PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ₪₪₪ آبی و اناریها.حرفهای خودمونی هواداران بارسلونا ₪₪₪

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

fcb10
03-12-2012, 03:02
منم این برد و پنجاهمین گل فصل مسی رو تبریک میگم :yes: این پنالتی هم واسه بسته شدن دهن منتقدای مسی که دنبال ایراد های الکی میگردن خوب بود !

تو این بازی اگه خوش شانس بودیم 6/5 تایی باید میزدیم ! حیف..................
ولی باید یه هورای اساسی واسه سسک بکشیم که امشب نقش واقعا کلیدی و سرنوشت سازی رو داشت :hooora:

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

fcb10
03-12-2012, 03:31
یک مسی دیگر هم داریم!!!!

پدربزرگ مسی دراین باره به رادیو میتره گفت:« یک نوه دیگری دارم که فرزند یکی دیگر از دخترهایم است. او برادر دو پسری است که در پاراگوئه فوتبالشان را دنبال می کنند .این پسر13 ساله مثل مسی بازی می کند.»

این پسر 13 ساله برونو بیانکوچی نام دارد که در حال حاضر در تیمهای پایه ای رناتو سسارینی در روساریوی آرژانتین بازی می کند. هر دو برادر برونو، در پاراگوئه فوتبالشان را دنبال می کنند. ماکسیمیلیانو در کلوب الیمپیکوی پاراگوئه بازی می کند و امانوئل در ایندپندینته د کمپو گرانده بازی می کند.

پدربزرگ مسی ادامه داد:« دو نوه دیگرم که در پاراگوئه بازی می کنند هم قهرمان هستند.من می خواهم که هر سه نوه هایم موفق باشد. یک نوه کوچکتر دارم که 13 ساله است ولی باید ببینید که چطور بازی می کند: فوتبال او مثل لیونل است.»

البتته او در ادامه یادآوری کرد که شاید الان زمان مناسبی نباشد تا او فوتبال آرژآنتین را ترک کند:« می ترسم که او هم مثل لیو شود: او را به اروپا ببرند. ولی او خیلی به مادرش وابسته است.»
پدربزرگ مسی در بخش پایانی صحبتهایش درمورد دوران کودکی لیونل هم صحبت کرد و گفت:« زمانی که لیو 5 یا 6 سال سن داشت، فوق العاده بازی می کرد. مردمی که با دوچرخه یا اتومبیل درحال تردد بودند،م ایستادند تا بازی مسی را ببینند. مسی اصلا برای فوتبال به دنیا آمده است.»

Arman.Leo
03-12-2012, 04:11
خب به همه تبریک میگم این برد ارزشمند رو....
واقعا وقتی به این بارسای سرحال و آماده فکر می کنم خوشحال میشم ولی وقتی به اون فاضلابی که فدراسیون درست کرده فکر می کنم میبینم بارسا چه خوب بازی کنه چه بد بازم مادرید رو قهرمان میکردن.هر چند بازم دم بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) گرم که حتی تو این شرایط هم دست از بازی های زیبای خودش نمی کشه و ما رو به اوج لذت میرسونه.همین بسه.بهتره به بارسایی بودنمون افتخار کنیم تا اینکه به جام های سیاه و سفید بنازیم...

یکی مسی رو هم از برق بکشه.[Only Registered And Activated Users Can See Links]اینطوری ادامه بده فکر کنم به 60 گل هم برسه.دیگه برا رونالدو خواب و خوراک نذاشته[Only Registered And Activated Users Can See Links]
به امید برد تو سانچزپیزخوان که قطعا یکی از سخت ترین بازیمون تا آخر فصله....

LEO JOON
03-12-2012, 14:42
به به دوباره بردیم
تبریک میگم:ohum:
مسیم 50 گله شد و فکر کنم تا آخر فصل رکورد بشکونه
ولی حیف که یکم دیر راه اوفتاد وگرنه دیگه داورام نمی تونستن کمکی به رئال بکننeterza::-

Arman.Leo
03-12-2012, 15:15

مسي اولين بازيكن در لاليگاست كه توانسته در سه فصل متوالي لاليگا در هر فصل بالاي 30 گل به ثمر برساند

در اروپا براي پيدا كردن اماري مشابه امار مسي شما بايد به 16 سال قبل برگرديد جايي كه آلن شيرر چنين ركورد را ثبت كرده بود!

مسي اولين بازيكن در اروپاست كه موفق به زدن بيش از 50 گل در دو فصل متوالي در اروپا شده است

شما هم از شنيدن اينكه مسي در 4 بازي گذشته خود چند گل به ثمر رسانده است شگفت زده خواهيد شد؟؟ فقط 14 گل

منبع :
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Pouriaf
03-12-2012, 21:14
تبريك ميكم! اين برد هم مثل اون يكي ها شيرين بود...!

spiderkiller
03-12-2012, 21:21
دوستان منم بازی دیشب رو با تاخیر البته تبریک میگم.به امید پیروزی های بزرگ تر

saeid_8992
03-12-2012, 21:45
سلام دوستان به نظر شما لیگ قهرمانان به چه تیمی میخوریم شما چه تیمی رو ترجیح میدین؟

raptor
03-12-2012, 21:49
البته بايد بقيه هم معلوم شن بعد ولي الان آپول نيكوزياheee:::nishkhand:

saeid_8992
03-12-2012, 21:54
اره خوب ولی تقریبا معلوم شده :nishkhand:من دوس دارم به مادرید بخوریم:nishkhand:

Arman.Leo
03-13-2012, 05:01
آخی .... همیشه بارسا برتر از رئاله ......:/danc

چلسی ، آخه قدرتش خیلی پایین اومده و هم میتونیم معلوم کنیمکه سه سال پیش با حق اونو بردیم نه شانسی ... البته این نظر منه ..

fcb10
03-13-2012, 13:09
سلام دوستان به نظر شما لیگ قهرمانان به چه تیمی میخوریم شما چه تیمی رو ترجیح میدین؟

only آپوئل نيكوزيا :hehehe:

ولی خیلی دوست دارم به اینتر بخوریم تا تحقیرش کنیم و تلافی 2010 رو در بیاریم chomagh

همینطور بایرن ...........................

LEO JOON
03-13-2012, 14:35
منم خیلی دوست دارم به اینتر بخوریم
به مورینیو که زیاد نشون دادیم از تیمش سرتریم
فقط مونده به اینتر نشون بدیم که خیلی ازشون بهتریم
به هر حال یک چهارم نهایی نباید زیاد یرای ما سخت باشه

raptor
03-13-2012, 14:47
منم خیلی دوست دارم به اینتر بخوریم
به مورینیو که زیاد نشون دادیم از تیمش سرتریم
فقط مونده به اینتر نشون بدیم که خیلی ازشون بهتریم
به هر حال یک چهارم نهایی نباید زیاد یرای ما سخت باشه

منم اينترو هستم،چون اين دفعه هم با انگيزه تريم،هم اينكه،مثله اون سال به تيكي تاكا گير نداديم كه بتونن با با استفاده از دفاع-زده‌حمله جلومون مقاومت كنن،....در نتيجه نابود ميشن...:yes::yes:
من فقط ميخوام به ميلان نخوريم،حداقل تا فينال! اصلا دوست ندارم شاهد حذف يكي از تيمام باشم...:khahesh:

Saeid~Barca
03-13-2012, 15:36
شما از کجا میدونید که اینتر صعود میکنه . اینتر بحران زده بازی رفت رو که 1 _ 0 به مارسی باخت !
چلسی هم باید 2 تا به ناپولی بزنه .

تا پنج شنبه باید صبر کنیم و ببینیم که چه تیم هایی به مرحله بعد صعود میکنن

فعلا بنفیکا و و آپوئل خوبن roz::

Arman.Leo
03-13-2012, 16:39
Champions League

Cristiano Ronaldo + Callejon + Benzema = 12 Goal

Lionel Messi = 12 Goal !!!

سزار رودریگز , 1942-1955: 235 گل در مدت 13 سال
لیونل مسی , 2004-2012: 230 گل در مدت 8 سال

pedro_17
03-13-2012, 17:11
من 2 روز نبودم چکار کردید ki::
من اول برد و 50 گل فصل مسی رو تبریک میگم
و منم دوس دارم به اینتر بخوریم و تلافی رو در بیاریم
و خیلی هم خوش حالم که مسی 5 گل دیگه فاصله داره تا گلزن ترین بازیکن تاریخ باشگاه بشه اونم در 8 سال

Prince.L.M
03-13-2012, 22:32
اول تبریک واسه برد چند روز پیش و گل زنی مسی
عجب بازیکنی هست این بشر بهترینهlove::
بعدشم خیلی دلم میخواست به میلان بخوریم ki::

Dina1996
03-13-2012, 23:55
جریان این الکلسیکو که رئالیا میگن 11 - 1 بردن،راسته؟من گیج شدم:ajibeee:!میشه یکی راهنمایی کنه؟

footballking12
03-14-2012, 02:15
جریان این الکلسیکو که رئالیا میگن 11 - 1 بردن،راسته؟من گیج شدم:ajibeee:!میشه یکی راهنمایی کنه؟
این قضیه مربوط میشه به ساله 1943 و یه سری مسائله سیاسیه اون زمانه اسپانیا.خیلی جدی نگیر.

fcb10
03-14-2012, 03:05
این قضه بر میگرده به عصر بخ بندان :hehehe: ( ولی واقعیهdallliii)

هَرکی گفت بِهش بگو گذشته ها گذشته , فُسیییییل ! :hehee:

Arman.Leo
03-14-2012, 05:02

كارلس پويول عكسي شگفت انگيز از لئو مسي در تو*ئيتر خود قرار داده است كه در حال دروازه باني در تمرينات است.

آيا مسي توانايي انجام هر كاري را دارد؟؟

morteza7
03-14-2012, 10:04

توی اون زمان ها کل اسپانیا خصوصآ ایالت استقلال طلب کاتالونیا تحت استبداد و سلطه ی ژنرال فرانکو و پایتخت مادرید بودن که اکثر مقامهای لیگ برتر و غیره ای که رئالیا به دست آوردن مربوط به همون موقع میشه از جمله همین نتیجه ی 11-1 که شما فرمودین. هنوز که هنوزه کلی بحث سر اون افتخاراتی که تیم پایتخت نشین به دست آورده هست.
حتی من بعضی جاها خوندم که موقع بازی ها عوامل ژنرال میرفتن توی رختکن تیما و تهدیدشون میکردن!چون اونموقع خیلی فوتبال رنگ و بوی سیاست داشته.
بنابراین دوست خوبم به خودت افتخار کن که طرفدار همچین تیم مردمی و پرافتخاری هستی نه اون تیم کثیف که از اخلاقیات انسانی بویی نبردن و بازیکناشون فقط به خاطر پوله که بازی میکنن نه به خاطر شرف و حرمت پیراهنشون.

Arman.Leo
03-14-2012, 10:26
مسی هر ماه رکورد میزند

Pouriaf
03-14-2012, 12:26

كارلس پويول عكسي شگفت انگيز از لئو مسي در تو*ئيتر خود قرار داده است كه در حال دروازه باني در تمرينات است.

عکس واقعا جالبیه! چطور ممکنه اینجور پرشی از مسی اتفاق بیافته؟!:mage mishe:

به نظرم تواناییش رو داره ولی نمیتونه دروازه بانی کنه که!!!mas:-

fcb10
03-14-2012, 13:38

فکر کنید یه بار والدز اخراج بشه پینتو هم نباشه ( مرده باشه ) , بعد مسی رو بذاریم تو دروازه :hehee:

وای ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی

spiderkiller
03-14-2012, 14:08
دوستان من یک چیز بگم راجع به این 11-1.هر کسی گفت رئال 11-1 بارسا رو برده بفهمید از کم دانش ترین افراد فوتبال هست.این نتیجه برای رئالی ها تا سال ها فحش حساب میشد یعنی بارسایی ها میخواستن به رئالی ها فحش بدن میگفتن ما 11-1 به شما باختیم.قضیه هم از این قرار بود که انقدر اون برد ننگین بود که فیفا عملا اون بازی رو هیچ جایی ثبت نکرده یعنی هیچ جای رسمی نتیجه 11-1 وجود نداره و الان هم یک عده بی اطلاع میان میگن بارسا 11 تا از رئال خورده.در حالی که این تو اسپانیا یک فحش برای رئالی هاست که با اون همه ثروت و بازیکن بردشون رو به علت نا عدالتی هیچ جای تاریخ ننوشته اند.در عوض ما چندتا 5-0 و یک 6-2 تو تاریخ ثبت کردیم که تو سایت فیفا هم هست.هرکسی که بتونه یک سند رسمی بیاره که بارسا 11 تا از رئال خورده من هرچی خواست بهش میدم.این نتیجه هیچ جای تاریخ ثبت نشده انگار اصلا همچین بازی نبوده.بیخود ناراحت نباشید این جور باخت ها برای ما افتخار چون باخت هامون اونقدر مشکوکه که تو تاریخ نیست.

AlexDelpiero
03-14-2012, 14:39
این بازی موجود بوده منتها به علت شرایطی که بازی داشته کسی زیاد بازگو نکرده !
اینم اضافه بشه که اون موقع خانواده بازیکنان بارسا گروگان بودن و 11 تا که سهله ! من بودم شونصدتا گل به خودمون میزدم ! :nishkhand:

spiderkiller
03-14-2012, 15:03
من عجیب ناراحت شدم اینتر حذف شد.اونا دوسال پیش با نامردی ما رو حذف کردن باید میومدن بالا و با مردانگی هم تو سن سیرو هم تو نیو کمپ تحقیرشون میکردیم تا دلم خنک شه.خیلی ناراحت شدم از حذفشون.باید تحقریشون میکردیم. :gerye:

fcb10
03-14-2012, 15:14
من عجیب ناراحت شدم اینتر حذف شد.اونا دوسال پیش با نامردی ما رو حذف کردن باید میومدن بالا و با مردانگی هم تو سن سیرو هم تو نیو کمپ تحقیرشون میکردیم تا دلم خنک شه.خیلی ناراحت شدم از حذفشون.باید تحقریشون میکردیم. :gerye:

آره منم خیلی دوست داشتم که بخوریم به اینتر !

ولی عیبی نداره امسال نشد , ساله دیگه ! بالاخره یه روزی به هم میخوریم و با تحقیر سرشون تلافی در میاریم !!!

وُلا اون منچستر با اون همه ادعاش رو 3تا زدیم ! خار شد !!! اینتر که دیگه....................

Dina1996
03-14-2012, 16:56
چون اونموقع خیلی فوتبال رنگ و بوی سیاست داشته.

نه که الان نداره!مجلس اسپانیا (دوره ی جدید) که رسما اعلام کردن رئالین،کم مونده دیگه دیگه به جای پرچم اسپانیا،پرچم رئالو بذارن جلوی ورودی ساختمون مجلسشون.فدراسیون فوتبال اسپانیا واقعا به فساد کشیده شده.بارسا تباه شد توی این کشور.نمیان یه خورده از لیگ برتر ما یاد بگیرن که پاک پاکه!نه توی انتخاب رئیسش تقلبی میشه،نه داور میخرن و نه مسئولین مملکتی و سیاسی که نمیدونن فوتبال با کدوم ت نوشته میشه توی تصمیم گیری ها نقش دارن،تازه هر چی هم مردم میگن آقای x که مسئولیت y رو توی سیاست بر عهده داری،بیا رئیس باشگاه p شو،به هیچ وجه قبول نمیکنن.دوست عزیز،از من به شما گوشزد:سیاست در همه جای دنیا،در همه ی وهله های زمانی،نقش اساسی رو در تصمیم گیری ها داره.
در مورد این اینترم بگم خیلی حیف شد نیومد بالا،خییییلی

LEO JOON
03-14-2012, 17:59
فقط مطمئن نبودم مسی بتونه توی دروازه وایسه که اونم خودش ثابت کرد می تونه:ohum:
فقط یه لحظه تصور کنین مسی توی ال کلاسیکو وایسه توی دروازه موقعیتای رونالدو رو یکی یکی بگیره، بعدشم خودش بره جلو گل بزنه!:hehehe:(از کارتون فوتبالیستا تخیلی تر!):nishkhand:

اینترم که حذف شد و آرزوهای ما نقش برآب:ehe:
البته الآن که فکر میکنم می بینم همچینم بد نشد اگه ما توی این شرایط اینتر رو می بردیم همه میگفتن افت خود اینتر بوده و ما کاری نکردیم، بهترین موقعیت برای شکست اینتر وقتیه که توی سری آ صدر جدول باشه و تویcl هم به فینال رسیده باشه(مسیم اون روز توی دروازه باشه!:sooot:)

mehdi30100
03-14-2012, 19:47
این قضه بر میگرده به عصر بخ بندان :hehehe: ( ولی واقعیهdallliii)

هَرکی گفت بِهش بگو گذشته ها گذشته , فُسیییییل ! :hehee:
ایول.................گذشته ها گذشته///الان چه حرفی برای زدن دارن مادریدی ها؟؟؟:balesh:

morteza7
03-14-2012, 20:47
نه که الان نداره!
چه عصبانی!!! درسته کاملا حق با شماست. من فقط داشتم اونموقع رو توضیح میدادم منظورم این نبود که الان اینطور نیست!
با این سیاسی بازی ها سالهاست که فاتحه ی فوتبال کاملا پاک خونده شده! Death::

raptor
03-14-2012, 21:51
راستي اينتر احتمالا ساله بعد تو cl نيست....om::entezar:::chemidonam:

fcb10
03-14-2012, 22:00
راستي اينتر احتمالا ساله بعد تو cl نيست....om::entezar:::chemidonam:
mas:- آره فعلان اینتر وضعش خرابه :hehehe:

ولی بالاخره گیرش میاریم , خوردش میکنیم , تحقیرش میکنیم .......................

spiderkiller
03-14-2012, 22:06
اینتر بلاخره به ما میخوره.اونا با نامردی و کمک یوفا 3 تا زدن تا وقتی که تو نیوکمپ حداقل 6 تا نخورن حتی یک هوادار هم اروم نمیشه.تلافی حذفمون رو که پارسال سر مورینیو خالی کردیم.از همه جام ها دستش رو کوتاه کردیم و یک 5تایی گذاشتیم تو کیسه اش.ولی اینتر هنوز بهمون نخورده.مطمئن باشید دیر یا زود تلافی اون حذف نا عادلانه رو سرشون در میاریم.فقط امیدوارم اون روز زانتی اشنایدر میلیتو و مایکن تو زمین باشن تا نگن مهره های کلیدیمون رو نداشتیم.من مطمئن بودم اگه امسال تو cl بهمون میخوردن بیشتر از 6 تا در مجموعه رفت و برگشت بهشون میزدیم.

fcb10
03-14-2012, 22:13
اندرس اینیستا و دوست دخترش انا روز 8 جولای با هم ازدواج خواهند کرد.

([Only Registered And Activated Users Can See Links])
عکسش ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

fcb10
03-14-2012, 22:17
دو عکس رسمی از باشگاه بارسلونا که در تمرین دیروز گرفته شده .

raptor
03-14-2012, 22:28
اندرس اینیستا و دوست دخترش انا روز 8 جولای با هم ازدواج خواهند کرد.

عکسش ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

تكذيب ميكنم...اينيستا ازدواج كرده،بچه‌شم تو راهه...

fcb10
03-14-2012, 22:38
داوید ویا بعد از مدت ها در رختکن بارسا
این عکس دیروز گرفته شده و خود داوید هم این عکسو در صفحه ی توئیترش قرار داده.

fcb10
03-14-2012, 22:40
تكذيب ميكنم...اينيستا ازدواج كرده،بچه‌شم تو راهه...

ربطی نداره برادر , اونا که مرجع تقلید ندارن که رعایت کنن binam !!!

raptor
03-14-2012, 22:51
ربطی نداره برادر , اونا که مرجع تقلید ندارن که رعایت کنن binam !!!

چه ربطي داره به دين!اينيستا آدمي نيست كه اخلاقياتو زيره پا بزاره و بعد از تشكيله خانواده بره دنباله.....

fcb10
03-14-2012, 23:06
چه ربطي داره به دين!اينيستا آدمي نيست كه اخلاقياتو زيره پا بزاره و بعد از تشكيله خانواده بره دنباله.....

اِ داداشه من چرا باور نمیکنی ! فرهنگشون این شکلیه دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

raptor
03-14-2012, 23:20
اِ داداشه من چرا باور نمیکنی ! فرهنگشون این شکلیه دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بابا من ميدونم فرهنگشون چه شكليه ولي....اصلا اونو ولش كن...اين دختره كه شما عكسه شو گذاشتي الان زنه اينيستاس!!!تازه چون مطمئن نبودم كه بچه‌شون به دنيا اومده يا نه يه گشت تو نت زدم و معلوم شد كه بچه‌شونم به دنيا اومده؛اسمشم گذاشتن والريا،متولد 3 اپريل 2011 هم هستش...

Saeid~Barca
03-14-2012, 23:46
بابا من ميدونم فرهنگشون چه شكليه ولي....اصلا اونو ولش كن...اين دختره كه شما عكسه شو گذاشتي الان زنه اينيستاس!!!تازه چون مطمئن نبودم كه بچه‌شون به دنيا اومده يا نه يه گشت تو نت زدم و معلوم شد كه بچه‌شونم به دنيا اومده؛اسمشم گذاشتن والريا،متولد 3 اپريل 2011 هم هستش...

اونا که مثل ما نیستن که برن و صیغه محرمیت بخونن خیلی ها هستن که سالها باهم زندگی میکنن و بعد میرن با هم ازدواج رسمی میکنن و شاید قبل از ازدواج رسمی هم بخوان بچه دار بشن .binam

raptor
03-14-2012, 23:54
اونا که مثل ما نیستن که برن و صیغه محرمیت بخونن خیلی ها هستن که سالها باهم زندگی میکنن و بعد میرن با هم ازدواج رسمی میکنن و شاید قبل از ازدواج رسمی هم بخوان بچه دار بشن .binam

اي بابا:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:
الان من هر چي بگم شما ميايان از تفاوتها و فرهنگه غرب ميگين اونم برايه كسي مثله من.....entezar::entezar::entezar:::gahhr::gahhr:
اصلا بيخال.....:ohum:om::

fcb10
03-15-2012, 02:54
اي بابا:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:
الان من هر چي بگم شما ميايان از تفاوتها و فرهنگه غرب ميگين اونم برايه كسي مثله من.....entezar::entezar::entezar:::gahhr::gahhr:
اصلا بيخال.....:ohum:om::

اِ اِ اِ

الان با پ.خ قانعت میکنم ! :-ang

spiderkiller
03-15-2012, 13:22
دستت درد نکنه داداش ارمان.خیلی باحال بود.در مورد اونوریا هم ایناشون زیاد مهم نیست.خیلی ها اینطوری زندگی میکنن.مثلا الپاچینو یک دختر داره که اصلا معلوم نیست مادش کیه چون هیچوقت با کسی ازدواج نکرده.انجلینا و برد پیت هم هنوز ازدواج نکردن.خیلی های دیگه هم هستن اما بیشتر این رسم تو اروپای شرقی و امریکای شمالی هست.کاتولیک هاشون از حذب الله یی های ماهم متعصب تر هستن یعنی طلاق رو فقط با مرگ زن میدونن و اصلا میگن رابطه جنسی بدون بچه دار شدن معنی نداره یعنی میگن نباید در روابط جلوگیری انجام بشه برای همینه که اینقدر بچه دارن.نمونش هم دوید بکام.البته فکر نمیکنم اینیستا کاتولیک باشه برای همین موردی نداره.شما هم خودتون رو درگیر مراسم مسخره این مسیحی ها نکنید.از این کارا زیاد میکنن.دوستان به نظرتون اگه به کی بخوریم تو لیگ قهرمانان خوبه؟
من دوست داشتم ناپولی بیاد بالا و الان که نیومد خیلی نگرانم چون واقعا چلسی میتونه کار رو برامون سخت کنه.الان من تنها ترسم بابت بایرن هست و چلسی.بایرن به خاطر اینکه تا الان زیاد باهاشون بازی نداشتیم و سبکشون دقیقا مثل رئال هست.رئال برای این جلوی ما موفق نیست چون خیلی با ما بازی کرده.هم بازیکنا هم مربیشون رو میشناسیم ولی بایرن اینقدر برامون اشنا نیست.چلسی هم برای این به نظرم سخته چون خیلی فیزیکی بازی میکنن یعنی حتی اگه حذفشون هم کنیم احتمالا یکی دوتا مصدوم میدیم.به نظرم بهترین گزینه برای این مرحله رئال هست.چون ما تو بازی های رفت و برگشتی خیلی راحت رئال رو حذف میکنیم و اگه تو فینال به هم بخوریم خیلی کارمون گره میخوره وضعمون میشه مثل جام حذفی پارسال.امیدوارم به رئال بخوریم تا تو همین مرحله کار رو تموم کنیم.برای قدرت های دیگه هم امیدوارم میلان و بایرن بخورن به هم.ما و رئال هم بخوریم به هم.این به نظرم بهترین سبک میشه.چون وقتی دو مدعی حذف بشن تیمای باقیمونده با خیال راحت بازی میکنن.

David Sina
03-15-2012, 13:32
خب بعد از چند بازی سنگین یه هفته ای رو استراحت کردیم ........... من تو فکر بازی فینال کوپا دل ری هستم :fek konam:

fcb10
03-15-2012, 14:02
دستت درد نکنه داداش ارمان.خیلی باحال بود.در مورد اونوریا هم ایناشون زیاد مهم نیست.خیلی ها اینطوری زندگی میکنن.مثلا الپاچینو یک دختر داره که اصلا معلوم نیست مادش کیه چون هیچوقت با کسی ازدواج نکرده.انجلینا و برد پیت هم هنوز ازدواج نکردن.خیلی های دیگه هم هستن اما بیشتر این رسم تو اروپای شرقی و امریکای شمالی هست.کاتولیک هاشون از حذب الله یی های ماهم متعصب تر هستن یعنی طلاق رو فقط با مرگ زن میدونن و اصلا میگن رابطه جنسی بدون بچه دار شدن معنی نداره یعنی میگن نباید در روابط جلوگیری انجام بشه برای همینه که اینقدر بچه دارن.نمونش هم دوید بکام.البته فکر نمیکنم اینیستا کاتولیک باشه برای همین موردی نداره.شما هم خودتون رو درگیر مراسم مسخره این مسیحی ها نکنید.از این کارا زیاد میکنن.دوستان به نظرتون اگه به کی بخوریم تو لیگ قهرمانان خوبه؟
من دوست داشتم ناپولی بیاد بالا و الان که نیومد خیلی نگرانم چون واقعا چلسی میتونه کار رو برامون سخت کنه.الان من تنها ترسم بابت بایرن هست و چلسی.بایرن به خاطر اینکه تا الان زیاد باهاشون بازی نداشتیم و سبکشون دقیقا مثل رئال هست.رئال برای این جلوی ما موفق نیست چون خیلی با ما بازی کرده.هم بازیکنا هم مربیشون رو میشناسیم ولی بایرن اینقدر برامون اشنا نیست.چلسی هم برای این به نظرم سخته چون خیلی فیزیکی بازی میکنن یعنی حتی اگه حذفشون هم کنیم احتمالا یکی دوتا مصدوم میدیم.به نظرم بهترین گزینه برای این مرحله رئال هست.چون ما تو بازی های رفت و برگشتی خیلی راحت رئال رو حذف میکنیم و اگه تو فینال به هم بخوریم خیلی کارمون گره میخوره وضعمون میشه مثل جام حذفی پارسال.امیدوارم به رئال بخوریم تا تو همین مرحله کار رو تموم کنیم.برای قدرت های دیگه هم امیدوارم میلان و بایرن بخورن به هم.ما و رئال هم بخوریم به هم.این به نظرم بهترین سبک میشه.چون وقتی دو مدعی حذف بشن تیمای باقیمونده با خیال راحت بازی میکنن.

آپوئل و مارسی اومدن بالا اگه بخوریم بهشون یعنی یه شانس بزرگ ! چون بی دردسر میریم بالا !

من خیلی دوست دارم که به حریف آسونی بخوریم چون ما همیشه تو cl حریفامون قدر بودن ! دیگه بسه

Arman.Leo
03-15-2012, 15:09

بارسلونا و لیورپول تا اینجای فصل 21 ضربه به تیرک زده اند. بیشتر از هر تیم دیگری در لیگ های بزرگ اروپا

منبع:
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Arman.Leo
03-15-2012, 15:10

بازيكناي لاماسيايي تيم اصلي 109 گل از 143 گل اين فصل را براي باسا به ثمر رسانند يعني 76 % از گل هاي اين فصل بارسا

فصل گذشته آنها موفق به زدن 110 گل از 152 تاي آن شده بودند

Saeid~Barca
03-15-2012, 15:42
فکر میکنم تیم مدعی مثل بارسا و رئال نداریم و بایرن رو میشه یه جورایی مدعی بعدی قهرمانی دونست و من هم بیشتر دوست دارم تا به تیم راحت تری بخوریم و در صورت صعود رئال تو مرحله نیمه نهایی بهشون بخوریم .
خیلی هم خوب میشه که تیمهایی مثل میلان . چلسی بایرن و رئال تو این مرحله با هم بازی کنن تا از تیم های قوی تر کم بشه و راه ما هم هموار تر شه .

به نظر من در کل هم جز بایرن و بارسا تیم دیگه ای نمیتونه جلوی رئال رو بگیره .
ولی جالب اینه که توی نظر سنجی سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] از همه بیشتر رئال رو حریف بارسا دونستن

LEO JOON
03-15-2012, 16:11
حالا چه حالی میده با میلان بیوفتیم همه ضایع بشن:sooot:
ولی رئال واقعا انتخاب خوبیه به نظرم
آپوئل و مارسیم باهم بیوفتن که حداقل یه تیم آسون توی نیمه نهایی داشته باشیم:khelal dandoon:

spiderkiller
03-15-2012, 20:54
دوستان اینهمه اتفاق داره میوفته تو باشگاه برای چی اصلا راجع بهشون بحث نمیکنید؟ابیدال رو از دست دادیم.الکسیس با پپ مشکل اساسی پیدا کرده و احتمال هست از بارسا بره.پپ قرار داد رو تمدید نکرده و راسل بهش اولتیماتوم داده.پیکه با پپ مشکل پیدا کرده اساسی حتی احتمال داده پیکه رو تو تابستون میفروشیم. اینهمه خبر بد اومده از یک هفته پیش تا الان یکم راجع بهشون بحث کنید.
ظاهرا اینطور که به نظر میرسه باید راضی بشیم به رفتن پپ چون اگه بمونه احتمالا پیکه و الکسیس رو از دست میدیم.ابیدال هم که نیاز به پیوند کبد داره دیگه نمیتونه بازی کنه.پویول هم احتمالا اخرین فصلش باشه چون با کوچکترین مصدومیتی یک ماه میخوابه.ادریانو اصلا در حد دفاعمون نیست.ترکیب 3 دفاع با نبود پیکه و ابیدال غیر ممکن هست.چون زوج بوسکتس ماسکرانو تو دفاع بینهایت سوتی میدن.ظاهرا اگه توپ از خط هافبکمون رد بشه دفاع و دروازه در حد تیم شموشک هست.کلا دفاعمون برای ادامه فصل و فصل های بعد اتوبان شده.از دست دادن پیکه میتونه کار رو تموم کنه.اگه پیکه بره باید دو دفاع وسط بگیریم.با نبود ابیدال هم باید یک دفاع چپ بگیریم.الکسیس بره پدرو هم اینطوری بازی کنه کلا خط حمله مون میشه مسی.باید دو تا وینگ بگیریم.فقط هافبک های خوبی داریم که پشتمون رو خالی نکردن.ظاهرا پپ میخواد یا بمونه و گند بزنه به تیم یا بره و نذاره این مشکلات به وجود بیاد.اینطور به نظر میرسه که اگه پپ بره داره به نفعمون میشه.فرض کنید پپ بمونه اتفاقای بالا هم عملی بشه.اونوقت عملا با مدیریت راسل باید به فکر گرفتن سهمیه لیگ اروپا باشیم چون لیگ قهرمانان نمیتونیم شرکت کنیم.واقعا چی شد از تیمی که داشت تو یک فصل 6 تا 6 تا جام میگرفت الان باید این وضع رو پیدا کنه.من همه رو زیر سر راسل و پپ میدونم.با رفتن کرایف ظاهرا داریم میترکیم. البته امیدوارم رفتن پیکه شایعه باشه ولی رفتن ابیدال و الکسیس تقریبا خبرش قطعی هست.امیدوارم اتفاقای خوبی برای بارسا بیوفته.البته من حتی با رفتن بازیکن های بالا هم امیدوار هستم چون ما قدرتمون به لامایساست :love:

raptor
03-15-2012, 21:05
فكر كنم نظرمو قبلا گفتم،ولي بازم ميگم بهتره پپ بره...
راسل هم كه نميدونم تا كي هست ولي بهتره هر ه سريع تر سقط شه...
راستي درباره كرايف،يه جا خوندم كه،از بارسا جدا نشده،فقط به عنوان مشاور به اون تيمه مكزيكي كمك ميكنه،يعني فقط وقته كمتري رو بارسا ميذاره،نه اينكه بل كل قيد بارسا رو زده باشه....:mage mishe:

LEO JOON
03-15-2012, 21:15
آخه اینهمه مشکل چه جوری به وجود اومد؟
من هیچ جا نشنیدم سسک بخواد بره، کجا گفتن؟
به نظر من یا گوآردیولا خیلی به خودش مغرور شده یا بازیکنا. این مشکلم ریشه ایه هر مربی دیگه ایم که بیاد بازیکنامون بهش اعتماد نمکیکنن و هی می خوان حرف خودشون رو بزنن مثل قضیه ی زلاتان میشه
فقط باید یه ذرع به همدیگه اعتماد کنن.
حالا مشکل سسک و پپ سر چی هست؟:gahhr:

raptor
03-15-2012, 21:20
آخه اینهمه مشکل چه جوری به وجود اومد؟
من هیچ جا نشنیدم سسک بخواد بره، کجا گفتن؟
به نظر من یا گوآردیولا خیلی به خودش مغرور شده یا بازیکنا. این مشکلم ریشه ایه هر مربی دیگه ایم که بیاد بازیکنامون بهش اعتماد نمکیکنن و هی می خوان حرف خودشون رو بزنن مثل قضیه ی زلاتان میشه
فقط باید یه ذرع به همدیگه اعتماد کنن.
حالا مشکل سسک و پپ سر چی هست؟:gahhr:

مثله اينكه اشتباه متوجه شدي،پيكه و پپ،همچنين الكسيس و پپ...در ضمن تمام بازيكنايه ما حرفه‌اين و سريع ميتونن خودشونو با مربيه جديد وفق ميدن..الان هر بازيكنيايه مسي بود با مربياش مشكل پيدا ميكرد(مخصوصا تو آرژانتين)،اما اخلاق حرفه‌اي كه بازيكنامون دارن احتماله چنين مشكليو كم ميكنه...:ohum:

LEO JOON
03-15-2012, 21:25
مثله اينكه اشتباه متوجه شدي،پيكه و پپ،همچنين الكسيس و پپ...در ضمن تمام بازيكنايه ما حرفه‌اين و سريع ميتونن خودشونو با مربيه جديد وفق ميدن..الان هر بازيكنيايه مسي بود با مربياش مشكل پيدا ميكرد(مخصوصا تو آرژانتين)،اما اخلاق حرفه‌اي كه بازيكنامون دارن احتماله چنين مشكليو كم ميكنه...:ohum:

به نظر من این حرفا از روی تعصبه البته بازیکنامون توی زمین حرفه این ولی این جور اختلافات که واقعا به نظر نمی آد هیچ دلیل مشخصی داشته باشه به نظر من خارج از دنیای حرفه ای گریه!
البته امیدوارم همش شایعه باشه یا یه اختلاف نظر ساده که البته اگه بود خبرش از باشگاه خارج نمیشد و به جدایی بازیکنا نمی رسیدentezar::

Saeid~Barca
03-15-2012, 21:31
انقدر که شما میگید قضیه جدی نیست و این مشکلات حل شدنیه و نباید الان به فکر جایگذین پیکه و الکسیس باشیم درصورتی که هنوز هیچ چیزی مشخص نیست . این مشکلات پیش میاد و حل شدنیه .
من که اصلا رفتن پیکه و الکسیس رو جدی نمیگیرم و واسم خنده داره . انقد هم نباید راحت حرف از رفتنشون بزنیم .
فقط الان قضیه آبیدال و تمدید نکردن پپ مهمه و باید نگرانش باشیم .

raptor
03-15-2012, 21:38
انقدر که شما میگید قضیه جدی نیست و این مشکلات حل شدنیه و نباید الان به فکر جایگذین پیکه و الکسیس باشیم درصورتی که هنوز هیچ چیزی مشخص نیست . این مشکلات پیش میاد و حل شدنیه .
من که اصلا رفتن پیکه و الکسیس رو جدی نمیگیرم و واسم خنده داره . انقد هم نباید راحت حرف از رفتنشون بزنیم .
فقط الان قضیه آبیدال و تمدید نکردن پپ مهمه و باید نگرانش باشیم .

اتفاقا به نظر من ما بايد نگرانه تمديد كردنش باشيم....

Saeid~Barca
03-15-2012, 21:42
اتفاقا به نظر من ما بايد نگرانه تمديد كردنش باشيم....

واسم عجیبه !!!

چرااااااااااااااااااا ؟!

fcb10
03-15-2012, 21:43
بابا اینقد قضیه رو بحرانی نکنید !!!

منم قبلا گفتم پپ بره بهتره ! ولی خود پپ میترسه بره ! چون میدونه دیگه هیچ جا نمیتونه 1 هزارم این موفقیت ها رو بدست بیاره !

raptor
03-15-2012, 21:44
واسم عجیبه !!!

چرااااااااااااااااااا ؟!

الان نه حوصله شو دارم نه دستشو...يه سر به صفحه‌هايه قبل و بحثي كه اونموقع شد بزني متوجه ميشي...:ohum:

LEO JOON
03-15-2012, 21:47
پپ بره به ضرر بارساس دیگه نمی تونیم یه مربی مثله پپ پیدا کنیم بارسا و گوآردیولا برای هم ساخته شدن
من با رفتن پپ مخالفم بابا یه ذره به عواقبش فکر کنین

pedro_17
03-15-2012, 21:55
بارسا با پپ یه چیز دیگس ولی اگر هم رفت بارسا مربی بدی رو نمیگیره و هر مربی که این بازیکنا رو داشته باشه میتونه یه تیم خوبی جمع و جور کنه

LEO JOON
03-15-2012, 21:58
من موندم الآن چرا ما داریم بیخودی تیم رو منحل میکنیم؟
هر وقت یه اتفاقی افتاد یا یه موضوعی ثابت شد سر این که کی بره کی بیاد دعوا کنیم الآن هم اعصاب خودمون خورد میشه هم تایپیک الکی شلوغ میشه هنوزم آخر فصل نشده که یکی بره یکی دیگه بیاد:gerye:

Saeid~Barca
03-15-2012, 22:52
من موندم الآن چرا ما داریم بیخودی تیم رو منحل میکنیم؟
هر وقت یه اتفاقی افتاد یا یه موضوعی ثابت شد سر این که کی بره کی بیاد دعوا کنیم الآن هم اعصاب خودمون خورد میشه هم تایپیک الکی شلوغ میشه هنوزم آخر فصل نشده که یکی بره یکی دیگه بیاد:gerye:
کاملا موافقم . این بحث ها فایدای نداره و فقط خودمون رو داریم خسته میکنیم!
به این چیز هایی هم که توی خبر ها میاد زیاد نباید اعتماد کنیم و نمیشه شایعه رو از واقعیت تشخیص داد

spiderkiller
03-16-2012, 01:55
دوستان من خیلی امیدوارم که پپ بره.دلیل هم دارم.دیگه پپ اندیشه ای برای بارسا نداره.به قول دوستمون خودش هم میترسه بره ولی از طرفی هم میدونه دیگه نمیتونه با بارسا پیشرفت کنه.من چند وقت هست دارم بازی های بیلبائو رو میبینم.باور کنید بیلسا خیلی بزرگتر از امثال مورینیو و فرگسن هست.باید حرفم رو قبول کنید.بازیشون رو دیدم.اونا رسما یک مشت چوب خشک هستن تو دستای بیلسا ازشون بازیکن ساخته در حد یک تیم قدرتمند اروپایی.شکست نایب قهرمان اروپا در دو بازی کار هر تیمی حتی بارسا هم نیست.با این بازیکنای ابکی ایستادن در این جایگاه در لالیگا غیر ممکنه.یورنته یک بازیکن نابود بود که اصلا هیچ قابلیتی نداشت ولی زیر دست بیلسا شده یکی در حد ژکو.بیلسا این فصل فقط داره از بازیکنای زیر 22 سال استفاده میکنه و این نتیجه ها رو گرفته.اگه یک حساب معمولی بکنید متوجه میشید اگه بیلسا 5 فصل دیگه تو بیلبائو بمونه این تیم به تنها قدرت اسپانیا تبدیل میشه حتی بالاتر از بارسا و رئال.من این حرف رو بادیدن یکی دو بازی نمیگم بلکه دارم اکثر بازی های بیلبائو رو دنبال میکنم.باور کنید تیکی تاکایی که اونا اجرا میکنن خیلی از مال ما موثر تر هست.پرسینگ اونا نوع تکامل یافته ما هست.ضد حملاتشون همینطور و از همه مهمتر اینکه تقریبا همه بازیکناشون جرعت دریپل زدن دارن.وقتی یک بازیکن 20 ساله 4 بازیکن یونایتد رو دریپل میزنه این خیلی معنی میده.وقتی یورنته اینقدر اعتماد به نفس داره که از یک پاس 100 متری گل سرضرب میسازه خیلی معنی میده.به نظر من اگه بیلسا بیاد بارسا واقعا بارسا به قدرت خودش در تاریخ برمیگرده.باید قبول کرد این فصل دیگه بازیمون قدیمی شده ولی یک نگاه به بازی بیلبائو بندازید.بازیشون فراتر از چیزی هست که ادم فکر میکنه.شک نکنید تو فینال به دردسر میندازنمون.به نظرم اگه پپ فکر کنه جانشینی مثل بیلسا داره هیچوقت به این راحتی مارو مسخره نمیکنه که الان 6 ماه هست دنبال تمدید قرار داد هستیم هرروز یک چیز میگه.ولی ببینید من کی گفتم اگه بیلسا 5 فصل دیگه تو بیلبائو باشه باید قید لالیگا رو بزنیم اروپا هم همینطور.

pedro_17
03-16-2012, 12:09
این بازی سختیه رفتو 0:0 کردیم حالا هم با این مصدوما خیلی کار سختیه به نظر من اگه بخواهیم ببریم یا 1:0 یا 2:1 میبریم

Saeid~Barca
03-16-2012, 15:08
این بازی یکی از سخت ترین بازی های فصلمونه . تو این چند ساله همیشه سویا واسمون دردسر ساز بوده و کار رو واسمون سخت کرده.
اونا با دفاع منطقی و فشرده خودشون اجازه به تیم برای بازیسازی و گلزنی نمیدن و خیلی مواقع هم با جنگ روانی که تو بازی ایجاد میکنن تمرکز بازیکنای تیم رو از بین میبرن

بازی رفت واقعا بازی دردناکی بود اصلا اشک تو چشام جمع شده بود وقتی پنالتی مسی گل نشد و اونا به اون شکل بعد از تساوی که بدست آوردن و حاشیه هایی که درست کردن شادی میکردن
اگه بتونیم اوایل بازی گل بزنیم انقدر به مشکل برنمیخوریم و همین طور باید هواسمون به ضدحملات سویا هم باشه

این بازی میتونه یک انتقام سخت ازشون باشه chomagh

Saeid~Barca
03-16-2012, 15:25
دیگه چقدر بدشانسیم ما و چقدر خوش شانسن رئالی ها .

ما باید تو نیمه نهایی با میلان و رئال باید باضعیف ترین تیم صعود کرده یعنی آپوئل بازی کنه و برنده بازی ما با برنده چلسی _ بنفیکا و برنده بازی رئال با برنده بازی بایرن و مارسی بازی میکنه ودقیقا همون چیزی بود که دوست نداشتیم و در صورت بالا اومدن رئال و بارسا فقط تو فینال به هم میخوریم که تک بازیه

آپوئل _ رئال مادرید

مارسی _ بایرن مونیخ

بنفیکا _ چلسی

میلان _ بارسلونا

وای که چقدر رئال خوش شانسه :-ang

raptor
03-16-2012, 15:30
آخه چرا بايد 2تا از تيمايي كه من دوسشون دارم بخورن به هم.....:gerye::ey babaaa::ey babaaa::gijjj::gijjj:crying::-

Arman.Leo
03-16-2012, 15:41
آخه چرا بايد 2تا از تيمايي كه من دوسشون دارم بخورن به هم.....:gerye::ey babaaa::ey babaaa::gijjj::gijjj:crying::-

داداش گلمlove::
تو رو نمیدونم ولی من که از بچگی شانس نداشتم ...:gerye:
الآن رئالی ها تو اوج خوشین و دارن سیگار دود میکنن (به قول موزینیو) اونوقت ما داریم ...... .entezar::
هی ....... خدا ..... :gerye:

fcb10
03-16-2012, 15:50
دقیقن همون چیزی شد که من گفتم ! آپوئل شانس رئاله که تو این چند ساله تو اروپا سخت ترین تیمی که باهاش مواجه شده فکر کنم لیون بوده ! اونوقت بارسا و میلان که همیشه حریفاشون قدر بوده باید بخورن بهم :chi migi: اعصابم خورده ! من دیگه دوست ندارم بازی دوتا تیمم رو با هم ببینم :gerye:

واسه بازی فردا شب دوست دارم تحقیرشون کنیم تا تلافی بازی قبلی در بیاد ! کانوته هم باید .............. بدیم !

Arman.Leo
03-16-2012, 16:02

تا اینجای رقابت های این فصل مسی بیشترین میانگین گلزنی در هر بازی تو 4 سال گذشته رو داشته:

2009: 29 گل ( 0.78 گل در هر بازی )

2010: 35 گل (0.97)

2011: 45 (1.12)

2012 : 50 (1.16)

هر سال پیشرفت داشته ... درود بر مسی کبیر

Prince.L.M
03-16-2012, 16:30
یعنی واقعا نمیدونم چی بگم om::شانسه؟؟؟فیفا رو خریدن؟؟؟؟نمیدونم:-ang
فقط میدونم این رئالیا در حال حاضر رو شانس خوابیدن
پیش بینیم درست از آب دراومد و خوردیم به میلان امیدوارم خاطره تلخ دوفصل پیش تکرار نشه
امیدوارم که ببریم میلان رو
البته بیشتر باید فکر بازی فردا باشیم ایشالا بازی فردا رو ببریم چقدر از سویا متنفرمeterza::-

GOLL
03-16-2012, 16:45
بارسا با ميلان افتاد
بردن ميلان سخته ولي ممكنه
ميلان از هر تاكتيكي واسه بردنشون استفاده ميكنه و يه فوتبل تمام ايتاليليي داره
فك كنم بازيكنهاي بارسا جلو ميلان عصبي بشن چون ميلان با قدرت بدني شون بازي ميكنن و بارسايي ها با فكرشون...

Pouriaf
03-16-2012, 19:32
وااااااااااااای ما چقدر بد شانسیم؟! دو سال پیش اینتر و امسال میلان! اون برد لورکوزن خوبه زهر مار نشه واسمون! خدا کنه ببریم وگرنه میرم مادرید برنابئو رو آتیش میزنم :gijjj:

اون رئال که خورد به یه تیم قبرسی! اونم از چلسی که خورد به بنفیکا! فقط شانس دیگه...

LEO JOON
03-16-2012, 20:21
بابا خودتون رو ناراحت نکنین بهتر، همه میگن رئال بچه مدرسه ای ها رو برد و اومد فینال بارسا هم تیمای درجه یک اروپایی
من که زیادم ناراحت نیستم البته خودم طرفدار میلانم هستما ولی چه میشه کرد، تقدیره:sooot:
ترو خدا توجه کنین توی مرحله ی قبل آرسنال و میلان بازی داشتن، میلان آرسنال رو برد توی این مرحله بارسا و میلان بازی دارن من طرفدار بارسام ولی میلانم دوست دارم از یه طرفم دوست دارم بارسا انتقام آرسنال رو بگیره، حالا من از کی طرفداری کنم؟ (کمک):ey babaaa:

Saeid~Barca
03-16-2012, 20:47
واسه بازی فردا شب دوست دارم تحقیرشون کنیم تا تلافی بازی قبلی در بیاد ! کانوته هم باید .............. بدیم !

کاملا باهات موافقم . هیچ وقت اون حرکتش تو بازی رفت سر پنالتی مسی رو فراموش نمیکنم . که باید داور اصلا اخراجش میکرد .

از کانوته و پالپ و نگردو حالم بهم میخوره :ogh:

GOLL
03-16-2012, 21:13
بابا خودتون رو ناراحت نکنین بهتر، همه میگن رئال بچه مدرسه ای ها رو برد و اومد فینال بارسا هم تیمای درجه یک اروپایی
من که زیادم ناراحت نیستم البته خودم طرفدار میلانم هستما ولی چه میشه کرد، تقدیره:sooot:
ترو خدا توجه کنین توی مرحله ی قبل آرسنال و میلان بازی داشتن، میلان آرسنال رو برد توی این مرحله بارسا و میلان بازی دارن من طرفدار بارسام ولی میلانم دوست دارم از یه طرفم دوست دارم بارسا انتقام آرسنال رو بگیره، حالا من از کی طرفداری کنم؟ (کمک):ey babaaa:

آرسنال كه الكي نيست...
ميلان هم صعود كرد چون آرسنال بازي رفت رو به خودش باخت نه به ميلان
و متاسفانه خود ميلان هم بازي داره....
اميدوارم بارسا بتونه انتقام مارو بگيره
البت بارسا بايد خيلي تلاش كنه كه ميلان رو ببره%:khelal dandoon:ما كه برديمشون:shogh:
.......................................
به نظر من تنها راه بردن ميلان بستن يا به عبارت ديگه فلج كردن تيمشونه چون اگه بازيهاي خودشونو اجراكنن مطمئنا اين بارسلوناست كه گل اول بازي رو ميخوره و جبرانش هم سخته
كلا ميلان شرروع بازيهاش خوبه
بارسا هم با همين پاكاريهاش ميتونه ميلان رو از دور خارج كنه
آرسنال هم به خاطر مالكيت توپش برد...
پپ بايد رو بازي با آرسنال زوم كنه و الگو برداري كنه..
بازيكنهاي بارسا هيچوقت نميتونن بازي مثه آرسنال داشته باشن
اما اگه بخوان بازيشون مثه آرسنال بشه بهتره بازي درگيرانه اي رو داشته باشن...
كه همچين چيزي به گروه خوني شاگردهاي پپ نميخ.ره الان هم به فكر فوتبال بازي كردن هستن و بس....
فك نكنم تاكتيكه خاصي رو درنظر گرفته باشن چون با بازي معمولشون ميتونن برنده باشن و اين ميلانه كه به فكر چيدن تاكتيكهاي ضد بازي بارسالوناست...

LEO JOON
03-16-2012, 21:52
فردا بازی پخش میشه؟think::
ترو خدا یکی بگه آره:khahesh:

footballking12
03-17-2012, 02:27
میلان رو به راحتی حذف میکنیم.فقط امیدوارم بنفیکا بتونه چلسی رو حذف کنه.چون بارسا جلوی چلسی به مشکل بر میخوره.
از اون ور هم بایرن به فینال میرسه.

mohammadrajabi7670
03-17-2012, 11:14
میلان رو به راحتی حذف میکنیم.فقط امیدوارم بنفیکا بتونه چلسی رو حذف کنه.چون بارسا جلوی چلسی به مشکل بر میخوره.
از اون ور هم بایرن به فینال میرسه.

دوست من با این تیمی که چلسی داره فکر نمیکنم حرفی برای گفتن داشته باشه:flowerysmile:

morteza7
03-17-2012, 13:50
خیلی دوست دارم بارسا با این 6تایی ها برسن فینال بارسا بزنه دهنشون رو مورد عنایت قرار بده!!!:yes: اینقدر پررو هستن هی میبازن از رو نمیرن!:-ang

morteza7
03-17-2012, 13:57
امشب که ساعت 11 یه فیلم هندی مزخرف میخواد بذاره اگه بخواد فوتبال امشبو بذاره طرفای 12:30 یا 1 میذاره. من که چشمم آب نمیخورهthink:: باید چشممون به زیرنویسای شبکه باشه ولی اگه بذاره ...:jeddiiiii::jeddiiiii:!!!!!

Arman.Leo
03-17-2012, 14:14
عکس هایی از
Estanislau Basora

دوستان در تاپیک تبادل نظر درمورد بازی های بارسا بیایید و از اخبار هایی که اونجا میگذاریم با خبر شوید ...love::
اخبار اضافه شده :
شبکه های پخش بازی و کلیه اطلاعات جالب درمورد بازی امشب:balesh:
آدرس تاپیک : [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Pouriaf
03-17-2012, 18:07
وای خدا چی میشه این آپوئل قبرس، مثل لیون رئال هم حذف کنه؟ غیر ممکن که نیست! خیلی تیم خوبیه:sigar:

Pouriaf
03-17-2012, 18:18
امشب که ساعت 11 یه فیلم هندی مزخرف میخواد بذاره اگه بخواد فوتبال امشبو بذاره طرفای 12:30 یا 1 میذاره. من که چشمم آب نمیخورهthink:: باید چشممون به زیرنویسای شبکه باشه ولی اگه بذاره ...:jeddiiiii::jeddiiiii:!!!!!

درسته، بازی با تاخیر و در ساعت 00:30 روز یکشنبه (امشب ساعت دوازده و نیم) نشون داده میشه ولی در اصل باز ساعت 10:30 شروع میشه و من به احتمال زیاد همون وقت ببینم چون من چیز دارم!ki::

Saeid~Barca
03-17-2012, 18:19
بازی ساعت 22:30 ولی بازم متاسفانه بازی رو زنده پخش نمیکنن و ساعت 1 میخوان با تاخیر نشون بدن
من موندم بازی به این حساسی که تو ساعت بدی هم نیست چرا نباید زنده پخش بشه که ما مجبور نشیم با این سرعت افتضاح بازی رو از اینترنت تماشا کنیم ؟! :-ang

Pouriaf
03-17-2012, 18:37
از کجا نیگا میکنید؟ میشه بگید؟:nishkhand:

Saeid~Barca
03-17-2012, 19:19
از کجا نیگا میکنید؟ میشه بگید؟:nishkhand:

spiderkiller
03-17-2012, 20:35
سلام دوستان شرمنده نبودم راجع به قرعه کشی بحث کنیم.بدترین قرعه به نام ما خورده و بهترین به نام رئال.از این بابت که رئال تا قبل از فینال به ما نمیخوره و میتونه 70 درصد راه تا فینال رو به راحتی طی کنه.از طرفی ما به میلان خوردیم البته حذف اونا خیلی اسونه ولی مشکل اصلی ما چلسی هست از اونطرف.خیلی میترسم از بابت چلسی چون حتی اگه هم ببریمشون حداقل دومصدوم رو تقدیممون میکنن.از اون طرف هم اگه به فینال برسیم باید با رئال روبرو شیم که نمیشون داده تو تک بازی میتونه متوقفمون کنه.یعنی میتونه مثل پارسال تو فینال حذفی بازی کنه.واقعا قرعه بدی بهمون خورده.البته تمام کارشناسای انگلیسی شبکه الجزیره معتقد بودن رئال نمیتونه بایرن رو شکست بده.به نظر من هم بایرن خیلی بهتر از رئال تو جناحین بازی میکنه.فقط رئال نقطه قوتش نمایش اقای عجیبشون هست.اگه امسال cl رو بگیریم عملا بهترین تیم تاریخ رو داریم.البته همون کارشناسا معتقد بودن بارسا امسال هم به راحتی جام رو میگیره ولی بازم ممکنه هر اتفاقی بیوفته ولی باید قبول کرد اگه امسال cl رو نگیریم به احتمال زیاد مسی بهترین بازیکن سال بعد نمیشه.به احتمال زیاد ضرر مالی زیادی میدیم و به احتمال زیاد دیگه شبکه 3 بازی هامون رو پخش نمیکنه.

GOLL
03-17-2012, 21:29
احتمال زیاد دیگه شبکه 3 بازی هامون رو پخش نمیکنه.

جزء مححالاته داداش اينها از اون دست آدمهايي هستن كه اگه بخورن زمين سينه خيز ميرن
اين خط اينم يخ خط ديگه اشki::
آسمون بياد زمين ،زمين بره آسمون .....از اينها...
بازي هارو پخش ميكنن

اما
موافقم بدترين قرعه به نام بارسا افتاد بازي زيبايي ميشه اگرچه براي بارسا بازي سخت تر خواهد بود،ميلان نمتونه برنده ي اين بازي باشه شايد حريف پر دردسري باشه اما اگه بارسايي ها خونسرديشونو حفظ كنن يا اونها هم راه ميلانو پيش بگيرن و مثه خودشون بازي كنن حتما بارسلونا برنده اس
به بارسلونا ميگن شانسلونا ...:nishkhand:
ولي خدايش هميشه شانس رئال واسه قرعه كشي بهتر بوده و بارسا هيچ وقت تو همچين زمينه اي شانس نداشته دوستان:ohum:....

fcb10
03-17-2012, 21:39
دوستان اشتباه نکنید ! این قرعه برای ما بهتره ! چون مطمئنیم تا فینال رئال رو نمیبینیم ! ولی من مطمئنم که بایرن رئال رو حذف مینه و دیگه تو فینال هم نمیبینیمشون :)

مشکل ما فقط میلانه , چون چلسی وضعش افتضاحه ! تو بازی برگشت با ناپولی هم روی ضربات ایستگاهی بود که به گل میرسیدن و بازی تیمیشون الان خیلی خرابه !

Saeid~Barca
03-17-2012, 21:46
به نظر من هم بازی سخت ما با میلان نیست بلکه با چلسی که بازی خیلی سخت تری داریم و اگه اتفاق خاصی نیوفته و بازیکنا آماده باشن راحت میلان رو میبریم ولی بازی با چلسی با وجود افتی که چلسی تو 2 فصل اخیر داشته هم سخته و با بازی سنگینی که اونا انجام میدن میتونن واسه تیم مشکل ساز بشن

از اون طرف هم فکر میکنم اگه بایرن تو اوج باشه میتونه رئال رو شکست بده

Saeid~Barca
03-17-2012, 22:00
ترکیب دو تیم از سایت رسمی باشگاه :

ذخیره های دو تیم :

Pouriaf
03-17-2012, 22:04
با توجه به اینکه چلسی یبار از ما توی همین رقابت ها باخته فکر کنم با انگیزه بیشتری میاد مارو ببره و بره فینال...

از یه طرفی هم میلان میتونه جلومون رو بگیره که احتمالش 20% هست! حالا دوستان همه گفتین چلسی و میلان! اصل کار موند یعنی بایرن یا رئال!!! اگه رئال باشه خیلی راحت میبریم ولی اگه بایرن باشه چی؟ ممکنه مارو ببرن، وااااااااااایcrying::-

ولی بالاخره حتی طرفدارای رئال میدونن چقدر ما بدشانسیم و اونا خوش شانس. ایشالله سیلیش رو از بایرن میخورن

Prince.L.M
03-17-2012, 22:05
ای ول پدرو تو بازی هست:ohum:
ولی پویولom::آبیدالom::
ایشالا که ببریم و شبکه سه ضایع بشه
آخه چرا نشون نمیدن حالا بازی رئال و لواشک سازی کابل باشه نشون میدن:ehe:
هی خدا اینم از زندگی

faramarz@
03-17-2012, 22:07
خبرهای بد واسه بارسا تو راه Abidal...

GOLL
03-17-2012, 22:11
چون مطمئنیم تا فینال رئال رو نمیبینیم

بابا مگه رئال كيه...::bow

چلسي هم دست و پا گير نيست...
الان ميلان مهم تره:ohum:

Prince.L.M
03-17-2012, 22:15
بابا مگه رئال كيه...::bow

چلسي هم دست و پا گير نيست...
الان ميلان مهم تره:ohum:
چلسی که الان به شدت با روزهای اوجش فاصله داره
میلانم با اون بازیش جلوی آرسنال امیدی بهش نیست فقط توی سن سیرو یه ذره باید بیشتر مراقب بود
مهمتر از همه بازی امشب هست:khahesh:
و مهمتر از اون آبیدالom::خداکنه خوب بشه اصلا این که خوب بود نمیدونم چش شد یهو و فقط امیدوارم خبر زیاد بدی در این مورد نشنویم چون بازیای حساسی پیش رو داریمtars::

LMB
03-17-2012, 22:18
کلا موضوع سر پخش شدن یا نشدن بازی بارسا نیس این شبکه 3 یه مدتیه که اساسی قاط زده جای دوریم نمیرم فقط کافیه دقت کنین بازیای انگلیسو پخش میکنن ولی خداشاهده من الان 2 الی 3 ماهه حتی اسم یه تیم انگلیسی رو تو اخبار ورزشی نشنیدم (بجز شبکه خبر)!!!!!!!!
به هرحال اینم ازون کارای خودجوشیه که فقط از ما ایرانیا بر میاد هه
به امید راه افتادن شبکه ورزش و برد امشب بارسا مقابل سویا:sigar:

LEO JOON
03-17-2012, 22:26
کلا اگه برسیم فینال به نظر نمی آد کار سختی داشته باشیم
رئال که دیگه برامون تقریبا به یه تفریح تبدیل شده و با اون روحیه ضعیفی که معمولا مقابل ما دارن به نظر نمی آد بردنشون سخت باشه، بایرنم یه تیمی نیست که زیاد بتونه برای بارسا دردسر ساز باشه
در کل فکر میکنم اگه با همون روش خودمون پیش بریم و بازیکنای اصلیمون مصدوم یا محروم نشن به احتمال 70% قهرمانیم:sigar:

Saeid~Barca
03-17-2012, 22:30
چلسی که الان به شدت با روزهای اوجش فاصله داره
میلانم با اون بازیش جلوی آرسنال امیدی بهش نیست فقط توی سن سیرو یه ذره باید بیشتر مراقب بود
مهمتر از همه بازی امشب هست:khahesh:
و مهمتر از اون آبیدالom::خداکنه خوب بشه اصلا این که خوب بود نمیدونم چش شد یهو و فقط امیدوارم خبر زیاد بدی در این مورد نشنویم چون بازیای حساسی پیش رو داریمtars::

چلسی تیم قابل پیش بینی نیست و نمیشه به اینکه الان تو اوج نیست توجه کرد بازیکنای چلسی سنگین و با قدرت بدنی بالا بازی میکنن و این چنین تیم هایی واسه بارسا مشکل ساز میشن . البته میلان هم دست کم نگرفتیمو نباید بگیریم ولی من حس میکنم چلسی واسمون خطرناک تره .

آبیدال به احتمال زیاد بعد از عملش دیگه نمیتونه فوتبال بازی کنه و باید با این بازیکنی که داشت خیلی واسه تیم خوب بازی میکرد خداحافظی کنیم و باشگاه باید به فکر یک مدافع چپ دیگه توی تابستون باشه .:narahat:

الانم بهتره به سویا فکر کنیم که بازی داره شروع میشه

Prince.L.M
03-17-2012, 22:35
چلسی تیم قابل پیش بینی نیست و نمیشه به اینکه الان تو اوج نیست توجه کرد بازیکنای چلسی سنگین و قدرت بدنی بالا بازی میکنن و این چنین تیم هایی واسه بارسا مشکل ساز میشن . البته میلان هم دست کم نگرفتیمو نباید بگیریم ولی من حس میکنم چلسی واسمون خطرناک تره .خب اینم یه حرفیه ولی اصلا این روزا باهم هماهنگ بازی نمیکنن کلا تیم بهم ریخته ایی هست بارسا میتونه با فکر و تیزهوشی بازیکناش بر قدرت بدنی زیاد بازیکنای چلسی غلبه کنه

الانم بهتره به سویا فکر کنیم که بازی داره شروع میشه آره درسته
و اما شبکه 3....:ehe:

Saeid~Barca
03-17-2012, 23:07
گفتم امشب میتونیم یه انتقام سخت از سویا بگیریم ki::
دقیقه 26 بارسا 2 _ 0 شده . تیم داره عالی بازی میکنه

ژاوی 18" :yes:

لئو مسی 25" :yes:

morteza7
03-17-2012, 23:32
تا دقیقه ی 46 بارسا همون 2-0::bow

morteza7
03-17-2012, 23:44
از اینجا میتونید گزارش زنده ی بازی رو از رادیوی رسمی بارسلونا به زبان انگلیسی گوش کنید!:-shad:bia inja:

morteza7
03-18-2012, 00:28
بازی با همون گل های ژاوی17 و مسی24 تموم شد!
هورررررااااااا بازم بردیم!!!!!!!!!!:yes:heey::love::

Prince.L.M
03-18-2012, 00:33
تبریک میگم دوستان برد امشب رو برد خوبی بود حداقل واسه روحیه آبیدال برای عملش خوب بود بچه ها خوب بازی کردن پدرو به نظرم بهتر از قبل بازی کرد
حیف که گل مسی هم آفساید گرفت
در کل بازی خوب و بدون استرسی بود حداقلش خوب بریدم
تبریکlove::
ساعت 1.33پرچم هنوز بالاست:barcelona:

raptor
03-18-2012, 00:37
منم تبريك ميگم...حيف كه نميتونم بازي رو ببينم ولي به هر حال از راديو گوشيدم...

Saeid~Barca
03-18-2012, 00:38
تبریک roz::
یه بازی خوب دیگه رو از تیم دیدیم که اگه درخشش پالپ دروازبان سویا نبود اونا بیشتر از اینها گل میخوردن و یه شکست سنگین خونگی رو باید قبول میکردن ولی همین 2 گل هم خیلی خوب بود .
2تا گل خیلی قشنگ رو ژاوی و مسی زدن ژاوی که روی ضربه ایستگاهی و مسی یه سوپر گل دیگه رو به گل های تماشایی خودش اضافه کرد یه گلی که فقط لئو مسی میتونه بزنه love::

بازی رو واقعا طوفانی شروع کردیم و بازم میگم اگه پالپ نبود اونا یه شکست سنگین رو باید قبول میکردن . کانوته { :ogh: } هم واسه اونا خوب بازی کرد و حتی یه توپ رو به تیر زد .

فقط دوست دارم فردا صبح سریع بیام گل مسی رو دانلود کنم ki::

raptor
03-18-2012, 00:42
اره اين گزارشگره راديو بارسا ميگفت كه مسي از زاويه بسته يه چيپ خيلي قشنگ زده...منم بي صبرانه مي‌خوام ببينمش...

saeid_8992
03-18-2012, 00:59
منم تبریک میگم به برو بچ کاتالان

Saeid~Barca
03-18-2012, 01:02
دانلود گل مسی :

با کیفیت متوسط : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

spiderkiller
03-18-2012, 01:59
مسی عجب گلی زد.از اون گلای باحال بود.یک لایی باحال انداخت به مدافع سویا.کلا سبکمون داره درست میشه.یعنی یکم فضا رو میدیم به حریف که بتونیم از ضد حملات استفاده کنیم.یک نگاه به مالکیت توپ بندازید.57 به 43.نتیجه 2-0.یک نگاه به بازی هایی که مساوی کردیم بندازید.مالکیت 75 به 25 نتیجه 1-1 و 3-2 (باختیم)و 2-2 و 2-2.این یعنی دادن مالکیت به حریف زیاد هم بد نبوده.نکته منفی درگیری ادریانو و پپ بود.پپ با عصبانیت ادریانو رو کشید بیرون.بیرون نشستن الکسیس هم خودش جای بحث داشت.توی 10 دقیقه اخر که اومد به زمین دوتا تک به تک ساخت واقعا حیفه اگه پپ از دستش بده.درکل بچه ها یکم شل گرفتن وگرنه راحت 6 تا میزدیم.یک نکته دیگه این مسی رو چه طوری باید گرفت؟ توی فضایی که هیچکی با دست هم نمیتونه کاری کنه برای خودش اندازه یک میز پینگ پنگ فضا درست میکنه و از همون فضا چیپ میزنه در حالی که هم دروازه بان تو دروازه است هم یک مدافع کنار دروازه بانه.این مسی دیگه داره به یک چیزی غیر از انسان تبدیل میشه.

fcb10
03-18-2012, 03:26
تبریک میگم واسه برد نسبتا خوب !

من که بیرون بودم بازی رو ندیدم , ولی اینطور که میگید انگاری بازی خیلی خوبی بوده !! خوش به حال اونایی که دیدن !

توجه کردین این فصل ژاوی بیشتر گل میزنه (نسبت به قبل ) ! حتی نسبت به اینیستا ! در کل هافبکامون در حد یه محاجم 6 دُنگ شَم گلزنی دارن ! باید به این همه اسطوره افتخار کنیم :yes:

Arman.Leo
03-18-2012, 05:20
خیلی بازی خوبی بود، سرشار از انگیزه و انرژی بودیم. والدس چنتا سیو خوب داشت ولی تو حمله هم چنتا موقعیت عالی رو از دست دادیم. مخصوصا دو تا تک به تکی که آندرس و الکسیس از دست دادن. امشب آدریانو هم خوب بود، یه مقداری از نگرانی هام بابت نبودن آبیدال هم کم شد.:jeddiiiii:

هر دو گلمون قشنگ بودن ولی گل مسی یکی از قشنگترین گلای این فصلش هم بود، معلوم نیست چجوری با اون دقت چیپ میزنه، هیچ دروازبانی نمیتونه رو این توپا حرکت خاصی انجام بده. مقایسه کنید با چیپی که مثلا ون پرسی تو نیمه ی دوم بازی با میلان اومد بزنه! :ahaaaaaa:

البته شانس هم آوردیم که داور ایستگاهی ژاوی رو مردود اعلام نکرد. قبلا از این اتفاقا دیدیم.:hapoo:

faramarz@
03-18-2012, 14:01
مثل اینکه نوار بردهای بارسا حالا حالا ها ادامه داره

Alireza_Lionel 10
03-18-2012, 14:09
تبریک می گم بازی سخت و خارج از خانه ای بود ولی بردیم....................اگه مسی و ژاوی و اینیستا رو فرم باشند تیمی جلودار بارسلونا نیست.................راستی این صدا و سیما چرا بازی ها رو پخش نمی کنه؟!؟!؟!؟!؟!؟![Only Registered And Activated Users Can See Links]درسته که گواردیولا گفته این فصل قهرمان نمیشیم ولی نباید امیدمون رو از دست بدیم..................باید به فکر جبران تو لیگ قهرمانان باشیم[Only Registered And Activated Users Can See Links]

fcb10
03-18-2012, 14:19
مثل اینکه نوار بردهای بارسا حالا حالا ها ادامه داره

آقا مهران از بچه های خوب و فنی تاپیک منچستر سیتیه و چون علاقه ی زیادی به بارسلونا داره به پیشنهاد من به این تاپیک امده !
امیدوارم که فعال باشی آقا مهران :flowerysmile:

faramarz@
03-18-2012, 14:54
رئالی فکر میکنن سرور بارسا هستن ولی نمیدونن بارسا با فروش تنها messi میتونه کل باشگاه رئال رو بخره

Arman.Leo
03-18-2012, 17:06

برد دیروز شنبه شب در مقابل سویا سومین برد پیاپی خارج از خانه ی بارسلونا بود. تا اینجای فصل این بهترین رکورد برد های پیاپی خارج از خانه ی بارساست

fcb10
03-18-2012, 17:08
WE MISS YOU ERIC ABIDAL ♥ ♥ :(((((

crying::- :gerye:crying::-:gerye:crying::-:gerye:crying::-:gerye:crying::-:gerye:crying::-:gerye:crying::-:gerye:crying::-:gerye:

Arman.Leo
03-18-2012, 17:15
کترلر بارسلونا
x معلوما پاس هستش ، مگر اینکه خلافش ثابت بشه :/danc

LEO JOON
03-18-2012, 17:51
منم برد رو تبریک میگم من که بازی رو ندیدم ولی اینجوری که شما میگین انگار خیلی خوب بازی کردیم:yes:
امیدوارم امشب فاصلمون کم بشه تا یه ذره به لیگ امیدوارانه تر نگاه کنیم:khahesh:

دیشب آخر بازی رم با لاتزیو رو پخش کرد آخه من نمی فهمم ، اینا یا فکر می کنن بارسا توی ایران طرفدار نداره یا رئالین و می خوان مارو زجرکش کنن

Pouriaf
03-18-2012, 18:23
بازی سختی بود ولی خیلی راحت بردیم! هردو گل هم گل های خیلی جالبی بودن...

ایشالله بازم میبریم راستی:

دوست داریم ابی، منتظرتیم :bia baghalam:roz::

Pouriaf
03-18-2012, 18:24

مسی 24 ساله که خیلی ها او را بهترین بازیکن تاریخ دنیای فوتبال می داند در صحبتهایی اعلام کرد که شیفته بازیهای لیگ برتر است و از این دو ستاره به عنوان بازیکنان محبوبش نام برد. مسی در صحبتهایی به اسکای سپورتس گفت: بله. من بازیهای لیگ برتر را تماشا می کنم. لیگ برتر را دوست دارم. من دوستانی دارم که در لیگ برتر بازی می کنند و هر وقتی که بتوانم بازیهای آنها را دنبال می کنم. بازیکنان مورد علاقه من سرخیو آگوئرو و وین رونی هستند. واقعا این دو بازیکن را دوست دارم.»

این درحالی است که مسی ستاره شماره یک تیم گواردیولاست و در 25 دیدار تیمش در رقابتهای لالیگا 30 گل برای تیم کاتالان به ثمر رسانده است.
مسی با به ثمر رساندن 5 گل از 7 گل بارسا دردیدار با بایرلورکوزن که با برد 1-7 تیم کاتالان به اتمام رسید، اولین بازیکنی لقب گرفت که در تاریخ رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در یک بازی 5 گل زده.
درپایان آن بازی بود که وین رونی در تمجید از مسی گفت:« مسی یک جوک و شوخی است .ازنظر من بهترین بازیکن تاریخ است.»
ستاره آرژانتینی از تمام این تعریف و تمجیدها احساس خوشحالی می کند ولی از اینکه بازیکنان تراز اول دنیا هم او را می ستایند، بیش از پیش خوشحال شده است.
مسی ادامه داد:« راستش را بخواهید، این فوق العاده است که رونی این حرفها را درمورد من می زند. نه فقط رونی؛ بازیکنان بزرگ دیگری دراین حرفه هستند که وقتی من 5 گل زدم، چنین حرفهایی را برزبان آوردند.من واقعا از آنها مشترکم. خیلی خوشحالم که سایر بازیکنان از من حمایت می کنند؛ به ویژه بازیکنانی درحد و اندازه های رونی.»

Saeid~Barca
03-18-2012, 18:53
بازی بعدی بارسا با گرانادا همین هفته سه شنبه ساعت 23:30 به وقت ایرانه
یعنی روز اول سال 1391 .
امیدوارم برد تو این بازی یه عیدی خوب واسمون باشه . بازی سختی نداریم و توی نیوکمپ میتونیم یه برد خوب رو داشته باشیم . :barcelona:

mohammadrajabi7670
03-18-2012, 23:59
منم برد مقابل سویا رو به همه تبریک میگم و از همتون میخوام برای سلامتی آبیدال دعا کنید

saeid_8992
03-19-2012, 01:57
مالاگا گل زد 1 1

بازی ریال با مالاگا مساوی شد تبریک میگم:balesh:

spiderkiller
03-19-2012, 02:10
داداش فکر کنم بچه ها دیگه بازی های لیگ رو مخصوصا مال رئال رو دنبال نمیکنن.وقتی پپ میگه قهرمان نمیشیم داره غیر مستقیم میگه بیخیال لیگ بشید ما هم بیخیال میشیم.
یکی نیست به این رئالی ها بگه این چه کاری هست که میکنین؟ خدیرا تو زمین با استوک میره تو سر ابیدال هیچی نمیگین بعد الان میایین سیرک میسازین لباس حمایت از ابیدال میپوشین؟ ای کاش این مادریدی ها یکم هم خجالت میکشیدن از مردم دنیا

footballking12
03-19-2012, 02:32
داداش فکر کنم بچه ها دیگه بازی های لیگ رو مخصوصا مال رئال رو دنبال نمیکنن.وقتی پپ میگه قهرمان نمیشیم داره غیر مستقیم میگه بیخیال لیگ بشید ما هم بیخیال میشیم.
یکی نیست به این رئالی ها بگه این چه کاری هست که میکنین؟ خدیرا تو زمین با استوک میره تو سر ابیدال هیچی نمیگین بعد الان میایین سیرک میسازین لباس حمایت از ابیدال میپوشین؟ ای کاش این مادریدی ها یکم هم خجالت میکشیدن از مردم دنیا
کاملا درست میگی.این رئالی ها (مخصوصا مدیر باشگاهشون) یه مشت ادمه ریا کارن.با این کارا بیشتر خودشون رو مسخره میکنن.
من هنوز به لیگ امید دارم.حتی اگه پپ امید نداشته باشه تا قهرمانی رئال مالدیو قطعی نشده من به قهرمانی توی لیگ امید دارم

fcb10
03-19-2012, 02:33
رئال مساوی کرد ! حالا نمیدونم با این حرف های پپ خوشحال باشیم یا نه ! مسخره شدیم هااا eterza::-

morteza7
03-19-2012, 10:08
بچه ها به نظر من حرف پپ یه تاکتیک بود! دیدید بلافاصله رئال مساوی کرد! گرفتید قضیه چی بود؟! به آخرین مصاحبه ی آلوز توجه کنید:
"این نظر اوست و همه به آن توجه می کنند اما ما تا هفته پایانی به تلاش مان ادامه می دهیم.همیشه در حرف هایی که سرمربی می زند، نکته ای وجود دارد.":ohum:

هارانان
03-19-2012, 11:50
سلام عرض میکنم خدمت همه ی بارسایی های عزیز من سه حدود سه ماه نبودم راستش دلالیل زیادی داشتم اما دلیل نداشتن ایتر نت بود اما از امروز ایتر نتم وصل شده و انشاالله در بتونیم گفتگوهای مفیدی داشته باشیم

spiderkiller
03-19-2012, 13:41
مورینیو و بازیکنای رئال ادمایی نیستن که بخوان با حرف پپ به خودشون مغرور شن یا بازی رو شل بگیرن.من بازی رو دیدم خوب کار کردن و یکم هم شل گرفتن که فکر نمیکنم به خاطر حرف های پپ بوده باشه اخه یک باشگاه بزرگ هیچوقت نمیذاره حرف مربی های دیگه رو کارش اثر بزاره.من حتی شنیدم مورینیو اخبار رو هم دنبال نمیکنه و به همه بازیکناش هم میگه که اخبار رو برای اینکه روشون تاثیر نزاره نگاه نکنن.در کل مالاگا حقش بود مساوی ولی یک جورایی هم رو تاکتیک به گل نرسیدن بلکه ضربه ایستگاهی بود.یعنی میخوام بگم رئال دیشب زیاد خوب نبود ولی مالاگا خیلی خوب بود.این علت مساوی کردنشون بود.بعید میدونم پپ حرفی بزنه که امید داشته باشه خارج از زمین به تیم کمک کنه.

Alireza_Lionel 10
03-19-2012, 15:42
بازم خدا رو شکر که رئال امتیاز از دست داد[Only Registered And Activated Users Can See Links]حالا یه کم امیدوارتر به ادامه ی رقابت ها می پردازیم.................اگه بتونیم بازی بزگشت رو ببریم(که انشاءالله می بریم) فاصلمون می شه 5 امتیاز....................[Only Registered And Activated Users Can See Links]امیدوارم این توقف های رئال ادامه داشته باشه..................[Only Registered And Activated Users Can See Links]

emad abadani
03-19-2012, 16:10
سلام من که با این تساوی تیم اهل مالدیو(اشتباه تایپی نیست) به قهرمانی امید وار تر شدمps:-:khahesh::khahesh:Death::

mohammadrajabi7670
03-19-2012, 18:55
با سلام خدمت همگی و تبریک سال نو
من هم سال نو و برد بارسا و توقف مادرید رو به همتون تبریک میگم.

Prince.L.M
03-19-2012, 19:02
بابا چه گیری دادین به حرف پپ
ولی واقعا به نظر من حرف پپ یه استراتژی بود واسه خودش
کاری به مساوی دیشب رئال ندارم و اینکه حرف پپ باعث شده یا نشده اینا مساوی کنن
مطمئنن حرفشو توی طولانی مدت درک خواهیم کرد هیچ مربی نمیاد روحیه تیم خودشو با یه حرف خراب کنه

pedro_17
03-19-2012, 19:17
ولی بچه ها بزنم به تخته آبیدال عجب روحیه ای داره چه زود به تمرینات برگشته :afarin:
کلا بارسایی ها روحیه خوبی دارن اون از ویا و این از آبیدال :afarin:

منم خیلی امیدوار شدم الان داشتم برنامه بازی های رئال رو میدیدم رئال میتونه بیشتر امتیاز از دست بده مقابل بارسا و اوساسونا(با اینکه بازی قبل 7 تا از رئال خورده ولی این بازی در خونه خودشونه و بازی با بارسا هم 8 تا خورد ولی تو خونشون بردن) و والنسیا که یک رقیب سخت برای رئال میتونه باشه

LEO JOON
03-19-2012, 20:23
منم به ادامه ی توقف های رئال امیدوارم
اگه بارسا با همین روند به بازی ادامه بده رئالم توی خیلی از بازیا می تونه امتیاز از دست بده، اصلا کی فکر می کرد مالاگا بتونه از رئال امتیاز بگیره؟
البته خودم فکر می کنم اگه بیشتر روی لیگ قهرمانان تمرکز کنیم به نفعمونه چون cl هم مهمتره هم قابل دسترس تر
به امید موفقیت توی بازی های آینده:flowerysmile:

spiderkiller
03-19-2012, 22:31
دوستان به نسبت داره وضع تیم بهتر میشه.پپ یکم از حرف های حاشیه ای فاصله گرفته و چند وقتی هست تیم داره خوب نتیجه میگیره.دو بازی دیگه تو لیگ داریم یکی با گرانادا تو نیوکمپ که خیلی اسونه.بازی بعدش هم با مایورکا هست..افلایی هم به تمرینات کامل برگشته و میتونه تو بازی جلوی گرانادا بازی کنه ولی به نظرم باید تا بازی با میلان استراحت کنه.الان همه چیز تو لیگ قهرمانان به نفع ماست.بازی تو سن سیرو برگذار میشه و این یعنی حتی باخت با گل زده هم میتونه به نفع ما بشه.برای بازی های اینده باید پویول و ژاوی و اینیستا رو استراحت بدیم.الکسیس هم که ظاهرا هنوز مصدومه.افلایی هم بهتره بازی نکنه ولی کیتا میتونه تو دوبازی لیگ در ترکیب اصلی باشه.الان چون مصدومیت بازیکنامون تموم شده و الان فقط ویا رو مصدوم داریم به نظرم میتونیم خیلی راحت کار کنیم.افلایی میتونه خیلی به نیمکت کمک کنه.اینیستا هم که نشون داده چه قدر در نبودش ضربه خوردیم پس خیلی تو cl بهش نیاز داریم.واقعا نگرانم توی بازی های اینده مصدومیتی برای بازیکنای اصلیمون به وجود بیاد.امیدوارم تیمای دیگه نامردی نکنن.در هفته های اینده هم دوروز قبل از بازی با میلان تو نیوکمپ یک بازی سخت با بیلبائو خواهیم داشت که میتونیم همه بازی های پیش رو هم ببریم.به امید یک 6 گانه دیگه.

Prince.L.M
03-20-2012, 00:42
نظر سنجی سختی هست خب مسی تو موفقیت های بارسلونا نقش چشمگیری داره اما نمیشه از وجود گواردیولا صرف نظر کرد گواردیولا اگه تیم رو خوب نمیپچید یا بعضی از تعویض ها رو به موقع انجام نمیداد تیم ضربه میخورد
به نظر من نمیشه یه طرفه قضاوت کرد واقعا نمیدونم به کودومشون رای بدم

آفلای:love:الهی فداش بالاخره اومد:balesh:

هارانان
03-20-2012, 14:37
بابا وجدانن من خیلی امیدوار شدم با اون بازی که رئال اون شب انجام داد و با دفاع الکی که اگه کاسیاس نبود همون دقیقه 5 گلو میخوردن خیلی بیشتر میتونه امتیاز از دست بده و بارسا هم که تو اوجه و به نظر من محاله دیگه امتیاز از دست بده

Arman.Leo
03-20-2012, 17:40
.خب امشب در اولين بازي سال 91 بايد به مصاف گرانادا بريم

اميدوارم بارسا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) امشب عيدي خوبي به همون بده و دلم ميخواد يه 5 تايي بزنيم و آفلاي هم بعد 5 ماه حداقل 10 دقيقه بازي كنه

اين پيش بيني تركيب توسط اسپوزت:

و چند تا نكته هم در مورد دو تيم :

بارسا در 5 دیدار اخیرش در لالیگا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) به پیروزی رسیده و در مجموع رقبایش را 14-3 شکست داده است.
- کاتالان ها در 31 دیدار خانگی اخیر در لالیگا و در 50 دیدار خانگی اخیر در همه رقابت ها شکست نخورده اند.
- بارسا در 50 دیدار اخیری که اینیستا برای این تیم به میدان رفته، شکست نخورده است.
- گرانادا با پیروزی 2-1 در دیدار این هفته مقابل خیخون، به روند سه شکست پیاپی اش پایان داد.
- تیم آندلسی در 6 دیدار از 7 بازی اخیرخارج از خانه اش در لالیگا شکست خورده است.
- گرانادا در 16 دیدار اخیرش در همه رقابت ها نتوانسته دروازه اش را بسته نگه دارد.

***دوستان به تاپیک تبادل نظر درباره ی بازی های بارسلونا هم سری بزنید :
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ***

Arman.Leo
03-20-2012, 17:50
20 گلزن برتر لالیگا از از سال 1928 تا حالا
مسی با اینکه هنوز فرصت زیادی داره که گل بزنه ولی در رده شانزدهم این لیست قرار داره.
اگه مشکل خاصی پیش نیاد مسی میتونه طی سه فصل آینده رکورد زارا رو که از سال 1954 یعنی 58 سال پیش دست نخورده باقی مونده بشکنه.
من برای مسی آرزوی موفقیت دارم.

هارانان
03-20-2012, 18:01
یک سر به این تاپیک تماشاگران میلان بزنین بابا اعتمتد به نفس رو برم یک جوری میگن بارسا میبریم واقعا خودشونو به اون راه میزنن و با تعصبشون جایی واسه منطق نذاشتن

Prince.L.M
03-20-2012, 18:58
بابا بیخیال میلانیا بذار امشب ببینیم جلو یووه چند مرده حلاجن بعد بیان واسه ما کری بخوننheee::
به قول یه نفر(الهی الهی....)heee::آفلای جونم امشب خداکنه بازی کنه دلم یه دنیا براش تنگ شده مطمئنن قشنگترین خبر توی سال جدید میتونه همین باشه که آفلای برگرده به زمین فوتبال love::
امشب مطمئنن بازی سختی در پیش نخواهیم داشت فقط امیدوارم مسی هر چی میتونه گل بزنه:yes:

fcb10
03-20-2012, 19:07
امیدوارم امشب بتونیم فاصله رو با صدر جدول کم کنیم , با اینکه موقتیه ولی خوبه !

بچه ها انگاری دیگه نیمار ماله خودمونه :hehee: دست قریبه ازش کوتاه شد :yes:

بعدشم انقد پشت سر میلانی ها حرف نزنید ! زشته :chi migi:

Prince.L.M
03-20-2012, 19:36
امیدوارم امشب بتونیم فاصله رو با صدر جدول کم کنیم , با اینکه موقتیه ولی خوبه !

بچه ها انگاری دیگه نیمار ماله خودمونه :hehee: دست قریبه ازش کوتاه شد :yes:

بعدشم انقد پشت سر میلانی ها حرف نزنید ! زشته :chi migi:
این نیمار اصلا سبک بازیش به بارسا نمیخوره
واقعا نمیدونم چرا....؟entezar::
چشم قربان شما امر بفرمایید و حالا جون ... بیشتر بارسایی یا میلانی؟:sooot:

fcb10
03-20-2012, 19:56
این نیمار اصلا سبک بازیش به بارسا نمیخوره
واقعا نمیدونم چرا....؟entezar::
چشم قربان شما امر بفرمایید و حالا جون ... بیشتر بارسایی یا میلانی؟:sooot:

بی بَلا

وُلا خودمم نمیدونم ولی فکر کنم بارسا یکم بیشتر ashem:-

Saeid~Barca
03-20-2012, 21:12
دست کم گرفتن تیم حریف خوب نیست ولی فکر نمیکنم کار سختی رو توی نیوکمپ داشته باشیم و میتونیم یه برد خوب و شایدم پر گل رو کسب کنیم .

David Sina
03-20-2012, 21:45
خب مثل اینکه باید میلان رو به سرنوشت آرسنال دچار کنیم :sooot:
اعتماد به نفس بیش از حد = سقوط :flowerysmile:

راستی سال جدید رو هم به همه آبی اناری های عزیز و میلانی ها و آرسنالی ها که از دوستان من هستند تبریک میگم

Great Milan
03-20-2012, 21:52
فکر میکنم بارسایی ها خیلی بیشتر از میلانی ها به خودشون اعتماد دارن نو این پستایی که ما دیدیم.........! :sooot:

AL1reZA
03-20-2012, 22:16
دوستان بارسایی سال نو همگی مبارک ایشالا همگی ساله خوبی داشته باشید.

David Sina
03-20-2012, 22:21
دوستان بارسایی سال نو همگی مبارک ایشالا همگی ساله خوبی داشته باشید.

تو هم سال خوبی داشته باشی علیرضا جان love::roz::

saeid_8992
03-21-2012, 02:02
سلام سال نو همگی مبارک دقیقه 68 بازیه با گرانادا 3 بر 2 جلو هست بارسا ژاوی4مسی17و67

دقیقه 80 بازی نتیجه اش همون 3 بر 2 تعجب از این 2 گل خورده:soal: یکیش پنالتی بوده

دقیقه 82 4بر 2 شدیم تلو زدهroz::

والدز ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] دنی آلوز ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] پیکه ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پویول ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] آدریانو ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links]
ژاوی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
تیاگو آلکانتارا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links]
[Only Registered And Activated Users Can See Links] سیدو کیتا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] الکسیس سانچز ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links]
لیو مسي ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
کوئنکاترکیب اولیه

ماسچرانو ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] آدریانو ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ۴۶' [Only Registered And Activated Users Can See Links] اینیستا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] تیاگو آلکانتارا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ۷۲' [Only Registered And Activated Users Can See Links] تلو ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links]
[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] الکسیس سانچز ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
اینام تعویض بازی

مسییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییی هتریک کرد 5 2

سال نوki:: برد بارسلونا :yes:هتریک مسی:ahaaaaaa: تبریک
بازی 5 بر 3:soal:
دنی الوزم دقیق اخر اخراج شد:gahhr:

2گل ا ز 3 گل پنالتی بودن باید بازی دید شاید بازم داوری...................................

fcb10
03-21-2012, 02:13
بابا این چه وضعه دفاعیه که ما داریم :-ang:-ang:-ang:-ang:-ang

82 / کریس تلو / lay_;;

LMB
03-21-2012, 02:31
واقعا نمیدونم چی بگم انگار باختیم حالا من که بازیو ندیدم ولی اصلا باورم نمیشه تو ن.کمپ از گرانادا 3تا گل خوردیم:ey babaaa::ey babaaa: !!!!!!! خیلی باورش سخته
بازم خداروشکر که بردیم و لئو هم هتریک کردlay_;; ولی امون از دست این دفاهامون
عید همه مبارک به امید باخت رئال در ال مادریگال:ohum:

fcb10
03-21-2012, 02:59
2گل ا ز 3 گل پنالتی بودن باید بازی دید شاید بازم داوری...................................

خب داداش اون همه پست رو تو یه دونه میذاشتی ! تاپیکو ترکوندی :ghelyon:

spiderkiller
03-21-2012, 03:52
دوستان من بازی رو دیدم . گل هایی که خوردیم یکیش شروع مجدد بود و دوتا دیگش پنالتی یعنی گل تاکتیکی نخوردیم.نکات خوب بازی خوب بازی کردن کیتا و الوز و ایکوئنکا.ایکوئنکا سه گل برامون ساخت عجب بازی کنی شده.تللو هم که یک تک به تک خراب کرد یک دروازه خالی گل کرد.الکسیس خیلی بد بود.مسی هم که مثل همیشه.فقط نتیجه این بود.
مسی الوز ایکوئنکا 5-0 گرانادا
پپ خیلی از دست ادریانو عصبانی بود همون دقیقه 45 کشیدش بیرون.خیلی با هم به مشکل خوردن

fcb10
03-21-2012, 03:56
منم بازی رو دیدم ولی بیشتر داشتم بازی میلان رو میدیدم !

درسته که گل تاکتیکی نخوردیم ولی همین که تو نیوکمپ 3 تا خوردیم یعنی یه جای کار میلنگه !

من میترسم توی بازی های مهم تر این بلا سرمون بیاد !!!

Arman.Leo
03-21-2012, 06:13
واقعا" حیف بود این بازی رو نبینیم. البته داور مقدار زیادی لولیت به خرج داد اما کلا" هیجان رو برد بالا [Only Registered And Activated Users Can See Links] در کل بازی زیبایی بود [Only Registered And Activated Users Can See Links]
(کل مسابقات مردان آهنین از ابتدا تا کنون [Only Registered And Activated Users Can See Links] 20 درصد زیبایی این بازی رو نداشتن! پیر شدیم از بس از دست این شاسکولا حرص خوردیم [Only Registered And Activated Users Can See Links])

تنها مشکل تیم تو این بازی دست کم گرفتن حریف بود که میرفت تا ملتی رو عزادار کنه [Only Registered And Activated Users Can See Links]
جز اوایل نیمه ی دوم بقیه ی بازی دست بارسا بود
تقریبا" همه خوب بودن
مسی شاهکار کرد. فقط یه اعجوبه میتونه تو 24 سالگی بهترین گلزن تاریخ بارسا بشه. به نظر میرسه این فصل تو لیگ بیشتر از 40 گل بزنه. عرض تعظیم...[Only Registered And Activated Users Can See Links]
گل تلو هم برای من نهایت خشنودی و خرسندی رو به همراه داشت [Only Registered And Activated Users Can See Links]
کوئنکا هم خیلی خوب بازی کرد. تا اینجا هر وقت بازی کرده خوب بوده
درود بر ارواح پر فتوحشون که ما رو شاد کردن [Only Registered And Activated Users Can See Links]

در مقابل اینا دنی و پیکه اصلا" در حد خودشون نبودن
پیکه واقعا" افت کرده و تو هر بازی دو سه تا اشتباه مهلک انجام میده
دیگه اون مدافع تاثیرگذار فصل های قبل نیست. مدافعی که تو سوپر کاپ اون پاس گلو میده معلوم نیست چجوی انقدر افت کرده

دنی هم دوتا پاس گل داد اما حرکات اضافش واقعا" رو اعصاب بود
کلا" بیخودترین اخطار های تاریخ فوتبال رو همین دنی میگیره(البته کیفیت کم نظیر بازیش رو منکر نمیشیم [Only Registered And Activated Users Can See Links])

در آخر هم برای داور - خانوادش و نیز عمه ی گرانقدرش احساس تاسف میکنیم! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
بیچاره تمام تلاشش رو کرد تا بارسا نبره اما موفق نشد. احتمالا" باهاش برخورد فیزیکی خواهد شد [Only Registered And Activated Users Can See Links]
***به امید امتیاز از دست دادن رئال***

footballking12
03-21-2012, 13:04
واقعا حیف شد که بازی از تلوزیون پخش نشد.
مسی هم که یه افتخار دیگه به کارنامه ی ورزشیه خودش اضافه کرد.
بهترین گلزنه باشگاه اونم تو سن 24 سالگی.از درخشش ایکوئنکا هم خیلی خوشحال شدم.یکم تجربش بالا بره به یکی از بازیکنان کلیدیه تیم تبدیل میشه.
حالا باید منتظر باشیم تا ویارئال شیرینیه این برد رو 2 برابر کنه.

Saeid~Barca
03-21-2012, 14:26
من بازی رو نتونستم ببینم . فکر زدن گل زیاد به گرانادا رو میکردم ولی فکرشو هم نمیکردم 3 تا گل بخوریم و تا دقیقه 82 بازی 3 _2 بود .
اونا گل های زیبایی نزدن ولی همین که روی دروازمون فشار آوردن و 2 تا پنالتی از آلوز گرفتن خیلیه ... دنی هم که متاسفانه اخراج شد.

در ضمن بیشتر از خوشحالی بردمون از این خوشحالم که لیونل رکورد سزار رو شکوند و بهترین گلزن تاریخ بارسا توی 24 سالگی شده :love: :afarin:

از طرفی مشکل پپ و آدریانو هم خیلی اعصابمو خرد کرده :narahat:
تازه آدریانو مصدوم هم شده و 10 روزی رو باید استراحت کنه و با نبود آبیدال تو دفاع چپ به مشکل برمیخوریم . بازی هفته ی بعد با میلان رو هم از دست داده :narahat:

GOLL
03-21-2012, 15:58
دوستان سال نو رو تبريك ميگم اميدوارم بارسا سال خوبي رو داشته باشه..

چن وقت پيش يه بحثي اينجا شد كه نكونام بازيش قابل مقايسه اس با خيلي ها..
الان نكو كاملترين هافبك دفاعي لاليگاست..
منم حرفم كامل بودن نكونام بود!!...
واقعا جاي تحسين داره كه يه ايراني تو لاليگا همچين شريطي داره...

بدون شرح:

جواد نکونام، کامل ترين گلزن لاليگا

تلويزيون ملي اسپانيا جواد نکونام را به عنوان کامل ترين گلزن لاليگا معرفي کرد ؛ بازيکني که که توانسته در شرايط مختلف گلزني کند .

تلویزیون ملی اسپانیا عنوان کرده است که نکونام تنها بازیکن لالیگاست که گلزنی شکل های مختلف را در کارنامه خود دارد .

نکو گلزنی با سر ؛ شوت بغل پا ؛ کاشته از چپ و راست ؛ گلزنی با پای چپ و راست را در کارنامه خود دارد و حیث گلزنی کامل ترین بازیکن لالیگا را به خود اختصاص داد .

او در این عنوان حتی بالاتر از مسی و کریس رونالدو قرار گرفته است که افتخار بسیار بزرگی برای جواد نکونام ستاره فوتبال ایران به حساب می آید .

نکونام در سال های حضورش در لالیگا 24 گل برای اوساسونا زده است که آمار گلزن ترین هافبک تدافعی لالیگا را هم در اختیار خود دارد .

مهم ترین گل نکونام در جام یوفا به بوردو زده شد که هنوز وقتی خبری از نکونام در تلویزیون اسپانیا گفته می شود صحنه آن گل را به تصویر می کشند . نکونام در سال 2006 به تیم اوساسونا پیوست

هارانان
03-21-2012, 18:07
فکر میکنم بارسایی ها خیلی بیشتر از میلانی ها به خودشون اعتماد دارن نو این پستایی که ما دیدیم.........! :sooot:
ببخشید چطور طرفداران میلان تو تاپیک بارسا نظر دادن من که یک بار تو تاپیک رئال نظر دادم جناب کریس رونالدو نزدیک بود اخراجمون کنن

Prince.L.M
03-21-2012, 19:52
تبریک میگم برد دیشب رو البته اگه اون 3تا گل گرانادا رو در نظر نگیریم بازی خوبی بود و بیشتر از همه چیزی که باعث خوشحالی هست هتریک مسی هست که امیدوارم آقای گل بشهlove::
درسته که از نظر آقا شهریار گل تاکتیکی نخوردیم اما در کل امیدوارم با این وضع دفاعی که داریم توی بازی با میلان دچار مشکل نشیم و آقای راسل بفهمه که در حال حاضر نیمارو خریده حتما بشونه ور دلش چون حالا تنها چیزی که بارسا احتیاج داره مدافع هست به نظر من بارسا از نظر فوروارد و هافبک هیچی کم نداره اما از نظر دفاعی...entezar::چه عرض کنم
بارسا هر چقدرم که تیم هجومی باشه به دفاع نیاز داره چون توی ضد حمله نقش دفاع مهمتر میشه و بیشتر دیده شده بارسا تو این مورد در چند بازی اخیر ضعیف بوده
امیدوارم خدا یه عقلی بهش بدهentezar::

Arman.Leo
03-21-2012, 20:08
- لیونل مسی با زدن 234 گل در 314 بازی رسمی ، بهترین گلزن تاریخ بارسلونا شد

- آدریانو که به دلیل مصدومیت بین دو نیمه بازی دیشب تعویض شد، به مدت 10 روز دور از میادین خواهد بود و بازی با مایورکا و میلان را از دست داد

- گرانادا سومین تیمی بود که به بارسای گواردیولا در نوکمپ 3 گل زد،بعد از شاختار 2008 و ویارئال 2009

- گرانادا چهارمین تیمی بود که در نوکمپ 2 گل از روی پنالتی به ثمر رساند

- لیونل مسی با زدن 3 گل در بازی دیشب ، مجموع گلهای خود در لالیگای امسال را به 34 گل رساند و از رکورد 31 گل فصل پیشش در لالیگا پیشی گرفت

- با پشت سر گذاشتن کریستیانو رونالدو ، مسی اولین بازیکن تاریخ فوتبال اسپانیا شد که در یک فصل توانسته است 54 گل به ثمر برساند

- با پشت سر گذاشتن بوتراگوئنوی مادرید ، اینیستا اولین بازیکنی شد که در 51 بازی لالیگا شکست نخورده است

- همسر سزار (آقای گل سابق بارسا) : من خیلی خوشحالم که مسی رکورد گلزنی همسرم را پشت سر گذاشت،بخاطر اینکه مسی انسان خیلی خوبی است.درست مثل همسر سابقم

- ژاوی در لالیگا از 14 شوتی که به داخل دروازه زده ، 10 گل به ثمر رسانده

- مسی با عبور از کریستیانو رونالدو ، تبدیل به بازیکنی شد که در یک فصل لالیگا بیشترین هت تریک را داشته است.6 هت تریک

- با زدن یک گل در هر 60 دقیقه ، کریستین تیو موثر ترین بازیکن لالیگای امسال است

- بارسا در حال حاضر 150 گل در 49 بازی رسمی این فصل به ثمر رسانده است.بهترین عملکرد مربوط به فصل 2008/2009 با 158 گل

- بارسا برای یوردی آلبا 15 میلیون یورو به والنسیا پرداخت خواهد کرد.با دستمزدی سالانه 3 میلیون یورو به این بازیکن

spiderkiller
03-21-2012, 22:26
با این بازی که من دیشب از میلان و بازیکناش دیدم شک نکنید بیشتر از 3 تا تو نیوکمپ میخورن.زلاتان که خیلی افتضاح بود امیدوار شدیم نتونه کار خاصی بکنه.از طرفی مسباح هم که تو پست دفاع خیلی بد هست زوج الوز مسی میتونن بارها ازش عبور کنن.در کل کار سختی جلوی میلان و چلسی برای صعود نخواهیم داشت.من زیاد تا قبل از فینال نگران نیستم.فقط امیدوارم وضع رئال تو لیگ بد باشه تا اگه به فینال رسیدن نتونن تمرکز کامل رو فینال بزارن و مجبور باشن تا اخرین هفته مبارزه کنن.
به امید پیروزی در 6 جام پیش رو

LEO JOON
03-21-2012, 23:32
وای چقدر دلم برای اینجا تنگ شده بودki::
برد بارسا و هت تریک مسی و ثبت یک رکورد دیگه توسط مسی و صدر نشینیش توی جدول گلزنان لالیگا رو تبریک میگم:yes:
باورم نمیشه سه تا گل خوردیم ولی همین که بردیم جای شکرداره!
عید همتونم مبارک ، ببخشید که دیر شد:chakerim:

Prince.L.M
03-21-2012, 23:51
با این بازی که من دیشب از میلان و بازیکناش دیدم شک نکنید بیشتر از 3 تا تو نیوکمپ میخورن.زلاتان که خیلی افتضاح بود امیدوار شدیم نتونه کار خاصی بکنه.از طرفی مسباح هم که تو پست دفاع خیلی بد هست زوج الوز مسی میتونن بارها ازش عبور کنن.در کل کار سختی جلوی میلان و چلسی برای صعود نخواهیم داشت.من زیاد تا قبل از فینال نگران نیستم.فقط امیدوارم وضع رئال تو لیگ بد باشه تا اگه به فینال رسیدن نتونن تمرکز کامل رو فینال بزارن و مجبور باشن تا اخرین هفته مبارزه کنن.
به امید پیروزی در 6 جام پیش رو

آقا آرمان:chakerim: میشه رنگو وارنگ ننویسیdallliiiشرمنده ولی ما چشم و چال درست حسابی نداریم صفحه رو شبیه آفتاب پرست میبینیم حداقل یه زره قرمزشو پررنگ تر کن مرسی
ببخشیدا

فرناندو ردندو
03-22-2012, 00:19
- با پشت سر گذاشتن کریستیانو رونالدو ، مسی اولین بازیکن تاریخ فوتبال اسپانیا شد که در یک فصل توانسته است 54 گل به ثمر برساند

همه مطالبی که نوشته بودی عالی بود ولی من از این بیشتر خوشم اومد.:flowerysmile:

مطالب کامل و جالبی نوشتی.تشکر

fcb10
03-22-2012, 00:55
بااجازه ی شما این که یک طرفه نیست منم نظرمو تو تلپیک بازسا گفتم همین کریس رونالدو که میگی اخطار داد فک نکن چون طرفداره رئال هست فقط به بارسایی ها گیر میده

دوستان جدید و یا کسایی که از این قضیه خبر ندارید !

بین بچه های بارسا و رئال حکومت نظامیه و گذاشت پست تو تاپیک های همدیگه پاک میشن !!!
هرکی تو تاپیک مربوط به تیمش میتونه نظر بده :flowerysmile:

fcb10
03-22-2012, 03:33
بروبچ رئال بازم مساوی کرد ! انگاری میشه یکم به لالیگای کوفتی امید وارتر بشیم

spiderkiller
03-22-2012, 03:33
وضع رئال رو ببینید به سختی از ویارئال یک امتیاز گرفت.احتمالا کشتی کج بازی میکردن چون مورینیو و اوزیل و راموس اخراج شدن.به 6 امتیازی رسیدیم.سه مساوی دیگه جلوی اوساسونا اتلتیکو والنسیا و حتی ریسینگ کار رو برای رئال تموم میکنه.به شخصه من که ناامیدترین فرد به لالیگا بودم خیلی امیدوار شدم با این وضع بازی رئال.

footballking12
03-22-2012, 03:38
دیدی گفتم داش شهریار.به قهرمانیه بارسا تو لالیگا امیدوار نباش,مطمئن باش قهرمان میشیم.

fcb10
03-22-2012, 03:38
من نمیخوام کل کل کنم و در مورد داوری حرف بزنم ولی همیشه نسبت به خطاهای این تیم اعتراض داشتم! امشب هم اونا عصبی شدن و بازیکنای ویارئال رو میزدن، تو 2 دیقه بعد خوردن گل، راموس اوزیل و مورینیو اخراج شدن!

fcb10
03-22-2012, 06:09
رونـالدیـنیـهو , شـــاعر فوتبال

تـــــــولدت مبارک مرد بزرگ , به خاطر زحمتهایی که برای بارسا کشیدی از تو ممنونیم.
وقتی مسی اولین گل خودشو روی پاس تو به ثمر میرسونه , معلومه یک نابغه مثل تو میشه.

بارسا مدیون زحمات تو ست

من که بقضم گرفت یادم اومد با رونالتی چه دورانی داشتیم

Arman.Leo
03-22-2012, 06:19
شایعه شده رئال یه ضربه آزاد دیگه خورده [Only Registered And Activated Users Can See Links]
شاد باشید فرزندان من [Only Registered And Activated Users Can See Links] (البته فعلا" [Only Registered And Activated Users Can See Links])

خب مثل اینکه شایعات به حقیقت پیوستند [Only Registered And Activated Users Can See Links]
رئالی که با 10 امتیاز اختلاف صدر نشین بود و رویای جشن قهرمانی تو نئوکمپ و تونل و اینا رو میدید تو 2 هفته خودش تونل شد - 4 امتیاز از دست داد و الان 6 امتیاز جلوتره(البته عده ای میگن 3 امتیاز [Only Registered And Activated Users Can See Links])
نکته ی خیلی مثبت [Only Registered And Activated Users Can See Links] این بازی اخراج شدن راموس و اوزیل و محروم شدنشون از بازی بعدیه! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
به امید روزی که تشریف ببرن زیر بارسا. همون جایی که باید باشن [Only Registered And Activated Users Can See Links]

یادم رفت اینو بگم [Only Registered And Activated Users Can See Links] مشاهده ی حرص خوردن عزیزان رئالی و توهین هاشون به داورا(قدرنشناسی تا به کی؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links]) در من موجی از شور و شعف ایجاد کرد [Only Registered And Activated Users Can See Links]
خدا این سوژه ها رو از ما نگیره که بدون اینا زندگی سخته! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
(چقدر ما عیدی گرفتیم ازشون ، برد 2-0 مقابل سویا ، تساوی 1-1 رئال با مالاگا ، برد 5-3 مقابل گرانادا ، تساوی 1-1 رئال با ویارئال ، تبدیل شدن مسی به بهترین گلزن تاریخ بارسلونا و جلو زدن از رونالدو تو جدول گلزنان و...)

spbarcelona
03-22-2012, 11:04
تبریک میگم به بچه های آب و اناری خودمون
مثل اینکه رئال مادرید دو امتیاز دیگه از دست دادن.:khandeeeee bahal:
چشم انتظار از دست دادن امتیازات دیگر توسط مادریدی ها

Saeid~Barca
03-22-2012, 12:44
خداییش طرفدارای رئال که فکر جشن قهرمانی توی نیوکمپ رو میکردن فکر کم شدن 4 امتیاز توی 4 روز رو نمیکردن .
فاصله 6 امتیاز هیچی نیست با وجود الکلاسیکویی که توی نیوکمپ داریم و 10 هفته ی باقیمونده :ohum:

البته بازی هفته ی بعدشون بدون مورینیو و راموس و اوزیل با سوسیداد که تو هفته های اخیر خیلی بد نتیجه گرفته ولی در کل به هر تیمی میشه امید داشت و خیلی ها شاید فکر تساوی رئال با ویارئال بحران زده رو با وجود تغییر مربی نمیکردن

sina acm
03-22-2012, 12:52
راست میگین یعنی اگه الکلاسیکو رو ببرین

رئال هم یه بازی رو ببازه بارسلونا قهرمان میشه !!!!:love:

Prince.L.M
03-22-2012, 13:23
به سلامتی باز دوباره مساوی کردن این رئالیا
یکی نیست به این پپ میگفتی بابا زودتر میگفتی ما قهرمان نمیشیم:ghelyon:
جا داره یه تشکر ویژه هم از آقا آرمان بکنم ممنونroz::
عیدیا پشت سر هم داره میبارهheee::

spiderkiller
03-22-2012, 16:30
دوستان البته زیاد خوشحال نباشید من مطمئنم رئال یک امتیاز دیگه هم تا قبل از الکلاسیکو از دست نمیده.شاید تنها امید ما اوساسونا باشه ولی قبول کنید بعد از این دو نتیجه ضعیف خیلی میتونن قوی ظاهر بشن.شاید تنها امید ما برای قهرمانی اینه که رئال تو دو هفته اینده حداقل 3 امتیاز از دست بده و بارسا همه بازی ها رو ببره.من اینا رو نگفتم که روحیتون رو از دست بدین ولی میخوام بهتون بگم زیاد به لالیگا امیدوار نباشید چون پپ گفته نمیبریم ما هم نباید اهمیت زیادی بدیم.

morteza7
03-22-2012, 17:40
آخ که اگه رئال قهرمان نشه!!! میخوام ببینم بازم حرفی واسه گفتن دارن!mas:-:/danc:nishkhand:

CRISTIANO-FARSHAD
03-22-2012, 17:57
شما بارسلونایی ها عقده دارین که همیشه در مورد رئال حرف میزینین؟؟؟ البته فقط کسایی هستن که فوتبال نمیفهمن و تقریبا زیر 50 نوشته و پست دادن وگرنه قدیمیها هی نمیگن رئال مادرید !!!! بابا تو این تایپک 2440 تا پست داده شده 2400 تا در مورد رئال مادرید . بس کنید هر جا میریم رئال !!! از قدیم راست گفتن تیم قدرتمند دشمن زیاد داره درست مثل رئال و بارسا

David7
03-22-2012, 18:27
شما بارسلونایی ها عقده دارین که همیشه در مورد رئال حرف میزینین؟؟؟ البته فقط کسایی هستن که فوتبال نمیفهمن و تقریبا زیر 50 نوشته و پست دادن وگرنه قدیمیها هی نمیگن رئال مادرید !!!! بابا تو این تایپک 2440 تا پست داده شده 2400 تا در مورد رئال مادرید . بس کنید هر جا میریم رئال !!! از قدیم راست گفتن تیم قدرتمند دشمن زیاد داره درست مثل رئال و بارسا

سلام دوست عزیز ... طبق قوانین این پست تو باید پاک بشه ولی من پاکش نمیکنم ... اینجا تاپیک حرف های خودمونی بارساست و ممکنه حرف هایی زده بشه که به مزه ی طرفداران مادریدی خوشایند نباشه ... بچه ها بارسایی هم میدونن که نباید به تیم های دیگه توهین کنن ... با تشکر ... roz::

CRISTIANO-FARSHAD
03-22-2012, 18:35
میدونم داداش . معذرت میخوام . من میگم این فرهنگ رو جا بندازین که هر تیم به دنبال تیم خودش باشه اخه انصافا اعصاب ادم خورد بشه اگه اخبار رئال رو میخوای باید بیای این تایپک و اگه اخبار بارسا رو بخوای باید بری تایپک رئال ! 0 البته از حق نگذریم اونا کمتر )

Arman.Leo
03-22-2012, 18:36
آمار گل های مسی از ابتدا تا الآن به صورت نموداری

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 485152_n.jpg
عکسی از کودکی مسی

این بانوی باشگاه ، شکیرا تو توییترش گذاشته [Only Registered And Activated Users Can See Links]

امروز ، روز انتقامه ، امروز یه نفر داره زجر میکشه

سانتی کازورلا + مارکوس سنا = 4 امتیاز

آمار گل های مسی

یک گل : در 86 بازی
2 گل : در 45 بازی
3گل : در 15 بازی
4 گل : در 2 بازی
5 گل : در یک بازی

fcb10
03-22-2012, 19:26
کسی از ابیدال خبر مبر جدید نداره ؟:soal:

فک کنم دیروز بود , الجزیره داشت ابیدال رو نشون میداد تو تمرینات بود :mage mishe:

David7
03-22-2012, 20:20
بچه ها این تاپیک منتظر نظرات شماست ...

تبادل و نظر درباره بازی های بارسلونا در فصل 2012-2011 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

fcb10
03-22-2012, 20:35
KING LEO!

spiderkiller
03-22-2012, 21:10
دوستان یک نکته نظر من رو جلب کرده که اگه حقیقت داشته باشه ما همین الان هم قهرمان لالیگا هستیم.
توی سایت رسمی هر دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در لیگ 38 بازی وجود داره که با توجه به اخرین نتایج که دیشب بود الان رئال با یک بازی بیشتر از ما این امتیاز رو داره.شما هم یک نگاه به هردو سایت بندازید.رئال 9 بازی داره تا لیگ رو تموم کنه ما 10 بازی.این یعنی همین الان هم اختلاف ما با رئال با احتساب اون یک بازی بیشتر 3 امتیاز هست.دارم جدی میگم برید تو سایت رسمی هر دو تیم نگاه کنید.دارم شاخ درمیارم.یک هفته ای قهرمان لالیگا شدیم رفت.
:ajibeee: :ajibeee:

Saeid~Barca
03-22-2012, 21:28
فکر نمیکنم این طور باشه احتمالا تو سایت رئال اشتباه نوشتن چون بازی ها منظم پیش رفت و هر دو 10 بازی دیگه دارن .
من یادم نمیاد هیچ بازی عقب افتاده باشه :mage mishe:

footballking12
03-23-2012, 00:12
نه داداش هر 2 تیم دقیقا 28 بازی انجام دادن و 10 تا بازی دیگه باقی مونده.
ولی جالبه این همه رئالی ها از داوریه دیشب دلخور بودن تو سایت ورزش 3 نوشته اخراج اوزیل و راموس کاملا صحیح بوده و تازه داور یک خطای پنالتی روی نیلمار رو با اینکه کاملا مسلط بر صحنه بوده نگرفته.
الان اختلاف باید 5 تا بود ولی با کمک داوری اختلاف امتیار 6 تاست

fcb10
03-23-2012, 03:40
یــه عـکس قـدیمی از ویکتور والدس , اونم با مو :))
به نظر شما تو این عکس شبیه انریکه ایگلسیاس نشده؟؟

fcb10
03-23-2012, 03:53

لحظات به ياد ماندني 234 گل مسي

چند شب پيش لئونل مسي ركورد برترين گلزن تاريخ بارسلونا را تنها با 24 سال سن به نام خودش ثبت كرد، به همين بهونه خاطره انگيزترين گلها رو يادآوري ميكنيم!

1/5/2005: اولين گل رسمي مسي با پيراهن شماره 30 روي پاس رونالدينهو

10/3/2007: هت تريك مسي مقابل رئال در كمپ نو كه بازي 3-3 مساوي شد.

18/4/2007: گل مارادونايي مسي مقابل ختافه در جام حذفي!

1/2/2009: در ورزشگاه ال ساردنيرو، لئو مسي 21 ساله 5000 امين گل تاريخ بارسا رو وارد دروازه حريف كرد تا نامش در كنار ماركو اورليو (1000) ، پدرو زابالا (2000)، كوئيني (3000) و آمور (4000) جاودانه بشه!

27/5/2009: گل با ضربه سر مسي به وندرسار در فينال ليگ قهرمانان و قهرماني بارسا در اروپا

19/12/2009: گل مسي به استوديانتس و قهرماني بارسا در جام باشگاه هاي جهان و رسيدن به ششمين جام در يك سال!

16/1/2010: صدمين گل مسي در ليگ در بازي مقابل سويا

6/4/2010: بارسا - آرسنال و اولين بار كه مسي 4 گل در يك بازي وارد دروازه حريف كرد!

27/4/2011: گل مسي به رئال در نيمه نهايي ليگ قهرمانان كه باعث صعود بارسا به فينال ومبلي شد!

28/5/2011: دومين گل مسي در دومين فينال ليگ قهرمانان مقابل منچستر كه باز هم بارسا قهرمان اروپا شد!

28/9/2011: تساوي مسي با كوبالا دومين گلزن برتر بارسا با 194 گل!

7/3/2012: بارسا - لوركوزن، براي اولين بار 5 گل را وارد دروازه حريف كرد كه اين در ليگ قهرمانان نيز بي سابقه بود!

20/3/2011: هت تريك مسي كه باعث شد از سزار پيشي بگيره و با 24 سال سن برترين گلزن بارسا بشه!

عكس: مسي پس از به ثمر رساندن 5 گل

Arman.Leo
03-23-2012, 06:26

ببخشید اگه تکراری بودن [Only Registered And Activated Users Can See Links]

اینم عکسای دنی

Arman.Leo
03-23-2012, 13:56
برترین گلزنان تاریخ باشگاه

مسی : 234 گل

سزار : 232 گل

کوبالا : 194 گل

سامیتیر : 178 گل

اتوو : 152 گل

ریوالدو :130 گل

در نمودار زیر میتونید بیشتر قربانیان گل های لئو مسی رو ببینید ::sooot:

و این هم آمار جزیی تر
153 گل در لالیگا:rose:

49 گل در لیگ قهرمانان اروپاtazim::

19 گل در کوپا دل ری:ohum:

8 گل در سوپر کاپ اسپانیا:/danc

4 گل در جام باشگاه های جهان:-shad

1 گل در سوپر کاپ اروپا :khelal dandoon:

هارانان
03-23-2012, 17:14
دیگه رئالی های عزیز عادت کرده اند به داور اعتراض کنند دیگه اینا عادی شده تیمشون نمیتونه بیش تر از یک گل بزنه و تو دقایق پایانی گل میخوره دیگه نمیتون باخت رو درک کنند میرن سر داوری این پپ یک بار به داوری اعتراض کرد موینیو پرید وسط و بازهم از اون حرفای الکیش رو زد

Arman.Leo
03-23-2012, 18:08
الکسیس سانچز در باشگاه های قبلیش

از چپ به راست :

کوبرلوئا
کولوکولو
ریورپلاته
اودینزه

pedro_17
03-23-2012, 20:32
کسی میدونه بازی با مایورکا رو چه شبکه ای پخش میکنه؟

Prince.L.M
03-23-2012, 21:50
دلم میخواد فرداشب یکمم که شده فقط 2-3 دقیقه پپ با آفلای بازی بده و مسی هم بازم گل بزنه

LEO JOON
03-23-2012, 23:42
خوب دوباره می خوایم پا توی زمین بذاریم به امید یه برد جالب و یه رکورد شکنی دیگه!:flowerysmile:
دقت کردین توی این چند بازی اخیر بارسایی ها و به خصوص لئو مرتب رکورد جابه جا می کردن؟:/danc
راستی جا داره یه تبریک به بچه های رئالی بگم، بالاخره راموس تونست رکورد بزنه (رکورد کارت قرمز گرفتن بازیکنان رئال) تا باشه از این رکوردا باشه:sooot:

fcb10
03-24-2012, 01:42
بعد از هت ریک مسی مقابل گرانادا و تبدیل به برترین گلزن تاریخ باشگاه بارسلونا, تمامی بازیکنان و اعضای کادر فنی باشگاه پیراهن مسی را به عنوان یادگاری برای خود نگه داشتند

هارانان
03-24-2012, 01:45
خوب دوباره می خوایم پا توی زمین بذاریم به امید یه برد جالب و یه رکورد شکنی دیگه!:flowerysmile:
دقت کردین توی این چند بازی اخیر بارسایی ها و به خصوص لئو مرتب رکورد جابه جا می کردن؟:/danc
راستی جا داره یه تبریک به بچه های رئالی بگم، بالاخره راموس تونست رکورد بزنه (رکورد کارت قرمز گرفتن بازیکنان رئال) تا باشه از این رکوردا باشه:sooot:
بله دیگه فرق ما و رئالی ها این جا معلوم میشه رکورد ما بهترین گلزن و اونام در گرفتن کارت قرمز واقعا برای دوستان رئالیم متاسفم که طرفدار چنین تیمی هستند که این بازیکن رو داره

fcb10
03-24-2012, 01:48
بخونید یکم امیدوارتر بشید

در حالی که هفته پیش اختلاف بارسلونا و رئال در لالیگا 10 امتیاز بود این اختلاف هم اکنون به 6 امتیاز رسیده و با توجه به یک بازی رودررو در نیوکمپ و همچنین بازیهای مشکلتر رئال تا پایان فصل به نظر میرسد بارسلونا میتواند امید زیادی برای قهرمانی داشته باشد.
ولی امروز مطلبی را در مورد عملکرد گذشته مورینیو دیدم که مورینیو را یک دلیل بزرگ برای امکان جبران عقب بودن امتیازی در لیگ دونسته بود:

مورینیو با هرکدام از تیم های پورتو، چلسی و اینترمیلان 2 بار قهرمان لیگ های پرتغال، انگلیس و ایتالیا شده. ولی در هیچ کدام از این لیگ ها رقیب تیمی مثل بارسلونا نبوده و در شرایطی قرار نگرفته که در 10 هفته پایانی به پیروزی نیاز داشته باشد.
در فصل 2002-03 با پورتو در هفته های پایانی 7 امتیاز از دست داد. در فصل بعد با پورتو در هفته های پایانی 10 امتیاز از دست داد.
با چلسی در فصل 2003-04، 6 امتیاز و در فصل بعد 11 امتیاز و فصل بعد 10 امتیاز در چند هفته پایانی از دست داد.
با اینتر در هفته های پایانی 2 فصل به ترتیب 9 و 10 امتیاز از دست داد

و در نهایت به رئال اومد و در هفته های پایانی فصل قبل 8 امتیاز از دست داد.
شرایط ویژه لالیگا باعث شده مربی که به بازی تدافعی در لیگ های دیگه شهرت داشته به بازی هجومی روبیاره تا تعداد مساویهای تیمش را کاهش بده
ولی انتقاد عمده ای که به مورینیو وارد میشه اینه که در کل فصل از ترس عقب افتادن در رقابت با بارسلونا، تقریبا ترکیب ثابتی را به زمین فرستاده که موجب خستگی بازیکنان و آماده نبودن بازیکنان جانشین شده. این در حالی است که تمام بازیکنان بارسلونا و حتی خیلی از بازیکنان تیم b با آمادگی و انگیزه بالا در این 10 هفته پایانی لیگ برای کسب 30 امتیاز باقیمانده مبارزه میکنند

هارانان
03-24-2012, 01:48
ببخشید کسی در هاتبرد یک شبکه بشناسه که بازی های بارسا رو پخش کنه اگه هست لطفا اسم و فرکانسش رو بدین ممنون میشمlove::

LEO JOON
03-24-2012, 04:40
امشب داشت بازى فينالcl پارسال رو پخش ميکرد
واقعا وقتى داشتم بازى رو ميديدم بغض کرده بودم تازه ميفهمم بارسا براى چى به مشکل خورده، جالبه اکثر ما به خاطر بازى زيباى بارسا طرفدارش شديم، ولى همين اکثر ما اين فصل همش دنبال نتيجه بوديم،و حالا که داريم نتيجه ميگيريم راضى هستيم،درحالى که هيچ کدوم از بازيکنا،فوتباليستاى فصل پيش نيستن
ويا که کلا از دست رفت،اينيستا،دنى،مسى، پيکه،پدرو،حتى ژاوى.
ديگه از اون دريبلا و پاس هايى که از بين4-5 نفر به هم مى دادن خبرى نيس.
اين فصل که تقريبا تموم شد،ولى اميدوارم فصل بعد بارسا با همون تيکى تاکاى ناب خودش پا توى ميدون بذاره.
آخرسرم يه چيزى بگم، بخنديم،گزارشگره سر گل داويد،گفت: ون درسار هرچى کش اومد به توپ نرسيد!
نمى دونستم ون درسار کش مى آد!

fcb10
03-24-2012, 05:49
آره منم بازی رو دوباره دیدم ! خیلی هم بهم حال داد !

یونایتد با اون همه ادعاش داشت فقط بازی باسلونا رو نگاه میکرد !! ولی فصل پیش واقعا بارسا به بلوغ کامل رسیده بود و داشت از تموم توانایی هاش استفاده میکرد !

منم خندم گرفت که گفت ون درسار کش اومد , ولی نه تنها ون درسار کش اومد , صورت یونایتدی ها هم کش اومده بود shikam::-

Saeid~Barca
03-24-2012, 12:10
ببخشید کسی در هاتبرد یک شبکه بشناسه که بازی های بارسا رو پخش کنه اگه هست لطفا اسم و فرکانسش رو بدین ممنون میشمlove::
تو هاتبرد شبکه های رایگان بازی ها رو نشون نمیدن بهترین شبکه پخش زنده فوتبال الجزیره اسپورت که نیاز به کارت داره .

بچه ها فکر میکنید امشب پپ برای پر کردن جای خالی آبیدال و آدریانو از چه بازیکنی استفاده میکنه ؟ به مونیسا اعتماد میکنه یا کیتا رو تو اون پست میذاره که قبلا امتحانش رو پس داده یا از بازیکن دیگه ای ؟

و همین طور جای دنی آلوز ؟

pedro_17
03-24-2012, 13:36
من میگم ماسکرانو یا مونتویا جای اون باشن

fcb10
03-24-2012, 14:37
به نظر من بهتره از همون ترکیب 3 دفاع استفاده کنه ! با این وضعی که تو دفاعامون داریم بهتره !

هارانان
03-24-2012, 15:07
این است اعجوبه ی پرورش یافته لاماسیا[Only Registered And Activated Users Can See Links]

هارانان
03-24-2012, 15:14
کجایی زود تر برگرد کاسیاس چند ماهه ازت گل نخورده دارم لحظه شماری میکنم بازم بیای با اون شوتهات همه رو شگفت زده کنی[Only Registered And Activated Users Can See Links]

هارانان
03-24-2012, 16:16

Saeid~Barca
03-24-2012, 21:01
ترکیب دو تیم :

ذخیره های دو تیم :

spiderkiller
03-24-2012, 21:07
یک حسی بهم میگه امشب الکسیس مسی و سسک گل میزنن.مسی احتمالا دوتا میزنه.ولی بازی باید دقایق ابتدایی خیلی سخت باشه چون ما نیمه اول تو زمین حریف مشکل داریم.

fcb10
03-24-2012, 21:08
بهتره جای ماسکرانو رو با پیکه عوض کنه !!

Prince.L.M
03-24-2012, 21:16
حیف بازم آفلای تو زخیره ها نیست:gerye:
ترکیب خوبیه امیدوارم امشب پدرو گل بزنه. امیدوارم بازی خوبی باشه به نظرم میبریم اونم به راحتی فقط امیدوارم مسی با یه هتریک دوباره رکورد بزنه

Saeid~Barca
03-24-2012, 21:17
منم تعجب میکنم که پپ چرا ماسکرانو رو وسط گذاشته در حالی که انتظار میره که تو کناره ها بهتر بازی کنه .

بازی نکردن ژاوی هم توی این بازی سخت یکم عجیبه . امیدوارم حسرت اینو نخوریم که چرا ژاوی فیکس نبوده . اتفاقی که قبلا افتاده

Prince.L.M
03-24-2012, 21:31
درسته که دیگه ایمان زیادی به پپ ندارم ولی بهتره بهش اعتماد کنیم چون هنوز مربی بارسلونا هست حتما میدونسته یه چیزی که ژاوی رو تو بازی نیارده
در مورد ماسکرانو هم حرف نمیزنم چون بهش اعتقادی ندارم
ولی به نظرم چون پویول میتونه رو به جلو کار کنه و از کناره نفوذ کنه و پیکه هم همینطور ماسکرانو رو گذاشته وسط

fcb10
03-24-2012, 21:36
درسته که دیگه ایمان زیادی به پپ ندارم ولی بهتره بهش اعتماد کنیم چون هنوز مربی بارسلونا هست حتما میدونسته یه چیزی که ژاوی رو تو بازی نیارده
در مورد ماسکرانو هم حرف نمیزنم چون بهش اعتقادی ندارم
ولی به نظرم چون پویول میتونه رو به جلو کار کنه و از کناره نفوذ کنه و پیکه هم همینطور ماسکرانو رو گذاشته وسط

مثلا چرا به ماسکرانوی نانازی:love: اعتقاد ندارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ chomagh

متخصص دفاعه !!!!!

Prince.L.M
03-24-2012, 21:41
مثلا چرا به ماسکرانوی نانازی:love: اعتقاد ندارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ chomagh

متخصص دفاعه !!!!!

:chakerim:
نمیدونم کلا به نظر من بازیکن نیست البته شما درست میگیدا ولی کلا من بهش اعتقادی ندارم نمیدونم چرا:soal:
ولی هر چیم باشه بارساییه دیگه:love:

fcb10
03-24-2012, 22:09
ایول سانچز :afarin:

دقیقه 26 گل اول :hooora:

Saeid~Barca
03-24-2012, 22:13
آر ه الکسیس گل اول رو واسمون زد .
یه لینک عالی واسه دیدن بازی :

morteza7
03-24-2012, 22:16
بچه ها بازم اومدم!:/danc
گزارش زنده ی بازی رو به زبان انگلیسی از رادیوی رسمی بارسا گوش کنیدlay_;;

Saeid~Barca
03-24-2012, 22:27
نکته جالب تو نیمه اول این بوده که اونا 2 تا شوت به طرف دروازمون زدن که هیچ کدوم تو چاچوب نبود و ما 10 شوت که 5 تاش تو چاچوب بود . و مالکیت توپ هم 63 به 37 به نفع ما بوده :afarin:

morteza7
03-24-2012, 23:14
اییییییییییول پیکه!!!! گل دومم دقیقه ی 78 زدیم با وجود اینکه بارسا با اخراج تیاگو 10 نفره بازی میکرد!!!!:yes:heey:::balesh:

fcb10
03-24-2012, 23:36
تبریک به همه

عجب بازی گیری بود

LEO JOON
03-24-2012, 23:47
منم تبریک میگم
امیدوارم به همین روند ادامه بدیم البته با یه بازی زیبا

Saeid~Barca
03-25-2012, 00:16
فکر یه بازی سخت رو میکردم . با اخراج ناعادلانه تیاگو یکم ترسیدم از اینکه اونا بتونن گل بزنن و یه برد خوب خارج از خونه و امیدمون رو هم واسه ادامه فصل از دست بدیم ولی خدا رو شکر این اتفاق نیفتاد و با گل پیکه خیالم راحت شد .

ماسکرانو تو ترکیب اولیه دفاع وسط بود ولی عملا رفته بود سمت راست و جاش رو با پیکه عوض کرده بود تا اومدن مونتویا .
باز هم یه رکورد دیگه تیم زده و با دو گلی که امشب زدیم تعداد گلهای زده تیم در این فصل به 152 رسید و رکورد گل زده در فصل قبل شکسته شد و واسه شکستن بهترین رکورد گواردیولا یعنی 158 که تو فصل اول حضورش تو بارسا بدست آورده بود 6 گل فاصله داریم . با وجود 9 بازی دیگه تو لیگ و یک بازی حذفی و بازی های لیگ قهرمانان این رکورد هم شکسته میشه :barcelona:

یه خبر دیگه اینکه تو بازی امشب میلان و رم که 2 _1 به نفع میلان تموم شد تیاگو سیلوا بهترین مدافع میلان مصدوم شده و احتمال داره که تو بازی چهارشنبه با ما نباشه

xavi.h
03-25-2012, 01:03
سلام
امیدوار بودم با مادرید اون تساوی و اخراجی هاش این بازی رو ببازه ولی فعلا که تا دقیقه 60 .5-1 جلو افتاده به نظرتون میشه بهشون رسید ؟

fcb10
03-25-2012, 03:54
پـیکه و شـکیرا در ایـتالیا

faramarz@
03-25-2012, 11:16
بازی بعدی کی هست ؟
:barcelona::barcelona::barcelona::barcelona::barce lona::barcelona:

sisimessi
03-25-2012, 15:46
به نظر شما چرا بارسا در این فصل خوب نتیجه نمی گیره؟
نظر من مصدومیت داوید ویا در اول فصله که بارسا رو با کمبود مهاجم رو به رو کرد.crying::-
نظر شما چیه؟

sisimessi
03-25-2012, 15:50
بارسا تو بازی بعد در تاریخ 9 فروردین باید به مصاف میلان برود.این بازی تو سن سیرو ورزشگاه میلان برگزار می شود.

Mohamad_h
03-25-2012, 22:39
سلام .
دوستان برید اینجا نظر بدید که بازی بارسا_میلان رو پخش کنند . بی فایده نیست اگر نتیجه هم نده.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ... rm&Itemid=99999999&fid=10 ([Only Registered And Activated Users Can See Links] dex.php%3Foption%3Dcom_sabaform%26Itemid%3D9999999 9%26fid%3D10)

LEO JOON
03-25-2012, 23:50
این صدا و سیما شورش رو در آورده
دیشب دوباره بازی تکراری پخش کرد یکی نیست بگه آخه شما که اینقدر به بارسا علاقه دارین!:mage mishe: چرا بازی های زنده رو پخش نمی کنین؟eterza::-

mortezarm
03-25-2012, 23:55
فضولی نباشه ها
اما بازی بارسا میلان بصورت زنده پخش میشه:sooot:

LEO JOON
03-26-2012, 00:01
فضولی نباشه ها
اما بازی بارسا میلان بصورت زنده پخش میشه:sooot:

من منظورم بازی دیشب بود که به جاش سوپر کاپ اسپانیا رو پخش کردنheee::

mortezarm
03-26-2012, 00:04
من منظورم بازی دیشب بود که به جاش سوپر کاپ اسپانیا رو پخش کردنheee::
اخه پست بالا سریت زده بود برید انتقاد کنید بازی بارسا میلان و زنده پخش کنن
گفتم شاید منظورتون با اونه:sooot:
حالا عیب نداره اومدیم یه سری واسه عید به تاپیکتون زدیم عیدو تبریک بگیم:ohum:

Prince.L.M
03-26-2012, 00:14
خب اول تبریک میگم برد دیشب بارسلونا رو با اینکه بازی رو ندیدم و فقط گزارششو تو سایت اصلی خوندم به نظر بازی چندان خوبی نبود ولی به هر حال بردیم دیگه تبریک
نمیدونم چرا انقدر دلشوره دارم برای بازی با میلان خدا بخیر بگذرونه فقطom::

saeid_8992
03-26-2012, 00:36
به کوری چشم حسودا میزنه خوبم میزنه:hooora:

42d3e78f26a4b20d412==