PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ₪₪ نقل وانتقالات بيانكونري در فصل 2010 - 2011. ₪₪

AlexDelpiero
06-05-2010, 23:43
در اين تايپيك نقل و انتقالات بانوي پير ايتاليا (يوونتوس ) قرار خواهد گرفت.
:juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus::juventus:

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

AlexDelpiero
06-07-2010, 19:00
مذاکرات برای یوونتوسی شدن بونوچی
16 خرداد 1389
سیمونه برای یوونتوسی شدن و رفتن به خانه جدید اماده است، طی روزهای اتی نیز برنامه ها برای یوونتوسی شدن ملی پوش دیگر ادامه خواهد داشت تا شاهد بیانکونری شدن بونوچی نیز باشیم.

مجموعه جدید بانوی پیر خیلی سریع هدف گذشته خود که تیمی قدرتمند، تمام ایتالیایی و پیروز باشند را از سر گرفته اند تا فصل اتی شاهد تیمی شکوهمند با مهره های کارامد و مقتدر باشیم تا شاید فصل سیاه و تیره جاری را از یاد ببریم.

گفته می شود سران یووه منتظرند تا قرارداد قرضی برخی مهرهای گذشته شان نظیر المیرون به اتمام برسد تا راحتر برنامه خرید مهره های ملی پوش ایتالیا را دنبال کنند.

به نظر می رسد بونوچی هم تیمی و هم پستی جدید کیه لینی در فصل اتی باشد. وی بازیکن دو باشگاه باری و جنواست و سران یووه برای جلب توجه این دو باشگاه مذاکرات خود را اغاز کرده اند. روز گذشته مسولین باری به بررسی شرایط لوئناردو پرداختند و امروز نیز سران جنوا شرایط را بررسی می کنند تا وضعیت لوئناردو بونوچی برای بیانکونری هر چه سریعتر مشخص شود.
منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

AlexDelpiero
06-07-2010, 19:09
توافق اولیه با کراسیچ
17 خرداد 1389
به نظر می رسد میلوس کراسیچ بازیکن تیم زسکا مسکو روسیه دومین خرید تابستانی باشگاه یووه در فصل جاری باشد و پس از توافق با په په هافبک ملی پوش اودنیزه اکنون سران یووه با کراسیچ به توافق رسیده اند.

با توجه به سیستم 4 - 4 - 2 فصل اینده ی یووه وجود بازیکنانی نظیر کراسیچ در این سیستم بسیار ضروری به نظر می رسد و پس از خداحافظی ندود از یووه این باشگاه در ان منطقه از زمین با مشکلات شدیدی مواجه شد و حتی خرید دیه گو نیز نتوانست مرحمی باشد بر نقاط ضعف یووه اما ماروتا مدیر نقل و انتقالات یووه از توافق خود با سران زسکا خبر میدهد.

"کراسیچ تاکنون در باشگاه های بزرگ دنیا بازی نکرده است اما در پست خود یکی از بهترین ها به شمار می رود و پیوستن به یووه می تواند برای وی بسیار جالب باشد."

گفتنی است باشگاه های منچستر سیتی و اینتر میلان نیز به دنبال ستاره ی باشگاه زسکا می باشند.

AlexDelpiero
06-08-2010, 18:18
قبل از آغاز جام جهانی به یووه خواهم پیوست
18 خرداد 1389
بعد از اینکه مدیران یوونتوس از اتمام انتقال په په هافبک ادینزه به یوونتوس خبر دادند در چند روز گذشته روزنامه های ایتالیایی و روسی از انتقال کراسیچ به بانوی پیر خبر داده بودند که امروز این اخبار توسط این بازیکن و مدیر برنام ه هایش تایید شد ، مدیر برنامه های این بازیکن صربستانی در این باره اعلام کرد

"با یوونتوس مذاکراتی داشتیم و علاوه بر این به خوبی در این مذاکرات پیش رفتیم به گونه ای که توافقاتی نیز حاصل شد ، پیشنهاد یوونتوس برای موکل من عالی و جذاب است و با توجه به تلاش و فداکاری هایی که در تیم زسکا انجام داد قطعآ این باشگاه با خروج وی و پیوستن کراسیچ به یک تیم بزرگ مانند یوونتوس برای پیشرفت موافقت خواهد کرد.

تا کنون تیم هایی مانند منچستر ، اینتر و فنرباغچه در پی جذب کراسیچ بوده اند اما تنها یوونتوس و فنرباغچه پیشنهاد رسمی خود را به من و باشگاه تحویل داده اند ، مبلغ درخواستی زسکا 15 میلیون است و باشگاه فنرباغچه ی ترکیه حاضر است که دو برابر این مبلغ را پرداخت کند اما با این وجود موکل من در پی انتقال به یوونتوس است تا در این تیم بزرگ افتخار آفرینی کند ، به نظر من تا قبل از شروع جام جهانی این قرارداد رسمی خواهد شد بدلیل اینکه سران یوونتوس هیچگاه ریسک نخواهند کرد و منتظر افزایش قیمت نخواهند بود."

ملوس کراسیچ نیز با مدیر برنامه های خود هم عقیده است:

"مذاکرات در مسکو همچنان ادامه دارد ، امیدوارم که هرچه سریعتر این مذاکرات پایان یابد ، شاید موانعی نیز در سر راه این انتقال قرار گیرد ولی من مطمئن هستم که نمی توانند این از این اتقال جلوگیری کنند به ویژه اینکه زسکا نیز بازیکنانی از یوونتوس را مد نظر دارد ، یوونتوس بزرگترین تیم ایتالیاست و بیشترین هوادار در این کشور را دارد و پیوستن من به این باشگاه برای من یک پیشرفت بزرگ حسوب می شود ، سرمربی جدید یوونتوس ( دلنری ) از سیستم 4-4-2 استفاده میکند که برای من بسیار مناسب خواهد بود."

AlexDelpiero
06-09-2010, 21:52
رسمی: سیمونه په په به یوونتوس پیوست

بر اساس اعلام رسمی باشگاه یوونتوس ایتالیا سیمونه په په بازیکن اسبق باشگاه اودنیزه و تیم ملی ایتالیا در جام جهانی به صورت رسمی به تیم تورینی پیوست و ار فصل آینده پیراهن بیانکونری را بر تن خواهد کرد.

سیمونه په په، 26 ساله و با 1 متر و 79 سانتی متر قد به یوونتوس پیوست.برخلاف تصور رسانه ها که گفته می شد او با قراردادی 10 میلیونی به یووه می آید، په په با 2.5 میلیون به صورت قرضی و قرارداد یک ساله همراه با حق خرید برای یوونتوس به مبلغ 7.5 میلیون یورو با یوونتوس قرارداد بست.

وی که هم اکنون به همراه تیم ملی ایتالیا در آفریقای جنوبی به سر می برد در مورد انتقالش به یووه گفت: "من از این انتقال واقعا خوشحال هستم زیرا خود را در یکی از بزرگ ترین تیم های جهان می بینم. من امیدوار هستم ابتدا به همراه ایتالیا در جام جهانی حضوری موفق داشته باشم و سپس به همراه یووه به افتخارات زیادی دست پیدا کنم."

په په در سال 2001 فوتبال حرفه ای خود را با تیم رم آغاز کرد و پس از دو فصل بازی و در حالی که حتی یک بار موفق به پوشیدن پیراهن جیلاروسی نشد به صورت قرضی به تیم های لچه و ترامو پیوست. وی پس از دو سال بازی در تیم های فوق به صورت دائم به تیم پالرمو پیوست و پس از انجام 25 بازی برای تیم سیسیلی راهی تیم پیاچنزا شد.

در سال 2006 به تیم فوتبال اودنیزه پیوست و در 4 سال حضور موفق در این تیم 95 بار پیراهن سیاه و سفید اودنیزه را بر تن کرد و تنها در سال 2006 برای یک فصل راهی کالیاری شد اما دوباره به اودنیزه بازگشت.

وی در تمامی رده های سنی تیم ملی ایتالیا بازی کرده است و از سال 2008 موفق شده است پیراهن تیم بزرگسالان ایتالیا را بر تن کند و تا کنون 15 بار با پیراهن لاجوردی ایتالیا به میدان برود.

په په در ابتدا مهاجم دوم بازی می کرد، ولی در سال های اخیر به دلیل خصوصیات سرعت بالا و قدرت سانتر خوب به عنوان بال راست بازی کرده است. در فصلی که گذشت 32 بازی کرد، 7 گل زد، 47 موقعیت گل خلق کرد.

شایان ذکر است قرارداد په په هر چند رسمی اعلام شده است، ولی همچنان نهایی نشده است. ماروتا مدیر نقل و انتقلات یووه نهایی شدن قرارداد را به بعد از جام جهانی موکول کرده است که در صورت مصدومیت په په در جام جهانی از خرید وی صرف نظر کند.

AlexDelpiero
06-10-2010, 20:12
شاید فردا یوونتوسی شود
20 خرداد 1389
روز جمعه می تواند برای ندود جدید یووه روزی ویژه و اینده ساز باشد. میلوس کارسیچ که این روزها اخبار بسیار زیادی از پیوستنش به یووه منتشر می شود تاکید کرده برای یوونتوسی شدن عجله دارد و با قدرت تمام به این تیم می پیوندد.

با این حال مذاکرات سران دو باشگاه در کنار مدیربرنامه های این مهره ادامه دارد اما نتایجی که از این جلسات منتشر می شود تا این لحظه مثبت ارزیابی شده و به نظر می رسد فردا نتیجه نهایی برای اینده این مهره در خصوص یوونتوسی شدنش اخذ خواهد شد.

من به خوبی از ارتباط سران دو باشگاه برای پیوستن من به یووه مطلع هستم. این قراداد می تواند در روز جمعه منعقد شود.

به احتمال فراوان کراسیچ دومین مهره ای ست که به بانوی پیر می پیوندد. گفته می شود در لیست خرید باشگاه بونوچی، زکو، گالاس و بارباتوف حضور دارند.

AlexDelpiero
06-12-2010, 21:16
در خصوص نقل و انتقالات باید کمی صبر کنید
22 خرداد 1389
برای نخستین بار در جلسه فدراسیون فوتبال ایتالیا به عنوان مدیر باشگاه یوونتوس حاضر می شود و این فرصتی مناسب برای خبرنگاران و رسانه هاست تا از این مدیر جدید سوالاتی در خصوص باشگاه و بازیکنان اتی بانوی پیر بپرسند.

کراسیچ نخستین گزینه ای ست که رسانه های کشور ایتالیا در خصوصش سوال می کنند، کراسیچ بازیکنی ست که من بسیار از او خوشم می اید، بارها تاکید کرده ام که خواستار حضور او در تیم هستم. البته برای من یووه مهم است و برای این بازیکن نیز مانند سایر گزینه ها اهمیت قائلم.

پاتزینی مهره بعدی ست، در خصوص نقل و انتقالات باید کمی صبر کنید تا شرایط همه گزینه ها بررسی شود و در ادامه مذاکرات نهایی و نتیجه مشخص تا همه از ان مطلع شوند.

اینده یوونتوس، باید سخت و با قدرت کار کنیم، هماهنگی و قدرت بخشیدن به تیم ارزش زیادی دارد و ما همگی از ان اگاهیم. مطمئن باشید برای اینده بیش از همیشه تلاش خواهیم کرد و این مسئله اهمیت فراوانی دارد، پس از اتمام تعطیلات تمرین سخت خود را شروع می کنیم و نتیجه ان را خواهیم گرفت.

AlexDelpiero
06-19-2010, 18:20
مدیر جدید، مارتینز را جذب کرد
28 خرداد 1389
ماروتا برای اینده یووه برنامه های زیادی در سر دارد و این روزها سرگرم اجرای برنامه های خرید مهره های مورد نیاز بیانکونری ست. در حالی که مذاکرات برای جذب زکو و کراسیچ در برنامه نخست مدیران یووه قرار گرفته اما گفته می شود عصر امروز مهره ای جدید به یوونتوس پیوست و ماروتا در جذب وی موفق نشان داد.

رسانه های سرزمین چکمه ای توافق نهایی سران یووه و کاتانیا برای بیانکونری شدن مارتینز می گویند و از قول پیترو لوموناکو می نویسند " باید با مارتینز خداحافظی کنیم، به این دلیل که او از این لحظه بازیکن یوونتوس است . "

مدیر باشگاه اهل سیسیل ایتالیا تاکید می کند که من این بازیکن را سه سال است که در نظر دارم و خیلی خوشحالم که باشگاه بزرگی همچون یوونتوس او را جذب کرده، ما مطمئن هستیم که او در شهر تورینو و به همراه بانوی پیر نیز بسیار خوب و درخشان ظاهر خواهد شد.

گفتنی ست مبلغ 12 میلیون یورو برای خرید این مهره اروگوئه ای پرداخت می شود.

AlexDelpiero
06-19-2010, 18:23
خرید مارتینز و چند سوال بی جواب ؟
29 خرداد 1389
خرید ناگهانی ماروتا برای یوونتوس آن هم در حالیکه بیشتر باشگاه های بزرگ اروپایی مارکت نقل و انتقالات را موقتا نگه داشته اند و به بررسی دقیق بازی ها و بازیکنان حاضر در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی پرداخته اند کمی عجیب و در عین حال نگران کننده بود. عجیب از این لحاظ که این خرید خیلی بی مقدمه انجام شد و نگران کننده از آن حیث که اغلب طرفداران یووه به دلیل عدم آشنایی با این بازیکن نگران مبلغ سنگینی هستند که باشگاه بابت خرید این بازیکن متحمل شده است.

اما خورخه آندرس مارتینز کیست ؟
مارتینز 27 ساله اصلیتی اروگوئه ای دارد و در سال 2007 از باشگاه ناسیونال اروگوئه به کشور ایتالیا و باشگاه کاتانیا نقل مکان کرد. به دلیل قابلیت های سرعتی و هجومی که این بازیکن دارد اغلب در پست هافبک کناری بازی می کند. گلزنی های این بازیکن تا حدی بوده که در 86 بازی که در طول سه فصل برای کاتانیا انجام داده 25 بار موفق به باز کردن دروازه تیم های رقیب شده است.

برای آن دسته از کسانی که آشنایی کمتری با این بازیکن دارند بد نیست وضعیت این بازیکن را در فصل گذشته ( 2009-2010 ) را مروری کنیم: مارتینز اروگوئه ای در کنار ماکسی لوپز و جوزپه ماسکارا زوج تهاجمی و اصلی باشگاه سیسیلی کاتانیا بودند. کارایی این مثلث را یوونتوس،میلان و اینتر در بازی هایشان با کاتانیا در فصلی که سپری شد به خوبی در خاطر دارند. خورخه مارتینز اما در آخرین هفته های کالچو مصدوم می شود و با همان 9 گلی که زده بود، فصل را به پایان می برد تا در اولین هفته های تعطیلات تابستانی خیلی بی سر و صدا با 12 میلیون یورو به سیاه و سفید پوشان تورینی بپیوندد.

هر چند او همراه تیم ملی اروگوئه در آفرقای جنوبی نیست اما سابقه 18 بار پوشیدن تیم ملی کشورش را دارد. حتی سرعت و شم بالای گلزنی این هافبک مونته ویدئویی باعث شده در همین بازی های اندکی که برای تیم ملی کشورش انجام داده 3 بار موفق به گلزنی شود.

در هر حال او به یووه پیوسته و دیگر جزئی از بیانکونری های تورینو شده، اما جدا از اطمینانی که با بازی هایش می تواند در دل تیفوسی های یووه ایجاد کند هنوز یک سوال برای طرفداران یوونتوس باقی مانده و آن هم این است که با آمدن او تکلیف سر و صداهای ترانسفر ستاره صربستانی زسکا مسکو ( کراسیچ ) و انتقالش به یووه چه خواهدشد. این سوالی است که در روزهای آینده ماروتا باید به آن پاسخی راضی کننده بدهد.

AlexDelpiero
06-22-2010, 14:14
استوراری به یووه پیوست!
31 خرداد 1389
سنگربان سابق میلان و سمپدوریا با توافقی که با باشگاه یووه به دست اورد به این تیم بزرگ پیوست تا از این پس با پیراهن سیاه و سفید یووه در میادین حاضر شود. مارکو استوراری با قراردادی سه ساله و به ارزش 2/1 میلیون یورو در هر فصل یوونتوسی شد .

زمانی که جیجی بوفون با مصدومیت کهنه خود در رقابت های جام نوزدهم روبرو شد سران یووه شرایط این سنگربان بزرگ را بررسی کردند و با توجه به جراحی بوفون پس از اتمام جام جهانی خرید یک دروازه بان از برنامه های اصلی یوونتوس به شمار می رفت که امروز با اعلام نهایی استوراری بیانکونری شد تا فردا صبح در تست پزشکی باشگاه حاضر شود.

مارکو که از پیوست به یووه بسیار خوشحال است می گوید: از بودن در کنار یووه و یوونتوسی شدن خوشحالم، منتظر بودم تا پیراهن سیاه و سفید را بر تن کنم، در حال حاضر احساس خوشبختی می کنم.

AlexDelpiero
06-24-2010, 00:24
رسمی: مارکو استوراری به یوونتوس پیوست
2 تیر 1389
سنگربان سابق میلان و سمپدوریا با توافقی که با باشگاه یووه به دست اورد به این تیم بزرگ پیوست تا از این پس با پیراهن سیاه و سفید یووه در میادین حاضر شود. مارکو استوراری با قراردادی سه ساله و به ارزش 2/1 میلیون یورو در هر فصل یوونتوسی شد .

این دورازه بان 1 متر 87 سانتی متر قد دارد و از میلان به یووه امد. استوراری خیلی دیر توانست به موفقیت نسبی برسد و اولین بازی خود را در سری آ را در سن 27 سالگی انجام داد. 4 سال به همراه انکونا در سری ب و سی بازی کرد و به ناپولی که در سری بی بازی می کرد پیوست ولی بیش از 4 بار موفق به پوشیدن پیراهن این تیم نشد.

بعد از ان به مسینا رفت و 6 سال دروازه بان ثابت مسینا در سری بی بود که همراه با درخشش وی همراه بود و میلان وی را خریداری کرد ولی به دلیل بازی نکردن به صورت قرضی به تیم لوانته رفت ولی به دلیل مشکلات مالی این تیم قبل از پایان مدت قرارداد به ایتالیا بازگشت.

پس از بازگشت به ایتالیا راهی کالیاری و فیورنتینا شد و پس از انجام یک دوره به میلان بازگشت و در زمستان فصل گذشته به سمپدوریا رفت و دروازه بان اول این تیم شد.

استوراری کمترین میانگین گل خورده در میان دروازه بان های سری آ در فصل گذشته را داشت و به عبارتی یکی از بهترین دروازه بان های فصل پیش سری آ بود. استوراری در مقاطعی به عنوان دروازه بان سوم توسط لیپی به تیم ملی دعوت شده، ولی هیچوقت موفق به پوشیدن پیراهن تیم ملی نشده است."
منیع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

MARADONA10
06-26-2010, 23:39
پیشنهاد اشتوتگارت برای خرید گریگرا

3 تیر 1389

لیست فروش یووه طی روزهای گذشته از سوی ماروتا اعلام شد و زدنک گریگرا مدافع چک تبار یووه یکی از بازیکنانی است که می بایست منتظر اعلام تکلیف نهایی وی طی چند روز اینده باشیم.

باشگاه اشتوتگارت آلمان که هفته ی گذشته کریستین مولینارو دیگر مدافع کناری یووه را به خدمت گرفته بود در نظر دارد با ارائه ی پیشنهادی 3 میلیون دلاری گریگرا را به خدمت بگیرد.

مدیر برنامه های گریگرا با تایید مذاکرات فوق از ادامه ی مذاکرات میان سران دو باشگاه طی روزهای اینده خبر داد.

MARADONA10
06-26-2010, 23:40
[Only Registered And Activated Users Can See Links] پیشنهاد 18 میلیونی برای باستوس
3 تیر 1389
سران باشگاه یوونتوس ایتالیا اماده هستند تا پیشنهاد 18 میلیون دلاری خود را برای خرید میشل باستوس ستاره ی تیم ملی برزیل و باشگاه لیون فرانسه ارائه کنند تا بتوانند بعد از پایان جام جهانی وی را به خدمت بگیرند.

باستوس که هم اکنون با تیم ملی برزیل در جام جهانی بازی می کند و نمایش خوبی از خود بر جای گذاشته است هدف نخست ماروتا مدیر نقل و انتقالات یووه برای جانشینی فابیو گروسو مدافع فعلی یووه می باشد که دیگر جایی در برنامه های دل نری سرمربی جدید یووه ندارد.

از طرف دیگر سران باشگاه لیون به شدت خواهان به خدمت گیری دیوید ترزگه مهاجم فرانسوی یووه می باشند که این ابراز تمایل می تواند عاملی برای جدی شدن مذاکرات میان سران دو باشگاه باشد.

گفتنی است باشگاه های میلان و اینتر ایتالیا نیز خواهان به خدمت گیری ستاره ی تیم ملی برزیل می باشند.

MARADONA10
06-26-2010, 23:42
[Only Registered And Activated Users Can See Links] کامو یوونتوس را ترک خواهد کرد
5 تیر 1389
به مدیر برنامه های مائورو ژرمن کامورانزی بازیکن آژرانتینی اصل باشگاه یووه در جدید ترین صحبت های خود در مورد اینده ی موکل خود از جدایی حتمی این بازیکن از تورین خبر داد و اعلام کردزودی مقصد بعدی وی مشخص خواهد شد.

مائورو که در هفته ی گذشته به همراه تیم ملی ایتالیا در افریقا به سر می برد نمی تواند جایی در برنامه های فصل اینده ی دل نری داشته باشد و ماروتا مدیر نقل انتقالات باشگاه یووه اسم وی را در لیست خروجی های اصلی باشگاه قرار داده است.

وی در ادامه به پیشنهادات مائورو اشاره کرد و گفت: " صحبت هایی مبنی بر پیشنهاد میلان به گوش می رسد هر چند که هنوز این ماجرا شکل رسمی به خود نگرفته است اما در صورت ارائه ی پیشنهاد رسمی از سوی سران باشگاه میلان ان را بررسی خواهم کرد."

MARADONA10
06-26-2010, 23:43
[Only Registered And Activated Users Can See Links] رسمی : دومنیکو کریشیتو به تیم جنوا پیوست
4 تیر 1389
بر اساس اعلام رسمی باشگاه یوونتوس دومنیکو کریشیتو ستاره ی جوان این تیم با توافق نهایی میان دو باشگاه یووه و جنوا به صورت رسمی و با دائمی کردن قرارداد فصل قبل وی راهی لوئیجی فراریس شد.

باشگاه جنوا که فصل گذشته کریشیتو را با قراداد قرضی راهی تیم خود کرده بود در پایان این فصل با پرداخت 6 میلیون نصف دیگر مالیکت وی را خریداری کرد و طبق اعلام رسمی وب سایت باشگاه یووه به طور کامل به جنوا پیوست.

گفتنی است رافائل پالادینو دیگر ستاره ی جوان یووه که به صورت قرضی در تیم جنوا بازی می کند برای یک فصل دیگر قرارداد قرضی خود را تمدید کرد.

MARADONA10
06-26-2010, 23:44
[Only Registered And Activated Users Can See Links] پیشنهاد منچستر فوق العاده است اما ...
4 تیر 1389
مدیر برنامه های کراسیچ بازیکن تیم ملی صربستان و باشگاه زسکا مسکو روسیه از تمایل شدید موکل خود به یووه خبر داد و مبلغ نهایی قرارداد را تنها مشکل رسمی نشدن این قرارداد اعلام کرد.

مارکو نالتیلیچ در این رابطه گفت: "به جرات می توانم بگویم کراسیچ علاقه ی شدیدی به یووه دارد و دوست دارد فصل اینده با پیراهن این تیم در میادین حاضر شود اما تنها مبلغ نهایی قرارداد باعث شده است تا این مذاکره به بن بست برسد و این در حالی است که مبلغ پیشنهادی منچستر سیتی بسیار بالاتر از یووه می باشد."

"در روزهای اینده سران دو باشگاه ملاقات دوباره ای با هم برگزار خواهند کرد تا تکلیف نهایی این ترانسفر را مشخص کنند."

MARADONA10
06-26-2010, 23:47
[Only Registered And Activated Users Can See Links] معاوضه تیاگو و فورلان
2 تیر 1389
یک گلزن، شوت زن و البته مهاجم زهردار که با وجود سن نه چندان کم همچنان انگیزه و قدرت خوبی برای نمایش هجومی دارد. روزی در لیگ انگلیس و حالا در لالیگا و شاید در اینده سری آ، دیه گو فورلان به همراه تیم ملی کشورش در جام جهانی نوزدهم می درخشد و گلزنی های موثر و نمایش زیبای این مهاجم موجب شده تا علاقه مندان تازه ای داشته باشد.

منابع خبری می نویسند، یوونتوس به خرید این مهره علاقه دارد و حاضر به معاوضه وی با تیاگوی پرتغالی ست. این در حالی ست که کریستین رونالدو هم تیمی تیاگو در تیم ملی پرتغال در تمجید از تیاگو گفت: جایزه بهترین بازیکن شایسته تیاگوست، او بهتر از من است.

این هافبک پرتغالی که هرگز در کنار یووه موفق نشان نداد پیشنهاد ماندن در اتلتیکومادرید را پیش روی خود می بیند و در صورتی که یوونتوسی ها خواهان جذب فورلان باشند می توانند به معاوضه این مهره ها نیز برای هموارتر شدن مذاکره بیاندیشند.

MARADONA10
06-27-2010, 13:09
[Only Registered And Activated Users Can See Links] شاید بعد از جام جهانی
6 تیر 1389
مدیر برنامه های رافا مارکز مدافع میانی باشگاه بارسلون اسپانیا و تیم ملی مکزیک که هم اکنون در افریقا به سر می برد در مورد پیوستن موکل خود به جام جهانی جواب روشنی نداد و همه چیز را به بعد از جام جهانی موکول کرد.

مارکز که به همراه مکزیک به دور دوم بازیهای جام جهانی صعود کرده است در پایان فصل جاری تصمیم به ترک بارسا گرفته است و بر اساس رسانه ای ایتالیا سران یووه وی را یکی از اهداف خود در نظر گرفته اند.

ماسکوئیل مدیر برنامه های این بازیکن گفت: "مارکز در حال حاضر درگیر مسابقات جام جهانی می باشد و پیشنهاد یووه را نه رد و نه تایید می کنم اما بعد از پایان جام جهانی در مورد اینده ی مارکز صحبت خواهیم کرد."

MARADONA10
06-27-2010, 19:41
[Only Registered And Activated Users Can See Links] انیلی تصمیم به خرید زکو گرفت
6 تیر 1389
برای اینده یووه برنامه های زیادی در سر دارد و می کوشد به همراه ماروتا تیمی یکدست و هماهنگ را تشکیل و در نهایت تیمی مقتدر و پیروز را روانه میدان کند. مطمئنا برای رسیدن به اهداف خود باید برنامه ریزی دقیق و منظمی داشت و با توجه به دقت اندره ا انیلی باید منتظر رسیدن یووه به جایگاه اصلی خود باشیم.

به همین دلیل یووه در هفته های اخیر در تلاش بوده تا مهره های مورد نظر خود را جذب و یا مذاکرات را برای خرید نهایی انان ادامه دهد، با این حال مهره ویژه و خاصی تا این لحظه به بانوی پیر نپیوسته اما انیلی در این خصوص گفت تصمیم گرفتم زکو را جذب کنم. این مدیر نشان داد که برای خرید زکو برنامه و نحوه مذاکرات را به خوبی دنبال می کند و تاکید ویژه ای برای خرید این مهره داشته و امید به جذب زکو دارد.

MARADONA10
06-27-2010, 19:43
[Only Registered And Activated Users Can See Links] بونوچی فردا در تست پزشکی یووه
6 تیر 1389
پس از ناکامی اتزوری در جام نوزدهم و برگشت لاجوردی پوشان ایتالیا به کشورشان، برنامه های باشگاه ها برای خرید و فروش بازیکنان مورد نظر و برگزاری اردوهای تابستانی از سر گرفته خواهد شد.

بانوی پیر که در زمان برگزاری جام جهانی از خرید په په و بونوچی خبر داده بود نیز روند حرکتی خود را دنبال می کند. طبق اخبار منتشر شده در رسانه های ایتالیا، فردا لوئناردو بونوچی راهی شهر تورینو می شود تا در تست پزشکی یووه شرکت و در ادامه قرارداد خود را با این باشگاه بزرگ ایتالیایی امضا کند.

بونوچی پس از گذراندن یک فصل درخشان همراه باری به تیم ملی کشورش راه یافت و حالا به تیم مشهور یووه می پیوندد تا در کنار این تیم و ستارگان محبوب و نامی بیانکونری به پیروزی های ارزشمندی که یوونتوس به ان بسیار نیاز دارد دست یابد.

جیجی بوفون نیز از جذب لئوناردو استقبال ویژه ای کرد و گفت: برای خرید بونوچی بسیار خوشحالم، او از نظر فنی و شخصی بسیار جذاب و باتکنیک است و یک مهره کامل و موثر خواهد بود.

MARADONA10
06-27-2010, 19:43
[Only Registered And Activated Users Can See Links] احساس غرور می کنم
6 تیر 1389
به تازگی با امید به کسب پیروزی و بزرگی به یوونتوس پیوست و امیدوار است به انچه می خواهد در کنار بانوی پیر دست یابد. مارکو استوراری که سابقه حضور در تیم میلان را نیز دارد در خصوص پیوستن به یووه و عقد قرارداد با این تیم مشهور گفت

احساس غرور می کنم که در کنار یوونتوس هستم، به یک تیم بزرگ و محبوب رسیدم و امیدوارم که بتوانیم یک فصل زیبا و بزرگ را پشت سر بگذاریم و این فصل سخت را از یاد ببریم.

وی از دل نری به عنوان یک مربی موفق نام برد، یک مربی خوب، موفق و اگاه است و به خوبی فوتبال را می شناسد، یک فرد خوش خلق که با او می توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم.

MARADONA10
06-28-2010, 22:56
[Only Registered And Activated Users Can See Links] بلاتکلیفی در خرید کراسیچ
7 تیر 1389
میلوس کراسیچ و یا الکساندر کولاروف، کدام یوونتوسی می شود، طی هفته های گذشته بارها اخبار مختلفی از پیوستن کراسیچ شنیدیم و بارها مسولین یووه از مهلت پایانی سران زسکا گفتند اما تا این لحظه این مهره صربستانی به بانوی پیر نپیوسته و حالا از احتمال مذاکره برای خرید کولاروف خبر می رسد.

مدیر برنامه های این مهره درخصوص این شایعه گفت: خیلی خوبه، پیشنهاد از سوی یوونتوس فوق العاده است. در حال حاضر اطلاعات دقیقی نداریم اما یووه تیمی خوب و بزرگ است و در صورتی که پیشنهاد این باشگاه به دست مان برسد حتما بررسی خواهیم کرد و مذاکره را در پیش خواهیم گرفت.

MARADONA10
06-28-2010, 22:57
[Only Registered And Activated Users Can See Links] می خواهم در اتلتیکو بمانم
7 تیر 1389
تیاگو مهره پرتغالی که این روزها به همراه تیم ملی کشورش در افریقای جنوبی به سر می برد پس از بازگشت از مسابقات جهانی برای اینده خود تصمیم خواهد گرفت. اما سران اتلتیکو برای ماندن این مهره مصمم هستند و این مهره نیز شدیدا علاقه مند به ماندن در اسپانیاست.

تیاگو گفت: به راحتی در کنار این تیم اسپانیایی زندگی می کنم و به خوبی پیش می رویم. در خصوص معاوضه بازیکنان یووه و اتلتیکو نظری ندارم، می دانم گروسو و دیه گو مورد توجه سران این باشگاه هستند و حتی در خصوص معاوضه این مهره ها و برخی بازیکنان تیم اتلتیکو نیز اخباری منتشر شده اما من به دنبال موفقیت خودم هستم و دوست دارم در تیمی که راحت و موثر هستم بمانم.

MARADONA10
06-28-2010, 22:59
[Only Registered And Activated Users Can See Links] خودم را یوونتوسی می دانم
7 تیر 1389
لئناردو بونوچی امروز به تورینو امد تا در تست پزشکی بانوی پیر شرکت کند و مقدمات بیانکونری شدن خود را فراهم سازد. مدافع ملی پوش که از حضور در تورینو و باشگاه یووه بسیار خوشحال به نظر می رسید در گفتگوی کوتاهی اظهار داشت

پیش از این نیز یوونتوسی بودم، در حال حاضر خودم را جزیی از این باشگاه بزرگ می دانم. می خواهم تغییر کنم و از بودن در این تیم لذت ببرم. برای من حضور در این باشگاه و پوشیدن پیراهن سیاه و سفید یووه تجربه زیبا و ارزنده ای ست و می دانم که در یک تیم مشهور با ستارگان محبوبی بازی خواهم کرد که همواره در بازی در کنار انان افتخار خواهم کرد. امیدوارم تیفوسی ها نیز مرا بخواهند و بتوانم رضایت انان را جلب کند.

گفتنی ست طی دو روز اینده بونوچی رسما با حضور در محل باشگاه قرارداد خود را امضا خواهد کرد.

MARADONA10
06-28-2010, 23:00
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ماروتا در مصاحبه با شبکه یووه از شرایط بانوی پیر گفت
7 تیر 1389
به اینده یووه و موفقیت های بزرگ این تیم فکر میکند، در پست و مسولیتی که به عهده گرفته یک مدیر موثر و بزرگ با تجربه ای عالی محسوب می شود. بنابر این بسیاری از یوونتوسی ها منتظرند تا او در کنار اندره انیلی موفقیت چشمگیری را کسب و بانوی پیر را به پیروزی های قابل توجهی برساند که سال های نه چندان دور از ان این تیم می شد.

ماروتا تاکید کرد همچون انیلی به جوانان ایتالیایی توجهی خاص و ویژه خواهیم داشت و در گفتگو با شبکه یوونتوس به برخی سوالات پاسخ داد.

چه کسی به شما برای بهبودی شرایط کمک می کند ؟
مدیر انیلی، اندره ا شاید جوان باشد اما از زمانی که کودک بود در کنار فوتبال و یووه بود. به خوبی فوتبال را می شناسد. همراه یووه رشد کرد، در کنار پدر و عمویش همواره در باشگاه بود و از همه مسائل مربوط به فوتبال و یوونتوس اگاه است. چنان باتجربه و باتدبیر است که جوانیش در این زمینه به چشم نمی اید. همیشه از کودکی به فوتبال فکر می کرده و در حال حاضر جوانان ایتالیایی را جزیی از فوتبال می داند و تلاش می کند این گروه را در یووه نگاه دارد و به یوونتوس بیاورد.

بنابر این تنها نخواهید بود ؟
خیر به هیچ وجه . بازیکنان و مربیان در کنار ما هستند و انیلی به خوبی مدیریت باشگاه را به عهده گرفته و بهترین نتایج را کسب خواهیم کرد.

دل نری به یوونتوس پیوست و طی روزهای اتی کار خود را اغاز خواهد کرد.
او مربی و شخصی مناسب و متشخص است. به او اطمینان داریم و می دانیم همه بازیکنان در کنار او می توانند یوونتوس بزرگی را به میدان بفرستند.

رسیدن به اینتر و شکست این تیم .
ما در فصل تابستان سخت تمرین خواهیم کرد، می کوشیم تیمی کامل و هماهنگ را تشکیل دهیم و با اطمینان کامل فصل را شروع کنیم. هرگز با لغزش راه را اغاز نخواهیم کرد.

جوانان و تیم ملی ایتالیا را همچون گذشته یوونتوس تشکیل می دهد ؟
بله مطمئن باشید این هدف اصلی ماست. ما به جوانان ایتالیایی ایمان داریم و به حفظ انان توجه خاصی داریم. یوونتوس اسکلت تیم ملی را تشکیل می دهد و باید بهترین ها در اختیار داشته باشد. باید به فکر کیفیت بالا باشیم و به بازی زیبا و بازیکنان موثر و مقتدر فکر کنیم. بانوی پیر باید در سری ا کامل ترین تیم باشد.

نتیاج ضعیف اتزوری در جام جهانی چطور ارزیابی می شود ؟
این یک پایان ناامید کننده بود. به هر حال باید بررسی لازم صورت گیرد و مشکلات حل در این صورت به نتیجه دلخواه خود خواهیم رسید. ایتالیا باید قدرت خود را بازیابد.

بونوچی را یوونتوسی بدانیم ؟
مذاکرات با باری و جنوا به خوبی پیش رفت و حالا او در تست پزشکی ما شرکت کرده، یک جوان ایده ال و قدرتمند که تجربه ملی پوش شدن را نیز دارد.

و اما کراسیچ، سرنوشت او چه می شود ؟
ما به باشگاه زسکا پیشنهاد خود را ارائه کردیم، این باشگاه موافقت نکرد اما کراسیچ به یوونتوس علاقه دارد و ما راه دیگری را در نظر گرفتیم و به معاوضه لنفزامه به همراه مبلغ پیشنهادی خود فکر می کنیم.

AlexDelpiero
06-30-2010, 18:58
یووه و بازار نقل و انتقالات
9 تیر 1389
روزهای گرمی در بازار نقل و انتقالات بانوی پیر سپری می شود و تلاش ماروتا و سران یووه بر این است تا یووه در فصل نقل و انتقالات گزینه های مورد نظر خود را خریداری کنند تا یوونتوس قدرتمند را در فصل اینده شاهد باشیم.

مارکو موتا

پائولو پوتزو مدیر باشگاه اودنیزه از علاقه مندی و پیشنهاد باشگاه یوونتوس به مارکو موتا بازیکن تیم خود خبر داد و گفت: "مالکیت کامل موتا در اختیار ما قرار دارد و در نظر داریم به بهترین پیشنهاد برای وی پاسخ دهیم و یووه یکی از تیم های خواهان وی می باشد که پیشنهاد خود را ارائه داده است."

مانوئل وارگاس

مدیر برنامه های مانوئل وارگاس بازیکن باشگاه فیورنتینا از تمایل یووه به موکل خود خبر داد و گفت: "بدون شک یووه همیشه یوونتوس است و بازی کردن در این تیم برای هر بازیکنی افتخار محسوب می شود و در صورتی که یووه برای جذب وی با سران ویولا وارد مذاکره شود بدون شک نمی توانیم مقاومت نشان دهیم."

میلو کراسیچ

هر روز خبر جدید در مورد کراسیچ شنیده می شود و سران دو باشگاه یووه و زسکا هنوز بر سر مبلغ نهایی به توافق نرسیده اند و بر اساس اعلام مدیر روابط عمومی باشگاه زسکا تکلیف نهایی این بازیکن صرب تا هفته ی اینده مشخص خواهد شد

البرتو جیلاردینو - ماکسی لوپز

بر اساس نوشته ی مطبوعات ایتالیا سران یووه قصد دارند از میان دو مهاجم برتر به نام های جیلاردینو و لوپز یکی را برای فصل اینده به خدمت بگیرند و صحبت های مقدماتی برای انتقال جیلاردینو نیز انجام شده است اما مبلغ پیشنهادی سران فیورنتینا بسیار بالا می باشد و همین موضوع باعث شده است تا انتقال وی به تاخیر بیفتد.

AlexDelpiero
07-01-2010, 17:32
کاندروا به تیم سابق خود بازگشت
9 تیر 1389
دوران حضور وی هم در یووه تمام شد و طبق قرارداد قرضی که در فصل گذشته میان تیم ها ی یوونتوس و اودنیزه بسته شده بود انتونیو کاندروا به تیم سابق خود بازگشت.

کاندروا که پس از صحبت ماروتا و دل نری یووه را ترک و راهی تیم سابق خود شد گفت: "کسی هست که دوست نداشته باشد برای یوونتوس بازی کند؟ من هم از این اتفاق بسیار ناراحت هستم اما این اخر دنیا نیست. الان من بازیکن اودینزه هستم و تمام تمرکز خود را برای این تیم خواهم گذاشت و منتظر خواهم اتفاقات جدید خواهم بود."

وی در پایان به علاقه ی قبلی بود برای بازگشت دوباره به یووه خبر داد

AlexDelpiero
07-03-2010, 18:16
رسمی: مارکو موتا راهی یوونتوس شد
11 تیر 1389
طبق گزارش رسانه های کشور ایتالیا مارکو موتا مدافع تیم اودینزه امروز به طور رسمی راهی تیم یوونتوس شد تا لیست خریدهای بانوی پیر در سال جاری کامل تر شود.

مارکو موتا در حال حاضر با قراردادی 1 ساله و قرضی و با مبلغ 500 هزار یورو به یوونتوس پیوسته است که در صورت توافق دو باشگاه یوونتوس می تواند موتا را با 5 میلیون یورو برای 4 سال در تورین حفظ کند.

یووه در حال حاضر با خرید بونوچی - پپه - مارتینز - استوراری و موتا فصل پر کاری داشته و بپه ماروتا قصد دارد که تیمی جدید و با قدرت راهی رقابت های فصل آینده سری آ کند. البته گفته می شود یوونتوس بعد از این خرید به دنبال مشتری برای بازیکنان خروجی خود خواهد بود و پس از فروش آنها بار دیگر سراغ خرید بازیکنان مورد نظر خواهند رفت.

AlexDelpiero
07-08-2010, 18:09
اخرین اخبار نقل و انتقالات باشگاه یوونتوس
16 تیر 1389
بر اساس اعلام روزنامه گازتا دلو اسپورت سران باشگاه یوونتوس قصد دارند تغییرات عمده ای در تیم خود صورت دهند و در اولین قدم قصد فروش 13 بازیکن خود را دارند که می تواند شوک اساسی را به یووه وارد کند.

بر این اساس ماروتا در نظر دارد با مبلغی بین 20 تا 30 میلیون یورو دو بازیکن به نام های کراسیچ و ژکو را به خدمت بگیرد و پس از ان به سراغ خرید پاتزینی و شواین اشتایگر دو بازیکن تیم های سمپدوریا و بایرن مونیخ برود که در این راه باید مبلغ زیادی را هزینه کند.

از جمله بازیکنانی که فروش انها در تابستان حتمی به نظر می رسد می توان به کامورانزی - زبینا - تیاگو - مارونه اشاره کرد که در صدر لیست فروش یووه هستند. البته بازیکنان دیگری همچون گریگرا - پولسن - ملو نیز می توانند از کاندیداهای اصلی فروش به شمار بروند.

گفتنی است ماروتا در نظر دارد دیه گو ستاره ی برزیلی یووه را با مبلغی معادل 25 میلیون یورو به تیم هامبورگ واگذار کند و سران تیم المانی نیز موافقت خود را در این زمینه اعلام کرده اند.

در طرف مقابل سران تیم ارسنال و در راس انها ونگر سرمربی تیم انگلیسی علاقه ی شدیدی به ملو هافبک یووه دارد و ماروتا قصد دارد با واگذاری ملو به تیم ارسنال کلیچی مدافع چپ این تیم را به خدمت بگیرد.

AlexDelpiero
07-08-2010, 18:09
بهترین بازیکنان برای یووه خریداری خواهند شد
16 تیر 1389
اوضاع نقل و انتقالات یووه بسیار پر سر و صدا دنبال می شود و هر روز نام جدیدی برای حضور در یووه شنیده می شود اما ماروتا حرف های جدیدی در این رابطه می زند. مدیر فعال نقل و انتقالات یووه در این باره گفت:

"همانند هر سال تمامی تیم ها لیست بازیکنان خرید و فروش خود را اماده می کنند و ما نیز لیست ورودی و خروجی های تیم خود را اماده کرده ایم اما هر روز انها را بررسی می کنیم تا به نیازهای اصلی و حیاتی تیم پاسخ دهیم و بتوانیم در نهایت تیم اماده و کاملی را برای حضور در میادین اماده کنیم."

وی به شرایط ملو اشاره کرد و گفت: "ملو نیز همانند سایر بازیکنان می تواند در ترکیب سال اینده ی یووه حضور داشته باشد اما تصمیم نهایی در مورد وی گرفته نشده است و شاید بر اساس شرایط باشگاه به تیم دیگری سپرده شود."

کراسیچ موضوع بعدی بحث ماروتا بود: "شرایط کراسیچ بسیار لحظه ای پیش می رود و ما پیشنهادی نهایی خود را به سران زسکا ارائه کرده ایم و انها باید ظرف چند روز اینده به ما تصمیم نهایی خود را اعلام کنند."

وی در اخر گفت: "بازیکنان با تجربه و قدرتمندی را برای حضور در یووه در نظر داریم اما باید تمام شرایط را بررسی کنیم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن و با برنامه ریزی دقیق به فرم ایده ال خود نزدیک شویم."

AlexDelpiero
07-11-2010, 17:28
کامورانزی به المپیاکو پیوست
19 تیر 1389
خداحافظی با مائورو به نظر حتمی می اید و شاید طی روزهای اتی شاهد خداحافظی ترزگه، گریگرا و جووینکو باشیم. سفر به یونان و مذاکراه با تیم المپیاکو برای این هافبک ایتالیایی – ارژانتینی خوب و مثبت ارزیابی شده و به نظر می رسد باید با این مهره که هشت سال پیراهن بیانکونری را بر تن کرد خداحافظی کنیم.

سرجیو فورتوناتو مدیر برنامه های کامورانزی در بازگشت از یونان گفت همه چیز خوب و عالی پیش رفت و به زودی قرارداد نهایی را امضا خواهیم کرد. این یک قرارداد یک ساله خواهد بود که می تواند برای سه فصل تمدید شود. او در هر سال یک و نیم میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد که در صورت ماندن به دو و نیم میلیون یورو اضافه خواهد شد.

به این ترتیب با توجه به اظهارات فورتوناتو باید مائورو ژرمن کامورانزی را بازیکن المپیاکو بدانیم و منتظر بمانیم تا سران یووه جانشین مناسب وی را جذب نمایند.

AlexDelpiero
07-12-2010, 18:01
27 میلیون به همراه سیسوکو یا پولسن ؟
21 تیر 1389
بر اساس اعلام نشریات آلمان سران یووه برای به خدمت گیری ادین ژکو پیشنهاد 27 میلیون یورویی خود را به همراه مالکیت کامل کریستین پولسن یا مومو سیسوکو تقدیم سران تیم ولفسبورگ کرده اند.

ماروتا مدیر نقل و انتقلات یووه که پیش از این اعلام کرده بود از بین ژکو و کراسیچ یکی حتما به یووه نقل مکان خواهد کرد به نظر می رسد پس از مشورت با دل نری سرمربی یووه به این نتیجه رسیده اند که ادین ژکو بایکن مفید تری برای یووه می باشد.

گفتنی است مبلغ اولیه ی سران ولفسبورگ برای واگذاری مهاجم خود مبلغ 32 میلیون یورو بوده است که سران یووه حاضر شده اند مبلغ 27 میلیون یورو به صورت نقدی و مابقی در ازای واگذاری یکی از بازیکنان یووه باشد.

به نظر می رسد سران المانی موافقت اولیه ی خود را با این انتقال اعلام کرده اند و بازیکن مورد نظر انها برای انتقال به المان کریستین پولسن می باشد.

AlexDelpiero
07-22-2010, 09:55
تشریح اخرین وضعیت نقل و انتقالات
30 تیر 1389
بپه ماروتا مدیر نقل و انتقالات باشگاه یووه اعلام کرد خرید ادین ژکو مهاجم بوسنیایی باشگاه ولفسبورگ المان می تواند یک ترانسفر بزرگ و جالب برای یوونتوس به حساب اید.

مرد جدید نقل و انتقالات یووه در مورد اخرین وضعیت ترانسفر یووه گفت: "ما هدف خود را مشخص کرده ایم و برای به خدمت گیری ژکو که هدف اصلی ما در نقل و انتقالات می باشد تلاش خواهیم کرد هر چند مشکلاتی در راه وجود دارد."

"ولفسبورگ مبلغ زیادی را برای واگذاری ژکو درخواست کرده است اما همین که این بازیکن باشگاه خود را تحت فشار قرار داده است و تصمیم خود را برای رفتن گرفتن است بسیار امیدوار کننده است."

وی در واکنش به عملکرد خود در اینده برای نقل و انتقالات یووه گفت: "یووه نیاز به دو بازیکن دیگر در پست های دفاع چپ و هافبک راست دارد که در این زمینه گزینه های خود را بررسی خواهیم کرد."

"ما در حال حاضر نمی توانیم سرمایه گذاری های کلان و خریدهای دیوانه وار انجام دهیم و بازیکنانی همچون مسی و رونالدو را به تورین بیاوریم. هر پروژه زمان خاص خود را تقاضا می کند."

ماروتا در مورد خرید کراسیچ گفت:" کراسیچ نیز یکی از گزینه های ما برای خرید می باشد اما باید شرایط بررسی شود و پس از ان تصمیم نهایی در مورد خرید بازیکن صرب گرفته شود."

مدیر ترانسفر یووه خرید فورلان را رد کرد و گفت: "ما هیچ مذاکره ای با سران تیم اسپانیایی در مورد خرید فورلان انجام نداده ایم و او جزو لیست ما محسوب نمی شود."

AlexDelpiero
08-22-2010, 12:06
رسمی: میلوس کراسیچ به یوونتوس پیوست
30 مرداد 1389
بر اساس توافق نهایی میان دو باشگاه یوونتوس ایتالیا و زسکا مسکو روسیه میلوس کراسیچ ستاره ی صرب باشگاه روسیه ای با قراردادی چهار ساله به ارزش 15 میلیون یورو راهی بانوی پیر شد.

این مبلغ به صورت قسطی و در سه نوبت در سال های 2010 تا 2012 به سران تیم روسیه ای پرداخت خواهد شد و میلوس پس از انجام تست های پزشکی قرارداد رسمی خود را امضا کرد.

کراسیچ در دو پست وینگر و هافبک تهاجمی توانایی بازی کردن دارد و از سنین پایین بازیکن فیکس باشگاه زسکا مسکو بوده است و در 150 دیدار برای زسکا به عنوان هافبک به میدان رفته است و موفق به زدن 26 گل شده است.

وی دو بار قهرمان لیگ روسیه شده است و 4 بار قهرمان جام حذفی را به خود اختصاص داده است و همواره یکی از بازیکنان فیکس تیم ملی روسیه بوده است و 35 بار پیراهن صربستان را بر تن کرده است.

AlexDelpiero
08-22-2010, 12:07
رسمی : البرتو اکوئیلانی به یوونتوس پیوست
30 مرداد 1389
البرتو اکوئیلانی ستاره ایتالیایی و جدید بانوی پیر که پس از توافق سران یووه و لیورپول راهی تورین خواهد شد از اعتماد سران یووه به وی برای پوشیدن پیراهن بانوی پیر تشکر کرد.

البرتو که در حال فراهم کردن مقدمات خود برای پیوستن به یووه می باشد در این رابطه گفت: "از پوشیدن پیراهن یووه بسیار خوشحال هستم و امیدوارم بتوانم با پیراهن یووه به پیراهن تیم ملی نیز برسم."

"من باید تلاش خود را انجام دهم تا جایگاه از دست رفته ی خود در تیم ملی را به دست بیاورم و برای این مهم باید با پیراهن یووه بدرخشم."

گفتنی است البرتو به مدت یک فصل به صورت قرضی راهی یووه خواهد شد و در صورت جلب نظر سران یووه می تواند قرارداد خود با یووه را دائمی کند.

AlexDelpiero
08-26-2010, 12:09
رسمی : قرارداد اکوئیلانی امضا شد
3 شهریور 1389
سرانجام پس از دو روز تاخیر البرتو اکوئیلانی هافبک جالوروسی پس از یک سال حضور در لیورپول به طور رسمی به یوونتوس پیوست. وی که به طور قرضی راهی شهر شمالی ایتالیا شده بود صبح امروز با حضور در ساختمان باشگاه قرارداد خود را امضا کرد تا از فصل اتی با پیراهن سیاه و سفید یووه در میادین حاضر شود.

او در سخنان کوتاهی پس از امضای قرارداد با هیجان خاصی گفت : می دانم که با تاخیر راهی یووه شدم، دو سال دیر امدم اما با قدرت. حالا می خواهم شایستگی های خود را در این تیم دوست داشتنی نشان دهم.

AlexDelpiero
08-28-2010, 12:22
رسمی: فابیو کوالیارلا به یوونتوس پیوست
5 شهریور 1389
او بازیکن یوونتوس است و با بالا بردن دستانش به کلیه تیفوسی های سلام می کند و حضورش در این تیم بزرگ ایتالیایی را جشن می گیرد. فابیو کوالیارلا مهاجم سابق ناپولی با امضای قرارداد راهی یووه شد تا در کنار ستارگانی مانند دل پیرو و یاکوئنتا بازی کند.

فابیو که از حضورش در یووه بسیار خوشحال است در سخنانی گفت بی اندازه خوشحالم و می خواهم در کنار این تیم و بازیکنان بزرگش روزهای بزرگ و خوبی را پشت سر بگذارم.

ژان کلود بلان که در مراسم امضای قرارداد کوالیارلا حضور داشت در این خصوص گفت: تنها دو روز به نخستین بازی سری ا زمان باقی ست و ما توانستیم مهره های مورد نظر دل نری ار جذب کنیم. ما در انتهای فصل گذشته تصمیم به تغییراتی در تیم گرفتیم. به هر حال این تغییرات برای موفقیت صورت گرفت.

از وی در خصوص دیه گو سوال کردند، در بازار نقل و انتقالات باید تصمیم استراتژیکی بگیری. برای پیشروی باید تصمیماتی اخذ شود.

وی به گلزنی الکس در دیدار شب گذشته اشاره کرد و افزود: او بار دیگر نجات دهنده تیم در یک دیدار بود، گلزنی بزرگ در لحظات سخت. الکس در خط حمله بازی می کند او یک مهاجم گلزن. الکس فضا و تجربه زیادی برای کمک و راهنمایی به جوانان و رشد انان دارد و خواهد داشت و به رشد و بزرگی انان سرعت خواهد بخشید.

AlexDelpiero
09-02-2010, 11:28
رسمی: ارماند ترائوره به یوونتوس پیوست
9 شهریور 1389
بر اساس اعلام رسمی سران باشگاه یوونتوس ارماند ترائوره بازیکن فرانسوی باشگاه ارسنال که اصلیتی سنگالی دارد به عضویت یوونتوس در امد و یک فصل به صورت قرضی در تورین بازی خواهد کرد.

بازیکن بیست ساله که در پست مدافع چپ بازی می کند تنها بیست سال دارد و بر اساس توافق سران دو باشگاه یوونتوس و آرسنال با مبلغ 500 هزار یورو به صورت قرضی تا پایان فصل راهی یووه شد.

گفتنی است وی نیز همانند دیگر بازیکنان قرضی یووه در پایان فصل در اختیار یووه خواهد بود و بانوی پیرحق خرید وی را به صورت کامل در اختیار خواهد داشت.

ترائوره محصول اکادمی باشگاه ارسنال می باشد اما هیچ گاه نتوانست در ترکیب تیم لندنی به صورت فیکس بازی کند زیرا کلیچی و گیبز دو ستاره ی ارسنال در همان پست فعالیت می کردند.

وی یک بازیکن مسلمان می باشد که از عقایدات مذهبی فوق العاده ای برخوردار است و بارها گفته است اخیرا با خواندن بیشتر قران احساس می کنم نسبت به قبل مسلمان بهتری شده ام.

AlexDelpiero
09-02-2010, 11:29
رسمی : لئوناردو رینائودو به یوونتوس پیوست
9 شهریور 1389
بر اساس اعلام رسمی باشگاه یوونتوس لئوناردو رینائودو بازیکن بیست و هفت ساله ی باشگاه ناپولی با قراردادی یک ساله و به صورت قرضی راهی باشگاه یوونتوس ایتالیا شد.

مدافع بلند قامت ناپولی که سابقه ی بازی در تیم های سالریتانا - چزنا - سیه نا را دارد در فصل گذشته یکی از عوامل موفقیت ناپولی قلمداد شد و دل نری از او به عنوان ذخیره ی ایده ال نام برده است.

ماروتا در این انتقال قرضی نیز حق خرید این بازیکن را در اختیار یووه قرار داد تا در صورت نیاز به وی در پایان فصل قرارداد قرضی وی به دائمی تبدیل شود.

اخبار تکمیلی در این رابطه به زودی ارسال می گردد

AlexDelpiero
01-08-2011, 11:19
[Only Registered And Activated Users Can See Links] رسمی: لوکا توتی به یوونتوس پیوست
17 دی 1389
پیراهن شماره بیست یووه به مهاجم بلندقامت ایتالیایی ها رسید، لوکا تونی مهاجم سابق تیم های پارما،فیورنتینا، بایرن و رم امروز پس از بحران به وجود امده در خط حمله بانوی پیر به یوونتوس تیمی که ارزوی بازی کردن در ان را داشت پیوست.

با مصدومیت یاکوئنتا و کوالیارلا مدیران یووه از شب گذشته مذاکرات خود را برای خرید مهاجم اغاز کردند و عصر امروز لوکا تونی با حضور در وینوو و گذراندن تست پزشکی باشگاه به طور رسمی یوونتوسی شد و قرارداد خود را تا پایان ژوئن 2012 با یووه امضا کرد.

لوکا که از پیوستن به یووه خوشحال است پس از امضای قرارداد با بانوی پیر گفت: یوونتوس همیشه یوونتوس است، هرگز در این تیم نبودم اما این رویداد برای من بسیار جذاب است، به اینده این تیم مطمئن هستم زیرا این تیم و گروه را به خوبی می شناسم، بهترین بخش این گروه را می شناسم و می دانم که انان می توانند پیروزی را بار دیگر کسب کنند. مطمئن هستم و به این امر ایمان دارم.

سال گذشته در این لحظات به رم رفتم و این بخشی از رویایم بود حالا می خواهم در کنار یووه باشم. روز گذشته 90 دقیقه بازی کردم و هیجان زیادی داشتم. از امروز باید در کنار دل پیرو بازی کنم و این مسئله نمی تواند خوشایند نباشد زیرا او یک قهرمان واقعی ست. من انگیزه بازیکنان یوونتوس را برای پیروزی دیدم و حس کردم، من هم تشنه پیروزی ام و می دانم که در کنار یکدیگر پیروز خواهیم شد و با یکدیگر به دنبال برتری خواهیم بود.

هرگز نمی توانستم به یووه پاسخ منفی بدهم، در هر شرایطی که باشد. طبیعی ست که مهاجمی در موقعیت من باید به نوعی بازی کند که دل نری می پسندد، من 20 گل به ثمر رساندم مانند شماره پیراهنم و این همیشه برایم خوشایند است. انچه که یوونتوس در این سال های اخیر انجام داده شبیه من است و سرانجام به این تیم امدم. در یووه همیشه فضای پیروزی است می خواهم به تیم کمک کنم.

AlexDelpiero
01-29-2011, 18:14
[Only Registered And Activated Users Can See Links] رسمی : بارتزالی دومین خرید زمستانی بانوی پیر
7 بهمن 1389
باشگاه یوونتوس سرانجام خبر خرید اندره ا بارتزالی مدافع 29 ساله تیم ولفسبورگ را اعلام کرد. این بازیکن پس از دو سال دوری از فوتبال ایتالیا بار دیگر به سری ا بازگشته است.

این بازیکن که یکی از نفرات تیم قهرمان جهان در سال 2006 نیز می باشد از دیروز در تورین حاضر شده بود و پس از موفقیت در تست پزشکی امروز به طور رسمی به عضویت باشگاه یوونتوس در آمد.

متن بیانیه رسمی باشگاه یوونتوس به شرح زیر می باشد:

"آندره آ بارتزالی بیانکونری شد. این مدافع با قراردادی 2.5 ساله از تیم ولفسبورگ به یوونتوس پیوسته است."

"تیم ولفسبورگ مبلغ 300 هزار یورو از این انتقال دریافت خواهد کرد که البته احتمال افزایش آن به 600 هزار یورو نیز وجود دارد."

"باتزالی از امروز صبح در تمرینات تیم شرکت کرده است اما در بازی مقابل رم در جام حذفی به میدان نخواهد رفت و اولین دیدار او با پیراهن یوونتوس به احتمال زیاد در برابر اودینزه در هفته آینده رقابت های سری ع خواهد بود."

بارتزالی پس از لوکا تونی دومین خرید زمستانی بانوی پیر به شمار می رود.

AlexDelpiero
02-01-2011, 13:09
رسمی: متری به طور قرضی به یووه پیوست
11 بهمن 1389
الساندرو متری یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر سری ا که این هفته نیز در لیست بهترین بازیکنان رقابت های سری ا قرار گرفت به طور قرضی و با مبلغ 15/5 میلیون یورو به یوونتوس پیوست.

بانوی پیر که در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب نمی کند در اخرین مهلت نقل و انتقالات تلاش خود را برای تقویت تیم برای ادامه فصل می کند.

بر همین اساس متری تا پایان فصل 2010-2011 با پیراهن یووه به میدان خواهد امد. در کنار این انتقال لورنزو اریائودو نیز با مبلغ 2/5 میلیون یورو راهی کالیاری شد.
گفتنی است یوونتوس حق خرید این بازیکن را در پایان فصل در اختیار دارد و می تواند وی را با مبلغ 15/5 میلیون یورو به خدمت بگیرد.

42d3e78f26a4b20d412==