PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قهرمان مسابقات ليگ قهرمانان اروپا كدام تيم است؟

cristano ronaldo
03-13-2009, 21:09
با سلام خدمت دوستان.در این تاپیک لطفا نظر خود را بگویید برای قهرمان مسابفات.
دوستان لطفا حتما با دلیل بگید و برای انتخاب خود دلیل منطقی بیارید و از هرگونه پست احساسی خودداری فرمایید.
لطفا قبل ار پست دادن قوانین سایت رو مطالعه فرمایید.ممنون.

siah sefid
03-13-2009, 21:35
شايد خيلي ها روي اين تيم حساب نكنند اما اونها تقريبآ بوندس ليگا رو از دست رفته مي بيند و تمام اميدشون به كسب عنوان قهرماني توي اروپاست
البته يك فاكتور مناسب كه همه تيم هاي آلماني دارند اينه كه توي قرعه كشي خوب شانس مي آرن :nishkhand:و اين قضيه معمولآ‌ بهشون كمك زيادي مي كنه.
با اين تفاسير اگه بايرن به فينال برسه من تعجب نمي كنم:ghelyon:شما هم تعجب:hehee: نكنيد

nerazzurri
03-14-2009, 00:51
اينتر كه حذف شد :narahat:

نمي دونم اين چه رازيه كه اصلآ‌ توي اروپا خوب نتيجه نمي گيره:gerye:

از بين تيم هاي باقي مونده بارسلونا خيلي مي تونه اميدوار به قهرماني باشه.البته چلسي هم وعيتي مثل بايرمونيخ داره و تمام اميدش رو گذاشته روي ليگ قهرمانان اروپا و گاس هدينگ هم مربي كاربلديه.خلاصه من فكر مي كنم بارسلونا بتونه قهرمان بشه :he:

saratan
03-14-2009, 22:34
منم به بایرن رای میدم ...اقا این المانی ها عجیب شانس دارن تو قرعه ولی در کل مهره های خوب و با تجربه ای داره من بهش امید دارم

siah sefid
04-04-2009, 02:32
داداش اين تيريپ قرعه رو خوب اومدي :hihi:

خداييش يه جوري قرعه بر مي دارند كه اگه بخواهند خودشون بچينند اونجوري در نمي آد :nishkhand:

چند تا نمونه هم بگم بد نيست:

جام جهاني 2002 تيم ملي آلمان در مرحله گروهي با تيم هايي مثل عربستان و ايرلند همگروه بود
مرحله بعد هم كه يادمه به صورت مشكوكي امريكا رو بردند و فكر مي كنم بعدش هم پاراگوئه رو با يك برد ضعيف حذف كردند .نيمه نهايي هم كه با كره جنوبي كه اشباع شده بود و هدفش رسيدن به جمع 4 تيم بود و خلاصه كلي هم اشتباهات داوري :nishkhand: بهشون كمك كرد (ياد آقا فيروز كريمي افتادم) توي فينال هم كه برزيل حريف هاي سختي مثل انگليس و بلژيك و تركيه رو حذف كرده بود خيلي راحت آلمان رو برد
جام 2006 هم همين طور
بايرن مونيخ هم كه توي قرعه كشي در مرحله 8/1 به پورتو خورد و راحت بردش:khelal dandoon:
البته خداييش نامردي هم هست اگه بگيم همه نتايجش مربوط به قرعه كشي هست حالا بايد منتظر بمونيم و ببينيم از اينجا به بعد چه مي كنند آخه ديگه تيم ضعيفي وجود نداره و همه خوب هستند :flowerysmile:

anfild
04-04-2009, 02:43
ليورپول قهرمان ميشه آخه حقشه :nishkhand::sigar:

كاشكي سوالات كنكور هم اينقدر ساده و واضح بود :nishkhand: وقتي يك تيم اينقدر ناز فوتبال بازي مي كنه و حرفهاش هم 4تا 4 تا مي زنه ديگه دليلي واسه قهرمان نشدنش نيست!! من به دور از تعصب فكر مي كنم ليورپول يكي از فيناليست هاي اين فصل هست . رافا بنيس يك برگ برنده هست واسه بازيهاي حذفي و سنگين و با اتكا به شعور بالاي اون حتمآ ليورپول مي تونه قهرمان شه.
تا خدا چي بخواد :flowerysmile:

ali-man-utd
04-05-2009, 11:44
ليورپول قهرمان ميشه آخه حقشه :nishkhand::sigar:

كاشكي سوالات كنكور هم اينقدر ساده و واضح بود :nishkhand: وقتي يك تيم اينقدر ناز فوتبال بازي مي كنه و حرفهاش هم 4تا 4 تا مي زنه ديگه دليلي واسه قهرمان نشدنش نيست!! من به دور از تعصب فكر مي كنم ليورپول يكي از فيناليست هاي اين فصل هست . رافا بنيس يك برگ برنده هست واسه بازيهاي حذفي و سنگين و با اتكا به شعور بالاي اون حتمآ ليورپول مي تونه قهرمان شه.

تا خدا چي بخواد :flowerysmile:

خب اول اینکه سلام عرض شود.
ثانیا باید عرض شود که لیورپول در لیگ قهرمانان تیم متفاوت از لیگ برتر و دیگر جامها خواهد بود و رافائل بنیتز تیمی دیگر روانه این جام خواهد کرد.
ولی یه چیز به شما بگم که منچستر در این فصل بدجوری به دنبال جامها متفاوت هست.
به نظر من که فینال این رقابتها را منچستریونایتد-بارسلونا در ورزشگاه رم برگزار خواهند کرد که در آن بازی هم منچستر می بره.:sharmande:
لیورپول تیم بزرگی هست ولی در نیمه نهایی مغلوب بارسلونا خواهد شد!!!!

sohrab
04-05-2009, 14:29
:flowerysmile:

به نظر من که فینال این رقابتها را منچستریونایتد-بارسلونا در ورزشگاه رم برگزار خواهند کرد که در آن بازی هم منچستر می بره.:sharmande:
لیورپول تیم بزرگی هست ولی در نیمه نهایی مغلوب بارسلونا خواهد شد!!!!

داداش چه قدر دقيق :ajibeee::jeddiiiii:

مي گم اگه زنندگان گل هم مي گفتي ديگه حل بود :nishkhand:

خداييش يه جوري پيش بيني كردي كه انگار قبلآ‌ بازي رو ديده بوده :nishkhand:

من ترجيح مي دم پيش بيني نكنم آخه وقتي مي شينم پاي فوتبالي كه قبلآ پيش بيني كردم و مثلآ‌ مي گم فلان تيم مي بره ديگه لذت نمي برم چ.ن اون وقت همش مي خواي اون نتيجه اي كه حدس زدي از آب در بياد و ممكنه كه وسط بازي از روند بازي لذت نبرم :ohum:

اما ببينيم چي مي شه ديگه
هر كي حقشه قهرمان مي شه

اگر هم اين اتفاقاتي كه علي جان گفت بشه من خودم مي گم كه علي جادوگري بلده :hihi:

شوخي كردم داداش :flowerysmile:

42d3e78f26a4b20d412==