PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ₪₪₪ آبی و اناریها.حرفهای خودمونی هواداران بارسلونا ₪₪₪

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

footballking12
08-28-2011, 14:18
سلام داداش.خبری نیست.
همه جا امن و امانه مثله همیشه بارسا سروره رئاله.:hehee:

alielboy
08-29-2011, 00:22
best team of the world barcelonabest team of the world barcelona

alielboy
08-29-2011, 00:24
عشق هواداران از کودکی تا همیشه................ با بارسا و کاتالونیا[Only Registered And Activated Users Can See Links]

C R 7 9
08-29-2011, 01:14
چرا بايد خودمونو گول بزنيم؟ همه ميدونيم حالا حالاها هيچ تيمي به پاي Barcelona نميرسه
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

alielboy
08-29-2011, 15:24
احتمال داره امشب پویول بازی کنه:-shad:-shad:hooora::hooora::hooora::hooora::hooora::hooor a::hooora::hehee:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

alielboy
08-30-2011, 02:40
بچه ها تبریک ویارئال رو سوراخ سوراخ کردیم[Only Registered And Activated Users Can See Links]

بارسا5 ویارئال خالی :ghelyon:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

love blue grana:love::love::love:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

alexis one goal ofbarclona[Only Registered And Activated Users Can See Links]

fabregas one goal ofbarcelonade laliga[Only Registered And Activated Users Can See Links]

messi start goal de laliga[Only Registered And Activated Users Can See Links]

fcb10
08-30-2011, 07:31
مسی نباید این فصل بزار رونالدو آقای گل بشه !

alielboy
08-30-2011, 11:57
بچه ها این رئالی ها چرا تو بخش تیم ما میان اگه اینجوری تاما هم تو بخش اونا نظر بدیم

AlexDelpiero
08-30-2011, 12:33
برادر من چه اشکالی داره اونا بیان تو تایپیک شما یا شما اونجا نظر بدی !
درحدی که نظرتونو الام کنید وقصد توهین نداشته باشید هیچ چیزی مانع حضور دو طرف نمیشه !

David Sina
08-30-2011, 12:38
زنده باد کاتالونیا !!!!

زنده باد بارسلونا !!!!!!

زنده باد جوزپ کبیر !!!

footballking12
08-30-2011, 14:36
تبریک میگم به بارسایی های عزیز.
فصل رو با 5-0 مقدس و در مقابل ویارئال یکی ار بهترین های اسپانیا شروع کردیم اونم بدون حضور ژاوی هرناندز و ویا از ابتدای بازی در زمین.
مهم تر از اون گلزنی فابرگاس و سانچس دو خرید فوق الاده ی بارسا در اولین بازیه لیگ و درخشش پدیده ی جدیدمون تیاگو بود.

saalehh
08-30-2011, 15:16
حیف نتونستم بازی رو ببینم اما گلارو دیدم و کلی با گلزنی تیاگو حال کردم چون مطمئنا در آینده ای نزدیک مثل پدرو میتونه یکی از ارکان کلیدی تیم بشه.

alielboy
08-30-2011, 17:39
تیاگو پدیده جدید بایک گل و دو پاس گل[Only Registered And Activated Users Can See Links]

alielboy
08-30-2011, 17:40
thank you barcelona[Only Registered And Activated Users Can See Links]

David Sina
08-30-2011, 18:09
واقعا حیف بازیکنی مثه تیاگو روی نیمکت بشینه !!! اما واقعا رقابت سختی بین هافبک ها تو تیم ما وجود داره !!!

اما رقابت های سنگینی هم در پیش رو داریم و پپ از همه بازیکنان استفاده میکنه تا زیاد به ستاره فشار نیاد :chakerim:

spiderkiller
08-30-2011, 18:30
پپ همونطور که خیلی ها میگفتن و میگن (از جمله خودم) امسال اوج قدرتش رو توی ترکیب بندی نشون میده.ترکیب 3-4-3 رو به اوج خودش میرسونه.همونطر که توی سوپرکاپ اروپا استفاده کرد با این تفاوت که توی اون بازی دنی الوز هافبک بود اما این بازی تیاگو.الان من تنها نگرانیم برای بازیکنی مثل افلایی هست که خیلی خوب میتونه توی مواقع حساس نتیجه بده اما با این اوصاف مجبوره نیمکت نشین بشه.

alielboy
08-30-2011, 20:04
تا دنیا دنیاست رئال غلام بارسا ست

GOLL
08-31-2011, 00:09
من تنها نگرانیم برای بازیکنی مثل افلایی هست که خیلی خوب میتونه توی مواقع حساس نتیجه بده اما با این اوصاف مجبوره نیمکت نشین بشه. __________________

تو بارسلونا هيچ وقت يه نفر نيمكتنشين نيست معمولا بهشون فرصت ميدن تا خودشونو نشون بدن ولي مهم فيكس شدنشونه كه ديگه دست خودشون نبست به مربي و تشخيصش و سبكش بستگي داره در كل شانس ميخواد....

arman_viper
09-03-2011, 15:13
تو بارسلونا هيچ وقت يه نفر نيمكتنشين نيست معمولا بهشون فرصت ميدن تا خودشونو نشون بدن ولي مهم فيكس شدنشونه كه ديگه دست خودشون نبست به مربي و تشخيصش و سبكش بستگي داره در كل شانس ميخواد....

کاملا با نظر دوستمون موافقم ... مثالش هم همین بازی های پیش فصل که واقعا اعصابم خورد شد :hehee: اما اگه مثلا هر بازی به 2 یا حداکثر 4 بازیکن نیمکت نشی بازی بدن خوبه .:yes: ولی اگه برای فیکس بودن اومدن باید گفت که کمی محاله:ey babaaa:

alielboy
09-03-2011, 21:36
viva barca viva catalonia[Only Registered And Activated Users Can See Links]

GOLL
09-03-2011, 21:41
اما اگه مثلا هر بازی به 2 یا حداکثر 4 بازیکن نیمکت نشی بازی بدن خوبه .:yes: ولی اگه برای فیکس بودن اومدن باید گفت که کمی محاله[Only Registered And Activated Users Can See Links]
نمونه بارزش بویان یادمه کاپیتان تیم ملی جوانان اسپانیا بود اون موقع بازیش خیلی به چشم میومد مخصوصا اینکه با همسن و سالای خودش بود و از پسشون برمیومد ...
ولی تو بارسلونا که بعد از اون خوب تو لیست 18 نفره خودش جا کرد ، محال بود به جای مسی و امثال مسی بازیش بدن به جز تو بازیهایی که میخواستن به فیکسها استراحت بدن ولی این کار تو تیم بارسلونا بازی دادن و فرصت دادن به نیمکتیها نام گذاشته شده و خواهد ماند به نظر من افراد یا بازیکنای خاصی هستن که به این تیم میخورن تنها دلیلیش هم خاص بودن این تیمه:yes:

spiderkiller
09-04-2011, 01:22
من اینو میگم که توی یک بازی رسمی مگه یک مربی چندتا تعویض داره؟اگه پپ بخواد ترکیب رو 4-3-3 بچینه ازاون طرف یک جورایی تعویضاش معلومه.پدرو یا سانچز.فابرگاس.کیتا یا ادریانو یا دیگه فوقش افلایی.اما اینو بگید که مسلما اگه بارسا توی خط حمله مصدوم نداشته باشه افلایی شاید حتی فرصت اومدن به زمین به عنوان ذخیره رو هم نداشته باشه.یاتیاگو یا فونتاس و حتی ماسکرانو(با رفع مصدومیت کارلس)تیمی مثل بارسا که اینقدر بدهی داره و الان توی اوج قدرت هست باید کمی ذخیره رو ضعیف کنه و بعضی رو بفروشه و درامدزایی کنه تا مثلا وقتی بازیکنایی مثل مسی و ژاوی و اینیستا و ... از کار افتادن اون موقع بتونه خرج کنه.الان حضور افلایی توی تیم یا ماسکرانو اظافی هست.البته پپ مربیه اما ادم باید یک نگاه هم به جیبش داشته باشه.بازیکنایی مثل سوریانو و یا غیره توی تیم ب هستن که باید بیان تیم آ.شاید الان بارسا 6 گانه بگیره.سال هم بعم 3 گانه و به همین ترتیب اما همونطور که همه میگن این قدرت روزی تمام میشه.اگه الان بارسا درامدزایی کنه میتونه پول هنگفتی برای اون روزا بزاره.بارسا قدرتش توی بومیگراییش هست.الانم بیاد بازیکنای بومی رو بازی نده خب 5 سال دیگه هرتیمی بارسا رو با این وضع بدهی 6 تایی میکنه که امیدوارم هرگز اون روز رو نبینیم.امیدوارم سران بارسا برای 10-12 سال اینده فکری کنن نه 5-6 سال اینده

alielboy
09-04-2011, 07:12
گلزنی بیش از پیش سسک سسک فابرگاس از زمان حضور در بارسا راحت تر از قبل گلزنی می کند. جدا از گل های باشگاهیش، او در بازی جمعه شب مقابل شیلی گل هایی مهم و حیاتی برای اسپانیا به ثمر رساند.

برای اولین بار در بازی با ناپولی در جام خوان کمپبر بود که او موفق به گلزنی شد. بعد از آن سسک فابرگاس تبدیل به یکی از موثرترین بازیکنان تیم از نظر تعداد گل نسبت به دقایق حضور در زمین شد.

پاس گل ها از جانب مسی

زمان زیادی طول نکشید تا او اولین گلش را برای تیم بزند. سسک در موناکو گلی تماشایی را وارد دروازه ی هلتون کرد تا قهرمانی سوپرجام اروپا را برای تیمش مسجل کند. مسی پاس گلی عالی را مهیا کرد و این کاتالان، که از زمان بازی در تیم های پایه ی اف سی بارسلونا اولین بار بود که در کنار مسی بازی می کرد، دروازه را باز کرد. این مهاجم آرژانتینی پایه گذار اولین گل سسک در لالیگا در دیدار با ویارئال هم بود.

همین طور گلزنی برای تیم ملی اسپانیا

این جمعه در سوئیس، سسک بار دیگر شمّ گلزنی اش را نشان داد. او دو بار در بازی دوستانه مقابل شیلی گلزنی کرد. یک بار به لطف پاس فوق العاده ی اینیستا که با گل کردن آن بازی را به تساوی کشاند. سسک همچنین گل سوم تیمش را با ضربه ی ریباند پنالتی ای که خودش گرفته بود به ثمر رساند. پنالتی ای که او آن را از دست داد اما با خوش شانسی توپ درست مقابل پایش افتاد و او نیز با خونسردی دروازه را گشود.

تغییر نقش

به غیر از شماره ی پیراهن، چیز زیادی وجو ندارد که ما را به یاد بازیکنی که در آرسنال بسیار خوب بازی می کرد بیاندازد. سسک در آرسنال بازی ساز مرکزی توپچی ها بود، و مهاجمان کامل آرسنال تئو والکات، رابین فان پرسی و آرشاوین بودند. اما در بارسا او نقش به مراتب تهاجمی تری دارد، با نتایجی ویرانگر. سسک گلزن بازگشته است! منبع سایت رسمی باشگاه[Only Registered And Activated Users Can See Links]

spiderkiller
09-06-2011, 01:35
خیلی از این یارو روسل بدم میاد.یک جورایی میخواد بازیکنای بارسا رو بدون اصالت و گدا نشون بده.وقتی 20 جور تبصره توی خریداش میزاره اعصابمو خورد میکنه.اصلا تعصب کاتالونی رو نداره

alielboy
09-06-2011, 09:08
بچه ها این روسل خیلی دیگه شورشو داره در میاره نگاه کنید چی نوشته بارسا بدون بنياد قطر خيلي كوچك مي‌شد مديرعامل باشگاه بارسلونا در اظهاراتي فرمايشي و تبليغاتي هواداران تيم فوتبالش را دلخور كرد و گفت: حقيقت اين است كه اگر بنياد قطر نبود بارسا خيلي كوچك مي‌شد.

به نقل از ماركا اسپانيا، الساندرو روسل روز گذشته تصريح كرد: حتي تصور اين نكته كه از بنياد قطر 165 ميليون يورو براي 5 سال دريافت نمي‌كرديم، برايم سخت است، اين حامي مالي ما را نجات داد و كاري كرد در خريد فابرگاس و آلكسيس موفق عمل كنيم.

وي ادامه داد: باشگاه بارسلونا به خاطر بدهي‌هاي خود در بخش‌هاي بسكتبال و فوتسال نياز به يك وام بانكي داشت اما با حمايت مالي بنياد قطر همه چيز حل شد. اكنون انتظار نداشته باشيد نام بنياد قطر روي پيراهن بارسلونا نباشد.

روسل افزود: من هم دغدغه هواداران را درك مي‌كنم؛ اما تعصب هواداران با تمام ارزشي كه دارد براي خزانه من پول نمي‌شود، ما به پول نياز داشتيم تا بتوانيم فابرگاس را بخريم و اين پول از محل فروش پيراهن و بليت تهيه نمي‌شد و نمي‌شود.

وبلاگ هاي معروف هواداران بارسلونا اين اقدام و اظهارات اخير را محكوم كرده و مراتب دلخوري مردم در نظر سنجي‌ها و اخبار مختلف به گوش مقامات بارسلونا رسيده است. منبع parsfootball

messi1373
09-06-2011, 10:14
خیلی از این یارو روسل بدم میاد.یک جورایی میخواد بازیکنای بارسا رو بدون اصالت و گدا نشون بده.وقتی 20 جور تبصره توی خریداش میزاره اعصابمو خورد میکنه.اصلا تعصب کاتالونی رو نداره
البته اونم میخواد به نفع باشگاه و آینده اون کار کنه اما بعضی وقتا واقعا شورشو در میاره.

GOLL
09-06-2011, 14:32
آخه دوست من ! اینجا جای اخباز گذاشتنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:narahat:

خبر هایی مهم نیستن رو معمولا تو صحبتهای خودمونی میزارن
معمولی اش همینه دوست من:ghelyon:

David Sina
09-06-2011, 15:42
خبر هایی مهم نیستن رو معمولا تو صحبتهای خودمونی میزارن
معمولی اش همینه دوست من:ghelyon:
هرجو راحتی .......... ما چاکریم :chakerim:

spiderkiller
09-07-2011, 13:58
دوستان جک جدید سال از زبان روبینیو بیان شد.ما میتوانیم بارسا را در نیوکمپ شکست بدیم.

:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::hehehe: باریکلا.حتما میتونی. شما بتونید توی نیوکمپ گل بزنید باید کلاتونو بندازید بالا.بردن که دیگه باید خوابشو ببینید

alielboy
09-07-2011, 23:18
دوستان جک جدید سال از زبان روبینیو بیان شد.ما میتوانیم بارسا را در نیوکمپ شکست بدیم.

:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::hehehe: باریکلا.حتما میتونی. شما بتونید توی نیوکمپ گل بزنید باید کلاتونو بندازید بالا.بردن که دیگه باید خوابشو ببینید

دوست من خوابشو هم نمی بینندmas:-mas:-mas:-mas:-mas:-:jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii::ahaaaaaa::ahaaaa aa::ahaaaaaa:

footballking12
09-08-2011, 02:21
داداش من یه تخلف برام ثبت شده اگه کل کل کنم بن میشم :nishkhand:

David Sina
09-09-2011, 21:26
چندتا از کاربران سایت اقدام یه تاسیس گروه متنفران مسی کرده بودند .......mas:-
واقعا مسی چیکارشون کرده که اینجوری شدند ؟؟؟؟؟؟؟؟

من از طرف خودم ازشون عذر میخوام که مسی اینجوری آتیششون زده mas:-

spiderkiller
09-09-2011, 22:21
مسی برای دوستان بهترین همراه و برای دشمنان تیز ترین شمشیر برای زخم زدنه.اینکارا هم ارزششو پایین نمیاره

GOLL
09-09-2011, 23:06
تبریک پویول به مسابقات برمیگرده :hehee:
تو این مدت واقعا نبودش حس میشد به نظر من پویول کامل ترین دفاع حال حاضر فوتباله ولی بیچاره بد جوری مصدوم شده بود

AL1reZA
09-09-2011, 23:23
[QUOTE=David Sina;53313]چندتا از کاربران سایت اقدام یه تاسیس گروه متنفران مسی کرده بودند .......

من منتنفرم از بارسا ولی خودم طرفداره مسی هستم.باهات موافقم

David Sina
09-10-2011, 00:24
[QUOTE=David Sina;53313]چندتا از کاربران سایت اقدام یه تاسیس گروه متنفران مسی کرده بودند .......

همه رئالی ها که به گلی تو نیستند :bia baghalam: تک و توکی توشون پیدا میشه :shogh:
نشون میده کم اوردند :ohum:

GOLL
09-10-2011, 00:49
چندتا از کاربران سایت اقدام یه تاسیس گروه متنفران مسی کرده بودند .......

آخی!!به این میگن هوادار
منم بارسایی ام به نظرم مسی فوق ستاره نیست!(سوء استفاده نشه) چون بهتر از اینها تو دنیا هست(مثلا سانچس یا فورلان یا مجیدی:shogh:) ولی به خاطر بازی و تاکتیک بارسلونا همیشه فرصت درخشیدن وگل زدن داره اما اصل اینکه بعضی موقعها به داد بارسلونا میرسه!!! رونالدو هم تو منچستر واقعا محبوب بود امیدوارم تو رئال هم به محبوبیت اون موقع اش برسه خیلی بازیکن خوبی بود
این گروه هم بچه های بارسا لطف کنند جواب کل کل هاشون رو ندن که اینجا داره میشه تاپیک کل کل هواداران بارسا و رئال ...

spiderkiller
09-10-2011, 01:30
دوست عزیز کجای کاری که الان هرتایپیکی که راجع به لالیگا بارسا رئال لیگ قهرمانان و چیزای کلی تر باشه فقط مخصوص هوادارای بارسا و رئال شده.دیگه خود مدیرا هم به کل کل های طرفدارای این دو تیم عادت کردن.فقط امیدوارم همه طرفداران جوانب ادب رو رعایت کنن که مدیران بنمون نکنن

GOLL
09-10-2011, 14:33
خودت بهشون یه چیزی بگو و گرنه منم تایپیک اونایی که از رونالدو متنفرن رو میزنم

همه جا کل کل هست ولی خودمون باید تمومش کنیم!!!!!

Javad Barca
09-11-2011, 02:17
سلام من تازه اومدم.فقط بارسا

spiderkiller
09-11-2011, 03:15
موفق باشی دوست عزیز فقط توی کل کل ها شرکت نکن که بن میشی dallliii

spiderkiller
09-11-2011, 10:07
دوستان بیاید یک گپی داشته باشیم بابت تساوی دیشب که هرکس علت های خودش رو بگه و ببینیم بارسا میتونه زیر یکی از سخترین فشار ها اونم بدون الکسیس سانچز دووم بیاره.منظورم 8 بازی توی 18 روز هست.
به نظر من علت اصلیش دستکم گرفتن سوسیداد و استفاده نکردن از ابیدال یا ماسکرانو در خط دفاع بود.اگه راستش رو بخوایید به نظر من اگه بارسا از گروه خودش توی cl دوم هم بالا بیاد اشکال نداره منظورم اینه که امیدوارم پپ روی بازیکنا برای بازی با میلان فشار نیاره چون بازی های لالیگا حساس تر هست و الان همه بازیکنا خسته هستن الان دیگه یک امتیاز هم نباید از دست داد توی لالیگا.

GOLL
09-11-2011, 12:44
علت اصلیش دستکم گرفتن سوسیداد و استفاده نکردن از ابیدال یا ماسکرانو در خط دفاع بودکاملا موافقم بارسا یا باخت نداره یا اگرم داره از تیم هایی که دست کم میگیرنشونه البته تو لالیگا...
فابرگاس هم به روند خوب گلزنی هاش ادامه داد ولی کاش یه گل دیگه هم زده بود ولی ضعف خط دفاع باعث شد بارسلونا گل بخوره به نظر من هافبک ها و مهاجم ها کار هایی رو که باید تو زمین انجام میدادن رو دادن تیم هیچ اشکالی نداشت
بارسلونا با برد تو ال کلاسیکو میتونه تا آخر فصل صدر بمونه بارسا همیشه تو موقعیتهای حساس خودش بوده

اینم جدول رده بندی:

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

fcb10
09-11-2011, 13:29
بابا این چه وضشه بارسا به یه دفاع میانی خوب نیاز داره بودجه خریدشم داره ,یکی مثل کیه لینی یا فرمایلن !اگه نمیخره حداقل از اون بازیکنای با تجربش استفاده کنه ! چون دفاع میانی حساس ترین پست تیمه .:ehe:

spiderkiller
09-11-2011, 13:40
یکی از بزرگترین اشتباهاتی که شاید گواردیولا کرد این بود که یک مدافع مناسب رو توی نقل و انتقالات به صورت قرضی نگرفت.برای بازی فردا که پویول رو فرم نیست پیکه هم مصدومه.خب دوتا هافبک دفاعی باید دفاع وسط تیمی مثل بارسا رو بردارن؟ واقعا بومی گرایی تا چه حد.اگه ونگر جوانگرایی افراطی داره پپ هم یکجورایی نئو نازی هست و تقریبا غیر از اسپانیایی ها و ارژآنتینی ها به کس دیگه ای بازی نمیده.الکسیس هم مصدوم هست برای دوماه فرصتی میشه برای افلایی و تیاگو امیدوارم دیگه مصدومیتی نداشته باشیم.از نگرانی های دیگه هم میشه به خستگی زیاد بازیکنای بارسا اشاره کرد.30 دقیقه اخر بازی دیشب دیگه کسی نمیدوید.وضع داوید ویا خیلی بحرانیه.از تورس هم داره بدتر میشه.یک پاس نمیتونست بده.امیدوارم این وضع به زودی تموم شه چون واقعا داره وضع بحرانی میشه

GOLL
09-11-2011, 13:51
قبل از این بازی بیشتر بازیکنها از اردوهای ملی برگشته بودن باید هم اینجوری باشن بازی هم که داده بودن!

بازی بعدی دفاع محکمی ندارن ولی خط هافبک وحمله خوب ولی خسته دارن که به نظر من پپ یه فکری به حال این وضعیت میکنه که با این شرایط ممکنه با خط هابکها لایه های دغاعی رو بچینه که شرایط نفوذ رو برا مهاجم های حریف سخت میکنه ولی از اونجایی که بازیکنهای بارسا بهترین انتقال دهندهای بازی در جهان هستن (از نظر من چون کل بازیشون همینه) میتونن به راحتی حریف رو تو قفس تاکتیکی خودشون قرار بدن که ضد حمله و اینجور چیزا هم افاقه نمیکنه
بهترین سیستمی که میتونه برا بازی ارائه بده همینه که اگر سیستم نهایی حریف زودتر به دستمون میرسید میشد کامل درباره اش بحث کرد

spiderkiller
09-11-2011, 14:00
به نظر من بهترین سبکی که پپ میتونه بچینه فعلا 3-4-3 هست.استفاده از ابیدال و ماسکرانو و بوسکتس در دفاع.دنی الوز و ژاوی و اینیستا و سسک در هافبک و افلایی و پدرو و مسی در حمله.این سبک میتونه میلان رو در هم بکوبه.با این وضع دفاع این سبک بهترینه چون ماسکرانو و ابیدال و یا ماسکرانو و بوسکتس خیلی اشتباه میکنن.باید 3 تاشون کنار هم به عنوان دفاع وسط باشن.ویا هم فعلا نباید فیکس باشه.اگرم به سسک استراحت بده بهتره چون اهمیت لالیگا به مراتب بیشتر از لیگ قهرمانان توی این مرحله است.حتی اگه بارسا با تفاضل بالا هم به میلان به بازه مهم نیست.الان مهم حفظ انسجام و نیروی بازیکنا برای لالیگا است تا تیم روی دور بیوفته.استفاده از 4 مدافع اشتباه محض هست البته من پپ رو قبول دارم ولی اشتباه های زیادی هم ازش دیدم.

shahryarfc
09-11-2011, 14:02
سلام دوستای بارسایی منم تازه اومدم امیدوارم کنار هم دوران خوبی داشته باشیم :balesh:

GOLL
09-11-2011, 14:26
سلام دوستای بارسایی منم تازه اومدم امیدوارم کنار هم دوران خوبی داشته باشیم :balesh:

سلام خلیلی خوش اومدی
نصیحت : کل کل نکن با بحثهای فنی لذت ببر

غیر ممکنه به میلان با تفضل بالا ببازیم !ولی خوب شرایط بازیکنها اصلا خوب نیست میلان هم با وجود زلاتان خطرناکه اون قبلا بارسا بوده و البته پپ هم زلاتان رو خوب میشناسه و میتونه مهارش کنه برعکس میلان هم دوران اوجشه binam
درکل بازیکنهای میلان آماده تر هستن ولی سیستم بارسا رو با 343 موافقم و وقتی صاحب موقعیت هستن چهار خطی بشه موقع حمله میتونن عوضش کنن که تغیر تاکتیک واسه بارسلونا مثل آب خوردنه اگه پویول مصدوم نبود خیلی بازی عوض میشد ..
داوید ویا هم یه کم خسته شده فک نمی کنم افت باشه از طرف دیگه ساچس میتونسیت براش خطرناک باشه بعضی بازیکنها اینجور مواقع خودشونو کنار میکشن و از رقابت میترسن!که این ممکنه به ویا نخوره ! مسی با اومدن فابرگاس یه کم محو شده!ولی نه مصدومه نه خسته میشه خوب ازش استفاده کرد و از انرژی اش استفاده کنن ولی دنی آلوز هم همون دفاع باشه چون اگه دفاع باشه موقع حمله میتونه غافلگیر کننده باشه همون جور که تو برزیل راه رو براش باز میکنن میشه مسی رو طعمه کرد و آلوز هم فرار کنه!ولی بازم به سیستم میلان بستگی داره ونوع تغیراتی که تو زمین میدن

spiderkiller
09-11-2011, 15:17
من بعید میدونم رئال بتونه تا این برتری رو تا 5 هفته هم نگه داره.دیروز بارسا خط دفاعی نداشت همه هافبک بودن.اما رئال ترکیب فیکسش بود و یکم متزلزل نشون داد که به عنوان یک بارسایی هم امیدوارم هم دوست دارم این تزلزل ادامه پیداکنه تا با طولانی تر شدن لیگ رئال این دو امتیاز رو از دست بده.البته همه اینا مشروط بر اینه که بارسا مثل دیشب بازی نکنه.
دررابطه با میلان هم بگم که میلان اساسا تیمی هست که فقط توی حمله و گل زدن روی زلاتان حساب میکنه.یعنی اون مهاجم نوک هست با اینحال وقتی توپ دراختیارشون هست هافبک ها هم جلو میان و از زلاتان بازیسازی میگیرن و خلاصه یک بازی تقریبا مشخص رو ارائه میدن.اگه بازیکنای بارسا به خودشون بیان و پپ هم بتونه انسجام رو حفظ کنه میلان نمیتونه حریف بارسا شه مگر روی سانتر از جناحین مخصوصا از راست مثل گلی که کریس زد توی فینال کوپا.با نبود پیکه و پویول من مطمئنم اگه بارسا نتونه جناحین رو مهار کنه و پاس کاری ها رو از نتفه خفه نکنه امکانش هست حتی 3 گل هم از این راه دریافت کنن.امکان دیگه هم استفاده از ضربه های ایستگاهی هست که بارسا خیلی توی دفعشون بدون پویول و پیکه مشکل داره.درکل بارسا خط میانی رو داشته باشه اگه با تیم ب هم بازی کنه برده مخصوصا چون بازی توی نیو کمپ هست.براهمین میگم باید خط میانی رو قوی و پرتعداد بچینن تا فرصت هیچ بازیسازی رو از میانه میدان ندن مخصوصا با وجود اینکه میلان بازیساز کلاسیک نداره خیلی سخت بتونه نفوذی رو طراحی کنه.اگه بارسا از جایی بخوره همون سانتر از جناحین مخصوصا سمت راست هست.به نظرم بهتره کیتا که باتجربه تر هست خط دفاع رو بگیره تا بوسکتس

ManUtd
09-11-2011, 15:46
سلام.لطفا امضاتو اصلاح كون دوست عزيز.منم بلدم .......ولي نميخوام بي احترامي كنم.برو امضاتو عوض كن

spiderkiller
09-11-2011, 15:48
زیر ترکیب کلی میلان رو از سایت گل گرفتم(که مسلما در طول بازی بیش از 5 بار تغییر میکنه).نقاطی رو که بارسلونا باید پوشش بده رو با قرمز نشون دادم. نحوه حمله احتمالی رو هم باتوجه به قابلیت بازیکنای میلان با سیاه نشون دادم.از اونجا که بارسا خط دفاعی ضعیفی داره پس باید کلا خط میانی رو داشته باشه.همچنین کاملا واضح هست که پاتو موقع حمله عقب تر میاد تا زلاتان فضای بیشتری داشته باشه که میگم اگه خط میانی رو بارسا داشته باشه هیچ تاکتیک حمله ای برای میلان جواب نمیده.به نظر من بهترین مالکیت برای بارسا برای جلوگیری از خستگی و باخت بالا 67 درصد هست.اگر روبینیو هم به بازی بیاد اونوقت کاملا مسلم میشه که میلان رو به ضدحمله میاره روی سرعت و بازی سازی روبینیو.امیدوارم مدافعین مراقب شوت های ناگهانی پاتو هم باشن.درکل باید دید پپ چه تصمیمی داره

shahryarfc
09-11-2011, 16:12
سلام.لطفا امضاتو اصلاح كون دوست عزيز.منم بلدم .......ولي نميخوام بي احترامي كنم.برو امضاتو عوض كن
من امضا رو عوض میکنم ولی من بی احترامی ندیدم توش فقط درون بازیکن و مربی رو که در واقعیت ندیدیم تو این عکس میشد دید

mortezarm
09-11-2011, 16:23
من امضا رو عوض میکنم ولی من بی احترامی ندیدم توش فقط درون بازیکن و مربی رو که در واقعیت ندیدیم تو این عکس میشد دید
ممنون که عوض کردی ولی ما هم از این درون های نهفته بلدیم بزاریم

David Sina
09-11-2011, 17:41
از 4 فصل پیش تا الان 3 بازیکن فیکس رئال ثابت موندن(راموس،کاسیاس،هیگوای ) در حالی که از 4 فصل پیش تا الان فقط 3 بازیکن فیکس بارسا عوض شدن(هانری ، توره ، اتوئو)

واقعا نکته ی جالبی بود .... فرق فراتر از یک باشگاه با یک بنگاه معاملاتی اینجا مشخص میشود

fcb10
09-12-2011, 00:22
اینجا اسمش روشه هرفهای خودمونی آبی اناری ها !!!!!!!!!!!!!!

mortezarm
09-12-2011, 00:27
اینجا اسمش روشه هرفهای خودمونیآبی اناری ها !!!!!!!!!!!!!!
داداش من از طرف سعید میگم این آقا با همون امضاء تو تاپیک رئالی ها نظر داده بود
پس ندونسته حرفی نزن

David Sina
09-12-2011, 00:29
اشالله موقعیت هایی که تو بازی با سوسیداد از دست دادیمو تو بازی با میلان گل میکنیم .......... و حال ایتالیایی هارو میگیریم :ghelyon:

spiderkiller
09-12-2011, 01:30
یک جورایی دلم واسه میلان میسوزه.بارسا الان دنبال یک برد قاطعانست برای برگردوندن روحیه به بازیکناو الان بهترین طعمه خودش اومده توی نیو کمپ.

GOLL
09-12-2011, 01:42
ميلان اين همه جيغ ميكشه كه به دوران اوج رسيديم بعد الان ...
واقعا حيف بودن ولي فوتبال همينه
ولي يه احتمال هم بايد بديم اين بازيكنها درب و داغون شدن بيچاره ها جون بازي كردن داشته باشن به همين ميلان 4 تا رو ميزنن
من كه فك ميكنم اگه بارسا بخواد ببره با تفاضل 1 گل نهايت 2 ميتونه بزنه ولي يه حس عجيبي بهم ميگه مساوي ميشه!!!

spiderkiller
09-12-2011, 15:26
بلاخره مصدومیت دو ماهش تایید شد :gerye: :gerye:

spiderkiller
09-12-2011, 19:07
بلاخره بعد از یک مدت طولانی یک خبر خوب گیرم اومد.طبق اخبار موثق زلاتان و روبینیو برای بازی با بارسا مصدوم هستند و به بازی نمیرسن.به همین علت خط حمله میلان به احتمال زیاد دست کاسانو و پاتو خواهد بود(گل انگلیسی)

spiderkiller
09-13-2011, 11:11
دوستان ابی و اناری مطمئن باشید قطعا اگه بازیکنای خط دفاع بارسا اشتباه نکنن بارسا 100 درصد میبره.امیدوارم پپ بازیکنا رو زیاد ندونه.همون گل اول رو که زدن باید برن روی سیستم ضد حمه.اگه بخوان همین اول کار خسته شن حدود 2 هفته لالیگا خیلی براشون سخت میشه
راستی پیروزی امشب و چند روز دیگه و لالیگا و CL و کوپا دل ری رو پیشاپیش تبریک میگم :hehee:

fcb10
09-13-2011, 21:09
خدا کنه خط دفاع رو درست بچینه یعنی 4 تارو بزاره با تجربهاشم بزاره .

spiderkiller
09-14-2011, 01:16
2-2 عجـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــب

alielboy
09-14-2011, 01:16
وای وای بدبخت شدیم رفت همش تقصیر این مسی هست مگه دستم بهش نرسه همش تک روی میکنه چه قدر بدشانسیم اینیستا هم مصدوم شد از روی شکم سیری بازی میکنند آخه یکی نیست بگه بابا تیم پارسالمون کجا رفته رئالی ها هم حتی می گفتند ما بازی رو میبریم ای لعنت به این شانس لعنت:gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye: :gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye:: gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::g erye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye:

alielboy
09-14-2011, 01:28
بازیکن نداشتیم درست خب بابا این همه بازیکن داریم آخه چرا اینجوری بازی میکنیم:gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::ge rye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::ger ye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gery e::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye ::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye:

David Sina
09-14-2011, 01:41
این هقته هفته بدشانسی ما بود ........ فوتبال همینه دیگه ...... دقیقه 1 و 90 گل میخوری :nishkhand:
ایشالله از بازی با اوساسونا میریم تو اوج :chakerim:

اگه گواردیولا پیکه و پویول رو بزاره دفاع وسط binam

alielboy
09-14-2011, 01:43
این هقته هفته بدشانسی ما بود ........ فوتبال همینه دیگه ...... دقیقه 1 و 90 گل میخوری :nishkhand:
ایشالله از بازی با اوساسونا میریم تو اوج :chakerim:

اگه گواردیولا پیکه و پویول رو بزاره دفاع وسط binam

آره داداش هفته نحسی بود بهم روحیه دادی انشا الله که باز همون بارسا بشیم

David Sina
09-14-2011, 01:50
آره داداش هفته نحسی بود بهم روحیه دادی انشا الله که باز همون بارسا بشیم

مورینیو و شاگرداش فدات شن داداش :flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile:

بارسا هر سال که تو اروپا قهرمان میشه تو مرحله گروهی از سایر صدرنشینان امتیازش کم تره ........

خیالی نیستتتتتتتتتتتتتتتتتت .......lol:-

spiderkiller
09-14-2011, 11:38
سلام بچه ها.باهاتون موافقم هفته فوقالعاده گندی بود.پویول هم که دوباره مصدوم شد.پپ باید زمستون یک مدافع رو قرضی بگیره.بوسکتس و ماسکرانو فوق العاده اشتباه می کنن.الان یکم نگران هستم که اگه بارسا یک امتیاز دیگه توی هفته جاری از دست بده باید کم کم به فکر تعویض گواردیولا بود.اگه جای پپ بودم دو بازی مسی رو فیکس نمیزاشتم اخه خیلی تک روی میکرد.همیشه از این میترسیدم ولی به نظرم دوران گواردیولا داره تموم میشه یا لااقل امسال به یک شوک احتیاج دارن تا بفهمن برای ماندن در اوج فوتبال باید تلاش کرد

footballking12
09-14-2011, 12:27
بارسا فقط و فقط تو خط دفاعی مشکل داره.وگرنه قدرت بارسا با پارسال تفاوتی نداره.فرقی نداره میلان-رئال سوسیداد یا منچستر جلوی بارسا باشن هر تیمی که باشه تحت تاثیر تیکی تاکای بارسا هیچ کاری نمیتونه انجام بده ولی بارسا به خاطر ضعف دفاعی تمام زحماتش به باد میره.
مثله دیشب که میلان 2 موقعیت تو طول بازی داشت و 2 گل زد.

alielboy
09-14-2011, 13:39
بابا دفاعشون از اینتر 2010 هم مستحکمتر بود

spiderkiller
09-14-2011, 13:40
ای واااااااااااااااای :gijjj::gijjj::gijjj:
اینیستا هم یک ماه مصدوم شد.یک بار دیگه یک نفر بگه بارسا شانس میاره انچه لایق خودش و خونوادش هست رو بارش میکنم.الان پیکه پویول سانچز اینیستا مصدوم هستن.ویا رو فرم نیست.افلایی که یک شوت میزنه سه تا دروازه اون ورتر.مسی هم که تازه یاد گرفته تک روی کنه.اخه یعنی چی؟ بعد میان مساوی میکنن یا حتی ممکنه ببرن بعد بگن ما بارسا رو بردیم.اینی که تیما دارن جلوش امتیاز میگیرن به خدا بارسا نیست.بارسا رو توی ومبلی دیدیم.بارسا رو توی بازی رفت لیگ قهرمانان جلو رئال دیدیم.بارسا رو توی بازی رفت الکلاسیکو پارسال دیدیم.اون بارسا بود نه این.ای کاش دوباره همه چیز مثل اون موقع بشه تا ببینم کدوم تیم جرئت میکنه بگه ما میتونیم توی نیو کمپ امتیاز بگیریم

alielboy
09-14-2011, 13:52
ای واااااااااااااااای :gijjj::gijjj::gijjj:
اینیستا هم یک ماه مصدوم شد.یک بار دیگه یک نفر بگه بارسا شانس میاره انچه لایق خودش و خونوادش هست رو بارش میکنم.الان پیکه پویول سانچز اینیستا مصدوم هستن.ویا رو فرم نیست.افلایی که یک شوت میزنه سه تا دروازه اون ورتر.مسی هم که تازه یاد گرفته تک روی کنه.اخه یعنی چی؟ بعد میان مساوی میکنن یا حتی ممکنه ببرن بعد بگن ما بارسا رو بردیم.اینی که تیما دارن جلوش امتیاز میگیرن به خدا بارسا نیست.بارسا رو توی ومبلی دیدیم.بارسا رو توی بازی رفت لیگ قهرمانان جلو رئال دیدیم.بارسا رو توی بازی رفت الکلاسیکو پارسال دیدیم.اون بارسا بود نه این.ای کاش دوباره همه چیز مثل اون موقع بشه تا ببینم کدوم تیم جرئت میکنه بگه ما میتونیم توی نیو کمپ امتیاز بگیریم

آره داداش اینیستا یک ماه و نیم مصدوم شد من این خبرو دیشب از سایت رسمی باشگاه بعد بازی شنیدم از ناحیه عضله استخوان ران پای چپ مصدوم شده آقا لیونل هم که دیشب تک روی میکرد به جای اینکه به بچه ها پاس بده فکر گل زدن خودشه آفلای هم که انگار پاش کجه یه شوت بلد نیست بزنه هی هی خدا عاقبتمونو به خیر کنه

fcb10
09-14-2011, 17:31
این چه فوتبالیه بارسا یک ساعت تو دفاع پاس کاری میکنه بعد میاد جلو نمی تونه گل بزنه:hooora:
بعضی وقتا هم یک ساعت پاس کاری میکنه 5 تا گل میزنه lol:-
آقا جون من با وجود این مساوی بازم بارسا سرور بقیه هم هوا ورشون نداره !!!

David Sina
09-14-2011, 21:41
گل دقیقه 1 باعث شد پاسکاری محتاطانه باشه ......... اوساسونا قربانی اول طوفان آبی اناری هاست

alielboy
09-15-2011, 00:47
We riddled it Osasuna

spiderkiller
09-15-2011, 01:30
طوفان بارسا با بازی جلوی رئال و ویا رئال شروع شده اما خب مصدومیت و بدشانسی هفته اخیر رو خراب کرد

David Sina
09-15-2011, 22:16
ما به ستاره محبوبمون افتخار میکنیم ......لیونل مسی .......... بنا به گزارش گل تو بازی رئال و دینامو هواداران کروات به شدت مسی رو تشویق کردند تا بار دیگر ثابت شود کریس رونالدو هرگز به محبوبیت مسی نمیرسهههههههههه :hehee:

spiderkiller
09-15-2011, 22:41
معلمومه این مردک مغرور کجا مسی دوست داشتنی و سربه زیر کجا :yes:

alielboy
09-15-2011, 23:04
ما به ستاره محبوبمون افتخار میکنیم ......لیونل مسی .......... بنا به گزارش گل تو بازی رئال و دینامو هواداران کروات به شدت مسی رو تشویق کردند تا بار دیگر ثابت شود کریس رونالدو هرگز به محبوبیت مسی نمیرسهههههههههه :hehee:

آره داداش خوب گل میگیری دهنشونو

Forza Milan
09-16-2011, 00:00
من بارسایی نیستم ولی عقل حکم میکنه که مسی بهتر از رونالدو هست هم از نظر اخلاق هم از نظر بازی:hehee:

sina acm
09-16-2011, 00:03
مسی خیلی بهتر از رونالد هست برای من اخلاق مهمه که رونالدو نداره

alielboy
09-16-2011, 00:10
visca barca visca catalonia

footballking12
09-16-2011, 00:12
به نظر من مسی و رونالدو هر دو بازیکنان فوق الاده ای هستن و خصوصیات مخصوص به خودشونو دارن.
هر دوشون باعث میشن جذابیت بازی چند برابر بشه.

mortezarm
09-16-2011, 00:16
به نظر من مسی و رونالدو هر دو بازیکنان فوق الاده ای هستن و خصوصیات مخصوص به خودشونو دارن.

باورم نمیشه پاسخ بدون تعصب
دمت گرم داداش

AL1reZA
09-16-2011, 01:11

نظر من هم همینه.من می گم اگه ستاره تو فوتبال نباشه فوتبال به درد نمی خوره.فرض کن رونالدو ومسی از تیماشون برن بعد الکلاسکو ها دیگه اون جذابیت و زیبایی خودشو نداره
ما همگی باید از این دو ستاره حمایت کنیم چون این دو بازیکن هستند که رقابت ها روجذاب و دیدنی می کنند.

AL1reZA
09-16-2011, 03:25
من بارسایی نیستم ولی عقل حکم میکنه که مسی بهتر از رونالدو هست هم از نظر اخلاق هم از نظر بازی:hehee:

مسی خیلی بهتر از رونالد هست برای من اخلاق مهمه که رونالدو نداره
دوستان اصلا با نظاتتون موافق نیستم.چون اگه بگیم رونالدو بهتر از مسی یا برعکس بین هوادارنشون و تیمشون مشکل پیش میاد.هر کدومشون خصوصیات خودشونو دارن.به نظر من باید بگی این دو بازیکن به نوع خودشون دفاع حریفو بهم می ریزند.هر دوشون عالی بازی می کنند و هردو بهترین ستاره های امروز فوتبال هستند.وفوتبال بدون این دو بازیکن معنی نداره.و ببیننده پای تلویزیون یا تماشا چی درون ورزشگاه جذب بازی این دو فوق ستاره می شوند.و همین طور باید بگید از رقابت هاشون تو یک لیگ برای قهرمانی لذت می بریم. که واقعا هم جذاب و دیدنی هست.

Emad_Rowan
09-16-2011, 21:01
منم به شخصه از بازی هر دوشون لذت میبرم.
اما رونالدو رو بیشتر دوست دارم

AL1reZA
09-17-2011, 17:14
دوستان می تونید بازی رو از این لینک تماشا کنید

بارسلونا-اوساسونا

spiderkiller
09-17-2011, 17:50
دوستان می تونید بازی رو از این لینک تماشا کنید

بارسلونا-اوساسونا

خیلی کار شما درسته.اگه انجمن 4 تا مثل شما داشت دیگه غمی نداشت

alielguaje
09-17-2011, 23:28
نیمه اول 5 تایی ها(اوساسونا)

AL1reZA
09-18-2011, 00:24
تبریک می گم به همتون برد عالی بود.

David Sina
09-18-2011, 00:25
دیدین گفتم اوساسونا قربانی طوفان بارسا خواهد شد

David7
09-18-2011, 00:26
نیمه اول 5 تایی ها(اوساسونا)

نیمه دوم 3 تا جمعا 8 تا ... تبریک... :ahaaaaaa:

alielguaje
09-18-2011, 00:26
هورا هورا هورا بازی رو بردیم

alielguaje
09-18-2011, 00:27
نیمه دوم 3 تا جمعا 8 تا ... تبریک... :ahaaaaaa:

تبریک داداش:jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii::jeddii iii:

alielguaje
09-18-2011, 00:28
دیدین گفتم اوساسونا قربانی طوفان بارسا خواهد شد

آره داداش ما بازیکنان غیرتی داریم بارسا بارسا بارسا :hooora::hooora::hooora::hooora::hooora::hooora::h ooora:

alielguaje
09-18-2011, 00:30
تبریک می گم به همتون برد عالی بود.

ممنونم:eyvalla::eyvalla::eyvalla:

footballking12
09-18-2011, 00:43
این برد شیرین رو به بارسایی های عزیز تبریک میگم.بعد از 2 هفته باز بارسای واقعی رو دیدیم.
واقعا فابرگاس نعمته بزرگی برای بارسلونا هستش.یکی ار بهترین خرید های چند ساله اخیر برای بارسا.
جو دوستانه ای هم تو انجمن بین بارسایی ها و رئالی ها به وجود اومده که امیدوارم ادامه داشته باشه و بدون تعصب و توهین با هم بحث کنیم.

footballking12
09-18-2011, 00:49
بازیه فوق الاده ای بود.البته بارسا حتما باید توی نیم فصل به فکر جذب یه مدافع باشه.
وقتی پویول تعویض شد چندتا توپ خطرناک روی دروازه ی بارسا اومد که ضعف توی خط دفاعی رو نشون میده.

alielguaje
09-18-2011, 00:52
بازیه فوق الاده ای بود.البته بارسا حتما باید توی نیم فصل به فکر جذب یه مدافع باشه.
وقتی پویول تعویض شد چندتا توپ خطرناک روی دروازه ی بارسا اومد که ضعف توی خط دفاعی رو نشون میده.

آره داداش مسکرانو نمیتونه خیلی تو دفاع خوب بازی کنه

alielguaje
09-18-2011, 10:07
بارسابارسابارسابارسابدون تو من هیچی نمی خوام اگه تو نباشی من زنده نیستم[Only Registered And Activated Users Can See Links]

alielguaje
09-18-2011, 10:24
I 'm not living without my Barcelona without Barcelona do not want the world

David Sina
09-18-2011, 11:05
تیاگو هم درخشش خوبی داشت مخصوصا با اون دریبل های زیبا .......... امیدوارم این بازیکن رو از دست ندن

AlexDelpiero
09-18-2011, 12:55
سلام دوستان
برد رو بهتون تبریک میگم
واقعا برد با روحیه ای بود ونشون داد بازی قبلی و تساوی که بدست اومد یه اتفاق بوده و اونو به فراموشی سپردند !
من به جز بازی های الکلاسیکو که دوست دارم بارسا رئال رئ ببره دیگه خیلی بازی های بارسا رو دنبال نمی کنم واسه همین خیلی نمیتونم از نظر فنی بازی ها رو تحلیل کنم !
دوستد ارم وقتی میام اینجا دوستانی که بازی رو دیدند که معمولا همتون بازی ها رو نگاه میکنید ! دوست دارم یه گزارشی چیزی از بازی داشته باشند !
مثلا نوع تاکتیک !
نفرات حاضر
دقایقی که بازیکنا عوض میشن و تاکتیک تغییر کرده با این بازیکنا یانه ...
ولی اینجا فقط همه به هم تبریک میگن !
و من الله توفیق !:hehee:

messi1373
09-18-2011, 13:14
حیف شد.دوست داشتم تعداد گلها دو رقمی بشه.دو تا تیرک مسی زد.دو تا تک به تک فابرگاس نزد.اما خداییش فابرگاس ترکونده.

GOLL
09-18-2011, 13:36
چشم !!!من همین کارو واسه آرسنال میکنم
بارسلونا هم مثل برادرش::

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

آمار بازی -سایت گل
بهترین بازیکن زمین:لیونل مسی
بدترین بازیکن زمین:Roversio

گلها:

تر کیب دو تیم:

تعویضها:

GOLL
09-18-2011, 14:42
اوسا واقعا قربانی بارسلونا شد!
بارسلونا که دوتا بازی قبلی اش مقابل سوسیداد و میلان مساوی کرده بود به دنبال اثبات قدرتش بود ،بارسا با مربیگریه پپ گواردیولا با سیستم 3 بازی رو شروع کرد ،سیستمی که پپ آغاز کننده اش بود و از زمانی که پویول دفاع اصلی بارسا مصدوم شد و پیکه به دنبال اون پپ مجبور بود از این سیستم استفاده کنه !
البته این سیستم در زمان مربیگری گواردیولا سابقه داره و یهبار جلو ویا رئال و حتی روبین قازان در جام باشگاه های اروپا با این سیستم بازی کرد!

سیستمی 3 دفاعه که پویول در وسط دنی آلوز در راست و ابیدال چپ، اما پپ به جای آندرس مصدوم از فابرگاس استفاده کرد ،مسی و دنی آلوز هم در بازی دشب خیلی هماهنگ عمل میکردن که قابل توجه بود! به نظر من بارسا این بازی رو باید مدیون سسک باشه سه پاس گل و زدن یک گل آمار فوق العاده ای ،سسک با حرکات پا به توپ نشون داد از اینیستا هجومی تره
دقیقه 5 بازی مسی گل زد همین کافی بود تا شیرازه دفاع اوساسونا پاشیده بشه! یه گل به خودی هم ماحاصل همین بود!

از تعویضهای بارز هم آفلای بود که نمایش خوبی داشت اما اگر از اول تو زمین بود تاثیر گزار تر بود ، پپ پدرو رو کشید و هافبک گذاشت و همچنین دفاع رو عوض کرد ،به نظرم تعویض هابرا بازی دادن بازیکنهای ذخیره بود و تغیر تاکتکی به خصوصی ایجاد نشد به جز اینکه از تعداد مهاجهم ها کم کرد و یه تمرینه هجومی ازهافبکها خواست!

fcb10
09-18-2011, 19:31
کی میگه بارسا افت کرده هااااااااا:-ang کور بشه هرکی نمیتونه ببینه بارسا تو اوجه

alielguaje
09-18-2011, 22:00
بچه ها یه خبر بد نیمار به رئال مادرید رفت

alielguaje
09-18-2011, 23:21
نیمه اول رئال و لوانته صفر صفر

David Sina
09-19-2011, 00:06
رئال 10 نفره دقیقه 70 گل میخورههههههههههه :ahaaaaaa:

alielguaje
09-19-2011, 00:17
لوانته 1 رئال صفر دقیقه 80

alielguaje
09-19-2011, 00:21
86 دقیقه لوانته 1 رئال صفر

alielguaje
09-19-2011, 00:33
وتمام........................................ ......................................

David Sina
09-19-2011, 00:34
رئال باخت ............ اونم به چه تیمی ................ لوانته :hehehe:

دست مترجم و شاگرداش درد نکنه نذاشتن یه هفته بگذره ....... آفرین خوشم میاد خودشون میدونند باید پایین تر از ما باشند mas:-

زنده باد تیم سوم شهر والنسیا ................ فوتبال پول و ستاره نیست .......فوتبال یعنی لوانته :iran:

alielguaje
09-19-2011, 00:37
لوانته شیره خوشم میاد یه هفته رو دو هفته نکردید خودتون دو دستی جدولو تقدیممون کردینmas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-:/danc:/danc:/danc:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

VILLA 4 EVER
09-19-2011, 00:57
حالا معلوم شد که رئال بدون رونالدو هیچی نیست.mas:-

David Sina
09-19-2011, 01:02
حالا معلوم شد که رئال بدون رونالدو هیچی نیست.mas:-

آره داداششششششششششششششششش زنده باد بارسا

alielguaje
09-19-2011, 01:03
آره داداششششششششششششششششش زنده باد بارسا

زنده باد بارسا و بارسایی

footballking12
09-19-2011, 01:50
1% هم احتمال نمیدادم رئال به لوانته ببازه.
کلا شبه عجیبی بود میلان هم بد جوری به ناپولی باخت.البته ناپولی تیمه قدرتمندیه ولی لوانته...

AL1reZA
09-19-2011, 01:52
1% هم احتمال نمیدادم رئال به لوانته ببازه.
کلا شبه عجیبی بود میلان هم بد جوری به ناپولی باخت.البته ناپولی تیمه قدرتمندیه ولی لوانته...
رئال کلا بد بازی نکرد.ولی قانونی وجود داره تو فوتبال.گل نزنی گل می خوری حالا هر تیمی باشه قانون فوتباله.

footballking12
09-19-2011, 02:07
رئال کلا بد بازی نکرد.ولی قانونی وجود داره تو فوتبال.گل نزنی گل می خوری حالا هر تیمی باشه قانون فوتباله.
اره کاملا حرفت رو قبول دارم.نمونش رو تو بازی بارسا و میلان دیدیم.
من که بازی رو ندیدم پس نظری نمیتونم بدم ولی احتمالا اخراج خدیرا و مصدومیت رونالدو خیلی به رئال ضربه زده.

AL1reZA
09-19-2011, 02:12
اره کاملا حرفت رو قبول دارم.نمونش رو تو بازی بارسا و میلان دیدیم.
من که بازی رو ندیدم پس نظری نمیتونم بدم ولی احتمالا اخراج خدیرا و مصدومیت رونالدو خیلی به رئال ضربه زده.
تو بازی هفته قبل رئال هم دوباره همین اتفاق افتاد.رئال گل نزد گل خورد.به هر حال فوتباله.این فصل بیشتر از فصل های قبل جذابه وفکر نکنم فاصله بین رئال و بارسامثل فصل قبل زیاد بشه.جدی می گم امیدوارم بازی هاتون رو ببرید.

messi1373
09-19-2011, 10:51
با این وضعیتی که بوجود اومده امسال یه رقیبه فوق العاده قوی به نام رئال ماد رید جلودار بارسا خواهد بود.

GOLL
09-19-2011, 12:01
رئال مادرید که باخت اونم از لوانته ........
مطمئنا شانسی و اتفاقی نیست چون رونالدو نبود
میلان هم دیشب باخت البته به نظر من میلان بهتر بازی کرد ،ناپولی با پاس کاری کم به دروازه میلان میرسید بعد هم با شوت دروازه رو باز میکردن !بیچاره میلان خوب و با حوصله حمله میکرد ولی گله که برنده رو مشخص میکنه
باخت میلان دلیلی بر این نمیشه که بارسایی ها امیدوار بشن !ا چون واقعا خوب بازی میکردن!

VILLA 4 EVER
09-19-2011, 14:07
خوشم میاد که هر وقتی مورینیو کم میاره تقصیر رو میندازه گردن داور بازی. یکبار هم نشده وقتی که می بازه در مورد مسائل تاکتیکی بازی صحبت کنه و خودش باخت رو گردن بگیره.زنده بارساmas:-mas:-[Only Registered And Activated Users Can See Links]

David Sina
09-19-2011, 14:13
آره کار تازش نیست . از زمان مربی گری چلسی همینطور بوده .... هر وقت میبازه میره سراغ مسائل داوری یا جادو و حرفای حاشیه ای خنده دار .............. :hehehe: جوک میگه .......

David Sina
09-19-2011, 17:21

قهرمانان نفس میکشنددددددددد

alielguaje
09-19-2011, 17:28
شیر فوتبال کاتالونیا و جهان

David Sina
09-21-2011, 12:09
حتی فرگوسن هم چنین کاری نتونسته انجام بده ...........:ahaaaaaa::-shad:-shad:-shad... 11 قهرمانی مختلف در 3 سال :ajibeee:

messi1373
09-21-2011, 12:51
بارسلونا امسال 6 تا جام میگیره.به شرطی که وسط فصل یه مدافع میانی عالی مثل تیاگو سیلوا یا ویدیچ رو بگیره.

AL1reZA
09-21-2011, 14:52
حتی فرگوسن هم چنین کاری نتونسته انجام بده ...........:ahaaaaaa::-shad:-shad:-shad... 11 قهرمانی مختلف در 3 سال :ajibeee:

فرگسن هم اگه ژاوی مسی اینیستا رو داشت بیشتر از این ها جام می گرفت.

David Sina
09-21-2011, 20:07
فرگسن هم اگه ژاوی مسی اینیستا رو داشت بیشتر از این ها جام می گرفت.

ما که مثه شما از سرمایه های تیم های دیگه استفاده نمیکنیم ......... اینا همه محضولات خودمونه ... مال ما هستند .... حتما میخوای بدیمشون به منچستر تا استفاده کنه ؟

تقصیر ما چیه که آکادمیمون همیشه ستاره به فوتبال میده ؟ فرگوسن هم باید از جوونای آکادمی منچستر استفاده میکرد به ما چه ربطی داره ...........

Emad_Rowan
09-21-2011, 21:14
به نظر من فرگوسن با گواردیولا قابل مقایسه نیستند:-ang:-ang

AL1reZA
09-21-2011, 21:30
ما که مثه شما از سرمایه های تیم های دیگه استفاده نمیکنیم ......... اینا همه محضولات خودمونه ... مال ما هستند .... حتما میخوای بدیمشون به منچستر تا استفاده کنه ؟

تقصیر ما چیه که آکادمیمون همیشه ستاره به فوتبال میده ؟ فرگوسن هم باید از جوونای آکادمی منچستر استفاده میکرد به ما چه ربطی داره ...........

برادر من نگفتم این سه بازیکن رو بدید منچستر.

فرگسن بهترین مربیه.گواردیولا اگه راست می گه به همون اندازه که فرگسن در منچستر هست در بارسلونا بمونه و با کم ترین ستاره ها بیشترین جام هارو بیاره.

لیگ برتر انگلیس اصلا قابل مقایسه با اسپانیا نیست.فرگسن با اون همه سنو سال بهترین مربی هست و تا الان ستارهای زیادی ساخته و فروخته.

فرگسن کجا گواردیولا کجا.

David Sina
09-21-2011, 23:29
برادر من نگفتم این سه بازیکن رو بدید منچستر.

فرگسن بهترین مربیه.گواردیولا اگه راست می گه به همون اندازه که فرگسن در منچستر هست در بارسلونا بمونه و با کم ترین ستاره ها بیشترین جام هارو بیاره.

لیگ برتر انگلیس اصلا قابل مقایسه با اسپانیا نیست.فرگسن با اون همه سنو سال بهترین مربی هست و تا الان ستارهای زیادی ساخته و فروخته.

فرگسن کجا گواردیولا کجا.

فرگوسن بهترین مربی دنیاست . اینو که خودمم قبول دارم ..... ولی همه چیز به مسائل فنی مربوط نیست

مثلا اگه فرگوسن همچین ستاره هایی رو داشت مطمئن باشید نمیتونست به موفقعیت برسه .... چون رابطه ی

دوستانه نمیتونه برقرار کنه و همین طور فلسفه ی استفاده کردن از این بازیکنان رو بلد نیست .....

گواردیولا با صمیمیت خاصی که داره با همه بازیکنان رابطه خوبی داره و این از عوامل موفقعیت بارساست ... که

این احساس رو یه مربی کهن سال نمیتونه داشته باشه .... یادتون نره فرگوسن با نیستر روی و بکام چه رفتار زشتی کرد

Great Milan
09-22-2011, 00:08
فرگوسن بهترین مربی دنیاست . اینو که خودمم قبول دارم ..... ولی همه چیز به مسائل فنی مربوط نیست

مثلا اگه فرگوسن همچین ستاره هایی رو داشت مطمئن باشید نمیتونست به موفقعیت برسه .... چون رابطه ی

دوستانه نمیتونه برقرار کنه و همین طور فلسفه ی استفاده کردن از این بازیکنان رو بلد نیست .....

گواردیولا با صمیمیت خاصی که داره با همه بازیکنان رابطه خوبی داره و این از عوامل موفقعیت بارساست ... که

این احساس رو یه مربی کهن سال نمیتونه داشته باشه .... یادتون نره فرگوسن با نیستر روی و بکام چه رفتار زشتی کرد
مگه گوارديولا با زلاتان مشكل نداشت؟فرگوسن هم با بكام!چه ربطي داره؟فرگوسن با بازيكونا روابط عاطفي نداره؟گوارديولا از وقتي اومده بارسا چندتا بازيكون ساخته؟فرگوسن اندازه موهاي سرش بازيكون ساخته و مقايسه اين دوتا ممكن نيست.به نظر تو تيم منچستر جو صميمي تري نسبت به بارسا وجود داره و دليلش هم اينه كه بازيكوناش كاملا بي ادعا هستند و دسمزدشون هم زياد نيست كه مغرور بشن و از همه مهمتر يه مربي بالاسرشونه كه لنگش تو تاريخ پيدا نميشه.فرگوسن بازيكوناي منچسترو مثل فرزندان خودش ميدونه و با اونا زندگي ميكنه.

AL1reZA
09-22-2011, 00:25

اصلا بازیکن های بارسا به درد فرگسن نمی خورن پیکه به درد فرگسن نخورد از منچستر رفت.چون سبک بازی یونایتد با بارسلونا زمین تا اسمون فرق می کنه.
بعد هم کی می گه که فرگسن احساس نداره که احساس نداشت تا الان رونی ویدیچ فردیناندو... از منچستر رفته بودند حتی نانی.رئال دنباله همشون بود اگه رابطه ی خوبی بینشون نبود تاحالا رفته بودند رئال

footballking12
09-22-2011, 00:26
نیمه ی اول رو که خیلی بد بازی کردیم.البته بهتره بگم والنسیا عالی کار کرد و ابیدال هم که تو این بازی افتضاح بوده.
امیدوارم با اومدن ویا به جای پدرو و ادریانو به جای ابیدال بارسا بتونه نتیجه رو جبران کنه.نبودن پیکه و اینیستا و سانچس حسابی تو زمین احساس میشه.
بیشترین ضربه رو تو نیمه ی اول از فضای خالی پشته سر دنی الوز خوردیم.به نظرم بارسا باید سیستم بازی رو از 3-4-3 به 4-3-3 تغییر بده

AL1reZA
09-22-2011, 00:26
مگه گوارديولا با زلاتان مشكل نداشت؟فرگوسن هم با بكام!چه ربطي داره؟فرگوسن با بازيكونا روابط عاطفي نداره؟گوارديولا از وقتي اومده بارسا چندتا بازيكون ساخته؟فرگوسن اندازه موهاي سرش بازيكون ساخته و مقايسه اين دوتا ممكن نيست.به نظر تو تيم منچستر جو صميمي تري نسبت به بارسا وجود داره و دليلش هم اينه كه بازيكوناش كاملا بي ادعا هستند و دسمزدشون هم زياد نيست كه مغرور بشن و از همه مهمتر يه مربي بالاسرشونه كه لنگش تو تاريخ پيدا نميشه.فرگوسن بازيكوناي منچسترو مثل فرزندان خودش ميدونه و با اونا زندگي ميكنه.
نظر این دوستمون هم کاملا درسته.من هم قبولش دارم.

alielguaje
09-22-2011, 01:38
همچین میگه همیشه انگار 11 بازیکن اصلیتون محصول خودتونن
و انگار تمام تاریخ بازیکن ساز بودید
و انگار بارسا 50 ساله تو صدر تیم های ازوپایی.....

حالا هر چی باشه ما حداقل تو هر بازی 7 یا 8 بازیکن محصول لاماسیا داریم ما مثل شما پول الکی خرج نمی کنیم

alielguaje
09-22-2011, 01:50
ما تا اخرین نفس از تیممان بارسا حمایت میکنیم

AL1reZA
09-22-2011, 01:50
حالا هر چی باشه ما حداقل تو هر بازی 7 یا 8 بازیکن محصول لاماسیا داریم ما مثل شما پول الکی خرج نمی کنیم
دوست عزیز رئال پول الکی خرج می کنه؟رئالی که امسال ساله بعد می بینید رئال نیست.رئالو چندین ساله دیگه خواهید دید.رئال الان داره تمام تلاششو می کنه که برای اینده یک تیم غیر مهار درست کنه.بازیکن هایی که می خره احتیاج به زمان دارن چون باید با هم هماهنگ شوند واین هماهنگی چند سال طول می کشه.کاری که شما خوب بلد هستید.

alielguaje
09-22-2011, 01:51
برای ما فرقی ندارد اول میشویم اخر میشویم قهرمان میشویم نمی شویم مهم این است که بارسلونا می ماند

alielguaje
09-22-2011, 01:53
دوست عزیز رئال پول الکی خرج می کنه؟رئالی که امسال ساله بعد می بینید رئال نیست.رئالو چندین ساله دیگه خواهید دید.رئال الان داره تمام تلاششو می کنه که برای اینده یک تیم غیر مهار درست کنه.بازیکن هایی که می خره احتیاج به زمان دارن چون باید با هم هماهنگ شوند واین هماهنگی چند سال طول می کشه.کاری که شما خوب بلد هستید.

تا بخوان با هم هماهنگ شن شما اونها رو فروختین مگه پرز رو نمیشناسی:nishkhand::nishkhand::nishkhand:m as:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-

AL1reZA
09-22-2011, 01:55
ما تا اخرین نفس از تیممان بارسا حمایت میکنیم

بله برادر عزیز کار درستی انجام می دی وظیفه ی هر طرفداره که تو شادی و غم با تیمش باشه.

به جای کری خوندن رئالی ها خواهشا برین تو تایپیک خودتون

دوست عزیز شما می ایید تو تاپیک ما به تیممان توهین می کنید ولی چیزی نمی گیم.می گیم دوستامون هستن.ما که میایم تو تاپیک شما توهین به شما یا تیمتان نمی کنیم.

AL1reZA
09-22-2011, 01:59
تا بخوان با هم هماهنگ شن شما اونها رو فروختین مگه پرز رو نمیشناسی:nishkhand::nishkhand::nishkhand:m as:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-
دوست عزیز تا زمانی مورینیو هست همه هستن.هدف مورینیو اینه که یک تیم غیر مهار به دنیا معرفی کنه بعد از رئال بره

alielguaje
09-22-2011, 01:59
می دونم دوست عزیز برای شما قهرمانی مهم نیست

ما به خاطر قهرمانی هوادار تیممون نیستیم قهرمان هم میشوم اما بارسا هدفش تیم بوده همیشه

alielguaje
09-22-2011, 02:01
دوست عزیز تا زمانی مورینیو هست همه هستن.هدف مورینیو اینه که یک تیم غیر مهار به دنیا معرفی کنه بعد از رئال بره

باور کن این طور نمیشه هیچ وقت

AL1reZA
09-22-2011, 02:06
باور کن این طور نمیشه هیچ وقت

دوست عزیز خواستن توانستن هست.
بار اول رئال هم نیست که بگیم این اتفاق هرگز رخ نمی ده.

footballking12
09-22-2011, 02:06
ولی من واقعا به والنسیا و مربیش تبریک میگم.درسته که شانس اوردن که نباختن ولی تنها تیمی بوده که تونست مردونه و بدونه خشونت و جنگ روانی درصد مالکیت توپ بارسا رو زیر 60 بیاره.خط هافبک والنسیا امروز استثنایی کار کرد.

AL1reZA
09-22-2011, 02:08
ما به خاطر قهرمانی هوادار تیممون نیستیم قهرمان هم میشوم اما بارسا هدفش تیم بوده همیشه
دقیقا ما رئالی ها هم همین طور ما حاضر هستیم تیم خوب بازی کنه اگه هم ببازه مهم نیست می دونی چرا؟چون دیگه نمی تونیم باخت رو تقصیر بازیکنان یا مربی بندازیم. مربی کارشو خوب انجام داده

alielguaje
09-22-2011, 02:09
ولی من واقعا به والنسیا و مربیش تبریک میگم.درسته که شانس اوردن که نباختن ولی تنها تیمی بوده که تونست مردونه و بدونه خشونت و جنگ روانی درصد مالکیت توپ بارسا رو زیر 60 بیاره.خط هافبک والنسیا امروز استثنایی کار کرد.

آره داداش رئال و منچستر جلوی خط حملموم کم میاوردن اما اونا ..............................

AL1reZA
09-22-2011, 02:09

درسته دوست عزیز. خودتون شاهد بازی بودید شما هم شانس اوردید هم اونا والنسیا چند موقیعت 100 درصد گل داشت.البته قرار نیست همه ی موقیعت های گل گل بشه.
به هر حال بازی تموم شد.به والنسیا تبریک می گم.

مشکل بارسا تو خط دفاع بود باید دوتا مدافع جذب کنه که موقع مصدومیت بازیکن ذخیره داشته باشه.

alielguaje
09-22-2011, 02:18
به امید توقف والنسیا و توقف دوباره رئال مادرید اسپانیا در برابر بارسلونای کاتالونیا

AL1reZA
09-22-2011, 03:08
بارسلونا نیمه اول بد کار کرد. وانچنان موقیعت گل نداشت.
والنسیا در نیمه اول عالی کار کرد می توانست بازی رو 3-1 در نیمه اول پیروز بشه که این اتفاق نیوفتاد.
نیمه دوم بارسا بهتر بازی کرد و توپ را دراختیار گرفت از اون طرف والنسیا هم پرس سختی کرده بود که موجب اذیت بارسا شده بود.در نیمه دوم والنسیا روی برده بود به ضد حملات.
در ضد حملات هم با دست پاچگی توپ رو به بارسا می دادند.کمی باهوش تر بودند موقیعت های بیشتری رو ایجاد می کردند.
و از این موقیعت ها استفاده نکردند که اخر گل خوردند و بازی مساوی شد.
مشکل اصلی بارسا تو خط دفاع بود بارسا باید دوتا مدافع خوب بخره برای ذخیره.
بهترین بازیکن زمین از نظر من ژاوی هرناندز بود.

اگه والنسیا این جوری پیش بره جز مدعی قهرمانی به حساب میاد.
بازیه زیبایی بود

ManUtd
09-22-2011, 08:21
به نطر من والنسيا خيلي تيم خوبي شده و ديشب عالي بازي كرد.والنسيا فقط واسه بردن اومده بود تو زمين و اگه يه كم خوش شانس بود بازي رو برده بود.والنسيا سال قبل هم بارسارو ازيت كرده بود و حتي تو نيوكمپ هم ميتونست بارسارو ببره.نيمه اول كلا والنسيا بهتر بازي كرد و موقعيت هاي خوبي داشت و با استفاده از نقطه ضعف بارسا يعني استفاده از فضاي خالي سمت راست خط دفاع بارسا كه دني الوز نفوز ميكنه تونست دو گل بزنه.نيم دوم باز اين والنسيا بود كه بازيو بهتر شروع كرد و يكي دوتا موقعيت خيلي خوب گيرش اومد كه استفاده نكرد ولي بارسا كم كم سوار بازي شد و چند موقعيت خوب داشت كه يكيشو گل كرد.بازم بارسا تو دفاع مشكل داره

VILLA 4 EVER
09-22-2011, 11:16
والنسیایی ها واقعا شانس آوردن که مسی و ویا نتونستن تک به تک هاشونو گل کنن. مخصوصا مسی که واقعا تو اون تک به تک بد کار کرد. ولی در کل هر دو تیم مخصوصا والنسیا خوب کار کردن.

DAVID VILLA is the best

spiderkiller
09-22-2011, 19:47
سلام دوستان خوبید؟
من یک هفته نبودم بازی های رو هم ندیدم به اینترنت هم دسترسی نداشتم.ظاهرا رئال از 2 بازی 1 امتیاز گرفته و بارسا از 1 بازی 1. واقعا داره بد پیش میره.الان منچستر خیلی قدرتمند تر داره ظاهر میشه.امیدوارم بارسایی ها رو فرم برگردن

David Sina
09-22-2011, 23:25
ویا خیلی بد بازی کرد دیشب .......... آمدنش به بازی اشتباه بود .......... امیدوارم والنسیا جلو رئال هم همین جوری بازی کنه ....
مساوی کردن با تیم صدر نشین بهتر از مساوی کردن با تیم قعرنشین است

mortezarm
09-22-2011, 23:31
ویا خیلی بد بازی کرد دیشب .......... آمدنش به بازی اشتباه بود .......... امیدوارم والنسیا جلو رئال هم همین جوری بازی کنه ....

:mage mishe:با 4 هفته صدرنشین فعرنشین معلوم نیست

Emad_Rowan
09-22-2011, 23:33
اره به نظر میرسه قوی ترین تیم حال حاضر منچستر .اما امیدوارم رئال به زمان اوج خودش برگرده

kian2000
09-23-2011, 00:27

سلام دوستان به نظر بنده بارسا از دقیقه 60 به بعد فوتبال بازی کرد واقعا تیاگو بازیکن اینده داریه سبک بازیش و تکنیکش با بقیه بازیکنان جوان بارسا متفاوته

alielguaje
09-23-2011, 00:29
سلام دوستان به نظر بنده بارسا از دقیقه 60 به بعد فوتبال بازی کرد واقعا تیاگو بازیکن اینده داریه سبک بازیش و تکنیکش با بقیه بازیکنان جوان بارسا متفاوته

داداشسلام عجب اوتار قشنگی داری:chakerim::chakerim::chakerim::chakerim::c hakerim:

AL1reZA
09-23-2011, 00:34

اره من هم قبولش دارم بازیکن اینده داری هست.

spiderkiller
09-23-2011, 09:39
چرا امسال اینطوری میشه.الکسیس و اینیستا و افلایی مصدومیت دارن . افلایی که 6 ماه مصدوم هست.اینیستا 1 ماه و الکسیس 1 ماه و نیم.نمیشه که اینطوری نامردیه.اگه مصدومیت ها ادامه پیدا کنه نباید فکر لالیگا بود

alielguaje
09-23-2011, 10:19
چرا امسال اینطوری میشه.الکسیس و اینیستا و افلایی مصدومیت دارن . افلایی که 6 ماه مصدوم هست.اینیستا 1 ماه و الکسیس 1 ماه و نیم.نمیشه که اینطوری نامردیه.اگه مصدومیت ها ادامه پیدا کنه نباید فکر لالیگا بود

داداش تیممونو چشم زدن فقط دعا کن دیگه مصدوم ندیم:gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye: :gerye::gerye::gerye:

spiderkiller
09-23-2011, 11:50
زیاد وضعشون خراب نیست.فقط گواردیولا دست از این ترکیب چیدن های متوالی برداره خیلی خوب میشد.اگه بارسا همون 4-3-3 فصل قبل رو داشته باشه با نفوذ های دنی الوز الان همه بازی ها 3 امتیاز رو گرفته بودیم ولی الان پپ داره یک ترکیب کاملا متحرک میچینه.بازی رو با 3-4-3 شروع میکنن بعد میکنن 4-3-3 بعد 3-5-2 اگرم دید داره امتیاز از دست میده اخرش میکنش 4-2-4 دقیقا به همین شکل هست.مخصوصا 3-4-3 و 4-2-4 .بازی کردن با سه مدافع بینهایت سخت هست که گواردیولا نمیخواد دست بکشه از این کارش.این کار کار اینتر رو تموم کرد الان نوبت بارساست که تاوان ببینه.مطمعنم بارسا بازی با اتلتیکو رو 4-3-3 شروع میکنه که به محض گل زدن به 3-4-3 تغیر پیدا میکنه .امیدوارم ابیدال درس گرفته باشه و بدونه که گل به خودی اون بود که برامون 2 امتیاز اب خورد

ManUtd
09-23-2011, 12:00
به نظر من بارسا امسال از مصدوميت بازيكوناي هافبك و مهاجمش ضربه نميخوره و بيشتر از مصدوميت مدافعانش ضربه ميخوره.چون تو خط هافبك فابرگاسو خريدين و تياگو هم اوج گرفته.مهاجم هاتون هم كه الانشم كامله البته با وجود مصدوميت سانچز و افلاي رو نيمكت كسيو نداريد ولي بارسا تو خط دفاع خيلي اسيب پذيره و در نبود پويول و پيكه دفاعتو مثل اتوبان شده!ابيدال و ماسكرانو اصلا نميتونن نقش يه مدافع خوب رو ايفا كنن.البته حتي اگه يكي از بين پويول و پيكه هم نباشن بازم زياد خوب نميشه! ميليتورو هم كه فروختيد! به نظر من الكسيس سانچز خيلي بازيكون خوبيه ولي امسال بارسا بيشتر به يك مدافع نياز داشت تا مهاجم

spiderkiller
09-23-2011, 13:23
به نظر من بارسا امسال از مصدوميت بازيكوناي هافبك و مهاجمش ضربه نميخوره و بيشتر از مصدوميت مدافعانش ضربه ميخوره.چون تو خط هافبك فابرگاسو خريدين و تياگو هم اوج گرفته.مهاجم هاتون هم كه الانشم كامله البته با وجود مصدوميت سانچز و افلاي رو نيمكت كسيو نداريد ولي بارسا تو خط دفاع خيلي اسيب پذيره و در نبود پويول و پيكه دفاعتو مثل اتوبان شده!ابيدال و ماسكرانو اصلا نميتونن نقش يه مدافع خوب رو ايفا كنن.البته حتي اگه يكي از بين پويول و پيكه هم نباشن بازم زياد خوب نميشه! ميليتورو هم كه فروختيد! به نظر من الكسيس سانچز خيلي بازيكون خوبيه ولي امسال بارسا بيشتر به يك مدافع نياز داشت تا مهاجم
کاملا باهات موافقم ولی به نظرم پپ میتونه از یک تصمیم جسورانه استفاده کنه و الکسیس رو دفاع چپ بزاره.قابلیت های دفاعی الکسیس واقعا بیشتر از ابیدال هست.اگه اینکار رو بکنه میتونه مشکل دفاع رو هم حل کنه ولی 70 درصد مطمئنم اینکار رو در شروع بازی نمیکنه ممکنه در اواسط بازی اینکار با چرخش بازیکنا انجام بشه.با اینکار میتونه روی نفوذ الکسیس هم استفاده کنه

AL1reZA
09-23-2011, 13:28
من از یکی از تاکتیک های بارسا خیلی خوشم میاد اون هم اینه که هافبک میانیشون بهترین دفاع شون هست.کلا من این تاکتیکو خیلی دوست دارم.
ولی بارسا حتما باید دوتا مدافع خوب جذب کنه.

footballking12
09-25-2011, 01:30
باشه ممنون که راهنماییم کردی ولی اخبار من هیچ ربطی به نقل و انتقالات نداره:gahhr::ehe:

نه داداش اون تاپیکی که دوستمون بهش اشاره کرد مربوط به نقل و انتقالات-اخبار و حواشی بارسا میشه که برای نظم بیشتر بهتره اونجا اخبار رو بذاریم

footballking12
09-25-2011, 01:36
خب تیریک میگم بارسا موفق شد به قول فردوسی پور با پنجه معروف اتلتیکو رو شکست بده.بهترین نکته تو بازی این بود که بارسا گلی دریافت نکرد با اینکه بارسا ابتدا بازی رو با ترکیب 3-4-3 شروع کرد.شاید دلیله گل نخوردن بارسا این بود که اتلتیکو مثله والنسیا هافبک های توانمندی نداشت.
خدا رو شکر مسی هم هتریک کرد و به صدر جدول گلزنان رفت و هر 3 گل رو هم در جریان بازی زد نه از روی نقطه ی پنالتی.

David Sina
09-25-2011, 12:40
پیروزی شیرینی بود مخصوصا مقابل مادریدی ها یه حال دیگه ای داره .............

دیشب بیش تر از قبل به برتری مسی بر رونالدو پی بردم ......... رونالدو میخواد فقط گل بزنه هرجوری که بشه ...... دروازه خالی خودشو میندازه رو زمین که پنالتی بگیره .......... ولی مسی از این کارا بلد نیست ....... عاشقتم مسی

امیدوارم زودتر پیکه و پویول آمادگیشون به دست بیارند اینجوری اگه باشه تو دفاع به مشکل میخوریم

ManUtd
09-25-2011, 12:56
برد بارسارو به همه بارسايي ها تبريك ميگم.بارسا ديشب خوب بازي كرد و مشكلات بازي هاي گزشتشو تكرار نكرد و كلا سوار بر بازي بود به خاطر همين تونست با يه نتيجه خوب بازيو ببره! مسي هم خوب بازي كرد و گل هاي قشنگي زد ولي اين كه اين دوستمون ميگه هر گل مسي به 10 گل كريس ميرزه حرف غير منطقي هست!خوب وقتي پنالتي ميشه بايد پنالتي زن تيم پنالتيو بزنه و نميشه بگي كريس گل بدي زد! مگه مسي پنالتي نميزنه؟ اين حرفارو نزنيد تورو خدا 1 اگه شوما بحثت اينه كه مسي گلزن تره كه به نظر من اينجوري نيست و البته نظر شوما هم واسه من محترمه ولي اگه بخواي بگي گل هاي مسي قشنگتره نميشه! ببخشيد زياد حرف زدم دوستان:chakerim:

David Sina
09-25-2011, 13:00
مسی هیچ وقت خودشو نمیزنه زمین که پنالتی بگیره ............... مسی هیچ وقت ادا اصول در نمیاره ............ مسی هیچ وقت دروازه خالی خودشو نمیزنه به زمین ........ مسی هیچ وقت تماشاگرای حریف رو تحریک نمیکنه ........مسی هیچ وقت به مربی حریف توهین نمیکنه ......... ولی رونالدو همه اینکارارو میکنه

ManUtd
09-25-2011, 13:14
مسی هیچ وقت خودشو نمیزنه زمین که پنالتی بگیره ............... مسی هیچ وقت ادا اصول در نمیاره ............ مسی هیچ وقت دروازه خالی خودشو نمیزنه به زمین ........ مسی هیچ وقت تماشاگرای حریف رو تحریک نمیکنه ........مسی هیچ وقت به مربی حریف توهین نمیکنه ......... ولی رونالدو همه اینکارارو میکنه

داداش چرا جواب منو ندادي؟شوما خيلي ديگه شاخي!همش كري؟دست بردار ديگه! مسي تماشاگراي حريفو تحريك نميكنه؟بازي بارئال تو سانتياگو يادت رفته؟چه جوري توپو به كناره زمين كوبيد! اصلا چه ربطي به اين مسائل داره؟حالا كه اينجوريه من ميخوام با تو شرط بندي كنم! يه بار يكي از دوستان بارسايي پيشنهاد شرطبندي كرد كه قبول نكردم چون دوست نداشتم باهاش شرط ببندم چون خيلي از شوما بهتر صحبت ميكنه فقط كري نميخونه! شوما هم بچه باحالي هستي ولي خيلي ديگه كري ميخوني و بازيكوناي رئالو مسخره ميكني! اگه موافق شرطبندي هستي يه پيام بده داداش

spiderkiller
09-25-2011, 13:37
دوستان زیاد جدی نگیرید اول فصله اصلا یکهو دیدیم مسی یا رونالدو مصدوم شدن.مهم اخر فصل الان فقط برای تفریح باید کل کل کنیم.اصل نتیجه اخر فصله خودتون رو همین اول فصل حساس نکنید

ManUtd
09-25-2011, 13:55
دوستان زیاد جدی نگیرید اول فصله اصلا یکهو دیدیم مسی یا رونالدو مصدوم شدن.مهم اخر فصل الان فقط برای تفریح باید کل کل کنیم.اصل نتیجه اخر فصله خودتون رو همین اول فصل حساس نکنید
آره داداش منم موافقم ولي ميبيني كه اين دوستمون داويد سينا ديگه زيادي كري ميخونه در صورتي كه من اصلا واسش كري نخوندم و هميشه وقتي ميام تو تايپيك شوما از بارسا تعريف ميكنم و خوبي هاشو ميگم و اصلا كري نميخونم!
داداش تو قبول نداري كريس هم پتانسيل بهترين بازيكون جهان شدن رو داره؟آخه هرچي باشه كريس هم يه بار بهترين شده و اون موقع هم بازيكونايي مثل رونالدينيو و كاكا و همين مسي و ....رقيباش بودن و اون با موفقيت تو منچستر و بازيهاي خوبش بهترين شد(2008).قبول دارم مسي هم تو اين دو سال خيلي خوب بازي كرده و از كريس بهتر و موفقتر بوده و الانم خيلي آمادس.ولي بعضي بارسايي ها يه جوري صحبت ميكنن كه انگار رونالدو هم كم بازي كنيه! رونالدو فصل پيش با اينكه به نظر من هنوز مثل سال 2008 نبود ولي 53 گل زد و نسبتا خوب بازي كرد.ولي امسال رونالدو هم ميتونه بهترين بشه و ديديد كه تو بازي هاي سوپر كاپ هم خوب بازي كرد.پس همش يه طرفه نظر نديم و قبول كنيم كه مسي يه سري خصوصيات داره و كريس يه سري كه هردوشون ميتونن بهترين تو جهان باشن.بازم ببخش كه پرحرفي كردم داداش:bia baghalam:

spiderkiller
09-25-2011, 16:19
دوستمون درست میگه کلا مقایسه اینکه کی بهتره کار اشتباهی هست.مسی از همه خصوصیات مقدار متوسط رو داره و در بعضی خصوصیات عالی هست.ولی کریس فقط توی بعضی از خصوصیات فوق العاده هست ولی بقیه ضعیف.مثلا کریس سرعتش بیشتر از مسی هست.قدرتش همینطور ولی هوش و دقت و تمرکز مسی رو نداره.هردو بازیکن بزرگی هستن و با بازی کاملا متفاوت . مثلا کریس بیشتر شوت از جناحین میزنه.دریپل های سرعتی انجام میده و گیج کننده که گاهی حتی یک نفر رو از پیش رو برنمیداره ولی میتونه دفاع رو با پا عوض کردن به هم بریزه.همینطور مسی بیشتر نفوذ میکنه و تک به تک میسازه.دریپل های درگیری انجام میده(یعنی بیشتر روی سرعت تغیر جهت و رد کردن کامل بازیکن رو تمرکز داره مثلا دریپل کشویی انجام میده ولی کریس مثلا توی یک حرکت به سرعت توپ رو تو پاش میچرخونه و استارت میزنه که باعث ردکردن بازیکن میشه ولی نه کامل) و مسی از بازیسازی که میکنه به تیم نفع میرسونه.کلا سبک بازیشون فرق داره ولی من مسی رو بیشتر قبول دارم:yes:

footballking12
09-25-2011, 17:59
انصافا دیشب رونالدو و کاکا اصلا تمارض نکردن و واقعا هر دو پنالتی رئال صحیح بود.و دوستمو سعید7 هم کاملا درست میگه چون رونالدو پنالتی زنه رئال هست و باید پنالتی ها رو تبدیل به گل کنه.
بچه ها لطفا دوستانه کری خونی کنین و مستقیما به بازیکنی توهین نکنید.مخصوصا به مسی و رونالدو که بهترینهای جهان هستن.

alielguaje
09-25-2011, 18:04
تبریک بچه ها از مادریدی ها بازی رو بردیم

AL1reZA
09-25-2011, 18:09
انصافا دیشب رونالدو و کاکا اصلا تمارض نکردن و واقعا هر دو پنالتی رئال صحیح بود.و دوستمو سعید7 هم کاملا درست میگه چون رونالدو پنالتی زنه رئال هست و باید پنالتی ها رو تبدیل به گل کنه.
بچه ها لطفا دوستانه کری خونی کنین و مستقیما به بازیکنی توهین نکنید.مخصوصا به مسی و رونالدو که بهترینهای جهان هستن.

من هم موافقم.درست نیست راجب این دو ستاره بد بگیم.

ManUtd
09-25-2011, 18:16
دوستمون درست میگه کلا مقایسه اینکه کی بهتره کار اشتباهی هست.مسی از همه خصوصیات مقدار متوسط رو داره و در بعضی خصوصیات عالی هست.ولی کریس فقط توی بعضی از خصوصیات فوق العاده هست ولی بقیه ضعیف.مثلا کریس سرعتش بیشتر از مسی هست.قدرتش همینطور ولی هوش و دقت و تمرکز مسی رو نداره.هردو بازیکن بزرگی هستن و با بازی کاملا متفاوت . مثلا کریس بیشتر شوت از جناحین میزنه.دریپل های سرعتی انجام میده و گیج کننده که گاهی حتی یک نفر رو از پیش رو برنمیداره ولی میتونه دفاع رو با پا عوض کردن به هم بریزه.همینطور مسی بیشتر نفوذ میکنه و تک به تک میسازه.دریپل های درگیری انجام میده(یعنی بیشتر روی سرعت تغیر جهت و رد کردن کامل بازیکن رو تمرکز داره مثلا دریپل کشویی انجام میده ولی کریس مثلا توی یک حرکت به سرعت توپ رو تو پاش میچرخونه و استارت میزنه که باعث ردکردن بازیکن میشه ولی نه کامل) و مسی از بازیسازی که میکنه به تیم نفع میرسونه.کلا سبک بازیشون فرق داره ولی من مسی رو بیشتر قبول دارم:yes:

داداش حالا خوب شد.اين معلومه كه هر كسي به يه بازيكون علاقه داره و بازيشو قبول داره.مثلا شوما ميگي من بازي مسيو بيشتر قبول دارم و منم ميگم بازي كريسو بيشتر قبول دارم.اين مشكلي نداره! اما اين كه همين جور بي منطق مقايسه كنيم نميشه!داداش شوما يه سري خصوصيات از هر دوبازيكونو گفتي ولي كامل نگفتي اتفاقا منم يه نظر سنجي واسه همين خصوصيات مسي و كريس گزاشته بودم كه مديران حزفش كردن! حالا من خصوصياتو مقايسه ميكنم داداش:
قبل از مقايسه يه نكته اشاره كنم:شوما گفتي كريس هوش و دقت و تمركز مسيو نداره كه به نظر من همشو راست گفتي به جز هوش!كريس خيلي باهوشه و اصلا نميشه بگي مسي باهوش تره ولي تمركز و رو قبول دارم مسي بيشتر داره و دقت رو هم يه خورده!
حالا مقايسه از همه خصوصياتي كه يك بازيكون ميتونه داشته باشه:1_پاس/2_شوت/3_سرعت/4_استارت سريع/5_قدرت بدني/6_سرزني/7_پرش/8_حركات فانتزي و نمايشي/9_گلزني/10_كار تيمي/11_زربه ايستگاهي/12_دريبل/13_قدرت استفاده از پاي مخالف/حالا جلو شوماره هر خصوصيت هر بازيكون بهتر بود مثبت ميزارم و هركدوم بدتر بود منفي

مسي:1_مثبت2_منفي3_منفي4_مثبت5_ نفي6_منفي7_منفي8_منفي9_منفي
10_مثبت11_منفي12_مثبت13_منفي

رونالدو:1_منفي2_مثبت3_مثبت4_م في5_مثبت6_مثبت7_مثبت8_مثبت9_م بت
10_منفي11_مثبت12_منفي13_مثبت
به خدا من بي طرف اينارو راي دادم و بايد بگم هميشه يه بازيكون نميتونه از خصوصياتش به نحو احسن استفاده كنه و برعكس يه بازيكون خيلي عالي استفاده ميكنه مثلا مسي با اعتماد به نفس و خصوصيات بي نظيري كه داره دوسال پياپي بهترين بازيكون جهان شد ولي رونالدو بعد از سال 2008 هنوز نتونسته از خصوصياتش به نحو احسن استفاده كنه وبه همين خاطر بهترين نشده و بايد ديد امسال چه اتفاقي ميفته
دوستان رئالي و بارسايي بيياين و نظرتونو بدين ولي با انصاف نظر بدين.ممنون

spiderkiller
09-25-2011, 18:32
داداش من از نظر ضربه ایستگاهی مسی و استارت رونالدو کاملا باهات مخالفم.مسی فوق العاده ایستگاهی میزنه فقط بیشتر وقتا بدشانسی میاره که توپ به زیر تیرک میخوره و دوباره برمیگرده به زمین و تازه من از مسی گل ایستگاهی زیاد دیدم اما راستش رو بخوایی ندیدم رونالدو گل ایستگاهی درستی بزنه.پارسال دوبار دیدم یکی جلوی میلان و یکی هم که په په خورد بهش.یعنی اگه اون مثبت هست باید مسی هم مثبت باشه.استارت سریع هم انصافا کسی سرعت استارت رونالدو رو نداره.درسته بعد کم میاره ولی استارتاش خیلی سریع هست.از لحاظ شوت مسی هم باهات مخالفم چون مسی به جای قدرت بیشتر شوتا رو فنی و حسابشده با یک قدرت منطقی میزنه اما کریس فقط قوی میزنه.اگه نصف قدرت شوتش رو کم کنه و به دقتش اضافه کنه راحت از خارج محوطه گل میزنه اما الان کم میبینیم از خارج محوطه بزنه.بعد مهم ترین مهمترین فاکتوری که باید یک ورزشکار داشته باشه رو شما بهش اشاره نکردی.اخلاق ورزشی.که مسی انصافا خیلی اخلاقش بهتر از رونالدو هست.البته اینا نظر شخصی منه.هرکسی نظر خودش رو داره :ghelyon:

mamaliss
09-25-2011, 19:00
رکوردی دیگر برای یاران گواردیولا.
در 6 هفته ای که از لالیگا میگذره به غیر از هفته اول که لغو شد بارسا 3 بازی در داخل خانه و 2 بازی در خارج خانه انجام داده که این نتایج بدست آمد.
هفته اول: مالاگا - بارسلونا لغو شد
هفته دوم: بارسلونا 5 - 0 ویارئال
هفته سوم: رئال سوسيداد 2 - 2 بارسلونا
هفته چهارم: بارسلونا 8 - 0 اوساسونا
هفته پنجم: والنسیا 2 - 2 بارسلونا
هفته ششم: بارسلونا 5 - 0 اتلتیکو مادرید
بارسلونا در 3 دیداری که در نیوکمپ مقابل ویارئال، اوساسونا و اتلتیکو مادرید انجام داد 18 گل زد و هیچ گلی دریافت نکرد. به عبارت دیگر میانگین فوق العاده 6 گل در هر بازی را بدست آورد!!! :ahaaaaaa:
این جاست که تیم های دیگر اروپا معنای جهنم نیوکمپ را می فهمند.
آیا تیم های دیگر در نیوکمپ جان سالم بدر خواهند برد؟؟؟؟؟؟ :ey babaaa:
بارسلونا در حال حاضر با 11 امتیاز در رده دوم جدول می باشد.

ManUtd
09-25-2011, 19:15
داداش من از نظر ضربه ایستگاهی مسی و استارت رونالدو کاملا باهات مخالفم.مسی فوق العاده ایستگاهی میزنه فقط بیشتر وقتا بدشانسی میاره که توپ به زیر تیرک میخوره و دوباره برمیگرده به زمین و تازه من از مسی گل ایستگاهی زیاد دیدم اما راستش رو بخوایی ندیدم رونالدو گل ایستگاهی درستی بزنه.پارسال دوبار دیدم یکی جلوی میلان و یکی هم که په په خورد بهش.یعنی اگه اون مثبت هست باید مسی هم مثبت باشه.استارت سریع هم انصافا کسی سرعت استارت رونالدو رو نداره.درسته بعد کم میاره ولی استارتاش خیلی سریع هست.از لحاظ شوت مسی هم باهات مخالفم چون مسی به جای قدرت بیشتر شوتا رو فنی و حسابشده با یک قدرت منطقی میزنه اما کریس فقط قوی میزنه.اگه نصف قدرت شوتش رو کم کنه و به دقتش اضافه کنه راحت از خارج محوطه گل میزنه اما الان کم میبینیم از خارج محوطه بزنه.بعد مهم ترین مهمترین فاکتوری که باید یک ورزشکار داشته باشه رو شما بهش اشاره نکردی.اخلاق ورزشی.که مسی انصافا خیلی اخلاقش بهتر از رونالدو هست.البته اینا نظر شخصی منه.هرکسی نظر خودش رو داره :ghelyon:
داداش به خدا من خيلي ناراحت ميشم چون ميبينم بدون آگاهي داري صحبت ميكني!:narahat:
داداش مسي از 5 ساله پيش چندتا ضربه ايستگاهي گل كرده؟كريس چي؟كريس واقعا از لحاظ ضربه ايستگاهي يكي از بهترين ها تو جهانه و يه سبك جديد واسه زدن ضربه استگاهي ابداع كرده نميشه از اين نظر با مسي كه خيلي كم ضربه ايستگاهي گل ميزنه مقايسه بشه!كريس از وقتي اومده رئال يعني سال 2010 12 تا ضربه ايستگاهي گل زده ولي مسي نصفشو هم نزده!در مورد شوت بايد بگم مسي دقت شوتش از كريس بالا تر نيست ولي شوت خودش بيشتر دقت داره تا قدرت! اصلا كريس خيلي بهتر شوت ميكنه و گل هاي زيادي با شوت زده كه ديگه حوصلم نگرفت مثل ضربه ايستگاهي برم كليضهارو چك كنم و بهت دقيقا بگم چندتا گل از شوت راه دور زده اونم تو همين رئال!
كريس شوت هاش هم قدرت داره و هم دقت و با پاي چپ هم ميتونه شوت هاي خوبي بزنه كه بهترين شوتي كه تا بحال كريس زده گلي كه سال 2009 به پورتو زد بود كه اصلا تو هر 10 سال اونجور گليو هيچ بازيكوني نميزنه!در ضمن كريس تو منچستر و تيم ملي هم يه علمه ضربه ايستگاهي گل كرده! اما در مورد استارت سريع مسي بهتره و وقتي هم كه ميبيني چندتا بازيكونو دريبل ميزنه به خاطر همينه1مسي وقتي ميخواد دريبل كنه جهت حركتش رو ناگهاني عوض ميكنه و يه استارت سريع ميزنه و بازيكونا جا ميمونن مثلا گلي كه به رئال زد كه چند بازيكونو پشت سر گزاست(ديدار رفت جام قهرمانان پارسال)اما كريس استارت هاش بلنده و تو كورس ها بهتر عمل ميكنه.اميدوارم برداشت بدي از حرفهاي من نداشته باشي داداش چون من كاملا دوستانه و بي طرف دارم صحبت ميكنم.دمت گرمbaghal:-

David Sina
09-25-2011, 19:33
رکوردی دیگر برای یاران گواردیولا.
در 6 هفته ای که از لالیگا میگذره به غیر از هفته اول که لغو شد بارسا 3 بازی در داخل خانه و 2 بازی در خارج خانه انجام داده که این نتایج بدست آمد.
هفته اول: مالاگا - بارسلونا لغو شد
هفته دوم: بارسلونا 5 - 0 ویارئال
هفته سوم: رئال سوسيداد 2 - 2 بارسلونا
هفته چهارم: بارسلونا 8 - 0 اوساسونا
هفته پنجم: والنسیا 2 - 2 بارسلونا
هفته ششم: بارسلونا 5 - 0 اتلتیکو مادرید
بارسلونا در 3 دیداری که در نیوکمپ مقابل ویارئال، اوساسونا و اتلتیکو مادرید انجام داد 18 گل زد و هیچ گلی دریافت نکرد. به عبارت دیگر میانگین فوق العاده 6 گل در هر بازی را بدست آورد!!! :ahaaaaaa:
این جاست که تیم های دیگر اروپا معنای جهنم نیوکمپ را می فهمند.
آیا تیم های دیگر در نیوکمپ جان سالم بدر خواهند برد؟؟؟؟؟؟ :ey babaaa:
بارسلونا در حال حاضر با 11 امتیاز در رده دوم جدول می باشد.

داداش امضات خیلی باحاله .................. مثه خودت ...حال کردیم .......... واقعا این رونالدو همش غر میزنه و بد اخلاقه ........ تفاوت اخلاقی مسی و رونالدو زمین تا آسمونه :ahaaaaaa:

David Sina
09-25-2011, 19:36
داداش چرا جواب منو ندادي؟شوما خيلي ديگه شاخي!همش كري؟دست بردار ديگه! مسي تماشاگراي حريفو تحريك نميكنه؟بازي بارئال تو سانتياگو يادت رفته؟چه جوري توپو به كناره زمين كوبيد! اصلا چه ربطي به اين مسائل داره؟حالا كه اينجوريه من ميخوام با تو شرط بندي كنم! يه بار يكي از دوستان بارسايي پيشنهاد شرطبندي كرد كه قبول نكردم چون دوست نداشتم باهاش شرط ببندم چون خيلي از شوما بهتر صحبت ميكنه فقط كري نميخونه! شوما هم بچه باحالي هستي ولي خيلي ديگه كري ميخوني و بازيكوناي رئالو مسخره ميكني! اگه موافق شرطبندي هستي يه پيام بده داداش

کری و شرط بندی چیه دیگه :hehee: حرف حق جواب نداره دیگه ............ میخواستم اینو بگم که باید قبول کنید که مسی از رونالدو برتره ........ حالا اگه از نظر فوتبالی شک دارید از نظر اخلاقی دیگه مطمئن باشید ..... اه کلافم کردیددددددددددددددد :gijjj:

ManUtd
09-25-2011, 19:42
داداش امضات خیلی باحاله .................. مثه خودت ...حال کردیم .......... واقعا این رونالدو همش غر میزنه و بد اخلاقه ........ تفاوت اخلاقی مسی و رونالدو زمین تا آسمونه :ahaaaaaa:
تو كه فقط حاشيه ميري و اصلا تو بحث فني شركت نميكني!:ogh:
راجع به امضاي اون دوستمون هم بايد بگم خيلي چيزه معموليه!چهارتا پاس به هم ميدن و كريس هم يه چند متر ميدوه حالا شوما افتخار ميكنيد كه كريسو چند متر دوونديد مشكل خودتونهmas:-شوما كه اينقدر از اخلاق صحبت مسي صحبت ميكني خودت به هيچ وجه اينجوري نيستيbinamتازه اخلاق كريم باقري هم از مسي بهتره:khandeeeee bahal:mas:-:hehee:

spiderkiller
09-25-2011, 23:04
داداش به خدا من خيلي ناراحت ميشم چون ميبينم بدون آگاهي داري صحبت ميكني!:narahat:
داداش مسي از 5 ساله پيش چندتا ضربه ايستگاهي گل كرده؟كريس چي؟كريس واقعا از لحاظ ضربه ايستگاهي يكي از بهترين ها تو جهانه و يه سبك جديد واسه زدن ضربه استگاهي ابداع كرده نميشه از اين نظر با مسي كه خيلي كم ضربه ايستگاهي گل ميزنه مقايسه بشه!كريس از وقتي اومده رئال يعني سال 2010 12 تا ضربه ايستگاهي گل زده ولي مسي نصفشو هم نزده!در مورد شوت بايد بگم مسي دقت شوتش از كريس بالا تر نيست ولي شوت خودش بيشتر دقت داره تا قدرت! اصلا كريس خيلي بهتر شوت ميكنه و گل هاي زيادي با شوت زده كه ديگه حوصلم نگرفت مثل ضربه ايستگاهي برم كليضهارو چك كنم و بهت دقيقا بگم چندتا گل از شوت راه دور زده اونم تو همين رئال!
كريس شوت هاش هم قدرت داره و هم دقت و با پاي چپ هم ميتونه شوت هاي خوبي بزنه كه بهترين شوتي كه تا بحال كريس زده گلي كه سال 2009 به پورتو زد بود كه اصلا تو هر 10 سال اونجور گليو هيچ بازيكوني نميزنه!در ضمن كريس تو منچستر و تيم ملي هم يه علمه ضربه ايستگاهي گل كرده! اما در مورد استارت سريع مسي بهتره و وقتي هم كه ميبيني چندتا بازيكونو دريبل ميزنه به خاطر همينه1مسي وقتي ميخواد دريبل كنه جهت حركتش رو ناگهاني عوض ميكنه و يه استارت سريع ميزنه و بازيكونا جا ميمونن مثلا گلي كه به رئال زد كه چند بازيكونو پشت سر گزاست(ديدار رفت جام قهرمانان پارسال)اما كريس استارت هاش بلنده و تو كورس ها بهتر عمل ميكنه.اميدوارم برداشت بدي از حرفهاي من نداشته باشي داداش چون من كاملا دوستانه و بي طرف دارم صحبت ميكنم.دمت گرمbaghal:-

داداش درمورد ایستگاهی من گفتم من ندیدم نگفتم که نزده.اشتباه برداشت نکن:balesh: تیمای دیگه ارزوی داشتن ایستگاهی زنی مثل مسی رو دارن اون وقت بی انصافی هست شما بگی بلد نیست.(منفی بدی)از نظر شوت زدن هم که گفتم هردو خوب میزنن ولی مسی فنی و رونالدو قدرتی میزنه غیر از اینه؟درکل بازم میگم هردو بازیکن خوبین و رونالدو به خاطر اینکه موقع دریپل درگیر نمیشه به نسبت بازیش چشمنواز تر هست ولی وقتی بارسایی باشی از دریپل های درگیری مسی خوشت میاد چون نتیجه میده(معمولا تا 60 درصد به محوطه ختم میشه چه با پاس چه با دریپل و یک و دو) ولی اگه رئالی باشی به نسبت کمتر از دریپل های رونالدو خوشت میاد چون معمولا از جناحین دریپل میکنه(معمولا نه همیشه) سانتر میکنه یا پنالت میگیره که درصورتی که پنالت نشه بقیش معمولا جواب نمیده

David Sina
09-25-2011, 23:08
تو كه فقط حاشيه ميري و اصلا تو بحث فني شركت نميكني!:ogh:
راجع به امضاي اون دوستمون هم بايد بگم خيلي چيزه معموليه!چهارتا پاس به هم ميدن و كريس هم يه چند متر ميدوه حالا شوما افتخار ميكنيد كه كريسو چند متر دوونديد مشكل خودتونهmas:-شوما كه اينقدر از اخلاق صحبت مسي صحبت ميكني خودت به هيچ وجه اينجوري نيستيbinamتازه اخلاق كريم باقري هم از مسي بهتره:khandeeeee bahal:mas:-:hehee:

من بعضی جاها میرم تو حاشیه ......... بیشتر بحث فنی میکنم ...... تازه داداش سعید من به این خوش اخلاقی دلت میاد این جوری به من میگی ؟ :he::hehee: اخلاق حرفه ای و ورزشی مسی برتز از رونالدو هست دیگه .اینو به هرکسی بگی قبول داره خداییش :khahesh:.............

mortezarm
09-25-2011, 23:13
من بعضی جاها میرم تو حاشیه ......... بیشتر بحث فنی میکنم ...... تازه داداش سعید من به این خوش اخلاقی دلت میاد این جوری به من میگی ؟ :he::hehee: اخلاق حرفه ای و ورزشی مسی برتز از رونالدو هست دیگه .اینو به هرکسی بگی قبول داره خداییش :khahesh:.............
باور کنید بدون تعصب میگم مسی خیلی آب زیر کاهه
کاراش کم کم دارن رو میشن مثل ماجراش با سلونا
اما کریس خیلی زود بعضی کازاش تابلو شد:gijjj:

David Sina
09-25-2011, 23:15
باور کنید بدون تعصب میگم مسی خیلی آب زیر کاهه
کاراش کم کم دارن رو میشن مثل ماجراش با سلونا
اما کریس خیلی زود بعضی کازاش تابلو شد:gijjj:

مسائل شخصیشون که به خودشون مربوطه .... بحث ما سر اخلاق ورزشیه .... اونی که تو زمین به نمایش میگذارند

mortezarm
09-25-2011, 23:22

مسائل شخصیشون که به خودشون مربوطه .... بحث ما سر اخلاق ورزشیه .... اونی که تو زمین به نمایش میگذارند

اونوقت منظور از اخلاق ورزشی چیه
مسی چی نشون میده که ما ندیدیم:ghelyon:

David Sina
09-25-2011, 23:28
یه کلیپ باحال و خنده دار از رونالدو ........... بارسایی های عزیز ببینند ...... میخواستم بزارمش تو بخش کلیپ ها ولی گفتم رئالی ها گریه نشند

آنتی رونالدو ([Only Registered And Activated Users Can See Links] ebm)

David Sina
09-25-2011, 23:33
" کریس رونالدو گریه میکنن مثل یک کودک " این عنوان کلیپی بود که توی یه سایت دیدم ....... اینم خنده داره حتما ببینید
گریه نکن کوچولوووووووو ([Only Registered And Activated Users Can See Links] ebm)

spiderkiller
09-26-2011, 12:01
فقط مسی راستی david sina پسوند این فایلا که برای دانلود گزاشتی رو چی باید گزاشت؟

David Sina
09-26-2011, 12:12
فقط مسی راستی david sina پسوند این فایلا که برای دانلود گزاشتی رو چی باید گزاشت؟

مگه پسوورد میخواد ؟؟؟؟ میزنی روش دانلود میکنی یا خودشو نشون میده یا توی یه صفحه وب نشون میده

David Sina
09-26-2011, 21:47
لوییس انریکه تو تیم بی بارسا میموند فکر کنم سنگین تر بود ......... دیشب بازی رم و پارما رو دیدم داشت خوابم میبرد از بس کسل کننده بود ........ بیخود نیست که ورزشگاه های ایتالیا همش خالیه
لیگ اسپانیا امسال متحول شده و تیم ها شجاعت و جسارت بیشتری پیدا کردند ....

spiderkiller
09-26-2011, 22:06
مگه پسوورد میخواد ؟؟؟؟ میزنی روش دانلود میکنی یا خودشو نشون میده یا توی یه صفحه وب نشون میده
داداش پسوندش webm هست منم برنامه ای ندارم که نشون بده

spiderkiller
09-26-2011, 22:10
خیلی باحاله هر یک ماه یک بار یکی از بازیکنای رئال میاد میگه شکست دادن بارسا غیرممکن نیست.این دفعه هم په په گفته :hihi::khandeeeee bahal: شتر در خواب بیند پنبه دانه

David Sina
09-26-2011, 22:13
داداش پسوندش webm هست منم برنامه ای ندارم که نشون بده

یه جوری شده که کلیپ ها رو تو صفحه وب نشون میده .خودمم نمیدونم چرا اینجوری دانلود میشه ؟؟؟ :mage mishe:

حیف شد ..............

David Sina
09-27-2011, 14:40
پیش به سوی بلاروس واسه کسب 3 امتیاز ................. فکر نکنم بازی سختی داشته باشیم

footballking12
09-27-2011, 14:48
اتفاقا این تیمهای گمنام بیشتر دردسرساز میشن و انگیزه ی بالایی هم دارن ولی در کل منم فکر نکنم مشکلی جلوی این تیم داشته باشیم.

David Sina
09-27-2011, 14:54
اگر خط دفاع آماده باشه تمومه ........ چون از بابت هافبک و مهاجم غمی نداریمم

fcb10
09-27-2011, 15:03
منم فقط از دفاعا میترسم آخه پیکه و پویول اماده نیستن آبیدل هم تو بازی با والنسیا فاجعه بود میمونه ماسکرانو و دنی !

David Sina
09-27-2011, 15:30
ماسکرانو خوب جا افتاده تو خط دفاع ..... غیرتمندانه بازی میکنه .. مخصوصا جلو رئال خیلی خودشو مینداخت جلوی ضربات رئالی ها .خوشم میاد ازش

spiderkiller
09-27-2011, 16:43
بردیم شک نکنید فقط امیدوارم بازیکنا رو فورم بیان

Iman-Emperatour
09-28-2011, 00:51
بارسا گلبارونش میکنه lol:-
شک نکنید

David Sina
09-28-2011, 12:12

دو ستاره ای که همیشه دروازه کاسیاس رو سوراخ میکنند

alielguaje
09-28-2011, 12:47
پنج تا تو شاخشونه داوید سینا چه امضا قشنگه همچنین عکسی رو هم که گذاشتی

alielguaje
09-28-2011, 22:45
بارسا 2 باته 0 تا دقیقه 31

AL1reZA
09-28-2011, 23:03
بهتون تبریک می گم نیمه اولو 3-0 جلو هستید.

ELNAZ ronaldo
09-28-2011, 23:14
منم تبريك ميگم ولي تيم حريف يه خورده ضعيفه.البته يه خورده ها ....:sooot:

AL1reZA
09-28-2011, 23:16
منم تبريك ميگم ولي تيم حريف يه خورده ضعيفه.البته يه خورده ها ....:sooot:

الناز خانوم تمام تیم هایی که در لیگ قهرمانان هستند قوی هستند.

David Sina
09-28-2011, 23:44
نه این تیم فکر کنم اولین بارشه که میاد تو این مسابقات و توقعی بیش از این نیست :flowerysmile:
هنوز هم گل میزنیم بهش ................

alielguaje
09-28-2011, 23:47
آره داداش15 دقیقه دیگه مونده

David Sina
09-29-2011, 00:00
نه دیگه گناه دارند بزاریم امیدوار باشند بسه همین 4 تا :hehehe:

AL1reZA
09-29-2011, 00:07
بچه ها تبریک می گم. 5-0 بازی رو بردید تبریک می گم.

footballking12
09-29-2011, 13:19
با توجه به ثبت رکورد خارق العاده فتح 6 جام در یکسال توسط بارسای کبیر و کسب عنوان شایسته قهرمانی در 6 جام بزرگ: لیگ اسپانیا، لیگ قهرمانان اروپا، جام باشگاههای جهان، جام حذفی اسپانیا، سوپر کاپ اروپا و سوپر کاپ اسپانیا

فکر نکنم رئالی ها بتونن تو خواب هم به این افتخار فکر کنن

footballking12
09-29-2011, 13:22
حالا که هی تاریخ تاریخ میکنین برید تو تاریخ بگردین ببینین چنین افتخاری دارید یا نه!!!
یه زمانی هم هوادارای لیورپول خیلی به تاریخشون افتخار میکردن ولی حالا دیگه جلو منچستر سرشونو نمیتونن بالا بگیرن

mortezarm
09-29-2011, 14:30
حالا که هی تاریخ تاریخ میکنین برید تو تاریخ بگردین ببینین چنین افتخاری دارید یا نه!!!
یه زمانی هم هوادارای لیورپول خیلی به تاریخشون افتخار میکردن ولی حالا دیگه جلو منچستر سرشونو نمیتونن بالا بگیرن
لیورپولی که به تاریخش مینازید ولی الان نمیتونه این کارو بکنه واسه اینه که الان بالای 20 ساله تو لیگ قهرمانی که هیچی رنگشم ندیده
مقایسه خیلی بی ربطی بود رئال مگه چند ساله قهرمان نشده که تاریخ میکنید
در ضمن همونطور که برد 11 به 0 و 5 به 0 رئال تاریخی شده الان برد 5 به 0 و 6 به 2 بارسا هم تاریخی شده
برادران عزیز بارسایی هی نتایج تاریخی بیان میکنن ما هم گفتیم اطلاعاتشونو تکمیل کنیم همین!!!!!!!!!!!!!think::

footballking12
09-30-2011, 01:49
داداش حوادث اینجوری تو فوتبال زیاده
مثلا پیش فصل بارسا از گورادو 4 تا خورد
آرسنالم سنگین ترین شکست چند دهه خودشو مقابل منچستر خورد
حوادث فوتبالی زیاده
دلیل اینم که میگم فوتبال دیگه نه قدرت مطلق اینکه تو برگشت جام باشگاها با همون بازیکنا تو همون ورزشگاه مساوی شد
اگه بارسا از چیواس گوادالاخارا 4 تا خورد به خاطر این بود که گواردیولا داشت بازیکنان بارسای بی رو محک میزد و ستاره های بارسا به غیر از ویا و اینیستا هیچکدوم تو ترکیب نبودن.که اونا هم تو نیمه ی دوم تعویض شدن.
بازیه ال کلاسیکو توی لیگ و زمانی که 2 تا تیم تو اوج امادگی هستن رو نمیشه با بازیه پیش فصل اونم با بازیکنان رزرو مقایسه کرد

spiderkiller
09-30-2011, 11:53
بارسا الان توی اوج قدرتش قرار داره و واقعا کل کل کردن های اینجوری بیخود هست.باید قبول کنید که الان بارسا ذخیرش هم میتونه حداقل توی لالیگا دوم بشه.یکم منطقی فکر کنید.با اندیشه های گواردیولا و این نیروی موجود تیمی، واقعا بارسا مهارنشدنی شده . نمونش هم اینکه تونستن بدون هیچگونه امادگی و تمرین رئال رو توی سوپر جام شکست بدن.تازه بدون پیکه و پویول.این یعنی قدرت.الان که بارسا رو دور افتاده مطمئن باشید اگه رئال جلوش دفاعی بازی نکنه جای 5 تا 8 تا میخوره

mortezarm
09-30-2011, 14:39
بارسا الان توی اوج قدرتش قرار داره و واقعا کل کل کردن های اینجوری بیخود هست.باید قبول کنید که الان بارسا ذخیرش هم میتونه حداقل توی لالیگا دوم بشه.یکم منطقی فکر کنید.با اندیشه های گواردیولا و این نیروی موجود تیمی، واقعا بارسا مهارنشدنی شده . نمونش هم اینکه تونستن بدون هیچگونه امادگی و تمرین رئال رو توی سوپر جام شکست بدن.تازه بدون پیکه و پویول.این یعنی قدرت.الان که بارسا رو دور افتاده مطمئن باشید اگه رئال جلوش دفاعی بازی نکنه جای 5 تا 8 تا میخوره
کلا دوستان شما بحثو اشتباه گرفتید
مگه من گفتم بارسا ضعیفه یا..............
من در جواب یکی از دوستان بارسایی گفتم 5 بر 0 حادثه بود شما فقط نکاتی که به نفعتون توجه میکنید بقیشم انکار
من میگم بارسا الان خیلی امادست
اما چند تا نکته دارم
1. اصلا قبول ندارم که تو سوپرکاپ اماده نبود مگه رئال چکار کرد که بارسا نکرد ققط 10 روز دیرتر شروع کرد
2.بازی 5 به 0 حادثه بود مثل خیلی دیگه حادثه ها دلیلش اینکه در 4 بازی بعدی همون فصل کلا 4 تا گل زد و ابار برنده شد و 3 گل هم خورد حالا بماند گلاش چطوری بود.
3.به هیچ وجه قبول ندارم که رئال مقال بارسا هجومی بازی کنه گل زیاد میخوره چه بسا بارسا زیاد گل بخوره
بعدم به ماجرا بدون تعصب نگاه کنید

ManUtd
09-30-2011, 15:13
منم با داش مرتضي موافقم.رئال تو سوپر كاپ هم هجومي تر از بارسا بازي كرد و با بد شانسي بازيو باخت نه به خاطر اينكه هجومي بازي كرد!بعدشم رئال الان بهتر از بارساست و با اومدن برگشتن كاكا به تركيب اصلي قدرت رئال دوبرابر شده و نميشه وجود دوتا از بهترين بازيكوناي جهانو تو يه تيم ناديده بگيري؟وقتي يه تيم رونالدو و كاكارو داره و در كنارش بازيكوناي خوبي مثل په په و كاسياس و راموس و بنزما و هيگواين و ازيل و ....همه اينا ستاره هستند و الان به يه هماهنگي رسيدند.رئال امسال قهرمان ميشه و من اينو به همه قول ميدم و بارسارو هم ميبره و اينو مطمئنم.و اين بار نه تيكيتاكا و نه داور و نه شانس و نه .....هيچي نميتونه جلو رئالو بگيره.منتظر اون روزي هستم كه رئال بازيو برده باشه و بيام تو سايت ببينم بارسايي ها ديگه خبري ازشون نيست.البته يه چندتايي شون خوبن:balesh:

spiderkiller
09-30-2011, 15:53
داداش سعید شما که بی منطق نبودی.دوباره اسم شانس رو اوردی؟بازم داور؟انصافا داورا به یک اندازه به نفع دو تیم گرفتن . بعدشم من اون رو در جواب شما نگفتم داش مرتضی. نکته ای بود که لازم دیدم بهش اشاره کنم.میشه به صورت مختصر شما بگید 5-0 چه حادثه ای بود؟اخه جالبه کسی میگه حادثه بود که مثلا 3 پنالتی گل خورده باشن و یک گل و افساید و یک ایستگاهی.اما تمام گل های بارسا زده رو کار تاکتیکی بود.رئال هم بعدش برای این بازی های بعدی رو مساوی کرد و کم گل خورد چون داشت 10 نفره دفاع میکرد.وقتی گواردیولا میاد میگه بازی جلوی تیمی مثل bate که ده نفره دفاع میکنه سخته اونوقت میخوایی رئال با ضدفوتبال اونم توی برنابئو به مساوی نرسه.راستی بارسا به راحتی میتونست توی بازی برگشت CL توی نیو کمپ 5 گل بزنه اما واقعا داشتن نیروشون رو ذخیره میکردن.پس یا بارسا نخواسته گل بزنه یا به خاطر دفاع 10 نفره نتونسته.دیگه نه اتفاقی در بین هست نه شانسی نه داوری.درضمن من از این لحاظ میگم بازی سوپر جام رو بارسا با 60 درصد قدرتش برد چون بوسکتس و مکسول و پیکه و پویول مصدوم بودن.مسی فقط یک جلسه تمرین کرده بود و بقیه بازیکنا هم تازه از اردوی ملی اومده بودن.بارسای سوپر جام 60 درصد این بارساست.

sia224
09-30-2011, 16:05
در اوج دوستی و با کمال احترام میخوام یه چیزی رو به همه ی کسایی که واقعا از روی لج بازی با بارسا ضد هستن بگم:
این بارسا هم بالاخره یه روزی تموم میشه! یه روزی این نسل طلایی هم به تاریخ میپیونده! اون روز نهایتا(نهایتا) 5,6 سال دیگه است! به خاطر یه تعصب الکی یا هرچیز دیگه خودتون رو از دیدن و درک زیبایی بازی بارسا محروم نکنید!
اگر هم دوست ندارید لذت ببرید حداقل حتما یه چیزایی از بارسای الان رو به خاطر بسپارید!
چون یه روز نوه هاتون ازتون میپرسن: بابابزرگ مگه بارسای اونموقع چکار میکرد که اینهمه اسمش رو زبون هاست و همه به احترامش پا میشن! راست میگن بهترین تیم تاریخ بوده؟. . .

mortezarm
09-30-2011, 16:09
داداش سعید شما که بی منطق نبودی.دوباره اسم شانس رو اوردی؟بازم داور؟انصافا داورا به یک اندازه به نفع دو تیم گرفتن . بعدشم من اون رو در جواب شما نگفتم داش مرتضی. نکته ای بود که لازم دیدم بهش اشاره کنم.میشه به صورت مختصر شما بگید 5-0 چه حادثه ای بود؟اخه جالبه کسی میگه حادثه بود که مثلا 3 پنالتی گل خورده باشن و یک گل و افساید و یک ایستگاهی.اما تمام گل های بارسا زده رو کار تاکتیکی بود.رئال هم بعدش برای این بازی های بعدی رو مساوی کرد و کم گل خورد چون داشت 10 نفره دفاع میکرد.وقتی گواردیولا میاد میگه بازی جلوی تیمی مثل bate که ده نفره بازی میکنه سخته اونوقت میخوایی رئال با ضدفوتبال اونم توی برنابئو به مساوی نرسه.راستی بارسا به راحتی میتونست توی بازی برگشت cl توی نیو کمپ 5 گل بزنه اما واقعا داشتن نیروشون رو ذخیره میکردن.پس یا بارسا نخواسته گل بزنه یا به خاطر دفاع 10 نفره نتونسته.دیگه نه اتفاقی در بین هست نه شانسی نه داوری.درضمن من از این لحاظ میگم بازی سوپر جام رو بارسا با 60 درصد قدرتش برد چون بوسکتس و مکسول و پیکه و پویول مصدوم بودن.مسی فقط یک جلسه تمرین کرده بود و بقیه بازیکنا هم تازه از اردوی ملی اومده بودن.بارسای سوپر جام 60 درصد این بارساست.
نه داداش حرفتو قبول ندارم
قبول دارم منطقی نگاه میکنی اما اینجا داری تعصبی نگاه میکنی
من میگم بازی تصادف بود نه اینکه بارسا در خلاف جریان بازی گل میزد ضمن اینکه گل ویا توی پاشیده شدن رئال خیلی تاثیر داشت
من میگن نمونه های بازی تصادفی زیاده مثل من یونایتد ، ارسنال
الان من معتقدم رئال به راحتی توان برد بارسا رو داره و شما هم خلافش نظرته
پس بحثمون تعصبی نه واقعی
اما اینکه همه اذعان دارن رئال بارسا امسال خیلی بهم نزدیکن با اینکه میگی بارسا در صورت بازی هجومی رئال 5 تا 8 تا میزنه و رئال هم هیچی.............. واقعا از تو بعیده و همینطور منطق

LIONEL ESHGHI
09-30-2011, 16:11
سلام به همگی . من بعد از بیش از یکماه اومدم!!!!!

اصلا قبول ندارم که بارسلونا تو سوپرکاپ اماده نبود مگه رئال چکار کرد که بارسا نکرد ققط 10 روز دیرتر شروع کرد

* بارسلونا در سوپر برای اوّلین بار به دو بازیکنش بازی داد : الکسیس سانچز و تیاگو آلکانتارا

* ژاوی هرناندز در بازیه رفت نبود

*بوسکتس نبود

* مکسول

* پیکه نبود

* پویول نبود

* دنی آلوز بعد از حدود یکماه که هیچ بازی ای نکرده بود در این بازی حضور داشت

* لیونل مسی بعد از حدود یکماه که هیچ بازی ای نکرده بود در این بازی حضور داشت

* ماسکرانو بعد از حدود یکماه که هیچ بازی ای نکرده بود در این بازی حضور داشت

* آدریانو بعد از حدود یکماه که هیچ بازی ای نکرده بود در این بازی حضور داشت

من در جواب یکی از دوستان بارسایی گفتم که برد 5 بر 0 حادثه بود

خداییش این حرفت خیلی غیر منطقیه. حادثه 1گل باشه، اصلاً نه دو گل باشه، یا نه 3گل باشه..............

عزیزم 5تا گل خوردید تازه 7-8 تا هم نخوردید

به هیچ وجه قبول ندارم که رئال مقال بارسا هجومی بازی کنه گل زیاد میخوره چه بسا بارسا زیاد گل بخوره

اصلاً شک نکن که ریال مادرید اگر جلوی بارسلونا هجومی بازی کنه خیلی راحت میبریمتون.

البته دفاعی هم بچینید باز هم لیونل مسی همه رو دریبل میکنه و گل میزنه. در دیدار سوپرکاپ رفت و برگشت بارسلونا 5تا گل زد که لیونل مسی 3تا گل زد و هربار پپه و کاروالیو رو محو میکرد و 2تا پاس گل هم داد.

آمار لئو مسیه 24 ساله در مقابل ریال مادرید = 15بازی ؛ 13 گل

منم با داش مرتضي موافقم.رئال تو سوپر كاپ هم هجومي تر از بارسا بازي كرد و با بد شانسي بازيو باخت

سعید جان به نکتهء خیلی خوبی اشاره کردی. رئال مادرید 20 روز زودتر تمرین کرده بود و بازیهای آمادگیه بیشتری رو هم انجام داده بود و بهترین فرصت بود که بارسلونایی که 60 درصد هم آماده نبودو شکست بده امّا بدلیل اینکه در مقابل بارسلونا هجومی بازی کرد؛ بــاخـــتـــــــ........

mortezarm
09-30-2011, 16:22
سلام به همگی . من بعد از بیش از یکماه اومدم!!!!!

* بارسلونا در سوپر برای اوّلین بار به دو بازیکنش بازی داد : الکسیس سانچز و تیاگو آلکانتارا

* ژاوی هرناندز نبود

* پیکه نبود

* پویول نبود

* دنی آلوز بعد از حدود یکماه که هیچ بازی ای نکرده بود در این بازی حضور داشت

* لیونل مسی بعد از حدود یکماه که هیچ بازی ای نکرده بود در این بازی حضور داشت

* ماسکرانو بعد از حدود یکماه که هیچ بازی ای نکرده بود در این بازی حضور داشت

* آدریانو بعد از حدود یکماه که هیچ بازی ای نکرده بود در این بازی حضور داشت
کی میگی رئال 100 اماده بود چون چندتا تا بازی پیش فصلو برده بود تاثیر این نا امادگی تو 2 هفته لالیگا نمایان شد
ما هم امادگی کامل نداشتیم

خداییش این حرفت خیلی غیر منطقیه. حادثه 1گل باشه، اصلاً نه دو گل باشه، یا نه 3گل باشه..............

عزیزم 5تا گل خوردید تازه 7-8 تا هم نخوردید

در بازی فینال جام حذفی که 100 اماده بودین تو روندم که رئال بهتر بود پس این ابر بارسا کجابود
من میگم بازی حادثه بود نه برد یا جریان بازی گفتم مثا منچستر با ارسنال اینا حوادثن وگرنه منچستر خیلی بهتر بود
اصلاً شک نکن که ریال مادرید اگر جلوی بارسلونا هجومی بازی کنه خیلی راحت میبریمتون.

البته دفاعی هم بچینید باز هم لیونل مسی همه رو دریبل میکنه و گل میزنه. در دیدار سوپرکاپ رفت و برگشت بارسلونا 5تا گل زد که لیونل مسی 3تا گل زد و هربار پپه و کاروالیو رو محو میکرد و 2تا پاس گل هم داد.

آمار لئو مسیه 24 ساله در مقابل ریال مادرید = 15بازی ؛ 13 گل

این همون تعصبه که میگم
منم معتقدم ما در 21 آذر بارسا رو 2 رقمی میکنیم و بالای 10 گل میزنیم چون تا اون موقع کاملا اماده ایم
پس خواهشا تعصب کنار بزار

سعید جان به نکتهء خیلی خوبی اشاره کردی. رئال مادرید 20 روز زودتر تمرین کرده بود و بازیهای آمادگیه بیشتری رو هم انجام داده بود و بهترین فرصت بود که بارسلونایی که 60 درصد هم آماده نبودو شکست بده امّا بدلیل اینکه در مقابل بارسلونا هجومی بازی کرد؛ بــاخـــتـــــــ........

دلیل این باختم اصلا این نبود
هجومی بازی کرد و موقیعیت های خیلی بیشترو.......

spiderkiller
09-30-2011, 17:23
دلیل این باختم اصلا این نبود
هجومی بازی کرد و موقیعیت های خیلی بیشترو.......
هجومی بازی کرد ولی نتیجه چی شد؟ خیلی دلم میخواست شما هم په په و کاروالیو رو توی اون بازی نداشتید اونوقت ببینم چند تا گل میخورید؟

GOLL
09-30-2011, 19:27
منم با داش مرتضي موافقم.رئال تو سوپر كاپ هم هجومي تر از بارسا بازي كرد و با بد شانسي بازيو باخت نه به خاطر اينكه هجومي بازي كرد!بعدشم رئال الان بهتر از بارساست و با اومدن برگشتن كاكا به تركيب اصلي قدرت رئال دوبرابر شده و نميشه وجود دوتا از بهترين بازيكوناي جهانو تو يه تيم ناديده بگيري؟وقتي يه تيم رونالدو و كاكارو داره و در كنارش بازيكوناي خوبي مثل په په و كاسياس و راموس و بنزما و هيگواين و ازيل و ....همه اينا ستاره هستند و الان به يه هماهنگي رسيدند.رئال امسال قهرمان ميشه و من اينو به همه قول ميدم و بارسارو هم ميبره و اينو مطمئنم.و اين بار نه تيكيتاكا و نه داور و نه شانس و نه .....هيچي نميتونه جلو رئالو بگيره.منتظر اون روزي هستم كه رئال بازيو برده باشه و بيام تو سايت ببينم بارسايي ها ديگه خبري ازشون نيست.البته يه چندتايي شون خوبن:balesh:

كاملا باهت موافقم رئال داره خودشو پيدا ميكنه
كاكا هم از عواكمل موثر اين بازگشت ميتونه باشه
رونالدو هم تو اين مدت يه تغيراتي كرده به نظرم بچه خوبي شده مثل اون روزايي كه تو تيم ملي پرتغال بود!!يادش بخير...
رئال داره سبكش رو به روزهايي كه زيدان بود نزديك ميكنه با اين تفاوت كه رقصنده با توپ روي سكوها ست!

AL1reZA
10-01-2011, 16:40
دوستان چقدر بد شانسین فابرگاس هم مصدوم شد

alielguaje
10-01-2011, 21:43
بعد بازی فردا شب 2 هفته بازی ها تعطیله

Abdollah 202
10-01-2011, 21:55
بعد بازی فردا شب 2 هفته بازی ها تعطیله

عجب شانسی دارین بابا

الان اگه فابرگاس تو ارسنال میموند و مصدوم میشد مسلما تا یکی دو ماه نمیتونست بازی کنه:hehehe:

ما که شانس نداریم

از اونجایی که ما ارسنالی ها فابرگاسو هنوزم دوس داریم امیدوارم برگرده و برا بارسا بدرخشه

mortezarm
10-01-2011, 21:58
هجومی بازی کرد ولی نتیجه چی شد؟ خیلی دلم میخواست شما هم په په و کاروالیو رو توی اون بازی نداشتید اونوقت ببینم چند تا گل میخورید؟
اتفاقا کاروالیو تو اون بازی خیلی هم بد بود

alielguaje
10-01-2011, 21:58
عجب شانسی دارین بابا

الان اگه فابرگاس تو ارسنال میموند و مصدوم میشد مسلما تا یکی دو ماه نمیتونست بازی کنه:hehehe:

ما که شانس نداریم

از اونجایی که ما ارسنالی ها فابرگاسو هنوزم دوس داریم امیدوارم برگرده و برا بارسا بدرخشه

داداش به خدا امسال هیچ تیمی شانسش از ما گند تر نبود تا حالا 4 تا بازیکنامون کلیدی هامون مصدوم شدن:gerye::gerye:

LIONEL ESHGHI
10-01-2011, 22:06
اینیستا ، الکسیس سانچز ، پویول ، آفلای و حالا فابرگاس...........

spiderkiller
10-01-2011, 22:18
اینیستا ، الکسیس سانچز ، پویول ، آفلای و حالا فابرگاس...........

داداش پیکه رو یادت رفت

alielguaje
10-01-2011, 22:22
داداش پیکه رو یادت رفت

خدا کنه این داستان مصدومیت پایان یابد از تیممون

David Sina
10-01-2011, 22:56
اینستا مصدوم شد گفتم سسک هست خیالی نیست .......... شنیدم اونم مصدوم شده ..... ولی تیاگو هست نگران نباشید

Iman-Emperatour
10-01-2011, 23:29
مصدمیت پشت مصدومیت!eterza::-

ManUtd
10-01-2011, 23:32
امسال بارسا خيلي مصدوم داشته و نميدونم علتش چيه!بارسا خيلي كار سختي داره با اين تعداد مصدوم!مثل منچستر كه همين جور بازيكوناش مصدوم شدن امسال.

AL1reZA
10-01-2011, 23:37
دوستان کارتون واقعا سخته. ولی قدر بقیه بازیکن هاتون رو بدونید

David Sina
10-01-2011, 23:41
بله ما مرد روز های سخت هستیممممممممممممممممممممم ممممممممممم :sigar:

پیروزی اونم مقابل گیخون اونم تو خونه ی خودش کار بسیار سختیه .......... ایشالله میگذریم از این سد

42d3e78f26a4b20d412==