PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمام اخبار و حواشی تیم ملی هلند

Los Anseleig
04-19-2010, 13:11
خب همون چور که از ایمش پیداست هرچی خبر درباره تیم ملی هلند هسهو میتونید اینجا پبدا کنید.:yes:

Los Anseleig
04-19-2010, 13:12
جام جم آنلاين: باخت در فينال جام جهاني 1974 هنوز هم براي بسياري از هلندي‌ها تلخ است. روزي كه فلسفه فوتبال رينوس ميشل به رهبري يوهان كرايف توسط تيم آلمان و گلزن قهارش گرد مولر در هم شكست؛ معمولا از آن تيم به عنوان بهترين تيمي كه قهرمان جام جهاني نشد، نام برده مي‌شود.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
4 سال پس از آن آنها فينال را باز هم به ميزبان بازي‌ها آرژانتين باختند و بجز قهرماني در مسابقه‌هاي جام ملت‌هاي 1988 در آلمان، آنها هميشه تيمي به دور از افتخارات و جام باقي مانده‌ا‌ند. تيم‌هاي مستعد زيادي آمدند و رفتند و هلند با برادران دي بوئر و دنيس برگ كمپ و پاتريك كلايورت در نيمه‌نهايي جام جهاني فرانسه 1998 حضور يافت، اما از برزيل شكست خورد و چهارم شد.

اكنون 36 سال پس از شكست از آلمان در ورزشگاه مونيخ، هلندي‌ها بار ديگر به عنوان يكي از مدعيان قدم به آفريقاي جنوبي و بازي‌هاي جام جهاني مي‌گذارند.
در يورو 2008 بردهاي عجيب 3ـ صفر و 4ـ يك مقابل ايتاليا و فرانسه باعث شد آنها بخت اول كسب عنوان قهرماني باشند، اما روسيه به مربيگري گاس هيدينك روياهاي آنها را در هم شكست.
رود گوليت ، هافبك بزرگ تيم ملي هلند در بازي‌هاي جام ملت‌هاي 1988 معتقد است اين تيم مي‌تواند موفقيت‌هاي بزرگي در آفريقاي جنوبي داشته باشد به شرط اين‌كه سبك بازي خود را تغيير دهد و به نتيجه فكر كند: «بايد اعتراف كنم كه شك دارم تيم بتواند در مسابقه‌ها نتيجه لازم را بگيرد، چون بايد در تمام بازي‌ها خوب ظاهر شود و هلند از اين نظر كارنامه خوبي ندارد. حاشيه در تمامي تورنمنت‌هاي قبلي هلند را عقب رانده و مانع شده تا تيم بازي خوبش را تكرار كند، اما اميدوارم اين بار ماجرا متفاوت باشد. اگر ما از گروهمان صعود كنيم بايد در مراحل بعدي بازي زيبا را فراموش كنيم و فكر نتيجه باشيم هرچند گروه هلند در اين بازي‌ها مشكل است.»
برت فان مارويك، مربيگري تيم ملي را پس از جنجال‌هاي بازي‌هاي يورو 2008 از ماركو فان باستن تحويل گرفت. او در بازي‌هاي مقدماتي عملكرد بسيار خوبي داشت و تيم در تمامي 8 بازي خود به پيروزي رسيد و 17 گل به ثمر رساند و تنها 3 گل دريافت كرد تا هواداران اين تيم اميدوارتر از سابق به بازي‌هاي جام جهاني فكر كنند.
گوليت كه شاهد ناكامي هم‌تيمي‌هايش ـ فرانك ريكارد و ماركو فان باستن ـ در پست مربيگري تيم ملي هلند و رسيدن به افتخار بوده حضور در اين پست را يكي از سخت‌ترين شغل‌هاي جهان مي‌داند، هرچند تاييد مي‌كند پس از روزهاي بدي كه در فاينورد و ال اي گالاكسي داشته هنوز دوست دارد روي سكوي مربيگري بنشيند: «همه در اين تيم فكر مي‌كنند مربي هستند و بهتر از مربي تصميم مي‌گيرند. اين فضايي بوده كه طي اين سال‌ها در تيم ملي وجود داشته و باعث شده تا انجام بازي خوب و گرفتن نتيجه و قهرماني براي هلند تا اين حد دور از دسترس باشد، اما رسيدن به اين مكان از آرزوهاي من است و دوست دارم روزي در اين پست باشم.»
از جمله بازيكناني كه حضورشان در بازي‌ها مي‌تواند براي تيم هلند تعيين‌كننده باشد رود فن نيستلروي 33 ساله است كه از رئال مادريد به هامبورگ آمده است و در هفته‌هاي اخير نشان داده هنوز هم آماده است. او هم‌اكنون در مكان چهارم بهترين گلزنان تيم ملي پس از پاتريك كلايورت قرار دارد. او 7 گل و 15 بازي كمتر از كلايورت دارد و تقريبا در هر 2 بازي يك گل براي تيم ملي به ثمر رسانده است.
گوليت كه در 66 بازي 16 گل به ثمر رسانده تاييد مي‌كند كه آمادگي نيستلروي مي‌تواند براي تيم تعيين‌كننده باشد: «در حال حاضر من ترديد دارم كه مربي او را به عنوان مهاجم اصلي‌اش انتخاب كند، چون او در 2 مرحله در هامبورگ مصدوم شد، ولي اگر نشاني از آمادگي صددرصد داشته باشد مي‌توان اميدوار بود كه تيم با او در جام جهاني قوي‌تر باشد.
ديگر بازيكن هلندي تيم هامبورگ كه اميد زيادي به درخشش او در بازي‌هاي جام جهاني مي‌رود اليرو الياست كه در بازي‌هاي اين فصل خوش درخشيده است. اليا در فصل گذشته عنوان بهترين بازيكن جوان هلند را كسب كرد و با مصدوميت‌هاي متعدد ارين روبن در بايرن مونيخ كه در سال 2003 عنوان بهترين بازيكن جوان سال را به‌دست آورد، اليا با 22 سال آماده است جايگزيني خوب براي بال هميشگي تيم هلند در سال‌هاي اخير باشد: «ما روبن را داريم كه متاسفانه بازيكني شكننده است و البته اليا را هم داريم كه مي‌تواند به ما كمك كند و در ماه‌هاي اخير بازيكن خوبي بوده است، البته پيش از هر چيز دوست دارم فن نيستلروي به جايگاه ثابتش در تيم برگردد اما اگر او و اليا بتوانند در هفته‌هاي باقيمانده تا پايان فصل خوب كار كنند مي‌توان به نمايش خوب آنها در جام جهاني اميدوار بود. نيستلروي و هونتلار 2 مهاجمي هستند كه گرچه گلزن هستند، اما به شكل ثابت در تيم ملي مورد استفاده قرار نگرفته‌اند.»
گرچه گوليت، اسنايدر از تيم اينتر را از جمله ديگر بازيكنان تاثيرگذار بر روند كار تيم ملي هلند در بازي‌هاي جام جهاني مي‌داند، ولي از طرفي كنجكاو است نمايش فوق ستاره‌هاي تيم‌هاي ديگر را شاهد باشد: «دوست دارم ببينم رونالدو، مسي و روني پس از يك فصل فشرده در ليگ‌هاي اروپايي چه مي‌كنند و با فشار بازي‌ها چگونه خود را وفق مي‌دهند. بازيكني مثل مسي بيش از 50 بازي براي بارسا انجام داده و بايد ديد اين تعداد بازي چه تاثيري بر روند كارش خواهد گذاشت.»

ساكر نت‌
مترجم: اميررضا نوري‌زاده

aries4
06-18-2010, 11:25
با سلام ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما همکاران محترم لطفاتمامی اخبار مربوط به هلند از جام جهانی برایم بفرستید مرسی

qasem
01-15-2011, 09:29
امیدوارم هلند بتونه تو یورو 2012 تلافی جام جهانی رو در بیاره و قهرمان اروپا یعنی چیزی که استحقاقش رو داره بدست بیاره.

qasem
04-01-2011, 12:07
خوشحالم که هلند داره همچنان میترکونه.
6 بازی و 6 برد در مرحله مقدماتی واقعا فوق العاده است.

majidmr
06-17-2011, 08:48
خدا کنه دیگه تو یورو قهرمان شه از وقتی نایب جام جهانی شد خیلی دپرس شدم:khahesh::gerye::gerye:

ali_marco
07-07-2011, 15:18
با سلام و خسته نباشيد به همه دوستان
من تازه به اين سايت پيوستم. از سال 1988 كه هلند قهرمان جام ملت هاي اروپا شد و ديگر نشد به اميد اين نشستم كه در جام جهاني و جام ملت ها قهرماني هلند رو جشن بگيرم
اغلب دوستانم مي دونن كه من چقدر به هلند ، ماركوفان باستن و يوهان كرايف علاقه دارم
من فوتبال زيبا و مواج رو فقط در تيم هلند ديدم . فوتبالي كه هم جنبه تاكتيكي (سيستمي) بالايي داره و هم بازيكنان فوق العاده تكنيكي
تقريبا اكثر اطلاعات مربوز به فوتبال هلند رو از ابتدا تا الان دارم و خيلي از فيلم هاي ماركو ، دنيس و كرايف رو دانلود كردم
سال 2010 ما در آستانه قهرماني بوديم و هلند مي رفت كه براي اولين بار قهرمان بشه ولي متاسفانه نشد
به اميد قهرماني هلند در جام ملت هاي اروپا 2012
پيروز باشيد

ManUtd
09-06-2011, 20:47
برت فن مارویک: سطح بازی تیم ملی هلند خیلی بالاست

هلندی ها در 7 دیدار قبلی شان در مقدماتی یورو 2012 به پیروزی رسیدند و در آستانه صعود به این رقابت ها قرار دارند

برت فن مارویک، سرمربی تیم ملی هلند، در آستانه دیدار مقابل فنلاند در مقدماتی یورو 2012، روحیه بازیکنان تیمش را مورد ستایش قرار داد.
هلندی ها در 7 دیدار قبلی شان در مقدماتی یورو 2012 به پیروزی رسیدند و در آستانه صعود به این رقابت ها قرار دارند. لاله های نارنجی در آخرین دیدارشان موفق شدند 11-0 سن مارینو را شکست دهند و فن مارویک امیدوار است این پیروزی ها ادامه داشته باشد.
او در کنفرانس مطبوعاتی امروز به خبرنگاران گفت:" سطح بازی ما خیلی بالاست و بازیکنان خیلی بهتر همدیگر را پیدا می کنند. چیزی که بسیار خوب است.
ما در سه سال اخیر در همه دیدارهای مان با قدرت تمام ظاهر شدیم. تنها در دیدارهای خانگی مان مقابل ژاپن و مجارستان کمی ضعیف تر کار کردیم.
تمرکز داشتن در همه دیدارها کمی سخت است و به تلاش زیادی نیاز دارد. اما اگر تمرکز داشته باشیم، شکست دادن مان دشوار می شود."
سايت گل

David7
10-05-2011, 10:20

اتفاقی ناخوشایند برای لاله‌های نارنجی

روبن مصدوم شد.

منابع رسانه‌ای از قطع تمرین بازیکن بایرن مونیخ در تمرینات تیم ملی هلند خبر دادند.

به نقل از داگبلات، آرین روبن که توسط برت فان مارویک، سرمربی نارنجی‌پوشان برای مصاف روز جمعه با مولداوی در مرحله مقدماتی جام ملت‌های اروپا دعوت شده روز گذشته پس از تنها 20 دقیقه حضور در زمین مجبور به ترک تمرین شد.

براساس اظهارات پزشکان تیم ملی این کشور روبن از ناحیه استخوان پا مجددا با مشکل مواجه شده است.

این ستاره توانمند از ابتدای فصل جاری با این مشکل در تیم بایرن مونیخ مواجه بوده است.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

David7
10-11-2011, 12:29

ایتالیا و فرانسه به ما نمی رسند.

فان پرسی: هلند شانس جدی قهرمانی یورو 2012 است.

مهاجم تیم فوتبال آرسنال انگلیس گفت:‌ هلند یکی از شانس‌های مسلم قهرمانی یورو 2012 است.

به نقل از روزنامه داگبلات، روبین فان پرسی گفت: این حرف که گفته شود هلند یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی رقابت های جام ملت‌های اروپا است، از سر غرور و حس خودبزرگ‌بینی نیست. بررسی نتایج و روند ماه‌های اخیر تیم هلند این موضوع را کاملا مشخص می‌کند که از چه پتانسیل بالایی بهره می‌گیریم.

این ستاره 27 ساله که در سال 2005 اولین بازی ملی خود را برای «لاله‌های نارنجی‌» انجام داد، افزود:‌ فکر می‌کنم هلند یک شانس جدی و مسلم برای دسترسی به عنوان نخست این پیکارها است. در کنار اسپانیا و آلمان، ما از موقعیت بسیار خوبی برای دسترسی به مقام نخست پیکارهای سال بعد داریم.‌ هیچ تیمی روند پیشرفتی که ما طی کرده‌ایم، نداشته است. حتی بزرگانی مثل فرانسه و ایتالیا نیز به حد ما نمی‌رسند.

تیم هلند در گروه پنجم رقابت‌های یورو 2012 از مدتی قبل صعود خود را به مرحله نهایی محرز کرد.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

J. Mourinho
11-12-2011, 14:42
اشنايدر: تساوي مقابل سوئيس نااميد کننده بود

هافبک باشگاه اينتر از عملکرد هلند در تساوي مقابل سوئيس راضي نيست و معتقد است نارنجي پوشان از تمام توان خود استفاده نکردند.
وسلی اشنایدر هافبک بازیساز تیم ملی هلند از عملکرد هم تیمی هایش در تساوی شب گذشته مقابل سوئیس ابراز تاسف کرد.

اشنایدر که 90 دقیقه در زمین حضور داشت از عملکرد هلندی ها راضی نبود اما نتیجه را عادلانه دانست. او در پایان بازی گفت:" به هیچ عنوان از نتیجه بازی راضی نیستیم. سوئیس حریف قدرتمندی بود، آنها به دلیل حضور چندین بازیکنشان در ایتالیا به سبک فوتبال این کشور بازی می کردند."

" در این بازی با سیستمی غیر از سیستم همیشگی به میدان رفتیم اما این موضوع نباید توجیهی برای بازی نه چندان خوبمان باشد. اگر تمام توانمان را به کار می گرفتیم می توانستیم پیروز میدان باشیم. چند موقعیت گلزنی هم داشتیم که که اگر خوش شانس بودیم به گل تبدیل می شد."

هلند که صعود خود را به رقابتهای یورو 2012 قطعی کرده است سه شنبه مقابل آلمان به میدان خواهد رفت.

Mohammad
12-03-2011, 14:20
هافبک تيم فوتبال هلند گفت:
چه بخواهيم و چه نخواهيم در سخت‌ترين گروه ممکن يورو 2012 قرار گرفتيم
به نقل از سایت ورزش 3 :
پس از آنکه شب گذشته در مراسم قرعه‌کشی گروه‌های جام‌ملت‌های اروپا«یورو ۲۰۱۲» تیم سرزمین لاله‌های نارنجی با آلمان ، دانمارک و پرتغال هم‌گروه شد، رافائل فان درفارت نقطه نظرش را در این مورد بیان کرد.

لژیونر عضو تیم تاتنهام انگلیس اظهار داشت: چه بخواهیم و چه نخواهیم‌، در سخت‌ترین گروه ممکن هستیم. تمام تیم‌های گروه ما بسیار قوی و قدرتمند هستند. رویارویی با این حریفان نیازمند داشتن توان و قوای جسمانی خواهد بود.

این بازیکن تکنیکی افزود: رقابت با آلمان، دانمارک و پرتغال اگرچه برای ما سخت است، اما یک خوبی دارد و آن ارائه زیبا‌ترین بازی‌های جام که علاقمندان از تماشای‌ آن لذت خواهند برد.
براساس برنامه موجود اولین مصاف یاران فان درفارت در پیکارهای یورو ۲۰۱۲ درتاریخ ۲۲ خرداد مقابل دانمارک در ورزشگاه شهر خارکیف اوکراین انجام خواهد شد.

Mohammad
12-03-2011, 16:51
سرمربی تیم ملی فوتبال هلند معتقد است با وجود همگروهی در کنار آلمان، دانمارک و پرتغال، مدعی درجه اول از این گروه معنایی ندارد
به گزارش سایت یوفا:
برت فان مارویک که شب گذشته در مراسم قرعه کشی گروه‌های جام ملت های اروپا «یورو ۲۰۱۲» تیمش با آلمان، دانمارک و پرتغال در گروه ۲ همگروه شد، اظهارداشت: نسبت به سه رقیب همگروه خود احترام زیادی قائل هستیم. من و سه همکارم در گروه ۲ معتقدیم در سخت‌ترین گروه ممکن قرار گرفتیم. اما همین همگروه شدن با بزرگان خود دارای امتیازاتی است.

وی افزود: دشواربودن گروه ۲ سبب می‌شود من و شاگردانم از اکنون کاملا تمرکز کنیم. ضمن‌ آن‌که با رقبای همگروه کاملا آشنا هستیم.

او ادامه داد: فکر نکنم با این وضعیت در گروه‌مان پیشتاز کاملا برجسته وجود داشته باشد. البته من فقط به فکر اولین بازی هستم.

mnsh
02-06-2012, 20:58
دقیقا. من از 92 عاشق هلندم و همه ی بازیهاشو دیدم.به امید قهرمانی در یورو 2012

faramarz@
02-19-2012, 20:19
من هم امیدوارم تیم ملی هلند ([Only Registered And Activated Users Can See Links] +%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF) بتونه مقام قهرمانی یورو 2012 باشه تو فیناله جام جهانی وقتی اینیستا اسپانیایی گل به هلند زد من خیلی از این بازیکن کثیف اسپانیای متنفرم

faramarz@
02-22-2012, 17:53
به نظر من با رفتن دروزبان شیر هلند وندرسار جای این دروازبان هلند در یورو 2012 خالی هست

سدانی ها
02-23-2012, 21:54
فقط لاله های نارنجی.

با آرزوی موفقیت هلند در جام ملت های اروپا2012

fcb10
02-24-2012, 16:01
فان‌در‌فارت:انگليس را با 2گل شکست مي‌دهيم

رافائل فان در فارت پيش بيني کرد تيم ملي هلند در ديدار دوستانه روز چهارشنبه برابر تيم ملي انگليس در ورزشگاه ويمبلي با نتيجه دو بر صفر به پيروزي برسد.

به گزارش دیلی میرر، هفته آینده فان در فارت یک مامور دوجانبه خواهد شد. او از یک سو همراه با تاتنهام در روز یکشنبه در شهرآورد شمال لندن به مصاف آرسنال خواهد رفت و سپس در روز چهارشنبه در ترکیب تیم هلند در دیداری دوستانه برابر انگلیس صف آرایی خواهد کرد.

او در این بازی رویاروی ''کایل واکر'' و '' اسکات پارکر'' هم تیمی های خود در تاتنهام قرار خواهد گرفت.
گل زنی این بازیکن هلندی در ویمبلی به تیم ملی انگلیس دور از انتظار نیست.
او گفت: فکر می کنم ما این بازی را دو بر صفر برنده می شویم. من بازیکنان تاتنهام را می شناسم و امیدوارم تیم انگلیس جایگاه خوبی در رقابت های اروپایی کسب کند چون هواداران این تیم استحقاق چنین شادمانی را دارند.

فان در فارت پیش بینی کرد بازی انگلیس و هلند دیداری تماشایی شود و گفت: همیشه بازی مقابل هم تیمی هایمان در باشگاه ها تجربه دلپذیری است. امیدوارم پس از این بازی با لبخند به جمع هم تیمی هایم در تاتنهام بازگردم.
تاتنهام در دیدار گذشته خود در ورزشگاه امارات بازی دو بر صفر باخته را به پیروزی سه بر دو تغییر داد.
بازیکنان '' هری ردنپ'' در این فصل هم چنین رقیب سرسخت خود را با نتیجه دو بر یک در ورزشگاه وایت هارت لین شکست دادند.

پیروزی تاتنهام در دیدار روز یکشنبه فاصله این تیم را با توپچی ها به 13 امتیاز می رساند و موقعیت آنها در رده سوم لیگ برتر تحکیم می بخشد.

fcb10
02-25-2012, 00:13
فهرست تيم‌ملي‌هلند براي ديدار مقابل انگليس

آرين روبن هم علي رغن اينکه در هفته هاي اخير نمايش هاي خوبي در ترکيب بايرن نداشته و جايگاهش در ترکيب اصلي را از دست داد، بار ديگر به تيم ملي هلند دعوت شد.

برت فن مارویک، سرمربی تیم ملی هلند، برای دیدار دوستانه چهارشنبه شب مقابل تیم ملی انگلیس، دو چهره جدید را به تیمش دعوت کرد.
اولا جان، بازیکن توئنته و لوسیانو نارسینگ از هیرنفین که هر دو هافبک کناری هستند، با بازی های خوبی که در دیدارهای اخیر تیم شان به نمایش گذاشتند، سرمربی نارنجی ها را متقاعد کردند تا آنها را برای این دیدار به تیمش دعوت کند.
آرین روبن هم علی‌رغم اینکه در هفته های اخیر نمایش های خوبی در ترکیب بایرن نداشته و جایگاهش در ترکیب اصلی را از دست داد، بار دیگر به تیم ملی هلند دعوت شد.

فهرست کامل تیم ملی هلند:
دروازه بان ها: تیم کرول، مارتن استکلنبرگ، میشل ورم
مدافعان: خالد بوله روز، جفری بروما، یوریس ماتیسن، اریک پیه ترز، رون ولار، جان هیتینگا
هافبک ها: مارک فن بومل، اربی امانوئلسون، نایجل دی یونگ، استین شارز، وسلی اشنایدر، کوین استورمن، جونجیو وینالدوم، رافائل فن در فارت،
مهاجمان: کلاوس هونتلار، اولا جان، لوک د یونگ، درک کوئیت، لوسیانو نارسینگ، رابین فن پرسی، آرین روبن

fcb10
02-28-2012, 00:29
غيبت فن در فارت در ديدار برابر انگليس

رافا فن در فارت، هافبک تاتنهام، ديدار دوستانه چهارشنبه شب تيم ملي هلند مقابل انگليس را به دليل مصدوميت از دست خواهد داد.

این بازیکن 29 ساله در دیدار روز گذشته تاتنهام مقابل آرسنال که با برتری 5-2 توپچی ها به پایان رسید، از ناحیه قوزک پا دچار آسیب دیدگی شد و امروز اردوی تیم ملی هلند در نوردویک را ترک کرد.
برت فن مارویک، سرمربی تیم ملی هلند، به جای فن در فارت بازیکنی را به تیمش دعوت نکرد.

سدانی ها
02-29-2012, 21:07
هلند بازی دوستانه ای در پیش داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

fcb10
03-01-2012, 16:20
مارويک: بردن انگليس در لندن افتخار است

سرمربي تيم ملي فوتبال هلند گفت: افتخار مي‌کنم توانستم در خانه انگليس (لندن) به پيروزي برسيم.

به نقل از آفتون بلات، برت فان مارویک که شب گذشته تیمش در دیدار دوستانه با انگلیس در ورزشگاه ویمبلی لندن 3 بر 2 برنده شد، اظهار داشت: برای من باعث افتخار است که در خانه انگلیس چنین بردی را کسب کردم. پس از شکست سنگین 3 بر صفر از آلمان‌ها که روی ضدحملات مغلوب شدیم، نمی‌خواستیم دیگر روی ضد حملات ضعف نشان داده و لطمه بخوریم. خوشبختانه بازیکنانم از این بابت با سرعت بیشتری کار را دنبال کردند و مقابل انگلیس نتیجه خوبی گرفتند.

او ادامه داد: فکر می‌کنم در بازی با انگلیس فوتبال عادی و همیشگی خود را انجام دادیم و ثمره‌اش را هم با بردی دلنشین گرفتیم.

fcb10
03-02-2012, 02:34
روبن‌: پيروزي بر انگليس لذت بخش است

ستاره هلندي شاغل در بوندس‌ليگا آلمان گفت: کسب اين پيروزي براي همه ما هلندي‌ها با توجه به رقابت ديرينه‌اي که با انگليسي‌ها داريم، لذت‌بخش است.

چهارشنبه شب تیم ملی هلند در ورزشگاه ویمبلی لندن موفق شد ۳ بر ۲ انگلیس، میزبانش را شکست دهد. در این بازی گل پیروزی بخش تیم سرزمین لاله‌های نارنجی را «آرین روبن» در ثانیه‌های وقت اضافه آخر بازی به ثمر رساند.

مهاجم تکنیکی عضو تیم بایرن‌مونیخ اظهار داشت: کسب این پیروزی برای همه ما هلندی‌ها با توجه به رقابت دیرینه‌ای که با انگلیسی‌ها داریم، لذت‌بخش است. این یک بازی به ظاهر تدارکاتی و دوستانه بود اما فو‌ق‌العاده خوشحال‌کننده است، در ثانیه‌های پایانی موفق شدیم جشن پیروزی مقابل میزبان بگیریم. برای تیم هلند این برد نتیجه‌ای مهم و بزرگ است. با اتکا به این پیروزی می‌توانیم خیلی بهتر خود را برای جام ملت‌ها مهیا کنیم.

وی که در این دیدار گل نخست خود و یارانش را در دقیقه ۵۷ زد، افزود: از همه بازیکنان تیم تشکر می‌کنم. بخصوص از هونتلار که سازنده گل نخست بود. او حتی سعی کرد دو مدافع را با خود از جریان بازی خارج کند تا من آزاد شوم و بتوانم دریبل زده و راحت گل بزنم.

او در مورد گل دوم خود که پیروزی را به نام یارانش ثبت کرد، نیز عنوان کرد: اعتراف می‌کنم گل دوم من تا حدی شانسی بود. چون یکی از مدافعین انگلیس خواست توپ را دفع کند که به اشتباه به من داد تا گل بزنم.

روبن خاطرنشان کرد: امیدوارم بازهم بتوانم به شرایط بهتری از جنبه آمادگی برسم تا علاوه بر هلند، برای بایرن مونیخ نیز بازیکنی کاملا موثر باشم.

Fc Bayern München
03-10-2012, 22:16
گل دوم من شانسی بود
روبن‌: پیروزی بر رقیب دیرینه‌ای مانند انگلیس لذت بخش است

خبرگزاری فارس: ستاره هلندی شاغل در بوندس‌لیگا آلمان گفت: کسب این پیروزی برای همه ما هلندی‌ها با توجه به رقابت دیرینه‌ای که با انگلیسی‌ها داریم، لذت‌بخش است.
خبرگزاری فارس: روبن‌: پیروزی بر رقیب دیرینه‌ای مانند انگلیس لذت بخش است

به گزارش خبرگزاری فارس، چهارشنبه شب تیم ملی هلند در ورزشگاه ویمبلی لندن موفق شد ۳ بر ۲ انگلیس، میزبانش را شکست دهد. در این بازی گل پیروزی بخش تیم سرزمین لاله‌های نارنجی را «آرین روبن» در ثانیه‌های وقت اضافه آخر بازی به ثمر رساند.

مهاجم تکنیکی عضو تیم بایرن‌مونیخ اظهار داشت: کسب این پیروزی برای همه ما هلندی‌ها با توجه به رقابت دیرینه‌ای که با انگلیسی‌ها داریم، لذت‌بخش است. این یک بازی به ظاهر تدارکاتی و دوستانه بود اما فو‌ق‌العاده خوشحال‌کننده است، در ثانیه‌های پایانی موفق شدیم جشن پیروزی مقابل میزبان بگیریم. برای تیم هلند این برد نتیجه‌ای مهم و بزرگ است. با اتکا به این پیروزی می‌توانیم خیلی بهتر خود را برای جام ملت‌ها مهیا کنیم.

وی که در این دیدار گل نخست خود و یارانش را در دقیقه ۵۷ زد، افزود: از همه بازیکنان تیم تشکر می‌کنم. بخصوص از هونتلار که سازنده گل نخست بود. او حتی سعی کرد دو مدافع را با خود از جریان بازی خارج کند تا من آزاد شوم و بتوانم دریبل زده و راحت گل بزنم.

او در مورد گل دوم خود که پیروزی را به نام یارانش ثبت کرد، نیز عنوان کرد: اعتراف می‌کنم گل دوم من تا حدی شانسی بود. چون یکی از مدافعین انگلیس خواست توپ را دفع کند که به اشتباه به من داد تا گل بزنم.

روبن خاطرنشان کرد: امیدوارم بازهم بتوانم به شرایط بهتری از جنبه آمادگی برسم تا علاوه بر هلند، برای بایرن مونیخ نیز بازیکنی کاملا موثر باشم.

Fc Bayern München
03-10-2012, 22:17
نخواستیم تجربه بازی با آلمان‌ها تکرار شود
مارویک: بردن انگلیس در لندن افتخار است

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی فوتبال هلند گفت: افتخار می‌کنم توانستم در خانه انگلیس (لندن) به پیروزی برسیم.
خبرگزاری فارس: مارویک: بردن انگلیس در لندن افتخار است

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از آفتون بلات، برت فان مارویک که شب گذشته تیمش در دیدار دوستانه با انگلیس در ورزشگاه ویمبلی لندن 3 بر 2 برنده شد، اظهار داشت: برای من باعث افتخار است که در خانه انگلیس چنین بردی را کسب کردم. پس از شکست سنگین 3 بر صفر از آلمان‌ها که روی ضدحملات مغلوب شدیم، نمی‌خواستیم دیگر روی ضد حملات ضعف نشان داده و لطمه بخوریم. خوشبختانه بازیکنانم از این بابت با سرعت بیشتری کار را دنبال کردند و مقابل انگلیس نتیجه خوبی گرفتند.

او ادامه داد: فکر می‌کنم در بازی با انگلیس فوتبال عادی و همیشگی خود را انجام دادیم و ثمره‌اش را هم با بردی دلنشین گرفتیم.

fcb10
04-07-2012, 19:56
فان مارويک: نيستلروي جايي در يورو ندارد

برت فان مارويک با رود فان نيستلروي تماس گرفت تا به او خبر بدهد که همراه با نارنجي ها به يورو 2012 نخواهد رفت.

برت فان مارویک، سرمربی تیم ملی هلند به رود فان نیستلروی مهاجم هلندی باشگاه مالاگا اعلام کرد که در رقابتهای یورو2012 روی او حسابی باز نخواهد کرد.

طبق اعلام فان مارویک، به روزنامه آلگمین داگبلاد هلند، او دراین باره با نسیتلروی صحبت کرده. فان مارویک گفت:« من به نیستلروی زنگ زدم تا به او بگویم که در لیست بازیکنان فراخوانده شده به ترکیب تیم جای یندارد.دوست داشتم که او زودتردر جریان قرار بگیرد.»

از سوی دیگر رود فان نیستلروی با رفتار کاملا خوبی این تصمیم را پذیرفته و اعلام کرده که مربی تیم ملی هلند با رفتاری کاملا حرفه ای او را در جریان این خبر قرار داده.

این درحالی است که مهاجم سابق تیمهای یونایتد و رئال مادرید امیدهای زیادی داشت تا بتواند برای اخرین بار در تورنمنتی رسمی پیراهن تیم ملی هلند را برتن کندکه با این تماس تلفنی رسما شانسی برای برآورده کردن آرزویش نخواهد داشت.

omid2
05-23-2012, 17:03
هلندي‌ها در حمايت از روبن

تيم‌هاي فوتبال بايرن مونيخ و هلند در آليانتس آرنا از سوي هواداران تيم آلماني هو شد که اين موضوع خشم ملي‌پوشان هلندي را در پي داشت.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] بايرن مونيخ سه روز پس از شکست در فينال ليگ قهرمانان اروپا مقابل چلسي در آليانتس آرنا، سه شنبه شب در همين ورزشگاه با نتيجه 3 بر 2 مقابل هلند در ديداري دوستانه به برتري رسيد.

آرين روبن که در ديدار با چلسي پنالتي از دست داد و مانع از قهرماني بايرن شد در اين ديدار هرگاه صاحب توپ مي‌شد از سوي برخي از تماشاگران حاضر در ورزشگاه هو مي‌شد. از اين ديدار 33 هزار تماشاگر ديدن کردند.

"مارک فن بومل"، ملي پوش هلندي در واکنش به اتفاقاتي که در اين ديدار روي داد، گفت: اين يک رسوايي است. روبن در مدت زمان حضورش در بايرن افتخارات زيادي کسب کرده است. او بايرن را در مادريد به فينال فرستاد و بازيکن مهمي براي باشگاه به حساب مي‌آيد. بايرن بايد از داشتن بازيکني چون او خيلي خوشحال باشد.

وي افزود: آرين قرارداد جديد سه ساله‌اي با بايرن امضا کرده و من اگر جاي او بودم در خصوص آينده‌ام تجديد نظر مي‌کردم. نمي‌دانم آرين چه مي‌خواهد بکند اما من اگر جاي او بودم از بايرن مي‌رفتم. روبن به لحاظ ذهني بازيکن توانمندي است و هرگاه اتفاق بدي براي او روي دهد، قوي‌تر از گذشته بازمي‌گردد.

"رافائل فن درفارت" هم در گفتگو با بيلد به حمايت از هموطن خود پرداخته است. وي گفت: بايرن مونيخي‌ها بايد خجالت بکشند. ما انتظار چنين چيزي را نداشتيم. اين اتفاق مايه شرمساري است.

آرسنال
05-26-2012, 20:43
برت فن مارویک، سرمربی تیم ملی هلند، فهرست 23 نفره اش برای رقابت های یورو 2012 را اعلام کرد.
فن مارویک پیش از این اسامی 36 نفر را در فهرست اولیه اش معرفی کرده بود اما امروز فهرست نهایی اش را با حذف نام بازیکنانی مانند وورنون آنیتا (آژاکس)، سی یم دی یونگ (آژاکس) و آدام ماهر (آلکمار) برای رقابت های پیش رو اعلام کرد.
هلند که در گروه دوم رقابت های یورو 2012، با تیم های دانمارک، آلمان و پرتغال هم گروه است، پیش از آغاز این رقابت ها دیدارهای دوستانه ای با بلغارستان، اسلواکی و ایرلند جنوبی خواهد داشت.
فهرست کامل هلند:
دروازه بان ها: تیم کرول، مارتن استکلنبرگ، میشل ورم
مدافعان: خالد بولهروز، ویلفرد بوما، جان هیتینگا، یوریس ماتیسن، گریگوری فن در ویل، ران ولار، یترو ویلمس،
هافبک ها: ابراهیم آفلای، مارک فن بومل، نایجل دی یونگ، استین شارس، وسلی اسنایدر، کوین استروتمن، رافائل فن در فارت
مهاجمان: کلاوس یان هونتلار، درک کوئیت، لوک د یونگ، لوسیانو نارسینگ، رابین فن پرسی، آرین روبن

Mohammad
06-08-2012, 01:56
درک کویت بازیکن 31 ساله هلندی تیم لیورپول با قراردادی 3 ساله به تیم فنرباغچه ترکیه پیوست !!!!!!

پویامهربون
06-08-2012, 10:16
با کمک خدا و ون پرسی هلند قهرمان میشه

سدانی ها
08-02-2013, 16:32
سرمربي هلند ستاره گالاتاسراي را از ترکيب اين تيم خط زدلوئی فن خال، سرمربی تیم ملی هلند، برای دیدار دوستانه پیش رو مقابل پرتغال، وسلی اسنایدر، ستاره گالاتاسرای را در فهرست 26 نفره اش جای نداد.این هافبک باتجربه در تور آسیایی تیم ملی هلند که در ابتدای تابستان برگزار شد، بازوبند کاپیتانی را از دست داد و اکنون به طور کامل از تیم کنار گذاشته شد.
مارتن اسنکلنبرگ، دروازه بان فولام و جانی هیتینگا، مدافع اورتون، دیگر غایبان سرشناس فهرست فن خال هستند. ضمن اینکه تیم کرول، دروازه بان نیوکاسل، به دلیل مصدومیت در این دیدار غایب خواهد بود.
اما مارکو فن خینکل که به تازگی به چلسی پیوست، به اردوی نارنجی ها دعوت شده؛ ضمن اینکه آدام ماهر و تونی ویلنا، دیگر ستاره های آینده دار هلند هم در این اردو هستند.
فهرست کامل هلند برای دیدار مقابل پرتغال:
دروازه بان ها: کنت فرمیر، میشل ورم، یسپر سیلسن
مدافعان: دلی بلیند، ران فلار، داریل یانمات، برونو مارتینس ایندی؛ بوریس ماتیسن، ریکاردو فن رین، پل فرهی، استفان دی فری
هافبک ها: یوردی کلاسیه، مارکو فن خینکل، جاناتان دی گوسمان، آدام ماهر، کوین استروتمن، رافائل فن درفارت، سیم د یونگ، تونی ویلنا
مهاجمان: رابین فن پرسی ، جرمین لنز، درک کوئیت، کلاس یان هونتلار، رابین فن پرسی، آرین روبن ، روبن شاکن، ریکی فن وولفسوینکل

سدانی ها
08-02-2013, 16:33
فان بومل از فوتبال خداحافظی کردایسنا - بازی خداحافظی مارک فان بومل برابر آیندهوون با شکست یاران او به پایان رسید. مارک فان بومل، هافبک هلندی در بازی برابر آیندهوون از فوتبال خداحافظی کرد. یاران او در قالب یک تیم برابر آیندهوون قرار گرفتند و در پایان با نتیجه 4 بر 3 تن به شکست دادند. در این دیدار که در ورزشگاه فیلیپس برگزار ..[Only Registered And Activated Users Can See Links]ایسنا - بازی خداحافظی مارک فان بومل برابر آیندهوون با شکست یاران او به پایان رسید.

مارک فان بومل، هافبک هلندی در بازی برابر آیندهوون از فوتبال خداحافظی کرد.

یاران او در قالب یک تیم برابر آیندهوون قرار گرفتند و در پایان با نتیجه 4 بر 3 تن به شکست دادند.

در این دیدار که در ورزشگاه فیلیپس برگزار شد، آدام ماهر، ممفیس دیپی (دو بار) و یورگن لوکادیا برای آیندهوون گلزنی کردند. برای یاران فان بومل نیز دیرک کویت، آرین روبن و لوک نیلیس گلزنی کردند.

در این دیدار بازیکنان بزرگی نظیر زلاتان ابراهیموویچ ، فرانک ریبری ، وزلی اسنایدر و آرین روبن در تیم یاران فان بومل به بازی پرداختند.

مارک فان بومل، هافبک 36 ساله هلندی که شب گذشته (سه شنبه) از فوتبال خداحافظی کرد در تیم های آیندهوون،بارسلونا ، بایرن مونیخ و میلان بازی کرد و 79 بار نیز سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی هلند را در کارنامه خود داشت.

سدانی ها
02-17-2014, 22:25
جايزه رييس يوفا 2013 به يوهان کرويف اهدا شد خبرگزاری آریا- جایره ویژه رییس یوفا در سال 2013 به اسطوره فوتبال هلند تعلق گرفت.
به گزارش خبرگزاری آریا، در مراسمی که در شهر آمستردام برگزار شد ، میشل پلاتینی رییس یوفا جایزه ویژه ریاست اتحادیه فوتبال اروپا را به یوهان کرویف ستاره سابق تیم ملی هلند و مربی بزرگ هلندی واگذار کرد.
این جایزه به خاطر سال ها خدمات کرویف 66 ساله به عنوان یکی از چهره های تاثیر گذار در تاریخ فوتبال اروپا و جهان به وی هدا شد.
کرویف در دوران بازیگری 3 بار مرد سال فوتبال اروپا شد و با تیم هلند در جام جهانی 1974 عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد.
پلاتینی در مراسم گفت :« او یکی از برترین هایی است که می توانید در فوتبال پیدا کنید.برای من افتخاریست که این جایزه را به کرویف بزرگ اهدا کنم.او یکی از بزرگترین سفرای فوتبال اروپا در جهان است.کرویف ابتدا به عنوان بازیکن و بعد به عنوان مربی نقش مهمی در هر چه جذاب تر کردن فوتبال ایفا کرد.نام او برندی ویژه در فوتبال محسوب می شود.»
یوفا همچنین اعلام کرد یک میلیون یورو به بنیاد یوهان کرویف کمک خواهد کرد.
کرویف گفت :« برای دریافت این جایزه به خود می بالم.به ویژه وقتی می بینم قبلا بزرگانی چون آلفردو دی استفانو و فرانتس بکن باوئر آن را کسب کرده اند.»

42d3e78f26a4b20d412==