PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قهرمان جام باشگاه های اروپا 2010-2011

alexandre dasilva
09-05-2010, 10:09
به نام خدا

در این تاپیک قصد داریم تا نظر بچه ها را در مورد قهرمان امسال چمپیونز لیگ بدانیم.

لطفا در نظر سنجی که برای همین امر تعبیه شده نیز شرکت فرمایید.

لطفا اگر تیم مورد ذهن شما در لیست نیست گزینه سایر تیمها را بزنید.

برای نظرات خود حتی المقدور کوتاه دلیل بیاورید.

1. میلان
2. رئال
3. اینتر
4. منچستر
5. رم
6. بارسلونا
7. چلسی
8. آرسنال
9. لیون
10. بایرن
11.سایر تیمها

:rose: با تشکر:rose:

MOHAMMAD ALI
09-05-2010, 11:00
ما که بارسایی هستیم ولی بارسا نشد آرسنال
هرتیمی شد فقط رئال نشه

AlexDelpiero
09-05-2010, 12:26
ایشالله بارسا قهرمان میشه!
نشد فقط امیدوارم رئال و اینتر به هیچ عنوان قهرمان نشند!:hihi:

King Beckham
09-05-2010, 16:11
امسال

Manchester united

قهرمان میشه :hooora:

:manchester:

MAXE
09-05-2010, 20:44
بارسلونا و میلان شانس قهرمانی دارن ولی بارسا بیشتر داره

messi1373
09-06-2010, 11:21
امسال بدون شک به ترتیب بارسلونا میلان چلسی بیشترین شانس را برای قهرمانی دارند ولی به نظر من بازهم بارسلونا همچون دو دوره ی گذشته(قهرمان واقعی دوره ی گذشته بارسلونا بود نه اینتر با اون بازی ناجوانمردانه)قهرمان میشه.اما امیدوارم اگه نشد مثل نظر همه رئال و اینتر قهرمان نشن.اصلا امیدواری نمیخواد قهرمان نمیشن .کلا من شانس قهرمانی رو برای رئال و اینتر بین 32تیم در رده های
31و32میبینم.

chelseafc1
09-06-2010, 17:10
امیدوارم که امسال چلسی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) قهرمان بشه ، اگه چلسی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) نشد ، هیچ تیم دیگه ای هم نشه بهتره :he:

Azunited
09-06-2010, 19:52
خب من دوست دارم منچستر یونایتد قهرمان شه :love:

ولی اگه بخواهیم دید کلی رو بگیریم رئال مادرید که مدتها تشنه ی قهرمانی در این رقابتهاست امسال با داشتن ستارگان خوب و داشتن یکی از بهترین سرمربیان جهان شانس اول قهرمانی در این رقابتها رو داره و پس از اون بارسلونا و سپس اینتر ، میلان، چلسی شانسهای بعدی قهرمانی هستند...

messi1373
09-06-2010, 23:09
100% اگه رئال جلوی بارسلونا مثل اینتر بازی کنه شانسی برای برنده شدن نداره چون عناصر دفاعی اینتر خیلی بهتر از رئال است در دفاع راست مایکون بی شک از راموس بهتر است.در دفاع میانی قطعا لوسیو و کوردوبا از آلبیول و پپه بهتر اند.به نظر من جولیو سزار هم از کاسیاس بهتر است.چون اگه کاسیاس تو اینتر بود مطمئنا اینتر نمیتوانست جلوی بارسا 84 دقیقه دوام بیاورد.پس بارسلونا قهرمان است

bojan krkic perez
09-07-2010, 05:33
:hooora::hooora::hooora::hooora::hooora::hooora::h ooora::hooora::hooora::hooora::hooora:
ONLY BARCELONA
:toop::toop::toop::toop::toop::toop::toop::toop::t oop::toop::toop::toop::toop::toop::toop::toop::too p::toop::toop::toop::toop::toop::toop::toop::toop: :toop::toop::toop::toop::toop::toop::toop:

footballking12
09-07-2010, 08:13
قهرمانی برای بارسلونا رزرو شده:hooora:
بقیه تیمهای بزرگ هم امیدشون به اینه جلویه بارسلونا نیفتن تا حداقل به فینال برسن :sooot:

saheleaj
09-15-2010, 00:03
تیم فقط میلان چه اول بشه چه نشه.
تقدیم به همه ی میلانیها

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Catalon
09-15-2010, 07:15
همیشه میگن رای با اکثریته :hehee:
در اینجا هم نظرسنجیتون میگه که بارسلونا قهرمان میشه انشاءالله
البته نظر منم هست!!!

jackal
09-15-2010, 12:29
با سلام خدمت دوستان
بنده طرفدار اينترميلان هستم و در جواب دوست عزيزمان كه فرمودند اينتر قهرمان سال پيش نبودند و بارسا قهرمان بوده بايد بگويم كه عزيزجان اولا اينتر بازي رفت را با اقتدار تمام برد و در بازي برگشت هم تيم گوارديولا مقلوب مهرچيني عالي آقاي خاص شد و آقاي خاص نشان داد كه فوتبال را بهتر از بقيه مي‌شناسد . در ضمن مهار كردن بازيكني چون مسي كار هر كسي نيست ولي آقاي خاص نشاان داد كه اين كار شدني است در ضمن شما توقع داري وقتي اينتر بازي رفت را با اقتدار كامل برده در نيوكمپ حمله كند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

messi1373
09-15-2010, 12:42
با سلام خدمت دوستان
بنده طرفدار اينترميلان هستم و در جواب دوست عزيزمان كه فرمودند اينتر قهرمان سال پيش نبودند و بارسا قهرمان بوده بايد بگويم كه عزيزجان اولا اينتر بازي رفت را با اقتدار تمام برد و در بازي برگشت هم تيم گوارديولا مقلوب مهرچيني عالي آقاي خاص شد و آقاي خاص نشان داد كه فوتبال را بهتر از بقيه مي‌شناسد . در ضمن مهار كردن بازيكني چون مسي كار هر كسي نيست ولي آقاي خاص نشاان داد كه اين كار شدني است در ضمن شما توقع داري وقتي اينتر بازي رفت را با اقتدار كامل برده در نيوكمپ حمله كند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم اینو بگم که هیچ تمی نمیتونه جلوی بارسا دووم بیاره مگر با بازی معروف اینترییییییییییییییییی :gijjj::gijjj: اون کارهم اسمش مهره چینی عالی نیست اسمش بازی ناجوانمردانه و90 دقیقه دفاع با 10 نفر است حالا هم که دیگه اینتر قهرمانی رو به خواب شب هم نمیبینه شاید رئال بتونه به فینال برسه اونم اگه با بد شانسی تو مراحل حذفی به بارسا نخوره.اما خدا وکیلی درسته یه تیم اونجوری بازی کنه آقای مغرور فوتبال رو با این کارش از بین میبره دیگه.خلاصه ببخشید اگه تند حرف زدم.دوستت دارم .خدانگهدار

messi1373
09-15-2010, 12:51
خب من دوست دارم منچستر یونایتد قهرمان شه :love:

ولی اگه بخواهیم دید کلی رو بگیریم رئال مادرید که مدتها تشنه ی قهرمانی در این رقابتهاست امسال با داشتن ستارگان خوب و داشتن یکی از بهترین سرمربیان جهان شانس اول قهرمانی در این رقابتها رو داره و پس از اون بارسلونا و سپس اینتر ، میلان، چلسی شانسهای بعدی قهرمانی هستند...

آقا قبلا یه بار گفتم که رئال خرج بیخود میکنه کدوم سالی بوده که بازیکن نخره؟این رئال حالا حالاها قهرمان بشو نیست تا بارسلونا هست .کاکای بیچاره هم که خراب شد و رفت اینتر کم کم نوبت رونالدو و بقیه هم میرسه میگی نه نگاه کن.بلافاله بعه یه مصدومیت یکی دو ماهه از بین میره بازیکن بیچاره اینو که دیگه همه قبول دارن.رئال با این وضع که قهمان نمیشه میشه؟

jackal
09-15-2010, 16:53
ببخشيد اگر اين كار مهره چيني نيست پس چطور يك تيم مثل آرسنال چهار گل از بارسا مي خوره و به اين راحتي مسي بين بازيكنان حركت مي‌كنه ولي در بازي با اينتر بجز يك شوت كه انرا هم جوليو سزار به زيبايي مهار كرد هيچ كار ديگري نتوانست بكند ببين عزيز جان من نمي دونم شما راجع به فوتبال چقدر اطلاعات داريد ولي مورينيو در هر تيمي كه مي‌رود از عقب زمين تيم را مي‌بندد يعتي اول دروازه بان خوب بعد دفاع و بعد به خط حمله مي‌رسه و در ضمن هوش اين مربي به قدري بود كه با فروش زلاتان اتوئويي را از بارسا خريد كه خود گووارديولا معتقد بود قلب اين بازيكن با بارسا نبوده (جاي تعچت دارد) و با بقيه پولي كه از بارسا گرفت اشنايدري را چهره كرد كه رئال آنرا نمي‌خواست و با همين پول ميليتو را هم خريد ميليتويي كه در جنوا بازي مي‌كرد و شايد اگر آقاي گوارديولا بود يك مهاجم 30 ساله را نمي‌خريد در بارسا يك تيم محوري است يعتي اگر ژاوي و اينيستا نباشند مسي حتي يكي از اون حركتهاي زيبا را هم نمي‌تواند بكند براي تائيد اين حرف نيز اشاره مي‌كنم به بازي مسي در آرژانتين كه همه قبول دارند مسي حتي به اندازه نصف بازي در بارسا نيز در تيم ملي موفق نبود عزير جان اين هنر يك مربي است باز هم بكم پاندو در لادزيو نيمكت نشين بودخلاصه كه بارسا زلاتان را خريد و با يك سوم مبلغ فروخت حالا هم ويا را خريد و ... اين همه بازيكن خوب دست مربي را خيلي باز مي‌زاره ولي خودتان قياس كنيد و لطفا بازي اينتر در سنسيرو را هم به خاطر بياوريد و بعد قضاوت كنيد

از مورينيو پرسيدند كه شما كه قبلا بازيكن نبوديد چطور مي‌توانيد مربي خوبي باشيد
مورينيو جواب داد : براي اينكه سواركار خوبي باشي لازم نيست حتما اسب باشي

messi1373
09-15-2010, 17:05
ببخشيد اگر اين كار مهره چيني نيست پس چطور يك تيم مثل آرسنال چهار گل از بارسا مي خوره و به اين راحتي مسي بين بازيكنان حركت مي‌كنه ولي در بازي با اينتر بجز يك شوت كه انرا هم جوليو سزار به زيبايي مهار كرد هيچ كار ديگري نتوانست بكند ببين عزيز جان من نمي دونم شما راجع به فوتبال چقدر اطلاعات داريد ولي مورينيو در هر تيمي كه مي‌رود از عقب زمين تيم را مي‌بندد يعتي اول دروازه بان خوب بعد دفاع و بعد به خط حمله مي‌رسه و در ضمن هوش اين مربي به قدري بود كه با فروش زلاتان اتوئويي را از بارسا خريد كه خود گووارديولا معتقد بود قلب اين بازيكن با بارسا نبوده (جاي تعچت دارد) و با بقيه پولي كه از بارسا گرفت اشنايدري را چهره كرد كه رئال آنرا نمي‌خواست و با همين پول ميليتو را هم خريد ميليتويي كه در جنوا بازي مي‌كرد و شايد اگر آقاي گوارديولا بود يك مهاجم 30 ساله را نمي‌خريد در بارسا يك تيم محوري است يعتي اگر ژاوي و اينيستا نباشند مسي حتي يكي از اون حركتهاي زيبا را هم نمي‌تواند بكند براي تائيد اين حرف نيز اشاره مي‌كنم به بازي مسي در آرژانتين كه همه قبول دارند مسي حتي به اندازه نصف بازي در بارسا نيز در تيم ملي موفق نبود عزير جان اين هنر يك مربي است باز هم بكم پاندو در لادزيو نيمكت نشين بودخلاصه كه بارسا زلاتان را خريد و با يك سوم مبلغ فروخت حالا هم ويا را خريد و ... اين همه بازيكن خوب دست مربي را خيلي باز مي‌زاره ولي خودتان قياس كنيد و لطفا بازي اينتر در سنسيرو را هم به خاطر بياوريد و بعد قضاوت كنيد

از مورينيو پرسيدند كه شما كه قبلا بازيكن نبوديد چطور مي‌توانيد مربي خوبي باشيد
مورينيو جواب داد : براي اينكه سواركار خوبي باشي لازم نيست حتما اسب باشي
اشتباهت همین جاست تیم نباید نامرد باشه.تیمی که ادعای برتری بر بارسا را داره طبق گفته ام باید در نیو کمپ یا در زمین خودش توپ و میدان را در اختیار داشته باشه.حالا اگه برد برای اونا چه بهتر.هرچند مورینیوی مغرور فقط به فکر نتیجه است و بازیش اصلا به چشم نمی اید.ولی گفتم خاصیت مورینیو امسال تو رئال معلوم میشه.شما حالا حالا ها باید بی خیال قهرمانی اینتر شی

messi1010
09-15-2010, 18:59
همه بارسایی امیدتون به خدا باشه. پارسال به نامردی و ضد فوتبال حذف شدیم ولی امسال 100% قهرمانیم.

messi1373
09-15-2010, 22:32
همه بارسایی امیدتون به خدا باشه. پارسال به نامردی و ضد فوتبال حذف شدیم ولی امسال 100% قهرمانیم.
منم همینو میگم دیگه اونوقت اسمه بازی ناجوانمردانه میشه مهره چینی عالی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mh10
09-16-2010, 06:17
]شک نبایدکردکه چلسی قهرمان میشه

Azunited
09-16-2010, 10:50
آقا قبلا یه بار گفتم که رئال خرج بیخود میکنه کدوم سالی بوده که بازیکن نخره؟این رئال حالا حالاها قهرمان بشو نیست تا بارسلونا هست .کاکای بیچاره هم که خراب شد و رفت اینتر کم کم نوبت رونالدو و بقیه هم میرسه میگی نه نگاه کن.بلافاله بعه یه مصدومیت یکی دو ماهه از بین میره بازیکن بیچاره اینو که دیگه همه قبول دارن.رئال با این وضع که قهمان نمیشه میشه؟

منم میگم اکثر سالها رئال خرید های بدون برنامه داشته ولی

امسال خرید های رئال کاملا منطقی بوده....

با اومدن مورینیو امسال رئال ، رئالی با شخصیت قهرمانی است..

messi1373
09-16-2010, 11:25
منم میگم اکثر سالها رئال خرید های بدون برنامه داشته ولی

امسال خرید های رئال کاملا منطقی بوده....

با اومدن مورینیو امسال رئال ، رئالی با شخصیت قهرمانی است..
باشه منم نمیگم که مورینیو مربی بدی است اما با وجود بارسا شما نمیتونی توقعی از رئال و مورینیو داشته باشی شما یه لحظه فقط یه لحظه بازی زیبای بارسا رو یادت بیار اونوقته که رئال رو به کلی فراموش میکنی اینکه مورینیو به هرتیمی میرود به هرچه بخواهد در آن میرسد رو امسال سرداران کاتالونیا ثابت میکنند که اشتباه است

Azunited
09-16-2010, 21:10
باشه منم نمیگم که مورینیو مربی بدی است اما با وجود بارسا شما نمیتونی توقعی از رئال و مورینیو داشته باشی شما یه لحظه فقط یه لحظه بازی زیبای بارسا رو یادت بیار اونوقته که رئال رو به کلی فراموش میکنی اینکه مورینیو به هرتیمی میرود به هرچه بخواهد در آن میرسد رو امسال سرداران کاتالونیا ثابت میکنند که اشتباه است

شما دارید طرفداری یک طرفه میکنید!!! ... همین بارسای رویاییتون 2-0 مغلوب تیم تازه وارد شد..

در ضمن بازی زیبای رئال رو مقابل آژاکس فراموش نشه رئال آماده ی اماده شد..

البته من از بازی زیبای بارسلونا نمیگذرم بارسا هم تیمی با شخصیت قهرمانی است ولی رئال شانسش بیشتره

messi1373
09-16-2010, 22:35
شما دارید طرفداری یک طرفه میکنید!!! ... همین بارسای رویاییتون 2-0 مغلوب تیم تازه وارد شد..

در ضمن بازی زیبای رئال رو مقابل آژاکس فراموش نشه رئال آماده ی اماده شد..

البته من از بازی زیبای بارسلونا نمیگذرم بارسا هم تیمی با شخصیت قهرمانی است ولی رئال شانسش بیشتره
باشه اما چیزی که معلومه اینکه تا روز ال کلاسیکو هیچی معلوم نیست

*Rossonero*
09-19-2010, 16:00
انشاالله که میلان کبیر قهرمان میشه.اگه نشد هم اینتر و رئال نشن که حتی اسمشون هم حالم رو بد می کنه.

messi1373
09-19-2010, 16:41
انشاالله که میلان کبیر قهرمان میشه.اگه نشد هم اینتر و رئال نشن که حتی اسمشون هم حالم رو بد می کنه.
ایولا در عین این که طرفدار میلانی حالت از اینتر و رئال بهم میخوره دمت گرم رفیق مطمئن باش شانس به ترتیب با بارسا و میلان و منچستره

abcdefg
09-19-2010, 17:30
امسال که یووه نیستش.حیف شد.ولی امسال 100% نوبت ارسناله.امسال ترکونده.بعد از اون همه صرفه جویی و ... امسال نوبت درو از کاشته هاشه.حاج اق ونگر خووب میدونه چطور قهرمانی بگیره.پارسال اگر این المونیای بی شرف نبود لیگ برتر رو هم میگرفت.
مربی:فقط پرفسور ونگر:arsenal:
همچنین به اون دوست عزیزی که میگه ارسنال پارسال 4تا گل خورد
1.همین ارسنال با همین مربی و بازیکنا 5 به 1 اینتر رو تو خونش تو مراحل حذفی اروپا زدهbinam(شواهدش هم موجوده!!!)
2.خدا وکیلی شما بگین اخه اون تیم بود که ونگر تو نیو کمپ داشت؟همه یا مصدوم بودن یا محروم یا مرحوم!!!
فابرگاس هم که اخر بازی رفت الکی خودش. به مصدومیت زد که توی نیو کمپ بازی نکنه.اون تیمی که ونگر با خودش برد اندازه یک تیم رتبه 17 یا 18 لیگ اسپانیا بود.نه مثل اقای خاص که همه تمام و کمال در اختیارش بودن

turk ughly
09-19-2010, 18:14
:bayern:فقط بایرن

kiyanp
10-03-2010, 10:45
در قهرماني امسال رئال مادريد شك نكنيييييييييييييييييييييي ييييييين لطفاٌ

MAXE
10-03-2010, 21:31
قدرت واقعی بارسلونا هنوز به نمایش در نیومده اما اگه بازی واقعیش رو نشون بده همه تیم ها

رو می بره

abcdefg
10-03-2010, 21:44
بابا اینا مهم نیست.مهم قهرمانی یووه تو لیگ اروپاست.
به افتخار قهرمانی یووه:
3تا...بیب بیب هورا

CR-SH
10-04-2010, 09:13
بارسایی ها تو این سایت مثله اینکه خیلی زیادن. همه به بارسا رای دادن.
اما شک نکنید رئال امسال کولاک میکنه. :gozaresh:

MyBarca
10-04-2010, 09:19
بارسلونا قهرمان میشه

[Only Registered And Activated Users Can See Links]رئال که هیچ امیدی نیست.

messi1373
10-04-2010, 09:27
بارسایی ها تو این سایت مثله اینکه خیلی زیادن. همه به بارسا رای دادن.
اما شک نکنید رئال امسال کولاک میکنه. :gozaresh:
داش کریس بارساییها فقط تو این سایت زیاد نیستن.بلکه تو همه ی جهان زیادن.بارسا قهرمانه امساله

mas
10-04-2010, 15:49
دقیقا ! به رئال هیچ امیدی نیست
می تونم از شعارتون استفاده کنم ؟

hadi09
10-04-2010, 23:08
سلام من همه نظر ها رو خوندم باید یه اخطار به بارسایی ها بدم که ادعاشون میشه اینتر ناجوانمردانه رفت بالا .مثل اینکه بازی با چلسی رو یادشون رفته که مسی نتونست به توپ پا بزنه و چقدر خطا و هند و پنالتی ها و داور نامردد که خلاصه اخر نامردی بود. بعدشهم به رئالی ها که حی میگن مهره داریم .درست مهره دارین اما این مهرها نمیتونند باهم بازی کنند مثلا کاکا با رونالدو رقیب سرسخت بودند و هرکودم تک ستاره ی تیمشون بودنداما الان خیلی بی انگیزه کار رو دنبال میکنند. خوب اگه ایجوره که میلان هم ستاره باتجربه تر روداره اما دلیل نمیشه قهرمان بشه . اینتر هم که دیگه خوزه رفته بنیتس هم که میدونیند تو سال 2008 که اوج بازی لیورپول بود و منجستر رو توی لیگ درو کرد توی لیگ قهرمانان با چلسی که کاملا در ناامیدی و بهمریخته بود حذف شد . ارسنال هم که دیروز مغلوب بازی خوب چلسی شد.خلاصه از هرطرف که نگاه میکنیم میبینیم که چلسی تشنه قهرمانی با مربی که استاد قهرمانی لیگ اروپاست به میدون امده و دست حریف ها رو بسته.

چلسی قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه.
زنده باد چلسی

mohammad72
10-04-2010, 23:48
:barcelona: بارسلونا:barcelona:

nasmes
10-05-2010, 14:52
:rose:بدون شک آرسنال قهرمان میشه just ARSENAL

MAXE
10-06-2010, 20:53
صد در صد معلوم نیست که کی قهرمان می شه چون این مرحله گروهی

هستش باید توی مرحله حذفی ببینم

SOS1373
10-16-2010, 16:57
:hooora::hooora::hooora::hooora::hooora::hooora::h ooora::hooora::hooora::hooora::hooora:
ONLY Real Madrid
:toop::toop::toop::toop::toop::toop::toop::toop::t oop::toop::toop::toop::toop::toop::toop::toop::too p::toop::toop::toop::toop::toop::toop::toop::toop: :toop::toop::toop::toop::toop::toop::toop:

MORINIO
10-16-2010, 18:50
من مطمئنم که امسال هرچی جام هست رئال مادرید درو میکنه :ohum:
چون هم بازیکنای بهتری نسبت به فصل قبل داره هم مربیش عالی و خاصه :nishkhand:
بارسلونا امسال هیچ شانسی نداره و همونطور که قبلا گفتم بارسلونا نه تنها این فصل خوب نبوده بلکه افتضاه هم بوده:khandeeeee bahal:
شما بارسایی ها هم الکی طرفداری بارسلونارو نکنین که بعدا ضایع میشید :deldari:

AlexDelpiero
10-16-2010, 19:11
مشخصا تيمهاي مدعي بارسا ؛رئال و ميلان هستند !
ميلان با خريدهاي خوبي كه داشته ميتونه تيم قوي اي رو به بازي ها بفرسته !
رئال هم با مورينيو استاد بازي ها و تورنمنت هاي اين چنيني وارد شده كه مدعي اصلي به شمار ميره !
اما بارسا تيميه كه تو اين چند سال همه جا مدعي بوده و امسال شانسش براي ليگ قهرمانان كم نيست !

البته چلسي جا افتاده !
نمي دونم آنجلوتي با اين چلسي چي كار كرده كه اينجوري داره همه تيما رو درو مي كنه !

alexandre dasilva
10-18-2010, 05:02
با سلام.

از نظرات دوستان ممنونم که تاپیک رو گرم کرد.

تیمهای حاضر در این دوره بازی های اول و دوم خود رو انجام دادند.
هنوز تیمی اینقدر ضعیف کار نکرده که بگیم دور بعدحذفه.

تیمهای مدعی دارن به کار خود ادامه میدن و چشم به قهرمانی دارند.

تیمهایی مثل میلان ، اینتر ، رئال ، بارسا ، بایرن ، چلسی ، منچستر ، آرسنال

بیشتر نظرات دوستان روی بارسلونا ، رئال و میلان بوده

سه شنبه شب بازی های دور سوم شروع میشه و بازی های جذاب تری به نمایش در خواهند آمد و تیمها با بقیه هم گروهی هایشان به طور کامل بازی کرده اند و بیشتر میفهمیم که چه تیمی در دور بعدی چکار خواهد کرد.

messi1373
12-02-2010, 10:44
تانهام فوق العاده است.عالیه.مخصوصا با بیل و لنون داره میترکونه.هر چند که شانسش خیلی کمه اما اگر شانس بیاره و تو دوره حذفی به تیم هایی مثل رئال و بار سا نخوره قطعا فینالیسته.اما قهرمان نمیشه.
آرسنال هم عالیه.اما متذلذل نشون میده

AlexDelpiero
12-02-2010, 12:10
دوستان لطفا به جای اسپم دادن یه کم بحثاتونو فنی تر کنید!
با تشکر

gholam
12-02-2010, 14:43
چرا اینقدر بحث می کنید معلومه منچستر قهرمان میشه.شیاطین سرخ توی این فصل فقط یک باخت داشتن اون هم با بازیکنان جوونش اون هم خارج خونه و در جام اتحادیه.بارسلونا یک بار توی نیوکمپ به تیم تازه لالیگایی شده ی هرکولس باخته رئال هم که اون افتضاه رو به بار اورد(5-0)

javad7_7
12-02-2010, 21:34
چرا اینقدر بحث می کنید معلومه منچستر قهرمان میشه.شیاطین سرخ توی این فصل فقط یک باخت داشتن اون هم با بازیکنان جوونش اون هم خارج خونه و در جام اتحادیه.بارسلونا یک بار توی نیوکمپ به تیم تازه لالیگایی شده ی هرکولس باخته رئال هم که اون افتضاه رو به بار اورد(5-0)

دمت گرم منم با این نظرت موافقم

yassercheshmazar
12-09-2010, 17:09
فقط وفقط وفقط فقط وفقط رئال قهرمانه.براي بارسا شانسي قائل نيستم.اگه رئال نشد (فرض ميكنيم كه رئال قهرمان نشه) آرسنال قهرمانه وباز هم تاكيد مي كنم هيچ شانسي براي بارسا ...........:sigar::arsenal::real:

:rose:بدون شک آرسنال قهرمان میشه just ARSENAL

ايول .كاملا باهات موافقم ولي شانس رئال از همه ي تيم ها(مخصوصا از بعضي تيم ها كه مثله بار........:afarin:)بيشتره.just real and arsnal

mamaliss
12-09-2010, 17:56
اون هايي كه مي گن رئال قهرمان ميشه يه وقتي مثل بازي الكلاسيكو نشه كه قبل بازي همه مي گفتين رئال مي بره بعدش 5 تا گل خوردين
:barcelona:only barca

XAVI_HERNANDEZ
12-09-2010, 19:59
بارسلونا
دوستمون گفته با دلیل بگید من وقتی اسم بارسا رو میارم آیا دلیلی هم لازمه !! نزدیکترین رقیبمونو با 5گل بدرقه کردیم دیگه وای به حال بقیه.

B 3 N y A m ! N
12-09-2010, 21:16
سلام به دوستان من بنیامینم خیلی از اونایی که تو فروم های مختلف هستند منو میشناسن بنی معروفه:inter:
نظرات دوستانو تا اینجا که میخوندم فقط دارن از روی کل کل بحث میکنن!!!مخصوصا دوستمون Lionel Xavi ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) که نمودونم به نظر دیگران چرا احترام نمیزاره!!!هرکی هرچی دوس داره میگه!!!شما هی میای مخالفت خودتو اعلام میداری!!!اینجوری همه فکر میکنن چیزی از فوتبال نمیفهمی که با اواتارت میشه به این قضیه پی برد.
به نظر من امسال بارسا اینتر و شاید رئال بتونن قهرمان شن!!!

abdolrahman
12-14-2010, 22:20
realmadrid

spartacos
12-25-2010, 15:53
نوبتيم باشه باز نوبت ميلانه كه قدرت اروپايي خودشو نشون بده گرچه رئال پرافتخارترينه ولي 5بار پشت سرهم تو ساليان دورقهرمان بوده و الانم سالهاست كه تو اروپا حرفي واسه گفتن نداره و هرسال تيمهاي درجه 2 اروپا فاتحشو ميخونن مثل ليون رم و ... ولي ميلان هميشه قدرت بوده فقط چند سال با اين كالچوپولي لعنتي از قدرت دورشد و آخرين خاطره شيريني كه ازش يادم مياد درهم كوبيدن 3بر0 منچستر تو اون شب باروني سن سيروو شكست دادن ليورپول در فينال همون ساله كه باز داره جاشو تو ايتاليا و اروپا پيدا مي كنه اميدوارم فينال ميلان و بارسلونا رو ببينيم .

only milan

B 3 N y A m ! N
01-27-2011, 00:19
همچین اتفاقی نخواهد افتاد!!!میلانم الن و سال های گذشته حرفی برای گفتن در اروپا نداشته !!خودتون دارین میگین کالچو پولی لعلنتی باعث افتتون بوده خوب همون کالچو پولی و داوری در گذشته هم باعث قدرتتون بوده که خب مهار شده!!!به نظر من میلان شانس کمتری نسبت به تیم های مثل بارسا ،اینتر ،منچستر و چلسی داره البته چلسی هم نه زیاد !!!رئال هم شخصیت خودشو از دست داده!!

hajaman
02-14-2011, 22:48
فقط رئال مادرید شانس قهرمانی داره بقیه هیچ

elindows
02-14-2011, 23:28
only Milan milan milan

Shawty
02-14-2011, 23:39
باید واقع بین باشیم بارسا و رئال از همه قوی ترن
اماشانس بارسا بیشتره چون تیم بهتری داره از همه نظر

من خودم ارسنالیم ولی اگه بارسا رو که خیلی سخت میبینم حذف کنیم میشه بهش امید داشت

TAHACR7
02-15-2011, 14:41
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

wizard.legend73
02-20-2011, 10:34
شانس اول قهرمانی در جام باشگاه های اروپا رو رئال مادردی داره:fek konam:
شانس دوم هم رئال مادرید داره
شانس سم هم مادرید داه
شانس چهارم هم مادرید داره
شانس پنجم هم مادرید...
....
...
...
...
...
...
...
...
...
...
و در اخر مقام شانزدهم هم میتونه بارسا بدست بیارهmas:-:eyvalla::-kal:afarin::hooora:

cris ronaldo7
03-07-2011, 20:26
شک نکن که منچستر قهرمانه سالاره من یعنی کریس رونالدو هم اقای گل این دورس -
از همه مهمتر بارسا زیرشه یعنی عددی نیست و از همه مهمتر only c.ronaldooooooooooooooooo

resam
03-07-2011, 23:32
مرسی ازین شعور فوتبالیتون

hemra
03-08-2011, 11:23
شانس اول بارساست بعدش چلسي وبعد شايد رئالdallliiidallliiidallliii

hemra
03-08-2011, 11:25
شک نکن که منچستر قهرمانه سالاره من یعنی کریس رونالدو هم اقای گل این دورس -
از همه مهمتر بارسا زیرشه یعنی عددی نیست و از همه مهمتر only c.ronaldooooooooooooooooo

منچستر كه به هيچ جا نميرسه ولي قهرمان فقط بارسا :khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:lay_;;lay_;;lay_;;

arsenalgunners
03-15-2011, 09:37
من میگم منچستر با اینکه طرفدار آرسنال هستم بازم میگم اول منچستر بعد چلسی بعد تاتنهام . من که نمیخواهم تیم های اسپانیایی قهرمان این جام بشن .:sigar::hehehe:

messi1373
03-15-2011, 11:50
بارسااشک رئالو در میاره.کاری میکنه رئال رکورد داره نایب قهرمانی تو جهان شه.

messi1373
03-15-2011, 11:55
رئال باید دعا کنه همین نایب قهرمانیهاشو حفظ کنه . آخی .... گناه داره که کاش تو یه لیگی بود که میتونست قهرمان شه.:hehehe::hehehe::hehehe:

The King
06-29-2011, 10:36
امسال که نشد سال بعد با بوآس قهرمان مبشیم

چلسی

42d3e78f26a4b20d412==