PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات کاربران

صفحه ها : [1] 2

Derby
02-05-2009, 11:26
شما كاربر گرامي دراين قسمت مي توانيد سئوالات و مشكلات خود را در اين قسمت مطرح نمائيد تا بتوانيم شما را راهنمايي كنيم

Arsenal
02-13-2009, 21:52
با سلام خدمت مدير سايت تازه تاسيس دربي
اولا اگه امکانش هست اسمتون رو بگيد
ثانيا چه جوري بايد تو مسابقه پيش بيني ثبت نام کرد؟
ثالثا من ميتونم تاپيکي تو قسمت ارسنال ايجاد کنم يا نه ؟
موفق باشيد

Derby
02-13-2009, 23:02
با سلام خدمت مدير سايت تازه تاسيس دربي
اولا اگه امکانش هست اسمتون رو بگيد
ثانيا چه جوري بايد تو مسابقه پيش بيني ثبت نام کرد؟
ثالثا من ميتونم تاپيکي تو قسمت ارسنال ايجاد کنم يا نه ؟
موفق باشيد

سلام...
جعفر صادقي هستم
يه علاقمند به فوتبال... كه يك وب شخصي به آدرس [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) دارم

براي شركت در مسابقه پيش بيني فوتبال به همان قسمت مراجعه كنيد و وارد سامانه بشيد پس از اينكه ثبت نام كرديد و با نام كاربري خودتون وارد شديد ليست بازيها رو مي تونين ببينيد و در مسابقه شركت كنيد
در مورد ارسال پست نيز بايد بگم كه بدون شك نيازمند به همكاري شما و همه دوستان در پربارتر شدن derby هستيم. اما آن چيز كه مي تواند باعث پيشبرد اهداف سايت شود اين است كه پست هاي كاربران گرامي داراي بار فني باشه ..... ممنون از عضويت و همكاري شما

اميدواريم كه لذت ببريد

Arsenal
02-14-2009, 00:45
اقاي صادقي چرا حجم در نظر گرفته شده براي فايل هاي پيوست اينقدر کمه ؟
اينجوري نميشه عکس با کيفيت گذاشت
عکس هاي يک تيم بايد دسته بندي بشن يا همه در يه تاپيک قرار بگيرن ؟

cristano ronaldo
02-19-2009, 18:35
ببخشید فقط یک البوم میشه درست کرد؟

Derby
02-19-2009, 22:30
اقاي صادقي چرا حجم در نظر گرفته شده براي فايل هاي پيوست اينقدر کمه ؟
اينجوري نميشه عکس با کيفيت گذاشت
عکس هاي يک تيم بايد دسته بندي بشن يا همه در يه تاپيک قرار بگيرن ؟

برای قرار دادن عکس ابتدا اندازه کوچیک اون رو می تونین آپلود کنید و به اون لینک عکس بزرگ رو بدید.

ما برای هر تیم یک تاپیک در قسمت گالری در نظر گرفتیم شما می تونین پست های مربوط به هر تیم رو اینجا قرار بدید . خواهشآ تا زمانی که تعداد عکس های شما در یک پست به تعداد قابل ملاحظه ای (بیش از15تا ) نرسیده پست جدیدی ارسال نکنید و پست های قبلی خودتان را ویرایش کرده و به آن اضافه نمایید تا گالری از نظم بهتری بهره مند باشد.
برای مثال اگر پستی از عکس های بازیکنان آرسنال قرار دادید و می خواهید عکس های جدیدی از همین تیم بگذارید پست قبلی رو ویرایش کنید و عکس های جدید رو اضافه نمایید.
با تشکر

Mehdi.A
02-19-2009, 22:54
السلام و عليك يا مديريت فروم كرة القدمية دربي.مي خواستم بپرسم اين فرمت نوشته ها رو چه طوري مي شه حذف كرد؟كمر ما رو شكسته.در ضمن سايت يه چيزي كم داره.من ديروز يه اتفاق مرتبط با فوتبال برام افاتد ولي الان نمي دونم بايد كجا بگم؟بي زحمت يه قسمتي به اين منظور درست كنيد و اسمش رو هم بذاريد چرك نويس كه يه ايده نو باشه.

cristano ronaldo
03-07-2009, 14:25
ببخشید.این قسمت ویرایش کار نمیکنه...
مشکل از منه یا ماله سایت؟

Derby
03-07-2009, 22:56
ببخشید.این قسمت ویرایش کار نمیکنه...
مشکل از منه یا ماله سایت؟

سلام

دوست عزیز برای ویرایش مطلبی که نوشته اید باید 2 بار پیاپی بر روی دکمه (( ویرایش )) کلیک کنید.

مشکلی نداره :toop:

hamedss
03-18-2009, 19:09
دوست عزیز من هر جایی که لینک داره رو نوشته برای لینک باید عضو بشین در صورتی که من با اسم کاربریم وارد شدم

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Derby
03-18-2009, 19:18
دوست عزیز من هر جایی که لینک داره رو نوشته برای لینک باید عضو بشین در صورتی که من با اسم کاربریم وارد شدم

سلام آقا حامد عزيز

ما شما رو به عنوان سرپرست انتخاب كرديم براي همين امكان داره بعضي از دسترسي هاي شما تكميل نباشه .
هر جا كه ايرادي رو ديدين در قالب پيغام خصوصي به ما بگيد تا تصحيح كنيم

با تشكر

Mehdi
03-21-2009, 11:10
سلام
دقیقا همین مشکل برای من هم پیش اومده . من حتی نمی تونم وارد پروفایل کسی بشم که بخوام پ . خ بزنم
گفتم همینجا مطرح کنم شاید برطرف بشه
ساله خوبی داشته باشید:rose:

ویرایش : راستی امضا چرا اینجوری شده ؟؟
من حتی نمی تونم امضای جدید انتخاب کنم
متشکرم

R9TheBest
03-21-2009, 18:00
داداش جعفر اگه بخوام کلوب برزیل باز کنم باید کجا باز کنم ؟!

Derby
03-29-2009, 13:49
جعفر جون من نمیتونم پیامهایی که برام میاد ببینم صفحه اش در دسترس نیست

دوستان عزيز خدمت شما عرض كردم كه بعضي از كاربران مثل آقا Mehdi و آقا Hamed به عنوان سرپرست و ... انتخاب شده اند و ممكنه كه برخي از دسترسي هاي شما مشكل داشته باشه.
من بررسي كردم و مشكلات رو برطرف كردم اگه باز هم موردي مشاهده شد از طريق پيام خصوصي بهم بگيد تا تاپيك اختصاصي نشه .
معذرت مي خوام اگه احيانآ اين مشكلات حال گيري كرده بود :chakerim:

R9TheBest
07-13-2009, 02:21
میشه یه توضیحی درباره اینا بدی جعفر :

• مدیر بخش هواداران • • ناظر سایت • عضو کمیته فنی

Derby
07-13-2009, 10:01
میشه یه توضیحی درباره اینا بدی جعفر :

• مدیر بخش هواداران • • ناظر سایت • عضو کمیته فنی

به به .... داش علی :nishkhand:

• مدیر بخش هواداران: از بین بچه هایی که مایل هستند یک نفر رو برای مدیریت بخش هواداران هر تیمی انتخاب می کنیم و یک مدت به صورت آزمایشی بچه ها فعالیت می کنند و در صورت تمایل دو طرف به عنوان مدیر اون بخش قرار داده می شن.برای هر تیم داخلی و خارجی یک مدیر در نظر گرفته میشه و اولویت برای مدیران باشگاههای داخلی از بین کسانی است که ساکن همون شهر باشند برای مثال مدیر بخش هواداران پاس همدان رو ترحجیح می دیم همدانی باشه :ohum: اما مدیر بخش هواداران رئال مادرید نیاز نیست که از مادرید باشه :nishkhand:

حیطه کاری مدیر بخش هواداران: به طور کلی مدیران هواداران نماینده مسئولین سایت توی بخش اون تیم هستند و مسئولیت سر و سامون دادن به اون بخش و وظیفه قرار دادن آخرین اخبار مهم باشگاه در اختیار هواداران و نظارت بر رعایت قانون توسط کاربران در اون قسمت رو دارند.

• ناظر سایت:طریقه انتخاب ناظر هم مثل مدیر بخش هوادارانه و بچه هایی که مایل بودن و باشند می گن و ما هم از اونها استفاده می کنیم

• حیطه کاری ناظر سایت:ناظر سایت هم توی سر و سامان دادن سایت کمک می کنه ولی در قسمت های دیگه سایت به غیر از کلوپ های هواداران. قسمت هایی مثل گفتگوی آزاد و دانلودها و دیگر قسمت هایی که زیر نظر باشگاهها نیستند مربوط به ناظر سایت میشه

• عضو کمیته فنی: سایت دربی در نظر داره به مرور زمان قسمتهای آنالیزی دقیق و فنی ای رو توی سایت قرار بده که از بین بچه هایی که بتونن این کار رو انجام بدن و علاقه و استعداد بحث های آنالیزی فوتبال رو داشته باشند یک گروه رو انتخاب کرده تا در قسمت هایی که بعدآ مشخص خواهد شد بتونن اطلاعات خودشون رو در اختیار بقیه بچه ها قرار بدن.
همچنین قسمت های مربوط به پرسش و پاسخ های فنی و تحلیلی فوتبال که ایجاد خواهد شد توسط این گروه اداره میشه و پاسخ خواهند داد .

:toop:در صورتی که بین کاربران عزیز کسانی هستند که در قسمت هایی که در بالا ذکر شد(مثل مدیریت هواداران تیم های داخلی و خارجی ) علاقه به همکاری دارند می تونن پیغام خصوصی بدن تا در صورت اینکه شرایط اولیه رو داشتند و مدتی هم به صورت آزمایشی در کنار هم کار کنیم و در صورت توافق طرفین می تونیم ادامه همکاری بدیم.

King Kenny
07-15-2009, 06:56
با سلام خدمت مدير زحمت كش سايت آقا صادق گل
ميخواستم راهنماييم كنيد كه چطوري ميشه يه عكسي رو براي كاربريم انتخاب كنم
خيلي خيلي ممنون:eyvalla:

Derby
07-15-2009, 09:56
با سلام خدمت مدير زحمت كش سايت آقا صادق گل

کوچیک شما جعفر هستم :nishkhand: فامیلیم صادقی هست عزیز

به دربی هم خوش اومدی

ميخواستم راهنماييم كنيد كه چطوري ميشه يه عكسي رو براي كاربريم انتخاب كنم
خيلي خيلي ممنون:eyvalla:

واسه انتخاب عکس کاربری که بهش می گن (( آواتار )) وقتی وارد سایت شدید و با نام کاربریت LOGIN شدی بالای بالا (زیر اون متن متحرکی که بالای سایت هست ) سمت راست نوشته (( کنترل پنل شما )) کلیک کنید ... یا اینجا کلیک کنید ..... اینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

وقتی که وارد کنترل پنل شدی سمت راست چندین ردیف موضوع دیده میشه که برای تغییر عکس شخصی تون یا همون آواتار روی گزینه انتخاب / ویرایش آواتار ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) کلیک کنید
و برای ویرایش امضا (همون عکس و متنی که بعد از هر پستی که ارسال می کنید به صورت اتوماتیک نوشته میشه به قسمت ويرايش امضا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) برید

نکته: عکس و امضای شما در پست های قبلی دیده نمیشه ها و هر موقع عکس و امضاتون رو قرار دادین از اون به بعد پست هایی که ارسال می کنید کنارش عکس شما دیده میشه و در انتهاش امضاتون نمایش داده میشه :ehem:

malakjan
01-10-2010, 10:41
سلام .می خواستم بدانم چند نفر کاربر در این سایت ثبت نام کردم و میخواستم بدانم میتوانم در قسمت مشخصات کاربر در مسابقه پیش بینی فوتبال که امتیاز و.... در ان است را کپی کنم چون ان ها را لازم دارم ودرخواستم این است کسانی که بعضی
مسابقات را دقیق دقیق پیش بینی کرده اند را بنویسید و ان ها را تشویق کنید:deldari:

peymax
07-24-2010, 13:09
سلام و عرض ادب

آقا من 3 روز پیش به یکی پیشنهاد بازی دوستانه دادم
خود سایت بازی رو گذاشت جمعه 1 مرداد ساعت 9:30
ولی این بازی هنوزم انجام نشده..!
اشکال از سایته یا تیم طرفم که بازیو تایید نکرده؟؟
اگه تایید نکرده چرا زمان بازی مشخص شده؟؟
اگه تایید کرده چرا بازی انجام نمیشه؟؟
من چیکار کنم که این بازی کنسل شه تا بتونم با یکی دیگه بازی کنم..؟ :narahat::arsenal:

vahid88
09-01-2010, 22:59
تو رو خدا یه فکری به حال من کنید. تا الان چند تا گل با فرمت mkv که قربونش برم حجمش بالاست دانلود کردم ولی 5یا6 ثانیه پخش میشه. چه کار کنم. باور کنید با هزار بدبختی دانلود میکنم اخه سرعت کمه. با تشکر از شما.

Derby
09-01-2010, 23:32
تو رو خدا یه فکری به حال من کنید. تا الان چند تا گل با فرمت mkv که قربونش برم حجمش بالاست دانلود کردم ولی 5یا6 ثانیه پخش میشه. چه کار کنم. باور کنید با هزار بدبختی دانلود میکنم اخه سرعت کمه. با تشکر از شما.

دوست عزیز ما گلهای هر بازی رو که با فرمت و حجم بالا مثلMKV قرار می دهیم لینک های با فرمت avi که حجم کمتری هم دارند قرار می دهیم شما اگه سرعت کمی دارید می تونین با فرمت avi رو دانلود کنین

AlexDelpiero
09-02-2010, 11:58
جعفر جون چرا وقتی شما و حامدجان پست میدین تو جدیدترین رخداده به جای یه بار پیام 3 ، 4 تایی پیام میاد؟!!!
یه کم ناجوره!

fcreal
09-03-2010, 01:40
سلام.من یک مشکل دارم داخل تیمم اینجا بگم یا پیام خصوصی بدم؟

WALK ALONE
09-03-2010, 02:05
سلام.من یک مشکل دارم داخل تیمم اینجا بگم یا پیام خصوصی بدم؟

لينك زير براي بررسي و حل مشكل تيم آنلاين شماست .

aliaki
09-29-2010, 19:00
سلام و درود به شما لطفا بگین چطور میشه به خود شما ایمیل زد یا مکاتبه خصوصی داشت.تشکر

Derby
09-29-2010, 19:06
سلام و درود به شما لطفا بگین چطور میشه به خود شما ایمیل زد یا مکاتبه خصوصی داشت.تشکر
با سلام
می تونین از طریق سایت پیغام خصوصی بدین و یا اینکه با ایمیل من مکاتبه کنید
ایمیل من : [Only Registered And Activated Users Can See Links]@yahoo.com

امیر محمد
09-30-2010, 19:49
سلام بر سایت عالیتان . ببخشید چرا گل ها لیگ ها رو با کیفیت HD نمی ذارید؟؟؟؟ :rose:

Derby
09-30-2010, 20:57
سلام بر سایت عالیتان . ببخشید چرا گل ها لیگ ها رو با کیفیت hd نمی ذارید؟؟؟؟ :rose:
سلام خدمت شما دوست عزیز
گلهای این مرحله از بازیها رو با کیفیت خوب قرار می دیم اما چون معمولآ بازیهای این مرحله حساس نیستند و ممکنه برخی از تیم ها بازیهاشون با کیفیت hd پخش نشه و فرقی بین تیم ها نگذاشته باشیم فعلآ همه گلها رو با کیفیت خوب قرار می دیم.
از مرحله بعدی با کیفیت hd هم اضافه می کنیم

messi1373
10-03-2010, 16:21
سلام خدمت آقا جعفر گل.آقا این سایت چت باکس داره یا نه؟اگه داره کجاست و اگه نداره لطف کن براش بزار خیلی ضروری .چت باکس چیز خیلی باحالیه

Derby
10-03-2010, 18:22
سلام خدمت آقا جعفر گل.آقا این سایت چت باکس داره یا نه؟اگه داره کجاست و اگه نداره لطف کن براش بزار خیلی ضروری .چت باکس چیز خیلی باحالیه

آقا حمید عزیز علیک سلام
چت باکس نداریم به خاطر اینکه کنترل چت باکس خیلی سخته و نمیشه نظارتی روی مطالب ارسالی داشت
برای همین هم فعلآ برنامه ای برای چت باکس نداریم

DanielBahrami
11-16-2010, 16:45
یه تغیراتی در سایت انجام بده مثلا رنگ سایت رو آبی کن.

XAVI_HERNANDEZ
12-09-2010, 20:32
سلام

چرا امضای من نمایش داده نمیشه !! مشکل از منه یا نه ؟

ممنون.

Derby
12-09-2010, 22:16
سلام

چرا امضای من نمایش داده نمیشه !! مشکل از منه یا نه ؟

ممنون.

امضای شما الان نمایش داده میشه
اما در پست هایی که قبل از ساختن امضاتون ارسال کردید به نمایش در نمی آد
از این به بعد هر پستی ارسال کنید امضاتون مشخص می شه

g8t9
12-15-2010, 10:03
چه جوری میتونم در ارسال پاسخ عکس قرار دهم.جواب این سوال رو کجامینویسید؟
:mage mishe:

Derby
12-15-2010, 13:10
چه جوری میتونم در ارسال پاسخ عکس قرار دهم.جواب این سوال رو کجامینویسید؟
:mage mishe:

در زمان ارسال مطلبتون روی گزینه [Only Registered And Activated Users Can See Links] کلیک کنید و در پنجره ای که باز می شود لینک عکس خودتون رو قرار بدین

Derby
12-15-2010, 13:12
یه تغیراتی در سایت انجام بده مثلا رنگ سایت رو آبی کن.

برای این سایت 3 قالب قرار داده ایم که از پایین ترین قسمت صفحه می توانید قالب دلخواه خودتون رو انتخاب کنید

g8t9
12-16-2010, 10:06
چه طوری میشه از کامپیوتر شخص عکس اپلود کنم؟
:ey babaaa:

hamedss
12-16-2010, 11:15
از سایت زیر استفاده کن

12345678910
12-19-2010, 15:21
سلام چطوري ميتونم كل بزارم تو سايت براتون:soal::soal::soal:

casillas1995
12-27-2010, 19:41
سلام.چطوری می تونم کلیپ فوتبالی بذارم تو سایت.مرسی

Derby
12-27-2010, 21:40
سلام.چطوری می تونم کلیپ فوتبالی بذارم تو سایت.مرسی

سلام دوست عزیز
برای اینکه کلیپ هاتون رو قرار بدین می تونین به بخش دانلود کلیپ ها مراجعه کنید و با توجه به موضوع کلیپتون در یکی از زیر مجموعه ها تاپیک خودتون رو ارسال کنید

David7
01-10-2011, 17:32
چطور میشه نام کاربری رو عوض کرد؟؟؟

Derby
01-10-2011, 20:27
چطور میشه نام کاربری رو عوض کرد؟؟؟

برای درخواست تغییر نام کاربری به این تاپیک مراجعه کنید

mohammadred
01-23-2011, 12:55
من امضا انتخاب کردم اما زیر پستام نمیاد

Derby
01-23-2011, 20:51
من امضا انتخاب کردم اما زیر پستام نمیاد

اگه عکسی آپلود می کنید باید بعد از آپلود شدن عکس گزینه وارد کردن عمس را بزنید تا عکس وارد امضاتون بشه
وقتی امضاتون رو درست کردین باید گزینه ذخیره امضائ رو بزنید
ضمنآ بعد از اینکه امضاتون رو تائید کردید توی پست هایی به نمایش می آد که از این به بعد ارسال می کنید

kranika
02-08-2011, 11:53
چرا وارو سایت که می شویم سایت $$$$$ شده من از طریق فیلنر شکن وارد سایت می وم.مشکی جی هست.

Derby
02-08-2011, 12:13
چرا وارو سایت که می شویم سایت $$$$$ شده من از طریق فیلنر شکن وارد سایت می وم.مشکی جی هست.

سلام
ما به دنبال ثبت سایت هستیم
فعلا جواب روشنی به ما ندادن
ان شاالله برطرف خواهد شد

AL1reZA
02-08-2011, 13:44
سلام چرا سايت فيلتر شده من به اين سايت وابسته شدم لطفا مشكل را برطرف كنيد ادرس جديد ايميل كنيد ممنون ميشم

paolo321
02-09-2011, 15:10
داداش چرا سايت رو فيلتر کردن يه کاري کنين دارن بازم حق کشي ميکنن

AlexDelpiero
02-09-2011, 18:17
راست میگن جعفر جان !
به کدوم دلیل ؟!!!
فک کنم سایت ما تنها سایتی هست که فعالیت غیر اخلاقی و 30یا30 نداره ! :fek konam:

Derby
02-09-2011, 19:54
سلام به همه بچه های عزیز
من امروز پیگیری کردم و متوجه شدم که ظاهرآ مسئولین تصور می کردن که قسمت پیش بینی سایت پولی هستش
البته یکی 2 ایراد از 2 تاپیک گرفتن که من اون تاپیک ها رو حذف کردم ولی فکر نمی کنم از بین حدود بیش از 26000 نوشته اگه 2 تاپیک مشکل داشته باشه اون سایت باید بسته شه !
من گناه کسی رو نمی شورم ولی می گم دیگه چیزی که از صحبت من دستگیرم شد این بود که تصور اونها بر این بوده که سایت برای پیش بینی فوتبال پولی اخذ می کنه و مثل سایت های پیش بینی دیگه هست . برای همین هم اینقدر زود گفتن که سایتتون معرفی شده به واحدی که باید باز کنن
5شنبه و جمعه که تعطیله
انشاالله از شنبه در خدمت شما خواهیم بود

peyman 7
02-22-2011, 20:32
با سلام.
من موزیک uefa champions league را دانلود کردم ولی نیاز به پسوورد دارد آن را چطور پیدا کنم؟

Derby
02-22-2011, 21:59
با سلام.
من موزیک uefa champions league را دانلود کردم ولی نیاز به پسوورد دارد آن را چطور پیدا کنم؟

سلام دوست عزیز
پسوورد اون فایل که زیرش نوشته شده
این هست:
پسوورد: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

LORD_nw
05-07-2011, 16:53
سلام بر همگي خسته نباشيد.
يه سوال ميپرسم هر كي كه بلد هست هرچه زودتر خواهش مي كنم جوابشرو به من بگه:
.
.
من توي سايت fc derby ثبت نام كرده ام كسي مي دونه چجوري ميتونم اسم بازيكنانم را عوض كنم؟
خواهشمندم هر كي ميدونه زودتر به من بگه

Derby
05-07-2011, 19:17
سلام بر همگي خسته نباشيد.
يه سوال ميپرسم هر كي كه بلد هست هرچه زودتر خواهش مي كنم جوابشرو به من بگه:
.
.
من توي سايت fc derby ثبت نام كرده ام كسي مي دونه چجوري ميتونم اسم بازيكنانم را عوض كنم؟
خواهشمندم هر كي ميدونه زودتر به من بگه

سلام دوست عزیز
برای طرح سئوالات از این به بعد به بخش مخصوص مربیگری انلاین (FcDerby) مراجعه کنید
اما در مورد بازیکنانتون بگم که شما می تونید با مراجعه به بازار نقل و انتقالات بازیکنانی که دوست دارید رو بخرید اما اسم اونها رو نمی تونین عوض کنین
موفق باشید

سامان13.75
05-10-2011, 17:25
من سوالی درباره ی سایت دربی دارم؟؟؟

من میرم تو تیمم و در قسمت استراتژی بازیکنام رو میچینم و کلید ثبت رو میزنم اما تیمم دوباره به هم میریزه چکار کنم اگر بگید خیلی ممنون میشم:flowerysmile:

Derby
05-10-2011, 17:34
من سوالی درباره ی سایت دربی دارم؟؟؟

من میرم تو تیمم و در قسمت استراتژی بازیکنام رو میچینم و کلید ثبت رو میزنم اما تیمم دوباره به هم میریزه چکار کنم اگر بگید خیلی ممنون میشم:flowerysmile:

دوست عزیز برای بازگو کردن سئوالات مربوط به مربیگری انلاین به بخش ویژه مربیگری آنلاین مراجعه کنید
ضمنآ اسم تیمتون هم بگید تا بتونیم بررسی کنیم
موفق باشید

arz
06-13-2011, 07:21
salam man ye moshkel daram ine ke video kheli daram ke bezaram faghat balad nistam upload konam yani bezaram roo site media fire ya ye site dige age mishe rahnamaii konid

hesham
06-15-2011, 13:15
کد رهگیری رو باید درچه قسمت وارد کنم

hesham
06-15-2011, 13:18
من از سایت شما سی دی خریدم ولی هنوز به دستم نرسیده باید به چه قسمت مراجعه کنم تا کد رهگیری رو وارد کنم اگه امکانش هست زود به من جواب بدین ممنون میشم

alexdelpiero_10
06-15-2011, 21:37
لطفا اگه امكانش هست تمام گل هاي يوونتوس رو تو يه فايل واسه دانلود بزارين

Derby
06-16-2011, 14:47
salam man ye moshkel daram ine ke video kheli daram ke bezaram faghat balad nistam upload konam yani bezaram roo site media fire ya ye site dige age mishe rahnamaii konid

سلام
دوست عزیز لطف کنید فارسی تایپ کنید
در مورد سئوالتون هم باید شما ابتدا یاد بگیرید که چطوری می شه آپلود کرد .
توی سایت گوگل می تونین جستجو کنید که آموزش آپلود کردن کجاست تا مطالعه کنید و یاد بگیرید

کد رهگیری رو باید درچه قسمت وارد کنم

طرف قرارداد ما سایت فرستنده هست و برای رهگیری محصولاتتون به این سایت مراجعه کنید:‌ [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
سپس روی گزینه پیگیری سفارشات کلیک کنید .

لطفا اگه امكانش هست تمام گل هاي يوونتوس رو تو يه فايل واسه دانلود بزارين

تاریخچه باشگاه یوونتوس از ابتدا تا حال در حال قرار دادن در فروشگاه می باشد

من از سایت شما سی دی خریدم ولی هنوز به دستم نرسیده باید به چه قسمت مراجعه کنم تا کد رهگیری رو وارد کنم اگه امکانش هست زود به من جواب بدین ممنون میشم

دوست عزیز.
در صورتی که سفارش شما ثبت شده باشد در کمتر از 24 ساعت با شما تماس گرفته می شود و برای ارسال با شما هماهنگ می گردد.
در صورتی که تلفن خود را برنداشته باشید یا شماره نامعتبری وارد کرده باشید سفارش شما کنسل می شود
برای کد رهگیری هم که گفتم باید چکار کنید

طرف قرارداد ما سایت فرستنده هست و برای رهگیری محصولاتتون به این سایت مراجعه کنید:‌ [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
سپس روی گزینه پیگیری سفارشات کلیک کنید .

DanielBahrami
06-22-2011, 13:24
بخش pes مدیر ندارد. اگر میشود برای این بخش مدیری انتخاب کنید تا فعالیت در بخش بشتر شود. نمشود فقط من و چند تن از دوستان کار کنیم . لطفا از بین کاربران فردی مناسب را پیدا کنید.

sina acm
07-17-2011, 20:49
فیفا هم مدیر نداره اگه میشه یه کاری کنید

Derby
07-23-2011, 18:30
بخش pes مدیر ندارد. اگر میشود برای این بخش مدیری انتخاب کنید تا فعالیت در بخش بشتر شود. نمشود فقط من و چند تن از دوستان کار کنیم . لطفا از بین کاربران فردی مناسب را پیدا کنید.

فیفا هم مدیر نداره اگه میشه یه کاری کنید

دوستان عزیز
بخش های غیرتخصصی فوتبال (مثل بازیهای کامپیوتری و ... ) نیازی به مدیر ندارند و هر کس که علاقه داشته باشه می تونه اطلاعاتش رو در اختیار بقیه قرار بده
ما بیشتر دوست داریم روی بخش های تخصصی فوتبال تمرکز داشته باشیم
موفق باشید

messi1373
07-24-2011, 11:59
سلام اقا جعفر.تیم هایی مثل بارسا آرسنال چلسی و.... مدیر ندارن.یه کاریش بکنین.

nobody11
07-24-2011, 14:25
سلام اقا جعفر.تیم هایی مثل بارسا آرسنال چلسی و.... مدیر ندارن.یه کاریش بکنین.

راست ميگه منم موافقم:flowerysmile:

TAHACR7
07-24-2011, 16:36
سلام - ميخواستم بدونم چجوري ميشه در سايت لينك فيلم گذاشت - متشكرم

moricr7
07-24-2011, 17:14
سلام - ميخواستم بدونم چجوري ميشه در سايت لينك فيلم گذاشت - متشكرم

هر کلیپی که تو اینترنت هست یه آدرسی داره وقتی میخوای یه مطلب ارسال کنی تو نوار کار زیر شکلک ها یه گزینه برای درج لینک هست وقتی اونو میزنی یه جایی داره برای ادرس ، آدرس اون کلیپی رو که میخوای بزاری وارد میکنی بعدش ok رو میزنی

TAHACR7
07-24-2011, 22:00
هر کلیپی که تو اینترنت هست یه آدرسی داره وقتی میخوای یه مطلب ارسال کنی تو نوار کار زیر شکلک ها یه گزینه برای درج لینک هست وقتی اونو میزنی یه جایی داره برای ادرس ، آدرس اون کلیپی رو که میخوای بزاری وارد میکنی بعدش ok رو میزنی

Zid@ne
07-24-2011, 23:01
سلام خدمت مدیر سایت.
آقا چرا به درخواستهای ما توجه نمیکنین ؟
من در قسمت درخواستها بازی برزیل فرانسه 2006 رو خواسته بودم ولی هیچ کس توجهی نکرد .
لطفا اگه شما براتون امکان هست حتما این بازی رو برامون بذارین
ممنون

Derby
07-25-2011, 00:24

دوست عزیز برای این کار باید فایل خودتون رو آپلود کنید
برای آپلود کردن سایت های مختلفی وجود داره که مناسبترین اونها
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
هستند که فایلهاتون رو دائمآ نگه می داره
برای آموزش آپلود کردن هم توی اینترنت سرچ کنید می تونین یاد بگیرید

سلام خدمت مدیر سایت.
آقا چرا به درخواستهای ما توجه نمیکنین ؟
من در قسمت درخواستها بازی برزیل فرانسه 2006 رو خواسته بودم ولی هیچ کس توجهی نکرد .
لطفا اگه شما براتون امکان هست حتما این بازی رو برامون بذارین
ممنون

سلام دوست عزیز
طبق قوانین سایت درخواست های فایل های طولانی مثل fullmatch برخلاف قوانین هست
حتی اگر فایلی بر خلاف قانون نباشه هیچ تعهدی نیست که حتمآ کسی اون رو برای شما بگذاره
قوانین فایل های درخواستی اینجا هست: [Only Registered And Activated Users Can See Links]
بچه ها سعی می کنند اگه بتونن به شما کمک کنند
در ضمن این بازی در فروشگاه سایت موجوده و با کیفیت بالا برای فروش قرار داده شده
موفق باشید

Zid@ne
07-25-2011, 12:29
سلامی دوباره خدمت مدیر خیلی باحاله سایت !
لطفا شماره خودتون رو بذارین تا من درباره خرید محصولات با شما صحبت کنم

Abdollah 202
08-14-2011, 01:46
ببخشيد من عكس فرستادم اما عكس بازيكنو نشون نميده
تو بخشه ارسنال
مشكل از چيه؟:soal:

Derby
08-14-2011, 16:32
سلامی دوباره خدمت مدیر خیلی باحاله سایت !
لطفا شماره خودتون رو بذارین تا من درباره خرید محصولات با شما صحبت کنم

دوست عزیز برای اطلاع از جزئیات بیشتر با پشتیبانی سایت در روز های اداری و بین ساعات 10 تا 14 تماس بگیرید:
شماره تماس پشتیبانی فروشگاه: 09351718881 و 09117545408
موفق باشید

ببخشيد من عكس فرستادم اما عكس بازيكنو نشون نميده
تو بخشه ارسنال
مشكل از چيه؟:soal:

سلام
من متوجه مشکل شما نشدم !
بیشتر توضیح بدین تا کمکتون کنم

C R 7 9
08-14-2011, 17:33
سلام ميخواستم بگم اين عكس پاييني چه مشكلي داره كه بچه ها اينقدر گير ميدن؟

Derby
08-14-2011, 17:44
سلام ميخواستم بگم اين عكس پاييني چه مشكلي داره كه بچه ها اينقدر گير ميدن؟

سلام دوست عزیز
چه ایرادی داره که شما از این عکس استفاده نکنید؟
وقتی می بینید دوستان شما به قول شما نسبت به این نوع عکسها حساس شدن شما قرار ندین
این عکس نشانگر بازی سال گذشته رئال مادرید و بارسلوناست
شما که خودت ظاهرآ رئالی هستی !

mah1365
08-18-2011, 12:14
سلام،من 10روز نشستم تا 500گل برتر تاریخ رو دانلود کنم حالا که تموم شده پارت 5 این فایل مشکل داره واقعا چرا مارو مسخره میکنید اول فایلو امتحانش کنید بعد بذارید واسه دانلود،اصلا از این حرکتتون خوشم نیومد

710
08-27-2011, 09:31
سلام خسته نباشین چرا پول به حساب باشگاه ما نریخته شده.چرا لیگ که تموم شد همون نتایج لیگ قبلی پابرجاست.آیا سایت مشکل داره

milad7Seven
08-27-2011, 19:09
dorod va khste nabashin!
agha man ye moshkeli daram eimam dakhele tornomente 640 (16 janebe) gir karde bazish oftade 1 mahe dige baghiye tornomenta bazishon bargozar shod male ma gir karde kharejam nemishe jaye dige sabte nam konim chand roze einjoriye! gozareshe mosabeghatam nemitonim bebinim agha ye peygiri bokonin lotfan!
ba tashakor milad7Seven

azarfaranbagh
08-27-2011, 20:22
ba salam. disham bam too league daste sheshom ( 6 ) toonestam maghame avalo begiram amma motaasefane hich sarmayeyi be teame man ezafe nashod!!!...momkene barasi konin lotfan?

Abdollah 202
08-29-2011, 03:08
بابا اين دربي كه جواب ما رو دير دير (هر يك سال):hehee:ميده
لطفا هر كي اينو خوند و بلد بود جواب بده
جطوري ميتونم مث بقيه كاربرا هم يه عكس زير نام كاربريم بزارم و مث بقيه يه امضا مخصوص بعد از هر نوشتم داشته باشم؟
من كه نتونستم اين كارها رو بكنم
لطفا كاملا توضيح بدين:ghelyon:

AlexDelpiero
08-29-2011, 08:08
بابا اين دربي كه جواب ما رو دير دير (هر يك سال):hehee:ميده
لطفا هر كي اينو خوند و بلد بود جواب بده
جطوري ميتونم مث بقيه كاربرا هم يه عكس زير نام كاربريم بزارم و مث بقيه يه امضا مخصوص بعد از هر نوشتم داشته باشم؟
من كه نتونستم اين كارها رو بكنم
لطفا كاملا توضيح بدين:ghelyon:
سلام دوست عزیز
برای این کار باید به بخش " کنترل پنل شما " رفته و از اون قسمت " ویرایش یا انتخاب آواتار " رو کلیک کنید ! یا مستقیما به لینک زیر رفته :
و اگر تصویر رد رایانه شما ذخیره شده باید از BROWSE استفاده کرد و آدرس اون رو از طریق رایانه شخصی خودتون جستجو کنید و بعد از آدرس " ذخیره تغییرات " رو بزنید !
و اگر تصویر در فضای مجازی اینترنت هست آدرس یا همون URL تصویر رو بدون " [Only Registered And Activated Users Can See Links] " روبروی این عبارت PASTE کنید سپس " ذخیره تغییرات " رو بزنید !
برای تغییر امضا هم باید به قسمت " کنترل پنل شما " رفته سپس " ویرایش امضا " رو کلیک کنید یا میتونید مستقیما به آدرس زیر رفته :
سپس در کادر امضا امضای مورد نظر خودتونو وارد کنید !
پ . ن : 1 - از قرار دادن تصاویر پر حجم و یا با اندازه بزرگ به شدت پرهیز کنید !
2 - از قرار دادن متن هایی که سبب اهانت یا تحقیر یک تیم و یا هوادارانش میشه بپرهیزید !
3 - امضای شما نباید خارج از شئونات اسلامی باشه !
موفق باشید !

Abdollah 202
08-29-2011, 14:28
سلام دوست عزیز
برای این کار باید به بخش " کنترل پنل شما " رفته و از اون قسمت " ویرایش یا انتخاب آواتار " رو کلیک کنید ! یا مستقیما به لینک زیر رفته :
و اگر تصویر رد رایانه شما ذخیره شده باید از BROWSE استفاده کرد و آدرس اون رو از طریق رایانه شخصی خودتون جستجو کنید و بعد از آدرس " ذخیره تغییرات " رو بزنید !
و اگر تصویر در فضای مجازی اینترنت هست آدرس یا همون URL تصویر رو بدون " [Only Registered And Activated Users Can See Links] " روبروی این عبارت PASTE کنید سپس " ذخیره تغییرات " رو بزنید !
برای تغییر امضا هم باید به قسمت " کنترل پنل شما " رفته سپس " ویرایش امضا " رو کلیک کنید یا میتونید مستقیما به آدرس زیر رفته :
سپس در کادر امضا امضای مورد نظر خودتونو وارد کنید !
پ . ن : 1 - از قرار دادن تصاویر پر حجم و یا با اندازه بزرگ به شدت پرهیز کنید !
2 - از قرار دادن متن هایی که سبب اهانت یا تحقیر یک تیم و یا هوادارانش میشه بپرهیزید !
3 - امضای شما نباید خارج از شئونات اسلامی باشه !
موفق باشید !

دستت درد نكنه
ممنون :chakerim::flowerysmile::rose::afarin: :iran:

Great Milan
09-02-2011, 13:43
سلام.من وقتي ميخوام مثل يه خبر بزارم كه به يه بازيكون يا تيم مربوط ميشه چه جوري بايد يه عكس مربوط به همون خبر رو زير خبر بزارم؟؟؟لطفا كمكم كنيد دوستان.ممنون:chakerim:

Derby
09-02-2011, 15:24
سلام.من وقتي ميخوام مثل يه خبر بزارم كه به يه بازيكون يا تيم مربوط ميشه چه جوري بايد يه عكس مربوط به همون خبر رو زير خبر بزارم؟؟؟لطفا كمكم كنيد دوستان.ممنون:chakerim:

وقتی مطلبی رو می نویسید در بالای صفحه ویرایشگر متن یک گزینه برای قرار دادن لینک عکس قرار داره
هر عکسی در محیط اینترنت یک لینک داره که وقتی راست کلیک کنید و گزینه PROPERTICE رو انتخاب کنید لینک دیده می شه
اون لینک رو می تونین کپی کنید و در ویرایشگر متن سایت در قسمت قرار دادن عکس بگذارید تا عکس دیده بشه
موفق باشید
دوستان عزیز توجه داشته باشند که این قسمت برای سئوالات و مشلات مربوط به سایت هست این گونه مسائل که مربوط به آموزش های پایه ای استفاده از اینترنت و کامپیوتر میشه رو خود عزیزان باید فرا بگیرند و در این سایت مجالی برای آموزش این نکات وجود نداره
البته آموزش استفاده از محیط این سایت و انجمنها در همین سایت توضیح داده شده که می تونین به لینک زیر مراجعه کنید . اما باید ابتدا مسائل پایه ای کار با اینترنت و آشنایی با اصطلاحات معمولی اینترنت رو فرابگیرید
موفق باشید
لینک بخش آموزش کار در انجمنها: اینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]_vb3_reading_posting)

alexdelpiero_10
09-11-2011, 08:49
من میخوام برم تو تایپیک (حرف های خودمونی هواداران یوونتوس) اما با این اخطار مواجه شدم

Derby
09-11-2011, 10:16
من میخوام برم تو تایپیک (حرف های خودمونی هواداران یوونتوس) اما با این اخطار مواجه شدم

سلام عزیز
من با همچین اخطاری مواجه نشدم
الان رفتم توی اون بخش !
این متن هم ظاهرآ به این دلیل اومده که کسی توی اون تاپیک از یکی از عکسهای اون سایت استفاده کرده بوده و چیز خاصی نیست
موفق باشید

سعيد موسويان
09-11-2011, 20:34
با سلام خدمت مدير محترم دربي.ميخواستم بدونم چه جوري ميشه اشتراكمو غير غعال كنم؟آخه من با gmail هم عضو شدم ميخوام yahoo مو غير فعال كنم

Derby
09-11-2011, 22:41
با سلام خدمت مدير محترم دربي.ميخواستم بدونم چه جوري ميشه اشتراكمو غير غعال كنم؟آخه من با gmail هم عضو شدم ميخوام yahoo مو غير فعال كنم

سلام عزیز
من متوجه سئوالتون نشدم !
اشتراکتون توی کجا؟
توی Derby.ir یا FcDerby.com ؟

mohammadshamlo
09-11-2011, 23:38
سلام چرا تيم من كه (ac piroozi) تو ليگ دسته نهم 2 (با ، ب) بازي انجام دادم ولي تو جدول 3 بازي زده (با ، با ، ب)

سعيد موسويان
09-12-2011, 09:05
سلام عزیز
من متوجه سئوالتون نشدم !
اشتراکتون توی کجا؟
توی Derby.ir یا FcDerby.com ؟
با سلام مجدد خدمت شوما.من ميخوام اشتراكمو تو derby.ir غير فعال كنم.ممنون

Derby
09-13-2011, 14:13
با سلام مجدد خدمت شوما.من ميخوام اشتراكمو تو derby.ir غير فعال كنم.ممنون

سلام دوست عزیز
نیازی به غیرفعال کردن نیست
دیگه با اون نام کاربریتون توی سایت نیاین !
مشکلی نداره که

David Sina
09-27-2011, 15:40
سلام ........... من با کلیپ گذاشتن به مشکل خوردم ...... لینک های مستقیمی که میذارم عجیب غریبند ....... قبلا گفتم بازم میگم به شکل فرمت ویدئو دانلود نمیشند توی یه صفحه وب دانلود میشند ...... مدیر سایت که اصلا جواب نمیده ..... مدیران بخش های دیگه میتونند کمکی بکنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Derby
09-27-2011, 16:21
سلام ........... من با کلیپ گذاشتن به مشکل خوردم ...... لینک های مستقیمی که میذارم عجیب غریبند ....... قبلا گفتم بازم میگم به شکل فرمت ویدئو دانلود نمیشند توی یه صفحه وب دانلود میشند ...... مدیر سایت که اصلا جواب نمیده ..... مدیران بخش های دیگه میتونند کمکی بکنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیز
ما در روز چند ساعت میآییم اینترنت و به کارامون می رسیم
ما هم خونه زندگی داریم دیگه !
قرار نیست صبح تا پب من یا بقیه بچه ها بشینیم و هر ثانیه صفحه رو ببینیم که کی سئوال کرده؟
الحمدالله هیچ سئوالی هم بی پاسخ نمونده
یه چند ساعت صبر کردن دیگه این همه شلوغ کردن نداره !
به خدا اگه ما هم مثل شما آدم هستیم و مدیران سایت خون نکردند که اینجوری باهاشون صحبت می کنید !

در مورد سئوالتون
من سئوالتون رو 10 بار خوندم اما خوب نفهمیدم مشکل چیه !
الان اینی که می گید چه ربطی به سایت داره که ما باید جواب بدیم؟

توی پیغامی که به من دادین گفتین از یوتیوب توی سایت دیگه می ذارید که مستقیم کنه اما نمی کنه
الان این وسط ما مدیر یوتیوب هستیم یا اون سایت دیگه؟ که شما می گین من جواب نمی دم؟:fek konam:
فقط یک نکته در مورد اون سایت ها می گم که اگر لینکی رو توی اون سایتها می گذارید و مستقیم می کنه
اون لینک دیگه واسه این نیست که بگذارید توی سایت دیگه که
اون فقط برای شما مستقیم کرده و می تونین لینک رو کپی کنید و بگذارید توی نرم افزار دانلود خودتون ( نرم افزارهایی مثل DOWNLOAD MANAGER ) و دانلود کنید
تازه اغلب هم فقط حدود 24 ساعت وقت دارید تا دانلود کنید و بعد از اون خودتون هم دیگه نمی تونین دانلود کنین
امیدوارم جوابتون رو گرفته باشید
هر چند باز هم نفهمیدم که این قضیه چه ربطی به سایت دربی داره که شما اینجوری اومدی می پرسی و می گی چرا کسی جواب نمی ده !
موفق باشید

-

David Sina
09-27-2011, 19:36
سلام عزیز
ما در روز چند ساعت میآییم اینترنت و به کارامون می رسیم
ما هم خونه زندگی داریم دیگه !
قرار نیست صبح تا پب من یا بقیه بچه ها بشینیم و هر ثانیه صفحه رو ببینیم که کی سئوال کرده؟
الحمدالله هیچ سئوالی هم بی پاسخ نمونده
یه چند ساعت صبر کردن دیگه این همه شلوغ کردن نداره !
به خدا اگه ما هم مثل شما آدم هستیم و مدیران سایت خون نکردند که اینجوری باهاشون صحبت می کنید !

در مورد سئوالتون
من سئوالتون رو 10 بار خوندم اما خوب نفهمیدم مشکل چیه !
الان اینی که می گید چه ربطی به سایت داره که ما باید جواب بدیم؟

توی پیغامی که به من دادین گفتین از یوتیوب توی سایت دیگه می ذارید که مستقیم کنه اما نمی کنه
الان این وسط ما مدیر یوتیوب هستیم یا اون سایت دیگه؟ که شما می گین من جواب نمی دم؟:fek konam:
فقط یک نکته در مورد اون سایت ها می گم که اگر لینکی رو توی اون سایتها می گذارید و مستقیم می کنه
اون لینک دیگه واسه این نیست که بگذارید توی سایت دیگه که
اون فقط برای شما مستقیم کرده و می تونین لینک رو کپی کنید و بگذارید توی نرم افزار دانلود خودتون ( نرم افزارهایی مثل download manager ) و دانلود کنید
تازه اغلب هم فقط حدود 24 ساعت وقت دارید تا دانلود کنید و بعد از اون خودتون هم دیگه نمی تونین دانلود کنین
امیدوارم جوابتون رو گرفته باشید
هر چند باز هم نفهمیدم که این قضیه چه ربطی به سایت دربی داره که شما اینجوری اومدی می پرسی و می گی چرا کسی جواب نمی ده !
موفق باشید

-

سلام ..... ممنون از جوابتون .. لحن من هم طلبکارانه نبود خواهشانه بود ........... ربطش به این بود که کلیپ هایی که میزارم تو سایت رو میخواستم با لینک مستقیم بزارم همین ......

Derby
09-27-2011, 20:47
سلام ..... ممنون از جوابتون .. لحن من هم طلبکارانه نبود خواهشانه بود ........... ربطش به این بود که کلیپ هایی که میزارم تو سایت رو میخواستم با لینک مستقیم بزارم همین ......

سلام عزیز
گفتم که
اون لینک ها به درد بقیه نمی خوره و نمی تونین واسه بقیه بگذارید
فقط 1 نفر ( خودتون ) می تونین استفاده کنین و بعد از چند ساعت ازبین می ره
اگر می شد که خود ما واستون مستقیم می گذاشتیم دیگه عزیزم
موفق باشید love::

David Sina
09-27-2011, 21:17
سلام عزیز
گفتم که
اون لینک ها به درد بقیه نمی خوره و نمی تونین واسه بقیه بگذارید
فقط 1 نفر ( خودتون ) می تونین استفاده کنین و بعد از چند ساعت ازبین می ره
اگر می شد که خود ما واستون مستقیم می گذاشتیم دیگه عزیزم

حیف شد ...... میگم حالا شما راهکاری سراغ ندارید که من بتونم استفاده کنم و تو بخش کلیپ ها فعالیتمو ادامه بدم ؟؟؟ think::

AL1reZA
09-27-2011, 21:23
حیف شد ...... میگم حالا شما راهکاری سراغ ندارید که من بتونم استفاده کنم و تو بخش کلیپ ها فعالیتمو ادامه بدم ؟؟؟ think::

سلام داداش

برو تو سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] ثبت نام کن
می تونی URL کلیپی که از سایت یوتوپ می گیری رو اونجا اپلود کنی هم می تونی بزاری تو سایت بچه ها نگاه کنند و هم می تونی لینک مستقیم بدی
سرعت اپلودش هم بالاست

David Sina
09-27-2011, 21:28
سلام داداش

برو تو سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ثبت نام کن
می تونی URL کلیپی که از سایت یوتوپ می گیری رو اونجا اپلود کنی هم می تونی بزاری تو سایت بچه ها نگاه کنند و هم می تونی لینک مستقیم بدی
سرعت اپلودش هم بالاست

مرسی علیرضا ............ تکی ..... سر فرصت روشتو امتحان میکنم ببینم چی میشه :khahesh:

AL1reZA
09-27-2011, 21:31
مرسی علیرضا ............ تکی ..... سر فرصت روشتو امتحان میکنم ببینم چی میشه :khahesh:
این سایت عالیه فقط کمی باهش کار کن تا بفهمی چطوریه.مشکلی هم پیدا کردی بگو

AL1reZA
09-27-2011, 21:46
سلام جعفرجون

داداش یه مشکلی دارم تاپیک گل هارو که می زنم دیگه نمی تونم پست بدم.
فقط هم واسه گل ها این جوریه

lost_love
09-29-2011, 11:17
با سلام
میخواستم بدونم چند نفر در fcderby.comعضوند؟:mage mishe:

Derby
09-29-2011, 11:36
سلام جعفرجون

داداش یه مشکلی دارم تاپیک گل هارو که می زنم دیگه نمی تونم پست بدم.
فقط هم واسه گل ها این جوریه

سلام داداش
الان توی بخش لیگ قهرمانان زدی که !

با سلام
میخواستم بدونم چند نفر در fcderby.comعضوند؟:mage mishe:

سلام دوست عزیز
این گونه آمار ها رو فعلآ قصد نداریم به بیرون بدیم
ایشالا هر موقع تصمیم گرفتیم اعلام می شه
موفق باشید:ohum:

Forza Milan
10-07-2011, 13:30
سلام اگه میشه مطالب کهنه و بدرد نخور انجمن هارو برای نظم بیشتر پاک کنید

موفق باشید

Derby
10-07-2011, 18:00
سلام اگه میشه مطالب کهنه و بدرد نخور انجمن هارو برای نظم بیشتر پاک کنید

موفق باشید

سلام دوست عزیز
مطالب قدیمی رو سعی می کنیم آرشیو کنیم
الان توی بخش گلهای لیگ ها که برید می بینید که هر فصل آرشیو شده تا محیط اصلی شلوغ نشه
اما هر چند مدت مطالبی که لینکاشون از بین بره رو برنامه داریم حذف کنیم
موفق باشید

Zid@ne
10-17-2011, 15:08
سلام به خدمت مدیر سایت
اگه بخوایم مدیر یه قسمت باشیم باید چکار کنیم ؟ لطفا راهنمایی کنین:khahesh::khahesh::khahesh::khahesh:

R.BAGGIO.10
10-18-2011, 19:42
سلام
شما که مدیرید تو آرشیوتون گلهای ملی دلپیرو ندارید؟

Forza Milan
10-23-2011, 21:55
سلام جعفر جان تو این بروز رسانی fcderby مشکل لیگ ها هم حل کن دمت گرم

sina acm
10-27-2011, 22:57
سلام جعفر جان تو این بروز رسانی fcderby مشکل لیگ ها هم حل کن دمت گرم
مهرداد درست شده ......

Wizard-8
10-27-2011, 23:13
سلام
من با فایرفاکس وارد سایت میشم ام ایه مشکل دارم
وقتی بخوام پستی که داد مرو ویرایش کنم و روی دکمه ویرایش میزنم فقط چندین دقیقه باید منتظر بمونم وهیچ کاری انجام نمیشه در صورتی که با ie این مشکل رو ندارم !!!
مشکل از کجاست؟

Derby
10-27-2011, 23:45
سلام
وقتی بخوام پستی که داد مرو ویرایش کنم و روی دکمه ویرایش میزنم فقط چندین دقیقه باید منتظر بمونم وهیچ کاری انجام نمیشه در صورتی که با ie این مشکل رو ندارم !!!
مشکل از کجاست؟

سلام عزیز
مشکل از مرورگر شماست
احتمالآ یکی جدیدتر نصب کنی حل میشه عزیز :flowerysmile:

alexandre dasilva
10-28-2011, 00:10
سلام
مشکل از کجاست؟

البته امکانش هم هست که تنها یه بار کلیک میکنی....

یه بار کلیک کن و بعد از یکی دو ثانیه یه بار دیگه هم کلیک کن.
اگر مشکلت حل شد که چه بهتر اگر حل نشد که ورژن جدیدتر فایر فاکس رو نصب کن.

R.BAGGIO.10
10-28-2011, 10:05
سلام بر مدیریت محترم چرا برخی از سیورها که برای دانلود هستند $$$$$ هستند مشکل ما رو هم حل کنید.

R.BAGGIO.10
10-28-2011, 19:58
اگه سیورهای دانلود ف ی ل ت ر هستند پس قربون دستتون چیزی نذارید نذارید

DanielBahrami
10-28-2011, 20:26
اگه سیورهای دانلود ف ی ل ت ر هستند پس قربون دستتون چیزی نذارید نذارید

مثلا کجا لینک هایش مسدود است ؟

sina acm
10-29-2011, 17:22
سلام
مشکل از کجاست؟

جدیترین نسخیه فایرفاکس

Great Milan
10-29-2011, 21:55
سینا جون دابل کلیک کون فکر کونم زود میاد چون من همین مشکلو داشتم

sina acm
10-29-2011, 22:04
سینا جون دابل کلیک کون فکر کونم زود میاد چون من همین مشکلو داشتم
سلام رحیم این مشکل رو من نداشتم کاربر بالایی بود

Great Milan
10-29-2011, 22:27
معذرت سینا جون دقت نکردم خیلی ببخشید

Forza Milan
11-01-2011, 13:05
سلام به همگی

یه سری از پوشه ها تو قسمت بازی های کامپوتری مشکل دارن برسی کنید

ashkanavar
11-27-2011, 07:00
با سلام

من تو بازی اول 5 گل زدم ولی وقتی بازی تموم شد نتیجه رو زد سه بر یک

و تو امار هم 5 گل دارم مگه همچین چیزی میشه

R.BAGGIO.10
11-29-2011, 12:54
nاونهایی گل میذارند کلیپ از سایتهای قفل و بووووووووق نذارند.
بابا مردیم ادم با کلی ذوق وقتی میفهمه قفله خب اعصابش میریزه بهم...

AlexDelpiero
11-29-2011, 13:02
nاونهایی گل میذارند کلیپ از سایتهای قفل و بووووووووق نذارند.
بابا مردیم ادم با کلی ذوق وقتی میفهمه قفله خب اعصابش میریزه بهم...
احمد جان این کلیپ هایی که از سایت های فیل*تر شده گذاشتند اکثرا قدیمی هاست ! اون موقع اون سایت هنوز باز بوده و مشکلی نداشت !
و چون عده ای از V*P*N استفاده می کنند اون لینک ها برداشته نشده تا قابل استفاده بمونه !
roz::

juninho_P
12-06-2011, 22:50
سلام

من یه مشکل داشتم نمیتونم تو بخش نظرسنجی پست ارسال کنم ارور میده

ibrahim
12-06-2011, 23:47
سلام

من یه مشکل داشتم نمیتونم تو بخش نظرسنجی پست ارسال کنم ارور میده
در قسمت نظر سنجی تنها با اجازه مدیر سایت derby ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) امکان پست وجود دارد..................

juninho_P
12-07-2011, 01:20
بازم سلام
من حتی نمیتونم تو اینجا پست ارسال کنم این که عمومیه [Only Registered And Activated Users Can See Links]

همه ی کاربرا میتونند پست بدن اینجا ولی من نمیتونم

R.BAGGIO.10
12-07-2011, 13:36
بازم سلام
من حتی نمیتونم تو اینجا پست ارسال کنم این که عمومیه [Only Registered And Activated Users Can See Links]

داداش پست که دادی چه طوری میگی نمیتونم پست بدم؟؟؟؟؟؟

Fc Bayern München
12-07-2011, 17:59
بازم سلام

آره دریت میگه.
مگر شماننوشته اید
به نظر من لیونل مسی ولی انصافا ژاوی هرناندز؟

raptor
12-07-2011, 20:44
:gijjj:crying::-:gerye:من الان تمام مشكلات خوندم ولي بازم راه‌حلي براي مشكلم پيدا نكردم.اقا جعفر من براي nبار و حتي با خوندن راهنما و توضيحات شما و از همين لينك هايي كه تو اين تاپيك گذاشته بوديد امتحان كردم ولي هنوز نتونستم واسه خودم عكس upload كنم يا حتي از طريق لينك عكسي بزارم حالا امضا و ... پيش‌كش در ضمن اندازه و رنگ قلم رو هم نميتونم عوض كنم-اول فكر ميكردم موقع نوشتن تغير رنگ ديده نميشه ولي بعد تو پيش نمايشم به جاي تغير رنگ اينو نشون ميداد:[COLORRed""[[/COLOR]=:ey babaaa::ey babaaa:-يه مورد ديكه هم هست اونم اينكه بعد آپلود 15تا عكس تو up2.iranblog.com هر كاري كردم و هر كودوم از url هايي رو كه تو اون سايت بهم داده بود رو قسمت اضافه كردن عكس به متن paste كردم بازم تو پيش نمايش نشون نداد. ميدونم زياد شد ولي مرگ يه بار،شيون يه بار،يه سوال ديگه داشتم:چطور ميشه پست يا پاسخي رو كه ميديم و يه وقت ميبينيم اشكال داره رو پاك كنيم؟:soal:
ببخشيد اگه سرتونو درد آوردم:sharmande::sharmande: و ممنون به خاطر سايت عالي و كاملتون:ohum:،كارتون واقعا خسته نباشيد داره.tazim:::afarin:
:khahesh::khahesh::khahesh::khahesh::khahesh:
:narahat::narahat:

igi
12-07-2011, 21:40
سلام ........................................

igi
12-07-2011, 21:43
سلام .
خسته نباشید
1.می خواسثم سوال کنم من دیروز صبح تیما تمرین دادم ولی امروز نمیشه تمرین دادش الان 40 ساعتم گذشته ؟
2.من دیشب پول واریز کردم سرع امد تویی صحفه مالی الان 5 ساعت واریز کردم نیامد دلیلش چی ؟
3.تیم به غیر از اردو ایا امادگیش بالا ماید یا نه ؟
با تشکر

Derby
12-07-2011, 22:17
:gijjj:crying::-:gerye:من الان تمام مشكلات خوندم ولي بازم راه‌حلي براي مشكلم پيدا نكردم.اقا جعفر من براي nبار و حتي با خوندن راهنما و توضيحات شما و از همين لينك هايي كه تو اين تاپيك گذاشته بوديد امتحان كردم ولي هنوز نتونستم واسه خودم عكس upload كنم يا حتي از طريق لينك عكسي بزارم حالا امضا و ... پيش‌كش در ضمن اندازه و رنگ قلم رو هم نميتونم عوض كنم-اول فكر ميكردم موقع نوشتن تغير رنگ ديده نميشه ولي بعد تو پيش نمايشم به جاي تغير رنگ اينو نشون ميداد:[COLORRed""[[/COLOR]=:ey babaaa::ey babaaa:-يه مورد ديكه هم هست اونم اينكه بعد آپلود 15تا عكس تو up2.iranblog.com هر كاري كردم و هر كودوم از url هايي رو كه تو اون سايت بهم داده بود رو قسمت اضافه كردن عكس به متن paste كردم بازم تو پيش نمايش نشون نداد. ميدونم زياد شد ولي مرگ يه بار،شيون يه بار،يه سوال ديگه داشتم:چطور ميشه پست يا پاسخي رو كه ميديم و يه وقت ميبينيم اشكال داره رو پاك كنيم؟:soal:
ببخشيد اگه سرتونو درد آوردم:sharmande::sharmande: و ممنون به خاطر سايت عالي و كاملتون:ohum:،كارتون واقعا خسته نباشيد داره.tazim:::afarin:
:khahesh::khahesh::khahesh::khahesh::khahesh:
:narahat::narahat:

سلام دوست عزیز
فکر کنم همه چی واضح باشه
باز هم می تونین آی دی من رو ادد کنید و هر وقت که یاهو اومدم به من پی ام بدین تا واستون انجام بدم
آی دی من اینه: [Only Registered And Activated Users Can See Links]

سلام .
خسته نباشید
1.می خواسثم سوال کنم من دیروز صبح تیما تمرین دادم ولی امروز نمیشه تمرین دادش الان 40 ساعتم گذشته ؟
2.من دیشب پول واریز کردم سرع امد تویی صحفه مالی الان 5 ساعت واریز کردم نیامد دلیلش چی ؟
3.تیم به غیر از اردو ایا امادگیش بالا ماید یا نه ؟
با تشکر

سلام دوست عزیز
در مورد سئوال اولتون ممکنه روی یک سیستم بیش از حد دارید تمرین می دین

در مورد سئوال دوم لطف کنید حساب خودتون رو چک کنید و ببینید آیا توی تراکنش دوم از حسابتون پولی کم شده اگه مطمئن شدید که کم شده شماره پیگیری و مبلغ رو به من پیغام خصوصی کنید تا از طریق بانک براتون پیگیری کنم
حتمآ اسم تیم + ایمیل هم بگین و توی ایمیل منتظر جواب باشید (اینجا برای مشکلات انجمن دربی هست )

در مورد سئوال سوم
هر اردو یک نوع امادگی رو بالا می بره
به نظر شما توی فوتبال جز با اردو و تمرنی می شه کار دیگه ای برای بالا بردن آمادگی بازیکنان کرد؟

igi
12-08-2011, 22:02
سلام
من دوشنبه یه بازی تورنمنت انجام دادم بازیکنام امادگیش

روی 94% بازیکنان با استراحت ریکاوری میشن یا فقط با اردو؟

با تشکر .

sina acm
12-24-2011, 20:57
سلام جعفر خان

یه مشکل داشتم که تو سایت های یگه نیست فقط تو دربیه نمیدونم چرا

هر پیجی که باز میکنم دوباره یوزرنیم پسورد میخواد خود به خود از سایت میام بیرون الان 2_3 روزه این طور شده

Mohammad
12-24-2011, 21:03
سلام جعفر خان

هر پیجی که باز میکنم دوباره یوزرنیم پسورد میخواد خود به خود از سایت میام بیرون الان 2_3 روزه این طور شده

به احتمال زیاد (( حذف خودکار داده های مرورگرت رو فعال کردی))

sina acm
12-24-2011, 21:11
به احتمال زیاد (( حذف خودکار داده های مرورگرت رو فعال کردی))

نه بابا فکر نکنم تو فروم های دیگه این طور نیست

دارم فایرفاکسمو چک میکنم ولی بعیده

Derby
12-25-2011, 10:48
سلام جعفر خان

سلام سینا جون
عزیز موقعی که می خوای لاگین بشی کنار نام کاربری یه دونه تیک هست که نوشته ذخیره
اون رو روشن کن تا نام کاربریت ذخیره بشه داداش
ما استفاده می کنیم مشکلی نیست
به هر حال از سایت نیست چون ما هم داریم از همین سایت استفاده می کنیم
موفق باشی :flowerysmile:

آقارضا
01-02-2012, 12:48
سلام
اگه میشه هر هفته یه نتایج کامل لیگ های اروپایی رو ایمیل کنید

David Sina
01-11-2012, 23:47
سلام / یه سوال داشتم چرا هر خبر که من در قسمت اخبار رئال مادرید میذارم توسط مدیر و دوست خوبم علیرضا پاک میشه ؟؟؟

اخبار رو هم با ذکر منبع میذارم ........... اگه که نباید یه بارسایی خبر رئالی بذاره خیلی واضح اعلام کنید تا دیگه نذاریم

fcb10
01-13-2012, 14:21
سلام
یه پیشناهاد داشتم , اگه تو صفحه اصلی سایت یه چت باکس بود خیلی خوب میشد

واقعا ارتباط زنده تر میشد !

AlexDelpiero
01-13-2012, 17:07
سلام

سلام
یه سری به پست زیر بزنید جوابتونو می گیرید :

AL1reZA
01-13-2012, 17:12
سلام / یه سوال داشتم چرا هر خبر که من در قسمت اخبار رئال مادرید میذارم توسط مدیر و دوست خوبم علیرضا پاک میشه ؟؟؟

اخبار رو هم با ذکر منبع میذارم ........... اگه که نباید یه بارسایی خبر رئالی بذاره خیلی واضح اعلام کنید تا دیگه نذاریم
1-داداش اخبارهایی که می گذاری معمولا بچه های رئالی رو ناراحت می کنی.
2-بعضی از اخبار هات ربطی به رئال نداره.

fcb10
01-13-2012, 19:33
سلام

خوندم , درسته که کنترلش سخته ولی یکی دو روز اول کنترل میخواد بعدش دیگه فرهنگ استفادش جا میفته !

Abdollah 202
01-14-2012, 11:55
خوندم , درسته که کنترلش سخته ولی یکی دو روز اول کنترل میخواد بعدش دیگه فرهنگ استفادش جا میفته !
اره منم موافقم:ohum:

Mohammad
01-14-2012, 12:34
سلام

سلام

اره منم موافقم:ohum:

من که خیلی وقته این پیشناهادو دادم ولی متاسفانه باهاش مخالفت میشد....
به نظرم از 2 جهت مفیده......یکی اینکه دیگه پست های اسپم سایت کمتر میشه
و خیلی زنده تر میتونیم با هم ارتباط داشته باشیم
درضمن هم درمورد کنترلش میتونیم...برای اون قسمت یکی دو ادمین بزاریم ....
به نظرم که اصلا بچه های این سایت انقدر با فرهنگ هستن که نیازی هم به ادمین نداشته باشه

LEO JOON
01-14-2012, 18:05
سلام بچه ها یه سوال داشتم، کسی اینجا هست یه مدرسه ی فوتبال دخترونه به من معرفی کنه؟
من کل تهران رو زیرو رو کردم ، نبود که نبود

Great Milan
01-16-2012, 20:36
سلام بچه ها یه سوال داشتم، کسی اینجا هست یه مدرسه ی فوتبال دخترونه به من معرفی کنه؟
من کل تهران رو زیرو رو کردم ، نبود که نبود
مدرسه فوتبال واسه پسراش پیدا نمیشه چه برسه به دخترونش!!!!!!!!!ki::

sina acm
01-21-2012, 20:01
سلام اقا یکسال این عدد 1 اینجاست خستم کرده چی کار کنم روشم کلیک میکنم از بین نمیره :gerye:

کلیک کنید عکسش توشه

Mohammad
01-21-2012, 20:31
سلام اقا یکسال این عدد 1 اینجاست خستم کرده چی کار کنم روشم کلیک میکنم از بین نمیره :gerye:

کلیک کنید عکسش توشه

سینا جان این پیغامی که برات اومده باید توسط یکی از مدیرهای سایت تایید بشه تا بره

sina acm
01-21-2012, 21:30
سینا جان این پیغامی که برات اومده باید توسط یکی از مدیرهای سایت تایید بشه تا بره

خوب میدونم مشکل اینجاست که چرا تایید نمیشه اصلا کدوم مدیر باید تایید کنه

1 سال شد

Derby
01-21-2012, 23:12

کلیک کنید عکسش توشه

سلام عزیز
اولآ این چه قالبیه که استفاده می کنی ؟ heee::
این همه قالب خوب داریم توی سایت !
از پایین می تونی انتخاب کنی عزیز
اون 1 هم واسه زمانی هست که سایت یه چیزایش باید تایید می شد
واسه اون موقع هاس
مهم نیست

sina acm
01-22-2012, 00:17
سلام عزیز
اولآ این چه قالبیه که استفاده می کنی ؟ heee::
این همه قالب خوب داریم توی سایت !
از پایین می تونی انتخاب کنی عزیز
اون 1 هم واسه زمانی هست که سایت یه چیزایش باید تایید می شد
واسه اون موقع هاس
مهم نیست

میدونم اون پایین قالب هستش خودم این رو انتخاب کردم دیدم سفیده گفتم تنوع بشه ki:: حالا از این بگذریم

چیکار کنم این پیام بره خیلی وقته اونجاست

Mahdi95
02-18-2012, 16:59
چطوری رمز تیممو عو کنم؟

Mahdi95
02-18-2012, 17:04
چطوری رمز تیممو عوض کنم؟

ibrahim
03-25-2012, 21:54
سلام

حدود 1 هفته هست که رمز کاربری من هک شده

حتی با این که رمز عبور رو تغییر دادم ولی در نبود من sina acm انلاین هستش و حتی رمز عبور خودم هم تغییر پیدا کرد که من با ایمل رمز جدید گرفتم چندمین باره

اگه ایمیل من هم عوض بشه دیگه خداحافظ sina acm

چه خاکی بریزم تو سرم om::

درضمن اگه دیدید از نام کاربری من پست هایی نا مربوط داده شد تقصیر من نیست تا مشکل حل بشه ببینم کار کیه

موفق باشید

خب اگه از اینترنت اکسپلور استفاده میکنی>>>>
menu bar>tools<internet options<delete>>
تمام تیکهارو انتخاب کن بعد delet رو بزن فکر کنم درست بشه.....ki::

Forza Milan
05-08-2012, 21:34
سلام

اقا چرا موزیک پلیر سایت قطع شده اولش فکر کردم واسه منه بعد دیدم واسه همهست

Derby
05-08-2012, 21:41
سلام

سلام عزیزم
نه !
مشکلی نداره
2 حالت داره
یا اینکه لینکی که گذاشتی فیلت+ر شده یا اینکه لینکش پاک یا خراب شده
شایدم اسپیکر سیستمت ایراد داره داداش ki::

sina acm
05-08-2012, 22:44
سلام

سلام پدرام میدونم مشکلت چیه اگه تازه ویندوز عوض کردی و از فایرفاکس استفاده میکنی باید فلش پلیر رو نصب کنی

وگرنه هیچ تصویر یا صدا انلاین رو دریافت نمیکنی امیدوارم مشکلت حل بشه باورت نمیشه برو یوتیوب ببین میتونی کلیپ نگاه کنی یا نه :flowerysmile:

اینم لینک دانلود [Only Registered And Activated Users Can See Links]

vip
05-23-2012, 20:14
کد html چیه؟ چرا مال من غیرفعاله؟

alexdelpiero_10
05-23-2012, 20:24
کد html مربوط به زبان برنامه نویسی وب میشه برای همه غیر فعاله

ibrahim
05-23-2012, 20:54
برای همه غیر فعاله
فقط برای مدیران اونم هرمدیر بخش خودش فعالهroz::

AL1reZA
05-24-2012, 11:59
چه اخبار ناراحت کننده باشه یا نباشه تو حق نداری پاک کنی eterza::-
عزیز من اخبار هایی که ببینم به صلاح رئال نیست رو حذف می کنم.بخش رئال مادریدهم قوانین خودشو داره که از زمان مدیریت من گذاشته شده.roz::

AL1reZA
05-24-2012, 12:03
چرا من یه سری انتقادات دارم که می نویسم توسط این مدیر سایت یا علیرضا پاک میشه :soal:

بابا اینم شما سایت دارید سایتتون ببندید برهااااا با سایت مسخرتون یه آدرس سایت میدم به کاربران عزیز که از

این به بعد توی این سایت عضو شن و دیگه به این دربی مسخره نیان

مطمئناً این مطلب هم میدونم پاک میشه.............................
دوست عزیز پست هایی که ببینم به صلاح سایت نیست پاک می کنم چون دربی هم قوانین خودشو داره.
این جور پست ها هواداران دیگر تیم هارو ناراحت می کنه منم اگه در بخش گل ها و کلیپ ها چنین پست هایی ببینم پاک می کنم موفق باشید:flowerysmile:

spbarcelona
05-24-2012, 12:08
چرا من یه سری انتقادات دارم که می نویسم توسط این مدیر سایت یا علیرضا پاک میشه :soal:

بابا اینم شما سایت دارید سایتتون ببندید برهااااا با سایت مسخرتون یه آدرس سایت میدم به کاربران عزیز که از

داداش سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] هم سایت باحالیه فقط پر از رئالیه متاسفانه:mage mishe:

Mohammad
05-24-2012, 13:11

داداش سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هم سایت باحالیه فقط پر از رئالیه متاسفانه:mage mishe:

واقعا متاسفم . به جای اینکه بیاد برای پیشرفت سایت پیشنهاداد و انتقاداتونو بگید میاد اینطوری رفتار میکنید ... حالا من نمیگم حق با علیرضاس یا نه ؟ ولی به نظر خودتون این طرز برخورد بود ؟

AL1reZA
05-24-2012, 13:14

داداش سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هم سایت باحالیه فقط پر از رئالیه متاسفانه:mage mishe:

سایتی بهتون پیشنهاد می کنم عالیه.هم سرعت خوبی داره در گذاشتن گل ها هم بازی های سایر لیگ هارو میزاره :eyvalla:
برین اینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

spbarcelona
05-24-2012, 15:47
واقعا متاسفم . به جای اینکه بیاد برای پیشرفت سایت پیشنهاداد و انتقاداتونو بگید میاد اینطوری رفتار میکنید ... حالا من نمیگم حق با علیرضاس یا نه ؟ ولی به نظر خودتون این طرز برخورد بود ؟

داداش آخه دیدم دوستم دارم اینجا اذیت میشه گفتم یه پیشنهاد بهش داده باشم.:shogh: آخه راست میگه درست نیست پست هایی رو که به عنوان خبر میفرسته توسط آقایون حذف بشه.:yes: در ضمن خودمم تو اون سایت عضوم ولی اینجا رو دوست دارم و سرم اینجا گرمهlay_;;

Mohammad
05-25-2012, 02:23
داداش آخه دیدم دوستم دارم اینجا اذیت میشه گفتم یه پیشنهاد بهش داده باشم.:shogh: آخه راست میگه درست نیست پست هایی رو که به عنوان خبر میفرسته توسط آقایون حذف بشه.:yes: در ضمن خودمم تو اون سایت عضوم ولی اینجا رو دوست دارم و سرم اینجا گرمهlay_;;

اولا ما اینجاهمه با هم دوستیم .بعدشم فکر نکنم علیرضا بی مورد و الکی پستی رو حذف کنه . خوب حتمادلیل داشته . هر بخش مدیر داره و هر مدیر تواون بخش قوانین خاص خودشو داره . لطفا زود قضاوت نکنید -مسلما کاربرایی که تو اون بخش فعالن با قوانین اون بخش اشنانترن .مثلا خودم .برای قسمت گلهای داخلی به کاربرا گفتم پستهایی که کل کل توش باشه رو حذف میکنم وفقط درخواست بدید خوب مسلما کاربری که تو اون بخش فعالتره دیگه نمیاد کل کل کنه و فقط درخواست میده / شما خودتون میتونید نگاه کنید به پست هایی که من حذف کردم :
. به هرحال بازم میگم سعی کنید زود قضاوت نکنید ــ مرسیroz::

spbarcelona
05-25-2012, 02:41
اولا ما اینجاهمه با هم دوستیم .بعدشم فکر نکنم علیرضا بی مورد و الکی پستی رو حذف کنه . خوب حتمادلیل داشته . هر بخش مدیر داره و هر مدیر تواون بخش قوانین خاص خودشو داره . لطفا زود قضاوت نکنید -مسلما کاربرایی که تو اون بخش فعالن با قوانین اون بخش اشنانترن .مثلا خودم .برای قسمت گلهای داخلی به کاربرا گفتم پستهایی که کل کل توش باشه رو حذف میکنم وفقط درخواست بدید خوب مسلما کاربری که تو اون بخش فعالتره دیگه نمیاد کل کل کنه و فقط درخواست میده / شما خودتون میتونید نگاه کنید به پست هایی که من حذف کردم :
. به هرحال بازم میگم سعی کنید زود قضاوت نکنید ــ مرسیroz::

داداش اینطوری فکر نکن. اینجا هر کسی با هر کسی دوست نیست. مثلا یکی میاد به دوستش فهش میده :narahat: به هر حال...
اونم که باشه چشم آقا محمد. زود قضاوت نمی کنم و تا بعد مشخص میشه:flowerysmile:

MyBarca
05-25-2012, 11:34
gfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffhjjjjjjjj

spbarcelona
05-25-2012, 14:31
به نظر من بهتره این دعواها رو کنار بذاریم و به سایت برسیم :flowerysmile: :flowerysmile: :flowerysmile:

داداش ما با هم دعوا نداریم. فقط بحث می کردیم.
آخه چرا باید اخباری که بر ضد رئال هست پاک بشه خب اخبار اخباره دیگه همیشه که نباید خوب باشه که نه فقط برا رئال برا هر تیمی این چه کاریه خب فوتبال هم مثل چیزهای دیگه تلخ و شیرین داره:flowerysmile:

spiderkiller
05-25-2012, 14:34
آخه چرا باید اخباری که بر ضد رئال هست پاک بشه خب اخبار اخباره دیگه همیشه که نباید خوب باشه که نه فقط برا رئال برا هر تیمی این چه کاریه خب فوتبال هم مثل چیزهای دیگه تلخ و شیرین داره:flowerysmile:
داداش از این چرا ها زیاده.خیلی چرا وجود داره که جوابی ندارن.

AL1reZA
05-25-2012, 14:42

داداش از این چرا ها زیاده.خیلی چرا وجود داره که جوابی ندارن.
دوستان این قوانین بخش رئال مادریده.بخش های دیگه رو نمی دونم.
یادمه قبل از مدیریتم یه اخبار ضد بارسا گذاشتم در بخش بارسا و شما بودید که انواع حرف های نامناسبو زدید به من.هرچی برای خود می پسندید برای دیگران هم بپسندید.

MyBarca
05-25-2012, 14:58
ghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhjhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhh

AL1reZA
05-25-2012, 15:12
سلام علیرضا جان!
یه سؤال داشتم چه طور این تصاویر متحرک رو می سازی؟؟؟
محمد جان والا نمی دونم چطوری ساخته میشه.ولی می دونم یه برنامه خاصی داره که من تاحالا بهش کار نکردم.شرمنده.:flowerysmile:

spbarcelona
05-25-2012, 16:46
محمد جان والا نمی دونم چطوری ساخته میشه.ولی می دونم یه برنامه خاصی داره که من تاحالا بهش کار نکردم.شرمنده.:flowerysmile:

خب علیرضا خودت اینها رو از کجا میاری؟
در ضمن متحرک سازی هم با برنامه ی سوپرا 2012 امکان پذیره و قصد داشتم تصویر متحرک از اون حرکت رونالدو مقابل مربی یا سرمربی مایورکا بذارم ولی گفتم نذارم چون دوستان رئالی بدشون میاد:chakerim:

Mohammad
05-25-2012, 16:51
سلام علیرضا جان!
یه سؤال داشتم چه طور این تصاویر متحرک رو می سازی؟؟؟

برنامه های زیادی هستن برای تبدیل سایر فرمت ها به gif
ولی فکر کنم اول باید اون کلیپ یا فیلمو برش و به یه تصویر متحرک 3.4 ثانیه ای تبدیل کنی بعد فرمتتو به گیف / البته فکر کنم چون خیلی وقته اینکارو نکردم
اینم 2 تا برنامه Easy Gif Animator & Zoner GIF Animator

AL1reZA
05-25-2012, 19:21
خب علیرضا خودت اینها رو از کجا میاری؟
در ضمن متحرک سازی هم با برنامه ی سوپرا 2012 امکان پذیره و قصد داشتم تصویر متحرک از اون حرکت رونالدو مقابل مربی یا سرمربی مایورکا بذارم ولی گفتم نذارم چون دوستان رئالی بدشون میاد:chakerim:
طبق قوانین رئالو بارسا گذاشتن عکس یا نوشته ای در امضاء یا آواتار که هواداران تیم حریفو ناراحت کنه ممنوع هست.:flowerysmile:

spbarcelona
05-25-2012, 20:45
طبق قوانین رئالو بارسا گذاشتن عکس یا نوشته ای در امضاء یا آواتار که هواداران تیم حریفو ناراحت کنه ممنوع هست.:flowerysmile:

چقدر قوانین اینجاست و ما نمیدونمbinam

Mohammad
05-25-2012, 22:45
چقدر قوانین اینجاست و ما نمیدونمbinam
این قوانین خیلی وقته بوده شما بی خبر بودید !!!! من تعجب میکنم این که اواتار و امضا باید توهین امیز نباشه رو همه رئالی و بارساییها میدونن حالا برام جالبه که شما تازه فهمیدید ؟

spbarcelona
05-26-2012, 02:06
این قوانین خیلی وقته بوده شما بی خبر بودید !!!! من تعجب میکنم این که اواتار و امضا باید توهین امیز نباشه رو همه رئالی و بارساییها میدونن حالا برام جالبه که شما تازه فهمیدید ؟

والا من هر چی بیشتر اینجا فعالیت میکنم قوانین جدید میشونوم. البته نمیگم قوانین بدیه انصافا هم خوبه و باید باشه. فقط من بی خبر بودم:bia baghalam: میترسم یه کاری انجام بدم دوستان بگن جز قوانینه:shogh:

vip
06-05-2012, 09:09
ببخشید میدونم تو صفحه ی اولم توضیح دادی ولی یکم باز کنی موضوعو ممنون میشم الان داستان این چیه؟ • مدير كل سايت • مدیر بخش هواداران • • ناظر سایت • مدیر انجمن • عضو Derby • منتظر فعال سازي یه بار شصت تا نام کاربری زیرشه یه بار دوتا

Arman.Leo
06-05-2012, 10:42
ببخشید میدونم تو صفحه ی اولم توضیح دادی ولی یکم باز کنی موضوعو ممنون میشم الان داستان این چیه؟ • مدير كل سايت • مدیر بخش هواداران • • ناظر سایت • مدیر انجمن • عضو derby • منتظر فعال سازي یه بار شصت تا نام کاربری زیرشه یه بار دوتا
خوب این قسمتی که گفتید مربوط میشه به کاربرانی که آنلاین هستند و توی سایت وارد شدند ...
بعضی از کاربران مدیر هستند ، بعضی ناظر و ... هر کدوم از انواع کاربران رنگ خاص خودشون رو دارند و وقتی آنلاین میشن تو انجمن نام کاریرشون با رنگ مربوطه ، توی اون قسمت قرار میگیره ...
امیدوارم رسونده باشم اگر سوالی بود یا همینجا بپرس یا برای راحتی به پیام خصوصی من (البته منظورم در این مورد بود)

vip
06-05-2012, 13:21
داداش مرسی گرفتم ممنون

MyBarca
06-05-2012, 17:37
چرا من تصاویر لباس فصل آینده بارسا گذاشتم حذف شده؟!؟!؟! :mage mishe: :ogh: :-ang :gijjj: :gahhr: :ajibeee: :narahat: :ehe::bia inja:crying::-
یکی اینجا بیاد پاسخ بده دیگه برخی دوستان هم حاضرند
اینم آدرس : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

ibrahim
06-05-2012, 17:51
دوست عزیز
1-عکسهای با سایز بزرگ از گالری حذف میشود:ohum:
2-تاپیک جدید نمی خواد بزنی میتونی عکسهارو بزاری اینجا گالری عکس و پوستر از بازیکنان و مربیان بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
سالی 4 تا عکس ارزش زدن تاپیک نداره....

spbarcelona
06-05-2012, 19:32
دوست عزیز
1-عکسهای با سایز بزرگ از گالری حذف میشود:ohum:
2-تاپیک جدید نمی خواد بزنی میتونی عکسهارو بزاری اینجا گالری عکس و پوستر از بازیکنان و مربیان بارسلونا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
سالی 4 تا عکس ارزش زدن تاپیک نداره....

ابراهیم جان آخه این چه دلیلیه میاری دلیل یک رو میگم یعنی چی سایزش بزرگ بوده خب بوده که بوده باید پاکش کنی شما که مدیر هستید می تونستید انتقالش بدید به اون تاپیک.
بیا دوست ما رو هم از دربی فراری دادی و گفت دیگه اینجا نمیام حالا تو تاپیک بارسا بیشتر در این مورد میگم که اگه پاک بشه بازم مینویسم و کاری به اخطار هم ندارم.binam

AL1reZA
06-05-2012, 20:33
ابراهیم جان آخه این چه دلیلیه میاری دلیل یک رو میگم یعنی چی سایزش بزرگ بوده خب بوده که بوده باید پاکش کنی شما که مدیر هستید می تونستید انتقالش بدید به اون تاپیک.
بیا دوست ما رو هم از دربی فراری دادی و گفت دیگه اینجا نمیام حالا تو تاپیک بارسا بیشتر در این مورد میگم که اگه پاک بشه بازم مینویسم و کاری به اخطار هم ندارم.binam
منم قبل از مدیریت باهمین مشکل رو به رو بودم
دلیل اینکه پاک میشه اینه که کسانی که دیالاپی هستن دهنشون سرویس میشه تا صحفه رو باز کننki::

lionel10
06-05-2012, 20:47
منم قبل از مدیریت باهمین مشکل رو به رو بودم
دلیل اینکه پاک میشه اینه که کسانی که دیالاپی هستن دهنشون سرویس میشه تا صحفه رو باز کننki::

خب این که دلیل نمیشه می تونستید بهش تذکر بدید که عکس ها رو کوچیکتر کنه نه این که کل مطلب رو از بیخ و بنیان پاک کنید.

AlexDelpiero
06-05-2012, 20:55
خب این که دلیل نمیشه می تونستید بهش تذکر بدید که عکس ها رو کوچیکتر کنه نه این که کل مطلب رو از بیخ و بنیان پاک کنید.

شما بهتره با همون یوزر خودتون بیاین و صحبت کنید !
و اینجا هم هرکسی عضو میشه اول قوانین میاد روبه روش و اون آخر یه تیک هست که بعد از خودن قوانین میزنی و در واقع متعهد میشی به قوانین عمل کنی ! و قاعدتا از قبل این اخطار به شما داده شده ! استفاده از یوزر های مختلف هم خلاف قوانین هست !

lionel10
06-05-2012, 21:22
شما بهتره با همون یوزر خودتون بیاین و صحبت کنید !
و اینجا هم هرکسی عضو میشه اول قوانین میاد روبه روش و اون آخر یه تیک هست که بعد از خودن قوانین میزنی و در واقع متعهد میشی به قوانین عمل کنی ! و قاعدتا از قبل این اخطار به شما داده شده ! استفاده از یوزر های مختلف هم خلاف قوانین هست !

یعنی چی؟؟
منظورتون چی بود؟؟
اگه میشه در این باره بیشتر توضیح بدید. :flowerysmile:
من همین دیشب از طریق Yahoo باسایتتون آشنا شدم.

mmmz
06-12-2012, 12:23
دوستان من یه مشکلی با Patch های IDM دارم روی Patch هر ورژنی که کلیک میکنم این پیغامو میده چه کنم؟؟؟

Derby
06-12-2012, 12:34
یعنی چی؟؟
منظورتون چی بود؟؟
اگه میشه در این باره بیشتر توضیح بدید. :flowerysmile:
من همین دیشب از طریق yahoo باسایتتون آشنا شدم.

دوست عزیز
اطلاعات ثبت شده از شما به ما این رو می گه که شما قبلآ با 2 نام کاربری دیگه هم در سایت فعالیت کردید !
موفق باشید ........

دوستان من یه مشکلی با patch های idm دارم روی patch هر ورژنی که کلیک میکنم این پیغامو میده چه کنم؟؟؟

دوست عزیز اینجا تاپیک بررسی مشکلات همین سایت هست نه مشکلات متفرقه
به سایت های مرتبط با موضوع خودتون مراجعه کنید
موفق باشید

محمدرضا الهایی
06-17-2012, 15:01
شما كاربر گرامي دراين قسمت مي توانيد سئوالات و مشكلات خود را در اين قسمت مطرح نمائيد تا بتوانيم شما را راهنمايي كنيم
گلهای فینال جام ملت های اسا دانلود نمیشه

محمدرضا الهایی
06-18-2012, 16:04
گلهای مسابقه فینال جام ملت های اسیا 2011 دانلود نمیشه

Derby
06-18-2012, 17:01

دوست عزیز
فایل ها در سایت MEDIAFIRE در همان موقع برای کاربران اپلود شدن
مسلمآ وقتی مدت زیادی این فایل ها دانلود نشده باشند بعد از مدتی پاک می شن و از دست ما کاری بر نمیاد
موفق باشید :flowerysmile:

Mohammad
06-18-2012, 19:24

گلهای مسابقه فینال دوباره آپلود شد و آماده دانلودهroz::

dana10
06-19-2012, 15:00
سلام من یه تاپیک زدم مربوط به نظرسنجی بهترین دروازه بان یورو

حالا حذف شده.

لطفا پیگیری کنید.

ReD_StaR
06-19-2012, 16:46
ببخشید میشه توضیح بدید چه لینکی باید برا آهنگ پروفایل بذاریم؟من خیلی لینک امتحان کردم ولی نمیشه

ibrahim
06-19-2012, 17:28
ببخشید میشه توضیح بدید چه لینکی باید برا آهنگ پروفایل بذاریم؟من خیلی لینک امتحان کردم ولی نمیشه
برای مثال به این سایت برین

فایلی که در نظر داری آپلودش کن
بعد آپلود که بشه از قسمت Link to file: لینکشو کپی کن و
برو قسمت :کنترل پنل شما -اطلاعات خود را ویرایش کنید - و موزیک من:nishkhand:

big red manster
06-19-2012, 19:16
ببخشید معذرت می خوام میشه بگید چه طوری موزیک مورد علاقه ام را بزارم؟ راستش من در سایت (اپلود کن) موزیک خودم رو اپلود کردم و از قسمت لینک تو فایل لینک موزیک را کیپی کردم و در قسمت موزیک من pesteکردم ولی پخش نشد تورو خدا کمکم کنید اینم لینک موزیک که کپی کردم:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

sina acm
06-20-2012, 00:27
ببخشید معذرت می خوام میشه بگید چه طوری موزیک مورد علاقه ام را بزارم؟ راستش من در سایت (اپلود کن) موزیک خودم رو اپلود کردم و از قسمت لینک تو فایل لینک موزیک را کیپی کردم و در قسمت موزیک من pesteکردم ولی پخش نشد تورو خدا کمکم کنید اینم لینک موزیک که کپی کردم:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

لینک شما مستقیم نیست باید مستقیم (( آماده دانلو )) باشه تا پخش کنه

big red manster
06-20-2012, 07:21
میشه توضیح بدبد چطوری مستقیمش کنم من مراحل زیز رو انجام میدم

1-اپلود موزیک
2-کپی لینک
3-گذاشتن لینک در موزیک من
4- پخش نشدن
خواهش می کنم کمکم کنید

big red manster
06-20-2012, 07:47
اینم لینکش[Only Registered And Activated Users Can See Links]

big red manster
06-20-2012, 08:02
با رنگ سبز نوشت موزیکی که من اپلود کردم با موفقیت اپلود شد ولی لینک رو که آپلود کردم موزیک پخش نشد جایی نیست که موزیک رو به شما بدم برام اپلود کنید رومز عبورم را هم می دهم که در قسمت موزیک من peste کنید

big red manster
06-20-2012, 09:50
[Only Registered And Activated Users Can See Links][WweCity.ir] - Masked Kane New 2012 Theme Song - Mohamad Amir Rabiei.mp3 این لینک مستقیم از یه سرور دیگه ست ولی وقطی می خوام در قسمت موزیک من pesteکنم تاMohamad Amir مینویسه و بقیه ش رو نمی نویسه و و قطی که من می خوام بقیه اش رو بنویسم نمیشه چه کار کنم

Dariush_acm
06-20-2012, 22:31
گل رونالدو به بارساتو نیوکمپ دانلود نمیشه

محمدرضا الهایی
06-21-2012, 11:47
بابا 100تا لینک گذاشتم 100جا اپلود کردم نشد میشه بگید چی کارکنم من بلدم در اپلود کن اپلود بکنم لینکو کپی میکنم ولی پخش نمیشه

AL1reZA
06-21-2012, 13:52
گل رونالدو به بارساتو نیوکمپ دانلود نمیشه
عزیز لینکش سالمه تست کردم.:flowerysmile:

MAJIDE
06-21-2012, 19:02
این انجمن نیست این بهشت فوتباله این رویای هر کس که فوتبال رو دوست داره هستش عالی

Alex Dlpiero_10
06-22-2012, 18:27
خواهش می کنم کلیپ ماجرای زیدان و ماترازی رو با کیفیت hdبرای دانلود بزارید

منگ
06-22-2012, 18:30
چرا به در خواست ها رسیدگی نمیشه؟ :ehe:

محمدرضا الهایی
06-22-2012, 18:36
چرا به در خواست ها رسیدگی نمیشه؟ :ehe:

من آهنگ های شیطانی زیاد دارم گلهای بر گردون هم دارم (باکیفیت عالی) فقط بگو بلدی اپلود کنی لینک مستقیم

nima_76
06-22-2012, 19:38
من آهنگ های شیطانی زیاد دارم گلهای بر گردون هم دارم (باکیفیت عالی) فقط بگو بلدی اپلود کنی لینک مستقیم
دوست عزیز برای آپلود لینک مستقیم میتونید از سایتuploadkon استفاده کنی اما بهتره فایل ها رو توی سایت mediafire آپلود بکنی

Alex Dlpiero_10
06-23-2012, 07:32
سلام می خواستم بگم که گل های مسابقه کویت-قطر و قطر ژاپندر جام ملت های اسیا دانلود نمیشه لطفا رسیدگی کنید

DGX
06-25-2012, 09:14
انجمن خیلی خوبیه اگه میشه گلهای مسابقه قطر- کویت رو اصلاح کنید دانلود نمیشه

sara_sss
07-01-2012, 14:01
با سلام خدمت تمام دوستان همچنین یه خسته نباشید به مدیران سایت *سایتتون خیلی عالیه یه سوال داشتم من من میخوام گلها رو دانلود کنم وقتی میره تو ساید مدیافایر برا دانلودش میگه رمز رو وارد کنین:narahat: قبلا این چیزا نبود باید چکار کنم ؟؟

alexdelpiero_10
07-01-2012, 14:22
با سلام خدمت تمام دوستان همچنین یه خسته نباشید به مدیران سایت *سایتتون خیلی عالیه یه سوال داشتم من من میخوام گلها رو دانلود کنم وقتی میره تو ساید مدیافایر برا دانلودش میگه رمز رو وارد کنین:narahat: قبلا این چیزا نبود باید چکار کنم ؟؟

بخاطر جلو گيري از كپي كردن لينكها رمز گذاشتن

رمزش :derby.ir

nima_76
07-01-2012, 14:24
گل های کدوم بازی رو؟

sara_sss
07-01-2012, 14:30
گل های کدوم بازی رو؟
گلهای بازی ایتالیا & آلمان

omid.b
07-10-2012, 17:12
من چند وقته نمی تونم تو نوشتن پستام از فونت رنگ وسایز استفاده کنم اجرا نمیشه !!
کسی میدونه دلیلش چیه ؟؟؟

Abdollah 202
07-10-2012, 17:26
کسی میدونه دلیلش چیه ؟؟؟

از اونجایی که سرعت اینترنت من بالاستmas:- من بعضی وقت ها بعد از یک دقیقه که هنوز صفحه کاملا کامل نشده شروع میکنم به پست دادن برای منم اینجوری میشه

بزا اول صفحه مورد نظرت کاملا آماده بشه و بعد شروع کن به پست دادن

البته واسه من اینجوریه واسه بقیه نمیدونم :hehee:

Mohammad
07-10-2012, 17:32
کسی میدونه دلیلش چیه ؟؟؟

اول باید به کنترل پنل برید و بعد تو جدولی که هست باید وارد تنظیمات شخصی بشید . بعدش در قسمت تنظیمات متفرقه گذینه ای هست با نام ((حالت نمایش ویرایشگر)) گذینه : ادیتور پیشرفته با همه امکانات رو انتخاب کنید تا در هنگامی که پست میدید بتونید از فوت و رنگ و سایر امکانات استفاده کنید _ موفق باشیدroz::

omid.b
07-10-2012, 17:42
اول باید به کنترل پنل برید و بعد تو جدولی که هست باید وارد تنظیمات شخصی بشید . بعدش در قسمت تنظیمات متفرقه گذینه ای هست با نام ((حالت نمایش ویرایشگر)) گذینه : ادیتور پیشرفته با همه امکانات رو انتخاب کنید تا در هنگامی که پست میدید بتونید از فوت و رنگ و سایر امکانات استفاده کنید _ موفق باشیدroz::

این تنظیمات درسته ولی همچنان مشکل بر طرف نشده.البته اینم بگم که چند روزه این جوری شده قبلا درست بود
به هر حال مرسی

omid.b
07-10-2012, 17:43
جالبه الان اجرا شد .وبر طرف شد بازم مرسی

SHAHEN
07-10-2012, 18:01
سلام ایا لازمه بازیکنام رو بعد از چند سالگی شدنشون عوض کنم یا نه؟؟؟

omid.b
07-14-2012, 21:42
سلام اگه بخوام از دربی خذف شم باید چیکار کنم؟

레자
07-14-2012, 22:22
سلام

چی شده زدهبه سرت؟

البته اگه بخوای بری یه سری راه های غیر قانونی هستش!!!lagh::

omid.b
07-14-2012, 23:26
به سرم که نزده من هشت روز دیگه میپرم اون ور...
و فکر کنم نتونم برگردم و ترجیح میدم با این شرایط اثری ازم نباشه

Alex Dlpiero_10
07-15-2012, 18:03
باشه دوست عزیز اشکالی نداره شما برو نترس کسی ار اثر شما باخبر نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!! یا اگه دلت میخواد یه تابلو good byبزن

RezaVilla7
07-18-2012, 23:37
میشه من نام کاربریمو عوض کنم!؟

Alex Dlpiero_10
07-19-2012, 00:26

بله دوست عزیز در همین قسمت در تایپک (درخواست تغییر نام کاریری) درخواست بدید رسیدگی میشه:ghelyon:

Zid@ne
07-19-2012, 00:54
سلام دوست عزیز......
2 تا نکته رو بگم :
اول اینکه طبق اطلاعیه برای تغییر نام کاربری شما باید حداقل 30 تا پست رو ارسال کرده باشید.
دوم این که مدیریت کل سایت فعلا تاپیک تعویض نام کاربری رو بستن و تا اطلاع ثانوی امکان تغییر نام برای کاربران وجود نداره ........
موفق باشید

RezaVilla7
07-19-2012, 12:11
حیف شد اسمم رضازندی دوست داشتم بکنمش رضا بکهام 23 باشه

RezaVilla7
07-20-2012, 13:51
من میخوام نام کاربریمو عوض کنم!!

RezaZandi32=RezaBeckham23

레자
07-20-2012, 19:18
چرا اون تایپک بسته شده؟دیگه بازش نمیکنن و این امکان وجود نداره؟راستی یه سوال کسی میدونه ایا نام کاربری به اسم rezaاین جا ثبت نام کرده یا نه؟

sina acm
07-20-2012, 19:25
چرا اون تایپک بسته شده؟دیگه بازش نمیکنن و این امکان وجود نداره؟راستی یه سوال کسی میدونه ایا نام کاربری به اسم rezaاین جا ثبت نام کرده یا نه؟

براي اينكه متوجه بشيد نام كاربري جديدي كه مي خواهيد درخواست بدين قبلآ‌ استفاده شده است يا نه روي لينك مقابل كليك كنيد [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و به جاي عبارت قرمز رنگ نام دلخواه خودتون رو بنويسيد. در صورتي كه نام كاربري اخذ نشده باشد پيغام This user has not registered and therefore does not have a profile to view. به شما داده مي شود كه نشان دهنده اين است كه نام كاربري مربوطه اخذ نشده است.
و در صورت اينكه قبلآ اين نام كاربري ثبت شده باشد صفحه كاربر رو مشاهده مي فرمائيد.

aminam
08-10-2012, 02:41
قرار نیست بخش پیشبینی آپدیت بشه؟ :soal:

RezaVilla7
09-20-2012, 02:02
3 تا سؤال دارم که امیدوارم یکی جواب بده تاپیك درخواست تغییر نام کاربری بسته شده؟ من برم درخواست بدم رسیدگی میشه؟
از کجا میتونم بفهمم که بیشترین کسی که تو چت باکس حرف زده کی بوده؟
تو اون جشنواره عکس دربی کی اعلام میکنید کی برنده شده؟
موفق باشید امیدوارم جواب بدید!
:eynak:

sina acm
09-20-2012, 02:15
3 تا سؤال دارم که امیدوارم یکی جواب بده تاپیك درخواست تغییر نام کاربری بسته شده؟ من برم درخواست بدم رسیدگی میشه؟
از کجا میتونم بفهمم که بیشترین کسی که تو چت باکس حرف زده کی بوده؟
تو اون جشنواره عکس دربی کی اعلام میکنید کی برنده شده؟
موفق باشید امیدوارم جواب بدید!
:eynak:

سلام

درخواست نام کاربری دوباره باز شده ولی تغییر نام کاربری فقط در روز اول هر ماه انجام میشه

درمورد آمار چت باکس: بالای سایت یه گزینه جدید اضافه شده به نام چت باکس کامل اگه روش کلیک کنید بالای کادر چت باکس هم یه فلش وجود داره که اگه اونو بزنی امار کاربرا تو چت باکس رو بهت نشون میده

RezaVilla7
09-24-2012, 14:04
سلام یه سؤال دارم اگه یه نفر آن باشه چراغ پایین هر پستش یه چراغ پایینش سبز میشه اگه آن نباشه چراغش خاموش میشه ولی مال من قرمزه یعنی چی؟

aldonisha
09-27-2012, 22:13
من اکانت تیم فوتبالمو شارژ کردم ولی ریخته نشده

Zid@ne
09-27-2012, 22:17
من اکانت تیم فوتبالمو شارژ کردم ولی ریخته نشده

سلام
دوست عزیز منظورت سایت 4 لیگه ؟

RezaVilla7
09-27-2012, 22:42
سلام

درخواست نام کاربری دوباره باز شده ولی تغییر نام کاربری فقط در روز اول هر ماه انجام میشه

درمورد آمار چت باکس: بالای سایت یه گزینه جدید اضافه شده به نام چت باکس کامل اگه روش کلیک کنید بالای کادر چت باکس هم یه فلش وجود داره که اگه اونو بزنی امار کاربرا تو چت باکس رو بهت نشون میده

شما به یکی از سؤال هام جواب ندادید اینکه کی جشنواره عکس دربی برنده رو اعلام میکنید؟*
:sigarii: :danc: :hooora2:
بعدم یه سؤال همین الان برام پیش اومد ما یک ناظر سایت هم نداریم ولی رنگ کاربر اگه نارنجی باشه میشه ناظر من هیچکي رو پیدا نکردم که ناظر باشه؟چرا؟
لطفا به سؤال قبلیم هم جواب بدید!

aldonisha
09-28-2012, 10:25
سلام
دوست عزیز منظورت سایت 4 لیگه ؟

نه fcderby. ممنون و خسته نباشین

nima_76
09-29-2012, 14:17
بعدم یه سؤال همین الان برام پیش اومد ما یک ناظر سایت هم نداریم ولی رنگ کاربر اگه نارنجی باشه میشه ناظر من هیچکي رو پیدا نکردم که ناظر باشه؟چرا؟

دوست عزیز اگه شما نگاه کنید هر یک از مدیرای سایت مثل یه ناظر میمونه و فکر نکنم که دیگه نیازی باشه که حتما بیان یکی رو رنگ نارنجی بکنند

Derby
09-30-2012, 12:42
نه fcderby. ممنون و خسته نباشین

عزیزم به پشتیبانی ایمیل بزنید
نام تیم + شماره تراکنش + تاریخ + مبلغ تراکنش رو بدین
بررسی میشه
ایمیل پشتیبانی: [Only Registered And Activated Users Can See Links]@yahoo.com

RezaVilla7
10-04-2012, 12:38
سلام به همه ي مدیر های زحمت کش دربی مخصوصا آقا جعفر که تو این یه ماه کلی کار برای 2 ثانیه رفاه ما کرد
الان یه سؤال دارم که من نمیتونم برای گروهم عکس بذارم یعنی میذارم ولی اگه تو پروفایلم برم عکسش مشخص نیست فقط اسم گروه رو مینویسه این فقط مشکل من نیست مشکل آقا آرمان هم هست لطفا کمکمون کنید
:hooora2: :hooora2: :hooora2:

42d3e78f26a4b20d412==