PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ¤©§ بحث و تبادل نظر درباره تیم فرانسه (( خروس ها )) ¤©§

Youhi-ZIZU
07-18-2010, 18:27
سلام تو این تاپیک می تونین در باره تیم فرانسه و عملکردش تو این جام جهانی:chemidonam: صحبت کنین

MohaZalla
05-06-2011, 20:54
جنجالي که بر سر نژادپرستي به راه افتاده ممکن است منتهي به جدايي لوران بلان از نيمکت «خروسها» شود.

لوران بلان، سرمربی تیم ملی فرانسه ممکن است از سمت خود کناره گیری کند.این اتفاق ممکن است به خاطر مسائلی که برسر موضوع نژاد پرستی به راه افتاده رخ دهد.

این مربی فرانسوی در قلب جنجالی است که روز به روز گسترده تر می شود و با وجودی که در حال حاضر زیاد به آن پرداخته نمی شود، ولی ممکن است منتهی به کناره گیری مربی تیم ملی فرانسه شود.

برکناری یا استعفا، از جمله گزینه هایی است که مطبوعات فرانسوی به آن اشاره کرده اند و درعین حال به این نکته اشاره شده که سرمربی فرانسه ممکن است در سمت خود بماند.

در حال حاضر هیچ یک از مسئولان فوتبال فرانسه به نفع جدایی بلان صحبت نکرده و بلان از حمایت نیکلا سارکوزی هم برخوردار است.

این روزها بلان به این متهم است که صحبتهای نژادپرستانه ای در کنفرانس خبری به زبان آورده و به نظر می رسد که صحبتهای سنگینی را خطاب به بازیکنان دو ملیتی به زبان آورده .

صحبتهای جنجالی

بلان درآن کنفرانس خبری گفت:« درحال حاضر قدرتها و چهره های بزرگ، سیاه پوست هستند؛ این گونه است.خدا می داند که در مدارس فوتبال،سیاه پوستان زیادی هستند.باید به دنبال گزینه های دیگری بود،که با فرهنگ ما شباهتهای بیشتری داشته باشد.»

در این میان فرانسوا بلانکار، مدیر فنی تیم ملی فرانسه احتمال محدود کردن تعداد بازیکنان دو ملیتی را ارائه کرد.در این میان احتمال تعلیق بلاکار اعلام شد.

بدین ترتیب آینده بلان در تیم ملی فرانسه تا ساعاتی دیگر مشخص می شود و ممکن است کمیته تحقیقات از سوی فدراسیون فوتبال فرانسه و کمیته دیگری از سوی وزارت ورزش تعیین شود.

Zid@ne
02-12-2012, 21:07
خب داریم نزدیک میشیم به بازیهای یورو 2012 که من امیدوارم مثل جام جهانی 2006 شگفتی ساز بشیم و بتونیم به فینال راه پیدا کنیم . هر چند که ستاره ها و اسطورهامون از فوتبال خداحافظی کردن ولی با این وضع هم میتونیم خوش بدرخشیم و جام رو بگیریم .

Mohammad
05-18-2012, 09:42
اسامی بازیکنان دعوت شدگان به تیم ملی فرانسه :
(البته لیست نهایی نیست)

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

من بعد از هلند و انگلیس فرانسه رو هم دوست دارم و امیدوارم تو یورو پوز ژرمن ها و ماتادورها رو بزنه زمین

Zid@ne
05-22-2012, 01:35
من تو يورو به اين سه بازيكن : بنزما - نصري و ريبري خيلي اميدوارم و مطمئنم كه مثلث اين سه نفر خيلي ميتونه خطرناك باشه !
تا الان هم مشكل دروازه بان داشتيم كه خدارو شكر بارفتن كوپت حل شد ! هرچند كه لوريس هم تو جام جهاني 2010 ضعيف عمل كرده بود ولي بازم از هيچي بهتره binam

HesamACM
05-24-2012, 15:07
یورو همیشه غیر قابل پیش بینی بوده، ولی من طرفداره فرانسه ام و دوست دارم فرانسه قهرمان بشه. پس به امید قهرمانیه فرانسه کبیر.
ولی از انصاف نگذریم، آلمان امسال تیم خوبی داره، ایتالیا هم بازیکنای بزرگی داره. من شانس قهرمانیه این دو تیمو بیشتر میدونم. ولی من هوادار فرانسه ام پس به امید قهرمانیه فرانسه تو یورو 2012
:sigar:

fcb10
05-28-2012, 01:53
واقعا بازی خوبی بود , اومدن کسایی مثل بن ارفا و آلو دیارا خیلی میتونه به نو سازی تیم کمک کنه .

چندتا از بازیکن ها هم بودن که ضعف نشون دادن مثل اورا که سر هر دو گل مقصر بود , که کلیشی میتونه به راحتی جاش رو پر کنه .

fcb10
05-28-2012, 02:03
یعنی از بچگی با هم بودن ...

Zid@ne
05-28-2012, 14:14
خب خدا رو شکر بردیم و خطر از بیخ گوشمون گذشت ! دیگه نزدیک بود به ایسلند هم ببازیم ! خدا بیامرزه پدر و مادر این ریبری رو که میاد تیم رو جم و جور میکنه !
همون طور که داش داوود گفت اورا دیشب کاملا گند زده بود به گوشه ی سمت چپ ! واقعا از چنین بازیکنی تو این سطح همچین بازی کردنی افتضاحه !
حالا نمیشه راجع به این دروازه بانی مزخرف مانداندا صحبت کرد که اونم جای خودش رو داره !

42d3e78f26a4b20d412==