PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ₪₪₪ آبی و اناریها.حرفهای خودمونی هواداران بارسلونا ₪₪₪

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21

flavia
04-27-2012, 17:57
یعنی الان تیتو قراره مربیمون بشه؟؟؟

من خیلی نگرانم...میخواستم بعد از یه فصل نه چندان موفق کسی مربی بشه که حسابی تجربه داشته باشه و قبلا حساباشو پس داده باشه ....مثل بیلسا...که بتونه علاوه بر حفظ تیکی تاکا سبک تیمو متنوع تر کنه...

به هرحال امیدوارم موفق باشه...

CRISTIANO-FARSHAD
04-27-2012, 18:03
به عنوان یک هوادار چلسی و فوتبال !

خیلی تعجب کردم ولی خب دیگه به همه چی رسید ! شاید یکی از دلایل هم همین باشه ! بازیککنان هم شاید زیاد انگیزه نداشتن و...... ولی باید از پپ به خاطر پایه گذاری یک سیستم البته نمیشه گفت یک سیستم چند سیستم تشکر کرد ! امیدوارم تیتو موفق باشه هم چون پپ که همه ی جامها رو به دست اورد ! فقط این وسط بازیکنان بیشترین صدمه رو خواهند دید ! خیلی سخته ادم 4 سال با یکی تمرین کنه بعد بره !

به هر حال امیدوارم پپ هر جا میره موفق باشه و همینطور مربی آینده بارسا که ظاهرا تیتو اولین گزینه هست موفق باشه!

LMB
04-27-2012, 18:11
گفتیم بیلسا اله بلع جیم بله بعد تیتو....
وای خدای من فصل دیگم فقط باید حرص بخوریم اه

Pouriaf
04-27-2012, 18:21
خیلی میخواستم که این تصویر همیشه پابرجا باشه... حیـــــــــــــــــــف

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

BYE PEP

LMB
04-27-2012, 18:28
به خاطر همه ی لحظات خوشی که در این چهار سال به ما هدیه کردی ازت ممنونم پپ کبیر.با تو گریه کردیم در شادی و شکست اما تو فراتر از همهم ی جام ها و پیروزی ها اسطوره ی رستاخیز بارسلونا بودی و یادت در قلب همه ی ما زنده خواهد بود.تا ابد دوستت داریم پپ عزیز..

Pouriaf
04-27-2012, 18:35
اگه سرجیو بره بارسا بهم میخوره، مگه میشه توی این دور و زمونه یه هافبک دفاعی و دراز (!) پیدا کرد؟ هیشکی سرجی آبی اناری نمیشه، واقعا یه ستاره ساخت باهاش پپ، چرا میره آخه؟ درسته حق داره ولی کی میاد جاش؟

حیف این مرد نیست کچل کنه:

heee::

خب آره دیگه اگه میخواد بهترین باشه باید مثل پپ و خوزه و دی متئو، کچل کنه وگرنه موفق نمیشه!ki::

ولی چی میشه اگه تیتو موفق بشه؟ وااااااااااااااای خوزه ........... میشه از ترسش چون یه تیم عالی با مربی خوب داره، کاش کرایف بود میگفت مثلا کیو بذارن جاش (یه نفری مثل پپ).:khahesh:

به خاطر همه ی لحظات خوشی که در این چهار سال به ما هدیه کردی ازت ممنونم پپ کبیر.با تو گریه کردیم در شادی و شکست اما تو فراتر از همهم ی جام ها و پیروزی ها اسطوره ی رستاخیز بارسلونا بودی و یادت در قلب همه ی ما زنده خواهد بود.تا ابد دوستت داریم پپ عزیز..

والا ما اصلا شکست نداشتیم! غیر اینا تیم ما شکست ناپذیر بود و فقط بعضی جاها بدشانسی میاوردیم... واقعا بد شد رفت. فکر کنم بارسا مثلا 2 سال خراب کنه مثل 2 سال آخر ریکارد... حیف شد رفت.

ولی هنوز امیدی هست، شاید یه مربی خوب و عالی بیاد ببینیم چی میشه. این بیلسا هم که میگید فک نکنم بیاد، پیشنهاد بدیم جو میگیرتش نمیاد که مثلا میخوام ستاره بسازم ( برو بابا! ). تیتو هم گزینه عالی هست یعنی بعد بیلسا بهترینه ولی معلوم نمیشه، دیدی مورینیو اومد دستش رو کرد تو چشش بدبخت شد رفت heee::

saeid_8992
04-27-2012, 18:46
پپ رفت
خدای من اصلا باورم نمیشه

spbarcelona
04-27-2012, 18:49
داداش منم باورم نمیشه
نمیدونم چطوری تحمل کنیم. مثل اینکه مادر رو از بچه اش جدا کردن گواردیولا مادر نیوکمپ و بارسلونا بود
چقدر دردناک ولی شده دیگهcrying::-

messi1373
04-27-2012, 19:03
گفتیم بیلسا اله بلع جیم بله بعد تیتو....
وای خدای من فصل دیگم فقط باید حرص بخوریم اه
داداش بهش اعتماد كن...من به هركي كه از پايه بياد و مربي بارسا بشه اعتقاد دارم...

اما يه لحظه فكر كنيد به اون روزي كه با كوله باري از تجربه برگرده بارسا.....ولي هنوزم باورم نميشه....يعني واقعا رفت.....

sina acm
04-27-2012, 19:07
گواردیلوا یه نوعی تاکتیک تازه ای رو به فوتبال معرفی کرده بود

اون مرد بزرگی بود امیدوارم موفق باشه

messi1373
04-27-2012, 19:14
پپ فقط فوتبال رو ياد بازيكنان نداد.اون جنگيدنو يادشون داد.اون بهشون ياد داد هيچوقت نا اميد نشوند.اون بهشون ياد داد فوتبال فقط بازي نيست...

والا ما اصلا شکست نداشتیم! غیر اینا تیم ما شکست ناپذیر بود و فقط بعضی جاها بدشانسی میاوردیم... واقعا بد شد رفت. فکر کنم بارسا مثلا 2 سال خراب کنه مثل 2 سال آخر ریکارد... حیف شد رفت.

ولی هنوز امیدی هست، شاید یه مربی خوب و عالی بیاد ببینیم چی میشه. این بیلسا هم که میگید فک نکنم بیاد، پیشنهاد بدیم جو میگیرتش نمیاد که مثلا میخوام ستاره بسازم ( برو بابا! ). تیتو هم گزینه عالی هست یعنی بعد بیلسا بهترینه ولی معلوم نمیشه، دیدی مورینیو اومد دستش رو کرد تو چشش بدبخت شد رفت heee::
دمت گرم خيلي با اين حرفت حال كردم...ايول...

spiderkiller
04-27-2012, 20:10
به تیتو اعتماد کنید ولی به تعویضاش نه entezar::

flavia
04-27-2012, 20:17
چرا به تعویضاش اعتماد نکنیم؟؟؟

در کل یکی از ویژگیهای مربیهای خوب تعویضای خوبشونه...
اگه تعویض بلد نباشه که دیگه هیچی خدا رحم کنه...

گرچه اگه خریدی نداشته باشیم ،نیمکت خاصی هم نداریم که تعویض خوبی بتونیم انجام بدیم...
خدا کنه چند تا بازیکن درست حسابی بخریم...واقعا از لحاظ نیمکت زیر خط فقریم...

spiderkiller
04-27-2012, 20:20
تعویض تجربه میخواد.تیتو تجربه تعویض تو فینال لیگ قهرمانان رو داره؟ پپ با پشت سر گذاشتن سه فینال حساس تو کل دیدار های مربی گریش بازم نتونست خوب تویض کنه بارها از تعویضاش ضربه خوردیم.با اومدن تیتو و رابطه خوبی که با بارسا ب داره بعید میدونم خرید بزرگی داشته باشیم

milad sadeghi
04-27-2012, 20:29
امیدوارم حداقل تیتو به فکر خط دفاعی تیم باشه چون خیلی ضعیف عمل میکنه

flavia
04-27-2012, 20:31
خدایا...خودت به خیر بگذرون...

خیلی بده که سال یا سالهای اخر پویول و ژاوی با بیتجربگی های یه نفر بدون جام باشه...
یا مسی با این همه پتانسیل و رقابت سختی که با رونالدو برای توپ و کفش طلا داره به خاطر ضعفهای مربیگری نتونه اونطور که میتونه بدرخشه...

اگر انرژی منفی میدم ببخشید...رفتن پپ تو این اوضاع ناجور خیلی ضربه ی بدی بود...سرکار اومدن مربی بیتجربه هم ضربه ی بعدی...
خیلی نگرانم...خیلی...

LEO JOON
پپ رفت!![Only Registered And Activated Users Can See Links]
حالا دیگه چه جوری وقتی بازیای بارسا رو نشون میده چهره یتیتو رو بدون پپ کنارش تحمل کنم؟:gerye:
خدا کنه فینال کوپا رو نشون بدن تا بتونیم با گوآردیولا وداع کنیم!
خیلی شاعرانه شد!!!!
امیدوارم هرجا که میره موفق باشه و همیشه توی زندگی و همه چیز برنده باشه!!
پپ عزیز سرمربی و اسطوره ی عزیزما برات بهترین ها رو آرزو می کنم و ازت قول می گیرم که یه روزی برگردی!
.......................
هرچند دوست دارم گریه کنم اما تولد کوئنکا و خبر پدر شدن لئو رو تبریک میگم[Only Registered And Activated Users Can See Links]

الآن فردوسی پورم به رفتن گوآردیولا اشاره کرد آخی تا می آد یادم بره یکی یه چیزی میگه!!:gerye::gerye::gerye:om::

fcb10
من الان خبر قطعی رو شنیدم ! om:: بغض کردم ولی روم نیست گریه کنم .

spiderkiller
04-27-2012, 20:32
واقعا بدترین دو هفته زندگیم رو گذروندم.عجب روزای بدی.کاش زودتر تموم شه.دلم میخواد بشینم همینطور گریه کنم.خیلی وقت بود اینقدر ناراحت نشده بودم :gerye:

flavia
04-27-2012, 20:36
من که بعد از رسمی شدن خبر و خوندن سخنرانی پپ و دیدن عکسهای کنفرانس(مخصوصا دیدن قیافه ی ناراحت بازیکنا)
گریه کردم...:gerye::gerye::gerye:

هممون روزهای خیلی سختیو داریم میگذرونیم...از همه سختترم برا بازیکناس...

fcb10
04-27-2012, 20:38
کدوم خری گفته گریه واسه مرد بده !

من میخوام گریه کنم :gerye:

milad sadeghi
04-27-2012, 20:40
الان همه ی طرفدارن بارسا ناراحتن.........خدایا اول باختن ال کلاسیکو و حذف شدن از اروپا حالاهم رفتن پپ دیگه نمیتونم تحمل کنم:gerye:

spiderkiller
04-27-2012, 20:41
یکی از دوستان تو یکی از انجمنای دیگه میگفت این 5 بازی باقیمونده باید بشینیم به هر قیمتی شده نگاه کنیم و فقط پپ رو ببینیم و کاری به بازی نداشته باشیم.واقعا باید بشینیم فقط پپ رو ببینیم چون شاید تا چندین سال دیگه و یا شاید اصلا دیگه با پیراهن بارسا نبینیمش.من خیلی حالم بده. :gerye:

flavia
04-27-2012, 20:42
من که دخترم با خیال راحت گریه میکنم...crying::-crying::-crying::-

یاد اون اهنگه افتادم...گریه کن گریه قشنگه...گریه سهمه دل تنگه....crying::-crying::-crying::-

چقدر دلم برای پپ تنگ میشه...crying::-crying::-crying::-

LEO JOON
04-27-2012, 20:47
گریه کنین اصلانم خجالت نداره من دیشب خیلی افسرده بودم الآن قهمیدم به خاطر امروز بوده الآنم قشنگ دارم گریه می کنم
کی گفته گریه خجالت داره؟

messi1373
04-27-2012, 20:49
الان همه ی طرفدارن بارسا ناراحتن.........خدایا اول باختن ال کلاسیکو و حذف شدن از اروپا حالاهم رفتن پپ دیگه نمیتونم تحمل کنم:gerye:
فدايه سرش كه حذف شد....رفتنش99% ناراحتيمونه.بخدا از وقتي شنيدم رفت اصلا يادم رفته 2تا جام از دست داد.

متاسفانه ديگه گريه هم جواب نميده......دارم ديوونه ميشم...دارم ميميرم...خيلي سخته...

spiderkiller
04-27-2012, 20:54
کاش همه جامایی که تا الان گرفته بود رو میدادیم رئال فقط یک فصل دیگه پیشمون میموند

flavia
04-27-2012, 20:55
دقیقا از همون بازیه چلسی کم کم ناراحتیا رو هم جمع شد...اولش ادم نمیفهمه چقدر افسرده و داغونه...om::

فقط یه تلنگر لازم بود که شدت دردو ناراحتیی که تو دلمون مونده خودشو نشون بده...om::

رفتن پپ که تلنگر نبود...یه مشت محکم بود...crying::-

کچل خوشتیپ دوستداشتنی...:gerye:

messi1373
04-27-2012, 20:55
کاش همه جامایی که تا الان گرفته بود رو میدادیم رئال فقط یک فصل دیگه پیشمون میموند
آره.....واقعا............................. ................پپ چقدر عزيزي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

messi1373
04-27-2012, 20:57
ديگه پپي وجود نداره...ديگه مربي با جذبه اي كنار زمين مدام حرص نميخوره...ديگه يه مربي خوش تيپ نداريم...

fcb10
04-27-2012, 20:57
لعنت به این هفته ! هرچی توی این چند سال حال کردیم ازمون درش اورد ! :narahat:

دیگه طاقت ندارم ! رفتن رایکار انقد سنگین نبود ! :narahat:

الان شده عینه موقعی که رونالدیدنیو رفت :narahat:

انقد دپرسم که شاید فردا کلاسام رو نرم :gerye:

messi1373
04-27-2012, 20:59
از دست دادن اون دو تا جام يه طرف...رفتن پپ يه طرف ديگه....

milad sadeghi
04-27-2012, 21:00
دیگه نمیدونم چیکار کنم ......آخه پپ چرا رفتی؟:gerye:

LEO JOON
04-27-2012, 21:02
الآن دوست دارم یکی سرم داد بزنه چشمان رو باز کنم ببینم تا حالا خواب بودم
بعد یهو همه جا پخش بشه پپ گوآردیولا سرمربی موفق و محبوب تیم بارسلونای اسپانیا قراردادش رو تا آخر عمر تمدید کرد هرچند خیلی خیالیه ولی واقعا چیزیه که الآن دوست دارم برام اتفاق بیوفته!

fcb10
04-27-2012, 21:03
کاش فعلا امضای پپی نمیذاشتید ! میبینمش آتیش میگیرم !

جنتلمنِ کچل love::

Franki
04-27-2012, 21:14
درکتون میکنم . زیاد بدل نگیرین. بالاخره یک روزی باید میرفت . تا ابد که نمیتونه توی یک تیم بمونه . اگه یکخورده بفکرش باشین میفهمین دلیل رفتنشو : خودشو ثابت کنه ==>>> میدونین که خیلی از گواردیولا انتقاد میکنن که اون فقط با بارسلونا موفق و در تیمهای دیگه موفق نخواهد بود . <<==== این میتونه یکی از دلایلش باشه .

fcb10
04-27-2012, 21:15
لحظه خوردن گل دوم از چلسی .

اینجا دیگه تصمیم نهاییش رو گرفته crying::-

milad sadeghi
04-27-2012, 21:19
اون رفت ولی مطمئن باشد به هر تیمی بره بهترین تیم دنیا میشه

spiderkiller
04-27-2012, 21:24
دوستان باشگاه بارسا این کلیپ رو برای قدردانی و تشکر از پپ در شبکه رسمی باشگاه پخش کرده.از سایت باشگاه گرفتم امکان نداره اینو ببینید گریه نکنید.کل خاطرات 4 سالمونه در 1 دقیقه :gerye:
کلیک کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

پپ دوستت داریم

saeid_8992
04-27-2012, 21:31
لحظه خوردن گل دوم از چلسی .

اینجا دیگه تصمیم نهاییش رو گرفته crying::-

فکر نکنم به خاطر نتیجه رفته باشه خودش میگه از پاییز اینو به راسل گفته

fcb10
04-27-2012, 21:34
فکر نکنم به خاطر نتیجه رفته باشه خودش میگه از پاییز اینو به راسل گفته

آره ولی با این نتیجه مسمم تر شد !

saeid_8992
04-27-2012, 21:48
:gerye:
اندوه مسي وغيبت در نشست خبري گوارديولا

ليونل مسي ستاره آرژانتيني بارسلونا گفت که از شدت اندوه نتوانسته در نشست خبري پپ گوارديولا براي اعلام کناره گيري شرکت کند.:gerye::gerye::gerye:

saeid_8992
04-27-2012, 21:55
دوستان یه سوال؟

به نظر شما با رفتن پپ ستاره های این تیم دچار افت میشن یا روی روند بازیکنا تا ثیری نداره؟؟؟

fcb10
04-27-2012, 21:56
:gerye:
اندوه مسي وغيبت در نشست خبري گوارديولا

ليونل مسي ستاره آرژانتيني بارسلونا گفت که از شدت اندوه نتوانسته در نشست خبري پپ گوارديولا براي اعلام کناره گيري شرکت کند.:gerye::gerye::gerye:

پپ به گردن مسی حقه پدری داره love::

ممکنه لیونل افت شدید پیدا کنه ! منم بودم دیگه حرف کسه دیگه ای رو گوش نمیدادم om::

Arman.Leo
04-27-2012, 21:58
هنوزم باورم نشده... ولی رفت. ولی مطمئنم یه روزی با تجربه تر و با انگیزه تر و قوی تر از قبل برمیگرده اسطوره ی بارسا حالا حالا ها جا داره تا برای بارسا تاریخ ساز بشه و مطمئنم این پایان گواردیولا تو بارسا نبود. الان هم تیتو اومده و چه راضی هستیم و چه نیستیم باید با تمام وجود ازش جمایت کنیم و مطمئنم اگه ازش درست حمایت بشه میتونه بهترین انتخاب از بین انتخاب های موجود برامون باشه. فقط باید بهش فرصت داد تا خودشو اثبات کنه. به هر حال بارسا تیم کوچیکی نیست و اینکه بتونی بعد از بارسای تاریخی و رویایی گواردیولا ، تیمو بگیری و همچنان تاریخ ساز باشی و طرفدار ها رو راضی نگه داری دلِ شیر میخواد ( به یاد قطبی ) . خوشحالم که تیتو مسئولیت تیم رو قبول کرده و با تمام وجود امیدوارم بتونه راه پپ رو ادامه بده و از پسش بر بیاد. چون کار خیلی مشکلی داره و فکر نکنم هر مربی ای از پسش بر بیاد . به هرحال تا امسال این تیم دست پپ بوده و انتظارات خیلی خیلی بالا بوده و نمیشه یه دفعه انتظارات طرفدارارو پایین آورد.
برای پپ هم آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم هرچه زودتر به تیم خودش و خونه ی خودش برگرده. میبینم اون روزی رو که پپ با قدرت برگرده رفت ولی صد در صد بهترین تصمیمش نبوده. پپ کسی نیست که هرچیزی رو به بارسا ترجیح بده. میتونست بمونه و بازم جام و افتخار بیاره و خودشو محبوب تر کنه و تو اوج از بارسا بره. ولی حتما دلیلی برای این کارش داشته که اینطوری و تو این شرایط تیم رو ترک کرده.

LMB
04-27-2012, 22:07
بچه ها میدونم همه ناراحتید بدجورم ناراحتید منکه اصلا نمیتونم بارسارو بدون پپ عزیز تصور کنم باور کنید حتی یلحظه فکر اینکه پپ رو رو نیمکت یه تیم دیگه ببینم آتیش میگیرم یکی از دوستان گفت هر اومدنی یه رفتنی داره درسته ولی صدق این موضوع در رابطه با پپ خیلی سخته اون یه جز جدانشدنی از بارساست اگرم میخواست بره الان وقتش نبود اون کلیپ راجبه پپ رو که دیدم دیگه واقعا بهم ریختم حالا که دیگه رفته ولی ایکاش میشد از طرف همین سایت یه پیامی واسش فرستاد و ازش تشکر کرد به هرحا پپ رفت ولی مثل یه قهرمان رفت مطمئنم اگه کل دنیارو فراموش کنم هیچوقت تیپ پپ ، آرامشش وقارش و... از ذهنم بیرون نمیره یادتون نره پپ رفت ولی این بارسا هست که همیشه و تا ابد پایدار هست
همیشه در قلب منی پپ خوش تیپ

kian2000
04-27-2012, 22:08
دوستان باشگاه بارسا این کلیپ رو برای قدردانی و تشکر از پپ در شبکه رسمی باشگاه پخش کرده.از سایت باشگاه گرفتم امکان نداره اینو ببینید گریه نکنید.کل خاطرات 4 سالمونه در 1 دقیقه :gerye:

پپ دوستت داریم

کلیپ جالبی بود
حیف شد که پپ رفت

fcb10
04-27-2012, 22:10

دستت درد نکنه آرمان

این دستاورد هایی که از پپ توی این لیست نوشته شده فقط دستاورد های فیزیکی هستن !

پپ برای بارسا کارایی کرد که قابل دیدن نیستن و باید درکشون کرد .love::

kian2000
04-27-2012, 22:11
میشه به جاش بدلشو بزارن رو نیمکت
عبدالله ویسی رو میگم:khandeeeee bahal:

milad sadeghi
04-27-2012, 22:16
میشه به جاش بدلشو بزارن رو نیمکت
عبدالله ویسی رو میگم:khandeeeee bahal:

گـــــــــــــــــل گفتی .....دوستان نظر بدی هم نیست :hehee:

the miz
04-27-2012, 22:16
پپ بای بای موفق باشی ...

fcb10
04-27-2012, 22:22
بچه ها من با این پست یکم از دپرسی در اومدم

خیلی باحاله shikam::-

ماشالله
آقا بیکار نشین... دست..>![Only Registered And Activated Users Can See Links]

LMB
04-27-2012, 22:30

ماشالله

داداش دمت گرم روده پر شدم از خنده عالی عالی عالی بود مرسی

milad sadeghi
04-27-2012, 22:36

ماشالله
mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-ممنون حالم بهتر شد

Saeid~Barca
04-27-2012, 22:57
صحبتهای مسی در فیسبوکش بعد از شنیدن خبر جدائی پپ :

می خواهم با تمام وجودم از پپ به خاطر هر آنچه که در زندگی شخصی و حرفه ام عطا کرده، تشکر کنم. به خاطر این احساسی که دارم، ترجیح دادم در کنفرانس مطبوعاتی حاضر نباشم، به دور از مطبوعات، مخصوصا در این لحظه که می دانم آنها به دنبال چهره بازیکنانی هستند که مرتکب اشتباهاتی شده اند، و به این دلیل سعی داشتم شخصا حضور نداشته باشم.

spiderkiller
04-27-2012, 22:59
دوستان یک حسی بهم میگه تیتو میتونه از پپ هم موفق تر باشه.فکر کنم زیاد به سبک پپ پایبند نباشه و جسارت استفاده از سبک های مختلف رو داشته باشه.امیدوارم 5 بازی اینده بارسا رو اون کار کنه تا ببینیم میتونه موفق باشه یا نه؟ این 5 بازی میتونه زیر نظر پپ امتحان خوبی براش باشه.حقیقتا جای پپ بودم اول ازش امتحان میگرفتم مخصوصا جلوی بیلبائو بعد میگفتم میخوام برم یا تمدید نکنم.اینطوری خیال ما هم راحت تر بود.

fcb10
04-27-2012, 23:07
دوستان یک حسی بهم میگه تیتو میتونه از پپ هم موفق تر باشه.فکر کنم زیاد به سبک پپ پایبند نباشه و جسارت استفاده از سبک های مختلف رو داشته باشه.امیدوارم 5 بازی اینده بارسا رو اون کار کنه تا ببینیم میتونه موفق باشه یا نه؟ این 5 بازی میتونه زیر نظر پپ امتحان خوبی براش باشه.حقیقتا جای پپ بودم اول ازش امتحان میگرفتم مخصوصا جلوی بیلبائو بعد میگفتم میخوام برم یا تمدید نکنم.اینطوری خیال ما هم راحت تر بود.

آره من که وقتی رایکارد رفت فکر نمیکردم با اومدن یه مربی کم سن و سال که هیچ شناختی ازش نداشتم , به همچین جایی برسیم !

ولی من دوست داشتم پپ 1 ساله دیگه بمونه ! بعدش تیتو 3/2 سال باشه تا ژاوی آماده این پست مهم بشه !

saeid_8992
04-27-2012, 23:10
چه حالی داره مسی

خدا اول به داد اون برسه بعد ما

spiderkiller
04-27-2012, 23:11
دوستان به نظرتون تیتو به تیکی تاکا و بازی تاخیری پایبند میمونه؟ به نظرتون به نبود خلاقیت فردی دریپلینگ مثل پپ پایبند میمونه؟ به نظرتون توانایی خرید بازیکن های جوون و اینده دار و خرید های کله گنده رو داره؟خیلی فصل سخت و پر از بالاپایینی رو داریم.

من خیلی نگران مسی هستم.مسی دوست صمیمی پپ بود یک جورایی خیلی با پپ نزدیک بود اینو میشد تو تمرینا دید.از بازیکنا بیشتر با پپ اخت میشد.فکر کنم خیلی افت کنه مخصوصا اگه پپ تصمیم بگیره با یک تیم دیگه قرارداد ببنده.

fcb10
04-27-2012, 23:18
من نمیدونم حالا وضعیته کسی مثل ماسکرانو چی مشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

spiderkiller
04-27-2012, 23:21
احتمالا همون دفاع وسط میمونه.من الان ترسم بابت دفاع 3 نفره است.ما این فصل به خاطر این سبک نتونستیم نتیجه بگیریم واقعا حیفه بعد از یک فصل نا موفق بخواییم سبکمون رو دوباره مثل قبل کنیم.البته امیدوارم تیتو سبکش رو سرعتی و تکنیکی با دفاع قوی بچینه.

saeid_8992
04-27-2012, 23:21
احتمال داره بیاد پیشه شما میلان

CRISTIANO-FARSHAD
04-27-2012, 23:25
بابا مربی همون مربیه ولی این بار پپ از جنس تیتوست! من مطمئنم فقط بازیکن میخره و اگه بفروشه فقط افلای

fcb10
04-27-2012, 23:26
احتمال داره بیاد پیشه شما میلان

حیفه ! از بارسا بره !

گواردیولا خیلی جالب و شگفت انگیز از مهره ها استفاده میکرد :shogh:

spiderkiller
04-27-2012, 23:27
دوستان اگه یادتون باشه بعد از بازی با میلان بود که گفتم به احتمال زیاد پپ تمدید نمیکنه چون به شدت داشت نکات فنی رو به تیتو یاد میداد و اتفاقا دوربین هم همین صحنه رو گرفت.احتمالا سبک تیتو خیلی شبیه به پپ باید باشه

fcb10
04-27-2012, 23:36
احتمالا همون دفاع وسط میمونه.من الان ترسم بابت دفاع 3 نفره است.ما این فصل به خاطر این سبک نتونستیم نتیجه بگیریم واقعا حیفه بعد از یک فصل نا موفق بخواییم سبکمون رو دوباره مثل قبل کنیم.البته امیدوارم تیتو سبکش رو سرعتی و تکنیکی با دفاع قوی بچینه.

کلا استفاده از دفاع 3 نفره کار خیلی اشتباهیه , خدا کنه تیتو انجامش نده ! با وجود همچین دروازه بانی که ما داریم 4 تا دفاعم کمه !

Gerard Pique3
04-27-2012, 23:39
به خدا به خاطر پپ گلومو بغض گرفتهom::om::om:::gerye::gerye::gerye::gerye: :gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye::gerye:: gerye::gerye::gerye:

David Sina
04-27-2012, 23:48
امروز که خبر جدایی پپ رو شنیدم بد جوری ته دلم خالی شد و احساس کردم بارسا یتیم شده ....... :gerye:

جام به درک .... بردن به درک ..... چه جوری دوری از پپ رو تحمل کنیم ؟؟؟

اخلاق پپ بی نظیر بود و هست .... چه جوری آخه :gerye:

دل همه هواداران بارسا برای پپ تنگ میشه love::

Pouriaf
04-27-2012, 23:48
خدا به سایت بارسا انصاف بده، خیلی گریه کردم... واقعا عجب مردیه، بای پپ گفتنم سخته واسه ما، یه تشکر هم نمیشه کرد، میگم بارسا این فصل یه کاپ نبرد پس بهتره بازی بیلبائو رو خودش مربیگری کنه ولی تیتو باید بیشتر توجه کنه به پپ... راستشو بگم بچه ها:

خیلی خیلی خیلی ناراحتم پپ رفت ولی 30% خوشحالم که رفت، ما هم یه فوتبال متفاوت میبنیم بعد از چند سال، شاید تیتو اصلا تیکی تاکا رو برداره یه بازی هجومی رو پایه گذاری کنه... اینم ممکنه جالب باشه.

ولی خودمونیم اون رقص رئالی ها حالم رو سرجاش آورد!!!

Zid@ne
04-28-2012, 00:00
پپ گوارديولا جدا از اينكه مربي بارسلونا بود واقعا از نظر اخلاقي هم بي نظير بود......... هيچ وقت تو حاشيه نرفت و تيمش رو به حاشيه نبرد ....... به نظر من فوتبال بدون پپ گوآرديولا معنا نميده ! از اون سبك تيكي تاكاش گرفته تا كسب 13 جام مختلف براي بارسلونا ! من وقتي خبرش رو شنيدم واقعا ناراحت شدم و .......... !
براش آرزوي موفقيت ميكنم love::

spbarcelona
04-28-2012, 00:11
داداش شهریار با اون کلیپی که گذاشته بغض ما رو گرفتی
کلی حسرت این چند سال رو خوردم چقدر پپ چهره ی دلنشینی داشت.
همیشه در همه چیز تلخی و شیرینی وجود داره:narahat:

راستی در مورد مسی هم فکر نکنم افت کنه بلکه قوی تر هم میشه انشاالله
راستی کی گفته که گواردیولا بعد از چند سال برمی گرده؟:mage mishe:

footballking12
04-28-2012, 01:41
پپ مربی و انسان بزرگیه.هر جا که بره براش ارزوی موفقیت میکنم.
پپ بعد از چندین سال موفقیت کمی خسته شده بود و بهش حق میدم.بالاخره گورادیولا هم دوست داره یه موقعیت جدید رو توی زندگیش تجربه کنه.
ولی بارسا هم به یه تغییر و تحول اساسی احتیاج داشت.باید صبر کنیم و ببینیم تیتو از پس این مسوولیت میتونه بر بیاد یا نه.البته بهترین انتخاب بعد از پپ همین تیتو ویلانوا بود.

fcb10
04-28-2012, 01:46
پپ مربی و انسان بزرگیه.هر جا که بره براش ارزوی موفقیت میکنم.
پپ بعد از چندین سال موفقیت کمی خسته شده بود و بهش حق میدم.بالاخره گورادیولا هم دوست داره یه موقعیت جدید رو توی زندگیش تجربه کنه.
ولی بارسا هم به یه تغییر و تحول اساسی احتیاج داشت.باید صبر کنیم و ببینیم تیتو از پس این مسوولیت میتونه بر بیاد یا نه.البته بهترین انتخاب بعد از پپ همین تیتو ویلانوا بود.

شما کاملا درست میگید

ولی از طرف دیگه این قضیه هم هست که خیلی زود بود واسه رفتن ! چرا کسایی مثل فرگوسن یا ونگر رو واسه خودش الگو قرار نداد ! با این که خیلی جَوُنه ولی بازم میتونست هنوز ادامه بده

David7
04-28-2012, 09:03

تمام صحبت های پپ در آخرین کنفرانس خبری اش برای بارسا :

پاییز تصمیم به رفتن گرفته بودم . میخواهم درک کنید تصمیم آسانی نبود ، دوست دارم احساساتم را بگوویم و امیدوارم این را قبول کنید . چهار سال هر کسی را خسته می کند . میخواهم از تمام بازیکنانم تشکر کنم ، کار کردن با آن ها برایم افتخار بود.

دیگر انرژی برای ادامه ی کار را ندارم ، نیاز به استراحت دارم . دیگر احساس سابق را ندارم و بارسا شایسته ی این نیست.

تنها چیزی است که می توانم بگویم.

هیچ وقت فراموشت نمی کنیم وقتی روی دستان بازیکنانت اوج گرفتی ! توی قلبت جام ها داشتی . . . !

آن لحظه که از خوش حالی تو را بالا پرت میکردند ، هیچ وقت فکر نمی کردند که روزی بگویند : خداحافظت مربی ...

اشک و لبخند ها دیدی . . . . اما . . . باز هم تو بودی که با تیکی تاکای مشهورت فوتبال واقعی را به دنیا هدیه کردی هیچ گاه فراموش نمی کنیم که با تو . . . . به همه جا رسیدیم ... با تشکر از behi seven

پپ مربی بزرگی بود ... امیدوارم هر جا که باشه موفق بشه ... و ایشالا به تیم برمیگرده ... roz::

footballking12
04-28-2012, 12:38
شما کاملا درست میگید

ولی از طرف دیگه این قضیه هم هست که خیلی زود بود واسه رفتن ! چرا کسایی مثل فرگوسن یا ونگر رو واسه خودش الگو قرار نداد ! با این که خیلی جَوُنه ولی بازم میتونست هنوز ادامه بده
شرایط مربی گری در بارسا سختر و خسته کننده تر از سایر تیمها هست.
فرگوسن طی 25 سال مربی گری در منچستر حدود 27 تا جام رو با این تیم کسب کرده(البته من 10 تا قهرمانی منچستر در جام خیریه انگلیس رو حساب نکردم چون لالیگا چنین جامی نداره)
و گواردیولا طی 4 سال حضور در بارسا 13 جام(تقریبا نصف تعداد جامهایی که فرگوسن طی 25 سال کسب کرده)رو بدست اورده.
این نشون میده بارسا توقعات رو خیلی بالا برده و کار کردن در این تیم فشار خیلی زیادی رو به مربی میاره.
البته ناگفته نمونه فرگوسن مربی استثنایی فوتباله و مثله اون دیگه نداریم و شاید این افتخارات فراوان پپ به غیر از تلاش فراوان خودش به خاطر نسله طلایی بارسا باشه.

spiderkiller
04-28-2012, 13:28
به نظر من اگه تیتو میخواد تو بارسا موفق باشه باید تصمیمات جسورانه بگیره مثل پپ.مثلا خرید های بزرگ و از اون مهمتر نیمکت نشین کردن بازیکن های بزرگ.مثلا فکر کنم اگه رو سسک کار کنه به جای ژاوی بهتره چون سسک جوونتره میتونه بیشتر از ژاوی فرم خوبش رو حفظ کنه.به نظرم باید بتونه پیکه رو روفرم بیاره دوتا دفاع خوب بخره و پویول رو نیمکت نشین کنه تا از مصدومیت احتمالی و خداحافظیش اونم وسط فصل که بهش احتیاج هست جلوگیری کنه.مطمئنم موفق میشه چون از فلسفه بارسا بلند شده

footballking12
04-28-2012, 14:07
به نظر من اگه تیتو میخواد تو بارسا موفق باشه باید تصمیمات جسورانه بگیره مثل پپ.مثلا خرید های بزرگ و از اون مهمتر نیمکت نشین کردن بازیکن های بزرگ.مثلا فکر کنم اگه رو سسک کار کنه به جای ژاوی بهتره چون سسک جوونتره میتونه بیشتر از ژاوی فرم خوبش رو حفظ کنه.به نظرم باید بتونه پیکه رو روفرم بیاره دوتا دفاع خوب بخره و پویول رو نیمکت نشین کنه تا از مصدومیت احتمالی و خداحافظیش اونم وسط فصل که بهش احتیاج هست جلوگیری کنه.مطمئنم موفق میشه چون از فلسفه بارسا بلند شده
اره.منم با نیمکت نشینی بازیکنان پا به سن گذاشته موافقم.نباید بذاریم فابرگاس وظیفه ی اصلیش توی تیم رو از یاد ببره.سسک یه بازی ساز و پلی میکر فوق الادس باید بهش فرصت بدیم تا خودش رو ثابت کنه.
ولی گرفتم تصمیم جسورانه یه طرف قضیه است و حمایت و پشتیبانی از مربی یه طرف.
فکر نکنم این مرتیکه روسل برای خرید بازیکن از مربی حمایت کنه.

Pouriaf
04-28-2012, 14:09
به نظر من تیتو باید همون خرید هایی که تایید شده بینشون انجام بده و از اون طرف رو تیاگو و سسک و اون چند تا بازیکنی که میگیره کار کنه. باید الکسیس و پیکه رو هم رو فرم بیاره! خیلی بازیکنای بزرگین. همینطور باید سبک رو عوض کنه و من باور دارم که این کارو میکنه! باید تصمیمات جالب و غیر منتظره یگیره. یعنی تقریبا مثل پپ 4 سال پیش... مثلا چند تا از بازیکنا ی عیر لاماسیایی رو بندازه بیرون! یه بازیکن خوب از لاماسیا بیاره. به نظرم سال بعد باز 6 جامه میشیم!ب

LMB
04-28-2012, 14:40
[Only Registered And Activated Users Can See Links] AF%DB%8C%D9%88%D9%84%D8%A7&start=68&hl=en&sa=X&biw=1360&bih=667&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=Q3PaUZDCvP20HM:&imgrefurl=[Only Registered And Activated Users Can See Links] _extras_albumes_0.jpg&w=660&h=550&ei=3cGbT96NFMSk4gT8_NypDg&zoom=1&iact=rc&dur=434&sig=100531956288381963823&page=4&tbnh=141&tbnw=166&ndsp=24&ved=1t:429,r:38,s:68,i:145&tx=81&ty=45

spbarcelona
04-28-2012, 15:29
دوستان به نظر من گواردیولا کار خوبی کرد که رفت و در جواب آقا داوود باید بگم گواردیولا که فرگوسن و ونگر که نیستن چند سال جام نگیره و... هواداران پرشور بارسا از اون انظار کسب قهرمانی داشتند که واقعا باید قبول کنیم این گواردیولا با اون گواردیولای سال اولی و شش جام کلی فرق کرده و به یه استراحت و کسب تجربیات حتما نیاز داشت. امیدوارم تیتو موفق باشه من به تیتو خیلی امیدوارم:afarin:

LMB
04-28-2012, 15:46
یادداشت ویژه :راه سخت تیتو / ادامه میراث کرویف؟‎
هر پدیده ایی در جهان دارای فراز و فرود و تاریخ مصرفی است و این سرنوشت محتوم بشر است .وظیفه سنگین تیتو مبارزه با این جبر تاریخی است

سایت گل - در زمستان سال گذشته کرویف طی مصاحبه ایی جمله ایی عجیب و پر معنا را به زبان آورد که خیلی ها توجه ایی به آن نشان ندادند اما حالا بعد از گذشتن چندین ماه میتوان نشانه های پنهان آن جملات را دریافت.
از دست ندهید

پیش بینی :پپ مدیر/چابی سرمربی
به بهانه "جدایی پپ از بارسا"

کرویف گفت می دانم مربی آینده بارسا کیست این یعنی اینکه کرویف از رفتن پپ خبر داشت و می دانست هم که تیتو جانشین پپ خواهد شد یا اصلا ممکن است برای جانشینی پپ نظر و تائید او را هم خواسته باشند .اما آیا تیتو ادامه دهنده میراث کرویف خواهد بود ؟
تیتو برای ادامه مسیر پر افتخار چند سال گذشته بارسا ، مشکلات اساسی پیش پای خود میبیند که قبل از هر چیز باید نسبت به حل آنها اقدام نماید .

یک - برخی تحلیلگران دنیای فوتبال معتقدند پپ با بارسا و بارسا با پپ به بن بست رسیده بود. پپ و بارسا در حلقه ایی از تکرار افتاده بودند و چیز جدیدی برای عرضه و ارائه نداشتند آنها اضافه میکنند که عمر فوتبال مدل بارسا مبنی بر حفظ و مالکیت بالای توپ آرام آرام در حال بسر آمدن است آنها مثالهایی از فوتبال روز دنیا مانند مدل فوتبال تیم ملی آلمان ، رئال مادرید ، بایرن ، دورتموند و منچستر یونایتد می آورند که چگونه بااستفاده از فاکتور سرعت توانسته اند فوتبال مدرن و تماشایی ارائه دهند.
این گروه اعتقاد دارند .فوتبال آینده بر پایه عامل سرعت شکل خواهد گرفت .بارسا، تیکی تاکا و فوتبال مبتنی بر مالکیت توپ اگر چه چشم نواز و زیبا است اما همه جا حلال مشکلات نیست.
بارسایی ها بشکل تدریجی و با پاس های زیاد خود را به دروازه حریف نزدیک میکنند و این به تیم مقابل فرصت سازمان دهی در دفاع را میدهد یکی از دلایل اصلی دفاعی بازی کردن تیمهای مقابل بارسا یکی بدلیل در دست نداشتن توپ در اکثر مواقع بازی و دیگر اینکه همین فرصت سازمان دهی در فاز دفاعی برای تیمهای مقابل است در زمانهایی که تیم مقابل از ساختار و سازمان دهی خوبی در دفاع برخوردار است کار آبی و اناری ها به مشکل می خورد .
در این حالت بارسا در شکل و مدل بازی در حلقه لوپ و تکرار شونده ایی افتاده که شکل کاری آنها را یکنواخت ، تکراری و قابل آنالیز از سوی حریفان کرده است از بازی با اینتر سال ۲۰۱۰ تا بازی با چلسی ۲۰۱۲ گویی اتفاق خاصی در بارسا نیافتاده در این دو بازی بارسا یک نیمه عاجز از به ثمر رساندن گل در برابر تیمهای ده نفره بود نوع حرکات یکنواخت و فاقد سرعت بارسا فرصت دفاع صبورانه را به حریف مقابل داده بود .
بارسا برای شکستن این بتون دفاعی نیاز به بهره گیری از مولفه سرعت ، تنوع و تغییر شکل در نوع حرکات تهاجمی می داشت ولی از آن بی بهره بود بارسا حتی در ضد حملات هم نمیتوانست بخوبی از عامل سرعت بهره جوید بغیر از مسی سایر مولفه های تیم از این مزیت بی بهره بودند نکته دیگر اینکه مدل اصلی تهاجمی تیم در این چند سال بر اساس مثلث مسی ، چابی و اینیستا استوار بوده .چابی در آستانه بازنشستگی است اینستا شرایط پرنوسانی را تجربه میکند .تنها مسی میماند که در خیلی از بازیها یک تنه باید جور تیم را میکشید اما اگر روزش نباشد عملا تیم قفل میشود.
این ترکیب سه نفره سالها در کنار هم بازی کرده و از ستارگانی تشکیل شده که غیر قابل تکرار و جایگزین هستند.اما محتملا برای فصل آینده جواب نخواهد داد موارد و مشکلات دیگر تیم را هم میتوان اضافه کرد از جمله وابسته بودن بیش از اندازه تیم به مسی ، میانگین کوتاه قدی تیم که آنها را در برابر ضربات ایستگاهی ضربه پذیر می سازد ضعف عمق دفاع و دروازه بان ، تحلیل رفتن قوای جسمانی تیم در نیمه دوم ، آنالیز حریفان و ،،، .یارگیری مناسب در پایان فصل متناسب با نقاط ضعف تیم با تخصیص بودجه مناسب از طرف باشگاه ، جاری ساختن خونی تازه با بهره گیری از متد های تهاجمی متنوع بدون دور شدن از فرهنگ لاماسیا ، همه و همه مسائلی است که تیتو باید برای فصل آینده راه حلی برای آنها پیدا کند.

دو- شاکله بارسا تحلیل رفته .بازیکنان از آمادگی و انگیزه سالهای قبل برخوردار نیستند .آلوس ، اینیستا ،پیکه و پدرو آمادگی سال پیش را دارا نبودند .پویول و ژاوی به سن بازمشستگی نزدیک شده و توانایی اجرای نمایش فوق العاده در نقش سوپراستار برای تیم درجه یک بارسا در طول یک فصل فرسایشی لیگ را ندارند .
فابرگاس هم نتوانست در نقش یک فوق ستاره ظاهر شود .والدس هم در چند دیدار حیاتی ضعیف ظاهر شد و نشان داد یک دروازه بان شش دانگ در حد تیم بارسا نیست جایگزین کردن بازیکنان جدید خارجی با برخی از بازیکنان فعلی تیم از یک طرف به روح لاماسیایی تیم ضربه میزند و آنرا از فلسفه بارسا و تیکی تاکا دور خواهد کرد و از طرف دیگر بازیکنان جایگزینی که بتوانند مانند ستارگان فعلی تیم عمل کنند نه در دنیای کنونی فوتبال و نه در لاماسیا پیدا نمیشود .
تیم حاضر بارسا نسلی از بازیکنانی بود که پا به پای هم و در کنار هم رشد کرده بودند و تیم رویایی فعلی را تشکیل دادند حالا تعدادی از آنها به پایان خط رسیده و تعدادی هم مانند گذشته نمیتوانند عمل کنند در طرف دیگر قضیه هر گونه تغییر، تبدیل و دست زدن به این کمپوزیسیون باعث از دست رفتن هارمونی چندین ساله آن خواهد شد اما ترکیب فعلی هم جوابگوی نیازهای قهرمانی باشگاه در چندین جام نخواهد بود .
کنار آمدن با این پارادوکس و اتخاذ تدابیری برای حل آن کار را برای تیتو مشکل میسازد.

سه- با نگاهی به ادوار مختلف فوتبال خواهیم دید برترین تیمهای تاریخ فوتبال چه در زمینه باشگاهی و چه ملی دارای دوران اوح چهار، پنج ساله بوده اند .مجارستان پنجاه و دو تا پنجاه و شش .برزیل هفتاد .برزیل هشتاد و دو تا هشتاد و شش .هلند هفتاد و چهار تا هفتاد و هشت .آلمان هفتاد و دو تا هفتاد و شش .فرانسه نود و شش تا دو هزار اسپانیا دوهزار شش تا دوهزار ده .رئال مادرید ۵۶ تا ۶۰ ، آژاکس ۷۰ تا ۷۳ ، بایرن ۷۲ تا ۷۵ ،میلان اواخر دهه هشتاد و....با توجه به مجموعه عوامل داخلی و خارجی هیچ تیمی تا مدتی مدید نمیتواند در اوج باشد .
مجموع عوامل گوناگونی دست بدست هم میدهد تا یک تیم چه در رده باشگاهی یا ملی بتواند فصل نوینی در فوتبال را پدید آورده و تاریخ ساز شود عواملی مانند جمع شدن بازیکنان نخبه در یک مقطع زمانی در یک تیم ، برخورداری از یک مربی نو آور و سازگار با همان مجموعه و. ...در این شکل گیری موثر هستند در مقابل ، از دست رفتن همین عوامل هم سبب تضعیف و در نهایت فروپاشی همان سیستم خواهد شد.به هر شکل هر پدیده ایی در جهان دارای فراز و فرود و تاریخ مصرفی است و این سرنوشت محتوم بشر است .وظیفه سنگین تیتو مبارزه با این جبر تاریخی است .

مزیت تیتو
وجود هدف، فلسفه مشترک و روح کاتالانی جاری در تیم ، همچنین اتحاد ، دوستی و همدلی بین یکایک مجموعه باشگاه و اعضای تیم یکی از موثرترین عوامل موفقیت های چند سال گذشته بارسا بود بازیکنی مثل پیکه با همه حاشیه هایی که داشت وقتی به مربی از ریشه و تبار خودش و برخاسته از قلب باشگاه روبرو شد مجبور به احترام و فرمانبرداری گشت .گواردیلا و تیتو هر دو کاتالان و شکل گرفته در مکتب بارسا هستند و خوب میدانند با اعضای تیم که اکثرا درهمان مکتب لاماسیا رشد کرده اند چگونه و چطور برخورد کنند .تیتو تاریخ و فلسفه باشگاه را میداند همچنین تمام زیر و بم و نقاط ضعف و قوت بازیکنان را می شناسد .این کار مربی و باشگاه را برای شروع فصل آینده راحت میکند .

مقایسه تیتو و پپ
تیتو یک تئوریسین بالفطره است که در مباحث تئوریک نسبت به پپ برتری دارد .پپ یک مربی غریزی است که نسبت به حسش در آن لحظه ، عکس العمل نشان میدهد اما تیتو با واقعگرایی بیشتری عمل میکند..پپ احساسی تر و عاطفی تر از تیتو است و به بازیکنها بخصوص بخش کاتالان و اسپانیایی تیم نزدیک است اما تیتو سردتر است و فاصله اش را با بازیکنها حفظ میکند.پپ سیاستمدار تر ، مدیر تر و عملگرا تر از تیتو است .در مقابل تیتو انرژی بیشتری برای کار کردن نسبت به پپ دارد و در حل مسائل نیز با حوصله تر عمل میکند در طرف دیگر پپ کاملا شخصیت کاریزماتیک تری نسبت به تیتو دارد .همچنین پپ برش بیشتری در تیم و مدیریت مجموعه دارد و با استقلال بیشتری عمل میکند و در تصمیم گیری نیز قاطع تر است اما تیتو فرمانبردارتر است و در کار قاطعیت کمتری دارد .درزمین بازی هم .پپ ریسکی تر عمل میکند و بنظر میاید که با هوش تر هم است ...

باید به انتظار نشست و حاصل کار تیتو را در سال آینده دید. بدبینان میگویند تیتو موفق نخواهد شد و دوباره سال آینده پپ باز خواهد گشت اما به دلایل فوق و تاریخی حتی با بازگشت او هیچ ضمانتی برای تکرار موفقیت های گذشته بارسا به همراه پپ وجود ندارد

LMB
04-28-2012, 15:51
یادداشت :پاییز در بارسلونا بعد از تابستان طولانی
چیزی که با پپ از سر گذراندیم چنان به خاطره­ مشترک ما و خودش تبدیل شد که اگر روزی روزگاری در جایی از این دنیا مصادفش شدیم مثل دوستان نزدیک سلام و علیکی کنیم و به هم بگوییم یادش بخیر

سایت گل - پپ گواردیولا علاقه‌ای به طول و تفصیل بیشتر شایعه ندارد.
چند روزی بیشتر از پیچیدن خبر رفتنش نمي‌­­گذرد و بحث بازی­‌هاي نیمه نهایی لیگ قهرمانان در رسانه­‌هاي ورزشی هنوز داغ است که تصمیمش را در جلسه تمرین به بازیکنان و بعد در کنفرانس مطبوعاتی به دنیای فوتبال اعلام مي‌کند و شاید برای آنکه بخواهد روشن کند این تصمیم برای خودش چقدر منطقی و درست بوده و ربطی به نتایج اخیر بارسلونا ندارد، توضیح مي‌­­دهد : در پاییز، من به رئیس و مدیر ورزشی باشگاه اعلام کردم که این فصل، پایان دوران حضور من در بارسا خواهد بود.
از دست ندهید
واکنش­‌ها از همان جلسه مطبوعاتی شروع مي‌شود و به تدریج اوج مي‌گیرد تا برای چند روز آینده پپ گواردیولا تیتر اول رسانه‌هاي ورزشی باشد.
همه جای جهان فوتبال حرف از اوست : بهت و شگفتی، گمانه‌­زنی برای آینده تیم و مربی جدید و قدیم، بازخوانی کارنامه­ درخشانش و ستایش از دستاوردهای پپ در کنار اظهار نظر مربیان و بازیکنان و صاحب نظران. یادداشت‌ها، نوشته‌ها، عکس‌ها و خبرهای جذاب و گیرا اما برای هواداران و دوستداران بارسا کوچکترین جذابیتی ندارد.
افسرده حال و بی دل و دماغ تر از این حرف‌ها هستند که بخواهند چرایی رفتن مربی محبوبشان را بدانند یا شرایط و حوادث پیش روی تیم را بررسی کنند. نه واکنش‌ها اهمیتی دارد و نه تردیدها و تحلیل ­ها. هیچ کدام مهم نیست. برای آنها که سه شکست پی در پی بارسلون و ناکامی‌هاي اخیرش به اندازه­ جدایی قریب الوقع پپ دردناک نبود روزهای طلایی و عصر رویایی تمام شده. خوب مي‌دانند بارسای پیش رو حتی اگر بهتر از تیم قبلی باشد و افتخارات و جام‌ها را یکی پس از دیگری درو کند باز آن تیمی نمي‌شود که عصر جمعه به خاطره­ فوتبال پیوست.

یادگار شیرین 4 سال بارسای پپ را در حافظه‌‌­مان با داغ‌ترين و پرحرارت­‌ترين لحظه­‌ها و تماشایی‌ترين تصاویر به یاد خواهیم سپرد. تمام آن شب‌هاي آبی اناری : شنبه، یکشنبه­‌هاي لا لیگا و سه‌شنبه، چهارشنبه­‌هاي لیگ قهرمانان، ژاوی، اینیستا، پویول، فراز و فرودهای ویکتور والدس، گل­‌هاي داوید ویا، مسی که به صف مدافعان حریف مي‌زند، رقص دنی آلوس، بیماری آبیدال و کاپیتانی افتخاریش در فینال ومبلی، همه­ آن ال کلاسیکوها، 5 تایی اکنون افسانه شده تا باخت آخر، جار و جنجال­ و نیش و کنایه‌هاي مورینیو بر سر یوفا و فیفا و پلاتینی و لیدی گاگا (بعید است طی روزهای آتی مورینیو چیزی درباب رفتن هماورد این دو فصلش نگوید و میان جمله­‌ها متلکی نپراند اما باز محتمل است که او هم خوشتر مي‌داشت به مصاف بارسایی برود که روی نیمکتش گواردیولا نشسته باشد)، شکیرا و پیکه، انگشت و چشم، په په و مسی، شور و حرارت جواد خیابانی وقتی مسی پا به توپ مي‌شود، نیش و کنایه­‌هاي عادل و گزارش‌هاي بارسایی مزدک میرزایی، دفاع اتوبوسی و گل اینیستا در وقت اضافه، پنالتی و تیر، آمدن فابرگاس و رفتن بویان، سر الکس فرگوسن که سرد و خوددار از میان پاسیوی بارسایی‌هاي برنده رد مي‌شود و فقط با مسی و پپ دست مي‌­دهد، کل کل و کری خوانی در کامنت‌ها و اس.ام.اس­‌ها و شبکه‌هاي اجتماعی. با کنفرانس خبری آقای مربی‌هاي فشن همه خاطره شدند.
آغاز آمدنش خوش­خیال‌ترين هوادار و تیزبین‌ترين تحلیلگر نمي‌­توانست در آینه­ فردا بخت بلند بارسلون را چنین که با او اوج گرفت ببیند. در گذر روزهایی که پپ و بارسا سر به آسمان فوتبال می‌­ساییدند هم کسی رفتنش را به این تلخی و دریغ پیش بینی نمي‌کرد.
چیزی که با پپ از سر گذراندیم چنان به خاطره­ مشترک ما و خودش تبدیل شد که اگر روزی روزگاری در جایی از این دنیا مصادفش شدیم مثل دوستان نزدیک سلام و علیکی کنیم و به هم بگوییم یادش بخیر تابستان طولانی بارسلون

Saeid~Barca
04-28-2012, 15:52
چهره ی غمگین ژاوی بعد از شنیدن خبر جدائی پپ

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 93108_n.jpg

قرار هست طرفداران حاضر در نیوکمپ از طرف تمام هواداران بارسلونا درسراسر جهان برای خداحافظی با پپ دوست داشتنی و به خاطر آنکه ثابت کنند او در تاریخ ماندگار خواهد بود می خواهند روی پلاکاردهایشان این جمله را حک کنند: "عاشقت خواهیم ماند، رویاساز!"

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 475262_n.jpg

LMB
04-28-2012, 16:01
خداحافظی در هوای ابری نیوکمپ

خداحافظی "پپ بزرگ" با نیوکمپ سه‌گانه‌ای دردناک برای بارسا بود که روز گذشته اتفاق افتاد.

به گزارش فارس، جوزپه گواردیولا روز گذشته پس از پایان تمرین بارسا در کنفرانس خبری که به‌طور زنده از ۱۰ شبکه اسپانیا پخش می‌شد، اعلام کرد در پایان این فصل از بارسلونا جدا خواهد شد و دراین‌باره با روسل نیز صحبت کرده است.

بلافاصله پس از اظهارات "پپ" جانشین این مربی اسپانیایی تیتو ویلانووا معرفی و هدایت کاتالان‌ها به دستیار و یار قدیمی گواردیولا سپرده شد.

"پپ" در سال ۲۰۰۸ جانشین فرانک ریکارد هلندی به عنوان سرمربی بارسا معرفی شد و دوران مربی‌گری وی با خروج ستارگانی مانند رونالدینیو، دکو، زامبروتا، ادمیلسون و .. همراه بود.

گواردیولا که خود فرزند لامسیا به شمار می‌رود سیاست بارسا را بیش از پیش بر پرورش استعدادهای جوان و حضور آن‌ها در تیم اصلی کاتالان‌ها بنا نهاد و ستارگانی مانند جفرن، بویان کرکیچ، پدرو رودریگز، تیاگو و ... را وارد نیوکمپ کرد.

پپ در مدت حضور ۴ ساله خود در بارسا از ۱۶ جام ممکن ۱۳ قهرمانی را برای بارسا به ارمغان آورد و توانست این تیم اسپانیایی را به عنوان برترین تیم فوتبال جهان معرفی کند.

او با شعار "تیکی تاکا"آمد و با ارائه فوتبالی چشم‌نواز و به‌دور از حاشیه با حضور ستارگانی مانند، مسی، ژاوی، اینیستا، پویول، بوسکتس و ... باعث نفوذ آبی‌و اناری‌ها در قلب‌ها شد.

گواردیولا در اولین فصل حضورش به عنوان مربی اولین سه‌گانه خود را فتح کرد و موفق شد قهرمانی لالیگا، کوپا دل‌ری و لیگ قهرمانان اروپا را از آن خود کند و به عنوان جوان‌ترین مربی فاتح لیگ قهرمانان معرفی شد.

پس از آن باز هم پپ، دو بار دیگر قهرمانی لالیگا را به دست آورد و سه سال پی‌درپی (۲۰۰۹، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ )سوپر جام اسپانیا را از آن خود کرد.

هافبک خلاق سال های نه چندان دور بارسا در سال ۲۰۱۱ روی نیمکت کاتالان ها شگفتی ساز و در یک سال ۱۱ جام قهرمانی را به کارنامه افتخاراتش اضافه کرد.

بارسا با هدایت این مربی دومین عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان را در سال ۲۰۱۱ با شکست منچستریونایتد به دست آورد و سوپر جام اروپا را نیز در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ فتح کرد.

گواردیولا در ۲ جام باشگاهی جهان نیز ۲ قهرمانی در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ کسب کرد تا تمامی رکوردها را بشکند و هواداران کاتالان‌ را در مدت ۴ سال حضورش از قهرمانی سیرآب کند.

*دوران بازیگری

جوزپه گواردیولا در محله سانتاپدرو بارسلونا در ایالت کاتالونیا به دنیا آمد. در ۱۳ سالگی به لاماسیا، مدرسه فوتبال بارسلونا پیوست و در سال ۱۹۹۰ اولین بازی خود برای تیم اصلی این باشگاه را انجام داد.

او که با شاگردی در مکتب یوهان کرویف، اسطوره فوتبال هلند و باشگاه‌های آژاکس و بارسلونا، به تدریج جایگاه محکم خود را در ترکیب اصلی یافت، در ۱۲ سال حضور در بارسلونا، ۱۶ عنوان قهرمانی را به دست آورد.

پپ هافبکی تکنیکی و خلاق بود و به جای گلزنی بیشتر به عنوان سازنده ظاهر می‌شد.

او تا سی سالگی‌ در بارسلونا بازی کرد و در حالی که باشگاه‌های متعددی نظیر منچستریونایتد، لیورپول، تاتنهام، اینتر و آث میلان خواستار به خدمت گرفتن او بودند به ایتالیا رفت و در برشیا و سپس رم بازی کرد.

وی پس از حضور در کالچو راهی الاهلی قطر شد و آخرین سال بازیگری خود را در سال ۲۰۰۶ در باشگاه دورادوس مکزیک سپری کرد.

گواردیولا در مدت ۹ سال حضور در میان ماتادورها، ۴۷ بازی برای تیم ملی اسپانیا انجام داد و ۵ گل به ثمر رساند.

گواردیولا در المپیک ۱۹۹۲ بارسلون نیز کاپیتان تیم المپیک اسپانیا بود وتوانست عنوان قهرمانی را بدست آورد.

* تاثیر گواردیولا بر تیم ملی فوتبال اسپانیا

نادیده‌گرفتن نقش پپ در تیم‌ملی فوتبال اسپانیا بزرگترین خیانتی است که هواداران فوتبال می‌توانند درباره این مربی داشته باشند.

شاکله اصلی بارسا و بازیکنانی که ستون فقرات ماتادورها را تشیکل می‌دهند بیش از پیش نقش پررنگ پپ را نمایان می‌کند.

قهرمانی اسپانیا در یورو ۲۰۰۸ همراه با اوج‌گیری بارسا بود و قهرمانی این تیم در جام‌جهانی ۲۰۱۰ همزمان با دوران شکوفایی کاتالان‌ها بود.

اگرچه نباید از نقش بازیکنان ملی‌پوش غیربارسایی فوتبال اسپانیا چشم‌پوشی کرد؛ اما کمتر هوادار با انصافی در فوتبال جهان وجود دارد که نقش پررنگ بازیکنانی مانند پویول، پیکه، اینیستا، ژاوی، بوسکتس که ستون فقرات اصلی ماتادورها را تشکیل می‌دهند نادیده بگیرد.

*نقش سمبل کاتالان در احیای بازیکنان بارسا

بدون شک نقش پررنگ پپ در بارسا نه ‌تنها در اذهان باقی خواهد ماند، بلکه این مربی جوان که هوادارانش او را سمبل کاتالان می‌دانند در معرفی و احیای بازیکنان جوان بسیار پررنگ است.

حضور تقریبا همیشگی "مسی" در جمع فوتبالیست‌های مدعی کسب توپ طلا و دریافت متوالی و سه‌ساله این عنوان توسط این مهاجم آرژانتینی، ارتباط تنگاتنگی با حضور پپ دارد.

کدام فوتبالدوسیتی است که بازی‌های چشم‌نواز لیونل بارسا را نپسندد و او را دوست نداشته باشد، اما در مقابل مسی آرژانتین، آیا محبوبیت مسی بارسا را داشت؟

احیای بازیکنانی نظیر ژاوی و اینیستا که هرکدام کاندیدای دریافت توپ طلا بودند، تفاوت طعنه‌آمیز پپ با سایر مربیان جهان رانشان می‌دهد.

آن جا که ژاوی بهترین بازی‌ساز فوتبال جهان اعتراف می‌کند تاکتیک‌های مربیان سابق بارسا او را به بازیکنی بی‌مصرف مبدل کرده بود (سرطان بارسا) و نمی‌توانسته کیفیت بالای خود را نشان دهد به طور مستقیم نقش پر رنگ "پپ بزرگ " نمایان می‌شود.

*مربی که پیروزی به هر قیمتی را دوست ندارد

برای گواردیولا زدن گل مهم‌تر از گل خوردن است. او از آن دست مربیانی است که ترکیب تیمش را از حمله به دفاع می‌چیند. او بارها در مصاحبه‌اش عنوان کرده که پیروزی به هر قیمتی را دوست ندارد و فقط در شرایطی از برد تیمش لذت می‌برد که این اتفاق با یک بازی زیبا و هجومی رخ داده باشد.

پپ‌ معتقد است که بهترین مربی دنیا نیست و این شاید یکی از تفاوت‌های عمده وی با سایر مربیان مطرح جهان باشد.

او چه پس از شکست و چه پس از پیروزی به تیم حریف احترام می‌گذارد، برد را به بازیکنانش نسبت می‌دهد و مسئولیت تمام شکست‌ها را می‌پذیرد و هیچ وقت چاشنی شانس و بداقبالی را باعث مغلوب شدن تیمش ندانست و کمتر موضع تاثیرگذاری داوری را در بازی‌های تیمش به رخ حریفان کشید.

* ۳ گانه‌ای دردناک که نیوکمپ را غرق در سکوت کرد

حالا کاتالان‌ها در فاصله تنها یک هفته همه چیز خود را از دست رفته می‌بینند.

آن‌ها آخرین ال‌کلاسیکوی فصل را مقابل مادرید واگذار کردند، در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا از رسیدن به فینال بازماندند و حالا سرمربی شیک‌پوش و متشخص خود را از دست داده‌اند.

قطعاً خداحافظی "پپ بزرگ" با نیوکمپ سخت‌تر از تمامی شکست‌های این تیم خواهد بود و حالا کاتالان باید با سمبل خود شاید در جشن قهرمانی کوپا دل‌ری خداحافظی کند.

گواردیولا در ۲ مسابقه اخیر برابر رئال مادرید و چلسی در نیوکمپ دقایق تلخی را تجربه کرد.شکست در ال‌کلاسیکو و ناکام شدن برابر چلسی، کاری کرد که چهره محبوب مردان کاتالان بار سفر را بسته و از بارسلونا خداحافظی کند، اما در همین هوای ابری، کارنامه گواردیولا بیانگر همه چیز است و بعدها تاریخ راحت‌تر می تواند در مورد این مربی قضاوت کند.

fcb10
04-28-2012, 19:33
من تنها چیزی که از ناراحتیم کم میکنه فکر کردن به اینه که یه روزی پپ بر میگرده ! مثل کنی دالگلیش که یه دوره رفت و دوباره برگشت رو نیمکته لیورپول یا یوپ هانکس !

کی بشه این دوره بگذره .

LEO JOON
04-28-2012, 19:45
چهره ی غمگین ژاوی بعد از شنیدن خبر جدائی پپ

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 93108_n.jpg

عزیزم!!
چشاش قرمز شده!!!:gerye:
ما الآن توی این وضعیم بازیکنا که با پپ دوست بودن و از نزدیک باهاش ارتباط داشتن چه احساسی دارن!!:gijjj:
آخه این چه وضعیه؟

messi1373
04-28-2012, 20:10
ببينيد بچه ها سعي كنيد با اين حقيقت كنار بياين.اون يه انسان آزاده و ما نميتونيم به خاطر اينكه دوستش داريم يا اينكه مربي خوبيه سرزنشش كنيم كه چرا رفت...به هر حال اون دوست داره مربي گري يه تيمه ديگه رو بر عهده بگيره...هرچند خودم اولين كسيم كه نميتونم با اين موضوع كنار بيام...crying::-

Arman.Leo
04-28-2012, 20:51
بسه دیگه بابا ، به فکر قهرمانی تو جام حذفی و سوپر جام اسپانیا باشید ، یعنی تا وقتی اومد میخوایید عزا بگیرید ؟

پپ شونزده نفر از بازيكن هاي آماده ي تيم اصلي رو براي اين بازي در نظر گرفته كه Fontàs, Villa, Abidal, Piqué, Xavi مصدوم هاي تيم اصلي هستن.از بارساي B هم Montoya, Bartra, Telloـرو در نظر گرفته.
اين هم عكس هاي آخرين تمرين قبل از بازي با رايووالكانو:

messi1373
04-28-2012, 22:33
خوب....بايد يه كم از اتلتيك بيبائو بترسيم...اگه فينال ليگ اروپا قبل از كوپا باشه و بيلبائو قهرمان شه...واسمون خيلي شاخ ميشه...الآنم كه روحيه بازيكنا افتضاحه...كار سختي در پيش داريم...

saeid_8992
04-28-2012, 22:37
دوستا ن اصلا حرفم نمیاد خیلی دپرس شدم به خطر پپom::

messi1373
04-28-2012, 22:40
دوستا ن اصلا حرفم نمیاد خیلی دپرس شدم به خطر پپom::
داداش تو كنفرانس خبريش گفته دير يا زود برميگردم...به اون روزي فكر كن كه برميگرده...از دپرسي درمياي...هرچند خيلي سخته ولي بايد قبول كرد...

saeid_8992
04-28-2012, 22:44
داداش تو كنفرانس خبريش گفته دير يا زود برميگردم...به اون روزي فكر كن كه برميگرده...از دپرسي درمياي...هرچند خيلي سخته ولي بايد قبول كرد...
من بیشتر از 20 ساله فوتبال نگاه میکنم بارها بوده به خاطر نتایج دپرس شده باشم ولی به خاطر مربی اولبن بارهom::

spiderkiller
04-28-2012, 22:51
دوستان انقدر رفتن پپ برای زندگیم بی انگیزگی ایجاد کرد که این چند روز هیچکاری نکردم.از شانس بد هم فردا امتحان دارم اصلا نخوندم خلاصه این دو هفته بارسا حسابی تلافی 4 سال گذشته رو دراورد.ولی این تیتو خیلی زود کارش رو شروع کرده.تو رسانه های انگلیسی اومده اولین پیشنهاد رو به الابا داده و گفته تنها خریدی که تو اولویت قرار داره الابا هست.واقعا ما 20 صفحه چرت و پرت گفتیم چون ظاهرا فقط الابا رو میخواد بقیه رو خودش درست میکنه.الابا همونی بود که پپ میخواست.این نشون میده فلسفه بارسا هنوز همونه و فکر نمیکنم تغییر تاکتیکی چندانی ببینیم.درمورد خرید هم باید قید سیلوا و ونپرسی رو هم بزنیم چون ظاهرا فقط الابا رو میخواد.البته با هم به توافق هم رسیدن ولی کاش سیلوا رو هم میگرفتیم

fcb10
04-28-2012, 23:08
آلابا خوبه ولی کمه ! شایدم وقته استفاده از فونتاس باشه تا کنار پیکه تجربه پیدا کنه ! البته اگه پیکه دفاع یادش بیاد دوباره .

من خیلی به زوج فونتاس و پیکه امیدوارم ! دوتاشون فیزیک مشابهی دارن و میتونن با هم خیلی مچ بشن !

milad sadeghi
04-28-2012, 23:12
پیکه تو بازی برگشت با چلسی خیلی با انگیزه بازی میکرد ولی حیف..... راستش خیلی وقت بود پیکه رو اینقدر باانگیزه ندیده بودم

fcb10
04-28-2012, 23:27
بچه ها میایت تو در رو ببندید ! گربه میاد تو سرک میکشه ... :ehe:

LMB
04-28-2012, 23:38
الابا بازیکنه خوبیه ولی کمه بارسا حداقل سه تا بازیکن جدید باید بخره

milad sadeghi
04-28-2012, 23:44
به نظر من بارسا تو هیچ پستی غیر از خط دفاعی ضعف نداره

spiderkiller
04-29-2012, 00:00
من نیمه اول بازی روم و ناپولی رو دیدم.این بویان خیلی پیشرفت کرده.واقعا خوب شده.اگه اون حرفا رو نمیزد دلم میخواست برگرده ولی الان نه :ehe:

flavia
04-29-2012, 00:01
اگر دفاعمون خوب باشه عالی میشه...دفاعای قد بلند و سرعتی لازم داریم...

یکی از موضوعهایی که تو دفاعمون ازار دهندس اینه که وقتی با تیمای دفاعی بازی میکنیم که هر ان امکان ضد حمله وجود داره، دفاعامون به جای اینکه سر جاشون باشن بغل دروازه ی حریفن،اونوقت وقتی یکی مثل دروگبا یا رونالدو که سرعت بالایی دارن ضد حمله میزنه، مجبور میشن از پشت دفاعهای اونا بدوان که بهش برسن...که معمولا هم نمیرسن...

یعنی اینجور مواقع که به خاطر دفاع جا موندمون، رونالدو و امثالش تک به تک میشنو بعد از اینهمه که بازیکنای ما زور زدن یه گل مفتی میزنن دیواااانه میشم...eterza::-

spbarcelona
04-29-2012, 00:44
مسی باید به خودش بیاد و تو بازی های آینده حال رونالدو رو باگلزنی هاش بگیره دیگه خسته شدم از بس سرکوفت از رونالدو به دست بچه ها خوردم:ey babaaa:

fcb10
04-29-2012, 01:04
مسی باید به خودش بیاد و تو بازی های آینده حال رونالدو رو باگلزنی هاش بگیره دیگه خسته شدم از بس سرکوفت از رونالدو به دست بچه ها خوردم:ey babaaa:

هرکی چیزی گفت فقط بهش بگو : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

fcb10
04-29-2012, 01:25
من نیمه اول بازی روم و ناپولی رو دیدم.این بویان خیلی پیشرفت کرده.واقعا خوب شده.اگه اون حرفا رو نمیزد دلم میخواست برگرده ولی الان نه :ehe:

آره بازیش تعغیر کرده . اون تو سر توپی هم که زد خیلی خوب بود . هرچی باشه یه لاماسیاییه ! :ohum:

raptor
04-29-2012, 11:54

لئو نیازی نداره که با گلزنی حاله کسی رو بگیره...شاید رونالدو یه اسطوره باشه اما لئو افسانست!کسیه که داره رکورد اسطوره هارو خورد میکنه....
اگه 6،هفت گله دیگه در بازیهایه آینده بزنه که اصلا هم بعید نیست،رکورد گرد مولر رو میشکنه و افسانه ای بودنشو به همه ثابت میکنه.....تا اینجایه فصل هم که هم از رونالدو بیشتر گل زده و هم اینکه پاس گلایه زیادی داده...تازه به احتمال زیاد آقایه گله اروپا هم میشه علیرغم اینکه به فینال نرسید که اگه بشه فکر کنم اولین بار در تاریخ لیگه قهرمانانه که یه بازیکن 4بار پشت سر هم آقایه گل لیگ قهرمانان میشه.....

با چند تا بازی کارایی که مسی این فصل انجام داده رو نمیشه زیر سوال برد
اون کسایی هم که بعد دونستن این حرفا بازم رونالدو رو بهتر بدونن،بهتره بحث نکنی ولی اگه خیلی دلت میخواد حالشونو بگیری میتونی بگی که مسی هنوز دو سال با رونالدو فاصله داره(یعنی کوچیکتره)و یعنی رونالدو دو سال پیش رو باید با الان مسی مقایسه کرد،که واقعا فقط یه دیونه میتونه تو این مقایسه به برتری لئو اقرار نکنه!!!mas:-:ohum::khelal dandoon:

spiderkiller
04-29-2012, 12:00
حقیقتا لئو احتیاجی به ثابت کردن خودش نداره.واقعا بازیکن فوق العاده ای هست.این فصل هم از لحاظ انگیزه هم بعد تاکتیکی یکم بچه ها کم اوردن که تو فصل بعد جبران میشه.فکرش رو بکنید مسی فصل بعد 85 تا گل بزنه فکر کنم یک روز بلاخره خودش به تنهایی اندازه کل اروپا گل بزنه :hehee: با توجه به اماری که از خودش تو 4 سال گذشته به جا گذاشته اگه به همین ترتیب رشد کنه و ادامه بده تا حدود 4-5 فصل دیگه میتونه یک تنه جلوی کل تیمای اروپایی به ایسته تو گل زدن

spbarcelona
04-29-2012, 13:39
هرکی چیزی گفت فقط بهش بگو : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

با تشکر از داداش گلم داوود خان:flowerysmile:
بله اینم کلمه ی خوبیه
اما بعضی از دوستان رئالی با کلمه ی خفه شو هم پس نمیرن:jeddiiiii:

لئو نیازی نداره که با گلزنی حاله کسی رو بگیره...شاید رونالدو یه اسطوره باشه اما لئو افسانست!کسیه که داره رکورد اسطوره هارو خورد میکنه....
اگه 6،هفت گله دیگه در بازیهایه آینده بزنه که اصلا هم بعید نیست،رکورد گرد مولر رو میشکنه و افسانه ای بودنشو به همه ثابت میکنه.....تا اینجایه فصل هم که هم از رونالدو بیشتر گل زده و هم اینکه پاس گلایه زیادی داده...تازه به احتمال زیاد آقایه گله اروپا هم میشه علیرغم اینکه به فینال نرسید که اگه بشه فکر کنم اولین بار در تاریخ لیگه قهرمانانه که یه بازیکن 4بار پشت سر هم آقایه گل لیگ قهرمانان میشه.....

با چند تا بازی کارایی که مسی این فصل انجام داده رو نمیشه زیر سوال برد
اون کسایی هم که بعد دونستن این حرفا بازم رونالدو رو بهتر بدونن،بهتره بحث نکنی ولی اگه خیلی دلت میخواد حالشونو بگیری میتونی بگی که مسی هنوز دو سال با رونالدو فاصله داره(یعنی کوچیکتره)و یعنی رونالدو دو سال پیش رو باید با الان مسی مقایسه کرد،که واقعا فقط یه دیونه میتونه تو این مقایسه به برتری لئو اقرار نکنه!!!mas:-:ohum::khelal dandoon:

داداش درسته که مسی این همه افتخارات رو کسب کرده اما میترسم آقای گلی این فصل لالیگا رو از دست بده. راستی دوستان به آقای گل لالیگا کفش طلا میدن یا آقای گل در مجموع بازی ها در تمام جام ها؟؟binam

LMB
04-29-2012, 14:28
بارسا قراره جوردی آلبا دفاع چپ والنسیارو بگیره که سابق 7سال حضور تو لاماسیارو داره دیشب نمیدونم چرا بچه ها میگفتن قراره الابا دفاع چپ بایرن رو بگیره!!!!؟!؟!؟!؟!

Saeid~Barca
04-29-2012, 15:25
بچه ها هر چقدر هم امیدمون رو واسه لیگ از دست داده باشیم باید به فکر برد تیممون باشیمو انگار فراموش کردین که امشب با وایکانو بازی داریم !

امشب ژاوی رو بخاطر مصدومیت نداریم و فکر میکنم پیکه هم نباشه .ولی بهتره پپ به بازیکنای جوون تیم بازی بده و به نظر من این ترکیب خوبه :

والدز
آدریانو..........ماسکرانو.......... .بارترا............مونتویا
بوسکتس
روبرتو...........تیاگو

تلو ..........مسی ...........کوئنکا

این عکس زیبا رو هم ببینید :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 97740_n.jpg

شیما کاکا 22
04-29-2012, 16:54
مسی و کریس جزو بهترینای این چن سال اخیر بودن... همیشه هم بازیاشون چشم نواز بوده هم خیلی گلزنای باحالین... یه ضعف مشترک هم دارن که هر دو تو بازیای ملی اون درخشش بازیای باشگاهیو ندارن... با این حال شاید مسی واسه تو اوج بوده فرصت بیشتری دارشته باشه... بالاخره یه 2 سالی از کریس کوچیکتره... ولی در کل هر دو قابل ستایشن...!!!

spiderkiller
04-29-2012, 17:00
بارسا قراره جوردی آلبا دفاع چپ والنسیارو بگیره که سابق 7سال حضور تو لاماسیارو داره دیشب نمیدونم چرا بچه ها میگفتن قراره الابا دفاع چپ بایرن رو بگیره!!!!؟!؟!؟!؟!
داداش دیشب همه پست ها رو من خودنم کسی اسمی از بایرن نیاورد.منظور من هم که اون خبر رو گفتم مدافع والنسیا بود.:ohum:
به نظر من باید ترکیب امشب رو این بزاریم.

والدز
مونیسا......ماسکرانو......براتا .......مونتویا
بوسکتس
تیاگو.....سسک
تیو......الکسیس......ایکوئنکا

این ترکیب به نظر من از خیلی جهات بهتره چون هم جوونا میتونن بازی کنن هم الکسیس و بوسکتس و ماسکرانو و هم اینکه میتونه به سسک توی به دست اوردن فرم خودش کمک کنه

flavia
04-29-2012, 18:50
اخه از اونجاییکه مسی برای کفش طلا هنوز با رونالدو رقابت داره،فکر نکنم پپ رو نیمکت بشونتش..:mage mishe:

LMB
04-29-2012, 19:08
داداش دیشب همه پست ها رو من خودنم کسی اسمی از بایرن نیاورد.منظور من هم که اون خبر رو گفتم مدافع والنسیا بود.:ohum:
به نظر من باید ترکیب امشب رو این بزاریم.

والدز
مونیسا......ماسکرانو......براتا .......مونتویا
بوسکتس
تیاگو.....سسک
تیو......الکسیس......ایکوئنکا

این ترکیب به نظر من از خیلی جهات بهتره چون هم جوونا میتونن بازی کنن هم الکسیس و بوسکتس و ماسکرانو و هم اینکه میتونه به سسک توی به دست اوردن فرم خودش کمک کنه

شما درست میگی داش شهریار ولی یکی نوشته بود الابا در صورتی که اسم این پسره آلبا هستش حلا کار نداریم مشگل حل شدki::
راجبه سیستمتم یه نکته ای بگم امروز رونالدو گل زده و اگه مسی امشب بازی نکنه به احتمال زیاد پی چی چی هم به اون رونالدو میرسه

spiderkiller
04-29-2012, 20:17
دوستان من فکر میکنم قضیه رفت پپ از طرف خود کرایوف برنامه ریزی شده بود.کرایف توی یکی از مصاحبه های قدیمیش که مربوط به پارسال میشه گفت پپ از بارسا میره به زودی ولی بعد بارها گفت تمدید میکنه.میدونید به نظرم کرایف میدونسته پپ نمیتونه دیگه بعد از 4 سال با همون تاکتیک تیما رو شکست بده برای همین یک تاکتیک جدید رو باید پایه گذاری میکرد.من فکر میکنم کرایف از سال پیش به پپ گفته این سال باید سال اخرت باشه برای همین جانشینت رو اماده کن و از بارسا برو.کرایف هیچوقت حاظر نیست فلسفه ای رو که با خون خودش پایه گزاری کرده به این راحتی از بین بره.اگه به بازی های اول فصل تا الان نگاه کنید رابطه پپ و ویلانوا خیلی فرق کرد.یک جورایی مثل استاد و دانشجو شده بودن.پپ تو بازی ها مدام از تیتو سوال میپرسید و اونم با توجه به بازیکنا جواب میداد.به نظرم این قضیه الان یک سالی میشه برنامه ریزی شده بوده و شاید تیتو سبک جدیدی رو تو بارسا پایه گزاری کنه.شاید سبکی که بعد ها از اون به عنوان بهترین تیم تاریخ یاد کنیم.به نظرم پپ اونطور که میخواسته تیتو رو تربیت کرده.یعنی اون به اصل لامایسا و تیکی تاکا پایبند میمونه اما سبک های فرعی رو عوض میکنه و شاید دیگه از عمق حریف استفاده نکنه یا خیلی چیزای دیگه.شاید بازی امشب رو هم تیتو مربی گری کنه ولی تقریبا میشه گفت مطمئنم تیتو با سبکی متفاوت تو بارسا موفق میشه.بهتره از امروز مراقب رفتار تیتو برای شناسایی جانشین بعدیش باشیم.

Pouriaf
04-29-2012, 20:39
فکر نکنم الابا به تنهایی برا ما بس باشه. باید سیلوا رو حتما بخریم، اگه نشد هم حداقل یه مهاجم نوک لازمه برامون... راستی داش شهریار فصل نقل و انتقالات تموم نشد که! هنوز وقت زیادی داریم، میتونیم یه بازیکن رو فرم و همینطور تکنیکی بگیریم.
من زیاد فرد کنجکاوی نیستم ولی واقعا منتظر ترکیب سال بعدمونم... یعنی خیلی زجر آوره انتظار!!!

spbarcelona
04-29-2012, 21:34
دوستان این ترکیب هایی که برا بازی امشب گذاشتین به نظر من چندان جالب نیست. خب به دلیل اینکه ما اگه ریسک کنیم و بازیکن های جوون رو بازی بدیم اونوقت ممکنه با همین رایووایکانو شکست بخوریم و اونوقته که دیگه آبروی تیم از این هم بیشتر بره.
به نظر من در نبود ژاوی و پیکه بهترین ترکیب برا بازی امشب این ترکیبه:

والدس

آدریانو.......پویول(براتا)...... اسکر انو......آلوس(مونتویا)

بوسکتس

اینیستا(فابرگاس).......تیاگو

تلو.......مسی......کوئنکا

و در مورد نقل و انقالات هم روسل باید دست تیتو رو باز بذاره تا بازیکن های خوبی چذب کنه و آلبا برا دفاع اصلا کافی نیست و یک مدافع خوب دیگه هم لازمه البته یه مهاجم فوق العاده امثال ون پرسی هم می خواهیم و اگه داوید سلوا شوت زن هم بگیره دیگه به این میگن تیم:ohum:

Arman.Leo
04-29-2012, 22:04

پ.ن:نمیدونم ولی فکر می کنم زیادی بازی رو دسته بالا گرفته که مثلاً پویولو تو ترکیب گذاشته!
پویول تو این هفته با توجه به سنش زیاد خسته شده و اگه استراحت کنه فکر می کنم بهتر باشه.

وجود اینیستا و سسک هم با وجود خستگی فکر می کنم بد نباشه چون باید در نبود ژاوی یکی پیدا بشه که بتونه مسی رو تغذیه کنه تا اونم پیچیجی رو از چنگال رونالدو در بیاره. [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Arman.Leo
04-29-2012, 22:04
Sport

در بارسا روح گواردیولا ادامه خواهد داشت .... در مادرید، روح مورینیو ادامه خواهد داشت
تیتو:" خواهیم دید که چقدر سریع اسم من را یاد خواهی گرفت."

(29/4/2012)

این چگونگی تیتو است
سرمربی بعدی بارسلونا در عمق: عبارات بهترینند، استراتژی های او بهترینند، و ایمان او به cantera بهترین است
پویول:" تیتو شخص ایده عالی است."
اینیستا: آندرس او را "دانشنامه" خواند
Thiago Silva and Javi Martínez در لیست در صدر هستند و Bale میخواهد تاتنهام را ترک کند
بارسلونا-رایو _ بارسلونا میخواهد لیگ را برای مادرید طولانی تر کند
Karanka:" لیگ با یا بدون پپ وجود خواهد داشت."
ایکر در فکر ترک مادرید است با توجه به خبری که شنیده مورینیو میماند.

رختکن با تیتو با مهربانی رفتار کردند
تیم راضی است
پویول:" سرمربی شدن تیتو بهترین خبری بود که میتوانستند به ما بدهند."
بارسا-رایو _پیروزی که به گواردیولا تقدیم میشود
Karanka :" لیگ با یا بودن پپ وجود خواهد داشت."

fcb10
04-29-2012, 22:19
وجدانن من از این رایو میترسم ! استادیومش رو دیدیت !!!!!!!؟؟؟؟

یعنی 100 رحمت به زامبی ها ! جَوش خیلی ناجوره !!!!!!!!

spiderkiller
04-29-2012, 22:24
وجدانن من از این رایو میترسم ! استادیومش رو دیدیت !!!!!!!؟؟؟؟

یعنی 100 رحمت به زامبی ها ! جَوش خیلی ناجوره !!!!!!!!
داداش بالاتر از سیاهی که رنگی نیست.ما تو نیوکمپ خوردیم دیگه ورزشگاه رایو هم بخوریم تکمیل بشه موفقیت هامون.om::

Arian acm
04-29-2012, 22:30
من فقط امدم بگم که گواردیولا مرد بزرگی بود و هیچ وقت تاکتیکش از یاد فوتبال دوست ها نمیره

من یه خواسته دارم اگه میشه پست دادن میلانی ها و بارسایی ها از حالت ممنوعیت در بیاد یه اتفاق کوچیک بود تموم شد

من الان نقش سفیر صلح رو بازی میکنم :yes:درگیری میلان بارسا با رئال بارسا فرق میکنه

spiderkiller
04-29-2012, 22:34
داداش نمیشه که خود میلانی ها بگن داور بعد خودشون حکومت نظامی اعلام کنن بعد خودشون بیان بگن صلح کنیم.ما هم این وسط بوقیم کلا.

fcb10
04-29-2012, 22:44
داداش نمیشه که خود میلانی ها بگن داور بعد خودشون حکومت نظامی اعلام کنن بعد خودشون بیان بگن صلح کنیم.ما هم این وسط بوقیم کلا.

داداش حکومت نظامی قرار بود فقط تا پایان جنگ بین بارسا و میلانیا ادامه داشته باشه ! الانم که خیلی از اون موقع گذشته !!

بهتره که روابط درست بشه و کینه ها برداشته بشه !

saeid_8992
04-29-2012, 22:50
داداش حکومت نظامی قرار بود فقط تا پایان جنگ بین بارسا و میلانیا ادامه داشته باشه ! الانم که خیلی از اون موقع گذشته !!

بهتره که روابط درست بشه و کینه ها برداشته بشه !
کسی که به بارسا توهین کرده خودش لطف کنه معذرت خواهی کنه وگر نه صلحی در کار نیس

spiderkiller
04-29-2012, 23:01
ما یک بار با رئالی ها صلح کردیم برای هفت پشتمون بسه.هیچ ادم عاقلی دوبار از یک سوراخ گزیده نمیشه

LEO JOON
04-29-2012, 23:02
اصلا چه کاریه توی تایپیک همدیگه پست بدیم؟
هرکی توی قسمت مربوط به خودش باشه بهتر نیست؟

fcb10
04-29-2012, 23:05
ما یک بار با رئالی ها صلح کردیم برای هفت پشتمون بسه.هیچ ادم عاقلی دوبار از یک سوراخ گزیده نمیشه

اِ !!!!!!!!!!!!

میلان رو نزن به رئال !!!!!!

همیشه بین این دو تیم روابطه خوبی بر قرار بوده ! و اصلا نمیشه با روابط مابین بارسا و رئال مقایسش کرد !

علت این دلخوری ها بین بروبچه های ما و میلان هم کسانی نیستن جز ریالی های این سایت !

spiderkiller
04-29-2012, 23:08
اِ !!!!!!!!!!!!

میلان رو نزن به رئال !!!!!!

همیشه بین این دو تیم روابطه خوبی بر قرار بوده ! و اصلا نمیشه با روابط مابین بارسا و رئال مقایسش کرد !

علت این دلخوری ها بین بروبچه های ما و میلان هم کسانی نیستن جز ریالی های این سایت !
من رئالی ها رو با میلانی ها برابر ندونستم ولی حقیقتا وقتی با اونا متحد شدن و علیه بارسا حرف میزدن باید فکر این هم میکردن که با دشمن خونی بارسا متحد شدن.پس اگه با اونا متحد هستن برای ما حکم همون رئالی ها رو دارن

fcb10
04-29-2012, 23:10
اون موقع من هر کاری کردم نتونستم رئالیا رو از تاپیکمون دور کنم ! دقیقا هدفشون همینی بود که الان میبینیت :ehe:

Pouriaf
04-29-2012, 23:12
دوستان من فکر میکنم علت بازی دادن ستاره ها توی این بازی اینه که میخوان تیتو رو با تیم اصلیش آشنا کنن تا عادت کنه، این برد میتونه خیلی به تیتو روحیه بده... شناخت تکنیک بازیکنا خیلی سخته که فکر کنم تیتو هم خیلی خوب میشناستشون. به نظر من این بازی نقشش واقعا 100 برابر بیشتره از نقش واقعیش تو لیگ.

LMB
04-29-2012, 23:24
بچه ها کسی از ترکیب امشب بارسا خبر نداره؟!؟!؟؟!

saeid_8992
04-29-2012, 23:24
من یه جی بگم هر موقع صلح کردین من که نه جنگ دارم نه صلح ولی خودشون به زیرکی تمام ازش استفاده کردن

من که تو هیج تایپیکی به جز اینجا پست نمیدم خوشم هم نمیاد غریبه اینجا پست بده

flavia
04-29-2012, 23:42
این بحث های تکراریو تموم کنید بابا...فعلا اوضاع همینجوری خوبه...هر کی تو تاپیک خودش پست بده...

در مورد بازی امشب؛ پپ به ژاوی،اینییستا و فابرگاس استراحت داده و به جای والدزم پینتو تو دروازس...
خیلی خوبه که پینتو رو گذاشته...خیلی وقته بازی نکرده و اگه قراره تو فینال کوپا بازی کنه حتما باید قبلش تو چند تا بازی باشه که امادگی داشته باشه...

امیدوارم مسی امشب گل بزنه...هم برای رقابتش با رونالدو هم برای روحیه ی خودش...:yes:

fcb10
04-29-2012, 23:44
والدز با پینتو فرقی با هم نمیکنن ! دوتاشون با هم میشن پت و مت ! البته یکم بدتر !!

flavia
04-29-2012, 23:59
واقعا چی میشد ما هم یه نوئر داشتیم...:khahesh:

این بشر بینظیره...از استایلش گرفته تا واکنشهای حساب شده و به موقعش و ریلکسی ذاتیش، همه عالین...:yes:

هیچوقت صحنه ی گرفتن پنالتی رونالدورو یادم نمیره...بیچاره رونالدو با 100کیلو اعتماد به نفس و غرور و قیافه رفت با 200 کیلو شٌک و بهت و ناباوری برگشت...heee::

خدایا به ما یک نوئر عطا بفرما...:khahesh:

barcelona777
04-30-2012, 00:08
بازی رو کدوم شبکه رایگان گذاشته؟؟؟؟؟؟

fcb10
04-30-2012, 00:37
خوبه فعلا 3 تا زدیم !

مسی یکی دیگه بزنه میرسه به کیریس

spbarcelona
04-30-2012, 00:46
دیدین چقدر ترکیب شبیه همون ترکیبی هست که گفتم همونطور که گفتم باید آبروی خودمون رو حفظ کنیم و ریسک نکنیم.
اینقدر در مورد جنگ و دعوا هم حرف نزنید فقط یک چیز می گم تو تاپیک تیم های همدیگه پست ندین و تمام:ohum:

saeid_8992
04-30-2012, 01:49
بابا 7 تا زدیمممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممم

ایول:yes:

fcb10
04-30-2012, 01:54
بغض بارسا ترکید رو رایو .
بهترین چیز هتتریک پدرو بود ! دمش گرم :hooora:

کیریس رو هم گرفتیم :yes:

.

footballking12
04-30-2012, 02:14
فکر کنم اگه گواردیولا 2 هفته زودتر خداحافظی میکرد بارسا هم قهرمان لالیگا میشد هم قهرمان CL lol:-
مسی 2تا گل زد و گریس رو گرفت 3 تا پاس گل هم داد.
هتریک پدرو هم خیلی امیدوار کننده بود

Arman.Leo
04-30-2012, 05:49
معلوم نیست چی تو این پیروزی های بارسا نهفتست که اینجوری آدم شارژ میشه [Only Registered And Activated Users Can See Links] با اینکه لیگا ، لیگ قهرمانان رو از دست دادیم و بدتر از اون پپ هم آخر فصل جدا میشه ولی باز هم بازیهای بارسا آدم رو به وجد میاره.فکر میکنم نه تنها من بلکه تمام فوتبال دوستان این حس رو داشته باشند که برای دیدن بازیها بارسا لحظه شماری میکنند.:hehee:
به غیر از هواداران رئال و مورینیو ، کمتر کسی شوق دیدن بازیهای رئال رو داره.ولی برای دیدن بازیهای بارسا تمام فوتبال دوستان منطقی ، شیفته ی بازی تیم پپ هستند.مهم نیست که بارسا لالیگا رو از دست داده،مهم اینه که با همون انگیزه ای بازی میکنند که قبلا بازی میکردند.بارسا بدون ژاوی ، اینیستا ، سسک و آلوز زیبا بازی میکنه.ممکنه نبودشون حس بشه ولی هیچوقت نمیتونیم بگیم بدون اونها بد بازی کردیم!:ahaaaaaa:

فکر میکنم بزرگترین تفاوت پپ و اون مورینیوی بوق اینه که وقتی پپ خبر جدائیش رو اعلام میکنه تمام دنیا احساس ناراحتی میکنند (به غیر از طرفداران موری) ولی وقتی مورینیو اعلام جدائی کنه فکر میکنید باز هم همین واکنشها خواهد بود؟ کسی میاد بگه حیف شد موری رفت؟ موری نباید میرفت چون چیزهای جدیدی به فوتبال اضافه کرده بود!؟ (کثافت کاری) :hapoo:
وقتی عکس العمل بازیکنان و مربیان تیمهای دیگه در قبال رفتن پپ رو میبینم بیشتر بهم احساس غرور دست میده و به این فکر میکنم که بارسا و پپ چه تاثیر زیادی در دنیای فوتبال داشتند! :love:

اتفاقات این هفته نشون داد چیزهای به مراتب مهم تر و با ارزش تری نسبت به آمار و ارقام عملکرد مورینیو وجود داره! entezar::
رئال قهرمان لالیگا شد ولی همچنان همه از بارسا تعریف میکنند....roz::

ضمن اینکه مسی امشب 65 گله شد (در مجموع) و اگه 2 گل دیگه بزنه رکورد 67 گل گرد مولر در یک فصل رو میشکونه و بهترین گلزن تاریخ فوتبال در یک فصل میشه!
پنالدو خودشم ججججججرررررر بده نمیتونه به مسی برسه [Only Registered And Activated Users Can See Links]

بی صبرانه منتظر فصل جدید هستم.چون میدونم تیم هم انگیزه های زیادی برای فصل بعد داره ashem:-

پپ هم راجع به رقص تیاگو و آلوز بعد از گل گفته ما با این حرکت مخالفیم و بابت آن عذرخواهی میکنیم.این حرکات در شان بازیکن بارسلونا نیست،این اتفاق دیگه تکرار نمیشه
حالا مقایسه کنید با شادی په په بعد از گلی رونالدو تو فینال کوپا و بد تر از اون عکس العمل نشون ندادن مدیران رئال!
این دو باشگاه اصلا قابل مقایسه نیستند،به غیر از سطح فنی،از لحاظ اخلاقی هم رئال فاصله ی زیادی با ما داره و باز هم میگم فوتبال فقط قهرمانی نیست...dallliii

پ.ن : این دو هفته ی اخیر سخت ترین روزهای هوادارانی بود که تو این 3-4 سال اخیر طرفدار بارسا شده بودند.این ناکامی ها نه تنها باعث کم نشدن هواداران بارسا نشد،بلکه تعصبشون به این تیم رو بیشتر از قبل کرد! و خیار محکمی کرد تو دهن یاوه گویانی که میگفتند طرفداران بارسا بخاطر جام طرفدار این تیم شدند [Only Registered And Activated Users Can See Links]
حالا من میگم دیدید که امسال 2 تا جام رو از دست دادیم ولی هواداران بارسا بیشتر هم شدند [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Arman.Leo
04-30-2012, 05:50

غم توی چهره ش بعد از 7تا گل آتیشم زد...! entezar::

spbarcelona
04-30-2012, 06:32
منم تبریک میگم این برد پر گل رو
اما ای کاش الان ما صدرنشین بودیم

saeid_8992
04-30-2012, 12:09
منم تبریک میگم این برد پر گل رو
اما ای کاش الان ما صدرنشین بودیم
هرکی ندونه میگه بارسا 3 ساله قهرمان نشده roz::

بزار حالشو ببریم7:ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa:

Pouriaf
04-30-2012, 14:41
بیلسا هم مثل همه ی مربیا (غیر بوق) میگه رفتن پپ خیلی بد شد واقعا همه توی بحت و حیرتن...

واقعا دلمون واسه پپ تنگ میشه نه؟

saeid_8992
04-30-2012, 15:43
دوستان غیر بارسای هر کی میاد این تایپیک با خودش یه مسکن بیاره که از واقعیت سر درد نگیره ما گفتیم وگرنه:-ang:-ang:ey babaaa::ey babaaa:

fcb10
04-30-2012, 15:53
واقعا همین ریالیا تا چند روزه پیش حرف هایی در مورد بارسا میزدن که آدم شرمش میشد ! حالا در مورد ما میگن : با این حرفاشون شخصیت خودشون رو نشون میدن ! looool

spbarcelona
04-30-2012, 16:02
واقعا همین ریالیا تا چند روزه پیش حرف هایی در مورد بارسا میزدن که آدم شرمش میشد ! حالا در مورد ما میگن : با این حرفاشون شخصیت خودشون رو نشون میدن ! looool

داداش می خوان خودشون رو توجیه کنن مشکلی نیست.:ohum:

fcb10
04-30-2012, 16:15
پپ از همین الان تیم دست تیتو (سرمربی فصل بعد) داده است.
چهره پپ در بازی امشب :((
دیدن پپ در این روزهای اخر روی نیمکت بارسا درد اور است.

Arman.Leo
04-30-2012, 16:57
صحبت های اعضای تیم بعد از پیروز در مقابل وایکانو

آفلای : بسیار خوشحالم که به تیم بازگشته ام . در تمرینات سخت تلاش کردم و واقعا لذت بخش است که بعد از مصدومیتی طولانی دوباره در بازی بکار گرفته شوید . بسیار خوشحالم که به تیم بازگشته ام .
اولین مصاحبه ام با زبان اسپانیولی ؟ امیدوارم فصل بعد بتوانم به کاتالانی مصاحبه کنم (خنده)

اینیستا در توییتر : به ابی (آفلای) که بعد از مصدومیت طولانی مدتش دوباره در زمین حاضر شد تبریک میگویم .

تیاگو در توییتر : به همی تیمی عزیزم آفلای که دوباره به زمین بازی بازگشته است تبریک میگویم ، او شایسته ی بهترین هاست .
اگر شادی بعد از گلم هواداران رایو را رنجانده عذرخواهی میکنم ، احساسات باعث شدند که خطایی انجام دهم و قول میدهم دوباره تکرار نشود

بوسکتس : از این برد خوشحالم . لیگا دست نیافتنی است اما ما به تلاشمان ادامه میدهیم . بدون خودخواهی چون این بسیار مهم است

آلوز : اگر شادی بعد از گلم هواداران رایو را رنجانده عذر خواهی میکنم ، هیچ گاه نخواستم کسی را به سخره بگیرم
چون در کودکی به من گفته بودند فوتبال برای گذراندن وقت با خوشی است ، به هر خال ، کار تیم عالی بود .

گواردیولا : اگر پینتو مصدوم نشود در فینال کوپا بازی خواهد کرد . او به ما کممک کرد تا برای سومین بار در این 4 سال به فینال کوپا برسیم .
ستایش ها بعد از شنیدن خبر خروج من ؟ بسیار سپاسگزارم . هرچند من کانلا از دور نشده ام ، نمیدانم کجا اما همین اطراف خواهم بود

کارانکا گفته اس که لیگ با من و بدون من ادامه خواهد داشت ؟ خوب ، حق با اوست . بخاطر این دیدگاه به او تبریک میگویم
گذراندن وقت در انگلستان ؟ من استراحت خواهم کرد ، باید ذهن خود را آرام کنم . در این فصل مربی گری نخواهم کرد ، باید ببینم در آینده چه پیش می آید
شادی همراه با رقص تیاگو و آلوز ؟ بخاطر این کار عذرخواهی میکنیم . این روش بازیکنان بارسا نیست ، دیگر تکرار نخواهد شد .
بازی کردن پینتو بجای والدس ؟ او بسیار خوب بازی کرد ، ما به او این فرصت ها را میدهیم تا برای فینال کوپا آماده باشد .
این تیم جوان است ، تیتو بازیکنان را کاملا میشناسد . بارسا به حس رقابت پذیری خود ادامه خواهد داد .
از بازی پدرو بسیار خوشحالم . من بازیکنانی که مثل او هستند را دوست دارم . ما با هم از دسته ی 4 شروع کردیم .

پدرو : بعد از یک هفته ی غم انگیز نتیجه ی خوبی بود . ما تلاش میکنیم که فصل را به خوبی به پایان برسانیم و کوپا را نیز بدست آوریم .

spbarcelona
04-30-2012, 20:41
دوستان کسی در جریان نیست علیرضا کجاست؟ چرا گلها رو نمیذاره؟:mage mishe:

spiderkiller
04-30-2012, 20:45
دوستان تبریک برد قاطعانمون رو.دو گل زدن مسی رو تبریک میگم.بازی خوب الکسیس پدرو تیاگو و همه رو تبریک میگم ولی واقعا از دیدن پپ ناراحت شدم.شاید اگه میباختیم اینقدر ناراحت نبودم.خیلی حالم بده.جلوی چشمم فلسفمون داره میره :gerye:

spiderkiller
04-30-2012, 20:52
دوستان کسی در جریان نیست علیرضا کجاست؟ چرا گلها رو نمیذاره؟:mage mishe:

نبینم داداشم به غیر از یک بارسایی وابسطه شده باشه.بیا داداش برو دانلود کن به کسی هم وابسته نباش.اصلا دیگه از دربی دان نکنید برید از یک جای دیگه دان کنید.وٌلا (به قول داوود)

spbarcelona
04-30-2012, 20:57
نبینم داداشم به غیر از یک بارسایی وابسطه شده باشه.بیا داداش برو دانلود کن به کسی هم وابسته نباش.اصلا دیگه از دربی دان نکنید برید از یک جای دیگه دان کنید.وٌلا (به قول داوود)

داداش دستت درد نکنه ولی من گلها رو با کیفیت HD می خوام.roz::
حالا میرم از یه جای دیگه دانلود می کنم موردی نیست:flowerysmile:

spiderkiller
04-30-2012, 20:59
بیا داداش اینم HD.البته لینک انجمنش رو گذاشتم تا داشته باشی برای دانلود کرد.دوستان فکر نکنید دارم ضد دربی کار میکنم ولی میخوام بچه ها به دربی و بهتر بگم علیرضا وابسته نباشن.مرسی از فهم بالاتون
به دلیل مسائلی لینک رو پاک کردم :fek konam:

spbarcelona
04-30-2012, 21:14
بیا داداش اینم HD.البته لینک انجمنش رو گذاشتم تا داشته باشی برای دانلود کرد.دوستان فکر نکنید دارم ضد دربی کار میکنم ولی میخوام بچه ها به دربی و بهتر بگم علیرضا وابسته نباشن.مرسی از فهم بالاتون

داداش خیلی ازت ممنونمroz::
ولی خودم هم عضو این سایت هستم که البته میگه گلها مخصوص اعضای ویژه هست.
که عضو یه سایت دیگه هم هستم حالا نمی خوام اسمشو بیارم و بعد بچه ها بگن داره تبلیغ میکنه که در اون سایت دانلود میکنم.
با تشکر از داداش گلم شهریار:flowerysmile:

spiderkiller
04-30-2012, 21:29
نمیدونم چه حکمتی داره اسم بارسا هم باعث سوزش عجیب رئالی ها میشه.خب شما که اینقدر میسوزید و توان مقابله با بارسا رو ندارید نیایید تو تایپیک بارسا.اینطوری راحت تر میتونید به زندگیتون ادامه بدید :khandeeeee bahal:

fcb10
04-30-2012, 21:38
بخدا حرکات جدید رئالیا رو که میبینم کلی خندم میگیره ! یدفعی با شخصیت شدن shikam::- البته همشون نه !!

flavia
04-30-2012, 21:47
برد پرگلمونو تبریک میگم به همگی!!!!!!!!:yes::hooora::yes:
بعد از اون هفته ی نحس این برد و گلزنی مسی و پدرو خیلی چسبید!!!lay_;;:eyvalla::yes:
مسی بینظیییییییر بود...2تا گل ،3 تا پاس گل!!!این بشر معجزس!!!:yes:
این بازی جواب خوبی بود به کسایی که میگفتن مسی به ژاوی و اینیستا وابستس و بدون اونا چیزی نیست...:ohum:
تو این بازی که نه ژاوی بود نه اینیستا نه سسک،مسی یکی از بهترین بازیاشو به نمایش گذاشت...:sigar:

هم هافبک بود هم مهاجم...تو صحنه ی گل کیتا اون پاس گلی که داد...اینگار این توپو به پاش زنجیر کرده بودن...تا لحظه ای که پاس داد یه لشکرم نتونستن توپو ازش بگیرن!!!:yes:

مسی فقط کافیه یه ذره سرحال باشه! اونوقت دیگه هیچکی حریفش نیست!!!:ghelyon:

مهم نیست لالیگا و چمپیونزو از دست دادیم...مهم اینه که فهمیدم بازیکنا بعد از اینهمه سختی انگیزه و روحیشونو از دست ندادن!!!:eyvalla:

لالیگا و چمپیونز باید یه سال منتظر بارسا بمونن!!!:hooora:

fcb10
04-30-2012, 22:01
حالا اگه امسال , گیریس و مسی تعداد گل هاشون یکی بشه فاکتوره بعدی تعداد پاسه گل میشه دیگه ! آخه امسال بعضی از قوانین عوض شد .... !

:soal:

این عکس که سایت گل گذاشته خیلی خنده داره :khandeeeee bahal: قافه طرفــــو ببین :hehehe:

Pouriaf
04-30-2012, 23:58
آخه کریس هم شد بازیکن؟ بیشتر میشه گفت مفت خوره، اگه اوزیل امسال و سال گذشته پاس نمیداد میخواست چیکار کنه ؟ به نظرم مسی واقعا با کلاس ترین بازیکن تاریخ هست، وقتی دریبلی انجام میدی، باید طرف رو جذب کنی، باید طرف لذت ببره... پاس مسی و دریبل قبل از اون توی این بازی یا اصلا پاسش به الکسیس توی ال کلاسیکو اول سال یا همون پاس خوشگلش به پدرو توی 2 ال کلاسیکو پیش واقعا آدم رو به خودش جذب میکنه، اگه بهترین بودن به گل زدن باشه پس چرا ژاوی سال پیش جزو 3 نفر بود؟

راستی دوستان امسال کی میبره توپ طلا رو به نظرتون؟ اصلا فکر نکنم مسی ببره و کریس هم لایقش نیست، ژاوی هم این فصل عالی نبود پس کی میشه؟ خدا رو چی دیدی؟ شاید باز مسی خودمون شد:hehee:

spbarcelona
05-01-2012, 00:15
من که میگم اگه مسی آقای گل اروپا بشه دوباره اون توپ طلا رو میبره:yes:

spiderkiller
05-01-2012, 00:25
به نظرم اگه بتونه بهترین گل زن اروپا و لالیگا بشه حتما توپ طلا رو میگیره چون از نظر کار های فردی بهتر از سایر بازیکنای حاضر هست.منظورم اینه که سال های پیش با توجه به موفقیت های تیمش موفق میشد اما این فصل اگه بتونه رکورد مولر رو بشکنه حتما گزینه اصلی خودش خواهد بود.

ManUtd
05-01-2012, 00:29
آخه گریس هم شد بازیکن؟ بیشتر میشه گفت مفت خوره، اگه اوزیل امسال و سال گذشته پاس نمیداد میخواست چیکار کنه این اسکل؟ به نظرم مسی واقعا با کلاس ترین بازیکن تاریخ هست، وقتی دریبلی انجام میدی، باید طرف رو جذب کنی، باید طرف لذت ببره... پاس مسی و دریبل قبل از اون توی این بازی یا اصلا پاسش به الکسیس توی ال کلاسیکو اول سال یا همون پاس خوشگلش به پدرو توی 2 ال کلاسیکو پیش واقعا آدم رو به خودش جذب میکنه، اگه بهترین بودن به گل زدن باشه پس چرا ژاوی سال پیش جزو 3 نفر بود؟

راستی دوستان امسال کی میبره توپ طلا رو به نظرتون؟ اصلا فکر نکنم مسی ببره و گریس هم لایقش نیست، ژاوی هم این فصل عالی نبود پس کی میشه؟ خدا رو چی دیدی؟ شاید باز مسی خودمون شد:hehee:

هي بارسايي با غيرت ! تورا به خاطرت ادبياتت هميشه در ياد خواهم داشت ! همه ايونهايي رو كه به بدترين شكل ممكل به رونالدو توهين كردند رو به خدا واگذار ميكنم ! اصولا خيلي برام جالبه ! فكر ميكنم لذت فحش دادن به كريس واسه همتون بيشتر از هر چيزي باشه ! راحت باشيد ! ميتونيد از اين بدتر هم بگيد ! ولي شما بويي از انسانيت و احترام نبرديد ! مسي اين طور هواداراني رو نميخواد ! حتي رونالدو و مسي هيچ وقت در وصف هم چنين كلماتي رو به كار نميبرند ! رونالدو وقتي مسي بهتر بود گفت مسي بهتره و مسي هم گفته رونالدو خوبه ! آمار و نتايج خيلي چيزارو معلوم ميكنن و اين فحش ها و بي احترامي ها چيزي از ارزشهاي رونالدو رو كم نميكنه ! بريد خودتونو اصلاح كنيد ! خجالت بكشيد ! بس كنيد ! نميگم با كسي دوست باشيد چون غير ممكن هست براي شما ولي حق بي احترامي نداريد ! منم جواب نميدم هيچ وقت !

fcb10
05-01-2012, 00:31
مسی الان بهترین آمار رو توی اروپا و لالیگا داره !

بالاخره باید یه بازیکن سطح بالا پیدا بشه که از مسی بالاتر باشه ! وقتی الان کسی در حد مسی نیست , پس جایزه دوباره ماله خودشه .

saeid_8992
05-01-2012, 02:26
هي بارسايي با غيرت ! تورا به خاطرت ادبياتت هميشه در ياد خواهم داشت ! همه ايونهايي رو كه به بدترين شكل ممكل به رونالدو توهين كردند رو به خدا واگذار ميكنم ! اصولا خيلي برام جالبه ! فكر ميكنم لذت فحش دادن به كريس واسه همتون بيشتر از هر چيزي باشه ! راحت باشيد ! ميتونيد از اين بدتر هم بگيد ! ولي شما بويي از انسانيت و احترام نبرديد ! مسي اين طور هواداراني رو نميخواد ! حتي رونالدو و مسي هيچ وقت در وصف هم چنين كلماتي رو به كار نميبرند ! رونالدو وقتي مسي بهتر بود گفت مسي بهتره و مسي هم گفته رونالدو خوبه ! آمار و نتايج خيلي چيزارو معلوم ميكنن و اين فحش ها و بي احترامي ها چيزي از ارزشهاي رونالدو رو كم نميكنه ! بريد خودتونو اصلاح كنيد ! خجالت بكشيد ! بس كنيد ! نميگم با كسي دوست باشيد چون غير ممكن هست براي شما ولي حق بي احترامي نداريد ! منم جواب نميدم هيچ وقت !

اقا سعید گل ما هم شما رو خوب یادومونه شاید شما توهین نکرده باشی ولی دوستان حسابی تلافی کردن
منم مخالف توهین کردنم ولی جه خوب بود به بچه های خودتونم به خاطر میسپردی

کریس اینقدی که واسه شما بزرگه واسه ما نیس
قبول داریم بازیکنه خوبیه ولی خوب هستن دوستانی بهتر باشن
پس ما دلیلی نمیبینیم که بخوایم کسیو تخریب کنیم
در ضمن همیشه احترام احترام میاره پس توقع بجا باشه

اگرم بی احترامی ارزش کم نمیکنه پس من تو اینجا چی میگیم
ما با کسی دشمنی نداریم ولی خوب دوستیم باید بجا ومتقابل باشه

ManUtd
05-01-2012, 02:47
اقا سعید گل ما هم شما رو خوب یادومونه شاید شما توهین نکرده باشی ولی دوستان حسابی تلافی کردن
منم مخالف توهین کردنم ولی جه خوب بود به بچه های خودتونم به خاطر میسپردی

کریس اینقدی که واسه شما بزرگه واسه ما نیس
قبول داریم بازیکنه خوبیه ولی خوب هستن دوستانی بهتر باشن
پس ما دلیلی نمیبینیم که بخوایم کسیو تخریب کنیم
در ضمن همیشه احترام احترام میاره پس توقع بجا باشه

اگرم بی احترامی ارزش کم نمیکنه پس من تو اینجا چی میگیم
ما با کسی دشمنی نداریم ولی خوب دوستیم باید بجا ومتقابل باشه

من كه يادم نمياد به كسي توهين كرده باشم‌ ! نميدونم كجارو ميگي !
بي احترامي هم حدي داره والا.فحش ......

fcb10
05-01-2012, 03:10
من كه يادم نمياد به كسي توهين كرده باشم‌ ! نميدونم كجارو ميگي !
بي احترامي هم حدي داره والا.فحش ......

داداش منظور شما نیستید ! همه میدونیم که شخصیت شما بیشتر از این حرف هاست !

ولی اکثر بچه های تاپیک رئال از گفتن هیچ حرفی نمیگذرن و بدترین چیز ها رو هم پشت سر ما و تیممون میگن !

نمونش همون کاربری که واسه پست شما تشکر زده !

ManUtd
05-01-2012, 03:29
مجتبي تورو خدا تمومش كن !
بهتره هممون از اين به بعد بيشتر روي تيم خودي تمركز كنيم و در موردش بحث كنيم .

ManUtd
05-01-2012, 03:33
من به اينجا دسترسي ندارم داوود جان ! مصطفي ميتونه اين كارو بكنه.

spiderkiller
05-01-2012, 10:55
دوستان باتوجه به اینکه خاطره خیلی تلخی از یونایتد و طرفدارای رئالیش دارم و از طرفی میخوام از داداش داوود حمایت کنم تا تو انجمن تنها نباشه برای یک هفته میخوام هواداریم رو از سیتی اعلام کنم.برای یک هفته مشم هوادار سیتی تا امثال یک عده که خیال کردن میتونن به هروسیله ای به ما توهین کنن دهنشون بسته بشه.درمورد پستا هم که ظاهرا دیشب خبرایی بوده.این رئالی ها برای چی میان تو تایپیک ما.اقا جان اینجا مثل اتاق خصوصی ما میمونه.اینجا محل خصوصی بارسایی هاست شما برای چی میایید اینجا که بهتون توهین بشه؟ مثل این میمونه یک نفر تو اتاق خصوصیش نشته باشه هی یکی بیاد بدون اجازه تو اتاق.اینطوری که نمیشه.دم از ادب میزنید و ادب در زدن ندارید.

AlexDelpiero
05-01-2012, 11:29
از همون روز اول با برداشتن حائل بین هواداران رئال و بارسا مخالف بودم ولی چون طرفین به خواست خودشون اینکارو انجام دادن من هم اعتراضی نداشتم ولی این روزو بچه 7 ، 8 ساله هم پیش می کرد !
باز هم همون قانون منع عبور و مرور از این به بعد برپاست !

spiderkiller
05-01-2012, 11:31
از همون روز اول با برداشتن حائل بین هواداران رئال و بارسا مخالف بودم ولی چون طرفین به خواست خودشون اینکارو انجام دادن من هم اعتراضی نداشتم ولی این روزو بچه 7 ، 8 ساله هم پیش می کرد !
باز هم همون قانون منع عبور و مرور از این به بعد برپاست !
داداش مهدی الان یکی دو هفته ای میشه که همون قانون برپا بود ولی نمیدونم دوباره چی شد رئالی ها دلشون برا ما تنگ شده دیشب اومدن مارو از نظرات فنیشون مستفیض کردن

AlexDelpiero
05-01-2012, 11:33
داداش مهدی الان یکی دو هفته ای میشه که همون قانون برپا بود ولی نمیدونم دوباره چی شد رئالی ها دلشون برا ما تنگ شده دیشب اومدن مارو از نظرات فنیشون مستفیض کردن

این موضوع رو تو تایپیک مدیران انجمن بررسی می کنیم !
لطفا بیشتر در مورد این موضوع بحث نکنید و بیشتر به حواشی تیم بپردازید !
با تشکر

raptor
05-01-2012, 12:48
-منم این برد روحیه بخشو تبریک میگم...
البته بیشتر شبیه یه تراژدی غم انگیز برایه پپ بود تا یه بازی فوتبال.....وقتی بازی رو میدیدم(البته خلاصشو!)یاد صحنه ای از یه فیلمه رزمی افتادم که استاد،در حالی میمیره که شاهد مبارزه تمرینی شاگرداشه که دارن خودشونو برایه دور جدید مسابقات آماده میکنن و....!!:gerye::gerye:
منم مثله همه بارسا دوستان یا بهتر بگم فوتبال دوستان،از رفتن پپ ناراحتم،اما چیزی که مسلمه اینه که برایه یه بارسای دیگه،پپ باید میرفت....البته مطمئنم که دوباره به بارسا برمیگرده،ولی اینبار با بهتر،کاملتر و با تجربه تر از قبل...
-در ضمن امیدوارم لئو این فصل ال پیچیچی رو از رونالدو بگیره....همینطور گومز تو فینال نتونه2 گل بزنه....!!!!!!!!!!!!!!:fek konam::khahesh::khahesh:

spiderkiller
05-01-2012, 13:04
با بازی که من از گومز جلوی رئال دیدم بعید میدونم بتونه گل بزنه اونم دوتا.اگه چلسی بخواد اینطوری که داره بازی میکنه ادامه بده فکر کنم کم کم شانس بایرن بیاد پایین.واقعا خیلی خوب شده چلسی.شانس نداریم که.کاش بواش همچنان مربیشون میبود موقع بازی ما.خیلی رو فرم اومدن

fcb10
05-01-2012, 14:41
دوستان باتوجه به اینکه خاطره خیلی تلخی از یونایتد و طرفدارای رئالیش دارم و از طرفی میخوام از داداش داوود حمایت کنم تا تو انجمن تنها نباشه برای یک هفته میخوام هواداریم رو از سیتی اعلام کنم.برای یک هفته مشم هوادار سیتی تا امثال یک عده که خیال کردن میتونن به هروسیله ای به ما توهین کنن دهنشون بسته بشه.درمورد پستا هم که ظاهرا دیشب خبرایی بوده.این رئالی ها برای چی میان تو تایپیک ما.اقا جان اینجا مثل اتاق خصوصی ما میمونه.اینجا محل خصوصی بارسایی هاست شما برای چی میایید اینجا که بهتون توهین بشه؟ مثل این میمونه یک نفر تو اتاق خصوصیش نشته باشه هی یکی بیاد بدون اجازه تو اتاق.اینطوری که نمیشه.دم از ادب میزنید و ادب در زدن ندارید.

داش شهریار تو نماد یک بارسایی اصیل هستی که توی هر شرایط به فکر مقابله با دشمن علیه بارساست . :afarin: از حمایتت هم ممنون tazim::

در مورد دیشبم بگم که رئالیا هر لحظه در حال رفت و آمد به تاپیک ما هستن ولی دیشب یکیشون نتونست خودشو نگه داره و شخصیت خودش رو یه بار دیگه نابود کرد . :ogh: الانم تازگی ها یاد گرفتن میرن با حالت پنهان میان تو تاپیکمون فک کردن زرنگن ! یا به عنوان مهمان میان lagh::

footballking12
05-01-2012, 15:01
داش شهریار تو نماد یک بارسایی اصیل هستی که توی هر شرایط به فکر مقابله با دشمن علیه بارساست . :afarin: از حمایتت هم ممنون tazim::

در مورد دیشبم بگم که رئالیا هر لحظه در حال رفت و آمد به تاپیک ما هستن ولی دیشب یکیشون نتونست خودشو نگه داره و شخصیت خودش رو یه بار دیگه نابود کرد . :ogh: الانم تازگی ها یاد گرفت میرن با حالت پنهان میان تو تاپیکمون فک کردن زرنگن ! یا به عنوان مهمان میان lagh::
داداش تو این کارا رو بذار رو حساب بچگیشون.بعدشم به غیر از چندتاشون که واقعا طرفدار رئال هستن بقیشون طرافداران گریس پنالدو هستن نه رئال.هر جا رونالدو باشه اونا هم طرفدار اون تیم میشن.
از این حرفا گذشته کاش زودتر فصل تموم بشه ببینیم تیتو چه برنامه هایی برای بارسا داره.

spiderkiller
05-01-2012, 15:19
دوستان طبق اخبار بارسا یک پیشنهاد برای یورنته داده که ظاهرا خودش قبول کرده.به نظر من میتونست خرید خوبی باشه اگه تیو و ایکوئنکا و ویا و افلایی و پدرو و الکسیس رو نداشتیم.انصافا خط حمله مون خیلی قویه.تازه الکسیس هم داره تو پست مهاجم وسط کار میکنه میتونه اون پست رو داشته باشه فقط یکم قابلیت سرزنیش پایین هست.ویا هم میتونه تو اون پست باشه.یعنی ما عملا دوتا مهاجم رو تو اون پست داریم و شاید تنها قابلیتی که یورنته داره سرزنی بالا باشه.انصافا رو همه توپ های ارسالی توانایی سرزدن داره ولی خیلی سخته با تکنیک نسبتا پایین و سرعت پایینتر بتونه تو بارسا جا بیوفته.به نظرم یا نباید بخریمش یا اگه خریدیم دوتا از بازیکنامون تو خط حمله رو باید یا بفروشیم یا قرض بدیم.واقعا بارسا چرا نمیخواد یک فکری به حال دفاع وسط بکنه؟

fcb10
05-01-2012, 15:25
یورنته فقط یه مهاجم هدفه و قابلیت بازی تیمی رو نداره . فک نکنم با سبک ما کنار بیاد ولی همین خرید میتونه نشون دهنده این باشه که تیتو میخواد سبک بازیمون رو تعغیر بده و داره بازیکن هایی با قابلیت های متفاوت رو جذب میکنه .

spiderkiller
05-01-2012, 15:30
کاملا موافقم.مشخصه تیتو میخواد برای هر تاکتیکی بازیکن داشته باشه حتی برای تاکتیک های ارسالی که هیچوقت تاکتیک کلی ما نبوده اما شاید در زمان تیتو همه چیز عوض بشه.به نظرم ون پرسی بهتر بود به عنوان فینیشر ولی یورنته هم بد نیست فقط یکم سنش بالاست نمیتونه تو ترکیب جا بیوفته

Saeid~Barca
05-01-2012, 15:45
کاملا موافقم.مشخصه تیتو میخواد برای هر تاکتیکی بازیکن داشته باشه حتی برای تاکتیک های ارسالی که هیچوقت تاکتیک کلی ما نبوده اما شاید در زمان تیتو همه چیز عوض بشه.به نظرم ون پرسی بهتر بود به عنوان فینیشر ولی یورنته هم بد نیست فقط یکم سنش بالاست نمیتونه تو ترکیب جا بیوفته

داداش قیمت ون پرسی رو هم در نظر بگیر فکر کنم با پول کمتری میخوان به یه مهاجم خوب برسن ولی در کل من یورنته رو واسه تیم قبول ندارم و کلا از مهاجم نوک های صرف خوشم نمیاد و بازیکنی رو دوست دارم که بتونه مثل الکسیس و ویا هم نوک و هم تو کناره ها بازی کنه البته سر زن هم باشه که ما نداریم .

fcb10
05-01-2012, 15:48

احتمالا قضیه همون خرج کردنه که نمیرن دونباله یه بازیکن با کلاس بالا تر . واسه این پست ادین ژکو خیلی بهتره یا همون فن پرسی ! ولی قیمت هاشون و دست مزداشون خیلی بالا هستن .

راستی بارسا تا چه مقدار میتونه دست مزد بده ؟

spiderkiller
05-01-2012, 15:48
قیمت ون پرسی بالا هست ولی خب ما هم تیم کوچیکی نیستیم که.ما در حال حاظر بیشتر تعداد قهرمانی اروپا رو تو چند سال اخیر داشتیم باید بتونیم خریدای خوبی داشته باشیم البته بازم میگم یورنته بد نیست ولی خریدش یکم ریسکه مخصوصا چون ما لامایسا رو هم داریم نباید بازیکنای نسبتا متوسط بگیریم.

احتمالا قضیه همون خرج کردنه که نمیرن دونباله یه بازیکن با کلاس بالا تر . واسه این پست ادین ژکو خیلی بهتره یا همون فن پرسی ! ولی قیمت هاشون و دست مزداشون خیلی بالا هستن .

راستی بارسا تا چه مقدار میتونه دست مزد بده ؟
خوشبختانه اسپانیا مثل انگلیس نیست وگرنه اصلا نمیتونستیم دستمزد ها رو بدیم.فکر کنم دستمزد های خوبی بتونیم بدیم مخصوصا اگه بازیکن از لیگ انگلیس بگیریم چون اون بدبختا خیلی مالیات میدن

fcb10
05-01-2012, 15:57
من چند روزه پیش داشتم بازی یورنته رو میدیدم , لا مصب خیلی تانکه ! تازگیا هیکلش تعغیر کرده ! از اون حالت حجمی در اومده . ولی خیلی سنگینه ! سرعتشم زیاد نیست ! خدا کنه بذارن آخرین امید باشه , فعلا برن دنبال بازیکنای بزرگتر

saeid_8992
05-01-2012, 15:59
یه دفاع وسط کلاس بالا برای ما اندازه ای 3 تا مهاجم کلاس بالا ارزش داره

امیدوارم از دراوزه هم غافل نشن

fcb10
05-01-2012, 16:12
دوستان دیگه بیخیال بروبچ همسایه باشیم . ما باید مثل خود یارسلونا باشیم که توی بدترین شرایط کار خودش رو انجام میده و حرف های رغیب ذره ای روش تاثیر نداره .

footballking12
05-01-2012, 16:21
آخه مهاجم میخوایم چیکار؟!الان خریدن یه دفاع وسط از همه چی مهم تره.
اگه یورنته رو بخریم احتمالش زیاده که ویا رو بفروشیم.شاید بارسا به فکر اینه که یه مهاجم ارزون قیمت ولی نسبتا کارآمد بخره و با فروش یه مهاجم گرون قیمت مثل ویا یه دفاع بخره.
چون روسل اهل پول خرج کردن نیست.

fcb10
05-01-2012, 16:25
اگه یورنته رو بخریم احتمالش زیاده که ویا رو بفروشیم.شاید بارسا به فکر اینه که یه مهاجم ارزون قیمت ولی نسبتا کارآمد بخره و با فروش یه مهاجم گرون قیمت مثل ویا یه دفاع بخره.

آره , احتمال انجام همچین سیاست هایی هست ولی الان قیمت ویا با توجه به سنش زیاد نیست ! فک نکنم بیشتر 20 تا ببرنش !

spbarcelona
05-01-2012, 16:29
به نظر من خریدهایی که بارسا باید برا فصل بعد انجام بده اینا هستن: 1- یک مدافع تراز اول مانند تیاگو سلوا 2- یک هافبک عالی و شوت زن مانند داوید سیلوا 3- یک مهاجم نوک و گلزن مانند(ون پرسی):yes:
اگه همین سه بازیکنی رو که گفتم داشته باشیم با تیم فعلی دیگه چی میشه
در ضمن من کنار گذاشتن والدس رو صلاح نمیدونم و به نظر من والدس بهتر از هر دروازه بان دیگری برای بارساست:flowerysmile:

messi1373
05-01-2012, 16:32
به نظر من كه خريد دفاع چپ از همه چي مهم تره...همون آلابا خوبه...

fcb10
05-01-2012, 16:41
این گوری که ما سرش گریه میکنیم مرده توش نیست entezar::

از این خرید اول میشه فهمید که باید بیخیال خرید درست و حسابی بشیم !

چند ساله پیشم که ما به دفاع نیاز داشتیم رفتن ماکسول رو گرفتن که اصلا بدردمون نخورد . حالا هم میرن یکی دیگه رو میارن مثل چکیرینسکی ! نمیدونم یادتونه یا نه ولی ما با این بازیکن خیلی کشیدیم ! لا مصب والدزی بود واسه خودش ki::

saeid_8992
05-01-2012, 16:42
تجربه میگه که اگه جام میخواین باید نقاط ضعف رو بر طرف کنین

و جاهای که قوی هستیم تقویت کنیم

فصل بعدم هستن تیمای که به ضد حمله بخوان به ما ضربه بزنن و ما نباید با یه ضد حمله دروازبانمون ما تسلیم بشه

فصل بعد بازم امکان داره که پیکه رو فرم نباشه نباید ماسچرانو رو در مقابل تیمی که قد بلندن قرار بدیم و باید کمک سرجیو باشه
که یه بازیکن از اول فصل تا اخر فصل مثه ماشین کار کنه استراحتم لازمه

فصل بعد هم امکان داره بازیکنامون مصدوم بشن
به نظر شما اگه خدای نکرده مسی مصدوم میشد کدو م بازیکن میتونست تیمو به جلو ببره خیلی ویا رو دوس دارم ولی فکر نکنم ازش این کار بر بیاد
پس باید یه برنامه ریزی خوب کرد و بازیکن خرید

Saeid~Barca
05-01-2012, 16:47
فکر نمیکنم خرید بزرگی داشته باشیم تو تابستون و تو فکر بازیکنایی مثل تیاگو سیلوا و ون پرسی و بیل نباشید ما رئال نیستیم که تو هر فصل چند تا خرید بزرگ داشته باشیم . به نظرم یه دفاع وسط خوب مثل رامی و یه دفاع چپ مثل آلبا که احتمالش زیاد شده و یه دروازبان مثل آندرادا از لانوس نه دروازبانی مثل نویر . تو میانه میدان که مشکل نداریم و تو خط حمله به یه مهاجم خوب که قابلیت بازی تو نوک و گوش رو داشته باشه

LEO JOON
05-01-2012, 16:53
اول یه تبریک با تاخیر میگم برای برد برابر رایو
بعدشم فکر نمی کنم امسال تیتو بخواد خرید بزرگی انجام بده ، اون با تیم ب خیلی آشتاس و به نظر من بیشتر سرمایه رو میذاره برای پرورش بازیکنای جوون
راستی من هنوز موندم روسل این بدهی ها رو چه جوری جور می کنه!؟ کسی میدونه پولا رو برای چی خرج میکنه؟:mage mishe:

Saeid~Barca
05-01-2012, 16:56
حالا هم میرن یکی دیگه رو میارن مثل چکیرینسکی ! نمیدونم یادتونه یا نه ولی ما با این بازیکن خیلی کشیدیم ! لا مصب والدزی بود واسه خودش ki::

مگه میشه چیگرینسکی رو فراموش کرد 25 میلیون واسش دادن و خیلی کم بازیش دادن و تو بازی هایی که بازی کرد به قول تو والدزی بود واسه خودش . دو فصل پیش تو بازی با سویا انقدر بد بازی کرده بود که تماشاگرا تو نیوکمپ اونو هو میکردن . البته خوب شد که فصل بعدش 15 میلیون به همون شاختار پسش دادن . فکر میکنم تو قراردادش بود که اگه خوب بازی نکرد بتونن پسش بدن با این مبلغ .
باز خدا پدر مکسول رو بیامورزه که اونقدر بد نبود و یه بازیکن متوسط بود

footballking12
05-01-2012, 17:05
اره دوستان راست میگن.اصلا حواسم به دفاع چپ نبود.خرید الابا و یه دفاع وسط واجبه.
اگه چیزی تهش موند یه مهاجم نوک هم بگیریم:nishkhand:
ولی انصافا کشف استعداد های جدید از درون اکادمی بهتر از خرید بازیکنه.
در مورد دروازه بان هم مطمئنم بارسا والدز رو کنار نمیذاره.باید تحملش کنیم.

fcb10
05-01-2012, 17:24
اول یه تبریک با تاخیر میگم برای برد برابر رایو
بعدشم فکر نمی کنم امسال تیتو بخواد خرید بزرگی انجام بده ، اون با تیم ب خیلی آشتاس و به نظر من بیشتر سرمایه رو میذاره برای پرورش بازیکنای جوون
راستی من هنوز موندم روسل این بدهی ها رو چه جوری جور می کنه!؟ کسی میدونه پولا رو برای چی خرج میکنه؟:mage mishe:

معلومه دیگه ! پولا رو میده به عمو میشل ! :hehee: خودت که این موضوع رو تو امضات ذکر کردی . heee::

Saeid~Barca
05-01-2012, 17:28
خیلی جالبه که نولیتو بازیکنی که فصل قبل راسل اونو مفت به بنفیکا داد الان پیشنهاد 18 میلیون یورویی از لیورپول دریافت کرده . بجای اینکه این بازیکن خوب رو قرضی به بنفیکا بدن اونو از دست دادن تا این پیشنهاد خوب رو از دست بدیم om::

fcb10
05-01-2012, 17:34
نمیشه اینجور فکر کرد

اگه میموند همچین پیشرفتی نمیکرد که قیمتش بره بالا ! ولی راست میگی باید اون کسی که قرارداد رو تنظیم کرده بود بندی هم قرار میداد که فروش این بازیکن با مالکیت بارسا انجام بشه ! ولی چه فایده که روسل بویی از مدیریت نبرده .

ولی خودمونیم ها , بچه های لاماسیا چقد زود رشد میکنن !

Saeid~Barca
05-01-2012, 17:52
نمیشه اینجور فکر کرد

اگه میموند همچین پیشرفتی نمیکرد که قیمتش بره بالا ! ولی راست میگی باید اون کسی که قرارداد رو تنظیم کرده بود بندی هم قرار میداد که فروش این بازیکن با مالکیت بارسا انجام بشه ! ولی چه فایده که روسل بویی از مدیریت نبرده .

ولی خودمونیم ها , بچه های لاماسیا چقد زود رشد میکنن !

خب قرار داد قرضی رو واسه همین مواقع گذاشتن که باعث پیشرفت بازیکنا بشه در ضمن نولیتو داشت خوب بازی میکرد و اصلا فصل قبل هم از فروشش تعجب کرده بودم یه بازیکن تو مایه های تلو البته با تجربه بیشتر

spiderkiller
05-01-2012, 18:05
دوستان در مورد نولیتو زیاد باهاتون موافق نیستم.بابا 26 سالش بود.نمیدونم این بابا تو تیم ب که پر از بچه های 16-17 سالست چیکار میکرد؟ولی انصافا با رفتنش بارسا ب خیلی ضربه خورد.متاسفانه با نتایجی که بارسا ب داره میگیره میشه فهمید توی لامایسا هم مهاجم نوک نداریم.البته پیشنهاد به اون بزرگی هم برای یک بازیکن که تازه 1 ساله اومده تو سطح 1 اروپا خیلی زیاده.فکر کنم میخوان براش تبلیغ کنن البته منظورم مدیران بنفیکا هست.درکل دلم میخواد جرارد رو فصل دیگه تو بارسا ببینیم.عجب بازیکنیه البته هنوز خیلی جوونه ولی واقعا از بهترین هاست اگه بهش اعتماد کنن.احتمالا به قول شما راسل این فصل خرید سنگین انجام نمیده.همون البا رو با قیمت پایین میگیره امیدوارم مثل مسکول و ادریانو نباشه.باید یک بار برای همیشه اون پست رو عالی کنیم.دفاع وسط هم به نظرم چون راسل اهل خرید بزرگ نیست همون مارتینز کفایت میکنه.مهاجم نوک هم اگه میخواییم سبکمون رو عوض کنیم باید یکی بگیریم در غیر این صورت با بودن ویا نیازی به مهاجم نوک نخواهیم داشت البته اینا در صورتی هست که راسل بخواد خسیس بازی دربیاره

Saeid~Barca
05-01-2012, 18:36
درسته نولیتو یکم سنش بالا بود ولی همون طور که گفتم این بازیکن میتونست قرضی هم به بنفیکا بره البته فکر میکنم 24 سالش بود . بارسا ب هم فصل قبل با درخشش سوریانو و آقای گل شدنش تونست اونقدر خوب نتیجه بگیره و درخشش همین نولیتو که با بازی خوبش پپ گفت که پدیده جدید بارساست و نیاز به خرید مهاجم نداریم ولی نمیدونم چرا فروختنش . الان بارسا ب هشتمه و 25 امتیاز با صدر جدول فاصله داره و اصلا با سوم شدن فصل قبلش نمیخونه !

در مورد دلفئو هم کاملا باهات موافقم امیدوارم فصل بعد ببینیمش که پدیده جدید تیم کم کم باید معرفی بشه

spiderkiller
05-01-2012, 20:09
دوستان الکسیس پای چپش مشکل پیدا کرده احتمالا نمیتونه جلوی مالاگا بازی کنه.امیدوارم این مصدومیتا از فرم خوبش دورش نکنه

بچه ها این عکس رو تو یک انجمن دیگه پیدا کردم.اشک ادم رو در میاره.فلسفه بارسا تو همین دونفر خلاصه میشه.اگه ژاوی هم توش بود واقعا باید اونموقع عکس رو با قاب طلا میزدن بالای نیوکمپ

VIVA BARCA

Arman.Leo
05-01-2012, 21:32
والدز در آستانه گرفتن پنجمین جایزه زامورا ی خودش هست، که اگه این جایزه رو بگیره با Antoni Ramallets افسانه ای برابری میکنه.
والدز همچنین اولین دروازه بانی در لالیگا خواهد بود که 4 جایزه زامورا را پی در پی دریافت میکنه.

اگه همون جوری که به نظر میرسه 3 بازی باقی مونده رو پینتو توی دروازه وایسه، والدز زامورا رو میگیره. Antoni Ramallets در سال های 1951/52, 1955/56, 1956/57, 1958/59 و 1959/60 این جایزه رو گرفته.

spbarcelona
05-01-2012, 21:48
درسته ما امسال قهرمان لالیگا نشدیم ولی اگه والدس جایزه زامورایی رو بگیره و مسی هم آقای گلی لالیگا رو کسب کنه چی میشه
در مورد خرید بازیکن هم مثل اینکه هیچکس از یه هافبک شوت زن حرف نمیزنه مگه یادتون رفته ما تو بازی با چلسی بازیکن نداشتیم پشت محوطه جریمه برامون شوت بزنه!! مدافع چپ هم که جوردی آلبا می واد بیاد فقط یه مدافع وسط خوب هم باید بگیریم:afarin:

fcb10
05-01-2012, 22:00
بچه ها این عکس رو تو یک انجمن دیگه پیدا کردم.اشک ادم رو در میاره.فلسفه بارسا تو همین دونفر خلاصه میشه.اگه ژاوی هم توش بود واقعا باید اونموقع عکس رو با قاب طلا میزدن بالای نیوکمپ

viva barca

عجب عکسیه پسر !!! ارزش این عکس رو فقط بارسایی های اصیل میفهمن ! بخدا این عکس رو باید سر در لامسیا نصب کنن !

fcb10
05-01-2012, 22:22
امروز بحث دستمزد بود , سایت گل انگاری صدامون رو شنیده ! یه خبر گذاشته در مورد دستمزد ها که بارسلونا رتبه اول رو به عنوان بیشترین پرداخت کننده داره .

دلیلشم اینه که بیشترین تعداد ستاره رو تو تیم داره ! یعنی از رئال هم بیشتر !!

لیست به این صورته :

1.بارسلونا
2.رئال
3.منچستر سیتی
4.چلسی
6/5. ×××
7.میلان
8.بایرن

میگم نکنه واقعا اومدن پست هامون رو خوندن :fek konam:

Pouriaf
05-01-2012, 22:35
میگم بچه ها میتونید یه ویدیو از دلافیو بذارید... من اصلا آشنایی ندارم.

spiderkiller
05-01-2012, 22:43
میگم بچه ها میتونید یه ویدیو از دلافیو بذارید... من اصلا آشنایی ندارم.

داداش واقعا از جرارد کلیپ ندیدی؟ یعنی بهترین بازیکن 5 سال اینده جهان رو ندیدی؟تو سن 16 سالگی از بیرون محوطه چیپ میزنه ادم فکر میکنه مسی زده.لامصب خیلی قشنگ بازی میکنه.
نمیدونم چرا برای من مدیا فایر باز نمیشه ولی تنها لینکی که دارم از مدیافایر هست.
کلیک کن ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

flavia
05-01-2012, 22:54
اگز از لینک تبدیل مدیا فایر(همونی که وقتی ف*لتر بود ازش استفاده میکردیم) برید میتونید دانلود کنید...
واقعا چی میشه جانشین مسی تو فوتبال از خود بارسا باشه!!!:khahesh:

spiderkiller
05-01-2012, 22:58
خب این کاملا مشخصه که جانشین مسی هیچوقت نمیتونه از خارج از تیم و لامایسا بیاد چون برای اینکه مسی باشی باید خون کاتالانی داشته باشی با اموزش مربی های لامایسا.هیچ کس خارج از باشگاه نمیتونه جای مسی رو پر کنه برای همین من خیلی امیدوارم ولی در مورد جرارد فکر نکنم بتونه جانشین مسی بشه چون وقتی جرارد 22 سالش باشه و اومده باشه تیم اصلی مسی 27 سالشه.یعنی تغییر چندانی نداره.منظورم اینه که جرارد توی زمانی نیست که بتونه جانشین مسی بشه.اما توکوفوسوبو (اگه اشتباه نگفته باشم ki::) الان 13 سالش باید باشه اون میتونه جای مسی رو بگیره.

spbarcelona
05-01-2012, 23:03
دادا شهریار یعنی مدیافایر برا تو باز نمیشه؟ چرا اینجا باز میشه
دوستان اگه کسی کلیپی از جردی آلبا هم داره یا پیدا کرد بذاره لطفا:afarin:

flavia
05-01-2012, 23:05
البته بستگی به خود مسی هم داره که تو چند سال اینده فرمشو حفظ کنه یا نه...(که خوشبختانه نشون داده ثبات زیادی داره)
به هر حال ما همیشه خواهان یه زوج عالی برای مسی بودیم کی بهتر از این پسره؟؟؟

spiderkiller
05-01-2012, 23:11
داداش صادق دارم یک کلیپ از البا اماده میکنم اپ که شد میزارم یادت نره بیایی دان کنی.
درمورد زوج مسی هم فکر نکنم بتونه زوج خوبی برای مسی باشه چون هر دوشون تک روی میکنن و هردوشون تمایل به گل زدن دارن اونم به صورت فردی برای همین بهترین حالت برای بازی گرفتن از دوتاشون با هم اینه که یک طرف رو مسی برداره یک طرف رو این یکی به صورت ضبدری با هم کار کنن.زوج مسی اینیستاست و الوز. کس دیگه نمیتونه به این خوبی با مسی مچ باشه

fcb10
05-01-2012, 23:11
راستی چرا تو لاماسیا مربی دروازه بان ساز خوب نداریم !؟؟؟ توی این چند سال ثمره های لاماسیا فقط هافبک و مهاجم بوده ! مثله خریدامون !

spbarcelona
05-01-2012, 23:14
دادا شهریار نگفتی هنوز سایت مدیا فایر برا تو باز نمیشه؟:mage mishe:

spiderkiller
05-01-2012, 23:18
دادا شهریار نگفتی هنوز سایت مدیا فایر برا تو باز نمیشه؟:mage mishe:

چرا داداش مدیا فایر باز شد ولی اصلا درست نیست.هر قسمتش یک سمت رفته نه میتونم دانلود کنم نه اپلود.دارم کلیپ رو تو پرشین گیگ اپ میکنم.

fcb10
05-01-2012, 23:21
چرا داداش مدیا فایر باز شد ولی اصلا درست نیست.هر قسمتش یک سمت رفته نه میتونم دانلود کنم نه اپلود.دارم کلیپ رو تو پرشین گیگ اپ میکنم.

داداش توی همون صفحه داغونی که باز میشه وسط , سمت چپ اسم و حجم فایل رو با رنگ آبی زده ! همون لینکه دانلودته !

flavia
05-01-2012, 23:22
کلیپو دیدم این پسره واقعا عالیه...:yes:
برای من گاهی دیدن بازی بچگیهای بازیکنا بیشتر از بازی الانشون کیف داره!!!heee::
دیروز داشتم بازیهای 12-13 سالگی فابرگاسو مسیو میدیدم که هم تیمی بودن...یعنی از همون موقع کاملا مشخص بود که قراره تبدیل به ستاره های بینظیری بشن...

یه بارم الریاضیه قبل از بازی بارسا چند صحنه از بازیهای مسیو که.. نمیدونم چند سالش بود فقط از لحاظ سایزی نصف الانشم نبودو نشون داد..واقعا دهنم بازمونده بود...باورم نمیشد این یه وجبی با این قدش داره این کارارو میکنه...lay_;;:eyvalla:

spiderkiller
05-01-2012, 23:30
اینم کلیپ از البا که گفتم.تعجب نکنید اگه میبینید اینقدر تهاجمی کار میکنه اخه بنده خدا پست تخصصیش وینگ چپ بوده که الان داره تو پست دفاع چپ کار میکنه و انصافا هم جا افتاده.یک بار بحث کردیم با بچه ها سر اینکه تو لامایسا وینگ ها رو تو پست مدافع و مدافع ها رو توپست وینگ بازی میدن.یک جورایی بازیکنا رو همه فن حریف میکنن.این البا هم همه پسته است.هم هافبک هم دفاع هم مهاجم.بازیکن بدی نیست ولی باید دید چه طور میتونه تو ترکیب جا بیوفته

flavia
05-01-2012, 23:34
الکسیسم بازی فردارو از دست داد...دقت کردید چقدر زیاد مصدوم میشه؟؟؟:fek konam:
تا میاد خودی نشون بده میزنن چلاقش میکنن!!! entezar::

fcb10
05-01-2012, 23:42
بعضی از بازیکنا شرایط بدنیشون اینجوریه مثله روبن و پاتو , بد بختا تو هر فصل 12/10 تا بازی کامل بیشتر نمیتونن انجام بدن .

ولی سانچز اینجوری نبوده ! شانس ماست دیگه

LMB
05-01-2012, 23:46
وا من کلیپ این پسره رو دیدم خداییش یپا لئو مسی هست واسه خودش فوق العادست خدایی تورو خدا یکی بگه این مو قشنگ خوش استیل الان چند سالشه و کجا بازی میکنه؟!؟!؟؟!؟!

flavia
05-02-2012, 00:00
اره بابا شانس نداریم...ویا،افلای ،ابیدال ،پدرو ، پیکه ،ژاوی ،اینیستا ، پویول و حالا هم الکسیس...کلا همگی تو مصدوم شدن با هم مسابقه گذاشتن...ویا هم که در حال حاضر در صدر جدوله..heee::

البته خداروشکر که مسی فعلا پاش به این رقابت کثیف باز نشده...:nishkhand:
هر بار که روش خطا میشه تا وقتی معلوم بشه سالمه تا مرز سکته میرم...entezar::

flavia
05-02-2012, 00:04
این اقای مو قشنگه خوش استیل 18 سالشه و بازیکن بارسا ب هستش...:eyvalla:

spbarcelona
05-02-2012, 00:57
اره بابا شانس نداریم...ویا،افلای ،ابیدال ،پدرو ، پیکه ،ژاوی ،اینیستا ، پویول و حالا هم الکسیس...کلا همگی تو مصدوم شدن با هم مسابقه گذاشتن...ویا هم که در حال حاضر در صدر جدوله..heee::

البته خداروشکر که مسی فعلا پاش به این رقابت کثیف باز نشده...:nishkhand:
هر بار که روش خطا میشه تا وقتی معلوم بشه سالمه تا مرز سکته میرم...entezar::

جالبه منم همینطورم و تا روی لیونل خطا میشه فقط می بینم ببینم چیزیش شده یا نه
نمیدونم دقت کردین یا نه ولی مسی تو بازی های که احتمال خطا کردن روش زیاده و همینطور مصدوم شدنش مثل بازی چلسی یا میلان یا... خودشو دور از مدافعان حریف نگه میداره یا موقعه ای که توپ بهش میرسه زود توپ رو پاس میده چون احتمالا گواردیولا بهش میگفته خب دیگه تنها مهاجم تراز اولی که فعلا داریم ایشونن دیگه:afarin:

Arman.Leo
05-02-2012, 06:04
اخبار کوتاه

- هری ردنپ (مربی تاتنهام) : شایعات در مورد پیوستن بیل به بارسا؟
او آینده ی باشگاه است و فکر نمیکنم این پسر در حال حاضر جایی برود.

- پدرو پنجمین بازیکن بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) است که در این فصل بیش از 10 گل به ثمر رسانده

- اگر والدس بتواند این فصل جایزه زامورا را ببرد تبدیل به اولین دروازه بان خواهد شد که 4 فصل متوالی موفق به دریافت این جایزه شده اند
(جایزه زامورا به دروازه بانی که کمترین گل خورده را داشته باشد اهدا خواهد شد)

- پیرترین بازیکنان بارسا که در لالیگا بازی کرده اند :
الکسانکو (37 سال و 32 روز) - رامالتس (36 سال و 265 روز) - پینتو (36 سال 173 روز)

- تیتو ویلانوا مربی فصل بعد بارسا،حداقل قراردادی 2 ساله با باشگاه امضا خواهد کرد

- والدس که به دلیل تب شدید دیروز نتوانسته بود با تیم تمرین کند،امروز بهبود پیدا کرد و با تیم تمرین کرد

- گواردیولا : تیتو در مورد این چالش مشتاق است.او قسمتی از 13 جامی است که ما کسب کردیم.
آیا در آینده دوباره مربی بارسا خواهم شد؟ نمیدانم،نمیتوانم بگم میدانم.
مونتویا در سطح بسیار بالایی بازی میکند.او قطعا برای آینده است.باشگاه نمیخواهد برای دفاع راست هیچگونه سرمایه گذاری کند.
هر چند من نمیتوانم حضور جسمی در اینجا داشته باشم،میخواهم تیتو حس کند که هر وقت نیاز داشته باشد من اینجا خواهم بود.

Arman.Leo
05-02-2012, 06:10
این چهارشبه گواردیولا 150 امین بازی در لیگ رو به عنوان سرمربی بارسا انجام میده. که آخر این فصل میشه 152 تا!

گواردیولا چهارمین سرمربی بارسا با بیشترین تعداد بازی در لیگ هست: Johan Cruyff (306), Marinus Michels (204) and Frank Rijkaard (190). بارسا 3 بار در چهار سال اخیر لیگ رو با امتیازات قابل توجه 87، 99 و 96 برده.

از 149 بازی در لالیگا تحت مربی گری گواردیولا 76.5% (114 بازی) با برد تموم شده، 16.1% (24 بازی) با مساوی و 7.4%(11 بازی) با شکست خاتمه پیدا کرده. تیم او در این چهار سال 402 گل زده و فقط 106 گل دریافت کرده. در واقع بر طبق این آمار با بازی های کمتر از کرایوف، میشل و رایکارد بهتر هست:
این آمار این سه مربی هست:

Johan Cruyff: 59.8% won, 22.5% tied and 17.6% lost.

Marinus Michels: 51.4% won, 25.5% tied and 23% lost.

Frank Rijkaard: 59% won, 23.6% tied and 17.3% lost.

Arman.Leo
05-02-2012, 06:36
BARCELONA
Pinto
Alves, Mascherano, Puyol, Adriano
Thiago, Busquets, Iniesta
Fabregas, Messi, Pedro

(ترکیب احتمالی بازی از نظر سایت گل)

**ماسچرانو به دلیل مصدومیتی که در بازی بارسا-وایکانو پیدا کرد ، احتمالا به این بازی نرسه (البته معلوم نیست ، شایدم برسه)
**ژاوی و پیکه همچنان نمیتوانند بازی کنند و موقعیتی خوب برای تیاگو هست که در ترکیب قرار بگیرد ...دنی آلوز و سسک و اینیستا هم آماده برای مسابقه دادن هستند ...
**هافبک مالاگا ، انزو مارسگا ، به دلیل مصدومیت از ناحیه ی شانه ، بقیه بازی های فصل را از دست داد

Arman.Leo
05-02-2012, 06:40
آیا میدانید ؟
* آیا میدانید که 7-0 مقابل رایو بهترین نتیجه ی خارج از خانه ی این فصل بود ؟؟؟
*کاتالان ها این فصل 177 گل به ثمر رساندند ، 25 گل بیشتر از فصل قبل
*مالاگا فقط 2 بازی از 10 بازی بیرون خانه در لالیگا را برده است ؟
*در 7 بازی قبلی مقابل مالاگا بارسا 25-5 پیش است
*مالاگا در 9 بازی قبلی مقابل بارسا باخته است ،

LMB
05-02-2012, 12:11
این اقای مو قشنگه خوش استیل 18 سالشه و بازیکن بارسا ب هستش...:eyvalla:
داداش یا آبجی(ببخشید من نمیدونم شما کدومشونید) خیلی خیلی ممنون از جوابی که دادین:flowerysmile: فقط خداکنه این پسره هنوزم بازیش همونطوری باشه بعد بیا تیم اول بعد... آخ چی میشه

pedro_17
05-02-2012, 12:57
پیشاپیش به والدز که واقعا لایق این جام بزرگ (زامورا)هست و شما تبریک میگم
بعد میایین یکی دیگه رو بهترین دروازه بان جهان معرفی میکنید

alielguaje
05-02-2012, 14:19
لیست خرید تابستانی فان پرسی تیاگو سیلوا گرت بیل جودی آلبا فرناندو یورنته ازبین اینها احتمالا دو یا سه نفرشون میان البته جودی آلبا به توافق رسیده با مسئولان :jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii:

spbarcelona
05-02-2012, 14:31
لیست خرید تابستانی فان پرسی تیاگو سیلوا گرت بیل جودی آلبا فرناندو یورنته ازبین اینها احتمالا دو یا سه نفرشون میان البته جودی آلبا به توافق رسیده با مسئولان :jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii:

داداش اگه روسل دو یا سه بازیکن از اینهایی که گفتی رو بیاره به بارسا جیبش هنگ میکنه لامصب
ولی اگه بخواد خودشو مرد نشون بده به نظر من با جوردی آلبا که ظاهرا به توافق رسیدن و نیازی به گرت بیل نیست پس اگه تیاگو سیلوا و ون پرسی رو بتونه بیاره که بعید به نظر میرسه فوق العاده هست.:yes:

spiderkiller
05-02-2012, 14:35
درمورد بیل و ون پرسی شک دارم .احتمالا به جای تیاگو سیلوا هم ژاوی ماتینز رو میگیریم

Arman.Leo
05-02-2012, 14:36
ترکیب احتمالی اسپورت برای بازی بارسا-مالاگا

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

flavia
05-02-2012, 14:49
منم فکر نکنم این راسل راضی بشه برای بیل و سیلوا ون پرسی اینهمه هزینه کنه!!!:fek konam:
باید بازیکنای خیلی بزرگو بیخیال بشیمو با پول کمتر بازیکنای خوب و به درد بخور بگیریم...

راستی با خرید یورنته یا فن پرسی تکلیف ویا چی میشه؟؟؟

spiderkiller
05-02-2012, 14:54
ویا تکلیفش روشنه.الولا اگه رو فرم نباشه فیکس نمیشه اگه رو فرم باشه ترکیب میشه این :

والدز
پویول......پیکه........ماسکی........ الوز
بوسکتس
اینیستا...........ژآوی
مسی
ویا........ون پرسی

الوز و اینیستا وظیفه ریختن توپ رو دروازه رو خواهند داشت.
اگه هم ویا رو فرم نباشه یا یورنته رو بگیریم احتمالا الکسیس فیکس میشه و یورنته یا ویا برای نیمه دوم میان

flavia
05-02-2012, 15:01
اهاااا...خدا کنه ویا مثل قبل عاااالی باشه...اینطور که از مصاحبه هاش معلومه انگیزه ی بالایی داره...
خودشم فهمیده یه ذره شل بگیره میره رو نیمکت یا میفروشنش...دیگه اونقدر جوونم نیست باید تموم تلاششو کنه :khahesh:

باز خدارو شکر تو خط میانی غنی هستیم وگرنه الان باید استرس خرید هافبکم داشتیم...:ohum:

spiderkiller
05-02-2012, 15:06
اتفاقا من استرس خرید هافبک رو بیشتر دارم.ما باید حتما تیاگو رو برای فصل بعد اماده کنیم چون این اخرای فصل نه اینیستا نه ژاوی نه سسک رو فرم نبودن برای همین کلا خلاقیت تو تیم به صفر رسیده بود مسی هم که محوو بود برای همین به نظرم باید ژآوی و روبرتو رو اماده کنیم.

flavia
05-02-2012, 15:20
کلا اخر فصل و سر بازیهای حساسمون هیچکی رو فرم نبود...سوتی خیلی زیاد میدادن...

من فکر میکنم نیازی به خرید هافبک نیست ...هافبکای عالی زیاد داریم فقط باید درست حسابی برای فصل بعد بسازیمشون...

ژاوی بینظیره ولی به خاطر سنش و مصدومیتهای زیادش دیگه نمیتونه مثل قبل باشه...
وقتشه فابرگاس تو پست اصلیش بازی کنه تا بتونه خودی نشون بده...الان تو هر بازی داره یه جا بازی میکنه و تا میاد جا بیفته جاش عوض میشه...
تیاگو هم که خیلی خوبه فقط گاهی بیتجربگیش کار دستش میده...
اینیستا هم با وجود اینهمه مصدومیت همیشه تونسته وظیفشو خوب انجام بده...

بوسکتسم به نظرم تو این فصل از همه هافبکامون بهتر عمل کرده...همش تو اوج و فرود نبودو وضعیت نسبتا ثابتی داشته...

Saeid~Barca
05-02-2012, 15:41
بارسلونا خواهان بخدمت گرفتن یکی از این دوبازیکن است : گرت بیل از تاتنهام و یوردی آلبا از والنسیا . بیل گزینه ی اول میباشد و اگر بارسا نتواند وی را بخدمت بگیرد بدنبال بخدمت گرفتن آلبا خواهد رفت .

بارسلونا ی گواردیولا در همه ی 243 بازی رسمی که انجام داده است بیش از حریف خود توپ را در اخیتیار داشته

آریگو ساچی (مربی سابق میلان) : گواردیولا نابغه ی فوتبال واقعی است . اگر شما نوآوری داشته باشید ، سریع تر خسته خواهید شد
پپ یک آرمان گرا و مبتکر است . خیلی ها نمیتوانند این ها را بدانند ، در دنیایی که همه چیز بر اساس پول و موفقیت ارزش گذاری میشود

دی مارکوس (بازیکن اتلتیک) : با وجود اینکه بارسا لالیگا و لیگ قهرمانا را از دست داده اما همچنان نشان میدهد که بهترین تیم دنیا هستند ، فینال کوپا بسیار سخت خواهد بود .

پویول در توییتر (خطاب به پیکه) : فکر میکنم با ضربه ای که به سرت وارد شد ، اکنون همه چیز سر جایش قرار خواهد گرفت ! اما نه ... ظاهرا درست شدنی نیست (مترجم : این رو پویول در جواب عکسی که پیکه تو توییتر گذاشته بود نوشته ، پیکه یه عکس از پویول در حالی که میکروفون دستشه و جلوی دوربین وایستاده گذاشته و گفته چقدر میکروفون بهش میاد :دی)

دیروز هواداران دنی آلوز در توییتر از مرز 1 میلیون گذشتند

بلاخره یک بازیکن توانست به رکورد پاس ژاوی در یک بازی برسد . در بازی قبلی یوونتوس پیرلو 163 پاس صحیح داده است

ویکتور والدس به دلیل داشتن تب در تمرینات دیروز شرکت نکرد

الکسیس بر روی ران پای چپ خود دچار کبودی شده و بازی کردن او در روز چهارشنبه مقابل مالاگا در هاله ای از ابهام است

بهترین بردهای خارج از خانه ی بارسا :

7-0 مقابل دپورتیوو در سال 1956 و مقابل لاس پاماس در سال 1957 و مالاگا در سال 1963 و رایو در سال 2012
8-0 در مقابل لاس پاماس در سال 1959 و آلمریا در سال 2010

بازیکن سابق بارسا ، یوری یورای 44 ساله که اکنون آنالیزوره تیم میباشد ، یکی از کاندیداهای مربی گری بارسا در کنار سرمربی فصل بعد یعنی تیتو میباشد

مسی به رکورد جدیدی دست یافت : حضور در 56 بازی رسمی در یک فصل . رکورد قبلی او: 55 بازی در فصل 2010/11

با 162 گل زده مسی در بین بازیکنانی که در حال حاضر بازی میکنند داوید ویا را جا گذاشت و به 13 همین بازیکن در کل ادوار تبدیل شد که به این رکورد دست پیدا میکند

بازیکنان حاضر در لالیگا که بیش از 400 بازی انجام داده اند : کاسیاس : 455 - مونیتیس 446 - ژاوی 412 - سزار 401 - تامودو 400

برد 7-0 مقابل رایو بهترین برد خارج از خانه ی یک تیم در لالیگای این فصل بود . فصل قبل : برد بارسا در مقابل آلمریا 8-0

رکورد مسی در 56 بازی این فصل : 65 گل زده ، 30 پاس گل و زدن توپ به تیر دروازه 16 بار !!!

spiderkiller
05-02-2012, 16:19
یک خبر عجیب تو سایت گل انگلیسی خوندم.
بارسا میخواد تابستان امسال 100 میلیون خرج تقویت ترکیب کنه البته بافروش بازیکنایی مثل الوز کیتا و شاید پیکه.با این ترکیب میشه بیل ون پرسی و تیاگو سیلوا رو بگیریم.حتی شاید هوگو لوریس رو هم بتونیم بگیریم.

saeid_8992
05-02-2012, 16:26
یک خبر عجیب تو سایت گل انگلیسی خوندم.
بارسا میخواد تابستان امسال 100 میلیون خرج تقویت ترکیب کنه البته بافروش بازیکنایی مثل الوز کیتا و شاید پیکه.با این ترکیب میشه بیل ون پرسی و تیاگو سیلوا رو بگیریم.حتی شاید هوگو لوریس رو هم بتونیم بگیریم.
این چه کاریه الوز میخواد بفروشه واقعا که

پیکه رو بفروشه سیلوا رو بخره کی چی بشه اومدیم سیلوا پویول مصدوم بشن خوب بازم همین اش وهمین کاسه
به نظر من اشتباهه الوز که با مسی و تو ترکیب جا افتاده بریم بیل رو بخریم که معلوم نیس چی میشه بازیکنای که از جزیره میان لالیگا زیاد موفق نیستن نباید ریسک کرد
ون پرسی خوبه ولی بازم من مخالف فروختن بازیکنای تیم هستم بخصوص الوز و حتی پیکه

Arman.Leo
05-02-2012, 16:30
گویا فرگوسن قصد داره پیکه رو برای فصل بعد بخره!!!

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
سومین سالگرد 6-2
حالا همه با هم 6 تایی ها.... 6 تایی ها [Only Registered And Activated Users Can See Links]

spiderkiller
05-02-2012, 16:48
البته به نظر من فروش الوز منطقی میاد.وقتی یک تیم حاظر باشه 30 میلیون براش پول بده برای چی نفروشیمش؟
میتونیم بهترش رو بسازیم و به قول پپ دفاع راست بارسا توسط مونتویا تضمین شده.درعوض با پول حاصل از فروشش میتونیم خریدای خوبی داشته باشیم.من چندوقت پیش یک تایپیک نظر سنجی گذاشتم که با 100 ملیون چه بازیکنایی میتونید بخرید؟ هیچوقت فکر نمیکردم بارسا از اون تیما باشه که بتونه تو یک تابستون 100 میلیون خرج کنه.خب اگه میتونه چرا بازیکنای حسابی نخریم و یک تغییر تو ترکیب ندیم؟ الوز فصل قبل به نسبت خودش افت کرده بود.اگه نتونه مثل قبل بشه و افتش ادامه داشته باشه اونوقت پشیمون میشیم که چرا همین تابستون نفروختیمش

spbarcelona
05-02-2012, 17:14
داداش آلوز که یکی از ارکان اصلی بارساست و اصلا هم افت نکرده و فروشش یه کاره غیر منطقیه
سمت راست ترکیب بارسا از دفاع تا حمله رو دست آلوز میچرخه و گذاشتن مونتیا برا جانشینیه آلوز یه ریسک بزرگه و همینطور پیکه هم که نیازی به گفتن نداره اونم حتما باید باشه و فکر نکنم بارسا به همین راحتی اونو بفروشه:ohum:

spiderkiller
05-02-2012, 17:16
درمورد فروش پیکه منم مخالفم ولی الوز رو به نظرم با این قیمت بالا که میخوانش باید بدیم بره

LMB
05-02-2012, 17:54
بنظر من فروش آلوز و پیکه بزرگترین اشتباهه قرن میشه اگه اتفاق بیفته یعنی واقعا از دنی و پیکه بهتر پیدا میشه؟!؟!؟!
اصلا داریم؟؟!؟! میشه واقعا؟!؟!؟! (به سبک مجری پارک علت)

42d3e78f26a4b20d412==