PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آنالیز بازیها و آخرین اخبار از (( نراتزوری )) در فصل 2010/2011

alexandre dasilva
10-09-2010, 16:31
به نام خدا

:inter::inter::inter:

در این تاپیک اخبار و آنالیز بازی های تیم اینتر میلان گذاشته خواهد شد.

لطفا با همکاری خودتان ما را یاری نمایید.

:rose: با تشکر :rose:

davvod
11-12-2010, 10:59
اینترمیلان به دنبال جذب دمیکلیس

پس از مصدومیت والتر ساموئل باشگاه اینتر به دنبال جذب دمیکلیس است

گفته میشود اینتر با پیشنهادی 8 میلیون پونی خواهان به خدمت گرفتن این مدافع نارراضی و نیمکت نشین بایرن مونیخ است

davvod
11-12-2010, 13:39
سلام حمید من چه جوری میتونم یه موضوع جدید بنویسم؟

rivelino
11-19-2010, 16:12
ناهار موراتی با لئوناردو.

چند روز قبل ماسیمو موراتی رئیس باشگاه اینتر ناهارش را با لئوناردو در شهر میلان خورد و در این ضیافت در باره اینده اینتر بحث شد که اگر بنیتز در اینتر همچنان به نتایج ضعیفش ادامه دهد به احتمال قریب به یقین لئوناردوی برزیلی جایگزین وی خواهد شد.گفته میشود موراتی از بنیتز نا امید شده و به فکر جایگزین مناسبی برای وی است.:inter:

B 3 N y A m ! N
12-09-2010, 23:13
کذب محضه!!!نه موراتی با لئوناردو ناهار خوردن نه حرفی زدن!!!

تمام اخبار دقیق و راست اینترو از سایت کانون رسمی هواداران اینتر در کل ایران ببینید!!

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

تا اونجا که من میدونم موراتی ار بنیتز حمایت کرده !!!

B 3 N y A m ! N
12-10-2010, 12:43
[Only Registered And Activated Users Can See Links]آشتی بین ماتراتزی و زیدان. 4 نوامبر مارکو و زین الدین که در فینال جام جهانی 2006 با هم درگیری داشتند، با هم دیگر دست دادند و رو در روی هم قرار گرفتند. ماتراتزی با شبکه Tribu del Calcio مصاحبه ای داشته است که با هم دیگر می خوانیم.
در فصل 2005/06 به قرارداد با میلان خیلی نزدیک شده بودم. روبرتو مانچینی من را نمی خواست و از من خواست که تیم را ترک کنم. در حالیکه نگرانی من بازی نکردن بود ولی من به تیم جام جهانی ملحق شدم. من مشکلی با قبول کردن این را ندارم؛ من واقعاً به پیوستن به آث.میلان نزدیک شده بودم و آنگاه با لیپی هم صحبت کردم. به عنوان سرمربی تیم ملی ایتالیا او به من گفت که نگران بازی در جام جهانی نباشم و بعد از آن هم مرا به تیم ملی ایتالیا دعوت کرد. او مرا به آلمان برد و همه می دانند که بعد چه اتفاقی افتاد.
صحبت در مورد جام جهانی 2006 و ملاقاتش با زین الدین زیدان...
من داشتم از هتل برای ملاقات با مورینیو بیرون می آمدم. تعدادی می خواستند من را متوقف کنند. آنها به من می گفتند یک مشکلی وجود دارد. زیدان ماشینش را کنار ماشین شما پارک کرده است. من گفتم که مشکلی نیست. من کمی راه رفتم و زیدان را در کنارم دیدم فکر می کردم موقعیت مناسبی برای صحبت با او بود. صحبت هایی که فقط من و او در موردش می فهمیم. من باید بگویم که من بیشتر از زیدان در ان مورد حرف زدم و در نهایت او دستش را دراز کرد و من هم دست او را محکم فشردم. این همان چیزی بود که می خواستم و خیلی خوشم امد.
در مورد رابطه اش با بالوتلی گفت: من به او تو دهنی زدم اما وقتی که او در بیمارستان حضور داشت من تا نیمه شب در کنار او بودم و برای او خوراکی میاوردم. در مورد رابطه ام با ابراهیمویچ، درگیری در دربی؟ قطعاً من برای متوقف کردن او نمی خواستم صدمه ای به او بزنم، او هم همینطور و در این مورد هیچ مشکلی وجود ندارد.

B 3 N y A m ! N
12-10-2010, 12:46
[Only Registered And Activated Users Can See Links]تیاگو موتا پیش از دیدارهای جام باشگاه های جهان مصاحبه ای داشته است که با هم دیگر می خوانیم.
آلبرتو و کارملا از کاتانیا می گوید هواداران اینتر هنوز باور دارند که اینتر می تواند فاتح اسکودتو شود
من هم این را باور دارم. ما در لحظه های سختی قرار داریم اما برای لیگ هنوز راه زیادی را در پیش داریم و من هنوز امیدوارم که در انتهای فصل اسکودتو را ازآن خود کنیم. من مطمئنم که قدرت کافی را برای قهرمانی در سری آ داریم. ما باید شانس داشته باشیم مثل بازگشت مصدومین. چون که وقتی همه ما در دسترس باشیم یک تیم بسیار قوی هستیم.

اریکا از فلورانس می خواهد بداند که تیاگو موتا که در فینال لیگ قهرمانان نتوانست بازی کند چه احساسی داشته است
خیلی سخت بود. حتی در بسیاری از شبها من نمی توانستم بخوابم. من نمی توانستم باور کنم که نمی توانم در فینال حاضر باشم. برای خیلی ها فینال لیگ قهرمانان یک رویاست و ان فینال مقصود من بود. اما در نهایت من به خاطر همه چیز خوشحال بودم زیرا ما برنده شدیم و من جزئی از این تیم هستم. اما حالا یک فینال مهم دیگر پیش روست و من هم در دسترس هستم. من نمی دانم که بازی خواهم کرد یا نه چون که این بستگی به سرمربی دارد اما من حضور دارم و اگر بتوانم بازی کنم به آمادگی 100% خود خواهم رسید. من مطمئنم که همه ما واقعاً عالی کار خواهیم کرد. همه ما این عنوان را می خواهیم.

mohammad reza hemmati
02-26-2011, 14:45
ژولیو سزار دروازه بان اینتر از شدت ناراحتی پیاده به خانه رفت.
به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از سایت خبری سوپرسپورت؛ ژولیو سزار دروازه بان برزیلی اینتر پس از اشتباهی که در بازی برابر بایرن مرتکب شد و توپ برگشتی را در اختیار ماریو گومز قرار داد از شدت ناراحتی فاصله خانه خود تا ورزشگاه سن سیرو را پیاده طی کرد.

گل دیر هنگام ماریو گومز که از ضربه برگشتی آرین روبن حاصل شد توانست باواریایی ها را با یک پیروزی شیرین و با روحیه ای مناسب به مونیخ بازگرداند و آماده دیدار برابر دورتمند کند.
به گزارش رویترز ژولیو سزار بدلیل دفع ناقص شوت آرین روبن از هواداران عذرخواهی کرد و از شدت ناراحتی ماشین خود را در پارکینگ استادیوم رها و پیاده به خانه بازگشت.

ماسیمو موراتی رئیس باشگاه اینتر در کنفرانس خبری امروز گفت:" دیشب شب بدی برای اینتر بود و حوادث تلخی اتفاق افتاد". او درادامه از ژولیو سزار اینگونه دلجویی کرد:" ژولیو سزار عملکرد فوق العاده ای در گذشته برای اینتر داشته است."

مصدومیت دیگو میلیتو و اجازه بازی نداشتن پاتزینی هیچ کدام نمی تواند دلیل قانع کننده ای برای بازی ضعیف مدافع عنوان قهرمانی باشد. شکست هر سه تیم ایتالیایی در خانه خود در دور 1/8 لیگ قهرمانان زنگ خطر را برای مسئولین سری آ به صدا در آورده است.

mohammad reza hemmati
03-01-2011, 01:31
تیم فوتبال اینتر در یكی از حساس ترین بازی های هفته بیست وهفتم لیگ فوتبال ایتالیا پیروز شد تا خودش را به عنوان یكی از مدعیان قهرمانی سری آ مطرح كند.
یكشنبه شب دو تیم سامپدوریا و اینتر به مصاف هم رفتند كه اینتر این بازی خانگی را با نتیجه ۲ صفر به نفع خود تمام كرد. اشنایدر در دقیقه ۷۳ و ساموئل اتوئو در دقیقه ۹۰ گل های اینتر را در این بازی حساس زدند تا تیمشان با ۵۳ امتیاز و یك بازی بیشتر به رتبه دوم جدول صعود كند. این در شرایطی است كه میلان ۵۵ امتیازی و ناپولی ۵۲ امتیازی قرار است امشب آخرین و حساس ترین بازی هفته را در شهر میلان برگزار كنند. این بازی اگر مساوی شود یا ناپولی ببرد به نفع اینتر است اما اگر میلان ببرد فاصله اش را با اینتر به ۵ امتیاز افزایش خواهد داد.

نتایج كامل بازی های هفته بیست وهفتم:
یوونتوس صفر بولونیا ۲
كاتانیا ۲ جنوا یك
رم ۲ پارما ۲
پالرمو صفر اودینزه ۷
برشیا ۲ لچه ۲
كالیاری یك لاتزیو صفر
باری یك فیورنتینا یك
چه زنا یك كیه و صفر
سامپدوریا صفر اینتر ۲

GOLL
03-01-2011, 13:54
ژولیو سزار دروازه بان اینتر از شدت ناراحتی پیاده به خانه رفت.
به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از سایت خبری سوپرسپورت؛ ژولیو سزار دروازه بان برزیلی اینتر پس از اشتباهی که در بازی برابر بایرن مرتکب شد و توپ برگشتی را در اختیار ماریو گومز قرار داد از شدت ناراحتی فاصله خانه خود تا ورزشگاه سن سیرو را پیاده طی کرد.

گل دیر هنگام ماریو گومز که از ضربه برگشتی آرین روبن حاصل شد توانست باواریایی ها را با یک پیروزی شیرین و با روحیه ای مناسب به مونیخ بازگرداند و آماده دیدار برابر دورتمند کند.
به گزارش رویترز ژولیو سزار بدلیل دفع ناقص شوت آرین روبن از هواداران عذرخواهی کرد و از شدت ناراحتی ماشین خود را در پارکینگ استادیوم رها و پیاده به خانه بازگشت.

ماسیمو موراتی رئیس باشگاه اینتر در کنفرانس خبری امروز گفت:" دیشب شب بدی برای اینتر بود و حوادث تلخی اتفاق افتاد". او درادامه از ژولیو سزار اینگونه دلجویی کرد:" ژولیو سزار عملکرد فوق العاده ای در گذشته برای اینتر داشته است."

.

سزار كلا فوتباليست باحاليه ! تو جام جهاني هم كه برزيل حذف شد از بعد بازي گريه هاش شروع شد... تا موقعي كه رسيدن برزيل مردم تو فرودگاه بهش ميگفتن :::
بابا اشكال نداره حذف شديم...
الانم كه پياده رفته خونه مامانش خيلي بايد مواظبش باشه يه وقت كار دست خودش نده !:nishkhand:

mohammad reza hemmati
03-02-2011, 01:50
اینتر برد باارزشی در خانه حریف به دست آورد.

اینتر توانست با برد در خانه سمپدوریا فشار را بر میلان صدرنشین بیشتر کند.
اینتر در نیمه اول با درخشش وسلی اسنایدر صاحب توپ بود و این هافبک هلندی موقعیت‌های خوبی می‌ساخت، اما نتوانست به گل برسد.
در نیمه دوم بازی از ریتم افتاد، ولی در نهایت اینتر برنده شد.
در دقیقه 73 و با خطای جرواسونی روی جیامپائولو پاتزینی، اینتر صاحب ضربه‌ای ایستگاهی شد که وسلی اسنایدر توانست آن را به زیبایی از بالای سر دیوار دفاعی عبور دهد و وارد دروازه کورچی سازد. هشت دقیقه بعد، اسنایدر ضربه ایستگاهی دیگری را از فاصله 30 متری می‌خواست به شکل مستقیم وارد دروازه کند ولی ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.
در دقیقه 94 هم روی پاس دژان استانکوویچ، ساموئل اتوئو توپ را گرفت، به پیش تاخت، در موقعیتی عالی قرار گرفت و گل دوم اینتر را هم زد.
اینتر با 53 امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به میلان و ناپولی، تیم‌های اول و سوم جدول، در رده دوم قرار دارد. فاصله فعلی آنها با میلان 2 امتیاز است. سمپدوریا هم با 31 امتیاز در رده چهاردهم است.
اسنایدر: پیروزی خیلی مهمی بود.

وسلی اسنایدر به تمجید از عملکرد تیمش مقابل سمپدوریا پرداخت.

وسلی اسنایدر، ستاره هلندی اینتر در صحبتهایی اعلام کرد که پیروزی اینتر مقابل سمپدوریا پس از شکست مقابل بایرن بسیار ارزشمند بود. این ستاره هلندی معتقد است که این برد باعث افزایش اعتماد به نفس نرآتزوری مش ود. اسنایدر در صحبتهایی به وب سایت رسمی اینتر گفت:« این پیروزی مهمی برای ما بود.الان تنها 2 امتیاز با میلان صدرنشین فاصله داریم و یک امتیاز بالاتر از ناپولی هستیم. ما بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم و به شدت حریف را پرس کرده و شایسته این پیروزی بودیم. پیروزی در این دیدار بسیار مهم بود، به ویژه بعد از شکست ما مقابل بایرن.» او در بخش پایانی صحبتهایش در پاسخ به این سوال که در دیدار امشب میلان و ناپولی طرفدار کدام تیم خواهد بود، گفت:« هیچ کدام!»

لئوناردو: بعد از باخت به بایرن، غلبه برسمپدوریا بسیار مهم بود.

مربی اینتر از برد تیمش در دیداری خارج از خانه مقابل سمپدوریا بسیار خوشحال است.

لئوناردو مربی اینتر در پایان دیدار یکشنبه شب تیمش مقابل سمپدوریا که با برد 0-2 نرآتزوری همراه بود اعلام کرد که از اینکه تیمش حداکثر امتیازات ممکن این بازی را کسب کرده بسیار خوشحال است

پیروزی مقابل سمپدوریا بعد از شکست اینتر مقابل بایرن در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا رقم خورد.
در پایان دیدار یکشنبه شب ورزشگاه لوئیجی فراریس، لئوناردو به اسکای گفت:« از نتیجه بازی راضی ام. بازی بسیار حساسی بود، بعد از شکست مقابل بایرن، کسب یک نتیجه پیروزی بسیار مهم بود. همه بازیکنان تیم خوب بازی کردند؛از ژولیو سسار گرفته تا مدافعان. استانکوویچ و اسنایدر فوق العاده بودند و زانتی و پاتزینی و خرجه هم همین طور. پیروزی در این دیدار،بیشتر از 3امتیاز برای ما ارزش داشت، چون ما از بازیهای اخیرمان واقعا خسته بودیم.»
لئوناردو ادامه داد:« جایگاهمان در جدول بسیار خوب است و امیدوارم که میلان و ناپولی هم مساوی کنند ولی اگر بخواهیم در مورد خودمان صحبت کنیم، سه بازی آتی ما به ما کمک خواهد کرد تا آینده مان را شکل بدهیم.»
مربی برزیلی اینتر ادامه داد:« من سعی می کنم که تیمم را با بیش از 2 مهاجم به میدان بفرستم ولی شرایط بازیکنان را هم با دقت تمام زیر ذره بین دارم.»
نرآتزوری درحال حاضر در رده دوم جدول قرار دارد و یک امتیاز بیشتر از ناپولی که امشب مقابل میلان به میدان می رود دارد.

le0_1O
03-02-2011, 02:40
کاپیتان اینتر، معتقد است رقابت قهرمانی این فصل سری آ بین 3 تیم است: اینتر، میلان و ناپولی.

خاویر زانتی، کاپیتان اینتر، معتقد است رقابت قهرمانی این فصل سری آ بین 3 تیم است: اینتر، میلان و ناپولی.
علی رغم پیروزی 3-0 شب گذشته میلان مقابل ناپولی و افزایش فاصله با سایر رقبا، این ستاره آرژانتینی معتقد است هر سه تیم هنوز از شانس قهرمانی برخوردارند.
او در مصاحبه با توتواسپورت گفت:" بدون در نظر گرفتن نتیجه دیدار میلان مقابل ناپولی، من از شیوه بازی مان بسیار راضی و خوشحال هستم. رقابت های این فصل لیگ فوق العاده و شانه به شانه است و سه تیم می توانند تا آخرین هفته برای قهرمانی بجنگند."
زانتی از اینکه تیمش دوران بازی های فشرده اش را پشت سر گذاشته بسیار خوشحال است. شاگردان لئوناردو در 2 ماه اخیر 15 بازی انجام داده اند.
" انجام 15 بازی در دو ماه تا اندازه ای به ما ضربه زد. اکنون زمان بیشتری برای تمرین کردن داریم و بازیکنان مصدوم نیز می توانند به تیم برگردند."
این بازیکن 37 ساله همچنین معتقد است اینتر می تواند با جبران یک گل عقب افتادگی مقابل بایرن مونیخ، به مرحله بعدی لیگ قهرمانان راه پیدا کند.
" ما صد در صد به قابلیت های مان ایمان داریم. ما برای صعود به آلمان می رویم. می دانیم کار آسانی نیست اما تلاش مان را خواهیم کرد."

mohammad reza hemmati
03-06-2011, 23:48
اینتر توانست برد هیجان انگیزی به دست بیاورد.
اینتر با نمایش درخشان در نیمه دوم توانست جنوا را پنج بر دو شکست دهد و فاصله با میلان صدرنشین را به پنج امتیاز برساند.
مایکون در این دیدار از محرومیت برگشته بود و دیه‌گو میلیتو، استبان کامبیاسو و والتر ساموئل، سه بازیکن آرژانتینی اینتر هم مصدوم بودند.
در نیمه اول یک گل از ساموئل اتوئو و یک گل از آلبرتو پالوسکی به دلیل آفساید بودن مردود اعلام شد.
جنوا در دقیقه 40 به گل رسید. پاس عبدالله کونکو به رودریگو پالاسیو رسید و او پس از این که به محوطه جریمه رفت با شوتی دقیق توپ را به گوشه پایین دروازه زد.
اینتر در اوایل نیمه دوم از جنوا پیش افتاد. ابتدا جیامپائولو پاتزینی در دقیقه 50 روی سانتر مایکون گل تساوی را زد، و سپس در دقیقه 51 روی اشتباه عجیب ادواردو، ساموئل اتوئو به راحتی گل دوم را زد.
اتوئو در دقیقه 57 گل دوم خود را به ثمر رساند. او پس از فریب جیاندومنیکو مستو، از سد دو مدافع دیگر گذشت و توپ را وارد دروازه جنوا کرد.
گل چهارم اینتر با همکاری اسنایدر، اتوئو و ضربه تمام‌کننده گوران پاندف به ثمر رسید. مورتی روی این صحنه آفساید را پر کرده بود.
نام یوتو ناگاتومو هم در دقیقه 84 لیست گل‌زنان ثبت شد. او و حسین خرجه، بازیکنان تازه‌وارد اینتر با هم همکاری کردند و روی پاس خرجه بود که این مدافع توپ را به شکل مهاجمان به سقف دروازه جنوا کوبید.
جنوا در دقیقه 90 یک گل زد. مائورو بوسلی آرژانتینی در اولین دیداری که در سری آ به میدان رفت با ضربه سر گل دوم تیمش را زد.
اینتر با این برد 56 امتیازی شد و در رده دوم است. جنوا هم با 35 امتیاز دوازدهم است.

le0_1O
03-07-2011, 02:30
جیامپائولو پاتزینی بر این باور است که اینتر هنوز می‌تواند قهرمان سری آ شود.

مردان لئوناردو در نیمه دوم بازی با جنوا عالی کار کردند و با نتیجه پنج بر دو پیروز شدند.

اینتر در نیمه اول عقب افتاد اما پاتزینی در ابتدای نیمه دوم گل تساوی را زد و سپس اینتر به پیروزی رسید.

او گفت: «برد امروز حیاتی بود.

ما در رختکن بین دو نیمه صحبت کردیم و گفتیم که ما حتی نمایش همیشگی خود را هم نداشته‌ایم و به این ترتیب بود که اوضاع را برگرداندیم.»

از او پرسیدند آیا ناراحت‌کننده بود که شنید میلان یوونتوس را برده یا نه و او پاسخ داد: «برای میلان هم ناامیدکننده است که ما پشت سرشان هستیم!»

فاصله اینتر با میلان با نتایج امروز به پنج امتیاز رسید.

mohammad reza hemmati
03-08-2011, 13:29
[Only Registered And Activated Users Can See Links]این اولین گل ناگاتومو با پیراهن نراتزوری بود که او را به وضوح برای مصاحبه با کانال اینتر احساساتی کرد.
"ایتالیایی‌ام؟ دارد بهتر می‌شود. کم کم...." درست برعکس نمایش‌هایش با پیراهن اینتر که خیلی زود دارد بهتر می‌شود. "من خوشحالم . باید از اینتر برای تمام چیزهایی که در این مدت به من داد و باعث شد حس کنم در خانه‌ام هستم تشکر می‌کنم. همچنین باید از هواداران هم تشکر رکنم چون با توجه به پستم که یک مدافع هستم کم گل می‌زنم و این که امروز موفق شدم گلزنی کنم هدیه‌ای بود که به من داده شد و من این هدیه را تقدیم هواداران می‌کنم.

7up
03-08-2011, 20:06
ارزیابی آلگری و لئو؛ دوئل هم چنان پابرجاست .. !
- روم در دونتسک
- مونتلا: :"با وجود مشکلات می توانیم ببریم"
- يوونتوس و دل نری؟ آیا دل نری تا ژوئن باقی خواهد ماند؟
- گرت بال: در برابر میلان حاضر خواهم بود.

جنتیله: " يوونتوس؛ من آماده مربیگری هستم"
اگر یووه به من نیاز داشته باشد، نمی توانم بگویم "نه"!
- ناپولی بار دیگر اعتراض می کند: نمی خواهند پیروز شویم.
- تماس اینتر با توز...!
- رم و تلاش برای انتقام از شاختار
- اسكولی در لاتزیو مشکلی ندارد.
- کاوازین مربی جدید سامپدوریا

خروش دشان در مصاحبه: " یووه درک نداشت"
- ندایی از مصر "قاهره ": تورین را به ما باز گردانید.
- برلسكونی: "كاكا اگر بخواهد بگردد ..."
- تلاش رم برای پیروزی در میان برفها[/CENTER]

ترجمه شده توسط InterFC.ir

7up
03-08-2011, 21:20
InterFc.ir- پس از قهرمانی تیم جوانان اینتر میلان در جام ویارجیو، مربی آتزوری با ستایش از تلاش های فراوان اینتر در توجه به آکادمی فوتبال گفت: سرمایه گذاری در زمنیه جوانان، راه نجات فوتبال ایتالیا ست.
به گزاش نسخه انگلیسی سایت گل ([Only Registered And Activated Users Can See Links])، پراندلی با اشاره به تلاش های اینتر در سرمایه گذاری در بخش جوانان و استفاده از بازیکنان ایتالیی اظهار داشت: امیدوارم سایر باشگاه های ایتالیایی نیز فرصت لازم را برای بازیکنان جوان بدهند. چرا که آنان ثابت کرده اند توانایی محقق کردن اهداف بزرگ را دارند. و امیدوارم بتوانند مسیر پیشرفت در ایتالیا را ادامه بدهند.
وی افزود: نراتزوری به خاطر خرید رانوکیا و پاتزینی، مستحق ستایش است، چرا که مسیر درست فوتبال ایتالیا، استفاده از بازیکنان ایتالیایی است.
گفتنی است که جوانان اینتر میلان با پشت سرگذاشتن جوانان فیورنتینا با نتیجه 0-2، توانستند جام ویارجیو که یکی از معتبرترین قهرمانی های جوانان در ایتالیاست را به دست بیاورند.

7up
03-08-2011, 23:04

InterFc.ir- به گزارش روزنامه ایتالیایی لاگزتا دلا سپورت، و به نقل از تارنمای اف سی اینتر نیوز ([Only Registered And Activated Users Can See Links])، سران بیانکونری در تلاش اند با پیشنهادی وسوسه انگیز، رضایت نراتزوری را برای فروش داویده سانتون جلب کنند.
به گفته این روزنامه، یوونتوس حاضر است دو هافبک دفاعی خود یعنی فیلیپه ملو و محمد سیسوکو را در ازای خرید مدافع جوان ایتالیایی، به اینتر میلان واگذار کنند.
این در حالی ست که به نظر می رسد سران نراتزوری به هیچ وجه حاضر به از دست دادن سانتون نیستند. بلکه با قرض دادن وی به چزنا برای بالا بردن تجربه وی و فرصت بازی های بیشتر، در حال برنامه ریزی برای استفاده از این استعداد جوان در آینده هستند.

le0_1O
03-10-2011, 18:38
این ملی پوش آرژانتینی در اواسط فوریه از ناحیه ران دچار آسیب دیدگی شد و برای بازگشت به میادین همچنان باید کار زیادی انجام دهد .

به گزارش رسانه های ایتالیایی، لئوناردو، سرمربی اینتر، ممکن است در دیدار برگشت تیمش مقابل بایرن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، دیه گو میلیتو، مهاجم باتجربه اش را در اختیار نداشته باشد.
این ملی پوش آرژانتینی در اواسط فوریه از ناحیه ران دچار آسیب دیدگی شد و برای بازگشت به میادین همچنان باید کار زیادی انجام دهد.
پیش از این انتظار می رفت میلیتو بتواند تیمش را در دیدار مقابل برشا در سری آ همراهی کند اما نشریه گاتزتادلو اسپورت اعلام کرد این مهاجم 31 ساله به موقع برای این بازی آماده نخواهد شد.
اینتری ها همچنان امیدوارند که میلیتو بتواند دیدار مقابل بایرن را از روی نیمکت دنبال کند بعید از این مهاجم سابق جنوا بتواند مقابل رقیب آلمانی به میدان برود.
اینتر در دیدار رفت در ورزشگاه سن سیرو 1-0 مغلوب بایرن شد و اکنون برای صعود به مرحله بعد کار دشواری در پیش دارد.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

7up
03-12-2011, 19:03

اختصاصیInterFC.ir
براساس خبری که امروز در سایت رسمی اینتر منتشر شد مصدومیت لوسیو مانع حضور وی در دیدار مقابل بایرن می شود .
لوسیو در بازی دیشب مقابل برشا ، بدلیل احساس درد در پای راست خود زمین بازی را در دقیقه 65 ترک کرد .
به نقل از inter.it نتایج آزمایشاتی که امروز صبح روی پای لوسیو انجام شد ، نشان دهنده کشیدگی در عضله پای راست اوست .
بدین ترتیب ، این مدافع برزیلی بازی برگشت مقابل بایرن را از دست خواهد داد .

7up
03-12-2011, 20:14

- توقف اينتر؛ بای بای اسكودتو؟
" اتوئو اینتر را پیش انداخت، سپس برشا مساوی کرد. كارچيولو در دقیقه آخر پنالتی از دست داد".
- آزمایش يووه؛ دل نری استعفا را رد می کند ولی لیپی را به عنوان جانشین خود معرفی می کند.
- ميلان مواظب باش! آنجلوتی به دنبال کاپیتان آمبروزینی برای فصل بعد.[/align]

- كلينی و ياكوئينتا نام يووه را فریاد می زنند. فشار فراوان پیش از رویارویی با چزنا.
دل نری: "محال است که استعفا بدهم. هنوز 10 بازی مانده است".
- اسپالتی - ماتزاری؛ گزینه های بزرگ برای نیمکت.
- اتوئو -كاراچيولو 1-1؛ كامرونی پیش می افتد و ایتالیایی مساوی می کند و پنالتی از دست می دهد.
- جيلاردينو: " مورد تهدید و باج خواهی قرار گرفتم " !!

mohammad reza hemmati
03-13-2011, 00:04
اگر ژولیو سزار پنالتی دقیقه 94 کاراچولو را مهار نمی کرد، اینتر بازی را باخته بود.

اینتر که به دنبال رسیدن به میلان صدرنشین بود، ضربه بدی خورد و در خانه برشا به تساوی یک بر یک رسید.
اینتر در دقایق ابتدایی بارها حمله کرد و سرانجام با ضربه عالی ساموئل اتوئو از داخل محوطه جریمه به گل رسید. او این گل را روی پاس آندره‌آ رانوکیا زد.
اینتر در ادامه بارها به دروازه برشا حمله برد تا گل دوم را بزند. با این حال برشا باید در اواسط نیمه دوم به دلیل خطای هند ناگاتومو صاحب یک ضربه پنالتی می‌شد.
در هر حال برشا در دقیقه 85 گل تساوی را زد. روی پاس رو به عقب فاجعه‌بار ایوان کوردوبا، بازیکن تازه‌وارد اینتر، توپ به آندره‌آ کاراچولو رسید و او بازی را به تساوی کشاند.
شب کابوس‌وار مدافع کلمبیایی ادامه داشت و او در دقیقه 94 خطای پنالتی انجام داد و اخراج شد. البته ژولیو سزار توانست ضربه پنالتی کاراچولو را مهار کند.
خود کاراچولو هم پس از این اتفاق به دلیل عصبانیت کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد.
اینتر حالا در رده دوم است و برشا نوزدهم است.

le0_1O
03-13-2011, 01:36
این مدافع برزیلی در دیدار شب گذشته تیمش مقابل برشا دچار کشیدگی ماهیچه ای شد .

حضور لوسیو، مدافع برزیلی اینتر، در دیدار این هفته مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان در هاله ای از ابهام قرار دارد، مسئله ای که می تواند شانس نرآتزوری برای صعود به مرحله بعد را به میزان زیادی کاهش دهد.
سایت اختصاصی باشگاه اینتر گزارش داد که این مدافع برزیلی در دیدار شب گذشته تیمش مقابل برشا دچار کشیدگی ماهیچه ای شد و بعد از معایناتی که امروز پزشکان تیم روی پای او انجام دادند، لوسیو راهی فیزیوتراپی شد.
هنوز به طور رسمی اعلام نشده که لوسیو مقابل بایرن غائب خواهد بود اما بعید است او بتواند در این دیدار حضور پیدا کند. ایوان کوردوبا، که در بازی دیشب یک پاس گل اشتباه به برشا داد و با خطای پنالتی در دقیقه 94 اخراج شد، یکی از گزینه های جانشینی این بازیکن در این دیدار است.
اینتر در دیدار رفت مقابل بایرن با گل دقیقه 90 ماریو گومز شکست خورد و اکنون شاگردان لئوناردو برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی کار بسیار مشکلی دارند.

7up
03-13-2011, 16:41

- پاتو به دنبال 7 شانس
میلان در برابر باری ته جدولی برای فاصله گرفتن؛
آلگری برای اختلاف 7 امتیازی با اینتر به اردک برزیلی اش دل بسته است.
- لئو: نراتزوری نمی تواند بار دیگر از بایرن شکست بخورد.
- یووه: تنها ماتری کافی نیست؛
- پس از 10 نفره شدن یوونتوس، چزنا شکست 2-0 را به تساوی تبدیل کرد.
- لاتزیو - رم برای اروپا
- پیروزی ایتالیای تاریخی بر فرانسه در راگبی.

- یووه کوچک
پیش افتادن بیانکونری با 2 گل ماتری؛ بازگشت چزنا پس از 10 نفره شدن یووه.
خشم هواداران؛ بوفون بخشیده شد، ولی موتا ناعادلانه اخراج شد.
- میلان در رویای فاصله گرفتن از اینتر، آلگری اما نگران است.
- رم- لاتزیو دربی بزرگ توتی- زاراته است.
- مونتلا: پیروزی برای بازگشت به مسیر درست.
- رجا: نوبت جشن گرفتن من رسیده است.
- هشدار روبن و بایرن مونیخ به اینتر
- سری ب: رجینا فقط تساوی را می شناسد؛ اولین طعم تلخ شکست کایرو پاپادوپولو مربی تورینو.
- شکست فرانسه از ایتالیا در راگبی.

-یووه مستحق این نتایج نیست!
اعتراض هوادارن به دل نری: یووه را رها کن؛
ماتری یووه را پیش انداخت، سپس موتا اخراج شد و چزنا بازی را به تساوی کشاند.
- تعویض دل پیرو ضربه نهایی را بر پیکر این مربی وارد کرد.
-بیایید کایرو مربی تورینو را برکنار کنیم.
تورینو با پاپادوپولو برای نخستین باز در زمین خود از لیورنو 2-0 شکست می خورد.
- میلان می تواند اختلاف را به 7 امتیار برساند، ولی آلگری مردانش را به تمرکز فرا می خواند.
مونتلا: مجالی برای ترس وجود ندارد؛
رجا: ما پیروز خواهیم شد.
- مو: محال است که مربی روسونری بشوم. آینده من در انگلستان است.
- راگبی ایتالیا فرانسه را به زانو در آورد.

le0_1O
03-14-2011, 01:54
لئوناردو این هافبک را در اختیار نخواهد داشت.

اینتر در بازی حساس مرحله یک‌هشتم نهایی مقابل بایرن مونیخ، تیاگو موتا، ملی‌پوش ایتالیایی را در اختیار نخواهد داشت.
این بازیکن سابق بارسلونا به موقع برای رسیدن به این دیدار آماده نمی‌شود. این ضربه سخت دیگری برای نراتزوری است، چرا که آنها لوسیو و دیه‌گو میلیتو را هم ندارند.
غیبت تیاگو موتا باعث خواهد شد وسلی اسنایدر و دژان استانکوویچ در خط میانی قرار بگیرند. این دو نفر در بازی رفت هم بازی کردند اما لوییز گوستاوو و باستین شواین‌اشتایگر آنها را تا حد زیادی خنثی کردند.
اینتر در حالی در آلیانس آره‌نا بازی خواهد کرد که در خانه با گل دیرهنگام ماریو گومز یک بر صفر باخته است.

7up
03-14-2011, 16:18

- ايبرا، احمق نباش!
اخراج سوئدی و احتمال محرومیت از داربی
کاسانو جلوی باری را گرفت.
- برلسکونی: کاکا؟ با آغوش باز از او استقبال خواهم کرد.
- روز توتی در داربی
دو گل توتی در دروازه لاتزیو برای همسرش ایلاری
- موسلرا با لیزر اذیت شد؛ لوتیتو خشمگین است.
- سوپر لاوتزی؛ ناپولی و اختلاف 6 امتیازی با صدر جدول.
- نمایش سانچز، پرواز ادوینزه

- میلان و ایبرا در شوک
باری ته جدولی، پیشتاز لیگ را در سن سیرو متوقف کرد.
سوئدی اخراج شد: بای بای دیربی.
- بازگشت ناپولی: عجب نمایشی!
- توتی دیوانه: دو گل برای رم در داربی.
- لاتزیو: لیزر، علت گل خوردن موسلرا.
- سرمقاله: توتی، قهرمان بدون پایان.
- تمجید کالیاری از سوپز اودینزه.
- یک شکست دیگر برای پالرمو، زامپارینی خشمگین است.
- یووه به دنبال خدیره.

- از دل نری دفاع می کنند، و علیه ما حمله می کنند!
بیانیه یوونتوس علیه توتو اسپورت.
سرمقاله: حقیقت اصلی...
- توقف میلان؛ داربی بدون ایبرا.
- ماشین گلزنی اودینزه و 4 گل در دروازه کالیاری.
- اوج اضطراب در پالرمو و سامپدوریا.
- توتی داربی را به نفع رم تمام می کند، لوتیتو اما خشمگین است.

منبع : InterFC.ir

mohammad reza hemmati
03-14-2011, 23:45
رئیس باشگاه اینتر به توانایی های تیمش اطمینان دارد.

ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر مطمئن است که تیمش می تواند در دیدار برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن به پیروزی برسد

این دو تیم سه شنبه شب مقابل هم قرار خواهند گرفت و در دیدار رفت بایرن موفق شده بود تا با تک گل ماریو گومز به برتری 0-1 دست بیابد.
این درحالی است که دو نماینده ایتالیا، یعنی میلان و رم پیش از این در همین مرحله از گردونه رقابتهای اروپایی حذف شدند ولی موراتی معتقد است که اینتر سومین نماینده حذف شده ایتالیا در این مرحله نخواهد بود
موراتی در صحبتهایی که در وب سایت رسمی اینتر منتشر شد، گفت:« ما معتقدیم که بدون هیچ شکی می توانیم به پیروزی برسیم. ما پیش از این و در دیدار میلان هم خوب بازی کردیم و در دقایق پایانی بد بودیم. بازی رفت بازی خوبی برای ما بود و امیدواریم که بتوانیم در دیدار برگشت در آلمان هم خوب باشیم و با نتیجه ای که به نفع ما حکم کند، زمین را ترک کنیم.»
موراتی ادامه داد:« تمام بازیکنان ما این را می دانند و همه آنها به اندازه کافی بالغ هستند و می دانند که مسیر صحیح کدام است.»
دیدار برگشت دو تیم اینتر و بایرن سه شنبه شب در ورزشگاه آلیانس آرنا برگزار می شود و روز جمعه قرعه مرحله یک چهارم پایانی رقابتها انجام خواهد شد.

7up
03-15-2011, 14:15

- اینتر، تو نباید تسلیم شوی.
تلاش برای جبران شکست 1-0 در مونیخ.
ایبرا: از دست دادن داربی- محرومیت از سه بازی.
دی لورینتس: "اگر ماتزاری بخواهد، مانع رفتن او نخواهم شد".

-ایبرا، عجب غیبتی!
سه بازی محرومیت: بای بای داربی.
میلان خشمگین است و به دنبال تقاضای تجدید نظر.
مجازات متناسب با عمل انجام شده نیست.
اینتر در مونیخ: ما عبور خواهیم کرد.
-اینک توتی: "این چنین پیروز داربی شدم".
دی لورینتس: "ماتزاری به ناپولی خیانت نخواهد کرد".
- کاپلو یا اسپالتی، و یووه دوباره زنده خواهد شد.
- اقدام جوانمردانه کالیاری: بلیط رایگان برای هواداران.

- ماتزاری اجازه رفتن را دریافت می کند!
- دی لورینتس: اگر او بخواهد ناپولی را ترک کند...!
- یوونتوس آماده است.
- ایبرا از سه بازی محروم شد.
- شب اینتر برای نجات ایتالیا در لیگ قهرمانان.
- لاتزیو؛ طوفان رجا: محرومیت رادو و لدسما.

mohammad reza hemmati
03-15-2011, 20:58
ستاره کامرونی اینتر از تصمیم گواردیولا برای فروش او به اینتر در سال 2009 با خوش رویی صحبت کرده است.

ساموئل اتوئو در صحبتهایی اعلام کرد که از اینکه پپ گواردیولا در سال 2009،در راستای خرید زلاتان ایبراهیموویچ او را به اینتر فروخت، رنجیده خاطر نیست.

گواردیولا که در آن زمان بی صبرانه در انتظار خرید زلاتان بود، ساموئل اتوئو را به عنوان بخشی از قرارداد ستاره سوئدی روانه سن سیرو کرد و اتوئو از این بابت ناراحت نیست
اتوئو در گفت و گو با آر تی وی ایی گفت:« پپ هم مثل من یک انسان است. او تصمیمی گرفت که به نفع بارسا بود. این نظر او بود و زندگی همین است.»
اتوئو در ادامه به دفاع از ژوزه مورینیو،مربی سابقش در اینتر برخاست و اعلام کرد که شخصیت این دو نفر مشابه است و به خاطر نظراتشان، سیل انتقادات را روانه آنها می کند:« خیلی سخت است که برای نشان دادن همدردی ات گهگاهی مجبور به سکوت می شوی. مورینیو همیشه حقایق را می گوید. آنچه او به آن باور دارد صحیح است ولی این برای خیلی افراد ناراحت کننده است.»
ستاره سابق مایورکا در پیش بینی اش از رقابتهای این فصل لالیگا به این نکته اشاره کرد که بارسا، تیم سابقش، سومین جام قهرمانی متوالی اش را هم مال خود خواهد کرد:«برای رئال مادرید تقریبا غیرممکن است که بتواند جام قهرمانی را ازچنگ بارسا دربیاورد.فکر می کنم که بارسا ممکن است در یک دیدار شکست بخورد ولی شکست در دو دیدار را بعید می دانم. البته شاید در فینال جام حذفی در بیست آوریل روند به نحو دیگری باشد.»
اتوئو: می توانیم بایرن را شکست دهیم.

اتوئو مطمئن است که تیمش میتواند مقابل بایرن به پیروزی برسد.

ساموئل اتوئو، مهاجم کامرونی باشگاه اینتر معتقد است که تیمش می تواند عملکرد بهتری را در مقایسه با بایرن مونیخ در دور برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا ارائه کرده و به دور بعدی رقابتها راه بیابد.

قهرمان فصل گذشته رقابتها امشب در آلیانس آرنا مقابل بایرن قرار می گیرد و در دیدار رفت با نتیجه 0-1 مغلوب حریف آلمانی شده بود .
فصل گذشته و در فینال لیگ قهرمانان اروپا این دو تیم در مادرید مقابل هم قرار گرفته بودند و در آن دیدار اینتر با نتیجه 0-2 بایرن را از پیش رو برداشته بود.اتوئو معتقد است که این اتفاق قابل تکرار است.
اتوئو در صحبتهایی به اسکای تی وی گفت:« ما این شانس را داریم تا در مونیخ به جریان رقابتها برگردیم و امیدوارم که این اتفاق بیفتد، چون تیم ما آماده است. ما می توانیم بایرن را شکست دهیم، چون شایسته این هستیم. ما تیم خوبی هستیم،چون کیفیت لازم برای سفر به مونیخ را داریم و با این پتانسیل می توانیم به پیروزی هم برسیم.»
اتوئو ادامه داد:« در 90 دقیقه رفت، آنها در میلان مقابل ما به پیروزی رسیدند، پس چرا ما نتوانیم در خانه آنها پیروز شویم. با تمام احترامی که برای تیم بزرگ بایرن قائلم باید بگویم که می توانیم این کار را انجام دهیم.»
لئوناردو و اسنایدر: اینتر هر کاری می‌کند تا بایرن را حذف کند.

لئوناردو مطمئن است اینتر از پس بایرن برمی‌آید.

لئوناردو، مربی اینتر به دنبال حذف بایرن مونیخ است.
ایتالیایی‌ها در خانه به بایرن یک بر صفر باختند و مربی برزیلی‌شان می‌گوید که تیمش مقابل تیم سرسختی قرار خواهد گرفت.
او گفته است: «به حذف فکر نمی‌کنم. اما نمی‌توانید در فوتبال قول بدهید. ما با خوش‌بینی بسیاری بازی خواهیم کرد و نقاط قوت خود را می‌شناسیم.
ما اراده بسیاری داریم چون این دیدارها مانند فینال است. بازی مقابل آنها همیشه عالی است و پیروز شدن فوق‌العاده خواهد بود.
حالا زمان پیروزی رسیده و بازیکنان می‌دانند. نبرد بزرگی شکل خواهد گرفت و ما هر کاری انجام می‌دهیم تا صعود کنیم.
بازیکنان می‌دانند که این دیدارها، نبردهایی تاریخی هستند و جو آن را استشمام می‌کنند.
دیدار رفت می‌توانست نتیجه دیگری برای ما داشته باشد، و جای شگفتی نیست اگر ما هم پیروز شویم.
خوش‌بین هستم و فکر می‌کنم ما همپای آنها بازی را آغاز می‌کنیم. من نقاط قوت این تیم را می‌شناسم و روحیه ما خوب است.»
وسلی اسنایدر هم با مربی‌اش همنوا بود: «برای بردن باید گل بزنیم. اما این نبردی 180 دقیقه‌ای است، هرچند که 90 دقیقه ابتدایی را باخته‌ایم، اما می‌توانیم پیروز شویم.
این بازی یکی از بالاترین سطوح در لیگ قهرمانان را دارد و سطح احساسات در آن بالاست. ما متمرکزیم و متقاعد. ما می‌توانیم شکست دیدار رفت را جبران کنیم و صعود کنیم. ما این باور را داریم.»

7up
03-16-2011, 09:43

InterFC.ir
- لئوناردو مربی جوان نراتزوری، پس از پیروزی تمیش برابر بایرن مونیخ در آلیانز آرنا با اظهار شادمانی از این موفقیت گفت: "نزدیک است که بمیرم، حتی نمی دانم چه کسی پس از خوشحالی گل سوم به من ضربه زد..."
"بسیار سخت است که بخواهیم به دنبال شرح و تفسیر رخدادهای بازی باشیم. ما پیروز شدیم و این پیروزی ریشه در قلب هایمان داشت. برای پاندف هم بسیار خوشحالم، چرا که وی در حال سپری کردن مرحله بسیار سختی است".
لئو با اشاره به اشک های جولیو پس از بازی گفت: "دیدن گریه های جولیو، عواطف وصف ناشدنی را در میان برانگیخت. در واقع این پیروزی بود که تفسیری برای چگونه محقق کردن آن وجود ندارد؛ این پیروزی همه خوشحالی ست که باید فقط آن را حس کنیم و از آن لذت ببریم".
" تنها خوشحالی و شادمانی خود را ادامه می دهم، و فعلا به هیچ چیز، حتی داربی، فکر نمی کنم. چرا مسیر طولانی در پیش داریم.

7up
03-16-2011, 10:24

InterFC.ir
- گوران پاندف زننده گل سوم و پیروزی بخش نراتزوری در برابر بایرن مونیخ، در گفتگو با SkySport درباره گلی که به ثمر رساند، گفت: "فوتبال چیز عجیبی است. من امیدم را تا پایان بازی از دست نداده بودم. در این فصل بسیار سخت کار کردم، چون عملکرد مناسبی نداشتم. بازی سرنوشت سازی بود، و نیمه بسیار موفقی پشت سر گذاشتیم.
"اشتباهات زیادی در این فصل مرتکب شدم. ولی همیشه آماده بودم. البته از وقتی که به اینتر آمدم، شاهد تغییر مربیان فراوانی بودم و تمرینات متفاوتی را انجام دادم. برای من تعهد به تیم، از خود تیم مهم تر است. امشب خوشحال هستم چرا که در پایان صعود کردیم".
مهاجم مقدونیه ای اینتر در ادامه اظهار داشت: " گلی که به ثمر رساندم، مهم ترین گل زندگی ام است، حتی مهم تر از گلم در فینال باشگاه های جهان. پس از نیمه اول، هیچ کس تصور نمی کرد که به مرحله بعد صعود کنیم. ولی ما از پس این مهم بر آمدیم، چون ما اینتر هستیم. این گل را به همه خانواده ام، فرزندانم، و هوادارانی که همیشه به من ایمان داشته اند، تقدیم می کنم".

7up
03-16-2011, 10:34

InterFC.ir
-جولیو سزار دروازه بان نراتزوری پس از پیروزی تیمش در مصاحبه با شبکه Sky اسپورت این چنین گفت: " اکنون حالم خوب است و خوشحال هستم. البته هنوز در شوک اشتباهی هستم که مرتکب شدم. چنین اشتباه بزرگی تاکنون در هیچ بازی مهمی برایم رخ نداده بود. بعد از آن گل، تصمیم گرفتم پیاده تا میلان بروم".
" اکنون اعتماد به نفسم را باز جسته ام، و به تمام هم تیمی ها و دوستانم تبریک می گویم. پس از گل پاندف، شروع به گریستن کردم. جولیو آدم احساساتی است. از خداوند و هم تیمی هایم سپاس گذارم. از دست دادن آن توپ، برایمان بسیار گران شد. اما اشتباهات به رشد انسان کمک می کند.

7up
03-16-2011, 11:45

InterFC.ir
- ماسیمو موراتی رئیس باشگاه اینتر میلان پس از پیروزی تیمش در آلیانز آرنا برابر بایرن مونیخ و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمان، در گفتگو با شبکه SkySport گفت: "بازی عجیبی بود که شکل های مختلفی به خود گرفت. شروعی خوب، و در ادامه شرایطی خطرناک به وجود آمد. ولی نیمه دوم شاهد بهترشدن بازی تیم و بازگشت اعتماد به نفس بودیم"
موراتی افزود: "با شرایط به وجود آمده در نیمه دوم، بازیکنان توانستند پیروزی را از آن خود کنند. اشتباه جولیو؟ چنین اشتباهاتی تنها یک حادثه گذرا است. دروازه بان اینتر هیچ همانندی ندارد و نمی توان او را بازخواست کرد، چرا که او بارها دروازه اینتر را از گل های صد درصد نجات داد".
وی درباره پاندف اظهار داشت که شانس یار گوران نبود، ولی این یکی از ویژگی های بازی فوتبال است... به هر حال من بابت او بسیار خوشحال هستم، چرا که در غیر این صورت فاجعه بزرگی رقم می خورد".
"مجموعه بازیکنان شخصیت و کاراکتر نیرومند خود، و همدلی موجود میان یکدیگر را نشان دادند. ما شاهد بودیم که همه شرایط به نحو مخالف پیش می رفت، اما آنان نشان دادند که توانایی جبران را به نحو قدرتمندی دارا هستند".
موراتی در پاسخ به اینکه دوست دارد که اینتر با کدام تیم در مرحله بعدی روبرو شود، با خنده پاسخ داد: "مثل همیشه بارسلونا".
وی در با ستایش از لئوناردو گفت: برخلاف سختی بازی از لحاظ روحی و روانی، لئو بسیار عالی کار کرد".
البته موراتی اشاره کرد که آقای خاص در تماس با وی، به خاطر پیروزی نراتزوری بسیار خوشحال بوده است.

7up
03-16-2011, 13:37

اختصاصی InterFc.ir
استبان کامبیاسو در مصاحبه با شبکه SKY Sport Italia گفت :
"ما احساس رضایت خوبی داریم . ما بازی مان رو تنظیم کردیم و می دانستیم که می توانیم از پس این کار بر آییم . در ابتدا بنظر می رسید که همه چیز بخوبی پیش می رود اما در ادامه دچار کمی لغزش شدیم اما همه ما با تمام وجود تلاش کردیم و موفق شدیم .
جولیو سزار در نیمه اول خشنود نبود چون فکر می کرد که بازی امشب ما را خراب کرده است اما در ادامه او به ما روحیه داد تا به جلو حرکت کرده و پیروز شویم . ما تا انتها ، پیروزی را باور داشتیم و موفق شدیم .
من برای پاندف خوشحال خستم .برای او و برای همه ما . این بسیار رضایت بخش است . حالا ما به جلو حرکت می کنیم . ما یک تیم عالی داریم و همچنین میلیتو نیز به جمع ما برگشته است .
این تیم جرات بالایی دارد و می توند کارهای بزرگی انجام دهد ."

7up
03-16-2011, 15:17

اینتر: تو بی نظیر هستی
بازی حماسی قهرمان پنج گانه در مونیخ
نراتزوری به یک چهارم نهایی صعود کرد.
-کاکا خطاب به میلان: انتقال من به سین سیرو ممکن است، چون...؟
- شوک در کاتالونیا: آبیدال به علت تومور کبد، راهی اتاق عمل خواهد شد.

- اینتر اسطوره ای
با گل اتوئو اینتر پیش افتاد، سپس عقب افتاد، ولی با گل های اشنایدر و پاندف، ورق برگشت.
پیوند ماتزاری با ناپولی: "هماهنگی کاملی در ناپل وجود دارد".
- میلان و یووه به دنبال استعدادهای جوان در اروپا
- مونتلا و دو ماه فرصت برای نیمکت رم.[/align]

-بحران در تورینو
خشم بازیکنان از پاپادوپولو.
رختکن تبدیل به بشکه باروت شده است.
- غرور اینتر: دستاورد افسانه ای در مونیخ.
- ناپولی و به خدمت گرفتن گاسپرینی.
یووه-ماتزاری مناسب تر است.
- شعار و تخم مرغ بر علیه سامپدوریا؛ دلو روسی، گزینه آینده سامپ.

haydar8881
03-16-2011, 19:10
ماشاالله فعالیت خوبی داری ؟ پس معلوم شد کجا فعالیت می کنی ...
راستی صعود اینتر رو هم بهت تبریک می کم 7up عزیز

7up
03-17-2011, 00:25
ماشاالله فعالیت خوبی داری ؟ پس معلوم شد کجا فعالیت می کنی ...
راستی صعود اینتر رو هم بهت تبریک می کم 7up عزیز

مرسی حیدر جان
ما خیلی جاها فعالیت داریم
کلاً بیش فعالیم ! lay_;;

7up
03-17-2011, 10:14

InterFC.ir- هافبک میانی میلانی های اعتراف کرد که در بازی بایرن مونیخ برابر اینتر میلان، طرفدار بایرن بوده و آروزی باخت رقیب را داشته است.
به گزارش رادیو مونتکارلو و به نقل از نسخه عربی سایت گل ([Only Registered And Activated Users Can See Links])، جنارو گاتوزو در گفتگو با این رادیو گفت: "بگذارید به صراحت سخن بگویم...من طرفدار بایرن بودم و علیه اینتر شعار دادم. گمان کردم که پس از پیشی گرفتن بایرن، اینتر سه چهار گل دیگر دریافت خواهد کرد. ولی روشن بود که دفاع مونیخی ها حال و روز خوبی نداشت. ولی به هر حال برد اینتر ثابت کرد که لیگ فوتبال ایتالیا، آن چیزی نیست که درباره اش سخن گفته می شود".

اختصاصی InterFC.ir

7up
03-17-2011, 17:08

- همه رنگهای ایتالیا از قرمز تا آبی.
جشن 150 سالگی تولد ایتالیا با پلگرینی و روسی.
- سرمقاله: ایتالیا 4- 3 استرالیا
- لئوناردو: اشک و شادی، تولد اینتریستای جدید.
-مو و کارلو، دو قرعه بسیار خطرناک.
- پاتو: "مأموریتم را بدون ایبرا، به خوبی انجام خواهم داد".
- آنیلی - ایلکان، توافق برای بازگشت به یوونتوس.

- شکستشان بده لئو!
قرعه اینتر در برابر بزرگان اروپا: مورینهو، آنجلوتی، فرگوسن، پپ؛
آیا اینتر رکورد جدیدی ثبت خواهد کرد: دو قهرمانی در دو سال پیاپی؟!
- روز سرنوشت ساز برای یووه- اسپالتی
مربی زنیت، هفته آینده در ایتالیا
- روبن از مونیخ راضی نیست: میلان نزدیک است.
آلبرتینی: تیم زیر 21 سال ایتالیا به دنبال بازی در سری B

-پیازون در چلسی، عملکرد ضعیف یووه!
موفقیت آبراموویچ، بیانکونری یک استعداد را از دست می دهد.
- سرمقاله: این گونه نیست، ماروتا.
- پراندلی: تیم زیر 21 سال ایتالیا در سری B
- زامپارینی: "50 میلیون یورو برای پاستوره".
- سلطه مو بر لیگ قهرمانان.

mohammad reza hemmati
03-17-2011, 23:57
اینتر با درخشش ساموئل اتوئو، بایرن مونیخ را از لیگ قهرمانان کنار زد. این بازی یکی از جذاب‌ترین دیدارهای تاریخ لیگ قهرمانان شد.

اگر پیروزی هیجان‌انگیز اینتر مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان را دیشب تماشا نکرده‌اید، اگر بازی دوباره پخش می‌شود حتما آن را نگاه کنید. امروزه این حرف که «فوتبال برنده واقعی بازی بود» کلیشه‌ای قدیمی شده، اما این بازی تا جایی که می‌توانست واقعا توجیه‌کننده این حرف بود. اینتر پس از آن که در اکثر دقایق دیدار تیم حذف‌شده بود، توانست برای دومین سال پیاپی به مرحله یک‌چهارم نهایی برسد. آنها روی شانه‌های ساموئل اتوئو دستشان را به مرحله یک‌چهارم نهایی رساندند و اتوئو هنگامی که اینتر به شدت به او نیاز داشت درخشید.
گل اول مهاجم کامرونی عالی بود. او با فراری فوق‌العاده، پاس گوران پاندف را به گل تبدیل کرد و باعث شد تیم میهمان در 20 دقیقه ابتدایی بازی متقاعدکننده باشد. اما آرین روبن باز هم کاری کرد که ژولیو سزار اشتباه کند و تیاگو موتا هم اشتباهات خود را داشت و بایرن کنترل بازی را در دست گرفت. اما در زمانی که تنها پرسش این بود که بایرن چند گل به اینتر می‌زند، اف‌سی هالیوود نتوانست سرنوشت بازی را یک‌سره کند. موقعیت‌ها برای میزبان آمدند و از دست رفتند، و نتیجه بازی برای دقایقی طولانی دو بر یک ماند. بایرن در این دقایق البته مضطرب هم بود، به ویژه که خط دفاعی این تیم مشکل داشت.
اتوئو در سن‌سیرو تنها مهاجم اینتر بود و اغلب راه به جایی نمی‌برد چون مجبور بود یک‌تنه از پس دو، سه مدافع بایرن بربیاید. اما دیشب او پاداش بزرگ‌تری برای تلاش‌هایش گرفت و عملکردی داشت که بار دیگر نشان داد اینتر در معاوضه او و زلاتان ایبراهیموویچ چه سودی کرده است.
بایرن به دنبال گل سوم بود که تکلیف بازی را روشن کند، و تیم لئوناردو هم به دو گل احتیاج داشت. نیمه اول بازی فوق‌العاده بود و نیمه دوم هم در ادامه نیمه اول عالی بود. فیلیپه کوتینیو به جای دژان استانکوویچ مصدوم به میدان آمد، و آرین روبن هم جایش را به حمید آلتینتوپ داد

اتوئو در صدر بازیکنان کلیدی این دیدار قرار داشت.
Samuel Eto'o
عملکرد او بار دیگر نشان داد که در لیگ قهرمانان فوق‌العاده است
Wesley Sneijderعقب‌تر از همیشه بازی کرد تا لوییز گوستاوو را خنثی کند و ضدحملات اینتر را رقم بزند
Mario Gomezباز هم اشتباه ژولیو سزار را به بهترین شکل به گل تبدیل کرد
Arjen Robbenدو پاس گل دیگر داد و چیوو را نابود کرد، اما خروج او روند بازی را عوض کرد
Goran Pandev
قهرمان نه چندان محبوب تا آخر بازی در میدان ماند و پاداشش را گرفت

. تعویض‌های اینتر تهاجمی‌تر بود و آنها زمانی پاداش این تعویض‌ها را گرفتند که کوتینیو توپ را به اتوئو سپرد، و او هم توپ را در سینی نقره‌ای تقدیم به وسلی اسنایدر کرد. گل اینتر زده شد و بایرن نگران‌تر شد.
هنگامی که به نظر می‌رسید اینتر فرصت صعود را از دست داده، اسنایدر توپی به جلو فرستاد که اتوئو از تعقیب آن دست برنداشت. او برنو را با قدرت خود کنار زد و سپس آن قدر توپ را نگه داشت تا پاندف فرصت آن را پیدا کند که در موقعیتی قرار بگیرد که بتواند با شوتی محکم گل پیروزی‌بخش را بزند. ضربه پایانی او به اندازه پاس کامل بود، و به اندازه کل دیدار. عجب شوتی بود.
مشکلات دفاعی را فراموش کنید؛ این بازی، نمایشی از فوتبال تهاجمی برای سال‌های پیش رو بود. بایرن با سرعت بالای فکری و حرکات عرضی‌اش بارها برای اینتر دردسر درست کرد، و اینتر هم با بازگشت تدریجی خود به بازی و ضدحملات کوبنده‌اش برای بایرن دردسرساز شد. این یکی از کامل‌ترین نمونه‌های رویارویی دو سبک متضاد و ارائه نمایشی جذاب است.
در پایان باید از اتوئو سخن گفت. هنگامی که ضربه پاندف به تور دروازه نشست، این مهاجم مقدونیه‌ای با شادی دوید در حالی که اتوئو در همان‌جایی ایستاد که پاس گل را داده بود. او حرکت نکرد. شاید این تنها بار در تمام طول دیدار بود که او در جایی می‌ایستاد. او شاید می‌خواست از آنجا انرژی‌اش را برای دیدار یک‌چهارم نهایی ذخیره کند. با توجه به فرم و آمارش در لیگ قهرمانان، او می‌تواند باز هم الهام‌بخش رسیدن اینتر به فینال 28 می باشد.

پنج دیدار برتر تاریخ لیگ قهرمانان
Real Madrid - Manchester United
2003 (3-1, 3-4)
مادرید در برنابئو حاکم میدان بود، ولی گل فان‌نیستلروی در برنابئو به منچستریونایتد امیدواری می‌داد. رونالدو در اولدترافورد بهترین هت‌تریک تاریخ لیگ قهرمانان را رقم زد و سرنوشت بازی را مشخص کرد، هرچند که یونایتد هم بسیار تلاش کرد.
Real Madrid - Monaco
2004 (4-2, 1-3)
فرناندو مورینتس در خانه و بیرون از خانه مقابل مادرید، تیم سابقش گل‌زنی کرد. مادریدی‌ها هرچند در مجموع دو دیدار پنج بر دو پیش افتاده بودند اما در نهایت با دو گل لودویک ژولی بازی در مجموع به تساوی کشیده شد و موناکو با گل زده بیشتر در خانه حریف به فینال رسید.

Milan - Deportivo La Coruna
2004 (4-1, 0-4)
دپور در سن‌سیرو چهار بر یک باخته بود ولی در ریاسور میلان را نابود کرد. فران در دقایق پایانی گل زد و پاندیانی، والرون و لوکه در ابتدای دیدار گل زده بودند، گل‌هایی که همان‌ها هم برای صعود دپور کافی بود.
Barcelona - Chelsea
2005 (2-1, 2-4)
دیدیه دروگبا در دیدار رفت اخراج شد و به نظر می‌رسید این کارت قرمز کار چلسی را دشوار کند، اما چلسی با سه گل انفجاری که در همان 20 دقیقه اول دیدار در استمفورد بریج زد، و با ضربه سر جان تری در اواخر بازی، تاثیر دو گل رونالدینیو را خنثی کرد.
Inter - Bayern Munich
2011 (0-1, 3-2)
گل ماریو گومز در سن‌سیرو را ساموئل اتوئو به سرعت جبران کرد، اما گومز و توماس مولر بایرن را پیش انداختند. با این حال اسنایدر و پاندف از راه می‌رسیدند و با پاس اتوئو، بازگشتی دراماتیک برای اینتر رقم می‌زدند.

7up
03-18-2011, 09:15

InterFC.ir
- در آستانه داربی میلانو، و با توجه به حساسیت نتیجه این بازی برای تعیین قهرمان این فصل سری آ، به نظر می رسد از دست ندادن این بازی برای بازیکنانی که در آستانه محرومیت هستند، تأثیر منفی در عملکردشان در بازی برابر لچه، و پالرمو بر جای خواهد گذاشت.
4 بازیکن از اینتر در صورت دریافت کارت زرد در بازی برابر لچه، داربی خشم را از دست خواهند داد. حساس بودن این مسأله، زمانی گویا خواهد شد که بدانیم علاوه بر ناگاتومو، سامی اتوئو، پاتزینی، و لوسیو، جزء این بازیکنان هستند. و بدون شک، نراتزوری بدون ماشین گلزنی خود، مشکلات زیادی را در بازی برابر میلان، پیش رو خواهد داشت.
البته این تنها یک روی سکه است. چرا که در طرف دیگر، علاوه بر محرومیت ایبرا، دو بازیکن کلیدی روسونری یعنی نستا، و گاتوزو نیز در صورت دریافت کارت زرد، داربی را از دست خواهند داد. پیرلو، و بونرا نیز جزء این لیست می باشند.

7up
03-18-2011, 10:38

InterFC.ir- ماوریسیو پینیا مهاجم سابق نراتزوری، و بازیکن فعلی پالرمو در گفتگو با SkySport با اشاره به انگیزه بیش از حدش در بازی با میلان، گفت: "بله. نباید به این موضوع اشاره کنم. ولی من حتی قبل از اینکه زامورانو پیراهن اینتر را بپوشد، طرفدار اینتر بودم".
این مهاجم شیلیایی افزود: "امید بسیاری دارم که روز شنبه میلان را از پیش رو برداریم. البته نخست برای تیم فعلی ام پالرمو، و دوم برای کمک کردن به اینتر".
گفتنی است که ماوریسیو پینیا در سال 2003، اولین حضور خود در ایتالیا را با پیراهن آبی و سیاه اینتر تجربه کرد. سپس برای باشگاه هایی چون کیه وو، سلتاویگو، اسپورتینگ، و واسکو دو گاما بازی کرد.

7up
03-18-2011, 15:56

InterFC.ir
-دقایقی پیش مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در شهر نیون سوییس شروع شد.
نتایج قرعه کشی که توسط گری لینکر مهاجم سابق تیم ملی انگلیس انجام شد، به این شرح می باشد:

1- رئال مادرید- تاتنهام
2- چلسی- منچستر یونایتد
3- بارسلونا- شاختار
4-اینتر- شالکه

قرعه کشی نیمه نهایی:
- برنده 4- برنده 2
- برنده 1- برنده 3

با این شرایط به نظر می رسد باید منتظر ال کلاسیکو در نیمه نهایی، و البته حضور تنها یک تیم اسپانیایی در فینال باشیم. از طرف دیگر همه چیز برای فینال رؤیایی میان اینتر میلان- رئال مادرید مهیا می باشد.

7up
03-18-2011, 16:55

- میلان و اینتر و آثار لیگ قهرمانان.
- اتوئو: "همانند شب مونیخ بازی خواهیم کرد و برنده همه چیز خواهیم شد".
- اخراج بالوتلی و حذف تیم مانچینی
- مورینیو؛ شبحی که بر شب های اروپا سایه افکنده است.
-پشت پرده تمدید قرارداد بوفون و دل پیرو
- پیرلو، موراتی نیز به آن فکر می کند.
- ایده بازی تیم زیر 21 سال ایتالیا در سری B در حال محقق شدن است.

- نستا و پایان دوران بازی
- ماتری: "با یووه پیروز خواهم شد".
- هراس اینتر: تقابل با مو؟
- لیگ اروپا: دیوانگی بالوتلی. خروج من سیتی مانند زنیت اسپالتی.
- پدر دی روسی: "دانیل تنها رم را می خواهد".
- ناپولی: 20 دقیقه دیگر برای دی سانتیس و ثبت دو رکورد جدید.

- یووه، تو به یکی از این چهار بازیکن نیاز داری:
سانچز، آگویرو، پاستوره، ویدیچ.
- افتضاح پیازون، درسی در سرمایه گذاری
- مورینیو کابوس اینتر
- دیوانگی سرخ بالوتلی، حذف من سیتی
- نگرانی نستا: میلان عزیزم، شاید من بروم.
- گودولین تا 2015. قرارداد جادویی اودینزه.

7up
03-19-2011, 13:59

- شالکه؛ اینتر خوش شانس!
رهایی از خطر، بارسا یا رئال تنها در فینال.
- شالکه متوسط رائول در یک چهارم نهایی.
- مورینیو: "نراتزوری بدون شک در فینال خواهد بود".
- میلان در پالرمو با زوج پاتو - کاسانو
- آلگری: "ما مورد علاقه صدر جدول هستیم".
- پراندلی دی روسی و بالوتلی را نخواهد بخشید.

- اینتر و و یافتن آلمانی های بیشتر
رویارویی با شالکه، سپس بازی با برنده چلسی - منچستر
- بالوتلی: "میلان، کمک!"
- اهانت بریتانیایی ها به سوپر ماریو، خط خوردن توسط پراندلی به علت کارت قرمز
- موراتی: "معمولی است".
امیدواری رئیس اینتر به لغزش میلان تسلیم ناپذیر.
- محرومیت سه جلسه ای دی روسی در لیگ قهرمانان، و خط خوردن از لیست آتزوری.
- پاتو امشب بدون ایبرا در برابر پالرمو.
- تمرکز یووه بر ماسکرانو، و از دست دادن یاکوئینتا.

- اسپالتی در یک قدمی یووه؛
در انتظار تماس میان یووه و زنیت.
- تونی ریبیری را در کنار خود می خواهد.
- لیگ قهرمانان: خوشحالی اینتر از قرعه شالکه، دیدار با مو تنها در فینال.
میلان: فرصت مناسب کاسانو.
- بیانکی: "توره اکنون تشنه پیروزی است".

mohammad reza hemmati
03-22-2011, 18:04
آنها به میلان نزدیک‌تر شدند.

لئوناردو می‌گوید اینتر به سختی لچه را برد، اما تیمش به هر حال در سن‌سیرو پیروز شد.
جیامپائولو پاتزینی بار دیگر گل پیروزی تیمش را زد تا اینتر یک بر صفر پیروز شود.
لئوناردو گفت: «بازی در دوران دشواری انجام شد و بازی بسیار سختی بود، چون لچه واقعا مقابل ما عالی کار کرد.
لچه هیچ موقعیتی در اختیار ما نگذاشت و کار را بر ما دشوار کرد. ما به سمت آنها هجوم بردیم ولی یافتن فضای خالی دشوار بود.»
این نتیجه باعث شد اینتر همچنان امیدوار به گرفتن میلان باشد. مربی برزیلی می‌گوید: «حالا به دربی می‌رسیم. اما همه دیدارها مهم هستند و هفت بازی دیگر پیش رو داریم. این نتیجه به ما انگیزه می‌دهد و ما را به پیش می‌راند.
در هر حال، هر یکشنبه دشوار است. اما تیم من آماده است و ما گروهی عالی داریم.»

mohammad reza hemmati
03-25-2011, 18:12
ستاره خط میانی اینتر از تاثیرات لئوناردو برروی تیمش صحبت کرده است.

تیاگو موتا، ستاره خط میانی اینتر در گفت و گویی اختصاصی با گل دات کام شرکت کرده است.

او معتقد است که قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و فتح اسکودتو کار قابل دسترسی برای تیمش است و هیچ حسرتی از پاسخ منفی به تیم ملی برزیل برای پوشیدن پیراهن ایتالیا ندارد.

لئوناردو که در ماه دسامبر سال گذشته میلادی هدایت اینتر را برعهده گرفت، این روزها از سرتاسر دنیا مورد تحسین قرار می گیرد و موتا نیز در صحبتهایش به تاثیر مربی باتجربه در اینتر اشاره کرده است.

اینتر در حال حاضر تنها 2 امتیاز با میلان صدرنشین فاصله دارد و در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا باید مقابل شالکه به میدان برود

موتا معتقد است که اینتر توان کافی برای کسب عنوان قهرمانی در هردوی این رقابتها را دارد و می تواند این فصل را به بهترین نحو ممکن به پایان ببرد.

این ستاره برزیلی که در ماه فوریه، اولین بازی ملی اش برای ایتالیا را مقابل آلمان برگزار کرد، از قدرت فوتبال ایتالیا وتاثیری که قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا می تواند بر شهرت رقابتهای سری آ بگذارد برای گل دات کام صحبت کرده است:

از بازی با بایرن مونیخ شروع کنیم.لئوناردو بعد از بردی که در آلمان کسب کردید، چه گفت؟

خب به همه ما تبریک گفت و واقعا خوشحال بود. این احساس خیلی دلنشینی برای او بود. لئوناردو هر نوع موفقیتی را با ما تجربه کرده و این برای او تجربه حس جدیدی بود. او مدتها بود که برروی نیمکت مربیگری قرار نداشت و این روزهای خوش را با ما شریک می شد.

صعود به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، دستیابی بزرگی برای اینتر و فوتبال ایتالیا بود!این طور نیست؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]

بله.همین طور است. این برای اینتر و فوتبال ایتالیا، اتفاقی پایه ای بود. در آن زمان کسی دیگر به ما باور نداشت وبه نظر می رسید که قرار است تمام تیمهای ایتالیایی از گردونه رقابتهای اروپایی حذف شوند و کالچو در آستانه سقوط است ولی ما نشان دادیم که این طور نیست.

ولی هنوز خیلی ها می گویند که فوتبال ایتالیا تمام شده است و لیگ برتر و لالیگا به مراتب بهتر از سری آ هستند.

نمی دانم.تنها می توانم بگویم که این ما بودیم که فصل قبل قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدیم، یک تیم ایتالیایی... چندی پیش مردم می گفتند که تیمهای انگلیسی در سطح بالای قبلی شان نیستند .فکر می کنم همه چیز به نتایج بستگی دارد. هر سال بالاخره لیگی هست که لیگ بحران زده، در نظر گرفته شود.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]خب، اینتر الان در مرحله یک چهارم پایانی است، در کنار تیمهای بزرگی مثل بارسلونا و رئال مادرید

بله، ما در این مرحله و درکنار تیمهای بزرگ هستیم و از اینکه به این مرحله رسیده ایم بسیار خوشحالیم. فکر می کنم این برای تیمهایی مثل رئال و بارسا کاملا عادی باشد که به چنین مرحله ای برسند. رئال هزینه هنگفتی کرده و عدم حضور آنها در این مرحله، یک شگفتی محسوب می شد. ولی ما هم هستیم. سال گذشته قهرمان این رقابتها شدیم و امسال هم می خواهیم این قهرمانی را تکرار کنیم

فکر می کنی اگر اینتر دوباره قهرمان اروپا شود، دیدگاه ها نسبت به فوتبال ایتالیا تغییر خواهد کرد؟

بله.در آن زمان افراد می گویند که فوتبال ایتالیا بهتری است

میلان در سری آ به قهرمانی برسد و اینتر در لیگ قهرمانان اروپا. این معامله را قبول داری؟

نه.ما می توانیم درسری آ هم قهرمان شویم.ما در آستانه داربی به میلان نزدیک تر شده ایم و می توانیم موفق باشیم

در داربی پیش رو، زلاتان برای میلان بازی نخواهد کرد. این چه چیزی را تغییر می دهد؟

چیز زیادی تغییر نمی کند.زلاتان بازیکن بزرگی است و من هم دوست داشتم که او باشد، نه فقط برای بازی، بلکه به طور کلی برای فوتبال. به خاطر محرومیتش هم باید بگویم که کار او اشتباه بود و محرومیت تصمیم صحیحی است

خب.از فوتبال ملی بگو.پوشیدن پیراهن آتزوری چه حسی دارد؟

حس فوق العاده ای است. برزیل؟ من هیچ وقت راجع به این فکر نمی کنم. من ساکن کره زمین هستم.در 16 سالگی برزیل را ترک کردم و در اسپانیا و ایتالیا بازی کردم و هیچ مشکلی هم وجود ندارد

یورو2012..مدعی قهرمانی کیست؟ اسپانیا؟

اول از همه می خواهم اینجا در کنار ایتالیا باشم. اسپانیا تیم بزرگی است ولی نباید آلمان را هم از نظرها پاک کرد.آنها نشان داده اند که تیمی فوق العاده اند و باید در یورو2012 از آلمان ترسید.

از اینتر و میزونو برای این مصاحبه متشکریم

تیاگوموتا کفشهای سوپرسونیک ویو میزونو را انتخاب کرده که فوق العاده راحت است و از چرم کانگورو با کیفیتی استثنایی ساخته شده. این کفشها تنها 240 گرم وزن دارند و با کفشهای سوپرسونیک ویو می توانید حداکثر عملکرد خوب را داشته باشید. در ماه های اول کفشها در رنگ قرمز ارائه می شود و تیاگو به زودی کفشهای آبی و سفید را برپا خواهد کرد تا شباهت بیشتری به رنگ پیراهن اینتر داشته باشد

7up
03-28-2011, 01:33

- هشت رؤیا از جنس طلا
بیل، بالوتلی، نیمار، گانسو، ماسکرانو، منز، سانچز در رادار اینتر، میلان، و ویوونتوس برای مرکاتو تابستان.
تاتنهام قصد فروش فول بک ولزی را دارد.
سانچز؛ 50% در اینتر، 25% باقی ماندن در اودینزه، 25% در بارسا.
گانسو؛ 51% در اینتر، 49% در میلان.
گرت بیل؛ 20% در اینتر، 20% در بارسا، 20% در من سیتی، 30% باقی ماندن در تاتنهام، 10% در ریال مادرید.
- آلگری و سه سیستم تهاجمی برای داربی.
- مصدومیت دست پاتزینی، ولی بدون شکستگی.
- ماتزاری: "ناپولی نیز در کورس اسکودتو است".
- سری B: تساوی آتالانتا، پروزا تورینو با بازگشت لردا.

- ماتزاری: "ناپولی می تواند اسکودتو را کسب کند".
"میلان غول است، اما ما هم تراز آنان هستیم".
- پراندلی در بازی با اوکراین از کاسانو و بالوتلی استفاده نمی کند.
روسی به جای کاسانو.
"سوپر ماریو؟ هر وقت آدم شد، دعوتش می کنم".
آلگری:" میلان بزرگ است حتی بدون ایبرا".
زیکو: "لئو سوپر استار است، پاتو اما تنها یک ستاره است".
- لحظه های سرنوشت ساز رم...دی بندتو و امضای خرید باشگاه!
- لاتزیو: توافق های اولیه میان لوتیتو و رجا.
- سودزاک - بازیکن آیندهوون- آخرین تیر یووه.

-یووه به دنبال کلیچی
- نیمار در رؤیای ایتالیا
- بوفون: "رفتن به رم؟ شوخی بیشتر نیست. ولی ممکن است رخ بدهد".
- تورینو توقف ناپذیر.
4 گل در دروازه آسکولی نتیجه بازگشت لردا.
- پراندلی: "این جنبه ایتالیا، سرگرم کننده است".
- لامپارد – بنت پیروزی سه شیرها را رقم زدند.
- آلگری: "داربی؟ ترجیح می دهم اسکودتو را ببرم"!
- ماتزاری: "دوست دارم منز در ناپولی باشد".

7up
03-28-2011, 18:00

- رم آمریکایی
دی بندتو: "6 بازیکن جدید و یک ورزشگاه بزرگ در ایتالیا و لیگ قهرمانان".
دی بندتو صبح امروز در پایتخت.
"اسکودتو" نخستین کلمه ایتالیایی مالک جدید.
"رؤیایم تیمی است که بتواند هر سال اسکودتو را به دست بیاورد".
- ایبرا: "تقصیر ماست اگر اسکودتو را از دست بدهیم".
- لئوناردو و تابوی داربی.
- نیمار لندن را تسخیر می کند.

- نیمار یووه را جادو می کند.
مأموریت در لندن برای جاسوسی درباره استعدادها.
- ایبرا اینتر را تحریک می کند: "بارسا بهترین تیم جهان است و دوست داشتم برایش بازی کنم".
"می خواستم لیگ قهرمانان را به دست بیاورم".
"داربی؟ تعیین کننده نخواهد بود. ولی متاسفم که نمی توانم در آن شرکت کنم".
- اسپالتی در یووه، آنجلوتی در رم.
- فرود دی بندتو در فیومیسینو، تولد رم آمریکایی.
- لاوتزی آرژانتین را بی قرار می کند و لاتزیو را با رؤیا.

- نیمار، هدف ارزشمند یووه.
دو گل نیمار برای پیروزی برزیل برابر اسکاتلند زیر نظر پارتیسی.
- راهبرد میلان: دیار خود را نزدیک می کند، مونتولیوو مورد علاقه است.
- آمادگی اینتر برای پرداخت 35 میلیون یورو برای گانسو.
آینده رم: دی بندتو، زمان حقیقت فرا رسیده است.
- آغاز دوباره سامپدوریا با ویدئو پالومپو و پولی برای طرفداران.

7up
03-29-2011, 17:55

- آخرین اولتیماتوم به بالوتلی
جنجال پشت جنجال؛ صبر پراندلی دیگر سر رسیده است.
زد و وخورد در رستوران، بالوتلی شاه کونگ فو می شود.
- تراپاتونی: "میلان برنده داربی خواهد بود. بازی ولی فوتو فینیش می شود".
- میلیتو تمرین می کند، امید فراوان برای رسیدن رانوکیا.
- مالک آمریکایی در پایتخت ایتالیا
دی بندتو - یونی کردیت، یک گام دیگر تا توافق نهایی.
- هر آنچه که می خواهید درباره گانسو بدانید: غاز تخم طلا.
- آتزوری بار دیگر در برابر اوکراین، فرصت سینیور روسی.

- رم آمریکایی، همه چیز انجام گرفت.
دی بندتو در رم برای تعیین جزئیات.
نخستین خریدهای رم جدید.
- موراتی: "چهلمین داربی من خواهد بود".
- برنامه ریزی یووه برای خرید نیمار.
- ایتالیا به دنبال تأکید خود در اوکراین.
- رازهای قرار گرفتن ناپولی در بالای جدول.
- رجا برای برد به سن پائولی خواهد رفت.

- نیمار، عجب معامله ای!
35 میلیون یورو هزینه خرید وی، یووه برای پر کردن استادیوم جدیدش نیازمند چهره های قهرمان است.
- سرمقاله: اندیشه بزرگ.
پراندلی بالوتلی را جریمه می کند و ایتالیای جدیدش را یکدل و یکرنگ می کند.
-گانسو- لاملا: اینتر و میلان، داربی ادامه دار.

mohammad reza hemmati
03-30-2011, 23:41
دژان استانکوویچ: بازیکنان اینتر از کار کردن با لئوناردو لذت می برند

اینتر این هفته در دربی دلا مادونینا به مصاف میلان می رود و لئوناردو که بعد از مدت ها حضور در باشگاه میلان در ژانویه گذشته به اینتر پیوست، برای این دیدار در مرکز توجهات قرار دارد.

دژان استانکوویچ، هافبک با تجربه اینتر، لئوناردو، سرمربی تیمش را مورد ستایش قرار دارد و گفت این مربی برزیلی بسیار قاطع اما دوست داشتنی است.
اینتر این هفته در دربی دلا مادونینا به مصاف میلان می رود و لئوناردو که بعد از مدت ها حضور در باشگاه میلان در ژانویه گذشته به اینتر پیوست، برای این دیدار در مرکز توجهات قرار دارد.
استانکوویچ در گفتگو با اسکای اسپورت 24 گفت:" لئوناردو شخصیت فوق العاده ای دارد و همه ما از بودن در کنار او خوشحال هستیم. او ارتباط بسیار خوبی با بازیکنان دارد و همه حاضرند بهترین بازی شان را به خاطر او در زمین انجام دهند.
شاید او در بعضی مواقع سخت گیر باشد- در سه مورد- اما من به شما نمی گویم در چه مواقعی. در آن لحظات ما لئوناردو متفاوتی را می بینیم. این تنها برای چند دقیقه طول می کشد و سپس همه چیز به حالت طبیعی برمی گردد."
این ستاره صربستانی معتقد است حضور اینتر در همه رقابت ها برای شان دردسر ساز نخواهد بود. این در حالی است که میلان از چمپیونزلیگ حذف شده و اکنون تنها روی قهرمانی در سری آ و کوپا ایتالیا تمرکز کرده اند.
" ما در مسیر صحیح قرار داریم و در همه رقابت ها برای قهرمانی تلاش می کنیم در حالی که شرایط روسونری این طور نیست. می توانم بگویم اوج گیری دوباره ما متوقف نخواهد شد.
حضور ما در چمپیونزلیگ به ضرر ما نخواهد بود بلکه انگیزه بیشتری به ما می دهد."
میلان و اینتر شنبه آینده به مصاف هم خواهند رفت در حالی که فاصله دو تیم در صدر جدول تنها 2 امتیاز است.
ماسیمو موراتی: داربی میلان،فاتح اسکودتو را مشخص نمی کند

طبق گفته های رئیس باشگاه اینتر،داربی دلا مدونینا، تکلیف قهرمان رقابتهای این فصل سری آ را تعیین نمی کند.

ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر امیدوار است تا در داربی امسال میلان هم شاهد برد قاطعانه فصل قبل تیمش مقابل میلان باشد. اینتر سال گذشته با نتیجه 0-4 مقابل میلان به پیروزی رسید. با این وجود موراتی، معتقد است که نتیجه داربی، سرنوشت اسکودتورا تعیین نمی کند
موراتی در صحبتهایی به کوریره دلوسپورت گفت:« بازی مهمی خواهد بود که هر یک از دو تیم می خواهد عملکرد خوبی را به نمایش بگذارد ولی این فصل، هنوز ادامه دارد و قطعا بعد از داربی،رقابتها به پایان نخواهد رسید.»
میلان درحال حاضر با دو امتیاز برتری نسبت به اینتر صدرنشین کنونی رقابتهای سری آ است.
موراتی در ادامه گفت:« داربی میلان همیشه بازی ویژه ای است.هواداران اینتر به شدت به بازی مقابل یوونتوس اهمیت می دهند ولی داربی داربی است و لحظات خیلی خوبی را به یاد داریم.»
رئیس نرآتزوری در ادامه از تمایلش برای تماشای یک بازی زیبا و جذاب اعلام کرد و گفت:« پیروزی همیشه افتخاری بزرگ است. این طور به نظر می رسد که رسم و رسوم سالهای اخیر خیلی مثبت بوده. یا من در حال اشتباه هستم ؟ پیروزی در داربی همیشه خوب است ولی من دوست دارم برد 0-4 مان را به یاد داشته باشم، زمانی که اینتر تیم کاملی بود.»
قرارداد همکاری کلن و اینتر

دو باشگاه اینتر و کلن توافق کردند تا در پرورش و مبادله بازیکنان با هم همکاری کنند.

باشگاه آلمانی کلن و اینتر، قهرمان ایتالیا به توافق همکاری دست یافته اند و سیستم مبادله بازیکن میان این دو باشگاه پیاده خواهد شد.
اکسپرس در گزارشی اعلام کرد که سران باشگاه آلمانی هفته آینده به میلان سفر خواهند کرد تا همکاریهای گسترده تری را با سران اینتر برسر مبادله بازیکنان داشته باشند.
کلاوس هرستمن، یکی از مدیران باشگاه کلن در صحبتهایی گفت:« ما برسر این معامله، با سران اینتر به توافق رسیده ایم.»
فولکر فینکه، مدیر فنی باشگاه نیز در این رابطه گفت:« نگاه فرا-مرزی کار بسیار خوبی است. چنین همکاری ای می تواند واقعا کاربردی و خوب باشد؛ البته به شرطی که برای هر دو طرف مفید باشد.»

7up
03-31-2011, 16:12

-ال دراگونه: "ما هیچگاه خسته نمی شویم".
دژان 6 بار دورازه میلان را باز کرده است.
"ما در سه جبهه رقابت می کنیم، اما میلان این گونه نیست".
"بازگشت ما توقف ناپذیر است".
"لیگ قهرمانان به ضرر ما نیست، بلکه انگیزه مان را بیشتر می کند".
- پراندلی چه خوب است.
با برد 2-0 از اوکراین، روند بازسازی آتزوری یک گام دیگر به پیش می رود.
شروع گلزنی با روسی، و اتمام آن با گل ماتری بعد از 10 نفره شدن ایتالیا.
- پاتو عاشق؟ چه خبر خوبی!
- دوئل برای خرید گانسو.
- دی بندتو - یونی کردیت: جزئیات معامله خرید رم.
- چالش بوفون: یووه تا ابد یا رم؟

- 140 هزار نفر برای اسکودتو؛ 80 هزار نفر در سن سیرو برای تماشای داربی میلان، 60 هزار در سان پائولو برای تماشای بازی ناپولی - لاتزیو.
تمام بلیت های داربی حقیقت به فروش رفت.
- رم آمریکایی، توافق حاصل شد.
- سلینو مالک کالیاری: " دونادونی را برای 10 سال دیگر حفظ خواهم کرد".
- ایتالیای درخشان: گلزنی روسی و ماتری، عجب بازی ارائه داد جیوینکو.
- یووه: سیریگو و یا مارکتی جانشینان احتمالی بوفون.
- کلینی و انتقال به رم؟
- گلزنی اشنایدر و کاوانی در بازی های ملی...خلاقیت ایبرا.

- آتش بازی یووه و رم.
رقابت پر شور در بازار نقل و انتقالات.
یووه به دنبال منز و ووچینیچ، رم خواهان بوفون. رقابت برای خرید ماسکرانو، و دوئل برای پاستوره.
- گانسو: "بله، نمی توانم برای انتقال به ایتالیا منتظر بمانم".
- نمایش روسی- ماتری و شکست اوکراین.
- مساوی، نتیجه داربی میلان از دید کارشناسان.

7up
03-31-2011, 17:55

- آلگری: "اینتریها خوشبین هستند؟ امید میلان بیشتر است".
گفتگوی ویژه با مربی روسونری پیش از مهم ترین بازی دوران مربیگری اش.
- پاتزینی در رؤیای چهارمین گلش در دروازه میلان.
- موراتی در برابر قاضی پالاتزی برای دفاع از اسکودتو 2006.
- دیدار وکیل گانسو با گالیانی.
- دوری 10 روزه کلینی از میادین، "بازی کردن برای ایتالیا افتخار است".

- کونته برای یووه مجانی است.
- یک داربی دیگر برای بدست آوردن گانسو، میلان نزدیک تر می شود.
- موراتی در برابر قاضی پالاتزی درباره کالچیوپولی.
-رم - دی بندتو: امضا در بوستون.

- باستوس یووه را می خواهد.
رقابت با تاتنهام دیگر ترسناک نیست.
دیدار سرنوشت ساز با مدیر برنامه های میشل.
- کالچیوپولی: قاضی پالاتزی به سخنان موراتی گوش می دهد.
- مارکیزیو و تمدید قرارداد با یووه.
-پیشی گرفتن میلان از اینتر: روسونری به گانسو نزدیک تر می شود.
- اتوئو یک روزنامه نگار را تهدید می کند.
- مبارزه لوتیتو و دی لورینته.

7up
03-31-2011, 19:04

InterFC.ir- به گزارش روزنامه ایتالیایی کوریره دلا اسپورت، ماسیمو موراتی مالک باشگاه اینتر درصدد است تا خود را از مذاکرات خرید پائولو هنریکه گانسو ستاره جوان باشگاه سانتوس، کنار بکشد.
گویا موراتی پس از مبلغ زیاد درخواستی سانتوس برای فروش گانسو، دیگر علاقه ای برای خرید این ستاره جوان ندارد. چرا که به اعتقاد وی مبلغ 35 میلیون یورو در این مرحله از زمان نقل و انتقالات بسیار زیاد می باشد. البته با توجه به رقابت تعدادی از باشگاه های اروپایی برای جذب گانسو، به نظر می رسد که این مبلغ زیادتر نیز خواهد شد.
این در حالی ست که پس از دیدار مدیر برنامه های گانسو با گالیانی، پیش بینی می شود که وی در روزهای آتی دیداری با ماریو برانکا مدیر ورزشی نراتزوری نیز خواهد داشت.

7up
03-31-2011, 20:33

InterFC.ir- به گزارش روزنامه ایتالیایی لا استامپا، گویا مربی نراتزوری در اندیشه بازگرداندن ماریو بالوتلی مهاجم پیشین اینتر میلان است که در تابستان به من سیتی منتقل شد.
لا استامپا که این خبر را به عنوان ایده ای دیوانه (Pazza Idea)، تیتر کرده بود، پرده از علاقه لئو به سوپر ماریو از زمان مربیگری میلان برداشته، و به نظر می رسد که وی به صورت جدی به دنبال محقق کردن این ایده است.
این در حالی ست که بالوتلی پیش از انتقال به من سیتی، مشکلات بسیاری را در رختکن با سایر بازیکنان به وجود آورده بود.
سوپر ماریو روزهای چندان خوبی را در منچستر پشت سر نمی گذارد، و به نظر می رسد که چنین انتقالی بدون سود اقتصادی برای موراتی نخواهد بود، چرا که با تکیه بر علاقه ماریو برای بازگشت به جوزپه مه آتزا، به دنبال پرداخت هزینه ای کمتر از هزینه فروش وی خواهد بود.
البته معضل بزرگ تز، مشکلات ماریو با طرفداران اینتر است که چندان دل خوشی از وی ندارند و باید منتظر ماند که چگونه از این ایده در آینده استقبال خواهند کرد.

mohammad reza hemmati
04-01-2011, 13:41
خبر خوب برای اینتر و لئوناردو در آستانه دربی؛ بازگشت چیوو به تمرینات

چیوو که در چند روز اخیر به دلیل مصدومیت از میادین دور بود، امروز به تمرینات بازگشت و انتظار می رود بتواند تیمش را در دیدار فردا مقابل میلان همراهی کند.

سایت گل- در آستانه دیدار حساس اینتر مقابل میلان، کادر فنی نرآتزوری اخبار خوبی در مورد آمادگی کریستین چیوو، مدافع رومانیایی شان دریافت کردند.
چیوو که در چند روز اخیر به دلیل مصدومیت از میادین دور بود، امروز به تمرینات بازگشت و انتظار می رود بتواند تیمش را در دیدار فردا مقابل میلان همراهی کند.
او در تمرینات آماده سازی تیم ملی رومانی پیش از دیدار مقابل بوسنی در مرحله مقدماتی رقابت های یورو 2012 آسیب دید و مجبور شد این دیدار را از روی سکوها دنبال کند. اما اکنون پزشکان اینتر اعلام کرده اند که او شرایط بازی کردن را پیدا کرده است.
بازگشت چیوو خبر بسیار خوبی برای لئوناردو است زیرا او برای دربی نمی تواند از لوسیو و والتر ساموئل نیز استفاده کند. مدافع برزیلی محروم است و مدافع آرژانتینی هنوز شرایط بازی کردن را پیدا نکرده است.
احتمالا لئوناردو در دربی دلا مادونیا از چیوو و رانوچیا در قلب خط دفاعی استفاده خواهد کرد.

پاتزینی: کاسانو دوست من است ولی امیدوارم اینتر،میلان را شکست دهد

پاتزینی در صحبتهایی اعلام کرد که امیدوار است تا اینتر، میلان را شکست دهد.

سایت گل- جیامپائولو پاتزینی در صحبتهایی اعلام کرد که دوستی صمیمانه ای با آنتونیو کاسانو دارد ولی با این وجود امیدوار است که اینتر تیم برنده داربی باشد.
.پاتزینی به ونیتی فیر گفت:« کاسانو دوست من است و ما گهگداری با هم درارتباطیم. فکر می کنم ما قبل از آغاز داربی با هم شوخی هایی رد و بدل کنیم ولی می خواهم آخرین بار در پایان بازی بخندم. انگیزه فراوانی دارم و فقط به پیروزی فکر می کند. ما باید پیروز شویم، پیروزی، پیروزی و باز هم پیروزی ولی فشار فراوانی خواهد بود. با این وجود من در زمین مسابقه تمرکزم را حفظ خواهم کرد»
پاتزینی در بازار نقل و انتقالات زمستانی از سمپدوریا به اینتر پیوست و کاسانو در همان زمان از سمپدوریا به میلان منتقل شد.

ديه گو ميليتو: مي توانم در دربي بازي کنم
ديه گو ميليتو، مهاجم اينتر، اعلام کرد که براي حضور در ديدار روز شنبه مقابل ميلان کاملا آماده است.
میلیتو آخرین بار در هفته اول فوریه در دیدار مقابل رم که با پیروزی 5-3 اینتر به پایان رسید، برای تیمش به میدان رفت و پس از آن به دلیل مصدومیت از ناحیه ران پا نتوانست نرآتزوری را همراهی کند.
با این وجود او از روز 13 مارس با بقیه اعضای تیم تمرین می کند و به نظر می رسد پنجمین مصدومیت این فصلش را پشت سر گذاشته است.
او در گفتگویی گفت:" من در حال حاضر شرایط خوبی دارم. مصدومیتم به پایان رسیده است. در 20 روز گذشته تمرینات خوبی داشتم.
فکر می کنم برای بازگشت کاملا آماده ام. لئوناردو باید به این سوال پاسخ دهد. او تصمیم گیرنده است. بین 2 تا 9 آوریل 3 بازی برگزار می شود. باید ببینیم چه خواهد شد."
این ملی پوش آرژانتینی همچنین خوشحال است بعد از نیم فصل اول فاجعه باری که سپری کردند، اکنون بار دیگر در استانه قهرمانی قرار دارند و می توانند پنجمین قهرمانی پیاپی شان را جشن بگیرند.
" دربی زیبایی خواهد بود. ما از این شانس برخورداریم که میلان را پشت سر بگذاریم که می تواند اعتماد به نفس زیادی به ما بدهد.
بعد از شکست در دیدار رفت تصور اینکه می توانیم اختلاف با میلان را کاهش دهیم و به دو امتیاز آنها برسیم، خیلی سخت بود. ما باید در دیدارهای زیادی به پیروزی می رسیدیم و میلان امتیازات زیادی از دست می داد. این اتفاق رخ داد.
اکنون سرنوشت مان در دست خودمان قرار دارد اما این به معنای آن نیست که دربی دشوار نیست. همه از کیفیت بالای میلان آگاه هستند. اما ما هم از شانس زیادی برای پیروزی برخورداریم."
منبع:ورزش3
لئوناردو: پيروزي در دربي به معناي قهرماني نيست
لئوناردو، سرمربي اينتر، ديدار روز شنبه تيمش مقابل ميلان را کم اهميت دانست.
دو رقیب همشهری در حالی در دربی دلا مادونینا مقابل هم قرار خواهند گرفت که شاگردان الگری با دو امتیاز برتری در صدر جدول قرار دارند. در صورتی که اینتری ها بتوانند در این دیدار به پیروزی برسند، در فاصله 7 هفته به پایان رقابت های این فصل، جای میلان در صدر جدول را خواهند گرفت اما لئوناردو معتقد است پیروزی هر یک از دو تیم در دیدار روز شنبه به معنای رسیدن به قهرمانی نیست.
او در گفتگویی گفت:" دربی تعیین کننده نیست زیرا پس از آن 7 بازی دیگر باقی است. آنچه ما می خواستیم این بود که فاصله را کاهش دهیم و بار دیگر برای قهرمانی بجنگیم. ما در بهترین شرایط پای به دربی خواهیم گذاشت."
لئوناردو که فصل گذشته هدایت میلان را برعهده داشت و با این تیم در سری آ به مقام سوم رسید، در کریسمس جای رافا بنیتس در اینتر را گرفت.
او در مورد قرار گرفتن مقابل تیم سابقش گفت:" من در زندگی براساس عشق زندگی می کنم نه اتهام زنی. زندگی ادامه دارد و شما باید از هر تجربه ای درس بگیرید.
به دوران حرفه ای من نگاه کنید. من تنها نکات مثبت آن را می بینم و هرگز 13 سال حضور در باشگاه میلان را فراموش نمی کنم."
با حضور لئوناردو شانس اینتر برای تکرار سه گانه فصل قبل افزایش پیدا کرد. آنها در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان باید مقابل شالکه قرار بگیرند و در نیمه نهایی کوپا ایتالیا نیز رم را پیش رو دارند.
منبع:ورزش3

7up
04-01-2011, 14:35

- گفتگوی ویژه با اتوئو، میلان بازی تو را می سازد.
"میلانی ها به برد نزدیک ترند، چرا که چنین احساسی انگیزه مضاعفی به ما می دهد".
"خوشحالم که اینزاگی در میلان است".
-سیدورف: "داربی سرنوشت ساز است و ما آماده هستیم".
- آلگری و سلاحی به نام پاتو، لئو بالهایش را می بندد.
- یووه، غیبت دل پیرو، زوج تونی - ماتری در برابر رم.
- دی بندتو مالک جدید رم خطاب به طرفداران جلوروسی: "اسکودتو نزدیک است".
بالوتلی: 120 هزار یورو جریمه به علت دارت.

- بوفون رم را می خواند.
"ماندن در یووه و یا رفتن؟ باید با ماروتا صحبت کنم".
موراتی: "اسکودتو 2006 را از دست نخواهم داد".
- دی بندتو: "رم من برای به دست آوردن اسکودتو به اندازه کافی خوب است".
- لاوتزی به دنبال گل از دست رفته.
- مدال برزوت به پراندلی: مرد ارزش ها.

- توقف دل پیرو، اولتیماتوم بوفون.
الکس بازی بار رم را از دست می دهد. بوفون: "یووه تا ابد یا...".
- حمله لئو به برلوسکونی.
دی بندتو: " رم من، برایت اسکودتو را به ارمغان خواهم آورد".
- اینک سانتا خشم ویولا را بر می افروزد.
- من سیتی ماریو را 115 هزار یورو جریمه می کند.

7up
04-02-2011, 14:08

- سوپر داربی
روسونری به دنبال پیروزی برای افزایش اختلاف به 5 امتیاز و پایان دادن به بازگشت اینتر
نراتزوری می تواند میلان را با پیروزی، پشت سر بگذارد.
- برلوسکونی: " کاسانو سرنوشت ساز خواهد بود".
-آلگری: "کدام بحران"؟
- لئو: "آماده شادی کردن هستم".
- مالدینی: "من این گونه بازیکنان را برای چنین بازی آماده می کردم".
- ناپولی خود را برای پشت سر گذاشتن لاتزیو آماده می کند.
- هجوم دل نری به بحران

- یک داربی با کلاس جهانی
میلان - اینتر برای بدست آوردن اسکودتو، تمام جهان از برزیل تا اقیانوسیه بازی را تماشا خواهد کرد.
- برلوسکونی سر کاسانو شرط می بندد، آلگری اما آرام است.
- لئوناردو ترسی از هو شدن از طرف طرفداران تیم سابقش ندارد.
- بالدینی به رم "بله" می گوید.
- دل پیرو سخنان بوفون را تأیید می کند.
- گویدولین: " بله، ما به لیگ قهرمان خواهیم رفت".
- کاوانی: " ما به توان ما برای کسب اسکودتو ایمان داریم، اما آن را بر زبان جاری نمی کنیم".
- زاراته به دنبال گلزنی در سان پائولو.

- صعود ماتزاری به سمت یووه
وی مشکلاتش با ماروتا را حل کرده و باشگاهش را نیز قانع کرده است.
گزینه مربیگری اسپالتی و مانچینی پیچیده شد.
- همسر وان گال: "در حال آمدن به تورین هستیم".
- میلان - اینتر، داربی لئو:
"مردی با دو قلب".
- سه گانه کراسیچ-ماتری- پپه برای حمله به رم.
- کارکا: " ناپولی می تواند فاتح اسکودتو بشود".
- خشم مالزانی برای آمده شدن برای بازی با برشا.

7up
04-03-2011, 12:05

InterFC.ir- خاوير زانتی پس از باخت نراتزوری در برابر میلان، در گفتگو با شبکه اینتر میلان گفت: نمی دانم دیگران چه نظری دارند، ولی بدون شک از نظر خودمان اطلاع دارم. می توانستیم از این باخت جلوگیری کنیم، اما اکنون باید به بازی های بعدی اهمیت بدهیم. 7 بازی دیگر مانده است، و یک چهام نهایی لیگ قهرمانان و نیمه نهایی جام حذفی را پیش رو داریم. این خاصیت فوتبال است. البته باید به کاسانو جهت شبیه سازی و فریب داور، آفرین بگویم".
ال کاپیتانو در ادامه افزود: "توانستیم چندین فرصت گلزنی، به ویژه در نیمه اول، به وجود بیاوریم، ولی خط دفاع میلان عملکرد مناسبی داشت. پس از اخراج چیوو، کارمان سخت تر شد. میلانی ها با در اختیار گرفتن توپ و میدان مانع گلزنی ما شدند. هیچ کس دوست ندارد که در چنین بازی شکست بخورد، همه ما نارحت هستیم، ولی همان طور که گفتم باید بر روی بازی های آینده تمرکز کنیم".

7up
04-03-2011, 14:51

InterFC.ir-" این باخت نمی تواند به عنوان تسلیم شدن تلقی شود، اگر چه اختلاف 5 امتیاز، اختلاف زیادی می باشد.
با این جملات، مربی نراتزوری نظرات خود درباره نتیجه داربی دلا مادونینا و باخت تیمش به میلان را آغاز کرد.
وی در ادامه افزود: " گل اول، تأثیرش را تا انتها بر روند بازی گذاشت و به روحیه تیم آسیب رساند. اگر کمی شانس یار ما بود و می توانستیم یکی از فرصت هایمان در نیمه اول را به گل تبدیل کنیم، با روحیه بهتری روانه رختکن می شدیم".
"البته نباید منکر بازی خوب میلان باشیم. عملکرد مناسب دفاعی میلان و بستن فضای بازی، به آنان در حفظ نتیجه کمک کرد. اخراج چیوو نیز، مشکلاتمان را دو چندان کرد".
لئوناردو در ادامه اظهار داشت: تا آخرین رمق مبارزه خواهیم کرد و هیچ گاه تسلیم نمی شویم. هنوز راه زیادی پیش رو داریم".

7up
04-03-2011, 16:11

-پاتو، شاه داربی
نمایش پاتو با دو گل، درسی برای لئو
میلان اینتر را در هم می کوبد. بازگشت اختلاف به 5 امتیاز
داربی یک طرفه، اخراج چیوو و کاسانو.
- ناپولی به دنبال رتبه دوم با گل لاوتزی.
- بازگشت رم - یووه، دل نری اما تسلیم نمی شود: " بیایید همه را ببریم".
- باخت مو در خانه پس از 9 سال.

- داربی اسکودتو، پیروزی بزرگ روسونری.
- میلان، این یک پیروزی است.
دو گل از سوپر پاتو، پنالتی کاسانو، اختلاف 5 امتیازی با اینتر.
کاسانو دیوانه: گلزنی و اخراج تنها در 12 دقیقه.
- ناپولی در برابر هراس لاتزیو.
مواجهه ماتزاری با رجا در نیمه روز برای 3 امتیاز اختلاف با صدر جدول.
- رم - یووه، عجب شبی!
- پایان شکست ناپذیری مو در خانه پس از 9 سال.

- آخرین تراموا برای لیگ قهرمانان
امشب رم - یووه، دل نری رؤیاهایش را باز می یابد.
- میلان و پاتو: انتقام اسکودتو.
تسلط میلان بر داربی، باخت 0-3 اینتر.
- مربی نراتزوری: " به تصمیم افتخار می کنم".
- ناکامی رئال مادرید، خداحافط لالیگا؛ باخت مورینیو پس از 9 سال.
- ناپولی به دنبال جایگاه دوم جدول.

7up
04-04-2011, 13:51

- یووه، عجب سعادتی!
پیروزی در برابر رم با گلهای کراسیچ و ماتری.
- کاوانی ضد شیاطین (دیاولو لقب میلانی ها است).
سه گل کاوانی در دروازه لاتزیو و اختلاف 3 امتیازی ناپولی با میلان.
- خشم لوتیتو: "همه چیز از قبل مشخص بود".
- برلوسکونی اسکودتو را نزدیک تر می داند.
- مأموریت جدید لئو: بازنگری در ساختار اینتر.
- برکناری کوزمی از نیمکت پالرمو، برکناری مارینو از نیمکت پارما.

- ناپولی رؤیایی
با هت تریک کاوانی، ناپولی اینتر را پشت سر می گذارد و به 3 امتیازی میلان می رسد.
- برد یووه با زوج کراسیچ - ماتری.
- پالرمو، بازگشت روسی
- پس لرزه های باخت به باری، اخراج مارینو از مربیگری پارما.
- پارتی پاتو با باربارا پس از گلزنی به اینتر.

- خوشبختی یووه
عبور از رم با گلهای کراسیچ و ماتری، بازگشت یووه ادامه دارد.
کاوانی، سه قطعه جادو برای ناپولی مستحق اسکودتو.
- سقوط مارینو، خداحافظ کوزمی، توقف گویدولین.
- همه چیز در دستان پاتو - کاوانی.
- اینتر، یا کسب لیگ قهرمانان و یا هیچ چیز دیگر.

7up
04-05-2011, 13:57

- اینتر، بیداری شاهزاده!
- بازگشت میلیتو پس از 6 ماه در برابر شالکه.
"من آماده هستم".
لئو داربی را فراموش کرده است.
"ما بار دیگر باز خواهیم گشت".
سان سیرو جای خالی نخواهد داشت.
- دل نری در آغوش آنیلی: افزایش شانس های مربی برای ماندن.
- آکویلانی: "می خواهم اینجا بمانم".
- مشکل جدید رم: مکسس تا پایان فصل دور از میادین.
- حمله ایبرا و لاوتزی به سوی اسکودتو.

- یووه - استوراری تا 2014.
- آکویلانی: "دوست دارم در یووه بمانم".
- آنیلی آیا دل نری را باقی خواهد گذاشت؟
- دی لورینتس:"کاوانی را حتی با 100 میلیون یورو، نمی فروشم".
مالک باشگاه ناپولی عاشق بومبر شده و او را به خاطر پول از دست نخواهد داد.
- اینتر - شالکه در لیگ قهرمانان،
لئو اینتر را تحریک می کند: "بیایید شروعی دوباره داشته باشیم".
- تحقق رؤیای آلگری با بازگشت ایبرا و زوج وی با پاتو.
- معضل رم پس از مصدومیت زانوی مکسس و احتمال غیبت تا پایان فصل.

- کاپلو: "به آنیلی اعتماد دارم".
"شناخت خوبی از آندرا دارم. او تیم بزرگی را خواهد ساخت".
" خرید سه بازیکن با کیفیت، یووه را به رقابت باز می گرداند".
- جرقه میان استورای و بوفون.
- بازگشت دوباره میلیتو: حمله اینتر به لیگ قهرمانان.
- ناپولی تبدیل به گنج ارزشمندی شده است".

B 3 N y A m ! N
04-05-2011, 20:12
[Only Registered And Activated Users Can See Links]سایت کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران Fcinter.ir - در نظر دارد تا تیم فوتسال کانون را برای هواداران عزیز تشکیل داده تا هر چه بیشتر از این کانون لذت ببرید.
به همین دلیل کسانی که مایل به حضور در تیم و عضویت در تیم فوتسال کانون هواداران اینترمیلان در ایران هستند می توانند با شماره زیر تماس بگیرند و آمادگی خود را اعلام کنند تا اطلاعات کامل در اختیار آنها قرار گیرد.
قابل ذکر است که این طرح فقط برای هواداران عزیز تهرانی و شهرهای نزدیک به تهران است تا مشکلی برای شرکت در تمرینات پیش نیاید.
بنیامین ملکوت
28 20 309 0936

7up
04-06-2011, 19:29

InterFC.ir- مالک باشگاه اینتر میلان پس از باخت تیمش برابر شالکه در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در گفتگو با خبرنگاران گفت: "این باخت نتیجه خستگی است، البته من از اختلاف نتیجه شگفت زده هستم. این خستگی عواقبش را در روز شنبه برابر میلان نشان داد. محال است که در کمتر از سه روز بتوان آمادگی خود را باز گرداند".
" در دنیای فوتبال همیشه بازگشت جدیدی وجود دارد، حتی در شرایطی بدتر از این. ما در دو روز باید به همه چیز دست پیدا می کردیم، ولی اکنون همه چیز در آستانه از دست رفتن است. ولی این پایان داستان نیست، و در ماهیت تیم و مربی تغییری حاصل نشده است. بگذاریم ببینیم چه چیزی رخ خواهد داد".
موراتی در ادامه افزود: " طبع تیم تغییر پیدا کرد، و این انگیزه بیشتری به بازیکنان خواهد داد. نظرم اما نسبت به لئوناردو تغییر پیدا نکرده است. می دانم که فوتبال بی رحم است و به همین علت باید به آینده نگاه کنیم. اینتر به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده است و در آینده نیز موفقیت های دیگری کسب خواهد کرد. البته اصلا از گل های حریف و خستگی تیم راضی نیستم".

7up
04-08-2011, 00:22

- بازسازی اینتر
معجزات را به کنار بگذاریم، همه چیز تمام شده به نظر می رسد.
تیم نیاز به بازیکنان جدید دارد.
چه کسی باید بماند، و چه کسی باید برود:
سزار؟ موتا؟ چیوو؟ مایکون؟ میلیتو؟ اشنایدر؟
سر مقاله: آیا لئو مربی مناسبی برای اینتر است؟
- مکسس: "خداحافط رم، سلام میلان".
- خشم گالیانی از پراندلی.
- لاوتزی و انجام وظیفه کاوانی برای ناپولی.
- کوزمی: " زامپارینی میکولی را نمی خواهد".

- اینتر، خداحافط لئو
"مو، برگرد"!
لئوناردو در پایان فصل اینتر را ترک خواهد کرد.
هواداران اینتر نام مورینیو را صدا می زنند.
- نیمار: " یووه، من اینجا هستم".
- عجب طوفانی شده بین میلان و پراندلی.
- مکسس شایعات را تأیید می کند: " از رم به میلان خواهم رفت".
- زامپارینی: "پاستوره در پالرمو می ماند".

- یووه به دنبال مونتولیوو
تلاش بیانکونری برای خرید هافیک ویولا،
آمائوری شاید بخشی از معامله باشد.
- محرمانه اینتر! گواردیولا - موراتی.
- حمایت پراندلی از ناپولی، تماس گالیانی با آبیته.
- میلان پیروز یک داربی دیگر، گانسو در راه است.

7up
04-08-2011, 12:01

"طرفداران اینتر نباید تحت تأثیر انتقادات و سخنان روزهای اخیر رسانه ها درباره باشگاه قرار بگیرند، بلکه باید در این شرایط سخت، در کنار تیم باشند و از آن حمایت کنند".

InterFC.ir- خاویر زانتی در گفتگو با شبکه اینتر میلان، با اشاره به عده ای که در چند روز اخیر، نراتزوری را در معرض انتقاد خود گرفته اند، گفت: "
این تیم 6 سال است که بدون هیچ وقفه ای، قهرمانی ها و پیروزهای متعددی به دست آورده است. ولی متأسفانه عده ای وجود دارند که تنها منتظر شکست مان بودند تا ما را در معرض انتقادات خویش قرار دهند".
"طرفداران اینتر نباید تحت تأثیر انتقادات کنونی قرار بگیرند، بلکه باید به خرد خود مراجعه کنند. همه بازیکنان از نتیجه دو بازی اخیر ناراحت هستند و تلخی شکست را احساس کرده اند. ولی تجربه به ما نشان داده است که با یک پیروزی از تو قهرمان می سازند، و با یک شکست تو را هیچ می پندارند. ولی عشق بازیکنان این تیم به پیراهن اینتر و احساس صلابت تیم، ما را از دیگران متمایز می کند و هیچ کسی در این امر شک به خود راه نمی دهد".

7up
04-08-2011, 22:14

- اینتر آن را ندارد
موراتی تیم را بار دیگر به هم پیوند می دهد:
"ثابت کنید که کیستید."
زانتی: "هیچ کس نمی تواند این تیم را به چالش بکشاند".
"لئو، یک مرد واقعی است".
- استوراری: "مادام العمر در یووه، تیم ما منظم است".
- آباته: "رونالدو را در بازی گرفتم، و اکنون می خواهم در کنار هم بازی کنیم".
- ناپولی، ماسکارا جانشین لاوتزی است.
- لوکارلی آماده است.
- زامپارینی خطاب به کوزمی: "انتقام کوچک".
- گلزنی دوباره روسی در پیروزی ویا رئال.

- یووه - نیمار: 30 میلیون یورو!
- پیشنهاد غیر منتظره برای بازیکن با استعداد سانتوس.
- 15 هزار هوادار ناپولی در بولونیا.
- وان بومل: "میلان، من همیشه پیروز می شوم".
- موراتی اینتر را باز می گرداند: "اکنون متحد می مانیم".
- مدیر برنامه های پاستوره: "او در کنار توتی، خارق العاده خواهد بود".

- آرزو برای یووه قدرتمند
کسب سهمیه لیگ قهرمانان، بازار نقل و انتقالات را داغ خواهد کرد.
آدبایور، کولاروف، باستوس در تیررس بیانکونری.
3-3-4 گواردیولا در اینتر: سانچز و مودریچ.
- چگونه میلان گانسو را از لئو ربود؟
- تورینو، مسأله ای جهانی.

7up
04-08-2011, 23:40

InterFC.ir- آخرین خبرها از رسانه های جزیره، حاکی از آن است که مربی شیاطین سرخ برای جذب هافبک طراح نراتزوری، حاضر است نانی را در اختیار اینتر میلان قرار دهد.
به گزارش تارنمای اف سی اینتر نیوز، فرگوسن حاضر است هر کاری را برای به خدمت گرفتن وسلی اشنایدر هافبک هلندی اینتر میلان انجام بدهد، و مبلغی حدود 35 تا 40 میلیون یورو برای تحقق این هدف کنار گذشته است.
به نظر می رسد، با توجه به رابطه نه چندان خوب نانی هافبک پرتغالی منچستر یونایتد با سر الکس، مدیران منچستر یونایتد، نانی را برای قانع کردن نراتزوری به فروش اشنایدر، راهی جوزپه مه آتزا خواهند کرد.
این در حالی ست که وسلی قراردادش با اینتر میلان را تا سال 2015 تمدید کرده و از علاقه اش برای ماندن در ایتالیا، خبر داده است.

7up
04-09-2011, 10:01

InterFC.ir- پس از خبرها و شایعات فراوان درباره تلاش های اینتر برای خرید بازیکنان جدید در خط میانی و حمله، این بار گزارش ها حاکی از آن است که نراتزوری به فکر مدافعینی جدید برای تقویت خط دفاع خود است.
به گزارش تارنمای اف سی اینتر نیوز، سران اینتر علاوه بر زیر نظر گرفتن رولاندو، مدافع ملی پوش پورتو، آماده عقد قرارداد با مدافع جوان باشگاه ایندپنته آرژانتین، لئونل گالیانو هستند که از وی به عنوان ساموئل جدید یاد می شود. یووه نیز به دنبال این استعداد جوان می باشد.
مدافع دیگر مورد نظر اینتر، رولاندو جورجی پريس دا فونسيكا، بازیکن پرتغالی - برزیلی باشگاه پورتو و تیم ملی پرتغال است که با ارائه عملکردی مناسب در خط دفاعی پورتو، نظر بسیاری از باشگاه های اروپایی را به خود جلب کرده است. علاوه بر اینتر، منچستر یونایتد، لیورپول، و یوونتوس نیز پیشنهاداتی را برای جذب وی، ارائه داده اند. مدیر برنامه های وی اما امکان انتقال وی به ایتالیا را محتمل تر دانسته است.

7up
04-09-2011, 16:57

اختصاصی InterFC.ir- مربی سابق آتزوری و روسونری در مطلبی که روزنامه ایتالیایی لا گازتا دلا اسپورت به چاپ رسانده است، به وضعیت کنونی نراتزوری پرداخته و نظرش را درباره لئوناردو بیان کرده است.

افت زیاد اینتر در چند بازی اخیر، حرف و حدیث های فراوانی را در پی داشته است و لئوناردو مربی اینتر، کانون بیشترین انتقادات بوده است. پس از اخراج بنیتز، لئو جانشین یکی از موفق ترین و با استعداد ترین مربیان جهان شد. رافا از لحاظ تاکتیکی در سطح بسیار عالی قرار دارد، ولی از لحاظ برقرار کردن ارتباط روحی با بازیکنان - مانند مورینیو - چندان موفق نبوده است. رافا هیچ گاه جادوی خوزه در برقراری ارتباط و تعامل با بازیکنان را نداشته است. خوزه پس از موفقیت در اینتر و به دست آوردن همه چیز - حتی با در اختیار داشتن بازیکنان پیشین- جوزپه مه آتزا را ترک کرد، چرا که به دنبال محیطی تازه و انگیزه های جدیدی بود.
بارها تأکید کرده ام که تیم و بازیکنان بدون انگیزه، هیچ گاه موفق نمی شوند. محال است که با از دست رفتن شور و اشتیاق و احساس وفاداری پس از یک سال پر تلاش، بتوان نتایج مناسبی کسب کرد، حتی اگر بهترین بازیکنان جهان از لحاظ تکنیک های فردی را در اختیار داشته باشی؛ چرا که فوتبال ورزشی ست گروهی، و تنها گروه است که می تواند مشکلات را از پیش رو بر دارد و به موفقیت برسد. مورینیو در اینتر موفق بود، چون یک مجموعه منسجم و متحدی در اختیار داشت و با تکیه بر نقاط قوت بازیکنان، آنان را برای مبارزه و جنگیدن تحریک می کرد. طبیعی ست که اینتر پس از مورینیو، با مشکلات زیادی برای خلق یک محیط رقابتی، مواجه بشود. برخی بر لزوم استراحت بازیکنان تأکید کردند، عده ای به موفقیت های تیم افتخار می کردند، و برخی دیگر اعتقاد داشتند که میانگین سنی بازیکنان، بازیابی روانی و جسمی آنان را ناممکن می سازد. این در حالی بود که بنیتز با وقوف بر کار خود در اینتر، به دنبال ابتکار روشی جدید از طریق افزایش روحیه تیمی و انسجام در بازی بود، اما بازیکنانی با انگیزه بسیار پایین در اختیار داشت؛ چنین مسأله ای موراتی را مجبور به برکناری بنیتز و آوردن لئوناردو کرد.
مربی برزیلی اینتر، با تکیه بر هوش خود توانست بسیار زود خود را با تیم وفق دهد و تا حدود معجزه کردن پیش برود. وی اینتر را در ریل پیروزی قرار داد و با یک محدوده روانی وسیعی، به تعامل با بازیکنان پرداخت و به بهترین نحو از توانایی آنان استفاده کرد. اما پس از چند بازی، محدودیت های چندی گریبانگیر تیم شد، هوادران ناامید شدند، و عده ای خواستار برکناری وی شدند.
در حال حاضر، بسیاری نسبت به توانایی های لئوناردو در مربیگری، شک کرده اند. اما به نظرم، داوری درباره لئو و هر گونه حکم و نظر، کار چندان مناسبی نخواهد بود، چرا که لئوناردو، خودرویی خوب و نیرومند، اما بدون سوخت کافی در اختیار گرفته است: لئو مأموریت بسیار سخت، و چه بسا غیر ممکنی، پیش رو دارد. اگر وی بتواند حتی یک قهرمانی کسب کند، فصل خوبی برای اینتر رقم خواهد خورد.
همه - از جمله موراتی- متفق القول هستند که اینتر در حال پشت سر گذاشتن یک مرحله گذار و انتقالی می باشد، و البته نباید فراموش کرد که برای موفقیت سه عامل مهم تأثیر گذار هستند: 1- مدیریت مناسب با پروژه و اهدافی بزرگ، و تضمین برنامه ریزی سلیم. 2- بازیکنان با استعداد، اما با در اختیار داشتن مهارات فنی و جسمانی. 3- یک مربی که با استفاده از این دوعامل، فوتبالی آسان و لذت بخش تقدیم کند. با فراهم شدن این عوامل، تیمی پیروز و موفق خواهی داشت و دیگر پرسش هایی درباره میانگین سنی بازیکنان، و انگیزه و اشتیاق آنان مطرح نخواهد شد. به هر حال این سه عامل باید در همه تیم ها وجود داشته باشد.

7up
04-09-2011, 23:36

- کاچیوکوی داغ - غذای محلی ليورنو برای دو مربی اسکودتو.
- زندگی و چالش های موازی آلگری و ماتزاری
رقابت برای صدر جدول بین دو مربی جوان، و بسیار متفاوت، و البته همشهری.
- لئو: "خودم را برکنار می کردم".
"به عنوان یک مدیر، شاید چنین تصمیمی می گرفتم، ولی من اینجا فقط یک مربی هستم".
- بوفون، زمان آتش بس فرا رسیده است، اما...
تنش زدایی جیجی با استورای، و ملاقات مدیر برنامه هایش با ماروتا.
- مواجهه رم با اودینزه ای که لنگ لنگان را می رود.

- اینتر، توز اینجاست!
حضور بازیکن آرژانتینی در میلان برای دیدار با مدیران نراتزوری، معامله 45 میلیونی.
- شوک لئوناردو: "اگر جای موراتی بودم، لئو را اخراج می کردم".
- مونتلا: " اگر رم رتبه چهارم را بدست بیاورد، من باقی خواهم ماند".
- بوفون از یووه فاصله می گیرد.
جیجی از باشگاه خشمگین است و به خداحافظی می اندیشد.
بهبودی بوفون پس از آنفلونزا، فردا اما استوراری دروازه بان است.
- پرواز میلان به برزیل برای خرید گانسو.
- بورخه والرو: "آماده مذاکره با ناپولی هستم".

- بوفون - منز اکنون آسان تر است.
تبادل بازیکنان میان یووه - رم عملی تر می شود.
باستوس می تواند با پاسپورت اتحادیه اروپا به بیانکونری بپیوندد.
- مونتلا: " رم، تو دیگر نباید شکشت بخوری".
- حمله اینتر به توز و کیه وو.
- گالیانی مقدمات میلان درخشان را آماده می کند.

mohammad reza hemmati
04-10-2011, 23:54
اینتر 2 – کیه‌وو صفر: بازگشت به کورس قهرمانی

اینتر دوباره فاصله با میلان را به تنها دو امتیاز کاهش داد. دو گل استبان کامبیاسو و مایکون در نیمه دوم اینتری‌ها را روند از دو شکست پیاپی رهاند و فشار بر لئوناردو را کاهش داد.

سایت گل - اینترمیلان موفق شد سی و دومین بازی خود در سری آ را با پیروزی دو بر صفر پشت سر بگذارد. در ابتدا کامبیاسو از روی پاس مایکون به گل اول دست یافت و سپس دگلاس مایکون چهاردهمین گل خود با پیراهن نراتزوری را به ثمر رساند تا سه امتیاز به اینتر برسد.

ترکیب شاگردان لئوناردو
اینترمیلان بازی را با ترکیب 2-1-3-4 آغاز کرد. ویزلی اسنایدر به دلیل آسیب دیدگی جزئی روی نیمکت قرار گرفته بود حسین خرجه به جای او در ترکیب قرار داشت. جولیو سزار سنگربان اینتر بود. مایکون مدافع راست اینتر در کنار لوسیو ، رانوکیا و ناگاتومو بازی می کرد. یوتو ناگاتومو پس از مدت ها در ترکیب اصلی قرار گرفت و توانست به خوبی در بازی بدرخشد. زانتی نیز به خط میانی بازگشت و در کنار کامبیاسو و استانکویچ ، سه هافبک دفاعی اینتر بودند. حسین خرجه نیز به عنوان هافبک هجومی ، پشت اتوئو و پاتزینی ایفای نقش می کرد.

روز پرتحرک مایکون
اینتر بازی را سریع آغاز کرد اما موفق نشد که در نیمه اول به گل دست یابد. عدم وجود اسنایدر در خط میانی ، فاصله بین مهاجمان و هافبک های تیم را زیاد کرده بود. اولین فرصت اینتر در دقیقه پانزده رقم خورد. فرار زیبای ناگاتومو از جناح چپ این موقعیت را آغاز کرد. اما ساموئل اتوئو موفق نشد که با پاس عرضی مدافع ژاپنی اینتر ارتباط برقرار کند. در دقیقه هفدهم ، دومین فرصت خطرناک اینتر به دست آمد. مایکون پاس عمقی زیبایی را برای پاتزینی ارسال کرد و مهاجم ایتالیایی اینتر را در موقعیت تک به تک قرار داد. اما شوت پاتزینی از کنار دروازه به بیرون رفت.
ساردو مدافع کیوو از دقیقه ده الی بیست مسابقه ، سه بار اتوئو را با خطا متوقف کرد که در هرکدام از این صحنه ها مستحق کارت زرد بود اما داور مسابقه تنها یکبار او را با کارت قرمز جریمه کرد. در چهل و سومین دقیقه بازی یکی از خطرناک ترین صحنه های نیمه اول اتفاق افتاد.
پاتزینی در پشت محوطه جریمه در میان چندین مدافع توپ را شوت زد اما توپ او با برخورد به مدافعین متوقف شد. در ادامه مایکون صاحب توپ شد و از گوش راست شوتی سنگین را روانه دروازه کرد که با اختلاف اندک به بیرون رفت. نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید تا لئوناردو به فکر تعویض استانکویچ بیافتد.

اسنایدر وارد می شود
بین دو نیمه وزلی اسنایدر شروع به گرم کردن کرد و از دقیقه چهل و پنج به میدان آمد. بیست دقیقه طول کشید تا اینتر بتواند به میدان بازگردد. بازی بسیار آرام پیش می رفت ، گویا که یک بازی دوستانه را شاهد بودیم. در دقیقه شصت و پنجم ، دیگو میلیتو جای پاتزینی را گرفت اما همچنان بازی کند و آرام پیش می رفت. اما در نهایت اینتر در دقیقه هفتاد به گل دست یافت. سانتر اسنایدر از جناح چپ به گوش راست منتقل شد ، جایی که لوسیو حضور داشت و توپ را جمع کرد.
لوسیو یک پاس رو به عقب کوتاه برای مایکون ارسال کرد. مایکون نیز پاس عرضی و زیبایی را برای کامبیاسو فرستاد و مدافعین را غاقل گیر کرد. استیبان نیز با شوت خود دروازه کیوو را گشود تا حساب کار یک بر صفر شد. بازیکنان کیوو دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند. آنها باید حمله می کردند تا حداقل امتیاز ممکن از بازی را به دست بیاورند. لئوناردو برای قدرت بخشیدن به خط دفاعی و همچنین استراحت دادن به ساموئل اتوئو ، تیاگو موتا را به جای او به میدان فرستاد. در دقیقه هشتادم بازی ، پاس عمقی تیاگو موتا برای دیگو میلیتو ، ال پرینشیپه را در موقعیت تک به تک قرار داد. میلیتو چیپ ناامید کننده ای را روانه دست سورنتینو ، دروازبان کیوو کرد تا فرصت از دست برود.

تیرخلاص
تیر خلاص در دقیقه هشتاد و چهارم شلیک شد. مایکون موفق شد بازی زیبای خود را به گل چهاردهمش در پیراهن اینتر تکمیل کند. توپ اسنایدر با گذاشتن از دیگو میلیتو به زیر پایان مایکون افتاد تا مدافع برزیلی اینتر با یک ضربه آرام دروازه را باز کند. حساب کار دو بر صفر شد. بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا اینتر به طور موقت به رده دوم صعود کند.
فردا ناپولی در برابر بلونیا دیدار خواهند کرد و در حساس ترین بازی این هفته ، میلان به فلورنس سفر خواهد کرد تا در ورزشگاه آرتیمیو فرانکی به مصاف فیورنتینا و شاگردان میهایلویچ برود.

7up
04-11-2011, 19:32

InterFC.ir- ال مورو پس از حدود 5 ماه دوری از میادین به علت مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی، بالاخره به میادین بازگشت و در لیست نراتزوری برای بازی با شالکه، حضور دارد.
به گزارش تارنمای رسمی اینترمیلان، والتر ساموئل که 153 روز پیش زیر تیغ جراحی پروفسور فرانکو بیناتزو رفته بود، با تلاش مثال زدنی خود و زحمات کادر پزشکی تیم به رهبری پروفسور فرانکو کومبی، توانست برخلاف انتظارات، پیش از پایان فصل از مصدمیت رهایی پیدا کند و بار دیگر امیدهای اینتر را برای تقویت خط دفاعی، زنده کند.
والتر صبح فردا به همراه تیم عازم آلمان خواهد شد.

7up
04-11-2011, 21:04

InterFC.ir- به گزارش caughtoffside، لئوناردو در نظر دارد هافبک طراح و مهاجم فرانسوی توپچی های لندن را در تابستان امسال به جوزپه مه آتزا بیاورد.
گویا نمایش سمیر نصری به همراه آرسنال در لیگ برتر، مربی نراتزوری را قانع کرده است تا برای تقویت اینتر، خواهان جذب این بازیکن 23 ساله فرانسوی بشود.
پیشنهاد نراتزوری برای خرید نصری، مبلغی حدود 31 میلیون پوند، معادل 35 میلیون یورو است.
این در حالی ست که احتمال می رود لئوناردو در پایان فصل از اینتر جدا خواهد شد.

7up
04-11-2011, 23:11

- میلان آری، ایبرا هیچی.
روسونری در امتحان فلورانس قبول می شود، ایبرا اما خودش را اخراج می کند.
- برد ناپولی در بولونیا، تعقیب میلان هم چنان ادامه دارد.
- تغییرات لئو در اینتر: تعادل بیشتر برای شالکه.
- بازگشت لاتزیو به رتبه چهارم و حمله به رم.
- لچه، عجب بردی!
- پارما و سامپدوریا در بحران.
- رؤیای لیگ قهرمانان برای یووه.

- میلان و ناپولی، آری!
عبور هر دو از فلورانس و بولونیا.
اینتر سوم است، 5 امتیاز اختلاف با صدر جدول.
ایبرا همه چیز را اشتباه می گیرد و اخراج می شود.
سیدورف و پاتو آلگری را بالا می کشند.
- ماتزاری: "ما شاهکار کردیم".
- به لطف سوپر تونی: " یووه به لیگ قهرمانان نزدیک تر می شود".

- ماتری و تونی: "گلهایمان برای لیگ قهرمانان".
- گلزنی سیدورف - پاتو برای میلان، ناپولی اما هم چنان آن بالاست.
- کابوس سری ب برای سامپدوریا.
- آشوب در پالرمو.

7up
04-13-2011, 21:28

- پاتزا اینتر به صعود ایمان دارد.
نراتزوری باید حداقل چهار گل به ثمر برساند.
لئو: "چیزی برای از دست دادن نداریم. نیازی به معجزه نیست".
- پاتو به سرعت به پیش می رود: گلزنی در سری آ در هر دو بازی.
- کارناوال ناپولی: فقط دیه گو را کم داریم.
- ماشین گلزنی ماتری، 7 گل در 10 بازی، حتی بهتر از باجیو.
- بای بای آنجلوتی، مسی به گل 48 می رسد.

- ایبرای عصیان گر
اعتراض سوئدی به محرومیتش از 3 بازی.
- پاتزا اینتر، تلاش کن!
- لئو: نیازی به معجزه نداریم، باید عملکرد مناسبی داشته باشیم".
- چلسی اوت: خداحافظ آنجلوتی؟
- رم در دستان آمریکایی ها: امضای خرید، جمعه در بوستن.
- علاقه ناپولی به داگلاس کوستا.
- لاتزیو به کانا نزدیک تر می شود. لوتیتو: "باور دارم".
- نقشه یووه برای راضی کردن پیرلو.

- تماس یووه با توز
ملاقات ماروتا و پارتیسی با مدیر برنامه های آپاچی.
میلان و اینتر نیز به دنبال وی هستند.
- اینتر در برابر شالکه، اتوئو و میلیتو هم قسم می شوند:
"04 را به شما تقدیم خواهیم کرد".
- ایبرا - میلان: خشم و برخورد.
- دروگبا نتوانست آنجلوتی را نجات بدهد.
- پیشنهاد لاتزیو به گاسپرینی.
- دلورسی در جنوا؟
- اسکودتو و ایلنر برای ناپولی.

7up
04-14-2011, 16:46

- بازی تمام شد اینتر
معجزه ای در کار نبود، حذف قهرمان اروپا از لیگ قهرمانان.
کار عجیب لئوناردو: کامبیاسو در نیمکت!
- ناپولی: یکشنبه، یک میلیون نفر در سان پائولو برابر اودینزه.
- برلوسکونی به رونالدو می اندیشد.
- شتاب یووه برای خرید پیرلو، مونتولیوو گزینه جانشین است.
- میهایلوویچ: "دل نری را باید شکست بدهم".
- آنجلوتی به رم می نگرد، لیپی به چلسی می اندیشد.
- مورینیو توقف ناپذیر است، پیروزی مادرید در لندن.

- مأموریت در مسکو برای زیر نظر گرفتن دو جواهر پورتو:
- یووه به دنبال فرناندو و رولاندو.
- اینتر تسلیم می شود
خداحافظی تلخ از لیگ قهرمانان، گل موتا کافی نبود.
- 4 ال کلاسیکو منتظر رئال است.
- آنجلوتی - چلسی دیگر نخواهد بود، اولویت کارلو رم است.
- نستا: " میلان حتی بدون ایبرا هم پیروز می شود".
- مارینو: "ناپولی به توانایی خود برای کسب اسکودتو باور دارد.

مجادله اسپالتی با زنیت:
"برخلاف توافقات مکتوب، هیچ بازیکن جوانی در تیم نیست".
- یووه به اسپالتی نزدیک تر می شود.
- پایان داستان اینتر.
- آنجلوتی - رم، لیپی - چلسی؟
- تماس های میلان برای مذاکره با ژکو و فارفان.

7up
04-15-2011, 19:49

- رونالدو، چرا نه؟
- برلسکونی: "رؤیا می تواند به واقعیت تبدیل شود".
- تشکر موراتی از اینتر: "من به این تیم افتخار می کنم".
- توز در میلان ...
-- دی لورینتس راه را برای رفتن کاوانی و ماتزاری می بندد.

- بازگشت اینتر: توز!
تشدید مذاکرات: کارلیتوس دوباره در میلان.
- رخدادی تاریخی: رم در دستان آمریکایی ها.
- کاوانی، دی ناتاله، وقتی که گل متعلق به ناپولی باشد.
- دیدار یووه و رولاندو در تورین.

- یووه - مونتولیوو، عملیات کیفیت.
- کاسانو: "ماندن در میلان یک فرضیه است".
- دی لورنتس ناپولی را ترغیب می کند: "ایلنر را خواهم خرید".
- انقلاب اینتر، فابرگاس بار دیگر در رادار نراتزوری.

7up
04-17-2011, 20:53
[Only Registered And Activated Users Can See Links]$$$_30/mou30122010.jpg

اختصاصی InterFC.ir- به گزارش اف سی اینتر نیوز، از ساعاتی پیش شایعاتی مبنی بر اقدام مورینیو برای ثبت نام کردن فرزندانش خوزه و ماتیلد در مدرسه بین المللی لوگانو در میلان به گوش می رسد. این مدرسه که تنها 40 کیلومتر با کمپ نراتزوری یعنی آپیانو جنتیله فاصله دارد، همان جایی ست که دو فرزند مورینیو هنگام مربیگری پدرشان در اینتر، در آن درس می خواندند.
تأیید این خبر می تواند به معنای بازگشت آقای خاص به نیمکت نراتزوری پس از یکسال جدایی باشد.
روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت نیز با نقل این خبر، احتمال جدایی مو از رئال مادرید و بازگشت به اینتر را بعید ندانسته است. به خصوص اینکه موراتی تماس های متعددی را با خوزه پس از شکست های پیاپی تیمش به همراه لئوناردو و حذف شدن ار لیگ قهرمانان و کمرنگ شدن امیدها برای اسکودتو، داشته است.
باید منتظر روزهای آینده و نتائج مو با رئال مادرید باشیم، تا احتمالا این شایعات تبدیل به واقعیت بشوند.

7up
04-22-2011, 20:27

- آکوبلانی: " عجب یووه ای میشه با من و پیرلو"!
- مشکلات بوفون و دل نری.
- بواتنگ: "اسکودتو، سپس رقص".
بازیکن غنایی وعده داد که اگر با میلان فاتح اسکودتو شود، با لباس مایکل جکسونی خواهد رقصید.
- مو پس از فتح کوپا دل ری: "هواداران اینتر به خاطر من خوشحال هستند".
- تلاش ناپولی برای حفظ کاوانی.
- پرتاب سنگ به ماشین منز: "اینجا شهر دیوانگان است".

- یووه جیلاردینو و مونتولیوو را با هم می خواهد.
آمائوری + سیسوکو + مارتینز: مونتولیوو + جیلاردینو.
- مو: "اینتر باید لئو را نگه دارد".
- پرتاب سنگ به ماشین منز در رم.
- نگاه کنید، افتادن کوپا دل ری زیر اتوبوس رئال!
- میلان به تایوو نزدیک تر می شود.
- کاوانی: "ناپولی را دوست دارم، نمی خواهم بروم".

- زیدان ترکیب یووه را باز می چیند:
"بیانکونری باید منز و هازارد را بخرد".
- اشاره لیورپول: "آکویلانی به آنفیلد باز می گردد".
- کاوانی خطاب به ناپولی: "از اینجا نخواهم رفت".
- مارسی تأکید می کند: "تایوو در راه میلان".
- خط حمله اینتر، فقط پاتزینی یقین دارد که می ماند.
- جنوا منتظر روسی می ماند، جیامپائولو در بولونیا؟

7up
04-23-2011, 22:19

InterFC.ir- پس از بازی اینتر در برابر لاتزیو که با برد 1-2 نراتزوری به پایان رسید، لئوناردو گفت: " پیروزی مان طعم خاصی داشت، به ویژه که از دقیقه 23، ده نفره بازی کردیم و از نقطه پنالتی گل دریافت کردیم. طبیعتا تغییر نتیجه، کار بسیار خارق العاده ای بود و بدون شک چنین بردی متعلق به همه مجموعه تیم است".
مربی اینترمیلان با اظهار این مطلب که اکنون زمان فکر کردن درباره آینده اش نیست، افزود: "اکنون باید روند نتایج مثبت مان را ادامه بدهیم و نتیجه امروز مهم است. این فصل اینتر، فصلی عجیب و غریب بود که در آن بازیکنان مصدومیات های فراوانی داشتند و مربی تیم نیز تغییر کرد. اما در قلب تیم قاعده ای به نام پیروزی وجود دارد و طبیتا بهتر شدن نیز وجود خواهد داشت".
لئو در پایان گفت: " من به آینده ام و آنچه در پایان فصل ممکن است رخ بدهد، نمی اندیشم. آنچه که برای من اهمیت دارد به پایان بردن فصل و محقق کردن اهداف مان است".

7up
04-25-2011, 22:10

InterFC.ir- در حالی که خروج آپاچی از باشگاه ثروتمندان منچستر در پایان فصل به مقصد جوزپه مه آتزا، بسیار قطعی به نظر می رسد، مدیران سیتی در حال آماده کردن پیشنهاد جدیدی برای فروش مهاجم آرژانتینی خود هستند.
سران منچستر سیتی پس از آنکه قیمت قروش کارلیتو را 40 میلیون پوند اعلام کرده بودند، اکنون خواهان هافبک بازی ساز نراتزوری، یعنی وسلی اشنایدر هستند تا با راهی شدن توز به اینتر موافقت کنند.
این در حالی ست که رقیب من سیتی، یعنی یونایتد نیز به شدت به دنبال هافبک هلندی اینتر هستند و گفته می شود که مبلغی حدود 30 میلیون یورو نیز برای خرید وی آماده کرده اند.
اشنایدر تا سال 2015 با اینتر قرارداد دارد، و بارها تأکید کرده که قصد جدایی از نراتزوری را ندارد. رئیس اینتر نیز علافه فراوانی به وسلی دارد.

7up
04-26-2011, 14:19

- آلگری: "الآن میلانی به من بدهید که توانایی کسب لیگ قهرمانان داشته باشد".
"گمان می کنم مدیرانم سرمایه گذاری های مهمی انجام خواهند داد"
"سال آینده لیگ قهرمانان هدف اصلی مان خواهد بود".
"دوست دارم مانند آنجلوتی چرخه نوینی را شروع کنم".
- تماس یووه با مانچینی؛ ندود عملیات را هدایت می کند.
- توز - سانچز میان اینتر و سیتی، و بررسی گزینه زاراته.
- آمائوری: " پارما را نجات خواهم داد و به ترکیب آتزوری باز خواهم گشت".

- یووه مانچینی را انتخاب کرده است.
- آلگری: " اکنون نوبت لیگ قهرمان است".
- رم به ونگر می اندیشد.
- اینتر شکارش را آغاز می کند: پیش به سوی فابرگاس.
- آدبایور - لاتزیو: امکان پذیر است.
- موقعیت مالزانی در بولونیا در خطر است.

- راه مانچینی به سمت یووه باز است.
خواسته های مانچو از یوونتوس.
نقش ندود و نیز رایولا: ایده خرید ایبرا.
- آلگری و مرکاتو میلان را قهرمان کردند.
- فابرگاس- سانچز: پاسخ اینتر به اینکه چگونه بار دیگر بزرگ شوی.
- رم در هرج و مرج: مونتلا - ساباتینی، جنگ اعصاب.
- سامپدوریا، دستور العمل های بقا: ریتیرو و 2-4-4

7up
04-27-2011, 18:22

InterFC.ir- در حالی که طرفداران نراتزوری از شنیدن خبر بازگشت قریب الوقوع والتر ساموئل به میادین پس از دوری 6 ماهه خوشحال شده بودند، خبر مصدومیت جدید ال دراگونه، طعم این شادمانی را اندکی تلخ کرد.
به گزارش تارنمای رسمی اینتر، نتیجه معاینات طبی کادر پزشکی اینتر توسط دکتر فرانکو کومبی، نشان از حساس بودن مصدومیت استانکوویچ دارد که شنبه در بازی با لاتزیو دچار آن شد.
نتیجه معاینات حاکی از کشیدگی عضله ران دژان و مصدومیت وی از نوع درجه دوم می باشد. به این ترتیب هافبک نراتزوری برای بهبوی کامل، باید یک دوره درمان 15 الی 30 روزه طی کند و به احتمال زیاد 4 بازی باقی مانده اینتر در سری آ را از دست خواهد داد.
البته امید می رود که دکی در صورت صعود اینتر به فینال کوپا ایتالیا، بتواند در این بازی شرکت کند.

7up
04-27-2011, 21:46

InterFc.ir- پس از مشکلات فراوانی که خط دفاع اینتر در مسیر دفاع از قهرمانی های تیم به همراه آورد، سران نراتزوری حاضرند برای تقویت دفاع تیم، در مرکاتو تابستان هزینه های زیادی خرج کنند.
به گزارش روزنامه ایتالیایی کوریره دلو اسپورت، ماتس هاملس، مدافع جوان بوروسیا دورتموند، به عنوان هدف اول خریدهای دفاعی اینتر در تابستان خواهد بود.
هاملس 22 ساله با نمایش اعجاب بر انگیزش در این فصل به همراه دورتموند در بوندس لیگا، توجه همگان را به خود جلب کرده است. بوروسیا دورتموند در این فصل تنها 19 گل خورده داشته و مدتهاست که صدر جدول بوندس لیگا را در اختیار گرفته است. این در حالی ست که اینتر تنها در 7 بازی این فصل، توانسته است دروازه خود را حفظ کند.
به همین علت، نراتزوری در تلاش است تا هاملس را علی رغم سخت بودن مأموریت خریدش، جذب کند، چرا که علاوه بر قیمت فراوان وی، دورتموند چندان علاقه ای به از دست دادن مدافع جوان خود ندارد.
هاملس محصول آکادمی جوانان بایرن مونیخ بوده و تا سال 2014 با دورتموند قرارداد دارد و به نظر می رسد که اینتر برای خرید هاملس باید مبلغی بیش از 15 میلیون یورو هزینه کند.

7up
04-29-2011, 16:58

- تمرکز فوق العاده ایلکان بر روی یووه
"پول کافی برای تشکیل تیمی بزرگ وجود دارد"
"می خواهم مانند بایرن و بارسا در ورزشگاه جدید موفق باشم".
- بارسا مو را متهم می کند.
- برلسکونی: "تکلیف اسکودتو کاملا مشخص شده است".
- پاتزینی، بدون گل و یا قهرمانی: "من می خواهم پیروز شوم".
- ویلاس بواس، عجب نمایشی: پورتو ویارئال را غرق کرد.

- یووه: 100 میلیون یورو برای مرکاتو.
پروژه ایلکان: "مانند بارسا خواهیم بود".
- مورینیو متهم می شود.
- برلسکونی: "روزی سیدورف رئیس میلان خواهد شد".
- اینتر در تعقیب ساندرو، هافبک برزیلی تاتنهام.
- پاستوره: "بس است دیگر، من در پالرمو می مانم".

- یووه ثروتمندتر؛
سرمایه تیم افزایش پیدا خواهد کرد، پول هواداران نیز خواهد بود.
- همه علیه مو، تحقیق یوفا، پرز در رؤیای ونگر است.
- برلسکونی: " توقع چنین کاسانویی را نداشتم".
- گانسو در میلان؟ واکنش اینتر کاسیمیرو خواهد بود.

MohaZalla
05-11-2011, 20:16
کاپيتان اينترميلان اگر در بازي برابر رم به ميدان برود، هزارمين بازي خود در دوران فوتبالش را انجام خواهد داد.

به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، تيم‌هاي اينتر و رم از دور برگشت مرحله نيمه نهايي جام حذفي ايتاليا در ورزشگاه جوزپه مه آتزا با يکديگر روبرو خواهند شد. ديدار رفت اين دو تيم با نتيجه يک بر صفر به سود نرآتزوري به پايان رسيده است.
زانتي در اين خصوص گفت: بسيار خوشحال هستم که تعداد بازي‌هايم در فوتبال به اين عدد رسيده است. رسيدن به اين رکورد براي من اهميت بسيار بالايي دارد. در تمام دوران فوتبالم با تعصب بالايي بازي کرده‌ام. فوتبال به من چيزهاي بزرگي آموخته و من نيز همواره به هر اتفاقي که برايم افتاده، به شکل يک شانس نگاه کرده‌ام.
زانتي با رسيدن به اين رکورد، پايش را در جاي پاي بزرگاني چون پيتر شيلتون، ري کلمنس، پت جنينگز، آلن بال، ديويد سيمن، پائولو مالديني، آندوني زوبي‌زارتا، روبرتو کارلوس و تامي هاچينسون خواهد گذاشت.
زانتي ادامه داد: مالديني و کارلوس دو تن از بازيکناني هستد که همواره آنها را ستوده‌ام. در دنياي فوتبال از مالديني درس‌هاي بزرگي گرفته‌ام و از زماني که در ليگ ايتاليا بازي مي‌کنم، او را از نظر شخصيتي ستايش کرده‌ام.
زانتي 33 بار براي تيم تالرس، 66 بار براي بانفيلد، 12 بار براي تيم زير 23 ساله‌هاي آرژانتين، 140 بار براي تيم بزرگسالان آرژانتين و 748 بار براي اينترميلان به ميدان رفته است.
وي در پايان گفت: بازي در برابر رم براي من بسيار مهم خواهد بود. از طرفي به شکستن رکورد فکر مي‌کنم و از طرفي به پيروزي در اين بازي. اگر رمي ها را شکست دهيم، به ديدار نهايي راه خواهيم يافت. پس از هزارمين بازي، همچنان به فوتبال ادامه خواهم داد تا اينکه روزي احساس کنم ديگر کافي است.

MohaZalla
05-11-2011, 21:07
کارلوس توز مهاجم سرشناس سیتی که برای فصل بعد به احتمال زیاد از منچستر سیتی خارج می شود و مقصدش یکی از دو تیم ایتالیایی یوونتوس و اینتر خواهد بود درباره ی پیشنهاد 32 میلیونی اینتر نظرش را داد :

توز که از اینتر 32 میلیون پیشنهاد گرفته گفته باید 8میلیون دیگر اضافه کنید تا درباره ی انتقالم به تیم شما فکر کنم در غیر این صورت ممنونم من با 32 میلیون به اینتر نمیام.
interfc.ir

MohaZalla
05-11-2011, 21:30
پس از سخنان زشتی که گتوسو، بازیکن تیم آث میلان در مورد لئوناردو به زبان آورد، امروز، ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر در دفاع از مربی تیمش پاسخ وی را داد.

اختصاصی inter.ir- من فکر می کنم که در این ماجرا، لئوناردو بیشترین صدمه را دید. او خیلی ناراحت است و این یک عمل خیلی طبیعی است در مقابل توهین های صورت گرفته.

آنچه که مهم بود، رعایت ادب از طرف لئو و پاسخ ندادن حرکت زشت گتوسو بود. من هیچ قضاوتی نمی کنم چون که حرفهایی که زده شده فقط در لیاقت خودشان بوده و هیچ چیزی را از لئوناردو کم نمی کند.

این در شأن باشگاه میلان نیست که یکی از بازیکنانش چنین سخنانی را به زبان بیاورد. بهتر است تا آبروریزی ها بیشتر نشده جلوی این کارها گرفته شود.

از آخرین قهرمانی میلان مدت زمان زیادی می گذرد و سخنان این چنینی از طرف بازیکن میلان عادی است. آنها بسیار هیجان زده شده اند.

MohaZalla
05-11-2011, 21:36
هافبک آرژانتینی مورد توجه اینتر قرار دارد.

سایت گل – گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده که اور بانگا ممکن است از والنسیا جدا شود و اینتر به دنبال خرید این بازیکن بازی‌ساز است.

اینتر می‌خواهد خون تازه‌ای در رگ‌های خط میانی جاری کند و در ابتدا نوری شاهین را زیر نظر گرفته بود، اما اکنون که این ملی‌پوش ترک در راه رئال مادرید است آنها رو به این بازیکن آرژانتینی آورده‌اند.

بانگا 22 ساله در ژانویه 2008 از بوکا جونیورز به والنسیا پیوست و پس از شروعی دشوار در اسپانیا تبدیل به بازیکنی کلیدی برای والنسیا شد.

قرارداد فعلی او تا تابستان 2013 اعتبار دارد، اما والنسیا ممکن است در صورت داشتن پیشنهادی خوب او را بفروشد.

MohaZalla
05-12-2011, 11:32
گنارو گتوزو هافبک کهنه‌کار ميلان در جريان جشن قهرماني اين تيم عليه لئوناردو شعر خواند که واکنش سرمربي اينتر را در پي داشت.

به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، پس از تساوي بدون گل ميلان برابر رم که موجب قهرماني روسوندي شد، گتوزو به سوي گروهي از هواداران ميلان رفت و با آنها عليه لئوناردو شعار داد.

لئوناردو که هم به عنوان بازيکن و هم به عنوان مربي در ميلان فعاليت کرده است، دسامبر گذشته به عنوان مربي، به رقيب همشهري ميلان يعني اينتر پيوست.

لئوناردو در اين خصوص گفت: زماني که در فصل گذشته تصميم گرفتم ميلان را ترک کنم، گتوزو به من گفت اگر مي‌خواهي در تيم ديگري مربيگري کني، منطقي تصميم بگير. چندين روز است که در نشريه‌ها مي‌خوانم که گنارو پس از قهرماني ميلان عليه من شعار داده است. او هنوز هم در مورد همه چيز نظر خودش را دارد. خيلي دوست دارم بدانم چه جملاتي را بر زبان آورده است. نبايد همه چيز را از ديد خودش نگاه و درمورد آن قضاوت کند. بسيار علاقمندم موضع باشگاه ميلان را در اين خصوص بدانم.
لئوناردو و گتوزو در زماني که لئوناردو سرمربي ميلان بوده با يکديگر اختلاف‌هاي بسياري داشتند.

ماسيمو موراتي مالک باشگاه اينتر نيز در اين مورد گفت: لئوناردو از اين موضوع ناراحت است. ما اين اتفاق را از جانب باشگاه ميلان نمي بينيم بلکه آن را از سوي يک بازيکن مي بينيم و اميدواريم باشگاه در اين خصوص کاري انجام دهد.

MohaZalla
05-14-2011, 20:58
سرمربي اينتر از سکوت باشگاه ميلان در خصوص کارهاي گتوزو بسيار عصباني شده است.

varzesh3.com-به نقل از سايت تراي بال، جنارو گتوزو در جريان جشن قهرماني ميلان، به سمت گروهي از هواداران ميلان که عليه لئوناردو شعار مي‌دادند رفته و آنها را در اين کار همراهي کرده است.
رسانه‌هاي ايتاليا طي هفته گذشته بارها شاهد جواب‌هاي تند اين دو عليه يکديگر بوده‌اند.
لئوناردو که طي دوران فوتبالش سالها براي ميلان بازي کرده و افتخارهاي بسياري با اين تيم بدست آورده، سال گذشته نيز در روسونري مربي‌گري کرد ولي به دليل نتايج ضعيفي که گرفت کنار رفت. او چند ماه قبل هدايت رقيب همشهري ميلاني‌ها يعني اينتر را به عهده گرفت که ميلاني‌ها به هيچ وجه از اين موضوع استقبال نکردند و برخي از بازيکنان از جمله گتوزو به انتقاد از وي پرداختند.
لئوناردو در اين خصوص گفت: به هيچ وجه نمي‌توانم کارهاي گتوزو را بپذيرم. او بايد بگويد که چرا اين کارها را انجام داده است يا اينکه بگويد در سرش چه مي‌گذرد. دوست دارم موضع باشگاه ميلان را در اين خصوص و هم‌چنين دليل سکوت آنها را بدانم.

بابا یکی نیست بزنه تو دهنه این گتوزوی وراج...!؟!؟!؟!؟!:ey babaaa:

MohaZalla
05-14-2011, 21:05
روبرتو کالندا، مدير برنامه هاي مايکون، شايعات اخير در مورد جدايي اين بازيکن از اينتر در تابستان پيش رو را به شدت رد کرد.

ورزش 3 - این شایعه بعد از آن شکل گرفت که سردار آدلی، مدیر ورزشی باشگاه بشیکتاش اعلام کرد باشگاهش تا دو هفته دیگر این مدافع راست برزیلی را به خدمت خواهند گرفت. اما کالندا این شایعات را رد کرد و تاکید کرد که اینتری ها قصد از دست دادن این بازیکن را ندارند.
او در گفتگو با اسکای اسپورت 24 گفت:" تماس با باشگاه اینتر ادامه دارد. من هر روز با آنها در تماس هستم. بنابراین اگر مسئله ای وجود داشت آنها با من تماس می گرفتند. مایکون فروشی نیست. او با اینتر قرارداد دارد و در حال حاضر عضو این تیم است. ما هیچ چیزی در این مورد نشنیده ایم و هیچ پیشنهادی نداشتیم. در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد اما در این مورد هیچ معامله ای انجام نشده است. این چیزی است که می تواند آن را تایید کنم.
مایکون بهترین بازیکن دنیا در پست خودش است و طبیعی است که باشگاه های بزرگ علاقه مند به خرید او باشند. اما او همین حالا هم در قوی ترین تیم اروپا بازی می کند که قهرمان جام باشگاه های جهان نیز هست. جای او خوب است. دوباره می گویم، از حالا تا 31 آگوست هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.اما در حال حاضر هیچ احتمالی برای تغییر باشگاه وجود ندارد."

MohaZalla
05-19-2011, 14:50
اینتر قصد دارد فرناندو را از پورتو خریداری کند و آماده پیشنهادی 13 میلیون یورویی برای خرید این ستاره سابق تیم جوانان برزیل است.
ورزش3-باشگاه اینتر به دنبال تقویت خط میانی خود در تابستان است و پیشرفت این بازیکن 23 ساله را مدتی است که زیر نظر گرفته.[Only Registered And Activated Users Can See Links]
این بازیکن سابق ویلانووا قهرمان جهان را متقاعد کرده که کیفیت بالایی دارد و آنها به دنبال پیشنهادی رسمی هستند.
اینتر در اواخر این هفته با پورتو تماس می‌گیرد، چرا که قهرمان پرتغال فعلا با براگا باید فینال لیگ اروپا را برگزار کند.
انتظار می‌رفت فرناندو به یوونتوس برود اما حالا اینتر مقصد بهتری به نظر می‌رسد.

MohaZalla
05-19-2011, 14:52
ورزش3-مائوریتسیو زامپارینی، رییس باشگاه پالرمو گفت که خاویر پاستوره در سیسیل می‌ماند و شایعات مبنی بر این که اینتر این بازی‌ساز 21 ساله را می‌خواهد را رد کرد.
ماسیمو موراتی، رییس نراتزوری گفته بود اینتر بختی پنجاه، پنجاه برای خرید این بازیکن آرژانتینی دارد. [Only Registered And Activated Users Can See Links]
اما زامپارینی بلافاصله پاسخ داده و گفته اینتر هرگز برای خرید پاستوره پا پیش ننهاده: «اینتر از ما درباره پاستوره چیزی نپرسیده. دستیاران موراتی هم پیش نیامده‌اند.
ما قیمتی برای پاستوره تعیین نکرده‌ایم چون او فروشی نیست.»
پاستوره مورد توجه رئال مادرید و بارسلونا هم هست و اخیرا گفته بود سبک بارسا را می‌پسندد.

MohaZalla
05-26-2011, 22:24
وسلي اسنايدر، بازيکن تهاجمي اينتر به اين باشگاه اطمينان داده که براي فصل بعد هم در اينتر مي‌ماند.

ورزش3-آینده ملی‌پوش هلندی در ابهام بود و گزارش شده بود که منچستریونایتد هم به دنبال خرید او در تابستان جاری است.
اما سورن لربی، مدیر برنامه‌های او در روز چهارشنبه این شایعات را رد کرد و گفت که اغلب به شکلی بی‌پایه نام موکلش را کنار باشگاه‌های بزرگ اروپایی قرار می‌دهند.
اسنایدر 26 ساله هم گفت: «فصل بعد هم همین جا خواهم بود.»
اسنایدر در طول فصل درگیر مصدومیت بود و اینتر هم نتوانست در لیگ قهرمانان و سری آ قهرمان شود. این بازی‌ساز سابق آژاکس می‌خواهد تیمش جام حذفی را فتح کند.
او گفت: «بدون هیچ مشکلی با تیم تمرین می‌کنم. بی‌تردید مقابل پالرمو (در فینال جام حذفی) بازی خواهم کرد. می‌خواهم جام حذفی را ببرم و فصل را به شکل خوبی به پایان ببریم.»
اسنایدر در تابستان 2009 از اینتر به رئال مادرید پیوست و الهام‌بخش سه قهرمانی اینتر در فصل گذشته بود. او در این فصل سری آ که اینتر دوم شد، 4 گل زد و 6 گل ساخت و 25 بار هم به میدان رفت.

MohaZalla
05-30-2011, 19:11
يوتو ناگاتومو، مدافع ژاپني اينتر در صحبتهايي اعلام کرد که تمايل زيادي دارد تا در فصل آينده مبدل به بهترين مدافع دنيا شود.

ورزش3-این ستاره ژاپنی در بازار نقل و انتقالات زمستانی با قراردادی قرضی و شش ماهه از چزنا به اینتر منتقل شد و اکنون از او به عنوان یکی از بهترین بازیکنان در پست تخصصی اش یاد می شود.
با این وجود ناپاتومو در صحبتهایی اعلام کرد که می خواهد پیشرفت کند و به وب سایت رسمی اینتر گفت:« می خواهم به روند پیشرفتم ادامه دهم.این شش ماه حضور در اینتر به من کمک زیادی کرد. یک سال حضور در این تیم برابر با ده سال حضور در تیمی دیگر است. هدف شخصی من برای فصل بعد این است که مبدل به بهترین مدافع جهان شوم.»
این ستاره 24 ساله در ادامه صحبتهایش خوشحالی اش را از برد 1-3 تیمش مقابل پالرمو درکوپا ایتالیا ابراز کرد و گفت:« در طول این یک سال اتفاقات زیادی رخ داد و به نظر می رسد که بعد از حذف تیممان از جام جهانی آفریقای جنوبی، همه چیز برایم فوق العاده پیش می رود و الان حس می کنم که در رویاهایم زندگی می کنم.»
انتظار می رود که سران اینتر برای انتقال دائم ناگاتومو از رختکن چزنا به سن سیرو وارد عمل شوند.

MohaZalla
05-30-2011, 19:17
خاوير زانتي، کاپيتان اينتر، تاکيد کرد پيروزي 3-1 تيمش مقابل پالرمو و قهرماني در کوپاايتاليا نشان مي دهد هرگز از قهرماني خسته نمي شوند و احساس مي کند تيمش با سه قهرماني، فصل فوق العاده اي را پشت سر گذاشت.

ورزش3-این مدافع 37 ساله تیمش را به دلیل پیدا کردن دوباره ذهنیت قهرمانی مورد ستایش قرار داد.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" قهرمانی در کوپاایتالیا یک لذت فوق العاده برای همه طرفدارانی است که شایسته این بودند که فصل را به این شکل به پایان برسانند. اینتر خانواده من است. من علاقه بسیار زیادی به اینتر دارم . این لذتی است که فراموش نمی شود.
ما امیدواریم همچنان به پیروزی های مان ادامه بدهیم. ما امشب ثابت کردیم که از قهرمانی خسته نمی شویم. این سومین جام این فصل ماست. ما همیشه امیدواریم که خوب کار کنیم.
ما باید به جنگیدن ادامه بدهیم زیرا تیم قدرتمندی هستیم هرچند میلان نیز تیم قدرتمندی است."

"زنده باد خاویر با تعصب"

AL1reZA
05-31-2011, 20:34
تیم فوتبال اینتر میلان با غلبه بر پالرمو به مقام قهرمانی رقابتهای فوتبال جام حذفی ایتالیا رسید.

به گزارش واحد مرکزی خبر،در دیدار نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی ایتالیا که در ورزشگاه المپیک شهر رم برگزار شد، تیم فوتبال اینتر میلان با حساب سه بر یک از سد پالرمو گذشت و به مقام قهرمانی این رقابتها دست یافت.

در این دیدار ساموئل اتوئو در دقایق بیست و شش و هفتاد و شش و میلیشو در دقیقه نود برای اینتر گلزنی کردند و تک گل پالرمو را مونوز و در دقیقه هشتاد و هشت بازی به ثمر رساند.

AL1reZA
06-01-2011, 00:33
اينتر آماده فروش سسار به رم

سران باشگاه اينتر آماده اند تا ژوليو سسار را به رم بسپارند، چون تمايل زيادي براي به خدمت گرفتن اميليانو ويويانو، دروازه بان ملي پوش ايتاليايي اين تيم دارند
اسکای سپورت ایتالیا در گزارشی به این نکته اشاره کرد که تعدادی از مقامات بازار نقل و انتقالات در حال صحبت در این رابطه هستند.
ژولیو سسار 31 ساله از سال 2005 در دروازه اینتر قرار دارد ولی سران این باشگاه درنظر دارند تا ویویانو که درحال حاضر به صورت قرضی در اختیار بولونیا قرار دارد را به سن سیرو بازگردانند.
خود ویویانو هم در صحبتهایی تمایلش را برای بازگشت به اینتر اعلام کرده. باشگاه های اینتر و بولونیا مالکیت مشترک او را دراختیار دارند. البته ویویانو از سران اینتر ضمانت حضور در ترکیب اصلی تیم را می خواهد.
با حضور ژولیو سسار بعید به نظر می رسد که این اتفاق رخ دهد و ازهمین رو سران اینتر به فکر فروش سسار افتاده اند تا راه را برای بازگشت دروازه بان ایتالیایی هموار کنند.
قرارداد کنونی سسار با اینتر تا سال 2014 اعتبار دارد

MohaZalla
06-06-2011, 17:45
اشگاه رئال مادريد که براي فروش کاکا مصمم به نظر مي‌رسد با پيشنهاد معاوضه اين بازيکن با مايکون مواجه شده است.

ورزش3-به نقل از گازتا دلو اسپورت ايتاليا، باشگاه اينترميلان براي خريد کاکا از سوي لئوناردو تحت فشار است و اگر دو طرف مذاکره به معاوضه بدون پول بين کاکا و مايکون رضايت دهند هم مورينيو و هم لئوناردو نيز راضي خواهند بود.
کاکا از سوي رئال مادريد به مبلغ 40 ميليون يورو قيمت گذاري شده؛ اما بعيد است مايکون چنين قيمت کارشناسي شده‌اي داشته باشد.
برخي منابع خبري در ايتاليا مدعي شده‌اند از تماس تلفني مورينيو با لئوناردو اطلاعات دقيقي داشته و اطمينان دارند که اين معاوضه به زودي رخ خواهد داد.
اين مذاکرات هنوز به سطح مديران دو باشگاه اينترميلان و رئال مادريد گسترش پيدا نکرده، اما موراتي براي ديدار با فلورنتينو پرس عازم پايتخت اسپانيا خواهد شد.

AL1reZA
06-09-2011, 06:36
اينتر آماده خريد يوتو ناگاتومو

طبق گزارش منتشره در رسانه هاي ايتاليايي سران اينتر حاضرند تا مبلغ درخواستي چزنا براي خريد يوتو ناگاتومو را پرداخت کنند و مبلغ 8.5 ميليون يورو براي جذب او پرداخت خواهند کرد.
این ستاره ژاپنی در نیم فصل دوم رقابتهای سری آ به صورت قرضی برای اینتر بازی کرد و به نظر می رسد که لئوناردو قصد دارد تا این ستاره را در فصل 2-2011 در اختیار داشته باشد
طبق گزارش منتشره در سانکی سپورتس، سران باشگاه اینتر حاضرند تا مبلغ 6.5 میلیون یورو برای خرید ناگاتومو پرداخت کرده و مبلغ 2 میلیون یورویی که از قرارداد او با چزنا باقی مانده را نیز بپردازند.
ناگاتومو درحال حاضر در تورنمنتی با تیم ملی ژاپن به سر می برد و از ادامه حضورش در اینتر واقعا خوشحال است.. ناگاتومو در این رابطه به خبرنگاران گفت:« خوشحالم که برای اینتر بازی خواهم کرد و می خواهم نهایت تلاشم را برای این تیم به کار بگیرم. می خواهم در هر بازی با حداکثر توانم ظاهر شوم و سعی کنم تا همیشه در اوج آمادگی باشم.»
این ستاره 24 ساله در نیم فصل دوم رقابتهای سری آ در 13 بازی برای نرآتزوری به میدان رفت و دو گل برای تیمش به ثمر رساند.

AL1reZA
06-10-2011, 09:29
وسلي اشنايدر: دليلي براي ترک اينتر ندارم

وسلي اشنايدر هافبک هلندي اينتر اعلام کرد مي خواهد در اين تيم بماند. اين روزها شايعه پيوستن اين بازيکن به چلسي و منچستريونايتد در رسانه ها منتشر مي شود.

اما این بازیکن 27 ساله همه شایعات را رد کرد و اعلام کرد می خواهد در سن سیرو بماند.
او در گفتگویی گفت:" ما در اینتر یک خانواده هستیم و همه برای موفقیت این تیم تلاش می کنیم."
میلان شهر فوق العاده ایست و از زندگی در آن لذت می برم. خوشحالم که در اینتر بازی می کنم و دلیل برای ترک این تیم نمی بینم."
مارسل دسایی مدافع اسبق چلسی اخیرا اعلام کرده مسئولان استمفورد بریج به دنبال جذب اشنایدر هستند.

AL1reZA
06-11-2011, 17:45
مونتاري: شايد به اينتر برنگردم

هافبک غنايي باشگاه اينترميلان پس از آنکه در ژانويه به شکل قرضي به ساندرلند پيوسته بود اعلام کرد ممکن است براي فصل آينده به ايتاليا بازنگردد.

به نقل از اسکاي اسپورت، سولي مونتاري که در فصل پيش به همراه اينتر توانسته بود در سه جام قهرمان شود، مورد توجه لئوناردو سرمربي جديد اين تيم قرار نگرفت و راهي ساندرلند در ليگ انگليس شد.
اکنون و در پايان فصل، قرارداد مونتاري با اینتر به پايان رسيده و وي خبر از ماندن در ليگ برتر انگليس مي‌دهد.
مونتاري در اين خصوص گفت: ديگر علاقه‌اي براي بازگشت به نرآتزوري را ندارم. ترجيح مي‌دهم در ورزشگاه لايت به بازي ادامه دهم. ليگ انگليس را دوست دارم و اميدوارم بتوانم در اين کشور به بازي ادامه دهم. البته فراموش نکنيد که من عضو يکي از باشگاه‌هاي بزرگ دنيا يعني اينتر هستم.
مونتاري در خصوص پيوستن به ساير تيم‌هاي انگيسي نيز گفت: اگر پيشنهادي از تيم‌هاي حاضر در ليگ برتر داشته باشم، بدون شک آنها را مورد بررسي قرار خواهم داد. سال‌ها پيش در پورتسموث بازي مي‌کردم و از شرايط حضور در اين ليگ آگاه هستم. مي‌توانم شروعي دوباره در اين ليگ داشته باشم. پيوستن به کوئينز پارک رنجرز نيز مي‌تواند برايم جذاب باشد. بايد تا پايان فصل نقل و انتقالات صبر کنم تا همه شرايط را بررسي کرده و تصميم‌ نهايي را بگيرم.

AL1reZA
06-12-2011, 13:14
ژوليو سزار: تا جام جهاني در اينتر هستم

سنگربان ملي پوش تيم فوتبال اينتر شايعه جدايي‌اش از اينتر را رد کرد.

ژوليوسزار که به عقيده بسياري از کارشناسان يکي از سه دروازه‌بان برتر حال حاضر جهان است، با رداخبار جدايي‌اش از اينتر تاکيد کرد: فصل بعد هم در اين تيم خواهد ماند. پيش از اين رسانه‌هاي ايتاليايي از حضور او در اولدترافورد براي جانشيني فان درسار خبر داده بودند که در سن 40 سالگي تصميم به بازنشستگي گرفته است.

همچنين صحبت‌هايي مبني بر حضور او در تيم رم در برخي از رسانه‌ها منتشر شده بود.

سزار در گفت و گو با گاتزتا دلو اسپورت با ردتمامي شايعات مربوط به فصل نقل و انتقالات گفت: رم واقعا براي جذب من انگيزه زيادي دارد و پيشنهاد هم ارائه داده است، اما من تصميمم را گرفته‌ام و مي خواهم تا سال 2014 (جام جهاني برزيل) در اينتر بمانم. در اين تاريخ که قرار دادم به پايان مي‌رسد مي‌توانم راجع به تيم بعدي تصميم گيري کنم. به همين دليل شديدا دوست دارم که نامم در بازار نقل و انتقالات پاک شود. نه به رم مي‌روم. نه به منچستريونايتد و نه به هيچ تيم ديگر.

وي درباره‌ي انگيزه‌هايش براي فصل آتي رقابت‌ها هم اظهار کرد: فقط مي‌خواهم در اينتر بمانم تا فصل آينده ميلان را شکست دهيم و بار ديگر جام قهرماني را از آن‌ها پس بگيريم. علاوه بر اين مي خواهم قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا را هم يک بار ديگر تجربه کنم.

با توجه به حضور احتمالي اميليانو ويويانو، دروازه‌بان تيم بلونيا در اينتر تصميم سزار تا حدي عجيب به نظر مي‌رسد.

سزار همچنين درباره وضعيت هم تيمي‌اش وزلي اسنايدر هم عنوان کرد: او در سري A مي‌ماند و به ليگ برتر انگليس نخواهد رفت.

به اين ترتيب با توجه به تصميم سزار براي ماندن در اينتر و حضور مانوئل نوير در بايرن مونيخ ده‌خيا تنها گزينه براي جانشيني فان درسار در درون دروازه‌ شياطين سرخ است.

AL1reZA
06-12-2011, 18:42
اسنايدر: نمي‌دانم در اينتر مي‌مانم يا نه

هافک هلندي اينترميلان در آخرين مصاحبه خود با شبکه‌هاي تلويزيوني، هواداران نرآتزوري را ترساند و با اظهارنظر خود، آينده‌اش در اين تيم را با ترديد روبرو کرد.

به نقل از گازتا دلو اسپورت، وسلي اسنايدر که تعطيلات خود را در لس‌آنجلس مي‌گذراند، با اين مصاحبه خود به تيتر نخست بسياري از نشريه‌ها تبديل شده و به احتمال حضورش در منچستر يونايتد دامن زده است.
اسنايدر در اين مورد گفت: با تمام قلبم اينتر را دوست دارم، ولي نمي‌دانم فصل آينده نيز در اين تيم خواهم ماند يا نه. هواداران اينتر همواره مرا مورد لطف خود قرار داده‌اند و از اينکه روزي آنها را در کنارم نداشته باشم، مي‌ترسم.
وي افزود: فقط خدا مي‌داند که آينده در کدام باشگاه خواهم بود ولي از يک موضوع اطمينان دارم و آن اين است که اگر در جوزپه مه آتزا ماندم، نهايت تلاشم را به کار خواهم گرفت تا باز هم با اين تيم به قهرماني‌هاي مختلف برسم.
اسنايدر که در دو فصل اخير با اينتر توانسته 6 جام را فتح کند ادامه داد: فصل گذشته با خوزه مورينيو 3 جام بدست آورديم. در اين فصل نيز 2 جام را با رافائل بنيتس و يک جام نيز با لئوناردو به ويترين باشگاه اضافه کرديم. همه اينها خاطره‌هاي خوبي هستند. من طي 2 سال حضور در اين تيم به هر چيزي که خواسته‌ام دست يافتم. اگر به تيم ديگري بروم باز هم با تمام قلبم اينتر را دوست خواهم داشت.

newmaradona
08-07-2011, 06:41
official site fans pique of Iran

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

pathfinder
08-07-2011, 18:59
ناراضي‌ها مي‌توانند اينترميلان را ترك كنند

مدير اينتر اعلام کرد بازيکناني که دوست ندارند در اينتر بمانند مي‌توانند به سرعت نرآتزوري را ترک کنند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به نقل از گازتا دلو اسپورت، خبرهاي بسياري در مورد احتمال خروج وسلي اسنايدر و ساموئل اتوئو از نرآتزوري شنيده شده که آينده اين دو بازيکن در اين تيم را با ترديد روبه‌رو کرده است. نام اين دو بازيکن در ارتباط با تيم‌هاي منچستري يونايتد و سيتي شنيده شده است. بر اساس اعلام رسانه‌ها، به زودي اتوئو با 36 ميليون يورو به منچسترسيتي خواهد رفت و اسنايدر نيز با 40 ميليون يورو به منچستريونايتد ملحق خواهد شد.
مارکو برانکا مدير داخلي اينتر در اين خصوص گفت: در ابتدا بايد بگويم سران منچسترسيتي هيچ تماسي براي جذب اسنايدر نگرفته‌اند. گمانه‌زني‌هاي بسياري نيز در مورد انتقال وي به يونايتد نيز وجود دارد ولي هيچ چيزي مورد تائيد ما نيست. رسانه‌ها اتوئو را نيز به سيتي فروخته‌اند! تنها چيزي که مشخص است اين است که قلب اين دو بازيکن با اينتر است و ما نيز دوست داريم آن‌ها در مه‌آتزا باقي بمانند ولي اگر وسلي و ساموئل نخواهند به حضور در اينتر ادامه دهند، به راحتي مي‌توانند باشگاه را ترک کنند. اگر بازيکن ديگري نيز از حضور در اينتر ناراضي است، مي‌تواند برود. ما در اينتر فقط با بازيکنان وفادار نياز داريم و روي آن‌ها حساب باز خواهيم کرد.

hossein2014
08-07-2011, 23:22
ادعای عجیب اشنایدر:

چند هفته اخیر شایعات زیادی در مورد پیوستن اسنایدر به منچستریونایتد منتشر شد، هرچند باشگاه منچسترسیتی نیز برای خرید این بازیساز هلندی ابراز تمایل کرده است وسلی اسنایدر، ستاره هلندی اینتر، اعلام کرد ممکن است در این تابستان سن سیرو را ترک کند زیرا باشگاه اینتر نیاز به پول دارد و حاضر است هر کدام از ستاره هایش را با قیمتی مناسب بفروشد.

در چند هفته اخیر شایعات زیادی در مورد پیوستن اسنایدر به منچستریونایتد منتشر شد، هرچند باشگاه منچسترسیتی نیز برای خرید این بازیساز هلندی ابراز تمایل کرده است.

او در گفتگو با نشریه هلندی فوتبال اینتر نشنال گفت:" تنها چیزی که من می دانم این است که منچستریونایتد نیاز به پول دارد و اگر پیشنهاد مناسبی ارائه شود، آنها آماده اند تا من را بفروشند.

او سپس در مورد علاقه مندی دو باشگاه لیگ برتری برای به خدمت گرفتنش صحبت کرد اما تاکید کرد که هنوز مذاکره ای با آنها نداشته است.

" من اطلاع زیادی در مورد علاقه مندی منچستریونایتد و منچسترسیتی ندارم. تا به حال با هیچ یک از این دو باشگاه صحبت نکردم بنابراین نمی تواند چیز زیادی در مورد آینده ام بگویم."

این ستاره 27 ساله تا سال 2015 با اینتر قرارداد دارد اما گفته می شود اینتری ها حاضرند او را در ازای پیشنهادی 40 میلیون یورویی بفروشند.

soroush_chelsea
08-09-2011, 01:58
ویزلی اسنایدر در مورد آینده خود صحبت هایی بحث برانگیز کرده است. ستاره هلندی اینتر تائید می کند که باشگاه به پول نیاز دارد و او در لیست فروش نراتزوری قرار گرفته است. اما هرگونه مذاکره با منچستر یوتایتد و منچستر سیتی را رد می کند.

اختصاصی Inter.ir - ویزلی اسنایدر اعتراف می کند که ممکن است امسال اینتر را به دلیل نیاز مالی باشگاه ترک کند تا این تیم بتواند مقداری از نیازهای مالی خود را با فروش ستاره خود با قیمت مناسب جبران کند.

خبر های روز شنبه حاکی از آن است که این بازیساز مورد توجه منچستر سیتی قرار گرفته در حالی که شایعاتی نیز حول پیوستن اسنایدر به تیم منچستر یونایتد همچنان به گوش می رسد.

اسنایدر به ووتبال اینترنشنال اینگونه پاسخ داد: "تمام چیزی که می دانم این است که اینتر به پول نیاز دارد و اگر پیشنهاد مناسبی برسد من فروخته خواهم شد. من بعد از بازی دوستانه روز چهرشنبه با انگلیس، پنج روز استراحت خواهم داشت، انتظار دارم تا آن زمان آینده من مشخص شود."

ستاره سابق تیم های آژاکس و رئال درباره علاقه قهرمان لیگ برتر انگلیس و رقیب همشهریش صحبت کرد ولی هر گونه مذاکره تا الان را رد کرد.

"من خیلی مختصر می توانم در باره علاقه منچستر یوناید و سیتی صحبت کنم، با هیچکدام از دو تیم صحبتی نکرده ام و الان بیشتر از این نمی توانم حرفی درباره آینده ام بزنم."

این هافبک 27 ساله تا تابستان سال 2015 با اینتر قرارداد دارد ولی همانگونه که خبرگزاری های مختلف در ماه جولای فاش کرده، اگر پیشنهاد چهل میلیون یورویی برسد اینتر آماده فروش اوست.

ManUtd
08-27-2011, 19:48
ورزش3 سه: روبرتو مانچینی، سرمربی منچسترسیتی، اعلام کرد با آمدن خانواده کارلوس تبس به انگلیس، مطمئن است که این ستاره آرژانتینی در این باشگاه خواهد ماند.
تبس پیش از این بارها اعلام کرده بود برای اینکه نزدیک خانواده اش باشد، قصد دارد منچسترسیتی را ترک کند.
حتی در مقطعی باشگاه برزیلی کورنتیانس در آستانه خرید این بازیکن قرارداشت اما در نهایت این انتقال انجام نشد تا او در سیتی بماند.
مانچینی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" خانواده او اکنون اینجا هستند و با توجه به این موضوع، من فکر می کنم او می ماند. فکر می کنم این لحظه خوبی برای این باشگاه است. کارلوس یکی از بهترین بازیکنان ماست."
مانچو معتقد است شاید خرید ستاره هایی مانند سرخیو آگوئرو و سمیر نصری او را متقاعد به ماندن کرده است.
" او آماده نیست. او تنها به دو هفته کار نیاز دارد.فکر می کنم با بازیکنان خوبی که به تیم آمده اند، ما می توانیم در این فصل به جام برسیم.
فکر می کنم کارلوس هم برای ما بازی خواهد کرد."

ManUtd
08-28-2011, 11:56
ورزش سه_ گاسپريني: خيلي خوشحالم!
به نقل از سایت اینتر، دو تیم اینترمیلان و کیه‌وو در دیداری دوستانه با یکدیگر روبه‌رو شدند که کیه‌وو توانست حریف نامدار خود را 3 بر 2 شکست دهد.
جیان‌پیرو گاسپرینی سرمربي اينتر در این مورد گفت: بازی خوبی انجام دادیم و نتیجه به‌دست آمده به هیچ‌وجه نشان دهنده حقیقت بازی نیست. بسیار خوشحالم چرا در کنار این شکست دریافتم که بازیکنان جوان تیمم عالی هستند. با این بازی توانستیم یک پله بالاتر برویم و پیشرفت تیممان را به حریفان نشان دهیم.
وی ادامه داد: آماده بازی در سری a بودیم و این آمادگی را نشان دادیم. هیچ نگرانی بابت این شکست ندارم زیرا توانایی اینتر بسیار بالاتر از نتیجه است. آسیب دیدگی خولیو سزار نیز سطحی است و به زودی به ترکیب باز می‌گردد. در حال حاضر منتظر ورود دیگو فورلان از اتلتیکو مادرید هستیم.

42d3e78f26a4b20d412==