PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تا چه حد از عملکرد شبکه سه در پخش فوتبال راضی هستید؟

messi1373
10-03-2010, 23:05
تا چه حد از عملکرد شبکه سه در پخش فوتبال راضی هستید؟

footballking12
10-03-2010, 23:09
کاش به جایه این بازیه کسل کننده ی ایران بازیه اینتر و یوونتوس رو به طوره زنده پخش میکرد

AlexDelpiero
10-03-2010, 23:12
آی گفتی........
آخه بازی ایران هم شد فوتبال!
مثل اینکه بازی رو هم به امید خدا باخته!تازه اون هم به جوانان کویت!:yes:
بازی یووه و اینتر کجا این بازی کجا!
خدا .......

footballking12
10-03-2010, 23:20
حالا جایه شکرش باقیه که میخوان بعد از بازیه ایران اون بازی رو پخش کنن
به امیده پیروزیه یوونتوس :khahesh:

messi1373
10-03-2010, 23:22
بابا منم همینو میگم دیگه.به خدا پلنگ صورتی ببینیا از بازی ایران قشنگتره.هم میخندی هم حیجان داره آخه این چه وضعشه.من که میشینم همه ی بازیهارو از اسکای اسپورتو از الجزیره اسپورتو از اینا میبینم.هرچند که هی باید پول ریخت تو شیکم مسئولای شبکش ولی به خدا میارزه

messi1373
10-03-2010, 23:27
حالا اون هیچی چرا بازیه آرسنال-چلسی رو نذاشتن.آخه چی بگم.الآن دو کلمه حرف بزنم میگن طرف سیاسیه.ولمون کن بابا اهههههههههههههههههههههههه هه.صدرحمت به بازی مالدیو - گوام.به خدا از ایران قشنگتر بازی میکنن.البته نباید یه طرفه باشیما.چون واقعا موقع جام جهانی سنگ تموم گذاشت.اما باشگاهیارم باید زنده پخش بشه دیگه

abcdefg
10-03-2010, 23:41
واقعا باید به حسن انتخاب مسئولان برای پخش نکردن دربی لندن و ترجیح بازی سراسر هیجان ایران کویت به یووه و اینتر تبریک گفت.
ارسنال که عصر باخت.حالا خدا کنه یووه ببره یکم ما راحت شیم:khahesh::khahesh::khahesh:

MOHAMMAD ALI
10-04-2010, 00:05
بازي بارسا -مايوركا رو ميذاشتن بهتر بود

nae
10-04-2010, 00:27
افتضاح
سال به سال دریغ از پارسال
هر سال دارن بدتر میشن
بازیها که همه از دم دزدیه نشون هم که دیگه نمیدن
بازی چلسی و من سیتی رو ندادن
بازی امروز هم که قربونشون برم هیچی ندادن
حالا اونایی که میدن چطوریه
خداییش بازی وردربرمن اینتر حساس تر بود یا من یونایتد و والنسیا؟

CR-SH
10-04-2010, 09:12
وقتی بازی رئال رو پخش نمیکنه ، به درده لای جرز میخوره. :narahat:

ِDAVID VILLA
10-04-2010, 11:49
نمی دونم چرا چن وقته بازی های بارسلونا رو پخش نمی کنه

nae
10-04-2010, 12:03
به نظر من آقایون بهتون برنخوره ولی یکم طرفدارای رئال و بارسا پر رو شدن
در اصل باید همه ی بازیها رو نشون بدن ولی وقتی انقدر محدوده پخششون باید بازی همه ی تیمهای بزرگ رو پخش کنه
همه ی بازیهای رئال و بارسای فصل قبل رو پخش کرد اونوقت میلان،اینتر،یووه،منچستر،چ لسی،آرسنال ،لیورپول شاید هر کدوم 10 تا بازی هم ازشون پخش نکرد

AlexDelpiero
10-04-2010, 12:06
در حق بازی های سری a خیلی ظلم میشه!
مخصوصا یووه!

turk ughly
10-04-2010, 12:38
چی میگید بابا لیگ ایتالیا انگلیس اسپانیا رو که هر شب پخش میکنن اما لیگ المان چی ؟ تا حالا یه دونه از بازی های بایرن رو تو لیگ المان نشون ندادن که هیچ تو باشگاه های اروپا هم بازیش با رم رو نشون ندادن.
واقعا که ...

AlexDelpiero
10-04-2010, 13:00
چی میگید بابا لیگ ایتالیا انگلیس اسپانیا رو که هر شب پخش میکنن اما لیگ المان چی ؟ تا حالا یه دونه از بازی های بایرن رو تو لیگ المان نشون ندادن که هیچ تو باشگاه های اروپا هم بازیش با رم رو نشون ندادن.
واقعا که ...
خب باید به این هم توجه کنید که لیگ آلمان هوادار کمتری داره و از طرفی به جز بایرن تیمی که تو اروپا نامدار باشه نداره و مشخصا بیننده های بوندسلیگا کمتره و لی ایتایلا و اسپانیا و انگلیس کم هوادار ندارند!:mage mishe:

turk ughly
10-04-2010, 13:08
خب باید به این هم توجه کنید که لیگ آلمان هوادار کمتری داره و از طرفی به جز بایرن تیمی که تو اروپا نامدار باشه نداره و مشخصا بیننده های بوندسلیگا کمتره و لی ایتایلا و اسپانیا و انگلیس کم هوادار ندارند!:mage mishe:
لیگ المان بازی هاش بیشتر از همه کشورها تماشاگر داره.
خوب شما میگید وقتی میلان با جنوا بازی میکنهنشون بده ولی بازی بایرن با وردربرمن یا لورکزن یا شالکه رو نشون نده ؟؟؟؟؟:khahesh::khahesh::khahesh::khahesh::mag e mishe::mage mishe:

nae
10-04-2010, 13:10
آره دیگه
البته من نمی دونم چطور میگی هرشب بازی لیگ ایتالیا نشون میدن
بابا بازیهای رئال و بارسا همه رو نشون میدن اونوقت بازیهای لیگ ایتالیا رو ببین چقدر نشون میدن

nae
10-04-2010, 13:11
برو ببین بازیهای لیگ ایتالیا رو کیا نشون دادن
دقیقا وقتی که مجبور میشن نشون میدن
یعنی اون موقع بدون شک رئال یا بارسا بازی ندارن وگرنه عمرا نشون نمی دن

messi1373
10-04-2010, 14:09
حالا اون بازیهایی رم که نشون میدن درست حسابی نیست که.ورمیدارن از وسطاش نشون میدن اونم چی نصف صفحه رو نمیتونی بینی.چرا؟چون میخوان نفهمی از کدوم شبکه بازی رو خر یدن.ما که ناراحت نمیشیم و درخواستمون هم از شبکه سه این است که وردارن مثل عربا به طور مثال10تا شبکه ورزشی درست کنن مجبور نشن بازی ایران کویتو به جا اینتر یووه نشون بدن.آخه این چه وضعشه.ای خدااااااااااا یه سرگرمی فوتبال هم که داریم اینجوری ور میدارن.........بهش......

AlexDelpiero
10-04-2010, 14:11
دقیقا من هم با nae موافقم !
در کل بازیهای ایتالیا با اینکه میلان ، یووه ، اینتر و رم از پر طرفدارترین تیم های اروپایی در ایران هستند و سری A با اینکه سطحش پایینتر از لیگ انگلیس هست ولی جذاب تره چون چند تا تیم مدعی اند ولی تو اسپانیا فقط رئال و بارسا،تو انگلیس فقط چلسی و منچستر و بوندسلیگا هم که گهگاهی یه پدیده مثل ماینتز پیدا میشه وگر نه همیشه بایرن تنها مدعی بوده!
حالا هر چی که هست بازی چلسی - آرسنال و اینتر - یووه بهتره یا ایران - جوانان کویت!

AlexDelpiero
10-04-2010, 14:14
حالا اون بازیهایی رم که نشون میدن درست حسابی نیست که.ورمیدارن از وسطاش نشون میدن اونم چی نصف صفحه رو نمیتونی بینی.چرا؟چون میخوان نفهمی از کدوم شبکه بازی رو خر یدن.ما که ناراحت نمیشیم و درخواستمون هم از شبکه سه این است که وردارن مثل عربا به طور مثال10تا شبکه ورزشی درست کنن مجبور نشن بازی ایران کویتو به جا اینتر یووه نشون بدن.آخه این چه وضعشه.ای خدااااااااااا یه سرگرمی فوتبال هم که داریم اینجوری ور میدارن.........بهش......
بحث اینجاست که نخریدند چون اگه بخرند که آرم شبکه نمیزنه ولی دزدیدن دارند یه جوری سر و تهشو هم میارند!:nishkhand:

turk ughly
10-04-2010, 14:15
ایران - جوانان کویت بهتر بود
یک بازی اموزشی برای مربیامون بود وبازیکنامون بود.
یک بازی سرشار از تکنیک و تاکتیک.
به نظر من که بهترین بازی سال بود
:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

messi1373
10-04-2010, 14:20
بحث اینجاست که نخریدند چون اگه بخرند که آرم شبکه نمیزنه ولی دزدیدن دارند یه جوری سر و تهشو هم میارند!:nishkhand:
خوب دیگه بالاخره.....................باید یه جوری مردمو.............

mrm
11-29-2010, 12:02
حداقل یه ربع بازیای اروپا رو تکرار صحنه های بازیه

AlexDelpiero
11-29-2010, 22:09
شما که باید از خداتون باشه !
علنا شبکه 3 شده شبکه بارسلونا و جدیدا رئال !
بازی های بارسا هیچوقت از قلم نمی افته ولی مهمترین بازی های ایتالیا هم گاهی پخش نمیشه !
اصولا در حق تیم های ایتایایی به شدت ظلم میشه !

FoRLaN
11-29-2010, 22:26
چی؟بحث سیاسی؟
الله اکبر , الله اکبر , مرگ بر آمریکا , مرگ بر اسرائیل:sooot:
.
ای بابا دست رو دلم نذار که خونه
میگن شبکه ی 3 شبکه ی جوان..این چه شبکه ایه که منه جوون رقبت نمیکنم نگاش کنم؟
گاهیم میگن شبکه ی ورزشه..
یعنی هر شبکه ای که یه بازی فوتبال توی روز نشون بده میشه شبکه ورزش؟:gijjj:
پس دوبی اسپورت چیه؟الکی هم ازش انتقاد میکنن تو ایران یا میتونم بگم حسادت میکنن!
دوبی اسپورت گزارشگراش انقدر به بازی جو میدن که بیننده از دیدن فوتبال حال میکنه.
از یه چیزه شبکه 3 که بدم میاد اینه که فوتبالی که پخش میکنه صدای تمتشاگرشو کم میکنن یا میبندن!(ینی کاملا هیجانو میگیرن ازش)
یا به قول یکی از بچه ها یه ربع از بازی تصویر آهسته ی گلهاس.:narahat:
آخه مثلا اگه تماشاگر زنی که تو ورزشگاه نشسته رو ما ببینیم گناه کبیره کردیم؟
اگه بخوام حرفای دلو بزنم بحث سیاسی میشه
فقط متاسفم واسه خودم و کشورم و خیلی چیزای دیگه ولم کن اصلا به من چه بابااا

AlexDelpiero
11-29-2010, 22:30
خب وقتی به تو ربطی نداره چرا خودتو قاطی می کنی ؟!!!
قرار بود یه شبکه ورزش تا قبل از جام جهانی 2010 افتتاح کنند نمیدونم کدوم شیر پاک خورده ای قضیه رو منتفی کرد !
به خدا الان قابل تحمل ترین کانال ایران همین شبکه 3 هست که دلمون به فوتبالاش و سریال های مثلا طنزش خوشه !

FoRLaN
11-30-2010, 02:12
خب وقتی به تو ربطی نداره چرا خودتو قاطی می کنی ؟!!!
قرار بود یه شبکه ورزش تا قبل از جام جهانی 2010 افتتاح کنند نمیدونم کدوم شیر پاک خورده ای قضیه رو منتفی کرد !
به خدا الان قابل تحمل ترین کانال ایران همین شبکه 3 هست که دلمون به فوتبالاش و سریال های مثلا طنزش خوشه !
آره منم شنیده بودم ولی فکر کنم اونم مثه چیزایه دیگه به خاطره ها بپیونده:narahat:

266211
11-30-2010, 14:55
سلام.صدای تماشگران رو کم میکنن کل جذابیت فوتبال از بین میره

King Beckham
11-30-2010, 19:29
من اصلا راضی نیستم !

منم با مهدی موافقم شبکه 3 = barcelona and real madrid TV
لیگ ایتالیا که چی بشه ماهی یکی پخش کنن ! لیگ المان که تا 1-2 سال پیش پخش میشد ( حداقل بازی های بایرن ) الان دیگه کلا محو شده و اصلا ازش خبری نیست ! فرانسه هم که از اول اوت بود !

انگلیس هم که قبلا به نسبت زیاد پخش میشد الان زیاد پخش نمیشه ! و بیشتر از لالیگا بازی پخش میکنن !
مثلا بازی های منچستر رو ماهی یکی پخش میکنن ! اون وقت بازی های بارسلونا رو هفته ای یکی

باز خدا رو شکر این هفته 2 تا بازی از انگلیس نشون دادن !

----------
-----------------
-----------------------
نمیدونم چرا ولی من عاشق لیگ انگلیس و منجستر و خوده تیم انگلیس هستم :love::hehee:

aquaquest
11-30-2010, 21:51
سال های پیش خوب بود اما امسال اصلا کیفیت ندارد و وسط بازی زیاد قطع می شود.

nae
12-01-2010, 01:51
گزارشگراش مضخرفند
خصوصا عادل بی ... و مزدک ....

Real Ronaldo
12-01-2010, 17:56
خوبه بد نیست ولی سایتشون عالیه پیشنهاد می کنم یه سر بهش بزنین

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

messi1373
12-01-2010, 18:07
نمیدونم چرا زورش میاد بازی رو بخرن عین آدم پخش کنن

AlexDelpiero
12-13-2010, 19:24
اصلا نمیدونم اینا دارند چیکار میکنند ؟!!!!
بازی یووه - لاتزیو به این مهمی رو پخش نمی کنند چسبیدند به بازی های بارسا اون هم مقابل سوسیداد !
آخه من نمیدونم جذابیت این دوتا بازی اصلا قابل مقایسه هست ؟!!
بارسا که داره همه تیمها رو 5تا 5 تا میزنه دیگه آدم میل نمیکنه بازیهاشو دنبال کنه ولی بازی مهم و جذاب بین تیم دوم و سوم سری a رو پخش نمی کنند .
الان خیلی به جرات میشه گفت شبکه 3 شبکه بارسا شده !

DEL PIERO 10
12-13-2010, 22:29
اره دیگه مسئولین شبکه سه بازی هر تیمی دوست داشته باشند پخش میکنند به تیمای دیگه هیچ توجهی ندارند :ehe:

rolan
12-14-2010, 12:04
دیشب بازی منچستر و ارسنالو نذاشت!!! بدجوری به هم ریختم...!!! اخه این چه وضعشه!!!
اصلا برنامه ریزی ندارن... خود سایت شبکه 3 میزنه بازی به طور مستقیم پخش میشه ولی بعدش یه برنامه دیگرو میذارن....(90) !!! :gahhr:

FoRLaN
12-14-2010, 16:41
واقعا باعثه تاسفه
بازیای بارسارو بدون وقفه پخش میکنه
اون وقت بازیه فوق حساس منچستر آرسنالو پخش نکرد

قبل اینم الکس شاکی بود که بازی حساس یووه و لاتزیو رو پخش نکردن
قبلانم که قبل از بازی کارشناسی میکردن الان 5دقیقه از بازی میگذره پیام بازرگانیو قطع میکنن گزارشگره هم انگار نه انگار که مثلا بازی حساسیو گزارش میکنه از تو استودیو هم که صدا تماشاگرارو قطع میکنن هیچی دیگه بشینیم چیو ببینیم؟؟
ما همه جوره تو همه چی عقبیم و مشکل ریشه ای داریم
تو این موردم همین طوره
فقط تاسف

g8t9
12-15-2010, 00:48
شبکه ی سه باید سعی کنه تمام بازی هایه انگلیس رو نشون بده(برترین لیگ جهان)

messi1373
12-15-2010, 11:03
خدا وکیلی قبول دارم بازیای بارسا رو که معلومه حریفاشو گل بارون میکنه بی وقفه نشون میدن.اما نشون ندن بهتره.نصف صفحه رو که از 4 طر ف میزنن.تا دو تا زیر نویس اروپایی میاد 10 سانتی متر صفحه رو میگیرن به جاش مینوسین روابط عمومی.اصلا ما با روابط عمومی چی کار داریم.ما شمارشو یادداشت میکنیم د یگه نذار ید.مسخرشو درآوردن.با این گزارشگرای مسخره.

messi1373
12-18-2010, 22:43
خداییش دیگه شورشو دراوردن.مگه نزده بودن ساعت 22:30بازی بارسا-اسپانیوله؟
من از این بی برنامگیشون حرسم در میاد.

AL1reZA
12-18-2010, 23:41
متوسط چون خيلي هم بد نيست .

juvedelpiero
12-21-2010, 23:07
نه باید بگی شبکه 3
باید بگی لالیگا تی وی
پس کالچو چی میشه

Abdollah 202
09-29-2011, 23:17
واقعا
راستش
باید بگیم که بیشتر بازی های بارسلونا رو نشون میده
نمونشم که خیلی بدم اومد همین دیشب بود که
اخه بازی دیشب بارسا با اون تیم رو دیگه همه میدونستن بارسا میره و 56 تایی بهشون میزنه . دیگه نیازی نبود که پخشش کنن و بجاش میتونستن بازی آرسنال با المپیاکوس یا دورتمن با مارسی رو پخش کنن
از این نمونه ها زیاد دارم
بازم میگم شبکه ی 3 چسبیده به لالیگا
از ایتالیا و المان و انگلستان خیلی کم نشون میده

alielguaje
09-29-2011, 23:21
بازی ها رو که پخش میکنه نه صدای تماشاگران میاد نه کیفیت داره

David Sina
09-29-2011, 23:36
عالیههههههههههه ..... قرار داد پخش با بارسلونا بسته .... مگه میشه خوشم نیاد ؟

David Sina
09-29-2011, 23:37
بازی های کالچو واقعا دیدن داره ؟؟؟؟؟؟؟؟ بازی رم و پالرمو رو دیدم خوابم برد binam

kian2000
09-29-2011, 23:40
واقعا کیفیت تصویرش افتضاحه دلمون خوش بود بازیهای انگلیس رو حداقل نمیدزدند که اونهم به لیست دزدیها امسال اضافه شد من که لالیگا رو از ترکیه میبینم تصویرو عشق است گوربابای گزارشگر

n_mamali
09-30-2011, 00:57
مفت نمیارزه بازی های خارجیش...مثلا وقتی بازی های خارجی میزاره برای سانسور همش گل های قبلی رو میزاره...بعدش که کیفت مفت نمی ارزه!!!!گندش هم تازه در اومد که اصلا این فیلم ها ی این بازی ها رو نمیخره.....
و از یه جای دیگه میگیره...

nobody11
09-30-2011, 01:08
بابا حیوونیا چی کار کنن شبکه ورزش یا فوتبال که نیست که همه لیگ ها رو پوشش بدن !!
اگرم به چند تا تیم گیر دادن پخش میکنن به خاطر ایتنه که رشته کلام از دستمون نره!!
در ضمن بازی های لیگ برتر خودمونن فقط استقلال و پرسپولیسو پخش میکنن !!

kian2000
09-30-2011, 01:49
مفت نمیارزه بازی های خارجیش...مثلا وقتی بازی های خارجی میزاره برای سانسور همش گل های قبلی رو میزاره...بعدش که کیفت مفت نمی ارزه!!!!گندش هم تازه در اومد که اصلا این فیلم ها ی این بازی ها رو نمیخره.....
و از یه جای دیگه میگیره...

گندش خیلی وقته که دراومده کاشکی فقط هنگام فوتبال زنده بود موقع دیدن اخبار ورزشی از شبکه های مختلف انگار داری یوم من الریاضه الجزیره اسپورت رو میبینی

AmirUtd
10-18-2011, 15:24
من که خیلی کم راضی هستم همین لیگ ایران بازی هاش با کیفیت پایین پخش میشه.

مثلا بازی های حساس رو پخش نمی کنه ولی بازی های مسخره رو پخش می کنه.

DanielBahrami
10-18-2011, 15:36
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

وسط فوتبال اخبار و اذان پخش می کنه .

دقیقا هفت شبکه ی دیگر هم دارند اذان رو پخش می کنند . چرا از شبکه ی 3 هم باید پخش بشه ؟

sareh.sh
10-18-2011, 15:40
امیدوارم نو این همه محرومیت حداقل یه شبکه ورزش واسمون بزنن
هر چند سالهاست میگن دارن میزنن

David Sina
10-18-2011, 15:44
ما تو تحریم هستیم دیگه ......... همین هم از سرمون زیاده .......... خداروشکر کنید ............

*Rossonero*
10-18-2011, 15:46
بوق.فوتبال نذارن بهتره.
فقط یه چیز یاد گرفتن:بارسا.
بازی تیمای دیگه که اگر ازاین برنامه های چرت و پرت نداشتن،حوصلشونم شد شاید پخش کردن.
مثلا روز 14 فروردین 90 الودونینا که بزرگترین داربی جهانه پخش نمیشه و فیلم مسخره و بی محتوای چی بو فکر راه دررو بود رو پخش میکنه.صدا صیمای خوبی داریم.احسند.

mortezarm
10-18-2011, 15:48
یعنی حالا تحریم نبودیم وضعمون خیلی خوب بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کشور بسته که تحریمو غیر تحریم نداره تو این زمینه ها
تازه حالا مگه بازی ها رو میخرن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا ............................ این حرفا رو نداره

*Rossonero*
10-18-2011, 15:54
ما تو تحریم هستیم دیگه ......... همین هم از سرمون زیاده .......... خداروشکر کنید ............

تحریم کجا بود؟چه ربلطی داره؟فوتبال کجا تحریم کجا؟
لیرانه.ایرااان.
همینه.بارسا فقط بارسا.یا بهتره بگیم هر تیمی که قهرمان شد.

spiderkiller
10-18-2011, 15:54
دوستان خیلی جالبه.بازیکن یک تیم داره ضد حمله میزنه با سرعت یکهو میره روی صحنه نیمه قبل که توپ اروم رفت بیرون.بعدم دو باره میره توی بازی میبینی کرنر شده.اصلا نمیدونی چی شد.یا مثلا اونا دارن فرگوسن رو نشون میدن ما داریم گل فصل قبل ژاوی به رئال رو میبینیم.خیلی باحاله :ahaaaaaa:mas:-

spiderkiller
10-18-2011, 15:55
تحریم کجا بود؟چه ربلطی داره؟فوتبال کجا تحریم کجا؟
لیرانه.ایرااان.
همینه.بارسا فقط بارسا.یا بهتره بگیم هر تیمی که قهرمان شد.
تو باز اومدی.دلشون میخواد از بارسا بزارن.اصلا زورشون میرسه.قوی ترین تیمه تاریخه بازی های کوچه هاشون هم میزارن . ربطی داره؟

messi1373
10-18-2011, 17:06
ماکه از فوتبال هیچی نمیفهمیم.بازیارو که میدزدن اصلا نیگا کردنش درست نیست.نصصفه صفحه از دوطرفو میزنن.دوتا آرم گنده هم دو طرف بالای صفحه میزنن.خدا نکنه یه زن نشون بدن.وای ...اگه چاره باشه15دقیقه آگهی میدن.بازیا که صذاش تکراریه(اووهه ...اووههههههههههه)کله 90 دقیه صدا همینه.حالا گزارشگرا...اگه میخواید موقع فوتبال از خنده روده بور بشین فقط جواد سوتی...اگه میخواین جدن جد بازیکنای بدبختو با زندگی نامشون بدونید مزدک بهترین گزینس.اگه میخواید موقع فوتبال خوابتون ببره رو دست علیفر کسی نیومده.

مورینیو...
10-18-2011, 17:11
بدنیست ولی خب بعضی از بازی های حساس مثل رئال مادرید و لوانته و رئال مادرید و بتیس و منجسترر و لیورپول ر نشون نداد ولی خب بعضی از بازی هایی رو که پخش زنده نکرد چند روز بعد یا همون روز با تاخیر نشون میده مثل رئال مادرید و لوانته .بازی های چلسی رو این فصل زیا د نشون نداد نمی دونم علتش چیه.بنابراین میتونیم بگیم کرش متوسطه.

Great Milan
10-18-2011, 17:25
خیلی داغونه بازی ملی که اصلا نشون نمیدن بازی های ایتالیا که اصلا باهاش مشکل دارن فقط اسپانیا نشون میده مثل اینکه میتونن اونارو بدزدن ولی بقیه نمیشه:gijjj:

ManUtd
10-18-2011, 17:47
خيلي كار صدا صيما بي نظمه! يه موقع يه بازي هاي رو ميزاره كه آدم شاخ در مياره و يه بار بازي هاي مهم رو هم نميزاره! بگير نگير داره

AlexDelpiero
10-18-2011, 19:18
چه ربطی داره داداش من ؟!!!!
آخه وقتی کل یوم داری بازیا رو می دزدی ! تحریم رو دیگه چه جوری میشه بهش ربط بدی؟!!!!
روی آرم الجزیره یه آرم بازی می ذارن !
اون ورش آرم شبکه سه میفته این هوا :
baghal:-
کلا شده مذخرفیجات ! با این سریال های آبکیشون !!!!! :-ang
عصر یکشنبه بازی کیه وو و یووه بود ! همین چند وقت پیش یه آمار منتشر کردند وتوی اون یووه چهارمین باشگاه پر هوادار فوتبال در جهان بود ! حالا این جماعت چیز صفت ورداشتند بازی نیوکاسل و تاتنهامو واسه ما پخش می کنند !
ما نمیگیم بازیهای بارسا رو پخش نکنند ولی لااقل یه کم شعور به خرج بدن !
وقتی بارسا با خیخون داره ولی لیگ ایتالیا رم و لاتزیو بازی دارند آخه کدوم شعور سالمی حکم می کنه بازی بارسایی که قرار 8 تا به خیخون بزنه رو پخش کنه ؟!!!!entezar::

Abdollah 202
10-18-2011, 19:28

وسط فوتبال اخبار و اذان پخش می کنه .

دقیقا هفت شبکه ی دیگر هم دارند اذان رو پخش می کنند . چرا از شبکه ی 3 هم باید پخش بشه ؟

دمت گرم
آره واقعا راست میگیthink::
چرا اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-ang:-ang:-ang:-ang:-ang

من نمیگم اذان رو پخش نکنن اما نه افراط و نه تفریط
:flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowery smile:

alielguaje
10-18-2011, 20:04
اگه ایران یه شبکه اسپورت میزد خوب بود

spiderkiller
10-18-2011, 20:14
ما نمیگیم بازیهای بارسا رو پخش نکنند ولی لااقل یه کم شعور به خرج بدن !
وقتی بارسا با خیخون داره ولی لیگ ایتالیا رم و لاتزیو بازی دارند آخه کدوم شعور سالمی حکم می کنه بازی بارسایی که قرار 8 تا به خیخون بزنه رو پخش کنه ؟!!!!entezar::
داداش این حرفت منطقیه و قبولش دارم با اینکه بارساییم کلا لیگ اسپانیا غیر از 4 بازی بارسا و رئال و والنسیا و ویارئال با همدیگه رو نباید پخش کنن.ولی اینکه کسی بگه صرفا طرفدار بارسا هستن بی انصافیه.همین چند وقت پیش بارسا با ریسینگ بازی داشت جاش سریال 2هزاری خودشون رو پخش میکنن.مجبور شدم 200 مگ از فضام رو بدم تا بازی رو انلاین ببینم:gijjj:crying::-

AlexDelpiero
10-18-2011, 20:18
راستی یه چیزی که یادم رفت بگم !!!!
ما میگیم لیگ ایتالیا مذخرف !!!!! om:: اصلا جهنم ضرر ! شما که خیلی مثل فوتبال حالیتونه !!!
چرا بازی شنبه لیورپول من چستر رو که بزرگترین دربی انگلیس هست پخش نمی کنین ؟!!!
آخه من این درد رو کجا ببرم ؟!!!!
ورداشتند چی پخش کردند :
طرز تهیه ماهی سوخاری توسط سامان گلریز !!!! :-ang:-ang:-ang

AlexDelpiero
10-18-2011, 20:21
داداش این حرفت منطقیه و قبولش دارم با اینکه بارساییم کلا لیگ اسپانیا غیر از 4 بازی بارسا و رئال و والنسیا و ویارئال با همدیگه رو نباید پخش کنن.ولی اینکه کسی بگه صرفا طرفدار بارسا هستن بی انصافیه.همین چند وقت پیش بارسا با ریسینگ بازی داشت جاش سریال 2هزاری خودشون رو پخش میکنن.مجبور شدم 200 مگ از فضام رو بدم تا بازی رو انلاین ببینم:gijjj:crying::-
پارسال یادمه سر بازی بارسا با یه تیم قعر جدولی بازی ناپولی و اینتر رو پخش نکردند !!!! :-ang
این دیگه آخرشه !!!!
ناپولی و اینتر تیمهای چندم جدول پارسال سری A بودند ؟!!! om::

alielguaje
10-18-2011, 20:26
پارسال یادمه سر بازی بارسا با یه تیم قعر جدولی بازی ناپولی و اینتر رو پخش نکردند !!!! :-ang
این دیگه آخرشه !!!!
ناپولی و اینتر تیمهای چندم جدول پارسال سری A بودند ؟!!! om::

داداش بهترین راهش اینه کهخ یه دیش بذاری بالا پشت بوم بعد حال کنی بازسی تماشا کنی نه شبکهسه که نصف از این طرف برمیدارن نصفم از اونور میترشن خداهی نکرده یه زن ببیننmas:-mas:-

Abdollah 202
10-18-2011, 20:31
این موضوع تازه وقتی جالبتره که یادمون بیاریم پارسال شبکه 3 بازی بارسلونا با یه تیم دسته 3 رو نشون داد. همون تیمی که ماله یه روستا بود که اطرافش هیچ فرودگاهی نبود و بارسلونایی ها با اتوبوس رفتن ورزشگاه حریف.
:gijjj:

AlexDelpiero
10-18-2011, 20:38
داداش بهترین راهش اینه کهخ یه دیش بذاری بالا پشت بوم بعد حال کنی بازسی تماشا کنی نه شبکهسه که نصف از این طرف برمیدارن نصفم از اونور میترشن خداهی نکرده یه زن ببیننmas:-mas:-
علی جان ! برادر من !!!
ما الان داریم درمورد عملکرد شبکه سه و صدا و سیما صحبت می کنیم نه توانایی کاربرا در دیدن بازی های اروپایی ؟!!
من هم دارم مشکلات و مسائل شبکه 3 رو میگم !
اینکه من بازی ها رو می تونم نگاه کنم یا نه خودش قصه درازیه !!!!
دیش پشت بوم گذاشتن هم که .... dallliii

sina acm
10-18-2011, 20:44
ایران باید مثل کشور های اروپایی یه شبکه اسپورت داشته باشه بازی های ملی استقلال و پرسپولیس و لیگ های دنیا و تنیس رو.....

از اونجا پخش کنه

Great Milan
10-19-2011, 14:45
به نظر من یه دلیل دیگه هم داره اینه که بیشتر گزارشگرای ایرانی تو این دوسه سال ترفدار بارسا شدن بعد این به اون حرف قشنگ بر میگرده که میگه عقل ادما به چشمشونه حالیشون که نکیشه که نباید این بازی زاقارتو بخش کنن

AL1reZA
10-19-2011, 14:58
گزارشگری واقعا ضعیفه مخصوصا وقتی خیابانی رو می گذاره.دقت کنین ببینین خیابانی چندتا سوتی می ده.
معمولا همش بازی های بارسارو می گذاره مشخصه که طرفداره بارسا هستن.
بازی های رئال یا با تاخیره یا اصلا نمی گذاره.
بازی های منچستر رو هم دیگه اصلا نمی گذاره.
واقعا ضعیف

مورینیو...
10-19-2011, 16:04
کارموقعی جالب شد که بخاطر پخش سریال ستایش بازی دوستانه ایران و روسیه رو پخش نکردند یکی نیست بهشون بگه سریال بی سروته ستایش رو میتونستید بعد از بازی ایران و روسیه پخش کنید.

mamaly7
10-19-2011, 18:24
گزارشگری واقعا ضعیفه مخصوصا وقتی خیابانی رو می گذاره.دقت کنین ببینین خیابانی چندتا سوتی می ده.
معمولا همش بازی های بارسارو می گذاره مشخصه که طرفداره بارسا هستن.
بازی های رئال یا با تاخیره یا اصلا نمی گذاره.
بازی های منچستر رو هم دیگه اصلا نمی گذاره.
واقعا ضعیف

داش علی گل گفتی .نمی دونم این شبکه 3 چه مشکلی با رئال داره که یا بازی هاش رو پخش نمی کنه یا با تا خیر پخش میکنه . دیگه این بماند که گزارشگر ها طرفدار بارسا هستن به خصوص خیابانی.:ey babaaa:

spiderkiller
10-19-2011, 18:30
اقا هی ما هیچی نمیگیم شما هم دهنتون رو همین طور باز میکنید.دو تیم ارسنال و مارسی بازی دارن اونوقت بازی بارسا رو پخش نمیکنه البته این از ارزش اون دوتیم کم نمیکنه ولی اگه قرار بود یک طرفه باشن بازی بارسا رو نشون میدادن:ehe:.حتما رئال جنبه فنی نداره بازی هاش که پخش نمیکنن.گزارشگرا هم شعورشون رفته بالا فوتبال قرن 21 رو شناختن طرفدار بارسا شدن.کسایی که خودشون رو فقط به خاطر تعصب مسخره از دیدن اعجاز بارسا محروم میکنن واقعا ضعیف هستن.مثلا بازی بارسا رو نشون ندن بازی میلان یا چلسی یا تیمای شکولاتی دیگه رو بزاره؟حالا نمیگم رئال چون یکم بازیشون بهتر از بقیه تیماست.ولی بازم کار خوبی میکنن بازی زیبای بارسا رو جای سانتر های زشت و ضد فوتبال ایتالیا و حواشی انگلیس پخش میکنن.کار خیلی خوبی میکنن

مورینیو...
10-19-2011, 19:16
اقا هی ما هیچی نمیگیم شما هم دهنتون رو همین طور باز میکنید.دوتا تیم درپیت مثل ارسنال و مارسی بازی دارن اونوقت بازی بارسای بزرگ رو پخش نمیکنه.حتما رئال جنبه فنی نداره بازی هاش که پخش نمیکنن.گزارشگرا هم شعورشون رفته بالا فوتبال قرن 21 رو شناختن طرفدار بارسا شدن.کسایی که خودشون رو فقط به خاطر تعصب مسخره از دیدن اعجاز بارسا محروم میکنن واقعا ضعیف هستن.مثلا بازی بارسا رو نشون ندن بازی میلان یا چلسی یا تیمای شکولاتی دیگه رو بزاره؟حالا نمیگم رئال چون یکم بازیشون بهتر از بقیه تیماست.ولی بازم کار خوبی میکنن بازی زیبای بارسا رو جای سانتر های زشت و ضد فوتبال ایتالیا و حواشی انگلیس پخش میکنن.کار خیلی خوبی میکنن

احترام هرکی دست خودشه تو بارسا رو دوست داری کاربرای دیگه هم تیمای خودشونو بخدا زشته نکنید .خرد کردن دیگران با نیش و کنایه زشته به اصتلاح مسلمونیم همون طوری که بازی بارسا برای تو قشنگه و بازی یه تیم لیگ ایتالیایی مثل اینتر برات زشته همین احساسو طرفدارای دیگه نسبت تیم خودشون دارن مثلا بازی بارسا براشون طررفدارای اینترزشته پس احترام دیگرانو داشته باش تا احترامت حفظ بشه درغیر این صورت از کاربرای دیگه ناراحت نشو.
هرچه کنی به خود کنی / گرهمه نیک و بد کنی.

AlexDelpiero
10-19-2011, 23:06
اقا هی ما هیچی نمیگیم شما هم دهنتون رو همین طور باز میکنید.دو تیم ارسنال و مارسی بازی دارن اونوقت بازی بارسا رو پخش نمیکنه البته این از ارزش اون دوتیم کم نمیکنه ولی اگه قرار بود یک طرفه باشن بازی بارسا رو نشون میدادن:ehe:.حتما رئال جنبه فنی نداره بازی هاش که پخش نمیکنن.گزارشگرا هم شعورشون رفته بالا فوتبال قرن 21 رو شناختن طرفدار بارسا شدن.کسایی که خودشون رو فقط به خاطر تعصب مسخره از دیدن اعجاز بارسا محروم میکنن واقعا ضعیف هستن.مثلا بازی بارسا رو نشون ندن بازی میلان یا چلسی یا تیمای شکولاتی دیگه رو بزاره؟حالا نمیگم رئال چون یکم بازیشون بهتر از بقیه تیماست.ولی بازم کار خوبی میکنن بازی زیبای بارسا رو جای سانتر های زشت و ضد فوتبال ایتالیا و حواشی انگلیس پخش میکنن.کار خیلی خوبی میکنن
ببین رفیق !
من خودم بارسایی هستم و خسته شدم از بس گفتم که من بارسایی هستم ! :nishkhand:
ولی مسئوله اینه که فوتبال همش اینایی که شما فک می کنی نیست !!!!!
قشنگی یک فوتبال در ابتدا نزدیک بودن دو تیم هست که هیجان بازی رو ببره بالا ...
نه اینکه بازی های بارسا و رئال رو ببینی و بگی خب !
حالا مثل تیم خیخون که عمرا کل بتونه بزنه ! ببینیم بارسا یا رئال بین دقیقه 10 تا 20 بازی چند به صفر جلو می فتند ! :-ang
این کلی از جذابیت بازی رو از بقیه فوتبال دوستانی که هادار این دو تیم نیستند میگیره !!!
ولی همین بازی مارسی و آرسنال رو کی میتونه از الان پیش بینی کنه که کی بازی رومی بره ؟!!
مطمئنا اگر مثلا لیورپول بیاد جای بارسا شما که هوادار لیورپول نیستی از معترضان خواهی بود که چرا همش بازی لیورپول رو پخش می کنند ولی هواداران لیورپول خودشون همچین ادعایی دیگه نخواهند کرد !

David Sina
10-20-2011, 00:53
امسال بازی های لیگ جزیره رو کم نشون میده ......... یادمه پارسال هفته ای 3 تا بازی از جزیره نشون میداد که آدم دلش نمیومد نگاشون نکنه :ahaaaaaa: امسال کم نشون دادند ...........:fek konam:

ManUtd
10-20-2011, 08:59
به نظر من بازي هاي نزديك به هم جزابيت بيشتري داره! بايد بازي رئال ليون زنده پخش ميشد! اما خدايي هيچ كي تو كل جهان پيدا نميشد كه بگه بارسا بازي ديشبو ميبازه:hehee:آخه تيم حريفش ضعيف بود!

yasin04
10-20-2011, 09:08
بهنظرم كه خوبه ولي اگه ميشد بازيهاي تيمهاي خارجي رو بيشتر پخش ميكردند عالي ميشد:-shad:-shad:-shad

saalehh
10-20-2011, 10:31
تیم های محبوب گزارشگران شبکه 3

محمد رضا احمدی / رئال مادرید و چلسی

علیفر / رئال مادرید

رضا جاودانی(مجری) / رئال مادرید

جواد خیابانی / بارسلونا

عادل فردوسی پور / منچستر و بارسلونا

مزدک میرزایی / یوونتوس

وقتی درحالت صداشون دقت کنین متوجه شدنش سخت نیست.

اولا بنظرمن که عملکرد شبکه 3 با توجه به اینکه شبکه کاملا ورزشی نیست خوبه و نباید بیشتر از این انتظار داشت.در ضمن دوستمون(مورینیو) نوشتن فردوسی پور منچستریه:ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibee e::ajibeee::ajibeee:
بابا همه دنیا میدونن فردوسی پور یه لیورپولیه چند آتیشست.گرچه خودم منچسترو خیلی دوست دارم اما معلومه که فردوسی پور لیورپولیه و بارسایی و درضمن خیابانی رئالیه نه بارسایی.امیدوارم ناراحتت نکرده باشم.

alielguaje
10-20-2011, 10:59
اگه سه چهلر تا شبکه اسپورت میزدن خوب بود یکی هم فایده نداره

David Sina
10-20-2011, 11:13
بازی های بارسا یک طرفست نه بازی های رئال مادرید.بازی های رئال جذابه و اصلا یک طرفه نیست تو همین فصل شما میتونستید پیش بینی کنید که رئال از لوانته ببازه و با ریسینگ مساوی کنه؟یا فصل قبل میتونستی پیش بینی کنی رئال از ساراگوسادربازی برگشت و سویا دربازی رفت ببازه و با آلمریا مساوی کنه؟ دوستای هم شهریم خیلی ها طرفدار بارسلونا هستند اما بازی های بارسا رو نگاه نمی کنند میگن برا چی نگاه کنیم خب بارسا برندست دیگه اما بازی های رئالو نگاه میکنند.

شما به نتیجه نگاه نکن ...... وقتی بازی رئال و بارسا رو ببینی میبینی که فقط این دو تیم حمله میکنند و تمام بازی دست همین هاست ....... اگه رسینگ یا لوانته ازتون امتیاز گرفتند دلیل دو طرفه بودن بازی نیست :ghelyon:

Great Milan
10-20-2011, 11:48
دیشب دیدین گزارشگر به دروازبان ارسنال چی میگفت یه دفعه میگفت ششنی یه دفعه میگفت چشنی از دقیقه 70 به بعد دیگه نگفت.

مورینیو...
10-20-2011, 12:11
اولا بنظرمن که عملکرد شبکه 3 با توجه به اینکه شبکه کاملا ورزشی نیست خوبه و نباید بیشتر از این انتظار داشت.در ضمن دوستمون(مورینیو) نوشتن فردوسی پور منچستریه:ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibee e::ajibeee::ajibeee:
بابا همه دنیا میدونن فردوسی پور یه لیورپولیه چند آتیشست.گرچه خودم منچسترو خیلی دوست دارم اما معلومه که فردوسی پور لیورپولیه و بارسایی و درضمن خیابانی رئالیه نه بارسایی.امیدوارم ناراحتت نکرده باشم.

من از طرز گزارششون فهمیدم تازه چند سال پیش مجله کیهان ورزشی هم همینایی که من نوشتمو نوشته بود.من هیچ وقت الکی حرف نمی زنم.

Great Milan
10-20-2011, 12:22
تیم های بزرگ هر کدوم یه چندتا ستاره دارن که همه دوست دارن بازیشونو ببینن مثلا تو رئال کریس هست کاکا هست تو میلان زلاتان هست روبینهو هست ولی بارسا همه ی بازی هاش تقریبا مثل همه و جزابیت نداره

spiderkiller
10-20-2011, 13:10
دوست عزیزی که میگه ستاره های بارسا بازیشون مثل همه entezar::
انصافا بازی مسی و ژاوی و اینیستا و ویا شبیه به همه؟
واقعا اگه بارسا با هرتیمی بازی داشته باشه کیه که از پاس کاری دقیق و سریع بارسایی ها خوشش نیاد؟ لطفا هرکی این بازی روون رو بدون تعصب خوشش نمیاد بگه.اگه واقعا بگی از این بازی روون بارسا خوشت نمیاد واقعا یا داری با تعصب نظر میدی یا از فوتبال چیزی نمیفهمی.من رئالی های زیادی رو دیدم که توی الکلاسیکو ها میگن ما از بازی بارسا بیش تر از رئال لذت بردیم

alielguaje
10-20-2011, 13:37
داداش کاملا باهات موافقم. :ghelyon:
دیشب از بس توی بازی ها صحنه های قبل رو نشون دادن دیوونه شدم مخصوصا بازی بارسا.همینکه میرفتن حمله کنن صحنه 40 دقیقه پیش که گواردیولا نشته رو نشون میده.دیونم کردن.:gerye: حیف که این شبکه ها کارتیه. باز نمیشه وگرنه دیگه کاری به شبکه 3 نداشتم

اره داداش پایینش یه دفعه یه زیر نویس عربی میاد بعد اونا صحنه اهسته رو میذارن کلا اینترنت ها هم که سرعتشون پایینه تو ایران

مورینیو...
10-20-2011, 13:44
اره داداش پایینش یه دفعه یه زیر نویس عربی میاد بعد اونا صحنه اهسته رو میذارن کلا اینترنت ها هم که سرعتشون پایینه تو ایران

گاهی اوقات وقتی دارن ترکیبو شبکه خارجی معرفی میکنن شبکه سه یه زیرنویس ثابت درست که اندازه یه خیابون سه باندست رو زیر تصویر میذاره تا زیرنویس خارجی مشخص نشه.

spiderkiller
10-20-2011, 13:48
گاهی اوقات وقتی دارن ترکیبو شبکه خارجی معرفی میکنن شبکه سه یه زیرنویس ثابت درست که اندازه یه خیابون سه باندست رو زیر تصویر میذاره تا زیرنویس خارجی مشخص نشه.

کاش لااقل یک چیز درستی اون زیر مینوشت.یا حدیث و ایه ست (که اونجا جاش نیست چون بی احترامی میشه) یا تبلیغای مسخره.کاش لااقل یک توضیح راجع به تیمای توی زمین بود.جایگاه توی لیگ و ... . اخه همه چیزش بی ربطه

messi1373
11-01-2011, 16:08
آقا بخدا به پیر به پیغمبر اگه ما با روابط عمومی کاری داشته باشیم.حداقل ریز بنویسیدش.5ثانیه هم بزارین ما حفظش میکنیم دیگه یادمون نمیره.

Mehrd@d
11-04-2011, 21:26
اوه چه جالب عملکرد!!!!!lagh::
کدوم عملکرد عزیزان من... باید چیزی ببینیم که اسمشو بزاریم عملکرد!
رسانه ای که به سریال هاش بیشتر اهمیت میده تا بازی تیم ملیش که دیگه نباید واسش عملکرد قائل شد.
زجر آور ترین چیز واسه من بنرهای تبلیغاتی ای هستن که حین مسابقه با سایز بزرگ میزارن. که متاسفانه یا خوشبختانه تا پایان بازی یار و همراه ما خواهند بود.
آخه اگه قرار به تبلیغاته پس این اگهی های بازرگانی رو واسه چی گذاشتیم. :gahhr:
خب حالا یه خورده بریم تو بحث فوتبال خارجی:
چی! دزدی میکنن!؟ چرا حرف تو دهنم میزارین :nishkhand: همرو میخرن بابا اون آرم هایی هم که میبینید واسه این خاطر میزنن که شاید کسی از بینمون باشه و ندونه بازی مربوطه از سری کدوم مسابقاته !!!
بازی هایی هم که تحت پوشش قرار میدن بین دو تیم معروف اسپانیایی در حال چرخش هست به نظرم این مقام تصمیم گیرندمون خیلی از این لیگ خوشش اومده!
قربون گزارش گرامونم که برم . هیچ جذابیتی به بازی نمیدن. کسایی که بازی رو از شبکه های عربی دنبال میکنن میفهمن مقصود حرفم چی میتونه باشه. خداییش واسشون فرقی نمیکنه چه تیمی بازی میکنه ! ولی اینجا همه چی برعکسه. بعضا" تو گزارشگری هاشون علاقه هم به وضوح نمایان میشه!
زیاد نگم بهتره چون اونوقت دردسر میشه واسمون..ki:: ولی این نصفی از حرفام بود!!:sooot:

AL1reZA
11-04-2011, 21:43
بدقولی که زیاد می کنند تو سایتش نوشته چهارشنبه تاریخ فلان ساعت فلان پخش زنده ماهم تو بخش رئال مادرید شبکه هارو می گذاریم بعد شبکه باتاخیر می زاره کاربر هم می ریزن رو سرم.
بعضی اوقات کاراش خنده داره مثلا بازی لیورپول منچستره همون موقع هم پرسپولیس بازی داره اون هم با یه تیم ضعیف باون کیفیت چمنش.بازی لیورپول منچستر رو نمی زارن میرن بازی پرسپولیس رو می زارن.
من که واقعا ناراضی هستم.

Great Milan
11-04-2011, 22:05
کلا باید بی خیال شبکه سه شد چون تمام اون فوتبالی هم که نشون میدن یا دزدیه یا اگه بازی حساس باشه میرن از یه جایه بی کیفیت میگیرن که وسطش سوتی ندن شما اگه بازیایه ایتالیا رو نگاه کونی یا همون اسپانیا رو متوجه حرف من میشی و به کیفیت صویر پایین فوتبال پی میبری البته بازیه بارسا رو باید از تمام فوتبالا سوا کرد چون شبکه سه که نیست شبکه بارسلوناست

Great Milan
11-19-2011, 21:34
ای توف به این شبکه سه نه همون شبکه بارسا خاک تو س:-angرشون با اون بازی نشون دادناشون اه اه من که حالم داره به هم میخوره

R.BAGGIO.10
11-20-2011, 12:30
شبکه سه که اشتباهه باید گفت بارسا و رئال تی وی .
Barsa & real tv

David Sina
11-20-2011, 12:34
امیدوارم بازی های لیگ انگلیس رو بیشتر نشون بدند ..... دیگه شورشو در اوردند ..............

فردوسی پور هم دیشب در پایان بازی بارسلونا و زاراگوزا یه سوتی داد : به جای روسل گفت لاپورتا mas:-

Dina1996
11-20-2011, 13:46
دوستان عزیز
چرا فقط به تیم مورد علاقه ی خودتون فکر میکنین؟شبکه های ایران کلا به جذب بیننده فکر میکنن به خاطر همین فقط فوتبال تیم هایی رو نشون میدن که طرفداراشون خیلی زیاده.البته سوء تفاهم پیش نیاد...میدونم که تیمای ایتالیایی و انگلیسی هم طرفدارای زیادی دارن اما قبول کنین که هیچ لیگی به اندازه ی لالیگا طرفدار نداره.در کل،هر سه تا شبکه ی ما فقط به دنبال جذب بیننده هستن،نه جذب رضایت بیننده.اگر به فکر بیننده ها بودن،برای ورزش،اونم ورزش پر طرفدار فوتبال یه شبکه ی جدا درست میکردن.اینجوری میتونستن ورزش های دیگه مثل تنیس و شنا و ... رو هم نشون بدن.

alielguaje
11-20-2011, 13:50
دوستان عزیز
چرا فقط به تیم مورد علاقه ی خودتون فکر میکنین؟شبکه های ایران کلا به جذب بیننده فکر میکنن به خاطر همین فقط فوتبال تیم هایی رو نشون میدن که طرفداراشون خیلی زیاده.البته سوء تفاهم پیش نیاد...میدونم که تیمای ایتالیایی و انگلیسی هم طرفدارای زیادی دارن اما قبول کنین که هیچ لیگی به اندازه ی لالیگا طرفدار نداره.در کل،هر سه تا شبکه ی ما فقط به دنبال جذب بیننده هستن،نه جذب رضایت بیننده.اگر به فکر بیننده ها بودن،برای ورزش،اونم ورزش پر طرفدار فوتبال یه شبکه ی جدا درست میکردن.اینجوری میتونستن ورزش های دیگه مثل تنیس و شنا و ... رو هم نشون بدن.

باهات موافقم ما باید همش از طریق آنلاین بازی رو نگاه کنیم خدا رو شکر که اینترنت هست تو این یه ماه فقط دیشب بازیمونو گذاشته

Ali Asgar
11-20-2011, 14:38
ضعیف ،ضعیف و بازم ضعیف.
فوتبال : فقط اسپانیا، بارسا، رئال و بعضی وقتا هم اوساسونا .تازه همشونم دزدیه با ماهواره که نمیشه فوتبال اروپا رو از شبکه سه نگاه کرد.( به جز بعضی از رسیورها )
سانسور مسابقات ورزشیم تا دلتون بخوادtars::tars::

من از بیست ، به شبکه سه 9/25 می دم.:fek konam::fek konam:

Mohammad
11-20-2011, 21:16

Great Milan
11-20-2011, 21:43
اقا الان جذابیت لیگ اسپانیا بیشتره یا انگلیس و ایتالیا تو دو این دوتا لیگ با یک امتیاز کلی تیم تو جدول جابه جا میشه ولی تو اسپانیا چی رئال با بارسا فقط گل میشمارن بقیه تیما هم که فقط دفاع میکنن که کمتر گل بخورن حالا خودتون قضاوت کنین واقعا این لیگ اسپانیا و بازی رئال و بارسا جذابیت داره یا نه

Zid@ne
11-22-2011, 10:13
به نظر من زیاد خوب عمل نکردن:gahhr::gahhr::gahhr::gahhr::gahhr::gahh r::gahhr:

David Sina
11-22-2011, 12:53
اگه هر هفته 3 تا بازی از لیگ انگلیس نشون بدم من راضی ام :love:

ale10forever
11-22-2011, 17:42
اصلا پخش فوتبال تو شبکه سه تو حدی هست که بشه دربارش نظر داد؟!entezar::
خیلی بازیای مهم لیگ انگلیس و ایتالیا که پخش نمیشه. نمونش همین بازی یووه پالرمو که بازی خیلی قشنگی بود و 3 گل هم داشت. منم کارت رسور ویژن پلاس دارم بزور تونستم یه نیمه رو اونم پای کامپیوتر ببینم.
بازیایی هم که پخش میشه کیفیت نداره و دزدی از شبکه های دیگه است و واسه هر زیرنویس یا نمای بسته مدیوم شات تماشاچیا مجبورن زیرنویس برن و تصاویرو قطع کنن.
به خاطر همین مشکل بازیا تازه با تاخیر هم پخش میشه.
یکی از جذابیتای اصلی فوتبال مسائل حاشیه ای کارشناسیشه و نقد بازی که تو صدا و سیما اصلا وجود نداره. اگه هم هست فقط حرفای بیخود و تکراریه.
واسه از بین بردن صدای اصلی گزارشگر هم مجبورن یه صدای ورزشگاه تقلبی روش بزارن که 90٪ حس بازیو از آدم میگیره. صدای تشویق تکراری و مزخرفی که همه فهمیدن صدای اصلی ورزشگاه نیست. مثلا بازی چلسی لیورپول با اینکه چلسی میزبان بود ولی وقتی گل خورد تماشاچیا همچنان داشتن آواز می خوندن!!
پخش فوتبال رو باید از این عربای سوسمارخور یاد بگیریم که حق پخش تمام لیگای مهم دنیارو گرفتن و با کیفیت بالا و کارشناسی و نشون دادن حاشیه ها مثل رختکن قبل بازی و 5-6 دیقه بعد تموم شدن بازیو ... رو نشون میدن. البته واسه اینکار باید هزینه بشه و با اینکه ایران هم مثل قطر نفت و گاز داره اما درآمدا جاهای دیگه میره.:ogh:

AlexDelpiero
11-29-2011, 14:59
بدون شرح :

برنامه پخش بشبکه در روز سه شنبه 8 آذر
آشپزخانه3 20:30:00 '15
سريال ايراني جاودانگي 20:45:00 '60
سر آمدن اقتصاذ 21:45:00 '15
اخبار 22:00:00 '15
مرثيه وعزاداري 22:15:00 '15
مصباح (بصيرت در نهضت حسيني 22:30:00 '45
پخش مستقيم فوتبال بارسلونا- رائووالكائو 23:15:00 '120
حالا یه نفر انصاف بده و مقایسه کنه :
ناپولی - یوونتوس-----------> بارسا رایو والکانو :ehe:
واما :

یکی از دست اندرکاران ورزش شبکه سه که نخواست نامش فاش شود در گفت و گو با سایت گل به نکات جالبی اشاره کرد:اولا پخش بازیهای لیگ های اروپایی سلیقه ای است و فقط در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا کارشناسی صورت می گیرد تا حساسیت بازی بررسی شود و بعد از آن بازی پخش خواهد شد.با توجه به تماس هایی که از بینندگان تلویزیون داریم طرفداران بارسا برای پخش بازیها زیاد است و به همین دلیل اولویت پخش بازیها با بارساست.

وی در حالیکه به سلیقه مدیران بالادستی هم اشاره می کرد گفت:آتفاقا آنها هم طرفدار بارسا هستند و بیشتر بازیهای بارسا را می خواهند.

nobody11
11-29-2011, 16:11
با بازي تكراري و ، يكنواخت و خسته كننده بارسا، حتي هواداراي خودشون هم حوصله ديدن بازيهاشونو ندارند!!
ديگه دارن شورشو در ميارن..
سال اول و دومي كه نكونام رفته بود اوساسونا بيشتر اوقات بازي هاشو پخش ميكردند، ولي بعد از قضيه م*چ*ب*ن*د كلا سياستشون عوض شد!!!

David Sina
11-29-2011, 16:16
بله دیگه همه طرفدار بارسا هستند roz:: جا داره همین جا از همه مدیران و دست اندر کاران شبکه 3 یا همون بارسا تی وی تشکر کنم که بازی های تیم قرن جهان رو همش پخش میکنند تا هم مردم از یک فوتبال ناب بی نصیب نمونند هم مربیان فوتبال یه چیزی یاد بگیرند mas:-

alexdelpiero_10
11-30-2011, 18:47
جدول پخش بازی ها

شنبه 05/09/1390 ساعت : 18:30
هفته 13 ليگ برتر انگليس : منچستريونايتد - بارسلونا

يکشنبه 06/09/1390 ساعت : 00:30
هفته 14 لاليگا : ختافه - بارسلونا

يکشنبه 06/09/1390 ساعت : 05:30
مسابقات جام جهای والیبال : تیم والیال ایران - بارسلونا

يکشنبه 06/09/1390 ساعت : 14:30
جام حذفي يک هشتم نهايي : ذوب آهن - بارسلونا

سه‌شنبه 08/09/1390 ساعت : 23:30
هفته 15 لاليگا : بارسلونا - رايو والكانو

جمعه 11/09/1390 ساعت : 15:00
هفته 15 ليگ برتر : پرسپوليس - بارسلونا

شنبه 12/09/1390 ساعت : 15:15
هفته 15 ليگ برتر : بارسلونا - استقلال

Fc Bayern München
12-05-2011, 20:20
من برای این راضی نیستم که بازی ها بوندسلیگارو نمی ذاره!

DanielBahrami
12-09-2011, 00:44
شب گذشته تلويزيون ايران بعد از مسابقه منچسترسيتي ـ بايرن اقدام به پخش آژاكس ـ رئال مادريد كرد كه طبق معمول پخش اين مسابقه حاشيه‌هاي خاص خود را داشت اما اگر گزارش بي‌حس و حال گزارشگر اين مسابقه بگذريم مهمترين مسأله قطع مكرر تصاوير و پخش دو گل اول رئال مادريد در اين بازي بود.

بينندگان در اين بازي بارها با اتفاق اعصاب‌خردكني مواجه شدند به اين ترتيب كه هرچند دقيقه يكبار تصوير عادي بازي قطع مي‌شد و به ناگاه گل اول يا دوم رئال مادريد به آژاكس به صورت آهسته روي صفحه تلويزيون ظاهر مي‌شد. در ابتدا به نظر مي‌رسيد يك تبليغ غيراخلاقي، يك تماشاچي مسأله‌دار يا يك داور زن علت اين مسأله باشد اما در يك لحظه با جا ماندن مسئول مربوطه، حقيقت روشن شد؛ ماجرا از اين قرار بود كه اين مسابقه طبق معمول از شبكه الجزيره برداشته شده بود و از آنجا كه اين‌بار الجزيره لوگويي در گوشه تصوير انداخته بود، تلويزيون ايران با خيال راحت آن را پخش مي‌كرد اما مشكل آنجا بود كه الجزيره هر چند دقيقه يكبار نتايج بازي‌هاي همزمان را به بينندگان يادآوري مي‌كرد و تصاوير گل‌ها را در اندازه كوچك و به حالت تصوير به تصوير پخش مي‌كرد تا بينندگان در جريان وضعيت ساير گروه‌ها نيز قرار بگيرند.

از آنجا كه اين تصاوير با زيرنويس عربي پخش مي‌شد و به طور كلي پنهان‌كاري تلويزيون ايران را به باد مي‌داد يك فرد متبحر با دستگاه مخصوص مدام صحنه گل ايگوان يا كايخون را هم زمان روي تصوير مي‌فرستاد اما اين عمليات پيچيده تنها با يك لحظه غفلت لو رفت و بينندگان در نهايت متوجه شدند كه سرمنشأ اين تدبير اعصاب‌خردكن چيست.

به هرحال شب گذشته در شرايطي به پايان رسيد كه ايگوان در تلويزيون ايران پنجاه، شصت‌باري دروازه آژاكس را باز كرد!

Goal.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Mohammad
01-10-2012, 21:22
فقط تاسف
تقریبا تمام طرفداران تیم های لیگ جزیره از بابت پخش بازیهای تیمهاشون از شبکه 3 نامید شدن
قبلا حداقل نتایج تیم در اخبار گفته می شد ولی امروز یک حرکت عجیب از شبکه 3
دیدیم تا شاهکار خودش در مورد آرسنال تکمیل کنه
برد دیشب آرسنال مقابل لیدز که با حضور اسطوره تمام نشدنی آرسنال تی تی
آنری و با اون گل زیباش بود حتی در قسمت اخبار کوتاه هم گفته نشد
واقعا برای شبکه 3 متاسفم

Great Milan
01-10-2012, 21:35
فقط تاسف
تقریبا تمام طرفداران تیم های لیگ جزیره از بابت پخش بازیهای تیمهاشون از شبکه 3 نامید شدن
قبلا حداقل نتایج تیم در اخبار گفته می شد ولی امروز یک حرکت عجیب از شبکه 3
دیدیم تا شاهکار خودش در مورد آرسنال تکمیل کنه
برد دیشب آرسنال مقابل لیدز که با حضور اسطوره تمام نشدنی آرسنال تی تی
آنری و با اون گل زیباش بود حتی در قسمت اخبار کوتاه هم گفته نشد
واقعا برای شبکه 3 متاسفم
واقعا اگه اینجوری بود چون من دقت نکردم خاککککککککککککککککککککککک تو سر رئیسش تا ابدارچیشeterza::-

Girl Soccer
01-24-2012, 17:25
باید بازی های اینگلیس وآلمان رو نشون بده باز خوبه در مورد بوندس لیگا خبر میده ازلیگجزیره که اصلا خبر هم نمی ده

David Sina
01-24-2012, 18:50
اخبار شبکه 3 شورشو در اورده ......... به هیچ وجه هیچ خبری رو از انگلیس پوشش نمیده ......فقط حاشیه های منفی اونو پوشش میده ...مثل فرار مالیاتی ردنپ یا محرومیت بالوتلی یا فساد اخلاقی و .......... من به این میگم از آب گل الود ماهی گرفتن........
چه معنی میده که سیاست بازی های کثیفتون رو با فوتبال عشق جوونا قاطی کنین ؟؟؟ انگلیس دشمنمون هست که هست حالا چرا اخبارشو پخش نمیکنید ؟؟؟؟؟؟؟

خیلی جالبه / شبکه خبر اخبار انگلیس رو کامل نشون میده :fek konam: من تو کار این صدا سیما ایران موندم

Saeid~Barca
02-22-2012, 23:50
به هیچ وجه :-ang

به خصوص از یک ماه اخیر تا حالا که دیگه اصلا فوتبال ها رو پخش نمیکنن . حتی لیگ قهرمانان eterza::-

amir.t.t
02-23-2012, 00:16
من که میگم تاپیک رو اشتباه نامگذاری کردی بهتره اسم تاپیک رو میذاشتی شبکه استقلال و پرسپولیس. به جز بازی های استقلال و پرسپولیس چیز دیگه ای از بازی های داخلی نشون نمیده و جدیدا به جای بازی های خارجی سریال های بی مزه که خودشون بهش میگن طنز میذاره. یادش بخیر قدیما منتظر بودیم شنبه بشه و فوتبال آلمان رو ببینیم ولی الان چی هر وقت تلویزیون رو روشن می کنیم آشپزی داره.
شبکه های عربی تمرینات قبل از بازی و کنفرانس بعد از بازی هم میذاره ولی شبکه سه ما چی بین پیام های بازرگانیش یه سری تصویر از فوتبال هم نشون میده اگه فوتبال داخلی باشه که تصویر کلا شطرنجیه بس که کیفیت تصویر پایینه فوتبال های اروپایی هم که فقط تصویر آهسنه پخش می کنه و کلا خود بازی رو نشون نمیده.
به جای اینکه چهار تا دوربین واسه شبکه شون بخرن و تو استادیوم ها مستقر کنن دارن ستایش 4 و 5 رو میسازن که جوونا بشینن پای تلویزیون و ستایش هم هی بگه : آقا جون crying::- آقا جون crying::-

cr7-ebi
02-23-2012, 09:57
جدول پخش بازی ها

شنبه 05/09/1390 ساعت : 18:30
هفته 13 ليگ برتر انگليس : منچستريونايتد - بارسلونا

يکشنبه 06/09/1390 ساعت : 00:30
هفته 14 لاليگا : ختافه - بارسلونا

يکشنبه 06/09/1390 ساعت : 05:30
مسابقات جام جهای والیبال : تیم والیال ایران - بارسلونا

يکشنبه 06/09/1390 ساعت : 14:30
جام حذفي يک هشتم نهايي : ذوب آهن - بارسلونا

سه‌شنبه 08/09/1390 ساعت : 23:30
هفته 15 لاليگا : بارسلونا - رايو والكانو

جمعه 11/09/1390 ساعت : 15:00
هفته 15 ليگ برتر : پرسپوليس - بارسلونا

شنبه 12/09/1390 ساعت : 15:15
هفته 15 ليگ برتر : بارسلونا - استقلال

هم کلی خندیدم و هم تاسف خوردم...نمیدونم چرا همش بازی های بارسا پخش میکنن ...حتما مدیراش بارسا رو دوس دارن دیگه...یک بازیه یک نواخت بدون سرعت پاس کاری های متعدد یک متری اعصاب خورد کنی:gijjj:

kdsm
02-23-2012, 10:28
واقعا برای شبکه ی 3 متاسفم ، جالبه که بازی های لیگ جزیره و رو تک وتوکی نشون میدن ولی تو اخبارشون از انگلیس خبر نمیدن :fek konam: و جالب تر اینکه شبکه خبر هم خبر از انگلیس میده و هم گل هاشو نشون میده think:: این صدا و سیما با خودش هم درگیره ، پریشب هم که قرار بود بازی جذاب ناپولی-چلسی رو بزارن و بازی زسکا-رئال رو با تاخیر بزارن و تو سایت و تلتکست و همه جا همینو نوشته بود اما تا یک ساعت قبل بازی معلوم شد که به خاطر سریال مزخرفشون بازی چلسی رو با تاخیر نشون میدن و خبری هم از بازی رئال نیست:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:

بازی های خیلی قشنگ و جذابی از جزیره هم بود که نشون ندان :

چلسی 3 - 3 منچستر یونایتد
آرسنال 5 - 3 چلسی
منچسترسیتی 2 - 1 تاتنهام
منچستریونایتد 8 - 2 آرسنال ( البته اینو با تاخیر نشون دادن ولی بازی زنده یه چیز دیگس اصلا )
منچسرسیتی 2 - 3 منچستر یونایتد ( جام خیریه در ابتدای فصل که منچستر یونایتد با گل دقیقه ی آخر نانی قهرمان شد)
و ....

واقعا جای تاسف داره...

alexdelpiero_10
02-23-2012, 11:12
يه چيز ديگه اينا كه با ايتاليا مسئله اي ندارن همون تك و توك بازي ها رو هم نميزارن مثل بازي رفت جام حذفي يووه ميلان و يا بازي شنبه يووه وميلان

mehdi30100
02-23-2012, 12:35
بد نیس...من فقط از پخش بازی های با تاخیر متنفرم/:gijjj:در ضمن شما که میگین بازی بارسا کسل کننده است معلومه هیچی از فوتبال نمیدونی :ehe:... بازی های میلانو که خیلی کم نشون میده.crying::-..بهتره فوتبال ایربنو کلا جمع کنیم:khandeeeee bahal:

omid2
02-23-2012, 14:32
اصلا از پخش فوتبال شبکه 3 راضی نیستم بخاطر اینکه وقتی برنامه داره بازی پخش نمیکنه موقعه ای که برنامه نداره بازی پخش میکنه

Pouriaf
02-23-2012, 14:46
اصلا خوب نیست، هیچی نمیده دیگه از بازی ها، یادم میاد یه زمونی بازی سویا و یه تیم پایین جدول رو نشون میداد!!!

الان هیچی نمیده نامرد. راستی در مورد استقلال و پرسپولیس هم باید بگم چون مال تهرانه باید هم اونجوری باشه. اگه یه نفر طرفدار سپاهانه و میخواد بازی هاش رو ببینه باید شبکه اصفهان رو بگیره، مثل من که وقتی تراکتور بازی داره شبکه سهند رو باز میکنم میبینم ki::

42d3e78f26a4b20d412==