PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ₪₪₪ آبی و اناریها.حرفهای خودمونی هواداران بارسلونا ₪₪₪

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

spiderkiller
03-26-2012, 01:51
سلام دوستان شرمنده به خاطر پست ندادنم اینترنت در دسترسم نیست.این میلان دیگه فقط اسمش میلانه.حقیقتا دیگه قدرتی نداره.تنها نقطه قوتشون زلاتان هست و سیدورف.البته ما هم وضعیت بهتری نداریم.الکسیس و پدرو و پیکه که تو افت هستن.4 بازیکن اساسی هم مصدوم هستن.ماسکرانو هم که تازه یادش افتاده تو دفاع سوتی بده.البته زیاد نباید بازی میلان برامون سخت باشه.من که فکر کنم تو سنسیرو یا میزنیم یا 2-2 مساوی میشه.

fcb10
03-26-2012, 02:36
سلام دوستان شرمنده به خاطر پست ندادنم اینترنت در دسترسم نیست.این میلان دیگه فقط اسمش میلانه.حقیقتا دیگه قدرتی نداره.تنها نقطه قوتشون زلاتان هست و سیدورف.البته ما هم وضعیت بهتری نداریم.الکسیس و پدرو و پیکه که تو افت هستن.4 بازیکن اساسی هم مصدوم هستن.ماسکرانو هم که تازه یادش افتاده تو دفاع سوتی بده.البته زیاد نباید بازی میلان برامون سخت باشه.من که فکر کنم تو سنسیرو یا میزنیم یا 2-2 مساوی میشه.

داش کلا زدی تو پوُزِ قهرمان سری آ !!!! میلان اگه مشکل مسدومینش حل بشه دیگه هیچکس حریفش نیست !!! :chi migi: eterza::- ای لعنت به اون کسی که این قرعه کشی رو انجام داد ! مارو تو همچین وضعییتی قرار داده :-ang

ولی من فکر نمیکنم بارسا جلوی میلان خیلی مشکل داشته باشه ! چون میلان حدودن 8/7 تا از بازیکن های اصلیش رو واسه این بازی در اختیار نداره !!! ولی میلان تیمیه که تو نیو کمپ از بارسا مساوی گرفته و نباید دست کم بگیریمش !

fcb10
03-26-2012, 04:10
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

رکورد 600 گل بارسلونا در زمان مربیگری گواردیولا:

تا اینجا رکورد 150 گل در هر فصل و 2.57 گل در هر بازی در بارسلونای گواردیولا به ثبت رسیده است.
بارسلونای گواردیولا 170 بازی از 233 بازی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است (73%)
اولین گل توسط اتوئو و 600 مین گل توسط پیکه به ثمر رسیده است. تنها تیم بارسلونا که بیشتر از تیم فعلی گل زده است، تیم کرایوف بود که 870 گل در 430 بازی زده شد و متوسط 2.02 گل در هر بازی را داشته.
رکورد بیشترین گل زده در یک فصل مربوط به فصل 2008-09 بوده که 158 گل زده شد. بارسلونا در این فصل 152 گل به ثمر رسانده، در حالی که بین 12 تا 15 بازی دیگر برای بارسلونا در پیش خواهد بود.
لئو مسی 193 گل از 600 گل بارسلونا در 4 فصل گذشته را به ثمر رسانده. همچنین با 35 گلی که در این فصل لالیگا زد رکورد 34 گل رونالدو برای بارسلونا در فصل 1996/97 را پشت سرگذاشت.

fcb10
03-26-2012, 04:18

نميدانم در رئال چه خبر است چون در اين تيم بازي نميكنم، لياقت 3 امتياز را داشتيم

پس از چند بازي، ديشب پيكه عملكرد خوبي داشت و در دقايق پاياني گل دوم بارسا را نيز به ثمر رساند.

پيكه در مصاحبه با كانال پلاس اسپانيا گفت: "3 امتياز مهمي بود كه به آن دست پيدا كرديم، سعي كرديم بر بازي مسلط باشيم اما مجبور شديم دقايق زيادي را 10 نفره بازي كنيم و تيم حريف نيز براي گل زدن حمله ميكرد، عملكرد ما در نيم ساعت آخر بسيار خوب بود!"
جرارد پيكه از وضعيت نامطلوب چمن ورزشگاه نيز انتقاد كرد.

وي از صحبت كردن درباره جو حاكم بر تيم رقيب اجتناب كرد و گفت در رئال بازي نميكنم تا بدانم آنجا چه خبر است!

پيش تر گوارديولا نيز گفته بود كه بازي رئال - ويارئال را كامل نديدم، در آن ساعت كانال 2 فيلم خوبي داشت كه به همراه خانواده فيلم نگاه ميكرديم!

Arman.Leo
03-26-2012, 07:52
سوپر مسی mas:-

مربی سابق چلسی ، آندره ویاس بواس در این لحظه در حال تماشای بازی بارسا B و آلکویانو میباشد

مقایسه ی پپ و مایکل جکسون [Only Registered And Activated Users Can See Links]

spiderkiller
03-26-2012, 13:22
داش کلا زدی تو پوُزِ قهرمان سری آ !!!! میلان اگه مشکل مسدومینش حل بشه دیگه هیچکس حریفش نیست !!! :chi migi: Eterza::- ای لعنت به اون کسی که این قرعه کشی رو انجام داد ! مارو تو همچین وضعییتی قرار داده :-ang

ولی من فکر نمیکنم بارسا جلوی میلان خیلی مشکل داشته باشه ! چون میلان حدودن 8/7 تا از بازیکن های اصلیش رو واسه این بازی در اختیار نداره !!! ولی میلان تیمیه که تو نیو کمپ از بارسا مساوی گرفته و نباید دست کم بگیریمش !
داداش شما بد منظور منو برداشت کردی.من میگم کلا سری آ سطحش اومده پایین.البته تو اینکه الان میلان میتونست بدون مصدوماش جزء مدعیان اصلی باشه که اصلا شکی نیست.میلان اگه مصدوم نداشت الان قدرت 3وم اروپا بود من با وضعیت مصدوما گفتم.کاملا قبول دارم قرعه افتضاح بود.طرفدارای میلان و بارسا معمولا با هم طرفدارای خوبی هستن ولی هرسال باید یک جوری بیوفتن به جون همدیگه.کلا نمیدونم چه حکمتی داره رئال به تیمای قبرسی سوییسی روسی و فرانسوی میخوره ولی بارسا به تیمای انگلیسی و ایتالیایی.همیشه تو تاریخ این دوباشگاه همین بوده.

Saeid~Barca
03-26-2012, 17:05
مسی به رکورد 235 بازی برای بارسا تو لا لیگا که قبلا دست کوکو مدافع سابق بارسا بود رسید و اگه تو بازی بعدی جلو آتلتیکو بیلبائو حاضر باشه،رکورد بیشترین بازی در لالیگا بین بازیکنای غیر اسپانیایی رو بهش دست پیدا می کنه

گلی که پیکه به مایورکا زد،600مین گل بارسا از زمان حضور گواردیولا در بارسا در بازی های رسمی بود و با میانگین150 گل در هر فصل یا 2.57 گل در هر بازی :ajibeee: مسی 193 گل از 600 گل رو زده که میشه به عبارتی حدود یک سوم :ahaaaaaa:اولیش رو هم که اتوو تو پلی آف جام باشگاه های اروپا جلو ویسلاکراکوف زده بود.

صحنه ای که داور تو بازی با مایورکا هند اعلام کرد و به تیاگو کارت زرد دوم رو داد !

Saeid~Barca
03-26-2012, 18:08
"مسی سلطان ضربات چیپ..."

این هفته ها هنر مسی در چیپ زدن همه رو محو خودش کرده.

تمام گل های چیپ مسی از اولین بازیش در بارسا تا الان

1

این پسرک محبوب کمپ نو اولین بار در فصل 2005-2004 مقابل آلباسته در ترکیب بارسا قرار گرفت و دقایقی بعد از حضورش در موقعیت تک به تک یا یه چیپ فوق العاده دروازه رو باز کرد اما اون گل آفساید بود.اما این نابغه ناامید نشد و در ادامه در وقت های تلف شده اولین گلش رو برای بارسا زد که بصورت چیپ بود تا به کاتالان ها نوید یه فوق ستاره رو بده...

2

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 636x421 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

از اولین چیپ مسی حدود 25 هفته گذشت تا اینکه این بار او توانست در فصل 2006-2005 در زمین مایورکا و در شب برد 3-0 بارسا ، چیپی دیگر به ثمر برساند...

3

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 655x436 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

هواداران بارسا یک فصل دیگر انتظار کشیدند تا هنر دیگری از ستاره آرژانتینی خود ببینند.هر چند مسی در تابستان همان سال در کوپا آمریکا دروازه مکزیک رو با یه چیپ استثنایی باز کرد....
این بار نوبت ورزشگاه ویسنته کالدرون و تیم اتلتیکومادرید بود که مغلوب هنرنمایی مسی شود.مسی در شبی که با برد 6-0 بارسا همراه بود،توانست دو گل به ثمر برساند که دومین گلش چیپ و با زیبایی و هوشیاری هر چه تمام تر بود....

4

فصل رویایی 2008-2009 فرا رسید و با رفتن رونالدینهو ، مسی شماره 10 بارسا رو بر تن داشت.در شبی رویایی در اوکراین،در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و در حالی که بارسا 1-0 تا دقایق پایانی از حریف عقب بود،باز هم فوق ستاره بارسا درخشید و دو گل رو در 7 دقیقه به ثمر رسوند که گل دوم باز هم چیپ بود تا این بازیکن نشون بده چقدر در زدن این ضربات مهارت داره.این اولین گل چیپ مسی در لیگ قهرمانان بود

5

در شبی بارانی مسی توانست در الکلاسیکو به یکی از بهترین دروازبانان دنیا هم چیپ فوق العاده ای بزند.شبی که بارسا با برتری مطلقی که نسبت به حریف داشت،با گلهای دقایق پایانی اتوئو و مسی 2-0 برنده شد.این گل اونقدر مسی رو خوشحال کرد که پیراهنشو در آورد و یه کارت زرد رو دریافت کرد[Only Registered And Activated Users Can See Links]

6

این پایان کار مسی در فصل 2008-2009 نبود،او توانست در نیمه نهایی جام حذفی در حالی که بارسا 1-0 عقب بود،نتیجه را به تساوی بکشاند تا خیال بارسا از صعود به فینال راحت شود.

7

فصل 2009-2010 فرا رسید و همه باز هم منتظر کارهای خارق العاده لئو بودن.این اتفاق خیلی زود رخ داد و مسی در دومین بازی رسمی در این فصل که بازی برگشت سوپرکاپ اسپانیا بود،دروازه بیلبائو رو باز کرد تا یکبار دیگه ورزشگاه رو به جوش و خروش بندازه...

8

در هفته هشتم لالیگا که با برد 6-1 بارسا همراه بود،مسی یک گل به ثمر رسوند که به زیبایی هر چه تمام تر بود...دروازبان با وجود اینکه حدس زده بود مسی چیپ بزنه،اما باز هم نتونست کاری از پیش ببره تا مسی ثابت کنه در ضرباتش قدرت و دقت کافی هست.

9

بر خلاف چیپ های قبلی که همگی از داخل محوطه زده میدند،مسی در مقابل تنریف گلی استثنایی از پشت محوطه به ثمر رسوند که حتی تماشاگران حریف رو وادار به تحسین خودش کرد.

10

[Only Registered And Activated Users Can See Links]این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 671x426 می باشد.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

بعد از حذف در جام باشگاه های اروپا مقابل اینتر،بارسا در بازی هفته سی و پنجم لالیگا فوق العاده با انرژی ظاهر شد.مسی هم یکی از همون بازیکنایی بود که تونست درخشش مجدد داشته باشه و این بار ویارئال رو تسلیم خودش کرد....

ادامه دارد....

Arman.Leo
03-26-2012, 22:34
دروازه بانان بارسا از سال 1986 تا 1996

زوبی زارتا

بوسکتس

آنگوی

لوپتگی

دروازه بانان بارسا از سال 1996 تا 2002

بایا

هِسپ

آرنائو

دوتروئل

رینا

دروازه بانان بارسا از سال 2002 تا 2012

بونانو

رابرت

انکه

روشتو

والدس

Saeid~Barca
03-26-2012, 22:39
"مسی سلطان ضربات چیپ..." { قسمت دوم }

این هفته ها هنر مسی در چیپ زدن همه رو محو خودش کرده.

تمام گل های چیپ مسی از اولین بازیش در بارسا تا الان

11

چیپ مسی در شبی رویایی برای او و بارسا...
بارسا در مرحله 1/4 نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل آرسنال در حالی به میدان رفت که بازی رفت با نتیجه 2-2 به پایان رسیده بود.در بازی برگشت ابتدا آرسنال بود که به گل رسید و بارسا در آستانه حذف قرار داشت،اما درخشش خیره کننده مسی که در آن بازی 4 گل به ثمر رساند،باعث صعود بارسا شد.گل سوم مسی در آن بازی بصورت چیپ و بسیار دقیق زده شده بود تا تمکام گزارشگران تلویزیونی از او القاب بسیار بزرگی رو بکار ببرند...

12

فصل رویایی 2010/2011 شروع شد و در اولین بازی فصل،مسی اولین گل خودش و بارسا را در آن بازی در دقیقه 3 وارد دروازه حریف کرد.بارسا در آن بازی 3-0 برنده شده بود...

13

یکی از گلهای فوق العاده مهم و کم نظیر فصل گذشته،در بازی بارسا-ویارئال به ثمر رسید.در حالی که یک ساعت از زمان بازی گذشته بود و بارسا 1-1 متوقف شده بود و بازی هم بسیار دفاعی توسط حریف دنبال میشد.رو یه شروع مجدد سریع و 2 بار یک و دو با پدرو،از کنار محوطه جریمه دروازه دیگو لوپز رو به زیبایی باز کرد تا ضمن گلی بسیار زیبا،گره بازی را هم باز کند.

14

هنرنمایی بعدی مسی در بازی حذفی رقم خورد.در حالی که روز قبل از بازی، سه ستاره لاماسیایی یعنی مسی،ژاوی و اینیستا در زوریخ نامزد بهترین بازیکن جهان بودند که مسی توانسته بود برای دومین بار در آن زمان بهترین بازیکن جهان شود.توپ طلایی که بحث های زیادی را بدنبالِ خود داشت اما مسی باز هم با زدن 3 گل و هنرنمایی روی ضربات چیپ،جواب منتقدان خود را داد.

15

این پایان چیپ های لئو در فصل 2010/2011 نبود،چون در ادامه رقابت های لالیگا،مسی این بار مقابل آلمریا هم مهارت خود در این ضربات را به رخ همگان کشید.

16

فصل 2011/2012 هم با چیپ های مسی آغاز شد.کاسیاس باز هم مغلوب هنر مسی شد.بارسا تا دقایق پایانی نیمه اول با رئال 1-1 مساوی بود که توانست روی ضربه کرنر و یک و دو های بسیار دیدنی این بار با پیکه،با کاسیاس تک به تک شده و در دو قدمی دروازه،توپ را به آرامی از بالای سر کاسیاس به تور بچسباند...

17

هنرنمایی در ژاپن...
گلهای چیپی که مسی تا به حال زده بود،در چهار رقابت لالیگا،کوپا دل ری،سوپرکاپ اسپانیا و چمپیونزلیگ بود و این تشنه فتح دروازه ها،این بار در فینال جام باشگاه های جهان مقابل سانتوس ، در شرایطی سخت باز هم نمره عالی از ضربات چیپ دریافت کرد و گل اول بازی را به ثمر رساند.

18

در شب پیروزی 5-1 بارسا مقابل والنسیا،مسی باز هم شایستگی خود را به همگان نشان داد.او 4 گل به ثمر رساند که گل آخرش باز هم ضربه چیپ بود.

19 و 20

چیپ های مسی همچنان ادامه داشت و هواداران رو به وجد می آورد.این بار مسی در شبی که 5 گل در لیگ قهرمانان به ثمر رساند و اولین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان بود که در یک بازی این تعداد گل رو به ثمر رسونده،توانست دو بار با ضربات چیپ دروازه لورکوزن رو باز کنه تا در نوع خودش این گلها هم یه رکورد به حساب بیاد.

21

سویا قربانی بعدی...
پالوپ که رکورد دار گل خوردن از مسی هم هست،یک گل دیگر هم به گلهای خورده اش از مسی افزود.این بار گلی متفاوت و با ضربه ای بسیار زیبا که میشود بعد ها از آن بعنوان زیبا ترین گل دریافت شده از مسی یاد کند[Only Registered And Activated Users Can See Links]

22

و گراندا آخرین زخم خورده چیپ های ویران کننده....
چهارشنبه هفته گذشته در شبی که کار بارسا گره خورده بود،باز هم مسی بود که روی پاس هنرمندانه آلوز،گلی دیگر رو برای خود ثبت کرد....

در هفته های گذشته مسی بسیار فوق العاده کار کرده و چیپ های بسیار زیبایی رو وارد دروازه حریفان میکنه.او تابحال 22 بار برای بارسا و 3 گل چیپ با پیراهن آرژانتین به ثمر رسانده.به نظر میرسه پاهای مسی بدجور برای این مدل گل زدن ها گرم افتاده.یا شاید لئو دیگر از گلهای معمولی ارضا شده که اینقدرد میل او به این مدل گل ها افزایش پیدا کرده....

یکم سنگین شد ببخشید roz:: واسه همین هم 2 پارت کردم :ghelyon:

LEO JOON
03-26-2012, 22:45
راستی تیم هندبالمونم رسید به مرحله ی یک چهارم نهایی اروپا:-shad
این نشون میده که مدیر همه ی تمرکزش روی فوتبال نیست
هرچنه از روسل دل خوشی ندارم اما این که بسکتبال و هندبال و هاکی و بقیه ی تیم هامونم توی اروپا جزء تیمای مدعی هستن خیلی خوبه
صعود تیم هندبالم تبریک میگم:ohum:

هارانان
03-26-2012, 23:27
داش کلا زدی تو پوُزِ قهرمان سری آ !!!! میلان اگه مشکل مسدومینش حل بشه دیگه هیچکس حریفش نیست !!! :chi migi: Eterza::- ای لعنت به اون کسی که این قرعه کشی رو انجام داد ! مارو تو همچین وضعییتی قرار داده :-ang

دادش واقعا از تو وهیچ تماشاگر میلانی انتظار ندارم در مورد اون تساوی حرف بزنی چون تو اون بازی بارسا دقیقا 11 موقعیت گل داشت که فقط دوتاش گل شد میلان هم دقیقه 93روی کرنری که دیگه رسم فوتبال (تیمی گل نزنه میخوره)میگفت باید گل میشد گل زد.کلا واقعا میلان اصلا نمی تونه برسا را به زحمت بندازه

fcb10
03-27-2012, 03:38
دادش واقعا از تو وهیچ تماشاگر میلانی انتظار ندارم در مورد اون تساوی حرف بزنی چون تو اون بازی بارسا دقیقا 11 موقعیت گل داشت که فقط دوتاش گل شد میلان هم دقیقه 93روی کرنری که دیگه رسم فوتبال (تیمی گل نزنه میخوره)میگفت باید گل میشد گل زد.کلا واقعا میلان اصلا نمی تونه برسا را به زحمت بندازه

برادر من مساوی گرفتن تو جهنم نیو کمپ کار هر تیمی نیست !

منم میدونم که واقعا هیچ تیمی نمیتونه واسه بارسا دردسر ایجاد کنه ! ولی بارسا تو سنسیرو هم جلو میلان مشکل داشت و دو گل خورد ! که اگه اون بازی توی این مرحله انجام میشد الان احتمال حذف بارسا خیلی زیاد بود !

پس الکی نگید که میلان تیم نیست !!!!

از شانس گَند , هم بارسا هم میلان بازی های بعدیشون تو لیگ بازی های سختی هستن ! که بازی cl تاثیر زیادی توی کیفیت اون بازی ها میذاره !!

در عوض یکشنبه میتونه برای ما روز سرنوشت سازی باشه !! !

Arman.Leo
03-27-2012, 06:40
اخبار کوتاه از بارسا

- ابراهیم افلای برای بازی با میلان اماده است.

- آمار بیشترین بازی بازیکنان خارجی (غیر اسپانیایی) برای بارسلونا : فیلیپ کوکو 205 , مسی 205 , کومان 192 , کوبالا 186 , کلایورت 182

- الکسیس سانچز; توپ مسی بدون برخورد به من گل شد.

- اینیستا در حال حاضر 395 بازی برای بارسلونا انجام داده است،اگر 2 بازی دیگر انجام دهد به لیست 10 بازیکنی که بیشترین بازی را برای بارسا انجام دادند خواهد پیوست.

- آث میلان واینتر به دنبال ادریانو مدافع چپ 27 ساله بارسا هستند, قیمت این بازیکن بین 10 تا 15 میلینو یورو تخمین زده شده است.

- زلاتان ابراهیموویچ: چهارشنبه بازی بزرگی خواهیم داشت , انها بهترین تیم جهان هستند, ما چیزی برای از دست دادن نداریم , پس بهترین بازیمان را به نمایش خواهیم گذاشت.

- چهار بازیکن بارسا در 8 بازی اخیر بارسا کارت قرمز دریافت کرده اند : ماسچرانو در بازی با اوساسونا , پیکه در بازی با اسپورتینگ , الوز در بازی با گرانادا , تیاگو در بازی با مایورکا.

- الگری, مربی تیم میلان : متاسفانه تیاگو سلوا در هر دوبازی بارسا حضور نخواهد داشت, من در مورد او ریسک کردم که متاسفانه او مصدوم شد, اما وضعیت نستا به مراتب بهتر است ومن چند بازیکن در اخیتار دارم که می توانند جای بازیکنان مصدوم را پر کنند.

- مسی تا اینجا فصل در تمام رقابتها 55 گل به ثمر رسانده است , کریس رونالدو 45 گل.

- ماسچرانو: از نقش دفاعی در بارسا لذت می برم.

- مسی در بازی یکشنبه 205 امین بازی اش را در لالیگا انجام برای بارسلونا در مقابل مایورکا انجام داد و با رکورد فیلیپ کو کو ( بیشترین بازی یک بازیکن خارجی برای بارسا ) برابری کرد.

- آمبروزینی: بارسا قویترین تیم جهان است.

- رافا مارکز در گفتگوی ویژه با گل دات کام گفت که از تمرین با بارسلونا بازی دیگر احساس جوانی کرده است .

- بعد از اینکه تیم بولونیا با هافبک 21 ساله ی بارسا b , ریورولا قرار داد بست ، اکنون این تیم خواهان به خدمت گرفتن مدافع چپ 21 ساله ی بارسا b ، پلاناس میباشد.

LMB
03-27-2012, 11:38
سلان به همه بچه های آّبی اناری
من رفتم تاپیک طرفدارای میلانو خوندم همشون یجوری حرف میزنن که انگار قراره با یه تیم درجه 3 بازی کنن یادشون رفته تو مرحله گروهی اشکشونو در آورده بودیم البته منکر این نمیشم که میلان تیم قوی نیستا نه واقعا میلان عالیه ولی مام که بادمجون نیستیم که بارسلونائیم به هر حال امیدوارم بازی مث بازی برگشت مرحله مقدماتی قشنگ و تماشایی باشه بارسا امسال بنظر من اقتدار پارسالو نداره واقعنم نمیدونم چرا با اینکه الکسیس و سسک رو خریدیمeterza::-
به امید یه برد پرگل

هارانان
03-27-2012, 11:57
سلان به همه بچه های آّبی اناری
من رفتم تاپیک طرفدارای میلانو خوندم همشون یجوری حرف میزنن که انگار قراره با یه تیم درجه 3 بازی کنن یادشون رفته تو مرحله گروهی اشکشونو در آورده بودیم البته منکر این نمیشم که میلان تیم قوی نیستا نه واقعا میلان عالیه ولی مام که بادمجون نیستیم که بارسلونائیم به هر حال امیدوارم بازی مث بازی برگشت مرحله مقدماتی قشنگ و تماشایی باشه بارسا امسال بنظر من اقتدار پارسالو نداره واقعنم نمیدونم چرا با اینکه الکسیس و سسک رو خریدیمeterza::-
به امید یه برد پرگل
نه فقط میلان هر تیم دیگه ای حتی گرانادا هم با بارسا بازی داشته باشه تماشاگراش میان میگن بارسا رو می بریم ولی بعدن که سوسک میشن میان میگه کی باسا رو برده که ما ببریم ولی تا وقتی مسی هست ما بارسایی ها نباید غم حذف شدن رو داشته باشیم.حذف میلان رو هم 36ساعت قبل از بازی پیشاپش بهشون تسلیت میگم:khandeeeee bahal:

هارانان
03-27-2012, 11:59
برادر من مساوی گرفتن تو جهنم نیو کمپ کار هر تیمی نیست !

منم میدونم که واقعا هیچ تیمی نمیتونه واسه بارسا دردسر ایجاد کنه ! ولی بارسا تو سنسیرو هم جلو میلان مشکل داشت و دو گل خورد ! که اگه اون بازی توی این مرحله انجام میشد الان احتمال حذف بارسا خیلی زیاد بود !

پس الکی نگید که میلان تیم نیست !!!!

از شانس گَند , هم بارسا هم میلان بازی های بعدیشون تو لیگ بازی های سختی هستن ! که بازی cl تاثیر زیادی توی کیفیت اون بازی ها میذاره !!

در عوض یکشنبه میتونه برای ما روز سرنوشت سازی باشه !! !

بابا نوکرتیم دادش نارحت نشو من کی گفتم میلان ضعیفه گفتم نمی تونه بارسا رو حذف کنه و گرنه اگه با تیمی مثل رئال بازی داشت خودم حذف رئال رو مهر میکردم

pedro_17
03-27-2012, 15:35
ما نباید میلان رو دست کم بگیریم اونم تیم بزرگیه ولی ما هم با این مصدومیت آدریانو و آبیدال تو دفاع مشکل داریم
فکر کنم تو ضد حمله میلان کم بیاریم

spiderkiller
03-27-2012, 15:41
دوستان من بازی میلان رم رو به صورت تکرار دیدم و یکم زیاد نگران بازی با میلان شدم.تا دقیقه 70 میلان تیمی نبود که بشه راجع بهش جلوی بارسا حرفی زد ولی از دقیقه 70 به بعد میلان شد تیمی که توانایی متوقف کردن بارسا رو داره.فکر نکنید چون رم رو بردن ما رو هم میبرن.منظور من نحوه بردنشون هست.گل دوم میلان چیزی بود که ممکنه برای ما هم اتفاق بیوفته.تاکتیک مشخص الگری برای بازی با ما بازی سازی از دفاع هست.یعنی پاس های بلند برای بواتنگ و ایبرا.این چیزی هست که منو میترسونه چون جلوی رم خیلی خوب این تاکتیک رو پیاده کردن.فرض کنید ما طبق معمول فقط 2 بازیکن تو زمین خودمون داشته باشیم و اونوقت روی یک ضد حمله با یک پاس بلند از زمین میلان توپ بیاد جلوی پای ایبرا و اون هم فقط دو مدافع که معمولا یکیش بوسکتس هست رو جلوی خودش میبینه.کافیه دو بازیکن دیگه میلان بیان کمکش و کار ما تمومه.به نظر من واقعا نباید تو سن سیرو حمله کنیم و انتظار یک بازی تهاجمی رو داشته باشیم چون مطمئن باشید بایک بازی تهاجمی از میلان میخوریم.

GOLL
03-27-2012, 15:55
با اين شرايط بهتره به جاي والدز از پينتو استفاده بشه
به نظر من زلات انگيزه هاي زيادي داره و منتظر اين بازي بوده و الان از هر نظر آماده اس بارسا بيشتر بايد رو همين زوم كنه
در غير اينصورت زلاتان بارسارو يه تنه ميزنه...
زلات خيلي طرفش بودم و هميشه فك ميكردم حقشو خوردن و ...
ولي بعد از بازي برگشت آرسنال-ميلان شناختمش هيچ بحثي ام نميكنم درباره اش
اما پپ درست تشخيص داد درسته كه بازي قابل قبول و بدون ايرادي داره اما همه چيز در بازي خوب خلاصه نميشه
ايرادش اينه كه يه كم تيك داره!!و اخلاقش تو زمين خوب نيست و همچين بازيكنهايي گاهي اوقات باعث نابودي تيمشون شدن
به نظرم پپ صلاح بارسا رو خاست كه ابرا رو فرستاد رفت...

ميلان از اون تيم هاس كه انگيزه بالايي داره و اتظاراتشون هم بالاس در نهايت مثه شعله اي هستن كه زود خاموش ميشن...!
اگه بارسا از اول بازي رو دست بگيره تمومه
ميلان زود مغلوب ميشه
بازي با رم هم خوش شانس بودن كه توتي مصدوم بود و گل نزني رم به برد ميلان ختم شد

pedro_17
03-27-2012, 15:57
دوستان اکه عکسی (مثل عکس پایین) از تمام بازیکنان بارسا در فصل 2012 دارید میشه بذارید:hehee:

fcb10
03-27-2012, 17:24
چقد بدم میاد هرکی که از بارسا بدش میاد و به دلیل تحقیر شدن تیمش از بارسا خاطره ی بد داره , یه دفعه میشه طرفدار میلان [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) خجالت داره ! :wc:

pedro_17
03-27-2012, 17:41
کاتالان ها به میلان رسیدند

هارانان
03-27-2012, 19:13
فتح مادرید توسط اریک

هارانان
03-27-2012, 19:17

Prince.L.M
03-27-2012, 19:49
در حد لالیگا دلم داره شور میزنه واسه بازی فردا شب از یه طرف خوشبینم از یه طرف بدبین دچار دوگانگی شخصیت شدمcrying::-
امروز یه جمله دیدم از ونگر کلی حال کردمlove:::
Wenger “Milan have no chance of winning the Champions League."
:sooot:

morteza7
03-27-2012, 20:47
بچه ها خبر خبر
امشب بازی بنفیکا چلسی ساعت 12:15 با تاخیر پخش میشه!
پس یعنی فردا شب هم بارسا-میلان حتمآ پخش میشه!!!!:-shadki:::ohum:

pedro_17
03-27-2012, 21:03
بازی بارسا::میلان که حتما میذارن مهم ترین بازی ه

Saeid~Barca
03-27-2012, 21:11
بچه ها خبر خبر
امشب بازی بنفیکا چلسی ساعت 12:15 با تاخیر پخش میشه!
پس یعنی فردا شب هم بارسا-میلان حتمآ پخش میشه!!!!:-shadki:::ohum:

دوست عزیز ساعت ها 1 ساعت رفته جلو و بازی ساعت 23:15 شده 00:15 . بازی با تاخیر نیست roz::

morteza7
03-27-2012, 21:20
دوست عزیز ساعت ها 1 ساعت رفته جلو و بازی ساعت 23:15 شده 00:15 . بازی با تاخیر نیست roz::
آخه خود شبکه نوشت با تآخیر!heee::
در ضمن ساعتای اروپا هم عوض شده و دیگه شده مثل خودمون , ساعت ویندوز من هم خودش درست شده:gol:

saeid_8992
03-27-2012, 22:47
از یک یا دو روز پیش اروپا ساعتش یک ساعت اومده جلو مثل ایران بازیها با یک نیمه تاخیره
به امید پیروزی بارسلونا و هتریک مسی:sigar:

Saeid~Barca
03-27-2012, 23:00
آخه خود شبکه نوشت با تآخیر!heee::
در ضمن ساعتای اروپا هم عوض شده و دیگه شده مثل خودمون , ساعت ویندوز من هم خودش درست شده:gol:

آره درسته ساعت های اروپا چند روز بعد از ساعت ایران میاد جلو و من نمیدونستم کی دقیقا این اتفاق میفته . پس بازی رو باید با تاخیر ببینیم :narahat:

OK roz::

fcb10
03-28-2012, 04:19
دوستان گل و عزیز برای جدی تر و فنی تر شدن بحث ها قدم رنجه کنید و به تاپیک زیر بیاید :flowerysmile:
تبادل و نظر درباره بازی های بارسلونا در فصل 2012-2011 :bia inja:
([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Arman.Leo
03-28-2012, 14:44
يك ركورد ديگر براي مسي؟؟

ليونل مسي مهاجم بارسلونا در حال حاضر 12 گل در ليگ قهرمانان به ثمر رسانده است .

ركورد بيشترين گل زده در يك فصل متعلق به José Altafini بازيكن تيم ميلان كه در سال 1962-63 موفق به زدن 14 گل در يك فصل ليگ قهرمان شد

اگر مسي امشب هت ريك كند مي تواند ركورد جديدي به ثبت برساند آيا مسي قادر خواهد بود بعد از 40 سال ركورد اين رقابت ها را جا به جا كند؟

اين را هم بدانيم كه مسي در 25 مسابقه گذشته خود در ليگ قهرمانان 30 گل به ثمر رسانده است

منبع : توتال بارسا

Prince.L.M
03-28-2012, 17:47
یوهان کرایوف، اسطوره باشگاه بارسلونا:
<<امسال رئال یا قهرمان می شود و یا می ترکد؛ هیچ حد وسطی وجود ندارد>>

این میترکدشو خیلی خوب اومده:khandeeeee bahal:

raptor
03-28-2012, 17:59
یوهان کرایوف، اسطوره باشگاه بارسلونا:
<<امسال رئال یا قهرمان می شود و یا می ترکد؛ هیچ حد وسطی وجود ندارد>>

این میترکدشو خیلی خوب اومده:khandeeeee bahal:

خوب راست ميگه ديگه اين همه خرج كن...مربي‌بيار،بازيكن بخر...جنگ رواني راه بنداز،روابط آكادميكو بهم بزن....و يه سري كارايه ديگه،آخرش به نتيجه نرس،خوب هركي باشه منفجر ميشه!!!ki::heee::ki:::sooot:

Prince.L.M
03-28-2012, 18:19
یه سوال مهم با اینکه خودم استقلالی هستم ولی چرا شبکه3 به خاطر یه تیم ایرانی برنامه هاشو تعطیل میکنه ولی به خاطر بارسلونا نمیکنه؟یعنی طرفدارای بارسلونا کمتر از استقلال هستن؟think::

saeid_8992
03-28-2012, 19:05
یه سوال مهم با اینکه خودم استقلالی هستم ولی چرا شبکه3 به خاطر یه تیم ایرانی برنامه هاشو تعطیل میکنه ولی به خاطر بارسلونا نمیکنه؟یعنی طرفدارای بارسلونا کمتر از استقلال هستن؟think::
نه به خاطر طرفداره کم وزیاد دو باشگاه بارسلونا یا استقلال نیس چون امسال ساله تولید وصرف داخلیه استقلال هم خوب تیم داخلیه و بارسلون نیست به همین خاطره و مشکل دیگه ای نیسki::ki::

LEO JOON
03-28-2012, 21:46
نیس همه چیز داخلیه برنامه های تلویزیونم به جز فیلم، سریال، مستند( یعنی فقط مسابقات فوتبال) باید داخلی باشه
باز خوبه فقط یه نیمه تآخیر داره نذاشتن برای عید سال دیگه پخشش کنن
به هر حال هرجوری که هست امیدوارم بارسا ببره البته با یه بازی زیبا

saeid_8992
03-29-2012, 01:19
بازی بدون گل تموم شد نیمه اول که خدای بارسا سر بود امارم همینو میگه یه پنالتیم که........
بنظر من از میلان ابی گرم نمیشه اینو نیمه اول نشون داد :fek konam:

Prince.L.M
03-29-2012, 01:22
خداوکیلی این چه بازی بود آخه؟entezar::entezar::entezar::entezar::
دیگه داشت حوصلم سر میرفت انگار داشتن خرس وسط بازی میکردن
هی میلان میلان میکردن این بود؟؟؟
از همین الان برای جشن قهرمانی آماده بشید

Saeid~Barca
03-29-2012, 01:41
آمار بازی در نیمه اول :

آمار پایان بازی :

اونا نیمه دوم حتی یک شوت هم به طرف دروازمون نزدن . فقط داشتن دفاع میکردن و با درخشش آبیاتی تونستن این تساوی رو بگیرن .
انگار ما میزبان بودیم و اونا مهمان !!! :ehe:
تلو یه موقعیت عالی رو آخرای بازی خراب کرد که هنوز دارم حسرتشو میخورم :narahat:
تازه یه پنالتی مسلم هم واسمون نگرفتن
با اینکه کیتا به تیم تو دفاع کمک کرده بود ولی پپ وقتی دید که اونا نیمه دوم خطری ایجاد نمیکنن باید سسک یا تیاگو رو به زمین میفرستاد یا اینیستا رو عقب میکشید و تلو رو جای کیتا می آورد . نمیدونم اینیستا که داشت خوب بازی میکرد رو واسه چی کشید بیرون ؟!

ولی اشکال نداره تو نیوکمپ جبران میکنیم

David Sina
03-29-2012, 01:44
آره به قول خبرنگار گل میلان منفعل بازی میکرد و قصد داشت فقط گل نخوره .......... ما موقعیت های خوبی داشتیم که اگه الکسیس و تلو دقت میکردن کار تموم بود ......... این داور شمپت هم که یه پنالتی مسلم برامون نگرفت ...... به نظرم بازی برگشت سخت تر شد :fek konam:

spiderkiller
03-29-2012, 02:14
از این بازی خیلی بیشتر انتظار داشتیم.افتضاح بود.یک صحنه خیلی باحال بود کیتا یک پاس داد به پدرو .اون ولش کرد برای ژاوی.ژاوی ولش کرد برای الوز اخر هم توپ اومد دست میلانی ها.هیچکس حوصله نداشت بره سمت توپ.این چه بازی بود اخه؟ میلان وضعش از ما بدتر بود.البته یک پنالتی که همه کارشناسا هم قبول داشتن به نفع ما نگرفتن ولی دوستان باید حسابی نگران باشید چون اگه بازی برگشت گل بخوریم خیلی جبرانش سخته چون با این نتیجه باید به ازاء هر گل اونا تو نیوکمپ باید دوتا گل بزنیم.واقعا حداقل به یک گل احتیاج داشتیم که بچه ها نتونستن انجام بدن.کلا پپ هم به تعویض اعتقادی نداره.از دقیقه 60 منتظر بودم سسک بیاد به بازی یکم خلاقیتمون بره بالا چون کلا ژاوی که خواب بود اینیستا هم داشت اون وسطا برای خودش الاف میگشت فقط این وسطا یک توپی هم رد میشد یکی میزد زیرش که فقط اسم فوتبال رو داشته باشه.واقعا که ما رو هیچ فرض کردن با این بازیشون.:ey babaaa:

sisimessi
03-29-2012, 02:46
نه بارسا خوب بازی کرد نه میلان
بازی کسل کننده و افتزاح بود
میلانی ها که هی دفاع می کردند
ما هم که هی می رفتیم جلو شوت که نمی زدیم
توپ ها هم که به خاطر دفاعشون تو محوطه نمی رفت
میرفت هم به درد نمی خورد
بارسا باید دنبال مهاجم گلزن جانشین ویا بگرده و گرنه به مشکل بر می خوره
از میلان نتونسته ببره
حالا می خواد با رئال کل بندازه
من بارسایی هستم ولی متأسفم که چرا به یه مهاجم مسه ویا باید دلخوش کنیم
فکرکنین اگه الآن خدای نکرده مسی مصتوم شه
چی کار باید کنیم؟
این سایتمه:
نخستین کلوپ تخصصی هواداران لیونل آندرس مسی در ایران ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
سر بزنید و نظر هم بدین

saeid_8992
03-29-2012, 10:53
به نظر من بارسا خیلی خوب بازی کرد این میلان بود که جمع شده بودومیخواست از ضد حمله استفاده کنه خوب منطقی بود که بارسا با تمام قوا حمله نکنه چون میخواست اسیر ضد حمله نشه که واقعا موفق بود بعدفرصتهاییم از دست دادیم ودوتا پنالتی 1.روی الکس2.روی پویول داور راحت گذشت یادمون نره که با میلان بازی داشتیم نه اپویل قبرس اونم تو میلان پس باید واقع بین تربود چون همین مربی میلا ن بخاطر تساوی تبریک گفته در واقع قبر خودشو تو نیوکمپ کنده چون بااین نظر روحیه تیمی پایین میاد .میلانی که بازی رفت تو میلان 4تا به ارسنال زد با اون همه ادعا بازی برگشت 3تا خورد و واقعا شانس باهاش یار بود چهارومی نخورد در اخرم باید گفت توپ گرده و امکان هر اتفاقی هست ولی کلا من امیدوارم:ghelyon:

pedro_17
03-29-2012, 12:43
بارسا حقش برد بود همه ی خطا هایی که میلان ها میکردن پنالتی بودن
پویول هم خیلی خوب بود
مساوی تو سن سیرو هم بد نیست

xavi.h
03-29-2012, 15:18
تیمی که تو خونه خودش اینجوری دفاع کنه پاش برسه نو کمپ سه چهار تا میخوره ایشالا.تا کی میخواد دفاع کنه؟ بالاخره گل میخوره:barcelona:

spbarcelona
03-29-2012, 15:37
پاسکاری بازیکنان ما خوب بود فقط از شوت زدن پشت محوطه جریمه تو تیم ما خبری نیست. البته گه گاهی هم اینیستا شوت هایی میزد که با اختلاف بیرون میرفت. من که زیاد از بازی بارسا ناراضی نیستم چون تو سن سیرو بود و همینطور جلوی هواداران میلانی ها با سر و صدا بازی میکردند فقط نتونستند گل بزنند که انشالله تو نیوکمپ جبران می کنیم تازه یه پنالتی هم که برامون نگرفتن
منتظر بازی برگشت در نیوکمپ باشیمchomagh

هارانان
03-29-2012, 20:32
خداییش چه خبره چرا همه ناامید شدین و و این طوری حرف میزنین به خصوص اقا شهریار(

spiderkiller ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ) یکم به تیم مقابل نگاه کنین اسمش میلانه اپوئل قبرس که نیست واقعا تیم ما به قول داویدس خدایان افسانه ای است در سن سیرو کاری کرد به میلان که من تو گزارشی که دیدم تماشاگران میلان که ازورزشگاه بیرون اومدند 80% حذف تیمشون رو قطعی میدونسند 20%دیگه هم شانس رو نصف نصف میدونستند میلانی که در برابر ارسنال 3تا خورده با بارسا میخاد چکار کنه[Only Registered And Activated Users Can See Links]خودتون را برای فتح پنجم اروپا اماده کتید

spiderkiller
03-29-2012, 21:39
دوست عزیز من ناراحت نیستم که چرا مساوی کردیم.من ناراحتم که چرا بچه ها بازی خودشون رو انجام نمیدن.به خدا این توانایی بچه های ما نیست.ما تواناییش رو داشتیم دیشب 5 تا گل بزنیم.وقتی هیچ بازیکنی نمیره سمت توپ تو تیمی مثل بارسا میخوایی ناراحت نشم.انقدر بی انگیزه بازی میکردن که انگار بازی رفت رو ده تا زده بودن.من این ایتالیایی ها رو میشناسم با یک ترکیب فوق دفاعی میان نیوکمپ تا دقیقه 80 هم دفاع میکنن بعد کم کم که ما خسته شدیم میان ضدحمله میزنن و از شانس بد ما یک گل میزنن که دیگه نمیشه جبران کرد.باور کن همینطوره.اگه میلان تا قبل از دقیقه 80 تو نیوکمپ حمله کرد هرچی خواستی به من بگو.

Salmanmilani
03-30-2012, 00:43
من به عنوان یک میلانی به تیمم اعتقاد دارم که در مقابل بارسا در برگشت بهتر از این بازی میکنه راستی اینو هم بگم ما با نصف تیممون در مقابل تیم کامل شما بازی کردیم و مساوی کردیم به نظرم تیم ما با این مساوی و یا این همه مصدوم خوب بازی کرد

saeid_8992
03-30-2012, 01:15
سلام اقای میلانی منم بهتون تبریک میگم بابت بازی خوب شما ولی انصاف من میگه کسای دیگه ای هم خوب بازی کردن داور بازی که خیلی خوب بازی کرد والدز فراموش نکن اگه نیمه دوم نبود بارسا بیچاره بود از کیفیت زمین غافل نشیم من امیدوارم که بازی برگشت همینطوری خوب بازی کنین امیدوارمroz::

LEO JOON
03-30-2012, 03:15
دوستان اینقدر نا امید نباشین اگه پپ مربیه می دونه بازیکناشو چه جوری بچرخونه!(چی گفتم؟)
به هر حال واقعا بازی زیبایی رو شاهد نبودیم و امیدوارم دیگه از این بازی ها نبینیم ولی بازی برگشت توی نیو کمپه و روحیه ی بازیکنا خیلی بالاس
به امید صعود:yes:

Alireza_Lionel 10
03-30-2012, 13:00
نباید دنبال بهانه بود

تصمیمات داور در زمین بازی، برای بازیکنان جنجال برانگیز بود. پویول در مورد ضربه کرنر و محافظت شدید بازیکن یارگیر از وی گفت: «من از دست او فرار کردم اما متوجه شدم که وی از پیراهن من آویزان شده است. وقتی این نکته را به داور اعلام کردم، گفتم که پنالتی در کار نیست. اگرچه ما نباید به دنبال بهانه تراشی باشیم. عملکرد عالی مهم است. به راستی که قضاوت کار دشواری است». ویکتور والدز نیز ضمن تائید این سخنان گفت: «داور تصمیم گیرنده بازی است و همه چیز کاملا واضح در تصاویر تلویزیونی به تصویر کشیده می شود».

پویول، چمن سن سیرو را نیز یکی از عوامل قابل ملاحظه قلمداد کرد: «زمین خوب به نظر می رسید اما در طول تمرین و مسابقه کاملا لغزنده بود. این مشکلات گاهی پیش می آیند».

«یکی از برترین مسابقات خواهد بود»

ویکتور والدس اظهار کرد: «همیشه گلزنی خارج از خانه، حائز اهمیت بوده است اما در این برهه زمانی، بازی خوب و دفاع عالی نیز مهم است؛ همانطور که مربی گفته است اگر لازم باشد باید با نه نفر نیز دفاع کرد، ولی در انتها باید برنده بازی باشیم». در ادامه، پویول نیز از هواداران وفادار تیم دعوت کرد تا سه شنبه آینده در نیوکمپ حضور داشته باشند: «مطمئنا بازی فوق العاده ای در انتظار ماست. به طور حتم آنها از خطری که مارا تهدید می کند، آگاهی دارند و از اولین دقایق در کنار ما خواهند بود».

در زیر برخی از نظرات بازیکنان را در رابطه با بازی مشاهده خواهید کرد.

ماسکرانو : «زمین مسابقه یکی از عوامل تاثیر گذار در نتیجه برای حریفان است. با وجود نتیجه ای که به دست آمد، معتقدم که بارسا شایسته بهتر از این بود. مطمئنا اگر بازی هفته آینده را هم این چنین انجام دهیم، پیروز این مرحله خواهیم بود».

مسی : «بازی سختی بود اما ما باید پیروز این میدان باشیم. بارسا بازی همیشگی خود را انجام داد اما شرایط نامناسب زمین و قوای تیم مقابل مانع کسب نتیجه مطلوب شد. شرایط سختی است و هر دو تیم می توانند برنده باشند اما امیدوارم تیم ما با به ثمر رساندن گل، تیم صعود کننده لقب گیرد چون این شایستگی را دارد».

هارانان
03-30-2012, 13:09
من به عنوان یک میلانی به تیمم اعتقاد دارم که در مقابل بارسا در برگشت بهتر از این بازی میکنه راستی اینو هم بگم ما با نصف تیممون در مقابل تیم کامل شما بازی کردیم و مساوی کردیم به نظرم تیم ما با این مساوی و یا این همه مصدوم خوب بازی کرد
شما به عنوان یک میلانی بار اخرتون باشه تو تاپیک هودارن معصب بارسا تظر میدین

AlexDelpiero
03-30-2012, 16:15
اگه فقط 20 % توپهایی که رو دروازه میلان آوردن رو به جای اینکه زور بزنند ورد محوطه بشن از پشت 18 شوت می کردند با حضور دروازه بانی مثل مهندس آبیاتی مطمئنا میلان حداقل 3 تا رو خورده بود ! نمی دونم چه اصراری بود توپو تا 6 قدم میلان می بردن و اونجا هم سر درگم و سراسیمه تو ازدحام خط دفاعی میلان از دست می دادن ! جالبه ؛ ثانیه آخر که ژاوی باید توپو نگه می داشت و دقت بیشتری می کرد یه ضربه بی دقت از پشت 16.5 متر می زنه که رنگ و بویی از یه شوت متوسط هم نداره ! میلان تیم چغری و کافیه یه لحظه اشتباه کرد تو نئو کمپ ؛ اون موقع با حضور بازیکنا تیزی مثل زلاتان و الشروی کار برای بارسا خیلی سخت میشه !

Arman.Leo
03-30-2012, 20:03

-----------------------------------------------------------------------------------------------

​عکس سونوگرافیه قبل از تولد مسی

pedro_17
03-30-2012, 20:25
بازی بعد لورنته و خاوی مارتینز خیلی خطرناکن اگه این 2 تا رو مهار کنیم راحت بردیم
ولی بارسا تو این بازی های اخیر با این تیم حداقل 1 گل رو خورده باید یه دفاع توپ درست کنیم که کار سختیه

هارانان
03-30-2012, 20:35
:yes:
دوست عزیز من ناراحت نیستم که چرا مساوی کردیم.من ناراحتم که چرا بچه ها بازی خودشون رو انجام نمیدن.به خدا این توانایی بچه های ما نیست.ما تواناییش رو داشتیم دیشب 5 تا گل بزنیم.وقتی هیچ بازیکنی نمیره سمت توپ تو تیمی مثل بارسا میخوایی ناراحت نشم.انقدر بی انگیزه بازی میکردن که انگار بازی رفت رو ده تا زده بودن.من این ایتالیایی ها رو میشناسم با یک ترکیب فوق دفاعی میان نیوکمپ تا دقیقه 80 هم دفاع میکنن بعد کم کم که ما خسته شدیم میان ضدحمله میزنن و از شانس بد ما یک گل میزنن که دیگه نمیشه جبران کرد.باور کن همینطوره.اگه میلان تا قبل از دقیقه 80 تو نیوکمپ حمله کرد هرچی خواستی به من بگو.
بله منم میدونم میلان تا دقیقه 80 دفاع میکنه ولی بارسا و گواردیولا و مسی اونقدر توانایی دارن که تا اونوقت حتی بیشتر از 3گل به میلان بزنن پس من همین الان صعود بارسا را به جنابعالی تبریک میگویم

Saeid~Barca
03-31-2012, 13:07
بهتره از بحث بازی با میلان بیایم بیرون و به فکر بازی سختمون مقابل بیلبائو باشیم که خیلی داره خوب نتیجه میگیره و بعد از بازی های زیباش و حذف من یونایتد و برد پر گل مقابل شالکه تو آلمان روحیه خیلی خوبی گرفتن و باید از این تیم با مربی بزرگش ترسید حتی تو نیوکمپ .

کمته داوران اسپانیا هم تایید کرد که کارت زرد دومی که تو بازی قبل به تیاگو داده شد اشتباه بوده و میتونه واسه تیم بازی کنه :ohum:

saeid_8992
03-31-2012, 15:09
.[Only Registered And Activated Users Can See Links] HDubScgqBUpBbA99CdMbQ&t=1

درسته که بیلباو تو لیگ اروپا خیلی خوب نتیج میگیره ولی در لالیگا انگیزه لازم نداره البته نتیجه این تیم نشون میده بازی هفته 30با خیخون 1 1 شده هفته 29 2 1 به اتلتیکومادرید باخته هفته 28 0 3 به والنسیا باختن و هفته 27 2 بر 1 به اوساسونا باختن اخرین برد این تیم برد مقابل برابر سوسیداد هفته 26 میباشد ولی باز از مربی این تیم نباید به سادگی گذشت من که خیلی قبولش دارم.یادمون نره که فینال کوپا هم با این تیم بازی داریم اونج خیلی خطرناک تره بیلباو .

Gerard Pique3
03-31-2012, 21:52
درود خداوند بر کاتالان ها
پیشاپیش باختتون مقابل اتلتیکوی کبیر رو به شما تسلیت میگویم
زنده باد باسک

fcb10
03-31-2012, 22:28
زنده باد باسک

جلل خالق !!!!!!!!!!!!

بزار عرقت خشک بشه بعد بیا پست اینجوری بزار رفیق !

نه به اسمت نه به پستت

LEO JOON
03-31-2012, 23:31
زنده باد باسک

یه سوال فنی!
شما دقیقا طرفدار کدوم تیمی؟
اسمت یه چیز میگه، امضا و پستت یه چیز دیگه!:ajibeee:

David Sina
03-31-2012, 23:32
خب رئال تو نیمه اول 3 تا گل زد که هر 3 گل روی خلاقیت فردی 3 بازیکن به ثمر رسید ........ نه کار گروهی

بعضی وقت ها کار فردی بهتر از گروهی جواب میده ......

morteza7
04-01-2012, 00:50
سلام, مثل همیشه گزارش زنده ی بازی به زبان انگلیسی از رادیوی رسمی بارسا!:barcelona:

AL1reZA
04-01-2012, 00:56
یه سوال فنی!
شما دقیقا طرفدار کدوم تیمی؟
اسمت یه چیز میگه، امضا و پستت یه چیز دیگه!:ajibeee:
داداش این دوست عزیزمون طرفداره اتلتیک بیلبائو هستroz::

saeid_8992
04-01-2012, 01:37
نیمه اول بازی بارسلون با بیلباو با یک گل به نفع بارسلون به پایان رسید زننده گل اینیستا
دقیقه 60 مسی یه پنالتی میزنه
تا الان که 64 دقیقه رفته 2 بر 0 بارسا جلو هست
بازی با همون 2 گل اینیستا 40و مسی 58 تموم شد
تبریک به دوستان

morteza7
04-01-2012, 02:33
و...... تمام!!! بارسا 2-0 اتلتیکو رو میبره!:yes::eyvalla:ساعت دو و نیم شب, پرچم بالاست! :barcelona: تبریک!!:balesh:

fcb10
04-01-2012, 02:35
عجب بازی کرد پیکه :ahaaaaaa: چه بازیی هم کرد پدرو crying::-

بازی زیاد قشنگی نبود ولی سه امتیاز ازش گرفتیم ! میتونستیم بازم 5 تا گل بزنیم که نشد , دلیلشم نبود محاجم آمادس!!! eterza::-

راستی من حواسم به کاپیتان نبود ! ولی موقع اومدن ژاوی دیدم که ماسکرانو اومد بازوبند رو داد بهش ! حالا کاپیتان از اول کی بود ؟؟؟ :soal:

Saeid~Barca
04-01-2012, 02:37
امشب اینیستا خیلی خوب بود یه گل قشنگ هم زد .
تلو هم با حرکاتش یه پنالتی واسمون گرفت و مسی هم نشون داد که روی پنالتی زدنش کار کرده و فنی به گوشه دروازه زد .با وجود تشخیص سمت توپ دروازبان نتونست توپ رو بگیره .
بیلسا خیلی تلاش کرد که بتونه بارسا رو متوقف کنه ولی نتونست . حتی تعویض های تهاجمیش هم نتونست کاری واسش بکنه .

این بازی یه بازی مقدماتی هم واسمون بود که این تیم رو واسه بازی فینال حذفی بهتر بشاسیم و باهاشون راحت تر بازی کنیم :barcelona:

omidehsani17
04-01-2012, 02:37
بازم بارسا برد ایول به مسی و پیکه و اینیستا که بهترین های بارسا بودن ولی متاسفانه رئال هم برد :narahat:

Saeid~Barca
04-01-2012, 02:44
راستی من حواسم به کاپیتان نبود ! ولی موقع اومدن ژاوی دیدم که ماسکرانو اومد بازوبند رو داد بهش ! حالا کاپیتان از اول کی بود ؟؟؟ :soal:
منم متوجه نشدم چون سرعت اینترنتم اومده پایین زیاد قطع و وصل میشد ولی فکر میکنم دست والدز بوده . چون کاپیتان سوم تیمه

Arman.Leo
04-01-2012, 07:44
بازی خوبی بود ، در مقابل یه تیم با شخصیت تونستیم نتیجه ی خوبی بگیریم . همونطور که ما انتظار داشتیم رئال جلوی اوساسونا امتیاز از دست بده ، رئالیها هم همین انتظار رو از اتلتیک داشتن که خوشبختانه تونستیم اول با سوپر گل اینیستا جلو بیوفتیم ، بعد از مدت ها هم یه پنالتی واسمون گرفتن که مسی خوب به توپ توپید [Only Registered And Activated Users Can See Links] البته صحنه هایی که تو بازیای قبلی دیدیم خیلی پنالتی تر از این صحنه بود ولی خب این یکی رو هم که گرفتن جای شکرش باقیه ! ماسکی ، دنی و تیگی (تیاگو [Only Registered And Activated Users Can See Links]) هم واقعا عالی بودن . حرکات تیاگو منو یاد رونی مینداخت [Only Registered And Activated Users Can See Links] استراحت کردن کاپیتان و ژاوی هم واقعا لازم بود .

آمار پایانی بازی :

Arman.Leo
04-01-2012, 07:47
حدود دو سال است که بارسا چنین مالکیت توپ کمی نداشته است (57%) آخرین بار در 10 آپریل 2010 مقابل رئال (55%)

بارسا 8 بازی اخیر خود در لالیگا را برده است : والنسیا - اتلتیکو - اسپورتینگ - رایسینگ - سویا - گرانادا - مایورکا

مسی 16 ـمین پنالتیش در لالیگا را امشب بثمر رساند

بیلبائو توانست بیشترین مالکیت توپ در لالیگا در این فصل را در میان حریفان بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) داشته باشد . 44.4%

بارسا در 29 بازی اخیر خود در لالیگا در برابر اتلتیک گل بثمر رسانده است

اتلتیک در 17 بازی رسمی اخیر خود در برابر بارسا به پیروزی نرسیده است : 12 بازی در لالیگا - 3 بازی در کوپا - دو بازی در سوپر کاپ

Arman.Leo
04-01-2012, 07:48
نظرات بازیکنان بعد از بازی در fb

آندرس اینیستا:

یک مقدار کشش بعد از بازی امروز احساس کردم ! بازی بزرگ ! حالا فقط به بازی سه شنبه فکر می کنم ! بییییاید!

ویکتور والدز:

در اینجا عکسی از زانوی من رو می بینید بعد از اینکه مرتکب شدم : "Gravesinha" در اشباه ترین حرکت بازی . هم تیمی هام هنوز به من می خندند .... در آعوش می کشمتون!!

عکس العمل لئو بعد از دیدن بنر[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

هارانان
04-01-2012, 12:43
منم متوجه نشدم چون سرعت اینترنتم اومده پایین زیاد قطع و وصل میشد ولی فکر میکنم دست والدز بوده . چون کاپیتان سوم تیمه
ببخشید دادش شما انلاین بازی رو نگاه میکنین بگین از چه سایتی ما هم نگاه کنیم ممون:flowerysmile:

spiderkiller
04-01-2012, 16:26
دوستان ظاهرا درست بازی رو ندیدید.اینیستا کلا دیشب سوتی بود و فقط رو صحنه گل خوب فرار کرد.دیشب ماسکرانو عالی بود.پیکه هم خیلی خوب بین دفاع و میانه سوییچ میکرد و دو موقعیت گل رو گرفت از بیلبائو.واقعا بیلسا مربی بزرگیه چون خیلی خوب تونست مسی رو مهار کنه.مسی دیشب هیچ کاری نمیتونست بکنه.درکل به نظر من بهترین بازیکن دیشب باید از بین پیکه و ماسکرانو و الکسیس و بوسکتس انتخاب بشه.الکسیس دیشب رو فرم اومده بود.خیلی عالی دریپل میزد.یک صحنه الاستیکو زد که فقط تخصص رونالدینیو بود نیوکمپ ترکید.یادش بخیر فقط رونالدینیو خوب الاستیکو میزد.پرس الکسیس گل اولمون رو هم ساخت.ماسکرانو هم عالی توپ های میانه رو کات میکرد.خیلی خوشم اومد از بازیش.نسبتا بازی ضعیف اینیستا یکم نگرانم کرد.جلوی میلان هم زیاد سرحال نبود.کاپیتان دیشب والدز بود.نکته بد بازی خوب نبودن تیو بود.نشون داد هنوز زوده برای فیکس بودن.اصلا خوب نبود.پدرو هم که همچنان در افت به سر میبره.کاش اگه لااقل نیمار رو خریدیم توی تابستون بیاد یا ویا بتونه به فرم خودش برگرده چون واقعا با بحران مهاجم در سمت چپ مواجه هستیم.نکته بد دیگه افتضاح بودن الوز بود.اخه این بشر چرا به کسی غیر از مسی پاس نمیده؟ یک صحنه پپ داشت داد میزد که توپ رو بریز پشت دفاع باز برگشت پاس رو به عقب به مسی داد.بوسکتس هم خیلی عالی بود.عجب پیشرفتی کرده.کلا دیشب نیمه اول بهترین بازی فصل رو از تیم شاهد بودم.حتی از 3-1 برنابئو هم به نظر من بهتر بود بازی.سراسر حمله و انگیزه بودیم و بچه ها همه نسبتا اماده بودن.به امید پیروزی پر گل جلوی میلان

Gerard Pique3
04-01-2012, 16:36
تبریک به بارسایی ها
مستحق برد بودید ولی یادتون نره که 48 ساعت قبل از اون با شالکه بازی داشتیم ، پس زیاد خوشحال نباشین
طرفدار بیلبائو هستم ولی پیکه رو خیلیlove::

spiderkiller
04-01-2012, 16:44
تبریک به بارسایی ها
مستحق برد بودید ولی یادتون نره که 48 ساعت قبل از اون با شلکه بازی داشتیم ، پس زیاد خوشحال نباشین
طرفدار بیلبائو هستم ولی پیکه رو خیلیlove::
دوست عزیز حرف شما کاملا درست.بیلبائو تیم بزرگی هست و بزرگان اروپا رو به دردسر میندازه.به نظر من اگه دوتیم تو اسپانیا لیاقت احترام داشته باشن یکی بارساست یکی بیلبائو.خیلی خوشحالم که تیم بیلبائو در سرزمینی مثل ایران که معمولا به فوتبال از بعد فنی نگاه نمیشه طرفدار داره.من خودم هم یک جورایی طرفدار بیلبائو هستم.امیدوارم همیشه موفق باشید.

Saeid~Barca
04-01-2012, 17:06
ببخشید دادش شما انلاین بازی رو نگاه میکنین بگین از چه سایتی ما هم نگاه کنیم ممون:flowerysmile:

به نظرم یکم انتظارمون از بازیکنایی مثل اینیستا رفته بالا و انتظار درخشش تو هر بازی رو داریم از بازیکنا . ولی بد نبود و با وجود سوتی هایی که داد از بازی های چند وقت اخیرش بهتر بود که اصلا در جریان بازی نبود .
تلو هم درسته اصلا خوب نبود جز صحنه پنالتی کار دیگه ای نتونست بکنه و انتظار تعویضش رو داشتم . نشون داد که فعلا بیشتر یه تعویض طلایی تا یه بازیکن فیکس.
حالا هم دارم میفهمم که چرا پپ یحیی توره رو از دست داد و به بوسکتس اعتماد کرد :bia baghalam:
من ویا رو خیلی دوست دارم و دلم براش تنگ شده ولی فکر میکنم بعد از مصدومیتش هم شاید نتونه بازیکن سابق باشه . خیلی بازیکن های بزرگ رو داشتیم که بعد از مصدومیت های طولانی و دوری از فوتبال دیگه نتونستن به روزای اوج خودشون برگردن . فکر میکنم حتی با برگشتن ویا هم ما به یه مهاجم که تمام کنندگی خوبی داشته باشه احتیاج داریم و نمیشه روی پدرو و تلو و کوئنکا فعلا حساب زیادی باز کرد . ما تو سالهای اخیر بازیکنایی مثل بویان و جفرن رو هم داشتیم که تو یه بازی پیش میومد که درخشش داشتن ولی یه بازی دیگه گند میزدن .om::

saeid_8992
04-01-2012, 20:45
مسی مسی مسی مسی مسی مسی مسی مسی مسی مسی
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

تقدیر از مسی در استادیوم ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

saeid_8992
04-02-2012, 14:27
سلام به دوستان من یه سوال داده بودم که بعضی از دوستان لطف کردن جواب داده بودن الا ن نه سوال هست نه جوابها کسی در جریان هستش؟

بعدش متاسفانه بازی روز سه شنبه بارسلونا با میلان بازم با تاخیره چرا این کارو کردن خوب عید که تموم شده واقعا دیگه دارن لج در میارن:narahat:

David7
04-02-2012, 14:45
سلام به دوستان من یه سوال داده بودم که بعضی از دوستان لطف کردن جواب داده بودن الا ن نه سوال هست نه جوابها کسی در جریان هستش؟

بعدش متاسفانه بازی روز سه شنبه بارسلونا با میلان بازم با تاخیره چرا این کارو کردن خوب عید که تموم شده واقعا دیگه دارن لج در میارن:narahat:

اون سوال رو من پاک کردم ... دلیلی نمیدیدم که چنین سوالی تو این تاپیک باشه ... تو این تاپیک صحبت های خودمونی انجام میشه پس بهتره در مورد بارسا باشه نه بحث آزاد ... باید کلا بیخیال بازی از تو t.v باشیم از تو نت ببین حالش بیشتره ... بچه ها برای بازی با میلان مثل اینکه ژاوی هرناندز رو نداربم ولی خدا ر وشکر سسک هستش شانس بد ما پاتو میتونه بازی کنه و خط حمله میلان قوی میشه ... :khelal dandoon:

saeid_8992
04-02-2012, 15:22
خوبه انسان به سلیقه دیگران هم احترام بزاره ندونستم اینجا هر چی که بخوای تایپ کنی باید ببینی به سلیقه بعضیا بخوره اگر نه اجازه میگرفتم واقعا متاسفم:narahat:

Saeid~Barca
04-02-2012, 15:58

حمایت بویان کرکیچ از آبیدال بعد از گل به نوارا تو بازی دیروز :eyvalla:

هارانان
04-02-2012, 18:43
اون سوال رو من پاک کردم ... دلیلی نمیدیدم که چنین سوالی تو این تاپیک باشه ... تو این تاپیک صحبت های خودمونی انجام میشه پس بهتره در مورد بارسا باشه نه بحث آزاد ... باید کلا بیخیال بازی از تو t.v باشیم از تو نت ببین حالش بیشتره ... بچه ها برای بازی با میلان مثل اینکه ژاوی هرناندز رو نداربم ولی خدا ر وشکر سسک هستش شانس بد ما پاتو میتونه بازی کنه و خط حمله میلان قوی میشه ... :khelal dandoon:
داداش ژاوی رو واسه چی نداریم؟

David7
04-02-2012, 19:16
داداش ژاوی رو واسه چی نداریم؟

تو تمرینات مصدوم شده ... entezar::

احتمال غیبت چابی ارناندس در بازی با میلان

باشگاه کاتالان ممکن است در دیدار حساس سه شنبه شب چابی را به همراه نداشته باشد

طبق گزارش منتشره در روزنامه ال موندو دپورتیوو، پپ گواردیولا، مربی جوان بارسلونا خبر نگران کننده ای را در مورد روند درمان چابی ارناندس دریافت کرده است. این درحالی است که آبی اناری ها خودشان را برای دیدار سه شنبه شب نوکمپ مقابل میلان آماده می کنند، اکنون خبر احتمال غیبت چابی دراین دیدار منتشر شده است.
چابی شنبه شب و در جریان دیدار تیمش مقابل اتلتیک بیلبائو که با برد 0- 2 بارسا خاتمه یافت، فقط برای 15 دقیقه برای تیم کاتالان بازی کرد و درجلسه تمرینی روز یکشنبه هم به خاطر مشکلات عضلانی حضور نیافت.
هنوز مشخص نیست که شدت مصدومیت این بازیکن 32 ساله تا چه حد است ولی این احتمال وجود دارد که او به دلیل گرفتگی عضلانی شانس حضور دراین بازی را از دست بدهد.
البته در جلسه تمرینی روز دوشنبه تستهای دقیق تری از شرایط چابی به عمل خواهد آمد تا مشخص شود که آیا او قادر خواهد بود که مقابل میلان بازی کند یا خیر؟؟؟
دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود و سه شنبه شب دیدار برگشت این مرحله در نوکمپ برگزار خواهد شد.

هارانان
04-02-2012, 20:12
تو تمرینات مصدوم شده ... entezar::

بابا خداکنه برسه خشکم زد ان خبر را شنیدم اگه خبرجدیدی در موردش شنیدی ما را هم بی خبر نذار ممنون:gahhr:

Arman.Leo
04-02-2012, 20:47
235 گل مسی

نیمه ی اول : 98 گل

دقایق 1 تا 15 ، 19 گل
دقایق 16 تا 30 ، 37 گل
دقایق 31 تا 45 ، 42 گل

نیمه ی دوم 136 گل

دقایق 46 تا 60 ، 33 گل
دقایق 61 تا 75 ، 29 گل
دقایق 76 تا 90 ، 74 گل

در وقت های اضافه : 1 گل

مقايسه مسي و پنالدو در ماه مارس :

Lionel Messi v Cristiano penaldo

امروز 2 آوریل ، تولد ابراهیم آفلای بازیکن هلندی بارسلوناس. ابراهیم امروز 26 ساله میشه.
تو مدت زمانی که تو بارسا حضور داشته تا اینجا 28 بازی کرده و 2 گل به ثمر رسونده

خوشبختانه مصدومیتش رو هم داره پشت سر میذاره و به زودی تو تیم میبینیمش و امیدوارم امسال بتونه خودشو اثبات کنه [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Smart S.D.H
04-02-2012, 21:33
تولدت مبارک آفلای!
آفلای، در تاریخ 24 دسامبر 2010 در نقل و انتقالات زمستانی از تیم psv به بارسلونا ملحق شد، ولی مصدومیت طولانی مدت او، موجب شد درخشش این بازیکن در ترکیب اصلی بارسا چندان دوامی نداشته باشد. در روزهای اخیر، اخبار خوبی از وضعیت بهبود او منتشر شده است.

ابراهیم آفلای، در دوم آوريل 1986 در شهر اوترشت هلند به دنيا آمد. او فوتبال را در تيم يو اس وى اِلينسويك آغاز كرد و اولين بازى رسمى خود را به عنوان بازيكن ثابت در چهارم فوريه سال 2004، در سرى بازى هاى جام حذفی در برابر تيم nas انجام داد. ده روز پس از آن در سن 17 سالگي او اولين بازى خود در ليگ را برابر تيم تواِنته انجام داد.

اولین و بزرگترین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران، تولد ابراهیم آفلای را به او تبریک می گوید. همه هوادارن باشگاه منتظر حضور و درخشش این بازیکن مسلمان در زمین بازی هستند.

Prince.L.M
04-02-2012, 21:36
الهی کلی دلم واسه آفلای تنگ شده تولدش مبارککککککک:love:roz::

بهترین و قشنگترین آرزوها رو واسش دارم:love:

LEO JOON
04-02-2012, 22:24
آخه عزیزم تولدش مبارک باشه
انگار تولدش خوش یمن بود داره برمی گرده امیدوارم به افتخار خودش! یه گلم بزنه

saeid_8992
04-02-2012, 23:26
سلا م منم تولد افلای تبریک میگم
انشا. موفق باشه در همه زمینه ها

بعدش یه خبر خوب بدم این که بازی بارسلونا با میلان پخش مستقیم میشه زیر نویس کردن :balesh::balesh::balesh:

Gerard Pique3
04-03-2012, 00:03
تولدت مبارک ابی
انشاالله 100 ساله شی و یه سال هم بازیکن بیلبائو شی!:balesh:

Saeid~Barca
04-03-2012, 00:13
[QUOTE=Gerard Pique3;101899]تولدت مبارک ابی
انشاالله 100 ساله شی و یه سال هم بازیکن بیلبائو شی!:balesh:[/QUOTE
ببخشید دوست عزیز ولی شمایی که میگی طرفدار بیلبائو هستی ( البته قابل ستایش که این تیم رو دوست داری ) ولی اینو نمیدونی که بیلبائو تمام بازیکناش از منطقه باسک و همین قضیه این تیم رو نسبت به تیم های دیگه متمایز کرده !!!roz::

منم تولد آفلای رو تبریک میگم love::

خدا رو شکر مثل اینکه فردا بازی رو با پخش زنده میبینیم ( البته از شبکه 3 هیچی بعید نیست یکدفعه میبینیم 1 ساعت قبل از بازی میزنن تغییر تو برنامه ها ایجاد شده و پخش نمیشه ) :fek konam:

Gerard Pique3
04-03-2012, 00:25
[QUOTE=Gerard Pique3;101899]تولدت مبارک ابی
انشاالله 100 ساله شی و یه سال هم بازیکن بیلبائو شی!:balesh:[/QUOTE
ببخشید دوست عزیز ولی شمایی که میگی طرفدار بیلبائو هستی ( البته قابل ستایش که این تیم رو دوست داری ) ولی اینو نمیدونی که بیلبائو تمام بازیکناش از منطقه باسک و همین قضیه این تیم رو نسبت به تیم های دیگه متمایز کرده !!!roz::

منم تولد آفلای رو تبریک میگم love::

خدا رو شکر مثل اینکه فردا بازی رو با پخش زنده میبینیم ( البته از شبکه 3 هیچی بعید نیست یکدفعه میبینیم 1 ساعت قبل از بازی میزنن تغییر تو برنامه ها ایجاد شده و پخش نمیشه ) :fek konam:
ممنون ازت دوست عزیز:mage mishe: یعه لحظه خواستم یه قافیه خوب براش بسازم که حواسم به طور کلی پرت شد:ey babaaa:
راستی فک کنم تنها بازیکن خارجی که تو بیلبائو بازی کرده لیزارازو بوده که پدر بزرگش (مادری) باسکی بوده!!!!!!!!!:fek konam:

یه چیز جالب هم راجب هوادارای کاتالانی و باسکی بگم که تو فینال سال 2009 تو کوپا دل ری هوادارای هر دو تیم سرود ملی اسپانیا رو یکصدا هو کردن:ahaaaaaa:

spiderkiller
04-03-2012, 00:47
[QUOTE=saeid~barca;101904]

یه چیز جالب هم راجب هوادارای کاتالانی و باسکی بگم که تو فینال سال 2009 تو کوپا دل ری هوادارای هر دو تیم سرود ملی اسپانیا رو یکصدا هو کردن:ahaaaaaa:
این یک تیکه رو خیلی حال کردم.اسپانیا معنی نداره یک مشت بچه پولدار که حمایت های خارجی دارن میخوان مردم رو مجبور به اطاعت کنن.احتمالا درخواست بارسا هم برای برگذاری بازی تو مادرید به خاطر همین بوده تا جلوی چشم خود مادریدی ها سرودشون رو بی حرمت کنن.

fcb10
04-03-2012, 00:51
منم تولد افلای رو تبریک میگم , هیچ وقت اون پاس ارزشمندش رو توی اون دقایق حساس فراموش نمیکنم !

یه عمر واسه خودش کاپیتان بود و همه کاره ی psv بود تا اومد بارسا نیمکت نشین شد , بعدشم که مصدوم شد !! امیدوارم در آینده نقش تعین کننده ای واسمون داشته باشه .

spiderkiller
04-03-2012, 01:05
منم تولد افلای رو تبریک میگم.افلایی واقعا یکی از بهترین خرید هامون میتونست باشه.اون با ارزشترین بازیکن لیگ هلند بود و با سرعت بالا تکنیک بالا بازیسازی خوب و ... ولی اول مصدومیت دوما رو فرم بودن پدرو مخصوصا پارسال باعث شد افلایی نیمکت نشین بشه بعد افت کنه و بعد مصدوم بشه.من که به شخصه به نظرم میتونه بهترین بازیکنمون در پست مهاجم چپ باشه چون واقعا الان تو این پست با بحران مواجه هستیم.

Saeid~Barca
04-03-2012, 15:34
تو بازی امشب ورزشگاه با کاغذ های رنگی به این شکل در میاد

در زبان کاتالانی یعنی با هم برای همیشه :bia baghalam:

به نظرم ترکیب بازی امشب هم به این شکله :

والدز

پویول----ماسکرانو----پیکه---آلوز

بوسکتس

اینیستا------تیاگو

سسک

مسی------آلکسیس

Alireza_Lionel 10
04-03-2012, 16:36
واقعا حیف شد ژاوی رو در اختیار نداریم.........وجود ژاوی تو خط هافبک باعث تغزیه ی مسی و الکسیس میشه.........ولی چون ژاوی نیست مسی مجبوره عقب بیاد و خودش بازی سازی کنه(حیف شد من دوست داشتم مسی گل بزنه)............البته گل زدن مهم نیست سعود به دور بعد و قهرمانی(ان شاءالله)مهمه

saeid_8992
04-03-2012, 17:24
سلام خبر اومده که ژاوی بازی میکنه
حدس میزنم این بازی کردن و نکردن ژاوی خودش یه تاکتیکه واسه بر هم زدن تفکرات حریف
چون درصورت بودن یا نبودن ژاوی از نظر جایگیری بازیکنان خصوصا مسی خیلی تغییر میکنه ومیلان باید خودشوبرای دو بارسا اماده کنه
که این کارو به مراتب سخت تر میکنه واسه میلان

Gerard Pique3
04-03-2012, 20:30
به امید برد بارسا:-shad

pedro_17
04-03-2012, 21:29
اینم ترکیب مارکا

ولی فکر نکنم پپ تو این بازی از 3 دفاع استفاده کنه چون تو ضد حمله گیر میفتیم

fcb10
04-03-2012, 21:36
اگه این ترکیب درست باشه , یعنی اینکه میلان میخواد فوغ حجومی بازی کنه !

saeid_8992
04-03-2012, 22:25
فکر نکنم این ترکیب باشه
به چند دلیل
1.پاتو مصدوم هستش واگر بازی کنه شاید 30 اخر فکر کنم 2 ماهی مصدوم بوده
2.شناختی که از الگری دارم فکر نکنم ماله این سیستم باشه وجرات نداره
3.بارسا تو بازی سبک از این سیستم استفاده میکنه
4.شک دارم بارسا ژاوی رو از اول بزاره اگه مصدومیتش راست باشه
شایدم واقعی با شه چه میدونم

saeid_8992
04-04-2012, 00:18
نیمه اول خدای بارسا بهتر بود هر 2 پنالتی که درست بودس ولی اولی باید اخراج میشدبازیکن میلان_دومی دقیقا همون صحنه ای بود که تو بازی رفت روی پویول انجام شد و داور نگرفت
امان از این فرصتهای که مسی از دست داد اوایل بازی
نیمه دوم ببینیم چی میشه
:ghelyon:

Gerard Pique3
04-04-2012, 01:20
دوستان تبریک میگم حذف میلان رو:balesh:
همیشه شاد و خرم باشین ، امیدوارم پیکه هم زود خوب شه

saeid_8992
04-04-2012, 01:22
شب تمام دوستان بخیرتبریک میگم صعود به مرحله بعد رو شاخ تیمها مثل این که همین میلان بود
هفته قبل 2 تا پنالتی بدهکار بودن این هفته ادای دین کردن
اخراجم پیشکش
فقط 2 هفته رویا دیدن که میتونن ولیchomaghمسی.........

spiderkiller
04-04-2012, 01:24
چه جالب.اون موقع که دو پنالتی به نفع ما نمیگیرن فوتبال ناپاک نیست و کاملا صحیح هست.اون موقع که درست قضاوت میکنن تازه اونم باز به ضرر بارسا یک عده باز دهنشون رو باز میکنن.اخه تو که از فوتبال چیزی بارت نیست بیخود حرف میزنی.اون موقع که دو پنالتی به نفع بارسا نگرفتن کجا بودی که الان اومدی دم از فوتبال پاک و ناپاک میزنی.میلان لیاقت رفتن به دور بعد رو نداشت.بچه ها اگه میخواستن میتونستن راحت 6 تا گل بزنن.شما هم که فکر میکنی پنالتی نتیجه بازی رو عوض کرد چیزی از فوتبال بارت نیست چون اگه بارسا دوتا هم خورده بود باز حمله میکرد و گل میزد همونطور که بعد از خوردن گل اول حمله کرد.20 تا کارشناس میگن هر دوپنالتی صحیح بوده و پنالتی اول کارت قرمز داشت اونوقت یک عده ... میان دهنشون رو باز میکنن.اخه چی بگم به یک عده که کمبودشون رو میزارن پای داور.شما هم اگه میتونین با داور ببرین که البته میبرین ولی اگه میتونین جلوی بارسا رو بگیرین.

spbarcelona
04-04-2012, 01:27
خدمت شما میلانی ها و مادریدی ها و هر کس علیه بارسا است عرض کنم چون دلتون نمی خواسته بارسلون بیاد بالا این حرفا رو میزنید و از حرفا معلومه که اعصابتون خورد بوده و گفتید چون داوری مشکل چندانی نداشت تازه شما اینقدر خطا میکردین داور شاهکار کرد که کارت قرمز بهتون نداد وگرنه در مورد دیگر صحنه ها به خصوص پنالتی ها خودتون برید ببینید و دقت کنید می بینید که پنالتی درست بوده آقایون.
به هر حال تسلیت میگم اعصاب خودتون هم حفظ کنید و الکی دهانتون رو باز کنید برزید بیرون. حق ما بود با بازی فوق العاده قشنگمون.
درود بر بارسلونا:eyvalla:

saeid_8992
04-04-2012, 01:29
فرگوسن یه حرفی زده الان میدونم چی میگه _گفته تمام تیمهای ضعیف فکر میکنن داوری به نفع تیم قوی تره حالا هم از این قاعده جدا نیست بزار فکر کنن

Saeid~Barca
04-04-2012, 01:35
منم تبریک میگم roz::

بازی زیاد جالبی نبود و نیمه دوم خیلی کسل کننده دنبال میشد به گل سوم رسیدیم و دیگه انگیزه ای نداشتیم و اونا هم که میدونستن نمیتونن 2 تا گل بزنن . اگه تیاگو و آدریانو بیشتر دقت میکردن باید گل چهارم و پنجم رو هم میزدیم .

نمیدونم پپ چرا کوئنکا که از اول بازی داشت تو زمین راه میرفت رو بیرون نکشید بدجور رو اعصاب بود :soal:

فردوسی پور هم که خدای جنجاله و گیر داده بود به پنالتی دوم و شلوغش کرده بود . قبول دارم داور سخت گیری کرد تو این صحنه ولی اشتباهش رو اخراج نکردن در صحنه پنالتی اول که موقعیت 100% گل رو گرفت رو نباید دید ؟!
ما همون بازی رفت رو هم باید میبردیم که اونجا داور 2 تا پنالتی مسلم رو واسمون نگرفت که تو این بازی به مشکل برخوردیم .
فکر نمیکنم میلانی ها هم بخوان بازی بد تیم خودشون رو با گیر دادن به این صحنه توجیه کنن چون اصلا بازی نکردن و شانس آوردن 3 تا خوردن .

مسی هم نشون داده که خیلی رو پنالتی زدنش کار کرده و هر دو پنالتی رو عالی زد بخصوص اولی :bia baghalam:

{ ما به حقمون که برد بود رسیدیم }

spiderkiller
04-04-2012, 01:44
پیروزی قاطعمون رو تبریک میگم.همه دنیا میدونن سطحشون حالا حالا ها از ما پایین تره.قهرمانی 5ام در لیگ قهرمانان اروپا رو هم تبریک میگم چون با این تیمای پوکیده کسی نمیتونه حریف ما بشه

mohammadrajabi7670
04-04-2012, 01:44
منم برد بارسا رو تبريك ميگم.و تسليت به تمامي ميلاني ها و رئالي ها.

شما ها كه برد بارسا رو نميخواين تو ي حرف هاي خودموني هواداران بارسا چي كار ميكنين ها؟؟؟

ميدونم كه يك براتون سخته برد بارسا ولي به جاي اين كار ها بهتر آب بريزيد اون جايي كه سوخته:-shad:-shad

saeid_8992
04-04-2012, 01:50
بچه ها به افتخار روپای مسی تو 18 قدم میلان
خدایش اخره حرکت بود:balesh:

spiderkiller
04-04-2012, 01:52
بچه ها به افتخار روپای مسی تو 18 قدم میلان
خدایش اخره حرکت بود:balesh:
این حرکت رو خیلی حال کردم.اگه تونستم فردا اپ میکنم همه ببینید مسی چه طوری کل دنیا رو به تسخیر در اورده.اون وسط جلوی اون همه دفاع روپایی میزنه فقط میتونن نگاهش کنن.کم مونده بود الگری بیاد براش دست بزنه

Saeid~Barca
04-04-2012, 01:57
میلانی ها فقط میخوان باخت تمشون رو با گیر دادن به پنالتی توجیه کنن و بازی بد تیمشون رو نمیبینن .
شانس رو شما دارید که اون همه موقعیت بارسا گل نشد و تک حملتون به گل تبدیل شد . برید خدا رو شکر کنید که سر پنالتی اول با اشتباه مسلم داور 10 نفره نشدین وگرنه گل بارون میشدین
واقعا جمله ای که saeid_8992 از فرگوسن نوشته درسته که :

تمام تیمهای ضعیف فکر میکنن داوری به نفع تیم قوی تره

باز هم میگم :

{ ما به حقمون که برد بود رسیدیم }

زنده باد بارسا که انقدر تیم های بزرگ رو برده که همه دارن میسوزن:barcelona:

saeid_8992
04-04-2012, 01:58
اخه اینا همش میگن داوری داوری اخه یه کوچولو منطق بخدا خدای شما خودتون تو بازی چیکار کردین که داور واستون چیکار کنه 5 پاس تو زمین خودتون نمیتونین بدین کل توپ بازی دست بارساست خوب عزیزم داور نمیتونه توپو بگیره بده شما اون بازی بسکتباله بعدشم من هنوز امارو ندیدو برین خودتون نگاه کنین ببین چه گلی به سر خودتون زدین

spiderkiller
04-04-2012, 02:02
حیف رئالی ها نمیتونن بیان فینال ولی از همین الان برای بایرنی ها خط و نشون میکشیم پاتون به فینال برسه اون پا رو از سه جا میشکنیم.البته اگه رئال با کمک داور و هند و گل افساید به فینال نرسه.

pedro_17
04-04-2012, 02:04
من اول برد رو تبریک میگم
و در ضمن پنالتی جزئی از 1 بازی فوتباله

saeid_8992
04-04-2012, 02:08
واسه بعضیا پنالتی توجیهی برای باختهاشون است pedro_17عزیز
موقیت گل 19به 3:ahaaaaaa: باور کن 5 تا 6 تک به تک نزدیم

saeid_8992
04-04-2012, 02:39
آلگری: نتیجه عادلانه بود اما پنالتی‌ها آسان گرفته شدند[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Prince.L.M
04-04-2012, 07:22
تبریک میگم بچه ها عالی بازی کردن
مخصوصا بوسکتس و مسی نیمه دوم رو پایی میزدن تو بازی:khandeeeee bahal:
کلا بازی دست ما بود
ولی ای کاش پنالتی دوم رو واسه میلان نمیگرفت بازی جذاب نر میشد
چلسی که از همین الان کارش تمومه میمونه بایرن که اونم به راحتی میبریم

Gerard Pique3
04-04-2012, 10:31
دوستان یه تبریک ویژه بهتون
بعضی ها دنبال بهانه گرفتن برای داوری هستن که اصلا حرفاشون توجیهی نداره
بازم تبریک راستی خیلی کیف کردم بوسکتس یه حرکت زیدانی به مکسس زد واقعا قشنگ بود:balesh:

Alireza_Lionel 10
04-04-2012, 11:36
من هم تبریک میگم واقعا برد عالیی بود:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:heey::heey::............مسی هم نشون داد که اعتماد به نفسش در زدن پنالتی پایین نیومده..............
فقط خدا کنه پیکه مصدوم نشه اوضاع دفامون خرابه

David Sina
04-04-2012, 11:39
تبریک میگم به آبی اناری های عزیزم / چیزی که مسلم بود این بود که ما با شایستگی به نیمه نهایی رسیدیم و ایشالله قهرمان هم میشیم :yes:
کسانی که از فوتبال و داوری چیزی نمیفهمم اظهار نظر نکنند که تمام کارشناسان فوتبال اون صحنه رو پنالتی میدونن پس در مورد پنالتی لطفا ساکت heee::

فقط من نگرانم که چرا وقتی گل میزنیم دیگه عطش گلزنیمون کم میشه و این باعث میشه دوباره گل بخوریم :chi migi:
تک به تک های تیاگو و آدریانو هم مثل بچه دبستانی ها خراب شدن مگر نه الان 5 - 1 بودیم ki::

AlexDelpiero
04-04-2012, 12:18
حالم از این جو سازی ها به هم میخوره دیگه ... :ehe:
زورتون نمیرسه به زمین و زمان چنگ می زنید ؟!!! دیشب که داشتم بازی رو می دیدم حالم از داوری بهم خورد ؟!!! نستا ، آنتونینی و آمبروزینی رو باید اخراج می کرد ! تیمی در حال حاضر نیست که بتونه جلوی بارسا رو بگیره ! گنده گنده هاشون میان جلو به راحتی آب خوردن و در کمال حقارت می ازن و حذف میشن برای اعاده حیثیت به زمین و زمان فحش میدن و به داور همه چی می چسبونند ! آخه آدم بیشتر زورش از اینجا میاد که میلان موقعیت گل آنچنانی نداشت که اصلا بخوایم دیگه بیایم رو بحث داوری ! من خیلی دوس داشتم یه ایتالیایی بیاد و قهرمان بشه منتها میلان تیمیه که در طول این فصل سری A بارها و بارها اشتباهات داوری به سودش تموم شده ! نمیخوام بحث سری A رو اینجا باز کنم چون ربطی نداره ب این تایپیک ! ولی میگن یه سوزن به خودت بزن یه جوال دوز به رفیقت ! :nishkhand: کاش اون توپ آلکانترا و آدریانو هم گل می شد که 5 تایی می شدن و دیگه روشون نمی شد بیان حرف بزنند ! به خدا خیلی حسرت اون دو تا توپو می خورم ! در آخر :
به بارسای شرافتمند افتخار می کنم ! love::
به امید اینکه پنجمین بار قهرمانی رو بگیریم !

spiderkiller
04-04-2012, 12:23
داداش مهدی ناراحت نباش.همیشه همینه.خوشبختانه این دوبازی بارسا با میلان خیلی به یووه کمک میکنه.من به شخصه دلم میخواد امسال یووه قهرمان بشه برای همین این شکست میتونه خیلی کمک کنه به بازی یووه.من خیلی میلان رو دوست داشتم ولی با این وضع طرفداراش و توجیه های بیهوده خیلی دلم میخواد امسال یووه حالشون رو بگیره. :ohum:

David Sina
04-04-2012, 12:25
آره ........... میلانی ها تحت تاثیر سخنان گهر بار رئالی ها قرار گرفتند مگر نه خودشون هم قبول دارن زورشون به بارسا نمیرسید ...

این رئالی ها و کاراشون منو یاد دولت انگلستان میندازه که کارش همش تفرقه انداختنه ....... الان رئالی ها خودشونو قاطی میلانی ها میکنند که اونا رو تحریک کنند به خاطر مسائل حاشیه ای ..... کلا رئالی ها تو کار جنگ روانی ان .....

دوستان میلانی عزیز به حرف های این رئالی ها توجه نکنید که میگن مارو تو غمتون شریک کنید .... اینا زخم خورده بارسا هستند ...
5 تایی شدن ........ :flowerysmile: شما به هیچ وجه قابل مقایسه با اونا نیستید

Gerard Pique3
04-04-2012, 12:46
این ریالی ها کلا کارشون جو سازی ، مثل همون مربیشون یا پنالدو
کاملا مشخصه که ریالی ها تو این چند ساله چقد اوقده ایی شدن ، حق بهشون میدم چون هر تیمی چند سال جام نگیره کلا هواداراش گیر به زمین و زمان میدن

saeid_8992
04-04-2012, 12:55
ما یه ضرب المثل داریم که اینجا واقعا بکار میاد چون هر دو تیم رئال ومیلان زورشون به بارسا نمیرسه پس بایدم با هم همدردی کنن اینجاست که میگن درد برادر مرده برادر مرده میداند:khelal dandoon:

هارانان
04-04-2012, 13:16
فکر نکنم با این عکسها دیگه شکی باقی بمونه[Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links]اینم از نزدیک byby reconery

footballking12
04-04-2012, 14:12
خب منم با کمی تاخیر به همه دوستان بارسایی تبریک میگم.
واقعا بارسا به پیروزی که لیاقتش رو داشت رسید.2 تا پنالتی هم کاملا صحیح بود و هیچ شکی توش نیست.البته انتونینی هم باید اخراج میشد که بازم با ناداوری حق بارسا رو خوردن.
خدایی میلان تو قوطی بود و هیچ حرفی برا گفتن نداشت.کار به جایی رسیده بود که بوسکتس حرکت زیدانی میزد و کینگ مسی تو 18 قدم میلان روپایی میزد:hehehe:
به امید قهرمانی بارسلونای کبیر

GOLL
04-04-2012, 14:38
آقا كمك كنيد ميلاني ها خراب شدن رو سرم..

LEO JOON
04-04-2012, 15:10
خوب یه قدم به قهرمانی نزدیک شدیم و به احتمال90% قهرمان میشیم:sigar:
این پیروزی ارزشمند رو تبریک میگم و درمورد بحث داوری، داور خیلی با میلانی ها خوش رفتار بود این بازی حتی می تونست اخراجی داشته باشه، دوستای من که خودشون طرفدار رئالن از کارای میلانی ها حرصشون گرفته بود!:ajibeee:eterza::-
آخر بازیم که دیگه بوسکتس و مسی که تا اون موقع همه کار کرده بودن ترکوندن اون دریبل و اون روپایی توی محوطه جریمه عالی بود، حتی از گل هام بیشتر بهم چسبید
به امید قهرمانی شیش جانبه:-shad

spbarcelona
04-04-2012, 15:27
داداش این رئالی ها دیگه شورشو در آوردند می خوان با میلانی ها همدردی کنن بهانه ی داوری رو وسط می کشونن خوب بلد نیستید با شکست خوردگان مقابل بارسلونا درست همدردی کنید اینقدر تو هر بازی بحث داوری رو بهانه نکنید یه کم خجالت بکشید اگه بلد نیستید بگید یادتون بدیم.

AlexDelpiero
04-05-2012, 00:52
[Only Registered And Activated Users Can See Links] 2856596_n.jpg

David Sina
04-05-2012, 01:13
یوفا - ناداوری - پلاتینی اینا اصطلاحات رایج مورد استفاده رئالی ها و سایر تیم هایی است که قربانی بارسلونا میشوند :ahaaaaaa:

spiderkiller
04-05-2012, 01:26
دوستان حریفمون مشخص شد.چلسی.تیمی که میخواد برای انتقام بیاد entezar:: :jeddiiiii:. اتقام گرفتن چلسی از ما مثل این میمونه که کوبا بگه ما میخواییم انتقام کشته های چند سال پیشمون رو از امریکا بگیریم.چلسی چند پله افت کرده و ما چند پله رشد کردیم.شک نکنید میتونن انتقام بگیرن mas:-مشکل ما الان روی سرعت ماتا هست.حالا خودتون حساب کنید.میلان و رئال که کلا بازیکنای سرعتی بودن نتونستن کاری کنن الان چلسی که دوتا بازیکن سرعتی هم نداره میخواد چیکار کنه.الان من فقط نگرانیم برای بازی فیزیکی اوناست.باور کنید اگه دروگبا بازی رو شروع کرد حتما اینیستا یا یکی از وینگ هامون مصدوم میشن.خداکنه دی متئو مثل مورینیو مربیگریش کثیف نباشه.

saeid_8992
04-05-2012, 01:30
چلسی شانس اورد اومد بالا از کناره که خیلی ضعیف بودن ایمار بازی ترکیبی خوبی نشون داد
تازه بتفیکا 10 نفره بود خدای خوب فشار اورد
شانس بارسا خیلی زیاده
بازی فیزیکی ریسکش خیلی بالاس واسه چلسی چون مجبور میشن خطا کنن

spiderkiller
04-05-2012, 01:51
دوستان دانش فوتبالی دشمن های ما اینقدر هست که از زور دلشون میگن فیفا از بارسا حمایت میکنه.هنوز نمیدونن فیفا هیچ ربطی به بازی های باشگاهی اونم تو اروپا نداره.لیگ قهرمانان زیر نظر یوفا برگذار میشه اونوقت این فنی نویس ها که معمولا ریالی هستن میگن فیفا از بارسا حمایت میکنه.واقعا جوک بازاری هست تایپیک حریف های بارسا shikam::-:khandeeeee bahal:

Prince.L.M
04-05-2012, 14:21
الان یکی از کامنت های طرفدارای میلانو خوندم نیم ساعت فقط داشتم میخندیدم،،یکیشون نوشته خدا کنه رئال قهرمان چمپیونز لیگ نشه که اگه بشه فاصلمون باهاشون تو قهرمانی ها بیشتر میشه و دیگه نمیشه بهشون رسید،،،این شاسکولا فکر میکنن باز دوباره میتونن قهرمان چمپیونز لیگ بشن،،با اون مزرعه شون "" زلاتان پسری در مزرعه "" ki::ki::

footballking12
04-05-2012, 14:49
من که هر موقع میام تو این انجمن حرفی بزنم یه اخطار میگیرم.
ولی مهم نیست فقط بارسا رو عشق است.

هارانان
04-05-2012, 15:46
دوستان دانش فوتبالی دشمن های ما اینقدر هست که از زور دلشون میگن فیفا از بارسا حمایت میکنه.هنوز نمیدونن فیفا هیچ ربطی به بازی های باشگاهی اونم تو اروپا نداره.لیگ قهرمانان زیر نظر یوفا برگذار میشه اونوقت این فنی نویس ها که معمولا ریالی هستن میگن فیفا از بارسا حمایت میکنه.واقعا جوک بازاری هست تایپیک حریف های بارسا shikam::-:khandeeeee bahal:
خب بابا ولشون کن اونا وفتی فرق فیفا و یوفا دونستند اونوقت باید در موردشون حرف بزنی بارسا رو عشقهbinam[Only Registered And Activated Users Can See Links]

spbarcelona
04-05-2012, 16:00
جالبه داداش منم اخطار الکی میگیرم که خودم هم نمیدونم برا چی اخطار گرفتم.
بعدش این دوستان کهکشانیمون تو انجمنشون گفتن مسی تا حالا گل از راه دور نزده و نمیتونه بزنه عزیزم اگه چشماتو باز کنی می بینی مثل هفته ی 25 لالیگا و گل دومی که مسی در خانه ی اتلتیکو مادرید زد و اون گل یکی از برترین گل های ماه انتخاب شد.heey::رونالدو ریز تر از مسی است مثل تصویر زیر :yes:

spbarcelona
04-05-2012, 16:12
بیا اینم تصویر زانو زدن رونالدو به مسی در ال کلاسیکو سوپر کاپ

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 9335580_n.jpg

وقتی سه سال لیونل توپ طلا رو مل خود میکنه رونالدو باید بره لنگ بندازه دوستان:yes:

LEO JOON
04-05-2012, 16:40
من که اصلا به خودم زحمت نمی دم توی تایپیک های دیگه برم چون هم اعصاب خودم خورد میشه هم شاید یه چیزی بگم که محروم بشم، مخصوصا اگه اون تیم رو بارسا تازگیا تحقیر کرده باشه!binam
چلسیم اگه تا اینجا اومده به تیمای آسونی خورده وگرنه اصلا مال این حرفا نیست که بخواد جلوی بارسا قد علم کنه
فعلا که بارسا بهترین در جهان و در منظومه ی شمسی و در راه شیریه، کسی نیست که جلوشو بگیره مگر داورایی که خیلی پول دوست دارن که ما حتی اونارم می بریمchomagh
واقعا یه سوال به نظر شما چه تیمی می تونه جلوی ی بارسا رو بگیره؟:mage mishe:

AL1reZA
04-05-2012, 19:43
گفتم اینو بزارم جالبه

spiderkiller
04-05-2012, 19:54
گفتم اینو بزارم جالبه

اگه بحثات تو تایپیکای دیگه رو نمیدیدیم میگفتیم اشکال نداره ولی شما هم خر رو میخوایی هم خرما.هم میگی منطقی هستی هم میری نظرات فنی میدی تو تایپیک میلان(از اون یوفا و فیفا ها) لطفا اگه ممکنه تا وقتی راجع به بارسا اونطوری فکر میکنی تو این تایپیک پست نده.دوستانی که موافق حرف من هستن تشکر بزنن .

AL1reZA
04-05-2012, 20:09
اگه بحثات تو تایپیکای دیگه رو نمیدیدیم میگفتیم اشکال نداره ولی شما هم خر رو میخوایی هم خرما.هم میگی منطقی هستی هم میری نظرات فنی میدی تو تایپیک میلان(از اون یوفا و فیفا ها) لطفا اگه ممکنه تا وقتی راجع به بارسا اونطوری فکر میکنی تو این تایپیک پست نده.دوستانی که موافق حرف من هستن تشکر بزنن .
بخش رئال جای خودش بخش میلان جای خودش و بخش بارسا هم جای خودش
من نمیام اینجا که با شما دعوا کنم یا چیز دیگه
اگه اینجا هم پست میدم بخاطر دوستامه
از شما نخواستم که بگی منطقی هستم یانه...
بازم ممنون از خوش آمد گوییتون:flowerysmile:

Gerard Pique3
04-05-2012, 21:34
گفتم اینو بزارم جالبه

طرفدارای ریال چرا اینجوری شدن ،
یعنی اینقد اوقده ایی شدی
لطف کنید تو تاپیک ما بارسایی ها نظر نده برو تو همون بخش میلان واسه همدردی

fcb10
04-05-2012, 22:24
جالبه داداش منم اخطار الکی میگیرم که خودم هم نمیدونم برا چی اخطار گرفتم.
بعدش این دوستان کهکشانیمون تو انجمنشون گفتن مسی تا حالا گل از راه دور نزده و نمیتونه بزنه عزیزم اگه چشماتو باز کنی می بینی مثل هفته ی 25 لالیگا و گل دومی که مسی در خانه ی اتلتیکو مادرید زد و اون گل یکی از برترین گل های ماه انتخاب شد.heey::رونالدو ریز تر از مسی است مثل تصویر زیر
:yes:

آره

اتفاقا سال 2010 بود فکر کنم که مسی علاقه ی زیادی به شوت ها قدرتی اونم به سمت مخالف دروازه پیدا کرده بود :love:

لا مصب چِت کرده بود سر شوت :ohum:

من که نمیدونم دقیقا کی گفته ! ولی هرکی بوده بدون تازه شروع کرده به دیدن فوتبال :hehehe:

LEO JOON
04-05-2012, 22:31
الآن فکر کنم توی کل انجمن دارن در مورد بازی بارسا و میلان صحبت میکنن:flowerysmile:
همه می خوان باخت میلان رو بندازن گردن داور هیشکی حاضر نیست قبول کنه بارسا از میلان سرتره
واقعا خیلی حرصم میگیره حیف که حوصله ی تایپ کردن رو ندارم وگرنه از خجالت همشون در می اومدم:-ang

GOLL
04-05-2012, 22:33
چه ربطي داره مگه هركي مياد اينجا پست ميده حتما بايد بارسايي باشه!!!!!!!!
دوما من خودم همه جا پست ميدم يه بار هم كسي برنگشته بگه چرا مياي ؟
رئال هم يه زماني 5تا به بارسلون ميزد...
منظوري ندارم ولي هر تيمي دوراني داره

مسي هم هميشه داره توپهارو چيپ ميزنه پاس باشه ،شوت باشه،ضربه ايستگاهي باشه!اصلا كرنر باشه فرقي نداره براش!!!!

saeid_8992
04-05-2012, 22:37
سلام
چرا وقتی بازی برگشت2 پنالتی یکی روی سانچز بعدی هم روی پویول واسه بارسا نگرفتن کسی حرفی نزد حتی طرفدارای بارسا
چون ما به تیم خودمون اعتقاد داریم ولی حالا که نتیجه نگرفتن داور پولکی شد یوفا پولکی شد همه اخ شدن بارسا اخ شد میلان خوب شد
برو بابا فیلمتون سوخت

LEO JOON
04-05-2012, 22:47
سلام
چرا وقتی بازی برگشت2 پنالتی یکی روی سانچز بعدی هم روی پویول واسه بارسا نگرفتن کسی حرفی نزد حتی طرفدارای بارسا
چون ما به تیم خودمون اعتقاد داریم ولی حالا که نتیجه نگرفتن داور پولکی شد یوفا پولکی شد همه اخ شدن بارسا اخ شد میلان خوب شد
برو بابا فیلمتون سوخت

اینقدر این رئالیا گفتن داور برای بارسا به نفع می گیره تیمای دیگم یاد گرفتن
بعدشم دیوار کوتاه تر از داور کجا پیدا میشه؟
تنها تیمی که به داوری ایراد نمی گیره بارساس اونم چون هیچوقت با خودمون بازی نمی کنیم!

emad abadani
04-05-2012, 23:42
تنها جمله ای که میتونم به مالدیوی ها ومیلانی ها بگم اینه که:جواب سوختگان خاموشیست:sigar:

pedro_17
04-06-2012, 00:30
1 خبر بد om::
عکس ترور شدن گواردیولا
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
...

:hehehe:heey::

pedro_17
04-06-2012, 00:39
عکس های جالب

این 3 تای آخر خیلی باحال بودن

fcb10
04-06-2012, 01:12

10 challenges for Messi in this season
ده رکورد پیش روی مسی در این فصل

1 – The fourth Champions League
چهارمین قهرمانی اروپا

2 – Fourth European ‘Pichichi’
چهارمین "پی چی چی" اروپا

3 – To beat Altafini (14 goals in UCL)
رکورد آلتافینی (14 گل در یک فصل لیگ قهرمانان)ا

4 – Fourth consecutive Balon d’Or
چهارمین توپ طلای متوالی

5 – Second league ‘Pichichi’
دومین "پی چی چی" لیگ

6 – Second Golden Boot
دومین کفش طلا

7 – Sixth Spanish league
ششمین لیگ اسپانیا

8 – To surpass Raul’s 71 goals
رسیدن به رکورد 71 گل رائول در اروپا

9 – Second triplet (Copa, league, Champions)
دومین سه گانه (حذفی، لالیگا، لیگ قهرمانان)ا

10 – To beat Gerd Müller (67 goals in a season)
شکستن رکورد مولر (67 گل در کل یک فصل)ا

David7
04-06-2012, 02:13

تمرینات ریکاوری داوید ویا ... :gerye:

David7
04-06-2012, 02:56
هواداران میلان و بارسلونا درسایت دربی طی مدتی به دلیل تنش های زیاد میان دو باشگاه تا اطلاع بعدی حق دادن نظرات تحریک امیز را ندارند .

درصورت مشاهده پست انها حذف و به انها اخطار داده میشود.

این قانون در هر دو تاپیک صدق میکنه .

موفق باشید .

David 7 و Sina acm

هارانان
04-06-2012, 11:20
عکس های جالب

این 3 تای آخر خیلی باحال بودن

ایول داداش عالی بودن بازم بزارlove::

هارانان
04-06-2012, 11:26
گفتم اینو بزارم جالبه

دادش برو به دوستات هم بگو بیان تاپیک رئال نظر بدن شما حق ندارین به این تاپیک بیاین برین میلانی ها رو ارام کنین با حرف های الکیتون مثل(به قول شما فیفا-داور-پلاتینی) ما چیز جالب ار شما نمی خاییم خودمون چیز جالب زیاد داریم

هارانان
04-06-2012, 11:32
من که اصلا به خودم زحمت نمی دم توی تایپیک های دیگه برم چون هم اعصاب خودم خورد میشه هم شاید یه چیزی بگم که محروم بشم، مخصوصا اگه اون تیم رو بارسا تازگیا تحقیر کرده باشه!binam

چلسیم اگه تا اینجا اومده به تیمای آسونی خورده وگرنه اصلا مال این حرفا نیست که بخواد جلوی بارسا قد علم کنه
فعلا که بارسا بهترین در جهان و در منظومه ی شمسی و در راه شیریه، کسی نیست که جلوشو بگیره مگر داورایی که خیلی پول دوست دارن که ما حتی اونارم می بریمchomagh
واقعا یه سوال به نظر شما چه تیمی می تونه جلوی ی بارسا رو بگیره؟:mage mishe:

تیمی که بتونه همه ی بازیکنان بارسا رو یکجا بخره شاید بتونه از تیمb بارسا مساوی بگیره:eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyv alla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla: :eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyva lla::eyvalla::eyvalla:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

spiderkiller
04-06-2012, 11:46
عجب بازیکنیه این مونیاین.واقعا عالیه.کلاس بازیش دقیقا مثل مسی هست.پاس های عمقی.دریپل های سرعتی و از همه مهم تر همیشه رو به جلو بازی میکنه.اگه نبود دیشب بیلبائو شاید نمیتونست صعود کنه چون پاس گل هر دوگل رو خودش داد و خیلی عالی دفاع شالکه رو به هم میریخت.من دوست داشتم پاپادوپولوس مدافع 20 ساله شالکه بیاد بارسا چون واقعا خوب کار کرده بود تو فصل ولی دیشب مونیایین طوری دریپلش میزد که پشیمون شدم.خیلی عالیه.به نظرم باید بگیریمش.اون الان بدون اینکه با مسی تمرین کرده باشه اینطوری بازی میکنه فرض کنید بیاد بارسا و کنار مسی تمرین کنه اونوقت یک مسی دیگه هم تو تیم خواهیم داشت.واقعا نباید اون قیمت نجومی رو برای نیمار بدیم.مونیایین هم بازیش به بارسا میخوره هم مسلما قیمتش پایین تر هست.خیلی از بازیش خوشم اومده. :ahaaaaaa:

Arman.Leo
04-06-2012, 14:26
اعصبمو خورد کردند این رئالی ها و البته میلانی ها سر بحثو نمیخوام باز کنم تا من هم دیگه اخطار بگیرم ولی بگذریم یک سری :
:barcelona::barcelona::barcelona::barcelona::barce lona::barcelona::barcelona::barcelona::barcelona:: barcelona::barcelona::barcelona:
اخبار کوتاه
:barcelona::barcelona::barcelona::barcelona::barce lona::barcelona::barcelona::barcelona::barcelona:: barcelona::barcelona::barcelona:

- ژاوی : کسانی که آرزو می کنند تا من برنده توپ طلا شوم , بهتر است این موضوع رو درک کنند که امروزه در فوتبال , ما بازیکنی داریم که خواه ناخواه از همه بهتر است . «او تنها لیونل مسی است»

- باشگاه از اتوئو بابت چشم پوشی کردن از غرامت انتقالش در سال 2009 به اینتر سپاسگذاری کرد.

- کمیته داوران یوفا از عملکرد داور دیدار بارسلونا – میلان بسیار راضی هستند.

- مسی: هر وقت در میدان هستیم فقط برای برد بازی می کنیم.

- اینیستا: از الان خود را در فینال نمی بینیم، ما چلسی را پیش رو داریم.

- آبیاتی دروازه بان میلان: ما سخت ترین حریف بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا بودیم.

- دی متئو سرمربی تیم چلسی: من می گویم که بارسلونا اگر بهترین تیم دنیا نباشد، یکی از بهترین تیم های دنیاست. آنها چندین بازیکن خارق العاده در تیمشان دارند. این یک چالش بزرگ است ولی ما خوشحالیم و هیجان زیادی داریم که در مرحله نیمه نهایی مقابل یک تیم بزرگ بازی می کنیم.

:barcelona::barcelona::barcelona::barcelona::barce lona::barcelona::barcelona::barcelona::barcelona:: barcelona:

Arman.Leo
04-06-2012, 14:27

David Sina
04-06-2012, 14:56
جا داره تبریک بگم حضور 2 تیم اسپانیایی در نیمه نهایی قهرمانان اروپا و 3 تیم اسپانیایی در نیمه نهایی لیگ اروپا .......

واقعا تیم های اسپانیایی امسال کولاک کردن ن ن ن ن ننننننننننننننننننننننننن ننننن :ohum:

بارسلونا 3 - میلان 1
اتلتیکو بیلبائو 3 - منچستر یونایتد 2

وقتی تیم 5 یا 6 لیگ اسپانیا تیم صدر نشین لیگ جزیره رو میبره دیگه حرفی نمیمونه

lionel-pep
04-06-2012, 15:06
پنالتی دوم بارسا مشکوک بود،ولی سرپنالتی اول باید آنتونینی اخراج میشد،چون موقعیت مسلم گل وتک به تک 3متری دروازه بود،پس این به اون در.میمونه بازی رفت که 2تا پنالت به اعتقاد95% کارشناسا ( و نه امثال من وشما که فقط در اینجا متعصبانه به هم فحش میدهیم) برای بارسا نگرفت که اگه میگرفت میلان در همون سنسیرو تحقیرآمیز حذف میشد. موقعیتهای گل هم که در مجموع 2بازی ، 31 به 6 به نفع بارسا بود،پس میلانیها خدارو شکرکنید که بارسا جز مسی تمووم کننده نداشت...بازی با چلسی 2009 به این خاطر سر زبانها افتاد که بخاطر تاکتیکهای فوق العاده هیدینگ،گل اینیستا تنها ضربه ی در چهارچوب بارسا بود..ولی در مجموع 2بازی با میلان، موقعیت گل 32 به 6 به نفع بارسا بود..واقعا میلانیها باید شب وروز دعا کنند که با نتیجه ی 7-0 نباختنخدا جای حق نشسته، وقتی میلان ناجوانمردانه و با فریب چمن رو آبیاری میکنه وزمین فوتبالو تبدیل به شالیزار میکنه، و2پنالت هم گرفته نمیشه در سن سیرو،باید هم این بلا سرش بیاد.تازه سر پنالتی اول باید آنتونینی اخراج میشد،چون موقعیت مسلم گل بود ومانع از گل زدن مسی در جریان بازی شد.موقعیت ها هم که 32 به 6 بود در مجموع. در کل اروپا زووم کردن روو تاکتیکهای 2مربی که چرا انقد بارسا موقعیت خلق کرد،فقط توو ایران همه اسیر جوسازی مورینیو شدن گیر دادن به داوری...نستا خیلی احمقه که از یه سوراخ 2بار گزیده شد و با اینکه میدونستن شانس آوردن که رو پویول پنالت نگرفت در بازی رفت، باز هم این کارو در بازی برگشت تکرار کردن.پس شایسته ی تنبیه بودن.تازه مارکای ضد بارسایی که گفت همین خطا روو بوسکتس در بازی برگشت هم پنالت بوده.

saeid_8992
04-06-2012, 15:08
منم تبریک میگم به اسپانیایا که 3تیمشون تو نیمه نهای لیگ اروپا هستش
ولی خودمونیم از این 3 تیم 2 تیم مربی آرژانتینی ki::دارن ولی فرقی ندارن هر دو یکین واسه من

Gerard Pique3
04-06-2012, 15:26
جا داره تبریک بگم حضور 2 تیم اسپانیایی در نیمه نهایی قهرمانان اروپا و 3 تیم اسپانیایی در نیمه نهایی لیگ اروپا .......

واقعا تیم های اسپانیایی امسال کولاک کردن ن ن ن ن ننننننننننننننننننننننننن ننننن :ohum:

بارسلونا 3 - میلان 1
اتلتیکو بیلبائو 3 - منچستر یونایتد 2

وقتی تیم 5 یا 6 لیگ اسپانیا تیم صدر نشین لیگ جزیره رو میبره دیگه حرفی نمیمونه
واقعا ممنون از کاتالان های عزیز که هوای بیلبائو رو هم دارن، امیدوارم جبران کنم
تو کو پا دل ری هم هر کی مستحق برد باشه بازی رو ببره ، که بدم هم نمیاد بارسا ببره به خاطر یه مسائلی که با مادرید دارن
به شما میگن طرفدار نه بعضی از رئالی ها که دارن میلانی ها رو تحریک میکنن

Saeid~Barca
04-06-2012, 15:51
بچه ها هر چی گشتم نتونستم کلیپ روپا زدن مسی و دریبل زیدانی بوسکتس رو تو بازی با میلان پیدا کنم . یکی اگه داره میتونه واسم آپلود کنه roz::

saeid_8992
04-06-2012, 17:42
بچه ها فردا با زاراگوزا بازی داریم ندیدم کسی اشاره کنه یا اصلا اشاره نکردن هنوز لا لیگا تموم نشده من خیلی امیدوارم شما رو نمیدونم ولی بازی مهمی هست چند نتیجه از بازی زاراگوزا در هفته های قبل هست بد نیس یه مرور کنیم ببینیم حریف این هفته چطور تیمی هستش.
سوسیداد3 0 زاراگوزا
زاراگوزا 1 1 اوساسونا
والنسیا 1 2 زاراگوزا
زاراگوزا 1 0 اتلتیکو مادرید
خیخون 1 2زاراگوزا
برد والنسیا واتلتیکو مادرید از نتایج خوب این تیم در چند هفته اخیره
تیم اول میزبانه

spiderkiller
04-06-2012, 17:54
بچه ها فردا با زاراگوزا بازی داریم ندیدم کسی اشاره کنه یا اصلا اشاره نکردن هنوز لا لیگا تموم نشده من خیلی امیدوارم شما رو نمیدونم ولی بازی مهمی هست چند نتیجه از بازی زاراگوزا در هفته های قبل هست بد نیس یه مرور کنیم ببینیم حریف این هفته چطور تیمی هستش.
سوسیداد3 0 زاراگوزا
زاراگوزا 1 1 اوساسونا
والنسیا 1 2 زاراگوزا
زاراگوزا 1 0 اتلتیکو مادرید
خیخون 1 2زاراگوزا
برد والنسیا واتلتیکو مادرید از نتایج خوب این تیم در چند هفته اخیره
تیم اول میزبانه
داداش این نتایج که شما گذاشتی خیلی وحشتناکه یعنی این تیم والنسیا و خیخون رو تو خونشون شکست داده؟نشون میده تیم قوی میتونه باشه مخصوصا با حمایت هواداراش.راستش با این تیم زیاد اشنایی ندارم ولی فکر کنم پپ از این ترکیب استفاده کنه چون نیاز به برد داریم مخصوصا تو خونه حریف

والدز
ادریانو........پویول.....ماسکرا و........الوز
بوسکتس
اینیستا........سسک
ایکوئنکا......مسی........الکسیس

استفاده از پیکه و ژاوی ریسک بزرگیه مخصوصا چون دو هفته دیگه با چلسی و رئال بازی داریم نباید زیاد به بازیکنای اصلی فشار بیاد.حتی اگه دست من بود مسی و اینیستا رو هم بازی نمیدادم.احتمالا با این روحیه که بچه ها دارن این بازی رو تو همون نیمه اول تموم میکنیم.من نگران اینم که بچه ها بعد از زدن گل دیگه تشنه گل زدن نیستن برای همین گل میخورن.این یکم نگران کننده است ولی بازم نباید بذاریم مسائل الکی امتیاز ازمون بگیره.فکر کنم 3-0 بزنیم

Ali_tak
04-06-2012, 17:58
سعید بارسا،دنبال اون فیلمها نگرد!بیشتر حال ضدِ بارسایی ها رو نگیر:khandeeeee bahal::nishkhand:

Arman.Leo
04-06-2012, 18:00
یک خبر امیدوار کننده هم بدم ...
6 بازی بعدی بارسلونا در لالیگا به ترتیب مقابل این تیم هاست:
ساراگوسا ، ختافه ، لوانته ، رئال ، رایو وایکانو ، مالاگا
6 بازی بعدی رئال به ترتیب مقابل این تیم هاست :
والنسیا ، اتلتیکو مادرید ، اسپورتینگ گیخون ، بارسا ، سویا ، اتلتیک بیلبائو

همان طور که میبینید
تنها بازی دشوارمون مقابل این تیم ها بازی مقابل تیم رئاله ... بقیه رو خیلی راحت میتونیم ببریم ...
در مقابل رئال تنها بازی آسونش بازی با اسپروتینگ خیخونه
درود بر بارسا ی کبیر

saeid_8992
04-06-2012, 18:02
بعد ازبازی با زاراگوزا بلا فاصله 3 شنبه تونیوکمپ با ختافه بازی داریم اینم بازی خیلی مهمی
هفته ایندم شنبه با لوانته تو خونه لوانته بازی داریم

Arman.Leo
04-06-2012, 20:12
هرچقد آقای نسبتاً خـــــاص بزرگ باشن اما هنوز واسه ی ما بارساییا همون مترجمیه که بوده..!

[Only Registered And Activated Users Can See Links]​[Only Registered And Activated Users Can See Links]

اینم یکی از بزرگترین افتخارات آقـــای نسبتاً خــــاص..!

*: رئالیا حتی مربیشونم از ما دارن [Only Registered And Activated Users Can See Links]
یکی از دوستان کلی پاس کاری مسی و بوسکتس در اواخر بازی رو می خواستم ... من براشون پیدا کردم :
واقعا این بوسکتس هم بعضی وقتا حرکات جالبی نشون میده ها ... 5 مگابایته

spiderkiller
04-06-2012, 21:11
رئیس باشگاه انژی ماخاچکالا گفته میخواد طی سه سال اینده 300 ملیون خرج تیمش کنه.یا خدا. 100 میلیون به من بدن تیم میبندم دوم اروپا بشه اونوقت این بابا میخواد با 300 میلیون چی کار کنه؟ اگه این پول رو داشتم بارسا رو میکردم تیمی که نایب قهرمان اروپا از تیم 7و 8 حداقل دو سه تا گل بخوره.واقعا این مبلغ پولی هست که بعضی باشگاه ارزوی 1/100 امش رو دارن.

saeid_8992
04-06-2012, 21:15
رئیس باشگاه انژی ماخاچکالا گفته میخواد طی سه سال اینده 300 ملیون خرج تیمش کنه.یا خدا. 100 میلیون به من بدن تیم میبندم دوم اروپا بشه اونوقت این بابا میخواد با 300 میلیون چی کار کنه؟ اگه این پول رو داشتم بارسا رو میکردم تیمی که نایب قهرمان اروپا از تیم 7و 8 حداقل دو سه تا گل بخوره.واقعا این مبلغ پولی هست که بعضی باشگاه ارزوی 1/100 امش رو دارن.
سلام
مگه تیم چشه که میخوای 100میلیون خرجش کنی
تیم به این ماهی همه حسرت یه بازیکنشو دارن
؟

spiderkiller
04-06-2012, 21:18
سلام
مگه تیم چشه که میخوای 100میلیون خرجش کنی
تیم به این ماهی همه حسرت یه بازیکنشو دارن
؟

منظورم این نبود که 100 میلیون خرج بارسا کنم.منظورم این بود که کلا با 100 میلیون تیم جدا میساختم heee:: حیف از پولا نداریم

Saeid~Barca
04-07-2012, 15:54
یکی از دوستان کلی پاس کاری مسی و بوسکتس در اواخر بازی رو می خواستم ... من براشون پیدا کردم :
واقعا این بوسکتس هم بعضی وقتا حرکات جالبی نشون میده ها ... 5 مگابایته

مرسی آرمان جان . خیلی حال کردم . :chakerim:

emad abadani
04-07-2012, 21:55
سلام کسی میدونه بازی بارسارو شبکه سه ساعت چند میزاره ؟؟؟

saeid_8992
04-07-2012, 22:20
سلام کسی میدونه بازی بارسارو شبکه سه ساعت چند میزاره ؟؟؟
سلام دوستان بازی با یه نیمه تاخیره
ساعت 30 11

saeid_8992
04-07-2012, 22:41
اسپانیا - لالیگا ‎(LIGA)‎ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])2011/11/19بارسلونا 4 - ساراگوسا 0
اسپانیا - لالیگا ‎(LIGA)‎ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 2011/3/5 بارسلونا 1 - ساراگوسا 0
اسپانیا - لالیگا ‎(LIGA)‎ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 2010/10/23 ساراگوسا 0 - بارسلونا 2
اسپانیا - لالیگا ‎(LIGA)‎ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 2010/3/22 ساراگوسا 2 - بارسلونا 4
اسپانیا - لالیگا ‎(LIGA)‎ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) 2009/10/26 بارسلونا 6 - ساراگوسا 1

پنج بازی قبلی دو تیم

spbarcelona
04-07-2012, 23:13
دوستان فعلا که یک گل دریافت کردیم:shogh:

spbarcelona
04-07-2012, 23:31
هورا افتادیم جلو:eyvalla:
پویول و مسی

البته تا پایان نیمه ی اول:fek konam:
بقیه اش با خداست

saeid_8992
04-07-2012, 23:32
ایول ایوله بارسا دو تا زده
این ایول ایوله واسه نیمه اوله
خوب بید:eyvalla:

footballking12
04-07-2012, 23:33
نیمه اول رو 2-1 بردیم.پویول و مسی گلها رو زدن.مثله اینکه ساراگوزا یه اخراجی هم داده.

saeid_8992
04-08-2012, 00:32
تبریک میگم برد بارسلونا
ماشاا... به مسی چشم حسودش کور
درسته که ژاوی دقیقه نود اومده تو ولی یه بازی بدون مهندس بودیم
بازم تبریک

footballking12
04-08-2012, 00:34
تبریک میگم.ساراگوزا رو ترکوندیم.مسی هم با 38 گل رفت صدر جدول گلزنان.
به امید پیروزی والنسیا تو بازیه فردا.

Saeid~Barca
04-08-2012, 00:35
تبریک

گل نزدن گذاشتن آخر بازی که قشنگ من یکی رو به سکته بیارن
تمام مالکیت توپ دست ما ولی با بی دقتی از گل خبری نبود
والبته چه جالب که پدرو هم بعد از مدتها واسه تیم گل زد :eyvalla:
امیدوارم مصدومیت آلوز هم جدی نباشه که خیلی بهش احتیاج داریم :khahesh:

saeid_8992
04-08-2012, 00:42
به نظرم گلی که زاراگوزا زد افساید بود یه نیم تنه جلوتر بود مهاجمشون
مسی 38گل :ahaaaaaa:با 5 پنالتی ماشاا....

fcb10
04-08-2012, 01:53
امشب مسی خیلی رو فرم بود ! دمش گرم یه تنه خط هافبک و دفاع حرف رو ترکوند !

به جز مسی امشب بیشتر بچه ها فرت میدادن !

این خیمنز مربی ساراگوسا هم فکر کنم با مورینیو واسه بازی امشب مشورت کرده بود ! لا مصبا از هیچ حرکت غیر ورزشی و البته اخلاقی و فیزیکی و..... دریق نکردن !!

fcb10
04-08-2012, 02:35
رکــــــــــــوردی بی نظیر از یــــــــک پسر بی نظیر, 60 گل در یک سال

مسی با دو گلی که امشب وارد دروازه زاراگوزا کرد 60 گــــله شد, فقط در عرض یک فصل.
38 لالیگا، 2 حذفی، 3 سوپرکاپ اسپانیا، 1 سوپرکاپ اسپانیا
2 جام باشگاههای جهان، 14 لیگ قهرمانان.

spiderkiller
04-08-2012, 11:50
بازی دیشب بازی خیلی بدی بود.سسک دو تا دروازه خالی رو زد به پای مدافعان.الکسیس هم دو تا تک به تک خراب کرد.پدرو که همچنان در افت به سر میبره اگه پاس تمیز مسی نبود الان هنوزم گل نزده بود.نمیدونم این بازیکن که مثل عقاب سریع بود و خوب میرفت پشت مدافعان برای چی اینقدر ساده وایساده و توپ لو میده؟مسی هم که تا دقیقه 70 فقط یک بار توپ رسید بهش که همونو گل کرد.البته نکته بدتر از همه بازی کیتا بود.دوتا تک به تک تقدیم کرد به تیم حریف که هیچکدوم گل نشد خوشبختانه.الوز هم خیلی بد بود.مونتویا بهتر عمل کرد.البته با اومدن بوسکتس یکم دفاعمون قدرت گرفت ولی از دقیقه 70 به بعد بارسا یکم به خودش اومد.الکسیس رو دو صحنه خوب ظاهر شد و یک گل برامون خرید.مسی هم که ضاهرا پنالتی هاش رو خیلی بهتر میزنه.گلی هم که خوردیم کاملا افساید بود ولی ماسکرانو هم رو گل موثر بود.ادریانو هم که یک بازی متوسط نشون داد ولی یک نکته که نباید فراموش کنیم چمن گل داده ورزشگاه زاراگوزا بود.انقدر چمن افتضاح بود که گل داده بود.کلا باید قید بازی های خارج از نیوکمپ و برنابئو رو بزنیم.برای این میگم برنابئو چون اونا از ترس ابرو جرعت نمیکنن چمن رو بلند بزارن و گرنه ورزشگاه اونا هم فرقی نداره.در بهترین بازیکن دیشب مسی بود بعد الکسیس بعد پویول.بدترین هم کیتا و سسک و تیاگو بودن.به امید پیروزی در همه مسابقات اینده.

مورینیو...
04-08-2012, 12:11
همه میدونن من یه مادریدی دو آتیشه ام دو کلوم حرف با بارسایی ها و رئالی ها و میلانی ها دارم.پس لطف کنین بخونین.
اولا اینجا تاپیک نظر سنجیه و طرفدارای فوتبال میتونند بیان پست بدن لازم نیست که هر کی طرفدار بارسا باشه بیاد پست بده.
دوم من بازی میلان و بارسلونا رو رفت و برگشت دیدم حق بارسلونا بود صعود کنه.روی حرکت سانچز در بازی رفت آبیاتی هر دو پای مهاجم بارسلونا رو قفل کرد و یه پنالتی 100 درصد برای بارسا گرفته نشد پنالتی ای که میتونست منجر به زدن گل در خانه ی حریف بشه و خیلی به نفع بارسلونا بود.روی حرکت پویول با میلانی ها موافقم پنالتی نبود چون پنالتی تو محوطه ی جریمه در صورتی اعلام میشه که مهاجم واقعا متوقف بشه پویول حرکت کرد و حتی یه ضربه ی خطرناک رو هم با سر زد حالا اگه اون ضربه گل میشد شما بارسایی ها حرص پنالتیه رو میخوردین؟ پس فقط روی حرکت سانجز در بازی رفت باید پنالتی اعلام میشد که نشد. در بازی برگشت پنالتی اول کاملا صحیح بود قشنگ بازیکن بارسلونا رو زدن اما پنالتی دوم صحیح نبود بوسکتس طبق معمول تمارض کرد.اما شما ببینین میلان بعد از خوردن گل دوم چه طور بازی کرد؟! در حالی که میتونست با زدن یک گل و به تساوی کشیدن بازی صعود کنه اما میلان کاملا خودشو باخت و مثل یک مجرمی که خودشو به پلیس تسلیم میکنه تسلیم بارسایی ها شد میلان بایست با جسارت بازی میکرد و پنالتی نادرست دوم بارسلونا توی روحیشون بی تاثیر میبود اما اینطور نشد. به نظر من حق میلان صعود نبود و بارسلونا مزد بازیه خوبشو گرفت. اگه بهانه ی میلانی ها جو سنگین نو کمپ بود که نتونستن به بازی برگردن این جو سنگین در بازی رفت به ضرر بارسلونا بود و در همین جو رئال مادرید در آخرین ال کلاسیکو بازی 2 بر هیچ باخته رو مساوی کرد.میلان بازیکناش قوی تر از رئال نیستن اما حرفه ای اند و این جو ها نباید روی بازیکنان حرفه ای تاثیر گذار باشه. آرسن ونگر با تیمی که فقط وانپرسی با تجربه رو داشت و ورزشگاه توپچی ها میلان رو سه تایی کرد اون بازی که اشتباهات داوری نبود. به نظر من مشکل میلان مربیشه این مربی در حد میلان نیست.پارسال میلانو قهرمانه لیگ ایتالیا کرد اما این ملاک تضمینی در موفقیت در لیگ قهرمانان نیست در لیگ قهرمانان مربیانی باتجربه تر و تیم هایی قوی تر از تیم های لیگ ایتالیا قرار دارن پس مسلما قهرمانی در چمپیونز لیگ خیلی سخت ار از کالچوست. به قول آرسن ونگر میلان آلگری مرد دیدار های دشوار نیست.نتیجه اش رو هم دیدیم. پس دیگه به هم توهین نکنین. دوستان بارسلونایی هم با علیرضا مدارا کنند علیرضا یکی از بهترین و با اخلاق ترین کاربران سایته و برای همه ی ما قابل احترام.دوستان بارسایی هم برای رئالی های این سایت قابل احترامند چون احترام در این انجمن دو جانبست و چیزی که موج خواهد زد دوستیست.
با تشکر از حوصه ای که برای خواندن متن دادید.با تشکر.

David Sina
04-08-2012, 12:16
با تشکر از داش مورینیو ..... ظاهرا زهر چشم بارسلونا هنوز در دل میلانی ها مونده و دارن سری A رو هم از دست میدن :ghelyon:

تبریک بابت پیروزی دیشب ......... تا دنیا دنیاست بارسا سرور همه تیم هاست

David Sina
04-08-2012, 12:34
به یاد ومبلی 2011 ........ وقتی که پیرمرد اسکاتلندی حریف جوان لاماسیا نشد ....

Gerard Pique3
04-08-2012, 20:06
دوستامن تبریک یه برد شیرین و بازم کاتالان ها توی بازی خارج ارز خانه پیروز شدن و امیدوارم همه ی تیم ها رو 6 تایی کنن (بجز بیبائو:ohum:)
گواردیولا هم پس از بازی گفت که بجز ورزشگاه خانگی بیلبائو چمن همه ی ورزشگاهایی که تو اون میهمان هستیم ناهموار هست که بازم بارسا با بردش همشون رو ضایع کرد:-shad

LEO JOON
04-08-2012, 20:55
بردمون رو تبریک میگم خیلی چسبید به مید موفقیت در لالیگا

saeid_8992
04-09-2012, 02:02
خیلی بازی قشنگی بود واقعا رئال مادريد خیلی استرس داشت از چهره بازیکنا معلوم بود والنسیا خوب بازی کرد ولی از حق نگذریم شانس باهاشون یار بود
لیگ خیلی جذاب شده اختلاف 4

David Sina
04-09-2012, 09:17
رئال به سختی میتونست موقعیت ایجاد کنه و والنسیا انصافا تمام راه ها رو بسته بود ....... رئال البته شانس هم آورد که 2 تا تیرک خورد و 2 تا تک به تک اونا از دست دادن ......

رونالدو هم نشون داد که خدای تمارض کردنه ....... دیدن چه جوری فیلم بازی میکرد ؟؟؟؟؟؟؟؟ :ajibeee:

الان حسرت اون امتیاز هایی رو میخورم که در بازی با اسپانیول و بتیس از دست دادیم

ولی ایشالله که بارسلونا قهرمانه love::

David Sina
04-09-2012, 09:31

بچه ها برای این په په بازیکن خودی و غیر خودی فرقی نداره ......... کلا تو کار حرکات رزمیه shikam::-shikam::-

کاش محکم تر میزد که پای اربلوا بشکنه دلمون خنک شه heee::

fcb10
04-09-2012, 11:54
من تازه گیا دارم از این لالیگای امسال بیشتر لذت میبرم ! هیجانی که امسال داره هیچ سال دیگه ای نداشته ! همیشه ما با اختلاف زیاد تو صدر بودیم ! ولی الان خیلی میچسبه آخرای فصل همه چی برعکس بشه :jeddiiiii:
اگه این اتفاق بیفته تا آخر عمر فصل 12-2011 رو فراموش نمیکنیم :yes:

spiderkiller
04-09-2012, 12:09
خب ضاهرا داستان ما و رئال سر دراز تری داره.داداش سینا چند وقت پیش یک متن گذاشت که من هنوز تو ذهنمه.موریینیو همیشه تا قبل از 10 بازی قبل از پایان لیگ قهرمانیش رو قطعی کرده بود ولی امسال مجبور بود تو 10 بازی اخر هم پیروز بشه.هوشمندانه تا 10 بازی اخر کشیدیم و الان توی 10 بازی اخر اونا 6 امتیاز از دست دادن.احتمالا میشه 9 امتیاز.این مورینیو همچین ها هم خاص نیست.به قول کرایف بزرگ امسال یا رئال قهرمان میشه یا مورینیو و رئال باهم میترکن.

fcb10
04-09-2012, 12:17
جام حذفی که ماله خودمونه ! لیگم خدابخواد داریم میگیریم ! تو اروپا هم که حریفه آنچنانی وجود نداره ! امسالم مثل کَره یه شش گانه رو فتح میکنیم :yes:

میگم خیلی رویایی فکر میکنم ! هاا ! ولی بخدا هرکی طرفدار بارسا باشه یه همچین تفکری پیدا میکنه ! :ohum:

spiderkiller
04-09-2012, 12:23
دوستان یک مساله که خیلی جالبه اینه.تا چند وقت پیش از نظر رئالی ها تاکتیک پنهان مورینیو استفاده همزمان از بنزما و هیگویین بود الان میگن این تاکتیک به درد نمیخوره.خودشونم موندن چه طوری باید قهرمان بشن :hehehe:

David Sina
04-09-2012, 12:45
رئال هنوز با سویا در خانه و با بیلبائو و اتلتیکو در خارج از خونه بازی داره ..... ولی بارسا بازی انچنان سختی نداره ...... هر چیزی امکان داره ....... اوج هیجاننننننننننننننننننننن نننننننننن

فقط کاش امتیاز هارو مفت از دست نداده بودیم :narahat:

به امید قهرمانی بارسااااااااااااااااااااا در لیگ om:: اون دو تا که قطعیه :sigar:

saeid_8992
04-09-2012, 12:53
چند نکته ازبازی دیشب ریال مادرید با والنسیا
این په په واقعا اخرشه. چشم خودشو بسته فکر میکنه که کسی اونو نمیبینه
استرس رونالدو واقعا معلوم بود از دقیقه اول بازی حالا این استرس ناشی از چیه بارسا یا مسی؟
خوزه که کلا هنوز بازکناشو نشناخته به نظرم ترکیب اون اول بازی چند مشکل داشت واسه نیمه دومم که درستش کرد بازیکنا دیگه اون بازیکنا نبودن استرس گل نزدنشون بیشتر شده بود
پابلو پیاتی عجب بازیکنیه خیلی جوان هست به نظرم اینده خوبی داره بد نیس بارسا زیر نظر داشته باشه اونو
اون موقع که اختلاف 6 بود اینطوری بازی میکردن خالا شده 4 امتیاز بازی بعدشون هم با اتلتیکو مادرید هست بازسا روز قبلش با ختا فه دارن یعنی به احتمال زیاد شب بازی اونا ختلاف به یک امتیاز میرسه اون موقع باید دید چی میشه ولی بازیا خیلی حساس شده یه ال کلاسیکو مشتم داریم
همیشه تیمی که انتظار قهرمانی ازش زیاده و توقع قهرمانی ازش میره اگه یکی دو تا نتیجه نگیره استرسش زیاد میشه شما منچستر سیتی و میلان این فصل رو ببینید
ایا حالا نوبت مادرید که صدر جدول و پس بده باید تا اخر فصل صبر کرد ولی چیزی که اطمینان میشه بهش داشت اینه که فشار روی مادرید زیاده

pedro_17
04-09-2012, 13:19
ببخشید که این چند روز نمیتونم چیزی بنویسم (اینترنت در دسترس نیستcrying::-) ولی با گوشیم میتونم نوشته هاتونو بخونم
ما الان به برد های پر گل نیاز داریم چون تفاضلمون نسبت به ریال کم هست و خدانکرده شاید در آخر فصل کار دستمون بده و بازی بعدمون 5 روز دیگس امیدوارم بچه ها همین روهیشون رو از دست ندن و مسی به فکر آقای گلی نباشه چون ممکنه تکروی کنه و پاس نده اگه تیکی تاکا بازی کنن خود به خود آقای گل میشه:ohum:

Gerard Pique3
04-09-2012, 13:19
دوستان دوباره تبریک
دیشب یاران آقای مثلا خاص (مترج سابق بارسا )مساوی کردن البته خود کاسیاس بعد از مسابقه رسما از تیرک دروازشون تقدیر کرد که مانع گلزنی والنسیا شدlagh::
امیدوارم ال کلاسیکو ریال رو 6تایی کنین :-shad

saeid_8992
04-09-2012, 13:28
ببخشید که این چند روز نمیتونم چیزی بنویسم (اینترنت در دسترس نیستcrying::-) ولی با گوشیم میتونم نوشته هاتونو بخونم
ما الان به برد های پر گل نیاز داریم چون تفاضلمون نسبت به ریال کم هست و خدانکرده شاید در آخر فصل کار دستمون بده و بازی بعدمون 5 روز دیگس امیدوارم بچه ها همین روهیشون رو از دست ندن و مسی به فکر آقای گلی نباشه چون ممکنه تکروی کنه و پاس نده اگه تیکی تاکا بازی کنن خود به خود آقای گل میشه:ohum:
سلام
احتیاجی به تفاضل گل نیس بازی رودر رو حساب میکنن بارسا تو برنابو خوب پیروز شده اگه تو نیوکمپ مساوی بشه باز در اخر فصل اگه امتیازا مساوی بشن احتیاجی به تفاضل گل نکشه
من در کل فکر نکنم به اینا بکشه چون امتیاز زیادی مونده اگه ایال نتونه خودشو جم کنه مونده جا

حالا باید دید چی میشه

spbarcelona
04-09-2012, 14:58
خدا رو شکر رئال باز هم امتیاز از دست:hehee:
ما امتیازهایی رو که از دست دادیم اگه برید ببینید می بینید خیلی الکی از دست دادیم و از حالا به بعد نباید مثل اواسط فصل بازی کنیم و باید اوج قدرت رو در پایان همه ی تورنمت هایی که بارسا توش حضور داره رو به نمایش بگذاریم. تا شاید رئال امتیاز از دست بده:yes:

spbarcelona
04-09-2012, 15:00
داداش David7 در مورد اون پیام خصوصیتون دستتون درد نکنه:love:
خیلی لطف دارین:gol:

Saeid~Barca
04-09-2012, 15:30

بازی بعدیمون 5 روزه دیگه نیست . فردا شب ساعت 23:30 با ختافه داریم که بازی رفت رو بهشون باختیم و باید انتقام سختی ازشون بگیریم chomagh
هفته ی بعد بازیمون یکم سخته با لوانته تو زمینشون بازی داریم که نمیدونم چرا انقدر داره خوب نتیجه میگیره ! :soal:

fcb10
04-09-2012, 15:46
آره درسته بازی بعدی فردا شبه !

این لوانته هم خیلی مسخرس , اول فصل داشت همه رو میزد و صدر نشین شده بود بعد وسطای فصل افتضاح شد و الان که آخرای فصله دوباره راه افتاده ! کلا فکر کنم نصف فصل رو داشتن استراحت میکردن

ولی حالا هم ژاوی هم اینیستا هردو تا خوب استراحت کردن و رو فرم اومدن مسی هم که این روزا ....... ماشالا ! احتمال 90% لوانترو هم سوسک میکنیم :yes:

GOLL
04-09-2012, 15:49
رئال شانس اول قهرماني رو داره
به نظر من په په حيثيت رئال رو با اين كاراش به باد داده
واقعا نميدونم چرا په په حركاتش تو زمين غير فوتباليه؟اصلا به آدم بالغ نميخوره فكرش در همين حد باشه!!!
والا رئال بازيكنهاي خيلي خوبي داره و سنت باشگاهشون تو ستاره گرفتن (البته با اخلاق حرفه اي)حفظ شده اما وجود په په برام سواله؟

بارسا ديگه هيچ شانسي برا قهرماني نداره اگر رئال ببازه اميدايي هست اما فك نميكنم!رئال بازيهاي باقيمونده رو واگزار كنه
به هر حال اميدوارم بارسا تمام بازيهاي آخرشو ببره و قهرماني در لاليگا ديگه برا بارسا مهم نيست مهم اينه كه بارسا روحيه اش رو از دست نده و مثل هميشه بازي كنه انوقت همين قهرمانيه!!

Saeid~Barca
04-09-2012, 16:15
په په رو کاملا موافقم . به نظرم داره کل تیم رئال رو زیر سوال میبره با این حرکاتش !

ولی درمورد اطمینانت برای قهرمانی رئال باهات موافق نیستم . تا چند هفته قبل هم رئالی ها فکر نمیکردن که اختلاف 10 امتیازیشون به 4 برسه و ما رو تو یک قدمیشون ببینن و حتی فکر جشن قهرمانی توی کمپ نو رو میکردن . اونا هنوز با بیلبائو . اتلتیکو . سویا . میورکا و از همه مهم تر با ما بازی دارن . حتی این استرسی که واسه رئال برای نزدیک شدن ما بهشون به وجود اومده میتونه به نفع ما باشه .
فوتبال قابل پیش بینی نیست من خودم فکر نتیجه نگرفتن رئال مقابل ویارئال و مالاگا و والنسیا رو نمیکردم

fcb10
04-09-2012, 16:20
په په رو کاملا موافقم . به نظرم داره کل تیم رئال رو زیر سوال میبره با این حرکاتش !

ولی درمورد اطمینانت برای قهرمانی رئال باهات موافق نیستم . تا چند هفته قبل هم رئالی ها فکر نمیکردن که اختلاف 10 امتیازیشون به 4 برسه و ما رو تو یک قدمیشون ببینن و حتی فکر جشن قهرمانی توی کمپ نو رو میکردن . اونا هنوز با بیلبائو . اتلتیکو . سویا . میورکا و از همه مهم تر با ما بازی دارن . حتی این استرسی که واسه رئال برای نزدیک شدن ما بهشون به وجود اومده میتونه به نفع ما باشه .
فوتبال قابل پیش بینی نیست من خودم فکر نتیجه نگرفتن رئال مقابل ویارئال و مالاگا و والنسیا رو نمیکردم

من خیلی روی بازی با بیلبائو و اتلتیک حساب کردم ! واقعا خیلی این بازی ها مهم هستن ! تو این هفته ها کار ما باید فقط نتیجه گرفتن باشه !

من که به شخصه الان انتظار بازی زیبا از بارسا ندارم ! فعلا فقط نتیجه مهمه !

fcb10
04-09-2012, 20:42
اخــــــــــــــــبار از بارسلونا

* بازی بعدی بارسلونا: بارسا - ختافه, سه شنبه 22 فروردین ساعت 23:30 به وقت ایران.

* تاریخ بازی با رئال مادرید: بارسا- رئال, شنبه 2 اردیبهشت, ساعت 22:30.

* دنی الوز ممکن است بازی فردا برابر ختافه را از دست دهد, باشگاه بارسا اعلام کرد که دنی الوز از ناحیه ران پای چپ دچار مصدومیت شده است, به احتمال زیاد فردا شب مارتین مونتویا به جای او در ترکیب ثابت خواهد بود.

* فیگو: دیدن بازی بارسا لذت بخش است,انها تیم بسیار با استعدادی هستند و بازیکنان بسیار با کیفیتی دارند.

* پدرو: گلی که زدم تقدیم به ابیدال,این گل به من اعتماد به نفس زیادی داد,از لیونل مسی به خاطر پاسی که به من داد تشکر میکنم.

* والدس، کیتا، تیاگو و آلکسیس ۴ کارته هستند و اگه هر کدام از انها در بازی فردا شب کارت زرد دریافت کنند بازی با رئال را از دست خواهند داد.

* اسین, بازیکن چلسی: بارسا شکست ناپذیر نیست.

*کاردونر, نائب رئیس باشگاه بارسا: پپ می تواند قرار داد بلند مدت ببند اما او می داند که چه کاری مفید است.

* بارسا با چهار گلی که برابر زاراگوزا زد تعداد گلهای خود را در این فصل به عدد 161 رساند که بیش از فصلهای پیشین گواردیولا با 152 158 گل است,در واقع این فصل پر گل ترین فصل تاریخ باشگاه بارسا شده است.

*مسی در 3 بازی اخیر خود در زمین ساراگوسا 7 گل به این تیم زده است, 11 گل در 12 بازی مقابل ساراگوسا.

* فابرگاس: همچنان رئال مادرید بخت اول قهرمانی در این فصل لالیگا است.

* پویول با زدن 4 گل در این فصل رکورد شخصی خود را بهبود بخشید, او در فصل های 2001/02 و 2006/07 دو گل بثمر رسانده بود.

* پویول: ما در هر بازی کار خودمان را انجام می دهیم.

* وارا, مدیر برنامه های ویا: او بسیار با انگیز است, او تا یک ماه دیگر برای بارسا به میدان خواهد رفت و برای یورو 2012 اماده خواهد شد.

spiderkiller
04-09-2012, 20:43
زیاد به اتلتیکو حساب باز نکنید.این تیم همیشه در داربی ها مشکل داره چون طرفدارای رئال همیشه تو مادرید بیشتر بودن و فروش بلیت ورزشگاه چه در برنابئو چه ویسنته کالدرون بیشتر به سمت طرفدارای مادرید هست.اخه انصافا هم کسی با داشتن تیمی مثل رئال در شهرش که طرفدار تیم اتلتیکو نمیشه.مثلا ما بریم طرفدار اسپانیول بشیم خب خیلی مسخره میشه برای همین من اصلا امیدی به اتلتیکو ندارم.ولی برعکس بیلبائو حتی فکر کنم بتونه رئال رو بزنه به چند دلیل.
1- بازی تو بیلبائو هست.
2- مربی بیلبائو بیلسا هست
3- بازی در باسک هیچوقت برای تیم های پایتختی اسون نیست
ولی امیدوارم هیچوقت کارمون به بیلبائو نرسه و قبل از بازی رئال با اونا صدر رو پس بگیریم.ما الان تو پس گرفتن صدر یک مشکل داریم و رئال برای حفظش 10 تا مشکل داره. مشکل ما اینه که اگه رئال تا قبل از الکلاسیکو دیگه امتیازی جلوی اتلتیکو و گیخون از دست نده تقریبا قهرمانیشون قطعی میشه چون بعید میدونم مورینیو بزاره حتی بعد از الکلاسیکو یک امتیاز هم از دست بده اگه صدر رو داشته باشه.برای همین مشکل ما الان الکلاسیکو نیست بلکه قبل از الکلاسیکو هست.مشکل رئال رو ببینید.اونا دو بازی سخت رو با بایرن دارن که فوق العاده انگیزه داره.اونا بازی سختی با ما دارن.بازیکناشون از فرم ایده ال خارج شدن و علتش همونی هست که اوایل فصل گفتم.رئال سبک سرعتی داره.این سبک تا دوهفته قبل از پایان لیگ جواب میده.حتی اگه 3 تا ترکیب هم داشته باشی ولی سرعتی بازی کنی تو دو هفته اخر همه بازیکنات خسته میشن و دیگه رو فرم نیستن.رئال زیر فشار شدید رسانه ها قرار داره.رئال زیر فشار شدید طرفداراش قرار داره و از همه مهمتر رئال زیر فشار شدید بارسا قرار داره.من احتمال قهرمانی رو 65 درصد میدونم و اگه تا قبل از الکلاسیکو رئال دو امتیاز دیگه از دست بده احتمال قهرمانیمون 100 درصد هست.مطمئن باشید بارسا اگه بخواد رئال رو ببره به راحتی میبره.الان اونا فکر میکنن تو نیوکمپ تونستن دو گل بزنن در حالی که بارسا نمیخواست گل بزنه و هردو گلشون رو سوتی دفاعمون زده شد پس مشکل ما الان فقط 1 امتیاز هست نه 4 امتیاز.دوستان خیلی به قهرمانی امیدوار باشید چون رئال کلا با بالای جدول بازی داره ما با وسطای جدول و وضع روحی ما بهتره و از طرفی تو لیگ قهرمانان مثل رئال زیر فشار نیستیم.خلاصه مطلب رئال سوسک شده حاضرم بهتون قول بدم :ohum:

LEO JOON
04-09-2012, 21:40
من بازی رو ندیدم دیشب په په یار زنی کرده؟
با این فشاری که روی رئاله خیلی بازیا براشون سخت شده به نظر من رئال فقط یه بازی دیگه رو مساوی کنه ما قهرمانیم چون به احتمال90% ال کلاسیکو رو ما می بریم!
شیش تا جام دیگه انتظار بارسا رو می کشه!:yes:

Saeid~Barca
04-09-2012, 21:53
در چند روز آینده آفلای از پزشکان چراغ سبز دریافت کرده و قادر به بازی کردن خواهد بود . احتمال میرود او بتواند به بازی در مقابل چلسی برسد

بازیکنانی که توانسته اند در باشگاه های اروپا در یک فصل بیش از 60 گل بثمر برسانند :
مولر (بایرن ) 67 گل - دیاک (زنترولونیک ) 66 گل - گروت (آژاکس) 64 - دیان (اورتون ) 63 - مسی 60 ...

بعد از مصدوم شدن الکسیس در مقابل اسپورتینگ ، از بازیکنان تیم خواسته شده که هنگام احساس درد درخواست تعویض شدن بدهند

کاسیاس: فاصله با بارسلونا کم شده است . ما حالا باید در مقابل اتلتیکو به پیروزی برسیم و فاصله را حفظ کنیم

بدون احتساب بارسا ، فقط 8 تیم در لالیگا توانسته اند در این فصل بیش از مسی گل بزنند !! (38 گل)

خبر رسمی : بازی بارسلونا - رئال مادرید یا همان الکلاسیکو شنبه 21 آپریل ساعت 20:00 (به وقت محلی) برگزار خواهد شد

مسی بعد از بازی ساراگوسا : بعد از گل کردن پنالتی من گلم را به یک دوست که خبرنگار میباشد و قبل از بازی گفته بود دو گل بثمر میرسانم تقدیم کردم

بیشترین پاس گل در این فصل لالیگا : اوزیل 14 - دیماریا و مسی 13 - آلوز و رونالدو 9 - سسک و ناواس 8

مسی در 12 بازی اخیر بارسا 23 گل به ثمر رسانده است
یعنی تقریبا 2 گل در هر بازی!

همچنین مسی برای اولین بار در طول دوران بازیش ، در 3 بازی متوالی موفق به گلزنی از روی پنالتی شد. (بیلبائو - میلان - زاراگوزا)

مسی با 24 پاس گل در تمام رقابتهای این فصل ، رکورد بهترین عملکردش با 23 پاس گل در فصل پیش را شکست.

saeid_8992
04-09-2012, 23:14
سلام
برام یه چیزی خیلی عجیبه واقعا
من تایپیک هواداران مادرید میخونم عجیب ناامید هستن از ال کلاسیکو حتی صحبت از مساوی این جور حرفا میشه که ما ال کلاسیکو باختیم .....اولا باید به تمام تیمها احترام گذاشت حرفی هم که زده میشه نباید زیاد از روی تعصب بشه درسته هر کسی به تیمی علا قه داره ولی قرار نیست به تیم مقابل توهین بشه حالا که تیمی صحبت میشه که پول میده به داورا یوفا پوشتشه میشل پلاتینی دوسش داره چطور میشه که تیمشون در مقابل اون از 10 روز قبل باخته (البته هنوز حرفی از داوری نیست) و هیچ شانس نداره این از اینجای کار که خیلی عجیبه.بعدش تیمی که تا حالا صدر جدول بوده و به عقیده من شانس اوله قهرمانیه یهو چطور از قدرت بایرن قدرت اتلتیکو مادرید و بقیه تیمها صخبت میشه اینجای کار یه لنگ میزنه یا میخوان توپ رو بندارن تو زمین بارسا یا میخوان پشته تیمشونو خالی کنن
من بر عکس طرفداران مادرید هنوز این تیم رو بخت اول قهرمانی میدونم در لالیگا
وبه طرفداران بارسا که میشه گفت که خودم اگه دوستان قابل بدونن این واسه ما خودش یه قهرمانی که وقتی 10امتیاز عقب بودیم بازم ناامید نشد وجنگید حالا اگه قهرمان بشه واسه ما همون ارزشی رو داره که دست از تلاش بر نداشت وبا امید کاره خودشو انجام داد و این باید تو زندگی برای ما یه الگو باشه
به امید روزای خوب
به امید درخشش تمام ارژانتینیها
چقدر حرف زدمeterza::-

spbarcelona
04-09-2012, 23:46
بارسا این روزها فقط باید نتیجه بگیره همین و بس:ohum:

Arman.Leo
04-10-2012, 04:47
سلام به تمامی دوستان گرامی خودم ، این دو سه روزی که نبودم دلم واستون تنگ شده بود :hapoo:
پس و پیش برد بارسلونا و مساوی رئال رو بهتون بدجوری تبریک میگم mas:-
بارسلونا که با اون روحیه ای که داشت معلوم بود میتونه زاراگوسا رو آبکش کنه ....:eyvalla:
رئال هم که از قبل میدونستم امتیاز از دست میده تو مدرسه با 2 یا 3 تا از دوستام شرط بندی کردم و دیروز چه روز چربی بودlay_;;
بدجوری حال کردم ، الآن پنالدو هم رتبه ی دوم شده تو بهترین گلزنان و سلطان مسی در صدر :afarin:
آخیییییی ، انشاءا... که همیشه اینطوری حسرت بخورید

فعلا باید حواسمون رو روی ختافه و بازی های بعدی متمرکز کنیم ... think::
به امید برد های پر گل بارسا و باخت های پرگل رئال:flowerysmile:

spiderkiller
04-10-2012, 11:21
درسته شانس رئال برای قهرمانی بیشتره ولی یک نگاه به امار بکنید متوجه میشید در اصل الان رئال از ما عقب تر قرار داره.ما هر وقت نیاز به برد داشتیم اونا رو بردیم.جام حذفی ،لالیگا، لیگ قهرمانان.این یعنی الان هم که نیاز داریم میتونیم بازم ببریم و من کاملا مطمئنم به یک دلیل.رئال ایتالیایی نیست و نمیتونه مثل ایتالیایی ها دفاع کنه.این دلیل باعث میشه امید داشته باشم برای برد قطعی.درضمن دوستان رئال رو در بازی های رودر رو خیلی بالا بردید .توی بازی لیگ من گفتم قبل از بازی باید 8 تا گل به رئال بزنیم خیلی ها بهم خندیدن و گفتن غیر منطقی نظر میدی ولی تو الکلاسیکو بارسا 13 تا موقعیت گل 100 درصد داشت که فقط 3 تاش گل شد.رئال واقعا برای ما فرقی با والنسیا و لوانته و مالاگا نداره.ما به راحتی میتونیم اونا رو شکست بدیم.اگه دقت کرده باشید بازی هایی هم که مساوی دادیم خودمون خواستیم و نیاز به برد نداشتیم.

saeid_8992
04-10-2012, 11:35
درسته شانس رئال برای قهرمانی بیشتره ولی یک نگاه به امار بکنید متوجه میشید در اصل الان رئال از ما عقب تر قرار داره.ما هر وقت نیاز به برد داشتیم اونا رو بردیم.جام حذفی ،لالیگا، لیگ قهرمانان.این یعنی الان هم که نیاز داریم میتونیم بازم ببریم و من کاملا مطمئنم به یک دلیل.رئال ایتالیایی نیست و نمیتونه مثل ایتالیایی ها دفاع کنه.این دلیل باعث میشه امید داشته باشم برای برد قطعی.درضمن دوستان رئال رو در بازی های رودر رو خیلی بالا بردید .توی بازی لیگ من گفتم قبل از بازی باید 8 تا گل به رئال بزنیم خیلی ها بهم خندیدن و گفتن غیر منطقی نظر میدی ولی تو الکلاسیکو بارسا 13 تا موقعیت گل 100 درصد داشت که فقط 3 تاش گل شد.رئال واقعا برای ما فرقی با والنسیا و لوانته و مالاگا نداره.ما به راحتی میتونیم اونا رو شکست بدیم.اگه دقت کرده باشید بازی هایی هم که مساوی دادیم خودمون خواستیم و نیاز به برد نداشتیم.
سلام
درسته که بارسا قوی وهر موقع بخواد و نیاز داشته باشه رئال رو میبره
ولی باید اینم گفت خوزه میتونه مثل ایتالیایا بازی کنه ونباید اینو فراموش کرد که هم تجربه ایتالیای بازی کردن رو بخوبی داره وهم ابزارش

spiderkiller
04-10-2012, 11:56
سلام
درسته که بارسا قوی وهر موقع بخواد و نیاز داشته باشه رئال رو میبره
ولی باید اینم گفت خوزه میتونه مثل ایتالیایا بازی کنه ونباید اینو فراموش کرد که هم تجربه ایتالیای بازی کردن رو بخوبی داره وهم ابزارش

با ابزارش اصلا باهات موافق نیستم.رئال اندازه لاتزیو هم توان دفاعی نداره.اگه تونست با اینتر جلوی ما به ایسته به خاطر این بود که اینتر عملا مهاجماش هم توان دفاعی داشتن.رئال کسی رو برای دفاع نداره.هافبک دفاعیشون الونسو هست که قابلیت تدافعی بالایی نداره.کنارش معمولا یا خدیرا هست یا دیارا که هردو دفاعی هستن ولی توان جلوی خط میانه بارسا ایستادن رو ندارن.دفاعاهاشون رو هم که باید اسمشون رو گذاشت سوتی.مارسلو که کلا یادش رفته دفاع کنه.په په هم که معنی دفاع رو با خطا اشتباه فهمیده به احتمال زیاد اخراج میشه تو بازی دفاعی.کاروالیو هم که فقط لایی نخوره یک موفقیت به دست اورده.ایستادن جلوی 4 راس قدرت تاریخ فوتبال به این سادگی ها نیست. برای متوقف کردن مسی ژآوی اینیستا بوسکتس نیاز به یک برنامه جامع هست.همه میدونیم اگه این 4 بازیکن از بازی خارج بشن کار بارسا تمومه.ولی خارج کردن اینا به این سادگی ها نیست.نیاز به تاکتیک های پیچیده ای داره.من فکر کنم مورینیو اگه بخواد دفاعی بازی کنه(که مطمئنم نمیکنه) برای مهار اون 4 بازیکن از تاکتیک زیر استفاده میکنه.
مارسلو.......کاروالیو....راموس. ....دیارا
په په......خدیرا
الونسو
رونالدو.......اوزیل
بنزما

شاید اگه این ترکیب رو بفرسته به زمین بتونه یکم جلوی خلاقیت رو بگیره.مجبوره از خلاقیت بازیش کم کنه به دفاع روو بیاره.کلا رئال تو کار دفاعی نمیتونه ما رو متوقف کنه.ترکیب بالا هم تنها نقطه قوتش برای مقابله با بارسا تو دو خط قرار گرفتن 4 مدافع هست که یک سبک قدیمی و مال 50 سال پیشه.بعید میدونم پپ انتظار داشته باشه ولی این نوع دفاع 50 ساله استفاده نشده اما اگه مورینیو بخواد به تاکتیک کثیف رو بیاره حتما از اینطور دفاع ها به همراه بازی فیزیکی زیاد استفاده میکنه.من که خیلی بعید میدونم با سبک دفاعی بتونه جلومون به ایسته.فقط شاید بتونه با سبک تهاجمی جلومون بازی کنه که اونم تو نیوکمپ یک ریسکه.
مادرید رو له میکنیمchomagh

fcb10
04-10-2012, 11:57
واقعا خیلی لالیگا جذاب شده ! اگه هم امتیاز بشیم الکلاسیکو برای هر دو طرف بازی مرگ و زندگی میشه ! ولی ما برگ برندمون بازی توی نیوکمپه که خودش 30% قضیه رو حل میکنه ! مورینیو نمیتونه جلوی ما از تاکتیک دفاعی مثل اینتر استفاده کنه ! چون مهره های دفاعی به اندازه ی اینتر نداره !

fcb10
04-10-2012, 12:03
با ابزارش اصلا باهات موافق نیستم.رئال اندازه لاتزیو هم توان دفاعی نداره.اگه تونست با اینتر جلوی ما به ایسته به خاطر این بود که اینتر عملا مهاجماش هم توان دفاعی داشتن.رئال کسی رو برای دفاع نداره.هافبک دفاعیشون الونسو هست که قابلیت تدافعی بالایی نداره.کنارش معمولا یا خدیرا هست یا دیارا که هردو دفاعی هستن ولی توان جلوی خط میانه بارسا ایستادن رو ندارن.دفاعاهاشون رو هم که باید اسمشون رو گذاشت سوتی.مارسلو که کلا یادش رفته دفاع کنه.په په هم که معنی دفاع رو با خطا اشتباه فهمیده به احتمال زیاد اخراج میشه تو بازی دفاعی.کاروالیو هم که فقط لایی نخوره یک موفقیت به دست اورده.ایستادن جلوی 4 راس قدرت تاریخ فوتبال به این سادگی ها نیست. برای متوقف کردن مسی ژآوی اینیستا بوسکتس نیاز به یک برنامه جامع هست.همه میدونیم اگه این 4 بازیکن از بازی خارج بشن کار بارسا تمومه.ولی خارج کردن اینا به این سادگی ها نیست.نیاز به تاکتیک های پیچیده ای داره.من فکر کنم مورینیو اگه بخواد دفاعی بازی کنه(که مطمئنم نمیکنه) برای مهار اون 4 بازیکن از تاکتیک زیر استفاده میکنه.
په په......خدیرا
الونسو
رونالدو.......اوزیل
بنزما

شاید اگه این ترکیب رو بفرسته به زمین بتونه یکم جلوی خلاقیت رو بگیره.مجبوره از خلاقیت بازیش کم کنه به دفاع روو بیاره.کلا رئال تو کار دفاعی نمیتونه ما رو متوقف کنه.ترکیب بالا هم تنها نقطه قوتش برای مقابله با بارسا تو دو خط قرار گرفتن 4 مدافع هست که یک سبک قدیمی و مال 50 سال پیشه.بعید میدونم پپ انتظار داشته باشه ولی این نوع دفاع 50 ساله استفاده نشده اما اگه مورینیو بخواد به تاکتیک کثیف رو بیاره حتما از اینطور دفاع ها به همراه بازی فیزیکی زیاد استفاده میکنه.من که خیلی بعید میدونم با سبک دفاعی بتونه جلومون به ایسته.فقط شاید بتونه با سبک تهاجمی جلومون بازی کنه که اونم تو نیوکمپ یک ریسکه.

توی یکی از همین چندینتا الکلاسیکوی پیش هم از این روش استفاده کرده بود که جواب نداد !! بدتر تیمشون از هم پاشیده بود و بی نظم بازی میکردن ! واقعا باید برای بازی با ما مورینیو بره با فرگی - ونگر - آلگری و.... مشاوره کنه ! که آخر هم .................. lol:-

David Sina
04-10-2012, 12:21
رئال عددی نیست بچه ها .............. ما قهرمانیم :-shad
کسی کلیپی از پیش بازی بارسا - چلسی 2012 داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

messi1373
04-10-2012, 12:24
خوب دیگه کم کم رئالیا باید با صدر جدول بای بای کنن.بسشونه.امسال یه ذره زیادی شاخ شدن.تو نیوکمپ که آبکش میشن.از اونور قطعا جلوی اتلتیکو مادریدو بیلبائو و سویا امتیاز از دست میدن.کارشون تمومه.حسرت جام به دلشون میمونه بندگانه خداki::

Gerard Pique3
04-10-2012, 12:32
ریال! آماده 6 تایی شدن تو جهنم نو کمپ باش ، بیچاره کاسیاس بازم باید سوپر گل از مسی میخوره::bow

saeid_8992
04-10-2012, 12:40
په په......خدیرا
الونسو
رونالدو.......اوزیل
بنزما

فکر نکنم بخوان از شیوه تهاجمی استفاده کنن چن یادمه همون بازی که 5تا خوردن از شیوه تهاجمی استفاده کردنپس قطعا از شیوه دفاعی و ضد حمله استفاده میکنه
ولی بنظرم با 3 هافک دفاعی بازی کنه اینم باید در نظر گرفت که روزی که ال کلاسیکو انجام میشه جدول و امتیازا چه شکل هست ولی قطع یقین اگه با همین 4 امتیاز اختلاف بیان وواسه نیوکمپ دفاعی بازی خواهند کرد
الان رئال با تیمهای که در حد معمول هستن زیاد به مشکل نمیخوره و در هر بازی 1 یا 2 گل میخوره شاید این به خاطر ترکیب تهاجمی این تیمه و درصد مالکیت توپش بالاس حالا باید دید وقتی مالکیت توپو ندارن چکار میکنن
البته بازی بایرن میتونه یه چیزای نشون بده

messi1373
04-10-2012, 12:49
آخ آخ.چه حالی میده فردا شب مثلا ساعت 2 نصفه شب بزنی شبکه سه ببینی دقیقه 80 بازی رئال-اتلتیکوئه.هنوز 0-0 هستن.بعد همون لحظه فالکائو اشکه رئالو دربیاره............................وایی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییی
چه فازی میده

spiderkiller
04-10-2012, 13:18
دوستان من همینجا اعلام میکنم تا پایان لیگ هرتیمی غیر از بارسا که رئال رو شکست بده و سه امتیاز بهمون کمک کنه من تا روز قهرمانی اواتار و امضام رو به نسبت اون تیم میذارم.البته به شرطی که بارسا هم امتیاز از دست نده:-shad

messi1373
04-10-2012, 13:27
دوستان من همینجا اعلام میکنم تا پایان لیگ هرتیمی غیر از بارسا که رئال رو شکست بده و سه امتیاز بهمون کمک کنه من تا روز قهرمانی اواتار و امضام رو به نسبت اون تیم میذارم.البته به شرطی که بارسا هم امتیاز از دست نده:-shad

داداش آخه یکی دوتا نیستن که.تو چجوری میخوای پرچم سه چهارتا تیمو آواتارت کنی.

messi1373
04-10-2012, 13:29
مشب سلطان مسی هتریک میکنه.نه گلایه الکی و یلخی.بلکه گلهایی که با تیکی تاکا و هوش بالایه مسی بدست میاد.

spiderkiller
04-10-2012, 14:23
داداش آخه یکی دوتا نیستن که.تو چجوری میخوای پرچم سه چهارتا تیمو آواتارت کنی.
داداش همه تیما که نمیتونن رئال رو بزنن.درضمن من که پرچمشون رو نمیذارم عکس بازیکن معروف یا مربیشون رو میذارم.به هرحال یک کاری میکنم هروقت رئالی ها اواتارم رو دیدن داغشون تازه بشه

Saeid~Barca
04-10-2012, 15:14
شباهت ها با بازی نیم فصل اول مقابل ختافه :

سسک فابرگاس، به دلیل مصدومیت، در اولین مسابقه ای در این فصل که بارسا شکست خورد، حضور نداشت. این هافبک کاتالانی بازی امشب را نیز از دست خواهد داد. سسک پس از آنکه آخر هفته گذشته در بازی مقابل زاراگوزا پنجمین کارتش را گرفت، از امشب محروم شد.
پنج ماه پیش، بارسا با شکست 4-0 زاراگوزا پای به دیدار مقابل ختافه گذاشت، پویول نیز در آن بازی گل زده بود – و اولین گل فصلش نیز بود. همچنین میلان نیز قبل از بازی با ختافه رودرروی بارسا قرار گرفته بود. بازی در سن سیرو با نتیجه 3-2 با گل های فن بومل (گل به خودی)، ژاوی و مسی به پایان رسیده بود. شرایط بازی امشب تقریبا شبیه بازی 5 ماه پیش است: بارسا در لیگ قهرمانان میلان (3-1) و در لیگ زاراگوزا (4-1) را شکست داد.

ولی امشب دیگه میبریمشون :barcelona:

این عکس هم جالبه :

fcb10
04-10-2012, 17:24

saeid_8992
04-10-2012, 23:15
این شبکه 3 هم که دیگه شورشو در اورده تا دیروز سایتو زیر نویس همه چی پخش مستقیم بود خالا میخوان پشت صحنه نشون بدن واقعا که

spiderkiller
04-10-2012, 23:21
دوستان کمتر از نیم ساعت دیگه تا به یک امتیازی رئال رسیدن وقت داریم.فکرشو بکنید اگه این اتفاق بیوقته تا قبل از الکلاسیکو اختلاف حداکثر سه امتیاز باشه اونوقت ما چی تو این فصل به دست اوردیم؟
1-ایکوئنکا تیو و تیاگو جوان رو پرورش دادیم
2-با تیمی از مصدومان به صدر خواهیم رفت.
3- چهاریم سال پیاپی قهرمانی رو به دست میاریم.
4-تاریخی رو مینویسیم که تا الان اتفاق نیوفتاده.از بین بردن 10 امتیاز اختلاف در کمتر از 4 هفته با تیمی که همه اونو قهرمان میدونستن.
5-قهرمانی در حالی که اکثر بازیکنامون رو فرم نبودن و بعضی خرید هم داشتیم که با تیم هماهنگ نبودن.
اگه امسال قهرمان شیم یعنی معجزه کردیم با این همه مشکل.
اونوقت یکسری از تیما با خرج 200 ملیون پول هنوز هم دارن دنبال یک قهرمانی میدوند

Gerard Pique3
04-10-2012, 23:27

به امید خدا با بیلبائو ریال رو تو خونش نابود میکنیم میزنیم:balesh:

42d3e78f26a4b20d412==