PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۞ آخرین اخبار از باشگاه پرسپولیس در فصل 89-90.۞

صفحه ها : 1 2 3 4 [5]

n_mamali
06-04-2011, 00:50
[Only Registered And Activated Users Can See Links]تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی مقابل فولاد خوزستان به دلیل نامساعد بودن هوا شب گذشته موفق نشد تا به تهران بازگردد.
از همین رو با تلاش حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس و رایزنی‌های انجام شده مسئولان هواپیمایی آسمان بالاخره کاروان تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۰:۴۵ امشب وارد تهران شد.
قرمزپوشان فردا بعدازظهر تمرینات خود را برای دیدار مقابل ملوان که روز سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهند شد دنبال خواهند کرد.

Mehrd@d
06-04-2011, 16:03
تاریخچه کامل و همه فینالیست های جام حذفی

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس در صورت عبور از سد ملوان و قهرمانی در جام حذفی با رکورد پرافتخارترین تیم این مسابقات برابری خواهد کرد.

تیم فوتبال استقلال با به دست آوردن پنج عنوان قهرمانی و 9 بار حضور در دیدار نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور، پرافتخارترین تیم در این رقابت‌هاست.

جام حذفی ایران برای نخستین بار در سال ۱۳۵۵ آغاز شد و قهرمان آن دوره تیم ملوان بندرانزلی بود که در برابر تراکتورسازی در بازی پایانی به برتری چهار بر یک دست یافت.

بنا بر این گزارش، با توجه به این که هیچ گاه لیگ ایران منسجم و متوالی و یکپارچه برگزار نشد، همچنان که می بینیم، جامی با قدمت 28 ساله تا کنون هجده دوره (به صورت سراسری) و هشت دوره (به عنوان جام حذفی تهران) برگزار شده است. سال های بین 56 تا 57 و 68، 71، 76 سال هایی است که شاهد برگزاری این مسابقات به صورت سراسری نبوده ایم و مسابقات به صورت جام حذفی تهران برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در بیشتر سال های دهه شصت خورشیدی ـ که لیگ سراسری برای باشگاه های فوتبال ایران وجود نداشت ـ جام حذفی تنها مسابقات سراسری و ملی ایران به شمار می رفت و قهرمان آن می توانست در جام باشگاه های آسیا ـ که بعدها با تغییر ساختار و با نام لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد ـ راه پیدا کند. با این حال، پس از آغاز مسابقات لیگ سراسری ایران و همزمان آغاز مسابقات جام برندگان جام آسیا، نحوه مشخص شدن نمایندگان ایران در مسابقات آسیایی دگرگون شد.

بدین ترتیب که قهرمان لیگ به مسابقات جام باشگاه های آسیا راه می یافت و قهرمان جام حذفی، راهی مسابقات جام برندگان جام آسیا می شد.

این گزارش یادآور می شود، کنفدراسیون فوتبال آسیا در فصل ۰۳ ـ ۲۰۰۲ تصمیم به انحلال مسابقات جام برندگان جام آسیا و تغییر ساختار جام باشگاه های آسیا گرفت که در پی آن، مسابقات لیگ قهرمانان آسیا راه اندازی شد که از آن پس، همواره یکی از نمایندگان فوتبال ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، قهرمان جام حذفی ایران بوده و اهمیتی دوچندان به این مسابقات داده است.

نتاج بازی‌های نهایی جام حذفی
فصل قهرمان نتیجه نایب‌قهرمان
۱۳۵۴ ـ ۵۵ ـ ملوان ۱:۴ تراکتورسازی
۱۳۵۵ ـ ۵۶ ـ استقلال ۰:۲ هما
۱۳۵۶ ـ ۶۵ برگزار نشد
۱۳۶۵ ـ ۶۶ ـ ملوان ۰:۲ خیبر خرم‌آباد
۱۳۶۶ ـ ۶۷ ـ پرسپولیس ۰:۱ (۰:۱) (۰:۰) ملوان
۱۳۶۷ ـ ۶۸ ـ شاهین اهواز ۴:۴ (۴:۱) (۰:۳) ملوان
۱۳۶۸ ـ ۶۹ ملوان ۵:۶ ضربات پنالتی استقلال
۱۳۶۹ ـ ۷۰ ـ پرسپولیس ۱:۲ ملوان
۱۳۷۰ ـ ۷۱ برگزار نشد
۱۳۷۱ ـ ۷۲ برگزار نشد
۱۳۷۲ ـ ۷۳ سایپا ۱:۱ (۰:۰) (۱:۱) جنوب اهواز
۱۳۷۳ ـ ۷۴ ـ بهمن ۱:۲ (۱:۰) (۰:۲) تراکتورسازی
۱۳۷۴ ـ ۷۵ استقلال ۱:۵ (۱:۳) (۰:۲) برق شیراز
۱۳۷۵ ـ ۷۶ برق شیراز ۰:۳ ضربات پنالتی بهمن
۱۳۷۶ ـ ۷۷ برگزار نشد
۱۳۷۷ ـ ۷۸ پرسپولیس ۱:۲ استقلال
۱۳۷۸ ـ ۷۹ استقلال ۱:۳ بهمن
۱۳۷۹ ـ ۸۰ فجر سپاسی ۱:۳ (۰:۱) (۱:۲) ذوب‌آهن
۱۳۸۰ ـ ۸۱ استقلال ۳:۴ (۱:۲) (۲:۲) فجر سپاسی
۱۳۸۱ ـ ۸۲ ذوب‌آهن ۵:۶ ضربات پنالتی (۲:۲) (۲:۲) فجر سپاسی
۱۳۸۲ ـ ۸۳ سپاهان ۲:۵ (۲:۳) (۰:۲) استقلال
۱۳۸۳ ـ ۸۴ صبا ۲:۴ ضربات پنالتی (۱:۱) (۱:۱) ابومسلم
۱۳۸۴ ـ ۸۵ سپاهان ۲:۴ ضربات پنالتی (۱:۱) (۱:۱) پرسپولیس
۱۳۸۵ ـ ۸۶ سپاهان ۰:۴ (۰:۱) (۰:۳) صبا
۱۳۸۶ ـ ۸۷ استقلال ۱:۳ (۱:۰) (۰:۳) پگاه
۱۳۸۷ ـ ۸۸ ـ ذوب‌آهن ۲:۵ (۱:۰) (۱:۵) راه‌آهن
88 ـ 89 ـ پرسپوليس 4: 1 (۱ : ۰) (3: 1) گسترش فولاد تبريز
1389-90 - پرسپولیس تهران - ملوان بندر انزلی

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Mehrd@d
06-04-2011, 16:06

مرجع خبری پرسپولیس : ائتلاف پروین و هدایتی تیتر اکثر روزنامه های ورزشی صبح پنجشنبه. عضو سابق هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس می گوید به فکر خریدن سهام باشگاه صبا نیست و اگر قرار است در فوتبال هزینه کند فقط برای اعتلای نام پرسپولیس خواهد بود.

عضو سابق هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و مالک باشگاه استیل آذین در واکنش به شایعاتی که در خصوص بازگشت او به پرسپولیس مطرح می شود گفت: «جواب این سوال را باید از سعیدلو بپرسید. به ایشان گفتم 5 سال پرسپولیس را به من بدهید و اگر یکسال نتیجه لازم را نگرفت این تیم را پس بگیرید.»

هدایتی می گوید برای بازگشت به پرسپولیس تنها انگیزه اش علاقه قلبی به این تیم و هواداران پرشمار آنست: «من نه سهام پرسپولیس را می خواهم نه مقام؛ حتی اگر در چارت مدیریتی جدید پرسپولیس نباشم حاضرم سالی 5 میلیارد تومان به پرسپولیس کمک کنم»

مالک باشگاه استیل آذین ادامه می دهد: «هوادار طاقت باخت رفت و برگشت به استقلال را ندارد. من توقع حضور فیزیکی در پرسپولیس را ندارم و فقط دنبال موقعیت تیمم هستم، دوست دارم مدیر و تصمیم گیرنده این تیم بزرگانی مثل پروین و پیشکسوتان باشگاه باشند و من تنها از نظر مالی تیم محبوبم را حمایت کنم»

هدایتی در پاسخ به این سوال که در صورت ادامه حضور حبیب کاشانی در پرسپولیس حاضر به همکاری با این تیم خواهد بود یا خیر، گفت: « همه اینها را به سعیدلو گفته ام. اگر پیشنهادی بهتر از من پیدا کردند می توانند تصمیم دیگری بگیرند»

هدایتی رقم دقیقی در خصوص هزینه هایش در فوتبال ندارد: «واقعا دلیلی نداد رقمی اعلام کنم اما فقط به شما می گویم می توانستم با 9 میلیون پوند باشگاه چارلتون انگلیس را بخرم!»

n_mamali
06-04-2011, 23:26
کنفرانس خبری قبل از دیدار تیم های پرسپولیس و ملوان از مرحله نهایی مسابقات جام حذفی باشگاه های کشور (جام آزادسازی خرمشهر) روز دوشنبه برگزار می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دیدار رفت فینال مسابقات جام حذفی بین تیم های پرسپولیس و ملوان انزلی به میزبانی سرخپوشان روز سه شنبه (هفدهم خرداد) در ورزشگاه آزادی تهران انجام می شود و این در شرایطی است که سازمان لیگ از برگزاری نشست خبری این دیدار در روز دوشنبه شانزدهم خرداد ماه از ساعت 14 در سالن کنفرانس سازمان لیگ خبر داد.

بر همین اساس، علی دایی سرمربی تیم پرسپولیس روز دوشنبه به همراه یکی از بازیکنان این تیم در نشست خبری قبل از دیدار با ملوان حضور خواهد یافت.

n_mamali
06-04-2011, 23:28
تمرین امروز (شنبه) زیر نظر کادر فنی در مجموعه ورزشی درفشی فر انجام شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین شنبه سرخپوشان از ساعت 18 آغاز شد.
بازیکنان پس از صحبت های دایی با مولایی به گرم کردن و حرکات کششی و نرمشی پرداختند.

علی دایی و حسین عبدی با بازیکنان اصلی، فوتبال روتوری بازی کردند و دیگر بازیکنان زیر نظر میاچ تمرین کردند.

هاشمیان با مولایی تمرینات اختصاصی انجام داد.

بازیکنانی که زیر نظر میاچ تمرین می کردند به دو گروه تقسیم شدند و فوتبال تحت فشار و پرسینگ

انجام دادند و شوت به سمت دروازه برنامه بعدی سرخپوشان بود.

گفتنی است؛ تمرین روز یکشنبه سرخپوشان ساعت 18:30 برگزار می شود.

n_mamali
06-05-2011, 14:20
[Only Registered And Activated Users Can See Links]کنفرانس خبری قبل از دیدار تیم های پرسپولیس و ملوان از مرحله نهایی مسابقات جام حذفی باشگاه های کشور (جام آزادسازی خرمشهر) روز دوشنبه برگزار می شود. دیدار رفت فینال مسابقات جام حذفی بین تیم های پرسپولیس و ملوان انزلی به میزبانی سرخپوشان روز سه شنبه (هفدهم خرداد) در ورزشگاه آزادی تهران انجام می شود و این در شرایطی است که سازمان لیگ از برگزاری نشست خبری این دیدار در روز دوشنبه شانزدهم خرداد ماه از ساعت ۱۴ در سالن کنفرانس سازمان لیگ خبر داد.بر همین اساس، علی دایی سرمربی تیم پرسپولیس روز دوشنبه به همراه یکی از بازیکنان این تیم در نشست خبری قبل از دیدار با ملوان حضور خواهد یافت.

n_mamali
06-05-2011, 14:22
[Only Registered And Activated Users Can See Links]به گزارش خبرگزاری پرسپولیس اف سی ، ژلکو میاچ در خصوص بازی مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: همانطور که تصور می‌کردیم بازی بسیار سختی را مقابل فولاد داشتیم. این بازی تحت شرایط بسیار دشواری برگزار شد. ۱۲۰ دقیقه مقابل سپاهان بازی کردیم که بسیار سخت و طاقت فرسا بود.
وی افزود: قبول دارم که بازی با سپاهان کمی از قدرت ما را کاسته بود. خستگی‌ بازی با سپاهان اثرات خود را در دقایقی از بازی مقابل فولاد بر روی ما گذاشت. به همین دلیل شما دیدید در برخی از صحنه‌ها بچه‌های ما می‌خواستند اما نمی‌توانستند برای پرسپولیس موثر باشند.
میاچ ادامه داد: طبیعی است که بعد از دقیقه ۳۰ که بازیکن فولاد اخراج شد کمی کار را برای ما راحت کرد.
فولاد تیمی است که فوتبال را به خوبی به نمایش می‌گذارد، به علاوه اینکه آنها وقت بیشتری را برای استراحت نسبت به ما داشتند. شما فاصله زمانی بازی ۱۲۰ دقیقه ما را با سپاهان نگاه کنید ولی علی رغم این حرف‌ها ما دو بار توپ را به تیر دروازه حریف زدیم که می‌توانستیم آنها را نیز تبدیل به گل کنیم. به نظر من سزاوار پیروزی بر فولاد بودیم.
وی در جواب سوالی که آیا فکر می‌کردید در آن شرایط آب و هوایی بازی برگزار شود گفت: نمی‌توانم بگویم این بازی باید برگزار می‌شد یا خیر. اگر تعللی در بین بازیکنان ما بود دلیلش خستگی بود. به طور کلی خط دفاعی ما که در راس آن مجتبی شیری بود بسیار استادانه کار کرد و از طرف دیگر تجربه و گل زیبای هاشمیان کار حریف را تمام کرد.
میاچ در جواب سوالی که دوست داشتید با استقلال در فینال برخورد کنید گفت: بله من خیلی دوست داشتم حریف فینال ما استقلال باشد.
وی در مورد بازی با ملوان نیز گفت: ملوان یک تیم کاملا قدرتمند است که در دو بازی رفت و برگشت پرسپولیس را شکست داد. آنها استقلال را شکست دادند و معلوم است که سزاورانه به فینال رسیدند. این به این معنا است که ملوان تیم خطرناکی است و باید مراقب این تیم باشیم. با این حال کیفیت ما در حال حاضر بالاتر از ملوان است.

n_mamali
06-05-2011, 14:51
[Only Registered And Activated Users Can See Links]هافبک خلاق و ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی قابل قبولی را با تلاش بچه ها انجام دادیم و خدا را شکر به فینال جام حذفی رسیدیم و تصمیم داریم فصل را با قهرمانی به پایان برسانیم.
“محمد نوری” پس از شکست فولاد، اظهار داشت: بازی در این هوای گرم و گرد و غبار شدید، کار ساده ای نبود و بی شک غلبه کردن بر این تیم بزرگ، با همدلی و انگیزه کسب قهرمانی میسر شد.
نوری در مورد دعوت به تیم ملی افزود: خدا را شکر به تیم ملی دعوت شدم اما در حال حاضر تمرکزمان فقط روی بازی های فینال جام حذفی است و می خواهیم دل هواداران را با قهرمانی شاد کنیم.
هافبک سرخپوشان در مورد تاثیر دعوت بازیکنان پرسپولیس به تیم ملی قبل از بازی با فولاد گفت: بازیکنان دیگری هم از تیم ما می توانستند در این فهرست قرار گیرند اما اعلام اسامی ملی پوشان پرسپولیس قبل از بازی با فولاد روحیه مضاعفی را در بازیکنان تیم به وجود آورد و خیلی خوشحالم از اینکه قبل از بازی این لیست اعلام شد.

n_mamali
06-05-2011, 14:53
[Only Registered And Activated Users Can See Links]به گزارش خبرگزاری پرسپولیس اف سی ، وحید هاشمیان در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: همانطور که تصور می کردیم بازی بسیار سختی مقابل فولاد خوزستان انجام دادیم. به خاطر گرمی هوا و گرد و خاکی که وجود داشت، شرایط سختی بود.
وی افزود:‌ قبول دارم این گرد و خاک فقط برای پرسپولیس نبود بلکه برای حریف هم بود. ولی به هر حال کار را بسیار مشکل کرده بود. چون تیم‌ها خیلی دوست داشتند در زمین تاکتیک‌های خود را پیاده کنند اما به خاطر شرایط سخت آب و هوایی دچار مشکل شده بودند. به نظر من تیم فولاد تیم بسیار خوبی بود آنها با وجود اینکه ده نفره شده بودند بسیار جوانمردانه و خوب بازی کردند. با اینکه ده نفره بودند تاکتیک خودشان را با ارائه یک فوتبال زیبا و محکم به نمایش گذاشتند.
هاشمیان ادامه داد‌: این محکم بازی کردن و زیبا بازی کردن تیم فولاد خوزستان بسیار قابل تقدیر بود. به همین دلیل ارزش برد ما پررنگ‌تر می‌شود. چون یک تیم بسیار خوب را شکست دادیم.
هاشمیان در خصوص گلزنی‌اش در بازی مقابل فولاد که باعث شد پرسپولیس به فینال جام حذفی صعود کند گفت: قبول ندارم که پرسپولیس با گل من راهی فینال شد. همیشه گفته‌ام که باید تیمم برنده شود. مهاجمی نیستم که فقط به فکر گلزنی خودم باشم. دوست دارم پاس گل بدهم، برای تیم خودم بجنگم و تلاش کنم. من حتی وقتی مدافع تیم ما هم گل بزند بسیار خوشحال می‌شوم. هدف من یعنی وحید هاشمیان فقط برد تیم است و برخی اوقات که با گل زدن من توأم می‌شود خوشحالی ام را چند برابر می کند.
وی درباره بازی مقابل ملوان و دو شکست متوالی پرسپولیس در برابر این تیم در فصل جاری تأکید کرد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. ملوان تیم بسیار خوبی است که موفق شده تا فینال راه پیدا کند. آنها استقلال را که تیم بسیار خوبی بود، حذف کردند. باید ملوان را جدی بگیریم و بدانیم که هنوز قهرمان نشدیم.
هاشمیان در جواب این سؤال که دوست داشتید به جای ملوان با استقلال در فینال بازی کنید گفت: برای من فرقی ندارد با کدام تیم در فینال بازی می‌کردیم. هدف ما فقط قهرمانی در جام حذفی است.
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در خصوص فصل آینده‌اش نیز گفت: فعلا تصمیمی نگرفته‌ام بعد از اینکه فصل تمام شد می نشینم و درباره آینده‌ام تصمیم می‌گیرم.

Mehrd@d
06-05-2011, 17:04
می خواهیم پرسپولیس بزرگ باشد و بزرگی کند / حاضریم تمام بدهی های پرسپولیس را پرداخت کنیم

مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس می گوید: نمی خواهیم کت و شلوار اتو کشیده بپوشیم و مثل بعضی ها نمایش بازی کنیم، اگر پرسپولیس را به ما بدهند همه کار برای موفقیت این تیم خواهیم کرد.

علی پروین در مورد حرف و حدیث هایی که در خصوص بازگشتش به پرسپولیس مطرح می شود، گفت: «من عاشق پرسپولیس و هوادارانش هستم و می خواهم در هر شرایطی پرسپولیس بزرگ باشد و بزرگی کند، در این مورد صحبت هایی با آقای سعیدلو داشتیم و منتظر نتیجه اش هستیم.»

پروین ادامه می دهد: «می خواهیم با هدایتی پرسپولیس را به جایگاه واقعی اش برسانیم، او عاشق پرسپولیس است و بهترین پیشنهاد را برای اداره این تیم به مسئولان ورزش ارائه کرده است»

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس افزود: «پیشنهاد دادیم که می توانیم تمام بدهی های پرسپولیس را پرداخت کنیم، 5 سال این تیم را به ما بدهند و اگر نتیجه نگرفت از ما پس بگیرند، پیشنهادی بهتر از این وجود دارد؟ البته برای همه اینها یک شرطی وجود دارد. اینکه تصمیم گیرنده ما باشیم نه اینکه همه هزینه ها را پرداخت کنیم و دیگران برای این تیم تصمیم بگیرند. ما هیچگونه چشمداشت مالی نداریم فقط می خواهیم تصمیم گیرنده سرمایه گذار و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس باشد.»

پروین با اشاره به اینکه به حمایت پیشکسوتان باشگاه احتیاج دارد، گفت: «من 10 سال پیش گفتم به جای اینکه هر کس ساز خودش را بزند بیایید با هم متحد شویم و برای این تیم کاری کنیم، هنوز هم همین حرف را می زنم.»

پروین در خصوص اینکه گفته می شود از حبیب کاشانی حمایت کرده است گفت: «چنین چیزی صحت ندارند، به خاطر همین مسائل زیاد مصاحبه نمی کنم. از قول من نوشتند برای حضور در تلویزیون 200 میلیون تومان می خواهم! مگر غیر از اینست که علی پروین از جنس مردم است و برای مردم زندگی می کند؟ نمی دانم آقایان چه هدفی از چاپ این مسائل غیر واقعی در روزنامه شان دنبال می کنند.»

اسطوره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که در خصوص موافقت با این شرایط وضعیت سرمربیگری پرسپولیس چگونه خواهد بود، گفت: «علی دایی پاسخ مثبت خود را برای ادامه همکاری با ما اعلام کرده اما همه چیز بستگی به روشن شدن تکلیف وزارت ورزش دارد.»

Mehrd@d
06-05-2011, 17:07
فرقی نداشت با ملوان بازی کنیم یا استقلال

مرجع خبری پرسپولیس : مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: مهاجمي نيستم كه فقط به اين فكر باشم كه خودم گلزني كنم.

وحيد هاشميان اظهار داشت: همانطور كه تصور مي كرديم بازي بسيار سختي مقابل فولاد خوزستان انجام داديم. به خاطر گرمي هوا و گرد و خاكي كه وجود داشت، شرايط سختي بود.

وي افزود:‌ قبول دارم اين گرد و خاك فقط براي پرسپوليس نبود بلكه براي حريف هم بود. ولي به هر حال كار را بسيار مشكل كرده بود. چون تيم‌ها خيلي دوست داشتند در زمين تاكتيك‌هاي خود را پياده كنند اما به خاطر شرايط سخت آب و هوايي دچار مشكل شده بودند.
به نظر من تيم فولاد تيم بسيار خوبي بود آنها با وجود اينكه ده نفره شده بودند بسيار جوانمردانه و خوب بازي كردند. با اينكه ده نفره بودند تاكتيك خودشان را با ارائه يك فوتبال زيبا و محكم به نمايش گذاشتند.
هاشميان ادامه داد‌: اين محكم بازي كردن و زيبا بازي كردن تيم فولاد خوزستان بسيار قابل تقدير بود. به همين دليل ارزش برد ما پررنگ‌تر مي‌شود. چون يك تيم بسيار خوب را شكست داديم.

هاشميان در خصوص گلزني‌اش در بازي مقابل فولاد كه باعث شد پرسپوليس به فينال جام حذفي صعود كند گفت: قبول ندارم كه پرسپوليس با گل من راهي فينال شد. هميشه گفته‌ام كه بايد تيمم برنده شود. مهاجمي نيستم كه فقط به فكر گلزني خودم باشم. دوست دارم پاس گل بدهم، براي تيم خودم بجنگم و تلاش كنم. من حتي وقتي مدافع تيم ما هم گل بزند بسيار خوشحال مي‌شوم. هدف من يعني وحيد هاشميان فقط برد تيم است و برخي اوقات كه با گل زدن من توأم مي‌شود خوشحالي ام را چند برابر مي كند.

وي درباره بازي مقابل ملوان و دو شكست متوالي پرسپوليس در برابر اين تيم در فصل جاري تأكيد كرد: هر بازي شرايط خاص خودش را دارد. ملوان تيم بسيار خوبي است كه موفق شده تا فينال راه پيدا كند. آنها استقلال را كه تيم بسيار خوبي بود، حذف كردند. بايد ملوان را جدي بگيريم و بدانيم كه هنوز قهرمان نشديم.
هاشميان در جواب اين سؤال كه دوست داشتيد به جاي ملوان با استقلال در فينال بازي كنيد گفت: براي من فرقي ندارد با كدام تيم در فينال بازي مي‌كرديم. هدف ما فقط قهرماني در جام حذفي است.

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس در پايان در خصوص فصل آينده‌اش نيز گفت: فعلا تصميمي نگرفته‌ام بعد از اينكه فصل تمام شد مي نشينم و درباره آينده‌ام تصميم مي‌گيرم.

Mehrd@d
06-05-2011, 17:09

مرجع خبری پرسپولیس : پرسپولیس در شرایط جوی بدی مقابل فولاد خوزستان در اهواز به میدان رفت.

"علیرضا حقیقی" دروازه‌بان جوان سرخپوشان معتقد است که اگر بازی به یک روز بعد هم موکول می‌شد فرقی نمی‌کرد. او در مورد قهرمانی تیمش در جام حذفی حرفهای جالبی زد که در ذیل می‌خوانید:

*در نیمه نهایی جام حذفی بازی حساسی را مقابل فولاد خوزستان بردید، در مورد آن دیدار صحبت می‌کنی؟
- بازی خیلی خوبی بود. حریف اصلی ما هوا بود که واقعا گرم بود. تصاویر تلویزیون هم نشان داد که گرد و غبار آنقدر زیاد بود که من حتی از شعاع 5 متری هم توپ را نمی‌دیدم. خدا به ما لطف کرد و عزت داد تا بعد از 7، 8 سال توانستیم فولاد را در اهواز بردیم.

*ضرورتی داشت در آن شرایط بازی برگزار شود؟
- اگر یک روز هم صبر می‌کردند، فرقی نمی‌کرد. کار خوبی کردند که بازی را برگزار کردند و اگر بازی برگزار نمی‌شد از لحاظ روحی هم برای ما خوب نبود چون همه تیمها در استراحت بسر می‌برند و فقط ما و ملوان بازی داریم. خدا را شکر در آن هوا نتیجه لازم را گرفتیم و به فینال رسیدیم.

*شرایط آب و هوایی آن روز اهواز برای سلامتی بازیکنان خطرناک نبود؟
- صددرصد اگر حرفه‌ای صحبت کنیم، نباید بازی برگزار می‌شد اما داور و ناظر بازی در زمین حاضر بودند و همه مسائل را زیر نظر داشتند و بازی برگزار شد.

*بازی رفت فینال در ورزشگاه آزادی است. در مورد این بازی چه صحبتی داری؟
- ملوان تیم خیلی خوب است. وقتی تیمی به فینال می‌رسد حتما تیم خوب و قدرتمندی است. آنها با انگیزه و دنبال جام هستند. ما هم پرسپولیس هستیم و محکوم به برد. باید در هر 2 بازی رفت و برگشت آنها را ببریم و قهرمان شویم. ما همیشه پرسپولیسی هستیم. ملوان در بازی رفت و برگشت ما را برده و انگیزه بالایی داریم تا آنها را در بازی برگشت فینال جام حذفی ببریم و قهرمان شویم.

*هواداران در این دیدار چقدر می‌توانند تأثیرگذار باشند؟
- صددرصد می‌توانند تأثیرگذار باشند. ما بدون هواداران هیچی نیستیم. در بازی با سپاهان سنگ تمام گذاشتند و واقعا ممنون آنها هستیم. شخصا از آنها می‌خواهم مقابل ملوان هم همین کار را بکنند و 100 هزار نفر به آزادی بیایند. بازی فینال است و امیدواریم با حمایت هواداران کار را در تهران یکسره کنیم.

*ملوان چقدر شانس قهرمانی دارد؟
- در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست. ملوان همین که تا فینال آمده، یعنی خیلی خوب کار کرده و برای ما تیم قابل احترامی است. قطعا آنها با تمام انگیزه‌شان می‌آیند که جام را بگیرند اما ما هم خیلی انگیزه داریم که قهرمان شویم.

Mehrd@d
06-05-2011, 17:10

مرجع خبری پرسپولیس : تمام بازیکنان مقابل تیم سابقشان انگیزه دارند. مهرداد اولادی در فینال جام حذفی مقابل پرسپولیسی که در آن رشد کرده سراسر انگیزه است تا با گلزنی‌اش باعث موفقیت ملوان شود.

*استقلال را در انزلی شکست دادید و به فینال جام حذفی رسیدید، بازی مقابل آبی‌پوشان تهرانی چطور بود؟
- همه دیدند که ما با یک بازی منطقی و خوب توانستیم یک نتیجه خوب بگیریم و استقلال را ببریم. البته می‌توانستیم گلهای بیشتری هم بزنیم اما شانس با ما یار نبود. مهم این بود که استقلال را ببریم و بعد از 19 سال به فینال جام‌حذفی برسیم که به هدفمان رسیدیم.

*استقلال در انزلی شانسی برای پیروزی نداشت؟

- نه تنها استقلال بلکه خیلی از تیمهای دیگر لیگ که به انزلی آمده‌اند نتوانسته‌اند بازی خودشان را به نمایش بگذارند و بر آنها غلبه کرده‌ایم. ما خارج از خانه یک مقدار مشکل داریم اما در خانه خودمان خوب نتیجه می‌گیریم. استقلال هم در این بازی 2 موقعیت داشت و یک گل زد اما تیم ما فرصتهای بیشتری داشت و با اینکه 10 نفره بودیم استقلال را شکست دادیم.

*به فینال جام حذفی رسیدید و باید در بازی رفت مقابل پرسپولیس بازی کنید، در مورد این دیدار صحبت می‌کنی؟
- خدا را شکر قرعه به این شکل است که بازی رفت در تهران است و دیدار برگشت در انزلی و همین قرعه این فرصت را به ما می‌دهد تا ما بهتر نتیجه بگیریم و با تمرکز بهتر قهرمان شویم. شانس ما و پرسپولیس برای قهرمانی 50- 50 است اما موقعیت ما بهتر است چون بازی برگشت در خانه خودمان است و بعد از 19 سال می‌توانیم قهرمان شویم. من تمام تلاشم را می‌کنم تا موفق شویم. برای پرسپولیس هم آرزوی موفقیت می‌کنم اما مطمئنا برای موفقیت و قهرمانی ملوان تلاش می‌کنم. باید در بازی رفت نتیجه خوبی بگیریم تا در بازی برگشت سربلند شویم و به قهرمانی برسیم.

*اوضاع پرسپولیس را چطور ارزیابی می‌کنی؟
- من از شرایط پرسپولیس زیاد خبر ندارم و تمرکزم بیشتر روی تیم خودمان است. هر تیمی مقابل ما باشد هم برایم فرقی نمی‌کند و وظایف خودم را در زمین انجام می‌دهم تا مثل بازی قبل موفق شویم.

*پرسپولیس هم با شرایط موجود و انگیزه‌ای که تیم شما دارد می‌تواند به قهرمانی امیدوار باشد؟
- طبیعی است که آنها هم انگیزه دارند و قطعا تماشاگران زیاد به استادیوم آزادی می‌آیند تا از پرسپولیس حمایت کنند. آنها در لیگ نتیجه نگرفته‌اند و دنبال قهرمانی در جام حذفی هستند. هر تیمی که از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کند قهرمان می‌شود و دعا می‌کنم آن تیم ملوان باشد.

*اگر در جام حذفی هم به پرسپولیس گل بزنی مثل لیگ خوشحالی نمی‌کنی؟
- نه من هر جای دنیا که باشم و به پرسپولیس گل بزنم خوشحالی نمی کنم.

*اما گل می‌زنی؟
- اگر موقعیت باشد حتما گل می‌زنم وگرنه انشاءالله بچه‌های دیگر تیم گل بزنند تا موفق شویم.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] )

AL1reZA
06-05-2011, 18:58
خبرهايي از پرسپوليس

با درخواست علي دايي فيلم آخرين بازي‌هاي ملوان به کادر فني تحويل داده شد.

تيم فوتبال پرسپوليس تهران بايد روز سه شنبه يکي از حساس ترين بازي‌هاي خود را در فينال جام حذفي مقابل ملوان انجام دهد.
از همين رو با درخواست علي دايي فيلم بازي‌هاي ملوان در ليگ برتر و جام حذفي امروز صبح به وي و آناليزور پرسپوليس تحويل داده شد. در اين فيلم‌ها بازي ملوان و استقلال هم وجود دارد.
* عليرضا محمد مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران که کمي از شرايط خود در اين تيم ناراحت است، به مدت 20 دقيقه با علي دايي درباره مسائل مختلف به گفت و گو نشست.
در اين جلسه علي دايي توضيحات خود را به عنوان مسئول کادر فني در خصوص استفاده کمتر از عليرضا محمد در ترکيب پرسپوليس اعلام کرد.

nobody11
06-07-2011, 17:25
كريمي: چه‌كسي بدش مي‌‌آيد به پرسپوليس بيايد؟

علي کريمي گفت: چه کسي بدش مي‌آيد به پرسپوليس بيايد اما بايد شرايط اين تيم را ديد.

علي کريمي پس از ديدار تيم ملي مقابل تيم اميد در جمع خبرنگاران عنوان کرد: با توجه به اينکه اکثر بازيکنان خسته هستند در تمرينات تيم ملي بيشتر تمرينات سبک برگزار مي‌شود و به بازيکنان فشاري وارد نمي‌شود. در اردوهاي بعدي که ليست تيم ملي هم نهايي مي‌شود به کارهاي تاکتيکي مي‌پردازيم.
کريمي در پاسخ به اين سؤال که براي فصل بعد چه برنامه‌اي دارد گفت: قراردادم با شالکه تمام شده و براي فصل بعد هم بايد شرايط را بررسي کنم.
کريمي درباره اينکه آيا به پرسپوليس بازمي‌گردد يا خير، گفت: چه کسي بدش مي‌آيد به پرسپوليس بيايد اما بايد شرايط اين تيم را ديد.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %E2%80%8C%D9%83%D8%B3%D9%8A_%D8%A8%D8%AF%D8%B4_%D9 %85%D9%8A%E2%80%8C%E2%80%8C%D8%A2%D9%8A%D8%AF_%D8% A8%D9%87_%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%D9%8 A%D8%B3_%D8%A8%D9%8A%D8%A7%D9%8A%D8%AF%D8%9F)

MohaDeseh
06-07-2011, 20:47
به گزارش خبرگزاری پرسپولیس اف سی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه‌ای در واکنش به انتشار خبر استعفای حبیب کاشانی پس از بازی فینال جام حذفی،‌ اعلام کرد: در آستانه فینال حساس جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور، یکی از خبرگزاری‌ها خبری را مبنی بر تصمیم سرپرست محترم باشگاه پرسپولیس برای استعفا پس از فینال جام حذفی منتشر کرده که از اساس، کذب است.
در این اطلاعیه آمده است: در حالی که هواداران میلیونی پرسپولیس، مهیای دو بازی مهم و سرنوشت ساز و انشاءالله برگزاری جشن قهرمانی تیم محبوشان هستند، انتشار خبری نادرست از سوی یک خبرگزاری که متاسفانه از رسانه ملی نیز پخش شده است، نگرانی و سوال‌های زیادی را در اذهان هواداران بوجود آورده است.
باشگاه پرسپولیس ضمن درخواست از همکاران مطبوعاتی و رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی کشورمان برای انتشار اخبار صحیح، قویا خبر استفای سرپرست باشگاه پرسپولیس و آماده شدن متن استعفا برای ارائه به ریاست سازمان تربیت بدنی که از سوی برخی رسانه ها منتشر شده است را قویا تکذیب می‌کند.

feri71
06-07-2011, 21:43
جام در نزديكي تهران؛ پرسپوليس به قهرماني اميدوار شد

ديدار رفت فينال جام حذفي فوتبال بين دو تيم پرسپوليس و ملوان از ساعت 19:45 در ورزشگاه آزادي و در حضور 82 هزار و سيصد نفر تماشاگر برگزار شد كه اين بازي با برتري 4 بر 2 پرسپوليس خاتمه يافت.

مهدي دغاغله در دقيقه 33 و محمد نزهتي در دقيقه 68 براي ملوان گلزني كردند. عليرضا نورمحمدي در دقيقه 47، هادي نوروزي در دقيقه 64، محمد نوري در دقايق 72 و 86 (پنالتي) براي پرسپوليس گلزني كردند تا پرسپوليس با نتيجه 4 بر 2 ملوان را شكست دهد و به قهرماني در جام حذفي اميدوار شود.
مازيار زارع هم در دقيقه 1+45 يك ضربه پنالتي را براي پرسپوليس از دست داد و توپ را تير دروازه‌ زد.

عليرضا فغاني داور مسابقه به وحيد هاشميان، ابراهيم شكوري و هادي نوروزي از پرسپوليس و محمد رستمي، محمد نزهتي و آلن باسيچ از ملوان كارت زرد نشان داد. ابوالحسن جعفري در دقيقه 37 از ملوان با دريافت كارت قرمز مستقيم از ميدان اخراج شد. محمد رستمي ديگر بازيكن ملوان هم در دقيقه 88 اخراج شد.
ديدار برگشت دو تيم ساعت 17 روز جمعه 20 خرداد در ورزشگاه تختي انزلي برگزار مي‌شود.

تركيب تيم پرسپوليس:
عليرضا حقيقي، مجتبي شيري، رضا نورمحمدي، سامان آقازماني( از دقيقه 71 عليرضا محمد)، ابراهيم شكوري، حميد علي‌عسگر، محمد نوري، حسين بادامكي( از دقيقه 87 اشپتيم آرفي)، مازيار زارع، هادي نوروزي و وحيد هاشميان( از دقيقه 64 اميرحسين فشنگچي)
سرمربي: علي دايي

تركيب تيم ملوان:
علي حسني صفت، سعيد سالارزاده، آلن باسيچ، عليرضا رمضاني، ابوالحسن جعفري، محمد رستمي، پژمان نوري، محسن مسلمان، مهرداد اولادي( از دقيقه 78 محمد حيدري)، مهدي دغاغله( از دقيقه 44 بابك پورغلامي) و محمد نزهتي
سرمربي: فرهاد پورغلامي

AL1reZA
06-07-2011, 23:14
دايي: بهانه‌جويي مي‌كنند؛‌ داور مثل آب خوردن 3 پنالتي ما را نگرفت

سرمربي پرسپوليس گفت: داور مثل آب خوردن از 3 پنالتي ما عبور کرد و آنها را نگرفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي دايي در نشست خبري بعد از ديدار مقابل ملوان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازي را خوب شروع نکرديم و ملوان بهتر از ما بازي کرد. در 15 دقيقه آخر نيمه اول به خود آمديم و نيمه دوم کاملا در اختيار ما بود.
وي ادامه داد: در نيمه دوم کلاً متفاوت‌تر از نيمه اول بازي کرديم و همه ديدند که ملوان يک توپ آورد و آن توپ داخل دروازه ما رفت. آمده بوديم که بازي را ببريم و خدا را شکر مي‌کنم که با دو گل اختلاف پيروز شديم. من دو باخت به ملوان داده بودم که يکي از آنها را جبران کرديم و سعي مي‌کنيم در انزلي هم پيروز شويم و با خاطره‌اي خوب مسابقات را به پايان برسانيم.
سرمربي تيم پرسپوليس ضمن انتقاد از عملکرد داور گفت: داور 3 پنالتي براي تيم ما نگرفت. همانطور که در اهواز گفتم داور به سود فولاد پنالتي نگرفته بود امروز به اشتباه به هادي نوروزي کارت زرد داد و بازيکن ما را دو کارته کرد.
دايي عنوان کرد: بعضي‌ها باختند ولي داور را رنگي خواندند ولي ما امروز 3 پنالتي برايمان گرفته نشد و تعجب من اين است که چرا در مسابقات حذفي اين همه اخطار بايد داده شود. ما همه جوره در اين بازي فشار آورديم و بدشانس بوديم که با گل‌هاي بيشتر پيروز نشديم.
سرمربي پرسپوليس در ادامه صحبت‌هايش در پاسخ به اين سؤال که آيا مازيار زارع که قبلا ملواني بوده قبل از مسابقه براي زدن ضربات پنالتي اعلام آمادگي کرده بود يا خير، گفت: در ملوان بوده يا نه، تمام شد و رفت. مازيار چند سال است که از ملوان جدا شده؟ او پنالتي را خراب کرد و به تير دروازه زد ولي فداي سرش. در نيمه دوم آمد و با جان و دل بازي کرد.
دايي در خصوص اينکه آيا در دفاع تيمي پرسپوليس راضي بود يا خير، گفت: معلوم است از دفاع تيمي که 2 گل در خانه‌اش مي‌خورد راضي نيستم. البته منظورم دفاع تيمي است. فکر مي‌کنم به غير از آن توپي که ملواني‌ها در نيمه دوم به زمين ما آوردند و گل شد، در اين نيمه ديگر اشتباهي نداشتيم.
دايي در پاسخ به اين سؤال که اگر ملوان 10 نفره مي‌شد باز همين نتيجه را بدست مي‌آورديد، گفت: اخراج جزئي از فوتبال است و شايد اگر روي علي عسگر آن خطا را مرتکب نمي‌شدند مي‌توانستيم گل بزنيم. وقتي در دقيقه 45 گل بزنيد روحيه تيم بالا مي‌رود. در بين دو نيمه سر همه بازيکنان در رختکن پائين بود. من معتقد هستم 10 نفره شدن هم جزئي از فوتبال است همانطور که داور مثل آب خوردن از 3 پنالتي ما عبور کرد.
به گزارش فارس، تماشاگران ملوان پس از پايان بازي با در دست داشتن اسکناس شعارهايي سر دادند و منظورشان اين بود که فدراسيون مي‌خواهد تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال در جام حذفي قهرمان شوند.
دايي در اين خصوص گفت: اين‌ها بهانه است، توقع داشتيد وقتي بازيکن ما تک به تک شده داور کارت قرمز ندهد؟ اتفاقا داور خيلي به آنها لطف داشت. کارشناسان بگويند چند پنالتي براي ما گرفته نشد و اگر اين اتفاق مي‌افتاد امروز کار را در همين جا تمام مي‌کرديم. تماشاگران ملوان بخاطر تعصب به تيمشان و شهر انزلي اين حرف را زدند وگرنه اگر قرار بود فدراسيون کاري را انجام دهد بازي گذشته اين کار را مي‌کرد که ملوان مقابل استقلال پيروز نشود.
در ادامه نشست خبري يکي از خبرنگاران از دايي پرسيد آيا اين روند پيروزي‌هايتان براي فصل بعد هم تکرار مي‌شود يا خير که سرمربي پرسپوليس در پاسخ گفت: شما اول ببينيد فصل آينده من هستم يا نه، بعد چنين سؤالي بپرسيد. اين تيم قبل از هفته‌هاي پاياني ليگ هم خوب بازي کرد و در طول فصل فقط در 4 يا 5 بازي بد بوديم که اين نتايج به ما ضربه زد. خدا را شکر که توانستيم يک مرحله بالاتر برويم و اميدوار هستم در انزلي کار را تمام کنيم.
در ادامه يکي ديگر از خبرنگاران از سرمربي پرسپوليس سؤال کرد: شما گفتيد داور به ملوان لطف داشت،‌ آيا اگر داور اين‌گونه سوت نمي‌زد، نتيجه برعکس مي‌شد؟ که علي دايي در پاسخ گفت: در اهواز داور به نفع فولاد پنالتي نگرفت و من با شجاعت گفتم و حتي شايد خيلي‌ها ناراحت شدند. اينجا هم داور 3 پنالتي نگرفت پس نتيجه به چه شکل عوض مي‌شود؟ چه زماني بوده که من از شکست فرار کرده باشم ولي شما سؤالت را درست بپرس چون خيلي وقت است که من با شبکه 2 تعامل ندارم. اعتقاد دارم شما سؤالات بودار مي‌پرسيد وگرنه من هميشه پاسخ خبرنگار را داده‌ام و همه شما شاهد هستيد. صحبت من واضح است. من مي‌گويم داور براي ما 3 پنالتي نگرفت. آيا انگليسي صحبت کرد؟ آيا حرفم عربي بود؟ من به فارسي جواب شما را دادم.
دايي در پاسخ به اين سؤال که براي ديدار برگشت چه راهکاري داريد، گفت: ما امروز خيلي بد شروع کرديم و ملوان ميدان‌داري کرد. در واقع آنها تيم ما را جا مي‌گذاشتند ولي براي بازي برگشت کاري مي‌کنيم که اين اتفاقات نيفتد
به گزارش فارس، علي دايي در خصوص محرومان پرسپوليس براي بازي آينده، گفت: عليرضا محمد و هادي نوروزي محرومان ما براي ديدار آينده هستند ولي بازيکناني داريم که امروز جزو ليست 18 نفره نبودند و براي آن مسابقه جايگزين خواهند شد.
وي در ادامه صحبت‌هايش در خصوص اينکه آيا در انزلي براي برد به ميدان مي‌رويد يا احتياط مي‌کنيد، گفت: هنوز هيچ چيز تمام نشده ولي دوست دارم جام را با پيروزي بگيرم.
سرمربي پرسپوليس در خصوص اينکه آيا با توجه به نزديک شدن به سومين جام در طول مربيگري‌اش آيا از عملکرد خود راضي است يا خير، گفت: من کارم را انجام مي‌دهم و اصلا راجع به خودم صحبت نمي‌کنم. دوست دارم از لحاظ علمي و فني در سطح بالايي باشم و خيلي چيزها ياد بگيرم. من هنوز در ابتداي راه هستم و تازه 4 يا 5 سال است که مربيگري را شروع کردم.
دايي در پايان در پاسخ به اين سؤال که آيا هواداران در روند پرسپوليس تأثير داشت يا خير، گفت: شک نکنيد که اين سکوها يکي از عوامل موفقيت ما بودند و اين مسئله را نمي‌توان کتمان کرد. ما مديون هوادارانمان هستيم و اميدوارم اتفاقاتي بيفتد که در انزلي هم شاهد حضور اين تماشاگران باشيم.

AL1reZA
06-07-2011, 23:15
نوري: بازيكنان جوان ملوان اسير جو ورزشگاه شدند

کاپيتان تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: بازيکنان جوان ما اسير جو ورزشگاه شدند.

پژمان نوري پس از شکست 4 بر 2 برابر پرسپوليس در جمع خبرنگاران گفت: برد امروز را به پرسپوليس تبريک مي‌گويم. جواني بازيکنان ملوان کار دستمان داد. نمي‌دانم اخراج بازيکنان‌مان درست بود يا نه اما در بازي برگشت متفاوت خواهيم بود و حرف‌‌هاي زيادي براي گفتن داريم.
وي ادامه داد: بازيکنان ملوان اسير جو ورزشگاه شدند. اين همان موضوعي بود که از آن هراس داشتيم. در ديدار برگشت براي پيروزي تلاش خواهيم کرد.

AL1reZA
06-07-2011, 23:16
علي پروين:پرسپوليس كار سختي در انزلي دارد

علي پروين گفت: تيمي که امروز از ملوان ديدم را در چندين سال اخير نديده بودم.
پروين که براي تماشاي بازي تيمهاي پرسپوليس و ملوان در ورزشگاه آزادي حضور يافته بود، در گفت‌وگويي اختصاصي با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) درباره اين بازي اظهار کرد: پرسپوليس در ابتدا خوب نبود اما کم کم بهتر شد. فوتبال همين است، تيم ملوان بسيار خوب بود که توانست مقابل هواداران پرسپوليس دو گل را بزند. اين تيمي که از ملوان ديدم را در چند سال اخير نديده بودم.
وي افزود: معلوم نيست که پرسپوليس بتواند ملوان را در بازي برگشت شکست بدهد. فوتبال همين است و هيچ چيز قابل پيش‌بيني نيست. پرسپوليس کار سختي را پيش رو دارد و از الان نمي‌توان چيزي را پيش‌بيني کرد.
پروين درباره احتمال حضورش در هيئت مديره پرسپوليس گفت: فعلا منتظر انتخاب وزير ورزش هستيم.
وي درباره ضعف‌هاي پرسپوليس در اين بازي گفت: نمي‌توان گفت پرسپوليس در چه بخشي ضعف داشته است. وقتي که تيمي گل مي‌خورد همه مقصر هستند و وقتي که گل مي‌زند، همه در آن شريک هستند.

n_mamali
06-09-2011, 11:10
باشگاه پرسپوليس اظهارات منتسب به حبيب كاشاني كه از سوي روزنامه "گل" منتشر شده است را قويا تكذيب كرد.

به گزارش سايت [Only Registered And Activated Users Can See Links]رسمي باشگاه پرسپوليس، روابط عمومي باشگاه پرسپوليس در خصوص مصاحبه منتشر شده از اميرحسين صادقي، مدافع تيم فوتبال استقلال تهران در شماره امروز روزنامه "گل" و ادعاي مذاكره حبيب كاشاني با اين بازيكن طي اطلاعيه اي اعلام كرد:" اظهارات منتسب به آقاي كاشاني كه در اين مصاحبه آمده، كاملا كذب است و باشگاه پرسپوليس هرگونه مذاكره با آقاي صادقي را قويا تكذيب مي‌كند."

در اطلاعيه باشگاه پرسپوليس آمده است:"اخيرا ادعاهايي درخصوص مذاكره باشگاه پرسپوليس با بازيكنان ديگر تيم‌ها مطرح مي‌شود كه اين باشگاه، قويا هرگونه مذاكره براي جذب بازيكن را تكذيب مي‌كند. جذب بازيكن از اختيارات كادر فني است كه بايد بر اساس نيازهاي تيم و نظر سرمربي صورت گيرد. باشگاه پرسپوليس مذاكره با بازيكنان را در همين چهارچوب و از طريق كانال‌هاي رسمي خود كه متعاقبا در خصوص آن، اطلاع رساني خواهد شد پيگيري مي‌كند."

اطلاعيه روابط عمومي باشگاه پرسپوليس مي‌افزايد:" معمولا در فصل نقل و انتقالات، برخي بازيكنان و يا دلال هايي كه نفع خود را در بازار گرمي مي‌بينند، اقدام به انتشار شايعات و اخبار كذب مي‌نمايند. با اين وجود باشگاه پرسپوليس همانطور كه پيش از اين نيز اعلام كرده است به رعايت اصول حرفه اي و اخلاقي در مذاكرات و نقل و انتقال بازيكنان اعتقاد دارد و خارج از اين چهارچوب عمل نكرده و نمي‌كند. بنابراين اين باشگاه با احترام به قوانين سازمان ليگ، تا پايان دور برگشت فينال جام حذفي، وارد مذاكرات براي جذب بازيكنان نخواهد شد."

در اين اطلاعيه همچنين آمده است:" باشگاه پرسپوليس به زودي كانال رسمي خود براي مذاكرات را اعلام و هر گونه مذاكره خارج از اين چهارچوب و از طريق افراد غير را نا موجه مي‌داند. طبعا حق باشگاه است كه موارد نشر اكاذيب در اين خصوص را در صورت لزوم از مراجع قانوني پيگيري كند."

n_mamali
06-09-2011, 11:14
سرپرست پرتلاش، متعصب و زحمتکش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ملوان را باید با گل های بیشتری شکست می دادیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمود خوردبین درباره بازی برابر ملوان اظهار داشت: پرسپولیس بازی خوبی انجام داد ولی باید گل های بیشتری به ثمر می رساندیم. بازیکنان ما در وضعیت ایده آلی بسر می برند و برد سپاهان، فولاد و ملوان دلیل این مدعاست.

سرپرست پرسپولیس در مورد حضور هواداران گفت: هواداران بار دیگر نشان دادند که پرسپولیس با حمایت آنها هیچ مانعی را برای قهرمانی پیش روی خود نمی بیند اما حضور و حمایت هواداران گل های بیشتری را طلب می کرد و ما باید جواب محبت های آنها را به بهترین شکل می دادیم اما فشردگی بازی ها و خستگی بازیکنان این نتایج را به حداقل رساند.

خوردبین در خصوص داوری نیز افزود: اگر اشتباهات سهوی داور نبود، ما علاوه بر ضربات متعدد پنالتی و نتیجه بازی، هادی نوروزی را نیز از دست نمی دادیم. مهاجم تاثیرگذار ما به دلیل اشتباه سهوی علیرضا فغانی آخرین بازی جام حذفی را در انزلی از دست داد.
محمود خوردبین در مورد حضور مدافع تیم استقلال در جمع سرخپوشان تصریح کرد: جذب بازیکن نظر سرمربی و کادر فنی است اما تا آنجا که من در جریان هستم، علی دایی هیچگاه نظری در مورد این بازیکن ندارد. از سوی دیگر امیرحسین صادقی مصاحبه مورد نظر را تکذیب کرده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره برخی صحبت ها و مسائل حاشیه ای گفت: من در تیم پرسپولیس زحمت زیادی کشیده ام و در اصل این تیم مال من است، نه اینکه بخواهم خودم را تحمیل کنم. من چسبیده به باشگاه و تیم نیستم چرا که من عضوی از این باشگاه محسوب می شوم.

وی افزود: برخی افراد به دنبال مطرح کردن خودشان هستند و به همین جهت با صحبت های بیهوده می خواهند خودشان را در محافل ورزشی مطرح کنند. من از روز اول در این تیم بوده ام و در اصل تاریخ پرسپولیس هستم. ضمن اینکه مردم بهترین قاضی در این خصوص هستند. متاسفانه عمده ای نان را به نرخ روز می خورند و هر از گاهی با ایجاد مسائلی خودشان را مطرح می کنند.

n_mamali
06-09-2011, 14:34
کميته داوران فدراسيون فوتبال ، اسامي داوران قضاوت کننده در رقابتهاي فينال جام حذفي باشگاههاي کشور که روز جمعه به ميزباني ملوان برگزار مي شود را اعلام کرد.
به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، اسامي داوران ديدار برگشت تيم هاي ملوان و پرسپولیس به شرح زير اعلام شد:
ملوان - پرسپولیس- جمعه:20/3/90ساعت 17:00
هدایت ممبینی-محسن فریمانی-مسعود فرح نیا-محمد حسین اسدی-ناظر :حاتم بک پور
ناظر ویژه :فریدون اصفهانیان

n_mamali
06-09-2011, 23:03
کاروان تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز (پنجشنبه) وارد شهر انزلی شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تهرانی ساعت 17:15 عصر امروز با پرواز شماره 783 هواپیمایی آسمان عازم رشت شدند و 45 دقیقه بعد، در فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت به زمین نشستند.

پرسپولیسی ها پس از ورود به فرودگاه رشت بلافاصله با یک دستگاه اتوبوس اختصاصی خود که با اسکورت یگان ویژه نیروی انتظامی همراه بود، عازم انزلی و هتل محل اقامت خود شدند.

سرخپوشان تهرانی اردوی خود را در هتل کادوسان انزلی بر پا کرده اند و مهیای بازی برگشت فینال جام حذفی می شوند.

n_mamali
06-09-2011, 23:23
قاب

kick up
06-11-2011, 08:46
پرسپوليس گريه قوي سپيد را درآورد!

" هواداران تيم ملوان انزلي با حضور در محل استقرار تيم پرسپوليس در هتل كادوسان انزلي از شب پيش از بازي برگشت فينال جام حذفي با ايجاد سرو صدا و اختشاش مانع از استراحت و خواب پرسپوليسيها شدند .آنها با حضور در داخل و اطراف هتل با تشويقه تيم خود و ايجاد سروصدا مانع از استراحت پرسپوليسيها تا صبح روز بازي شدند و مزاحمتهاي فراواني براي بازيكنان و ساير همراهان تيم بوجود آوردند

خوردبين : متاسفانه برخي از ساعت 23 تا بامداد کارهاي انجام دادند که خجالت آور بود. آنها نمي‌خواستند بازيکنان پرسپوليس شب گذشته استراحت کنند تا بلکه با اين حربه تيمشان را به قهرماني برسانند. حرکت آن عده حتي فوتبال زيباي ملوان را زير سؤال برد.

بهمن صالح‌نيا سرپرست باشگاه ملوان انزلي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ...هنوز در شوک هستم که بعد از سه دهه ميزباني مقابل تيم‌هاي بزرگ شاهد چنين اتفاقاتي از سوي هواداران ملوان بوديم. بسيار متأسفم و انتظار داشتم که تماشاگران تيم ملوان را تشويق کنند نه اينکه ورزشگاه را تخريب کنند

جشن قهرماني پرسپوليس در ورزشگاه تختي انزلي برگزار نشد و بازيکنان پرسپوليس هنگام دور افتخار در ورزشگاه آزادي با پرتاب صندلي از سوي تماشاگران عصباني ملوان مواجه شدند و به داخل رختکن فرار کردند.

دوربين تعدادي زيادي از عکاسان و خبرنگاران ورزشي توسط اشخاص نامعلوم ضبط شد

در حالي که اعضاي تيم پرسپوليس با اسکورت ويژه نيروي انتظامي ورزشگاه را ترک مي‌کردند شيشه هاي اتوبوس حامل اعضاي تيم پرسپوليس شکسته شد. نيروي انتظامي بلافاصله وارد عمل شد اما از راننده اتوبوس خواسته شد با وجود شکسته شدن شيشه به حرکت خود ادامه دهند.

حبيب كاشاني از سمت خود استعفا داد !

حبيب کاشاني سرپرست باشگاه پرسپوليس پس از قهرماني تيمش در جام حذفي از سمت خود کناره گيري کرد.

kick up
06-11-2011, 11:17
تيم فوتبال پرسپوليس روز گذشته با وجود شکست يک بر صفر در ديدار برگشت فينال جام حذفي برابر ملوان، در مجموع دو ديدار به برتري 4 بر 3 رسيد و به عنوان قهرماني دست يافت. سرخپوشان پس از اين مسابقه راهي تهران شدند اما علي دايي به همراه حسن اشجاري بازيکن استيل‌‌آذين جداگانه به سمت تهران حرکت کرد.

در ميانه راه و حدود ساعت 23 علي دايي از بازيکنان خواست در رستوران اردشير واقع در رشت جلسه‌اي برگزار شود و بازيکنان شام را نيز صرف کنند. علي دايي در اين جلسه از بازيکنان پرسپوليس خداحافظي کرد و به آنها گفت: همه شما براي قهرماني زحمت کشيده‌ايد و بايد ببينيد که در چند روز آينده چه اتفاقي خواهد افتاد. اگر همديگر را ديديم در خدمت شما هستم در غير اين صورت شايد اتفاقاتي ديگر بيفتد.

پس از اين جلسه علي دايي از بازيکنان جدا شد و جداگانه به سمت تهران آمد. برخي از بازيکنان نيز با اجازه دايي در رشت از کاروان اين تيم جدا شدند و به شهرستان‌هاي خود رفتند.

منبع :ورزشي3

42d3e78f26a4b20d412==