PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ₪₪₪ آبی و اناریها.حرفهای خودمونی هواداران بارسلونا ₪₪₪

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21

kian2000
04-21-2012, 17:09
روسل شورشو در اورده.تا پارسال 450 ملیون بدهی داشتیم امسال کردش 500 ملیون.حتما سال دیگه میگه اگه میخوایید باشگاه ورشکسته نشه هرچی پول دارید بدید من.

چرا بدهی؟
بارسا که از همه چی پول در میاره بیشتر بازیکنای جدیدشم مال مدرسه خود بارسا هستن

spiderkiller
04-21-2012, 18:54
امشب از اون نتیجه های باحال رقم میخوره.تو نیوکمپ بارسا رو که تو این فصل کم دیدیم خواهیم دید.فقط ژاوی یکم خسته است.کاش میشد بازی نمیکرد لااقل برای نیمه اول

10messi2012
04-21-2012, 18:58
امشب از اون نتیجه های باحال رقم میخوره.تو نیوکمپ بارسا رو که تو این فصل کم دیدیم خواهیم دید.فقط ژاوی یکم خسته است.کاش میشد بازی نمیکرد لااقل برای نیمه اول
سلام شهریار امشب میگی چند چند میشه؟

spiderkiller
04-21-2012, 18:59
سلام شهریار امشب میگی چند چند میشه؟
فکر کنم اگه بچه ها رو فرم باشن و با تمام وجود بازی کنن 4-1 میزنیم

10messi2012
04-21-2012, 19:01
عجب من میگم 3-0 میبریم

Saeid~Barca
04-21-2012, 19:09
فکر کنم اگه بچه ها رو فرم باشن و با تمام وجود بازی کنن 4-1 میزنیم

فکر نمیکنی یکم بازی رو آسون گرفتی ؟! :mage mishe:

LEO JOON
04-21-2012, 19:22
به نظرم بازی جالب و پرگلی میشه
چون بارسا که تدافعی بازی نمیکنه و رئالم با توجه به تجربه های قبلیش بعیده دفاع کنه!
امیدوارم بازی زیبایی رو از هردوتا تیم ببینیم چون به نظر من ال کلاسیکو بالاترین سطح فوتبال رو داره و اگه بد باشه باید فاتحه ی فوتبال رو خوندom::

Saeid~Barca
04-21-2012, 19:44
[Only Registered And Activated Users Can See Links] 068835_n.jpg

spiderkiller
04-21-2012, 19:52
فکر نمیکنی یکم بازی رو آسون گرفتی ؟! :mage mishe:
داداش شما خیلی سخت گرفتی.من الکلاسیکو قبلی گفتم لالیگا گفتم باید 8 تا گل بزنیم همه مثل شما فکر کردن ولی حقیقت اونی بود که من گفتم.تعداد موقعیت های بالای 70 درصد گل ما 13 تا بود ولی فقط 3تاش گل شد.رئال رو خیلی بالا گرفتید.درسته تیم خوبیه ولی فراموش نکنید بازیکنای ما هرکدوم تو پستی که هستن تو تاریخ نظیر ندارن.اگه روی اتفاقات غیر فوتبالی نتیجه رقم نخوره مطمئن باش بیشتر از 3 تا میزنیم.اخه رئال که :khelal dandoon:

Saeid~Barca
04-21-2012, 20:13
حرفتو قبول دارم ولی الان وضعیت تیم خوب نیست . خودت میدونی که تو خط حمله به مشکل برخوردیم الکسیس که مصدومه ویا هم همینطور. پدرو و کوئنکا هم که من حسابی روشون باز نمیکنم . پدرو که دیگه رفته واسه خودش و کوئنکا هم زیاد تو جریان بازی نیست . تو هافبک ها هم ژاوی و سسک یکم افت کردن و تو دفاع هم پیکه . البته دوست دارم که امشب این بازیکنا رو فرم باشن و دوباره یه بازی زیبا رو ازشون ببینیم ولی با توجه به مشکلاتمون فکر نمیکنم با فاصله بتونیم ببریم ولی در هر صورت به امید خدا میبریم . پیش بینی من 2 _ 1 .

دقیقا درسته تو بازی رفت فکرشو هم نمیکردم تو سانتیاگو برنابئو 3 _1 ببریم بخصوص بعد از سوتی وحشتناک والدز ولی این بازی حس میکنم فرق داره و سخت تره .

ولی بازم میگم دوست دارم پیش بینی تو درست باشه و انقدر بازیکنا خودشونو پیدا کرده باشن که بتونیم بازم با نتیجه پرگل ببریمشون . شاید باخت مقابل چلسی باعث بشه که تیم یه بازی مثل بازی رفت رو به اجرا بزاره.

spiderkiller
04-21-2012, 20:27
فکر کنم بچه ها یک فکری برای این وضعیت کرده باشن اخه جوو الکلاسیکو خیلی با بقیه بازی ها فرق داره

spbarcelona
04-21-2012, 20:57
کسی که فعلا محل... به ما نمیذاره
فقط یه پیش بینی کنم و قبل از ال دربی
من میگم این بازی رو 4 به 1 می بریم. البته فقط پیش بینی هست و میگم نیمه ی اول 3 به 0 پبروزیم انشااللهheee::

Arman.Leo
04-21-2012, 21:04
درسته که مسی تو بازی با چلسی یک مصدومیت جزئی پیدا کرده ؟؟؟؟؟:chi migi:
تو تاپیک این ریالی ها خوندم ، کمی ترسیدم ...binam
امیدوارم که شایعه باشه ...::bow
اگه میدونید حتما به منم بگیدki::

Saeid~Barca
04-21-2012, 21:57
ترکیب اصلی دو تیم از سایت رسمی :

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ذخیره های دو تیم :

CRISTIANO-FARSHAD
04-21-2012, 21:59
به نظر من الکسیس فیکس بازی میکنه این جنگ روانی - تاکتیکیه

saeid_8992
04-21-2012, 22:01
ترکیب از طرف سایت گل

بارسلونا: والدس – آلوس، ماسچرانو، پویول، آدریانو – چابی، بوسکتس، تیاگو – تلو، مسی، اینیستا
رئال مادرید (هنوز تایید نشده): کاسیاس، په‌په، راموس، خدیرا، رونالدو، بنزما، اوزیل، ژابی آلونسو، کوئنترائو، آربلوا و دی‌ماریا

Saeid~Barca
04-21-2012, 22:04
به نظر من الکسیس فیکس بازی میکنه این جنگ روانی - تاکتیکیه

این ترکیب از سایت رسمی باشگاهه . جنگ روانی چیه دیگه ؟!!!!

در مورد ترکیب بگم که فکر نمیکردم که پپ چنین ترکیبی رو بازی بده و تلو رو فیکس بزاره و همین طور تیاگو .

ولی تلو یه عنصر تهاجمی خوبه که میتونه دفاع رئال بخصوص آربلوا رو آزار بده البته اگه دقت بیشتری بکنه و حرکاتش تکراری نشه .

kiansoft2000
04-21-2012, 22:04
سلام

من گمان میکنم که با توجه به حساسیت بازی و اینکه شرایط بازی امشب از بازی رفت لیگ اروپا تاثیر گرفته و بازی برگشت هم مونده و باید تقسیم انرژی و تمرکز هم انجام بشه، هر دو تیم محتاط بازی رو آغاز میکنن البته خطراتی بر روی دروازه ها ایجاد میشه و شاید احتمالا شاید یکی شانسا دروازه دیگری رو باز کنه اما تمرکز هر دو مربی بر روی نیمه دوم بازی است و اونجاست که نتیجه بازی مشخص میشه البته اگه همه چیز طبق برنامه ریزی هر دو مربی جلو بره. به هر طریق امیدوارم نتیجه هر چه که باشه یه بازی فوتبال ناب و عاری از هرگونه حاشیه رو شاهد باشیم و تیم منسجم مزد زحماتش رو بگیره نه اینکه یکی 3 تا به تیر بزنه 4 تا تک به تک خراب کنه بعد تیم مقابل از روی یک ضد حمله بازی رو به نفع خودش کنه.

pedro_17
04-21-2012, 22:08
ولی من فکر میکردم سسک فیکس باشه!

saeid_8992
04-21-2012, 22:18
ترکیبی که پپ داده یه حسنی داره اینه که میدونیم نیمکت ذخیره هم داریم

10messi2012
04-21-2012, 23:19
کلا خاک برسر تیممون شدم.ژاوی ک رو سفیدمون کرد پوبول هم صبر عیوب داره دلش نیمد بکشه زیر توپ.باید فابرگاسو به جای بوسکت و پدرو یا الکسیس رو به جای تلو بیاره تو زمین اگه خوشت اومد بزن لایک و(همون تشکر)

spiderkiller
04-22-2012, 00:26
دوستان لطفا چیزی غیر از تبریک نگید.اگه بردن حتما لیاقتشون بوده.قهرمانی لالیگا رو بهشون تبریک میگم لطفا شما هم چیزی غیر از این نگید heee::

fcb10
04-22-2012, 00:28
دوستان لطفا چیزی غیر از تبریک نگید.اگه بردن حتما لیاقتشون بوده.قهرمانی لالیگا رو بهشون تبریک میگم لطفا شما هم چیزی غیر از این نگید heee::

منم میخواستم بگم که فعلا بی خیال نقد بازی بشید و با لبخند تبریم بگید heey::

Prince.L.M
04-22-2012, 00:28
بنازم پپ که از همون اول باخت بارسا رو با این ترکیب رقم زد
نمیدونم بیرون موندن سسک اسمش چیه یا تعویض نکردن تییو
با این وضع ترکیب شاهکار بود با این نتیجه شاهکار تر شد

ki::ki::ki::ki::ki::ki::ما که ناراحت نیستیم
قهرمانی مبارکشونroz::roz::roz:::love:love::

CRISTIANO-FARSHAD
04-22-2012, 00:29
به شما دوتا میگن انسان فهیم !!!!! ایول به همه شما . ممنون

saeid_8992
04-22-2012, 00:29
بازی بدی انجام دادیم
تبریک میگم
پیروزی مادرید رو
قهرمانیم بهشون تبریک میگم لیاقت قهرمانی داشتن

spiderkiller
04-22-2012, 00:30
فقط دوستان اگه ممکنه تا فرداشب تو تایپیک رئالی ها نرید بذارید راحت برای خودشون جشن بگیرن و هرچی میخوان بگن من به شخصه تا فردا شب هرچی بگن ناراحت نمیشم.شما هم نرید که یک وقت نخوایید جواب بدید.

saeid_8992
04-22-2012, 00:34
منم میخواستم بگم که فعلا بی خیال نقد بازی بشید و با لبخند تبریم بگید heey::
به نظر من نقدی نداره بد بودیم خیلیم بد

Prince.L.M
04-22-2012, 00:35
فقط یه چیز میگم ته دلم نمونه

چاکریــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــم داور جونheee:::sooot::eyvalla::eyvalla:

newmaradona
04-22-2012, 00:35
منم از طرف خودم به رئال تبریک میگم واسه بردشون و قهرمانیشون
واقعا ضعیف بازی کردیم:narahat:

saeid_8992
04-22-2012, 00:39
دوستان عزیز به عنوان یه برادر کوچیک
از تمام شما خواهش میکنم به هیچ عنوان ناراحت نباشین ما بد بازی کردیم بهانه داوری از این جور حرفا نیارین که نشون ضعف شماست
بازم تبریک میگم به دوستان مادریدی

newmaradona
04-22-2012, 00:41
آخه چرا انقدر ترکیب بد بود؟؟؟
چرا سسک نبود؟؟؟
پیکه؟؟؟
چرا به تلو بازی داد؟؟؟

spiderkiller
04-22-2012, 00:44
اتفاقا ترکیب خوبی بود.تیو نیاز به تجربه داشت اتفاقا اگه فینیشنگش تقویت بشه یکی از بهترین بازیکنا میشه.به این بازی نیاز داشت.الکسیس هم خوب شد گل زد تا روحیه اش برای چلسی بد نباشه.بقیه اش دیگه جای بحثی نداره.

CRISTIANO-FARSHAD
04-22-2012, 00:45
برادر اکسیس که تا حدی مصدوم بود - فابرگاس رو گذاشته بود وقتی ژاوی رو بیرون ببره چون کسی رو نداشت (البته برای این کار شاید تیاگو بهتر بود) در مورد تیو که منم متعجبم چرا اینقدر دیر تعویض داد !!! اصلا نمیدونم چرا کم به پدرو بازی میده !!!! به هر حال باید فکر 3 شنبه باشه اگه بخوان تا فردا ظهر استراحت کنن فقط تقریبا با احتساب زمان قبل بازی و......... 1.5 روز وقت دارن تمرین کنن!!!!!! انصافا کمه

10messi2012
04-22-2012, 00:48
مگه بازی پس هس ک بری برای بازیکن فینیشینگ بخرییم:khandeeeee bahal:

mortezarm
04-22-2012, 00:48
دوستان بارسایی فوتبال همینه
میدونم از دست دادن جام و مهمتر از اون ال کلاسیکو اونم تو خونه چقد سخته چون خودمونم این شرایطو داشتیم
بهرحال بازی قشنگی بود و به ما خیلی چسبید
امیدوارم در ادامه بارسا هم موفق باشه

saeid_8992
04-22-2012, 00:50
اتفاقا ترکیب خوبی بود.تیو نیاز به تجربه داشت اتفاقا اگه فینیشنگش تقویت بشه یکی از بهترین بازیکنا میشه.به این بازی نیاز داشت.الکسیس هم خوب شد گل زد تا روحیه اش برای چلسی بد نباشه.بقیه اش دیگه جای بحثی نداره.
من در مورد ترکیب حرفی ندارم چون پپ در جریان کامله تیمه ولی اینو میدونم کمتر از3روزه بازی چلسی انجام دادیم
2 روز دیگه با چلسی بازی داریم
قبول کنین بازیکنا تحلیل رفتن
دقایق اخر خوب بیاد بیارین
خدا کنه بازی با چلسی نتیجه بگیرن :khahesh:
اگرم نگیرن بازم فدای سزه همتون:ghelyon:

kiansoft2000
04-22-2012, 00:52
میگم این ترکیب عجیب و غریب از سوی گواردیولا به چه معنا بود!!!؟؟؟

پیکه،سسک،پدرو،الکسیس و... همه روی نیمکت بودن حالا از ویا و آبیدال که بگذریم این تللو احمق 10 تا توپ خراب کرد که 2 تاش تک به تک بود. اصلا شرایط روحی روانی بارسا بر عکس رئال بسیار بد بود. هیچکس وظایفش رو درست انجام نمیداد. ژاوی هم که یه موقعیت بالای 100% رو خراب کرد و گواردیولا به نظر من از همون جا به دنبال تعویض ژاوی بود.

عجب لج بازی گواردیولا داشت سر عدم تعویض تلو که نشون بهده توی ترکیب تاکتیکی تیم اشتباه نکرده. خلاصه من نفهمیدم چه بلایی سر بارسا اومده بود که حتی ابتدایی ترین حرکات تاکتیکی تیم هم بد بود و تو این چند سال گذشته بارسا هیچوقت اینطوری ندیده بودم. خستگی ناشی از بازی رفت با چلسی؟ استراحت بیشتر رئال به نسبت بارسا؟ شرایط روحی و روانی بهتر رئالیها که این یکی که باید به نفع بارساییها باشه تا رئالیها چون تو 11 باز ی اخیر خیلی پیشرفت کرده بودن!! اینجاست که تفاوت مورینیوی قهار رو با گواردیولای جوان میفهمیم که چقدر این مربی پرتغالی به لحاظ بار روحی-روانی روی تیمش پخته عمل کرده. در ضمن با این شرایط و این قهرمانی و حضور پرتغال در یورو 2012 و درخشش احتمالی کریس در این بازیها توپ طلای سال آینده مال خودشه.

ManUtd
04-22-2012, 00:53
پستهارو خوندم خيلي خوشحال شدم . دم همه بارسايي ها گرم كه به قولشون عمل كردند .
شهريار جان اشكال نداره بزار هركي ميخواد بياد تايپيك رئال مطمئن باشيد كسي حرفي نميزنه كه ناراحت شيد .فوتبال همينه ديگه.... اگه قرار باشه با يه باخت و يه برد همو بكوبيم كه نميشه.
در ضمن منم تبريك ميگم به بارسا چون واقعا شرايط سختي داشت و مصدومانش زياد بودن و معلوم بود يه خرده از لحاظ بدني نافرم هستند ! بازي چلسي خيلي فيزيكي بود!

saeid_8992
04-22-2012, 00:55

پیکه،سسک،پدرو،اکسیس و... همه روی نیمکت بودن حالا از ویا و آبیدال که بگذریم این تللو احمق 10 تا توپ خراب کرد که 2 تاش تک به تک بود. اصلا شرایط روحی روانی بارسا بر عکس رئال بسیار بد بود. هیچکس وظایفش رو درست انجام نمیداد. ژاوی هم که یه موقعیت بالای 100% رو خراب کرد و گواردیولا به نظر من از همون جا به دنبال تعویض ژاوی بود.

عجب لج بازی گواردیولا داشت سر عدم تعویض تلو که نشون بهده توی ترکیب تاکتیکی تیم اشتباه نکرده. خلاصه من نفهمیدم چه بلایی سر بارسا اومده بود که حتی ابتدایی ترین حرکات تاکتیکی تیم هم بد بود و تو این چند سال گذشته بارسا هیچوقت اینطوری ندیده بودم. خستگی ناشی از بازی رفت با چلسی؟ استراحت بیشتر رئال به نسبت بارسا؟ شرایط روحی و روانی بهتر رئالیها که این یکی که باید به نفع بارساییها باشه تا رئالیها چون تو 11 باز یاخیر خیلی پیشرفت کرده بودن!! اینجاست که تفاوت مورینیوی قهار رو با گواردیولای جوان میفهمیمی که چقدر این مربی پرتغالی به لحاظ بار روحی-روانی روی تیمش پخته عمل کرده. در ضمن با این شرایط و این قهرمانی و حضور پرتغال در یورو 2012 و درخشش احتمالی کریس در این بازیها توپ طلای سال آینده مال خودشه.
برادر عزیز خواهشا احساسی نباش اون همه واسمون برد قهرمانی اورد یادت رفته
خواهش میکنم با یه باخت همه چیو فراموش نکنین
توپ طلا هر کس لایق باشه میبره
کریسم برد مبارکش

CRISTIANO-FARSHAD
04-22-2012, 00:55
متاسفانه برای شما و خوشبختانه برای طرفداران چلسی . تیم چلسی مقابل ارسنال زیاد خسته نشد و بهترین عنصرهای خودش رو بازی نداد(دروگبا-لمپارد-و......) و توان بدنی فوق العاده ای دارن !!! ولی بهترین راه برای گل زدن به چلسی ایکه بذارن حدود 3 دقیقه چلسی جلو بکشه تا کمی دفاعش بهم بریزه اون وقت به نظر من 1 گل بزنه دیگه از 2 تا هم میگذره !!!! امیدوارم مقابل چلسی همچون امشب تا دقیقه 94 بازی خوبی ببینیم !!!

newmaradona
04-22-2012, 00:56
داداش شما که طرفدار من سیتی هستی یک تلفنی چیزی به این شیخ منصور بزن بگو جون مادرش جو هارتو بده بارسا تا از دست این کچل قزبیت که هر کار میکنم نمیتونم جلو خودمو بگیرم بهش چیزی نگم راحت شیم ki::
د آخه لامصب فرق تو با میثاق معمارزاده چیه؟؟؟heee:: تو کل 90 دقیقه دو تا توپ اومد جفتشم خورد... من میخوام بدونم رو گل دوم اگه بیرون نمیومد از دروازه میخواست اون زرافه چه غلطی بکنه؟؟؟ خدایا مارو نجات بده از دست این....:khahesh: عین بختک چسبیده به تیم ده سال!!!!!!!!!!!
هیچ وقت این دو تا اشتباهش تو بازی رفت با چلسی و امشب رو یادم نمیره... از پپ هم نگم که اگه حرف دلمو بزنم الان اینجا دعوا راه میفته حوصله جمع و جور کردنشو ندارم!:chi migi::hehee:
آخه عزیزم چه ربطی به والدز داره؟؟؟
اشتباه پویول بود توی گل اول
گل دوم هم مقصرش خط دفاعی بود یکم هم والدز
اما خدایی سرعت اون رونالدو هم خیلی بالا بوووووووووووووود

10messi2012
04-22-2012, 00:59
دلم میخاد به اسپانیا بر گردم برم اونجا بشینم کنار مسی بخونم از غم باخت ترانه و شعر و سرود

fcb10
04-22-2012, 01:01
دارم جواب تموم sms هایی که بدستم میرسه و کاملا هم فُش هستن رو با کلمه "تبریک" جواب میدم ::bow

اینم وضعیتی شده

newmaradona
04-22-2012, 01:04

پیکه،سسک،پدرو،الکسیس و... همه روی نیمکت بودن حالا از ویا و آبیدال که بگذریم این تللو احمق 10 تا توپ خراب کرد که 2 تاش تک به تک بود. اصلا شرایط روحی روانی بارسا بر عکس رئال بسیار بد بود. هیچکس وظایفش رو درست انجام نمیداد. ژاوی هم که یه موقعیت بالای 100% رو خراب کرد و گواردیولا به نظر من از همون جا به دنبال تعویض ژاوی بود.

عجب لج بازی گواردیولا داشت سر عدم تعویض تلو که نشون بهده توی ترکیب تاکتیکی تیم اشتباه نکرده. خلاصه من نفهمیدم چه بلایی سر بارسا اومده بود که حتی ابتدایی ترین حرکات تاکتیکی تیم هم بد بود و تو این چند سال گذشته بارسا هیچوقت اینطوری ندیده بودم. خستگی ناشی از بازی رفت با چلسی؟ استراحت بیشتر رئال به نسبت بارسا؟ شرایط روحی و روانی بهتر رئالیها که این یکی که باید به نفع بارساییها باشه تا رئالیها چون تو 11 باز ی اخیر خیلی پیشرفت کرده بودن!! اینجاست که تفاوت مورینیوی قهار رو با گواردیولای جوان میفهمیم که چقدر این مربی پرتغالی به لحاظ بار روحی-روانی روی تیمش پخته عمل کرده. در ضمن با این شرایط و این قهرمانی و حضور پرتغال در یورو 2012 و درخشش احتمالی کریس در این بازیها توپ طلای سال آینده مال خودشه.

خدایی این حقه بارسا نیست که بخوایم اینجوری قضاوت کنیم
خیلی وضعیت سختی بود
یکم درک کن سر مربی رو
آدم آهنی نیستن که
خسته بودن دیگه

AL1reZA
04-22-2012, 01:07
خوشحالم که دعوایی پیش نیومد.واقعا ممنون از همگی.
بازی زیبا بود.واقعا زیبا مخصوصا واسه طرفدارای رئال.

flavia
04-22-2012, 01:07
اول تبریک به رئالی ها... برد حقتون بود!!!:flowerysmile:
من برای از دست دادن لالیگا یا الکلاسیکو زیاد ناراحت نیستم...
یه تیم نمیتونه همیشه برنده باشه...یه روز یکی پیروز و قهرمانه یه روز یکی دیگه!!!

چیزی که منو ناراحت میکنه بازی بازیکنامونه...دیگه مثل قبل حمله های ناگهانی و پر سرعت ندارن...اصلا شوت زن نداریم...ایستگاهی زن نداریم...دفاعمون همش جا میمونه...والدز یه بند سوتی میده...

مقابل تیم هایی که دفاعشون قویه نباید اینقدر با پاسسکاریهای طولانی وقتمونو هدر بدیم...
یه مهاجم سرعتی درست حسابی باید بخریم (مسی خیلی دست تنهاس و الکسیسم زیاد مصدوم میشه)...بازیکنای جوونمون تو بازیهای معمولی جواب می دن ولی تو بازیهای بزرگ کاری ازشون بر نمیاد...نمونش تیو که راحت مهارش کردن(نمیدونم چرا اینقدر دیر تعویض شد)...

خلاصه این بازیهم گذشت خدا کنه این باخت باعث بشه مسئولای تیم یه فکر اساسی بکنن...

امیدوارم جلوی چلسی خوب بازی کنیم و صعود کنیم...:yes:

kiansoft2000
04-22-2012, 01:10

شهریار خان من از شما تعجب میکنم که این حرفو میزنی آخه بازی به این مهمی جای تجربه اندوزی آخه!!!؟؟؟

ای کاش بازی رفت رو میباختیم اما این بازی که حکم مرگ و زندگی رو واسمون داشت میبردیم. ای کاش سوپر کاپ اول فصل رو میدادیم و لالیگای امسال رو جاش میگرفتیم. این بازی به لحاظ خیلی از جهات مهمترین الکلاسیکوی گواردیولا از زمان بر عهده گرفتن زمام امور بارسا بود. نه تنها به خاطر لالیگا بلکه همین باخت که مطمئن هستم ترکشهاش ظرف چند روز آینده و اخباری که از رختکن بارسا به بیرون درز پیدا میکنه به شدن روی بازی برگشت لیگ قهرمانان هم اثر میزاره. شما تا حالا دیده بودین ژاوی همچین راکشنی بعد از تعویض داشته باشه!!!؟؟؟ اصلا همه امشب بد بودن ژاوی،اینیستا و مسی به اندازه کل فصل پاس اشتباه دادن. در این شرایط تجربه بالای مربی در بعد روانشناختی بازیکنان خیلی موثر هست که متاسفنه معلومه که از قبل و در حین بازی هیچ راهکار موثری از سوی کادر فنی بارسا برای این مسئله اندیشیده نشده بود و کل تیم بارسا در گرداب اضطراب از دست دادن لالیگا و احتمالا لیگ قهرمانان در حال غرق شدن بود. اونچه که مشخص بود ریکاوری روحی مناسبی بعد از شکست بازی رفت مقابل چلسی انجام نشده بوده. بارسا به یک تیم روانشناس خبره در تمامی بازیها وجامهای آینده نیاز داره تا در همه شرایط در کنار تیم باشن و بازیکنا رو تقویت روحی کنن. نمیدونم درست خاطرم نیس اما فکر میکنم این بار دوم یا سوم هست که بارسا در چنین شرایط خاص و حساسی از بازیها قرار میگیره اما به علت گرفتار شدن در گرداب شرایط بد روحی روانی بازی و جام رو از دست میده.

یه چیز دیگه ای که خیلی منو ناراحت میکنه اینه که این همه دور هم حرف میزنیم دریغ از اینکه یه کلمه اش به گوش حتی یه طرفدار یا روزنامه نگار اسپانیایی برسه چه برسه به بازیکنا و کادر فنی تیم. و فقط میایم دور هم یه گپی میزنیم و خودمون رو یه جورایی ارضا میکنیم مثل قدیما فقط به جای اینکه سر کوچه دور هم بشینیم تو خونه و پای pc و از طریق اینترنت با هم چت تکست میکنیم. ای بابا در شرایطی که فکر میکنی همه چیز درسته یک دفعه بلا نازل میشه و آدم غافلگیر میشه و چیز آدم رو شش تا میکنه. اینو دیگه نمیدونم کجای دلم بذارم.

spbarcelona
04-22-2012, 01:18
همین خوب بود که باختیم به دو دلیل
1. اینکه گواردیولا بدونه با این شیوه بازی کردن خیلی تکراری شده و باید یه تنوع هم باشه مثلا شوت در چارچوبی که به راحتی کار رئال رو تموم میکرد که چنین چیزی در بارسا دیده نمیشه
2. واینکه بازیکن شوت زن و مهاجم تمام کننده ی کافی نداریم آخه مسی هست که اونم امشب همونطور که خودتون دیدید در نقش بازی ساز بود تا مهاجم

به هر حال باید یه فکری برا این دو بشه
در مورد شکست هم حالا یه شکست خوردیم به قول سعید جان همین شکست هاست که موجب پیروزی میشه:afarin:
به هر حال ما که تو فینال لیگ قهرمانان هم باهاشون بازی داریم انشاالله اونجا جبران می کنیم لالیگا رو.chomagh
در ضمن دوستان رئالی باز هم بهتون تبریک میگم این برد شیرین رو چون بدست اوردن این برد کار ساده ای نبود :flowerysmile:و قهرمانیتون تو لالیگا هم مبارک ولی رونالدو هنوز کفش طلا یا بهترین بازیکن سال رو تصاحب نکرده چون مسی جلوش هست و یکی از عللی که مسی گل نزد این بود که مسی امشب در نقش بازی ساز بود نه یک مهاجم ولی رونالدو مهاجم نوک شده بود.

kiansoft2000
04-22-2012, 01:22
به نظرم زمان حضور گواردیولا در تیمی مثل بارسا به سر اومده و نیازمند به حضور یه مربی مقتدر تر مثل بیلسا داریم که دانش و تجربه رو با هم داره و در خیلی از مسائل پخته تر عمل میکنه مثل پافشاری بر تاکتیک یکنواختی که بسته به شرایط بازی هیچوقت تغییر نمیکنه. این تلو چرا باید 70 دقیقه تو زمین گند بزنه آخه؟؟

footballking12
04-22-2012, 01:22
میبینم که بازی رو باختیم.خب اشکال نداره بزرگ میشیم یادمون میره.ولی انصافا هم دستمون خالی بود و بد بازی کردیم
راستش ما اگه بازی رو هم میبردیم احتمالش کم بود که قهرمان لالیگا بشیم.در کل قهرمانی لالیگا رو به رئالی ها تبریک میگم.
امیدوارم رئال و بارسا به فینال چمپیونز لیگ برسن.

spbarcelona
04-22-2012, 01:28
میبینم که بازی رو باختیم.خب اشکال نداره بزرگ میشیم یادمون میره.ولی انصافا هم دستمون خالی بود و بد بازی کردیم
راستش ما اگه بازی رو هم میبردیم احتمالش کم بود که قهرمان لالیگا بشیم.در کل قهرمانی لالیگا رو به رئالی ها تبریک میگم.
امیدوارم رئال و بارسا به فینال چمپیونز لیگ برسن.

اتفاقا داداش گواردیولا باشه خیلی عالیه فقط باید تاکتیک رو عوض کنیم یا یه شوت در چارچوب تو تاکتیکش قرار بده که امشب یکیشو هم حتی نزدیم که اگه میزدیم احتمال گل خیلی زیاد بود.
و همینطور چندتا ضربه زن لازم داریم.:yes:
شب خوشroz::

footballking12
04-22-2012, 01:32
اتفاقا داداش گواردیولا باشه خیلی عالیه فقط باید تاکتیک رو عوض کنیم یا یه شوت در چارچوب تو تاکتیکش قرار بده که امشب یکیشو هم حتی نزدیم که اگه میزدیم احتمال گل خیلی زیاد بود.
و همینطور چندتا ضربه زن لازم داریم.:yes:
شب خوشroz::

داداش من که نگفتم گواردیولا بره.من خیلی هم پپ رو قبولش دارم.
تا هر وقت دلش میخواد بمونه.ما که ازش راضی هستیم.
به نظر من خیلی احتیاج به تغییر تاکتیک نداریم در عوض در چندتا پست احتیاج به خرید بازیکن داریم.
کاش به جای اینکه گواردیلا بخواد بره یکی راسل رو بندازه بیرون.

kiansoft2000
04-22-2012, 07:36
بچه ها اینو بخونید خیای خیلی جالبه

بارسلونا 1-2 رئال مادرید/ میمون رقصانی در نیوکمپ
مرجع خبری رئال مادرید : پیروزی در نیوکمپ ، به معنای قهرمانی رئال مادرید بر لالیگا بود تا نیوکمپ ناچار به سکوت و تعظیم به تیم مورینیویی شود که همه رکوردهای تاریخ را جا به جا کرده است .
درست یک سال و یک روز پس از قهرمانی جام حذفی در مستایا ، مورینیو کاری کرد کارستان . این بار رئال مادرید در یک قدمی جام ارزشمند لالیگا قرار گرفت ، جامی که به گفته مورینیو به تیمی می رسد که شایسته آن است و اثر دست های پشت پرده در آن کمرنگ تر است .
این بار نیز این کریستیانو بود که با گلش رئال مادرید را به جامی دیگر نزدیک کرد تا نشان دهد که دیگر دوران مسی سر رسیده و دنیا باید به این ستاره مادیرایی تعظیم کرد .
البته نباید ارزشهای دیگر اعضای تیم را نادیده گرفت . یازده شیر درنده ای که نیوکمپ را تبدیل به یک گورستان کردند .
به نظر می رسد که بالاخره دوره گواردیولا بسر رسیده باشد . مردی که دو رویی از ذات خودش و تیمش می بارد و اثبات این مدعا ، دقیقه 65 است . همان لحظه ای که کریم روی زمین افتاده بود و از درد به خودش می پیچید اما کاتالان ها که فقط ادعای اخلاق دارند و در باطن پلیدی از جای جای بدنشان می بارد ، اعتنایی نکردند تا یکی از آن حملات توخالی و بی ثمر خود را به سمت دروازه رئال داشته باشند .
این هنر مورینیوست . کاری می کند که گواردیولا مدام دست به سر طاسش بکشد و بازیکنان بارسا در زمین خودشان از ترس و لرز ، در دادن یک پاس ساده عاجز باشند و پویول که خدای اعتماد به نفس است ، یک پاس گل تماشایی به بازیکنی نظیر خدیرا بدهد که کل فصل قبل را بدون گل سپری کرده بود .
پرس فشرده بازیکنان رئال کاری کرده بود که بارسایی ها به ندرت یک پاس گل سالم بدهند . تک گل نیمه اول روی اشتباه والدس و پویول به ثمر رسید تا خدیرا ، رئال مورینیو را با زدن 108 مین گل این فصلش در لالیگا جاودانه کند .
تک و تک موقعیت هایی که اتفاقی روی درازه رئال در نیمه اول ایجاد شدند هم به خوبی توسط ایکر مقدس مهار شدند تا کاپیتان نشان دهد که مرد بازیهای بزرگ است . قثط اوست که می تواند با چنین اعتماد به نفسی در نیوکمپ توپ بگیرد و کاری کند که گواردیولا به پایان سلام کند .
در نیمه دوم ، رئال مادرید بازی را کمی متزلزل تر آغاز کرد . دفاع تیم منظم بود اما کم دقتی عناصر تهاجمی نظیر دی ماریا باعث می شد که بارسا جسارت جلو کشیدن پیدا کند . چند موقعیت از دست رفتند اما بالاخره روی یک حرکت خلاقانه از اینیستا و اشتباهات سریالی مدافعان رئال ، الکسیس توانست که دروازه کاسیاس را باز کند .
کمی نگذشته بود که این کریستیانو بود که روی پاس خارق العاده اوزیل گل دیگر را به ثمر رساند تا این دو ستاره ، برگ جدیدی از تاریخ فوتبال جهان که بی تردید نام رئال مادرید بر صدر آن است را ورق بزنند .
بارسلونا دست پاچه تر از همیشه بود و رئال که با ورود گرانرو خط هافبکش را استحکام بخشیده بود بهتر حمله می کرد تا چندین موقعیت هم پدید آیند که با بدشانسی به ثمره ای نرسیدند .
و حالا ... این رئال مادرید است که سلطانی می کند ، نیوکمپ را به آتش می کشد و کاری می کند که آلوس ناچار به رقص میمونی شود . مورینیو دست گواردیولا را خوانده بود ، می دانست که نباید کاری کند که امثال بوسکتز تئاتر بازی کنند و نیازی به آتو دادن دست داور نیست . این گونه بود که گواردیولا خلع سلاح شد و رئال مادرید پادشاه فوتبال جهان ...

ميگم رفرنس اين مقاله چيه كه البته فرقي هم نميكنه و جالبيش اينجاست كه به هر حال نطق دوستان هم بعد از گذشت چند سال و باختهاي متوالي بلاخره باز شد. البته از ماست كه بر ماست.

در ضمن از بچه هاي هوادار بارسا هم خواهش ميكنم بعضا بجاي خوندن شعر و گفتن برخي كلمات هجو با دادن كامنت هاي تحليلي قشنگ ضمن بالا بردن كلاس اين بخش سعي در موشكافي و ارائه نقطه نظرات مثبت پيرامون بازيهاي تيم محبوبشون باشن و اينكه به بالا رفتن سواد عمومي و شناخت هر چه بيشتر كاربران جوان تازه وارد از فوتبال بارسا،به فروم كمك كنن.

kiansoft2000
04-22-2012, 09:02
roz::برد قابل احترام رئال رو به همه طرفداراي اين تيم تبريك ميگم چرا كه قهرماني در لاليگاي امسال حق مسلمشون هست. roz::

بازي رو فوق العاده آغاز كردن دقيقا بر خلاف بارسا كه تو چند سال اخير نديده بودم اينقدر بد و از هم گسيخته بازي كنه. ضمن دوندگي و پرسينگ شديد و بستن جناحين و بردن توپ به فضاهاي كناري زمين سعي در خارج نمودن مالكيت بيشتر توپ و زمان بازي از دستان بارسا(كه تو اين زمينه تا حدودي موفق بودن) ضمن ارسال پاسهاي بلند پشت مدافعين حريف داشتن كه صد البته توي بدترين شب بارسا طي چند سال اخير به شدت اين تيم رو تحت فشار قرار دادن و اتفاقا گل دوم رو هم از همين طريق به ثمر رسوندن. البته از اين نكته هم نبايد بگذريم كه ديشب شب بارسا نبود حتما اين مسئله رو با من موافقيد چرا كه پاسهاي اشتباه، عدم فضا سازي مناسب و... كه در نهايت از كار افتادن مهاجمين(كه البته تو نيمه اول بارسا اصلا مهاجم ذاتي نداشت) و خصوصا مسي رو در پي داشت چون ژاوي و بوسكتس اصلا در حد خودشون ظاهر نشدن. در طول چند سال گذشته هيچوقت بارسا رو اينقدر از هم پاشيده نديده بودم. مسي، اينيستا، ژاوي و مخصوصا بوسكتس به اندازه كل لاليگاي امسال پاس اشتباه دادن كه البته هيچكدوم از اين موارد ارتباطي به نحوه بازي تيم حريف و پرسينگ و بستن روزنه هاي نفوذي جناحين بازي نداره چون به هر حال بازي ديشب رئال، منو ياد كوپاي سال پيش انداخت كه البته بارسا خيلي منسجم تر از بازي ديشب تو اون مسابقه بازي كرد. در ضمن نشوندن پيكه،پدرو، الكسيس(نشون ميده كه همچين مصدوم هم نبوده) و فابرگاس و نبود ويا و آبيدال به خاطر خصوصيت بازيشون و بازي دادن به تلوي جواني كه دقيقا دو موقعيت نسبتا تك به تك رو به يكي به آسمان هفتم و ديگري به پاي كاسياس كوبيدو جالب اينجاست كه تا دقيقه 70 هم با لجبازي بچه گانه گوارديولاي جوان در بازي ميمونه تا صداي همه من جمله فردوسي پور رو هم در بياره كه "اگه گوارديولاي وطني هم بود تا حالا اين بازيكن رو بيرون كشيده بود" هم مزيد بر علت شده بود. تازه گوارديولا بعد از بازي و در كنفرانس خبري ميگه "شايد اشتباه كردم از ابتدا به فابرگاس بازي ندادم". نكته جالب ديگه راكشن ژاوي بعد از تعويض بود كه اگه ميتونست ميكوبيد تو گوش گوارديولا و اين رفتارها رو من هيچوقت از بازيكنان بارسا به ياد ندارم كه به نظر من از همون لحظه اي كه ژاوي در ميان تعجب همگان تك به تك رو به پاي كاسياس كوبيد مربي به فكر تعويضش بود و ژاوي اينو خوب ميدونست. به هر طريق كل تيم بارسا در بازي ديشب بيمارگونه رفتار ميكرد كه به گمان من ريشه در فشردگي بازي در چند تورنمت و عدم تمركز بازيكنان داشت كه مسلما كادر فني يا اشرافي به اين قضيه نداشته و يا تلاش كافي براي ريكاوري تيم بعد از مسابقه سخت و فشرده با چلسي از خودش ارائه نكرده. خلاصه اينكه هيچكدوم از شرايط فوق الذكر رو كسي نميتونست از بارسا تصور كنه چرا كه طي چند سال گذشته با همين شرايط بيش از 13 جام رو گرفته بودن اما شايد امسال ... قضيه فرق كرده باشه و گوارديولا و بارسا انگيزه و تمركز رو همونطور كه از ابتداي جام هم مشخص بود با هم و دو دستي تقديم ياران مورينيو كرده باشن تا سال بسيار بدي رو پشت سر گذاشته باشن كه ميتونه با حذف از ليگ قهرمانان تكميل بشه. يه جورايي پيش بيني ماركا داره درست از آب درمياد(البته شايد)كه گفته بود جام حذفي و ليگ قهرمانان براي بارسا و لاليگا براي رئال!!! .

به هر حال ديشب شب رئال بود يا به عبارت بهتر شب بارسا نبود و با اين بازي فوتبال به همگان ثابت كرد قواي جسماني و الخصوص روحي و رواني چقدر ميتونه در روند رو به رشد و حفظ ثبات يك تيم در طول بازي و مهمتر از اون يك تورمنت چند جانبه مثل حضور توام در لاليگا و ليگ قهرمانان تاثير داشته باشه البته نبايد از اين مسئله قافل شد كه رئال 24 ساعت بيشتر، زمان براي ريكاوري تيم در اختيار داشت و حتي از طرف ديگر هم يك روز بيشتر نسبت به بارسا استراحت ميكنه تا براي رويارويي با بايرن خودش رو آماده كنه و البته هيچكدوم از اين مسائل بازي و ارنج بد تيم گوارديولا رو توجيه نميكنه و اين است تفاوت آشكار مورينيوي با تجربه كه مسلما در بعد روانشناسي تيم بسيار پخته تر عمل كرد و تونست رئال رو واسه بازي الكلاسيكو و بعد از باخت به بايرن كاملا احيا كنه.

مورينيو به جاي مصاحبه هاي جنجالي به بازيکنانش روحيه عجيبي داده بود.باخت برابر بايرن پيام مورينيو را زير سايه نبرد.از پيامش قبل بازي هم پيدا بود رئال امشب تيم مورينيوست.ترکيب هم همان ترکيب ساده و هميشگي بود.نه تغييري و نه ترديدي.

در مقابلش گوارديولاي با ثبات تيمش را عجيب کرده بود.سه دفاع که آفت امسال بارسا برابر ختافه و اسپانيول و اوساسونا و والنسيا بود اينبار هم بارسا را بي نصيب نگذاشت.استرس بايد ها بارسا را به نبايد رساند.رئال براي امشب فقط ارامش مورينيو را طلب ميکرد.حالا رئال فصل روياييش را رويايي به پايان ميبرد.اين رويا هم فقط به دست تواناي مردي بر اورده ميشود که اگر چه هرگز مصاحبه هايش را دوست نداشته ام اما استاد شطرنج است.همين چند نکته کوچک را کنار هم چيد و بارساي زيبا را به زيبايي مات کرد.افسانه بارسا شايد ديشب تمام نشده باشد اما نشان داد افسانه مورينيو نيز حالا حالا ها تمامي ندارد.
موفق باشيد

fcb10
04-22-2012, 10:11
راستی میگم گواردیولا با کارانکا دست داد ؟؟ :sooot: آخه من از دقیقه 5 بازی رو دیدم !

David Sina
04-22-2012, 10:44
بارسلونا به رئال نباخت بلکه به گواردیولا و اشتباهات خودش باخت ........ این دوتا شکست درس های زیادی به من داد .... اینکه تو فوتبال چیزی به نام حق و عدالت وجود نداره و هر تیمی که از موقعیتش استفاده کنه میبره و مهم تعداد موقعیت و درصد مالکیت توپ نیست ........

کاش گواردیولا میفهمید تو این بازی باید جای ماسکرانو و تلو و تیاگو / پیکه و سانچس و سسک رو بذاره .... این بازی هر 100 بار یک بار اتفاق میافته .... اینکه ژاوی و تلو تک به تک خراب میکنند یا پویول با تجربه چنین اشتباهی میکنه ........

عادل فردوسی پور هم که از اول بازی دلش میخواست رئال ببره ..........
به هر حال باختیم و باید این باخت و لیگ رو فراموش کنیم ........... هرچند که هرچی فکر میکنم دلیل برتری رئال و چلسی رو نمیفهمم .......

اما ما دوتا فینال دیگه هنوز داریم یکی چلسی یکی بیلبائو ...... به امید قهرمانی در دو جام

Gerard Pique3
04-22-2012, 10:49
اینم از شاهکارمون تو نوکمپ ، وقتی ترکیب رو دیدم شوکه شدم:gerye:
خودم هم تو این فکر بودم اگه دوباره از سیستم 3-4-3 استفاده کنیم قطعا رو حملات رئال گل میخوریم
یکی از نکات جالبی که دیدم نیمکت نشینی : سسک ، پیکه ، پدرو ، والکسیس بود
انصافا ماسچرانو مدافعه! که پیکه رو به خاطرش نیمکت نشین کرده:gerye:
تو گا اول که از پویول بعید بود اون اشتباهاتو بکنه تو گل دوم هم ماسچرانو نتونست رونالدو رو مهار کنه کاری که پیکه توی ال کلاسیکو های قبلی انجام میداد
دیشب بد بازی کردیم ، بد گل خوردیم
خدا کنه مقابل چلسی از همون سیستم همیشگی 3 - 3 - 4 استفاده کنیم و گر نه کارمون زاره!

David Sina
04-22-2012, 10:52
حالا باید ببینیم تیم میتونه خودشو جکع کنه و روحیه بارسایی شو برای بازی با چلسی نگه داره .... با بازی دیشب من امیدوارم به پیروزی مقابل چلسی به شرطی که دوباره پویول و ماسکرانو .... :-ang:-ang:-ang

saeid_8992
04-22-2012, 11:14
سه شنبه یه بازی خیلی حساس داریم اگه بتونیم نتیجه بگیریم به نظر من 70درصد جام میاریم خونه
اگه چلسی بزنیم اولا دوم شدنمون که قطعی برا لیگ یعنی همه بازیا رو ببریم چه همه بازیا رو واگذار کنیم دومی ما تغییر نمیکنه پس میتونیم به تمام بازیکنای اصلی استراحت بدیم که واسه فینال کوپا واگه خدا بخواد فینال clاماده اماده باشن
ولی مشکل اصلی چلسیه
این بازی میتونه دو حالت اصلی داشته باشه
یا تیم به خاطر شکست مادرید از جون مایه بزاره و با شکست چلسی همه چیو فراموش کنه و حتی میشه گفت میتونه یه فصل رویای داشته باشه
یا با شکست دیروز قافیه رو باخته باشه وهمه چیو تمام شده بدونه که این باعث ازبین رفتن روحیه وشکست دوباره میشه
امیدوارم بتونیم چلسی بزنیم ولی اینم میدونم خیلی سخته بارسا بارسای همیشگی مصدوما بدن بازیکنا روحیه تیم
امیدوارم این یکی دو روزه بتونن اماده بشن

AlexDelpiero
04-22-2012, 11:38
ای بابا ... بعد از عمری یه باخت به رئال داد بارسا ! این که ناراحتی نداره !
پپ قشنگ Cl رو به لالیگا ترجیح داده بود و ترکیبش داشت داد می زد که بابا لالیگا مال خودتون ! :nishkhand: خیالی نیست ! تلافیشو سر چلسی در میاره !

spiderkiller
04-22-2012, 11:58
بعضی از دوستان دارید از روی عصبانیت حرف میزنید.پپ اینهمه جام اورده نگفتیم دستت درد نکنه حالا به خاطر فیکس کردن تیاگو و تیو و ماسکرانو باید بهش حرف بزنیم؟ نزنید این حرفا رو پپ هیچ جا نباید بره مال خودمونه کچل دوست داشتنی :love:.
در مورد تیو اگه میگید تیو نباید فیکس بازی میکرد خب کی باید بازی میکرد؟ ایکوئنکا که اصلا سرعت رد کردن مدافع رو نداره.سانچز که مصدومیت داشت و احتمالش بود برای بازی با چلسی مصدوم بشه یا سسک که خسته و افت کرده است.شایدم فکر میکنید باید پدرو رو بازی میداد که اصلا بازی کردن یادش رفته؟ بهترین گزینه تیو بود دیدیم که 3 موقعیت تک به تک هم داشت که رو سرعت خودش بود.تیاگو درسته توپ لو میداد ولی واقعا از ژآوی بهتر بازی کرد.ژآوی اصلا یک پاس عمقی نداد.به هرکی بگی این ژاوی سلطان پاس تاریخ هست کسی باورش نمیشه همش پاس به عقب میداد.تیاگو چند صحنه خوب سعی کرد تو عمق کار کنه.ماسکرانو هم فیکس بودنش به خاطر مساله پیکه و شکیرا بود.اگه شکیرا این پیکه رو ول کنه مطمئن باشید فیکس میشه.راستش اگه نظر منو بخوایید اشتباه پپ بازی دادن به والدز بود.توی دو بازی اخرمون سه بار سوتی داده که هر سه بارش به گل منجر شده و هر سه گل میتونه دو جام از دستمون بگیره.انصاف نیست به خاطر یک دروازه بان دو جام از دست بدیم.مسی هم که خیلی محو بود شاید علتش مصدومیت یا خستگی باشه ولی اگه بخواد جلوی چلسی اینطوری کار کنه فیکس نباشه بهتره.کلا من امیدی هم به بازی با چلسی ندارم با این وضعیت.شما هم ناراحت نباشید.با این بازی به احتمال زیاد تیاگوسیلوا رو تو تابستون میگیریم.شاید ون پرسی هم اومد.مشکل دیگه رو فرم نبودن پویول و سسک هست.اخه این اخر فصل چرا همه وا دادن؟ الکسیس هم یک موقعیت میتونست اخر بازی شوت بزنه ولی خواست دریپل بزنه.شانس ما رو ببینید.جلوی چلسی که باید دریپل بزنه شوت میزنه جلوی رئال که باید شوت بزنه دریپل میزنه داستانی شده :soal:
به نظر من قید بازی با چلسی هم باید زد و رفت تو کار لامایسا.من این حرف رو قبل از شروع لیگ زدم الان هم دوباره میگم باید چند تا از بازیکنای کلیدی رو این فصل بفروشیم.مثل پدرو افلای کیتا ادریانو و به جای همشون بازیکنای جدید بگیریم یا از لامایسا بیاریم.نباید بذاریم همه فکر کنن تو تیم دائم هستن و انگیزشون بیاد پایین.یک سری از بچه ها باید برن.مشکل اساسی فعلی ما نبود شوت زن و بازی از عمق هست.رئال هم با 2 خط داشت دفاع میکرد که من هی با عصبانیت میخواستم به پپ بگم تو هم سه خط بازیکن شوت زن بزار پشتشون تا اخر بازی شوت بزنن بلاخره یکیش گل میشه ولی نمیدونم چرا حرفم رو نمیشنید و میخواست از این دفاع متراکم با پاس رد بشه.تابستان شلوغ و فصل سختی در انتظارمونه.امیدوارم این روحیه رئالی ها باعث نشه نیوکمپ جهنم بودن خودش رو از دست بده.
در مورد بازی با چلسی هم حقیقتا به نظرم باید از این ترکیب استفاده کرد.

پینتو
ادریانو......ماسکرانو......پیکه .....الوز
بوسکتس
اینیستا........تیاگو
سسک......الکسیس.......ایکوئناکا

فیکس نبودن ژاوی و مسی باعث میشه مدافع هاشون تو مارکینگ مشکل پیدا کنن.ژاوی و مسی نباید فیکس باشن اگه میخواییم حداقل امیدی باشه چون چلسی میتونه با بازی فیزیک دوتاشون رو از جریان بازی بیرون کنه

pedro_17
04-22-2012, 14:20
بد ترین بازی که دیده بودم همین بود
گل اولو که خودمون براشون ساختیم گل دوم هم که...
منم همین فکر رو کردم که پپ دیگه قید لالیگا رو زده بود و از الان تمام تمرکزش رو cl میذاره چون با گرفتنش 3 تا جام راحت تو دستمونه:yes:
ولی من خیلی از بازی تئو بدم اومد 1 بار اون دریبلو زد جواب نداد 2 باره زد جواب نداد 3 باره زد جواب نداد بابا خوب جواب نمیده دیگه نزن آخر بازی هم بهش کم پاس میدادن باید پدرو یا الکسیس نیمه دوم جاش بازی میکرد
اصلا چرا نباید تو این بازی مهم سسک فیکس بازی نکنه entezar::
الان افسوس اون 2 موقعیت ژاوی رو میخورمcrying::-

البته از این بازی ما که بازی سودی نبردیم هیچ تو مدرسه کتک هم خوردیم ::bow

LMB
04-22-2012, 14:53
به طرفدارای رئال تبریک میگم هرچند عقده ای بازی در آوردنو نمیدونن از فرط خوشحالی چیکار کنن (بیچاره ها حقم دارن اینهمه تحقیر شدن) به هرحال برد و باخت تو فوتبال هست قرار نیس که تا آخر دنیا بارسا همه بازیهاشو ببره که ولی وجدانا بارسا (قبلنم گفتم) لالیگا رو تو بازی با امثال بیلبائو ، سویا ، اسپانیول ، اوساسونا ، ختافه و ویارئال و... از دست دادیم نه حالا که بعد مدتها الکلاسیکو رو باختیم درکل ایراد نداره شکست پلی برای پیروزیه ولی چند تا نکته هست که دوس دارم بگم:
1) کاری ندارم که پپ ترکیبو اشتباه چید یا نه و چرا تیو ، سسک ، پیکه بازی نداد به هرحال پپ مربی این تیمه هرروز بازیکناشو میبینه و با توجه به شرایط موجود تصمیم میگیره همونطور که تو 9تا بازی بهترین ترکیبو گذاشت برد تو یه بازی هم حالا به قول دوستان اشتباه ترکیپ چید خب اونم انسانه و جایزالخطاست پس خواهشا به پپ ایراد نگیرید.
2)آقای مجتبی صالح که میگی دیگه دوران بارسا تموم شدو دستش واسه همه رو شده و ازین مزخرفات اگه یه گله فیل و خوک با چلسی اونم تو اون هوای بارونی بازی میکردن بعد بازی همشون تلف میشدن چه برسه به بازیکنای بارسا که آدمن و اینهمه و هر3روز بازیهای به این پرفشاری میکنن آخه تو کارشناسی .......... منم نیستی.
مطمئن باشید بارسا اگه یک هفته واسه این بازی استراحت داشت استخونای رئالو خورد میکرد ولی....
ضمنا من با این بازی و این خستگی که از بازیکنا دیدم بعید بدونم بتوننیم از پس چلسی بر بیایم (البته از ته دل میخوام که ببریم) ولی اگه قراره چلسیو ببریم و تو فینال احیانا با ره رئال بخوریم و مث دیشب بازی کنیم همون بهتر که سه شنبه حذف شیم
داداش های گلم ببخشید که سرتونو درد آوردم

David Sina
04-22-2012, 15:02
آخه اون تک به تک بود که تلو خراب کرد ؟؟؟ حتی اون صحنه که دنی آلوز با کاسیاس تک به تک شد هم یه موقعیت 100% بود که دنی گیج بازی در آورد .... اگ یه چیپ محکم میزد توپ رد میشد و به مسی میرسید .......

کلا دیشب شب ما نبود ............ به امید پیروزی مقابل چلسی

saeid_8992
04-22-2012, 15:06
به طرفدارای رئال تبریک میگم هرچند عقده ای بازی در آوردنو نمیدونن از فرط خوشحالی چیکار کنن (بیچاره ها حقم دارن اینهمه تحقیر شدن) به هرحال برد و باخت تو فوتبال هست قرار نیس که تا آخر دنیا بارسا همه بازیهاشو ببره که ولی وجدانا بارسا (قبلنم گفتم) لالیگا رو تو بازی با امثال بیلبائو ، سویا ، اسپانیول ، اوساسونا ، ختافه و ویارئال و... از دست دادیم نه حالا که بعد مدتها الکلاسیکو رو باختیم درکل ایراد نداره شکست پلی برای پیروزیه ولی چند تا نکته هست که دوس دارم بگم:
1) کاری ندارم که پپ ترکیبو اشتباه چید یا نه و چرا تیو ، سسک ، پیکه بازی نداد به هرحال پپ مربی این تیمه هرروز بازیکناشو میبینه و با توجه به شرایط موجود تصمیم میگیره همونطور که تو 9تا بازی بهترین ترکیبو گذاشت برد تو یه بازی هم حالا به قول دوستان اشتباه ترکیپ چید خب اونم انسانه و جایزالخطاست پس خواهشا به پپ ایراد نگیرید.
2)آقای مجتبی صالح که میگی دیگه دوران بارسا تموم شدو دستش واسه همه رو شده و ازین مزخرفات اگه یه گله فیل و خوک با چلسی اونم تو اون هوای بارونی بازی میکردن بعد بازی همشون تلف میشدن چه برسه به بازیکنای بارسا که آدمن و اینهمه و هر3روز بازیهای به این پرفشاری میکنن آخه تو کارشناسی .......... منم نیستی.
مطمئن باشید بارسا اگه یک هفته واسه این بازی استراحت داشت استخونای رئالو خورد میکرد ولی....
ضمنا من با این بازی و این خستگی که از بازیکنا دیدم بعید بدونم بتوننیم از پس چلسی بر بیایم (البته از ته دل میخوام که ببریم) ولی اگه قراره چلسیو ببریم و تو فینال احیانا با ره رئال بخوریم و مث دیشب بازی کنیم همون بهتر که سه شنبه حذف شیم
دوستان مادریدیم از خودمونن بزار شاد باشن نوش جونشون ما هم بودیم اگه 3 سال لالیگا رو از دست میدادیم شادی میکردیم
ولی در مورد ترکیب به نظ به اندازه کل طرفدارای بارسا میشه ترکیب داد ولی باید قبول کرد مسولیت با سر مربی تیمه و اون از همه بیشتر به تیم نزدیکتره
دروغه هر کس بخواد بگه از گواردیولا خوشحالتر میشد در صورت پیروزی پس اونم سعی کرده که تیمش پیروز بشه حالا مادرید بهتر بود اونا بردن
این کارشناسای ایرانی اگه چیزی بارشون بود اولا این وضع فوتبال ما نبودom:: دوما یه تیم میدادن بهشون که نیان هفته 1 دقیقه بعد از فوتبال نظر بدن اونم اگه پیام بازرگانی نباشه:ohum:

در مورد بازی بعدی چلسی اینو موافقم اگه میشد برنده بشیم خیلی خوب بود قبلم گفتم من چلسی بزنیم میتونیم تا فینال کوپا وفینالCLبه بازیکنا استراحت بدیم و خیلی سر حال باشن
مشکل اصلی الان خستگی بازیکناس
دوستان یه نکته رو هیچ وقت فراموش نکین در روزی که تیم ما بد مادرید تونس پیروز بشه
این باختن زیاد ناراحتی نداره چون ما بد بودیم اونا خوب
ولی باختی که به چلسی دادیم ناراحت کننده بود چون انصافا حوب بودیم وحق ما نبود ایشاا...چلسی میزنیم

Saeid~Barca
04-22-2012, 15:47
صحبت های بازیکنان بعد از بازی :

بوسکتس : هواداران فوق العاده بودند ، در طول بازی تیم را حمایت کردند و تا آخر با ما بودند
ما تا پایان لیگ تلاش خواهیم کرد و کنار نمیکشیم ، اما اکنون زمان فکر کردن به چلسی است

کوئنکا : بازی آن چیزی نبود که انتظار داشتیم ، بیایید به صفحه ی بعد برویم و به چلسی فکر کنیم

اینیستا : لالیگا از دست رفت ، فکر میکنم اینطور باشد . سخت است اما فوتبال همین است ، باید با آن کنار بیایید

راسل در توییتر : بیش از همیشه ، احترامی بسیار زیاد برای این هواداران و تیم قائلم

والدس در توییتر : حالا باید روی بازی با چلسی تمرکز کنیم ، شب بخیر و زنده باد بارسا

گواردیولا : در ابتدا به مادرید برای برد امروزشان و همچنین قهرمانی لالیگا که امروز بدست آوردند تبریک میگویم
تیو در این بازی بسیار خوب کار کرد ، هم در حمله و هم در دفاع . بازی کردن در نقش وینگر در این تیم بسیار سخت است ، اوموقعیت هایی نیز داشت
چرا پیکه بازی نکرد ؟ زیرا فقط 11 نفر میتوانند در زمین بازی کنند و من بازیکنانی را بر اساس شیوه ای که میخواستیم بازی کنیم انتخاب کردم
من برای هر چیزی بازیکنانم را عوض نمیکنم (برای بازی با چلسی) ، این بازیکنان قبلا در این شرایط بوده اند و نشان دادند که میتوانند بلند شوند و ادامه دهند
اکنون باید بازیکنان کمی آرام باشند و به بازی با چلسی فکر کنند
برای هواداران ناراحتم اما ، این بازیکنان همه چیز به آن ها داده اند ، برای 4 سالی که همه میدانیم . مطمئنم که هواداران این را درک میکنند
ما تا حدودی ضد حمله های آن ها را کنترل کردیم و به آن ها موقعیت گلزنی زیادی ندادیم.

انقدر دیشب اعصابم از گواردیولا و بازی بازیکنا و همچنین از اشتباه داور سر گل اول اعصابم خرد بود که نیومدم و اینجا نظر ندادم ولی الان که آروم شدم گفتم بیامو نظرمو بدم .

منم به رئالی ها تبریک میگم در هر صورت بردن و خوش شانس بودن که با بارسای ناآماده و خسته روبرو شدن در شبی که پپ نمیخواست قبول کنه که ترکیب اشتباهی رو وارد زمین کرده

در مورد بازی تلو هم باید بگم مقصر اصلی پپ بود که بازیکنی رو بازی داد بی تجربه که کاملا دستش واسه همه رو شده که با دو تا تک به تکی که خراب کرد و دریبل های تکراری که همش میرف تو اوت بدون شک بدترین بازیکن زمین بود . اینیستا هم که نتونست مثل نیمه اول باشه مسی و ژاوی هم که هیچی... ژاوی شده بود یه رابط بین بازیکنای دیگه و دنی آلوز و فقط بلد بود پاسهایی که بهش میرسه رو به دنی برسونه !

ما هم که از گزارش جانبدارانه ی فردوسی پور لذت بردیم که فکر کنم از خوشحالی تا صبح خوابش نبرد البته به همراه جاودانی . جالبه که با اینکه 20 بار صحنه گل اول رو تلویزیون اسپانیا نشون داد باز هم از آفساید بودن گل نگفت . یه بار گفت که آفساید میتونست باشه و دو دقیقه بعد گفت باید ببینیم ماسکرانو آفساید رو پر کرده بود یا نه !!!

بازم میگم اگه بخوایم مقابل چلسی مثل دو بازی اخیرمون بازی کنیم حذفیم .... خلاص

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 554032_n.jpg

AL1reZA
04-22-2012, 15:48
بارسا شدیدا به ویا احتیاج داره.
ویا باید هرچی سریع تر به میادین برگرده

Saeid~Barca
04-22-2012, 16:22
بارسا شدیدا به ویا احتیاج داره.
ویا باید هرچی سریع تر به میادین برگرده

دقیقا ما دیشب فقط به ویا احتیاج داشتیم که به جای تلو بازی کنه .

من مطمئنم که اگه دیشب ویا تو زمین بود این نتیجه پیش نمیومد حتی با وجود ناآماده بودن بازیکنا :narahat:

مورینیو...
04-22-2012, 16:36
من جواب بی احترامی بارسایی ها رو نمیدم. درمورد بازی میگم که اگه منم بجای پپ بودم همین ترکیبو میذاشتم.
1/ پیکه فیکس بازی نکرد چون تمرکز نداره و وسط بازی فکرش میپره پیش نامزدشو بقیه رو بیخیال به خاطر همین گواردیولا ترجیح دادبا سه مدافع بازی کنه چون شرط اول کار در چنین بازی سنگینی داشتن تمرکز هست که پیکه نداشت.
2/ دلیل فیکس بودن تییور.دیوید ویا که مصدومه.پدرو هم که تو این فصل خوب کار نکرده اگه هم خوب بود میتونست تو بازیبا چلسی و همون دقایقی که اومد تو زمین مفید باشه که نبود فقط میمونه الکسیس که اونم شما نمیدونین یه چیزی میپرونین. الکسیس مصدومیتی مشکوک در بازی با چلسی داشت از این حیث مشکوک که معلوم نبود صلیبی آسیب دیده یا زرد پی. ام ار آی هم مشخص نکرد. به همین دلیل پزشکان بارسلونا به گواردیولا هشدار دادن که اگه منتظر سویپرایز نیستی فقط در صورتی که مجبور شدی به الکسیس بازی بده.
3 فابرگاس هم با کشیدگی خفیف عضله دیشب بازی کرد اگه فیکس بازی میکرد ممکن بود تا آخر بازی دووم نیاره و فصل رو از دست بده.
یکی از دلایل شکست بارسلونا سن زیاد بازیکنانه.باید قبول کرد پویول و ژاوی دیگه به آخرا رسیدن و سی و اندی سال برای فوتبال زیاده خستگی این بازیکنان و اینکه یه روز کمتر از مادریدی ها بازی کردن مزید بر علت بود که این امر میتونست برای رئال مادرید هم رخ بده و درضمن برای تیم های بزرگ اصلا بحث استراحت ،زیاد مطرح نیست دیدین که هیچ کدوم از بارسایی ها به این امر اشاره نکردن ولی خب بازم میگم بحث سنه. دلیل بعدی شکست بارسا هم افتادن در تله ی تاکتیکی مورینیو بود.وگرنه مسی دیشب عالی بود در دو صحنه ولش کردن تو یه صحنه با پاس ژاوی رو تکبه تک کرد رو یه صحنه ی دیگه با حرکتش پایه گذار گل شد اگه دیشب او و اینیستا نتونستن کاری کنند بخاطر شکست گواردیولا در جنگ تاکتیکی بود. روی گل بارسلونا آربلوآ مدافع رئال هم بی تقصیر نبود یه جوری با اشتباه پویول رد به رد شد درمورد سالم بودن گل رئال هم باید بگم که سالم بود عکس رو از زاویه نبینیم و خودمونو گول نزنیم واقعیت تلخه باید باورش کرد. همه ی کارشناسای داوری گفتن که سالم بوده.از کارشناس رادیو مارکا و روزنامه آس گرفته تا کارشناس کویره دل اسپورت ایتالیا.

spbarcelona
04-22-2012, 16:44
اگه ما تئاتر بازیم شما وحشی بازید. خدمت یکی از دوستان رئالی عرض کردم:ohum:
بعدش خدمت دوست رئالیمون عرض کنم با یک برد نمیتونید بگید دوران بارسا به پایان رسیده چون سال قبل هم ما رو تو فینال جام حذفی شکست دادین به نظر من اگه نتونیم تو چیمپنز لیگ قهرمان بشیم اونوقت میشه اینو گفت و تازه دوران بارسا شروع شده دو سه سال پیش مقدمه اش بود چون گواردیولا هیچ وقت کاری رو در زمین بی اساس انجام نمیده و کنار گذاشتن فابرگاس و پیکه و پدرو و همینطور سانچس علتی داشته و همینطور می تونیم حدس بزنیم همونطور که خودش دو یا سه ما قبل اعلام کرده بود و گفته بود ما دیگر در لالیگا قهرمان نمیشیم و اینجا هم اگه ما می بردیم باز هم تقریبا امیدی نداشتیم. به هر حال می تونیم نتیجه بگیریم که گواردیولا و تیم تمام تمرکز خودشون رو گذاشتن رو چیمپونز لیگ و فعلا بازی مقابل چلسی و به نظر من دیشب برا مساوی به زمین رفته بودند.
حالا امسال دو بار تو سانتیاگو شکستشون دادیم پس یه شکست رو اینقدر بزرگ نکنید.
من میگم بهترین ترکیب مقابل چلسی این میتونه باشه:

والدس

آدریانو.........پیکه.......پویول.. .....آلوس

بوسکتس

اینیستا......ژاوی

کوئنکا.......مسی:ahaaaaaa:......سانچ

spbarcelona
04-22-2012, 16:47
من هم تولد کاکا رو به همه ی هوادارانش تبریک میگم.:flowerysmile:
امیدوارم که هیج وقت مثل بعضی از بازیکنای رئال نشه:ohum::ohum:

Saeid~Barca
04-22-2012, 16:49
پس بزار ما ندونسته یه چیزی بپرونیم ! فقط شما دانایی در ضمن ما کوئنکا رو داشتیم که خیلی بهتر از تلو میتونست بازی کنه و همین طور اگه پدرو بازی میکرد از موقعت هایی که نسیبش میشد خیلی بهتر میتونست استفاده کنه .

یکی از دلایل شکست بارسلونا سن زیاد بازیکنانه.باید قبول کرد پویول و ژاوی دیگه به آخرا رسیدن و سی و اندی سال برای فوتبال زیاده خستگی این بازیکنان و اینکه یه روز کمتر از مادریدی ها بازی کردن مزید بر علت بود که این امر میتونست برای رئال مادرید هم رخ بده و درضمن برای تیم های بزرگ اصلا بحث استراحت ،زیاد مطرح نیست دیدین که هیچ کدوم از بارسایی ها به این امر اشاره نکردن ولی خب بازم میگم بحث سنه.این هم فقط نظر شخصی خودته . با یه بازی یا چند بازی ضعیف کار کردن یه بازیکن نمیشه گفت که دیگه خوب نیستن و به آخر خط رسیده !

من جواب بی احترامی بارسایی ها رو نمیدم.
جان من؟ چه قدر شما روح بزرگی دارید:shogh: میشه دقیقا بگی کدوم بی احترامی؟ اگه برگردی پستای تایپیک رئال رو نگاه کنی میبین اولین کسایی که به رئالی ها تبریک گفتن ما بودیم ولی اگه شما بودید باز بحث داور رو میکردید.لطفا از این فیلما در نیارید که من و چند تا از بچه ها تا تونستیم تلاش کردیم که کسی تو این قضیه به رئال توهین نکنه با اینکه اونا به ما توهین کردن ولی انگار یک چیزی هم بدهکار شدیم. بازم لطف کردی که جواب بی احترامی ما رو ندادی.

spiderkiller
04-22-2012, 16:53
در ضمن در مورد اون ضربه ای که آلوس به رونالدو زد بگم که آلوس و رونالدو رو زمین افتاده بودن و الوس می خواست بلند بشه که ناخداگاه پاش به رونالدو میخوره و رونالدو گریه مکنه crying::-
آی داور آی مامان جون اوف شدمlagh::
داداش کافیه ادامه نده:-ang ما هی میخواییم درگیری ایجاد نکنیم شما از این پستا میدی.بزار اونا هرچی میخوان بگن برای ما اهمیت نداره

spbarcelona
04-22-2012, 17:03
داداش کافیه ادامه نده:-ang ما هی میخواییم درگیری ایجاد نکنیم شما از این پستا میدی.بزار اونا هرچی میخوان بگن برای ما اهمیت نداره

داداش میشه بگی چطوری جواب بی احترامی و یاوه گویی های بعضی از دوستان رو ندیم؟binam
البته چون تو گفتی به احترام تو دیگه درمورد ال کلاسیکو از این جور بحث ها نمیکنمroz:: البته جواب منطیقو رو که باید بهشون داد:yes:

مورینیو...
04-22-2012, 17:08
اینی که شما میگین یعنی گول زدن خود تون. کل فصل یکی دو تا بازی نیست تو کل فصل پیکه افتضاح بود و یکی از شرط های گواردیولا برای تمیدید قرارداد فروش پیکست.پدرو هم انصافا تو کل این فصل چند تا گل زد؟! در ضمن گفتم جواب بی احترامی ها رو نمیدم پس دلیلی نداره که بخوام لینک پست های توهین آمیزتو نو بهتون نشون بدم. واقعیت تلخه باختین سر تو نو مثل یه مرد بالا بگیرین و بگین بد بودیم و باختیم چرا مثل بچه ها بهونه میارین نا سلامتی همتون آدمای بالغی هستین. ما تو برخی باختامون بهونه میووردیم ولی اگه دقت کنین رسانه ها هم نظرات ما رو تایید میکردن که اشتباه داوری تاثیر گذار بود.تو بازی فصل قبل که 5 بر هیچ تو نوکمپ باختیم بهونه آوردیم؟ مثل مرد شکستمو نو قبول کردیم و گفتیم باختیم چون بد بودیم خلاص. در ضمن اگه میبردین قهرمان لالیگا میشدین چون اختلاف میشد یک امتیاز و 4 بازی که بازی های راتی بود بر عکس رئل پر استرس و بدون تمرکزی که دو تا بازی سخت پیش رو داشت اینو حتی کرایوف و خود گواردیولا هم قبل از بازی گفتن پس نگین خودمون نخاستیم ببریم.یا با تمام قوا نیومدیم.

saeid_8992
04-22-2012, 17:12
داداش میشه بگی چطوری جواب بی احترامی و یاوه گویی های بعضی از دوستان رو ندیم؟binam
البته چون تو گفتی به احترام تو دیگه درمورد ال کلاسیکو از این جور بحث ها نمیکنمroz:: البته جواب منطیقو رو که باید بهشون داد:yes:

دوستا هر کی که به شما بی احترامی کرد فرهنگ و اد ب خودشو نشون داده لازم نیس شما به کسی بی احترامی کنی یا بخواین جوابشو بدین چون شما هم میشی مث همون

spbarcelona
04-22-2012, 17:16
آقای (مورینیو...) اتفاقا ما دیشب با تمام قوا به زمین نیومدیم چون امیدی چندانی به لالیگا نداشتیم و چیمپونز لیگ مهم تر بود و باید به چندتا از بازیکنان استراحت میدادیم که اگه بازی میکردن به نظر من بهتر بود.:yes:
خود گواردیولا هم گفته بود که قهرمان نمیشیم پس چرا بازیکنانمون رو بخاطر ال کلاسیکو نتونیم تو چیمپونز لیگ داشته باشیمbinam

spbarcelona
04-22-2012, 17:19
دوستا هر کی که به شما بی احترامی کرد فرهنگ و اد ب خودشو نشون داده لازم نیس شما به کسی بی احترامی کنی یا بخواین جوابشو بدین چون شما هم میشی مث همون

بخاطر روی گل دوستانم باشه دیگه جواب اینجور حرفا رو نمیدم:flowerysmile: فقط نظرم رو در مورد اون بازی یا اون اتفاق بیان میکنم.:chakerim:

spiderkiller
04-22-2012, 17:19
پوریا جان شما ظاهرا پست های ما رو نخوندی.کاری به بحث فنیت ندارم ولی هیچکس تو این تایپیک بهنونه نیاورد و از اول همه گفتن باختیم چون بد بودیم.الان حرف شما اینه که ما باید بهونه میاوردیم تا رئالی ها بگن ما حاظر نیستیم باخت رو قبول کنیم ولی خدارو شکر پست هامون هست که اولین پست بعد از بازی مال من و سعید و داوود هست که هر سه با هم گفتیم به خاطر بد بازی کردن باختیم.الان شما چیو میخوایی ثابت کنی من نمیدونم.بردید برید خوش باشید دیگه چیکار دارید پیکه چیکار کرده یا پدرو چرا مصدومه یا تیو برای چی فیکس بوده.برید خوش باشید بارسا رو بردید ps:-heey::

mojtabadj88
04-22-2012, 17:26
اگه گل اشتباه هست چرا الجزیره میگه کاملا صحیح هست ؟

CRISTIANO-FARSHAD
04-22-2012, 17:26
لطفا یکی جلوی این تازه وارد ها رو بگیره داره جنجال میشه !!!!!!! این دوستمون هم که همیشه بارنگ سبز مینویسه لطف کنن دیگه توهین نکنن تا همین جو دوستانه باقی بمونه

Saeid~Barca
04-22-2012, 17:28
اینی که شما میگین یعنی گول زدن خود تون. کل فصل یکی دو تا بازی نیست تو کل فصل پیکه افتضاح بود و یکی از شرط های گواردیولا برای تمیدید قرارداد فروش پیکست.پدرو هم انصافا تو کل این فصل چند تا گل زد؟! در ضمن گفتم جواب بی احترامی ها رو نمیدم پس دلیلی نداره که بخوام لینک پست های توهین آمیزتو نو بهتون نشون بدم. واقعیت تلخه باختین سر تو نو مثل یه مرد بالا بگیرین و بگین بد بودیم و باختیم چرا مثل بچه ها بهونه میارین نا سلامتی همتون آدمای بالغی هستین. ما تو برخی باختامون بهونه میووردیم ولی اگه دقت کنین رسانه ها هم نظرات ما رو تایید میکردن که اشتباه داوری تاثیر گذار بود.تو بازی فصل قبل که 5 بر هیچ تو نوکمپ باختیم بهونه آوردیم؟ مثل مرد شکستمو نو قبول کردیم و گفتیم باختیم چون بد بودیم خلاص. در ضمن اگه میبردین قهرمان لالیگا میشدین چون اختلاف میشد یک امتیاز و 4 بازی که بازی های راتی بود بر عکس رئل پر استرس و بدون تمرکزی که دو تا بازی سخت پیش رو داشت اینو حتی کرایوف و خود گواردیولا هم قبل از بازی گفتن پس نگین خودمون نخاستیم ببریم.یا با تمام قوا نیومدیم.

قرار بود بعد از الکلاسیکو با هم خوب باشیم ولی فکر میکنم تو خیلی دوست داری کل کل کنی و دوباره درگیری ایجاد کنی .
به قول دوستمون که برو خوش باش که بردید .
ما به نظرات پربار و فنی شما احتیاجی نداریم . خواهشا تمومش کن چون تو فقط دنبال درگیری هستی و صحبت هات پر از طعنست .

CRISTIANO-FARSHAD
04-22-2012, 17:30

دوست عزیز لطفا جو دوستانه رو بهم نریز اینجا قانونه اگه میخوای درست و حسابی نظر بدی میتونی هر جا نظر بدی ولی اگه بخوای جنجال درست کنی تو تایپک تیم خودت !!!! اگر هم رعایت نمیکنی بار اخرتون باشه تو تایپک رئال نظر میدید ! این رو همه قبلا قبول کردن تا حکومت نظامی کنسل شده !!!!!

saeid_8992
04-22-2012, 17:46
دوست عزیز لطفا جو دوستانه رو بهم نریز اینجا قانونه اگه میخوای درست و حسابی نظر بدی میتونی هر جا نظر بدی ولی اگه بخوای جنجال درست کنی تو تایپک تیم خودت !!!! اگر هم رعایت نمیکنی بار اخرتون باشه تو تایپک رئال نظر میدید ! این رو همه قبلا قبول کردن تا حکومت نظامی کنسل شده !!!!!
دوستان هر کی که داره میگه دوستی رو حفظ کنید اول خودشو حفظ کنه که ببینه امضاش چیه بعد از تازه واردا بخواد خودشونو کنترل کنن

CRISTIANO-FARSHAD
04-22-2012, 17:52
برو ببین چه پستهایی دادن بعد بیا بگو دوست عزیز !!!!! یکی گفته وحشی یکی گفته عقده ای !!و........... خب ادم تا حدی خودشو نگه میداره !!!!! در مورد امضا هم خودتون عکس تری رو گذاشتین با پویول این تلافی اونه!!!!!!!

spiderkiller
04-22-2012, 17:55
دوستان هم گل اول درست بود هم گل دوم هم اینکه همه گل ها رو قدرت تاکتیکی رئال زده شدن لطفا بحث رو تموم کنید.دوست عزیز شما هم وقتی امضات اینه هیچکس از حرفت حساب نمیبره.شما اول امضات رو عوض کن اونوقت اگه به یک عضو تازه چیزی گفتی حرفت قانونیه.با تشکر از همه دوستان.

saeid_8992
04-22-2012, 17:55
برو ببین چه پستهایی دادن بعد بیا بگو دوست عزیز !!!!! یکی گفته وحشی یکی گفته عقده ای !!و........... خب ادم تا حدی خودشو نگه میداره !!!!! در مورد امضا هم خودتون عکس تری رو گذاشتین با پویول این تلافی اونه!!!!!!!
تری به شما چه چرا هرکی هر جا یه کاری میکونه شما به خودتون میگیری دوست عزیز
با هر کسی هم کل کل داری با خودش خصوصی کل کل کن
شما خودتو داری با وارد جنگ میکونی

spiderkiller
04-22-2012, 17:57
اخه تری چه ربطی به شما داره؟ خب شما هم گفتید ولی این دلیل نمیشه بیخود جوو رو به هم بریزید.همه منو میشناسن با این حرفایی که تو تایپیک شما زده شد اگه پای سعید وسط نبود تا الان از سایت بن شده بودم ولی شما هم لطف کن امضات رو عوض کن اخه اینطوری که نمیشه.با هرکسی مشکل داری با خودش حل کن نباید به تیمش توهین کنی

CRISTIANO-FARSHAD
04-22-2012, 17:58
من طرفدار چلسی هستم موردیه ؟

چشم امضا رو عوض میکنم و خواهش میکنم بحث رو تموم کنیم !!!!!!!!

امیدوارم مقابل چلسی خوب بازی کنید . و باران هم نباره !

spbarcelona
04-22-2012, 17:58

دوست عزیز اگه من گفتم وحشی چون بعضی ها بودن که نذاشتن صفت تیمتون پنهان بمونه و به ما گفتن تئاتر بازان من هم رو کردم دیگه:eyvalla:

CRISTIANO-FARSHAD
04-22-2012, 18:02
داش شهریار از این دوستون تشکر میکنی که توجیه کنی حرفی رو که زده !!!! ولی میگی جو رو اروم کنیم !!!

امضا رو عوض کردم بیخیال !!!!!

لطفا بریم تو فاز بازی چلسی و بایرن !!!!!!!!! خواهشا

saeid_8992
04-22-2012, 18:04
من طرفدار چلسی هستم موردیه ؟

چشم امضا رو عوض میکنم و خواهش میکنم بحث رو تموم کنیم !!!!!!!!

امیدوارم مقابل چلسی خوب بازی کنید . و باران هم نباره !
شما طرفداره هر کی دوس داری باش ما چیکار داریم اصلا ما با هرکی بازی داشتیم شما طرفدار اون باش

امضا که عوض میکنی زحمت میکشی
در مورد چلسی هم نگران باران نباش موردی نیس نگرانی شما واسه چیزه دیگه ای باشه الکی خرجش نکن

CRISTIANO-FARSHAD
04-22-2012, 18:09
باشه بابا خرج نمیکنم ! لطفا با کنایه حرف نزن !!! من غلت بکنم دیگه اینجا پست بدم !!! امیدوارم موفق باشید !!!

raptor
04-22-2012, 18:47
بین فاصله کلاس تا باشگاه فقط 45 دقیقه و.قت داشتم که بعد از 10 دقیقه تونستم یه کافی نت گیر بیارم.....و فقط اومدم که نگن موقع باخت نمیام سایت و از اینجور حرفا،یه باخت که سهله اگه 100باخته دیگه هم مقابل رئال بدیم یا تا 100 سال دیگه فقط ببازیم،چیزی از علاقه و حمایت من نسبت به بارسا کم نمیشه.....
در ضمن برد رئال رو به همه دوستایه رئالی تبریک میگم،خوب دفاع کردن،و ضد حملات زهرآلودی داشتن و تونستن تو روزی که ما خوب نبودیم(چه برسه به حد و اندازه هایه خودمون!!)ما رو ببرن...نوش جونشون!!!:ohum::afarin::eyvalla:
از نظر فنی هم فرصت کافی واسه تایپیدن ندارم و فقط اکتفا میکنم به این:

رئال:
-به نظر من باخت در بازي قبليشون(باير) هيچ تاثيري رو انگيزه خيلي زيادشون واسه بردن تو اين بازي نداره و اگه هم داشته باشه،بيشتر انگيزشونو زياد كرده تا كم!
تو بازي قبليشون هم نشون دادن كه خيلي پيشرفت كردند و انصافا نميشه نقش مربيشون(مترجم بارسايي !!) تو اين هماهنگي و پيشرفت رو ناديده گرفت....
-رئال ديگه تيمي نيست كه به سادگي اشتباهايه بازيكنامون بگذره،تو همين بازي قبل كه 2-2 شد،ما 5بار توپو لو داديم كه رئال از اون 5 اشتباه،2گل ساخت و 2 موقعيت خطرناك...حالا با توجه به اينكه انگيزه و توانايي شون بيشتر هم شده،ما حتي نبايد يه اشتباه كوچك داشته‌ باشيم....
-البته اينا نقاط قوت رئال بودن،و انطور نيست كه همه جانبه پيشرفت كرده باشن...
مثلا اين اواخر كاسياس خيلي افت كرده و نسبت به قبل ضعيف تر شده(البته هنوز هم دروازبانه خوبيه!!!)
-همچنين اخيرا اكثر تيمايي كه به رئال گل زدن،اينكارو از رو ضربات ايسگاهي انجام دادن....،گل اول بايرن هم نشون ميده كه هنوز اين نتونستن اين ضعفشونو بپوشونن....
-از ساير نقاط ضعف مهمشون ميشه به نفوذ پذيريشون از دو جناح مخصوصا از سمت راست،اشاره كرد...تو بازي‌هايه قبليشون ديديم كه تيم‌ها چقدر از اين دو سمت نفوذ كردن(حالا كاري نداريم كه موفق به گلزني شدن يا نه!!)از طرفي ما احتمالا بهترين مهاجم راست زن تاريخ رو داريم(مسي)،-(و اينو مطمئنا ميگم بهترين در تاريخ چون تو اون پست بازيكناي زيادي نيستن كه قابل قياس با مسي باشن،شايد بشه به گرد مولر اشاره كرد،كه مسي در شرف شكستن ركوردشه!)-كه البته تو الكلاسيكوهايه نميدونم چرا پپ ازش تو اون پست استفاده نميكنه،كه به نظرم اگه امشب اينكارو بكنه،(اميدوارم که اینکارو بکنه)خيلي به نفعمونه....
-بارسا:
-اگه راستشو بخواييد من خيلي نگران وضعيتمون هستم و نه منحصرا به خاطر اين بازي!!!!!
تاكتيك‌هايه پپ ديگه جواب نميده واز طرفي هيچ تغيير خلاقانه‌اي رو تو اين فصل ازش نديديم......كه البته قبلا در موردش بحث كرديم و الان هم جاش نيست که دوباره اين بحثو تكرار كنيم....
-اما پپ و سبك بازي تنها نگراني من برايه امشب نيست!!.....
اولا هنوز معلوم نشده كه باخت قبلي چه تاثيري رو روحيه بازيكنامون گذاشته و شايد خاطرات بد 2سال پيششون رو زنده كرده و....... اما مهم تر از اون تو چند بازي قبل شاهد افت نسبي همه بازيكنامون بوديم(البته بر خلاف همشون مسي تو چند بازي قبل از افت بي سابقه نيم فصلش در اومده و به خودش اومده كه شايد دليل بيشتر به چشم اومدنش نسبت به ساير تو بازياي قبل همينه....)،به طوري كه ميشه گفت کسايي مثله:ژاوي،پيكه،آلوس،سسك،ا �كسيس،پدرو...،خودشون نيستن و بازيكنايه ديگه‌اي شدن!!!!!!
از اینکه بگم "گفته بودم که" ناراحتم اما نگران هرچی که بودم،از همون جا ضربه خوردیم و هرچی هم که امیدوار بودم انجام بدیم رو انجام ندادیم!!
به هر حال :

barca:afarin:barca:eyvalla:love::

Pouriaf
04-22-2012, 20:30
سلام بچه ها ولی خودمونیم خیلی این رئالی ها بی جنبه ان، از صبح هرجا رفتم معلوم نیس دارن از خودشون چه ادا هایی درمیارن، صبح تو مدرسه یکی از بچه های اون یکی کلاس اومده پرچم بارسا رو که کنارش روبان سیاه هست لگد میکنه!!! ببین کار مارو! 9 بار بریدم هیچی به جز تسلیت نگفتیم، فقط منتظر اینم که بارسا و رئال برن فینال، یعنی بزرگترین آرزوی من اینه که اونوقت همه ی اونا رو گ... میکنم، ببخشید خیلی تند گفتم ولی اعصابم خرده از صبح.

در مورد پپ هم باید بگم برای خودمون متاسفم! اون همه جام! حالا بخاطر اینکه 2 تا از مورینیو باختیم باید بریم هرچی از دهنمون میاد بگیم؟ نامردی در حق اون مرد نجیب، رئالی های این سایت، قصد کل کل ندارم ولی منتظر بارسا باشید... (در واقع منظورم منتظر ویا باشید بود ! :دی)

ولی خداییش اون تیو نباید اونجا بود، ببینید چند تا موقعیت رو خراب کرد؟ چقدر تکروی کرد؟ چند بار با اون دریبل مسخره اش میرد بیرون؟ حیوونی تیاگو! در واقع تنها جنبه عالی این بازی مشخص شدن جانشین ژاوی بود. تیاگو از مسی هم بهتر بازی میکرد، آفرین البته اگه فصل بعد نره!!!

به هر حال من شخصیت خودم و هوادارا رو توی مدرسه و اینجا حفظ میکنم و تبریک میگم گل آفسایدتون رو mas:-

Pouriaf
04-22-2012, 21:07
اصلا منصفانه نیست که توی یه لیگ همش یه تیم ببره، اونوقت اصلا فوتبال به هیشکی نمیچسبه، ولی بعد از این باخت ما فقط منتظر فینال یا سال بعدیم پس یه تابستون وقت دارین برین خوش باشین. اون دوستی هم که معلوم نیست چیه و کجاییه هم واسه خودش داره حرف میزنه و کسی بهش گوش نمیده...

spbarcelona
04-22-2012, 21:11
دوستان باز هم طبق گفته ی دوستان تاکید می کنم شخصیت خودتون رو حفظ کنید و زیاد با کسانی که تکلیفشون با خودشون مشخص نیست بحث نکنید:afarin:

AL1reZA
04-22-2012, 21:11
پست های توهین آمیز و کل کل حذف شد

خواهشا رعایت کنید تا مجبور به برخورده جدی تری نشیم.

ممنون از همگی

C R 7 9 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Franki
04-22-2012, 21:16
بنازم پپ که از همون اول باخت بارسا رو با این ترکیب رقم زد
نمیدونم بیرون موندن سسک اسمش چیه یا تعویض نکردن تییو
با این وضع ترکیب شاهکار بود با این نتیجه شاهکار تر شد

ki::ki::ki::ki::ki::ki::ما که ناراحت نیستیم
قهرمانی مبارکشونroz::roz::roz:::love:love::

گواردیولا سسکو بیرون نگه داشته بود برای بازی با چلسی انرژی داشته باشه .

شیما کاکا 22
04-22-2012, 21:20
اصن بارسا بارسای همیشگی نبود... تا حالا انقد بی حال و کم انگیزه ندیدم بودم تیم گواردیولا رو...
ایشالله بازی با چلسی و بعدم تو فینال یه بازی درست درمون ازشون می بینیم...!!!

saeid_8992
04-22-2012, 21:20
پست های توهین آمیز و کل کل حذف شد

خواهشا رعایت کنید تا مجبور به برخورده جدی تری نشیم.

ممنون از همگی

c r 7 9 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اقا علیرضا ارادتمندم
شما که اینقدر تاکید میکنی بر کل کل نکردن و رعایت قوانین
و ایجاد دوستی وپست های توهین امیزو پاک میکنین که حیلی کاره بجا وقابل ستایشیه
حالا یه توضیحی در مورد این امضا ببخشی باغ وحش بهتره بگم بدین که شما دارین
از قدیم میگفتن هر چه بگندد نمکش میزنند وای به ان روز که بگندد نمک

spiderkiller
04-22-2012, 21:21
داش شهریار از این دوستون تشکر میکنی که توجیه کنی حرفی رو که زده !!!! ولی میگی جو رو اروم کنیم !!!

امضا رو عوض کردم بیخیال !!!!!

لطفا بریم تو فاز بازی چلسی و بایرن !!!!!!!!! خواهشا
داداش من تو تایپیک بارسا سعی میکنم از همه بارسایی ها تشکر کنم کاری به بحثی که میکنن ندارم ولی دلیل نمیشه حرفش رو قبول داشته باشم.این تشکری که میکنم صرفا تو تایپیک بارسا و از بارسایی هاست.بازم میگم دلیل نمیشه حرفش رو تایید کنم.

spiderkiller
04-22-2012, 21:23
اقا علیرضا ارادتمندم
شما که اینقدر تاکید میکنی بر کل کل نکردن و رعایت قوانین
و ایجاد دوستی وپست های توهین امیزو پاک میکنین که حیلی کاره بجا وقابل ستایشیه
حالا یه توضیحی در مورد این امضا ببخشی باغ وحش بهتره بگم بدین که شما دارین
از قدیم میگفتن هر چه بگندد نمکش میزنند وای به ان روز که بگندد نمک
داداش علیرضا ما خودش توجیه هست.اخه اینا که توهین نیست.توهین چیزای دیگست :afarin::sooot:

spbarcelona
04-22-2012, 21:40
اصن بارسا بارسای همیشگی نبود... تا حالا انقد بی حال و کم انگیزه ندیدم بودم تیم گواردیولا رو...
ایشالله بازی با چلسی و بعدم تو فینال یه بازی درست درمون ازشون می بینیم...!!!

خدمت شما عرض کنم کاکا اگه بخواد بازی بهش برسه باید از رئال بره
آخه بازیکنای زیادی جاشو گرفتن مثل دیماریا - اوزیل - نوری شاهین - و قطعا تو فصل نقل و انقالات هم بیکار نمیشینن مثل هر سال و خرید های پر سر و صدا میکنن و بازیکن می خرن و اونا هم که بیان دیگه کاکا...think::
می خوای یه تماس با گواردیولا بگیرم انتقالش بده به بارسا:shogh:

flavia
04-22-2012, 21:51
با یکی از دوستام سر یه موضوعی صحبت می کردیم ،حرف جالبی زد که اینجا هم صدق میکنه:

قانون گزاران قوانین زیادی وضع می کنند...قوانینی که هیچ وقت شامل حال خودشون نمیشه!!!

Arman.Leo
04-22-2012, 21:52
باخت رو بهمون تسلیت میگم ولی بهشون تبریک نمیگم ...
دوستان شما هم بهتره با اونا کل کل نکنید وقتی مدیرشون اون طوریه اتظاری از خودشون نمیره ...
باید روی بازی با چلسی متمرکز بشیم ...

مهم تر و سخت تر از دو بازی قبلی. اگه بلیت مونیخ رو میخوایم دیگه کمپ نو جای توپ لو دادن و جا موندن و پاس اشتباه دادن و موقعیت خراب کردن و خودخواهی و لجبازی نیست. چلسی بهترین نتیجه رو گرفته و میاد که گل نخوره. البته اگه بخوایم تو این بازی هم با همین وضعیت دفاع کنیم قطعا تو ضد حمله ضربه میخوریم. هر چی زودتر گل اولو بزنیم پیروزی در دسترس تره. امیدوارم تیم تو این مدت کم انگیزه خودشو به دست بیاره و این هفته سخت با یه خاطره خوش تموم شه.

فوتبال همینه. ممکنه رویاهایی که تو کل فصل داشتی در عرض یه هفته دود شن برن هوا. شاید این بازی رو حذف شیم. شایدم بریم فینال و دوباره به مادرید ببازیم. اصلا شاید دوران افولمون از فصل بعد شروع شه و دیگه خبری از بارسایی که همه جاما رو درو میکرد نباشه. ولی هر چی شد و هر اتفاقی افتاد، چه بردیم چه حذف شدیم، چه قهرمان شدیم چه نشدیم، هیچ وقت فراموش نمیکنیم لحظات خوبی رو که بارسا بهمون هدیه داد و همیشه پرچمی بالاس که به عشقش اینجا جمع شدیم و میشیم:

faramarz@
04-22-2012, 21:59
Messi داره ذیگه داره ضعیف کار میکنه دلیلش هم معلوم نیست اگه اینجوری بشه نباید از تعویض شدنش تو بازیهای مهم تعجب کنیم

Arman.Leo
04-22-2012, 22:00
همونطور که میدونید مدیر سایت گل فارسی یک عقده ایه .... هستش .
تفاوت بین منطق و عقده رو تو عکس زیر ببینید ...
به نمرات توجه کنید ...
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
واقعا متاسفم

Arman.Leo
04-22-2012, 22:05
شاید باخت به مادرید ، کلید صعودمون به فینال باشه ، شاید باعث بشه بازیکنا با وجود تمام خستگیا و مصدومیتایی که دارن با قدرتی چند برابر برن واسه اعاده ی حیثیت ، شاید پیکه به خودش بیاد ، شاید سسک دوباره اوج بگیره ، شاید هم پدرو بشه همون پدریتوی سابق .

خلاصه ، keep calm and visca el barca

و

visca el barca

یک حرف رک هم با آقای ع.ل.ی.ر.ض.ا کاربر بخش رئال داشتم :
شما که مثلا خودتو مدیر بخش هواداران رئال میدونی ، به نظرت نباید به قوانین احترام بگذاری و مردم رو به رعایت قوانین دعوت کنی ؟؟؟؟؟؟ نباید جلو دهنت رو بگیری ؟
این همه ما شما رو بردیم هر بار بردیم گفتید داور ، شانس ، تمارض ، ولی تا حالا شده فکر کنید که چرا ما به بازی های شما اینجوری اعتراض نمیکنیم ؟؟؟؟ تا حالا شده به این اختلاف سطح فکر ، بیدیشی ؟؟؟؟
یکبار بردید اون هم به دلیل خستگی بازیکنامون ، این همه پز میدید ؟؟؟؟
خودم به شخصه بار ها شده بخوام طرفدار بارسا بشم ولی وقتی میبینم تیم رئال و هواداراش اینجوری رفتار میکنن ، خدا رو شکر میکنم که از تیم رئال دوری میگیرم ...
امیدوارم شما از دستم نارات نشید ...

Pouriaf
04-22-2012, 22:07
سلام آرمان چطوری؟ نبودی چند روزی؟ میخواستم بگم با اجازه میتونم اون عکسی که گذاشتی توی این پستت بذارم توی امضام؟!

در مورد اون پاس های اشتباه هم حق با توئه، ما بد بودیم، البته پاس هامون توی حمله عالی بود و منظور من پاس های تیکی تاکای ما بود که خوب نبودن وگرنه اون پاس تیاگو هیچوقت از ذهنم خارج نمیشه، واقعا بهترین بازیکن میدون بود و عالی دریبل میکرد و همینطور روی فرم بود.

من جای پپ بودم بازی چلسی رو اینجوری ترکیب میدادم:

والدز (مجبورا!!!:-ang)

پویول............. ماسکی ...............پیکه

بوسکتز

تیاگو............سسک.............اینی تا

پدرو.......مسی......الکسیس

من طرفدار بازی دادن ژاوی نیستم و بهتره مثل مسی به خودش بیاد بعد از اندی استراحت....

Pouriaf
04-22-2012, 22:14
همونطور که میدونید مدیر سایت گل فارسی یک عقده ایه .... هستش .
تفاوت بین منطق و عقده رو تو عکس زیر ببینید ...
به نمرات توجه کنید ...
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
واقعا متاسفم

میشه لینک بدی؟ پیدا نکردم...:eyvalla:

Arman.Leo
04-22-2012, 22:19
سلام آرمان چطوری؟ نبودی چند روزی؟ میخواستم بگم با اجازه میتونم اون عکسی که گذاشتی توی این پستت بذارم توی امضام؟!

در مورد اون پاس های اشتباه هم حق با توئه، ما بد بودیم، البته پاس هامون توی حمله عالی بود و منظور من پاس های تیکی تاکای ما بود که خوب نبودن وگرنه اون پاس تیاگو هیچوقت از ذهنم خارج نمیشه، واقعا بهترین بازیکن میدون بود و عالی دریبل میکرد و همینطور روی فرم بود.

من جای پپ بودم بازی چلسی رو اینجوری ترکیب میدادم:

والدز (مجبورا!!!:-ang)

پویول............. ماسکی ...............پیکه

بوسکتز

تیاگو............سسک.............اینی تا

پدرو.......مسی......الکسیس

من طرفدار بازی دادن ژاوی نیستم و بهتره مثل مسی به خودش بیاد بعد از اندی استراحت....

داداش ممنون بالاخره یکی سراغ من رو هم گرفت
درس ها زیاد شده و حالش رو هم نداشتم زیاد بیام ولی احتمالا از فردا دوباره میام
درمورد امضا هم اختیار داری ، هر کاری دوست داشتی بکن داداش ... ما با هم رفیقیم ...
درمورد ژاوی و والدز یک نظری بدم و درمورد ترکیبت :
واقعا این والدز دیگه شورشو در آورده ، اگه اینقدر جلو نمیومد راحت میتونست توپ اونو بگیره و از گل دوم جلوگیری کنه واقعا در سطح دروازه بان های دیگه نیست ، به نظرم یکی رو باید برای جانشینیش بخریم ...
درمورد ژاوی در بازی دیشب بی رو در واسی دیشب واقعا خراب کرد ، تک به تکی که زد رو برهانی هم میتونست گل کنه ، چطوری نتونست گلش کنه ؟؟؟؟
درمورد ترکیبت نظرم اینه :
اگه از آلوز استفاده میکردی بهتر بود بقیه گزینه ها رو موافقم

spbarcelona
04-22-2012, 22:26
به نظر من والدس نباید رو گل دوم از دروازه خارج میشد و اگر هم شد باید تکل میزد و توپ رو دور میکرد نه پا به پای رونالدو میدوید. البته من والدس رو خیلی قبول دارم ولی نمیدونم این دو بازی آخری چشه
بچه ها دیگه سعی کنید بحث ال کلاسیکو رو جمع و جور کنید و در مورد بازی چلسی حرف بزنید که تنها دو روز دیگر هست. و ترکیبتون رو بگید لطفا

ترکیب من اینه برا پیروزی بر چلسی:

والدس

آدریانو.......پیکه........پویول... .....آلوس

بوسکتس

اینیستا.......ژاوی

فابرگاس:yes:........مسی:eyvalla:....... انچس

saeid_8992
04-22-2012, 22:39
والدس

پویول..........ماسچرانو.......پیک

بوسکتس

سسک...... ژاوی......الوز

(کوئنکا)اینیستا.......سانچز(پد رو)

مسی

داخل پرانتز میشه روش فکر کرد ولی به نظرم تجربه خیلی به کار میاد تو این بازی

Pouriaf
04-22-2012, 22:47
راستی پاک یادم رفت بگم که گل الکسیس هم چنان گلی نبود و تعویض خاصی انجام نداد پپ در حالی که خیلی جاها میگن تعویض رویایی گواردیولا... هرکی جاش بود میزد و خود پپ هم میدونس و اشتباه نمیکنه بخاطر اون گله...

spiderkiller
04-22-2012, 23:42
داداش ارمان این چه حرفیه. یعنی فکر کردی ما دنبالت نمیگردیم.حقیقتا بهترین پستا و باحال ترینا کار خودت هست.واقعا نباشی بخش بارسا حال نمیده.مخصوصا اون پستای باحال که تو بخش تبادل نظر میدی.دیگه نبینم فکر کنی ما احوالت رو نمیگیریم ها heee::
درمورد الکلاسیکو هم دوستان بهتره تمومش کنید.بحث بره رو بازی با چلسی بهتره.به نظرم تیاگو و ایکوئنکا باید برای بازی با چلسی فیکس باشن.البته پینتو هم باشه بد نیست.نرخ اشتباهش پایین تره

Pouriaf
04-22-2012, 23:54
ما فکر میکردیم از پیکه ضربه بخوریم امسال! از والدز بزرگترین ضربه هارو خوردیم. واقعا بلایی هست واسه ما! تو بازی چلسی هم بهتره مثل جام حذفی از پینتو استفاده کنه ولی باید به فکر یه دروازه بان خوب مثل نویر که نمیاد بیافتیم...

spbarcelona
04-23-2012, 00:11
داداش آرمان شهریار راست میگه
این چه فکریه پیش خودت میکنی:chakerim:
نبینم دیگه از اینجور فکرها بکنیاroz::

footballking12
04-23-2012, 00:21
ما چاکره داش آرمان هم هستیم
انصافا فنی ترین نظرات ماله داش شهریاره و زیبا ترین پستها ماله داش ارمان.
و در مورد بازی با چلسی من فکر میکنم ترکیبه تیم با بازیه رفت فرقی نکنه.چون انصافا ترکیب بازی رفت خوب بود فقط امیدوارم اینبار موقعیت هایی که بدست میاریم تبدیل به گل بشه.
بازیه رفت نصف اون توپا رو گل میکردیم الان وضعمون این نبود.

Gerard Pique3
04-23-2012, 10:05
یه نظرم واسه بازی چلسی با این ترکیب بریم نتیجه میگیریم:

والدس
آدریانو.......پیکه........پویول... .....آلوس

بوسکتس

اینیستا.......ژاوی

پدرو.......مسی.......کوئنکا

گمانه زنی زیاده راجب ترکیب بارسا ، ببیتیم پپ بازم از چه ترکیبی استفاده میکنه
امیدوارم با تمام قدرت به مصاف چلسی بریم:gahhr:

fcb10
04-23-2012, 11:43
واقعا معلومه تو این چند سال همه داشتن از حرس بارسلونا دق میکردن ! الان میخوان با یه نتیجه که واسه ما ارزشی نداشته کار تیم رو تموم شده نشون بدن ! بیشتر نشریات هم از موضوعات ضد بارسایی استفاده میکنن که واقعا عجیبه ! همینا تا چند روز پیش از یک تیمه فرا زمینی حرف میزدن حالا بارسا رو تیمی به پایان رسیده توصیف میکنن !

Los Anseleig
04-23-2012, 12:19
واقعا معلومه تو این چند سال همه داشتن از حرس بارسلونا دق میکردن ! الان میخوان با یه نتیجه که واسه ما ارزشی نداشته کار تیم رو تموم شده نشون بدن ! بیشتر نشریات هم از موضوعات ضد بارسایی استفاده میکنن که واقعا عجیبه ! همینا تا چند روز پیش از یک تیمه فرا زمینی حرف میزدن حالا بارسا رو تیمی به پایان رسیده توصیف میکنن !

داداش آروم باش همین حرفهارو به خصوص طرفداران بارسا درباره رئال مبزدن حالا هم درباره شما میزنن و اگر میخواید واقعگرایانه نگاه کنین باید قبول کنین که این تاکتیک دیگه واسه بارسا جوابگو نیست باید تاکتیکشونو عوض کنن همه دست گواردیولا رو خوندن.

hadizizo
04-23-2012, 12:35
سلام به طرفدارای بارسا این رسم فوتباله همیشه تیمای بازنده رو میکوبن...به نظرم بارسا همون بارساست...من همیشه گفتم اگه یکی از این 2 تا قوی نباشن باعث افت اون یکی میشن .من با کسی کاری ندارم ولی قلبا بارسای قوی رو دوست دارم چون رقابت رو دوست دارم.برای شما و تیمتون آرزوی موفقیت میکنم.roz::

Gerard Pique3
04-23-2012, 12:38
داداش آروم باش همین حرفهارو به خصوص طرفداران بارسا درباره رئال مبزدن حالا هم درباره شما میزنن و اگر میخواید واقعگرایانه نگاه کنین باید قبول کنین که این تاکتیک دیگه واسه بارسا جوابگو نیست باید تاکتیکشونو عوض کنن همه دست گواردیولا رو خوندن.

خدا همیشه بهتون شادی بده ، فکرشو بکنین که با یه برد 2 بر 1 مقابل بارسای کبیر اینقدر خوشحال شدن
تیمی که 6 گل تو خونه میخوره جلوی هواداریه خودش یا همین باخت های پشت سر همتون تو برنابئو اینقد تحقیر شده اید که با یه برد eterza::- ، دوست عزیز خیلی زوده برات که راجب بارسا حرف بزنی
حالا حالا ها کار دارین تا به بارسا برسین ، بارسا همیشه بارساست و سبک فوتبالش هر طوری بشه مثل ضد فوتبال مورینیو نخواهد شد

fcb10
04-23-2012, 12:49
سلام به طرفدارای بارسا این رسم فوتباله همیشه تیمای بازنده رو میکوبن...به نظرم بارسا همون بارساست...من همیشه گفتم اگه یکی از این 2 تا قوی نباشن باعث افت اون یکی میشن .من با کسی کاری ندارم ولی قلبا بارسای قوی رو دوست دارم چون رقابت رو دوست دارم.برای شما و تیمتون آرزوی موفقیت میکنم.roz::

مرسی دوست عزیز منطق شما نشون دهنده شخصیت شماست roz::

اگه بقیه دوستان هم همچین دیدی از فوتبال داشته باشن دیگه شاهد همچین برخورد های غیر منطقی نخواهیم بود .

امیدوارم پست شما روی بقیه اعضا تاثیر داشته باشه .

hadizizo
04-23-2012, 12:57
مرسی دوست عزیز منطق شما نشون دهنده شخصیت شماست roz::

اگه بقیه دوستان هم همچین دیدی از فوتبال داشته باشن دیگه شاهد همچین برخورد های غیر منطقی نخواهیم بود .

امیدوارم پست شما روی بقیه اعضا تاثیر داشته باشه .

دوست عزیز من با اینکه از 13 سالگی رئالیم ولی اکثر بازیای بارسلونا رو مخصوصا زمان ریوالدو و کلایورت دنبال میکنم.رقابت دلیل بر دشمنی و توهین نیست.roz::

Arman.Leo
04-23-2012, 14:13
کاریکاتورهای روزانه ی اسپورت در 21 آوریل 2012

ماسکی در برابر راموس ، پویول در برابر په په ، والدز در برابر کاسیاس ، آلوز در برابر مارسلو ، اینیستا در برابر اوزیل ، ژاوی در برابر ژابی

تیتو در برابر کارانکا دست نشانده

پپ در برابر عروسک نی نی کوچولو ( عروسک زود گریه کن )

مسی در برابر شیرجه رو نمایشی

قطعا...

خیر در برابر شر

Arman.Leo
04-23-2012, 14:13
کاریکاتورهای روزانه ی اسپورت در 22 آوریل 2012

آنهایی که لیگ را با گریه بردند 2 - 1 آنهایی که رویایشان را در لیگ از دست دادند

پپ:"ما حداقل یک درس به آنها دادیم...و آن چگونه باختن است"

کاریکاتور الموندو دپورتیوو 22 آوریل 2012

پپ : " حداقل ، ما ، وقتی بازی رو از دست میدیم ... کنترلمون رو از دست نمیدیم . "

LEO JOON
04-23-2012, 17:09
می دونم نباید دیگه راجع به ال کلاسیکو حرف بزنم ولی یه تبریک به رئالیای با فرهنگ سایت و یه تسلیتم به خودمون میگم
اشکال نداره چون قراره بریم به فینال cl
به نظرم این ترکیب برای بازی با چلسی خوب باشه

والدز
پیکه............پویول
آدریانو................................... لوز
بوسکتس
ژاوی
اینیستا
الکسیس..........................سسک
مسی

بوسکتس و ژاوی و اینیستا اگه پشت سر هم وایسن باعث میشه ناخداآگاه مدافعان چلسی به سمت مرکز تمایل پیدا کنن، اونوقت آلوز و آدریانو می تونن از کناره ها نفوذ کنن، البته وقتی جواب میده که توی موج اول حمله شرکت نکنن و روی موج دوم، پیکه و پویول به گوشه ها برن و بوسکتس و ژاوی جاشون رو پر کنن، در واقع یه سیستم تقریبا چرخشی مثل والیبال!
و میشه ژاوی عقب نکشه و با سه تا مدافع هم کار کرد
امیدوارم ببریم :ohum:

spiderkiller
04-23-2012, 21:05
واقعا دلم نمیخواست اینو ببینم.سلطان میگه از طرفدارا کمک میخواد.نباید کارمون به جایی برسه که برای نتیجه گرفتن به طرفدارا نیاز داشته باشیم.فراموش نکنید نیوکمپ وحشتناک ترین ورزشگاه دنیاست یعنی امتیاز گرفتن چلسی اگه بارسا اماده باشه تقریبا غیرممکنه.باتوجه به خستگی شدید ژآوی و مسی و پویول واقعا نمیدونم چه ترکیبی رو پپ میخواد بذاره جلوی چلسی با این همه خسته و مصدوم.دوستان از همین الان میگم امید برد نداشته باشید چون اگه فکر کنید حتما تو نیوکمپ میبریم اتفاق بدی برامون میوفته.خودتون رو برای حذف اماده کنید که اگه هم بردیم زیاد خوشحال نشیم.به امید یک بازی غیرت مندانه و بدون حاشیه.

flavia
04-23-2012, 21:32
کاش فردا وقتی تیمم بازی میکنه میتونستم تو نیو کمپ باشم...

فقط برای اینکه نشون بدم در همه حال پشتشونم...اگر گل زدن تشویقشون کنم...اگه گل خوردنم برای گل های فوق العاده ای که تاحالا زدن تشویقشون کنم...اگه خوشحال و پرانرژی بودن تحسینشون کنم...اگه ناامیدو خسته بودنم برای تمام بازیهایی که با روحیه جنگیدن تحسینشون کنم...اگر برنده شدن برای بردنشون هورا بکشم...اگه باختن برا تمام بردهایی که تاحالا بهمون هدیه کردن هورا بکشم...

برای اینکه بگم تا آخرش باهاشونم...چون بارسا جدا از همه ی تیم هاست ...چون برای ما بارسا فقط یه باشگاه فوتبال نیست...

چون بارسا برای ما فراتر از یک باشگاس

saeid_8992
04-23-2012, 21:33
واقعا دلم نمیخواست اینو ببینم.سلطان میگه از طرفدارا کمک میخواد.نباید کارمون به جایی برسه که برای نتیجه گرفتن به طرفدارا نیاز داشته باشیم.فراموش نکنید نیوکمپ وحشتناک ترین ورزشگاه دنیاست یعنی امتیاز گرفتن چلسی اگه بارسا اماده باشه تقریبا غیرممکنه.باتوجه به خستگی شدید ژآوی و مسی و پویول واقعا نمیدونم چه ترکیبی رو پپ میخواد بذاره جلوی چلسی با این همه خسته و مصدوم.دوستان از همین الان میگم امید برد نداشته باشید چون اگه فکر کنید حتما تو نیوکمپ میبریم اتفاق بدی برامون میوفته.خودتون رو برای حذف اماده کنید که اگه هم بردیم زیاد خوشحال نشیم.به امید یک بازی غیرت مندانه و بدون حاشیه.
این نشون میده که طرفدار چه جایگاهی برا بارسا داره یعنی یاره دوازدهم کاش اونجا بودم

نیوکمپ به خاطره امثال ماهاست که وحشتناکترین ورزشگاه دنیاس چون امثال ما اونجان
همینجور که اینجا باید با همه مبارزه کنیم وکم نیاریم اونجا همینجوره

ما برد نمیخوایم یه فوتبال زیبا با هر نتیجه اینو حتی وقتی هم میبازیم بای انجام بدیم
ما خودمونو واسه همه چی اماده کردیم مگه بیشتر از حذفه فدای سره همه فن های بارسا

viva barca

spiderkiller
04-23-2012, 21:35
اره بارسا برای ما فراتر از یک باشگاهست.بارسا برای ما زندگیه
:barcelona::barcelona:

spbarcelona
04-23-2012, 21:49
مهم ترین کاری که میتونیم این فصل انجام بدیم این که قهرمان اروپا بشیم.:yes:
برا اینکه قهرمان اروپا بشیم باید فرداشب چلسی رو شکست بدیم.:yes:
برا اینکه چلسی رو شکست بدیم نیاز به بازی فوق العاده ای داریم.:yes:
لطفا نظرتون رو در مورد این بازی ارائه بدین؟؟؟binam

pedro_17
04-23-2012, 21:51
بارسا اگر حذف بشه هیچ مشکلی نداره چون برای اینکه زیرا اگر جامی رو نمیگیریم چیزی هم ازش کم نمیشه و هنوز فوتبال ادامه داره و رکورد های زیادی هستن که بدست بارسا شکسته نشدن و تیم بارسلونا تا ابد پا برجاست

and
mes que un club

بازی سختی که هست چون چلسی 11 نفر دفاع میکنه و اگر یکم بخواهیم دفاعی بازی کنیم 7 نفر حمله واین کار سختیه و بازم تو ضد حمله مشکل داریم اگر پیکه بتونه همون بازی خوب خودشو ارائه بده یکم کارمون تو دفاع راحت تر میشه
سسکم باید حتما از اول تو بازی باشه

saeid_8992
04-23-2012, 22:01
بازی سختی که هست چون چلسی 11 نفر دفاع میکنه و اگر یکم بخواهیم دفاعی بازی کنیم 7 نفر حمله واین کار سختیه و بازم تو ضد حمله مشکل داریم اگر پیکه بتونه همون بازی خوب خودشو ارائه بده یکم کارمون تو دفاع راحت تر میشه
سسکم باید حتما از اول تو بازی باشه
اقا عادل ما کی بازیمون راحت بوده همیشه یه تیم روبرو بوده با 10 دفاع که فقط منتظرن بایه مهاجم که هر جور شده بزنن زیر توپ اونم برسه دست اون اونم مثه فوتبال امریکای توپو تا دروازه ببره و گل بزنه خوب معلومه همیشه کاره ما سخت تره چون با یه فوتبال ناب میخوای با یه فوتبال امریکای بازی کنی

fcb10
04-23-2012, 22:13
این حرفارو نزنید ! آدم افسرده میشه !

این چلسی تو زمینه خودش خوش شانسی اورد که 2 تا گل نخورد ! بخدا نمیخوام الکی روحیه بدم ولی ما جلوی اونا عالی بودیم ! فقط شانسمون کم بود ! وگرنه با پیروزی لندن رو ترک میکردیم !

چون من یه بارساییم هیچوقت به باخت فکر نمیکنم ! فقط پیروزی :yes: چون ما بهترینیم

شما رو نمیدونم dallliii

Arman.Leo
04-23-2012, 22:14
میدونم حین بازی چه حسی خواهم داشت... قبلآ زیاد تجربه کردیم...:yes:

2009 تا دقیقه 90 حذف شده بودیم! ولی نه تنها من، که مطمئنم تک تک شما حسی که من اون لحظه داشتم رو داشتید، یه حس درونی که میگفت بارسا 100 % گل رو میزنه و صعود میکنه. حتی بعد از اخراج آبیدال هم به خودم میگفتم 10 نفره میبریم، حماسی تر میشه! حتی دقیقه 92 که یه خطا به نفع چلسی گفته شد و همه حس میکردیم بازی تموم شد، حذف شدیم، ولی باز هم اعماق دلم میدونستم و ایمان داشتم که صعود میکنیم... توی زندگیم تنها باری که معنی ایمان رو به معنای واقعی کلمه درک کردم همون شب بازی با چلسی بود! love::

بازی با اینتر فصل بعدش باز هم همین جوری بود، گل رو هم زدیم ولی ... :gerye:

فصل قبل تا دقیقه 70 جلوی آرسنال حذف شده بودیم... :mage mishe:

این فصل هم همین جوریه. تا الان حذف شده ایم. حتی ممکنه این بازی هم تا دقیقه 90 چلسی تیم صعود کننده باشه، ولی من ایمانم رو تا لحظه ی سوت پایان بازی حفظ میکنم و مطمئنم شب زیبایی خواهد شد ... binam

Pouriaf
04-23-2012, 22:22
سلام امروز با معلم یه شرطی بستیم شرطستون!!! معلم میگفت چلسی ببره من باید یه بسته شیرینی بیارم، من هم برعکسش رو گفتم! ایشالله میبریم چون من پولم امروز تموم شد :دی!

خب الان نمیخواستم جای پپ یا هرکی مثل مسی بودم... فردا شب واقعا خیلی سخت خواهد بود. واقعا چه استرسی میکشن الان...

saeid_8992
04-23-2012, 22:56
سلام امروز با معلم یه شرطی بستیم شرطستون!!! معلم میگفت چلسی ببره من باید یه بسته شیرینی بیارم، من هم برعکسش رو گفتم! ایشالله میبریم چون من پولم امروز تموم شد :دی!

خب الان نمیخواستم جای پپ یا هرکی مثل مسی بودم... فردا شب واقعا خیلی سخت خواهد بود. واقعا چه استرسی میکشن الان...
بابا تو که شرط بستی یه نمره ای چیزی عوض شر ط میگرفتی
نا امیدم کردی:narahat:

spiderkiller
04-23-2012, 22:58
به قول سعید باید رو نمره شرط میبستی.البته اون موقع معلمت حتما شرط بندی نمیکرد چون اونطوری یا باید به تو نمره میداد یا باید ازت نمره میگرفت که هر دوتاش اگه لو بره براش گرون تموم میشه البته اون نمره دادنه بیشتر

Gerard Pique3
04-23-2012, 23:22
خوب فردا شب یه بازی حساس دیگه و سرنوشت ساز تو چمپیونز داریم و اگه بتونیم امسال چمپیونز رو ببریم دهان بعضی از ذوق زده ها بسته میشه
اگه با تمام قدرت به مصاف چلسی بریم و مثل همیشه فوق العاده بازی کنیم اولین فینالیست امسال بارسا خواهد بود

saeid_8992
04-23-2012, 23:24
بچه های کاتالان در مورد بازی فردا بگین که بد جوری داره بو سوختگی میاد؟؟؟؟؟

spbarcelona
04-23-2012, 23:24
گفتگو های دوستان نشون دهنده اینه که زیاد نگران دیدار فردا شب نیستن البته بگی نگی یه خورده هستن ولی فکر کنم من بیشتر از همه نگرانم چون نمیشه رو بارسا تو این بازی حساب ویژه ای باز کنی البته من به پیروزی بیش از هر زمان دیگری امیدوارم ولی در صورت خدا نکنه شکست همه جا آبرومون میره تو مدرسه تو...:chi migi:

saeid_8992
04-23-2012, 23:32
ااز تمام دوستان نمیخوام اسم ببرم همه(کاتالان) اگه جسارتی شد به خدا شرمنده باید یکی جواب اینرو میداد

که دیگه بدونن هر جای نیان یه چی بگن برن

بازم شرمنده اگه باعث ناراحتی شدم

هر چیم دستور باشه با دیده منت قبول

spiderkiller
04-23-2012, 23:35
ااز تمام دوستان نمیخوام اسم ببرم همه(کاتالان) اگه جسارتی شد به خدا شرمنده باید یکی جواب اینرو میداد

که دیگه بدونن هر جای نیان یه چی بگن برن

بازم شرمنده اگه باعث ناراحتی شدم

هر چیم دستور باشه با دیده منت قبول

داداش دستور چیه؟ کسی حق نداره به بچه های بارسایی دستور بده.ما همیشه همه جا پشت هم هستیم حتی اگه قرار باشه همه مون از سایت اخراج بشیم ولی بعضی وقتا نباید جواب یک عده رو داد

saeid_8992
04-23-2012, 23:37
داداش دستور چیه؟ کسی حق نداره به بچه های بارسایی دستور بده.ما همیشه همه جا پشت هم هستیم حتی اگه قرار باشه همه مون از سایت اخراج بشیم ولی بعضی وقتا نباید جواب یک عده رو داد
دستور از خود بچه های heey:: بارسای برا بقیه که تره هم خورد نمیکنم:ghelyon:

Gerard Pique3
04-24-2012, 13:06
دوستان امشب با یه بازی فوق العاده باید چلسی رو نابود کنیم چون تو بازی رفت شانس باهامون نبود
گفته میشه پیکه امشب توی ترکیب قرار میگیره و از بابت دفاع خیالمون راحت میشه
با استراحتی هم که پدرو ، الکسیس و سسک داشتن از نظر بازیکن آماده هم غمی نداریم فقط دفدغه ی من ژاوی هست ببینیم امشب مثل همیشه بازی میکنه یا نه
به امید رسیدن به فینال

fcb10
04-24-2012, 13:52
بخدا امروز از لحظه ای که از خواب پا شدم تو فکر ترکیب امشب بودم ! باید از یه ترکیب متفاوت و قافلگیرانه استفاده کنیم !

حتی به این فکر کردم که از پیکه و بوسگتس توی خط حمله استفاده کنیم تا با یه تاکتیک عجیب بازی کنیم تا همه برنامه های دفاعیشون رو بهم بریزیم !

خیلی نگرانه وضع بوسگتسم که توی این چند بازی چیزی جز لو دادن توپ ازش ندیدیم ! همینطور ژاوی !

__________________________________________________ ________________
یه چیزه خنده دار :

فیگو: رئال مادرید قهرمان لالیگا خواهد شد

پَ نَ پَ , ریسینگ اول میشه mas:-

footballking12
04-24-2012, 14:34
ولی من به بازی امشب امیدوارم.
این بازی برای بارسا حکم مرگ و زندگی رو داره.هم برای داشتن یه فصل موفق و هم برای بستن دهنه منتقدان بارسا به برد تو این بازی احتیاج داره.اگه حذف بشیم همه از پایان دوران بارسا صحبت میکنن ولی اگه ببریم مثل موش توی سوراخ هاشون قایم میشن
در صورتی که گواردیولا تو بازی امشب از کریستین تیو استفاده کنه اوج غرور و اقتدارش رو نشون میده.منتظرم ببینم از تیو استفاده میکنه یا نه.اگه ار تیو استفاده کنه و بتونه گلزنی کنه وای که چه حالی میده.
خدا کنه در صورت صعود بازیکنانه کلیدیمون 2 کارته نشن.

spiderkiller
04-24-2012, 15:14
دوستان بارسایی یک جورایی ریسک کردم و یک شرط با داداش رضا بستم.اگه بارسا صعود نکنه من مجبورم عکس اقای گل فعلی لالیگا رو بذارم اواتر و امضام :narahat: tars:: امیدوارم بارسا روسفیدمون کنه.

Arman.Leo
04-24-2012, 15:14
اینم ترکیب احتمالی از نظر روزنامه ی اسپورت :balesh:
به نظرم بهترین ترکیب فعلا همینه یگه :ahaaaaaa:
دفاع هم با اومدن پیکه وضع بهتری خواهد داشت البته اگر سوتی ندهps:-
هافبک هم به امید اینکه ژاوی مثل بازی با رئال که به نظرم بدترین بازیکن بود ، بازی نکنهchomagh
حمله هم که خوبه ولی ...om::
ویا ،،،،،،، کی برمیگردی ؟ خسته شدیم از این همه زخم زبون crying::-

Arman.Leo
04-24-2012, 15:17

اگر مسی امشب در بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل چلسی به گل برسد ، صاحب رکورد بیشترین گل زده در یک فصل لیگ قهرمانان اروپا میشود.
تا کنون 14 گل به ثمر رسانده است. او برای رسیدن به مقام اول با فن نیستلروی ( 14 گل در منچستر سال 2002 - 2003 به ثمر رساند ) و آلتافینی ( 14 گل در میلان در سال 1962-1963 به ثمر رسانده است ) رقابت میکند

مسی ، بر بام فوتبال جهان

saeid_8992
04-24-2012, 15:21
دوستان بارسایی یک جورایی ریسک کردم و یک شرط با داداش رضا بستم.اگه بارسا صعود نکنه من مجبورم عکس اقای گل فعلی لالیگا رو بذارم اواتر و امضام :narahat: tars:: امیدوارم بارسا روسفیدمون کنه.
بعدش اگه تو شرطو ببری اون قراره چیکار کنه:ehe:

spiderkiller
04-24-2012, 15:22
بعدش اگه تو شرطو ببری اون قراره چیکار کنه:ehe:
اونموقع عکس سلطان فوتبال میره رو اواتار و امضای این رفیقمون.مسی رو میگم.love::

saeid_8992
04-24-2012, 15:25
اونموقع عکس سلطان فوتبال میره رو اواتار و امضای این رفیقمون.مسی رو میگم.love::
ایشاا... خودت میبری

mortezarm
04-24-2012, 15:29
دوستان این شرط اواتار خیلی فشار اوره
البته تو ال کلاسیکو اخیر مهدی به رسول باخت
و منم یه اواتار باحال از مدیر بارسا یعنی مصطفی بردم
اقا تو فینال اسپانیایی هم این کار شدنیه

spiderkiller
04-24-2012, 15:32
جالبه مرتضی تا پارسال کسی جرعت نمیکرد با ما شرط ببنده امسال همه جلوی بارسایی ها قمار باز شدن ki:: جریان چیه؟دوتا باخت پشت سر هم؟ binam

saeid_8992
04-24-2012, 15:33
هافبک هم به امید اینکه ژاوی مثل بازی با رئال که به نظرم بدترین بازیکن بود ، بازی نکنهchomagh

به نظر منم این ترکیب خیلی خوبه ایشاا.... که با یه بازی خوب پیروز از زمین بیرون میایم

و میریم فینال

ولی کاش ویا بودش

spiderkiller
04-24-2012, 15:35
واقعا جای ویا خالیه.یادش بخیر یک بار گزارشگره گفت ویا بازیکنیه که از هرجای زمین توانایی گل زدن رو داره.حقیقتا شوتاش از وسط زمین هم دقیق بود.

mortezarm
04-24-2012, 15:36
جالبه مرتضی تا پارسال کسی جرعت نمیکرد با ما شرط ببنده امسال همه جلوی بارسایی ها قمار باز شدن ki:: جریان چیه؟دوتا باخت پشت سر هم؟ binam
نه بابا من که جایی شرط بستم که همه میگفتن بارسا برندس و بازی هم تو نیوکمپ بود
اما شهریار فینالو واسه تو گذاشتم کنار
من اواتار مهدی رو میبینم از خنده میترکم اخه خیلی رمانتیکم هست
مصطفی هم اول میخواست په په بزارهheee::
کدوم بدتره په په یا کریس؟؟؟؟؟

fcb10
04-24-2012, 15:37

دوستان به این عکس توجه کنید !!! چک داره گل میخوره :khandeeeee bahal:

spiderkiller
04-24-2012, 15:38
اگه بارسا رسید به فینال و از رئال خورد همینجا باهات شرط میبندم هرچیزی که خواستی بذارم.اصلا مسی و همه بارسایی ها رو درحال گریه جلوی رئالی ها مذارم اما مطمئن باش باخت بارسا به رئال تو فینال محاله

Saeid~Barca
04-24-2012, 15:38
دوستان این شرط اواتار خیلی فشار اوره
البته تو ال کلاسیکو اخیر مهدی به رسول باخت
و منم یه اواتار باحال از مدیر بارسا یعنی مصطفی بردم
اقا تو فینال اسپانیایی هم این کار شدنیه

آهااااااااااااا پس قضیه اینه . من دو تا شاخ رو سرم دراومد وقتی آواتار مصطفی رو دیدم .
بابا از این شرط ها نبندین واسه کسایی که تازه عضو میشن یا به سایت هر چند وقت سر میزنن عجیبه ...:mage mishe:

mortezarm
04-24-2012, 15:42
اگه بارسا رسید به فینال و از رئال خورد همینجا باهات شرط میبندم هرچیزی که خواستی بذارم.اصلا مسی و همه بارسایی ها رو درحال گریه جلوی رئالی ها مذارم اما مطمئن باش باخت بارسا به رئال تو فینال محاله
نه داداش من که نمیخوام کسی رو مسخره کنم
این بحث تعصب و اعتماد به تیمه
اواتارم باید یه صحنه واقعی باشه نه فتوشاپ
حالا بعدا جزئیاتو هماهنگ میکنیم
جدای رقابت و اینکه قطعا دو تیم همو به چشم دشمن میبینن ما با دوستان بارسایی احساس دوستی میکنیم

spiderkiller
04-24-2012, 15:45
باشه دوستان.من که به شخصه قید اواتار و امضام رو زدم.هرکی مرده بیاد شرط ببنده chomaghchomaghchomagh

fcb10
04-24-2012, 15:47
من حاظرم سر بازی فینال شرط ببندم ! ولی الان نه

spbarcelona
04-24-2012, 15:48
نه شهریار جون کار بدی نکردی این شرط رو بستی آخه بعد از باخت چلسی آواتار و امضا آقا مرتضی خیلی باحال میشه. نمیدونم اقا مرتضی چجوری حاضر شد این شرط رو ببنده ولی از این جور شرط ها سایت رو باحال میکنه
دوستان شنیدین گواردیولا چی گفته. گفته: تلو اصلا در ال کلاسیکو بد بازی نکرد و اون بود که موقعیت ایجاد میکرد.

آقا پپ ممکنه تلو موقعیت ایجاد میکرد ولی چرا توپ ها رو به آسمون می زد و حالا شما ازش تعریف می کنین؟؟؟:yes:
البته پپ کار خودش رو بلده:chakerim:

باشه دوستان.من که به شخصه قید اواتار و امضام رو زدم.هرکی مرده بیاد شرط ببنده chomaghchomaghchomagh

نفهمیدم داداش چی شد؟؟binam
شرط کنسل شد؟؟؟:mage mishe:

saeid_8992
04-24-2012, 15:53
بچه ها دی متوو گفته برای بازی هجومی به نیوکمپ میریم :khahesh:
به نظر شما جرات این کارو داره binam
خیلی دوس دارم با این تفکر بازی کنن:yes:

spiderkiller
04-24-2012, 15:55
نفهمیدم داداش چی شد؟؟binam
شرط کنسل شد؟؟؟:mage mishe:

کنسل برای چی؟ کجای حرف من از کنسلی خبر داد؟ من منظورم اینه که کلا الان میخوام با همه شرط بندی کنم عکس همه بشه بارسا و مسی تا انجمن یکدست ابی اناری بشه.حالا ببینید.

چلسی هجومی بازی کنه بیشتر از 3 تا گل میخوره.هیچ تیمی نمیتونه جلوی بارسا با بازی هجومی به سبک معمول به پیروزی برسه

spbarcelona
04-24-2012, 15:57

به نظر من که نمیتونه این کارو به نحو احسن انجام بده:bia baghalam::yes:
ببخشد آقا سعید چرا دلتون می خواد این جوری بازی کنن؟think::think::
آخه اگه تنها یک گل بزنن ما نیاز به زدن سه گل داریم که با دفاع بسته ی چلسی کار بسیار دشواری هست.:flowerysmile:

کنسل برای چی؟ کجای حرف من از کنسلی خبر داد؟ من منظورم اینه که کلا الان میخوام با همه شرط بندی کنم عکس همه بشه بارسا و مسی تا انجمن یکدست ابی اناری بشه.حالا ببینید.

بابا ایول به تو داداش:hehee:
با این کاری که کردی انگیزه بازیکنانمون بیشتر میشهchomagh

spiderkiller
04-24-2012, 16:00
آخه اگه تنها یک گل بزنن ما نیاز به زدن سه گل داریم که با دفاع بسته ی چلسی کار بسیار دشواری هست.:flowerysmile:

داداش اگه بخواد هجومی بازیکنه مجبوره بازیکن کمتری تو زمین خودش بذاره و این در دوجهت خوبه.
1.ما میتونیم تو ضد حملات راحت تر به گل برسیم.
2.مثل بازی رفت همینطور ادم تو محوطه جریمه نمیچینن.تو بازی رفت 10 تا بازیکن چلسی تو محوطه جریمه بودن خب چه طوری به اینا گل بزنیم.

saeid_8992
04-24-2012, 16:04

دادا به دو دلیل دلم میخواد اینجور بازی کنه::bow
اولا شک نکن کمتر از5 گل نمیخوره دوما چون فضا بوجود میاد واین یعنی بهشت گمشدهheey::

دوما میدونم جرات ان کارو نداره binam
بعدش ات قبل از زدن یه گل چند تا خوردهki::

fcb10
04-24-2012, 16:07
توی همچین بازی هایی ما به بازیکن های قولی مثل زلاتان و توره و کیتا نیاز داریم ! که فقط کیتا در دسترسه !

عجب بازیکنایی رو از دست دادیم eterza::-

Saeid~Barca
04-24-2012, 16:09
به هیچ وجه فکر نمیکنم تهاجمی بازی کنن اونا دفاعی بازی میکنن حتی دفاعی تر از بازی رفت و واقعا نمیدونم پپ چه تاکتیکی واسه این دفاع قوی داره .

فقط امیدوارم گل نخوریم که دیگه کارمون فوق العاده سخت میشه ولی همین طوریشم قبلا گفتم که اگه بخوان مثل بازی رفت بازی کنن نباید امید برای صعود داشته باشیم

spbarcelona
04-24-2012, 16:12
خب اگه حمله کنن و تو زمین خودشون هم بازیکن داشته باشن باز هم اگه یک گل بزنند ما نیاز به زدن سه گل داریم که کاره سختیه و اون 5 گلی که شما می فرمایید مگه می خواد با رئال بازی کنه که 5تا بزنه:ahaaaaaa:
چه خبره
چلسیه هاbinam

saeid_8992
04-24-2012, 16:14
به هیچ وجه فکر نمیکنم تهاجمی بازی کنن اونا دفاعی بازی میکنن حتی دفاعی تر از بازی رفت و واقعا نمیدونم پپ چه تاکتیکی واسه این دفاع قوی داره .

فقط امیدوارم گل نخوریم که دیگه کارمون فوق العاده سخت میشه ولی همین طوریشم قبلا گفتم که اگه بخوان مثل بازی رفت بازی کنن نباید امید برای صعود داشته باشیم

منم میدونم هجومی بازی نمیکنه مورینیو با اون قدرت و هیبت نتونس با اون بازیکنا هجومی بازی کنه

اگه پپ پپ باشه و مربی زیرکی باشه از یه جا 2بار ضربه نمیخوره

پس چلسی اگه بخواد مثه بازی قبل بازی کنه شک نکن باختن بازی قبل واقعا باید 3 گل میزدیم فرصتها یادته؟

Saeid~Barca
04-24-2012, 16:22
منم میدونم هجومی بازی نمیکنه مورینیو با اون قدرت و هیبت نتونس با اون بازیکنا هجومی بازی کنه

اگه پپ پپ باشه و مربی زیرکی باشه از یه جا 2بار ضربه نمیخوره

پس چلسی اگه بخواد مثه بازی قبل بازی کنه شک نکن باختن بازی قبل واقعا باید 3 گل میزدیم فرصتها یادته؟

امیدوارم ...

مگه میشه فرصت ها یادم بره با اینکه یه هفته گذشته ولی هنوز دو تا موقعیتی که سسک خراب کرد وموقعیت طلایی الکسیس تو ذهنمه و دارم حسرتشو میخورم که چرا یه تمام کننده خوب نداشتیم که اون توپ ها رو واسمون گل کنه که الان انقد استرس بازی امشب رو نداشته باشیم :narahat:

Saeid~Barca
04-24-2012, 16:27
خب اگه حمله کنن و تو زمین خودشون هم بازیکن داشته باشن باز هم اگه یک گل بزنند ما نیاز به زدن سه گل داریم که کاره سختیه و اون 5 گلی که شما می فرمایید مگه می خواد با رئال بازی کنه که 5تا بزنه:ahaaaaaa:
چه خبره
چلسیه هاbinam
صادق جان خب اگه اونا تهاجمی بازی کنن مسلما دیگه هافبک ها و مهاجماشون نمیرن تو زمین خودشون و دفاع نمیکنن و ما میتونیم از خالی شدن بازیکنای چلسی تو زمین خودشون استفاده کنیم و راحت تر به دروازشون برسیم نه اینکه کلی پشت محوطه پاسکاری کنیم و راهی برای نفوذ نباشه .
بازم میگم که چلسی دفاعی بازی میکنه و نباید انتظار یه بازی تهاجمی رو ازشون داشته باشیم .:flowerysmile:

saeid_8992
04-24-2012, 16:35
چه خبره
چلسیه هاbinam
مگه چلسی میخواد باچند نفر بازی کنه فوتبال 11 نفره مگه نیس اینی که شما میگی دادا 18 بازیکن میخواد یا 11 تا بازیکن دفاع کنه با 6بازیکن حمله
اگرم بخئاد حمله کنه قبل از گل زدن گل میخوره اون موقع این تیم دیدم داره

مادرید کجا چلسی کجا مادریدیا که از هر نظر از چلسی قویترن ما خودمون باشیم اینارو غورت میدیم

saeid_8992
04-24-2012, 16:36
goal_میگن چلسی با اتوبوس اومد بارسا خیلی جالبه

kian2000
04-24-2012, 17:11
به دلم برات شده با اختلاف دو تا یا بیشتر بارسا امشب می بره

te quiero del barca

Pouriaf
04-24-2012, 17:19
بابا تو که شرط بستی یه نمره ای چیزی عوض شر ط میگرفتی
نا امیدم کردی:narahat:

داداش، من تو فیزیک خوب نیستم! میزنه 2 نمره کم میکنه 15 میشم وای به حالم میشه!!! اصلا نمیداد اگه بارسا میبرد![Only Registered And Activated Users Can See Links]

جراتش رو نداره بابا یه حرفی گفته ضایع نشه پیش خبرنگارا!!! از خنده مردم وقتی شنیدم! بخواد حمله کنه 2 تا گل میخوره بد بخت! من که میگم زیاد فکر نکنید که میبریم، هیشکی رو نداریم گل بزنه غیر مسی...

به به، به به! ترکیبو حال کنین! سوراخ شدن... راستی پیکه سوتی نمیده چون میدونه بده کارش تا دعوا میکشه! ژاوی هم همینطور.

داداش آرمان غم منو تازه کردی! کجایی داوید؟:ey babaaa::gerye: راستی مسی اگه گل نزنه و رکورد نشکنه واقعا نامردی میشه، اونجوری که 5 تا گل زد الان باید حتما 16،17 تا میزد!

Saeid~Barca
04-24-2012, 17:38

خیلی عکس جالبی گذاشتی سعید جان

واقعا هم یه اتوبوس بازیکن جلو دروازشون میذارن :khandeeeee bahal:

messi1373
04-24-2012, 20:52
بچه ها من فقط از يه چيز ميترسم.خدا كنه مثه اينتر 2010 بازي نكن.اگه اونجوري بازيكنن كارمون خيلي سخت ميشه.فقط دعا ميكنم يه گل تو همون 20 دقيقه اول بزنيم.در غير اين صورت كار خيلي سخت ميشه.

messi1373
04-24-2012, 20:54

بهترين كار واسه نابود كردن اين اتوبوس اينه كه اول بكشيمش كنار-بعد بنزينشو خالي كنيم.چون نبايد دوباره برگرده سره جاش

saeid_8992
04-24-2012, 21:01
بهترين كار واسه نابود كردن اين اتوبوس اينه كه اول بكشيمش كنار-بعد بنزينشو خالي كنيم.چون نبايد دوباره برگرده سره جاش
فکره خوبیه ولی اتوبوس گازوییل مصرف میکنه نه بنزین:fek konam:

LEO JOON
04-24-2012, 21:10
خوب حتما باید همین کار رو بکنیم ولی چه جوری اونه که مهمه!

یه چیزی امشب شاید ببازیم شایدم با اقتدار صعود مکنیم ولی درهر صورت من به بارسا افتخار میکنم که با این همه مصدوم که از اول فصل همه ی تیما برامون تراشیدن (چه آسیایی و چه اروپایی) و فشردگی بازیا که البته یه چیز معموله تا نیمه نهایی چمپیونز لیگ اومده و لالیگا رو رئال به سختی تونست ازمون بگیره!
امیدوارم همه ی ما ثابت کنیم که طرفدارای بارسا هیچ کدوم حذب باد نیستن
به امید پیروزی ، صعود و از همه مهم تر بازی زیبا :ohum:

alielguaje
04-24-2012, 21:40
سلام بچه ها درست الکلاسیکو رو باختیم اما بازی با چلسی رو میبریم

alielguaje
04-24-2012, 21:48

واسه امشب این کارا فایده نداره آخه پپ گفته میخوایم تیکیتاکا رو سریعتر انجام بدیم

saeid_8992
04-24-2012, 21:55
عکس روز: «پیش به سوی مونیخ». ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

raptor
04-24-2012, 22:00
خب الان اومدم کافی نت،ببینم چه خبره،که دیدم بعد از باخت بروبچه هایه بارسایی بیشتر هم شدن....:yes::-shad:ohum::ahaaaaaa:
تا یادم نرفته اینو بگم:چرا انقدر ضایع شرط بندی میکنین؟!!رویه شرط بندی از روانشناسی کمک بگیرین..مثلا:اگه رئال امسال قهرمان لالیگا بشه (که احتمالش کمه نشه!)من 20000تومان نقد...یه ناهار (پیتزا)..،رمز عبور جیمیل! و دو تا ناهار دیگه به دلخواه....یه 5000تومن کاسب میشم!!!!
و نکه مهم و خیلی جالبش اینجاس که همه این اشخاص رئالی هستن!!!!!!!ki:::nishkhand:ki::انقدر رو مخشون کار کردم که هم تیمشون قهرمان میشه هم یه چیزی از جیبشون میره!!!!اheee:::yes:
البته اگه بارسا تو لیگ قهرمانان قهرمان نشه همش کوفتم میشه،....از طرفی 10000تومن باید پیاده شم!!om:::narahat::narahat::narahat::narahat::nar ahat:

milad sadeghi
04-24-2012, 22:04
:ohum::ohum::ohum: دوستان شک نکنید چلسی رو شکست میدیم و به فینال میریم با قدرت مثل همیشه :ohum::ohum::ohum:

alielguaje
04-24-2012, 22:05
خب الان اومدم کافی نت،ببینم چه خبره،که دیدم بعد از باخت بروبچه هایه بارسایی بیشتر هم شدن....:yes::-shad:ohum::ahaaaaaa:
تا یادم نرفته اینو بگم:چرا انقدر ضایع شرط بندی میکنین؟!!رویه شرط بندی از روانشناسی کمک بگیرین..مثلا:اگه رئال امسال قهرمان لالیگا بشه (که احتمالش کمه نشه!)من 20000تومان نقد...یه ناهار (پیتزا)..،رمز عبور جیمیل! و دو تا ناهار دیگه به دلخواه....یه 5000تومن کاسب میشم!!!!
و نکه مهم و خیلی جالبش اینجاس که همه این اشخاص رئالی هستن!!!!!!!ki:::nishkhand:ki::انقدر رو مخشون کار کردم که هم تیمشون قهرمان میشه هم یه چیزی از جیبشون میره!!!!اheee:::yes:
البته اگه بارسا تو لیگ قهرمانان قهرمان نشه همش کوفتم میشه،....از طرفی 10000تومن باید پیاده شم!!om:::narahat::narahat::narahat::narahat::nar ahat:

داداش من الا یه ساله عضو سایتم اما 5 ماه بود سر نزده بودم آره ما تا همیشه با بارسلونا هستیم چه با جام جه بی جام چه با مسی و چه بی مسی

Arman.Leo
04-24-2012, 22:05
ترکیب احتمالی
El Mundo Deportivo

Arman.Leo
04-24-2012, 22:06

تو ما را به رم بردی... تو ما را به لندن بردی... و اکنون زمان ماست که همه شما را به مونیخ ببریم.

(24/4/2012)

saeid_8992
04-24-2012, 22:10
دوستان عزیز 30 دقیقه اول خیلی مهمه
حتی اگه خوبم بازی کنیم میتونیم 30 دقیقه اول کارو تموم کنیم
از 20 دقیقه اخر بازیم میترسم امیدوارم اون موقع اختلاف یه گل نباشه که خیلی خطرناکه چون تیم اون موقع خیلی خسته اس به خاطر چند بازی سنگین

alielguaje
04-24-2012, 22:12
دوستان عزیز 30 دقیقه اول خیلی مهمه
حتی اگه خوبم بازی کنیم میتونیم 30 دقیقه اول کارو تموم کنیم
از 20 دقیقه اخر بازیم میترسم امیدوارم اون موقع اختلاف یه گل نباشه که خیلی خطرناکه چون تیم اون موقع خیلی خسته اس به خاطر چند بازی سنگین

آره اصلا کلا هممون امسال از 20 دقیقه آخر میترسیم بازی از میلا که اختلاف 2 گل بود هم من ترسیده بودم

milad sadeghi
04-24-2012, 22:18
امسال دفاع بارسا خیلی ضعیفه من که خیلی از بازی امشب میترسم:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:

LMB
04-24-2012, 22:22
سلام بچه ها ایام فاطمیه رو بهتون تسلیت میکنم تو این شبا منو فراموش نکنین دعا کنین این ترم دانشگام بخوبی و خوشی بگذره.:sigar:
اما راجبه بازی امشب مطمئنا بازی امشب مثل بازی با اینتر 2009 نمیشه چون اولا اون اینتر واقعا تیم قوی ای بود (گرچه تیم فوق العاده کثیفی بود) اگه یادتون باشه تو بازی رفت اون سال ما خیلی بد بازی کردیم یا بهتر بگم اینتر نذاشت که خوب بازی کنیم و 3-1 باختیم و 2تا گل واسه صعود میخواستیم ولی همه دیدن که تو بازی رفت چلسی رو اماله کردیم ( اماله =واژه گیلگی = معنیشو نمیشه گفت خودتون حدس بزنین دیگهki::) نمیدونم و نمیدونیم که تو بازی امشب چه اتفاقی میفته البته واسه من خیلیم مهم نیست چون چندتا باخت چیزی از ارزشهای تیم محبوبم کم نمیکنه و همه دنیا میدونن که بارسا بهترینه ولی اگه خدای نکردم حذف شد بیاین مثل بعد بازی با رئال رفتار نکنیم و جواب شیطنت بعضی افرادو ندیم.
به امید اماله کردن (lagh::) چلسی با گلزنی لئو. بعد بازی میبینمتون

milad sadeghi
04-24-2012, 22:33
دوستان من که دیگه دل تودلم نیست برادرم طرفدار چلسیه نمیدونین تو ای چند روزه چه سختی هایی کشیدم با رئال هم که باختیم دیگه میخواستم سکته رو بزنمcrying::-crying::-crying::-crying::-crying::-crying::-crying::-crying::-

kian2000
04-24-2012, 22:33
امسال دفاع بارسا خیلی ضعیفه من که خیلی از بازی امشب میترسم:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:
نترس عزیزم خیالت راحت باشه فینال یه ورش بارساس

Pouriaf
04-24-2012, 22:35
یادم میاد روز شنبه رو که همه میگفتیم میبریم! :nishkhand: بچه ها خیلی مطمئن نباشید، ممکنه چلسی همون اول یه گل بزنه و بکنه تو روحیه ما، اونوقت بیا و 3 تا گل بزن!!! گفتم که باز میگیم میبریم میبـــــــــــــــــــریم میریم یکی میخوریم میشیم ki::
خب عیب نداره من میدونم مسی بخاطر آقا شهریار و شرطش هتریک میکنه! :khandeeeee bahal:

spiderkiller
04-24-2012, 22:40
ترکیب اومد.اساسا پپ این فصل قصد جونمونو کرده.یک شوت زن قدرتی هم که داشتیم تو بازی نذاشته.الوز بیرونه و داریم با سه دفاع بازی میکنیم.پپ داره گند میزنه به دوران مربیگری خودش.الوز مکمل مسی و سانترکنندمون کجاست؟

Barcelona (3-4-3): Valdes; Pique, Mascherano, Puyol; Busquets, Fabregas, Xavi, Iniesta; Alexis, Messi, Cuenca

LEO JOON
04-24-2012, 22:44
ترکیب اومد.اساسا پپ این فصل قصد جونمونو کرده.یک شوت زن قدرتی هم که داشتیم تو بازی نذاشته.الوز بیرونه و داریم با سه دفاع بازی میکنیم.پپ داره گند میزنه به دوران مربیگری خودش.الوز مکمل مسی و سانترکنندمون کجاست؟

Barcelona (3-4-3): Valdes; Pique, Mascherano, Puyol; Busquets, Fabregas, Xavi, Iniesta; Alexis, Messi, Cuenca

از همین جا یه تشکر از کوآردیو لا می کنم!!!!!!:ehe:
هرچند باید بهش اعتماد کنیم اما صبرم حدی داره دیگه!!:gahhr:
به نظرتون با این ترکیب بازی چه جوری میشه؟
من که امیدوارم پپ تصمیم درستی گرفته باشه هر چند چشمم آب نمی خوره:gerye:

fcb10
04-24-2012, 22:47

barcelona (3-4-3): valdes; pique, mascherano, puyol; busquets, fabregas, xavi, iniesta; alexis, messi, cuenca

اگه الوز رو میذاشت که دیگه باید قید دفاع رو میزدیم ! حد اقل الان 3تا دفاعمون خوبن !

ولی باید به جای کوئنکا آلوز رو به عنوان وینگ قرار میداد !!!

kian2000
04-24-2012, 22:49
از همین جا یه تشکر از کوآردیو لا می کنم!!!!!!:ehe:
هرچند باید بهش اعتماد کنیم اما صبرم حدی داره دیگه!!:gahhr:
به نظرتون با این ترکیب بازی چه جوری میشه؟
من که امیدوارم پپ تصمیم درستی گرفته باشه هر چند چشمم آب نمی خوره:gerye:
امشب با این ترکیب راحتتر میبره
امشب به پپ اعتماد کنید

mortezarm
04-24-2012, 22:50
بهرحال پپ بهتر از همه تو جریان کاره و میدونه گل خوردن تموم شدنه همه چیزه
این ترکیب برای نیمه اول منطقیه هر چند یکم گرایش ترس و احتیاط توش هست
من واقعا پپو خیلی بزرگ میدونم و اینقد تو چند فصل اخیر کارای بزرگ کرده که باید به هر ترکیب اون احترام گذاشت

LEO JOON
04-24-2012, 22:51
اگه الوز رو میذاشت که دیگه باید قید دفاع رو میزدیم ! حد اقل الان 3تا دفاعمون خوبن !

ولی باید به جای کوئنکا آلوز رو به عنوان وینگ قرار میداد !!!

ما الآن دقیقا به تنها چیزی که نیاز نداریم دفاس
اگه حمله های پشت سر هم و اساسی داشته باشیم فرصت نمی کنن از جاشون تکون بخورن چه برسه به حمله ولی با این ترکیب باید یه جورایی قید بازی حجومی رو زد

saeid_8992
04-24-2012, 22:58

barcelona (3-4-3): valdes; pique, mascherano, puyol; busquets, fabregas, xavi, iniesta; alexis, messi, cuenca
این ترکیب بیشترین مزیتی که داره فکر کنم برگشتش سریع باشه و کارای دفاعی ببیشتری داره

به امید پیروزی میریم برای بازی

spiderkiller
04-24-2012, 22:58
نبودن الوز یکجورایی غیرمنطقیه.اخه ما الان شوت زن نداریم.فقط مسی و اینیستا هستن که اونا هم جلوشون 10 تا مدافع میذارن دیگه نمیتونن شوت بزنن.من که به نظرم اگه امشب ببریم رو کار گروهی نمیبریم بلکه رو درخشش یکی از بازیکنامون میبریم.

fcb10
04-24-2012, 23:01
راستی با این داور ترک خدا به خیر کنه !!!!!!

LMB
04-24-2012, 23:03
بنظرم اگه آلوزو بجای کوئنکا میزاشت خیلی بهتر بود چون دنی هم تجربش تو این بازیها بیشتره هم بازیکنیه که نقش وینگرو میتونه براحتی بازی کنه بحرحال امیدوارم بازی قشنگی بشه

10messi2012
04-24-2012, 23:03
سلام دادا شهریار.غمیت نباشه امشب میبریمشون

messi1373
04-24-2012, 23:04
فکره خوبیه ولی اتوبوس گازوییل مصرف میکنه نه بنزین:fek konam:
حالا ماشينو كنار زدن بحثه اصليمونه.ماشينو بزنيم كنار اصلا پنچرش ميكنيم.مهم اينه كه بره كنار و ديگه برنگرده سره جاش

fcb10
04-24-2012, 23:05
بنظرم اگه آلوزو بجای کوئنکا میزاشت خیلی بهتر بود چون دنی هم تجربش تو این بازیها بیشتره هم بازیکنیه که نقش وینگرو میتونه براحتی بازی کنه بحرحال امیدوارم بازی قشنگی بشه

ولی اتفاقا من بازی قشنگ نمیخوام ! حاضرم بازی فوقِ زشتی رو ببینم ولی ببریم ! به هر شکلی

spiderkiller
04-24-2012, 23:06
هرچه قدر ماشین مورینیو رفت کنار مال اینا هم میره کنار.اخه با این وضع بازی که نمیشه :ehe:

10messi2012
04-24-2012, 23:09
حالا کی گفته ک باید ماشینو بزنیم کنار خب با هواپیما از بالای سر این ماشین رد میشیم

LEO JOON
04-24-2012, 23:09
بابا ترافیک نکنین
انگار دارین در مورد مسابقان اتومبیل رانی فرمول یک حرف میزنین:nishkhand:
یه کم شوخی کردم جو عوض بشه:-shad
ولی واقعا رد شدن از صد مدافعان چلسی خیلی سخته امیدوارم با یه بازی خوب و منطقی ببریمom::

10messi2012
04-24-2012, 23:12
یچه ها تا راهنمای رانندگی نیمده جریمم کنه برم بازی رو ببینم بدرود تا بعد برد بارسا(منظورم بعد برد امشب مونه)

Pouriaf
04-24-2012, 23:48
اوقدر آلوز آلوز کردین پیکه مصدوم شد آلوز اومد! متاسفم!

Pouriaf
04-25-2012, 00:04
عجب بازی بود! 2-1 شد حیف! من اگه این والدز رو ببینم میکشمش، مرتیکه...

فقط بلده بیاد بیرون!

fcb10
04-25-2012, 00:06
اینه جادویه نیو کمپ !

تا 45 دقیقه پیش بوسگتس رو بی خاصیت ترین بازیکن بارسا میدونستم ولی الان دیگه نه دمش گرم !

تری بازم نتونست شخصیتش رو نگه داره و با یه کار بچه گانه کاره مارو راحت کرد !

من مطمئنم نیمه دوم 3 تا میزنیم !

kian2000
04-25-2012, 00:06
خیالتون راحت تو فینالیم
فقط یه فکری واسه دروازه بان باید کنیم والدز کلا تعطیله

LMB
04-25-2012, 00:07
لعنتی اه آخه الان وقت گل خوردن بود دقیقا همون دقیقه بازی رفت گل خوردیم گند بزنن این دفاعو اه خدا نیمه دومو بخیر کنه امیدوارم مثل بازی رفت نشه

spiderkiller
04-25-2012, 00:07
عجب گل ... خوردیم.نمیدونم چرا وقتی بچه ها گل میزنن دفاعمون دیگه بیخیال دویدن میشن.این اشتباه رو هم جلوی چلسی هم جلوی رئال انجام دادن که احتمالا خیلی برامون گرون تموم میشه

saeid_8992
04-25-2012, 00:09
من از چلسی 10 نفره بیشتر میترسم با این گلی که زدن دیگه تو دروازه میخوابن
خدا خودش رحم کنه

milad sadeghi
یبار ندیدم بارسا گل بزنه دفاع هاش دستپاچه نشن و گل نخورن

10messi2012
من ک میگم هنوز چلسی جای دو تا گل دیگر و داره

messi1373
04-25-2012, 00:10
بد بخت شديم رفت.بدترين موقع ممكن گل خورديم.البته خوبه.وسطه دفاشون از هم پاشيد.حالا وقته خودنمايي لئو....

Gerard Pique3
04-25-2012, 00:11
والدس دوباره فرقشو با یه دروازبان فوق العاده نشون داد!

spiderkiller
04-25-2012, 00:12
اگه گل نمیخوردیم میتونستیم راحت 3-4 تای دیگه بزنیم ولی این گل بدموقع خوردیم حتی اگه دقیقه 1 هم میخوردیم بهتر بود چون میشد جبرانش کرد ولی الان بچه ها از لحاظ روحی داغون شدن.این تری یک بار این یک همچین غلطی کرد تو بازی رفت داور هیچی بهش نگفت خیال کرده به همین سادگیاست.با همین حرکت تو بازی رفت الکسیس رو مصدوم کرد باعث شد بازی با رئال رو ببازیم الان داور ادبش کرد دیگه از این غلطا نکنه. :-ang

milad sadeghi
04-25-2012, 00:13
فکر نکنم تو این گل والدس اشتباه کرده باشه اشتباه از دفاع بود

spiderkiller
04-25-2012, 00:15
والدز نباید از دروازه میومد بیرون.وقتی دفاع داره میدوه سمت مهاجم دروازه بان باید زاویه رو ببنده نه اینکه مستقیم بره تو پای مهاجم.تازه والدز باعث مصدومیت پیکه شد.واقعا والدز داره برای چلسی بازی میکنه

Gerard Pique3
04-25-2012, 00:16
والدز نباید از دروازه میومد بیرون.وقتی دفاع داره میدوه سمت مهاجم دروازه بان باید زاویه رو ببنده نه اینکه مستقیم بره تو پای مهاجم.تازه والدز باعث مصدومیت پیکه شد.واقعا والدز داره برای چلسی بازی میکنه
عیبی نداره با وجود والدز هم میتونیم چلسی رو نابود کنیم
به امید گلزنی دوباره

saeid_8992
دفاع ول کرده رفته
والدر نباید بیرون بیاد
امید وارم چک شیر نشه
ولی ترکیب پپ فوق العاده بود خوب بازیو باز میکنن
مسی کمی بهتر شده ولی خیلی جا داره باید بزنیم حتما

fcb10
کوئنکا هم نشون داد چقد باهوشه ! ایولا

با اینکه معلومه دیگه حتی یه نفرشون هم از دفاع بیرون نمیاد ولی مطمئنم بازم گل میزنیم !
شانس ما رامیرس چقد دقیق و با اعتماد بنفس چیپ زد !

Pouriaf
04-25-2012, 01:07
من هنوزم عاشق مسی ام و میگم اشکالی نداره، اون همه افتخار برامون آورد!

saeid_8992
04-25-2012, 01:07
به تمام طرفداران چلسی تبریک میگم ما باختیم

footballking12
04-25-2012, 01:08
باختیم!!!!! خدا مسی و تورس رو لعنت کنه!
داداش ارزش ستاره ی تیم رو با یه باخت پایین نیار.
فوتبال همینه.اینبار روی بیرحمش رو به بارسا نشون داد.ولی من به تیمم افتخار میکنم.
انشالا سال دیگه با قدرت تر ظاهر میشیم

saeid_8992
04-25-2012, 01:12
دوستان درسته همه ناراحتین ولی به طرفداران چلسی تبریک بگین البته تو تایپیک خودشون کل کلم نکنین ما باختیم

Pouriaf
04-25-2012, 01:15
آخه چرا گل خورده زده تو خونه حریف 2 تاس؟ entezar:: خب دیگه دلیل تراشی! مشکل داره این والدز! باید مهاجم بشه فصل بعد! اینقدر هم آدم میره جلو؟

حیف اون همه زحمت گواردیولا، باید تیاگو رو بازی میداد... مسی هم که گل کاشت! عب نداره ولی بازم دیگه اون لحظه داشتم خودم رو خفه میکردم! سال بعد کاش با چلسی بیافتیم :دی

spiderkiller
04-25-2012, 01:17
تبریک به طرفدارای چلسی بابت صعودشون فقط اینطرفا پیداتون نشه که انصافا محرومیت رو شاخمه.chomagh
مسی هم خیلی بزرگتر از این حرفاست که به خاطر یک جام و دوجام بخواییم بهش توهین کنیم.مسی برای ما حداقل 16 تا جام اورده که 2 تاش لیگ قهرمانان بوده.مسی هنوز هم همون سلطانه فوتباله.کسی نباید بهش توهین کنه.تورس هم گل نمیزنه نمیزنه باید جلوی ما گل بزنه entezar::.دوستان سال دیگه جبران میکنیم ولی من مطمئنم پپ تمدید نمیکنه فقط به یک علت.داشت به شدت نکات فنی رو به تیتو میگفت.فکر کنم نمیخواد مربیمون بمونه و میخواد تیتو رو جانشین خودش کنه و بره :gerye:
فعلا بدترین فصل رو داریم تو دوران پپ سپری میکنیم البته با اینهمه مصدوم و بازیکن خسته و کسایی که رو فرم نیستن.چک راست میگفت.راه کثیف فوتبال بازی کردن رو از مورینیو یاد گرفته بودن.برای دی متیو ارزوی موفقیت دارم امیدوارم همینطور بدرخشه

alielguaje
04-25-2012, 01:17
داداش ارزش ستاره ی تیم رو با یه باخت پایین نیار.
فوتبال همینه.اینبار روی بیرحمش رو به بارسا نشون داد.ولی من به تیمم افتخار میکنم.
انشالا سال دیگه با قدرت تر ظاهر میشیم

اره هی چی از ارزشهای بارسا کم نشد خسته نباشن بچه ها منم به بارسایی بودنم افتخار میکنم

Pouriaf
04-25-2012, 01:18
دوستان درسته همه ناراحتین ولی به طرفداران چلسی تبریک بگین البته تو تایپیک خودشون کل کلم نکنین ما باختیم

راست میگید، مثل رئال نشه باز، یه دلیل اینجوری شدن من هم این بود، اگه کسی ناراحت شد متاسفم! منظورم از لعنت این بود که خاک برسرمون شد :ey babaaa::hehee:

راستی بازی بعدی با کدوم تیمه؟! بحثو عوض کردم!

بذار این داش شهریار بیاد ببینیم چی میگه از بازی یه چیزایی یاد بگیریم...:fek konam:roz::

alielguaje
04-25-2012, 01:19
اینا همه فوتبال کثیفو از مورینهو یاد گرفتن

فقط مهم این هست که بارسلونا همیشه بارسلوناست

saeid_8992
04-25-2012, 01:23
برادران عزیز نمیدونم شاید سن من ار همه بیشتر باشه به این خاطر میگم اصلا ناراحت نباشین اینم جز فوتباله همیشه گه پیروزی نیس بالاخره باختم باید باشه که پیروزی مزه بده
امیدوارم که دیگه غمتونو نبینم هر کی ناراحته از فباخت اینو بهش میگم ما با یه بازی خوب باختیم

به همه احترام بزارین و باختو قبول کنین به هیچ بازیکنی نه از خودمون و نه از حریف توهین نکنین
یادتون نر ه ساله قبل قهرمان شدین

spiderkiller
04-25-2012, 01:25
دوستان من همینجا یک چیز رو بگم.اگه یک رئالی پاش رو گذاشت تو تایپیک ما دیگه فرق نمیکنه علیرضا باشه سعید باشه یا هرکس دیگه ابروش پای خودش چون هرچی بتونم بارش میکنم.هرچی ما هیچی نمیگیم اینا دهنشونو نمیبندن.اونا به بایرن باختن ما داشتیم راجع به بازی خودمون بحث میکردیم.اونا هر توهینی بخوان میکنن.از امروز من دیگه به این صلح مسخره پایبند نیستم.اونا فحش بدن ما ازشون تشکر کنیم؟ داش علیرضا سرقولت نموندی

Pouriaf
04-25-2012, 01:26
اون که آره ما یه تیمیم، گواردیولا بره هم آخر دنیا نیست که! خیلی بد میشه ولی بازم میتونیم یه کاریش کنیم.

منم جاش بودم دیگه یواش یواش میرفتم... بازی تکراری تیکی تاکا از تلویزیون جالبه نه از روی صندلی اونجا، اون استرس رو هیشکی غیر اون نداشته. به هر حال با اینکه عالی بودیم باختیم مثل همیشه...

راستی من شنبه نمیرم مدرسه!!! میکشن منو! داداشای من یه کمکی کنید دیگه! یه 1000 تومن بذارید هر کدوم میشه یه شیرینی!

داش شهریار شما میخوای چیکار کنی؟ عکس گریه مسی رو میذاری؟ چشم قرمزش رو؟ بغضش رو یا میخوای من عکسم رو بفرستم که دارم گریه میکنم!!! لا اقل فقط امضا رو شرط میبستید!

42d3e78f26a4b20d412==