بود.دانشگاه که حسابی حالم رو گرفت.بارسا که بیشتر حالم رو گرفت.دلمون به یک فوتبالی خوش بود که به نظر میرسه زور ضد فوتبال بیشتر بود و اونا قهرمان شدن.واقعا عجب سالی بود حالا که فکرش رو میکنم.همه چیز قاطی بود.:ey babaaa:

spbarcelona
05-20-2012, 10:38
بازم میگم دو تیم که ادعای بهترین تیم های اروپا رو دارن و به فینال رسیدن باید اینجوری بازی می کردند اگه بارسا بود اینجوری بازی میکرد رئال بود اینجوری بود؟؟؟ خب نه دیگه
تبریک میگم مسی هم رکورد گلزنیش تو اروپا رو حفظ کرد.ki::

David Sina
05-20-2012, 11:20
فکر نکن حق چلسی بود که قهرمان شه :soal: ولی شد حالا .... اگه نمیشد که داداش من دیشب خودکشی میکرد .....

ولی چلسی اصلا شخصیت قهرمانی این جام رو نداشت تو فینال خیلی محطاط و کسل کننده بازی کرد ولی خوش شانس بود

spiderkiller
05-20-2012, 11:22
ولی دوستان خوبی این جام که چلسی برد این بود که تیمی که تونست بارسا رو شکست بده قهرمان شد و تیمی که تونست رئال رو شکست بده نایب قهرمان.این خودش یکی از قسمت های مثبت قهرمانی چلسی برای ماست.

xavi-fcb
05-20-2012, 11:32
به نظرم اصلا حق چلسی نبود بایرن انقدر حمله کرد ولی چلسی قهرمان شد.دیشب بسیار بسیار خرشانس بود.om::om::
(در ضمن چلسی اگه شانس نداشت اصلا به فینال راه پیدا نمی کرد)

کاملا با دوستان موافقم که دیشب چلسی خیلی تو دفاع و محطاطانه بازی میکرد

messi1373
05-20-2012, 11:51
بدبخت شديم رفت...همين مونده دروگبا بياد بارسا...آخه مگه خانه سالمندانه.....

saeid_8992
05-20-2012, 12:11
جمعه 05/03/1391 ساعت : 23:15
فينال جام حذفي اسپانيا : بارسلونا - بيلبائو
زنده از شبکه سه

messi1373
05-20-2012, 12:57
جمعه 05/03/1391 ساعت : 23:15
فينال جام حذفي اسپانيا : بارسلونا - بيلبائو
زنده از شبکه سه

داداش تو كدوم ورزشگاهههههه...تو سانتياگوئه؟؟؟؟؟؟؟؟

footballking12
05-20-2012, 13:11
داداش تو كدوم ورزشگاهههههه...تو سانتياگوئه؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر کنم بازی تو ورزشگاه بیسنته کالدرون باشه.
راستی اقای گلی مسی (بهترین بازیکن تاریخ) در چمپیونز لیگ رو به دوستان بارسایی تبریک میگم

saeid_8992
05-20-2012, 13:54
از اونجای که تاتنهام نتونست بره لیگ قهرمانان

بارسا پیشنهاد 45 داده برای بیل اگه بیل عقل داشته باشه قبول میکنه اگه نه دیگه هیچی

Gerard Pique3
05-20-2012, 15:25
به جای بیل ، آلبا رو بیاریم خیلی بهتره
1 - هم محصول لاماسیا هست
2 - از نظر اقتصادی میتونه برا باشگامون بهتر باشه

Saeid~Barca
05-20-2012, 17:13
دو غایب سرشناس فینال لیگ قهرمانان اروپا

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 263616_n.jpg

تبریک به هواداران چلسی و تسلیت به فوتبال !!!

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 129793_n.jpg

Gerard Pique3
05-20-2012, 17:30
دو غایب سرشناس فینال لیگ قهرمانان اروپا

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 263616_n.jpg

تبریک به هواداران چلسی و تسلیت به فوتبال !!!

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 129793_n.jpg

انصافا قشنگ بود ،
این تاکتیک اتوبوس چیدن و ضد فوتبال رو موریانه بهشون یاد داده
یه ضد فوتبال ناب

vip
05-20-2012, 19:26
لادیسلاو کوبالا بازیکن اهل یونان که سال ها قبل برای بارسلونا بازی کرد
کسی است که ساندرو راسل مدیر امروز بارسلون و دیگر مسئولان باشگاه در مورد او سخنرانی ای را ترتیب دادند جهت بزرگداشت و یاد کردن از او به مناسبت دهمین سالگرد مرگش...
او کسی بود که با آمدنش به بارسلونا حقیقتا رنگ و بویی تازه به تیم داد و تیم را متحول کرد...با آمدن او باشگاه واقعا قدرت بیشتری گرفت و به قول راسل یکی از دلایلی که باعث می شود تا ما بارسلونی ها از او یاد کنیم این است که او یک نفره کاری کرد که باشگاه مجبور شد تا ظرفیت ورزشگاه را افزایش دهد و تا این حد در محبوبیت باشگاه نقش بسزایی را ایفا کرد!!!!

یادش در خاطره هامان گرامی و جاودانه باد...
.................................................. ..............
عکس: از لادیسلاو کوبالا در حین شادی پس از به ثمر رساندن گلی در ورزشگاه لس کورتز(ورزشگاهی که قبل از نیوکمپ خانه ی بارسلون بود) در فصل 52-1951[Only Registered And Activated Users Can See Links]

vip
05-20-2012, 19:28
کلا خیلی دوست دارم فصل بعد تو لیگ قهرمانان با چلسی همگروه شیم یه انتقام درست حسابی ازشون بگیریم فکرنکنن خبریه

vip
05-20-2012, 19:30
باشگاه بارسلونا برای بازی فینال کوپا دل ری برای هواداران بارسلونی شهر بارسلون که ممکن است ساعت ها زودتر به مکان مورد نظر که برای انجام بازی در نظر گرفته شده است برسند ایستگاهی را جهت رفع خستگی و تفریح و ایجاد سرگرمی تدارک دیده که در این مکان قرار است ویدئوهای جالب و همچنین موسیقی های زیبای زنده! برای حاضران پخش شود...این ایستگاه که به فاصله ی 2 کیاومتری ورزشگاه ویسنته کالدرون قرار دارد با پای پیاده 35 دقیقه تا ورزشگاه فاصله دارد... ایستگاه از ساعت 10 صبح تا ساعت 19:30 دایر خواهد بود و همچنین خود بازی ساعت 22 به وقت محلی برگزار خواهد شد و درهای استادیوم از 3 ساعت قبل از شروع بازی باز خواهند بود... این بازی روز 6 خرداد ساعت 00:30 بامداد یا در واقع جمعه(5 خرداد) شب ساعت 12:30 شب به وقت ایران پخش خواهد شد... این هم نقشه ی مربوط به ورزشگاهی که در آن فینال جام پادشاهی برگزار خواهد شد و همچنین ایستگاه مخصوصی که برای هواردان بارسلون در نظر گرفته شده است.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Gerard Pique3
05-20-2012, 19:31
شک نکن دوباره به چلسی میرسیم ، و دوباره این تیم رو تحقیر میکنیم
اگه فصل بعد نشد یه روزی دوباره به هم میرسیم

Pouriaf
05-20-2012, 19:55
چقدر بازیشون بچگانه بود این چلسی! ضد ضد ضد فوتبال بازی میکردن و تنها هدفشون پنالتی بود... واقعا این بدترین فینال تاریخ لیگ قهرمانان بود، حالا معلوم شد چرا میخوان دی متئو رو عوض کنن، چون اگه اینطوری پیش بره هواداراش خسته میشن، وگرنه کی میخواد مربی که بارسا رو برد بیاندازه بیرون؟ فقط یه اتفاق خیلی بزرگ افتاد! اینبار چلسی 10 نفره دفاع میکرد نه 11 نفره، دروگبا جلو بود!!! اتوبوس جای خالی نداشته اومده بیرون که توی وقت اضافه بازم دروگبا برگشت و یه پنالتی هم داد به بایرن...

واقعا متاسفم برای روبن و ریبری و گومز، خوب نبودن که هیچ، اون همه خودخواهی کردن و همش خودشون زدن و هیچ کدوم گل نشد، کراس و مولر بهترین های بایرن بودن و توی چلسی هم کول و دروگبا خوب بودن، ولی دیدید که، آشغال ترین فینال تاریخ اروپا بود... منچستر باخت ولی شرافتمندانه باخت و اصلا ضد فوتبالی بازی نکرد و بارسا با زور 2 تا گل رو از راه دور زد با مسی و ویا... حیف این فوتبال نیس؟ دیگه یواش یواش همه میخوان مثل چلسی و رئال (باز رئال خوبه!) فقط دفاع کنن جلوی تیمای بزرگی مثل بارسا و آرسنال و منچستر و میلان و اینتر و بایرن و... که همه ازشون میترسن، دفاع مطلق بکنن و تا وقتی که حمله کنن. این تاکتیک زمانی خوبه که توی زمین خودت و توی نیمه نهایی باشی و نخوای تحقیر شی، میای 6 نفر رو میچینی دفاع بعد حمله میکنی و گل میزنی ولی چلسی وقتی با بارسا بازی میکرد، هیچ حمله درست و حسابی نداشت و همه ی طرفدارا نا امید شده بودن، ولی بالاخره 1-0 برد بازی رو ولی وقتی میای زمین حریف و خود مربیت میگه میخوایم حمله کنیم بعد میاین 11 نفری جلوی دروازه اتوبوس میسازین و صعود میکنین با 2 گل مسخره و بعدش میرید همین تاکتیک رو بی شرمانه و بی هراس از اینکه طرفدارات دارن ناراحت میشن، پیاده میکنی، وااااااااااااااااای بر تو ای تیم ضد فوتبالی. من خودم نتونستم اشکای ریبری و روبن و ناراحتی گومز و نویر رو ببینم، اونا خیلی زحمت کشیدن تا برسن به فینال ولی چلسی همونطوری که گفتم با یه تاکتیک بچگانه صعود کرده بود و همه ی بازی هارو دیقه 90 برده، مثل بازی بنفیکا و همین بازی آشغال و بی ارزش. راستش بایرن بازی خیلی بهتری داشت ولی بود، البته اگه این بایرن با بارسا بازی میکرد، با همین تاکتیک میتونست ببره چون بارسا فقط 2 تا دفاع داره اونجا تا جلوی ضربه روبن رو بگیره ولی چلسی مثلا 6 نفر رو میریزه سر روبن و در آخر یه کرنر میگرفتن!!!

ببخشید زیاد نوشتم و ادبیاتم نشت کرده (!!!) ولی اینا حرفای دل خشمگین منه که تحمل برد این کاپ رو در دستان لمپارد نداره. وقتی سال پیش منچستر باخت، هیچکس از اون تیم گریه نکرد چون واقعا تیم برتر بارسا بود، ولی توی این بازی، این روزگار بی رحم مرد به اون گندگی رو به گریه آورد! هیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــ روزگـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــار!

LEO JOON
05-20-2012, 20:16
بابا اینجا تایپیک بارساس بس کنین لطفا
راستی یه چیزی جدیدا کشفیدم مسی یه رکورد دیگم زده
رکورد رکورد زدن رو شکونده:hehee:
انصافا کی توی یه فصل اینهمه رکورد زده؟:fek konam:
اگه کسی رو سراغ دارین نام ببرین:soal:

flavia
05-20-2012, 21:16
امروز داشتم با یه دختر طرفدار رئال صحبت میکردم...
از اونجاییکه این روزها یه ذره بیحوصله و کلافه هستیم،گفتم چند تا از صحبتهاشو براتون گلچین کنم تا شما هم مثل من با خوندنشون کمی تفریح کنید:heee::

- من واقعا نمیفمم بعضیا اصلا چه طوری به این تیم فک میکنن! حالا مسی خوب ژاوی و اینیستام خوب ولی کلا چرا از این ترکیب و بازی مزخرف بارسا خوشت میاد؟

-اصلا چجوری حوصلتون میگیره نگاه کنید بازیشونو

-اره قبول داره من تاحالا نشده با یه بارسایی حرف بزنم و بتونم متقاعدش کنم که بابا این تیم تیم نیست!

-بگذریم بابا من از اون تعصبیاشم که بارسا رو درحد مقایسه با رئالم حتی نمیدونم!

-انقدر این نیمکت طلایی رئال و به زبون نیارین خوب اگه بارسام عرضه داشت میکرد!

و آخرین و بینظیرترین جملش:

ولمون کنید هی رو این نکته زوم کردید بارسا داره بازیکن میسازه! مسی ارژانتینیه کی گفته که ساخت بارساست!

یعنی وقتی این جمله ی آخرشو گفت اول من اینجوری شدم :ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibeee: و بعدشshikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-

saeid_8992
05-20-2012, 22:04
عکس روز: «خداحافظ آبیدال».

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

saeid_8992
05-20-2012, 22:05
عکس روز: «گل قهرمانی».

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

fcb10
05-20-2012, 22:07
امروز داشتم با یه دختر طرفدار رئال صحبت میکردم...
از اونجاییکه این روزها یه ذره بیحوصله و کلافه هستیم،گفتم چند تا از صحبتهاشو براتون گلچین کنم تا شما هم مثل من با خوندنشون کمی تفریح کنید:heee::

- من واقعا نمیفمم بعضیا اصلا چه طوری به این تیم فک میکنن! حالا مسی خوب ژاوی و اینیستام خوب ولی کلا چرا از این ترکیب و بازی مزخرف بارسا خوشت میاد؟

-اصلا چجوری حوصلتون میگیره نگاه کنید بازیشونو

-اره قبول داره من تاحالا نشده با یه بارسایی حرف بزنم و بتونم متقاعدش کنم که بابا این تیم تیم نیست!

-بگذریم بابا من از اون تعصبیاشم که بارسا رو درحد مقایسه با رئالم حتی نمیدونم!

-انقدر این نیمکت طلایی رئال و به زبون نیارین خوب اگه بارسام عرضه داشت میکرد!

و آخرین و بینظیرترین جملش:

ولمون کنید هی رو این نکته زوم کردید بارسا داره بازیکن میسازه! مسی ارژانتینیه کی گفته که ساخت بارساست!

یعنی وقتی این جمله ی آخرشو گفت اول من اینجوری شدم :ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibeee: و بعدشshikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-

خب اگه اولین باره با این نوع آدم ها رو در رو میشی بهت تبریک میگم .

من به شخصه روزی با 11/10 تا از این نوع موجودات سر و کله میزنم و بعدش کلی با خودم در مورد نوع تفکرات بشریت فکر میکنم .

ولی جمله آخرش خیلی باحال بوده shikam::- shikam::- shikam::- .

saeid_8992
05-20-2012, 22:08
20.05.2012

تیاگو برای تیاگو

میلان برای واگذاری مدافع خود، خواهان هافبک بارساست.

در این صورت باشگاه ایتالیایی با تبادل مدافع مرکزی خود به علاوه 10 میلیون یورو موافقت خواهد کرد.

بیستمین سالگرد قهرمانی ومبلی

راسل: « از 20 می ما شروع به ساختن آینده خود می کنیم».

کومان، قهرمان آن فینال تاریخی: «این بارسا بهتر از آن تیم رویایی است».

[بی ارتباط با بارسا]

لیگ قهرمانان: بایرن 1-1 چلسی

چلسی، وارث بارسا

flavia
05-20-2012, 22:18
به نظر شما مبادله ی تیاگوها درسته یا نه؟؟؟

fcb10
05-20-2012, 22:20
من که با همچین مبادله ای مخالف !! و اصلا خوشم نمیاد که انجام بشه ! خدا کنه که شایعه باشه .

flavia
05-20-2012, 22:23
من که با همچین مبادله ای مخالف !! و اصلا خوشم نمیاد که انجام بشه ! خدا کنه که شایعه باشه .

الان این نظرت بیشتر از طرف یه بارسایی بود یا یه میلانی؟؟heee::
منظورم اینه که این مبادله بیشتر به نفع کدومشونه؟؟:fek konam:

Gerard Pique3
05-20-2012, 22:27
دوستان ، این مبادله خیلی هم به نفع بارسا هست ، چون هم ترافیکمون تو خط هافبک کم میشه و بازیکنی مثل سسک میتونه بازی کنه و هم دفاعمون قوی تر خواهد شد ، چون تو طول این فصل حسابی تو دفاع ضربه خوردیم ، هم از مصدومیت های پویول و هم از افت بی موقع پیکه

fcb10
05-20-2012, 22:28
الان این نظرت بیشتر از طرف یه بارسایی بود یا یه میلانی؟؟heee::
منظورم اینه که این مبادله بیشتر به نفع کدومشونه؟؟:fek konam:

بی طرف heee::

معلومه دیگه ! معامله 3 سر سود واسه بارسائه !

البته واسه میلان هم خوبه ولی نه به اندازه بارسا !

الان تیاگو سیلوا هم از پیکه پخته تره هم از پویول جوون تر ! اگه با فابرگاس معاملش میکردن باز یه چیزی ki::

spiderkiller
05-20-2012, 22:30
نــــــــــــــــــــــــ ـه tars::
تیاگو همین الان یک پا رونالدینیو شده بدیمش تازه 10 میلیون هم روش بدیم اونوقت تیاگو سیلوا 27 ساله رو بگیریم.مگه مغز خر خورده باشه راسل یا تیتو اصلا مربی گری حالیش نباشه تا تیاگو رو بده.بابا این تیاگو دو فصل دیگه کلاس بازیش از ژاوی و اینیستا هم بالاتر میره.یک نگاه به دریپلاش شوتاش و پاسای تک ضربش بندازید.توی الکلاسیکو که باختیم خودش تنها خط میانه رو نگه داشته بود.این تیاگو تا 5 فصل دیگه حتما جزء نامزد های دریافت توپ طلاست.دادن تیاگو اشتباه ترین حرکت مدیریتی تاریخ فوتبال میشه.تیاگو خیلی بزرگه من حتی همین الان هم کلاس بازیش رو با اینیستا برابر میدونم البته هنوز تجربه نداره اصلا درست نیست این بازیکن بزرگ رو بدیم امیدوارم همش دروغ باشه :gijjj:

Gerard Pique3
05-20-2012, 22:30
معلومه دیگه ! معامله 3 سر سود واسه بارسائه !

البته واسه میلان هم خوبه ولی نه به اندازه بارسا !

الان تیاگو سیلوا هم از پیکه پخته تره هم از پویول جوون تر ! اگه با فابرگاس معاملش میکردن باز یه چیزی ki::
دوست عزیز ، فک کنم بیشتر طرف میلان باشی
آخه چطور سسک رو به میلان میدن تا سیلوا بیاد ، همون مبادله تیاگو بهتره

flavia
05-20-2012, 22:32
اهووووووی!!!!دور فابرگاسو خط بکش!!!!!eterza::-eterza::-eterza::-

با لباس ابی اناری اومده بارسا...با کفن ابی اناری هم میره!!!

باز منو وادار نکن اسپم بدما!!!chomagh:nishkhand:

fcb10
05-20-2012, 22:37
به نظر من با میلان معامله نکنن بهتره ! میلان دوتا مدیر داره که عینه گرگ بارون دیدن , در مقابل ما روسله بــَ بــو رو داریم !

احتمال داره که سرمون کلاه بره :nishkhand:

flavia
05-20-2012, 22:37
تیاگورو هم نباید بدیم!!!
یکی از اینده دارترین بازیکنامونه!!!
با وجود بیتجربگیهاش از همین حالا میدرخشه...چه برسه به چند سال دیگه...
ژاوی و اینیستارو هم نمیشه روشون حساب کرد...
یهو دیدی زدو دو تاشون مصدوم بودن یا رو فرم نبودن ...اونوقت با نبود تیاگو بدبخت میشیم...

saeid_8992
05-20-2012, 22:42
من میگم کیتا :ahaaaaaa:رو بدیم 20 تا roz:: سر بگیریم نظرت چیه داوود:bia baghalam:

spiderkiller
05-20-2012, 23:03
نه ولی من اصافا در رابطه با این معامله میگم پدرو یا افلایی رو به همراه 15-20 میلیون بدیم تیاگو سیلوا رو بگیریم.حقیقتا با اومدن ویا ترافیک تو بخش مهاجمای کنار خیلی زیاد میشه.اصلا میتونیم کیتا و افلایی رو با هم بدیم و تیاگو سیلوا رو بگیریم. بازم بهتر از اینه که اینده دار ترین بازیکن حال حاظر اروپا رو بدیم

Gerard Pique3
05-20-2012, 23:05
میگم ، چه آواتاری داری فلاویا
اُلالا!!!!

fcb10
05-20-2012, 23:11
نه ولی من اصافا در رابطه با این معامله میگم پدرو یا افلایی رو به همراه 15-20 میلیون بدیم تیاگو سیلوا رو بگیریم.حقیقتا با اومدن ویا ترافیک تو بخش مهاجمای کنار خیلی زیاد میشه.اصلا میتونیم کیتا و افلایی رو با هم بدیم و تیاگو سیلوا رو بگیریم. بازم بهتر از اینه که اینده دار ترین بازیکن حال حاظر اروپا رو بدیم

من که کلا با همچین انتقالی مخالفم ولی حرفت رو قبول دارم از دست دادن تیاگو خودش یه شکست توی بازار کثیف نقل و انتقالاته !

نباید آینده رو فدای الان کنیم .

spiderkiller
05-20-2012, 23:16
من که کلا با همچین انتقالی مخالفم ولی حرفت رو قبول دارم از دست دادن تیاگو خودش یه شکست توی بازار کثیف نقل و انتقالاته !

نباید آینده رو فدای الان کنیم .
داوود مشخصه تو قضیه انتقال تیاگو سیلوا طرف میلانی البته حق داری چون میلان خیلی بهش نیاز داره و همچنین بارسا میتونه بازیکنای دیگه رو هم تو اون پست جایگزین کنه یا حتی از لامایسا بیاره ولی تو ایتالیا باید دفاع های قدر داشته باشن ولی از اونجایی که من هیچ احساسی به میلان ندارم میگم باید بگیریم سیلوا رو حالا یکی از بازیکنا غیر از تیاگو رو میدیم.:bia baghalam:

flavia
05-20-2012, 23:34
به عنوان اشانتیون فابرگاس هم میذاریم روش.چه طوره؟:sooot:

حالا اگه شما دست از سر کچله!:nishkhand: فابرگاس برداشتین!!!eterza::-

ولی چون میخوایم مبادله ی عادلانه ای باشه... قبول میکنم!!!om::

فابرگاسم میدیم اشانتیون...
از اونجاییکه پیکه هم به فابرگاس وابستس پیکه رو هم میدیم...

متاسفانه پویول و ویا و الوز مصدومن وگرنه اونارو هم پیشکش میکردیم...

کرویوفم به عنوان سر جهازی میدیم...

گواردیولا هم واسه زیر لفظی..

واسه نشون دادن حسن نیت سند کل لاماسیارو هم بعلاوه همه ی بچه ها و مربیاو خدمه و غیره رو هم میزنیم پشت قبالشون...

خب....فکر کنم تا حدودی عادلانه شد...heee::heee::heee::

spiderkiller
05-20-2012, 23:36
اره الان دیگه یکم منطقی شد.فکر کنم ایالت کاتالونیا هم بدیم دیگه درست بشه همه راضی باشن.فقط مساله اینجاست دیگه اینا رو بدیم سیلوا رو میخواییم چیکار سیلوا رو هم میذاریم تو تیم خودش بمونه بازی کنه بنده خدا میاد بیکار میشه :hehehe:

spbarcelona
05-21-2012, 00:16
به نظر شما مبادله ی تیاگوها درسته یا نه؟؟؟

من که با فروش تیاکوی باهوش به شدت مخالفمtars::
و می بینم که بحث های الکی زیادی میشه:afarin: آقا داوود تو که ضد بارسایی هستی برو تو تاپیک خودتون تنهایی پست بدهmas:- داری با بچه های ما جر و بحث میکنیki::
معمولا کسانی رو که دیدم بیشتر یا طرفدار مسی هستن یا رونالدو حالا نمیدونم فلاویا (آبجی) چطوری از فابرگاس خوشش اومده؟ میشه برامون بگی برا خود من جالبه:ahaaaaaa:

flavia
05-21-2012, 00:39
معمولا کسانی رو که دیدم بیشتر یا طرفدار مسی هستن یا رونالدو حالا نمیدونم فلاویا (آبجی) چطوری از فابرگاس خوشش اومده؟ میشه برامون بگی برا خود من جالبه:ahaaaaaa:
در مورد مسی و رونالد که همه معمولا دوسشون دارن...واقعیت اینه که یه جورایی مد شده...
چون از همه بیشتر در مرکز توجهن یه جورایی بقیه رو بردن تو حاشیه...

صرف نظر از بازیشون که هر کی یه سبکی میپسنده اگه بخوای نگاه کنی:
یه سری قد بلندو هیکل عضله ای و تیپ و ژست انچنانی میپسندن...میشن طرفدار رونالدو...
(منم این تیپی خوشم میاد ولی مثلا راموسو به رونالدو ترجیح میدم)

یه عده براشون این چیزا مهم نیست...مسیو به خاطر اخلاقشو و تواضعو ارامششو و خاص بودنش دوست دارن...اینکه با وجود ستاره بودنش خجالتیه و سرش تو کار خودشه ... اهل حاشیه سازیو همش جلو دوربین بودن نیست...کلا دوست داشتنیه...(منم خودم مسیو خیلی دوست دارم)

در مورد فابرگاس...هم از استایلش هم از بازیش هم از قیافش...کلا ازش خوشم میاد دیگه...heee::

flavia
05-21-2012, 00:58
یه سری قد بلندو هیکل عضله ای و تیپ و ژست انچنانی میپسندن_میشد پیکه رو بگی جای نامحرم که اسم بردی یا خوده ویا

راستش من پیکه رو بدون در نظر گرفتن بازیش خیلی دوست ندارم...یه جورایی نچسبه برام متاسفانه...هر کاریم میکنم نظرم عوض نمیشه...

ویا هم خوشتیپه...ولی نه قد خیلی بلند داره نه هیکل خیلی تو چشم...وگرنه که اونم خیلی خوبه...

داشتم کسیو مثال میزدم که همه ی گزینه های مورد نظرو داشته باشه...

از راموس خوشم میاد...قبل از اینکه بدونم بازیکن رئاله با لباس تیم ملی دیدمش و همون موقع ازش خوشم اومد...در مورد کاسیاس و الونسو هم همینطور...از این سه تا اسپانیاییها تو رئال خوشم میاد...فکر نمیکنم عیبی داشته باشه...

saeid_8992
05-21-2012, 01:13
من تنها رئالی که ازش خوشم میاد فقط کاسیاسه , چون اخلاقش شبیه به ژاویه love:: و مرد بزرگیه .

از بنزما هم خوشم میاد چون اونموقع که لیون بود میخریدمش واسه تیمم ki:: ( تو فیفا dallliii )

ولی از الونسو خوشم نمیاد , چون با ماسکرانو مشکل داشته قبلا . داش سعید اگه کاملا از در گیری بینشون خبر داری بگو !!! من درست تو جریانش نبودم ! میگن سر شماره بوده !!
منم زیاد چیزی نمیدونم در همین حد بوده ولی دوری همم زیاد تحمل نکردن اومدن اسپانیا

fcb10
05-21-2012, 01:17
منم زیاد چیزی نمیدونم در همین حد بوده ولی دوری همم زیاد تحمل نکردن اومدن اسپانیا

یادمه تو یکی از الکلاسیکو ها هم ماسکرانو چِت کرده بود سر آلونسو هی بهش گیر میداد , عجب حالی کردم باهاش دمش گرم .

از این کلمه برای بازیکن خودی استفاده نکن دیگه!!![Only Registered And Activated Users Can See Links]
ازین کلمه بدم میاد...
منم ویا ازم کوتاه تره ....نمیام بگم کوتولس که...entezar::

آخه میدونی , من با بچه هامون خیلی صمیمیم :hehee:

fcb10
05-21-2012, 01:20
این عجب عکسیه ها !!! روانی shikam::-shikam::-shikam::-

Arman.Leo
05-21-2012, 01:35
ژاوی، مسی، کیتا و پدرو بیشترین تعداد بازی در فینال ها رو در زمان گواردیولا داشتن. 13 بازی از 14 فینال.
بوسکتس(12) - آلوز(11) - پیکه(10) - آبیدال(10) - آلوز(9) هم افراد بدی هستن.
ژاوی و پدرو بازی Supercopa اسپانیا در همین فصل، 2010/11 ، در سویا رو از دست دادن (بعد از بردن جام جهانی با اسپانیا) .
مسی هم بازی با اتلتیک رو در استادیوم سن ممز در فصل پیش رو از دست داد. کیتا هم بازی فینال جام باشگاه رو مقابل سانتوس از دست داد.

Arman.Leo
05-21-2012, 01:36
مسی دیشب با دوستای نزدیکش و خانوادش، شام رفته بود رستوران! که البته مردم بیرون رستوران جمع شده بودن تا بیاد بیرون! بیشتر از 100 نفر شاید اون بیرون جمع شده بودن!

کیفیت رو داری؟!

اینم مال همون شبه

spbarcelona
05-21-2012, 05:16
باکی ؟؟ ضد بارسا با منی !؟؟؟ chomagh من همین الان داشتم تو یه تاپیکی از شما ها دفاع میکردم :gahhr: eterza::-

ولی داداش خوشم میاد همیشه آخر بحثا پیدات میشه shikam::-

همین دیگه داداش من هر وقت میام می بینم بچه ها تاپیک رو دو سه صفحه بردن جلو و بعد همشو میخونم دیگه چاره ای نیست و یه پیام کلی میدم. اگه راست میگین موقعه ای که من آنلاین میشم این حرفا رو بیارین وسط:ehe:
آقا داوود خودت میدونی که شوخی کردم باهات می خواستم ببینم می تونم یه دعوا راه بندازم که نشد دیگهcrying::-

vip
05-21-2012, 13:24
اخــــــــــــــــــــبار کوتاه * بارسلونا مطمئنا در تابستان یک بازی دوستانه در مقابل پاریسن ژرمن برگزار میکند که تاریخ آن 4 یا 12 آگوست در پاریس و یا در قالب جام خوان گمپر در بارسلوناست. * بارسلونا تنها تیم لالیگا است که در این فصل هیچگاه پس از به ثمر رساندن گل اول شکست نخورده است. * بارسلونا محبوبترین تیم خارجی در کشور انگلستان است. * به دلیل اینکه بارسا در لالیگا و لیگ قهرمانان قهرمان نشده است, امسال حدود 14 میلیون یورو پاداش به بازیکنان پرداخت نخواهد کرد. * ریکلمه: بارسلونا ژاوی را دارد که هیچگاه پاس اشتباه نمیدهد، اینیستا را دارد که بهترین بازی را ارائه میدهد و بهترین مهاجم جهان، مسی را دارد. * ریکلمه: مردم کماکان بارسلونا را دوست دارند، بارسا به پیروزیهای خود ادامه میدهد، و ما که به فوتبال علاقه داریم امیدواریم آنها همیشه موفق باشند. * توییتر تیاگو: من به دو هم تیمی خود، خوان ماتا و اوریل رومئو بابت قهرمانی در لیگ قهرمانان تبریک میگویم. * بارسلونای گواردیولا در تمام جام های حذفی فقط در مقابل قهرمان شکست خورده است. سویا (قهرمان کوپادل ری 2010)، اینترمیلان (قهرمان لیگ قهرمانان 2010)، رئال مادرید (قهرمان کوپادل ری 2011)، چلسی (قهرمان لیگ قهرمانان 2012). * دل بوسکه: ممکن است فصل گذشته برای پیکه بهترین ممکن نبوده باشد، ولی مدافع بهتر از او وجود ندارد. او حتی با نیمی از تمرکزش فوق العاده است. * دل بوسکه: پویول قابل جایگزینی نیست، او یک رهبر است، یک الگو است و مورد احترام تمام تیم است. * گواردیولا از ژانویه میدانست که اگر بارسلونا را ترک کند ویلانووا یکی از گزینه های اصلی برای جانشینی وی است. * بارسلونا اولین باشگاهی است که در هند مدرسه فوتبال احداث می کند. * مسی دومین بازیکن تاریخ فوتبال می باشد که توانسته چهار بار پیاپی اقای گل لیگ قهرمانان شود , نفر اول گرد مولر در دهه 1970 است. * دروازه بان هایی که بیشترین جایزه زامورا را به دست اورده اند: رامالتس (بارسلونا) 5 بار, والدس 5 بار , آکونا (دپورتیوو) 4 بار ,کانیزارس (سلتا والنسیا) 4 بار. * توئیتر باشگاه بارسلونا قهرمانی چلسی را تبریک گفت. * ویکتور والدس بعد از اینکه برای پنجمین بار بهترین دروازه بان لالیگا شد و دستکش های زامورا را کسب کرد, انها را به یک پسر بچه که بیماری سندروم x داشت هدیه کرد. * مانسانو: فالکائو می تواند یک مهاجم مطمئن برای بارسا یا رئال مادرید باشد. *بارسا مذاکرات باشگاه هایی مثل پاری سنت ژرمن با دنی آلوز را نه رد و نه تایید کرده است *باشگاه خیخون که به دسته ی دوم سقوط کرده است چند بازیکن بارسا B را زیر نظر دارد *بارسلونا بطور شخصی با یوردی آلبا و بازیکنان دیگری به توافق رسیده است و بعد از فینال کوپا با باشگاه های آن ها مذاکره خواهد داشت *مدیر برنامه های آدریان مهاجم 24 ساله ی اتلتیکو با بارسا در رابطه با بستن قرار داد در ارتباط است . مبلغ خرید این بازیکن 18 میلیون میباشد و بوتیا میتواند بعنوان بخشی از این انتقال استفاده شود

fcb10
05-21-2012, 13:30
دادش این اخباره کجاش کوتاهه :nishkhand:

saeid_8992
05-21-2012, 13:39
کل اخبار چند سال اخیر اینجا اومده :balesh:

vip
05-21-2012, 13:48
خب تو منبعش نوشته بود کوتاهه البته من نمیخواستم پشت سر هم قطارشه ولی نمیدونم چرا این مدلی شد

vip
05-21-2012, 13:57
نامه سرگشاده راسل به مناسبت اولین قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان

اعضا و هواداران عزیز باشگاه بارسلونا
امروز سالگرد یک روز به‌یادماندنی است، امروز روزیست که روی یک برگ زرین در تاریخ ما نوشته شده است. امروز بیستمین سالگرد ا...ولین قهرمانی بارسلونا در اروپا در 20 می 1992 است. آن روز آغاز مسیری بود که در این روزها، به موفق ترین دوران تاریخ 113 ساله باشگاه منتهی شده است.
امروز، به نظر من، روزیست که باید به جوانترهای جمع خود توضیح دهیم که پیروزی در مقابل سمپدوریا در ورزشگاه ومبلی چه مفهومی داشت. در 111 مین دقیقه آن بازی رویای تمام بارسلوناییستیها به حقیقت پیوست. در آن دقیقه جادویی در 20 می 1992، مثلث استویچکوف،باکرو و کومان در بیرون محوطه جریمه قرار داشتند. همه ما نفس هایمان را در سینه حبس کردیم و ضربه ایستگاهی قدرتی کومان برای همیشه در خاطرات و در قلب ما می‌ماند. لحظه ای که ما باید برای همیشه آن را زنده نگاه داریم و به یاد آن باشیم. در آن روز باشگاه ما نامش را در بین بزرگان اروپا ثبت کرد.
شکست های دردناک در برن و سویل در 20 می 1992 فراموش شد. سالی که در آن بارسا، بارسلونا و کاتالونیا احترام و ارزش جهانی یافت. ما باید به یاد داشته باشیم و از تمام کسانی که باعث ثبت این افتخار به یادماندنی در تاریخ باشگاه شدند متشکر باشیم. رییس باشگاه جوزپ لوییس نونز و گروه مدیریتی او، و به خصوص قهرمانانی که جام را به خانه آوردند، مهمترین آنها یوهان کرایوف و کارلس رکساچ، به عنوان پدران تیم رویایی. این مردان هسته بهترین تیم تاریخ بارسلونا، تیم گواردیولا، را بنا نهادند.
آن تیم سبکی از بازی را ارائه میداد که امروز همه جهان آن را میشناسند. آن تیم راه را به ما نشان داد، DNA بارسا در تمام بازیکنان سیستم آکادمی بارسلونا وجود دارد. این روحیه ایست که ما را منحصر به فرد میکند.
با بردن لیگ قهرمانان در پاریس رم و لندن تاریخ بارسلونا پرافتخارتر شده است. ما قهرمانی های بسیار دیگری کسب خواهیم کرد. ولی امروز روزیست که باید از عوامل اولین قهرمانی بارسلونا تشکر کنیم.
تجربیات و احساس خود از آن روزها را به جوانان توضیح دهید. یادآوری این روز بهترین راه برای ارزش نهادن به زحمات آن گروه است.

Visca el Barça and visca Catalonia!
سندرو روسل رییس باشگاه بارسلونا

Gerard Pique3
05-21-2012, 14:29
ترجمه ی تیترهای روزانه ی الموندو در 20 می 2012

مصاحبه موندو دپورتیو با کومان ، قهرمان ومبلی 92 ، 20 سال پیش در چنین روزی

" تمام چیزها از اینجا شروع شد "

" این پیروزی به بارسا اعتماد به نفس لازم برای حفظ سبکش را داد و همیشه تحسین خواهد شد "

لیگ قهرمانان برای دروگبا

دیدیر ، ستاره بزرگ این پیروزی که به اولین جام اروپایی خود در چلسی رسید .
مهاجمی که گلتساوی را به ثمر رساند و پنالتی پیروزی بخش را تبدیل به گل کرد ( 3 – 4 )

Saeid~Barca
05-21-2012, 15:37
پیراهن های اول و دوم بارسا برای فصل بعد قراره فردا یعنی 22 می به صورت رسمی تو موزه باشگاه به نمایش دربیاد

به نظرم لباس اولمون خوبه ولی لباس دوم زیاد نه think::

fcb10
05-21-2012, 16:14
پیراهن های اول و دوم بارسا برای فصل بعد قراره فردا یعنی 22 می به صورت رسمی تو موزه باشگاه به نمایش دربیاد

به نظرم لباس اولمون خوبه ولی لباس دوم زیاد نه think::

خو ایی چه طرحیه crying::- اون از این فصلی که گذشت اینم از لباس فصل بعد om::

خدا کنه هیچوقت نیاز نشه لباس های دوم رو بپوشن :ey babaaa:
عمرن اگه پول بدم جاش eterza::-

Saeid~Barca
05-21-2012, 16:31
گل اینیستا به ویکتوریا پلژن به عنوان بهترین گل لیگ قهرمانان انتخاب شد

در نظر سنجی به عمل امده در سایت مجله لیگ قهرمانان،گل اینیستا به تیم ویکتوریا بیشترین رای رو کسب کرد و به عنوان زیباترین گل این دوره از رقابتها انتخاب شد.

10 گلی که بیشترین رای را به خود اختصاص دادند بدین صورت میباشد :

1.گل اینیستا به ویکتوریا پلژن (بارسا 2- ویکتوریا 0)

2.گل بواتنگ به بارسلونا (میلان 2 - بارسا 3)

3.گل والبوئنا به دورتموند (دورتموند 2 - مارسی 3)

4.گل پریسیچ به آرسنال (دورتموند 1 - آرسنال 1)

5.گل رامیرس به بارسلونا (بارسا 2 - چلسی 2)

6.گل هالک به شاختار (پورتو 2 - شاختار 1)

7.گل رائول میرلس به بنفیکا (چلسی 2 - بنفیکا 1)

8.گل رونالدو به آپوئل (رئال مادرید 5 - آپوئل 2)

9.گل توسیچ به رئال مادرید (رئال 4 - زسکا 1)

10.گل ون در ویل به دینامو زاگرب (آژاکس 4 - دینامو 1)

لینک دریافت گل اینیستا به تیم ویکتوریا پلژن با کیفیت HD

Gerard Pique3
05-21-2012, 16:39
خو ایی چه طرحیه crying::- اون از این فصلی که گذشت اینم از لباس فصل بعد om::

خدا کنه هیچوقت نیاز نشه لباس های دوم رو بپوشن :ey babaaa:
عمرن اگه پول بدم جاش eterza::-
طرح لباس خیلی قشنگ تر از لباس فصل قبل شده ، لباس دوم فصل بعد هم خیلی قشنگه :eyvalla:

LEO JOON
05-21-2012, 16:48
سه صفحه قبل رو که داشتم می خوندم با خودم گفتم اگه بخوایم تا فصل بعد شروع بشه بیکار پیش بریم دل و روده ی همدیگه رو به سیخ می کشین entezar::ولی اینجا خوبه همه چی آرومه من چقد خوشحالم

لباسای فصل بعد هم آخر همونی شد که همه می گفتن شایعس و چقدرم من دعا کردم که شایعه باشه!!!
اشکال نداره تحمل می کنیم
راستی یه پیشنهاد یه فکری بکنین توی تابستون یا اصلا طرف این تایپیک نیایم یا یه بحثی راه بندازیم که از بیکاری در بیایم اگه همین جوری پیش بره هیچکدوم بازیای فصل بعد رو نمی بینیم:hehee:

fcb10
05-21-2012, 16:52
بیشترین توپ گیری توسط بازیکنان بارسلونا در این فصل لالیگا:

ماسکرانو 342 بار
بوسکتس 249 بار
آلوز 249 بار
آبیدال 226 بار
... پویول 180 بار
پیکه 175 بار

Gerard Pique3
05-21-2012, 17:04
کاریکاتور اسپورت 21 می 2012

چلسی جشن قهرمانی خود را در خیابان های لندن برگزار کرد

دروگبا : " ما با یک اتوبوس دو طبقه به خیابان ها رفتیم ... اما هرگز از اتوبوسی که در مقابل دروازه ی خود پارک کرده بودیم پیاده نشدیم . "

__________________________________________________ ___
کاریکاتور الموندو 21 می 2012

هوادار: برای چنان بازی ای {بازی بد تیم چلسی} آن جام خیلی بزرگ است

fcb10
05-21-2012, 17:06
طرح لباس خیلی قشنگ تر از لباس فصل قبل شده ، لباس دوم فصل بعد هم خیلی قشنگه :eyvalla:

نه داداش ! اصالت پیراهن رو دارن از بین میبرن !! پیراهن فصلی که گذشت حد اقل اصیل تر از این به نظر میومد !

Gerard Pique3
05-21-2012, 17:12
نه داداش ! اصالت پیراهن رو دارن از بین میبرن !! پیراهن فصلی که گذشت حد اقل اصیل تر از این به نظر میومد !
البته نباید ، رگه های آبی اناری رو از طرح لباس خط بزنن ، به هر حال باید فصل بعد با این لباس بازی کنیم

saeid_8992
05-21-2012, 17:51

! ... سیلوا هدف سفیدها ....!

درصورت رفتن کاکا از مادرید سیلوا جانشین او خواهد شد ....!

رئال مادرید کاستیا 3 - 0 کادیز

تورس :" داستانم با چلسی سرانجامش مشخص نیست ..!"

دلبوسکه امروز با 21 بازیکن تیم خود به تمرینات آماده سازی پرداخت

آبراموویچ بدنبال جانشینی برای دروگبا ...! او فالکائو خواهد بود ...!

! .... وحشی ... !

ببر (فالکائو) با گلزنی هایش همگان را خیره ساخته است ....!

امروز سومین سالگرد ترک افسانه ای به نام رائول از خانه اش ...!

CR7 میتواند رکورد 228 گل رائول را بشکند ...!

113 بازی تا رسیدن به رکورد تعداد بازی های رائول ..!

با زدن 38 گل در فصل 2012-2013 رکوردهای آمنیتو - بوتراگوئنو و چندی دیگر را خواهد شکست ...!

رئال مادرید کاستیا 3 - 0 کادیز

LEO JOON
05-21-2012, 19:08
دوستان یه سوال اسم تایپیک جدید که قراره جای این تایپیک رو بگیره چیه؟

fcb10
05-21-2012, 19:17
دوستان یه سوال اسم تایپیک جدید که قراره جای این تایپیک رو بگیره چیه؟

هنوز مشخص نیست ! اگه اسمی مد نظر داری بگو تا باهاش مخالفت کنیم ki::

spbarcelona
05-21-2012, 19:29
من که لباس فصل بعد رو خیلی پسندیدم هر دو لباس خیلی حرفه ای هستن و این لباس در گذشته هم به تن می کردند. فقط حیف که رگ های آبی و اناری درش نیست ولی اشکال نداره همینم از فصل قبل بهتره:eyvalla:

LEO JOON
05-21-2012, 19:37
هنوز مشخص نیست ! اگه اسمی مد نظر داری بگو تا باهاش مخالفت کنیم ki::

میگم، فقط مخالفت فراموش نشه!:sooot:
" کلوب آبی و اناری ها "roz::
یا
" کلوب کاتالان "roz::

spbarcelona
05-21-2012, 19:53
میگم، فقط مخالفت فراموش نشه!:sooot:
" کلوب آبی و اناری ها "roz::
یا
" کلوب کاتالان "roz::

خب من مخالفت میکنم.:fek konam:
علت: تا اون چیزی که آقا داوود گفته رعایت بشه:yes:

LEO JOON
05-21-2012, 20:01
خب من مخالفت میکنم.:fek konam:
علت: تا اون چیزی که آقا داوود گفته رعایت بشه:yes:

کاش همه چیز اینقدر دقیق رعایت می شدbinam
ولی ممنون که مخالفت کردینheee::

spiderkiller
05-21-2012, 20:03
دوستان درمورد خرید مهاجم نوک من داشتم کلیپ های فصل رو نگاه میکردم بعضی از حرکات الکسیس ذهنم رو مشغول کرد.یک جورایی استایلش به مهاجم نوک میخوره ولی نمیدونم برای چی تو پست وینگ بازی میکنه.فکر کنم چند بازی هم که مهاجم نوک بود خیلی خوب عمل کرد مثل بازی با لورکوزن و رئال (3-1).حتی با اینکه از مسی هم کوتاه تر به نظر میرسه ولی خیلی خوب سر میزنه.به نظرم باید حتما تو بازی های پیش فصل تو پست مهاجم نوک کار کنه و ببینم نتیجه میده یا نه.اگه نتیجه بده اونوقت دیگه نیاز به خرج بالا برای خرید یک مهاجم نوک نداریم.میتونیم پولش رو خرج دفاع کنیم.همین ون پرسی که الان دنبالش هستیم یک زمانی وینگ بوده.به نظرم باید خودمون با همین نیرو های موجود تو خط حمله تقویت بشیم نه با بازیکن های خارجی

spbarcelona
05-21-2012, 20:30
کاش همه چيز اينقدر دقيق رعايت مي شدbinam
ولي ممنون که مخالفت کردينheee::

ولي اگه بخواهيم جدي به اين مسئله نگاه کنيم به نظر من کلوپ تخصصي آبي و اناري ها عاليه:ahaaaaaa:

spiderkiller
05-21-2012, 20:40
دوستان ترکیب بدید برای بازی فینال

vip
05-21-2012, 20:51
پینتو-مونتویا-پیکه-ماسکرانو-ادریانو-سسک-ژاوی-اینیستا-پدرو-مسی-الکسیس

spiderkiller
05-21-2012, 21:04
پینتو
ادریانو.........پیکه......ماسکرا و.......ادریانو
بوسکتس
اینیستا..........سسک..........ژاوی
مسی
الکسیس

fcb10
05-21-2012, 21:18
شهریار مگه ما کلا چندتا بازیکن داریم که بخوایم ترکیب بدیم :gerye:

این کار ماله تیم هایی مثل رئال و من سیتیه که دارن از ترافیک بازیکن میترکن . :gerye:

هرچی میچینید فقط سانچزو بذارید نوک بینیم چی میشه . به نظر منم چون مسی جایگاه ثابتی تو زمین نداره , سانچز متمرکز به نوک باشه بهتره چون ما همیشه تو زمین تو کناره ها بازیکن دارم و نیاز به وینگ کمتر احساس میشه .

spiderkiller
05-21-2012, 21:20
شهریار مگه ما کلا چندتا بازیکن داریم که بخوایم ترکیب بدیم :gerye:

این کار ماله تیم هایی مثل رئال و من سیتیه که دارن از ترافیک بازیکن میترکن . :gerye:

هرچی میچینید فقط سانچزو بذارید نوک بینیم چی میشه . به نظر منم چون مسی جایگاه ثابتی تو زمین نداره , سانچز متمرکز به نوک باشه بهتره چون ما همیشه تو زمین تو کناره ها بازیکن دارم و نیاز به وینگ کمتر احساس میشه .
اهههه.راست میگی الان که فکرش رو میکنم میبینم دیگه بازیکن نداریمlagh::

vip
05-21-2012, 21:26
اوه اوه این چیه دیگه؟؟؟؟؟؟؟ اخه به اینم میگن لباس؟ حالا باز این اولیه همچین بدک نیست ولی دومیه خیلی ضایس

fcb10
05-21-2012, 21:32
اوه اوه این چیه دیگه؟؟؟؟؟؟؟ اخه به اینم میگن لباس؟ حالا باز این اولیه همچین بدک نیست ولی دومیه خیلی ضایس

ضایه ماله الانشه ! فاجعه اصلی وقتیه که میبینی تیمت تو بازی های روپایی همچین لباسی پوشیده :ogh:

واقعا احمق بوده کسی که همچین طرحی رو داده ! و اون مُنگلی که تائیدش کرد eterza::-eterza::-eterza::-

flavia
05-21-2012, 21:49
اخه این رنگه؟؟؟:ajibeee:
شبیه اب پرتقال میشن اینجوری...entezar::
احتمالا خود روسل کل هنرشو گذاشته اینو طراحی کرده:nishkhand:

fcb10
05-21-2012, 21:55
واقعا به روسل میاد همچین ایده ای بده :hehehe:

ما چند ساله یا بهتره بگم همیشه لباس دوم هامون بد بودن و توی ذوق میزدن , ولی این یکی آدمو نابود میکنه !

من مسی نارنجی دوست ندارم tars::

spbarcelona
05-21-2012, 21:56
با اینکه یه ترکیب بیشتر نداریم ولی دوست دارم چیدمان بازیکنان از نظر منو بببینید

پینتو

آدریانو.........پیکه......ماسکر انو........مونتویا

بوسکتس

اینیستا........فابرگاس.......ژاو ی

مسی:ahaaaaaa:........سانچز

این که همون ترکیب هایی بود که گفتید:khandeeeee bahal:
از بی بازیکنی باید سر بذاریم به کوه و بیابون:nishkhand:
در ضمن لباس ها که قشنگن جریان چیه؟ از فصل قبل هم خوشگل تر شده قربونش برم:hehee:

Gerard Pique3
05-21-2012, 21:57
اخه این رنگه؟؟؟:ajibeee:
شبیه اب پرتقال میشن اینجوری...entezar::
احتمالا خود روسل کل هنرشو گذاشته اینو طراحی کرده:nishkhand:
البته باید ، بازیکنا این لباس دوم بازی کنن ، بعد نظر بدیم که خوبه یا نه :ey babaaa:

spiderkiller
05-21-2012, 21:58
اتفاقا پارسال خیلی به نظرم قشنگ بود.مشکی یک دست باحال بود.ولی مشکلش این بود که ما بیشترین امتیاز رو با لباس مشکی از دست دادیم.فکر کنم ایندفعه که زشته بیشترین امتیاز رو ازش بگیریم.

flavia
05-21-2012, 22:01
کاش نارنجی بود فقط...زردو نارنجیو ترکیب کردن...این شاهکارو در اوردن...

فکر کنم برا فصله بعد روسل با کارخونه ی باربی قرار داد ببنده که بشه اسپانسرمون...
یه لباس صورتی با عکس باربی اینور اونورش...heee::

Gerard Pique3
05-21-2012, 22:11
من هم این ترکیب رو برا جام حذفی انتخاب میکنم

پینتو
آدریانو................پیکه............ ........ماسکی.............مونتویا

بوسکتس

ژاوی..................................سسک

اینیستا.........................سانچز. ...............................مسی

saeid_8992
05-21-2012, 22:14
21.05.2012

مسی، کاملا سرحال

مرخصی برای لئو. اکنون او بازگشته است و پس از استراحت، آماده برای بازی در فینال است.

بازیکنان بارسا از امروز تمرینات آماده سازی خود برای فتح آخرین عنوان فصل را با جدیت از سر گرفتند.

تعطیلات آخر هفته، گردش در کوستا براوا با قایق بادبادنی. لئو به همراه تعدادی از دوستانش برای صرف شام به یک پیتزا فروشی واقع در روزس رفتند.

والدز: «در این مورد جای بحثی نیست، قطعا پینتو در فینال کوپا دل ری بازی خواهد کرد».

آبیدال فردا مرخص می شود!

ماسکرانو، رهبر دفاع

fcb10
05-21-2012, 22:46
امروز داشتم به این فکر میکردم اگه ما این فصل ماسکرانو رو نداشتیم چی میشد !!!!!!!!!! واقعا یکم بهش فکر کنید !

بخدا باید ازش تقدیر میشد , بازیکنی که توی پست غیره تخصصیش و فقط به عشقه بارسلونا میاد قلب دفاع رو دست میگیره و بهترین عملکرد رو به جا میذاره باید بهش جایزه داد ! من دوست داشتم بعد پویول و ژاوی کاپیتانمون میشد .

vip
05-22-2012, 10:57
اره واقعا این راسل باید یه ترتیبی بده از این بابا تقدیر کنن. البته راسل پپه تر از اونه که بخواد تقدیر کنه

footballking12
05-22-2012, 12:05
به نظر من الان بهترین زمان برای اوردن گرت بیل به بارسلوناست.چون با قهرمانی چلسی توی چمپیونز لیگ یکی از سهمیه های انگلیس برای سال اینده به چلسی تعلق داره و تاتنهام با اینکه توی لیگ چهارم شده ولی نمیتونه توی لیگ قهرمانان سال دیگه حضور داشته باشه.
و در ضمن تاتنهام به خاطر همین مساله حدود 35 ملیون یورو ضرر کرده.با یه پیشنهاد 40 میلیونی احتمال 90% میتونیم گرت بیل رو بگیریم.

spbarcelona
05-22-2012, 13:03
به نظر من الان بهترین زمان برای اوردن گرت بیل به بارسلوناست.چون با قهرمانی چلسی توی چمپیونز لیگ یکی از سهمیه های انگلیس برای سال اینده به چلسی تعلق داره و تاتنهام با اینکه توی لیگ چهارم شده ولی نمیتونه توی لیگ قهرمانان سال دیگه حضور داشته باشه.
و در ضمن تاتنهام به خاطر همین مساله حدود 35 ملیون یورو ضرر کرده.با یه پیشنهاد 40 میلیونی احتمال 90% میتونیم گرت بیل رو بگیریم.

فعلا که پیشنهاد ما 45 میلیون یورو هست و اگه تاتنهام رد کنه ضرر بزرگی کرده.
امیدوارم که بتونیم یه مدافع چپ خوب داشته باشیم:ahaaaaaa:

saeid_8992
05-22-2012, 13:06

تو خبر اومده که میخوان الوز:gerye: رو بفروشن زابالتا رو از سیتی بخرن

من با این که دوس دارم زابالتا :love:بیاد ولی فروش لوز دیوانگیهchomagh

Gerard Pique3
05-22-2012, 13:07
فعلا که پیشنهاد ما 45 میلیون یورو هست و اگه تاتنهام رد کنه ضرر بزرگی کرده.
امیدوارم که بتونیم یه مدافع چپ خوب داشته باشیم:ahaaaaaa:
با آوردن بیل میتونیم تا 10 سال آینده یه مدافع فوق العاده خوب داشته باشیم
البته 45 میلیون یورو پول کمی نیست ولی ارزش جذب این بازیکن داره:love:

spbarcelona
05-22-2012, 13:37
به نظر من آلوس به فروش نمیرسه چون سمت راست زمین بارسا از دروازه تا حمله رو دستش میچرخه
چندتا زابالتا یه آلوس نمیشه:yes:

footballking12
05-22-2012, 13:44
من 100% با فروش الوز مخالفم.اگه الوز از بارسا بره غیر از اینکه سمت راست بارسا لنگ میشه امار گلزنی مسی هم حسابی افت میکنه.هماهنگی مسی و الوز فوق الادست.

spiderkiller
05-22-2012, 13:47
داداش سعید این خبرا رو از کجا میاری؟ هیچ جا چیزی درمورد پیشنهاد بارسا به بیل نوشته نشده.در مورد فروش الوز هم همینطور.

saeid_8992
05-22-2012, 13:54
داداش سعید این خبرا رو از کجا میاری؟ هیچ جا چیزی درمورد پیشنهاد بارسا به بیل نوشته نشده.در مورد فروش الوز هم همینطور.
امروز من خبر زابالتا رو دیدم

بارسلونا زابالتا را جانشين آلوز مي کند

باشگاه بارسلونا احتمال دارد پابلو زابالتا مدافع منچسترسيتي را جايگزين دني آلوز کند.

به گزارش ديلي ميل، فيناليست جام حذفي اسپانيا ممکن است براي تقويت بنيه مالي مدافع برزيلي خود را بفروشد و براي پر کردن جاي خالي او به اين بازيکن 26 ساله آرژانتيني چشم دوخته است. varzesh3.com

Gerard Pique3
05-22-2012, 14:42
به نظرم ، فروختن دنی آلوز یعنی ضعفمون تو سمت راست خط دفاع ، همونطور فصل قبل تو دفاع چپ مشکل داشتیم در صورت فروش آلوز ، فصل بعد تو سمت راست هم دچار مشکل میشیم
آلوز بازیکنی که هم قدرت تهاجمی بالایی داره و قدرت دفاعی بالا هر دو فاکتور یه دفاع راست خوب رو داره
البته درست که امسال تو بازیش افت و خیز داشت ولی دوباره به اوج بر میگرده

vip
05-22-2012, 14:42
بچه ها من میگم حالا که این بیل داره طاقچه بالا میذاره واسمون شاید داوید آلابا بازیکن بایرن گزینه خوبی باشه چند وقت پیش نمیدونم اسپورت بود یا الموندو نوشته بود بارسا بهش پیشنهاد داده بایرنی ها هم راضی شدن حالا من میخوام ببینم نظر شما چیه اون بهتره یا بیل

Gerard Pique3
05-22-2012, 14:52
بچه ها من میگم حالا که این بیل داره طاقچه بالا میذاره واسمون شاید داوید آلابا بازیکن بایرن گزینه خوبی باشه چند وقت پیش نمیدونم اسپورت بود یا الموندو نوشته بود بارسا بهش پیشنهاد داده بایرنی ها هم راضی شدن حالا من میخوام ببینم نظر شما چیه اون بهتره یا بیل
به نظرم ، اگه به جای آلابا و بیل ، خوردی آلبا مدافع چپ والنسیا رو به بارسا بیا ریم خیلی بهتره ، هم محصول لاماسیا هست و ملی پوش و تکنیکی
خلاصه بازیکنی هست که به سیستم بارسا میخوره:yes:

spiderkiller
05-22-2012, 15:03
دوستان اصلا بیل رو با هیچکس مقایسه نکنید.نمیدونم بازیش رو دیدید یا نه ولی حتما پیشنهاد میکنم یکی از بازی هاش رو از یک جایی گیر بیارید ببینید.سرعتش اونقدر بالاهست که من هر وقت میبینمش بدنم درد میگیره که چه طور یک ادم میتونه اینقدر سریع بدوه.یادم نمیره بازی با اینتر پارسال با یک استارت 2 نفر رو جاگذاشت.جالبیش اونجا بود که از نزدیکای محوطه جریمه خودش استارت زد و دو بازیکن رو که دوقدم جلو تر بودن رو رد کرد و با یک شوت وحشتناک گل زد.اصلا بیل قابل مقایسه با هیچ بازیکن حال حاظر اروپا تو پست دفاع چپ نیست.با هیچکس مقایسه اش نکنید چون هم قدرت بازی سازی داره هم شوت های وحشتناک میزنه هم خیلی کنترل توپ بالایی داره اما مهم ترین قدرتش سرعت بالاش و کنترل توپ تو اون سرعت هست.واقعا انگار بیل فنر زیر پاش گذاشته اینقدر سریع میدوه.من درمورد فروش الوز هم زیاد مخالف نیستم به نظرم پول خوبی میتونیم ازش در بیاریم درسته بازیکن خوبیه اما بیشتر مواقع تو دفاع کم میاره.ما به یک بازیکن با قابلیت های دفاعی بیشتر نیاز داریم اما الوز اصلا قدرت تهاجمیش با قدرت دفاعیش قابل مقایسه نیست

spbarcelona
05-22-2012, 15:09
به گفته ی داش ایوب بله بازیکن دچار افت و خیز میشه مثلا مسی هم افت کرده حالا بلافاصله بعد از افت باید بفروشیمش!!! این جواب اونهایی که میگفتن آلوس باید فروخته بشه و افت میکنه
و در مورد خرید مدافع هم من که بازی آلبا رو ندیدم و نمیدونم چطوری بازی میکنه البته یه کلیپ ازش دیدم فقط. ولی دیوید آلابا خیلی بازیکن خوبیه هر چند سرعتش از بیل پایین تره. ولی من در مجموع بخوام بگم خرید بیل که مشخصا از همه بهتره و اگه نتونستیم اینو بخریم جوردی آلبا میتونه بعد از بیل مناسب باشهki::

spbarcelona
05-22-2012, 15:13
شهریار داداش با این تعریف هایی که از بیل کردی اگه روسل نیارش دیوونه هست.
و در مورد دفاع راست هم می تونید یه مدافع راست بگید که بهتر از آلوس باشه؟؟؟:ajibeee: فقط رئالی نباشه چون نمی خرنش

vip
05-22-2012, 15:23
فکر نکنم دفاع راست بهتر از الوز جایی گیر بیاریم فقط راموسه که اگه خودشم بخواد نمیخریمش یکی هم که خاویر زانتیه که اونم سنش بالاست

saeid_8992
05-22-2012, 15:29
به عنوان یه آرژنتینی love::خیلی کم پیش میاد از بازیکن برزیلی خوشم بیاد دلیل شخصیه نه این که بد باشن همه میدونن برزیل قطب فوتباله ولی نمیدونم چرا اینقدر از این دنی لوز من خوشم میاد

یه روز نیس که من گلشو به مادرید که 2 2 شدیم نبینمbinamرقص بعد از گلش با ابیدال و حرکت بعد از رقص واقعا منو به وجد میاره
خلاصه اول خواستم بگم آرژانتینیم :chakerim: دوم اینکه مخاف فروش الوزم به هر قیمتی
:gerye:

vip
05-22-2012, 15:36
البته یه گزینه دیگه هم هست که شاید بخوره دفاع راست یووه لیخشتاینر (البته اگه درست نوشته باشم )سنشو نمیدونم ولی فکر کنم بیست و هفت هشت ساله باشه گرچه هرچقدرم که خوب باشه به پای الوز نمیرسه

vip
05-22-2012, 15:43
منم موافقم اقا سعید ولی اگه این راسله مطمئن باش همین روزاس که زبونم لال مسی رو هم بفروشه :gerye:

spbarcelona
05-22-2012, 15:47
خب شهریار داداش
اگه خودتم مدافع راست بهتر از آلوس سراغ نداری بگو اشتباه کردمki:: زود باش؟ :khandeeeee bahal:

vip
05-22-2012, 16:02
حالا برفرض که بیل رو بخریمو الوز هم بمونه دفاع وسطو چیکار کنیم؟بدبختیمون که یکی دوتا نیست

spbarcelona
05-22-2012, 16:09
حالا برفرض که بیل رو بخریمو الوز هم بمونه دفاع وسطو چیکار کنیم؟بدبختیمون که یکی دوتا نیست

اونم که حتما باید بخریم که نمیخریم ولی اگه بخریم باید یه جوونش رو بخریم

vip
05-22-2012, 17:31
اونم که حتما باید بخریم که نمیخریم ولی اگه بخریم باید یه جوونش رو بخریم

مدافع جوون درست حسابی که دیگه پیدا نمیشه کسی نمیدونه مت هوملس چند سالشه؟

fcb10
05-22-2012, 18:01
مدافع جوون درست حسابی که دیگه پیدا نمیشه کسی نمیدونه مت هوملس چند سالشه؟

فک کنم 22 یا 23 سالش باشه ولی قیمتش بالاس .

کلا واسه دفاع انقد مشکل داریم که حد نداره , یه راه عقلانی هست که انجام بشه شاید ناراحت کننده باشه ولی سود زیادی داره , الان تنها موقعی هست که میتونیم با فروش آلوز به پول زیادی برسیم به قول شهریار ممکنه حتی تا فصل دیگه 20 تا هم نبرنش , میتونیم بفروشیمش و با 30% پولش یه دفاع متوسط روبه بالا مثل زابالتا رو بگیریم .( ولی دیگه باید قید هماهنگی بین حمله و دفاع توسط مسی و آلوز رو بزنیم ) . با باقی پولش هم یه فکری واسه باقی خط دفاع بکنیم من با اینکه بیل رو بهترین گزینه حال حاضر میدنم ولی با اومدنش زیاد موافق نیستم چون دیگه پولی واسمون باقی نمیمونه . من نمیدونم چطور مثلا باشگاهی مثل میلان مشکلی با خرید بزرگ نداره اونوقت ما با این همه قهرمانی که اوردیم هنوز خرید هامون با اما و اگره !!! دیگه داره حالم از این وضعیت بهم میخوره ! با اون 13 تا قهرمانی تو این مدت کم میشد به راحتی حدود 300 ملیون شایدم بیشتر خرج کرد !!

یعنی عمو میشل انقد گرون بوده :fek konam:

spiderkiller
05-22-2012, 18:08
دوستان خیلی سطحی به ترکیب و بازیکنا نگاه میکنید.خب درسته که در حال حاظر هیچ بازیکنی در پست دفاع راست در حد الوز نیست ولی خب مگه ایه نازل شده که ما دفاع راست بزاریم تو اون پست.یک جوری نظر میدید انگار یادتون رفته پست تخصصی پویول دفاع راست بود بعد دفاع چپ بعد دفاع وسط.یا مثلا پیکه بارها تو پست دفاع راست بازی کرده.منظورم اینه که فوتبال واقعی که مثل فیفا یا pes نیست که حتما از همون پست بازیکن بذاری تو زمین.پست دفاع راست پستی هست که یک مدت ماسکرانو هم تو لیورپول بازی میکرد.تازه ما مونتویا رو هم داریم.میتونیم یک دفاع وسط خوب بخریم و ماسکی رو بفرستیم دفاع راست.بازیسازیش هم خوبه و میتونه به دفاع وسط ها هم کمک کنه.اگه بیل یا البا رو هم بگیریم به راحتی پیکه یا پویول یا هرمدافع دیگه که بگیریم میره وسط.بیل یا البا میره چپ و ماسکی میره دفاع راست.واقعا باید دیوانه باشه راسل که 65 ملیون برای یک مدافع رو قبول نکنه.
من هیچوقت از حرفم بر نمیگردم.دفاع 30 ساله مثل الوز رو سال دیگه 20 ملیون هم ازمون نیمخرن.

Gerard Pique3
05-22-2012, 18:47
کاریکاتور اسپورت 22 می 2012

فقط سه روز باقی مانده تا آن ها(بازیکنان) کاپ را به پپ "هدیه" دهند

سیبلس : " و من ترسم آن است که مهم نیست چه کسی برنده میشود ، ما (با آن ها) ملاقاتی خواهیم داشت "

شیر : " هیچ شکی در این نیست . "

کاریکاتور الموندو 22 می 2012

" در لباس جدید بارسا ، راه راه های آبی و قرمز تیره محدودیتی ندارند ... مثل استعداد مسی ! "

vip
05-22-2012, 18:55
اره خب فروش الوز فکر خیلی خوبیه ولی اگه هدف از فروشش فقط پول دراوردن باشه باید کیتا رو هم بدیم بره چون اونم دقیقا شرایط الوز رو داره تازه سنشم بالاتره و به اندازه الوز ارزشمند نیست حداقل تو پستش بوسکتسو داریم یه مدتی لیورپول میخواستش اگه بازم پیشنهاد بدن حتما باید بفروشیمش هر چند به قیمت کم

spbarcelona
05-22-2012, 20:39
والا من هرگز دوست ندارم آلوس رو تو لباس تیم دیگه ببینم ولی چون 30 سالش شده...
هر چند که به نظر نمریسه روسل بفروشش . ولی اگه آلوز رو فروختیم باید به همراش به گفته ی ایوب کیتا هم بدیم بره از اونور بازیکنی که زیاد استفاده هم نمیشه باید بدیم بره مثل کریستن تلو. خب بعد از فروش اینها پول خوبی می افته تو دست و بالمون و می تونیم بیل و یکی دو بازیکن خوب دیگه رو بخریم. ولی گفته ی ما چه فایده داره روسل که نشسته اونجا و هر کاری بخواد انجام میده ما هر چی بخواهیم بگیم
مثل اینکه بخواهیم رودخونه رو پر از دوغ کنیم که کار هر کسی نیست:nishkhand:

vip
05-22-2012, 21:41
کریستین تلو بازیکن اینده داریه ولی مثل اینکه گذاشتنش روی repeat تو هر بازی شونصد بار سعی میکنه دفاع راست حریفو با اون دریبلش جا بذاره خلاصه هرچی هست من مخالف رفتنش نیستم پدرو از اون بهتره

saeid_8992
05-22-2012, 22:20
تیمی که فصل اینده تو 3 جبهه مدعی باشه و برای قهرمانی بازی کنه نبایند آزمون خطا کنه به نظر من باید تمام نیروی خودشو بتونه حفظ کنه و به اون اضافه کنه چه معنی داره که بازیکنی که بهترینه خودشه تو جهان به خاطر اینکه نزدیک 30 سالشه بفروشیم بعد بریم یه بازیکنی بیاریم که معلوم نیس جواب بده

در ضمن سن یه عدده
پویولو نگاه کن _زانتی رو نگاه کنین چه کارای داره هر موقع بازی اینارو نگاه میکنم باور نمیکنم سنشون زیاد باشه اینام یه موقع 29_30سال شدن چرا باشگاشون اونارو نفروختن

حالا که دنباله پول هستین برین مسی _فابرگاس _ویا رو بفروشین میشه یه تیم دیگه خریدولی ایا میتونه مقابل مادریدی که هیگوایین که ذخیره اونه نمیخواد از دست بده و ول کنش نیس مقابله کنین
ساله دیگه شما با سیتی میخواین چیکار کنین یونایتدو خیلی تیمای دیگه

اره میگیم میخوایم بفروشیم پول در بیاریم بازیکن بخریم به بینیم جواب میده چی میشه

امیدوارم راسل مثه شما فکر نکنه

باید جوری سیاست خریدو فروش بازیکن داشت که هم برای اینده برنامه داشت ولی الان رو فدای اینده نکنین
من میدونم الوز رو نمیفروشن

spiderkiller
05-22-2012, 22:28
داداش سعید داری نسبتا غیر منطقی نظر میدی.وقتی یک تیم برای یک مدافع 30 ساله که الان حدود یک ماه هست تو افته 60 میلیون پول میده یعنی پول خرید بیل و سیلوا رو باهم میده خب ما فقط به خاطر اینکه رئال یا یک تیم دیگه ذخیره قوی داره و بازیکن هاش رو حفظ میکنه نباید بفروشیمش؟همین پدرو تابستون پارسال پیشنهاد 40 ملیونی داشت الان 20 ملیون هم نمیخوانش و بهمون جواب هم نمیده.به نظرت اگه پارسال میفروختیمش و به جاش یکی دیگه رو میگرفتیم چه میدونم اصلا اونو میدادیم شاید روسی رو میگرفتیم شاید الان قهرمان بودیم و مجبور نبودیم تو الکلاسیکو از تیو استفاده کنیم.الوز هم همینه.الان که میخوانش باید بدیم بره و یک بازیکن مطمئن رو جاش بگیریم یا همونطور که گفتم از بازیکنای پستای دیگه بذاریم تو اون پست ولی باید پولشو زنده کنیم.اگه بخواد یک ماه از فصل دیگه رو با همین وضع افتضاح بازی کنه به نظرت باید چی کارش کنیم.خانه سالمندان که نیست.اگه پویول رو نفروختیم به خاطر این بود که نماد باشگاه بود.ژاوی هم همینطور.ولی خانه سالمندان که باز نکردیم.به زودی اینیستا هم 30 ساله میشه و الوز 31 و پویول 35 و ویا هم 31.به نظرت این تیم حریف رئالی میشه که الان تمام خط میانه اش زیر 25 سال هستن؟ باور کن اگه همین فصل یک ریزش حسابی نکنیم باید دو دستی اروپا و لالیگا رو بدیم به رئال که داره به شدت جوون گرایی میکنه.

fcb10
05-22-2012, 22:43
انگاری ویا میتونه جمعه تو فینال بازی کنه ! love::

عجب خبر امید وار کننده ای :khahesh:

spiderkiller
05-22-2012, 23:01
من نمیدونم چه وضعیه اخه.هر کاری ما میخواییم بکنیم بچه مدرسه ای های رئال میخوان تقلید کنن.حالا ما گفتیم میخواییم تایپیک رو ببندیدم اومدن طبق معمول شروع کردن.ای بابا.اصلا بیخیال بشیم بهتره تایپیک رو بذاریم بمونه

fcb10
05-22-2012, 23:20
اصلا یکی از شگفتی های تاپیک ما اینه که اگه بخوای یه خبر توی سایت به گوش همه برسه باید بذاریش اینجا !!

Gerard Pique3
05-22-2012, 23:28
تیترهای اسپورت 22 می 2012

" از همه ی شما بسیار ممنونم"

آبیدال در خانه

کیتا اولین بازیکنی بود که بعد از تمرین از او دیدن کرد

سسک:"دوباره گل خواهم زد"

آنها میخواهند کوپا را بخاطر پپ قهرمان شوند

یورنته:" ما در تک بازی شانس پیروزی داریم "

vip
05-22-2012, 23:40
بالاخره میمونه یا میبندیمش؟

saeid_8992
05-22-2012, 23:57
داداش سعید داری نسبتا غیر منطقی نظر میدی.وقتی یک تیم برای یک مدافع 30 ساله که الان حدود یک ماه هست تو افته 60 میلیون پول میده یعنی پول خرید بیل و سیلوا رو باهم میده خب ما فقط به خاطر اینکه رئال یا یک تیم دیگه ذخیره قوی داره و بازیکن هاش رو حفظ میکنه نباید بفروشیمش؟همین پدرو تابستون پارسال پیشنهاد 40 ملیونی داشت الان 20 ملیون هم نمیخوانش و بهمون جواب هم نمیده.به نظرت اگه پارسال میفروختیمش و به جاش یکی دیگه رو میگرفتیم چه میدونم اصلا اونو میدادیم شاید روسی رو میگرفتیم شاید الان قهرمان بودیم و مجبور نبودیم تو الکلاسیکو از تیو استفاده کنیم.الوز هم همینه.الان که میخوانش باید بدیم بره و یک بازیکن مطمئن رو جاش بگیریم یا همونطور که گفتم از بازیکنای پستای دیگه بذاریم تو اون پست ولی باید پولشو زنده کنیم.اگه بخواد یک ماه از فصل دیگه رو با همین وضع افتضاح بازی کنه به نظرت باید چی کارش کنیم.خانه سالمندان که نیست.اگه پویول رو نفروختیم به خاطر این بود که نماد باشگاه بود.ژاوی هم همینطور.ولی خانه سالمندان که باز نکردیم.به زودی اینیستا هم 30 ساله میشه و الوز 31 و پویول 35 و ویا هم 31.به نظرت این تیم حریف رئالی میشه که الان تمام خط میانه اش زیر 25 سال هستن؟ باور کن اگه همین فصل یک ریزش حسابی نکنیم باید دو دستی اروپا و لالیگا رو بدیم به رئال که داره به شدت جوون گرایی میکنه.
خوبه که یک ماهه تو افته خیلی از این بازیکنای ما الان یک فصله تو افتن

فردا روزی که ما این 60 تا رو گرفتیم چه تضمینی هست این بازیکنای که اسم بردین بیان بعد الوزو از دست دادیم میخوایم با جوانامون جاشو پر کنیم نتیجه تو بازیای حساس کم میاریم
دادا شاید اینو میدادیم اونو میگرفتیم تیم قهرمان میشد نمیشه ما باید کارو انجام بدیم نتیجه بگیریم
همون الکلاسیکو که از تیو استفاده کردیم صدای همه ما در اومد ساله دیگه یکی دیگه مثه تیو جای الوز بزاریم binamاگه فراره ریزش کنیم بهتره اول خریدامونو بکنیم بعد مازاد رو بفروشیم نه بازیکنای فیکس رو بفروشیم بعد بازیکنای که میخوایم نیان
پویول هم از روز اول که اسطوره نبوده بعدا شده
ریزش اکه به معنی اینه که ستاره هارو بفروشیم من مخالفم

footballking12
05-23-2012, 00:26
من کاملا با داش سعید موافقم.البته داش شهریار هم در کل منظورش کاملا صحیح و درسته ولی من با فروش بازیکنان کلیدی مخالفم.
ما الان چندین فصل هست که به شدت دنبال یک بازیکن درجه یک برای سمت چپ خط دفاع هستیم حالا اگه یه دفاع چپ خوب بدست بیاریم و الوز رو بفروشیم معلوم نیست چند سال طول بکشه تا بتونیم تو سمت راست خط دفاعی بازیکنی مثل الوز پیدا کنیم.درسته که میتونیم بازیکنان دیگه رو مثل پویول یا ماسکرانو رو سمت راست بزاریم ولی اینا نمیتونن تو بازیهای حساس کارآمد باشن.
من با داش شهریار موافقم که میگفت اگه پارسال پدرو رو میفروختیم کلی سود میکردیم ولی در مورد هر بازیکنی این موضوع صحیح نیست.
ما اول باید تیم رو تکمیل کنیم و بعد به فکر فروش بازیکن باشیم.خیلی هم به سن اهمیت ندین.
شما ببینین چندین سال هست که رئال برای خرید مایکون تلاش میکنه ولی اینتر اونو نمیفروشه و با اینکه سنش بالاست هنوز بازیکن کلیدی تیمشه.

vip
05-23-2012, 00:28
بابا بیخیال باید تا پایان نقل و انتقالات وایسیم ببینیم راسل و شرکا چه گلی به سر تیم میزنن انقد نزنین همدیگرو

spiderkiller
05-23-2012, 01:00
دوستان منم منظورم این نبود که بفروشیمش و دست رو دست بذاریم.منم میگم بیل و تیاگو سیلوا یا یک دفاع وسط خوب بگیریم بعد اونو بفروشیم تا بالانس بشه و اون دفاع وسطه یا ماسکرانو بره پست دفاع راست.باور کنید جواب میده.چون معمولا بارسا این فصل با سبک 3-4-3 بازی میکرد فکر نمیکنم نبود الوز تو فصل بعد توی دفاع اصلا احساس بشه چون این فصل عملا هافبک بود و تمام فشار دفاع روی بوسکتس بود.اگه همون 4-3-3 خودمون رو بازی کنیم و ماسکرانو بره دفاع راست باور کنید اصلا یک درصد هم نبود الوز تو خط دفاع احساس نمیشه.شاید سرعت حملات مسی و هماهنگیش بیاد پایین تر به خاطر فاز تهاجمی الوز ولی به نظرم با خرید بیل میشه اونو جبران کرد چون بیل هم بعد از یک نیم فصل میتونه با هر بازیکنی مثل الوز هماهنگ بشه البته احتمالا با اینیستا هماهنگ میشه.
درمورد ریزش هم منظورم تمام مهره های فیکس نبود .منظورم کیتا الوز افلایی پدرو ابیدال بود.اگه این بازیکنا برن برای بازیکنای دیگه هم زنگ خطری میشه که نباید احساس کنن در همه حال باشگاه اونا رو نگه میداره.چون به نظر من حقیقتا بعضی از بچه ها که به اینیستا و ژاوی و پویول نگاه میکنن فکر میکنن باشگاه همه خریداش رو دائمی میکنه برای همین براشون مهم نیست به فرم خوبشون برگردن بلکه همون فرم بد رو انقدر ادامه میدن تا یک جایی مثل الکلاسیکو بهمون ضربه بزنه.

vip
05-23-2012, 01:13
ولی قبول کن همین بازیکنایی که مثال زدی مثلا الوز یا پدرو که از قصد افت نکردن به هرحال هر بازیکنی یه وقتایی اوج میگیره یه وقتاییم افت میکنه باشگاه که نباید سریع بفروشتشون

footballking12
05-23-2012, 01:27
من خیلی موافق نیستم که الوز توی دفاع ضعیفه.اگه اخرین بازی بارسا توی لیگ مقابل رئال بتیس رو دیده باشین بعد از اخراج الوز از زمین دفاع انقدر اسیب پذیر شد که بلافاصله 2 تا گل خوردیم و 2-1 عقب افتادیم.فکر کنم تو کمتر از 4 دقیقه 2 گل خوردیم.ما باید الوز رو نگه داریم و مونتویا رو که بازیکن فوق الاده با استعدادی هست رو برای سمت راست دفاع پرورش بدیم.

fcb10
05-23-2012, 01:37
من خیلی موافق نیستم که الوز توی دفاع ضعیفه.اگه اخرین بازی بارسا توی لیگ مقابل رئال بتیس رو دیده باشین بعد از اخراج الوز از زمین دفاع انقدر اسیب پذیر شد که بلافاصله 2 تا گل خوردیم و 2-1 عقب افتادیم.فکر کنم تو کمتر از 4 دقیقه 2 گل خوردیم.ما باید الوز رو نگه داریم و مونتویا رو که بازیکن فوق الاده با استعدادی هست رو برای سمت راست دفاع پرورش بدیم.

به نظره منم آلوز تو دفاع چیزی کم نداره ! تو تمام الکلاسیکو ها رونالدو رو دنی با سرعت بالاش مهار میکنه همیشه هم میبینیم که رونالدو رو کلافه میکنه .

تو این فصل هم دوتا گله وحشتناک واسمون زد , ولی خب رقم یه مقدار اقوا کنندس .

spbarcelona
05-23-2012, 05:36
به نظر من که در حال حاظر آلوس بهترین دفاع راست جهانه ولی ما هر چی بخواهیم بگیم فایده ای که نداره اون روسل نه این پست ها رو میخونه اگه هم بخونه بهش اهمیت نمیده والا:shogh:
خب ما هر چقدر بخواهیم تو سر و کله ی هم بزنیم اگه بخواد بفروشه که میفروشه اگه هم بخواد که وایسه راحت این کار رو میکنه ولی به نظر من روسل نمیذاره که بره:bia baghalam:

saeid_8992
05-23-2012, 10:13
مثل اینکه ویا یورو رو از دست داد درسته خبر خوبی برای اسپانیایا نیس و لی به نظر من بهتر شد چون میتونه بهتر اماده بشه برای فصل بعد و زود فشار بازیا اونو اذیت نکنه

هر چند کلا باید خیلی وقت پیش اینو اعلام میکردن چون بازیکنی که چند ماهه پاش به توپ نخورده به بقیه بازیکنای که دارن تو باشگاهه بازی میکنن ظلم میشه . حقش نیس بازی کنه

vip
05-23-2012, 10:24
اخبار بلند

- پدر بویان کرکیچ: بویان در رم خوشحال است ولی امکان بازگشت به بارسا یا انتقال به انگلیس و رم نیز وجود دارد.

- مارتین مونتویا، مارک بارترا، مونیسا و دوس سانتوس در فصل آینده در تیم اصلی خواهند بود و احتمال حضور تیو ن...یز وجود دارد.

- ایجنت جیووینکو (هافبک پارما): ما پیشنهادهای زیادی دریافت کردیم که یکی از آنها از طرف بارسلونا بود. بعد از یورو تصمیم میگیریم.

- سسک: شایعات مربوط به دروگبا؟ او یک بازیکن بزرگ است ولی باشگاه و مربیان تیم باید در مورد بهترین گزینه تصمیم بگیرند.

- سسک: آینده فن پرسی؟ من ترجیح میدهم در این مورد صحبت نکنم. او بهترین است و به عنوان یک طرفدار آرسنال ترجیح میدهم سالهای زیادی در این تیم بماند.

- سسک: بیل به عنوان یک مدافع چپ مطرح شده است؟ من فکر میکنم که او بیشتر یک وینگر است تا یک مدافع چپ

- لوییز فابیانو (سائوپائولو): من در اروپا خیلی خوشحال بودم ولی سویا به من اجازه رفتن به تیم های دیگر را نمیداد. یوونتوس و بارسلونا و رئال مادرید من را میخواستند

- بارسلونا در حال حاضر به صورت قطعی به دنبال جذب یک مهاجم نیست. بارسلونا لیستی از گزینه های احتمالی را دارد که در صورت جدا شدن یک مهاجم بازیکنی را خریداری کند.
- بارسلونا b قصد اضافه کردن یک مدافع راست، دو مدافع مرکزی، یک هافبک و یک مهاجم را به ترکیب تیم خود دارد.

- دروگبا پس از اعلام اینکه فصل آینده در چلسی نخواهد ماند منتظر پاسخ بارسلونا به پیشنهاد پیوستن به این تیم است.

- اسکارگارسیا مربی تیم نوجوانان بارسلونا این تیم را به قصد پیوستن به مکابی تل آویو ترک کرد.

- مارتی ریورولا بازیکن تیم رزرو بارسلونا با بولونیا قرارداد امضا کرده است و در پایان فصل به این تیم میپیوندد

- ایجنت کارلس پلاناس اعلام کرد که این بازیکن به بولونیا نخواهد رفت.

- مورینیو قرارداد خود را تا 2016 با رئال مادرید تمدید کرد.

- بایرن نیز به رقابت بارسلونا و رئال برای جذب خاوی مارتینز اضافه شد.

- پاریسن ژرمن خواهان جذب کاکا و هیگواین شده و رئال مادرید روی مجموع این دو بازیکن 80 میلیون قیمت گذاشته است.
در صورت جدایی کاکا، سیلوا یکی از گزینه های اصلی جایگزینی این بازیکن است.

- رئال مادرید قصد دارد پیشنهادی به ارزش 35 میلیون یورو برای لوکاس مورا هافبک 19 ساله سائوپائولو ارائه دهد.

- تیاگوسیلوا مدافع مورد علاقه تیتو و هدف اول بارسلونا در پست دفاع مرکزی مورد توجه منچسترسیتی قرار گرفته است. و سیتی امیدوار است بتواند این مدافع برزیلی را با بالوتلی، مهاجم مورد علاقه میلانی ها تععویض کند

- ون در ویل مدافع راست آژاکس که یکی از اهداف بارسلونا در صورت جدایی دنی آلوز است مورد توجه رئال مادرید نیز قرار گرفته است.

- کیکو مهاجم 21 ساله تیم b بارسلونا در فصل آینده نیز در این تیم میماند و یا برای کسب تجربه بیشتر به صورت قرضی به تیم دیگر منتقل میشود

- آلبیول: من با ویا صحبت کردم. امیدوارم به یورو برسد. او هم در زمین و هم بیرون زمین بسیار برای ما مهم است.

- بیشترین تعداد پاس گل در بین بازیکنان 5 لیگ اول اروپا: مسی 29 پاس، اوزیل 24 پاس، ماتا 20 پاس، سیلوا 19 پاس، سسک، هازارد و ریبری 18 پاس

- پس از ابراز علاقه بارسلونا به ایسکو مهاجم 20 ساله مالاگا، این تیم تلاش خود را برای تمدید قرارداد این بازیکن آغاز کرده است.

- رییس پاریسن ژرمن تایید کرد که در روز 4 آگوست یک بازی دوستانه با تیم بارسلونا در پاریس خواهند داشت.

مدیر هامبورگ: ما از بهترین تیم جهان (بارسلونا) دعوت کرده ایم که در 24 ژولای برای یک بازی دوستانه به آلمان بیاید.

- تیم رزرو بارسلونا قصد دارد برای فصل بعد یک دفاع راست، دو دفاع مرکزی، یک هافبک و یک مهاجم به ترکیب خود اضافه کند.

- آلگری: تیاگوسیلوا فروشی نیست

باشگاه با اسکار گارسیا ، مربی تیم جوانان بارسلونا به درخواست خود مربی برای قطع همکاری به توافق رسیدند
این مربی به تیم مکابی تا آویو اسرائیل پیوسته و دستیار او تا پایان فصل مربی گری بارسا را برعهده خواهد داشت

گواردیولا و ویلانوا طی مراسم شامی با خانواده هایشان فینال لیگ قهرمانان را تماشا کردند

هواداران باسکی اتلتیک و هواداران کاتالانی بارسا میخواهند هنگام سرود اسپانیایی که قبل از سوت آغاز فینال کوپا پخش خواهد شد واکنش نشان داده و سوت بزنند (به نشانه ی اعتراض)

فیس بوک آبیدال : سلام به همه ، من امروز بیمارستان را ترک کردم . پسر عمویم جرارد برای تشکر از همه ی حمایت ها از سوی شما به من ملحق شده .

هیلکه (رئیس هامبورگ ) : ما بهترین باشگاه را برای بازی دوستانه در 24 جولای دعوت کردیم . و آن تیم چلسی نیست ------ بارسلونا

vip
05-23-2012, 10:45
این فردی که این زیر میبینید اسمش اسپرانزا آگویره هست و رییس اجتماع مادرید. ایشون به خودش جرات داده که اهالی باسک و کاتالان (طرفداران بارسلونا و بیلبائو) را تهدید کنه که فینال جام حذفی در ویسنته کالدرون را لغو میکنه

جریان از این قراره که طر...فداران دو تیم با هم هماهنگ کردن که موقع پخش سرود ملی اسپانیا در آغاز بازی سوت بزنند و آگویره هم گفته اگه چنین اتفاقی بیفته ”فینال جام پادشاهی اسپانیا که زمانی به فرانکو تعلق داشت باید لغو شود و در جای دیگر و بدون تماشاگر برگزار شود.“
البته خودش در ادامه گفته از عواقب این کار اطلاع دارم ولی کافیه عده ای در جایی از ورزشگاه در هنگام پخش سرود سوت بزنند تا ببینند که این اتفاق می افته

ما که نه کاتالان هستیم و نه باسک هستیم و نه مادریدی
ولی کسی که ادای دین به جام فرانکو!! میکنه حق نداره نوادگان بزرگانی را که در مقابل دیکتاتوری این ژنرال مستبد ایستادگی کردند را تهدید کنه

vip
05-23-2012, 10:50
توییتر داوید ویا : من سعیم را کردم ، اما نمیتوانم 100% برای بازی های یورو آماده شوم . من این را به دلبوسکه گفتم ، این صادقانه ترین کاری بود که میتوانستم انجام دهم

xavi-fcb
05-23-2012, 11:03
بچه ها اینم یه چندتا عکس از لباس مزخرف سال دیگه البته شما میتونید چشاتونو بگیرید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
([Only Registered And Activated Users Can See Links])

فکر کنم این برای تیم دسته اوله.
ولی مال هر کدوم از تیم بارساست خیلی:ogh::ogh::ogh::ogh::ogh:

vip
05-23-2012, 11:25
بچه ها اینم یه چندتا عکس از لباس مزخرف سال دیگه البته شما میتونید چشاتونو بگیرید

pedro_17
05-23-2012, 11:26
شما که میگید همین لباسی که هست تا فصل دیگه میمونه! چی شد!:ghelyon:

spiderkiller
05-23-2012, 11:28
دوستان حقیقتش رو بخوایید خیلی خوشحال شدم ویا به یورو نرسید.امیدوارم تو یورو اسپانیا همون اول حذف بشه یا اصلا ژاوی و اینیستا برای دو هفته مصدوم بشن تا بازی نکنن و بتونن استراحت کنن.کسی میدونه چه قدر استراحت بعد از اتمام یورو برای بازیکنا باقی میمونه؟
راستی این یارو گفته میخواد نذاره فینال برگذار بشه lagh:::khandeeeee bahal:.یعنی فدراسیون اسپانیا از ایران هم پوکیده تر هست که هر ضعی... ای که میرسه میخواد یک دخالتی بکنه.انصافا اگه طرفدارای دو تیم سوت نزنن از بی غیرت ترین طرفدارا هستن.(البته میدونم که یک دقیقه هم از بازی کسی سرود مسخره اسپانیا رو نمیشنوه.)

vip
05-23-2012, 12:00
اره فدراسیون اسپانیا هم داره از ایران الگو برداری میکنه هر ننه قمری به خودش اجازه میده در مورد فینال کوپادل ری تعیین تکلیف کنه

vip
05-23-2012, 12:03
البته فکرنکنم اسپانیا حذف بشه بازم طبق معمول قراره بازیکنای ما اسپانیارو قهرمان کنن بعدش جامو ببرن مادرید

flavia
05-23-2012, 12:04
منم با اینکه طرفدار تیم ملی اسپانیام ولی سلامت و امادگیه بازیکنامونو برای بازیهای بارسا به هر چیزی ترجیح میدم...
مخصوصا ویا که هنوز ریکاوری نکرده میخواست بازیکنه...کم مونده بود دوباره مصدوم بشه...

vip
05-23-2012, 12:19
حالا شاید منظورش زنای مادریدی بوده شما چرا بهت برمیخوره؟

xavi-fcb
05-23-2012, 12:20
بازیکنان متخصص در فینال های گواردیولا

ژاوی ، مسی ، کیتا و پدرو در 13 بازی از 14 بازی فینالی که بارسا در چهار فصل اخیر در آن رقابت داشته ، حضور داشته اند.

با توجه به اینکه سوپر جام اسپانیا یک بازی رفت و برگشت هست، بارسا 14 بازی در 11 فینال تحت هدایت گواردیولا ، بازی کرده و در 11تای آنها برنده بوده ، با تنها یک مساوی و دو شکست. بنابراین این بازی در کالدرون 15مین بازی فینال در چهار سال گذشته خواهد بود. همراه با 4 بازیکن در لیست که در 13 بازی از 14 بازی گذشته حضور داشتند ، ژاویlove:: ، پدرو ، مسیlove:: و کیتا ، که تجربه ی زیادی همراه با آنها خواهد بود.

ژاوی و پدرو دور رفت سوپر جام اسپانیا در فصل 2010/11 در سویا را به خاطر اینکه هنوز پس از قهرمانی جام جهانی همراه با اسپانیا استراحت می کردند، از دست دادند. مسی همچنین دور رفت بازی سوپر جام را ، یک سال قبل تر از آن در سن مامس از دست داد. تنها فینالی که کیتا از دست داده به آخرین آن مربوط می شود ، جام باشگاه های جهان در برابر سانتوس .

پس از این چهار بازیکن ، بازیکنان دیگری که در بیشتر فینال ها پس از سال 2009 حضور داشته اند بوسکتس (12) ، آلوز (11) ، پیکه (10) ، آبیدال (10) و والدز (9) بوده اند.

کوئنکا در آستانه اولین فینال

در راسی دیگر از مقیاس تیم اول ، ما ایزاک کوئنکا را داریم. او وقتی که تیم شروع فصل در سوپرجام بازی کرد هنوز بخشی از بارسا ب بود ، اما می تواند این فصل را همراه با نمایشی در فینال کوپا دل ری به پایان برساند. چندی پیش آندرئو فونتاس با بازی کردن تا اواخر فینال جام باشگاه های جهان پیشرفت داشت ، اما او بازی در مادرید را به خاطر مصدومیت از دست خواهد داد.

flavia
05-23-2012, 12:45
دقت کردین هر بازیکنی که ما روش دست میزاریم...یه تیم دیگه بلافاصله براش دو برابر قیمت میده؟؟
فکر کنم اگه بارسا معمارزادرم بخواد اونا رو هوا میزننش...

spiderkiller
05-23-2012, 12:55
دقت کردین هر بازیکنی که ما روش دست میزاریم...یه تیم دیگه بلافاصله براش دو برابر قیمت میده؟؟
فکر کنم اگه بارسا معمارزادرم بخواد اونا رو هوا میزننش...
این یک سبک مبارزه مدیریتی هست.همین الکسیس پیشنهاد دوبرابر از سیتی داشت ولی اومد بارسا.همین طوریه معمولا بارسا از لحاظ قیمتی کم میاره تو رقابت با رئال و سیتی و بقیه تیما ولی معمولا بازیکنا میخوان بیان بارسا برای همینه که هیچوقت موفق نبودن تو مبارزه مدیریتی.مثلا نیمار تقریبا اومده بود رئال ولی بارسا با یک پیشنهاد معمولی تونست انتقالش به رئال رو خراب کنه.این سبک مبارزه مدیریتی هست ولی فکر کنم این تابستون ما از سیتی و رئال شکست بخوریم.

vip
05-23-2012, 13:12
شما که میگید همین لباسی که هست تا فصل دیگه میمونه! چی شد!:ghelyon:

کاش اینجوری بود حداقل مال فصل پیش ادمو یاد اب پرتقال نمینداخت این نایک داره چه بلایی میاره سر تیم؟ بهتر نبود از همون اول با ادیداس قرارداد میبستیم؟

fcb10
05-23-2012, 13:31
ای بابا , از دیروز کلی به این فکر کردم که ویا رو تو یورو میبینیم حالا ........

در گذشت همسر پرس رو هم بهتون تسلیت میگم lol:-

spiderkiller
05-23-2012, 13:34
در گذشت همسر پرس رو هم بهتون تسلیت میگم lol:-
ایشالله روزی یار باوفاش باشه :hehehe:.البته به شوخی گفتما.من هیچ وقت حتی برای بدترین دشمنم هم چیز بد نمیخوام.

spbarcelona
05-23-2012, 13:46
منم درگذشت همسر پرس رو تسلیت میگم.:gerye:
و در مورد لباس هم میتونم بگم قشنگترین لباسی که تو 5 سال اخیر از بارسا دیدم همین لباسیه که فصل بعد می پوشن چون رنگش خیلی حرفه ای میزنه و قبل از اون 5 سال هم ندیدم که بخوام بگم ولی قطعا هر چه به گذشته برگردیم زشت تر میشه دیگه

vip
05-23-2012, 14:02
یکی یه موضوع پیدا کنه ببحثیم

fcb10
05-23-2012, 14:19
ایشالله روزی یار باوفاش باشه :hehehe:.البته به شوخی گفتما.من هیچ وقت حتی برای بدترین دشمنم هم چیز بد نمیخوام.

عجب پا قدمی داشت قرارداد خوزه lagh::

vip
05-23-2012, 14:29
خب بچه ها یه سوال اگه بارسای بی قهرمان دسته ی دوم اسپانیا بشه و بیاد دسته اول اونوقت چطوری دوتا بارسلونا میتونن تو یه لیگ باشن؟ جواب بدینا

fcb10
05-23-2012, 14:34
خب بچه ها یه سوال اگه بارسای بی قهرمان دسته ی دوم اسپانیا بشه و بیاد دسته اول اونوقت چطوری دوتا بارسلونا میتونن تو یه لیگ باشن؟ جواب بدینا

این اتفاق واسمون افتاد که !!!!! به دلیل قانون مزخرفی که نمیشه دوتا تیم یه باشگاه تو لیگ اول باشن , نشد بیان و همون جا فقط قهرمان شدن .

Gerard Pique3
05-23-2012, 14:52
دوستان امروز سایت رسمی باشگاه این عکس ها رو از لباس های جدید گذاشتن :
چطورن ؟

spiderkiller
05-23-2012, 15:00
این اتفاق واسمون افتاد که !!!!! به دلیل قانون مزخرفی که نمیشه دوتا تیم یه باشگاه تو لیگ اول باشن , نشد بیان و همون جا فقط قهرمان شدن .
اره منم خیلی میخواستم بارسا ب بیاد فصل پیش.واقعا عجب تیم رویایی بود.سوریانو کیکو و دلافئو و تیوو و ایکوئنکا خط حمله اش رو داشتن.روبرتو و رومئو تیاگو خط هافبک رو داشتن.فونتاس مونیسا مونتویا و براتا خط دفاع رو داشتن و رمئو هم دروازه بود.واقعا عجب تیمی بود.حیف شد نیومد لالیگا وگرنه تو نیوکمپ رئال رو له میکرد.lay_;;

fcb10
05-23-2012, 15:00
چطورن ؟

:wc:.............................................

fcb10
05-23-2012, 15:03
اره منم خیلی میخواستم بارسا ب بیاد فصل پیش.واقعا عجب تیم رویایی بود.سوریانو کیکو و دلافئو و تیوو و ایکوئنکا خط حمله اش رو داشتن.روبرتو و رومئو تیاگو خط هافبک رو داشتن.فونتاس مونیسا مونتویا و براتا خط دفاع رو داشتن و رمئو هم دروازه بود.واقعا عجب تیمی بود.حیف شد نیومد لالیگا وگرنه تو نیوکمپ رئال رو له میکرد.lay_;;

لعنت به این قوانین . یه چیزی شبیه تیم دورتموند بودن . تو فیفا انتخابش میکردم هـــــــــــــــمه رو باحاش له میکردم . چه حالی میداد .

راستی ما جوانانمون هم قهرمانی تو کارنامشون دارن :yes:

spiderkiller
05-23-2012, 15:09
دوستان لباسه که خیلی قشنگه.مخصوصا نارنجیه.من که خیلی خوشم اومد :afarin:

GOLL
05-23-2012, 15:29
لباس اوله برا تنوع خوبه اينجوري شده قشنگه
اما لباس دوم ....
شبيه همون پرتغال شده!!!!هرچي باشه كلا متنوع طرح زدن:nishkhand:

fcb10
05-23-2012, 15:36
آخه تنوع هم حدی داره heee::

زدن اصالت لباس رو نابود کردن ! تیمای اینتر و میلان هم طرح لباسشون مثله بارسائه ولی هیچوقت دیگه انقد .....

واقعا فک کنم رو خلاقیت روسل این طرح ایجاد شده

vip
05-23-2012, 15:43
والا خلاقیت راسلم نمیتونه همچین فاجعه ای درست کنه البته فاجعه که مال یه دقیقشه

flavia
05-23-2012, 15:45
تیم فوتبال سن ایچ تقدیم میکند!!!
پیکه با طعم پرتقال!!!:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

Saeid~Barca
05-23-2012, 15:58
لباس دوم جالب نیست ولی بهتره انقد نگیم زشته چون باعث سوء استفاده افرادی میشه که همش اینجا سرک میکشن تا ببینن ما چیکار میکنیم و چی مینویسیم :ohum:

fcb10
05-23-2012, 16:02
لباس دوم جالب نیست ولی بهتره انقد نگیم زشته چون باعث سوء استفاده افرادی میشه که همش اینجا سرک میکشن تا ببینن ما چیکار میکنیم و چی مینویسیم :ohum:

منم به این فکر کردم ...

هنوز چیزی نشنیدیم اگه گفتن هم داریم واسشون :ohum:

flavia
05-23-2012, 16:04
سخت نگیر اقا سعید... .اگه قرار به مسخره کردن باشه که...:hehee:
خوب لباسه خیلی باحاله...هر دفعه میبینمش نمیتونم چیزی نگم...heee::heee::
حالا فصله بعد میزنه و با این لباسه همرو میبریم...
بعد راسل اعلام میکنه که کلا از این به بعد ابی اناری به زرد نارنجی تغییر میکنه!!!!lol:-

fcb10
05-23-2012, 16:09
کلا این فصل لباسه سوژه تو همه لیگا زیاده ! حالا اگه صحبتی شد که ...... یه چند تاشو میذاریم بخندیم .

spiderkiller
05-23-2012, 16:13
دوستان من دچار دوگانگی شدم.اخه نارنجی و زرد چه ربطی داره به لباس تو کل تاریخ ما.تاریخ ما کلا یا صورتی بوده یا ابی یا مشکی.اخه زرد و نارنجی ... :hehehe:

fcb10
05-23-2012, 16:18
زرد داشتیم , ولی این رنگ زرد و پرتغالیو نداشتیم دیگه آخره .......... :ogh:

اگه فصل بعدی کسی بهم گیر داد , تا میتونم به روسل فحاشی میکنم :-ang

spiderkiller
05-23-2012, 16:19
دوستان ولی به نظر من یک علت خاص داره که رنگ به این روشنی زدن.شاید میخوان بچه ها همدیگه رو تو زمین بهتر ببینن.پیرهن امسال که کلا تیره بود اصلا نمیشد درست دید البته تو شرایطی که فضا کم باشه ولی این یکی پراهن مخصوصا نارنجی از 100 متر اونطرف تر هم به وضوح قابل دیدن هست.شاید باشگاه برای اینکه بچه ها بهتر پاسکاری کنن این رنگ رو انتخاب کرده.
هرجور میخوام به خودم بقبولونم که چرا نارنجی نمیتونم.

vip
05-23-2012, 16:29
خب شهریار جون خدا خیرت بده اینارو زودتر میگفتی اباواجداد روسل رو نمی اوردم جلو چشش من الان که پستتو خوندم یک انقلاب عظیم درونم به وجود اومد تصمیم گرفتم هم این لباسو دوست داشته باشم هم روسلو

LEO JOON
05-23-2012, 16:36

انصافا احساس می کنم دارم کارتون می بینم!!
آخه این چیه؟یاد فیلم مرد هزار چهره با اون لباسای مامان دوز تیم فوتبالش می افتم!
اگرم برای این باشه که همدیگه رو پیدا کنن می تونستن یه رنگ روشن بدن ولی انصافا نارنجی برای لباس تیم فوتبال زیاد جالب نیستthink::

flavia
05-23-2012, 16:36
اگه برای بهتر دیدن باشه که فقط یه فلاشر کم داره...که اونم اگه به راسل پیشنهاد بدیم با سر قبول میکنه!!!heee::shikam::-

flavia
05-23-2012, 16:40
آخه این چیه؟یاد فیلم مرد هزار چهره با اون لباسای مامان دوز تیم فوتبالش می افتم!

دقییییییقا!!! خیلی باحال بودن!!!
یادتونه تو رختکن برا هم ابرو برمیداشتنو موهاشونو براشینگ میکردن!!!!!shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-

GOLL
05-23-2012, 16:42

اختيار دارين سعيد آقا
روزگاري ما هم اينجا،انجمن بارسا بوديم ...
چه زود غريبه شديم!lol:-
هي روزگگگگگگار

vip
05-23-2012, 16:43
خب حالا که فکرمیکنم میبینم نمیشه اون قضیه عشق به راسل منتفی شد من فقط لباسرو دوست دارم

spbarcelona
05-23-2012, 16:44
دوستان لباسه که خيلي قشنگه.مخصوصا نارنجيه.من که خيلي خوشم اومد :afarin:

داداش حالا ديدي گفتم قشنگه. انصافا هم خيلي قشنگه و در مورد حرفات که تا حالا زرد و نارنجي نداشتيم!!! ما که تو اين چند فصل يه بار لباس دوممون زرد شده و يه فصل هم لباس دوم شد نارنجي حالا مخلوطش کردن شدن آب پرتقال با طعم هويچ که به نظر من خيلي قشنگه و همينطور خوشمزه
البته لباس اول هم فوق العاده زيباست و هر وقت مي بينمش دوست دارم يه چيزي بگم. باور کنيد تا حالا لباس بارسا رو به اين زيبايي نديده بودم ايول به هر کي اين طرح رو پيشنهاد کرده:eyvalla:
اینقدر در موردش هم بد نگید که در موردتون بد میگماbinam

vip
05-23-2012, 16:47
حالا لباس مباسو بیخیال زیادی خز شد. درمورد چی بحث کنیم حالا؟:mage mishe:

spbarcelona
05-23-2012, 16:53
حالا لباس مباسو بیخیال زیادی خز شد. درمورد چی بحث کنیم حالا؟:mage mishe:

ایوب جان جدی جدی بیکار میزنیا بابا برو یه کلاسی جاییmas:- ولی اگه می خوای بحث کنی فینال جام حذفی هست میتونید بحث کنید. راستی اینکه از ساعت 23:15 افتاد 00:30:ey babaaa:

Saeid~Barca
05-23-2012, 17:04
اختيار دارين سعيد آقا
روزگاري ما هم اينجا،انجمن بارسا بوديم ...
چه زود غريبه شديم!lol:-
هي روزگگگگگگار

منظورم به تو نبود . roz::

تازه یکی از افرادی هستی که تو این سایت قبولش دارم . :bia baghalam:

منظورم به یه سری افراد خاص بود که خودشون میدونن ... :ohum:

Saeid~Barca
05-23-2012, 17:08
تو یکی از سایت ها خوندم که یه سری از طرفدارای تیم از لباس دوم بخاطر شباهتش به لباس تیم ملی اسپانیا خوششون نیومده و اعتراض کردن

flavia
05-23-2012, 17:12
کجاش شبیه تیم ملی اسپانیاس اخه؟؟اون خیلی بهتره ...
حالا خوبه نصف تیم ملی بازیکنای خودموننا!!!اینا هم دیگه زیادی ایراد میگیرن!!!

fcb10
05-23-2012, 17:13
دوستان ولی به نظر من یک علت خاص داره که رنگ به این روشنی زدن.شاید میخوان بچه ها همدیگه رو تو زمین بهتر ببینن.پیرهن امسال که کلا تیره بود اصلا نمیشد درست دید البته تو شرایطی که فضا کم باشه ولی این یکی پراهن مخصوصا نارنجی از 100 متر اونطرف تر هم به وضوح قابل دیدن هست.شاید باشگاه برای اینکه بچه ها بهتر پاسکاری کنن این رنگ رو انتخاب کرده.
هرجور میخوام به خودم بقبولونم که چرا نارنجی نمیتونم.

عجب چیزی گفتی شهریار shikam::- خدایی اگه دلیلش اینم باشه من یکی قانع نمیشم . اگه قرار بود همدیگه رو پیدا کنن باید لباس اول رو یکم روشن تر میذاشتن که اتفاقا از همیشه تیره تره .

آقا تا میتونید به روسل فحاشی کنید که حقشه ki::

vip
05-23-2012, 17:14
صادق جان ایوب کیه؟ منم بابا من یاسرم نمیشناسی ؟

Saeid~Barca
05-23-2012, 17:18
کجاش شبیه تیم ملی اسپانیاس اخه؟؟اون خیلی بهتره ...
حالا خوبه نصف تیم ملی بازیکنای خودموننا!!!اینا هم دیگه زیادی ایراد میگیرن!!!

آره منم حس میکنم تو مایه های لباس تیم ملی هست ولی شباهت زیادی ندارن ولی نظرا متفاوته...roz::

flavia
05-23-2012, 17:21
آره منم حس میکنم تو مایه های لباس تیم ملی هست ولی شباهت زیادی ندارن ولی نظرا متفاوته...roz::

بیشتر شبیه تیم ملی هلنده!!!
البته یه فرقی دارن اونم اینکه مال اونا اب پرتقاله خالصه مال ما پرتقال-انبه هستش!!!heee::

vip
05-23-2012, 17:57
بالاخره بچه ها هنرنماییشونو میکنن حالا چه با لباس مشکی چه ابی اناری چه اب پرتقالی

fcb10
05-23-2012, 18:40
با اینکه واسه همه سخته ولی بهتره از بحث جذاب و حال بهم زن رنگ لباس بیایم بیرون دیگه , خیره سرمون پس فردا فینال داریم .

من الان تنها خواستم از این بازی اول قهرمانیه بعدش حضور ویا تو بازی حتی برای چند دقیقه .

امروز دوباره اون صحنه ای که اعراب برزیلی زدن پای ویا رو شکوندن دیدم , واقعا عصبیم کرد ولی مونده بودم چقد تنش گرم بود که متوجه خورد شدن پاش نشده بود ! تازه داشت جورابشو درس میکرد .

vip
05-23-2012, 19:06
ولی چرا اخبار ورزشی میگفت به علت ادامه مصدومیت یورو رو از دست داد مگه مصدوم شده دوباره؟

Mohsen LFC
05-23-2012, 19:24
نه ادامه همون مصدوميتشه :sigar:
فكر كنم آخرين حضورش ميتونست توي عرصه ملي باشه :sigar:
حيف شد بازيكن خوبي بود :sigar:

LEO JOON
05-23-2012, 19:29
فكر كنم آخرين حضورش ميتونست توي عرصه ملي باشه :sigar:

ببخشیدا داوید هنوز اونقدر پیر نشده جام حجهانی و داره حتی شایدم تا یورو2016 تونست بازی کنه:ehe:

saeid_8992
05-23-2012, 20:01
عکس روز: «اولین سال مسی در بارسا». ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

pedro_17
05-23-2012, 20:06
چه باحال واستاده مثه همین الان وقتی پشت ضربه آزاد وا میسته

spbarcelona
05-23-2012, 20:08
صادق جان ایوب کیه؟ منم بابا من یاسرم نمیشناسی ؟

اوه داداش شرمنده آره یاصر
ایوب هم یکی از کاربراست ولی تو رو با اون اشتباه گرفتم. مثل اینکه از بحث لباس نمیایید بیرون بابا افتخار کنید لباس فصل بعدتون مثل تیمتون اینقدر حرفه ای از آب در اومده:eyvalla:

pedro_17
05-23-2012, 20:16
منم از لباس اولش خوشم اومده ولی دومش یکمی بده

pedro_17
05-23-2012, 20:41
چرا ساکت شدید 1 بحث رو شروع کنید!!!

flavia
05-23-2012, 20:43
فینال!!!!

فقط خداکنه بچه ها برای پیروزی تو این بازی نه 100% بلکه 200% از خودشون مایه بزارن...گواردیولا لیاقت اینو داره که با قهرمانی و جام بدرقه بشه...om::

امیدوارم همه ی بازیکنا عالی باشن ولی یکی که واقعا ارزو دارم بدرخشه مونتویا هستش...
مسئولیت خیلی سنگینی رو دوششه...باید جای بهترین دفاع راسته جهانو تو یه فینال حساس پرکنه...
اگه بتونه تو این بازی خوب عمل کنه...پس مرد بازیهای بزرگه و دیگه خیال مارو از پست دفاع راست راحت میکنه...

پینتو...دروازه بانه خوبیه ولی سوتیهای زیادی میده...امیدوارم همه سوتیاشو تو بازیهای قبلی خرج کرده باشه ودیگه چیزی ازش نمونده باشه...

ژاوی...دوست دارم یه بار دیگه کاملا روفرم باشه و بتونیم از دیدن بازیه واقعیش لذت ببریم...

پیکه...با اون اوج و فروداش خیلی نگرانمون کرده...امیدوارم بتونه به ثبات برسه...

فابرگاس...هنوز تو بارسا نتونسته خود واقعیشو نشون بده...امیدوارم این فینال شروع درخشیدنش باشه...

ماسکرانو ، بوسکتس...هیچوقت نمیشه از بابتشون نگرانی داشت..خیلی وقته خودشونو پیدا کردن و کارشونو عالی انجام میدن...

اینیستا...اگر روز خوبش باشه،نصف نگرانیامون از بین میره...

الکسیس...سرعت عالی ،قدرت بدنی عالی...تو این اوضاع خراب فقط اونه که میتونه تو خط حمله همراه خوبی برای مسی باشه...

مهاجم سوم...به احتمال زیاد پدرو...امیدورام تو این بازی تموم بدبیاریها و رو فرم نبودناشو دور بریزه... .
ایکوئنکا و تیو...به احتمال زیاد جزو تعویضیهان... بیتجربگیشون تو ضربه های اخرشون و دریبلهاشون مشخص میشه...
ولی با همه ی اینها میشه روشون حساب کرد...

مسی...تنها کسی که میشه روش صد در صد حساب کرد ...اگر بقیه ساپورتش کنن تو پیروزیمون هیچ شکی نمیشه کرد...

گواردیولا...هیچ کلمه ای برای توصیفش نیست...

گواردیولای خسته و ناامید چند بازی اخر،مربی واقعیمون نبود...امیدوارم پپ همیشگی باشه...همش کنار زمین در حال راهنمایی بچه ها،پر انرژی ، فعال و امیدوار ، خستگی ناپذیر... پپ گواریولای واقعی....

ما حقمونه که برای اخرین بار مربیی که عاشقشیمو مثل همیشه ببینیم...امیدوارم اینو ازمون دریغ نکنه...

fcb10
05-23-2012, 20:56
ولی یه چیزه دیگه هم هست که من حاضرم به خاطرش جام حذفی رو نگیریم , اونم اینه که نمیخوام قضیه رئال تو فصل پیش واسه ما تکرار بشه . حتی حاضرم یه جام رو نگیریم ولی مثل اونا نباشیم .

LEO JOON
05-23-2012, 21:04
به نظزتون نتیجه ی بازی چی میشه؟

اصلا حسش رو ندارم بازی رو ببیتنم یه جورایی افسردم، نمی دونم به خاطر پپه یا به خاطر نمایش ضعیف بچه ها توی چندتا بازی اخیرentezar::
به هر حال امیدوارم بتونیم پپ رو با جام بدرقه کنیم
اصلا دوست ندارم مسی دوباره بره پپ رو بقل کنه چون دوباره حوصله ی گریه و اندوه ندارم (فکر کنم این امتحانا بد جوری روی مخم اثر گذاشته!):gerye:

vip
05-23-2012, 21:05
یعنی چی جام نگیریم ولی مثل رئال نباشیم مگه رئال چجوری بود؟یه کم میشکافی قضیه رو؟

fcb10
05-23-2012, 21:09
یعنی چی جام نگیریم ولی مثل رئال نباشیم مگه رئال چجوری بود؟یه کم میشکافی قضیه رو؟

فصل پیش ما لالیگارو گرفتیم , رئال کوپارو گرفت و رونالدو کفش طلا . حالا امسال اونا لالیگارو گرفتن ما مسی کفش طلارو گرفت و اگه کوپا رو بگیریم یعنی قضیه چرخید ...

این حرفا یکم احساسی هستن ولی ...

LEO JOON
05-23-2012, 21:12
فصل پیش ما لالیگارو گرفتیم , رئال کوپارو گرفت و رونالدو کفش طلا . حالا امسال اونا لالیگارو گرفتن ما مسی کفش طلارو گرفت و اگه کوپا رو بگیریم یعنی قضیه چرخید ...

این حرفا یکم احساسی هستن ولی ...

عوضش شاید فصل دیگه کلا همه چیز به نفع ما بچرخه، تازه ما فصل پیش cl رو هم گرفتیم:shogh:

vip
05-23-2012, 21:14
عیبی نداره همیشه شعبون یه بارم رمضون حتی اگه اینجوریم باشه دوره ی رئالم یه روزی سر میاد بالاخره تو کوچه ی ماهم عروسی میشه

fcb10
05-23-2012, 21:14
عوضش شاید فصل دیگه کلا همه چیز به نفع ما بچرخه، تازه ما فصل پیش cl رو هم گرفتیم:shogh:

آره ولی CL ربطی به اسپانیا نداشت :shogh:

spbarcelona
05-23-2012, 21:18
عیبی نداره همیشه شعبون یه بارم رمضون حتی اگه اینجوریم باشه دوره ی رئالم یه روزی سر میاد بالاخره تو کوچه ی ماهم عروسی میشه

داداش رئال که تو این چند سال دوره ای نداشته یا شروع نکرده که بخواد تموم بشه تازه اگه همین دو جام رو در دوسال نمیگرفت که میشد پرسپولیس که.. ما این فصل افتضاح بودیم و به راحتی امتیاز از دست میدادیم.:bia baghalam: انشاالله فصل بعد بتونیم جام ها رو درو کنیم:flowerysmile:

LEO JOON
05-23-2012, 21:18
آره ولی CL ربطی به اسپانیا نداشت :shogh:

به اسپانیا ربط نداره به فوتبال و بحث چرخیدن به نفع یه تیم که ربط دارهentezar::

flavia
05-23-2012, 21:19
یکم احساسی نیست...خیلی احساسیه...

اگه برای اینکه مثل اونا نشیم، نه مسی کفش طلا بگیره و نه کوپارو ببریم که یه سال تو برنابئو شبانه روز عروسیه و
رونالدو هم یه راست پامیشد میرفت عرش کبریایی به خدا میگفت بپر پایین ازین به بعد من خدام...

حرفا میزنیا...

fcb10
05-23-2012, 21:22
یکم احساسی نیست...خیلی احساسیه...

اگه برای اینکه مثل اونا نشیم، نه مسی کفش طلا بگیره و نه کوپارو ببیریم که یه سال تو برنابئو شبانه روز عروسیه و
رونالدو هم یه راست پامیشد میرفت عرش کبریایی به خدا میگفت بپر پایین ازین به بعد من خدام...

حرفا میزنیا...

نه ! یه مقدارم تعصبی هست این قضیه :sooot:

ولی رونالدو همین الان هم چند باری این حرف رو به خدا زده ولی باهاش موافقت نشده :nishkhand:

flavia
05-23-2012, 21:32
اره ،موافقت نشده...شرط خدا برای استعفا توپ طلا و کفش طلا همزمانه...که تا الان مسجل نشده(احتمالا به دلیل وجود مسی، خدا خیالش راحته که همچین شرطی گذاشته)!!!:nishkhand::nishkhand:

flavia
05-23-2012, 21:41
راستی خریدهامون کی قطعی میشن؟؟؟به شدت دوست دارم بفهمم که ابی اناریهای جدید کیا هستن!!!:eyvalla:lay_;;:eyvalla:

vip
05-23-2012, 21:46
داداش رئال که تو این چند سال دوره ای نداشته یا شروع نکرده که بخواد تموم بشه تازه اگه همین دو جام رو در دوسال نمیگرفت که میشد پرسپولیس که.. ما این فصل افتضاح بودیم و به راحتی امتیاز از دست میدادیم.:bia baghalam: انشاالله فصل بعد بتونیم جام ها رو درو کنیم:flowerysmile:
اره ولی من منظورم این بود که اگه به قول داود قضیه بچرخه و دوران موفقیت رئال برسه که نمیرسه همیشگی نیست و بالاخره یه روز تموم میشه وگرنه کی جرعت داره به جامای بارسا چپ نگاه کنه؟chomaghاصلا مگه جام قهرمانی قاقالیلیه که بدیم دست بچه مردم؟

flavia
05-23-2012, 21:50
عیبی نداره !!! ما هم توقع خاصی نداریم ازشون..
یه چند تا بازیکن خوب و با استعداد باشن که با هر مصدومیت دچار ضعف اعصاب نشیم...ستاره پیشکششون!!!

من بازی خوردی البارو ندیدم..چه طوره؟!؟!

spbarcelona
05-23-2012, 21:56
عیبی نداره !!! ما هم توقع خاصی نداریم ازشون..
یه چند تا بازیکن خوب و با استعداد باشن که با هر مصدومیت دچار ضعف اعصاب نشیم...ستاره پیشکششون!!!

من بازی خوردی البارو ندیدم..چه طوره؟!؟!

والا شهریار یه کلیپ ازش گذاشت که حرکاتی در سطح بیل ازش نمیشه دید و اگه بیل رو بخریم فوق العاده هست:jeddiiiii:

vip
05-23-2012, 21:57
با این پوشش فوق العاده ای که تلوزیون ایران از بازیا میده فکرنکنم کسی به اون صورت بازی هاشو دیده باشه ه همین که که از لاماسیای خودمون اومده گارانتیه

flavia
05-23-2012, 22:02
البا قد بلندی نداره و با این تفاسیر اگه بیاد فقط یه دفاع قد بلند داریم...این خیلی به ضررمونه...تو جنگ هوایی بازنده ایم...
بیشترین ضررم رو کرنرا بهمون میزنه...چه کرنرای خودمون چه مال تیم حریف...

fcb10
05-23-2012, 22:05
یه چیزی تو مایه های آربلوا ست بازیش ولی به قول یاسر همینکه لاماسیاییه خوبه .

حالا اگه آربلوا رو ندیدی اونم بازیش یه چیزی تو مایه های کعبیه :ogh:

فک کنم آلبارو نابود کردم ki::

vip
05-23-2012, 22:05
چرا تعداد ما همینجوری داره اب میره؟ الان پنج نفر بودیم بعد شدیم سه نفر شما ها که نمیخواین برین؟ هان؟

LEO JOON
05-23-2012, 22:07
ما که هیچ وقت روی بازیکنای قد بلند شانس نداشتیم
یه چیزی، فکر کنم این روسل عمرا نمی تونه به پول خرج کردن فکر کنه تیتو هم در برابر این خسیس کاری ازش بر نمی آد بهتره به جای این که دوباره حرفای تکراری راجع به انتخاب خرید های جدید بزنیم یه فکری کنیم که این ساندرو رو مجبور کنه لا اقل غلامرضا رضایی خودمون رو بخره
به خدا راست میگما از این روسل بخاری بلند نمیشه!

vip
05-23-2012, 22:14
فیگو حقش بود میخواست نره رئال(چه ربطی داشت؟) حالا بیخیال بحثو به حاشیه نکشونیم راستی نظرتون در مورد مهاجم چیه کیو بخریم کیو بندازیم بیرون؟

spiderkiller
05-23-2012, 22:28
دوستان زدید رو دور تند چرا اینقدر سریع میرید جلو؟
درمورد البا بگم که داوود حسابی ویران کردی این بازیکن رو.اگه یکی بازیش رو ندیده باشه فکر میکنه یک عقب افتادست.بنده خدا تو بازی با بارسا پارسال یک تنه ویا و پدرو رو گرفته بود تازه یک دورازه خالی هم از اینیستا گرفت و یک موقعیت گل عالی هم برای مهاجمشون ساخت.کلا جلوی بارسا میشه سوپر بازیکن ولی زیاد بازیش رو جلوی تیمای دیگه ندیدم.میدونم که خیلی سریع هست ولی نه در حد بیل.البته فکر کنم تا حدودی بهتر از بیل تکل میره البته بیل به خاطر قد بلندش کلا بازیکن ازش رد نمیشه ولی البا چون قدش کوتاه است با اینکه خوب تکل میره بازم نمیتونه جلوی بازیکنایی غول مثل رونالدو رو بگیره.دیگه در حد اربلوا نیست بازیکن خوبیه تازه 23 ساله هم هست.برای یک مدافع سن کمی هست.در مورد قد هم موافقم کلا بدون مشکل ما الان قد بازیکناست.روی هر سانتر امکانش هست گل بخوریم.تازه فصل قبل نه تنها رو سانتر گل خوردیم بلکه دفاعمون اتوبان هم بود از جمله چند بار عبور رونالدو از اخرین خط دفاع.چند بار عبور کردن بازیکنای میلان از جمله زلاتان از اخرین خط دفاع و اینا همش به وسیله بازی از عمق بوده نه سانتر.این یعنی خیلی دفاع اسیب پذیری داریم.یعنی واقعا نگرانم و یک جورایی کلا نا امید شدم چون هر چی دارم فکر میکنم پارسال همه نوع گلی خوردیم یعنی کلا اتوبان بودیم برا همین اگه این اتفاق فصل بعد هم بیوفته کارمون زاره برای همین به نظرم البا نمیتونه زیاد کمک کنه به یک دفاع وسط بلند قد و قدرتی مثل رانوکیا یا کیلینی نیاز داریم هم چنین به یک مدافع با هوش که عمق دفاع رو ببنده مثل تیاگو سیلوا و یک مدافع که قابلیت بالا در کات کردن توپ ها داشته باشه مثل ماسکرانو.یعنی ما حداقل به خرید دو دفاع وسط و یک دفاع چپ نیاز داریم.حالا این روسل میخواد خرج کنه یا نه به من ربطی نداره.این به من ربط داره که دفاعمون اتوبان شده.در مورد مهاجم هم بهتره قیدش رو بزنیم چون با خریدایی که میخواییم تو دفاع بکنیم دیگه نه پولشو داریم نه توان بازی دادن به بازیکن رو پس بهتره بیخیال مهاجم بشیم.امیدوارم با بازگشت ویا و رو فرم اومدن الکسیس بتونیم به قدرت خودمون برگردیم.

vip
05-23-2012, 22:51
اقا هی من میگم مت هوملسو بخریم شما میگین نه هم قدش بلنده هم عمقو پوشش میده هم تو حمله شرکت میکنه دیگه چی میخواین از یه مدافع حالا قیمتشم هر چی شد شد راسل میخواد خرج کنه دیگه

spiderkiller
05-23-2012, 22:54
هوملز خیلی خوبه و من اوایل فصل قبل میگفتم باید بگیریمش ولی متاسفانه سرعتش خیلی پایینه و خیلی دیر میتونه واکنش نشون بده.یعنی یک جورایی تو استارت بازیکنای سرعتی کم میاره و این یعنی با یک استارت از طرف حریف باید انتظار تک به تک شدن حریف با والدز رو داشته باشیم.

Abdollah 202
05-23-2012, 22:56
با سلام
من دیشب به رئالی ها گفتم که تایپیکتون رسیده به 400 و ...

شما ها که الان میرسین به صفحه ی 500 :ajibeee:

چرا یه تایپیک جدید نمیزنین خو؟ :hehee: اگه خجالت میکشین من براتون جدیدشو راه بندازم

fcb10
05-23-2012, 23:00
از تو همه این گزینه ها رانوکیا میتونه آینده دفاع ما باشه . با اینکه اشتباهات مرگ باری رو انجام میده که اونم دلیلش کم تجربگی هست ولی یه بازیکن با استیل عالی و هوش بالاییه و توی حملات هم مثل کیه لینی عمل میکنه . تا چند ساله دیگه میتونه پیکه بعدی باشه . الان میتونیم با قیمت کم بگیریمش و پرورشش بدیم چون سنش خیلی کمه .

vip
05-23-2012, 23:00
اتفاقا به فکرش هستیم ولی خوشم میاد رئالی و بارسایی و ارسنالی ریختیم سر این تایپیک داریم اسپم بازی میکنیم

vip
05-23-2012, 23:03
این رانوکیا کیه دیگه نشنیدم اسمشو تا حالا تو کدوم تیم بازی میکنه چن سالشه چه شکلیه؟

spiderkiller
05-23-2012, 23:06
از تو همه این گزینه ها رانوکیا میتونه آینده دفاع ما باشه . با اینکه اشتباهات مرگ باری رو انجام میده که اونم دلیلش کم تجربگی هست ولی یه بازیکن با استیل عالی و هوش بالاییه و توی حملات هم مثل کیه لینی عمل میکنه . تا چند ساله دیگه میتونه پیکه بعدی باشه . الان میتونیم با قیمت کم بگیریمش و پرورشش بدیم چون سنش خیلی کمه .
داداش یک جوری میگی پیکه انگار پیکه چه گلی به سرمون زده.با اینکه 25 سالش هست فقط دو فصل تونست تو اوج باشه.این خیلی بده.امیدوارم فرم خودش رو این فصل پیدا کنه.به عبارتی امیدوارم این شکیرا ولش کنه تا متمرکز بشه رو پستش اخه دفاع باید بیشترین تمرکز رو داشته باشه متاسفانه پیکه نداره.اگه رانوکیا میخواد مثل پیکه بشه بهتره اصلا نیاد بارسا

vip
05-23-2012, 23:09
حالا که سرجهازیمونم رفت بگید ویکتور روئیز مدافع والنسیا چجوریه؟

spiderkiller
05-23-2012, 23:12
حالا که سرجهازیمونم رفت بگید ویکتور روئیز مدافع والنسیا چجوریه؟
به نظر من ادیل رامی خیلی بهتره.اونم تو والنسیا بازی میکنه و احتمالا از کسایی هست که جای پیکه رو تو یورو تو تیم ملی میگیره.ولی فکر کنم خیلی قیمتش بالا باشه.در مورد رانوکیا هم فکر کنم داره واسه اینتر بازی میکنه البته مطمئن نیستم.

flavia
05-23-2012, 23:12
شکیرا این وسط چیکارس؟؟؟
بیشتر بازیکنای دنیا زنها و دوست دختراشون سلبریتین( یا خواننده یا مدل یا بازیگرای خیلی مشهور و پر سر و صدا) چرا اونها مشکلی پیدا نکردن و تمرکزشونو از دست ندادن؟؟؟
این که پیکه افت کرده صد در صد تقصیر خودشه...

spiderkiller
05-23-2012, 23:16
شکیرا این وسط چیکارس؟؟؟
بیشتر بازیکنای دنیا زنها و دوست دختراشون سلبریتین( یا خواننده یا مدل یا بازیگرای خیلی مشهور و پر سر و صدا) چرا اونها مشکلی پیدا نکردن و تمرکزشونو از دست ندادن؟؟؟
این که پیکه افت کرده صد در صد تقصیر خودشه...
مطمئن باش وقتی کار به جایی میرسه که پپ به پیکه میگه یا تو شکیرا رو ول میکنی یا بارسا تو رو اونوقت معلوم میشه قضیه افت پیکه به خاطر شکیراست.چرا تا قبل از اشنایی با شکیرا بهترین مدافع دنیا بود ولی الان تو تیم ملی هم جایی نداره

fcb10
05-23-2012, 23:18
داداش یک جوری میگی پیکه انگار پیکه چه گلی به سرمون زده.با اینکه 25 سالش هست فقط دو فصل تونست تو اوج باشه.این خیلی بده.امیدوارم فرم خودش رو این فصل پیدا کنه.به عبارتی امیدوارم این شکیرا ولش کنه تا متمرکز بشه رو پستش اخه دفاع باید بیشترین تمرکز رو داشته باشه متاسفانه پیکه نداره.اگه رانوکیا میخواد مثل پیکه بشه بهتره اصلا نیاد بارسا

داداش زدی پیکه رو نابود کردی که ......

هم شکیرا هم مصدومیت ها باعث شدن که از آمادگیش فاصله بگیره . وگر نه هنوز خیلی زوده که به دفاع پخته تبدیل بشه .
همین پویول تا 5/4 ساله پیش انقد عالی و با تجربه بازی نمیکرد !

آقا یاسر , من هنوز هستم . رانوکیا هم توی اینتره ولی به دلیل اینکه اینتر سالی 3/2 تا مربی عوض میکنن این بازیکن هنوز جای ثابتی نداره و به بلوغ نرسیده .

flavia
05-23-2012, 23:19
منظورم اینه که شکیرا چیکار کرده مگه؟!؟!
معلومه خود پیکه جنبه نداشته دیگه...

vip
05-23-2012, 23:24
اره اره ادیل رامی رو خوب اومدی ولی مذاکره ای صحبتی چیزی کرده با بارسا؟ در مورد پیکه هم من فکر میکنم تقصیر خودش بوده الان مال پویول یه مدل معروفه تو اسپانیا پس چرا اون افت نمیکنه شما دوتام بیخیال این موضوع شید بهتره دعواتون میشه دوباره ها

spiderkiller
05-23-2012, 23:26
مشخصه خود پیکه مقصر بوده اما باید خودش جلو گیری میکرد.منم میگم مقصر پیکه است نه شکیرا.حقیقتا ما الان مدافع نداریم.اخه این چه وضعیه

flavia
05-23-2012, 23:31
منم دقیقا موافقم...
بهترین تیم دنیا باید دفاعش این مدلی باشه اخه؟!؟!یکی از دربو داغون تریناس...
تا خرخره هم زیر قرض بریم باید این دفاعو از نو بسازیم...وگرنه کلا فاتحه ی تیمو قهرمانیارو باید بخونیم...

spbarcelona
05-23-2012, 23:58
بچه ها یه سوال. دوست دارم همتون جواب بدین بجای این همه اسپم دادن.
با حرف زدن از نقل و انقالات و خرید این و اون به جایی هم میرسین؟ آخه پول که دست روسل هست و رئیس هم اونه حالا شما چرا تو سر و کله ی هم میزنید نه این بهتره نه بابا اون بهتره؟binam

spiderkiller
05-24-2012, 00:04
بچه ها یه سوال. دوست دارم همتون جواب بدین بجای این همه اسپم دادن.
با حرف زدن از نقل و انقالات و خرید این و اون به جایی هم میرسین؟ آخه پول که دست روسل هست و رئیس هم اونه حالا شما چرا تو سر و کله ی هم میزنید نه این بهتره نه بابا اون بهتره؟binam
داداش اگه اینطوری باشه اصلا ما برای چی باید طرفدار تیمی باشیم که استادیومش 4000 کیلومتر اونطرف تر هست؟این بحث ها باعث ارتقای سطح فنی همدیگه میشه از طرفی باعث میشه بازیکنای مختلف رو بشناسیم و به دانش هم اضافه کنیم و مهم تر اینکه از صحبت با هم لذت ببریم.حتما که نباید روسل بیاد خرید کنه اصلا اون هیچ خریدی هم که نکنه ما سودمون رو از این بحثا میبریم.

spbarcelona
05-24-2012, 00:10
داداش اگه اینطوری باشه اصلا ما برای چی باید طرفدار تیمی باشیم که استادیومش 4000 کیلومتر اونطرف تر هست؟این بحث ها باعث ارتقای سطح فنی همدیگه میشه از طرفی باعث میشه بازیکنای مختلف رو بشناسیم و به دانش هم اضافه کنیم و مهم تر اینکه از صحبت با هم لذت ببریم.حتما که نباید روسل بیاد خرید کنه اصلا اون هیچ خریدی هم که نکنه ما سودمون رو از این بحثا میبریم.

داداش هر صحبتی بشه مشکلی نیست و خودمم لذت میبرم از گفتگو با دوستان ولی صحبت های بی مصرف بشه خوشم نمیاد یکی بگه این بیاد بارسا بهتره دیگری بگه نه اون بیاد بارسا خب آخرش که نمیان چرا تو سر و کله ی هم میزنین یه دعوایی یه چیزی راه بندازین که طرفدارش زیاده تاپیک از اسپم خواب رفت دیگه. اگه قبول می کنید تاپیک رو به توبره بکشم. آره؟:balesh:

saeid_8992
05-24-2012, 00:11
بیست و دو تیم حاضر در لیگ قهرمانان

سید 1:

چلسی
بارسلونا
منچستر یونایتد
بایرن مونیخ
رئال مادرید
آرسنال
پورتو
آ.ث میلان

سید 2:

والنسیا
شاختار دونسک
زنیت
شالکه 04
منچستر سیتی

سید 3:

المپیاکوس
آژاکس
اندرلخت
یوونتوس
کوپنهاگن*

سید 4:

گالاتاسرای
بورسیا دورتموند
مونت پلیه
نوردز ژائه لند*

ده تیم دیگر نیز در دور مقدماتی مشخص خواهند شد.

فینال ومبلی در 25 می 2013، که یادآور دو عنوان قهرمانی بارساست
غایبان بزرگ اینتر میلان، لیورپول و لیون

spiderkiller
05-24-2012, 00:14
اهههههه
داداش سعید یک بحث توپ پیدا کرد.قرعه کشی لیگ قهرمانان.:hehee:
خب من میگم با یونتوس و سیتی و دورتموند همگروه میشیم و در مجموع سوم میشیم میریم لیگ اروپا اونجا هم به اسپرتینگ لیسبن میخوریم میبازیم حذف میشیم.
از این بهتر میتونستم بزنم تو روحیه تون؟

flavia
05-24-2012, 00:15
این چلسی کلاس لیگ قهرمانانو میبره زیر سوال...بازیهای همه ی تیمهای مقابلشو خراب میکنه....
اخرشم با یه ضد حمله تیمیو که 10 نفری حمله میکنه میبره...هنوزم باورم نمیشه چلسی قهرمان شده...entezar::

vip
05-24-2012, 00:28
من میگم گروه d یا e مال ما میشه با شالکه و دورتموند و اندرلخت همگروه میشیم

fcb10
05-24-2012, 00:29
به نظر منم رقیبمون رئال میخوره به اندرلخت و نودزژائه و کوپنهاگن بعد اول میشه میره بالا بعد میخوره به گالاتاسرای که بازم میره بالا بعد میخوره به مونت پلیه حذف میشه . اگه غیره این بود ......

vip
05-24-2012, 00:42
نه خدا کنه بخوره به خودمون حذفشون کنیم اینجوری بیشتر حال میده راستی گفتی مونت پلیه یه چیزی یادم اومد قرار بود بارسا یونس ابولهیل دفاع چپ مونت پلیه رو بخره من که ندیدم بازیشو شما دیدین؟خیلی تعریف میکنن ازش

42d3e78f26a4b20d412==