PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تا حالا شده واسه تیم مورد علاقه تون اشکتون در بیاد؟

AlexDelpiero
05-25-2010, 12:19
سلام دوستان.
توی این تایپیک میخوام بچه ها از جالبترین لحظه های فوتبال ( ابراز احساسات برای تیم مورد علاقه شون) یعنی گریه کردن برامون بنویسند.
این که تو چه بازی و کدوم تیم باعث شده به گریه بیفتین؟
از خوشحالی بوده یا از ناراحتی؟:sigar:

AlexDelpiero
05-25-2010, 12:40
من خودم یه بار بازی با سپاهان تو جام حذفی بود که پرسپولیس با اون همه تماشاگر که ورزشگاه رو پر کرده بودند( تو اون بازی 4 - 1 پرسپولیس باخت ) خیلی اعصابم خورد شده و یواش یواش اشکم در اومد . :narahat:دیگه همچین اتفاقی واسه من نیفتاده ولی تو یازی پرسپولیس سپاهان که پرسپولیس قهرمان شد کم مونده بود سکته کنم.
ولی به خیر گذشت.

alexandre dasilva
05-25-2010, 13:14
با سلام خدمت شما دوستان.

درسته منم همچین لحظه ای رو تجربه کردم.

البته من همون بار که گریه کردم آخرین باری بود که تو عمرم گریه کردم.

اون روز خیلی ناراحت بودم که این اتفاق افتاد.

شاید به خاطر این بود که هنوز بچه بودم و میتونستم گریه کنم. چون الان هر اتفاقی که میفته گریم نمیگیره.

مسابقات یورو 2000 بود که مثل یکی از تماشاگران داخل زمین رفتار میکردم وقتی ایتالیا گل میزد من کلی بالا و پایین میپریدم و داد و هوار میزدم.

بالاخره ایتالیا به فینال رسید و اونجا 2 بر یک مغلوب فرانسه شد خیلی خودم رو نگه داشتم که گریه نکنم تقریباموفق شده بودم ولی صحنه ای که دیدم باعث شد دیگه نتونم جلوی خودم رو بگیرم.

وقتی بازیکنان ایتالیا از جلوی جام رد میشدن و با حسرت به جام نگاه میکردن و مدال های نقره رو میگرفتن.

یادش میفتم اعصابم خورد میشه.

بسه دیگه همین بود.

saiede
05-25-2010, 13:49
اوه اوه تاحالا همه ی کسایی که نظر دادن پسر بودنو جز 1بار اصلا گریشون نگرفته؟!مادخترا چی بگیم ؟؟من هربار که استقلال باخته تا دم گریه رفتم اما جلوی خودمو گرفتم....تو بازی استقلالو پرسپولیس که استقلال 2.1 باخت و همینطوربازی استقلال باصبا که2.1باخت دیگه نتونستم جلوی خودمو بگیرم و ....

MOHAMMAD ALI
05-25-2010, 15:09
سلام
تو بازی بارسا چلسی که بارسا4-2 باخت تا مرز گریه رفتم اعصابم خورد شده بود چون حقش نبود خوب بازی می کرد تو اون بازی گودجانسن سه گل زد بعد تو فصل بعدیش اومد بارسا .
بعد موقعی که استقلال یا پیروزی ببازن حال می کنم دوست دارم همش سپاهان بیاد حالشون رو بگیره بخصوص خطیبی که تو هر بازی مقابل اونها یه گل می زد.
اما در کل نمی ارزه اشکتو به خاطر 12نفر که دنبال یه توپ می دون بریزی.

MARADONA10
05-25-2010, 15:46
من اصولا بعد از بازی های بارسا و آرژانتین گریه می کنم . اما نه جلو جمع . میرم یه جایی که هیشکی من رو نبینه . چون آبرو واسم باقی نمیمونه .

ehsan_soleimani
05-25-2010, 15:59
آره چرا که نه گل اینیستا به چلسی رو که همه به یاد دارن من و سه تا از دوستام داشتیم بازی رو نگاه میکردیم وقتی که گل زده شد وای نمیدونید چی شد خوب که کسی خونمون نبود سه تایی با هم جیغ و داد زدیم سقف ترک خورد جالب این بود که سه تاییمون گریمون گرفته بود البته اشک شوق بود

mahdi sharifi
05-25-2010, 16:24
من زمان كودكي فوق العاده استقلالي بودم از اون اس اسي هاي تير كه علاوه بر استاديوم رفتن حتي تمرينات تيم استقلال رو هم ميرفتم مرغوبكار تا از نزديك ببينم و اكثرا تو داربي ها بغضم ميگرفت ولي يك بار يادمه بعد از گل مهدي هاشمي نسب به عابد زاده كه خودش غش كرد منم بد جوري از خوشحالي گريه كردم كلا تو فوتبال زياد احساسي ميشم ولي چند سالي هست كه ديگر براي بازي هاي ايراني گريه نميكنم ولي اخرين گريه ام همين چند شب پيش بود بعد از قهرماني عشقم مورينيو تا تلوزيون اون تماشاچي اينتر رو نشون داد كه داشت زار زار گريه ميكرد و با موبايل فيلمبرداري ميكرد منم يهو بغضم گرفت و گريه كردم .در كل براي فوتبال زياد احساسي ميشم .:tars:

Los Anseleig
05-25-2010, 18:13
من هیچوقت به خاطر برد یا باخت تیم محبوبم گریه نکردم اما تا عمر دارم گریه ی اون خانوم بعد از باخت تیم ملی آلمان به ایتالیا در جام جهانی رو یادم نمیره.اون موقع که این صحنه رو دیدم یکی پیشم بود که به من گفت اگه پدرش مرده بود اینقدر گریه نمیکرد که حالا داره گریه میکنه

King Kenny
05-25-2010, 22:12
من توی زندگی فوتبالی 2 بار گریه کردم
1-فینال استانبول_لیورپول-میلان 3-3-):ahaaaaaa:
2-دقیقه ی 96 بازی با سپاهان:jeddiiiii:

ducks
05-26-2010, 17:53
من بیش از صد بار برای لیورپول و استقلال گریه کرده ام مخصوصا نیمه اول فینال استانبول[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Chelsea FC
05-27-2010, 12:48
من تا حالا 6 بار افتادم گریه برای چلسی اگه میخواین تا بگم برای چی؟ :nishkhand:

hossein2014
05-27-2010, 16:15
برا میلان زیاد گریه کردم.
آخرین بار گلی که از پاندف خوردیم اشکمو درآورد.

ئلی از همه بدتر بازی با آرسنال بود.سر شوت فابرگاس:narahat:

rolan
05-27-2010, 21:53
من که هیچ وقت اشکم درنیومده چون همیشه تیمم برده...:nishkhand:

Catalon
05-28-2010, 13:38
سلام
نه هنوز چنین اتفاقی نیفتاده:eyvalla:
چون من به نتیجه توجهی ندارم و فقط زیبایی بازی رو نگاه میکنم:afarin:
شاید ناراحت بشم ولی گریه ، نه:hihi:

A7000
05-28-2010, 17:15
چرا من برای بازی هایی که رئال توی این فصل باخت و اسلقلال با الشباب.

AlexDelpiero
06-29-2010, 10:18
حذف ایتالیا از جام جهانی 2010 :narahat:

Little Caesar
07-01-2010, 11:39
آخ نگو گريه...
تو فينال مسكو 2008،با هر حمله تيم چلسي هي پا ميشدم هي مينشتم.با ضربه پنالتي جان تري هم فكر كنم تا مرز يه پشتك كامل رفتم.آخرش هم با ديدن اون صحنه اي كه لمپارد جان تري رو زير بارون تو آغوش گرفت و بهش دلداري ميداد،بغض كردم و بلافاصله اشكم سرازير شد.اون شب رو هيچ وقت فراموش نميكنم.چون واسه اولين بار بخاطر تيمم(چلسي)گريه ام گرفت.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

King Kenny
07-01-2010, 14:23
وسط دو نیمه ی فینال استانبول داغون شده بودم:ey babaaa:
و بدترین شب زندگی من هم شب بازی لیورپول و چلسی،نیمه نهای لیگ قهرمانان اروپا سال 2008 بازی رفت توی آنفیلد و اون گل به خودی که ریسه زد بهمون

SaHra
07-01-2010, 18:04
نه پيش نيومده و نخواهد اومد :fek konam:!
حالا هرچي ام به يه تيم علاقه داشته باشم اما ارزش نداره كه بشينم واسش گريه كنم:sooot: ، فقط در حدي كه ناراحت بشم:shogh: پيش اومده !

MARADONA10
07-01-2010, 18:10
یادم میاد موقعی که آلمان از آرژانتین برد باران اشک امانم نمیداد.

feryal
07-25-2010, 15:39
اره.تو فینال جام جهانی وقتی اسپانیا گل زد از خوشحالی گریم گرفت:shogh::shogh::shogh:

عزیز بهارلو
07-26-2010, 01:05
بله من هم مثل خیلی از شما دوستدارن فوتبال و طرفدارن تیم های مورد علا قه تان گاهی بازی شکست تیمم و گاهی برای پیروزی آن گریه کرد که از مهمترین آنها میتوان نرفتن تیم ملی به جام جهانی نام ببرم البته بازیهای دیگر هم بوده که برایتان شرح میدهم

1.گریه برای قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر با مربیگری افشین قطبی

2.گریه برای شکت تحقیر آمیز رئال مقابل بارسا

3.گریه برای حذف تیم چلسی در نیمه نهایی سال 2009 مقابل بارسا و همچنین نام ماندن منچستر در بدست آوردن قهرمانی

4.گریه برای قهرمانی اسپانیا و به خاطر از خود گذشتگی کامل کاسیاس واینک فوتبال هم نتوانست اتحاد را به اسپانیا برگرداند.
:iran::iran::flowerysmile:

quagliarella
07-26-2010, 12:41
اره
موقعی که ایتالیا در مقابل اسلواکی با نامردی و تقلب باخت و از جام جهانی حذف شد و تمام آرزوهای کوالیارلا به باد رفت

و لحظه ای که کوالیارلا بعد از بازی افتاده بود رو زمین و گریه میکرد

:narahat:

saman_red
07-26-2010, 14:26
من تو برد و باختهای عشقم پرسپولیس خیلی گریه کردم.
باختش به سپاهان تو جام حذفی.
قهرمانی تو دقیقه 96 با گل سپهر حیدری.
وچندتا از بازیهای استقلال.
تو دنياي زمين و توپ رنگـي يه پرسپوليس داريم به چه قشنگي

اسم قشنگش روي تخت جمشيد از اون قديم نديما مي درخشيد

رنگِ آتـيش غـيرت پــيرهنش مـي ياره افـتخار واسـه مـيهنش

طرفداراش سر به فلك مي كشن عــاشـق رنـگِ مـثِ آتـيشِشَن

دفـاع ِ مـحكمش مثِ يه سـدِه هر كسي از جـونش نذاره ، ردّه

دروازه بـاناش مثِ پـادشاهن شــاهينن و بـدون اشتــباهن

آقــاي گل هميشه از قرمزاس حسابِ سرخ از همهُ ليگ جداس

يه پرسپوليسه با يه دنيا عاشـق يه دشـتِ غـرقِ گـلاي شـقايق

قصّـه ي سُــرخا پـر افـتخاره از بس كه گل زدن ، همش بهاره

هركي كه پرسپوليسو خوب شناخته واسش ترانه خونده يا كه ساخته

تـيمِ بـزرگـمون از اون قـديما سـر بـوده از قـوي ترين تـيما

حرفِ قشنگش بشه هر زمانـي مي پيچه عطرِ خـوش ِ قهرمانـي

يه سر و گـردن از همه بـهتره پـرسپوليس از همه تـيما سـره

تو تاريخش اِسماي نـامي داره هر جاي دنـيا بـري حـامي داره

سنگم از آسمون بياد ، هوادار مي ياد به عشقِ بردنِ يه ديدار

ما تـيمِ صـدر جدوليم هميشه خدا مي دونه قهرمان كي ميشه

هر جا كه پرسپوليس ميشه برنده مي شـكفه كلي گلِ سرخِ خنده

به غيرت بـازيكناش مي نـازه فـردا رو با تعصّبش مي سـازه

امسال ديگه فاتح هر سه جامه كـارِ حـَريفـاش ديگه تَـما مه

اســيرِ نـا داوريـا نـمي شه بـاز اوله ، دُرُسْ مِثِ هـميشه

از تيممون مي خوايم كه با اقتدار بـره روي ســكوي يك افتخار

يه پرسپوليس و يه عالم ستاره كه كلّـي عـاشقم هواشو داره

الـهي قـهرمـان عـالـم بـشه سايه باختن از سرش كم بشه

امسال به هيچ كس امتياز نمي ده پرونده ي تسـاويشم سـفيده

با تشويقاي گرم و لطف خدا امـسال مي شه قهرمان آسيـا

پرسپوليس امسال همه رو مي بره نشون مده كه هميشه سروره

عشقش تو قلبمون هميشه زندس قـرمزِ ما هر جا باشه برندس

تقويمِ ليگ رو هر كي مي نويسه بدونه كه جام مال پرسپوليسه

zizoo
10-25-2010, 15:32
من لحظات بسیار سخت فوتبالی رو تجربه کردم ولی هیچ وقت گریه نکردم سخت ترین انها بازی لیورپول با میلان بود تو چند لحظه میلان همه چیز رو از دست داد.
کلا من از برد تیمم انقدر خوشحال نمیشم که اگر باخت گریه گنم

abcdefg
10-25-2010, 15:46
1.bazi bargasht iran irland
2.avalin fasle lige bartar ke esteghlal tu bazie akhar ghahremanio be perspolis dad

nobody11
10-25-2010, 16:05
فقط یه بار اونم بعد از حذف ایران از جام جهانی:gerye:
همین یه بارم بین خودمون بمونه:narahat:

GOLL
10-25-2010, 16:56
من لحظات بسیار سخت فوتبالی رو تجربه کردم ولی هیچ وقت گریه نکردم سخت ترین انها بازی لیورپول با میلان بود تو چند لحظه میلان همه چیز رو از دست داد.
کلا من از برد تیمم انقدر خوشحال نمیشم که اگر باخت گریه گنم

در کل خیلی آدم با حاحالی هستی zizo جان بهت تبریک میگم اگر تو تست روانشناسی شرکت کنی :
-شما از نظر روحی در حالت تعادل هستین ولی بد نیس یه جاهایی هم گریه کنی همه اش جمع میشه دق میکنیا..:flowerysmile:
نه برد برات اهمیت داره نه باخت با مساوی دیگه باید حالت گرفته بشه ها!:chakerim:

GOLL
10-25-2010, 17:32
آخرین بار که گریه کردم سال 2006 به خاطر قهرمان نشدن فرانسه حالا اون یه جوری تموم شد ولی خداحافظی تلخ پادشاه متواضع و کارت قرمز بی موقعش و ...
هنوزهم اشکمو در میاره اگر زیدان اخراج نشده بود فرانسه قهرمان میشد زیدان خودش تنها فرنس رو به جام جهانی برد و خودش هم قهرمانش نکرد این فقط یه بازی نبود یه عمر فوتبالی باشکوه با پایان تلخ بود...

[Only Registered And Activated Users Can See Links] چی بگم دیگه؟say goodby زیدانی شد!

mamaliver
01-14-2011, 19:48
من اشكم در نيومده اما رفيقم در بازي ليور - ميلان كه 3-3 شد مثل آبشار گريه ميكرد !

mohammadred
01-14-2011, 21:42
فینال استانبول
((ریز نشم در موردش بهتره میترسم دوباره...))

mehrankhodadadi
01-15-2011, 04:53
اووووووووووووووووووووف تا دلتون بخواد واسه رم گریه کردم البته اون موقع بچه بودم مثلا بعد از شکست 7 - 1 جلوی منچستر ، ساعت 1 شب هیچکسم پیشم نبود :ey babaaa::he: خلاصه اینکه خیلی اشک ریختم .
فینال یورو 2000 واسه ایتالیا و البته فینال 2006 واسه ایتالیا اشک شادی ( این دفعه تنها نبودم ) :nishkhand:

C R 7 9
01-20-2011, 19:24
واسه پرسپولیس که تا دلت بخواد

AL1reZA
01-20-2011, 19:51
من گريه نكردم ولي ناراحت شدم

mamaliss
01-21-2011, 00:31
من گريه نكردم ولي ناراحت شدم

مثل منی

newmaradona
01-21-2011, 05:12
واسه بارسا 1 بار.اونم توی چمپیونس لیگ 2006
ولی چند شب پیش گریه شادی کردم واسه دومییین افتخار مسی
واسه اینایی که میگم ات دلت بخواد گریه کردم

مسی.سسک.پیکه جونم(عاشقشم)

hamid barca
02-14-2011, 15:02
واسه پرسپولیس خیلی گریه کردم
یه بار یادمه بازی استقلال-پرسپولیس بود بازی تا دقیقه 90 2-2 مساوی بود بعد تو همین لحظه این عنایتی یه گل زد بعد از این که گل خوردیم حدودا3 ساعت گریه کردم
ولی این دربی آخر به یاد این شعر(خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است-کار من از گریه گذشته بدان میخندم) گریه نکردم بلکه خندیدم

0825
02-14-2011, 16:29
مگه ... که گریه کنم...:nishkhand:
افسوس میخورم...:nishkhand:

alireza1995
02-14-2011, 16:53
گریه نمیکنم بیشتر تو سر خودم میزنم مخصوصا بازی های تیم ملی

AL1reZA
02-14-2011, 19:08
مگه ... که گریه کنم...:nishkhand:
افسوس میخورم...:nishkhand:

اره من هم افسوس ميخورم

AL1reZA
02-27-2011, 14:26
گريه نه ولي خيلي ناراحت شدم مثل ديشب كه رئال مساوي كرد

faez
02-27-2011, 15:07
من تا دلتون بخواد پرسپولیس باخته گریه کردم:-ang

MohaDeseh
05-20-2011, 00:37
من واسه پرسپولیس گریه زیاد کردم..!!
خاطره انگیز ترین گریه ام واسه جام حذفی پارسال بود که پرسپولیس قهرمان شد...
سر پنالتی ها وقتی پرسپولیس گل میزد از خوشحالی و اگه خراب میکرد از ناراحتی اشکم در میومد...
خاطره ی جالبی بود...با اینکه پر از استرس بود ولی دوست داشتم اون لحظه هارو...

n_mamali
05-20-2011, 01:06
اووووووه....تا دلتون بخواد:
1_سر پنالتی کشی پرسپولیس و صبا قم(سال پیش در جام حذفی)از استرس گریه میکردم یهنی زار میزدم هاااا اونم چه زاری!!!!!
2_وقتی رئال از بارسا در champions leage شکست خورد...
3_شکست پرسپولیس مقابل بنیادکار در ورزشگاه آزادی

مرضیه111
05-20-2011, 10:47
من انقدر سر بازی های استقلال گریه کردم. مثل ابر بهار یعنی تنها چیزی که تحت تأثیر قرارم می ده تا اشکم در بیاد استقلاله.با بردش از خوشحالی گریه می کنم. با باختش از ناراحتی با مساویش بستگی به این داره که اگه گل نمیزدیم باخته بودیم یا گل خوردیم مساوی شد. درحالت اول از خوشحالی توی مورد دوم از عصبانیت و ناراحتی.
بازی های حذفی 3سال پیش، قهرمانی مشهد، برد دربی ها، باخت به فولاد و مقاومت آخریش هم همین حذف استقلال از آسیا با این که بردیم.

saalehh
05-20-2011, 10:58
جام حذفی 4 سال پیش وقتی تو آزادی پرسپولیس 4-1 باخت به سپاهان از بس اعصابم ریخت به هم اشکم خشک شده بود به خدا.اما قهرمانی 3 سال پیشم تو دقیقه 96 گریه کردم.همیشه هم گفتم یکی از بهترین لحظات زندگیم بوده.خصوصا وقتی 110 هزار نفری دست میزدن وسرود قهرمانی رو خوندن.

*Rossonero*
05-20-2011, 19:31
تا دلتون بخواد.
اصلیاش اینا هستن:
1-سال 2005 فینال جام قهرمانانcrying::- وقتی لیورپول بازی 3-0رو به تساوی کشوند بعدم.....crying::-خیلی شدید گریه میکردمcrying::- واقعا نمیدونستم چکار کنم هنوزم وقتی بهش فکر میکنم گریم میگیره.crying::-
2-سال 2007 بازم تو فینال جام قهرمانان وقتی میلان لیورپولو زد گریه ولم نمیکرد.
3-بازم تو همون سال وقتی میلان تو سن سیرو منچسترو 3-0زد و به فینال رفت سر از پا نمیشناختم.....
4-فینال جام جهانی 2006
5-امسال وقتی میلان قهرمان شد.
6-حذف شدن ناحق ایتالیا از جام جهانی 2010
و.....

David Sina
05-20-2011, 23:39
نیمه نهایی چامپیونزلیگ 2009 چلسی _ بارسلونا : وقتی اینیستا گل دقیقه 90 زد شدیدا اشک شوق بر گونه هام جاری شد !!!
:hihi::hihi::hihi:
مخصوصا وقتی که دیدم عادل فردوسی پور ( همشهریم ) رفته تو دیوار و حالش گرفته شد !!!!!!!

David7
07-11-2011, 18:15
بازی سپاهان و پرسپولیس که قهرمان شدیم اشک شوق بود...

بازی اس اس و پرسپولیس امسال که با داوری بازی رو باختیم...

:hehee:

amir mohammad
07-11-2011, 18:25
من تا اونجا كه يادم مياد فقط 2 بار براي تيم مورد علاقه ام گريه كردم اول وقتي كه پرتغال در فينال جام ملت هاي اروپا به يونان باخت و رونالدو حدود 20 دقيقه گريه كرد من هم حدود 40 دقيقه گريه كردم،هنوز هم وقتي فكرشو ميكنم گريم ميگيره :gerye:و بار دوم هم همين فصل پيش كه رئال مقابل اوساسونا باخت،البته تو اون بازي نكونام و شجاعي نبودن

مورینیو...
07-11-2011, 19:16
آره همین فصل قبل درلیگ قهرمانان اروپا وقتی تو سنتیاگو برنابئو درچارچوب لیگ قهرمانان اروپا بازی رفت مسی گل دوم را به رئال مادرید زد اشکم در آمد.
قلبم تنها یک دلیل برای زدن دارد و آن دیدن موفقیت رئال مادرید است.
بعد از باخت ندای وجدانم بهم گفت ما غرورانه باختیم و به عشق انتقام از بارسلونا زنده ایم.

13741
07-11-2011, 19:22
من پارسال بازی اینتر بارسا از دقیقه 50 گریه کردم وقتی بازی اینترو می دیدم اشکم بیشتر در می اومد:gerye:

ale10forever
07-11-2011, 20:22
تو واسه جام جهانی 2002 من دو بار واسه فوتبال گریه کردم با اینکه اصلا احساساتی نیستم یکی اون صحنه معروف بحرینیا با پرچم عربستان یکیم حذف ایتالیا تو 2002 که داور سرشو تو بازی با کره برید
اما اوجش فرستادن یووه به دسته دو و کار کثیف اینتریا بود که من 1 ساعت همینجوری مات و مبهوت بودم و بعدشم نیم ساعتی گریه می کردم!!!

David Sina
07-12-2011, 01:02
یکبار بازی بارسا چلسی 2009 که دقیقه 90 اینیستا گل زد و دهان عادل فروسی پور که همش از تیم های انگلیسی حمایت میکنه باز موند !!!!!!!!!!!

یک بار هم الکلاسیکوی معروف 5 تا زدیم به رئال و مورینیو و تیمشو آش و لاش کردیم ریختیم بیرون ! ! !
با دیدن کپ کردن مورینیو گریه ام گرفت ! دنیا پچقدر کوچیکه !!!

MohaZalla
07-12-2011, 01:46
بابا خجالت بكشيد مگه مرد گريه ميكنه‏?‏‏!‏‏?‏‏!‏‏
من اگه تيمم ببره كه هيچى ولى اگه نتيجه بد بگيره فحش ميدم(‏
به تيم رقيب که در هر صورت فحش ميدم...‏!‏‏!‏‏!‏‏)‏:mage mishe::mage mishe::mage mishe:

sina acm
07-12-2011, 01:50
گریه نه ولی وقتی کاپیتان مالدینی داش خداحافظی میکرد یه حس بدی داشتم

42d3e78f26a4b20d412==