PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایران (به نظر شما جای ایران توی جام جهانی 2010 خالی بود یا نه؟ )

MOHAMMAD ALI
06-26-2010, 15:58
سلام
با اینکه دور اول جام جهانی تمام شد و امروز با بازی اروگوئه با کره دور دوم اغز می شود به نظر شما جای ایران در این جام خالی هستش یا بود ونبود ایران در این جام فرقی ندارد
تشکریادتون نره

mahdi sharifi
06-26-2010, 16:25
خداييش از ته دل ميگم تيم ملي ما در حد اين تورنومنت نبود . وحق ما هم نبود بالا باييم وتو جام شركت كنيم .

King Beckham
06-26-2010, 17:27
راستش منم جای ایران رو تو این جام خالی نمیبینم فوقش میومد 1 امتیاز میگرفت و برمیگشت وقتی ایران تو جامه فقط حرص میخوری ولی وقتی نیست راحت بازی رو نگاه میکنی:nishkhand: راستش این نظر من بود شاید خیلی از دوستان با من موافق نباشن:solh:

rivaldo_king
06-26-2010, 22:59
جام جهانی 2010 خیلی به من نچسبید
مسلمآ اگه ایران بود از کره شمالی می تونست خیلی بهتر نتیجه بگیره
وقتی می دیدم نیوزلند هم جلوی تیم هایی مثل ایتالیا بازی می کردند دلم می سوخت که چرا تیم ما نباید باشه
مخصوصآ اینکه فاصله تیم ها خیلی کم شده بود و حتی می تونستیم با یک کم خوش شانسی صعود کنیم

Los Anseleig
06-27-2010, 13:23
به نظر من که جاش اصلا خالی نبود.بازیکنان تیم ما اتحاد ندارن اگه میرفتن جام جهانی افتضاح 4 سال پیش رخ میداد.

MOHAMMAD ALI
07-03-2010, 18:15
انصافا جاش اصلا خالی نیست چون فعلا ایران فقط در حد غرب اسیا نشون داده و درحد جام ملتهای اسیا هم نیست چه برسه به جام جهانی.حالا تو فکرم ایران چطوری می خواد مقابل ژاپن و کره بازی کنه

AlexDelpiero
07-03-2010, 18:23
نه بابا!
کج جاش خالیه؟!
فرض کنید جای کره شمالی بودیم، عجب افتضاحی میشد تو اون گروه!
الان ایران در حد تیم های درجه دو آسیا هم نیست چه برسه به اینکه بره جام جهانی!
ولی اگه ایران جای بحرین تو پلی آف به نیوزیلند میخورد و میرفت بالا خوب بود چون لااقل ایتالیا ایران رو میبرد وصعود میکرد!:ghelyon:

saiede
07-03-2010, 18:35
نه بابا!
کج جاش خالیه؟!
فرض کنید جای کره شمالی بودیم، عجب افتضاحی میشد تو اون گروه!
الان ایران در حد تیم های درجه دو آسیا هم نیست چه برسه به اینکه بره جام جهانی!
ولی اگه ایران جای بحرین تو پلی آف به نیوزیلند میخورد و میرفت بالا خوب بود چون لااقل ایتالیا ایران رو میبرد وصعود میکرد!:ghelyon:
بازی ایران با پرتغال جام قبلی یادته؟نیمه اول که یادمه کامل توپ دست مابود و اونا باپنالتی بازی رو به نفع خودشون چرخوندن..در مجموع ما تو گروه سختی افتاده بودیم و با تیمی که دوره قبلش قهرمان جام جهانی بود خوب بازی کردیم...هرچند اگه الان میرفتیم مطمئنا مثل جام قبل نبودیم اما 7.0 هم نمیباختیم
درمورد ایتالیام باید بگم مگه دلشو به همچین چیزا خوش کنه این بود تیمی که میگفتین قویترینام شکست میده؟؟!!اگه ایرانم بود بازم هیچ فرجی واسه صعود ایتالیا نمیشد

42d3e78f26a4b20d412==