PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ♥حرف هاي خودموني هوادران يوونتوس♥

صفحه ها : [1] 2 3 4

AlexDelpiero
06-05-2010, 23:50
اين تايپيك براي آناليز و بررسي و تبادل نظر دوستانه هواداران يوونتوس ايجاد شده است.

:juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

AlexDelpiero
06-17-2010, 20:17
پاتزینی :

فوتبالش رو از جوانان آتالانتا شروع کرد. بعد 2 فصل در تیم بزرگسالان آتالانتا بود. در فصل اول توی سری بی بازی کرد و توی 39 بازی 9 گل بیشتر نزد. فصل بعدش نیمکت نشین شد و توی 12 بازی 3 گل زد. توی 4 بازی کوپا هم 3 گل زد.

سال 2005 با 6.5 میلیون به فیو رفت. مجموعا 14 بازی کرد و 3 گل زد.در فیو مهاجم دوم یا مهاجم کناری بازی می کرد و زیاد به عنوان گل زن توی بازی نبود، با این حال فصل بعدش 25 بازی و 4 گل داشت و اسکار بهترین بازیکن جوان ایتالیا رو برد. سال بعد 24 بازی و 7 گل بود. بعد لوکا تونی از فیو رفت مهاجم نوک بازی کرد که توی 31 بازی 9 گل بیشتر نزد ! در آخرین فصلش در فیو هم نیمکت نشین شد و توی 12 بازی 1 گل زد و به دلیل اینکه توسط پراندلی کنار گذاشته شده بود به سمپدوریا پیوست.

توی سمپ تاحدودی احیا شد و در فصل اول ( نیم فصل به سمپ رفت) 11 گل و 1 پاس گل در لیگ (19 بازی) و 4 گل در کوپا (4 بازی) زد. در فصل بعدش در کنار کاسانو درخشش خیلی خوبی داشت و تونست از 75 شوت به دروازه، 34 شوت در چهارچوب 19 گل در 37 بازی لیگ داشت و تونست 2 گل در 2 بازی کوپا بزنه. 2 پاس گل هم در لیگ داشت. خصوصیت جالب پاتزینی اینه که به تیم های بزرگ خوب گل زده ! توی بازی هاش مقابل اینتر، رم و یوونتوس خیلی درخشیده.

در مورد بازی های اروپایی، با فیو 10 بازی در یوفا کرده و گل نزده. 1 پاس گل داده فقط. توی چمپیون لیگ با فیو 2 بازی کرده به عنوان یار تعویضی و گلی نزده.

پاتزینی استاد خطا گرفتنه، توی فصلی که گذشت 146 بار روش خطا شد که بیشترین میزان خطا روی یک نفر در فصل گذشته بود. جالب اینجاست که خطا هم زیاد می کنه! در فصل گذشته با 79 بار خطا نفر هفتم سری آ بود (نفر اول 89 خطا کرده بود که مدافع کیوو بود!) با اینکه یه مهاجمه ! 3 کارت زد و 1 قرمز هم داشت.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=

ادین ژکو :

اهل بوسنی، بازیش رو با تیم željezničar ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) شروع کرد به عنوان هافبک. در فصل اول 20 بازی کرد و 4 گل زد. در فصل دوم 20 بازی کرد و 1 گل زد. بعد به تیم تپلیس در لیگ چک رفت و در فصل اول 13 بازی کرد و 3 گل زد. در فصل بعد مهاجم بازی کرد و توی 30 بازی 13 گل زد و آقای گل لیگ چک شد در اون فصل و در مجموع فصل خیلی خوبی داشت. به خاطر درخشش در تپلیس فلیکس ماگات اون رو خواست و به ولسفبورگ رفت.

فصل 2007-2008 به ولفسبورگ رفت. در این فصل 28 بازی کرد که 11 تاش تعویضی بود، 8 گل زد و 6 پاس گل داد. در این فصلش با ماگات قهرمان لیگ آلمان شدند، ژکو در 34 بازی تونست 26 گل بزنه و 10 پاس گل بده. جالب تر اینه که 2 بازی جام حذفی هم کرده و توی اون یه بازی 6 گل زده !! توی خود لیگ هم مقابل هانوفر و هفنهایم هتریک کرد. توی جام یوفا در 8 بازی 6 گل زد و 2 پاس گل داد. در این فصل به عنوان بهترین بازیکن لیگ آلمان شناخته شد اما آقای گل نشد و فقط 2 گل از هم تیمی خودش گرافیته کم داشت. گرافیته-ژکو مجموعا در یک فصل 54 گل زدند که بهترین زوج حمله تاریخ بوندسلیگا لقب گرفتند.

درخشش ژکو با ولسفبورگ ادامه پیدا کرد، فصلی که گذشت در 34 بازی 22 گل زد و آقای گل لیگ آلمان شد. 7 پاس گل هم داد. در جام حذفی 2 بازی کرد، 2 گل زد و 2 پاس گل داد ! در لیگ قهرمانان با ولسفبورگ شرکت کرد که در 6 بازی مرحله گروهی تونست 4 گل بزنه که شامل گل به منچستر در الترافورد هم میشه.

برای تیم ملی بوسنی هم درخشش فوق العاده ای داشته. توی 24 بازی 15 گل زده. توی مقدماتی جام جهانی 2010 تونست 9 گل بزنه و فقط 1 گل از بهترین گل زن مقدماتی جام جهانی کمتر داشت !

ژکو 192 سانتی متر هم قدشه !

Mohammad-SS
06-17-2010, 20:44
عجب....
الکس خان دستت درست کیفول شدیم !!:nishkhand:

Mohammad-SS
07-17-2010, 13:44
خوووووب ! اینم از یوونتوسی 2010 - 2011 ! :
.: یوونتوس 2010-2011 ( تا الان ) :.

بوفون ( استوراری ، منینگر )

گروسو ( دچلیه ) ، کیه لینی ، بونوچی ( لگروتالیه ) ، موتا ( گری گرا ، زبینا )

ملو ( سیسوکو ) ، مارکیزیو ( پولسن )

په په ( کامورانزی ) مارتینز ( جیووینکو )

دیه گو ( الکس ) ، یاکوئینتا ( ترزگه ، آمائوری )

Mohammad-SS
07-18-2010, 01:34
میگم الکس خان اینجا فقط اخبار و حواشی باشه خیلی خوب نیست ! اگر پایه هستی در مورد هر خبر یه بحثکی بکنیم ؟

AlexDelpiero
07-18-2010, 17:46
میگم الکس خان اینجا فقط اخبار و حواشی باشه خیلی خوب نیست ! اگر پایه هستی در مورد هر خبر یه بحثکی بکنیم ؟
روز بخیر سید!
بحثامون رو میتونیم اینجا انجام بدیم!:ohum:

AlexDelpiero
07-18-2010, 17:51
خوووووب ! اینم از یوونتوسی 2010 - 2011 ! :

بوفون ( استوراری ، منینگر )

هنوز زوده سید!
احتمال پیوستن ژکو ، کراسیچ ،کلیچی،فورلان به یووه هست!
تازه گالاس هم در لیست دل نری دیده میشه!
امروز هم تو اخبار شنیدم ویدیچ تو لیست فروش منچستر هستش!
شاید دل نری بخواد یه نگاهی به ویدیچ هم داشته باشه!

Mohammad-SS
07-18-2010, 21:36
آره حاج الکس این آپدیت قراره بشه هی :)

حالا هر بازیکن جدیدی بیاد میام درستش میکنم.

AlexDelpiero
07-19-2010, 20:43
امروز تو یه روزنامه خوندم رئیس اتلتیکو از فروش فورلان منصرف شده و میگه به ههر قیمتی شده فورلان رو حفظ مبیکنه!

AlexDelpiero
07-19-2010, 20:49
برای شروع میشه گفت تساوی با هامبورگ نتیجه مطلوبی با توجه به تغییرات زیاد در ترکیب یووه و کادر فنی باید یه کم زمان به یووه داد تا هماهنگی بیشتری کسب کنند!

Mohammad-SS
07-19-2010, 21:27
مخالفم !:دی
هامبورگ عددی نبوده که یووه بخواد برابرش مساوی بکنه . یووه الان نباید بازیکن جوانش رو بازی بده چون فایده ای نداره . وقتی قرار نیست این بازیکنا توی بازی های اصلی بازیکنن چه فایده ای داره ؟ هرچقدر هم آماده بشن ! به نظر من یووه فصل پیش اعتماد به نفس کم داشت . با این نتیجه ای هم که گرفتیم دوباره اعتماد به نفس بچه ها رو به صفر میل میکنه !!باید یه نتیجه ی درست وحسابی میگرفت !

هنوز هم به یووه امدوارم و میدونم این تیم میتونه دوبل و سوبل کنه و همه کاپایی که توش هست رو بگیره !ولی یووه بد اشتباهی داره میکنه . سبا آخر بازیکنه . اگر بندازتش بیرون ، نابود میشه این بازیکن . یووه تیمی هست که نباید یه مدت خوب باشه . یووه باید همیشه بدرخشه . مثلا الان اگر فورلان رو بخره به چه درد میخوره ؟ نیم فصل حداکثر یه فصل یه پیره مرد تیم رو تقویت میکنه اما بعدش چی ؟ فورلان بازیکن خوبی هست اما سنش خیلی بالاس . یووه باید دنبال بازیکنایی مثل کاندروا باشه که شوت هاش با کاکا مقایسه میشه . یووه باید دنبال بازیکنی مثل سیسکو باشه ! نه یه مشت پیره مرد !

AlexDelpiero
07-20-2010, 17:33
مخالفم !:دی
هامبورگ عددی نبوده که یووه بخواد برابرش مساوی بکنه . یووه الان نباید بازیکن جوانش رو بازی بده چون فایده ای نداره . وقتی قرار نیست این بازیکنا توی بازی های اصلی بازیکنن چه فایده ای داره ؟ هرچقدر هم آماده بشن ! به نظر من یووه فصل پیش اعتماد به نفس کم داشت . با این نتیجه ای هم که گرفتیم دوباره اعتماد به نفس بچه ها رو به صفر میل میکنه !!باید یه نتیجه ی درست وحسابی میگرفت !

هنوز هم به یووه امدوارم و میدونم این تیم میتونه دوبل و سوبل کنه و همه کاپایی که توش هست رو بگیره !ولی یووه بد اشتباهی داره میکنه . سبا آخر بازیکنه . اگر بندازتش بیرون ، نابود میشه این بازیکن . یووه تیمی هست که نباید یه مدت خوب باشه . یووه باید همیشه بدرخشه . مثلا الان اگر فورلان رو بخره به چه درد میخوره ؟ نیم فصل حداکثر یه فصل یه پیره مرد تیم رو تقویت میکنه اما بعدش چی ؟ فورلان بازیکن خوبی هست اما سنش خیلی بالاس . یووه باید دنبال بازیکنایی مثل کاندروا باشه که شوت هاش با کاکا مقایسه میشه . یووه باید دنبال بازیکنی مثل سیسکو باشه ! نه یه مشت پیره مرد !
سید جون اولا موضعت رو مشخص کن!
با پیرمردهایی یا جوونا!:fek konam:
در مورد نتیجه این بازی باید بگم شاید نتیجه درخشانی نباشه ولی حداقل تو یه محک جدی یووه با ترکیب نصفه نیمه نتیجه ی مطلوبی گرفته!
در مورد سبا من کاملا با شما موافقم ومعتقدم داره حروم میشه!:hehee:
دیه گو فورلان از موقعبی که از منچستر یونایتد زده بیرون تو هر تیمی بوده موفق بوده!آمار گلزنی هر دو بازی یک گل رو داره که خیلی عالیه!
سن و سالش هم طوریه که میتونه حداقل دو فصل تو اوج بمونه که واسه یووه در چنین موقعیتی خیلی خوبه!
آره جونهای خوبی مثل کریشیتو و مونتولیوو میتونند به کمک یووه بیاند!
البته شنیدم حرف از اومدن جیلاردینیو کاسانو به یووه هست که ماروتا و دل نری معتفدند تو خط حمله ترافیک بالایی داریم و باید از بین آمائوری و یاکوئینتا یکی رو بفروشند که من با رفتن آمائوری کاملا موافقم!:ohum:

Mohammad-SS
07-21-2010, 21:43
نه داش الکس من با پیر ها مشکل دارم ! دیگو اصلا خوب بازی نمیکنه و باید از تیم بره ! بعضی ها مثل ملو و دیگو پیرهن یوونتوس خیلی به تنشون گشاده . اصلا خوب نیست تو این تیم باشن . البته خیلی بد نیست دیگو اما ژکو خیلی بهتر هست.

من هنوز نمیفهمم وقتی اکدال قرار نیست تو ترکیب اصلی باشه برای چی اینجا بازیش میدن !!؟حداقل شما که جوون گرایی حالیتون نیست بگذارید بازیکنای اصلی بازیکنن تا حداقل آماده بشن !

دیگو هم خیلی خوب بود تو آلمان ، الان چی ؟!؟لیگ آلمان همرو خوب نشون میده در صورتی که خوب نیستن !

آره قرار این دوتا برن بمیرن که 90 درصد آما میره چون یاکوئنتا مصدوم شد !ولی بدبخت شدم من بهترین بازیکنم تو PES همین یاکو بود !!!پرید :jeddiiiii:

AlexDelpiero
07-22-2010, 09:44
نه داش الکس من با پیر ها مشکل دارم ! دیگو اصلا خوب بازی نمیکنه و باید از تیم بره ! بعضی ها مثل ملو و دیگو پیرهن یوونتوس خیلی به تنشون گشاده . اصلا خوب نیست تو این تیم باشن . البته خیلی بد نیست دیگو اما ژکو خیلی بهتر هست.

من هنوز نمیفهمم وقتی اکدال قرار نیست تو ترکیب اصلی باشه برای چی اینجا بازیش میدن !!؟حداقل شما که جوون گرایی حالیتون نیست بگذارید بازیکنای اصلی بازیکنن تا حداقل آماده بشن !

دیگو هم خیلی خوب بود تو آلمان ، الان چی ؟!؟لیگ آلمان همرو خوب نشون میده در صورتی که خوب نیستن !

آره قرار این دوتا برن بمیرن که 90 درصد آما میره چون یاکوئنتا مصدوم شد !ولی بدبخت شدم من بهترین بازیکنم تو pes همین یاکو بود !!!پرید :jeddiiiii:
اتفاقا دیگو تو این چند تا بازی دوستانه خیلی عالی نشون داده و طبق گزارش بازی هایی که من خوندم خیلی با ترزگه هماهنگ بوده و هم تونسته دو تا گل تو سه بازی گذشته بزنه و هم تو 5 تا گلی که ترزگه تو این چندتا بازی زده نقش موثری داره!
تو یوونتوس سال قبل خیلی ها بد بودند ومن با رفتن دیگو اصلا موافق نیستم!
و این رو باید در نظر گرفت یوونتوس الان در شرایطی نیست که ریسک کنه و بخواد بیشتر از جوونها استفاده کنه و باید از بازیکنان موثر و مطمئن تر استفاده کنه تا این فصل رو به بهترین شکل ممکن تموم کنه که دوباره دل تیفوسی های یووه رو بدست بیاره و از حمایت اونها استفاده کنه!
در مورد ملو من هیچ نظری ندارم چون به نظر من ملو بازیکن خوبیه ولی تو یووه به هیچ وجه موفق نبوده و میشه با یه بازیکن خوب عوضش کنند!مثلا با کلیشی از آرسنال!

AlexDelpiero
07-22-2010, 09:50
سلام.من يه تازه واردم لطفا يه آموزشي به من بديد.
سلام دوست عزیز خوش اومدین!
منظورتون از آموزش چی هست؟
اگه ترکیب یووه تو فصل بعد رو میخواین سید زحمتش رو کشیده وبا نوجه به خرید ها تا اینجا این ترکیب رو احتمال زده :

بوفون ( استوراری ، منینگر )(با توجه به مصدومیت بوفون الان استوراری دروازه بان اول یووه هست!)

AlexDelpiero
07-22-2010, 09:57
مورینیو هم خواستار ملو هستش وبه نظر من اگه بشه ملو رو با یکی از بازیکنان رئال مثل ژابی آلونسو عوض کنند خیلی خوب میشه!(البته محاله!):ghelyon:

Mohammad-SS
07-24-2010, 00:33
فقط امیدوارم ملو هم بره !! با یه گونی سیب زمینی و یه شونه تخم مرغ هم حاضرم عوضش کنیم :دی

AlexDelpiero
07-24-2010, 10:14
فقط امیدوارم ملو هم بره !! با یه گونی سیب زمینی و یه شونه تخم مرغ هم حاضرم عوضش کنیم :دی
ولی به نظر من ملو تو هرتیمی بره اونجا موفق خواهد بود!:ohum:

AlexDelpiero
07-25-2010, 17:47
اینجوری که داره بوش میاد قراره آمائوری رو بدن بره رئال!!!!!
که در صورت تأیید یه انتقال کاملا مثبت برای یووه خواهد بود!
ژکو هم مثل کراسیچ از تمایلش به حضور در یووه گفته ولی ماروتا داره تعلل میکنه و اگه اینجوری پیش بره من سیتی قال قضیه رو می کنه!!!!!

Mohammad-SS
07-25-2010, 19:30
اینجوری که داره بوش میاد قراره آمائوری رو بدن بره رئال!!!!!
که در صورت تأیید یه انتقال کاملا مثبت برای یووه خواهد بود!
ژکو هم مثل کراسیچ از تمایلش به حضور در یووه گفته ولی ماروتا داره تعلل میکنه و اگه اینجوری پیش بره من سیتی قال قضیه رو می کنه!!!!!
موافقم که مثبته برایووه
اما اگر خود بازیکن نخواد هیچ تیمی نمیتونن ببرنش !!! چون وقتی یه بازیکن یه تیمی رو دوست نداشته باشه نیمتونه بازی خوبش رو نشون بده !!پس منچستر این اشتباه رو نمیکنه !! اگر آما بره اومدن ژکو قطعی به نظر میرسه !:khelal dandoon:

AlexDelpiero
07-25-2010, 19:33
موافقم که مثبته برایووه
اما اگر خود بازیکن نخواد هیچ تیمی نمیتونن ببرنش !!! چون وقتی یه بازیکن یه تیمی رو دوست نداشته باشه نیمتونه بازی خوبش رو نشون بده !!پس منچستر این اشتباه رو نمیکنه !! اگر آما بره اومدن ژکو قطعی به نظر میرسه !:khelal dandoon:
ولی مدیران تیم از پیشنهاد یووه خیلی راضی به نظر نمی رسند و تمایل بیشتری به من سیتی دارند!

Mohammad-SS
07-26-2010, 20:27
مدیران بی جا کردن :دی
اینطوری خیلی بد میشه که . اهههههههههههههههههه
ژکو هم همچین چیزی نیست باید برن سراغ بازیکن بهتر :دی
برای اینکه نیومدنش رو یه جوری توجیه کنیم میگیم ژکو لیاقت یوونتوسی شدن رو نداره :))

Mohammad-SS
07-27-2010, 21:37
خوب بحث ته کشید :دی

اومدم فقط بگم ، به نظرم نتیجه ی 2-1 خیلی خوب بوده و من رو خیلی امیدوارم کرده!

حالا هم قراره شامروک رو لوله کنیم که دیگه برای یووه ی من شاخ و شونه نکشه !

دیدن حریف یووه نمیشن و ترسیدن رفتن کلی بلیط فروشی دکه راه انداختن و گفتن برای یووه ورزشگاه رو جهنم میکنن که همچینی یکم چرت و پرت گفتن !:)

اصلا از این مرحله نمیترسم و مطمئنم یوووووووووووووووووووه از این مرحله میره بالا . این کاپ رو توی دستای الکس میبینم :x

(ولی کاش این تیم اسرائیلیه میومد که بزنیم لحشون کنیم !!! آی بدم میاد از قیافه این یهودیای اسرائیلی :دی )

AlexDelpiero
07-28-2010, 09:55
خوب بحث ته کشید :دی

اومدم فقط بگم ، به نظرم نتیجه ی 2-1 خیلی خوب بوده و من رو خیلی امیدوارم کرده!

حالا هم قراره شامروک رو لوله کنیم که دیگه برای یووه ی من شاخ و شونه نکشه !

دیدن حریف یووه نمیشن و ترسیدن رفتن کلی بلیط فروشی دکه راه انداختن و گفتن برای یووه ورزشگاه رو جهنم میکنن که همچینی یکم چرت و پرت گفتن !:)

اصلا از این مرحله نمیترسم و مطمئنم یوووووووووووووووووووه از این مرحله میره بالا . این کاپ رو توی دستای الکس میبینم :x

(ولی کاش این تیم اسرائیلیه میومد که بزنیم لحشون کنیم !!! آی بدم میاد از قیافه این یهودیای اسرائیلی :دی )
اولا بحث رو سیاسی نکن!:hehee:
نتیجه مقابل لیون که خیلی عالی بود!
شامروک رو هم یه 5 ،6 تایی واسه ش کنار گذاشتیم!:he:
این وسط اگه لیورپول شلخ نشه دیگه تیمی نمیتونه جلوی قهرمانی یووه رو بگیره!:ohum:
الکس هم که داره تو تمرینا عالی کار میکنه!امیدوارم همون الکس سال 96 رو یه بار دیگه ببینیم!:khahesh:

Mohammad-SS
07-28-2010, 20:53
اولا بحث رو سیاسی نکن!:hehee:
نتیجه مقابل لیون که خیلی عالی بود!
شامروک رو هم یه 5 ،6 تایی واسه ش کنار گذاشتیم!:he:
این وسط اگه لیورپول شلخ نشه دیگه تیمی نمیتونه جلوی قهرمانی یووه رو بگیره!:ohum:
الکس هم که داره تو تمرینا عالی کار میکنه!امیدوارم همون الکس سال 96 رو یه بار دیگه ببینیم!:khahesh:
:hehee:
شامروک رو لوله میکنیم !!5-6 تا ولی دیگه نه بنده خدا ها خیلی ضایع میشن :hehee:
نه بابا لیور پول کیه دیگه همشون تو زمین بدووند نمیتونن حریف الکس بشن:eyvalla:

آره خوندم اون خبر رو هم ! الکس جیگر منه :love:

فورزا الکس !:eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla:
فورزا یووووه! :eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla:

AlexDelpiero
07-29-2010, 10:35
:nishkhand:
شامروک رو لوله میکنیم !!5-6 تا ولی دیگه نه بنده خدا ها خیلی ضایع میشن :nishkhand:
نه بابا لیور پول کیه دیگه همشون تو زمین بدووند نمیتونن حریف الکس بشن:eyvalla:

آره خوندم اون خبر رو هم ! الکس جیگر منه :love:

فورزا الکس !:eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla:
فورزا یووووه! :eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla:
ولی من مطمئنم که یووه این شامروک رو سوراخ سوراخ می کنه!
5 ، 6تا که حتما رو شاخشه!:nishkhand:

Mohammad-SS
07-31-2010, 19:46
بیا وسط :hehee:

به نظر من نتیجه ی خوبی نگرفتیم جلو ی ایرلندیا ! انتظار داشتم 3-4 راحت بزنیم !

این بازیکن جدیده لانزافامه خیلی باحاله مثل اینکه !

به امید گهرمانی در اروپا و ایتالیا و کلا قهرمانی :hehee:

AlexDelpiero
08-01-2010, 10:00
بیا وسط :hehee:

به نظر من نتیجه ی خوبی نگرفتیم جلو ی ایرلندیا ! انتظار داشتم 3-4 راحت بزنیم !

این بازیکن جدیده لانزافامه خیلی باحاله مثل اینکه !

به امید گهرمانی در اروپا و ایتالیا و کلا قهرمانی :hehee:
خوب که نبود ولی تو خونه حریف با اقتدار بردن هم بد نیست!
دیه گو و همین آمائوری دو تا صد در صد رو از داده بودند!
یعنی یه چیزی حول و حوش همون 3 - 4 تا بود دیگه!
مهم این بود که آماتوری روحیه از دسته ش رو برگردوند و میشه به بقیه بازیکنان از این دست مثل دیه گو و ملو هم امید داشت!
برگشت داغونشون میکنیم ایشالله!
یه گل از الکس دیگه همه چی رو کامل می کنه!

AlexDelpiero
08-07-2010, 12:49
Forza Alex
باز هم شاهکار الکس!!!!!!!!!!!!

AlexDelpiero
08-23-2010, 12:17
بیوگرافی مختصری از آکوئیلانی:
پسرك فوتو‍ژنيك يووه

اولين بازيشو براي رم سال 2003 (كاپلو) انجام داد بعدش تنها 1 سال به تريستينا-سري بي قرض داده شد. 41 بازي انجام داد و در كسل مقام نهميشون نقش اصلي رو ايفا كرد بعد از بازگشتش تو تركيب تمام مربيان رم (پراندلي-فولر-دل نري-اسپالتي) قرار داشت

فصل 2006-2007 رو خوب شروع كرد تو فينال سوپركاپ 2 گل زد ولي نهايتا 4-3 از اينتر باختن. تو برد رم مقابل ميلان هم سرنوشت ساز بود و پاس فوق العاده اي كه بصورت رابونا به مانسيني داد منجر به گل توتي شد بازي 2-1 به نفع رم. ويدئوش رو از اينجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ببينيد و از هنر آكوييلاني لذت ببريد كار هر كسي نيس:

25 نوامبر اون سال مصدوم شد و 6 ماه دور از ميادين بود! تا اينكه برگشت و در فتح جام حذفي به رم كمك كرد

19 آگوست 2007 سوپركاپ ايتاليا رو با غلبه بر اينتر فتح (دومين جامش). فصل 2007-2008 رو با 2 گل در 2 بازي اول شروع كرد و هر با شوت هاي مهارناشدني از پشت 18 زده شد. در 2 اكتبر همون سال در بازي ل.ق مقابل منچستر بازم مصدوم شد و 3 ماه دور بود! بعد از يه دوره سخت و خسته كننده ريكاوري ژانويه 2008 برگشت جام حذفي رو بار با غلبه بر اينتر فتح كرد (سومين جام)

در اولين بازي فصل 2008-2009 مقابل ناپولي گل زد. در طول فصل بخاطر سريالي از مشكلات فيزيكي-ماهيچه اي معمولا دور از ميادين بود! 22 اكتبر در بازي با چلسي مصدوم شد! و مثه فصل هاي گذشته ژانويه برگشت! در مارس همون سال در دقايق آخر بازي با آرسنال مصدوم شد ولي اندفعه كل فصلو از دست داد! در پايان ماه مي 2009 3 ساله با رم تمديد كرد

8 آگوست 2009 با قراردادي 4 ساله به ارزش 20 ميليون يورو + پرداخت هاي اضافه به ليورپول رفت تا جايگزين آلونسو بشه. بعد از رهايي از مصدوميت قوزك پاش! اولين بازيشو براي ليورپول در تاريخ 28 اكتبر مقابل آرسنال در ورزشگاه امارات انجام داد. در اولين بازي كه فيكس بود ولورهمپتون 26 دسامبر 2009. وقتي تعويض ميشد با تشويق ايستاده تماشاگرا مواجه شد. در 15 مارس 2009 آلبرتو اولين گلشو واسه ليورپول مقابل پورثموث (؟) بثمر رسوند. اولين گل اروپاييش براي ليورپول در بازي دوم نيمه نهايي مقابل اتلتيكو مادريد بود كه بازيرو در وقت اضافه باختن. وقتي در دقيقه 89 تعويض ميشد آنفيلدي ها بازم بصورت ايستاده تشويقش كردن

در تمامي رده ها عضو تيم ملي بود و معمولا شماره 10 رو به تن ميكرده. 2003 با زير 19 ساله ها قهرمان اروپا شده. اولين بازيش رو براي بزرگسالان 15 نوامبر 2006 انجام داده در سن 22 سالگي...بعد از يه مصدوميت طولاني در سال 2007 برگشت و دو گل مقابل هلند در مسابقات زير 21 ساله هاي اروپا بثمر رسوند. نهايتا تو تيم منتخب تورنمنت يوفا قرارگرفت درحاليكه ايتاليا تو دور اول حذف شده بود!

تو ليست 23 نفره دونادوني براي يورو 2008 قرارداشت و اولين بازيش مقابل فرانسه بود كه 2-0 به نفع ايتاليا تموم شد. در بازي مقابل اسپانيا در مرحله حذفي فيكس بود و بخاطر نداشتن تجربه ملي نتونست چندان موثر واقع بشه..تو پنالتي ايتاليا باخت

با بازگشت ليپي بازم دعوت شد و اولين گلاشو كه گلاي فوق العاده مهمي هم بودن مقابل مونته نگرو بثمر رسوند. ايتاليا بازيو 2-1 برد و راهش براي صعود به جام جهاني همواره شد

افتخارات

باشگاهي:
2 جام حذفي ايتاليا با رم
1 سوپركاپ ايتاليا با رم

ملي:
1 قهرماني بازي هاي زير 19 ساله هاي اروپا

Juventus 4 ever
08-23-2010, 19:16
َََُُُِِِِِّّّسلام به همه منم اومدم .به نظر من یووه امسال قهرمانه بدون شک:gozaresh::khahesh::ghelyon:

AlexDelpiero
08-24-2010, 12:01
َََُُُِِِِِّّّسلام به همه منم اومدم .به نظر من یووه امسال قهرمانه بدون شک:gozaresh::khahesh::ghelyon:
خوش اومدی امین جان!
امیدوارم همینجوری باشه که شما میگی!
راستی یهو ول نکنی بری منو تو این سایت تنها بذاری!
یه سید داشتیم که خدا رحمتش کنه !
یار بی وفا بود تو دیگه بی وفایی نکن!:khahesh:

AlexDelpiero
08-24-2010, 12:18
قراره گروسو رو با یه بازیکن عوض کنند!
از یه طرف خبر از معاوضه با کالادزه هست و از یه طرف با ریسه !
اگه معاوضه با ریسه عملی بشه خیلی عالی میشه!

AlexDelpiero
08-28-2010, 12:36
Group A: Juventus , Manchester City , FC Salzburg , Lech Posnan

Group B: Atletico Madrid , Bayer Leverkusen , Rosenborg , Aris Thessaloniki

Group C: Sporting Lisbon , Lille , Levski Sofia , Gent

Group D: Villarreal , Club Brugge , Dinamo Zagreb , PAOK FC

Group E: AZ Alkmaar , Dynamo Kiev , BATE Borisov , FC Sheriff

Group F: CSKA Moscow , Palermo , Sparta Prague , Lausanne

Group G: Zenit St Petersburg , Anderlecht , AEK Athens , Hajduk Split

Group H: Stuttgart , Getafe , Odense , Young Boys

Group I: PSV Eindhoven , Sampdoria , FC Metalist Kharkiv , Debreceni

Group J: Sevilla , PSG , Borussia Dortmund , Karpaty Lviv

Group K: Liverpool , Steaua Bucharest , Napoli , Utrecht

AlexDelpiero
08-28-2010, 12:37
گروه بندی تیمهای جام یوفا هم اعلام شد>
حرف اصلی یووه :
منچستر سیتی

AlexDelpiero
08-30-2010, 12:34
خوشحالی های بعد از گل ترزگل:
یادش بخیر!
یکی توی یوونتوز گفته بود : فقط خوشحالی های بعد از گل تو به تنهایی ارزش کل حقوق پولسن رو داشت !

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

و...

خداحافظ دیوید!

AlexDelpiero
08-30-2010, 13:02
Vincenzo Camilleri به یوونتوس پیوست !

متولد 5 مارس 1992 هست ، یعنی 18 ساله !
پست ، مدافع
قد ،191
از تیم رجینا به صورت قرضی به یووه امد با حق خرید !
کلا تو عمرش 5 بار فوتبال بازی کرده !!
2 بار فصل پیش برای رجینا
تو تیم زیر 16 سال 1 بازی و تو تیم زیر 17 سال 2 بازی انجام داده
در صورت قطعی شدن خبر اون رو تو نقل وانتقالات با منبع خواهم گذاشت!

AlexDelpiero
09-08-2010, 12:11
این لوکاکو دیگه کیه!
مثل اینکه مشتری زیاد داره!
زیدان کوچک!
دروگبای تقلبی و پاتوی جدید هم از لقبهایی هست که بهش دادند!
مثل اینکه پیشنهاد رئال رو رد کرده و روی پیشنهاد یووه داره فکر میکنه!
یووه خیلی سمج شده که ژانویه یا ژوئن بخردش
حتی مدیربرنامه های لوکاکو هم پیشنهاد یووه رو تایید کرده !
با مصدوم شدن آمائوری و رفتن ترزگه خیلی به مهاجم های این سبکی احتیاج هست!
ولی ای کاش زودتر بیاد چون داره رفته رفته به تعداد مصدومان اضافه میشه!

abcdefg
09-18-2010, 13:08
ایشالا یووه برده:juventus::juventus:

feri71
11-05-2010, 12:48
به نظر من کار یوونتوس برای صعود به مرحله ی حذفی لیگ اروپا فوق العاده سخته این تیم درحال حاضر با چهار امتیاز در رده ی سومه و تیم های پوزنان لهستان و منچستر سیتی با هفت امتیاز بالاتر از این تیم قرار دارند. بازی بعدی این تیم در لیگ اروپا با تیم پوزنان و در زمین حریف برگزار خواهد شد که گرفتن سه امتیاز از این دیدار قطعا کار بسیار سختی خواهد بود و بازی آخر هم که یووه میزبان تیم پرستاره منچسترسیتی هست با این حال به نظر من یووه این پتانسیل رو داره که بتونه حتی به عنوان تیم اول از این گروه صعود کنه اما خب مصدومای زیادی هم داره و این هم میتونه یکی از دلایل ناکامی یووه در این رقابتها باشه:fek konam: :flowerysmile:

King Beckham
11-13-2010, 21:22
خب امشب بازی یووه - رم هست ! به نظره من بازی خیلی حساسیه و میتونه یکی از سخت ترین بازی های هر 2 تیم باشه!

فقط امیدوارم یووه ببره این بازی رو میدونم که پتانسیلشو داره!

پس به امید برد یووه! :hooora:

AlexDelpiero
11-13-2010, 21:29
ممنون سعید
ولی با تعداد مصدومایی که یوو داره خیلی سخت بشه بازی رو برد البته بازی با میلان هم یووه همچین وضعیتی داشت ولی خوبیش این ود میلان حمله میکرد و یووه روی ضدحمله به گل میرسید ولی الان رم تیمی نیست که تو المپیکو سراسر حمله باشه و با توجه به نبود امثال کراسیچ و 3 تا از دفاعهای ثابت تیم روی ضد حمله این یووه هست که ضربه میخوره ولی یووه امشب برنده بازی خواهد بود !:shogh:

King Beckham
11-13-2010, 21:38
یووه تقریبا وضعیته مصدوماش مثل منچستر هست ولی به نظره من میتونه از پس رم بر بیاد

الان من زیاد خبر ندارم میتونی بگی تو دفاع کیا غایب هستن؟ کیه لینی هم نیست؟

AlexDelpiero
11-13-2010, 22:07
یووه تقریبا وضعیته مصدوماش مثل منچستر هست ولی به نظره من میتونه از پس رم بر بیاد

الان من زیاد خبر ندارم میتونی بگی تو دفاع کیا غایب هستن؟ کیه لینی هم نیست؟

گریگرا ، بونوچی ، موتا ، دی چلیه ، ترائوره !
هافبک : کراسیچ - لنتفازمه - رینائودو
حمله : آمائوری
:shogh:

Saeid Juve
11-14-2010, 09:15
یووه بیچاره با25 تا بازیکن فصل رو شروع کرد. اما حالا با 11 بازیکن مصدوم تیم شده14 نفر.:shogh:

AlexDelpiero
11-14-2010, 15:47
یووه بیچاره با25 تا بازیکن فصل رو شروع کرد. اما حالا با 11 بازیکن مصدوم تیم شده14 نفر.:shogh:
تیمی مثل یووه برای اینکه بخواد به هدفش برسه برای بازیکنای تیم جنگندگی رو تو دستور کار قرار میده و نتیجه پیروزی طلبی و تعصبی بودن بازیکنان یووه میشه این !:gahhr:
البته بدشانسیه همخ یلی دخیل بوده !:ey babaaa:

دیشب هم مارکیزیو و کوا چند تا توپ صد در صد رو خراب کردند تا با اون پنالتی که ما آخرش نفهمیدیم پنالتی بود یا نه ! البته کارشناسای ایرانی اگه بودند میگفتند اصلا پنالتی نیست ! :ohum:

King Beckham
11-14-2010, 16:30
خب بازم داوری !!!!!!!

نمیدونم چرا داورا با هر تیمی که من دوس دارم لج میکنن؟ :gijjj:

میتونستیم این بازی رو با اختلاف ببریم ولی نشد دیگه نشد!!!

AlexDelpiero
11-14-2010, 16:37
یه طرف داوری رو اعصاب بود و از یه طرف بازی بد الکس !:gahhr:
په په بدبختکه پشتش به توپ بود واصلا نفهمید توپ کدوم وری رفت که بخواد با دست بزنه !:shogh:

elyas_totti
11-15-2010, 20:22
چرا انقدر بیخودی میخواید توجیه کنید. باید قبول کنید که همیشه یوونتوس زیر رم بوده. هم از لحااظ بازیکنی هم از لحظا تیمی. فرانچسکوی ما با اون همه عظمتش کجا و الکس یووه کجا!! تو این بازی هم فقط شانس آوردید که نباختید. خطا روی مکسس کاملا مشخص بود. من نمیدونم چرا داور ندید!!!!!! 3 بار هم که در نیمه دوم بازیکنامونو چسبیده به پشت محوطه تون زدید. سیمپلیسیو رو که کم مونده بود شخم بزنن! برید خدا رو شکر کنید که نباختید و خاطره 4 تا زنده نشد. بازی برگشت نشون میدیم میزبانی یعنی چی!

feri71
11-15-2010, 20:29
نمیدونم تو این بازی رمیا باید از داوری ناراحت باشن یا یوونتوسی ها اولش که این صحنه ی پنالتی که یکی از دوستان رمی زحمتش رو کشید

نمیدونم حالا این صحنه چیش پنالتی نیست اگه کسی به من بگه ممنون میشم

نمیدونم چرا هیچ کس از صحنه ی مشکوک به پنالتی که کیه لینی روی مکسس خطا کرد صحبت نمیکنه یا کسی از اون تکل همین بازیکن روی سیمپیلیسیو پشت محوطه جریمه چیزی نمیگه

AlexDelpiero
11-15-2010, 22:05
چرا انقدر بیخودی میخواید توجیه کنید. باید قبول کنید که همیشه یوونتوس زیر رم بوده. هم از لحااظ بازیکنی هم از لحظا تیمی. فرانچسکوی ما با اون همه عظمتش کجا و الکس یووه کجا!! تو این بازی هم فقط شانس آوردید که نباختید. خطا روی مکسس کاملا مشخص بود. من نمیدونم چرا داور ندید!!!!!! 3 بار هم که در نیمه دوم بازیکنامونو چسبیده به پشت محوطه تون زدید. سیمپلیسیو رو که کم مونده بود شخم بزنن! برید خدا رو شکر کنید که نباختید و خاطره 4 تا زنده نشد. بازی برگشت نشون میدیم میزبانی یعنی چی!
:khandeeeee bahal:
آخه کی رم بالاتر از یووه بوده ؟
حرفا میزنیا !
29 دوره قهرمانی یووه کجا اون تعداد نا چیز رم کجا ؟!!!
نه تو اروپا نه تو سری A ونه تو جام حذفی به پای یووه نمیرسید !
حالا بازم جام حذفی یه چیزی !:hehee:
همه عالم و آدم میدونند که الکس همیشه از هر لحاظ از توتی بهتر بوده !:shogh:
در مورد داوری هم باید گفت که در حالت نا متعادلی که په په داشت اصلا نمیشه این توپ رو هند اعلام کرد تو خود تصویر هم هست که په په پشتش به توپه و هیچ قصدی برای گرفتن توپ نداره !
اون خطایی هم که شما میگی رو مکسس صورت گرفت کیلیی تکل زد و کاملا پای کیلینی دور از مکسس بود و اصلا قبل اینکه کیلینی به مکسس برسه مکسس خودشو زمین انداخته بود !

نمیدونم تو این بازی رمیا باید از داوری ناراحت باشن یا یوونتوسی ها اولش که این صحنه ی پنالتی که یکی از دوستان رمی زحمتش رو کشید

نمیدونم حالا این صحنه چیش پنالتی نیست اگه کسی به من بگه ممنون میشم

نمیدونم چرا هیچ کس از صحنه ی مشکوک به پنالتی که کیه لینی روی مکسس خطا کرد صحبت نمیکنه یا کسی از اون تکل همین بازیکن روی سیمپیلیسیو پشت محوطه جریمه چیزی نمیگه
این سیمپیلیسوی شما هم تا تونست په په و مارکیزیو رو زیر گرفت و داور تمام صحنه های 50 ، 50 رو به نفع رم گرفتتو صحنه های سیمپیلیسیو !:ohum:

elyas_totti
11-16-2010, 00:26
:khandeeeee bahal:
آخه کی رم بالاتر از یووه بوده ؟
حرفا میزنیا !
29 دوره قهرمانی یووه کجا اون تعداد نا چیز رم کجا ؟!!!
نه تو اروپا نه تو سری a ونه تو جام حذفی به پای یووه نمیرسید !
حالا بازم جام حذفی یه چیزی !:hehee:
همه عالم و آدم میدونند که الکس همیشه از هر لحاظ از توتی بهتر بوده !:shogh:
در مورد داوری هم باید گفت که در حالت نا متعادلی که په په داشت اصلا نمیشه این توپ رو هند اعلام کرد تو خود تصویر هم هست که په په پشتش به توپه و هیچ قصدی برای گرفتن توپ نداره !
اون خطایی هم که شما میگی رو مکسس صورت گرفت کیلیی تکل زد و کاملا پای کیلینی دور از مکسس بود و اصلا قبل اینکه کیلینی به مکسس برسه مکسس خودشو زمین انداخته بود !

این سیمپیلیسوی شما هم تا تونست په په و مارکیزیو رو زیر گرفت و داور تمام صحنه های 50 ، 50 رو به نفع رم گرفتتو صحنه های سیمپیلیسیو !:ohum:

ببین عزیز دل گذشته ها گذشته الان چی هستید. الان واسه خودتون چی دارید؟ توتی از الکس پایین تره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه تونستی از این جوک ها بیشتر بگو یکم بچه های رمی بخندن. الان یه بازیکن درست و حسابی تو نیمکتتون ندارید اونوقت ما می تونیم نیمکت بفرستیم زمین ببره.

AlexDelpiero
11-16-2010, 01:32
ببین عزیز دل گذشته ها گذشته الان چی هستید. الان واسه خودتون چی دارید؟

یعنی چی گذشته ها گذشته ؟!!!
همه ابهت و بزرگی یه تیم به تاریخشه !
تازه الانش هم ما از شما بهتریم !

توتی از الکس پایین تره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین من خودم یکی از هوادارای توتی هستم و خیلی هم بهش اعتقاد دارم ولی ایتو باید قبول کنی الکس تو هر زمینه ای پا گذاشته از توتی سرتر بوده والان هم شرایط سنی الکس اجازه نمیده که با توتی رقابت کنه !:ohum:

اگه تونستی از این جوک ها بیشتر بگو یکم بچه های رمی بخندن.

متأسفم که شما جوک و واقعیت رو نمیتونید از هم سوا کنید !:shogh:

الان یه بازیکن درست و حسابی تو نیمکتتون ندارید اونوقت ما می تونیم نیمکت بفرستیم زمین ببره.
ما الانش هم داریمن با نیمکتمون بازی میکنیم و تعداد مصدومان ما هیچوقت اجازه نداده با یه تیم کامل وارد بازی بشیم !:shogh:
بهنره یادآوری کنم که یه زمانی یوونتوس با تیم دوم و سومش رم و اینتر و امثال اینارو سوراخ میکرد !:nishkhand:

elyas_totti
11-16-2010, 02:09
یعنی چی گذشته ها گذشته ؟!!!
همه ابهت و بزرگی یه تیم به تاریخشه !
تازه الانش هم ما از شما بهتریم !

ببین من خودم یکی از هوادارای توتی هستم و خیلی هم بهش اعتقاد دارم ولی ایتو باید قبول کنی الکس تو هر زمینه ای پا گذاشته از توتی سرتر بوده والان هم شرایط سنی الکس اجازه نمیده که با توتی رقابت کنه !:ohum:

متأسفم که شما جوک و واقعیت رو نمیتونید از هم سوا کنید !:shogh:

ما الانش هم داریمن با نیمکتمون بازی میکنیم و تعداد مصدومان ما هیچوقت اجازه نداده با یه تیم کامل وارد بازی بشیم !:shogh:
بهنره یادآوری کنم که یه زمانی یوونتوس با تیم دوم و سومش رم و اینتر و امثال اینارو سوراخ میکرد !:nishkhand:

من از الکس بدم نمیاد اما اگه قراره به کسی بی احترامی شه من به عنوان یه رمی اجزاه نمیدم کسی به توتی که بت ماست توهین کنه. در ضمن توی چی الکس سرتر بوده؟ تنها ضربات آزاد با هم مساوی بودن وگرنه هوشی که توتی داره رو انصافا الکس تا اون حد نداره. بازی با یووه بارها بازیکنای حریفو مسخره خودش کرد با کاراش و نشون داد با اینکه سنش بال رفته اما هنوز اون هوششو داره.
در مورد تاریخ هم ما هم یه موقعی سر بودیم اما الان چه فایده ای داره از اون موقع ها صحبت بشه؟!
تیم ما هم پارسال می تونست با مصدومانش یه تیم کلی رو با نیمکت نشیناش درست کنه اما کم نیاورد. من از لحاظ بازیکنی گفتم که خیلی سال رم بالاتره!

Saeid Juve
11-16-2010, 10:59
من از الکس بدم نمیاد اما اگه قراره به کسی بی احترامی شه من به عنوان یه رمی اجزاه نمیدم کسی به توتی که بت ماست توهین کنه. در ضمن توی چی الکس سرتر بوده؟ تنها ضربات آزاد با هم مساوی بودن وگرنه هوشی که توتی داره رو انصافا الکس تا اون حد نداره. بازی با یووه بارها بازیکنای حریفو مسخره خودش کرد با کاراش و نشون داد با اینکه سنش بال رفته اما هنوز اون هوششو داره.
در مورد تاریخ هم ما هم یه موقعی سر بودیم اما الان چه فایده ای داره از اون موقع ها صحبت بشه؟!
تیم ما هم پارسال می تونست با مصدومانش یه تیم کلی رو با نیمکت نشیناش درست کنه اما کم نیاورد. من از لحاظ بازیکنی گفتم که خیلی سال رم بالاتره!

با سلام::love:
اولا شما چطور جرئت میکنی توی این تایپک اینطوری صحبت کنی.chomagh
دوما با اینکه از توتی خوشم میاد ولی یک چهارم الکس هم افتخار نداره...:sooot:
اون موقع که الکس 10 تیم ملی بود توتی کجا بود...؟:fek konam:
چه حال چه گذشته یووه همیشه سروره...:ghelyon:

elyas_totti
11-16-2010, 12:38
همونطور که هواداران شما در سایت های ما به راحتی به خودشون جرات می دن که به توتی و رم ما توهین کنن. درضمن ما داریم یحث می کنیم. بحث با دعوا خیلی فرق داره. اول معنی اینارو بفهمید بعد همچین حرفی رو بزنید.
در ضمن به سن الکس هم توجه کنید. با دوسال سن بیشتر میخواید قبل از توتی 10 آتزوری نباشه؟!:sooot:

Saeid Juve
11-16-2010, 13:26
منم قصد توهین نداشتم و توهین هم نکردم.
الکس و یووه برای ما خیلی عزیزند...همون طوری که رم و توتی برای شما بت هستند.
پس شما نباید توی این تایپک این حرفها رو میزدید...
ولی حالا خودمونیم الکس کجا توتی کجا...:sooot:

AlexDelpiero
11-18-2010, 12:31
من از الکس بدم نمیاد اما اگه قراره به کسی بی احترامی شه من به عنوان یه رمی اجزاه نمیدم کسی به توتی که بت ماست توهین کنه. در ضمن توی چی الکس سرتر بوده؟ تنها ضربات آزاد با هم مساوی بودن وگرنه هوشی که توتی داره رو انصافا الکس تا اون حد نداره.

کسی به توتی توهین نکرده !:mage mishe:
الکس اسطوره باشگاه نیست که هست ! ولی توتی رو نمیدونم !:fek konam:
الکس بهترین گلزن تاریخ یوونتوس هست یا نه ؟!
لکس بهترین بازیکن سال اروپا شده یا نه ؟!! ولی توتی!!!!!:sooot:
تو نظرسنجی پارسال سایت گل هم به عنوان بهترین ضربه آزاد زن جهان انتخاب شد !

بازی با یووه بارها بازیکنای حریفو مسخره خودش کرد با کاراش و نشون داد با اینکه سنش بال رفته اما هنوز اون هوششو داره.
مسخره !!!!!:ehem:
یعنی چی ؟!!
من که حرکت خاصی از توتی تو بازی ندیدم !

حتی از یووه هم سرتر بوده ؟!!!

با سلام::love:
اولا شما چطور جرئت میکنی توی این تایپک اینطوری صحبت کنی.chomagh
دوما با اینکه از توتی خوشم میاد ولی یک چهارم الکس هم افتخار نداره...:sooot:
اون موقع که الکس 10 تیم ملی بود توتی کجا بود...؟:fek konam:
چه حال چه گذشته یووه همیشه سروره...:ghelyon:
این یه بحث طبیعیه که همیشه پیش میاد و نباید هم انتظار داشته باشیم به خاطر این بحث ها برخوردی با کسی بشه !

همونطور که هواداران شما در سایت های ما به راحتی به خودشون جرات می دن که به توتی و رم ما توهین کنن.
خب شما چرا اومدی اینجا ؟!!!
من که یادم نمیاد به جالوروسی ها توهین کرده باشم ! مخصوصا توتی !:shogh:

منم قصد توهین نداشتم و توهین هم نکردم.
الکس و یووه برای ما خیلی عزیزند...همون طوری که رم و توتی برای شما بت هستند.
پس شما نباید توی این تایپک این حرفها رو میزدید...
ولی حالا خودمونیم الکس کجا توتی کجا...:sooot:
:sooot:

Saeid Juve
11-18-2010, 12:53
آخه خدایی آقای الیاس خان تو خودت کلاهت رو پیش خودت قاضی کن ببین الکس ما کجا توتی شما کجا؟؟؟؟؟
یا بانوی پیر ایتالیا کجا و رم کجا؟؟؟؟؟

:juventus:این کجا و آن کجا:juventus:

feri71
12-04-2010, 00:39
بازی با لخ پوزنان باید لغو میشد به قول دل نری خط های زمین اصلا معلوم نبود تعجب میکنم درحالی که قبل از بازی هم گفته بودن به احتمال زیاد این بازی لغو میشه پس چرا برگزارش کردن:mage mishe: البته این موضوع هم تعجب آوره که یکی از پرافتخارترین تیمهای ایتالیا و جهان چطور توی پنج تا بازی توی لیگ اروپا هر پنج تا بازی رو مساوی میکنه؟ اگه بگیم منچسترسیتی قوی و پرمهره هست بازی های خونگیش رو با سالزبورگ و لخ پوزنان نباید می برد؟ اول فصل خیالم راحت بود که یووه تیمی بسیار فراتر از لیگ اروپا هست و بنابراین میتونه به راحتی هرچه تمام تر تا مراحل پایانی بره و امیدهای ایتالیا برای حفظ سهمیه های اروپایی خودش در سال های آینده رو زنده نگه داره اما حیف که این اتفاق نیفتاد از سه تا نماینده ی دیگه ی ایتالیا هم دوتاشون حذف شدن و فقط ناپولی شانس حضور درمرحله ی حذفی رو داره .

AlexDelpiero
12-04-2010, 11:32
تو لغو شدن بازی کاملا باهات موافقم ولی یوونتوس در حال حاضر توانیی رقابت تو چند تا جام رو با دلشته های الان نداره و میشه گفت یه جور توفیق اجباری بود حذف از لیگ اروپا و شاید اکثر هواداران یووه با این مسئله کنار اومدند البته من مخالف این قضیه هستم و حذف از چنین رقابتهایی که تیمهای درجه 2 و 3 اروپا رقابت میکنند برای یوونتوس با این همه افتخارات افت داره امیدوارم با تمام قدرت بتونه سری a رو دنبال کنه و حداقل جواز حضور در لیگ قهرمانان رو بدست بیاره !

kaveh2646
12-10-2010, 14:50
من که به یووه امسال خیلی امیدوارم . به نظر من که دلنری مربی خوبیه و امسال یووه حتما جزو دو تیم اول سری آ میشه (الیته امیدوارم اول بشه )
تازه از ژانویه که بوفون هم برمیگرده روحیه تیم چند برابر میشه (هرچند استوراری بد کار نکرد ولی بوفون اصلا از یه کره ی دیگه اومده!!! )
یووه دوباره داره جون میگیره .

AlexDelpiero
12-11-2010, 23:07
یوونتوس امسال با توجه به داشته هاش داره خوب نتیجه میکیره . بازیکنهای یووه به اندازه خودشون دارند خوب کار می کنند و دل نری میدونه چجوی ازشون استفاده کنه و اگر مثل فصل پیش مصدومیت تو تیم نیاد میشه به قهرمانی امید داشت هر چند اولویت مدیران یووه کسب سهمیه c l هست !
امیدوارم این روند ادامه داشته باشه !
فرداشب هم اگه لاتزیو رو بزنه میره دوم !

AlexDelpiero
12-13-2010, 12:22
تبریک میگم !
بازی رو تو ثانیه های آخر بردیم و رفتیم رده دوم !
من که نتونستم بازی رو نگاه کنم !
اگه کسی بازی رو دیده یه کم بیاد درباره بازی توضیح بده !
لوئیجی دل نری ، مربی باتجربه باشگاه یوونتوس یکشنبه شب شاهد پیروزی تیمش مقابل لاتزیو بود! آن هم چه پیروزی دلچسبی...در حالی که بازی تا ثانیه های پایانی با تساوی 1-1 دنبال می شد، میلوش کراسیچ در حالی که تنها 5 ثانیه تا به پایان رسیدن باقی زمان باقی بود، گل برتری یووه را به ثمر رساند تا دل نری بدین ترتیب پیروزی تیمش و کسب سه امتیاز حساس بازی مقابل لاتزیوی پرقدرت را جشن بگیرد.

AlexDelpiero
12-13-2010, 12:44
اینایی که زیر اومده حرفای یکی از بچه های بیانکونری انجمن فوتبال هست که عینا واستون میارم !
گزارشی از بازی :

استوراری که قبل از بازی برای بوفون پیغام فرستاده بود به این راحتی نمی تونه به دروازه برگردی، اینطوری می خواد از دروازه دفاع کنی ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links]

بازی بدی نیست، اصرار عجیبی داره لاتزیو به حمله نکردن، یووه هم که مثل همیشه برنامه اش روی ضدحمله است، در نتیجه زمان زیادی از نیمه به پاسکاری مدافعان لاتزیو گذشت که هیچ تمایلی به جلو اومدن نداشتن ! ولی، این لاتزیو اونقدر هم تیم منسجمی نبود، کم اشتباه نکردند. کم جا نموندند و گاهی سوتی های بدی هم می دادن مدافع هاشون. فشار بهشون بیاد بردنشون اونقدر محال به نظر نمیاد. درواقع واقعا لاتزیو اونقدر قوی به نظر نمیاد.

یووه به دلیل حضور سورنسن در سمت راست 80درصد اوقات از چپ جلو میره. ولی خوب گروسو (که ضعیف بازی می کنه) و مارکیزیو روی هم توان تهاجمی کراسیچ رو ندارن. کراسیچ بنده خدا حوصله اش سر رفت اونور، توی همون تک و توک موقعیت هایی که صاحب توپ شد همه رو بهم ریخت. یه جا پا به توپ اومد توی محوطه و پاس داد به کوالیارلا که ضربه کوا با اختلاف کمی رفت بیرون.

البته سورنس عالی داره دفاع می کنه، گزارشگره میگفت این بازیکن که می بیند اون سمت یووه رو بسته و عالی داره دفاع می کنه، جوان 18 ساله ی 180 هزار یورویی که اتفاقا داره توی پست غیرتخصصی بازی می کنه [Only Registered And Activated Users Can See Links] ولی خوب اصلا جلو نمیاد و کراسیچ اون سمت خیلی راحت گرفته شده.

گروسو متوسط بود، ستوراری یه خروج اشتباه داشت که منجر به گل شد، بقیه انصافا خوب بازی می کنند.
======================================

میلوووووووووووووووووووووش کرااااااااااااااااااااااا اسیچ ! [Only Registered And Activated Users Can See Links]

به قول گزارشگر الجزیره، کاواندا اولین بازیکنی نیست که رودروی کراسیچ شب کابوس باری رو پشت سر می زاره ! [Only Registered And Activated Users Can See Links]

دو چیز در مورد این گل خیلی جالب بود :

1) استارت دقیقه 94 کراسیچ و جا گذاشتن مدافعش.
2) اینکه کی باورش میشه اون پاس رو سیسوکو داد ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links]

خیلی حال داد. من سر ضربه آزاد الکس بدجوری افسوس خوردم، موزلرا توپ رو از تو حلقوم دروازه کشید بیرون ! خیلی حیف بود. ولی چه اشتباهی کرد موزلرا سر این صحنه به جاش :دی: در مجموع کراسیچ این اواخر خیلی ازون سمت نفوذ کرد و بالاخره کار خودشو کرد. همون ضربه آزاد الکس هم دو نفر گرفته بودنش با یه حرکت دوتاشون رو جا گذاشت تا مجبور شدن از پشت بزننش.

در مورد بازی توی نیمه دوم، یووه موقعیت های خلق کرد گاه و بیگاه ولی خیلی زیاد بی دقت بودن. اصلا اون ضربات نهایی رو خوب نمی زدن. لاتزیو هم یکی دو ضدحمله خطرناک داشت ولی عموما بازی بسته و آروم بود. توی 15-20 دقیقه آخر یووه دیگه اون حالت ضدحمله رو ول کرد و خیلی جلو کشید. مارکیزیو رفت و په په هم اومد تا حملات یووه بیشتر بشه ولی بازم اثربخشی چندانی نداشت و لاتزیو که بهترین دفاع لیگ رو داشته تاحالا از لحاظ آماری انصافا خوب مقاومت کرد. یه لحظه، ثانیه آخر بازی کراسیچ فرار کرد و کار خودشو کرد :دی:

آکویلانی امروز بهتر از روزهای قبل بود، خوب بازی کرد ولی هنوزم می تونه بهترین ازین باشه، هرچند با مصدومیت از بازی رفت بیرون بازهم ! مارکیزیو هم اونقدر قدرت تهاجمی نداشت ولی نقشش رو خیلی خوب بازی کرد، فکر می کنم اونم مصدوم شد چون می لنگید. نمی دونم. خط دفاع جز گروسو فوق العاده بود، کیلینی عالی، بونوچی عالی، و سورنسن هم که اشک زاراته رو درآورده بود یه توپ های ازش می گرفت واقعا مونده بودم، حتی توی کورس های سرعت با زاراته کم نمی آورد. ملو هم بازی خوبی کرد ولی ملو هم می تونه بهتر ازین باشه.

کوا امشب زیاد خوب نبود، بخش زیادی از بازی رو محو بود، یاکوینتا هرچند نتونست کاری کنه و حتی جلوی یه شوت خوب مارکیزیو هم گرفت، ولی در مجموع خیلی دوید و خیلی کمک کرد به تیم. توپ خوبی بهش نرسید که بخواد استفاده کنه انصافا.

در مجموع بازی خیلی نزدیکی و بسته ای بود، ولی برد شیرینی شد نهایتا ! [Only Registered And Activated Users Can See Links]

DEL PIERO 10
12-13-2010, 18:23
:juventus:برد شیرین یووه رو به همه ی هواداران تبریک میگم

AlexDelpiero
12-13-2010, 19:20
بازی بعدی یووه تو لیگ اروپا با منچستر سیتی تو تورین هستش !
درسته که از لیگ اروپا حذف شدیم ولی در صورت برد تو این بازی هم روحیه دو چندانی بازیکنان میگیرند و هم روند شکست ناپذیری یووه ادامه پیدا میکنه !
بعد از من سیتی هم تو زمین کیه وو یکشنبه دیگه بازی داریم !

پ . ن : یه موضوع دیگه اینکه من نمیدونم چرا بازی بارسا و سوسیداد رو پخش میکنند و لی بازی به این همهی رو پخش نمی کنند !

ebi-u
12-13-2010, 20:22
[
برد یووه رو تبریک میگم به امید قهرمانی(فقط یووه؟):juventus::yes:

AlexDelpiero
12-18-2010, 21:49
شبکه سه یا همان بارسا تی وی ؟

مدتی است به پخش بازی های دو تیم بارسلونا - رئال مادرید از شبکه ی سه سیمای جمهوری اسلامی ایران عادت کرده ایم و این کار تا حدی بالا گرفته که طرفداران دیگر تیم ها اسم شبکه ی سه را به بارسا تی وی تغییر داده اند و به نظر می رسد مسئولان شبکه ی سه ارزش و اهمیتی برای طرفداران دیگر تیم ها به خصوص طرفداران فوتبال کشور ایتالیا قائل نیستند.

این غرض ورزی مسئولان شبکه ی سه هنگامی بالا گرفت که در کمال تعجب دیدار حساس دو تیم یوونتوس - لاتزیو که در مکان های دوم و سوم جدول سری آ قرار داشتند را پخش نکرده و همانند همیشه تمام تمرکز و حواس خود را به دیدارهای باشگاه بارسا معطوف کردند و بازی بدون حساسیت بارسلونا یک تیم بی نام و نشان پخش شد و این موضوع یعنی بی احترامی محض به طرفداران فوتبال ایتالیا.

ناگفته نماند که این اتفاق در هفته های گذشته نیز رخ داده بود و محبوبیت تیم بارسا در شبکه ی سه به حدی بالا رفته بود که برنامه ی ورزشی - فیلم - سریال و اخبار شبکه ی سه سیما به علت پخش بازی های بارسلونا تغییر پیدا می کرد اما برای دیدارهای حساس تیم های کشور ایتالیا هیچ برنامه ای در دست نبود و تمامی برنامه های شبکه سه بدون تغییر پخش و توجهی به دیدارهای حساس سری آ نمی شد اما طرفداران فوتبال ایتالیا تصور نمی کردند دیدار حساس و دیدنی یوونتوس - لاتزیو به خاطر یک دیدار معمولی باشگاه بارسا پخش نشود.

مشخص نیست ملاک مسئولان شبکه ی سه سیما برای پخش زنده ی مسابقات فوتبال چه می باشد. ایا تعداد هوادار ملاک اصلی تهیه کنندگان برنامه های ورزشی می باشد ؟ ایا زیبا بازی کردن تیم ها در اولویت قرار دارد ؟ شاید هم پخش دیدارهای تیم مورد علاقه ی خود از شبکه سه در صدر قرار دارد.

به نظر شما تیم های رئال و بارسا در ایران طرفدار بیشتری در اختیار دارند یا تیم های اینتر میلان - رم - میلان - یوونتوس - فیورنتینا و لاتزیو ؟ مگر سر شماری تعداد طرفداران تیم های خارجی در ایران جایی به ثبت رسیده که بر این مبنا اقدام به پخش بازی ها از شبکه سه می کنند ؟

تنها سر شماری تعداد طرفداران تیم های خارجی در ایران توسط روزنامه ی خبر ورزشی انجام شد که دو تیم یوونتوس و بارسلونا به صورت مشترک در صدر قرار گرفتند و بعد از ان رئال تنها تیم اسپانیایی حاضر در ان لیست بود و از کشور ایتالیا تیم های اینتر میلان - رم و میلان نیز حضور داشتند که نشان از تعداد بیشتر طرفداران فوتبال ایتالیا نسبت به اسپانیا دارد.

در صورتی که به نظر سنجی بالا نیز استناد نکنیم و برای تعداد هوادار به وب سایت های هوادارای این باشگاه ها در ایران مراجعه کنیم می توانیم به اختلاف فاحش بین تعداد بازدید کنندگان به وب سایت های تیم های اسپانیایی و ایتالیایی پی برد که در این صورت باز هم شاهد کم لطفی شدید مسئولان شبکه سه به فوتبال دوستان ایتالیایی هستیم.

شاید هم ملاک مسئولان شبکه ی سه برای پخش دیدارهای زنده تماشایی بودن ان می باشد که در این صورت هم نمی توان قانع شد !!! ایا تعریف مسئولان شبکه ی سه یا همان بارسا تی وی از فوتبال زیبا یک طرفه بودن مسابقه و پیروزی پر گل یک تیم می باشد ؟ شاید هم ملاک انها حضور یک تیم در زمین باشد و به تیم حریف توجهی ندارند و بازی فوتبال را یک مسابقه ی یک طرفه قلمداد می کنند که فقط و فقط بازیکنان یک تیم در زمین فعالیت کنند و حتی تیم مقابل نیز تماشاگر نمایش یک تیم باشد و بس .

مگر طرفداران فوتبال ایتالیا چه گناهی مرتکب شده اند که همواره باید فوتبال های یک طرفه و بدون هیجان لیگ اسپانیا را مشاهده کنند ؟؟ این حرکت مسئولان ورزش شبکه سه بیشتر به عناد با فوتبال ایتالیا شبیه است تا توجه به لیگ اسپانیا ! تمامی فوتبال دوستان جمهوری اسلامی ایران بازی زیبا و تماشاگر پسند را دوست دارند اما حرکت شما در پخش مدام دیدارهای لیگ اسپانیا یکنواخت و خسته کننده شده و صدای اعتراض تمامی فوتبال دوستان غیر اسپانیایی را در اورده است.

به نظر می رسد اصل مهم برای پخش مسابقات فوتبال به صورت زنده توجه به اهمیت و خاص بودن ان دیدار دارد نه نام تیم ها که متاسفانه این اصل اساسی و مهم در شبکه ی سه در چند وقت اخیر رعایت نشده و این موضوع برای شبکه سه که هموراه سعی در راضی نگاه داشتن بینندگان خود دارد یک نقطه ضعف بزرگ به حساب می اید.

البته نا گفته نماند که مدیریت وب سایت رسمی باشگاه یوونتوس ایتالیا در ایران بر حسب وظیفه ی خود همواره گزارش لحظه به لحظه دیدارهای تیم یوونتوس را به اطلاع طرفداران خود می رساند تا کم لطفی مسئولان شبکه سه بسیار دلنواز نباشد.

مدیریت وب سایت یوونتوس دات ای ار به عنوان اولین حامی تیم های اروپایی در ایران به نمایندگی از طرف تمامی طرفداران فوتبال ایتالیا در جمهوری اسلامی ایران بدون وسیله اعتراض رسمی خود را مبنی بر عدم پوشش مناسب بازی های سری آ باشگاه های ایتالیا به اطلاع مسئولان محترم شبکه سه سیما می رساند و امیدوار هستیم این اعتراض همانند تماس های بسیار زیاد فوتبال دوستان ایتالیایی با بخش ورزشی شبکه سه سیما بی نتیجه نماند و پخش بازی های لیگ فوتبال ایتالیا که از طرفداران زیادی در کشور عزیزمان برخوردار می باشد در اولویت بیشتری نسبت به گذشته قرار گیرد.

و من الله توفیق
حسین صالحی
مدیریت وب سایت رسمی باشگاه یوونتوس در ایران

messi1373
12-18-2010, 22:03
شبکه سه یا همان بارسا تی وی ؟

مدتی است به پخش بازی های دو تیم بارسلونا - رئال مادرید از شبکه ی سه سیمای جمهوری اسلامی ایران عادت کرده ایم و این کار تا حدی بالا گرفته که طرفداران دیگر تیم ها اسم شبکه ی سه را به بارسا تی وی تغییر داده اند و به نظر می رسد مسئولان شبکه ی سه ارزش و اهمیتی برای طرفداران دیگر تیم ها به خصوص طرفداران فوتبال کشور ایتالیا قائل نیستند.

این غرض ورزی مسئولان شبکه ی سه هنگامی بالا گرفت که در کمال تعجب دیدار حساس دو تیم یوونتوس - لاتزیو که در مکان های دوم و سوم جدول سری آ قرار داشتند را پخش نکرده و همانند همیشه تمام تمرکز و حواس خود را به دیدارهای باشگاه بارسا معطوف کردند و بازی بدون حساسیت بارسلونا یک تیم بی نام و نشان پخش شد و این موضوع یعنی بی احترامی محض به طرفداران فوتبال ایتالیا.

ناگفته نماند که این اتفاق در هفته های گذشته نیز رخ داده بود و محبوبیت تیم بارسا در شبکه ی سه به حدی بالا رفته بود که برنامه ی ورزشی - فیلم - سریال و اخبار شبکه ی سه سیما به علت پخش بازی های بارسلونا تغییر پیدا می کرد اما برای دیدارهای حساس تیم های کشور ایتالیا هیچ برنامه ای در دست نبود و تمامی برنامه های شبکه سه بدون تغییر پخش و توجهی به دیدارهای حساس سری آ نمی شد اما طرفداران فوتبال ایتالیا تصور نمی کردند دیدار حساس و دیدنی یوونتوس - لاتزیو به خاطر یک دیدار معمولی باشگاه بارسا پخش نشود.

مشخص نیست ملاک مسئولان شبکه ی سه سیما برای پخش زنده ی مسابقات فوتبال چه می باشد. ایا تعداد هوادار ملاک اصلی تهیه کنندگان برنامه های ورزشی می باشد ؟ ایا زیبا بازی کردن تیم ها در اولویت قرار دارد ؟ شاید هم پخش دیدارهای تیم مورد علاقه ی خود از شبکه سه در صدر قرار دارد.

به نظر شما تیم های رئال و بارسا در ایران طرفدار بیشتری در اختیار دارند یا تیم های اینتر میلان - رم - میلان - یوونتوس - فیورنتینا و لاتزیو ؟ مگر سر شماری تعداد طرفداران تیم های خارجی در ایران جایی به ثبت رسیده که بر این مبنا اقدام به پخش بازی ها از شبکه سه می کنند ؟

تنها سر شماری تعداد طرفداران تیم های خارجی در ایران توسط روزنامه ی خبر ورزشی انجام شد که دو تیم یوونتوس و بارسلونا به صورت مشترک در صدر قرار گرفتند و بعد از ان رئال تنها تیم اسپانیایی حاضر در ان لیست بود و از کشور ایتالیا تیم های اینتر میلان - رم و میلان نیز حضور داشتند که نشان از تعداد بیشتر طرفداران فوتبال ایتالیا نسبت به اسپانیا دارد.

در صورتی که به نظر سنجی بالا نیز استناد نکنیم و برای تعداد هوادار به وب سایت های هوادارای این باشگاه ها در ایران مراجعه کنیم می توانیم به اختلاف فاحش بین تعداد بازدید کنندگان به وب سایت های تیم های اسپانیایی و ایتالیایی پی برد که در این صورت باز هم شاهد کم لطفی شدید مسئولان شبکه سه به فوتبال دوستان ایتالیایی هستیم.

شاید هم ملاک مسئولان شبکه ی سه برای پخش دیدارهای زنده تماشایی بودن ان می باشد که در این صورت هم نمی توان قانع شد !!! ایا تعریف مسئولان شبکه ی سه یا همان بارسا تی وی از فوتبال زیبا یک طرفه بودن مسابقه و پیروزی پر گل یک تیم می باشد ؟ شاید هم ملاک انها حضور یک تیم در زمین باشد و به تیم حریف توجهی ندارند و بازی فوتبال را یک مسابقه ی یک طرفه قلمداد می کنند که فقط و فقط بازیکنان یک تیم در زمین فعالیت کنند و حتی تیم مقابل نیز تماشاگر نمایش یک تیم باشد و بس .

مگر طرفداران فوتبال ایتالیا چه گناهی مرتکب شده اند که همواره باید فوتبال های یک طرفه و بدون هیجان لیگ اسپانیا را مشاهده کنند ؟؟ این حرکت مسئولان ورزش شبکه سه بیشتر به عناد با فوتبال ایتالیا شبیه است تا توجه به لیگ اسپانیا ! تمامی فوتبال دوستان جمهوری اسلامی ایران بازی زیبا و تماشاگر پسند را دوست دارند اما حرکت شما در پخش مدام دیدارهای لیگ اسپانیا یکنواخت و خسته کننده شده و صدای اعتراض تمامی فوتبال دوستان غیر اسپانیایی را در اورده است.

به نظر می رسد اصل مهم برای پخش مسابقات فوتبال به صورت زنده توجه به اهمیت و خاص بودن ان دیدار دارد نه نام تیم ها که متاسفانه این اصل اساسی و مهم در شبکه ی سه در چند وقت اخیر رعایت نشده و این موضوع برای شبکه سه که هموراه سعی در راضی نگاه داشتن بینندگان خود دارد یک نقطه ضعف بزرگ به حساب می اید.

البته نا گفته نماند که مدیریت وب سایت رسمی باشگاه یوونتوس ایتالیا در ایران بر حسب وظیفه ی خود همواره گزارش لحظه به لحظه دیدارهای تیم یوونتوس را به اطلاع طرفداران خود می رساند تا کم لطفی مسئولان شبکه سه بسیار دلنواز نباشد.

مدیریت وب سایت یوونتوس دات ای ار به عنوان اولین حامی تیم های اروپایی در ایران به نمایندگی از طرف تمامی طرفداران فوتبال ایتالیا در جمهوری اسلامی ایران بدون وسیله اعتراض رسمی خود را مبنی بر عدم پوشش مناسب بازی های سری آ باشگاه های ایتالیا به اطلاع مسئولان محترم شبکه سه سیما می رساند و امیدوار هستیم این اعتراض همانند تماس های بسیار زیاد فوتبال دوستان ایتالیایی با بخش ورزشی شبکه سه سیما بی نتیجه نماند و پخش بازی های لیگ فوتبال ایتالیا که از طرفداران زیادی در کشور عزیزمان برخوردار می باشد در اولویت بیشتری نسبت به گذشته قرار گیرد.

و من الله توفیق
حسین صالحی
مدیریت وب سایت رسمی باشگاه یوونتوس در ایران
بی خیال دادا.خودتو ناراحت نکن.بالاخره بازی تیمیو پخش میکنن که قشنگ تر باشه و پرطرفدارتر.هرچند دیگه نه در این حد که شورشو در بیارن

AlexDelpiero
12-18-2010, 22:08
يعني چي حميد جان !
ولش كن چيه ؟!!
اين ديگه آخر بي عدالتيه !
فوتبال اسپانيا جذابيتش رو از دست داده ولي به جذابيت سري a داره اضافه ميشه ؛ واقعا ديگه اينا شورشو در آوردند !

messi1373
12-18-2010, 22:19
يعني چي حميد جان !
ولش كن چيه ؟!!
اين ديگه آخر بي عدالتيه !
فوتبال اسپانيا جذابيتش رو از دست داده ولي به جذابيت سري a داره اضافه ميشه ؛ واقعا ديگه اينا شورشو در آوردند !
ولش کن یعنی اعصابه خودتو خورد نکن.اینا اگه بحرف ما میخواستن گوش کنن که......
لیگ ایتالیا داره جذاب میشه.توش شکی نیست.من نمیدونم باید چند بار باید بگم آخه نمیتونید 3یا4تاشبکه بزنید مخصوص فوتبالای اروپا دله ما خوش باشه.
اونش هیچی لیگ ایتنالیا رو که نشون میدن اصلا حال آدم بهم میخوره.نه صدای تماشاگر میاد.نصف بازی که صحنه آهسته است.اصلا هم بازیاشون کیفیت تصویری نداره.یه انگلیسو عین آدم پخش میکنن که هم صدای باحال تماشاگرارو میشه شنید هم کیفیت داره.خلاصه که اصلا تی وی ایرانو باید بی خیال شد.

messi1373
12-18-2010, 22:34
امثال به سلطه ی اینتر پایان میدیم.درود بر هواداران متعصب یووه

AlexDelpiero
12-20-2010, 12:13
حمایت سایت های میلان - فیورنتینا از بیانیه ی Juventus.ir
29 آذر 1389
وب سایت های هوادارای تیم های ایتالیایی در ایران سخت در تلاش هستند تا اعتراض خود را مبنی بر نحوه ی پخش نا عادلانه ی مسابقات زنده فوتبال به گوش مسئولان محترم شبکه ی سه سیما برسانند و پس از صدور بیانیه ی رسمی وب سایت یوونتوس دات ای ار اکنون مسئولان محترم وب سایت های میلان و فیورنتینا در ایران نیز حمایت خود را از این بیانیه اعلام کردند.

مدیریت وب سایت باشگاه میلان ایتالیا در ایران گفت: کانون هوادارن باشگاه آث میلان در ایران نیز ضمن تقدیر از حرکت ارزنده دوست عزیزمان-حسین صالحی- حمایت خود را از این بیانیه اعلام می دارد و از مسئولان محترم گروه ورزش شبکه سه سیما تقاضای رسیدگی به این درخواست که خواسته ی تمام هوادارن میلان در ایران نیز می باشد را دارد.

مدیریت وب سایت باشگاه فیورنتینا ایتالیا نیز در پیامی حمایت رسمی خود را از بیانیه ی فوق اعلام کرد و از مسئولان شبکه ی سه درخواست توجه بیشتر به فوتبال ایتالیا را خواستار شد.

امید است با حمایت تمامی طرفداران فوتبال ایتالیا در ایران بتوانیم توجه بیشتر مسئولان رسانه ملی را به تیم های ایتالیایی جلب کرده و شاهد پخش بیشتر مسابقات تیم های محبوب فوتبال ایتالیا در شبکه ی سه باشیم.

AlexDelpiero
12-25-2010, 11:53
ترس از محبوبیت فوق العاده یوونتوس در ایران ؟
3 دی 1389
به نظر می رسد محبوبیت باشگاه یوونتوس در جمهوری اسلامی ایران برای بسیاری از طرفداران دیگر تیم های اروپایی قابل تحمل نیست و از هر راهی سعی در پایین کشیدن یوونتوس می کنند.

پس از انتشار بیانیه ی رسمی وب سایت یوونتوس دات ای ار مبنی بر نحوه ی پخش نا عادلانه ی مسابقات زنده فوتبال از شبکه ی سه جمهوری اسلامی ایران و بازتاب گسترده ی ان در وب سایت های ایرانی و حمایت جامعه ی بزرگ طرفداران باشگاه یوونتوس در ایران سایت فوتبالی گل در بخش فارسی خود اقدام به نظر سنجی در مورد پرطرفدارترین تیم اروپایی در ایران کرد که در میان تعجب نامی از یوونتوس ایتالیا دیده نمی شد و این در حالی است که در همان روز بیانیه ی وب سایت یوونتوس دات ای ار که به عنوان پر بازدید کننده ترین خبر وب سایت ورزشی گل قرار داشت و تعداد نظرات طرفداران فوتبال ایتالیا و باشگاه یوونتوس هر دقیقه بیش از گذشته می شد از روی خروجی سایت گل حذف گردید و باعث تعجب تمامی فوتبال دوستان شد.

اکنون این سوال به وجود می اید که هدف مسئولان و مدیران وب سایت گل از این حرکت غیر حرفه ای چه می باشد ؟ شاید انها تصور چنین حمایت گسترده ای را از سوی طرفداران یوونتوس در ایران نمی کردند و ترس از محبوبیت شدید یوونتوس در جمهوری اسلامی ایران انها را مجبور به این کار کرده است. محبوبیت باشگاه یوونتوس در ایران به حدی بالا بود که به غیر از سایت گل این اعتراض در ده ها سایت دیگر نیز کار شد و تامل در نظرات بازدید کنندگان این وب سایت ها گویای همه چیز بود.

از طرف دیگر می توان به یک مقایسه ی ساده در میان بازدید کنندگان وب سایت های باشگاه های اروپایی در ایران اشاره کرد که وب سایت یوونتوس دات ای ار به عنوان اولین پایگاه تیم های اروپایی در ایران به تنهایی در صدر قرار دارد و هر روز نیز فاصله ی خود را با دیگر وب سایت های اینترنتی افزایش می دهد.

موضوع بعدی تعداد افراد شرکت کننده در مسابقه ی اس ام اسی برترین بازیکن یووه در سال 2010 میلادی بود که در 24 ساعت زمان شرکت در این مسابقه بیش از 3000 طرفدار عزیز باشگاه یوونتوس در ایران در این نظر سنجی بزرگ شرکت کرده و حمایت خود از باشگاه تورینی در ایران اعلام کردند. اما شاید در خوشبینانه ترین حالت تعداد کل افرادی که در نظر سنجی وب سایت گل شرکت کرده به 2000 نفر هم نرسد.

تمامی این موارد حکم به امار بالای طرفداران باشگاه یوونتوس در ایران دارد که متاسفانه بسیاری از طرفداران دیگر تیم ها تحمل دیدن این شرایط را نداشته و همواره سعی در تخریب باشگاه یوونتوس می کنند.

تنها نکته ی دلگرم کننده ما در این موضوع به حمایت بی نظیر طرفداران باشگاه یوونتوس در جمهوری اسلامی ایران بر می گردد که ثابت کردند تحت هر شرایطی تیم خود را طرفداری و تسلیم شرایط فعلی نخواهند شد همانند طرفداران دیگر تیم ها هر روز حامی یک رنگ و یک بازیکن نیستند.

یوونتوس به سری ب سقوط کرد اما نه تنها طرفداران خود را از دست نداد بلکه هر روز بر تعداد طرفداران این تیم اضافه شد پس به نظر می رسد عدم پخش بازی های یوونتوس از شبکه ی سوم سیما و قرار نگرفتن نام این تیم در نظر سنجی های مختلف در وب سایت های اینترنتی ایرانی نمی تواند تاثیری در حمایت طرفداران یوونتوس از این تیم پر افتخار داشته باشد.

وب سایت یوونتوس دات ای ار افتخار دارد همانند 8 سال گذشته هر روز با گسترش دامنه ی فعالیت خود در زمینه ی خبر رسانی به حمایت شبانه روزی از تیم یوونتوس ادامه دهد تا موجبات رضایت طرفداران ایران عزیز را فراهم نماید.

با تشکر
و من الله توفیق
حسین صالحی

محمددلپیرو
01-11-2011, 23:22
سلام . من به جوان گرایی بیش از اندازه اعتقاد ندارم و در صورتی این کارو درست می دونم که یک تیم ابزار و بازیکن لازم رو برای این کار داشته باشه. (مثل پدرو و بویان در بارسلون) ولی یووه ابزار لازم رو برای این کار نداره و بازیکنانی مثل پپه و مارکیزیو روی هم نصف دل پیرو ی 36ساله هم نمیتونن بازی کنند.درکل من اعتقاد دارم که مدیران یووه نباید کامورانزی و دیه گو رو میفروختند.:fek konam:

AlexDelpiero
01-11-2011, 23:36
جوونگرایی برای یووه الان خیلی دیره !
یوونتوس باید دنبال ستاره باشه تا بتونه دوباره ابهت و قدرتشو بدست بیاره چون فوتبال ایتالیا جایی نیست که با جوونگرایی به نتیجه رسید !
من هم مخالف رفتن دیه گو وکامورانزی بودم !
ولی دل نری معتقد بود این دو نفر به تاکتیکش نمیخورن !
واقعا کامورانزی با اون جنگندگی که همیشه داشت میتونست لااقل برای مثال بازی با ناپولی جای ملو رو پر کرد !
مارکیزیو محصول خود یوونتوس هست و اگه بهش فرصت داده بشه به یکی از هافبک های پر قدرت ایتالیا تبدیل میشه !
په په هم فقط از نظر ضریب هوشی پایینه والا دوندگی و جسارت بالایی تو بازی ها نشون میده !
جوون هایی مثل سبا داشتیم که بازی با پارما دوتا گل بهمون زد ولی هیچوقت تو یووه خودشو نشون نداد ! سباستین جوونیکو که به مورچه اتمی معروف بود رو اوایل وارث الکس میدونستند ولی رفته رفته به یک بازیکن معمولی و به در نخور برای یووه تبدیل شد و مشخصا باشگاه هم عذر اونو خواست !

GOLL
01-11-2011, 23:47
منم از وقتي زيدان سالهاي درخشاني تو يووه داشت اين باشگاه رو دوست دارم الان هم كاپيتان دلپيرو و كلابازيكناي توپي اونجا بودن وهستن و خواهند اومد.. واقعا حيفه بازيا پخش نميشه يووه خيلي طرفدارداره

AlexDelpiero
01-11-2011, 23:50
یوونتوس تو ایران از پرطرفدارترین تیمهاست و اگه اون قضیه کالچ.پولی لعنتی پیش نمیومد الان در مورد یووه خیلی چیزا فرق میکرد !
الان هم در حالت کلی یوونتوس قشنگ تربن بازی های سری a رو انجام میده و به قضیه پخش زنده هم به شدت معترضه و خوشیختانه کمی دیدگاه شبکه 3 به یووه و لیگ ایتالیا تغییر کرده !

feri71
01-12-2011, 13:19
نه تنها بازی های یووه بلکه تمام بازیهای سری آ درحال حاضر بسیار جذاب و برعکس بازی های رئال و بارسا توی لالیگا (که هیچ شکی وجود نداره که این دوتیم حریفان خودشونو شکست میدن) واقعا غیر قابل پیش بینی هستن. الآن همین بازی یووه و ناپولی قبل از بازی خود من که اصلا نمیتونستم حدس بزنم که نتیجه ی بازی چی میشه.
درمورد شکست سنگین یووه هم باید بگم کمتر تیمی تونسته با یه نتیجه ی خوب از سن پائولو فرار کنه و ناپولی الآن شخصیت قهرمانی داره. من فکر می کنم خرید لوکا تونی خرید چندان موفقیت آمیزی برای یووه نباشه.

AlexDelpiero
01-12-2011, 21:00
تو شرایطی که یووه داشت و با مصدومیت ناگهانی کوالیارلا چاره ای برای یووه و موتا نمونده بود پس به ناچار تونی رو خریدند ! البته هیچکس موافق نیست مخصوصا با قرارداد 18 ماهه !
بازی با ناپولی لوکا تونی یکی از بهترین بازیکن های یووه بود !
ولی باید ببینیم در ادامه چیکار میکنه ؟!!

mamaliver
01-12-2011, 23:09
جوانگرايي با خريد خوب راز موفقيت يووه است

ديگوو بدتزين فروش سري آ بود

كراسچ عالي بود اي كاش چند تا بازيكن تراز مي خريد نه په په و توني 34 ساله كه مثه ... حقوق ميگيره !

feri71
01-12-2011, 23:20
کار یوونتوس مبنی بر حساب باز کردن روی بازیکنای ایتالیایی در این فصل واقعا تحسین برانگیز هست. به نظر من اینکه میگن یوونتوس تیمش برای قهرمانی این فصل بسته نشده اشتباهه یوونتوس پتانسیل قهرمانی در این فصل رو هم به نظر من داره. کوالیارلا هم واقعا حیف شد مصدوم شد. حداقل به عنوان یه طرفدار تیم ملی ایتالیا واقعا از این مصدومیت ناراحتم:narahat:

mamaliver
01-12-2011, 23:27
کار یوونتوس مبنی بر حساب باز کردن روی بازیکنای ایتالیایی در این فصل واقعا تحسین برانگیز هست. به نظر من اینکه میگن یوونتوس تیمش برای قهرمانی این فصل بسته نشده اشتباهه یوونتوس پتانسیل قهرمانی در این فصل رو هم به نظر من داره. کوالیارلا هم واقعا حیف شد مصدوم شد. حداقل به عنوان یه طرفدار تیم ملی ایتالیا واقعا از این مصدومیت ناراحتم:narahat:

نكته جالبي بود :shogh:

آره يووه واقعا ايتالياييه براي همين هنوز كه هنوزه پر طرف دار ترين و پر سود ترين باشگاه ايتالياست . وقتي به اينتر نگاه مي كني مفهمي كه يووه اصالت داره (البته من به اينتر احترام ميذارم )

AlexDelpiero
01-13-2011, 10:39
اینایی که شما گفتین همشون درسته ولی یوونتوس تیم رو ایتالیایی بسته به دلایل مختلف :
اولا به گفته مدیران حال باشگاه تیم رو باید با بازی کن های متعصب که معمولا بازی کن های ایتالیا ببندند تا شاهد کم کاری بازی کنان فصول قبل نباشند !
ثانیا قوانین مدخرف ایتالیا برای جذب بازیکن اجازه گرفتن بازی کن رو به یووه نمیده ! برای مثال همین ادین ژکو از ولفسبورگ که با من سیتی 4 ساله بسته به صراحت اعلام کرده بود من دوست دار میووه بازی کنم ولی به دلیل اروپایی نبودن یوونتوس نتونست جذبش کنه و یک مهاجم جوان و کاملا موثر رو از دست داد !
شما که میگین یووه برای قهرمانی بسته شده یه نگاه اگه بندازین تو مهاجما همه مهاجما یه سر و گردن از کوالیارلا پایین تر هستند ! یاکی و آماتوری که خدا بگم ...:nishkhand:
الکس هم که موتورش دیگه داره خاموش میشه !
حالا یه سری به خط هافبک بزنیم ملو امسال بهترین عافبک یووه بود در صورتی که فصل پیش بدترین خرید ایتالیا لقب گرفت بعد از اون حرکت قشنگش برابر پارما که باعث اخراجش شد در نبود ملو بازی با ناپولی برای یوو گرون تموم شد !
هیچکس نتونست جای ملو رو پرکنه و اگر کامورانزی توی یووه میموند این خلا رو پر می کرد ! وگر نه مارکیزیو و اکوئیلانی اون جنگندگی ملو رو وسط زمین ندارند ! آکو هم به دلیل مشکل قوزک پا تا یه تکل روی پاش بیاد یه 3، 4 ماهی میره کما ...
در کل من برای همین میگم یووه برای قهرمانی بسته نشده و قصدش سهمیه اروپا هست !:narahat:

نكته جالبي بود :shogh:

آره يووه واقعا ايتالياييه براي همين هنوز كه هنوزه پر طرف دار ترين و پر سود ترين باشگاه ايتالياست . وقتي به اينتر نگاه مي كني مفهمي كه يووه اصالت داره (البته من به اينتر احترام ميذارم )

من همیشه به اینکه یووه ایتالیایی بوده افتخار کردم ! :nishkhand:
الان میشه گفت تیم ملی دوم ایتالیا یووه هست !
پس دعا کنید یووه راه بیفته تا تیم ملی هم راه بیفته ! :nishkhand:

feri71
01-13-2011, 10:59
ثانیا قوانین مدخرف ایتالیا برای جذب بازیکن اجازه گرفتن بازی کن رو به یووه نمیده ! برای مثال همین ادین ژکو از ولفسبورگ که با من سیتی 4 ساله بسته به صراحت اعلام کرده بود من دوست دار میووه بازی کنم ولی به دلیل اروپایی نبودن یوونتوس نتونست جذبش کنه و یک مهاجم جوان و کاملا موثر رو از دست داد !

البته این قوانین رو به خاطر زیاد شدن بیش از حد بازیکنای خارجی توی تیم ها گذاشتن. به نظر من تصمیم چندان بدی هم نبود چون اگه دقت کرده باشی مثلا اکثر دروازه بانای خارجی به خصوص دروازه بانای برزیلی دارن زیاد میشن و این یه زنگ خطره برای ایتالیا. توی جام جهانی وقتی بوفون مصدوم شد دروازه بانی بهتر از مارکتی پیدا نشد که جانشینش بشه و این هم دلیلش زیاد شدن دروازه بانهای خارجی هست. حالا خارج از بحث دروازه بان الآن حتی توی سری ب هم بازیکنای خارجی زیاد فعالیت میکنن. باید به بازیکنای بومی فرصت داد تا بتونن به جای ستاره های خارجی بدرخشن. من مطمئنم ایتالیا این پتانسیل رو داره که حتی 80% - 90% از بازیکنای تیمهای باشگاهیشو از بازیکنای بومی استفاده کنه.

AlexDelpiero
01-13-2011, 11:17
حالا این وسط کی متضرر میشه !
اینتر که کلا بازیکناش غیر ایتالیایی هستند و قبل ازی این قانون تا تونسته بازیکن ستاره غیر ایتالیایی جدب کنه !
ولی یوونتوس که میخواد دوباره بلند بشه باید چوبشو بخوره !
الان شرایط یووه رو ببین !
کوا ، یاکی ، آمائوری ، تونی و الکس 5 مهاجم یووه هستند که همشون ایتالیایی هستند ولی هیچکدومشون به غیر از کوا که مصدوم شد یه مهاجم 6 دونگ نیستند ! خی فرض کن الان یووه ادین ژکو رو جذب میکرد اون موقع بازی با ناپولی به همین شکل پیش میرفت !
تیمهای ایتالیایی برای اعتراض به این قانئن حتی مدتی تعصب کردند و بیانیه های زیادی دادند ولی کسی موافقت نکرد !
درمورد دروازه بان ها هم باید گفت همین الان بوفون ، استوراری از یووه ، مارکتی ، آبیاتی و چندین دروازه بان خوب برای تیم ملی داریم ! البته که سنشون به غیر از مارکتی همه بالا هست ولی لگه بادت باشه دروازه بان لاتزی و تا 42 سالگی یکی از بهنرین های لیگ بود ( دقیقا اسمشو یادم نیست ) ولی ایتالیا هیچوقتمشکل دروازه بانی نداشته و اگه لیپی تو انتخابش کمی دقت میکرد توی جام حهانی به مشکل دروازه بانی هم بر نمیخورد !

mamaliver
01-13-2011, 17:27
[QUOTE=AlexDelpiero;29059]

قانون سري آ ميگه هر تيم 3 بازيكن غير اروپايي و يك بازيكن اروپايي كه اهل اتحاديه اروپا نيست رو مي تونه بخره (البته بازيكن هاي دو مليتي كه يك مليتشون اروپايي است شامل اين قضيه نمي شن)

مشكل ژكو اين بود كه بوسنيايي بود و چون بوسني جز اتحاديه اروپا نيست يووه نتونست ان رو بخره . يووه قبلا كراسيچ رو خريده بود كه اون هم كشورش (صربستان) عضو اتحاديه اروپا نيست !

به نظر شخصي من قانون مزخرفيه !

در کل من برای همین میگم یووه برای قهرمانی بسته نشده و قصدش سهمیه اروپا هست !:narahat:

گاماس گاماس .سال بعد سال يووه است:eyvalla:

feri71
01-14-2011, 01:58
خب دقایقی پیش یوونتوس تونست با گل های کراسیچ و په په کاتانیا رو در رقابتهای کوپا ایتالیا 2-0 شکست بده:afarin:اولا تبریک میگم به هوادارای یووه ثانیا فک میکنم با این برد بعد از چند بازی ناکامی روحیه دوباره به بازیکنای یوونتوس برمیگرده واقعا یووه به همچنین بردی نیاز داشت:ohum:

محمددلپیرو
01-14-2011, 03:34
1) شما میگین یووه تیمش ایتالیایی بسته شده و میگین این خوبه اما ایتالیایی هایی که در یووه بازی می کنن به غیر از دو سه نفرشون بقیه در حد یووه نیستند در ضمن مگه کامورانزی و جوینکو ایتالیایی نبودندبه نظر من اونها خیلی بهتر از په په ومارکیزیو بودند اما حقیقت اینه که مدیران یووه هم خوبها رو فروختندوهم بازیکنهای بدی خریدند یا ازتیمهای پایه آوردند (البته به غیر از کراسیچ و کواریارلا).
2) بالاها یه جایی نوشته بودین که ((موتور دلپیرو داره خاموش میشه )) دراین باره باید بگم که موتور الکس هیچ وقت خاموش نمیشه و اگه دقت کنین می بینین که الکس تنها بازیکن تکنیکی هست که 17ساله که برای تیمش موثر بوده و مهمتر از همه اینه که بر خلاف بزرگانی مثل زیدان*مارادونا*ریوالدو و بقیه الکس این 17 سال رو در یک تیم گذرونده و وقتی یک مربی به او اعتقاد نداشته تیمش رو عوض نکرده بلکه خودشو به مربی تحمیل کرده . دراین ضمینه الکس دو تارقیب داشته که رائول و گیگز بودن که رائول نتونست در رئال دوام بیاره و گیگز هم که فقط با فرگوسن کار کرده و در مقابل اندیشه های مختلف مربیان متعدد قرار نگرفته چون شاید با یک مربی کار میکرد که به او اعتقاد نداشت اون وقت باید در بارش قضاوت میکردیم (البته من همه ی بازیکنایی رو که در بالا نام بردم دوستشون دارم ولی دلپیرو واقعا" بهتر از همه ی اوناست ).

mamaliver
01-14-2011, 12:23
1) شما میگین یووه تیمش ایتالیایی بسته شده و میگین این خوبه اما ایتالیایی هایی که در یووه بازی می کنن به غیر از دو سه نفرشون بقیه در حد یووه نیستند در ضمن مگه کامورانزی و جوینکو ایتالیایی نبودندبه نظر من اونها خیلی بهتر از په په ومارکیزیو بودند اما حقیقت اینه که مدیران یووه هم خوبها رو فروختندوهم بازیکنهای بدی خریدند یا ازتیمهای پایه آوردند (البته به غیر از کراسیچ و کواریارلا).
2) بالاها یه جایی نوشته بودین که ((موتور دلپیرو داره خاموش میشه )) دراین باره باید بگم که موتور الکس هیچ وقت خاموش نمیشه و اگه دقت کنین می بینین که الکس تنها بازیکن تکنیکی هست که 17ساله که برای تیمش موثر بوده و مهمتر از همه اینه که بر خلاف بزرگانی مثل زیدان*مارادونا*ریوالدو و بقیه الکس این 17 سال رو در یک تیم گذرونده و وقتی یک مربی به او اعتقاد نداشته تیمش رو عوض نکرده بلکه خودشو به مربی تحمیل کرده . دراین ضمینه الکس دو تارقیب داشته که رائول و گیگز بودن که رائول نتونست در رئال دوام بیاره و گیگز هم که فقط با فرگوسن کار کرده و در مقابل اندیشه های مختلف مربیان متعدد قرار نگرفته چون شاید با یک مربی کار میکرد که به او اعتقاد نداشت اون وقت باید در بارش قضاوت میکردیم (البته من همه ی بازیکنایی رو که در بالا نام بردم دوستشون دارم ولی دلپیرو واقعا" بهتر از همه ی اوناست ).

1- من تعجب ميكنم كه ميگي فروش كامورانزي اشتباه بوده .كامورانزي يك سال و نيم بد بازي مي كرد حتي متوسط هم نبود.

اما قبول دارم كه فروش جووينكو اشتباه محض بود (البته اونم بازيكن نق نقو و پر حاشيه اي بود! )

2- در اسطوره بودن الكس شكي نيست اما دلپيرو ديگه داره خاموش ميشه !!!

DEL PIERO 10
01-14-2011, 13:31
موتور الکس همونطور که محمد گفت هیچ وقت خاموش نمیشه و خود الکس گفته من تا 40 سالگی بازی میکنم

AlexDelpiero
01-14-2011, 19:07
خرید های یووه به جز موتا که از رم گرفتن و ترائوره مصدوم آرسنالی بقیه خوب هستند ولی عالی نیست !
میگی بازیکن های یووه در حد یووه نیستند !
به اینم توجه کن که یووه سال گذشته بدترین تاریخ یووه بود و این باعث میشد خیلی از بازیکنا از اومدن به یووه سرباز می زدن ! مشخصا تیمی که توی لیگ قهرمانان نباشه نمیتونه خوب ستاره جذب کنه ! از طرفی قوانین جدید هم دست و پاگیر شدند !
خرید کراسیچ ، کوا ، بونوچی و په په از خرید های موفق یووه بود !
کامورانزی مثل همیشه نبود ولی میتونست جای خالی ملو رو تو بعضی از بازی ها پر کنه !
جووینکو هم که قبل دربارش گفتم !:nishkhand:

1-
اما قبول دارم كه فروش جووينكو اشتباه محض بود (البته اونم بازيكن نق نقو و پر حاشيه اي بود! )
QUOTE]
:fek konam:
تاییده ! :nishkhand:

[QUOTE=jjmm;29207]موتور الکس همونطور که محمد گفت هیچ وقت خاموش نمیشه و خود الکس گفته من تا 40 سالگی بازی میکنم
الکس اگه بخواد به همین شکل فوتبالشو ادامه بده محبوبیتش رو از دست خواهد داد ! و بهتره مثل زیزو در اوج خداحافظی کنه نه اینکه وقتی بازیکن پیر و سالخورده شد هم حاشیه سازی کنه هم روی اعصاب هوادارا باشه ! :narahat:

mamaliver
01-14-2011, 19:34
موتور الکس همونطور که محمد گفت هیچ وقت خاموش نمیشه و خود الکس گفته من تا 40 سالگی بازی میکنم

من خيلي الكس دوست دارم اما اونم آدمه پير ميشه

اگه الكس گفته تا 40 سالگي بازي ميكنه بايد بگم الكس جون

((آرزو بر جوانان (قديم)عيب نيست .)):nishkhand:

AlexDelpiero
01-14-2011, 23:14
یووه اگه امسال بتونه سهمیه cl رو بگیره با توجه به مدیریت موفق ماروتا و حمایتی که آنیلی از اون داره میتونه برای فصل بعد بازیکن های خوبی جذب کنه !
در حال حاضر مشکل یووه بیشتر حول هافبک طراح و مهاجم 6 دونگ می چرخه که البته با اضافه شدن کراسیچ خیلی بهتر شده اما جایگزینی برای کراسیچ و کوا باید پیدا بشه تا یووه بتونه برای سری A یه مدعی قدرتمند بشه !

AlexDelpiero
01-20-2011, 17:39
یووه یک قصه ی بی مانند ! غنی از تاریخ، افتخار و اعتبار
30 دی 1389
الکس دل پیرو روزهای خوبی را با یوونتوس پشت سر می گذارد و بعد از چند هفته ی ناموفق اکنون دل پیرو به مرز امادگی رسیده و بهترین نمایش هفته های اخیر را به اجرا می گذارد. الکس در مصاحبه ای اختصاصی با Guerin Sportivo شرکت کرد:

- شاید هیچکس بهتر از الساندرو دلپیرو نتواند به این سوال جواب بدهد، فرق یوونتوس با بقیه تیم ها چیست؟

یوونتوس یک قصه ی بی مانند است، قصه ای غنی از تاریخ، افتخار و اعتبار. قصه ی خانواده ی انیلی که از دهه 20 تا به حال این باشگاه را هدایت می کنند و با افسانه های چون سیووری، بونپرتی و پلاتینی تاریخ نوشته اند. فقط در دو کلمه بخواهم یوونتوس را معنی کنم می گویم : پیروزی و سنت.

- زمانی می گفتند یوونتوس یعنی استایل.
هنوز هم همین طور است. یووه همیشه یک نماد و یک اشتیاق برای بازیکن ها، هوادارا و مدیرها بوده. یووه برای خود من هنوز خیلی جذاب است.

- برای تو که سمبل یوونتوس هستی، یوونتوس چیست ؟
یووه همیشه رویای من بوده. من اشتیاق عجیبی برای این باشگاه دارم حتی از وقتی بچه بودم. یادم می آید وقتی هنوز یک پسر بچه بودم برای پلاتینی سرود می خواندم همیشه و پوستر پلاتینی در اتاقم داشتم. و از وقتی 18 سالم بود اینجا هستم. هنوز هم اینجا هستم و هر روز با اشتیاق به یووه زندگی می کنم.

- آیا با پدر مادرت به تورین امدی؟
نه، در واقع من تنها امدم. حقیقت این است وقتی رسیدم لحظه ی شوکه و ترسیده بودم. تورین شهر خیلی بزرگی بود و من عادت نداشتم. تورین 4 برابر پادوا بود. پادوا خیلی کوچک و گرم بود ولی تورین ناشناخته بود و من هیچی از ان نمی دانستم. ولی الان اینجا دیگر خانه ی من شده است.

- آیا به مادرت زنگ می زدی برای پختن غذا و دستورهای غذایی ؟
بله. این حقیقت دارد (می خندد). اوایل اصلا زندگی برای من ساده نبود ولی هر چه که زمان گذشت اوضاع بهتر شد.

- و رویایت به حقیقت پیوست.
دقیقا. وقتی امدم تراپ مربی بود ولی خیلی زود لیپی امد و ما با لیپی معروف شدیم به تیم موفقیت ! ما با لیپی خیلی چیزها بردیم.

- و در تابستان انها باجو را فروختند و تصمیم گرفتند به دلپیرو اتکا کنند، چون او جادوی خودش را نشان داده بود.
بله، البته خود باجو هم دوست داشت برود و تصمیم خودش هم تاثیر داشت. بار سنگینی بر روی دوش من بود ولی با تلاش و جاه طلبی موفق شدم از پسش بر بیایم.

- از آن موقع بیشتر بگو.
سال های جادویی بود، ما شهرت زیادی کسب کرده بودیم و تیمی بودیم که تمام دنیا به ما نگاه می کرد. 96 لیگ قهرمانان رو بردیم و جام بین قاره ای، به علاوه ی موفقیت هایی که در ایتالیا کسب می کردیم همگی فوق العاده بودند. متاسفانه خیلی فینال ها را باختیم، ولی این ورزش است. شما نمی تونید همه ی فینال ها را پیروز بشوید، و باید بدانیم که رسیدن به فینال هم ساده نیست.

- به نظر تو آیا دلپیروی دیگری در یووه خواهد امد ؟
صادقانه بخوام بگم نه. منظورم از لحاظ تکنیکی و استعدادی که بازیکن ها می توانند داشته باشند نیست. برای این می گویم چون هرکسی استایل خودش را دارد، راه خودش و شخصیت خودش را دارد و هرکسی از محیط و شرایط متفاوتی می اید که باعث می شود بازیکن متفاوتی باشد. مثلا در ان موقع من از 20 تا 24 سالگی همه چیز ممکن را با یووه بدست آوردم. الان هم خوشحال میشوم کسی همچین افتخاری با یووه کسب کند، حتی بیشتر.

- سال 1998، بازی با اودینزه، چی از ان بازی یادت می آید ؟
درد وحشتناک، خیلی وحشتناک ! مصدومیت خیلی خطرناکی بود ولی خوشبختانه توانستم با صبر و آرامش درونی غلبه کنم و برگردم. جراحی خیلی خوب انجام شد، ولی دوران ریکاوری به شدت سخت و دردناک بود.

- کاپلو، آیا مشکلی بود؟
فوتبال همین است، مربی ها ایده ها و نگاه های متفاوتی دارند و بازیکن باید با آنها کنار بیاید. از لحاظ شخصی نمی توانم بگویم ان دوره خوشحال بودم. ولی می دانم که خیلی خوب بازی می کردم. با توجه به ان اندازه ی اندکی که بازی می کردم خیلی گل می زدم و بهترین فوتبالم را بازی می کردم. شاید خیلی ها هنوز هم باورشان نشود من چقدر گل زدم در حالی که فقط چند دقیقه یا چند موقعیت محدود فرصت داشتم.

- چطوری و چه وقت یاد گرفتی بر مشکلات غلبه کنی، و هر بار قوی تر از قبل بشوی ؟
در پادوا، از پدرم.

- آخرین بازی سال 2006، تو به سمت هواداران رفتی و حرکتی کردی که هیچوقت فراموش نخواهند کرد.
سخت بود، خیلی سخت بود. ولی می دانستم که خیلی زود برمیگردیم.

- تو یکی از اولین بازیکن های بودی که جریان کالچوپولی را فهمیدی.
فهمیدم؟ داشتم می مردم. ما در باری که بودیم اوضاع واضح تر شد، و فهمیدم که قرار است چه اتفاقی بیفتد. چیزی که خیلی من را اذیت می کرد این بود که حتی 1 تیم هم جرات نداشت انکار کند که ما در زمین از هر تیمی و هر فردی سرتر بودیم.

- و برای همین هیچوقت قبول نکردی که ان دو جام از تو گرفته بشود ؟
فقط ما هزینه دادیم، من کاری به تحقیقات و نظارت ندارم، ولی چرا درست وقتی ما این همه خدمت به تیم ملی کردیم این اتفاق افتاد ؟ و یووه تنها تیمی باشه که مجازات میشود؟ فکر می کنم فینال جام جهانی نشان داد چه بی عدالتی صورت گرفت.

- و هیچوقت نخواستی از یووه بروی ؟
هیچوقت، حتی برای من یک گزینه هم نبود. من یک ایده و نظر مشخص داشتم. اعتقاد داشتم حق یووه این نبود، و می خواستم کمک کنم یووه سریع برگردد.

- انیلی گفته بزودی مذاکرات برای تمدید شروع میشود، آیا ما تو را توی ورزشگاه جدید خواهیم دید ؟
الان به ان فکر نمی کنم. الان فقط به بازی کردن و پیروز شدن فکر می کنم. ولی کلا فقط دو چیز می تواند جلوی بازی کردن من را بگیرد.

- چه چیزهایی هستند ؟
توانایی فیزیکی و قلبم. اولی با تمرین و تلاش می اید که من دارم با تمام توانم انجامش می دهم و روز به روز بهتر می شوم. دومی هم قلب من پر از لذت و شادی نسبت به فوتبال است، پس به بازی ادامه خواهم داد.

kaveh2646
02-03-2011, 12:02
سلام.
کسی خبر داره که سهمیه لیگ قهرمانان ایتالیاشد 3تا یا هنوز 4 تاست ؟؟؟؟؟؟
اگه شده باشه 3تا فکرنکنم یووه بتونه سهمیه لیگ قهرمانان رو بگیره :gerye:

king123
02-03-2011, 12:50
بابا اعصابمون خراب شد باخت پشت باخت :gerye:

AlexDelpiero
02-03-2011, 17:01
سلام.
کسی خبر داره که سهمیه لیگ قهرمانان ایتالیاشد 3تا یا هنوز 4 تاست ؟؟؟؟؟؟
اگه شده باشه 3تا فکرنکنم یووه بتونه سهمیه لیگ قهرمانان رو بگیره :gerye:
هنوز خبری نیست !
همون 4 تا هم بشه بازم ... :nishkhand:

بابا اعصابمون خراب شد باخت پشت باخت :gerye:
کلا اوضاع خرابه ! مصدوم که کم نداریم !
از نظر روحی هم که دل نری داره جای بهتر کردن اوضاع بدترشون میکنه ! فکر کنم کارمون ساختس ! :gahhr:

DEL PIERO 10
02-04-2011, 20:03
بفرما رفتیم هشتم همش باخت و مساوی اگه بخاطر الکس نبود میرفتم طرفدار میلان میشدم :ey babaaa:

AlexDelpiero
02-05-2011, 10:46
بفرما رفتیم هشتم همش باخت و مساوی اگه بخاطر الکس نبود میرفتم طرفدار میلان میشدم :ey babaaa:
بابا تعصب ! :nishkhand:
من هم مثل شما از این وضعیت راضی نیستم ولی همین هیجانش خیلی جالبه !
میخوای مثل بارسا فرت وفرت ببریم ! :sooot:
اونجوری که حال نمیده !
خارج از شوخی ؛ فکر کنم مصدومیت ها و تکیه یوونتوس روی خلاقیت های کراسیچ و گهگاهی جرقه های ملو باعث شده یووه به این روز بیفته ! اگر ملو و کراسیچ روزشون باشه و یکی مثل کوالیارلا نوک باشه یووه نتیجه میگیره ولی الن همه تیمها راه نفوذ کراسیچ رو با اضافه کردن بازیکن با اون جناح بستند واز طرفی یوونتوس مهاجم درست درمون نداره !
اینا همه دلایل ناکامی های اخیر یووه میتونه باشه ! :ey babaaa:

DEL PIERO 10
02-14-2011, 13:58
ایول افتادیم رو خط برد:balesh:

AlexDelpiero
02-14-2011, 18:53
مهمتر روحیه ای هست که بازیکنا از این برد بدست آوردن ! ولی هنوز خیلی فاصله با صدر داریم !

Mehrd@d
02-14-2011, 18:59
راستی یه تبریک بگم به همتون... واقعا دیشب فوق العاده بودین... ولی تو یه صحنه خیلی شانس آوردین .(توپی که اتوئو به تیر زد)
ولی در کل دمتون گرم :eyvalla:lay_;;

AlexDelpiero
02-14-2011, 19:48
راستی یه تبریک بگم به همتون... واقعا دیشب فوق العاده بودین... ولی تو یه صحنه خیلی شانس آوردین .(توپی که اتوئو به تیر زد)
ولی در کل دمتون گرم :eyvalla:lay_;;
ببین مهرداد جان ؛ قصد کری خونی ندارم ولی این فصل میخوایم اینتر ، میلان و رم و لاتزیو رو سلاخی کنیم !

Mehrd@d
02-14-2011, 19:57
ببین مهرداد جان ؛ قصد کری خونی ندارم ولی این فصل میخوایم اینتر ، میلان و رم و لاتزیو رو سلاخی کنیم !
ایشالا همینجوری که میگی باشه داداش ولی رو گزینه سومت شک دارم :nishkhand:

AlexDelpiero
02-14-2011, 20:12
دادا همه اینا رو زدیم !
رم هم اگه اون پنالتی بیخودی رو نگرفته بودن زده بودیم !
کلا این بازیکنا وقتی تعصبی میشن کسی جلودارشون نیست !
بازی های بزرگ برای یوونتوسی ها حکم اعاده حیثیت داره !
البته اگه شما بازی یووه و رم رو بازی بزرگ نمیبینید شاید !lol:-

mamaliver
02-14-2011, 21:00
دم يووه گرم

ديشب اصلا اميد نداشتم كه يووه ببره اما يووه برد .

Matri خيلي با غيرت و با عشق بازي مي كرد .

AlexDelpiero
02-14-2011, 21:06
نیمه اول که بیشتر دست یووه بود ولی نیمه دوم اشتباهات دل نری و تغویض های مذخرفش باعث شد یووه بازی رو از دست بده که خوشبختانه شانس هم با یووه یار بود !

feri71
02-14-2011, 23:19
من که بازی رو ندیدم اما از اونجا که از بین سه تیمی که در حال حاضر شانس بیشتری واسه قهرمانی دارن تمایل بیشتری دارم تا میلان یا ناپولی قهرمان بشن از نتیجه راضی امdallliii یوونتوس هم مثه اینکه داره به روزهای خوبش برمیگرده. به نظرم در ادامه ی فصل شاهد رقابت یووه و رم برای حضور در جمع چهارتیم برتر سری آ خواهیم بود:shogh:البته پالرمو رو هم نمیشه دست کم گرفت:ohum:

AlexDelpiero
02-15-2011, 00:03
بازی که آخراش دیگه نفس آدمو بند میاورد ! مخصوصا سر صحنه هایی که اتوئو شاهکار به خرج میداد ! :bia baghalam:
در کل یوونتو تو بدتری دورانش هم باشه جلوی اینتر کم نمیاره ! بازی دیشب جنبه احساساتی زیاد داشت ! و شانس آوردیم هر تیم میتونه 3 تا تعویض کنه والا دل نری با این تعویض هایی که میکرد کلا تیم رو به فنا میداد ! 3 تا تعویض کرد شاهکار مخصوصا بیرون کشیدن ملو و مارکیزیو !

AlexDelpiero
02-15-2011, 20:02
ادگار داویدز 50 ستاره تاریخ حیات یوونتوس
26 بهمن 1389
برای قرار گرفتن در لیست 54 ستاره تاریخ حیات یوونتوس رقابت و حس وصف ناپذیری وجود داست. باشگاهی با قدمتی طولانی و افتخارات فراوان که ستاره های بزرگ و مشهوری را در حیات خود پرورش داد و مهره های دوست داشتنی را در ترکیب خود دید.

در حالی که مسولین این تیم بزرگ برای افتتاح ورزشگاه جدید و تازه خود اقدامات و برنامه های زیادی در دستور کار خود دارند تصمیم گرفته اند نام 54 ستاره تاریخ این باشگاه را بر سردر استادیوم مجهز و مدرن خود حک کنند که در این میان نام 50 ستاره با رای گیری بیش از 12 هزار تیفوسی انتخاب شد.

ادگارد داویدز ستاره هلندی این تیم که سال های پرافتخار و پیروزی های بزرگ و به یادماندنی را با پیراهن سیاه و سفید یووه کسب کرده بود با کسب بیش از 58 درصد ارا به عنوان پنجاهمین ستاره یوونتوس برگزیده شد تا نامش در این لیست قرار گیرد.

در نکات جالب این نظرسنجی قرار گرفتن بونیک در رده دوم نظرسنجی اخیر بود که داویدز او را نیز به مانند بونینی و مورینی شکست داد.

هافبک هلندی پس از این اینتخاب با هیجان زیادی گفت: بسیار خوشحالم و احساس غرور و افتخار می کنم که توسط تیفوسی های یووه انتخاب شدم . نمی دانستم که همچنان در قلب هواداران یووه ماندم شاید به این دلیل است که همیشه با 100 در 100 امادگی به میدان می رفتم و همیشه تلاش خودم را برای پیروزی یووه انجام می دادم.

هرگز فراموش نمی کنم اسکودتوی 27 یووه بود که فتح کردیم و در استادیوم تورینو با همه تیفوسی ها جشن قهرمانی گرفتیم. فوق العاده بی نظیر و زیبا بود.

او تاکید کرد که مطمئنا برای افتتاح استادیوم جدید راهی تورینو خواهد شد، با خانواده ام خواهم رفت، خانواده ای که همیشه از بودن در این شهر ابراز رضایت کردند. دیدن ستاره ای به نام من واقعا زیباست و برایم ارزشمند .

گفتنی ست ادگار پیش از این نیز برای تماشای بازی های یووه به این شهر سفر کرده است.

AlexDelpiero
02-20-2011, 12:32
ترکیب احتمالی یووه برای بازی امروز با لچه :
-------------------------------------- بوفون ------------------------------
کیه لینی------------ بونوچی-------------بارتزالی--------------سورنسن
-------------------------- ----------ملو-----------------------------------
اکویلانی-------------------------مارکیزیو-----------------------کراسیچ
------------------------------------------الساندرو ماتری----------------
-------------------------------لوکا تونی -----------------------------------

sina_snake
02-21-2011, 16:21
حیف ، واقعا حیف، بعد بردن اینتر فکر میکردم دیگه تیم راه میافته! اما حیف که بوفون دقیقه 12 اخراج شد و تیم به هم ریخت تا به لچه هم ببازیم :( چند وقته واقعا یووه حالمونو میگیره اما عشق و علاقه که این چیزا سرش نمیشه! یووه اول و آخر عاشقتم! همیشه بزرگی

AlexDelpiero
02-22-2011, 12:59
متاسفانه یووه داره چوب اشتباهات فردی بازیکنان و بعضا تعویض های ضعیف دل نری رو میخوره !
برای این بازی بیرون کشیدن کراسیچ و آوردن استوراری از اون تعویض های احمقانه و خنده دار بود !
کلا تیم هنوز روند یکپارچه نداره ! انگیزه بازیکنان هم با این نتایج داره کشته میشه ؛ انگیزه ای که توی اول فصل از یووه تیمی کاملا مقتر ساخته بود تا زمانی که مصدومیت اومد و تیم رو از بین برد ! :gijjj:

sina_snake
02-22-2011, 15:01
بابا بوفون اخراج شده بود مجبور بود دیگه بنده خدا

AlexDelpiero
02-22-2011, 22:45
درسته بوفون اخراج شده بود وباید یکی از مهره ها رو که ترجیحا مهره هجومی می بود باید میکشید بیرون ولی چرا کراسیچ ؟!!
کراسیچ که می تونست توی این بازی مهره تاثیر گذار باشه و توی این فصل به جرئت میشه گفت یکی از 3 بازیکن برتر یووه بود !
به نظرم دل نری بعضی وقتا مخش هنگ میکنه و کارای بچگانه ای انجام میده !

sina_snake
02-23-2011, 03:48
در این که کراسیچ خیلی مهرهء خوبیه حرفی نیست، اما اخراج تو دقیقه 12 همه چیو میریزه بهم!

AlexDelpiero
02-23-2011, 10:41
خب من حرفم اینه که این هم مهره توی ترکیب یووه بودند چرا کراسیچ ؟!!
حتی میتونست یکی از وینگرا رو بکشه بیرون !
کشیدن کراسیچ که موتور حرکتی یوونتوس بود برای من هضمش خیلی سخته !

sina_snake
02-23-2011, 16:11
منم خودم خیلی تعجب کرده بودم، به هر حال نمی تونیم دقیق نظر بدیم، آخه نمیشه گفت که تو ذهن مربی اون لحظه چی میگذره، مطمئنا یه برنامه ای داشته، به هرحال اتفاقیه که افتاده، کاریشم نمیشه کرد، الان فقط میشه دعا کرد تیم تو بازی های بعدی نتیجه بگیره تا حداقل سهمیه لیگ قهرمانان رو بگیره، چون دیگه واقعا نگه داشتن ستاره ها و جذب ستاره های جدید کاملا به حضور تیم تو لیگ قهرمانان بستگی داره

AlexDelpiero
02-23-2011, 18:45
کدوم ستاره ! یوونتوس که به جز کیلینی دیگه ستاره ای نداره !
اتفاقا من میگم حضور در لیگ قهرمانان راه رو برای حضور ستاره های جدید بازی میکنه البته اگر قانون جدید ومسخره لیگ ایتالیا باز دست و پا گیر نشه !
دل نری همیشه تعویض هاش بچگانس ! همیشه دست میذاره روی موثرترین مهره بازی و اونو میکشه بیرون ! همین بازی با اینتر تعویض ملو و بازی دادن به سیسوکو مسخره ترین تعویضی بود مه می شد انجام داد !
کلا دل نری متخصص تغییرات شاهکارانه هست !

AlexDelpiero
02-23-2011, 19:14
برای عشق به تیفوسی های یووه به ناپولی پاسخ منفی دادم
3 اسفند 1389
او به همراه الکس زوج دوست داشتنی تیفوسی های یوونتوس بودند. زوجی که گل های بسیار زیادی به ثمر رساندن و اوج هیجان را به انان هدیه دادند. دیوید ترزگه که ده سال با پیراهن سیاه و سفید بیانکونری راهی میدان می شد هر چند از یووه دور است اما به نظر می رسد همچنان نتایج و شرایط این تیم را دنبال می کند.

مهاجم فرانسوی یووه در اخرین اظهار نظرش نسبت به روزهای پایانی حضورش در یوونتوس گفت: امکان این مسئله بود. برایم خیلی جذاب بود که بتوانم در باشگاهی بزرگ بازی کنم. برنامه ای کاملا جدی و خوب پیش روی من بود و من می توانستم راهی ناپولی شوم اما به این تیم پاسخ منفی دادم تنها به دلیل احترام و عشق به تیفوسی های یوونتوس. من با این گروه رابطه ای قوی و ویژه دارم که هرگز حاضر به از دست دادنش نیستم.

از راه دور به انان سلام می فرستم هر چند که به خوبی نمی توانم از اینجا این حرکت را انجام دهم اما روزی به کنارشان برمی گردم. سلام مرا به هم تیمی ها و مدیر انیلی بفرستید. مطمئنا باشید که رابطه بسیار خوبی با هم تیمی ها و مدیران باشگاه دارم.

DEL PIERO 10
02-23-2011, 22:11
کدوم ستاره ! یوونتوس که به جز کیلینی دیگه ستاره ای نداره !
اتفاقا من میگم حضور در لیگ قهرمانان راه رو برای حضور ستاره های جدید بازی میکنه البته اگر قانون جدید ومسخره لیگ ایتالیا باز دست و پا گیر نشه !
دل نری همیشه تعویض هاش بچگانس ! همیشه دست میذاره روی موثرترین مهره بازی و اونو میکشه بیرون ! همین بازی با اینتر تعویض ملو و بازی دادن به سیسوکو مسخره ترین تعویضی بود مه می شد انجام داد !
کلا دل نری متخصص تغییرات شاهکارانه هست !
پس بوفون و الکس و کراسیچ کشکن دیگه eterza::-

AlexDelpiero
02-23-2011, 22:16
پس بوفون و الکس و کراسیچ کشکن دیگه eterza::-
ببین دوست عزیز !
الکس که ستاره بود ولی الان دیگه هیچ تیمی حاضر نیست الکس رو با این سن و سال به خدمت بگیره ! ashem:-
بوفون هم که بع داز مصدومیت هنوز کار داره تا بشه همون بوفون قبلی نمونش دو هفته پیش که کارای جالی ازش سر میزد ! :hehee:
ولی کراسیچ رو قبول دارم از قلم افتاده اما کراسیچ قراردادش هنوز مونده و یوونتوس به هیچ وجه حاضر نخواهد بود همچین بازیکنی رو از دست بده ! :shogh:

sina_snake
02-24-2011, 03:44
آمادگی و کیفیت دو مساله کاملا جدا از هم هستن، درسته مثلا بوفون الان آماده نیس (یا کراسیچ که مثل اول فصل نیس) اما به هرحال بهترین و گرونترین دروازبان جهانه! تو حاضری بوفون بره و فصل بعد رو کلا با استوراری بازی کنیم؟
اینجا دوباره سر تعریف ستاره به مشکل بر میخوریم! من کلا حرفم این بود که اگه سهمیه چمپیونز لیگ نگیریم تو کار تقویت و نگه داری تیم به شکل بر میخوره یووه! شدیدا!!!!!!!!!!!

AlexDelpiero
02-24-2011, 22:56
نقش مارتینز در یوونتوس چیست ؟

تصور می کنید خورخه اندراس مارتینز در تیم یووه چه نقشی دارد؟ بازیکنی که در 26 دیدار یووه تنها سه بازی در ترکیب قرار گرفته که مطمئنا هیچ تناسبی با مبلغ هزینه شده برای او ندارد. دل نری در هر سیستمی که تیمش را روانه میدان کرده از او بهره چندانی نبرده.

حتی در شرایطی که دل نری با بازگشت شرایط ارمانی این بازیکن وی را گزینه ای برتر با خصوصیات مناسب تر نسبت به کاپیتان پراوازه خود نامید.

اما او به هیچ وجه نتوانست انتظارات را براورده نماید و نمایش نسبتا ضعیفی از خود نشان داد که در این لحظات نیز تنها دل نری از او حمایت می کرد و تاکید داشت مارتینز مهاجمی موثر و مفید است.

با گذشت زمان و نزدیک شدن به هفته های پایانی به نظر می رسد مسولیت مدیران یووه برای خریدهای اتی سال اینده اهمیت و حساسیت خاصی به خود گیرد. زیرا در چند سال اخیر تنها چند مهره تازه خریداری شده توانستند انتظارات و شایستگی یوونتوسی بودن را نشان دهند و در اکثر مواقع بازیکنان جذب شده به هیچ عنوان در حد نام و پیروزی های یووه نبودند و نیستند.

AlexDelpiero
02-24-2011, 22:58
واقعا وقتی این مصاحبه رو خوندم یه جورایی دلم گرفت :
یووه همانند فراری به راننده شماره 1 نیاز دارد

دیوید ترزگه در حال حاضر در اسپانیاست و همراه تیم هرکولس به میدان می رود اما نامش هرگز در المپیکو از یادها نمی رود. همچنان او را صدا می کنند و همچنان هیجان خاص روزهای گلزنی او فراموش نشده. مهاجم فرانسوی بانوی پیر نیز نشان داده که با وجود ترک بیانکونری علاقه خود را از یووه نکاسته و این تیم و تیفوسی هایش را از یاد نبرده.

ترزگل که یکی از مهره های ارزشمند تاریخ حیات یوونتوس به شمار می رود می گوید " یک حس و هیجان یگانه و بی نظیری را حس می کنم. مرا همچنان صدا می کنند و این یک خوشبختی ست که من همچنان در انجا حضور دارم. رویای بزرگی ست که جزیی از تاریخ یوونتوس هستم و برای این تیم بازی کردم و زمانی که درقلب تیفوسی ها حضور دارم برایم به مانند دریافت توپ طلاست "

دیوید هواداران یووه ارزو دارند بازی خداحافظی تو را ببینند .
با اندره ا انیلی در این باره صحبت کردیم و می خواهیم یک برنامه خوب انطور که باید باشد را اجرا کنیم. ده سال فراموش نشدنی را پست سر گذاشتم. برای من بسیار جذاب است که با هم تیمی هایم به مانند دل پیرو، زیدان، مونترو، کامورانزی، یولیانو، بوفون و سایرین بازی کنم. همچنین مربیانی نظیر لیپی، کاپلو و دشام. تمام کسانی که جزیی از تاریخ باشگاه اند. البته می خواهم این حرکت را در دربی برابر تورینو در ماه مارس انجام دهم و همه را در کنار یکدیگر ببینم.

در میان مربیان نامی از رانیری نبردید. از کنار رفتن او در رم شگفت زده شدید ؟
رم می توانست بهتر نتیجه بگیرد و عمل کند. مطمئنا با جذب او موفق نمی شد.

خاطره و یا نکته ای از رانیری در زمان حضورش در یوونتوس .
در شروع خوب بود و کسی متوجه مشکلات نشد. کمتر با جو یووه اشنا بود، یگانه و یکی نبود. در یووه نمی توان حرفی از پیش نرفتم برنامه ها گفت. در این تیم باید پیروز شد و اسکودتو را فتح کرد ان هم خیلی زود. این داستانی ست که 12 میلیون هوادار می گویند و می خواهند.

در این لحظه از برنامه های یووه صحبت شد، یوونتوس را از بیرون چطور می بینید ؟
مرا ازار می دهد به این دلیل که موفق نمی شود و نمی تواند جامی را بالای سر ببرد. من بیش از این انتظار داشتم. برای این تیم و تیمی که دوسش دارم پندی دارم البته یک راهنمایی کوچک، برای پیروز شدن قهرمانانی نیاز است که عادت به پیروز شدن دارند. ذهنیت قهرمانی دارند. برای کسانی که در یوونتوس بازی می کنند نیازی نیست که این مسئله را توضیح دهید انان می دانند که چطور پیش روند و چطور به اوج برسند. با بازیکنانی که در حال جذب کردند نمی توان بیش از رده سوم و چهارم پیش رفت. این مسئله ای ست که انیلی می داند.

چند قهرمان نیاز است تا یوونتوس پیروز شود ؟
حداقل سه بازیکن. نام شان را نمی دانم. مهم این است که عادت به پیروزی داشته باشند و جام هایی را فتح کرده باشند. به طور مثال میلان با ابرا می تواند مطئن باشد. یک ستاره از هشت بازیکن معمولی بهتر است.

توصیه ای که به انیلی می کنی چیست ؟
دل نری تلاش زیادی می کند و خیلی مربی زحمت کشی است ولی انیلی می داند فراری همیشه به یک راننده شماره 1 نیاز دارد و یووه هم به کسی مثل مورینیو نیاز دارد. یووه به 8 بازیکن که به چهارم شدن عادت دارند نیاز ندارد و بازیکنان بزرگ می خواهد."

AlexDelpiero
02-24-2011, 23:02
کیه لینی هم که این چند مدت داشت نقش وینگر چپ رو بازی میکرد مثل اینکه توی تمرینات با نظر دل نری به همون پست قبلی برگشته !
دل نری چند تا تغییر دیگه هم داره انجام میده :
- خارج کردن بونوچی از ترکیب و استفاده از ترائوره در سمت چپ به عنوان وینگر چپ !
- انتقال مارکیزیو به میانه میدان
- تغییر در زوج خط حمله !

AlexDelpiero
02-25-2011, 00:13
12 هفته پیش روی ماست.لازیو خیلی خیلی بازیهای سختی داره.اودینزه هم که میشه راحت گرفت.یووه هم 3-4 بازی سخت داره و بقیه بازیهاش واقعا سادست.
لیست بازیهای هر تیم رو میزارم.
یوونتوس:
26/02/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Juventus ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Bologna ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])05/03/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Juventus ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Milan ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])12/03/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Cesena ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Juventus ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])20/03/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Juventus ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Brescia ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])03/04/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Roma ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Juventus ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])10/04/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Juventus ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Genoa ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])17/04/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Fiorentina ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Juventus ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])23/04/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Juventus ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Catania ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])01/05/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Lazio ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Juventus ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])08/05/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Juventus ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Chievo ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])15/05/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Parma ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Juventus ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])22/05/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Juventus ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Napoli ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اودینزه:
27/02/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Palermo ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Udinese ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])06/03/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Udinese ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Bari ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])13/03/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Cagliari ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Udinese ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])20/03/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Udinese ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Catania ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])03/04/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Lecce ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Udinese ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])10/04/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Udinese ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Roma ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])17/04/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Napoli ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Udinese ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])23/04/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Udinese ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Parma ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])01/05/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Fiorentina ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Udinese ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])08/05/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Udinese ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Lazio ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])15/05/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Chievo ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Udinese ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])22/05/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Udinese ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Milan ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

لازیو:
27/02/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Cagliari ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Lazio ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])06/03/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Lazio ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Palermo ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])13/03/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Roma ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Lazio ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])19/03/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Lazio ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Cesena ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])03/04/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Napoli ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Lazio ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])10/04/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Lazio ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Parma ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])17/04/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Catania ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Lazio ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])23/04/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Internazionale ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Lazio ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])01/05/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Lazio ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Juventus ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])08/05/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Udinese ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Lazio ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])15/05/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Lazio ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Genoa ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])22/05/2011Italian Serie A[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])Lecce ([Only Registered And Activated Users Can See Links])- Lazio ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

واقعا با دیدن این بازیها امیدوار میشم که اگه بجنبیم سهمیه رو بگیریم.
لازیو واقعا 7-6 بازی سخت داره.
اودینزه رو که میشه راحت گرفت.
به نظر من لازیو هم میشه تو بازیه مستقیم کاملا تکلیفش رو مشخص کرد.
من واقعا امیدوارم.

AlexDelpiero
02-25-2011, 11:33
یوونتوس برای دل پیرو تا چه اندازه ارزش قائل می شود؟
6 اسفند 1389
یک دوز کلاس غیرواقعی و شگفت انگیز که جزیی از بزرگترین هاست. (او بعد از مصدومیت) به عنوان آس پیروزی های یوونتوس برگشت تا آینده باشگاه بر پایه های او ساخته شود.

امروز اما، دل پیرو دیگر نماینده ی آینده باشگاه نیست. اما همچنان سمبل امروزی گذشته ای پر افتخار است. چه قبل و بعد از مصدومیت زانو، چه قبل و بعد از کالچوپولی چه با بازوبند کاپیتانی چه بدون بازی بند، چه با جشن گرفتن پیروزی ها و چه با تفکر در شکست ها ، او برای خود جایگاه ثابتی در تاریخ باشگاه بدست آورده است.

وقتی الکس در 19 سالگی به یوونتوس آمد، چیزی جز استعداد چشمگیر با خود نداشت. او تا قبل از یوونتوسی شدن در حال فرار برای پنهان کردن لهجه ی پادوایی خود بود، ماسیمیلیانو جیاکوبو با ماشینش او را به به تمرینات می برد، خرج های خانه و خرید را با فرانچسکو بالدینی (جوان دیگری در یوونتوس) تقسیم می کرد و مرتب به مادرش زنگ می زد تا دستورات آشپزی بگیرد. با این حال رویای یووه برای او که در ونتو بدنیا آمده بود از بچگی تا به حال همراهش بوده است " من عاشق پلاتینی بودم، پوسترش را در اتاقم داشتم و همیشه بازی هایش را دنبال می کردم. و 18 سال هم در این باشگاه بازی کردم، من هر روز یوونتوس را زندگی می کنم."

اهمیت این باشگاه برای الکس حتی قبل از اینکه با لباس بانوی پیر توپ بزند را می شود در یک اتفاق دیگر دید. در روز معارفه وقتی با پیراهن یووه برای سالواتوره گیگیلو ژست می گرفت. بعد از اتمام کار به گفته این عکاس الکس وقتی پیراهن یوونتوس را درآورد، به جای اینکه ان را روی زمین بگذارد با دقت و حوصله لباس را تا کرد و بسیار مرتب ان را در گوشه ای گذاشت.

اما شن های زمانی منتظر هیچکس نخواهند ماند، هرچقدر که بزرگ باشد. این یکشنبه دلپیرو رکورد دیگری از بونپرتی شکست، 445 مین بازی در سری آ. عجیب این است که این همان فردی است که او را به یوونتوس آورد. اما با باقی ماندن 6 ماه در قرارداد او، چند بار دیگر فرصت افتخار آفریدن با این پیرهن برای او ممکن است ؟

صحبت برای تمدید قرارداد او شروع شده و به نظر می رسد در مورد ادامه همکاری مشکلی وجود نداشته باشد، ماروتا می گوید " در برای تمدید باز است، فقط شرایط قرارداد مسئله است ولی من خوشبین هستم." سر مدت قراداد یعنی 12 ماه مشکلی وجود ندارد. اما به نظر میرسد حقوق پیشنهادی یوونتوس و حقوق درخواستی بازیکن تفاوت محسوسی داشته باشند. باشگاه چیزی حدود 1 میلیون به او پیشنهاد داده است درحالی که الکس ترجیح میدهد نزدیک به 2.5 میلیون حقوق بگیرد. هرچند در صحبت های اخیر انیلی حرف های نگران کننده ای بود " درهای این باشگاه برای دلپیرو باز است، ولی باید با او صحبت کنم ببینم تصمیمش چیست و می خواد ادامه بدهد یا خیر" اما در هر صورت به نظر می رسد تمدید قرارداد انجام خواهد شد. دلپیرو مثل رایان گیگز برای منچستر، بیش از اندازه برای تصویر باشگاه اهمیت دارد که کسی بتواند به این راحتی ها در خروج را به او نشان دهد.

اما این وضعیت سوالی ایجاد می کند. ارزش دلپیرو چقدر است ؟ در این شرایط فعلی و به نظر میرسد اختلاف بزرگی بین ارزشی که باشگاه برای دلپیرو قائل است و ارزشی که دلپیرو برای خود قائل است وجود دارد. اگر به دلپیرو 1 میلیون بدهند یعنی او فقط بیشتر از دچلیه، رینائودو، منینگر و ترائوره حقوق خواهد گرفت ! و اگر به او 2.5 میلیون بدهند او ششمین میزان حقوق باشگاه خواهد بود بعد از بوفون، آمائوری، کیلینی، آکویلانی و ملو. دلپیرو می داند که باید حقوق خود را کاهش دهد چون باشگاه این را به وضوح مشخص کرده که نمی خواهد مثل کاری که رم با توتی کرد (حقوق 5 میلیونی تا 38 سالگی) با دلپیرو کند. ولی با این حال حقوق پیشنهادی یووه برای این بازیکن که تا به حال 4 بار قرارداد خود را با یووه تمدید کرده است کمی غیرمنصفانه است.

شاید حقوق 5 میلیونی که بین سال های 99 تا 2008 می گرفت زیاد باشد، ولی دلپیرو وقتی 21 سالش بود هم 1.8 میلیون در سال می گرفت. امیدوارم ماروتا و همکارانش نخواهند از عشق الکس به یووه سواستفاده کنند و قراداد دلخواه خود را به او تحمیل کنند. چون همانطور که دلپیرو با فداکاری در سری بی حضور پیدا کرد، ممکن است باز هم برای این پیراهن فداکاری دیگری کند.

حتی با اینکه به دلپیرو به چشم بازیکن ثابت نگاه نمی شود، ولی آمار خلاف این را نشان می دهد و نمی شود به او نیمکت نشین گفت. با وجود مصدومیت های زیاد در یووه دلپیرو در این فصل به همراه کیلینی بیشترین تعداد بازی در یووه را داشته است و در 35 بازی در همه ی جام ها حضور داشته و در این فصل فقط کوالیارلا بیشتر از او گل زده است. اگرفقط سری آ را در نظر بگیریم او این فصل 23 بازی کرده که 9 بازیکن بیشتر از او در ترکیب حضور داشته اند، اما فقط کوالیارلا بین آن ها مهاجم است ! و این آمار است که نشان می دهد دلپیرو برای یووه هنوز تمام نشده است.

" فراموش کنید که او سمبل باشگاه است، الساندرو هنوز خیلی حرف برای زدن در زمین دارد" این را رومئو بنتی می گوید، هافبک یووه در دهه 70 و ادامه میدهد " وقتی او نیست، نور یوونتوس از بین می رود. باشگاه باید با او تمدید کند، نه به خاطر گذشته اش، به خاطر اینکه او تنها بازیکنی است که هنوز می تواند با حضورش در ترکیب کلاس تیم را به شکل قابل ملاحظه ای بالا ببرد."

اما همیشه کلاس بالا، هزینه دارد. باید دید یوونتوس برای دلپیرو که به عقیده خیلی ها بزرگترین بازیکن تاریخ باشگاه است، چقدر ارزش قائل می شود.

sina_snake
02-25-2011, 16:51
واقعا واسه الکس هر کاری بکنه باشگاه کم کرده! به نظر من از لحاظ مدیریتی میتونه نقش بزرگی تو تیم ایفا کنه هرچند واسه من فوتبال بدون دل پیرو تو زمین دیگه جذابیتی نداره

DEL PIERO 10
02-25-2011, 17:23
اگه قرارداد الکس را تمدید نکنند معلوم میشه سران یوونتوس یک مشت احمقن که برای اسطوره باشگاه کمترین ارزشی قائل نیستند (البته اگه تمدید نکنند)chomagh

AlexDelpiero
02-25-2011, 20:08
تمدید قرارداد که به نظر قطعی میاد ولی سر مبلغ و حقوق قرارداد به توافق نرسیدند که ابیته مدیرها میخوان از علاقه اله به یووه سو استفاده بکنند و اونچیزی که خودشون میخوان رو به اله تحمیل کنند !
مشخصا الکس اون الکسی نیست که قبلنا 5 ، 6 میلیون حقوق میگرفت ولی در همین سن و سال و با همین توانایی تاثیر گذاریش کمتر از خیلیای دیگه تو یووه نیست ! از طرفی اسطوره هم هست پس مطمئنا چیزی در حد 2.5 میلیون چیز زیادی نیست ! به نظر من هم الکس باید دیگه تن به این قراردها نده و به عنوان کادر مدیریتی توی یووه فعالیت کنه ! هر چند به قول سینا یوونتوس و فوتبال بدون دل پیرو مثل کباب بدون نوشابه میمونه ! crying::-

DEL PIERO 10
02-27-2011, 21:44
بابا دلنری بنده خدا که مقصر همه ی این باخت ها نیست شاید یکم مقصر باشه ولی یووه به جز چند تا ستاره که داره بیشتر بازیکناش اماتور هستند دلنری بازیکن نداره که میبازه اگه تیم سال 2008 را داشتیم الان اول بودیم با همین مربی و همین مدیران دیگه نباید که تا تیم میبازه همه کاسه و کوزه ها رو سر مربی بشکنند :juventus:

AlexDelpiero
02-28-2011, 12:03
مقصر رو نمیتونیم کاملا گردن دل نری بذاریم ولی مقصر اصلی دل نری هست که بیشترین سهم رو توی این نتایج اخیر داره !
البته یه فشار روانی هم هست که الان روی بازی کنان یووه به طور ناباورانه ای تاثیر منفی داشته ! بازی رو که نگاه میکنی میبینی بازیکن از چهرش استرس و نگرانی نسبت به نتیجه وجود داره حتی از همون دقایق اول بازی ، حتی مقابل تیمی مثل بولونیا !
کلا الان باید اول بازیکنها رو از این شرایط در بیارن بعد به فکر تغییرات دیگه باشند!

AlexDelpiero
02-28-2011, 12:31
[Only Registered And Activated Users Can See Links] همگی بروید ( انتقادی بر یوونتوس امروزی )

این بازیکنان به همراه دل نری از ان یوونتوس نیستند و باید همگی از این تیم بروند. جیجی دل نری که با پشتیبان یک کارنامه نه چندان بزرگ به بزرگ ترین تیم سرزمین چکمه ای امد نتوانست انچه که دلخواه خانواده بیانکونریست را کسب و موفقیتی به دست بیاورد. او بیش از گذشته بانوی پیر را وارد بحران کرد و کارنامه ای که تا به اینجا از ان خود کرده ضعیف تر از زمان مربیگری چیرو فرارا و البرتو زاکه رونی ست.

این روند نزولی برای پرافتخارترین تیم ایتالیا قابل پذیرش نیست. تیمی که پس از بازگشت به سری ا دو فصل نسبتا موفق داشت اما در نزدیکی پایان فصل دوم از بازگشت اهسته اهسته روند نزولی به خود گرفت و پایه های ناکامی اش با شکل جدیدی راه موفقیت را از ان این گروه گرفت و چهره سیاهی به انان هدیه کرد تا به اینجا رسید که برابر هر رقیبی سر تعظیم فرود می اورد.

فصل گذشته زمانی که چیرو بر روی نیمکت نشسته بود نتایجی عجیب رقم می خورد و این نتایج موجب شد تا مدیران عکس العمل نشان داده و وی را از مربیگری برکنار کنند اما با امدن زاکه نیز شرایط تغییر چندانی نکرد و همگی از فصل اینده که در حال حاضر در ان به سر می بریم صحبت کردند و قول بزرگی دادند اما چنین نشد.

شاید اگر ناکامی های فصل گذشته برابر برخی از تیم های کوچک با جدیت بیشتری بررسی می شد امسال شاهد برتری لچه و یا بولونیا نبودیم. بولونیایی که روز گذشته یوونتوس را در خانه شکست داد در در 31 سال اخیر نتوانسته بود در تورینو به برتری برسد و این رکورد روز گذشته با یوونتوس دل نری شکست ! و افسوس یوونتوسی ها را در بر داشت .

حالا خشم ویژه ای را پس از خشم و عصبانیت اندره ا انیلی نزد هواداران شاهد هستیم. گروهی که یک لحظه نیز تیم شان را تنها نگذاشتند شایسته این تیرگی و ناخرسندی نیستند.هیچ کس چنین نمایشی را از قرمز و ابی های بولونیا انتظار نداشت اما یوونتوسی ها به اندازه ظاهر شدند که ارزوهای مهره های بولونیا به تحقق پیوست.

گذشتن از انگیزه و قدرتی که بازیکنان بولونیا برابر بانوی پیر داشتند کار ساده ای نبود اما این انگیزه و قدرت چطور در انان زنده شد ؟ زمانی که شاگردان که البته بهتر است بگوییم تیم دل نری در هفته های گذشته و در طول فصل نمایش های ضعیف از خود ارائه کردند و برابر هر حریف کوچکی تسلیم شدند، زمانی که دروازه خود را برابر هر مهاجمی باز شده دیدند و زمانی که اعتماد خود را گم کردند، به رقبا اجازه دادند که به انان حمله کنند و در هر استادیومی انان را شکست دهند حتی اگر این ورزشگاه، خانه یوونتوسی ها باشد.

این یووه هیچ شباهتی به یوونتوس همیشگی ندارد. یوونتوسی که حتی پس از بازگشت به سری ا خوب و هماهنگ کار می کرد این نبود و چنین افتضاح ظاهر نمی شد. اینکه چه چیزی یوونتوس کنونی را نجات می دهد به درستی مشخص نیست اما اگر اندره ا به فکر تیمی ای که وارث اش شده و می خواهد همان تیم پدربزرگش باشد بهتر است که بیشتر و عمیق تر بیاندیشد.

یووه ای که او مدیرش است در تابستان گذشته حرکتی ناخوشایند را برابر برخی ستاره های قدیمی که روزهای بزرگ و زیادی را همراه پیراهن سیاه و سفید یووه سپری کردند نشان داد. بازیکنانی نظیر دیوید ترزگه و مائورو کامورانزی که بدون برگزاری بازی خداحافظی از یوونتوس رفتند و هواداران و این بازیکنان تاکید کردند که امیدوارند روزی بازگردند و شاهد چنین حرکتی باشند زیرا یوونتوس و تیفوسی هایش را دوست دارند. انان به واقع شایسته احترام و چنین حرکتی اند.

اندره ا در ادامه مربی ای را برگزید که با کارنامه گذشته خود نمی توانست امیدی به قهرمانی با او داشت و بازیکنانی خرید که ستاره نبودند. برخی از انان موثر و مقتدر کار کردند اما برخی که باید کمله اکثریت را برای این گروه استفاده کنیم حتی در حد نیمکت نشینی یووه نیز نیستند.

یوونتوس تیمی ست که نیمکت و تیم اصلی اش تفاوتی با یکدیگر نباید داشته باشد. تیمی که لیستی پرستاره داشته و همواره بهترین و نامی ترین بازیکنان را در ترکیبش می دیده حالا حال و روزی دارد که با خرید یک بازیکن معمولی خوشحال و امیدوار می شود!

بازیکنانی به مانند گریگرا، صالی امیجیچ، رینائودو، مارتینز که هرگز در خواب و رویا نام یوونتوس را نمی دیدند در این تیم بازی می کنند و دل نری انان را بازیکنان ایده ال می داند ! در کنار انان مهره هایی نظیر اکوئیلانی و ملو حضور دارند که اگر کمی به انان تخفیف دهیم باید انان را بازیکنان متوسط بنامیم.

این گروه نیز شدیدا توجه دل نری را جلب می کنند و مربی به بازی انان دل بسته و امیدوار است با انان جام قهرمانی را بالای سر ببرد ! رویایی غیرقابل دسترس که ثابت کرده یک تیم با گروهی بازیکن متوسط که عادت به نتایج متوسط و کم سر و صدا دارند هرگز دست یافتنی نیست.

اندیشه های جیجی دل نری به اینجا ختم نمی شود او در شروع نیم فصل زمانی که جان لوئیجی بوفون اماده بازگشت به ترکیب شده بود گفت که من به گروه اهمیت می دهم و بوفون نیز در صورتی که اماده باشد به درون دروازه فرستاده خواهد شد و با اظهاراتی که می توانست نشان از بی احترامی به بزرگان تیم قلمداد شود جدال خود را با ستاره های انگشت شمار یووه اغاز کرد.

در کنار بوفون یک ستاره دیگر ایستاده که همچنان می تواند شخصیت تیمی یوونتوس را حفظ کند و ان الساندرو دل پیروست. کاپیتانی افسانه ای که نه تنها با نمایش های بی نظیر تیم را در برهه های مختلف یاری داده بلکه با رفتار و خصوصیات خود ثابت کرده انسانی منحصر به فرد است.

او نیز با تدابیر دل نری به نیمکت رفت تا زوج متری و تونی که نمی شود با به ثمر رساندن چند گل انان را مهاجمینی گلزن و بزرگی دانست که بانوی پیر در طول تاریخ داشته، هنر خود را نشان دهند. هنری که با شرایط و سیستمی که در کالبد یوونتوس دل نری دمیده شده تاثیری عمیق نخواهد داشت.

این گروه از بازیکنان در کنار مربی ای که توان به پیروزی و قهرمانی رساندن یوونتوس کبیر را ندارد باید هر چه سریعتر این مجموعه را ترک کنند تا راه برای بازساری تیمی مقتدر که در ان ستاره های زیادی حضور دارند باز شود و مدیران نیز به فکر بازساری تیمی باشند که در ان احترام به ستاره های معنا داشته باشد.

هواداران بانوی پیر، تیمی را می خواهند که در ان ستاره های محبوب و دوست داشتنی شان که در کنار این تیم سال های زیادی زندگی کردند و لحظات بزرگی را به انان هدیه کردند مورد احترام قرار گیرند و دیگر اخباری از بی احترامی و خداحافظی سرد با انان و یا مشکل بر سر قیمت قرارداد نباشد.

ارزش و اعتباری که یوونتوس باید برای ترزگه، کامورانزی، ندود، زیدان قائل شود پنهان نیست و یا احترامی که این تیم برای کاپیتانی که هجده سال در کنارشان مانده. یوونتوس هرگز شایسته این حرکات نیست و نباید با بزرگانش چنین رفتار کند که بهانه ای برای انتقاد و انتشار مطالبی در این خصوص باشد که شماره 17 گلزن انان در مصاحبه ای از علاقه خود به برگزاری بازی خداحافظی بگوید و تاکید کند که علاقه دارد با هواداران خداحافظی مناسبی داشته باشد.

یا شماره ده فراموش نشدنی اش الکس، در نامه ای واکنش نشان دهد و بنویسد علاقه من به یووه بی حد و اندازه است و با پول قابل قیاس نیست و در حرکتی که شخصیت و علاقه او را بار دیگر ثابت کرد صحبت از امضای قراردادسفید برای اخرین قرارداد ورزشی اش کند تا همانند خواسته تیفوسی ها او با پیراهن سیاه و سفید از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

امیدواریم یوونتوس روند کنونی خود را تغییر داده و شکل و شمایل یک تیم قابل احترام و بزرگ که عادت همیشگی اوست را بار دیگر کسب و بر قله فوتبال اروپا بنشیند. به امید ان روز.

AlexDelpiero
03-02-2011, 12:22
بررسی نیم فصل نخست

بانوی پیر را سال های زیادی ست که در لیگ ایتالیا بازی می کند و در این مدت کمتر چنین ضعیف ظاهر شده. در میان و در حالی که اخبار زیادی در خصوص اینده دل نری منتشر می شود مسولین طی جلسه ای مخارج و هزینه های نیم فصل را بررسی کردند.

طبق گزارشات رسیده یوونتوس با افت وحشتناکی رو به رو شده به طوری که نسبت به سال گذشته در دوره ی مشابه یوونتوس 39.5 میلیون یورو ضرر کرده که گفته می شود دلیل این کاهش درامد خرج ورزشگاه یووه و عدم حضور در لیگ قهرمانان اروپا بوده است.

گفتنی ست در دیدار شنبه شب برابر میلان یوونتوسی ها با پیراهن ویژه ای که نشان بزرگی ایتالیا و یگانگی یوونتوس در 150 سال حیات فوتبال ایتالیاست به میدان خواهد امد.

همچنین طی اخبار منتشر شده مسولین پس از این جلسه با جی جی دل نری ملاقات و جلسه ای خواهند داشت.
منبع

AlexDelpiero
03-03-2011, 18:43
مقایسه خریدهای یوونتوس با میلان و خرجی که کردن : :gahhr:

AlexDelpiero
03-06-2011, 10:44
مطمئنا باشید ما ارزش الکس را به خوبی می دانیم
13 اسفند 1389
بیانکونری با هیجان خاصی که نشان از انگیزه و واهمه است منتظر دیدار حساس فرداشب است، دیداری که باید از صدرنشین فصل میزبانی کند. مصافی تاریخی، بزرگ و پراهمیت. اینجا هم تفاوتی نمی کند صدرنشینی یا در میانه میدان ایستاده ای. باید انگیزه و قدرت یک بازی بزرگ را در خود پروراند تا پیروز شد.

از اندره ا انیلی در خصوص این دیدار سوال کردند و مدیر بانوی پیر گفت: می دانیم در چه شرایط بودیم و حالا چه می خواهیم. بازی سختی ست اما با تمام توان حاضر خواهیم شد.

مدیر انیلی شما روز گذشته از تمدید قرارداد با کاپیتان گفتید این انتظار با توجه به اینکه برخی بازیکنان مطرح جهان فوتبال او را الگوی خود می نامند تصور نمی کنید کمی طولانی شده است ؟ الکس گفت که نخستین قرارداد خود را سفید امضا کرده و حالا اخرین قرارداد خود را با این باشگاه سفید امضا خواهد کرد این افتخاری وصف ناپذیر است که او علاقه دارد همچنان در کنار ما باشد، همه ما احساس غرور می کنیم.

اما برخی اعتقاد دارند این رفتار شایسته یوونتوس نیست، دل پیرو سنبل باشگاه شما محسوب می شود. مطمئنا باشید ما ارزش او را به خوبی می دانیم.

AlexDelpiero
03-06-2011, 10:59
حرف های تکراری سرمربی! مصدومین بیایند بهتر می شویم !:narahat:

هفته هاست که به عدم شایستگی او برای هدایت بانوی پیر پی برده ایم اما او همچنان با بیان همیشگی و گفتن مصدومین باید به تیم برگردند و ما شایسته احترامیم از خود و نتایجی که تیمش کسب کرده دفاع می کند.

این بار نیز پس از شکست برابر میلان شاهد تکرار اظهارات این مربی بودیم. جیجی دل نری در مصاحبه پس از بازی گفت " تیم شایسته احترام نسبت به دو بازی گذشته بود، باید مصدومین تیم را برگردانیم "

این بازی نسبت به دیدار لچه و بولونیا متفاوت بود و ما کمتر دروازه خود را با خطر شدید مواجه دیدیم اما میلان موقعیت هایی داشت که به گل نیز رسید. در مجموع بازی ما بهتر از دو دیدار قبلی بود. پس از دریافت گل لحظات سختی را پشت سر گذاشتیم و جمعیت حاضر خواستار تعویض و بیشتر شدن حملات ما بودند. ما پس از گل نتوانستیم حملاتی داشته باشیم.

اگر مصدومین ما مانند اکوئیلانی و په په به بازی میرسیدند شرایط متفاوت بود و شاهد کمی تغییر بودیم. ما تلاش می کنیم تا در منطقه حریف خوب پیش رویم.

ما برابر میلان بسیار زخم خورده بودیم اما انگیزه زیادی داشتیم. به مانند دیدار رفت که پیروز شدیم. باید خصوصیات خود را بازیابیم و بیشتر سخت تر تمرین کنیم. در این بازی کوالیارلا گلزن بازی رفت را نداشتیم وو برای هر تیمی سخت است.

امروز بهتر بودیم و در حمله بسیار خوب تر نسبت به دو دیدار گذشته مقابل لچه و بولونیاز ظاهر شدیم. میلان به دلیل کیفیت خوب بازیکنانش خوب ظاهر شد مسئله ای که نزد ما به دلیل مصدومین زیاد وجود ندارد. با بازگشت مصدومین می توانیم به رده چهارم فکر کنیم و تیم که برای ان مبارزه می کند.

AlexDelpiero
03-06-2011, 11:00
دل نری برکنار نشد ! ماروتا همه را نا امید کرد

شاید بسیاری از تیفوسی های یووه منتظر مصاحبه مدیر ورزشی و مرکزی باشگاه پس از اتمام دیدار برابر میلان بودند تا شاهد خبر برکناری مربی تیم خود باشند اما این مصاحبه همان طور که از پیش نیز قابل پیش بینی بود انجام و بر ماندگاری جیجی دل نری بر روی نیمکت هدایت بانوی پیر تاکید شد !

جوزپه ماروتا در پاسخ به این سوال که یووه هرگز شوتی به دروازه حریف نداشت گفت: می تواند چنین باشد اما میلان نیز شانس زیادی برای شوت زنی نداشت. یک بازی ناخوشایند و زشت از نظر من بود. انها بسیار قدرتمندتر از ما بازی کردند .

اما ما نسبت به دو بازی گذشته بهتر بودیم و از نظر بازی و کیفیت نمایش رشد کرده بودیم. خوب ما با مشکلات زیادی مواجه هستیم.

از ماروتا در خصوص اینده دل نری و سرنوشتش پس از این بازی می پرسند و او می گوید " دل نری می ماند " مجموعه باید شرایط و نتایج در کنار اهدافی که داشتیم را بررسی و انالیز کند، مربی مقصر بودن ما در این شرایط هست اما برخی مسائل قابل پیشگیری نیستند و او نمی توانست برابر مصدومیت بازیکنان مقابله کند.

با او پیش می رویم و راه خود را ادامه می دهیم اما در شرایط سکوت. مهم این است که ارامش خود را بازیابیم و گروه باید ارامش داشته باشد. بازیکنان باید بار دیگر خود را بازیابند و این مسئله مهمی برای ماست.

ماروتا در واکنش به خریدهای اتی باشگاه نیز گفت: مطمئنا ستاره ها و بازیکنانی باکیفیتی راهی یووه خواهد شد که در این میان تجربه بین المللی نیز داشته باشند. متاسفیم برای انچه که انتظارش را در این سال داشتیم و انجام نشد.

DEL PIERO 10
03-06-2011, 11:20
دلنری برای یووه کار ساز نیست باید بره همون تیم های رده پایین رو مربیگری کنه نه پر افتخار ترین تیم ایتالیا رو یووه یک مربی بزرگ میخواهد مثل کاپلو-انجلوتی تا بتواند به رده ی اول برود و قهرمان شود حتی ندود هم بهتر از دلنری مربیگری را بلد است به هر حال دلنری دیر یا زود برکنار میشه چه در این فصل وچه فصل اینده ولی یووه یک مدیر خوب هم میخواهد مثل لوجیانو موجی مدیر اسبق باشگاه یوونتوس البته کار کالچو پولی که موجی کرد کار احمقا نه ای بود ولی در کل موجی بهتر از اندره ا انیلی بود این فصل که به لیگ قهرمانان نمیرسیم شاید حتی به لیگ اروپا هم نرسیم ولی امیدوارم فصل بعد یوونتوسی کاملا متفاوت با این فصل ببینیم:narahat:

AlexDelpiero
03-06-2011, 11:38
والا چی بگم اخه.
یووه منو یاد دولتمردان کشورمون میندازه.تا اونجائی که میتونن به بخش های حیاتی بی توجهی میکنن و بودجه اختصاص نمیدن تا اینکه اون بخش به حالت بحرانی برسه و دیگه بهونه ای برای مردم نداشته باشن.
تا اون زمان هم یا اون پول رو تو ذخیرشون نگه میدارن که یه موقع بی پول نشن یا تو یه بخش دیگه حرومش میکنن.
بعضی وقت ها تو دلم به خودم میخندم که طرفدار این فوتبال شدم.
صحبت فنی که اصلا تمایل ندارم درباره این تیم مریض انجام بدم چون مرورشون حالم رو بد میکنه.
بعد از برکناری فرارا فکر کردم که یووه سرش به سنگ خورده و دیگه الان تحت هر شرایطی با این همه فشار از سمت طرفداراش میره یه مربی بزرگ میاره اما وقتی دلنری بعد از زاکرونی انتخاب شد فهمیدم که از روزهای خوب یووه به این زودی ها خبری نیست.

اگر آنیلی نیت داره که یووه رو احیا کنه قبل از فکر کردن به هر بازیکن جدید باید اول یه مربی بیاره,مربی که تو یک جمله برای رفع تکلیف انتخاب نشده باشه.

AlexDelpiero
03-06-2011, 11:45
یادش بخیر ....
قبلنا موقع بازی های یووه این من بودم که با پیامک و میس و این حرفا دوستان رو آچمز میکردم ولی دیشب موقع گلی که یووه خورد 7 نفر میس انداختن ....
این از اون بازی هایی بود که فقط یووه برای نباختن اومده بود ! نه برنامه ای نه طرحی نه پاسی نه ضربات ایستگاهی نه شروع مجددی نه ....
تعویض های دل نری هم در جای خودش شاهکار بود !!!!
تونی - یاکی
ماتری - دل پیرو
ترائوره - بونوچی
هیچکدوم در جهت احیای تیم نبود فقط یه نوع رفع تکلیف بود !
من موندم تفاوت یاکوئینتا و تونی در چیه که تو اون لحظه این تعویض انجام شد ! یاکی که از تونی ضعیف تر بود ! یا حضور دل پیرو به جای متری دیگه اوج حماقت دل نری رو میرسوند ! مارتینز با اون افتضاح باید تا آخر بازی کنه ولی ماتری ...
مشکل رو فک کنم بچه دو سه ساله هم فهمید ولی این مدیران خودشونو به نفهمی زدن!

abcdefg
03-06-2011, 13:05
میدونی چرا مدیرا خودشونو به خواب زدن؟چون مشکل خودشونن!!!!!وگرنه یووه نیمکتش ای هرکسی نیست.بازیکردن توش هم باید دست نیافتنی باشه نه مثل حالا که هرکی باشگاش نمیخوادش میره یووه

sina_snake
03-10-2011, 23:47
یووه فقط و فقط به یه بازسازی و خونه تکونی احتیاج داره، و البته یک بازنگری ویژه تو سیاست های خرید بازیکن! من همیشه این سیاست رو که پایه تیم رو ایتالیایی نگه می دارن تحسین کردم اما خیلی وقته دیگه بازیکن تاثیرگذار نخریدن، واقعا دلیل خرید تونی رو درک نمی کنم! وقتی یاکینتا و آمائوری بودن دیگه چه دلیلی داشت بازیکن سرزن و هدف بخرن؟ مثلا ماتری خرید خوبی بود، یا آکوئیلانی، اما بعد از کالچوپولی واقعا خریدهای تاثیر گذار تو تیم نداشتیم، البته دور بودن از لیگ قهرمانان هم دلیل این خریدهای بد بوده! نمی دونم چی بگم، ولی من خودم فکر می کنم موجی اگه برگرده خیلی چیزها رو می تونه تغیییر بده، و البته یک مربی باید بیاد که 2-3 سالی وقت داشته باشه! درسته الان چند سال بدون جام موندیم، اما با این وضعیت که بخوایم هر فصل 1-2 مربی عوض کنیم این حسرت چندین و چند ساله میشه!

casillas1995
03-11-2011, 12:06
كامورانزي در يك گفت وگوي ويژه:اسكودتو را از ما دزديدند

نمی دانم که الکس در پایان فصل کفش هایش را خواهد اویخت یا خیر، هر فصل همه می گویند که او در تیم فضایی نخواهد داشت و دیگر نمی تواند در ترکیب حاضر شود و بازی کند اما دو با شایستگی عجیبی که ویژه اوست بار دیگر چنان ظاهر می شود که همه به اشتباه خود پی می برن

فراموش کردن گذشته کار ساده ای نیست به ویژه که با پیراهن ان باشگاه پیروزی ها، افتخارات ارزنده ای کسب کنی و با قلب و روحت در این تیم حضور داشته باشی. مائورو ژرمن کامورانزی اینگونه حضور و پیروزی و سپس خداحافظی از یوونتوس را توصیف می کند. اين گفت و گو را به نقل از يوونتوس دات اي آر بخوانيد:

یوونتوس نام شما در میان 50 ستاره بزرگ این باشگاه در ورزشگاه جدید خود نهاد و از قهرمانان بزرگ تاریخ حیاتش یاد کرد.
انتظارش را نداشتم، یک افتخار و غرور بسیار بسیار بزرگ و ارزشمند برای من خواهد بود که در تاریخ یوونتوس که یکی از بزرگترین باشگاه های جهان است بازی کردم و جزیی ان محسوب می شوم. چطور می توانم سال هایی که در شهر تورینو و کنار یووه گذراندم را بیان کنم. هرگز تشکر از این باشگاه را از یاد نمی برم، دوران باشکوه و زیبایی که با تمام وجود و با قلبم در کنارش بودم.

پیروزی یووه برابر میلان را تماشا کردید ؟ یووه به دوران اوج بازگشته ؟
معتقدم و مطمئنم که دل نری برای کسب نتایج عالی و نمایشی زیبا تلاش خواهد کرد و تیمش موفق می شود. یوونتوس بازیکنان خوبی نظیر کوالیارلا، اکویلانی و کراسیچ را جذب کرد. هافبک سابق جالوروسی می تواند بار دیگر در کنار یووه متولد شود، به او علاقه زیادی دارم. بازی برابر میلان را تماشا کردم و یک بازی زیبا از یووه و الکس دیدم، الکس همچنان تاثیر گذار است. می دانم که برتری در سن سیرو به هیچ وجه اسان نیست و موفقیت در ان به این معناست که تیم بسیار خوب و خوش تکنیک ظاهر شده و این می تواند اغازی برای یوونتوس برای رسیدن به اهدافش باشد.

دقیقا پس از اتمام این بازی الکس دل پیرو از احتمال خداحافظی در پایان فصل گفت، شما چه فکری می کنید ؟
نمی دانم که الکس در پایان فصل کفش هایش را خواهد اویخت یا خیر، هر فصل همه می گویند که او در تیم فضایی نخواهد داشت و دیگر نمی تواند در ترکیب حاضر شود و بازی کند اما دو با شایستگی عجیبی که ویژه اوست بار دیگر چنان ظاهر می شود که همه به اشتباه خود پی می برند. انچه که باید بگویم این است که زمانی که یک بازیکن مانند او این چنین ادامه می دهد و چنین در نتیجه و نمایش تاثیر می گذارد خداحافظی اش چنان ناراحت کننده است که تنها افسوسی باقی می ماند نه تنها برای یووه بلکه برای دنیای فوتبال و فوتبال دوستان.

اسکودتوهایی که پس گرفته شد و حالا اندره ا انیلی به دنبال بازپس گیری ان است.
مطمئنا که همه پیروزی ها در زمین بازی و با تلاش بازیکنان در داخل میدان و مربیان به دست امده. در خصوص اسکودتوی سال 2005 می توانم بگویم ما قهرمان شدیم به این دلیل که تیمی قدرتمند بودیم و هیچ شکی به قدرت یوونتوس ان سال نیست. زمانی که این قهرمانی با این قدرت به دست بیاید نمی توان ان را از بین برد حتی با دزدین جام های مان.

AlexDelpiero
03-12-2011, 17:18
من که فکر نمی کنم اومدن ویالی کمکی بکنه! بابا این دل نری پارسال با سمپدوریا عالی بود! مشکل جای دیگه است
(در ضمن بعد از یه ماه برگشتم به سایت، بازگشتم رو تبریک بگین )
سلام !
خوش برگشتین ! :hehee:
لا اقل شما هر از گاهی یه بحثی اینجا راه میندازی ما دلمون یه کم خوش بشه !
من از رفتن دل نری اون هم هر چه زودتر به شدت استقبال میکنم ! ولی نه به قیمت اومدن مربی های درجه 2 و درجه 3 ! اما نکته مثب حضور ویالی تعصبش به به تیم و دل سوزوندن ویالی برای یووه هست ! کاری که الان کنی داگلیش توی لیورپول داره انجام میده ! ولی لیپی رو به هیچ وجه مناسب نمیدونم واز بین گزینه های مطرح شده فعلا کاپلو و فن خال خوب به نظر میان ! ولی نمیدونم چرا هیشکی به دشام توجه نمیکنه ؟!!!!! [Only Registered And Activated Users Can See Links]

AlexDelpiero
03-12-2011, 17:25
یووه فقط و فقط به یه بازسازی و خونه تکونی احتیاج داره، و البته یک بازنگری ویژه تو سیاست های خرید بازیکن! من همیشه این سیاست رو که پایه تیم رو ایتالیایی نگه می دارن تحسین کردم اما خیلی وقته دیگه بازیکن تاثیرگذار نخریدن، واقعا دلیل خرید تونی رو درک نمی کنم! وقتی یاکینتا و آمائوری بودن دیگه چه دلیلی داشت بازیکن سرزن و هدف بخرن؟ مثلا ماتری خرید خوبی بود، یا آکوئیلانی، اما بعد از کالچوپولی واقعا خریدهای تاثیر گذار تو تیم نداشتیم، البته دور بودن از لیگ قهرمانان هم دلیل این خریدهای بد بوده! نمی دونم چی بگم، ولی من خودم فکر می کنم موجی اگه برگرده خیلی چیزها رو می تونه تغیییر بده، و البته یک مربی باید بیاد که 2-3 سالی وقت داشته باشه! درسته الان چند سال بدون جام موندیم، اما با این وضعیت که بخوایم هر فصل 1-2 مربی عوض کنیم این حسرت چندین و چند ساله میشه!

منشا خریدهای ضعیف مدیریت ضعیف هست !
جایی که بودجه مورد نظر باید تا مین بشه ( جان الکان ) داره خساست به خرج میده ! مثل بودجه ی درخواستی ماروتا برای فصل بعد 150 میلیون بوده که الکان فقط با 50 تا موافقت کرده !:-shad
از یه طرف ماروتا خودش هم فقط دنبال خرید های بنجل و پر کردن لیست با بازیکنان درجه 2 و درجه 3 هست !!!
نداشتن سیاست هم میتونه عامل بعدی باشه !

حالا اینار و همه با هم جمع کن ! اگر موجی برگرده میشه یه دستگاه 3 در 1 که میتونه مشکلات یوونتوس رو تا حدی سر و سامون بده !

=====
ترکیب بازی واسه امشب : حضور ماتری و الکس در کنار هم جالبه ! مثل اینکه میخوان بازی رو بکشن توی عمق !
جیجی
ترائوره - کیلینی - بونوچی - سورنسن
مارکیزیو
په په [Only Registered And Activated Users Can See Links] - آکوئیلانی - کراسیچ
ماتری - اله !

AlexDelpiero
03-14-2011, 12:00
اشتباهات دل نری و عدم شایستگی این مربی
مارتینز در سی ثانیه مانده به اتمام بازی یک توپ طلایی را برای یاران چزنا فراهم می کند اما این تیم دچار اشتباه می شود تا فرصت رسیدن به برتری سه بر دو را از دست دهد. مارتینز که موفق شد جانشین دل پیرو اماده شود یک اشتباه فاحش و پر سر و صدای دل نری بود، اشتباهی که ارزش یک تساوی و حتی شکست را برای یووه در بر داشت.

هیچ دلیلی برای تعویض دل پیرو نبود. همگی کیفیت بازی او را می دانند. شما تصور می کنید ایا او از ترائوره، موتا و اکوئیلانی ضعیف تر است ؟ واقعا مربی یووه چه فکری کرده که بهترین بازیکن خود را از ترکیب بیرون می کشد؟ او از عدم اختلاف با کاپیتان می گوید اما روزنامه ها به خوبی میدانند که چه مسائلی وجود دارد.

اشتباه دیگر مربی یووه در ورود یاکوئنتای کم اثر به جای متری پرفروغ بود. شاید حدس بزنیم که این مهره موثر نمی توانست در ادامه بازی به کمک یووه بیاید اما ایا این تغییر تازگی و سرعت را به یوونتوسی ها هدیه کرد ؟

نیم نگاهی نیز به خط دفاع بیانکونری می اندازیم. شرایط کیه لینی در گل نخست چزنا چطور بود ؟ کمی بهتر نگاه کنیم. یک پاس رو به عقب و خطایی که صورت نگرفت، درست است که این خطا در محوطه جریمه نبود اما اشتباهات یووه غیر قابل باور است.

بوفون نیز هر چه تلاش می کند مانع دریافت گل برابر چزنا نمی شود. هر چند که یوونتوس در اکثر دقایق تیم برتر میدان بود اما عدم دارا بودن کیفیت لازم برای یک نمایش خوب نتیجه ای ضعیف را برای یوونتوس به همراه می اورد.

در یووه بازیکنانی مانند دل پیرو و متری از ترکیب خارج می شوند و بازیکنانی جانشین انان می شوند که سود کافی را ندارند و در نتیجه برتری به یک تساوی تغییر می کند. این در حالی ست که شب گذشته تنها دل پیرو و متری خوب بازی کردند.

این شرایط به رقبای یووه فرصتی را فراهم می کند تا بانوی پیر را تحت فشار قرار دهند. از دل نری می پرسیم ایا ادامه چنین عملکرد ضعیف خوب است ؟

GOLL
03-14-2011, 13:32
بعضی از مربی ها برای تحت فشار قرار دادن تیم بهترین بازیکنای تیم رو میکشه تا بازیکنا به خودشون بیان و رو نتیجه بازی تاثیر گذار باشن ...
ولی تو یووه ظاهرا مربی داره تیشه به ریشه خودش میزنه چون تیم رو دل پیرو و حتی متری میچرخه ودیگه ثابت کردن بازیکنایی هستن که میتونن نتیجه بازی رو عوض کنن تازه کاپیتان تیم ستون بازیکناس به نظر من کاپیتان که تعویض بشه بازیکنا تو زمین نگاهشون بازم به کاپیتانه اما رو نمکت ایجوری سر خورده میشن و یه جور به تیم توهین میشه مخصوصا اگر کاپیتان تو تیم محبوب باشه و با انتخاب بازیکنا کاپیتان شده باشه...
بیچاره بوفون چی میکشه وقتی یووه دسته پاینتر فرستتادن چه باغیرت بازی میکرد الان ام هیچ کاری از دستش بر نمیاد وقتی توپگیری کنه ولی کسی جلو نباشه که گلش کنه چه فایده داره!!؟

AlexDelpiero
03-15-2011, 17:51
تعویض های دل نری که جای بحث زیاد داره ! اصولا دل نری تا تعویض نکنه تیمش قابل تحمل تره ! ولی وقتی تعویض میخواد بکنه اشتباه بالقوه میکنه ! یعنی بدترین انتخاب رو برای بیرون کشیدن بازیکن داره ! گزینه های تعویضش همیشه بهترین بازیکنان میدان توی اون بازی هستند ! گزینه ی ثابت تعویض دل نری از اول فصل میلوش کراسیچ هست !!! بازیکنی که هر هوادار فوتبال ایتالیا میدونه یکی از پدیده های لیگ ایتالیا هست وبه جرات بهترین بازیکن این فصل یووه تا به اینجا !کلا دل نری هیچ نقشه B نداره که وقتی تیم به مشکل بر میخوره بخواد تاکتیک رو عوض کنه ویه راه دیگه برای رسشیدن به دروازه پیدا کنه ! یک سیتم 4 4 2 کهنه و عقب افتاده که ... eterza::-
من نمیدونم اول فصل دل نری چرا سبا و دیگو رو از لیست خارج کرد ؟!!! الان اون دو نفر از بهترین مهره ای تیم الانشون هستند !سبا بازی با همین یوونتوس دو گل بهمون زد !!!!crying::-
واقعا دیگه دل نری از دایره تحمل خارج شده !

AlexDelpiero
03-15-2011, 18:00
یک ابرو ریزی باور نکردنی برای پرافتخار ترین تیم ایتالیا با دل نری
یوونتوس دیگر راه پیروز شدن را نمی داند! تیفوسی ها از یک سو به دل نری می گویند برو اما او خوشحال است! همه چیز در یووه عوض شده! باور کردنی نیست چنین نمایش ضعیف در کنار عملکرد بسیار ضعیف تر از یک مربی که به هیچ عنوان شایسته هدایت بیانکونری نبوده و با گذشت زمان عدم لیاقت وی بیش از گذشته نمایان شده.

یوونتوس عادت به پیروزی و کسب افتخار و بالا بردن جام های قهرمانی داشت حالا مدتی ست به زندگی کوچک و کم فروغ عادت کرده! این یک افتضاح تاریخی ست. یک ابرو ریزی باور نکردنی برای پرافتخار ترین تیم ایتالیا.

تیفوسی ها از دل نری می خواهند تیم را ترک و انان را رها کند اما او در واکنش به اعتراضات انان لبخند می زند و با چهره ای بشاش از بودن در این شرایط ابراز رضایت می کند! برای او یک تساوی در خانه چزنا ارزشمند است! و با خوشحالی می گوید همین طور خوب است!

شگفت زده شدیم که در یووه چه شده که چنین ضعیف ظاهر می شود و چنین خوشحال از یک نتیجه برابر برابر تیمی کوچک!

اگر کمی دقیق شویم می توانیم به اشتباه فاحش مدیران در انتخاب مربی در چند سال اخیر برسیم. یووه پس از دشام هرگز مربی خوب و موفقی جذب نکرد. مربیان کوچک و کم اثری که در رویای خود نیز هدایت سیاه و سفیدهای بزرگ ایتالیا را نمی دیدند با کم درایتی و بی تدبیری مدیران یووه بر روی نیمکت هدایت یوونتوس نشستند و تیم را از ان مشکلاتی که گریبان گیرش شده بود به بحران عمیق تری فرو بردن که گذر از ان و بالا امدن از عمق دره سیاهی که در ان فرو رفته اند به این سادگی ها نیست و نخواهد بود.

کلودیو رانیری نخستین مربی ناکام یووه بود که در میان مربیانی که پس از او به مربیگری یوونتوس رسیدند کمی بهتر عمل کرد اما او نیز به مانند دل نری بسیار کم خرد اما گستاخ بود. هیچ انتقادی نپذیرفت و هرگز از نتیجه ضعیف ابراز نارضایتی نکرد و هر بار که با نتیجه ای ضعیف روبرو شد از عملکرد خود دفاع کرد تا سرانجام راهی جز برکناری را برای مدیران نگذاشت.

چیرو فرارا جوان تر از ان بود که بتواند یوونتوس را به مکان اصلی خود برساند، هر چند که در مجموعه سیاه و سفید رشد کرده بود و تجربیاتی نیز در کنار مارچلو لیپی کسب کرده بود. با این حال او جوانی کرد و از نیمکت بانوی پیر کنار زده شد.

البرتو زاکه رونی که از سایر مربیان کارنامه بهتری داشت نیز نتوانست برای یووه کاری از پیش ببرد، اما نسبت به سایرین از رفتاری حرفه ای تر برخوردار بود و با اظهاراتی حرفه ای پیش رفت. زاکه حد و اندازه خود را می دانست و هرگز از ماندن و عملکرد بسیار خوب در کنار یووه صحبت نکرد و با اتمام قراردادش یوونتوس را ترک کرد.

انتخاب اخر مدیران بیانکونری مربی ای بود که هرگز تجربه هدایت یک تیم بزرگ را نداشت. او با کیه وو شناخته شد و خوب پیش رفت اما برای گرفتن سکان هدایت یووه ساخته نشده بود. جیجی دل نری هرگز لیاقت مربیگری بانوی پیر را نداشت اما مدیران او را به دلیل عملکرد خوبش در کیه وو و سمپدوریا که به هیچ وجه قابل مقایسه با یوونتوس نبودند به کنارشان اوردند.

با شروع خوبی که داست به یکباره از خود بی خود شد و تصور کرد در حد و اندازه های یوونتوس بوده و این بار راه رانیری را پیش گرفت و حالا نزد تیفوسی ها منفور شده. در کنار نتایج ضعیف هرگز واکنشی خوب نداشت، از عملکرد و اندیشه های خود دفاع کرد و در حالی که بسیاری خواهان ترکش هستند تاکید کرد که هرگز به کناره گیری فکر نمی کند زیرا به خود اعتماد دارد!

این خصوصیات مربیان و انسان های کوچک است که زمانی که شانس به انها روی می اورد و به مرحله و مکانی می رسند که هرگز شایسته ان نبودند و خواب ان را نیز نمی دیدند خود، خصوصیات و حد و اندازه خود را فراموش کرده و به یکباره چنان واکنشی نشان می دهند که ضعیف و کم خرد بودن خود را نشان می دهد.

مربی ای که اشتباه خود را نپذیرد هرگز نمی تواند با بازیکنان و هواداران ارتباط خوب و صمیمی ای برقرار کند و از همین رو شرایطش رو به وخامت و تیرگی می رود و رنگ تنفر به خود می گیرد.

هواداران از او با دست نوشته ها، شعارها و پیام های خود می خواهند که تیم را ترک کند اما او با خوشحالی و بی توجه به احساسات انان می گوید تشویق ها به زودی از راه می رسند و در پاسخ به این سوال که هواداران می گویند دل نری برو می گوید " طرفداران به من هیچ ربطی ندارند " !

این یک بی احترامی فاحش به بخش بزرگی از حامیان مجموعه بیانکونری ست که سال های سال در کنار تیم شان بودند و تجربه و شناسنامه بیانکونری بودن شان بسیار بیشتر از جیجی دل نری ست.

GOLL
03-16-2011, 13:56
یه سوال فنی؟
یوونتوس سیستم 4 4 2 داره؟؟سیستم اصلی باشگاه یووه چیه؟

AlexDelpiero
03-17-2011, 09:09
مهدی جون داداش به نظر تو در حال حاضر کدام مربی برای یووه مناسب است؟
داداش معلوم نیست که اصلا این مدیرا قصد تغییر سرمربی رو دارند ؟!!!
گزینه های زیادی مثل لیپی ، کاپلو ، فن خال ، بنیتز و حتی مانچینی مطرح شده ! که البته از بین اینا من به مانچینی بیشتر از بقیه اعتقاد دارم ! ولی اگر میخوان یه مربی بیارن که با همین بازیکنها از این وضعیت بغرنج بیرون بیان کسی بهتر از دیدیه دشام مربی مارسی نیست !

یه سوال فنی؟
یوونتوس سیستم 4 4 2 داره؟؟سیستم اصلی باشگاه یووه چیه؟

قبلا یه چیزی حدود 4 - 1 - 2 - 1 - 2 بود . که یه مهاجم سوم پشت اون دوتا بازیکن نوک بودند که معمولا دیگو بود !
البته این سیستم همیشگی یووه نبود ولی قبل از دل نری زاکه رونی و فرارا از این سیتم بیشتر استفاده میکردند !

DEL PIERO 10
03-20-2011, 19:38
یووه برد بعد از چند هفته باخت و مساوی بالاخره برد با گل های دیدینی milos krasic و :love: Alessandro Del piero

GOLL
03-21-2011, 02:22
مرسی از بردن یووه!!!
به نظر من سیستم هایی که مهاجم سوم پشت 2تا مهاجم هستن واسه تیمایی که میخوان مدافع رو به اشتباه بندازن به عبارت دیگه بخوان از فوواردهاشون مثل ... کار بکشنکه در نهایت موقعیتهای بیشتر خلق میشه بیشتر شانس برد دارن حالا کاری هم به سیستم و ارنج تیم مقابل هم نداریم!!
از این مهاجم 3وم هم خیلی خوشم میاد چون پست کاکا هم تو تیم ملی برزیل همینجوری بود :shogh:کلا خیلی به تیمش کمک میکنه و از جون مایه میزاره:ohum:

AlexDelpiero
03-27-2011, 10:21
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ستارگانی که شاید قربانی برنامه های یوونتوس بشوند !

به نظر می رسد ماروتا مدیر نقل و انتقالات باشگاه یوونتوس برای فصل نقل و انتقالات تابستان برنامه های زیادی در سر دارد و احتمال دارد در این تغییرات بانوی پیر سه بازیکن بزرگ و اصلی خود را از دست بدهد.

خرید و فروش های فصل گذشته ی یوونتوس تا اینجای فصل نتوانسته رضایت طرفداران بانوی پیر را به دنبال داشته باشد و ماروتا می خواهد برای جبران اشتباهات خود خریدهای بزرگی را انجام دهد اما شاید در این راه بازیکنان بزرگی قربانی ندانم کارهای ماروتا شوند.

جیجی بوفون :
بدون شک بزرگ ترین سنگربان جهان در بدترین شرایط نیز مشتریان خاص خود را به دنبال خواهد داشت و پیشنهادات دو تیم ارسنال انگلیس و رم ایتالیا به انداره ای فوق العاده بوده که شایعات زیادی را مبنی بر ترک بوفون منتشر کرده است.

جورجو کیه لینی :
مرد دفاعی یوونتوس یک مشتری پر و پا قرص به اسم رئال مادرید دارد که هر روز مبلغ پیشنهادی خود را بالاتر می برد تا بتواند جورجو را راهی مادرید کند و شاید مشکلات مالی یوونتوس سبب شود تا مدیران این تیم چاره ای جز فروش برترین مدافع خود نداشته باشند.

فلیپه ملو :
امسال برای او نسبت به فصول گذشته بسیار بهتر سپری شد و بر همین اساس مشتریان وی نیز بیشتر شدند و او هم اکنون سه درخواست فوق العاده از تیم های رئال مادرید - بایرن مونیخ المان و اینتر ایتالیا در دست دارد و شاید او نیز یکی از قربانیان برنامه های بلند مدت یوونتوس بشود.

feri71
03-28-2011, 20:23
اگه یه جدول واسه نقل و انتقالات این چند ساله ی سری آ درست کنیم و به تیم هایی که فعالیت درست تر و به جا تری در نقل وانتقالات داشتن امتیازات بیشتری بدیم بدون شک رم و یوونتوس رو باید در قعر این جدول قرار بدیم:fek konam: خیلی از هوادارای رم که دیگه به شایعات نقل و انتقالات عادت کردن و خبرهایی مبنی بر خرید بازیکن های تاپ رو دیگه باور ندارن مثلا خبر احتمال اومدن کاکا که مدتی پیش منتشر شد رو به شخصه یه خبر مضحک میدونم که هرگز محقق نخواهد شد:gahhr:
حالا وضعیت نقل و انتقالات یوونتوس یه خورده فرق داره یوونتوس قبل از کالچوپولی ستاره نه بلکه فوق ستاره هایی مثل ابراهیموویچ رو داشت اما امروز هرچی بازیکن متوسطه واسه خودش گرفته که اصلا در شان تیم بزرگی مثل یووه نیست یه تیم بزرگ باید حداقل سه یا چهار بازیکن بزرگ داشته باشه تا در بدترین شرایط هم بتونن کل بار تیم رو یه تنه به دوش بکشن:flowerysmile:

AlexDelpiero
03-29-2011, 10:07
نبودن یوونتوس برای دومین سال متوالی در چمپیونز لیگ کار رو برای مدیران باشگاه ه سخت کرده . اگر چه اشتباهات و کوتاهی ها همه از جانب خود مدیران بوده ولی نبودن تویcl باعث میشه بازیکنان بزرگ روی یوونتوس رو یه خط قرمز بکشند پس حضور ستاره در یوونتوس تا برگشتن این تیم به لیگ قهرمانان منتفی به نظر میاد . بودجه ای هم که در اختیارشون گذاشتند خیلی ضیف بوده !
ابتدای این فصل ماروتا با خرید چند بازیکن متوسط رو به پایین لیست رو پر کرد وهمه اون چندرغاز بودجه رو هم به باد داد . خرید هایی که بهترینشون کراسیچ بود وشاید بشه گفت تنها خرید موفق ماروتا و اگر بازیکنان قرضی مثل کوالیارلا و آکوئیلانی توی تیم نبودند معلوم نبود چه بلایی سر یوونتوس این فصل می اومد . هر چند الان وضعیت خوبی نداره ولی با فرض اینکه این دو نفر توی تیم نبودند تخمین عواقبش دردناک به نظر میرسه !

AlexDelpiero
04-04-2011, 13:13
برنامه های الکس دل پیرو برای کمک به مردم ژاپن

مهره ای محبوب و دوست داشتنی که در میان ستاره های کنونی دنیای فوتبال اسطوره ای فراموش نشدنی و غیر قابل انکار است. او که در داخل و خارج از میدان همواره یکی از الگوهای بزرگ ورزشی جهان محسوب میشود این بار در کنفرانس خبری برای کمک به مردم ژاپن شرکت می کند و از مراسم خیریه و اینده و شرایط یوونتوس می گوید.

برای الکس دل پیرو که همیشه مردم ژاپن با احساساتی فراتر از انتظار از او استقبال کردند و همواره منتظر حضور این ستاره بزرگ در کشورشان هستند کمک و همدردی با انان اهمیت ویژه ای دارد. کاپیتان بیانکونری که همچنان از حادثه فجیع زلزله و سونامی در ژاپن متاثر است در برنامه ای انسان دوستانه به کمک انان برخاسته و این برنامه را “ Ale10friendsforjapn “ نامیده و خواستار برگزاری یک دیدار دوستانه میان دو تیم ملی ایتالیا و ژاپن شده و به فروش پیراهن به ارزش 15 یورو نیز پرداخته.

کمک به مردم ژاپن
برای تشکیل و بررسی این طرح باید از یاموری که از سال های بسیار دور می شناختم تشکر کنم. در حادثه تلخ 11 مارس که پس از تراژدی هیروشیما بزرگترین حادثه فجیع بود کشته ها و مفقودین بسیار زیادی به همراه اورد که تاسف بار است.

در 11 مارس من تصاویر دردناکی را دیدم و پیام همدردی را برای انان فرستادم اما در حال حاضر اوضاع فرق کرده و باید به انان انرژی و روحیه بدهیم. می خواهم به انان قدرت بدهم. پیروزی زمانی به دست می اید که همگی انرژی و روحیه داشته باشند.

ما همگی در کنار خانواده های کشته شدگان هستیم، هدیه ای برای انان نداریم اما حسابی باز کردیم تا کمک های مان را برای انان بفرستیم. پیراهن هایی که در سایتم می فروشیم و امیدواریم این حرکت برای انان مفید باشد.

صحبت از بیش از 30 هزار کشته، 11 هزار مفقود شده در این روز است و حالا می خواهیم با فروش پیراهن به انان نشان دهیم که دوستی چه معنایی دارد. می خواهیم به مردم این کشور بگوییم که نزدیک و در کنارشان هستیم و می خواهیم با قدرت بار دیگر برخیزند.

بازی دوستانه ایتالیا – ژاپن
واقعا ایده خوبی ست. در این لحظه به نظرم می تواند برنامه ای روحیه بخش و زیبا باشد که نتایج بسیار زیادی در بر داشته باشد.

اینده در ژاپن
الکس که از جام جهانی 2002 تاکنون بارها مورد توجه تیم های ژاپنی قرار گرفته و در کنار بکام ستاره ای ست که مردم این کشور خواهان حضورشان هستند در پاسخ به این سوال که اینده شما در ژاپن خواهد بود گفت

کی می داند که در اینده و در زندگی چه اتفاقی روی خواهد افتاد، هرگز درهایی که بر روی من باز بوده را نبستم این مسئله تنها به فوتبال ژاپن برنمی گردد. همیشه به بودن در تورینو و یووه افتخار کردم و خواسته قلبی من بودن در کنار یوونتوس برای یک سال اینده است. در زندگی لحظاتی وجود دارد که باید به لحظات نزدیک فکر کنی و من در حال حاضر به فصل اتی فکر می کنم. باید ببینیم سرنوشت چه می شود.

رم
خیلی متاسفم که برای دیدار برابر رم در کنار تیم نخواهم بود اما مطمئنا دیدار زیبایی خواهد بود. امیدوارم خیلی زود برگردم.

بحران یووه
ایکاش دلیلش را می دانستم. به این معنا که ایکاش می توانستم کاری کنم که نتیجه بهتری کسب شود. از نظر فنی کاستی ای وجود ندارد. تصور می کنم در این لحظات انچه که بسیار مهم است این است که با عشق و علاقه در بهترین فرم خود باشیم و فضا و شرایط را برای بهبود به دست بیاوریم. در سال 2006 نیز چنین شرایطی حساسی را پیش روی داشتیم و انچه که ما را بار دیگر ساخت و باعث شد با قدرت برگردیم همین مسئله بود. باید اعتماد وجود داشته باشد و رضایت و خرسندی را به تیفوسی ها بازگردانیم.

بوفون
جیجی یک قهرمان بزرگ است، پسری که سال های زیادی ست او را می شناسم، لحظات زیبایی را با یکدیگر گذراندیم و امیدوارم و خوشحالم می شوم که او مدت زمان بسیار زیادی در اینجا بماند حتی بیشتر از من.

nobody11
04-05-2011, 21:34
تلوزیون که خیلی کم بازی های یوونتوسو پخش میکنه وقتی هم پخش میکنه الکس مصدومه!!!
نمی دونم از بد شانسی منه یا شبکه 3 با الکس لجه !!!!

AlexDelpiero
04-06-2011, 20:54
تلوزیون که خیلی کم بازی های یوونتوسو پخش میکنه وقتی هم پخش میکنه الکس مصدومه!!!
نمی دونم از بد شانسی منه یا شبکه 3 با الکس لجه !!!!
از شانس کج ما هم هست !
دو هفته مصدوم شده بازی بعد با جنوا رو هم از دست داده !
شبکه محترم 3 هم تا سال آینده بازی یووه رو پخش نخواهد کرد ! :shogh:

AlexDelpiero
04-21-2011, 21:30
مانچو و یا ماتزاری کدام جانشین مناسبی برای دل نری هستند ؟

راه بیانکونری شدن خیلی سریع و راحت نیست اما دور از دسترس نیز نیست. شاید زندگی سیاه و سفید او از ماه های اینده شروع شود با این حال نمی توان با اعتماد کامل از این موضوع صحبت کرد.

طی هفته های اخیر شایعات زیادی در خصوص پیوستن والتر ماتزاری به یووه و هدایت این تیم شنیده می شود. اخباری که می تواند روزی به واقعیت تبدیل شود. اما هواداران یووه به خوبی می دانند که برای بازگشت دوران باشکوه و اوج تیم محبوب شان مربیانی نظیر ماتزاری و دل نری تاثیر زیادی نخواهند داشت.

لوئیجی دل نری مربی گمنامی نبود اما برای هدایت تیم های بزرگی مانند یوونتوس نمی توانست موثر باشد. نتایجی که در طول فصل به نام بیانکونری ثبت شد این نظریه را ثابت کرد. بنابر این برای عدم تکرار فصل سیاه و ضعیفی همچون امسال مدیران نباید دست به اقدامی مشابه فصل گذشته زنند و مربی ای که تاکنون هدایت تیم های مطرحی را به عهده نگرفته را برای هدایت یووه انتخاب کنند.

با این حال والتر ماتزاری در کنار لوچانو اسپالتی، روبرتو مانچینی و ویالی شانس مربیگری یوونتوس بزرگ را در فصل اتی دارد.

با انی حال مانچو از محبوبیت بیشتری در میان گزینه های فوق برخوردار است و گفته می شود پاول ندود به وی علاقه بیشتری دارد و اسپالتی از شانس کمتری نسبت به سایرین برخوردار است.

AlexDelpiero
04-25-2011, 16:39
دل پیرو می سازد، دل نری خراب می کند

اگر این طور شروع کنیم بهتر است، اینکه عصر روز گذشته یوونتوس در خانه پیروزی دو بر صفر خود را با تساوی دو بر دو عوض کرد و سه امتیاز بازی را به یک امتیاز تغییر داد. اینکه دل پیرو در بازگشت به ترکیب دو گل زد و دل نری دو گل او و تیم را نابود کرد.

شب گذشته و در حالی که تیفوسی های بیانکونری جشن عید پاک را برگزار می کردند کاپیتان یوونتوس با درخشش، تیمش را یک بار دیگر ساخت تا امید هواداران یووه به بازگشت قدرت امیدوار شوند اما دل نری همه انچه که الکس ساخت بود را خراب کرد.

الکس
از تخم مرغ عید پاک بیانکونری کاپیتان دل پیرو خارج شد و همه خواسته ها و حمایت های خود از یووه را یک بار دیگر ثابت کرد و در عین حال شگفتنی را برای انان به ارمغان اورد. در یک نیمه دو گل از درخشش و انگیزه اله به دست امد و جشنی که سراسر المپیکو را در بر گرفت و غروری که به یووه بازگرداند تا لذتی دوباره به تیفوسی هدیه دهد.

دل نری
اما بعد دل نری بار دیگر اشتباهات خود را از سر گرفت و جز اشتباه برای او چیزی نماند. هدیه او به تیفوسی های یووه تساوی و اشتباه بود. جشنی که اغاز شده بود با تساوی غیرقابل باوری ختم شد. یووه او لذت بخش نیست و اشتباهات او از چشم هیچ رقیبی پنهان نمی ماند.

انتخاب
بار دیگر دل نری ادامه می دهد. دل پیرو را از ابتدای بازی در ترکیب قرار می دهد و او با گل های خود تیم را می سازد اما دل نری از ترکیب خارجش می کند و دل پیرو بار دیگر در میان تشویق زیبای حاضرین زمین بازی را ترک می کند تا یک بار دیگر و به تعدادی که از شمارش خارج است حاضرین در یک استادیوم را بلند کند تا به احترامش از جای خود بلند شده و به تشویقش بپردازند اما دل نری انچه که دل پیرو ساخته بود را ویران می کند تا این بار نیز حمایت هواداران را در کنار خود نبیند. بله الکس می سازد و دل نری خراب می کند تا سرنوشت او تیره تر شود.

AlexDelpiero
04-25-2011, 16:40
اخرين ركورد اله؟!!

اگر او بگويد امضا نمي كنم ؟ اگر الساندرو دل پيرو بگويد ديگر كافي است ؟ و اگر كاپيتان فكر كند كه شايستگي بيشتري دارد و ايستادن در رده هفتم و دور شدن از ارزوها در كنار توانايي هايش مي تواند او را به سرنوشت ديگري هدايت دهد ؟ اگر مديران « بيانكونري » رفتار گذشته خود با ستاره هايي نظير ديويد ترزگه و مائورو كامورانزي را با او و جان لوئيجي بوفون تكرار كند ؟ مطمئنا اين طور نخواهد بود چون اينده الكس از پيش نوشته شده « در يووه مي مانم و سفيد امضا مي كنم. »

اما زمان اندك است و مديران بايد بلافاصله پس از پايان جشن عيد پاك مذاكرات قبلي را نهايي و قرارداد مهره دوست داشتني خود را تمديد كنند تا كليه ابهامات در خصوص « پينتوريكيو » ختم به خير شود.

كاپيتان « بيانكونري» با دو گلي كه در اين بازي زد به ركورد 283 گل زده رسيد. ركوردي كه نشان ميدهد اين مهره بيشترين گل را با پيراهن سياه و سفيد يووه زده. اما اين ركورد در كنار اشتباهات مربي و مديران ناديده گرفته شد.

الكس كه در ابتداي فصل صحبت از تمديد قراردادش در ماه مارس بود با گذشت دو ماه و تاييد اين مطلب كه قرارداد سفيد امضا خواهد كرد همچنان از اينده يوونتوسي خود مطمئن نيست.

به هر حال اين ترديد ها موجب نمي شود تا ركوردهاي اله توسط رسانه ها و تيفوسي ها پنهان بماند. الكس در اين بازي براي 41 بار در طول فصل در زمين حاضر شد تا تنها لئوناردو بونوچي از او يك بازي بيشتر براي يووه انجام داده باشد و به نظر مي رسد اگر كاپيتان به دليل مصدوميت سه بازي گذشته را از دست نداده بود مي توانست در اين زمينه نيز ركوردار باشد.

رسيدن به ده گل در طول فصل در حالي كه چندان نيز توسط دل نري مورد توجه قرار نگرفته مي تواند ثابت كند كه قهرمان دنياي « بيانكونري » با 37 سال سن مي تواند به حضور يك ديگر در كنار يووه اميدوار باشد اما نبايد فراموش كنيد كه تمديد قرارداد سفيد اله با اين درخشش و ادامه ركوردشكني نمي تواند يك هديه به اسطوره « بانوي پير» محسوب شود بلكه او شايسته اين اتفاق است.

AlexDelpiero
04-30-2011, 11:07
نامه ی هواداران یوونتوس برای رئیس ارشد یووه
گروه بزرگ هوادارى Nucleo 1985 امروز نامه ای را خطاب به اندره ا انیلی رئیس ارشد باشگاه نوشتند و در این نامه از از باشگاه یوونتوس درخواست یادمانی برای از دست رفتگان حادثه ی هیسل شدند.

" با ياد 39 هوادارى كه در هيسل جان خود را از دست دادند ، اندره ا انيلى عزيز ، در 29 مى 2010 و در بيست و پنجمين سالروز جان باختن تعدادى از هواداران بانوى پير در هيسل و با توجه به اينكه ما با خود عهد بسته ايم كه همواره آنها را به ياد داشته باشيم ، خواستار اين شديم كه در ورزشگاه جديد نيز از آنها ياد بكنيم ، در 27 اكتبر 2010 جان كلود بلان از توافق با شركت " لينگوتو " براى ساخت يادمانى براى جان باختگان هيسل خبر داد.

مى دانيم كه شما سعى مى كنيد تا به بهترين شكل ممكن اين كار را انجام دهيد و به همين دليل ما آرام و مطمئن هستيم ، چيزى به افتتاح ورزشگاه جديد نمانده است و خبرى از ساخت يادمانى براى جان باختگان هيسل نيست ، هواداران مى خواهند به خواسته ى خود برسند و احساس كنند كه هنوز يوونتوس بزرگ زنده است.

خواسته ى ديگر ما نامگذارى 39 صندلى ورزشگاه به نام اين هواداران است البته نشستن بر روى اين صندلى ها بايد رايگان باشد ، اين 39 صندلى بايد نماد هواداران باشند و با آشوبگران مبارزه كنند ، ما بايد همواره آنها را به ياد داشته باشيم پس بهتر است كه در وب سايت رسمى باشگاه نيز نامى از آنها برده شود ، انیلی عزيز اين خواسته ى ماست و ما مى دانيم كه اين خواسته ها براى شما اهميت دارند.

فورزا يووه براى هميشه "

AlexDelpiero
04-30-2011, 11:08
توهین بزرگ مدیران یوونتوس به کاپیتان الکس

مدت ها است بحث تمدید قرارداد الکس دل پیرو کاپیتان ارزشمند بانوی پیر مطرح شده و بر اساس گزارشات ارسال شده توافق نهایی میان دو طرف حاصل شده و قرارداد الکس دل پیرو به زودی تمدید خواهد شد.

اما نکته ی قابل تامل در این میان مبلغ جدید قرارداد دل پیرو می باشد که سران یووه برای تمدید قرارداد جدید 1 میلیون یورو به الکس پیشنهاد کرده اند و این یعنی یک چهارم حقوق فعلی و در این صورت دل پیرو یکی از کمترین حقوق ها را در میان بازیکنان باشگاه یوونتوس دریافت خواهد کرد.

دل پیرو چندی پیش اعلام کرد تنها چیزی که در قرارداد جدید برای وی مهم نمی باشد مبلغ قرارداد می باشد و حتی حاضر به امضای سفید قرارداد با سران یووه شد و به نظر می رسد مدیران یووه از حسن نیت کاپیتان اسطوره ای یووه سو استفاده کردند و مبلغ قرارداد وی را به یک میلیون یورو کاهش دادند.

بدون شک این مبلغ برای الکس دل پیرو قابل توجه نمی باشد و او نیز اعتراضی در این زمینه نخواهد داشت اما نحوه ی برخورد مدیران فعلی یووه با کاپیتان و بهترین بازیکن تیم خود به هیچ وجه جالب توجه نیست و امتیاز منفی دیگری در پرونده ی سیاه مدیران یوونتوس ثبت خواهد شد.

AlexDelpiero
05-04-2011, 15:04
سه اثر تاریخی فوتبال ایتالیا
یووه توانست لاتزیو را در یک دیدار سخت خارج از خانه شکست دهد و با سه امتیاز این بازی امیدهای خود را برای تنها هدفش حفظ کند. مارچلو لیپی سرمربی سابق این تیم و تیم ملی فوتبال ایتالیا در گفتگویی شرکت داشت که در بخشی از سخنانش به یووه اشاره کرد

با برتری برابر لاتزیو، یوونتوس به کورس رسیدن به لیگ قهرمانان بازگشت. جدالی که حالا در این هفته های پایانی رنگ نو به خود گرفته. سه بازی به انتهای فصل مانده و برای یووه سه فینال در حال است.

فرانچسکو توتی رکورد گلزنی 206 گل زده با پیراهن جالوروسی رسید تا در این بخش به رکوردی ارزشمند دست یابد و در دیدارهای اتی و سال های بعد به گلزنی بیشتر و رسیدن به رکوردی دیگر بیاندیشد. این رکورد موجب شد تا مارچلو لیپی به این رکورد اینگونه اشاره کند" او و باجو مانند دو اثر تاریخی برای فوتبال ما هستند، مانند الساندرو دل پیرو که او نیز شایسته حضور در این بخش است.

feri71
05-04-2011, 21:25
توتی و دلپیرو دو افتخار فوتبال ایتالیا در دهه ی اخیر:love: آدمایی که ثابت کردن شخصیت یه فوتبالیست فقط روی چهارتا دریبل زدن تعریف نمیشه:shogh:

AlexDelpiero
05-05-2011, 17:40
بازکن وقتی به باشگاهش پا بند باشه و از حواشی دور بمونه ؛ محبوب میشه !
آدمایی مثل توتی و دل پیرو کمتر توی تبلیغات پر سر و صدا شرکت می کنند !
کمتر توی مسائل فوتبالی که بهشون ربط نداره دخالت می کنند !
بیشتر سعی می کنند واسه پیشرفت خودشون تلاش کنند !
در عین حال نسبت مسائلی مثل زلزله ژاپن هرگز بی تفاوت نمی مونند !
وقتی چنین بازیکنهایی اسطوره تیم شدند مطمئنا محبوبیتشون فراتر از باشگاه هست !
خوشبختانه توتی و دل پیرو همیشه با هم رفاقت داشتند و هیچوقت پشت هم رو خالی نکردند ! شاید به همین دلیل اله بین هواداران رم و توتی بین هواداران یووه همیشه محبوب بودند !

AlexDelpiero
05-07-2011, 20:38
الکس: ممنونم از یووه، همه چیز تغییر می کند اما احساسات نه

زمانی که به خانه جدید برای دیدار مدیر انیلی دعوت شد تا برای یک سال دیگر قرارداد حرفه ای خود را با پرافتخارترین تیم ایتالیا تمدید کند به تنها مسئله ای که فکر می کرد علاقه و عشقی که میان او و یووه وجود دارد، بود. علاقه ای که عمر حرفه ای اش هجده ساله شده و برای یک سال دیگر نیز ادامه خواهد داشت. کاپیتان بیانکونری که وفاداری اش ثابت شده از یووه و تیفوسی ها تشکر کرد.

مطمئنا اسان نیست به این دلیل که احساسات و هیجان هایی که از دیروز با ان روبرو شدم واقعا زیباست. حالا مثل هجده سال قبل، تنها امروزه روش تغییر کرده اما همان احساسات هجده سال پیش را حالا نیز احساس میکنم و از تیفوسی ها محبوب دریافت می کنم. در سال 93 تلفن همراه نداشتم اما حالا پیام را در فیس بوک می گذارم و در اینترنت نامه ها و پیام های بسیاری دریافت می کنم. خیلی چیزها در دنیا عوض شده اما احساسات تغییر نکرده.

برای من این تمدید قرارداد همراه با لذت غیرقابل باوری بود که نمی توانم بیان کنم، همراه با اهدافی که داریم و همراه با استادیوم جدیدی که خواهیم داشت در روزی که اسکودتوی 26 خود را بالای سر بردیم برای یک سال دیگر در خانه جدیدمان با یووه قرارداد امضا کردم.

حالا این دلیل مهم دیگری ست برای اینکه 5 می را با خوشحالی بیشتری یاد کنم، 5 می بهترین لحظات را تجربه کردم و برای من ارزش بسیار زیادی داشت. امضا جدید در استادیوم جدید یوونتوس که می توانم یک سال دیگر در ان بازی کنم، ورزشگاهی که خانه ما خواهد بود و از بودن در ان بسیار خوشحالم.

الکس در ادامه از برادرش، یووه و تیفوسی ها تشکر کرد " برای من استفانو بهترین مدیر دنیاست و همیشه ایده های او برایم مفید و موثر است. ممنونم از دکتر داریو توزتی که همیشه در کنارم بود و برای امادگی من و شرایطم مرا کمک و یاری داد. ممنونم از همه مربیان و کادر فنی.

ممنونم از یوونتوس، ممنونم از مدیر اندیلی که من روزی بسیار مهمی را هدیه دادند تا در این روز مهم زندگی کنم. خیلی خوشحالم که با اندره چنین قراردادی را امضا کردم. اولین قراردادم را با جامپائولو بونیپرتی امضا کردم، ممنونم از همه شما . دیگه صحبتی ندارم و کلمه ای نیست که بتوانم بیان کنم. حدود 18 سال در کنار یکدیگر هستیم و رنگ های زیادی را دیدیم اما همیشه سیاه و سفید ماندم، سیاه و سفیدی که همچنان تمام شدنی نیست. الساندرو "

AlexDelpiero
05-23-2011, 12:25
برای دل نری احترام و برای کونته ارزو می کنم مدت زیادی اینجا بماند
او مانند یووه فراز و نشیب زیادی نداشت و در بیشتر فصل امادگی خود را برای یک نمایش عالی حفظ کرد اما افسوس که بانوی پیر فصل سخت و سیاهی را پشت سر گذاشت تا الکس نیز یکی از ناخوشایندترین خاطراتش را در دوران ورزشی همراه بیانکونری ثبت کند.

کاپیتان نیز با چهره غمگین از فصل خداحافظ کرد " با این نتیجه نتوانستیم برخیزیم و نتیجه ای که می خواستم را کسب کنیم. خیلی از مسائل خوب پیش نرفتند و یک فصل سیاه رقم خورد. "

از او در خصوص دلگیری هواداران سوال می کنند و او تاکید می کند که بازیکنان نیز چنین احساسی دارند. فصل اینده برمی خیزیم و از حالا به فکر فصلی بزرگ و سفید خواهیم بود. نمی خواهیم به هیچ عنوان چنین فصلی تکرار شود. اشتباهات زیادی داشتیم باید تمام این مشکلات را برطرف کنیم.

قلب های مان سیاه و گرفته است اما من برای چنین خداحافظی ای برای دل نری متاسفم، او همه کار کرد و از نظر شخصی فردی ست که من برای همیشه به او احترام می گذارم. متاسفانه نتایج چنین تصمیمی را برای او در بر داشت.

اما کونته؛ انتونیو را به خوبی می شناسم، او بازیکن استثنایی بود و در به خوبی در حال تجربه مربیگری ست و در این پست نیز خوب کار کرده. اگر به اینجا می اید و به طور رسمی اعلام شود برای او ارزو می کنم که برای مدت طولانی اینجا بماند.

اما نه گل زده. همگی ناراحتیم و همه تیم از بودن در این شرایط ناراحت هستند. این فصل تلخ بود و ما می خواهیم فصل اینده همه این ناکامی ها را کنار زنیم و تنها خوشحال و راضی باشیم. باید رضایت جای خود را به این غمگینی دهد.

من از این نتیجه بسیار ناراحتم و امیدوارم بتوانم برای نتیجه مجدد تلاش کنم و بار دیگر یک فصل بزرگ را بسازیم. می دانیم که فصلی که پیشروی مان است به هیچ عنوان اسان نخواهد بود.

مربی جدید نیز مورد سوال قرار می گیرد و الکس می گوید من هنوز نمی دانم که چه کسی مربی تیم می شود، تنها چیزی که می دانم این است که دل نری دیگر مربی ما نیست. او به من از زمان ورود تا این لحظه اعتماد کرد و من از او ممنونم و از او تشکر می کنم.

n_mamali
05-23-2011, 17:26
بچه ها به نظر شما تیاگو بازیکن خوبی برای یوونتوس است؟؟

AlexDelpiero
05-24-2011, 10:57
بچه ها به نظر شما تیاگو بازیکن خوبی برای یوونتوس است؟؟
تیاگو بازیکن متوسطی بود که هیچوفت توی یوونتوس نمایش خوبی نداشت ولی از وقتی به طور قرضی به اتلتیکو مادریر رفت در اون باشگاه خوب کار می کرد و اونجا موندنی شد !:ohum:

AlexDelpiero
05-24-2011, 11:16
هیجان بازگشت به اولدترافورد

یک بازی دوستانه برای این مهره دوست داشتنی ارزش تکرار و مرور خاطراتی را دارد که در دوران اوج همراه با بانوی پیر اروپا پشت سر گذاشته. دیدار دوستانه یوونتوس و منچستریونایتد برای خداحافظی گریل نویل یکی از بهترین مهره های شیاطین سرخ که یووه را قدرتمندترین حریفی دانست که در دوران حرفه ای اش با ان رقابت کرد.

در سوی دیگر میدان الساندرو دل پیرویی قرار دارد که تقریبا در سراسر دنیا شناخته شده و محبوب است. برای این مهره بازگشت به اولدترافورد هیجان خاصی دارد " یکی از محبوب ترین تیم های فوتبال در سراسر دنیا و رقابت با این تیم که در چند نوبت با ان به رقابت پرداختیم. سرنوشت ما چنین بود که بارها برابر یکدیگر صف ارایی کردیم و دیدارهای تاریخی زیادی را به ثبت رساندیم.

20 نووامبر سال 1996 یک هفته تاریخی برای ما اغاز شد، برای یووه و برای من به این دلیل که ابتدا در خانه یونایتد اولین پیروزی را برابر این تیم در انگلیس به دست اوردیم و شش روز بعد توانستیم قهرمانی جهانی باشگاه ها را نیز از ان خود کنیم و یک شادی وصف ناپذیر را تجربه. پیروزی در چنین دیدارهای سختی بسیار ارزشمند است.

اما برای الکس خاطره ان دیدار تنها با برتری یووه همراه نمی شود، تشویق حاضرین در اولدترافورد و صحنه های دیدنی ان سال هرگز از یاد اسطوره بیانکونری نمی رود " زمانی که از زمین اولدترافورد خارج می شدم همه حاضرین در این ورزشگاه از جای خود برخاستند و به تشویق من پرداختند، تشویق بی سابقه و فوق العاده ای بود و به من حس فوق العاده ای داد. من از ان انان تشکر کردم و در کنفرانس خبری از همه هیجان و شوری که در ان لحظات به من هدیه شد ممنون شدم. واقعا حرکت ویژه و استثنایی برای من بود. "

انتخاب یووه از سوی گری نویل نیز ارزشمند توصیف کرد و گفت: گری نویل یووه را انتخاب کرد به این دلیل که این دو تیم همیشه بزرگ بودند و همواره نام شان بر سر زبان هاست. یونایتد در ایتالیا و انگلیس تیمی بزرگ و مشهوری ست. حتی برای من و برای تمام دنیا. به او سلام گرم همراه با ارزوی موفقیت می کنم و به او می گویم " خداحافظ کاپیتان " بازی برابر تو بسیار زیبا بود و رقابت مقابل منچستر بسیار افتخارامیز.

مرضیه111
05-25-2011, 23:12
خب خرید پیرلو خرید خوبیه. ولی یه کمی سنش زیاده. جوون گرایی بشه بد نیست. مثل این که مشکل سن بالای بازیکنا و ستاره های فوتبال، توی ایتالیا خیلی چشم گیره.

AlexDelpiero
05-26-2011, 11:50
خب خرید پیرلو خرید خوبیه. ولی یه کمی سنش زیاده. جوون گرایی بشه بد نیست. مثل این که مشکل سن بالای بازیکنا و ستاره های فوتبال، توی ایتالیا خیلی چشم گیره.
تنها مشکلی که توی خرید پیرلو به چشم میخوره و تو ذوق می زنه همین سن بالای پیرلو هست !
البته با توجه به سیستم احتمالی کونته با دو هافبک طراح یوونتوس برای فصل بعد برنامه داره که یه هافبک طراح جوان و سرع مثل آکوئیلانی میتونه یه مکمل خوب باشه برای پیرلو !
امیدوارم تیم بتونه آکو رو برای فصل بعد نگهداره !
البته لیگ ایتالیا کم کم دنبال جوونگرای میره و اکثر تیمها دارند روی بازیکنان جوون سرمایه گذاری میکند مثل همین قانون اخیری که مسئولان میلان و ضع کردند و طبق اون بازیکن بالای 30 سال قرارداد یکساله می بنده و پایان فصل دوباره مذاکرات از سر گرفته میشه !

مرضیه111
06-03-2011, 22:30
یووه طبق سال گذشته هفتم شد. خبر مهم و جدید اینه که لوییجی دل نری اخراج شده و آنتونیو کونته سرمربی جدید بیانکونری ها واسه فصل جدیده.
کونته 41 ساله که ماه قبل موفق شد سیه نا رو دوباره به سری a برگردونه، به عنوان بازیکن 14 بار با باشگاه یوونتوس صاحب جام های قهرمانی مختلفی شده و قراره سالانه 1/5 میلیون یورو دستمزد بگیره.
آندره آ آنیلی رئیس باشگاه هم بعد از این انتخاب گفته می خواهیم موفق باشیم و کونته اولین قطعه پازل ما به حساب میاد.

alexdelpiero_10
06-15-2011, 18:22
خدا كنه كه اگرو بياد تا يه خط حمله قوي براي فصل بعد داشته باشيم

AlexDelpiero
06-15-2011, 22:36

اگر مدیران یووه تو بازار نقل وانتقالات در حد متوسط هم بخوان کار کنند باید یه همچین ترکیبی رو برای فصل بعد داشته باشیم !
امیدوارم فصل بعد لااقل تا روزهای آخر توی کورس قهرمانی باشیم !

پوریا صبور
06-15-2011, 23:37
مشکل یووه از روزی شروع شد که ندود رفت!!
دقیقا مشکل یووه اون وسط زمینه که یکی باید هم توپگیری کنه هم بازی سازی!!
که ندود اونجارو جمع میکرد..
ولی حالا با اومدن پیرلو لا اقل یکی هست که بازیسازی کنه فقط یه کنه سیاهم بذارن کنارش تا توپارم جم کنن!
چون اصلا بلد نیست
سالی که پاول رفت یووه دوم بود
ولی سال بعدش 7
امسالم که 8 شد!!
خدا کنه اوضاع بهتر شه!!

AlexDelpiero
06-16-2011, 00:02
مشکل یووه از روزی شروع شد که ندود رفت!!
دقیقا مشکل یووه اون وسط زمینه که یکی باید هم توپگیری کنه هم بازی سازی!!
که ندود اونجارو جمع میکرد..
ولی حالا با اومدن پیرلو لا اقل یکی هست که بازیسازی کنه فقط یه کنه سیاهم بذارن کنارش تا توپارم جم کنن!
چون اصلا بلد نیست
سالی که پاول رفت یووه دوم بود
ولی سال بعدش 7
امسالم که 8 شد!!
خدا کنه اوضاع بهتر شه!!

اتفاقا قضیه ملو و دیارا هم همینه !
یه بازیکن تخریبی کنار پیرلو میخوان تا هم بازی سازی کنند هم تخریب بازی حریف !
من معتقدم ملو صد شرف دیارا رو داره !
کاش ملو بمونه !

پوریا صبور
06-16-2011, 00:15
من معتقدم ملو صد شرف دیارا رو داره !
کاش ملو بمونه !

این ملو شخصیت حرفه ای نداره!
یه روز خوبه یه روز بده!!
تکلای بد میکنه!!
اخلاق نداره..
واسه تیم دردسره..
دیارا همون lass هست؟شماره10 مادرید؟!
زیاد بازیشو ندیدم ولی به نظرم بد نمیاد از ملو بهتره!!
یووه باید سانچسو بخره نه این مرتیکه اگوره.کسیکه واسه یووه ارزش نزاره و فقط دنبال رئال باشه و به زور بیارن به درد یووه نمیخوره!!
نیمار خوبه ولی نمیاد ولی اگه به ساچز پیشنهاد بهتر بدن میاد..آینده دار ترم هست
پاستوره هم خوبه!!

AlexDelpiero
06-16-2011, 16:21
این ملو شخصیت حرفه ای نداره!
یه روز خوبه یه روز بده!!
تکلای بد میکنه!!
اخلاق نداره..
واسه تیم دردسره..
دیارا همون lass هست؟شماره10 مادرید؟!
زیاد بازیشو ندیدم ولی به نظرم بد نمیاد از ملو بهتره!!
یووه باید سانچسو بخره نه این مرتیکه اگوره.کسیکه واسه یووه ارزش نزاره و فقط دنبال رئال باشه و به زور بیارن به درد یووه نمیخوره!!
نیمار خوبه ولی نمیاد ولی اگه به ساچز پیشنهاد بهتر بدن میاد..آینده دار ترم هست
پاستوره هم خوبه!!
درسته ملو فصل قبل خیلی افتضاح بود ولی این فصل هروقت توی اوج بوده یوونتوس هم راه افتاده !
همیشه از سطح متوسط بازیکنان فصل اخیر یووه یه کلاس بالاتر بوده !
من ملویی که هر از گاهی خیلی عالی هست و بعضی اوقات متوسط رو به دیارا که همیشه متوسط بوده ترجیح میدم !
ملو اگه دل به بازی بده عالی خواهد بود !
البته اومدن لاس به یک ترانسفر دسته جمعی بین یووه و رئال بستگی داره !:nishkhand:

alexdelpiero_10
06-27-2011, 09:47
واي اگه اگرو بياد كه يوونتوس ديگه نيازي به مهاجم نداره فقط مونده يه هافيك دفاعي خوب كه جلوي بازي سازي حريف رو بگيره

پوریا صبور
06-27-2011, 11:05
واي اگه اگرو بياد كه يوونتوس ديگه نيازي به مهاجم نداره فقط مونده يه هافيك دفاعي خوب كه جلوي بازي سازي حريف رو بگيره
من که به این ماروتا امیدی ندارم!!
یه فصل با یه بازیکن بحث میکنه بعد تو یه روز یه تیم دیگه میاد میبردش!!
190 ملیون بودجه داره سر یه ملیون بازیکنو از دست میده میره یه بازیکنی میگیره 15 ملیون که 10تا هم نمیارزه!!
حالا ببین..
با ژکو هم همین کارو کرد..

AlexDelpiero
06-27-2011, 12:06
خوشبختانه این فصل با حضور ماتری ، کوالیارلا و اله و حضور احتمالی آگوئرو ددیگه از این بابت مشکلی نخواهیم داشت البته یووه 35 تا میخواد به آگوئرو بده ولی اتلتیکو مادرید 45 تا میخواد و هنوز این مسئله حل نشده ...
مشکل ما بیشتر تو خط هافبک و بازیسازسه که به قول پوریا بعد از ندود نداشتیم یه بازیکن تاپ تو این پست که البته امیدوارم با حضور پیرلو و یه بازیکن مثل ملو مشکل تا حدودی برطرف بشه !

190 ملیون بودجه داره سر یه ملیون بازیکنو از دست میده میره یه بازیکنی میگیره 15 ملیون که 10تا هم نمیارزه!!
حالا ببین..
ماروتا کلا آدم مرموزیه ...
متاسفانه تمام گزینه ها رو داره از دست میده !
هیگواین ، بنزما ، ووچنیچ ، باستوس و ....
خسته شدیم از بس بازیکن متوسط و بی نام و نشون جذب کردند ...
من موندم این موتا چی داشت که باهاش تمدید کردند 3 ساله و 37.5 میلیون بهش دادند . :-ang

alexdelpiero_10
06-27-2011, 12:19
من موندم این موتا چی داشت که باهاش تمدید کردند 3 ساله و 37.5 میلیون بهش دادند .

قرارداد موتا 3.5 مليون بوده
37.5 مليون قرارداد 4 بازيكن (ماتري-كواليارلا-موتا-په په ) بوده

AlexDelpiero
06-27-2011, 12:25
قرارداد موتا 3.5 مليون بوده
37.5 مليون قرارداد 4 بازيكن (ماتري-كواليارلا-موتا-په په ) بوده
پس من اشتباه برداشت کردم ولی اینکه واسه 4 تا بازیکن بیای 37.5 بدی هم جای تعجب داره خودش!

alexdelpiero_10
06-27-2011, 12:36
حالا ببین..

من نميدونم اين ماروتا ديگه چه بازي كن معروفي مي خواد بخره كه اين قدر چونه ميزنه 190 مليون دادن بهش كه بازيكن بخره باز هم حاضر نيست خرج كنه اگه 45 مليون اون پول روداد به اگرو با 145
باقي مونده مي خواد چي كار كنه؟ كونته گفت ديارا و باستوس رو ميخوام كه جناب ماروتا اونا رو داره بخاطر همين چونه زدن هاي الكي از دست ميدهeterza::-

alexdelpiero_10
06-28-2011, 00:00
حالا واقعا اگه يوونتوس بي گناه از اب در اومد ميخوان چي كار كنن؟ جام رو بهش بر مي گردونن؟ البته اين كار هم خوبه ولي يوونتوس در اون سال تو اوج بود و هر بازي كني ارزو مي كرد كه بياد يوونتوس نه مثل الان كه ناز ميكنن با اين كارشون سر نوشت يونتوس رو عوض كردند

پوریا صبور
06-28-2011, 00:05
حالا واقعا اگه يوونتوس بي گناه از اب در اومد ميخوان چي كار كنن؟ جام رو بهش بر مي گردونن؟ البته اين كار هم خوبه ولي يوونتوس در اون سال تو اوج بود و هر بازي كني ارزو مي كرد كه بياد يوونتوس نه مثل الان كه ناز ميكنن با اين كارشون سر نوشت يونتوس رو عوض كردند

غیر از اون 200 ملیون قرامت میدن تا آدم شن!!
البته از 200 ملیون یکم کمتر بود فکر کنم 180 ملیون بود..:sigar:

Saeid Juve
07-05-2011, 00:45
خوب بازم بي عدالتي...
يووه نتونست جام رو پس بگيره البته ندادند و مطمئنا براي اون غرامت بوده كه ندادند.
ماروتا براي يكسره كردن كار آگرو به مادريد رفته كه اميدوارم بتونه بگيرتش...
...ولي خدا كنه اگه نگرفت روسي رو بگيره تا دست خالي به تورين برنگرده.
ايشالا...

amir pirlo
07-05-2011, 01:28
salam be juventusihaye aziz.bache ha be nazare shoma juve be fekr hafbak khob bashe behtar nist?on poli ke mikhan bedan agero nasri ya fabregaso mi2nan bekharan.be nazare man arzeshe agero 40 milion euro nist

Saeid Juve
07-05-2011, 10:41
salam be juventusihaye aziz.bache ha be nazare shoma juve be fekr hafbak khob bashe behtar nist?on poli ke mikhan bedan agero nasri ya fabregaso mi2nan bekharan.be nazare man arzeshe agero 40 milion euro nist

اولا فارسي بنويس...:-ang
دوما نزن اين حرفو آگرو 40 ميليون نمي ارزه؟؟؟؟
توي خط هافبك هم بازيكناي بدي نداريم هر چند هافبكمون قوي نيست اما مهاجمامونم تعريفي ندارن و به يك گلزن تمام عيار بيشتر نياز داريم.
همونطور كه ديديم پارسال اصلا بازيكن گلزن نداشتيم و اكثرا هافبكها و مدافعان گل ميزدند.
در هر صورت اميدوارم با خريد بازيكنان بزرگ بتونيم به همون يووه ي سالهاي پيش برسيم:ahaaaaaa:

amir pirlo
07-05-2011, 14:40
:gahhr:chete chera narahat mishi man nazare khodamo dadam aslanam 40 milion nemiarze taze juvei nist va motmaenam pishnehade 40 millioni juvaro rad va pishnehade 28millioni realo ro ghabol mikone rossi az on behtare

پوریا صبور
07-05-2011, 16:40
:gahhr:chete chera narahat mishi man nazare khodamo dadam aslanam 40 milion nemiarze taze juvei nist va motmaenam pishnehade 40 millioni juvaro rad va pishnehade 28millioni realo ro ghabol mikone rossi az on behtare

لطفا فارسی بنویس!!!:-ang
اگوره 40 ملیون نمی ارزه ولی یووه چون تو لیگ قهرمانان نیست مجبور این مبالغو بده..

amir pirlo
07-05-2011, 16:57
windowsam farsi nadare

AlexDelpiero
07-05-2011, 18:40
من هم با امیر پیرلو موافقم ...
ما بیشتر باید رو هافبکها تمرکز کنیم .... البته یه پیشنهادهایی به بازیکن برزیلی دادند ... ولی ما هیچوقت از برزیلی ها خیری ندیدیم ...
آگوئرو هم به هیچ وجه 40 تا نمی ارزه ... قراره 35 تا بدن واسه آگوئرو + آمائوری ( که 8 تا می ارزه ) که سر جمع میشه 43 تا .... که از سرشونم زیاده ...

alexdelpiero_10
07-05-2011, 20:52
لطفا فارسی بنویس!!!:-ang
اگوره 40 ملیون نمی ارزه ولی یووه چون تو لیگ قهرمانان نیست مجبور این مبالغو بده..

با نظرت موافقم ولي اين اگرو كه اين همه تاكيد داره كه بعد از كوپا تصميم ميگيرم منتظر پيشنهاد از يه تيمه كه توليگ قهرمانان باشه و اگه اين پيشنهاد رو داشته باشه ديگه به يوونتوس نمياد

AlexDelpiero
07-06-2011, 10:29
آگوئرو چند وقت پیشا تو یه مصاحبه گفته بود که عدم حضور یووه تو لیگ قهرمانان نمیتونه مانع حضورش باشه ...
یووه امسال قراره سرمایه گذاری زیادی تو نقل و انتقالات داشته باشه و امیدوارم آخر فصل نتیجه خوبی بگیره و حداقل تا روزهای آخر تو کورس قهرمانی باشیم ...
یووه کارش به جایی رسیده که حضور در کورس قهرمانی برای هواداراش یه آرزو شده ... :narahat:

Saeid Juve
07-06-2011, 12:01
هر چي ميكشيم از دست اينتر ميكشيم...
اگه اون قضييه ي كالچو پولي منتفي ميبود الان موجي هم سر جاش بود.
واقعا موجي كجا آنيلي و ماروتا كجا؟
اومدن آگرو هم اينطور كه بوش مياد منتفيه خدا كنه بتونن روسي رو بخرن اونم ميتونه بازيكن خوبي بشه برا يووه.
در هر صورت زمان به سرعت داره ميگذره و هيچ بازيكن طراز اولي نخريديم.
افسوس و افسوس با اين همه بودجه و افتخار هيچ بازيكني حاضر نيست بياد يووهcrying::-

AlexDelpiero
07-08-2011, 12:03
خوشبختانه یوونتوس تو بند یک قاونو که مظنون به فشار کمیته داوران بوده تبرئه شده ومونده بنده 6 که متاسفانه اونجا محکوم شناخته شده ولی اینتر در هردو بند محکوم شناخته شده !
از قضا 27 تیر دادگاه بازپس گیری اسکودتوی 2006 هستش !
جالبه رم هم مدعی شده که باید این جام رو بدین به ما ... :ajibeee:

alexdelpiero_10
07-08-2011, 13:49
خوشبختانه یوونتوس تو بند یک قاونو که مظنون به فشار کمیته داوران بوده تبرئه شده ومونده بنده 6 که متاسفانه اونجا محکوم شناخته شده ولی اینتر در هردو بند محکوم شناخته شده !
از قضا 27 تیر دادگاه بازپس گیری اسکودتوی 2006 هستش !
جالبه رم هم مدعی شده که باید این جام رو بدین به ما ... :ajibeee:

ولي يه نامردي ديگه هم دارن كه ميگن يه قانون دارن كه اگه از يه تخلف مدت زيادي بگذره ديگه مجازات نداره وفقط جام رو ازش ميگيرن يعني اينتر كه بيشتر يوونتوس تخلف كرده براش مجازاتي (مثل رفتن به سري B) در نظر نميگيرن. :gerye:

Saeid Juve
07-08-2011, 14:05
هيچ عيبي نداره فقط جام رو به ما بدن و غرامتمونو ما راضي هستيم.
واقعا يووه تو اين چند ساله ميليونها دلار ضرر كرده.

alexdelpiero_10
07-08-2011, 14:12
هيچ عيبي نداره فقط جام رو به ما بدن و غرامتمونو ما راضي هستيم.
واقعا يووه تو اين چند ساله ميليونها دلار ضرر كرده.

يوونتوس فقط زماني كه به سري b رفت داشت نابود ميشد براي همين مالك تيم 200 ميليون تو بورس واريز كرد وتيم رو ازنابودي نجات داد اين غرامتي كه ميگن بابت كم شدن درآمد تيم بعد از رفتن به سري b است

AlexDelpiero
07-09-2011, 09:38
آره از اون قانون هم اطلاعاتی دارم ! ولی پنج سال هم زمان زیادی نیست ... منتظر می مونیم تا دادگاه 18 جولای ...
یووه طلب 250 میلیون غرامت کرده که به نظرم در قبال ضرری که کرده هیچی نیست ...
خوشبختانه الان از لحاظ مالی مشکلی نداریم فقط بحث آبروی از دست رفته یوونتوس هست که با برگردوندن اون جام تا حدودی رو سفید میشیم و می تونیم سرمونو بالا بگیریم که بله ...:narahat:

Saeid Juve
07-10-2011, 12:14
خدا حافظ كاپيتان...
كانا هم در سن 37 سالگي از دنياي فوتبال خداحافظي كرد.
كاناوارو توي سال 2006 كه يووه قهرمان شد و.... يه بازي مونده به آخرين بازي مقابل ميلان يه گل زد و يووه تو سن سيرو تونست ميلان رو ببره.
اون گلش هنوز توي ذهنم هست و ازش ممنونم.
توي تيم ملي هم موقع زدن پنالتيها توي فينال جام جهاني 2006 اگه يادتون باشه همينطور اشك ميريخت...
اونم از يادم نميره و بعدش هم بردن جام بالاي سرش...................
اميدوارم هميشه موفق باشه.

AlexDelpiero
07-10-2011, 18:45
خدا حافظ كاپيتان...
كانا هم در سن 37 سالگي از دنياي فوتبال خداحافظي كرد.
كاناوارو توي سال 2006 كه يووه قهرمان شد و.... يه بازي مونده به آخرين بازي مقابل ميلان يه گل زد و يووه تو سن سيرو تونست ميلان رو ببره.
اون گلش هنوز توي ذهنم هست و ازش ممنونم.
توي تيم ملي هم موقع زدن پنالتيها توي فينال جام جهاني 2006 اگه يادتون باشه همينطور اشك ميريخت...
اونم از يادم نميره و بعدش هم بردن جام بالاي سرش...................
اميدوارم هميشه موفق باشه.
خدا رحمتش کنه !
با اینکه بیشترتیفوسی ها بعد از جداییش تو اون سال کذایی ازش متنفر شدند ولی من همیشه دوسش داشتم ! هم کانا و هم ایبرا رو ... :shogh: ولی ایبرا برنگشت ...
ولی اون گل مقابل میلان رو کانا نزد ... اله با یه حرکت آکروباتیک سانتر کرد و ترزگل توپو گل کرد ... :ohum:

pavel
07-17-2011, 18:43
با سلام به هواداران واقعی و اصیل یوونتوس.

آنهایی که فارغ از آسمان ابریه این روزهای یووه بازهم به انتظار روزهای طلایی بانوی پیر نظاره گر بازیهای تاکسی های سیاه وسفید تورین می نشینند.

آنهایی که نام قیصر فوتبال ایتالیا برای آنها فقط یک نام نیست بلکه یک تیم است و یک رویا.

مهدی ناطوری زاده 27 ساله ازبندر بوشهر.

amir pirlo
07-17-2011, 23:37
سلم مهدی جان برگشتی؟

amir pirlo
07-18-2011, 12:16
این همه اشتباه فقط به خاطر برگشتن مهدیه:hehee:

AlexDelpiero
07-20-2011, 12:46
نارضایتی باشگاه یوونتوس از تصمیم فدراسیون فوتبال ایتالیا

فدراسیون فوتبال ایتالیا به تازگی اعلام کرد قهرمانی سال 2006 که به دلیل رسوایی کالچوپولی ازیوونتوس گرفته و به اینتر داده شده بود، از نر آتزوری پس گرفته نخواهد شد.

باشگاه یوونتوس اعلام کرد از تصمیم فدراسیون فوتبال ایتالیا در مورد عدم بازپس گیری قهرمانی سال 2006 سری آ از اینتر ناخشنود است.

فدراسیون فوتبال ایتالیا به تازگی اعلام کرد قهرمانی سال 2006 که به دلیل رسوایی کالچوپولی ازیوونتوس گرفته و به اینتر داده شده بود، از نر آتزوری پس گرفته نخواهد شد.

با این وجود یوونتوسی ها هنوز تسلیم نشده اند و اعلام کرده اند تا زمانی که حکم عادلانه ای در مورد این پرونده صادر نشود، آن را پیگیری خواهند کرد.

در بیانیه ای که توسط این باشگاه منتشر شده، آمده است:" تصمیمی که فدراسیون فوتبال ایتالیا گرفته در واقع دو تصمیم متفاوت در مورد موضوعی یکسان است.

شواهدی که 14 ماه قبل توسط یوونتوس ارائه شد، متاسفانه مورد بررسی دقیق قرار نگرفت.

اما باشگاه یوونتوس برای حمایت از میلیون ها هوادارش و همچنین سهام داران و کارکنانش، حقوقش را پیگیری می کند تا به نتیجه ای مناسب و عادلانه برسد."

براساس گزارش ها، یوونتوسی ها قصد دارند شکایت شان را از طریق کمیته المپیک ایتالیا پیگیری کنند.
:gahhr:
من موندم اینتر که توی دادگاهها همه چیز علیهش بود و همیشه محکوم بوده چطور تو دادگاه 25 نفره 22 رای آورده ؟!!!
مسئولان اینتر توی ایتالیا نفوذ زیادی پیدا کردند وتنها راه باقی مونده دادگاه بین المللی هستش !

ale10forever
07-21-2011, 01:16
البته آقا مهدی جون هنوز میشه تو ایتالیا قضیه رو پیگیری کرد. منتها یوونتوس می خواست این قضیه تو فدراسیون حل شه حالا که فدراسیون رو اینتریا گرفتن میشه به مراجع بالاتر مثل کمیته المپیک یا مراجع قضایی شکایت کرد.
تیفوسیای عزیز نگران نباشید هر دوتا اسکودتو رو پس می گیریم حتی اگه نتونیمم همیشه جزو قهرمانیای یووه حساب میشه
واقعا این طرفدارای اینتر چه جوری روشون میشه بگن حق به حقدار رسید؟:-ang
نتایج تمام مسابقات یووه تو زمین بدست اومده و خواهد اومد تو زمین. می فهمید؟
الان مکالماتی از اینتر کشف شده که صد برابر بیشتر و بدتر از مکالمه های موجی بوده اما به دو دلیل به اونا رسیدگی نمیشه:
1- نفوذ مافیایی موراتی لاشخور و دارو دسته اوباشش
2- یه قانون مسخره که فقط تو ایتالیا وجود داره و اینه که اگه از یه اتهام یه مدتی بگذره دیگه به اون رسیدگی نمیشه
اگه اون موقع این مدارک 300 صفحه ای ارائه شده بود اینتر به سری ب که هیچی به سری z فرستاده می شد.

اسکودتوهای 2005 و 2006 مال یووه است و بالاخره بهش میرسه. تا آخر که ماه پشت ابر نمی مونه الانم می بینید که هر روز چیزای جدیدی رو میشه
دیگه الان همه می دونن که داره حق یووه خورده میشه و به اینتر داره فشار بی سابقه ای میاد حتی خود هوادارای اینتر که یک سوم طرفدارای یووه هم نیستن می دونن که این دو عنوان (شایدم خیلی جامای دیگه) حقشون نیست و با پول خریداری شدن
مطمئن باشید این کارا رو که موراتی با هدف خراب کردن چهره یووه و ضعیف کردن این تیم انجام داده نه تنها به اهدافش نمی رسه بلکه باعث میشه چهره اینتر تو فوتبال خراب شه و این تیمو منفورترین تیم دنیا بدونن که فقط با لاشخوری و دزدیدن جامای بقیه عنوان کسب کرده
زیاد هم خوشحال نباشید به زودی مدارک به مراجع بالاتر از فدراسیون ارسال میشه تا اونا تصمیم گیری کنن ببینیم اونجا هم این موراتی و اینتریا زبونشون درازه یا نه
صد در صد یووه ول کن ماجرا نیس چون میلیونها هوادار تو کل دنیا داره و اونا واسش مهمن و با پیگیری مطمئنا به نتیجه میرسه
به زودی تاپیکی باز می کنم و کالچوپولی رو کامل اونجا توضیح می دم تا حتی اگه یه نفر هم قضیه رو ندونه بفهمه که یووه هیچ وقت تبانی با هیچ کس نکرده و کل قضیه توطئه موراتی بوده[/SIZE][/B]

:juventus::juventus::juventus:

یکی ار هزاران اعتراضای طرفدارای فوتبال نه فقط یوونتوس به این قضیه:
29 اسکودتو ساخت ایتالیا
15 اسکودتو ساخت چین!!!

[Only Registered And Activated Users Can See Links][/QUOTE]

AlexDelpiero
07-21-2011, 20:31
اصلا امیدی به خود ایتالیا نیست ! میگم که این موراتی و دار و دستش حسابی ریشه کردند تو ایتالیا ... بهترین شکل همون دادگاه بین المللی هست ...
حداقلش باید غرامت یوونتوس پرداخت بشه !

گزارش تصویری: لباس‌های میلان، اینتر، یوونتوس و دیگر باشگاه‌های ایتالیایی برای فصل جدید ([Only Registered And Activated Users Can See Links] b%8c)

پوریا صبور
07-21-2011, 20:37
اصلا امیدی به خود ایتالیا نیست ! میگم که این موراتی و دار و دستش حسابی ریشه کردند تو ایتالیا ... بهترین شکل همون دادگاه بین المللی هست ...
حداقلش باید غرامت یوونتوس پرداخت بشه !

منم با مهدی موافقم!!!
نمیشه تو ایتالیا پیگیری کرد چون پایه ده ها ملیون پول وسطه و پرداخت این غرامت برای ایتالیایی که تو بحران اقتصادیه این غرامت سنگینه پس به نفعشونه این رایو به اینتر بدن صداشم در نیارن..

ale10forever
07-21-2011, 20:48
منم با مهدی موافقم!!!
نمیشه تو ایتالیا پیگیری کرد چون پایه ده ها ملیون پول وسطه و پرداخت این غرامت برای ایتالیایی که تو بحران اقتصادیه این غرامت سنگینه پس به نفعشونه این رایو به اینتر بدن صداشم در نیارن..

راستش منم تا حدودی موافقم فوتبال تو ایتالیا رابطه عجیبی با سیاست داره تو سال های قبل 2005 آنیلیها و وابستگان به این خانواده تو مجلس سنای ایتالیا نفوذ زیادی داشتن و همین باعث می شد یوونتوس هم قوی باشه (البته این نکته رو هم باید بگم که تمام نتایج تو زمین بدست می اومد نشونه اش هم اینکه یووه حتی تو اروپا هم جزو 3 تیم اول بود) اما روابط بیرون زمین و سیاست بازیا خیلی یووه رو قدرتمند نگه داشته بود تا اینکه بعد فوت پدرخوانده آنیلی خانواده موراتی تونست به مجلس نفوذ کنه و تو سیاسیون اعتبار کسب کنه. اما به نظر میرسه آنیلی ها دوباره سر و سامون گرفتن و باید منتظر روزای خوب واسه یووه باشیم. حتی اگه عنوانای 2005 و 2006 رو هم نتونیم پس بگیریم این دو قهرمانی همیشه تو قلب ما تیفوسی هاست...

انقدر قهرمان میشیم تا اینتریا خودشون با دستای خودشون جامو بهمون پس بدن

ale10forever
07-27-2011, 20:20
اینتریا و موراتی فکر کردن یووه همینجوری قضیه رو بی خیال میشه تا موراتیا تو گور نلرزن ما پای قضیه تبانی اینتر وایسادیم

امروز مدارک جدیدی رو شده که حقایق وحشتناکی رو فاش می کنه
این مدارک نشون میده اینتریای آشغال میخواستن یووه واسه همیشه از صحنه فوتبال حذف بشه
اما غافل از اینکه یوونتوس خیلی با تیمایی مثل اینتر فرق دارن که همه نحوه شکل گیریشو می دونن!!

به خبر زیر توجه کنید:

ale10forever
07-27-2011, 20:21
با وجود اینکه سران باشگاه اینتر تصور می کنند پرونده ی کالچوپولی به پایان رسیده سران یوونتوس و وکلای موجی همچنان در تلاش برای بازپس گیری اسکودتوی سال 2006 هستند.

امروز مدارك جديدى منتشر شده ، اين مدارك نشان می دهد كه مكالمات سران اينتر در اختيار نيروهاى امنيتى و فدرال بود اما هيچگاه در دادگاه ارائه نشد ، وكيل آقاى نيكولا پنتا كه مشاور حقوقى گروه دفاع از موجى هست در اين مورد گفت :

" ديگر نبايد از رسوايى يوونتوس حرف بزنند ، همه چيز روشن است ، در اين پرونده براى نابودى يووه ، تبانى كرده بودند "

alexdelpiero_10
07-27-2011, 20:42
با وجود اینکه سران باشگاه اینتر تصور می کنند پرونده ی کالچوپولی به پایان رسیده سران یوونتوس و وکلای موجی همچنان در تلاش برای بازپس گیری اسکودتوی سال 2006 هستند.

امروز مدارك جديدى منتشر شده ، اين مدارك نشان می دهد كه مكالمات سران اينتر در اختيار نيروهاى امنيتى و فدرال بود اما هيچگاه در دادگاه ارائه نشد ، وكيل آقاى نيكولا پنتا كه مشاور حقوقى گروه دفاع از موجى هست در اين مورد گفت :

" ديگر نبايد از رسوايى يوونتوس حرف بزنند ، همه چيز روشن است ، در اين پرونده براى نابودى يووه ، تبانى كرده بودند "

با اين حساب ديگه بايد گفت تباني اينتري ها نه يوونتوسي ها يوونتوس فقط قرباني يك نامردي بزرگ شده و حالا زمان رسوايي اينتري ها سر رسيده :yes: البته اگه باز هم يه نامردي ديگه نكنن

ale10forever
07-29-2011, 09:41
یووه تا حالا این بازیکنا رو جذب کرده :
ZIEGLER
LICHTSTEINER
MOTTA
PIRLO
PAZIENZA
PEPE
MATRI
QUAGLIARELLA
VIDAL
و با توجه به سیستم 2-4-4 کونته به نظرم رسید ترکیب ایده آل یووه تا این لحظه رو به نظر خودم درست کنم تا مشخص بشه فصل بعد چقدر شانس داریم. اگه ترکیب مورد نظر شما جور دیگه ایه خواهشا بگید:

alexdelpiero_10
07-29-2011, 09:56
با اين وجود تركيب اينه

بوفون
زيگلر - كيليني - بونوچي- لشيشتاينر
ويدال - پيرلو
په په - كراسيچ (مهاجم گوشه)
دلپيرو(پوششي)
ماتري(نوك)

amir pirlo
07-29-2011, 10:49
ترکیب موردعلاقه ی من:

بوفون

گروسو کیلینی بارزالی لیش اشتاینر
ووچینیچ پیرلو ویدال کراسیچ
روسی کوالیارلا
البته من این ترکیب روبااومدن احتمالی بعضی ازبازیکنانوشتم.
زنده بادیووه:juventus:

ale10forever
07-29-2011, 17:45
با اين وجود تركيب اينه

بوفون
ويدال - پيرلو
په په - كراسيچ (مهاجم گوشه)
دلپيرو(پوششي)
ماتري(نوك)

په په رو من در حد فیکس بودن نمیدونم کاش بتونیم باستوس رو بگیریم تا خلا اونور پر بشه

گروسو کیلینی بارزالی لیش اشتاینر
ووچینیچ پیرلو ویدال کراسیچ
روسی کوالیارل

گروسو؟؟؟!!:ajibeee::ajibeee:
این یکی رو داری شوخی می کنی. به نظرم گروسو موتا تونی آمائوری یاکویینتا اضافین همشون باید برن و واسه نیمکت دوسه تا بازیکن جوونتر بیاریم

alexdelpiero_10
07-29-2011, 18:00
په په رو من در حد فیکس بودن نمیدونم کاش بتونیم باستوس رو بگیریم تا خلا اونور پر بشه

من رو همين بازيكنايي كه الان داره حساب كردم وگرنه جاي په په باستوس يا وارگاس و جاي ماتري ميتونه روسي رو بزاره دنبال يه جايگزين واسه بونوچي هم هستن

ale10forever
07-31-2011, 08:50
بیوگرافی دو بازیکن آینده یوونتوس

1- میرکو ووچینیچ
Mirko Vučinić
سن 27
قد 186 سانتیمتر
پست فروارد
ملیت: مونته نگرو
تیمهای پایه:
1998–1999 Sutjeska Nikšić
2000–2002 Lecce

باشگاهها
Years Team Apps† (Gls)†
1999–2000 Sutjeska Nikšić 9 (4)
2002–2006 Lecce 111 (35)
2006-2011 A.S. Roma 147 (46)
Juventus 2011
تیم ملی
2005–2006 Serbia and Montenegro 3 (0)
2007– Montenegro
میرکو ووچینیچ مهاجم اهل مونته نگروست که که در دوران نوجوانی در تیمی محلی در شهرش مشغول به بازی شد و سریعا توجه مدیر اجرایی تیم لچه را به خود جلب کرد و در تابستان 2000 به این تیم ایتالیایی پیوست. تا 2006 میرکو در لچه بازی کرد و بهترین فصل او 5-2004 بود در 28 بازی 19 گل به ثمر رساند.
در 30 آگوست 2006 رم نیمی از مالکیت وی را به مبلغ 3.25 میلیون یورو خرید و فصل بعدش قرارداد وی را با 3.75 میلیون یوروی دیگر دائمی کرد.
وی در 111 بازی برای لچه 35 گل و 147 بازی برای رم 46 گل به ثمر رساند
در 30 جولای 2011 یوونتوس با مبلغ 15 میلیون یورو با قراردادی 4 ساله به ارزش سالانه 3.5 میلیون یورو او را به خدمت گرفت در حالی که تیمهایی مثل منچستریونایتد و آرسنال به دنبال به خدمت گرفتن ووچینیچ بودند، وی ترجیح داد راهی یوونتوس شود

ale10forever
07-31-2011, 08:59
2- دیگو لوگانو
Diego Alfredo Lugano Moreno
سن 30
ملیت اروگوئه ای
قد 188 سانتیمتر
پست مدافع وسط

باشگاهها
Years Team Apps† (Gls)†
1999–2001 Nacional 13 (0)
2001–2002 Plaza Colonia 46 (4)
2002–2006 São Paulo 95 (8)
2006–2011 Fenerbahçe 182 (26)
تیم ملی
2003– Uruguay 47 (5)
دیگو آلفردو لوگانو مورنو فوتبالیستی اروگوئه ای است که برای تیم ملی این کشور در پست دفاع وسط و کاپیتان این تیم به میدان می رود. او در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی عنوان بهترین کاپیتان را از آن خود کرد. به عبارت دیگر لوگانو در خط دفاع یک لیدر به تمام معناست.
وی در سال 2006 با مبلغ 7.5 میلیون یورو از سائوپائولوی برزیل راهی فنرباغچه ترکیه شد.
لوگانو با کارینا رونیکو ازدواج کرده و دارای سه فرزند است و پسر بزرگ او برای تیم پایه فنرباغچه بازی می کند
با وجود بازی در دفاع وسط لوگانو مدافع گلزنی است و در 95 بازی برای سائوپائولو 8 بار و 182 بازی برای فنرباغچه 26 باز موفق به گلزنی شده است.
پیش بینی می شود وی تا چند روز آینده با مبلغ 3.8 میلیون یورو راهی یوونتوس شود.

AlexDelpiero
07-31-2011, 21:02
اینم ترکیب با بازکنان حال حاضر از نظر من :

بوفون
ویدال
په په -پیرلو- كراسيچ
کوالیارلا
ووچنیچ

فک کنم بشه رو ووچنیچ حساب ویژه باز کردو از طرفیمن به نظرم نزدیک بودن پیرلو به مهاجمین کار طراحی رو آسونتر میکنه !

messi1373
08-01-2011, 00:26
اینم ترکیب با بازکنان حال حاضر از نظر من :

بوفون
ویدال
په په -پیرلو- كراسيچ
کوالیارلا
ووچنیچ

فک کنم بشه رو ووچنیچ حساب ویژه باز کردو از طرفیمن به نظرم نزدیک بودن پیرلو به مهاجمین کار طراحی رو آسونتر میکنه !

با اومدن پیرلو یووه به چیزی که سالها بهش احتیاج داشت یعنی یه هافبک طراح طراز اول میرسه.حالا با این مهاجمان خوب و این خط هافبک فوق العاده یووه به برترین تیم کالچیو تبدیل میشه.قهرمانی ماله ماست...................................این ر امسال نابود میشه و میلان هم نایب قهرمان............مربی هم که فوق العاده هستش.همه چی تکمیله......به امید قهرمانی یووه در ایتالیا پس از سالها................:afarin:

pintoricio
08-05-2011, 02:53
بوفون
زیگلر-کیلینی-بونوچی-اشتاینر
پیرلو-ویدال
په په کراسیچ
کواریارلا-ووچینیچ

البته په په در حد اسم یووه نیست.باید باستوس رو بخرن.

کاش به جای ووچینیچ برباتوف رو میخریدن.

الکس بالاخره یهروز خداحافظی میکنه.
این خیلی بده.ولی خوب.سر کیلینی سلامت.

blue
08-05-2011, 17:08
خیلی خوشحالم که بالخره یوونتوس داره یک دستی به سر و روی تیمش می کشه :jeddiiiii: امسال خرید ها بهتر بود مخصوصآ آخرین خرید که خیلی من رو خوشحال کرد . اومدن ووچینیچ رو می گم :::::kl
امسال دوست دارم توی لیگ سری آ بترکونیم و دوباره به روزهای اوج برگردیم
اما هنوز هم اعتقاد دارم باید بازیکنای بیشتری بخریم
پیرلو هم نباید فراموش کنیم. حداقل می تونه 2 فصل به ما کمک کنه :eyvalla:

siah sefid
08-05-2011, 17:15
بچه ها این دیگو لوگانو بالاخره اومد یا نه؟
من که اصلآ علاقه نداشتم بیاد. بابا دیگه بازیکنی که 30 سالش شده به چه دردی می خوره؟ crying::-
حالا پیرلو اشکال نداره و می تونه کمک کنه اما این لوگانو !!!!!!!!!!!!! حالا خریدن ؟:soal:

alexdelpiero_10
08-05-2011, 17:56
من که اصلآ علاقه نداشتم بیاد. بابا دیگه بازیکنی که 30 سالش شده به چه دردی می خوره؟ crying::-
حالا پیرلو اشکال نداره و می تونه کمک کنه اما این لوگانو !!!!!!!!!!!!! حالا خریدن ؟:soal:

نه هنوز نخریدن دارن مذاکره میکنن که اونو بخرن ولی هنوز موفق نشدن

ale10forever
08-05-2011, 20:25

آره به نظر من هم الکس چلسی خیلی گزینه بهتریه با 9 میلیون یورو و 3.5 میلیون یورو دستمزد میشه خریدش و زوج کیلینی قرارش داد. اونوقته که دیگه دفاع یووه دوباره همون دفاع بتونی معروف میشه

amir pirlo
08-05-2011, 22:03
بوفون
زیگلر-کیلینی-الکس-لیش اشتاینر
ویدال
نانی/وارگاس/ایلیا-پیرلو-کراسیچ
کوالیارلا/دل پیرو
ووچینیچ/ماتری

delle alpi
08-06-2011, 00:30
bebin dadash enghad bad bin budan khub ni.mage zidane,zlatan,buffon ,nedved ya thuramo trezeguet vaghti umadan juve esmo rasmi dashtand?khob logano ham rushdarde ma juventusia ine ke bad bin shodim.be omide gholdor shodane mojadade juveye golam.:juventus:

amir pirlo
08-06-2011, 11:13
ببین رفیق یووه اونقدرم دیگه ضعیف نشده که بره یه بازیکنی که 32سالشه توفنرباغچه بازی می کنه قیمتشم 3/5میلیون یوروه روبخره واونم بذاره توترکیب اصلی اگه قراره یه همچین بازیکنی بیادیووه خب بونوچی وبارزالی که خیلی بهترن.به نظرمن یووه بایدالکس یابرونوآلوزروبرای خط دفاع بگیره برای وینگرچپم همه ی گزینه های یووه مثل نانی-وارگاس-ایلیا-پروتی-باستوس خوبن ولی نانی یه چیز دیگست

amir pirlo
08-06-2011, 19:54
تیم امسال یووه واقعا منو تحت تاثیرقرارداده خیلی به این تیم امیدوارم.تودروازه 2تاگلرعالی داریم که بوفون واستوراری هستن تودفاع وسط یه دفاع عالی کیلینی روداریم و2تادفاع خوب بانام های بونوچی و بازالی که البته این فقط بازیکنای خط دفاعی یووه توفصل بعدنیستن احتمالاازبین الکس چلسی یابرونوآلوزمدافع تیم ملی پرتقال که این چندساله به شدت موردعلاقه ی چلسی اینترورئال بوده به ترکیب یووه اضافه میشن.توهافبک وسطم که واقعاامسال ترکوندیم پیرلوی بازیسازوویدال جنگنده که واقعامکمکل هم دیگه هستن ویدالم که بهترین نقل وانتقال سری آتااین لحظه وپنجمین تودنیا بوده واقعاعالیه .مارکیزیوهم که میتونه یه ذخیره ی فوق العاده واسه پیرلوباشه.امسال من ازیه چیزخوشحالم که آکوییلانی نوترکیب نیست نه شوت میزد نه دوندگی داشت خلاصه افتضاح بودبازیکنی که توبازی فقط به دمبال النگوهاش بود.آقای ایکس یووم احتمالابرای ویگنرچپ باشه که احتمالانانی/وارگاس/ایلیا/پروتی/باستوس/فارفان باشه که واقعا همشون فوق العادن.راستم که کراسیچ هستش پس هیچ مشکلی نداریم.دفاع چپ هم زیگلرودی سیلیه هستن دفاع راستم لیش اشتاینرپوشش میده پس لازم نیست یاوجودلیش اشتاینرکراسیچ جوردفاع راستم بکشه.توحملم که 4تامهاجم طرازاول داریم:کوالیارلا-ووچینیچ-ماتری-دل پیرو واقعامهاجمامون امسال قوین.

amir pirlo
08-06-2011, 19:57
چندجمله اززبان یک میلانی درمورد فصل بعد:
با سپاس
واقعا هم امسال تکرار قهرمانی برامون فوق العاده سختتره
یووه امسال واقعا خوب بازیکن گرفته و تقریبا بازیکن های بیخودیش رو هم رد کرده و اگه مربیشون خوب عمل کنه امسال مدعی قهرمانی هستن.
امسال تو لیگ قهرمانان هم نیستن و میتونن بیشتر استراحت کنن که مسلما براشون بهتره
ترکیبشون هم که عالیه
بوفون رو تو دروازه دارن.لیخت اشتاینر و زیگلر رو برای دفاع کنار گرفتن که هر دوشون بازیکنهای خوبی هستن.کیه لینی که واقعا یکی از بهترین دفاع های دنیا هست و البته بونوچی رو هم دارن و دارن یک دفاع دیگه هم میگیرن.ویدال و پیرلو رو برای خط هافبک گرفتن .ضمن این که مارکیزیو و کراسیچ و چند تا بازیکن خوب دیگه هم دارن.تو حمله هم که ماتری و ووچینیچ و دل پیرو رو دارن و شاید روسی رو هم بگیرن که واقعا قوی میشن
رم امسال نمیتونه مدعی باشه ولی قطعا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان میاد و میتونه خطرناک باشه.استکلنبرگ و لاملا و بویان و هاینزه رو گرفتن که بازیکنهای خوبی هستن .
اینتر هم تو این چند سال مدعی اصلی بوده ولی امسال رو ...
البته بازیکنهای خوبی دارن و اگه اسنایدر و اتوئو رو حفظ کنن اونا هم مدعی هستن.
ناپولی هم تیم خوبی داره و تموم ستاره هاش رو حفظ کرده.ضمن این که اینلر رو هم گرفته که بازیکن خیلی خوبیه

amir pirlo
08-06-2011, 20:03
ماازاین چندتاجمله به این پی می بریم که همه ی تیم هاچفدرازیووه ی فصل بعدمی ترسن ویووه اگه یه ذره تلاش کنه راحت می تونه اسکودتوروفتح کنه به نظرمنم تاحالا تونقل وانتقالات یووه خیلی خوب بوده که باآمدن الکس/الوزبرونو و نانی/وارگاس/ایلیاعملکردماروتاتوفصل نقل وانتقالات عالی میشه

AlexDelpiero
08-09-2011, 19:21
یووه تا حالا این بازیکنا رو جذب کرده :
Ziegler
lichtsteiner
motta
pirlo
pazienza
pepe
matri
quagliarella
vidal
و با توجه به سیستم 2-4-4 کونته به نظرم رسید ترکیب ایده آل یووه تا این لحظه رو به نظر خودم درست کنم تا مشخص بشه فصل بعد چقدر شانس داریم. اگه ترکیب مورد نظر شما جور دیگه ایه خواهشا بگید:

واقعا ترکیب ایده آلی داریم !
مطمئنا یوونتوس امسال به جای خرید های فله ای مثل سالهای اخیر و خرید بازیکنان اسمی به درد نخور به فکر پوشش ضعف ها بوده که بیشتر در خط هافبک بوده ! الان تو همین تصویر 4ت ا بازیکنی که به عنوان خط هافبک می بینیم باعث غرور میشه !
پیرلو آله که دیگه جای بحث ندارند !
کراسیچ هم که پارسال یکی از خوب های ما بود که البته اواخر فصل افت داشت که اون هم شاید خالی بودن انگیزه ونتایج ضعیف تیم میتونست دلیلش باشه ! آرتور ویدال هم بازیکنیه که تیمهایی مثل بایرن دنبالش بودند ! البته من نه بازیهاشو دیدم نه کلیپی تا حالا ازش به دستم رسیده ولی بایرن امسال تو نقل و انتقالات خیلی دنبال میکرد و ستاره های خوبی هم گرفته که نشون از خوب بودن ویدال میده ! تو بازی های قبل از شروع از فصل که دوستان دیده بودند خیلی ازش تعریف شده بود !

ما از لحاظ دفاعی خوشبختانه هیچوقت مشکل نداشتیم و خط دفاعیمون معمولا همه ملی پوش بودند و این هم برای نیمکت با توجه به بازیهای درخشانش تو جام ملت های آمریکا بد نیست با توجه به قیمتش !

ببین رفیق یووه اونقدرم دیگه ضعیف نشده که بره یه بازیکنی که 32سالشه توفنرباغچه بازی می کنه قیمتشم 3/5میلیون یوروه روبخره واونم بذاره توترکیب اصلی اگه قراره یه همچین بازیکنی بیادیووه خب بونوچی وبارزالی که خیلی بهترن.
حالا کی حرف از ثابت بودن این بازیکن زده ؟!!!

alexdelpiero_10
08-09-2011, 20:58
12 میلیون هزینه تنها برای 563 دقیقه بازی !

در فصل گذشته هنگامی که ماروتا مدیر نقل و انتقالات یووه با مبلغ 12 میلیون یورو خورخه مارتینز بازیکن اروگوئه ای باشگاه کاتانیا را به خدمت گرفت همه در انتظار ستاره ای جدید بودند اما حاصل این خرید تنها 563 دقیقه بازی در سری آ با پیراهن یووه بود.

مارتینز علی رغم تکنیک خوب خود نتوانست در ترکیب یووه فیکس شود و اکنون کونته نیز به وی احتیاجی ندارد و مدیران یووه در اندیشه ی فروش بازیکن اروگوئه ای خود هستند.

تیم های فیورنتینا و اودنیزه برای خرید وی علاقه نشان دادند اما مبلغ بالای او باعث شد ماروتا نتواند وی را به فروش برساند و حتی راه معاوضه ی مارتینز با وارگاس نیز به بن بست خورد.

بر اساس گزارش رسانه های ایتالیا اکنون تیم اسبق مارتینز امادگی خود را برای انتقال قرضی مارتینز اعلام کرده و به نظر می رسد سران کاتانیا برای بازگشت بازیکن پیشین خود اماده باشند.

همین خرید های الکی ماروتا بود که پارسال هیچی نشدیم خدا کنه امسال دیگه گندشو در نیاره این ماروتا انگار هچی حالیش نیست

abcdefg
08-09-2011, 23:40
متسفانه...متاسفانه
امسال هم فکر نمیکنم امیدی باشه.خیلی بخواد کار کنه سوم یا دوم بشه.همه بازیکنا عالین ولی چیزی حدودا یک سوم از بازیکنای فیکس در حد نام یووه و قهرمانی نیستن.یووه الان اصلا حال و روز خوبی نداره و میشه گفت تو دوران نقاهت هستش و تو بحران مونده.برای بیرون اومدن از این وضعیت و مخصوصا با این بازیکنا فقط و فقط یک مربی بزرگ و یا چیزی فراتر از بزرگ لازمه.حداقلش باید کاپلو رو میاوردن
ولی باز هم انسان به امید زندس...

ale10forever
08-10-2011, 00:01
امسال هم فکر نمیکنم امیدی باشه.خیلی بخواد کار کنه سوم یا دوم بشه.همه بازیکنا عالین ولی چیزی حدودا یک سوم از بازیکنای فیکس در حد نام یووه و قهرمانی نیستن.یووه الان اصلا حال و روز خوبی نداره و میشه گفت تو دوران نقاهت هستش و تو بحران مونده.برای بیرون اومدن از این وضعیت و مخصوصا با این بازیکنا فقط و فقط یک مربی بزرگ و یا چیزی فراتر از بزرگ لازمه.حداقلش باید کاپلو رو میاوردن
ولی باز هم انسان به امید زندس...

تو رو خدا انقدر نا امید نباشید اگه ما هوادارای یووه تو هر طرف دنیا اینجوری وا بدیم و زیرآب تیممون رو بزنیم که وای به حال خود تیم!!eterza::-
از نظر من اتفاقا این تیم خیلی بهتره و با اومدن پیرلو و ویدال و ووچینیچ کیفیت تیم خیلی بالا رفته تو خط دفاع هم لیختشتاینر بازیکن خوبیه و بالانس رو به این منطقه آورده به نظرم کونته هم مربی آینده داریه و با فرارا و دل نری فرق می کنه. صد در صد مربی ایتالیایی بزرگ بعدیه روزنامه ها و رسانه های ایتالیا هم خیلی روش مانور میدن. اگه یکم تلاش رو بیشتر کنیم قهرمانی تو چنگمونه ولی خب فعلا توقعمون نباید از دوم سومی بالاتر بره هر چند یوونتوس همیشه باید اول شه:eyvalla:

delle alpi
08-10-2011, 00:36
تو رو خدا انقدر نا امید نباشید اگه ما هوادارای یووه تو هر طرف دنیا اینجوری وا بدیم و زیرآب تیممون رو بزنیم که وای به حال خود تیم!!eterza::-
از نظر من اتفاقا این تیم خیلی بهتره و با اومدن پیرلو و ویدال و ووچینیچ کیفیت تیم خیلی بالا رفته تو خط دفاع هم لیختشتاینر بازیکن خوبیه و بالانس رو به این منطقه آورده به نظرم کونته هم مربی آینده داریه و با فرارا و دل نری فرق می کنه. صد در صد مربی ایتالیایی بزرگ بعدیه روزنامه ها و رسانه های ایتالیا هم خیلی روش مانور میدن. اگه یکم تلاش رو بیشتر کنیم قهرمانی تو چنگمونه ولی خب فعلا توقعمون نباید از دوم سومی بالاتر بره هر چند یوونتوس همیشه باید اول شه:eyvalla:لیچ اشتاینر که انصافا بعد از زاراته تو لاتزیو نامبر وان بود.ولی ووچینیچ این اخرا تو رم وحشتناک بود.اما پیرلو با وجود سن بالاش یه play maker عالیه.امید وارم کراسیچ هم یه سری تک روی هاشو کنار بذاره.امسال رقیب اصلی فقط میلانه.البته لاتزیو هم خوب یار گیری کرده.

ale10forever
08-10-2011, 05:18
اصلا با گرفتن این پسره الیا موافق نیستم نه با اسمش حال می کنم نه از بازیش خوشم میاد. دوسه تا از بازیاشو دیدم همچین مالی نیس
الان واجب تر از الیا وارگاس و الکس هستن وارگاس که یه بازیکن چند پسته خوبه و اگه خدای نکرده یارای کلیدی تیم مصدوم بشن یا کونته بخواد از سیستم چرخشی استفاده کنه میتونه به عنوان آچار فرانسه تیم استفاده بشه, الکس هم یه مدافع مستحکمه که اگه بیاد میتونه فیکس کنار کیلینی بازی کنه و ضعف بونوچی رو هوا رو پوشش بده.

amir pirlo
08-10-2011, 16:25
نه با اسمش حال می کنم.
نگواینواسم داداش منم ایلیاستeterza::-

ale10forever
08-10-2011, 23:40
نگواینواسم داداش منم ایلیاستeterza::-

الیا (elia) با ایلیا فرق می کنه وگرنه اسم پسرخاله منم ایلیاست:hehee:

AlexDelpiero
08-11-2011, 19:45
اصلا با گرفتن این پسره الیا موافق نیستم نه با اسمش حال می کنم نه از بازیش خوشم میاد. دوسه تا از بازیاشو دیدم همچین مالی نیس
الان واجب تر از الیا وارگاس و الکس هستن وارگاس که یه بازیکن چند پسته خوبه و اگه خدای نکرده یارای کلیدی تیم مصدوم بشن یا کونته بخواد از سیستم چرخشی استفاده کنه میتونه به عنوان آچار فرانسه تیم استفاده بشه, الکس هم یه مدافع مستحکمه که اگه بیاد میتونه فیکس کنار کیلینی بازی کنه و ضعف بونوچی رو هوا رو پوشش بده.
توی 2010 این الیا کارها می کرد ... من اون موقع ازش خیلی خوشم میوئمد ولی بازیهاشو جدیدا ندیدم ! فکر کنم بازیکن خوبی باشه !

پ . ن :

لباس جدید یووه به نظر می رسد بازگشت به آینده است ! قالب طراحی شده لباس اول مربوط به سنت و تاریخ یووه که سیاه و سفید بودن را همیشه بر خود دیده . اما طراحی این لباس بر اساس رفلکس های ستون ها و سقف استادیوم جدید یووه و حتی کوههای اطراف آن است .

هر عدد از این لباس به طور یکسان از 13 بطری پلاستیکی آب و 30% پلی استر ایجاد شده که انقلابی در صرفه جویی انرژی محسوب میشود، جلوگیری از دفع و هدر رفتن 100 میلیون بطری پلاستیکی در تولید این لباس ها نشان از صرفه جویی بسیار زیاد و دوستی با طبیعت و تاثیرات مثبت اقتصادی برای یووه دارد . این لباس 13% سبک تر از لباس های مشابه سال های گذشته است .

42d3e78f26a4b20d412==