PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : * بحث و تبادل نظر هواداران آ اس رم (11-2010) *

Gladiature_Roma
06-09-2010, 13:14
به نام خدا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

در این تایپیک در خصوص گرگ های شهر رم بحث خواهیم کرد

لطفا از هر گونه کل کل و بحث های بی مورد پرهیز کنید

از قراردادن اخبار در این تایپیک پرهیز کنید و اخبار را در تایپیک مربوطه قرار دهید

موفق باشید

feri71
10-03-2010, 10:20
امروز یه بازی فوق العاده سخت در سن پائولو داریم. درسته که وضعیت تیم نسبت به قبل بهتر شده اما باز هم بردن ناپولی توی زمین خودش کار هرکس نیست. به نظر من یه مساوی گرفتن از این بازی هم میتونه معقولانه باشه. ناپولی از حمایت هواداران خودش بهره می بره. این تیم هفته ی گذشته پدیده ی این فصل سری آ یعنی چسه نا رو با نتیجه ی 4-1 در هم کوبید و در لیگ اروپا هم تونست حریف خودش استوابخارست رو با نتیجه ی 3-3 متوقف کنه و در کل شرایط خوبی داره.

feri71
12-24-2010, 11:22
مالک جدید رم

در ماه فوریه مالک جدید باشگاه می‌آید

گفته می‌شود که در ماه فوریه مالک جدیدی در باشگاه آ اس رم حاضر می‌شود. پس از وقفه‌ای که در راه فروش آ اس رم به وجود آمده سرانجام این باشگاه مالک جدیدش را در سال 2011 خواهد شناخت.

کار سنسی در جولای به پایان رسید، جایی که او با بانک یونیکردیت توافق کرد که رم را در ازای جبران بدهی سنگین ایتالپترولی وگذار کند. نام‌های بسیاری برای حضور در رم مطرح شده اما در ماه جولای سایت Tuttomercatoweb.com مدعی شد که تنها خریدار واقعی باشگاه، جیامپائولو آنجلوچی است که در عرصه پزشکی فعالیت می‌کند و آنها حتی مدعی شدند که این مرد ثروتمند اوراق مربوط به باشگاه را هم مطالعه کرده است. در یکم اکتبر خبر توسط چند نفر تایید شد اما در ادامه حضور سلطان کلینیک‌ها در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت اما آنجلوچی در 6 دسامبر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که خواهان خریداری باشگاه آ اس رم است.

اکنون تعطیلات در راه است و باید صبر کرد. میکله کریسچیتیئلو خبرنگار مطرح ایتالیایی معتقد است که خریدار واقعی رم همیشه آنجلوچی بوده و در ماه فوریه او به باشگاه می‌آید.

"انتقال مالکیت باشگاه نزدیک است و امکان دارد که در ماه فوریه آنجلوچی مالک جدید رم باشد. تنها جایگزین همیشه آنجلوچی بود. او می‌خواهد حدود 150 میلیون یورو هزینه کند و قصد دارد تیم را رقابتی‌تر کند. ما هرگز صحبت در مورد دیگران خریداران را باور نکردیم."

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

از وقتی که بحث فروش باشگاه به میون اومد امیدوار بودم حداقل تا قبل از نقل و انتقالات زمستانی مالک جدید مشخص بشه اما اینگار حالا حالاها تعیین مالکیت جدید انجام نمیشه:chemidonam: اگه این اتفاق می افتاد می تونستیم توی همین زمستون یکی دوتا بازیکن خوب بگیریم:gahhr: به هرحال امیدوارم مالک جدید مثل سنسی نباشه که مجبور باشیم هرسال یکی دوتا از بهترین بازیکنامون رو فقط به خاطر مسائل مالی از دست بدیمbinam

Mehrd@d
12-24-2010, 11:43
آره داداش کاملا باهات موافقم ... هر چند از خانواده سنسی خیلی خوشم میاد و زحمت های زیادی واسه رم کشیدن . ولی بهرحال دوست دارم این تغییر هر چه زودتر انجام بشه :fek konam:

feri71
12-24-2010, 12:30
منم از خانواده ی سنسی به خصوص از مرحوم فرانکو سنسی کبیر خیلی خوشم میاد اما عملکردشون توی همین نقل و انتقالات تابستونی برای این فصل که گذشت رو نگاه کن گوبی رو که میتونست جانشین خوبی برای ریسه باشه رو به خاطر صد هزار یورو بیشتر بودن از قیمتی که میخواستن از خریدش منصرف شدن و مارکو موتا رو هم تقریبا به همین شکل از دست دادن شاید اون موقعی که موتا رو از دست دادیم فک می کردیم با وجود کاستی،سیسینیو و روزی هیچ مشکلی تو دفاع راست نداریم اما الآن متوجه میشیم که موتا اگه بود میتونست چقدر مفید باشه چون هیچ کدوم از مدافعای راستمون عملکرد چندان خوبی نداشتن. بازیکنای بسیار خوبی مثل گوبرتی و چرچی رو به تیمای دیگه فضل و بخشش کردن اونوقت با تادی بالاتر از اون چیزی که حقش هست قرار داد بستن آخرشم برای دفاع چپ کاستلینی رو گرفتن:gahhr:بهرامی رو هم که خیلی داشتیم بهش نزدیک میشدیم برای خریدش آخرشم به توافق نهایی نرسیدیم تا هروقت ریسه توی زمین نباشه سمت چپمون برای حریف بی خطر باشه:ey babaaa:باید باور کنیم ما همیشه توی این چندسال توی نقل و انتقالات ضعیف عمل کردیم.

Mehrd@d
12-24-2010, 19:17
اره واقعا تو دفاع راست خیلی مشکل داریم .کاستی هم نشون داده که نمیتونه تو حمله مفید باشه :fek konam: ولی فصل قبل موتا توی این کار مهارت داشت :yes:
ولی در هرصورت امیدوارم با اومدن مدیر جدید بتونیم این مشکلاتو برطرف کنیم :khahesh:

feri71
12-27-2010, 18:51
باپتیستا به مالاگا پیوست
خولیو اولین خروجی رم!
خولیو باپتیستا، مهاجم شماره 19 و برزیلی رم با قراردادی 3 ساله به ارزش ? میلیون یورو به مالاگا اسپانیا پیوست.
سران دو باشگاه رم و مالاگا پس از توافقات اولیه سرانجام به توافق نهایی رسیدند. به گزارش corriere dello sport، بازیکن برزیلی رم با کاهش دستمزدش برای انتقال به تیم اسپانیایی موافقت کرده است. او هر فصل 2 میلیون و 500 هزار یورو دریافت می کند. این در حالی است که تانک برزیلی در زمان حضور در رم 2 میلیون و 700 هزار یورو و 3 میلیون و 200 هزار یورو دریافت می کرد!!
هنوز 18 ماه از قرارداد خولیو با رم باقی مانده است اما او تا سال 2014 در مالاگا خواهد ماند.
رم در سال 2008 10 میلیون یورو (8.5 میلیون یورو) به رئال مادرید پرداخت کرد تا باپتیستا 29 ساله را به خدمت بگیرد.
قبل از این تیم های گالاتاسرای، سائوپائولو، سویا و آرسنال به مهاجم برزیلی رم علاقه مند بودند.

بالاخره باپتیستا هم از رم رفت. بازیکنی که فصل اول رو نسبتا قابل قبول گذروند اما فصل های بعدی رو بیشترشو از روی نیمکت دنبال کرد و توی معدود بازی هایی هم که بهش داده میشد ثابت میکرد شایسته ی بالاتر از نیمکت نشینی نیست. در زمانی که بازیکنای خوب و آینده دارمون توی تیم های پایه مثه دی الساندرو یا حتی بازیکنای بزرگسالمون مثه گوبرتی و چرچی رو به تیم های دیگه فضل و بخشش می کنیم اینکه هنوز امثال باپتیستا رو توی رم می بینیم واقعا جای تعجب و حتی تاسف داره .امیدوارم در آینده به جای اینکه بازیکنای درجه ی دویی مثه باپتیستا و آدریانو رو که با حقوق های نسبتا بالاشون تنها کارشون سربار تیم بودن هست به تیممون بیاریم به فکر این باشیم که بدنه ی اصلی تیم رو از بازیکن های جوون و آینده دار و حتی الامکان از تیم های پایه ی خودمون تشکیل بدیم.

Mehrd@d
12-27-2010, 21:35
فروش خوبی بود . بهم چسبید :nishkhand:
به نظرم تو تیم اسقاطی بود و واقعا کلاس تیم رو میاورد پایین و غیر لو دادن توپ کار دیگه ای بلد نبود.
امیدوارم با خروجش شوک مثبتی داده باشه به بقیه مهاجما :yes:

سمیرا _ فروتن
12-31-2010, 20:07
اما ای کاش به جای باپتیستا اول آدریانو رو رد میکردم
به نظر من باپتیستا خیلی بیشتر میتونست به رم کمک کنه تا ادریانو
حداقل از نظر فیزیکی فرم خیلی بهتری داشت و میتونست در چند پست هم بازی کنه
البته در حد ترکیب فیکس رم نبود اما میشد به عنوان یه ذخیره روش حساب باز کرد
به هر حال امیدوارم آدریانو بتونه 180 درجه با اینی که الان هست فرق کنه در این صورت باپتیستا + 5 میلیون یورو در سال رو از دست دادیم!:narahat:

AlexDelpiero
12-31-2010, 20:17
من موندم این دوتا برزیلی چی دارند که نگهشون داشتند !
خداوکیلی دو تا بازیکن بنجل نگه داشتند که سهمیه پر کنند ! با وضع الان قوانین ایتالیا نگه داشتن اینا یه حماقت بزرگه !
باید اینا رو بذارن کنار تا دو تا بازیکن خوب بگیرن !
اینا فکر کنم هر دوشون پاسپورت اروپا دارند !
بذارن کنار دو تا بازیکن خوب از تیمهای اروپایی جذب کنند !

سمیرا _ فروتن
12-31-2010, 20:37
باور کنین امکانش هم هست!
با دستمزدی که آدریانو میگیره میشه یه بازیکن خوب ایتالیایی رو به رم آورد! سالانه 5 میلیون یورو میگیره در حالی که اگه اشتباه نکنم دستمزدش از بوریلو و ووچینیچ بیشتره!!!
به جای این بازیکن ها رم باید بره امثال جوزپه روسی که تشنه ی بازی تو تیم های مثل رم هستن رو بخره نه آدریانو که با 100 کیلیو وزن میاد و هنوز که 6 ماه گذشته شرایط بازی رو نداره:ey babaaa:

Mehrd@d
12-31-2010, 21:30
سمیرا از اونجایی که معلومه خیلی از آدریانو بدت میاد...
بابا واقعا شایسته این همه انتقاد نیست ... انصافا توی بازی هایی که فیکس بوده نمیگم خوب بوده ولی بدم نبوده... در مورد دستمزدشم کاملا باهات موافقم . خیلی زیاده
ولی به نظر من در کل میتونه یکی از مهره های کلیدیمون باشه :fek konam:

سمیرا _ فروتن
12-31-2010, 21:39
راستش آره ازش بدم میاد... آخه خیلی برام هضمش سخته که آدریانو این چنین دستمزدی بگیره و حتی 1 درصد دستمزدی که میگیره کاری نکنه
بیچار ووچینیچ که چند ساله داره خودش رو برای رم میکشه اینقدر دستمزدش نیست
میدونید چیه. ما رو آدریانو خیلی ریسک کردیم. با این دستمزد میشد یه بازیکنی رو خرید که ریسکش خیلی کمتر باشه و کارایی بیشتر و بهتری هم داشته باشه.
دلم میسوزه که ووچینیچ رو نیمکت باشه و آدریانو بازی کنه.
جدیدا هم که جناب دارن جایگزین توتی میشن!!!!!!!!!!!!!! با 100 کیلو وزن:eyyyyy:

Mehrd@d
12-31-2010, 22:09
جانشین توتی بشه ؟؟!!! واسه خودش بیجا میکنه ... مرتیکه ...
حالا که اینجوری شد برو بیرون ... گمشو ...نمیخایمت chomagh
واقعا با جمله اخرت نظرمو 180 درجه چرخوندی. ممنون :hehee:

feri71
12-31-2010, 23:52
به نظر من باپتیستا آخرش دیگه اینه که هردفعه توپو بهش دادن بتونه دو ثانیه پیش خودش نگه داره بعدشم با یه پاس رفع مسئولیت توپ رو بده به هم تیمی خودش و خودشو خلاص کنه بدون هیچ عملکرد مثبتی شاید فقط بدرد وقت کشی های آخر بازیهایی که بردیم بخوره تا بتونیم نتیجه رو حفظ کنیم. اما توی بحث آدریانو به نظرم ما خیلی داریم ارزش این بازیکن رو از لحاظ فنی پایین میاریم اینو قبول دارم دستمزدش نسبت به کاراییش یه خورده بالاست اما همین که از نگاه مردم به عنوان بدترین بازیکن سری آ انتخاب میشه نشون میده که همه ازش انتظار دارن و میدونن که پتانسیل یه بازیکن خوب رو داره اما هنوز نتونسته خودشو نشون بده اگه اینطور نبود پس چرا این عنوان رو به اوکاکا یا روزی یا لوریا نمیدن چرا؟ چون همه از آدریانو انتظار دارن. من فک میکنم آدریانو الآن تا حدود زیادی اعتماد به نفسش رو از دست داده اما اینکه سنسی با قاطعیت اونو توی رم نگه داشت و اینکه چندتا بازی پشت سرهم رانیری بهش میدون بده میتونه اعتماد به نفسش رو تا حدود زیادی بهش برگردونه تا بتونه راحت تر به فرم ایده آل خودش برسه.

سمیرا _ فروتن
01-01-2011, 00:43
دقیقا من با نظرتون در مورد باپتیستا مخالفم!
باپتیستا شاید از وقتی رانیری اومد دیگه کارایی لازم رو نداشت اما در زمان اسپالتی عالی کار میکرد و هم در هجوم و هم در بازیسازی شرکت میکرد و گلهای خوبی هم میزد. در کل برای ادامه ی فصل میتونست یه ذخیره ی مناسبی باشه
اما من که به بازگشت آدریانو خیلی شک دارم. آدریانو انگیزه ی کافی رو برای بازگشت نداره و هیچ تحرکی از خودش نشون نداده و با گذشت نیم فصل هنوز نتونسته وزنش رو درست کنه!
توانایی داشت اما الان .... میدونم که بازیکن خیلی خوبه بوده اما الان رم این فرصت رو نداره که بخواد رو یه بازیکنی مثل آدریانو ریسک کنه
حداکثر این ریسک باید تا نیم فصل جواب میداد... رم دیگه برای سهمیه نمیخواد بجنگه.رم میخواد برای قهرمانی بجنگه و فرصت اشتباه کردن نداره و نگه داشتن آدریانو هم به نظر من اشتباهه چون ممکنه در ادامه نه تنها کارایی لازم رو نداشته باشه بلکه باعث ایجاد حاشیه تو تیم بشه
به هر حال من دید مثبتی نسبت به موندن آدریانو ندارم و برای تیمی مثل رم مناسب نیست. شاید آدریانو به درد تیم هایی امثال سمپدوریا بخوره که پروژه ی اونها قهرمانی نیست....:fek konam:

feri71
01-01-2011, 23:37
همین الآن آدریانو چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ روحی فرق زیادی با باپتیستا نداره با این تفاوت که اگه میانگین بگیریم رانیری از موقعی که اومد حداقل از هردوبازی یه بار به باپی میدون داده اما به آدریانو فرصت آنچنانی در اختیارش نذاشت. من بعضی مواقع دقت میکنم یه بازیکن وقتی از زمین میره بیرون و باپتیستا میاد جاش اصلا از اون سمتی که باپی هست تقریبا میشه گفت اون سمت از کار می افته یعنی هیچگونه حرکت خاصی از این بازیکن دیده نمیشه. همونطور هم که قبلا هم اشاره کردم تو بازیایی که بردیم اگه دقیقه های آخر بازی بیاریمش توی زمین میتونه خیلی بدرد بخوره اما اگه توی یه بازی عقب باشیم هم میتونه بدردمون بخوره و تعویض طلایی رانیری باشه؟ بازیکنی که توی دیدارهای اخیر به طور واضح یکی از ضعیفترین ها درکارهای تیمی بوده و نه میتونه خوب فرار کنه و نه میتونه برای سایر مهاجما موقعیت سازی کنه به نظر من نمیتونه توی اینجور بازیا به تیم کمک کنه. آدریانو اگه بی انگیزس باپی از اون بی انگیزه تره. رانیری باید از لحاظ روحی به آدریانو کمک کنه بهش بفهمونه که بهش اعتماد داره و این بازیکن رو یکی از ارکان اصلی تیمش میدونه. دوسه تا بازی پشت سرهم که به آدریانو میدون داده بشه خودشم اگه واقعا بخواد مطمئن باشید میتونه خیلی فراتر از اینی که هست بشه.

سمیرا _ فروتن
01-01-2011, 23:48
البته من قصد ندارم که بگم باپتیستا بازیکن خوبی بود...بلکه منظور من اینه که باپتیستا نسبت به آدریانو بهتر بود وگرنه هیچ کدوم از این دو نفر در حد رم نیستن
آدریانو هنوز از شرایط آرمانی فاصله داره و کی میخواد بیاد رو فرم خدا میدونه
واقعا یک نیم فصل فرصت کمی نیست
البته در این زمینه رانیری هم مقصره که هنوز تکلیفش با خودش مشخص نیست
یه نیم فصل به آدریانو بازی نداد اما یهو چند بازی آخر به فکرش افتاد
اینجوری هم آدریانو نتونست به خودش بیاد و هم اینکه این فرصت بهش داده شد تا یه نیم فصل دیگه امیدوار باشه
البته امیدوارم این امیدوار نتیجه بده در غیر این صورت باز هم اشتباه کردیم

elyas_totti
01-01-2011, 23:58
به نظر من فروش باپتیستا با توجه به شرایط حال حاضر رم کار مثبتی بود اما من هم بیشتر موافق خروج آدریانو بودم تا ژولیو باپتیستا!! البته اگر واقعا اگر قرار بود با 2.5 میلوین یورو بره بهتر بود که نره!! انصافا نباید از بازیهای خوبی که باپی انجام داد بگذریم. هنوز اون گل مهمش که به صورت قیچی برگرودن به تورینو زد رو یادم نرفته! ای کاش هر چی زودتر مالک جدید بیاد تا دیگه یه همچین چیزایی برامون انقدر پیچیده و مهم نباشه. ای کاش ...

feri71
01-02-2011, 10:39
البته من قصد ندارم که بگم باپتیستا بازیکن خوبی بود...بلکه منظور من اینه که باپتیستا نسبت به آدریانو بهتر بود وگرنه هیچ کدوم از این دو نفر در حد رم نیستنم
منم در این موضوع که هیچ کدوم از این دو بازیکن در حد رم نیستن کاملا باهات موافقم. واقعا نمیشد توی نقل و انتقالات تابستون باپی رو بفروشیم و آدریانو رو هم نگیریم و به جاشون لوکا تونی رو نگه داریم؟ البته من زیاد درجریان جزئیات اختلافاتی که میگفتن بین توتی و تونی وجود داشت نیستم اما فک میکنم بهترین کار این بود که تونی رو نگه می داشتیم و به جاش باپتیستا رو همون تابستون میفروختیم:fek konam:

سمیرا _ فروتن
01-02-2011, 12:30
این هم فکر خوبی بود اما جدا از اختلافاتی که بین توتی و تونی بوده یا نبوده اینه که تونی کسی نبود که بخواد رو نیمکت بشینه و الان با این شرایط بوریلو ، تونی یه نیمکت نشین محض میشد
اما یه ذخیره خیلی خوب میشد... البته اگه قبول میکرد که ذخیره باشه
در کل فکر کنم رم باید یه کسی رو میخرید که هم بتونه مهاجم نوک باشه و هم یه خط عقب تر بازی کنه. تا اینجوری دست مربی هم بازتر باشه
یکی مثل جوزپه روسی. :flowerysmile:

Mehrd@d
01-02-2011, 12:53
تونی واقعا تو هوا فوق العاده بود ولی توی زمین افتضاح بود و کارایی خاصی نداشت ... :ogh:
همون نیمکتم از سرش زیاد بود :yes:
به نظر من خوب شد که رفت و جاش حالا ما یه مهاجم تنومند.و فوق العاده به نام بوریلو داریم ... که نه تنها روی هوا بلکه روی زمین واقعا عالی بازی میکنه. ما نباید چنین مهاجمی رو از دست بدیم...
و همچنین امیدوارم مالکیت رم هر چه زودتر تعیین بشه ... و وضعیت بوریلو وهمچنین مکسس رو هر چه سریعتر روشن کنه :fek konam:

سمیرا _ فروتن
01-02-2011, 12:58
و وضعیت بوریلو وهمچنین مکسس رو هر چه سریعتر روشن کنه :fek konam:

نمیدونم چرا اینقدر از بابت مکسس نگرانم
درسته که سنسی اعلام کرده که مکسس رو نگه میداریم و خود مکسس هم گفته دوست دارم تو رم بمونم اما نمیدونم چرا نگرانم
تا وقتی قرارداد جدید امضاء نکنه مطمئن نمیشم:khahesh:
در مورد بوریلو که فکر نکنم مشکلی باشه و رم با پرداخت مابقی مبلغ میتونه کار رو تموم کنه
منتهی من میترسم اومدن بوریلو به رم به قیمت رفتن مکسس به میلان تموم بشه:gerye:

Mehrd@d
01-02-2011, 13:11
نمیدونم چرا اینقدر از بابت مکسس نگرانم
درسته که سنسی اعلام کرده که مکسس رو نگه میداریم و خود مکسس هم گفته دوست دارم تو رم بمونم اما نمیدونم چرا نگرانم
تا وقتی قرارداد جدید امضاء نکنه مطمئن نمیشم:khahesh:
در مورد بوریلو که فکر نکنم مشکلی باشه و رم با پرداخت مابقی مبلغ میتونه کار رو تموم کنه
منتهی من میترسم اومدن بوریلو به رم به قیمت رفتن مکسس به میلان تموم بشه:gerye:
نه اصلا جای نگرانی نداره مطمئن باش که میمونه ... هم خودش وهم مدیر برنامه هاش بارها موندش در رم رو تایید کردن :yes:
پس دلیلی واسه نگرانی نمی بینم و مطمئنم که میمونه ... اره حتما میمونه :toop:

elyas_totti
01-02-2011, 13:48
مکسس که دیگه مطمئنا می مونه. با تعصبی که خودش داره و عشقی که به رم داره مطمئنا پس از 7 سال این تیم رم ترک نمی کنه. اگه می خواست ترک کنه پارسال ترک می کرد که اصلا بازی بهش نمی رسید.
من امیدوارم هر چی زودتر بهرامی بیاد. گرچه توی کارنامش سابقه اردک بودن رو داره اما خب نمیشه از بازی خوبش گذشت.

FoRLaN
01-02-2011, 13:50
مکسس چندین ساله جزئه بهترین مدافعان سری آس
طبیعی که باشگاهای زیادی واسش دندون تیز کنن
اینجا فقط وفاداری بازیکن معلوم میشه که وسوسه میشه یا نه !!
مطمئنا با شناختی که از مکسس دارم امرا رم رو ترک نمیکنه چون اگه قرار بود بره تا الان میرفت:flowerysmile:

feri71
03-26-2011, 15:35
[Only Registered And Activated Users Can See Links] منز اولین خرید یوونتوس برای فصل آینده ؟
5 فروردین 1390
شرایط ژرمی منز بازیکن فرانسوی باشگاه رم در این تیم ایتالیایی ایده ال نیست و به نظر می رسد اخرین روزهای حضور وی در باشگاه پایتخت نشین رم را شاهد باشیم حتی هواداران رم از منز خواسته اند در پایان فصل رم را ترک کند.

مدیر برنامه های این بازیکن هم در سخنانی کوتاه گفت: "هنگامی که رانیری در تیم رم بود منز در اوج به سر می برد اما با امدن مونتلا به عنوان سرمربی همه چیز تغییر پیدا کرد و موکل من از این شرایط راضی نیست."

در طرف دیگر زین الدین زیدان بازیکن سابق یووه به سران بانوی پیر پیشنهاد کرد برای خرید یک بازیکن ایده ال به سراغ منز فرانسوی بروند و همین موارد باعث شد تا روزنامه ی گارتا دلو اسپورت از علاقه ی سران یووه به منز خبر دهند.

منز که تنها 23 سال دارد تاکنون در تیم های سوشو - موناکو نیز بازی کرده و در تیم ملی فرانسه نیز به عنوان بازیکن ثابت به میدان رفته است.

واقعا واسه مسئولان رم متاسفم اگه بخوان منز رو به همین راحتی از دست بدن:gahhr: چه قدر راحت این همه بازیهای فوق العاده ای که جری واسمون انجام داد رو فراموش کردن امیدوارم مالکان جدید نسبت به اخبار عجیب و غریبی که این چند روز از نقل و انتقالات رم به گوش میرسه نظرات دیگه ای داشته باشن حالا دوبازی بد انجام داده دلیل میشه که کل بازیای خوبی که واسه رم انجام داد رو فراموش کنیم؟

Mehrd@d
03-26-2011, 17:10
واقعا با دیدن این خبر کلی ریختم بهم..... امیدوارم این خبر در حد شایعه باشه :-ang
من که همه ی این اتفاقات رو زیر سر این تادی میبینم. بخدا من نمیدونم چرا این تادی لعنتی به منز ترجیح داده میشه ... امیدوارم تصمیم اشتباهی گرفته نشه که بعد پشیمون بشیم!!crying::-

AlexDelpiero
03-27-2011, 10:16
مطمئن باشید خبر خرید منز یک شایعه تمام و کمال هست !
این خبرها به کرات توی باشگاه اومد و رفت داشته و هیچ کدوم به حقیقت نپیوسته ! اینها ساخته ذهن رسانه ها هستند ! اگر فقط 10 % فقط 10 % این اخبار محقق می شد الان یوونتوس یک تیم پر مهره بود و هیچ مشکلی برای ادامه فصل و حتی فصل بعد نداشت !

feri71
05-05-2011, 23:40
آنتونیو دی ناتاله در آستانه دیدار مقابل لاتزیو گفت: " ما و لاتزیو مستحق حضور در UCL هستیم نه رم و یووه! منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
خواهشا یکی جلوی اینو بگیرهshikam::- احتمالا فردا هم ماسیمو دوناتی بازیکن باری میگه ما لایق قهرمانی هستیم نه میلان:khandeeeee bahal:

Mehrd@d
05-05-2011, 23:47
حالا خوبه روشونو کم کردیما.. اشکشم که در آورده بودیم.اینهو بچه ها داشت گریه میکرد :khandeeeee bahal:
آخه یکی نمیاد به اینا نمیگه حالا فوقش که رفتین. میخاین چه غلطی بکنین...:-ang

feri71
05-06-2011, 19:54
آخه یکی نمیاد به اینا نمیگه حالا فوقش که رفتین. میخاین چه غلطی بکنین...:-ang

آره بابا اودینزه و لاتزیو اگه برن لیگ قهرمانان مطمئن باش میشن مثل سمپدوریای همین فصلmas:- که این همه آبروریزی چه تو پلی آف لیگ قهرمانان و چه تو مرحله ی گروهی لیگ اروپا واسه ما ایتالیاییا راه انداختeterza::-

David Sina
06-01-2011, 00:15
شنیدم یکی از گزینه های مربی گری رم لوییز انریکه است ! آفرین به مدیریت جدید رم !!!!!
مطمئنن با آوردن انریکه بازیکن سابق بارسلونا و مربی تیم b بارسا میشه مکتب توتال فوتبال رو در رم پایه گذاری کرد !
انتخاب خوبیه !

42d3e78f26a4b20d412==