PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخرین اخبار و مصاحبه‌هاى بازيكنان و مربيان شیرهای لندن در فصل 11-2010

Chelsea FC
07-18-2010, 17:56
به نام خدا

اخبار جدید باشگاه چلسی در این تایپ قرار خواهد گرفت

A-R-D-A-L
07-28-2010, 12:27
خبری جدید کاروالیو

.........

به گزارش سایت گل: کاروالیو پس از مدتها دوری از تمرینات تیم باشگاهی خود سرانجام به تمرینات بازگشت. پس از 27 روز استراحت و تعطیلی کاروالیو به تیم باشگاهی خود باز میگردد تا همتیمیهای خود را نیز همراهی کند.
تیم ملی این بازیکن (پرتغال)در جام جهانی توسط تیم ملی اسپانیا حذف شد.
ضمن اینکه اخباری نیز به گوش میرسد که شاید این بازیکن باتجربه به تیم کهکشانیها بپیوندد.

A-R-D-A-L
07-28-2010, 15:58
چلسی 1 آژاکس 3

در یک دیدار دوستانه چلسی حتی نتوانست تنها گل خودش را هم بزند!!!!

چلسی 1 آژاکس 3

l AVI - x264 | JSC Sports +5 | Eng Comm | 1200 Kbps

Bruma (o.g.) 1-0
+++Mediafire ([Only Registered And Activated Users Can See Links])+++

Sturridge 1-1

Jong 2-1

Suk 3-1
Mediafire ([Only Registered And Activated Users Can See Links])+++l+++

A-R-D-A-L
07-28-2010, 16:01
کاکوتا بازیکن 19 ساله تیم جوانان فرانسه به زودی به اردوی چلسی ملحق میشه.
این کاکوتا که عکسشو در زیر میبینین با تیم ملی فرانسه تونست 2 بر 1 از سد کرواتی بگذره و بتونه به فینال برسه. واقعآ بازیکن بزرگ و اینده داریه

4 تا بازیکن کرواتی احاطش کردن

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

A-R-D-A-L
07-29-2010, 11:42
چلسی امشب در یک دیدار دوستانه به دیدار ویکام میره که یه تیم دسته سومی هست. این بازی در ورزشگاه ادمز پارک برگزار خواهد شد. و چلسی از 90% ترکیب جوان خود استفاده خواهد کرد. قانون تعویض هم در این بازی وجود نداره و هر تیم میتونه هرتعداد تعویض داشته باشه. بازی ساعت 23 به وقت ایران برگزار میشود

A-R-D-A-L
07-30-2010, 03:10

رامیرس از مسوولان بنفیکا خواست تا با انتقال رویائیش به چلسی موافقت کنن.چلسی برای رامیرس پیشنهاد 20 میلیون پوندی داده.
رامیرس گفته:"من میدونم که از چلسی پیشنهاد دارم و این رو افتخار بزرگی میدونم.درست مثل یه رویاست.آرزوی من بازی در لیگ انگلستان است و حالا فرصتی پیش اومده که در بهترین تیم این لیگ بازی کنم.امیدوارم که این انتقال صورت گیرد تا چلسی رو برای دبل کردن(لیگ برتر و لیگ قهرمانان) کمک کنم.
بازی کردن در کنار تری و چک و لمپارد و دروگبا که از بهترین های جهان هستند برای من افتخار بزرگی است.درسته که من با بنفیکا سال خوبی داشتم و برای آن(باشگاه بنفیکا) احترام زیادی قائلم ولی این رویائی هست که نمیتونم از اون بگذرم."

A-R-D-A-L
07-30-2010, 21:55
رامیرس: بگذارید به چلسی بروم!

سایت گل – رامیرس، هافبک برزیلی از بنفیکا خواهش کرده بگذارند او به چلسی برود و این انتقال رویایی را انجام دهد.

چلسی پیشنهادی 20 میلیون پوندی برای این ملی‌پوش برزیلی ارائه داده. او فصل گذشته به بنفیکا کمک کرد قهرمان شود.
بنفیکا تاکنون پیشنهاد چلسی را نپذیرفته و با انتقال رامیرس موافقت نکرده است، اما رامیرس گفته امیدوار است این انتقال انجام بپذیرد: «می‌دانم که چلسی برای خرید من پیشنهاد داده و این افتخار بزرگی است و مانند رویایی است که به حقیقت پیوسته باشد. من رویای بازی در لیگ برتر را داشته‌ام و حالا که فرصت بازی در بهترین تیم لیگ برتر برایم فراهم شده، باشگاهی با سابقه درخشان، این می‌تواند رویای من باشد. امیدوارم این اتفاق بیفتد و بتوانم به چلسی کمک کنم دوباره دو جام داخلی را فتح کند و بتواند لیگ قهرمانان را هم به دست آورد.»
او ادامه می‌دهد: «منتظر بازی در کنار امثال جان تری، پیتر چک، فرانک لمپارد و دیدیه دروگبا هستم. آنها جزو بهترین‌های دنیا هستند. بازی با چنین بازیکنانی زیر نظر مربی بزرگی مانند کارلو آنچلوتی بسیار عالی خواهد بود، آن هم در باشگاهی که ذهنیت پیروزی دارد. در این میان می‌خواهم به همه بگویم که سالی رویایی را در بنفیکا گذراندم و به آنها هم احترام می‌گذارم، اما این رویایی است که نمی‌توانم از آن دست بردارم.»
چلسی هفته‌های آرامی را در بازار گذرانده و خرید رامیرس می‌تواند نشان از آن داشته باشد که آنها به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی خود هستند.

A-R-D-A-L
08-01-2010, 11:37
سلام
لیست افراد اعزامی به المان برای بازی با فرانکفورت

Hilario ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Ross Turnbull ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Sam Walker
Jeffrey Bruma ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
John Terry ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Michael Mancienne
Patrick van Aanholt
Paulo Ferreira ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Ashley Cole ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Ricardo Carvalho ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Branislav Ivanovic ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Michael Essien ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
John Mikel Obi ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Nemanja Matic ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Yury Zhirkov ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Florent Malouda ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Yossi Benayoun
Josh McEachran
Scott Sinclair
Salomon Kalou ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Nicolas Anelka ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Didier Drogba ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Fabio Borini ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

استاریح به علت مصدومیت از ناحیه رباط غوزک پا به المان نمیره و لمپارد هم بعدا به تیم ملحق میشه علت تاخیرشم مریضی هست !
نکته ی جالب حضور دروگبا در المان هست
--
آنچلوتی خودش گفته این تیمی که ما داریم بهترینه فقط نگران اینه که هنوز بازیکنهاش فکر جام جهانی رو تو سر داشته باشن و ناموفقیت تیم ملیشون تو روحیه شون تاثیر منفی بزاره

یه صحبتهایی در مورد بنایون هم کرد و گفت که بازیکن بدرد بخوریه و میتونه تو مقطعی به تیم کمک کنه و چند پسته بودنش مزیت خوبی برای تیمه !

کلا مصـاحبه هاش در مورد بازیکنا ، عجیب غریبه و معمولا یا میگه خوب هستن یا تکذیب میکنه خریدش رو !

بازیکنای مصدوم تیم هم موندن تو باشگاه تا دوره ی درمانی خودشون رو زیر نظر مربیان بدنسازی ادامه بدن و تیم رو تو آلمان همراهی نمیکنن !

یه خبر در مورد پدیده ی تیم کاکوتا هم بدم که تیم ملی کشورش دیشب با برتری 2-1 برابر اسپانیا قهرمان جام زیر 19 سال اروپا شدن !

جالبه که گل برتری فرانسه با پاس این بازیکن پدیده برای فرانسه به ثمر رسید.

A-R-D-A-L
08-01-2010, 11:38
فکر میکنم تیم جوانان چلسی تونستن Mil cup ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) رو ببرند! اونها بازیشون رو 3 بر 0 بردن! (مقابل Mexican club Cruz Azul !! )

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

++++++++++

ویا هم در مورد تورس گفته : " من حقیقتا کمی قافلگیر شدم.به نظر میاد تورس میخواد بمونه(در لیورپول) بعد از جام جهانی که با اون صحبت کردم فکر میکنم میخواست به چلسی بره"

A-R-D-A-L
08-03-2010, 05:49
كارلو آنچلوتي: به دروازه بان هاي ذخيره تيم اعتماد دارم

سرمربي آبي ها اعلام كرد علي رغم اشتباهاتي كه دروازه بان هايش در ديدارهاي پيش فصل مرتكب شده اند، همچنان از آنها حمايت مي كند

سايت گل- كارلو آنچلوتي، سرمربي تيم چلسي، گفت كه علي رغم اشتباهاتي كه دروازه بان هاي تيمش در بازي هاي پيش فصل انجام دادند، همچنان به آنها اطمينان دارد.

پتر چك كه در حال سپري كردن دوران نقاهت است، احتمالا ديدارهاي ابتدايي فصل را از دست خواهد داد اما دروازه بان هاي ذخيره چلسي در ديدارهاي دوستانه پيش فصل چندان اميدوار كننده ظاهر نشدند.

راس ترنبال روز جمعه در ديدار چلسي مقابل آژاكس در تركيب اصلي قرار گرفت اما به دليل اشتباهاتي كه انجام داد و شكست 3-1 تيمش را رقم زد، با انتقادات زيادي مواجه شد.
در بازي روز گذشته مقابل اينتراخت فرانكفورت هنريكه هيلاريو درون دروازه قرار گرفت اما او نيز نمايش خوبي نداشت و در تمام طول بازي اشتباهات زيادي مرتكب شد و در نهايت چلسي 2-1 بازي را واگذار كرد.

اما آنچلوتي اعلام كرد علي رغم اشتباهاتي كه دروازه بان هايش مرتكب شده اند، همچنان از آنها حمايت مي كند.
او در مصاحبه با نشريه گاردين گفت:" ما درون دروازه با مشكلاتي روبرو هستيم اما اين اتفاق مي تواند در هر مقطع از فصل رخ دهد. ما بايد همچنان به اين دروازه بان ها اطمينان كنيم. اين اولين ديدارهاي پيش فصل است و آنها كمي مشكل دارند. آنها هنوز كاملا آماده نيستند."

A-R-D-A-L
08-03-2010, 05:54
آنچلوتی:به دنبال خرید کاکا نیستیم

مربی آبی پوشان در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش تمایلی به جذب ستاره برزیلی باشگاه مادریدی ندارد

سایت گل- کارلو آنچلوتی، مربی باشگاه چلسی در صحبتهایی انتشار اخباری مبنی بر تلاش باشگاه لندنی برای خرید کاکا را رد کرد.

این در حالی است که پس از پیوستن ژوزه مورینیو به نیمکت مربی گری رئال مادرید و احتمال حضور مسعوت اوزیل در رختکن رئال، شایعات متعددی از احتمال جدایی کاکا از رختکن سانتیاگو برنابئو می گوید.

دو سال پیش و زمانی که لوئیس فلیپه اسکولاری، مربیگری چلسی را برعهده داشت، اخباری مبنی بر ابراز تمایل سران باشگاه لندنی برای جذب او به گوش می رسید ولی این انتقال هرگز عملی نشد.

پس از آن سران باشگاه منچسترسیتی برای جذب کاکا وارد عمل شدند ولی این ستاره برزیلی در نهایت راهی رئال مادرید شد.

آنچلوتی که در طول سالهای 2003 تا 2009 در میلان مربی کاکا بود، در صحبتهایی اعلام کرد که در تابستان امسال برای جذب این ستاره برزیلی وارد عمل نخواهد شد.

آنچلوتی در صحبتهایی به اسکای ایتالیا گفت:« کاکا نمی تواند به چلسی بیاید. او یکی از شاگردان من بود و کارهای زیادی برای میلان انجام داد ولی الان بازیکن رئال مادرید است و باید درمورد آینده اش با سران تیم کنونی اش تصمیم گیری کند. نه من و نه سران باشگاه چلسی نمی توانیم در موردآینده او تصمیم بگیریم.»

A-R-D-A-L
08-03-2010, 05:56
آنچلوتي:
اشلي كول را به هيچ قيمتي نمي‌فروشيم
سرمربي چلسي بار ديگر اعلام كرد "اشلي كول" به هيچ وجه فروشي نيست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي كه در روزهاي گذشته رسانه هاي خبري از توافق رئال مادريد با اين بازيكن براي فصل آينده خبر داده بودند، كارلو آنچلوتي تاكيد كرد "بهترين مدافع چپ جهان" فصل آينده هم در جمع آبي‌پوش‌هاي لندني حضور خواهد داشت.

طبق خبرهاي منتشر شده از تمرين چلسي، اشلي كول حدود 20 دقيقه در زمين تمرين با آنچلوتي صحبت كرده و از تصميمش براي ترك استمفوردبريج خبر داده است اما با اين وجود آنچلوتي معتقد است: هيچ پيشنهاد و قيمتي نمي تواند چلسي را براي واگذار كردن اين مدافع ملي‌پوش متقاعد كند.

سرمربي چلسي در پايان ديدار دوستانه مقابل اينتراخت فرانكفورت كه با شكست 2 بر يك آبي‌پوش‌هاي لندني همراه بود گفت: اشلي كول را به هيچ قيمتي نخواهيم فروخت. هيچ قيمتي نمي تواند ما را براي واگذار كردن او وسوسه كند. به نظر من او بهترين مدافع چپ حال حاضر فوتبال دنياست و به همين دليل مي خواهيم در چلسي بماند.

آنچلوتی در پايان گفت: هيچ اتفاق خاصي نيفتاده و همه بايد داستان انتقال او به رئال مادريد را فراموش كنند.

A-R-D-A-L
08-04-2010, 11:59
سالومون کالو: پول برای منچسترسیتی قهرمانی لیگ برتر نمی‌آورد

بازیکن ساحل عاجی بر این باور است که آبی‌ها هنوز بهترین تیم جزیره هستند.

سایت گل – سالومون کالو، مهاجم چلسی می‌گوید این که منچسترسیتی دست به ولخرجی زده به این معنا نیست که آنها قادر به فتح لیگ برتر باشند.
مدافع عنوان قهرمانی در بازار امسال تاکنون فعالیتی نداشته و تنها در آستانه خرید 18.2 میلیون پوندی رامیرس، هافبک بنفیکا است. این در حالی است که سیتی بیش از 80 میلیون پوند خرید انجام داده و کارشان هنوز هم تمام نشده است.

ملی‌پوش اهل ساحل عاج می‌گوید چلسی قدرتمندترین تیم این فصل است و چون آنها موفقیت را پیش از این تجربه کرده‌اند، این به آنها کمک خواهد کرد که قهرمانی‌شان را تکرار کنند.

او می‌گوید: «منچسترسیتی تابستان گذشته هم همین کار را کرده بود. نمی‌دانم آنها قوی‌تر می‌شوند یا نه. اما این که 10 بازیکن جدید بیاورید به این معنا نیست که حتما به صدر جدول خواهید رفت. هنوز تیم‌هایی مانند منچستریونایتد، چلسی، آرسنال و لیورپول هستند که در بالای جدول قرار بگیرند.

منچسترسیتی می‌تواند عالی کار کند چون بازیکنان خوبی خریده اما حقیقت در میدان رقم می‌خورد. می‌توانید 10 بازیکن جدید داشته باشید ولی این موضوع چیزی را تضمین نمی‌کند.

نگه داشتن تیم قبلی کار خوبی است. ما همان تیمی را داریم که فصل گذشته فاتح لیگ برتر و جام حذفی شد و می‌دانیم چطور پیروز شویم. ما سعی خواهیم کرد چند بازیکن جوان را معرفی کنیم و آنها هم کیفیت خود را نشان دهند. ما تیم خوبی داریم که آماده فتح لیگ برتر و لیگ قهرمانان است. ما هنوز تیمی هستیم که همه به دنبال شکست دادنش هستند؛ ما قهرمانیم و همه تلاش خواهند کرد ما را ببرند.

از سال 2006 که به چلسی آمدم همیشه با منچستر بر سر قهرمانی مبارزه کرده‌ایم. امسال با چهار تیم خوب باید بجنگیم – منچستر، لیورپول، آرسنال و منچسترسیتی.»

MOHAMMAD ALI
09-29-2010, 13:45
آنجلوتي:‌ برد مقابل مارسي باعث اندوخته‌‌اي خوب براي چلسي شد

سرمربي تيم فوتبال چلسي انگليس گفت: با کسب برد مقابل مارسي صاحب اندوخته‌اي خوب شديم.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] کارلو آنجلوتي اظهار داشت: با برد مقابل مارسي، اينک شش امتياز داريم که براي کسب رده اول گروه اندوخته‌اي خوب است. اين نتيجه بردي پراهميت درديداري دشوار بود. بازيکنان حريف در نيمه دوم قدرت واقعي خود را نشان دادند و بسيار خوب بازي کردند.
مربي ايتاليايي يک سال اخير استامفوردبريجي‌ها افزود: ما نيز در نيمه اول بازي خيلي خوبي داشتيم و قادر به زدن گل درموقعيت‌هاي زيادي بوديم. به لحاظ دفاعي نيز عملکرد شاگردانم قابل توجه بود. البته بايد تلاش کنيم از اين توانايي تصاحب و مالکيت توپ بهتر استفاده کنيم.
وي ادامه داد: بازيکنان مارسي براي آنکه ما را تحت فشار بگذارند و نتيجه را تغيير دهند، ريسک بالايي داشتند. در مقابل ما نيز روي ضدحملات سريع کار کرديم.
او تصريح کرد: کسب برد 2 بر صفر مقابل مارسي از نظر من نتيجه‌اي خوب است. اکنون با اين برد صدرنشين گروه‌مان هستيم و شانس خيلي خوبي براي صعود داريم.
چلسي شب گذشته در دور دوم مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا با دو گل جان تري و نيکولا آنلکا در نيمه اول بر بندرنشينان فرانسوي غلبه کرد.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

MOHAMMAD ALI
09-29-2010, 13:49
دشان‌: چلسي از سياره‌اي ديگر آمده است

سرمربي تيم فوتبال المپيک مارسي گفت: چلسي آنقدر خوب بازي مي‌کند که گويي از سياره‌‌‌اي ديگر آمده است.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ديديه دشان اظهار داشت: براي مقابله با چلسي، با اميد فراوان و عزمي بالا راهي استامفوردبريج شديم، اما چلسي طوري بازي کرد که گويي از يک سياره ديگر آمده است. با اين کيفيت بازي مسلم است که نتيجه به سود آنها رقم خورد.
اين مربي فرانسوي که شب گذشته تيمش در دومين دور ازمرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا، 2 بر صفر در انگليس شکست خورد، افزود:‌به اين ترتيب مشخص است حريف مدعي کسب قهرماني اين پيکارها است. آنها قادرند بازي را با سرعتي بالا شروع کرده و به آخر رسانند. بدين‌ شکل خيلي راحت حريف را تحت فشار مي‌گذارند.
وي ادامه داد: از لحاظ قواي جسماني قوي هستند، ولي حتي تکنيک‌شان نيز بسيار خيره‌کننده است.
او درمورد برنامه خود دراين بازي گفت: مي‌خواستيم نبض بازي را تحت کنترل بگيريم و درضمن بازي پرشوري ارائه دهيم. ولي وقتي گل اول را از حريف دريافت کرديم، قادر به تغيير اوضاع نشديم.
تحت اين شرايط تنها امکان ضدحمله براي ما مي‌ماند که چلسي اجازه شکل‌گيري‌اش را نمي‌داد.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

MOHAMMAD ALI
10-14-2010, 23:04
دوري6 ماهه هافبک آبي‌هاي لندن از مستطيل سبز

بنابر اعلام پزشکان يوسي بنايون نياز به جراحي دارد و تا 6 ماه نمي تواند چلسي را همراهي کند.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] یوسی بنایون در دیدار مقابل نیوکاسل در جام اتحادیه، از ناحیه‌ی مچ و ساق پا دچار آسیب دیدگی شد و درحالیکه ابتدا گمان می رفت آسیب دیدگی‌اش چند هفته بیشتر طول نکشد، اعلام شد این بازیکن سه ماه قادر به بازی نخواهد بود.
اما وضعیت یوسی بنایون روز به روز وخیم تر گزارش می شود. باشگاه چلسی پنج شنبه دربیانیه ای که بر روی پایگاه اینترنتی این باشگاه منتشر شد، نوشت: یوسی بنایون باید تحت عمل جراحی قراربگیرد و به این ترتیب 6 ماه را به دور از میادین سپری خواهد کرد.
بنایون از تابستان امسال که از لیورپول جدا شد و به چلسی پیوست، هنوز یک بازی هم در لیگ برتر برای تیم جدیدش انجام نداده است

Mehrd@d
12-10-2010, 10:53
دیدیه دروگبا: سه بازی آینده برای ما حیاتی خواهد بود

دیدیه دروگبا، مهاجم چلسی، معتقد است که سه بازی آینده آبی ها برای قهرمانی آنها در لیگ برتر بسیار مهم است.

شاگردان آنچلوتی در 6 دیدار اخیر تنها 5 امتیاز کسب کرده اند و در لیگ قهرمانان نیز مقابل المپیک مارسی شکست خوردند.

بازیکنان چلسی باید در سه دیدار آینده با آمادگی کامل راهی میدان شوند زیرا باید با تاتنهام، آرسنال و منچستریونایتد روبرو شوند.

دروگبا در مصاحبه با استاندارد ایونینگ گفت:" مطمئنا این سه دیدار در زمان مناسبی برای ما از راه نرسید اما اگر در این دیدارها به پیروزی برسیم، این بازی ها می توانند شرایط ما را تغییر دهند.

ما شرایط دشواری را سپری می کنیم اما این اتفاقی است که برای هر تیمی رخ می دهد. برای چلسی کمتر اتفاق می افتد که چنین شرایطی داشته باشد و امیدوارم این شرایط خیلی زود تغییر کند.

ما باید این هفته مقابل تاتنهام قرار بگیریم و این اصلا دیدار آسانی نخواهد بود. به نظر من تاتنهام حریف خوب و باهوشی است. آنها فصل خوبی را سپری می کنند و دلیلی وجود ندارد که نتوانند با ما رقابت کنند.

چلسی معمولا تاتنهام را شکست داده اما اکنون اوضاع کمی تغییر کرده است. این به ما مربوط است که چه اتفاقی رخ دهد."

DanielBahrami
02-04-2011, 16:55
تورس:اميدوارم گلهاي مهمي با پيراهن چلسي بزنم

تورس ادامه داد:« از انتقال به چلسی بسیار خوشحالم و امیدوارم بتوانم به هم تیمی هایم در رقابتهای این فصل و فصلهای بعد کمک کنم.»

تورس رویارویی با چلسی با پیراهن لیورپول را به یاد دارد:« از زمانی که به انگلیس آمدم،بارها با پیراهن لیورپول مقابل چلسی قرار گرفتم و اینها دیدارهایی فوق العاده بود که هرگز فراموششان نخواهم کرد.می دانم که چلسی بازیکنان بزرگ زیادی دارد و نهایت تلاشم را به کار می گیرم تا در ترکیب اصلی تیم جای داشته باشم.»

از سوی دیگر بروس بوک،یکی از مسئولان چلسی نیز در این باره گفت:« روز دوشنبه روز مهمی برای چلسی است، روزی که با یکی از بهترین بازیکنانی که سالها در لیگ انگلیس بوده، قراردادی به امضا رساندیم.ما در طول این سالها مهارتهای یکی از برترین گلزنان لیگ برتررا تحسین می کردیم و با پیوستن تورس به رختکن تیم ما، در انتظار روزهای بزرگی هستیم.امیدواریم که تک تک هواداران چلسی مثل ما، از شنیدن این خبر خوشحال شوند.»

DanielBahrami
02-04-2011, 16:57
جلوتي:بعد از بردساندرلند ورق براي چلسي برگشت

مربي ايتاليايي چلسي از برد تيمش خوشحال است.

کارلو آنچلوتی، مربی ایتالیایی چلسی از عملکرد شاگردانش در دیدار 3شنبه شب مقابل ساندرلند که با پیروزی 2-4 آبی پوشان همراه بود بسیار خوشحال است و اعتقاد دارد که چلسی بعد از این برد، ورق را کامل برگردانده.

گلهای فرانک لمپارد،سالمون کالو، جان تری و نیکلا آنلکا باعث شد تا آبی پوشان به نتیجه فوق العاده ای دست یافتند

درپایان این مسابقه آنچلوتی به برنامه رادیو 5 لاین بی بی سی گفت:« ما فوتبال خوبی را بازی کردیم و به نتیجه خیلی مهمی دست یافتیم.توانستیم تا عملکرد خوبمان مقابل بولتون را تکرار کنیم و کسب پیروزی در خارج از خانه مقابل بولتون وساندرلند بسیار خوب بود.»

مربی ایتالیایی چلسی ادامه داد:« ما در شرایط خیلی خوبی هستیم و قطعا ورق را برگردانده ایم.»

درپایان روز دوشنبه و بازار نقل و انتقالات زمستانی چلسی با پرداخت 71 میلیون پوند داوید لوئیس و فرناندو تورس را به خدمت گرفت و آنچلوتی در این رابطه گفت:« هفته بسیار خوبی بود ولی هفته مهمی را هم پیش رو داریم. روز یکشنبه مقابل لیورپول به میدان خواهیم رفت و باید مطمئن باشیم که آماده این مسابقه هستیم.»

DanielBahrami
02-04-2011, 16:58
روين روني: چلسي همچنان مدعي قهرماني است

در حالي که تنها 14 هفته تا پايان رقابت هاي اين فصل باقي است، چلسي با 10 امتياز اختلاف نسبت به منچستريونايتد در مکان چهارم جدول قرار دارد

وين روني، مهاجم منچستريونايتد، معتقد است چلسي همچنان در کورس قهرماني ليگ برتر حضور دارد.

آبي ها در آخرين روز فصل نقل و انتقالات 70 ميليون يورو هزينه کردند و فرناندو تورس و ديويد لوئيز را به خدمت گرفتند. در حالي که تنها 14 هفته تا پايان رقابت هاي اين فصل باقي است، چلسي با 10 امتياز اختلاف نسبت به منچستريونايتد در مکان چهارم جدول قرار دارد.

روني در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما مطمئنا نبايد چلسي را خارج از کورس قهرماني بدانيم. آنها تيم بزرگ و قدرتمندي هستند و بايد بدانيم تيمي که بتواند تا هفته آخر نتايج خوبي کسب کند مي تواند به قهرماني برسد."

روني که در ديدار شب گذشته در پيروزي 3-1 تيمش مقابل استون ويلا دو بار گلزني کرد، گفت:" از بازي خودم در بازي هاي قبلي راضي بودم اما مي خواستم گلزني کنم. به عنوان مهاجم شما مي خواهيد گلزني کنيد اما در کل از بازي هاي خودم راضي بودم به جز از نمايش هفته گذشته مقابل بلکپول."

DanielBahrami
02-04-2011, 16:59
فهرست کامل 10 انتقال بزرگ تاریخ فوتبال جهان!

فرناندو تورس' با انتقال 50 میلیون پوندی خود از لیورپول به چلسی، نام خود را به عنوان چهارمین نقل و انتقال گران قیمت تاریخ فوتبال جهان ثبت کرد.دوشنبه شب پس از چند روز کش و قوس سرانجام قرارداد 50 میلیون پوندی انتقال فرناندو تورس به آبی پوشان لندنی نهایی شد تا رکورد نقل و انتقالات فوتبال جزیره شکسته شود.به این ترتیب تورس، در جدول گران ترین نقل و انتقالات فوتبال جهان از زین الدین زیدان که در سال 2001 با مبلغ 62/ 45 میلیون پوند از یوونتوس راهی رئال مادرید شده بود پیشی گرفت.اما کریستیانو رونالدو با انتقال 80 میلیون پوندی خود که در سال 2009 از منچستریونایتد به رئال مادرید صورت گرفت همچنان در صدر این فهرست قرار دارد.در رده دوم این جدول زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سوئدی کنونی آ.ث میلان قرار دارد که در سال 2009 با 5 / 56 میلیون پوند از اینترمیلان به بارسلونا پیوست.کاکای برزیلی هم با انتقال 56 میلیون پوندی از آ.ث میلان به رئال مادرید در سال 2009 در رده سوم این فهرست حضور دارد.

فهرست کامل 10 انتقال بزرگ تاریخ فوتبال جهان
1- کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد به رئال مادرید - 80 میلیون پوند (2009)
2- زلاتان ابراهیموویچ از اینترمیلان به بارسلونا - 5/ 56 میلیون پوند (2009)
3- کاکا از آ.ث میلان به رئال مادرید - 56 میلیون پوند (2009)
4- فرناندو تورس از لیورپول به چلسی - 50 میلیون پوند (2011)
5- زین الدین زیدان از یوونتوس به رئال مادرید - 62/ 45 میلیون پوند (2001)
6- لوئیس فیگو از بارسلونا به رئال مادرید - 37 میلیون پوند (2000)
7- هرنان کرسپو از پارما به لاتزیو - 5/ 35 میلیون پوند (2000)
8- داوید ویا از والنسیا به بارسلونا - 2/ 34 میلیون پوند (2010)
9- جیجی بوفون از پارما به یوونتوس - 6/ 32 میلیون پوند (2001)
10- روبینیو از رئال مادرید به منچستر سیتی - 5/ 32 میلیون پوند (2008)
نقل و انتقالات برتر تاریخ فوتبال انگلستان
1- فرناندو تورس از لیورپول به چلسی - 50 میلیون پوند (2011)
2- روبینیو از رئال مادرید به منچستر سیتی - 5/ 32 میلیون پوند (2008)
3 - دیمیتار برباتوف از تاتنهام به منچستر یونایتد - 75/ 30 میلیون پوند (2008)
4- آندره شوچنکو از آ.ث میلان به چلسی - 8 / 30 میلیون پوند (2006)
5- ریو فردیناند از لیدز به منچستریونایتد - 1/ 29 میلیون پوند (2002)
6- خوان سباستین ورون از لاتزیو به منچستریونایتد - 1/ 28 میلیون پوند (2001)
7- اندی کارول از نیوکاسل به لیورپول - 35 میلیون پوند (2011)
8 - میشل اسین از لیون به چلسی - 34 / 24 میلیون پوند (2005)
9- دیدیه دروگبا از مارسی به چلسی - 24 میلیون پوند (2004)
10- جیمز میلنر از آستون ویلا به منچستر سیتی - 24 میلیون پوند (2010)
11- داوید سیلوا از والنسیا به منچستر سیتی - 24 میلیون پوند (2010)
12- یحیی توره از بارسلونا به منچستر سیتی - 24 میلیون پوند (2010)

mohammad reza hemmati
02-20-2011, 15:21
سایت گل- چلسی در دیدار شنبه شب خود در ضربات پنالتی مغلوب اورتون شد تا پس از فصلی نه چندان خوب در رقابتهای لیگ برتر، از گردونه رقابتهای جام حذفی نیز خداحافظی کند و چشم به رقابتهای اروپایی بدوزد.
شاگردان آنچلوتی در ضربات پنالتی و با از دست رفتن پنالتی های آنلکا و کول از میدان به در شدند تا در چند روز آتی به تقویت قوای روحی شان پرداخته و در دیدار با اف سی کپنهاگن در لیگ قهرمانان اروپا بتوانند بازی خوبی را به نمایش بگذارند:

1

2
3

4

5

6- تلاشهای آبی پوشان بی ثمر ماند تا آنها اینگونه به رختکن بروند

7- و بازیکنان اورتون این طور به شادی بپردازند

8

DanielBahrami
02-20-2011, 19:07
آنجلوتی : مستحق پیروزی بودیم !

کارلو آنجلوتی پس از شکست در ضربات پنالتی مقابل اروتون و حذف از جام حذفی درباره این بازی گفت:

"ما خیلی ناراحت و ناامید شدیم چون ما به مدت 2 ساعت بسیار تلاش کردیم و موقعیت های زیادی خلق کردیم و کاملا مستحق پیروزی بودیم. ما خیلی دیر به گل رسیدیم ولی بعد از گل لمپارد ما بازی را خوب حفظ کردیم و تنها ممکن بود از روی ضربات کاشته گل بخوریم که همین طور هم شد!

ایوانوویچ در تمام طول بازی خیلی خوب بازی کرد ولی در صحنه ای که خطای او منجر به گل خوردن ما شد باید بیشتر تمرکز می کرد! همچنین به نظر من یک پنالتی بر روی رامیرس انجام شد که برای ما گرفته نشد!

ما امروز شاهد یک بازی فیزیکی بودیم و ما خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت های زیادی داشتیم ولی بدشانس بودیم

من لیست پنالتی زن ها را تنظیم کردم ولی اشلی اصرار داشت که پنالتی بزند! آنلکا هم همیشه در تمرینات پنالتی هایش را گل می کرد ولی پنالتی شانس است!

ما می خواستیم موفقیت فصل پیشمان را در این جام تکرار کنیم چون این جام مهمی برای ماست ولی باید دیگر استراحت کرد و انرژی تیم را برای بازی بعد حفظ کرد.

ما باید خیلی تمرکز کنیم چون بازی های سختی پیش رو داریم که البته این بد نیست چون در کانون توجه بودن باعث می شود شرایط تیم بهتر شود و ما هیچ ترسی از بازی با کوپنهاگن و منچستر یونایتد نداریم"

منبع : سایت رسمی چلسی

DanielBahrami
02-20-2011, 19:10

چلسی 4 - 5 اورتون در ضربات پنالتی

تیم فوتبال چلسی از جام حذفی هم حذف شد.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، تیم فوتبال چلسی بازی برگشتش را در برابر اورتون و در استمفوردبریج در ضربات پنالتی شکست خورد.
این دیدار در صورتی انجام شد که بازی رفت در شهر لیورپول و خانه اورتون با حساب 1 بر 1 مساوی شده بود . در این دیدار که نتیجه همچون دیدار رفت را به خود دید چلسی بازی برده خود را در دقیقه 119 به تساوی تبدیل کرد و در ضربات پنالتی با نتیجه 3-4 واگذار کرد.

ترکیب چلسی : چک ، تری ، ایوانوویچ ، کول ، فرییرا ، میکل ( 45- اسین ) ، مالودا ( 90 - آنلکا ) ، رامیرس ، لمپارد ، کالو ( 111- ژیرکوف ) ، دروگبا

بازیکنان استفاده نشده : هترنبال ، برترند ، سالا ، مک ایچران

ترکیب اورتون : هاوارد ، نویل ، جاگیکا ، دیستین ، باینس ، آرتتا ، فلاینی ، کولمن ، کاهیل ( 70 - بیالتدینوف ) ، عثمان ( 94 - هیتینگا ) ، بکفورد ( 80 - آنیچه به )

بازیکنان استفاده نشده : موچا ، هیبرت ، دافی ، بکستر

گلها : لمپارد ( 104 ) برای چلسی / باینس ( 119 ) برای اورتون

گلزنان پنالتی : لمپارد ، دروگبا و اسین برای چلسی / جاگیکا ، آرتتا ، هیتینگا و نویل برای اورتون

گلنزنان پنالتی : آنلکا و کول برای چلسی / باینس برای اورتون

داور : فیل داود

تماشاگر : 41113 نفر
-----------------

- در نیمه اول مدافع اورتون نزدیک بود دروازه خودی را با ضربه سر باز کند که تیر دروازه مانع آن شد.

- در نیمه اول صحنه ای مشکوک به پنالتی در برخورد رامیرس و هاوارد سنگربان آمریکایی اورتون رخ داد که داور تشخیص تمارض رامیرس را داد و او را با کارت زرد جریمه کرد.

- در نیمه دوم چلسی چندین موقعیت گلزنی بدست آورد که با خوش شانسی هاوارد دروازه اش باز نشد.

- بازیکنان اورتون با خطا های بسیار جلوی حرکت بازیکنان چلسی را می گرفتند و نمی گذاشتند براحتی حرکت کنند

- دردقیقه 88 تیم اورتون توسط فلاینی به گل رسید که داور بدرستی آن را آفسیاد اعلام کرد

- چلسی با این شکست می تواند تنها امیدش را در لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد که برای قهرمانی در آنجا کاری به مراتب دشوار تر از سه جام از دست رفته اش خواهد داشت

آمار بازی
-----------------
شوت در چارچوب : چلسی 13-8 اورتون

شوت خارج از چارچوب: چلسی 11 - 2 اورتون

شوت دفع شده : چلسی 6 - 4 اورتون

کرنر : چلسی9 -3 اورتون

خطا : چلسی 13-32 اورتون

اخطار : چلسی 2-4 اورتون

آفساید : چلسی 2 - 2 اورتون

مالکیت توپ : چلسی 54% - 46% اورتون

پاسهای صحیح : چلسی 79.5 % - 76.7% اورتون

تکل : چلسی 28 - 28 اورتون

تکل موفق : چلسی 78.6% - 64.3% اورتون

تعویض عرضی بازی : چلسی 47 - 53 اورتون

DanielBahrami
02-22-2011, 16:40

آنجلوتی : فصل تمام نشده

کارلو آنجلوتی معتقد است که اگر چلسی بتواند برای فصل آینده به لیگ قهرمانان صعود کند، فصل موفقی را گذرانده است.
بـه گزارش کـانون هـواداران چـلسی در ایران، چـلسی در روز شنبـه در خـانه بـازی را به اورتون بـاخت و از گردانه ی مسـابقات حـذفی انگلستـان خـارج شـد، تـا این بـار اورتـون مـانع از کسب سـومین قهرمـانی پـیاپی آبیهـا در تـاریخ این رقـابت هـا شود. همچـنین آبیهـای لندنی در رقـابت های لیگ جـزیره نیز خـارج از کورس چهار تیم برتر هستند و در حـال حـاضر با منچستریونـایتد 12 امتیـاز فـاصله دارند. با این اوصـاف، مردان کـارلو آنجـلوتی در مسـابقات لیگ قهرمـانان اروپـایی، خـود را آمـاده می کنند تـا در برابر اف سی کـوپنهـاگن در کشور دانمارک صف آرایی کنند تـا لـااقل از تنها شـانسـشان برای کسب جـام، استفاده کرده باشند. امـا کـارلو آنجـلوتی معتقد است که صعـود به لیگ قهرمـانان فصل آینده برابر است بـا تکمیل مأموریت این فصـلمان.

کـارلو در این بـاره گفت:" تـا پـایان فصل، 90 روز، یعنی سـه ماه بـاقی مـانده است و در پـایان فصل بـاید نـظرمان در مورد عملکردمان در طول فصل ابراز کنیم. پـایان این فصل هم می تواند مثل فصل گذشته، بسیـار خـوب باشد چونکه می خـواهیم برای سـال آینده به لیگ قهرمـانان صعـود کنیم و در رتبه ی چهـارم جـای بگیریم."

طبق گمـانه زنی هـا، روز هـای پـایانی آنجـلوتی در چـلسی شمـارده می شود و شکست در کوپنهـاگن می تواند برای رومن آبراموویچ بـه مانند آخرین میـخی بـاشد که بر در تـابوت کـارلو زده می شود. اگـرچه، سرمربی اسبق یوونتوس و اث-میلـان معتقد است که تیمش در بـازی های بزرگ پیش رو، برخواهدخاست.

این مربی ایتـالیایی در پـایان افزود:" به طـور آشکـار، در حیطه ی زمـانی راحـتی نیستیم، چـراکه باید در بـازی هـای بزرگ و سرنوشت سـازی به میدان برویم. البته بعضی اوقـات برای تیم، بـازی کردن در برابر تیم هـای قدر مفید می تواند باشد چونکه بـازیکنان بیشتر به خـواسته شـان متمرکز می شوند، و سخت رقـابت می کنند پس نبـاید با این وضعیت هم، از مقـابله با کوپنهـاگن و همچنین منچسـتریونـایتد ترس داشته باشیم. حـتی چنین بـازی های سخـت و بزرگ، می تواند برایمان انگیزه ی وافری داشـته باشند."

sina_snake
02-22-2011, 18:25
5 ستاره‌اي كه مي‌توانند مانع از سقوط بيشتر چلسي شوند

در حال حاضر تنها يک جام براي آبي‌ها باقي مانده که مي‌توانند به قهرماني در آن اميدوار باشند: چمپيونز ليگ؛ مطمئنا کارلتو و شاگردانش آنقدر باتجربه هستند که بدانند اختلاف 12 امتيازي در اواخر فوريه فاصله‌اي نيست که بتوان آن را به راحتي جبران کرد. هدف واقع‌بينانه در ليگ برتر مي‌تواند قرار گرفتن در جمع چهار تيم بالاي جدول و راه يافتن به رقابت‌هاي ليگ قهرمانان فصل آينده باشد.

تيره‌روزي‌هاي چلسي در اين فصل همچنان ادامه دارد. تيمي‌که در 7 فصل گذشته همواره يکي از مدعيان اصلي قهرماني ليگ برتر بوده، اکنون 12 امتياز با منچستريونايتد صدرنشين فاصله دارد و از رقابت‌هاي جام‌حذفي نيز کنار رفته است و طعنه‌آميز اينکه‌ اين اتفاق در استمفوردبريج رخ داد. ورزشگاهي که زماني به قلعه‌اي تسخير ناپذير در فوتبال انگليس تبديل شده بود و حتي شياطين سرخ و توپچي‌ها نيز در بهترين حالت با يک تساوي از اين ورزشگاه به خانه برمي‌گشتند.
در حال حاضر تنها يک جام براي آبي‌ها باقي مانده که مي‌توانند به قهرماني در آن اميدوار باشند: چمپيونز ليگ؛ مطمئنا کارلتو و شاگردانش آنقدر باتجربه هستند که بدانند اختلاف 12 امتيازي در اواخر فوريه فاصله‌اي نيست که بتوان آن را به راحتي جبران کرد. هدف واقع‌بينانه در ليگ برتر مي‌تواند قرار گرفتن در جمع چهار تيم بالاي جدول و راه يافتن به رقابت‌هاي ليگ قهرمانان فصل آينده باشد. اما در ليگ قهرمانان شرايط متفاوت است. آبي‌ها بايد امشب در ديدار رفت مرحله يک هشتم نهايي مقابل کپنهاگن دانمارک قرار بگيرند. تيمي‌که اگر حريف دست و پا بسته‌اي نيست اما احتمالا اگر قرار بود خود آنچلوتي حريفش در اين مرحله را انتخاب مي‌کرد، نمي‌توانست دست روي گزينه ديگري بگذارد.
شايد تا سال 2004 براي هواداران چلسي رسيدن به قهرماني در ليگ برتر مهمترين هدف بود اما آنها در فصول اخير به اندازه کافي جام قهرماني ليگ برتر و جام حذفي را به دست آورده‌اند و اکنون خيلي از طرفداران اين تيم روياي قهرماني در اروپا را در سر دارند. اتفاقي که اگر رخ دهد،‌ ناکامي‌هاي آبي‌ها در رقابت‌هاي اين فصل را به کلي در سايه قرار خواهد داد. اتفاقي که در سال 2005 براي ليورپولي‌ها رخ داد. شاگردان بنيتس در آن فصل به لطف فينال تاريخي استانبول و آن ديدار به يادماندني مقابل ميلان در فينال چمپيونزليگ، ناکامي‌شان در ليگ برتر و قرار گرفتن در رتبه پنجم و پايين‌تر از همشهري کوچک‌شان، اورتون را به دست فراموشي سپردند. اما براي اينکه آبي‌ها به‌اين هدف‌شان برسند، به درخشش چند ستاره اصلي‌شان نياز دارند. ستاره‌هايي که بيشتر افتخارات چلسي در فصول اخير به لطف بازي‌هاي درخشان آنها رقم خورده است.
جان تري؛ رهبر مقتدر آبي‌ها
کاپيتان آبي‌ها يکي از 10 چهره مناقشه برانگيز تاريخ فوتبال است. کسي که هم طرفداران پروپا قرصي دارد و هم دشمناني زیادی. اما به هر حال او يکي از بهترين مدافعان مياني جهان در چند دهه اخير است، بازيکني که بارها براي جلوگيري از باز شدن دروازه تيمش سرش را جلوي توپ قرار داده است.البته نمايش‌هاي اين فصل تري بازتابي از وضعيت کلي باشگاه چلسي بوده است. در بعضي از بازي‌ها خيلي خوب و در بعضي ديگر خارج از استاندارد هميشگي بود. اما اگر آنها مي‌خواهند در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان به جايي برسند، بايد تري بار ديگر به همان مدافع نفوذ ناپذير و مقتدر فصول گذشته تبديل شود. مطمئنا جي تي هنوز خاطره تلخ فينال مسکو و پنالتي که از دست داد را در ذهن دارد و همين مي‌تواند انگيزه او را براي رساندن تيمش به فينال امسال ويمبلي افزايش دهد.
ديديه دروگبا؛ ستاره تمام نشدني
با ورود فرناندو تورس به استمفوردبريج، به نظر مي‌رسد آنچلوتي توجه کمتري به‌اين مهاجم باتجربه ساحل عاجي دارد اما او هنوز ويژگي‌هايي دارد که مي‌تواند در رسيدن آبي‌ها به موفقيت بسيار موثر باشد. حتي اگر کارلتو نخواهد از دروگبا در ترکيب اصلي استفاده کند، حضور او در يک سوم پاياني بازي نيز مي‌تواند بسيار تاثيرگذار باشد. دوندگي زياد، سماجت و قدرت‌بدني مناسب او مي‌تواند مدافعان حريف را به دردسر بيندازد.
فرانک لمپارد؛ گل‌ساز و گلزن
يکي از گلزن‌ترين ‌هافبک‌هاي تاريخ ليگ‌برتر. بازيکني که مي‌توان علاوه بر پاس گل‌هاي عالي، روي گلزني‌اش نيز حساب کرد. او بعد از يک جام‌جهاني اسف‌بار با سه شيرها، بسياري از بازي‌هاي اين فصل تيمش را به دليل عمل جراحي از دست داد.
بعد از بازگشت به ميادين نيز هنوز نتوانسته خاطرات خوب گذشته را تکرار کند، هرچند در ديدار اين هفته مقابل اورتون، نمايش به مراتب بهتري از ديدارهاي قبلي داشت. آبي‌ها براي رسيدن به مراحل بالاتر چمپيونزليگ به يک لمپارد آماده‌تر نياز دارند.
مايکل اسين؛ موتور
به ‌اين ستاره غنايي به دليل قدرت و سرعتش لقب «قطار» داده بودند اما به نظر مي‌رسد او نيز مانند چلسي در چند ماه اخير از ريل خارج شده است. او در دو فصل اخير با مصدوميت‌هاي زيادي از ناحيه زانو مواجه بوده و هر بار براي 6-5 ماه از ميادين دور بوده است. به همين دليل خيلي طبيعي بود وقتي در پاييز به ميادين بازگشت، درخشش سابق را نداشته باشد.
اما او در ديدار مقابل اورتون وقتي به عنوان بازيکن ذخيره راهي ميدان شد، نشان داد که اگر آماده باشد، مي‌تواند قدرت دوچنداني به خط مياني آبي‌ها بدهد.
فرناندو تورس؛ آبي جديد
آبي‌ها مدت‌ها بود که به دنبال يک مهاجم جديد بودند و البته هميشه به خريد فرناندو تورس فکر مي‌کردند. اين پسرک اسپانيايي سرانجام با 50 ميليون پوند راهي استمفورد بريج شد و اکنون نوبت آنچلوتي است که تيمش را با آرايشي روانه ميدان کند که تورس بهترين عملکرد را در آن داشته باشد.
تورس در ديدارهايي که تاکنون براي چلسي انجام داده چندان متقاعد کننده نبوده است اما او هميشه نشان داده برابر مدافعان بزرگ و در بازي‌هاي مهم، نمايش بهتري دارد. شايد حضور در ليگ قهرمانان بار ديگر بتواند او را به روزهاي خوبش برگرداند.
منبع : football3.ir

DanielBahrami
02-23-2011, 16:30

کوپنهاگن 0 - 2 چلسی

چلسی توانست با درخشش آنلکا ، حریفش دانمارکی خود را به راحتی شکست دهد.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، تیم فوتبال چلسی موفق شد در دیدار رفت مرحله یک شانزدهم نهایی جام قهرمانان اروپا بازی خارج از خانه اش را با پیروزی پشت سر بگذارد تا از صعودش به مرحله بعدی خیالش راحت باشد و حساسیت بازی برگشت را بکاهد.

ترکیب چلسی : چک ، ایوانوویچ ، تری ، کول ، بوسینگوا ، رامیرس ، اسین ، لمپارد ، مالودا (85- ژیرکوف ) ، آنلکا (73 - دروگبا ) ، تورس( 90+2 کالو )

بازیکنان استفاده نشده: ترنبال ، میکل ، فرییرا ، مک ایچران

داور : کوپرس

گلها : آنلکا (17 ، 54 ) برای چلسی

اخطاریها : تورس ،مالودا و تری( چلسی ) ، پوسپک ، ژانکا ( کوپنهاگن )
-----------

آمار بازی

شوت در چارچوب : کوپنهاگن 6-7 چلسی

شوت خارج از چارچوب : کوپنهاگن 5-11 چلسی

شوت های دفع شده : کوپنهاگن 3- 4چلسی

کرنر : کوپنهاگن 1-3 چلسی

خطا : کوپنهاگن 14-9 چلسی

اخطار : کوپنهاگن 2-3 چلسی

آفساید : کوپنهاگن 2-8 چلسی

درصد مالکیت توپ : کوپنهاگن 53% - 47% چلسی

DanielBahrami
02-23-2011, 16:31

کارلو : تورس کلید پیروزی ما بود

طبق گفته های مربی ایتالیایی بازیکنان چلسی تمرکز خوبی داشتند.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، چلسی سه شنبه شب موفق شدتا با دو گل آنلکا اف سی کپنهاگن را در خانه شکست دهد تا کار آسان تری در دیدار برگشت داشته باشد.

آنچلوتی، مربی ایتالیایی چلسی در پایان این دیدار در صحبتهایی اعلام کرد که فصل برای چلسی تمام نشده است. او به اسکای سپورت گفت:« ما هنوز زنده هستیم.این نتیجه خوب و عملکرد خوبی از بازیکنان تیمم بود.ما کاملا آماده بودیم و برروی بازی تمرکز داشتیم ولی بازی کپنهاگ تنها یک نیمه راه است و راهی طولانی را پیش رو داریم.»

مربی چلسی درادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که پس از نتایج اخیر تیمش احساس فشار می کرد (چلسی در دیدارهای اخیرش از گلزنی مقابل فولام و لیورپول ناکام ماند و به رده پنجم جدول سقوط کرد.»
شکست مقابل اورتون در ضربات پنالتی موجبات حذف این تیم از گردونه رقابتهای جام حذفی را فراهم آورد و مربی ایتالیایی معتقد است که پیروزی در دانمارک به منزله مسکنی برای این درد است:« قطعا خیلی خوشحال است که پس از فشار زیادی که برروی ماست، به نتیجه خوبی برسیم.ما می خواهیم نهایت تلاشمان را به کار گیریم و سه شنبه شب عملکرد ما خوب بود.»

او در بخش پایانی صحبتهایش در مورد تعویض آنلکا و عملکرد تورس گفت:« تورس شنبه شب بازی مقابل اورتون بازی نکرده بود ولی آنلکا در وقتهای اضافه آن بازی حاضر بود. به خاطر همین حس کردم که تورس قبراق تر است. آنلکا در دیدار سه شنبه بازی فوق العاده ای را ارائه داد و به دو گل رسید ولی تورس کلید این پیروزی بود؛ او همیشه خطرناک است. تورس بدشانس بود که نتوانست به گل برسد ولی بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشت.»

DanielBahrami
02-23-2011, 21:12
کـارلو خـواسـتار تکرار پیروزی برابر یونایتد است

کـارلو آنجـلوتی از بـازیکنانش خـواست تـا روند پیروزی که در برابر کوپنهاگن آغـاز شده را پیش بگیرند و در برابر یونایتد هم به خوبی، بازی با کوپنهاگن بازی کنند.

رقـابت های لیگ قهرمـانان اروپـایی تنها هـدف بـاقی مـانده برای مردان کـارلو آنجـلوتی است تا بتوانند در این فصل با جـام قهرمـانی، فصل را به اتمام ببرند. آنان در شب سه شنبه، موفق شدند با یک پیروزی حرفه ای، کوپنهـاگن را در دانمـارک شکست دهند.

با انجـام دور رفت لیگ قهرمانان و موفقیت چلسی در آن، آنها خیـالشون از بـابت صعود به دور یک چهـارم نهـایی تا حدود زیـادی راحت است و کـارلو از بازیکنانش می خواهد تا تمام تمرکزشان را برای بازی مقـابل صدرنشین لیگ برتر، منچستریونـایتد بگذارند.

چلسی در لیگ جزیره، درگیر کسب جـایگاهی است تا بتواند در فصل آینده نیز در رقـابت های لیگ قهرمـانان اروپا حـاضر شوند، و با شکست تاتنهام برابر بلکپول در سه شنبه شب، شـانس آبی ها برای بازیـابی جـایگاه چهـارم جدول زیـاد شده است.

آنجـلوتی گفت:" ما نباید از بابت شکست تاتنهام خـوشنود باشیم، اما در کُل خبر خوبی برایمـان بود. حـال نوبت ماست تا برابر یونـایتد بازی کنیم و تمام سعـیمان را برای پیروزی در آن بازی به کار ببریم و همین نمـایشی امشـبمان را در برابر آنان نیز به اجرا بگذاریم."

این مربی ایتـالیایی در برابر سؤال یکی از خبرنگـاران در مورد اینکه آیا دوران نااُمید کننده و بحرانی چلسی به اتمام رسیده گفت:" من نمی خوام این خبر را تأیید کنم. من یک یا دو بار، قبلـاً به این موضوع اشاره کرده بودم و احتمال می دادم که این دوران تمام شده باشد. ما برای این بازی انگیزه ی وافری داشتیم. اما حـال باید این روند را ادامه دهیم. یونـایتد بهترین فرصت مـا برای بازیـابی به دوران اوج فوتبـالیمان می تواند باشد. ما هنوز هم حرفی برای گفتن داریم و قبل از بازی ایده هایی داشتم و حـال قصد دارم ایده هایم را حفظ کنم و طبق آنها حرکت کنم.

ما نمُردیم. بهرحال این یک بازی بود و نمی شود از روی این، نظر خاصی داد اما از بازیکنانم می خواهم به همین شکل، بار ها و بارها سعـی کنند و نتیجه بگیرند."

DanielBahrami
02-24-2011, 16:08
ژيركوف مي تواند از چلسي برود

ستاره ي ابيها ممكن است از اين تيم جدا شود.

به نظر ميرسد يوري ژيركوف مي خواهد از چلسي جدا شود چنانچه نتواند راهي به تركيب اصلي تا اخر فصل پيدا كند.

بازيكن 27 ساله روسي چلسي اخيرا بعد از طي 3 ماه مصدوميت به تيم برگشته است.

ژيركوف اولين خريد انچلوتي در چلسي بود زماني كه در سال 2009 از زسكا مسكو با مبلغ 18.5 ميليون پوند به چلسي پيوست ولي حالا او به مربي خود هشدار داده است كه در فكر جدايي از چلسي است.

"هدف اصلي من اين است كه به تركيب اصلي چلسي راه پيدا كنم"
"اگر من در اين راه موفق بودم مشكلات و موضوعات ديگر نيز حل ميشوند ولي اگر در اين راه شكست خوردم،من در مورد حالات ديگر نيز فكر خواهم كرد"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

جان تري:ما بايد به يونايتد فشار اوريم

جان تري طي مصاحبه اي بر اين موضوع كه ، يونايتد شكست نا پذير نيست تاكيد كرد و گفت ميتوان هنوز به شروع چلسي از سه شنبه براي كورس قهرماني اميدوار بود.

ابيها هم اكنون در رده پنجم با اختلاف 12 امتيازي نسبت به صدر جدول قرار دارند.

ولي كاپيتان تري قول داده است تا براي به پايان رساندن خوب اين فصل تلخ نهايت تلاش خود را بكند و او معتقد است اولين قدم براي اين كار شكست منچستر در هفته ي بعد است.
او بر اين باور هست كه ميتوانند اختلاف 12 امتيازي را جبران نمايند.

"مي تواند انجام بشود،چون اين كار را خود منچستر در سال 1998 در رقابت با نيوكاسل انجام داد"
"اين ممكن است فقط با كمي فشار بيشتر..."

تري معتقد است هر تيمي استرس زيادي را براي بدست اوردن قهرماني تحمل ميكند و اين هيچ ربطي به اختلاف امتياز بين تيمها ندارد.

"در بازيهاي سال قبل همه ما ميدانستيم كه نياز به برد داريم و اين يك فشار واسترس بسيار وحشت اور بر ما مياورد"

يونايتد در اين فصل فقط يك بازي خود را باخته است و اين در حالي است كه يونايتد نتايج خوبي را در خارج از خانه نگرفته است و توانسته اند فقط 3 بازي از 12 بازي خارج از خانه خود را ببرند.
"در اين برهه از زمان ما ميتوانيم انها را ببريم.انها شكست نا پذير نيستند."
"بلكپول در بازي با منچستر 60-70 دقيقه به خوبي بازي كردند ولي انها (منچستر)توانست دوباره از تجربه خود استفاده كند"
"چه كسي ميداند انها با چه نقشه اي به بازي با ما مي ايند؟؟!!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

چك:ما تسليم نميشويم

چك مطمئن است كه انها ميتوانند قهرماني خود را دوباره تكرار كنند ولي بايد در اين راه كمي نيز شانس داشته باشند.

چك معتقد است اين كه انها قهرمان شوند ممكن است ولي هدف انها قرار گرفتن در بين تيم هاي بالاي جدول است.

"درست است كه ما از ليگ دور مانده ايم ولي با اين حال ما دو بازي با منچستر داريم.راه طولاني هنوز باقي مانده است و همه ميدانند كه ما نيز براي اين عنوان تلاش خواهيم كرد."
"و يك برد اعتماد به نفس را افزايش ميدهد و ما از حالا 7 روز براي امادگي در برابر منچستر وقت داريمو ما سعي ميكنيم شكاف امتيازي تيم را با يك برد كمتر كنيم."
"ما بسيار دور از صدر جدول مانده ايم و براي قهرماني نياز به شانس هم داريم با اين حال ما تا اخرين لحظه مبارزه خواهيم كرد."
او در رابطه با جام باشگاهها گفت:
"هنوز همه چيز را از دست نداده ايم ،ما از ليگ هنوز دور هستيم و جام حذفي را نيز از دست داده ايم و تنها رقابت باقي مانده همين جام باشگاهها است"
"ما مي خواهيم در اين كاپ قهرمان شويم تا حداقل مرهمي بر زخمهاي ما باشد."
چك در مورد تورس و انلكا نيز گفت:
"او واقعا عالي بازي ميكند ولي هنوز گلي به ثمر نرسانده است.من اميدوارم او گلهايش را براي بازي بعد ذخيره كرده باشد."
"حركات او بسيار خوب است.ما با او خوب بازي ميكنيم و شانسهاي زيادي نيز خلق مي كنيم با اين حال از همه مهمتر اين است كه او به سختي با تيم كار ميكند و اين چيزي كه ما از او ميخواهيم."
"انلكا از شانسهاي خود به خوبي استفاده كرد و اين چيزيه كه شما نياز داريد.
او ميداند كه در كنار فرناندو مي درخشد.ما جنب و جوش زيادي داريم . اين دقيقا چيزي كه ما مي خواهيم."

DanielBahrami
02-27-2011, 16:55

تری : باید برنده شویم

جان تری معتقد است تیمش برابر منچستر یونایتد باید برنده شود.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، جان تری کاپیتان محبوب تیم فوتبال چلسی که به تازگی توانستند کوپنهاگن دانمارک را در لیگ قهرمانان اروپا شکست دهد بایستی در بازی آتی خود برابر منچستر یونایتد قرار گیرد ، در مصاحبه ای قبل از این دیدار در خصوص تیمش صحبت هایش را این چنین شروع کرد." زمانی که نیکولاس آنلکا همچون دیدار گذشته در میدان حاضر می شود مربی برای انتخاب بازیکنانش در بازی آینده دچار مشکل می شود که چه کسی بازی نکند یا اینکه سه نفر بازی کنند ، این فکر می تواند مشکل خوبی باشد."

تری در خصوص دیود لوئیز نیز گفت " او باور نکردنی است ، او می تواند به عنوان مدافع وسط و گوش راست بازی کند ، همچنین او توانایی بازی در گوش چپ را دارد ، همانطور که برای بنفیکا بازی می کرد . او اعتماد به نفس و اطمینان خوبی دارد."

وی ادامه داد " ما زمانی که با آنها ( تورس و لوئیز ) تمرین نمی کنیم آنها به تنهایی تمرین می کنند چرا که نمی خواهند چیزی را از دست دهند. اینکه آنها می توانند با ما باشند فوق العاده است . آنها دو جوان جویایی جام قهرمانی هستند و می خواهند برای پیشرفتشان آموزش ببیند . بازیکنان جدا گانه تمرین کرده اند ، مدافعان تمرین ارسال پاس دادن و مهاجمان تمرین شوت زدن کرده اند . "

جان تری در خصوص بازی آینده تیمش برابر منچستر گفت " ما در خانه خود اعتماد به نفس خوبی داریم و شیوه بازی آنها شاید به ما کمک کند . اما تیم های دیگری که به استمفوردبریج آمدند در خط دفاعی خود نشسته بودند و منتظر ضد حمله بودند. ما باید این بازی را پیروز شویم ، هواداران نیز همین را می خواهند و برای پیروزی می آیند. "

DanielBahrami
02-27-2011, 17:26
آنجلوتی : معاوضه دروگبا و کاکا مثل فوتبال فانتزی است !

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 0tL5LymQteTKR0wNDdYMurGXoolQl08YaoXbHlNvIt2eGXYGFt jWmt5Pb076vwqk0AxYpzaeNnbKEps6_Rpw60I-Lp4k/KakaAncelottiGG.jpg

کارلو آنجلوتی درباره شایعاتی مبنی بر اینکه باشگاه چلسی می خواهد دیدیر دروگبا را که اخیرا با ورود تورس کمتر بازی می کند با کاکا معاوضه کند گفت:

"آیا من از رومن (آبراموویج) خرید کاکا یا پاتو یا پیرلو را درخواست خواهم کرد؟؟ ما تا اینجای فصل هم رامیرس و تورس و دیوید لوئیز را خریدیم.

معاوضه کاکا و دروگبا مثل فوتبال فانتزی است!"

همچنین آنجلوتی معتقد است که چلسی خرج زیادی در سال گذشته نداشته است

"ما سال قبل 5 بازیکن جدیدی از تیم جوانان وارد باشگاه کردیم که جای 5 خرید گران قیمت را پر کرد"

---------------------------------------------------------------------------------------------------

فرگوسن حرف های تری را رد کرد

جان تری روز گذشته در مصاحبه ای اعلام کرده بود که با توجه به اینکه چلسی 2 بازی رو در رو مقابل منچستر یونایتد دارد و منچستر بازی های سختی نیز در پیش رو دارد چلسی می تواند به صدر جدول برسد!

فرگوسن امروز در جواب به تری گفت :

"شما تلاش می کنید ! ما هم تلاش می کنیم ولی این واقعا سخت است که این اختلاف زیاد را جبران کرد! من این را چند وقت پیش هم گفتم که این فصل تیمی که قهرمان شود واقعا استحقاق آن را داشته است . به خاطر همین است که من همیشه به بازیکنانم تاکید می کنم که ما باید روند خوب خود را حفظ کنیم و این تنها نگرانی من است"

DanielBahrami
02-27-2011, 17:27
كويل:استاريج ميتواند يك ستاره شود

سرمربي بولتون استاريج را با ويلشير هم تراز كرد.

سرمربي بولتون احساس مي كند كه استاريج مي تواند به ستاره در ليگ برتر تبديل شود و همانند ويلشير پله هاي پيشرفت را طي كند.

مهاجم 21 ساله توانست چهارمين گل خود را از زماني كه به صورت قرضي از چلسي به بولتون رفته است،در برابر نيوكاسل به ثمر برساند.

فصل پيش ويلشير در بولتون بازي مي كرد و حالا سرمربي بولتون او را ويلشير ديگري براي تيم خود ميداند.

كويل درباره استاريج گفت:"او ذاتا يك گلزن است.با اين حال او بيشتر از اينها است.او ذاتا يك فوتباليست است."
"او هم با پاي راست،هم با پاي جپ و هم با سر ميتواند گل بزند همچنين او سرعت بسيار بالايي دارد.او يك فوتباليست باهوش است ."
"چيز عالي كه من خيلي از او دوست دارم اين است كه او بسيار هيجان انگيز است."

كويل همچنين اضافه كرد:

"دانيل ميتواند راهش را ادامه بدهد و خيلي بهتر از اين بشود.ما اميدواريم كه در اين راه بتوانيم تجربيات و دانش خود را در اختيار او بگذاريم."
با اين حال او بهترين بازيكن در پست خود است،او تنها كسي هست كه ميتواند از كنار خط با سرعت زياد رد شود و همان چيزي را كه ما از او ميخواهيم ارائه دهد."

DanielBahrami
02-27-2011, 18:26

شلیک اشلی به یک دانشجو

اشلي كول اخيرا يك كارآموز كارهاي مديريتي چلسي را در زمين تمريني كابهام با تفنگ مورد هدف قرار داده و به او آسيب زده است.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، اين فرد 21 ساله به نام " تام کوان " از ناحيه پهلو گلوله خورده و دچار خون‌ريزي شده است.

كول يكشنبه گذشته با اين تفنگ در رختكن چلسي پرسه مي‌زد و اين دانشجو را از فاصله تنها 4 متري مورد اصابت قرار داد.

البته گفته مي‌شود كول نمي‌دانسته كه تفنگ پر است. پزشكان باشگاه بلافاصله بر سر اين جوان حاضر شده‌اند. كول معذرت‌خواهي كرده و مقامات باشگاه هم او را جريمه كرده‌اند.

باشگاه چلسی و همچنین اشلی کول در این خصوص سکوت کرده اند و چیزی نگفته اند.

DanielBahrami
02-27-2011, 18:27

راموس در راه انگلستان

سران دو تیم چلسی و منچستر در صدد به خدمت گرفتن مدافع اسپانیایی رئال برآمده اند.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، سران دو باشگاه چلسی و منچستریونایتد به دنبال آن هستند تا در بازار نقل و انتقالات تابستانی برای خرید سرخیو راموس، مدافع رئال مادرید وارد عمل شوند

سران شیاطین سرخ هنوز جانشین ایده آلی برای گری نویل که اخیرا با فوتبال خداحافظی کرد نیافته اند.

از سوی دیگر شنیده می شود که ژوزه بوسینگوا نیز در آستانه جدایی از استمفورد بریج است و طبق گزارش منتشره در پیپل، سرخیو راموس که شنیده می شود رابطه ایده آلی با مورینیو ندارد، ممکن است در بازار نقل و انتقالات تابستانی از رئال جدا شود.

سران باشگاه میلان هم تمایل زیادی برای جذب راموس دارند.

DanielBahrami
03-03-2011, 15:06

چلسی 2 - 1 منچستریونایتد

تیم فوتبال چلسی موفق شد در برابر منچستر یونایتد به پیروزی برسد.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، طی دیداری عقب افتاده از لیگ برتر در استمفوردبریج ، شب گذشته دو تیم چلسی و منچستر یونایتد به مصاف هم رفتند که در نهایت با پیروزی 2 بر 1 شیرهای آبی به شیاطین سرخ انجامید.

ترکیب چلسی : چک ، تری ، ایوانوویچ ، کول ، لوئیز ( 81- بوسینگوا ) ، رامیرس ، اسین ، لمپارد ، مالودا ( 70- ژیرکوف ) ، آنلکا ( 60- دروگبا ) ، تورس

بازیکنان استفاده نشده : ترینبال ، مک ایچران ، فرییرا ، کالو

بازیکنان منچستر یونایتد : ون در سار ، اوشی ، اسمالینگ ، ویدیچ ، اورا ( 80- فابیو ) ، فلچر ، کریک ، اسکولز ( 70- گیگز ) ، نانی ، رونی ، هرناندز ( 70 - برباتوف )

بازیکنان استفاده نشده : کاچزاک ، رافائل ، براوون ، گیبسون

گلها : دیوید لوئیز (54) ، لمپارد ( 80- پنالتی ) برای چلسی / رونی ( 29 ) برای منچستر یونایتد

داور : مارتین آتکینسون
تماشاگر : 41825 نفر

آمار بازی :

شوت در چارچوب: چلسی 11 - 7 منچستر یونایتد

شوت خارج از چارچوب: چلسی 6 - 5 منچستر یونایتد

کرنر : چلسی 10 - 2 منچستر یونایتد

خطا: چلسی11 -14 منچستر یونایتد

اخطار: چلسی 3- 3 منچستر یونایتد

کارت قرمز: چلسی0 - 1منچستر یونایتد

آفساید : چلسی 0- 2 منچستر یونایتد

درصد مالکیت توپ: چلسی 53% - 47% منچستر یونایتد

DanielBahrami
03-03-2011, 15:07

فرانکی معتقد است که چلسی با پیروزی برابر منچستر به جمع مدعیان بازگشته است.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، فرانک لمپارد پس از پیروزی 1-2 تیمش مقابل یونایتد هشدار داد که آبی پوشان به آسانی از تلاش برای کسب عنوان قهرمانی در رقابتهای این فصل دست نمی کشند.

چلسی درابتدا با گل وین رونی از حریف عقب افتاد ولی گل داوید لوئیس و ضربه پنالتی لمپارد که به گل مبدل شد سه امتیاز ارزشمند را به حساب چلسی واریز کرد.

بدین ترتیب چلسی به 12 امتیازی یونایتد صدرنشین رسید.آرسنال هم با 4 امتیاز فاصله نسبت به یونایتد در رده دوم قرار دارد ولی لمپارد معتقد است که چلسی که یک بازی هم کمتر انجام داده هنوز در کورس قهرمانی حاضر است.

لمپارد در پایان مسابقه سه شنبه شب به اسکای سپورتس گفت:« ما سه شنبه فاصله را کم کردیم؛ هنوز راهی طولانی پیش رو داریم. یونایتد با شایستگی در صدر جدول است ولی ما هم نشان دادیم که هنوز درکورس قهرمانی هستیم.»

ستاره انگلیسی ادامه داد:« این یک نشانه است؛ وقتی 0-1 از حریف عقب می افتیم و با سه مهاجم- فرناندو تورس، دروگبا و آنلکا- به دنبال گلزنی هستیم، اگر سایر بازیکنان تیم هم بتوانند کاری بکنند، از فرصتهایشان بهره خواهند برد.»

DanielBahrami
03-03-2011, 15:09

کارلو - به صدر جدول فکر نمی کنیم

آنجلوتی فاصله تیمش با صدر جدول را بیش از آن می بیند که بتواند امید به قهرمانی داشته باشد.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، کارلو آنجلوتی در کنفرانس خبری بعد از پیروزی تیمش برابر منچستر یونایتد حاضر شد و صحبت هایش را اینگونه شروع کرد " ما با توجه به جدول لیگ برتر و مقایسه خود با منچستر یونایتد صدر نشین لیگ ، نمی توانیم به رسیدن به صدر جدول فکر کنیم ."

وی ادامه داد " بازی سختی برابر تیمی فوق العاده داشتیم ، منچستر یونایتد در نیمه اول به خوبی کیفیت بازی اش را نشان داد و ما نیز خوب شروع کردیم ، اما در میانه های زمان بازی ، کنترل برایمان سخت شده بود."

آنجلوتی اضافه کرد " نیمه دوم بهتر بود و ما توانستیم شدت بیشتری داشته باشیم . ما بازی را خوب شروع کردیم ، چرا که در تمرینات سرعت بیشتری داشتیم و چند شانس گلزنی نیز بدست آوردیم که اولیش حرکت مالودا بود. در بین نیمه من گفتم این راهی است که ما باید بازی کنیم ، آن هم برای 45 دقیقه و اینکه تنها 15 دقیقه! "

وی گفت " برای بازگشت به پیروزی ، روز آسانی برایمان نبود . ما در نیمه دوم بالانس خوبی داشتیم و در خط حمله به خوبی فشار آوردیم و میانه میدان را در دست داشتیم . این شیوه ای است که ما می خواهیم بازی کنیم ، چرا که ما توانایی این را داریم که میانه میدان را تصاحب کنیم و اجازه ندهیم حریف به راحتی بازی کند . که در نیمه دوم به خوبی توانستیم اینگونه بازی کنیم ."

کارلو همچنین در خصوص دیود لوئیز گفت " دیوید لوئیز با اعتماد بنفس خوبی بازی کرد که آن را از بازی برابر فولام ادامه داد ، توانست گل مهمی را هم به ثمر برساند که کلید این بازی نیز بود ."

DanielBahrami
03-04-2011, 15:56

رانیری- چلسی می تواند قهرمان شود

کلودیو رانیری ، سرمربی سابق چلسی این تیم را شایسته قهرمانی در اروپا می داند.
به گزارش کانون هواداران چلسی ، كلوديو رانيري، سرمربي سابق رم، معتقد است چلسي مي تواند اين فصل قهرمان ليگ قهرمانان اروپا شود.

آبي ها در ديدار رفت مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا مقابل كپنهاگن 2-0 پيروز شدند و رانيري معتقد است شاگردان آنچلوتي از كيفيت لازم براي قهرماني در اين رقابت ها برخوردارند.

او همچنين از اينكه آبي ها در ليگ برتر با مشكل مواجه شده اند، متعجب نيست. او در گفتگو با توتو اسپورت گفت:" از اينكه چلسي در رقابت هاي اين فصل ليگ برتر با مشكل مواجه شده است، تعجب نمي كنم. فوتبال يك آزمايش علمي نيست كه هميشه نتيجه يكسان بدهد.

اما فكر مي كنم اين چلسي مي تواند قهرمان اين فصل ليگ قهرمانان شود زيرا آنها تيمي فوق العاده با بازيكناني عالي هستند."
سرمربي سابق آبي ها همچنين معتقد است در صورتي كه دروگبا و تورس به اوج آمادگي برگردند، چلسي مي تواند نتايج بهتري كسب كند.

" تورس در اوج نيست و همچنين دروگبا. فكر مي كنم آنها مي توانند بهتر كار كنند. "

رانيري 59 ساله چند هفته قبل و بعد از شكست 4-3 مقابل جنوا از تيم رم جدا شد. رانيري بين سال هاي 2000 تا 2004 هدايت چلسي را برعهده داشت.

منبع : کانون هواداران چلسی در ایران

DanielBahrami
03-04-2011, 16:02
تورس همچنان تلاش می کند

فرناندو تورس با توجه به روند رو به رشد بازی هایش در چلسی از وضعیت خوبش در چلسی صحبت کرد و از انگیزه بالا و تلاش زیادش در این تیم گفت:

"این همیشه بسیار مهم است که شما سبک تیمی که در آن بازی می کنید را درک کنید و بفهمید که شما کجای این سیستم را شامل می شوید و بتوانید به وظایفتان عمل کنید!

درک سبک جدید تیم همیشه به زمان احتیاج دارد ولی وقتی شما آن را بفهمید بازی برایتان بسیار ساده تر خواهد شد!

موضوع بسیار مهم این است که شما بتوانید در سبک ها و سیستم ها و پست های مختلف بازی کنید و اگر شما می خواهید که یک بازیکن با سطح بالا باشید باید بتوانید در سیستم های مختلف بازی کنید و من مطمئنم که من در چلسی در پست ها و سیستم های مختلفی بازی خواهم کرد! و من برای این موضوع آماده ام تا در هر جایی که رمبی از من خواست بازی کنم!"

همچنین تورس بار دیگر درباره جدایی اش از لیورپول و پیوستنش به چلسی گفت:

"وقتی شما چنین تصمیمی میگیرید باید مطمئن باشید که از پس انجام آن نیز بر می آید و در هر حال رفتن به تیمی مثل چلسی نمی تواند تصمیم غلطی باشد!

من به خودم مطمئن هستم و به تیمم هم اطمینان کامل دارم و من از روز اول دارم تلاش می کنم و چیز های جدیدی یاد می گیرم"
--------------------

منبع : اسکای اسپورتس

DanielBahrami
03-05-2011, 17:36
فـرنـاندو تـورس قصد دارد تـا به نـاکامی هـایش پـایان ببخشـد

ـرنـاندو تورس بعـد از گذر چـند بـازی بدون ثـمره و گُلی در بین آبی ها، قصـد دارد بـا شروع گلزنیهـایش از بـازی مقـابل بلکپول به این دوران پـایان ببخشـد.

این خـرید 50 میلیون پـوندی که در پنجره ی نقل و انتقـالـات زمستـانی بـا سران چلسی قراردادی پُرسرو صـدا را به امضـا رسـاند، در چهـار بـازی لیگش برای قهرمـان انگلسـتان موفق نشـده گلزنی کند.
کـارلو آنجـلوتی نیز بعد از پیـروزی خـانگی چلسی برابر منچستـریونـایتد در سه شنبه شب اعلام کرد که از مهـاجمینش هیچگـاه نخـواسته تا گلزنی کنند ولی تـورس از اشتـیاقـش به شروع گلزنی هـایش سخن گفته و اعلـام کرده که با به ثمر رسـاندن اولین گلش برای آبی ها، اعتماد به نفس کـافی برای گلزنی در دیگر دیدار های پیش رو را نیز به دست خـواهد آورد.

او به شبـکه ی چلسی گفت:" مـن مـی دانم که اینجـا هستم تـا گلزنی کنم. این کـار یک مهـاجم هست، بنـابراین من مطمئن هستم که بعد از به ثمر رسـاندن اولین گُلم، گُلهای فراوان دیگری را نیز به ثمر خـواهم رسـاند. "

این مهـاجم 26 سـاله اعلـام کرد که به سـفر چلسی و روبرویی آنان با بلکپـول بسیـار اُمیدوار است.

وی در پـایان افزود :" سعـی می کنم که به فضـای اینجـا عـادت کنم اما در کُل همه چیز عـالیست و از آمـادگی بسیـار بهتری برخـوردارم. در بـازی برابر منچسـتریونـایتد احسـاس خیلی خـوبی داشتم، و درکُل هشـیارتر از قبل ظـاهر شدم.
در نتیجه با این شرایط منتظر اولین گلم هستم و برای به ثمر رسـاندن آن هیجـان وافری دارم. اُمیدوارم که بتوانم برابر بلکپول گُلزنی کنم."

منـبع :اسکای اسپورت

=============================

بنــایـون در آستـانه ی بـازگشت به ترکیب اصلی

وسی بنـایون، هـافبک چلسی در آسـتانه ی بـازگشت به تیم اصلی است و احتمـال می رود که در مـاه آینده، در برابر استـوک سیتی بتواند تیمش را همراهی کند.

یـوسی بنـایون، هـافبک اسبق لیـورپول و وستهم از دام مصـدومیت رهـا شده است و خـودش اُمیدوار است تـا بتواند در هـفته ی ها پیش رو در ترکیب آنجـلوتی جـای بگیرد.

او به منبع خبری Jewish Chronicle گفت:" من احسـاس خیـلی خوبی دارم و خیلی خـوب پیشروی کرده ام و اُمیدوارم تـاکه در هفـته ی آینده و یـا در دو هفته ی آینده بتوانم بـاردیگر با دیگر بـازیکنان چلسی تمرین کـامل تیمی را از سر بگیرم. اُمید من به یک مـاه دیگر است و اُمیدوارم که تـا آن زمان به آمـادگی کامل برسم."

کـاپیتـان تیم ملی اسـرائیل، کـه تـابستان گذشته از آنفیلد به استمفوردبریج منتقل شد ادامـه داد:" زمـانی که مصدوم شدم، قضـاوت در مورد آن کـار دشـواری بود. در ابتدا، جـراحی شدم و جـراحم از دیگر جـراحی هـای شبیه این که بر روی بازیکنان دیگر انجـام داده و آنان به میدان بـازگشتند برایم گفت و آن موقع بود که کمی خیـالم راحت شد.
درحـال حـاضر از کـارم بسیـار راضی هستم و در چند هفته ی اخیر دویدن را شروع کرده ام، و بعضی اوقات هم بـا توپ تمرین می کنم. "

منـبع :اسکای اسپورت

mohammad reza hemmati
03-08-2011, 13:14
دو گل فرانک لمپارد چلسی را به رده چهارم جدول لیگ برتر رساند. آنها حالا 9 امتیاز با منچستریونایتد صدرنشین فاصله دارند.
یان هالووی، مربی بلکپول ترکیبی تهاجمی را به میدان فرستاده بود، اما در نهایت باخت. اشلی کول هم دویستمین بازی‌اش با پیراهن چلسی در لیگ برتر را انجام داد.
جان تری در دقیقه 20 با ضربه سر روی کرنر فرانک لمپارد گل اول را زد. کسی او را در این گل مهار نکرده بود.
در دقیقه 61، سالومون کالو که به عنوان جانشین دیدیه دروگبا مصدوم وارد میدان شده بود با خطای یان اوات سرنگون شد و پنالتی حاصل را فرانک لمپارد با فریب کینگسون وارد دروازه بلکپول کرد.
لمپارد چند دقیقه بعد باز هم گل زد. او توپی عالی را از کالو گرفت، وارد محوطه جریمه نارنگی‌ها شد و توپ را در حالی وارد دروازه کینگسون کرد که او تنها به تماشای آن پرداخت.
کینگسون چند لحظه بعد تعویض شد و جایش را به مارک هالستد داد. او چند دقیقه‌ای بود که قرار بود تعویض شود.
در دقیقه 86، بندرنشینان گلی تسلی‌بخش زدند. جیمز بیتی، مهاجم کهنه‌کار بلکپول توپ را به جیسون پانچیون رساند و او هم دروازه پیتر چک را گشود.
چلسی با 51 امتیاز چهارم است و بلکپول با 32 امتیاز پانزدهم.

DanielBahrami
03-11-2011, 09:28

بلکپول 1 - 3 چلسی

تیم فوتبال چلسی توانست بلکپول را خانه نشین کند.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، تیم فوتبال چلسی توانست در هفته ای که منچستر یونایتد به لیورپول باخت و آرسنال هم در برابر ساندرلند مساوی کند ، به 3 امتیاز ارزشمند برسد تا همچنان روی کاغذ شانسی برای قهرمانی داشته باشد.

ترکیب چلسی : چک ، تری ، لوئیز ، اشلی کول ، بوسینگوا ، اسین ، رامیرس ( 74 - مک ایچران ) ، لمپارد ، ژیرکوف ( 72 - مالودا ) ، تورس ، دروگبا ( 55 - کالو )

بازیکنان استفاده نشده : ترنبال ، فرییرا ، ایوانوویچ ، آنلکا

گلها : پانچیون ( 86 ) برای بلکپول / تری ( 20 ) لمپارد ( 62 - پنالتی و 66 ) برای چلسی

داور : دین
تماشاگران : 15584 نفر

--------------
آمار بازی :

شوت در چارپوب : بلکپول 5-11 چلسی

شوت خارج از چارچوب : بلکپول 9-7 چلسی

کرنر : بلکپول3 -13 چلسی

خطا : بلکپول5 -8 چلسی

اخطار : بلکپول 0-0 چلسی

درصدمالکیت توپ : بلکپول 42%-585 چلسی

DanielBahrami
03-11-2011, 09:29

لمپارد : باید برنده باشیم

لمپارد معتقد است تیمش می تواند با پیروزی در دیدار های آتی لیگ برتر ، از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، فرانک لمپارد، هافبک چلسی، معتقد است اگر تیمش بتواند در همه دیدارهای باقی مانده اش تا پایان فصل به پیروزی برسد، می تواند از عنوان قهرمانی اش در لیگ برتر دفاع کند اما تاکید کرد به دست آوردن قهرمانی بسیار دشوار خواهد بود.
او در گفتگو با اسکای اسپورت در پاسخ به این سوال که آیا معتقد است چلسی می تواند قهرمان لیگ برتر شود، گفت:" البته، باید به این مسئله اعتقاد داشته باشیم. راهی طولانی در پیش است و باید کارهای زیادی انجام بدهیم.
آرسنال و منچستریونایتد تیم های خوبی هستند و اندکی فاصله گرفته اند اما با کیفیتی که داریم باید روی بازی های خودمان تمرکز کنیم.
اگر در همه دیدارهای آینده مان پیروز شویم، می توانیم به قهرمانی امیدوار باشیم اما این کار بسیار دشوار است.
این بسیار هیجان انگیز است که به دنبال قهرمانی باشیم، به جای اینکه تنها به قرار گرفتن در جمع چهار تیم پایانی فکر کنیم.ما همچنان به جنگیدن ادامه خواهیم داد اما از این پس باید با دید دیگری به رقابت ها ادامهبدهیم."
آبی ها با پیروزی شب گذشته مقابل بلکپول با سه امتیاز اختلاف نسبت به تاتنهام در مکان چهارم جدول قرار گرفتند و فاصله شان با تیم صدرنشین منچستریونایتد را به 9 امیتاز کاهش دادند، در حالی که یک بازی کمتر انجام داده اند.علی رغم پیروزی 3-1 در دیدار شب گذشته، لمپارد معتقد است تیمش فرصت زیادی به حریف داد.
" آنها فوق العاده بازی کردند و ما در بعضی از دقایق بازی بی خیال بودیم و به همین دلیل فرصت های زیادی دراختیار آنها گذاشتیم. اگر می خواهیم در این فصل به مقامی برسیم، باید با تمرکز کامل بازی کنیم و در همه بازی ها به پیروزی برسیم."

DanielBahrami
03-11-2011, 09:31

کالو بر این باور است که پنالتی ای که برای خطا بر روی او ، بعد از 7 دقیقه از ورودش به بازی در نیمه دوم گرفته شد ، روی نتیجه ی بازی تاثیر زیادی داشته است !

وقتی ایات اوات روی کالو خطا کرد چلسی یک بر صفر جلو بود ولی تیم میزبان بعد از خوردن گل فشار زیادی وارد کرد .

کالو : پنالتی برای ما اهمیت زیادی داشت ! به خاطر این که بازی داشت دشوار میشد !

اونا فشار زیادی میاوردن و بازی فیزیکی شده بود و پنالتی در زمان خوبی اتفاق افتاد ! من احساس کردم که اوات میخواد توپ رو تکل کنه برای همین خودمو بین توپ و مدافع گذاشتم !

خیلی ها خیال کردن وقتی دروگبا به خاطر احساس دردش به بیرون میره این نیکلاس آنلکا هست که میاد و زوج تورس در خط حمله میشه ! مخصوصا که آنلکا هفته پیش توی خونه حریف دو تا گل به ثمر رسونده بود !

کالو با رکورد جوکول ، یعنی به بازی اومدن به عنوان بازیکن تعویضی در 93 بازی برابری کرد ! کالو بهتر از تورس بازی کرد و با فراهم کردن پنالتی برای لمپارد و پاس گل به لمپارد این تصمیم آنجلوتی رو توجیه کرد !

مربی به من و نیکلاس گفت که خودمون رو گرم کنیم ! من مطمئن نبودم که به بازی میام ! ولی به هر حال این مهم ترین چیزه که موقعی که تیم بهت احتیاج داره آماده باشی !

وقتی که برای مدتی طولانی بازی نمیکنی و به میدان میاد خیلی سخته ، و مرم ازت انتظار دارن که توی روند بازی تغییر ایجاد کنی ! ولی من به سختی تمرین میکنم و بازیکن ها در تمرین به من کمک میکنن ! من بهترین تلاشمو میکنم و امیدوارم توی ترکیب 11 نفره قرار بگیرم !

DanielBahrami
03-11-2011, 09:31
کالو : من تمارض نکردم !

کالو که در بازی مقابل بلکپول با حرکت در محوطه جریمه توانست یک پنالتی برای چلسی بگیرد درباره خطای بازیکن بلکپول صحبت کرد و مدعی شد که او دایو نکرده است !

این پنالتی که در نیمه دوم برای چلسی گرفته شد باعث شد چلسی با گل لمپارد 2-0 از بلکپول جلو بیافتد و تاثیر زیادی در پیروزی چلسی داشت

او دراین باره در مصاحبه با روزنامه Sun گفت:
"من در محوطه در حال حرکت بودم که احساس کردم بازیکن بلکپول می خواد توپ را تکل کند برای همین خودم را بین او و توپ قرار دادم و در زمان خوبی ما پنالتی را گرفتیم.

بازیکنان بلکپول خیلی فیزیکی و سخت بازی می کردند و ما پنالتی را در زمان بسیار مناسبی به دست آوردیم.

مربی از من و نیکولاس آنلکا خواست که خودمان را گرم کنیم و من فکر نمی کردم که من به زمین بروم ولی چیزی که مهم است این است که وقتی به شما نیاز است آماده باشید و بتوانید به تیم کمک کنید.

این خیلی سخت است که شما مدت زیادی بازی نکنید ولی مردم همیشه از شما انتظار دارند وقتی وارد بازی می شوید بازی را تغییر دهید."

--------------------------------
منبع : اسکای اسپورتس

DanielBahrami
03-11-2011, 09:34
رانیری در تمرینات چلسی

کلودیو رانیری که به تازگی از سرمربی گری تیم رم ایتالیا برکنار شده بود امروز در تمرینات چلسی حاضر شد و خاطرات گذشته اش با چلسی را زنده کرد

رانیری در سال 2000 سرمربی چلسی شد و تا 2004 هدایت چلسی را بر عهده داشت. او در فصل 2003/2004 پس از خرید های زیاد با پول تزریق شده توسط آبراموویچ رتبه دوم لیگ برتر را کسب کرد و پس از ان جای خود را به خوزه مورینیو داد.

از پرورش های خوب رانیری می توان به جان تری اشاره کرد که او از ابتدا به این بازیکن جوان بازی داد تا او اکنون به کاپیتان و با سابقه ترین بازیکن چلسی تبدیل شود !

همچنین رانیری با 11 میلیون پوند لمپارد را از وست هام به خدمت گرفت و باعث پیشرفت این بازیکن شد

او که برای اولین بار در کوبهام (زمین تمرینی چلسی) حضور داشت در مصاحبه اش گفت:

"این اولین بار است که من در اینجا حضور دارم و اینجا خیلی با هارلینگتون (زمین تمرین اسبق چلسی) فرق دارد و اینجا فوقالعاده است و زمین های تمرینی بسیاری دارد.

قطعا شما به اینکه بازیکنان جوان بزرگ و معروف می شوند افتخار می کنید و من وقتی جان تری پنالتی را در موسکو خراب کرد برای او بسیار ناراحت شدم و او واقعا بدشانس بود ! و من واقعا باورم نمی شد! ولی من مطئنم که او وتیمش قهرمان جام باشگاه ها خواهند شد ! من مطمئنم."

او درباره پرورش جان تری و فرانک لمپارد گفت:

"وقتی من به اینجا امدم استعداد خوبی در جان و فرانک دیدم و شروع به پرورش دادن استعداد های آنها کردم و اگر یادتان باشد من به جان گفتم که تو روزی کاپیتان تیم ملی انگلیس خواهی شد و ببینید که چه اتفاقی افتاد.

جان الان پر از تجربه است ولی در همان سال ها هم همین بازی و تکنیک عالی را داشتو با اینکه او الان بیش از 400 بازی انجام داده است ولی هنوز هم جوان است!

من لمپارد را در 22 سالگی در وست هام زیر نظر داشتم و می دیدم که او توانایی حضور در محوطه جریمه و گل زدن را دارد و من هم به او هم مایکل کریک علاقه داتشم! آنها هر دو در وست هام بازی می کردند ولی پول خرید هر دوی آنها را نداشتیم.

او بازیکن بسیار باهوشی است و وقتی به او می گویید فرانک من از تو این را می خواهم او فورا منظور شما را می فهمد و آن را در زمین اجرا می کند که این برای یک مربی بسیار مهم است."

"وقتی من برای اولین بار با او صحبت کردم به او گفتم فرانک من طریقه اضافه شدن تو به حمله را خیلی دوست دارم ولی من یک مربی ایتالیایی هستم و می خوام دفاع کردن تو را هم تقویت کنم که او در این کار هم فوق العاده بود! من هیچ وقت فکر نمی کردم او بتواند در هر فصل 20 گل به ثمر برساند ! شاید 10 یا 12 تا ولی 20 تا ؟! او یک مهاجم است!"

رانیری درباره پیتر چک نیز گفت:

"من چک را خریدم ولی هیچ وقت او را Coach نکردم ! وقتی من او را در تیم ملی زیر 21 سال جمهوری چک دیدم فهمیدم که او یکی از بهترین دروازه بانان جوان است و خیلی مطمئن است و در هوا نیز بسیار عالی عمل می کند ! او پر از توانایی و استعداد بود. وقتی من او را خریدم دو دروازه بان برای چلسی داشتیم! من از رومن آبراموویچ خواسته بودم تا 2 بازیکن در هر پست بخرد !"

او همچنین درباره مربی گری در لیگ برتر گفت:

"ما در ایتالیا در هر بازی سیستم تیم را عوض می کنیم و وقتی من این کار را در لیگ برتر انجام دادم استقبال خوبی شد و اگر یادتان باشد مردم به من لقب "مرد متفکر" را داده بودند.این خیلی خوب است که شما در هر بازی سیستم را عوض کنید و شما می توانید با این کار حریفتان را سورپرایز کنید و اینگونه تاگتیک های شما تکراری نمی شود

شاید لمپارد و تری تنها بازیکنانی باشند که از تیم رانیری در چلسی باقی مانده اند ولی بسیاری از کادر چلسی هنوز هم در این تیم حضور دارند و همگی آنها برای رانیری همراه با خاطرات خوب و بد هستند.
او پس از اینکه چلسی را در سال 2004 ترک کرد خانه اش در منطقه فولام را نگه داشته است.
رانیری درباره بازگشتش به چلسی و عکس العمل هواداران گفت:

"اینجا خیلی به استمفوردبریج نزدیک است و من دوست دارم هر چند وقت یکبار در صورتی که وقتم آزاد باشد به اینجا سر بزنم ولی من دوست دارم وقتم زیاد آزاد نباشد ! الان من برنامه خاصی ندارم و منتظرم تا ببینم چه پیش می آید.

من طرفداران چلسی را در خیابان دیدم و آنها از دیدن من خوشحال شدند و ما با هم خاطرات خوبی داریم ! وقتی من با یوونتوس به استمفوردبریج آمدم طرفداران چلسی استقبال خوبی از من کردند که من انتظار آن را نداشتم و این برای من خیلی مهم و ارزشمند است "

-----------------------------------

samaras
04-23-2011, 13:09
باتوجه به شایعات (تاکید میکنم شایعات ) خروج دیدیر دروگبا ، فلورن مالودا و نیکولاس انلکا رومن ابراموویچ میخواد ترکیبشو با چند بازیکن جدید پر کنه که آنچلوتی (اگه فصل بعد مربی چلسی بمونه ) بهونه نبود بازیکن و از این حرفا نداشته باشه .

و این به اون معناست که میخواد یه بازیکن اسپانیایی دیگه به ترکیب اضافه کنه (نه اینکه از تورسش خیری دیدیم)و اون بازیکن ستاره تیم زیر 19 سال رئاله .طبق اخبار منتشر شده از مجله میرر (miror) ارزش قرارداد آلوارو موراتا 10 میلیون پوند اعلام شده.و اونا میخوان بتدریج این موراتا او جایگزین بازیکنایی کنن که از تیم میرن.

همین موراتا تا الان 1 بازی برای تیم اصلی رئال انجام داده ولی 12 گلش تو 23 بازی با رئال مادرید کاستیا ( همون رئال مادرید ب) همه رو تحت تاثیر قرار داده (حالا از اینکه مورینیو گلابی هم حسابش نکرده و ادبایور رو بهش ترجیح داده بگذریم.)

خب تا الان هیچی تایید نشده ولی نویسندگان میرر به این اصرار دارند که چلسی به طرز وحشتناکی دنبال این بازیکنه و اونو بعنوان یکی از اهداف جدیش قلمداد میکنه.

پی نوشت : تا چه حد درست باشه نمیدونم ولی رفتن اون سه تا امیدوارم شایعه باشه.
منبع theshedender.com

samaras
04-23-2011, 14:45
سایت گل – هنگامی که کارلو آنچلوتی چلسی را به دوگانه فصل پیش رساند، تصور می‌شد او تا سه سال دیگر در این تیم جایش محفوظ است.
اما در عوض فشارها بر او روزافزون بوده و باید بگویم که این مایه شرمساری است.
او فردی است که دوران بازی فوق‌العاده‌ای داشته و در مربی‌گری حتی از دستاوردهای دوران بازی هم فراتر رفته است.
او قهرمان لیگ قهرمانان، لیگ برتر، سری آ، جام حذفی ایتالیا و جام حذفی انگلیس شده؛ می‌دانید که او چه مربی قابلی است.
فراموش نکنید که حتی با لغزش چلسی در اواسط فصل، او می‌تواند از عنوان قهرمانی لیگ برتر دفاع کند.

گر فردی به شما می‌گفت یک مربی چنین دستاوردی برای باشگاه به ارمغان آورده و کمتر از 12 ماه بعد در آستانه اخراج است به او می‌گفتید دروغ نگوید. اما این دقیقا همان اتفاقی است که برای کارلو افتاده و یکی از عجیب‌ترین چیزهایی است که در تمامی سال‌های حضورم در فوتبال دیده‌ام.
کارلو را از نزدیک نمی‌شناسم، و تنها زمانی که تاتنهام من با چلسی او بازی کرده او را دیده‌ام، اما هیچ چیزی جز ستایش برای این فرد ندارم.
فوتبال پر است از بدبین‌ها و عیب‌جویان. اما من تا حالا حتی یک نفر را هم ندیده‌ام که درباره او حرف بدی بزند.
این که او چطور در میان این همه شایعه مسیر خود را می‌یابد باورکردنی نیست. بی‌تردید افراد بسیار دیگری هستند که دوست دارند به موقعیت او آسیب بزنند. با این که بازیکنان به این موضوع عادت کرده‌اند، اما به نظرم این جو باشگاه را بد می‌سازد. کار برای کارلو آسان نیست، آن هم در شرایطی که خودش می‌داند چقدر خوب دارد کارش را انجام می‌دهد.
با این حال، او بسیار متین و موقر مانده و حتی جایگاهش به نظر من بالاتر هم رفته.
شاخص خوبی برای ارزیابی مربیان این است که ببینید بازیکنان چطور به او می‌نگرند. من می‌دانم که بازیکنان چلسی احترامی کامل برای کارلو قائلند.
ببینید، اگر آن دو، سه هفته کذایی نبود – و فراموش نکنید که چلسی در آن هنگام مصدومان پرشماری داشت – آنها همین حالا بخت اول قهرمانی لیگ برتر بودند. صادقانه بگویم که آرسنال فعلی را در اندازه قهرمانی نمی‌بینم، اما منچستریونایتد هم به نظرم قدرت پایان دادن به نبرد قهرمانی را ندارد و تا روز آخر قهرمانی آنها قطعی نیست.
چلسی باید دیدارهای باقی‌مانده را ببرد تا بخت قهرمانی داشته باشد. اما با روشی که کارلو از آنها بازی می‌گیرد آنها می‌توانند به بردهای پیاپی برسند.
اگر آنها ماه بعد به اولدترافورد بروند و پیروز شوند، کسی چه می‌داند بعدش چه می‌شود؟ ضمن آن که یونایتد همچنان به لیگ قهرمانان هم می‌اندیشد. آنها بازی با شالکه در نیمه‌نهایی را دارند، و بعید نیست این دو بازی دشوار تاثیر زیادی روی یونایتد بگذارند، که این‌گونه هم خواهد شد.
صرف نظر از این که چلسی بتواند به قهرمانی برسد یا نه، این که اکثر افراد می‌گویند آنچلوتی از چلسی می‌رود مضحک است.
به نظرم خوش‌اقبالم که هرگز فشاری که کارلو در حال حاضر تحمل می‌کند به من وارد نشد؛ نه در روزهای اولیه مربی‌گری در بورن‌موث، نه بی‌تردید در پورتسموث، و هرچند در تاتنهام همیشه فشاری وجود دارد، این فشار به مراتب زیباتر است.
کارلو در سطحی بالاتر باید با فشارها برخورد کند، آن هم در شرایطی که او مربی بسیار، بسیار بزرگ و تراز اولی است.
شخصا دوست دارم او چند سال دیگر در انگلیس بماند چون انسان فوق‌العاده‌ای است.
اما اگر اخراج شد، بی‌تردید بیکاری او خیلی طول نمی‌کشد، چون سیلی از پیشنهادها فرامی‌رسند.
حدس می‌زنم فتح لیگ این حرف‌ها را به پایان ببرد، اما باید بگویم که شخصا دوست دارم یونایتد قهرمان شود.
اگر این طور شود، این را بزرگ‌ترین دستاورد الکس فرگوسن در اولدترافورد خواهم دانست.
اگر منصف باشیم نمی‌توانیم این را بهترین تیم یونایتد در دوران فرگوسن بدانیم، اما همین تیم دستاوردهای تیم‌های پیشین را دنبال می‌کند و همان ذهنیت پیروز را دارد. این در حال حاضر، به ویژه در این برهه از فصل حیاتی است.
هر فردی در باشگاه‌های بزرگ یکی، دو دوره ضعیف دارد. آنها امتیازات زیادی را احمقانه از دست دادند و بسیار پایین‌تر از حد انتظار بوده‌اند.
آنها هم‌سطح بقیه تیم‌ها بوده‌اند، در حالی که در برخی از سال‌های قهرمانی‌شان سطحی فراتر از سایر تیم‌ها داشتند و همین نشان می‌دهد سر الکس چه مربی بزرگی است.
اما کارلو هم در کنار سر الکس است و امیدوارم چند سال دیگر هم این‌جا بماند.
صحبت از مربی‌ها شد، چند بازیکن هم هستند که می‌توانند در آینده مربی شوند.
به نظرم چلسی همین حالا فردی را دارد که می‌تواند مربی بزرگی در آینده برای باشگاه شود، البته اگر بخواهد پس از خداحافظی به دنیای مربیان بیاید: فرانک لمپارد.
فرانک در هر کاری که انجام می‌دهد اراده موفقیت را دارد و این دارایی فوق‌العاده‌ای است.
او هم در میدان و هم در خارج از میدان بازیگری در سطح جهانی است، مانند مربی‌اش.
امیدوارم چند سال آینده هم در لیگ برتر به مصاف تیم کارلو بروم.

samaras
04-24-2011, 12:57

فرناندو تورس که بعد از 14 بازی و 730 دقیقه موفق شد اولین گلش برای چلسی را در بازی با وست هم که با پیروزی 3-0 چلسی همراه بود به ثمر برساند درباره این گل و خوشحالی خودش و هواداران گفت:
"14 بازی تا اولین گل ! این چیزی نبود که موقع امضا قرارداد فکرش را می کردم! من در تمام این مدت با تمام قدرت تلاش می کردم و این گل را مدیون هم تیمی هایم هستم ! آنها در این بازی های آخر همیشه در زمین به دنبال من بودند و سعی می کردند مرا در موقعیت گل قرار بدهند.
الان فشار کمتری روی من است و من می توانم از بازی کردن در چلسی لذت ببرم.امیدوارم در پایان فصل ما در رتبه اول لیگ باشیم.

من از هواداران هم خیلی ممنونم و می خواستم به انها نشان بدهم که واقعا می توانم برای باشگاه مفید باشم و گل بزنم.
و امیدوارم این گل شروعی باشد برای گل های بسیار من در چلسی !

همچنین دیدیر دروگبا که در لحظه گل در رختکن بود درباره تورس گفت:
"در ان لحظه من در رختکن بودم و می خواستم که بپرم و بدوم! خیلی خوشحال شدم واقعا عالی بود!
می اینجا بازیکنان بزرگی داریم و واقعا سخت است که شما از فبریه به تیم ملحق شوید و با تیم هماهنگ شوید,من مطمئنم اون فصل بعد فوق العاده خواهد بود.
این یک داربی بود و بازی کردن مقابل وست هم همیشه سخت است و وضعیت جوی هم مناسب فوتبال نبود ولی ما به دو چیز مهمی که می خواستیم رسیدیم ! اول 3 امتیاز بازی و دوم گل فرناندو ! "

Mahmoud Chelsea
04-29-2011, 10:25
کالو هنوز در آرزوی قهرمانی در اروپا

سالومون کالو مطمئن است که میتواند به همراه چلسی آرزوی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را برآورده کند.

پس از دابل کردن در فصل پیش , جام قهرمانی اروپا برای چلسی به یک اولویت تبدیل شده اما رومان آبراموویچ بار دیگر ناکامی تیم خود را پس از شکست مقابل منچستر یونایتد در اروپا مشاهده کرد و این آرزو برای یک سال دیگر پابرجا ماند.

بعضی اعتقاد دارند چلسی که 5 بار در نیمه نهایی و 1 بار در فینال شکست خورده پتانسیل قهرمانی در اروپا را همیشه دارد.

سالومون کالو مهاجم چلسی که از سال 2006 به چلسی خدمت میکند مطمئن است که چلسی قهرمان اروپا خواهد شد.

سالومون کالو در مصاحبه با سایت رسمی چلسی گفت : ” من به این دلیل به چلسی آمدم تا این فرصت را پیدا کنم که به چیزهای بزرگی برسم. من تا به حال با چلسی در انگلستان به همه ی جام ها دست یافته ام اما تنها جامی که مانده جام باشگاه های اروپا است و من فکر میکنم که من میتوانم این جام را به همراه چلسی در آینده بالای سر ببرم.”

کالو همچنین خوشحال است که در پایان این فصل برای چلسی عالی کار کرده و در 3 بازی اخیر خود 2 گل را برای چلسی زده است.

کالو : “من همیشه در چلسی فصل را باقدرت تمام میکنم. فکر کنم این به این دلیل است که من زیاد مصدوم نمیشوم. من همیشه در تمرینات حاضر هستم پس وضعیت بدنی من همیشه خوب است و این به من انگیزه میدهد که فصل را باقدرت تمام کنم.”

” وقتی که پایان فصل نزدیک میشود , کسانی که مصدوم بوده اند و بازی های زیادی را انجام داده اند بسیار خسته میشوند. اما برای من که خیلی بازی نکرده ام و مصدوم نشدم اینطور نیست. این به من طراوت و شادابی برای بازی کردن را میدهد.

منبع:کلوب هوادارن چلسی(chelseaclub.us)

Mahmoud Chelsea
04-29-2011, 10:30
براي جانشيني آنچلوتي
آبراموويچ به زولا و هيدينك مي‌انديشد

خبرگزاري فارس: منابع خبري انگليس گزارش كردند بازيكن ايتاليايي و مسئول فني هلندي اسبق اين تيم نامزد هدايت چلسي در آينده هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي‌تلگراف در شرايطي كه تيم فوتبال چلسي تحت رهبري كارلو آنچلوتي بخت قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا و جام حذفي انگليس را امسال از دست داده و براي تكرار عنوان قهرماني ليگ برتر كه سال گذشته آن را بدست آورد، فاصله امتيازات زيادي با منچستر دارد و اميد بسيار چندان بالايي ندارد.
بر اين اساس، بازار شايعات در مورد بركناري كارلو آنچلوتي مربي ايتاليايي آبي‌هاي لندن بيشتر قوت گرفته است و تازه‌ترين اخبار در مورد جانشين احتمالي وي حكايت از بازگشت يكي از دو مربي اسبق چلسي دارد.
با توجه به اخباري كه از گوشه و كنار شنيده مي‌شود، رومن آبراموويچ، مالك روسي و متمول چلسي علاقمند به بازگرداندن جيان‌فرانكو زولا ايتاليايي يا گاس هيدينك هلندي است.
زولا 44 ساله در سال‌هاي 1996 تا 2003 براي آبي‌پوشان بازي كرد و به‌عنوان مربي در ليگ برتر فعاليت مي‌كند.
هيدينك نيز در سال 2009 براي مدت 4 ماه بصورت موقت زمام آبي‌ها را در دست داشت و نتايج خوبي نيز كسب كرد.
در شرايطي كه 4 هفته تا پايان ليگ برتر باقي‌مانده است فاصله چلسي با منچستر صدرنشين 6 امتياز است.

منبع:کلوب هوادارن چلسی(chelseaclub.us)

aftabgardon
05-06-2011, 18:05

شاید طرفداران فوتبال در ذهن خود بازی منچستریونایتد-آرسنال را فینال لیگ جزیره قلمداد می کردند اما بنا به گفته آرسن ونگر ناکامی های آرسنال از بازی با بیرمنگام سیتی (فینال جام اتحادیه انگلیس) آغاز شد ، بعد در لیگ قهرمانان مغلوب بارسلونا شدند و در آخر هم با مساوی در برابر تاتنهام از کورس قهرمانی لیگ ، جاماندند .

چلسی این فرصت را غنیمت شمرد و با بردی که مقابل منچستریونایتد بدست آورده بود خود را از بحران خارج کرد و از رتبه پنجم به رتبه دوم صعود کرد ، تا بجای فینال "منچستریونایتد-آرسنال" طرفداران فوتبال فینال "متچستریونایتد-چلسی" را ببینند دیداری که روز یکشنبه ساعت 19:40 به وقت ایران برگزار خواهد شد .

نویسنده : محمدرضا حسینی

DanielBahrami
05-21-2011, 20:04
چـک خـوشنـود از جـایگاه دومی و نمـایش مکیکران

ـتر چـک مـعتقد است که چـلسی می تواند در تسـاوی 2-2 ـیش برابر نیـوکاسل نکـات مثـبتی را نیز پیـدا کند.

آبی ها در آخرین دیدار خـانگی این فصل ـشان نتـوانستند حـداکثر امتیـاز ممکن را کسـب کنند و گُل دقـایق آخر تیلـور سـکوت را بر هـواداران آبی هـای حـاضر در استـمفوردبریج حـاکم سـاخت.

امـا با وجـود اینکه آنـان نتـوانستند در آخرین بازی خـانگی ـشان پیروز شـوند پـتر چـک نکـات مثـبت آن تسـاوی را در نظـر گرفت و از خشـنودیش برای تـضمین شـدن جـایگاه دوم ـی لیگ و فرصت دادن به سـتاره ی آیـنده های چـلسی گفت.

وی در این رابطه در وبسـایت شـخصیش نوشـت:" بـا وجـود نتـجه ی بـد این بـازی، من دو نکـته ی مثـبت در آن پیـدا کردم. اولی این بود که آرسنـال شـکست خـورد (توسط اسـتون ویلـا) و این به معنی قـطعی شـدن جـایگاه دوم لیگ ـمان بود.

نکـته ی مثـبت دوم، نمـایش هـافبک جـوانمـان، جـاش مکیکران بود. او بـازی را آغـاز کرد و نمـایش عـالی را به نمـایش گذاشت. جـاش همین چـندوقت پیش 18 سـاله شـد و اگر او راهی را که پیش گرفته را ادامـه دهد، بـدون شـک در آیـنده سـتاره ی بـزرگ چـلسی خـواهد بود. او فـوق العـاده تـوانـاست و آینـده اش کـاملـاً در دسـتان خـودش است."

چـک اعلام کرد که تسـاوی آبیها برابر نیـوکاسل می توانست به دلیل این بـاشد که آنان جـام قهرمانی لیگ را تسـلیم منچسـتریونـایتد کرده بودند.

وی افـزود:" از آنجـا که یـونایتد در روز شـنبه به طور قـطع قهرمانی لیگ ـش را ثـبت کرد، بـرای من به نظـر می رسـید که هر کـدام از مـا هنـوز از اینکه نتـوانسـتیم جـام قهرمانی را به دست بیـاوریم، حس نـاراحتی درونمان بود.

مـا خیلی دوست داشتیم که آخرین بـازی فصل در اسـتمفوردبریج را بـا پیروزی به پـایان ببریم و دریـافت گُل در آخرین دقـایق راه تشـکر از هـوادارانمان نبود، هـوادارانی که تمـام سـال مـارا حمـایت کردند.

همچنین اون بازی به نـوعی خلـاصه ی فصـلمان بود، اینکه مـا در این فصل به نـوعی نتوانستیم در شرایط های خـاص کـارمان را تکمیل کنیم."

DanielBahrami
05-21-2011, 20:05
کالو : اول از همه "اتحاد"

سالومون کالو اذعان کرد که در درجه ی اول اتحاد چلسی مهم است و همچنین گفت که درباره ی آینده ی آنجلوتی ابهام دارد.

این سوال درباره ی آینده ی کارلتو وجود دارد که آیا او که در اولین فصل حضورش در چلسی دابل کرد و این فصل هیچ جامی را به ارمغان نیاورد ، تا پایان قرارداد 3 ساله اش در چلسی میماند یا نه.

برای سالومون کالو اهمیتی ندارد چه کسی سرمربی چلسی باشد و برای او مهم تر از همه باهم بودن بازیکنان میباشد.
مهاجم ساحل عاجی چلسی میگوید که نمایش چلسی برای فصل بعد باید بهتر شود.

کالو در مصاحبه با اسکای اسپورت درباره ی آنجلوتی: " من نمیدانم. مهم نیست. برای من مهم تر از همه این است که تیم باقی بمانیم."

"فصل پیش ما دابل کردیم و یک تیم بودیم. این فصل هم اگر چیزی نبردیم و شرایط همانگونه بود. من به دنبال بهانه نمیگردم. مهم نیست که چه بازیکنانی و چه کسی سرمربی میباشد ، مهم این است که بازیکنان با هم متحد باشند و عملکرد بهتری داشته باشند."

" ما تصمیم نمیگیریم. ما اینجاییم تا برای باشگاه بازی کنیم. ما خوشحال میشیم که با هرکسی کار کنیم ( هر مربی ). این هیئت مدیره است که تصمیم میگیرد.بازیکنان هم هی توانشان را در زمین پیاده میکنند و این از همه مهم تر است."

DanielBahrami
05-21-2011, 20:25
|=| بهترین های چلسی |=|

مراسمی در استمفوردبریج به منظور انتخاب بهترین های فصل 2010-2011 چلسی برگزار شد که طی آن:

پیتر چک بهترین بازیکن فصل چلسی از دید هواداران

اشلی کول بهترین بازیکن چلسی از دید بازیکنان و کارکنان چلسی

جاش مک ایچران بازیکن جوان این فصل چلسی

پیتر چک بهترین بازیکن فصل 2010-2011 چلسی شد.
بیشتر از 28000 تن از هوادارن چلسی در نظرسنجی سایت رسمی باشگاه به پیتر چک به عنوان بهترین بازیکن این فصل رای دادند و پیتر چک جایزه ی بزرگ این فصل خود را از دستان آنجلوتی دریافت کرد.
پیتر چک 43 مین برنده ی این جایزه ی بزرگ میباشد.کسی که به رکورد بیشترین تعداد بازی در چلسی به عنوان بازیکن خارجی در بازی با اورتون که یک شنبه میباشد ، خواهد رسید.
چک گفت : " من 7 سال در چلسی بوده ام و بازی کردن با بهترین بازیکنان دنیا ، کار را برای یک دروازه بان سخت میکند که جایزه ای را ببرد ، اما من خیلی خوشحالم. من واقعا از این قدردانی میکنم چون بازی کردن در باشگاه و بازیکنانی عالی و برنده شدن این جایزه ، دست آورد بسیار مهمی است."
"من از زمانی که در این باشگاه شروع به کار کردم ، عاشق این باشگاه شدم. من احساس میکنم در خانه ی خودم هستم. بعضی بازیکنان هستند که از زمانی که من کارم را در این باشگاه شروع کردم ، با من همراه بوده اند و الان هم همراه من هستند. ما سال های خوب ، متوسط و بدی را با هم داشتیم. اما آنها این احساس را به من میدهند که در خانه هستم و این من را تشویق میکند که به آینده نگاه کنم."
"شما همیشه دوست دارید تا همه چیز را برنده شوید اما جام باشگاه های اروپا تنها چیزی است که برنده نشدیم."
کارلتو درباره ی دروازه بان تیمش گقت : " من بابت پیتر چک بسیار خوشحال هستم چون او همیشه خوب بازی میکرده. من همیشه در نیمکت آرام بوده ام چون پیتر در دروازه بوده است. او یک بازیکن فوق العاده حرفه ای و یک انسان فوق العاده است. ادامه بده. آفرین."
همچنین 2 بازیکن دیگر چلسی که در رتبه های دوم و سوم جای گرفتند ، ایوانوویچ و دروگبا بودند.

اشلی کول هم به عنوان برنده ی نظرسنجی بازیکن بازیکنان که در آن نظرسنجی هم تیمی هاشی و کارکنانی که در چلسی با او بوده اند ، شرکت داشته اند.
این بازیکن 30 ساله گفت : " برای من به عنوان یک بازیکن این جایزه ی بسیار مهمی است. افرادی که همیشه در کنارشان کار میکردم و در واقع مثل خانواده ی من بودند ، به من این رای ها را داده اند پس این جایزه خیلی ارزش دارد."
" به عنوان یک تیم ما هیچ وقت تسلیم نشدیم. ما همیشه اعتماد به نفس داشته ایم اما این دفعه شکست خوردیم اما فصل بعد امیدوارانه عوض میشود و ما به جایگاه واقعی خود برمیگردیم."

گل رامیرس به منچستر سیتی هم به عنوان قشنگترین گل فصل که نظر سنجی چلسی تی وی بوده ، انتخاب شد.
رامیرس در آن بازی 2 بازیکن منچستر سیتی را جا گذاشت و در نهایت ضربه ی دقیق خود را به سمت دروازه کوبید تا در نهایت چلسی 2-0 منچستر سیتی را در یک بازی حساس در ماه مارچ شکست دهد.
رایمرس جایزه ی خود را یه یکی از سازمان های خیریه کودکان و به هواداران چلسی " Lisa Snowdon و Johnny Vaughan " تقدیم کرد.

جاش مک ایچران به عنوان بهترین بازیکن جوان فصل 2010-2011 چلسی معرفی شد. این بازیکن 18 ساله و هافبک جوان چلسی ، اولین بازی رسمی خود را در سال 2010 برای چلسی انجام داد. توانایی پاسکاری ، دید عمیق او و ارتباط خیلی خوب او همه را تحت تاثیر قرار داده است.
او جایزه ی خود را از دست آقای Tommy Docherty مربی اسبق چلسی دریافت کرد و گفت : " این اولین جایزه ی رسمی و انفرادی من میباشد و از این بابت بسیار خوشحال هستم. اولین بازی من دقیقا همان چیزی بود که منتظرش بودم. من از 7 سالگی در چلسی بوده ام و آرزو داشتم که روز برای چلسی بازی کنم که به حقیقت پیوست."
کاپیتان سابق چلسی " رون هریس " جایزه ی ویژه ای را به مناسبت 795 مین حضور خود در باشگاه و جایگاه های مهم باشگاه دریافت کرد.
آنجلوتی در مورد برندگان گفت : "جاش خیلی جوان است اما او شخصیت عالی دارد و کیفیت بالایی را داراست. ما استعداد یابی خیلی خوبی را از طرف آکادمی نشان داده ایم و ما قهرمان رزرو ها شدیم. ما امیدواریم نه تنها جاش بلکه همه ی بازیکنان جوان در آینده موفق شوند."
" من میخواهم از همه تشکر کنم چون رامیرس خودش نیامد ! اشلی خیلی خوب و مستمر بازی کرد و تجربه ی خیلی خوبی را نشان داد. او بهترین دفاع چپ در دنیاست و من امیدوارم که او همان کیفیت را در آینده هم روی زمین پیاده کند. اما ما بازیکنان بسیار خوب زیادی داریم و من از اینکه هر روز به آنها تمرین می دهم خوشحال هستم."

DanielBahrami
05-21-2011, 20:26
کـارلو در برابر تصمیم چلسی، وقـار خـودش را حـفظ می کند

کـارلو آنجـلوتی اعلام کرد که اگر در هـفته ی دیگر چلسی در خـروج را به او نشـان دهند گریه نمی کند. این مـربی ایـتالیایی تأیید کرده که او در روز جمـعه ی هفته ی آینـده با سـران باشگاه جـلسه ای دارد و همچنین اذعان داشته که هیچ نمی داند که قرار است او را اخراج کنند یا خیر.

اما اگر قرار باشد او اخراج شـود، آنجـلوتی که فصلی بدون جـام را پُشت سر گذاشته، با آن تصمیم مشکلی نخـواهد داشت، اگرچه مـایل است تا بمـاند.

او در این رابطه گفت:" بـاشگاه باید کـار من را قضـاوت کند.

اگر آنان می خـواهند تغییر ایجـاد دهند، هیچ مشکلی نیست. شمـا بعد از تصمیم آنان شـاهد گریه ی من و یا عکس العمل خـاصی از من نخـواهید بود. لذا من تصمیم باشگاه را قبول خـواهم کرد و به دنبـال راه حـلی دیگر می روم."

آنجـلوتی که در اولین فصل ـش در چلسی مـوفق شـد عنوان دابل جزیره را برای آبی ها به ارمغان بیاورد، اعلام می کند که هیچ گـاه تصـور این را نمی کرد که در 12 مـاه آینـده خـود را در آسـتانه ی اخراج شـدن ببیند.

وی در مـورد مـتعجب شـدن از این بابت گفت:" نـه ! این فوتبـال است. من از این بابت متعجب نخـواهم شـد.

زمانی که من در انگلستـان آغاز به کار کردم، اگر فردی به من می گفت که ما در دو سـال قهرمان جام حـذفی و لیگ می شـویم، احساس رضایت می کردم.

در طول این دو سـال، من از شرایط تیم راضی بودم. سـال پیش، فـوق العـاده بود.

امسـال شـرایط زیاد خـوب نبود. امـا ما می تـوانیم از تجـربه ی امسـالمان برای بهتر بازی کردن در فصل آینده اسـتفاده کنیم.

من هروقت کـار می کنم خـوشحـالم، بنـابراین از این فصل نیز لـذت بردم. من برای کـارم 15 سـال آموزش دیدم، بعـضی اوقات عناوینی را بردم و بعضی اوقات نیز نتوانستم. اما در پـایان هرفصل خوشحال بودم چراکه کار کرده بودم."

کـارلو آنجـلوتی به منـظور مـوفق کردن چلسی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به این تیم آورده شـد تا خـواسته ی رومن آبراموویچ که بیش از هرچیزی قهرمانی لیگ قهرمانان اروپـاست، برآورده شـود. اما چلسی در دو فصل حـضور کـارلو حـتی مـوفق به صـعود به نیمه نهـایی این رقابت ها نیز نشـد.

در این بین از آنجـلوتی در مـورد خـاطرات خـوب و بدش در چلسی پرسیـده شد.
وی در پـاسخ گفت:" بهـترین خـاطره ام، پیروزی برابر منچستریونایتد (فصل پیش) بود و بدترین خاطره شـکست برابر منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپـا."

منبع : کانون هواداران چلسی در ایران 

DanielBahrami
05-21-2011, 20:28
کـارلو : مصدومیت بازیکنان کلیدی، برایمان گران تمام شد

کـارلو آنجـلوتی مـاه های نـوامبر و دسـامبر را نقـاط اصلی از دست دادن شـانس قهرمانی امسـال چلسی دانسـت.

همـه چیز از شکست چلسی در خـانه برابر سـاندرلند در 14 مـاه نـوامبر آغـاز شد. سپس نتـوانستیم در شش بازی لیگ برتر ـمان به پیروزی برسیم و سرانجـام از رتبه ی اول به پنجم جـدول لیگ جزیره سـقوط کردیم.

زمان بـازسـازی از سـال جدید آغـاز شد و برای بـازگشت سـخت جنگیدیم و بـالـاخره توانستیم فـاصله ی 15 امتیـازیمان را با یونـایتد به 3 امتیـاز کـاهش دهیم، اما شکـست در الترافورد دو هـفته ی پیش به معـنی این بود که مأموریت دفاع از عنوان قهرمانی سـال گذشـته ـیمان بدون مـوفقیت به پایان رسید.

در این رابطه از کـارلو پـرسیده شـد که از چـه زمانی مشکلات نمـایان شـدند و وی در پـاسخ گفت:" نـوامبر و دسـامبر، زمانی که نتوانسـتیم روز های بدمـان را به خـوبی مدیریت کنیم.

زمانی که ما در ابتدای فصل 6-0 پیروز می شـدیم ، من گفتم که روز های سـخت هم فرا خـواهند رسید. اما زمانی که روز های سـخت و ناگوار فرا رسـیدند، به خـاطر مصـدومیت ها نتوانستیم بدرسـتی آن شرایط را کنترل کنیم - دروگبا، لمپـارد ، تری و اسـین همه مصـدوم بودند. این مشکل بود."

سپس از این مربی ایتـالیایی پرسیـده شد که آیـا به خـاطر کـوچک کردن تـرکیب تیم و از دست دادن بازیکنان بزرگسـال تیم در تـابسـتان افسـوس می خـورد، گفت:" نـه ! چونکه زمانیکه ما تصمیم به تغییر فلسـفه ی بـاشگاه و وارد کردن بازیکنان جـوانتر به ترکیب اصلی گرفتیم، من مـوافقت کردم. سپس ما تـا ماه نوامبر در بعضی از بازی ها از بازیکنان جـوان استفاده کردیم و به تجـربه ی آنان را افزودیم. بـالـاک و دیگران در فصل گـذشته کمک بسیـاری به ما کردند اما به نظرم زمان آن رسیده بود تا در تـابستان تغییرات را اعمال سازیم و بازیکنان جـوان بیشتری را از آکـادمی وارد ترکیب اصلی کنیم.

شـاید در مـواقعی از فصل که چـیدمان تیمی را تغییر می دادم تا دفـاعی تر بازی کنیم، مـالکیت توپ را از دست می دادیم و کنترل ضـعیف تری بر بازی داشتیم. اون انتخـاب ما بود که دفـاعی تر بازی کنیم چونکه بعضی اوقات با وجود مـالکیت توپ، بازده قابل توجهی کسب نمی کردیم و من سـاختار تیمی را تغییر می دادم تا بیشتر از ضدحملات استفاده کنیم.

بعضی اوقات من سـاختار تیمی را به 4-2-2 تغییر می دادم، بعضی اوقات هم دوباره به ترکیب 4-3-3 روی میاوردم . اما درکُل فصل پیش هـویت سـاختاری تیم مشـخص بود اما این فصل کمی متفاوت بود."

MohaZalla
05-22-2011, 20:38
تيم فوتبال چلسي دو ستاره روسي و پرتغالي خود را در ليست فروش گذاشته است.

ورزش3-مدیران چلسی علاقمند به فروش یوری ژیرکف و خوزه بوسینگاوا هستند. بازیکن روسی که در سال 2009 از زسکا مسکو درازای 18 میلیون پوند منتقل شد، در استامفوردبریج هیچ‌گاه در حد یک چهره موفق و با ثبات ظهور نکرد. وی در لندن با مصدومیت‌های متوالی و پرتعداد روبرو شد و از فرم مطلوب خارج شد تا در نهایت تنها در 32 بازی به میدان برود.
با توجه به این نکته که آبی‌ها در منطقه دفاع چپ با کمبودهای مواجه هستند، نظر نهایی چلسی بر فروش این ستاره 27 ساله است. در شرایط کنونی اسپارتاک مسکو برای استخدام این مدافع ابراز تمایل کرده است.
همچنین خوزه بوسینگاوا که در سال 2008 با رقم 16.2 میلیون پوند از پورتو خریداری شد، در منطقه دفاع راست چهره‌ای قاطع و تاثیرگذار نبوده است. این بازیکن نیز اسیر چند مصدومیت شد تا به نیمکت‌نشین ثابت استامفوردبریجی‌ها تبدیل شود.

DanielBahrami
05-22-2011, 22:07
رد پای هیدینک در چلسی

گاس هیدینک تایید کرده که او به عنوان مشاور در چلسی ، پس از دوران مربی گری اش در این تیم ، حضور داشته

پس از اینکه در سال 2009 اسکولاری نتایج قابل قبولی را برای چلسی نگرفت ، گاس هیدینک به عنوان سرمربی موقت چلسی در فبریه همان سال منصب شد. او با چلسی جام حذفی را فتح کرد علی رغم اینکه به عنوان سرمربی روسیه به کارش ادامه میداد.

هیدینک به شدت در استمفوردبریج محبوب شد و با آینده ی نامعلوم کارلو آنجلوتی در چلسی ، گاس هیدینک یکی از نام هایی است که برای سرمربی گری فصل بعد آبی در نظر گرفته شده.

هیدینک در زمانی که به عنوان مشاور در تیم PSV حضور داشت ، پیشنهاداتی را از طرف باشگاه آژاکس هلند داشت.

او در ستون خود در دیلی تلگراف نوشت : " کار کردن در چلسی خیلی خوب بود. از 2 سال پیش که من باشگاه را ترک کردم ، به عنوان نقش مشاوره در مورد ترکیب تیم مشغول به کار بودم. این زمان بسیار کمی را از من میگیرد و من میتوانم مسئولیتم را در ترکیه با این کارم ادغام کنم. در کل هیچ مناقشه ای نیست."

این مربی 64 ساله با توجه به یوهان کرایوف و نزدیک شدن به او ، آژاکس را با جدیت زیر نظر دارد.

هیدینک افزود :" او قبلا از من خواست که روی صندلی هیئت مدیره آژاکس بنشینم. در نوع خودش خیلی چالش خوبی به نظر میرسد اما من در مورد عملی بودن آن نگران هستم گرچه ممکن است از نقش مشاوره کمتر پیچیده باشد."

منبع : اسکای اسپورت

DanielBahrami
05-22-2011, 22:11
آنـجــلـوتــی : وســـت هــم ؟ چـــرا کــه نــه ؟!

کارلو آنجلوتی مربی ایتالیایی چلسی در حالی که از وضعیت ماندنش در چلسی مطمئن نیست در مصاحبه ای اعلام کرد که اگر چلسی نخواهد او در باشگاه بماند علاقه زیادی به مربی گری در لیگ دسته 1 فوتبال انگلیس دارد.

آورام گرانت سرمبی وست هم پس از قرار گرفتن تیمش در رتبه 20 ام لیگ و سقوط به دسته 1 از پست خودش کنار رفت و مسئولین وست هم به دنبال جانشینی بریا او هستند.

او در پاسخ به این سوال که آیا می خواد سرمربی تیم وست هام بشود گفت:
"چرا که نه ؟! در لیگ دسته 1 جو فوق العاده ای وجود دارد و همچنین استادیوم ها همیشه پر هستند.اگر شما لیگ دسته 2 ایتالیا را نگاه کنید در بازی ها معمولا 2 هزار نفر در استادیوم ها حضور دارند ولی در انگلستان وضعیت کاملا متفاوت است ! برای من مهم نیست که در یک تیم بزرگ مربی گری کنم یا تیمی کوچکتر چیزی که برای من مهم است کار کردن است.
من پیش از این در لیگ دسته 2 ایتالیا هم کار کردم و کار در لیگ دسته 2 را هم دوست دارم."

کارلو آنجلوتی همچنین درباره بازیکنان چلسی و عملکردشان در این فصل گفت:
"من باید به تمامی بازیکنان تیمم بگویم متشکرم ! آنها چه کم و چه زیاد همیشه تمام تلاششان را برای تیم انجام دادند و من باید با آنها دست بدهم و بگویم متشکرم."

منبع : اسکای اسپورت

MohaZalla
05-30-2011, 19:27
مالک ميلياردر روسي باشگاه چلسي گفت: در فصل آينده ليگ قهرمانان اروپا فقط به قهرماني مي‌انديشم و براي اين کار يک سرمربي کلاس بالا و چند بازيکن طراز اول به استمفوردبريچ خواهم آورد.

ورزش3-رومان آبرومويچ، مالک ميلياردر باشگاه چلسي، براي سرمربي فصل آينده اين باشگاه مبلغ هفت ميليون يورو را اختصاص داده است.
آبرامويچ که کارلو آنچلوتي ايتاليايي را بعد از شکست در برابر اورتون برکنار کرد، در انديشه قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا براي فصل آينده است و براي رسيدن به خواسته‌اش بودجه نجومي‌اي را براي جذب سرمربي و بازيکنان جديد در فصل آينده اختصاص داده است.
بيشتر رسانه‌ها و روزنامه‌هاي انگليسي اعلام کردند که گزينه اصلي آبرامويچ براي نيمکت چلسي، گاس هدينگ هلندي، سرمربي کنوني تيم ملي فوتبال ترکيه است، گاس هدينگ دو سال پيش در يک مقطع زماني موقت سرمربيگري چلسي را بر عهده گرفت و تيمش در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا در برابر بارسلونا شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

AL1reZA
06-02-2011, 20:46
لمپارد: مي خواهم با اين بازيکنان جوان بجنگم

فرانک لمپارد،ستاره باتجربه چلسي که در رقابتهاي اين فصل ، با مصدوميتهاي متعددي دست و پنجه نرم کرد در صحبتهايي اعلام کرد که حضور ستاره هاي جوان در تيم انگليس او را به تلاش کردن واداشته تا بتواند توانايي هايش را در تيم کاپلو به نمايش بگذارد.

این ستاره 32 ساله جک ویلشر و اسکات پارکر را در اوج آمادگی می بیند و معتقد است که در غیاب او این دوستاره واقعا خوش درخشیدند.
لمپارد 32 ساله در صحبتهایی گفت:« وقتی برای اولین بار به تیم ملی انگلیس آمده بودم، در تیم به پل اسکولز و نیکی بات در خط میانی نگاه می کردم و با خودم فکر می کردم که من به دنبال پیراهن شماها هستم.الان بازیکنان جوان همین حرفهارا درمورد خودم می زنند.این چالش زندگی من است و من را برای ماندن در تیم به جلو می راند.»
لمپارد به تازگی از مصدومیت بازگشته. او در رقابتهای فصل گذشته لیگ برتر در 30 دیدار به میدان رفت و 13 گل به ثمر رساند .ستاره باتجربه چلسی معتقد است که برای جلب رضایت کاپلو باید بجنگد و اگر از تیم کنار گذاشته شود، ضربه خواهد خورد:« اگر در تیم نباشم واقعا ناراحت می شوم و اگر بگویم که این طور نیست، دروغ گفته ام. تا زمانی که حس می کنم که می توانم برای تیم موثر باشم، دوست دارم بازی کنم.می خواهم با این بازیکنان جوان مبارزه کنم. بار دیگر به روزهای اوجم بازگشته ام و فابیو کاپلو همیشه بازیکنان شایسته را انتخاب می کند.»
لمپارد ادامه داد:« هیچ وقت نمی توانم تصورش را بکنم که از خداحافظی از تیم ملی انگلیس صحبت کنم. وقتی مصدوم شده بودم، از تماشای بازیها از روی صندلی به شدت مایوس می شدم. الان بازگشته ام واگر به ترکیب تیم راه نیابم، ضربه می خورم. می خواهم از تک تک لحظات باقی مانده لذت ببرم؛ چون از لحظاتی که در ترکیب تیم قرار نمی گیرم متنفرم. »

mostafa8670
06-04-2011, 14:49
اشلی کول آماده برای بازی های بیشتر

اشلی کول بر این باور است که حداقل تا 3 سال دیگر میتواند به شغل تاثیر برانگیز خودش ادامه دهد.

این مدافع کناری چلسی ، با وجود درد و آسیب مزمن مچ پایش که در طول فصل گریبان گیر او بوده ، در فصل پیش تنها 30 دقیقه برای چلسی بازی نکرده است !

اما کول میگوید که میتواند حجم کار را که در حال افزایش میباشد را کنترل کند. پس از اینکه آنها در فصل 2010-2011 نتوانستن از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر دفاع کنند.

تیم ملی انگلیس که شنبه در استادیوم ومبلی با سویس بازی میکند ، تایید کرده که مصدومیت جزئی اشلی کول از بازی کردن او برای تیم ملی جلوگیری نمیکند.

کول : " مچ پای من خوب نمیشود اما من هنوز آن را احساس میکنم. من گمان میکنم که چند سال دیگر را دارم. من به طور قطع حداقل 3 فصل دیگر را بازی میکنم. شاید هم بیشتر."

" من 10 یا 11 سال است که در لیگ به طور ممتد بازی میکنم اما این اولین فصلی بود که در لیگ برتر در همه ی بازی ها حضور داشتم و همه را انجام دادم."

از سال 2006 که کول وارد استمفوردبریج شد ، افتخارات او شامل یک نایب قهرمانی اروپا ، سه قهرمانی در لیگ و 3 قهرمانی در جام حذفی میباشد.

اما با اینکه چلسی این فصل را بدون جام به پایان رساند ، اشلی کول افتخار فردی به عنوان بازیکن بازیکنان چلسی را بدست آورد.

اما این بازیکن از دریافت این جایزه با توجه به اینکه بهترین عملکرد خود را نداشته ، خیلی غافلگیر شده.

کول : " من شوکه شدم - من نمیدانم آنها چه چیزی را نگاه میکردند. من همه چیز را درست انجام دادم اما من اشتباهاتم در این فصل بیش از حد معمول بود."

mostafa8670
06-04-2011, 14:49
مربی ترکیه گاس هیدینک می آید تا مذاکراتش را برای مربی گری چلسی آغاز کند.

گاس هیدینک مربی حال حاضر ترکیه می آید و به تقاضای آبرامووچ گوش میدهد...

این مربی 64 ساله به اندازه ی کافی تجربه ی مربی گری های بازی های بزرگ و بین الملی دارد. به گزارش The Sun: رومن آبرامووچ بسیار مشتاق است تا هدینک را دوباره به استمفورد بریج بازگرداند و جایگزین کارلو آنجلوتی کند. وی گفت: من هرگز نگفتم که میخواهم کار را با ترکیه ادامه دهم من یک احساس خوبی دارم و می تواند کارم را پر انرژی ادامه دهم و از این کار لذت میبرم. من دوست دارم که کار مربی گری را بیشتر ادامه دهم پس بنابراین مربی گری در یک تیم باشگاهی بهتر از تیم ملی است. البته هیچ پیشنهاد رسمی وجود ندارد و من مربی حال حاضر ترکه هستم و نمیتوانم هیچ چیز را تضمین کنم.

ترجمه اختصاصی

AL1reZA
06-09-2011, 20:36
گزارش تصويري؛ رونمايي از لباس فصل آينده چلسي

باشگاه چلسي از لباس فصل آينده اش رونمايي کرد.

42d3e78f26a4b20d412==