PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر درباره بازی اینترمیلان بایرن مونیخ فینال لیگ قهرمانان اروپا 2009/2010

Derby
05-11-2010, 18:28
به نام خدا
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

اینتر میلان - بایرن مونیخ

شنبه 1 خرداد 1389

ورزشگاه سنتیاگو برنابئو

ibrahim
05-11-2010, 19:04
چه بازی بشه این بازی من که از حالا میگم اینتر با وجود خوزه مورینیو قهرمان اروپا میشهdallliii
بایرن هم تیم خوبی داره ولی نبود ریبری خیلی مهمه
ستاره های بازی هم از بایرن روبن،لام،اولیچ و شوان اشتایگر
در اینتر هم اسنایدر-میلیتو،جولیو سزار و ... میتونن ستاره بازی باشن

nerazzurri
05-12-2010, 12:25
تیمی که بارسلونا رو برده حتمآ می تونه بایرن مونیخ رو هم ببره :sooot:
البته من خودم ترجیح می دادم به جای بایرن مونیخ تیم منچستر به فینال می اومد تا بازی قشنگ تری می دیدیم
بایرن هر کاری کنه باز هم آلمانی بازی می کنه و بازیش دلنشین نیست
مهم اینه که اینتر توی این بازی باید پیروز شه و من فکر می کنم ساموئل اتوو توی این بازی گلزنی کنه

kaveh2646
05-18-2010, 11:20
به نظر من به احتمال زیاد قهرمان این جام هم اینتر میشه هرچند من یکی که دیگه داره حالم از این خوزه مورینیو ی مغرور به هم می خو ره و دوست ندارم بیشتر از این قهرمان بشه .
البته فکر می کنم که با رفتن به رئال گور خودش رو کند و احتمالا دخلش تو رئال میاد!!!!!!!!!!!!!!

AlexDelpiero
05-18-2010, 11:50
سلام.
هر چند دوست دارم اینتر قهرمان نشه ولی چیزی که مشخصه اینتر از همه لحاظ از بایرن سرتره.
متأسفانه باید پیشاپیش به اینتری ها تبریک بگیم.
:gerye:
:ogh:
:tars:

danjer
05-22-2010, 11:20
بایرن قهرمانه.هر چند دوست داشتم بارسا بیاد فینال تا هر دو تیم هجومی باشن.حالا اینتر 11 نفره می ره تو دفاع.مورینیوی دفاعی

mahmod 60
05-22-2010, 20:28
امار نشون می بایر قهرمانه

alexandre dasilva
05-23-2010, 01:02
خیله خب خوشحال شدیم....

اینتر توانست آبروی ایتالیا رو حفظ کند و نشون داد هنوز ایتالیا همون شیر بیشه است.
(شیر شیر بود گرچه پیر بود)

سال بعد هم احتمالا شاهد درخشش میلان و اینتر و رم در همین مسابقات خواهیم بود.

اینتر شایستگی قهرمانی را داشت اما بایرن هرگز...

فکر کنم همه شما یادتونه چه جوری از منچستر برد، نمیگم شانسی برد منظورم این بود که با گل زده در خانه حریف صعود کرد.

مانند بازی قبل در مقابل فیورنتینا که نه تنها با همین قانون صعود کردند که داور هم کمکشون کرد.

به هر حال این قهرمانی رو به هواداران اینتر و ایتالیا تبریک میگم.:love:

AlexDelpiero
05-23-2010, 11:11
من هم اين قهرماني رو به هوادارن اينتر تبريك مي گم .
هر چند بايرن هم خوب بازي كرد ولي باز هم مورينيو با يك بازي منطقي و درخشش سزار و ميليتو قهرمان شد.
:afarin:

42d3e78f26a4b20d412==