PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موفق ترین تیم در نقل و انتقالات 2010 -2011

alexandre dasilva
09-05-2010, 11:35
به نام خدا

به نظر شما کدام تیم باشگاهی جهان در فصل نقل و انتقالات عملکرد بهتری داشته است؟

نظرات خود را با دلیل بیان کنید.

:rose: با تشکر:rose:

AlexDelpiero
09-05-2010, 12:14
تو لیگ ایتالیا امسال میلان از همه سرتر بود و گل خریدهاشون روبینیهو و ابراهیمویچ!
تو لیگ اسپانیا رئال مثل همیشه خریدهای بزرگی رو انجام داد! خدیرا و مسعود اوزیل ستاره های جام جهانی رو تونست بخره!
تو انگلیس هم فکر کنم آنچنان جابه جایی های بزرگ و مشهودی دیده نمی شد!

در کل من میلان رو موفق ترین تیم میبینم!

messi1373
09-06-2010, 11:14
100% بارسلونا با خرید بازیکنانی مثل داوبد ویا.خاویر ماسکرانو و آدریانو موفق ترین تیم در نقل و انتقالات بوده است

messi1373
09-06-2010, 11:26
تو لیگ ایتالیا امسال میلان از همه سرتر بود و گل خریدهاشون روبینیهو و ابراهیمویچ!
تو لیگ اسپانیا رئال مثل همیشه خریدهای بزرگی رو انجام داد! خدیرا و مسعود اوزیل ستاره های جام جهانی رو تونست بخره!
تو انگلیس هم فکر کنم آنچنان جابه جایی های بزرگ و مشهودی دیده نمی شد!

در کل من میلان رو موفق ترین تیم میبینم!
آقا توروخدا درست نظر بده تو اسپانیا رئال موفق بود؟آخه خدیرا و اوزیل در مقایسه با ماسکرانو و ویا اصلا بازیکن حساب میشن.کل خریدای رئال وبازیکنای خریداری شده رئال به اندازه یکی از خریدای بارسلونا مثلا ویا نمی ارزه

AlexDelpiero
09-06-2010, 11:59
آقا توروخدا درست نظر بده تو اسپانیا رئال موفق بود؟آخه خدیرا و اوزیل در مقایسه با ماسکرانو و ویا اصلا بازیکن حساب میشن.کل خریدای رئال وبازیکنای خریداری شده رئال به اندازه یکی از خریدای بارسلونا مثلا ویا نمی ارزه
بارسا ستاره خریده ولی رئال پدیده!:eyyyyy:
تازه خریدهای رئال مثل همیشه بی جهت نبوده و از روی نیاز خرید داشته!
هر جند من هوادار بارسا هستم:nishkhand: ولی خریدهای رئال رو موفق تر میدونم.:ohum:

messi1373
09-06-2010, 16:52
بارسا ستاره خریده ولی رئال پدیده!:eyyyyy:
تازه خریدهای رئال مثل همیشه بی جهت نبوده و از روی نیاز خرید داشته!
هر جند من هوادار بارسا هستم:nishkhand: ولی خریدهای رئال رو موفق تر میدونم.:ohum:
اصلا شما راست میگی.ولی هرسال که رئال از روی نیاز خریداری میکنه یک گام دیگر از بارسا عقب می افته.اوزیل و خدیرا بیچاره هم همچون کاکا و بنزما یک فصل را شاید خوب بازی کنن ولی از فصل بعده که معلوم میشه اونها ستاره باقی میمونن یا نه

afshin kabir
09-06-2010, 18:32
بارسا چون خریدهاش از روی نیاز بوده و در هر پست یکی از بهترین بازیکنا رو خریده
just barca

Azunited
09-06-2010, 19:44
اول در مورد خرید های بارسا و رئال....

در این سال خرید های بارسا پر رنگتر از رئال بوده ، خرید یکی از بهترین مهاجمان جهان به همراه یکی از بهترین هافبکهای جهان خبر از خرید خوبی میده اما رئال امسال با خرید اوزیل و دی ماریا و ( به جز خدیرا یکی دیگه بود اسمش یادم نمیاد) یک نگاهی هم به چند سال اینده خود کرده و خرید های اینده داری انجام داده هر چند این خرید ها هم اکنون هم کار امد هستند...

در مورد لیگ ایتالیا که خیلی کم اطلاع دارم بهترین عملکرد رو میلان داشته خرید زالاتان وروبینیو واقعا جای تحسین برای مسولان میلان داره و از سوی دیگر رم هم با خرید ادریانو دست به ریسک بزرگی زده ( از دیگر خریدهای رم اطلاعی ندارم ) اینتر هم که خرید انچنانی نداشته و از یووه هم خبری ندارم...

در مورد لیگ انگلیس منچستر سیتی با خریدن دیوید سیلوا و یحیی توره و.. بهترین عملکرد رو داشته لیورپول هم یک خرید خوب داره و اونم میرلسه چلسی هم دو خرید خوب داشت خرید بنایون و یک بازیکن برزیلی که اسمش یادم نیست اما منچستر یونایتد که این روزا در سیاست جوانگرایی به سر میبره با خرید خاویر هزناندز ، کریس اسمالینگ ، به به نشون داده که هیچ تمایلی برای خرید بزرگی نداره...
در لیگ انگلیس تاتنهام رو فراموش نکنیم که با خرید فن در فارت همه رو شوکه کرد

در کل : بارسلونا و میلان بهترین عملکرد بازار نقل و انتقالات رو داشتند

darkdream
09-06-2010, 20:43
در کل منچستر سیتی از همه بهتر بوده.خریداشون داوید سیلوا , توره , جیمز میلنر ,کولاروف,بالوتلی.
در مورد بارسلونا فقط ویا خرید خوبی بود , ماسچرانو هم خرید خوبی نبوده چون تو اون پست بوسکتس رو داشتن و تو ترکیب بارسا جا افتاده بود

messi1373
09-06-2010, 23:17
در کل منچستر سیتی از همه بهتر بوده.خریداشون داوید سیلوا , توره , جیمز میلنر ,کولاروف,بالوتلی.
در مورد بارسلونا فقط ویا خرید خوبی بود , ماسچرانو هم خرید خوبی نبوده چون تو اون پست بوسکتس رو داشتن و تو ترکیب بارسا جا افتاده بود
نه به نظر من نظر شما کمی اشتباه است.اگر دقت کرده باشید بیشتر طول فصل اینیستا مصدومه.اگر جلوی اینتر به جای کیتا ماسکرانو بود قطعا بارسا موفق تر بود

C R 7 9
01-20-2011, 19:33
بارسلونا

mamaliver
01-20-2011, 21:27
ناپولي(هميشه خوب پول خرج ميكنه و بازيكن هاي خوبي ميگيره)
ميلان
بازسا

بدترين هم بدون شك ليورپول بود !

paolo321
01-21-2011, 02:06
میلان در صدره
رئال

چلسی-لیورپول-یووه-رم- هم جزو بدترینها هستن

42d3e78f26a4b20d412==