PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : براي وضعيت امسال تيم محبوب استقلال كدام گزينه را انتخاب ميكنيد ؟

mahdi sharifi
07-05-2010, 12:22
با روي كار امدن حاجي فتح الله زاده به نظر من وضعيت امسال استقلال بد نباشه با توجه به اينكه ما ميداوودي .مبعلي .اشوبي.و... گرفتيم و با توجه به اينكه كاظمي .سياوش .حيدري .جانواريو و....رفتند و با توجه عميق به اين نكته كه :hehee:صمد اقا رفته و مظلومي امده و خدا رو شكر تا الان جباري سالمه .
شما كدوم گزينه رو انتخاب ميكنيد ؟

raian
07-05-2010, 12:42
به نظر من بااین وضعیت که بازیکنانی خوبی رو جذب کرده وهمچنین بازیکنانی رو ازدست داده و مدیریت ومربی وسرپرست عوض شدهشاید بهتر از سال گذشته باشه

saiede
07-05-2010, 12:59
با توجه به اینکه حداقل تو خط حمله مثل پارسال ترافیک نیست و حاشیه ها راجع این موضوع 2برابر نمیشه و جذب بازیکنان خوب فک کنم وضعیت امسال از پارسال بهتره

Ninaz
07-05-2010, 13:22
استقلال همیشه استقلاله و هر سال بهتر از سال قبل

hamedss
07-05-2010, 19:52
قطعا شرایط استقلال بهتر از پارسال هستش بزرگترین نقطه ضعف تیم صمد مرفاوی رو به همراه نداره و این بزرگترین حسن استقلال امسال هستش بر عکس مظلومی کسی هست که میتونه به راحتی تیم رو مدیریت کنه و حاشیه ها رو جمع کنه و جلوی بازیکن سالاری رو بگیره و به بهترین وجهه از تیم زیر دستش بازی بگیره

اگر تیمهایی مثل سپاهان و استیل اذین و پرسپولیس این قدر با فدرت یارگیری نمیکردند شانس قهرمانی رو خیلی میدونستم البته فوتبال هست و اتفاقاتش من این استقلال رو بدون شانس نمیدونم میتونه با کمی شانس قهرمان بشه

blue
07-05-2010, 19:58
من خیلی به تیم امیدوار بودم اما با شنیدن رفتن خسرو حیدری تیم از لحاظ تاکتیکی حتمآ ضربه می خوره
دقیقآ همین کار رو چند سال پیش با محمد نوازی کردن و اون به صبا باتری رفت و استقلال از جناح راست دیگه نمی تونست نفوذهای خودش رو داشته باشه
اما اومدن میداوودی می تونه یک کم دل ما رو خوش کنه و امیدوارتر
ولی به هر حال امیدوار هستیم و علاقمند به استقلال

AlexDelpiero
07-05-2010, 20:04
امیدوارم از این که یه پرسپولیسی تو بحثتون شرکت میکنه ناراحت نباشید!
به نظر من استقلال با از دست دادن مهره های بزرگی مثل جانواریو ، خسرو حیدری،اکبرپور و حسین کاظمی ضربه بزرگی در فصل بعد میخوره!
اومدن بازیکن های پر حاشیه مثل مبعلی و میداوودی هم دلیل دیگه این نظر من هست!
دو سال گذشته استقلال روی پاشنی حیدری و چانواریو وایساده بود والان هیچ بازیکنی جای اونهارو پر نمیکنه!

saiede
07-05-2010, 20:24
به نظر من استقلال با از دست دادن مهره های بزرگی مثل جانواریو ، خسرو حیدری،اکبرپور و حسین کاظمی ضربه بزرگی در فصل بعد میخوره!
دو سال گذشته استقلال روی پاشنی حیدری و چانواریو وایساده بود والان هیچ بازیکنی جای اونهارو پر نمیکنه!
اتفاقا اومدن مبعلی و میداوودی و اشوبی جای همه رو جز حیدری پر میکنه ..حالا واسه حیدریم بالاخره یه فکری میکنن

King Beckham
07-05-2010, 20:29
اتفاقا اومدن مبعلی و میداوودی و اشوبی جای همه رو جز حیدری پر میکنه ..حالا واسه حیدریم بالاخه یه فکری میکنن

سلام من یه پرسپولیسیم ولی اگه اشکال نداره نظرمو میگم به نظر من نتنها استقلال بلکه پرسپولیس هم با این بازیکنایی که از دست دادن و گرفتن وقت خیلی زیادی میبره که با هم مچ بشن و حداقل 10 یا 12 هفته ی اول به نظر من نمیتونن نتیجه ی خوبی بگیرن ولی بعد از اون به خودشون بستگی داره...:ohum:

mahdi sharifi
07-05-2010, 22:18
به اميد خدا اگر دشمنان بزارن نتيچه ميگيريم :hehee:

SaHra
07-06-2010, 15:30
اين كه مشخصــــــــــــــــه !

خيلي بهتر از قبل:yes:

mahdi sharifi
07-06-2010, 18:02
این دفعه به کریم میگم از 40 متری دیگه نکاره تو گل!
شاید امثال طالب لو به یه نون و نوایی برسند!:nishkhand:

:sooot:كريم اول بايد حواسش به شيث و حقيقي باشه كه همديگرو گاز نگيرن :khandeeeee bahal:

mahdi sharifi
07-06-2010, 18:15
این که شوک(!) بود ولی شوک طالب لو خیلی سنگین بود که با مشت توپ رو تو گل انداخت!:jeddiiiii::khandeeeee bahal:
راستی :
اینجا محیط کل انداختن نیست ! با عرض پوزش خدمت مدیر هواداران استقلال !
خداحافظ!dallliii معني شك رو هم فهميديم حالا ما كلا ميگيم زياد بازيكناتون همديگرو گاز نگيرن ميتونن از كاراي ديگه هم استفاده كنن مثل جفتك :khandeeeee bahal:

saiede
07-06-2010, 20:46
این که شوک(!) بود ولی شوک طالب لو خیلی سنگین بود که با مشت توپ رو تو گل انداخت!:jeddiiiii::khandeeeee bahal:
راستی :
اینجا محیط کل انداختن نیست ! با عرض پوزش خدمت مدیر هواداران استقلال !
خداحافظ!dallliii
دقیقا اما اول کل کلتو میکنی بعد میگی جای کل کل نیست..از بچه ها میخوام فقط نظرشونو راجع استقلال سال اینده بگن وگرنه پستاشون پاک میشه

mamaliss
09-23-2010, 00:39
با وجود مهاجمان گلزنی مثل میداوودی و مجیدی حتما قهرمان خواهیم شد

nae
10-08-2010, 13:35
این فصل با میلاد و فرهاد و مجتبی قهرمانیم
امسال سال ماست
همیشه استقلال
همه جا استقلال

علی سواری
03-21-2011, 04:30
امسال باوجودبازیکنان خوزستانی استقلال قهرمان میشه

علی سواری
03-21-2011, 04:35
استقلال اول بشی اخربشی دوست داریم

GOLL
03-21-2011, 14:25
استقلا اگر:

بهتر از سال گذشته
مانند سال گذشته
قهرماني

قهرمانی چیزی هم بشه فقط یه دلیل دلره اونم;
فرهاد مجیدی

David Sina
03-22-2011, 14:36
به نظرم تا زمانی که مربی تاکتیکی مثل مجید جلالی نیاریم ..........
بازیکن بازیساز مثل جباری نیاریم ........... نمیتونیم قهرمان بشیم .......
زنده باد حاج فتی :love:

42d3e78f26a4b20d412==