PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر در مورد بازگشت فلورنتینو پرز

Mehdi
02-13-2009, 22:06
به نام خدا
در این تاپیک می توانید بحث و تبادل نظر خود را در مورد بازگشتن فلورنتینو پرز اعلام کنید .
قوانین مختصر این تاپیک
1- از ایجاد بحث های متفرقه و جدا از این موضوع جدا خودداری کنید و سعی نکنید با ارسالهاتون تاپیک رو منحرف کنید
2- طبق قوانین derby از ارسالهای بیهوده خودداری کنید
3- استفاده از کلمات که شامل توهین به تیم و یا بازیکن خاصی است به شدت خودداری کنید
پیشاپیش از همکاریتون متشکرم

mohammad-beckham
02-13-2009, 23:47
به نظر من باید هرچه زود تر بیاد به کمک این رئال بحران زده برسه.
تا پرس نیاد هیچی درست نمیشه و نخواهد شد!

Gladiature_Roma
02-14-2009, 01:57
به نظر من با اومدن پرز ، به رئالمیتونه خیلی کمک کنه! بحث اضافه شدن زیدان به کادر فنی رئال ، و اونم فقط به خاطر اینکه زیدان محبوبیتی خاص داره و میتونه به رئال خیلی خیلی کمک کنه
دو دلیل مهم برای مفید بودن زیدان :
1 - با هر مصاحبه میتونه شرایط رو از این رو به اون رو کنه ! ( مهمترین دلیل )
2 - با توجه به رابطه ای که با بازیکنان بزرگ داره ، میتونه اونها رو به رئال بکشونه ( دلیل کمرنگتر )
اما امیدوارم که فصل آینده رئال قدرتمند تر از حالا باشه و بارسا هم افت نکنه تا یک فصل زیبا برای علاقه مندان به فوتبال اسپانیا باشه

R9TheBest
02-14-2009, 02:06
:deldari:به نظر من با اومدن پرز وضعیت رئال خیلی بهتر از اینی که هست میشه . وقتی که پرز به رئال بیاد قراره که چند تا بازیکن جدید هم با خودش بیاره که با هوادارای رئال قول اوردن ک.رونالدو رو داده . همچنین قراره که زیدان و رونالدو را به رئال بیاره و در باشگاه به اونها پستی بده .

r4mos
02-14-2009, 02:32
سلام به تمام دوستان گل
امیدوارم حل همگیتون خوب باشه
نمیدونم در مورد پرز چی باید بگم
ولی
هر کی میخواد بیاد باید کاری کنه رئال به دوران اوجش بر گرده و نباید بازیکنا خوب رو از دست بده
در هر صورت عسق است رئال مادرید
:hooora:

mshirzad68
03-15-2009, 23:16
پرز برميگرده...رئال ميشه رئال دهه 90

gerrard
03-25-2009, 11:34
به نظر من پرز باید برگرده الان وضع رئال خیلی خرابه نه مربی خوب نه بازیکن عالی هیچی.پرز باید برگرده و یه مربی خوب و چند تابازیکن خوب را بیاورد

kazem khatar
08-11-2009, 17:37
امیدوارم برگرده تا کاکا و کریس جون و بنزما رو به پر افتخار ترین تیم جهان بیاره.:solh::toop:

42d3e78f26a4b20d412==