PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ₪₪₪ آبی و اناریها.حرفهای خودمونی هواداران بارسلونا ₪₪₪

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21

saeid_8992
04-11-2012, 00:26
سانچز 14 اولین گل
گل دوم مسی:ahaaaaaa:44
گل 3 بازم سانچز74
گل 4 پدرو76

تبریک میگم این برد شیرین به تمام دوستان

spbarcelona
04-11-2012, 01:28
درود بر بارسلونای کبیر
بارسلونا 4 - ختافه 0
گلها: سانچس - مسی - سانچس - پدرو

footballking12
04-11-2012, 01:32
تبریک میگم.انتقامه بازی رفت رو درست حسابی از ختافه گرفتیم.عجب گله قشنگی هم زد مسی!!!!!!!
من که خیلی به باخته رئال تو بازیه فردا امیدوارم.مطمئنم فالکائو اشکشون رو در میاره.

emad abadani
04-11-2012, 02:05
تبریک میگم عجب گل هایی زدن پدرو هم دمش جوش:دی

Prince.L.M
04-11-2012, 02:40
تبریک میگم
من بازی رو ندیدم ولی باید بازی خوبی بوده باشه :love:مخصوصا که خوشحالم پدرو پاش به گل زنی هم باز شده
ایشالا امسال قهرمان میشیم

Arman.Leo
04-11-2012, 06:35
سلام ... منم برد شیرینمون رو در مقابل ختافه به همه ی طرفداران بارسا تبریک میگم ...
گل سانچس خیلی قشنگ بود و پاس قشنگی داد مسی ...و چه گلی زد مسی ، تو نیمه ی اول گل ژاوی رو قبول نکردن در صورتی که از زاویه ی خوبی میدید ، میدیدید که کامل رد شده و همچنان ناداوری ها ادامه دارد ...
بقیه گلها هم قشنگ بود ، خوشحالم که پدرو گل زد ...
الآن از 10 امتیاز 9 امتیاز رو حذف کردیم و باید منتظر شانس و داوری به نفع رئال باشیم که ببینیم با چه فوتبالی میخوان از اتلتیکو امتیاز بگیرن ...
شنبه با لوانته داریم که بازی سختی هم هست ، امیدوارم پیروز بشیم تو بازی ...
باز هم برد رو به بارسایی ها تبریک میگم

spiderkiller
04-11-2012, 10:48
بازی خوبی بود ولی نود دقیقه بازی کردن سانچز منو ناراحت کرد چون احتمالا برای جلوگیری از محرومیت جلوی لوانته بازی نمیکنه.شاید الوز و پویول هم جلوی لوانته بازی نکنن.کلا اگه یک هفته و نیم اینده رو با تمام پیروزی پشت سر بذاریم قهرمانیمون قطعی میشه چون هم رئال رو میزنیم هم لوانته هم چلسی.اینطوری برای بازی های لیگ قهرمانان دیگه مشکلی نخواهیم داشت.نمیدونم چه حکمتی داره روزی که سانچز رو فرم هست وینگ ها رو فرم نیستن.وقتی وینگ ها روفرم هستن اینیستا و الکسیس رو فرم نیستن.وقتی هم که همه رو فرم باشن یا دفاع هامون سوتی میدن یا مصدوم میشن.گل ژاوی رو دیشب بین دو نیمه شبیه سازی کامپیوتری کردن بیش از 15 سانتیمتر توپ از خط رد شده بود که باز هم داور گل اعلام نکرد.مسی خیلی رو فرم اومده.هم بازی دیشب هم بازی قبلش دو تا گل از تقریبا زاویه غیر ممکن زد.همیشه میگفتم اینجور تخصصی گل زدن مصوص اتوئو و زلاتان بود که با قدرت اینقدر دقیق شوت میزدن ولی انگار مسی کم کم داره میزنه رو دستشون.این پسر بچه( به قول کارشناسای لیگ جزیره) تا کجا میخواد پیشرفت کنه؟
از همه مهمتر برای من شجاعت پپ بود.واقعا شجاع هست.دیشب فقط یک مدافع فرستاده بود تو زمین بقیه همه یا هافبک بودن یا هافبک دفاعی یا مهاجم.فقط پویول دفاع بود.این پپ کلا اعتقادی به دفاع نداره.:sigar:

Gerard Pique3
04-11-2012, 11:13
منم تبریک میگم ، بازی یکطرفه ایی بود ، هر چند داور یه گل سالم و یه پنالتی برای بارسا نگرفت:-ang
امیدوارم امشب ریال هم مقابل اتلتیکو امتیاز از دست بده تا فاصلمون کمتر بشه:/danc

Arman.Leo
04-11-2012, 14:20
صحبتهای پپ بعد از بازی با ختافه :

- ما این پیروزی را به آبیدال و همسرش تقدیم میکنیم

- تیمهای زیادی در دنیا و در ضربات آزاد بهتر از ما هستند،تنها به دلیل اینکه آنها بازیکنان بلند قد تری دارند

- ما به گلهای پدرو نیاز داریم.مصدومیتها در این فصل به پدرو آسیب رساندند،این خیلی مهم است که او به سطح معمول خود برسد.

- ما خیلی خوشحالیم که بازی را با 10 بازیکن لاماسیایی به پایان رساندیم،اما آلوز ، کیتا ، ویا ، ماسکرانو ، آبیدال و.... جزئی از این تیم هستند.

- پویول برای بازی جان میدهد.او فقط راجع به فوتبال فکر میکند

- با تمام این مصدومیتها،اگر ماسکرانو را نداشتیم نمیدانستم میتوانستیم این راه را ادامه دهیم یا خیر

- الکسیس دو گل فوق العاده به ثمر رساند،بازی کردن در تیم بارسا و وفق پذیری با باشگاه بارسلونا راحت نیست.اگر او مصدوم نمیشد بیشتر گلزنی میکرد

---------------------------------------------------

- مسی اولین بازیکن تاریخ لالیگا شد که در یک فصل 28 گل در بازیهای خانگی به ثمر رسانده است

- مسی رکورد بیشترین پاس گل در یک فصلش را شکست.24 پاس گل تا به اینجای فصل

LEO JOON
04-11-2012, 15:00
منم این برد رو تبریک میگم
همه ی کارهایی که دیشب بازیکنا کردن یه طرف، اون پاس گل مسی یه طرف:/danc
خیلی حال کردم دیشب کلا بازی خوبی انجام دادیم
امشبم که رئال قراره امتیاز از دست بده و...:nishkhand:
کاش از اول فصل و توی بازیایی که بردنشون آنچنان هم سخت نبود همین جوری بازی می کردیم، که تا الآن قهرمانیمون قطعی می شد

spbarcelona
04-11-2012, 15:13
حیف که گل درست ژاوی رو قبول نکردند:ey babaaa:

Saeid~Barca
04-11-2012, 16:23
برد خوبی بود . واقعا گل اول الکسیس و گل مسی قشنگ بودن به خصوص گل مسی که با پاس زیبای اینیستا زده شد roz::

البته میتونستیم به 5 مقدس هم برسیم با گل چیپ ژاوی که ...

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Saeid~Barca
04-11-2012, 18:23
امروز 11 آوریل تولد هافبک جوان و تکنیکی بارسا ، تیاگو آلکانترا است

بازیکنی که تا سال گذشته کمتر کسی او را میشناخت ولی امسال در نیمی از بازیهای بارسا به عنوان یار ثابت بازی کرده است!

تولد 21 سالگیت مبارکت تیاگو

رکورد شکنی های مسی همچنان ادامه دارد....

مسی اولین بازیکن تاریخ لالیگا شد که در یک فصل 28 گل در بازیهای خانگی به ثمر رسانده است [Only Registered And Activated Users Can See Links]

صحبتهای پپ بعد از بازی با ختافه :

- ما این پیروزی را به آبیدال و همسرش تقدیم میکنیم

- تیمهای زیادی در دنیا و در ضربات آزاد بهتر از ما هستند،تنها به دلیل اینکه آنها بازیکنان بلند قد تری دارند

- ما به گلهای پدرو نیاز داریم.مصدومیتها در این فصل به پدرو آسیب رساندند،این خیلی مهم است که او به سطح معمول خود برسد.

- ما خیلی خوشحالیم که بازی را با 10 بازیکن لاماسیایی به پایان رساندیم،اما آلوز ، کیتا ، ویا ، ماسکرانو ، آبیدال و.... جزئی از این تیم هستند.

- پویول برای بازی جان میدهد.او فقط راجع به فوتبال فکر میکند

- با تمام این مصدومیتها،اگر ماسکرانو را نداشتیم نمیدانستم میتوانستیم این راه را ادامه دهیم یا خیر

- الکسیس دو گل فوق العاده به ثمر رساند،بازی کردن در تیم بارسا و وفق پذیری با باشگاه بارسلونا راحت نیست.اگر او مصدوم نمیشد بیشتر گلزنی میکرد

گیج شدن مدافعان زاراگوزا مقابل حرکات مسی :ghelyon:

spiderkiller
04-11-2012, 18:30
تیاگو خیلی بازیکن خوبیه.واقا بازیکن رو فرم و به درد بخوری هست.تکنیکش هم حرف نداره.من اصلا دوست ندارم بازیکنا سنشون بره بالا.دوست دارم همه بازیکنا رو 22 باقی بمونن البته بازیکنای خودمون چون هرچی سن بازیکن بره بالا به روز های خداحافظیش نزدیک میشه و من نمیتونم فراموششون کنم.کاش بازیکنامون همیشه تو سن اوج خودشون میموندن.مثلا الان من ژاوی رو میبینم گریه ام میگیره اخه دو سال پیش ژاوی بازیکنی بود که واقعا یک تنه یک حمله رو پایه ریزی میکرد و هر کاری برای مهاجما میکرد ولی الان یک بازی مثل بازی با اسپانیول رو میبینیم و واقعا جای افسوس داره که ژآوی بیشتر توپ اون بازی رو لو داد

spbarcelona
04-11-2012, 19:21
تبریک به تیاگو:-shad:gol:

spiderkiller
04-11-2012, 19:57
من دلم برای ویا تنگ شده.برای چی خوب نمیشه ؟ :gerye: :gerye:crying::-

شیما کاکا 22
04-11-2012, 20:13
امیدوارم زود برگرده... جاش خالیه...

flavia
04-11-2012, 21:42
هممون دلمون برای ویا تنگ شده..crying::-.
جاش خیلی خالیه،مخصوصا تو الکلاسیکوها و البته تیم ملی...om::
قبل از مصدومیتش پپ چند باری رو نیمکت نشوندش( بدترینش تو الکلاسیکو بود) که باعث شد یه سری شایعات در مورد رفتنش از بارسا پخش بشه که خیلی ناراحت کننده و اعصاب خوردکن بود...eterza::-
امیدوارم وقتی برای برگشت به تیم اماده شد پپ بهش اعتماد کنه و بازیش بده؛اینجوری دلبوسکه هم به احتمال زیاد به تیم ملی دعوتش میکنه...:yes:lay_;;:yes:

spiderkiller
04-12-2012, 11:50
دوستان یک کلیپ قشنگ از مسی گذاشتم برید دانلود کنید حالشو ببرید

Prince.L.M
04-12-2012, 12:22
اگه آفلای مصدوم نشده بود بدون شک یکی از بازیکنای اصلی تیم بود دلم میخواد زودتر برگرده
هفته ی سختی رو در پیش داریم امیدوارم بچه ها خوب از پس همه چیز بر بیان

fcb10
04-12-2012, 12:26
منم با تاخیر پیروزی قاطعانمون رو تبریک میگم !

بازی توی اون طوفان واقعا کار سختی بود ! اون گل ژاوی هم که مردود اعلام شد جواب خوبی بود برای کسایی که حرف ... میزنن و میگن داور حامی بارساس !! هیچی تا حالا به اندازه ی اون حرکت دقیق 87 مسی که از سمت چپ میخواست مدافع حریف رو رد کنه بهم حال نداده بود ! عجب....

دیشبم که نشد برسیم به 1 امتیازی رئال ! ولی اصلا ناراحت نیستم !

flavia
04-12-2012, 12:47
بازگشت افلای به موقع بود،امیدوارم بازیش کیفیت قبلو داشته باشه و بتونه تو این بازیهای حساس به تیم کمک کنه!!!:khahesh:
من از اول هم برای شکست رئال رو اتلتیک حساب نکرده بودم .entezar::
اتلتیک خیلی وقته جلو رئال خودشو میبازه به نظرم برعکس شعارایی که قبل از بازی میدن ،خودشون هم امیدی به بردشون ندارن و با ناامیدی بازیو پیش می برن، گل اول رو هم که میخورن دیگه کلا از هم می پاشن...:ehe:
از این نظر درست برعکس اسپانیولن که جلو بارسا جوری بازی می کنن که انگار اخرین بازی زندگیشونه!!!eterza::-
الکلاسیکوی اینده به شرطی که بازیکنامون با انگیزه باشنو بتونن بازی همیشگیشونو بدون استرس به نمایش بزارن قطعا میتونیم رئالو شکست بدیم ،چون الان رئال تحت فشار عصبی زیادیه و فقط کافیه بارسا بازی منسجم خودشو انجام بده تا رئال خودشو ببازه و نتونه کاری از پیش ببره!!!:ohum:
من که خیلی به اتلتیک بیلبائو برای شکست رئال امید دارم،تیم خیلی خوبیه و مربی باهوشی داره.خوبیش هم اینه که بازی تو زمین خودشونه...lay_;;
فقط این وسط بارسا باید تمام انرژیشو برای برد بازیهای پیش رو بزاره چون از این به بعد هر باختی کاملا شانس قهرمانیو از بین می بره...
به امید پیروزی بارسا:yes::eyvalla::yes:

spiderkiller
04-12-2012, 13:23
افلایی این اواخر خیلی افت کرده بود.ولی این هفته واقعا بهش نیاز داریم.اگه جلوی لوانته به الکسیس بازی ندیم مجبوریم تللو رو فیکس کنیم یا سسک بیاد خط حمله در اون صورت باید به ژاوی و اینیستا و بوسکتس هم بازی بدیم و این واقعا بده که قبل از بازی نیمه نهایی نیاز به بازی کل خط میانی مون داشته باشیم.البته یک راه دیگه هم هست که الکسیس رو بازی بدیم و به اینیستا یا ژاوی استراحت بدیم ولی ریسک محرومیتش برای الکلاسیکو وجود داره.از طرفی به نظرم باید یک ریسک بزرگتر بکنیم و به بازیکنای اساسی تر استراحت بدیم مثل پویول و مسی.البته لوانته در حدی نیست که بخواییم خیلی راجع بهش بحث کنیم مشکل اصلی ما الان چلسی هست که بازیش افتاده درست قبل از الکلاسیکو.این خیلی ترسناکه چون اونا خیلی فیزیکی بازی میکنن و فکر کنید بوسکتس یا سسک یا الوز 4 روز قبل از الکلاسیکو مصدوم بشن اونوقت یک استرس شدید بچه ها و پپ رو میگیره.بازیکنایی که گفتم حقیقتا جایگزینی براشون نداریم.الوز که عملا هیچکس نیست که مثل اون با مسی مچ باشه.بوسکتس هم تنها هافبک دفاعیمون هست که توانایی دفاع و بازی سازی خیلی خوبی داره.سسک هم که تنها هافبکمون هست که توانایی بازی در پست مهاجم نوک جلوی مسی رو داره.برای هرکدوم از اینا که نباشن مجبوریم به تیاگو کیتا و ماسکرانو بازی بدیم و این یعنی نقص در هر سه خط بارسا یعنی میانه دفاع و حمله.هدفم از گفتن اینا این بود که فکر نکنید چون چلسی تیم اسونی هست به راحتی میتونیم حذفشون کنیم.به راحتی میتونیم حذفشون کنیم ولی ممکنه برامون گرون تموم بشه به قیمت مصدومیت بازیکنای کلیدی.اینجاست که به نظر من افلایی میتونه ناجی تیم باشه.الان 2 هفته است داره باتیم تمرین میکنه و فکر کنم به امادگی نسبی برای بازی جلوی چلسی و لوانته رسیده باشه.ایکوئنکا هم رو فرم هست خیلی میتونه توی دوبازی حساس روبرو کمک کنه. من ترکیب بازی با لوانته رو این پیشبینی میکنم.

والدز
ادریانو......پیکه........ماسکران و.......الوز
بوسکتس
تیاگو......سسک
ایکوئنکا.......مسی........افلایی

البته افلایی رو بعید میدونم ولی واقعا میتونه نتیجه لالیگا رو افلایی تغییر بده چون نیاز است هست که محروم و مصدوم برای الکلاسیکو ندیم.لوانته تیمی هست که رئال رو شکست داده.امیدوارم با نتیجه سنگین بزنیمش تا رئالی ها جایگاهشون رو بیشتر بفهمن.در مورد اتلتیکو هم گفتم اونا توان گرفتن امتیاز از رئال رو ندارن.من به اسپورتینگ بیشتر امیدوارم

fcb10
04-12-2012, 14:05
رونالدو برای هتریک معمولا چشمش به سوته داوره..!

در هتریک های رونالدو همیشه ی پای یک پنالتی در میان است.. باور ندارید این آمار فصل هتریک های دو بازیکن است..
رونالدو در این فصل 7 هتریک کرده که تو 5 بازیش گلی از روی پنالتی داشته ولی مسی در این فصل 9 هتریک داشته که تو 3تاش گلی از روی پنالتی زده شده..!

هتریک رونالدو با پنالتی:
Atlético Madrid 1 - 4 Real Madrid
Real Madrid 4 - 2 Levante
Sevilla 2 - 6 Real Madrid
Real Madrid 7 - 1 Osasuna
Real Madrid 6 - 2 Rayo Vallecano

هتریک رونالدو بی پنالتی:
Málaga 0 - 4 Real Madrid
Real Zaragoza 0 - 6 Real Madrid

هتریک مسی با پنالتی:
Switzerland 1 - 3 Argentina
Viktoria Plzeň 0 - 4 Barcelona
Barcelona 5 - 0 Mallorca

هتریک مسی بی پنالتی:
Barcelona 5 - 3 Granada
Barcelona 7 - 1 Bayer Leverkusen
Barcelona 5 - 1 Valencia
Málaga 1 - 4 Barcelona
Barcelona 5 - 0 Atlético Madrid
Barcelona 8 - 0 Osasuna

تفاوت را احساس کنید.. یکی با تصمیم داور هتریک می کند و یکی با نبوغ و تیزهوشیش..!

spiderkiller
04-12-2012, 14:11
همین الان سایت رسمی باشگاه اعلام کرد افلایی کاملا اماده شرکت در بازی با لوانته هست و کاملا امادگی بازی داره.خوشبختانه توی حساس ترین نقطه فصل برگشت.

spbarcelona
04-12-2012, 16:21
اگه چشماتون رو باز کنید و دیدتون رو بهتر کنید می بینید مسی هم مثل گل دیشب رونالدو گل زده.
تازه به غیر از این سرعت و تکنیک مسی از نظر من فوق العاده تر از رونالدوست.
قدرت تکنیکی و تیمی بارسا هم که در دنیا رقیب نداره. بدون شکheey::

Gerard Pique3
04-12-2012, 16:38
دیشب دیدین که بازیکنان اتلتیکو مادرید چقدر از ریالی ها ترسیده بودن که باعث شد پنالدو اونجوری بهش گل بزنه
به هر حال تو باسک ما مثل اتلتیکو مادرید بازی نمیکنیم ، قطعا ریال رو تو اون بازی به دردسر میندازیم و پنالدو هم منتظر هوووووووووو شدنش باشه
زنده باد باسککاتالونیا

saeid_8992
04-12-2012, 16:47
سلام
دیشب من بازیو کامل دیدم اتلتیکو اصلا خوب بازی نکرد رئال خیلی خوب از جلو پرس انجام داد ولی وقتی گل مساوی خوردن از قیافه مورینیو معلود بود که خیلی ترسیده واقعا باید قبول کرد که این بازیو رونالدو برای رئال در اورد وگر نه میشه گفت که رئال به مشکل بر میخورد و کارش سخت میشود چون نه هیگواین و نه بنزما مرد این بازی نبودن حالا باید دید در ادامه چه خواهد شد؟

spbarcelona
04-12-2012, 17:49
شاید از نظر بعضی از شما دوستان رئالی مسی تکنیکی تر از رونالدو نباشه:fek konam:
اما همونطور که می بینید لیونل بیخود سه سال توپ طلا رو کسب نکرده دوست عزیز خب حتما چیرهای بهتری داشته دیگه:eyvalla:

saeid_8992
04-12-2012, 19:17
دوستان وبرادران عزیزبه عنوان یه برادر کوچیک ازشما خواهش میکنم اگه کسی توهین کرد شما جواب ندین
اگه کسی ادعا داره تیمی یا بازیکنی از تیم یا بازیکن شما بهتره با دلیل ومدرک دفاع کنین از تیم وبازیکنتون

مرسی

flavia
04-12-2012, 20:44
من کاملا با اقا سعید موافقم!!!

من کلا اهل زیاد پست دادن نیستم ولی از اونجاییکه به دلیل حساس شدن رقابتها گاهی دعواها بین طرفدارای دو تیم با حتی طرفدارهای یه تیم زیادی بالا میگیره تصمیم گرفتم با یه پست طولانی نظرمو بگم...از قبلش هم بابت طولانی بودن پست و گرفتن وقتتون عذر می خوام:

نمیدونم چرا ما(منظورم هم بارسایی هاو هم رئالی هاس) بلد نیستیم درست بحث کنیم و از تیمامون دفاع کنیم؟
چرا بحثهامون همیشه به دعوا و فحشو و قهرو اینا ختم میشه؟
اگر قراره از تیم و بازیکنامون دفاع کنیم با دلیل و سند دفاع کنیم نه با سفسطه و دعوا!!!
و البته نه با تخریب شخصیت تیم ها و بازیکنای همدیگه!!!

اگه مسی و بارسا خوبه دلیل نمیشه رونالدو و رئال بد باشه و بالعکس...
اصلا این قضیه که خوبیه تیم و بازیکنی دلیل بر بد بودن تیم و بازیکن رقیبشه درست نیست...

بارسا و رئال جفتشون تیم های فوق العاده ای هستن تعداد طرفداراشون هم این موضوعو اثبات می کنه...
اگر من طرفدار بارسا هستم دلیلش این نیس که رئال و سبکش بدن...
در واقع بین این دو تیم که بهترین های جهانن خوب و بدی وجود نداره، چون هردو عالین...
فقط یک دوره ای یکی بهتر از اونیکی میشه والبته هیچ وقت این برتری دائمی نیست و مدام بینشون در حال چرخشه...

من طرفدار بارسا شدم نه به خاطر اینکه تو این سالهای اخیر جامارو درو کرده...
طرفدارش شدم چون عاشق سبک بازیشم(تیکی تاکا)،چون به نظرم بازیکناش هم تو بازی هم تو اخلاق فوق العاده ان ، چون میبینم برای تک تک بازیکنای جوونش(که خودش پرورششون داده) ارزش قائله و بهشون فرصت درخشیدن میده و همین بازیکنای جوون خودشون در اینده مربی این تیم میشن...
و از همه مهمتر طرفدار بارسا شدم چون از دیدن بازیش لذت می برم و این همه هماهنگی و انسجام و تحسین می کنم و ملاک دوست داشتنمم جامها و قهرمانی ها نیست...

حالا اگر شخصی دیگه تمام ملاک های مورد علاقشو تو رئال دید و همون حسی که من به بارسا دارمو به رئال داشت یعنی یکی از ما حتما اشتباه می کنه و پس ما باید همش با هم بجنگیمو و تیما و بازیکنای همو تحقیر و تخریب کنیم؟؟؟

بهترین راه مقایسه دلیل و مدرکه نه دعوا و سفسطه، درصورتیم نتیجه میده که دو طرف تعصب زیادیشونو کنار بزارنو منطقی بحث کنن...

در ضمن همه ی ما فحشو بدو بیراهو حرفای رکیک بلدیم و فقط با به کار بردن یا نبردنشون شخصیت خودمونو به بقیه نشون میدیم...

اخر هم در مورد داوری:

دوستان فقط در صورتی در بازی هیچگونه ناداوری و اشتباهی نمیبینیم که خدا از سمت خداییش استعفا بده و بیاد داور بشه، پس تا وقتی داوری با آدماس ،اشتباه و خطا اجتناب ناپذیره،فقط گاهی زیاد میشه گاهی کم... پس لطفا داوری رو بهانه ی همیشگیه شکست تیمتون یا برد تیم رقیبتون نکنید که همه ی تیمها تا حالا هم از داوری ضرر دیدن و هم سود بردن(طرف صحبتم هم بارسایی ها و هم رئالیها هستن)...

ببخشید که پر حرفی کردم...

spbarcelona
04-12-2012, 21:06
دوست عزیز پیام دادان و کری خوندن تو تاپیک تیم های حریف خلاف قانون سایت هست. لطفا دیگه تکرار نشه.roz::

spiderkiller
04-12-2012, 22:09
من کاملا با اقا سعید موافقم!!!
...

حرف شما کاملا صحیح و درست.اصلش هم همینه که شما میگید ولی وقتی انسان قلبش رو در اختیار هرچیزی قرار بده چه یک انسان دیگه چه خدا چه یک تیم فوتبال چه یک عقیده اونوقت قسمتی از وجودش متعلق به اون موضوع میشه و انسان همیشه به چیزی که بهش علاقه داره غیرت پیدا میکنه.غیرت در زبان فارسی یعنی دفع تعلق خاطر غیر ،از محبوب.یعنی اگه عاشق خدا بودی و یکی به خدا توهین کرد درسته که از خدا کم نکرده ولی تو نمیتونی خودت رو کنترل کنی و باید جوابش رو بدی.همونطور که اگه یکی تو خیابون به مادر ادم یک چیزی بگه ادم برمیگرده اون طرفو ... .وقتی هم که ما به نسبت های متفاوت به یک تیم علاقه پیدا میکنیم حالا یک عده به خاطر جام و یک عده مثل شما به خاطر سبک و یکی مثل من به خاطر فلسفه اونوقت اگه یکی به تیم محبوبمون توهین کنه سکوت یعنی پزیرش توهین غیر و یعنی عدم دفع تعلق خاطر غیر از محبوب و وقتی انسان به چیزی غیرت نداشت مطمئن باش یعنی بهش علاقه نداره.وقتی یک طرف که تیمش هیچ فلسفه ای نداره هیچ سبکی نداره هیچ اندیشه ای نداره و مهمتر از همه هیچ شخصیتی نداره و میاد به تیم تو توهین میکنه مطمئن باش سکوت یعنی تیم تو هم مثل تیم اونه.من هم میدونم توهین رو نباید با توهین جواب داد اما یک عده کارشون از این حرفا گذشته.من به شخصه زندگیم بارسا هست.فکرم بارساست.ذهنم بارساست.دنیام بارساست شاید فکر کنید دیوانه باشم ولی من همیشه هروقت احساس خستگی میکنم به بارسا و بازیکناش فکر میکنم و ارامش پیدا میکنم.اونوقت شما از من انتظار داری یکی بیاد به تیم من توهین کنه و جوابش رو ندم؟ تقریبا غیر ممکن هست که کسی بتونه جایی که من باشم به بارسا توهین کنه چون حتی به قیمت هرچیزی حاضرم از عقیدم دفاع کنم

saeid_8992
04-12-2012, 22:24
هر کس بخواد به تیمی توهین کنه اولا فرهنگ وانسان بودن خودشو زیر سوال برده بعد ش تمام کسای که با اون هم عقیده هستن_ خیلی جمله ای قشنگی گفتی (یعنی اگه عاشق خدا بودی و یکی به خدا توهین کرد درسته که از خدا کم نکرده)(از اون حرفای بارسای بود مثه تیکی تاکا) هر چه که به تیم ما توهین کنن از تیم ما چیزی که کم نمیشه پس بیاین با متفاوت بودن جواب بدیم مثه تیم که ادعا داریم متفاوته پس باید هوادارش هم متفاوت باشه پس با کمک دوستان پیش به سوی متفاوت بودن

ایا شما بخاطر قهرمانی بارسا رو دوس دارین ایا شما مسی دوس دارین که گل بزنه بی تعارف من از موقعی که خودمو شناختم ارژانتینو دوس داشتم اخرین قهرمانی این تیم ماله کیه
ولی باور کنین اصلا علاقه من کم نشده بلکه هر روز بیشتر میشه
اصلا تیم ما بارسا امسال قهرمان نمیشه مسی جون اقای گل نمیشه مسی گل قشنگ نمیزنه مهم اینه که ما دوسشون داریم نه بخاطر قهرمانی نه به خاطر .............

flavia
04-12-2012, 22:55
اقا شهریار به هیچ وجه نگفتم در مقابلشون سکوت کنید...
فقط گفتم درست بحث کنید...ادم با درست بحث کردن بهتر می تونه از عقایدش دفاع کنه...
بحث خدارو گفتی ،اگه یکی بیاد جلو من به خدا با الفاظ رکیک اهانت کنه، اگه من هم با لحن اون و مثل اون باهاش دعوا کنم و بهش توهین کنم نه تنها نمیتونم قانعش کنم بلکه بیشتر منزجرش می کنم و باعث میشم دیگه حتی یه درصد هم به حرفام توجه نکنه...ولی اگه بخوام واقعا قانعش کنم راهش فقط با ارامش و منطق صحبت کردن و دلیل و برهان اوردنه...

در مورد فوتبال هم همینه ...اول از همه باید به طرف مقابلت نگاه کنی اگه شعور و منطق داشت باهاش درست حسابی و از راهش بحث کن ولی اگه شعور نداشت اصلا بحث نکن،یه مثله میگه که بحث و قانع کردن ادم نادون عبث ترین کار دنیاس... پس در مقابل ادم نادون بحث کردن فقط هدر دادن وقتو ناراحت کردنه اعصابه پس گاهی هم باید سکوت کرد...

گفتی مثلا اگه یکی تو خیابون به مادر ادم توهین کنه سکوت ادم دلیل بر پذیرش حرف اونه، من این حرفتونو خیلی قبول ندارم...

من یه دخترم تو همین خیابون تاحالا بدترین تیکه هارو بارم کردن...
حرصی که هر دفعه از این تیکه ها میخورم خیلی بیشتر از اون چیزیه که شما پسرا تصورشو بکنین...

حالا به نظر شما من برای دفاع از خودم باید مثل اونا برخورد کنم، مثل اونا حرفهای رکیک بزنم؟؟ اگه این حرفارو بزنم ارزش خودمو پایین نمیارم ومثل اونا نمیشم؟ و البته بهشون میدون برای بیشتر توهین کردن نمیدم؟ من با سکوتم حرفاشونو نمی پذیرم فقط با بی اعتنایی بهشون میفهمونم که حتی ارزش نگاه کردن هم ندارن...
گاهی سکوت بهترین راه در مقابل ادم های نادونه...

مطمئن باشید من هم مثل شما عاشق بارسا هستم و ازش دفاع میکنم ولی با همون روشی که لیاقتشو داره...

فرق بین مورینیو و سخنگوش و گواردیولا چیه؟؟ هر دو مربی های خوبین،فرق اصلی ادب و شخصیتشونه ...چیزی که ما بارساییها بهش میبالیم شخصیت گواردیولاس اینکه در جواب مورینیو و سخنگوش یا سکوت می کنه یا به محترمانه ترین شکل ممکن جوابشونو میده...چون میخواد شخصیت و ارزش تیمشو حفظ کنه وگرنه مثل مورینیو بودن و توهین کردن اسون ترین کار دنیاس ولی خود پپ گفت نمیخوام مثل مورینیو باشم و بازیکنا و باشگاهمو ناراحت کنم...

حالا شما بگو ما از گواردیولا بارسایی تر و با غیرت تریم؟؟؟

spiderkiller
04-12-2012, 23:03
دوستان حرفاتون کاملا صحیح هست.اگه با حرفام به عنوان دفاع از بارسا ناراحتتون کردم معذرت میخوام.بیایید باهم متفاوت باشیم از بقیه طرفدارا.بارسا باید با طرفداراش با همه دنیا فرق کنه. roz::

fcb10
04-12-2012, 23:08
حرف شما کاملا صحیح و درست.اصلش هم همینه که شما میگید ولی وقتی انسان قلبش رو در اختیار هرچیزی قرار بده چه یک انسان دیگه چه خدا چه یک تیم فوتبال چه یک عقیده اونوقت قسمتی از وجودش متعلق به اون موضوع میشه و انسان همیشه به چیزی که بهش علاقه داره غیرت پیدا میکنه.غیرت در زبان فارسی یعنی دفع تعلق خاطر غیر ،از محبوب.یعنی اگه عاشق خدا بودی و یکی به خدا توهین کرد درسته که از خدا کم نکرده ولی تو نمیتونی خودت رو کنترل کنی و باید جوابش رو بدی.همونطور که اگه یکی تو خیابون به مادر ادم یک چیزی بگه ادم برمیگرده اون طرفو ... .وقتی هم که ما به نسبت های متفاوت به یک تیم علاقه پیدا میکنیم حالا یک عده به خاطر جام و یک عده مثل شما به خاطر سبک و یکی مثل من به خاطر فلسفه اونوقت اگه یکی به تیم محبوبمون توهین کنه سکوت یعنی پزیرش توهین غیر و یعنی عدم دفع تعلق خاطر غیر از محبوب و وقتی انسان به چیزی غیرت نداشت مطمئن باش یعنی بهش علاقه نداره.وقتی یک طرف که تیمش هیچ فلسفه ای نداره هیچ سبکی نداره هیچ اندیشه ای نداره و مهمتر از همه هیچ شخصیتی نداره و میاد به تیم تو توهین میکنه مطمئن باش سکوت یعنی تیم تو هم مثل تیم اونه.من هم میدونم توهین رو نباید با توهین جواب داد اما یک عده کارشون از این حرفا گذشته.من به شخصه زندگیم بارسا هست.فکرم بارساست.ذهنم بارساست.دنیام بارساست شاید فکر کنید دیوانه باشم ولی من همیشه هروقت احساس خستگی میکنم به بارسا و بازیکناش فکر میکنم و ارامش پیدا میکنم.اونوقت شما از من انتظار داری یکی بیاد به تیم من توهین کنه و جوابش رو ندم؟ تقریبا غیر ممکن هست که کسی بتونه جایی که من باشم به بارسا توهین کنه چون حتی به قیمت هرچیزی حاضرم از عقیدم دفاع کنم

کاملا موافقم و تائید میکنم !
واقعا دردناکه وقتی میبینی کسایی که اولا 6 ماه نیست فوتبال نگاه میکنن ! و تازه هم من مطمئنم که به خاطر شخص خواصتی اومدن و طرفدار ... شدن ! بدون منطق حرفایی میزنن که واقعا هم آبروی تیمشون رو میبرن و هم نشون میدن که واقعا درک درستی از فوتبال ندارن ! خود من هم زندگیم با بارسا پیش میره و بارسارو به عنوان الگو برای خودم قرار دادم ! و بیشتر روز توی فکرشم !
مثلا امروز چند تا از هم کلاسیام بهم میگن دیشب بازیو دیدی ! عجب گلایی زد ... ! عمرن اگه بارسا بتونه از این کارا بکنه ! !! بهشون گفتم آخه .......... وقتی فرق بازی تیمی و بازی انفرادی رو نمیفهمید چرا ... خوری میکنید ! وقتی نفیهمید که نتیجه بازی دیشب رو تیمتون رقم نزد و با 5 دقیقه حمله حریف گل خوردید با چه رویی میاید همچین چیزی رو میگید ! ولی اونا حرف های منو نمیفهمن و انگاری توی یه دنیای دیگه سیر میکنن ! واقعا باید گفت خلایق هرچه لایق !!! واقعا دیش خیلی ناراحت بودم که چرا وقتم رو هدر دادم و نشتم همچین بازی بی ارزشی رو نگاه کردم و صبح از کم خوابی سر کلاس داشت خوابم میبرد! اگه خواستار دیدن همچین نوع بازی هایی بودم مینشتم لیگ داخلی خودمون رو نگاه میکردم ! واقعا اینو بدون تعصب و قصد میگم با اینکه من خیلی خیلی کم بازی های داخلی رو میبینم ولی تیم سپاهان یا فولا خیلی بازی هاشون با کیفیت تره بازی بود که دیشب دیدم ! حد اقل برای چند لحظه میشه تاکتیک رو حس کرد !!

saeid_8992
04-12-2012, 23:23
خیلی طبیعیه که شخص اماتورم بشینه نکاه کنه میدونه که تیم بارسا فلسفه بازیش چیزه دیگس ایا زلاتان کم بازیکنیه چرا نتونست با بارسا وقف پیدا کنه بخاطر اینکه بارسا بازیکن محور نیست یه وقت رسید رونالدینیو رو فروخت اتوو رو فروخت زلاتان شاید فردا روزی هم مسی رو بفروشه این فلسفه کاریه بارساست ولی خوب مادرید بیشتر جذب ستاره است فلسفه این تیم تا حای که حافظه یاری کنه مادرید پر بوده از ستاره الانم رونالدو واسشون گل میزنه به نظر شما اگه رونالدو نبود ایا مادرید اینقدر درخشش داشت اگه مسی اینجور یه تنه تیمو به جلو میبره به خاطر مصدومیت بازیکناس ویا_افلای_چند بازی در میون میبینید که یا ژاوی یا اینیستا مصدومه
اساس کاره بارسا بر کاره گروهیه یعنی اگه ستاره تو این تیم باشه باید تو سیستم بارسا حل بشه
ولی اساس کاره مادریدیا ستاره است البته نباید غافل شد که مورینیو هم واسه مادربد بد کار نکرده

flavia
04-12-2012, 23:25
من که اصلا بازیهای رئالو نگاه نمی کنم چون سبک بازیشونو دوست ندارمentezar::
در عوض بازی های بارسارو با هر بدبختیی باشه می بینم...:eyvalla:
یه بار فردا صبحش امتحان اخر ترم بود منم یک کلام تو طول ترم نخونده بودم ...اون روزم به خاطر بازی بارسا اینقدر هیجان و استرس داشتم نتوتنستم هیچی بخونم...
گذاشتم ساعت 2:15 وقتی بازی تموم شد و بارسا برد وخیالم راحت شد تازه شروع کردم خوندن...:nishkhand:
تا ساعت 5 صبح خوندم 45 دقیقه خوابیم بعدم پاشدم رفتم امتحان دادم...
سر امتخان اینقدر خوابم میومد که گاهی که پلک می زدم یادم می رفت چشمامو باز کنم...heee::
ولی اصلا پشیمون نیستم به دیدن بازی بارسا می ارزید..lay_;;

saeid_8992
04-12-2012, 23:31
از بازیه اخر شب نگو که من سرباز بودم وقتی خونه بودم تا 2یا 3 بیدار بودم واسه بارسا یا جام ملتهای امریکای جنوبی بعد ساعت 6 صبح میرفتم پادگان عجب روزای بود به عشق بارسا ارژانتین چفدر تو پادگان جیم زدیم اضافه خدمتا رو بگو :bia baghalam:ولی اینو همیشه گفتم:shogh: viva BARCAroz:: viva ARGENTINA

fcb10
04-12-2012, 23:33
خیلی طبیعیه که شخص اماتورم بشینه نکاه کنه میدونه که تیم بارسا فلسفه بازیش چیزه دیگس ایا زلاتان کم بازیکنیه چرا نتونست با بارسا وقف پیدا کنه بخاطر اینکه بارسا بازیکن محور نیست یه وقت رسید رونالدینیو رو فروخت اتوو رو فروخت زلاتان شاید فردا روزی هم مسی رو بفروشه این فلسفه کاریه بارساست ولی خوب مادرید بیشتر جذب ستاره است فلسفه این تیم تا حای که حافظه یاری کنه مادرید پر بوده از ستاره الانم رونالدو واسشون گل میزنه به نظر شما اگه رونالدو نبود ایا مادرید اینقدر درخشش داشت اگه مسی اینجور یه تنه تیمو به جلو میبره به خاطر مصدومیت بازیکناس ویا_افلای_چند بازی در میون میبینید که یا ژاوی یا اینیستا مصدومه
اساس کاره بارسا بر کاره گروهیه یعنی اگه ستاره تو این تیم باشه باید تو سیستم بارسا حل بشه
ولی اساس کاره مادریدیا ستاره است البته نباید غافل شد که مورینیو هم واسه مادربد بد کار نکرده

یکی از دلایل خرید های بیش از حد رئال نداشتن فلسفه هست ! چون تیم ساختار از پیش تعین شده ای نداره و از سیاست خواصی پیروی نمیکنن و تصمیم گیری هاشون بدون برنامه ریزیه و رو میارن به تامین کردن نیاز هاشون از هر راهی مثل خرید و فروش های بی منطق و عجولانه !

بهتر دیگه بحث بیخود حریف رو تموم کنیم !

spiderkiller
04-12-2012, 23:34
من که کلا روزایی که بارسا بازی داره بیخیال زندگی میشم.حقیقتا این عشق من به بارسا خوب شد بعد از کنکورم بیشتر شد چون الان دیگه یک کلمه هم درس نمیخونم اگه اونموقع اینطوری عاشق بارسا میشدم الان سربازی بودم.

spiderkiller
04-12-2012, 23:36
از بازیه اخر شب نگو که من سرباز بودم وقتی خونه بودم تا 2یا 3 بیدار بودم واسه بارسا یا جام ملتهای امریکای جنوبی بعد ساعت 6 صبح میرفتم پادگان عجب روزای بود به عشق بارسا ارژانتین چفدر تو پادگان جیم زدیم اضافه خدمتا رو بگو :bia baghalam:ولی اینو همیشه گفتم:shogh: viva BARCAroz:: viva ARGENTINA
اخر شب؟ من برای بازی های کوپا امریکا تا ساعت 6 صبح بیدار مینشستم فقط برای دیدن مسی چون دو ماه بود ندیده بودمش.واقعا عجب حالی میداد.الکسیس و مسی رو میدیدم بعد که میخوابیدم ساعت 6 صبح بود.:jeddiiiii:

ManUtd
04-12-2012, 23:41
نمیدونم چرا ما(منظورم هم بارسایی هاو هم رئالی هاس) بلد نیستیم درست بحث کنیم و از تیمامون دفاع کنیم؟
چرا بحثهامون همیشه به دعوا و فحشو و قهرو اینا ختم میشه؟
اگر قراره از تیم و بازیکنامون دفاع کنیم با دلیل و سند دفاع کنیم نه با سفسطه و دعوا!!!
و البته نه با تخریب شخصیت تیم ها و بازیکنای همدیگه!!!

اگه مسی و بارسا خوبه دلیل نمیشه رونالدو و رئال بد باشه و بالعکس...
اصلا این قضیه که خوبیه تیم و بازیکنی دلیل بر بد بودن تیم و بازیکن رقیبشه درست نیست...

بارسا و رئال جفتشون تیم های فوق العاده ای هستن تعداد طرفداراشون هم این موضوعو اثبات می کنه...
اگر من طرفدار بارسا هستم دلیلش این نیس که رئال و سبکش بدن...
در واقع بین این دو تیم که بهترین های جهانن خوب و بدی وجود نداره، چون هردو عالین...
فقط یک دوره ای یکی بهتر از اونیکی میشه والبته هیچ وقت این برتری دائمی نیست و مدام بینشون در حال چرخشه...

من طرفدار بارسا شدم نه به خاطر اینکه تو این سالهای اخیر جامارو درو کرده...
طرفدارش شدم چون عاشق سبک بازیشم(تیکی تاکا)،چون به نظرم بازیکناش هم تو بازی هم تو اخلاق فوق العاده ان ، چون میبینم برای تک تک بازیکنای جوونش(که خودش پرورششون داده) ارزش قائله و بهشون فرصت درخشیدن میده و همین بازیکنای جوون خودشون در اینده مربی این تیم میشن...
و از همه مهمتر طرفدار بارسا شدم چون از دیدن بازیش لذت می برم و این همه هماهنگی و انسجام و تحسین می کنم و ملاک دوست داشتنمم جامها و قهرمانی ها نیست...

حالا اگر شخصی دیگه تمام ملاک های مورد علاقشو تو رئال دید و همون حسی که من به بارسا دارمو به رئال داشت یعنی یکی از ما حتما اشتباه می کنه و پس ما باید همش با هم بجنگیمو و تیما و بازیکنای همو تحقیر و تخریب کنیم؟؟؟

بهترین راه مقایسه دلیل و مدرکه نه دعوا و سفسطه، درصورتیم نتیجه میده که دو طرف تعصب زیادیشونو کنار بزارنو منطقی بحث کنن...

در ضمن همه ی ما فحشو بدو بیراهو حرفای رکیک بلدیم و فقط با به کار بردن یا نبردنشون شخصیت خودمونو به بقیه نشون میدیم...

اقا شهریار به هیچ وجه نگفتم در مقابلشون سکوت کنید...
فقط گفتم درست بحث کنید...ادم با درست بحث کردن بهتر می تونه از عقایدش دفاع کنه...
بحث خدارو گفتی ،اگه یکی بیاد جلو من به خدا با الفاظ رکیک اهانت کنه، اگه من هم با لحن اون و مثل اون باهاش دعوا کنم و بهش توهین کنم نه تنها نمیتونم قانعش کنم بلکه بیشتر منزجرش می کنم و باعث میشم دیگه حتی یه درصد هم به حرفام توجه نکنه...ولی اگه بخوام واقعا قانعش کنم راهش فقط با ارامش و منطق صحبت کردن و دلیل و برهان اوردنه...

در مورد فوتبال هم همینه ...اول از همه باید به طرف مقابلت نگاه کنی اگه شعور و منطق داشت باهاش درست حسابی و از راهش بحث کن ولی اگه شعور نداشت اصلا بحث نکن،یه مثله میگه که بحث و قانع کردن ادم نادون عبث ترین کار دنیاس... پس در مقابل ادم نادون بحث کردن فقط هدر دادن وقتو ناراحت کردنه اعصابه پس گاهی هم باید سکوت کرد...

گفتی مثلا اگه یکی تو خیابون به مادر ادم توهین کنه سکوت ادم دلیل بر پذیرش حرف اونه، من این حرفتونو خیلی قبول ندارم...

من یه دخترم تو همین خیابون تاحالا بدترین تیکه هارو بارم کردن...
حرصی که هر دفعه از این تیکه ها میخورم خیلی بیشتر از اون چیزیه که شما پسرا تصورشو بکنین...

حالا به نظر شما من برای دفاع از خودم باید مثل اونا برخورد کنم، مثل اونا حرفهای رکیک بزنم؟؟ اگه این حرفارو بزنم ارزش خودمو پایین نمیارم ومثل اونا نمیشم؟ و البته بهشون میدون برای بیشتر توهین کردن نمیدم؟ من با سکوتم حرفاشونو نمی پذیرم فقط با بی اعتنایی بهشون میفهمونم که حتی ارزش نگاه کردن هم ندارن...
گاهی سکوت بهترین راه در مقابل ادم های نادونه...

مطمئن باشید من هم مثل شما عاشق بارسا هستم و ازش دفاع میکنم ولی با همون روشی که لیاقتشو داره...

فرق بین مورینیو و سخنگوش و گواردیولا چیه؟؟ هر دو مربی های خوبین،فرق اصلی ادب و شخصیتشونه ...چیزی که ما بارساییها بهش میبالیم شخصیت گواردیولاس اینکه در جواب مورینیو و سخنگوش یا سکوت می کنه یا به محترمانه ترین شکل ممکن جوابشونو میده...چون میخواد شخصیت و ارزش تیمشو حفظ کنه وگرنه مثل مورینیو بودن و توهین کردن اسون ترین کار دنیاس ولی خود پپ گفت نمیخوام مثل مورینیو باشم و بازیکنا و باشگاهمو ناراحت کنم...

حالا شما بگو ما از گواردیولا بارسایی تر و با غیرت تریم؟؟؟

فكر كنم اين منطقي ترين نظري بود كه تاحالا تو اين فروم بين هواداراي رئال و بارسا ديده بودم ! شايد بارها شده كه خودم از سر لج و لجبازي تو بحث هاي مربوط به اين دو تيم شركت كردم و شايد حرفام حق نبوده بعضي مواقع ! اين چيزيه كه شايد همه ما بهش دچار باشيم.
من كه طرفدار رئال هستم چرا بايد منكر بازي خوب مسي و بارسا باشم ؟! خداوكيلي جز اعصاب خوردي چيزي واسه آدم نداره ! اينكه به جون هم بيفتيم ! وقتي اتحاد بارسا و غيرت بازيكناي اين تيمو ميبينم چرا بايد منكرش بشم؟!
با اين دوست عزيز موافقم كه هركسي به دلايلي طرفدار يه تيم ميشه ,‌ و اينه كه فوتبالو زيبا ميكنه !
من خودم طرفدار منچستر هستم و دلايل بسياري هم دارم و از وقتي 8 9 سالم بود بازيهاشو ميبينم . طفداري من از رئال به 2 3 سال پيش برميگرده كه بازيكن مورد علاقه من رونالدو به رئال رفت و از اون موقع دوست داشتم اين بازيكن موفق باشه و در نتيجه رئال . همين !
بحث كريس مسي ديگه همه مارو خسته كرده ! انصافا هردو خوب هستند و خصوصيات منحصر به فردي دارند ! حالا هر كسي نسبت به سليقه اي كه داره يكي از اين دورو دوست داره !
اينكه رونالدو پنالتي گل زد و مسي چطوري زد و ...... خداوكيلي يعني چي؟! فصل قبل رونالدو آقاي گل شد و كفش طلا رو گرفت حالا حتي اگه 39 تاشو هم پنالتي زده باشه ! مسي هم با اينكه كمتر تو ليگ گل زد ولي به خاطر بازي تاثيرگذارترش بهترين بازيكن جهان شد ! بلاخره پنالتي واسه هر تيمي گرفته ميشه و پنالتي زن اون تيم ميره پشت توپ ! حالا ميشه به خاطر اين مسئله كوچيك اين حرفارو بگيم؟!
ميدونم شايد بعضي از شما بازم بداشت بدي داشته باشيد ولي من واسه بار چندم ميخوام بگم ميشه بارسايي ها و رئالي هاي هم مثل طرفداراي بقيه تيمهاي با هم صحبت و بحث منطقي داشته باشند و همو به خاطر هيچ و پوچ نرنجونند !

spbarcelona
04-12-2012, 23:42
حالا خوبه بعد مدت ها رونالدو یه هتریک کردا وگرنه...
ای بابا یه هتریکه دیگه اینقدر بیخود رونالدو رو بزرگ نکنید. گویا قراره بهترین بازیکن دنیا هم بکنینش نه:jeddiiiii::khandeeeee bahal:
این افتخار حالا حالاها مختص لیونل هست عزیز
ما که قهرمان کوپا و لیگ قهرمانان انشاالله میشیم برا لالیگا هم تلاش می کنیم نشد لابد دیگه قسمت نبوده دیگه.:shogh:

fcb10
04-12-2012, 23:42
منم واسه کوپا بیدار بودم ! مخصوصا اون بازی که آرژانتین حذف شد دیگه خوابم نبرد crying::-

آقا فقط یه چیز بگم یکم بخندیم ! الان یکی از بچه های رئال نوشته دیش رئال واقعا عالی بازی کرد ! :khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

من سمت تاپیکشون نمیرم ولی الان به یه دلیل رفتم ...! خیلی هم خندیدم lagh::

saeid_8992
04-12-2012, 23:48
فكر كنم اين منطقي ترين نظري بود كه تاحالا تو اين فروم بين هواداراي رئال و بارسا ديده بودم ! شايد بارها شده كه خودم از سر لج و لجبازي تو بحث هاي مربوط به اين دو تيم شركت كردم و شايد حرفام حق نبوده بعضي مواقع ! اين چيزيه كه شايد همه ما بهش دچار باشيم.
من كه طرفدار رئال هستم چرا بايد منكر بازي خوب مسي و بارسا باشم ؟! خداوكيلي جز اعصاب خوردي چيزي واسه آدم نداره ! اينكه به جون هم بيفتيم ! وقتي اتحاد بارسا و غيرت بازيكناي اين تيمو ميبينم چرا بايد منكرش بشم؟!
با اين دوست عزيز موافقم كه هركسي به دلايلي طرفدار يه تيم ميشه ,‌ و اينه كه فوتبالو زيبا ميكنه !
من خودم طرفدار منچستر هستم و دلايل بسياري هم دارم و از وقتي 8 9 سالم بود بازيهاشو ميبينم . طفداري من از رئال به 2 3 سال پيش برميگرده كه بازيكن مورد علاقه من رونالدو به رئال رفت و از اون موقع دوست داشتم اين بازيكن موفق باشه و در نتيجه رئال . همين !
بحث كريس مسي ديگه همه مارو خسته كرده ! انصافا هردو خوب هستند و خصوصيات منحصر به فردي دارند ! حالا هر كسي نسبت به سليقه اي كه داره يكي از اين دورو دوست داره !
اينكه رونالدو پنالتي گل زد و مسي چطوري زد و ...... خداوكيلي يعني چي؟! فصل قبل رونالدو آقاي گل شد و كفش طلا رو گرفت حالا حتي اگه 39 تاشو هم پنالتي زده باشه ! مسي هم با اينكه كمتر تو ليگ گل زد ولي به خاطر بازي تاثيرگذارترش بهترين بازيكن جهان شد ! بلاخره پنالتي واسه هر تيمي گرفته ميشه و پنالتي زن اون تيم ميره پشت توپ ! حالا ميشه به خاطر اين مسئله كوچيك اين حرفارو بگيم؟!
ميدونم شايد بعضي از شما بازم بداشت بدي داشته باشيد ولي من واسه بار چندم ميخوام بگم ميشه بارسايي ها و رئالي هاي هم مثل طرفداراي بقيه تيمهاي با هم صحبت و بحث منطقي داشته باشند و همو به خاطر هيچ و پوچ نرنجونند !

با عرض شرمندگی میشه گفت با هم بحث نداشته باشن خیلی بهتره من خودمو میگم نمیخوام به کسی توهین کنم ولی هنوز به اون حد نرسیدم که بخوام با طر ف مقابل بحث کنم پس بزارید دوستان همون کری خودشونو بخونن ولی ما طرفدارای بارسا میخوایم متفاوت تر کری بخونیم در ضمن خوب میخوای 2 گروهو بندازی جون هم (شوخی)
یعنی اگه کریس میومد بارسا الن بارسای بودی دیگه:soal:

spiderkiller
04-12-2012, 23:50
ميخوام بگم ميشه بارسايي ها و رئالي هاي هم مثل طرفداراي بقيه تيمهاي با هم صحبت و بحث منطقي داشته باشند و همو به خاطر هيچ و پوچ نرنجونند !

ببین داداش بحث ما با بقیه تیما فرق داره.بحث بارسا و رئال مثل یونایتد و چلسی نیست.بحث ما مثل اینتر و یووه نیست.بحث ما بایرن دورتموند نیست.بحث درگیری ما از سال 1910 شکل گرفت یعنی سال تاسیس رئال که 11 سال بعد از بارسا تاسیس شد فقط به این مقصود که ایالت کاتالونیا قهرمان نداشته باشه برای همین رئال رو ساختن با بودجه دولتی تا جلوی انقلابی ها رو بگیرن برای این میگم بین ما تا قیامت فقط دشمنی وجود داره.دوستی های موقت هم فقط به خاطر هم وطن بودن و هم زبان بودن ما هست وگرنه همه جای دنیا بین رئال و بارسا فقط خون حرف میزنه.توی این انجمن هم همینطوره.

ManUtd
04-13-2012, 00:01
جواب شما مثل اين ميمونه كه يكي دستشو دراز كنه كه با شما دست بده ولي شما اينو رد كنيد ! نميدونم چرا اين بار فكر كردم ميتونم حسن نظرمو برسونم ولي مثل اينكه بازم اشتباه كردم ! به هر حال من از مرام همه شما لذت بردم .
غرور خودمو زير پا گذاشتم اومدم اينارو گفتم ! ولي بازم اشكال نداره !
غيرت و تعصب يه طرف مردونگي و مرام هم يه طرف ! حرفي نيست فقط ميتونم بگم دلمو شكستي با اين حرفت(شهريار)

flavia
04-13-2012, 00:06
اوه اوه اوه...پرچم قرمز بالا اوضاع داره خطری میشه!!!:sigar:
حق با اقا شهریاره موضوع کشمکش بارسا و رئال به جنگ های تاریخی قبلشون برمی گرده ولی این دلیل نمیشه که نسل الانشون نتونن با هم دو کلوم حرف بزنن...
حتما اطلاع دارین که کاسیاس و ژاوی با وجود کاتالانی و مادریدی بودنشون باهم دوستن،پس دوست بودن در همچین شرایطی هم امکان پذیره...
چه برسه به ما که نه از نسل اونهاییم نه هم زبونشونیم...

spiderkiller
04-13-2012, 00:12
دوستان بارسایی گوش کنید.من همینجا از داداش گلم که تو این انجمن از همه به من نزدیک تر هست معذرت میخوام.داداش سعید امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی ولی من ازت در هر صورت معذرت میخوام.توی این انجمن هیچکس مثل سعید به من کمک نکرده.من خیلی بهش مدیونم تا حدی که اگه بهم بگه از انجمن برم میرم.امیدوارم از من به دل نگرفته باشه.

ManUtd
04-13-2012, 00:43
دوستان بارسایی گوش کنید.من همینجا از داداش گلم که تو این انجمن از همه به من نزدیک تر هست معذرت میخوام.داداش سعید امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی ولی من ازت در هر صورت معذرت میخوام.توی این انجمن هیچکس مثل سعید به من کمک نکرده.من خیلی بهش مدیونم تا حدی که اگه بهم بگه از انجمن برم میرم.امیدوارم از من به دل نگرفته باشه.

داداش نيازي به عذر خواهي نيست !
من تنها چيزي كه از حرفاي شما فهميدم اين بود كه تيمتو دوست داري .
نظر لطفته.
شهريار من هيچ وقت نميگم از انجمن بري ! اگه بارسايي تو سايت نباشه مطئن باش ديگه بحثي در مورد اين دو تيم نخواهد بود !
يادته يه بار ميخواستي واسه هميشه بري ازت خواهش كردم كه اين كارو نكني‌ !
به خدا وقتي اون جوابو خوندم يه لحظه احساس خيلي بدي بهم دست داد ! له شدم !
ولي اينا همه فراموش ميشه ! چيزي كه ميمونه دوستي هست !
شهريار از تو و همه بارسايي ها و رئالي ها ميخوام يه كم مراعات كنيد ! به خدا حيفه ! حيف دوستيمونه ! حيف اين روزاست ! احترام يه چيزه متقابله ! اگه يه بارسايي بياد تايپيك رئال و ببينه دارند به تيمش توهين ميكنند تحريك ميشه و برعكس ! پس تورو خدا از اين به بعد جاي كوچيك جلوه دادن حريف بحث منطقي راه بندازين تا به صورت آزاد رئالي و بارسايي با هم بحث كنيم !
نميدونم شايد بعضي ها اينو دوست نداشته باشن ولي لطفا توهين و تخريب تيم حريفو بزاريد كنار ! واسه رئالي ها و خودم هم ميگم ! يا اگه كسي چيزي گفت سكوت كنيد تا به اشتباهش پي ببره ! مطمئن باشيد ديگه اينكارو نميكنه .

AL1reZA
04-13-2012, 00:52
خواستم منم نظرمو بگم هر چند میدونم داش شهریار دوست نداره من اینجا پست بدم
و آخرین پستمه چون داش شهریار این جوری می خواد.
دو تیم رئال و بارسا از همون اول با هم مشکل داشتن طوری که هوادارای 2 تیم در قسمت های جهان هم باعث شده با هم دعوا داشته باشن
من به شخصی دوست ندارم از بارسا و بازیکناش بد بگم یا یه چیزی بگم که ناراحت شن
ولی چون به قول شهریار چیزی هست به نام غیرت.غیرت باعث میشه از کوچکترین حرفی ناراحت بشن و بحث به دعوا بکشه
من معتقدم که اگه از همون اول رابطه بچه ها خوب باشه هیچ وقت به دعوا نمی کشه.
و دوستی باعث میشه از حق نگذریم و کاملا منطقی و با مدرک صحبت کنیم طوری که هردو لذت ببریم و افتخار کنیم به دو تیم اسپانیا که در دنیا بی رقیبن
من خودم بازی های بارسا رو نگاه می کنم و لذت میبرم چون تی کی تاکا رو دوست دارم
من در بازی های فوتبالی کامپیوتری هم بیشتر وقت ها بارسا رو بر می دارم چون تی کی تا کارو دوست دارم
ولی دعواهایی که میان هواداران هست باعث میشه دیگه لذت نبرم و بدم بیاد
من با این همه دعوا مخالفم
مثلا اگه من به مسی توهین کنم چون شهریار رو مسی غیرت داره نمی تونه جواب نده و به بازیکن محبوب من توهین می کنه این بحث همین طوری پیش میره دا دعوا و فحش کشی بشه
خوب به قول سعید چرا باید این طوری بشه؟ یعنی نمیشه یه بحث درست و بدون دعوا کرد؟
به نظرم تا وقتی رابطه بچه ها خوب نشه و همدیگرو نشناسیم بحث هامون به دعوا کشیده میشه.
همگی باید تلاش کنیم اول رابطمونو خوب کنیم و بعد اگه دوست داشتیم بحثی در مورده تیمامون انجام بدیم.
امیدوارم روزی رابطه ها درست بشه
بازم از دوستان معذرت می خوام که اینجا پست دادم
با تشکر

spiderkiller
04-13-2012, 00:59
اخه مگه ما حدود 3 ماه نبود که اصلا کاری به کار هم نداشتیم؟ حدود 3 ماه هیچکس نه از رئال نه بارسا اخطار نگرفت و هیچکس از کسی دلخور نبود.همه با هم دوست بودیم تا اینکه چند تا عضو تازه به انجمن اومدن هم طرفدار رئال و بارسا.اونا با قوانین اشنا نبودن و یک سری چیزا گفتن که قضیه از بازی با میلان شروع شد.همیشه همینه.الانم برای 2-3 ماه همه چیز میره به ارامش و بعد دوباره چند تا عضو جدید میان یک بحث راه میندازن ما هم مجبور میشیم دخالت کنیم.من سابقه نداشته تو 5 روز 3تا اخطار بگیرم.من به خاطر این بحثای مسخره به بهترین دوستم تو انجمن یک چیزی میگم که ناراحت میشه و این داستان همچنان ادامه داره.اگه هرکسی که امروز عضو میشه یا فردا بدون ما روز قبلش چه قدر درگیری داشتیم برای دوست بودن دیگه این مشکلات امروز پیش نمیاد.متاسفانه.

fcb10
04-13-2012, 01:00
داش علیرضا ما از امدنت به تاپیکمون خوشحالم میشیم ! چون وقتی یکی از رئالی های اصیل و پایه ای سایت بیاد به تاپیک رقیب نشون دهنده فهم و درک درستش بدون مسائل حاشیه ایه ! و بقیه هم به پیروی ازش رفتار های بدشون رو کنار میزارن و روابط پاک تر میشه !

دستت درد نکه که پست دادی roz::

CRISTIANO-FARSHAD
04-13-2012, 01:05
ببخشید اینجا پست میدم! ولی به نظر من باید یک جور فرهنگ سازی بکنیم که ادم مجبور نباشه که تو تایپک مثلا بارسا یا رئال نتونه نظر بده . من خودم چند بار میخواستم پست بدم در مورد بازیهای بارسا تازه میخواستم تعریف کنم و.......... ولی یک بار که پست دادم یکی گفت تو به عنوان یک میلانی و رئالی بار اخرت باشه اینجا پست میدی. به هر حال امیدوارم یک جو درست بشه که هم دوستی باشه هم این محدودیتها نباشه

ManUtd
04-13-2012, 01:09
اخه مگه ما حدود 3 ماه نبود که اصلا کاری به کار هم نداشتیم؟ حدود 3 ماه هیچکس نه از رئال نه بارسا اخطار نگرفت و هیچکس از کسی دلخور نبود.همه با هم دوست بودیم تا اینکه چند تا عضو تازه به انجمن اومدن هم طرفدار رئال و بارسا.اونا با قوانین اشنا نبودن و یک سری چیزا گفتن که قضیه از بازی با میلان شروع شد.همیشه همینه.الانم برای 2-3 ماه همه چیز میره به ارامش و بعد دوباره چند تا عضو جدید میان یک بحث راه میندازن ما هم مجبور میشیم دخالت کنیم.من سابقه نداشته تو 5 روز 3تا اخطار بگیرم.من به خاطر این بحثای مسخره به بهترین دوستم تو انجمن یک چیزی میگم که ناراحت میشه و این داستان همچنان ادامه داره.اگه هرکسی که امروز عضو میشه یا فردا بدون ما روز قبلش چه قدر درگیری داشتیم برای دوست بودن دیگه این مشکلات امروز پیش نمیاد.متاسفانه.

داداش واسه حل اين مشكل بايد همه همكاري كنيم ! اگه يه رئالي تازه وارد اومد به بارسا توهين كرد من يا عليرضا يا بقيه رئالي ها بايد باهاش صحبت كنيم و قانعش كنيم اين كارو نكنه ! اينجوري خيلي بهتره . و اگه يه بارسايي تازه وارد اين كارو كرد شما هم همين كارو بكنيد !
به خدا طوري ميشه كه اين مسئله يه فرهنگ ميشه و همه بهش احترام ميزارن ! اينكه هر تيمي قابل احترامه.
اعصاب كسي خرد نميشه و كسي ناراحت نميشه ! مطمئن باشيد roz::roz::roz::

AL1reZA
04-13-2012, 01:11
شهریار درسته قبلا این مشکلات حدود همون 3 ماه نبود
به قول شما چندتا کاربر جدید عضو شدن و باعث شدن ما نتونیم آرامش رو حفظ کنیم
ولی خواستن توانستن هست
راهی هست و میشه آرامش رو برگردوند و حفظش کرد
مثلا اگه یکی از هوادارن رئال که تازه هم عضو شده و میاد در تاپیکه رئال و به بارسا توهین می کنه ما نباید تشویقش کنیم و جوابشو همون جا بدیم (منظورم اینه که این کار توسط خوده طرفدارای رئال انجام بشه)
بااین کار به اون کاربر می فهمونیم که توهین و کوچکترین حرفی که باعث میشه هواداران بارسا ناراحت بشن نزنه چون همگی متحدیم و ناراحت میشیم هر چند در مورده بارسا باشه.
منظورمو فهمیدین؟فکر کنم خوب نگفتمki::

David Sina
04-13-2012, 01:12
آره طرفداران همه تیم ها هر وقت دلشون میخواد میان اینجا و پست میدن و هر چی میخوان میگن ولی تا من میام یه پست تو قسمت رئالی ها بذارم جناب علیرضا خان میاد منو تهدید به محرومیت دائمی میکنه ....... حالا هر چی ما میخوایم با همه دوست باشیم شما نمیذارید

spiderkiller
04-13-2012, 01:14
شهریار درسته قبلا این مشکلات حدود همون 3 ماه نبود
به قول شما چندتا کاربر جدید عضو شدن و باعث شدن ما نتونیم آرامش رو حفظ کنیم
ولی خواستن توانستن هست
راهی هست و میشه آرامش رو برگردوند و حفظش کرد
مثلا اگه یکی از هوادارن رئال که تازه هم عضو شده و میاد در تاپیکه رئال و به بارسا توهین می کنه ما نباید تشویقش کنیم و جوابشو همون جا بدیم (منظورم اینه که این کار توسط خوده طرفدارای رئال انجام بشه)
بااین کار به اون کاربر می فهمونیم که توهین و کوچکترین حرفی که باعث میشه هواداران بارسا ناراحت بشن نزنه چون همگی متحدیم و ناراحت میشیم هر چند در مورده بارسا باشه.
منظورمو فهمیدین؟فکر کنم خوب نگفتمki::

چرا داداش.متوجه شدم ولی بعید میدونم دووم بیاره.به قول مورینیو(کاربر) فقط تا قبل از الکلاسیکو بعدی جواب میده.فرداش دو باره بحثا بالا میگیره چون اونا میگن داور یک عده دیگه دیگه میگن یک چیز دیگه و بحث بالا میگیره.

AL1reZA
04-13-2012, 01:16
آره طرفداران همه تیم ها هر وقت دلشون میخواد میان اینجا و پست میدن و هر چی میخوان میگن ولی تا من میام یه پست تو قسمت رئالی ها بذارم جناب علیرضا خان میاد منو تهدید به محرومیت دائمی میکنه ....... حالا هر چی ما میخوایم با همه دوست باشیم شما نمیذارید
سینا عزیزم من بی خودی این کارو نمی کردم چون هوادارا اعتراض می کردند.
و خودت هم قبول کن پست هات مشکل داشت و باعث ناراحتی میشد وگرنه من که قبلا هم گفتم مشکلی نداره بخش همدیگه بریم ولی به شرطی که دوستانه و تعصبی و باعث ناراحتی نشه عزیز:flowerysmile:

spiderkiller
04-13-2012, 01:21
و خودت هم قبول کن پست هات مشکل داشت و باعث ناراحتی میشد وگرنه من که قبلا هم گفتم مشکلی نداره بخش همدیگه بریم ولی به شرطی که دوستانه و تعصبی و باعث ناراحتی نشه عزیز:flowerysmile:

داداش حالا نمیخوام بحث کنم ولی همین امضای شما هم کم از تحریک نداره.

David Sina
04-13-2012, 01:21

متوجه میشم چی میگی ولی همه مثل هم نیستند ........ ممکنه یه نفر یه حرفی بزنه 10 نفر خوششون بیاد یک نفر ناراحت بشه واون وقته دیگه نمیشه جلوی اون یک نفر رو گرفت ............. من که دیگه پست تحریک آمیز نمیزنم:flowerysmile:

AL1reZA
04-13-2012, 01:22
چرا داداش.متوجه شدم ولی بعید میدونم دووم بیاره.به قول مورینیو(کاربر) فقط تا قبل از الکلاسیکو بعدی جواب میده.فرداش دو باره بحثا بالا میگیره چون اونا میگن داور یک عده دیگه دیگه میگن یک چیز دیگه و بحث بالا میگیره.
به نظرت بازم راهی نداره؟
چرا داره
مثلا اگه داوری به نفع رئال بوده دوستان نیان بگن که داوری با رئال بوده و رئال با داور برد
اگه بگیم قضاوت داوری بد بوده و اشتباه اون باعث شد تا مثلا مسی کارت زرد بگیره
نگیم که داور رئال به مسی کارت زرد داد.....
ما اگه تصمیم جدی بگیریم و بخواهیم که حفظ بشه میشه به شرطی که همگی همکاری کنیم

AL1reZA
04-13-2012, 01:29
داداش حالا نمیخوام بحث کنم ولی همین امضای شما هم کم از تحریک نداره.
میدونم شهریار عزیز
این همین طور که می دونی ماله قبله و در جواب به اون دوست عزیزمون بود که به رونالدو گفت پنالدو
مطمئن باش اگه به توافق برسیم برش میدارم
بزار هر سوالی در مورده این بحث هست گفته بشه که همه کاملا متوجه شیم بعد رعایت خواهیم کرد عزیز:flowerysmile:

متوجه میشم چی میگی ولی همه مثل هم نیستند ........ ممکنه یه نفر یه حرفی بزنه 10 نفر خوششون بیاد یک نفر ناراحت بشه واون وقته دیگه نمیشه جلوی اون یک نفر رو گرفت ............. من که دیگه پست تحریک آمیز نمیزنم:flowerysmile:
نه داداش نمی گذاریم این طوری بشه
وقتی همگی متحد بشیم چرا اینطوری بشه؟
مثال میزنم بهتر متوجه شیroz::
مثلا تو میای بخش رئال و یه نظر میدی و من میام یه جیزی می گم که باعث میشه تو ناراحت بشی
اینجاست که اگه متحد باشیم دوستان رئالی هم ناراحت میشن جون جیزی گفتم که هم تورو ناراحت کردم هم به بارسا توهین کردم...
خلاصه با متحد شدن درست میشه
خداوکیلی الان چه حسی دارید؟حسه خوبیه نه؟
منم مثل شما همین حسو دارم:flowerysmile:

spiderkiller
04-13-2012, 01:33
حقیقتشو بخوایی من تابع جمع هستم اگه میخوان قبول کنن اگرم میخوان نکنن ولی برای من فقط مهم اینه که سعید ازم چیزی به دل نگرفته باشه چون امشب خوابم نمیبره اگه به دل گرفته باشه crying::-

David Sina
04-13-2012, 01:35
قبوله .............. آقا من همین جا رسما پیمان صلح و دوستی رو با باشگاه رئال مادرید و هوادارانش امضا میکنم و تا بیشتر به حمایت از تیم خودم میپردازم ............ دوستی مهم تر از توپ فوتباله

ManUtd
04-13-2012, 01:36
شهريار ميگه بعد الكلاسيكو همه چي به هم ميريزه !!!!!!!!!!!!!!!
بيايد همين جا مردونه قول بديم كه در صورت وقوع هر نتيجه اي تو الكلاسيكو توهين نكنيم و فقط در مورد مسائل فني صحبت كنيم ! اونم به صورت منطقي !

AL1reZA
04-13-2012, 01:38
همین جا در حضور همه بارسایی ها و رئالی های عزیز از تمام برخورد و پست های بدی که به بارسا و بازیکناش دادم و باعث ناراحتیه شما شدم معذرت می خوام
امیدوارم ببخشید و حلالم کنید

AL1reZA
04-13-2012, 01:40
سینا قرار دادو بست زود تر از من.نگذاشتی می خواستم من اول باشمki::

saeid_8992
04-13-2012, 01:43
در کاتالان از این به بعد همه متفاوتن چون بارسا متفاوته
شما هم متفاوت باشید roz::

flavia
04-13-2012, 01:44
یوهوووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووو!!!:eyvalla: :hooora:lay_;;

اینجاست که شاعر می فرماید: همه چی ارومه من چه قدر خوشحالم...shikam::-
الان من خیلیییییییییییییییییییی خوشحالم.....:ohum:
تو دینی خونده بودیم یه سری اعمال ما تقدم داریم یه سری ما تاخر...یادتونه؟؟؟
الان من با دادن او دو تا پست یه کار ما تاخر کردم....به به...
الان به مرحله رضایت الهی رسیدم!!!heee::
البته ریا نشه ها...قصدم اصلا تعریف از خود نبودا...:sigar:

حالا جدا از شوخی من هم پایه ی صد در صد اجرای این طرح صلح و دوستیم...:yes:
اینجوری هم اعصابمون ارومتره هم بیشتر میتونیم از دیدن فوتبال لذت ببریم...
چه فوتبال تیم خودمون چه تیم های دیگه... :yes::eyvalla:

mojtabadj88
04-13-2012, 01:48
یعنی الان یه رئالی میتونه پست منطقی بفرسته تو این تاپیک ؟

AL1reZA
04-13-2012, 01:50
دوستان همگی پست بدهید و رضایت خودتون رو بنویسید ب عنوان قرارداد. و قول مردانه بدین نه زنانهki::
اگه سوالی هست بپرسید:flowerysmile:

spiderkiller
04-13-2012, 01:51
دیگه کلا قراره غیر منطقی رو برای حفظ ارامش کنار بذاریم.یعنی اگه قراره یک پست بدی نباید فرقی توش باشه که تو تایپیک بارسا باشه یا رئال.این جمله خیلی مهمه.هرپستی که میخواییم بدیم باید ببینیم فرقی میکنه تو تایپیک رئال باشه یانه و برعکس.

mortezarm
04-13-2012, 01:54
من نمیدونم چرا همش دوست دارم پستای این پسر رو نقل قول بزنم
اخه خیلی با حال ............ت میگهki::
به عنوان یه رئالی منم به تبعیت از جمع پیروی را میپذیرم و البته موافقم
بین بارسایی ها خیلیشون تا حالا یه پست ضد رئالم ندادن که باعث خوشحالیه نمونشم زیاده اما david7
fcbهر چند حرفایی میزنه اما هیچ وقت قصد تحریک نداره
باید تحملمونو ببریم بالا و بدونیم جدایی تیمامون ما همگی با هم دوست هستیم و هیچ وقت بحثو شخصی نکنیم و احترام بهم فراموش نشه

Prince.L.M
04-13-2012, 01:56
عجب دعوایی بوده ما رو هم خبر میکردین میومدیمki:: حیف دیگه به تهش رسیدم و همه چیز به خوبی و خوشی حل شد:love:
بچه ها باهم خوب باشین دنیا 2 روزه ارزش ندارهki:: میبینم که آخرشم دارید برای همدیگه نوشابه باز میکنیدentezar::
ولی چه خوبه همیشه ما باهم باشیم و نخوایم به خاطر یه تیم باهم دعوا کنیم

چه رئال ببره چه بارسا مهم دوستیه
خوشحالم باهم دوست شدین امیدوارم همیشه باهم خوب باشید roz::

fcb10
04-13-2012, 01:56
یعنی حکومت نظامی برداشته شد !!

ایولا !

ما که روزانه با 10ها رئالی بحث میکردیم (البته بحث آدمیزادی !) دیگه اینجا هم راحت توی تاپیک همدیگه میریم و میایم !

من که خیلی راضیم ولی باید به صورت اطلاعیه توی سایت قرار بگیره !

Prince.L.M
04-13-2012, 01:58
دوستان همگی پست بدهید و رضایت خودتون رو بنویسید. و قول مردانه بدین نه زنانهki::entezar:: دست شما درد نکنه دیگه مگه خانوما قولاشون بده؟؟؟؟؟؟؟؟crying::-

AL1reZA
04-13-2012, 02:01
entezar:: دست شما درد نکنه دیگه مگه خانوما قولاشون بده؟؟؟؟؟؟؟؟crying::-
من شوخی کردم عزیز ما غلط بکنیم چنین حرفی بزنیم
منظوریم این بود که قول همیشگی بدیم:flowerysmile:

mortezarm
04-13-2012, 02:03

ابرومونو بردی که یکم جذبه داشته باشmas:-
منظورش نوعش بود نه جنسیتش:ohum:

AL1reZA
04-13-2012, 02:06
والا داش مرتضی من تو دربی برام فرقی نمی کنه که دختر باشه یا پسر با همه یه جورم و با همه شوخی می کنم
شما بهتر از خودت بخندیmas:-

mojtabadj88
04-13-2012, 02:07
این داش علی رضا ما فک نمیکرد یه خانم تو این سایت پیدا شه tars::

Prince.L.M
04-13-2012, 02:08

خواهش میکنم نه بابا این چه حرفیه ما چاکر برادران رئالی هم هستیم:flowerysmile:
میگم چطوره یه مدت رئالیا بیان اینجا نظر بدن بارساییها برن اونجا مثل الان بعد هر کسی تازه میاد تو سایت قاطی میکنهlol:-

:mage mishe::nishkhand:

AL1reZA
چرا اتفاقا خانم های زیادی تو دربی دیدم.

flavia
به به به .....چشمم روشن...میبینی مهشید خانوم؟؟؟؟
این دست بشکنه که نمک نداره...ای خدااااااااااااااااا

حالا قول و قرار مردونه میزارن با هم ماهارو تحویل نمیگیرن ... خیله خوب باشه... باشه....باشه...

حالا ما خانوما قول زنونه میدیم ...ببینیم حرفیه؟؟؟؟:ehe:

mortezarm
04-13-2012, 02:11
باز این حرف زد من نتونستن نقل قول نزنمki::
اتفاقا همین علی رضا به همه میگه داداش من خودم بشخصه بالای 5 تا خانم دیدم که از این موضوع شاکی شدن
شاهد میخواید نام کاربری بزنم

به به به .....چشمم روشن...میبینی مهشید خانوم؟؟؟؟
این دست بشکنه که نمک نداره...ای خدااااااااااااااااا

کسی که زمینه ی این رفاقتو پدید اورد بنده بودم که خانوم تشریف دارم...
حالا قول و قرار مردونه میزارن با هم ماهارو تحویل نمیگیرن ... خیله خوب باشه... باشه....باشه...

حالا ما خانوما قول زنونه میدیم ...ببینیم حرفیه؟؟؟؟:ehe:

کار خداپسندانه شما هم میزانه مادی نداره فقط میشه گفت اجرکم عندالله

AL1reZA
04-13-2012, 02:13
خوب حالا آبرومو ببرید مایه غلطی کردیماki::

fcb10
04-13-2012, 02:18
اوووووو دیگه این رئالیا تاپیکمونو ول نمیکنن :khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

شوخی کردم هااا جدی نگیرید ! الانم سفارش غذا دادم واسه بروبچ بارسا-رئال دور هم خوش بگذرونیم .lol:-

mojtabadj88
04-13-2012, 02:20
فردا هم نوبت شماست شام دعوتید دیگه

ManUtd
04-13-2012, 02:23
عجب اسپم خونه اي شده اينجاlol:-
بابا بريد بخوابيد دوستي هم حدواندازه اي دارهmas:-(شوخي)
بچه ها حالا تقريبا همه رئالي ها و بارسايي ها از اين اتفاق رضايت دارند .

از همه خانوم ها و آقايون خواهش ميشود براي خوابيدن سايت را ترك كنند و به خانه هايشان برگردند lol:-
شب همگي بخير ! از مدير بارسا هم خواهش ميكنم پستهاي اين چند صفحه آخرو حتي در صورت اسپم بودن پاك نكن تا واسه هميشه يادگار بمونه.roz::

flavia
04-13-2012, 02:24
خدا نکنه...دشمنت غلط بکنه(نمیدونم اینو از کجا دراوردم!!!)ki::
راستی من میخواستم از شما برای قرار دادن گل های بازیهای بارسا با این سرعت یه تشکر ویژه بکنم:
دستتون درد نکنه...چرا زحمت کشیدین...ای بابا امشب من بدجوری رو مود شعر و شاعری افتادما!!!shikam::-

fcb10
04-13-2012, 02:27
ولی واقعا جا داره از داش سعید تشکر کنیم که اونم عامل مهم توی درست شدن روابط بود ! دمش گرم !

الان سعید کوش پس ؟؟!! چرا نمیای داش سعید !

غذا سرد میشه ها lagh::

AL1reZA
04-13-2012, 02:29
ما پست میدیم داش شهریار سعید شدن تماشاگرki::

flavia
04-13-2012, 02:29
بله بله یادمون رفت از اقا سعید تشکر کنیم...
اقا سعید خیلی مردی...:chakerim:

footballking12
04-13-2012, 02:31
دوستان به نظر من اگه تو تاپیکه هم پست ندیم بهتره.به قوله معروف دوری و دوستی!
اینو جدی میگم.چون این دوستی زیاد دووم نمیاره.مثل بودن پنبه کناره آتیشه.
اگه حرفمو قبول ندارین منتظر باشین تا چند هفته دیگه الکلاسیکو که برسه منظورمو میفهمین.

AL1reZA
04-13-2012, 02:32
اگه حرفمو قبول ندارین منتظر باشین تا چند هفته دیگه الکلاسیکو که برسه منظورمو میفهمین.
داداش به صحفات قبل که داشتیم بحث می کردیم راجب همین مورد برگرد.:flowerysmile:

flavia
04-13-2012, 02:37
در مورد الکلاسیکو یه چیزی میخواستم بگم:

اگه بردیم مثل یه مرد ببریم...کری نخونیمو تیم مقابلو تحقیر نکنیم...

اگه باختیمم مثل یه مرد ببازیم...باخت مونو هر چه قدر که برامون سنگین بود قبول کنیم و به دوستامون تبریک بگیم...

mortezarm
04-13-2012, 02:37
داداش هر کی هم ناراحت بود تو پیام خصوصی با هم تیمی هاش(طرذفداری)یا یاهو هر چی میخوان بد و بیراه بگن
اما تو تاپیکا فقط حفظ نظم بقیه کاربرا هم اگه کسی تخطی کرد خودشون اونو ببرن تو انزوا
من که از این اتفاق خیلی خوشحالم

ManUtd
04-13-2012, 02:39
قرار نيست كه هميشه مثل امشب اينجا گل بگيم و گل بشنويم كه ! اين فقط ماله امشبه ! از فردا بحث فني و منطقي تو هردو بخش رئال و بارسا:eyvalla:

داداش گلم اين دوستي اجباري نيست. چيزي كه اجبرايه و واقعا هممون بايد بهش عمل كنيم اينه كه دشمني نداشته باشيم ! اين حداقل هست .
حالا اگه يه رئالي بخواد با يه بارسايي دوست باشه و برعكس ديگه خيلي خوبه و نشان از شخصيت اون فرد داره.
مطمئن نباش داداش من بهت قول ميدم بعد الكلاسيكو ديگه شاهد درگيري نخواهيم بود ,‌ همه خودشونو كنترل ميكنند.
بچه ها بريد بخوابيد خواهشاlol:- فردا من بايد جواب مصطفي رو بدم با اين اسپم خونه اي كه راه انداختيم:khandeeeee bahal:

footballking12
04-13-2012, 02:47
ببینیم و تعریف کنیم.چون هم بارسایی ها و هم رئالی ها رو تیمشون تعصب دارن.مطمئنن ظرفیت بالایی لازمه که بعد از باخت به جون هم نیفتیم.
در ضمن بین رئالی و بارسایی اگه کل کل نباشه که حال نمیده.میشه فقط یکم به رونالدو تیکه بندازیم؟(شوخی کردم به دل نگیرین)

راستی علیرضا اون قسمت از امضاش که نوشته بود اگر داوران بگذارن رو حذف کرده.ولی بعد از ال کلاسیکو احتمالن باز امضاش تغییر میکنه.

mojtabadj88
04-13-2012, 02:52
الان من امضاتو به چشم شوخی میبینم :bia baghalam:اینم یه مدل شوخیه دیگه من که دیگه امضا انتی بارسا نمیزارم و دشمنی هم ندارم امیدوارم تو هم عوضش کنی

ManUtd
04-13-2012, 02:56
راستی علیرضا اون قسمت از امضاش که نوشته بود اگر داوران بگذارن رو حذف کرده.ولی بعد از ال کلاسیکو احتمالن باز امضاش تغییر میکنه.

داداش لطفا تيكه ننداز ! بزار حالا كه همه چي به خير و خوشي تموم شده اين مسائلو فراموش كنيم ! اميدوارم تو الكلاسيكو هم هركي حقشه ببره و من خودم اولين نفري خواهم بود كه به برنده تبريك ميگم حتي اگه بارسا باشه.

AL1reZA
04-13-2012, 02:56
داداش من صحفات قبل هم گفتم
اگه هم به داور اعتراض کنم منظورم این نخواهد بود که به نفع بارسا کار می کنه
مثلا می گم با اشتباهات داوری باختیم نمی گم با ناداوری

flavia
04-13-2012, 02:58
چرا همش نفوس بد می زنی بابا..
یه عده ادم عاقل و بالغیم که داریم یه تصمیمی می گیریم...
امیدوارم همه پای تصمیمشون وایسن...

mortezarm
04-13-2012, 03:01
من همه جوره موافقم و همین راهی که الان اتفاق افتاده رو بیشتر دوس دارم
اما یه طرح ..... دارم
یه تاپیک جدا تحت عنوان حرفای خودمونی رئال و بارسا بوجود بیاد که اونجا همش هوایه همو داشته باشیم و امضاها و اواتارمونم همه جا درست باشه
اما تو حرف های خودمونی هر تیم جایی باشه که بچه ها بتونن خودشونو خالی کنن
من خودم با این طرح زیاد موافق نیستما

AL1reZA
04-13-2012, 03:05
من همه جوره موافقم و همین راهی که الان اتفاق افتاده رو بیشتر دوس دارم
اما یه طرح ..... دارم
یه تاپیک جدا تحت عنوان حرفای خودمونی رئال و بارسا بوجود بیاد که اونجا همش هوایه همو داشته باشیم و امضاها و اواتارمونم همه جا درست باشه
اما تو حرف های خودمونی هر تیم جایی باشه که بچه ها بتونن خودشونو خالی کنن
من خودم با این طرح زیاد موافق نیستما
من این تاپیکو میزنم
اگه دقت کنید نام تاپیک هامون حرف های خودمونی هواداران بارسا و حرف های خودمونیه هواداران رئاله
من منظورم اینه که در تاپیکی که خواهم زد واسه رئالو بارسا اونجا صحبت و بحث فنی کنیم نه در تاپیک همدیگه

fcb10
04-13-2012, 03:09
من این تاپیکو میزنم
اگه دقت کنید نام تاپیک هامون حرف های خودمونی هواداران بارسا و حرف های خودمونیه هواداران رئاله
من منظورم اینه که در تاپیکی که خواهم زد واسه رئالو بارسا اونجا صحبت و بحث فنی کنیم نه در تاپیک همدیگه

آره چیز خوبی میشه ! ولی علیرضا جان لطف کن که واسه ی اون تاپیک هم قوانینی تنظیم کن تا دوباره وضع خراب نشه و طبق قوانین پست گذاشته بشه .

spbarcelona
04-13-2012, 08:45
آره علیرضا منم موافقم چنین تاپیکی بوجود بیاد عالیه.
در ضمن آقا مرتضی از پیشنهادت ممنونیم.:chakerim:

saeid_8992
04-13-2012, 11:19
تولدت مبارک کاپیتان! ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

flavia
04-13-2012, 11:36
تولدت مبارک با غیرت ترین کاپیتان دنیا...

هیچ وقت الکلاسیکوی رفت لالیگارو فراموش نمی کنم که با گل ثانیه ی 20 بنزما چه قدر هم بازیکنا و هم ما تو شک رفتیم ولی کاپیتان خودشو نباخت و درست از همون لحظه ای که گل خوردیم شروع به روحیه دادن به بازیکنا کرد و با حرکات و حرفاش انگیزه و اعتماد به نفسشونو برگردوند...:eyvalla:

تو الکلاسیکوی رفت کوپا هم همینطور...با گلی که زد امیدو هم به ما هم به هم تیمیهاش هدیه کرد...:flowerysmile:

همونقدر که بازیکن بزرگیه مرد بزرگی هم هست...:eyvalla:

کاپیتان با غیرت ما امیدوارم تا سالها بعدم بتونیم تو رو با بازوبند کاپیتانی میان هم تیمیهات ببینیم...lay_;;

saeid_8992
04-13-2012, 11:46
-مسابقات فوتبال لیگ اسپانیا – لوانته و بارسلونا
زمان پخش : یکشنبه 27/1/91-ساعت 00:30 بامداد

-مسابقات لیگ قهرمانان اروپا –چلسی و بارسلونا
زمان پخش :چهار شنبه 30/1/91- ساعت 23:15

این هفته 2بازی مهم داریم که مث اینکه مستقیم پخش بشه از شبکه 3 اگه بازم زیرش نزنن

fcb10
04-13-2012, 11:50
کارلس پویول به خاطر شخصیت و خصوصیت رهبریش و تعصبش به پیراهن آبی اناری ها یه مرجع برای بقیه تیم به حساب میاد

هر کدوم برای تبریک تولد کاپیتان محبوب بارسلونا یه جمله در وصفش بگید

اولیش را خودم میگم:
mes que nada
(فراتر از هر چیز دیگر)

flavia
04-13-2012, 11:55
خدا کنه ایندفعه زیرش نزنن...
سر بازی با ختافه زده بود پخش مستقیم بعد یهو پشت صحنه ی فیلم نشون داد...
اینقدر خورد تو ذوقم...اخه از چند ساعت قبلش هی به خانواده می گفتم اون ساعت نباید نزدیک تلوزیون بشین چون من میخوام فوتبال ببینم...بعدشم رفتم قشنگ جلو تلوزیون بست نشستم ... اونوقت یهو اون برنامه ی مضحکو پخش کرد...
همچین پیششون ضایع شدم...
مجبور شدم دوباره با اون لینکای داغون از اینترنت ببینم...

spbarcelona
04-13-2012, 12:01
درود بر بهترین کاپیتان دنیا
کارلوس پویول تولدت مبارکroz::

Arman.Leo
04-13-2012, 12:06
چدول رده بندی تا پایان هفته ی 33 :

جدول آقای گلی:

جدول پاس گل :

البته فکر کنم جدول پاس گل ها یک اشکالی داشته باشه ولی احتمالا به احتمال 80 درصد ، مسی اول میشه و به امید خدا رونالدو رو هم تو گل ها عقب میندازه و بارساهم که به احتمالی که نمیدونم چند درصد تو لالیگا اول میشه

spiderkiller
04-13-2012, 12:12
کارلس پویول نماد غیرت و تعصب کاتالانی هست.واقعا تصور بارسا بدون کاپیتان غیرممکنه.ایشالله 500 ساله بشه کاپیتان محبوبمون.

Gerard Pique3
04-13-2012, 12:21
هیچ کاپیتانی همانند پویول کامل نیست : 1 - با تعصب 2 - گلزن 3- روحیه دادن به تیم و................ 1000 - بهترین کاپیتان دنیا

amir-97
04-13-2012, 12:51
منم تولد پویول رو به شما بارسایی ها تبریک میگم:love:
کاپیتان باغیرت و با تعصبی دارید

mojtabadj88
04-13-2012, 14:28
امروز تولد 34 سالگي كاپيتانتون هست [Only Registered And Activated Users Can See Links]

به همين مناسبت سايت بارسا يه سري عكس از اولين چهره ء پويول تا الان گذاشته + يه سري عكس از بازيهاش تو زمين :
اينم دو مدل از عكسها ...

mortezarm
04-13-2012, 14:43
تبریک تولد کارلوس پویول
این بازیکنا نماد تیمن مثه الکس ، رائول ، توتی
فوتبال با وجود این بازیکنا قشنگه

mojtabadj88
04-13-2012, 15:44
[Only Registered And Activated Users Can See Links] 53148_n.jpg

Arman.Leo
04-13-2012, 18:10
بدون شرح [Only Registered And Activated Users Can See Links]

fcb10
04-13-2012, 18:27
بدون شرح [Only Registered And Activated Users Can See Links]

خیلی با حاله عینه واقعیته !!! :yes:

اگه همین عکس رو واسه رونالدو بسازن باید جای مغز تو پاش عکس باشکاه بدن سازی رو بزارن !

LEO JOON
04-13-2012, 18:36
دیشب تا حالا این جا چه خبر بوده؟:-ang
اگه ما نخوایم همکاری کنیم باید کی رو ببینیم؟eterza::- (شوخی کردم)
واقعا خیلی خوشحالم که این پیمان نامه ی صلح رو بستیم
حالا چقدر رئالیا اینجا زیاد شدن، حکومت نظامی بهتر بود!!!!!
ولی یه چیزی بدون کل کل که نمیشه کل کل های دوستانه و به شوخی که اشکالی نداره هان؟:khahesh:
میگم حالا که اینقدر خوب شدیم با هم موقعی که تیمامون توی CL بازی دارن یارسایی ها از رئال و رئالیا از بارسا حمایت کنن!!heee::
چه حالی میده!!!!!!!!! الآن خیلی خوشحالم!
تولد کاپیتان با غیرت و متعصب کاتالانی رو هم تبریک میگم
ایشالا تا 100 سالگی برای بارسا بازی کنه:yes:

fcb10
04-13-2012, 19:55
به مناسبت تولد کاپیتان .... نکاتی کوتاه در مورد کارلس پویول

- نام کامل او کارلس پویول سافورسادانامی است

- او متولد۱۳ آوریل ۱۹۷۸ در ایالت کاتالونیای اسپانیا میباشد

- در نو کمپ او را با نامهای : تارزان-کاپیتان-پویی و......صدا میزنند! البته که در اسپانیا لقب جدا گانه ای دارد و آن super man است

- او از وفادار ترین بازیکنان بارسا است و از سال۱۹۹۶ فقط و فقط در تیم بارسلونا بازی کرده است

- او عاشق بازیهای کامپیوتری است....مخصوصا play station!

- زمانی که به بارسلونا آمد لوئیس فن گال سر مربی این تیم بود.اولین بازیش را مقابل وایادولید انجام داد که آن بازی 2-2 شد.او از تیم جوانان بارسلونا فوتبالش را آغاز کرد!

- او ابتدا مدافع راست بازی میکرد ولی آنقدر در دفاع وسط موفق بود که دیگر جایش را عوض نکرد!

- پدرش در اواخر سال ۲۰۰۶ دار فانی را وداع گفت

Saeid~Barca
04-13-2012, 22:12
2 روزی نتونستم پیام بدم . یکم از این بحث گذشته ولی منم کاملا با بحث دوستی موافقم . البته پایبند بودن به این دوستی و همین طور توجیه اونایی که تازه عضو سایت میشن شاید یکم سخت باشه . ولی درکل کاملا موافقم چون ما بخاطر علاقه نسبت به تیممونه که اینجاییم و همون طور که ما از تیممون دفاع میکنیم و دوسش داریم طرفدارای تیم مقابل هم همین حس رو دارن پس نباید با کل کل های غیر منطقی باعث کینه و دلخوری دیگران نسبت به خودمون بشیم roz::
حالا بگذریم ...:flowerysmile:

امروز 13 آوریل تولد یکی از محبوب ترین و تاثیر گذار ترین بازیکنان بارساست.کسی که ازش به عنوان نماد تعصب به تیم یاد میشه...

پپ گواردیولا بهترین تعریف را از این بازیکن کرده است :
او برای بازی کردن جان میدهد و فقط به فوتبال فکر میکند....

تولد 34 سالگیت مبارکت کاپیتان فراموش نشدنی بارسلوناlove::

به مناسبت تولد پویول

بیوگرافی کارلس پویول :

کارلس پویول فوتبال خود را از تیم شهر کوچک زادگاهش لاپوبلا دی سگور آغاز کرد,استعداد ویژه او باعث جلب توجه بسیاری شد تا اینکه در سن 17 سالگی با مدرسه فوتبال بارسلونا(لاماسیا)قرار داد بست.

او به سرعت به بازیکن ثابت بارسا B تبدیل شد ,تا اینکه در دوم اکتبر 1999 اولین بازیش را برای تیم اول بارسا (که لوئیس فن گال در آن زمان هدایت این تیم را بر عهده داشت)در برابر تیم وایادولید انجام داد. او با خوب ظاهر شدن در بازیهایی که به او فرصت داده می شد توانست در مدت کوتاهی جناح راست دفاعی را از آن خود کند و به انتخاب اول در این پست بدل شد. با توجه به اراده و عزم او برای پیشرفت پویول برای پست دفاع مرکزی مناسب تشخیص داده شد.

در فصل 04-2003 پویول به عنوان کاپیتان سوم تیم انتخاب شد او نقش حیاتی در رساندن تیم به عنوان سومی در آن فصل داشت پویول در 27 بازی لیگ و 7 بازی حذفی حضور داشت.

با این حال کارلس پویول تا فصل 05-2004 صبر کرد تا اولین مدال خود را با بارسا تجربه کند.او از آن تاریخ به بعد به عنوان کاپیتان اول تیم و بخش مهمی از تیم فرانک ریکارد بود که قهرمان لالیگا در آن فصل شده بود

در فصل 06-2005 او به خوبی سال قبل بازی کرد او به عنوان کاپیتان بارسا جام قهرمانی بارسا را در آن فصل قبل از بازی با اسپانیول بالای سر برد.او همچنین با پیروزی به یاد ماندنی بارسلونا برابر آرسنال در لیگ قهرمانان بار دیگر جام قهرمانی را در استادیوم سنت دنیس پاریس بالای سر برد.او در کل در آن فصل 5 بازی را از دست داد که البته هیچ یک از آنان به خاطر مصدومیت نبود. در سه بازی فرانک ریکارد به او استراحت داد و در 2 بازی هم محروم بود.

در پایان فصل 07-2006 که در 35 بازی از 38 بازی لیگ را حضور داشت در حالی که لیگ داشت به اتمام می رسید به یکی از بدترین مصدومیت دوران ورزشی خود دچار شد. او در دیدار دوستانه ایی که 20 ژوئن 2007 در پرتوریا برگزار شد به رباط های زانویش آسیب جدی وارد شد و تا 29 سپتامبر از میادین فوتبال دور بود. با اینکه پویول چند ماه اول مسابقات را از دست داد اما در پایان در 30 بازی لیگ حضور داشت.

پویول در فصل 2008-09 که بارسلونا فاتح سه گانه شد(لیگ,لیگ قهرمانان,کوپا دل ری) بار دیگر یکی از موثر ترین مدافعان تیم بود گواردیولا از او در فینال لیگ قهرمانان به عنوان دفاع راست و در فینال جام حذفی به عنوان دفاع چپ و در اکثر بازیها به عنوان دفاع وسط استفاده کرد.

مدافع همه کاره ایی که حتی توانایی گل زدن را هم دارد,برای نمونه گل پویول در برد تاریخی بارسا(6-2) مقابل رئال را با یک ضربه ی سر به ثمر رساند. او در فینال رم در فصل 09-2008 با بالا بردن جام قهرمانی چمپیونز لیگ به اولین کاپیتان تیم بارسا بدل شد که دو بار جام قهرمانی را در این مسابقات بالای سر می برد.

او در 10-2009 چهارمین قهرمانی لیگ خود را بدست آورد. کاپیتان به طرز باور نکردنی استوار است و یکی از مدافعانی است که پپ گواردیولا به او اطمینان کامل دارد.

پویول در تیم ملی اسپانیا هم جایگاه ثابتی دارد او در جام های جهانی 2002/2006/2010 و همچنین جام ملت های اروپای 2004/2008 حضور داشته است,و در جام ملت های سال 2008 یکی از ارکان اصلی قهرمانی تیم اسپانیا بود.

او در تابستان سال 2010 عنوانی که در کلکسیون افتخاراتش موجود نبود را تونست بدست آورد او در جام جهانی 2010در هر هفت مسابقه بازی کرد و یکی از بازیکنان کلیدی تیم بود و تنها گل نیمه نهایی را مقابل تیم آلمان به ثمر رساند تا با این گل اسپانیا برای اولین بار در تاریخ راهی فینال جام جهانی شود گلی که بی شباهت به گل او در پیروزی تاریخی بارسا در مقابل رئال به ثمر رساند نبود.

خصوصیات

پویول در ابتدا در بارسا به عنوان دفاع راست مورد استفاده قرار می گرفت اما رفته رفته توانست پست دفاع مرکزی تیم بارسا را از آن خود کند.او با قدرت بدنی فوق العاده و نظم و انضباط در زمین شناخته شده است,او همچنین سعی می کند در کار تیمی بارسا مشارکت داشته باشد و هیچ گاه بعد از گرفتن موقعیت حریف کار را بیش از حد برای تیم پیچیده نمی کند او همچنین اگر کادر فنی به او احتیاج داشته باشد در پست دفاع چپ هم توانایی بازی کردن را هم دارد.اگر چه پویول قد بلندی ندارد(178) با قدرت بدنی مناسبی که دارد در نبرد های هوایی بسیار ماهر است,او همچنین علاقه زیادی به شرکت در حمله به خصوص روی ضربات آزاد و کرنرها دارد.

بیش از هر چیز کارلس پویول به خاطر شخصیت و توانایی هایی که برای تیم به عنوان کاپیتان و تعصبی که به پیراهن بارسا دارد و هویتی متعلق به باشگاه دارد و برای بازیکنان یک الگو به حساب می اید.

Prince.L.M
04-13-2012, 22:15
تولد کاپیتان مبارک باشه ایشالا 100000000000000000 سال دیگه همینجور واسمون بازی کنهroz::

CRISTIANO-FARSHAD
04-13-2012, 22:22
منم تولد کاپیتان با غیرت بارسلونا رو به طرفداران بارسلونا و اسپانیا تبریک میگم !!!! امیدوارم تا 40 سالگی بتونه بازی کنه !!!! چه هیکل توپی داره !!!!

mojtabadj88
04-13-2012, 22:43
لووووووووووووووول:hehehe::nishkha nd:

Zid@ne
04-13-2012, 22:46
حالا كه حكومت نظامي برداشته شد جا داره تولد كاپيتان باغيرت آبي اناري ها رو بهشون تبريك بگم..........love::
واقعا فوتبال بدون اين بازيكنا معنا نداره..........
صحبت يه روز دو روز نيست بلكه صحبت از يه عمر عشق و وفاداراي به بارسلوناست...........love::

saeid_8992
04-13-2012, 23:42
به نظر شما این بازیکن تاتنهام گرت بيل به درد بارسا میخوره اخبار اومده با یونتوس برای خریدش بارسا رقابت داره
؟؟؟؟؟؟نظر شما چیه من زیاد ازش بازی ندیدم؟

AL1reZA
04-13-2012, 23:43
لووووووووووووووول:hehehe::nishkha nd:

عکس های جالبی بود.واقیعته
تورس بیچاره فقط بلده گل خالی بزنه بیرون(بازی با یونایتدو می گم)lagh::

تولد کاپیتان پویول با غیرت بارسا و اسپانیا رو تبریک می گم
امیدوارم سره حرفش نباشه و حالا حالا ها از فوتبال خدافظی نکنه:flowerysmile:

Zid@ne
04-13-2012, 23:47
به نظر شما این بازیکن تاتنهام گرت بيل به درد بارسا میخوره اخبار اومده با یونتوس برای خریدش بارسا رقابت داره

فقط بدون بازيكن فوق العاده سرعتي هست وميتونه در كنار ژاوي - اينيستا و مسي غوغا كنه !
اگه بارسلون بتونه بخرش واقعا تبديل ميشه به يكي از شكست ناپذيرترين تيم هاي دنيا !

FC@ALI
04-13-2012, 23:53
منم مثل تمام بچه هاي رئال به همه بارسايي ها تولد كاپينانشون رو تبريك ميگم:afarin:

mortezarm
04-13-2012, 23:54

بازیکنه سرعتی و خوبیه و در واقع یه عنصر هجومیه
به نظرم اصلا این خرید به نفع بلارسا نیس و این تیم یه دفاع مستحکم میخواد نه یه عنصر دفاعی اما در عین حال بیشتر تو کار حمله

fcb10
04-14-2012, 00:47

فصل پیش تو cl بلایی به سر اینتر و مایکون اورد که از اون موقع به بعد دیگه اینتر تیم نشد و مایکون هم دیگه دفاع کردن رو فراموش کرد !!!

spiderkiller
04-14-2012, 00:47

شاید هیچکس به اندازه من بیل رو نشناسه چون از 2 سال پیش تا الان تو کف بازیشم.خیلی خوبه لامصب.باور کن سریعترین بازیکن حال حاظر جهانه.توی یک استارت سرعتش از رونالدو هم بیشتر میشه.حتی تو بازی با اینتر پارسال با یک استارت نصف زمین رو رفت.یعنی انگار به پاهای این بشر فنر وصل کردن اینقدر سریع میدوه.جالبیش اینجاست که با اون سرعت بالا خیلی سریع هم تغییر جهت میده که عملا گرفتنش رو غیر ممکن کرده.از رونالدو هم به نظرم بهتر تو سرتوپ میزنه.دریپلش هم بد نیست ولی اصلا فینیشینگ خوبی نداره.نمیتونه خوب تموم کنه.پارسال با ارزشترین بازیکن لیگ جزیره شد.بعد از الکسیس ارزوم اومدن اون به بارسا بود.البته به قول مرتضی بیشتر تهاجمی هست ولی قابلیت های دفاعی عالی داره.خیلی بهتر از الوز هست.بازی سازیش هم بیشتر از عرض انجام میده.الوز طولی با مسی کار میکنه ولی بیل در عرض با مودریچ کار میکنه.در کل بیاد بارسا میتونه زوج مکمل خوبی برای اینیستا باشه تو خط حمله و از طرفی یکم به دفاعمون تو چپ کمک میکنه ولی دو تا مشکل وجود داره. یکی اینکه قیمتش خیلی بالاست یعنی باید دوبرابر الکسیس پول براش بدیم.یکی دیگه هم اینکه الان متاسفانه دفاع وسطامون دارن وا میدن و این یعنی خرید دفاع چپ تعطیل.باید به فکر دفاع وسط باشیم چون نه پیکه رو فرم هست نه پویول خیلی مطمئنه چون تازگی ها خیلی زود خسته میشه.ولی اگه قرار بود دو تا خرید داشته باشیم یکی بیل رو میخریدیم یکی هوملز عالی میشد.

Arman.Leo
04-14-2012, 06:46
سلام دوستان ... خبر رسیده والدز میخواد در بازی مقابل لوانته از دستکش جدید استفاده کنه heey::
به نظر من که خیلی قشنگه :yes:

Gerard Pique3
04-14-2012, 11:14
خوب دوستان امشب یه بازی حساس خارج از خانه با لوانته داریم که تو رتبه پنجم هست این یعنی یه بازی سخت think::
البته اگه امشب مسی مثل همیشه باشه دیگه هیچ تیمی جلودار بارسا نیست به امید پیروزی و کم شدن فاصله ، همچنین پیکه و دنی آلوز مصدومیت هاشون رو پشت سر گذاشتن و امشب به ترکیب اضافه میشن:rose:

mojtabadj88
04-14-2012, 11:52
خوب دوستان امشب یه بازی حساس خارج از خانه با لوانته داریم که تو رتبه پنجم هست این یعنی یه بازی سخت think::
فردا شب هست دوست عزیز

saeid_8992
04-14-2012, 11:58
بازی امشبه ساعت 30 00بامداد یکشنبه

pouria milan & real
04-14-2012, 12:29
سلام به هواداران بارسا درسته دير اعلام كردم ولي دوست داشتم تولد پويول رو به تمام هواداران بارسا تبريك بگم[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Alireza_Lionel 10
04-14-2012, 18:50
پیش بازی لوانته- بارسا: دومین غول هم زمین می خورد؟

شاگردان گواردیولا در خانه لوانته کار دشواری دارند؛ ورزشگاه سیوتات د والنسیا جایی است که اولین شکست رئال در این فصل در آن رقم خورد

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

لوانته
مونوآ
لوپس, بایستروس, کابرال, خوان فران
تورس, ایبورا
والدو, بارکرو, بوتلیو
کونه

بارسا
والدس
آلوس, ماسچرانو, پویول, آدریانو
ژاوی, بوسکتس, اینیستا
فابرگاس, مسی, سانچس

حضور خاوی ونتا، خاویر فارینوس و آرونا کونه، سه بازیکن اصلی لوانته، در دیدار حساس فردا در هاله ای از ابهام قرار دارد. این سه در دیدار مقابل خیخون دچار آسیب دیدگی شدند.

آسیر دل اورنو، مدافع چپ این تیم هم به دلیل مصدومیت از ناحیه ران پا غایب است ما خوانلو می تواند بعد ز 4 ماه دوری، بار دیگر برای تیمش به میدان برود.

در سمت مقابل، ابراهیم آفلای بعد از ماه ها غیبت، می تواند بار دیگر برای بارسا بازی کند . این بازیکن هلندی احتمالا در فهرست آبی و اناری ها برای این دیدار قرار خواهد داشت.

دنی آلوس و سسک فابرگاس بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت و محرومیت می توانند بار دیگر در ترکیب اصلی قرار بگیرند اما شرایط پیکه هنوز کاملا مشخص نیست.

آبیدال هم که به تازگی عمل پیوند کبد را پشت سر گذاشته، دوران نقاهت را پشت سر می گذارد.

آیا می دانستید؟

- لوانته در سه بازی از 4 دیدار اخیرش در خانه به پیروزی رسیده است.

- آخرین پیروزی خانگی لوانته مقابل بارسا در ژانویه 2004 و در رقابت های کوپا دل ری رقم خورد.

- ژاوی تورس بین سال های 2007 تا 2009 برای تیم ذخیره های بارسا بازی کرد و در سال 2009 چند بازی نیز برای تیم اول این باشگاه انجام داد.

- بارسا در 10 بازی اخیرش در لالیگا به پیروزی رسیده است.

- با پیروزی سه شنبه شب مقابل ختافه، گواردیولا با رکورد 112 پیروزی فرانک رایکارد در لالیگا برابری کرد. تنها یوهان کرویف پیروزی های بیشتری (183) به دست آورد.

- در صورتی که اینیستا در دیدار فرا به میدان برود، تعداد بازی هایش با پیراهن آبی و اناری را به 400 خواهد رساند.

spbarcelona
04-14-2012, 21:11
لوانته هم مثل بقیه ی تیم ها انشاالله شکست میدیم.:jeddiiiii:chomagh

fcb10
04-14-2012, 23:23
بچه ها داره بوئای خوبی میاد :khelal dandoon:

spiderkiller
04-14-2012, 23:25
بچه ها داره بوئای خوبی میاد :khelal dandoon:

دلم نمیخواد ناامید کنم بچه ها رو ولی بعیده ادامه داشته باشه

spbarcelona
04-14-2012, 23:28
رئال که تا پایان نیمه ی اول مساوی کرده خدا کنه تا آخر مساوی باشه بارسا هم شکست بده لوانته رو:khahesh:

Pouriaf
04-14-2012, 23:30
دلم نمیخواد ناامید کنم بچه ها رو ولی بعیده ادامه داشته باشه

درسته اولا اصلا ممکن به نظر نمیرسید لیگ رو بردن ولی الان من اونقدر امید دارم که!!! من ایمان دارم که لیگ مال ما میشه...heey::

fcb10
04-14-2012, 23:32
عجیبه همه میخوان جلوی رئالو بگیرن !! انگار برعکس شده !

من همینجری دارم از خوشحالی بُرد و هتتریک توز سکته میکنم ! اگه رئال امتیاز از دست بده و امشب بارسا ببره نمیدونم چه بلایی سرم میاد !! خوبه حد اقل بازی میلان لغو شد ! وگر نه !!!!!!!!!!!

mortezarm
04-14-2012, 23:44
دوستان بارسایی میدونم خیلی ناراحتیت نیمه اولو نبردیم درک میکنم چقد دوس دارید رئال ببره
پس از دعا غافل نشید
خب ما بریم که نیمه دوم شروع شد
بعدش نوبت ماس واسه شما دعا کنیمheee::

footballking12
04-14-2012, 23:47
گیخون سابقه ی بردنه رئال رو داره ولی فکر نکنم نیمه ی دوم بتونه نتیجه رو نگه داره.

Pouriaf
04-15-2012, 00:12
دوستان من به این عقیدم که اگه لیگ رو نبریم واقعا ناحقی میشه... حق ماست، 10 امتیاز رو کردیم 4، ایشالله الکلاسیکو هم مال ماست، موند یکی! یعنی رئال ببازه انگار کل لیگو باخته!

fcb10
04-15-2012, 00:22
بابا گفتم گیخون ماله این کارا نیست !!

fcb10
04-15-2012, 00:30
اوخ اوخ نوبت ما شد !! بریم بینیم چندتا میزنیم ! یه مسی آمادو و یه سانچز احیا شده !!

با صدای خیبانی f*u*c*k .............. :))

mortezarm
04-15-2012, 00:31
بابا گفتم گیخون ماله این کارا نیست !!
گیخون واقعا جانانه دفاع میکرد و واقعا اذیت کرد
اما رئال موقعیت زیادی هم از دست داد

spbarcelona
04-15-2012, 00:37
ای بابا این رئال که باز برد:ey babaaa:
خیلی بی انصافنا:-ang
یه مساوی هم حداقل نمیدن
اشکال نداره خودمون براشون یه باخت خوشگل از آب در میاریم:/danc

mortezarm
04-15-2012, 00:39
خب بازی با لوانته شروع شد امیدوارم ببرید:hehehe:
لوانته تیم خوبیه هر چند نسبت به نیم فصل اول افت داشته اما همچنانم خطرناکه
خط دفاعی مستحکم و مهاجمای نسبتا سرعتی خوبی داره که تو ضد حمله خطرناکن

mojtabadj88
04-15-2012, 00:45
خدایی عجب سورپرایزی داده صدا سیما

fcb10
04-15-2012, 01:29
من نمیدونم چند بار باید سر این نوع هند ضربه بخوریم !!! داورای گاگول سر ما که میرسن فرق دست بسته و محافظ صورت رو با هند عمد یا دست باز اشتباه میگیرن !! اون از cl 2010 اینم از الان !!!

معلوم نیست چرا انقد بد بازی میکنیم ! سانچز که اصلا کنترل توپ رو فراموش کرده !

ولی میدونم نیمه بعد جبران میکنیم ! بهتون قول میدم نتیجه همینجوری نمیمونه !!

saeid_8992
04-15-2012, 01:35
داوریو بیخیال که من زیاد خوشم نمیاد ار داوری حرف بزنم تیم داره بد بازی میکنه یه جوری زمینو وبازی و حسی که دارم یاده اوساسونا میوفتم
بازیکنا خیلی سرد بازی میکنن
امیدوارو نیمه دوم جبران کنن
ولی.............

fcb10
04-15-2012, 01:39
عزیز من منم خوشم نمیاد چیزی رو گردن داور بندازم ولی ما چند بار باید سر این نوع اشتباه داور ضربه بخوریم ! ؟؟

AL1reZA
04-15-2012, 01:40
بارسا نیمه اول خوب بازی نکرد و نتیجه 1-0 به نفعه لوانته هست خبر خوبی نیست
لوانته نیمه اول انصافا عالی بود مخصوصا در دفاع.
اگه همین طوری ادامه بده جای تحسین داره

mortezarm
04-15-2012, 01:42
فکر کنم نیمه دوم بارسا از هر چی داره مایه بزاره چون برد واسش نقشه مرگ و. زندگی داره
دفاع لوانته مثه همیشه مستحکمه اما بعیده نیمه دوم هم اصلا نشکنه

fcb10
04-15-2012, 02:32
خدارو شکر !!!!

معلوم بود که تیم نمیخواست به آب و آتیش بزنه و خودش رو خسته کنه !

ولی خیلی خوب شد هم مسی به دو گل رسید هم فاصله حفظ شد !

یه پنالتی دیگه هم که واسمون نگرفتن ! دقیقه 80 جلوی حرکت اینیستا رو گرفتن و یه پنالتی داشت !

saeid_8992
04-15-2012, 02:33
مثل اینکه بردیم
نبردیم که قهرمان بشیم بردیم که ال کلاسیکو گرم باشه
ژاوی:mage mishe:چی شده

footballking12
04-15-2012, 02:43
خب سخترین بازیه لیگ رو با خوش شانسی پشت سر گذاشتیم.البته انتظار چنین بازی رو داشتم.بازیکنا برای دو تا بازیه حساسه پیش رو با چلسی و رئال خیلی به خودشون فشار نیاوردن.
ولی انصافا عجب داوره شاسگولی بود.2تا پنالتی اشتباه گرفت.راستی او تیکه که مزدک میگفت قیافه مورینیو بعد از اعلام پنالتی به نفعه بارسا دیدنیه از خنده مرده بودم.

fcb10
04-15-2012, 02:49
خب سخترین بازیه لیگ رو با خوش شانسی پشت سر گذاشتیم.البته انتظار چنین بازی رو داشتم.بازیکنا برای دو تا بازیه حساسه پیش رو با چلسی و رئال خیلی به خودشون فشار نیاوردن.
ولی انصافا عجب داوره شاسگولی بود.2تا پنالتی اشتباه گرفت.راستی او تیکه که مزدک میگفت قیافه مورینیو بعد از اعلام پنالتی به نفعه بارسا دیدنیه از خنده مرده بودم.

من وقتی اسم اون بازکنه " ژاوی تورس " رو میگفت خندم میگرفت !! دو ستاره در یک چَپَل چُلاق mas:-

spiderkiller
04-15-2012, 11:01
هم ما هم رئال تو نیمه دوم به بازی برگشتیم.بازی سختی بود.بچه ها بد نبودن ولی عدم هماهنگی بینشون یکی از بدترین بازی های فصل رو رقم زد.واقعا تا حالا اینقدر بارسا ی پپ رو بدون هماهنگی ندیده بودم.یکی که پاس میداد اون یکی جایی که توپو بگیره وامیساد نگاه میکرد.شاید راه شکستن دفاع های فشرده پاسکاری های ریز مثل الکسیس و مسی و اینیستا باشه که دیشب برامون یک گل خریدن.به نظر من تنها راه شکستن دفاع های اینطوری با سبک ما فقط پاس کاری های ریز و سریع هست.

Gerard Pique3
04-15-2012, 12:04
تبریک دوستان ، یکی از سخت ترین بازی های این فصل رو با موفقیت پشت سر گذاشتیم ، وباز هم لئو ثابت کرد که چرا بهترین بازیکن دنیا شده:ohum:
حالا نوبت چلسی و رئال هست که شکست بخورن::bow

David Sina
04-15-2012, 12:20
اووووووووووووووووووووووف خداروشکر به خیر گذشت :ohum: فقط یه خاک بر سرت به مزدک میرزایی بگم چون خیلی چرت و پرت میگفت .... پنالتی به این واضحی روی کوئنکا eterza::- موقعیت گل که نداشتیم ولی بچه ها واسه گل ها رو نگه داشتند واسه ال کلاسیکو و چلسی :/danc

saeid_8992
04-15-2012, 12:46
به نظر من پنالتی ما از پنالتی اونا پنالتی تر بود:nishkhand:

spbarcelona
04-15-2012, 14:26
ایول بارسلونا
همین که عقب نموند خودش خوبه منظورم هم بارسا بود و هم مسی
دوستان کسی میدونه از این 41 گلی که مسی و رونالدو تو لالیگا زدند چندتاشون رو پنالتی زدند؟

mortezarm
04-15-2012, 14:35
ایول بارسلونا

همین که عقب نموند خودش خوبه منظورم هم بارسا بود و هم مسی

دوستان کسی میدونه از این 41 گلی که مسی و رونالدو تو لالیگا زدند چندتاشون رو پنالتی زدند؟

رونالدو 11 و مسی 6 تا
اما دو تا نکته:اولا مسی امسال دو تا پنالتی خراب کرده و یکیش دقیقه 93 با سویا بود که اگه زده بود الان فاصله 2 امتیاز بود
نکته دوم هم همینه دیگه باور کنید پنالتی هنر بزرگیه البته مسی هم خوب میزنه اما نه مثه رونالدو
با برد بارسا ال کلاسیکو خیلی حساس شد

Alireza_Lionel 10
04-15-2012, 14:59
دوستان تبریک[Only Registered And Activated Users Can See Links]تو این بازی سخت هم دست پر خارج شدیم ، البته انتظار چنین بازی سختی رو داشتم
تو نیمه اول نتونستیم بعد از گلزنی لوانته فضا سازی بکنیم و لوانته عالی دفاع میکرد ولی تو نیمه دوم که اینیستا و کوئنکا اضافه شدن ومسی هم یه خط عقب تر اومد باعث شد رو خلاقیت مسی و همچنین نفوذ های کوئنکا و اینیستا رو دروازه لوانته فشار بیاریم و این تغییرات پپ تو سیستم جواب داد و نتیجش هم 2 گل لئو بود................................حالا دو بازی سرنوشت ساز پیش رومون هست اول چلسی و بعد رئال که امید برد در هر دو بازی

Pouriaf
04-15-2012, 15:32
هم نتیجه و هم خود بازی نشون داد که هردو تیم یعنی بارسا و رئال، منتظر ال کلاسیکو و بازی هاشون توی لیگ قهرمانان هستن. هردو تیم اول خورد، خوبه حالا جبران کردیم! ایشالله فاصله کمتر میشه!

Saeid~Barca
04-15-2012, 16:23
صحبت های بازیکنان و مربی تیم بعد از بازی

گواردیولا : هنوز در لیگ شانس داریم ؟ بزارین بگیم کمی شانس داریم ، این جواب خوبی واسه شماست ؟ (خنده)
ماسکرانو ، 35 توپ در 2 بازی را پوشش داده بدون اینکه حتی یکی را از دست بدهد . اعداد و ارقام گویای همه چیز هست
پنالتی ؟ شما میتوانید درباره ی آن بحث کنید . کلاسیکو ؟ اگر مادرید برنده شود لالیگا از دست خواهد رفت اما اکنون باید روی بازی چلسی تمرکز کنیم
وقتی لوانته گل اول را بثمر برساند یکی از سخت ترین تیم هایی میشود که در مقابل آن بازی کرده اید

مسی : 41 گل همراه با رونالدو در لالیگا ؟ مهم تیم است ، رونالدو پایش را نشان داد ، تمرین کنم تا حرکتی مشابهی انجام دهم ؟ نه (خنده)
در این زمان از فصل همه ی بازی ها مشکل هستند . ما باید همیشه اینطور پیش برویم ، اکنون نوبت چلسی است بازی سختی خواهد بود

کوئنکا : پنالتی واضح بود ، اگر خطا انجام نمیدادند من موقعیت خوبی به سمت دروازه داشتم

spbarcelona
04-15-2012, 16:26
دوستان ببخشید دیشب نتونستم بازی بارسا رو تماشا کنم میشه بگید مزدک دیشب چی گفته؟
از آقا مرتضی هم ممنونم بابت پنالتی ها:ohum:

LEO JOON
04-15-2012, 16:42
:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:
یه بار فقط یه بار این صدا و سیما سرش به سنگ خورد بازی رو پخش کرد که اونم من ندیدم!!:ey babaaa:
ببینم از بین شما کسی کار و زندگی نداره که می شینین تا ساعت دو نصفه شب فوتبال می بینین؟
از حرفایی که زده شد معلومه که بازی آنچنان خوب نبوده نمی دونم الآن خوشحال باشم که ندیدم یا ناراحت. ولی به هر حال این که بردیم و فاصله رو با صدر جدول حفظ کردیم خوبه:hooora:
این گزارشگرای ایرانیم عادت دارن چرت و پرت بگن حالا هر چی که گفته زیاد توجه نکنینheee::

pedro_17
04-15-2012, 16:48
بازم برد رو تبریک میگم و بازی با چلسی خیلی نمیتونه سخت باشه چون چلسی دیگه اون چلسی قدیم نیست ولی باز تو سانتر ها خطرناک به نظر میرسن

saeid_8992
04-15-2012, 17:15
بچه یه سوال
اگه مسی نبود ما مهاجم دیگه ای داریم که بتونه جواب بده؟
به نظر من فصل بعد خط دفاع در اولویت قرار داره ولی یه مهاجم شش دانگم باید بگیریم درسته که ویا بر میگرده ولی مصدمیت ها نباید غافل شد
دیشب مزد ک میگفت مربیا نه به مسی و نه به رونالدو استراحت نمیدن
جریان رونالدو من نمیدونم شاید برای اینه که رکورد بزنه ولی به نظر من مسی تو بارسا تنهاست و یه تنه داره تیمو به جلو میبره _همین رئال مادرید نیمکتشو نگاه کنین خیلی قویتره _
نظر دوستان چیه؟؟؟؟

Pouriaf
04-15-2012, 17:27
به نظر من که هیشکی توی تیم نیست که بتونه جای مسی رو بگیره و حتما اگه رفت باید یکی رو بخریم. به نظرم اگه یه مهاجم هدف میخوایم باید فان پرسی یا سوارز رو بخریم که بتونه با تیم هماهنگ بشه...

برای دفاع هم بیل گزینه فوق العاده ای هست ولی ما فعلا برای چپ آدریانو رو داریم و راضی هستیم، از طرفی بیل خیلی گرونه و برای خودش یه ستاره ست! ما دفاع وسط میخوایم و من به نظرم تیاگو سیلوا بهترین گزینه باشه چون هم مثل پویول فرز و همینطور خیلی مستحکمه و ثانیا جوونه و قابل اطمینان.

ولی کاش یه ذره پول داشتیم مثل رئال، فرض کنیم مسی بره، حداقل یه پولی دستمون میاد ولی اگه نره و مصدوم بشه چی؟ نه پولی خواهیم داشت و نه بازیکنی که جاش رو بگیره؟ ولی رئال چی؟ رونالدو بره کاکا هست، بنزما بره هیگواین هست! دیگه چی میخواد؟ خیلی بدبخت میشیم اگه یه نفر از تیم کم بشه!

به امید اینکه مسی و دیگر ستاره ها برای همیشه توی بارسا بمونن...:flowerysmile:

Pouriaf
04-15-2012, 17:32
دوستان، یه سوال هم من دارم:

آقا این مزدک چی گفته که اینقدر بحث میشه دربارش؟! هرچی گفته اعصاب آبی اناری هارو قاطی کرده! چرا؟

mojtabadj88
04-15-2012, 17:59
تا جایی که من اطلاع دارم به خوزه توهین کرده

LEO JOON
04-15-2012, 18:13
تا جایی که من اطلاع دارم به خوزه توهین کرده

پس چه پیمانی بستیم ما!!!:sooot:
به مورینیو توهین شده بارسایی ها ناراحت شدن؟:ajibeee:
اگه واقعا دلیلش این باشه که من دیگه هیچ حرفی برای گفتن ندارم:ajibeee:

spiderkiller
04-15-2012, 18:20
دوستان یک جوری راجع به بارسا حرف میزنید انگار از فلسفه غنی بارسا خبر ندارید.رفتن مسی از بارسا مثل برخورد ماه با زمین هست.غیر ممکن.از طرفی اگه میبینید همه گل هامون رو مسی داره میزنه به خاطر اینه که روش برنامه ریخته شده.الکسیس وظیفه گل زدن نداره پدرو نداره.ایکوئنکا نداره.اینیستا نداره.تنها مهاجمی که باید بهش توپ داده بشه تا گل بزنه مسی هست.اگه میبینید بقیه هم گل میزنن یا رو خلاقیت مسی هست یا رو کار تیمی بقیه یا ریباند.منظورم اینه که اگه مسی بره ما با مشکل مواجه نمیشیم.درسته بازیکن فوقالعاده ای هست ولی باور کنید همین الان بارسا جایگزین مسی و ژآوی و پویول رو داره.همه بازیکنایی رو که میبینید هرکدوم یک جایگزین دارن.تیو بیشتر یک مهاجم هدفه تا وینگ.در ضمن کم نبودن بازی هایی که ما توشون مسی رو نداشتیم و بازهم بردیم با اختلاف خوب.همچنین کم نبودن بازی هایی که مسی اصلا رو فرم نبوده و باز هم بردیم نمونش هم الکلاسیکو رفت کوپا دل ری که 2-1 بردیم.دلیل نمیشه چون مسی گل میزنه جانشین نداشته باشه.من مطمئنم حتی اگه با فرض محال مسی از بارسا بره یا مصدوم بشه بازم بارسا به موفقیت هاش میرسه چون بارسا یک تیم بازیکن محور نیست بلکه یک تیمه که کارگروهی ساختارش رو تشکیل داده.

saeid_8992
04-15-2012, 18:30
دوستان یک جوری راجع به بارسا حرف میزنید انگار از فلسفه غنی بارسا خبر ندارید.رفتن مسی از بارسا مثل برخورد ماه با زمین هست.غیر ممکن.از طرفی اگه میبینید همه گل هامون رو مسی داره میزنه به خاطر اینه که روش برنامه ریخته شده.الکسیس وظیفه گل زدن نداره پدرو نداره.ایکوئنکا نداره.اینیستا نداره.تنها مهاجمی که باید بهش توپ داده بشه تا گل بزنه مسی هست.اگه میبینید بقیه هم گل میزنن یا رو خلاقیت مسی هست یا رو کار تیمی بقیه یا ریباند.منظورم اینه که اگه مسی بره ما با مشکل مواجه نمیشیم.درسته بازیکن فوقالعاده ای هست ولی باور کنید همین الان بارسا جایگزین مسی و ژآوی و پویول رو داره.همه بازیکنایی رو که میبینید هرکدوم یک جایگزین دارن.تیو بیشتر یک مهاجم هدفه تا وینگ.در ضمن کم نبودن بازی هایی که ما توشون مسی رو نداشتیم و بازهم بردیم با اختلاف خوب.همچنین کم نبودن بازی هایی که مسی اصلا رو فرم نبوده و باز هم بردیم نمونش هم الکلاسیکو رفت کوپا دل ری که 2-1 بردیم.دلیل نمیشه چون مسی گل میزنه جانشین نداشته باشه.من مطمئنم حتی اگه با فرض محال مسی از بارسا بره یا مصدوم بشه بازم بارسا به موفقیت هاش میرسه چون بارسا یک تیم بازیکن محور نیست بلکه یک تیمه که کارگروهی ساختارش رو تشکیل داده.
من نگفتم میره
منظور من مصدومیته باید قبول کنیم تموم بازیکنان ما بزرگن ولی در نبود مسی ما دچار مشکل میشیم در دوره طولانی درسته یکی دو بازی به چشم نمیاد_ ایشاا... که این اتفاق نمیفته ولی فرض کنین 3ماه مصدوم بشه
یعنی تمام برنامه ما دیگه هیچی

چون روی مسی برنامه ریختیم _اگه ویا بود شاید اینو من نمیگفتمthink::

بارسا که تیم ملی نیستش بالاخره بازیکنم میخره مثل قبل که بزرگان زیادیم به این تیم اومودن

دقیق یادم نمیاد ولی ال کلاسیکو قبل مسی پاس گل داد

spiderkiller
04-15-2012, 18:51
خب اگه قراره قبول کنیم مسی مصدوم میشه یا ازتیم میره به نظر من بهترین جانشینش فقط میتونه مونیاین باشه.سبکش درست مثل مسی هست و به راحتی تو تیم جا میوفته.من 80 درصد احتمال میدم بهترین جانشین مسی مونیایین باشه بعدش 20 درصد به نیمار اعتقاد دارم ولی نمیتونه مثل مسی تو تیم جا بیوفته

C R 7 9
04-15-2012, 18:52
دیشب خیلی شانس آوردیم ولی خدا پدر مادر داور رو رحمت کنه که به داد ما رسید

spiderkiller
04-15-2012, 19:01
شما بازار مشترکی؟think:: بارسا و رونالدو هیچ سنخیتی با هم ندارن.نکته دیگه هم که داور شاید بهتره بگی به داد لوانته رسید چون 6 تا پنالتی رو ما انجام دادن که فقط یکیش رو گرفت.صحنه گل اونا هم اصلا پنالتی نبود.کلا بحث داوری رو بیخیال که به خاطر خطای ادریانو به تیاگو کارت زد میده.

saeid_8992
04-15-2012, 19:17
این بردهای بارسا حالا باید به یه نفر به جز بارسا متعلق باشه یکی داور یکی یوفا........به جز خوده بارسا

<< برد دیشب بارسا رو به تمام دوستداران بارسلون تبریک میگم>>

fcb10
04-15-2012, 19:18

داش موضعت رو واسه ما مشخص نمیکنی !!؟؟! :mage mishe: کدو طرفی هستی think::

saeid_8992
04-15-2012, 19:20
این حزب باد که میگن شمای؟؟؟؟

C R 7 9
04-15-2012, 19:23
شما بازار مشترکی؟think:: بارسا و رونالدو هیچ سنخیتی با هم ندارن.نکته دیگه هم که داور شاید بهتره بگی به داد لوانته رسید چون 6 تا پنالتی رو ما انجام دادن که فقط یکیش رو گرفت.صحنه گل اونا هم اصلا پنالتی نبود.کلا بحث داوری رو بیخیال که به خاطر خطای ادریانو به تیاگو کارت زد میده.
من ایراد تورو نمیگیرم.بیخیال

این حزب باد که میگن شمای؟؟؟؟
شرمنده نمیدونستم باید پاسخگوی شماهم باشم

داش موضعت رو واسه ما مشخص نمیکنی !!؟؟! :mage mishe: کدو طرفی هستی think::
اصلا مهم نیست طرفدار کی و کجا هستم درباره ی داوری حرف زدم

spiderkiller
04-15-2012, 19:31
داداش اگه طرفدار بارسایی خوش اومدی.اگه طرفدار بارسا نیستی بازم خوش اومدی.امیدوارم بحثای خوبی داشته باشیم فقط بحثای حاشیه ای مطرح نکن.مرسی

mojtabadj88
04-15-2012, 19:59
هاوار وب داور بازی ما شد مال شما مشخص نشده؟

Pouriaf
04-15-2012, 20:08

اتحاديه فوتبال اروپا، يوفا، اعلام کرد هاوارد وب، داور سرشناس انگليسي، قضاوت ديدار رفت تيم هاي بايرن- رئال در نيمه نهايي چمپيونزليگ را برعهده خواهد داشت.

این داور 40 ساله یکی از بهترین داوران اروپاست و پیش از این قضاوت دیدارهای فینال چمپیونزلیگ و فینال جام جهانی 2010 را برعهده داشت. او در این فصل 42 دیدار از جمله 4 دیدار در چمپیونزلیگ را قضاوت کرد اما تاکنون در این فصل برای هیچ یک از دو تیم رئال و بایرن قضاوت نکرده است.
یوفا هنوز داور دیگر دیدار مرحله نیمه نهای بین چلسی- بارسا را اعلام نکرد.

ورزش 3

__________________________________________________ _

خب بهتر شد یه داور خوب داور رئال شد تا درست حسابی یا ببرن یا ببازن! راستی میخوام دیگه هیچ پنالتی رخ نده! امسال فقط پنالتی دیدیم از رونالدو!!! دوستان کریس چند تا گل زده تو یوفا؟

fcb10
04-15-2012, 20:15
هاوار وب داور بازی ما شد مال شما مشخص نشده؟

خدا واستون به خیر بگذرونه ! این وب دسته کمی از ترکی خودمون نداره :khandeeeee bahal:

mojtabadj88
04-15-2012, 20:23
خدا واستون به خیر بگذرونه ! این وب دسته کمی از ترکی خودمون نداره :khandeeeee bahal:
آره هیچ وقت یادم نیمره تو فینال جام جهانی اون مرتیکه ی هلندی که با پا رفت تو سینه ی آلونسو قزمز نداد ki::
به نظر من وب رو باید بره بازی چلسی و بارسا میزاشتن

mojtabadj88
04-15-2012, 20:24
در ضمن داور بدی نیست وب فینال پارسال منچستر و بارسا هم خوب سوت زد

fcb10
04-15-2012, 20:52
مسی در کنار پویول، گُل میگن و گُل میشنون :)))

fcb10
04-15-2012, 21:00
میانگین درصد مالکیت توپ بین تیم های اروپایی !

Arman.Leo
04-15-2012, 21:11
ووووووووووووووواییییییییی ییییییییییی ... و این است سلطان مسی ... چه میکنه این بازیکن ...
عجب بازی بود لا مصب ...
چمن افتضاح بود اصلا روش لیز میخوردند لوانته هم که عادت داشته ...
نیمه اول که روی اشتباه داور یک پنالتی داده شد به لوانته که گل شد ...
مالکیت توپ هم که 70 به 30 بود ...
نیمه اول که تموم شد اومد با مصطفی چت گفتم دیگه تموم شد باختیم بهش گفتم چند دقیقه میبینم و بعد میرم میخوابم اما بعد که شروع شد گفتم من که چند دقیقه دیدم ، بگذار یکباره تا آخرش رو هم ببینم ، بعد که مسی گل اولو زد پریدم هوا ، کل مساحت خونه رو 10 بار طی کردم ...بعد هم که پنالتی به نفع ما گرفته شد که با ضربه ی استادانه ی مسی گل برتری زده شد و 20 بار دیگه دویدم ...
ولی نمیدونم چرا هر وقت با این لباس بازی میکنیم ضعیفیم ؟ انگار نحسه ...
ولی خوب ، مسی باز هم نشون داد که بهترین بازیکن جهانه ...
در ضمن چرا خطا روی اینیستا رو پنالتی نگرفتند؟؟؟ قهرمانی به چه قیمت ؟؟؟

Pouriaf
04-15-2012, 21:19
دوستان اونقدر درگیر بارسا و رئال بودم که اصلا جدول پاک یادم رفته بود! راسینگ و ویارئال رو ببینید!!! اون از ویارئال که میتونه بره از لیگ برتر، اونم از لوانته که پنجمه!!!

راستی به نظرم مالکیت آرسا خیلی بیشتر از رئاله، نمیدونم چرلا مساوین! :mage mishe:

Pouriaf
04-15-2012, 21:27
ووووووووووووووواییییییییی ییییییییییی ... و این است سلطان مسی ... چه میکنه این بازیکن ...
عجب بازی بود لا مصب ...
چمن افتضاح بود اصلا روش لیز میخوردند لوانته هم که عادت داشته ...
نیمه اول که روی اشتباه داور یک پنالتی داده شد به لوانته که گل شد ...
مالکیت توپ هم که 70 به 30 بود ...
نیمه اول که تموم شد اومد با مصطفی چت گفتم دیگه تموم شد باختیم بهش گفتم چند دقیقه میبینم و بعد میرم میخوابم اما بعد که شروع شد گفتم من که چند دقیقه دیدم ، بگذار یکباره تا آخرش رو هم ببینم ، بعد که مسی گل اولو زد پریدم هوا ، کل مساحت خونه رو 10 بار طی کردم ...بعد هم که پنالتی به نفع ما گرفته شد که با ضربه ی استادانه ی مسی گل برتری زده شد و 20 بار دیگه دویدم ...
ولی نمیدونم چرا هر وقت با این لباس بازی میکنیم ضعیفیم ؟ انگار نحسه ...
ولی خوب ، مسی باز هم نشون داد که بهترین بازیکن جهانه ...
در ضمن چرا خطا روی اینیستا رو پنالتی نگرفتند؟؟؟ قهرمانی به چه قیمت ؟؟؟

چرا لباس نحسه؟! با این لباس زیبا بود که سال پیش اونقدر بردیم خارج از خانه! به علاوه این فصل هم با این لباس میلان رو شکست دادیمki:: مشکل بازی بارسا مقابل لوانته، صد در صد زمین بازی بود که از سرعت و هماهنگی بازی میکاست... یعنی اصلا نمیتونستن همکاری کنن بازیکنای ما! ولی خوب جمع و جور شدیم و 2 گل زیبا زدیم، مخصوصا اولی که فوق العاده بودheey::

roz::

Arman.Leo
04-15-2012, 21:43
چرا لباس نحسه؟! با این لباس زیبا بود که سال پیش اونقدر بردیم خارج از خانه! به علاوه این فصل هم با این لباس میلان رو شکست دادیمki:: مشکل بازی بارسا مقابل لوانته، صد در صد زمین بازی بود که از سرعت و هماهنگی بازی میکاست... یعنی اصلا نمیتونستن همکاری کنن بازیکنای ما! ولی خوب جمع و جور شدیم و 2 گل زیبا زدیم، مخصوصا اولی که فوق العاده بودheey::

Roz::
فصله پیش خوب بود قبول دارم ولی این فصل بازی با لوانته ، اوساسونا و کلی بازی دیگه برامون بازی های سختی به دنبال داشته ولی میدونم خرافاتی بیش نیست ...
گل اول رو عالی زد ولی میدونستم اگر از اونجا شوت بزنه 100 % گله ، دقت قبل از شوتش فوق العاده بود

AlexDelpiero
04-15-2012, 22:24
در ضمن داور بدی نیست وب فینال پارسال منچستر و بارسا هم خوب سوت زد
شما مطمئنی هاوارد وب داور اون بازی بود ؟!!!
وب انگلیسیه ! من یو هم انگلیسی ...

Saeid~Barca
04-15-2012, 22:40
شما مطمئنی هاوارد وب داور اون بازی بود ؟!!!
وب انگلیسیه ! من یو هم انگلیسی ...

ویکتور کاسای داور مجارستانی که فکر میکنم 37 سالش بود بازی پارسال رو داوری کرده . هاوارد وب فینال جام جهانی رو داوری کرده اون دوستمون مثل اینکه اشتباه گرفته roz::

spbarcelona
04-15-2012, 22:45
بچه یه سوال
اگه مسی نبود ما مهاجم دیگه ای داریم که بتونه جواب بده؟
به نظر من فصل بعد خط دفاع در اولویت قرار داره ولی یه مهاجم شش دانگم باید بگیریم درسته که ویا بر میگرده ولی مصدمیت ها نباید غافل شد
دیشب مزد ک میگفت مربیا نه به مسی و نه به رونالدو استراحت نمیدن
جریان رونالدو من نمیدونم شاید برای اینه که رکورد بزنه ولی به نظر من مسی تو بارسا تنهاست و یه تنه داره تیمو به جلو میبره _همین رئال مادرید نیمکتشو نگاه کنین خیلی قویتره _
نظر دوستان چیه؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
همونطور که دوستان گفتند رفتن لیونل از بارسا چیزی شبیه غیرممکن است.
حالا اگه بخواهیم از نظر مصدومیت حساب کنیم که اون یه چیزی
به نظر من اگه خدا نکنه مسی مصدوم باشه جلوی تیم به مشکل برمی خورد و دوام چندانی ندارد نمیدونم چرا ساندرو روسل نا حالا اقدام بزرگی انجام نداده برا خریدن یه مهاجم بزرگ مثل فان پرسی یا سوارز یا نیمار:mage mishe:

Saeid~Barca
04-15-2012, 22:59
- این برای چهارمین در بار در طول تاریخ باشگاه است که تیم 11 پیروزی پیاپی در لیگا را بدست میاورد

- کیتا که به دلیل مصدومیت جزئی در بازی با لوانته غایب بود ، امروز توانست با تیم تمرین کند

- لیونل مسی در 8 بازی خارج از خانه ی اخیر بارسا 10 گل به ثمر رسانده است

- تیاگو در بازی دیشب برابر لوناته بازیکنی بود که بیشترین پاس را به همتیمی هایش داد.98 پاس صحیح از 104 پاس

- بارسلونا در 55 بازی اخیر خود که اینیستا در آن بازی کرده شکست نخورده است

- قبل از اینکه گواردیولا مربی بارسا شود آمار گلزنی مسی هر 176 دقیقه یک گل بود ، اما حالا هر 87 دقیقه یک گل است

- مسی در ماه ژوئن بازیهای دوستانه ای در کلمبیا ، مکزیک و آمریکا برگزار میکند و پول بدست آمده را به موسسه خیریه اش اختصاص خواهد داد.

- بازیکنانی که بیشترین بازی را برای بارسلونا انجام دادند (به ترتیب) :
ژاوی - پویول - میگولی - والدس - رکساچ - آمور - زوبی زارتا - سگارا - آلکسانکو و اینیستا

- بازیکنانی که بیشترین بازی را در نیم فصل دوم لالیگا برای بارسا انجام دادند : والدس 14 - مسی 13 - ماسکرانو 12 - آلوز 11 - سسک 10

- عملکرد بارسا در 11 بازی اخیر لالیگا :
11 برد - 38 گل زده - 8 گل خورده

Pouriaf
04-15-2012, 23:41
سلام دوست عزیز
همونطور که دوستان گفتند رفتن لیونل از بارسا چیزی شبیه غیرممکن است.
حالا اگه بخواهیم از نظر مصدومیت حساب کنیم که اون یه چیزی
به نظر من اگه خدا نکنه مسی مصدوم باشه جلوی تیم به مشکل برمی خورد و دوام چندانی ندارد نمیدونم چرا ساندرو روسل نا حالا اقدام بزرگی انجام نداده برا خریدن یه مهاجم بزرگ مثل فان پرسی یا سوارز یا نیمار:mage mishe:

اون راسل بی عرضه رو نگو که شب شبی حالم به هم میخوره!!! اگه این باشگاه دست یه نفر که با عرضه اس و کاتالان هست میافتاد الان هی استرس اول دوم رو نداشتیم توی لیگ!

نیمار رو من اولا تاکید میکردم که بخریم ولی الان نه، نه پول داریم و نه سبک بازیش بهمون میاد! بهترین گزینه فان پرسی یا سوارز هست، که احتمال فان پرسی بیشتره...

saeid_8992
04-15-2012, 23:52
چه توقعی داری هنوز نتونسته یه قرار داد جدید با گواردیلا ببنده اونوقت میخوای بره فوروارد بخره
راستی چر این قرداد اینقدر لفتش میدن ؟

Saeid~Barca
04-16-2012, 00:04
اون راسل بی عرضه رو نگو که شب شبی حالم به هم میخوره!!! اگه این باشگاه دست یه نفر که با عرضه اس و کاتالان هست میافتاد الان هی استرس اول دوم رو نداشتیم توی لیگ!

نیمار رو من اولا تاکید میکردم که بخریم ولی الان نه، نه پول داریم و نه سبک بازیش بهمون میاد! بهترین گزینه فان پرسی یا سوارز هست، که احتمال فان پرسی بیشتره...

شما فکر میکنی فان پرسی قیمتش کمتر نیمار باشه ! آرسنال به این راحتی ها این بازیکن ارزشمندش رو از دست نمیده و الان این رتبه سوم تو لیگ انگلیس رو مدیون این بازیکنه . من فکر نمیکنم کمتر از 50 یا 60 میلیون یورو این بازیکن رو بفروشن ( تازه اگه قانع به فروختنش بشن )

در مورد سوارز هم تقریبا همین نظر رو دارم و فکر میکنم بارسا اگه میخواست سوارز رو بخره 2 فصل پیش و قبل از رفتنش به لیورپول این کار رو میکرد . الانشم اگه بارسا این بازیکن رو بخواد باید بیشتر از پولی که لیورپول واسش داده رو بده تا بتونن بخرنش یعنی بیش تر از 25 میلیون ( فکر کنم 25 میلیون خریده بودنش )

احتمال نیمار بیشتره

Pouriaf
04-16-2012, 00:05
چه توقعی داری هنوز نتونسته یه قرار داد جدید با گواردیلا ببنده اونوقت میخوای بره فوروارد بخره
راستی چر این قرداد اینقدر لفتش میدن ؟

اصلا نباید یه مدیر یا مربی باشی! یعنی از آشغال ترین کارهای دنیاست، کاش همه چی مثل PES 2012 بود و میشد راحت بازیکن خرید!

در مورد پپ هم بگم که فصل بعد نره، 2 فصل دیگه حتما میره. اون علاقه خاصی به آرسنال داره... entezar:: خصوصا اگه این فصل بارسا ببازه، احتمال رفتنش بیشتر میشه. حق هم داره، تا کی بازی تکراری؟ اونم این همه سال!

fcb10
04-16-2012, 00:11

روسل یه بار اومد خرید بزرگ کنه ری*د ! البته فابرگاس هم خیلی خرید بزرگی بود !

ولی سر قضیه معاوضه ایبرا با اتوئو خیلی بد کار کرد ! البته اون موقع کم تجربه بود P:

فان پرسی بدرد ما نمیخوره ! واسه بارسا همون ویا love:: عالیه !!

اگه نیمار رو هم بخیریم مطمئن باشید که تو ترکیب جا میفته ! نیمار بازیش مثل رونالدینیوِ ! همونطور که اون واسمون عالی بود نیمار هم عالی میشه !

یه جورایی خط حملمون اینطوری میشه

مسی ...... ویا ....... نیمار

Saeid~Barca
04-16-2012, 00:19
ولی سر قضیه معاوضه ایبرا با اتوئو خیلی بد کار کرد ! البته اون موقع کم تجربه بود

داوود جان داری اشتباه میکنی این معاوضه تو مدیریت لاپورتا بود roz::

fcb10
04-16-2012, 00:28
داوود جان داری اشتباه میکنی این معاوضه تو مدیریت لاپورتا بود roz::

آره راستی !!! حواسم نیست ! !! از بس ایبرا همه چی رو ریخته بود سر روسل منم دیگه یادم رفت !

لا مصب از بس این زلات قُر میزنه eterza::-

fcb10
04-16-2012, 00:34
ویا رو هم خود لاپورتا خرید !

هر سال یه بازیکن خوب و بزرگ رو خریدیم !

امسالم باید یدونه گُندَشو بگیریم ki::

Pouriaf
04-16-2012, 01:00
این خرید گنده، باید هیکلشم گنده باشه! یه دفاع عالی. کی مثلا؟ من میگم تیاگو سیلوا، شما چی؟ موافقید؟

وااااااااااااااای چرا کسی صدای مارو نمیشنوه؟!

ما تا دلتون بخواد هافبک داریم که کارساز هم هستند، ولی دفاع وسط چی؟ نه یکی درست حسابی نداریم (منظورم جانشینه وگرنه...)! راستی، من اصلا یادم نمیاد یه بازیکن ستاره انگلیس، بیاد بارسا! بهتره در مورد اونا هم بحث کنن...

fcb10
04-16-2012, 01:08
سیلوا رو بیخیال شید میلان خودش وضعش خرابه !!!

کمپانی یا ویدیچ عالین ولی حیف که هیچکدوم نمیان !! تازه ما نباید به فکر یه دفاع ستاره باشیم ! چون اون ستاره صد سال نمیاد بشینه رزرو پویول یا پیکه ! یکی مثل دیوید لوئیز خیلی خوبه ! هم سنش کمه هم آینده دار !

من دوست داشتم کلارف رو میگرفتیم جای آبیدال ! قدرت حجومیی و قابلیت های حجومیش 2 برابر آلوزه ! قدرت پا چپش اندازه دروگبا و ایبرا س ! کاشته زن حرفه ایه سرعتشم قابل قبوله !

fcb10
04-16-2012, 01:30
چی بگم !!!!!

mortezarm
04-16-2012, 01:41
چی بگم !!!!!

انگار داره از شبکه 3 ایران نگا میکنه:hehee:
چه بی کیفیته
ولی عجب خونه ای داره ایا سقف قراردادو رعایت کرده تونسته پلاسما بخره ؟؟؟؟؟؟

Arman.Leo
04-16-2012, 06:48
خوب ، بحث جالبیه ،،،
به نظر من تو خط حمله اگر نیمار رو بخریم خیلی خوبه ، هم جوونه و آینده دار هم قیمتش از بعضی دیگر کمتره...
خط هافبک همون هم که کامله ، باید برای جانشینی آبیدال یکی رو پیدا کرد واقعا اون جا خراب شده...

عکسی از موروسینی بازیکن لیوورنو که دیروز دار فانی را وداع گفت ، در حال تماشای بازی بارسا-سویا (5-0) در ماه اکتبر (فرد سمت راست)

spiderkiller
04-16-2012, 11:13
امسالم باید یدونه گُندَشو بگیریم ki::
اتفاقا من کاملا مخالف خرید بازیکن بزرگ هستم.اگه میخواییم یکی رو بگیریم باید تو خط دفاع باشه اونم یکی در حد الابا نه بیشتر.بازیکن بزرگ تو ترکیب بارسا جا نمیوفته چون شکل گرفته و نمیشه به سبک بارسا بهش شکل داد

fcb10
04-16-2012, 11:58
اتفاقا من کاملا مخالف خرید بازیکن بزرگ هستم.اگه میخواییم یکی رو بگیریم باید تو خط دفاع باشه اونم یکی در حد الابا نه بیشتر.بازیکن بزرگ تو ترکیب بارسا جا نمیوفته چون شکل گرفته و نمیشه به سبک بارسا بهش شکل داد

بستگی داره داداش ! مثلا همین ویا , انگاری واسه ما ساختنش ! نیمار هم همینطور سریع جا میفته !

حالا نظرتون در مورد کلارف چیه ؟؟؟! واقعا عالیه قیمتش هم از بیل کمتره !!

footballking12
04-16-2012, 12:20
به نظر من هم کلارف عالیه.هم اینکه خیلی بازیکن بزرگی نیست که بخواد به خاطر تعویض شدن و یا نیمکت نشینی اعتراض کنه هم اینکه از نظر دفاعی و هم شرکت در کارهای هجومی دسته کمی از دنی الوز نداره و اینکه قیمتش هم به نصبته قابلیتهاش مناسبه.

David Sina
04-16-2012, 12:38
حالا اینا رو ولش کن ......... چلسی رو بچسببببببببببببببببب .... میخوان انتقام بگیرند دیشب هم که تاتنهام رو سوراخ کردن

Gerard Pique3
04-16-2012, 12:42
عکسی از موروسینی بازیکن لیوورنو که دیروز دار فانی را وداع گفت ، در حال تماشای بازی بارسا-سویا (5-0) در ماه اکتبر (فرد سمت راست)

واقعا دردناک بود صحنه ی مرگش
روحش شاد ، یادش گرامی

fcb10
04-16-2012, 12:43
حالا اینا رو ولش کن ......... چلسی رو بچسببببببببببببببببب .... میخوان انتقام بگیرند دیشب هم که تاتنهام رو سوراخ کردن

البته سوراخ اصلی رو داور در اورد !!!

footballking12
04-16-2012, 14:40
ولی چلسی واقعا متحول شده.حالا که به ما رسیدن متحول شدن :nishkhand:
این دی متئو هم مربیه جالبیه.دیروز هم داور اشتباه بزرگی رو تو بازیه چلسی- تاتنهام انجام داد ولی اگه اون گل هم اعلام نمیشد باز هم تاتنهام سوراخ میشد.
خیلی با گله لمپارد حال کردم.

fcb10
04-16-2012, 14:48
با اینکه خیلی متحول شده بازم جلوی ما چیزی نیست ! نمیخوام اِدعا بازی در بیارم ولی همین چلسی 3/2 هفته پیش داشت جلوی سیتی گریه میکرد ! همشون چپیده بودن تو دفاع ! که بازم فایده نداشت ! ناپولی هم که تحقیرشون کرد !

اونا با اون قدرت بدنی و بازی فیزیکیشون نمیتونن جلوی خلاقیت ما رو بگیرن !

فقط ترس من از بازی هوایشونه ! چون از همین راه بود که ناپولی رو حذف کردن ! تو بازی برگشت سه تا گل با ضربه سر زدن !!

fcb10
04-16-2012, 14:57
قیافه مسی بعد از دریافت گل در بازی پرییشب!
داره میگه: دهنتون سرویسه :)))

Arman.Leo
04-16-2012, 15:15
تصاویر متحرک بازی با لوانته

گل اول [Only Registered And Activated Users Can See Links]

گل دوم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

خرس وسط [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Saeid~Barca
04-16-2012, 15:40
با بازی که چلسی دیشب مقابل تاتنهام انجام داد باید از این تیم ترسید . بد نتیجه گرفتن این تیم تو لیگ بخاطر بی انگیزه شدنه ولی اونا برای لیگ قهرمانان انگیزه لازم رو دارن .

باید تو بازی رفت در استمفوردبریج گل بزنیم تا تو بازی برگشت به مشکل برنخوریم

saeid_8992
04-16-2012, 16:08
چلسی تیم ضعیفی نیس این ما هستیم که خیلی قوی هستیم:eyvalla:
چلسی تیم فیزیکی هستش تا اونجای که میتونیم باید ضربه ازاد یا کرنر به اونا ندیم چون کلا تو این کارا قوی هستن ولی میشه تو بازی رفت کارو تموم کرد با سرعت بایکنامون
چون فیزیکین احتمال داره اخراجیم بدن
یادتون نره ما میلانو حذف کردیم با زلاتان پس تجربه داریم
کلا من خیلی امیدوارم ایشاا.... فینالیم

spbarcelona
04-16-2012, 16:43
شب های فوتبالی رویایی در چند روز آینده
به خصوص برا بارسلونا و رئال مادرید
امیدوارم تو همه ی بازی ها پیروز باشیم.:afarin:
در دور رفت با چلسی در لندن باید کار این تیمو تموم کنیم. چون اگه مساوی بدون گل بشه چلسی تو نیوکمپ با یه مساوی با گل زده میتونه صعود کنه.
امیدوار به قهرمانی:eyvalla:

mojtabadj88
04-16-2012, 17:59
اگه منظورتون این هست که توپ گل شده

spiderkiller
04-16-2012, 19:40
دوستان من بازی دیشب چلسی رو دیدم.باور کنید اصلا عددی نیست.یک گلشون اشتباه بود.یگ گلشون رو ضربه ایستگاهی بود پس هیچ حرفی راجع به این دو تا نیست.میمونه دو تا گل دیگه که من فقط از گل اول ترسیدم.یک شروع از دفاع استادانه که فقط زمان مورینیو انجام میدادن.لمپارد از خط دفاع توپ رو ریخت پشت سر دروگبا و اونم با یک چرخش و شوت مهار نشدنی گل زد.این راهیه که میتونن به ما گل بزنن.یعنی عملا تاکتیکشون رو دیدم تو گل اول.شاید هم فقط از همون راه اول بتونن گل بزنن.دو گل دیگه هم که روی بازی سازی ماتا گرفتن که با یک مارک ساده توسط بوسکتس کارش تمومه.کلا غیر از همون گل اول دیگه هیچ حرفی برای گفتن نداشتن و انصافا تاتنهام حقش بود صعود کنه چون 2 تا تیرک داشتن و 2 تا موقعیت هم تری و چک گرفتن.نکته خوب برای ما این بود که به شدت مدافعان چلسی رو کار تیمی و پاس های ریز کم میارن.همچنین رو سرعت هم کم میارن.داوید لویز هم که دیشب مصدوم شد ولی نمیدونم چرا تو اخبار خبری ازش نیست.کلا عددی نیستن

spbarcelona
04-16-2012, 20:48
دوستان من بازی دیشب چلسی رو دیدم.باور کنید اصلا عددی نیست.یک گلشون اشتباه بود.یگ گلشون رو ضربه ایستگاهی بود پس هیچ حرفی راجع به این دو تا نیست.میمونه دو تا گل دیگه که من فقط از گل اول ترسیدم.یک شروع از دفاع استادانه که فقط زمان مورینیو انجام میدادن.لمپارد از خط دفاع توپ رو ریخت پشت سر دروگبا و اونم با یک چرخش و شوت مهار نشدنی گل زد.این راهیه که میتونن به ما گل بزنن.یعنی عملا تاکتیکشون رو دیدم تو گل اول.شاید هم فقط از همون راه اول بتونن گل بزنن.دو گل دیگه هم که روی بازی سازی ماتا گرفتن که با یک مارک ساده توسط بوسکتس کارش تمومه.کلا غیر از همون گل اول دیگه هیچ حرفی برای گفتن نداشتن و انصافا تاتنهام حقش بود صعود کنه چون 2 تا تیرک داشتن و 2 تا موقعیت هم تری و چک گرفتن.نکته خوب برای ما این بود که به شدت مدافعان چلسی رو کار تیمی و پاس های ریز کم میارن.همچنین رو سرعت هم کم میارن.داوید لویز هم که دیشب مصدوم شد ولی نمیدونم چرا تو اخبار خبری ازش نیست.کلا عددی نیستن

خب داداش مگه چلسی با تاتنهام اینجوری بازی کرده یعنی میتونه همون بازی رو مقابل بارسا به نمایش بذاره؟ خب نه دیگه
شاید هم بتونه شبیه بازی دیشب بازی کنه ها ولی بارسا هم ساکت نمیشینه خودت که در جریانی
بارسا با تاتنهام کلی فرق داره:yes:
دوشب دیگه می بینی

Pouriaf
04-16-2012, 21:04
به نظرم چلسی با این برد ضرر کرد و نباید اینقدر به بازیکنانش فشار وارد میکرد، مثل بارسا و رئال... واقعا به نظر من هیچی نیستن و میشه راحت برد اونا رو ولی مشکل اصلی لمپارد و دروگبا هستش! اگه موتورشون راه بیافته ممکنه خطرناک باشن. بارسا باید از دل و جون مایه بذاره، وگرنه میتونه با یه اشتباه فینال رو از دست بده!

spiderkiller
04-16-2012, 21:05
خب داداش مگه چلسی با تاتنهام اینجوری بازی کرده یعنی میتونه همون بازی رو مقابل بارسا به نمایش بذاره؟ خب نه دیگه
شاید هم بتونه شبیه بازی دیشب بازی کنه ها ولی بارسا هم ساکت نمیشینه خودت که در جریانی
بارسا با تاتنهام کلی فرق داره:yes:
دوشب دیگه می بینی

مگه من گفتم بارسا با تاتنهام فرق نداره؟؟
منظور من این بود که اگه چلسی بخواد از جایی به ما ضربه بزنه یا شروع مجدد هست یا بازی فوقالعاده مستقیم.دلیل نمیشه که چون اونا به تاتنهام تونستن اینطوری گل بزنن به ما هم گل بزنن ولی نقطه قوت اونا اینایی بود که گفتم.به هر حال هر تیمی نقطه های قوتی داره اینا هم جلوی بارسا نقطه قوت هاشون همیناست که میشه به راحتی جلوشون رو گرفت

pedro_17
04-16-2012, 22:31
چهره در حال تغییر از کاپیتان پویول

[[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Prince.L.M
04-16-2012, 22:59
با چند روز تاخیر تبریک میگم برد بارسلونا رو نمیدونم چرا بردهای بارسا مثل قبل دیگه زیاد بهم نمیچسبه
ایشالا پس فرداشب با یه برد خوب و شیرین همه چیزو تموم میکنیم

fcb10
04-16-2012, 23:30

دقیقن روی همین تاکتیک و ضربه مهار نشدنی دروگبا قبلا ازشون گل خوردیم ! البته اون موقع پیکه و دنی آلوز و ... خیلی دیگه از بازیکن ها نبودن !

من بیشتر بازی های این فصل چلسی رو از وقتی که دی منئو اومده رو دیدم ! اونا خیلی خیلی روی بازی هوایی مهارت دارن و خوب انجامش میدن که در مقابل بارسا روی این قضیه خیلی قوی نیست و ممکنه کم بیاره ! چلسی کنترل بازیش توی میانه زمین خیلی ضعیفه و بد کار میکنه که این به نفع ماست ولی در مقابل دفاع خیلی خوبی دارن و به نظر من تنها نقطه ی قوتش دفاعشه که فکر هم نکنم جلوی خلاقیت ما دوام بیاره !

توی بازی چلسی-ناپولی دو بازیکن ( ادینسون و لاوتزی ) تونستن دفاع چلسی رو بهم بریزن و سه گل بزنن ! پس مطمئنن خلاقیت بارسلونایی ها بار ها دفاعه چلسی رو نابود میکنه ! هرچند احتمال زیاد اونا با 10 نفر دفاع میکنن !

اگه پپ بشینه بازی رفت و برگشت ناپولی-چلسی رو ببینه که حتما تا حالا ده ها بار دیدش به راهتی میتونه کَلَک چلسی رو بکنه !

Pouriaf
04-17-2012, 00:24
مهره اصلی چلسی ماتا و لمپارد هستن، پاس ماتا گل ماتا توی بازی پیش عالی بود! یعنی بهترین بازیکن میدان از نظر من اونه و بعد لمپارد... باید این دو بازیکن کلیدی رو پوشش بدیم وگرنه مشکل ساز میشن، اگه یدونه، فقط یدونه پاس به اون شکل از ماتا به انجام برسه دروگبا میتونه با یه فنیشینگ عالی گل بزنه. پس باید یه بازیکن خوب و دفاعی بذاریم وسط میدون، مثل ماسکرانو...

بهتره یه ذره هم به ضد حمله ها توجه بشه، لا مصب چلسی اونجوری بنفیکا رو برد! دیقه 91 با یه ضد حمله ضایع گل زد!!! از یه طرف هم حرص بازیکنا برای برد هم میتونه مشکل بسازه ولی در کل میتونیم راحت ببریم و بهتره که زیاد فشار وارد نشه به بازیکنا و انرژی رو برای ال کلاسیکو نگه داریم... :-ang

Pouriaf
04-17-2012, 00:32
با چند روز تاخیر تبریک میگم برد بارسلونا رو نمیدونم چرا بردهای بارسا مثل قبل دیگه زیاد بهم نمیچسبه
ایشالا پس فرداشب با یه برد خوب و شیرین همه چیزو تموم میکنیم

آره زیاد دلچسب نیست، چون استرس داریم، من شخصا این چند شبه نمیتونم بخوابم! مثلا میگم اگه از چلسی باختیم چی؟ اگه بردیم رفتیم فینال باختیم چی؟ اگه لیگ از دست بره چی؟ اگه گواردیولا بره چی؟ وااااااااااااااااای!

این سوال هایی هستن که من قاطی میکنم وقتی مطرح میشن... باید یه بازی رو پرگل ببریم تا یه ذره به خومون بیایم، مثل بازی 5-0 رئال یا 8-0 آلمریا یا اصلا همین امسال 7-1 لورکوزن!!! ایشالله امسال ال کلاسیکو رو 6-0 میبریم! (دیگه چی؟ binam)

kiansoft2000
04-17-2012, 08:17
بعد از مدتها سلام

چلسي هر چي كه داشته باشه و نداشته باشه اما اون چه كه در مقابل بارسا كم داره خود باوريه لطفا كمي به مصاحبه بازيكنا دقت كنيد همگي هر چه كه ميگن يه جمله مشترك توش هست و اونم اينه كه "بارسا شكست ناپذير نيست" و مرتب اينو تكرار ميكنن تا شايد يكم از ترسشون كم بشه چون از آمار بارسا تو بازيهاي اخير خصوصا لووركوزن عجب ترسيدن.

spbarcelona
04-17-2012, 14:20
به نظر من بارسا در فصل نقل و انقالات باید یه دروازه بان خوب بگیره و دوتا مدافع مطمئن. مثل کولارف یا گرت بیل یا...
اگه یه مهاجم بزرگ هم بخره بد نیست وگرنه در جاهای دیگه خوشبختانه مشکلی نداره:hehee:

spiderkiller
04-17-2012, 14:44
کلارف خیلی خوبه واقعا عالیه هم در دفاع هم در فضا سازی ولی سبک بازیش به بارسا نمیخوره.مالکیت توپ بالایی نداره.از اونجایی که ما هم داریم سبک 3-4-3 رو پیاده میکنیم پس عملا دیگه نیازی به بیل و کلارف یا به عبارت بهتر به یک دفاع نفوذ کننده دیگه نیازی نداریم فقط یک دفاع وسط برای بازی بین پیکه و پویول نیاز مندیم.بیل نمیتونه دفاع وسط باشه.کلارف هم همینطور.من احتمال خرید تیاگو سیلوا هم پایین میدونم.اگه بخواییم بخریم یک دفاع وسط متوسط خوب میگیریم با سن پایین.شایدم اصلا بازیکنی نگیریم و پپ بخواد از فونتاس و مونیسا تو اون پست استفاده کنه ولی مساله اینجاست که به هرحال ما به یک دفاع با قابلیت های دفاعی بیشتر نیاز داریم تا یک مدافع با قابلیت های تهاجمی.

fcb10
04-17-2012, 14:52
ولی اینجور که از حرف های گواردیولا معلومه خیلی به ماسکرانو اعتماد داره و میخواد توی همون قلب دفاع ازش استفاده کنه ! فکر نکنم بخواد دفاع وسط بخره !

ماسکرانو واقعا خوب کار کرده و توی هیچ نبردی با مهاجما جا نمونده ! هم سرعتش خیلی خوبه هم تکلینگ بالایی داره !

42d3e78f26a4b20d412==