PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخرين نقل و انتقالات باشگاه استقلال در فصل 89-90

saiede
05-25-2010, 18:56
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])فيليپ آلوز دسوزا در استقلال

فيليپ آلوز دسوزا ، هافبك دفاعي سابق تيم ملوان بندرانزلي با امضاي قراردادي 2 ساله به تيم استقلال پيوست .
به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال ، اين هافبك برزيلي كه سابقه بازي در ليگ حرفه اي برزيل و بلژيك و همچنين تيم واسكوداما را در كارنامه خود دارد ، با امضاي قرار دادي 2 ساله به تيم استقلال پيوست . دسوزا فصل گذشته عملكرد مناسبي در ليگ برتر ايران داشته و در پست هافبك دفاعي جزو بازيكنان موفق ليگ ايران و تيم ملوان بندرانزلي بود .
فيليپ آلوز دسوزا ، 28 ساله ، متولد ريودوژانيوو است و قد او 80/1 سانتيمتر و وزن او 78 كيلوگرم است .

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

saiede
05-25-2010, 19:01
مدافع اهوازي استقلال تمديد كرد

پژمان منتظري،مدافع تيم اهوازي با مسئولان اين تيم به توافق رسيد تا فصل آينده را هم در استقلال سپري کند، اين بازيکن با حضور در باشگاه استقلال قرداد خود را توافقي با اين باشگاه تمديد کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] به نقل از يک مقام مسئول حاضر در باشگاه استقلال، اين بازيکن پس ازصحبت در خصوص حضور ايمان مبعلي در استقلال، تصميم گرفت در اين تيم بماند تا اگر شرايط حضور مبعلي در اين تيم مهيا شد، يک فصل را در کنار دوست صميمي خود سپري کند.
گفتني است، پژمان منتظري، پس از توافق با مسئولان استقلال، راهي شهر اهواز شد تا مدتي را در کنار خانواده اش سپري کند و براي حضور در تمرين هاي استقلال آماده شود.

saiede
05-26-2010, 13:40
جان واريو: به خاطر هواداران استقلال تا امروز با هيچ تيمي مذاکره نکردم

هافبک تيم فوتبال استقلال در فصلي که گذشت، گفت: علت جدايي‌ام از استقلال مسائل مالي نبود و به زودي همه چيز را خواهم گفت.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] "فابیو جان واریو"اظهارداشت: با استقلال به توافق نرسیدم و به احتمال فراوان از این تیم جدا می‌شوم.
وی ادامه داد: تا امروز به خاطر هواداران استقلال با هیچ تیمی مذاکره نکردم بودم چون هواداران را دوست دارم و می‌دانم جدایی از آنها خیلی سخت است اما از امروز به سایر پیشنهاداتم فکر می‌کنم.
جان‌واریو در مورد شرایط استقلال تصریح کرد: امیدوارم استقلال بتواند با جمع‌آوری بازیکنان خوب و توانمند فصل آینده مدعی قهرمانی باشد زیرا استقلال یک تیم بزرگ با هواداران پرشور است.
وی در پایان گفت: علت جدایی‌ام از استقلال مسائل مالی نبود و به زودی همه چیز را خواهم گفت

saiede
05-28-2010, 23:07
امضای قرارداد 2 ساله با یک دفاع چپ تخصصی جواد شیرزاد در استقلال
جواد شیرزاد ، دفاع چپ سابق تیم فولاد خوزستان به تیم استقلال پیوست .
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال ، جواد شیرزاد ، پس از مذاکره با مدیرعامل باشگاه استقلال در روز پنج شنبه 6 خرداد ، با امضای قراردادی 2 ساله به جمع آبی پوشان پایتخت پیوست .
جواد شیرزاد سابقه حضور در باشگاههای فولاد خوزستان ، پاس همدان ، پاس تهران و ملوان بندرانزلی را در کارنامه خود دارد . حضور شیرزاد به عنوان یک دفاع چپ تخصصی می تواند مشکل این تیم را در این جناح بیش از گذشته برطرف کند . او یکی از بهترین های پست خود در سالهای گذشته در لیگ برتر ایران به شمار می رود و چند باشگاه مدعی دیگر هم با او مشغول مذاکره بودند .

saiede
05-29-2010, 19:06
حضور جلالي در استقلال منتفي شد

مديرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: حضور مجيد جلالي در استقلال منتفي شد و وي در فولاد مي‌ماند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] سيف‌الله دهکردي درباره پيشنهاد باشگاه استقلال به مجيد جلالي و مذاکرات صبح امروز وي با واعظ آشتياني خاطرنشان کرد: امروز در حالي که دو دقيقه به ساعت 15 باقي مانده بود، مجيد جلالي با من تماس گرفت و گفت به استقلال نمي رود و در فولاد ماندني شده است.
وي در پاسخ به اين سوال که باشگاه فولاد از رفتن جلالي به استقلال ممانعت به عمل آورده يا خود جلالي اين تصميم را گرفته است، گفت: وقتي ما با مربي قرارداد مي بنديم دليلي ندارد که او را از دست بدهيم. از اول هم اعلام کرده بوديم به رفتن ايشان رضايت نمي دهيم.
دهکردي درباره شايعه تماس باشگاه فولاد خوزستان با علي اصغر مديرروستا گفت: وقتي نمي خواستم جلالي را از دست بدهم چرا بايد به شخص ديگري زنگ بزنم؟ سرمربي ما فقط مجيد جلالي است.

saiede
05-30-2010, 16:46
صالحي‌نژاد به استقلال پيوست

مدافع فصل گذشته تيم فوتبال ذوب‌آهن با قراردادي 2 ساله به استقلال پيوست.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] مصطفي صالحي نژاد صبح امروز با حضور در باشگاه استقلال پس از توافق نهايي با اين تيم قرارداد داخلي 2 ساله اي امضا کرد.
صالحي نژاد سومين خريد استقلال براي فصل جديد است. اين بازيکن در گفت و گو با فارس اين خبر را تاييد کرد.
پيش از اين دسوزا و شيرزاد با استقلال قرارداد بسته اند.

مصطفي صالحي نژاد درباره حضورش در استقلال عنوان کرد: امروز صبح در باشگاه استقلال حضور يافتم و با اين تيم قرارداد 2 سال امضا کردم. البته براي رسيدگي به يکسري امور شخصي به اصفهان برمي‌گردم. وي که فصل گذشته در ذوب آهن بازي مي‌کرد اظهار داشت: 10 سال عضو اين تيم بودم و در هر تيمي که باشم براي ذوب آهن آرزوي موفقيت مي‌کنم.
اين بازيکن درباره اينکه استقلال هنوز سرمربي ندارد گفت: در اين رابطه با واعظ آشتياني صحبت کردم و ايشان گفت با هماهنگي‌هاي مربي در حال جذب بازيکن هستند.
صالحي نژاد درباره پستي که در آن بازي مي‌کند و استقلال در پست هافبک دفاعي بازيکنان نامي دارد، يادآور شد: تا جايي که مي‌دانم حسين کاظمي از اين تيم جدا شده و من هم هميشه آماده رقابت هستم. قطعا بازيکني که آماده باشد به ميدان مي‌رود.

saiede
06-01-2010, 14:20
مجيدي در راه الغرافه قطر

"فرهاد مجيدي" مهاجم تيم فوتبال استقلال با تيم فوتبال الغرافه قطر به توافق رسيده و احتمالا با اين تيم قرارداد امضا خواهد کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] مجیدی که فصل گذشته یکی از بهترینهای استقلال در طول فصل بود، قصد بازی کردن در فوتبال قطر را دارد. طبق شنیده‌ها باتوجه به درخشش مجیدی در 2 دیدار فصل گذشته استقلال مقابل الغرافه مسئولان این تیم قصد دارند این مهاجم را به خدمت بگیرند. البته باتوجه به اینکه مدیریت و کادر فنی استقلال برای فصل آینده مشخص نیست بیشتر بازیکنان قصد ترک این تیم را دارند.
گفتنی است؛ با توجه به اینکه صحبتهای زیادی در مورد مدیریت فتح الله زاده در استقلال به گوش می رسد، بعید است مجیدی تا زمان مشخص شدن مدیرعامل استقلال با تیم دیگری قرارداد ببندد.

saiede
06-06-2010, 12:38
ناصر حجازي نخستين عضو هيات مديره جديد استقلال

انتخاب ناصر حجازي به عنوان عضو هيات مديره باشگاه استقلال قطعي شده است.

به دنبال استعفاي دسته‌ جمعي اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال و بي‌ثمر ماندن تلاش علي سعيدلو رييس سازمان تربيت بدني براي بازگرداندن آنها، تکليف انتخاب اعضاي جديد هيات مديره باشگاه استقلال به زودي مشخص خواهد شد. ناصر حجازي يکي از پيشکسوتان اين باشگاه به عنوان اولين عضو هيات مديره جديد استقلال انتخاب شده که بزودي معرفي خواهد شد. </SPAN></SPAN>

يک‌شنبه نشستي در اين رابطه در دفتر علي سعيدلو برگزار خواهد شد تا پس از انتخاب اعضاي جديد هيات مديره، مديرعامل باشگاه استقلال معرفي شود.

Fernando Torres
06-06-2010, 16:47
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: به استقلال باز نخواهم گشت و از روز سه‌شنبه کارم را با سپاهان شروع خواهم کرد.
"امیر قلعه‌نویی" اظهارداشت: روز گذشته برای دیدار با رئیس سازمان تربیت بدنی و مشاوره با وی به سازمان رفته بودم.
وی ادامه داد: ایشان لطف کرد و از بنده برای مشورت گرفتن دعوت و من هم اجابت کردم.
قلعه‌نویی در مورد شایعه بازگشت به استقلال تصریح کرد: به استقلال باز نخواهم گشت و از روز سه‌شنبه کارم را با تیم فوتبال سپاهان شروع خواهم کرد.

saiede
06-08-2010, 20:51
آشتياني:ديگربه ورزش باز نخواهم گشت

مديرعامل مستعفي باشگاه استقلال گفت: تا زماني که در فوتبال آدم‌هاي لمپن و متحجر وجود داشته باشند جايي براي افرادي که حرف‌هاي تازه دارند، نيست.

به گزارش ايسنا، اميررضا واعظ آشتياني اظهار کرد: ‌نمي‌دانم چرا مسوولان سازمان تربيت بدني براي انتخاب اعضاي هيات مديره استقلال اين قدر تعلل مي‌کنند. حتي اگر همين فردا هم اقدام به انتخاب اعضا بکنند بسيار دير است و بايد همين امروز تصميمي بگيرند.
مديرعامل مستعفي باشگاه استقلال افزود: در جلسه‌اي که با حضور سعيدلو در باشگاه استقلال داشتيم به ما گفته شد که بايد 60 درصد هزينه‌هاي باشگاه را خودتان پرداخت کنيد. آخر کدام کادر مديريتي مي‌تواند در باشگاهي مانند استقلال که هر ساله 10 ميليارد تومان هزينه دارد اين درصد را تامين کند. شنيدن اين حرف هنوز هم براي من جاي تعجب دارد.
آشتياني در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه آيا شما کتبا استعفا داده‌ايد و سازمان استعفاي شما را قبول کرده است، ابراز کرد: طبق قانون تجارت نيازي نيست که من حتما به صورت کتبي استعفا دهم. ازآنجا که در دو باشگاه استقلال و پرسپوليس قانون تجارت اجرا مي‌شود ، پس از اينکه فردي به هر دليلي در پست خود حاضر نشد ديگر اعضا بايد عدم حضور وي را اعلام کنند. بنابراين وظيفه آقاي اميدوار رضايي بوده است که پس از نبود من اين موضوع را به سازمان اعلام مي‌کردند، چرا که ايشان تنها عضوي بودند که در هيات مديره باقي مانده بودند، اما ايشان با نگفتن خود تخلف کرده است.
واعظ آشتياني در پاسخ به اين سوال که سعيدلو در مصاحبه خود گفته است که استعفاي واعظ هنوز به دست ما نرسيده، تصريح کرد: من تعجب مي‌کنم که چرا چنين حرف‌هايي زده مي‌شود. اين نشان مي‌دهد که قانون تجارت را نخوانده‌اند.
وي ادامه داد: به نظر مي‌رسد هنوز سازمان تربيت بدني نمي‌خواهد اين را بپذيرد که دو باشگاه پرسپوليس و استقلال بودجه فصلي دارند و نه بودجه سالانه.
مديرعامل مستعفي باشگاه استقلال در پاسخ به اين سوال که سعيدلو اعلام کرده مبلغ دو ميليارد و 700 ميليون تومان به دو باشگاه پرسپوليس و استقلال در فصل پيش کمک شده است که واعظ در جواب اين حرف گفت: حتي اگر فرض را بر اين بگيريم که سازمان اين مبلغ را به دو تيم تهراني داده است پس تکليف 8 ميلياردي که قرار بود سازمان به استقلال پرداخت کند چه مي‌شود.
واعظ در خصوص عملکرد خود در روزهاي پاياني مديريتش در باشگاه استقلال گفت: من در اين مدت سه بازيکن تاثيرگذار را براي استقلال جذب کردم و با دو بازيکن مطرح ديگر نيز مذاکراتي را انجام دادم و اين گونه نيست که هيچ کاري را براي استقلال انجام نداده باشم.
وي در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه چرا نتوانستيد جان واريو را حفظ کنيد، خاطرنشان کرد: جان واريو مبلغ 600 ميليون تومان را از ما درخواست کرده بود اما ما تنها با 400 ميليون آن موافقت کرده بوديم. اينکه بعضي‌ها مي‌گويند جان واريو چنين مبلغي را درخواست نکرده دروغ محض است چرا که از فوتبالي که روي تملق و چاپلوسي جلو مي‌رود نمي‌توان انتظاري بيش از اين داشت.
وي در همين خصوص افزود: ما در پايان فصل به بازيکنان‌مان اعلام کرديم که هر کس که قراردادش با استقلال تمام شده است مي‌تواند به پيشنهاداتش فکر کند و استقلال را ترک کند. حسين کاظمي نيز به همين خاطر از ما جدا شد.
واعظ ادامه داد: در مدتي که در استقلال بودم تلاش کردم که يک مديريت فرهنگي را در اين تيم حاکم کنم. من مربي سالاري و بازيکن سالاري را در استقلال از بين بردم و نظم در استقلال را به حدي رساندم که هر کس فقط در جايگاه خودش سخن مي‌گفت.
آشتياني با بيان اينکه من براي اولين بار براي باشگاه استقلال حساب بانکي باز کردم، افزود: در ابتداي حضورم در استقلال تعجب مي‌کردم که چرا براي باشگاه حساب بانکي ايجاد نمي‌کنند. در صورتي که اين کار هيچ مشکلي هم نداشت و من آن را به راحتي انجام دادم.
واعظ افزود: من در استقلال تمام بدهي‌هاي گذشته باشگاه را پرداخت کردم و فقط مبلغ دو ميليارد و 700 ميليون تومان از قرارداد اين فصل بازيکنان مانده است که هنوز به آنها پرداخت نشده است. اين در حالي است که باشگاه پرطرفدار ديگر يعني پرسپوليس طبق گفته کاشاني حدود 12 ميليارد بدهي دارد، اما در زمان من تنها همان دو ميليارد و 700 ميليون به عنوان بدهي وجود داشت.
وي در خصوص اين گفته سعيدلو که بايد به حساب و کتاب‌هاي استقلال رسيدگي شود، اظهار کرد: اشکالي ندارد، يک روز ما در شوراي شهر حساب‌هاي سعيدلو را رسيدگي مي‌کرديم حالا هم ايشان مي‌خواهند به حساب‌هاي ما رسيدگي کنند. ما که ابايي از محاسبه نداريم چرا که عملکرد ما کاملا واضح و مشخص و ورودي‌ها و خروجي‌هاي باشگاه نيز معلوم است.
واعظ خاطرنشان کرد: ديگر نه تنها به فوتبال بلکه به ورزش نيز باز نخواهم گشت چرا که دليلي براي اين کار نمي‌بينم. البته اين را عرض کنم که اگر درايتي باشد حاضرم هر کمکي که مي‌توانم انجام دهم.
واعظ ادامه داد: متاسفانه سازمان در حال فرصت سوزي است و تقصير تمام اتفاقاتي که اخيرا در باشگاه استقلال افتاده است برعهده مسوولان سازمان است و من مطلقا خودم را مقصر نمي‌دانم. چرا که وظيفه خودم را بخوبي انجام دادم. با بازيکنان لازم مذاکره کردم و حتي در آستانه توافق با يک مربي نيز بودم و اينکه بعضي‌ها مي‌گويند واعظ هميشه سليقه‌اي بازيکن جذب مي‌کند حرف‌هاي بي‌ارزشي است، چرا که من بدون برنامه و از روي سليقه خودم بازيکني را جذب نمي‌کنم بلکه حتما نظر يک مربي پشت آن است.
آشتياني با بيان اينکه نمي‌توانم با سعيدلو کار کنم، افزود: حقيقت اين است که اگر مي‌توانستم با سعيدلو کار کنم صبوري به خرج مي‌دادم و در آن شرايط در استقلال مي‌ماندم، اما با تمام احترامي که براي سعيدلو قائلم بايد بگويم که کار با او براي من مشکل است.
واعظ آشتياني تاکيد کرد: من باز هم از مسوولان سازمان خواهش مي‌کنم که تکليف استقلال را مشخص کنند، مگر قحط الرجال است. اگر مديري لياقت داشته باشد حتما مي‌تواند در پست خود موفق باشد، اما واقعيت اين است که از فوتبالي که يک مربي پس از دو فصل ناموفق به عنوان مربي تيم ملي انتخاب مي‌شود نمي‌توان انتظارات زيادي داشت.
واعظ ادامه داد: بايد فاتحه فوتبالي که رييس فدراسيونش به من مي‌گويد "گل‌گاوزبان بخور تا حالت بهتر شود" را خواند. تا زماني که آدم‌هاي لمپن و متحجر در فوتبال هستند افرادي مثل من که حرف جديدي براي گفتن دارند جايي ندارند. زماني که من مدير بودم اين افراد با توپ پلاستيکي بازي مي‌کردند. اين افراد هيچ حرف تازه‌اي براي گفتن ندارند و پشت سر هم اظهارات غيرکارشناسي مي‌کنند.
واعظ ادامه داد: متاسفانه در فصلي که استقلال به مقام سوم ليگ رسيده است بسيار سعي کرده‌اند تا اين مقام را کمرنگ کنند که حتي وقتي استقلال در يک فصل سيزدهم شد نيز اين جوسازي‌ها را انجام ندادند. استقلال در اين فصل با 6 امتياز اختلاف نسبت به رقيب ديرينش پرسپوليس به مقام سوم دست يافت که اين باعث افتخار براي هواداران ما است، اما يکسري افراد با جوسازي‌هاي و حرف‌هاي بي‌ارزش خود احساسات طرفداران ما را جريحه دار مي‌کند.
واعظ همچنين در واکنش به اظهارات اميدوار رضايي مبني بر اينکه سعيدلو در جلسه‌اش با اعضاي هيات مديره از واعظ، برنامه 3 ساله خواسته اظهار کرد: چنين چيزي اصلا صحت ندارد. من نمي‌دانم در آن جلسه که پنج نفر ديگر نيز حضور داشته‌اند چگونه فقط اميدوار رضايي اين حرف را شنيده است.

abbasashja
06-10-2010, 10:08
فتح الله زاده سرپرست استقلال شد

خبرگزاری فوتبال ایران – علی سعیدلو معاون رییس جمهور ورییس سازمان تربیت بدنی در حکمی علی فتح الله زاده را به عنوان سرپرست موسسه فرهنگی ورزشی استقلال منصوب کرد.

ساعت 21:20 چهارشنبه شب همواره در ذهن علی فتح‌الله زاده باقی خواهد ماند. این عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال دوباره به پست مورد علاقه‌اش بازگشت. لحظاتی پیش و پس از آنکه مذاکرات طرفین به نتیجه رسید، علی سعیدلو معاون رییس جمهور ورییس سازمان تربیت بدنی در حکمی علی فتح الله زاده را به عنوان سرپرست موسسه فرهنگی ورزشی استقلال منصوب کرد.
در حکم دکتر سعیدلو برای علی فتح الله زاده آمده است:
با توجه به سوابق وتجربیات جنابعالی بدین وسیله به سمت سرپرست موسسه فرهنگی ورزشی استقلال منصوب می شوید. لازم است تا تعیین اعضاء جدید هیات مدیره که به زودی انتخاب خواهند شد نسبت به رسیدگی امور موءسسه اهتمام نمایید. در ادامه حکم آمده است:امید است با استعانت از خداوندمتعال و بهره گیری از همکاری کلیه نیروهای توانمند در پیشبرد اهداف ورزشی موءسسه استقلال موفق و موید باشید.

فتح‌الله زاده سردبیر نشریه استقلال جوان، ارگان غیررسمی باشگاه استقلال است و همچنین مدیریت مسئولی مجله روزهای زندگی را برعهده دارد که یکی از پرتیراژ ترین نشریات حوزه خانواده در ایران محسوب می‌شود. او همچنین در کارهای پولسازی مثل ساختمان‌سازی مشغولیت دارد.
فتح‌الله زاده به احتمال بسیار زیاد با همان کادری که قبل از ورود واعظ وی را همراهی می‌کردند کار را آغاز می‌کند. این پایان موقت بلاتکلیفی استقلال است. البته این که خود فتح‌الله زاده تا چه زمانی در این پست می‌ماند سئوال دیگری است

abbasashja
06-10-2010, 10:15
میلاد میداودی اعلام كرد:
تا شنبه منتظر مسئولان استقلال می مانم

خبرگزاری فوتبال ایران - میلاد میداودی مهاجم استقلال اهواز، قصد حضور در تیم استقلال را دارد، اما در مورد توافق با این تیم هنوز در بلاتکلیفی بسر می برد.
این بازیکن پیش از این با استقلالی ها توافق های نهایی رسیده بود، اما به علت استعفای مدیر عامل این تیم شرایط برای وی تغییر کرد، اما میداوری معتقد است که برای استقلالی شدن، مشکلی نداد و سعی می کند تا زمان حضور مدیر عامل جدید، صبر کند و با تیمی وارد مذاکره نشود؛ تا زمانی که شرایط استقلال بهبود یابد و میداودی نخستین صید استقلال بعد از تغییرات موجود آمده باشد.

abbasashja
06-10-2010, 10:17
پیشنهاد میلیاردی تیم عربی به مهاجم استقلال؛
فرهاد مجیدی با الغرافه قطر به توافق رسید

خبرگزاری فوتبال ایران - فرهاد مجیدی مهاجم فصل پیش استقلال که قراردادش با این تیم به اتمام رسیده است،در کشور امارات بسر می برد و گفته می شود که از طریق مدیر برنامه هایش با مسئولان تیم الغرافه قطر به توافق رسیده است.
مهاجم این تیم که پاسخگوی مسئولان حاضر در باشگاه استقلال نیست با مسئولان تیم الغرافه قطر به توافق های نهایی دست یافته است تا سال آینده را در این تیم عربی سپری کند.
گفتنی است،پیشنهاد مالی تیم الغرافه مورد توجه مجیدی قرار گرفته است و این بازیکن اگر به قطر برود برای یک فصل بالای یک میلیارد تومان دریافت می کند.

/ خبرگزاری فوتبال ایران /

saiede
06-10-2010, 13:30
فتح الله زاده:هر بازيكني را كه ثبت نكرده باشدبرمي‌گردانيم

سرپرست جديد باشگاه استقلال گفت: امير قلعه نويي گزينه اصلي ما براي حضور در استقلال است و او هم پذيرفته که فصل بعد در استقلال مربيگري کند.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] علي فتح الله زاده درباره انتخابش به عنوان سرپرست جديد باشگاه استقلال گفت: به هر حال شايد قسمت اين است که هر زمان به استقلال برمي‌گردم 13-14 بازيکن آزاد هستند و شرايط سخت است. با اين حال احساس مي‌کنم اين وظيفه‌ام است و مطمئنا با دعاي خير هواداران تيم خوبي را جمع و جور مي‌کنيم.
وي درباره وضعيت استقلال در فصل نقل و انتقالات گفت: با شرايط موجود بايد وسواس زيادي در انتخاب بازيکنان داشته باشيم . قصد داريم سه بازيکن خارجي استخدام کنيم. چاره‌اي جز اين نداريم. از سهميه داخلي هم سه بازيکن مانده است. دوستان قبل از اين سه بازيکن جذب کرده بودند. ما 13-14 بازيکن را از دست داده‌ايم و تنها مي‌توانيم 6 بازيکن جذب کنيم. به همين خاطر بايد در انتخاب‌هايمان دقت کنيم.
فتح الله زاده درباره گزينه مربيگري استقلال در فصل بعد گفت: گزينه‌هاي ما اميرقلعه نويي و پرويز مظلومي هستند. البته گويا مظلومي با شاهين بوشهر قرارداد بسته است. به همين خاطر گزينه اصلي ما اميرقلعه نويي است و تلاش داريم قلعه نويي را به استقلال بازگردانيم.
وي در پاسخ به اين سوال که آيا با مسوولان باشگاه سپاهان براي حضور قلعه نويي صحبت کرده‌ايد گفت: مذاکراتي را با مسوولان سپاهان انجام داديم و من دنبال ساکت هستم تا با او هم صحبت کنم و در صورت امکان قلعه نويي را به استقلال برگردانم. ضمن اينکه قلعه نويي موافق بازگشت به استقلال است. شب گذشته با او صحبت کردم و او گفت حالا که شما آمده‌ايد اگر سپاهان بپذيرد حاضر به بازگشت به استقلال هستم.
فتح الله زاده در پاسخ به اين سوال که آيا به هواداران استقلال قول قهرماني در فصل بعد را مي‌دهيد گفت: شما مي‌دانيد که بهترين بازيکنان از جمع ما جدا شده‌اند بنابراين امسال به دنبال کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا هستيم. حتما هواداران هم به ما حق مي‌دهند. سال گذشته آن تيم باابهت سوم شد و دوستان گفتند کار بسيار بزرگي انجام شده است. بنابراين فکر مي‌کنم کسب سهميه قهرمانان آسيا بتواند در اين شرايط نتيجه خوبي باشد. با اين حال براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا تيم خوبي را آماده خواهيم کرد. در زمان مديريت من در استقلال اين تيم هم نايب قهرمان آسيا شد، هم سوم و هم چهارم.شايد اين نتايج انتظارات را بالا برده باشد، اما مهم نيست. من مرد ميدانم و جايگاه استقلال هم بايد جايگاه بزرگي باشد.
فتح‌الله زاده از اظهارنظر درباره مديريت استقلال خودداري کرد و گفت: اجازه بدهيد راجع به گذشته صحبت نکنم. پيش روي ما مدير توانمندي چون دکتر سعيدلو قرار دارد و ما سرمايه عظيمي به نام هوادار داريم. به اميد خدا پيش‌بيني ما درباره آينده روشن است.
وي در پاسخ به اين سوال که آيا درباره مسائل مالي هم با سعيدلو صحبت کرديد گفت: هنوز فرصت گفتگو درباره مسائل مالي نشده است، اما بازيکنان به ما لطف دارند و اگر با بازيکني مذ اکره کنيم و بگوييم که فلان قدر به شما پول مي‌دهيم آنها مي‌پذيرند. دوره قبلي که به استقلال آمدم دو ميليارد و دويست ميليون تومان از چک شخصي خود استفاده کردم، اکنون هم بايد همين کار را انجام دهم چرا که اگر بخواهم منتظر سير اداري باشم بايد تا سه ماه ديگر منتظر بمانم. به همين خاطر فعلا همين کار را انجام مي‌دهم.
فتح الله زاده درباره بازيکنان جدا شده از استقلال هم گفت: بازيکناني که از استقلال جدا شدند اما هنوز قراردادشان را ثبت نکرده‌اند را به استقلال برمي‌گردانيم.
وي در پايان از انتخاب سرمربي استقلال تا عصر امروزپنجشنبه خبر داد .

saiede
06-10-2010, 18:51
مخالفت رسمي سپاهان با حضور قلعه‌نويي در استقلال

باشگاه سپاهان با درخواست علي فتح‌الله‌زاده براي حضور امير قلعه‌نويي در استقلال مخالفت کرد.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] قائم مقام باشگاه سپاهان درباره اظهار نظر فتح‌الله‌زاده که گفته بود قلعه‌نويي گزينه اصلي استقلال است و او هم در صورت کسب رضايت سپاهان حاضر به بازگشت به تهران است،‌گفت: ممکن است قلعه‌نويي گزينه اصلي آقاي فتح‌الله‌زاده باشد اما او کارش را با سپاهان شروع کرده و چند روزي است که تيم را تمرين مي‌دهد. من تعجب مي‌کنم که چرا چنين اظهارنظري صورت گرفته چرا که ما بر اساس برنامه قلعه‌نويي يارگيري کرديم و برنامه‌هايمان را هم تنظيم کرديم.
تابش درباره ابراز علاقه قلعه‌نويي براي بازگشت به استقلال در صورت رضايت باشگاه سپاهان گفت: قلعه‌نويي چون مي‌دانسته که باشگاه سپاهان رضايت نمي‌دهد چنين حرفي زده است. همان قدر که استقلالي‌ها قلعه‌نويي را دوست دارند ما هم او را دوست داريم.
وي در پاسخ به اين سوال که آيا فکر نمي‌کنيد ثبت نشدن قرارداد قلعه‌نويي در هيات فوتبال اصفهان چنين صحبت‌هايي را مطرح کرده است گفت: تا اوايل هفته آينده قرارداد قلعه‌نويي ثبت مي‌شود. ضمن اينکه ما براي قول شفاهي قلعه‌نويي از صد تا سند ارزش بيشتري قائل هستيم.
تابش در پايان گفت: مطمئن باشيد تحت هيچ شرايطي ما با حضور قلعه‌نويي در استقلال موافقت نمي‌کنيم اما در عين حال براي استقلال هم آرزوي موفقيت داريم.

saiede
06-11-2010, 14:11
ستاره های لیگ برتری در راه استقلال
میداوودی،آرفی،مبعلی و قربانی در لیست آبی پوشان

سرپرست جدید باشگاه استقلال قصد دارد مثل همیشه در فصل نقل و انتقالات تاثر گذار باشد.به قول معروف او قرار است بار دیگر بمب هایش را در استقلال بترکاند.

علی فتح‌الله‌زاده که روز چهارشنبه طی حکمی از سوی علی سعیدلو به عنوان سرپرست موقت باشگاه انتخاب شد قصد دارد چند بازیکن مطرح را برای فصل بعد استقلال به خدمت بگیرد.
پیروز قربانی، داوود حقی، اشپیتیم آرفی، میلاد میداوودی، ایمان مبعلی و خلعتبری(درصورتی که با پرسپولیسی ها به توافق نرسد )بازیکنانی هستند که در لیست علی فتح الله زاده قرار دارند.
این در حالی است که فتح الله زاده از سایر بازیکنان استقلال از جمله وحید طالب لو،خسرو حیدری و آرش برهانی خواسته فعلا با تیم های دیگر وارد مذاکره نشوند تا چند روز دیگر تکلیف آنها نیز مشخص شود.
چند بازیکن استقلال پس از استعفای اعضای هیئت مدیره این تیم ،به تیم های دیگر پیوستند.

hamedss
06-11-2010, 15:20
مظلومی سرمربی استقلال شد

پرویز مظلومی بازیکن و مربی اسبق تیم فوتبال استقلال تهران با مسوولان این باشگاه برای قبول سرمربیگری به توافق رسید.

شب گذشته جلسه ای مهم در باشگاه استقلال برگزار شد و پس از ساعتها بحث، پرویز مظلومی با مسوولان تیم سابق خود به توافق رسید.
مظلومی در شرایطی با استقلالی ها به توافق رسید که روز پنجشنبه برخی از رسانه ها و خبرگزاریها خبر از بازگشت امیر قلعه نویی به استقلال داده بودند، موضوعی که با موافقت قلعه نویی و باشگاه سپاهان همراه نشد.
مظلومی فهرست نفرات مورد نظر خود و همچنین دستیارانش را به باشگاه ارائه داده است. پرویز مظلومی سالها بعنوان مربی و دستیار منصور پور حیدری در استقلال فعالیت کرده بود و طی سالهای اخیر همواره از وی بعنوان یکی از گزینه های مربیگری استقلال یاد می شد اما هر بار فرد دیگری به این سمت می رسید

abbasashja
06-12-2010, 10:20
کادر جدید استقلال فقط شیرزاد را مى خواهد
مصطفى صالحى نژاد، جواد شیرزاد و فیلیپ آلوز دسوزا، ۳ بازیکنى بودند که پیش از استعفاى واعظى آشتیانى با استقلال قرارداد داخلى بسته بودند. طبق اخبار رسیده مسئولان از بین این ۳ گزینه تنها نسبت به عقد قرارداد با جواد شیرزاد تمایل دارند و براى ثبت قرارداد ۲ گزینه دیگر تمایلى ندارند.این موضوع البته در شرایطى است که طبق قانون سازمان لیگ بازیکنانى که با یک تیم قرارداد داخلى مى بندند تنها در صورت توافق دو طرف مى توانند قراردادشان را فسخ کنند.

saiede
06-12-2010, 10:25
فتح‌الله زاده: منتظر نمي‌مانم؛ از چك شخصي‌ام استفاده مي‌كنم

وي در پاسخ به اين سوال که آيا درباره مسايل مالي هم با سعيدلو صحبت کرديد گفت: هنوز فرصت گفت‌وگو درباره مسايل مالي نشده است، اما بازيکنان به ما لطف دارند و اگر با بازيکني مذ اکره کنيم و بگوييم که فلان قدر به شما پول مي‌دهيم آنها مي‌پذيرند. دوره قبلي که به استقلال آمدم دو ميليارد و دويست ميليون تومان از چک شخصي خود استفاده کردم، اکنون هم بايد همين کار را انجام دهم چرا که اگر بخواهم منتظر سير اداري باشم بايد تا سه ماه ديگر منتظر بمانم. به همين خاطر فعلا همين کار را انجام مي‌دهم.

سرپرست باشگاه استقلال گفت: با توجه به تنها سه سهميه باقي مانده از ليگ برتر بايد در انتخاب‌هايمان وسواس به خرج دهيم.

علي فتح الله زاده در گفت‌وگو با ايسنا، درباره انتخابش به عنوان سرپرست جديد باشگاه استقلال گفت: به هر حال شايد قسمت اين است که هر زمان به استقلال برمي‌گردم 13-14 بازيکن آزاد هستند و شرايط سخت است. با اين حال احساس مي‌کنم اين وظيفه‌ام است و مطمئنا با دعاي خير هواداران تيم خوبي را جمع و جور مي‌کنيم.

وي درباره وضعيت استقلال در فصل نقل و انتقالات گفت: با شرايط موجود بايد وسواس زيادي در انتخاب بازيکنان داشته باشيم . قصد داريم سه بازيکن خارجي استخدام کنيم. چاره‌اي جز اين نداريم. از سهميه داخلي هم سه بازيکن مانده است. دوستان قبل از اين سه بازيکن جذب کرده بودند. ما 13-14 بازيکن را از دست داده‌ايم و تنها مي‌توانيم 6 بازيکن جذب کنيم. به همين خاطر بايد در انتخاب‌هايمان دقت کنيم.

فتح الله زاده در پاسخ به اين سوال که آيا به هواداران استقلال قول قهرماني در فصل بعد را مي‌دهيد گفت: شما مي‌دانيد که بهترين بازيکنان از جمع ما جدا شده‌اند بنابراين امسال به دنبال کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا هستيم. حتما هواداران هم به ما حق مي‌دهند. سال گذشته آن تيم باابهت سوم شد و دوستان گفتند کار بسيار بزرگي انجام شده است. بنابراين فکر مي‌کنم کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا بتواند در اين شرايط نتيجه خوبي باشد. با اين حال براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا تيم خوبي را آماده خواهيم کرد. در زمان مديريت من در استقلال اين تيم هم نايب قهرمان آسيا شد، هم سوم و هم چهارم. شايد اين نتايج انتظارات را بالا برده باشد، اما مهم نيست. من مرد ميدانم و جايگاه استقلال هم بايد جايگاه بزرگي باشد.

فتح‌الله زاده از اظهارنظر درباره مديريت استقلال خودداري کرد و گفت: اجازه بدهيد راجع به گذشته صحبت نکنم. پيش روي ما مدير توانمندي چون سعيدلو قرار دارد و ما سرمايه عظيمي به نام هوادار داريم. به اميد خدا پيش‌بيني ما درباره آينده روشن است.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا درباره مسايل مالي هم با سعيدلو صحبت کرديد گفت: هنوز فرصت گفت‌وگو درباره مسايل مالي نشده است، اما بازيکنان به ما لطف دارند و اگر با بازيکني مذ اکره کنيم و بگوييم که فلان قدر به شما پول مي‌دهيم آنها مي‌پذيرند. دوره قبلي که به استقلال آمدم دو ميليارد و دويست ميليون تومان از چک شخصي خود استفاده کردم، اکنون هم بايد همين کار را انجام دهم چرا که اگر بخواهم منتظر سير اداري باشم بايد تا سه ماه ديگر منتظر بمانم. به همين خاطر فعلا همين کار را انجام مي‌دهم.

فتح الله زاده درباره بازيکنان جدا شده از استقلال هم گفت: بازيکناني که از استقلال جدا شدند اما هنوز قراردادشان را ثبت نکرده‌اند را به استقلال برمي‌گردانيم.

abbasashja
06-12-2010, 11:26
مذاكره استقلال با ميدوادي، عماد رضا، آشوبي و مبعلي

1:05:00 am - 1389/ 3/ 22 : در تاريخ خبرگزاری پارس فوتبال ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

باشگاه استقلال با ميلاد ميدوادي، عماد محمد رضا، فرزاد آشوبي و ايمان مبعلي مذاكره كرده بود.
اميررضا واعظي آشتياني، مديرعامل مستعفي استقلال اعلام كرد پيش از استعفا و ترك باشگاه استقلال با ميلاد ميدوادي، عماد محمد رضا، فرزاد آشوبي و ايمان مبعلي براي پيوستن به اين تيم مذاكره كرده بود.
او گفت: براي تكميل كادر بازيكنان در فصل جديد و با توجه به نيازهاي تيم مذاكراتي را براي جذب بازيكنان انجام داديم كه ما قصد داشتيم ميلاد ميدوادي، عماد محمد رضا، فرزاد آشوبي و ايمان مبعلي را به خدمت بگيريم. ما مذاكراتي را با اين بازيكنان انجام داديم اما پس از استعفايم، مذاكرات بي‌نتيجه ماند.
با وجود اعلام آشتياني مبني بر مذاكره با ايمان مبعلي براي پيوستن به اين تيم، اين بازيكن گفت كه از بين فولاد خوزستان و استقلال، يك تيم را انتخاب خواهد كرد.

saiede
06-12-2010, 14:14
نامجو مطلق: فصل آينده تيم استقلال را در ليگ برتر همراهي نمي کنم

مربي سابق تيم فوتبال استقلال گفت: از اين پس فقط به عنوان سرمربي به کار خود ادامه مي دهم و به همين دليل،کادر فني تيم استقلال را در ليگ برتر همراهي نخواهم کرد.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] مجيد نامجو مطلق گفت : طي چند روز گذشته مذاکراتي با پرويز مظلومي، سرمربي جديد تيم استقلال ،براي حضور در کادر فني اين تيم انجام داده ام، اما به دلايلي که گفتم، ديگر به اين تيم بازنخواهم گشت.
وي گفت: چند پيشنهاد از ليگ يک و ليگ برتر دارم که تا قطعي نشدن آنها نامي از اين تيم ها نخواهم برد.
نامجو مطلق در خصوص انتخاب پرويز مظلومي به عنوان سرمربي تيم فوتبال استقلال تصريح کرد: او سال ها در استقلال حضور داشته و از اين تيم شناخت بسيار خوبي دارد.
وي اظهار داشت: از کار کردن در کنار مظلومي لذت مي برم، اما ديگر قصد ندارم به عنوان نفر دوم به کار خود ادامه دهم.
نامجو مطلق در خصوص تغييرات به وجود آمده در مديريت باشگاه استقلال گفت: واعظ آشتياني و فتح اله زاده از مديران توانمند ورزش ايران هستند و توانايي اداره اين باشگاه را دارند.
وي افزود: واعظ آشتياني در طول دوران مديريتش در باشگاه استقلال توانايي هاي خود را بخوبي نشان داده است و اطمينان دارم اگر مشکلات مالي باشگاه برطرف مي شد، او مي توانست عملکرد بهتري داشته باشد.
وي ادامه داد: فتح اله زاده نيز سال ها در استقلال حضور داشته و با وجود جدايي واعظ آشتياني از اين تيم گزينه مناسبي براي اداره اين باشگاه بود.
نامجو مطلق در خصوص جدايي بازيکنان صاحب نام تيم استقلال در پايان ليگ نهم گفت: با توجه به اينکه مديريت گذشته باشگاه فرصت جذب بازيکنان جانشين را در اختيار نداشت در حال حاضر سرمربي تيم کار دشواري براي پر کردن جاي اين بازيکنان دارد.
وي در خصوص چگونگي جذب سه بازيکن جديد استقلال در پايان ليگ نهم اظهار داشت: از اين موضوع بي اطلاع هستم و بر خلاف شايعات اخير، از جذب اين افراد کاملا بي اطلاع بودم.
نامجو مطلق با انتقاد از بي اعتمادي مديران باشگاه ها به مربيان جوان گفت: تعدادي از مربيان حاضر در فوتبال ايران به صورت چرخشي کار خود را دنبال مي کنند و با جدايي از تيم خود هدايت تيم ديگري را برعهده مي گيرند.
وي ادامه داد: بي اعتمادي مديران باشگاه ها به مربيان جوان مانع از رشد فوتبال ايران شده است.
نامجو مطلق افزود: دليل اصلي بي اعتمادي مديران باشگاه ها به مربيان جوان بي ثباتي آن ها است و اين افراد براي حفظ جايگاه خود ما را قرباني مي کنند.
وي با اشاره به نقش رابطه ها در فوتبال ايران گفت: متاسفانه اين موضوع را در فوتبال ايران نمي توان ناديده گرفت و براي موفقيت در اين رشته ورزشي نياز به رابطه هاي قوي است.

saiede
06-12-2010, 18:27
قربانی: اولویت اولم بازگشت به استقلال است

خبرگزاری فوتبال ایران- پیروز قربانی مدافع فصل گذشته مس کرمان در مورد وضعیتش برای فصل آینده گفت:هنوز چیزی برای فصل آینده مشخص نیست ولی اولویت اولم بازگشت به استقلال است.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، قربانی با بیان این مطلب افزود: هم اکنون چیزی در مورد تیم فصل آینده ام مشخص نیست ولی به مسئولان مس هم گفته ام که اولویت اول در این فصل بازگشت به استقلال و پوشیدن پیراهن این تیم است. اگر با استقلال در مورد حضورم در این تیم به توافقی نرسیدم آن وقت به گزینه های دیگر فکر می کنم که در صدر همه آنها مس است.

وی ادامه داد: شرایط بازیکنان مس را اصلا نمی دانم ولی باشگاه هنوز با خود من در مورد فصل گذشته تسویه حساب نکرده که بهتر است ابتدا با بازیکنان تیم تسویه حساب شود. ماندن و رفتنم از مس اصلا ربطی به حضور مرفاوی در کرمان ندارد زیرا من با وی هیچ مشکلی نداشته و ندارم.اگر مس برای قهرمانی کار کند با افتخار در کرمان باقی می مانم ولی هدف، قرار گرفتن در رتبه های میانی جدول باشد بدون شک از این تیم خواهم رفت.
وی افزود:معتقد هستم که بازیکنان بهتری نسبت به من در لیگ هستند که می توانند برای مس بازی کنند. من در مس به مراتب وضعیت بهتری از استقلال داشتم ولی در این تیم بازی ام به چشم نمی آمد و دیده نمی شد

abbasashja
06-13-2010, 08:57
باشگاه استقلال با پرداخت 20 درصد قرارداد خواستار فسخ قرارداد صالحي نژاد شد. ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

به نقل از يك مقام مسئول حاضر در باشگاه استقلال،سرپرست و سرمربي جديد تيم استقلال پس از بررسي شرايط اين تيم خواهان ادامه همكاري با اين بازيكن نيستند و اعلام كردند كه براي فسخ قرارداد هافبك ذوب آهن با اين بازيكن وارد مذاكره خواهند شد.

گفتني است، اين بازيكن تمايلي براي جدايي از استقلال ندارد اما اگر باشگاه استقلال خواستار جدايي شود سرپرست اين تيم 20 درصد از قرارداد صالحي نژاد را به وي پرداخت خواهد كرد تا اين بازيكن به طور قانوني از تيم استقلال جدا شود از طرفي سرمربي جديد استقلال خواستار عقد قرارداد نهايي با جواد شيرزاد است

abbasashja
06-13-2010, 11:48

طالب‌لو با استقلال تمديد کرد

وحيد طالب‌لو دروازه‌بان استقلالقرارداد خود را براي دو سال ديگر با اين تيم تمديد کرد. طالب‌لو که پس از سال‌هاقصد جدايي از تيم خود را داشت، با انتخاب پرويز مظلومي به سرمربي‌گري استقلال، شانسماندن در اين تيم را پيدا کرد.

وحيد طالب‌لو دروازه‌بان استقلال قرارداد خود را براي دو سال ديگر با اين تيم تمديد کرد. طالب‌لو که پس از سال‌ها قصد جدايي از تيم خود را داشت، با انتخاب پرويز مظلومي به سرمربي‌گري استقلال، شانس ماندن در اين تيم را پيدا کرد. او فصل گذشته روزهاي خوبي را نگذراند و در دروازه تيمش اصلا مهره قابل اطميناني نبود.
طالب‌لو آن‌قدر عملکرد بدي داشت که در مسابقه‌هاي نيم فصل دوم نسبت به محمد محمدي کمتر داخل دروازه تيمش ايستاد. با توجه به عملکرد ضعيف طالب‌لو در فصل گذشته، اگر کادر مديريت قبلي استقلال حفظ مي‌شد، طالب‌لو بايد از اين تيم مي‌رفت اما حالا پرويز مظلومي سرمربي جديد استقلال تاکيد دارد که هيچ کس براي تيمش بهتر از وحيد طالب‌لو نيست. او حتي مي‌خواهد محمد محمدي را نيز حفظ کند تا در فصل آينده، هيچ دروازه‌بان جديدي را به تيم خود اضافه نکند.

saiede
06-13-2010, 14:15
استقلال هاشميان و حمودي را نمي‌خواهد

معاون باشگاه استقلال گفت: برخلاف برخي اخبار منتشره هاشميان و حمودي را نمي‌خواهيم.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] علي اميري درباره اينکه گفته مي شود باشگاه استقلال به دنبال جذب وحيد هاشميان و علي حمودي است، اظهار داشت: با توجه به شرايطي که باشگاه از ابتداي فصل و نقل و انتقالات داشته، سعي مديران فعلي و سرمربي تيم بر اين است که ابتدا بازيکنان خودي را حفظ و سپس بازيکنان مورد نياز آقاي مظلومي را جذب کنيم.
وي عنوان کرد: در فهرستي که آقاي مظلومي در اختيار باشگاه گذاشته، نامي از وحيد هاشميان و علي حمودي نيست. البته اين دو، از بازيکنان خوب کشورمان هستند اما استقلال براي خريد آنها برنامه اي ندارد.
اميري درباره روند مذاکرات با خسرو حيدري گفت: روز گذشته مذاکراتي با اين بازيکن داشتيم و روند اين گفت و گوها نيز مثبت بود. به زودي استقلال با اين بازيکن قرارداد مي بندد.

saiede
06-13-2010, 14:22
مدافع مس کرمان با سرپرست جدید به توافق رسید

خبرگزاری فوتبال ایران - علی فتح‌الله زاده که رابطه بسیار خوبی با قربانی دارد پس از تماس با این بازیکن از وی در خواست کرد که خود را برای ثبت قرار داد با تیم سابق خود آماده کرده و فصل آینده را در این تیم سپری کند.

علی فتح‌الله زاده که رابطه بسیار خوبی با قربانی دارد پس از تماس با این بازیکن از وی در خواست کرد که خود را برای ثبت قرار داد با تیم سابق خود آماده کرده و فصل آینده را در این تیم سپری کند.
قربانی نیز به پیشنهاد فتح‌الله زاده پاسخ مثبت داد و حضور خود را دراین تیم قطعی اعلام کرده است .
مدافع فصل پیش مس کرمان که با پیشنهاد تمدید قرار داد با این باشگاه کرمانی رو به روست معتقد است که حضورش در استقلال می‌تواند به این تیم کمک کند و وی قصد ندارد در کرمان بماند و با شرایط بوجود آمده در استقلال خود را جزو نفرات این تیم معرفی کرده است .

saiede
06-13-2010, 14:24
میلاد میداودی با استقلال ثبت می کند

خبرگزاری فوتبال ایران - میلاد میداودی، مهاجم تیم استقلال اهواز مورد توجه مسئولان استقلال قرار دارد، این بازیکن پیش از سفر علی فتح اله زاده به این مدیر قول داده که در بازگشت وی و پس از مذاکرات نهایی،قرارداد خود را با استقلال امضا کند.

"میلاد میداودی" از یک تیم اماراتی پیشنهاد دارد،اما به علت قول مساعدی که به مسئولان استقلال داده،هم اکنون به امارات سفر نکرده و منتظر بازگشت سرپرست استقلال است تا در صورت توافق مالی، قرارداد نهایی خود را با استقلال به ثبت برساند.
گفتنی است؛طبق اعلام مسئولان حاضر در باشگاه استقلال،این بازیکن تا پایان هفته ،قرارداد خود را با استقلال نهایی خواهد کرد.

saiede
06-13-2010, 16:30
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])تمديد قراداد رحمتي با استقلال
كيانوش‌رحمتي، هافبك فصل گذشته استقلال با حضور در محل باشگاه قرارداد خود را براي 2 ساله ديگر با اين تيم تمديد كرد.
به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، كيانوش رحمتي پس از امضاي قرارداد گفت: استقلال تيم مورد علاقه من است و تمام تلاشم را خواهم كرد تا با بازي‌هايم دل هواداران اين تيم را خوشحال كنم.
رحمتي با اشاره به فصل گذشته گفت: به نظر خودم فصل گذشته آنطور كه بايد و شايد نتوانستم شايستگي‌هايم را اثبات كنم اما با توكل به خدا قول مي‌دهم در فصل جديد كيانوش رحمتي متفاوتي را خواهيد ديد.

saiede
06-13-2010, 16:36
مطمئنم فتح الله زاده و مظلومی موفق خواهند شد
فکری: هنوز استقلالی‌ها با من صحبت نکرده اند

خبرگزاری فوتبال ایران – من هم شنیدم که قرار است مرا به عنوان دستیار مظلومی انتخاب کنند و این طور که مشخص است نامجومطلق دوست ندارد دستیار وی باشد.

محمود فکری افزود: خوشحالم که تیم استقلال پس از یک بحران بد که در اغلب سالها دچار آن می شد بار دیگر سامان گرفت.
وی گفت: استقلال پس از مشخص شدن تکلیفش باید هر چه زودتر تمرین‌های خود را آغاز کند.
فکری تصریح کرد: استقلال به خاطر اینکه در لیگ قهرمانان حاضر است باید از یک تیم قوی برخوردار باشد.
وی خاطرنشان کرد: من هم شنیدم که قرار است مرا به عنوان دستیار مظلومی انتخاب کنند و این طور که مشخص است نامجومطلق دوست ندارد دستیار وی باشد. به هر حال من مطمئن هستم که استقلال با فتح الله زاده و مظلومی موفق خواهد شد.

abbasashja
06-14-2010, 10:31

باشگاه استقلال براي فصل نقل و انتقالاتبا بازيكنان مطرحي وارد مذاكره شدهاست.

با انتخاب علي فتح الله زاده به عنوان سرپرست باشگاه استقلال مسئولان اين تيم براي جذب بازيكن مذاكرات جديدي را آغاز كرده اند.
آخرين وضعيت نقل و انتقالاتي اين باشگاه به شرح زير است:
* تكليف مبعلي بعد از امارات مشخص مي‌شود
ايمان مبعلي براي دريافت برگه تسويه حساب خود از باشگاه الشباب راهي امارات شده و جمعه به تهران باز مي گردد.
وي كه از دو باشگاه فولاد خوزستان و استقلال با پيشنهاد جدي روبرو است بعد از اين سفر تصميم خود را خواهد گرفت.
پيش بيني براي پيوستن اين بازيكن به استقلال يا فولاد راحت نيست. مبعلي شرايط دو باشگاه را مناسب مي داند و به گفته خودش براي انتخاب تيم فصل آينده ترديد دارد.
* ميداودي شرايط دارد
ميلاد ميداودي كه مذاكرات تلفني با مسئولان استقلال داشته ادامه صحبت با اين باشگاه را به مشخص شدن وضعيتش در امارات موكول كرد.
با اين حال ظاهرا رفتن او به تيم هاي اماراتي منتفي شده و وي آمادگي خود براي حضور در استقلال را به اطلاع مسئولان اين باشگاه رسانده است.
اين بازيكن براي پيوستن به جمع آبي پوشان تهراني شرايطي دارد كه قرار است امروز اين شرايط را اعلام كند. در عين حال ممكن است ميداودي فصل آينده هم در استقلال اهواز بماند.
* عمادرضا با قيمتي متفاوت در استقلال
عمادرضا در شرايطي با مسئولان استقلال مذاكره داشته كه گفته مي شود مبلغ 800 ميليون تومان خواسته اما مسئولان استقلال اين موضوع را رد كرده و مدعي هستند عمادرضا با قيمتي كمتر از اين مبلغ حاضر است به استقلال بيايد.
قرار است امروز مديربرنامه هاي اين بازيكن عراقي مذاكراتي با باشگاه استقلال داشته باشد.
* خسرو حيدري در سفر شمال
خسرو حيدري هافبك ملي پوش استقلال اكنون در شمال بسر مي برد و پس از بازگشت از سفر مسئولان اين تيم بلافاصله براي تمديد قرارداد با وي وارد مذاكره مي شوند.
حيدري مورد توجه سپاهان نيز قرار دارد.
* استقلال به دنبال حفظ برهاني
آرش برهاني كه روز گذشته از تركيه به ايران بازگشته، از جمله بازيكناني است كه مسئولان استقلال مي خواهند قرارداد وي را تمديد كنند.
اين مهاجم با پيشنهاد استيل آذين هم روبرو است. به زودي مذاكرات استقلال با شماره 9 آغاز مي شود.

abbasashja
06-14-2010, 15:08
استقلال لیست مازاد ندارد ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

بنا به تصمیم کادر فنی استقلال هیچ بازیکنی از این تیم در لیست فروش قرار ندارد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، با توجه به اینکه فقط 7 بازیکن استقلال با این تیم قرارداد دارند، عملا بازیکنی در لیست مازاد قرار ندارد. محمد محمدی، بیژن کوشکی، مهدی سیدصالحی، امیدرضا روانخواه، پژمان منتظری، میلاد نوری و حنیف عمران‌زاده بازیکنانی هستند که با استقلال قرارداد دارند و باید فصل آینده را هم در این تیم حضور داشته باشند.

گفتنی است؛ طی روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر حضور چند بازیکن استقلال در لیست مازاد این تیم به گوش می رسید که مشخص شد چنین صحبتهایی صحت ندارد.

saiede
06-14-2010, 19:31
فريبا مربي استقلال شد

بهتاش فريبا مربي تيم فوتبال استقلال شد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] پرويز مظلومي براي انتخاب دستيار خود از قبل بهتاش فريبا را به باشگاه پيشنهاد داده بود و امروز فريبا به طور رسمي به عنوان مربي آبي پوشان انتخاب شد.
پرويز مظلومي مربيگري فريبا در استقلال را تاييد کرد

saiede
06-14-2010, 19:42
گزینه های کادر فنی استقلال

خبرگزاری فوتبال ایران - پرویز مظلومی گزینه های خود برای کادر فنی استقلال را به مدیریت باشگاه اعلام کرده است. مسعود اقبالی بعنوان دستیار اول و ترابپور بعنوان مربی دروازبان ها.

پرویز مظلومی گزینه های خود برای کادر فنی استقلال را به مدیریت باشگاه اعلام کرده است. مسعود اقبالی بعنوان دستیار اول و ترابپور بعنوان مربی دروازبان ها.
فتح الله زاده قصد دارد نظری جویباری را بعنوان سرپرست و منصور پورحیدری را بعنوان مدیر فنی به این کادر اضافه کند ولی منصور پورحیدری تا این لحظه موافقت خود را برای بازگشت به استقلال اعلام نکرده است

abbasashja
06-15-2010, 08:33
مذاکراه استقلال با اشپیتیم آرفی و عادل کلاه کج ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

tacklesevvom.com
باشگاه استقلال مذاکرات خود را با اشپیتیم آرفی و عادل کلاه کج برای امضای قرارداد با این تیم آغاز کرده است. آرفی و کلاه کج هر دو یکسال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارند و در صورت توافق با استقلال باید برای گرفتن رضایتنامه با باشگاه پرسپولیس مذاکره کنند. این در حالیست که حبیب کاشانی برای صدور رضایتنامه کلاه کج و آرفی مبلغ 300 میلیون تومان از باشگاه مقصد درخواست کرده است. روابط حسنه علی فتح الله زاده و حبیب کاشانی به شایعات حضور این دو بازیکن در استقلال دامن زده است.

باشگاه استقلال پس از مدت ها بلاتکلیفی با انتخاب علی فتح الله زاده به عنوان سرپرست موقت وارد بازار نقل و انتقالات شد و تاکنون با عمادرضا مهاجم مورد نظر علی دایی برای حضور در این تیم به توافق رسیده است. آن ها همچنین مذاکراتی با فرزاد آشوبی هافبک سابق پرسپولیس داشته اند و نام آرفی و کلاه کج را هم در لیست خرید خود گنجانده اند!

saiede
06-15-2010, 12:54
فتح الله زاده: می خواهیم جانواریو و بقیه را برگردانیم!

خبرگزاری فوتبال ایران – فتح الله زاده درخصوص بازگرداندن بازیکنان جدا شده از استقلال به این تیم اظهار کرد: احساس من این است که می‌توانیم برخی از این بازیکنان را به استقلال برگردانیم.

علی فتح الله زاده سرپرست استقلال ، در سمت مدیر این باشگاه به هواداران وعده های بزرگ داد.
این وعده شامل بازگرداندن بازیکنیانی مثل کاظمی ، اکبرپور و جانواریوست که با تیم جدید تمرینات را هم آغاز کرده اند.
علی فتح‌الله زاده پس از حضور در باشگاه استقلال اظهار کرد: پرویز مظلومی سرمربی تیم استقلال لیستی از بازیکنان مختلف را به ما داد که سعی می‌کنیم یکی یکی با تمام آن‌ها مذاکره کرده و آن‌ها را جذب کنیم.
وی ادامه داد: ما همیشه استقلالی هستیم و دوست داریم در این تیم کار کنیم. ما دوست داریم در شرایط سخت استقلال را تحویل بگیریم. اکنون نیز همه باید کمک کنیم تا تیم قدرتمندی در لیگ دهم داشته باشیم.
فتح الله زاده درخصوص بازگرداندن بازیکنان جدا شده از استقلال به این تیم اظهار کرد: احساس من این است که می‌توانیم برخی از این بازیکنان را به استقلال برگردانیم. در استقلال به روی همه استقلالی‌ها باز است و اگر توانی برای جذب کردن آن‌ها باشد حتما این بازیکنان را به استقلال برمی‌گردانیم. ما از مدیران برخی باشگاه‌ها که بازیکنان استقلال را به خدمت گرفته‌اند می‌خواهیم که در این زمینه همکاری کنند و اگر خیلی به این بازیکنان نیاز ندارند نه به خاطر ما بلکه به خاطر مردم شرایطی را ایجاد کنند که این نفرات به استقلال بازگردند.
فتح‌الله زاده گفت‌: در حال حاضر 14 بازیکنان ما قراردادشان تمام شده اما بیش از 6 بازیکن لیگ برتری نمی‌توانیم جذب کنیم. این شرایط کار را سخت می‌کند. از وقتی با دستور سعیدلو رییس سازمان تربیت بدنی به استقلال آمدم شبانه‌روزی برای آماده کردن این تیم تلاش می‌کنم
او گفت:برخی بازیکنان جدا شده استقلال که قراردادشان را با تیم‌هایی چون استیل آذین و سپاهان ثبت کرده‌اند، به سختی می‌توان به تیم سابق‌شان برگرداند چرا که ما باید 50 درصد از مبلغ قراردادشان را بپردازیم تا بتوانیم آن‌ها را برگردانیم اما با شناختی که از آقایان حسین هدایتی و محمدرضا ساکت، مدیران این دو باشگاه دارم، آن‌ها روی‌شان نمی‌شود از ما پولی بگیرند و بعید می‌دانم آن 50 درصد را طلب کنند. دوستان شرایط ما را درک کنند. اما در هر حال استقلال تیم بزرگی است و هیچ ترس و نگرانی از آینده نخواهد داشت. استقلال آن قدر بزرگ هست که بتواند تا پای جان تلاش کند و از حقش در لیگ برتر دفاع کند، ما تیم قدرتمندی خواهیم شد که هر حریفی در لیگ دهم مقابل استقلال تن‌اش بلرزد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا در بدو ورودتان به استقلال می‌توانید قول قهرمانی در لیگ برتر به هواداران این تیم بدهید، اظهار کرد: هواداران هر جا که من را می‌دیدند فقط می‌گفتند حاجی به استقلال برگرد. آنها صحبتی از دادن قول قهرمانی نمی‌کردند، سخت است که در چنین شرایطی بتوان چنین قولی را داد چرا که می‌دانند اگر من قولی بدهم حتما به آن عمل کرده و قهرمانی را می‌گیرم. هواداران استقلال من را می‌شناسند و می‌دانند از هیچ تلاشی برای موفقیت استقلال دریغ نمی‌کنم. آن‌ها می‌گفتند ما قهرمانی نمی‌خواهیم فقط بازگشت تو را می‌خواهیم، ان‌شاءالله برنامه چند ساله‌ای برای موفقیت استقلال ترسیم می‌کنیم. قول می‌دهم که در این چند سال بتوانیم چندین قهرمانی هم به دست آوریم اما اختصاصا در لیگ دهم مطمئن هستم در جایگاه خوبی قرار خواهیم گرفت.
مدیرعامل باشگاه استقلال درباره بودجه تعیین شده برای این باشگاه از سوی رییس سازمان تربیت بدنی تصریح کرد: سعیدلو در جلسه‌ای که با مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال داشته، گفته است 40 درصد از هزینه این فصل‌تان را سازمان تربیت بدنی تقبل می‌کند و 60 درصد را خودتان درآمدزایی کنید که با رایزنی مسوولان باشگاه پرسپولیس، این رقم به 50 ،‌ 50 رسیده است که طبعا این 50 درصد برای استقلال هم صدق می‌کند و رقم خوبی است. در دوره قبلی که به استقلال آمدم سازمان در ابتدای کار پولی نداشت به ما بدهد و از چک‌های شخصی‌ام برای عقد قرارداد با بازیکنان استفاده کردم. من این ریسک را به خاطر عشق به استقلال و هوادارانش انجام دادم و اکنون نیز چنین خواهم کرد و از فردا (سه‌شنبه) با دسته چک شخصی برای مذاکره با بازیکنان مختلف اقدام خواهم کرد. بازیکن نمی‌تواند صبر کند تا بودجه باشگاه تامین شود، من این ریسک را پذیرفته‌ام و عمل خواهم کرد.
وی ادامه داد: ما همچنین روی جذب سه بازیکن خارجی حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم و تمرکزمان را معطوف کردیم تا بتوانیم بازیکنان خوبی بگیریم. اگر بشود می‌خواهیم از بازیکنان برزیلی برای سهمیه خارجی‌مان استفاده کنیم. در تلاش هستیم تا با مساعدت ساکت بتوانیم "جان واریو" را هم به استقلال بازگردانیم که باید ببینیم چه می‌شود

abbasashja
06-15-2010, 12:57
اولين نقل و انتقالات رسمي استقلال ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

fcesteghlalclub.com
استقلال امروز با جواد شيرزاد، عمادرضا و ميلاد ميداودي قرارداد خود را امضا مي‌كند، ضمن آنكه طي روزهاي گذشته هم با آرش برهاني و وحيد طالب‌لو به توافق رسيده‌اند. بعد از حضور علي فتح‌الله‌زاده در تهران و شروع كارش در باشگاه استقلال اين اولين عملكرد استقلال در بازار نقل و انتقال است.
تا قبل از اين شنيده مي‌شد كه استقلالي‌ها با فرزاد آشوبي هم به توافق رسيده‌اند، اما اين بازيكن در آخرين لحظات از تصميم خود پشيمان گشته و به سمت اصفهان پيچيد تا با ذوب آهن به توافق برسد و فصل آينده لباس اين تيم را بر تن كند.

منبع

saiede
06-15-2010, 13:16
فريبا:تلاش مي‌کنيم تيم بدون حاشيه‌اي بسازيم

مربي جديد تيم فوتبال استقلال گفت: تمام تلاش ما اين است که در زمان اندک باقي مانده بتوانيم تيم قدرتمند و بدون حاشيه اي را آماده کنيم.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] بهتاش فریبا که روز دوشنبه به عنوان دستیار پرویز مظلومی در کادر فنی تیم فوتبال استقلال معرفی شد، در جمع خبرنگاران گفت: استقلال روزهای حساسی را در فصل نقل و انتقالات از دست داده و زمان اندکی برای آماده سازی پیش رو دارد.
وی ادامه داد: با این حال تلاش مجموعه جدید باشگاه این است که بتوانیم تیمی بدون حاشیه و قدرتمند را برای حضور در لیگ فصل آینده آماده کنیم و امیدوارم بتوانیم بازیکنان تاثیرگذاری جذب کنیم.
مربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه خاطرات زیادی با این تیم دارد خاطرنشان کرد: امیدواریم همه دوستداران و هواداران استقلال ، مسئولان و پیشکسوتان کمک کنند تا بتوانیم تیم قدرتمندی را برای حضور در مسابقات آماده کنیم.

raian
06-15-2010, 14:47
آرش برهاني دوساله با استقلال تمديد كرد

مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال استقلال تهران قراردادش را به مدت دو سال ديگر با اين تيم تمديد کرد.

آرش برهاني امروز پس از گفت‌وگو با علي فتح الله زاده سرپرست استقلال قراردادش را به مدت دو سال ديگر با اين تيم تمديد کرد.
برهاني پس از کيانوش رحمتي دومين بازيکن استقلال است که قرارداد خود را با اين تيم تمديد مي‌کند.

abbasashja
06-15-2010, 15:41
ويژه- ستاره فوتبال ايران به استقلال كمك مي‌كند
اين بازيكن مطرح به كمك استقلال آمده تا آنها در فصل نقل و انتقالات عقب ماندگي ها را جبران كنند

سايت گل ـ يكي از ستاره‌هاي مطرح فوتبال ايران در حال كمك به باشگاه استقلال براي جذب بازيكن، اين بازيكن مطرح كه فعلا در خارج از كشور بازي مي‌كند، علاقه بسياري به باشگاه استقلال دارد و به همين دليل به بازيكني كه با او مشورت مي‌كند مي‌گويد به استقلال برويد تا اين تيم بتواند فصل بعد هم مدعي باشد.
اين ستاره فوتبال ايران قرار است نشستي نيز با رئيس سازمان تربيت بدني داشته باشد تا اگر كاري از دستش برمي‌آيد براي استقلال انجام دهد. اين بازيكن اكنون يكي از مطرح‌ترين بازيكن تيم ملي نيز هست.
منبع

به نظر من فكر كنم نكونام هستش

saiede
06-15-2010, 17:27
اعضای کادر فنی باشگاه استقلال تهران معرفی شدند

خبرگزاری فوتبال ایران - به در خواست پرویز مظلومی و موافقت دکتر فتح الله زاده اعضای کادر فنی باشگاه استقلال تهران معرفی شدند.

بنا به پیشنهاد پرویز مظلومی سرمربی استقلال تهران جهت تعیین اعضای کادر فنی باشگاه ، دکتر فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال ضمن موافقت و تایید لیست مورد نظر، اعضای کادر فنی را به شرح زیر منصوب کرد:
آقایان مرتضی محصص به عنوان مشاور فنی ، بهتاش فریبا و محمود فکری به عنوان مربی ، حسین ترابپور به عنوان مربی دروازه بانها ، دکتر بهزاد نوشادی به عنوان مربی بدنساز و آتیلا حجازی و مهدی ارژنگی به عنوان آنالیزور .

abbasashja
06-16-2010, 12:19
مبعلي و ميداوودي شنبه/تكليف عماد رضا امروز مشخص مي شود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ميلاد ميدوادي و ايمان مبعلي براي نهايي كردن مذاكرات خود با باشگاه استقلال شنبه در محل اين باشگاه حاضر مي شوند.
ميدوادي به صورت تلفني توافقات خود را با مسئولان اين باشگاه انجام داده است.
ايمان مبعلي نيز كه در امارات حضور دارد جمعه به تهران باز مي گردد.
همچنين امروز اگر اتفاق خاصي رخ ندهد تكليف مذاكرات استقلال با عمادرضا مشخص مي شود.

TiFuSi
06-16-2010, 12:33
دو بازيكن جنوبي براي مذاكره با استقلال شنبه در محل اين باشگاه حضور پيدا مي‌كنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ورزشی پارسیان، ميلاد ميدوادي و ايمان مبعلي براي نهايي كردن مذاكرات خود با باشگاه استقلال شنبه در محل اين باشگاه حاضر مي شوند.

ميدوادي به صورت تلفني توافقات خود را با مسئولان اين باشگاه انجام داده است.

ايمان مبعلي نيز كه در امارات حضور دارد جمعه به تهران باز مي گردد.

همچنين امروز اگر اتفاق خاصي رخ ندهد تكليف مذاكرات استقلال با عمادرضا مشخص مي شود.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] %D9%85%D8%A8%D8%B9%D9%84%D9%8A_%D8%B4%D9%86%D8%A8% D9%87_%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84%D B%8C_%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%E2%80%8C%D8%B4%D9%88%D9 %86%D8%AF)

saiede
06-16-2010, 13:04
مذاکرات نهایی استقلال با عماد رضا

خبرگزاری فوتبال ایران - اگر اتفاق غیر مترقبه ای پیش نیاید ، فردا فتح الله زاده میزبان مدیر برنامه های عماد رضا خواهد بود تا مذاکرات نهایی برای پیوستن این بازیکن به استقلال انجام شود.

اگر اتفاق غیر مترقبه ای پیش نیاید ، فردا فتح الله زاده میزبان مدیر برنامه های عماد رضا خواهد بود تا مذاکرات نهایی برای پیوستن این بازیکن به استقلال انجام شود . عماد رضا در حال حاضر با خانواده خود در کربلا به سر می برد و منتظر نتیجه مذاکرات مدیر برنامه های خود با باشگاه های خواهان است.

abbasashja
06-17-2010, 08:01

با ثبت قرارداد در هیأت فوتبال
"شیرزاد" به شایعات خاتمه داد

ايپنا- جواد شیرزاد با حضور در هیأت فوتبال قراردادش را با استقلال به مدت 2 سال به ثبت رساند.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، شیرزاد که در زمان مدیرعاملی واعظی‌آشتیانی قرارداد داخلی امضا کرده بود حرف‌و حدیثهایی در مورد خواستنش از سوی مسئولان جدید باشگاه و مظلومی شنیده می‌شد اما وی با حضور در هیأت فوتبال و ثبت قراردادش به همه این شایعه‌ها پایان داد.
منبع

saiede
06-17-2010, 11:02
طالب لو با استقلال تمديد کرد

"وحيد طالب‌لو" دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال قراردادش را به مدت 2 سال ديگر با اين باشگاه تمديد کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] وحید طالب‌لو که تیمهای متعددی خواهان به خدمت گرفتنش در این فصل بودند با حضور در باشگاه استقلال و طی مذاکره‌ای با مسئولان این باشگاه با استقلال به مدت 2 سال با این باشگاه تمدید کرد تا فصل آینده هم در این تیم بازی کند.

saiede
06-17-2010, 17:44
جلسه جباري با فتح‌الله‌زاده براي تمديد قرارداد

هافبک تيم فوتبال استقلال براي تمديد قرارداد با علي فتح الله زاده مذاکره کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] مجتبي جباري که قراردادش با استقلال به اتمام رسيده است با حضور در دفتر اين باشگاه نشستي را با علي فتح‌الله‌زاده برگزار کرد.
طرفين در خصوص تمديد قرارداد جباري به بحث و تبادل نظر پرداختند.
نتيجه مذاکرات تاکنون مشخص نشده است.

saiede
06-17-2010, 17:45
آشوبي با استقلال قرارداد داخلي بست

مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال از عقد قرارداد 2 ساله با هافبک اسبق تيم فوتبال پرسپوليس خبر داد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] علي اميري که به همراه نظري جويباري مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال است عنوان کرد: فرزاد آشوبي امروز (پنجشنبه) با حضور در باشگاه استقلال و پس از توافق نهايي قرارداد داخلي 2 ساله منعقد کرد و در ليگ دهم با پيراهن استقلال به ميدان خواهد رفت.

saiede
06-17-2010, 21:45
صادقي و اميرآبادي با استقلال تمديد كردند

دو بازيکن تيم استقلال با حضور در محل اين باشگاه قرارداد خود را تمديد کردند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] مهدي اميرآبادي پس از جلسه با علي فتح‌الله‌زاده قرارداد خود را به مدت يک فصل ديگر با استقلال تمديد کرد.
اميرحسين صادقي ديگر بازيکن اين تيم که سال گذشته قرارداد 2 ساله‌اي با استقلال امضا کرده بود پس از توافق مالي براي فصل دوم در ليگ دهم با پيراهن آبي‌پوشان پايتخت بازي خواهد کرد.

abbasashja
06-19-2010, 09:52

توافق فتح الله زاده و کاشانی بر سر مهاجم قرمزها ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

tacklesevvom.com
شنیده ها حاکی از آن است که در جلسه مشترک سرپرست های باشگاه پرسپولیس و استقلال ، فتح الله زاده از کاشانی قول صدور رضایتنامه یکی از بازیکنان مازاد قرمزپوشان را گرفته است. مهاجمی که فصل گذشته حدود 400 میلیون تومان برای قرمزها آب خورد و به همین دلیل کاشانی قصد داشت با فروش او به قیمت 300ملیون تومان ، بخشی از هزینه این بازیکن را جبران کند. باید دید توافق فتح الله زاده و کاشانی بر سر این بازیکن ، با تخفیف در قیمت رضایتنامه همراه شده است یا هنوز هم قیمت رضایتنامه این فوروارد سابقا گلزن ، 300میلیون تومان است.
منبع

abbasashja
06-19-2010, 09:58
خسرو حيدري؛‌ نه پرسپوليس، نه سپاهان، كجا به جز استقلال ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
حضور حبيب كاشاني در دفتر فتح‌الله‌زاده به اين معنا بود كه اين دو تيم قرار نيست بازيكنان يكديگر را از هم بگيرند، بنابراين نه محسن خليلي مي‌تواند روي گزينه استقلال حساب كند و نه بازيكني مثل خسرو حيدري مي‌تواند فكر كند كه پرسپوليس خواهان اوست.

در عين حال امير قلعه‌نويي هم اعلام كرده از استقلال فتح‌الله‌زاده به هيچ‌وجه بازيكن نخواهد گرفت و بنابراين چاره‌اي نمي‌ماند جز اينكه حيدري با باشگاه سابق خود استقلال تمديد كند. مشكل بزرگ حيدري براي تمديد قرارداد يك مسأله شخصي و قديمي با پرويز مظلومي است كه احتمالا با پا در مياني و روبوسي حل خواهد شد، اين بازيكن كه به استيل آذين پيشنهاد 700ميليون توماني داده بود، يكي از چهره‌هاي است كه استقلالي‌ها تمام توانشان را براي حذفش خواهند گذاشت.

حيدري در دو سال گذشته در مجموع كم نوسان‌ترين بازيكن استقلال بوده و با توجه به اخلاق مناسبش به شدت محبوب هواداران آبي‌دوست است.

SaHra
06-20-2010, 01:35
روند يارگيرى كند است

مظلومى : زير بار بازيكن سالارى نمى روم

رويز مظلومى سرمربى استقلال با اشاره به روند كند جذب بازيكن در اين تيم، گفت: بازيكنان بازارگرمى مى كنند.
در ادامه گفت وگو با وى را بخوانيد:
•حتما مى دانيد زمان زيادى به شروع ليگ دهم باقى نمانده است، ۴۰ روز ديگر ليگ دهم شروع مى شود، نه تنها هنوز تمرينات استقلال استارت نخورده بلكه جذب بازيكنان به كندى صورت مى گيرد.
- دلايل زيادى در اين باره وجود دارد، نيازى به توضيح اضافى نيست و تكرار مكررات است. بازيكنان زيادى قراردادشان با استقلال تمام شد و برخى از اين نفرات به تيم هاى ديگرى پيوستند، بحث جايگزينى هم مطرح بود، اين يارگيرى به طور كامل صورت نگرفته وقت زيادى نيز نداريم، ۳۹ روز ديگر ليگ برتر شروع مى شود، اين زمان براى آماده سازى بسيار اندك است. در اين فرصت كوتاه بايد هم از لحاظ بدنسازى و هم از لحاظ تاكتيكى به شرايط مطلوب دست يابيم، به طور حتم هواداران درك و اتفاقات تيم محبوب شان را پيگيرى مى كنند.
•در اين زمان اندك استقلال براى رسيدن به آمادگى كامل شرايط سختى دارد اين طور نيست؟
- اگر از همين روز كه ۳۹ روز به شروع مسابقات استارت بزنيم براى اولين بازى به آمادگى ۷۰درصد مى رسيم، ضمن اينكه تا تيم كامل شود و با همه بازيكنان بخواهيم تمرينات جدى را آغاز كنيم حداقل يك هفته ديگر را از دست خواهيم داد. پس بهتر است بگويم استقلال فقط ۳۰ روز وقت دارد.
•سرمربى استقلال براى حل اين مشكلات چه اقداماتى كرده است؟
- هر روز ۹صبح در دفتر باشگاه حاضر مى شوم و تمامى اتفاقات را زير نظر دارم، ابزار خود كه همان بازيكنان است را نداريم، وضعيت زمين مشخص نبود، ورزشگاه دستگردى كه تمرينات آنجا برگزار مى شد به تيم ديگرى واگذار شد، با تلاش مسئولان زمين شماره ۲ آزادى فعلا به صورت موقت در اختيارمان قرار گرفته است و روند يارگيرى كند است.
• اكثر تيم ها بازيكن گرفته اند، تمرينات شان هم آغاز شده است، چرا يارگيرى كند صورت مى گيرد؟
- اين كندى از طرف باشگاه استقلال نيست، بلكه بازيكنان دنبال بازارگرمى هستند و امروز و فردا مى كنند. برخى از بازيكنان نيز از تمرينات بدنسازى فرار مى كنند و نمى خواهند اين شرايط سخت را پشت سر بگذارند، باشگاه تلاش زيادى مى كند و به طور حتم به زودى بازيكنان مورد نظر جذب مى شوند.
•برخى از بازيكنان كه قراردادشان با استقلال تمام شده است هنوز تمديد نكرده اند، آنها نمى خواهند بمانند يا باشگاه علاقه اى به تمديد قراردادشان ندارد؟
- ليست مازاد يا فروش نداريم، يعنى بازيكنان زيادى برايمان نمانده است، پنج شش بازيكن جدا شده اند، ده، دوازده بازيكن قراردادشان به اتمام رسيده است، سه مصدوم داريم، اينكه جاى اينها چگونه پر شود مشكل بزرگى است، طبق قوانين فدراسيون فوتبال فقط شش سهميه براى بازيكن گرفتن داريم،الان در حال حاضر استقلال يك مهاجم دارد، آرش برهانى كه هنوز قراردادش ثبت نشده است، سيدصالحى مصدوم است و بايد تحت عمل جراحى قرار گيرد. بايد با امين نوروزى فيزيوتراپيست ورزشى استقلال نشستى را برگزار و درباره مصدومان حرف بزنيم.
•اگر اين بازارگرمى بازيكنان كه شما مى گوييد ادامه پيدا كرد چى؟
- حل مى شود، فتح الله زاده تلاش شبانه روزى مى كند، او واقعا ايثار كرد و در اين شرايط حساس چنين پستى را قبول كرد. او براى كمك آمده و توانايى هايش بر همگان روشن است، ضمن اينكه بازيكنان كه مد نظر استقلال هستند بايد بدانند با چه تيم بزرگى قرارداد مى بندند. بسيارى از بازيكنان اين آرزو را دارند در استقلال توپ بزنند، بايد مبلغ قرارداد آنها با پرافتخارترين تيم آسيا بسيار كمتر باشد و اين به خاطر پيراهن استقلال است. تمامى بازيكنان در استقلال چهره مى شوند، به عنوان مثال جان واريو در فولاد بود هيچ كس او را نمى شناخت اما وقتى استقلالى شد او را شناختند و
به اين شهرت دست يافت و خيلى هاى ديگر...
•برنامه تمرينات استقلال تا شروع ليگ به چه صورت است، اردوى خارجى لغو شد!
- برنامه تمرينى در اين ۳۹ روز به صورت مكتوب درآمده است، از امروز تمرينات آغاز مى شود. يك هفته ادامه خواهد داشت، بعد به كردان مى رويم و هفت روز در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر تمرين مى كنيم، محل بعدى اردوى تداركاتى سرعين است، پانزدهم تير ماه الى بيست و چهارم و از همين الان براى بازيكنان پيغامى دارم، پيغامم اين است كه تمرينات هميشه در ۲ نوبت است و بايد هر كس مى خواهد به تركيب ثابت راه يابد خودش را در تمرينات نشان دهد، من بر اساس شايستگى ها تركيب ثابت را مشخص مى كنم نه مسائل ديگر.
•فرهادمجيدى و خسروحيدرى اين ۲ نفر در استقلال مى مانند يا نه؟
- هر دوى آنها از بهترين بازيكنان ايران هستند و به شخصه مى خواهم بمانند، از اين ۲ بازيكن خبرى نيست و اميدوارم هرچه زودتر تكليفشان را مشخص كنند و بيايند.
•كادرفنى استقلال معرفى شده اند، در اين باره حرف هاى زيادى مطرح شد.
- بهتاش فريبا بر همگان مشخص است، او يكى از پيشكسوتان بزرگ استقلال بوده است، بهتاش در تيم هاى ديگر سرمربى بوده و براى كمك آمد، فكرى و تراب پور ديگر دستياران من هستند كه شناخت كافى از آنها دارم و
به اثرات مثبتى خواهند داشت. دكتر نوشاد بدنسازى است كه به علم روز دنيا آگاه است او اگر چه استقلالى نبوده، اما استقلالى دو آتيشه است. مرتضى محصص نيز مشاور فنى هستند. آتيلا حجازى به عنوان دستيار انتخاب شد اما انصراف داد.
• چرا؟
- من با آتيلا صحبت كرده بودم، او حتى يك روز صبح آمد باشگاه و تا شب با من صحبت كرد، من او را مثل پسرم دوست دارم و ناصر حجازى نيز اين را مى داند، آتيلا در صبا باترى شاگردم بود و دوست داشتم بيايد، نمى دانم چه اتفاقى افتاد و او به من گفت كه نمى آيم و در روزنامه ها خواندم كه انصراف داد.
•شرايط سخت كه در استقلال حاكم است، همگان مى دانند ولى با شروع مسابقات هواداران انتظار برد دارند.
- در بين ميليون ها هوادار استقلال تعدادى از آنها احساساتى و نتيجه گرا هستند، من اميدوارم اگرچه گفته صبر و تحمل داشته باشند اما منت نمى گذارم و همواره عاشق استقلال بوده ام، نگران چيزى نيستم و از اين نمى ترسم اگر اعتبار را از دست بدهم اگر هم اين طور شود چيزهايى را از دست مى دهم كه استقلال به من داده است، به كار خود ايمان دارم، اعتقادم به نظم و انضباط بر همگان روشن است و زير بار بازيكن سالارى نمى روم، با شعار تماشاچى و مطبوعات بازيكن را بازى نمى دهم. هر كس آماده باشد در تركيب قرار مى گيرد. اعتقادى به كار فردى ندارم و هميشه مشورت مى كنم اما حرف آخر را خودم مى زنم چون بايد جوابگو باشم.
•و سوال آخر نگرانى براى آينده استقلال نداريد.
- اميدم به خداست، آن بالايى هرچه صلاح بداند به او توكل كرده ام.

منبع :[Only Registered And Activated Users Can See Links]

abbasashja
06-20-2010, 12:40
هافبك استقلال روز گذشته با قرارداد مشروط در اين تيم ماندني شد.
مجتبي جباري روز گذشته با علي فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال نشستي را برگزار كرد. در اين جلسه سرپرست استقلال با اين بازيكن براي تمديد قرارداد به صورت مشروط به توافق رسيد.

قرار است مبلغي ثابت به جباري داده شود اما مابقي پول او بستگي به تعداد بازي هاي اين بازيكن در فصل آينده دارد. گفته مي شود امروز جباري قرارداد خود را در هيات فوتبال ثبت مي كند. قرارداد او دو ساله است.

منبع:فارس

abbasashja
06-20-2010, 14:11
آخرين وضعيت نقل و انتقالات باشگاه استقلال [Only Registered And Activated Users Can See Links]
مسئول روابط عمومي باشگاه استقلال آخرين وضعيت نقل و انتقالات اين باشگاه را تشريح کرد.

در حالي که تمرينات تيم فوتبال استقلال روز گذشته آغاز شد، تنها 9 بازيکن در آن حاضر بودند و پرويز مظلومي سرمربي آبي پوشان همچنان در انتظار حضور بازيکناني است که قرارداد خود را با باشگاه استقلال به امضا رسانده اند.
محمد سررشته داري مسئول روابط عمومي باشگاه استقلال گفت:‌ آرش برهاني، فيليپ دسوزا و فرزاد آشوبي از اولين بازيکناني هستند و بعد از ظهر امروز با حضور در هيات فوتبال استان تهران قرارداد خود را با باشگاه استقلال ثبت خواهند کرد و با توجه به صحبت هاي سرمربي تيم مبني بر الزام حضور بازيکنان در تمرينات از فردا در اردوي آماده سازي استقلال حاضر مي شوند.
همچنين مذاکرات مسئولان باشگاه آبي پوش پايتخت با ميلاد ميداوودي و ايمان مبعلي براي حضور آن ها در اين تيم همچنان ادامه دارد و هنوز توافق نهايي ميان آنها بوجود نيامده است.
حضور عماد محمد رضا مهاجم سابق تيم سپاهان در تيم استقلال و ثبت قرارداد يک باره وي با يکي از باشگاه هاي مصري نيز از ابهاماتي است که اين روزها براي طرفداران استقلال بوجود آمده است.
طبق گفته هاي سررشته داري، مدير برنامه هاي عماد رضا در گفت و گو با پرويز مظلومي حضور اين بازيکن را در مصر قطعي ندانسته است و به همين خاطر قرار است مذاکره باشگاه استقلال با عماد رضا ادامه يابد.
مجتبي جباري و وحيد طالب لو از بازيکنان فصل گذشته استقلال نيز با مسئولان باشگاه استقلال براي تمديد قرارداد خود به توافق رسيده اند، اما هنوز قراردادي را امضا نکرده اند.
علاوه بر آن، حضور عادل کلاه کج هافبک تيم فوتبال پرسپوليس در استقلال با توجه به جذب بازيکنان ديگر در اين پست و مذاکرات حبيب کاشاني با علي فتح الله زاده درباره نقل و انتقالات بازيکنان از يکديگر منتفي شد.

منبع:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

abbasashja
06-20-2010, 14:20
بعد از حضور در باشگاه استقلال؛
مبعلی: امیدوارم برای استقلال مثمرثمر باشم
هافبک جدید تیم فوتبال استقلال تهران گفت: روند مذاکراتم با استقلال مثبت بود و بعدازظهر امروز قراردادم را با این تیم ثبت می کنم.

هافبک جدید تیم فوتبال استقلال تهران گفت: روند مذاکراتم با استقلال مثبت بود و تصمیم گرفتم در استقلال بازی کنم.
"ایمان مبعلی" در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، اظهار داشت: ظهر امروز(یکشنبه) به باشگاه استقلال رفتم و مذاکراتی را با مسئولان باشگاه و شخص آقای فتح الله زاده انجام دادم. روند مذاکراتی که انجام شد مثبت بود و به توافقات نهایی دست یافتیم تا فصل بعد پیراهن آبی را بر تن کنم.
وی ادامه داد: خوشحالم که با این تیم به توافق رسیدم و امیدوارم در این فصل بتوانم برای استقلال بدرخشم.
مبعلی افزود: مسئولان جدید استقلال زحمات زیادی می کشند تا تیمی قدرتمند را ببندند و روانه مسابقات کنند. به آینده استقلال خیلی امیدوارم و معتقدم نتایج خوبی خواهیم گرفت
منبع:ايپنا

abbasashja
06-20-2010, 14:28
علي فتح الله زاده:بگذاريد قيمت را بالا ببرند،ما استقلاليم ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

fcesteghlalclub.com

(مصاحبه اختصاصي استقلال كلوب با دكتر علي فتح الله زاده)

پيدا كردن دكتر فتح الله زاد در اين روزها كار بسيار سختي است،امروز با كلي مرارت و سختي توانستيم حاجي دوست داشتني استقلال راپيدا كرده و با او از هر دري صحبت كرديم،اينك اين شما و اين هم مصاحبه اختصاصي سايت خود شما هواداران عزيز استقلال(استقلال كلوب) با مدير عامل محبوب هواداران استقلال

اوضاع رضايت بخش است و همه چيز خوب است

بگذاريد سپاهان ،استيل آذين و ديگران هر چقدر مي خواهند قيمت را بالا ببرند،آخرش ما پيروزيم!!!

ديروز با فرهاد مجيدي تلفني صحبت كردم،قرار شد يك سفر برود،در بازگشت با هم صحبت كرده و كار را تمام كنيم

با خسرو حيدري ظرف يك يا دو روز آينده جدي صحبت مي كنيم،هر چند او يك پيشنهاد خوب اروپايي دارد

درباره بازيكنان خارجي جديد،با نمايندگان آنها در حال صحبت هستيم،در آينده وقتي تكليف روشن شد در باره اش صحبت مي كنيم

با جباري توافق نهايي كرديم،قرارداد او هم بازي به بازي نيست،اينها شايعه است،ظرف دو روز آينده قرار داد مجتبي رسما ثبت ميشود

قرارداد ورزشگاه دستگردي دو ساله بوده و به زودي ورزشگاه خود را پس مي گيريم

زمان تا حدي دير شده اما هواداران نگران نباشند،ما شبانه روز در حال تلاش هستيم

كار خيلي سخت است،اما توكلمان به خداست،آمده ايم استقلال را به آرمانهايش برسانيم

مطمئن باشيد استقلال امسال يك تيم رويايي خواهد بود

ما بمب نداريم ،بازيكن خوب زياد است،ما در زمينه خريد آنها عجله نمي كنيم،پژمان نوري بازيكن خوبي است اما ما روي او نظري نداريم

ما شتاب زده عمل نمي كنيم،سعي داريم با دقت و وسواس كار خود را انجام دهيم،همين الان اگر به ميزكار من نگاه كنيد فيلم بازيكنان زيادي وجود دارد،اما قرار نيست بدون مطالعه آنها را جذب كنيم

نمي خواهم از خودمان تعريف كنم اما،ما وحيد را در حالي توانستيم حفظ كنيم كه كارش با مس تمام شده بود،در مورد برهاني هم استيل آذين قرارداد ميلياردي به او پيشنهاد داده بود

هنوز تيم مورد نظر مظلومي را تحويلش نداده ام تا انتظار خاصي از او داشته باشم

آقاي مظلومي گفت براي اينكه وقت را از دست ندهيم سفر خارج نرويم،ما هم در همينجا كارهايمان را ادامه مي دهيم

به دليل كمبود وقت هيچ كس از كادر فني براي ديدن بازيكنان به برزيل نمي رود،ما از آژانس ها در اين باره كمك مي گيريم

من طرفدار تيم ملي آرژانتين هستم

دليل اشك هاي من در برنامه ورزش و مردم اين بود كه ياد تيم دو سال پيش افتادم،آن تيم بهترين تيم تمام سالهاي اخير استقلال بود،حيفم آمد كه امروز چنين تيمي ندارم

آن استقلال يك تيم رويايي بود و من به همين دليل هم اشكم در آمد،من مطمئنم كه مي شد آن استقلال به قهرماني آسيا برسد

از همين جا به همه هواداران قول مي دهم كه استقلال را طوري مي بنديم كه شرمنده آنها نشويم.

abbasashja
06-20-2010, 15:24
برهاني با استقلال قرارداد بست(عكس اختصاصي)
آرش برهاني مهاجم استقلال سرانجام با اين تيم به توافق رسيد
سايت گل ـ آرش برهاني مهاجم تيم استقلال، دو فصل ديگر در اين باشگاه خواهد ماند. او دقايقي پيش با مديران تيم به توافق رسيده و قراردادي تازه امضا كرد.

ايمان مبعلي هم امروز به باشگاه استقلال آمد اما لحظاتي پيش باشگاه را ترك كرد تا يك ساعت ديگر براي امضاي توافق نامه بازگردد.

SaHra
06-20-2010, 19:24
كلاه كج: استقلال اگر مرا مى خواهد بايد رضايت نامه ام را بگيرد

عادل كلاه كج هافبك پرسپوليس گفت: اگر استقلال مرا مى خواهد بايدرضايت نامه ام را بگيرد.وى در خصوص آخرين وضعيت خودش اظهار داشت: با توجه به قراردادى كه دارم سر تمرينات پرسپوليس حاضر شدم. بعضى ها نوشتند كه جاى تعجب داشت كلاه كج عليرغم اينكه در ليست مازاد پرسپوليس است در تمرينات حضور پيدا كرد اما آنها بدانند من با پرسپوليس يك سال ديگر قرارداد دارم و كار درستى را انجام دادم. با پرسپوليس قرارداد دارم و نمى دانم چرا از حضور من در تمرينات تعجب كرديد. او افزود: درباره من حرف و حديث درست نكنيد كه من را نخواسته اند. من با پرسپوليس به توافق نرسيدم و در ليست مازاد قرار گرفتم ولى فعلا بازيكن اين تيم هستم تا موقعى كه رضايت نامه من را ندهند سرتمرين خواهم آمد تا تكليفم مشخص شود. كلاه كج در خصوص پيشنهاد باشگاه استقلال گفت: خبرهايى است اما الان به استقلالى ها يا هر تيمى ديگر مى گويم كه اگر من را مى خواهند بايد رضايت نامه ام را بگيرند. اگر باشگاهى با پرسپوليس صد در صد به توافق برسد من براى حضور در آن تيم مشكلى ندارم، حالا مى خواهد استقلال باشد يا تيم ديگر.

abbasashja
06-21-2010, 10:06
سرپرست تيم استقلال مشخص شد [Only Registered And Activated Users Can See Links]

نظري جويباري سرپرست سابق تيم فوتبال استقلال بار ديگر به اين سمت انتخاب شد.

"علي نظري جويباري" دیروز(یکشنبه) با حکم علي فتح‌الله زاده سرپرست باشگاه استقلال به عنوان سرپرست تيم فوتبال اين باشگاه انتخاب شد.
نظري جويباري در گذشته و زمان مدير عاملي حسين قريب و سرمربيگري امير قلعه‌نويي اين سمت را داشت.
در فصل گذشته غلامحسين مظلومي به عنوان مدير(سرپرست) در اين سمت مشغول به کار بود.

abbasashja
06-21-2010, 10:12
مذاكرات باشگاه استقلال با مبعلي ادامه دارد

مذاكرات روز گذشته ايمان مبعلي با باشگاه استقلال منتج به عقد قرارداد بين طرفين نشد.
مبعلي كه ظهر روز گذشته در باشگاه استقلال حاضر شد و مذاكرات اوليه خود را با اين باشگاه انجام داد در مصاحبه اي از مثبت بودن اين مذاكره و بستن قرارداد با اين تيم خبر داده بود اما در ادامه اين گفت و گوها سر مسائل مالي طرفين به نقطه نظر مشترك نرسيدند.
قرار است مذاكرات مبعلي و استقلال امروز نهايي شود.
* موسوي با استقلال قرارداد نبسته است
ايمان موسوي بازيكن فصل گذشته تيم مقاومت سپاسي از جمله بازيكناني است كه مورد توجه استقلال قرار دارد. وي مذاكراتي را با مسئولان اين تيم انجام داده اما هنوز قراردادي نبسته است.
موسوي از جمله بازيكناني است كه در تيم اميد بازي مي كند.

منبع :روزنامه نود

SaHra
06-21-2010, 14:21
گزارش تمرين استقلال

آبى ها استارت زدند

تمرين صبح ديروز استقلال در مجموعه ورزشى انقلاب برگزار شد. در اين تمرين بازيكنان ابتدا به مدت ۳۰ دقيقه زير نظر نوشادى دويدند و بعد براى وزنه زدن و تقويت عضلات جسمانى به سالن بدنسازى رفتند. محسن يوسفى نيز در تمرين صبح ديروز به جمع آبى پوشان اضافه شد كه البته به دليل جراحى بينى اش، به تمرين سبك پرداخت. ميلاد نورى نيز دچار آسيب ديدگى شد و از ناحيه مچ پا احساس درد كرد.
گزارش تمرين عصر
تمرين عصر آبى پوشان در زمين شماره ۲ آزادى و از ساعت ۱۸ آغاز شد. كيانوش رحمتى، اميرحسين صادقى، محسن يوسفى، دسوزا، جواد شيرزاد، حنيف عمران زاده،آرش برهانى و مهرشاد مومنى از جمله حاضران در تمرين بودند. در ابتداى تمرين بازيكنان حدود ۱۰ دقيقه دويدند، سپس ۲۰ دقيقه كارهاى كششى انجام دادند و بعد كارهاى قدرتى انجام دادند. در پايان نيز كار با توپ در دستور كار تيم قرار گرفت. طالب لو نيز ۴۰ دقيقه همراه تيم تمرين كرد و بعد با اجازه كادر فنى تمرين را ترك كرد. تمرين فردا صبح نيز در زمين انقلاب انجام خواهد شد.

SaHra
06-21-2010, 23:19
مبعلى از چنگ استقلال گريخت

هافبك سابق تيم فوتبال الشباب عربستان صبح ديروز به باشگاه استقلال رفت تا بعد از چند هفته، سرانجام درخصوص پيشنهاد باشگاه استقلال تصميم گيرى كند. پيش از اين گفته شده بود استقلال و فولاد جدى ترين گزينه هاى او خواهند بود؛ هافبكى كه استقلالى ها شديداً در پى جذب او بودند. با اين حال مبعلى به باشگاه رفت و با سرپرست جديد مذاكراتى انجام داد. بعد از جلسه، مبعلى در مصاحبه با خبرنگاران حاضر در باشگاه اعلام كرد روند مذاكرات مثبت بوده و به زودى با اين تيم قرارداد امضا خواهد كرد. اين در حالى بود كه شايعات فراوانى در همان حين شنيده مى شد. مبعلى كه از باشگاه بيرون رفت قرار بود عصر ديروز برگردد تا قرارداد داخلى امضا كند اما شنيده شد پيشنهاد سنگين استيل آذين مانع از بازگشت او شده؛ موضوعى كه مسئولان استقلال از آن اطلاع داشتند. حال بايد منتظر ماند و ديد مبعلى طبق حرفهايش آبى پوش مى شود يا به پيشنهاد مالى استيل آذين جواب مثبت خواهد داد!

abbasashja
06-22-2010, 08:16
تمرين استقلال با حضور آشوبي برگزار شد
تمرين امروز تيم استقلال تهران در زمين شماره 3 مجموعه ورزشي آزادي با حضور هافبک جديد اين تيم برگزار شد.

تمرين امروز استقلال قرار بود از ساعت 18 در زمين شماره 3 آغاز شود که به دليل پراکندگي حضور بازيکنان در محل تمرين با 10 دقيقه تاخير آغاز شد.
* فرزاد آشوبي که براي اولين بار در تمرين شرکت کرد، به صورت انفرادي در گوشه‌اي از محل تمرين حضور داشت که آرش برهاني و پژمان منتظري به سمت وي رفتند و پس از خوش آمد گويي براي وي آرزوي موفقيت کردند.
* بيژن کوشکي، مهدي امير آبادي، پژمان منتظري و مجتبي محبوب مجاز از جمله چهره‌هاي جديد تمرين استقلال بودند.
* حدود 30 تماشاگر در زمين شماره 3 آزادي حضور داشتند.
* پرويز مظلومي به مدت 5 دقيقه در فضاي شاد قبل از شروع تمرين با بازيکنان به صحبت پرداخت.
* امير حسين صادقي که پيش از اين در تيم مس کرمان با فرزاد آشوبي هم تيمي بود در اين جلسه تمريني بيش از سايرين با هافبک جديد آبي پوشان به صحبت پرداخت.
* از غايبان تمرين امروز مي‌توان به ميلاد نوري اشاره کرد که بايد روزي 3 جلسه در کلينيک نوروزي به فيزيوترابي بپردازد.
* شنبه هفته آينده تيم استقلال به مدت يک هفته در کردان اردو خواهد زد. اين تيم روز جمعه را به استراحت مي‌پردازد.
* امروز علي فتح الله زاده، علي نظر جويباري و علي اميري در مراسم سالگرد درگذشت برادر حبيب کاشاني سرپرست باشگاه پرسپوليس شرکت کردند.
* در تمرين امروز 4 بازيکني که بتازگي به جمع آبي پوشان اضافه شدند (آشوبي، منتظري، امير آبادي و محبوب مجاز) تمرينات کششي بيشتري نسبت به سايرين انجام دادند

abbasashja
06-22-2010, 08:53
مصاحبه با ايمان مبعلي ژنرال احتمالي آينده استقلال ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

مصاحبه كردن با بازيكنان در اين شرايط كار بسيار سختي است،اما تيم استقلال كلوب تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رساني سريع و بي آلايش به همه شما هواداران عزيزاستقلال انجام مي دهد،به توجه به خواسته شما عزيزان بعد از مدتها تلاش توانستيم با ايمان مبعلي مصاحبه اي را نزديك مجلس شوراي اسلامي انجام دهيم،او امروز ميهمان دكتر اميدوار رضايي هم بود،اينك اين شما و اين هم مصاحبه سايت شما با شماره 10 احتمالي فصل آينده استقلال

من از دو هفته پيش با مسئولان استقلال وارد مذاكره شدم،صحبتهاي كلي را كرده بوديم ،قرار بود راجع به جزئيات صحبت كنيم

من دوست داشتم پيراهن استقلال را بر تن كنم و اولين پيشنهادم در ايران هم از استقلال بود

من از فولاد هم پيشنهاد داشتم اما از لحاظ اخلاقي همانطور كه گفتم اول با آبي ها صحبت كرده بودم

من فولاد را خيلي دوست داشتم،مي خواستم بعد از بازگشت به ايران به فولاد برگردم،اما نشد.از آنها جدا مي شوم اما خاطره فولاد و هوادارانش هميشه با من مي ماند

قبول دارم كه داستان قرارداد من با استقلال كمي طولاني شده است،اما هواداران شرايط مرا درك كنند،من هم به عنوان فوتباليست شرايطي دارم كه با رعايت شدن آنها قراردادم را امضا مي كنم

من از پرسپوليس هيچ پيشنهادي نداشتم،ضمنا با دايي هم مشكلي ندارم.

خيال هواداران را اينگونه راحت كنم:من از بين پيشنهادهايي كه داشتم استقلال را انتخاب كرده ام اما بايد به شرايطي كه دارم هم برسيم تا رسمي شود

مي دانم توقع هواداران از من بالاست،من هم تمام سعيم را ميكنم كه بهترين بازيها را انجام دهم،مي دانم اينجا بازيكن توي چشم است و اميدوارم همان مبعلي باشم كه آنها توقع دارند

من آمادگي خوبي دارم؛در اين مدت در محل سالن بدنسازي كمپ تيمهاي ملي مشغول تمرين بودم

با اماراتي ها تسويه حساب كردم و در اين زمينه مشكلي نيست

به محض اينكه قراردادم را بستم در تمرينات حاضرمي شوم؛اين را مطمئن باشيد،دوست دارم هر چه زودتر كارم را شروع كنم.

با پيراهن استقلال مي خواهم جايگاه ثابتي در تيم ملي در جام ملتهاي آسيا داشته باشم.

قراربود قضيه امروز تمام شود و قراردادم را ثبت كنم اما با توجه به اتفاق ناگواري كه براي جواد كاظميان افتاد با او به كاشان رفتم،جا دارد از اينجا بار ديگر به او تسليت بگويم

تيتر مصاحبه را هر چه دوست داريد بزنيد...اما اگر اتفاق خاصي نيفتد كار من با استقلال تمام است
منبع :fcesteghlalclub.com

abbasashja
06-22-2010, 10:27
استقلالی هابه دنبال جذب محمد قاضی !

بعد از اینکه "مهرزاد معدنچی" با استقلال به توافقنرسید و به استیل‌آذین پیوست، مسئولان استقلال باب مذاکره با محمد قاضی را بازکرده‌اند و با توجه به اینکه این بازیکن قراردادی را با باشگاه ذوب‌آهن ندارد بهاحتمال فراوان با استقلال به توافق خواهد رسید.

گفتنی است؛ قاضی یکی ازبازیکنان مورد علاقه پرویز مظلومی سرمربی استقلال می‌باشد و فصل گذشته یکی ازبازیکنان تأثیرگذار ذوب‌آهن بوده است

[/URL]
[URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links]"]منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

abbasashja
06-22-2010, 11:01
اميرآبادي با استقلال تمديد کرد/ ميداودي در باشگاه استقلال حاضر شد [Only Registered And Activated Users Can See Links]

مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال استقلال اهواز براي مذاکره در باشگاه استقلال حاضر شده است.

ميلاد ميدوادي طبق وعده اي که از قبل مسئولان باشگاه استقلال داده بودند براي مذاکره نهايي صبح امروز در محل باشگاه استقلال حاضر شده است.

وي اکنون در حال مذاکره با باشگاه استقلال است.(ساعت11)
اگر اتفاق خاصي رخ ندهد به احتمال زياد اين بازيکن با استقلال به توافق مي رسد.
همچنين به نقل از سايت رسمي باشگاه استقلال تهران، مهدي اميرآبادي با حضور در هيات فوتبال استان تهران قرارداد خود را با باشگاه استقلال تمديد کرد.
باشگاه استقلال به مدت زمان تمديد اين قرارداد اشاره اي نکرده است.
اميرآبادي از سال 83 در تيم استقلال حضور دارد.

SaHra
06-22-2010, 12:03
تيموريان : حضورم در استقلال قطعى نشده،اولويت اولم اروپاست

بازيكنان بعد از مدت ها در يك اردويى كه در اتريش برگزار خواهد شد بار ديگر در كنار هم تمرينات را پيگيرى خواهند كرد تا با انجام بازى هاى تداركاتى و كسب هماهنگى لازم ، خود را براى رقابت هاى جام ملت هاى آسيا آماده كنند. آندرانيك تميوريان هافبك ملى پوش تيم فوتبال فولهام انگليس،
در خصوص خبر حضور خود در تيم استقلال تهران گفت: صحبت هاى من با مسئولان باشگاه استقلال در حد تماس هاى تلفنى بود و حضورم در اين تيم قطعى نيست. وى افزود: اين روزها با حضور در باشگاه آرارات صبح و بعدازظهرها تمرين مى كنم تا از شرايط آرمانى جسمانى دور نشوم البته در كنار آن نيز پيگير اخبار جام جهانى هستم. او ادامه داد: در اواسط جام جهانى، اوج نقل و انتقالات اروپا خواهد بود و در همان مقطع، وضعيت من نيز مشخص خواهد شد. تيموريان اضافه كرد: من در چند ساله حضورم در فوتبال انگلستان فقط در يك فصل اخير شرايط نامناسبى داشتم چرا كه بعد از سال اول حضورم در تيم فولهام براى مقطعى به يك تيم دسته اولى رفتم كه برايم بسيار مفيد بود اما در سال بازگشتم به فولهام شرايط مطابق انتظارات پيش نرفت.وى افزود: در سال دوم حضورم در فولهام اين تيم توانست نتايج خيلى خوبى بگيرد و حتى مربى ما ۲ سال به عنوان برترين مربى جزيره شناخته شد. تيم فولهام به فينال جام اروپا راه يافت، در اين شرايط طبيعى است سرمربى تيم نمى توانند به تركيب تيم برنده دست بزند. اين ملى پوش كشورمان تاكيد كرد: پس از مشخص شدن تيمم تمام تلاش خود را انجام خواهم داد تا به همان بازيكنى تبديل شوم كه هواداران انتظار آن را دارند.تيموريان با اشاره به برنامه هاى تيم ملى براى حضور در مسابقات جام ملت هاى آسيا گفت: بازيكنان بعد از مدت ها در يك اردويى كه در اتريش برگزار خواهد شد بار ديگر در كنار هم تمرينات را پيگيرى خواهند كرد تا با انجام بازى هاى تداركاتى و كسب هماهنگى لازم خود را براى رقابت هاى جام ملت هاى آسيا آماده كنند. وى افزود: براى اينكه بتوانيم در مسابقات جام ملت هاى آسيا نتايج قابل قبولى را كسب كنيم مربيان و بازيكنان بايد تلاش زيادى را انجام دهند و بايد سخت كار كنيم. متاسفانه در دوره هاى گذشته به دليل عدم برگزارى مسابقات تداركاتى لازم، نتوانستيم با هماهنگى كافى پا به اين مسابقات بگذاريم، اما اين بار اميدوارم با انجام بازى هاى تداركاتى با هماهنگى بيشتر وارد اين مسابقات شويم البته فراموش نكنيم كه يك سال سخت را تا آغاز بازى هاى جام ملت هاى آسيا پيش رو داريم. تيموريان با توجه به حضور ش در فوتبال انگلستان ، در خصوص عدم نتيجه گيرى اين تيم در رقابت هاى جام جهانى ۲۰۱۰ آفريقاى جنوبى نيز گفت: به نظر من انگلستان در ديدار نخست خود مقابل آمريكا با بدشانسى مواجه شد و نتوانست ۳ امتياز را بگيرد، در ديدار دوم مقابل الجزيره نيز با توجه به انگيزه بالاى اين تيم بازى مساوى شد. البته با توجه به اينكه من در فوتبال باشگاهى انگلستان بازى مى كنم بايد بگويم تيم هاى باشگاهى اين كشور به مراتب قدرتمندتر از تيم ملى آنها است. ضمن اينكه اكثر بازيكنان تيم انگلستان به دليل خستگى كه از مسابقات باشگاهى دارند، رنج مى برند و آمادگى هميشه را نداشتند.

SaHra
06-22-2010, 12:04
يوسفى : مى توانيم مدعى قهرمانى باشيم

محسن يوسفى هافبك تيم فوتبال استقلال گفت: از روز گذشته در تمرينات استقلال حضور پيدا كردم و اميدوارم بتوانيم مدعى قهرمانى باشيم.وى اظهارداشت: امسال تلاش خواهيم كرد با ارائه بازيهاى خوب بتوانيم هم دل هواداران را شاد كنيم و هم سهميه آسيا را كسب كنيم.يوسفى در مورد روند يارگيرى استقلال تصريح كرد: با شناختى كه از فتح الله زاده و نظرى دارم فكر مى كنم مى توانيم با جذب بازيكنان طراز اول تيم كاملى داشته باشيم.وى در شرايط استقلال در فصل آينده يادآور شد: ما چند بازيكن خوب از دست داده ايم و نياز به زمان داريم تا با يكديگر هماهنگ شويم. از هواداران تقاضا داريم به بازيكنان جديد روحيه بدهند.يوسفى در پايان گفت: امسال مى خواهم به يكى از نفرات ثابت استقلال تبديل شوم.

abbasashja
06-22-2010, 13:23
پس از پیوستن به استقلال؛
میداودی: با برهانی بهترین خط حمله لیگ را تشکیل می دهیم
مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران گفت: تمام تلاشم بر این است که مهره مفیدی برای این تیم باشم و بتوانم در کنار برهانی و سایر مهاجمان، بهترین خط حمله لیگ را برای این تیم به وجود بیاوریم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران گفت: تمام تلاشم بر این است که مهره مفیدی برای این تیم باشم و بتوانم در کنار برهانی و سایر مهاجمان، بهترین خط حمله لیگ را برای این تیم به وجود بیاوریم.
"میلاد میداودی" در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، در خصوص پیوستنش به استقلال گفت: بعد از اینکه با آقای رضایی صحبتهایی در خصوص پیوستن به این تیم انجام دادم امروز به باشگاه رفتم و با فتح الله زاده جلسه ای برگزار کردیم که در نهایت توانستیم رضایت یکدیگر را جلب کنیم و در نهایت به استقلال پیوستم.
وی ادامه داد: پیش از این نیز بارها اعلام کرده بودم اولویت اصلی ام حضور در امارات است اما در صورتی که به امارات نروم به پیشنهادهای داخلی ام فکر می کنم که البته از همان ابتدا، جدی ترین گزینه ام در ایران استقلال بود.
وی در پایان اظهار داشت: در طی این مدت صحبتهای زیادی در خصوص حضور من در تیمهای مختلف شنیده شد، با این حال حالا که به استقلال آمده ام تمام تلاشم بر این است که مهره مفیدی برای این تیم باشم و بتوانم در کنار برهانی و سایر مهاجمان، بهترین خط حمله لیگ را برای این تیم به وجود بیاوریم.

abbasashja
06-22-2010, 15:47
خبرفوری: میداوودی با استقلال قرارداد داخلی بست
سایت گل- میلاد میداوودی،مهاجم فصل گذشته استقلال اهواز به استقلال تهران پیوست
این ستاره صبح امروز در دفتر باشگاه استقلال حاضر شد و پس از انجام مذاکرات نهایی با سران آبی پوشان به توافقات نهایی رسید و قرارداد دوساله ای را با این تیم به امضا رساند.
او اکنون در راه هیئت فوتبال تهران است تا قرارداد خود را به ثبت برساند.

abbasashja
06-22-2010, 15:49
ميداودي قراردادش را با استقلال ثبت كرد
مهاجم جديد استقلال تهران قراردادش را با اين تيم در هيات فوتبال ثبت کرد. [Only Registered And Activated Users Can See Links]

ميلاد ميداودي که صبح امروز با حضور در باشگاه استقلال با اين تيم به توافق نهايي رسيده بود با حضور در هيات فوتبال استان تهران قراردادش را ثبت کرد.
اين بازيکن با استقلال قرارداد دو ساله اش را به ثبت رساند و در فصل آينده با پيراهن اين تيم به ميدان خواهد رفت.

saiede
06-23-2010, 10:07
استقلالي‌ها هنوز صحبتي با من نکرده‌اند/ وضعيتم در مس نامشخص است

مدافع فصل پيش تيم فوتبال مس کرمان گفت: دوست دارم به استقلال برگردم اما هنوز هيچ صحبتي براي بازگشتم به اين تيم مطرح نشده است.

پیروز قربانی افزود: شخصا مایلم به استقلال برگردم اما هنوز چیزی مشخص نیست و تماسی از باشگاه با من گرفته نشده است.
وی در پاسخ به این سوال که اگر استقلال نشد در مس می ماند یا به تیم دیگری خواهد رفت؟ گفت: همانطور که گفتم چیزی مشخص نیست و نمی‌دانم چه اتفاقی رخ می دهد. برای همین ترجیح می دهم در مورد ماندن در مس یا حضور در تیم دیگری هم صحبت نکنم.
پیروز قربانی در پاسخ به این صحبت مسئولان باشگاه استقلال مبنی براینکه به دلیل ترافیک در خط دفاعی احتمال جذب قربانی تقریبا صفر است تصریح کرد: در این مورد هم کسی با من صحبت نکرده و چیزی از باشگاه استقلال نشنیدم.
مدافع سابق استقلال پس از یک فصل بازی در مس کرمان به دنبال حضور مجدد در تیم سابقش است اما باتوجه به صحبت هایی که از سوی مسئولان باشگاه مطرح شده، احتمال آبی پوش شدن قربانی کم است.

abbasashja
06-23-2010, 10:12

تماس تلفنی حیدری با مظلومی : فردا برای مذاکره به باشگاه می آیم ! ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

پنج شنبه،روزی است که خسرو حیدری وعده داده تا برای مذاکره به باشگاه برود.
خسرو حیدری فردا با حضور در باشگاه استقلال مذاکرات خود برای تمدید قرارداد را آغاز خواهد کرد. حیدری در تماسی تلفنی با پرویز مظلومی به سرمربی استقلال وعده داده است تا برای مذاکره و احتمالا تمدید قرارداد فردا به باشگاه برود. حیدری یکی از دلایل تاخیر برای حضورش در باشگاه را بیماری یکی از بستگانش عنوان کرده است. این در حالی است که پیش از این شایعات زیادی برای پیوستن خسرو به سپاهان اصفهان شنیده می شد

منبع:esteghlaltehranfc.com

saiede
06-23-2010, 10:39
کاپیتان استقلال سکوت را شکست
مجیدی: شرایط را برای حضورم در استقلال زیاد مهیا نمی بینم

خبرگزاری فوتبال ایران- ـفرهاد مجیدی کاپیتان تیم فوتبال استقلال پس از مدت‌ها سکوت خود را شکست و درباره ماندن یا نماندنش در استقلال جملات کوتاهی را به زبان آورد.به نظر می رسد او قصد ندارد در این تیم بماند مگر اینکه اتفاقات دیگری بیفتد.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران،وجیدی در مورد وضعیتش می گوید:«من استقلالی‌ هستم و هر چه دارم از استقلال است.چه در این تیم باشم یا نباشم برای تیم محبوبم آرزوی موفقیت می‌کنم. من عاشق استقلال هستم و دوست دارم این تیم نتیجه بگیرید. امیدوارم تمام استقلالی‌ها و هواداران به این تیم کمک کنند تا استقلال فصل آینده بتواند شرایط خوبی در لیگ داشته باشد. در مورد خودم نیز باید بگویم که شرایط حضورم در استقلال هنوز زیاد مهیا نیست و آنچه که مهم است من نیستم بلکه موفقیت استقلال است.»

abbasashja
06-23-2010, 13:21
ايمان مبعلي به استقلال پيوست

ايمان مبعلي كه ظهر امروز در باشگاه استقلال حاضر شده بود با اين تيم به توافق رسيد و قرارداد دوساله اي با اين تيم امضا كرد.
مبعلي به زودي قراردادش را در هيات فوتبال تهران ثبت مي كند:hooora:
منبع :[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

SaHra
06-23-2010, 13:31
ميداودى با استقلال قرارداد ۲ ساله بست

مهاجم فصل پيش تيم فوتبال استقلال اهواز با ثبت قراردادى ۲ ساله رسماً به تيم استقلال تهران پيوست. ميلاد ميداودى كه صبح ديروز براى انجام توافقات جلسه اى را با على فتح الله زاده برگزار كرد، پس از مذاكره با وى قرارداد داخلى با اين تيم بست و سپس با ثبت قرارداد در هيأت فوتبال استان تهران رسماً به تيم استقلال پيوست. اما در اين ميان نكته جالب، اين بود كه استيل آذينى ها نيز كه پيش از اين براى جذب ميداودى ابراز تمايل كرده بودند حتى در هنگام ورود او به تهران نيز دست بردار نبودند. در حالى كه قرار بود ميداودى صبح ديروز راهى باشگاه استقلال شود مسئولان استيل آذين نيز بيكار نماندند. ميداودى ساعت ۶ صبح به تهران رسيد و مسئولان استيل آذين نيز به همراه چك راهى فرودگاه شدند تا او را در همان فرودگاه راضى كرده و به استيل آذين ببرند. اما در اين ميان يكى از كارمندان عالى رتبه فرودگاه كه از اين موضوع آگاهى داشت با تماس با مسئولان استقلال خواستار حضور آنان در فرودگاه شد. استقلالى ها نيز به محض ورود او به گيت، وى را با يك ماشين از فرودگاه بردند. اين موضوع در حالى بود كه نمايندگان استيل آذين تا دقايقى منتظر وى بودند اما او پيش از اين از فرودگاه خارج شده بود.

raian
06-23-2010, 15:21
قراردادهاي جديد تيم فوتبال استقلال

شکوري وايمان مبعلي به استقلال پيوستند.
مدافع تیم فوتبال استقلال که صبح امروز برای مذاکره جهت تمدید قراردادش به باشگاه رفته بود، با دست پر دفتر علی فتح الله زاده را ترک کرد.
هادی شکوری که اواسط فصل گذشته با مصدومیت شدید از ناحیه زانو روبه‌رو شد، صبح امروز به باشگاه رفت و با علی فتح الله زاده دیدار کرد. مدافع استقلال که برای چندمین بار طی روزهای گذشته به باشگاه رفته بود، این بار موفق شد پاسخ قطعی از مسئولان استقلال بگیرد.
بدین ترتیب توافق نهایی برای یک فصل دیگر بین هادی شکوری و مسئولان باشگاه حاصل شد و این بازیکن فصل آیند نیز پیراهن استقلال را به تن می کند. مدافع استقلال که این روزها دوران نقاهت مصدومیت را سپری می کند، طبق اعلام پزشک باشگاه از هفته‌های ابتدایی می تواند تیمش را در مسابقات همراهی کند.
هادی شکوری در بازی فصل گذشته مقابل استقلال اهواز از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

هم چنين ايمان مبعلي که ظهر امروز در باشگاه استقلال حاضر شده بود با اين تيم به توافق رسيد و قرارداد دوساله اي با اين تيم امضا کرد.
مبعلي به زودي قراردادش را در هيات فوتبال تهران ثبت مي کند.

hamedss
06-23-2010, 20:01
منصور پورحيدري مديرفني استقلال شد

خبرگزاري فارس: منصور پورحيدري به عنوان مدير فني تيم فوتبال استقلال منصوب شد.

به گزارش خبرگزاري فارس،طي حكمي از سوي فتح‌الله‌زاده، منصور پورحيدري به عنوان مدير فني تيم استقلال منصوب شد.
با توجه به حضور پورحيدري در تيم شن‌ساي اراك مقرر شده است بلافاصله پس از اتمام مسابقات ليگ دسته اول، از روز شنبه منصور پورحيدري رسما در تيم استقلال آغاز به كار كند.

abbasashja
06-24-2010, 08:57
قرارداد مبعلي در هيات فوتبال ثبت شد

هافبك جديد استقلال قرارداد خود را در هيات فوتبال استان تهران به ثبت رساند.
ايمان مبعلي هافبك جديد تيم فوتبال استقلال تهران با حضور در هيات فوتبال استان تهران قرارداد خود را به ثبت رساند.
گفتني است؛ مبعلي پس از فيليپ آلوز، فرزاد آشوبي، جواد شيرزاد و ميلاد ميداوودي پنجمين بازيكن جديد استقلال است كه قرارداد جديدي را در هيات فوتبال تهران به ثبت رسانده است.

SaHra
06-24-2010, 11:10
فكرى: مجموعه اى از اتفاقات ، مرا از استقلال دوركرد

محمود فكرى مربى تيم فوتبال استقلال گفت:من با مجموعه اى از اتفاقات فوتبالى از استقلال دور شدم و بازهم با همان اتفاقات به استقلال رسيدم.وى افزود: خوشحالم كه دوباره در كادر فنى استقلال و در كنار هواداران اين تيم قرار گرفتم و دوست دارم امسال قهرمانى را دوباره با استقلال تجربه كنم.او عنوان كرد:تمرينات بدنسازى تيم زير نظر مربيان بدنساز تيم به طور منظم در حال پيگيرى است و بازيكنان با انگيزه بسيار بالا صبح ها وزنه مى زنند.فكرى عنوان كرد:من اعتقاد دارم استقلال تا به حال توانسته در پست هايى كه به بازيكنان كليدى نياز داشته آن را برطرف كند.وى در خاتمه گفت:استقلال امسال احيا شده است و مطمئن هستم ضعف هايى كه اين تيم در ليگ قبل داشت تا شروع ليگ دهم به طور كامل برطرف شود.

saiede
06-24-2010, 17:29
خسرو حيدري به تيم سپاهان اصفهان پيوست/سومين استقلالي در تيم امير

هافبک تيم فوتبال استقلال تهران در فصل گذشته با عقد قراردادي دو ساله به عضويت تيم سپاهان اصفهان درآمد تا پس از "جانواريو" و بيک زاده، سومين آبي پوشي باشد که به تيم امير قلعه نويي مي پيوندد.

این بازیکن ملی پوش که سابقه بازی در تیم‌هایی چون ابومسلم مشهد و استقلال تهران را دارد، امروز پنجشنبه پس از مذاکره با محمدرضا ساکت با زردپوشان اصفهانی به توافق رسید و قراردادی دو ساله با این تیم به امضا رساند.

مسئولان باشگاه استقلال تلاش زیادی داشتند تا حیدری را متقاعد به تمدید قرارداد کنند اما این بازیکن همچون فابیو جانواریو و هاشم بیک زاده از ادامه حضور در این تیم خودداری کرد و به تیم سپاهان اصفهان پیوست.

پس از فابیو جانواریو، محمدحسن رجب زاده، رضا ناصحی، هاشم بیک زاده و جواد کاظمیان، خسرو حیدری ششمین بازیکنی است که در فصل نقل و انتقالات به عضویت تیم سپاهان اصفهان درمی آید

saiede
06-24-2010, 23:12
اصرار فتح الله زاده به جذب پیروز قربانی

علی فتح الله زاده سرپرست موقت استقلال خواستار جذب پیروز قربانی به استقلال شده است و جلسه ای را با پرویز مظلومی برگزار کرد تا در این مورد نظر وی را جلب کند.

پرویز مظلومی پس از تمدید قرار داد امیر حسین صادقی با استقلال، حضور قربانی را در این تیم در اولویت بعدی قرار داد زیرا به عقیده کادر فنی استقلال خط دفاعی استقلال با نفرات خوبی روبرو است و مشکلی از نظر جذب نیرو در این پست وجود ندارد.
گفتنی است، پیروز قربانی، اعلام کرده است که در تمرینات تیم مس کرمان شرکت می کند و بیش از چند روز دیگر منتظر استقلال نمی ماند.

saiede
06-25-2010, 00:40
با امضای قرارداد داخلی و دو ساله خسرو حیدری به سپاهان پیوست

سايت گل ـ در شریطی که امروز بسیاری از روزنامه ها خبر از عدم امضای قرارداد خسرو حیدری با سپاهان داده بودند، بازیکن فصل پیش استقلال دقایقی پیش با امضای قراردادی دو ساله به تیم سپاهان اصفهان پیوست.
خسرو حیدری پیستون راست استقلال از مهره های مدنظر قلعه نویی بود که قصد دارد او را در سیستم 2-5-3 مورد علاقه اش به کار گیرد بعد از چند جلسه مذاکره ظرف 10 روز اخیر امروز قرارداد داخلی 2 ساله ی خود را با سپاهان امضا کرد و ظرف روزهای آتی این قرارداد خود را در هیات فوتبال استان اصفهان ثبت خواهد کرد.

MARADONA10
06-25-2010, 12:08
بازیکن تیم ملی نه، هافبک امید غنا به ایران می‌آید!

هافبک ملی پوش فوتبال غنا اواسط هفته آینده برای مذاکره با مسؤولان باشگاه استقلال وارد تهران می‌شود.

هافبک ملی پوش فوتبال غنا اواسط هفته آینده برای مذاکره با مسؤولان باشگاه استقلال وارد تهران می‌شود. همانطور که پرویز مظلومی سرمربی استقلال اعلام کرده بود، آبی پوشان به دنبال جذب یک یا دو بازیکن خارجی هستند که ظاهرا هافبک تیم امید غنا از جمله این نفرات است. برخلاف اینکه گفته می‌شد این بازیکن درحال حاضر برای تیم بزرگسالان غنا بازی می‌کند و حتی در جام جهانی هم توپ زده است، یکی از مسؤولان باشگاه استقلال با رد این شایعه اعلام کرد بازیکن مدنظر آنها در جام جهانی حضور ندارد. کادر فنی استقلال هنوز نظر قطعی خود در مورد جذب یا رد این بازیکن را اعلام نکرده و همه چیز را به حضور هافبک غنایی در تهران و تمرین با استقلال موکول کرده‌اند.

saiede
06-26-2010, 12:22
مذاكره فرهاد مجيدي با باشگاه استيل‌آذين

باشگاه استيل آذين براي جذب فرهاد مجيدي با اين بازيکن وارد مذاکره شد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] فرهاد مجيدي کاپيتان فصل گذشته تيم استقلال که به عنوان بازيکن آزاد محسوب مي شود مورد توجه استيل آذين قرار گرفته و مذاکراتي را با اين باشگاه انجام داده است.
يکي از مسئولان باشگاه استيل آذين با تاييد اين خبر به فارس گفت: مذاکراتي با اين بازيکن انجام شده و در صورتي که توافق نهايي با مجيدي حاصل شود اين بازيکن فصل بعد با پيراهن استيل آذين به ميدان خواهد رفت.
استيل آذين تنها يک سهميه ليگ برتري ديگر مي تواند جذب کند و به همين دليل مسئولان اين باشگاه با چند بازيکن در پست هاي مختلف مشغول مذاکره هستند تا يک بازيکن را به جمع خود اضافه کنند.

saiede
06-26-2010, 18:27
نمی خواهیم تجربه حیدری برای محمدی هم تکرار شود

خبرگزاری فوتبال ایران - محمد محمدی پس از دیدار برگشت تیم‌های استقلال و پرسپولیس در فصل گذشته دروازه بان ثابت آبی پوشان شد و جای وحید طالب لو را گرفت. او حتی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نیز دروازه‌بان ثابت تیم استقلال بود و فرصت عرض اندام به طالب لو نداد.

با این وجود محمد محمدی بنابه دلایلی فعلا از دسترس استقلالی‌ها خارج شده و برای تمدید قراردادش با مدیران جدید باشگاه اعلام آمادگی نکرده است.
محمد سررشته داری، مدیرروابط عمومی باشگاه استقلال در این خصوص گفت: ما محمدی را می خواهیم و آقای مظلومی به این بازیکن اعتقاد دارد اما هنوز نتوانسته‌ایم او را پیدا کنیم!
وی در ادامه افزود: در صورتیکه طی روزهای آتی محمدی برای تمدید قرارداد مالی‌اش در باشگاه حاضر نشود، مذاکره با دیگر گزینه‌ها را آغاز خواهیم کرد. دو گزینه مدنظر باشگاه است که در صورت منتفی شدن حضور محمدی در استقلال با این دروازه بان‌ها وارد مذاکره خواهیم شد.
مدیرروابط عمومی باشگاه استقلال در خاتمه تصریح کرد: نمی خواهیم تجربه خسرو حیدری برای محمدی هم تکرار شود. ما با جواد کاظمیان تمام کرده بودیم اما به خاطر حیدری از عقد قرارداد با این بازیکن خودداری کردیم. در نهایت هم کاظمیان وهم حیدری به عضویت سپاهان درآمدند و هر دو را از دست دادیم.
وی تصریح کرد: به همین خاطر برای انتخاب دروازه بان جدیت به خرج داده و تصمیمی می گیریم که به سود باشگاه باشد. ما تا اندازه ای منتظر محمدی می مانیم که منافع باشگاه به خطر نیفتد و در صورتیکه طی روزهای آتی توانیم با این بازیکن تمدید قرارداد کنیم با دروازه‌بانی دیگر جذب خواهیم کرد.

saiede
06-26-2010, 18:30
میلاد نوری و نورافکن در فهرست فروش استقلال

خبرگزاری فوتبال ایران - بنا به درخواست پرویز مظلومی و با توجه به تعداد نفرات حاضر در این تیم میلاد نوری و مهران نورافکن دو بازیکنی هستند که در فهرست فروش آبی‌پوشان قرار گرفتند.

بنا به درخواست پرویز مظلومی و با توجه به تعداد نفرات حاضر در این تیم میلاد نوری و مهران نورافکن دو بازیکنی هستند که در فهرست فروش آبی‌پوشان قرار گرفتند.
میلاد نوری و مهران نورافکن دو بازیکنی هستند که باشگاه استقلال تمایلی به ادامه همکاری با آنان را ندارد و نام آنها در لیست مازاد قرار گرفته است.

MARADONA10
06-26-2010, 23:02
باشگاه استقلال خواهان به خدمت گرفتن خلعتبري شد! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
خبرگزاري فارس: باشگاه استقلال با محمدرضا خلعتبري وارد مذاكره شد.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، مسئولان باشگاه استقلال در يكي دو روز گذشته با محمدرضا خلعتبري مهاجم تيم ذوب‌‌آهن كه هنوز قراردادش را با اين تيم ثبت نكرده مذاكره كردند و خواهان به خدمت گرفتن اين بازيكن شدند.

محمد سررشته‌داري مدير روابط عمومي باشگاه استقلال در گفت و گو با فارس اين خبر را تاييد كرد و گفت: مذاكرات با مهاجم ذوب‌آهن ادامه دارد و باشگاه استقلال خواهان به خدمت گرفتن خلعتبري است.

--- منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ---

saiede
06-27-2010, 13:20
فتح‌الله‌زاده: فرهاد برای استقلالی شدن به باشگاه می‌آید

خبرگزاری فوتبال ایران - سرپرست باشگاه استقلال از آغاز مذاکرات برای تمدید قرار داد مجیدی با این تیم خبر می دهد.

فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال از آغاز مذاکره با فرهاد مجیدی خبر داد و گفت:«فرهاد مجیدی فردا شب از زوریخ باز می گردد و با ما صحبت خواهد کرد.مشکل چندانی وجود ندارد و تمام سعی ما بر این است تا کاپیتان استقلال قرار دادش را با تیم تمدید کند»
این در حالی است که صبح امروز خبر رسیده بود که استیل آذینی ها باب مذاکره با مجیدی را باز کرده اند و قرار است این بازیکن ششمین سهمیه لیگ برتری آنها را پر کند

saiede
06-27-2010, 20:29
سرپرست تیم استقلال: به دنبال جذب جانشین حیدری هستیم

- علی نظری جویباری، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: بر اساس نیاز کادرفنی در حال حاضر در پی جذب دو بازیکن جدید هستیم. یک سانتر فوروارد و یک هافبک راست را طی روزهای آینده جذب خواهیم کرد.

علی نظری جویباری، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: بر اساس نیاز کادرفنی در حال حاضر در پی جذب دو بازیکن جدید هستیم. یک سانتر فوروارد و یک هافبک راست را طی روزهای آینده جذب خواهیم کرد.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط موجود احتمال اینکه از گزینه‌‌های خارجی در این دو پست استفاده کنیم زیاد است.
نظری جویباری در انتها خاطرنشان کرد: تیم شرایط خوبی را در کردان کرج سپری می‌کند و انشاا... با اردوی خوبی که در اردبیل خواهیم داشت توقعات کادرفنی برای آغاز لیگ تامین خواهد شد.

raian
06-28-2010, 12:44
سرپرست تيم فوتبال استقلال از تلاش براي جذب يک بازيکن‌ ملي‌پوش آسيايي به عنوان جانشين خسرو حيدري خبر داد.

سرپرست استقلال در خصوص جذب بازيکن در سمت راست براي پر کردن جاي خسرو حيدري تصريح کرد: با توجه به اينکه بازيکني در ايران نيست که بتواند نياز استقلال را برآورده کند، آقاي مظلومي درخواست کرده که از بين ملي پوشان آسيايي بازيکني را انتخاب کنيم. درحال جستجو هستيم تا بازيکني از بين ملي پوشان کشورهاي آسيايي انتخاب کنيم.
علي نظري‌جويباري در گفت و گو با فارس درباره مذاکره فرهاد مجيدي با فتح الله زاده اظهار داشت: شب گذشته آقاي فتح الله زاده تلفني با فرهاد مجيدي صحبت کرد. او ديشب سوئيس بود و قرار است امروز به تهران بيايد.
وي در مورد اينکه گفته مي شود به زودي اين بازيکن با استيل‌آذين قرارداد امضا مي کند، عنوان کرد: ما هم اين خبرها را مي شنويم اما آنچه که خودم ديدم اين است که او براي حضور در استقلال با باشگاه به توافق رسيده است.
نظري جويباري درباره شايعه مذاکره استقلال با محمد پروين براي حضور در اين تيم گفت: اين خبر صحت ندارد. خانواده پروين بزرگ و پرسپوليسي هستند و ما براي آنها احترام ويژه اي قائل هستيم. به طور حتم نه خود پروين تمايلي دارد که به استقلال بيايد و نه مظلومي اين بازيکن را خواسته است.
وي در مورد حضور هافبک غنايي در استقلال به فارس گفت: فيلم اين بازيکن را آقاي مظلومي ديده است. بازيکني بدي به نظر نيامده اما مظلومي معتقد است از روي فيلم نمي توان بازيکن انتخاب کرد.
سرپرست تيم استقلال در خصوص صحبت هاي پيروز قرباني و ناراحتي از برخورد با وي عنوان کرد: من و آقاي فتح الله زاده مي دانيم که پيروز قرباني بازيکن بزرگي است. وظيفه ما بود که اين بازيکن را به استقلال برگردانيم اما صحبت هاي آقاي مظلومي هم قانع کننده بود. استقلال نياز به هافبک و مهاجم و هافبک راست دارد. اگر مي رفتيم يک دفاع مي گرفتيم پيروز حق داشت که ناراحت شود. من براي قرباني آروزي موفقيت مي کنم. دوست داشتيم که او در استقلال باشد و خودش هم مي داند که دوستش دارم.
وي درباره حواشي ايجاد شده بعد از جدايي خسرو حيدري و مصاحبه ناصر حجازي عليه برخي مسئولان باشگاه مبني بر اينکه اطرافيان فتح الله زاده باعث از دست دادن حيدري شده اند، گفت: خسرو حيدري خودش صلاح ديد که از استقلال برود. او مي توانست در جلسه اي شرکت کند، بعد بهانه اي مي آورد و مي رفت. هر بار که با او تماس گرفتيم بهانه اي براي جلسه گذاشتن آورد. من سه سال پيش با حيدري مذاکره کردم و او را به استقلال آوردم.
نظري جويباري تصريح کرد: قرار نيست آقاي فتح الله زاده با بازيکنان مذاکره کند. مگر ايمان مبعلي و ميلاد ميدوادي ابتدا با ايشان مذاکره کردند؟ همه هواداران استقلال من را مي شناسند. چطور زماني که ايمان مبعلي و ميلاد ميداودي و فرزاد آشوبي را گرفتيم اطرافيان فتح الله زاده نبوديم اما اکنون که خسرو حيدري با اين شيوه جدا شد ما اطرافيان فتح الله زاده شده ايم؟

saiede
06-28-2010, 15:40
مذاکره سرپرست استقلال با خلعتبری در اصفهان!

خبرگزاری فوتبال ایران - گفته می شود خلعتبری برای ماندن در ذوب آهن رقم 500 میلیون تومان دریافت می کند اما هیچ بعید نیست پیشنهاد استقلالی ها آنقدر دلچسب باشد که قید این رقم درشت را بزند و تهران بیاید.

اگرچه عنوان می شود محمدرضا خلعتبری با باشگاه ذوب آهن اصفهان قرارداد داخلی امضا کرده است اما خبرهای رسیده از اصفهان حکایت از آن دارد که عزم استقلالی ها برای جذب این بازیکن سرعتی جزم است.در همین راستا علی نظری جویباری سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران امروز به اصفهان رفته تا به صورت مستقیم با این بازیکن مذاکره کند.
گفته می شود خلعتبری برای ماندن در ذوب آهن رقم 500 میلیون تومان دریافت می کند اما هیچ بعید نیست پیشنهاد استقلالی ها آنقدر دلچسب باشد که قید این رقم درشت را بزند و تهران بیاید.

saiede
06-28-2010, 15:43
برهاني و جباري قرارداد خود را با استقلال ثبت كردند

دو بازيکن استقلال با حضور در هيات فوتبال قرارداد خود را با اين تيم ثبت کردند.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] آرش برهاني و مجتبي جباري، دو بازيکن استقلال، امروز همراه علي اميري، مسئول نقل و انتقالات اين باشگاه، با حضور در هيات فوتبال قرارداد خود را ثبت کردند.
قرارداد برهاني و جباري با استقلال 2 ساله است و اين دو بازيکن بلافاصله راهي اردوي استقلال در کردان شدند.
قرار بود وحيد طالب‌لو به همراه اين دو بازيکن در هيات فوتبال حاضر شود اما به دليل از دست دادن يکي از نزديکانش چند روز ديگر قرارداد خود را با استقلال ثبت مي‌کند.

saiede
06-29-2010, 20:22
فرهاد مجيدي با استقلال تمديد كرد

کاپيتان تيم فوتبال استقلال قراردادش را به مدت 2 سال ديگر تمديد کرد.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] با اعلام علي نظري جويباري،سرپرست تيم استقلال، فرهاد مجيدي پس از صحبت با مسئولان باشگاه قرارداد خود را به مدت 2 سال ديگر تمديد کرد تا همچنان آبي‌پوشان را همراهي کند.
اين در حالي است که زمزمه‌هايي مبني بر مذاکره وي با استيل‌آذين نيز مطرح شده بود.

saiede
06-30-2010, 22:44
از دست فتح الله زاده ناراحتم
قلعه نویی: هیچ نقشی در انتقال حیدری به سپاهان نداشتم

آقایان ضعف مدیریت دارند و به همین دلیل نتوانستند خسرو را در استقلال نگه دارند. وقتی بازیکن در چنین شرایطی قرار می‌گیرد کاملا مشخص است که چه اتفاقی می‌افتد. خسرو این بی‌ثباتی‌ها را دید و به سمت باشگاه سپاهان آمد.

فتح الله زاده خوش باور بود که تصور می کرد خسرو شاید سراز 16 تیم لیگ برتری در آورد اما محال است که سپاهانی شود. او می گفت امیر قول داده از ما بازیکن نگیرد.
قولی که امیر آن را تایید نمی کند.سرپرست اردوی آبی ها دم از مصالح زد وخواستار بیانه امیرشد تا بگوید او در این ماجرا بی تقصیر بوده اما جوابیه اردشیر قلعه نوعی حاجی استقلال را شوکه کرد.
شاید اگر خسرو در استقلال می ماند تیم مدیریتی دید خود را یک فاتح سربلند می دانست که با بسیاری از قراردادتمام شده ها توافق جدید نموده است اما حالا جذب آشوبی وشیرزاد زخم نبود خسرو را التیام نمی بخشد. امیر هنوز عرق بازگشت‌اش از سفر به آمریکا خشک نشده که طاقت نمی‌آورد و در فردوگاه ترکیه جواب منتقدانش را می‌دهد.
به گزارش گل سرمربی سپاهان اصفهان که به جمع طلایی پوشان در اردوی ترکیه پیوست در فردوگاه این کشور مصاحبه نصف و نیمه‌ای کرد و بقیه جواب‌هایش را به پس از بازگشتش به تهران موکول کرد: «برگردم جواب همه آقایان را می‌دهم.»
قلعه‌نویی که پس از پیوستن خسرو حیدری به سپاهان در تیررس انتقادات بود و خیلی‌ها او را عامل اصلی این انتقال می‌دانستند در واکنش به این اتفاق می‌گوید: «من در جریان نیستم و نبودم، چون به همراه خانواده‌ام برای مسافرت به آمریکا رفته بودم ولی متاسفانه نطق‌های آقایان را شنیده‌ام. هر کس هرچیزی که دلش خواسته در مورد من گفته و می‌دانم چه چیزهایی را به من نسبت داده‌اند.»
قلعه‌نویی این را می‌گوید و ادامه می‌دهد: «این چیزی نیست که بتوان آن را کتمان کرد. آقایان ضعف مدیریت دارند و به همین دلیل نتوانستند خسرو را در استقلال نگه دارند. وقتی بازیکن در چنین شرایطی قرار می‌گیرد کاملا مشخص است که چه اتفاقی می‌افتد. خسرو این بی‌ثباتی‌ها را دید و به سمت باشگاه سپاهان آمد. باز هم می‌گویم من در این انتقال نقشی نداشتم. مطمئن باشید وقتی به تهران برگردم جواب همه را می‌دهم.»
سرمربی سپاهان که انتقادی هم از سرپرست باشگاه استقلال می‌کند حرف‌هایش را اینطور ادامه می‌دهد: «از دست فتح الله زاده ناراحتم. اصلا انتظار نداشتم با حضور او در استقلال این اتفاقات بیفتد و خیلی چیزها را به من نسبت بدهند. حرف برای گفتن زیاد دارم و به زودی همه آنها را بیان می‌کنم.» در پی این حرفها بود که فتح الله زاده به نظریجویباری ماموریت داد که امیررا آرام کند اما سرمربی سپاهان که گویا سردار جنگ های نامنظم رسانه ای است همچنان وعده به بازگشت می دهد.
واعظ با زبان تلخش رفت وحالا حریف ژنرال فتح الله زاده ای است که ادبیاتش مغایر با مدیر پیشین آبی هاست. این آیا برای صلح وصف کفایت می کند یا مثل آن برنامه نود که تقابل فتح الله زاده وقلعه نوعی را به دنبال داشت وماجرای فیلم هندی به میان آمدباید منتظراتفاقات تازه ای بود.

saiede
07-01-2010, 10:31
مذاکره فتح الله زاده با پژمان نوری

سه شنبه شب هشتم تیر با سفری کوتاه مدت به تهران در دفتر علی فتح الله زاده، سرپرست باشگاه استقلال حاضر شد و پس از انجام مذاکره‌ای کوتاه مدت برای حضور در این تیم، تهران را به مقصد انزلی ترک کرد.

سه شنبه شب هشتم تیر با سفری کوتاه مدت به تهران در دفتر علی فتح الله زاده، سرپرست باشگاه استقلال حاضر شد و پس از انجام مذاکره‌ای کوتاه مدت برای حضور در این تیم، تهران را به مقصد انزلی ترک کرد.
به نقل از یک مقام مسئول حاضر در باشگاه استقلال، پژمان نوری در فهرست پرویز مظلومی قرار دارد و به همین علت وی به تهران فرا خوانده شد تا با سرپرست استقلال گفتگو کند.
براساس این گزارش البته حاصل این مذاکره کوتاه مدت مشخص نیست و مسئولان هنوز نظر نهایی خود را برای جذب این بازیکن اعلام نکردند تا نوری بار دیگر در تمرین‌های تیم ملوان انزلی حضور یابد و منتظر تماس استقلال بماند.

saiede
07-01-2010, 10:32
سرپرست باشگاه استقلال به طور رسمی اعلام کرد
فتح الله زاده : علی پروین می‌داند، پسرش در فهرست استقلال نیست

علی فتح ا... زاده، سرپرست باشگاه استقلال گفت: پسر علی پروین جایی درفهرست استقلال ندارد و مسئولان این تیم تمایلی برای جذب وی ندارند و تمام صحبت‌ها در خصوص مذاکره استقلال به پروین شایعه است.

علی فتح ا... زاده، سرپرست باشگاه استقلال به طور رسمی اعلام کرد: پسر علی پروین جایی درفهرست استقلال ندارد و مسئولان این تیم تمایلی برای جذب وی ندارند و تمام صحبت‌ها در خصوص مذاکره استقلال به پروین شایعه است.
علی فتح ا... زاده معتقد است شایعه حضور محمد پروین در استقلال به علت شرایطی است که برای این بازیکن در تیم علی دایی ایجاده شده است، اما بنابر اعلام مسئولان استقلال نام پروین در فهرست، پرویز مظلومی قرار ندارد و مسئولان این تیم برنامه‌ای برای خرید این بازیکن ندارند.
براساس این گزارش حتی سرپرست باشگاه استقلال، اعلام کرده است: علی پروین هم بخوبی می‌داند که استقلال محمد پروین را نمی‌خواهد و در پست این بازیکن بازیکنان مورد نظر خود را جذب کرده است.

hamedss
07-02-2010, 15:41
بازيكن برزيلي از فردا در تمرين استقلال

خبرگزاري فارس: بازيكن برزيلي تيم فوتبال استقلال از فردا در تمرين آبي‌پوشان حاضر مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، اندرسون نام بازيكن برزيلي است كه از فردا در تمرين تيم استقلال شركت مي كند.
اين بازيكن امشب وارد تهران مي شود.
قرار است كادرفني استقلال از اين بازيكن تست فني و پزشكي بگيرد و سپس نظر خود را در مورد اين بزريلي بدهد.
استقلال فردا صبح و بعد از ظهر تمرين دارد. آبي پوشان صبح تست آمادگي جسماني دارند.
منبع

saiede
07-03-2010, 13:02
مهاجم برزيلي از امروز در تمرينات استقلال شرکت مي‌کند

"کيريستيانو دوسانتوس" که براي پيوستن به تيم فوتبال استقلال به تهران آمده است از امروز در تمرينات اين تيم شرکت مي کند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] "سیدنی کیریستیانو دوسانتوس" ملقب به دوسانتوس روز جمعه وارد تهران شد. این بازیکن برزیلی متولد 20 می 1981 در شهر ریودوژانیرو برزیل است و از سال 2004 در لیگ ترکیه بازی کرده است. آخرین باشگاه دوسانتوس آنتالیا اسپور بوده است. این بازیکن در فصلی که گذشت 6 گل وارد دروازه حریفان کرد و در 7 سال حضور در لیگ ترکیه 27 گل به ثمر رساند.
وی که موفق به بازکردن دروازه بشیکتاش و فنرباغچه به عنوان دو تیم برتر لیگ ترکیه شده است، تا قبل از سفر استقلال به اردبیل به مدت 3 روز در تهران تمرین می کند تا اگر مدنظر کادرفنی بود، پس از امضای قرارداد با تیم به اردو برود.

saiede
07-03-2010, 13:34
تا آخر این هفته وضعیتم مشخص می‌شود
عنایتی: من به درد استقلال نمی‌خورم

استقلال با در اختیار داشتن مهاجمان سرعتی مثل آرش برهانی و میلاد میداوودی، حالا به دنبال یک سانتر فوروارد است. فوتبالیستی بلندقامت که بتواند در زدن ضربات سر و ایجاد درگیری‌ها توقعات کادر فنی را برآروده کند.

در این میان می‌گویند رضا عنایتی که سال گذشته با اتفاقاتی تلخ از این تیم جدا شد دوباره مدنظر استقلالی‌هاست. این خبر فقط در حد شایعه دهان به دهان پیچیده است وعنایتی خودش در این مورد به خبرگزاری فوتبال ایران می‌گوید قرار نیست به استقلال بروم و هیچ تماسی هم با من گرفته نشده است. در ضمن من عجله ای برای انتخاب تیم ندارم و می خواهم بهترین تصمیم را بگیرم.
عنایتی در پاسخ به این سوال که آیا از اینکه استقلال به تو پیشنهاد نداده ناراحتی تاکید می‌کند: «من اصلا ناراحت نیستم و دلیلی برای ناراحتی وجود ندارد. استقلال باتوجه به تفکرات کادر فنی‌اش بازیکن می‌گیرد و حتما من به درد این تیم نمی‌خورم. در فوتبال این مسائل وجود دارد و من هیچ حساسیتی نسبت به این موضوع نشان نمی‌دهم.استقلال مهاجم نوک خواهد ولی من بازیکن مورد نظرشان نیستم.»
عنایتی در پایان می‌گوید: «الامارات به لیگ دسته اول سقوط کرده و من دوست ندارم در این تیم بمانم در حال حاضر دو پیشنهاد از لیگ برتر ایران دارم و فکر می‌کنم تا آخر این هفته وضعیتم مشخص شود.»

saiede
07-03-2010, 15:45
استیل‌آذین با حضور کعبی در استقلال مخالفت کرد

باشگاه استیل‌آذین با جدایی حسین کعبی از این تیم مخالف است.

باشگاه استیل‌آذین حاضر به از دست دادن حسین کعبی نیست.
سرپرست تیم استقلال در حالی که حسین کعبی با استیل ‌آذین قرارداد دوساله دارد با این بازیکن برای پر کردن جای خسرو حیدری مذاکره داشته است.
این در شرایطی است که باشگاه استقلال هنوز درخواست رسمی خود را به استیل آذین نداده است. با این حال یکی از مسئولان باشگاه استیل ‌آذین اعلام کرد مخالف این پیشنهاد بوده و کعبی را از دست نخواهند داد.

raian
07-04-2010, 11:48
آندرسون با استقلال قرارداد داخلي امضا كرد

مهاجم برزيلي استقلال بعد از تست پزشکي قرارداد خود را در هيات فوتبال تهران ثبت مي‌کند.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] شب گذشته در هتل المپيک آندرسون دوسانتوس با استقلال قرارداد داخلي دو ساله اي را امضا کرد.
اين قرارداد زماني در هيات فوتبال تهران ثبت مي شود که وي امروز در تست پزشکي شرکت کند و مشکلي نداشته باشد.
آندرسون روز گذشته در تمرين استقلال حضور پيدا کرد.

hamedss
07-04-2010, 19:06
مهاجم سابق اف سي سئول به استقلال پيوست

ريکاردو آندرسون دوس سانتوس سابقه بازي در ليگ ترکيه و اف ث سئول را دارد باشگاه استقلال ساعتي پيش با ريکاردو اندرسون مهاجم بلندقامت سابق اف ث سئول کره به توافق رسيد و قرارداد بست.
اندرسون 27 ساله با قد 192 سانتيمتر سابقه بازي در ليگ ترکيه و تيمهايي مثل سيواس اسپور را دارد. اين بازيکن در 11 بازي ليگ کره درسال 2009 ، سه گل به ثمر رسانده است.

raian
07-05-2010, 16:21
پيشنهاد 600 هزار دلاري هافبك تيم ملي پاراگوئه به مسئولان استقلال

بازيکن شماره 6 تيم ملي فوتبال پاراگوئه براي پيوستن به استقلال تهران خواهان دريافت 600 هزار دلار شده است.

کارلوس بونت هافبک راست تيم ملي پاراگوئه که در جام جهاني اين دوره نيز براي اين تيم به ميدان رفته، با مسئولان باشگاه استقلال مذاکراتي انجام داده است.
در تازه ترين مذاکرات اين بازيکن با استقلال بحث هاي مالي مطرح شده است.

بونت خواستار دريافت 600 هزار دلار است اما استقلال مي خواهد با مبلغ کمتري اين بازيکن را آبي پوش کند.
باشگاه استقلال منتظر است بونت نظر نهايي خود را درباره پيشنهاد اين باشگاه اعلام کند.

بونت که اکنون عضو تيم المپيا آسونسيون پاراگوئه است 33 سال سن دارد.
وي در جام جهاني آفريقاي جنوبي در 3 بازي به ميدان رفته است.
بونت 68 بازي ملي در کارنامه خود دارد.

raian
07-05-2010, 16:21
بازیکن تیم ملی پرو جانشین خسرو در استقلال

الکساندر سانچز،هافبک راست 26 ساله تیم ملی پرو و عضو تیم باشگاهی آلیانس لیما پرو با سابقه 11 بازی ملی در مقدماتی جام جهانی 2010 به زودی به تهران می آید تا به عنوان هافبک راست پیراهن استقلال را بپوشد.الکساندر سانچز،هافبک راست 26 ساله تیم ملی پرو و عضو تیم باشگاهی آلیانس لیما پرو با سابقه 11 بازی ملی در مقدماتی جام جهانی 2010 به زودی به تهران می آید تا به عنوان هافبک راست پیراهن استقلال را بپوشد.این بازیکن توانایی بازی در سه پست هافبک راست،هافبک چپ و فضای پشت مهاجم را دارد.کادر فنی استقلال که فیلم بازی های این بازیکن را دیده از شیوه بازی هجومی او خوش شان آمده اکثر آنها ناخودآگاه با دیدن بازی های این بازیکن معتقدند او شبیه دوران بازیگری نامجومطلق بازی کرده و براحتی از هر مانعی عبور می کند.احتمالا اگر اتفاقی رخ ندهد این بازیکن در اردوی سرعین به استقلالی ها ملحق می شود.بعد از رینالدو،ایم دومین بازیکن پرویی است که قرار است به عضویت استقلال در بیاید

saiede
07-07-2010, 14:49
دعوت‌نامه باشگاه استقلال برای ملی‌پوش پاراگوئه

مسئولان باشگاه استقلال برای کارلوس بونت هافبک تیم ملی پاراگوئه دعوتنامه ارسال کردند.

در حالی که روز گذشته شایعه شده بود بونت به دلیل اختلاف بر سر مسایل مالی به استقلال نمی آید اما امروز خبر رسید که پرویز مظلومی به شدت خواهان جذب این هافبک شده است،به همین دلیل مسئولان استقلال برای بونت دعوتنامه فرستاده‌اند تا برای تکمیل مذاکرات به ایران سفر کند.
این اتفاق در حالی است که پیش از این اعلام شده بود نماینده باشگاه استقلال برای مذاکره با او به پاراگوئه می رود.
بونت اوایل هفته آینده به تهران می آید و جلسه‌ای را با کادر فنی مسئولان استقلال برگزار کند.
این بازیکن برای یک فصل حضور در استقلال 600 هزار دلار درخواست کرده است.

saiede
07-10-2010, 17:19
بازيکن سابق استقلال تهران به صباي قم پيوست

باشگاه صباي قم با بازيکن سابق تيم هاي استقلال تهران و سپاهان اصفهان قرار داد امضاء کرد.

مسؤلان باشگاه صباي قم بعد از اينکه 9 بازيکن جديد از سهميه ليگ برتر، اميدها و بازيکنان خارجي را به خدمت گرفتند و با 8 بازيکن فصل گذشته نيز تمديد قرارداد کردند، دیروز با مرتضی هاشمی زاده مهاجم سابق تيم‌هاي سپاهان اصفهان و استقلال تهران نيز به توافق رسيدند.

هاشمي‌زاده که روز گذشته قراردادي به مدت 2 فصل براي همراهي صباي قم در مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي کشور با اين تيم به امضا رساند، فصل گذشته در مسابقات ليگ دسته اول فوتبال باشگاه‌هاي کشور جام آزادگان در تيم پيام مشهد توپ مي‌زد.

saiede
07-11-2010, 16:28
گزینه پرویی برای جایگزنی خسرو حیدری

استقلالی‌ها نتوانسته اند گزینه مناسبی برای سمت راست خود و جایگزینی خسرو حیدری پیدا کنند.

شنیده می شد که با بونت پاراگوئه‌ای به توافقاتی رسیده‌اند تا به جمع آبی‌پوشان ملحق شود اما اینگونه نشد و ظاهرا بونت با یک باشگاه پرتغالی به توافق رسیده است اما حالا شنیده می‌شود استقلالی‌ها الکساندر سانچز بازیکن پرویی را در نظر گرفته‌اند که فیلم بازی‌های او در باشگاه موجود است و سابقه پوشیدن تیم ملی پرو را هم دارد و در باشگاه آلیانس لیما بازی می‌کند.احتمالا هفته آینده دعوت‌نامه این بازیکن برای حضور در تهران و مذاکره با او ارسال خواهد شد.

saiede
07-12-2010, 13:43
يك برزيلي ديگر در استقلال

سرپرست تيم استقلال تهران گفت: در چند روز آينده با توافق نهايي باشگاه يک بازيکن برزيلي جديد به اردوي تيم استقلال تهران در سرعين اضافه مي‌شود.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]منصور پورحيدري امروز در حاشيه تمرين تيم استقلال در اردبيل اظهار داشت: تلاش مي‌کنيم که يک بازيکن خارجي به تيم اضافه کنيم تا خلأ سمت راست تيم را پر کند و اگر باشگاه با اين بازيکن برزيلي به توافق برسد تا دو روز آينده اين بازيکن به اردوي استقلال ملحق مي‌شود.
وي خاطرنشان کرد: عجله‌اي براي جذب بازيکن در کوتاه‌مدت يا به سرعت نداريم ولي تلاش مي‌کنيم چند بازيکن مورد نياز خود را تا آغاز ليگ جذب کنيم.
سرپرست تيم استقلال از پيوستن چهار بازيکن ملي‌پوش استقلال به اردوي تيم ملي خبر داد و گفت: با ملحق شدن اين بازيکنان تمرينات خود را هم‌چنان با شور و حرارت ادامه مي‌دهيم و اميدواريم رهاورد تيم ملي مصدوميتي براي بازيکنان ما به همراه نداشته باشد.
وي در مورد مصدوميت فرهاد مجيدي نيز اظهار داشت: اين بازيکن با فيزيوتراپي و کارهاي پزشکي سعي در رفع مصدوميت دارد و قطعاً به بازي‌هاي ليگ مي‌رسد.
پورحيدري در زمينه شرايط تيم گفت: به دليل اين که تيم استقلال با مشکلات مديريتي و نبود سرمربي مشخص، ديرهنگام تمرينات خود را شروع کرده است و قسمتي از زمان آماده‌سازي خود را از دست داده به همين دليل با حضور فتح‌الله‌زاده و مظلومي تيم را سريع جمع کرديم تا با يک برنامه‌ريزي فشرده، زياد عقب نيفتيم.
مدير فني تيم استقلال خاطرنشان کرد: با تمريناتي که در کردان و سرعين برگزار مي‌کنيم بچه‌ها آرام‌آرام به مرز آمادگي مي‌رسند و ما انگيزه مضاعفي را در بين بازيکنان شاهد هستيم.
وي در اردبيل جبران زمان از دست رفته را سخت عنوان کرد و افزود: تيم هم‌اکنون به 70 درصد مرز آمادگي رسيده است و با برگزاري مسابقات ليگ برتر اميدواريم در نيم‌ فصل اول تيم به يک روند مناسب و هماهنگي کامل دست يابد.
سرپرست تيم استقلال ادامه داد: در کنار اين ناهماهنگي‌ها از دست دادن برخي بازيکنان مستعد و توانمند نيز به تيم ما ضربه وارد کرده بود که خوشبختانه با جذب چند بازيکن ملي‌پوش سعي کرديم خلأهاي موجود را نيز برطرف کنيم.
وي هماهنگي کامل تيم را منوط به گذر زمان و هماهنگي بازيکنان عنوان کرد و افزود: خيلي اميدوار هستيم در جريان مسابقات و تا نيم فصل دوم تيم استقلال به آمادگي مورد نظر کادر فني دست پيدا کند.
پورحيدري در ادامه علت پايان دادن زودهنگام به اردوي اردبيل را حضور در تورنمنت وحدت تهران عنوان کرد و اظهار داشت: در دو روز گذشته در گرفتن بليت براي 30 بازيکن موفق نبوديم و اگر بليتي تهيه شود صبح سه‌شنبه اردبيل را ترک مي‌کنيم وگرنه با بليت چهارشنبه خود به پايتخت برمي‌گرديم.
سرپرست تيم استقلال گفت: با صلاحديد کادر فني و جمع‌بندي نظريات در جام وحدت تهران حضور پيدا مي‌کنيم و با توجه به مصدوميت چند بازيکن و حضور چند ملي‌پوش در اردوي تيم ملي تصميم‌گيري در اين زمينه بر عهده کادر فني است.
وي در مورد آخرين وضعيت جباري نيز گفت: اين بازيکن تمرينات فشرده و مناسبي را آغاز کرده است و از پيش‌بيني ما نيز جلوتر است به طوري که اميدواريم امسال جباري را در ميدان شاهد باشيم که همه از آن انتظار دارند.
مدير فني تيم استقلال در مورد وضعيت بازيکنان خارجي نيز افزود: دسوزو بازيکن برزيلي سابق ملوان چند ماهي است در کشورمان است و از شرايط مطلوبي برخوردار است اما فوروارد تازه اضافه شده به تيم اضافه وزن دارد و بايد تمريناتش را بيشتر پي بگيرد تا به مرز آمادگي بيشتر برسد.
وي در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبيل اظهار داشت: بعد از پايان اردوي اردبيل دوباره به کردان کرج بازمي‌گرديم و تا آغاز ليگ دهم تمرينات خود را در آن محل ادامه مي‌دهيم.
پورحيدري در ادامه از استقبال خوب و شايسته مردم خونگرم اردبيل، سرعين و نير قدرداني کرد و اين منطقه را داراي شرايط مستعدي براي ايجاد کمپ تيم‌هاي ملي و باشگاهي عنوان کرد.

saiede
07-14-2010, 19:00
آندره لوئيز به استقلال پيوست

ندره لوئيز دي اوليويرا رگاتيه ري بازيکن 27 ساله برزيلي با قرارداد رسمي 2 ساله به استقلال تهران پيوست. اين بازيکن که در پست دفاع راست بازي مي کند، قرار است جانشين خسرو حيدري در ترکيب استقلال شود. لوئيز سابقه بازي در تيمهاي اتليتکو پارانزه، اينترناسيونال، برزيليانزه، پارانا و اسپانيول اسپانيا را در کارنامه دارد. اندره لويئز پس از فيليپه دي سوزا و اندرسون سومين بازيکن برزيلي استقلال در اين فصل محسوب مي شود

raian
07-15-2010, 11:53
جايگزين خالي خسرو قرارداد داخلي مي بندد

هافبک جديد تيم فوتبال استقلال امروز چهارشنبه قرارداد داخلي با اين باشگاه امضا مي‌کند.

آندره لوئيز، بازيکن 27 ساله برزيلي است که در تيم‌هايي از سري a و b برزيل و همچنين در يکي از تيم‌هاي سري b اسپانيا حضور داشته است.
اين بازيکن اکنون در هتل المپيک اقامت دارد و تا عصر امروز قراردادي داخلي و به مدت دو سال با استقلال امضا خواهد کرد.
در صورتي که تست پزشکي لوئيز مثبت باشد قرارداد اين بازيکن به طور رسمي در هيات فوتبال ثبت خواهد شد.
اين بازيکن هافبک راست است و گفته مي‌شود قرار است جاي خالي خسرو حيدري را در استقلال پر کند.
حيدري در اين فصل به سپاهان اصفهان پيوسته است.

saiede
07-15-2010, 23:59
محمد محمدي احتمالا به نفت مي‌رود

در ادامه خبرسازي‌هاي باشگاه نفت تهران اين تيم ممكن است محمد محمدي دروازه‌بان تيم استقلال را به خدمت بگيرد. محمدي كه در اردوي اردبيل به همراه استقلالي‌ها حضور داشت سال گذشته پيراهن شماره يك را از چنگ وحيد طالب‌لو خارج كرد اما با توجه به روابط پرتنش با وحيد طالب‌لو كه از قديمي‌هاي استقلال محسوب مي‌شود امسال جمع‌بندي‌ها بر جدايي از اوست.
نفت تهران در مذاكراتي خواهان انتقال محمدي به اين تيم شده و ممكن است با توجه به پيشنهاد خوب مالي نفت استقلال براي جبران مخارج سنگين خريدهاي امسال محمدي را به نفت بفرستد. البته اين خبر تنها در حد گمانه‌اهي اوليه است و هنوز هيچ تصميم‌گيري‌اي در اين زمينه انجام نگرفته است
. در اين‌باره پرويز مظلومي سرمربي جديد استقلال نظر نهايي را صادر خواهد كرد، انتخاب اول او براي استقلال وحيد طالب‌لوست و اين دروازه‌بان با توجه به مصدوميت فرهاد مجيدي احتمالا در بازي‌هاي پيش رو كاپيتان استقلال خواهد بود

mahdi sharifi
07-16-2010, 01:10
ببخشيد اگه ميشه اطلاعاتي از مدافع راست جديد استقلال بذاريد :eyvalla:

saiede
07-17-2010, 13:40
تکذیب مذاکره استقلال با مهدی جعفرپور

باشگاه استقلال خبر مذاکره با بازیکن سپاهان را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، باشگاه استقلال خبر مذاکره با مهدی جعفرپور هافبک تیم سپاهان را تکذیب کرد.براین اساس آندره لوییز آخرین خرید استقلال برای لیگ دهم حرفه ای عنوان و پرونده نقل و انتقالات این تیم بسته شد. در شرایطی که عنوان می شد منصور پورحیدری که در تیم پاس همدان مربی جعفرپور بود واسطه این انتقال است. سرپرست استقلال به کل این موضوع را رد می کند: «ما دیگر برنامه ای برای جذب بازیکن نداریم که من بخواهم واسطه آن باشم یا نباشم. ما لیگ دهم را با همین نفرات شروع می کنیم.»

saiede
07-17-2010, 14:07
قبلا تو همین تایپیک گذاشته شده فعلا همین اندازه ازش اطلاعات دارم اگه بچه ها داشتن حتما دوباره میزارن

Azunited
07-17-2010, 15:21
برای دیدن مشخصات اندره لویز بازیکن جدید استقلال در ویکی پدیا به لینک زیر مراجعه کنید...

saiede
07-20-2010, 13:25
در صورت توافق نام سيدصالحي به فهرست استقلال اضافه مي‌شود

دبير هيات فوتبال تهران گفت:در صورتي که سيدصالحي در آينده با مسئولان استقلال به توافق برسد و قرارداد امضا کند مي‌تواند به فهرست اضافه شود.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] مهدي انوري درباره خارج شدن نام مهدي سيد صالحي از فهرست استقلال و احتمال اضافه شدن نام وي در اين فهرست در آينده اظهار داشت: ديروز استقلال ليست خود را به هيات فوتبال تهران ارسال کرد. نام سيد صالحي در فهرست نيست. اگر هم اين بازيکن قبلا با استقلال قرارداد داخلي امضا کرده چنين قراردادي در هيات فوتبال ثبت نشده است.
دبير هيات فوتبال تهران افزود: سيد صالحي در آينده در صورتي که با مسئولان استقلال به توافق برسد و قرارداد امضا کند مي تواند به فهرست اضافه شود. اين بستگي به نظر دو طرف دارد. اين بازيکن اگر با استقلال قرارداد داشت اين باشگاه نمي توانست نام او را در فهرست قرار ندهد.
انوري با اشاره به پايان مهلت نقل و انتقالات گفت: فقط مربيان و اعضاي کادرفني تيم ها 48 ساعت فرصت دارند تا براي ثبت قرداد به هيات فوتبال بيايند.
دبير هيات فوتبال تهران درباره جذب بازيکن آزاد ايراني و خارجي خاطر نشان کرد: فرصت براي همه تيم ها جهت جذب بازيکن تمام شده است. بازيکنان خارجي فقط تا 26 تير فرصت داشتند با باشگاه ها قرارداد امضا کنند و ديگر امکان جذب بازيکن خارجي براي هيچ تيمي وجود ندارد

hamedss
08-28-2010, 19:52
هوار ملا محمد با استقلالي‌ها مذاكره كرد

مهاجم سابق تيم فوتبال پرسپوليس با مسئولان باشگاه استقلال مذكرات مثبتي داشته است علي فتح الله زاده با آندرانيك تيموريان مذاكراتي داشته است. وي كه نتوانست به دليل مجوز كار به ليگ برتر انگليس بازگردد، مورد توجه سرپرست استقلال قرار گرفته است. با وجودي كه خبرهايي مبني بر مذاكرات جدي اين بازيكن با استقلال مطرح شده اما كادر فني ترجيح مي دهد در حالي كه فقط يك جاي خالي دارد، از وجود يك مهاجم بهره ببرد.
در همين راستا اين باشگاه مذاكراتي با هوار ملا محمد انجام داده و اين بازيكن سابق پرسپوليس نيز رضايت خود براي بازي در استقلال را اعلام كرده است.
ظرف روزهاي آينده تكليف جذب بازيكن جديد در استقلال مشخص مي شود.

hamedss
09-01-2010, 17:31
مشكلات و شروط حوار براي پيوستن به استقلال

بحث انتقال حوارملامحمد بازيكن عراقي فصل گذشته پرسپوليس به استقلال هنوز به سرانجامي نرسيده است. با وجود اينكه استقلالي‌ها به شدت خواستار جذب اين هافبك چپ پاي عراقي هستند بحث انتقال حوارملامحمد بازيكن عراقي فصل گذشته پرسپوليس به استقلال هنوز به سرانجامي نرسيده است. با وجود اينكه استقلالي‌ها به شدت خواستار جذب اين هافبك چپ پاي عراقي هستند اما اختلافات مالي و شروطي كه بازيكن سابق پرسپوليس براي مديران باشگاه استقلال گذاشته عملي شدن اين انتقال را تا حدودي دشوار كرده است.
حوار براي فقط يك نيم فصل حضور در جمع آبي‌هاي تهراني 350 ميليون تومان مي‌خواهد در صورتي كه باشگاه استقلال به وي اعلام كرده مبلغي حدود 50 ميليون تومان كمتر از رقم درخواستي حوار را براي ادامه فصل به او مي‌دهد.
گفته مي‌شود اگر حتي طرفين بر سر مثال مسائل مالي و اختلافي كه به آن اشاره شد به تفاهم برسند اين ملي‌پوش عراقي به دليل حضور در اردوها و بازي‌هاي ملي خواستار آن است تا هر وقت تمايل داشت به جمع ملي‌پوشان عراقي بپيوندد.
حوار قصد دارد در تمام رقابت‌هاي پيش روي تيم ملي عراق در اختيار تيم كشورش باشد و قطعا اين موضوع را به عنوان يكي از شروط قراردادش با استقلال مطرح خواهد كرد. تيم ملي عراق در دو، سه ماه آينده در دو تورنمنت معتبر يعني بازي‌هاي غرب آسيا و جام خليج فارس حاضر خواهد بود و حوار قصد دارد در اين تورنمنت‌ها كه همزمان با نيم فصل اول ليگ برتر ايران است به تيم ملي كشورش كمك كند.
همچنين ملامحمد در جام ملت‌هاي آسيا همراه تيم ملي عراق خواهد بود كه البته اين رقابت‌ها در ميانه دو نيم فصل ليگ برتر و در تعطيلي رقابت‌هاي داخلي فوتبال ايران انجام مي‌شود. بدين ترتيب تنها مشكل اين بازيكن عراقي حضور در رقابت‌هاي جام خليج فارس و بازي‌هاي غرب آسياست كه همزمان با بازي‌هاي استقلال در هفته‌هاي پاياني نيم فصل اول انجام خواهد شد اما از آنجا كه حضور در بازي‌هاي جام خليج فارس براي تمام بازيكنان كشورهاي عرب منطقه اهميت فوق‌العاده‌اي دارد، بعيد است باشگاه استقلال موفق به نگه داشتن اين بازيكن در ايران شوند. از طرفي شنيده مي‌شود.
برخي پيشكسوتان باشگاه استقلال كه به علي فتح‌الله‌زاده مشاوره مي‌دهند چندان با اين انتقال موافق نيستند حتي گفته مي‌شود ناصر حجازي كه مديريت فني استقلال را برعهده دارد اعلام كرده اين بازيكن بي‌انضباط و پرحاشيه است و استقلال نبايد او را جذب كند

hamedss
09-01-2010, 17:34
احتمال منتفي شدن حضور تيموريان در استقلال

در شرايطي که آندارنيک تيموريان در آستانه انعقاد قرارداد با تيم استقلال تهران قرار داشت، مسئولان اين باشگاه باب مذاکره با اسماعيل شريفات را گشوده و قصد انعقاد قرارداد با اين بازيکن را دارنددر شرايطي که آندارنيک تيموريان در آستانه انعقاد قرارداد با تيم استقلال تهران قرار داشت، مسئولان اين باشگاه باب مذاکره با اسماعيل شريفات را گشوده و قصد انعقاد قرارداد با اين بازيکن را دارند.
به گزارش خبرنگار مهر، حضور آندارنيک تيموريان در تيم استقلال به راحتي امکانپذير نيست. علاوه بر تامين خواسته‌هاي مالي اين بازيکن و پذيرفتن شرايط قراردادش، آبي پوشان مي بايست يک بازيکن را از فهرست بزرگسالان تيم خود خارج کنند تا جا براي اين مهره ملي پوش باز شود.مسئولان باشگاه استقلال براي تصميم گيري در اين خصوص با مشکلاتي دست به گريبان هستند و نمي خواهند نام سيد مهدي سيدصالحي که دوران نقاهت مصدوميت را مي گذراند را از فهرست خود خارج کنند به همين خاطر برنامه‌اي جديد را براي تقويت تيم خود مدنظر دارند و آن جذب بازيکني جوان در پستي به غير از خط مياني است.اسماعيل شريفات، بازيکن فصل گذشته تيم استقلال اهواز که به تازگي از سوي کميته انضباطي فدراسيون فوتبال به عنوان بازيکن آزاد شناخته شده است، مدنظر مسئولان باشگاه استقلال قرار گرفته و باب مذاکره با اين بازيکن را بازکرده‌اند.اين بازيکن 22 ساله که در شرايط سني اميد است بدون اينکه نيازي به خروج نام بازيکني از فهرست تيم استقلال باشد، مي تواند به جمع آبي پوشان اضافه شود. او توانايي بازي در پست مهاجم را دارد و با توجه به سابقه بازي در کنار ميلاد ميداودي در استقلال اهواز مي تواند، خط آتش آبي پوشان را در غيبت سيدصالحي تقويت کند.علي فتح الله زاده، سرپرست باشگاه استقلال تهران در گفتگو بامهر، ضمن تاييد اين خبر افزود: مذاکرات با آندرانيک تيموريان روند خوبي داشته و ما با اين بازيکن به توافق نسبي رسيده‌ايم. فکر مي کنم ظرف امروز يا نهايتا فردا تکليف ما با تيموريان مشخص خواهد شد، اينکه با او قرارداد مي بنديم يا خير.وي در ادامه با اشاره به احتمال حضور اسماعيل شريفات در تيم استقلال تهران گفت: امکان دارد از عقد قرارداد با تيموريان صرفنظر کنيم و بازيکني جوان را به جاي او جذب کنيم. در اين ارتباط گفتگوهايي با اسماعيل شريفات داشته‌ايم و ممکن است اين بازيکن را به خدمت درآوريم.اگر باشگاه استقلال شريفات را به تيموريان ترجيح دهد، اين بازيکن ملي پوش که سابقه بازي در تيم‌هاي ليگ برتري فولهام و بولتون را دارد، به عضويت تيم سپاهان در مي آيد.

hamedss
09-01-2010, 18:06
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

قرارداد دوساله شريفات با استقلال

اسماعيل شريفات با استقلال قرارداد دوساله امضا كرد.

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، بازيكن فصل پيش استقلال اهواز با حضور در دفتر باشگاه استقلال قرارداد دوساله‌اي را به امضاء رساند.
شريفات،‌ بازيكن زير 23 سال استقلال محسوب مي‌شود و از فردا در تمرينات اين تيم شركت خواهد كرد. با ثبت قرارداد او در هيأت فوتبال استان تهران مشكلي براي حضورش در مسابقات ليگ برتر وجود نخواهد داشت.

saiede
09-07-2010, 13:22
پيوستن آندرانيک تيموريان به استقلال منتفي شد

مسئولان باشگاه استقلال ديگر تمايلي براي به خدمت گرفتن آندرانيک تيموريان ندارند.

باتوجه به تکمیل بودن لیست بازیکنان بزرگسال، استقلالی‌ها نمی‌توانند تیموریان را جذب کنند. مسئولان این باشگاه ابتدا به دنبال خارج کردن نام یک بازیکن از لیست بودند که در این خصوص اتفاقی نیفتاد.
بعد از منتفی شدن این انتقال، شناسنامه امیدرضا روانخواه هافبک جوان خود را بررسی کردند تا اگر این بازیکن متولد سال 1367 بود، نام او را به لیست بازیکنان زیر 23 سال انتقال دهند و به این صورت یک جای خالی موجود در لیست بازیکنان بزرگسال را با نام تیموریان پر کنند. البته این اتفاق هم رخ نداد چرا که پس از بررسی‌های لازم به این نتیجه رسیدند که روانخواه بازیکن بزرگسال محسوب می شود.
با این حساب و با توجه به پرشدن لیست اسامی بازیکنان تیم فوتبال استقلال، پیوستن آندرانیک تیموریان به جمع آبی‌پوشان تهران منتفی است.

Azunited
09-07-2010, 17:37
ما یک چپ پای خوب نیاز داشتیم....
هوار ملا محمد میتونست یک خرید عالی برامون باشه اونوقت رفتیم شریفات ر و خریدیم؟
اقا این شریفات چه جور بازیکنیه ؟ پستش چیه؟

Azunited
09-16-2010, 01:46
فتح‌الله‌زاده منتظر پاسخ نهایی تیموریان :ماجرای استقلال -آندو ادامه دارد!
([Only Registered And Activated Users Can See Links])

قبل از سفر تیم ملی به شرق آسیا تیموریان همراه مدیر برنامه‌هایش به باشگاه استقلال رفت تا قراردادش را با این تیم نهایی کند اما برخی موانع باعث شد قراردادی میان باشگاه استقلال و او منعقد نشود.
آندو با استقلالی‌ها قرار گذاشته بود پس از بازگشت همراه تیم ملی درباره پیشنهاد آبی‌ها پاسخ نهایی را بدهد اما هنوز تیموریان پاسخی به پیشنهاد استقلالی‌ها نداده است.
در حالی که برخی اعضای کادر فنی و کمیته فنی باشگاه استقلال معتقدند آمدن تیموریان به استقلال باعث به وجود آمدن ترافیک زیادی در خط میانی خواهد شد اما مسوولان باشگاه به‌خصوص علی فتح‌الله‌زاده که تبحر زیادی در شکار ستاره‌ها دارد هنوز علاقه‌مند است تیموریان را جذب کند.
در همین راستا شنیده می‌شود یکی دو روز پیش دوباره تماسی میان باشگاه استقلال و مدیر برنامه‌های تیموریان برقرار شده و دوطرف درباره همکاری با یکدیگر حرف زدند. با این حال پیشنهادهایی که از سوی مسوولان دو باشگاه سپاهان و ذوب‌آهن و حتی مس کرمان به تیموریان شده او را سر چند راهی قرار داده تا همچنان تیم جدید او مشخص نشود. اما استقلالی‌ها خیلی امیدوارند و البته دوست دارند تیموریان را هر طور شده جذب کنند و او را به خدمت بگیرند. حتی یکی از مسوولان باشگاه استقلال می‌گفت حاجی هنوز حاضر است نام یکی از بازیکنان استقلال را به خاطر جذب تیموریان از لیست خارج کند. حال باید منتظر ماند و دید که ماجرای آندو و استقلال سرانجام چه خواهد شد و آیا این بازیکن که سابقه سال‌ها بازی در لیگ جزیره را دارد به استقلال می‌آید یا خیر؟!

Azunited
09-16-2010, 21:02
معاوضه بازيكن استقلال با استيل آذين قطعي شد/هافبك چپ استيل آذين در جمع آبي ها مسئولان تيم استقلال اعلام كردند:شرايط اين تيم در سمت چپ ايده آل نيست و به همين دليل حضور يك هافبك چپ در اين تيم براي نيم فصل دوم مسابقات ليگ و آسيا قطعي شده است و در ميان هافبك چپ هاي ناراضي هافبك استيل آذين در اولويت قرار دارد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران و به نقل از يك مقام مسئول،امير شاپورزاده هافبك چپ استيل آذين از شرايط خود در اين تيم رضايت ندارد و به همين دلیل با تعويض خود با يك بازيكن استقلال مخالفتي ندارد.
گفتني است،قرار است يك مدافع از استقلال جذب استيل آذين شود و در مقابل شاپورزاده جذب استقلال شود

hamedss
09-21-2010, 21:15
استقلال ، شاپورزاده را نمى خواهد

اين روزها معاوضه بازيكنان ميان ۲ باشگاه استقلال تهران و استيل آذين مطرح شده و صحبت از حضور هافبك استيل آذينى ها در جمع آبى پوشان است.اين روزها شايعه معاوضه امير شاپورزاده با يكى از بازيكنان استقلال مطرح شده كه مسئولان اين باشگاه چنين انتقالى را تكذيب كرده و گفته اند برنامه اى براى معاوضه بازيكن با باشگاه استيل آذين ندارند.

saiede
10-16-2010, 17:44
قادر حسن بازيكن جديد استقلال شد

بازيکن تيم فوتبال دي استرادا اسلواکي با استقلال قرارداد امضا کرد. پنجشنبه شب در هتل آکادمي جلسه اي با حضور علي فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال و خشايار محسني (مالک باشگاه دي استرادا اسلواکي) برگزار شد. در اين نشست قرار داد اسماعيل قادر حسن، بازيکن فرانسوي اين تيم با استقلال به امضا رسيد.
اين بازيکن بعد از موافقت مظلومي قراردادش امضا شد و قرار است از سال آينده آبي پوشان را همراهي کند. قرارداد قادر حسن براي او ارسال مي شود تا پس از امضاي اين بازيکن نهايي شود.

hamedss
10-28-2010, 03:53
دروازه بان استقلال: به عنوان بازيكن آزاد حضورم در استقلال قانونى است

مهرداد حسينى گفت: رضايت نامه ام را از پرسپوليس گرفته و هم اكنون بازيكن آزاد هستم. دروازه بان سابق تيم اميد پرسپوليس افزود: رضايت نامه ام را از پرسپوليسى ها گرفته ام و اينكه گفته مى شود غير قانونى با استقلال تمرين مى كنم شايعه است.او با اشاره به شايعه اى كه در برخى از مطبوعات در خصوص تمرين غير قانونى وى در باشگاه استقلال بوجود آمده و گفته مى شود حسينى هنوز يك سال ديگربا قرمز پوشان پايتخت قرار دارد گفت: اين گفته ها شايعه محض است زيرا من رضايت نامه ام را از باشگاه پرسپوليس گرفته و قانونى به استقلال آمده ام مى توانم حتى اين رضايت نامه را براى اصحاب جرايد و رسانه ارسال كنم.

hamedss
10-28-2010, 03:59
قرارداد دوس سانتوس برزيلى با استقلال فسخ شد

دوس سانتوس كه در ابتداى فصل نقل و انتقالات و در روزهاى ابتدايى مديريت فتح الله زاده با استقلال قرارداد بسته بود پس از آن كه فرصتى براى بازى در اين تيم پيدا نكرد از اين باشگاه جدا شد. بنا بر اعلام نظرى جويبارى قائم مقام باشگاه استقلال قرارداد اين بازيكن فسخ شده و اين بازيكن مى تواند به تيم ديگرى بپيوندد.

Azunited
10-30-2010, 17:50
قادر حسن برای ثبت قرارداد با استقلال به تهران می آید

سایت گل- قادر حسن مهاجم اهل جیبوتی استقلال به زودی وارد ایران می‌شود. این مهاجم فرانسوی 6 روز دیگر به تهران می‌آید تا پای مذاکره نهایی با استقلال بنشیند. قادر حسن مشکلی برای عضویت در استقلال ندارد تا پس از انجام تست پزشکی قرارداد خود با تیم آبی را به ثبت برساند. این بازیکن در صورت آبی‌پوش شدن جزو سهمیه زیر 23 سال استقلال به حساب می‌آید.
استقلالی ها با توجه به فسخ قرارداد ریکاردو آندرسون برزیلی، یک سهمیه بازیکن خارجی خود را برای قادر حسن آزاد کرده است.

hamedss
10-30-2010, 18:59
مهاجم جديد استقلال شش روز ديگر مي‌آيد

مهاجم فرانسوي‌الاصل تيم فوتبال استقلال تا شش روز ديگر به تهران مي‌آيد.

قادر حسن به زودي وارد ايران مي‌شود. اين مهاجم فرانسوي 6 روز ديگر به تهران مي‌آيد تا پاي مذاكره نهايي بنشيند.
قادر حسن مشكلي براي عضويت در استقلال ندارد تا پس از انجام تست پزشكي قرارداد خود با اين تيم را به ثبت برساند. اين بازيكن در صورت آبي‌پوش شدن جزو سهميه زير 23 سال استقلال به حساب مي‌آيد.
كاروان استقلال چهارشنبه راهي آبادان مي‌شود
كاروان تيم استقلال براي رويارويي با تيم صنعت نفت آبادان روز چهارشنبه راهي آبادان خواهد شد. طبق هماهنگي‌هاي به عمل آمده قرار است تيم در هتل آزادي مستقر شود.
تيم استقلال بلافاصله بعد از بازي مقابل نفت آبادان، به اهواز خواهد رفت تا با پرواز مستقيم از اهواز به تهران برگردد.
تمرين فردا تعطيل است
تمرين استقلال بعد از پيروزي مقابل راه‌آهن فردا تعطيل خواهد بود.
قرار است امروز تمرين ريكاوري ساعت 16 در زمين نوبنياد انجام شود و با نظر كادر فني،‌تمرين روز يكشنبه تيم تعطيل خواهد بود.
تمرينات از روز دوشنبه براي مصاف با نفت آبادان پيگيري مي‌شود.

hamedss
10-30-2010, 19:10
ارسال نامه كنفدراسيون فوتبال آسيا

حضور استقلال در ليگ قهرمانان آسيا قطعي شد

ايران ورزشي- علي نظري‌جويباري، قائم مقام مديرعامل باشگاه استقلال حضور اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا را تاييد كرد. جويباري در اين باره گفت: «دعوتنامه‌اي از سوي كنفدراسيون آسيا براي حضور 4 نماينده ايران به دفتر اين باشگاه رسيد اما 26 آبان تصميم نهايي اعلام خواهد شد.»
نظري جويباري پس از اعلام اين خبر گفت: «هنگامي كه دعوتنامه‌‌ ارسال مي‌شود به اين معني است كه حضور استقلال در ليگ قهرمانان تأييد شده است.»

hamedss
10-31-2010, 19:18
وعده فتح‌الله‌زاده شش روز ديگر عملي مي‌شود

اكبرپور جديد در راه استقلال

ايران ورزشي- ضعف‌هاي لوييز در خط دفاع استقلال و خطاي پنالتي كه در بازي با تراكتورسازي مرتكب شد همچنين ديپورت دوس سانتوس مهام سنگين وزني كه از ابتداي حضورش در استقلال با انتقادات زيادي روبرو بود همه، همه دلايلي است تا منتقدان استقلال از همين حالا مقابل جذب قادر حسن موضع گرفته و او را سانتوس و يا لوييز ديگري بدانند اما علي فتح‌الله‌زاده كه او را در سفر اسلواكي كشف كرده از سوغات خود طرفداري مي‌كند و به علاقه‌مندان استقلال وعده مي‌دهد كه قادر حسن، عليرضا اكبرپور ديگري شود. با اين پيش‌فرض بايد منتظر باشيم تا شش روز ديگر قادر حسن وارد ايران شده و جلوي دوربين عكاسان قرار بگيرد. البته فتح‌الله‌زاده درباره اين بازيكن فرانسوي ادعاي عجيب ديگري هم داشته و گفته كه اگر در جذب اين بازيكن كوتاهي مي‌كرد، او به لئون فرانسه مي‌رفته.
به هر حال براي ديدن بازيكن فرانسوي استقلال كه جزو سهميه زير 23 ساله‌هاي اين تيم به حساب مي‌آيد بايد شش روز ديگر صبر كنيم. البته اينطور كه گفته مي‌شد قادر حسن قبل از ثبت قرارداد با استقلالي‌ها بايد اول تست بدهد.

hamedss
11-03-2010, 20:53
بليت قادر حسن به مقصد ايران رزرو شد

قادر حسن، هافبك فرانسوى و مسلمان تيم استقلال، تا چند روز آينده به ايران سفر مى كند تا براى حضور در تمرينات اين تيم و عقد قرارداد آماده شود.
قادر حسن براى حضور در تمرينات تيم استقلال وارد تهران مى شود تا پرويز مظلومى پس از حضور وى در تمرينات گروهى وى را تأييد كرده و اين بازيكن قرارداد خود را نهايى كند.گفتنى است، اين بازيكن كه قرار بود جانشين دوسانتوس برزيلى شود، از سوى مسئولان تيم استقلال با شرايط متفاوتى روبه رو شده است و قرار است بين نيم فصل جابه جايى در فهرست تيم استقلال به وجود آيد.اين بازيكن به جاى بازيكنى كه قرار است از ليست خارج شود وارد فهرست آبى ها مى شود.

saiede
11-08-2010, 13:49
مهاجم جديد تيم فوتبال استقلال فردا به تهران مي‌آيد

مهاجم جديد تيم فوتبال استقلال با رفع مشکل ويزا سه‌شنبه وارد تهران مي‌شود.
درحالي که خبرهايي مبني بر ايجاد مشکل براي اخذ ويزاي قدر حسن بازيکن جديد استقلال مطرح مي شود، اين بازيکن با رفع مشکل ويزا از سوي سفارت ايران در اتريش سه شنبه وارد تهران مي شود.
باشگاه استقلال با رايزني هاي صورت گرفته مشکل ويزاي اين بازيکن را حل کرده و قصد فسخ قرارداد با مهاجم سابق دي استرادا را ندارد.
وي پس از حضور در تهران بايد در تست پزشکي استقلال شرکت کند. قادر حسن با استقلال قرارداد داخلي بسته است.

hamedss
11-08-2010, 20:02
پس از شايعه جذب زنيدپور

احتمال فسخ قرارداد قادر حسن

شبكه ايران - قرار بود قادر حسن بازیكن چپ پای فرانسوی الاصل استقلال كه گفته می‌شود در یكی از تیم‌های لیگ اسلواكی توپ می‌زند، جمعه شب وارد تهران شود اما این بازیكن به دلیل پاره‌ای از مشكلات نتوانست به ایران بیاید. مسوولان باشگاه استقلال علت این اتفاق را عدم صدور قادر حسن اعلام كرده‌اند اما گفته می‌شود داستان از قرار دیگری است و به نظر می‌رسد ماجرای حضور وی در ایران به كلی منتفی شده است چون با شكست استقلال مقابل صنعت نفت آبادان زمزمه‌های تازه‌ای در این تیم شنیده می‌شود.
ظاهرا باخت به تیم صنعت نفت آبادان باعث شده مسوولان باشگاه استقلال برای اینكه تیم‌شان را در كورس قهرمانی نگه دارند با دقت بیشتری درباره جذب بازیكن جدید تصمیم‌گیری كنند. پس از باخت به نماینده آبادان شنیده شد میلاد زنید پور نیم فصل به استقلال خواهد آمد. این خبر چندان هم دور از واقعیت نیست. از داخل باشگاه استقلال شنیده می‌شود كه به احتمال زیاد نیم فصل‌ هادی شكوری به استیل آذین خواهد رفت و میلاد زنیدپور به استقلال خواهد آمد. زنید پور از فصل پیش تا كنون بارها و بارها در تمرین استقلال حاضر شده و حتی ابتدای فصل هم شنیده شد كه این بازیكن قصد دارد به استقلال بیاید كه رقم اغواكننده باشگاه بحران زده استیل آذین باعث شد او از حضور در استقلال صرفنظر كند. با نتایجی كه استیل آذین در فصل جاری گرفته اغلب بازیكنان در پی فرار از این تیم هستند.
میلاد زنیدپور چند روز پیش با یكی از مسوولان باشگاه استقلال هم گفت و گو كرد و در این مذاكرات از مسوولان باشگاه استقلال خواسته هر طور شده زمینه حضور او را در استقلال فراهم كنند. باشگاه استقلال هم قول داده هر چه زودتر با باشگاه استیل آذین بر سر جذب این بازیكن مذاكره كند. با توجه به اینكه استیل آذین در خط دفاع با مشكلات عدیده‌ای روبرو است بعید نیست كه ‌هادی شكوری با این بازیكن معاوضه بشود اما جذب زنیدپور چه ارتباطی با قادر حسن دارد؟ ارتباط این دو در پست بازی است. اگر زنیدپور به استقلال بیاید آن وقت فرصت بازی به قادر حسن نمی‌رسد و‌ آنگاه این بازیكن باید از روی نیمكت بازی‌های استقلال را تماشا كند. مدیر برنامه‌های این بازیكن هم با آگاهی از این ماجرا فعلا دست نگه داشته و به این بازیكن گفته پیگیر كارهای حضورش در لیگ ایران نشود.
در واقع علت اینكه قادر حسن جمعه شب به ایران نیامد همین بود چرا كه این بازیكن پس از مشورت با مدیر برنامه‌هایش متوجه شده كه استقلال در پی جذب زنیدپور است؛بازیكنی كه در تیم ملی ایران هم حضور دارد و یكی از مردان اصلی ایران مقابل برزیل بود. شاید تاخیر قادر حسن در آمدن به ایران سرانجام باعث بشود كه استقلال قید این بازیكن را بزند و به طور غیابی قراردادی را كه با این بازیكن امضا كرد، فسخ كند.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) _ _

hamedss
11-17-2010, 03:40
خبر 10 روز پيش درست از آب درآمد

قادر حسن در آستانه فسخ قرارداد با استقلال

ايران ورزشي- به تقريب 10 روز پيش بود كه از دل باشگاه استقلال خبري پيرامون فسخ قرارداد قادرحسن با اين باشگاه شنيده شد. به دنبال درج اين خبر مسوولان باشگاه استقلال مصاحبه كردند و گفتند: «قادرحسن قطعا براي بازي در استقلال به ايران خواهد آمد.» طي روزهاي گذشته اخبار بسياري پيرامون حضور قادرحسن در استقلال شنيده شد. حتي 3 روز پيش گفته شد كه اين هافبك چپ فرانسوي الاصل صبح روز گذشته به تهران خواهد آمد و همان روز يعني ديروز در تست پزشكي شركت خواهد كرد اما نه تنها قادرحسن به تهران نيامد و به وعده‌اش عمل نكرد بلكه اخبار تازه‌اي از باشگاه استقلال بيرون آمد كه در واقع خبرهاي 10 روز پيش را تاييد مي‌كند. گفته مي‌شود احتمال اينكه قادرحسن به ايران نيايد خيلي زياد شده چرا كه اين بازيكن پس از مشورت با مدير برنامه‌هاي ايراني‌اش به اين نتيجه رسيده كه اگر فوتبالش را در ايران ادامه ندهد، خيلي بهتر است! البته شايد هم خود باشگاه استقلال از جذب اين بازيكن انصراف داده. يك احتمال ديگر هم وجود دارد؛ اينكه پرويز مظلومي به دليل اختلاف با ناصر حجازي قيد اين بازيكن را كه قبل از عقد قرارداد يا تفاهمنامه داخلي با باشگاه استقلال مورد تاييد حجازي قرار گرفته بود، مي‌زند.
جالب اينكه علي فتح‌الله‌زاده قبل از آمدن اين بازيكن به ايران كه هيچ چهره‌اي از او در رسانه‌ها به چاپ نرسيده، مي‌گفت: «قادر حسن مي‌تواند جاي سياوش اكبرپور يا برهاني را در استقلال پر كند!»

hamedss
11-21-2010, 05:55
پرونده حسن قادر حسن بسته مى شود

دست رد مظلومى بر سينه مهاجم مورد علاقه حجازى

در صورتى كه قرار داد نشاط اكرم در هيات فوتبال تهران به ثبت برسد استقلالى ها حسن قادر حسن را جذب نخواهند كرد.حسن قادر حسن همان مهاجم مورد تاييد و البته مورد علاقه ناصر حجازى است كه مظلومى از ابتدا نيز نظر مثبتى نسبت به جذب او نداشت.به گفته استقلالى ها ، جذب نشاط اكرم در اولويت كارى اين باشگاه است و در صورتى كه نام وى را به ليست خود اضافه كنند، قادر حسن ديگر جايى در اين تيم نخواهد داشت.

hamedss
11-21-2010, 05:57
هوار محمد گزينه دوم استقلال است

مسئولان تيم استقلال درصدد هستند براى نيم فصل دوم ميانه زمين خود را تقويت كنند.به همين دليل چند گزينه از جمله هوار محمد هافبك سابق تيم پرسپوليس را در ليست خود قرار داده اند.پيش از شروع فصل نيز مسئولان اين تيم در صدد جذب هوار محمد و عمادرضا بودند اما اين ۲ بازيكن به دلايل مالى و شروطى كه براى عقد قرار داد با استقلال ذكر كردند نتوانستند با مسئولان اين تيم به توافق برسند.اعضاى تيم استقلال پس از گذشت چند هفته به اين نتيجه رسيدند كه حضور هوار محمد در استقلال مى تواند ميانه ميدان اين تيم را تقويت كند.به همين علت اقدامات لازم صورت گرفته تا در صورت به توافق نرسيدن با گزينه اول او جذب شود.

hamedss
11-23-2010, 06:59
مخالفت باشگاه استيل آذين با انتقال زنيدپور به استقلال

عضو هيات مديره باشگاه استيل آذين از مخالفت اين باشگاه با انتقال زنيدپور به استقلال خبر داد.باشگاه استقلال در چند روز گذشته رايزنى هاى خود براى حضور ميلاد زنيدپور در اين تيم را آغاز كرد. اين باشگاه در حالى منتظر پاسخ باشگاه استيل آذين است كه محمدرضا خروطى عضو هيات مديره اين باشگاه اظهار داشت: باشگاه راضى به اين انتقال نيست. نياز به بازيكن داريم و نمى خواهيم هيچ كدام را از دست بدهيم.وى افزود: باشگاه استقلال براى جذب زنيدپور درخواست كتبى نداده و فقط شفاهى او را خواسته است. توافقى براى حضور اين بازيكن با اين باشگاه نداشتيم. ليست استيل آذين سه نفر ديگر جا دارد و مى خواهيم اين ليست را پر كنيم.

hamedss
11-23-2010, 07:12
ابهام درباره پيوستن قادر حسن به استقلال

مذاكرات باشگاه استقلال با بازيكن عراقى به دليل مسائل مالى به بن بست رسيد.
در حالى كه پيش از اين اعلام شده بود باشگاه استقلال در مذاكرات خود با نشات اكرم به توافق مالى رسيده اما بر سر نحوه پرداخت پيش قرارداد با وى به مرحله نهايى نرسيده، در تازه ترين مذاكره مديربرنامه هاى نشاط اكرم با مديران استقلال مبلغ پيشنهادى اين بازيكن عراقى ۱۰۰ ميليون افزايش پيدا كرد و به همين دليل اين مذاكرات به بن بست خورد. با توجه به اين اختلاف امكان حضور نشات اكرم در استقلال به احتمال فراوان منتفى شده است.
از سوى ديگر حضور قادر حسن در استقلال نيز در ابهام قرار دارد. بازيكن سابق تيم دى استرادا كه از طريق مديربرنامه هاى خود با استقلال قرارداد داخلى امضا كرده هنوز موفق نشده به ايران بيايد.
پيش از اين مطرح شد وى مشكل ويزا دارد اما با حل مشكل ويزاى قادر حسن خبر رسيد كه اين بازيكن به دليل بيمارى مادرش حضور در تهران را به تعويق انداخته و اگر اين موضوع تا چهارشنبه هفته جارى ادامه داشته باشد استقلال ديگر نمى تواند با اين بازيكن قرارداد رسمى امضا كند.
مهلت نقل و انتقال بازيكنان خارجى تا روز چهارشنبه هفته جارى است و قادر حسن هنوز به ايران نيامده و خبرى از آمدن وى هم نيست.
على فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال نيز روز جمعه از مالزى به ايران باز مى گردد و به همين دليل شانس حضور اين دو بازيكن خارجى در جمع
آبى پوشان پايين است.

hamedss
11-23-2010, 07:14
ايمان مبعلى يك قدم تا جدايى از استقلال

بحث جدايى ايمان مبعلى از استقلال كاملا جدى است. البته مبعلى علاقه اى به اين جدايى ندارد و به نظر مى رسد كه رابطه بين پرويز مظلومى و ايمان مبعلى به پايان خط رسيده است. از طرفى شنيده مى شود مقدمات ترانسفر اين بازيكن خوزستانى به قطر فراهم شده و ايمان در نيم فصل به ليگ قطر خواهد رفت و از طرف ديگر پرويز مظلومى از عملكرد مبعلى رضايت ندارد و اين موضوع را به گوش مسئولان استقلال نيز رسانده است.
به گزارش سايت گل انتقال مبعلى به قطر در شرايطى است كه هيچ يك از مسئولان استقلال حاضر نيستند خروج نام اين بازيكن از ليست آبى پوشان را تاييد كنند؛ آنها در نظر دارند روند انتقال ايمان در سكوت خبرى دنبال شود و وى در نيم فصل جاى خود را به نشاط اكرم يا يك بازيكن ديگر دهد گرچه كاپيتان تيم ملى عراق هم براى حضور در استقلال شرايط دشوارى پيش پاى مديران اين تيم گذاشته است.به نظر مى رسد يكى از دلايل اصلى جدايى ايمان بحث مالى او با استقلال باشد. نوبت سررسيد چك هاى مبعلى فرارسيده و استقلال ظاهرا فعلا توانايى پرداخت پول او را ندارد. بنابراين انتقال مبعلى به قطر، اين باشگاه را از يك تعهد مالى سنگين نجات خواهد داد، گرچه شرايط فنى ايمان هم مزيد بر علت اين ماجرا شده است.استقلال در حال حاضر از اميد روانخواه به جاى مبعلى استفاده مى كند اين در حالى است كه مجتبى جبارى هم مصدوم است و طبيعتاظ استقلال به مبعلى نياز دارد اما مظلومى به گفته يكى از نزديكان استقلال از نحوه حضور مبعلى در تمرينات و جلسات فنى راضى نيست و از واكنش هاى او دلخور شده است.

hamedss
11-23-2010, 07:15
موافقت مظلومى با جدايى طالب لو

وحيد بالاخره مى رود

دروازه بان اول استقلال در سال هاى گذشته تاب نيمكت نشينى را ندارد و سرانجام نظر مساعد مسئولان تيم را براى ادامه فوتبال در يك تيم تهرانى جلب كردروز يكشنبه پس از تمرين استقلال جلسه اى در ساختمان اين باشگاه برگزار شد و طى آن سرمربى آبى پوشان موافقت خود را با جدايى وحيد طالب لو اعلام كرد.دروازه بان جوان استقلال كه اين روزها شرايط خوبى در اين باشگاه ندارد، در اين جلسه خواستار جدايى از تيمش شد و در نهايت توانست رضايت پرويز مظلومى را براى جدايى از جمع آبى پوشان جلب كند.درباره طالب لو بايد به اين نكته اشاره داشت كه برخلاف خبرهاى منتشر شده، وى تمايلى براى پيوستن به استيل آذين ندارد و مى خواهد فوتبالش را در يكى ديگر از تيم هاى تهرانى ادامه دهد.طالب لو از سومين دوره رقابت هاى ليگ برتر پيراهن استقلال را برتن داشت و اين فصل نيز كاپيتان دوم آبى پوشان بود، اما تداوم نيمكت نشينى هايش در استقلال سبب شد كه به فكر جدايى از اين تيم بيفتد.

hamedss
12-03-2010, 21:24
هافبک استیل آذین آبی پوش می شود-

زنیدپور از شنبه در تمرین استقلال

با توجه به نیاز استقلال به یک هافبک توانمند مسئولان دو باشگاه استیل آذین و استقلال توافق کرده اند تا زمینه را برای آبی پوش شدن میلاد زنیدپور فراهم کنند.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [/URL]

سایت گل- این روزها در فصل نقل و انتقالات خیلی از تیمهای لیگ برتری برای پوشش نقاط ضعف خود دنبال جذب بازیکنان مورد نیاز خود هستند.بحث معاوضه بازیک بین باشگاهها هم بیشتر از هر زمان دیگری شنیده می شود.
بر همین اساس و با توجه به نیاز استقلال به یک هافبک توانمند مسئولان دو باشگاه استیل آذین و استقلال توافق کرده اند تا زمینه را برای آبی پوش شدن میلاد زنیدپور فراهم کنند.
بر همین اساس قرار است میلاد زنیدپور لباس استقلال را بر تن کند. مراحل نهایی این انتقال هم صورت گرفته و گفته می شود زنیدپور شنبه و پس از بازی استیل مقابل ذوب با حضور در تمرین استقلال کار خود را با آبی پوشان آغاز خواهد کرد.
[URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links]"]منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

hamedss
12-04-2010, 20:42
درخواست كتبي استيل‌آذين براي جذب طالب‌لو روي ميز حاجي

اگر خود وحيد بخواهد تمام است

محمد محمدي با شيرجه نسبتا بلندش در هواي انزلي و سپس برخورد با زمين سفت ورزشگاه تختي اين شهر شايد بيش از هركسي در حق خودش ظلم كرد (!) دروازه‌بان دوم استقلال كه همواره زير سايه نام طالب‌لو در استقلال به فعاليت خود ادامه مي‌دهد شايد اگر آسيب‌ديدگي را تجربه نمي‌كرد حالا با فراغ بال به جاي واژه «دوم» در پسوند اسمش از واژه «اول» استفاده مي‌شد. البته هنوز احتمالات اندكي در ارتباط با اول شدن اين دوم وجود دارد اما ... اما كار براي جدا شدن طالب‌لو از استقلال با مشكل مواجه شده است.

نامه استيل‌آذين

روز گذشته و از يك منبع خبري كاملا موثق در باشگاه استيل‌آذين مطلع شديم صادق درودگر (سرپرست استيل‌آذين) با ارسال نامه‌اي رسمي از سوي باشگاه خودش خطاب به علي فتح‌ا...‌زاده تقاضاي اضافه شدن وحيد طالب‌لو به استيل‌آذين را مطرح كرده است. نامه‌اي كه در آن اين خواسته، خواسته علي پروين عنوان شده و فتح‌ا...‌زاده را در مورد پاسخ‌گويي به اين نامه در رودربايستي قرار داد.

نامه استقلال

در پاسخ به اين نامه اما فتح‌ا...‌زاده جواب قطعي خود را عنوان نكرده است اما دست رد هم به سينه درودگر و استيل‌آذين و در واقع علي پروين نزده. دليلش هم بيش از هرچيز احترامي بوده كه فتح‌ا...‌زاده براي علي پروين قايل شده است. اما فتح‌ا...‌زاده ok هم نداده و همه چيز را به فردا موكول كرده است.

تصميم فتح‌ا...‌زاده

وقتي در اين خصوص كه پاسخ فتح‌ا...‌زاده چه خواهد بود با او حرف زديم او ضمن تاييد خبر ارسال نامه به گل گفت: «آنها (استيل‌ها) تقاضايي داشتند كه البته من قرار است امروز با خود طالب‌لو و سپس با آقاي مظلومي در اين‌باره صحبت كنم تا نظر خود اين عزيزان را هم بشنوم.»‌ فتح‌ا...‌زاده در واقع نظر مخالف ندارد چه اگر داشت مستقيم و بدون رودربايستي آن را مطرح مي‌كرد. شايد فتح‌ا...‌زاده به اين خاطر چنين تصميمي را اتخاذ كرده است كه قصد دارد به تمام حرف و حديث‌هاي حول و حوش دروازه‌بانش پايان دهد.

... اما محمدي!

اما محمدي چه مي‌شود؟ او روز گذشته روي نيمكت نشست و با توجه به كتفش كه در انزلي آسيب ديد شرايط نامشخصي دارد و از اين حيث بعيد نيست اسباب دودلي و شك را براي پرويز مظلومي و فتح‌ا...‌زاده فراهم كند. شايد اگر محمدي از آينده خبر داشت هرگز تن به آن مصدوميت نمي‌داد و آن شيرجه بلند را نمي‌زد تا حالا هم مظلومي و فتح‌ا...‌زاده با خيال راحت جواب «بله» را به درودگر مي‌دادند....

بابازاده در استيل

از سوي ديگر گفته مي‌شود حميد بابازاده مربي دروازه‌با‌نان استيل‌آذين شده و او در امر دروازه‌بان پروري شايد بيشترين حق را بر گردن وحيد طالب‌لو داشته است. حتي روز گذشته شنيديم حميد بابازاده در مورد اينكه نظر وحيد را در مورد خروجش از استقلال بداند با شاگرد سابقش هم حرف زده است و طالب‌لو نيز مشكلي بابت رفتن به استيل‌آذين و جدا شدن از استقلال ندارد.

خواسته استقلال

اما خواسته استقلال در صورت توافق احتمالي در قبال جدايي طالب‌لو چيست؟ فتح‌ا...‌زاده بهترين فرد براي پاسخگويي به اين سوال بود. «هنوز ما به استيل‌آذين پاسخ روشني در مورد موافقت يا عدم موافقت‌مان براي خروج طالب‌لو از ليست‌مان را نداده‌ايم تا خواسته‌هايمان را مطرح كنيم. قطعاً‌اگر چنين بحثي مطرح شود آن زمان ما نيز خواسته‌هايمان را عنوان خواهيم كرد.» فتح‌ا...‌زاده همچنين از بحث پيشكش كردن «ميلاد زنيدپور» از سوي استيل‌آذيني‌ها براي جذب طالب‌لو نيز مطلع بود. «بايد ببينيم نظر مظلومي و خود طالب‌لو چيست. تا وقتي نظر آنها را ندانم، نمي‌توانم حرفي بزنم.»‌

طالب‌لو ok داد

اما در پشت پرده اين مباحث اتفاقات ديگري رخ داده است و آن رضايت كامل وحيد طالب‌لو براي جدا شدن از استقلال است كه با فتح‌ا...‌زاده هم اين مطلب را مطرح كرده است اما گفته مي‌شود طبق توافق طرفين قرار است تا پيش از مطرح نشدن پاسخ مظلومي به اين سوال، فتح‌ا...‌زاده و طالب‌لو هر دو، اين مطلب را منوط به نظر شخصي سرمربي استقلال عنوان ‌كنند

hamedss
12-04-2010, 21:06
[/URL] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

طالب‌لو: با استقلال قرارداد قلبی دارم، می‌مانم

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، وحید طالب‌لو در نیم فصل دوم همراه استقلال خواهد بود و جدایی وی از استقلال منتفی شد.
طالب‌لو در این باره به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: من با استقلال قرارداد قلبی دارم، با کادر فنی مشکلی ندارم و تا وقتی که آقای فتح‌اله‌‌زاده در این باشگاه است من هم در این تیم خواهم ماند تا اهدافی که در تیم دارم را دنبال کنم. مطمئنا از این پس هم با روحیه و انگیزه بالاتر در تمرینات تیم شرکت می‌کنم تا به آنچه می‌خواهم در استقلال برسم.
[URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links] s%2Fview&_62_INSTANCE_bzF8_groupId=35536&_62_INSTANCE_bzF8_articleId=116082&_62_INSTANCE_bzF8_version=1.0"]منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

hamedss
12-05-2010, 06:13
فكس باشگاه استقلال به استيل آذين؛

براى دريافت رضايتنامه زنيدپور پول مى دهيم

ميلاد زنيدپور هافبك تيم استيل آذين مورد نظر مسئولان تيم استقلال قرار گرفته است و آبى ها اعلام كردند كه حضور اين بازيكن در جمع آبى ها براى ادامه مسابقات در نيم فصل دوم قطعى شده است اما براى جذب قطعى اين بازيكن به استقلال مشكلاتى وجود دارد كه مسولان استقلال درصدد رفع اين مشكلات هستند. استقلالى ها با ارسال فكس به باشگاه استيل آذين اعلام كرده اند كه تمايل دارند ميلاد زنيدپور را براى نيم فصل دوم ليگ در اختيار بگيرند اما براى خريد اين بازيكن به مبلغ معقول باشگاه استيل آذين پاسخ مى دهند. مسئولان استقلال در نظر دارند پيشنهاد استيل آذين را براى صدور رضايتنامه زنيدپور دريافت كرده و پس از آن با مسئولان وارد مذاكره شوند و بر سر مساله مالى به توافق نهايى دست يابند تا اين بازيكن هرچه سريعتر در تمرينات شركت كند.

hamedss
12-05-2010, 19:23
هوار ملا محمد با استقلال قرارداد بست

بازيکن سابق تيم فوتبال پرسپوليس امروز با استقلال قرارداد امضا کرد.

مدير برنامه هاي هوار ملا محمد امروز با حضور در باشگاه استقلال تهران، با اين تيم قرارداد امضا کرد. قرارداد اين بازيکن عراقي که فصل گذشته در پرسپوليس بازي مي کرد، شش ماهه است.
وي چهارشنبه هفته جاري وارد تهران مي‌شود و به زودي در تمرين آبي پوشان شرکت مي‌کند.

hamedss
12-23-2010, 15:43
وحيد هاشميان در استقلال؟

گفته مى شود پزشكان باشگاه استقلال در جلسه اى خصوصى به پرويز مظلومى گفته اند كه تا پايان فصل اين بازيكن را در اختيار نخواهد داشت.اين موضوع باعث شده مظلومى از مسئولان باشگاه بخواهد بازيكن جديدى را به اين تيم اضافه كنند.گويا پس از درخواست مظلومى از باشگاه ،مسئولان اين تيم با وحيد هاشميان تماس گرفتند تا او را براى حضور در استقلال متقاعد كنند.ظاهرا هاشميان براى پوشيدن پيراهن استقلال ابراز تمايل كرده و رقم پيشنهادى خود را هم اعلام كرده است اما اينكه ۲ طرف درنهايت به نتيجه برسندبا نه منوط به پذيرش پيشنهاد مالى هاشميان از سوى باشگاه استقلال است چرا كه اين بازيكن رقم قابل توجهى را درخواست داده است.يكى از دلايلى كه باعث شده استقلال براى جذب اين بازيكن اقدام كند آزاد بودنش است و اينكه در فرصت موجود تا آغاز دوباره ليگ هاشميان مى تواند از نظر بدنى خود را به مرز آمادگى كامل برساند.

Azunited
12-28-2010, 01:29
[Only Registered And Activated Users Can See Links] هوار ملامحمد از قبرس سر درآورد

با وجود اين‌كه باشگاه استقلال از هوار ملامحمد، ملي‌پوش عراقي به دليل حضور نيافتن در تهران و شركت در تمرينات اين تيم شكايت كرده است، اما اين بازيكن ديروز از پيوستن قريب‌الوقوعش به يك باشگاه قبرسي خبر داد.
در شرايطي كه باشگاه استقلال به دنبال مصدوميت ميلاد ميداوودي و با هدف پركردن خلأ اين بازيكن روز 15 آذر ماه قراردادي 6 ماهه با وكيل هوار ملا محمد در هيات فوتبال تهران به ثبت رساند، اما اين بازيكن در صورت حضور در هر تيم ايراني بايد 180 هزار دلار به حساب سرخ‌ها واريز مي‌كرد. همين موضوع باعث شد تا هوار قيد حضور در تهران را بزند.
اين بازيكن ديروز در گفت‌وگو با يك سايت عربي تصريح كرد: قصد داشتم هفته گذشته براي نهايي كردن قرارداد با استقلال به تهران سفر كنم؛ اما در تماسي اطلاع يافتم اين باشگاه به دليل تاخير در سفر به تهران، به من نيازي ندارد!
اين بازيكن عراقي خاطرنشان كرد: در حال حاضر از باشگاه ايل قبرس پيشنهاد دارم و با اين تيم به توافقات اوليه دست يافته‌ام كه پس از جام ملت‌هاي آسيا اين توافقات نهايي خواهد شد. بزرگ‌ترين اشتباه من اين بود كه از باشگاه نورسيس قبرس به تيم پرسپوليس ايران نقل مكان كردم

hamedss
01-10-2011, 19:26
قرارداد گده با استقلال به امضا رسيد

يورگن گده، مربى استقلال در تركيه قراردادش را با تيم فوتبال استقلال امضا كرد. او كه روز شنبه به اردوى اين تيم در تركيه ملحق شد، پس از مذاكره با مسئولان و مربيان تيم، قرارداد ۶ ماهه اى را با استقلال امضا كرد. اين قرارداد قرار است در تهران به ثبت برسد.

hamedss
01-10-2011, 19:30
ادامه مذاكره استقلال با هافبك اوساسونا؛ فتح الله زاده براى نكونام به قطر مى رود

مسئولان و مربيان تيم استقلال همچنان خواهان حضور جواد نكونام در اين تيم هستند و با اينكه نكونام از چند تيم اروپايى و عربى پيشنهادهاى مالى خوبى را دريافت كرده است اما براى حضور وى در جام باشگاه هاى آسيا اميدوارند و مذاكرات با اين بازيكن ادامه دارد. على فتح الله زاده كه قرار بود در كشور تركيه به اردوى تيمش ملحق شود در نهايت تصميم گرفت ابتدا به قطر سفر كرده و پس از آن راهى آنتاليا شود و در اين كشور مذاكرات نهايى را براى مشخص شدن شرايط نكونام انجام مى دهد.گفتنى است، سرپرست آبى ها براى تماشاى ديدار عراق و ايران عازم قطر است اما برنامه اصلى سرپرست آبى ها ديدار با جواد نكونام و گفت و گو با وى است تا به عنوان يار كمكى استقلال را در آسيا همراهى كند اما نكونام هنوز پاسخ نهايى خود را ارائه نكرده است.

hamedss
01-17-2011, 18:59
قرارداد محمدى با استقلال تمديد مى شود

محمد محمدى دروازه بان استقلال در هفته هاى ابتدايى ليگ برتر و زمانى كه شرايط خوبى در اين تيم نداشت، چند بار در مصاحبه هايش اعلام كرد كه فصل آينده ديگر در استقلال نخواهند ماند. اين يك تاكتيك مناسب براى فرار از نيمكت نشينى بود كه هم از سوى محمدى و هم از سوى وحيد طالب لو به كار گرفته شده و هر وقت آنها مصاحبه يا اعتراض مى كردند به تركيب اصلى مى رسيدند. حالا شرايط عوض شده و محمدى برخلاف اوايل فصل تمايلى براى جدايى از استقلال ندارد و آخرين اخبار حاكى از آن است كه او فصل آينده هم در اين تيم خواهد ماند. استقلال در اين فصل و در بازى هايى كه از محمدى به عنوان دروازه بان استفاده كرد هرگز شكست نخورده و استقلالى ها از عملكرد او راضى هستند. اين در حالى است كه طالب لو يك فصل نسبتا ضعيف را پشت سر گذاشته و خبرهاى متفاوتى هم در مورد اختلاف او با مظلومى و ناصر حجازى مطرح شد.طالب لو در چند بازى آخر استقلال هم نمايش چندان خوبى نداشت و با شروع ليگ، محمدى دوباره دروازه بان ثابت استقلال خواهد بود. او حالا جايگاه محكم ترى نسبت به گذشته دارد و حتى به مسوولان باشگاه اعلام كرده كه فصل آينده هم در استقلال مى ماند.
محمدى حتى حدود دو ماه پيش در مصاحبه با يكى از سايت هاى خبرى با صراحت گفت كه براى ثابت كردن خيلى چيزها در استقلال مى ماند. او در شرايطى اين حرف ها را زد كه آن روزها بعضى از روزنامه ها از وضعيت متزلزل محمدى در استقلال نوشته بودند و اين دروازه بان معتقد بود كه بعضى ها از درون تيم و باشگاه مى خواهند موقعيت او را خراب كنند. حالا محمدى شرايط بهترى دارد و مظلومى هم به عنوان دروازه بان اول روى او حساب باز مى كند. از طرفى شنيده مى شود كه استقلالى ها براى سال آينده به فكر جذب يك دروازه بان هستند و اين نشان مى دهد كه شانس ماندن طالب لو در استقلال كم است.

hamedss
01-20-2011, 15:55
[/URL][Only Registered And Activated Users Can See Links]

قرارداد يورگن گده با استقلال به ثبت رسيد

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال،‌ يورگن گده پس از آنكه در اردوي تركيه به جمع استقلالي‌ها ملحق شده بود و قرارداد اوليه خود را در آنجا به امضا رساند، امروز به همراه علي اميري، معاون اجرايي باشگاه استقلال با حضور در هيات فوتبال استان تهران قرارداد خود را به مدت 6 ماه با استقلال به ثبت رساند
[URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links] s%2Fview&_62_INSTANCE_bzF8_groupId=35536&_62_INSTANCE_bzF8_articleId=137689&_62_INSTANCE_bzF8_version=1.0"]منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

hamedss
04-09-2011, 03:36
مظلومى بازيكنان مازاد استقلال را به فتح الله زاده معرفى كرد

ليست بازيكنان تيم فوتبال استقلال در فصل آينده توسط پرويز مظلومى به سرپرست اين باشگاه ارائه شد. شواهد و قرائن در باشگاه استقلال تهران حكايت از آن دارد كه پرويز مظلومى فصل آينده نيز سرمربى آبى پوشان پايتخت خواهد بود. سرمربى استقلال روز پنجشنبه ليست نفرات مورد نياز و مازاد خود را تقديم على فتح الله زاده كرد تا مشخص شود كه كادرفنى آبى پوشان براى فصل آينده نيز تغيير نخواهد كرد. در ليست ارائه شده از سوى مظلومى، نام دو هافبك، يك مهاجم ايرانى و دو بازيكن خارجى به چشم مى خورد كه مسوولان استقلال بايد مقدمات حضور آنها را در اين تيم فراهم كنند. اما قسمت جنجالى ليست مظلومى مربوط به بازيكنانى است كه سال آينده جايى در استقلال ندارند؛ دو بازيكن جنجالى آبى پوشان در اين فصل كه سابقه اخراج موقت از استقلال را داشته اند به همراه يك هافبك مصدوم و يك مهاجم سرشناس جايى در تيم فصل آينده استقلال ندارند.

hamedss
04-21-2011, 17:55
استقلال با ادينهو به توافق رسيد

لوسيانو ادينهو براى فصل بعد با تيم استقلال تهران به توافق نهايى رسيد. ادينهو مهاجم كنونى تيم مس كرمان كه گل هاى زيادى را براى اين تيم به ثمر رسانده با تيم استقلال تهران براى فصل بعد به توافق رسيد و اين بازيكن از فصل بعد با لباس اين تيم در بازى هاى ليگ حاضر خواهد شد اين در حالى است كه پرويز مظلومى وى را در ليست خريد استقلال قرار داده بود و مسئولين باشگاه با اين بازيكن مذاكره و ادينهو را براى فصل بعد به خدمت تيم استقلال درآوردند

cirus
05-06-2011, 19:31
استقلال قهرمان اسیاست تیم پرافتخار ایران تنها تیمی که پنج بار قهرمان جام حذفی ایران شده تیم عالیه دوستش دارم با تمام وجودم

MohaZalla
05-07-2011, 19:16
كرار به دوستان نزديكش گفته كه عاشق تراكتور است اما در صورتي قراردادش را تمديد مي كند كه فراز كمالوند از باشگاه برود و ديگر سرمربي تراكتور نباشد.

سایت گل - همين يكي دو ماه پيش بود كه فراز كمالوند در مدح و ستايش كرار جاسم گفت كه بازيكن عراقي اش بدون شك بهترين بازيكن فوتبال آسياست.
كرار در آن برهه زماني محبوب فراز بود چرا كه هم براي او گل مي زد و هم بهترين بازيكن تيمش بود، پس كمالوند او را با اين تعاريف خود تحريك مي كرد تا به بهترين شكل ممكن از او و توانايي هايش استفاده كند. گذشت و گذشت تا بازي تراكتور- صبا از راه رسيد.
دست تكان دادن كرار جاسم براي تماشاگران و اخراج برايش دردسرساز شد تا كمالوندي كه تا مدتي پيش او را بهترين بازيكن آسيا مي دانست به يكباره گرد و خاك كرده و كرار را از باشگاه اخراج كند. اين اخراج راهكاري بود براي فرار از تبعات شكست تا همه تقصيرات به صورت غيرمستقيم گردن آويز كرار شود و نه فراز كمالوند.
كرار جاسم به دليل همين برخورد كمالوند از دست او بسيار عصباني است.كرار به دوستان نزديكش گفته كه عاشق تراكتور است اما در صورتي قراردادش را تمديد مي كند كه فراز كمالوند از باشگاه برود و ديگر سرمربي تراكتور نباشد.
اين در حالي است كه گفته مي شود در صورت جدايي كرار از تراكتورسازي، استقلال مقصد آينده او خواهد بود. حضور حوار ملامحمد و احتمال تمديد قرارداد او باعث شده كرار به استقلال نزديك شود.
البته همه اینها به شرطی است که این بازیکن عراقی منشوری نشود.

David Sina
06-02-2011, 00:18
این لیست سر و صدای زیادی به پا کرد و حتی صدای مدیرعامل استقلال را هم در آورد. فتح الله زاده با دیدن این لیست در اظهار نظری که اعتراض در آن کاملا مشهود بود، مدعی شد خود او هم می تواند با این بازیکنان درخواستی مظلومی تیم را قهرمان کند.

در این بین گمانه زنی ها برای یافتن لیست مظلومی آغاز شد اما نفرات دقیق آن راهی به رسانه ها نیافت. با این اوصاف امروز یکی از افراد نزدیک به باشگاه استقلال که نمی خواست نامش عنوان شود، در گفتگو با شبکه ایران اسامی بازیکنان مورد درخواست مظلومی را فاش کرد.

بر این اساس، در صورت جدایی یکی از دروازه بان های فعلی استقلال، مظلومی خواهان جذب مهدی رحمتی یا شهاب گردان شده است. سیدمحمد حسینی، سیدجلال حسینی، هادی عقیلی، کرار جاسم، ادینهو، خلعتبری، کریم انصاری فر و آندرانیک تیموریان بازیکنانی هستند که سرمربی استقلال قول داده در صورت جذب 6 بازیکن از بین آنها تیم را قهرمان فصل آینده لیگ برتر خواهد کرد.

گفتنی است مظلومی از بین بازیکنان خارجی استقلال تنها خواهان حفظ حوار ملامحمد است. البته جدایی یک مهاجم و یکی از هافبک های دفاعی استقلال هم قطعی به نظر می رسد. !

David Sina
06-02-2011, 00:19
استقلالی​ها با آندرانیک تیموریان به توافق اولیه رسیده​اند. دو هفته پیش منصور پورحیدری با این بازیکن تلفنی حرف زد و بازیکن تراکتورسازی رقم پیشنهادی خود را هم اعلام کرد که مورد موافقت باشگاه استقلال هم قرار گرفت. پس از توافق تلفنی قرار شد شنبه هفته آینده آندو به باشگاه استقلال برود و قراردادش را با باشگاه استقلال امضاء کند.

تیموریان در مصاحبه​های اخیرش هم مذاکره با باشگاه استقلال را تایید کرده و حتی گفته از باشگاه با من تماس گرفته شده است. تیموریان در همین راستا گفتگویی هم با مجتبی جباری انجام داده است. آندو می​داند که جباری فصل بعد هم در استقلال خواهد ماند و همین بهانه​ای شده تا او نسبت به بازگشت به استقلال ترغیب بشود.

گفته می​شود رقم پیشنهای آندو 700میلیون بوده است. اما گذشته از این​که باشگاه استقلال چه میزان پول به تیموریان می​دهد این سوال حائز اهمیت است: «با آمدن آندرانیک تیموریان چه کسی از استقلال جدا می شود؟» قرارداد آشوبی با استقلال رو به پایان است اما رحمتی یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد. البته تعداد بازی​هایی که آشوبی در استقلال انجام داده بیشتر از رحمتی است اما در اغلب بازی​های مهم مظلومی به رحمتی اعتماد کرده است.

به​ طور کلی عملکرد رحمتی هم بسیار بهتر از آشوبی بوده و دور از ذهن نیست که این بازیکن فصل بعد هم در استقلال بماند. به این ترتیب احتمال جدایی آشوبی به دلیل عملکرد ضعیفش نسبت به رحمتی بیشتر است. هرچند که بر هیچکس پوشیده نیست آشوبی از جایگاه مطمئنی نزد مظلومی برخورداراست! حال باید منتظر ماند و دید با جذب تیموریان چه کسی از استقلال خواهد رفت؛ کیانوش رحمتی یا فرزاد آشوبی؟

42d3e78f26a4b20d412==