PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا یووه.......؟

AlexDelpiero
05-07-2010, 19:22
در این تایپیک دوستان بیانکونری دلیل اینکه هوادار یووه هستند رو می نویسند.

اول از خودم شروع می کنم.
در کل من اولین بازی اروپایی رو که به طور کامل دیدم بازی یووه و برشا بود که یووه اون بازی رو 5 صفر برد.
تو اون بازی الکس دو تا ضربه آزاد رو گل کرد که یکیش از فاصله حدودا 30 متری بود.
از اون بازی به بعد بازی های یووه رو دنبال کردم.
بعد هم که فهمیدم پر افتخار ترین تیم ایتالیاست.
این شد که یووه تیم محبوب من والکس بازیکن محبوب من شدند.

Mohammad-SS
06-15-2010, 17:19
سلام.
محمدم کاربر جدید انجمن ها.
من یادم میاد بچه بودم کلاس 1 دبستان میرفتم . معلممون گیر داد باید لباس ورزشی بخرید . منم رفتم خونه به مادرم گفتم مادرم گفت فردا میریم میخریم.
فردا صبح بیدارم کرد باهم رفتیم مغازه ، اونجا تا لباس یوونتوس رو دیدم عاشقش شدم .اشک در چشمانم حلقه زد :gerye: مردم براش !
اومدم خونه شب تا صبح صبح تا شب این لباس تنم بود . یادم میاد مادرم داشت نزری شعله زرد درست میکرد من با این لباس رفتم و ازش پرسیدم این لباس کیه ؟
گفت مال یوونتوسه !
من گفتم بازیکناش کیا هستن ؟
گفت دل پیرو داره خیلی خوبه داویدز داره خیلی خوبه !
من یه شب جمعه نشستم بازی هاش رو دیدم اصلا یادم نیست با کجا بود بازیش ولی انقدر خوشم اومد از این تیم که شبا بیدا میموندم بازی رو میدیدم !
این شد که منم عاشق و دل بسته ی یوونتوس شدم !
وقتی رفت سری بی یه مدت دنبالش نبودم ولی وقتی از یکی شنیدم اومد بالا از خوشحالی نزدیک بود بمیرم !!
به هر حال یوونتوس این فصل رو به معنای واقعی گند زد و من رو تا اندازه ای سر افکنده کرد که تو مدرسه همه مسخرم کردن :(

jevad1ra
09-19-2010, 14:27
سلام اصلا یادم نیست کی و چه جوری طرفدار این تیم شدم از وقتی یادم میاد عاشق یووه و الکس هستم

jevad1ra
09-19-2010, 14:47
فقط یووه دلیل نمی خواد که عاشقه یووه بودن در ضمن عاشق واقعی کسی است که اگر تیم نتایج خوب نمیگیره بازم باید تیمشو حمایت کنه بخدا منم پارسال کلی مسخره شدم به خاطر نتایج یووه ولی به همشون می گفتم عشقه یووه و الکس

messi1373
09-19-2010, 16:46
just juve never inter

abcdefg
09-19-2010, 17:15
چرا یووه؟چون یووه یووه هست و تا ابد تو دل هواداراش جا داره
تیم قرن ایتالیا:یوونتوس
من از بچگی دوسش داشتم.بعدش هم به خاطر پاول ندود(به دلیلی تشابه اسمی با یک بنده خدایی به نام ندا!!!:ghelyon:)علاقم بیشتر شد.
قبلا همش توی پی اس1 یوونتوس رو بر میداشتم و با داویدز و ندوود و کامورانزی و ...
همو رو لوله میکردم.
اما حالا...:narahat::narahat::narahat:
بازم با این حال فقط یوونتوس رو عشقه
:juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus::juventus::juventus::juventus: :juventus::juventus:

AlexDelpiero
09-20-2010, 10:02
فقط یووه دلیل نمی خواد که عاشقه یووه بودن در ضمن عاشق واقعی کسی است که اگر تیم نتایج خوب نمیگیره بازم باید تیمشو حمایت کنه بخدا منم پارسال کلی مسخره شدم به خاطر نتایج یووه ولی به همشون می گفتم عشقه یووه و الکس

چرا یووه؟چون یووه یووه هست و تا ابد تو دل هواداراش جا داره
تیم قرن ایتالیا:یوونتوس
من از بچگی دوسش داشتم.بعدش هم به خاطر پاول ندود(به دلیلی تشابه اسمی با یک بنده خدایی به نام ندا!!!:ghelyon:)علاقم بیشتر شد.
قبلا همش توی پی اس1 یوونتوس رو بر میداشتم و با داویدز و ندوود و کامورانزی و ...
همو رو لوله میکردم.
اما حالا...:narahat::narahat::narahat:
بازم با این حال فقط یوونتوس رو عشقه

سلام به همه دوستان بیانکونری عزیز!:eyvalla:
خوش اومدین دوستان!
اولا تبریک میگم به جواد جان چون صبر و تحملش داره نتیجه میده و یوونتوس ایشالله امسال به روز های اوجش باز خواهد گشت!
اون یکی دوستمون رو هم که اسمشون رو هنوز نمی دونم (abcdefg) وردتون به انجمن خوش آمد میگم!
امیدوارم حضورتون پایدار باشه!:nishkhand:
غصه نخور!
منهم تو PES همیشه یووه ور میدارم و بیشتر اوقات موفق میشم!:sooot:

messi1373
09-20-2010, 10:13
فقط یوونتوس رو عشق است.چرا؟چون حالم از اینتر به هم میخوره.فقط یوونتوس امسال میترکونه همه تیمارو لول میکنه.حال اینتر نامردو میگیره.داره تو ایتالیا عالی بازی میکنه.امسال اینتر به وسیله یووه 6تایی میشه.دیدید یووه چه بلایی سر اودینزه آورد؟بدترشو سر اینتر میاره اگه نشد هم مشکلی نیست.میلان و رم بیکار نمیشینن اینتر 6باره قهرمان شه .

Saeid Juve
11-13-2010, 10:15
به نام خدا

من یه هوادار دو آتیشه و عاشق یووه ام و این هم هیچ دلیلی نداره...
من توی این تایپک یه چیزو نفهمیدم و از آقای مدیر هواداران یووه یه سوال دارم اینجا تایپک چرا یووه...؟ است یا تبادل نظر در مورد تیمهای اروپایی...؟
...و در آخر یه چیز دیگه, یه یووه ای دو آتیشه طرفدار هیچ تیم دیگه ای نمیتونه باشه...

موفق باشید

AlexDelpiero
11-13-2010, 11:56
به نام خدا

من یه هوادار دو آتیشه و عاشق یووه ام و این هم هیچ دلیلی نداره...
من توی این تایپک یه چیزو نفهمیدم و از آقای مدیر هواداران یووه یه سوال دارم اینجا تایپک چرا یووه...؟ است یا تبادل نظر در مورد تیمهای اروپایی...؟
...و در آخر یه چیز دیگه, یه یووه ای دو آتیشه طرفدار هیچ تیم دیگه ای نمیتونه باشه...

موفق باشید

سلام دوست عزیز
خوش اومدی !:flowerysmile:

اینجا "چرا یووه ....؟ " هست ولی چون استقبال کم بود من هم به شدت از هر نوع پست که مربوط به یووه بود استقبال میکنم !
بچه های بیانکونری تعدادشون که زیاد شد تایپیک بحث و تبدل نطر هم راه میفته !:ohum:

alexdelpiero_10
06-27-2011, 22:18
من تا 5-6 سال پيش فوتبال خارجي نگاه هم نمي كردم دوستام میگفتن چرا يه تيم انتخاب نميكني وقتي كه يوونتوس به سري b سقوط كرد ديدم كه بازيكنان معروفي داره ولي هيچ كدوم حاضر به ترك يوونتوس نشدن (به جز كاناوارو) من از بازيكنان با تعصبش خوشم اومد وشدم طرفدار يوونتوس و با نگاه به اولين بازيش عاشق دلپيرو شدم
يه دليل ديگه كه باعث افزايش علاقه من به يوونتوس شد اينه كه يوونتوس تو بدترين شرايط هم رقباي اصلي(ميلان-اينتر-رم) رو شكست ميده
:chakerim:

Abdollah 202
08-25-2011, 23:30
به سه دليل:
1- لباسش
2- ندود
3- دلپيرو

اما بكم تيم اولم ارسناله

Only Arsenal

ای.بی.سی.دی
08-25-2011, 23:42
هیچوقت یادم نمیره یک موقعی بود که بعد میکرو و سگا یه کنسولی جدیدی اومده بود که ترکوندش و اون موقع به طرز فوق العاده وحشتناکی تب پلی استیشن 1 همه رو گرفته بود.
تو همون زمان بود که من هم تو این کنسول و بازی فوتبالم یه بار یووه رو برداشتم و بعد از اون تنها یارو یاورم تو پلی استیشنم همین یووه بود و باعث شد که طرفدار در واقعیت هم بشم.
البته از نقش پاول ندود در اینکه من طرفدار یووه شدم نباید گذشت

DEL PIERO 10
09-18-2011, 00:41
یادمه که تو سال های 2002 یا 2003 الکس یه ایستگاهی از فاصله ی خیلی دور به برشا زد و ازهمون موقع طرفدار دو اتیشه الکس و یووه هستم اون موقعی هم که یووه به سری b سقوط کرد میرفتم تو تلتکست ببینم یووه برده یا باخته وقتی یووه به سری ا برگست و من فهمیدم همچین پریدم که دیگه نزدیک بود سرم بخوره به سقف اتاقم به هر هال من همیشه طرفدار این تیمها هستم 1 یووه 2 اث میلان 3 ارسنال و از این تیمها متنفرم 1 اینتر 2 بارسلونا3 رئال مادرید 5 چلسی gam:-

pintoricio
09-19-2011, 18:57
یووه را با ندود شناختم.
یادم نمیره نیمه نهایی لیگ قهرمانان رو.یووه مادرید رو له کرد.یکی از بهترین بازیهایی بود که تو عمرم دیدم.تو اون بازی ندود غوغا کرد.
هنوز هم جایه خالیه پاول تو یووه حس میشه.یادش به خیر.ندود تیمو رو دوشش میکشید.
یووه من با امثال زلاتان و ویرا نشد بانوی پیر.

aref juve
12-07-2011, 09:04
سلام منم از وقتی یادم میاد طرفدار یووم شاید به خاطر اسمش بود که طرفدارش شدم چون خیلی با حاله بعدشم عاشق الکس شدم توی ps1 با زوج دل پیرو وترزگه واسه خودم سلطنت میکردم forzza juve

Fc Bayern München
12-07-2011, 10:38
باید گفته شه چرا یووه نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:fek konam:

rozhan-chelsea
12-07-2011, 19:12
چون یووه یعنی عشق و الکس یعنی زندگی ....

R.BAGGIO.10
02-03-2012, 00:12
اومدم تو انجمن سوت کور رسیدم بعد 4 ماه به این تایپیک.
همه گفتند منم بگم.
سال 97 بود یووه داشت با لیپی همه رو یه جورایی ناک اوت میکرد و اگه درست بگم فینال چمپیونز لیگ هم خورد به اژاکس و فن درسارش یادم نمیره تو پنالتی پروتزی کولاک کرد و از همون وقت عاشق پروتزی شدم اما اینو هم باید بگم من اول طرفدار ایتالیا بودم و اون روزا عاشق مالدینی و مخصوصا کاستاکورتا اما بعد اون فصل که یووه تو غلطک برد بود تیم باشگاهی منم شد یووه یادم نمیره الکس از همون فصل شد یار اصلی ایتالیا.
هی یادش بخیر همه جا یووه و ایتالیا ضربه خوردند .به قول دادماس من عاشق یوونتوسم/

pooyan_wenger
02-03-2012, 00:29
چون تو سختی ها وقتی فرستادنشون پایین بزرگای تیم پشتش موندن.. تماشاگرا رها نکردن ... به کل تیم های برزگ غیرت داشتن رو به زیبایی به رخ کشیدن.. این است یوونتوس

Prince.L.M
03-17-2012, 22:52
از خانوادم کل خانوادم عشق یوونتوس هستن ولی اصل اصلش یه شب داداشم داشت بازی یووه رو تو لیگ قهرمانان نگاه میکرد از بازی ندود و کامورانزی خیلی خوشم اومد بعدش دنبالش کردم حتی زمانی هم که رفت سری ب هنوز طرفدارش بودم به نظرم واقعا بهترین تیمه یه کلاس فوتبال واقعی از یووه به بارسا رسیدم و اولین تیمی که طرفدارش بودمو هستم یووه هست و عاشق تعصب دل پیرو ندود و بوفون هستم:yes:
این شعرو اول دفتر خاطرات یوونتوسیم 6 سال پیش نوشتم

مشکی رنگه عشقه
سفیدی رنگ پاکی
باهم میشن یوونتوس
فردا توی دل آلپی
love::

ALEX-ss
03-20-2012, 19:15
سلام به همگی

دوستان پرسیدند که من چه شد که یوه اییییییی شدم.

من کلا تیم های ایتالیایی را دوست دارم و از زمانی که فهمیدم فوتبال چیه طرفدار استقلال و یوه بودم یوه را دوست دارم واسه اینکه زمانی یوه یوه بود تیمی مثل اینتر و بقیه تیم های ایتالیایی حرفی واسه گفتن نداشتند زمانی یوه ندود و داشت ترزگه و تورام و بوفون و دل پیرو و 100 تا بازیکن شاخ داشت اون موقعی که ندود پا به توپ میشد جت هم به سرعتش نمیرسید اما مدتی افت کرد ولی الان دوباره به روزهای اوج برگشته.

سالار
04-23-2012, 10:53
من از 7 سالگی تا الان که 21 سالمه فوتبال می بینم ابتدا طرفدار بایرن بودم چون اولا از تیپ اولیور کان خوشم میومد و هم اینکه علی دایی اونجا بازی میکرد راستش بخواین هر چی فکر میکنم نمیدونم چطوری یونتوسی شدم ولی...:ajibeee:

Alex Dlpiero_10
08-05-2012, 21:01
فکر نمی کنم دلایلی که دوستان گفتن قانع کننده باشه ولی من این رو از جانب هم میگم:

چرا یووه؟

1-قهرمان سری آ (30بار)

2-جام حذفی ایتالیا(9)

3-سوپر کاپ ایتالیا(4)

4-جام باشگاه های اروپا(2)

5-سوپر کاپ اروپا(2)

6-جام بین قاره ای(2)

7-سری ب باشگاه های ایتالیا(1)

AlexDelpiero
08-05-2012, 21:16
1-قهرمان سری آ (28بار)

قهرمان سری آ : 30 بار ... :ehe: